PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (BU BAŞLIKTA YORUM YOK!) Sadece haberler

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117

Travelair
11.07.2006, 09:23
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=636>
<T>
<TR>
<TD>Trabzonspor Asbaskani Hasim Sayitoglu?nun anneannesi Ümmiye Karadeniz vefat etti. </TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD =D2>Ümmiye Karadeniz?in cenazesi bugün Sürmene Ilçesi Zarha Beldesi Camii?nde kilinan ikindi namazina müteakip topraga verildi.

Radyospor ailesi olarak, merhumeye yüce Allah?tan rahmet, kederli yakinlarina bassagligi dileriz.
</TD></TR></T></TABLE>

UğuR
11.07.2006, 09:33
TRABZONSPOR?DA gözden çikartilan forvet Tomas Jun, idmanlarda kendisine sert giren arkadaslarina büyük tepki gösterdi. Almanya kampina ?mecburen? götürülen Çek futbolcu dünkü idmanda üst üste tekmelere maruz kaldi. Yedigi darbelerin etkisiyle sakatlik geçiren Jun bir süre yerde kaldi. Bu duruma çok sinirlenen Bordo-Mavili oyuncu, sik sik tekme atan arkadaslarina tepki gösterip çalismayi terketti.

bIde Trabzon Spor u terketse Zati Muhterem ..........

Bizimkilerde bakti bu gitmiyor emir verdiler herhalde vurun Juna ancak yildiririz da gider diye.

Naim
11.07.2006, 09:41
<B STYLE=''>Kaya-onurkaradeniz[/B]
<B STYLE=''>Kaya-Moyunçur[/B]
<B STYLE=''>Hamsi28-onurkaradeniz[/B]
<B STYLE=''>Geronimo_61-badaloglu[/B]
<B STYLE=''>Geronimo_61-beytullah[/B]
<B STYLE=''>Gilimali-semih(TS)[/B]
<B STYLE=''>Ofkopat-kanda61 (grup 2.ligi maçi)[/B]
*
Arkadaslar Turnuvanin gidisati için kalan maçlarinizi* Lütfen oynayin.. Hemen hemen herkes maçlarini bitirdi* sizin maç sonuçlarinizi beklemek zorunda kaldilar. artik maçlarinizi yapinda* Turnuvaya devam edelim. yada ben gelemiyorum zaman ayiramiyorum diyen varsa* bize bildirsin Turnuva disina çikaralim. Yani bu sekilde olmaz bu turnuva. herkes* bu maç sonuçlarini bekliyor..

Kaya şehir dışında
Ahmet abininde evini su bastı smileys/smiley18.gif
o yüzden oynayamamışlardır
ama benim ahmet abiyi her türlüyendiğim düşünülürse ahmet abinin yerine benoynayabilirim
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

tunganyan
11.07.2006, 09:47
resmem dalga geciyorsunuz yönetimle.. olucak is mi ya?
Ben bunu hic dogru bulmuyorum!
zamani gelince Yildiz da alirlar!

lütfen biraz daha saygi...
kardes kimsen çok enteresan seyler yaziyosunn...bu yönetici mevkisinde bulunan adamlar hiçbiseklde saygiyi haketmiyolar yalanci adamlara kimse saygi göstermezz onlara saygi gösteren onlar gibidirr!!ayrica bise dikkatimi çektii Mehmet Yilmazi cogu kisi istemezz resmini koymusunn..tomas junu gördügüm yerde bogmak istiyorumm cogu kisiide böyle düsünüodur senin nikin tomas jun ne is???

Forumda Zurawski nickli kullanici da var. Ne demek ne is? Saygidan bahsetmissin... Biraz saygi o zaman.
zurawski almak istedigimiz hemde çok istedigimiz bir futbolcuydu ama tomas jun kovdugumuz halde gitmeyen bir futbolcuu..zuravski adiyla forma yaptiranlar bile var cok normal..hayir tomas juna da özel ilgisi olan arkadas yazar der ki dostum benim ona karsi sempatim var ondan yazdim!!!!millet de eywallah der...ama sna ne oldu anlamadim tomas jun adli kullanicidan yorum beklerdik!!!zaten dikkat etiysen kardes diye baslanmis lafa...gayetnormal merakdan sorulmus bi soruu..nedir o nik kaldir onu midem bulaniyo falan mi denilldi??hayirr...ewt hala saygidan bahsediyoruzzz!!!

tunganyan
11.07.2006, 09:51

kardes kimsen çok enteresan seyler yaziyosunn...bu yönetici mevkisinde bulunan adamlar hiçbiseklde saygiyi haketmiyolar yalanci adamlara kimse saygi göstermezz onlara saygi gösteren onlar gibidirr!!ayrica bise dikkatimi çektii Mehmet Yilmazi cogu kisi istemezz resmini koymusunn..tomas junu gördügüm yerde bogmak istiyorumm cogu kisiide böyle düsünüodur senin nikin tomas jun ne is???

Mehmet Yilmaz en sevdigim topcumuz. dikkat ettiysen yukarda mehmet yilmazi çogu kisi istemez yazilmiss!!!hele famagusta maçini izleyenlerin ÇOGU istemez!!!

EmrahYalçınalp
11.07.2006, 10:06

Mehmet Yilmaz en sevdigim topcumuz. dikkat ettiysen yukarda mehmet yilmazi çogu kisi istemez yazilmiss!!!hele famagusta maçini izleyenlerin ÇOGU istemez!!!

Valla isteyen ister, istemeyen istemez... Bu kulübün futbolcusu oldugu sürece destegi de saygiyi da hak ediyor. Desteklemek kisisel tercihtir, saygisizlik etmemek ise kurallar geregi... 20 yasindaki bir arkadas tüm yönetimi yalancilikla itham edip onlara saygi duyani da yalanci yapiyorsa bu mesaj alinti yapilip desteklenmeyi degil, sayginin kurallar geregi oldugunu hatirlatmayi gerektirir.

Mehmet Yilmaz TS formasi altinda tek bir gol bile atmis olsa isi gücü tribünden bagirip çagirmak olan bizlerden çok daha fazla hizmet etmis demektir. Herseyden önce adam bu sitenin üyelerinin bir çogundan daha uzun süredir Trabzonspor'lu...

kolombo
11.07.2006, 10:13
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">ne wagner ne massaro ikisinide bu takimda görmek istemiyorum.ist klüblerinin teker teker yildiz aldiklari ortamda bizim baskanimiz söz vermesine ragmen hala daha yildiz futbolcu almiyosa istemiyorum.bu arada tomas jun yönetim tarafindan herne kadar istenmiyosa ve gönderilme planlari yapiliyosada takim arkadaslarinin o sekilde davranmamasi gerekirdi insanlik denen birsey vardir....</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
11.07.2006, 10:14
Mehmet Yilmaz'in yetenekleri tartisilabilir ama formayi hakkiyla terletmedigini, elinden geleni yapmadigini kimse söyleyemez. Onun hirsinin yarisi takimin kalanida da olsa 3 sene üst üste sampiyon olur bu takim...
yigidi öldürsen de hakkini vereceksin...

champions
11.07.2006, 10:26
ya su mossoroda bi sakatlik var gibi geliyo bana

yildiz almamiz için maalesef szymegin gitmesi gerekiyo öyle görünüyo ki hoca 2 brezilyaliyida çok istiyo en azindan oyunculari hoca istiyo geçen seneden farkli olarak Edited by: champions

Özsu
11.07.2006, 10:28
alamiycaz gibisinden mi

tirabzonli
11.07.2006, 10:30
ya su mossoroda bi sakatlik var gibi geliyo bana </font>
Kardes bende öyle düsünüyorum.Internacional in hangi maç videosunu izlesem bu adam yok ortada

TSelif
11.07.2006, 10:31

yildiz almamiz için maalesef szymegin gitmesi gerekiyo öyle görünüyo ki hoca 2 brezilyaliyida çok istiyo en azindan oyunculari hoca istiyo geçen seneden farkli olarak

Syzmek neden gidecekmis yawsmileys/smiley5.gif

champions
11.07.2006, 10:33
futbolcunun kendisinde bi sakatlik varmi acaba öyle biseyler duymustumda 17 temmuzdaki maçta onun oynayacagindan hiç bahsetmiyolar insaallah bi sorun çkmaz

Travelair
11.07.2006, 10:35

yildiz almamiz için maalesef szymegin gitmesi gerekiyo öyle görünüyo ki hoca 2 brezilyaliyida çok istiyo en azindan oyunculari hoca istiyo geçen seneden farkli olarak

Dostum bir isme takildin mi tam takiliyorsun yani smileys/smiley36.gifBirak su Simek'in yakasini. Ha bu arada feybe'nin listesinde Nilmar varmis smileys/smiley36.gif

Özsu
11.07.2006, 10:35

son maçlarda bayaa kötü abla gözden düstü biarada gitcem gitcem diodu ama kalmasindan yanaym yinede

kolombo
11.07.2006, 10:36
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">çok merak ediyorum neden bu kadar çok istiyo hoca bu iki adami.bu adamlar köylüsümü,akrabasimi acaba yoksa ii topçularmi ama ben çok iiolduklarina inanmiyorum ii olsalar brezilyada olmazlar avrupada olurlarya abi hep ayni seyler ya ben kusura bakmayin belki çok erken ama ahmet agaoglunu istiyorum....</TD></TR>

champions
11.07.2006, 10:38

2 brezilyaliyi alirsak szymekten daha çok defansif bi oyuncuya ihtiyacimiz olacak özellikle avrupada szymegin defans yapmakla bi alakasi yok onun yerine kaliteli bi defansif ortasaha gerekli bence sadece hüseyine kalirsak çok zorlaniriz uefada

selçukabi
11.07.2006, 10:39
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">çok merak ediyorum neden bu kadar çok istiyo hoca bu iki adami.bu adamlar köylüsümü,akrabasimi acaba yoksa ii topçularmi ama ben çok iiolduklarina inanmiyorum ii olsalar brezilyada olmazlar avrupada olurlarya abi hep ayni seyler ya ben kusura bakmayin belki çok erken ama ahmet agaoglunu istiyorum....</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

Beraber findik toplamislari var ballim...smileys/smiley4.gif

tirabzonli
11.07.2006, 10:40
Brezilya harekâti

Yabanci transferini hizlandiran bordo-mavililer, Djokaj'dan
"Ayrilacagim" sözünü alinca rotayi Brezilya'ya çevirerek,
Internacional'da forma giyen Jorge Wagner'i Almanya kampina davet etti.
28 yasindaki Brezilyali oyuncunun 18 Temmuz 'da kampa katilacagi
bildirildi.
Kaynak:Yeni Safak

Beyler yeni safak ta da yazdiysa bence Wagner artik Trabzonspor da dir.

tirabzonli
11.07.2006, 10:42
<h3>"Türkiye'de yalnizca Trabzon"</h3>
<div id="metin">
Trabzonspor ve Milli Takim'in basarili futbolcusu Hüseyin Cimsir, bordo
mavili takimin Almanya kampini DHA'ya degerlendirdi.

Yeni
sezona çok yogun bir tempoda hazirlandiklarini söyleyen tecrübeli
futbolcu, "Yeni hocamiz geldi, yeni arkadaslarimiz katildi. Onlarla
beraber insallah o oyun sürecini en kisa zamana indirip, o kötü günleri
unutturup, bu yil hedeflerimize ulusiriz" dedi.

Fatih Tekke'nin
takim için çok önemli bir futbolcu olduguna deginen Hüseyin, "Fatih
gibi büyük bir futbolcunun takimdan ayri kalmasi, bizim için önemli bir
eksiklik. Ameliyat oldu, insallah en kisa sürede aramiza katilir. Onun
tecrübesinden, futbolculugundan ve agabeyliginden bütün takim olarak
yararlanmamiz gerekiyor" diye konustu.

Teknik direktör
Lazaroni'nin isteklerini yerine getirmeye çalistiklarini vurgulayan
milli futbolcu, "Lazaroni'nin istekleri, Halilhodzic'inkinden farkli
tabiki. Ona uyum saglamak zorundayiz. Biraz daha hücuma yönelik
oynatiyor. Insallah onun istediklerini, söylediklerini sahada biz de
uygulariz. Ne kadar çok hücum olursa, o kadar seyirci ve göz zevkine
hitap etmis oluruz. Ayrica o tarz oynayabilecek futbolcularimiz da var.
O yüzden bu konuda bir sikinti yasayacagimizi zannetmiyorum. Basarili
olduktan sonra hiçbirsey yadirganmaz. Önemli olan takimin sahadaki
performansi ve aldigi puanlardir. Puanlari aldiktan sonra zaten hiçbir
sikinti olmaz, olamaz da zaten. Dedigim gibi o heyecani, coskuyu
yaratip, seyirciye hitap edersek, çok iyi olur" ifadelerini kullandi.

Su
ana kadar birçok hoca ve farkli sistemlerle oynadigini dile getiren
Hüseyin Cimsir, "Sistemden kasit, bana göre takimin sahada aldigi
galibiyettir. Galibiyet alindigi sürece hangi sistemde oynanirsa
oynansin farketmez. Kimse bunu elestirmiyor zaten. Türkiye'de hersey
sonuca göre oldugu için, ne oynadiginiz futbol önemli, ne de
gösterdiginiz performans. Sadece galip gelirseniz, en iyi sizsiniz
demektir. Bu yüzden sistem Türkiye'de çok önemli degil" ifadelerini
kullandi.

Teklif gelmesi halinde Avrupa'da oynayabilecegini
söyleyen Hüseyin, "Ben de Avrupa'da oynamak isterim. Eger öyle bir
sansim olursa tabii ki Avrupa'da oynarim. Fakat Türkiye'de herhangi bir
takimda oynamam, futbolu birakicaksam Trabzonspor'da birakirim" diyerek
sözlerini tamamladi.
</div>

TSelif
11.07.2006, 10:44
Arkadaslar Wagner nasil bir futbolcu smileys/smiley5.gif.Lütfen bilgisi olan buraya yazip bizi aydinlatabilirmi? smileys/smiley5.gif

champions
11.07.2006, 10:44
Dostum bir isme takildin mi tam takiliyorsun yani smileys/smiley36.gifBirak su Simek'in yakasini. Ha bu arada feybe'nin listesinde Nilmar varmis smileys/smiley36.gif

szymege falan takmis degilim sadece bu sene wagner ve mossoronun

gelecegini düsünürsek bize daha çok defansif ortasaha lazim o yüzden, bi de yildiz istiyoruzda kontenjan kalmadi bu arada nilmari corinthias bonservisiyle almis yüksek bi ücrete yeni ögrendim en az 10 miyon euro vermeleri gerekiyo

tirabzonli
11.07.2006, 10:46
http://www.bugun.com.tr/resim/tolga110706.JPG

TOLGA’DA ÖNCELIK TRABZONSPOR’UN</font>
G.Saray,
Tolga’yla anlasti ama Shakhtar ile Trabzon’un yaptigi sözlesme elleri
bagliyor. Ukrayna ekibi Tolga’yi satmak için Trabzonspor’dan icazet
almak zorunda.
Shaktar Donetsk takiminda forma giyen Tolga
Seyhan'in menajeri Haluk Canatar, G.Saray’la prensipte anlastiklarini,
kulüpler arasi görüsmelerin sonucunu beklediklerini söyledi. Shakhtar
yöneticilerinin G.Saray’in önerdigi bonservis bedelini yetersiz buldugu
belirtiliyor. Bunun nedeni ise transferin gerçeklesmesi halinde,
Shaktar Donetsk’in Tolga'nin eski kulübü Trabzonspor'a ödeme yapmak
zorunda olmasi. Bu arada anlasma saglansa bile yine sözlesme geregi
Shakhtar, Tolga’yi satmadan önce ayni sartlari masaya koyarak,
Trabzon’a isterseniz siz alin demek zorunda.</font>

Mehmet_Mercanlı
11.07.2006, 10:49
Jorge Wagner=

Brezilyali oyuncunun 18 Temmuz 'da kampa katilacagi bildirildi.

KAYNAK : HERRTARAFTA ÖYLE YAZIYO

17'sinde maçlari varmis birakmamis kulup. maçtan sonra gelicekmis

tunganyan
11.07.2006, 10:52
ya su tolga olayi çok güzel istee..ahh bütü islerdeböyle olsak rahat rahat beklesek tomasi göndermede ve digerlerinde de böyle olsakk iste ozaman rahtr sikintisiz bi klüp olacagiz ama ne zaman????simdi tolgayi ister al istemessende alan alsin sende parasini al vallahi geçen yönetimin yaptigi sayili iiyi islerden biri bu heralde.

Mehmet_Mercanlı
11.07.2006, 10:53
Arkadaslar Wagner nasil bir futbolcu smileys/smiley5.gif.Lütfen bilgisi olan buraya yazip bizi aydinlatabilirmi? smileys/smiley5.gif

evet LÜTFEN..!..

tunganyan
11.07.2006, 10:56
Bayraga imza atmam
Bazi gurbetçi gençler, dün kaptan Fatih Tekke ile beraber fotograf çektirdi, ardindan da Türkiye ve Brezilya bayragina imza atmasini istedi. Ancak milli oyuncu, "Bayraga imza atmam" diyerek bu istegi reddetti. Bunun üzerine gurbetçiler, forma ve flamalara imza attirdi.

arkadaslar kaptanimizin davranisina bakarmisinizz iste yaa kaptan dedigin böyle olur.....http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifalkisliyorumm ve gurur duyuyorum böyle bi kaptanimiz oldugu içinn..............

tirabzonli
11.07.2006, 11:01
http://www.youtube.com/watch?v=FtLWBGPZY4w&amp;search=inter
Wagner in libertodores çeyrek final ilk maçinda attigi gol.Öbür tarafa koymustum izlemeyenler bakabilir.

Edited by: tirabzonli

Miraç Atalay Çiftçi
11.07.2006, 11:03
17.11.1978 dogumlu ofansif ortasaha olarak oynuyor.Sol ayakli.

bi ara lokomotiv moskova da da oynamis cruzeiro ve internationel takimlarinda top kosturmus.

söylendigine göre çok iyi bir sol açik.(internet yorumlarina bakilinca)

libertadores kupasinda 7 macta 2 gol atmis bir sari karti var.

mossoro da 83 lü.1.70 boyunda oda orta sahanin ortasinda görev yapiyor.

5 maç oynamis hakkinda istatistiki bilgi yok.

Travelair
11.07.2006, 11:05
Ek olarak Mossoro'nun istikrar saglayamadigindan bahsediliyor

DİNÇ
11.07.2006, 11:07

Tamam Hemen Biz alalim....Tam bize göre...Arkadaslari Tomas Jun ve Djokaj ile çok iyi anlasir....

champions
11.07.2006, 11:07
wagner tamam da su mossoronun ne oldugu belli degil pek isinamadim bu adama keske onun yerine bildigimiz bi adam alsak

Burçak
11.07.2006, 11:08
Dün Zigana TV de aksam saat 22:30 da baslayip 00:00 da biten kamp görüntülerini gösteren bi program vardi. çok güzeldi. kemençeler çalindi. idmandan görüntüler maçtan görüntüler. Gurbetçilerimiz. çok güzel görüntülerdi. Tokat li Usakli Kirsehirli Rizeli Düzceli vs.. fanatik ailelerinde orada oldugu çok güzel görüntüler vardi. Tekari olurmu bilmiyorum . Ama izlemeyen çok sey kaçirdi. o gürüntüleri izlerken bizim de kendimize ait bi televizyonumuz olmasi gerektigine daha çok inandim..

TSelif
11.07.2006, 11:10
Sagolun bilgiler için ama çokta göze batan bir özelliklerine rastlayamadik ..Bizim kaderimiz bu transferlerde hiç mi gülmeyecek yasmileys/smiley19.gif

h@msi61
11.07.2006, 11:11

Tamam Hemen Biz alalim....Tam bize göre...Arkadaslari Tomas Jun ve Djokaj ile çok iyi anlasir....

hayirarkadasim yaniliyorsun, Jun ve Djorkai gayet istikrarlilar, hiçbir zaman iyi top oynamiyorlar. Jun o kadar istikrarliki hatta gol orucunu asla ve asla bozmuyor.

Burçak
11.07.2006, 11:14
ankaraspor antep bilmemkim hersene bedava fiyatina adamlar bulup getiriyor o sezon Ligde esiyor adamlar. biz neden bulamiyoruz bunlardan anlayamiyorum.

agahozlu
11.07.2006, 11:14

evet LÜTFEN..!..

bizimde pek bildigimiz bir sey yok ama lig tv brezilya ligini veriyor oradan denk gelmistim forvet arkasi ve sol forvet gibi oynyor iyi ve ya kötü diyemem o kadar izlemeyle.bu da bilgileri diyelim

<TABLE =sgross>
<T>
<TR>
<TD =ues colSpan=4>
<TABLE =sgross cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =ues align=left>Persönliche Daten</TD>
<TD =ues align=right>Stand: 22.07.2005</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD width=104>http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_9630_2005_1.jpg</IMG></TD>
<TD vAlign=top align=left width=590 colSpan=3>
<TABLE =sgross cellSpacing=0 width="100%">
<T>
<TR =aufzaehla>
<TD align=middle height=29>http://www.transfermarkt.de/bilder/trikot/99.gif</IMG>http://www.transfermarkt.de/bilder/wappen/6600k.jpg</IMG></TD>
<TD colSpan=2>Wagner - Goes Conceicao Jorge</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=110>Geburtsdatum:</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>17.11.1978</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD width=110>Alter:</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>27</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=110>Grösse:</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>1,77</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD width=110>Nationalität:</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/26.gif (http://www.transfermarkt.de/vereine/laender.php4?land_id=26) ! Brasilien</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=110>Fuss:</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>rechts</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE width=700>
<T>
<TR>
<TD colSpan=4>
<HR color=#000066 SIZE=1>
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=590 colSpan=3>
<TABLE =sgross cellSpacing=0 width="100%">
<T>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=150>Verein:</TD>
<TD vAlign=center colSpan=2>SC Internacional (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=6600)</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD width=150>Position:</TD>
<TD colSpan=2>Mittelfeld</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=150>Positionsdetails:</TD>
<TD colSpan=2>offensives Mittelfeld</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD width=150>Im Team seit:</TD>
<TD>2005</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=150>Vertrag bis:</TD>
<TD>? </TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD width=150>Marktwert:</TD>
<TD colSpan=2>500.000</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=150>Spielerberater:</TD>
<TD colSpan=2>?</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD align=right width=104>http://www.transfermarkt.de/bilder/positi&#111;n/18.gif</IMG></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=4>
<HR color=#000066 SIZE=1>
</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE =sgross cellSpacing=0 width=700>
<T>
<TR>
<TD =ues colSpan=5>Transferhistorie (* während der Saison)</TD></TR>
<TR>
<TD =guues>Saison:</TD>
<TD =guues>von:</TD>
<TD =guues>zu:</TD>
<TD =guues>ausgel.:</TD>
<TD =guues>Ablöse:</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD>05 / 06</TD>
<TD>Lokomotive Moskau (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=932)</TD>
<TD>SC Internacional (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=6600)</TD>
<TD align=middle></TD>
<TD>?</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD>03 / 04</TD>
<TD>Corinthians Sao Paulo</TD>
<TD>Lokomotive Moskau (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=932)</TD>
<TD align=middle></TD>
<TD>?</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD>02 / 03</TD>
<TD>Cruzeiro Belo Horizonte (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=609)</TD>
<TD>Corinthians Sao Paul</TD></TR></T></TABLE>

http://esporte.uol.com.br/futebol/clubes/internacional.jhtm (http://esporte.uol.com.br/futebol/clubes/internaci&#111;nal.jhtm) wagner ve mossoro nun kaç gol attigina bakabilirsiniz,yanli s saymadiysam 42 maç 7 gol wagner atti.tabi bu oran oynanan lige göre elbet degisir.

Naim
11.07.2006, 11:15
Ya şu Zigana Tv ne zaman geçiyor uyduya
Hala yakında yakında deyip duruluyor internette

Travelair
11.07.2006, 11:17
Bu haber gözden kaçti

Tango zamani

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=150 align=right><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=150></TD></TR>
<TR>
<TD width=150></TD></TR></T></T></TABLE>

http://www.stargazete.com/resimler/spor/11072006/s08.jpgSakaryaspor, Arjantinli Cangela?yi renklerine bagladi

Turkcell Süper Ligi?ne bu sezon yükselen Yesil-Siyahlilar, transfer bombalarini patlatmaya basladi... Tangocu forvet Cangela ile anlasan Sakaryaspor, gözünü Paraguay?a çevirdi

IS IMZAYA KALDI

SÜPER Lig?de kalici bir takim kurmak isteyen Sakaryaspor, transfer bombalarini patlatmaya basladi. Yesil-Siyahlilar, Arjantinli forvet oyuncusu Franco Cangela?yi renklerine baglaldi. Su anda Almanya?da bulunan yildiz futbolcunun bir-iki gün içinde Sakaryaspor?la resmi sözlesme imzalayacagi belirtildi.

agahozlu
11.07.2006, 11:18
Ya su Zigana Tv ne zaman geçiyor uyduya
Hala yakinda yakinda deyip duruluyor internette
bizim yildiz almamizi hadi onu geçtim yabanci iyi birisi almamizi bekliyor onlarda smileys/smiley2.gif

Miraç Atalay Çiftçi
11.07.2006, 11:30
ayrica bu brezilyalilarin maci 19 temmuzda. mossoronun 40 maçta 5 golu wagnerin 93 macta 24 golu var arkadaslar...

hamucera
11.07.2006, 11:31
daha önce duyduguma göre zigana tv daha önceden zaten geçecekti ama m.a.yilmaz izin vermedi. beni rezil edersiniz diye. zaten adamlar 1-2 defa batirmislar kanali ve m.a.yilmaz çikardi tekrar düzlüge. simdi geçmeleri de meçhul gibi geliyo bana

Cabri61
11.07.2006, 11:32
Bu haber gözden kaçti

Tango zamani

<t>
<t>
</t></t><t></t><table align="right" cellpadding="0" cellspacing="0" width="150"><t><tr>
<td valign="top" width="150">
</td></tr>
<tr>
<td width="150">
</td></tr></t></table>

http://www.stargazete.com/resimler/spor/11072006/s08.jpgSakaryaspor, Arjantinli Cangela�yi renklerine bagladi

Turkcell Süper Ligi�ne bu sezon yükselen Yesil-Siyahlilar, transfer bombalarini patlatmaya basladi... Tangocu forvet Cangela ile anlasan Sakaryaspor, gözünü Paraguay�a çevirdi

IS IMZAYA KALDI

SÜPER Lig�de kalici bir takim kurmak isteyen Sakaryaspor, transfer bombalarini patlatmaya basladi. Yesil-Siyahlilar, Arjantinli forvet oyuncusu Franco Cangela�yi renklerine baglaldi. Su anda Almanya�da bulunan yildiz futbolcunun bir-iki gün içinde Sakaryaspor�la resmi sözlesme imzalayacagi belirtildi.
</font>
bu da güzel...mossoro ve wagner i de baskalari kapmaz umarim...
Edited by: shogun61

Cabri61
11.07.2006, 11:33
...
Edited by: shogun61

Adem CAKIR
11.07.2006, 11:46
Bu kafayla gidilirse yine son dakikada bir jun kazigi daha yeriz. Hadi wagner alindi göbekte kim oynayacak ? Mossoro Trabzon gibi bir takimda forvete servis yapacak kalitede bir oyuncumu acaba ?

champions
11.07.2006, 11:56
DJOKAJ dün bi fransiz kulübüyle görüsmüs ama ne yazikki anlasamamis

persembe veya cuma gününe kadar bu is bitecekmis wagnere herta berlin talip olmus ancak orda sorun yok her türlü anlasma yapilmis rahat olalim

hamucera
11.07.2006, 11:59
TRABZONSPOR?DA gözden çikartilan forvet Tomas Jun, idmanlarda kendisine sert giren arkadaslarina büyük tepki gösterdi. Almanya kampina ?mecburen? götürülen Çek futbolcu dünkü idmanda üst üste tekmelere maruz kaldi. Yedigi darbelerin etkisiyle sakatlik geçiren Jun bir süre yerde kaldi. Bu duruma çok sinirlenen Bordo-Mavili oyuncu, sik sik tekme atan arkadaslarina tepki gösterip çalismayi terketti.

bIde Trabzon Spor u terketse Zati Muhterem ..........

Bizimkilerde bakti bu gitmiyor emir verdiler herhalde vurun Juna ancak yildiririz da gider diye.

ne olursa olsun oyunc trabzonspordan gitmedi diy istenmiyor diye bu sekilde davranilmamali. adamin ayaklarina tekmeyi bas ondan sonra tarafina bile bakma bu anlayis çok yanlis.

bizim renklerimizi tasiyan formalar giyiyor bu adam. nerde birlik beraberlik ondan sonra trabzona adam gelmiyor.

jun da olsa kim olursa olsun o takimdaki herkes ayrilana kadr birlik içinde olmali. adama basmislar tekmyi ondan sonra birakmislar kendi haline ve hiç kimse tarafina bakmamis bu adam can tasiyor ne olursa olsun. biraz daha hosgörü bende istiyorum takimdan gitmesini ama gitsin diyede tekmelemek yanlis birsey yakinda döverlerde.

Miraç Atalay Çiftçi
11.07.2006, 12:05
ya bakiyorum da hemen jun u kayirmaya basladiniz futbolda olur böyle durumlar ayrica erdinç bakalim kastii mi yapti.ki ben kastii bir olayin oldugunu sanmiyorum.takimin havasini bozmak istiyor olabilirler dikkatli olun renkdaslar tongaya gelmeyelim smileys/smiley2.gif

Burçak
11.07.2006, 12:05
sadece bu yöndende bakmamak gerekli. ben bu sekilde olduguna da inanmak istemiyorum. basinin abartmasida olabilir. ama bu sekil de ise bunun zarari hiç ummadigimiz sekilde karsimiza çikabilir. bugün ondan kuurtulduk diye sevinebiliriz ama, yarin birgün yapacagimiz transferde bizim için kötü bi referans verebilir. o kimki onun referansini dinleyecekler demeyin sakin. futbolcularin kendi aralarinda bilgi , görüs alisverisi yaptigiini bilmeyen yok.

Ayşe Aygün
11.07.2006, 12:07
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490>
<T>
<TR>
<TD =titsBaslik-little bgColor=#f9f9f0>Süper Lig Dünyanin en zorlu 12. Ligi</TD></TR>
<TR>
<TD =titsBasliklar bgColor=#f9f9f0>Uluslararasi Futbol Tarihii ve Istatistikleri Federasyonu'na göre Süper Lig Dünyanin en zorlu 12. ligi. Degerlendirmede Seri A Dünyanin en zor Ligi...</TD></TR></T></TABLE>

Ülke Puan
--------- ----
1- Italya 662
2- Ispanya 622
3- Ingiltere 550
4- Fransa 524
5- Arjantin 520
6- Brezilya 446
7- Almanya 425
8- Meksika 393.5
9- Portekiz 327.5
10-Kolombiya 316.5
11-Hollanda 308
12-Türkiye 303
13-Sili 288
14-Peru 280.5
15-Paraguay 276

yavuzisa
11.07.2006, 12:08
birde junun açisndan düsünelim...farzedelimki trabzonsporlu degiliz...trabzonspor nedir felsefesi nedir, sampiyonluk özlemi nedir bilmiyoruz...siz olsaydinizda besiktasi istemezmiydiniz...trabzonspor sevdamiz gerçegin önünü kapatmasin...su anda yabanci oyuncular için istanbul takimlari bizden daha çekici...

zafercalikoglu
11.07.2006, 12:10
tutturduk bir mossora ve vagner baska adammi yok dunyada,

jefferson61sefa
11.07.2006, 12:13
bizim maçi tv veriomu

champions
11.07.2006, 12:14
BORDO-MAVILILER SAMBACILARIN GELISINE KILITLENDI...

Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Kanca, Brezilya yolculugunun Persembe gününe ertelendigini belirtti

Kanca, ?Brezilyalilari 17 Temmuz?da oynayacaklari karsilasmanin ardindan Almanya kampina getirecegiz? dedi

PERSEMBE GIDIYOR
Trabzonspor?da Önceki gün Brezilya?ya gitmeye hazirlanan Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Kanca, Brezilya yolculugunun Persembe gününe ertelendigini ifade ederek, ?Tomas Jun?u elden çikaramadigimizdan dolayi Wagner ve Mossoro Brezilya?da 17 Temmuz?da çok önemli bir karsilasma oynayacagi için gidisim Persembe gününe ertelendi. Persembe günü yönetim kurulundaki bir arkadasimizla Brezilya?ya gidip transfere son noktayi koyacagiz? dedi.
Edited by: champions

Travelair
11.07.2006, 12:26
Bu maçta 2si de çok ciddi(!) sekilde sakatlansa garipsemem. O kadar azaldi güvenim bu yönetime

halil ibo
11.07.2006, 12:35
Oysa ki dün Brezilya seferine çikildigi söylenmisti.Bakin arkadaslar ya Brezilya bizi alacak.Ya da biz Brezilya'dan adam alacagiz.Geçen seneden beri nedir yahu bu Brezilya'dan çektigimiz.Dizilerinde figüran olduk adeta.smileys/smiley4.gif

tsmaniac
11.07.2006, 12:43
tutturmuslar bi internacional, baska takimmi yok brezilyada, ellerin oynadigi takim olmasi beni iyice düsündürüyor

Burçak
11.07.2006, 12:58
belki gözden kaçiranlar vardir. bi arkadas futbolcular basligina yazmis.

http://www.youtube.com/watch?v=Ln_n1fcWE9w

szymkowiak in klibi.

FANATIK61
11.07.2006, 13:00
HER SEY AYARLANDI
Tomas Jun?un Persembe gününe kadar kendisine kulüp bulacagini ifade eden Kanca, ?Brezilya?ya Wagner?i kampa getirmek için gidecegim. Orada organizatörlerle her sey hazirlanmis. Gidip International?in ligde oynayacagi önemli karsilasmayi izleyecegim, ardindan ise bu futbolcuyu alip Almanya?da ki kampa getirecegim. Bu süre zarfindan Djokaj?i da elden çikarabilirsek, Mossoro?yu da Almanya kampina getirecegiz? diye konustu.

NOKTA KOYACAGIZ
Kanca, maçi izledikten sonra transfer komitesine kendi görüslerini de iletecegini ifade ederek, ?Wagner ve Mossoro?nun bu maçta performanslari bizim için önemli olacak. Ben ve yönetim kurulundaki arkadasim, daha önce prensip anlasmasina vardigimiz futbolculari Almanya kampina getirmek için görevlendirildik. Yaklasik 4 gün duracagimiz Brezilya?da Trabzonspor?un gelecegi için çok önemli iki transfere son noktayi koymak istiyoruz? dedi.

1.) Gecen sene ayni olayi yasadik Obinha diye bir Futbolcu vardi Adam bir Kupa Maci oynayip Trabzon'a geliyordu ancak o macta müthis performans göstermis ve onlarin Yönetimi transferden vazgecmisti..

2.) Niye 4 Gün herhalde gitmisken birazda Tatil mi yapayim diyor bunlar acaba. Ne kadar Kampa erken gelebilseler bizim icin daha iyi am bunu kim düsüneceksmileys/smiley5.gif. Son cümleye bakin: TS'nin gelecegi icin cok önemli 2 transfer yapilacak. Allah'im sen bize sabir ver, bizleri yanilt. Amin...

tsmaniac
11.07.2006, 13:05
baska talip çikmaz onlara merak etmeyin

kolombo
11.07.2006, 13:11
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">arkadaslar herne kadar ben dahil bu wagner için fazla olumsuz olsakda ligdeoynadigi maçlara göre aldigi nota(yildiza)bakilinca takiminin en ii 3 üne giriyor ve bu anlamdada sürekliligi var yani çok da kötü sayilmaz uyum sorunu yasamaz ise ama neticede yildiz bi oyuncu degilbu bi gerçek.......ve yazilanlara göreayin 12 si yani yarin ve 16 sinda iki maçi var ve sanirim alinacaksa bu tarihten sonra kampa katilacak..</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

Travelair
11.07.2006, 13:14
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T><T>
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">arkadaslar herne kadar ben dahil bu wagner için fazla olumsuz olsakda ligdeoynadigi maçlara göre aldigi nota(yildiza)bakilinca takiminin en ii 3 üne giriyor ve bu anlamdada sürekliligi var yani çok da kötü sayilmaz uyum sorunu yasamaz ise ama neticede yildiz bi oyuncu degilbu bi gerçek.......ve yazilanlara göreayin 12 si yani yarin ve 16 sinda iki maçi var ve sanirim alinacaksa bu tarihten sonra kampa katilacak..</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></T></TABLE>

Geçmisi Ribery'ye benziyor. Umarim ona yakin bir kalitede olur ( Bu sözlerim Mossoro içindi. Yanlis görmüsüm )Edited by: Travelair

tsmaniac
11.07.2006, 13:20
wagner dengeleri bozarsa nolacak bunun hesabini kim verecek?smileys/smiley36.gif

kolombo
11.07.2006, 13:21
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=cc22ae25>

<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T><T>
<T>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></T></TABLE>

Geçmisi Ribery'ye benziyor. Umarim ona yakin bir kalitede olurnerede ise bir ay ara verilen liglerinde yarin ilkmaçlarina çikacaklar bakalim takip edelim görelim ama massaro da bir sorun var sanirim çünkü son 4-5 maç belkide daha fazla takim kadrosunda gözükmüyor ve esas ilgimi çeken konu su oldu maç sonralari hep bu wagner ile röportaj yapiliyor buda biraz isik veriyor sanirim.....</BLOCKQUOTE>

jefferson61sefa
11.07.2006, 13:23
tomas jun bugunun idmanda yildizi oldusmileys/smiley36.gif

Özsu
11.07.2006, 13:26
dengeleri bozacak yildiz alinmaz bu takima, dont panic...

zaten siradan biri ancak dengeleri bozmaz yildiz degilsmileys/smiley7.gif

Naim
11.07.2006, 13:29
Biride şu yönetimin dengesini bozsa
artıksmileys/smiley7.gif

yunuso
11.07.2006, 13:35
Tomasin bugun antremeandayaptigini anlamiyorum ama erdincin kast olarak
tomasa sert girmis olabilecegi ihtimali beni korkutuyor, ne olursa
olsun Jun bizim futbolcumuzdur hala, lutfen ona sahip cikalim...

Özsu
11.07.2006, 13:41
git artik jun git yaa alla allaa

champions
11.07.2006, 13:55
bizim szymkowiak neymis be bizde de böyle oynasa cosariz uzaktan o kadar güzel golleri var ki bizde hemen hemen hiç atmadi zurawski ve szymkowiak gollerinden olusan manyak goller

http://www.youtube.com/watch?v=8-uKFHU2LeY&amp;mode=related& (http://www.youtube.com/watch?v=8-uKFHU2LeY&amp;mode=related&amp;search) amp;search=

champions
11.07.2006, 14:08
kampta çok iyi bi hava var anlasilan özellikle fatihte

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/110706idman4.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/110706idman5.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/110706idman6.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/110706idman7.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/110706idman8.jpg

Mehmet_Mercanlı
11.07.2006, 14:19
14:11 Trabzonsporlu 2 futbolcuya yönelik saldiri olayiyla ilgili dava basladi

Trabzonsporlu milli futbolcular Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz ile eslerinin otomobilleri ve is yerlerinin kursunlanmasi olayina karistiklari iddiasiyla tutuklu bulunan 3 sanigin yargilanmasina, Erzurum 2. Agir Ceza Mahkemesinde basladi.

Durusmaya, tutuklu saniklar Hakan Süleyman, Fatih Bulut ve Erdem Kiliç ile avukatlari, sanik yakinlari ve öldürülen Müjdat Üçüncü'nün ailesi katildi.

Mahkeme heyetine 8 sayfalik savunma sunan saniklardan Hakan Süleyman, suçsuz oldugunu belirterek, ''20 ayri olayda ayni silahin
kullanildigi söyleniyor. Bu Irak'ta bile olmaz. Size inandirici geliyor mu? Asil haraç alan Trabzon Emniyet Müdürü ve Valisi'dir. Istifa etmek yerine kendilerine uzatilan mikrofonlarda bizleri suçlu göstermislerdir'' dedi.

Diger sanik Fatih Bulut ise mahkeme heyetine 2 sayfalik yazili savunma sunarak, sunlari söyledi:

''Ben Gökdeniz'in arabasi ve is yeri ile Fatih'in 2 arabasini kursunladim. Glock marka silahla ates ettim. Olay aninda Senol Çelik
yanimdaydi. Silahi Senol'dan aldim. Müjdat Üçüncü'nün öldürülmesi olayinda ilgim yoktur. Olay bittikten sonra Istanbul'a gittik.
Ardindan 10-12 gün sonra Istanbul'da yakalandim.''

''GÖKDENIZ AZMETTIRDI''

Bulut, ayrica Veli Sezgin'in yaralanmasi olayinda azmettiricinin Gökdeniz Karadeniz oldugunu öne sürdü. Gökdeniz'in arkadasi oldugunu belirten Bulut, söyle devam etti:

''Veli Sezgin'i ben yaraladim. Gökdeniz Karadeniz azmettirdi. Gökdeniz arkadasim. Veli Sezgin'in onun hayatini kararttigini söyledi.
Onu vurana 1 milyon dolar verecegini söylüyordu. Ben de 'Ben vurursam 1 milyonu bana verir misin' dedim. Oda 'veririm' dedi. Gökdeniz
kendisini yakan kisinin Veli Sezgin oldugunu söylüyordu.''

Bu arada, Mahkeme Baskani Ali Ömercioglu, Bulut'a, ''Karadeniz kirlendi diyorlardi. Bu kadar kirlendi mi?'' karsiligini verdi.
Öte yandan, Mahkeme Baskani Ömercioglu'nun ifade alimi sirasinda Bulut'a ''masal anlatma'' seklinde hitap etmesi üzerine, Bulut'un
avukati Veysel Malkoç, bu ifadenin mahkeme tutanaklarina geçirilmesini talep etti. Mahkeme heyeti, Malkoç'un talebini reddetti.
Diger sanik Erdem Kiliç da olaylarla ilgisinin bulunmadigini iddia ederek, ''Daha önce verdigim ifadeleri kabul etmiyorum. Psikolojim
bozuktu. O ifadeleri baski altinda verdim'' diye konustu.

Kiliç, ayrica Hakan Süleyman ile Fatih Tekke'nin ayni araçta giderken Tekke'nin silahiyla araçta havaya ates ettigini gördügünü öne
sürdü.

Müsteki Mustafa Üçüncü ise oglu Müjdat Üçüncü'nün bir otelin resepsiyonunda çalistigini ve kendi halinde bir yasami oldugunu
belirterek, Hakan Süleyman'in oglundan haraç istedigini iddia etti.
Üçünçü'nün mahkemede Süleyman'a ''............'' diye hitap etmesi üzerine, Mahkeme Baskani Ömercioglu, Üçüncü'yü uyararak, konusmalarina
dikkat etmesi gerektigini söyledi.

AVUKAT SAVUNMALARI

Mahkemeye katilan saniklardan Hakan Süleyman'in avukati Ali Sürmen, savunmasinda, mahkeme heyetinin yapilan hakaretleri zapta
geçirmedigini öne sürerek, ''Eger bize de ayni tavir sergilenecekse savunma yapmayalim'' dedi.
Müvekkilinin daha önce de ayni mahkemede yargilandigini, ancak müvekkilinin tek basina hareket ettigini belirten Sürmen, tahliye
talebinde bulundu.

Erdem Kiliç'in avukati Erol Gür ise polis tahkikatinda ortaya konan seylerin tahkikatin güdümünü ortaya koydugunu ifade ederek,
müvekkilinin olaylarla ilgisinin bulunmadigini belirtti.

Gür, olaylarda bulunan mermi çekirdekleri hakkindaki kesin raporun silahlar olmadan verilemeyecegini belirterek, yeniden inceleme
yapilmasini talep etti.

Müvekkilinin tamamen suni bir dosyayla huzura getirildigini iddia eden Gür, tahliye talebinde bulundu.
Müsteki avukati Turan Çinar da mahkeme heyetinin baski altina alinmaya çalisildigini iddia ederek, mahkeme baskaninin reddinin
istenmesine karsi olduklarini söyledi.

MÜVEKKILIN TRANSFER DÖNEMI

Sanik Bulut'un avukati Veysel Malkoç, müvekkili Bulut'un futbolcu oldugunu ve transfer döneminde bulundugunu belirterek, mahkemede
verdigi samimi ifade de dikkate alinarak, daha fazla magduriyet olusmamasi için tahliye talebinde bulundu.
Bulut'un son olarak, Üçüncü Lig takimlarindan Antalya Serikspor'da futbol oynadigi ögrenildi.
Malkoç, ayrica mahkeme baskanina, dosyaya önyargiyla yaklasildigini belirterek, mahkeme heyetinin tarafsizligindan süphe
ettigini ifade etti.

Malkoç, mahkeme baskaninin reddinin olustugunu belirterek, gerekli talepte bulunacaklarini kaydetti.
Mahkeme heyeti, durusmaya verdigi aranin ardindan, dosyadaki eksiklerin giderilmesi, gizli sanigin hakim huzurunda dinlenmesi ve
emanetteki mermilerin yeniden inceleme yapilmak üzere Istanbul Adli Tip Kurumuna gönderilmesi ve saniklarin tutukluluk hallerinin devamina
karar vererek, durusmayi 7 Eylül 2006 tarihine erteledi.

Trabzonsporlu milli futbolcular Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz ile eslerinin otomobilleri ve is yerlerinin kursunlanmasi olayina
karistiklari iddiasiyla tutuklanan 3 sanik, ''suç islemek amaciyla örgüt kurmak'', ''adam öldürmek'', ''nitelikli yagma ve mala zarar
verme'' iddiasiyla yargilaniyorlar.

Kemhacıoğlu
11.07.2006, 14:22
bizim szymkowiak neymis be bizde de böyle oynasa cosariz uzaktan o kadar güzel golleri var ki bizde hemen hemen hiç atmadi zurawski ve szymkowiak gollerinden olusan manyak goller

http://www.youtube.com/watch?v=8-uKFHU2LeY&amp;mode=related& (http://www.youtube.com/watch?v=8-uKFHU2LeY&amp;mode=related&amp;search) amp; amp;search=

gerçekten çok güzel gollleri var szymekin. mutlaka izleyin

Kemhacıoğlu
11.07.2006, 14:23
<H3>Trabzon'da Tekke sevinci</H3>
<DIV id=metin>Trabzonspor'da geçtigimiz Çarsamba günü kasik fitigindaki sorun nedeniyle Münih'te ameliyat olan Fatih Tekke' nin, ameliyatin üstünden 4 gün geçtikten sonra düz kosulara baslamasi teknik heyet ve yönetimi sevindirdi.

Geçtigimiz sezon basinda belinden geçirdigi sakatlik nedeniyle, özellikle ilk maçlarda beklenen performansi sergileyemeyen ve takimini 7 karsilasmada yalniz birakan Fatih Tekke, sezon bitiminde de kasigindaki fitik nedeniyle Izmir' de ameliyat olmustu. Almanya' da belindeki sakatligin son durumunu ögrenmek için gittigi klinikte kasik fitigina konulan stentin kaydigi tespit edilen ve ameliyat edilerek yeniden stent takilan Fatih' in sahalara dönmesinin gecikecegi ihtimali basta Teknik Direktör Sebastiao Lazaroni olmak üzere herkesi korkutmustu. Fakat Kaptan Fatih'in, ameliyatin ardindan hemen yürüyüslere baslamasi teknik heyeti sevindirirken, Fatih Tekke' nin bu sabah düz kosuyla temposunu artirmasi kampta sevinç yaratti. Aksam oynanacak olan Grodzisk karsilasmasinda oynamayacak olan Fatih Tekke, Jun ve Djokaj bu sabah antrenman sahasina gelerek kisa bir antrenman yapti. Stepanov ve Szymkowiak' in kenardan izledigi mini antrenman sirasinda neseli anlar da yasandi. Fatih Tekke, kulüp doktorlarindan Hakan Ayaz gözetiminde kisa bir düz kosu yaparken, kosunun ardindan doktorlar birlikte horon oynanmasi sahadakileri kahkalara bogdu. Bu arada Djokaj' la da sakalasan Fatih' in iyilesme sürecinde hiçbir problemin bulunmadigi belirtilirken, Kaptan' in tahmin edildigi gibi 10 gün içinde takimla birlikte çalismalara baslayabilecegi vurgulandi. Arkadaslarini kenardan izleyen Stepanov ve Szymek ise fotograf makinesi ile antrenman yapanlarin fotografini çekti.

Bu arada Fatih Tekke ile biir görüsme yapan Teknik Direktör Sebastiao Lazaroni'nin, "Senin ne kadar cesur bir futbolcu oldugunu biliyorum. Ama kesinlikle tam olarak iyilesmeden ve hazir hale gelmeden oynamani istemiyorum. Her futbolcu kendi halinden en iyi yine kendisi anlar. Bu nedenle kendini çok iyi dinlemeni ve hazir oldugunda sahaya çikmani istiyorum" dedi.
</DIV>

Kemhacıoğlu
11.07.2006, 14:23
Türkiye'de yalnizca Trabzon"
<DIV id=metin>Trabzonspor ve Milli Takim'in basarili futbolcusu Hüseyin Cimsir, bordo mavili takimin Almanya kampini DHA'ya degerlendirdi.

Yeni sezona çok yogun bir tempoda hazirlandiklarini söyleyen tecrübeli futbolcu, "Yeni hocamiz geldi, yeni arkadaslarimiz katildi. Onlarla beraber insallah o oyun sürecini en kisa zamana indirip, o kötü günleri unutturup, bu yil hedeflerimize ulusiriz" dedi.

Fatih Tekke'nin takim için çok önemli bir futbolcu olduguna deginen Hüseyin, "Fatih gibi büyük bir futbolcunun takimdan ayri kalmasi, bizim için önemli bir eksiklik. Ameliyat oldu, insallah en kisa sürede aramiza katilir. Onun tecrübesinden, futbolculugundan ve agabeyliginden bütün takim olarak yararlanmamiz gerekiyor" diye konustu.

Teknik direktör Lazaroni'nin isteklerini yerine getirmeye çalistiklarini vurgulayan milli futbolcu, "Lazaroni'nin istekleri, Halilhodzic'inkinden farkli tabiki. Ona uyum saglamak zorundayiz. Biraz daha hücuma yönelik oynatiyor. Insallah onun istediklerini, söylediklerini sahada biz de uygulariz. Ne kadar çok hücum olursa, o kadar seyirci ve göz zevkine hitap etmis oluruz. Ayrica o tarz oynayabilecek futbolcularimiz da var. O yüzden bu konuda bir sikinti yasayacagimizi zannetmiyorum. Basarili olduktan sonra hiçbirsey yadirganmaz. Önemli olan takimin sahadaki performansi ve aldigi puanlardir. Puanlari aldiktan sonra zaten hiçbir sikinti olmaz, olamaz da zaten. Dedigim gibi o heyecani, coskuyu yaratip, seyirciye hitap edersek, çok iyi olur" ifadelerini kullandi.

Su ana kadar birçok hoca ve farkli sistemlerle oynadigini dile getiren Hüseyin Cimsir, "Sistemden kasit, bana göre takimin sahada aldigi galibiyettir. Galibiyet alindigi sürece hangi sistemde oynanirsa oynansin farketmez. Kimse bunu elestirmiyor zaten. Türkiye'de hersey sonuca göre oldugu için, ne oynadiginiz futbol önemli, ne de gösterdiginiz performans. Sadece galip gelirseniz, en iyi sizsiniz demektir. Bu yüzden sistem Türkiye'de çok önemli degil" ifadelerini kullandi.

Teklif gelmesi halinde Avrupa'da oynayabilecegini söyleyen Hüseyin, "Ben de Avrupa'da oynamak isterim. Eger öyle bir sansim olursa tabii ki Avrupa'da oynarim. Fakat Türkiye'de herhangi bir takimda oynamam, futbolu birakicaksam Trabzonspor'da birakirim" diyerek sözlerini tamamladi.</DIV>

tsmaniac
11.07.2006, 14:34
takimdaki hava gayet neseliymis hadi bakalim smileys/smiley32.gif

Edited by: tsmaniac

kaplande
11.07.2006, 14:50
transfer disinda hersey güzel gidio hadi hayirlisi

Şentürk
11.07.2006, 14:50
Dün Zigana TV de aksam saat 22:30 da baslayip 00:00 da biten kamp görüntülerini gösteren bi program vardi. çok güzeldi. kemençeler çalindi. idmandan görüntüler maçtan görüntüler. Gurbetçilerimiz. çok güzel görüntülerdi. Tokat li Usakli Kirsehirli Rizeli Düzceli vs.. fanatik ailelerinde orada oldugu çok güzel görüntüler vardi. Tekari olurmu bilmiyorum . Ama izlemeyen çok sey kaçirdi. o gürüntüleri izlerken bizim de kendimize ait bi televizyonumuz olmasi gerektigine daha çok inandim..

ben de izledim çok güzel görüntüler.

champions
11.07.2006, 14:53
beyler hazirlanin zidane geliyo habere bak be amma gerçekçi

Brezilya?nin Internacional takiminda forma giyen Jorge Wagner?de özellikle bonservis ücreti konusunda bir sorun yasanmasi halinde alternatifinin de hazir oldugu kaydedildi. Bordo-Mavili yönetimin özellikle Sili milli takiminda forma giyen ve Italya?nin Lecce kulübünün mali olan sol kanat oyuncusu Jaima Andres Valdez Zabata ile baglanti kuruldugu kaydedildi. Teknik Direktör Lazaroni?nin de, ?Öncelikli olarak Wagner?i istiyorum. Ancak bu futbolcuda önemli bir sorun olursa Valdez Zapata?yi taniyorum ve alinmasinda bir sakinca görmüyorum? dedigi belirtildi.

Leandro Azvaldo Girisimi
Brezilya?nin Sao Paolo takiminda oynayan Leandro Lesse Azvaldo konusunu da yönetim ciddi ciddi düsünüyor. Özellikle Fatih Tekke?nin sakatlanmasi ve yine gol sorununun ortaya çikmasiyla birlikte Bordo-Mavili yönetimin sol kanat için düsündügü Wagner?den sonra önceligi forvetten yana kullanma egilimi gösterdigine isaret edildi. Lazaroni?nin de bu yönde bir talebi oldugu ifade edildi. Leandro Azvaldo için de fiyat arastirmasinin yapildigi ve Sao Paolo kulübünün yüksek bonservis bedelinde önemli bir indirim yapmasinin istendigi de ifade edildi.

Wanchope Kafa Karistiriyor
Arjantin?in Central takimiyla anlasan Kosta Rikali Wanchope?nin yeniden gündeme geldigi ifade edildi. Lazaroni?nin karsi çikmasina ragmen yönetimin yine de bu oyuncuyu gündemde tuttugu vurgulandi. Lider oyuncu konusunu da gündemden düsürmeyen yönetim, Fransiz Zinedine Zidane?nin futbola dönmesini umut ederken, Ricardinho için de tetikte bekliyor. Corinthians kulübünün 8 milyon dolarlik bonservisi 4 milyon dolar civarina indirmesi ve oyuncunun da 1,5 milyon dolar istemesi durumunda transferin gerçeklesebilecegine isaret edildi

Colakoglu
11.07.2006, 15:15
benim aldigim duyumlara göre ricardinhoyu manchester istiyo..

Burçak
11.07.2006, 15:17
Ikinci hazirlik maçi bugün Groclin?le
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/110706groclin.jpgTakimimiz Almanya kampindaki ikinci hazirlik maçinda Polonya 1. Lig ekiplerinden Groclin Grodzisk?le karsi karsiya gelecek. T.S.I. 20.00?de baslayacak karsilasma Immenstadt/Allgäu Stadion?da oynanacak.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

Bu karsilasmada, ameliyat olan Fatih Tekke ile Lazaroni?nin gelecek sezon kadrosunda düsünmedigi Jun ve Djokaj forma giyemeyecek.

Bordo-Mavili ekibimiz ilk hazirlik maçinda Isviçre 2. Lig takimlarindan FC Winterthur'la 0-0 berabere kalmisti

shoiw tv verecek yazmamislar . ne is yaa.

Hasan Cubukcu
11.07.2006, 15:28
mercanly veridign önemli haber icin tesekkür ederim !!!!!
Arkadaslar mercanlinin yazdigi haberi okuyan oldumu (insallah okumusunuzdur ) .
Siz söyleyin böyle bir sehirde futbol oynanirmi ve kacan sampiyonluklarin elendigmiz uefa ,cl ve türkiye kupalarindan ne kadar gercekci sizce . Komplo teorilerini den pek hoslanmam ama tarafatar bencegözünü acmasi lazim

Salih61
11.07.2006, 15:29
En kötü halimizle UEFA'ya kaldik!

Trabzonspor kaptani Fatih Tekke, herseyin yolunda gittigini söyledi. Winthertur maçinda iyi oynadiklarini belirten golcü oyuncu, lige hazir olarak gireceklerini belirtti. Forvette sikintilarinin bulunmadigini ifade eden Kaptan, "Defans ve orta sahada biraz sikintimiz var. Iyi oynayabilmemiz için topu ayagimizda daha fazla tutmamiz gerek" dedi.

BEKLENTILER YÜKSEK

Yeni sezonda beklentilerinin yüksek oldugunu ifade eden Fatih, "Çalismalarimiz sampiyonluk dogrultusunda. Zaten bu takim en kötü haliyle UEFA'da oynama hakki kazandi. Biz yine çok rahat sampiyonluga oynayacak bir kadroya sahibiz" seklinde iddiali konustu.

Brezilya harekâti

Yabanci transferini hizlandiran bordo-mavililer, Djokaj'dan "Ayrilacagim" sözünü alinca rotayi Brezilya'ya çevirerek, Internacional'da forma giyen Jorge Wagner'i Almanya kampina davet etti. 28 yasindaki Brezilyali oyuncunun 18 Temmuz 'da kampa katilacagi bildirildi.

Nöbet degisimi

Almanya kampinin kafile baskanligini yürüten Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas ve yönetici Metin Özke görevi, Serhat Akçay ve Kahraman Altuntas'a birakti. Bu arada Trabzonspor, bugün ikinci hazirlik maçinda saat 20.00'de Groclin Grodzisk ile karsilasacak.

Semih Kırsüleymanoğlu
11.07.2006, 15:32
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/sol_kvr.gif

http://www.trabz&#111;nspor.com/images/black.gif

<div align="center">http://www.trabz&#111;nspor.com/images/trans.gif</div>

<table bgcolor="#9f3944" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="100%">
<t><tr>
<td ="general2" width="568">Haberler</td>
<td>http://www.trabz&#111;nspor.com/images/t_s.gif</td>
</tr>
</t></table>

Groclin Maçı Show TV?de</font>

http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/110706show.jpgTakımımızın bugün Almanya?da oynayacağı ikinci hazırlık müsabakası Show TV?de naklen yayınlanacak.

<div align="center">http://www.trabz&#111;nspor.com/images/trans.gif</div>

Buna göre Groclin Grodzisk karşılaşması T.S.İ. 20.00?den ititbaren Show TV ekranlarında olacak.

Nytre
11.07.2006, 16:46
yayinlanir ins..

Punisher-61
11.07.2006, 16:53

öyle deme abi...bakarsin baska bi kulübte Google`de ararsmileys/smiley36.gif

Erkin
11.07.2006, 17:06

öyle deme abi...bakarsin baska bi kulübte Google`de ararsmileys/smiley36.gif
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Travelair
11.07.2006, 17:32
Sabah radyospor'da dinledim Almanya'da "Gelecegin bimemkimi" diye degerlendirilen 18 yasinda bir gence talipmisiz. Merak ettimdinleyen oldu mu? Tam dinleyemedim ben

61_dnc_TS
11.07.2006, 17:36
Sabah radyospor'da dinledim Almanya'da "Gelecegin bimemkimi" diye degerlendirilen 18 yasinda bir gence talipmisiz. Merak ettimdinleyen oldu mu? Tam dinleyemedim ben

tevfik köse U17 nuri sahinle en fazla göze batan kisiydi....

ben yinede alt yapimizdaki gençleresans verilmesinden yanayim...aralarinda fazla bir fark yok...

sultantekke
11.07.2006, 17:43
transferler nezaman kesinlesecek lig basliyo

kelkitli29
11.07.2006, 17:44
Tevfik Köse süper oyuncu. Ileride avrupaya gitmezse ne olayim.

UğuR
11.07.2006, 17:45
transferler nezaman kesinlesecek lig basliyo

smileys/smiley36.gif1-2 gün içinde smileys/smiley9.gif

Nytre
11.07.2006, 17:59
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/110706idman9.jpg

<DIV align=right>11.07.2006 13:59:00</DIV>
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif----------------------</DIV>
<DIV align=center>
<TABLE =table44 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD =titlec colSpan=2>
<TABLE =title44 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD =title>...Ve Tomas Jun gitti!</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD =navust colSpan=2></TD></TR>
<TR>
<TD =sourcec>
<DIV =src id=src44>11.07.2006</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD =desc>
<DIV =desc44>Trabzonspor?un gözden çikardigi Tomas Jun, dün yapilan toplu antrenmani terk etti. </DIV>
<DIV =metin44>Idmanda yasanan gerginlik söyle gelisti; Çift kalede ikili mücadele sirasinda Celalettin ve Erdinç?in sert müdahalesiyle kendini yerde bulan Çek futbolcu, acilar içinde kivranmaya basladi. Uzun süre yerde aci çeken genç oyuncuya hiçbir arkadasinin ilgi göstermemesi dikkat çekerken, ayaga kalkan Jun saha kenarina gitti. Takim doktoru ve masörünün tedavi talebini de reddeten Jun, Lazaroni?nin de çagrisina kulak asmadi ve su içip kisa bir süre sonra da antrenman sahasini terk etti. Arkadaslarinin ilgisizligine, yapilan müdahaleden daha çok bozulan Bordo-Mavili oyuncunun, konuyu teknik direktör Lazaroni ile de görüstügü ögrenildi.
</DIV></TD></TR></T></TABLE>----------------</DIV>
<DIV align=center>iki haber ayni tarihli fanatik bu haberi bugun vermis yani dünün haberi.. bugunkü resimlerde tomasi görebiliyoruz..</DIV>
<DIV align=center></DIV>

Erinç
11.07.2006, 18:05
Tevfik Köse süper oyuncu. Ileride avrupaya gitmezse ne olayim.

Bildigim kadariyla tevfik zaten avrupada leverkusern de oynuyor. Gerçekten iyi futbolcu ama sanirim ailesinden ayrilmak istemiyormus

halil ibo
11.07.2006, 18:05
@ Nytre

Ne o yoksa sasirdin mi gardasim ? Ne beklenir ki bizans kalintisi medyadan ? Yine kendilerine yakisir bir haber yapmislar.Akillari sira taraftar tarafindan okunmasi için Jun gitti diye haber verirken içeriginde Trabzonspor'da huzursuzluk oldugunu pompaliyor.Ama yemezler...

champions
11.07.2006, 18:26
bu aksamdaki maçta insallah umut gol atarnedense ben umuta güveniyorum yinede forvette sikinti yasayabiliriz fatih sakatlik falan yasarsa

Cabri61
11.07.2006, 18:39
?GÖKDENIZ AZMETTIRDI?

Bulut, ayrica Veli Sezgin'in yaralanmasi olayinda azmettiricinin Gökdeniz Karadeniz oldugunu öne sürdü.
Gökdeniz'in arkadasi oldugunu belirten Bulut, söyle devam etti:

?Veli Sezgin'i ben yaraladim. Gökdeniz Karadeniz azmettirdi. Gökdeniz arkadasim. Veli Sezgin'in onun hayatini kararttigini söyledi. Onu vurana 1 milyon dolar verecegini söylüyordu. Ben de 'Ben vurursam 1 milyonu bana verir misin' dedim. Oda 'veririm' dedi. Gökdeniz kendisini yakan kisinin Veli Sezgin oldugunu söylüyordu.?

Bu arada, Mahkeme Baskani Ali Ömercioglu, Bulut'a, ?Karadeniz kirlendi diyorlardi. Bu kadar kirlendi mi?? karsiligini verdi.

Öte yandan, Mahkeme Baskani Ömercioglu'nun ifade alimi sirasinda Bulut'a ?masal anlatma? seklinde hitap etmesi üzerine, Bulut'un avukati Veysel Malkoç, bu ifadenin mahkeme tutanaklarina geçirilmesini talep etti. Mahkeme heyeti, Malkoç'un talebini reddetti.

Diger sanik Erdem Kiliç da olaylarla ilgisinin bulunmadigini iddia ederek, ?Daha önce verdigim ifadeleri kabul etmiyorum. Psikolojim bozuktu. O ifadeleri baski altinda verdim? diye konustu.

Kiliç, ayrica Hakan Süleyman ile Fatih Tekke'nin ayni araçta giderken Tekke'nin silahiyla araçta havaya ates ettigini gördügünü öne sürdü.

Müsteki Mustafa Üçüncü ise oglu Müjdat Üçüncü'nün bir otelin resepsiyonunda çalistigini ve kendi halinde bir yasami oldugunu belirterek, Hakan Süleyman'in oglundan haraç istedigini iddia etti.

Üçünçü'nün mahkemede Süleyman'a ?............? diye hitap etmesi üzerine, Mahkeme Baskani Ömercioglu, Üçüncü'yü uyararak, konusmalarina dikkat etmesi gerektigini söyledi.

açikcasi ben de böle bir sey duymustum...eger kanitlanirsa gökdeniz hapis bile yatabilirEdited by: shogun61

KuĞu
11.07.2006, 18:48
umutun yanina uzun bir forvet alip fatih tekkeyi oyun kurucu pozisyonunda arkalarinda oynattigimizda sorun yasamayiznedense bu varyasyonu denemiyoruz, sanirim fatihin sakatliklari ve dinlenerek oynamasi nedeniyle denenmemis olabilir.

bordoomavii
11.07.2006, 19:14
gökdeniz hakkinda söylenenlerisallah dogru degildir.smileys/smiley5.gif

tirabzonli
11.07.2006, 19:18
<t></t><t></t><t></t><t></t><table bgcolor="#000000" cellpadding="0" cellspacing="0" width="468"><t><tr><td>http://www.superspor.com/images/1/39/561_B_beenhakker001B.jpg</td>
<td width="4">
</td>
<td valign="top">
<t></t><t></t><t></t><t></t><table cellpadding="0" cellspacing="0" height="240" width="100%">
<t><tr><td colspan="2" height="10">
</td></tr>
<tr>
<td colspan="2" height="90" valign="top">
Leo Beenhakker Polonya'da</font>

Polonya'da
yayin yapan özel televizyon kanali TVN24, Polonya Milli Takim Teknik
Direktörlügü'ne, Hollandali Leo Beenhakker'in getirildigini duyurdu.
</font>
</td>
</tr>
<tr><td colspan="2" height="10">
</td></tr>
<tr>
<td valign="bottom">
</td>
<td align="right" valign="bottom"></td>
</tr>
<tr><td colspan="2" height="5">
</td></tr>
</t></table>
</td>
<td width="2">
</td>
</tr>
</t></table>
<t></t><t></t><t></t><t></t><table align="center" cellpadding="0" cellspacing="0" width="468">
<t><tr><td height="10">
</td></tr>
</t></table>
<t></t><t></t><t></t><t></t><table align="center" cellpadding="0" cellspacing="0" width="468">
<t><tr>
<td align="center" width="100">
</td>
<td>
</td>
</tr>
</t></table>
<t><tr><td height="10">
</td></tr>
<tr><td bgcolor="#f1f1f1" height="5">
</td></tr>
<tr><td height="10">
</td></tr>
</t></table>

<t></t><t></t><t></t><t></t><table align="center" cellpadding="0" cellspacing="0" width="468"><t><tr><td>
</td></tr>
<tr><td>
</td></tr>
<tr><td>

Kaynak: IHA

Simek için sevindim.Beenhaker çok iyi hoca kendisinden özür diliyorum Trabzonspor için adi anildiginda karsi çikmistim ama tanimiyorduk tabi o zaman
</td></tr></t></table>

kaplande
11.07.2006, 19:30
abi jun da yeni gelismeler yokmu ya gidicem gidicem diyo bir türlü gidemedi kaldi basimiza ya..

Ömer Aydın
11.07.2006, 19:33
Simdi o yunun yanina gitmek ve kafasina kursun sikmak var..

ya kardesim git artik! GIIIIIIT!

kaplande
11.07.2006, 19:43
abi bizim kaptan inda canina tak edip kafasina sikmassa bu adamin iyidir ya

kaplande
11.07.2006, 19:44
abi bizim kaptan inda canina tak edip kafasina sikmassa bu adamin iyidir ya

kutoz
11.07.2006, 19:49
Jun ile ilgili olarak, bugün papatya falina baktim.

Jun gidiyor... jun gitmiyor... derken falda jun gidiyor çikti. Üç zamana kadar gidecekmis... belki 48 saat, belki 2-3 güne kadar, bilinmez... Malum, papatya fali...

kaplande
11.07.2006, 19:51
belkide 1 sene smileys/smiley19.gif

kolombo
11.07.2006, 19:56
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=515>
<T>
<TR>
<TD width=511>
Galatasaray bir süredir pesinde oldugu Milli futbolcu Tolga Seyhan ve kulübü ile her konuda anlasti...

Sari kirmizililar Milli oyuncu ile daha önce anlasan ancak yüksek bonservisi nedeniyle gerçeklestirilemeyen transferde bugün mutlu sona ulasti...

Shakhtar Donetsk takimi görüsmeler sonucunda, futbolcunun yüksek maliyetini de düsünerek Tolga Seyhan'in Galatasaray'a transferi karsiligi istedigi yüksek bonservis talebinden vazgeçti...

Tolga'nin bu transfer karsiliginda ne kadar ücret alacagi ise açiklanmadi...

MARATON.COM.TR ÖZEL HABERI... </TD>
<TD width=2 bgColor=#e80000></TD></TR>
<TR>
<TD width=2 bgColor=#e80000></TD>
<TD align=middle width=511>http://www.marat&#111;n.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/12087_2_060711195504.jpg </TD></TR></T></TABLE>abi görüyomusunuz transferi bu kadar basit iste adamlar kiifida bulduyüksek bonservisi düsünerek düsürdüler bizde yedik.alin bakim yüzde kirki simdi transfer yaparsiniz...

Miraç Atalay Çiftçi
11.07.2006, 20:01
formalar çokkk güzelll :))

KuĞu
11.07.2006, 20:11
poset gibi görünüyorsmileys/smiley18.gif

Berk Akçay
11.07.2006, 20:12
TOLGA ÇOK ÇI,RKEF BIR KISILIGE sahip giresunludur kendisi ben giresunda okudugum sene tolgatyllan konsuurduk herhaftasonu bana devamli avrupaya gitmek istedigini bende ona abi burada rahat degilmisin ne güzel heemn 2 saatlikmesafedesin istedigin zaman gidip geliyorsun derdim oda yok avrupada oynamak istiyoum derdi hep yani kisiliksiz biri

jefferson61sefa
11.07.2006, 20:13
maç bsladi

Travelair
11.07.2006, 20:28
Adam stadin adini biliyor bizim antrenörün adini bilmiyor. Lazarovski imis smileys/smiley36.gif

jefferson61sefa
11.07.2006, 20:35
evt ya adini bilmio hocanin

iZzY61
11.07.2006, 20:36
ben show'un ANASINI bilmem napim gostermiyor resmen yaaa gelde kafayii yemee mac kac kac

jefferson61sefa
11.07.2006, 20:41
maç 0-0 su anda neden izleyemiosun

jefferson61sefa
11.07.2006, 20:44
goooooolll dk 39 gökdeniz ts 1 - 0 grodzisk

Taner Uykuçeken
11.07.2006, 20:46

haber poset degil gibi biraz önce ntv spor haberlerinde adnanapolat ta söyledismileys/smiley11.gifsmileys/smiley7.gif

jefferson61sefa
11.07.2006, 20:49
rakip 10 kisi kaldi smileys/smiley36.gif

iZzY61
11.07.2006, 20:51
ben belcikadan tv gostermiyo internetden zar zor izliyom

iZzY61
11.07.2006, 20:51
yani show vermiyo .............ler

jefferson61sefa
11.07.2006, 20:53
tüh kesik kesik izlion yani

tirabzonli
11.07.2006, 20:56
Bu Gökdeniz hiç mi degismez hep mi son vurus eksigi olur bir adamin.Hüseyin i begendim.Feridun iyi bence.

KuĞu
11.07.2006, 20:58

haber poset degil gibi biraz önce ntv spor haberlerinde adnanapolat ta söyledismileys/smiley11.gifsmileys/smiley7.gif

ben formalarimizi kastetmistimsmileys/smiley36.gif

h@msi61
11.07.2006, 20:59
formalar sadece hazirlik maçlari için, panik yok... ama hakketen poset gibi:))

zafer6161
11.07.2006, 21:02
formalar sanirim gerçek formamiz degil sadece hazirlik maci için yapilmis

Cyzio
11.07.2006, 21:05
Adam stadin adini biliyor bizim antrenörün adini bilmiyor. Lazarovski imis smileys/smiley36.gif

Polonyalilar'la oynuyoruz diye öyle söylüyor. Rakip takim Yunanli olursa, Lazaridis, Fransiz olursa Lazaranné, Rus olursa Lazarkov diyecek.

selcuk
11.07.2006, 21:12
gol nasildi anlatin arklar ben seyredemiyom ve niye kirmizi yediler

Travelair
11.07.2006, 21:19

Polonyalilar'la oynuyoruz diye öyle söylüyor. Rakip takim Yunanli olursa, Lazaridis, Fransiz olursa Lazaranné, Rus olursa Lazarkov diyecek.

alpi53
11.07.2006, 21:19
gokdeniz ara pasinda karsi karsiya kaldi,kaleciden dondu bos kaleye yuvarladi topu..

kirmiziyi salakligindan gordu niye gorecek..

hakeme bisey dedi galiba..

ben de internetten izliyom bu kadar oluyor walla.

Cyzio
11.07.2006, 21:21
Gol pek güzel degildi. Gökdeniz kaleye sut çekti. Kaleciden döndü, topa yeniden vurdu ve gol. Umut'un Gökdeniz'e pasi güzeldi.

Kirmizi hakeme itirazdan ikinci sari.

Mayls
11.07.2006, 21:25
show tv maci verecekti güya mac baslar baslamaz kanal sifreli veya suanda yayinda degil yazdismileys/smiley7.gif

Cyzio
11.07.2006, 21:35
Yattara muhtesem....

Recep Çaltepe
11.07.2006, 21:36
Yeni transfer Cem Demir oyuna girer girmez gol atti. Yalniz golde Yattara'nin büyük bir payi var. Güzel hareketlerle iki kisiden siyrildi, ceza sahasina girer girmez pas verdi, Cem de golü atti.

3-1 öndeyiz.Edited by: ts1983

jefferson61sefa
11.07.2006, 21:37
evt yattara show 3-1 cem demir

Recep Çaltepe
11.07.2006, 21:39
Bu arada Cem Demir'in topla ikinci bulusmasinda (birincisi gol olmustu smileys/smiley4.gif) ceza sahasi disindan yaptigi vurus üst direkten döndü.

Bu oyuncuda var bir seyler.Edited by: ts1983

Travelair
11.07.2006, 21:40
Maçi izleyemeyenler çok sey kaçirmiyorlar.

Saha patates tarlasi kimse kendisini sakatlamak istemiyor

2 pas üstüste yapilamiyor. Fiziki yetersizlik var

Basa buyrukluk çok. Çalim atan atana. Rakip ciddiye alinmiyor. Ceza alanina gelen kendini golcü saniyor

Saglam duran oyuncular ayni: Yattara, Fatih, Erdinç, Celaleddin.... Bunlarin disinda Ergin saglam duruyor gerektiginde ortasahaya gelip yardimlasmasi olumlu

Defans yine evlere senlik. Hüseyin iyi bir kesici oldugunu kanitladi ama gereksiz çalimlara girdi.

Ortasahada ileriye pas atan yok. Çalim atmak kural olmus

Cem Demir ilginç sutlar çikartiyor. Sürpriz yapabilir.

Simek idare ediyor, Milan saglam

Umut Bulut tutuk gözüktü

Gökdeniz bireysel yeteneklerinin pesinde enerjisini tüketiyor

alpi53
11.07.2006, 21:41
yattara dunden bugune degismediki ..

adam hep ayniydi geldigindede ayniydi simdide ayni ..

bu adami cok daha faydali kullanabiliriz bence bunun icinde cok iyi bir teknik adam lazim ..

jefferson61sefa
11.07.2006, 21:44
szymek kötü oynuo beyler adam solak degil yerinde oynamio

Erdem Keser
11.07.2006, 21:47
TOLGA ÇOK ÇI,RKEF BIR KISILIGE sahip giresunludur kendisi ben giresunda okudugum sene tolgatyllan konsuurduk herhaftasonu bana devamli avrupaya gitmek istedigini bende ona abi burada rahat degilmisin ne güzel heemn 2 saatlikmesafedesin istedigin zaman gidip geliyorsun derdim oda yok avrupada oynamak istiyoum derdi hep yani kisiliksiz biri

arkadasim giresunludur demekle ne demek istiyosun bu takimi sadece trabzonlular mi destekliyor giresunlu olmasi kisiliksiz olmasi anlamina mi geliyo yazdiklarini biraz iyi dusunerek yaz unutma giresunlu olup trabzonsporlu olanlarda var aramizda

alpi53
11.07.2006, 21:48
bu adam szmek i harciyacak,cunku kendi yabanci oyuncularini getirmek isteyecektir.symek iyi idmani yesin bu takimin en iyi onliberosu olur he de top dagitir huseyinin eksikigini giderir.

ama bir 10 numara olarak yildiz alinmasindan yanayim..

gercek bir yildiz.

selcuk
11.07.2006, 21:50

arkadasim giresunludur demekle ne demek istiyosun bu takimi sadece trabzonlular mi destekliyor giresunlu olmasi kisiliksiz olmasi anlamina mi geliyo yazdiklarini biraz iyi dusunerek yaz unutma giresunlu olup trabzonsporlu olanlarda var aramizda

bence giresun la tek nerde onla konusdugunu söylemeye calisdi

jefferson61sefa
11.07.2006, 21:51
maç bitti arkadaslar

Recep Çaltepe
11.07.2006, 21:52
Maç bitti. 3:1

Bu sezonki ilk galibiyet. Allah devamini nasip eylesin.

zanoylu
11.07.2006, 21:54
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Konuyu fazla büyütmeyelim arkadslar cümleyi iyi okursak sadece Giresunlu ama çir,kef bir kisilikte oldugunu belirtmek istemis hepsi bu ...Sakin daha sakinsmileys/smiley2.gif</TD></TR>

selcuk
11.07.2006, 21:55
erginle cemin golünde hosuma giden gollerini basit atmalarismileys/smiley32.gif

bak iste kaptan ne günlere düsürdün bizi basit gol gördük diye seviniyoruz ama fatih sultan tekke imzali sanat eserlerinide simdiden yine özledimsmileys/smiley4.gif

Erdem Keser
11.07.2006, 21:56

eger oyle soylediyse kusura bakmasin ben yanlis anladim ozaman ozur dilerim arkadasim

selcuk
11.07.2006, 21:58
<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/110706mac1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/110706mac2.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/110706mac3.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/110706mac4.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/110706mac5.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/110706mac6.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/110706mac7.jpg
</CENTER>

Erdem Keser
11.07.2006, 21:59
bu cem denen usakta bence is var kaliteli bi cocuk ama lazo omer rizayi harcicak galiba herifi ortasaha oynatti yaa

selcuk
11.07.2006, 22:00

eger oyle soylediyse kusura bakmasin ben yanlis anladim ozaman ozur dilerim arkadasim

sen korkma bende trabzonluyum ama hayatimda daha adam gibi adam olmayan giresunluyla bende daha tanismadim herkesin icinden negativ örnek cikar giresundanda tolga cikmis

Lucreto
11.07.2006, 22:02
Hazirlik maçi yapiyoruz takimin eksiklerini görmek için. Takim bagiriyor sol kanatim yok diye. Sol kanata transfer yapmisiz oynatmiyoruz.

Anlamadim açikçasi.

selcuk
11.07.2006, 22:08
bu cem denen usakta bence is var kaliteli bi cocuk ama lazo omer rizayi harcicak galiba herifi ortasaha oynatti yaa

birak su ömeri yaw bosa enerjisini harciyan adamlar ise yarasaydi jun ile djokay zidane maradona pele gibi isimlerle bi solukta anilirdi aynisi ömerle mehmet yilmaz icin gecerli eger elinde bir fatih tekke bir umut bulut bir ergin keles belki cem demirde düsündügümüzden iyidir ali güzeldal trabzonda ve sans bekleyen bir emrah kol gibi bi yetenegin daga varsa o mevkiide bir ömer rizayla bir mehmet yilmaz lüzümsüzdür fazlaliktir vs vs vs bence onlari yolliyalim bosuna para gidiyor bide ikiside bayaga pahali oyuncu

bide junun yüzünü görmek isterdim cemin golünü görünce

jefferson61sefa
11.07.2006, 22:09
bu hazirlik maçinin takima alisma sagladigi kaanatindeyim bence gercek hazirlik maçimiz avustria lustenau olacak avusturya 2.liginin lideri

selcuk
11.07.2006, 22:12
1860 münchen en zoru olacaktir kesinlikle avusturya 1. liginin sampiyonu austria wien son sezon türkiye liginde ilk 6 ya giremezdiEdited by: selcuk

eross61
11.07.2006, 22:16
takimda gecen seneden degisen pek bise yok arkadslar ayni takim cok durarak oynuyoruz bi kere yine top yattara ya gelince herkes izliyor topla bi oyuncu oynarken digerleri seyrediyor bundan kurtulmamiz lazim tek begendigim isim gokdeniz bu sene dedigi gibi onun yili olabilir

agahozlu
11.07.2006, 22:30
bu sezon sol kanatta sikinti çekecegiz.celaleddin orada oynayamaz(yaniliyorumdur ins.).hazirlik maçlarina göre çok yorum yapilmaz aslinda hiç birsey tutmaz birbirini cem in 2 sutu var biri gol biri çok güzel suttu direkte patladi ileriki günlerde ne yapar belli olmaz

Gürkan
11.07.2006, 22:32
bu bordolar ne ole yaa

parlak parlak ne kumasi bu.

naptilar bulduklari ilk bordo kumasi formami yaptilar.bu beyazdan da kotu...

jefferson61sefa
11.07.2006, 22:33
formalar gerçekten kötü

tirabzonli
11.07.2006, 22:36
Beyle rummadik tas Cem bas yarmasin.Valla yillar sonra "Bu Cem ilk geldiginde kimsenin tanimadigi süpriz futbolcuydu simdi baksana milli takiminin degismez oyuncusu" deriz insallah.Ömer Riza yi silmis bence Lazaroni.Maçin basinda Melih in maçi anlattigi yeri gösterdi ya koptum oradasmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

jefferson61sefa
11.07.2006, 22:38
evt melih damda maç anlatiyo bende acaip güldümsmileys/smiley36.gif

zafer6161
11.07.2006, 22:48
ESKI TAS ESKI HAMAM

Miraç Atalay Çiftçi
11.07.2006, 22:51
bende internetten izledim macin ilk 10 dk sini.formalari öyle görünce italyanin dizaynina yakin bi görüntüsü vardi ama görüntü kalitesi çok iyi olmadigindan kumasin özelliklerine degil dizaynina güzel dedim.

parlak kumastan yaptiklari formanin dizayni güzel ama hem kumas hemde arkadaki sari numaralar yakismamis insallah daha çok göze hitap eden kaliteli formalar yaparlar...

selcuk
11.07.2006, 22:54
bende internetten izledim macin ilk 10 dk sini.formalari öyle görünce italyanin dizaynina yakin bi görüntüsü vardi ama görüntü kalitesi çok iyi olmadigindan kumasin özelliklerine degil dizaynina güzel dedim.

parlak kumastan yaptiklari formanin dizayni güzel ama hem kumas hemde arkadaki sari numaralar yakismamis insallah daha çok göze hitap eden kaliteli formalar yaparlar...

sari degil altindandilar

Mustafa Önal
11.07.2006, 22:56

bence giresun la tek nerde onla konusdugunu söylemeye calisdi kardesim içinizde tolga seyhani benden fdaha iyi taniyaniniz olmasin. kisiligine en ufak bir laf etmenize en çok ben kizarim. trabzonspora gelipte formasinin hakkini veren nadir insanlardan biridir. çok cazip bir teklif geldive sevgili yöneticilerimizde hocamiz senol günesi kandirarak onu bi güzel sattilar ve trabzon tarihinin en iyi iyi alinna paralariondan birine.bence tolga seyhan trabzonspora hakkini ödemistir ve asla trabzonsporun onu tolga seyhan yaptigini inkar etmemistir. dah bi kaç gün öncesine kadar konustugumda ctrabzonspor asla dedi ancak bunun altinda trabzonspor disinda faktörlerde var. fatih gökdeniz olayinda oldugu gibi. insanlari kaarlama yoluna gitmeyelim. eger trabzonspora dönseydi bas tacimiz olcaktoi. yine. gs ye giderse artik en son aricak insanlardan bride benim. aramizin iyi olmasina ragmen .ama kisiligine bir sey sölenmesine asla razi deilim.

jefferson61sefa
11.07.2006, 22:57
smileys/smiley4.gifsmileys/smiley36.gifgerçek altin die bizim baskani kandirmislardir maçtan sonra teker teker oralari kesecekmis baskan dooru kuyumcuyasmileys/smiley36.gif

Erdem Keser
11.07.2006, 22:57

birak su ömeri yaw bosa enerjisini harciyan adamlar ise yarasaydi jun ile djokay zidane maradona pele gibi isimlerle bi solukta anilirdi aynisi ömerle mehmet yilmaz icin gecerli eger elinde bir fatih tekke bir umut bulut bir ergin keles belki cem demirde düsündügümüzden iyidir ali güzeldal trabzonda ve sans bekleyen bir emrah kol gibi bi yetenegin daga varsa o mevkiide bir ömer rizayla bir mehmet yilmaz lüzümsüzdür fazlaliktir vs vs vs bence onlari yolliyalim bosuna para gidiyor bide ikiside bayaga pahali oyuncu

bide junun yüzünü görmek isterdim cemin golünü görünce

jefferson61sefa
11.07.2006, 22:58
TOLGA seyhan kiralandigi için biz para falan almiozz :D keske para falan almasak da tolga gitmese cimboma

jefferson61sefa
11.07.2006, 23:01
stat konusunda çok endiselerim var gidip 50 binlik bir stad yaparlarsa her maç bos tribünlere oynucaz 30 bin kisi gelse bile bos görüncek
sadece debilerde dolar
40.000 lik bir stad yapilsin bölece avrupa kupalari için maç da alabilriz

selcuk
11.07.2006, 23:02

kardesim içinizde tolga seyhani benden fdaha iyi taniyaniniz olmasin. kisiligine en ufak bir laf etmenize en çok ben kizarim. trabzonspora gelipte formasinin hakkini veren nadir insanlardan biridir. çok cazip bir teklif geldive sevgili yöneticilerimizde hocamiz senol günesi kandirarak onu bi güzel sattilar ve trabzon tarihinin en iyi iyi alinna paralariondan birine.bence tolga seyhan trabzonspora hakkini ödemistir ve asla trabzonsporun onu tolga seyhan yaptigini inkar etmemistir. dah bi kaç gün öncesine kadar konustugumda ctrabzonspor asla dedi ancak bunun altinda trabzonspor disinda faktörlerde var. fatih gökdeniz olayinda oldugu gibi. insanlari kaarlama yoluna gitmeyelim. eger trabzonspora dönseydi bas tacimiz olcaktoi. yine. gs ye giderse artik en son aricak insanlardan bride benim. aramizin iyi olmasina ragmen .ama kisiligine bir sey sölenmesine asla razi deilim.

ben türkiyede ts den baska takimda oynamam dedimi dedi bunlari gittikden sonra dedimi dedi yani dediginde bütün faktörleri biliyordu bu olay bukadar

fatih ne dedi lig tv de benim ismim fatih tekke tümer sorusuna

yani ben satilmis degilim demek istedi gerisini tolga düsünsün ismi temiz kalmasini istiyorsa gaysaraya gitmez avrupada oynar ama satilmissa gider biz ona gel ts de oyna diye yalvarmayiz

ve yüzsüz biri oldugunu kiralik olarak gs ye gitmesinle ispatlamisdir

bunlarida izah edebilirmisin tolga bile edemez degilmi avni akerde bi saniye tolgayi izliklamayan gaysaraylidir ve bir tümerdir bu böyle bilinsin ben tvnin önünde bile izlikliyacamEdited by: selcuk

Miraç Atalay Çiftçi
11.07.2006, 23:10

sari degil altindandilar

niye transfer taksitlerini öylemi ödeyecekmisler futbolculara smileys/smiley36.gif

selcuk
11.07.2006, 23:16

sari degil altindandilar

niye transfer taksitlerini öylemi ödeyecekmisler futbolculara smileys/smiley36.gif

altin rengi demek istedimsmileys/smiley2.gif

Özsu
11.07.2006, 23:37
Bakalim gökdeniz bizi daha ne kadar yakacak bize daha ne kadar aci çektirecek... Umarim düzelmistir...

buyrun haber:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Gökdeniz'e inanilmaz suçlama...</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/3587gokdeniz.jpg</TD>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>11 Temmuz 2006 15:05

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Trabzonlu milli futbolcular Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz ile ilgili kursunlama olayinin faillerinden milli futbolcuya sok bir suçlama geldi. Iste sok itham...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Mahkemede konusan saniktan milli futbolcuya sok suçlama:' Vurana 1 milyon dolar verirdim diyordu! Vurdum!'

Trabzonsporlu milli futbolcular Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz ile eslerinin otomobilleri ve is yerlerinin kursunlanmasi olayina karistiklari iddiasiyla tutuklu bulunan 3 sanigin yargilanmasina, Erzurum 2. Agir Ceza Mahkemesinde basladi. Durusmaya, tutuklu saniklar Hakan Süleyman, Fatih Bulut ve Erdem Kiliç ile avukatlari, sanik yakinlari ve öldürülen Müjdat Üçüncü"nün ailesi katildi. Mahkeme heyetine 8 sayfalik savunma sunan saniklardan Hakan Süleyman, suçsuz oldugunu belirterek, "20 ayri olayda ayni silahin kullanildigi söyleniyor. Bu Irak"ta bile olmaz. Size inandirici geliyor mu? Asil haraç alan Trabzon Emniyet Müdürü ve Valisi"dir. Istifa etmek yerine kendilerine uzatilan mikrofonlarda bizleri suçlu göstermislerdir" dedi. Diger sanik Fatih Bulut ise mahkeme heyetine 2 sayfalik yazili savunma sunarak, sunlari söyledi: "Ben Gökdeniz"in arabasi ve is yeri ile Fatih"in 2 arabasini kursunladim. Glock marka silahla ates ettim. Olay aninda Senol Çelik yanimdaydi. Silahi Senol"dan aldim. Müjdat Üçüncü"nün öldürülmesi olayinda ilgim yoktur. Olay bittikten sonra Istanbul"a gittik. Ardindan 10-12 gün sonra Istanbul"da yakalandim."

"GÖKDENIZ AZMETTIRDI"

Bulut, ayrica Veli Sezgin"in yaralanmasi olayinda azmettiricinin Gökdeniz Karadeniz oldugunu öne sürdü. Gökdeniz"in arkadasi oldugunu belirten Bulut, söyle devam etti: "Veli Sezgin"i ben yaraladim. Gökdeniz Karadeniz azmettirdi. Gökdeniz arkadasim. Veli Sezgin"in onun hayatini kararttigini söyledi. Onu vurana 1 milyon dolar verecegini söylüyordu. Ben de "Ben vurursam 1 milyonu bana verir misin" dedim. Oda "veririm" dedi. Gökdeniz kendisini yakan kisinin Veli Sezgin oldugunu söylüyordu." Bu arada, Mahkeme Baskani Ali Ömercioglu, Bulut"a, "Karadeniz kirlendi diyorlardi. Bu kadar kirlendi mi?" karsiligini verdi. Öte yandan, Mahkeme Baskani Ömercioglu"nun ifade alimi sirasinda Bulut"a "masal anlatma" seklinde hitap etmesi üzerine, Bulut"un avukati Veysel Malkoç, bu ifadenin mahkeme tutanaklarina geçirilmesini talep etti. Mahkeme heyeti, Malkoç"un talebini reddetti. Diger sanik Erdem Kiliç da olaylarla ilgisinin bulunmadigini iddia ederek, "Daha önce verdigim ifadeleri kabul etmiyorum. Psikolojim bozuktu. O ifadeleri baski altinda verdim" diye konustu. Kiliç, ayrica Hakan Süleyman ile Fatih Tekke"nin ayni araçta giderken Tekke"nin silahiyla araçta havaya ates ettigini gördügünü öne sürdü. Müsteki Mustafa Üçüncü ise oglu Müjdat Üçüncü"nün bir otelin resepsiyonunda çalistigini ve kendi halinde bir yasami oldugunu belirterek, Hakan Süleyman"in oglundan haraç istedigini iddia etti. Üçünçü"nün mahkemede Süleyman"a "............" diye hitap etmesi üzerine, Mahkeme Baskani Ömercioglu, Üçüncü"yü uyararak, konusmalarina dikkat etmesi gerektigini söyledi.

AVUKAT SAVUNMALARI

Mahkemeye katilan saniklardan Hakan Süleyman"in avukati Ali Sürmen, savunmasinda, mahkeme heyetinin yapilan hakaretleri zapta geçirmedigini öne sürerek, "Eger bize de ayni tavir sergilenecekse savunma yapmayalim" dedi. Müvekkilinin daha önce de ayni mahkemede yargilandigini, ancak müvekkilinin tek basina hareket ettigini belirten Sürmen, tahliye talebinde bulundu. Erdem Kiliç"in avukati Erol Gür ise polis tahkikatinda ortaya konan seylerin tahkikatin güdümünü ortaya koydugunu ifade ederek, müvekkilinin olaylarla ilgisinin bulunmadigini belirtti. Gür, olaylarda bulunan mermi çekirdekleri hakkindaki kesin raporun silahlar olmadan verilemeyecegini belirterek, yeniden inceleme yapilmasini talep etti. Müvekkilinin tamamen suni bir dosyayla huzura getirildigini iddia eden Gür, tahliye talebinde bulundu. Müsteki avukati Turan Çinar da mahkeme heyetinin baski altina alinmaya çalisildigini iddia ederek, mahkeme baskaninin reddinin istenmesine karsi olduklarini söyledi. MÜVEKKILIN TRANSFER DÖNEMI... Sanik Bulut"un avukati Veysel Malkoç, müvekkili Bulut"un futbolcu oldugunu ve transfer döneminde bulundugunu belirterek, mahkemede verdigi samimi ifade de dikkate alinarak, daha fazla magduriyet olusmamasi için tahliye talebinde bulundu. Bulut"un son olarak, Üçüncü Lig takimlarindan Antalya Serikspor"da futbol oynadigi ögrenildi. Malkoç, ayrica mahkeme baskanina, dosyaya önyargiyla yaklasildigini belirterek, mahkeme heyetinin tarafsizligindan süphe ettigini ifade etti. Malkoç, mahkeme baskaninin reddinin olustugunu belirterek, gerekli talepte bulunacaklarini kaydetti. Mahkeme heyeti, durusmaya verdigi aranin ardindan, dosyadaki eksiklerin giderilmesi, gizli sanigin hakim huzurunda dinlenmesi ve emanetteki mermilerin yeniden inceleme yapilmak üzere Istanbul Adli Tip Kurumuna gönderilmesi ve saniklarin tutukluluk hallerinin devamina karar vererek, durusmayi 7 Eylül 2006 tarihine erteledi. Trabzonsporlu milli futbolcular Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz ile eslerinin otomobilleri ve is yerlerinin kursunlanmasi olayina karistiklari iddiasiyla tutuklanan 3 sanik, "suç islemek amaciyla örgüt kurmak", "adam öldürmek", "nitelikli yagma ve mala zarar verme" iddiasiyla yargilaniyorlar. </TD></TR></T></TABLE>

KuĞu
11.07.2006, 23:40
ya gün bitmis günün ilk haberini ekliyorsun dostum bi bak allah askin aya sence bunu kimse görmedimi bugün 5 kere eklendi

Cabri61
11.07.2006, 23:47
gökdeniz in maçdaki kaleyle karsi karsiya kaldigi durumlarda aklima deplasmandaki dinamo kiev maçi geldi...hala karsi karsiya kaldiginda ilk hamlede kaleciyi düsüremiyor...buna daha çok çalismasi lazim

Cabri61
11.07.2006, 23:48
Sebastião Lazaroni: "Bütün oyuncularimda ilerleme var"
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/110706hoca.jpgTeknik Direktörümüz Sebastião Lazaroni 3-1 kazandigimiz Groclin maçi sonrasi basin mensuplarina yaptigi açiklama bütün oyuncularin Winterthur maçina göre ilerleme kaydettigini söyledi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.com/images/trans.gif</DIV>Bir hazirlik döneminde olduklarini hatirlatan Lazaroni, ?Bütün oyunculari görmek için hepsini tek tek deniyorum. Geçen maça göre hepsinde bir ilerleme var fakat daha da iyi olmamiz gerekiyor. Öncelikle takim ruhunu olusturup, daha sonra da topla oynama becerimizi artirmamiz gerekiyor? diye konustu.

Ilk yarida oyuncularin ikinci yariya göre daha çok mücadele ettiklerini söyleyen Brezilyali teknik adam, Bunu 90 dakikaya yaymamiz ve rakibi daha fazla sikistirmamiz lazim? dedi.

<DIV align=right></DIV>

selcuk
11.07.2006, 23:50
Sebastião Lazaroni: "Bütün oyuncularimda ilerleme var"
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/110706hoca.jpgTeknik Direktörümüz Sebastião Lazaroni 3-1 kazandigimiz Groclin maçi sonrasi basin mensuplarina yaptigi açiklama bütün oyuncularin Winterthur maçina göre ilerleme kaydettigini söyledi.

<DIV align=right></DIV>

davayi cakmis gibi

bide arkadaslar aliden ne haberler var istanbul b.b len anlasdimi bu trabzondaki renkdaslarimizin biseyden haberi yokmuEdited by: selcuk

Özsu
12.07.2006, 00:02
hAdi bakalim hayirlisi

tsmaniac
12.07.2006, 00:32
ben sahsen takimi begendim, bi kaç kisi hayal kirikligina ugratti beni ama olsun, bi kaç takviyeyle süper oluruz, aaah bi yildiz topçu olsa 10 numara o zaman kimse tutamaz bizi, yeni gelen usaklarda golle merhaba dedi hadi bakalim hayirlisismileys/smiley32.gif

gerçekefsane
12.07.2006, 00:46
ben sahsen takimi begendim, bi kaç kisi hayal kirikligina ugratti beni ama olsun, bi kaç takviyeyle süper oluruz, aaah bi yildiz topçu olsa 10 numara o zaman kimse tutamaz bizi, yeni gelen usaklarda golle merhaba dedi hadi bakalim hayirlisismileys/smiley32.gif

yanlis okumuyorum degilmi smileys/smiley5.gifsmileys/smiley29.gifsmileys/smiley29.gif

Berk Akçay
12.07.2006, 00:52

ARKADASIM ben giresunlu derken ben giresunda okuyordumoda giresunlu yani orada konustuk anlaminda söyledim hani o giresunludurda böyledr demek istemedim

Berk Akçay
12.07.2006, 00:58

kardesim içinizde tolga seyhani benden fdaha iyi taniyaniniz olmasin. kisiligine en ufak bir laf etmenize en çok ben kizarim. trabzonspora gelipte formasinin hakkini veren nadir insanlardan biridir. çok cazip bir teklif geldive sevgili yöneticilerimizde hocamiz senol günesi kandirarak onu bi güzel sattilar ve trabzon tarihinin en iyi iyi alinna paralariondan birine.bence tolga seyhan trabzonspora hakkini ödemistir ve asla trabzonsporun onu tolga seyhan yaptigini inkar etmemistir. dah bi kaç gün öncesine kadar konustugumda ctrabzonspor asla dedi ancak bunun altinda trabzonspor disinda faktörlerde var. fatih gökdeniz olayinda oldugu gibi. insanlari kaarlama yoluna gitmeyelim. eger trabzonspora dönseydi bas tacimiz olcaktoi. yine. gs ye giderse artik en son aricak insanlardan bride benim. aramizin iyi olmasina ragmen .ama kisiligine bir sey sölenmesine asla razi deilim.

ben türkiyede ts den baska takimda oynamam dedimi dedi bunlari gittikden sonra dedimi dedi yani dediginde bütün faktörleri biliyordu bu olay bukadar

fatih ne dedi lig tv de benim ismim fatih tekke tümer sorusuna

yani ben satilmis degilim demek istedi gerisini tolga düsünsün ismi temiz kalmasini istiyorsa gaysaraya gitmez avrupada oynar ama satilmissa gider biz ona gel ts de oyna diye yalvarmayiz

ve yüzsüz biri oldugunu kiralik olarak gs ye gitmesinle ispatlamisdir

bunlarida izah edebilirmisin tolga bile edemez degilmi avni akerde bi saniye tolgayi izliklamayan gaysaraylidir ve bir tümerdir bu böyle bilinsin ben tvnin önünde bile izlikliyacam

tolga kendi agzi ile ben trabzonsporda çok mutluyum dedigini biliyorum hatta tolganin malatyaspora gitmeden önce giresunda her gece sarhos oldugunu kaç kez duydum tolga gibi oyunculara ihtiyacimiz yok bizim adam gibi oyunculara ihtiyacimiz var sözünün arkasinda duracak oyunculara ihtiyacimiz var

hatta size birsey anlatiyim tolgaylan gene konusuyoruz yolda abi diyoruz febe maçi neolur alirmiyiz adamin direk cevabi bu biz almayiz çok zor onalr çok iyi bu nedmek ya ben bunu anlamiyorum iste herif kafadan zaten komple olayi bitirmis kendi kafasina göre smileys/smiley7.gif

tsmaniac
12.07.2006, 00:59

yanlis okumuyorum degilmi smileys/smiley5.gifsmileys/smiley29.gifsmileys/smiley29.gif

saka lan saka, ne biçim takim bu yaaa, dahja kaleye sut çekmeyi bile bilmiyolar, hüseyin etkisiz, symek etkisiz, o golleri nenemde atar smileys/smiley7.gif

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif aslinda benden galiba bunlari bekliyodunuz ama o kadarda degil smileys/smiley32.gif

Selman
12.07.2006, 01:04

saka lan saka, ne biçim takim bu yaaa, dahja kaleye sut çekmeyi bile bilmiyolar, hüseyin etkisiz, symek etkisiz, o golleri nenemde atar smileys/smiley7.gif

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif aslinda benden galiba bunlari bekliyodunuz ama o kadarda degil smileys/smiley32.gif

@tsmaniac

Arkadasim sende olumlu gelismeler gözlemliyorumsmileys/smiley2.gif

zanoylu
12.07.2006, 01:10
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">tv8 de su an haberlerde Gökdenizin Akçaabat eski baskani Veli SEZGINI vurdutmaya az mettirmekle suçlaniyor.. Veli Sezginin ise gökdeniz ve Fatihin araçlarini ve is yerlerini kursunlatmakla suçlaniyor ...bu ne is ya karisti yine ortalik yoksa karistiriliyormu. Varmi detayli bilgisi olan</TD></TR>

Salih Yazıcı
12.07.2006, 01:11
<TABLE id=Aut&#111;number13 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#808080 height=10 cellSpacing=1 width="100%" bgColor=#ffffff border=1>
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=19>ELDE VAR WAGNER</TD></TR>
<TR>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="42%" height=125>
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/3745.jpg</TD>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" vAlign=top align=left width="58%" height=125>
<DIV align=justify>MOSSORO ASKIDA Trabzonspor yönetimi, yabanci oyuncu transferini bu hafta içerisinde netlestirmeye çalisacak. Teknik direktör Lazaroni'nin israrla alinmasini istedigi Brezilyali oyuncu Wagner'e imza attirmak için kontenjanin açilmasini bekleyen Bordo-Mavili yönetim, Mossoro'nun transferini ise simdilik askiya aldi.
ROTA INGILTERE Baskan Albayrak'in, Mossoro'nun yerine daha tecrübeli ve Trabzonspor'u hedefe ulastiracak bir oyuncu arayisina girdigi ve rotasini Ingiltere'ye çevirdigi ögrenildi. Albayrak, Ingiltere'de temasta oldugu ismi sir gibi saklarken, en geç gelecek hafta temasta oldugu futbolcunun isini bitirmeyi planliyor</DIV></TD></TR></T></TABLE>

Mustafa
12.07.2006, 01:17
bence bu takimda ali güzeldalin da olmasi gerekirdi ordakilerin birçogundan daha fazla hakediyor o sanli formayi giymeyi

Colakoglu
12.07.2006, 01:51
biz bu yabanci transferini 1 ay daha bekleriz gibime geliyo ama hayirlisi.

iZzY61
12.07.2006, 04:19
sevgili bmn okuyculari bunu sizlere paylasmak isterim, aldigim duyumlara goree. ts nin malzemecisi benim teyzemin damati ( hayti) aradim ts nin son durumunu ogrenmek icin, dediki bana tomas junu antremanda biciyorlarr adam antremanda antronoro firca cekmisss hotele cekip gitmisss eger benim eniste dediyse dogrudur demekki tomas jun yolcu gozumuz aydin

kolombo
12.07.2006, 09:27
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">arkadaslar bugünkü lig maçinda wagner kadrodagözükmüyor dikkatinize...</TD></TR>

tunganyan
12.07.2006, 09:40
tolganin pislik huyu zaten daha öncedfen biliniyodu mesela ben dersaneye giderken bizim muhasebeci abi vardi tolganin çocukluk arkadasi bana fotoraflarini falan göstterdi trabzonsporu tutuyordu giresunlu olmasina ragmenn...ayrica da demisti tolgada trabzonsporu tutar orda oynamak istiyo hatta o aralar tolganin ayrilma durumu vardi klüp az para veriyo diee..bizim abi söyledi tolga hala çok istiyo trabzonsporda kalmayi ama çok az para veriyorlarr haala bekliyo belki fiyati yükseltirler diyee..yani böyle söylüyodu ayrica acaip içiki ve sigara kullandigiinida söylüyodu..zaten o yüzden bi deri bi kemik kaldi cok zayif diyodu...o halde bile tas gibi oynuyodu ama...gerçi sonuç olarak tolgada fos çikti satici sözünde durmayan adam çiktii..trden baska yerde oynamam dedii geldi simdi gsde oynicakk.amaaa trabzonspor taraftari da tolganin bu iyiliklerini asla unutmaz hergördügü yerde de hatirlatir kendisine!!!!

emre81
12.07.2006, 09:40
Sol kanat bitik, Oyun kuracak tek adam yok. Solda Bilal gibi bir adami Ankara'ya kaptiriosun , yildiz yildiz diye milleti kandirip adam gibi bir oyun kurucuyu alamiyosun bu takima helal olsun yönetim iyi çalisiyosun...

champions
12.07.2006, 09:44
dünkü maçta rakip 11 kisiyken bi pozisyon bile vermedik 2. yarida rakip 10 kisiyken 1 gol yedik bide çok net bi pozisyon ilginç

solda oynayan genç oyuncumuz yetenekli olabilir ama sürekli çalim atiyo ve takima katkidan çok zarar veriyo takima ayni sekilde gökdenizde biraz daha pasi düsünse veya uzaktan sut çekmeyi denese çok daha iyi olur bu takima mutlaka uzaktan sut çekebilen bi adam lazim wagnerin disinda diger alinacak adam bildigimiz bi yildiz olsa çok iyi olur

Naim
12.07.2006, 09:47
dünkü maçta rakip 11 kisiyken bi pozisyon bile vermedik 2. yarida rakip 10 kisiyken 1 gol yedik bide çok net bi pozisyon ilginç

solda oynayan genç oyuncumuz yetenekli olabilir ama sürekli çalim atiyo ve takima katkidan çok zarar veriyo takima ayni sekilde gökdenizde biraz daha pasi düsünse veya uzaktan sut çekmeyi denese çok daha iyi olur bu takima mutlaka uzaktan sut çekebilen bi adam lazim wagnerin disinda diger alinacak adam bildigimiz bi yildiz olsa çok iyi olur
Rakip 11 kişiyken defansta Stepanov vardı
rakip 10 kişi iken erdinç gibi biri vardı
bu yeteri kadar farkı gösterir
yanı bir insan bu fiziğe sahip olup bu kadar ağır oluyorsa allah aşkına çeksin gitsin
Çağdaşa gelince laf söyledik ama bu sene çağdaşa çok dua edicez stepanovla beraber
erdinçede söyleyeceklerimiz geçen senenin aynısı merak etmeyin

ozcan_asanoglu
12.07.2006, 09:51
evet defansin ortasinin asli kurgusu belli oldu bence de; milan ve çagdas..erdinç'i anlamiyorum insan kendini bir damla gelistirmez mi..erdinç ancak yedek olur bu takimda.

milan-çagdas, yanlarina, saga akyel-ufukhan, sola ufuk-celo.

bir de ben feridun'iu çok begendem, bu adama daha çok sans verilmeli bence..

jefferson61sefa
12.07.2006, 09:53
feridun sanki takimda 11 de o oynuyomus gibi oynuodu

jefferson61sefa
12.07.2006, 09:54
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Adem sucu oldu çikti!</TD></TR></T></TABLE>

Kampta en çok su içen futbolcu Adem Koçak. Yogun antrenman temposu içinde sicagin da etkisi ile sik sik su içen futbolcular arasinda Adem basi çekti. Tecrübeli futbolcu "Adim Jefferson gibi çok yiyora çikmasin da sucuya çiksin" derken arkadaslari takilip "Almanya'da su birakmadi" esprisini yapiyorlar.

champions
12.07.2006, 09:58
dünkü maçta murat niye oynamadi hiç kimse ondan bahsetmiyo

kolombo
12.07.2006, 10:06
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

murat ocak in bagirsak enfeksiyonu varmis

</TD></TR>

tirabzonli
12.07.2006, 10:21
<t>
</t><t></t><table id="HB_Mail_C&#111;ntainer" unable="&#111;n" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" height="100%" width="100%">
<t><tr width="100%" unable="&#111;n" height="100%">
<td id="HB_Focus_Element" unable="off" background="" height="250" valign="top" width="100%">arkadaslar bugünkü lig maçinda wagner kadrodagözükmüyor dikkatinize...</td></tr>
<tr hb_tag="1" unable="&#111;n">
<td style="font-size: 1pt;" unable="&#111;n" height="1">
<div id="hotbar_promo"></div>
</td></tr></t></table>

Wagner cezaliymis bu maçta bende yeni ögrendim.Bu arada Mossoro yine gözükmüyor kadroda.

Burçak
12.07.2006, 10:23
@admin Bordomavi.net forumlarinda uzun süredir altyapi degisikligi için yaptigimiz çalismalarin sonuna gelmis bulunuyoruz. Forumumuz 12 Temmuz Çarsamba GMT+2 saat dilimindeSaat 21:00'da geçis süresince kilitli olacaktir. Geçis süresince tüm kategoriler kilitlenecek ancak yeni foruma geçis yaptiktan sonra sorun yasayanlarla iletisim kurabilmek için özel mesaj bölümü ve "BMN Forum Tasima Islemi" kategorisi açik kalacaktir. Forumdaki diger kategoriler kilitlendikten sonra tasima islemine baslanacagindan yapilacak degisiklikler yeni foruma geçildiginde geçersiz sayilacaktir, dolayisiyla bu andan sonra yazilan mesajlar, yapilan profil bilgisi degisiklikleri yeni forumda geçersiz sayilacaktir. Forum tasima isleminin sona ermesinden sonra yeni forumun adresi duyurulacak ve tüm üyelerin sifrelerini sifirlamalari gerekecektir. Bu nedenle tüm üyelere e-posta yolu ile duyuru yapilacaktir. Bu basliktan konuyla ilgili gelismeleri takip edebileceksiniz.

Forum tasima islemi tahminen 24-48saat arasisürecek olup, bu süre içinde forumumuzun kapali kalmasi durumundan ötürü göstereceginiz anlayis için tesekkür ederiz.

bu yeni adres den kasit nedir ? birde bi çok üye bu yeni foruma geçecegimiz için yeni mailler almistik.tekrarmi mail i degisecez yani. anlamadim pek bisi.Edited by: forever61

onrky
12.07.2006, 10:25
Arkadaslar ufukhan ilk yarida sol açik oynuyordu degil mi? spiker sürekli ufuk dedi ikinci yari ufuk oyuna girdi sag kanadasaçlari bayagi kisaydi. zaten spiker ilk yari lazaroniye lazaroviç deyip sirp yapti adami koptum vallaha. ufukhan bir seyleri ispat etmeye çalisiyor gibi. feridun süper mutlaka oynamali. emre81 bilal gelmedi trabzona fatih olayindan sonra ayrica su an takimda solda direk oynayacak 4 topçu var.
(çagdas, ufukhan,celo ve m.ocak) hala sol kanat diyorsun ya el insaf be renkdasim. bir de hüseyini dünkü maçta begenmeyene sasarim bence süper oynadi. symek toplasa 10 numarayada gerek kalmayacak.

jefferson61sefa
12.07.2006, 10:34
arkadasim ilk yarida ufukhan oynamiodu ki o ufuktu
ufukhan 2.yari girdi oyuna sag bek oynadi
celaleddin 90 dk oynadi ilk yari bek 2. yari tüm kulvarda oynadi celaleddin

Naim
12.07.2006, 10:35
Sağkanatta sağ ayaklı yeşil Kramponlu kısa saçlı sert te bir çarpışma yaşayan*geçen*sene*vahidin*kadroya*aldığ&#305 ;*fenermaçında*anelkayı*silen*adam*
UFUKHAN

uzun saçlı sol kanatta sol ayaklı oynayan geçen sene kiralık olan *kişi UFUK
Artık öğrenelim Daaasmileys/smiley36.gif

jefferson61sefa
12.07.2006, 10:37
bencede ögrenmek çok kolay su saçlari kisa olan ufukhan ve uzun olan da ufuk

jefferson61sefa
12.07.2006, 10:39
simdis forumu neden sifirilolar anlamadimsmileys/smiley5.gif

halil ibo
12.07.2006, 10:41
Ilk yari solda oynayan UFUK'tu.Artik karistirmayalim lütfen.Ikisininde soyadi BAYRAKTAR ama kardes yada akraba degiller.

Naim
12.07.2006, 10:44
@admin Bordomavi.net forumlarinda uzun süredir altyapi degisikligi için yaptigimiz çalismalarin sonuna gelmis bulunuyoruz. Forumumuz 12 Temmuz Çarsamba GMT +2 saat diliminde Saat 21:00'da geçis süresince kilitli olacaktir. Geçis süresince tüm kategoriler kilitlenecek ancak yeni foruma geçis yaptiktan sonra sorun yasayanlarla iletisim kurabilmek için özel mesaj bölümü ve "BMN Forum Tasima Islemi" kategorisi açik kalacaktir. Forumdaki diger kategoriler kilitlendikten sonra tasima islemine baslanacagindan yapilacak degisiklikler yeni foruma geçildiginde geçersiz sayilacaktir, dolayisiyla bu andan sonra yazilan mesajlar, yapilan profil bilgisi degisiklikleri yeni forumda geçersiz sayilacaktir. Forum tasima isleminin sona ermesinden sonra yeni forumun adresi duyurulacak ve tüm üyelerin sifrelerini sifirlamalari gerekecektir. Bu nedenle tüm üyelere e-posta yolu ile duyuru yapilacaktir. Bu basliktan konuyla ilgili gelismeleri takip edebileceksiniz.

Forum tasima islemi tahminen 24-48 saat arasi sürecek olup, bu süre içinde forumumuzun kapali kalmasi durumundan ötürü göstereceginiz anlayis için tesekkür ederiz.

bu yeni adres den kasit nedir ? birde bi çok üye bu yeni foruma geçecegimiz için yeni mailler almistik. tekrarmi mail i degisecez yani. anlamadim pek bisi.
Yeni adresden kasıt
şuan foruma http://www.bordomavi.net/bmn/forum adresinden giriyor uz yeni forum açılınca belki http://www.bordomavi. net/forum adresinden gireceğiz

Mail işlemini yapanların olayları halledildi diye biliyorum ama herkesin şifresi sıfırlanacak ve bu sıfırlanan şifreler verdiğiniz mail adreslerine gelicek

umarım anlamışsındır smileys/smiley2.gif

TSelif
12.07.2006, 10:46
smileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif

EmrahYalçınalp
12.07.2006, 10:48

bu yeni adres den kasit nedir ? birde bi çok üye bu yeni foruma geçecegimiz için yeni mailler almistik.tekrarmi mail i degisecez yani. anlamadim pek bisi.

Yeni adresten kasit site içindeki yerinin degismesi. Sonuçta anasayfadan yönlendirildiginizde sorun olmadan ulasacaksiniz yine.

Adres degisikligi yapan ve GEÇERLI, ULASILABILIR bir adres giren üyelerimizin yapmasi gereken ekstra bir sey yok. Önemli olan yeni bir sifre olusturmak için serverin sizle irtibat kurabilecegi geçerli bir adresinizin olmasi.

Herseyin hem sizler, hem de bizler için çok daha konforlu olacagi yeni bir forum olusturuluyor. Emegi geçen (özellikle Osman) arkadaslara huzurlarinizda bir kez daha tesekkür etmek isterim. Bence siz de edin valla, çok ciddi bir özveriyle hiç bir karsilik beklemeden çok ciddi zamanlar bu is için harcandismileys/smiley2.gifsmileys/smiley32.gif

jefferson61sefa
12.07.2006, 10:50
oo benim halamlarin soyadida bayraktar trabzonda bayraktar o kadar çok ki smileys/smiley17.gif

jefferson61sefa
12.07.2006, 11:08
wagner cezali imis ponte preta ile yapiolar galiba bence yenerler mossoro gene sakat birakin bu adamdan bize yarar gelmez böle bi sakatlik geçirdigine göre daha adam gibi dönemez sahalara jorge wagner ii adama benio

ofluzeki_61
12.07.2006, 11:10
ben herkeze su soruyu sormak istiyorum dunyada hangi taraftar takimi sampiyon olamadi diye intihar etsin ki bunun backraundunda daha iyi sorgulama ve analiz yapmak gerekir ben 24 yasindayim tahmini 1 yasindayden sampiyon olmusuz bu komik gibi ama biz o kadar a sabirli ve vakarli bi taraftariz ki takimimiz istanbulda mac yapmaya gelince isleri gucleri birakip giden oluyor iste bu sadece bi sevgi degil onu solemek istiyorum bu bi ASK yani TS aski isteyen katilir isteyen katilmaz trabzonspor final maclari oynayacak kadar tecrubeli deil bunu su yuzden soyluyorum takimi kotulemek degil tam tersi bi mantikli taraftar olmak gayreti icindeyim ve herkesin de bu cercevdeden olaylara bakmasini rica ediyorum herkeze en derin sevgi ve saygilarimi iletiyorum......ts sevgi degil asktir ama bu aski duzgun yasamak en guzel asktir

HASAN ZEKI GÜL üni fatih TS club Baskani....

Naim
12.07.2006, 11:13
ÇALIŞMALAR İYİ GİDİYOR

Nuri Albayrak, Almanya kampının güzel bir ortamda devam ettiğini belirterek, ?Almanya?daki hazırlık çalışmaları son derece iyi geçiyor.Hocamızla sürekli görüşüyoruz. Onun talebi doğrultusunda çalışmalarımızı sürdürüyoruz? dedi.

TRANSFERDE GEÇ KALMADIK

Transferde geç kalmadıklarını ifade eden Albayrak, "Transfer çalışmalarımızı büyük bir titizlikle sürdürüyoruz. Görüştüğümüz bir iki oyuncu var. Acele edip hataya düşmek istemiyoruz. Çünkü önümüzde 1.5 aylık bir zaman var. Geç kalmadık. Zaten genele bakıldığında tüm takımlar transferde aynı durumda. Çok kaliteli bir kadromuz var. Aynı kadroyla geçen sezon yaşanan birçok olumsuzluğa rağmen dördüncü olduk. Şimdi bu ekibe nokta transferler yaptık. Yapmaya da devam edeceğiz. Endişeye kapılmamamız gerekiyor." diye konuştu.

ŞAMPİYONLUĞA OYNAYACAĞIZ

Yeni sezonda en büyük hedeflerinin şampiyonluk olduğunun altını çizen Albayrak, "Yeni sezona, yeni yönetim, yeni hoca ve yeni kadroyla bomba gibi gireceğiz. Geçtiğimiz sezon yaşanan tüm olumsuzluk yeni sezonda unutulacak. Kaliteli kadromuzla birlikte bu sezon şampiyon olacağımıza inancımız sonsuz. Amacımız istikrarı sağlamak. Çünkü istikrar olmadan hiçbirşey başaramayız" açıklamasında bulundu.

YILDIZ OYUNCU DENGELERİ BOZMAYACAK

Kongerede verdiği 'yıldız oyuncu alacağım' sözünü unutmadığı söyleyen Albayrak, "Vermiş olduğum sözü unutmadım. Ancak alacağımız oyuncunun takım içi dengeleri bozmaması gerekiyor. Gelecek futbolcu Fatih Tekke?den 2-3 kat daha fazla ücret almayacak. Yönetim olarak bu konunun üzerinde titizlikle duruyoruz" dedi.

STAT İÇİN ÇALIŞMALAR SÜRÜYOR

Stat konusunda çalışmalarının sürdüğünü belirten Albayrak, "Stat için yabancı bir firmayla fizibilite çalışması yapması konusunda anlaşmaya vardık. Fizibilite çalışmaları tamamlandıktan sonra Trabzon Belediyesi, Gençlik Spor İl Müdürlüğü ile görüşmelere başlayacağız. Ardından ihale aşamasına geçeceğiz. İş tamamlandığı zaman müthiş bir stadımız olacak" dedi.

hadi bakalım başkan inşallah bu lafları yemezsin

kolombo
12.07.2006, 11:17
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=e0adc600>
ÇALISMALAR IYI GIDIYOR

Nuri Albayrak, Almanya kampinin güzel bir ortamda devam ettigini belirterek, ?Almanya?daki hazirlik çalismalari son derece iyi geçiyor.Hocamizla sürekli görüsüyoruz. Onun talebi dogrultusunda çalismalarimizi sürdürüyoruz? dedi.

TRANSFERDE GEÇ KALMADIK

Transferde geç kalmadiklarini ifade eden Albayrak, "Transfer çalismalarimizi büyük bir titizlikle sürdürüyoruz. Görüstügümüz bir iki oyuncu var. Acele edip hataya düsmek istemiyoruz. Çünkü önümüzde 1.5 aylik bir zaman var. Geç kalmadik. Zaten genele bakildiginda tüm takimlar transferde ayni durumda. Çok kaliteli bir kadromuz var. Ayni kadroyla geçen sezon yasanan birçok olumsuzluga ragmen dördüncü olduk. Simdi bu ekibe nokta transferler yaptik. Yapmaya da devam edecegiz. Endiseye kapilmamamiz gerekiyor." diye konustu.

SAMPIYONLUGA OYNAYACAGIZ

Yeni sezonda en büyük hedeflerinin sampiyonluk oldugunun altini çizen Albayrak, "Yeni sezona, yeni yönetim, yeni hoca ve yeni kadroyla bomba gibi girecegiz. Geçtigimiz sezon yasanan tüm olumsuzluk yeni sezonda unutulacak. Kaliteli kadromuzla birlikte bu sezon sampiyon olacagimiza inancimiz sonsuz. Amacimiz istikrari saglamak. Çünkü istikrar olmadan hiçbirsey basaramayiz" açiklamasinda bulundu.

YILDIZ OYUNCU DENGELERI BOZMAYACAK

Kongerede verdigi 'yildiz oyuncu alacagim' sözünü unutmadigi söyleyen Albayrak, "Vermis oldugum sözü unutmadim. Ancak alacagimiz oyuncunun takim içi dengeleri bozmamasi gerekiyor. Gelecek futbolcu Fatih Tekke?den 2-3 kat daha fazla ücret almayacak. Yönetim olarak bu konunun üzerinde titizlikle duruyoruz" dedi.

STAT IÇIN ÇALISMALAR SÜRÜYOR

Stat konusunda çalismalarinin sürdügünü belirten Albayrak, "Stat için yabanci bir firmayla fizibilite çalismasi yapmasi konusunda anlasmaya vardik. Fizibilite çalismalari tamamlandiktan sonra Trabzon Belediyesi, Gençlik Spor Il Müdürlügü ile görüsmelere baslayacagiz. Ardindan ihale asamasina geçecegiz. Is tamamlandigi zaman müthis bir stadimiz olacak" dedi.

hadi bakalim baskan insallah bu laflari yemezsin
kardes kaynagi ne?</BLOCKQUOTE>

Naim
12.07.2006, 11:20
Kaynak Hürriyetten alıntı yapan karaktersiz nusret odaş şerefsizinin olduğu Haber7 inanıp inanmamak size kalmış tabi

bu da ilave etmeyi unuttuğum kısım

Albayrak, yıldız sözünü unutmadı
Şampiyonluğun en büyük adaylarından biri olduklarını ileri süren Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, verdiği 'yıldız oyuncu' sözünü unutmadığını belirterek, "Ancak alınacak oyuncunun dengeleri bozmaması gerekiyor" dedi.
http://www.hurriyet.com.tr/spor/4738463.asp?gid=53

Edited by: ironmaster

champions
12.07.2006, 11:20
dünkü maçta fena degildik stepanovun yaninda kim oynayacak sorusu cevabini buldu ;çagdas ama hala bazi sorular var sag kanatta kim oynacak(fatih ufukhan feridun)feridun dün baya iyiydi bana göre dün gol atamamasina ragmen umutda iyi olacak sonuçta bu takima 2 oyuncu daha lazim wagner ve ricardinhoyu alirsak süper bi takim oluruz

halil ibo
12.07.2006, 11:24
Tek dilegimiz,tek duamiz zaten söylenilenlerin uygulamasini görmek.Politikaci gibimaasallah güzel konusuyoruz.Ama is icraata gelince biraz durakliyoruz.Sabir tasina dönmüs,sampiyonluk hakki gaspedilmisve geçen sene büyük hayal kirikligi yasamis taraftarin böyle laflara karni tok.

Ölçü olmamasina ragmen dünkü hazirlik maçindafutboldan anlayanlar butakimda direkt oynayacak oyuncu/mevki eksikligini/eksikliklerini tesbit etmistir.

Yönetime düsen gerekli takviyeleri yapmaktir.Haydi hayirlisi...

jefferson61sefa
12.07.2006, 11:24
bize transenfere geek yok yabanci transferi yani djokaji gönder 5 yabanciyla oyna sola nuri sahini al yeter

jefferson61sefa
12.07.2006, 11:29
http://www.youtube.com/watch?v=uc3QlrorEOk&amp;search=nuri%2 (http://www.youtube.com/watch?v=uc3QlrorEOk&amp;search=nuri%20sahin) 0sahin

bu videpyu izleyin ve nuri sahine bi bakin valla bize bi bu bide ayni gene U17 takimdan caner alinsin eger yildiz alincaksa paralari nuriye ödensin ricardinho yerine

champions
12.07.2006, 11:31
hala transferde geç kalmadik diyebiliyoya helal olsun titizlikle yürütüyomus çalismalar geçmis senelerdede ayni titizlik vardi ama ne oldu gördük sadece titiz olma yetmez ayni zamanda hizli olmaniz lazim zaman geldi ve geçiyor

champions
12.07.2006, 11:38
Ülker firmasinin Istanbul takimlarina sponsor olup Trabzonspor?a uzak durmasi tepki çekerken, yönetim kurulu üyesi Aydin Pisiren?den sponsorluk konusunda umutlu mesajlar geldi
TARAFTAR BEKLIYOR
Karadeniz bölgesinde en fazla tüketilen ürünlerin basinda gelen Ülker?in Futbol alaninda Fenerbahçe, Besiktas ve Galatasaray?a sponsor olmasi Trabzonsporlu taraftarlarin tepkisini çekmisti. Tepki üzerine bir süre önce görüsmeler yapildigi açiklanmisti. Ancak somut bir ilerleme olmamasi yeniden tedirginlik yaratti.

GÖRÜSME SÜRÜYOR
Yönetim Kurulu Üyesi Aydin Pisiren, ?Ülker neden Trabzonspor?a uzak duruyor? sorumuz üzerine, ?Hayir öyle degil. Baskanimiz (Nuri Albayrak) görüsme yapiyor. Zaten köklü dostluklari var. Inanin Istanbul kulüplerinin elde ettiginin fazlasini alacak. Su anda bir tepkiye neden olacak bir durum yok. Trabzonspor Ülker?le sponsorluk anlasmasi yapacaktir? diye konustu.

Ahmet Erkan Sezgün
12.07.2006, 11:39
ÇALISMALAR IYI GIDIYOR

Nuri Albayrak, Almanya kampinin güzel bir ortamda devam ettigini belirterek, ?Almanya?daki hazirlik çalismalari son derece iyi geçiyor.Hocamizla sürekli görüsüyoruz. Onun talebi dogrultusunda çalismalarimizi sürdürüyoruz? dedi.

TRANSFERDE GEÇ KALMADIK

Transferde geç kalmadiklarini ifade eden Albayrak, "Transfer çalismalarimizi büyük bir titizlikle sürdürüyoruz. Görüstügümüz bir iki oyuncu var. Acele edip hataya düsmek istemiyoruz. Çünkü önümüzde 1.5 aylik bir zaman var. Geç kalmadik. Zaten genele bakildiginda tüm takimlar transferde ayni durumda. Çok kaliteli bir kadromuz var. Ayni kadroyla geçen sezon yasanan birçok olumsuzluga ragmen dördüncü olduk. Simdi bu ekibe nokta transferler yaptik. Yapmaya da devam edecegiz. Endiseye kapilmamamiz gerekiyor." diye konustu.

SAMPIYONLUGA OYNAYACAGIZ

Yeni sezonda en büyük hedeflerinin sampiyonluk oldugunun altini çizen Albayrak, "Yeni sezona, yeni yönetim, yeni hoca ve yeni kadroyla bomba gibi girecegiz. Geçtigimiz sezon yasanan tüm olumsuzluk yeni sezonda unutulacak. Kaliteli kadromuzla birlikte bu sezon sampiyon olacagimiza inancimiz sonsuz. Amacimiz istikrari saglamak. Çünkü istikrar olmadan hiçbirsey basaramayiz" açiklamasinda bulundu.

Kongerede verdigi 'yildiz oyuncu alacagim' sözünü unutmadigi söyleyen Albayrak, "Vermis oldugum sözü unutmadim. Ancak alacagimiz oyuncunun takim içi dengeleri bozmamasi gerekiyor. Gelecek futbolcu Fatih Tekke?den 2-3 kat daha fazla ücret almayacak. Yönetim olarak bu konunun üzerinde titizlikle duruyoruz" dedi.

STAT IÇIN ÇALISMALAR SÜRÜYOR

Stat konusunda çalismalarinin sürdügünü belirten Albayrak, "Stat için yabanci bir firmayla fizibilite çalismasi yapmasi konusunda anlasmaya vardik. Fizibilite çalismalari tamamlandiktan sonra Trabzon Belediyesi, Gençlik Spor Il Müdürlügü ile görüsmelere baslayacagiz. Ardindan ihale asamasina geçecegiz. Is tamamlandigi zaman müthis bir stadimiz olacak" dedi.

Merhabalar,

Çok ilginç cidden Baskanin söyledikleri !?

Transferde Geç Kalmadik :

Daha 1.5 ayimiz varmis,diger takimlarda transfer yapmamis henüz,nokta transferler yapmisiz ! Bunlari inanarak mi söylüyor yoksa mazeretmi ariyor acaba ? Mazeret ariyorsa herzaman ki gibi der,seçim zamaninda da hesaplasilir ama inanarak söylüyorsa durum çok kötü demektir cidden.

1.5 ay dedigi Baskaninsanirimtransfer döneminin sonundan bahsediyor.Bu adamin hiç uyum süreci,idmani,takimi,sehri tanima gibi olgulari olmayacak.Geldi mi cuk diye oturacak takima !Güldürme adami Baskan,yerli oyuncu alinca bile bir uyum dönemi oluyor,ben UEFA gittikden sonra,ligde 3 hafta oynandikdan sonra ne yapayim adami.Gelip alisana kadar zaten yarim sezonu öldürür ee sonra hali sahada sen oynarsin artik o oyuncularinla ! Nokta transfer dedigi kim acaba ? Bu takimin yillardir en büyük problemi ortasahaya çeki düzen verecek,oyunu yönlendirecek bir oyuncusunun olmamasidir.Hüseyin,Hasan,Adem'le bu ortasaha yürümez,yürürse bile ancak bu kadar yürür isde.

Sampiyonluga Oynayacagiz :

Cidden bu kadronun Sampiyonluk için yeterli olduguna inaniyormusunuz,yoksa seçim vaatleri gibi hayal mahsulümü bu sözler ?Su da kesinlikle unutulmasin ki UEFA 'ya gidiyorsak bu bizim basarimizdan dolayi degil,altimizda ki takimlarin basarisizligindan kaynaklaniyor.Son hafta Gençlerbirligi maçi alsaydi o zaman UEFA degil Intertotoya gidecektik.

Yildiz Oyuncu Dengeleri Bozmayacak :

Böyle bir mantik dünyanin hiçbir yerinde yok,eger bu mantigi güdersen zaten yildiz felan alamazsin.Tüm dünya kulüpleri salak,yildiz futbolcuya o kadar veriyor bir biz akilliyiz.Tabii yildiz oyuncuda gelriken diyecek ki aman ben Trabzonspor'un dengelerini bozmayayim,daha düsük bir ücret isteyeyim.Hatta gerekirse cebimden vereyim Bonservis parasini diyecek ! Kisacasi biz yildiz alamayiz,bizi asar bu olay.söz verdik ama ne yapalim ,idare edin desene !

Stad Çalismalari :

Bu konuda olumsuz konusmayacagim ama merak ettigim para anlaminda transferde bu kadar zorlanan Yönetim acaba Stad için o kadar parayi nerden,nasil bulacak acaba ? Sadece merak ettigim için soruyorum.Nerden baksaniz 100-120 milyon dolardir yeni bir stadin maaliyeti.

Bir sorumda taraftara olacak.Neden bizim teklif bile götürmedigimiz,ilgilenmedigimiz bir oyuncu baska bir takima gidince kötü,degmez ve daha kötü sözler söylüyoruz ona ? Örnek Tolga,biz bu oyuncuyu istedik oda gidip Dissiz aslanimi seçti ? Taraftar olarak bizim disimizda Yönetimden öyle bir adim bile gelmedi,o da dogal olarak gitti baska bir takima.Ne yapsaydi yani ? Tolga sadece bir örnek.Tolga belki zamaninda Avrupa diye tutturmakla hata yapti o ayri ama daha sonra baska bir takima gitmesi gayet dogla bence.Ben Yönetimde olsaydim sahsen Tolga'yi muhakkak alirdim ama bu Yönetim gerek bile görmedi.

Basarilar

Sevgiler Saygilar

halil ibo
12.07.2006, 11:47
Begenirsiniz yada begenmezsiniz ama takimdastoper enflasyonu varken,zaten kisitli olan transfer bütçesinden Tolga'ya para ayirmak ne derece dogrudur ?

Eger orada oynayamayacaksa ki bu asagi yukari belliydi.Sezon sonu haber gönderiridi beni alin diye o zaman yönetimde Çagdas yerine tercihini onda kullanirdi.Trabzonsporluluguna inanmiyorum.Çünkü eylemleriyle, söylemleri örtüsmüyor sevgili Tolga'nin.

worldmaster
12.07.2006, 11:57
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468 align=center>
<T>
<TR>
<TD height=10></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468 align=center>
<T>
<TR>
<TD>
<DIV id=metin>Italya'da Milan rüzgari! Kadrosunda Nelson Dida gibi kaliteli bir kaleci olmasina ragmen Milan, Dünya'nin en iyiüç kalecisinden biri olarak gösterilen Buffon'a talip olmus durumda. http://www.superspor.com/images/1/39/4456_B_buff&#111;n_kupa001B.jpg

Almanya 2006'da Sampiyonluga uzanan Italya'nin süper yetenekli kalecisi Gianluigi Buffon'a Milan yolu gözüktü. Buffon San Siro'ya geliyor. Juventus'un kalesini koruyan tecrübeli kalecinin menajeri Milan'dan teklif aldiklarini dogruladi.

Buffon'un menajeri Silvano Martina basina yaptigi açiklamada 28 yasindaki kalecinin Milan'a gidebilecegini belirtirken durumun sike davasindan sonra netlik kazanacagini belirtti.

Ayrica Martina Buffon için Ingiliz kulüplerinin de kendilerine tekliflerde bulundugunu fakat Ingiltere olasiliginin düsük oldugunu söyledi..</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD>
11.07.2006 </TD></TR>
<TR>
<TD>
Kaynak: SuperSpor.com dis haberler </TD></TR></T></TABLE>

Travelair
12.07.2006, 12:09
Kaynak: stargazete.com

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468>
<T>
<TR>
<TD width=468>
<T>
<TR>
<TD width=468>
<T>
<TR>
<TD width=82 height=66>http://www.stargazete.com/resimler/yazarlar/ardanv.gif</TD>
<TD width=386>Ardan Sentürk</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#ff0000>http://www.stargazete.com/images/spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.stargazete.com/images/spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=468>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>
<T>
<TR>
<TD =mansetbaslik vAlign=top align=left width=468>Zidane?i kizdiran kelime: Harki (Çasit)

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=150 align=right>
<T>
<TR>
<TR>
<TD width=150></TD></TR></T></TABLE>

KUSKUSUZ Dünya Kupasi finali, bundan böyle, tipki 1966 Dünya Kupasi finali gibi tarihe geçmis bulunuyor... Bir farkla... 1966 finalinde karsi karsiya gelen takimlardan Ingiltere?nin Almanya filelerine gönderdigi ve ?gol sayilan? topun tartismasi bugün de sürüyor, yani is futbolla ilgili... 2006 finali ise, dünya futbolunun yetistirdigi ender yildizlardan biri olan Fransiz futbol takiminin usta ayagi Zinedine Zidane?in parlak kariyerinin süresinin dolmasina 10 dakika kala Italyan savunma oyuncusu Marco Materazzi ?ye attigi kafayla anilacak...

Gerçekten... Ne oldu da, Zidane gibi, güngörmüs, binlerce tahrikin içinden siyrilip bugünlere gelmis profesyonel bir futbolcu, takiminin kupayi kaybetmesi pahasina böyle bir hareket yapti...

Isin diger ilginç yani... Kafayi yiyip, rakibini oyundan attiran Italyan oyuncu, rakibini ?tahrik ettigini?, hatta ?hakaret ettigini? kabul ediyor, ama, ne söyledigini açiklamiyor...

Kafayi atip, kariyerini korkunç bir sekilde noktalayan Cezayir asilli Müslüman oyuncu Zidane ise hiç bir sey konusmuyor...

Demek, ortada ?söylenemeyecek kadar agir? bir is var...

Gazetecilik, bazen, igneyle kuyu kazmaktir... Hatta, hiç uzmani olmadiginiz bir konuda en ince detayi yakalamanin telasidir...

Günümüzde gazetecilik bazen, Google?i iyi kullanmaktir...Hele mesele, sözünü ettigimiz türden ?siyasi boyutlari? yogun bir is olunca...

Bu satirlarin yazari, tam 6 saat 12 dakikasini bütün dünyanin üzerinde konustugu ?kafa atma? konusunun perde arkasini arastirmaya ayirdi... Rivayet boldu...Her kafadan bir ses çikiyordu... Ama, Zidane gerçeginin perde arkasina ulastikça, New Republic?in Goal Post yazari Richard Brown?in yazdigi dogruya en yakin sonuç çikti...

Amerikali yazara göre Materazzi, dersini iyi çalismis, ?birileri? ona, Zidane?i istedigi anda çileden çikartip, saf disi biraktiracak cümleyi söylemisti. O da, aldigi bu taktik çerçevesinde, tam uzatmalarin en kritik aninda yapti yapacagini ve su sözü söyledi: ?Senin baban da zaten bir harki idi...?

Harki, çok özel bir kelime... Biz de düsman isbirlikçisini ifade eden ?çasit?benzeri bir kelime...

Fransa, Cezayir Kurtulus Savasi sirasinda, yerli halktan yüzbinlerce insani, para karsiligi silah altina aliyor ve kurtulus savasi veren Cezayirli savasçilara karsi kendi saflarinda kullaniyor. Bir çesit, özgürlük düsmani, isgal isbirlikçisi insanlar bunlar... Cezayir halki, bu isbirlikçilere Harki adini veriyor... Çok büyük bir hakaret kelimesi bu...

Belgeler, Cezayir?in Fransiz isgalinden kurtulmasindan sonra, halkin, o öfkeyle, yaklasik 100 bin ?Harki? yi linç ederek öldürdügünü gösteriyor... Bu ?harki?lerden yaklasik seksenbini ise, Cezayir topraklarinda savasmis komutanlarin inisyatifi ile Fransa?ya kaçiriliyor, yillarca Marsilya basta, güney illerinde kendilerine ayrilmis toplama kampi gibi yerlerde yasadiktan sonra ancak 1970?li yillarin sonlarinda yavas yavas toplumla kaynasmalarina izin veriliyor...

Zidane?in ailesi, 1960?larda Fransa?ya göç edip, Marsilya?ya yerlesenlerden...

?Harki? kelimesi, Zidane için her zaman en hassas kelime... Çünkü, Fransa?nin irkçi politikacilarindan Le Pen, bundan yaklasik alti yil önce, ?Bir Fransiz olarak Fransa?nin futbolda göçmenler tarafindan temsil edilmesini kabullenemiyorum, biz iktidara geldigimizde Fransa?yi gerçek Fransizlar temsil edecek? dediginde, yardimcilarindan biri, kamuoyunda yasanilan sert tepkiyi yumusatmak için, ?Zidane hariç, çünkü onun babasi bir harki?ydi? demis, konuyu kamuoyunun gündemine tasimisti. Zidane, babasi Ismail?in bir harki oldugu iddialarini her zaman reddetti ama, bu durum, Ekim 2001?de ünlü Stade de France?de ilk kez bir ?dostluk maçi? için karsi karsiya gelen Cezayir-Fransa milli takimlarinin maçina çok sert yansidi... Zidane topu ne zaman ayagina alsa, Cezayirli taraftarlar ?Zidane-Harki? diye bagiriyor, Cezayir tribünleri, Zidane?i bir Harki olarak gösteren posterler ile donatiliyordu... Nitekim, ?dostluk maçi? sahaya giren bir seyircinin yarattigi kaos ortaminda ?yarim kaldi!?

Kendini her zaman ?Cezayir asilli bir Fransiz? ve ?laik bir müslüman? olarak tanimlayan Zidane, o dönemden bu döneme, Harki kelimesi karsisinda çok zayifti... Ve Materazzi?ye ?taktik verenler?, usta futbolcunun bu zaafini çok iyi biliyorlardi...

Simdi! Materazzi, söyledigi kelimenin ucunun ?irkçiliga? dayandigini biliyor ve açiklayamiyor. Zidane ise, büyük bir olasilikla, kendisi ve ailesinin bugünü ve geçmisiyle ilgili son derece ?tehlikeli? bir kelimeyi gündeme getirmemeye çalisiyor. </TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Ahmet Erkan Sezgün
12.07.2006, 12:14
Begenirsiniz yada begenmezsiniz ama takimdastoper enflasyonu varken,zaten kisitli olan transfer bütçesinden Tolga'ya para ayirmak ne derece dogrudur ?

Eger orada oynayamayacaksa ki bu asagi yukari belliydi.Sezon sonu haber gönderiridi beni alin diye o zaman yönetimde Çagdas yerine tercihini onda kullanirdi.Trabzonsporluluguna inanmiyorum.Çünkü eylemleriyle, söylemleri örtüsmüyor sevgili Tolga'nin.

Merhaba,

Üstadim söylediklerinin altina imzami atarim,benim söylemek istedigim su; Tolga'yi begenirsin,begenmezsin ama sirf baska takima gitti diye de ,üstelikde sen talip bile olmamisken elestirmek dogru degil diyorum.Tolga alin beni deseydi sence bu Yönetim o parayi verip Çagdas'in yerine onu alirmiydi ? Çagdas 700 bin dolara geldi biliyorsun.Ben sahsen bu yönetimin alacagina inanmiyorum.Hayir birde giden gitmis bize ne artik,biz neler yapacagiz diye baksak daha mantikli olmaz mi ?

Basarilar

Sevgiler Saygilar

halil ibo
12.07.2006, 12:22
@ streiker

Taraftarin bakis açisi bu ne yazik ki.Profesyonel olmadigimiz için, profesyonelce hareket edenleri (Tolga vebenzerlerini) anlayamayiz.Ya da anlamak isimize gelmez.

Esasen Trabzon'lu olanlar disinda digerlerine hosgörüyle bakabilirim.Ama mikromilliyetçilik gibi görünse bile Trabzonlu bir futbolcunun Trabzonspor'a hizmet yerine rakiplerine hizmeti tercihetmesini kabullenemem.

Bu anlamda ben tepki göstermem Tolga'nin Istanbul'a transferine ama Avni Aker'de pek rahat oynayabileceginide sanmiyorum arkadasin.

Saygilar bizden.

champions
12.07.2006, 12:23
<H3>bu ne ya önüne gelen kadro yeterli diyo dünyanin en büyük kulüpleri bosuna mi transfer yapiyolar chelsea milan real bunlara transfere ihtiyaç var da bize mi yok bu söylemlerden biktim ya </H3>
<H3>Gökdeniz'e göre kadro yeterli</H3>
<DIV id=metin>Trabzonspor'un milli oyuncusu Gökdeniz Karadeniz, çok iyi bir kadroya sahip olduklarini belirterek, bu kadro ile güzel bir uyum yakalamalari halinde ligde sorun yasamayacaklarini söyledi.

Almanya kampinin ikinci hazirlik maçinda Polonya 1. lig ekiplerinden Groclin Grodzisk'i 3-1 maglup eden Trabzonspor'da milli oyuncu Gökdeniz Karadeniz, her geçen gün daha iyi olacaklarini belirterek, "Galibiyetten ziyade, yapmak istediklerimi sahaya yansitmak önemliydi. Önceki maça göre daha olumlu oynadik. Her geçen maç daha iyi olacagimiza inaniyorum. Trabzonspor çok iyi bir kadroya sahip. Bu kadro ile güzel bir uyum yakalarsak ve takim ruhunu olusturursak ligde sorun yasayacagimizi düsünmüyorum. Lige iyi bir baslangiç yapar ve bunu sonuna kadar götürürüz" diye konustu. </DIV>

Salih61
12.07.2006, 12:24
@admin Bordomavi.net forumlarinda uzun süredir altyapi degisikligi için yaptigimiz çalismalarin sonuna gelmis bulunuyoruz. Forumumuz 12 Temmuz Çarsamba GMT+2 saat dilimindeSaat 21:00'da geçis süresince kilitli olacaktir. Geçis süresince tüm kategoriler kilitlenecek ancak yeni foruma geçis yaptiktan sonra sorun yasayanlarla iletisim kurabilmek için özel mesaj bölümü ve "BMN Forum Tasima Islemi" kategorisi açik kalacaktir. Forumdaki diger kategoriler kilitlendikten sonra tasima islemine baslanacagindan yapilacak degisiklikler yeni foruma geçildiginde geçersiz sayilacaktir, dolayisiyla bu andan sonra yazilan mesajlar, yapilan profil bilgisi degisiklikleri yeni forumda geçersiz sayilacaktir. Forum tasima isleminin sona ermesinden sonra yeni forumun adresi duyurulacak ve tüm üyelerin sifrelerini sifirlamalari gerekecektir. Bu nedenle tüm üyelere e-posta yolu ile duyuru yapilacaktir. Bu basliktan konuyla ilgili gelismeleri takip edebileceksiniz.

Forum tasima islemi tahminen 24-48saat arasisürecek olup, bu süre içinde forumumuzun kapali kalmasi durumundan ötürü göstereceginiz anlayis için tesekkür ederiz.

bu yeni adres den kasit nedir ? birde bi çok üye bu yeni foruma geçecegimiz için yeni mailler almistik.tekrarmi mail i degisecez yani. anlamadim pek bisi. Yani gerçekden anlayici bir dilde açiklama yapabilir mi? yönetim...Biraz karisik oldu...

Travelair
12.07.2006, 12:24
Rüyada gibiyim

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=150 align=right>
<T>
<TR>
<TR>
<TD width=150></TD></TR></T></TABLE>http://www.stargazete.com/resimler/spor/12072006/s07.jpgTrabzonspor?un yeni transferi Umut Bulut havalarda!

Bordo-Mavililer?in Ankaragücü?nden aldigi yildiz, starspor?a özel açiklamalar yapti: Forvette yigilma var ancak bu sorun degil... Ben çok çalisarak bilegimin hakkiyla o formayi giyecegim

INATÇI BIR INSANIM

TRABZONSPOR?UN yeni gol ümidi Umut Bulut, Bordo-Mavili takima gelisini rüyasinin gerçeklesmesi olarak yorumluyor... Her hedefini gerçeklestirdigini belirten Umut, ?Ankaragücü?ne geldigimde ?Ilk 11?de yer alacagim? dedim, aldim. Sonra Milli Takim?i hedefledim, Ümit Milli oldum. Kisacasi inatçi bir özelligim var ve bu özelligim için de çok mutluyum? seklinde konustu.

ISIM ÇOK ZOR!

TRABZONSPOR?UN forvet hattinda belli bir yigilma oldugunu belirten Umut, ?Forvette çok önemli isimler bulunuyor. Fatih Tekke, Mehmet Yilmaz, Yattara çok kaliteli futbolcular. Ancak benim onlarin arasindan siyrilmam gerekiyor. Onun için de çok çalismam gerektigini iyi biliyorum. O formayi sirtima geçirecegim? ifadelerini kullandi.

AVNI AKER STRESI

TRABZON deplasmanina çikarken ürktügünü itiraf eden yildiz futbolcu, ?Avni Aker?de ayaklarimiz titrerdi. Ama simdi böyle bir baskidan kurtuldum. Artik buraya gelenler düsünsün. Teknik direktörümüz Lazaroni daha ilk günden formayi hak edene verecegini söyledi. Bu benim için en büyük güvence. Çalisir ve hak edersem formayi Lazaroni?den alirim. Bunu da basaracagim? diyerek sözlerini tamamladi.

Wagner?den baskasi Trabzon için yalan!

TEKNIK Direktör Lazaroni?nin raporu dogrultusunda yabanci forvet arayislarini hizlandiran yönetim, Tomas Jun ve Djokaj gider gitmez Brezilyali oyuncu Wagner?e imza attiracak. Sambaciyi getirmek için önümüzdeki günlerde Trabzonspor?dan 2 yöneticinin Brezilya?ya gidecegi ögrenildi. Wagner?in gelecek haftaya kadar kampa katilmasi bekleniyor.

Djokaj, yönetimi sonunda ikna etti

KENDISINDEN kulüp bulmasi istenmesine ragmen bonservisini almak için hiçbir arayis içerisine girmeyen Djokaj, sonunda muradina erdi!.. Yabanci kontenjanini düsürmek isteyen Trabzonspor, Djokaj?a bonservisini verip gönderecek. Djokaj?in 600 bin dolarlik bonservis ücreti de böylece uçup gitmis olacak.

Trabzon isik saçti

Bordo-Mavililer, Lazaroni yönetiminde ilk galibiyetini Polonya ekibi Groclin önünde alirken, golleri Gökdeniz, Ergin ve Cem Demir atti

3-1

TRABZON, kamp döneminin ikinci hazirlik maçinda Groclin?i 3-1 maglup etti. Bordo-Mavililer, 50 dakika 10 kisi oynayan Polonyali rakibi önünde siftah yaparken, Gökdeniz, Ergin ve Cem Demir?in golleriyle sonuca gitti. Teknik patron Lazaroni, maçin ikinci yarisinda takimin tamamini degistirdi.

Tomas Jun gidiyor

TRABZONSPOR?DA önceki gün idmanda atilan tekmelere isyan ederek çalismayi terk eden Tomas Jun, ülkesine dönme karari aldi. Bordo-Mavili takimda mutsuz oldugunu dile getiren Jun, ?Istedigim paslari alamiyorum, üstüne bir de tekme yiyorum. Artik burada kalmayacagim? seklinde konustu.

Yilmaz: Mutsuzum

KARADENIZ ekibinden ayrilmayi kafasina koyan Mehmet Yilmaz, Trazonspor?da mutsuz oldugunu söyledi. Yildiz futbolcu, ?Trabzonspor?a çok emek verdim. Inkar etmiyorum, burada Mehmet Yilmaz oldum. Ancak hiçbir zaman istenmedim. Simdi de gitmek istiyorum. Burada mutlu degilim? dedi.

Bana zaman lazim

TRABZONSPOR?UN genç oyuncusu Ömer Riza, forvette basarili olabilmesi için zamana ihtiyaci oldugunu söyledi. Sakatliktan yeni kurtuldugunun altini çizen Ömer, ?Yeni yeni kendime geliyorum. Tam kapasiteye çiktigim zaman karsimda kimse duramaz. Sezon basina kadar hazir hale gelirim? yorumunda bulundu.

halil ibo
12.07.2006, 12:32
Ömer Riza dikkat et.:Ati alan Üsküdar'i geçmesin.Pendikspor'dan transfer edilen Cem Demir ilk maçinda (hazirlik maçi olsa bile) golle tanisti.Mehmet Yilmazve Ömer Riza gol atmak için neyi bekliyorlar ? Birde Çek ligi gol krali var ismi lazim degil daha geçenlerde antreman maçinda gol atmisti geldiginden beri.smileys/smiley4.gif

Muhammet_61
12.07.2006, 12:37
Su Djokaj ve Jun ya gönderilip yeni transferler takima dahil edilsin ya da beceremiyolarsa bu adamlar hazirlik maçlarinda oynatilsin. Gönderemezlerse yine takimla birlikte olacaklar. Madem öyle yine onlari kullanmayi denesinler.

jefferson61sefa
12.07.2006, 12:44
tomas jun FM 2006 da harikalar yaratio beyler onun sayesinde trabzon sampiyon oldu sevinin
41 gol 17 asist süper oynuo
f.tekke 25 ol 13 asist
gökdeniz 9 gol 14 asist
yattara 7 gol 21 asist

symek 11 gol 10 asist

m.yilmaz 15 gol 1 asist
jefferson 21 gol yedi
eller süper oynuo cotu takim feneri dagiom keske gerçektede böle olsa tarzbon jun felaket hher maç golü var fenere 2 gol atkti 3-0 yendim avni akerdesmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

tsmaniac
12.07.2006, 12:44
ÇALISMALAR IYI GIDIYOR

Kongerede verdigi 'yildiz oyuncu alacagim' sözünü unutmadigi söyleyen Albayrak, "Vermis oldugum sözü unutmadim. Ancak alacagimiz oyuncunun takim içi dengeleri bozmamasi gerekiyor. Gelecek futbolcu Fatih Tekke�den 2-3 kat daha fazla ücret almayacak. Yönetim olarak bu konunun üzerinde titizlikle duruyoruz" dedi.

hala dengelerden bahsediyo yaaa smileys/smiley36.gif Fatih Tekkeden daha fazla ücret almayacak diyo smileys/smiley36.gif böle bi yildiz taniyomusunuz?

Travelair
12.07.2006, 12:52
ÇALISMALAR IYI GIDIYOR

Kongerede verdigi 'yildiz oyuncu alacagim' sözünü unutmadigi söyleyen Albayrak, "Vermis oldugum sözü unutmadim. Ancak alacagimiz oyuncunun takim içi dengeleri bozmamasi gerekiyor. Gelecek futbolcu Fatih Tekke�den 2-3 kat daha fazla ücret almayacak. Yönetim olarak bu konunun üzerinde titizlikle duruyoruz" dedi.

hala dengelerden bahsediyo yaaa smileys/smiley36.gif Fatih Tekkeden daha fazla ücret almayacak diyo smileys/smiley36.gif böle bi yildiz taniyomusunuz?

Bu ayni Demirel'in "Vardi da yapmadik mi?" demesine benziyor. Baskanimiz ucuza oynayan dünya stari çikti da almadi mi yani deegel mi?

Salih Yazıcı
12.07.2006, 13:32
kusra bakmayin ama alinacak adam fatih tekkeden 2-3 kat fazla almasi dogru degil baskan dogru diyor ama fatih sözlesmesi bitiyor sözlesme yenilesek fatihe daha çok para versek otamatik olarak yildiz a daha çok para verebilirizsmileys/smiley32.gif

Nytre
12.07.2006, 13:44
geçen denge bozuyordu simdi bozmuyor... birileri baskanin kulagina su mu kaçirdi...

Travelair
12.07.2006, 13:52
kusra bakmayin ama alinacak adam fatih tekkeden 2-3 kat fazla almasi dogru degil baskan dogru diyor ama fatih sözlesmesi bitiyor sözlesme yenilesek fatihe daha çok para versek otamatik olarak yildiz a daha çok para verebilirizsmileys/smiley32.gif

Böyle dedi sen de inandin mi? Yildiz oyuncularin hepsi öyle büyük paralara oynamiyorlar. Fatih'in 2-3 kati demesi masaldan öteye geçmez gözümde

Bu ülke vaatlerle bu durumlara geldi. Herkes ne söyledigini bilsin, verdigi sözleri tutsun isterim. Ama umut tacirligi yapmak olmasin artik

Burçak
12.07.2006, 13:56

baskanin dengeden kasiti su benim anladigim kadariyla. : örnegin fatih Tekke takimda en fazla alan adam. atiyorum 10 lira aliyor. biz diyor baskan 15 lira isteyen adam alamayiz . dengeler bozulur.

peki fatih tekke 10 lira alirken hasan üçüncü yada bi çogu 3 lira 5 lira 7 liraya oynuyor. ozaman dengeler bozulmuyor mu??

nasilki hasan üçüncü çikip fatih 10 lira aliyor bende o kadar isterim diyemiyosa, dünyanin kabul ettigi bi yildizin alacagi parayada hiç kimse neden benden fazla aliyo diye karisamaz. yani dengeler bu sekilde bozulmus olmaz.

ama taraftarin dengesinin bozuldugu bi gerçek. artik yeter. bu gibi bahanelere kimse siginmasin. koca bi camianin bilinen beklentileri var. bunu kendileride biliyorlardi. ozaman neden demedilerki fatih sukadar aliyo bizim alacagimiz adam dengeleri bozmamak için azami fatih kadar alacak... oooff of

tsmaniac
12.07.2006, 14:00

baskanin dengeden kasiti su benim anladigim kadariyla. : örnegin fatih Tekke takimda en fazla alan adam. atiyorum 10 lira aliyor. biz diyor baskan 15 lira isteyen adam alamayiz . dengeler bozulur.

peki fatih tekke 10 lira alirken hasan üçüncü yada bi çogu 3 lira 5 lira 7 liraya oynuyor. ozaman dengeler bozulmuyor mu??

nasilki hasan üçüncü çikip fatih 10 lira aliyor bende o kadar isterim diyemiyosa, dünyanin kabul ettigi bi yildizin alacagi parayada hiç kimse neden benden fazla aliyo diye karisamaz. yani dengeler bu sekilde bozulmus olmaz.

ama taraftarin dengesinin bozuldugu bi gerçek. artik yeter. bu gibi bahanelere kimse siginmasin. koca bi camianin bilinen beklentileri var. bunu kendileride biliyorlardi. ozaman neden demedilerki fatih sukadar aliyo bizim alacagimiz adam dengeleri bozmamak için azami fatih kadar alacak... oooff of

helal smileys/smiley32.gif yani mehmet yilmaz, bende fatihin aldigi para kadar isterim diyormu?smileys/smiley36.gif

Travelair
12.07.2006, 14:01
radyospor

<T>
<TR>
<TD>Trabzonspor?dan Ukrayna?nin Shakhtar Donetks takimina sartli transfer olan Tolga Seyhan?in, Galatasaray?a transferini yakindan takip eden bordo-mavili kulüp, bu transferden payina düsen yüzde 40?lik hissesini almak istiyor.
</TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD =D2>2005-2006 sezonu basinda Trabzonspor ile Shakhtar Donetks kulüpleri arasinda yapilan sözlesme geregi "Milli oyuncu Tolga Seyhan?in Galatasaray, Fenerbahçe ve Besiktas gibi Istanbul?un 3 büyük takimina transfer olmasi durumunda Trabzonspor bundan sözlesme geregince yüzde 40 pay alir" maddesi bulunuyor. Tolga?nin Türkiye?de baska bir takima transfer olmasi durumunda ise bordo-mavili kulüp bundan bir bedel alir maddesi yer almiyor.
2006-2007 sezonu sonuna kadar geçerli olan bu madde geregince, Galatasaray?in Tolga?yi transfer etmesi durumunda bordo-mavili kulüp bundan yüzde 40 pay alacak.
Trabzonspor Kulübü Asbaskani Hasim Sayitoglu, Tolga Seyhan?in Türkiye?ye yeniden dönmesi ile ilgili olarak kendilerine bir basvurunun bulunmadigini ifade ederek, "Tolga Seyhan?in Galatasaray transfer ile ilgili olarak bize gelen bir bilgi yok. Galatasaray Kulübü veya Shaktar Donatks Kulübü?nün bu transferle ilgili olarak bize müracatlari olmadi. Tolga, Trabzonspor?dan Ukrayna takimina transfer olurken sözlesmesinde Türkiye?de 3 büyük takima transfer olmasi durumunda bordo-mavili kulübün bundan yüzde 40 pay alacagi maddesi var. Bu transferin olmasi halinde bizde payimiza düsen ne ise aliriz" diye konustu.
Öte yandan, Tolga Seyhan transferinde yasanan bu gelismeler üzerine Galatasaray ve Shakhtar Donetks Kulüpleri, Trabzonspor?a verilecek olan yüzde 40?lik payi vermemek için milli oyuncuyu kiralik olarak Türkiye?ye getirebilecekleri belirtiliyor. Sari-kirmizili takim ile Ukrayna temsilcisi arasinda yapilacak olan sözlesme geregi Tolga?nin Galatasaray?a kiralik olarak verilebilecegi belirtildi. </TD></TR></T></TABLE>

Travelair
12.07.2006, 14:02
<T>
<TR>
<TD>Çinli atlet Liu Xiang, Isviçre?de düzenlenen grand prix mücadelesinde dünya rekoru kirdi. Liang 110 metre yarisini 12.88 ile tamamlayarak 13 yil önce yapilan en iyi dereceyi üç salise gelistirdi.
</TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD =D2>Isviçre?nin Lozan sehrinde düzenlenen Athletissima Grand Prix?sinde 110 metre engelli yarisi, Çinli liu Xiang, ABD?li Dominique Arnold ve Terrence Trammel gibi birçok favori atleti bir araya getirdi.

Çinli atlet Liu Xiang, 110 metre engelliyi 12 saniye 88 salisede kosarak, 13 yildir kirilamayan dünya rekorunu eline geçirdi.

1993 yilinda Ingiliz Colin Jackson?a ait 12.91?lik dereceyi gelistirerek yeni dünya rekorunun sahibi olan Liang?in ardindan ABD?li Dominik Arnold ikinci, yine bir ABD?li Terrence Trammell de üçüncü oldu.
</TD></TR></T></TABLE>

fincher
12.07.2006, 14:24
yönetim gözümde haftalar önce bitmisti,yaptiklariyla da haksiz olmadigimi gösteriyorlar.takimin bence en önemli ihtiyaçlarindan biri stoper mevkii.milan'in yaninda oynicak kapasitede bir stoper göremiyorum takimda.çagdas ve erdinç ancak yedek olabilirler.bu futbolcularla da ancak lig 4.sü oluruz.ama gel görki paramiz var demekten baska hiçbirsey yapmayan baskan bes parasiz galatasaray'a tolga'yi kaptiriyor.tolga'yi almak için bir girisim yaptigini da sanmiyorum.açikcasi yabanci transferi için sürekli eldeki yabancilari bahane eden yönetimin yerlilerde de bu ucuza kaçma tavri bana eldeki yabancilari da pek elden çikarmak niyetinde olmadiklarini gösteriyor.kandirilmaya devam...

jefferson61sefa
12.07.2006, 14:42
türkiye dünya siralamsinda 13 sira gerileyerek 27. olmus

Emre7
12.07.2006, 14:43
millet anca neyin ne oldugunu anliyo saniyolar ki büyük sejhir belediyesine yildz aliyolar trabzonsporu trabzonspor taraftarini heleki ne kadardir taniyolar.....bu taraftar 1 yilda 2 teknik adam degisir....

Nytre
12.07.2006, 14:46
Kaptan Hakki Hocaoglu ise, ?Kadroyu büyük ölçüde koruduk. Yeni katilan arkadaslarla daha da güçlendik. 40. yilda cosacagiz? ifadesini kullandi

?Yigido modeli olusacak?
Yeni sezon hazirliklarini Bolu?da sürdüren Sivasspor?da genel menacer Bülent Uygun, kulübün 40. kurulus yilini kutlayacaklarini ve bu sezon taraftarlara en iyi futbolu izleteceklerini iddia etti. Geçtigimiz sezon ilk kez Süper Lig?de mücadele ettiklerini hatirlatan Uygun, ?Biz bir Yigido modeli oturtacagiz demistik. Bunun için çalismalarimiz sürüyor. Yeni teknik direktörümüz Carol Pecze oldukça tecrübeli ve bilgili bir çalistirici. Onunla basariyi yakalayacagimiza inaniyorum. Süper Lig?de zorlu bir maraton bizi bekliyor. Hedefimiz UEFA Kupasi?na katilmak. Taraftarimizin da destegiyle amacimiza ulasabilecegimizi düsünüyorum? açiklamasini yapti.

?Uyum sorunu asildi?
Kadrodan sadece Kalla ve Murat Duman?in ayrildigini animsatan Uygun, ?Ayrilan oyuncularin yerlerini doldurduk. Bir yabanci kontenjanimiz daha var. Onun için de görüsmelerimiz devam ediyor? ifadesini kullandi. Takim kaptani Hakki Hocaoglu ise, arkadaslariyla birlikte çok iyi bir kamp dönemi geçirdiklerini belirterek, ?Takim olarak yeni sezonda basarili olacagimiza inaniyorum. Aramiza yeni katilan arkadaslarla kisa sürede uyum sagladik ve onlarla birlikte daha güçlü bir takim haline geldik. Hazirlik maçlariyla birbirimizi daha iyi tanima firsati buluyoruz. Geçen yil sezon bitiminde bulundugumuz noktanin, yukarisina çikacagiz? dedi.

keles76
12.07.2006, 15:20
Ister kabuledin ister etmeyin trabzonspor taraftarinin galatasaray sempatisi oldugu herzaman söylenir ben de çok defa buna sahit olup sinirim bozuldu kardesim bu adamlarin bize sadece kazigi oldu buna bir yenisi eklendi Tolgayi sirf bize hakkimizi vermemek için kiralik aldilar yilandan dost olmaz Bunlari unutmayalim ve her zaman trabzonun menfaatini tek takimi trabzon olanlar düsünür diyorum

ofaruk3452
12.07.2006, 15:31
bizansin en iisi bile ........ten asagidir

Ustaalioğlu
12.07.2006, 16:14
tomas jun FM 2006 da harikalar yaratio beyler onun sayesinde trabzon sampiyon oldu sevinin
41 gol 17 asist süper oynuo
f.tekke 25 ol 13 asist
gökdeniz 9 gol 14 asist
yattara 7 gol 21 asist

symek 11 gol 10 asist

m.yilmaz 15 gol 1 asist
jefferson 21 gol yedi
eller süper oynuo cotu takim feneri dagiom keske gerçektede böle olsa tarzbon jun felaket hher maç golü var fenere 2 gol atkti 3-0 yendim avni akerdesmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

kardes o senin maharetindendir..

tolganin bonservisinden %40 alacakmsisiz, yani biz alsak %40 ucuza alacaktik, nasil boyle oldu hala anlayabilmis degilim..

sanatik
12.07.2006, 16:22
Ister kabuledin ister etmeyin trabzonspor taraftarinin galatasaray sempatisi oldugu herzaman söylenir ben de çok defa buna sahit olup sinirim bozuldu kardesim bu adamlarin bize sadece kazigi oldu buna bir yenisi eklendi Tolgayi sirf bize hakkimizi vermemek için kiralik aldilar yilandan dost olmaz Bunlari unutmayalim ve her zaman trabzonun menfaatini tek takimi trabzon olanlar düsünür diyorum

kardes mesele sadece trabzonsporda bitmiyor, sevgili tolga niye ukraynayi trabzona tercih etti dersin ?

rum takimina elendikden bir süre sonra tolga repörtajinda "keske gitmeseydim ve rumlari eleseydik" gibi düsüncleri bekliyordum ama hic umrunda degilmis gibi konusdu, tek kendini düsünmekle ancak bu kadar.

daha cok seyler yazilabilir ama ne gerek kaldiki ?

unutun gitsin.

Erdem Keser
12.07.2006, 16:37
bugunde bisey yok anasini satimmmmmmm