PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (BU BAŞLIKTA YORUM YOK!) Sadece haberler

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 [39] 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117

jefferson61sefa
16.07.2006, 17:34
TRABZON SONUNDA BOMBAYI PATLATTI
gizlice brezilyaya giden başkan ın ricardinhoyu ağır tahrik ve küfür yoluyla kendi takımına karşı kışkırttığı ve yaltakçılık yaptığı komist bir akımla takımdan uzaklaştrıldığı brezilyalı klüp tarafından açıklandı
ricardinho bonservisi yerine trabzonspor 3 ton hamsi+43 taka ve trabzon limanına el şıkıştı
WAGNER YOLDA
wagner için avni aker+jefferson+eller le anlaşan klüp yneticilerinin göğüslerinin kabartarak yürümeleri dikkat çekti
TUNCAYI REDDETTİK
zeyyaf kaffasın açıklamasında fenerbahce bize tuncayı verdi ve karşılık olarak f.tekke yi istedi vermedik
daha sonra tuncay+alex+aureli+rüştü+anelka+bir mikar paraya
f.tekke teklifi konik bulunarak reddeeti
fenerbahce transfer için çağreler ararken borsaya f.tekke için kredi çekecekelrini bildirdiler
TOMAS JUN'A MADRİD TALİP
ispanya dan r.madrid juna talip oldu real madrid klübü tomas jun için lampard+eto yu vermeye hazır.Fakat bu oyuncuların r.madridde bulunmaması bu transferi zora soktu
B.BELEDİYE MURAT OCAK MESELESİ HALLODUMU?
b.b.istanbul murat ocağı çağırdı.b.b.istanbul takımın 50. yıl dönemi için yemeğe davet etti.yemeğe içkili gelen murat ocak bir ocakta pişirilerek yahni oldu :D dağa sonra sol ayağıyla b.b.istanbul başkanın ağzına portakal soktu
Trabzonda ayaklanma
trabzonspor taraftarı a.akeri baskı
transferden huzursuz olan taraftar açlık grevine tutuştu ricardinho gelmezse açlıktan ölürüz dien taraftarın blöf yaptığı ve karınlarından çıkarttıkları cips,kola,hamburgerleri yiyerek yaşadığı başkan ın gözünden kaçtı ricardinho her an gelebilir
BAŞKAN DAN AÇIKLAMA
takımdaki dengeleri savunan başkan denge nuri
biz bir takımıız ve bütçemiz belli ben 12 milyon dolarlık bişey demedim seçilmeden önce stad yapcam da demedim seçmeseydiniz kardeşim dedi

tunganyan
16.07.2006, 17:43
transfer herkesin başına vurdu heralde..ama herseyi de dozunda yapmak lazım... b...nu çıkardın birazz...saçmalamışınn çocuk oyunu değil heralde burası karikatür mü çiziyosun takımlaa.......

admin
16.07.2006, 17:43
Son dakika haberleri sohbet(chat) sayfasına döndüğü için geçici süreyle kapatılmıştır.

tigin
18.07.2006, 11:54
konu tekrar açılmıştır.yukarıdaki gibi mesajların tekrarı halinde gereken yapılacaktır.

Naim
18.07.2006, 12:00
"Yüzde 99 bitmiş transferimiz var"
Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Kahraman Altuntaş, hemen hemen gerçekleşmiş bir transferlerinin olduğunu, ancak resmi imza atılmadan ismini açıklamanın yanlış olacağını belirtti.

Altuntaş, yaptığı açıklamada, bordo-mavili ekibin kamp programında hazırlık maçlarına farklı kadrolarla çıktığını ifade ederek, ''Hocamız bir ideal 11 arayışı içerisinde. Aramıza yeni katılan oyuncularla eski oyuncularımızı kaynaştırmak için uğraş veriyor. Trabzonspor'un yeni kadrosu çok genç oyunculardan oluşuyor. Bu amaçla çeşitli hazırlık maçları oynuyoruz'' dedi.

Transfer konusunda çalışmalarının devam ettiğini belirten Altuntaş, şöyle devam etti:
''Yüzde 99 oranında gerçekleşmiş bir transferimiz var, ancak resmi imza atılmadan ismini zikretmek yanlış olur. Diğer bir oyuncu da yakın bir zaman içinde sonuçlanacak. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımız birkaç ülkede çalışmalarını sürdürüyorlar. Aramıza katılacak iki yeni oyuncuyla lige başlayacağımızı ümit ediyorum

wagnerin ismini şakır şakır söylüyorlardı
şimdi ne olduda böyle gizem havasına bürünüldü :S

tirabzonli
18.07.2006, 12:07
Okocha en sonunda Katar'da!
Bir dönem Fenerbahçe formasıyla harikalar yaratan, kırmızı ayakkabıları ile dikkat çeken Jay Jay Okocha en sonunda Katar'a gitti.

Bolton Wanderers'ta oynarken son dönemlerinde adı devamlı Katar ile anılan Okocha'nın Katar Sports Club'a 1 yıllık sözleşmeya imza atması an meselesi.

Katarlı yöneticilerden Shiekh Jassim bin Hamad bin Nasser Al Thani, Okocha'nın en yakın zamanda Çek Cumhuriyeti'nde yapılan kampa katılacağını belirtti.

tswonder
18.07.2006, 12:17
"Yüzde 99 bitmiş transferimiz var"
Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Kahraman Altuntaş, hemen hemen gerçekleşmiş bir transferlerinin olduğunu, ancak resmi imza atılmadan ismini açıklamanın yanlış olacağını belirtti.

hadi bakalim, bekliyoruz sabirsizlikla...

DİNÇ
18.07.2006, 12:23
Mossoro ve Wagner, Arçil ve Şota gibi acaip sorun oldu bize...
Hatırlarsanız Arçil ve Şota yıda almaya kalktığımızda bir süre alamamıştık...Yok D.Tiflis avrupa kupalarından elenmesini bekledik,Yok Tiflisin önemli lig maçlarını bekledik...Trabzonspor önemsizdi zaten...Sonra da sezon başladıktan sonra daha büyük paralara gelmişlerdi...

Aynı olaylar Ünal transferinde de yaşandı...Ama o yönetim işini yaptı ve büyük parayla işi bitirdi...

Yönetim uyuyor,taraftar zaten yıllardır uykuda...Kimse çıkıpta ''siz ne yapıyorsunuz'' demiyor...Azıcık sesin yükselirse türlü oyunlarla dışlanıyorsun...

Yönetim çeşitli vaadlerde bulunuyor ama sözünü tutmuyor...
Taraftarın takım üzerinde hiçbir etkisi yok...GeSe taraftarı bu sene yönetimi eze eze takımı şampiyon yaptırdı...Bizde yönetime azıcık yüklensen kırılırlar...

Son söz olarak bir ata sözü ''Kendisi eğri olanın gölgeside eğri olur...''

tsmaniac
18.07.2006, 12:29
Mossoro ve Wagner, Arçil ve Şota gibi acaip sorun oldu bize...
Hatırlarsanız Arçil ve Şota yıda almaya kalktığımızda bir süre alamamıştık...Yok D.Tiflis avrupa kupalarından elenmesini bekledik,Yok Tiflisin önemli lig maçlarını bekledik...Trabzonspor önemsizdi zaten...Sonra da sezon başladıktan sonra daha büyük paralara gelmişlerdi...

Aynı olaylar Ünal transferinde de yaşandı...Ama o yönetim işini yaptı ve büyük parayla işi bitirdi...

Yönetim uyuyor,taraftar zaten yıllardır uykuda...Kimse çıkıpta ''siz ne yapıyorsunuz'' demiyor...Azıcık sesin yükselirse türlü oyunlarla dışlanıyorsun...

Yönetim çeşitli vaadlerde bulunuyor ama sözünü tutmuyor...
Taraftarın takım üzerinde hiçbir etkisi yok...GeSe taraftarı bu sene yönetimi eze eze takımı şampiyon yaptırdı...Bizde yönetime azıcık yüklensen kırılırlar...

Son söz olarak bir ata sözü ''Kendisi eğri olanın gölgeside eğri olur...''

katulayrum, ama en çok
"Yönetim uyuyor,taraftar zaten yıllardır uykuda...Kimse çıkıpta ''siz ne yapıyorsunuz'' demiyor...Azıcık sesin yükselirse türlü oyunlarla dışlanıyorsun... "
lafına, ben çok banlandım yönetimi eleştirdi diye, bakınız dandik dediğimiz wagner bile lige ve uefaya yetişemiycek, hoş zaten yetişsede nolcakki, kısacası bu sene kaldık aliye veliye ceme

Naim
18.07.2006, 12:35
katulayrum, ama en çok
"Yönetim uyuyor,taraftar zaten yıllardır uykuda...Kimse çıkıpta ''siz ne yapıyorsunuz'' demiyor...Azıcık sesin yükselirse türlü oyunlarla dışlanıyorsun... "
lafına, ben çok banlandım yönetimi eleştirdi diye, bakınız dandik dediğimiz wagner bile lige ve uefaya yetişemiycek, hoş zaten yetişsede nolcakki, kısacası bu sene kaldık aliye veliye ceme
şimdi bu bolum sohbet gibi olmasın dedik ama
ya arkadaşım sana yönetimi eleştiriyorsun diye kızan mı var
senin eleştri biçimine ve uslubuna tepki verildi burada hala anlamamakta neden direniyorsun?
ve yönetimi itham altında bırakıyorsun

Salih61
18.07.2006, 13:01
hadi bakalim, bekliyoruz sabirsizlikla...Wagner ve Mossoro alınmayacak...Bunu buraya yazıyorum...Bombalar patlayabilir...

Mayls
18.07.2006, 13:05
ise bak ya. dünya capinda yildiz sözü verdi albayrak simdi wagner'i bile alamiyor

sermin simsir
18.07.2006, 13:16
günlerdir brezilya gazetelerini inceliyorum, wagner veya başka bir brezilyalı hakkında bir tane trabzonspor adına transfer haberi yok.bencede yönetim bir süpriz peşinde.ancak bu süpriz:,yıldız transfer mi olur:D yoksa f planındaki gibi son tercihlermi :eek: olur onu bekleyip göreceğiz

sermin simsir
18.07.2006, 13:18
Almanya'nın başkenti Berlin'de yayımlanan ''B.Z'' gazetesi, Almanya 1. Ligi (Bundesliga) takımlarından Hertha BSC Berlin'in Trabzon'a Marcelinho'yu verip, Fatih Tekke'yi almak istediğini yazdı.

internethaberden alıntıdır.''Hertha'nın yeni forvet yıldızı o mu olacak?'' başlığıyla verilen haberde, Hertha BSC Berlin'in menajeri Dieter Hoeness, teknik direktör Falko Götz ve takımın profesyonel futbol sorumlusu Michael Preetz'in yaptıkları gizli bir toplantıda, 29 yaşındaki Fatih Tekke konusunda anlaştıkları belirtilerek, Hertha'nın, Trabzonspor'a ''Marcelinho'yu alın, Fatih Tekke'yi verin'' önerisi yapmak istediği ifade edildi.

''Türk bombacısı'' olarak nitelendiren Fatih'in, Türkiye'de bir megastar olduğunu ve Hertha BSC Berlin'de oynayan milli futbolcu Yıldıray Baştürk ile iyi bir ikili oluşturabileceklerini yazan gazete, Fatih'in son iki sezonda toplam 53 gol attığı hatırlatıldı.

Haberde, Trabzonspor yetkililerinin Hertha'nın bu teklifine henüz olumlu bakmadıkları, Fatih'in transferinin gerçekleşmemesi durumunda Hertha'nın Salzburg'ta oynayan Vatislav Lokvenc'i almayı düşündüğü kaydedildi

Salih61
18.07.2006, 13:20
Transfer konusuna da değinen Altuntaş, “%99 oranında gerçekleşmiş bir transferimiz var ancak resmi imza atılmadan ismini zikretmek yanlış olur. Diğer bir oyuncu da yakın bir zaman içinde sonuçlanacak. Yönetim kurulundaki arkadaşlarımız birkaç ülkede çalışmalarını sürdürüyorlar. Aramıza katılacak iki yeni oyuncuyla lige başlayacağımızı ümit ediyorum” açıklamasını yaptı.
Resmi Site...
Renkdaslar anlaşılan Wagner ve Mossoro dışında transferler yapılacak...Bu belli oldu...Hadi Hayırlısı...

Jackdaniels
18.07.2006, 13:24
ricardinhodur o kişi umarım yoksa wagnerle mossoroyla olacak iş değil bizde wagner gibi çok adam var....

champions
18.07.2006, 13:26
inşallah yönetim herkesi şaşırtır ve kimsenin ummadığı kadar kaliteli oyuncuları alırlar bundan birkaç gün önce başkanın avrupadan şimdiye kadar adı hiç anılmayan çok ünlü bi yıldızla anlaşmak üzere olduğunu duymuştum ama ne kadar doğrudur ve bu transfer ne zaman gerçekleşir bilmiyorum yani başkan her an bi yıldız alabilir

tswonder
18.07.2006, 13:28
Wagner ve Mossoro alınmayacak...Bunu buraya yazıyorum...Bombalar patlayabilir...

Bende ayni kanaatteyim :)

Salih61
18.07.2006, 13:29
Renkdaslar yönetim nasıl geçen sene devre arası sag gösterip sol vurduysa şimdide öyle yapacak...Yani Wagner Mossoro hikaye...

Salih61
18.07.2006, 13:33
Hertha, Trabzonspor'a takas önerdi
18 Temmuz 2006 12:50

Almanya'da yayımlanan ''B.Z'' gazetesi, Almanya 1. Ligi (Bundesliga) takımlarından Hertha BSC Berlin'in Trabzon'a çok ilginç bir teklifle geldiğini ileri sürdü...

Almanya'nın başkenti Berlin'de yayımlanan ''B.Z'' gazetesi, Almanya 1. Ligi (Bundesliga) takımlarından Hertha BSC Berlin'in Trabzon'a Marcelinho'yu verip, Fatih Tekke'yi almak istediğini yazdı.

''Hertha'nın yeni forvet yıldızı o mu olacak?'' başlığıyla verilen haberde, Hertha BSC Berlin'in menajeri Dieter Hoeness, teknik direktör Falko Götz ve takımın profesyonel futbol sorumlusu Michael Preetz'in yaptıkları gizli bir toplantıda, 29 yaşındaki Fatih Tekke konusunda anlaştıkları belirtilerek, Hertha'nın, Trabzonspor'a ''Marcelinho'yu alın, Fatih Tekke'yi verin'' önerisi yapmak istediği ifade edildi.

''Türk bombacısı'' olarak nitelendiren Fatih'in, Türkiye'de bir megastar olduğunu ve Hertha BSC Berlin'de oynayan milli futbolcu Yıldıray Baştürk ile iyi bir ikili oluşturabileceklerini yazan gazete, Fatih'in son iki sezonda toplam 53 gol attığı hatırlatıldı.

Haberde, Trabzonspor yetkililerinin Hertha'nın bu teklifine henüz olumlu bakmadıkları, Fatih'in transferinin gerçekleşmemesi durumunda Hertha'nın Salzburg'ta oynayan Vatislav Lokvenc'i almayı düşündüğü kaydedildi.
İnternetspor.com

Bülent Bayraktar
18.07.2006, 13:42
o herta berlin kafayı yedi herhal

Bülent Bayraktar
18.07.2006, 13:44
Jun golle başladı

Geçtiğimiz günlerde eski kulübü Sparta Prag’a kiralanan Tomas Jun, yeni kulübüyle çıktığı ilk maçta golünü attı

Bordo-Beyazlı takımda istenmeyen adam ilan edilen ve geçtiğimiz günlerde eski kulübü Sparta Prag’a kiralanan Tomas Jun, yeni kulübüyle çıktığı ilk maçta golünü attı. Çek futbolcu, Sparta Prag’un kamp yaptığı Kleinkirchheim’de Avusturya Ligi ekiplerinden Saint Andra’yı 4-2 mağlup ettiği maçta takımının 3. golüne imza attı. Karşılaşmaya ilk 11’de başlayan Jun sergilediği performansla beğeni toplarken, kulübe dönüşüne çok sevinen Praglı taraftarlara da imza dağıttı
------------------------------------
bak şu adamın yaptığına!!!!!!:@

agahozlu
18.07.2006, 13:47
o herta berlin kafayı yedi herhal herhaldesi fazla ya sıyırdılar mı ne yaptılar.al gülüm ver gülüm.hem böyle birşey olamaz fatih tekke demedi mi daha teklif yok diye bitmiştir bu haber benim için

zahido
18.07.2006, 13:55
Renkdaslar yönetim nasıl geçen sene devre arası sag gösterip sol vurduysa şimdide öyle yapacak...Yani Wagner Mossoro hikaye...
Sağ gösterip sol vurabilirler doğru ama yıldız almıycaklar gibime geliyo.. Yani nerede görülmüş bi yıldızın hiçbişekilde medyaya yansımadan transfer edilmesi.. Boş yere ümitlenmeyin arkadaşlar en kötüsüne hazırlıklı olun iyi bişeyler gelincede sevinirsiniz..

gerçekefsane
18.07.2006, 14:03
Pascal için 2 milyon euro

Trabzonspor yönetimi, Gineli Pascal Feindouno’yu yeniden gündemine aldı. 4 milyon euroluk bonservis bedelini düşürmeye çalışan yönetim, Gineli futbolcunun kulübü St.-Etienne’e faks çekerek, 2 milyon euro önerdi. Fransa’dan haber bekleyen Bordo-Mavili yöneticiler, istedikleri rakama inilmesi halinde Djakoj’un yerine orta sahaya bu futbolcuyu transfer edecek.

aksam.com.tr

tirabzonli
18.07.2006, 14:19
Beyler Hertha nın bir yerleri tutuştu galiba.Burunları havadaydı önceden

gerçekefsane
18.07.2006, 14:21
Belediye Başkanı Canalioğlu’na ziyaret

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/170706Ziyaret.jpgHüseyin Avni Aker Stadyumu’nun ön fizibilitesini ve taslak çalışmalarını yapan Ballast Nedam firması yetkilileri bugün de Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu’nu ziyaret ettiler.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Asbaşkanımız Haşim Sayitoğlu ile yönetim kurulu üyelerimizin de hazır bulunduğu toplantıda Belediye Başkanı Canalioğlu, Trabzonspor’un kentin her şeyi olduğunu belirterek, “Kentimizin ekonomisi büyük oranda Trabzonspor’a bağlıdır. Bu nedenle kulübümüzün hazırlayacağı projelere elimizden gelen tüm katkıyı yapmak da bizim görevimizdir” dedi.

Ön fizibilite çalışmalarını yürüten Ballast Nedam Uluslararası Proje Müdürü D Hoogstraaten ile Mimar Arnold Haevers, böylesi köklü bir camiaya proje hazırlığında bulunmaktan duydukları memnuniyeti dile getirdiler.

Hoogstraaten, proje oluşumunda ilgili çevrelerle bir araya gelerek en iyisini bulmaya çalışacaklarını da vurguladı.

Heyet daha sonra Sadri Şener Sosyal Tesisileri’ndeki Trabzonspor Müzesi’ni gezdiler. Müzedeki büyük başarı tablosu karşısında şaşkınlığını gizleyemeyen Hollandalı misafirler, “Trabzonspor’un büyüklüğünü biliyorduk. Ama bunu şimdi çok daha iyi gördük. Trabzonspor yönetiminin, camiasının ve Trabzon halkının bize gösterdiği yakınlıktan son derece memnun kaldık” diye konuştular.

trabzonspor.org.tr

Faik Yılmaz
18.07.2006, 14:21

bende ama bombaların elimizde patlayacağı kanatindeyim...

Hekimoğlu
18.07.2006, 14:22
bakmışsın marcelinho trabzonda.ama nerde onu yapacak yönetim.tabi fatih'i vermemek kaydı ile:)

Salih61
Stad projesinde Belediyeden başka Sponsor kim olacak?....

Travelair
Beyler Hertha nın bir yerleri tutuştu galiba.Burunları havadaydı önceden

Eğer öyle bişey olursa Hertha hem Marcelinho'dan kurtulur, hem Fatih gibi bir oyuncuyu almış olur hem de gelirlerini patlatır Türkleri çekerek. Bir taşla 3 kuş

bahadır2561
18.07.2006, 14:23
hiç zannetmiyorum..vagner kesin gelecek ama öbur oyuncu kim????

Travelair
18.07.2006, 14:23
Bayern Leş Kargası Olmayacak

Almanya’da son iki yıldır şampiyonluğu yakalayan Bayern Münih, İtalya’da küme düşürülün Juventus, Lazio ve Fiorentina’dan futbolcu kapma furyasına katılmayacaklarını söyledi.

Juventus, Lazio ve Fiorentina’nın küme düşme olayını değerlendiren Bayern Münih başkanı Karl-Heinz Rummenigge, "Diğer takımlar gibi bu yarışta olmayacağız" dedi.

Rummenigge diğer takımların tutumunu eğerlendirirken, "Transfer pazarı leşe hücum gibi olmaya başladı. Bu kötü yarışta Bayern’den kimse olmayacak" şeklinde konuştu.

Bayern’in Fiorentina’nın golcü futbolcusu Luca Toni’yi gündemine aldığının hatırlatılması üzerine, "Bu konuda yaptığımız bir girişim yok. Sadece bu futbolcu değil, hiç bir İtalyan oyuncuyla temasa geçmedik ve geçmeyeceğiz" ifadelerini kullandı.

//////

Bizim 3 ukalalara kapak olsun bu söz

Travelair
18.07.2006, 14:26
Trabzonspor Teknik Direktörü Sebastiao Lazaroni, herkese eşit şans vermeye çalıştığını belirtti.

Lazaroni, kulübün internet sitesinde yer alan açıklamasında, Almanya’da dün oynadıkları SSV Reutlingen maçının oyuncuların kendisini göstermesi için bir şans olduğunu ifade ederek, şunları kaydetti:
’’Hazırlık döneminde bütün oyunculara eşit şans vermeye özen gösteriyorum. Sakat oyuncularımızın fazla oluşu nedeniyle bazı oyuncularım alışkın olmadığı mevkilerde oynamak zorunda kaldılar. Karşılaşmada, ikinci yarıda golü bulduk ve birçok fırsat yakaladık, ancak Ergin’in ileride bir pas hatası yapmasıyla, rakip takım bir kontratak yaptı ve Feridun’un kanadından golü yedik. Bu tür hataları düzeltmemiz gerekiyor.’’
Oyuncuların çok pas hatası yaptıklarını vurgulayan Lazaroni, ’’Kadronun darlığından ve Fatih Akyel, Ufukhan ve Mehmet Yılmaz gibi oyuncuların sakat oluşlarından dolayı bazı oyuncularımı değiştiremedim’’ diye konuştu.

gerçekefsane
18.07.2006, 14:26
Sakatlarda son durum

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/170706mac.jpgKulüp Doktorumuz Hakan Ayaz takımımızda sakatlık problemi yaşayan oyuncuların son durumları hakkında Medya Merkezimizi bilgilendirdi. Reutlingen maçında ayağına darbe alan Feridun’un bir hafta dinlendirileceği öğrenildi.

Feridun’un SSV Reutlingen maçında bileğine aldığı darbe nedeniyle ayak bileğinde şişlik ve bağında hafif bir sakatlık olduğunu söyleyen Ayaz, “1 hafta dinlendikten sonra çalışmalara başlayabilir” dedi.

Mehmet Yılmaz’ın dizindeki ağrılar nedeniyle kondisyon salonunda çalıştığını söyleyen Ayaz, Djokaj’ın ayak bileğindeki sakatlığın büyük ölçüde geçtiğini, bu oyuncunun artık takımla birlikte çalışmalara başladığını açıkladı.

Kendisine verilen programı daha rahat uygulayabileceği için Fatih Akyel’e İstanbul’a dönme izninin verildiğini kaydeden Kulüp Doktorumuz, Fatih burada havuz tedavisine girecek ve ağırlık çalışacak. 25 Temmuz’da Trabzon’da yapacağımız çalışmalarda da bizimle olacak” diye konuştu.

Ayaz, Erdinç’in tendonlarındaki problemin tamamen geçtiğini, ancak kasığındaki problemi nedeniyle oyuncumuzun bugünkü antrenmanda sadece koşu yaptığını, 1-2 gün içinde de takımla çalışmalara katılabileceğini sözlerine ekledi.
trabzonspor.org.tr

Travelair
18.07.2006, 14:27
Start mayısta

'Stat projesi'nin ön fizibilite çalışmalarını yaptıran bordo-mavililer 'spor kompleksi' için kolları sıvadı.

Stadı incelediler
Hüseyin Avni Aker Stadı'nın ön fizibilitesini ve taslak çalışmalarını yapan Ballast Nedam firması yetkilileri, statta incelemelerde bulundu. Yönetici Muzaffer Ermiş, "Akyazı sahilindeki kısmı firma yetkililerine gösterdik" diye konuştu.

Sezon sonu biter
Akyazı'da bölge trafik ile Beşirli
Deresi arasında denize 500 metre bir dolgu yapmak sureti ile düşünülen bir alternatif projenin ellerinde bulunduğunu belirten Ermiş, "Mayıs ayı sonunda ortaya somut bir gösterge olacaktır" dedi.

Travelair
18.07.2006, 14:28
Star TV’de
Polonya’daki Avrupa U-19 Futbol Şampiyonası’nı Star TV yayınlayacak. Ay-Yıldızlı ekibimizin bugün saat 19.00’da İspanya ile oynayacağı zorlu karşılaşma Star’dan naklen ekranlara yansıyacak.

U.Sadıkoğlu
18.07.2006, 14:47
inşallah kazanırız

A.Hilal Çakıroğlu
18.07.2006, 15:06
Star TV’de
Polonya’daki Avrupa U-19 Futbol Şampiyonası’nı Star TV yayınlayacak. Ay-Yıldızlı ekibimizin bugün saat 19.00’da İspanya ile oynayacağı zorlu karşılaşma Star’dan naklen ekranlara yansıyacak.
Trabzonspor'un hazırlık maçını izleyemiyoruz en azından milli maçı izleyelim :)

Naim
18.07.2006, 15:15
Trabzonspor'un hazırlık maçını izleyemiyoruz en azından milli maçı izleyelim :)
izlersiniz arkadaşlar
bu akşam Hazırlık maçımız showturk de de yayınlanacak

DIGITAL:
Türksat 2A 42' Doğu Uydusu
Alış Frekansı: 12.530 MHz
Polarizasyon: Horizontal (Yatay)
Symbol rate: 4.444 Ksym/s
FEC rate: 5/6
burada showtv yayın paketinden Showturk dende izleyebilirsiniz

selcuk
18.07.2006, 15:19
freiburg macini bu aksam tv den izleyemeyenler internettende izleyebilirler
www.showturk.tv dogru hatirliyorsam sitenin adi siteye girdinizmi sag yukaridaki linke tiklayin

hayat61
18.07.2006, 16:43
Hüsnü Özkara: "Çok başarılı olacağız"
Yardımcı Antrenörümüz Hüsnü Özkara, Sebastião Lazaroni yönetiminde çok başarılı olacağımızı vurguladı.

Takımımızın hedefleriyle ilgili açıklamalarda bulunan Özkara, "Ben bu camianın içinde büyüdüm. Trabzonspor'un altyapısından yetiştim. Birçok şampiyonluklar yaşadım. Efsane kadroda olmaktan gurur ve onur duyuyorum. O zamandan bu zamana çok şey değişti. Kulüp yapısında anormal bir büyüme oldu. Oyuncular bazında kültür seviyesi yükseldi. Trabzonspor Avrupa'da Türkiye'yi temsil edecek ve hamleler yapacak pozisyonda. Ben de tekrar bu yapının içinde bulunmaktan gurur duyuyorum” dedi.

Trabzonspor'un her zaman bu yarışın içinde olduğunu ve olması gerektiğinin kaydeden Özkara, “Lazaroni, geldiği gün ‘biz bütün kupalara talibiz’ dedi. Tabi ki, Trabzonspor tüm kupalara taliptir. O doğrultuda çalışmalarımız devam ediyor" diye konuştu.

Takımımızın kadrosunda çok iyi futbolcular bulunduğunu ifade eden Hüsnü Özkara, şunları söyledi: "Mükemmel birliktelikle lige en iyi şekilde girmek istiyoruz. Lazaroni, Brezilya Milli Takımı'nda çalışmış çok değerli bir hoca. Çalışacağı süreçte bize çok katkı sağlayacağına, benim de kendisinden çok şey öğreneceğime inanıyorum. İnşallah, Lazaroni, ile birlikte Trabzonspor'u şampiyonluklara taşırız. O’nn oyuncularla kurduğu psikolojik ve duygusal bağın bize çok katkı sağlayacağını düşünüyorum”

Lzaroni’nin Karadeniz insanına benzeyen esprili yapısıyla oyuncularla çok çabuk iletişim sağladığının da altını çizen Özkara, “Sonuç olarak bu yıl çok başarılı olacağımıza inanıyorum. Türkiye'ye yurt dışından gelmiş bir teknik adamın hedefleri vardır. Biz takım olarak zaten hedefteyiz. Taraftarların beklentilerini biliyoruz. Yönetim kurulumuz da istikrar mücadelesinden yola çıkarak Lazaroni’yle 3 yıllık sözleşme yaptı. Şimdi altyapıyı oluşturup şampiyonluk istiyoruz" diyerek sözlerini tamamladı.

hayat61
18.07.2006, 16:44
Badmintonda 2 birincilik..

Badmintonda, Avrupa ülkelerinden olimpiyatlara katılabilecek düzeydeki sporcuları seçmek amacıyla organize edilen Avrupa Badminton Birliği kampı elemelerinde Hasan Hüseyin Durakcan ve Ezgi Epice, seçmelerdeki tüm rakiplerini yenerek birinci oldular..
Avrupa Badminton Birliği (EPOF) 2012 kampı, 8-15 Temmuz tarihleri arasında Almanya'nın Saarbrücken kentinde yapıldı.

Daha önce İstanbul'da yapılan elemeler sonucunda Türk Milli Takımı'ndan erkeklerde Hasan Hüseyin Durakcan ile Kamil Vehbi Akcebe, bayanlarda ise Ezgi Epice ile Özge Bayrak, seçmelere katıldı.

Antrenörlüklerini Çağatay Taşdemir, Murat Sönmez, Fatih Özten ve Ramazan İmamoğlu'nun yaptığı Türk sporculardan Hasan Hüseyin Durakcan ve Ezgi Epice, seçmelerdeki tüm rakiplerini yenerek birinci oldular ve olimpiyatlar için düzenlenecek hazırlık sürecine dahil edildiler.

hayat61
18.07.2006, 17:18
İbrahim Aydoğan çeyrek finalde..

Bulgaristan'ın Filibe kentinde devam eden 36. Avrupa Büyükler Boks Şampiyonası'nda 54 kiloda ringe çıkan İbrahim Aydoğan 2. turda Polonyalı rakibi Krzystof Rogowsky'yi 49-37 sayıyla yenerek, çeyrek finale yükseldi..
Caner Doğaneli diskalifeyi önledi !..

Avrupa Boks Şampiyonası'nda Selçuk Aydın diskalifiye edildikten sonra, tüm Türk takımının da diskalifiye edilmesi gündeme gelirken, Boks Federasyonu Başkanı Caner Doğaneli'nin olayı kişisel müdahalesi ile önlendiği belirtildi..
Selçuk Aydın'ın mücadelesini yöneten İtalyan hakem Fausto Cehcet'e sinirlenip tepki göstermesi üzerine başlatılan tüm Türk takımının diskalifiye edilme prosedürünün Boks Federasyonu Başkanı Caner Doğaneli'nin olaya kişisel müdahalesi ile önlendiği bildirildi.

Türkiye Boks Federasyonu Yönetim Kurulu Asbaşkanı ve Kafile Başkanı Eyüp Gözgeç, İngiliz rakibi Gavin Frankie'ye karşı oynadığı maçın 3. raundunda diskalifiye edilen Selçuk Aydın'ın tepki gösterip eldivenleri ve kaskını yere attığını belirtti.

Lozan'da bir toplantıda bulunan Boks Federasyonu Başkanı Caner Doğaneli, telefonla olaya müdahale ederek Türk takımının kalan üç boksörünün müsabakalara devamını sağlarken, Gözgeç olayı neticesiz bırakmayacaklarını kaydetti.
Sinan, nakavt canavarına karşı !..

WCB Dünya Kıtalararası Ağırsıklet Boks Şampiyonu Sinan Şamil Sam'ın yeni rakibinin 'nakavt canavarı' olarak tanınan Meksikalı Saul Montana olduğu açıklandı..
Sinan Şamil Sam, 29 Temmuz'da Almanya'nın Oberhausen Kenti'ndeki König-Pilsener-Arena'da 36 yaşındaki Saul Montana ile karşı karşıya gelecek. Bugüne kadar yaptığı 60 profesyonel müsabakadan 47 maçını kazanan, 41 dövüşünü nakavtla sonlandıran Montana, ringlerde 'nakavt canavarı' olarak tanınıyor.

Sinan Şamil Sam, Montana'nın daha önce beşinci rauntta nakavt ettiği Denis Bakthov'u 2004 yılında Almanya'nın Kempten Kenti'nde onuncu rauntta nakavt ederek WBC Dünya Kıtalararası Ağırsıklet Şampiyonluğu'nu almıştı. Bu arada, bacağında sakatlığı bulunan Sinan Şamil'in tedavisinin sürdüğü ve maça kadar iyileşeceği bildirildi.

Atagün Yalçınkaya,Bülent Ulusoy malesef elenmiş.

kolombo
18.07.2006, 19:16
--------------------------------------------------------------------------------

ŞAMPİYONLUK İÇİN ALBAYRAK ŞOV
18 Temmuz 2006 Salı | 18:37

ana sayfa

Trabzonspor Yönetimi, Internacionel takımının sol kanat oyuncusu Wagner’in transferinden vazgeçti. Teknik Direktör Sebastiao Lazoroni, bordo-mavili idarecilere,4 isimden oluşan yini bir liste sundu. Başkan Nuri Albayrak, eski yönetimin kararı gereği, futbolculara verilen "iyileştirme" ücretleri dahil, ay sonuna kadar 12 milyon YTL ödeme yapacak.

Trabzonspor Yönetimi, Internacional takımı oyuncuları Wagner ve Mossoro’nun transferinden; brezilya kulübünün bu oyuncuları maç takvimleri gereği 4 Ağustos’dan önce brakmak istememeleri, buna karşın Trabzonspor’un da yeni isimleri 28 Temmuz’da UEFA’ya bildirme zorunluğu nedeniyle vazgeçti.

Radyospor’da Bülent Yüksel ile İmza programına katılan Trabzonspor Basın sözcüzü Zeyyat Kafkas gelişmeyi "Bu oyuncuların transferi bu şartlarda zor görünüyor. Biz de vazgeçtiğimizi ilettik, son sözümüzü söyledik. Bu dakikadan sonra ancak Internacional kulübü’nden (alabilirsiniz) teklifi gelirse olur. Hocamızdan alternatif isimlerle ilgili listeyi aldık. Taraftarımız endişe etmesin. Trasfer edeceğimiz bir oyuncunun tüm giderlerini başkanımız karşılayacak ve bu oyuncu verilen sözde belirtildiği gibi yıldız oyuncu tanımlamasına uygun bir isim olacak" sözleriyle doğruladı.

FUTBOLCULARA 9 MİLYON YTL’LİK İYİLEŞTİRME

Zeyyat Kafkas bu yıl gerek Turkcell Süper Lig’de gerek UEFA Kupası’nda başarıyı çok arzuladıklarını beylirterek "Ay sonuna kadar oyuncularımıza 12 milyon YTL ödeme yapacağız ve bu paranın %75’i iyileştirmeden doğan miktar" ifadelerini kullandı.

RADYOSPOR O LİSTEYİ ELE GEÇİRDİ

Lazori’nin yönetime dört ismi verdi. Trabzonspor yönetimi bu dört futbolcudan ikisini alacağı ve görüşmelerin devam edeceği kaydedildi.

Lazaroni’nin yönetime verdiği isimler ise şöyle:

Wagner: Cruzeiro

Marcio: Palmeiras

Romerito:Goias

Carlos Renato: Flamengo

Haber: Bülent Yüksel

Nytre
18.07.2006, 19:22
bu haber "beklemeye devam" niteliğinde.

tsmaniac
18.07.2006, 19:34
--------------------------------------------------------------------------------

ana sayfa

Trabzonspor Yönetimi, Internacionel takımının sol kanat oyuncusu Wagner’in transferinden vazgeçti. Teknik Direktör Sebastiao Lazoroni, bordo-mavili idarecilere,4 isimden oluşan yini bir liste sundu. Başkan Nuri Albayrak, eski yönetimin kararı gereği, futbolculara verilen "iyileştirme" ücretleri dahil, ay sonuna kadar 12 milyon YTL ödeme yapacak.

Trabzonspor Yönetimi, Internacional takımı oyuncuları Wagner ve Mossoro’nun transferinden; brezilya kulübünün bu oyuncuları maç takvimleri gereği 4 Ağustos’dan önce brakmak istememeleri, buna karşın Trabzonspor’un da yeni isimleri 28 Temmuz’da UEFA’ya bildirme zorunluğu nedeniyle vazgeçti.

Radyospor’da Bülent Yüksel ile İmza programına katılan Trabzonspor Basın sözcüzü Zeyyat Kafkas gelişmeyi "Bu oyuncuların transferi bu şartlarda zor görünüyor. Biz de vazgeçtiğimizi ilettik, son sözümüzü söyledik. Bu dakikadan sonra ancak Internacional kulübü’nden (alabilirsiniz) teklifi gelirse olur. Hocamızdan alternatif isimlerle ilgili listeyi aldık. Taraftarımız endişe etmesin. Trasfer edeceğimiz bir oyuncunun tüm giderlerini başkanımız karşılayacak ve bu oyuncu verilen sözde belirtildiği gibi yıldız oyuncu tanımlamasına uygun bir isim olacak" sözleriyle doğruladı.

Zeyyat Kafkas bu yıl gerek Turkcell Süper Lig’de gerek UEFA Kupası’nda başarıyı çok arzuladıklarını beylirterek "Ay sonuna kadar oyuncularımıza 12 milyon YTL ödeme yapacağız ve bu paranın %75’i iyileştirmeden doğan miktar" ifadelerini kullandı.

Lazori’nin yönetime dört ismi verdi. Trabzonspor yönetimi bu dört futbolcudan ikisini alacağı ve görüşmelerin devam edeceği kaydedildi.

bi kaç hafta daha oyalanırlar bu haber sayesinde ondan sonra uyuduruk isimlerle transfer dosyası kapatılır, ama kimse üzülmesin yıldız sözümüzü tutacağız, seneye ricardinho, okocha yolda hhehehehehhehe

Miraç Atalay Çiftçi
18.07.2006, 19:34
özür dileyerek...

şimdi bu açıklama üzerine sormaz mı insan kardeşim ne biçim transfer görüşmesi yapıyorsunuz bir ay boyunca görüştünüz durdunuz sorması ayıptır neyin görüşmesini yaptınız bu adamlar size başta demedimi ki bizim önemli maclarımız var.yüz yüz yüz kuyruguna gel orada kılçık bogazına batsın ayyy canım acıdı de geri dön....

yazık...taraftarı ve beklentileri ne hale düşürdünüz.ahanda kamp ta bitti.az kaldı sizde bitersiniz yakında....

erdal6167
18.07.2006, 19:42
Marcelinho-Tekke takasıAlman B.Z. gazetesi Hertha Berlin’in Marcelinho’ya karşılık Fatih Tekke’yi istediğini yazdı. 18 Temmuz 2006 12:57Almanya'nın başkenti Berlin'de yayımlanan ''B.Z'' gazetesi, Almanya 1. Ligi (Bundesliga) takımlarından Hertha BSC Berlin'in Trabzon'a Marcelinho'yu verip, Fatih Tekke'yi almak istediğini yazdı.

bu haberi yazsa yazsa fotomac tazar tövbe estağfurulllah

herşey bordo için. . .

Miraç Atalay Çiftçi
18.07.2006, 19:42
maç yapacagımız takım macın yapalıcagı yere geç geldigi için hazırlık macımız geç başlayacakmış...

erdal6167
18.07.2006, 19:54
Trabzon'da yeni stada doğru..

Hüseyin Avni Aker Stadı'nın ön fizibilitesini ve taslak çalışmalarını yapan Ballast Nedam firması yetkilileri, Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu'nu ziyaret etti..

18 Temmuz 2006, 18:28

Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu ile yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette konuşan Volkan Canalioğlu, Trabzonspor'un, kentin adeta herşeyi olduğunu belirterek, ''Kentimizin ekonomisi büyük oranda Trabzonspor'a bağlıdır. Bu nedenle kulübümüzün hazırlayacağı projelere elimizden gelen tüm katkıyı yapmak da bizim görevimizdir'' dedi.

Miraç Atalay Çiftçi
18.07.2006, 20:03
Bagırmayan taraftar evine gitsin....

maçtan anektotlar... :) taraftar costu ....

Mert67
18.07.2006, 20:32
ilk yarı 0-0 bitti

Mert67
18.07.2006, 20:36
galatasarayda tolga seyhan antremanda sakatlanmış

Punisher-61
18.07.2006, 20:36

ana sayfa

Yine alternatifin alternatifin alternativine mi kaldik??? YAZIKLAR OLSUUUUUUUUUUUUUUUNNNN...
yeni isimler yine brezilyadan..Ulan simdi brezilyaya ana avrat düz gidecegim ama sonrada siteden ceza yerim diye kendimi zor tutuyorum su an

selcuk
18.07.2006, 20:44
Yunanistan'da bugün başlayan 23. Avrupa Genç Erkekler Basketbol Şampiyonası finallerinde Milli Takım, ilk maçında, Ukrayna'yı yenmeyi başardı...

Genç Milliler Ukrayna'yı 87-74 yendi
Yunanistan'da bugün başlayan 23. Avrupa Genç Erkekler Basketbol Şampiyonası finallerinde milli takım, (A) Grubu'ndaki ilk maçında, Ukrayna'yı 87-74 yenerek şampiyonaya iyi bir başlangıç yaptı.

Argostoli kentindeki maçta milliler, ilk periyodu 21-14, devreyi 40-31 ve 3. periyodu da 67-49 önde geçtikten sonra, maçtan 87-74 galip ayrıldı.

Milli takımda en skorer oyuncular, 17 sayıyla Can Özcan (5 ribaunt) ve 13 sayıyla Doğuş Balbay (2 ribaunt, 2 asist) olurken, Ukrayna'da da Kolchenko, 25 sayı, 14 ribaunt ve 3 asist, Vilkhovetsky de 18 sayı ve 6 ribauntla oynadı.
Türkiye, gruptaki 2. maçını, yarın TSİ 16.45'de Letonya ile yapacak.

süpersiniz usaklar dagiltin ortaligi

Harun
18.07.2006, 20:48
Bu isimlerin hangisi yıldız niteliği taşıyormuş merak etttim doğrusu.

selcuk
18.07.2006, 20:53
carlos renato harika oyuncu star daha degil ama olacaktir

17:00 Scotland - U19 2 2 Portugal - U19 +90'
19:00 Spain - U19 5 3 Turkey - U19 Maç Bitti

allah kahretsin milli takim yenilmis

tsmaniac
18.07.2006, 20:55
carlos renato harika oyuncu star daha degil ama olacaktir

star olsa bile bize hayrı dokunmaz o starlığın

Naim
18.07.2006, 21:05
Yeni Havuçlarımız

Full name Wagner Ferreira dos Santoshttp://www.cruzeiro.com.br/cruzeiro/profissional/jogadores/img/3332_not_fot.jpg
Birth The 29.01.1985
In Sete Lagoas [MG]
Height 175
Weight 65
Current club Cruzeiro [MG]
Position Offensive midfielder

CareerClubs 2003-2004: America-MG:
2004: Cruzeiro-MG

Club titles World Cup (U 17): 2002
Minas Gerais State League: 2006

Chile Octogonal Tournament: 2005

Nome: Márcio Ferreirahttp://www.palmeiras.com.br/futebol/images/careca.jpg
Nascimento: 28/07/1978, em Duque de Caxias-RJ
Altura: 1,71
Peso: 69 kg
Chuteira: 39
Destro

Clubes que defendeu: Nova Iguaçu-RJ (1991 a 2000), Juventus-SP (2000 a 2002), São Paulo (2002), Juventus-SP (2003), Nova Iguaçu-RJ (2004), Santos (2004), Brasiliense (2005) e Palmeiras (desde 2006)
Títulos: Série A do Brasileiro (2004) e Campeonato Brasiliense (2005)
Primeiro jogo pelo Palmeiras: Palmeiras 2 x 1 Ituano-SP, em 12/01/2006

Romeritohttp://www.goiasesporteclube.com.br/arquivos/img1144567472377.jpg

Nome: Romero Mendonça Sobrinho
Posição: Atacante
Nascimento: 14/01/1975
Naturalidade: Itaguaru (GO)
Altura: 1,83 m
Peso: 80 Kg
Chuteira: 41
Clubes:
Atlético-GO (93-96)
Corinthians-SP (97-98)
Botafogo-SP (99)
São Caetano-SP (00)
Marília-SP (01)
Brasiliense-DF (01)
Santo André-SP (03-05)
Goiás (desde 2005)

Títulos:
Campeonato Paulista (1997);
Campeonato Paulista Série A2 (2000);
Copa do Brasil (2004);
Campeonato Goiano (2006

Carlos Renato de Abreuhttp://flamengo.globo.com/profissional/fotos/bonecorenato.JPG
Meia
Dados Pessoais
Local Nasc. Dt. Nascimento País Altura Peso Posição
São Paulo (SP) 09/06/1978 Brasil 1.83 m 78kg Meia

No FlamengoData Estréia Competição Time Casa Time Adv. Resultado Jogos Gols Nota Média
24/02/2005 Campeonato Estadual FLAMENGO-RJ PORTUGUESA-RIO 4 X 1 44 14 7 (votar)

Estatísticas do Campeonato BrasileiroNúmero de jogos Gols Minutos em campo Assistência
38 12 3349 6

doya doya tartışalım
nede olsa hiçbiri olmaz
bizim vaktimiz geçer hiç değilse
allah muhafaza bjk gibi 1 ay önceden transferler falan bitse idi halimiz ne olurdu nekonuşurduk yöneticilerimiz nasıl basına çıkardı
neyse bu sayede onlarında bizim de vaktimiz geçiyor

h@msi61
18.07.2006, 21:11
stephanov sakatlandı inşallah önemli bişeyi yoktur...

selcuk
18.07.2006, 21:13
İspanya 'Ümitlerimizi' bitirdi
Polonya'da düzenlenen 19 Yaşaltı Avrupa Şampiyonası'nda Türk Milli Takımı İspanya ile karşılaştı. İspanya sahadan 5-3 galip ayrıldı.
18 Temmuz 2006 20:54
Yazı boyutunu büyütmek için

19 Yaş Altı Ümit Milli Takımımız İspanya ile karşı karşıya.

Maçta ilk gol İspanya'dan geldi.
Ümit Milliler eşitliği sağladı.
Maçın ilk yarısı Ümit Millilerimizin 3-1 yenilgisi ile sona erdi.
İkinci yarıda ise Ümit Millilerimiz rakibi karşısında daha iyi bir oyun ortaya koydu.
Maçta 70. dakika geride kalırken Ümit Millilerimiz rakibi karşısında 4-3 yenik durumda.

Uzatma dakikalarında gelen İspanya golü skoru da belirledi. İspanya 5 Türkiye 4

h@msi61
18.07.2006, 21:21
Stephanovun sol ayak bileği dönmüş:((

Miraç Atalay Çiftçi
18.07.2006, 21:21
milanın sol ayak bilegi dönmüş :( offff........offfffffff..........

tsmaniac
18.07.2006, 21:24
pokiko yediko

Selman
18.07.2006, 21:25
Fatih Akyel'den sonra şimdi de o mu?Nedir bu takımın üstündeki kara bulutlar

Miraç Atalay Çiftçi
18.07.2006, 21:26
goollll....çagdaşşşş.

h@msi61
18.07.2006, 21:27
Çağdaş attı... 1-0

h@msi61
18.07.2006, 21:35
maçı 1-0 kazandık...

selcuk
18.07.2006, 21:42
ha arklar su renatoyu sevillanin renatosunla karistirmayin

zafer6161
18.07.2006, 21:51
yeni EDUaRDO lar geliyor

BAŞKAN SÖZÜNÜ TUT HANİ YILDIZ

Travelair
18.07.2006, 22:01
Artık kıvrık Brezilyalıların peşini bırakmanın zamanı gelmedi mi? Alın mis gibi Rusya'dan. Gürcistan'dan... Taş gibi oyuncular var. Lazaroni gibi göçmen bir hocanın lafıyla oyuncular alınacak sonra Lazaroni'nin ipi koparsa ne olacak? Suçluydu istifa etti. Yine "Kim vurdu bana"ya dönecek iş

Lucreto
18.07.2006, 22:03
Artık kıvrık Brezilyalıların peşini bırakmanın zamanı gelmedi mi? Alın mis gibi Rusya'dan. Gürcistan'dan... Taş gibi oyuncular var. Lazaroni gibi göçmen bir hocanın lafıyla oyuncular alınacak sonra Lazaroni'nin ipi koparsa ne olacak? Suçluydu istifa etti. Yine "Kim vurdu bana"ya dönecek iş
İyi de hocanın istemediği oyuncu alırsak bu sefer de oynatmaz herif onları.

selcuk
18.07.2006, 22:21
Türken-Bomber Tekke (53 Tore in 2 Jahren)
Wird ER Herthas neuer STURM-STAR?
Er könnte im Tausch mit Marcelinho kommen
Von CARSTEN PRIEFER
Seit Jahr und Tag sucht Hertha einen echten Knipser, einen, der Tore am Fließband erzielt. Jetzt scheint Hertha endlich fündig geworden zu sein.

Fathi Tekke (29), Stürmerstar von Trabzonspor, ist Herthas Wunschkandidat. Darauf einigten sich Manager Dieter Hoeneß, Trainer Falko Götz und Michael Preetz (Leiter Profiabteilung) in einer geheimen Sitzung. Für den Türken-Knaller spricht viel: Er ist ein echter Goalgetter, erzielte in den letzten beiden Spielzeiten insgesamt 53 Treffer (31 und 22), ist im besten Stürmer-Alter.

Hertha würde mit Trabzonspor gern ein Tauschgeschäft machen, nach dem Motto: Ihr kriegt Marcelinho, wir dafür Fathi Tekke (beide besitzen noch einen Vertrag bis 2007). Aber noch gehen die Klub-Verantwortlichen vom Bosporus auf den Deal nicht ein. Genau deshalb hat Hertha auch einen Notplan in der Schublade. Sollte der Tekke-Transfer nicht klappen, würde Oldie Vratislav Lokvenc (32) wieder ins Gespräch kommen. Der Riese (1,96 m) ist in Salzburg unter Trapattoni und Matthäus nur noch zweite Wahl. Da er aber teuer und unzufrieden ist, würde Salzburg Lokvenc gern abgeben. Hertha hat Interesse, war schon seit Jahren hinter dem Ex-Lauterer und Bochumer her.

Übrigens: Der gerade zur Probe im Trainingslager weilende Kroate Srdjan Lakic ist eher ein Mann für die Bank. Sogar Rijeka (dort wurde er angeboten) sagte ihm ab. "Er ist ein hoffnungsvoller Spieler, aber auf keinen Fall der Stürmer, den Berlin benötigt und die Fans erwarten", sagte Ex-Herthaner Fredi Bobic, der zuletzt in Rijeka spielte.

hayat61
18.07.2006, 22:24
Trabzon'da yeni stada doğru..

Hüseyin Avni Aker Stadı'nın ön fizibilitesini ve taslak çalışmalarını yapan Ballast Nedam firması yetkilileri, Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu'nu ziyaret etti..
Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu ile yönetim kurulu üyelerinin de hazır bulunduğu ziyarette konuşan Volkan Canalioğlu, Trabzonspor'un, kentin adeta herşeyi olduğunu belirterek, ''Kentimizin ekonomisi büyük oranda Trabzonspor'a bağlıdır. Bu nedenle kulübümüzün hazırlayacağı projelere elimizden gelen tüm katkıyı yapmak da bizim görevimizdir'' dedi.

selcuk
18.07.2006, 22:29
Gineli Yattara taraftarın gönlünde taht kurmaya devam ediyor. Almanya kampına gelen bir taraftarın oğlunun adını İbrahima Yattara koyması Gineli futbolcuyu duygulandırdı. Yattara "Bir Türk'ün benim adımı alması sevindirici. Adaşımla en kısa zamanda tanışacağım" dedi.

majes
18.07.2006, 22:35
ferreria ve romeritoda tam kamil tipi var. Bunlardan bise olmaz. Zamanında Ömer Sarı yüzünden Brezilyada rezil olduk. ama simdi birbirini çekemezlikten değil de bilgisizlik ve beceriksizliktenrezil oluyoz (bu daha kötü)... bizim neyimize brezilyadan transfer ??? Orada transfer ancak akıllı ve şipşak adamların işi !? Bizde de bu vasıfları taşıyan yönetici yok(aralarında en iyileri faal değil Hacısalihoğlu ve haşim sayitoğlu ) (faruk kanca kimdir ne bilir ne yapar :) ))) !! Sağolsun paralı başkan aşkıyla yanıp tutuşan taraftarımız , ""2"" adet :) yıldız sözü veren (hem de cebinden) başkanı, Mehmet Ali zamanındaki gibi ,hataya düserek başa getirdiler!!! Şimdi yine onun sıkıntısı bize kaldı. Tek akıllıca işleri stepanov.. Oda şansa oldu gibi geliyo ama neyse!! eğer yukarıdaki haber doğru ise bizden ne köy olur ne de kasaba!!
Benim bu yönetime güvenim yok denecek kadar az...

Cabri61
18.07.2006, 22:36
ya hani sezon öncesi kampa tüm transferler yetişecekti..kamp bitiyor ya...taaaaa ne zaman başladılar transfer görüşmelerine...lig bitmeden önce...iki kelimeden artık nefret ediyorum bi tanesi "alternatif" diğeri "denge"...:mad:

Lucreto
18.07.2006, 22:41
ya hani sezon öncesi kampa tüm transferler yetişecekti..kamp bitiyor ya...taaaaa ne zaman başladılar transfer görüşmelerine...lig bitmeden önce...iki kelimeden artık nefret ediyorum bi tanesi "alternatif" diğeri "denge"...:mad:

Ya cidden sen yazınca fark ettim. Bu gün işyerinde toplantıda başka bir konu hakkında konuşulurken bir arkadaş denge kelimesini kullandığında midem bulanır gibi olmuştu. Galiba sebebini şimdi anladım.

FANATIK61
18.07.2006, 23:36
Bizimki sakatlanmis yaaaaaaa gördün mü.............

Bu arada, çift kale maçta girdiği ikili mücadelede yerde kalan yeni transfer Tolga Seyhan sakatlık geçirdi ve antrenmana devam edemeyerek tesislere gitti.

sermin simsir
19.07.2006, 00:04
cruzeriodaki wagner bence internacionaldeki wagnerden daha iyi bir adam.sol dış oynamasına rağmen çok gol atan bir futbolcu.o olursa iyi olur gibi geliyor bana

Travelair
19.07.2006, 00:22
İsimler de zaten eskimişti. İyi oldu. Bir ay da bunları konuşur dururuz. Ha gayret yönetim, daha doğrusu yönetemeyim, 1 Eylül'e az kaldı. Hedefine hızla ilerliyorsun

gerçekefsane
19.07.2006, 00:33
Trabzon kazandı ama...

Trabzonspor, Almanya kampındaki 5. hazırlık maçında Almanya'nın 2. Lig takımlarından SC Freiburg'u 1-0 mağlup etti. Karşılaşmanın tek golünü 84. dakikada Çağdaş kaydetti

Teknik Direktör Sebastiao Lazaroni, maç sonrası yaptığı açıklamada, maçta inişli çıkışlı bir grafik çizdiklerini belirterek, "Maçın ilk dakikalarında iyi değildik. Ama daha sonra oyuna ağırlığımızı koyduk. İlk yarının büyük bir bölümünde önemli pozisyonlar bulduk. Ama gol atamadık. Kötü oyunda sıcağın da etkisi vardı. İkinci yarının başında rakip daha iyiydi. Kalemizde tehlikeli pozisyonlar yaşadık. Daha sonra oyunda dengeyi kurduk ve galibiyet golünü bulduk. Genel anlamda inişli çıkışlı bir grafik çizdik" dedi. Sakat oyuncuların bir an önce iyileşmesini ve aralarına katılmasını beklediğini söyleyen Brezilyalı teknik adam, "Ferhat, oynadığı bölgede fena değildi. Ancak dünkü maçta 90 dakika oynadığı için değiştirmek zorunda kaldım. Fatih Akyel'in çabuk iyileşmesini bekliyorum. Stoper mevkiinde bir sorunumuz var. Ama oraya da yabancı oyuncu getirmeyeceğim" diye konuştu. Gineli yıldız Yattara'nın daha fazla defansa yardım etmesini isteyen eleştiren Lazaroni, "Yattara, kendisiyle konuştuğumuz her şeyi yapmadı. Yattara, daha fazla takım oyunu oynamak zorunda. Ama kendi kararını verecek. Afrikalı olduğu için sıcak havalarda daha iyi oynadığını söyledi, ama beklediğim performansı sergileyemedi" ifadelerini kullandı.

Oyuncuların mücadelesinden memnun olduğunu söyleyen Lazaroni, "Oyuncularım istediklerimi tam anlamıyla yapıyor diyemem ama, hepsi yapmaya çalışıyor. Önemli olan da bu. Önümüzdeki günlerde daha iyi olacağız" şeklinde konuştu. Bordo-mavili takımın gol yollarında sıkıntı çektiği, ama orta sahaya transfer yapılmak istendiğinin sorulması üzerine Lazaroni, "Benim forvet oyuncum Fatih Tekke. Benim düşüncem forvet oyuncularına gol pozisyonlarını hazırlayacak futbolcular. Önce bu bölgeyi düzeltelim, sonra diğer bölgelere bakarız" ifadelerini kullandı.

Bordo-mavili futbolcu Hüseyin Çimşir, takımın eksiklerinin bulunduğunu ve bu eksikleri gidererek lige hazır bir şekilde girmek istediklerini belirterek, "İlk yarı iyi oynadık. İkinci yarının ilk 20-25 dakikası çok kötü oynadık. Ne pas yapabildik ne de baskı kurabildik. Rakibimizden baskı yedik. Daha sonra toparlandık ve galibiyet golünü bulduk. Eksiklerimiz var. Bu eksiklerimizi gidererek, lige hazır bir şekilde girmek istiyoruz" dedi. Karşılaşmadaki tek golünü kaydeden yeni transferlerden Çağdaş ise, en kısa zamanda eksiklerini gidererek lige hazır bir şekilde girmek istediklerini söyleyerek, "Hazırlık maçında gol atmak önemli değil. Önemli olan ligde atmak. İyi bir takıma karşı oynadık. Rakibimize fazla pozisyon vermedik. En kısa zamanda eksiklerimizi giderip, lige hazır bir şekilde girmek istiyoruz" diye konuştu.

Bordo-mavili futbolcular Gökdeniz ve Umut da, Trabzonspor'un her geçen gün daha iyiye doğru gittiğini belirterek, "Bu taraftarları sevindirmek adına hazırlık maçında dahi olsa galip gelmek önemliydi. Galip geldiğimiz için mutluyuz. İnşallah lige iyi bir şekilde başlayacağız" ifadelerini kullandı.

ajansspor.com

degok
19.07.2006, 00:53

ana sayfa

İlk paragrafın sonunda taraftar hiç merak etmesin alınacak bir oyuncuyu başkanımız kendi cebinden alacak gibi bi ifade var. Bundan anladığım kadarıyla başkan alabileceği en ucuz adamı arıyo birezilyada. Karadeniz fıkrası boşuna çıkmıyomuş arkadaş. Bi düşünsenize :
Bilmemne ajansının haberi "Zeyyat Kafkasın yaptığı açıklamada başkanımız taraftara verdiği bir transferi ben cebimden yapacağım sözünü bir türlü transfer yapamadığımız için tutamıyor.Ah bi transfer yapabilsek parayı hemen verir delikanlı adamdır.dedi."

Ne hallere düştük ya. Ama bizlere hak bu. Unutmayalım hata yapa yapa yapmamayı öğreneceğiz. Geçen transfer döneminde atay hata yaptı tak indirdik. Şimdi bu sanki filimmiş gibi aynı hatayı yapıyor. Atay aktuğ bu senede başkan olsaydı bu hatayı geçen sene yaptığı için bu sene yapmazdı. O zaman neymiş bu başkana sabredeceğiz. 3 sene sona öğrenmiş olur bu işi.

Bide arkadaşlar kendinizi brezilyada yaşayan bir futbol fanatiği olarak düşünün. Her sene ülkenize Trabzonspor diye bir takım geliyor. İlk olarak liginizin gözde futbolcularına transfer teklif ediyor. Rakamları görünce çıngar çıkarıyor. Yaklaşık 1-2 ay boyunca anneniz hariç herkese transfer teklifi yapıyor. Hatta ilk gelen transfer komitesindekilerle işin sonundaki kişiler bile başka.2 ayın sonunda da bu takım liginizin çöplük statüsündeki topçularını alıp gidiyolar. Ne düşünürdünüz.

Miraç Atalay Çiftçi
19.07.2006, 01:04
Haberlerhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/t_s.gif
Sebastião Lazaroni: "İnişli çıkışlı bir grafik çizdik"
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/180706hoca.jpgTeknik Direktörümüz Sebastião Lazaroni 1-0 kazandığımız SC Freiburg karşılaşması sonrasında basın mensuplarına yaptığı açıklamada, maçta Trabzonspor’un inişli çıkışlı bir grafik çizdiğini belirterek bunda sıcak havanın büyük etkisi olduğunu söyledi.

İlk yarının büyük bölümünde pozisyon bulmalarına rağmen gol atamadıkların söyleyen Lazaroni, “Bunda sıcak havanın da etkisi oldu. İkinci yarının başlarında Freiburg daha iyi olmaya başladı. Kalemizde tehlikeli pozisyonlar yaşadık. Sonra biz iyi duruma geldik. Bundan sonra da çalıştığımız bir pozisyonda golü bulduk” dedi.

Sağ bek pozisyonundaki üç oyuncunun sakat olması nedeniyle herhangi bir transfer talebinin olmayacağının altını çizen Lazaroni, “Sakat oyuncularımın dönmesini bekleyeceğim. Bugün o bölgede Ferhat oynadı ve güzel bir performans sergiledi. Sadece, bir önceki maçta 90 dakika forma giydiği için onu değiştirdim” diye konuştu.

Stepanov’un sakatlandığı pozisyonla ilgili de yorum yapan Brezilyalı teknik adam, “Defans oyuncusu bu bölgede dripling yapmamalı, tehlikeyi hemen bertaraf etmeli. Aksi şekilde hareket ederek kendisini sakatlamış oldu. Umarım bu olay ona bir ders olmuştur” görüşünü seslendirdi.

Yattara’nın sıcak havalarda daha iyi oynadığını kendisine söylediğini ifade eden Lazaroni, “Yine de, daha fazla takım oyunu oynamak zorunda” dedi.

Lazaroni konuşmasının sonunda futbolcuların iyi niyetle çalıştıklarını, saha içinde daha çok yardımlaştıklarını, bunun da sevindirici olduğunu sözlerine ekledi.

Miraç Atalay Çiftçi
19.07.2006, 01:06
Oyuncularımızdan maç yorumları
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/180706futbolcular.jpgFutbolcularımızdan Hüseyin, Çağdaş ve Umut takımımızın 1-0'lık galibiyetiyle sonuçlanan SC Freiburg maçını değerlendirdiler.

Hüseyin: “İlk yarı iyi oynadık ama ikinci yarının özellikle ilk 20 dakikası çok kötüydük. İlk bir saatten sonra pozisyon yakalamaya başladık ve golü bulduk. Gerek oyun, gerekse bireysel anlamda eksiklerimiz var. Ligin başlamasına az bir zaman kaldı. Bu süre zarfında eksiklerimizi giderip hazır olacağız. Zaten başka şansımız da yok.

Çağdaş: “Defansımız çok iyi. Oynadığımız hazırlık maçlarında sadece iki gol yedik. Tek problemimiz ufak sakatlıklar. İnşallah Erdinç, Fatih Akyel ve Stepanov kısa sürede düzelir. Yavaş yavaş takım olma yolunda ilerliyoruz. Takımımızda sevindirici gelişmeler var. Bugün çok pozisyon bulduk ama atamadık. İnşallah daha iyi oluruz.

Umut: “İlk yarı sıcak olduğu için zorlandık. İkinci yarı takımımız daha iyi oynadı. Geride kalan her hazırlık maçında daha iyi oluyoruz.”

tlgturan
19.07.2006, 01:29
Yine aynı,yine aynı.Her sene olduğu gibi bu sene de Yattara konusunda yaşananlar aynı.Yine "daha" fazla defans yapmasını isteyen bir teknik direktör ve sonrasında yaşanacaklar belli.Yattara yine teknik direktör tarafından dışlanacak,Yattara takımına puanlar kazandıracak.Daha sonra ardarda gelen 2-3 yenilgi...Yönetim tarafından ilk ceza kesilecek oyuncu Yattara.Ben Hocamızın konuşmalarından bunu anladım tıpkı geçmiş senelerde olduğu gibi.Yattara'nın değerini bilelim lütfen!"Futbol çirkinleştiricilerinin" elinde çürümesin.

Colakoglu
19.07.2006, 01:33
Yine aynı,yine aynı.Her sene olduğu gibi bu sene de Yattara konusunda yaşananlar aynı.Yine "daha" fazla defans yapmasını isteyen bir teknik direktör ve sonrasında yaşanacaklar belli.Yattara yine teknik direktör tarafından dışlanacak,Yattara takımına puanlar kazandıracak.Daha sonra ardarda gelen 2-3 yenilgi...Yönetim tarafından ilk ceza kesilecek oyuncu Yattara.Ben Hocamızın konuşmalarından bunu anladım tıpkı geçmiş senelerde olduğu gibi.Yattara'nın değerini bilelim lütfen!"Futbol çirkinleştiricilerinin" elinde çürümesin.

Düsünüyorumda yattara suana kadar 4 yada 5 teknik adamlan calisti ve hep ayni senaryo yasandi, ve biz sorunu hale daha teknik adamlarda ariyoruz (ilginc) belki duymak yada kabullenmek istemiyoruz ama galiba yattarada bi sorun var ;)

tlgturan
19.07.2006, 02:02
Yattara'nın sorunlu olup olmaması hakkında sözüm yok.Zaten Yattara az çok huyu suyu bilinen bir oyuncu.Tamam hoca ve ya hocalar haklı da olabilir.Ama hocaların da bu konu da biraz kararlı olmaları gerektiğini düşünüyorum.Lazaroni'nin ve ya diğer hocaların"Yattara tipinde bir oyuncuyu takımda istemiyorum." demesini anlarım(ama kabullenemem).Ama Yattara'yı şebek edercesine bir öyle bir böyle açıklamalar,uygulamalar ve cezai işlemler yapılması içime sinmez.Profesyonellik kararlı olmayı ister.Yanlış düşünüyor da olabilirim.Yattara işte!

Cenkhan
19.07.2006, 08:32
Teknik direktör oyuncuyla ego yarışına girerse takım kaybeder. Yattara'yı da çok boş bırakmamak lazım. Azıttı mı yine biz kaybediyoruz.

Harun
19.07.2006, 08:35
Fiyatını belirleyin
Hertha Berlin'in kampa geç katıldığı için Marcelinho'yu gözden çıkarması bordo-mavililere yaradıysa da öne sürülen şart "şok" niteliğindeydi. Alman ekibi, Trabzonspor'a faks çekerek "Fatih ile Marcelinho'nun takasını tekrar görüşelim. Fatih'in fiyatını belirleyin" demesi yönetime alarm verdirtti.

Bu da bugünün gelişmesi kopyalamaya alıştık nede olsa .

tirabzonli
19.07.2006, 09:40
Bu gece İnternacional in maçını saat 01:15 de tv8 verecek.Şu Wagner i almasakta bi görmek istiorum

ahmetturk
19.07.2006, 09:49
ben wagner'in alınacağına inanmıyorum. Başka futbolcular alınacak.

Adem CAKIR
19.07.2006, 10:05
Aga bunlar kimdir yahu ?
Bunları alınca üste ne kadar veriyorlar acaba ?

Yeni Havuçlarımız
doya doya tartışalım
nede olsa hiçbiri olmaz
bizim vaktimiz geçer hiç değilse
allah muhafaza bjk gibi 1 ay önceden transferler falan bitse idi halimiz ne olurdu nekonuşurduk yöneticilerimiz nasıl basına çıkardı
neyse bu sayede onlarında bizim de vaktimiz geçiyor

Mehmet_Mercanlı
19.07.2006, 11:20
Yalan HerŞey Yalan..!

geronimo_61
19.07.2006, 11:30
Türken-Bomber Tekke (53 Tore in 2 Jahren)
Wird ER Herthas neuer STURM-STAR?
Er könnte im Tausch mit Marcelinho kommen
Von CARSTEN PRIEFER
Seit Jahr und Tag sucht Hertha einen echten Knipser, einen, der Tore am Fließband erzielt. Jetzt scheint Hertha endlich fündig geworden zu sein.

Fathi Tekke (29), Stürmerstar von Trabzonspor, ist Herthas Wunschkandidat. Darauf einigten sich Manager Dieter Hoeneß, Trainer Falko Götz und Michael Preetz (Leiter Profiabteilung) in einer geheimen Sitzung. Für den Türken-Knaller spricht viel: Er ist ein echter Goalgetter, erzielte in den letzten beiden Spielzeiten insgesamt 53 Treffer (31 und 22), ist im besten Stürmer-Alter.

Hertha würde mit Trabzonspor gern ein Tauschgeschäft machen, nach dem Motto: Ihr kriegt Marcelinho, wir dafür Fathi Tekke (beide besitzen noch einen Vertrag bis 2007). Aber noch gehen die Klub-Verantwortlichen vom Bosporus auf den Deal nicht ein. Genau deshalb hat Hertha auch einen Notplan in der Schublade. Sollte der Tekke-Transfer nicht klappen, würde Oldie Vratislav Lokvenc (32) wieder ins Gespräch kommen. Der Riese (1,96 m) ist in Salzburg unter Trapattoni und Matthäus nur noch zweite Wahl. Da er aber teuer und unzufrieden ist, würde Salzburg Lokvenc gern abgeben. Hertha hat Interesse, war schon seit Jahren hinter dem Ex-Lauterer und Bochumer her.

Übrigens: Der gerade zur Probe im Trainingslager weilende Kroate Srdjan Lakic ist eher ein Mann für die Bank. Sogar Rijeka (dort wurde er angeboten) sagte ihm ab. "Er ist ein hoffnungsvoller Spieler, aber auf keinen Fall der Stürmer, den Berlin benötigt und die Fans erwarten", sagte Ex-Herthaner Fredi Bobic, der zuletzt in Rijeka spielte.

iyi de ne diyo bu gavurlar bende bir anlasam

Faik Yılmaz
19.07.2006, 11:35
büyük umutlarla yönetime gelen albayrakın daha bi icraatını göremedik zaman istiyorlardı neredeyse 9 ay oldu yetmezmi.....

artık sabırmıız taşıyor haberiniz olsun....

DİNÇ
19.07.2006, 11:46
büyük umutlarla yönetime gelen albayrakın daha bi icraatını göremedik zaman istiyorlardı neredeyse 9 ay oldu yetmezmi.....

artık sabırmıız taşıyor haberiniz olsun....

Eeee sayın başkan adayı bir söz veriyor ve Trabzonspor delegelerinin büyük çoğunluğu buna inanıyor...Başkan seçiliyor...

Başkan şimdi ne diyor:''Dün dündür, bugün bugün''

Uyanın artık Trabzonspor taraftarları....

Uyanın da bakın.Ne göreceksiniz...Eski tas eski hamam....

23 Yıldır bir döngüde dönüp duruyoruz...

Bizim şampiyonluk ve başarı görebilmemiz hayal...

Ama birgün adam gibi bir adam çıkıpta bu işe bir dur derse.....

Ahhh Ahh....Bu bile hayal....

selcuk
19.07.2006, 11:47
iyi de ne diyo bu gavurlar bende bir anlasam
türk bombacisi fatih tekkeyle marcelinho yuyu takas etmek istiymis berlin kisacasi

bugün yine o gazetede onlarin menejerinden agzindan bi haber vardi ona göre menejerleri en büyük istekleri fatih le takas olmasa marcelinhoyu parayla satmayada hazirlar marcelinhodan kurtulmak istiyorlar intertoto kupasindan sonra diye satin almaya en yakin kulübler panatinaikos ve bizmisik

coach
19.07.2006, 11:47
Nedir bu içimizdeki yönetim nefreti anlamış değilim.Transfer konusundaki eleştiriler dışında hiç bir eleştiriye katılmıyorum.

Harun
19.07.2006, 11:57
Trabzonsporun forveti fatih tekke herta nın transfer adayı.Menejer dieter bu konuda falko ve Michael Preetz ile gizli bi görüşme yaptı ve
Fatih hakkında vardıkları sonuç o mükemmel bir golcü, son oyunlarında 53 gol isabet var.Herta trabzonsporla değiş tokuş yapabilir.
Trabzonspor marcelinhoyu alacak onlarda fatih tekke ile 2007e kadar da kontrat imzalıycak ama klup sorumluları hala görüşmeye gitmemiş.Bu konuda da hertanın bir ikinci planı var, eğer tekke transferi gerçekleşmesse oldie vratislav tekrar gesp e dönecek.

Yukaridaki açıklamanın kısa bir tercümesi.

DİNÇ
19.07.2006, 11:59
Nedir bu içimizdeki yönetim nefreti anlamış değilim.Transfer konusundaki eleştiriler dışında hiç bir eleştiriye katılmıyorum.

Zaten Transfer dışında ne icraatleri varki eleştirelim ya da göklere çıkaralım...

1.Transfer işi curcuna
2.Stad işi bilmece
3.Takım kamp yapıyor şu organizasyonlara ve maç yapılan sahalara bakın...Millet maç seyretmeye değil Trabzonsporumuzu görmeye geliyor binlerce işkence...
4.Millet F.Tekke şurda burda diye yalan yazarken bunlar çıkıp tek kelime etmiyor...
5.Sayın başkan şunu söylüyor ''Bu kadro şampiyonluk için yeterli''.Doğru ama 2. ligde
6.Sayın yöneticilerden biri %99 transfer tamam derken bir diğeri önümüzde 1.5 ay var daha diyor...

Daha çok var eleştirilecekte bana övülecek bir yanlarını söyleyin...

Yıllardır (aşağı yukarı 25 Yıl) bu takımı takip ederim ama son 20 senedir bir türlü adam gibi yönetim olmadı...

hasanzihni
19.07.2006, 12:02
habertürkte geçen alt yazıya göre jay jay okacha bir katar takımıyla bir yıllık sözleşme imzalamış

AtalaY_BuğrA
19.07.2006, 12:03
Yöneticilerden özür diliyorum.Buraya yorum ve chat odası mantığında yazılar yazmak vs. şeyler yasak ama Harunun yüksek almancasını tebrik etmek istedim :)

tunganyan
19.07.2006, 12:08
marselinyo fatih takası kadar saçma bi durum var mı ya ne yapmaya çalışıyor bunlar...fatih olmadıktan sonra ne yapayım ben marselinyoyu..bize fatihin yanında adam lazım aptallaşmasın kimsee fatih olmadıktan sora marselinyoyu alsınlardaa......................... eğer öyle birşey yapılırsa hesabını vermeleri zor olurr..birkere bu takımaa ekstra oyuncu lazımken en önemli adamı göndermek kadr aptal bi olay var mı yaaa..fatihten daha kötü bi adamı alacagızz üstüne de para alacagızz napalım parayıı..ihtiyacımızz yok zaten başkanımızz KENDİ CEBİNDEN YILDIZ(!) sözü verdi para lazım deil bize..fatih lazımm bide onun yanında adamlar lazımm...böyle saçmalık olur mu yaa ...böle bi transferi düşman olmadıktan sonra hiçkimse istemezz ve yapmaz ve isteyemezz ve de yaaapaamazzzz!!!!!!!!!

emre81
19.07.2006, 12:15

Ya ben anlamıyorum hala bu yönetime yapılan eleştirilere karşı çıkmanızı uzayda mı yaşıyorsunuz arkadaşlar. Her şey bir yana geldiklerinden beri söz veriyorlar yapmıyorlar koca camiaya gün her gün yalan söylemekten büyük suç mu olur bu bile bütün eleştirilerin haklılığını gösteriyor zaten

champions
19.07.2006, 12:15
ne marcelinhoyusu herta sıkışınca başladı yine fatih konusu hem de takas çok büyük bi kazık yemiş oluruz takımın en önemli oyuncusu 28 yaşındaki bi forveti vericez hertadan kimi alıcaz marcelinho kaç yaşında 31 yaşında niye alıyoruz çünkü takımı göndermek istiyo birkaç hafta önce 6 milyon avrodan bahsederken şimdi ne oldu tüm maçlarda oynarsa en az 25 gol atabilecek bi forvetimiz varken ne yapacağı belirsiz kendi takımında istenilmeyen bi marcelinhoyu üstelik birebir takas etmek kesinlikle çok yanliş olur bana göre alabileceğimiz birçok yıldız var piyasada bu takıma taraftarın güvenebileceği isimler istiyoruz bide futbolcu başarısız olunca yok uyum sorunu vb bahaneler üretilmeye başlar

selcuk
19.07.2006, 12:16
bence marcelinhoyu parayla alalim bide mehmetle ömeri verelim cünkü höhness paket cözümü istiyor yani marcello dan kurtulmak ve forvet sorununu ortatadan bir hamlede kaldirmak fatih olmasa su anki durumda ancak lokvenc gibi kariyeri bitmis birine yetiyor gücleri yani sen ona mehmetle ömeri göster görsün onlarin ikiside lokvencden daha iyi oldugunu bu is biter lokven kariyeri bitmis biri hic bi ise daha yaramaz böylece iki külübde kazanir ama fatih asla fatih gitti an sampiyonluk sansimiz saaten az sifira iner

tirabzonli
19.07.2006, 12:16
Jay Jay'de Katar'da
Bir dönem Fenerbahçe forması da giyen Nijeryalı yıldız Jay Jay Okocha, Katar Ligi takımlarından Sports Club'la 1 yıllık sözleşme imzaladı..
19 Temmuz 2006 12:01

Travelair
19.07.2006, 12:33
stargazete

Yıldırım Demirören, Lig TV'ye yaptığı açıklamada ''Hepimizin en büyük hedefi Fenerbahçe'nin 100. Yılda şampiyon olamaması'' dedi ve Beşiktaş'ın 100. yılında şampiyon olan tek takım olarak kalması için çalışacaklarını söyledi.

Travelair
19.07.2006, 12:38
Tayfur Havutçu'nun jubile gecesinde eski takımı Beşiktaş'ı 2-1 yenen Shaktar Donetks'in Teknik Direktörü Mircea Lucescu, İtalya'da yaşanan şike olaylarının Türkiye'de de varolduğunu ileri sürdü.

Rumen, ''Özellikle Beşiktaş'taki ikinci yılımda bazı sorunlar oldu. Bazı garip olaylar yaşandı. Umarım bunlar birgün çözümlenirler' dedi.

İtalya'da çalıştığı dönemlerde de şike olaylarıyla karşılaştığını ileri sürebn Lucescu, ''Evet, ben böyle bir skandal bekliyordum. Brescia takımını çalıştırırken bu tip olaylarla karşılaştım. Orda görev yaptığım zaman bazı maçlarda şaibe vardı'' diye konuştu.

Geçen sezon Shaktar Donetks'i şampiyon yapıp kariyerine bir başarı daha ekleyen Lucescu, Teknik Direktörlüğe Ukrayna'da devam edeceğini de söyledi.

halil ibo
19.07.2006, 12:39
stargazete

Yıldırım Demirören, Lig TV'ye yaptığı açıklamada ''Hepimizin en büyük hedefi Fenerbahçe'nin 100. Yılda şampiyon olamaması'' dedi ve Beşiktaş'ın 100. yılında şampiyon olan tek takım olarak kalması için çalışacaklarını söyledi.

Bu demek oluyor ki kargalar olamazsa bile tavukları engellemek için ellerinden geleni yapacaklar.Bizimde lehimize kullanabileceğimiz bir durum ortaya çıkıyor.Amma ve lakin mevcut kadromuzla zor dostum zor.

Harun-61
19.07.2006, 12:42
Trabzonsporun forveti fatih tekke herta nın transfer adayı.Menejer dieter bu konuda falko ve Michael Preetz ile gizli bi görüşme yaptı ve
Fatih hakkında vardıkları sonuç o mükemmel bir golcü, son oyunlarında 53 gol isabet var.Herta trabzonsporla değiş tokuş yapabilir.
Trabzonspor marcelinhoyu alacak onlarda fatih tekke ile 2007e kadar da kontrat imzalıycak ama klup sorumluları hala görüşmeye gitmemiş.Bu konuda da hertanın bir ikinci planı var, eğer tekke transferi gerçekleşmesse oldie vratislav tekrar gesp e dönecek.

Yukaridaki açıklamanın kısa bir tercümesi.

kücük hatalar di$inda 4*4 lük bir tercüme...

AtalaY_BuğrA
19.07.2006, 12:47
@ AvniAker

Bırakta o kadar olsun ya :) Harun daha 3. kur öğrencisi almanca'da. Ona göre iyi cevirdi değil mi :) :)

champions
hep aynı haberler son günlerde d.k sırasında ricardinho tamamdı kontenjan doluyken wagner ve mossoro tamamdı ne oldu yine yalan biz kandırılmaktan bıktık yöneticiler ne yazık ki bizi kandırmaktan bıkmadılar ekstra bişey istemiyoruz ki seçimi kazanırken verdiğiniz sözleri tutmanızı istiyoruz sadece
1- 2 tane dünya yıldızı alıcam(dünya yıldızı ne demekse )
2- stad projesi (nerde yapılacak kapasite ne kadar olacak )
3- 2 yıl içinde şampiyonluk ( şu anki durum bu yıl çok zor gibi ilk önce yönetimin sonra futbolcuların sonra da bizim inanmamız gerekiyo inanan kaç kişi vardır acaba açıkça bu sene ben 2. olmamız halinde çok memnun olurum

Harun-61
@ AvniAker

Bırakta o kadar olsun ya :) Harun daha 3. kur öğrencisi almanca'da. Ona göre iyi cevirdi değil mi :) :)

ati, ada$imi ele$tirmek mahiyetinde degil-tebrik amaci ile yazdim :-)

Nadir Bekar
19.07.2006, 13:10
bu yönetimden hiç bişey olmaz bunu öğrendik
bu takımda şampiyon olamaz
hiiiiççç kendi kendimizi kandırmayalım....

yönetim de bu takıma layık olan ve sözverdiği transferleri yapmayacak sa bari bu taraftarı oyalamsın bıraksın gitsin .....
YETER ARTIK!!!

champions
19.07.2006, 14:09
marcelinhoyla ilgili bi haber buldum almancadan anlamam ama galiba trabzonun 1.9 milyon euro önerdiğini hertanın 3 milyon euro istediğini yazıyor

kaynak;http://www.bild.t-online.de/BTO/sport/aktuell/2006/07/19/marcelinho-hertha-zukunft/marcelinho-hertha-zukunft.html

Cabri61
19.07.2006, 14:17
fatih marcelinho takası olamaz... yapılamaz..6 yabancı kontenjanımız var...iyi bir türk gönderip yabancı almak pek mantıklı değil...boşuna yabancı kontenjanımızdan olacağız

Mert67
19.07.2006, 14:20
zaten marchelinho bize fatih den daha yararlı olmaaz

Harun
19.07.2006, 14:28
Uefa ya liste vermeye son 9 gün kaldı.Ortada icraat yok henüz:cool:

Sevgi
19.07.2006, 14:37
stargazete

herkesin derdi fb yi 100.yılında madara etmek nefretin böylesi yeryüzünde varmıdır acaba :D

Sayın Albayrak ve yönetimi bu mutluluğu yaşamak isteyen ve bunu en çok hakeden TRABZONSPOR taraftarıdır!!!

keles76
19.07.2006, 14:40
Djokaj hakkında fikri olan varmı bu adam kalcakmı gidecekmi öğrenelim . Hayır bu adam gitmeyecekse motive edilmeli eldekinden olmuyalım. MArcelinho takasını kimse arzu etmez bunun olamıyacağı bence hertaya bildirilmiştir. Yönetim bunu yapabilir.

Küçükalioğlu
19.07.2006, 14:44
yönetim hiç kimseyi alamadın bari hamiyi, ünalı, şotayı filan geri çağırın en azından bi sezonda nostalji yaşarız

Sevgi
19.07.2006, 14:47
Hatırlatırım Hami li Ünal lı Şota lı kadroyla mutlu sona ulaşamadık.Onlarla nostalji yaşamanın bir anlamı yok.

Taner Gündoğdu
19.07.2006, 14:47
şimdi buraya yazılanlar son dakika haberleri mi???? ya Allah aşkına şuraya yazmayın haber var zannedip giriyoruz........

degok
19.07.2006, 14:53
bu yönetimden hiç bişey olmaz bunu öğrendik
bu takımda şampiyon olamaz
hiiiiççç kendi kendimizi kandırmayalım....

yönetim de bu takıma layık olan ve sözverdiği transferleri yapmayacak sa bari bu taraftarı oyalamsın bıraksın gitsin .....
YETER ARTIK!!!

Olsun bu takım bizim.

Salih61
19.07.2006, 14:54
Arkadaslar ben dahil çogumuz buraya yorum yazıyoruz...Aslında söyle Son Dakika Haber Yorumları diye bir topic açsak fena olmaz...

degok
19.07.2006, 15:32
Arkadaslar ben dahil çogumuz buraya yorum yazıyoruz...Aslında söyle Son Dakika Haber Yorumları diye bir topic açsak fena olmaz...
aslında çok mantıklı yönetici arkadaşlara bir danışsak ta öyle açsak. Böylece son dakika haberleride son dakika haberlerine kalır.

selcuk
19.07.2006, 15:32
eminmisin aciymi

'Şikecileri Boğaz Köprüsü'nden atarım!'

Durun durun, hemen heyecan yapmayın, hele siz, İtalya’daki “pislikleri temizleme” hareketinin Türkiye’ye de sirayet etmesinden ziyadesiyle korkan, sırasıyla şam_piyon olan İstanbul’un hacimli kulüpleri, siz hiç korkmayın.!

Yukarıdaki sözler Futbol Federasyonu Başkanı’na ait, evet ama çok eski bir başkanına; Füruzan Tekil’e .. Gevşediniz mi, haah tamam..Şimdi devam ediyorum öyleyse.

1976 ya da 77 yılında Hayatspor mecmuasına verdiği demeçte, o dönemde de ayyuka çıkan şike söylentilerine böylesine sert bir çıkış yapmıştı dönemim Federasyon Başkanı. Ama, Türkiye gerçeğini az çok bilen herkesin tahmin edebileceği gibi, değil köprüden adam atmak, İstanbul Boğazı’nı ayaklarıyla bile kirletememişti şikeciler.. Ne gam, gemi yüzüyor!

Her fırsatta; üç kağıtçılıkla suçladığımız bu İtalyanlar da biraz fazla oluyor artık. Susurluk kazasıyla Türkiye gündemine bomba gibi düşen kirli ilişkiler ağını da; yine İtalya’da esen bir “temizlik” rüzgarıyla ülkemize de taşımaya çalışmış ama sonuç alamamıştık. Zira temizliğe soyunan ellerin birçoğu kömür karasıyken, neyi nasıl temizleyebilirsiniz? Gecelim ve , gelelim vatan gazetesinin “şike dosyası”na..

Haberin spotlarından bir bölüm:

• A.Gücü G.Saray'ı 2-1 yendi. Şampiyon olan Fener'in gönderdiği parayı kim dağıttı?

* Beşiktaş'a 100'üncü yılında hangi hakem "Dolar değil euro isterim" dedi?

* G.Saray Fenerbahçe'yi şampiyonluktan eden Denizlispor'a maç öncesi kaç bin dolar gönderdi?

* Ankaragücü hocası Hikmet Karaman anlaşmalı G.Antep maçını nasıl bozdu?

* Adanasporlu futbolcular 4 yedikleri maçta neden 12.5 milyar lira prim aldı?

* "Bu maçı verin yoksa önce sizi sonra kendimi vururum" diyen başkan kim?

Haberde listelenen maçların hiçbiri için” temizdir” diyebileceğimizi sanmıyorum, en azından kafasında tilki yuvaları barındırmayan her sağlıklı kişi, bu maçların, şüpheli olduğuna inanır. Kabul.

Benim derdim başka sevgili okuyucu

İtalya örneğini bir yana bırakalım. Hatta Türk medyasının bizlere, oyuncular veya takımlar arası şikeymiş gibi koskoca bir “yanılsama, yanıltma” ile aktardıkları İtalya olayının, aslında; hakemlere ve federasyona baskı yapan kulüp idari yapılarının cezalandırılması olduğunu da bir an için unutalım.

Şu soruyu soralım;

Haberi hazırlayan Vatan Gazetesi; şüphe çeken maçları sıralarken neden iki sezon üst üste Cem Papila ve Metin Tokat marifetiyle Fenerbahçe’ye “kurban” edilen Trabzonspor’dan bahsetmemektedir?

İnternet sitesindeki spor sayfasında sadece İstanbul’un hacimli kulüplerine başlık açan bir gazetecilik duruşundan, adalet beklemek elbette alıklık, bu açık. Lakin, ortalarda “gazeteciyim” diye dolaşanların mesleklerinin onurunu korumak gibi bir sorumlukları olmalıdır. “Eğitimli ve diplomalı” bir gazeteci olarak bu tarz habercilikten mesleğim adına utanç duyuyorum. Duyduğumla kalacağım, bunu da biliyorum.

Sorumuzun yanıtı açık; Trabzonspor, Türk futbolunun “öteki”sidir.

“Öteki”ler kimsenin umurunda olmaz, yaşadığımız şu sıcak günler bunu her gün onlarca kez kanıtlayan acılarla belleğimize kazıyor.

Batı; her gün onlarcası İsrail ateşiyle öldürülen “öteki”lere karşı neden bu kadar vurdumduymaz sanırsınız?

Batı kokuşmuş bir bataklıktır. Türk Futbolu denen İstanbul odaklı “oyun” da bu kokuşmuşluğun içimize taşınmış en populer temsilcisi..

Hadi hep beraber, bu köşede yerden yere vurduğum Gökdeniz Karadeniz’e yüklenelim.

Sahi, en güzide, enlerin eni sipol kulübümüzün, başka bir spor kulübüne gönderdiği belgelenen binlerce dolar işi ne oldu?

“Öteki”ler;

Elleri kömür karası olanlardan adalet beklemeyin, Godot gelmeyecek, anlayın artık!

Boğaz’daki kirliliğin nedeni bambaşka!

hasanzihni
19.07.2006, 15:57
bu yazıyı internetspor sitesinden sedat tunalı arkadaş kaleme almış kendisini medeni cesaretinden ve tutarlılığından ötürü tebrik ve teşekkür ediyorum..umarım bu arkadaşlar biraz daha çoğalırda gerçekleri herkes anlar...bu bağlamda siz saygıdeğer renktaşlarımı da göreve davet ediyorum...

tsmaniac
19.07.2006, 16:04
sedat tunalı Trabzonsporlumu? bilgisi olan varmı acep?

bu arada bu gece saat 2:00 de tv8de libertodores kupası internacional - quitos maçı var, seyredelim bakalım şu wagneri

Burçak
19.07.2006, 16:09
sedat tunalı Trabzonsporlumu? bilgisi olan varmı acep?

bu arada bu gece saat 2:00 de tv8de libertodores kupası internacional - quitos maçı var, seyredelim bakalım şu wagneri
evet Trabzonlu. hatta geçenlerde bi yazısında Trabzondaki çocukluğundan bahsetmişti kısaca.

Travelair
19.07.2006, 16:38
Kaynak: radyospor.com
Trabzonspor’da eski başkanlardan Özkan Sümer, Futbol Eğitim ve Bölge Koordinatörlüğü’ne getirildi.

Bordo-mavili kulübün eski başkanlarından Özkan Sümer, Trabzonspor’da Futbol Eğitim ve Bölge Koordinatörü olarak göreve başladı. Trabzonspor Futbol Eğitim ve Bölge Koordinatörü Özkan Sümer, yaptığı açıklamada, dev bir projeyi hayata geçirmek için göreve geldiklerini belirterek, "Gençlik geliştirme etkinliklerinin önemini herkes bilmektedir. Hem nicelikli ve hem de nitelikli olarak büyümeye gerek vardı. Birde bölge bütünlüğüne ihtilaç vardı. Beraber bir takım sıkıntıları çözmek ve iyi bir dayanışma ortaya koyarak karşılıklı adımlar atacağız. Bu proje hem Trabzonspor için hem de bölge için dev bir projedir" dedi.
Trabzonspor Futbol Eğitim ve Bölge Koordinatörü Özkan Sümer, kadro kurma çalışmalarına da başladı. Sümer’in, önümüzdeki günlerde bir basın toplantısı düzenleyeceği belirtildi.

Cabri61
19.07.2006, 16:44
Stepanov’un ayak bileğinde kısmi yırtık
Freiburg maçında ayak bileğinden sakatlanan futbolcumuz Milan Stepanov’un bugün çekilen MR’ında sol ayak bileğinin bağlarında kısmi yırtık tespit edildi.
Stepanov’un durumuyla ilgili Medya Merkezimize bilgi veren Sağlık Kurulu Başkanımız Köksal Güney, “Futbolcumuza çekilen MR’da sol ayak bileğinde kısmı yırtık saptandı. Stepanov’un 1 hafta ya da 10 gün içine takımla çalışmalara başlayacağını ve ikinci haftadan sonra da maç yapmaya hazır olacağını ümit ediyoruz” diye konuştu.
geçmiş olsun stepanov

hayat61
19.07.2006, 16:48
GönderKanca: "Wagner'e teklif sunduk"

Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Kanca, Wagner için tekliflerini sunduklarını ve en geç yarına (perşembe) kadar cevap beklediklerini söyledi..
Brezilya'da bulunan ve burada transfer çalışmalarını yürüten Kanca, ''Bu oyuncuya son teklifimizi sunduk. En geç yarına kadar cevap bekliyoruz'' dedi.
Kaynak:ajansspor

Ahmet Erkan Sezgün
19.07.2006, 17:01

Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Kanca, Wagner için tekliflerini sunduklarını ve en geç yarına (perşembe) kadar cevap beklediklerini söyledi..
Brezilya'da bulunan ve burada transfer çalışmalarını yürüten Kanca, ''Bu oyuncuya son teklifimizi sunduk. En geç yarına kadar cevap bekliyoruz'' dedi.

Merhaba,

Nasıl yani ? Bu adamla ve kulübüyle anlaşılmamış ve sadece son maçı beklenmiyormuydu ? Ortada bazı ilginç olaylar dönüyor,insan anlamakta cidden zorlanıyor.Adam ya hayır derse ne olacak ? gene 6 ay mı beklenecek ha bugün ha yarın diye ?Birileri bizimle fena kafa buluyor ama hadi hayırlısı,yakında biz birileriyle fena kafa bulacağız haberleri yok.

Gerçi başkan istediğini aldı baksanıza anketlerde bile ilk 2 sırada yer alıyor,basında çıkan haberler listesinde.Adamı kimse tanımazken,birden meşhur oldu ve ardından neler geldi acaba o meşhur olmanın bir incelemek lazım.

Yalan söylemek kötü birşeydir ama bir camianın başında ki insan yalan söylüyorsa bu kötüden öte birşey ki şimdilik yazmayacağım ne olduğunu ama zamanı gelince bir bir dökülecek elbette bizimde yazacaklarımız.

Hala sabır diyen dostlarımıza" sizler sabretmeye devam edin,benim sabır taşım çatladı"

Şentürk
19.07.2006, 17:09
25 Temmuzda uefaya liste bildirilmesi lazım.
yani 6 gün kaldı!!!!!!!!!!!!!!!!

Punisher-61
19.07.2006, 17:09

haydaaa simdi bune?? hani son maci bekliyoruz??.. bunlarin tün konsantrasyonu bu oyuncu üzerindeydi ve bu tranfer gerceklesmezse bakalim rotayi kime cevirecekler...

gecen senede brezilya macerasi vardi bekledik bekledik sonunda zamanimiz kalmadi diye JUNU aldik...

Punisher-61
19.07.2006, 17:10
25 Temmuzda uefaya liste bildirilmesi lazım.
yani 6 gün kaldı!!!!!!!!!!!!!!!!

Albayrak artik kendi ismini verir

CAFER ÖZER
19.07.2006, 17:18
http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=33045
Özkan Sümer göreve başladı
Trabzonspor Kulübü eski başkanı Özkan Sümer, Trabzonspor'da, futbol eğitim ve bölge koordinatörü olarak göreve başladı.

Sümer, AA muhabirine yaptığı açıklamada, amaçlarının kaliteyi daha yukarılara çıkarmak olduğunu söyledi. Bunun için bölgenin potansiyelini iyi bir şekilde değerlendirmek istediklerini ifade eden Sümer, ''Bunun için de iyi ilişkiler kurmak gerekiyor. Kulüplerimize hak ettikleri değerleri vereceğiz. Onlarla doğrusal ilişki kuracağız'' dedi.

İnsan kaynaklarında, kadro oluşumunda, teknik imkanlarda, ihtiyaç duyulan yenilemeyi tam anlamıyla yapmak için çaba sarf edeceklerini belirten Sümer, ''Daha yüksek değerler üretebilecek bir gençlik yetiştirme projemiz var. Bu çalışmalarla birlikte, altyapılardan yukarılara kaliteli oyuncular yükselecektir'' diye konuştu.

KuĞu
19.07.2006, 17:34
bu sebat ne yapmaya çalışıyor.. şimdiye kadar hiç bir işe yaramadığı genç futbolcularımızı körelttiği başı boşluktan futboldan uzaklaştırdığı kötü yola düşürmediği gökdeniz tekke olaylarına sebebiyet verdiği yetmezmiş gibi şimdide kaleci şenolla anlaşmış oladuğunu okuyorum sinirden çıldırmak üzereyim bu sebat ne işe yarar biri anlatsın yaaa şimdiye kadar ne faydasını gördük hep sıkıntı hep sıkıntı kimdir nedir bu kulübü yönetenler! Bir yandan ilkeli ts lafları döndüreceğiz diğer yandan sebetın sebep olduklarını temizlemeye çalışacağız! bir evin işe yaramaz serseri çocuğu gibi ne yapsa evdekilerin başına sıkıntı oluyor!!!!!!!

Şentürk
19.07.2006, 17:34
Mutsuz olduğu ifade edilen Szymek net konuştu:

Sorunum Bulunmuyor

Trabzonsporun Polonyalı oyuncusu Szymek,hakkında çıkan 'Mutsuz ve sorunlu' haberlerinin doğruyu yansıtmadığını söyledi.Hiç kimse ile sorunu olmadığını belirten Szymek , 'Sıkıntım olmamasına rağmen gazeteler benimle ilgili olarak sürekli yazıp çiziyor.Sadece Dünya Kupasından yorgun döndüm.Fazla dinlenme imkanı bulamadım.O yüzden yorgunluğum var.Zaten Lazaronide bu konuda benimle konuştu ve moral verdi.Şimdi buradayım ve Trabzonsporun başarısı için çalışıyorum' diye konuştu.

kaynak: ropörtaj günebakış

kolombo
19.07.2006, 17:37
ha türkiyenin başında süleyman demirel,hada klübün altyapısının başında özkan sümer ya özkan hoca artık bu yaş gelmiş senin altyapı neyine çık maçkadaki alabalık çiftliğinede eyle kendini..

kolombo
19.07.2006, 17:39
Mutsuz olduğu ifade edilen Szymek net konuştu:

Sorunum Bulunmuyor

Trabzonsporun Polonyalı oyuncusu Szymek,hakkında çıkan 'Mutsuz ve sorunlu' haberlerinin doğruyu yansıtmadığını söyledi.Hiç kimse ile sorunu olmadığını belirten Szymek , 'Sıkıntım olmamasına rağmen gazeteler benimle ilgili olarak sürekli yazıp çiziyor.Sadece Dünya Kupasından yorgun döndüm.Fazla dinlenme imkanı bulamadım.O yüzden yorgunluğum var.Zaten Lazaronide bu konuda benimle konuştu ve moral verdi.Şimdi buradayım ve Trabzonsporun başarısı için çalışıyorum' diye konuştu.

kaynak: ropörtaj günebakışha bizim yerel medya ha fotomaç hiçbi farkı yok sorsanda habercilik yapıyoruz derler.terbiyessiz herifler...

Burçak
19.07.2006, 17:39
Masa Tenisi’nde Hedef 1. Lig
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/190706Masatenisi.jpgMasa Tenisi Takımı Antrenörümüz Hakan Kara, hedeflerinin 1. Lig'e yükselmek olduğunu açıkladı.

Bu yıl kurulan ve 2-5 Haziran tarihlerinde Bolu'da düzenlenen Büyükler Masa Tenisi Terfi Müsabakaları'nda başarı sağlayarak erkek ve bayanlarda Masa Tenisi 2. Ligi'ne yükselen takımımızda Antrenör Kara, yetenekli bir kadroya sahip olduğumuzun altını çizdi.

Hakan Kara, “Takımımız kurulduğu ilk yılda büyük bir başarıya imza attı. Hedefimiz 2. Lig'de şampiyon olarak 1. Lig'e yükselmek. Bunun için çalışmalarımızı aralıksız sürdürüyoruz” dedi.

Lucreto
19.07.2006, 17:40
ha türkiyenin başında süleyman demirel,hada klübün altyapısının başında özkan sümer ya özkan hoca artık bu yaş gelmiş senin altyapı neyine çık maçkadaki alabalık çiftliğinede eyle kendini..
Ya bu söylediğin laf mı şimdi. Adam Trabzonspor'a hizmet etmek uğruna şu ana kadar hiç benzerini görmediğimiz bir hareket yapıyor, teşekkür edecekken sen ne yazıyorsun.
Böyle nankörlük olmaz ya.:mad::mad::mad:

Burçak
19.07.2006, 17:41
kuğu sebatspor görüşlerine katılmıyorum. Trabzonspor ne ise sebatsporda odur. son zamanlarda sebatsporu yönetenlerin bşarısızlığı nedeniyle klüb için o şekilde düşünmek yanlış olur. sebatsporun trabzon futboluna yaptığı katkılar tartışılmaz bile.

kolombo
19.07.2006, 17:42
Ya bu söylediğin laf mı şimdi. Adam Trabzonspor'a hizmet etmek uğruna şu ana kadar hiç benzerini görmediğimiz bir hareket yapıyor, teşekkür edecekken sen ne yazıyorsun.
Böyle nankörlük olmaz ya.:mad::mad::mad:gerçek anlamda verdiklerini anlat verebileceklerini konuşalım.

KuĞu
19.07.2006, 17:45
kuğu sebatspor görüşlerine katılmıyorum. Trabzonspor ne ise sebatsporda odur. son zamanlarda sebatsporu yönetenlerin bşarısızlığı nedeniyle klüb için o şekilde düşünmek yanlış olur. sebatsporun trabzon futboluna yaptığı katkılar tartışılmaz bile.

burçak bakan kör olamak bu olsa gerek nerde 3ligten gelip süperlige çıkmaya çalışan sebat nerde süperligte oynayıp tekrar çıkmaya çalışan sebat!!!!! Para ün adam bozar derler ne yazıkki sebat bundan farklı değil! Şenolla meydanda cafede oturup eski maçları konuşursun artık.

Taner Gündoğdu
19.07.2006, 17:45
Çizme'de şikeciler itiraz etti...
Çizme'de şikecilere verilen cezanın ardından itirazlar başladı. Juventus Seri B'ye razı ama savcı aynı görüşte değil. İki sezonun şampiyonu Juve -30 puana itiraz ediyor...
19 Temmuz 2006 17:05
Yazı boyutunu büyütmek için

İtalya'da geçen hafta yaşanan depremin ardından Kulüplerin aldıkları cezalar açıklanmıştı.

Juventus, Lazio ve Fiorentina Seri B'ye düşerken suçlulukları oranda da Seri B'den - puanla mücadele edeceklerdi. Hafta sonunda mahkemenin cezalarını değerlendiren Kulüplerin yönetimi karara itiraz dilekçelirini sundu.

Son iki yılın şampiyonu Juventus mahkemenin son iki yılında aldığı şampiyonluğu kendisine vermesini ancak Seri B'ye düşmeyi kabul ettiğini açıkladı. Juventus'un tek itirazıysa Seri B'den 30 puan geriden başlayacak olması.

Takımlardan Firontena ve Lazio takımlarıda Seri B'ye düşmeye itiraz etti.

Seri A'dan kalan ancak 15 puanı silinen, bunun yanında da Avrupa Kupalarına katılamayacak olan Milan'sa hem eksi puanına hem de Avrupa Kupası için itiraz etti.

Bu arada Milan'ın Avrupa Kupalarına katılamayak olması nedeniyle UEFA şansı bulunan Empoli'nin UEFA dilekçesi reddedildi. Mahkemenin kararındaki boşluk nedineyle Milan'a doğan şansın ise değerlendirildiği ancak ceza alması münasebetiyle bu kararın çıkmayacağı belirtiliyor.

Yaşanan futbol skandalındaki son perdede şampiyonun kimin olacağı. Düşen takımların yanında Seri A'da 3. sırada bulunan İnter'in Şampiyon olacağı söylentileri üzerine son şampiyon Juventus bir açıklama yaparak mahkemeden şampiyonluklarını geri verilmesini istedi.

İtiraz eden şikeci takımlarla ilgili son karar 25 Temmuz'da netlik kazanacak.

haber7.com

bu cezalar türkiyede verilemezzzzzzzz. cesaret edemezler!

hayat61
19.07.2006, 18:05
Selçuk Aydın'a 5 yıl ceza !..

Bulgaristan'ın Filibe kentinde süren 36. Avrupa Büyükler Boks Şampiyonası'nda 60 kiloda Selçuk Aydın'ın 5 yıllığına men edildiği, antrenör Asalahattin Pekdoğan'a da ömürboyu antrenörlükten men cezası verildiği açıklandı..
Avrupa Boks Birliği (EABA) Yürütme Komitesi'nin aldığı kararla ''Selçuk Aydın'ın 5 yıllığına, antrenör Asalahattin Pekdoğan'ın da ömürboyu diskalifiye edildiği'' bildirildi.

EABA Hakem Komisyonu Başkanı Brandon O'Connor, Selçuk Aydın'ın İngiliz rakibi Franklin Gavin ile pazartesi günü yaptığı karşılaşmada İtalyan hakem Fausto Checet tarafından diskalifiye edildiğini anımsattı. O'Connor, centilmenlik dışı hareketlerden ötürü diskalifiye edilen Türk sporcunun hakem kararına tepki gösterirken, kimliği belirlenemeyen başka bir kişinin olaya müdahale ederek, hakeme vurduğunu belirtti.

[/B]
Şampiyona yöneticilerinin olayı soruşturmaya devam ettiklerini açıklayan O'Connor, ''Olaya müdahale eden üçüncü kişinin kimlik tespitini yapmaya çalışıyoruz'' diye konuştu.

Hakem Checet, 3. rauntta Aydın Selçuk'u diskalifiye ettikten sonra Selçuk, eldiven ile kaskını yere atıp, ringin etrafındaki reklam panolarını tekmelemeye başlamıştı. Antrenör Asalahattin Pekdoğan da hakemler masasına koşup, Chacet'in tavrı konusunda açıklama talep ederken, hakem Checet de kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından yumruklanmıştı.

-KAFİLE BAŞKANI EYÜP GÖZGEÇ-
Kafile Başkanı Eyüp Gözgeç, takımın moralini bozan olayla ilgili yaptığı açıklamada, verilen cezaların kesin olmadığını ve daha üst bir kademede itiraz edileceğini bildirdi.

Gözgeç, ''Önerilen cezalar kesin değil, hukuk komisyonunda itiraz edilecek'' diye konuştu.

Gözgeç, antrenör Pekdoğan'ın cezasının ömürboyu olmadığını, 10 yıllık olduğunu, EABA'nın aldığı kararlara Dünya Boks Birliği (AIBA) ve gerekirse Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) Hukuk Komisyonları'nda itiraz edilebileceğini açıkladı.

"Kesin kararı AIBA verecek"

Boks Federasyonu Başkanı Caner Doğaneli, Bulgaristan'da süren Avrupa Şampiyonası'nda yaşanan olaydan üzüntü duyduklarını belirterek, ''EABA'nın acilen bir karar alması yanlış. Kesin kararı AIBA verecek'' dedi..

20 Temmuz 2006, 11:40
Caner Doğaneli, ''Belki de gelmiş geçmiş en efendi sporculardan oluşan bir kafileyle bu turnuvaya geldik. Olaya adı karışan Selçuk Aydın ise en efendi sporcularındandır. Bu olaya karışmış olmasına çok üzüldüm. Antrenörüne de çok güvenirim, ancak bu olayda yer almasını hayretle karşıladım'' diye konuştu.

Doğaneli, ''Avrupa Amatör Boks Birliği'nin (EABA) acilen bir karar alması yanlış. Bu konudaki son kararı AIBA verecek. Konu, kasım ayındaki toplantıda gündeme gelecek. Legal komisyonlara havale edilerek, konu orada araştırılacak. Ondan sonra da kesin karar verilecek. AIBA'nın toplantısı sonrasında karar kesinleşecek. Normal şartlarda sporcuya 1, antrenörüne de 2 yıl ceza verilmesi gerekir. Cezaları toplantıda bu seviyeye indirmeye çalışacağız.'' dedi

kolombo
19.07.2006, 18:09
Başkan Nuri Albayrak: "Zirveyi bırakmayacağız"
Başkanımız Nuri Albayrak, yeni sezon öncesi çeşitli mesajlar verdi. Bordo-Mavili kulübün lige çıktıktan sonra 10 yıl süreyle Türk futboluna damgasını vurduğunu kaydeden Albayrak, “Bana göre Trabzonspor büyüklerin en büyüğüdür. Çünkü çok kısa zamanda büyük başarılar elde ettik. Bu yıl da zirve yarışında yine olacağız ve zirveyi kolay kolay bırakmayacağız” dedi.

“Sözümüzün arkasındayız”
Transferle ilgili olarak da görüşlerini açıklayan Başkanımız, “Biz sözümüzün arkasındayız. Çalışmalarımız sürüyor. İki arkadaşımız Brezilya’da. Transferin her şeyden önce ekonomik şartları var. Bu şartlar olmazsa olmalarımız. Biz sezon bittikten 10 gün sonra transfere başladık. Ama o günden bu yana rakamlar 1’e 5 oranında aşağı geldi. Bu bir arz talep meselesi. Trabzonspor’un parasını sokağa atmaya niyetimiz yok” diye konuştu.

“Doğruları yapacağız”
Tomas Jun konusuna da değinen Başkan Albayrak, “Bu oyuncunun kulübe maliyeti 10 trilyondur. Ama o dönemdeki arkadaşları da suçlamıyoruz. Çünkü o günkü şartlarla bugünkü şartlar aynı. O dönemde de görevdeki arkadaşlara büyük bir kamuoyu ve medya baskısı yapılmıştı. Onlar da son dakika Tomas’ı aldılar. Biz bu hataları yapmamak için direniyoruz. Doğruları yapmak için buradayız. Trabzonspor bu kadar yükü kaldıramaz” ifadesini kullandı.

“Gemiyi en son kaptan terk eder”
Ayrıca Fatih Tekke’yle ilgili de konuşan Albayrak, “O her şeyden önce takımın kaptanıdır. Trabzonspor’un son 3 yıldır başarılarına imza atmış, gol kralı olmuş, geçen sezon da arkadaşlarıyla takımın UEFA Kupası’na katılmasında büyük rol oynamıştır. Gemiyi en son kaptan terk eder. Biz Fatih’le yolumuza devam edeceğimize inanıyoruz. Yönetim ve kaptanla görüşüp iki tarafın menfaatleri doğrultusunda sadece Avrupa için beraber karar verebiliriz. Ancak ülke içinde rakibimiz olan takımlara en önemli silahımız olan Fatih Tekke’yi kesinlikle vermeyi düşünmüyoruz” dedi.

19.07.2006 18:04:00 bu muhtereme biri transfer sezonunun sonu geldiğini hatırlatsın.....

kutoz
19.07.2006, 18:12
bu sebat ne yapmaya çalışıyor.. şimdiye kadar hiç bir işe yaramadığı genç futbolcularımızı körelttiği başı boşluktan futboldan uzaklaştırdığı kötü yola düşürmediği gökdeniz tekke olaylarına sebebiyet verdiği yetmezmiş gibi şimdide kaleci şenolla anlaşmış oladuğunu okuyorum sinirden çıldırmak üzereyim bu sebat ne işe yarar biri anlatsın yaaa şimdiye kadar ne faydasını gördük hep sıkıntı hep sıkıntı kimdir nedir bu kulübü yönetenler! Bir yandan ilkeli ts lafları döndüreceğiz diğer yandan sebetın sebep olduklarını temizlemeye çalışacağız! bir evin işe yaramaz serseri çocuğu gibi ne yapsa evdekilerin başına sıkıntı oluyor!!!!!!!

Yorum yaparken, biraz mantıklı yorum yapalım. Sebat'ın Şenol'u almasına bende tasvip etmem. Ama çıkıpta, Gökdeniz'in yaptığı terbiyesizliği 1923 yılında kurulmuş ve bütün maddi imkansızlıklara rağmen Türkiye Süper Ligi'ne çıkmış, Türkiye'nin belki de dünyanın tek ilçe takımını bu şekilde eleştirmek, hoş olmuyor. Kişilerin yaptıklarını camiaya mal edemezsin. Gökdeniz şikeci diye Trabzonspor şikeci olamaz. Yada, Sebat'ta Metin Aktaş bu işe karıştı diye, Sebat'a şikeci diyemeyiz. Gökdeniz ne yapmışsa, kendi kendine yaptı. Akçaabat Sebatspor, Gökdenize idda yap demedi. Bugün Sebat şikeci diye anılıyorsa, bunun tek sebebi Gökdenizdir.

Burçak
19.07.2006, 19:00
@kuğu
sebatın şenolu alıp almaması na değildiki benim yorumum. klüpte yanlış giden bişeyler varsa bu yönetimlerin suçu. sebatspor klübünün değil yani. burda eleştirilmesi gereken sebatspor yönetimidir yani.

champions
19.07.2006, 19:08
başkanımız iyi güzel açıklamalar yapıyoda sadece lafta kalıyo söyledikleri zirveyi bırakmayacağız nası yani zirve neresi oluyo 2.veya3. lük zirve oluyomu şampiyonluğu bırakmayacağız dese daha mantıklı olur bu kadronun şampiyonluk için sonuna kadar gitmesi çok zor gözüküyo mutlaka 3 kaliteli isim lazım

selcuk
19.07.2006, 19:11
(A) Milli Futbol Takımı, Avrupa Şampiyonası grup eleme maçları öncesi Lüksemburg ile hazırlık maçı yapacak.

Futbol Federasyonundan yapılan açıklamada, milli takımın Avrupa Şampiyonası grup eleme maçları öncesi son hazırlık maçını 16 Ağustos tarihinde Lüksemburg ile oynayacağı bildirildi.
Lüksemburg’da yapılacak karşılaşmanın stat ve başlama saatinin önümüzdeki günlerde açıklanacağı belirtildi.

kuzey_lee
19.07.2006, 19:16
Selçuk Aydın'a 5 yıl ceza !..

Bulgaristan'ın Filibe kentinde süren 36. Avrupa Büyükler Boks Şampiyonası'nda 60 kiloda Selçuk Aydın'ın 5 yıllığına men edildiği, antrenör Asalahattin Pekdoğan'a da ömürboyu antrenörlükten men cezası verildiği açıklandı..
Avrupa Boks Birliği (EABA) Yürütme Komitesi'nin aldığı kararla ''Selçuk Aydın'ın 5 yıllığına, antrenör Asalahattin Pekdoğan'ın da ömürboyu diskalifiye edildiği'' bildirildi.

EABA Hakem Komisyonu Başkanı Brandon O'Connor, Selçuk Aydın'ın İngiliz rakibi Franklin Gavin ile pazartesi günü yaptığı karşılaşmada İtalyan hakem Fausto Checet tarafından diskalifiye edildiğini anımsattı. O'Connor, centilmenlik dışı hareketlerden ötürü diskalifiye edilen Türk sporcunun hakem kararına tepki gösterirken, kimliği belirlenemeyen başka bir kişinin olaya müdahale ederek, hakeme vurduğunu belirtti.

Şampiyona yöneticilerinin olayı soruşturmaya devam ettiklerini açıklayan O'Connor, ''Olaya müdahale eden üçüncü kişinin kimlik tespitini yapmaya çalışıyoruz'' diye konuştu.

Hakem Checet, 3. rauntta Aydın Selçuk'u diskalifiye ettikten sonra Selçuk, eldiven ile kaskını yere atıp, ringin etrafındaki reklam panolarını tekmelemeye başlamıştı. Antrenör Asalahattin Pekdoğan da hakemler masasına koşup, Chacet'in tavrı konusunda açıklama talep ederken, hakem Checet de kimliği belirlenemeyen bir kişi tarafından yumruklanmıştı.

-KAFİLE BAŞKANI EYÜP GÖZGEÇ-
Kafile Başkanı Eyüp Gözgeç, takımın moralini bozan olayla ilgili yaptığı açıklamada, verilen cezaların kesin olmadığını ve daha üst bir kademede itiraz edileceğini bildirdi.

Gözgeç, ''Önerilen cezalar kesin değil, hukuk komisyonunda itiraz edilecek'' diye konuştu.

Gözgeç, antrenör Pekdoğan'ın cezasının ömürboyu olmadığını, 10 yıllık olduğunu, EABA'nın aldığı kararlara Dünya Boks Birliği (AIBA) ve gerekirse Uluslararası Olimpiyat Komitesi (IOC) Hukuk Komisyonları'nda itiraz edilebileceğini açıkladı.

yazık etmiş selçuk.trabzonun yetiştirdiği iyi boksörlerden di.

selcuk
19.07.2006, 19:22
Empoli kahroldu, Milan umutlandı
İtalya'da, şike skandalı nedeniyle bazı takımlara verilen cezalar sayesinde UEFA Kupası'na katılmaya hak kazanan FC Empoli, UEFA'nın kararı ile yıkılırken Milan için yeni bir umut doğdu.

İtalya'da, şike skandalı nedeniyle bazı takımlara verilen cezalar sayesinde UEFA Kupası'na katılmaya hak kazanan FC Empoli, bu şansını yitirdi. FC Empoli, UEFA'ya yaptığı lisans başvurusuna olumlu yanıt alamadı.

UEFA'nın, FC Empoli'ye dün verdiği yanıtta, lisans başvuruları için sürenin geçen mayıs ayı sonu itibarıyla sona erdiği ve ilgili başvurunun değerlendirilmeye alınamayacağını bildirdiği öğrenildi. Bu gelişmeyle birlikte FC Empoli, zamanında lisans almamış olduğu için şike cezaları sayesinde yakaladığı UEFA Kupası'na katılma şansını da yitirmiş oldu.

FC Empoli'nin bu hakkını yitirmesi, AC Milan'ın UEFA Kupası'na katılma şansının doğmasına yolaçtı. Zira şike cezaları sonucunda İtalya'da Birinci Lig'de (Serie A) oluşan yeni sıralamada kırmızı-siyahlılar, 44 puanla FC Empoli'nin hemen ardında yer alıyor. Ancak Milano ekibinin UEFA Kupası'na FC Empoli'nin yerine gidip gidemeyeceğini ise şike skandalıyla ilgili temyiz kurulunun kararı belirleyecek.

Şike skandalları konusunda 4 kulübün ve savcılık makamının itirazlarını yarından itibaren değerlendirmeye başlayacak olan kurul, AC Milan hakkındaki cezayı aynen onaylayacak olursa, kırmızı-siyahlıların UEFA Kupası'na katılmaları mümkün olabilecek. Ancak kurulun AC Milan'ı, UEFA Kupası da dahil olmak üzere tüm Avrupa kupalarından yoksun bırakması da olasılık dahilinde görülüyor.

hayat61
19.07.2006, 19:29
Bulgaristan'ın Filibe kentinde devam eden 36. Avrupa Büyükler Boks Şampiyonası'nda 91 kiloda Kurban Günebakan, rakibini 36-17 sayıyla yenerek yarı finale yükseldi. Günebakan, yarı finalde 21 Temmuz Cuma günü Finlandiyalı Robert Helenius ile finale çıkabilme mücadelesi yapacak.

@forever61 uyarın için teşekkürler.Haber düzeltilmiştir.

Burçak
19.07.2006, 19:55
@hayat61
o ne ile ilgili bi haber anlaşılmıyoki:)

selcuk
19.07.2006, 19:56
tabiiki boks

Burçak
19.07.2006, 19:58
Özkan Sümer Eğitim ve Bölge Koordinatörü
Başkanımız Nuri Albayrak, eski başkanlarımızdan Özkan Sümer’in Eğitim ve Bölge Koordinatörlüğü’ne getirildiğini açıkladı.

Trabzon futbol tarihine bakıldığında Trabzonspor’un var oluşunun Trabzon’un öz evlatlarıyla olduğuna dikkat çeken Albayrak, “Bu takımı öz evlatları buralara getirdi ve marka yaptı. Biz de bu markanın sürekliliği noktasında onların bıraktığı yerden devam etmek istiyoruz” diye konuştu.

Bu doğrultuda kulübümüzde futbolculuktan başlayıp, teknik direktörlük ve başkanlığa kadar yükselen Özkan Sümer’i Eğitim ve Bölge Koordinatörü olarak yapının başına getirdiklerini kaydeden Başkan Albayrak, “Sporcu yetiştirme ve geliştirme noktasında her türlü imkanlarımız var. Özkan Hocamız’ın göreve gelmesi ve kuracağı ekibiyle en kısa zamanda Trabzonspor’un kadrosundaki futbolcuların yüzde 70 inin Trabzon’lu ve Karadenizli olması adına en ciddi adımı attık” ifadesini kullandı.
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/190706mozkan.jpg
www.trabzonspor.org.tr

hayat61
19.07.2006, 20:03
Barça'ya seçim şoku !..Bir İspanyol mahkemesi, İspanya şampiyonu Barcelona'da kulüp başkanlığı seçimlerinde usulsüzlük tespit edildiğini ve seçimlerin yeniden yapılması gerektiğini açıkladı..
İspanya La Liga ve Şampiyonlar Ligi Şampiyonu Barcelona, bir İspanyol mahkemesinin aldığı kararla sarsıldı.

İspanyol mahkemesi, Barcelona'nın kulüp başkanlığı seçiminde, seçim tüzüğüne uymadığını ve usulsüzlük yaptığını belirterek, Juan Laporta başkanlığındaki yönetim kurulunun acilen seçimleri yenilemesi talebinde bulundu.

İspanyol hakim Roberto Garcia Ceniceros tarafından yapılan açıklamada, yönetim kurulunu yenilemek için Barcelona'ya tanınan sürenin 30 Temmuz'da sona erdiği de vurgulandı. Konuyla ilgili olarak AFP'ye açıklamada bulunan bir kulüp yetkilisi ise, beş gün içerisinde kararın temyizi için başvuracaklarını bildirdi.

hayat61
19.07.2006, 20:16
Başkan Nuri Albayrak: "Zirveyi bırakmayacağız"
Başkanımız Nuri Albayrak, yeni sezon öncesi çeşitli mesajlar verdi. Bordo-Mavili kulübün lige çıktıktan sonra 10 yıl süreyle Türk futboluna damgasını vurduğunu kaydeden Albayrak, “Bana göre Trabzonspor büyüklerin en büyüğüdür. Çünkü çok kısa zamanda büyük başarılar elde ettik. Bu yıl da zirve yarışında yine olacağız ve zirveyi kolay kolay bırakmayacağız” dedi.

“Sözümüzün arkasındayız”
Transferle ilgili olarak da görüşlerini açıklayan Başkanımız, “Biz sözümüzün arkasındayız. Çalışmalarımız sürüyor. İki arkadaşımız Brezilya’da. Transferin her şeyden önce ekonomik şartları var. Bu şartlar olmazsa olmalarımız. Biz sezon bittikten 10 gün sonra transfere başladık. Ama o günden bu yana rakamlar 1’e 5 oranında aşağı geldi. Bu bir arz talep meselesi. Trabzonspor’un parasını sokağa atmaya niyetimiz yok” diye konuştu.

“Doğruları yapacağız”
Tomas Jun konusuna da değinen Başkan Albayrak, “Bu oyuncunun kulübe maliyeti 10 trilyondur. Ama o dönemdeki arkadaşları da suçlamıyoruz. Çünkü o günkü şartlarla bugünkü şartlar aynı. O dönemde de görevdeki arkadaşlara büyük bir kamuoyu ve medya baskısı yapılmıştı. Onlar da son dakika Tomas’ı aldılar. Biz bu hataları yapmamak için direniyoruz. Doğruları yapmak için buradayız. Trabzonspor bu kadar yükü kaldıramaz” ifadesini kullandı.

“Gemiyi en son kaptan terk eder” Ayrıca Fatih Tekke’yle ilgili de konuşan Albayrak, “O her şeyden önce takımın kaptanıdır. Trabzonspor’un son 3 yıldır başarılarına imza atmış, gol kralı olmuş, geçen sezon da arkadaşlarıyla takımın UEFA Kupası’na katılmasında büyük rol oynamıştır. Gemiyi en son kaptan terk eder. Biz Fatih’le yolumuza devam edeceğimize inanıyoruz. Yönetim ve kaptanla görüşüp iki tarafın menfaatleri doğrultusunda sadece Avrupa için beraber karar verebiliriz. Ancak ülke içinde rakibimiz olan takımlara en önemli silahımız olan Fatih Tekke’yi kesinlikle vermeyi düşünmüyoruz” dedi.
19.07.2006 20:02:00

KuĞu
19.07.2006, 20:19
Kutoz;
Sebat derken kulübün taşınmazlarını kastetmediğimi anlamanı beklerdim! Herhalde kulübün süperlige çıktıktan sonraki yönetilişinden bahsediyorum. Bu kulüp süperlige çıktıktan sonra ne trabzona ne de trabzonspora bir faydası olmamıştır otorite boşluğu yanlış politikalar transferler ve taraftar ilgisizliğiyle bataklığa dönmüştür bu bukadar açık duygusallığa kapılıp tarihini anlatman tuaf olmuş, sebatta oynayan futbolcuların çoğu profesyonellikten uzak olmuştur bunu şehir dışından görmeniz zor tabi tek görebileceğiniz sıralamadaki yeridir ve onada talihsizlik deyip geçin siz! Ben Atay Aktuğ yada Özkan Sümeri sebatın başında görmek istiyorum diye defalarca yazarken kasettiğim yönetim boşluğu ve beceriksizliğidir kabul edin yada etmeyin sebat bu gidişle geçmişini çok arar!

zahido
19.07.2006, 21:28
Manşet Haber

Özkan Sümer Eğitim ve Bölge Koordinatörü
Başkanımız Nuri Albayrak, eski başkanlarımızdan Özkan Sümer’in Eğitim ve Bölge Koordinatörlüğü’ne getirildiğini açıkladı.

Trabzon futbol tarihine bakıldığında Trabzonspor’un var oluşunun Trabzon’un öz evlatlarıyla olduğuna dikkat çeken Albayrak, “Bu takımı öz evlatları buralara getirdi ve marka yaptı. Biz de bu markanın sürekliliği noktasında onların bıraktığı yerden devam etmek istiyoruz” diye konuştu.

Bu doğrultuda kulübümüzde futbolculuktan başlayıp, teknik direktörlük ve başkanlığa kadar yükselen Özkan Sümer’i Eğitim ve Bölge Koordinatörü olarak yapının başına getirdiklerini kaydeden Başkan Albayrak, “Sporcu yetiştirme ve geliştirme noktasında her türlü imkanlarımız var. Özkan Hocamız’ın göreve gelmesi ve kuracağı ekibiyle en kısa zamanda Trabzonspor’un kadrosundaki futbolcuların yüzde 70 inin Trabzon’lu ve Karadenizli olması adına en ciddi adımı attık” ifadesini kullandı.

Burçak
19.07.2006, 21:35
@zahido
belki dikkatinden kaçtı ama bu eklediğin haber ile benim eklediğim haber arasında sadece 3 mesaj var. yani en azından son sayfayı kontrol edelim ;)

kutoz
19.07.2006, 21:41
Kutoz;
Sebat derken kulübün taşınmazlarını kastetmediğimi anlamanı beklerdim! Herhalde kulübün süperlige çıktıktan sonraki yönetilişinden bahsediyorum. Bu kulüp süperlige çıktıktan sonra ne trabzona ne de trabzonspora bir faydası olmamıştır otorite boşluğu yanlış politikalar transferler ve taraftar ilgisizliğiyle bataklığa dönmüştür bu bukadar açık duygusallığa kapılıp tarihini anlatman tuaf olmuş, sebatta oynayan futbolcuların çoğu profesyonellikten uzak olmuştur bunu şehir dışından görmeniz zor tabi tek görebileceğiniz sıralamadaki yeridir ve onada talihsizlik deyip geçin siz! Ben Atay Aktuğ yada Özkan Sümeri sebatın başında görmek istiyorum diye defalarca yazarken kasettiğim yönetim boşluğu ve beceriksizliğidir kabul edin yada etmeyin sebat bu gidişle geçmişini çok arar!

Bir önceki mesajınla bu mesajın arasında dağlar kadar fark var. O mesajında Sebatspor Kulübüne bir takım ithamlarda bulundun. Gökdeniz olayında bile suçu Sebatspor'a attın. Bu mesajındaysa, Sebatspor'un düştüğü durumdan bahsediyorsun. Duygusal davranmıyorum, realistim. Bu mesajında belirttiğin düşüncelerini, bende her platformda dile getiriyorum zaten. Bu gerçekleri şehir dışında olsamda görebiliyorum. Şehir dışında olmak bazı şeyleri göremediğimiz anlamına gelmez. Böyle bir mantığı da asla kabul etmem. Sebatspor ismi benim için bir değerdir ve her zamanda bu isimle gurur duyarım. Yönetimin yanlışlarını eleştirirken de, yönetim kurulan gönderme yaparım, Sebat Gençlik'in ismine değil.

İlk yazdığını bir daha oku, Sebatspor'un yönetimine mi gönderme yapmışsın, yoksa Sebatspor adına. Şimdi şunu da diyebilirsin, ben Sebatspor ismini yazarken, yönetimini kast etmiştim. Şayet öyleyse, Trabzonspor yönetimi içinde eleştiri yaparken, Trabzonspor adını kullan da anlayayım senin tarzını. Umarım anlatabilmişimdir.

KuĞu
19.07.2006, 22:19
:)
tamam kutoz 2 anlam çıkarmışsın sen zaten biri sebat ismine diğeri yöneticilerine, benim kastım gayet açık nası anlamak istiyorsan öyle anla :)Ankara Atinayla görüştü. cümlesinde de ankara komple atinayla görüşüyor.

neden bu kadar sert ifadeler kullandığımı özelden yazışalım istersen

agahozlu
20.07.2006, 08:45
Köstek olacaklar evinde otursun

Lazaroni: Bu takıma takviye şart. Aksi halde geçen dönemden farkı olmayabilir. Tribünde dezavantaj yaratacaklar maça gelmesin
20.07.2006

Bugüne kadar 18 takım çalıştırdı, yeni durağı Trabzonspor oldu… Ama başı talihsizliklerden hiç kurtulmadı… Yıldız sözü veren yönetim hala beklenen starı kampa katamadı, 2 Temmuz’dan bu yana takımın 5 önemli oyuncusu sakatlandı. Ama Lazaroni’nin yüzü hala gülüyor, geleceğe ilişkin umutlu konuşuyor. İşte Karadeniz ekibinin umudu haline gelen Lazaroni ile Almanya’da yaptığımız röportaj...

* Kariyerinizde birçok kulüp var. Şimdi de Trabzon’dasınız. Bu ekibi seçmenizin temel nedeni nedir?
- Davet Trabzonspor’dan geldi. Ardından oturup konuştuk ve konular üzerinde anlaşma sağladık, fikir birliğine vardık. Gördüğünüz gibi de şu an buradayım.

* Peki Trabzonspor beklentilerinizi karşıladı mı? Hem futbol takımının kadrosu, hem idari hem de diğer çalışma imkanları açısından...
- Ben bundan 10 yıl önce Türkiye’de görev almıştım. Tabii ki, her anlamda bir çok değişim söz konusu kulüpler için. Ancak Trabzonspor’dan bahsedecek olursak şunları söyleyebilirim; 10 sene önceki Trabzon’u düşünüyorum. O ekip çok daha güçlüydü. Yani Başkent’ten ya da İstanbul’dan olmamasına rağmen çok iyi bir takımdı. Teknik kapasitesi bir hayli yüksekti. Hala Abdullah, Ogün, Hami gibi isimleri hatırlıyorum. Ama şehri insanları yeni yeni tanıyorum. Çünkü Trabzon’da sadece 1 hafta kaldım. Eksik kalan tek noktayı şu an itibarıyla kampa katılmayan transferler olarak söyleyebilirim.

“Zico’nun zamana ihtiyacı var”
* Bir meslektaşınız ve aynı zamanda vatandaşınız Zico ile aynı ligde mücadele edeceksiniz? Nasıl bir rekabet bekliyorsunuz...
- Zico’nun Türkiye’de olması da benim için sevindirici. Çünkü kendisi yakın dostumdur. Ailece de görüşürüz. İstanbul’a geldikten sonra da kendisini aradım. Kulübünden övgü dolu sözlerle bahsetti. Onun da başarılı olmasını isterim. Ancak zamana ihtiyacı olacaktır. Fakat insan olarak çok kaliteli bir kişiliği olduğunu söyleyebilirim. Futbolculuk dönemi de tartışılmaz. Ben zamanında ona teknik direktörlük de yaptım. O dönemler ileride bu işi yapacağını söylemiyordu (Bu bölümü gülerek anlatıyor). Zico, dikdörtgenin içinde futbolcu olarak çok zaman geçirdi, tarihe yazılacak başarılar elde etti, kabul. Ama ben de bir teknik direktör olarak ondan fazla saha kenarında oldum.

“Brezilyalılar’la çalışmak isterim”
* Transfere dönelim biraz da... Basın toplantınızda bu konuyla ilgili olarak “Geç kaldık” demiştiniz. Şu ana kadar 5 hazırlık maçı da geride kaldı. Son karşılaşmaya yetişecek gibi de görünmüyor. Bu sizi çok sıkıyor mu?
- Herkes üzerine düşeni yapmalı. Kendi adıma burada en iyi şekilde çalışıyorum. Yönetime de listemi alternatifleri ile birlikte verdim. Yani elbetteki bir an önce burada olmalarını isterdim. Ben Brezilyalı’yım ve Brezilyalılar ile birlikte çalışmak istediğimin de altını çizdim.

* Transferler istediğiniz şekilde yapılamaz, Djokaj da elde kalırsa bu durum için bir B planınız var mı?
- Bir oyuncunun Djokaj’ın gelmesine bağlı değil. Jun gitti, yerine kimse gelmedi. Şimdi büyük ekiplerin iyi oyunculara kapısı her zaman açık olur. Geç kaldık, çünkü gelen buradaki oyunculara, mevcut futbolcular da yeni arkadaşlarına alışacak. Bunların hepsi bir zamandır. Ama bunlar için benim yapabilecek bir şeyim yok. En büyük amacım geçireceğimiz zor sezonu göz önüne alarak teknik kapasiteyi yükseltmek. Aksi halde geçen seneden bir fark olmayabilir.

“Szymkowiak ile aramda sorun yok”
* Gençlerden umutlu musunuz?
- Umutluyum. Aynı zamanda bunun kulüplerin geleceği açısından da önemli bir yatırım olduğunu düşünüyorum. Kadroda şans verdiğim oyuncularım umarım fırsatlarını iyi kullanırlar.

* Szymkowiak ile aranızda sorun olduğu konuşuluyor...
- Doğru değil. Takımımdaki oyuncumla sorunum olması da zaten olanak dışı. Sadece şu an onu Trabzonspor’a ilk geldiği başarılı günlere döndürmeye çalışıyoruz. Hatta tam tersi, moralinin yükselmesi için elimizden geleni de yapıyoruz. Sol kanada bir takviye yapamadığımız için şu an o bölgede görev yapıyor ama bu sorun ortadan kalktığında kendi mevkisine geri dönecek.

* Fatih Tekke’den bahsetmiştiniz, takımın en büyük eksiğinin o olduğunu söylemiştiniz. Hala onun transferi konuşuluyor ve kaptan da kulüp menfaatleri doğrultusunda bu ihtimalin sürdüğünü söylüyor. Bu kadar güvendiğiniz bir oyuncu hakkındaki söylentiler sizi nasıl etkiliyor?
- Yönetim bana bu konuda Fatih Tekke’nin bu sezon da takımda kalacağını söyledi. Ameliyat olarak takımdan ayrı kalması elbetteki bizim için çok üzücü. Fakat onun şimdiki rahatlığını gördükten sonra doğrusu ben de mutlu oluyorum ve gelecek için umutlanıyorum.

“En çok fizik güce önem veriyorum”
* Takımın yüzde 25’inin forvetten kurulu olduğunu söylemiştiniz. Kafanızda eleminasyon var mı?
- Hala deneme aşamasındayım. Ben herkese eşit oranda şans vermeye çalışıyorum ve karakterlerini tanıyorum. Fakat dediğiniz gibi bir iskelet oluşturmak da zorundayız. Kamp sonuna kadar bu yönde somut adımlar atacağız. Hep söylediğim gibi fizik güce çok önem veriyorum. Çünkü bizim düşündüklerimizi sahada uygulayabilmek için kuvvetli olmalılar.

* Kondisyon kelimesinin altını çok sık çiziyorsunuz, bu yönde uygulamalarınız da oldu. Peki takım ne seviyede, sezona nasıl girecek?
- Benim istediğim oyunu oynamaları için öncelikle fizik güçlerinin iyi olması lazım. Ve bir ekip oyunu oynayacağız. Herkesin de bunun farkında olması lazım. Şu an itibarıyla iyi durumdayız.

“Herşey bir rüyayla başlar”
* Daha önce 21 yıldır şampiyonluğa ulaşamamış bir büyük kulüpte çalıştınız mı? Bunun camia üzerinde nasıl bir baskı getirdiğini biliyor musunuz?
- Her şey bir rüyayla başlar. Sezona her ekip böyle hedeflerle başlar. Yöneticiler, teknik kadro ve futbolcular da bunu ister. Fakat takım oyunu oynamak, oyuncuların yeteneklerini savaşçı ruhlarıyla birleştirmek zorundayız. Ve taraftarı da tatmin etmek, onlara layık olmak zorundayız. Taraftar da ancak o zaman 12. adam olarak desteğini verir, itici güç olabilir. Ayrıca şunu da bilmeliler ki, bizim için dezavantaj yaratacak durumdaysa bir insan evinde oturup izlesin maçı. Çünkü tribünde bize destek verecek taraftarların yer alması gerekiyor. O zaman da taraftar ile futbol takımı arasında bir kimya oluşuyor ve ekibi yükseklere çekiyor.

DİNÇ
20.07.2006, 08:50
Dün Gece oynanan Libartodores Kupasında maç sonucu:

Internacional 2 x 0 LDU

Clemer 8.3
Elder Granja 7.7
Fabiano Eller 7.8
Bolívar 7.8
Jorge Wagner 7.9
Fabinho 7.6
Edinho 7.2
Tinga 8.2
Adriano 7.4
Alex 7.8
Perdigão 7.4
Fernandão 8.1
Rafael Sobis 9.5 (1 Gol)
Rentería 9.2 (1 Gol)

Internacional yarı finale yükseldi...Jorge wagner vasattı...Mossoro oynamadı...(Yedeklerde bile yoktu)

Ama Internacional takımına hayran kaldım...Keşke bizde böyle rakibi boğsak,nefes aldırmasak...Rakip LDU orta sahayı geçemedi desek yeridir...

champions
20.07.2006, 09:35
NOKTA KOYULACAK Trabzonspor, İnternacionelli Jorge Wagner'in işini büyük ölçüde bitirdi. Brezilya'da bulunan yönetici Faruk Kanca, dün bu oyuncunun menajeri ve kulüp yöneticileri ile biraraya geldi ve prensip anlaşmasına vardı. Kanca ve beraberindekiler, 28 yaşındaki oyuncunun Türkiye saati ile 01.15'te oynanan Güney Amerika Şampiyonlar Ligi maçını izleyip transfere nokta koyacak.
LİSTE HAZIR Başkan nuri Albayrak'tan, "İki yabancı hakkını da oradan kullan" talimatını alan Faruk Kanca, alternatif isimlerle de bağlantıya geçmeye başladı. Wagner'le aynı takımda forma giyen Mossoro konusunda da önemli yol aldığı bilinen Kanca'nın listesindeki diğer isimler Cruzeiro'dan Wagner, Palmerias'dan Marcinho, Goias'tan Romerito ve Sao Paulo'dan Minerio.
AYAĞA KALDIRIR Yabancı transferlerini Almanya kampına yetiştiremeyen Trabzonspor yönetiminin, Brezilya'dan alınacak 2
ismi en geç 25 Haziran'da Trabzon'da başlayacak olan 3. etap kampına yetiştirilmesi bekleniyor. Faruk Kanca'ya, "Bu hafta sonuna kadar bu iş biter. Taraftarımız merak etmesin, Türkiye'yi ayağa kaldıracak isimlerle döneceğiz" diye konuştu.

champions
20.07.2006, 09:41
wagner hakkında tam olarak bi bilgiya sahip olan yokmuya varsa söylesin ne özellikleri var bu adamın söylenildiği kadar iyi mi

tirabzonli
20.07.2006, 09:45
Wagner’de sona yaklaşılıyor
Özellikle Lazaroni’nin ısrarla alınmasını istediği Brezilyalı futbolcu Wagner transferinde büyük aşama kaydedildi
20.07.2006
Bordo-Mavililer’in tecrübeli oyuncuyla imza aşamasına geldiği ve büyük bir aksilik çıkmaması durumunda Wagner’in birkaç gün içinde resmen Trabzonsporlu olacağı öğrenildi.

fanatik

agahozlu
20.07.2006, 09:48
wagner hakkında tam olarak bi bilgiya sahip olan yokmuya varsa söylesin ne özellikleri var bu adamın söylenildiği kadar iyi mi
3 defa yazdım wagner hakkında işin özü şu ben izledim beğenmedim çok.ama bize gelir iyi oynar oynamaz bişe diyemem.

tirabzonli
20.07.2006, 09:50
Yine Yattara krizi
Trabzon’a gelen her teknik adamla sürtüşen Gineli star, Lazaroni’yi de delirtti!.. Brezilyalı hoca, ‘Sahada istediğim hiçbir şeyi yapmadı. Ya dediklerimi yerine getirecek, ya da kaderini çizecek’ diyerek, gönderme imasında bulundu

KARADENİZ ekibinin tatlı belası İbrahim Yattara.. Trabzonspor’da görev yapan her teknik adamla sürtüşen Gineli yıldız, bu kez Lazaroni ile de kapıştı. Son oynanan Freiburg maçında Brezilyalı teknik adamın saha içindeki isteklerini yerine getirmeyen Yattara hocasının hışmına uğradı. Lazaroni maçtan sonra, ‘Teorik ve pratik olarak söylediklerimin hiç birini yerine getirmedi. Afrikalı olduğu için sıcakta daha iyi oynadığını söyledi. Almanya sıcağı Afrika’yı aratmıyor. Ama futbolu değişmedi. Ya benim dediklerimi yapacak, ya da kendi kaderini kendi belirleyecek’ diyerek, bu oyuncuyu gönderebileceği imasında bulundu. Yattara daha önce Samet Aybaba, Ziya Doğan, Şenol Güneş, Turgay Semircioğlu, İhsan Derelioğlu ve Halilhodzic’le de aynı sorunları yaşamıştı.

Trabzonspor hastanesi!

ŞANSSIZLIKLAR Trabzon’un yakasını bırakmıyor. Hollanda kampında her maç bir oyuncu kaybeden Bordo-Mavililer’de sakatların son durumu şöyle:

Fatih Tekke: Fıtık ameliyatı oldu. Tam topla çalışmalara başlamışken, iç yan bağlarında esneme oldu. Fatih Akyel: Sağ ayak başparmağı kırıldı. 10 gün yok. Ufukhan: Sağ kolu incindi. Feridun: Sağ ayak bileği döndü. Erdinç: Sol arka ayak adelesinde çekme var. Mehmet Yılmaz: Sağ arka adalesinde çekme var. Stepanov: Sol ayak bileğindeki bağlarda kısmi yırtık tesbit edildi. 1 hafta-10 gün dinlenecek.

Cem Demir’den starlara gözdağı

SEZON başında 2. Lig B Kategorisi ekiplerinden Pendik’ten alınan Cem Demir, Trabzonspor’a geldiğinden bu yana çok az bir zaman geçmesine rağmen sergilediği futbol ve attığı gollerle ‘Ben bu takımda oynarım’ mesajı verdi. Görev aldığı 4 maçta 3 gol atıp takımın en skoreri olan Cem, Pendik’te geçen sezon tüm maçlarda toplam 8 gol atabilmişti. 19’luk star henüz kendini ispatlamadığını, Trabzonspor’da yıldız futbolcu olmak istediğini bunun için de çok yol kat etmesi gerektiğini söyledi.

Wagner transferi Brezilya dizisi gibi

LAZARONİ’NİN ısrarla istediği Wagner ve Mossoro’yu İnternacional Kulübü’nden almak isteyen Trabzonspor, aylardır Brezilya’da sürünüyor. İnternacional’in bu iki futbolcuyu 4 Ağustos’tan önce lig maçlarını bahane edip bırakmaması Trabzonspor ile Lazaroni’yi kızdırdı. Bordo-Mavililer, ‘Wagner ve ya bırakırsınız ya da vazgeçeriz’ diye rest çekti. Bu arada Lazaroni’nin yönetime alternatif olarak Carlos Renato (Flamengo), Wagner (Cruzeiro), Marcio (Palmerias), Romerito (Goias) isimlerini verdiği bildirildi.

Star

metehan
20.07.2006, 09:50

Biraz da tesadüfen dün gece maçın ilk yarısını izledim. Bir maçla karar vermek zor. Ama ilk yarıdaki görüntüsünü pek beğenmedim. Oyuna katılmak isteği vardı ama çok fazla kendini göstermedi. İlk yarıda zaten O'nun kanadından çok fazla hücum da edemedi Internacional. Kısacası dün geceki 45 dakikalık görüntüsü ile çok fazla göze batan bir görüntüsü yoktu ama 45 dakikaya bakarak karar veremem.

Not : Bence sol kanada alınması gereken adam Gineli Mansare idi.

Mehmet_Mercanlı
20.07.2006, 10:06
UMUT'SUZLUĞA KAPILMAM

Ankaragücü'nden büyük umutlar ile transfer edilen golcü oyuncu Umut Bulut, Almanya kampındaki hazırlık maçlarında kendisinden beklenen patlamayı bir türlü yapamadı. Golcü oyuncu, hazırlık maçlarında gol atamamasının kendisini üzdüğünü ancak asla umutsuzluğa kapılmak gibi bir yapısı olmadığını belirtirken, "Her geçen gün takıma daha fazla uyum sağlıyorum. Lige kadar çok daha iyi seviyiye gelip, yeni sezonda atacağım gollerle Trabzonspor taraftarını coşturacağım" dedi.
ben encok buna GÜVENNİYORUM

Mehmet_Mercanlı
20.07.2006, 10:08
wagner'takımı dun 2-0 yenmiş ama bizimki bişe yapamamış bakalım belkıde gitmek için böyle bişe yaptı,yada gideceği kesindiye yadaaa harbiden salağın teki

Mehmet_Mercanlı
20.07.2006, 10:12
yeter artık yavaş yavaş tepkı göstermeye başlıyalım
lazaronı dün yaptığı acıklamalar tepkı göstermemize fazlasıyla yetecekdir

hayat61
20.07.2006, 10:13
LAZARONİ UYARDI
'Stepanov'a ders olsun'

Trabzonspor Teknik Direktörü, Sırp futbolcusunun kendi kendisini sakatladığını söyledi

Trabzon Teknik Direktörü Lazaroni, Freiburg'u 1-0 yendikleri maçta oyundan çıkan Stepanov'un kendi kendini sakatladığını söyledi.
Ayak bileğinden sorunu olan futbolcuyu savunma bölgesinde dripling yapmaması için uyardığını ifade eden Brezilyalı teknik adam, "Bunlar tehlikeli hareketler. Topu ileri vurarak uzaklaştırması gerek. Bu olay onun için bir ders olmuştur umarım" dedi.
Stepanov, dün Immenstadt kliniğine giderek ayak bileğinin MR'ını çektirdi. Bordo - mavili oyuncunun sol ayak bileğindeki bağlarda kısmi yırtık olduğu belirlendi.
Stepanov'un tedavisine hemen başlanırken bu futbolcunun en az bir hafta takımından uzak kalacağı belirtildi.

Yattara'dan başvuru

İbrahim Yattara, Lazaroni'ye başvurup, Afrikalı olması nedeniyle sıcak havalarda daha iyi oynadığını söyledi. Ancak Brezilyalı teknik adam, Freiburg önünde yine de Gineli oyuncuyu eleştirdi. Lazaroni, Yattara'nın takım oyunu oynaması zorunda olduğunu belirtti, "Kendi kararlarını kendi alacak" diyerek gözdağı verdi.

Wagner'de son gün

Trabzonsporlu yönetici Faruk Kanca, Wagner için tekliflerini sunduklarını ve en geç bugüne kadar cevap beklediklerini söyledi. Brezilya'da bulunan Kanca, Internacional'de oynayan oyuncuyla sürekli görüştüklerini ifade ederek, "Bu futbolcuya son teklifimizi sunduk" dedi. Bordo - mavili yönetici, Wagner'in dışında başka oyuncularla da görüştüklerini kaydetti.

Mehmet_Mercanlı
20.07.2006, 10:14
* Transferler istediğiniz şekilde yapılamaz, Djokaj da elde kalırsa bu durum için bir B planınız var mı?
- Bir oyuncunun Djokaj’ın gelmesine bağlı değil. Jun gitti, yerine kimse gelmedi. Şimdi büyük ekiplerin iyi oyunculara kapısı her zaman açık olur. Geç kaldık, çünkü gelen buradaki oyunculara, mevcut futbolcular da yeni arkadaşlarına alışacak. Bunların hepsi bir zamandır. Ama bunlar için benim yapabilecek bir şeyim yok. En büyük amacım geçireceğimiz zor sezonu göz önüne alarak teknik kapasiteyi yükseltmek. Aksi halde geçen seneden bir fark olmayabilir

hayat61
20.07.2006, 10:26
Haltere bomba düştü

Dünya Üniversitelerarası Halter Şampiyonası'nda iki sporcumuz dopingli çıktı. Bu yıl bir temsilcimizde daha yasaklı madde çıkarsa, 2008 Çin Olimpiyatları hayal olacak

2005'te IWF tarafından 9 ay hak mahrumiyeti ve 100 bin dolar para cezası verilen Türkiye'nin geçen ay İzmir'de yapılan Dünya Üniversitelerarası Halter Şampiyonası'nda iki sporcunun daha dopingli yakalanmasıyla başı tam anlamıyla belaya girdi.
Halter Federasyonu Başkanı Hasan Akkuş dopingi doğrularken, milli takımın Ankara'daki Dünya Şampiyonası kampının da dağıtıldığı öğrenildi. Akkuş'un talimatıyla yıldızlar kategorisinde Avrupa Şampiyonası'na gidilmesi de iptal edildi.

Maksimum risk
Uluslararası Halter Federasyonu Disiplin Talimatı'na göre bir yıl içinde üç sporcusu dopingli yakalanan ülkelere asgari bir yıl ceza veriliyor. Türkiye'nin yıldızlar veya büyükler kategorisinde herhangi bir organizasyonda bir doping firesi daha vermesi halinde, 2008 Çin Olimpiyatı'nın kapılarının kapanacağı bildirildi.
Bu arada doping konusunda ağır yaptırımlar uygulayan IWF'nin söz konusu olayın ardından iki halterciye asgari ikişer yıl, federasyona da para cezası vereceği bildirildi. Dopingli yakalandığı öğrenilen sporculardan birinin erkek, diğerinin ise bayan olduğu bildirildi.

Bu başlığa yorum yazmamaya özen gösteriyorum ama bu habere yorum yazmadan geçemeyeceğim.

Zaten ne bitmez son gün diye düşünürken bu haberle de kendimizi nasıl yok ettiğimizi kanıtladık.
Uluslararası sporlarda halterde saygım bir adımız varken dopingci,şikeci millete çıktık.Çok büyük cezaların eşiğinden döndük.Aldığımız başarılı sonuçlar lekelendi daha bu şaibeyi temizlemeden kendi evindeki organizasyonda doping kullan.Pees doğrusu.Kendi sağlığını düşünmeyen milli formanın onurunu düşünmesini beklemek hata olur.

hayat61
20.07.2006, 10:31
U-19'lar Portekiz önünde

Avrupa Şampiyonası'ndaki ilk maçını kaybeden U19 Milli Takımı, Portekiz karşısına 'mutlak 3 puan' parolasıyla çıkıyor.

Polonya'da devam eden 28. Avrupa 19 Yaş Altı Gençler Futbol Şampiyonası finallerinde Türkiye ikinci maçında Portekiz karşısına çıkıyor. Şampiyonadaki ilk maçında gol düellosu şeklinde geçen mücadelede İspanya'ya 5-3 yenilen U19 Milli Takımının bugünkü randevusu saat 19.00'da başlayacak ve Star TV'den naklen yayınlanacak. Rakibimiz Portekiz grubun diğer maçında İskoçya ile 2-2 berabere kalmıştı.

Yarı finale yükselmek için ilk iki sırayı hedefleyen Ay-yıldızlılar'da teknik direktör Cem Pamiroğlu ilk maçı telafi edeceklerini söyledi ve şunları ifade etti: "İspanya karşısında kötü bir oyun ortaya koymamamıza rağmen defans hatalarından kaybettik. Biz gereken dersi aldık. Önümüzde iki maç var ve takımımız buradan 6 puan çıkartacak güçte."

Yako
20.07.2006, 11:16
Bu aksam ki hazırlık macımız saat kacta hangı kanalda?

Naim
20.07.2006, 11:23
Bu aksam ki hazırlık macımız saat kacta hangı kanalda?
Maç yarın 19:30 da showTurk de

gerçekefsane
20.07.2006, 11:27
Köstek olacaklar evinde otursun

http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif
Lazaroni: Bu takıma takviye şart. Aksi halde geçen dönemden farkı olmayabilir. Tribünde dezavantaj yaratacaklar maça gelmesin 20.07.2006

Bugüne kadar 18 takım çalıştırdı, yeni durağı Trabzonspor oldu… Ama başı talihsizliklerden hiç kurtulmadı… Yıldız sözü veren yönetim hala beklenen starı kampa katamadı, 2 Temmuz’dan bu yana takımın 5 önemli oyuncusu sakatlandı. Ama Lazaroni’nin yüzü hala gülüyor, geleceğe ilişkin umutlu konuşuyor. İşte Karadeniz ekibinin umudu haline gelen Lazaroni ile Almanya’da yaptığımız röportaj...

* Kariyerinizde birçok kulüp var. Şimdi de Trabzon’dasınız. Bu ekibi seçmenizin temel nedeni nedir?

- Davet Trabzonspor’dan geldi. Ardından oturup konuştuk ve konular üzerinde anlaşma sağladık, fikir birliğine vardık. Gördüğünüz gibi de şu an buradayım.

* Peki Trabzonspor beklentilerinizi karşıladı mı? Hem futbol takımının kadrosu, hem idari hem de diğer çalışma imkanları açısından...

- Ben bundan 10 yıl önce Türkiye’de görev almıştım. Tabii ki, her anlamda bir çok değişim söz konusu kulüpler için. Ancak Trabzonspor’dan bahsedecek olursak şunları söyleyebilirim; 10 sene önceki Trabzon’u düşünüyorum. O ekip çok daha güçlüydü. Yani Başkent’ten ya da İstanbul’dan olmamasına rağmen çok iyi bir takımdı. Teknik kapasitesi bir hayli yüksekti. Hala Abdullah, Ogün, Hami gibi isimleri hatırlıyorum. Ama şehri insanları yeni yeni tanıyorum. Çünkü Trabzon’da sadece 1 hafta kaldım. Eksik kalan tek noktayı şu an itibarıyla kampa katılmayan transferler olarak söyleyebilirim.

“Zico’nun zamana ihtiyacı var”

* Bir meslektaşınız ve aynı zamanda vatandaşınız Zico ile aynı ligde mücadele edeceksiniz? Nasıl bir rekabet bekliyorsunuz...
- Zico’nun Türkiye’de olması da benim için sevindirici. Çünkü kendisi yakın dostumdur. Ailece de görüşürüz. İstanbul’a geldikten sonra da kendisini aradım. Kulübünden övgü dolu sözlerle bahsetti. Onun da başarılı olmasını isterim. Ancak zamana ihtiyacı olacaktır. Fakat insan olarak çok kaliteli bir kişiliği olduğunu söyleyebilirim. Futbolculuk dönemi de tartışılmaz. Ben zamanında ona teknik direktörlük de yaptım. O dönemler ileride bu işi yapacağını söylemiyordu (Bu bölümü gülerek anlatıyor). Zico, dikdörtgenin içinde futbolcu olarak çok zaman geçirdi, tarihe yazılacak başarılar elde etti, kabul. Ama ben de bir teknik direktör olarak ondan fazla saha kenarında oldum.

“Brezilyalılar’la çalışmak isterim”

* Transfere dönelim biraz da... Basın toplantınızda bu konuyla ilgili olarak “Geç kaldık” demiştiniz. Şu ana kadar 5 hazırlık maçı da geride kaldı. Son karşılaşmaya yetişecek gibi de görünmüyor. Bu sizi çok sıkıyor mu?
- Herkes üzerine düşeni yapmalı. Kendi adıma burada en iyi şekilde çalışıyorum. Yönetime de listemi alternatifleri ile birlikte verdim. Yani elbetteki bir an önce burada olmalarını isterdim. Ben Brezilyalı’yım ve Brezilyalılar ile birlikte çalışmak istediğimin de altını çizdim.

- Bir oyuncunun Djokaj’ın gelmesine bağlı değil. Jun gitti, yerine kimse gelmedi. Şimdi büyük ekiplerin iyi oyunculara kapısı her zaman açık olur. Geç kaldık, çünkü gelen buradaki oyunculara, mevcut futbolcular da yeni arkadaşlarına alışacak. Bunların hepsi bir zamandır. Ama bunlar için benim yapabilecek bir şeyim yok. En büyük amacım geçireceğimiz zor sezonu göz önüne alarak teknik kapasiteyi yükseltmek. Aksi halde geçen seneden bir fark olmayabilir.

“Szymkowiak ile aramda sorun yok”

* Gençlerden umutlu musunuz?

- Umutluyum. Aynı zamanda bunun kulüplerin geleceği açısından da önemli bir yatırım olduğunu düşünüyorum. Kadroda şans verdiğim oyuncularım umarım fırsatlarını iyi kullanırlar.

* Szymkowiak ile aranızda sorun olduğu konuşuluyor...

- Doğru değil. Takımımdaki oyuncumla sorunum olması da zaten olanak dışı. Sadece şu an onu Trabzonspor’a ilk geldiği başarılı günlere döndürmeye çalışıyoruz. Hatta tam tersi, moralinin yükselmesi için elimizden geleni de yapıyoruz. Sol kanada bir takviye yapamadığımız için şu an o bölgede görev yapıyor ama bu sorun ortadan kalktığında kendi mevkisine geri dönecek.

* Fatih Tekke’den bahsetmiştiniz, takımın en büyük eksiğinin o olduğunu söylemiştiniz. Hala onun transferi konuşuluyor ve kaptan da kulüp menfaatleri doğrultusunda bu ihtimalin sürdüğünü söylüyor. Bu kadar güvendiğiniz bir oyuncu hakkındaki söylentiler sizi nasıl etkiliyor?

- Yönetim bana bu konuda Fatih Tekke’nin bu sezon da takımda kalacağını söyledi. Ameliyat olarak takımdan ayrı kalması elbetteki bizim için çok üzücü. Fakat onun şimdiki rahatlığını gördükten sonra doğrusu ben de mutlu oluyorum ve gelecek için umutlanıyorum.

“En çok fizik güce önem veriyorum”

* Takımın yüzde 25’inin forvetten kurulu olduğunu söylemiştiniz. Kafanızda eleminasyon var mı?
- Hala deneme aşamasındayım. Ben herkese eşit oranda şans vermeye çalışıyorum ve karakterlerini tanıyorum. Fakat dediğiniz gibi bir iskelet oluşturmak da zorundayız. Kamp sonuna kadar bu yönde somut adımlar atacağız. Hep söylediğim gibi fizik güce çok önem veriyorum. Çünkü bizim düşündüklerimizi sahada uygulayabilmek için kuvvetli olmalılar.

* Kondisyon kelimesinin altını çok sık çiziyorsunuz, bu yönde uygulamalarınız da oldu. Peki takım ne seviyede, sezona nasıl girecek?

- Benim istediğim oyunu oynamaları için öncelikle fizik güçlerinin iyi olması lazım. Ve bir ekip oyunu oynayacağız. Herkesin de bunun farkında olması lazım. Şu an itibarıyla iyi durumdayız.

“Herşey bir rüyayla başlar”

* Daha önce 21 yıldır şampiyonluğa ulaşamamış bir büyük kulüpte çalıştınız mı? Bunun camia üzerinde nasıl bir baskı getirdiğini biliyor musunuz?

- Her şey bir rüyayla başlar. Sezona her ekip böyle hedeflerle başlar. Yöneticiler, teknik kadro ve futbolcular da bunu ister. Fakat takım oyunu oynamak, oyuncuların yeteneklerini savaşçı ruhlarıyla birleştirmek zorundayız. Ve taraftarı da tatmin etmek, onlara layık olmak zorundayız. Taraftar da ancak o zaman 12. adam olarak desteğini verir, itici güç olabilir. Ayrıca şunu da bilmeliler ki, bizim için dezavantaj yaratacak durumdaysa bir insan evinde oturup izlesin maçı. Çünkü tribünde bize destek verecek taraftarların yer alması gerekiyor. O zaman da taraftar ile futbol takımı arasında bir kimya oluşuyor ve ekibi yükseklere çekiyor.

fanatik.com.tr

Travelair
20.07.2006, 12:02
"Bordo-Mavililer, ‘Wagner ve ya bırakırsınız ya da vazgeçeriz’ diye rest çekti"

/////

Bu oyuncu zaten serbest kalmıyor muydu?

Tansu Onur Erdoğan
20.07.2006, 12:17
rest cekseler ne olur ya sanki real madride rest cekiolar töbe yarabbi

SDanışmaz
20.07.2006, 12:20
Wagner’de sona yaklaşılıyor

Transfer döneminden beri bunu duyuyoruz ama bir türLü "imza attırdık" cümLesini duyamıyoruz...

Burçak
20.07.2006, 12:38
Atıcılarımız dünya şampiyonasına gidiyor
Trabzonspor Atıcılık Takımı sporcularından Murat Örgün, Burak Erkol ve Damla Altıntaş, 21 Temmuz – 2 Ağustos tarihleri arasında Hırvatistan’ın başkenti Zagreb’de düzenlenecek dünya şampiyonasına katılmak üzere 23 Temmuz Pazar günü bu ülkeye gidecekler.

Atıcılık Takımı Baş Antrenörü Zeki Altıntaş’ın başkanlığında gidecek sporcularımız, 80’e yakın ülkenin katılacağı şampiyonada madalya mücadelesi verecekler.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/200706aticilik1.jpg

Jackdaniels
20.07.2006, 12:54
Sabah interneti aç Transfer yok akşam gel interneti aç transfer yok ne kadar istikrarLı yaşıyoruz...

Travelair
20.07.2006, 12:59
fanatik

////

Ne hallere düştüğümüzün yabancı bir ağızdan tastiklenmesidir. 10 sene önce Avrupa şampiyonunun kaptanı bizde oynuyorken şimdi Allah'ın Wagner'ine yalvar yakar oluyoruz

sulo61gun
20.07.2006, 13:00
dün internasyonal maçının tamamını izledim.Öyle ahım şahım bi topçu değil yani takımı sırtlayıp götürecek biri değil.Ama dünkü maçta 3-5-2 nin solunda oynadı.Eski bir sağbek oyuncusu olarak 3-5-2 de kanatlarda oynamak çok zordur.Bize gelirse bu adam 4-4-2 nin sol açığı oynayacak belki daha faydalı olabilir.

Berat
20.07.2006, 13:06
İnternacional'daki Alex süper bir futbolcuydu..Tam bir 10 numara!

champions
20.07.2006, 13:09
duyduğum bazı şeyleri yazmak istiyorum
1-wagner çok sıradan bi oyuncu alınırsa yeni bi dkokaj faciası bizi bekliyor allahtan alınmama ihtimali çok yüksek
2-brezilyadan 2 oyuncu (inşaallah crueirolu wagneri alırız ) avrupadan 1 oyuncu(dünya kupasında oynamış bi yıldız başkan bugün yarın avrupaya gidiyo) alınacakmış yabancı kontenjanı nası açılacak bilmiyorum
3-uefaya listeler 26 temmuz yani haftaya çarşamba bildirilecek

Jackdaniels
20.07.2006, 13:10
İspanya'nın ünlü kulübü Real Madrid, İtalya Birinci Ligi'nden (Serie A) Serie B'ye düşürülen Juventus'un iki yıldızını renklerine bağladığını açıkladı...

İspanya'nın ünlü kulübü Real Madrid, İtalya Birinci Ligi'nden (Serie A) Serie B'ye düşürülen Juventus'un kaptanı Fabio Cannavaro ve Brezilyalı orta alan oyuncusu Emerson ile anlaşmaya vardı.

İspanyol kulübün resmi internet sitesinde yer alan habere göre, Cannavaro ve Emerson ile her konuda anlaşmaya varıldığı ve 2 ünlü
futbolcunun önümüzdeki günlerde takımla sözleşme imzalayacağı kaydedildi.

Kulübün spor direktörü Predrag Mijatovic'in, Torino'da yürüttüğü görüşmelerden olumlu sonuçlar aldığının belirtildiği haberde, ''Cannavaro ve Emerson ile anlaştığımızı duyurmaktan mutluluk duyuyoruz. Anlaşmaya bu akşam spor direktörümüz Predrag Mijatovic tarafından en nihai şekli verildi. Yeni oyuncularımız birkaç gün içinde Santiago Bernabau'da kamuoyuna tanıtılacak'' denildi.

Geçen sezon İtalyan takımın teknik direktörlüğünü yapan ve bu yıl Real Madrid'in başına geçen Fabio Capello'nun da bu transferlerde etkili olduğu bildirildi. İtalya'da yaşanan şike skandalının ardından geçen hafta içinde Juventus, Serie B'ye düşürülmüş ve İtalyan takımın ünlü futbolcularına Avrupa'nın sayılı takımları talip olmuştu.

Dünya Kupası'nı kazanan İtalya Milli Takımı'nın da kaptanı olan Cannavaro, kupada oynadığı futbolla herkesin beğenisini kazanmıştı. Emerson ise Capello'nun AS Roma'yı çalıştırdığı dönemde de aynı takımda yer almış, Capello, Juventus'a gelince o da transfer olmuştu.

AdamLar harbi GalacticoS OLdu yaww seneye bizLe birLikte avrupada fırtına gibi esecekLer;)

tsmaniac
20.07.2006, 13:13
şu wanchope u alsalar daha iyiydi, yanınada boka

Salih61
20.07.2006, 13:15
Ya şu star gazetesinin haberlerini buraya almayın ya...

Travelair
20.07.2006, 13:16
Cannavaro 34 yaşında. Roberto Carlos aynı yaşta. Demek ki yaşlı diye bırakmıyorlar. Para da mesele olamaz. Belki yabancı kontenjanıdır ama sanki İspanyol pasaportu da var... Ben bu işin içinden çıkamadım. Anlayan beri gele

AtalaY_BuğrA
Emerson'da gitti. Hep bu adam alınsın istedim ama neyse...

Harun
Ve son dakika gelişmesi Arkadaşlar.Kulube yakın bir kaynaktan henüz aldığım bir haberi iletiyorum:
İki haber var bunlardan biri Şota tranferi fakat bu sadece duyum. Asıl önemli olan yarın yada pazartesi günü ismi açıklanmayan fakat ''kombine rekoru kırdıracak'' dedirten bir futbolcunun transferi gerçekleşecekmiş....

isim vermeyecektim haberin gerçekçi olması adına veriyorum.
Kaynak:Zeyyat Kafkas(ikli bir görüşmede benimde samimi olduğum bir arkadaşıma yapmış bu açıklamaları)

Emre B.
20.07.2006, 13:20
Ve son dakika gelişmesi Arkadaşlar.Kulube yakın bir kaynaktan henüz aldığım bir haberi iletiyorum:
İki haber var bunlardan biri Şota tranferi fakat bu sadece duyum. Asıl önemli olan yarın yada pazartesi günü ismi açıklanmayan fakat ''kombine rekoru kırdıracak'' dedirten bir futbolcunun transferi gerçekleşecekmiş....
Harun Abi senin haberine güvenirim.İnşallah doğru çıkar

Naim
20.07.2006, 13:23

Kaynak:Zeyyat Kafkas(ikli bir görüşmede benimde samimi olduğum bir arkadaşıma yapmış bu açıklamaları)
İşin garibi çok farklı bir kaynaktan aynı haberin tarafımada iletilmesi
neyse biraz kurcalayalımda nedir işin doğruluk payı
Yanlız işin içinde kafkas varsa Allah 1 dediğinden başkasına inanmam şüphe ederim :mad:

Sevgi
20.07.2006, 13:23

sende mi Harun :(

champions
20.07.2006, 13:28
yukardaki haber doğru başkan bugün yarın avrupaya gidiyo dünya kupasında oynamış bi yıldız alacak

Özge
20.07.2006, 13:30
MARCELINHO TRABZON'A ÇOK YAKLAŞTI!..
Perşembe, 20 Temmuz 2006
Trabzonspor sonunda muradına eriyor!.. Bordo-Mavili kulüp, teknik direktör Sebastiao Lazaroni'nin ısrarla istediği ve uzun süredir peşinde koştuğu Hertha Berlin'in Brezilyalı golcüsü Marcelinho'nun işini bitirmek üzere!..

Tatilini uzattığı ve Almanya'ya geç döndüğü için kulüpte istenilmeyen adam haline gelen 31 yaşındaki futbolcuyla yollarını ayıracaklarını açıklayan Hertha Berlin menajeri Dieter Hoeness, Bordo-Mavililer'in bu oyuncu için yaptığı teklife dikkat çekerek, "Bir kulüpten çok ciddi teklif var. Onun üzerine yoğunlaştık" dedi.

Alman medyası bu kulübün Trabzonspor olduğunu belirtirken, 2007'ye kadar Hertha Berlin'le sözleşmesi bulunan Marcelinho'nun bonservisinin 2 milyon euro civarında olduğu bildirildi.

Bu arada Dieter Hoeness, Marcelinho'nun transferinin kısa süre içinde sonuçlanabileceğini eğer herhangi bir anlaşma olmazsa Brezilyalı yıldızı cumartesi günü FK Moskova ile oynayacakları İntertoto Kupası maçı için Rusya'ya götürebileceklerini açıkladı.

17 Mayıs 1975 doğumlu olan ve 5 kez Brezilya Milli Takımı forması giyen Marcelinho, Bundesliga'da 154 maçta 65 gol attı.

metehan
20.07.2006, 13:39

Harun, başkası olsa belki umutlanırdım da Zeyyat Kafkas deyince bütün hayallerimi yıktım. Bugüne kadar KAfkas'ın söylediği hiçbir şey olmadı ki bu nasıl olsun? İnşallah bu sefer yanılırım

Salih61
20.07.2006, 13:40
Harun, başkası olsa belki umutlanırdım da Zeyyat Kafkas deyince bütün hayallerimi yıktım. Bugüne kadar KAfkas'ın söylediği hiçbir şey olmadı ki bu nasıl olsun? İnşallah bu sefer yanılırımİnan Zeyyat Kafkasın kafasını kessen yalan konuşmaz...Yani öyle umuyorum...

eren_61
20.07.2006, 13:41
inşallah olur

Harun
20.07.2006, 13:43
Valla Metahan aslında bu tür haberleri buraya yazmak risktir.Herkes , yalandır uydurma haberdir diye şartlanmış bu tür haberlere.Ama bunda suç ne sen de ne bende.Bizi bu hallere düşürenler utansın.

Miraç Atalay Çiftçi
20.07.2006, 13:44
uyutuyorlardır bunlar gene bizi ...
bitmez ki Allahın günleri pazarteside cuma olur o olur bu olur.....
gönlümüz elbette ki olmasını ister ama .... ahhh işte ahhh....
bi dedikleri iş zamanında olsa ....

AtalaY_BuğrA
20.07.2006, 13:47
Yahu Harunun lakabı aklıma geliyor inanacağım varsa da inanamıyorum :)

champions
20.07.2006, 13:48
kaç kere yazdım başkan çok büyük bi yıldız almak üzere hepimizi utandıracak inşaallah marcelinho ismi geçiyo ama dünya kupasında oynadığını biliyorum belki de hem marcelinho hem başka bi yıldız süper olur valla biraz fazla uçtum galiba inşaallah yazdıklarımız olurda yalancı çıkmayız

emre81
20.07.2006, 13:50
İnternacional'daki Alex süper bir futbolcuydu..Tam bir 10 numara!

G.S. alıyomuş Alex'i bizimkiler seyreder gelirler adamlar da alır gelirler.

Ah ah sinirdem ölecem ya

Salih61
20.07.2006, 13:50
Uydudan faruk Kancanın Brazilyanın hangi kentinde oldugu tesbit edersek kimi alacagımızı da anlarız...:)

Nadir Bekar
20.07.2006, 13:51
şota gelmiş bilmem kaç yaşına bu mu satış rekoru getirecek

kuzey_lee
20.07.2006, 13:52
Yahu Harunun lakabı aklıma geliyor inanacağım varsa da inanamıyorum :)

k.... harun

:D :D :D

emre81
20.07.2006, 13:55
Valla bence yöneticilerin söylediklerine çok güvenmeyin arkadaşlar bana birisi iki fuytbolcuyla sezon içinde anlaşıldığını söylemişti ama adamlar hala takımlarının kampındalar. İnşallah zararın neresinden dönersen kardır misali adam gibi bir oyun kurucu alırlar da bişeyler düzelir artık

Nadir Bekar
20.07.2006, 13:59

pazartesi- cuma - çarşamba- dünya kupası-almanya kampı-lig başlangıcı-ilk yarı bitimi- lig biter bitmez.....
hani bir söz vardır UMUDUNU KAYBEDENİN KAYBEDECEĞİ BAŞKA HİÇ BİRŞEY KALMAMIŞTIR.. böyle birşeydi galiba
ama benim hiç ama hiç umudum kalmadı şampiyonluk hayal..... adamlar transferi yapıyolar bizimkilerde gidiyolar gezip tozup ,, yiyip içip bi iki adamı izleyip bu çok pahalı yalanını uydurup tatillerini yapıp dönüyolar....
BU TAKIMIN BAŞINA KONUŞAN DEĞİL İŞ YAPACAK OLAN BİR YÖNETİM GELMEYECEK Mİ?
Bİ DAHA BU SİTEYE GİRMEYECEM DİYORUM AMA DAYANAMAYIP YİNE GİRİYORUM VE HER ZAMANKİ GİBİ KOCAMAN BİR H Ü S R A N !!!

Özkan Erdem
20.07.2006, 13:59
Valla Metahan aslında bu tür haberleri buraya yazmak risktir.Herkes , yalandır uydurma haberdir diye şartlanmış bu tür haberlere.Ama bunda suç ne sen de ne bende.Bizi bu hallere düşürenler utansın.
+1967

Bu arada şota ismi çok şaşırttı beni..

metehan
20.07.2006, 14:05

Tabiki öyle, senin bir suçun yok elbette.

Bir de FORZA61, Kafkas yalan söylemez demiş. Ben, yalan söylediğini ima etmedim aslında. Belki o da iyi niyetle birşeyler söylüyor ama söyledikleri çıkmıyor. Tıpkı öncekilerin söylediği gibi. Bunu anlatmak istedim. Burada kimseyi yalancılıkla suçlayacak değiliz tabi.

Salih61
20.07.2006, 14:08
İnan Zeyyat Kafkasın kafasını kessen yalan konuşmaz...Yani öyle umuyorum...
Metehan
Ben zaten espiri ile karışık bir cevap verdim...Yani bu sefer yalan konuşmaz umarım demeye çalıştım yoksa elin adamı nerden tanırım ben zeyyat kafkası...:) Sadece Kahraman ALTUNTAS hakkında biraz malumatım var o kadar...

agahozlu
20.07.2006, 14:13
arkadaşlar ben c.tesi Trabzona gidiyorum.Transferi elinde sonunda yaptıracağım :) .cuma yı da bekleriz pazartesiyi de alıştık nasıl olsa...

tsmaniac
20.07.2006, 14:16
yeter atık ya alsınlar şu marcelinhoyu, daha ne bekliyolar, bedava olmasınımı

Emorfo
20.07.2006, 14:18
yeter atık ya alsınlar şu marcelinhoyu, daha ne bekliyolar, bedava olmasınımı

Sağlam kaynaktan aldığım bilgiye göre, seni bekliyor bıdı bıdı yapmayı kesersen alacaklarmış sana inat almıyorlarmış.. :)

Salih61
20.07.2006, 14:24
Sağlam kaynaktan aldığım bilgiye göre, seni bekliyor bıdı bıdı yapmayı kesersen alacaklarmış sana inat almıyorlarmış.. :):) :) :) hiç gülecegim yoktu...Allah razı olsun...

tsmaniac
20.07.2006, 14:46
Sağlam kaynaktan aldığım bilgiye göre, seni bekliyor bıdı bıdı yapmayı kesersen alacaklarmış sana inat almıyorlarmış.. :)

sağa sola sataşmayı bırakırsan keseceğim bıdı bıdı yapmayı söz, eyy adminler en ufak bişeyde bir sürü öm ataysunuz bana, ama bunlara hiç ses çıkarmayusunuz, çifte standart istemeyruk ula

Mayls
20.07.2006, 14:47
Marcelinho hayal bence. En fazla bu wagner mossoro ikilisini alirlar. Ama dün hürriyet'te okudum hertha kaptan'i istiyormus ve marcelinho'yu takas vermeye hazirmis. yönetim bu teklifi bence dikkate almaz

tsmaniac
20.07.2006, 14:47
:) :) :) hiç gülecegim yoktu...Allah razı olsun...

kendi halinede biraz gül tavsiye ederim

vatandas61
20.07.2006, 14:53
bence Marcelinho bize gelirse, adam sadece biraz tatil yapmaya gelir. Yasi zaten 31, okadar para dökecegiz, bizde is yapacagini zannetmem.
Ama ricardinho cok yakisir bizim takima, o gelse wagner ile mossoraya da ihtiyacimiz kalmaz.

agahozlu
20.07.2006, 14:55
Marcelinho hayal bence. En fazla bu wagner mossoro ikilisini alirlar. Ama dün hürriyet'te okudum hertha kaptan'i istiyormus ve marcelinho'yu takas vermeye hazirmis. yönetim bu teklifi bence dikkate almaz

yönetimden önce biz dikkate almayız gazetede yazan hiç bir habere inanmayacağız şahsen ben gözümle görüp kulağımladuymadığıma inanmıyorum

Burçak
20.07.2006, 14:59
yazılanları okuyorum da aynı geçensenenin kopyası . hiç bi farkı yok. aklıma Zurawski için yazılanlar geldi. neçok istemiştik onu. Zurawski in işi bitti geliyor bile denmişti. ufal pürüzler kalmıştı. ama ne oldusa C D E planlarına geçmiştik. Junu tuttuk getirdik. Aynı filmi izlemek istemiyorum.
Bu zamanakadar bu transfer işi bitmeliydi. Bidefa kimi getirirlerse getirsinler benim anladığım net bişi var. Yönetim tarafından verilen tarihlere kesinlikle ama kesinlikle itimatım kalmadı.

Salih61
20.07.2006, 15:04
kendi halinede biraz gül tavsiye ederimAslında sana cevap vermemek en iyi cevaptır da bakma sen ondan da anlamazsın bi havalara girersin hiç ugraşamam senle o zaman...

Emorfo
20.07.2006, 15:05
sağa sola sataşmayı bırakırsan keseceğim bıdı bıdı yapmayı söz, eyy adminler en ufak bişeyde bir sürü öm ataysunuz bana, ama bunlara hiç ses çıkarmayusunuz, çifte standart istemeyruk ula

Şaka be kardeşim kızma hemen :) seveyrum seni.

ahmetturk
20.07.2006, 15:13
Bir yanlışlık yapılıp Ricardinho alınırsa vede etkili bir sol kanat oyuncusu alınırsa %90 şampiyonuz.
Bu transferler yapılırsa askere gidicem yanarım takımı seyredemiyeceğime yanarım.

Barış BAKIRTAŞ
20.07.2006, 15:14
Başkanımız Nuri Albayrak bugün takımımızın Almanya kampını gerçekleştirdiği Oberstaufen kasabasına gelecek.

Yönetim Kurulu Üyemiz Günhan Üçüncüoğlu'yla T.S.İ. 16.35'te Münih'e gelecek olan Albayrak'ın T.S.İ. 19.00'da bordo-mavili ekibimizin kamp yaptığı kasabaya gelmesi bekleniyor.
20.07.2006 15:12:00

sulo61gun
20.07.2006, 15:15
@tsmaniac bana çok sevimli geliyo valla forumun neşe kaynağı sanki.

Alpayer
20.07.2006, 15:17
@tsmaniac bana çok sevimli geliyo valla forumun neşe kaynağı sanki.
Şaka mı yapıyorsun.

sulo61gun
20.07.2006, 15:28
Şaka mı yapıyorsun.

yoo .bana şirinlerdeki herşeyden nefret eden kızgın şirini hatırlatıyor.

ozcan_asanoglu
20.07.2006, 15:34
Başkanımız Nuri Albayrak bugün takımımızın Almanya kampını gerçekleştirdiği Oberstaufen kasabasına gelecek.

Yönetim Kurulu Üyemiz Günhan Üçüncüoğlu'yla T.S.İ. 16.35'te Münih'e gelecek olan Albayrak'ın T.S.İ. 19.00'da bordo-mavili ekibimizin kamp yaptığı kasabaya gelmesi bekleniyor.
20.07.2006 15:12:00

kendisi değil, transferleri gelsin...

Miraç Atalay Çiftçi
20.07.2006, 15:44
farkındaysanız trabzonda kimse kalmadı???
yavaş yavaş kaçıyorlar mı acaba???

Barış BAKIRTAŞ
20.07.2006, 15:48
kendisi değil, transferleri gelsin...
Vardır belki bir şeyler çantasında :D

Burçak
20.07.2006, 15:52
http://www.youtube.com/watch?v=Hyw5tAE07DU fener aşkı

Lucreto
20.07.2006, 15:55
Bütün bu olanların sorumlusu Jun arkadaşlar. Gitmeseydi ne güzel bahanesi vardı yönetimin. Biz adamlarla anlaştık ama kontenjan açılmadığı için getiremedik diyeceklerdi. Ama planlarda olmayan bir şey oldu. Jun senelik 600000 USD garanti paradan vazgeçip -belki de vazgeçmemiştir. biz bilmiyoruz. TS üstünü tamamlıyor olabilir.- ülkesine dönünce hiç hesapta olmayan şekilde kontenjan açıldı ve bunların aslında hiç kimseyle anlaşmamış oldukları ortaya çıktı. Şimdi bir de Djokai da giderse vay bunların haline.
Kısacası uşaklar takke düştü kel göründü.

Mayls
20.07.2006, 16:20
aynen
ama uefa'ya oyuncu listesi gönderilene kadar umudum var

Miraç Atalay Çiftçi
20.07.2006, 16:21
"Trabzonspor şampiyonluk adayı olamaz"

Trabzonspor'a şampiyonluklar kazandıran teknik direktör Ahmet Suat Özyazıcı, bordo-mavili takımın bu kadro ve anlayışla şampiyon adayı olamayacağını söyledi..

Özyazıcı, Trabzonspor'un güç şartlar altında mücadele ettiğini ifade ederek, "Kadro yetersizliği, kadro idaresizliği de buna eklenince büyük takımların bizden farklı olduğu görülüyor. Bu farklılığı şampiyonluk yarışı için diyorum. Yoksa Trabzonspor 4 büyük takımdan biridir. İlk 4 içinde yerini alır ama 1. olma şansı çok azdır" dedi.

Özkan Sümer'in yeniden Trabzonspor'da görev almasının arz ve talep işi olarak yorumlayan Ahmet Suat Özyazıcı, "Yönetim kurulu ihtiyaç duymuştur. Özkan Sümer de kabul etmiştir. Özkan Sümer gibi yıllarını futbola vermiş, futbolla yatıp kalkan insanın Trabzonspor'a faydalı olacağına inanıyorum. Trabzonspor için Özkan Sümer avantajdır. Özkan Sümer, girişimi iyi bir girişim bana göre. Madem ki, kendileri futboldan anlamıyorlar o zaman futboldan anlayan insana ihtiyaç vardı. Özkan Sümer de bunu çok iyi yapar" şeklinde konuştu.

"Ahmet Suat Özyazıcı olarak doğruları söylediğim zaman çoğu insan bundan hoşlanmıyor" diyen Özyazıcı, "Biz doğruları söylemek zorundayız. Vatandaşa yol göstermemiz lazım, bu kadro Türkiye liglerinde benim futbol anlayışıma göre şampiyon adayı olamaz. Bizim istediğimiz yıllarca şampiyonluk. Benim taraftarım şampiyonluk istiyor. Bu kadro ile bu anlayışla şampiyon olması da mümkün değil" diye konuştu.

Yapılacak olan transferlerin takımla kamp dönemi geçirmemesinin bütün takımlar için bir handikap olduğu gibi Trabzonspor için de bir handikap olduğunu ifade eden Özyazıcı, şunları söyledi:
"Bir futbol takımı sezonu açtığı zaman eğer tüm kadrosu ile açamıyor ise mutlaka bir rahatsızlık var demektir. Bir sezon açılırken o dönemde transfer araştırılmasına bakılmaz. Daha önceki sezondan transfer araştırması yapılır. Bu da 1 yıl veya 2 yıl önceden yapılır. İhtiyaç duyduğunuz yerlere transfer mevsimi geldiği zaman onları sadece almaya gidersiniz, izlemeye gitmezsiniz. Alacağınız oyuncunun performansına sürekli takip edersiniz. Maçlarını izlersiniz. Menajerler aracılığı ve tavsiyeleriyle almak da değil, kendi kulübünüzün teknik adamları ile alacağınız oyuncunun uzun süre hem iç sahada hem de dış sahada futbolu seyrettireceksiniz. Kendi takımını bilecek seyreden arkadaş da o alınan oyuncunun Trabzonspor'a uyum sağlayıp sağlayamayacağının o izleyen kişinin vermesi lazım. Futbol öyle çok kolay bir olay değil, hemen 'bir defa seyrettim alalım, hemen gelsin, bizde direk oynasın' diye bir olay yok. Sabırla dikkatle oyuncu almamız lazım. Yedek olacak değil direk oynayacak futbolcu almanız lazım."

Trabzonspor Yönetimi'nin yabancı oyuncu transferinde geç kaldığını da belirten Ahmet Suat Özyazıcı, "Sezon açıldı, neredeyse ligler başlayacak halen yeni gelecek olan futbolcular yok. Bir de onlar için (lig başlayacak uyum sağlayamadı, antrenman eksiği var kadroya giremedi) diyeceğiz. O zaman bu oyunculara niye para veriyoruz ?" dedi

ajansspor.com

54hamdi0061
20.07.2006, 16:21
çok doğru artık bahaneleride kalmadı

Aslıhan
20.07.2006, 16:23
aynen
ama uefa'ya oyuncu listesi gönderilene kadar umudum var

umut fakirin ekmeği o umut herkeste var ama ;

sanırım inanç yok :(