PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (BU BAŞLIKTA YORUM YOK!) Sadece haberler

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 [45] 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117

FERO61
31.07.2006, 00:30
Şimdi Ligtv haberlerinde Marcelinho'nun 30 numaralı formayı giyeceği söylendi.
10 numarayi kim giyecek?
la marcelinho 3 x 10 edio demekki:)

canibus
31.07.2006, 00:32
Ersen diil Ersan neyse o kadarda umutsuz gozukmuyo 2.Anorthosis faciası yasiyacagımızı sanmıyorum, sol kanata Denilson gelicek inşallah bide kaleye pletikosa tamamdır:)

Ersen dogru sen yanlis biliyorsun.

Insallah elimizdeki forvet Fatihi aratmaz.

geronimo_61
31.07.2006, 00:36
bence de Ersen MARTİN, yANLIŞ anlaşılmasın adı üzerine yapılan yorumlara bence dedimmm

cınar#7
31.07.2006, 00:36
Ersen dogru sen yanlis biliyorsun.

Insallah elimizdeki forvet Fatihi aratmaz.
pardon karıştırmışım ilerde Fatih gibi olabilirde şimdi zor gibi gozukuyo

canibus
31.07.2006, 00:39
Bi Cem Demirden umutluyum ama onada zaman gerek. Hadi Cem kayseriye karsi bi hattrick lütfen :D

oguzkoc
31.07.2006, 00:40
ersen martinle kafa gollerini cem demirle ya da umutla fırsatçı ceza sahası gollerini atarız arkadaşlar... 3 oyuncu=1 fatih tekke olur ztn...

John_coffey
31.07.2006, 00:42
ersen martinle kafa gollerini cem demirle ya da umutla fırsatçı ceza sahası gollerini atarız arkadaşlar... 3 oyuncu=1 fatih tekke olur ztn...
hocam bu kadroyla 2 forvet oynarsak çok gol yeriz orta sahada presçi adam yok. Düşün Gökdeniz- Marcelinho-Yattara- Sol tarafa adam alınırsa bunlar pres yapmaz.

oguzkoc
31.07.2006, 00:45
hocam bu kadroyla 2 forvet oynarsak çok gol yeriz orta sahada presçi adam yok. Düşün Gökdeniz- Marcelinho-Yattara- Sol tarafa adam alınırsa bunlar pres yapmaz.

ya bencede öyle ztn ben sadece fatihi aratmazlar inşallah diye söledim. tabikide tek santrofor oynayıp arkada marcelinho ve onunda arkasında hüseyin-syzmek ikilisi oynamalı... kanatlardada gökdeniz-yattara...

canibus
31.07.2006, 00:49
Denilsondan vazgecilimis:

VAZGEÇİLDİ
Brezilya'da futbolcu arayışlarını sürdüren yönetici Faruk Kanca, Denilson defterini kesin olarak kapattıkları söyledi. Hafta sonunda Türkiye'ye döneceklerini ve yanlarında mutlaka kaliteli bir futbolcu getireceklerini ifade eden Faruk Kanca, Denilson'un fazla fiyat istediği için bu oyuncudan vazgeçtiklerini kaydetti.
FERREİRA DA PAHALI
Cruizeirolu Wagner Ferreira'nın yeteneğine göre çok pahalı olduğunu ve fiyat indirmeye çalıştıklarını ifade eden Faruk Kanca, Internacionelli Mossoro ile yine ilgilendiklerini ifade etti. Kanca, "İkisi de çok yetenekli, yıldız adayı futbolcular. Biz gerekli fiyatı kendilerine ilettik. Kabul ederlerse alıp Türkiye'ye getireceğiz" dedi.

karadenizgazete

John_coffey
31.07.2006, 00:51
ya bencede öyle ztn ben sadece fatihi aratmazlar inşallah diye söledim. tabikide tek santrofor oynayıp arkada marcelinho ve onunda arkasında hüseyin-syzmek ikilisi oynamalı... kanatlardada gökdeniz-yattara...
Hocam şimdi futbolumuz çok değişecek bu orta sahanın arkasına Yıldıray gibi hem iyi pres yapabilen hem iyi top dağıtan bir defansif ortasaha lazım gibime geliyor. Hüseyin bunu kaldıramaz.

ihsanbayram
31.07.2006, 00:54
Hocam şimdi futbolumuz çok değişecek bu orta sahanın arkasına Yıldıray gibi hem iyi pres yapabilen hem iyi top dağıtan bir defansif ortasaha lazım gibime geliyor. Hüseyin bunu kaldıramaz.

kardesim bunu söyleme ya orta sahada yattara gökdeniz szymek marcelinho var iken bir tanede top kesecek hüseyin olsun

John_coffey
31.07.2006, 00:56
kardesim bunu söyleme ya orta sahada yattara gökdeniz szymek marcelinho var iken bir tanede top kesecek hüseyin olsun
dediğim ondan daha iyisi hocam ya hüseyinde olmasa öldük zaten. Hüseyin'in pek iyi top dağıttığı söylenemez yaratıcılığı hiç yok o yüzden söyledim. Szymek'le hüseyin'de iş bitiyyor Szymek eskisi gibi oynayıp, hüseyin top keserse o zaman sorun büyük ölçüde yok olur.

Gürkan
31.07.2006, 00:57
federsyona rıca edelım macta bu uclu icin sınırsız degısıklık hakkı olsun,basket gıbı, duruma gore oyuna sokalım

oguzkoc
31.07.2006, 01:02
dediğim ondan daha iyisi hocam ya hüseyinde olmasa öldük zaten. Hüseyin'in pek iyi top dağıttığı söylenemez yaratıcılığı hiç yok o yüzden söyledim. Szymek'le hüseyin'de iş bitiyyor Szymek eskisi gibi oynayıp, hüseyin top keserse o zaman sorun büyük ölçüde yok olur.

hüseyinle hasanı oynatıp marcelinhoyu oynatırsa önde gel bide burdan yak.. lazaroni defansif ortasahayı brezilyaya ilk getiren adamdır sever böyle oynamayı...

Alajandro
31.07.2006, 01:07
Arkadaşlar birazda bardağın dolu tarafına bakalım..
Avrupa'nın buyuk kulüplerinde oynamış furbolcular 2 - 3 milyona giderken 31 yaşına ve sözleşmesinin son senesinde gelmiş bir futbolcuya verilmiş 7.4 milyon 'luk bir teklifi geri cevirebilecek lükse sakip bir takım değiliz.
Tamam bizde isterdik gidecekse Avrupa liglerinden birisine gitmesini ama arkasında büyük şirketlerin olduğu ve bu transferlerle kara paralarını aklayan Rus takımlarından başka hiç bir takım bu parayı Fatih'e vermezdi.
Zaten bence Fatih Rus ligine uyum sağlayamayacak ve seneye en fazla 1 milyon euro ya tekrar bize gelecek.

Travelair
31.07.2006, 01:14
Kara paradan hayır bekliyorsun yani? Baştan yanlış dostum. Eğer şampiyonluk isteniyorsa bu paraya değişilmemeli. Halbuki anlaşıldı ki Fatih'in satılmasının ardından Marcelinho alınabiliniyor ve 5 dakika sonra başkanın demeci çıkıyor: Herşeyi Trabzonspor için yapıyoruz... Samimiyet yok

Bunların dışında Flash-tv'de önemli bir program var. "Gölge Kabini" Ülkesini sevenin seyretmesinde yarar olduğunu düşünüyorum

Gürkan
31.07.2006, 01:17
Arkadaşlar birazda bardağın dolu tarafına bakalım..
Avrupa'nın buyuk kulüplerinde oynamış furbolcular 2 - 3 milyona giderken 31 yaşına ve sözleşmesinin son senesinde gelmiş bir futbolcuya verilmiş 7.4 milyon 'luk bir teklifi geri cevirebilecek lükse sakip bir takım değiliz.
Tamam bizde isterdik gidecekse Avrupa liglerinden birisine gitmesini ama arkasında büyük şirketlerin olduğu ve bu transferlerle kara paralarını aklayan Rus takımlarından başka hiç bir takım bu parayı Fatih'e vermezdi.
Zaten bence Fatih Rus ligine uyum sağlayamayacak ve seneye en fazla 1 milyon euro ya tekrar bize gelecek.

ne gunlere kaldık.bole olacaksa gokdenızıde verelım

degok
31.07.2006, 01:24
bu arada uşaklar salı gününden itibaren kotalı adsl ler 2 katı hıza ulaşıyor. yanı bağlantı hızı 1024 kbit oluyor.
Kaynak:http://www.ttnet.net.tr/basinbulteni.htm

Gürkan
31.07.2006, 01:27
bu arada uşaklar salı gününden itibaren kotalı adsl ler 2 katı hıza ulaşıyor. yanı bağlantı hızı 1024 kbit oluyor.
Kaynak:http://www.ttnet.net.tr/basinbulteni.htm
sakın hız arttı dıye sınılrıya gecmeyın
mıllet sınırsız 256 kaldırmak ıcın bu yapılıyo denıyo.

hay1699
31.07.2006, 03:46
Pletikosa Trabzon'da

Bordo-mavili ekip, bonservisi Shakhtar Donetsk'te olan Hırvatistan Milli Takımı'nın kalecisi Stipe Pletikosa'yı bir yıllığına kiraladı... Tecrübeli file bekçisi yarın Trabzon'a geliyor.

Transferde resmen atağa kalkan ve taraftarlarını heyecanlandıran Trabzonspor yeni bir bomba daha patlattı. Brezilyalı yıldız Marcelinho'yu kadrosuna katarak ses getiren bordo-mavili ekip, Hırvatistan Milli Takımı'nın kalecisi Stipe Pletikosa'yı da bir yıllığına kiraladı. Trabzonspor yöneticileri, Pletikosa'nın takımı Shakhtar Donetsk ile ön anlaşmayı dün imzaladı. Mircea Lucescu'nun çalıştırdığı Shakhtar Donetsk, Pletikosa'yı satmak istediği takdirde de önceliği Trabzonspor'a verdi. Hırvat file bekçisinin yarın Trabzon'a gelmesi bekleniyor.

HAJDUK SPLİT'TE KİRALIKTI
Geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında Hajduk Split'te kiralık olarak oynayan Stipe Pletikosa, futbol kariyerine de bu takımda başladı. 27 yaşındaki tecrübeli kaleci Hırvatistan Milli Takımı'nın formasını da 53 kez giydi. 2006 Dünya Kupası'nda da Hırvatlar'ın kalesini korudu.
SABAH

My
31.07.2006, 05:16
ALTYAPI BASILDI!
SÜMER'İN YANINDA
Trabzonspor altyapısında ilginç bir olay yaşandı. PAF takımından ilişkisi kesilen bir futbolcu, beraberinde yakını ile geldiği altyapı tesislerini adeta bastı. Özkan Sümer, bir teknik adam ve bir yöneticinin bulunduğu ortamda duvarları yumruklayıp kapıları tekmeleyen futbolcunun tepkisi, başta Sümer olmak üzere yönetici ve teknik adamları şok etti. Altyapıdaki bu olayı yöneticiler Metin Özke ile Ahmet Uğur Zihni doğruladı.

ÖZÜR DİLEDİ
Her iki yönetici söz konusu futbolcunun tesislere gelerek duvarları yumrukladığını belirtirken, bu futbolcunun daha sonra yeniden tesislere gelerek özür dilediği öğrenildi. Yöneticiler, bu hareketinden sonra futbolcunun affedilmesinin söz konusu olmadığını belirtirken, başka bir kaynaktan edinilen bilgilere göre bu futbolcunun Sümer'in talimatı ile yeniden idmanlara başladığı belirtildi.

CEM İDDİALI
NASİP OLMAZ
Trabzonspor'un Pendikspor'dan sürpriz bir yekilde kadrosuna kattığı Cem Demir, oynadığı futbol ve attığı gollerle herkesin gözüne girmeyi başardı. Spor otoriterleri tarafından, "Biraz daha çalışırsa çok iyi bir santrafor olur" denilen Cem Demir, "Bu sezon kadroda kendime yer bulacağıma inanıyorum. Böyle büyük bir takımda forma giymek herkese nasip olmaz. Bunu çok iyi değerlendirmem lazım. Bunun için de çok çalışacağım" diye konuştu.

UMUT, UMUT OLDU
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/4856.jpg

MERAK ETME
Ankaragücü'nden büyük umutlarla transfer edilen ancak hazırlık maçlarında istenilen performansı gösteremeyen Umut Bulut, Fatih Tekke'nin ayrılmasıyla yeniden göze girdi. Teknik Direktör Lazaroni, golcü oyuncu ile özel bir görüşme yaparak, "Sana çok ihtiyacım var. Daha çok çalış, dediklerimi yap, gerisini merak etme" diye konuştu.

LİGDE GÖRÜN
Bordo-Mavili taraftarların karşısına çıktığı Orduspor maçında bir gol atmasına rağmen istediği oyunu ortaya koyamadığını kaydeden Umut, "Kolay kolay pes etmem. Ne olursa olsun bu formayı kapacağım. Her geçen gün takım arkadaşlarıma daha çok alışıyorum. Beni ligde görün, büyük başarılara imza atacağıma inanıyorum. Fatih Tekke çok büyük bir futbolcu, onun yeri dolmaz. ama ben de kendime güveniyorum" dedi. (Karadeniz Gazetesi)

Rasim YILMAZ
31.07.2006, 06:32
HIRVAT PLETİKOSA
Gazeteniz TAKA’nın ilk kez kamu oyuna duyurduğu kaleci transferinde dün yine hareketli saatler yaşandı. İstanbul’da bulunan Teknik Direktör Lazaroni başkan Albayrak’la transferdeki son gelişmeleri masaya yatırdı. Albayrak kaleci transferinde ısrarlı olunca Brezilyalı hoca “Çok daha iyisi varsa neden olmasın” cevabını verdi. Bu konuşma üzerine Nuri Albayrak daha önce anlaşma yapılan Shaktar Doneks’in Hırvat Milli takımı kalecisinin menajeriyle temasa geçti. Bu arada Jefferson’u elden çıkarmak için kiralık kulüp arandı. Görüşme yapılan kulüplerden bugün olumlu cevap alındığı taktirde Hırvat Pletikosa Trabzonspor’un yeni kalecisi olacak.

taka gazete

Rasim YILMAZ
31.07.2006, 06:36
Trabzonspor, Pletikosa'nın transferini bitirdi. Musa ve Ersen Martin de bugün imza atıyor.

Pletikosa bitti

Bordo-mavililer, Shakhtar Donetsk'li kaleciyi de renklerine bağladı. Hırvat yıldız bir yıllığına kiralanırken "ilk satın alma hakkı" Trabzonspor'un olacak.

Sadece Fotomaç'ın Türkiye'ye duyurduğu kaleci Pletikosa'nın transferini Trabzonspor dün mutlu sonla bitirdi. Shakhtar Donetsk'in kalecisi Stipe Pletikosa'yı bir yıllığına kiralık olarak renklerine bağlayan bordo-mavililer, sezon sonunda satışta da öncülük hakkını sözleşmeye yazdırdı. Ön anlaşmayı dün imzalayan Hırvat kaleci birkaç gün içinde Trabzon'a gelecek. Brezilyalı Jefferson ise bu sezon kiralık olarak verilecek. z

GOLCÜ BİR KALECİ
Stipe Pletikosa 1979 yılında doğdu. 53 kez formasını giydiği Hırvatistan Milli Takımı'nın 1. kalecisi. 1996-2002 yılları arasında Hajduk Split'te 141 maçta kaleyi koruyup dört de gol attı. Ardından Ukrayna'nın Shakhtar Donetsk takımına transfer oldu ve iki sezonda altı maçta görev yaptı. Geçen sezonun ortasında kiralık olarak gittiği eski takımı Hajduk Split'te 22 maçta kaleyi korudu.
M.Yılmaz ŞENOL

fotomaçın haberi...ne kadar doğru bilmem:P:P

cemka
31.07.2006, 07:12
Arkadaşlar Pletikosa haberi dığru ise, yönetim gerçekten güzel işler yapmaya başlamıştır... Jeff ve tolganın biraz tecrübe kazanması gerekiyor... Bu sene yükü kaldıramazlardı...
Haydi yönetim kopta gel... Kim tutar sizi yaa....

sarman61
31.07.2006, 08:43
Uefanın resmi sitesinde marcelinho haberi manşetten verilmiş güzel bir olay.
http://www.uefa.com/competitions/UEFACup/news/Kind=1/newsId=440652.html

Bu aradabu hırvat kalecide neyi nesi bu kalecinin tecrübesi çok mu daha iyi ki bunu alıyoruz anlamadım. Shakhtar da kadroya giremeyen kaleci neden bizim kalemize geçsin bunu da anlamyorum. Yani trabzonspor shakhtar takımımın oyuncu yetiştirme yerimi biz onlardan küçük takımmıyız. Bence bu kaleciyi almak gereksiz.

Nytre
31.07.2006, 08:55
10 numarayi kim giyecek?
la marcelinho 3 x 10 edio demekki:)

yani adam diyor ki "kardeşim ben 3 tane 10 numaralı futbolcuya bedelim" :)

Nytre
31.07.2006, 08:59
seni tebrik ediyorum kardeşim bu şerefsizlere ne desek az ....

attığın iletiyi hangi adrese attın yazarmısın bizde gönderelim.

Mert67
31.07.2006, 09:11
http://www.cnnturk.com/interactive/bizeyazin.asp?konu=CNN%20T%FCrk%20Tv
heralde buraya yazılıyo
arkadaşlar hadi saldırın şu şer..siz cnn in sitesine.

Nytre
31.07.2006, 09:20
tamam gönderdim..

AtalaY_BuğrA
31.07.2006, 09:40
Ersen Martin ve Musa Büyük 12.00'de imzalıyor
Transfer görüşmelerinde prensipte anlaşma sağlanan Ankarasporlu futbolcular Ersen Martin ve Musa Büyük bugün saat 12.00'de Mehmet Ali Yılmaz tesislerinde sözleşme imzalayacaklar.

Kaynak: REsmi Site...

DİNÇ
31.07.2006, 09:44
Bu da Fatih'in Zenit'e gittiğinin resmidir....

Adamlar Fatih'in fotoğrafını resmi sitelerine bile koymuşlar...

Bizim sitede futbolcularımız kısmında daha Marcelinhio nun fotoğrafı yok...

http://www.fc-zenit.ru/eng/person.phtml?id=265

The Londoner
31.07.2006, 09:53

Adi gecen site Fatih`in 2010`a kadar sozlesmesi oldugunu soyluyor. Bu durumda Fatih`in "2 yil sonra tekrar Trabzondayim" demesi biraz gaip degil mi?

champions
31.07.2006, 09:57
dünkü spor programlarıyla ilgili ;
1-biz hala malum programlardaki yorumculardan trabzonsporla ilgili doğru bişeyler mi bekliyoruz (birkaç tarafsız yorumcu var özellikle genç yorumcular daha tarafsız yaşlı bunamışlar tam bi fanatik onlardan ne bekliyosunuz)
2-rıdvanı dinledim merak ediyorum marcelinhoyu kaç kere izlemiş fatihle hiç bi alakası yok diyo yok zaten adam 10 numara forvet zannediyo (biz iyi bi oyuncu almışsak rıdvan dedi diye o kötümü oldu güntekin onay ısrarla müthiş transfer diyo rıdvan tutturmuş trabzon çok ters bi kadroya sahip umutu aldıysan marcelinho alınmaz ne alaka kardeşim )

Barış BAKIRTAŞ
31.07.2006, 10:16

Fatih başka bir futbol takımının oyuncusu gibi görmek çok zoruma gitti açıkcası ama bu duygusallıktan sıyrılmalıyız mecburen. Umarım onun ve bizim için en hayırlısı olur Allah yolunu açık eylesin..

tirabzonli
31.07.2006, 10:17
5 trilyonluk hediye

Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak sözünde durdu ve Bordo-Mavili kulübe bir dünya yıldızı kazandırdı. 19 Aralık 2005 tarihindeki kongrede taraftarlara 'yıldız futbolcu' alma sözü veren Albayrak, Marcelinho'yu Trabzon'a getirterek jest yaptı. Hertha Berlin'in talep ettiği 2.5 milyon euroluk bonservis bedelini cebinden karşılayan başkan Nuri Albayrak, diğer ödemeleri Kulübe bıraktı.

İZDİHAM YAŞANDI

MARCELİNHO'nun imza töreninde adeta izdiham yaşandı. Basın ordusu ve yöneticiler salonu hınca hınç doldurdu. Üç yıllık sözleşmeye imza atan Marcelinho, 'Taraftar ve basının ilgisi müthiş. Bugün Trabzon'dan ayrılıp Berlin'e gideceğim ve çocuklarımın okul problemini çözeceğim. Ardından salı günü Trabzon'a geri döneceğim. Çarşamba günü de yeni takımımla birlikte ilk idmana çıkacağım' dedi.

YILDIRAY ETKİLEDİ

HERTHA Berlin'den takım arkadaşı olan Yıldıray'ın Trabzon'a transferinde önemli rol oynadığını belirten Marcelinho, 'Bana her türlü bilgiyi verdi. Trabzonspor'un Türkiye'de dört büyük kulüpten biri olduğunu anlattı. Yıldıray'ı sevdiğim için söylediklerine önem verdim. Türk futbolunu televizyondan takip ediyordum. Zor bir lig olduğunu biliyorum. Bu ligin tarihinde ben de yer alacağım' diye konuştu. Marcelinho, Trabzon'da 30 numaralı formayı giyecek.

Ersen-Musa da tamam

Trabzonspor'un transfer bombaları devam ediyor. Beşiktaş'tan Çağdaş, Ankaragücü'nden Umut, Pendikspor'dan Cem ve Hertha Berlin'den Marcelinho'yu renklerine katan Bordo-Mavili ekip, bugün de Ankaraspor'un iki yıldızı Ersen Martin ve Musa Büyük'le sözleşme imzalayacak. Dün sabah Trabzon'a gelen Ersen Martin ile Musa Büyük, yöneticilerle görüşerek pürüzleri giderdi.

ÜÇLÜ BİR ARAYA GELDİ

ZORLU Otel'e yerleşen Ersen ile Musa, Trabzon'un yeni transferi Marcelinho ile de tanışma fırsatı buldu. Üçlü, bir araya gelerek basın mensuplarına poz verdi. Daha sonra üç futbolcu, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ne gitti. Bugün resmi mukavele imzalayacak futbolculardan Ersen, gol krallığı yarışında iddialı olduğunu söyledi.

Başkan imzaladı Zenit'e gidiyorum

Günlerdir Türk basının peşinde koştuğu Fatih Tekke'ye sadece AKŞAM ulaştı. İstanbul'da bulunan yıldız futbolcu, telefonla yaptığımız görüşmede önce, 'Beni bırak, Marcelinho idmana çıktı mı?' diye sordu. 'İdman yoktu, imzayı atıp basına poz verdi' cevabımız üzerine, 'Marcelinho çok büyük bir futbolcu. Trabzonspor iyi bir transfer yaptı' dedi. Fatih Tekke, Zenit'e transferi ile ilgili olarak da, 'Başkan Nuri Albayrak imzayı attı. Ben de birkaç gün sonra Petersburg'a giderim' dedi. Yıldız futbolcu, Trabzon'a dönmeyeceğini, doğrudan Rusya'ya gideceğini de belirtti.

Fereria sürprizi

Trabzonspor yönetimi transfere doymuyor. Brezilyalı Denilson ve Gineli Pascal'dan birini renklerine katmaya hazırlanan Bordo-Mavili ekip, Brezilya'nın Cruzeiro takımında oynayan 22 yaşındaki Fereria Wagner ile de bir görüşme yaptı. Internacional takımında oynayan Jorge Wagner transferinden ise vazgeçildi. Brezilya'da bulunan yönetici Faruk Kanca, Ricardinho ile birlikte aynı takımda oynayan Fereria Wagner'in Trabzon'a gelebileceğini bildirdi.

Haluk AYYILDIZ Akşam

tirabzonli
31.07.2006, 10:21
Pletikosa da Trabzonspor imza atıyor

Trabzonspor, Pletikosa'nın transferini bitirdi. Musa ve Ersen Martin de bugün imza atıyor.

Pletikosa bitti

Bordo-mavililer, Shakhtar Donetsk'li kaleciyi de renklerine bağladı. Hırvat yıldız bir yıllığına kiralanırken "ilk satın alma hakkı" Trabzonspor'un olacak.

Sadece Fotomaç'ın Türkiye'ye duyurduğu kaleci Pletikosa'nın transferini Trabzonspor dün mutlu sonla bitirdi. Shakhtar Donetsk'in kalecisi Stipe Pletikosa'yı bir yıllığına kiralık olarak renklerine bağlayan bordo-mavililer, sezon sonunda satışta da öncülük hakkını sözleşmeye yazdırdı. Ön anlaşmayı dün imzalayan Hırvat kaleci birkaç gün içinde Trabzon'a gelecek. Brezilyalı Jefferson ise bu sezon kiralık olarak verilecek. z

GOLCÜ BİR KALECİ
Stipe Pletikosa 1979 yılında doğdu. 53 kez formasını giydiği Hırvatistan Milli Takımı'nın 1. kalecisi. 1996-2002 yılları arasında Hajduk Split'te 141 maçta kaleyi koruyup dört de gol attı. Ardından Ukrayna'nın Shakhtar Donetsk takımına transfer oldu ve iki sezonda altı maçta görev yaptı. Geçen sezonun ortasında kiralık olarak gittiği eski takımı Hajduk Split'te 22 maçta kaleyi korudu.

---------------------------------------------------
Sakarya caydı

Trabzon'da dün Jefferson şoku yaşandı. Sakaryaspor ile daha önce Brezilyalı kalecinin kiralık olarak verilmesi konusunda anlaşan bordo-mavili takım dün Sakaryaspor'un Kolombiyalı kaleci Martinez'i aldığı haberi ile sorun yaşadı. S. Donetsk'in kalecisi Pletikosa'yı kiralık olarak alan bordomavililer şimdi Jefferson'u
verip yabancı kontenjanını boşaltmak için başka kulüp arayışına başladı.

-------------------------------------------------------
Fotomaç

tirabzonli
31.07.2006, 10:25
Fatih Tekke 4 yıl Zenit'te

Bordo-mavili ekibin kaptanı, Rus takımı ile 4 yıllık anlaşmaya vardı. Zenit, Fatih Tekke'nin bonservisi için 7.5 milyon euro ödeyecek.

Trabzonspor'un son dönemdeki efsanesi olan ve taraftarın sevgilisi haline gelen Fatih Tekke, Rusya'nın Zenit takımına resmen transfer oldu. Rus ekibi, Fatih Tekke'nin bonservisi için Trabzonspor'a 7.5 milyon euro ödeyecek. Milli futbolcunun Zenit ile yapacağı sözleşmenin 4 yıllık olduğu belirtildi. Bordo-mavili ekip, Zenit yöneticileriyle yaptığı görüşmede Fatih Tekke'nin bir yıl boyunca hiçbir kulübe satılmaması veya kiralanmamasının garantisini aldı. Dün özel işleri için İstanbul'a gelen Fatih Tekke, burada Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak ile bir görüşme yapıp vedalaştı.

"MUTSUZ
GİDİYORUM"
Bu arada NTV'ye konuşan milli futbolcu, "Herkes maddi olarak büyük bir kazancım oldu diye düşünüyor. Fakat ben paraya önem verseydim, Ocak ayında giderdim" dedi. Trabzonspor'dan ayrıldığı için mutsuz olduğunu belirten Fatih Tekke, "Kulübüme büyük bir para kazandırdığım için mutluyum. Fakat takımdan ayrıldığım için ise mutsuz... Benim hedefim Zenit değil bir Avrupa takımıydı" şeklinde konuştu.

-------------------------------------------------------------------

Wagner'de sona doğru

Trabzonspor, ülkesinin Cruzerio takımında forma giyen Brezilyalı Ferreira Wagner ile büyük ölçüde anlaştı. 21 yaşındaki oyuncuyu Lazaroni çok istiyor.

Teknik direktör Lazaroni'nin isteğiyle Denilson'dan vazgeçen Trabzonspor, sol kanada düşünülen Ferreira Wagner için bastırıyor. Bordo-mavili ekibin yöneticileri, ülkesinde Cruzerio'da forma giyen 21 yaşındaki futbolcu ile anlaşma aşamasına geldi. Wagner'in sağ kanatta da görev yapabiliyor olması Lazaroni'nin ısrarının nedeni. Daha çok yaptığı asistlerle tanınan Wagner'in önümüzdeki günlerde Trabzonspor ile sözleşme imzalamasına kesin gözüyle bakılıyor. Öte yandan Karadeniz ekibinin diğer transferleri Ersen Martin ve Musa Büyük, dün Trabzon'a geldi. Adem Koçak, Mehmet Yılmaz ve Djokaj karşılığında Ankaraspor'dan alınan iki futbolcu Marcelinho ile bir süre sohbet etti. Ersen ile Musa bugün sözleşme imzalayacaklar.

Sabah

champions
31.07.2006, 10:59
Brezilyalı yıldız Marcelinho'yu kadrosuna katarak ses getiren bordo-mavili ekip, Hırvatistan Milli Takımı'nın kalecisi Stipe Pletikosa'yı da bir yıllığına kiraladı. Trabzonspor yöneticileri, Pletikosa'nın takımı Shakhtar Donetsk ile ön anlaşmayı dün imzaladı. Mircea Lucescu'nun çalıştırdığı Shakhtar Donetsk, Pletikosa'yı satmak istediği takdirde de önceliği Trabzonspor'a verdi. Hırvat file bekçisinin yarın Trabzon'a gelmesi bekleniyor

alexispapas
31.07.2006, 11:08
Marcelinho transferi Alman basınında..

Alman basını, Bundesliga takımlarından Hertha Berlin'den Trabzonspor'a transfer olan Marcelinho'yla ilgili haberlere geniş yer verdi..
"Bild am Sonntag" gazetesi, "2,5 milyona Marcelinho Türkiye'de" başlığıyla verdiği haberde, dün Türkiye'ye giden Marcelinho'nun, "Berlin'de çok güzel zaman geçirdim. Bir çok dostumu geride bırakıyorum, ancak bu artık benim son büyük sözleşmem" şeklinde konuştuğunu yazdı.

Marcelinho'nun 3 yıllık sözleşme için yaklaşık 1,2 milyon avro alacağı ifade edilen haberde, Hertha menajeri Dieter Hoeness'in de "Tüm taraflar için iyi bir sonuç aldık. Marcelinho'nun büyük oyunları olmuştur, onu hiçbir zaman unutmayacağız" diye konuştuğu belirtildi.

"Berliner Morgenpost" gazetesi de birinci sayfada "Marcelinho Berlin'den ayrılıyor" başlığıyla verdiği haberde, Marcelinho'nun İstanbul havaalanında Trabzonsporlu taraftarlar tarafından büyük bir coşkuyla karşılandığını yazdı.

Gürkan
31.07.2006, 11:12
Adi gecen site Fatih`in 2010`a kadar sozlesmesi oldugunu soyluyor. Bu durumda Fatih`in "2 yil sonra tekrar Trabzondayim" demesi biraz gaip degil mi?

O fatihin temennisi 2-3 yıl sonra trabzona dönemyi planlıyo,yada dönerse trabzonspora dönecek miş.

Erdinç Dilek
31.07.2006, 11:18
Kaynak: www.trabzonspor.org.tr

Ersen Martin ve Musa Büyük 12.00'de imzalıyor
Transfer görüşmelerinde prensipte anlaşma sağlanan Ankarasporlu futbolcular Ersen Martin ve Musa Büyük bugün saat 12.00'de Mehmet Ali Yılmaz tesislerinde sözleşme imzalayacaklar.

TSelif
31.07.2006, 11:19
İster 1 sene ister 10 sene ...FATİH in yuvası TRABZONSPOR dur. Tabi buraya dönecek.

Jackdaniels
31.07.2006, 11:35
1-biz hala malum programlardaki yorumculardan trabzonsporla ilgili doğru bişeyler mi bekliyoruz (birkaç tarafsız yorumcu var özellikle genç yorumcular daha tarafsız yaşlı bunamışlar tam bi fanatik onlardan ne bekliyosunuz)
2-rıdvanı dinledim merak ediyorum marcelinhoyu kaç kere izlemiş fatihle hiç bi alakası yok diyo yok zaten adam 10 numara forvet zannediyo (biz iyi bi oyuncu almışsak rıdvan dedi diye o kötümü oldu güntekin onay ısrarla müthiş transfer diyo rıdvan tutturmuş trabzon çok ters bi kadroya sahip umutu aldıysan marcelinho alınmaz ne alaka kardeşim )

Bahsettiğin programı bende izledim hatta güntekin onay rıdvanın söyledikleri karşısında şok oldu adam diyoki biz bundesligayı geçen sene canlı yayınlarla verdik hatta ben marcelinhonun biçok maçını yorumladım gerçekten süper topçu diyo rıdvan hala orda çok ters bi transfer ben olsam umut varken almam ne yapacak trabzon marcelinhoyu ulan (Ş......z) bu adamı febe alsaydı işte megastar yok böyle bi transfer febe yine dünyastarı aldı diye yeri göğü inletirdiniz bize gelincemi değersiz oldu....

Gürkan
31.07.2006, 11:36
Sağ dizindeki ağrıları artan defans oyuncumuz Erdinç Yavuz bu sabah yapılan atnrenmana katılamadı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Sağlık Kurulu Başkanımız Köksal Güney, futbolcunun yarından itibaren düz koşulara başlayacağını belirterek, ligin ilk haftasında Kayserispor'la yapılacak maça yetiştirilmeye çalışıldığını sözlerine ekledi.
31.07.2006 10:45:00

kayseriye karsı oynamak ıstemıyo galıba agrıları ondan artmıstır.

FANATIK61
31.07.2006, 11:37
Erdinc anladi herhalde Kayseri Macinda gözler yine onun üzerinde olacak diye, kaytariyor herhalde bu hafta oynamayacak gibi gözükiyor:

Sağ dizindeki ağrıları artan defans oyuncumuz Erdinç Yavuz bu sabah yapılan atnrenmana katılamadı.

Sağlık Kurulu Başkanımız Köksal Güney, futbolcunun yarından itibaren düz koşulara başlayacağını belirterek, ligin ilk haftasında Kayserispor'la yapılacak maça yetiştirilmeye çalışıldığını sözlerine ekledi.

Resmi Site

gvnlp
31.07.2006, 11:43
Hala inanmıyorum Fatih in gittiğine. Zenith kim ya. takım bile değil ya kara para aklıyorlar yada başka bir şey var bunun ardında. Eğer yönetim böyle bir hataya düşmüşse yandık devre arası da hüseyin ile gökdeniz gider. inşallah gitmez fatih. Eğer giderse forvet alınması gerekir. Eğer yönetim fatihi göndermeyi önceden planlamadıysa da kısa sürede iyi bir foretle anlaşmaları hayal. gittiler allıhn ersen martinini aldılar forvet diye kafayı yiyeceğim. bu sene şampiyon olamazsak tek sorumlousu türkienin en büyük topçusunu zenit gibi bir takıma satan yöneticilerdir. Hala yediremiyorum kendime.

Gürkan
31.07.2006, 11:52

çünkü o kocamışlar trabzonun estiği yıllar kuyruk acısı olanlar.ondan yenıler daha bılmıyolar.

sende senı ıcerde dısarda yenen takıma gıcık olmazmısın.
yanı olay gecmıste saklı...

ErayAkyüz
31.07.2006, 11:59
arkadaslar ahmet ağaogle su an radyo spor da trabzonsporu kousuyor haberiniz olasun

champions
31.07.2006, 12:02
gıcık olmak farklı bişey ama fener eğer iyi transfer yapmışsa bunu söyleyemeyecek kadar(yada tam tersi iyiye kötü demek) şerefsiz değiliz ben fenerlilerin hepsinden bahsetmiyorum aralarında rakibin yaptığı iyi işleri alkışlayacak insanlarda mutlaka var malum yazar diye geçinen fanatik ve aynı zamanda bunamış taraftarlardan ve bunları takip eden taraftar örnekleri var

Burçak
31.07.2006, 12:02
arkadaslar ahmet ağaogle su an radyo spor da trabzonsporu kousuyor haberiniz olasun
netten dinleyebilmemiz için bir link var mı?

Nytre
31.07.2006, 12:03
burada radyosporu dinleyemiyorum... ahmet ağaoğlunun sözlerini bir özetlerseniz sevinirim size zahmet.

champions
31.07.2006, 12:05
netten dinleyebilmemiz için bir link var mı?
radyospor.comdan dinleyebilirsin

ErayAkyüz
http://www.radyospor.com/main/default.htm# arkadaslar burdan canlı yayın bolumunden dinleyeblirsiniz

Burçak
şar (http://www.radyospor.com/detay.asp?CID=12210)kı çalıyor . Ahmet ağaoğlu yokki .?

ErayAkyüz
31.07.2006, 12:07
sezen aksuu şarkı soyluoyor su an:)

ErayAkyüz
31.07.2006, 12:11
yaa arkadaslar bu şerefsiz rum köpekleri hala trabzonspor.pl sitemize bizi aşalıyıcı resimler koyuyorlar yaa bu sitenin admini yokmu neden yayınlıyorlar hala anlamadımhttp://www.trabzonspor.fora.pl/viewtopic.php?t=140http://www.trabzonspor.fora.pl/viewtopic.php?t=139

Burçak
31.07.2006, 12:11
http://www.radyospor.com/main/default.htm#
Ahmet Ağaoğlu konuşmaya başladı..!!!

Burçak
31.07.2006, 12:13
3474 turkcelle mesaj yollayıp
0212 236 44 40 fax ile sorularımızı sorabiliyoruz.

Dursun Ali Bahçekapılı
31.07.2006, 12:15
Dinleyenler dinlemeyenler için özetlerse seviniriz

Miraç Atalay Çiftçi
31.07.2006, 12:25
umudumuz var sabır gerekli.kredi tanımamız gerekli.ilk 5 hafta sans yanımızda olursa ileriye daha rahat bakarız.

hoca hakkında pek iyimser degil sanırım(benim yorumum)

gökdeniz fatihin nerede duracagını iyi biliyor oraya atıyordu.
Gökdeniz şimdi pası kime atacak?Sistem nasıl olacak?

Fatihin yeri dolmaz(A.Agaoglu)...
Fatihsiz gol atamayız sendromundan kopmalıyız...

Fatihin geri gelme hikayesi 30 agustos saat 16:00 50bin dolar peşin kalanı taksitle antepten 500 bin dolara almıştık...

İstegim zenite degil avrupaya gitmesiydi.Ama bu parayı onlardan başkası vermez.

9 milyon doların yarısı ile 5 futbolcu alındı.(kaleciyide sayıyor)

Al işte yıldız marcelinho...

bu kadro temkinli konusmayı seven beni bile heyecanlandırıyor.

Burçak
31.07.2006, 12:26
şu transferleri ligin son haftasına bırakmadan hazırlık kampı na dahil edebilsek uyum sorununuda aşsaydık çok daha ii olacaktı. marce çarşamba gelecek perçşembe idmana çıkacak maça çıkma durumu nedir belirsiz.
fatih tekkenin gidişi kayıp mı? bu kadro sizce şam. adayı kadromu?lazaroniye güveniyormu ağaoğlu.?

uluslar arası arenada bşarısını ıspatlamış bi teknik adam değil. bana kalırsa lazaroniye gelinceye kadar ts yi hedefine götürecek ts yi çalıştıracak çok ii hocalar vardı. neden anlaşılamadı bilmiyorum. yerli hocalarda olabilirdi. ben yanlış demiyorum ama biraz sabretmemiz gerek. kredi tanımalıyız. inşallh 2 3 maçımızı rahat geçersek herşey çok kolaylaşacak.

burda marce umut ersen martin musa gelirse kaleci, bunların hepsi ilkdefa bi arada oynayacak, futbolcular. uyumsorunlarını göz ardı etmemek lazım. marce biliyomu bakalım yattara sağı güzel kullanan biri ama savunma bakımından yetersiz olduunu. gökdeniz top tınca fatihin nerde olduğunu bilir topu atardı. ama şimdi gökdenşz npacak ersene umuta nasıl top tacak..

fatihin olmaması sıkıntımıdır?
fatihin yeri doldurulacak futbolu değil bu bir. ts fatih tekkeiz olmaz. gol atamaz sendromundan bi şekilde kurtulması gerekiyor. dolayısıyla fatihin antepten ts ye gelmesinde çok büyük pay sahibi olan bi insanım. 500 bin dolara aldık 50 bin doları peşin verdik. gerisini taksitle güzel bi paraya aldık. geldiği para 500 bin dolar gittiği para belli. o yönden bakarsak müthiş bi transfer. ama fatihin ayarında golcü varmı ts de yok. türkiuyede varmı yok. avrupadad sayılı takımlara var. şunu isterdim. zenite gideceğine avrupada bi takıma gitmesine isterdim. ama açık söleyeyim avrupada bu paayı verende olmadı. bu para tsyi finansman bakımından rahatlatmıştr. ilerisi için de ii bi getiri olmuştur. şimdi borçlanma yerine kendi ml varlığı ile bu işin üstesinden gelmiştir. marce okadar beklentinin karşısında gelen öneml futbolcudur. nerde oynayacağını henüz net bilemiyoruz. belki forvet arkası. şimko hüseyin.. tsninkadrosu beni heyecanlandırıyor. temkinli konuşan biri olmama rağmen.

yetiştiğim kadarıyla şimdilik bunlar..

Miraç Atalay Çiftçi
31.07.2006, 12:29
bir bjk linin mesajı...

marcelinhoyu fb-gs alsaydı yeryerinden oynardı.

marce süper bir futbolcu(ne kadar kıskandıysa) onu hiç izlemeyen futbol yorumcuları!!! neden böyle yapıyorlar...

Murat GENEL
31.07.2006, 12:30
bu sözler alkışlanır işte bu dürüst taraftardır

bahadır2561
31.07.2006, 12:39
delgado'yu cok begenmiş..cok iyi oyuncu diyor..

Miraç Atalay Çiftçi
31.07.2006, 12:44
benim mailimide okudu.

lee nin gönderilmesi yanlış dedi.

Fatih sendromundan kurtulmalıyız dedi tekrar etti.

sol marce ve elimizdekilerle idare edilebilir ama ön liberoya bir iyi pascı almalıyız diye düşünüyorum.

bahadır2561
31.07.2006, 12:48
şu an itibariyle marcelinho formasının basılmaması cok büyük hata...
yılın bombasını patlatıyoruz ama forması yok..diyor

Burçak
31.07.2006, 12:49
benim mailimide okudu.

lee nin gönderilmesi yanlış dedi.

Fatih sendromundan kurtulmalıyız dedi tekrar etti.

sol marce ve elimizdekilerle idare edilebilir ama ön liberoya bir iyi pascı almalıyız diye düşünüyorum.
sorularımızı mail yoluyla sormak için adres neydi. ben kaçırdım o kısmı.

Muhammet_61
31.07.2006, 12:49
şu an itibariyle marcelinho formasının basılmaması cok büyük hata...

Tabi ya. Üç ezikler böyle bi adam aldımı hemen formalarını basıp nerdeyse bonservis bedelini forma satışından çıkarıyor. Yönetim uyuma. Formalar nerde?

bahadır2561
31.07.2006, 12:50
Tabi ya. Üç ezikler böyle bi adam aldımı hemen formalarını basıp nerdeyse bonservis bedelini forma satışından çıkarıyor. Yönetim uyuma. Formalar nerde?
aynen öyle...

Miraç Atalay Çiftçi
31.07.2006, 12:54
gokmen@radyospor.com

Ahmet Agaoglu ne mail ile soru sormak için :)

AtalaY_BuğrA
31.07.2006, 12:59
Ersen Martin ve Musa Büyük imzaladı
Kulübümüzün Ankaraspor’dan transfer ettiği futbolcular Ersen Martin ve Musa Büyük bugün saat 12.00’de Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde düzenlenen törenle sözleşme imzaladılar.

Yönetim kurulu üyelerimiz Serhat Akçay ve Muzaffer Ermiş’in de katıldığı törenle yeni transferlerimiz iki yıllık mukaveleye imza koydular.

Törende konuşan Akçay, yeni sezonda Trabzonspor’un üç cephede birden mücadele edeceğini hatırlatarak, “Lig, UEFA Kupası ve FORTIS Türkiye Kupası’nda başarılı olmayı hedefliyoruz. Bu amaçla, kadromuza daimi olarak yeni oyuncu arkadaşları dahil ediyoruz. İki arkadaşımız da kendilerini ispatlamış oyuncular. Trabzonspor’a katkı yapmak için aramızdalar ve biz de başarılı olacaklarına inanıyoruz” diye konuştu.

Futbolculardan ilk sözü alan Ersen Martin, Türkiye’nin dört büyük takımından birinde forma giyecek olmaktan duyduğu memnuniyeti dile getirerek, “Geçen yıl Ankaraspor’da sakatlığımdan dolayı pek faydalı olamadım. Burası benim için yeni bir başlangıç olacak. Kendime güveniyorum ve Türkiye’nin her takımında oynayabilecek kapasitede olduğuma inanıyorum. Yeni sezonda katıldığımız tüm dallarda başarılı olacağımızı düşünüyorum” açıklamasını yaptı.

Trabzonspor’la geçen yıl da transfer görüşmesi yaptığını açıklayan Ersen, “Kısmet bugüneymiş” diye konuştu.

Musa Büyük ise önemli hedefleri bulunan bir kulübe geldiklerini ifade ederek, “Umarım Trabzonspor’u hedeflediği yerlere getiririz. Bunun için elimizden geleni yapacağız” dedi.

Ersen Martin ve Musa daha sonra Trabzonspor formalarıyla basın mensuplarına poz verdiler.

Kaynak: REsmi Site...

sarman61
31.07.2006, 13:01
Arkadaşlar Ahmet Ağaoğlu süpriz verdi. Trabzonspor bir bomba tranfer daha yapabilir dedi. Ona göre

degok
31.07.2006, 13:02
ahmet ağaoğlu program biterken ben bir bomba transfer daha bekliyorum dedi

Miraç Atalay Çiftçi
Bir bomba daha geliyor isim söylemedi ama hırvat kaleci haricinde bir bomba daha geliyor.İnşallah gerçekleştirirler...(Ahmet Agaoglu)

champions
ahmet ağaoğlu dediki; trabzonsporun bi bomba transferi daha olabilir bence kaleci olacak bu bomba sola da genç bi brezilyalı transferi bu şekilde kapatırız

Jackdaniels
Arkadaşlar Ahmet Ağaoğlu süpriz verdi. Trabzonspor bir bomba tranfer daha yapabilir dedi. Ona göre

Herhalde yapacak fatihi başka nasıl unutturabilirler yoksa....

unyelimetin
31.07.2006, 13:06
Trabzonspor yıldıza doymuyor
31 Temmuz 2006 09:20

Renklerine Marcelinho'yu alarak horon tepmeye başlayan Trabzonspor'dan ikinci bomba. Bordo mavili ekip Hırvatistan Milli Takımı'nın kalecisini kiraladı.

http://img349.imageshack.us/img349/5402/7054pletikosawp4.jpg (http://imageshack.us)

Bordo-mavili ekip, bonservisi Shakhtar Donetsk'te olan Hırvatistan Milli Takımı'nın kalecisi Stipe Pletikosa'yı bir yıllığına kiraladı... Tecrübeli file bekçisi yarın Trabzon'a geliyor.

Transferde resmen atağa kalkan ve taraftarlarını heyecanlandıran Trabzonspor yeni bir bomba daha patlattı. Brezilyalı yıldız Marcelinho'yu kadrosuna katarak ses getiren bordo-mavili ekip, Hırvatistan Milli Takımı'nın kalecisi Stipe Pletikosa'yı da bir yıllığına kiraladı. Trabzonspor yöneticileri, Pletikosa'nın takımı Shakhtar Donetsk ile ön anlaşmayı dün imzaladı. Mircea Lucescu'nun çalıştırdığı Shakhtar Donetsk, Pletikosa'yı satmak istediği takdirde de önceliği Trabzonspor'a verdi. Hırvat file bekçisinin yarın Trabzon'a gelmesi bekleniyor.

Geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında Hajduk Split'te kiralık olarak oynayan Stipe Pletikosa, futbol kariyerine de bu takımda başladı. 27 yaşındaki tecrübeli kaleci Hırvatistan Milli Takımı'nın formasını da 53 kez giydi. 2006 Dünya Kupası'nda da Hırvatlar'ın kalesini korudu.

internetspor.com
__________________________________________________ _______________

Bir kaç yerde daha bu tür haberler var ama inşallah doğrudur.

Burçak
31.07.2006, 13:08
ahmet ağaoğlu dediki; trabzonsporun bi bomba transferi daha olabilir bence kaleci olacak bu bomba sola da genç bi brezilyalı transferi bu şekilde kapatırız
kaleci için kullanmadı o ifadeyi. kaleci haricinde bomba bi transferinin daha olacağının sinyallerini verdi.

unyelimetin
31.07.2006, 13:09
kaleci için kullanmadı o ifadeyi. kaleci haricinde bomba bi transferinin daha olacağının sinyallerini verdi.

Öyleyse daha da güzel.:)

UğuR
31.07.2006, 13:15
Jeferson gidiyormu verecek takım bulabildilermi ? bulduysa kim Sakarya diyorlardı onlarda kaleci transferi yaptılar ne iş ?

champions
31.07.2006, 13:15
hem kaleye pletikosa hem sol kanada bi yıldız olursa manyak olur denilsondan vazgeçtiler o zaman gündeme gelmeyen bi yıldız olabilir demektir bu

turkercan
31.07.2006, 13:17
bence yıldız deil sıradan bi sol kanat alacaklar :mad:

unyelimetin
31.07.2006, 13:20
Jeferson gidiyormu verecek takım bulabildilermi ? bulduysa kim Sakarya diyorlardı onlarda kaleci transferi yaptılar ne iş ?

Sakarya caydı

Trabzon'da dün Jefferson şoku yaşandı. Sakaryaspor ile daha önce Brezilyalı kalecinin kiralık olarak verilmesi konusunda anlaşan bordo-mavili takım dün Sakaryaspor'un Kolombiyalı kaleci Martinez'i aldığı haberi ile sorun yaşadı. S. Donetsk'in kalecisi Pletikosa'yı kiralık olarak alan bordomavililer şimdi Jefferson'u
verip yabancı kontenjanını boşaltmak için başka kulüp arayışına başladı.

M.Yılmaz ŞENOL

pasfotomac.com.tr

Ustaalioğlu
31.07.2006, 13:21
bence yıldız deil sıradan bi sol kanat alacaklar :mad:
nedir arkadasim seni boyle kotumser yapan...

Jackdaniels
31.07.2006, 13:23
ÖZDEMİR'DEN "HÜLLE" YALANLAMASI

Fenerbahçe Kulübü Başkan Vekili Nihat Özdemir, önceki gün vefat eden Gençlik ve Spor Genel Müdürlüğü Merkez Danışma Kurulu Üyesi Orhan Bilgin için düzenlenen cenaze töreninde basın mensuplarının sorularını cevapladı.

Trabzonspor'un yıldız oyuncusu Fatih Tekke'nin hülle yoluyla Fenerbahçe'ye transfer olacağı şeklinde çıkan haberlerin gerçeği yansıtmadığını belirten Özdemir, "Fatih Tekke'nin önce Zenit takımına oradan da Fenerbahçe'ye transfer olacağı şeklindek haberler gerçeği yansıtmıyor. Şampiyonlar Ligi ve Türkiye Ligi'nde çok zorlu maçlar oynayacağız. Bize Fatih Tekke bu sezon lazımdı" diye konuştu.

Brezilyalı yıldız Roberto Carlos'un 'Fenerbahçe'ye gelmeyi düşünmüyorum' şeklinde çıkan açıklamalarıyla ilgili olarak ise Nihat Özdemir, "Şu an kesinleşen bir şey yok. Bu açıklama ve Roberto Carlos'un transferiyle ilgili birşey söylemek yanlış olur" ifadelerine yer verdi.

kaynak:ajansspor

not:istesenizde alamazsınız zaten!!!

turkercan
nedir arkadasim seni boyle kotumser yapan...

güvensizlik arkadaşım :mad:

FANATIK61
Kulübümüzün Ankaraspor’dan transfer ettiği futbolcular Ersen Martin ve Musa Büyük bugün saat 12.00’de Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde düzenlenen törenle sözleşme imzaladılar...

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/310706mimza.jpg

Murat GENEL
31.07.2006, 13:30
inşallah başarılı olur ikiside özelikkle ersen daha iyi olmasını diliyorum fatihin açığını kapatamaz ama...

oguzkoc
31.07.2006, 13:30
kaleci almayalım arkadaşlar yaa...

yıldız olmayan iyi bi sol bek ve yıldız olan bi gol makinesi lazım fatih tekke yerine...

kaleciye HAYIR diorum...

turkercan
31.07.2006, 13:31
fatihin yerini isteselerde dolduramaslar ama iki yıldız daha alırlarsa üzerlerindeki baskıyı kaldırırlar bence

champions
31.07.2006, 13:38
şu an ki durumda yabancı bi forvet almamız imkansız yabancı kontenjanı nedeniyle dolayısıyla forvet alınacaksa yerli olacak yerli olarak gökhan en iyi aday o zamanda elimizdeki genç isimler umut ve cem yeterince şans bulamazlar onlar için kötü olur sonuç olarak çok iyi bi ortasahayla forvet transferi olmazsa olmaz değil

FANATIK61
31.07.2006, 13:40
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/310706imza2.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/310706imza3.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/310706imza5.jpg

turkercan
31.07.2006, 13:42
ersen martin dev gibi görünüyo :D :D :D

coach
31.07.2006, 13:52
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/310706imza5.jpg

Rahatlığın adresi..

Nytre
31.07.2006, 13:56
ince msg....

Burçak
31.07.2006, 14:01
Tesis günlüğü
Takımımız ligin ilk haftasında Kayserispor’la yapacağı maçın hazırlıklarına bugün saat 09.30’da yaptığı kondisyon ağırlıklı antrenmanla devam etti.

Orduspor’a karşı oynanan TSYD Karadeniz Kupası maçında arka adalesinde çekme oluşan Szymkowiak antrenmanda düz koşu yaparken, sağ dizinde ağrısı olan Erdinç ile izinli olan yeni transferimiz Marcelinho idmana katılmadılar.

Takımımız günün ikinci antrenmanını saat 17.00'de yapacak.
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/310706idman1.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/310706idman5.jpg
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/310706idman6.jpg
trabzonspor.org.tr

hamucera
31.07.2006, 14:10
bunlar ne kadar neşeli ya ne güzel takım birlik beraberlik transferler herşey yolunda şimdilik

54hamdi0061
31.07.2006, 14:13
inşallah böyle devam eder

Adem CAKIR
31.07.2006, 14:16
kaleci almayalım arkadaşlar yaa...

yıldız olmayan iyi bi sol bek ve yıldız olan bi gol makinesi lazım fatih tekke yerine...
kaleciye HAYIR diorum...

Jef'le Tolga'yla bu iş yürümez.
Jef yada Tolga'nın tek başına aldıkları/kurtardıkları/yıldızlaştıkları bir maç varmı ?
GS ve FB'nin geçen sezonunu hatırlayın. Kaç maçta kalecileri sayesinde puan/puanlar aldılar. Kaleci çok önemli arkadaşlar. Bize ihtiyaç duyulduğunda puan/puanlar aldıracak sağlam kaleciler lazım...

Thedoors
31.07.2006, 14:17
TRABZONSPOR'DAN BİR TRANSFER DAHA

Geçtiğimiz sezonun ikinci yarısında Hajduk Split'te kiralık olarak oynayan Stipe Pletikosa, futbol kariyerine de bu takımda başladı.
31 Temmuz 2006 Pazartesi 10:07

Jackdaniels
31.07.2006, 14:18
Beyler uefanın resmi sitesi bu aralar bizi yakından takip ediyo işte buda bugünki transferlerimiz;)

buyrun link:http://www.uefa.com/competitions/UEFACup/news/Kind=1/newsId=440747.html

Burçak
31.07.2006, 14:30
Sezon boyu sürecek olan Trabzonspor ve Süper Lig Tahmin Yarışmalarına katılmak isteyenler ..

http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=4067 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=4067)
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=4061 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=4061)

AtalaY_BuğrA
31.07.2006, 15:19
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/310706forma.jpg

Kaynak: Resmi Site...

Burçak
31.07.2006, 15:23
http://www.ajansspor.com/resim/fatih_tekke_havaalani.jpg Fatih Tekke Rusya'ya gitti..

Rusya 1. Ligi takımı FC Zenit'le anlaşan Trabzonspor'un golcü futbolcusu Fatih Tekke, yeni kulübüyle sözleşme imzalamak için bu ülkeye gitti..

Türk Hava Yolları'nın (THY) tarifeli seferiyle Rusya'nın St. Petersburg kentine giden milli futbolcu Fatih Tekke, Atatürk Havalimanı'nda basın mensuplarının sorularını cevaplarken, şaşkınlığını henüz üzerinden atamadığını söyledi. Bu transferin gerçekleştiğine hala inanamadığını kaydeden yıldız futbolcu, artık kafasını dinlemek istediğini belirterek, "Kulübüm açısından hayırlı birşey yaptığımı düşünüyorum. Transferimde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Türkiye tarihinde en yüksek miktardaki parayla transfer olan Türk futbolcusu olduğum için hem kendi, hem de kulübüm adına büyük gurur duyuyorum" diye konuştu.

Fatih Tekke'ye yolculuğu sırasında kardeşi ve menajer Ceylan Çalışkan eşlik ederken, Atatürk Havalimanı'nda golcü futbolcuyla fotoğraf çektirmek isteyen hayranları arasında Sarı-lacivertli formasıyla genç bir Fenerbahçeli taraftarın bulunması ise dikkat çekti. www.ajansspor.com (http://www.ajansspor.com)

Jackdaniels
31.07.2006, 15:32
Resmi sitede öyle yazıyor..

YAhu ben bir soru soracağım izninizle..

www.trabzonspor.com eskiden online satış yapardı şimdi resmi siteye bağlanıyor..
İnternetten nasıl alabiliriz formaları!

www.trabzonspor.com.tr sonuna tr yazarsan internetten alırsın formanı ;)

turkercan
31.07.2006, 16:05
http://www.myvideo.de/watch/11702

marcelinhodan bi görüntü arkadaşlar

Tansu Onur Erdoğan
31.07.2006, 16:06

http://img.mynet.com/sp/pletikosa.jpg

gurbetci61
31.07.2006, 16:47
Bugünkü Berliner Zeitung gazetesinde eski calistiricilarimizdan Hans Peter Briegel in Trabzonsporumuzla ve Marcelinho ille ilgili genis aciklamalarina yer verilmis
Taraftarin sicak kanli oldugunu futbolu yasadiklarini, antreman sahasinin havalanina yakinligini halkimizin tutucu oldugunu ve Marcelinho nun bazi avrupayi iliskileri unutmasi gerektigini Trabzonsporun Türkiyenin en büyük takimlarindan biri oldugunu söylemis ...

Kaynak :
http://www.bz-berlin.de/aktuell/sport/hertha/060731/briegel.html

Almanlar Marcelinho yu ariycaklar gibi ...

keles76
31.07.2006, 16:51
Spor
önceki haber sonraki haber

31 Temmuz 2006
Fatih Tekke Bu transferin gerçekleştiğine inanamıyorum

Rusya Birinci Ligi takımlarından Zenit'e transfer olan Trabzonspor'un golcüsü Fatih Tekke, yeni kulübüyle sözleşme imzalamak için Rusya'nın St. Petersburg kentine gitti.

Öğle saatlerinde St. Petersburg'a giden Fatih Tekke, şaşkınlığının hala sürdüğünü ve bu transferin gerçekleştiğine inanamadığını belirtti.

Artık kafasını dinlemek istediğini ifade eden milli futbolcu, "Kulübüm açısından hayırlı birşey yaptığımı düşünüyorum. Transferimde emeği geçen herkese teşekkür ediyorum. Türkiye tarihinde en yüksek miktardaki parayla transfer olan Türk futbolcusu olduğum için hem kendi, hem de kulübüm adına büyük gurur duyuyorum" dedi.
MİLLİYET SON DAKİKA

Bülent Bayraktar
31.07.2006, 16:56
Ya Marcelinho nun formanumarasi neden 10 degilde 30?
Ozaman besiktasli delgado da giysin 40 numarayi, cok komik bi durum, hic yakismadi marcelinho gibi bi stara :confused: !!

10 NUMARAYIDA OZAMAN HASAN ÜCÜNCÜ GIYSIN :( :(

10 numarayı UMUT giyecekmiş

alexispapas
31.07.2006, 17:38
Fatih Tekke: “Kafamı dinlemek istiyorum”
Kaptanımız Fatih Tekke bugün öğle saatlerinde menajeri Ceylan Çalışkan ile birlikte Rusya’ya gitti.
Fatih, Atatürk Havaalanı’nda basın mensuplarının transferiyle ilgili sorularını cevapladı. Tekke, “Türkiye’den uzaklaşıp kafamı dinlemek istiyorum” derken, Trabzonspor’a da hayırlı bir iş yaptığını dile getirdi.

Tekke, “Geçirdiğim ameliyattan sonra böyle bir teklifin geleceğine inanmıyordum. Sonuçta hem kulübümü hem beni memnun edecek bir teklif aldık. Benim de aklımda özellikle son iki yıldır hem kafamı dinlemek hem de daha iyi futbol oynayabilmek için Türkiye’den uzaklaşmak fikri vardı. Türkiye tarihindeki en büyük parayı ülkemize Trabzonsporlu Fatih Tekke olarak kazandırmam benim için çok gurur verici bir olay” diye konuştu.
kaynak:www.trabzonspor.com

Jackdaniels
31.07.2006, 18:13
sabahtan beri bu haberi bekliyodum uefa.com beni şaşırtmadı

buyrun bakın link:http://www.uefa.com/footballeurope/news/Kind=2/newsId=440733.html

alexispapas
31.07.2006, 18:17
Turkish Rookie

FC Zenit have signed a 4-years contract with Trabzonspor's forward Fatih Tekke, one of the best scorers of Turkey. In 2005-06, he scored 22 times. In 2004-2005, he authored 31 goals.

Welcome to Russia! Welcome to Saint Petersburg!
kaynak:http://www.fc-zenit.ru/eng/main.phtml
anlamadığım turkish rookie diye yazmışlar. Fatih'in neresi çaylak lan dallamalar!!!

champions
31.07.2006, 19:06
pletikosa ile ilgili yeni bir gelişme varmı transfer kesinmi bilgisi olan arkadaşların dikkatine
1 yıllık kiralık olarak transfer edildiği çoğu yerde var yarın gelecek deniyo yarın belli olur

jefferson61sefa
31.07.2006, 19:30
pletikosa haberi fıs beyklerr

Özge
31.07.2006, 19:50
pletikosa haberi fıs beyklerr
nerden biliyorsun

Harun
31.07.2006, 19:54
Pletikosa ile anlaşma sağlandığı resmi imza için Jef'in kiralanması beklenildiği söylendi.Ayrıca mossaro ve Wgner ikilisinden birinin en geç perşembeye kadar alınacağını belirtildi.

Kaynak:STv spor servisi(müslüman kanal yalan söylemez:D )

turkercan
31.07.2006, 19:54
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/310706idman10.jpg

Yeni transferlerimiz Ersen Martin ve Musa Büyük takımımızın saat 17.00’deki akşam idmanına katılarak Trabzonspor forması altında ilk idmanlarına çıktılar.

Ersen ve Musa yardımcı antrenörlerimizden Turgut Kural eşliğinde takımdan ayrı çalıştılar.

Arka adalesinde çekme olan Szymkowiak düz koşu yaparken, diğer oyuncularımız teknik ağırlıklı bir antrenman yaptılar.

Bu arada idmanı yönetim kurulu toplantısı için Trabzon’da bulunan Başkanımız Nuri Albayrak ile yönetim kurulu üyelerimiz de bir süre izlediler.

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/310706idman15.jpg

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/310706idman16.jpg

http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/310706idman17.jpg

Mehmet_Mercanlı
31.07.2006, 19:56
Kaynak:STv spor servisi(müslüman kanal yalan söylemez:D )

ALLAH ilini versin :D
sen beni güldürdün ALLAHTA seni güldürsün:D

turkercan
31.07.2006, 20:03
Serdar Bali ile 90 Dakika
Saat : 21.30 da.
TrabzonTv

serdar baliyi kimse izlemes ama olsun ben yinede haber verim :D

Mehmet_Mercanlı
31.07.2006, 20:05
Serdar Bali ile 90 Dakika
Saat : 21.30 da.
TrabzonTv

serdar baliyi kimse izlemes ama olsun ben yinede haber verim :D
canlı mı ?

turkercan
31.07.2006, 20:07
canlı mı ?

her pazartesi 21:30 da bu program varmış sanırım canlı

Mehmet_Mercanlı
31.07.2006, 20:09
saol güzel

turkercan
31.07.2006, 20:12
trabzon tv spor hattı başladı haberiniz olsun. trbzon tvde marcelinho varmış dün akşam videosunu verecek birasdan.

canim TS
31.07.2006, 20:12
arkadaslar demin TV5 de Trabzonspor Basin Sözcüsü Kafkas Persembe gününe bir bomba transfer daha yapacaklar dedi. Santrafor. Ismini sir gibi sakliyorlar.

Ayrica Kaleci Haberinide Yalanladi.

Miraç Atalay Çiftçi
31.07.2006, 20:28
Haberlerhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/t_s.gif
Hertha Berlin'den Marcelinho'ya veda partisi
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/310706veda.jpgBrezilyalı futbolcumuz Marcelinho'ya eski kulübü Hertha Berlin tarafından bir veda partisi düzenlendi.

Partiye üç danışmanı, eşi ve iki çocuğuyla birlikte katılan Marcelinho'ya kulüp menajeri Dieter Hoeness, futbolcunun Hertha Berlin'e çok şey kazandırdığını ifade ederek, kendisine bir demet çiçek ve bir saat hediye etti.
31.07.2006 20:23:00

turkercan
31.07.2006, 20:32
faruk kanca en geç çarşamba günü brezilyadan bi futbolcuyla dönecekmiş
kaynak:trabzontv

gvnlp
31.07.2006, 20:39
ula kıçı kırık herta marcelinho a veda partisi yapıyor biz fatihin formasını bir süre emekli edelim dedik kimse yanaşmadı. arkadaşlar lütfen şu iş için klübe email atalım sevgiler.

turkercan
31.07.2006, 20:39
Başkanımız Nuri Albayrak yönetim kurulu olarak Fatih Tekke’nin Rusya’nın Zenit St. Petersburg takımına transferine onay verildiğini açıkladı.

Yönetim kurulunun haftalık olağan toplantısına katılan Albayrak, Fatih Tekke’nin Trabzonspor için tartışılamayacak bir değer olduğunu ve emeğinin tartışılamayacağını vurgulayarak, “Hem kulübümüz hem de Fatih için şartlar oluştuğundan bu transfere yönetim kurulu olarak onay verdik” ifadesini kullandı.

Fatih Tekke ile İstanbul’da görüşen Başkanımız Nuri Albayrak, “Bu görüşmede benden beklediği ve istediği şartların oluştuğunu belirterek izin istedi. Biz de kulübümüze büyük emeği geçen kaptanımızın bu talebini olumlu karşıladık. Bu transfer hem Trabzonsporumuza hem de kaptanımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

Fatih’in bugüne kadar Trabzonspor’a çok şeyler verdiğini kaydeden Albayrak, “Gelinen noktada Fatih Tekke karşısına çıkan bu fırsatı değerlendirirken de yine kulübüne olumlu yönde katkı sağlamıştır. Kaptanımızın yeni takımında Trabzonspor’u ve Türk futbolunu çok iyi temsil edeceğine olan inancımız tamdır. Kendisini Fatih Tekke yapan Trabzonspor’un kapıları O’na her zaman açıktır. Kaptanımızın Trabzonsporluluğu tartışılamayacağı gibi kulübümüzle yolları bir gün mutlaka yine kesişecektir” dedi.

Resmi Site

eren_61
31.07.2006, 20:45
arkadaslar demin TV5 de Trabzonspor Basin Sözcüsü Kafkas Persembe gününe bir bomba transfer daha yapacaklar dedi. Santrafor. Ismini sir gibi sakliyorlar.

Ayrica Kaleci Haberinide Yalanladi.
oyle bize çok gün gösterdiler ama sonuç ne oldu sıfır.bakalım bu ne olacak

Miraç Atalay Çiftçi
faruk kanca en geç çarşamba günü brezilyadan bi futbolcuyla dönecekmiş
kaynak:trabzontv

ha bu Faruk kanca efendi hala brezilyada mı helal olsun valla...
Adam baya işinin ehliymiş!!!

FANATIK61
İSTİFA ETMEM SÖZ KONUSU DEĞİL
Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu Karadeniz'e çarpıcı açıklamalar yaptı. Hacıosmanoğlu yönetimden istifa etmesinin söz konusu olmadığını belirterek şunları söyledi: Herşeyi Trabzonspor'un menfaati için yaptım. Transfer komitesinden ayrılmak istememin nedeni, bu işi iyi bilen arkadaşlarımın transfer komitesinde yeralmasıdır. Ben futbolu bilmiyorum, onlar bu işi daha iyi yapıyorlar. Benim adımı bir daha istifa kelimesi ile yanyana koymasınlar. Benim istifa etmem sözkonusu değildir. Biz başarılı olmak için göreve geldik. Başarısız olduğumuz yerde tek başına gitmem, birlikte görevi bırakıp gideriz.
BÜYÜK OLUP BÜYÜK SÖZLER SÖYLENMELİ
Günümüzde büyük camiayı yönetenler, büyük olup büyük sözler söyleyeceğine, küçüklüğü tercih edip küçük sözlerle uğraşıyorlar. Bizim hayatımızda mazlumu ezmek yok, mazlumu yermek yok. Kim olursa o
lsun Trabzonspor'a zarar verecek düşünceleri yok etmek var. Benim tek korkum Trabzon'un gözbebeği olan Trabzonspor'un aciz durumlara düşmesidir. Son 25 yıldır Trabzonspor her alanda güç kaybediyor. Bu da kollektif gücün bireysel güce dönüşmesinden kaynaklanıyor. Birlikte olmayı bir türlü beceremiyoruz.
YILDIZLARIN YERİ KOLAY DOLMAZ
Fatih Tekke Trabzonspor için önemli bir oyuncu. Şartlar ayrılmasına müsaade ediyorsa ayrılır. Ama bu saatten sonra böylesine büyük yıldızların yeri kolay kolay dolmaz. Kimse bu saatten sonra Fatih Tekke gibi bir oyuncusunu size asla vermez. Bir de, Fatih'ten alınacak gelirle transfer yapılıyor gibi söylentilere Başkan Albayrak ailesi fırsat vermez. Başkanımız da, verdiği sözleri tutacak bir soyadı taşıyor.
BU SÖZLER YÖNETİMİN AYIBIDIR
Bu kulüpte başkanlık yapmış bir kişi olarak Özkan Sümer'in kulübün altyapı çalışmaları için göreve gelmesini tasvip eden birine rastlamadım, Herkes rahatsız. Trabzonspor'un başkanlık koltuğuna oturan birinin bırakın altyapıda görev yapmasını ikinci başkanlık bile yapması tasvip edilmez. Başkanlık koltuğuna oturduysanız, o zaman ondan sonraki hayatınızı ona göre ayarlamalısınız. Bu mevkiye gelen insanların altyapılarda görev alması şık değil. Sümer’in 'para almadan çalışacağım" sözleri, yönetimimiz adına büyük bir ayıptır. Hiç kimse Trabzonspor kulübünden büyük değildir ve lütuf bağışlayamaz. Bu ayıp ortadan kaldırılmalı. Yapılacak olan ilk yönetim kurulunda bunu gündeme getirip 'Sümer çalışıyorsa bunun maddi karşılığı verilmelidir' diyeceğim.
YÖNETİMDE TEMİZ İNSANLAR OLMALI
Türkiye’de şike iddiaları her zaman var ama Türkiye'de bu tür çirkinliğin olmadığı makam yok. İnsanın yaşadığı her noktada şike olayları ile karşılaşabilirsiniz. Bu olayları temizlemek için yönetimlerde temiz insanlar olması gerekiyor. İtalya'yı örnek gösterip de Türkiye'de yargılanmalar konuşuluyorsa, Trabzonspor'un elinden alınan şampiyonluklar da geri verilsin o zaman. Türkiye'de yönetim kurulların görev alanlar, sosyal ya da ekonomik durumlarını tatmin etmek için görevdeler. Türkiye'de şike ve spor terörünü önlemek istiyorsan, önce samimiyeti kuracaksın. Mert, dürüst, samimi bir şekilde camiana hizmet edeceksin. Türk futboluna hizmet etmek için şahsi çıkarlarını geride bırakacaksın.

Karadeniz Gazetesi

Punisher-61
31.07.2006, 20:54
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/310706veda.jpgBrezilyalı futbolcumuz Marcelinho'ya eski kulübü Hertha Berlin tarafından bir veda partisi düzenlendi.

Partiye üç danışmanı, eşi ve iki çocuğuyla birlikte katılan Marcelinho'ya kulüp menajeri Dieter Hoeness, futbolcunun Hertha Berlin'e çok şey kazandırdığını ifade ederek, kendisine bir demet çiçek ve bir saat hediye etti.

Biz Kaptanimiza ne verdik:(

61_dnc_TS
31.07.2006, 20:54
Haberlerhttp://www.trabzonspor.com/images/t_s.gif
Marcelinho’nun bonservisini başkanımız karşılıyor
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/310706baskan1.jpgBaşkanımız Nuri Albayrak, dünyaca ünlü yıldız transferimiz Marcelinho’nun bonservis bedelinin kendisi tarafından karşılanacağını açıkladı.

http://www.trabzonspor.com/images/trans.gif
Seçimde verdiği yıldız transfer sözünü Marcelinho ile birlikte yerine getirdiğini kaydeden Albayrak, “Biz her fırsatta verdiğimiz sözü tutacağımızı vurguladık. Ama daha bitmedi. Trabzonspor için yapacak çok işimiz var” diye konuştu.

Başkanımız Nuri Albayrak, “Trabzonspor Trabzon’un bacasız fabrikasıdır. Bu şehrin en önemli değeridir. Bu büyük değerimizin zirveye taşınması için herkes elini taşın altına koymalı, büyük camiamız lafta değil, yürekten birleşmelidir. Biz yönetim kurulu olarak Trabzonspor için ne gerekiyorsa her zaman elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Camiamızın da bunu bilmesini istiyoruz. Bu takım başarılı olursa, hepimiz sevinir, mutlu oluruz, kentimiz de kazançlı çıkar” ifadelerini kullandı.

31.07.2006 20:55:00

turkercan
31.07.2006, 21:07
hertha berlinin son 5 yılda satılan formalarının %60 ı marcelinho formasıymış 50 bin civarı forması satılmış

kaynak: trabzon tv

oguzkoc
31.07.2006, 21:07
http://www.trabzonspor.com/images/haberpic/310706baskan1.jpgBaşkanımız Nuri Albayrak, dünyaca ünlü yıldız transferimiz Marcelinho’nun bonservis bedelinin kendisi tarafından karşılanacağını açıkladı.

Seçimde verdiği yıldız transfer sözünü Marcelinho ile birlikte yerine getirdiğini kaydeden Albayrak, “Biz her fırsatta verdiğimiz sözü tutacağımızı vurguladık. Ama daha bitmedi. Trabzonspor için yapacak çok işimiz var” diye konuştu.

Başkanımız Nuri Albayrak, “Trabzonspor Trabzon’un bacasız fabrikasıdır. Bu şehrin en önemli değeridir. Bu büyük değerimizin zirveye taşınması için herkes elini taşın altına koymalı, büyük camiamız lafta değil, yürekten birleşmelidir. Biz yönetim kurulu olarak Trabzonspor için ne gerekiyorsa her zaman elimizden gelenin en iyisini yapacağız. Camiamızın da bunu bilmesini istiyoruz. Bu takım başarılı olursa, hepimiz sevinir, mutlu oluruz, kentimiz de kazançlı çıkar” ifadelerini kullandı.

cebinden karşıladığına inanıyoruz ve fatihin parasıyla da daha başka yıldız transferler umut ediyoruz...

wasp
31.07.2006, 21:13

Başkanı tebrik ediyorum ancak Fatih ten kazanılan parayla dahi stat inşaa edilemez, bir inşaatçı olarak o zaman da elini cebine atabilmeli. bakalım bu sorunu nasıl halledecekler..

selcuk
31.07.2006, 21:17
http://www.herthabsc.de/index.php?id=15516
marcello resimleri ve veda videosu goller sona dogru geliyor biraz sabir yani

Travelair
31.07.2006, 21:17

Yeni başkanımız seçilmeden önce kısa bir hesap yapmıştım. O dönemde borsadan gelen paralar dahil denk bir bütçe vardı. Hatta önemli miktar da zarar ediyorduk. Ardından Nuri başkanın başa gelmesi ve iyileştirme yapılan futbolculardan bir bölümünün takımdan ayrılması ile bütçeye dengeye geldi. Ama açıkçası kara kara düşünüyordum bu takım daha güçlü transferler nasıl yapacak başkan sözünde durmaz ise.

Şimdi görüyorum ki başkanımız sözünde duruyor. Teşekkürler başkan. Umarım Fatih'den gelecek parayı da iyi yatırımlara dönüştürürsünüz

Telha TANYILDIZI
31.07.2006, 21:22
ve yılın rezaleti geliyor arkadaşlar habere bakın hahahahaaaa

Fenerbahçe, Avrupa Şampiyonlar Ligi 2. Ön Eleme Turunun rövanşında yarın Faroe Adaları'nın B36 takımı ile yapacağı maç için Torshavn'a geldi.

Karşılaşma için 30 Temmuz Pazar günü İstanbul'dan Danimarka'ya giderek 1 gün Kopenhag'da kalan sarı-lacivertli kafile bugün Faroe Adaları'na geldi.

Kopenhag'dan 2 saatlik bir uçak yolculuğunun ardından Faroe Adaları'ndan Vagar'a gelen kafile, buradan otobüsle Torshavn'a ulaştı. Sarı-lacivertliler, kentteki otel sıkıntısı nedeniyle bir öğrenci yurduna yerleşti.

Bu arada, kafilenin 8 valizi uçaktan çıkmadı. Valizlerin bir sonraki uçakla adaya ulaştırılacağı ifade edildi.

garibanlar pansiyona düşmüşler aziz başkanları bi otel yaptırsın oraya zaten avrupada o ülkeden başka yerde oynayamaz fener

Travelair
31.07.2006, 21:22

Fatih son hizmetini de yapıp kulübe 7,5 milyon € kazandırdı. Hiç olmazsa böyle bir tören yapılabilirdi. Trabzonspor taraftarına veda edebileceği bir ortam yaratılırdı ne bileyim... Bizim futbolcuların kaderi galiba

turkercan
31.07.2006, 21:28
Fatih son hizmetini de yapıp kulübe 7,5 milyon € kazandırdı. Hiç olmazsa böyle bir tören yapılabilirdi. Trabzonspor taraftarına veda edebileceği bir ortam yaratılırdı ne bileyim... Bizim futbolcuların kaderi galiba

haklısın arkadaşım ama bu iş apar topar oldu taraftara hiç bilgi vermediler ne zaman gidecek açıklanmadı ve bu işte öncü olması gereken kulüptü. resmi sitede bi açıklama olsaydı veda yapılacak deseydi eminimki en kralını yapardık. bu konuda ortada bi suçlu varsa yönetimdir.

ofluhalit
31.07.2006, 21:30

başkanın bunu açıkca belirtmesi iyi oldu yoksa fatihin parasıyla transfer yaptı diyenler susmayacaktı!!!

tswonder
31.07.2006, 21:31

Helal baskan! Hem stad insaasinda, hem yildiz transferinde sözünde duracagini gösterdi en azindan. Ama daha cook yolumuz var...

gvnlp
31.07.2006, 21:32
arkadaşlar numarayı fatih dönene kadar emekli edelim diye konu açtık. oraya bi bakarsanız bu da bir çeşit vefa olur. hem partidenfalan da daha etkili.

Travelair
31.07.2006, 21:43
Fanatik61 yazdı

"BU SÖZLER YÖNETİMİN AYIBIDIR
Bu kulüpte başkanlık yapmış bir kişi olarak Özkan Sümer'in kulübün altyapı çalışmaları için göreve gelmesini tasvip eden birine rastlamadım, Herkes rahatsız. Trabzonspor'un başkanlık koltuğuna oturan birinin bırakın altyapıda görev yapmasını ikinci başkanlık bile yapması tasvip edilmez. Başkanlık koltuğuna oturduysanız, o zaman ondan sonraki hayatınızı ona göre ayarlamalısınız. Bu mevkiye gelen insanların altyapılarda görev alması şık değil. Sümer’in 'para almadan çalışacağım" sözleri, yönetimimiz adına büyük bir ayıptır. Hiç kimse Trabzonspor kulübünden büyük değildir ve lütuf bağışlayamaz. Bu ayıp ortadan kaldırılmalı. Yapılacak olan ilk yönetim kurulunda bunu gündeme getirip 'Sümer çalışıyorsa bunun maddi karşılığı verilmelidir' diyeceğim."

Karadeniz Gazetesi/ İbrahim Hacıosmanoğlu

/////

Haklı

Keleşoğlu
31.07.2006, 21:44
helal baskan...

majes
31.07.2006, 21:49
başkanın bunu açıkca belirtmesi iyi oldu yoksa fatihin parasıyla transfer yaptı diyenler susmayacaktı!!!
ofluhalit

--------------------------------------------------------------------------------

daha düne kadar fatih fenere gitmesinde kime giderse gitsin diyenler şimdi ahlanıp vahlanıyor.fatih eğer zenite gitmek istiyorsa yapacak bişe yok.ben de gitmesini istemiyorum ama gidersede dünyanın sonu değil.yönetime de şunu sormak lazım.göreve gelirken 2 yıldız sözü verdiniz.tamam denilson ve marcelinhoyu alarak bunu gerçekleştirdiniz ama fatih gidince otomatik olarak 3.bir yıldız daha almanız gerekir ki bunun yabancı olması imkansız çünkü yabancı hakkımız yok.yerli olması da zor fatihin yerli alternatifi olsa milli takımda oynardı.ayrıca başkan yıldızları kendi cebinden karşılıcaktı sonuçta bu böyle olmuyor fatihin parasıyla alınıyor yıldızlar.bunların hesabını vermeli sayın başkan!!!

Kendini de içine koy !!! ben kendimi koydum :)))))

ofluhalit
31.07.2006, 21:54
ofluhalit

--------------------------------------------------------------------------------

daha düne kadar fatih fenere gitmesinde kime giderse gitsin diyenler şimdi ahlanıp vahlanıyor.fatih eğer zenite gitmek istiyorsa yapacak bişe yok.ben de gitmesini istemiyorum ama gidersede dünyanın sonu değil.yönetime de şunu sormak lazım.göreve gelirken 2 yıldız sözü verdiniz.tamam denilson ve marcelinhoyu alarak bunu gerçekleştirdiniz ama fatih gidince otomatik olarak 3.bir yıldız daha almanız gerekir ki bunun yabancı olması imkansız çünkü yabancı hakkımız yok.yerli olması da zor fatihin yerli alternatifi olsa milli takımda oynardı.ayrıca başkan yıldızları kendi cebinden karşılıcaktı sonuçta bu böyle olmuyor fatihin parasıyla alınıyor yıldızlar.bunların hesabını vermeli sayın başkan!!!

kardeşim iyi işte başkan kendi cebinden karşıladığını açıklama yapmalıydı ve de yaptı yapmasaydı başkana sorulacak sorular benim daha önce yazdıklarım olacaktı.

Doğan BULAT
31.07.2006, 21:54
ya arkadaşlar bu trabzon tv sadece trabzondamı çıkıyo??? ya da uydu da falan çıkarmı? uyduda çıkıyosa biri frekansını verirmi lütfennnn:(

ofluhalit
31.07.2006, 21:55
merak etme kendimi de koydum :)

FANATIK61
31.07.2006, 21:57

Sayin Baskan, bir sol birde forvet ve Stad baska istegimiz yok :)

canim TS
31.07.2006, 21:57
ofluhalit

denilsonumu aldik?

turkercan
31.07.2006, 21:58
ya arkadaşlar bu trabzon tv sadece trabzondamı çıkıyo??? ya da uydu da falan çıkarmı? uyduda çıkıyosa biri frekansını verirmi lütfennnn:(

sadece trabzonda çekio arkadaşım uyduda çıkmaz. şu anda necmi pereklinin konuk olduğu sıra bizde isimli spor programı var fatih tekkeyi tartışıyolar

ofluhalit
31.07.2006, 21:59
varsayım üzerine yazmıştım aldık diee :) henüz alamadık!!!

FANATIK61
31.07.2006, 21:59

Maalesef uyduda yok ama buraya bakin, burdada canli spor programlari oluyor : http://www.kanalmavi.com/

turkercan
31.07.2006, 22:00
denilsonumu aldik?

valla bu yönetimin kimi alacağı belli olmuyo her an herşeyi yapabilirler tv lere inanmayıp resmi sitede çıkana kadar beklemek lasım bence :D

Harun-61
Başkanımız Nuri Albayrak, dünyaca ünlü yıldız transferimiz Marcelinho’nun bonservis bedelinin kendisi tarafından karşılanacağını açıkladı.

majes
«««kardeşim iyi işte başkan kendi cebinden karşıladığını açıklama yapmalıydı ve de yaptı yapmasaydı başkana sorulacak sorular benim daha önce yazdıklarım olacaktı.»»

Tamam sana bise demiyorum insanlar kendinde de kabahat bulabilmeli !!! Ben ne dersem o doğru gerisi yalan demek olmaz!! Onun için kendimizi de bazan eleştirelim... kızmadığın için sağol...

turkercan
31.07.2006, 22:01
izlemenizi tavsiye etmem sunucuda konuklarda saçma saçma konuşuyo ne dedikleri anlaşılmıyo hepsi bi anda konuşuyo çok kalitesiz bi program yapıyolar. trabzonspor henüz transfer yapmadı diyo dengesiz herif :D

ofluhalit
31.07.2006, 22:03
«««kardeşim iyi işte başkan kendi cebinden karşıladığını açıklama yapmalıydı ve de yaptı yapmasaydı başkana sorulacak sorular benim daha önce yazdıklarım olacaktı.»»

Tamam sana bise demiyorum insanlar kendinde de kabahat bulabilmeli !!! Ben ne dersem o doğru gerisi yalan demek olmaz!! Onun için kendimizi de bazan eleştirelim... kızmadığın için sağol...

yok ya nie kızayım bende başkan sözünü tutmıcak sanmıştım biran için o yüzden öyle yazdım.ama sözünü tuttu bizi utandırdı!!

Travelair
31.07.2006, 22:04
Başkan Nuri Albayrak: "Fatih’in emeği tartışılmaz"
Başkanımız Nuri Albayrak yönetim kurulu olarak Fatih Tekke’nin Rusya’nın Zenit St. Petersburg takımına transferine onay verildiğini açıkladı.

Yönetim kurulunun haftalık olağan toplantısına katılan Albayrak, Fatih Tekke’nin Trabzonspor için tartışılamayacak bir değer olduğunu ve emeğinin tartışılamayacağını vurgulayarak, “Hem kulübümüz hem de Fatih için şartlar oluştuğundan bu transfere yönetim kurulu olarak onay verdik” ifadesini kullandı.

Fatih Tekke ile İstanbul’da görüşen Başkanımız Nuri Albayrak, “Bu görüşmede benden beklediği ve istediği şartların oluştuğunu belirterek izin istedi. Biz de kulübümüze büyük emeği geçen kaptanımızın bu talebini olumlu karşıladık. Bu transfer hem Trabzonsporumuza hem de kaptanımıza hayırlı olsun” diye konuştu.

Fatih’in bugüne kadar Trabzonspor’a çok şeyler verdiğini kaydeden Albayrak, “Gelinen noktada Fatih Tekke karşısına çıkan bu fırsatı değerlendirirken de yine kulübüne olumlu yönde katkı sağlamıştır. Kaptanımızın yeni takımında Trabzonspor’u ve Türk futbolunu çok iyi temsil edeceğine olan inancımız tamdır. Kendisini Fatih Tekke yapan Trabzonspor’un kapıları O’na her zaman açıktır. Kaptanımızın Trabzonsporluluğu tartışılamayacağı gibi kulübümüzle yolları bir gün mutlaka yine kesişecektir” dedi.

Nytre
31.07.2006, 22:11
Biz Kaptanimiza ne verdik:(

arkadaslar bir şey aklıma geldi... biz böyle bir org. düzenleyemedik ama herkes bir sayfa bir şeyler yazsın fatih tekke için.. bazımız bir kaç sayfa bazımız tek kelime bazımız bir resim bazımız bir kaset... bunları 1 hafta içerisinde biriktirelim ve kulübümüze verelim fatih tekkeye verilmesi üzerine....
onlar da zenite göndersinler... bu da çok güzel olmaz mı? herkes fatih tekke için duygularını dile getirir..

turkercan
31.07.2006, 22:14
arkadaslar bir şey aklıma geldi... biz böyle bir org. düzenleyemedik ama herkes bir sayfa bir şeyler yazsın fatih tekke için.. bazımız bir kaç sayfa bazımız tek kelime bazımız bir resim bazımız bir kaset... bunları 1 hafta içerisinde biriktirelim ve kulübümüze verelim fatih tekkeye verilmesi üzerine....
onlar da zenite göndersinler... bu da çok güzel olmaz mı? herkes fatih tekke için duygularını dile getirir..

bence çok güzel bi fikir bunu lütfen yapalım

selcuk
31.07.2006, 22:26
evet bencede bu yapilsa güzel olur

vse61
31.07.2006, 22:33
Kanaltürk'te Hırvatların kalcesi Pletikosa'yı Trabzon 1 yıllığına kiraladı dedi. Nedir bilen var mı?

turkercan
31.07.2006, 22:36
Kanaltürk'te Hırvatların kalcesi Pletikosa'yı Trabzon 1 yıllığına kiraladı dedi. Nedir bilen var mı?

trabzontv nin sunucusu çok güçlü yerlerden bilgi aldık anlaşılmış dio ama yönetim her fırsatta inkar ediyomuş

Punisher-61
31.07.2006, 22:37

alsinlar zaten cok lazimdi kalecei dimi..iki yabanci kaleci olacak o zaman bizde ne lüks beee

Travelair
31.07.2006, 22:38

Bu haberler artık ayyuka çıktı. Eğer bu gerçekleşirse Jefferson+Eller 2. yıldızımıza takas olur diye düşünüyorum

vse61
31.07.2006, 22:42
bence çok iyi kaleci iyi olur ama bu gidişle uefa maçına çıkamıcaz.. liste açıklandıktan sonra bütün takım değişti :)

Punisher-61
31.07.2006, 23:11
Bordo-mavili ekibin kaptanı, Rus takımı ile 4 yıllık anlaşmaya vardı. Zenit, Fatih Tekke'nin bonservisi için 7.5 milyon euro ödeyecek.

Trabzonspor'un son dönemdeki efsanesi olan ve taraftarın sevgilisi haline gelen Fatih Tekke, Rusya'nın Zenit takımına resmen transfer oldu. Rus ekibi, Fatih Tekke'nin bonservisi için Trabzonspor'a 7.5 milyon euro ödeyecek. Milli futbolcunun Zenit ile yapacağı sözleşmenin 4 yıllık olduğu belirtildi. Bordo-mavili ekip, Zenit yöneticileriyle yaptığı görüşmede Fatih Tekke'nin bir yıl boyunca hiçbir kulübe satılmaması veya kiralanmamasının garantisini aldı. Dün özel işleri için İstanbul'a gelen Fatih Tekke, burada Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak ile bir görüşme yapıp vedalaştı.

"Mutsuz Gidiyorum"

Bu arada NTV'ye konuşan milli futbolcu, "Herkes maddi olarak büyük bir kazancım oldu diye düşünüyor. Fakat ben paraya önem verseydim, Ocak ayında giderdim" dedi. Trabzonspor'dan ayrıldığı için mutsuz olduğunu belirten Fatih Tekke, "Kulübüme büyük bir para kazandırdığım için mutluyum. Fakat takımdan ayrıldığım için ise mutsuz... Benim hedefim Zenit değil bir Avrupa takımıydı" şeklinde konuştu.
kaynak:ajansspor

bu ne demek oluyor simdi????

Nytre
31.07.2006, 23:12
kaleci transferi olayını 3-4 site vermiş.. bazılarındada yok... bu adamı alsak oynayamayacak.. jefi de yollamış olacağız.. kaleyi o zaman tolga koruyacak iki maçtada.

tsmaniac
31.07.2006, 23:24
şu denilsonu alsınlar yaa bizi anca denilson paklar, ismiyle bile yeneriz diğer takımları borumu yani marcelinho-yattara-denilson-gökdeniz adamları altlarına s......çırtırız birde wiltord varmış onuda alsalar varya kesin şampiyonuz onu alamazlarsa kezman var işte onu alsınlar en azından onada razıyım

turkercan
31.07.2006, 23:26
bence son bi transferle kapatacaklar transferi

Punisher-61
31.07.2006, 23:43
bence son bi transferle kapatacaklar transferi

evt bencede oda kesin yabanci transfer olacak..

Ustaalioğlu
01.08.2006, 00:00
Marcelinho formaları satışta
Takımımızın Hertha Berlin’den transfer ettiği Brezilyalı dünyaca ünlü yıldız oyuncu Marcelinho’nun ismini taşıyan formalar TS Clublar’da satışa sunuldu.

Marcelinho formasına sahip olmak isteyen taraftarlarımızın Trabzon’da Sadri Şener Merkezi, Avni Aker Stadyumu ve Havaalanı’ndaki TS Club mağazalarına başvurabilecekleri açıklandı.

TS Club Mağaza Sorumlusu Özkan Yavuz, yoğun talebi karşılayacak gerekli tedbirlerin alındığını vurguladı.

Keleşoğlu
01.08.2006, 00:05
iyide bu formaları kim neden alsın eski forma bunlar yeni pumalar cıkmadı daha

Thedoors
01.08.2006, 00:13
Pazarlama mantıgı yoksunu oldugumuzu dusunuyorum bazen.Albenisi olan bi numara verselerdi daha mantıklı olurdu die dusunuyorum..30...!!!...

objek
01.08.2006, 00:15
Marcelinhonun 10 numariyi giyecegi beklenirken 30 numara olmus bence oldu olacak 40 kurulus yili dolayisiyla 40 numara daha anlamli olurdu yoksa 40 numarayi denilsona,mi sakliyorlar:)

Özge
01.08.2006, 00:28
30 numarayı kendi istemiş

Özge
01.08.2006, 00:33
daha önceki sayfalarda bi arkadaş zeyyad kafkas bir kanalda açıklama yaptı demişti kaleci haberlerini yalanladı diye yazıyordu

majes
01.08.2006, 00:46
http://www.verkac.org/?p=1561

fetvaci
01.08.2006, 01:14
daha önceki sayfalarda bi arkadaş zeyyad kafkas bir kanalda açıklama yaptı demişti kaleci haberlerini yalanladı diye yazıyordu
SABAH GAZETESIDE YAZMS AYNI HABERI AMA SABAH GRUBUNA INANMIORM BZM YONETICILERDE KALECI DUSUNMUORZ DIOLARDI ZANNETMEM KALECI ALCAKLARINI EN AZINDAN YARIM SEZON JEFERSON U DENICEKLER BENCE

Alpayer
01.08.2006, 01:22
ahmet cakar sereflisi(!) Fatih 7 milyon etmez dedi.
Orda sıçrama yapamazmıs.
Ordan ancak Baltık denizine düşermiş.
Allah senden rahmetini esirgesin.:mad:

Erkin
01.08.2006, 01:29
Orda sıçrama yapamazmıs.

Ben de izledim az önce:mad:

Özge
01.08.2006, 01:31
bende izledim bizi kıskanıyorlar

Tüysüzoğlu Onur
01.08.2006, 01:35
Orda sıçrama yapamazmıs.
bende izliyorum benimde kan beynime siçradi.telefon yada mail adreslerini aradim ama yok yazmamisler.serefsiz bunlar.ahmet çakari vuran çok iyi bi isyapmis.teske kafadan siksaydi da türkiye bi pislikten kurtulsaydi

Alpayer
01.08.2006, 01:43
Yahu nasıl bi varlıktır bu ahmet:mad:
Fransa'da oynayan siyahi oyunculara "ormandan çıkma - dünya çirkini adamlar" dedi.:mad:

Erkin
01.08.2006, 01:56
Sonra da kimse yanlış anlamasın vs vs diyor ya rahatsız mıdır nedir :mad:

Alpayer
01.08.2006, 02:00
Olaya bakın yaa.
bülent yavuz'a 10 kere sordular.
Net olarak bir kere bile bu şike olayıyla ilgim yok demedi.
Hep lafı evirdi çevirdi.
Sonuç.........

Erkin
01.08.2006, 02:09
Bülent Yavuz sürekli inkar ediyor diğerleri de durduk yerde mi suçlama yapılıyor gibisinden sıkıştırdılar..

yusufemrah
01.08.2006, 02:10
ya arkadaşlar evet hiç kimse trabzonspordan üstün değil doğru
şota 7 numarayı giyiyodu ve bi efsaneydi doğru
hami 10 numarayı giyiyodu o da bi efsaneydi kabul
ama onlara gösteremediğimiz vefayı en azından büyük kaptanımıza gösterelim
9 numarayı kimse giymesin ve geri dönene kadar yada futbolu bırakana kadar öyle kalsın
ayrıca bi fikrim var yeni formalarımızın arasında fatihin isminin yazılı olduğu 9 numaralı forma eklensin ve satışa sunulsun iddia ediyorum en çok o satar bunu bi yönetim düşünsün....

FERO61
01.08.2006, 03:33
beyler herseye kiziyorsunuz sizde ya bu onun fikridir saygi duyarsin katilmazsin fikrine o baska....fatih onun gözünde etmiye bilir okadar , bizim gözümüzde farkli ....

FERO61
01.08.2006, 03:33
Yeni Formalar Nezaman Cikiyo Haberi Olan Yazsin....ayrica Bizim Acilisimiz Yokmu Nezaman?

TURHAN
01.08.2006, 04:10
Yeni Formalar Nezaman Cikiyo Haberi Olan Yazsin....ayrica Bizim Acilisimiz Yokmu Nezaman?

Eyvallah!!! Güzel bir son haber...

Mehmet_Mercanlı
01.08.2006, 06:50
Çok çalışacağım’
Forvette oynayacak olmasının kendisini ürkütmediğini de söyleyen tecrübeli oyuncu, “Burası benim için yeni bir başlangıç olacak. Trabzonspor’da forvet sayısı fazla ama kendime güveniyorum” ifadesini kullandı. 16 numaralı formayı giyen Musa ise kadroya girmek için daha çok çalışması gerektiğini vurguladı. “Elimden geleni yapacağım” diyen Musa, “Trabzonspor herkesin oynamak istediği bir takım. İnşallah bizden memnun kalırlar da futbolu burada bırakırız ya da Fatih Tekke’nin yaptığı gibi Avrupa’ya gideriz” diye konuştu.

Mehmet_Mercanlı
01.08.2006, 06:51
Türkiye yasağı!
Fenerbahçe başta olmak üzere Galatasaray ve Beşiktaş’ın da kadrosuna katmak istediği Fatih Tekke’nin bir yıl içinde Türkiye’ye dönemeyeceğini ifade eden menaceri Ceylan Çalışkan, “Zenit’le yapılan anlaşmaya FIFA onayında özel bir madde ilave edildi. Fatih’in bir yıl içinde Türkiye’de başka bir takımın forma giymesi imkansız” diye konuştu. Öte yandan, her fırsatta Avrupa’nın en büyük takımlarından birine gideceğinin altını çizen milli oyuncu, Zenit’in UEFA Kupası ön eleme maçında forma giyemeyecek.

Mustafa DOST
01.08.2006, 07:01
GENİŞ YER BULDU
Trabzonspor'un üç ünlü oyuncuyu transfer etmesi dünyanın büyük ajansları büyük ilgi gösterdi. Özellikle Marcelinho’nun Trabzonspor’a transferi dünyanın da gündemine oturdu. UEFA’nın resmi internet sitesi uefa.com haberi www.trabzonspor.org.tr’yi referans göstererek birinci sayfadan duyururken, Reuters de bültenlerinde Marcelinho transferine yer verdi.
UEFA DA VERDİ
Brezilyalı futbolcunun Trabzonspor’a gelişi, CNN international, Eurosport gibi ünlü haber kuruluşlarının yanı sıra Hindistan’dan Kanada’ya kadar, bir çok ülkede yazılı, görsel ve online basın – yayın organında duyuruldu. Öte yandan Ersen Martin ve Musa Büyük'ün Trabzonspor'la sözleşme yapmalarının haberi UEFA'nın resmi internet sitesi uefa.com tarafından manşetten verildi.

MOSSORO
Transferin son günlerdeki hızlı ekibi Trabzonspor, Teknik Direktör Lazaroni'nin isteği doğrultusunda Brezilya'da futbolcu arayışlarını sürdürüyor. Brezilyalı teknik adamın ısrarla istediği Internacionelli Mossoro'yu yeniden gündemine alan Bordo-Mavililer, bu oyuncunun daha önce istediği fiyatta indirime gitmesi üzerine umutlandı.
NETLEŞİR
Brezilya'da bulunan yönetici Faruk Kanca, "Bu oyuncu, daha önce bizden istediği rakamı yarı yarıya düşürdü. Biz kendi istediğimiz rakamın dışında fiyat vermeyeceeğiz. O yüzden biraz daha indirim yapmasını istiyoruz. Konu bugün yarın netleşebilir" dedi. Bu arada Cruzeirolu Wagner Ferreira ile de görüşmeler sürüyor.
ALBAYRAK ISRARCI
Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'ın Asbaşkan Haşim Sayitoğlu ve Teknik Direktör Lazaroni'nin istememesine rağmen tek başına sürdürdüğü kaleci arayışları, sonuç vermek üzere. Albayrak'ın danışmanı Fuat Guguloğlu'nun Lucescu ile yakın dostluğundan kaynaklanan transfer girişimi ile Hırvatistan milli takım kalecisi Stipe Pletikosa'yla yapılan görüşmeler son aşamasına geldi. Dün aksam saatlerinde Pletikoska ile yapılan ön sözleşme metni, yönetimin bilgisine sunulmak üzere kulübe fakslandı.
TRABZON KANADI ŞAŞKIN
Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, dün sabah kaleci arayışında olmadıklarını kesin bir dille ifade etti ve, "Gündemimizin en son maddesinde bu olabilir. Bu alanda eksiğimiz yok" diye açıklama yaptı. Ancak bundan birkaç saat sonra kulübe, Hırvat kalecinin 450 bin Euroluk ön sözleşmesi fakslandı. "Kalecime kefilim" diyen Lazaroni ile Asbaşkan Sayitoğlu
'nun bu olaya büyük tepki gösterdiği öğrenilirken Shakhtar Donetsk'in kalecisinin bugün Türkiye'ye gelmesi bekleniyor.

KARADENİZ GAZETESİ

bingolts
01.08.2006, 07:46
Goalkeepers
1 Kamil Contofalsky Slovakia 03.06.1978 28 190 82
41 Mikhail Kerzhakov Russia 28.01.1987 19 187 75
16 Viacheslav Malafeev Russia 04.03.1979 27 185 76
Defenders
22 Aleksander Anukov Russia 28.09.1982 23 178 67
15 Kim Dong Jin Korea Republic 29.01.1982 24 183 74
28 Jan Flachbart Czech Republic 03.03.1978 28 177 70
14 Eric Bjurnstad Hagen Norway 20.07.1975 31 185 84
4 Ivica Krizanac Croatia 13.04.1979 27 187 80
8 Pavel Mares Czech Republic 18.01.1976 30 185 77
31 Jaroslav Nesvadba Czech Republic 05.05.1982 24 186 76
3 Martin Skrtel Slovakia 15.12.1984 21 191 81
Midfielders
27 Igor Denisov Russia 17.05.1984 22 176 70
88 Aleksander Gorshkov Russia 08.02.1970 36 180 74
17 Lee Ho Korea Republic 22.10.1984 21 182 75
87 Ilya Maximov Russia 02.02.1987 19 183 74
2 Vladislav Radimov Russia 26.11.1975 30 182 76
9 Radek Sirl Czech Republic 20.03.1981 25 180 72
6 Oleksandr Spivak Russia 06.01.1975 31 176 71
7 Oleg Trifonov Russia 09.06.1981 25 174 69
13 Hyun Yun Min Korea Republic 25.12.1979 26 180 73
Forwards
10 Andrey Arshavin Russia 29.05.1981 25 172 69
21 Dragan Chadikovsky Macedonia 13.01.1982 24 190 81
11 Alexander Kerzhakov Russia 27.11.1982 23 175 67
32 Robertas Poskus Lithuania 05.05.1979 27 185 82
Fatih Tekke Turkey 09.09.1977 28 178 75
# Name Country of orign Date of birth Age Height, cm Weight, kg

bingolts
01.08.2006, 07:47
FC Zenit have signed a 4-years contract with Trabzonspor's forward Fatih Tekke, one of the best scorers of Turkey. In 2005-06, he scored 22 times. In 2004-2005, he authored 31 goals.

Fatih Tekke's profile
======================

Full name: Fatih Tekke
DOB: 09-09-1977
Birthplace: Surmene, Turkey
Nationality: Turkish
Height: 178 cm
Weight: 73 kg

Club: Trabzonspor
Position: Forward [C]
Number: 9
Contract Expires:
Previous Clubs: Trabzonspor > Altay (loan f. Trabzonspor) > Trabzonspor > Gaziantepspor (loan f. Trabzonspor) > Trabzonspor

International debut: 1998, v Albania
Caps: 18
Goals: 8
World Cups: none
Palmares: Turkish Super League Top Scorer (05)

bingolts
01.08.2006, 07:51
Goalkeepers
Defenders
Midfielders
Forwards
Fatih Tekke Turkey 09.09.1977 28 178

bingolts
01.08.2006, 07:52
Goalkeepers
Defenders
Midfielders
Forwards
Fatih Tekke Turkey 09.09.1977 28 178
BENCE BU FORVETLER ARASINDA FATİH BANKO OYNAR VE ONU ZORLAYACAK ADAMDA GÖREMİYORUM
GERÇİ DÜNYADA YOK AMA OLSUN EN AZINDAN ORDA TAKIM İÇİNDE KENDİ YERİ GARANTİ GİBİ

bingolts
01.08.2006, 07:57
Takım Toplam İçerde Dışarda
O G B M A Y Puan AV O G B M A Y Puan AV O G B M A Y Puan AV
1 Spartak Nalchik 14 8 3 3 23 15 27 +8 8 5 2 1 13 7 17 +6 6 3 1 2 10 8 10 +2
2 Spartak Moscow 14 6 7 1 28 17 25 +11 8 4 4 0 17 9 16 +8 6 2 3 1 11 8 9 +3
3 CSKA Moscow 14 7 4 3 21 11 25 +10 7 5 1 1 14 4 16 +10 7 2 3 2 7 7 9 0
4 Lokomotiv Moscow 14 6 5 3 26 18 23 +8 8 3 3 2 15 12 12 +3 6 3 2 1 11 6 11 +5
5 Krylya Sovetov 14 6 5 3 22 15 23 +7 6 5 1 0 14 5 16 +9 8 1 4 3 8 10 7 -2
6 Rubin Kazan 14 6 5 3 18 16 23 +2 8 6 2 0 11 2 20 +9 6 0 3 3 7 14 3 -7
7 Tom 14 6 4 4 17 13 22 +4 6 4 2 0 12 4 14 +8 8 2 2 4 5 9 8 -4
8 FC Moscow 14 5 5 4 16 17 20 -1 10 4 4 2 11 7 16 +4 4 1 1 2 5 10 4 -5
9 Zenit St. Petersburg 14 4 7 3 18 18 19 0 8 3 4 1 9 8 13 +1 6 1 3 2 9 10 6 -1
10 Luch Energiya 14 5 3 6 19 18 18 +1 6 5 1 0 13 5 16 +8 8 0 2 6 6 13 2 -7
11 Rostov 14 4 4 6 18 21 16 -3 6 2 3 1 9 6 9 +3 8 2 1 5 9 15 7 -6
12 Saturn 14 2 9 3 11 12 15 -1 6 1 4 1 6 6 7 0 8 1 5 2 5 6 8 -1
13 Amkar Perm 14 2 5 7 9 23 11 -14 6 2 2 2 6 8 8 -2 8 0 3 5 3 15 3 -12
14 Dinamo Moscow 14 1 7 6 11 17 10 -6 7 1 5 1 8 8 8 0 7 0 2 5 3 9 2 -6
15 Torpedo Moscow 14 1 7 6 11 20 10 -9 6 1 3 2 7 9 6 -2 8 0 4 4 4 11 4 -7
16 Shinnik 14 1 4 9 7 24 7 -17 6 1 1 4 3 7 4 -4 8 0 3 5 4 17 3 -13

Sonuçlar
31/07/2006 Rostov 2 - 1 Spartak Nalchik
30/07/2006 Dinamo Moscow 2 - 2 Zenit St. Petersburg
30/07/2006 Krylya Sovetov 2 - 1 Luch Energiya
30/07/2006 Shinnik 1 - 2 1 FC Moscow
30/07/2006 Tom 4 - 0 Rubin Kazan
30/07/2006 Saturn 1 - 1 Lokomotiv Moscow
29/07/2006 Torpedo Moscow 2 - 2 CSKA Moscow
29/07/2006 Amkar Perm 1 - 3 Spartak Moscow
Fikstür
04/08/2006 CSKA Moscow - Luch Energiya
04/08/2006 Torpedo Moscow - Dinamo Moscow
05/08/2006 Rubin Kazan - Saturn
05/08/2006 Spartak Moscow - Rostov
06/08/2006 FC Moscow - Tom
06/08/2006 Lokomotiv Moscow - Amkar Perm
06/08/2006 Spartak Nalchik - Krylya Sovetov
06/08/2006 Zenit St. Petersburg - Shinnik

champions
01.08.2006, 09:52
PLETİKOSA TRABZON'A DOĞRU

ALBAYRAK ISRARCI
Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak'ın Asbaşkan Haşim Sayitoğlu ve Teknik Direktör Lazaroni'nin istememesine rağmen tek başına sürdürdüğü kaleci arayışları, sonuç vermek üzere. Albayrak'ın danışmanı Fuat Guguloğlu'nun Lucescu ile yakın dostluğundan kaynaklanan transfer girişimi ile Hırvatistan milli takım kalecisi Stipe Pletikosa'yla yapılan görüşmeler son aşamasına geldi. Dün aksam saatlerinde Pletikoska ile yapılan ön sözleşme metni, yönetimin bilgisine sunulmak üzere kulübe fakslandı.
TRABZON KANADI ŞAŞKIN
Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, dün sabah kaleci arayışında olmadıklarını kesin bir dille ifade etti ve, "Gündemimizin en son maddesinde bu olabilir. Bu alanda eksiğimiz yok" diye açıklama yaptı. Ancak bundan birkaç saat sonra kulübe, Hırvat kalecinin 450 bin Euroluk ön sözleşmesi fakslandı. "Kalecime kefilim" diyen Lazaroni ile Asbaşkan Sayitoğlu
'nun bu olaya büyük tepki gösterdiği öğrenilirken Shakhtar Donetsk'in kalecisinin bugün Türkiye'ye gelmesi bekleniyor

champions
01.08.2006, 09:52
MOSSORO'DA KARA ANI

UMUTLANDI
Transferin son günlerdeki hızlı ekibi Trabzonspor, Teknik Direktör Lazaroni'nin isteği doğrultusunda Brezilya'da futbolcu arayışlarını sürdürüyor. Brezilyalı teknik adamın ısrarla istediği Internacionelli Mossoro'yu yeniden gündemine alan Bordo-Mavililer, bu oyuncunun daha önce istediği fiyatta indirime gitmesi üzerine umutlandı.
NETLEŞİR
Brezilya'da bulunan yönetici Faruk Kanca, "Bu oyuncu, daha önce bizden istediği rakamı yarı yarıya düşürdü. Biz kendi istediğimiz rakamın dışında fiyat vermeyeceeğiz. O yüzden biraz daha indirim yapmasını istiyoruz. Konu bugün yarın netleşebilir" dedi. Bu arada Cruzeirolu Wagner Ferreira ile de görüşmeler sürüyor

Burçak
01.08.2006, 10:33
Hertha berlinin taraftar sitesinde açtığım konuya bi kaç cevap gelmiş.
anladığım kadarıyla yazdıkları şunlar. Biri diyorki hertha formasıyla tuhaf bakardı. sana ii şanaslar. umarım dışarda iyi olur. Şimdi Tekkeyi verin yazmışlar.

Diğeri yazmış zeniti istiyor. şaşkın ifadeler kullanmışlar. iyi para vermişler tekkeye falan diye..

Biride yanlış anlamamışsam trabzonsporun forması diyo herthanınkinden daha iyi güzel.. :)

http://www.hertha-inside.de/forum/viewtopic.php?p=222721#222721

selcuk
01.08.2006, 10:39
anladığım kadarıyla yazdıkları şunlar. Biri diyorki hertha formasıyla tuhaf bakardı. sana ii şanaslar. umarım dışarda iyi olur. Şimdi Tekkeyi verin yazmışlar.

Diğeri yazmış zeniti istiyor. şaşkın ifadeler kullanmışlar. iyi para vermişler tekkeye falan diye..

Biride yanlış anlamamışsam trabzonsporun forması diyo herthanınkinden daha iyi güzel.. :)

evet biri öyle dedi

Emorfo
01.08.2006, 11:20
YENİ TRANSFERLERDEN ADEM KOÇAK:
- "ESKİ ADEM GİBİ OYNAYARAK GELECEKTE 3 BÜYÜKLERE TRANSFER OLMAK İSTİYORUM"
------------------------------------------------------------

Gitmesi yerinde olmuş... Nerde oynadığının farkında olmayan futbolcuyu bu takımda istemiyoruz. Trabzonspor'da oynayan futbolcularımızın böyle bir hedefi olmamalı...

ozcan_asanoglu
01.08.2006, 11:24
yönetimin ne kadar isabetli karar verdiği ortaya çıktı yani...2 sene sonra 2. lig takımlarında oynarsa şaşmam...

Burçak
01.08.2006, 11:30
bu haber kesin istanbul basınından bi alıntıdır. bende akşam yerel kanaldaki bi muhabirin ağzından çıkanları dinledim. adem ile konuşmuş. adem ona moralinin çok bozulduğunu. herşeyi bi gecede öğrendiğini, hala inanamadığını ve küskün ayrıldığını söylemiş. ama birgün yine trabzonspora geri döneceğim demiş.!!

Cenkhan
01.08.2006, 11:32
2 gün önce dram kesen bu Adem değil miydi? Helal olsun valla, bizi kızdırmak için ne söylemesi gerektiğini öğrenmiş de gitmiş.

Mehmet_Mercanlı
01.08.2006, 11:40
2 gün önce dram kesen bu Adem değil miydi? Helal olsun valla, bizi kızdırmak için ne söylemesi gerektiğini öğrenmiş de gitmiş.
BENCE adem öyle bişe yapmaz cok karakterli birisi bunu basın şışırmıştır kesin olduğuna inanmadan adamın gunanı almayın

Özge
01.08.2006, 11:42
BENCE adem öyle bişe yapmaz cok karakterli birisi bunu basın şışırmıştır kesin olduğuna inanmadan adamın gunanı almayın
banada öyle geliyor adem çok efendi bu lafları söylediğine inanmıyorum

Emorfo
01.08.2006, 11:52
Adem o sözleri söyledi malesef bende kendisini Ünal Karaman'a benzetiyordum da insanlar göründükleri gibi değilmiş ne yazıkki.

Özge
01.08.2006, 12:07
Forma numaraları belli oldu
2006/07 futbol sezonunda oyuncularımızın kullanacakları forma numaraları belirlenerek Türkiye Futbol Federasyonu'na gönderildi.

Oyuncularımız yeni sezonda aşağıdaki forma numaralarını kullanacaklar:

Forma no Adı Soyadı
5 HÜSEYİN ÇİMŞİR
61 GÖKDENİZ KARADENİZ
6 HASAN ÜÇÜNCÜ
38 ERDİNÇ YAVUZ
3 FATİH AKYEL
99 CELALEDDİN KOÇAK
8 ÖMER KERİM ALİ RIZA
85 FERHAT ÇÖKMÜŞ
11 IBRAHIMA YATTARA
7 MIROSLAW SZYMKOWIAK
55 MILAN STEPANOV
21 CEM DEMİR
10 UMUT BULUT
4 ÇAĞDAŞ ATAN
2 FERİDUN SUNGUR
22 MURAT OCAK
30 MARCELINHO
1 JEFFERSON
29 TOLGA ZENGİN
77 AHMET ŞAHİN
28 ERSEN MARTİN
16 MUSA BÜYÜK
23 ENİS KAHRAMAN
27 UFUK BAYRAKTAR
13 UFUKHAN BAYRAKTAR
19 ERGİN KELEŞ

champions
01.08.2006, 12:07
Trabzonsporlu Güzeldal, İBB'de
İddaa Lig (A) takımlarından İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Trabzonspor'dan Ali Güzeldal'ı transfer etti. Langa Spor Tesislerinde düzenlenen ve kulüp başkanı Göksel Gümüşdağ ile futbol şube sorumlusu Kamil Dizar'ın da hazır bulunduğu törende Ali, kendisini 3 yıllığına turuncu-lacivertli renklere bağlayan resmi sözleşmeye imza attı.

Transfer çalışmalarını tamamlama aşamasına geldiklerini belirten başkan Göksel Gümüşdağ, ''Ali'yi transfer ederek gücümüze güç kattık. Hedeflerimiz doğrultusunda yeni sezona hazır hale geleceğiz'' dedi.

Kamil Dizar ise Ali gibi değerli bir futbolcuyu kadrolarında görmekten mutluluk duyduklarını anlatarak, ''Yapmış olduğumuz transferlerle lige hazır hale geldiğimizi söyleyebilirim'' diye konuştu.

Ali Güzeldal da ''Böyle bir kaliteli takımda olmaktan gerçekten çok mutluyum. Burada çok iyi karşılandım, camiaya teşekkür ediyorum'' şeklinde konuştu.

Nytre
01.08.2006, 12:16
hmm...
sebata versinler aliyi ibb.ye vereceklerine.

atlantis
01.08.2006, 12:23
Arkadaşlar NTV de duydum şimdi Fatih Tekke 4 yıllık imza atıyormuş bugun
8 milyon Euro alıcakmış. iyi para
Buarada yeni üyeyim. gözüm aydın ne mutla bana

Murat'
01.08.2006, 12:29
aliyi sebata vermeleri hem sebat için hemde bizim için daha iyi olur

Cabri61
01.08.2006, 12:30
MARCHELINHO'NUN ALMAN GAZETESİNE DEMECİ: TÜRKİYE'DE TARAFTARLAR BENİ SÜPER KARŞILADI
Almanya 1. Ligi (Bundesliga) takımlarından Hertha BSC Berlin'den Trabzonspor'a transfer olan Brezilyalı futbolcu Marcelinho, Trabzonsporlu taraftarların kendisini çok iyi karşıladıklarını söyledi.

Marchelinho, Bild gazetesine verdiği demecinde, Trabzonspor'da
edindiği ilk izlenimlerin çok olumlu olduğunu belirterek, ''Türkiye'de
taraftarlar beni süper karşıladı'' dedi.

Trabzon'da çok kısa bir süre kaldığı için şehri tam olarak
göremediğini ifade eden Marcelinho, ''Ancak idman alanımızı gördüm. Sahanın altyapısı çok iyi'' diye konuştu.

Marcelinho, Türkiye'de geçireceği ilk günlerin kendisi için zor
olacağına da inandığını kaydederek, ''Ancak kalecimiz ve takımın 2 teknik görevlisi Brezilyalı. Onlar bana yardımcı olacaklar'' dedi.

Ailesi ile yarın Türkiye'ye uçacak olan Marchelinho, ''Teknik
direktör Falko Götz ve menajer Dieter Hoeness'e teşekkür ediyorum. Son
günler benim için zor oldu, ancak geleceğimi düşünmek zorundayım. 5
yıl daha futbol oynamak istiyorum. Gelecekte her şeyi daha düzgün
yapacağım'' şeklinde konuştu.

Hertha BSC Berlin'in tesislerine dün vedalaşmak için giden
Marcelinho'nun veda partisine yaklaşık yarım saat geç kalması da bazı
gazeteler tarafından ''Tipik Marcelinho'' başlığıyla verildi.

poetricus
01.08.2006, 12:34
Ali'yi Sebat'a vermeleri hem Sebat için hem de bizim için daha iyi olur[du].

Katılıyorum. Bu yönetimin en büyük hatalarından biri Sebat'ı küstürüp bizden koparmak oldu. Ali ve diğer gençlerin transferi de buna örnek.

gerçekefsane
01.08.2006, 12:36
İstanbul B.B'ye Ali Güzeldal takviyesi

http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/1827futbol.gif

İddaa Lig (A) takımlarından İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Trabzonspor'dan Ali Güzeldal'ı transfer etti. Ali transferiyle ilgili şu sözleri söyledi.http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Langa Spor Tesislerinde düzenlenen ve kulüp başkanı Göksel Gümüşdağ ile futbol şube sorumlusu Kamil Dizar'ın da hazır bulunduğu törende Ali, kendisini 3 yıllığına turuncu-lacivertli renklere bağlayan resmi sözleşmeye imza attı.

Transfer çalışmalarını tamamlama aşamasına geldiklerini belirten başkan Göksel Gümüşdağ, ''Ali'yi transfer ederek gücümüze güç kattık. Hedeflerimiz doğrultusunda yeni sezona hazır hale geleceğiz'' dedi.

Kamil Dizar ise Ali gibi değerli bir futbolcuyu kadrolarında görmekten mutluluk duyduklarını anlatarak, ''Yapmış olduğumuz transferlerle lige hazır hale geldiğimizi söyleyebilirim'' diye konuştu.

Ali Güzeldal da ''Böyle bir kaliteli takımda olmaktan gerçekten çok mutluyum. Burada çok iyi karşılandım, camiaya teşekkür ediyorum'' şeklinde konuştu.

internetspor.com

Travelair
01.08.2006, 12:38
Hoşgeldin

Ali Güzeldal gitti, Fatih Tekke gitti, Adem gitti.... Bunların biri çok üst düzey oyuncu, diğer ikisi o düzeye 2 sene içerisinde yaklaşabilecek kapasitede. Bir tuhaf transfer politikası. Acaba bunu antrenörlerimiz onaylıyor mu? Hayır. Transferi yönetim yapıyor

//////////

İşte fotomactan yine nefret uyandıracak bir çakallık örneği

Trabzon coştu
Ankaraspor'dan alınan Ersen Martin "Dördüncü büyükte oynamak büyük gurur" derken Musa Büyük "Şampiyonuz" ifadesini kullandı.

Trabzonspor, Ankaraspor'dan Ersen Martin ve Musa Büyük ile 2'şer yıllık sözleşme imzaladı. Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'ndeki törende yönetici Serhat Akçay, "Süper Lig, UEFA Kupası ve Türkiye Kupası'nda mücadele edecek Trabzonspor'un kadrosunu yeni isimlerle güçlendirmeye devam edeceğiz. Hedefimiz 3 alanda da başarılı olarak Trabzonspor'u lâyık olduğu yerlere taşımak" diye konuştu.

YENİ BAŞLANGIÇ
Golcü futbolcu Ersen "Türkiye'nin 4. büyüğünde oynamak büyük onur. Geçen sezon sakat olduğum için Ankara'da çıkış yapamadım. Trabzonspor benim için yeni bir başlangıç noktası" diye konuştu. Musa da "İnşallah takımdaki diğer futbolcu arkadaşlarla birlikte Trabzonspor'u hedeflediği yerlere taşırız. Bunun için elimizden geleni yapacağız" dedi. Her iki futbolcu da Trabzonspor'a kendi rızalarıyla geldiklerini söylediler.

ALBAYRAK JESTİ
Bu arada Marcelinho'nun 2.5 milyon euro'luk bonservisini başkan Nuri Albayrak ödeyecek. Bordo- mavili takımın resmi internet sitesine konuşan Albayrak, seçimde verdiği yıldız sözünü Marcelinho ile yerine getirdiğini söyleyerek, "Ama daha bitmedi. Trabzonspor için yapacak çok işimiz var. Trabzonspor, Trabzon'un bacasız fabrikasıdır. Biz yönetim olarak, Trabzonspor için elimizden gelenin en iyisini yapacağız" dedi.

UEFA'dan büyük ilgi
UEFA'nın resmi internet sitesi Marcelinho'nun Trabzon'a gelişine büyük ilgi gösterdi. Sambacıyı haber yapan site dün de Ersen ve Musa'nın transferini, www. trabzonspor.org.tr'yi referans göstererek birinci sayfadan duyurdu.

İsteyerek geldik
Bordo-mavili takımın dün akşam yaptığı idmanına katılan Ersen Martin ve Musa Büyük, Trabzon'a isteyerek geldiklerini söylediler. Başarılı ikili, "Zorla geldiğimiz iddia ediliyor. Bunun aslı yok. Zorla güzellik olur mu?" ifadelerini kullandı

turkercan
01.08.2006, 12:42
bu fotomaça ne denirki artık bu kadarda olmas yaa :mad: canlı canlı izledik adam 4 büyük dedi 4. büyük demedi ezik ş....sizler :mad:

worldmaster
01.08.2006, 12:45
Adem Koçak ın ağzından böyle bi şey duymadan lütfen adamı taraftarın önüne atmayın.Göreceğiz yerine gelenlerin ne kadar Trabzonsporlu olduklarını.2 dk da adem hakkındaki fikirlerinizi değiştiriyorsunuz ya...

Nytre
01.08.2006, 12:51
bu kadar olur... neler yaptılar bunlar doğal... okumayın - inanmayın - almayın .

champions
01.08.2006, 12:54
fotomaçın haberlerini lütfen dikkate almayalım bazen öyle haberler yapıyoki ne kadar kaliteli bi gazete olduğunu gösteriyo marcelinho için dünya kupasında oynuyo sonra gelecek yazmışlardı mesela acaba komiklik olsun diye mi bunu yapyolar nuri albayrak yerine başkan aktuğ yazmışlardı düşütkleri durum gerçekten komik

Gürkan
01.08.2006, 12:55
YENİ TRANSFERLERDEN ADEM KOÇAK:
- "ESKİ ADEM GİBİ OYNAYARAK GELECEKTE 3 BÜYÜKLERE TRANSFER OLMAK İSTİYORUM"
------------------------------------------------------------

Gitmesi yerinde olmuş... Nerde oynadığının farkında olmayan futbolcuyu bu takımda istemiyoruz. Trabzonspor'da oynayan futbolcularımızın böyle bir hedefi olmamalı...,

bunu dediğine inanmıyorum ama
akşam idmana çıkıp idmandan sonra seni gönderirlerse ne hisserdersin.fatih yollandı diye (gitmek istiyorum demesine rağmen) yönetime yüklenirken,gelecek vaad eden yetenekli ve gitme lafı etmeyen bir futbolcu idi adem koçak bildiğim kadarı ile ve her fubolcu kendini yollayanlara inat olsun diye rakibe gitmeyi isterler.
yine sölüyorum dediğine inanmıyorum.ama farketmez zaten 6ay 1 sene içinde ist kapar onu merak etmeyin.bizede hayıflanmak düşer.
---------------------------------------------------------------------------------------

ayrıca adem gitmedi gönderil di.

turkercan
01.08.2006, 12:58
haklısın kardeşim ama tv izlemeyen internete girmeyen trabzon taraftarı bu yazıyı okuyunca sinirlenmesmi? boş yere huzursuz olmasmı? ersene küfürü basmazmı? buna bi tepki göstermek lasım. fotomaça düşman olman olan bi gazeteye bunları sunmak lasım. imza törenindeki konuşmaları resmi sitede video olarak var fotomaçın bu safyasınıda resmini çekip ikisini birden yolladıkmı intikamı almış oluruz. manşet olarak atarlar artık :D

Gürkan
01.08.2006, 13:01
bu fotomaça ne denirki artık bu kadarda olmas yaa :mad: canlı canlı izledik adam 4 büyük dedi 4. büyük demedi ezik ş....sizler :mad:

nasıl küçük hesaplarla bizi yıpratıyolar.

kelime oyununa bakın

4 büyük
4.büyük bir nokta ile anlam ne kadar değişiyor.

küçük beyinli insanlar küçük işlerle uğraşırlar.

Murat GENEL
01.08.2006, 13:02
bu kadar...

Muhammet_61
01.08.2006, 13:05
nasıl küçük hesaplarla bizi yıpratıyolar.

kelime oyununa bakın

4 büyük
4.büyük bir nokta ile anlam ne kadar değişiyor.

Daha demin benim de dikkatimi çekti. Ş....z fotomaç yine başladı oyunlara.

Orjinali: "dört büyükten birine geldim."

Fotomaç: "dördüncü büyüğe geldim."

Bu kadarmı palavracı olunur.

Oğuzhan Görkan
01.08.2006, 13:05

-hertha berlin formasından farklı bir formayla ilginç duruyor,size iyi şanslar inş. marcelinho iyi oynar ,şimdi bize tekkeyi verin demiş aynı şahsiyet üzgün bir ifadeyle zenite gitmiş yazmış 8 milyon euro iyi para demiş
-biride şaşırmış 10 numara giymeyen marcelniho demiş
-başka biride tekkenin 9 numaralı formasını verin yazmış
-formamızı beğenmişler herthanınkinden iyi diyorlar;)

Oğuzhan Görkan
01.08.2006, 13:07
,

bunu dediğine inanmıyorum ama
akşam idmana çıkıp idmandan sonra seni gönderirlerse ne hisserdersin.fatih yollandı diye (gitmek istiyorum demesine rağmen) yönetime yüklenirken,gelecek vaad eden yetenekli ve gitme lafı etmeyen bir futbolcu idi adem koçak bildiğim kadarı ile ve her fubolcu kendini yollayanlara inat olsun diye rakibe gitmeyi isterler.
yine sölüyorum dediğine inanmıyorum.ama farketmez zaten 6ay 1 sene içinde ist kapar onu merak etmeyin.bizede hayıflanmak düşer.
---------------------------------------------------------------------------------------

ayrıca adem gitmedi gönderil di.

real madrid-barcelona-eto'o 3 lüsü gibi

Murat GENEL
01.08.2006, 13:10
adem öyle bişey kesinlikle sölemez anadolu çocugu o adamın konuşmasını falan görün tertemiz çocuk.. bu arada supersporda rezil olduk şampiyonluk için sadece 300 oy verilmiş trabzonumuza hadi bi el atalım;)

Yako
01.08.2006, 13:14
oraya verılen oyla mı sampıyon olucaz?

Mert67
01.08.2006, 13:16
adem öyle bişey kesinlikle sölemez anadolu çocugu o adamın konuşmasını falan görün tertemiz çocuk.. bu arada supersporda rezil olduk şampiyonluk için sadece 300 oy verilmiş trabzonumuza hadi bi el atalım;)
ne 300, 806 oy var trabzon a

Murat GENEL
01.08.2006, 13:28
oraya verılen oyla mı sampıyon olucaz?
hayır ama bi eziklerin oylarına bak bi de bize o yüzden söyledim...
bu arada evet 300 değil 800 oy özür dilerim:o

Emre B.
01.08.2006, 13:34
Forma numaraları belli oldu
2006/07 futbol sezonunda oyuncularımızın kullanacakları forma numaraları belirlenerek Türkiye Futbol Federasyonu'na gönderildi.

Oyuncularımız yeni sezonda aşağıdaki forma numaralarını kullanacaklar:

Forma no Adı Soyadı
5 HÜSEYİN ÇİMŞİR
61 GÖKDENİZ KARADENİZ
6 HASAN ÜÇÜNCÜ
38 ERDİNÇ YAVUZ
3 FATİH AKYEL
99 CELALEDDİN KOÇAK
8 ÖMER KERİM ALİ RIZA
85 FERHAT ÇÖKMÜŞ
11 IBRAHIMA YATTARA
7 MIROSLAW SZYMKOWIAK
55 MILAN STEPANOV
21 CEM DEMİR
10 UMUT BULUT
4 ÇAĞDAŞ ATAN
2 FERİDUN SUNGUR
22 MURAT OCAK
30 MARCELINHO
1 JEFFERSON
29 TOLGA ZENGİN
77 AHMET ŞAHİN
28 ERSEN MARTİN
16 MUSA BÜYÜK
23 ENİS KAHRAMAN
27 UFUK BAYRAKTAR
13 UFUKHAN BAYRAKTAR
19 ERGİN KELEŞ
--------------------------------
9 numara boş

Emorfo
01.08.2006, 13:39
Adem Koçak ın ağzından böyle bi şey duymadan lütfen adamı taraftarın önüne atmayın.Göreceğiz yerine gelenlerin ne kadar Trabzonsporlu olduklarını.2 dk da adem hakkındaki fikirlerinizi değiştiriyorsunuz ya...

Görüntü elimde isteyene link atarım bu sözleri söyledi malesef...

h@msi61
01.08.2006, 13:54
10 numarayı Umutun giymesi çok çok saçma olmuş Marcelinho varken. kırk yılın başında forma sattırıcak bir adam geliyor ve adama abuk sabuk bir numara veriyorlar, bu kesinlikle forma satışlarını olumsuz biçimde etkileyecektir.

Özge
01.08.2006, 13:57
bunu daha önce yazdım ama yine yazıyorum 30 numarayı kendi istemiş

Erkin
01.08.2006, 13:59
Marce'nin kendi istemiş diyorlar ama 10 numaranın anlamı her zaman çok farklıdır bence.. Böyle birinini 10 giymesi gerekliydi zaten yönetime de bu durumu belirten bir mail attım ama artık çok geç Marce 30 giyecek..

iyattara
01.08.2006, 13:59
bunu daha önce yazdım ama yine yazıyorum 30 numarayı kendi istemiş
nerden duydun kine?

h@msi61
01.08.2006, 14:00
ya adama 10 numara dolu demiş olabilirler malum Marcelinho gelmeden bir gün önceki Ordu maçında Umut arkasında adı yazan 10 numaralı formayı giydi. belki de bunun üzerine adam 30 u seçmiştir...

Mehmet_Mercanlı
01.08.2006, 14:02
5 AĞUSTOS CUMARTESİ SAAT 13:00 DA SÜRMENE DE GELENEKSEL WWW.SURMENELILER.COM BULUŞMASI YAPILACAKTIR.
kardeşlerim hepınızı beklerim hepınız davetlımsınız

MEHMET MERCANLI

Travelair
Görüntü elimde isteyene link atarım bu sözleri söyledi malesef...

Buraya yazarsan linki seviniriz

Özge
ama umut imza attığında 12 numara giyeceği yazmıştı değiştirmişler demek

ErayAkyüz
01.08.2006, 14:06
ali güzeldal istanbulda

İddaa Lig (A) takımlarından İstanbul Büyükşehir Belediyespor, Trabzonspor’dan Ali Güzeldal’ı transfer etti. Langa Spor Tesislerinde düzenlenen ve kulüp başkanı Göksel Gümüşdağ ile futbol şube sorumlusu Kamil Dizar’ın da hazır bulunduğu törende Ali, kendisini 3 yıllığına turuncu-lacivertli renklere bağlayan resmi sözleşmeye imza attı.

Transfer çalışmalarını tamamlama aşamasına geldiklerini belirten başkan Göksel Gümüşdağ, ’’Ali’yi transfer ederek gücümüze güç kattık. Hedeflerimiz doğrultusunda yeni sezona hazır hale geleceğiz’’ dedi.

Kamil Dizar ise Ali gibi değerli bir futbolcuyu kadrolarında görmekten mutluluk duyduklarını anlatarak, ’’Yapmış olduğumuz transferlerle lige hazır hale geldiğimizi söyleyebilirim’’ diye konuştu.

Ali Güzeldal da ’’Böyle bir kaliteli takımda olmaktan gerçekten çok mutluyum. Burada çok iyi karşılandım, camiaya teşekkür ediyorum’’ şeklinde konuştu
http://www.radyospor.com/pic_lib/01.08.2006_alig-k.jpg

Travelair
01.08.2006, 14:07
Trabzonspor Kayserispor maçının hazırlıklarını sürdürüyor

http://www.superspor.com/video/test.php?frm_id=2152