PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (BU BAŞLIKTA YORUM YOK!) Sadece haberler

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 [37] 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117

Mert67
12.07.2006, 16:41
Halilhodzic Al Ittihad'da!
Trabzonspor'a büyük umutlarla getirilen ama hayal kirikligi yaratarak Türkiye'den ayrilan Vahid Halilhodzic'in Suudi Arabistan'in Al Ittihad ile anlastigi ögrenildi.

Al Ittihad geçtigimiz sezon Asya sampiyonu olmustu.

Haber: Ahmet Sivasli / Superspor.com

salihismet
12.07.2006, 16:50
Allah Allah, bu ne ya? Tolga a$agi tolga yukari, yok karaktersizmi$, yok ahlaksizmi$, adamin her $eyini didik didik etmeyelim. Bu adamin i$i futbol, istediGi yere gitme hakkina sahiptir. Bizim ba$kanimizda bazi verdigi sözleri yerine getirmedi, onada bazi sifatlari yaki$tirirsak ayip olmaz mi?
Bizden ayrilip gideni, hatta oynarken hata yapani (Erdinc) olmadik $eylerle suclayip yargisiz infaz ediyoruz, bu hastaligimizdan kurtulmamiz lazim.
Her $eyi bu kadar inceleyen taraftar, Fatih ve Gökdenizi nasil kabulleniyor, hayret valla?

Edited by: ismet61

Travelair
12.07.2006, 16:53
Ufak bir soru:

Bu kadar gizlilik içinde yürütürken onca transfer görüsmelerini, neden 2 aydir bu adamlarin adlarini ezbettiriyorlar kamuoyuna? Burdaki amaç ne?

hay1699
12.07.2006, 16:59
Ufak bir soru:

Bu kadar gizlilik içinde yürütürken onca transfer görüsmelerini, neden 2 aydir bu adamlarin adlarini ezbettiriyorlar kamuoyuna? Burdaki amaç ne?

"aslinda 2 süper yildiz getirecekler bunu sezdirmemek için" boyle olduguna inanmak isterdim ben de...

Mert67
12.07.2006, 17:02
Sampiyonlugun en büyük adaylarindan biri olduklarini ileri süren Trabzon Baskani Nuri Albayrak, verdigi 'yildiz oyuncu' sözünü unutmadigini belirterek, "Ancak alinacak oyuncunun dengeleri bozmamasi gerekiyor" dedi.
Nuri ALBAYRAK

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

champions
12.07.2006, 17:05
yönetim bizi yine kandiriyo galiba ortaya bi tarih attilar neymis 17 temmuzda maç oynayacakmis sanki maç olmasa alabilcen sen önce yabancilarini bi gönder bakalim ondan sonra tarihe bakarsin dünya yildizi sözü veriyosun ne demekse dünya yildizi brezilyadan kimsenin tanimadigi bi futbolcu degildir herhalde benim bildigim yildiz kimsenin karsi çikamayacagi herkesin kabul edecegi avrupada taninan futbolculardir

Travelair
12.07.2006, 17:06
Ufak bir soru:

"aslinda 2 süper yildiz getirecekler bunu sezdirmemek için" boyle olduguna inanmak isterdim ben de...

Aksine, ben daha degisik düsünüyorum

Emre GÜRDAL
12.07.2006, 17:19
ya arkadaslar hala anlayamadiniz mi bu yildiz denilen topcularin ne iis var trabzonda benden isterim gelsin ama gelmeski adamlar ne isi var trabzonda baskana gelince ya kardesim yildiz dedin almadin bari git getir su birezilyalilari da diyelim ki bizde transfer yapti onuda yapmiyosun yapmicakssniz birakin takimida taraftar baskanlik yapsin ornek kocaelispor

agahozlu
12.07.2006, 17:21
tomas jun FM 2006 da harikalar yaratio beyler onun sayesinde trabzon sampiyon oldu sevinin
41 gol 17 asist süper oynuo
f.tekke 25 ol 13 asist
gökdeniz 9 gol 14 asist
yattara 7 gol 21 asist

symek 11 gol 10 asist

m.yilmaz 15 gol 1 asist
jefferson 21 gol yedi
eller süper oynuo cotu takim feneri dagiom keske gerçektede böle olsa tarzbon jun felaket hher maç golü var fenere 2 gol atkti 3-0 yendim avni akerdesmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

kardes o senin maharetindendir..

tolganin bonservisinden %40 alacakmsisiz, yani biz alsak %40 ucuza alacaktik, nasil boyle oldu hala anlayabilmis degilim..

yok yok dogru denilenler.tomas jun-fatih tekke-mehmet yilmaz forvette harika oynuyorlar.Fatih e barca dan mehmet e ezikbahçeden teklif geldi.eller defansta iyi sayilir.szymek frikik 20 de 20 smileys/smiley17.gif

Erkin
12.07.2006, 17:40
tomas jun FM 2006 da harikalar yaratio beyler onun sayesinde trabzon sampiyon oldu sevinin
41 gol 17 asist süper oynuo
f.tekke 25 ol 13 asist
gökdeniz 9 gol 14 asist
yattara 7 gol 21 asist

symek 11 gol 10 asist

m.yilmaz 15 gol 1 asist
jefferson 21 gol yedi
eller süper oynuo cotu takim feneri dagiom keske gerçektede böle olsa tarzbon jun felaket hher maç golü var fenere 2 gol atkti 3-0 yendim avni akerdesmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

kardes o senin maharetindendir..

tolganin bonservisinden %40 alacakmsisiz, yani biz alsak %40 ucuza alacaktik, nasil boyle oldu hala anlayabilmis degilim..

yok yok dogru denilenler.tomas jun-fatih tekke-mehmet yilmaz forvette harika oynuyorlar.Fatih e barca dan mehmet e ezikbahçeden teklif geldi.eller defansta iyi sayilir.szymek frikik 20 de 20 smileys/smiley17.gif

Ben Eller'i ortasahada önliebroda oynatiyordum mükemmel orada tavsiye ederim smileys/smiley1.gifHüseyin yedekte beklesin isi ne smileys/smiley4.gif Jun da oldukça iyi özellikle S.Liginde iyi maçlar aldi valla..

iZzY61
12.07.2006, 17:44
tolga hollanda kampina katilmis vaybeeee biz alamiyoruz onlar aliyooo bu yonetimmm den bise olmazzzz abiii hepsi palavraaa yildiz topcular nerdeee hepsi boss vaaatt. olan trabzona oluyooo 25 sene oldu beee bi sampiyonluk gormedimmmmsmileys/smiley19.gif

hayat61
12.07.2006, 17:53
Trabzonspor'da sok iddia

Tarnsferde beklenen imzalari attiramayan Trabzonspor'da sok iddia Asmanya kampina bomba gibi düstü!..Teknik drektör Lazaroni'nin takimin Polonyali yildizi Szymkowiak hakkinda yönetime "gönderelebilir" raporuverdigi öne sürüldü..

Lig TV Trabzonspor muhabiri Can Karyagdi'nin haberine göre, Brezilyali teknik adam geçtigimiz sezonun maç kasetlerini izledikten sonra, "Szymkowiak'i da gönderebiliriz.. Yeterince etkili bir futbolcu degil.." seklinde yönetime rapor verdi..

kaynak:ajansspor

Konu hakkinda resmi açiklama yapilmazken, idmanlarda Szymkowiak'in moralsiz olusu iddialari güçlendirdi..

emre81
12.07.2006, 17:54
Adi geçenler oyuncular Tolga, Bilal, Musa,Fahri,Burak,Baki,Ricardinho v.s.

Tolga 267 Milyon YTL borcu olan G.S.ye

Bilal küme düsmekten son anda kurtulan Ankara'ya

Musa zaten gelmedi.

Burak,Baki,Fahri BJK ye

Kupanin bitmesini bekledigimiz Ricardinho piyasada yok

Marcelinho da yaprak kimildamiyor.

Okacha nerde bilen yok.

Yönetim süpersin.

Bülent Bayraktar
12.07.2006, 17:55
bu adam tam bir o......u trabzonspordan baska bir takimda oynamam dedi simdi rakibimiz gayseye geliyoooo http://www.trabzonspors.com/forum/smileys/smiley7.gif

iZzY61
12.07.2006, 17:56
bu lazaroni midir nedir bu adami nerden aldilar brezilyanin hangi koyunden aldilarr szymek i gonderirlerse fatihi de gondersinlerrr gokdenizi de yattara yi da elindeki jun djokaj larla sampiyon olur

hayat61
12.07.2006, 17:57
<DIV id=Baslik>Satrançta Türk basarisi !..</DIV>
<DIV style="OVERFLOW: ; HEIGHT: 5px"></DIV>
<DIV id=&#111;nyazi>Izmirli Emre Can yine sah-mat dedi !.. Satranç basarilarina yenilerini ekleyen Milli Egitim Vakfi Özel Avni Akyol Lisesi 9. sinif ögrencisi Emre Can, 1-9 Temmuz tarihlerinde gerçeklesen 19 ülkeden 102 oyuncunun katildigi sampiyonada rakiplerini geçerek birinci oldu..</DIV>
<DIV>

Izmirli Emre Can, Sirbistan'in Novi Sad kentinde yapilan 'Dünya Çocuk Satranç Olimpiyati'ndan kupayla döndü.

Dünya Satranç Sampiyonu ve UNICEF'in iyi niyet elçisi Anatoly Karpov'un himayesinde 13.'sü düzenlenen sampiyonaya, Rusya, Sirbistan, Bosna Hersek, Bulgaristan, Arnavutluk, Yunanistan, Makedonya, Küba, Romanya, Slovakya, Slovenya, Moldovya, Cezayir, Afganistan, Kenya, Uganda, Tunus'tan 16 yas grubunda 102 satranççi katildi.

2 bin 500 ELO performans puanina ulasan milli sporcu Emre Can'in basarisi Türkiye'yi, hem bireysel hem de takim olarak birincilige tasidi. 1993 yilindan bu yana yapilan Olimpiyatlarda, ilk kez birincilik kürsüsüne çikan Türk takiminda görev alan Izmirli üç satranççi basarinin mimari oldu. MEV Özel Avni Akyol Lisesi Müdürü Ceyda Önal, "Ögrencimiz Emre Can, sadece bizim degil, ülkemizin gururu oldu" dedi.

kaynak:ajansspor</DIV>

iZzY61
12.07.2006, 17:58
<div id="Baslik">Satrançta Türk basarisi !..</div>
<div style="height: 5px;"></span></div>
<div id="&#111;nyazi">Izmirli Emre Can yine sah-mat dedi !.. Satranç basarilarina yenilerini ekleyen Milli Egitim Vakfi Özel Avni Akyol Lisesi 9. sinif ögrencisi Emre Can, 1-9 Temmuz tarihlerinde gerçeklesen 19 ülkeden 102 oyuncunun katildigi sampiyonada rakiplerini geçerek birinci oldu..</div>
<div>

Izmirli Emre Can, Sirbistan'in Novi Sad kentinde yapilan 'Dünya Çocuk Satranç Olimpiyati'ndan kupayla döndü.

Dünya Satranç Sampiyonu ve UNICEF'in iyi niyet elçisi Anatoly Karpov'un himayesinde 13.'sü düzenlenen sampiyonaya, Rusya, Sirbistan, Bosna Hersek, Bulgaristan, Arnavutluk, Yunanistan, Makedonya, Küba, Romanya, Slovakya, Slovenya, Moldovya, Cezayir, Afganistan, Kenya, Uganda, Tunus'tan 16 yas grubunda 102 satranççi katildi.

2 bin 500 ELO performans puanina ulasan milli sporcu Emre Can'in basarisi Türkiye'yi, hem bireysel hem de takim olarak birincilige tasidi. 1993 yilindan bu yana yapilan Olimpiyatlarda, ilk kez birincilik kürsüsüne çikan Türk takiminda görev alan Izmirli üç satranççi basarinin mimari oldu. MEV Özel Avni Akyol Lisesi Müdürü Ceyda Önal, "Ögrencimiz Emre Can, sadece bizim degil, ülkemizin gururu oldu" dedi.

kaynak:ajansspor</div> arkadaslar bu konuyla ne alakamiz varki ts hakkindaa yazin yaaa neymis satrancmiss o neyaaaaaaa

ozcan_asanoglu
12.07.2006, 17:59
geçen seneki simek'i seyreden çoban da olsa gönderilmesi gerektigini söyler zaten.

ama bu haber yalandir çünkü geçen sene özel durumlari vardi, sakatlik, dünya kupasi, takimin genel çöküsü vs...bunlar da anlatilmistir ona..

Erdem Keser
12.07.2006, 18:00
merak etmeyin usaklar tolgaya avniakere cikarken cok guzel ve hayati boyunca unutamayacagi bir karsilama yapacagizz

emre81
12.07.2006, 18:04
ya arkadaslar kusura bakmayinda ankarasapora bile topçu kaptiran yönetimin tolgayi alamamasi çok normal sizce suç ondami onu alamayanda mi

hayat61
12.07.2006, 18:12
Baslik son dakika haberleri.Önemli olan son dakika haberleri konuluyor.Bir önceki son dakika haberlerinde spor disinda önemli haberler yer aliyordu.Santrançin ne oldugunu bilmemek senin sorunun.

Benim içinülkemin adini gururla tasiyan her sporcunun yaptigi is basaridir ve bahsedilmelidir.Son dakika basligialtinda da paylasmaya devam edecegim.

Badmintonda 2 madalya kazandik.

Stara Zagora kentinde düzenlenen turnuvada, Göksel Kundakçi, Burak Köse, Samet Ömerci, Birsen Çakir, Nazli Karaman ve Handan Baysal'dan olusan milli takim mücadele etti.

Antrenörlügünü Siddik Isaoglu ve Naci Usta'nin yaptigi takimda, çift erkeklerde Göksel Kundakçi-Burak Köse çifti sampiyon olurken, tek erkeklerde Göksel Kundakçi, Bulgar hakemlerin tarafli tutumlarindan dolayi finale çikamadi ve üçüncü oldu.

Kaynak:ajansspor

iZzY61
12.07.2006, 18:17
bu yil ts den hic umudum kalmadii daha kendi icindeki sorunlari halledemiyoo ne kaldiki transfer yapacakk yooook yoook her yil ki gibi ayni senaryoooo sezon baslicaa zaman hep bi umuttt olurdu icimde belki bu yil sampiyon oluruz umudu ama o kalmadiii alistimmm artiik biz kimmm sampiyon kim ,

serseerii
12.07.2006, 18:19
Adi geçenler oyuncular Tolga, Bilal, Musa,Fahri,Burak,Baki,Ricardinho v.s.

fahri burak tolga:hiç gündemimize girmedi bile

bilal :alinacakti ne yapalim iyi futbolcu digil deniyodu

ricardinho :tanimiyoruz bile dendi

musa:geçen sezon bize gelmedi simdide biz istemiyoz dendi

baki:bjk liler bile beyenmiyo biz ne yapalim

yani elimizden kaçinca yönetime laf atiyonuz da alinca niye övmüyonuz mesela umut gibi birini aldik ki umut bu listedeki bence en iyi adam ricardinhodan sonra

Travelair
12.07.2006, 18:19
Emre Can'i yakindan takip ediyorum. Büyük usta olma yolunda hizla ilerliyor Bravo Emre Can smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

kaplande
12.07.2006, 18:23
hani bu tolga turkiye de bizden baska takimda oynanamazdi diyolardi bizim yönetimdekiler smileys/smiley7.gif sanirim ciddi ciddi bu yönetimde bi cacik olmucak.acaba baskan bey verdigi yildiz sözü için nasi bahaneler bulcak smileys/smiley19.gif

fanatikdevri
12.07.2006, 18:28
sok sok sok lazaroni syzmek i gonderilebilir listesine koymus syzmek in kasetlerini izlemis ve takima pek yararli bi oyuncu olmadigini söylemis (neresiyle izlemis bu adam yada hangi kaseti izletmisler kafayi yemis bu lazaroni)

futbolcular rafting yapiyorlarmis syzmek in morali bozuk oldugu icin katilmamis (lig tv de izledim)

kaanarda
12.07.2006, 18:41
ya bizde ufukhan haricinde bir de ufukmu vardi ben 2sinide ayni topçu saniyordum...hele diyom bu çocuk forvete yakin oynuyordu neden hodziç defansa aldi diyordumdu

kaplande
12.07.2006, 18:44
nerden cikti simdi bu ya ulan zaten tranfer mransfer yapcagimiz yaok bide symek imi göndercek bu adam ya

Cabri61
12.07.2006, 18:46
ya belliydi zaten sol kanatta oynatmasinin bi mantigini göremedim ben.demekki ortanin ortasinda düsünmüyor...
jeff
stepanov
yattara
sol kanat lazim insallah
on numara istiyor insallah
5+1 ...

fincher
12.07.2006, 18:52
tolga'yi gs formasiyla gördüm sinirim bozuldu.kimse tolga'yi suçlamasin.beceriksizlik yönetime ait.adam ts den baska biyerde oynamam dediyse,ts almak istemiyorsa futbolu mu biraksin.çagdasla,erdinçle oynariz artik gene intertoto mücadelesinde...

kutoz
12.07.2006, 19:10
sok sok sok lazaroni syzmek i gonderilebilir listesine koymus syzmek in kasetlerini izlemis ve takima pek yararli bi oyuncu olmadigini söylemis (neresiyle izlemis bu adam yada hangi kaseti izletmisler kafayi yemis bu lazaroni)

futbolcular rafting yapiyorlarmis syzmek in morali bozuk oldugu icin katilmamis (lig tv de izledim)

Malesef aksamki maçi izlerken, bir türlü anlam verememistim Simek'in neden orta sahanin solunda oynatildigina. Acaba, hoca Simek'i gözden mi çikardi diye sormustum kendi kendime...

Simek'in yerini bu yil kiminle doldurmayi düsünüyor hoca. Zidane'la mi?

iZzY61
12.07.2006, 19:13
lazaroniye ben 10 hafta veriyom, sonra postalanir geri birizilyaya

kutoz
12.07.2006, 19:15
Ufak bir soru:

Kontra soru;

Teknik Direktör konusu haricinde, hangi futbolcumuzun transferini, gizliden gizliye yürütüp,sag gösterip sol vurduk? smileys/smiley2.gifEdited by: kutoz

KuĞu
12.07.2006, 19:39
stephanov

kutoz
12.07.2006, 19:43
stephanov

Bu transfer döneminden bahsediyoruz.

selcuk
12.07.2006, 20:44
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=463>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =bslk style="PADDING-LEFT: 6px; BORDER-BOTTOM: #a8a5a5 1px solid; HEIGHT: 20px" width="100%" bgColor=#ebebeb height=0>
<DIV align=left>http://www.skorvizy&#111;n.com/images/ik&#111;n_30.gif Almanya'nin yeni patronu Low </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD =yazi style="PADDING-TOP: 4px" vAlign=top width="100%" height="100%">
<DIV align=left>12.07.2006 - Almanya Futbol Federasyonu'ndan yapilan açiklamada, 2 senedir Jurgen Klinsmann'in yardimciligini yapan eski Fenerbahçe'li teknik direktör Joachim Low'ün, Milli takimin yeni patronu oldugu bildirildi.</DIV></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD style="BORDER-LEFT: #a8a5a5 1px solid" vAlign=top align=left width=0 height=0>http://www.skorvizy&#111;n.com/ni/09cdce6f-3c30-40e7-888a-0dc6ba8ccbc5.jpg</TD></TR></T></TABLE>
<DIV style="PADDING-TOP: 6px"></DIV>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=463>
<T>
<TR>
<TD =yazi style="PADDING-BOTTOM: 4px; PADDING-TOP: 4px" bgColor=#f6f6f6 colSpan=2 height="100%">
<TABLE height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width="100%">Federasyondan yapilan açiklamada, 46 yasindaki Low'le 2 yillik sözlesme imzalandigi ve Alman teknik adamin Milli takimi Euro 2008 elemelerine hazirlayacagi bildirildi. </TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD =yazi style="PADDING-BOTTOM: 4px; PADDING-TOP: 4px" bgColor=#f6f6f6 colSpan=2 height="100%">
<TABLE height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width="100%">Ailesine daha fazla zaman ayirmak için görevi biraktigini ve 6 ay boyunca dinlenmeye çekilecegini söyleyen Klinsmann ise yaptigi açiklamada, "Low hiçbir zaman yardimci teknik adam gibi olmadi. O benim partnerimdi. Kararlari beraber aliyorduk. Federasyonun en iyi tercihi yaptigini ve Low'un de bu sorumlulugun altindan rahatlikla kalkabilecegini düsünüyorum" dedi. </TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

selcuk
12.07.2006, 20:47
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>FIFA Yunanistan'in cezasini kaldirdi</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/3885aaaa.jpg</TD>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>12 Temmuz 2006 20:10

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Yunanistan'da yasal degisikliklerin yapilmasi sonrasi FIFA, Yunanistan Futbol Federasyonu'na verdigi uluslararasi müsabakalardan men cezasini kaldirdi. </TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Yunanistan Futbol Federasyonu seçimlerine hükümetin müdahele ettigi ve FIFA ile UEFA'nin belirledigi özerklik kurallarina uymadigi gerekçesiyle 3 Temmuz'da verilen ceza, FIFA Acil Isler Komitesi tarafindan bugün kaldirildi.

Dün Yunan Parlamentosu tarafindan Yunanistan Futbol Federasyonu'nun özerkligine yönelik bir karar alinmasinin ardindan FIFA, bugün tüm Yunan takimlarin uluslararasi müsabakalarda yer alabilecegini kaydetti.

Yunan hükümeti sözcüsü Evangelos Antonaros, yasanin parlementodan geçmesinin ardindan Yunanistan Futbol Federasyonu'nun, FIFA'nin belirledigi kriterlere tam olarak uygun durumu getirildigini açiklamisti.

Yunan Parlamentosu'nun aldigi kararin ardindan toplanan FIFA Acil Isler Komitesi, yaptigi yazili açiklamada, su anda Yunanistan federasyonunun UEFA ve FIFA kriterlerine uygun duruma geldigini, bundan dolayi da Yunan takimlarina maç oynama izninin verildigi belirtildi.

Öte yandan UEFA Intertoto Kupasi 3. turunda Yunanistan'in Larissa takimiyla eslesen Kayserispor da bu takimla bir üst tura çikmak için mücadele edecek. </TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk colSpan=2>
Bu haber toplam 185 defa okunmustur.
</TD></TR></T></TABLE>yine ucuz kurtuldular smileys/smiley7.gif

Mert67
12.07.2006, 20:53
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Borç 267 milyon YTL </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Galatasaray Kulübü Olagan Divan Kurulu Toplantisi, Galatasaray Üniversitesi´nde yapildi. Galatasaray´in 30 Haziran 2006 tarihi itibariyle toplam borcunun 267 milyon 282 bin 810 YTL oldugu açiklandi. </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>12.07.2006</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>bi batip gidmedi su ser..ler

erdal6167
12.07.2006, 20:53
tövbe tövbe, ya bu yönetim cildirtacak beni, hala adam yollamanin pesindeler mi, vay anasini jun 1 senede gönderemediler smeki 2 günde yollar bunlar.

aha buraya yaziyorum olurda djoke ve jun yolanmadan veya yerine ondan daha iyisi alinmadan( tabi 3 yollanir 2 gelse dahi)smek yollansin formami alip yakacagim, bundan sonra bir daha da hiç bir platformda trabzonu desteklemem, nedir bu yahu, cildiracaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaam

herser bordo taraftari için. . . Edited by: erdal6167

selcuk
12.07.2006, 20:54
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=636>
<T>
<TR>
<TD>Yaz dönemi transfer döneminde takimlar bos durmadi. Ingiltere?nin Chelsea ekibi yine flas isimleri alirken, maviler?i Fransa?nin Monaco ve Ispanya?nin Athletic Bilbao takimlari takip etti. Iste simdiye kadar kesinlesen Avrupa?daki transferlerin tam listesi.. </TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD =D2>

Dimitar Berbatov <?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Mevki: Forvet
Eski Kulübü: Bayer Leverkusen
Yeni Kulübü: Tottenham Hotspur
Ülkesi: Bulgaristan

Mido
Eski Kulübü: Tottenham Hotspur (kiralik)
Yeni Kulübü: AS Roma
Ülkesi: Misir

John Hartson
Eski Kulübü: Celtic FC
Yeni Kulübü: West Bromwich Albion
Ülkesi: Galler

Djibril Cisse
Eski Kulübü: Liverpool FC
Yeni Kulübü:Olm Marseille (kiralik)
Ülkesi: Fransa

Jerko Leko
Mevki: Ortasaha
Eski Kulübü: FC Dynamo Kiev
Yeni Kulübü: AS Monaco
Ülkesi: Hirvatistan

Jimmy Floyd Hasselbaink
Eski Kulübü: Middlesbrough FC
Yeni Kulübü: Charlton Athletic
Ülkesi: Hollanda

Didier Zokora
Mevki: ortasaha
Eski Kulübü: St. Etienne
Yeni Kulübü: Tottenham Hotspur
Ülkesi: Fildisi Sahilleri

Kim Kallstrom
Eski Külübü: Rennes
Yeni Kulübü: Olympique Lyon
ülkesi: Isveç

Joleon Lescott
Mevki: Defans
Eski Kulübü: Wolverhampton Wolves
Yeni Kulübü: Everton FC
Ülkesi: Ingiliz

Salomon Kalou
Eski Kulübü: Feyenoord Rotterdam
Yeni Kulübü: Chelsea FC
Ülkesi: Fildisi Sahilleri

Costinha
Eski Kulübü: Dinamo Mosckova
yeni Kulübü: Atletico Madrid
Ülkesi: Portekiz

Sergio Aguero
Eski Kulübü: Independiente
Yeni Kulübü: Atletico Madrid
Ülkesi: Arjantin

Mariano Pernia
Eski Kulübü: Getafe CF
Yeni Kulübü: Atletico de Madrid
Ülkesi: Spain

Stein Huysegems
Eski Kulübü: AZ Alkmaar
Yeni Kulübü: Feyenoord Rotterdam
Ülkesi: Belçika

Jiri Jarosik
Eski Kulübü: Chelsea FC
Yeni Kulübü: Celtic FC
Ülkesi:Çek Cumhuriyeti

Chris Kirkland
Mevki: Kaleci
Yeni Kulübü: Wigan Athletic (kiralik )
Ülkesi: Ingiltere

Ousmane Dabo
Eski Kulübü: SS Lazio
Yeni Kulübü: Manchester City

Gabriel Paletta
Eski Kulübü: Banfield
Yeni Kulübü: Liverpool FC

Daniel Niculae
Eski Kulübü: Rapid Bucharest
Yeni Kulübü: AJ Auxerre
Ülkesi: Romanya

Gregg Berhalter
Eski Kulübü: Energie Cottbus
Yeni Kulübü: 1860 Munich
Ülkesi: United States

Cosmin Contra
Eski Kulübü: Atletico de Madrid
Yeni Kulübü: Getafe CF

Gregory Vignal
Eski Kulübü: Portsmouth FC
Yeni Kulübü: RC Lens

Frederic Thomas
Eski Kulübü: Le Mans
Yeni Kulübü: AJ Auxerre

Peter Loevenkrands
Eski Kulübü: Glasgow Rangers
Yeni Kulübü: FC Schalke 04
Ülkesi: Danimarka

Matias Delgado
Eski Külübü: FC Basel
Yeni Kulübü: Besiktas

Tomas Galasek
Eski Kulübü: Ajax Amsterdam
Yeni Kulübü: FC Nurnberg
Ülkesi: Çek Cumhuriyeti

Nihat Kahveci
Eski Kulübü: Real Sociedad
Yeni Kulübü: CF Villarreal
Ülkesi: Türkiye

Jeremy Toulalan
Eski Kulübü: FC Nantes
Yeni Kulübü: Olympique Lyon

Stephen Kelly
Eski Kulübü: Tottenham Hotspur
Yeni Kulübü: Birmingham City
Ülkesi: Irlanda Cumhuriyeti

Glen Johnson
Yeni Kulübü: Portsmouth FC
Ülkesi: English

Gabriel Zakuani
Eski Kulübü: Leyton Orient
Yeni Kulübü: Fulham FC

Andriy Shevchenko
Eski Kulübü: AC Milan
Yeni Kulübü: Chelsea
Ülkesi: Ukrayna

Michael Ballack
Eski Külübü: Bayern Münih
Yeni Kulübü: Chelsea
Ülkesi: Almanya

Fernando Morientes
Yeni Kulübü: CF Valencia
Ülkesi: Ispanya

Tomas Rosicky
Eski Kulübü: Borussia Dortmund
Yeni Kulübü: Arsenal FC
Ülkesi: Çk Cumhuriyeti

Robert Pires
Eski Kulübü: Arsenal FC
Yeni Kulübü: Villarreal CF

Juan Sebastian Veron
Eski kulübü : Inter Milan
Yeni Kulübü : Estudiantes de la Plata

Jonathan Spector
Eski Külübü: Manchester United
Yeni Kulübü: West Ham United
Ülkesi: ABD

Eidur Gudjohnsen
Yeni Kulübü: FC Barcelona
Ülkesi: Izlanda

Jose Paolo Guerrero
Eski Kulübü: Bayern Munich
Yeni Kulübü: Hamburger SV
Ülkesi: Peru

Tim Howard
Eski Kulübü: Manchester United
Ülkesi: ABD

Lukas Podolski
Eski Kulübü: FC Köln
Yeni Kulübü: Bayern Munich

Adrian Mutu
Eski Kulübü: Juventus
Yeni Kulübü: Fiorentina

Emile Heskey
Eski Kulübü: Birmingham City
Yeni Kulübü: Wigan Athletic
Ülkesi: England

Andres D?Alessandro
Eski Kulübü: VfL Wolfsburg
Yeni Kulübü: Real Zaragoza (kiralik)

Andy Johnson
Eski Kulübü: Crystal Palace
Ülkesi: Ingiltere

Robert Huth
Yeni Kulübü: Middlesbrough

Rui Costa
Eski Kulübü: AC Milan
Yeni Kulübü: Benfica Lisbon
Ülkesi: Portekiz

Craig Bellamy
Eski Kulübü: Blackburn Rovers
Yeni Kulübü: Liverpool FC
Ülkesi: Galler

Jan Koller
Eski Kulübü: Borussia Dortmund
Yeni Kulübü: AS Monaco
Ülkesi: Çek Cumhuriyeti

Shaka Hislop
Eski Kulübü: West Ham United
Yeni Kulübü FC Dallas
Ülkesi:Trinidad &amp; Tobago

Paul Dickov
Eski Kulübü: Blackburn Rovers
Yeni Kulübü: Manchester City
Ülkesi: Iskoçya

Christian Poulsen
Eski Kulübü:FC Schalke 04
Yeni Kulübü: Sevilla FC
Ülkesi: Danimarka

Gabri
Mevki: ortasaha / defans
Eski Kulübü: FC Barcelona
Yeni Kulübü: Ajax Amsterdam
Ülkesi: Ispanya

Bruno N?Gotty
Mevki: defans
Eski Kulübü: Bolton Wanderers
Yeni Kulübü: Birmingham City

John Obi Mikel
Eski Kulübü: Lyn Oslo
Yeni Kulübü: Chelsea FC
Ülkesi: Nijerya </TD></TR></T></TABLE>

erdal6167
12.07.2006, 21:00
YETEEEEEEEEEEEEEER!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

selcuk
12.07.2006, 21:11
Antrenman sonrasi rafting
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/120706rafting.jpgOyuncularimiz bugün ögleden sonra takimimizin kamp yaptigi Oberstaufen kasabasi yakinlarindaki Iller Nehri?nde rafting yaptilar. Teknik Direktörümüz Sebastião Lazaroni de oyunculara katildi.

<DIV align=center>http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Önce rafting kiyafetlerini giyen oyuncularimiz daha sonra da bir rafting egitmeninin rehberliginde parkuru tamamladi.

Kimi oyuncular raftingte oldukça eglenirken, kimi oyuncular da suyla mücadele vermekten yorgun düstü.

Bu arada, futbolcularimizdan Yattara, Szymkowiak, Fatih Akyel ve Cem Demir kafileyle gelmelerine ragmen rafting yapmayip arkadaslarini seyretmeyi tercih ettiler.

KuĞu
12.07.2006, 21:12
yerel kanalda ömer rizanin röportajini izledim, komikti smileys/smiley4.gifyattara gibi konusuyordu sempatikti yani özetle sunlari söyledi.

geçen sene yerimde oynatilmiyordum, iyi oynadigim maçtan sonraki hafta forma giyemedim sasirdim olabilir ama vahid hoca gelip bir açiklama yapmadi. çok iyiydin ama bu hafta farkli birsey düsünüyorum gibi gönül alabilirdi tarzi buydu, bir futbolcu bu tarz seylerden çok etkilenir. Kariyerimin en kötü sezonumu yasadim, tamam gol atamadim ama pozisyonlara girebiliyordum pozsyona bile giremeyenler vardi, benim gol atamama özelligim yok (denizlideki gol sayilarini söyledi) sadece oynayip uyum sorunumu çözmem gerekir. insanlar gol atilmasina bakiyor atina kralsin ama bir seyi görmüyorlar, ben pres yapiyorum pesime adam çekiyorum alan bosaltiyorum pozisyon hazirliyorum. Lazoroniform verme konusunda adil oldugunu söylüyor, bakacaz. Bu sene için iyi hazirlaniyorum ...

hatirlayabildiklerim bunlardi çok içten konustu sanki dertlesiyormus gibi bu çocuga sahip çikilmali destek olunmali anladigim kadariyla çok duygusal ve adalet duygusu gelismis bazi seyleri kabullenemiyor ve kafa olarak erken kopuyor.

Naim
13.07.2006, 09:22
Deneme amaçlı forum mesajı

Miraç Atalay Çiftçi
13.07.2006, 21:50
deneme 1-2-3 deneme 1-2 ses deneme...

Özer Öztekin
13.07.2006, 22:03
Ses 123....ses....ah...a.

immortal_TS
13.07.2006, 22:14
Laa bi bende deneme yapim bakim nasıl olcak

admin
13.07.2006, 22:17
Test için lütfen yalnızca bu başlığı kullanın http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=386367

owenank
13.07.2006, 22:20
Forumda genelde yazı yazmıyorum ama surekli takip ederim. Tomas Jun hakknda Sparta Prag resmi sitesinde bir haber cıkmıs. 30-06-2007 tarihi ve Trabzonspordan bahsediyordu. Galiba 1 yıllık da olsa Tomasdan kurtulduk:)

Muhammet_61
13.07.2006, 22:41
Bu iyi bi haber. Resmi sitede çıktıysa doğrudur.

Özkan Erdem
13.07.2006, 23:30
Bende haberi gördüm, inşallah umduğumuz gibidir de kalan hazırlık maçlarında yeni transferlerimiz forma giyer..

zahido
13.07.2006, 23:57
Bende haberi gördüm, inşallah umduğumuz gibidir de kalan hazırlık maçlarında yeni transferlerimiz forma giyer..
inşallah valla dört gözle yeni transferlerimizi bekliycez artık..

cyberentalpi
14.07.2006, 00:17
umarim syzmek e dokunmazlar. cildirrim kesinlikle

zahido
14.07.2006, 00:24
umarim syzmek e dokunmazlar. cildirrim kesinlikle
Bence szymek o sakatlıktan sonra bitti.. Adam neydi nooldu yaa.. Hiç ümit vermiyo Hocada takımdan gidebilir diye rapor veermiş zaten..

selcuk
14.07.2006, 00:32
İşte Lazaroni'nin aklındaki Trabzon...
13 Temmuz 2006 20:40

Bordo-mavili takımın Almanya kampında açıklamalarda bulunan Lazaroni, takıma oturtmak isteği oyun sistemi ve en çok istediği oyuncuyu açıkladı...

Lazaroni, bordo-mavili takımın Almanya kampında düzenlediği ve kulübün resmi internet sitesinde yayınlanan basın toplantısında, kampın 12. gününe girildiğini dile getirerek, ''Öncelikle bütün oyuncularımın karakterlerini öğrenmeye ve takım halinde kondisyonlarını artırmaya çalışıyorum. Şimdilik takımdaki en büyük eksiklik, Fatih Tekke'nin sakatlığı, isabetli pas yüzdesinin düşüklüğü ve gol sıkıntısı. Bu sorunların üstüne gidiyoruz'' diye konuştu.

Oyuncularında yavaş yavaş kendisini tanıdığını kaydeden Lazaroni, şöyle devam etti: ''Benim için önemli olan noktaları anlamaya başladılar. Bütün oyuncularım, çok iyi çalışıyorlar. Ama daha iyi olabiliriz ve buna mecburuz. Bunu da oyuncularıma her gün hatırlatıyorum. Tam kadro halinde sadece 10 gün çalışma fırsatı bulabildik. Aramıza katılacak oyuncular da var. Şu an hala gözlem halindeyim ve henüz kimse için sınıfı geçti diyemem. Geldiğim ilk günden beri saha içinde mücadele eden ve savaşan bir takım ruhu yaratmaya çalışıyorum. Oyuncularımın formalarını terletirken akıl ve zekalarını da kullanmaları gerekiyor. Benim istediklerimi yapabilmeleri için fizik kondisyonlarının da daha iyi olması gerekli. Çalışmalarımızın başında, oyuncuların özelliklerini de göz önüne alarak üç farklı sistemle çalışacağımızı söyledim.''

Takım içinde bir denge oluşturmaları gerektiğine işaret eden Lazaroni, ''Her mevki için 2 oyuncu bulunması normal. Takımın yüzde 25'i forvet. Kafamdaki düşünce 25-26 oyuncu kadrosuyla sezona girmek ama bütün ekipler daha güçlü olmayı ister. Daha iyi futbolcular olduğu sürece fazlası da olabilir'' dedi.

-TRANSFER KONUSU-

Lazaroni, bordo-mavili takımın transferleri konusunda ise şöyle dedi: ''Yabancı transferi için kontenjanımız doluydu ve kulübün ekonomik yapısını gözetmek zorundaydık. Yönetime bazı alternatifler sundum. Wagner de bu alternatifler arasında. Kendisi iyi bir oyuncu bu yüzden onu Trabzonspor'a getirmek istiyorum.

Ben Brezilyalıyım bu yüzden Brezilyalı bir oyuncuyla çalışmak isterim. Ama bu demek değildir ki sadece ona bağlı kalacağız. Transfer konusunda isim söylemek istemiyorum. Aksi takdirde adı geçen oyuncuların fiyatları yükseliyor. Basında yazılan bir çok isim var. Gönül ister ki Ricardinho ve Gilberto gibi oyuncular aramızda olsun.

My
14.07.2006, 00:43
Ligtv'si olanlar açsın arkadaşlar, şu anda aşaa yukarı yarım saat 45 dakka sürecek Almanya kampını gösteriyor.

zahido
14.07.2006, 00:58
Beyoğlu Yeni Çarşı'da başlayan futbol yaşantısını daha sonra Trabzonspor, Fenerbahçe, Galatasaray ve İstanbulspor takımlarında sürdüren "sihirli sol ayak" Abdullah Ercan, sessiz sedasız yeşil sahalara veda etti.

Başarısı ve istikrarıyla uzun yıllar adını Türk futbolunun zirvesinde tutmayı başaran Abdullah Ercan, 22 yıllık futbol yaşantısına jübile yapmadan veda etme kararı aldığını açıkladı. Emektar futbolcu, bundan böyle futbola teknik adam olarak hizmet etme kararı aldığını açıklayarak teklif beklediğini söyledi. Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor'da forma giyen Abdullah Ercan, bundan sonraki futbol yaşantısında "Trabzonsporlu Abdullah" olarak anılmak istediğini belirterek, "Jübile yapmak istemiyorum. Şayet jübile yapmak isteseydim Trabzonspor'la Fenerbahçe'nin oynamasını ve Trabzonspor formasını giymeyi isterdim. Aslında iki yıl daha oynamak istiyordum ancak dizimdeki rahatsızlıktan dolayı keyif alamaz oldum. Futbolda çok güzel günler geçirdiğim gibi çok büyük acılar da yaşadım. En büyük ve unutamayacağım acı Dünya Kupası'na götürülüp de forma giyemeyen tek futbolcu olmam. Bir dakika dahi oynamamak çok acıydı. Diğer çektiğim büyük acı Fenerbahçe'de haksız bir şekilde kadro dışı bırakılmamdı" dedi.

Dört büyükler içinde bir tek Beşiktaş forması giyemediğini belirten Abdullah Ercan, "İlginç olan, benim çocukluğum İnönü Stadı'nda geçti. Ben iyi bir Beşiktaşlıydım. Beşiktaş'ın maçlarına girmek için geceleri stat etrafında kalırdık. Beşiktaşlı olmamın nedeni çocukluğum Taksim'de geçti ve stat evimizden iki adımlık yerdi. Kapalı tribünde amigo Mostra Kemal vardı. O'nun grubuna takılırdık. O bana bir forma alıp beni Beşiktaşlı yapmıştı. İşin ilginç yanı Beşiktaşlıyım ama büyük kulüplerden sadece Beşiktaş'ın formasını giyemedim" diye konuştu.

Bunlar timsah gözyaşları.. Trabzonsporlu abdullahmış pehhh

My
14.07.2006, 01:02
ÖMER RIZA KRİZİ

MORALSİZ Almanya kampının en mutsuz kişisi olarak göze çarpan Ömer Rıza, Teknik Direktör Sebastiao Lazaroni tarafından uyarıldı. Grodsizk maçının ikinci yarısında oyuna giren ancak 20 dakika sonra oyundan alındığı için tepki gösteren genç oyuncunun tavırları, Brezilyalı çalıştırıcıyı sinirlendirdi.

PATRON BENİM İdmanlarda moralsiz tavırları ile dikkat çeken Ömer Rıza ile kısa bir görüşme yapan Lazaroni, "Bu takımın patronu benim. Ben ne dersem o olur. Seni oyundan almam, seni sildim anlamına gelmiyor. Sana düşen sadece çok çalışmak. Formda olan kimsenin hakkını yemem" diye konuştu. (KARADENİZ GAZETESİ)

cyberentalpi
14.07.2006, 01:13
Bence szymek o sakatlıktan sonra bitti.. Adam neydi nooldu yaa.. Hiç ümit vermiyo Hocada takımdan gidebilir diye rapor veermiş zaten..
Duzelik syzmek yaa. sakatliga kadar takimin bel kemigi idi. ben eminim syzmek in cok iyi olcagindan. ona gelene kadar cok var gonderilcek adam

cyberentalpi
14.07.2006, 01:15
Beyoğlu Yeni Çarşı'da başlayan futbol yaşantısını daha sonra Trabzonspor, Fenerbahçe, Galatasaray ve İstanbulspor takımlarında sürdüren "sihirli sol ayak" Abdullah Ercan, sessiz sedasız yeşil sahalara veda etti.

Başarısı ve istikrarıyla uzun yıllar adını Türk futbolunun zirvesinde tutmayı başaran Abdullah Ercan, 22 yıllık futbol yaşantısına jübile yapmadan veda etme kararı aldığını açıkladı. Emektar futbolcu, bundan böyle futbola teknik adam olarak hizmet etme kararı aldığını açıklayarak teklif beklediğini söyledi. Fenerbahçe, Galatasaray ve Trabzonspor'da forma giyen Abdullah Ercan, bundan sonraki futbol yaşantısında "Trabzonsporlu Abdullah" olarak anılmak istediğini belirterek, "Jübile yapmak istemiyorum. Şayet jübile yapmak isteseydim Trabzonspor'la Fenerbahçe'nin oynamasını ve Trabzonspor formasını giymeyi isterdim. Aslında iki yıl daha oynamak istiyordum ancak dizimdeki rahatsızlıktan dolayı keyif alamaz oldum. Futbolda çok güzel günler geçirdiğim gibi çok büyük acılar da yaşadım. En büyük ve unutamayacağım acı Dünya Kupası'na götürülüp de forma giyemeyen tek futbolcu olmam. Bir dakika dahi oynamamak çok acıydı. Diğer çektiğim büyük acı Fenerbahçe'de haksız bir şekilde kadro dışı bırakılmamdı" dedi.

Dört büyükler içinde bir tek Beşiktaş forması giyemediğini belirten Abdullah Ercan, "İlginç olan, benim çocukluğum İnönü Stadı'nda geçti. Ben iyi bir Beşiktaşlıydım. Beşiktaş'ın maçlarına girmek için geceleri stat etrafında kalırdık. Beşiktaşlı olmamın nedeni çocukluğum Taksim'de geçti ve stat evimizden iki adımlık yerdi. Kapalı tribünde amigo Mostra Kemal vardı. O'nun grubuna takılırdık. O bana bir forma alıp beni Beşiktaşlı yapmıştı. İşin ilginç yanı Beşiktaşlıyım ama büyük kulüplerden sadece Beşiktaş'ın formasını giyemedim" diye konuştu.

Bunlar timsah gözyaşları.. Trabzonsporlu abdullahmış pehhh

aslnda bir efsane idi abdullah. Ama fenere gitmeyecekti:( Ama ben genede jubilesi yapilip Ts formasini giymesini isterim. O efsane takimin en onemlia dmalarindandi

Nadir Bekar
14.07.2006, 06:45
hala transferlerden haber yok

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
14.07.2006, 07:38
ajansspor'da başkan "Alacağımız yıldız Fatih'ten çok kazanmayacak" demiş.
bu da yıldız mıldız yok demektir..

selcuk
14.07.2006, 08:42
Trabzonspor'da 3 güzel haber birden
14 Temmuz 2006 07:45

Trabzonspor'da taraftarlarına üç güzel haber birden geldi. Yılan hikayesine dönen yapancı sorununda düğüm çözülmeye başladı. Transferde ise hareketlilik var...

Jun, eski takımı Prag’a kiralandı. Djokaj Sakarya’ya gidiyor. Yöneticiler, Brezilya’da Wagner ve Mossoro için temaslarını yoğunlaştırdı

Eski kulübüne döndü
Trabzonspor’da dört gözle beklenen transfer gelişmeleri nihayet dün somut bir hal aldı. Teknik heyetin gözden çıkardığı ve kampta da ciddi sorunlar yaşayan Tomas Jun, dün sabah erken saatlerde kamptan ayrıldı ve Prag’a gitti. Trabzonspor’un da anlaşmaya vardığı eski kulübüne 1 yıllık kiralanan Çek futbolcunun bonservisi yine Bordo-Mavili ekipte kaldı. Karadeniz temsilcisinin kiralama bedeli olarak yaklaşık 200 bin Euro gibi bir gelir elde edeceği belirtildi.

Djokaj Sakarya’ya
Jun gibi teknik heyetin raporu doğrultusunda gönderilmesine karar verilen bir başka isim de bilindiği gibi Djokaj’dı... Şu ana kadar birçok ekiple temasa geçilmesine rağmen uzlaşma sağlanamayan Sırp oyuncu cephesinde de Trabzonsporlular’ı sevindirecek adımlar atıldı. Yönetim kanadı tecrübeli futbolcu için Sakaryaspor ile ikinci kez masaya oturulduğunu ve en geç yarına kadar Djokaj’ın da elden çıkarılıp ikinci yabancı için de kontenjanın rahatlatılacağını kaydetti.

Brezilya’ya gittiler
Jun ve Djokaj’ın takımdan ayrılmasıyla birlikte boşalacak yabancı kontenjanının teknik direktör Lazaroni’nin istekleri paralelinde doldurulması için de Brezilya seferi başladı... Faruk Kanca önderliğindeki heyet, dün Samba diyarına ayak bastı. Bugün için Wagner’in kulübü International’in yöneticilerinden randevu alan Bordo-Mavili idareciler, transferi bitirmek için geniş yetkilerle donatıldı. Wagner’in bonservis bedelinin 2 milyon dolar, kendi istediği rakaman ise 750 bin dolar olduğu öğrenilmişti. Brezilya’daki yöneticilerin Mossoro’yu da alarak ülkeye dönebileceği bildirildi.

hayirlisi

U.Sadıkoğlu
14.07.2006, 08:45
Evet bende sabah gazatede okudum inşallah dogrudur

UğuR
14.07.2006, 09:09
İşte Lazaroni'nin aklındaki Trabzon...
14 Temmuz 2006 00:09

Bordo-mavili takımın Almanya kampında açıklamalarda bulunan Lazaroni, takıma oturtmak isteği oyun sistemi ve en çok istediği oyuncuyu açıkladı...

Lazaroni, bordo-mavili takımın Almanya kampında düzenlediği ve kulübün resmi internet sitesinde yayınlanan basın toplantısında, kampın 12. gününe girildiğini dile getirerek, ''Öncelikle bütün oyuncularımın karakterlerini öğrenmeye ve takım halinde kondisyonlarını artırmaya çalışıyorum. Şimdilik takımdaki en büyük eksiklik, Fatih Tekke'nin sakatlığı, isabetli pas yüzdesinin düşüklüğü ve gol sıkıntısı. Bu sorunların üstüne gidiyoruz'' diye konuştu.

Oyuncularında yavaş yavaş kendisini tanıdığını kaydeden Lazaroni, şöyle devam etti: ''Benim için önemli olan noktaları anlamaya başladılar. Bütün oyuncularım, çok iyi çalışıyorlar. Ama daha iyi olabiliriz ve buna mecburuz. Bunu da oyuncularıma her gün hatırlatıyorum. Tam kadro halinde sadece 10 gün çalışma fırsatı bulabildik. Aramıza katılacak oyuncular da var. Şu an hala gözlem halindeyim ve henüz kimse için sınıfı geçti diyemem. Geldiğim ilk günden beri saha içinde mücadele eden ve savaşan bir takım ruhu yaratmaya çalışıyorum. Oyuncularımın formalarını terletirken akıl ve zekalarını da kullanmaları gerekiyor. Benim istediklerimi yapabilmeleri için fizik kondisyonlarının da daha iyi olması gerekli. Çalışmalarımızın başında, oyuncuların özelliklerini de göz önüne alarak üç farklı sistemle çalışacağımızı söyledim.''

Takım içinde bir denge oluşturmaları gerektiğine işaret eden Lazaroni, ''Her mevki için 2 oyuncu bulunması normal. Takımın yüzde 25'i forvet. Kafamdaki düşünce 25-26 oyuncu kadrosuyla sezona girmek ama bütün ekipler daha güçlü olmayı ister. Daha iyi futbolcular olduğu sürece fazlası da olabilir'' dedi.

-TRANSFER KONUSU-

Lazaroni, bordo-mavili takımın transferleri konusunda ise şöyle dedi: ''Yabancı transferi için kontenjanımız doluydu ve kulübün ekonomik yapısını gözetmek zorundaydık. Yönetime bazı alternatifler sundum. Wagner de bu alternatifler arasında. Kendisi iyi bir oyuncu bu yüzden onu Trabzonspor'a getirmek istiyorum.

Özer Öztekin
14.07.2006, 09:12
http://www.uefa.com/competitions/UEFACup/news/Kind=1/newsId=436755.html?cid=rssfeed&att=index

selcuk
14.07.2006, 09:15
http://www.uefa.com/competitions/UEFACup/news/Kind=1/newsId=436755.html?cid=rssfeed&att=index
heyyyt be jun spartanin kampina bile yola cikmis 1 yilligina kurtulduk

UğuR
14.07.2006, 09:16

ohhhhh be hele şükür......

Burçak
14.07.2006, 09:21
sıra djokahjda. . varya ne hale geldik bee. elalem futbolcu alır sevinir biz yollayınca seviniyoruz.

Erdinç Dilek
14.07.2006, 09:23
Al Rayyan maçı iptal

Almanya kampında 17 Temmuz 2006 Pazartesi günü Katar'ın Al Rayyan takımıyla oynanacak olan karşılaşma iptal edildi. Trabzonspor günü boş geçirmemek için aynı gün saat 20.00'de Almanya Üçüncü Ligi ekiplerinden SSV Reutlingen ile karşı karşıya gelecek.

Erdinç Dilek
14.07.2006, 09:24
Abdullah veda etti

Bir zamanların unutulmaz yıldızı Abdullah Ercan, 22 yıllık futbol hayatına son noktayı sessizce koydu. Beşiktaş hariç üç büyüklerde oynayan Abdullah Ercan "Jubile yapmak istemiyorum. Bundan sonra teknik adam olarak futbola hizmet edeceğim" diye konuştu

Erdinç Dilek
14.07.2006, 09:25
Wagner yolda

Jun'u eski takımına veren Trabzonspor, daha önce anlaştığı Brezilyalı Wagner'in işlemlerini bitirdi. Kaplan, bir sambacı daha getirecek.

Wagner tamam

Kontenjanın açılmasıyla ön protokol yapılan Wagner için tüm işlemler bitti. Faruk Kanca "Şimdi sıra ikinci Brezilyalı'da" dedi.

Taksit borcuna
Trabzon'a Jun müjdesi... Eski kulübü Sparta Prag ile anlaşan Jun, Almanya kampından ayrılınca yabancı transferindeki kontenjan sorunu da ortadan kalktı. Çek Cumhuriyeti'ne giden Jun'un Trabzon'un taksit borcu olan 1 milyon 150 bin euro'ya kulübüne geri verildiği öğrenildi.

TRANSFER
TAM GAZ
Brezilya'ya giden yönetici Faruk Kanca harekete geçti. İnternational ile görüşen Kanca sol kanat oyuncusu Wagner için 2+1 yıllık ön anlaşmayı kulübe kabul ettirdi. Wagner, Trabzonspor'dan yıllık 1 milyon dollar alacak. Kanca "Wagner tamam şimdi 2. Brezilyalı için harekete geçtik" dedi.

Erdinç Dilek
14.07.2006, 09:26
Cumartesi uyarısı

Kombine satışlarına gösterilen ilgiden yönetim memnun. Genel Sayman Emin Kahraman, "Yerini ayırtan ya da korumak isteyen taraftarlarımızın sıkışıklık ve mağduriyet yaşamamaları adına cumartesi gününe kadar kartlarını almaları gerekmektedir" diye uyarıda bulundu.

Erdinç Dilek
14.07.2006, 09:26
Djokaj Antep'e

Sakaryaspor ile anlaşamayan Trabzonsporlu Djokaj, G.Antepspor yolunda... Djokaj'ı Kızılyıldız'da beraber çalıştığı G.Antep'in hocası Zenga çok istiyor. Futbolcunun önümüzdeki günlerde G.Antep'e gidip kırmızı-siyahlı ekibin yöneticileriyle görüşme yapması bekleniyor.

selcuk
14.07.2006, 09:32
Albayrak, Trabzon kampına gidiyor
Trabzonspor, Almanya kampındaki hazırlıklarını bu akşam yaptığı çalışmayla sürdürdü. Teknik Direktör Lazaroni, önce çift kale maç yaptırdığı futbolcularını daha sonra iki gruba ayırdı. Bir grup yan top antrenmanı yaparken, Gökdeniz, Yattara, Adem, Umut, Çağdaş ve Celaleddin'den oluşan grup da, frikik çalışması yaptı.

Antrenman sonunda Almanya'da yaşayan gurbetçiler futbolculara ve teknik heyete karpuz ikram etti. Lazaroni, karpuzu kestikten sonra yardımcıları ve malzemecilere birer dilim ikram ederken, en son dilimi kendisi yedi. Gökdeniz ve Yattara da taraftarların tezahüratları arasında karpuz dilimlerini alırken, takım arkadaşları arasında kampın en çok yemek yiyen futbolcusu olduğu şakası yapılan Brezilyalı kaleci Jefferson ise iki dilim karpuz alarak kendisine verilen ünvanın boş olmadığını gösterdi.

Trabzonspor yarın sabah yapacağı antrenmanın ardından, öğleden sonrayı izinli geçirecek. Teknik Direktör Lazaroni'nin oyuncuları alışverişe götürmesinin beklendiği belirtildi.

Bu arada, Başkan Nuri Albayrak'ın yarın kamp yapılan Oberstaufen'e geleceği öğrenildi. Albayrak'ın cumartesi günkü maçı izleyeceği, programına göre hafta başına kadar kampta kalabileceği ifade edildi.

bence eger almanyaya gidiyorsa bunun nedeni yeni transferlerin imza töreninde olmak icin

Emre B.
14.07.2006, 10:04
Junun gittiği iyi oldu

champions
14.07.2006, 10:07
hele şükür girebildim foruma

h@msi61
14.07.2006, 10:20
Jun ile Djorkaiden kurtulmuşuz en sonunda. artık yabancı trasnferi için bir bahane kalmadı...

champions
14.07.2006, 10:22
resmi sitede de yazdı sonunda kurtulduk
Jun Sparta Prag'a kiralandı
Çek futbolcumuz Tomas Jun eski kulübü Sparta Prag'la bir yıllık kiralık sözleşme imzaladı.

Geçen sezon Trabzonspor'a transfer olan Jun, Bordo-Mavili forma altında oynadığı 16 maçta golle tanışamazken, sezonun ikinci yarısında Beşiktaş'a kiralanmış, burada ise 6 maçta bir gol kaydedebilmişti.

Teknik Direktörümüz Sebastiao Lazaroni de daha önce Çek futbolcuyla çalışmak istemediğini açıklamıştı.

Miraç Atalay Çiftçi
14.07.2006, 10:24
şimdi bekliyorum akşam saat 17.00 civarı Wagner imzayı attı haberini...
artık bahane kalmadı...

ozcan_asanoglu
14.07.2006, 10:28
idmanda kısa bir operasyon yaparak jun'un arkasına bakmadan koşar adım kaçmasına neden olan,
jun'un takımdan ayrılmasında yönetimden daha çok katkı sağlayan böylelikle yeni transferlerin önünü açan Hüseyin'e teşekkürlerimi sunuyorum.

Turan AKYILDIZ
14.07.2006, 10:29
maalesef bugün imza atması imkansız gibi.bakanıza 17'sinde maçı varmış obnu bekliyorlarmış.şimdide bu çıktı karşımıza.ha yeni foruma girmeyi becerebilim ama avartarım görünmüyor.onu nasıl halladebiliriz.biri yardım edebilirmi

tirabzonli
14.07.2006, 10:30
Resmi sitede de Jun u yazdıysa süper haber.Acaba Wagner için İnternacional in 19 Temmuz daki Libertadores kupası çeyrek final rövanş maçını bekleyecekmiyiz? İnternacional büyük ihtimal yarı final e çıkacak inşallah o zaman bir sorun çıkmaz.

champions
14.07.2006, 10:38
maalesef bugün imza atması imkansız gibi.bakanıza 17'sinde maçı varmış obnu bekliyorlarmış.şimdide bu çıktı karşımıza.ha yeni foruma girmeyi becerebilim ama avartarım görünmüyor.onu nasıl halladebiliriz.biri yardım edebilirmi

solda en üstte üye kp diye bişey var oraya gir sonra solda avatarı düzenle var ordan halledersin

Erdinç Dilek
14.07.2006, 10:40
yeni forum yeni ve güzel haberlerle geldi.. e sefa geldi hoş geldi

Emre B.
14.07.2006, 10:41
Bu maçtada çok iyi oynar.Sonra Celtic devreye girer yine alamayız

Turan AKYILDIZ
14.07.2006, 10:43
o ismini bile söylemeyi beceremediğimiz futbolcuda kesin gidicimi

bahadır2561
14.07.2006, 10:44
oh be sonunda girebildim...bu arada jun'da gitmiş çok sükür..

hayat61
14.07.2006, 10:46
o ismini bile söylemeyi beceremediğimiz futbolcuda kesin gidicimiEvet.Resmi site 10:15 de haberi verdi.
Çek futbolcumuz Tomas Jun eski kulübü Sparta Prag'la bir yıllık kiralık sözleşme imzaladı.

Geçen sezon Trabzonspor'a transfer olan Jun, Bordo-Mavili forma altında oynadığı 16 maçta golle tanışamazken, sezonun ikinci yarısında Beşiktaş'a kiralanmış, burada ise 6 maçta bir gol kaydedebilmişti.

Teknik Direktörümüz Sebastiao Lazaroni de daha önce Çek futbolcuyla çalışmak istemediğini açıklamıştı.
14.07.2006 10:15:00

Turan AKYILDIZ
14.07.2006, 10:53
ben junu kastetmemiştim.onun gittiğini biliyoruz.diğeri varya sırp futbolcumuz.cokaymıydı neydi

DİNÇ
14.07.2006, 10:59
Bence Djokaj Jun'dan daha kötü....
Sıra geldi Djokaj'a....
Hadi Djokaj sen de eski kulübüne dön artık....
Sen kurtul,Biz de kurtulalım

Travelair
14.07.2006, 10:59
Arkadaşlar öncelikle yeni forumumuz tüm camiamıza hayırlı olsun, emeği geçenlerden Allah razı olsun

Kaynak: fanatik / Ergun ata / 14/07/06

Stadyum üzerine, yorumsuz!
Ergun Ata
eata@fanatik.com.tr
Bir hatırlatma: Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak: ... Ben inşaatçıyım. O stadı 24 saat çalışır ve gelir getirir hale getireceğiz. Projemiz hazır ve bir sene içinde yıkıp yenisini hizmete sunacağız. (17 Aralık 2005 - Hürriyet)
13.07.2006

Albayrak: Öncelikli olarak Avni Aker’i yaşayan bir kent haline getireceğiz. En az 30 bin kişilik bir stat düşünüyoruz. Öyle bir stad yapacağım ki, burada hayat 24 saat durmayacak. (20.12.2005 - Akşam)

Albayrak: Sözüm senettir. 60 bin kişilik stat yapacağız. Bunun için 10 milyon dolarlık bir kaynak hazırladık. (23 Aralık - Türkiye)

Bir haber: “Trabzonspor Başkanı Albayrak, Hollanda’nın dünya çapında firmalarından biri olan Ballast Nedam Bouw en Ontwikkeling BV Yönetim Kurulu Başkanı Ruud Jacobs’la birlikte Avni Aker’in yenilenmesi konusunda imza attı. Albayrak, “Bu stat aynı zamanda Trabzon’umuza da bir ivme ve renk katacaktır. Trabzonspor’umuz için herşeyin en iyisini yapacağımıza ve bu konuda hiçbir fedakarlıktan kaçınmayacağımıza dair söz vermiştik.” (Kulübün Resmi İnternet Sitesi)

Bir Bilgi: Hollanda Rekabet Kurumu (NMA), bazı inşaat şirketlerine, 135 milyon euro para cezası verildiğini bildirdi. Kurumdan yapılan açıklamada, daha önce kesilen 100 milyon euro ceza ile birlikte, inşaat şirketlerinin ödeyecekleri toplam miktar 235 milyon euroya yükseldi. Rekabet kurumuna göre, inşaat şirketleri aralarında yasak olan kartel yapısı oluşturdular ve özellikle kamuya ait büyük alt yapı ihalelerinde gizli fiyat anlaşmasına giderek işleri kendi aralarında bölüştüler. Bu yapıya katılan inşaat şirketleri arasında Hollanda’nın tanınmış BAM, KWS ve Ballast Nedam gibi şirketlerinin de bulunduğu belirtildi.(Anadolu Ajansı)

Bir ayrıntı: Trabzonspor Kulübü ile Ballast Nedam Şirketi arasında ön anlaşmanın imzalandığı fotoğraf karesinde, en sağda bulunan Hacı Yunus Sürmeneli’nin kulüple şirket arasındaki ilişkiyi sağlayacağı öğrenildi. Kamuoyu Sürmeneli’yi geçen günlerde imam hatip lisesi öğrencilerinin katsayı sorunu ile ilgili açıklamasıyla tanıdı. İmam Hatip Liseleri Mezunları Mensupları Derneği’nin genel başkan yardımcılığını yürüten Sürmeneli, YÖK’ün imam hatip mezunlarının katsayısını düşürmesi üzerine sert açıklama yapmış, 627 nolu üyeleri olduğunu söylediği Başbakan Erdoğan’a, bu kararın değiştirilmesi çağrısı yapmıştı. Sürmeneli’nin İstanbul Büyükşehir Belediyesi’nde inşaat teknisyeni olarak çalıştığı, ancak anlaşmazlık üzerine buradan ayrıldığı belirtiliyor. Sürmeneli’nin Başkan Albayrak’la kişisel ilişkisi nedeniyle mi bu göreve getirildiği, görevlendirmeden kulüp yönetiminin haberdar olup olmadığı da merak konusu. (Ahmet Şefik K-Ekspres 11.07.2006)

Bir öneri: Stadyum konusunda dikkate alınması gereken çok sayıda parametre vardır. Bunun sadece teknik bir yapı olmaktan çok daha önemlisi, toplumsal moral değerlerimizin de kimliğinde ifadesini bulacağı bir alan olmasıdır. Öncelikle Trabzonspor’a yapılacak olan stadyumun bir başka alternatifi olmayacağını bilmemiz lazım. Stadyumun kullanım süresi ve maliyetleri bakımından yapıldıktan sonra değiştirilemeyeceği ve Trabzon’un demir başı olarak yıllarca kalacağı da yadsınamaz bir gerçektir. Bunca işlerden sonra yönetimce yapılması gereken tek bir manevra kalmıştır oda bu karmaşık ortamı yok etmek için uluslar arası düzeyde bir yarışma düzenlenmeli ve yarışmanın galibine bu tasarım teslim edilmelidir. (Yüksek.Müh.Mimar Necdet Kırhan YAZICI)

Adem CAKIR
14.07.2006, 11:03
Jun konusunda hepimize geçmiş olsun. TS&Prag Anlaşma şartları nedir bilmiyorum ama herşekilde gönderilmesi iyi oldu... Umarım orada eski performansına kavuşurda seneye iyi bir fiyata elden çıkarabiliriz...

Travelair
14.07.2006, 11:11
Kaynak: Sabah.com.tr

Ya müteahhit ya yönetici

Kulüp yöneticiliği yapan müteahhitlerin kamu ihalelerine girememeleri yönünde hazırlanan tasarı kanunlaşıyor....

Ankara kulisleri son birkaç gündür, müteahhitlik yapan kulüp yöneticilerinin kamu ihalelerine girememeleri yönünde hazırlanan yasa tasarısıyla çalkalanıyor. Bazı milletvekilleri, kulüp yöneticilerinin seçildikten sonra arkalarına aldıkları gücü ihale sürecinde lehlerine çevirerek ayrıcalık elde etmelerinin önüne geçilmesi gerektiğini belirtiyor. Tasarı kabul edilirse, aktif kulüp yöneticiliği yapan hiçbir müteahhite kamu ihalesi verilmeyecek. Tekrar kamu ihalelerine girebilmeleri için yöneticilikten istifa etmeleri gerekecek.

PARAVAN
ÖNLENEBİLİR Mİ?
Ancak tasarının meclisten geçmesi durumunda bile; paravan şirketler, taşeron firmalar ve eş-dost üzerinden iş yapma gibi formüllere nasıl çözüm bulunacağı merak konusu

agahozlu
14.07.2006, 11:20
jun gitti transfer yapmış gibi seviniyoruz.bunun ardından bir de adam gibi transfer gelir inşallah

Travelair
14.07.2006, 11:24
Kaynak: radyospor.com

İspanya spor gazetesi Marca, Manchester United’dan ayrılma kararı alan Ruud van Nistelrooy’un Real Madrid’le anlaştığını açıkladı.

Gazetedeki haberde Nistelrooy ile Real arasındaki tüm pürüzlerin giderildiği ve yaklaşık 15 milyon dolara Hollandalı golcünün Madrid ekibine imza atacağı yazıldı.

Manchester United teknik direktörü Sir Alex Ferguson’la geçen yıl yaşadığı sorunlar nedeniyle, sezonunun büyük bir bölümünü yedek kulübesinde tamamlayan Nistelrooy’la Alman devi Bayern Münih de ilgileniyordu.

Travelair
14.07.2006, 11:25
Almanya kampında bir süredir idman sayısını azaltan Trabzonspor, bir haftalık aradan sonra dün çift antrenman yapıp, tempoyu yükseltti.

Almanya kampında şu ana kadar iki hazırlık maçı yapan ve bu nedenle bir süredir idman sayısını azaltan Trabzonspor, bir haftalık aradan sonra ilk kez dün çift antrenman yapıp, tempoyu yeniden yükseltti. Teknik direktör Lazaroni önderliğinde sabah ve öğleden sonra olmak üzere iki prova yapan Bordo-Mavililer, yarın ise 15 Temmuz’da oynanacak 3. hazırlık müsabakası nedeniyle tekrar tek antrenman programına dönecek. Kampın sonlarına yaklaşılan dönemde teknik direktör Lazaroni’nin sıklaşan özel maçlar nedeniyle idman sayısını kısıtlı tutacağı dile getirildi. 22 Temmuz’da sona ermesi beklenen kampın bitimine kadar Trabzonspor 4 mücadele daha yapacak.

Küçükalioğlu
14.07.2006, 11:37
bu forum güsel olmuşda çok incilizcesi var ya deneme yapayrum kizmayun

Muhammet_61
14.07.2006, 11:51
Çok şükür sevindirici gelişmeler yaşanmaya başladı. Sıra yıldızlarda. Wagner tamam da diğer yabancı başkanın söz verdiği gibi dünya çapında olmalı.

halil ibo
14.07.2006, 12:01
Nihayet Jun'dan kurtulduk.Diğeri zaten onun gibi terbiyesiz değildi.Evet top yönetimde ''bi dane yıldız bekleyrug''.
Bu arada banada 2 gariban sevindirmek farz oldu.

agahozlu
14.07.2006, 12:07
İddaa Lig A 2006-2007 sezonu fikstür çekimi yapıldı. 19,20 Ağustos'ta oynanacak ilk hafta maçlarıyla başlayacak yeni sezon 20 Mayıs 2007'de sona erecek.

Lig A'da ilk hafta karşılaşmaları şöyle:

Akçaabat Sebatspor - Büyükşehir Belediyespor
Türk Telekomspor - Eskişehirspor
Altay - Uşakspor
İstanbulspor - Mardinspor
Diyarbakırspor - Karşıyaka
Kasımpaşa - Gençlerbirliği Oftaş
Elazığspor - Malatyaspor
Kocaelispor - Gaziantep Büyükşehir Belediyespor
Orduspor - Samsunspor

Semih Kırsüleymanoğlu
14.07.2006, 12:09
BREZiLYA’DA SON TANGO

KANCA VE BAŞER Trabzonspor yönetimi uzun süredir peşinden koştuğu Brezilyalı oyuncular Wagner ve Mossoro'nun işini bitirmekte kararlı. Dün Başkan Nuri Albayrak ile görüşüp, transfere şekil vermek için İstanbul'a giden Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Kanca, Albayrak'ın Ankara'da olması nedeniyle görüşmeyi gerçekleştiremedi. Bunun üzerine Albayrak ile telefonda görüşen Kanca, gerekli bilgileri alıp yönetici Abdullah Başer ile birlikte Brezilya'ya gitti.
LAZARONİ İSTEDİ Wagner'in 17 Temmuz'da oynayacağı maçı da takip edecek olan Kanca ve Başer ikilisi daha sonra İnternacional kulübü ile son görüşmeleri yapıp, Brezilyalı oyuncuyu Almanya kampına getirmeyi planlıyor. Yönetim Kurulu Üyesi Kanca, "Wagner, Teknik Direktör Lazaroni'nin özellikle istediği oyuncuydu. Daha önce yapılan ilk görüşmeler olumlu sonuçlanmış, 17 Temmuz'da oynananacak maç nedeniyle transferi ertelemiştik. Şi

mdi Wagner için son pazarlıkları yapacağız. Şartlar oluşursa Mossoro da bitebilir" açıklamasını yaptı.

KuĞu
14.07.2006, 12:18
Bu transferler için bitti jun ve djokajın ayrılması bekleniyor deniyordu, şimdi pazarlık yapmaktan bahsediyorlar... fiyasko kokusu almaya başladım

Mert67
14.07.2006, 12:20
yıldızımız wagner bi gelemedi.

Miraç Atalay Çiftçi
14.07.2006, 12:23
alternatiflerin alternatiflerine yönelip onunda alternatifini alır gelirlerse şaşırmam.
iş kolaylaştıkca zorlaştırmaya çalışıyor gibiler.
kontenjan yokken ön anlaşma dediler.kontenjan boşalırken anlaştık iş imzaya kaldı dediler.
şimdi herşey müsait ama bu sefer de son bir görüşme çıktı. hey allahım yaa!!!

Travelair
14.07.2006, 12:25
"Yönetim Kurulu Üyesi Kanca, "Wagner, Teknik Direktör Lazaroni'nin özellikle istediği oyuncuydu. Daha önce yapılan ilk görüşmeler olumlu sonuçlanmış, 17 Temmuz'da oynananacak maç nedeniyle transferi ertelemiştik. Şi

mdi Wagner için son pazarlıkları yapacağız. Şartlar oluşursa Mossoro da bitebilir" açıklamasını yaptı"

///
Lazaroni son röportajında Wagner'in iyi bir oyuncu olduğunu belirtmiş ama aynı röportajında gönül ister ki Ricardinho olsun demiştir

SDanışmaz
14.07.2006, 12:25
Jun gitti iyi hoş da bakaLım bunun yerine kaLiteLi bir oyuncu aLabiLecekmiyiz...

Erdinç Dilek
14.07.2006, 12:35
bu forum güsel olmuşda çok incilizcesi var ya deneme yapayrum kizmayun
hoşgeldin olaaa:)

Mert67
14.07.2006, 12:43
Çok şükür sevindirici gelişmeler yaşanmaya başladı. Sıra yıldızlarda. Wagner tamam da diğer yabancı başkanın söz verdiği gibi dünya çapında olmalı.
o yıldız da mossoro olur yoksa başkanın yıldız alacağı yok.veya yıldızın ne olduğunu bilmiyo.

Colakoglu
14.07.2006, 12:45
Bu wagner nekadar fayda saglar acaba ?? adam 28 yasinda..Mossoro bence daha mantikli bi transfer olur 23 yasinda..

Özkan Erdem
14.07.2006, 12:49
Bu wagner nekadar fayda saglar acaba ?? adam 28 yasinda..Mossoro bence daha mantikli bi transfer olur 23 yasinda..

Jun gibi bir genç olacağına yaşlı olsun ya..

Colakoglu
14.07.2006, 12:53
Jun gibi olacagini sanmam,Tomas Jun tükenmekte olan bir futbolcu neslinin son örnegiydi

agahozlu
14.07.2006, 12:59
bu adamı internacional flueminse maçıydı yanlış hatırlamıyorsam orada izledim.mossoro yoktu zaten.wagner ise genellikle sol ayağıyla oynuyor çoğu zaman sol açıkta oynuyor fakat aldığı çoğu topu geri oynadı diye bilirim.ama bir kaç tane iyi verkaça girdi,oyunda çok yoktu ceza sahası dışından etkili şuçlar çekti.ne kadar iyi ve ya kötü bilmiyoruz herşey bize geldikten sonra belli olur.

kolombo
14.07.2006, 13:08
benim mossoro ile ilgili şüphelerim var bu haftaki maçta oynamadı mesela araştırmak gerek gerçi wagner de oynamadı fakat onun oynamama sebebi belli cezalı idi.mossoro sezon boyu 3-4 maç peşpeşe oynadı ama sonra kadroda yer almadı sebebini araştırmak gerek ama oynadığı maçlara bakıldığındada brezilya otoritelerinde nyüksek not almış..

UğuR
14.07.2006, 13:12
benim mossoro ile ilgili şüphelerim var bu haftaki maçta oynamadı mesela araştırmak gerek gerçi wagner de oynamadı fakat onun oynamama sebebi belli cezalı idi.mossoro sezon boyu 3-4 maç peşpeşe oynadı ama sonra kadroda yer almadı sebebini araştırmak gerek ama oynadığı maçlara bakıldığındada brezilya otoritelerinde nyüksek not almış..

bildiği kadarıyla sakatmış,onun için oynamıyormuş....

Haşimoğlu
14.07.2006, 13:15
arkadaşlar bugun sabah show tv de bizim maçın reklamını gordum fakat show tv vermiyor.digiturk te show max diye bi kanal veriyomuş bizim maçı akşam saat 19.30 da.digiturku olanlar takip edebilirler.benim yok

selcuk
14.07.2006, 13:17
gazzette dello sport a göre juventus serie b ye düsürülecek ve eksi 20 puan ceza alacak/lazio,fiorentina da serie b / ac milan birinci ligde kaliyor 10 puan ceza alacak sampiyonlarligine katilmayacak gectigimiz sezonun sampiyonu inter ilan edilecek

UğuR
14.07.2006, 13:17
arkadaşlar bugun sabah show tv de bizim maçın reklamını gordum fakat show tv vermiyor.digiturk te show max diye bi kanal veriyomuş bizim maçı akşam saat 19.30 da.digiturku olanlar takip edebilirler.benim yok

Bende digitürk yok ama Lig TV var seyredebilecekmiyim ?

selcuk
14.07.2006, 13:18
bu olayin kendi topici var

gultekinsurul
14.07.2006, 13:18
Uşaklar, öncelikle yeni forumu ben pek beğenmedim çok çekici gelmedi bana görünüşü herneyse hayırlı olsun yine de.

Jun gitti gitti diyoz ama seneye yine bizde ve bu adamın piyasası da gittikçe düşüyo.Maalesef 31 mayıs 2010 a kadar da bizim futbolcumuz. İnşallah bu sene sparta prag da iyi bir performens gösterirde kurtuluruz ondan...

Burçak
14.07.2006, 13:22
görünüm ileriki zamanlarda değişecek gultekin. şuan sadece geçiş dönemi forum için.

Miraç Atalay Çiftçi
14.07.2006, 13:25
Haberlerhttp://www.trabzonspor.org.tr/images/t_s.gif
Lustenau maçının hazırlıkları sürüyor
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/140706idman.jpgTakımımız Almanya kampındaki üçüncü hazırlık maçında yarın Avusturya 2. Lig ekiplerinden Austria Lustenau’yla karşılaşacak. Bordo-Mavili ekibimiz bu maçın hazırlıklarına bugün saat 09.30’da yaptığı tek antrenmanla devam etti.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
Kondisyon ağırlıklı çalışmalarla başlayan idman, çift kale maçla son buldu.

Fıtık ameliyatından sonra takımdan ayrı çalışmalarını sürdüren Fatih Tekke, bugünkü idmanda da Kulüp Doktorumuz Hakan Ayaz ve fizyoterapistler nezaretinde kendisi için yapılan özel program dahilinde bir antrenman yaptı.

Tendonundaki ağrısı devam eden Erdinç bu sabahki çalışmaya da katılmadı.

Oyuncularımız öğle yemeğinin ardından günün geri kalanını izinli geçirecek.

Bu arada, yarın Austria Lustenau’yla Schwarzach/Vorarlberg'de oynanacak maç T.S.İ. 19.30'da başlayacak.

Miraç Atalay Çiftçi
14.07.2006, 13:26
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/140706idman1.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/140706idman2.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/140706idman3.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/140706idman4.jpg

Naim
14.07.2006, 13:29
Trabzonspor idmanında gerginlik!
Trabzonspor, Almanya kampındaki hazırlıklarını bu sabah yaptığı çalışmayla sürdürdü. Bordo-mavililerde arka baldırında çekme olan Erdinç Yavuz antrenmana katılmazken¸ Fatih Tekke, takımdan ayrı olarak kondisyon çalışmalarına devam etti. Bordo-mavililerin antrenmanında zaman zaman gergin anlara yaşandı. Yarı sahada yapılan çift kale maçta Feridun önce pas yüzünden Mehmet Yılmaz'la tartıştı, daha sonra bir pozisyonda adam kaçırıp takımının gol yemesine neden olduğu için Gökdeniz'in tepkisiyle karşılaştı. Oldukça çekişmeli geçen çift kale maçı, Gökdeniz'in takımı Hüseyin'in takımı karşısında 4-3 galibiyetle kapattı. Bordo -mavili futbolcular antrenmanın ardından önce Cuma namazına daha sonra da alışveriş için kamp yapılan Oberstaufen'e 60 kilometre uzaklıktaki Kempten'e gittiler.

Bu arada Trabzonspor'un Tolga Seyhan'ın Galatasaray'a kiralanması üzerine, sözleşme gereği kiralama fiyatının yüzde 40'ını alacağı ifade edildi. Tolga Seyhan geçen yıl Shaktar Donetsk'e transfer olurken, bordo - mavililer hülle transfer söylentileri üzerine milli oyuncunun sözleşmesine madde koydurmuş ve Galatasaray, Fenerbahçe ve Beşiktaş'a kiralanması veya satışı halinde bedelin yüzde 40'ının Trabzonspor'a ödeneceğini teminat altına aldırmıştı. Bu arada Jun'un gönderilmesinin ardından Brezilya'nın İnternacional takımında forma giyen Wagner için girişimler son aşamaya getirilerken,aynı takımda kiralık olarak oynayan Fabiano Eller, Wagner için devreye girdi. Wagner ile bir görüşme yaptığı öğrenilen Eller'in, bu oyuncuya Trabzonspor'un teklifini kabul etmesi yönünde telkinde bulunduğu öğrenildi

kaynak DHA

Semih Kırsüleymanoğlu
14.07.2006, 13:36
Trabzon'a Brezilya modeli!

Trabzonspor'un ikinci kaptanı ve milli oyuncusu Hüseyin Çimşir, teknik direktör Lazaroni'nin hücuma dönük olan Brezilya ekolünü takımda uygulamaya çalıştığını ifade ederek, "Bu sistemde sıkıntı yaşayacağımızı sanmıyorum. Çünkü hücuma dönük ve çok pas yaparak oynayacak futbolcularımız var" dedi.

Almanya'daki kampta çok tempolu ve iyi şekilde çalıştıklarını ifade eden Hüseyin, "Çalışma şartlarımız çok iyi. Burada bizim için her şey sağlanmış durumda. Bize kalan sadece çalışmak. Biz de çok tempolu bir şekilde çalışıyoruz. Lige en iyi ve en hazır halimizle girmek için elimizden geleni yapıyoruz. Hocamızla ve yeni katılan arkadaşlarımızla uyum sürecini en kısa zamana indirip, geçen sene yaşanan kötü günleri unutturup hedeflerimize ulaşacağımızı düşünüyorum. Bizi en fazla etkileyen unsurların başında tabii ki Fatih'in sakatlığı geliyor. Fatih gibi büyük bir futbolcunun takımdan ayrı kalması bizim için büyük kayıp. İnşallah en kısa sürede tam performansla aramıza katılır. Biz de tecrübesinden, futbolcuğundan ve ağabeyliğinden yararlanırız" dedi.

"SİSTEME KOLAY UYUM SAĞLARIZ"

Hüseyin, Lazaroni'nin sahada Brezilya ekolü bir futbol oynatmak istediğini de vurgulayarak, "Hocanın istekleri farklı. Biz de onlara uyum sağlamak zorundayız. Lazaroni takımı hücuma dönük oynatıyor. İnşallah sahada istediklerini yaparız ve hem seyir hem de göz zevkine hücum futboluyla hitap etmiş oluruz. O tarz oynayacak futbolcularımız da var. Fazla pas yaparak gole dönük oynama konusunda sıkıntı yaşayacağımızı düşünmüyoruz" dedi.

"KAZANAN HAKLIDIR"

Hüseyin Çimşir, bordo mavili takımın Brezilya ekolüyle oynamasının taraftarın da hoşuna gideceğine inandığını belirterek, "Bence oyun sistemimiz yadırganmaz. Zaten Brezilya ekolüyle başarılı olduktan sonra sorun yok. Önemli olan puan almak. Puan ve puanlar aldıkça hiçbir sıkıntı olmaz zaten. Göz zevkine hitap edip tribünlerde gerekli coşkuyu ve heyecanı yaratabilirsek iyi olur. Zaten sistemden kasıt bana göre galibiyettir. Galibiyet aldığın sürece hangi sistemde oynarsan oyna önemli değil. Galip geldiğin sürece haklısın. Herşey sonuca göre olduğu için, kimse ne oynadığın futbola ne sonuca bakıyor. Galip gelirseniz en iyi siz oluyorsunuz. Sistem çok önemli değil bu noktada" dedi.

SADECE TRABZON

Hüseyin her futbolcu gibi kendisinin de Avrupa'da oynamak istediğini belirterek, "Benim de Avrupa hedefim var. Türkiye'de hiçbir takımda oynamayı düşünmüyorum. Avrupa'dan bir teklif gelirse giderim, yoksa futbolu Trabzon'da bırakırım" diye konuştu.

3. SINAV LUSTENAU İLE

Trabzonspor, Almanya kampındaki üçüncü hazırlık karşılaşmasını yarın Avusturya 2. Lig takımlarından Austria Lustenau ile oynayacak. Teknik direktör Sebastiao Lazaroni'nin yine iki değişik takıma görev vermesi beklenen karşılaşma Avusturya'nın Schwarzach kentinde yarın saat 19.30'da başlayacak. Karşılaşmada Başkan Nuri Albayrak da tribündeki yerini alarak Lazaroni yönetimindeki takımını ilk kez izleyecek.
14.07.2006

Kaynak : DHA

Lucreto
14.07.2006, 13:38
Uşaklar, öncelikle yeni forumu ben pek beğenmedim çok çekici gelmedi bana görünüşü herneyse hayırlı olsun yine de.

Jun gitti gitti diyoz ama seneye yine bizde ve bu adamın piyasası da gittikçe düşüyo.Maalesef 31 mayıs 2010 a kadar da bizim futbolcumuz. İnşallah bu sene sparta prag da iyi bir performens gösterirde kurtuluruz ondan...

Valla seneye iyi bir performans gösterirse kurtulmamıza gerek kalmaz ama ben öyle bir performans bekleyemiyorum kendisinden.

Naim
14.07.2006, 13:51
Mehmet Yılmaz: "Vicdanım rahat"
Trabzonspor'da yönetime ayrılacağını bildiren ve başta Konyaspor olmak üzere Vestel Manisa ve Sakaryaspor'un yakından ilgilendiği Mehmet Yılmaz, "Trabzonspor'dan ayrılsam bile vicdanım rahat ayrılacağım" dedi. Birçok takımdan teklifler aldığını belirten Mehmet Yılmaz, "Hala daha arayan takımlar var. Şimdilik sadece burada idman yapıp formumu koruma düşüncesindeyim. Kamp bittikten sonra menacerimle değerlendirme yapacağım. Şu anda sadece çalışıyorum. Ama kamptan sonra ne olur bilemiyorum" dedi.

"BENİM DE HATAM OLDU"

Trabzonspor'da beşinci sezonunu yaşadığını ifade eden Mehmet Yılmaz, "Çok hatalarım olmuş olabilir. Aslında iyi olduğum zaman oynamadım, kötüyken oynadım. Belki veremedim kendimi. Bende de çok hata var. Benden beklenti çok olduğu için onun altında ezildim. İyi oynamaya ve formamı ıslatmaya çalıştım. Bu saatten sonra insanların ne deyip demediği beni ilgilendirmiyor. Formamı ıslattım, kötü de oynasam mücadele etmeye çalıştım. Herkes gol bekliyor. Ama herşey gol değil. Ama santrafor oynadığın zaman gol atınca iyi oluyorsun. Yanındaki gol atarsa senin de payın var ama buna Türkiye'de değer verilmiyor. Yani Trabzonspor'dan ayrılsam bile bana verilen görevleri elimden geldiğince iyi yapmaya çalışmanın vicdan rahatlığı içinde ayrılacağım" dedi.

Mehmet Yılmaz, dışarıdan gelen futbolculara karşı gol atamadıkları zaman bile daha toleranslı davranıldığını ifade ederek, "Bunu doğal karşılıyorum. 5 sene oldu bunlara alıştım. Bundan sonra da birşeyin değişeceğini düşünmüyorum" diye konuştu.

DHA
Güle güle mehmet
o kadar şans verildi kullanamadın bence

Semih Kırsüleymanoğlu
14.07.2006, 14:01
DHA
Güle güle mehmet
o kadar şans verildi kullanamadın bence

Lazaroni Göndermek istemiyormus... öyle okudum bi yerde!

Naim
14.07.2006, 14:04
Lazaroni Göndermek istemiyormus... öyle okudum bi yerde!
takımın %25 i forvet diyordu
yollayacaktır
umut fatih gökdeniz yattara lı bir ortamda mehmet şans bulamaz

selcuk
14.07.2006, 14:04
evet mehmet yilmazla ömer riza gönderilmeli

h@msi61
14.07.2006, 14:07

bence de. gençlerin önü açılmış olur...

Semih Kırsüleymanoğlu
14.07.2006, 14:07
takımın %25 i forvet diyordu
yollayacaktır
umut fatih gökdeniz yattara lı bir ortamda mehmet şans bulamaz

Vallah bence Ömeri göndermek istecek! Mehmeti kalmasini istecek...
Ömer gibi cok oyuncu var, gökdeniz vs.

Semih Kırsüleymanoğlu
14.07.2006, 14:10

MEHMET'E VİZE YOK

SAHİP ÇIKTI Kamp dönüşü başka bir takıma transfer olacağı seslendirilen Mehmet Yılmaz'a Teknik Direktör Sebastiao Lazaroni sahip çıktı. Vestel Manisaspor ve Ç. Rizespor başta olmak üzere birçok takımın transfer listesinde bulunan golcü oyuncu ile görüşen Lazaroni, "Senden yararlanmak istiyorum" dedi.
ÇOK GÜÇLÜ Yöneticilerle de görüşerek oyuncunun kalmasını istediği öğrenilen Brezilyalı teknik adam, "Mehmet Yılmaz'ın takıma katkısı büyük olabilir. Yeter ki kafası rahat olsun, çok çalışsın. Çok güçlü ve ne zaman ne yapacağı belli olmayan bir oyuncu" dedi.
EKSİLMEZ Her fırsatta Trabzonsporlu olduğunu ifade eden ve "Bordo-Mavi renklere olan aşkım yüreğimden asla eksilmez" diyen yetenekli golcü ise, "Burası rüyalarımın takımı. Ancak profesyonel bir oyuncuyum ve şartlar ne getirir bilemem. Ben şu anda, Trabzonspor formasını giymek için çok çalışıyorum" dedi.

Travelair
14.07.2006, 14:11
Bir maça göre değerlendirmek belki doğru olmaz ama yaptığı koşularla, topa vuruşuyla Cem Demir iyi bir kumaşa benziyor

selcuk
14.07.2006, 14:12
ikiside bi ise yaramaz ve en kötüsü forvette fatihden sonra en cok mehmet le ömer kazaniyor yani maddi durum olarakda cok iyi olur junda gitti bu ücü bide cokay yollandimi yilda asaga yukari 2-2,5 milyon dolar kasada kalir az para degil

fanatik_zuzu
14.07.2006, 14:13
ömer rıza doğru dürüst oynatılmadı ki!!!mehmet e tanınan şansların 100 de biri ömere tanınsa eminim daha başarılı olur.bence mehmet gitmeli ömer kalmalı.oynadığı maçlarda çok müdaceleciydi..

kolombo
14.07.2006, 14:15
ben kişisel olarak çok sıcak bakmıyorum gitmelerine lig, uefa,türkiye kupası grup maçları derken kadronun çok geniş olması gerektiğini düşünüyorum....

selcuk
14.07.2006, 14:23
ömer rıza doğru dürüst oynatılmadı ki!!!mehmet e tanınan şansların 100 de biri ömere tanınsa eminim daha başarılı olur.bence mehmet gitmeli ömer kalmalı.oynadığı maçlarda çok müdaceleciydi..

ömer e bence ts e göre yeterince sans verildi artik düsünce türümüz degismeli jun da 16 macta görev aldi az sans verildi ts gibi bi takimda en fazla bence 4 sans verilir arkadan ali ,ergin genclerde emrah, yavuz gibi oyuncularda sansini bekliyor bunlarda bekliyenlerin en tanindiklari er türlü milli takimlarda oynamis olanlar bide bu sezon cem le umut eklendi listeye hepsine 1 yil sans verilirse ölme esegim ölme bence bu böyle hatta bak ali sansini bence degerlendirdi erdin daha ligde 10 dk mi ne oynadi onunda bi asisti var ömer en azindan 4 mac doksan 6-7 mactada dah oynadi gol sayisi 1 sen simdi git ergine , ceme, aliye, emraha, anlat niye ona daha cok sans verilmesi gerektigini ve daha cok banada anlat

Lucreto
14.07.2006, 14:24
Lazaroni'nin Mehmet'in gitmesini istememesini anlayabiliyorum. Samet Aybaba, Ziya Doğan ve Şenol Güneş gitmesini istememişti. Vahid Hoca göndermişti onu sistemine uymadığı için.
Acaba bu çocukta bizim anlamadığımız bişeyler mi var.

fanatik_zuzu
14.07.2006, 14:28
ömer e bence ts e göre yeterince sans verildi artik düsünce türümüz degismeli jun da 16 macta görev aldi az sans verildi ts gibi bi takimda en fazla bence 4 sans verilir arkadan ali ,ergin genclerde emrah, yavuz gibi oyuncularda sansini bekliyor bunlarda bekliyenlerin en tanindiklari er türlü milli takimlarda oynamis olanlar bide bu sezon cem le umut eklendi listeye hepsine 1 yil sans verilirse ölme esegim ölme bence bu böyle hatta bak ali sansini bence degerlendirdi erdin daha ligde 10 dk mi ne oynadi onunda bi asisti var ömer en azindan 4 mac doksan 6-7 mactada dah oynadi gol sayisi 1 sen simdi git ergine , ceme, aliye, emraha, anlat niye ona daha cok sans verilmesi gerektigini ve daha cok banada anlat
mehmete ömere verilen şansın 10 katı verildi.ömer 6-7 maçta 1 gol attı ama mehmet onu da yapamadı!!!

halil ibo
14.07.2006, 14:33
Lazaroni'nin Mehmet'in gitmesini istememesini anlayabiliyorum. Samet Aybaba, Ziya Doğan ve Şenol Güneş gitmesini istememişti. Vahid Hoca göndermişti onu sistemine uymadığı için.
Acaba bu çocukta bizim anlamadığımız bişeyler mi var.

Esasen onu Vahid Hoca'da göndermek istememişti.Klasik gol kaçırmalarından birinden sonra taraftardan çok büyük tepki alınca ağlayarak terk etmişti maçı.Hocada onun isteğine uyarak kiralık gimesine razı olmuştu.
Netice itibarıyle elin Tomas Jun'u uyum sağlayamadığı gibi,kendi toprağımızda da kan uyuşmazlığı yaşadık.
Madem o kadar çok isteyen var iyi bir fiyata satılmalıdır.
Alternatifi çok çünkü,gençleri heba etmeyelim yıllardır kazanamadığımız bir adamı kazanacağız diyerek.

Alpayer
14.07.2006, 14:36
İkisine de 20 maçta 90 dakika şans verilse artık bir adım ileri gidemeycekleri belli.İkisinin de teknik kapasite ortada...

Lucreto
14.07.2006, 14:37
Bence de oynayabildiği ve mutlu olduğu klübe gitmesi hem onun hem de bizim için çok daha iyi olur ama Teknik Direktörlerin düşünme şekli ve mantıkları bizimki gibi değil galiba.

selcuk
14.07.2006, 14:42
mehmete ömere verilen şansın 10 katı verildi.ömer 6-7 maçta 1 gol attı ama mehmet onu da yapamadı!!!

hayir mehmetin bali ilk geldigi sezon 13-14 gol atmasindan geldi ve aldigimiz iki kupadada final macinda goller atti böylece kendini bayaga kisiye sevdirdi ama ben ne diyrim düsünme stilimiz degismeli ömerde mehmette gitmeli sen simdi ergine gidip nasil diycen ömere mehmetten az sans verildi ömerin yüzündene mehmetin yüzünden yenildigimiz kadar mac yenildikmi sonrada umutla aynisi ve cemle sonra ssen 25-26 yasina geldinmi sans veririz birakin artik hikayeleri bide halil hoce defnsif oynatiyordu yani ömer hizinla golleri siralamaliydi bak ayni özellikler olan göki neler yapti o sistemde 6 gol atti adam saha iner inmez tak diye gecirdi ve ondan bu takimda oynamaya sans kazaniyor fatihi okadar eletiriliyor her tarafdan niye dahada ts de iki yilda 50-60 tane siraladi diye go home ömer ve mehmet biz mücadele eden vs.vs. forvet lazim degil golleri siralayan

champions
14.07.2006, 14:46
İkisine de 20 maçta 90 dakika şans verilse artık bir adım ileri gidemeycekleri belli.İkisinin de teknik kapasite ortada...
kesinlikle katılıyorum ikisinin de gitmesi çok iyi olur onların oynayacağı sürelerde genç oyuncularımızın oynaması çok daha iyi olur

Muhammet_61
14.07.2006, 14:46
Forvetler: Mehmet, ömer, umut, fatih, cem, ergin
forvetimsi orta sahalar: Yattara, Gökdeniz
Hücuma dönük orta sahalar: Szymek, wagner, mossoro(?)

Arkadaşlar görüldüğü gibi takımın hücum hattı fazlasıyla kalabalık. Mehmet ve ömerden bir tanesi gönderilebilir. Bana sorarsanız ömer gitsin. Çünkü takımda tek pivot mehmet. Kim ne derse desin hava toplarında ve fizik gücü olarak en üstte mehmet.

Defansif orta sahalar: Hüseyin, Adem, Hasan, Ferhat

Görüldüğü gibi orta sahada savaşçılarımız hücum hatıındaki kadar zengin değil. Orta sahaya defans gücü yüksek bir futbolcu transfer edilmeli.

fanatik_zuzu
14.07.2006, 14:50
hayir mehmetin bali ilk geldigi sezon 13-14 gol atmasindan geldi ve aldigimiz iki kupadada final macinda goller atti böylece kendini bayaga kisiye sevdirdi ama ben ne diyrim düsünme stilimiz degismeli ömerde mehmette gitmeli sen simdi ergine gidip nasil diycen ömere mehmetten az sans verildi ömerin yüzündene mehmetin yüzünden yenildigimiz kadar mac yenildikmi sonrada umutla aynisi ve cemle sonra ssen 25-26 yasina geldinmi sans veririz birakin artik hikayeleri bide halil hoce defnsif oynatiyordu yani ömer hizinla golleri siralamaliydi bak ayni özellikler olan göki neler yapti o sistemde 6 gol atti adam saha iner inmez tak diye gecirdi ve ondan bu takimda oynamaya sans kazaniyor fatihi okadar eletiriliyor her tarafdan niye dahada ts de iki yilda 50-60 tane siraladi diye go home ömer ve mehmet biz mücadele eden vs.vs. forvet lazim degil golleri siralayan
mehmetin gitmesinde hem fikiriz.neyse benim düşüncem ömerin kalması mehmetin gitmesi.

Nytre
14.07.2006, 15:03
hoca ömer rızayı orta sahada oynattı son maçta.. acaba doğru mu yaptı

champions
14.07.2006, 15:03
bu kadar da sallanmazki be abi zidanela yakın temas kuracakmışız ne demekse oyun kurucu mevkisine yıldız alınırsa mossorodan vazgeçilecek ve forvet alınacakmış bence appiah tarzında bi oyuncu alınırsa daha iyi olur

Muhammet_61
14.07.2006, 15:06
Adam futbolu bırakcağını kaç kere açıkladı. Hadi bırakmıyo diyelim Trabzon'a gelirmi hiç. Haber bulamıyolar paso sallıyolar.

CAFER ÖZER
14.07.2006, 15:17
Tomáš Jun je blízko návratu do Sparty
12. 7. 2006 | 18:08

Zatím poslední zápas odehrál Jun za Spartu 28. 5. 2005, to znamená před více než rokem. V létě 2005 přestoupil do Trabzonsporu, o půl roku později odešel hostovat do Besiktase. V Turecku si ale Tomáš nezvykl na tamní způsob života a s největší pravděpodobností se vrátí zpět do České republiky. "Potvrzujeme intenzivní jednání o příchodu Tomáše Juna," prohlásil ředitel komunikace Sparty Lukáš Přibyl. "Dobří holubi se vracejí," reagoval na dohodu se Spartou útočník Tomáš Jun. "Zájem Sparty mě samozřejmě těší, věřím, že vše dobře dopadne," doufá Jun v dohodu obou klubů. Sparta by ráda třiadvacetiletého útočníka získala na hostování.

V devíti letech přišel do Sparty a již v šestnácti debutoval ve sparťanském áčku. O rok později se dokonce objevil v základní sestavě na utkání Ligy mistrů s Arsenalem. Naplno se prosadil až v době, kdy Spartu trénoval František Straka. V sezóně 2004/05 se stal nejlepším ligov&#253;m střelcem se 14 góly a v létě zamířil do tureckého Trabzonsporu. V Lize mistrů se trefil proti Olympique Lyonu a AC Milán. Ve 102 ligov&#253;ch zápasech dal dosud 36 gólů. Zatím strávil Jun ve Spartě 13 let své fotbalové kariéry (kromě tříměsíčního hostování v Jablonci).

Posbíral i několik reprezentačních zápasů a v důležitém utkání s Finy o udržení šancí na postup na mistrovství světa dal Jun rozhodující první gól. Jeho největší úspěchy jsou 4 mistrovské tituly se Spartou, vítězství v poháru (Sparta, Beşiktaş) a titul nejlepšího střelce Gambrinus ligy 04/05.

detail detail
http://www.sparta.cz/cs/novinky/zpravodajstvi/fotbalove/5932.shtml
Sparta Pragın resmi sitesinden

hayat61
14.07.2006, 15:23
Alişen Kandil Sakaryaspor'a verildi
Kulübümüzün oyuncularından Alişen Kandil’in Sakaryaspor’a transferi kesinlik kazandı.

Buna göre taraflar arasında yapılan görüşmelerde Alişen’in bonservisinin Yeşil-Siyahlı kulübe verilmesi konusunda anlaşma sağlandı ve gerekli işlemler yapıldı.
14.07.2006 15:09:00

Oğuzhan Görkan
14.07.2006, 15:24
bu jundan bir kurtulamıyoryuz elimizde kaldı iyim...

hayat61
14.07.2006, 15:24
Hüseyin Cimşir: "Kötü günleri unutturacağız"
Takımımızın tecrübeli oyuncusu Hüseyin Cimşir, yeni sezona yoğun bir tempoda hazırlandıklarını belirterek, “Takıma yeni hocamız geldi, yeni arkadaşlarımız katıldı. İnşallah onlarla beraber uyum sürecini en kısa zamana indirip, kötü günleri unutturup, bu yıl hedeflerimize ulaşırız¨ dedi.

"Fatih’in dönüşü bekleniyor"
Ameliyat olan Fatih Tekke’nin kısa sürede aralarına katılmasını belediklerini kaydeden Hüseyin, “O takım için çok önemli bir futbolcu. Fatih gibi büyük bir futbolcunun takımdan ayrı kalması, bizim için önemli bir eksiklik. İnşallah en kısa sürede aramıza katılır. Onun tecrübesinden, futbolculuğundan ve ağabeyliğinden bütün takım olarak yararlanmamız gerekiyor¨ diye konuştu.

"Lazaroni hücumu düşünüyor"
Lazaroni`nin daha çok hücuma yönelik bir anlayışı tercih ettiğine dikkati çeken tecrübeli futbolcu şunları söyledi: “Ne kadar çok hücumu düşünürsek, o kadar seyirciye ve göz zevkine hitap etmiş oluruz. Bu tarzda oynayabilecek futbolcularımız da var. O yüzden bu konuda bir sıkıntı yaşayacağımızı sanmıyorum. Başarılı olduktan sonra hiçbirşey yadırganmaz. Önemli olan takımın sahadaki performansı ve aldığı puanlardır. O heyecanı, coşkuyu yaratıp, seyirciye hitap edersek, çok iyi olur¨.

"Kazandıran sistem iyidir"
Galibiyeti getiren her sistemin önem taşıdığına değinen Hüseyin, “Şu ana kadar birçok hoca ve farklı sistemlerle oynadık. Sistemden kasıt, bana göre takımın sahada aldığı galibiyettir. Galibiyet alındığı sürece hangi sistemde oynanırsa oynansın farketmez. Kimse sizi eleştirmez. Türkiye`de herşey sonuca göre olduğu için, ne oynadığınız futbol önemli, ne de gösterdiğiniz performans. Sadece galip gelirseniz, en iyi sizsiniz demektir. Bu yüzden sistem Türkiye`de çok önemli değil¨ görüşünü seslendirdi.

"Başka forma giymem"
Hüseyin Türkiye’de herhangi bir takımın formasını giymeyeceğini de vurgulayarak, “Futbolu bırakırsam Trabzonspor`da bırakırım¨ diyerek sözlerini tamamladı.

Naim
14.07.2006, 15:25
Tomáš Jun je blízko návratu do Sparty
12. 7. 2006 | 18:08

Zatím poslední zápas odehrál Jun za Spartu 28. 5. 2005, to znamená před více než rokem. V létě 2005 přestoupil do Trabzonsporu, o půl roku později odešel hostovat do Besiktase. V Turecku si ale Tomáš nezvykl na tamní způsob života a s největší pravděpodobností se vrátí zpět do České republiky. "Potvrzujeme intenzivní jednání o příchodu Tomáše Juna," prohlásil ředitel komunikace Sparty Lukáš Přibyl. "Dobří holubi se vracejí," reagoval na dohodu se Spartou útočník Tomáš Jun. "Zájem Sparty mě samozřejmě těší, věřím, že vše dobře dopadne," doufá Jun v dohodu obou klubů. Sparta by ráda třiadvacetiletého útočníka získala na hostování.

V devíti letech přišel do Sparty a již v šestnácti debutoval ve sparťanském áčku. O rok později se dokonce objevil v základní sestavě na utkání Ligy mistrů s Arsenalem. Naplno se prosadil až v době, kdy Spartu trénoval František Straka. V sezóně 2004/05 se stal nejlepším ligov&#253;m střelcem se 14 góly a v létě zamířil do tureckého Trabzonsporu. V Lize mistrů se trefil proti Olympique Lyonu a AC Milán. Ve 102 ligov&#253;ch zápasech dal dosud 36 gólů. Zatím strávil Jun ve Spartě 13 let své fotbalové kariéry (kromě tříměsíčního hostování v Jablonci).

Posbíral i několik reprezentačních zápasů a v důležitém utkání s Finy o udržení šancí na postup na mistrovství světa dal Jun rozhodující první gól. Jeho největší úspěchy jsou 4 mistrovské tituly se Spartou, vítězství v poháru (Sparta, Beşiktaş) a titul nejlepšího střelce Gambrinus ligy 04/05.

detail detail
http://www.sparta.cz/cs/novinky/zpravodajstvi/fotbalove/5932.shtml
Sparta Pragın resmi sitesinden
abi bizim çekçemiz pek iyi değil ne demiş bi zahmet açıklasan
nedir yani olmamışmı bu olay?

My
14.07.2006, 15:32
11

Trabzon'dan Dev Adım!

Galatasaray ve Beşiktaş'ı üst üste iki kez devre dışı bırakarak Fenerbahçe ile şampiyonluk mücadelesine giren ve Cem Papila gibi "saha dışı" etkenlerin devreye girmesiyle ikinciliklerle yetinen Trabzonspor için 2005-2006 sezonu yepyeni bir başlangıç demekti. Zira mütevazı takım Fatih Tekke, Gökdeniz, Simkovyak ve Yattara gibi starlarının katkısıyla 100 milyon dolarlık takımlardan ikisini safdışı bırakmış diğerini de hakem şemsiyesine mahkum etmişti.

Türk futbolunun Makyaveli Ali Şen'in de sezon başında vurguladığı gibi 2005-2006 nın en büyük şampiyonluk adayı Trabzon'du. Yapılması gereken bir -iki flaş transferle takıma iyice pekiştirmekti. Hem kulüp borsaya açılmış ve ekonomik sıkıntılar da aşılmıştı.

Atay Aktuğ'un, kulüp değerlerini ve "markayı" temsilde gösterdiği başarı da herkesce takdir ediliyor ve herkes yeni sezona "Trabzon" damgasının vurulmasını bekliyordu.

Önce transfer komitesi kuruldu, yöneticileirn üçü Brezilya'ya beşi Yeni Zelanda'ya, birkaçı Antillere, kalanları da Yavuz Selim'e yollandı.

Para vardı, vizyon vardı, marka vardı...Ama bir türlü sonuç alınamıyordu. Yöneticilerin iç çekişmeleri transferi hikayelerini Brezilya dizilerine dönüştürmekte gecikmedi. Murat onu alırsa benim havam düşer, Ferdi Kinyas'ı alırsa Zirtapoz komisyon alamaz gibi düşük zaviyeli film replikleri Trabzon yönetiminin konuşulamayan terminolojisi oldu.

Transfer gündemi can sıkmaya devam ederken, tarihinde ilk defa "nakit" sıkıntısı çekmeyen kulüp beklenen yıldız transferini bir türlü yapamadı.

Kurt puslu havayı sever malum; hemen devreye menajerler girdi. Ne de osla menajerlik kurumunun en sevdiği kulüptü Trabzonspor.

Ve çaresiz kalan Atay Aktuğ, transferin bitmesine saatler kala önüne konan ismi hiç düşünmeden onaylamak zorunda kaldı.

Bu isim Tomas Jun'du..

Çek liginin gol kralıydı işte, daha ne olacak?

Başkan da böyle düşünmüş olacak ki, Trabzonspor tarihinin en pahalı ve şüphesiz en hatalı transferleirnden birine onay verdi.

16 lig maçında fotma giydi çek oyuncu.

Çek ve futbol kavramlarını bir arada düşünen futbolseverler için bu iki kavram Nedved ve Panenka gibi yıldızlarla ile o kadar özdeşleşmişti ki, Jun'un herhangi orta karar bir Türk futbolcusundan fazlası olmadığını ancak 16 maç sonunda anlayabildi Türk futbolseveri.

Evet lafı fazla uzatmayalım;

Trabzonspor için yılın transferi ne Umut, ne Murat ne de potanisyel transferlerdir.

Trabzonspor için yılın transferi, maalesef, Tomas Jun'un -kiralık da olsa" gönderilebilmesidir..

Albayrak yönetimi Jun kamburunu hayırlısıyla "kesin" olarak bitirdikleri gün büyük sevaba girecektir.

Futbolculuğuyla övünen Atay Aktuğ da daha yıllarca böyle "vasat" bir isime böylesi büyük bir parayı nasıl verebildiğinin yanıtını arayıp duracaktır.

Bence yanıt menajerlerde gizlidir.

CAFER ÖZER
14.07.2006, 15:37
abi bizim çekçemiz pek iyi değil ne demiş bi zahmet açıklasan
nedir yani olmamışmı bu olay?
Benimde çekçem iyi değil ama orda anladığım kadarı ile bu iş olmuş resmi sitelerine JUN un resiminide koymuşlar.Trabzonsporda aldıklarını yazıyor.Ama ne tercüme edttim değilmi.

gerçekefsane
14.07.2006, 15:38

trabzonspor.org.tr

Sparta'nın sitesindeki ayın 12'sindeki haber. Uefa'nın resmi sitesinde, Trabzonspor'un resmi sitesinde transferin gerçekleştiğini yazıyor.

Muhammet_61
14.07.2006, 15:41
Jun gitti işte fazla uzatmaya gerek yok. Artık dört gözle transferleri bekleyelim.

Nytre
14.07.2006, 15:43
yürüsün gitsin..
jokayda gitsin..
şimdi kim gelecek görelim.

worldmaster
14.07.2006, 15:50
gelecek adamın yıldız falan olmayacağı belli bari gidenleri aratmaya...

kolombo
14.07.2006, 15:55
şu an içerden aldığım habere göre daha 2000 civarında kombine satılmış.taraftar sanırım verilen sözlerin yerine getirilmesini istiyor.en başta yıldız sözü olsa gerek.haksızda sayılmazlar hani..

fincher
14.07.2006, 16:11
ohh be tomas jun'dan kurtulduk...

Travelair
14.07.2006, 16:12
Verilen sözlerin yerine getirilmesini beklemekten öte, güven duymak istiyor Güven olmadan hiçbirşey olmaz

KuĞu
14.07.2006, 16:24
M.Yılmaz konyasporla anlaştı büyük bir ihtimalle gidecek bu yeni bir haber değil

degok
14.07.2006, 16:27
katılıyorum en önemli ayrıntı güven

Salih61
14.07.2006, 16:28
Benim için en büyük haber junun gitmesidir...Artık önümüzde bir engel kalmadı...Yönetimden bombaları bekliyorum...

Mollasalihoğlu
14.07.2006, 16:30
Zurawski'yi almaya yüreği yetseydi Atay Aktuğ'un,şimdi daha iyi yerlerde olabilirdik.. :)

h@msi61
14.07.2006, 16:34
Benim için en büyük haber junun gitmesidir...Artık önümüzde bir engel kalmadı...Yönetimden bombaları bekliyorum...

çok bişi bekleme arkadaşım, alacağımız adam belli zaten...

Salih61
14.07.2006, 16:36
çok bişi bekleme arkadaşım, alacağımız adam belli zaten...Ben de zaten onları kastetmiştim...

Fanatik28
14.07.2006, 16:44
şu an içerden aldığım habere göre daha 2000 civarında kombine satılmış.taraftar sanırım verilen sözlerin yerine getirilmesini istiyor.en başta yıldız sözü olsa gerek.haksızda sayılmazlar hani..

Cok bile satilmis.
Bu kadar beklendigine göre, artik yildiz transferini gerceklestiririz.
Birde artik su Wagner, Mossoro isimleri sikti artik. Bazilari bu isimleri coktan kabullenmis. Tepkilerimizi arttiracagimiza, herseyi kabulleniyoruz. Is isten gectikten sonrada kafayi duvara vuruyoruz. Artik taraftar olarak bu anlayisin degismesi gerek.
Mesela Symek`i gercekten göndermek istiyorlarsa, onun yerini Ricardinho`yu alarak doldurabilirler. Bunu kabullenebilirim. Ama ondan asagisini asla. Diger yildizimiz`ida önlibero ( mesela Gravesen ) icin aldik mi, geriye bir solacik kaliyor. O da gecen Wagner olabilir.
Ben artik Trabzonspor´umun bugünüyle övünmek istiyorum, gecmisi ile degil.

Nadir Bekar
14.07.2006, 16:46
İnişallah gelen gideni aratmaz

Salih61
14.07.2006, 16:48
Tamam yıldız alınmadı bu bir hata ama yattara geldiginde yıldızmıydı?...Szymek geldiginde yıldızmıydı?...Arkadaslar yıldızlarla iş olsaydı real madrid her sene uzak ara şampiyon olurdu...Tabi herkes ister takımında yıldız futbolcu görmek ama önemli olan takım oyunudur...

champions
14.07.2006, 16:49
1-sol kanat(wagner)
2-10 numara (mossoro;renan silva;ricardinho)
3-bide appiah gibi bi önlibero (??????????????)

Nadir Bekar
14.07.2006, 16:51
Tamam yıldız alınmadı bu bir hata ama yattara geldiginde yıldızmıydı?...Szymek geldiginde yıldızmıydı?...Arkadaslar yıldızlarla iş olsaydı real madrid her sene uzak ara şampiyon olurdu...Tabi herkes ister takımında yıldız futbolcu görmek ama önemli olan takım oyunudur...
+61
evet haklısın önemli olan takıma uyum sağlaması ,,zaten uyum sağladığı zaman takım oyunu ortaya çıkar ve yeni yıldız doğar..

FANATIK61
14.07.2006, 16:53
Hüseyin Cimşir: "Kötü günleri unutturacağız"
Takımımızın tecrübeli oyuncusu Hüseyin Cimşir, yeni sezona yoğun bir tempoda hazırlandıklarını belirterek, “Takıma yeni hocamız geldi, yeni arkadaşlarımız katıldı. İnşallah onlarla beraber uyum sürecini en kısa zamana indirip, kötü günleri unutturup, bu yıl hedeflerimize ulaşırız¨ dedi.

"Fatih’in dönüşü bekleniyor"
Ameliyat olan Fatih Tekke’nin kısa sürede aralarına katılmasını belediklerini kaydeden Hüseyin, “O takım için çok önemli bir futbolcu. Fatih gibi büyük bir futbolcunun takımdan ayrı kalması, bizim için önemli bir eksiklik. İnşallah en kısa sürede aramıza katılır. Onun tecrübesinden, futbolculuğundan ve ağabeyliğinden bütün takım olarak yararlanmamız gerekiyor¨ diye konuştu.

"Lazaroni hücumu düşünüyor"
Lazaroni`nin daha çok hücuma yönelik bir anlayışı tercih ettiğine dikkati çeken tecrübeli futbolcu şunları söyledi: “Ne kadar çok hücumu düşünürsek, o kadar seyirciye ve göz zevkine hitap etmiş oluruz. Bu tarzda oynayabilecek futbolcularımız da var. O yüzden bu konuda bir sıkıntı yaşayacağımızı sanmıyorum. Başarılı olduktan sonra hiçbirşey yadırganmaz. Önemli olan takımın sahadaki performansı ve aldığı puanlardır. O heyecanı, coşkuyu yaratıp, seyirciye hitap edersek, çok iyi olur¨.

"Kazandıran sistem iyidir"
Galibiyeti getiren her sistemin önem taşıdığına değinen Hüseyin, “Şu ana kadar birçok hoca ve farklı sistemlerle oynadık. Sistemden kasıt, bana göre takımın sahada aldığı galibiyettir. Galibiyet alındığı sürece hangi sistemde oynanırsa oynansın farketmez. Kimse sizi eleştirmez. Türkiye`de herşey sonuca göre olduğu için, ne oynadığınız futbol önemli, ne de gösterdiğiniz performans. Sadece galip gelirseniz, en iyi sizsiniz demektir. Bu yüzden sistem Türkiye`de çok önemli değil¨ görüşünü seslendirdi.

"Başka forma giymem"
Hüseyin Türkiye’de herhangi bir takımın formasını giymeyeceğini de vurgulayarak, “Futbolu bırakırsam Trabzonspor`da bırakırım¨ diyerek sözlerini tamamladı.

jefferson61sefa
14.07.2006, 17:02
oley be oley jundan kurtulduk bakalım ne olcak şu wanchope da alsaydık varya süper olurdu

h@msi61
14.07.2006, 17:03
hoca takımın %25 i forvet diyor daha napıcaz wanchopu. bize ortasaha lazım....

jefferson61sefa
14.07.2006, 17:05
paolo wanchope süper bir golcü 4umut 8 mehmet yılmaz 12 ömer riza 5 de cem demir eder ondan diom zaten ömer riza ve mehmet yilmaz istediği yere gidebilir

Naim
14.07.2006, 17:09
paolo wanchope süper bir golcü 4umut 8 mehmet yılmaz 12 ömer riza 5 de cem demir eder ondan diom zaten ömer riza ve mehmet yilmaz istediği yere gidebilir
kahretsin be
jeffersonsefa bu forum üyelik işini beceremez diyordum olmadı
neyse Tsmaniac beceremezse oda ayrı bir başarı :D

jefferson61sefa
14.07.2006, 17:10
ayıp oluo ama nası konuşuon :D

Salih61
14.07.2006, 17:11
paolo wanchope süper bir golcü 4umut 8 mehmet yılmaz 12 ömer riza 5 de cem demir eder ondan diom zaten ömer riza ve mehmet yilmaz istediği yere gidebilirRenkdas sana yeni forumun havası pek yaramamış...İstersen çık bir hava al... :) Şaka bir yana da wanchope iyi golcüde o kadar degil...Yani Allame-i Cihan degil bu adam...Sence?...

jefferson61sefa
14.07.2006, 17:12
o teker teker umut gibi 4 tane eder bence çünkü adam bildik topcu yani 195 lik herif içinde ağır falan değil gayet hızlı bence türkiyede rahat 30 gol atardı yattara orta o kafa bize böle iş lazım

jefferson61sefa
14.07.2006, 17:14
wagner hem defansın solunda hemde orta sahanın ortası solu hatta forvet bile oynayabilen bir oyuncu stoper bile oynayabilir çok yönlü bir oyuncu bize yarayabilir

Mehmet_Mercanlı
14.07.2006, 17:18
o teker teker umut gibi 4 tane eder bence çünkü adam bildik topcu yani 195 lik herif içinde ağır falan değil gayet hızlı bence türkiyede rahat 30 gol atardı yattara orta o kafa bize böle iş lazım
EVET KARDEŞİM KESİNLİKLE

Salih61
14.07.2006, 17:18
Wagneri izleyenler çok müthiş bir futbolcu diyorlar...Ama burda ne yapar belli degil...Kavun degil ki koklayasın...:)

Salih Kara
14.07.2006, 17:20
inşallah gelir de faydalı olur

jefferson61sefa
14.07.2006, 17:23
valla orda her hafta ellerle haftanın takımına seçiliolar :D öle diodu bir arkadaş

kolombo
14.07.2006, 17:27
valla orda her hafta ellerle haftanın takımına seçiliolar :D öle diodu bir arkadaşfabiano onun kadar değil ama wagner maç başına en yüksek yıldız alan 2 ouyncudan biri ortalaması yaklaşık 8-8,5

Mehmet_Mercanlı
14.07.2006, 17:27
ben yinede gelip imza atmadan inanman bizim kilerin işi belli olmuyo bakarsın saçma bir olaydan vaz gecerler

jefferson61sefa
14.07.2006, 17:29
derler ki wagner topçu mopcu değil vazgeçtik hocaya dedirtirlet zaten ben istemiodum falan junu geri çağırırlar sonra :D

jefferson61sefa
14.07.2006, 17:34
bu ne anlamadım

Adem CAKIR
14.07.2006, 18:28
fabiano onun kadar değil ama wagner maç başına en yüksek yıldız alan 2 ouyncudan biri ortalaması yaklaşık 8-8,5

Ama hangi ligde acaba ?
Galiba Brezilyada birden çok lig var ve aralarında da epey kalite farkı var. Ortalaması 8-8.50 olan bir adam bu güne kadar başkaları tarafından kapılmazmıydı yada maharetli menajerlerimiz onları çoktan üçeziklere kitlemezmiydi ? (Daha fazla para koparabilmek için)

Açıkçası çok ümidim yok. Yine ne varsa bizimkilerde var.Bizim uşaklar inanırlarsa ve şanssızlıklar olmazsa en dandik yabancı bile takımda sırıtmaz, zirveyi de ciddi ciddi zorlarız gerisi yalan bence...

Yok yönetim bizi şaşırtır ortanın ortasına adam gibi hem isimli hemde yetenekli, takımın havasını değiştirecek bir topçu alırsa o başka.

Travelair
14.07.2006, 19:17
Eğer Wagner denildiği gibi gelecek maç cezalı ise, bu 2 manaya gelir. Giden yöneticilerimiz Mossoro'yu da Wagner ile birlikte alıp getirecek.

Ya da şu zamana kadar Brezilya'daki alternatif isimlerle ilgili hiçbir temasları olmadı. 2 günde onların da pazarlıkları yapılacak, hazırlıklı olunacak

Ya da her ikisi

Muhammet_61
14.07.2006, 19:19
*Şampiyonluğu zorlayacağız

*Üst sıraları kovalayacağız

*Hedef iki yıl içinde takımı şampiyon yapmak

*Zirve mücadelesini son haftaya kadar sürdüreceğiz.... vs. vs.

Bu nedir anlamıyorum ben. 40. yılda mutlak şampiyonluk isteyen bu taraftara verilen "teselli" gibi sözler sanki. Neden kimse çıkıp "tek hedef şampiyon olmak, Allah'ın izniyle bu sene şampiyon olacağız" gibi net ifadeler kullanmıyor? (Futbolcular hariç)

Bu arada forumun tasarımı gitgide güzelleşiyor. Çalışan arkadaşlarar teşekkürler.

tsmaniac
14.07.2006, 19:20
yeni forumumuz hayırlı olsun da renkler biraz garip sanki, yani bordo mavi olsa daha güzel olurdu, böyle kurtadam forumları gibi olmuş, neyse bu mossoro fossoro sakat değilmiydi yaaa

Nytre
14.07.2006, 19:22
orada aldıkları ceza bizim ligleri ilgilendiriyormu?

jefferson61sefa
14.07.2006, 19:22
juventus serie b de ve galiba - 20 puanla başlıcak
lazio ve fiorentinada serie b de - 10 puanla başlıo yanılmıosam
milan serie a da kaldı

Miraç Atalay Çiftçi
14.07.2006, 19:23
mossoro sakat o yüzden oynamıyor diye biliyordum.wagnerde cezalıydı geçen maç oynamadı.
öyle düşünüyorum ki wagner gelecek ama mossoronun alternatifini alacagız.

jefferson61sefa
14.07.2006, 19:23
benim yazdığım kesin değil italya basınının haberi

Muhammet_61
14.07.2006, 19:28
Şu Juventus kadroyu dağıtacak büyük ihtimal. Başkan için yıldız sözünü yerine getirebilmek için müthiş bir fırsat aslında. Aşırı pahalı olmayan süper yıldızları var. (İbrahimoviç, Cannavaro, Viera gibiler hariç tabi)

jefferson61sefa
14.07.2006, 19:31
la gazette de la sporta göre
juvetus serie b de ve -20 puanla başlıo
fiorentina -10 serie b
lazio -6 seire b
milan serie a
futbolculara verilen cezalar konsunda hiç bir netlik yok kararın 20:50 dolaylarında açıklığa çıkması düşünülüomuş

My
14.07.2006, 19:31
Buda demek oluyorki Djokaj'ın Sakaraya'ya transferi diye birşey artık söz konusu değil. Geriye kaldı Antep. Sanırım yönetimimiz sonuna kadar direnecek eğer olmazsa tek taraflı fesh olabilir.

jefferson61sefa
14.07.2006, 19:36
milan ın ş.ligi elinden alınacak ve onun yerine başka bir klüp temsil edecek
aynı şekilde
fiorentina,lazio ve juvetusunda avrupa kupalarınan men edilmesi söz konusus
bu durum en çok gene fenerbahceye ayrıyacak
söz konusus olay gerçekleştiğinde sıralamdaki bir allttakine gececek olan hak ile
inter devler ligine direk katılacak romada devler ligi biletini alacak
chievo ve palermo da bu arena için ön eleme oynucak ve fenerbahcenin muhtemel rakipleri daha güçsüz olacak ve seri başı olma sansı artacak
bbu yolla livorno empoli parma uefa için savaşacak konuma gelecek

Özkan Erdem
14.07.2006, 19:36
Buda demek oluyorki Djokaj'ın Sakaraya'ya transferi diye birşey artık söz konusu değil. Geriye kaldı Antep. Sanırım yönetimimiz sonuna kadar direnecek eğer olmazsa tek taraflı fesh olabilir.
Antep'de fesh etmemiz için pusudadır muhtemelen..

Miraç Atalay Çiftçi
14.07.2006, 20:56
Oyuncularımıza alışveriş izni
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/140706izin.jpgTeknik Direktörümüz Sebastião Lazaroni bugün sabah yapılan antrenman sonrası oyunculara alışveriş yapmaları için izin verdi. Oberstaufen kasabası yakınlarındaki en büyük kent olan Kempten’e giden futbolcularımız, yarın Austria Lustenau’yla oynanacak hazırlık maçı öncesinde stres attılar.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/140706izin1.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/140706izin2.jpg

Miraç Atalay Çiftçi
14.07.2006, 20:57
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/140706izin3.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/140706izin4.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/140706izin5.jpg

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/140706izin6.jpg

tirabzonli
14.07.2006, 21:25
Mehmet Yılmaz ın bakışa bittim.Sanki oyunun reklamını yapıyor."İşte oyun budur abi" diyen bir bakışı var

macka61
14.07.2006, 21:49
Alişen Kandil Sakaryaspor'a verildi
Kulübümüzün oyuncularından Alişen Kandil’in Sakaryaspor’a transferi kesinlik kazandı.

Buna göre taraflar arasında yapılan görüşmelerde Alişen’in bonservisinin Yeşil-Siyahlı kulübe verilmesi konusunda anlaşma sağlandı ve gerekli işlemler yapıldı.

macka61
14.07.2006, 21:52
ya resimli mesaj nasıl gönderiliyor yardımcı olursanız sevinirim

macka61
14.07.2006, 21:55
avartar nasıl gönderiliyor

sulo61gun
14.07.2006, 21:56
Arkadaşlar trazon tv de eller in ocak ta sözleşmesi biteceği tff yeni yabancının alınamayacağını belirtmiş bize.Zeyyad efendi de ttv ye bağlandı sorun olmaz dedi tarafatarlar rahat olsun dedi.Ellerin internasonala verileceği belirtiliyor. Burnuma pis kokular geliyor ama hadi hayırlısı.

jefferson61sefa
14.07.2006, 22:04
Juventus, Lazio, Fiorentina düşürüldü!
(CANLI) İtalyan futbolunda şike, takım kayırma ve hile iddialarını içeren skandalla ilgili 4 takım ve 25 futbol adamının yargılandığı mahkemeyle ilgili gergin bekleyiş nihayet sona erdi.

- Milan'dan 15 puan silindi.. Milan Serie A'da mücadele edecek.
birazdan ayrıntılı gelcek

jefferson61sefa
14.07.2006, 22:06
Milan'dan 15 puan silindi.. Milan Serie A'da mücadele edecek.
- Juventus Serie B'ye düşürüldü ve 30 puanı silinecek.
- Lazio Serie B'ye düşürüldü ve 7 puanı silinecek.
- Fiorentine Serie B'ye ve 12 puanı silenecek

Özer Öztekin
14.07.2006, 22:10
Bu Wagner ve Mossoro işi biraz hikaye gibi geliyor bana...
Birincisi, ilk başlarda önceliğimiz Mossoro deniyordu, sonra Wagner oldu..
İkincisi, Brezilya basınında Mossoro'nun kasığından sakat olduğu yazılıp duruyor..
Üçüncüsü güya oyuncularla her konuda anlaşmıştık, hatta adamlar hadi artık bizi bekletmeyin diye haber gönderiyordu.Bizimkiler de her konuda anlaştık, kadro boşalır boşalmaz direk kampa gelecek (öncelikle Wagner) diyordu; sonra 17 sindeki ''ÖNEMLİ'' maç işi çıktı,bu arada satır aralarında ''yöneticilerin bu maçta Wagner i izleyecekleri''ni sonra da Lazaroni den Wagner in alternatiflerinin listesini yönetime verdiğini ve transferde geç kalındığını öğrendik.Burnumuza kokmuş balık kokuları gelmeye başladı...
Bu arada transfer sürecinde , yıldız tartışmaları sırasında, Ricardinho Marcelinho gbi adayların isimleri yerini Wagner ve Mossoro ya bırakıyor ve iki yöneticinin istifası gerçekleşiyordu
Geçen sene gerçekleştirdiğimiz 1. Brezilya kuşatması sırasında ben de internetten 'Globoesporte' gibi sitelerden ''Kahe, Obina,Alex Dias, Fabiano Junior, Rafael Marques, Eller, Jefferson '' vb. isimleri bu siteye o dönemlerde heyecanla son dakika haberleri ileten Sanatik, Londoner gibi arkadaşlarla birlikte, bizim basında haberler çıkmadan öğrenebiliyorduk...Şimdi ise o dönemden aklımda kalan '' recebeu uma proposta deixar jogador para o Trabzonspor '' gibi anahtar kelimelerle Google da ve Brezilya sitelerinde yaptığım aramalar Lazaroni , Carleto (kondisyoner) ve Zico haberleri dışında 2005 yılına ait sonuçlar veriyor.Wagner ve Mossoro yu sokaktaki çocuklar öğrendiği ve artık medyanın ağzına sakız yaptığı ve hatta kabak tadını bile arattığı halde bu isimler ve Trabzonspor ile ilgili Brezilya sitelerinde günlerce saatlerce yaptığım aramalar en ufak bir haber vermekten uzak ve sonuçsuz kalıyordu.
Tüm bunlar olurken Jun kiralanıyor ve sayın başkanımız ''ince'' ve ''hassas'' denge hesaplarına gark olmuş bir halde Almanya kampına ucuza oynayacak yıldız yetiştirmeye çalışıyor.
Görülen o ki bu iki isim de bizim yönetcilerin önceden hazırladıkları 'yıldız kılıfı' içine öyle ya da böyle sığmadı...Ya daha iyilerini alacaklar isimleri saklıyorlar, ya da bu işi be-ce-re-mi-yor-lar.
Tüm bunlardan çıkan sonuç:

Şampiyonluksuz 25. sene ''kutlamaları'' bizi bekliyor.

kutoz
14.07.2006, 22:16
Yönetim sağ gösterip sol vuracak. (Züğürt tesellisi işte :rolleyes: )

jefferson61sefa
14.07.2006, 22:18
sağ gösterip aparkat atmasında

tsmaniac
14.07.2006, 22:26
wagnerle mossoro fossoro dengeleri bozmuyor öyle değilmi şimdi?

diskus
14.07.2006, 22:31
internatinal in macini gosterdi lig tv gecen gün,wagner oynadi bu takimin en iyi oyuncusu görümünü verdi bana.serbest vurus da topu öyle bi kestiki rakip futbolcu topu kendi kalesine göndermek ten baska caresi kalmadi.wagner bizim sol tarafa ilac olur ama bizim yönetimin onu alabilecegini sanmiyorum.daha gecen hafta alman wolfsburg takimi futbolcu ve kulüp ile anlasmis ama futbolcunun maneceri sürekli fiyat artirmasi sonucunda transferinden vazgecmisler.

Mert67
14.07.2006, 22:36
ayda yılda bi adam alcaz ona da talip çıkmasa bi yerlerden ya

cyberentalpi
14.07.2006, 22:37
Juve fiorentina ve lazio seri b ye dusuruldu. Juve seri b ye -30 puandan fiorentine -12 puandan lazio ise - 7 puandan baslayacak.
Milan ise yirtti. milan seri a da kalirken avrupa kupalarindan men edildi. Ve -15 puanla seri a ya baslayacak

kutoz
14.07.2006, 22:40
Şu fb.nin iki yıl üstüste şampiyon olduğu sezonlarda incelense, onların da akıbeti aynısı olacak. Ama nerede bizde öyle yürekli insanlar. Meydanlara çıktıklarında, mangalda kül bırakmayanlar, ceylan derisi kırmızı koltuğa oturduklarında, hipnoz olup verdikleri sözleri unutup, dürüstlüğün tuttuğu takımın çirkefliklerini görmemezden gelmek olduğunu sanıyorlar...

selcuk
14.07.2006, 22:51
İtalya'da, Juventus, Milan, Fiorentina ve SS Lazio'nun ve 25 zanlının yargılandığı şike skandalında, cezalar açıklandı. Alınan kararlar deprem etkisi yaptı...

İtalya'da FC Juventus, AC Milan, ACF Fiorentina ve SS Lazio'nun ve 25 zanlının yargılandığı şike skandalında, cezalar açıklandı.

Yargılamada, esas mahkemesi niteliği taşıyan ilk aşamada alınan kararlar doğrultusunda FC Juventus, ACF Fiorentina ve SS Lazio, İkinci Lig'e düşürüldü. Bu 3 kulüp de puan silme cezalarına da çarptırılırken, Juventus'un son 2 sezonda elde ettiği şampiyonluk unvanları da elinden alındı.

AC Milan'ın ise, Birinci Lig'de kalması uygun görüldü, ancak kırmızı-siyahlılar, 15 puan silme cezasıyla, bu yıl Avrupa Şampiyonlar Ligi'ne gitme hakkından yoksun bırakıldı.

Diğer takımlardan gelecek sezona FC Juventus 30, ACF Fiorentina 12, SS Lazio ise 7 puan eksiğiyle başlayacak. Cezalar, Roma'da Parco Dei Principi Oteli'nde düzenlenen bir basın toplantısıyla açıklandı. Yargılama işlemini yapan jürinin başkanı Cesare Ruperto, 7 günlük değerlendirme sonrasında, Roma Olimpiyat Stadı'ndan otele gelerek TSİ 22.00'de cezaları kamuoyuna duyurdu.

-CEZALARA 5 GÜN İÇİNDE İTİRAZ MÜMKÜN-

Yargının suçlu bulduğu kulüp ve kişiler, cezalara 5 gün içinde itiraz ederek temyiz başvurusunda bulunabilecekler. Temyiz başvurularının, 20 Temmuz Perşembe gününden itibaren hızla değerlendirilerek karara bağlanması bekleniyor.

İtalya Futbol Federasyonu'nun (FIGC), Avrupa Şampiyonlar Ligi ve UEFA Kupası'na hangi takımların katılacağına ilişkin listeyi, en geç 24 Temmuz Pazartesi günü UEFA'ya iletmesi gerekiyor. Temyiz aşamasının söz konusu tarihe dek sonuçlandırılamaması durumunda, UEFA'ya sunulacak liste, bugün açıklanmış olan cezalar doğrultusunda hazırlanacak. FIGC ile UEFA arasında bu noktada mutabakat sağlanmış olduğu bildirildi.

-LAZIOLU TARAFTARLARLA GÜVENLİK GÜÇLERİ ARASINDA GERİLİM-

Bu arada basın toplantısının düzenlendiği otel, SS Lazio taraftarlarıyla kuşatıldı. Yaklaşık 1000 kişilik taraftar grubuyla güvenlik birimleri arasında zaman zaman gergin anlar da yaşandı. Devlet televizyonu RAI'nin AS Roma sempatizanlığıyla bilinen spor muhabiri Marco Mazzocchi, SS Lazio taraftarları tarafından yuhalandı. ''Satılmış köle'' tezahüratları eşliğinde taraftarların protesto ve tehditlerine maruz kalan Mazzocchi, basın toplantısını izleyemeden polis koruması altında otelden uzaklaştırıldı.

Laziolu taraftarlar, takımlarının cezalandırılmasını protesto etmelerinin yanısıra, küfürlü sloganlar eşliğinde başta başkan Claudio Lotito olmak üzere kulüp yönetimine olan öfkelerini de dile getirdiler. Floransa'da ise 300 civarında taraftarın, Mor Menekşelere destek amacıyla, Artemio Franchi Stadı önünde, ellerinde pankartlarla toplanmaları dikkati çekti. FC Juventus'un Torino'daki kulüp merkezinde ise taraftardan çok gazeteci vardı. AC Milan yetkilileri de, mahkeme kararını Milano'daki kulüp merkezinde televizyonlar aracılığıyla öğrenmeyi yeğlediler

hay1699
14.07.2006, 22:54
juventus seri b'ye düşürülmesinin yanında son 2 şampiyonluğu da elinden alındı. bu durumda son şampiyon kim? milanın da 15 puanı silindi. inter mi?

Mehmet
14.07.2006, 22:54
Bu haberden fenerbahçeliler ders alsınlar.

selcuk
14.07.2006, 22:57
juventus seri b'ye düşürülmesinin yanında son 2 şampiyonluğu da elinden alındı. bu durumda son şampiyon kim? milanın da 15 puanı silindi. inter mi?
evet inter
ve bu olayin darisi fenerin basina

selcuk
14.07.2006, 23:00
vestel dortmundun genc gelecek vaadeden nizamettin caliskani aldi 19 yasinda
roberto donadoni italya milli takiminin yeni td si olacakmis idaalara göre; icimizden bi ark bu adami illada tsin basina gelmesini istiyordu hatirlarsagniz

Travelair
14.07.2006, 23:02
O zaman ben de bir anektod aktarayım. Forumlarda Wagner ve birkaç diğer futbolcularının her sene onlarca kez başka takımlara transfer oldukları anlatılıyor sonuçta hiçbir yere gitmediklerinden bahsediliyordu. Ama bizimkiler yıldız alacaklar ya gerekirse verirler 10 milyon dolar alırlar valla

Travelair
14.07.2006, 23:05
evet inter
ve bu olayin darisi fenerin basina

Aslında ben bahis oynamam ama düşünüyorum şimdi Juve'nin şampiyonluğuna oynayıp kazananlar paraları geri mi verecek??

salihismet
14.07.2006, 23:09
Jun gitti, öekide gitti gidecek eli kulaginda, ama bizim yönetim el altindan ba$ka sorunlar ortaya sürüyor, $imdide Eller sorun olmaya ba$ladi,el insaf be, almayacaksaniz almayinda bari taraftari bir beklenti icine sokmayin.

selcuk
14.07.2006, 23:11
Aslında ben bahis oynamam ama düşünüyorum şimdi Juve'nin şampiyonluğuna oynayıp kazananlar paraları geri mi verecek??
yok cünkü bahis isim vererek oynanmamasi en büyük nedenlerden biri bide kanunlara göre bahis firmalari bütün iddaa edenlerin o olaydan haberi oldugunu ispatlamamli yani bu islem bütün bahis firmalarina daha büyük maddi kayiba yollar

İngiltere Premier Ligi’ne son iki yıldır damgasını vuran Chelsea’nin saltanatını yıkmak isteyen Manchester United yeni futbolcuları takibe aldı. Manu’nun ilk hedefi İngiltere milli takımında da forma giyen Tottenham Hotspur’lu Michael Carrick. Portsmouth’un ise Anelka ısrarı sürüyor.

Manchester United’ın top hakimiyeti yüksek Carrick için 20 milyon Euro’yu gözden çıkardı. Manu teknik direktörü Sir Alex Ferguson’un ısrarla alınmasını istediği Carrick İngiltere milli takımında da forma giyiyor.

Manchester United’ın bir diğer hedefi ise Polonyalı kaleci Tomasz Kuszczak. Ligden düşen West Brom’un kalesini koruyan Kuszcak’ın Old Trafford’a gelmesi için beş milyon Euro’nun gözden çıkarıldığı belirtildi.

Carrick Tottenham’dan ayrılırsa, Londra ekibi Bolton’dan Kevin Nolan’ı White Hart Lane’e getirmek için görüşmelere başlayacak.

Real Madrid sportif direktörü Predrag Mijatovic Roberto Carlos’un kulüpten ayrılıp Chelsea’ye gitmek istediğini açıkladı.

Fransa’nın final mücadelesini yedek kulübesinden izleyen defans oyuncusu Jean-Alain Boumsong Monaco’ya gitmek için görüşmelere başladı. Newcastle formasını giyen Boumsong’un yeni sezonda Fransa Ligi’nde adından sözettirmek için flaş transferler yapan Monaco’ya gitmek istediği belirtildi.

Dünya Kupası finalleri boyunca İtalya milli takımının defansındaki sigorta Gianluca Zambrotta’ya Real Madrid’den sonra Barcelona da talip oldu. Juventus ligden düşürülürse Real Madrid’in başına geçen Fabio Capello’nun Torino ekibinden önemli yıldızları kadrosuna katacağı İspanya basınında yeraldı.

Deportivo’nun golcü futbolcusu Diego Tristan için İngiltere’nin Tottenham Hotspurs ve Bolton Wandorers yarışı başladı. Kulübü Aston Villa’yla henüz anlaşamayan Çek Milan Baros’un ise Alman ekibi Hamburg’a gitmek için görüşmelere başladığı yazıldı.

Bir başka golcü Marco di Vaio’yu ise Valencia takibe aldı. Wigan Athletic ise Hollanda milli takım formasını da giyen AZ Alkmaar’ın oyuncusu Denny Landzaat’ı transfer listesine ekledi.

İngiltere Preimer Lig ekiplerinden Portsmouth gelecek sezon hayal kırıklığı yaratmamak için kolları sıvadı. Edu için Real Betis’e 7 milyon Euro’luk teklif götüren ancak red cevabı alan İngiliz ekibi Sol Campbell ve Nicolas Anelka’yı listesinde tutmaya devam ediyor. Portsmouth’un kötü çocuk imajına sahip Anelka için ısrarlı olduğu İngiliz medyasında kendine yer buldu.

Newcastle United Alan Shearer’ın yerine Werder Bremen ve Alman milli takımının golcü oyuncusu Miroslav Klose’ye kadrosuna katmak için çalışmalarını sürdürüyor.

Arjantinli golcü oyuncu Javier Saviola’nın menajeri Arsenal ile görüşmelerin devam ettiğini yazdı.

2004-2005 sezonunda Livorno’nun ve İtalya Ligi’nin en golcü futbolcusu Cristiano Lucarelli için Rusya’nın Zenit St Petersburg takımı devreye girdi.

Almanya'yı dağıttık: 83-45
9. Avrupa Ümit Erkekler Basketbol Şampiyonası finallerinde (C) Grubu'nda yer alan Türkiye, gruptaki ilk maçında, Almanya'yı 83-45 yendi.

Taraftarların desteğiyle maça hızla başlayan Türkiye, Oğuz ve Cenk'in peşpeşe sayılarıyla, 5. dakikada 14-6 öne geçti. Cenk'in isabetli dış şutlarıyla farkı daha da açan ay-yıldızlılar, ilk periyodu 25-12 önde kapadı.
Hücum yapmakta zorlanan Almanya, savunmada da peşpeşe bireysel hatalar yapınca, hırslı bir oyun sergileyen Türkiye, Ersan'ın isabetli üçlükleriyle farkı giderek açtı ve devreyi 40-23 önde tamamladı.
Maçın 2. yarısında Almanya'nın maçtan erken kopmasıyla rahat bir oyun sergileyen ay-yıldızlı ekip, 3. periyodu 60-29 önde geçti.

Türkiye, son periyotta da üstün oyununu sürdürdü ve karşılaşmayı 83-45 kazanmayı başardı.

Salon: Fuar Celal Atik
Hakemler: Zoran Sutuloviç (Sırbistan), Juris Kokainis (Litvanya), Vledemir Tsekov (Bulgaristan)
Türkiye: Hakan , Can 9, Cenk 20, Oğuz 12, Semih 2, Ersan 22, Berent , Serhat 2, Ömer 6, Cemal 5, Onat 5, Engin
Almanya: Zazai , Kulawick 7, Huth 9, Niebuhr 2, Both 12, Khartchenkov 5, Karamatskos 2, Staiger 2, Komarek 4, Lischka , Freese 2
1. Periyot: 25-12
Devre: 40-23 (Türkiye lehine)
3. Periyot: 60-29
Beş Faulle Çıkan: Hakan 39.10 (Türkiye)

DİĞER MAÇLAR

(A) ve (B) gruplarındaki maçlar Atatürk, (C) ve (D) gruplarındaki maçlar ise Fuar Celal Atik Spor Salonu'nda yapıldı.
Bugün yapılan diğer maçlarda şu sonuçlar alındı:

(A) Grubu: Sırbistan: 72 - Letonya: 61,
Hırvatistan: 64 - Belarus: 58

(B) Grubu: İsrail: 66 - İtalya: 64,
Slovenya: 92 - Macaristan: 60

(C) Grubu: Rusya: 63 - Fransa: 92

(D) Grubu: İspanya: 73 - Bulgaristan: 75,
Litvanya: 71 - Yunanistan: 81

Adem CAKIR
14.07.2006, 23:24
Jun gitti, öekide gitti gidecek eli kulaginda, ama bizim yönetim el altindan ba$ka sorunlar ortaya sürüyor, $imdide Eller sorun olmaya ba$ladi,el insaf be, almayacaksaniz almayinda bari taraftari bir beklenti icine sokmayin.

Eee hani Eller sorun olmuyor du ???
Adamlar sanki kendi ceplerinden harcıyorlar (TS 'a başkan olmanın getirisi az buz değildir, bir zahmet harcasınlar, verdikleri sözüde unutmuyoruz hani) Adam gibi bir komite kurup şu işide bir kere de zamanında yapamıyorlar. Bu iş ikinci bir Jun kazasına doğru gidiyor ve her geçen gün ümitsizliğim artıyor...

Özer Öztekin
14.07.2006, 23:27
Çözüm 1.Terazi burcundan futbolcu alınması
Çözüm 2.Afrikalı futbolcu alınması (resimde de görüldüğü gibi denge sorunları olmuyor)

selcuk
14.07.2006, 23:29
Eee hani Eller sorun olmuyor du ???
Adamlar sanki kendi ceplerinden harcıyorlar (TS 'a başkan olmanın getirisi az buz değildir, bir zahmet harcasınlar, verdikleri sözüde unutmuyoruz hani) Adam gibi bir komite kurup şu işide bir kere de zamanında yapamıyorlar. Bu iş ikinci bir Jun kazasına doğru gidiyor ve her geçen gün ümitsizliğim artıyor...

normalde olmuyor ama yine birileri bizimlen ugrasmaya basladi

gerçekefsane
14.07.2006, 23:34
Eller'in sorun olduğu yok, Eller'in kiralık sözleşmesi bir yıllık, ocak ayında bitiyor. Gazetelerde yazılanlara göre Wagner ve Mossora transferinde Eller verilecek, bu yeni haber değilki ?
normalde prosedüre göre Ocak ayında Eller geri geldiğinde 7 yabancı oyuncuyu kadroda bulunduramıyorsun. Ocak ayında bir yabancı oyuncuyu kadrodan kiralık, fesih ve Satış yoluyla elden çıkaracaksın.

ocak ayına kadar problem yok :)

selcuk
14.07.2006, 23:38
Eller'in sorun olduğu yok, Eller'in kiralık sözleşmesi bir yıllık, ocak ayında bitiyor. Gazetelerde yazılanlara göre Wagner ve Mossora transferinde Eller verilecek, bu yeni haber değilki ?
normalde prosedüre göre Ocak ayında Eller geri geldiğinde 7 yabancı oyuncuyu kadroda bulunduramıyorsun. Ocak ayında bir yabancı oyuncuyu kadrodan kiralık, fesih ve Satış yoluyla elden çıkaracaksın.

ocak ayına kadar problem yok :)
bende böyle düsünüyorum ama serefsiz kisiler yine bizim her türlü sampiyon olma sansimizi yok etmek icin hertürlü yola basvuruyorlar gercek bu sanki bugüne kadar belli degildi eller ocakda geri gelebilecegi ama elleri su an bile satmasagik internacional elimizi öpe öpe yine onu kiralamak ister

My
14.07.2006, 23:40
Bu haberden fenerbahçeliler ders alsınlar.

Mehmet abeey :D Memleket guderi ;) febe bundan ne gibi bir ders çıkarması lazımki burası Türkiye yavu. Onlar tam gaz devam, arkalarında devlet bubaları var. Sen dua ette vergi borçlarına yine çizik atılmasın İstanbullu'ların, geçtim ben soruşturmadan.

salihismet
14.07.2006, 23:45
Ocak ayina kada bir sorun yok, tamamda bizim yönetim sanki oyuncu almamak icin durmadan sorun yaratiyor, dengeleri korumayi önplanda tutuyorlar, Fatihin aldiginin iki üc katini verirsek olmaz dengeler bozulur, iyide Fatihden 2-3 kat az alan oyuncularda var takimda, onlar ne olacak?
Eger hala gec kalinmadik diyorlarsa, o zaman bunlar oyuncu alma konusunda ciddi deyiller. Eger car$amba gününe kadar almazlarsa ondan sonra almalarina hic gerek yok.

BDiler61
14.07.2006, 23:48
haftada 1 internete girme sansim oluyor bi hevesle bakiyorum haberlere ama hep hayal kirikligi yeter artik bu ne bicim is

Özkan Erdem
14.07.2006, 23:55
Arkadaşlar trazon tv de eller in ocak ta sözleşmesi biteceği tff yeni yabancının alınamayacağını belirtmiş bize.Zeyyad efendi de ttv ye bağlandı sorun olmaz dedi tarafatarlar rahat olsun dedi.Ellerin internasonala verileceği belirtiliyor. Burnuma pis kokular geliyor ama hadi hayırlısı.
Eller'in ocak ayına kadar sözleşmesi varken Djokaj ve Stepanov'la sözleşme imzalatmayı bildi aynı federasyon bize. Sezonu değil yılı baz alan bir sistemle çalışıyor federasyon ve eller'i oynatıp oynatmamak bizim sorunumuzdur. Sözleşmeli futbolcumuz olabilir ama federasyona belirttiğimiz kadromuzda ismi olmadıktan sonra yabancı kontenjanımız boş demektir. Şimdi madem böyle birşey vardı neden Jun ve Djokaj'ı yollamak için bekledik diyenler için de şöyle söyleyeyim, eğer onu yapsaydık ellerine koz geçecekti. Bizi ayrılmamakla tehdit edeceklerdi, bonservislerini bedava isteyeceklerdi, vermediğimiz takdir de de "paf takımıyla çalışırız ama paramızı isteriz" diyemesinler diye yapmadık.
Bütün bunlar bir yana zaten internacional'den transfer yapacaksak Eller'i oraya vereceğimizi hepiniz tahmin ediyorsunuzdur.

Travelair
15.07.2006, 00:03
Kaynak: Hürriyet

Biz Internacional'den Wagner ve Mossoro ile uğraşa duralım, önceki yıllarda Kaka Ronaldinho gibi isimlerin aldığı "Altın Ayakkabı" ödülünün bu seneki sahibi, aynı takımdan Rafael Sobis (21) feybe'nin gündeminde. 45 maçta 30 golü var.

tsmaniac
15.07.2006, 00:04
artık seneyede wagnerle mossoroyu gönderme planları yaparız ooof of

gerçekefsane
15.07.2006, 00:10
84'TEN SONRAKİ TARAFTARLAR ELİ ÖPÜLESİ TARAFTARDIR
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/3909.jpg

MESAJI VAR
Trabzonspor Teknik Direktörü Lazaroni, Almanya'dan taraftarlara "Sizi bu sezon üzmeyeceğiz" diye mesaj gönderdi. Dünkü idman sırasında gurbetçilerin yanına giderek yaklaşık yarım saat sohbet eden Lazaroni, "Tam 22 yıldır bu takım şampiyon olamıyor ama her yerde taraftarı var. Türkiye'deki her stadta maçlara taraftar gidiyor. 1984'ten sonraki taraftar, eli öpülesi taraftardır" dedi.
ÜZMEYECEĞİZ
"Bu sezon bu taraftarı mutlu edeceğiz, artık üzülmeyecekler" diyen Brezilyalı teknik adam, "Taraftar sevgisi zarar vermeyecek boyutta olmalı. Onların desteğini, baskısını her zaman yanımızda hissetmeliyiz. Özellikle Trabzon'daki maçlarda rakiplerin ayaklarını titretmeliyiz. Taraftarın gücünün neler yapabileceğini çok iyi biliyorum ve onlarla her zaman iç içe olmalıyız" diye konuştu.

karadenizgazete.com

salihismet
15.07.2006, 00:10
artık seneyede wagnerle mossoroyu gönderme planları yaparız ooof of
Yapma ya, gidiyorlar mi? Daha karpuz gesecektik, hemen gidilir mi, ate$ almaya mi geldiler?

gerçekefsane
15.07.2006, 00:22
ZİRVEYE ÇIKACAĞIM
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/3910.jpg

UYUMLU VE ÇALIŞKAN
Sırp oyuncu Milan Stepanov, hem teknik heyet, hem de futbolcu arkadaşları tarafından el üstünde tutuluyor. Almanya kampının en çalışkan isimlerinden biri olan genç oyuncu, bütün futbolcular ile sıcak diyaloglara girerek arkadaşlarına da moral veriyor. Teknik Direktör Sebastiao Lazaroni, hem sempatikliği, hem de futbolu ile göze batan Sırp oyuncu için, "Çok uyumlu ve iyi çalışıyor. Çok memnunum" açıklamasını yapıyor.

KİMSEDEN KORKMUYORUM

Tam 46.5 numara ayakkabı giyen Sırp oyuncu Milan Stepanov, yufka gibi bir yüreğe sahip. "Karıncayı incitmem" diyen genç oyuncu, sahada bambaşka bir hüviyete büründüğünü belirtip, Türkiye'de hiçbir hucüm oyuncusundan korkmadığını söylüyor.
Kendine çok güveniyor ve, "İşimi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum. Bunun için de çok çalışmam gerektiğini biliyorum, öyle de yapıyorum" diyor.
HERŞEYİMLE TRABZONLU'YUM

Bu sezon daha da başarılı olacağını idddia eden Stepanov, "Geçen sezon hem Türkiye'yi, hem de Türk futbolunu tanımakla geçti. Kendimi şimdi çok daha iyi hissediyorum, buraya alıştım çünkü" dedi. Takım içinde herşeyin çok iyi olduğunu ve arkadaşları ile çok iyi anlaştığını ifade eden Sırp oyuncu, "Burada mükemmel bir dostluk ortamı var. Zaten Türk insanının en güzel yanlarından biri de bu sıcaklığı" diye konuştu.

HEDEFİM AVRUPA
Milan Stepanov, dünyanın önde gelen kulüplerinden birinde top oynamayı istiyor ve "Trabzonspor'la büyük başarılara imza atmak istiyorum. Ondan sonra da dünya devi kulüplerden birinin formasını giymek en büyük hayalim. Zirveye çıkmak istiyorum, başaracağım" diyor ve ekliyor:"5 kişilik ailem var ve onların geçimini üstlendim. Düzenli yaşıyorum. Önce ailem, ardından da formam. Bunlar benim için çok değerli."

LAZARONİ DOĞRU DİYOR
"Taraftar unutmasın ki, hiçbir futbolcu maça kaybetmek için çıkmaz. Ama bazen çok çalışsan da olmuyor" diyen Sırp oyuncu, Lazaroni'nin yaptığı, "Kimsenin kariyeri beni ilgilendirmez. Benim yıldızım, sahada koşan, çok çalışan kişidir" şeklindeki açıklamanın çok doğru olduna dikkat çekti. Stepanov, "Bu açıklama, bütün futbolcuları kamçıladı, en güzel motivasyon ifadesi oldu" dedi.

HODZİC'E ÜZÜLÜYORUM
Geçen sezon Trabzonspor'u çalıştıran Halilhodzic'in arkasından konuşulmasından çok rahatsız olduğunu ifade eden Milan Stepanov, "O elinden geleni yaptı ama olmadı. Arkasından konuşulmaması gerekir. Böyle olmamalı. Şimdi biz veya Lazaroni gidince, arkamızdan mı konuşulacak" diye de sitem etti.

karadenizgazete.com

Travelair
15.07.2006, 00:27
Bu çocuğa bir nazarlık lazım. Ayrıca umarım sözleri Halilhodzic sevmezlerine de öğüt olur

My
15.07.2006, 00:27
Karadeniz Gazetesi'nden :) Nasıl ve nerden duymuşlar bilmiyorum ama inşallah doğrudur.

BAŞKANDAN SÖZ
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/3950.jpg
TUTULACAK Trabzonspor Teknik Direktörü Sebastiao Lazaroni'nin, "Transferde geç kalındı. Transferlerin kampa yetişip yetişmeyeceğini ben bilemem. Yıldız oyuncu işini bana değil, Başkan'a sorun" şeklindeki açıklamasının ardından Başkan Nuri Albayrak'ın Brezilyalı teknik adamı arayarak, "Sen merak etme, verilen sözlerin hepsi tutulacak" dediği öğrenildi.

KAMPA GİDİYOR Lazaroni'ye, "Jun ve Djokaj önümüzde en büyük engeldi. Şimdi önümüze daha rahat bakabiliriz. İstediğin oyuncuları alacağız" diyen Başkan Albayrak'ın bugün Almanya kampına gideceği öğrenildi. Bordo-Mavili ekibin Austria Lustenau ile oynayacağı hazırlık maçını izleyecek olan Albayrak'ın burada Lazaroni ile geniş çaplı bir toplantı yapacağı açıklandı.

Semih Kırsüleymanoğlu
15.07.2006, 01:13
ZİRVEYE ÇIKACAĞIM
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/3910.jpg

UYUMLU VE ÇALIŞKAN
Sırp oyuncu Milan Stepanov, hem teknik heyet, hem de futbolcu arkadaşları tarafından el üstünde tutuluyor. Almanya kampının en çalışkan isimlerinden biri olan genç oyuncu, bütün futbolcular ile sıcak diyaloglara girerek arkadaşlarına da moral veriyor. Teknik Direktör Sebastiao Lazaroni, hem sempatikliği, hem de futbolu ile göze batan Sırp oyuncu için, "Çok uyumlu ve iyi çalışıyor. Çok memnunum" açıklamasını yapıyor.

KİMSEDEN KORKMUYORUM

Tam 46.5 numara ayakkabı giyen Sırp oyuncu Milan Stepanov, yufka gibi bir yüreğe sahip. "Karıncayı incitmem" diyen genç oyuncu, sahada bambaşka bir hüviyete büründüğünü belirtip, Türkiye'de hiçbir hucüm oyuncusundan korkmadığını söylüyor.
Kendine çok güveniyor ve, "İşimi en iyi şekilde yapmaya çalışıyorum. Bunun için de çok çalışmam gerektiğini biliyorum, öyle de yapıyorum" diyor.
HERŞEYİMLE TRABZONLU'YUM

Bu sezon daha da başarılı olacağını idddia eden Stepanov, "Geçen sezon hem Türkiye'yi, hem de Türk futbolunu tanımakla geçti. Kendimi şimdi çok daha iyi hissediyorum, buraya alıştım çünkü" dedi. Takım içinde herşeyin çok iyi olduğunu ve arkadaşları ile çok iyi anlaştığını ifade eden Sırp oyuncu, "Burada mükemmel bir dostluk ortamı var. Zaten Türk insanının en güzel yanlarından biri de bu sıcaklığı" diye konuştu.

HEDEFİM AVRUPA
Milan Stepanov, dünyanın önde gelen kulüplerinden birinde top oynamayı istiyor ve "Trabzonspor'la büyük başarılara imza atmak istiyorum. Ondan sonra da dünya devi kulüplerden birinin formasını giymek en büyük hayalim. Zirveye çıkmak istiyorum, başaracağım" diyor ve ekliyor:"5 kişilik ailem var ve onların geçimini üstlendim. Düzenli yaşıyorum. Önce ailem, ardından da formam. Bunlar benim için çok değerli."

LAZARONİ DOĞRU DİYOR
"Taraftar unutmasın ki, hiçbir futbolcu maça kaybetmek için çıkmaz. Ama bazen çok çalışsan da olmuyor" diyen Sırp oyuncu, Lazaroni'nin yaptığı, "Kimsenin kariyeri beni ilgilendirmez. Benim yıldızım, sahada koşan, çok çalışan kişidir" şeklindeki açıklamanın çok doğru olduna dikkat çekti. Stepanov, "Bu açıklama, bütün futbolcuları kamçıladı, en güzel motivasyon ifadesi oldu" dedi.

HODZİC'E ÜZÜLÜYORUM
Geçen sezon Trabzonspor'u çalıştıran Halilhodzic'in arkasından konuşulmasından çok rahatsız olduğunu ifade eden Milan Stepanov, "O elinden geleni yaptı ama olmadı. Arkasından konuşulmaması gerekir. Böyle olmamalı. Şimdi biz veya Lazaroni gidince, arkamızdan mı konuşulacak" diye de sitem etti.

karadenizgazete.com

Insallah bütün istedikleri olur... ben bu oyuncuya hastayim ya!
allah herseyi diledigin gibi yapsin milan abi:)

tsmaniac
15.07.2006, 01:47
Karadeniz Gazetesi'nden :) Nasıl ve nerden duymuşlar bilmiyorum ama inşallah doğrudur.

BAŞKANDAN SÖZ
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/3950.jpg
TUTULACAK Trabzonspor Teknik Direktörü Sebastiao Lazaroni'nin, "Transferde geç kalındı. Transferlerin kampa yetişip yetişmeyeceğini ben bilemem. Yıldız oyuncu işini bana değil, Başkan'a sorun" şeklindeki açıklamasının ardından Başkan Nuri Albayrak'ın Brezilyalı teknik adamı arayarak, "Sen merak etme, verilen sözlerin hepsi tutulacak" dediği öğrenildi.

KAMPA GİDİYOR Lazaroni'ye, "Jun ve Djokaj önümüzde en büyük engeldi. Şimdi önümüze daha rahat bakabiliriz. İstediğin oyuncuları alacağız" diyen Başkan Albayrak'ın bugün Almanya kampına gideceği öğrenildi. Bordo-Mavili ekibin Austria Lustenau ile oynayacağı hazırlık maçını izleyecek olan Albayrak'ın burada Lazaroni ile geniş çaplı bir toplantı yapacağı açıklandı.

doğru olsa nolcakki?

Tansu Onur Erdoğan
15.07.2006, 02:01
keske aktug olsaydı en azından kıvırma huyu yoktu ne hallere düstük 20 mi
lyon dolarlık adam sözüveriyo sonra dengeden bahsediyo dicek söz bulamıyorum ben