PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (BU BAŞLIKTA YORUM YOK!) Sadece haberler

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117

AtalaY_BuğrA
28.06.2006, 11:57
Bilalin transfer haberine en çok selcukabi kizacak sanirim.Kaç aydir burada alinmasi gereken adamlar arasinda yaziyordu Bilal'i. Abi nerelerdesin bak Ankaraspor bitirdi transferi hayirli ugurlu olsun.

Emre B.
28.06.2006, 12:02
Bilal Ankarasporla 5 yillik sözlesme imzalamis.Bravo yönetimhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

halil ibo
28.06.2006, 12:05
Yani bu is mi simdi ? Biz alamiyoruz küme düsmeye oynayan Ankaraaliyor.Herhalde onlar dengeleri bozmus.smileys/smiley5.gif

Erkin
28.06.2006, 12:08
Tebrikler yönetim, bakalim daha neler görecegiz..

emre81
28.06.2006, 12:11
Bilal'i Izmirspor'da oynadigindan beri çok begeniyordum aferin yönetime ne söylim ben daha size Mlatya'ya 2 oyuncu verdik bi adami alamadik bunun tek açiklamasi var BECERIKSIZLIK. Adamlar 600 bin dolara almislar, biz ne beklioyorduk 100 milyara mi alacaktik onu.

Burçak
28.06.2006, 12:14
Ankarasporda denge menge kalmaz simdi. Fizik kurallarini altüst ettiler. .

tsmaniac
28.06.2006, 12:16
yine bREZILyalilar yine ayhan yesilbassmileys/smiley7.gif

halil ibo
28.06.2006, 12:17
Ankaraspor'u bilmem ama eski yönetimlerden pekte farki olmayan mevcut yönetimin taraftarindengesini bozdugu kesin.smileys/smiley11.gif

Salih61
28.06.2006, 12:19
<TABLE id=Aut&#111;number13 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#808080 height=10 cellSpacing=1 width="100%" bgColor=#ffffff border=1>
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=19>MURAT ERTELIYOR</TD></TR>
<TR>
<TD style="PADDING-RIGHT: 5px; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; PADDING-LEFT: 5px" align=left width="100%" colSpan=2 height=1>
Bordo-Mavili takimin Istanbul Büyüksehir Belediyespor'dan renklerine bagladigi Milli oyuncu Murat Ocak, Trabzonspor'a gelisini sürekli erteliyor. Milli Takim Kampinda bulunmasi nedeniyle çalismalara 1 hafta geç katilacak olan Murat Ocak, yöneticilirin "Trabzon'a gel imza at" teklifine, "1-2 gün daha kafami dinleyeyim" yanitini verdi. Yönetimi, Murat için Persembe günü 22.50 uçagina bilet alirken, Milli oyuncunun bu Cuma günü resmi sözlesmeyi imzalamasi bekleniyor.</TD></TR></T></TABLE>

Salih61
28.06.2006, 12:20
Mossoro transferini Albayrak bitirecek!

Trabzonspor, yabanci oyuncu transferinde Brezilya'nin Internacional takiminda forma giyen Marcio Mossoro'ya yöneldi. Teknik direktör Sebastiao Lazaroni'nin alinmasini çok istedigi futbolcu için bordo-mavili kulübün, Internacional ile futbolcunun bonservisi konusundaki görüsmelerini sürdürdügü kaydedildi. Kulüp baskani Nuri Albayrak'in, bu transferle bizzat ilgilendigi belirtildi. 6 yabancisi bulunan Karadeniz ekibi, yabanci oyuncu kontenjanini Jun ve Djokaj'i göndererek açmaya çalisiyor.

ASLA PES ETMEYECEGIZ

Brezilyali teknik direktör Sebastia Lazaroni, futbolcularindan maçlarda hiçbir zaman pes etmemeleri gerektigini söyledi. Yeni sezon hazirliklarina baslayan bordo-mavililerde futbolcularla bir toplanti yapan Brezilyali teknik adam, hiçbir zaman mücadeleden kaçmamalari gerektigini ve yenilgiyi kabul etmeyen bir yapiya bürünmeleri gerektigini vurguladi. Lazaroni, "Bu sezon hem ligde hem de UEFA'da büyük hedeflerimiz olacak. Basari için rakiplerimizle maçin her aninda kiyasiya mücadele etmek zorundayiz" diye konustu.
<LI =muhabir>KAMIL ANAHAR

Transferde bilinçli hareket ediyoruz

Basin Sözcüsü Zeyyad Kafkas, bordo-mavili takimin transferde agir kaldigi görüslerine katilmadigini söyledi. Yavas hareket etmediklerini belirten Kafkas, dogru hamleler pesinde olduklarini ifade ettti. Kafkas, "Geçmiste yasananlari inceledigimizde bilinçli bir hareket yapiyoruz. Transfer çalismalarimizi titizlikle sürdürüyoruz" dedi. </LI>

Murat Hızal
28.06.2006, 12:20
Yapmayin, etmeyin arkadaslar bilal dengeleri bozacak bir futbolcuydu.Helal olsun yönetime bozmadi yine dengeleri.Bilali alsalardi tekrar dengeyi saglamak için fatihi gökdenizi vs satmalari gerekirdi.

Burçak
28.06.2006, 12:27
Bu sene kesin sampiyonuz. çünkü rakiplerimiz oldukça dengesiz olmaya basladilar. nekadar dengesiz varsa kadrolarina katmaya çalisiyorlar. zaten onlar hep dengesizdi. aldiklariyla iyice dengeleri bozdular.

mesela düsünsenize takima herkesin kabul ettigi bi yildizin aldindigini. ben kendi adima evin yolunu bulamam heralde.alisik degiliz biz böyle .dengem altüst olurdu.!!smileys/smiley11.gif

Cabri61
28.06.2006, 12:34
Bilal Ankarasporla 5 yillik sözlesme imzalamis.Bravo yönetimhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif
smileys/smiley7.gif evet dengeleri bozmadik 600 000 euro bizim verdigimiz paranin altinday di heralde

tirabzonli
28.06.2006, 12:37
Beyler yanlis hatirlamiyorsam Musa Büyük olayi da böyle olmustu.Biz bir türlü bitirememistik sonra ankara almisti onu

Salih Yazıcı
28.06.2006, 12:38
<DIV align=justify>BUNLARIN BiR BiLDiGi VAR!
Trabzonspor'da, özellikle yabanci futbolcu transferindeki belirsizlik devam ederken Bordo Mavili yönetimin sabirli ve rahat olusu dikkatten kaçmiyor. Yabanci futbolcu kontenjaninin dolu olmasi nedeni ile eli kolu baglanan yönetim kurulunun özellikle Tomas Jun ve Djokaj'i kiralik yollama formülü henüz hayata geçmezken, yönetim kurulunun bu futbolculari vermeleri halinde transfer yapacak olmasi, beklentileri bu yöne çevirdi. Teknik Direktör Lazaroni'nin belirledigi ve ön görüsme yaptigi futbolcular sir gibi saklanirken, bu futbolculari Baskan Nuri Albayrak ve Asbaskan Hasim Sayitoglu disinda bilen yok. Yönetim kurulunun da temasta oldugu yabanci futbolcularin yanisira Brezilyali teknik adamin belirledikleri masaya yatirilirken, tek sorun yabanci kontenjani...türksesi gazetesi</DIV>

selçukabi
28.06.2006, 12:43
Bilalin transfer haberine en çok selcukabi kizacak sanirim.Kaç aydir burada alinmasi gereken adamlar arasinda yaziyordu Bilal'i. Abi nerelerdesin bak Ankaraspor bitirdi transferi hayirli ugurlu olsun.

Bizim yönetimin ne kadar beceriksiz oldugunu ortaya koyduklari için Ankaraspor baskan ve yönetimine tesekkür ederim.Trabzonspor'un alamadigi oyunculari Ankaraspor'un alma gelenegi devam ediyor.Bunlarin eski yönetimden hiçbir farklari yokmus. Yaziklar olsun bizim delegelere baslarimiza gelecekleri anlayamadilar.Simdi sol kanata yabanci adam arar bunlar.Çok kontenjanimiz var ya ara dur.Bu kadar is bilmezlik ancak söyle tarif edilir.Is bilmeyen çavuslar birbirini avuçlar....

Yako
28.06.2006, 12:44
...

Gozlerinden opyuorum. Superdi bu...

champions
28.06.2006, 12:45
<DIV align=justify>Wanchope gün sayiyor
Trabzonspor'un prensip anlasmasina varip ön protokol imzalattigi Kostarika Milli takimi santraforu Wanchope Trabzon'a gelecegi günü iple çekiyor. Dünya kupasinda gruptan çikamayarak elenen Kostarika Milli takiminda yer alan ve ilk maçta Almanya'ya iki gol atma basarisi gösteren Wanchope, her hangi bir sorun çikmamasi halinde Bordo Mavili takimin Almanya kampina kadar tatil yapip, Almanya'da takima katilacak.</DIV>
<DIV align=justify></DIV>
<DIV align=justify>YA NE OLDUGU BELLI DEGIL BI VAZGEÇIYOLAR BU HABER DOGRUMU </DIV>

Haşimoğlu
28.06.2006, 12:46
yönetimi tebrik ediyorum volkan ve emrahi verirken söz aldigi oyuncuyu bile elinden kaçirarak tarihe geçiyorlar.sakin fiyati çok pahaliydi laflari yapmasinlar.sanki ankaraspor 2 milyon dolar verdide aldi bilali.bu kadar basiretsizlik olmaz

champions
28.06.2006, 12:52
SAKIN OLALIM LÜTFEN daha hiç bisey bitmedi bi yabanci transferler yapilsin kadro olussun ondan sonra nerde eksik var tartisiriz bilaliyi bi oyuncu olabilir ama o kadar büyütülecek bi oyuncu degil

UğurB
28.06.2006, 12:52
Bilal konusu bizim yoneticilerin beceriksizligi. Ama bir baska konu yani Ankaraspor un bu paralari hangi kaynaktan harcadagi? Eger belediye butcesinden harcaniyorsa Ankaradaki arkadaslarin su, dogalgaz paralarinin hesabini sormasi gerekir!!! Bu da Turk futbolundaki kursalsizligin ve sistemsizligin ortaya cikardigi durum. Ayni seyler tum belediye takimlari icin gecerli. 2 milyon dolara belediye halk icin ne yatirimlar yapabilir lutfen bir dusunun...

tsukru61
28.06.2006, 12:55
Usaklar, birazsoluklanin. Bu yönetimdeçok is var(!) Dahayildizlarimiz(2 yildiz sözü) gelecek. Erken karar veriyorsunuz. smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Erdem Keser
28.06.2006, 12:56
bunlar ne mossoroyu alabilirler ne okochayi nede ricardinhoyu

sonunda brezilya 2 liginden bi ortasaha bide dilenci kilikli sol acik getirirler iste yildizlarimiz diye basina demeç verirler

Naim
28.06.2006, 12:57
SAKIN OLALIM LÜTFEN* daha hiç bisey bitmedi bi yabanci transferler yapilsin* kadro olussun* ondan sonra nerde eksik var tartisiriz bilal</font>iyi bi oyuncu olabilir ama o kadar büyütülecek bi oyuncu degil</font>
Mesele Ahmet Bilal meselesi degildir
Mesele Acizlik meselesidir
Koy Ergini oynasin bilal gibi
mesele bilalin büyük topcu olmasi degil yönetimin bir acizlik içerisinde olmasidir
ibrahim akinla alakali açiklamalarini Marcelinho ile ilgili açiklamalari ve baskanin seçim bombalarini dahi unutmus degiliz
derdimiz bilal degil bizim Aptal yerine konuyormusuz izleniminin verilmesi
Sahi biz aptalmiyiz

Salih61
28.06.2006, 13:00
Arkadaslar biraz sakin elestiri yapalim...Hakaret boyutlarina varmasin...

Volkan Albayrak
28.06.2006, 13:06
kimseyi almayacaklarsa almasinlar ama çikip delikanli gibi baskan kardesim ben transfer yapmayacagim ümitlenmeyin desin bizde salak gibi yok ricardnho yok marcelinho yu izlemeye çalismayalim. yeter artik yeter

selcuk
28.06.2006, 13:09
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Trabzonspor Brezilyali isimle anlasti</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/6714mossoro.jpg</TD>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>28 Haziran 2006 13:00

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Bordo-Mavililer?in Internacional?de forma giyen Brezilyali oyuncu Marcio Mossoro ile her konuda anlasmaya vardigi ifade edildi. Iste haberin ayrintilari...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Bordo-Mavililer?in Internacional?de forma giyen Brezilyali oyuncu Marcio Mossoro ile her konuda anlasmaya vardigi ifade edildi. Ancak yabanci kontenjaninda yer açildiktan sonra Sambaci?nin imzaya gelecegi ögrenildi.

Bordo-Mavililer?in Brezilyali oyuncuyla ve kulübüyle her konuda anlasmaya vardigi ifade edildi. Ancak yabanci kontenjaninda yer açildiktan sonra Sambaci?nin imzaya gelecegi de ögrenildi.

Trabzonspor?da yabanci transferinde büyük gelisme kaydedildi. Bordo-Mavililer Internacional?de forma giyen Brezilyali oyuncu Marcio Mossoro ile her konuda anlasmaya vardi.

Ancak bu oyuncunun resmi imzayi atabilmesi için yabanci kontenjaninda yer açmak gerekiyor. Trabzonspor yönetimi de Djokaj ve Jun ikilisinden birini gönderebilmek için çabaliyor. Baska yabanci oyuncularla da görüsmelerin sürdügü belirtiliyor. </TD></TR></T></TABLE>

FANATIK61
28.06.2006, 13:10
Tayfun Cora Kayserispor?a kiralandi
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/280606tayfun.jpgDefans oyuncularimizdan Tayfun Cora, 1 yil süreyle Turkcell Süper Lig ekiplerinden Kayserispor?a kiralandi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

2006/07 sezonunda UEFA Intertoto Kupasi?nda mücadele edecek olan Kayserispor?da görev yapacak olan Tayfun, profesyonel sözlesme imzaladigi 2002 yilindan itibaren takimimizda 55 lig maçinda forma giydi.

Basarilar dileriz Tayfun'asmileys/smiley2.gif

Volkan Albayrak
28.06.2006, 13:11
komedi bi transfer sezonu daha yasiyoruz ALLAH CÜMLEMIZE KOLAYLIK VERSIN. kafayi yemek üzereyim. yönetime yakin arkadaslar nerelerdesin yokmu esrarengiz haberler..filika

selcuk
28.06.2006, 13:33
smileys/smiley32.gif
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/280606tayfun.jpgDefans oyuncularimizdan Tayfun Cora, 1 yil süreyle Turkcell Süper Lig ekiplerinden Kayserispor?a kiralandi.

2006/07 sezonunda UEFA Intertoto Kupasi?nda mücadele edecek olan Kayserispor?da görev yapacak olan Tayfun, profesyonel sözlesme imzaladigi 2002 yilindan itibaren takimimizda 55 lig maçinda forma giydi.

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifbomba gibi geri isteriz iyi baksinlar tayfuna

Volkan Albayrak
28.06.2006, 13:33
delgado kargayla imzalamis

since1967_
28.06.2006, 13:35

basarilar tayfun cora. kalbimizdesin..

zedboysts
28.06.2006, 13:55
Usaklar, birazsoluklanin. Bu yönetimdeçok is var(!) Dahayildizlarimiz(2 yildiz sözü) gelecek. Erken karar veriyorsunuz.

Ya baba öyle diyosun ama bi baksan ne yapabildiler daha hani stad olayi sezon bitince yapilacakti daha tek tugla inmemis yildiz yildiz dediler gözlerimiz kamasti lailaheillallah

eren_61
28.06.2006, 13:59
bu yönetime ulasabilecegimiz bir mail adresi varmi yada kulube.ben mail göndermek istiyorum.bence herkez göndermeli biraz baki kurmamiz lazim.yoksa bunlar bizi uyutacaklar.mail adresini bana özelden atarsaniz sevinirim.simdiden saolun

eren_61
28.06.2006, 14:01
ben 20 yasindayim ve sampiyonluk görmedim.artik o duyguyu tatmak istiyorum.bu yüzden benim gibi o duyguyu tatmak isteyen ve o duyguyu tekrar yasamak isteyenler kulube mail atalim diyorum ne dersiniz?

selcuk
28.06.2006, 14:08
ben 20 yasindayim ve sampiyonluk görmedim.artik o duyguyu tatmak istiyorum.bu yüzden benim gibi o duyguyu tatmak isteyen ve o duyguyu tekrar yasamak isteyenler kulube mail atalim diyorum ne dersiniz?

sen yine iyisin ben bi ay sonra 22 ye giriyorum yani sende 2 yil daha cok bu aciyi cektim ama mail ceksegik ne olacak o maillermi yönetimin beceriksizligini düzeltecek tek ümidim oyuncularda belki trabzon ruhunu hissedip bizi sasirirlar

Salih61
28.06.2006, 14:12
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk align=right>27 Haziran 2006 Sali</TD></TR>
<TR>
<TD =yBaslik>Messi Fenerbahçe'de!</TD></TR>
<TR>
<TD =txt>

Sakin ha, hiçbir Fenerbahçeli kalkip ta , ? yahu kardesim ne diye hep Fenerbahçe?yle ilgili haberleir yaziyorsun, baska takim yok mu? demesin. Zira, Fenerbahçe taraftari gibi transfer haberi bagimlisi bir baska grup yok, burada anlasalim. Geçelim asil konuya..

Messi Fener'de!

Dünya Kupasi?nin en çok dikkat çeken yildizlarindan biri olan Arjantin?li Messi, kupa biter bitmez Fenerbahçe ile anlasma zemini arayacagini söyledi. Yanina fotomontajla yerlestirdigimiz arkadasimiz Sigircan Dereotu?na çarpici açiklamalarda bulunan Messi, Aziz baskanin tekrar geri dönmesinin de kararinda çok etkili oldugunu ve kupa sonrasi dus bile almadan ilk Istanbul uçagina binecegini vurguladi.

Transfer ücretini sorun etmeyecegini dile getiren Arjantinli yildiz, kulübü Barcelona?dan da, daha büyük bir kulüpte oynayabilmek için anlayis bekledigini söyledi.

Güvenilir kanyonlardan aldigimiz bilgilere göre, Messi Fenerbahçe ile 4 yillik bir kontrat imzalayacak ve kendisine maç basina para ödenecek. Sözlesmede yer alan bir baska maddeye göre de, Fenerbahçe sampiyon olursa Messi?ye Kadiköy-Bostanci hattindan bir minibüs plakasi, abisi Rodrigez?e de Sali pazarinda tezgah ayarlanacak. Kulislerden sizan bir baska bilgiye göre; Ronaldinho Messi?ye ? Bilader, benim isimi de ayarlasana? diye baski yapiyor. Yani an meselesi!

Ballack Galatasaray?a haber yolladi!

Alman futbolunun son dönem yetistirdigi en büyük yildiz olan Ballack, arkadasimiz Eytas Kafa?ya en büyük hayalini anlatti

?Allah nasip ederse bir gün o kutsal formayi giymek istiyorum. Rabbim bana saglik verirse hayattaki tek dilegimi yerine getirmeye kararliyim. Ama tabi benim tek basina Galatasaray formasini giymek için orami burami yirtmam yetmiyor. Arkadaslara sorun isterseniz, ben dogustan cinbonluyum? diyen Ballack, ?bakalim Allah kerim? diyerek sözlerini noktaladi

Galatasaray kulübüne yakin su kaynaklarindan alinan bilgiye göre, Cim bom yönetimi bu transfere? biz de en az 17 tane Ballack var, kusura kalmasin? diyerek karsi çikiyor

Sevchenko Kartal?a uçtu!

Daha önce Chelsea ile anlastigi açiklanan Seva?nin, her seyi sirf Besiktas?a gelebilmek için tezgahladigi ögrenildi!

Ukrayna?nin sirin bir kasabasinda dogan Seva?nin babasi Igor dayi?nin, köydeki evini bile siyah beyaz boyadigi ve eline kiymik batmasi sonucu çikan kanin renginin beyaz oldugu ögrenildi. Babasinin son dilegini yerine getirmek isteyen Seva?nin babasina ? Ne demek baba yaa, Chelsea?ye söz verdiysek, senden ve Besiktasimdan kiymetli mi? Hem benim odamin resmini çekmedikleri için benim hangi takimi tuttugumu bilmiyorlar tabi? diye imali imali konustugu görüldü. Fotomontaj arkadasimiz Alincan Yiyinbeiste; transfer sartlarini da Besiktas?a yakin çevrelerden ( Ortaköy, Findikli, yukarda Maçka , az ilerle Tesvikiye) siz yutucular için ögrendi. Iste sartlar:

-Seva bir sezon da 150 golden fazla attigi her gol için 10 bin dolar alacak

- Ortaköy meydaninda Kokoreç tezgahi, Iskele?de çay ocagi ruhsati alinacak, rahatsiz eden zabitalari kulüp ?görecek?

- Reyna?ya ayda 28 gece rezervasyon yapilacak. Giris kulüpten, çikis serbest

-Trabzon Riquelme?yi reddetti!

Bu yil sampiyonlugun bir numarali adayi oldugunu, yaptigi transferlerle dosta düsmana, saga sola, asagi yukari herkese göstermeyi planlayan Karadeniz Firtinasi, elinde bonservisiyle kulübe basvuran Arjantinli Riquelme?yi, ? kulüp dengeleri bozulur bilader, kusura bakma, sen simdi para da istersin? diyerek reddetti. Muhabirimiz Deniz Temeldenatar; kara yoluyla ulasilamayan Trabzon tesislerinin iskelesinde yatarken buldugu Arjantinli oyuncunun menajeri Hidalgo Dalgido?nun agzindan ? Riquelme?yi Trabzon?a vermeden surdan suraya giden ......dir. Aha bak, atletim bordo, donum mavi, daha ne yapalim. Bakmayin siz bu çocugun Dünya kupasinda oynamasina, akli fikri burda, benden müjdeli haberi bekliyor, noolur yardim edin de Riqo?ya Trabzon formasi giydirelim , noooluuurrr? dedigini aktardi. Ancak kulübe yakin çevreler (Pelitli filan) Baskan Nuri Albayrak?in kesinlikle dengeleri bozmayacagini ve Çorumgücülü Hidir?i da alarak transferi kapatacaklarini söyledigi ögrenildi.

Ya iste böyle sevgili yutucu! Hadi beni elestirin simdi

Not: Türk Spor medyasi tarihinin; okuyucuyu aptal, bön, salak, kus beyinli, algi fukarasi, beyni alinmis tavuk yerine koyan haberlerinden biri birkaç gün önce Fotospor ceridesinde yayinlandi. Fenerbahçe'ye transferi düsünülen ! üç dünya yildizinin, baskalariyla çekilmis fotolari montajlanarak, "baskalarinin" yerine Fotosporcu "arkadaslar" yerlestirildi. Neymis, arkadaslar yildizlarla görüsmüs, hepsi yolda çikmak üzereymis..vs. vs..rezalet üstü utanç vesikasi..Neyse..
Bir de..Dört takimin adi geçtigi halde, neden sadece fenerbahçeliler elestiri yagmuruna tutuyor, bunu da anlayabilmis degilim. Hep beraber gülelim diye, türk sipol medyasini tiiye alalim diye yazdik, Üniversite Doktora tezi hazirlamadik.. Gevseyin be kardesim ve güzelin yaninda olun çirkinin degil.

Söylemek istedigim sudur; Fotospor orada ( ki ayni gazete yaklasik 15 yil önce, bir istanbul takiminin Bursa'yi yenmesi üzerine "Seftaliyi yardi" türü bir ahlaki çöküntünün de mümessilidir) , haber orada duruyor, gidin bakin bu asagilamaya karsi kaç sporsever, insan elestiri yazmis? Bir de benim mizah çikisli yazima gelen elestirilere bakin, küfür içerenleri, az çok zeka barindirmayan cümleleri haliyle çöpe attigim halde..

Fotograf budur, tek kelimeyle; trajikomiktir halimiz.</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk>
Bu yazi toplam 21654 defa okunmustur.
</TD></TR></T></TABLE>Sedat TUNALI

eren_61
28.06.2006, 14:13

sen yine iyisin ben bi ay sonra 22 ye giriyorum yani sende 2 yil daha cok bu aciyi cektim ama mail ceksegik ne olacak o maillermi yönetimin beceriksizligini düzeltecek tek ümidim oyuncularda belki trabzon ruhunu hissedip bizi sasirirlar

tamam iste abi belki futbolcular gaza gelir.ayrica yönetime bizim beklentilerimizi ve onlarin sözlerinihatirlatiriz.kulubun sahipsiz olmadigini taraftarin herzaman burda yanibasinda olduunu anlatmis oluruz

Zurawski
28.06.2006, 14:27
Gitti Bilal hem de Ankaraspora.Ankarada oturuyorum ben sayin Melih Gökçek efendi simdiye kadar Ankaraspor nerden para kazandi.Her sene tonlarca para harciyor adamlar geçen sene ersen martin ,musa büyük bu sene bilal daha arkasi da gelir.Takimin taraftar geliri yok futbolcu satmaz nerden geliyor bu paralar.Bizim dogalgaz paralariyla tabi.Allah sizi bildigi gibi yapsin lanet herifler.smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Salih61
28.06.2006, 14:35
Basliycam simdi melih gökçege adam resmen belediyenin tüm gelirleri ankaraspora arastirilmasi lazim bence...Devletin parasi ile transfer oh be ne keyif...smileys/smiley7.gif

Salih Yazıcı
28.06.2006, 14:38
6 gençten profesyonellige ilk adim
Altyapi sporcularimizdan Muharrem Kaya, Hamza Öztürk, Arda Demiral, Can Parlayan, Süleyman Altuntas ve bugün saat 13.30?da Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde 5 yillik profesyonel sözlesme imzaladilar. Bu arada, PAF Takimimizin kalecisi Hasan Yaranli?nin da hafta basinda ayni süreli mukaveleyi imzaladigi açiklandi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Hasan Yaranli
Mevki: Kaleci
Dogum tarihi: 15.01.1986

Arda Demiral
Mevki: Sag bek
Dogum tarihi: 18.02.1987

Hamza Öztürk
Mevki: Stoper
Dogum tarihi: 29.03.1986

Muharrem Kara
Mevki: Orta saha/sag kenar
Dogum tarihi: 01.01.1987

Süleyman Altuntas
Mevki: Forvet
Dogum tarihi: 18.06.1987

Can Parlayan
Mevki: Santrafor
Dogum tarihi: 19.01.1986

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/280606imza1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/280606imza2.jpg
</CENTER>

<CENTER>
BASIN FOTOGRAFI1 (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/280606basin1.jpg)

BASIN FOTOGRAFI2 (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/280606basin2.jpg)smileys/smiley32.gif</CENTER>

FANATIK61
28.06.2006, 14:39
<H1>Sturm-Kante Adriano zu Real?</H1>
<DIV =gC1col01>
<DIV class=gImg04 style="WIDTH: 120px">http://www.bild.t-&#111;nline.de/BTO/sport/wm2006/telegramm/fotos-telegramm/adriano-120x137.jpg</DIV>

Am 2. Juli steigt die Präsidentenwahl bei Real Madrid ? und Kandidat Lorenzo Sanz gibt ein großes Versprechen ab. Sollte er gewählt werden, will er Brasilien-Stürmer Adriano (24) von Inter Mailand holen! Sanz: ?Wir werden Verträge mit Vereinen und Spielern vorlegen, um zu beweisen, daß wir feste Zusagen haben.?

Real Madrid Baskan Adayi Lorenzo Sanz 02.07.2006 Baskanlik Secimlerinde Delegelere Transfer ettigi Futbolcularin anlasmalarini sunacak. Bunlarin arasinda Inter Milan'dan Adriano'da bulunuyor.

Gelelim bizim Yönetime, secildikleri Gün ancak verdiklerSöz ile Yildiz Transferi yapacaklarini bildirdiler bundan sonra bos sözlere tok bu karinlar. Real Madrid Baskanlik Secimi hepimize bir örnek olsun lütfen.Bundan sonra cok dikkat edecegiz bunu bilsinler artik...smileys/smiley7.gif</DIV>

Erkin
28.06.2006, 14:43
Konu aslinda bu olmasa da Gökçek konusunda kesinlikle haklisiniz simdilerde alinan futbolculari birakin takim lige ilk çiktiginda Hürriyet disinda tamamiyle yeni futbolculardan bir takim kurulmustu ve gökçek bir Tv programinda soruya cevap olarak sponsor gelirlerinden falan filan karsiladik diye saçmalamisti (çok para harcanmasina ragmen) Heralde nedense zarardaki EGO nedeniyle, geçen sene Ankara'da otobüs ücretlerine o yüzden zam yapildi (geçen sene ankara'da yasadim da)
Edited by: Ferdinand

Salih61
28.06.2006, 14:46
Konu aslinda bu olmasa da Gökçek konusunda kesinlikle haklisiniz simdilerde alinan futbolculari birakin takim lige ilk çiktiginda Hürriyet disinda tamamiyle yeni futbolculardan bir takim kurulmustu ve gökçek bir Tv programinda soruya cevap olarak çok fazla para harcanmasina ragmen sponsor gelirlerinden falan filan karsiladik diye saçmalamisti.. Heralde nedense zarardaki EGO nedeniyle, geçen sene Ankara'da otobüs ücretlerine o yüzden zaman yapildi (geçen sene ankara'da yasadim da)
Nerde bu devlet bu adam resmen devletin parasini bir takima hibe ediyor...Biz vergi veriyoruz bu adam gidipde bu ne idigü belli olmayan taraftari bile olmayan bir takima harciyor...Resmen HORTUMLUYOR...

Travelair
28.06.2006, 14:51
Amerika'nin Yunanistan ile Türkiye arasinda dengesi vardir. Türkiye 4 alacaksa Yunanistan'in 7 oraninda silah alma hakki vardir. veya yakin bir oran. Sanki futbolda da gizli bir güç bu dengeleri belirliyor (Arif olan var mi?) Bosta kalan oyunculari kaptilar, simdi kalanlari kapiyorlar. Bizim yönetimde agzi açik bekliyor. Armut pissin bakalim. Adam alacaklari yok diyorum oyalayarak transfer günlerinin bitmesini bekliyorlar. Alirlar 2 3 tane en iyi ihtimalle kapatirlar transferi. Hiç öyle atak, reform falan beklemeyin. Transfer komitesine bak: Nuri Albayrak, Hasim Sayitoglu.Siracinin sahidibozaci demisler. Birseyleri degistiremeyecekseniz neden talip oldunuz? Denge manyagi olduk sayenizde smileys/smiley7.gif

sbay
28.06.2006, 14:58
Son sözü söyledi
http://www.takagazete.com/resim/img/takalogo.jpg
Spor (http://www.takagazete.com/default.asp?kategori=20)

Mustafa Keçeli Trabzonspor ile görüstügünü belirtirken, ?Benim anlasmam önemli degil, kulüpler anlassin? dedi...

Mustafa Keçeli Trabzonspor ile görüstügünü belirtirken, ?Benim anlasmam önemli degil, kulüpler anlassin? dedi
DENIZLISPOR Menajeri Can Çobanoglu, Mustafa Keçeli'nin transferini bir hafta içinde noktalamak istediklerini, bordo-mavili takimdan su ana kadar resmi bir teklif gelmedigini, ancak dolayli olarak görüsmelerinin sürdügünü belirtti. Çobanoglu, ?Trabzonspor?dan resmi bir teklif gelmedi. Biraz daha bekleme süremiz olacak. Ama bu fazla sürmeyecek? dedi.

MUSTAFA Keçeli ise transferi konusunda fazla bilgisi olmadigini, Denizli-
spor ile mukavelesinin devam ettigini, bir gelisme olursa kulüp baskani ve yöneticilerin karar verecegini söyledi. ?Prensipte anlastin mi?? sorusuna Mustafa Keçeli, ?Ben görüstüm. Ama anlastim diye bir sey yok. Zaten anlasmam bir sey ifade etmez. Önemli olan kulüplerin anlasmasi? yanitini verdi.
Edited by: sbay

sbay
28.06.2006, 15:04
Trabzonspor?da yildiz beklentisi
http://www.takagazete.com/resim/img/trabz&#111;nsporunyildizbeklentisi.jpg

Trabzonspor yönetimi yildiz adaylarini belirledi. Ilgilenilen oyuncularin hepsinden...

Trabzonspor yönetimi yildiz adaylarini belirledi. Ilgilenilen oyuncularin hepsinden onay alindi, ancak kulüplerinin yüksek bonservis bedeli istemesi Bordo-Mavili yönetimin önünü kesiyor. Marcelinho, Ricardinho, Okocha ve Wanchope için ugras veren yönetimin, bu oyuncularin bonservislerinde indirim yapabilmek için kulüpleri ile görüsmelerini sürdürüyor. Ancak dengeleri bozmak istemeyen yönetim bu oyunculara fazla para vermek istemiyor. Bu arada Okocha' nin durumunun bugün-yarin netlesmesi bekleniyor.
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=546><T>
<T>
<TR>
<TD></TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: sbay

Naim
28.06.2006, 15:09
hey güzelim Klubum hey
Mustafa keçelinin agzinin içine bak gelsin diye
Juna bak gitsin diye
Antepe bak ki Djorkayi alsin diye
Marcelinho ya bakma dengeler bozulmasin diye
bizim dengelerimiz bozuldu valla ilk oy hakkimi alir almaz bundan sonra hesabini soruca birinci elden
Kampa kadar bekleyecegiz kizacagiz ama harekete geçmeyecegiz ama kamptan sonrada bu takima istedigimiz seviyede olmaz gereken Transferler yapilmazsa ne BMN yönetimi nede herhangibi arkadaslar yönetime kazan kaldirmami engelleyemez
ulan bir defada yönetimler bizi iyi isler yaparak sasirtsinlar
sezon öncesi motive hale getirseler hep kör topal hep kör topal

yakutlu61
28.06.2006, 15:19
BASKANI AYAKTA ALKISLIYORUM

F. Akyeli bu klube kazandirdigi için su ana kadar transfer yapamadigi bizlei inetrnet sayfalarindan gazete koselerinden medet umar hale getirdigi için,ayrica geldiginde yildiz sozü verip bize gokyuzundeki yildizlari saydirdigi için bu takimin uefa kupalarina katilmasini basari saydigi için ve baskani ayakta alkisliyorum sdece tayyip erdogan in trabzondan oy alabilmesi ve sirin gozukmesi için baskanlik koltuguna oturmasindan dolayi...

daha ne diyeyim YAZIKLAR OLSUN.........................

rocco78
28.06.2006, 15:22
bence Trabzonspor Milan Juventus Fiorentina!in sike davasi sonuçlarini bekliyor baska bu transfer bu kadar geçiktirilmez geçen seneki anartosis yenilgisinden herhalde hiç ders alinmadi hadi hayirlisi

champions
28.06.2006, 15:24
SAMBACI PAZARLIGI" http://www.gunebakis.com.tr/resim/sambacipazarligiii.jpg <DETAILS>

Trabzonspor Teknik Direktörü Sabastiao Lazaroni?nin ?mutlaka transfer edilsin? dedigi iki Brezilyali futbolcu Jose Marcio de Costa (Mossoro) ve Jorge Wagner Goes Conceiçao için harekat resmen basladi. Önceki aksam Lazaroni?nin de bulundugu bir ortamda Zorlu Grand Otel?den Internacional kulübüne faks çekildi. Bu futbolcularin istendigi resmi olarak Brezilya kulübüne bildirildi. Internacional kulübü yönetimi ise Jorge Wagner ve Mossoro için önce 6 milyon dolar talep etti.

Eller ve 3 Milyon Dolar
Trabzonspor kurmaylari ise önce "Eller?i verelim, üstüne de 2 milyon dolar ödeyelim, iki oyuncuyu bize verin" seklinde karsi faks çekti. Internacional yetkilileri kendilerinde kiralik oynayan Fabiano Eller takasina ?evet? derken, istedikleri ücreti 3,5 milyon dolara indirdiler. Trabzonspor yöneticileri de, Brezilya?ya iki oyuncunun transferi için en son teklif olarak Eller+3 milyon dolar önerdi. Bu rakam Internacional yöneticileri tarafindan kabul edilebilir bulundu.

Wagner Için Almanlar Devrede
Bordo-Mavili yöneticiler, Mossoro ve Wagner?in transferleriyle ilgili olarak Teknik Direktör Lazaroni?nin de özel çaba harcadigi kaydedildi. Öte yandan Trabzonspor?un transfer listesine yeni giren Jorge Wagner?e Almanya?nin Werder Bremen kulübüyle birlikte Wolfsburg?un da talip olduguna isaret edildi. Bu iki kulübün devreye girmesi Trabzonspor kurmaylarinin moralini bozdu. Ancak yöneticiler bir olumsuzlugun yasanmayacagina inandiklarini belirttiler

sbay
28.06.2006, 15:26
BASKANI AYAKTA ALKISLIYORUM

F. Akyeli bu klube kazandirdigi için su ana kadar transfer yapamadigi bizlei inetrnet sayfalarindan gazete koselerinden medet umar hale getirdigi için,ayrica geldiginde yildiz sozü verip bize gokyuzundeki yildizlari saydirdigi için bu takimin uefa kupalarina katilmasini basari saydigi için ve baskani ayakta alkisliyorum sdece tayyip erdogan in trabzondan oy alabilmesi ve sirin gozukmesi için baskanlik koltuguna oturmasindan dolayi...

daha ne diyeyim YAZIKLAR OLSUN.........................

biseyi unuttun istanbul kluplerinin oyuncularimiza talip olmasi bize gurur verir... demeside cabasi...

sbay
28.06.2006, 15:31
BASEGGiO iDDiASI

http://www.takagazete.com/resim/img/baseggioiddiasi.jpg

BORDO-MAViLi YöNETiMiN BELÇiKALI OYUNCU iÇiN HAREKETE GEÇTiGi KAYDEDiLDi...

Belçika basini, Trabzonspor yönetiminin Belçikali oyuncu Walter Baseggio?yu transfer etmek için resmi teklif yaptigini yazdi
RESMi TEKLiF YAPILMIS
Trabzonspor transfer çalismalarini sürdürüyor. Yurtdisi temaslarini sürdüren Bordo-Mavili yönetimin Belçikali yildiz Walter Baseggio?ya talip oldugu iddia edildi. Belçika basininda yer alan haberlere göre, daha önce yine Türkiye?den Besiktas?in da talip oldugu 28 yasindaki tecrübeli orta saha oyuncusu için Trabzonspor kulübün resmi teklif yaptigi iddia edildi.
ANERLERCH?TE OYNADI
1996?dan 2005-2006 sezonunu Ocak ayina kadar yaklasik 10 yil Anderlecht formasi giyen tecrübeli futbolcu, devre arasinda kiralik olarak Italya?ya gitti. Ilk yarida Anderlecht formasiyla 10 maçta forma giyen Belçikali futbolcu ikinci yarida da Trevise takiminda ise 15 maçta yer aldi. Belçika'nin 'sport.be' sitesi Baseggio'nun Türkiye'ye gitmeye sicak baktigini belirtti.

<T>
<TR>

Fanatik28
28.06.2006, 15:43
Trabzonspor?da yildiz beklentisi
http://www.takagazete.com/resim/img/trabz&#111;nsporunyildizbeklentisi.jpg

Trabzonspor yönetimi yildiz adaylarini belirledi. Ilgilenilen oyuncularin hepsinden...

Trabzonspor yönetimi yildiz adaylarini belirledi. Ilgilenilen oyuncularin hepsinden onay alindi, ancak kulüplerinin yüksek bonservis bedeli istemesi Bordo-Mavili yönetimin önünü kesiyor. Marcelinho, Ricardinho, Okocha ve Wanchope için ugras veren yönetimin, bu oyuncularin bonservislerinde indirim yapabilmek için kulüpleri ile görüsmelerini sürdürüyor. Ancak dengeleri bozmak istemeyen yönetim bu oyunculara fazla para vermek istemiyor. Bu arada Okocha' nin durumunun bugün-yarin netlesmesi bekleniyor.
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=546><T><T>
<T>
<TR>
<TD></TD></TR></T></T></T></TABLE>

Habere bák ya! Okocha`nin bonservisi zaten elinde. Marcelinho Hertha`da brüt 1,8 milyon euro kazaniyor. Daha düne kadar euro 1,60 ytl iken,adamin kazandigi yaklasik 2 trilyonlira. Yani Fatih ve Gökdenizkadar. Hem bonservis önemli degil diyorlar, hemde dengeden bahsediyorlar.

O zaman Ze Roberto`yu alsinlar. Onunda bonservisi elinde.

Bilal`e gelince, birakin su ezigi. Emrah 34 NO`lu formayi giyiyor diye, atip tutanlar oluyordu. Bilal, en büyük hayalinin, FB`de oynamak oldugunu söylüyor. Düsünün yildizinin bizde parladigini, ondan sonra da FB`ye gittigini.

mahmuter61
28.06.2006, 15:46
bakin 5 tane yildiz adayi transfer etmisler.ne güzel!!Biz bu yönetimin medya ugruna bu ise soyundugunu söyleyince mirin kirin edildi!

Fanatik28
28.06.2006, 15:47
Basliycam simdi melih gökçege adam resmen belediyenin tüm gelirleri ankaraspora arastirilmasi lazim bence...Devletin parasi ile transfer oh be ne keyif...smileys/smiley7.gif

Adam akilli. Istanbul takimlari transferleri nasil yapiyorsa, bende öyle yapiyorum diyor. O arastirilirsa, Eziklerinde arastirilmasi lazim.

sbay
28.06.2006, 15:47
Çözüm bulunamiyor

Yabanci kontenjanini açmak için ugrasan Trabzonspor, Tomas Jun ve Ardijan Djokaj?i bir türlü elinden çikartamiyor...

ELIDE 6 yabanci oyuncu bulunduran Trabzonspor, yurtdisindan transfer yapabilmek için kontenjan bosaltmaya çalisiyor. Tomas Jun ve Djokaj?i gözden çikartan, ancak taliplerin az para vermesi yönetimin elini kolunu bagliyor. Djokaj?a Kizilyildiz ve El-Ittihat kulüpleri talip olurken, Tomas Jun?a da eski kulübü Sparta Prag ve Almanya?nin Nürnberg, Wolfsburg ve Mönchengladbach kulüplerinin talip oldugu belirtildi. Ancak bu kulüplerin düsük bonservis bedelleri önermesi transferin gerçeklesmesini zor a getiriyor.
<T>
<TR>

kaplande
28.06.2006, 15:50
ooof ooof

telha23
28.06.2006, 15:54
http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=29293

okuyun ee birazda gülelim degilmii

since1967_
28.06.2006, 16:04
ooooffffffffff ki ne offffffffffff

Erkin
28.06.2006, 16:09
Hiç gülecegim yoktu sagol kardes.. smileys/smiley36.gif

My
28.06.2006, 16:14
Ya Sedat TUNALI adamlarla maytap yapiyordu da Sedat TUNALI bile bu kadar uçacaklarini tahmin etmiyordu heraldesmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif Harbi su katilmamis s.alak bunlar yasmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif
Edited by: My

since1967_
28.06.2006, 16:16
harbiden hiç gülecegim yoktu. bu iyi oldu. acayip gergindim bu yönetim beni deli etmisti. birazda güldük iyi oldu valla.

Travelair
28.06.2006, 16:19
Bilal transferi Ankaraspor'a bir telefon kadar yakindi. Hiç sasirmadim

tsmaniac
28.06.2006, 16:19
barcelona yi begenmemis olabilir ondandirsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

sbay
28.06.2006, 16:22
bilal trabzonspor için olmazsa olmaz degildi...verilecek parada 1.5 milyon deniyodu..olmadigi daha iyi oldu....

Akın_61
28.06.2006, 16:22

abi süper gülmekten yarildim.....smileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gif

DKaraduman
28.06.2006, 16:26
BMN l Trabzon hadiii maça bekleniyorsunuz hali saha ayarlandi...

macka61
28.06.2006, 16:27
BU NE YA RONAKDINHODA TRABZONSPORDA YA SU JUN VE DJOKAJI ZARARINA SATALIM ZATEN ZARAR ETTIK NERESINDEN DÖNERSEK KARDIR

Emre B.
28.06.2006, 16:29

abi süper gülmekten yarildim.....smileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gif Bir ezikte istesek Messiyide aliriz demissmileys/smiley36.gif

KuĞu
28.06.2006, 16:31
ya arkadaslar biz hangi yabanci kontenjanini bosaltamiyoruz ben mi yanlis biliyorum... lee gidince zaten 1 yabanci hakkimiz bosta olmuyormu? lee yerine hangi yabanci alindi dakontenjan bosaltmaya çalisiyoruz mevzu ellerin dönecek olmasiysa yap transferini eller gelene kadar daha çok var junla djokaj konusunda elinde koz olsun almak isteyenler telas yapsin ben transferimi yaptim de gelecek teklifleri bekle! bu panikle bu isler yürümez adamlarin eline koz ver ondan sonra teklif yok sikistik ayagi yap smileys/smiley5.gif

geçen adamin biri telas içinde is yetistirmeye çalisan bir memur kadina bir sey sordu kadin o telas içerisinde tersleyerek çok yogunum görmüyormusun dedi ve adam sinirlenerek hayatimda duydugum en garip lafi kadina soktu " kendi kendine rüzgar yapma görüyoruz rüzgarlik bisey yoksmileys/smiley7.gif!!!

yönetimde kendi kendine rüzgar yapiyor :Psmileys/smiley4.gif

My
28.06.2006, 16:32
Edited by: My

ahmetturk
28.06.2006, 16:32

abi süper gülmekten yarildim.....smileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gif

Bir ezikte istesek Messiyide aliriz demissmileys/smiley36.gif

Alirlar tabiiii. zuhahaha

Volkan Albayrak
28.06.2006, 16:34
ya arkadaslar biz hangi yabanci kontenjanini bosaltamiyoruz ben mi yanlis biliyorum... lee gidince zaten 1 yabanci hakkimiz bosta olmuyormu? lee yerine hangi yabanci alindi dakontenjan bosaltmaya çalisiyoruz mevzu ellerin dönecek olmasiysa yap transferini eller gelene kadar daha çok var junla djokaj konusunda elinde koz olsun almak isteyenler telas yapsin ben transferimi yaptim de gelecek teklifleri bekle! bu panikle bu isler yürümez adamlarin eline koz ver ondan sonra teklif yok sikistik ayagi yap smileys/smiley5.gif

geçen adamin biri telas içinde is yetistirmeye çalisan bir memur kadina bir sey sordu kadin o telas içerisinde tersleyerek çok yogunum görmüyormusun dedi ve adam sinirlenerek hayatimda duydugum en garip lafi kadina soktu " kendi kendine rüzgar yapma görüyoruz rüzgarlik bisey yoksmileys/smiley7.gif!!!

yönetimde kendi kendine rüzgar yapiyor :Psmileys/smiley4.gif

jun+yattara+symek+dokaj+je+step=6

sbay
28.06.2006, 16:35
jeffereson+jun+dcokay+szymek+stepanov+yattara=6 yabancimiz var ya jun ya jokay gitmeli.1 yabanci hakkimiz nasil oluyo..

KuĞu
28.06.2006, 16:36
jun musmileys/smiley11.gif

pardon arkadaslar smileys/smiley4.gif

My
28.06.2006, 16:37
Lee gitti ama kabus Jun geri geldismileys/smiley2.gif

keles76
28.06.2006, 16:39
ya arkadaslar ben çalisan bir insanim benim sürekli internete bakip isimden çaldigim zamanin haddi yok hesabinida veremem anliyacaginiz bir ay daha böyle giderse tam rezalet benim durumum .ben bu arada harcadigim zamanda iki kere brezilyaya gidilir mossoro alinirdi .djokaj sepetlenir di.

yönetimden bazilarini çok sevenler var ben daha önce de sordum bu adamlarin çikintilik yapmaktan baska ne artisini gördünüzde övdünüz dedim fakat kale alinmadi

Sayin Haciosmanoglu bana neden yöneticiyi sevdiginizi anlatirmisiniz

eziklerin adnan aç karinlarini bakmadan topçu aliyor sponsorluk imzaliyor

eziklerin hasta adami aziz hastaneden 14 teknikdirektör bagliyor

murat aksu herkesi ayarladi alinamiyacak delgadoyu aldi

bu adam ne yapti birsey yapacakmis iki ispanyol hoca ile görüsecekmis sanki bana capelloyu alacaktida

Ben baskanin elestirilmesini yanlis bulmuyorum ama kabul edersiniz yada etmezsiniz bazilarinin tipini begenmemekle itham ettigi Sayitoglu ve basin sözcüsü sayin kafkas disinda yönetimde yönetmekgibi bir sorunu olan 3.cü isim göremiyorum

tsmaniac
28.06.2006, 16:42
jun+djokaj+mehmet yilmaz+tayfun+celaleddinsmileys/smiley11.gif Allahim Yarabbim imdaaaaaaaaaaaaat diye bagiracam simdismileys/smiley5.gif

Travelair
28.06.2006, 16:47
Vazgeçtim sessiz kalmak simdilik en iyisi bekleyelim bakalim utandirsin bizleri yönetimEdited by: Travelair

Kemhacıoğlu
28.06.2006, 16:47
jun+djokaj+mehmet yilmaz+tayfun+celaleddinsmileys/smiley11.gif Allahim Yarabbim imdaaaaaaaaaaaaat diye bagiracam simdismileys/smiley5.gif

yildizlara bak be... insanin çildirasi geliyo... bagir kardesim bagir içinde tutma öfkeni...smileys/smiley11.gifsmileys/smiley11.gif

chigannes
28.06.2006, 16:55
bu bes admi versek bi tane yildiz alamaz miyiz

Naim
28.06.2006, 16:58
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/280606idman5.jpg
Basit bir konu belki ama midemi bulandiriyor
daha önce seçim sirasinda kullanilan oy pusulalarinin da bu renklerde olmasina olan tepkimi söylemistim
Tesislerde Herhangi bir sekilde Sari-Lacivert Sari-Kirmizi yan yana görmek istemiyorum
Bu toplar Federasyon tarafindan verilen toplar sanirim eger klubu bu sari lacivert toplara muhtaçsa ben kendi cebimden o toplari bana vermeleri karsiliginda nike dan kirmizi-beyaz toplar vermeyi taahhüd ediyorum
bu ............ ezikler tesislerinde ki hali sahaya bile bizim renkleri sokmazken bu ............lerin renklerine ait toplarin kullanilmasini kiniyorum
ayrica fenerasyonun bu renk toplari dagitmasinida en azindan aptallik olarak degerlendiriyorum

bordox
28.06.2006, 17:05
O toplarin kullanim amaci resmi top olmasi,futbolcularin alismasi gibi bir sebep demislerdi.

Resmi top iste sari-lacivert.

Mayls
28.06.2006, 17:07
evet ya kirmizi beyaz toplari var nike'in. mavi beyaz'da var. mor beyazda var. hemen hemen her renk var. niye gidip sari lacivert toplar kullaniyo federasyon

cennet
28.06.2006, 17:08
aynen sar laciver toplara HAYIR

erdal6167
28.06.2006, 17:09
bilal kisa ankaraya gitti

ankara kadar olamadik

önce kayseri sonra ankara

hersey bordo için. . .

tsmaniac
28.06.2006, 17:11
bu bes admi versek bi tane yildiz alamaz miyiz

bu bes adami versek sahmelik otçusunu anca aliriz fenami antreman sahasinin ordaki otlari alir tirpanla smileys/smiley36.gif

Harun
28.06.2006, 17:16
OLEYYYYYYYYY,OLEYYYYYYYYY

Yakin bir kaynaktan aldigim haberi sicagi sicagina iletiyorum arkadaslar.

Mehmet Yilmaz Konyasporla prensipte anlasmis.

Ohh aman ,yandan,sikkidi sikkdismileys/smiley4.gif

tsmaniac
28.06.2006, 17:19

bak bu çok güzel bir haber smileys/smiley32.gif

Volkan Albayrak
28.06.2006, 17:19
sn yöneticiler bugün açiklama yapmamislar hayret.çildiracam ya temmuz geldi biz birakin transferi eldekileri gönderemedik.bu kadar da olmaz ya hadi juna çk para verdin dokaji yollasinlar

champions
28.06.2006, 17:27

tayfun gitti sira mehmetde keske bu haber dogru olsa bunun disinda celo jun djokaj kaliyo onlar da zamanla giderler bu zaman biraz uzadi galiba

Cabri61
28.06.2006, 17:32
ya söle yavastan yabancilari yolalsak fena da olamzdi

Şevket KÜÇÜK
28.06.2006, 17:32
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

Alt yapidan sözlesme imzalanan 5 yeni topçuya basarilar dilerim insallahfutbollariyla adlarindan sik sik bahsettirirler

</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

kutoz
28.06.2006, 17:47
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/280606imza2.jpg

Yeni yildiz adaylarimiz, insallah su takima katki yaparda, bizleri yildiz vaadleriyle artik kimse kandiramaz. Allahim, sen duy habu kulunun dilegini... Bu arada, Puma'dan 5 adet geçici olarak forma alamadilar mi. Trabzonspor'u büyütmek yerine, birileri küçültüyor ama neyse. Zamani gelince, bizde konusacagiz...

FANATIK61
28.06.2006, 19:55
http://image.haber3.com/spor3/haber/47432.jpg
<DIV id=haberBaslik style="WIDTH: 250px">Tayfun Cora Kayserispor'da</DIV>
<DIV id=haberTanitim style="FLOAT: left; : relative">Kayserispor, Tayfun Cora'yi Trabzonspor'dan 1 yilligina kiraladi. </DIV>

kutoz
28.06.2006, 20:11
"Trabzonspor Dergisi Üzerine" http://www.gunebakis.com.tr/resim/ozturk.jpg <DETAILS>Trabzonspor resmi dergisi yayin hayatina Özkan Sümer döneminde basladi.Basinla iç içe ve basinin önemini çok iyi kavrayan sevgili Ismail Yavuz'un yogun gayretleriyle Haziran 2003 tarihinde deneyimli bir gazeteci olan Bülent Gürkan bu isle görevlendirildi.

Gürkan, vizyonu ve Istanbul medyasi içindeki konumu itibariyle bu is için tercih edilmis çok iyi bir isimdi. Bize göre Mugla nüfusuna kayitli olmasi ve Trabzonspor hastasi kimlikle taninmasi daha bir anlamliydi. Gürkan sanki Trabzonspor'un Anadolu çehresiydi. Trabzonspor'un o tarihten buyana yasadigi zor dönemlere ragmen Gürkan'in çikardigi Trabzonspor Dergisi 6-7 bin trajlara ulasti. Gürkan'in yaptigi haberler özgün ve gazetelerin ilgi odagiydi. Gürkan Trabzonspor tarihine tam 4 bin sayfalik yazili metinle birlikte 34 sayi birakti.

Bülent Gürkan, 1991 yilindan buyana Trabzonspor Dergisi çikariyordu. O dergi 49 sayi çikti. Gürkan Trabzonspor Efsanesi kitabini yayinladi. 1 Adet Trabzonspor yilligi yapti. 60'in üzerinde maç günü dergisi hazirladi.Ama bizim yeni yönetim kurulu üyeleri dergiyi Bülent Gürkan'in uhdesinden alirken, "Kim bu Bülent Gürkan, neden Trabzonspor dergisini o yapiyor?" diye konusmayi ihmal etmedi. Aslinda Gürkan'i tanimayanlar bu camianin son 15 yilinda hiç olmamis demekti. Edindigimiz bilgiye göre dergi konusu yönetim kuruluna hiç gelmedi. Konu iki yöneticinin tasarrufuyla Gürkan'in elinden alindi. Gerekçe ise derginin pahali yapiliyor olmasiydi.Trabzon'dan birileri devreye girmis, dergi Trabzon'a tasinmisti. Yani tipik bir Trabzon klasigi daha tekrar ediyor, iyiyi güzeli, eteginden çekmede yeni bir örnek yasaniyordu! ..

Trabzonspor Dergisi'nin Bülent Gürkan'dan alinmasi bir yana biçimini kabul etmek mümkün degil. Ne bir tesekkür, ne bir görüsme ne de adam yerine koyma. Yangindan mal kaçirir gibi ve adeta klasik bir asagilama. Sanki birileri uzun süredir dergiyi kapma yarisinda... Geride kalan 3 yil içinde Gürkan'in çikardigi Trabzonspor Dergisi her dönemde yönetimin degil, camianin dergisi oldu. Ama birileri derginin kendi kontrolünde olmasini ve kendilerine ait bol bol reklam yapmasini istemis olmali. Dergi Trabzon'da çikinca bu isin daha kolay olacagina inanildi. Bize göre bu konu küçük ama mide bulandirir cinsten... Bize göre bu girisim Trabzonspor'un adeta Trabzon'a hapsedilmesi gibi... Bize göre bu girisim vizyonsuz, ufku dar bir anlayisin girisimi. Yine bize göre bu dergi Trabzonspor'un 3 büyük kulüple yarisan tek markasiydi.Onlarin dergileri kadar kaliteli, onlarin dergileri kadar görkemliydi.

Sevgili Bülent Gürkan'i aradik, konuyla ilgili görüslerini almak istedik. Bir tesekküre bile layik görülmediginden sadece kirgin oldugunu söyledi ve daha fazla spekülasyona meydan vermemek bazi seyleri de görmemek için konusmak istemedigini belirtti. "Anlatmaya gerek yok Agabey siz zaten anliyorsunuz" dedi. Biz onlar gibi olduk dostlar...

(günebakis-Ali Öztürk)

krilov
28.06.2006, 22:14
Will Stephen Be Appiah At Arsenal? Arsenal boss Arsene Wenger is rumoured to ready to rescue Ghana captain Stephen Appiah from his Turkish exile and take him to the new Emirates Stadium in North London.

Appiah reportedly came close to signing for Arsenal a year ago as part of the deal that saw Patrick Vieira move to Juventus. Appiah was then a Juve player, but the attacking midfielder opted for Turkish side Fenerbahce in a £5.5 million deal instead.

However, he has not settled in Turkey as well as he'd hoped, and is now said to want a move to England.

Wenger has apparently had scouts checking on his form in Germany and could make an offer.

However, Appiah's excellent form for the Black Stars has probably attracted the interest of several other clubs, and also pushed the asking price higher as far as Fenerbahce are concerned

&gt;&gt;&gt;&gt;adamlar Appiah'in Türkiye'de sürgünde oldugunu yazmislar. bunu fenerbahçe'de sürgünde olarak degistirmek gerekir aslinda.

EmrahYalçınalp
28.06.2006, 23:10
Haber niteligi tasimayan son sayfadaki yazilar silinmistir.

Lütfen konu basligindan çikmadan, yorum içermeyen, haber niteligi tasiyan konular için basligi kullanin. Haber yoksa yok. Biri "arkasi gelmez dertlerimin" diyor, altindaki "biktim illallah". Abartmanin anlami yok. Serbest kürsü bu ve benzeri ihtiyaçlar için var.

Travelair
28.06.2006, 23:28
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=636>
<T>
<TR>
<TD>

http://www.radyospor.com/pic_lib/28.06.2006_delgado_istanbul.jpg

Kaynak: radyospor.com

Besiktas?in uzun ugraslar sonucunda Isviçre?nin Basel takimindan transfer ettigi Matias Emilio Delgado Istanbul?a geldi. </TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD =D2>

<T>
<TR>
<TD =D2>

Arjantinli yildizin transferini gerçeklestirmek için Isviçre?de bulunan Ikinci Baskan Murat Aksu ve Sportif Direktör Erdil Arpacioglu Delgado?ya uçakta eslik etti..

Pasaport islemlerinin ardindan Besiktas Ikinci Baskani Murat Aksu ve Sportif Direktör Erdil Arpaci ile birlikte gazetecilerin karsisina geçen Delgado, Istanbul?a ilk defa geldigini ve Besiktas hakkinda herkesten çok iyi sözler duydugunu söyledi.

Arjantinli yildiz Tigana ile ilgili soruyu, "Tigana?nin beni istemesi benim için grur verici bir olay." diye yanitladi...

OMUZLARA ALINDI

Yüzlerce siyah beyazli taraftar tarafindan Havaalaninda karsilanan Delgado taraftarlarin havaalaninda kendisini karsilamasindan son derece memnun oldugunu da belirterek, "Taraftarlarin böyle bir karsilama yapmalari beni çok mutlu ediyor." dedi...

Besiktas taraftarlarinin omuzlarina aldigi futbolcu güçlükle arabasina binerek Swiss Otel?e gitti...

DELGADO EN PAHALI TRANSFER

Matias Emilio Delgado, Besiktas?a transferi ile Isviçre?de bir rekora da imza atti... 5 Milyon Euro ya da bir baska deyisle 7.8 milyon Isviçre Franki bonservis bedeli ile siyah beyazli takima gelen Delgado Isviçre futbol tarihine en yüksek bedelle transfer yapan futbolcu olarak geçti...

Arjantinli oyuncu saat 13.00?te, BJK Nevzat Demir Tesisleri?nde düzenlenecek törende, sözlesme imzalayacak.
</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

zafer6161
28.06.2006, 23:30
helal olsun adamlara bos durmuyorlar bizimkilerde bi 2.lig topçusuna imza attiramadilarsmileys/smiley7.gif

agahozlu
28.06.2006, 23:35
bu dergi olayi çok dogru bir tespit.açik ve net biçimde derginin kalitesi düsmüstür,ister baski ister haber niteliginde olsun ve dergide ek olarak verilen hiçbir sey yok,sadece lig fikstürü ve takvim arada bir hiç olmazsa bir poster birsey verde adam gibi olsun.

Salih Yazıcı
29.06.2006, 00:03
ülker olmasaydi biraz zor alirdi kargalarsmileys/smiley5.gif

keles76
29.06.2006, 00:08
tayfun için insallah hayirli olur bu gencin biraz uzaklasip hatalarini görmesi sartti ve bence bomba gibi dönecek ve taraftarin ve klübün degerini eskisinden daha iyi anliyacak .

Suda var benim gibi birçok taraftarin hala anortosis elenmesini unutamadi bence oda unutamamistir zaten unutmamali bu1 sene onabir terapi olur.

Salih Yazıcı
29.06.2006, 00:11
<TABLE id=Aut&#111;number13 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#808080 height=10 cellSpacing=1 width="100%" bgColor=#ffffff border=1>
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=19>ALBAYRAK SÖZLERINI YERINE GETIRMEYECEK BIRI DEGILDIR</TD></TR>
<TR>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="42%" height=125>
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/2992.jpg</TD>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" vAlign=top align=left width="58%" height=125>
<DIV align=justify>EN IYISI ALBAYRAK'TI
Trabzonspor eski yöneticisi ve camianin duayen isimlerinden Isadami Ibrahim Cevahir, Baskan Nuri Albayrak ve yönetiminin verdikleri sözleri yerine getirecegine inandigini söyledi. Cevahir, son kongre öncesinde eski Baskan Atay Aktug'un görevi birakmasini hiç istemediginin altini çizerken, "O dönemlerde kendilerine devam etmeleri için ricada da bulundum ama olmadi. Iskender Önal ve Özkan Sümer aday oldu. Sümer, görevi kendi istegiyle birakti. Daha sonra ne oldu da aday oldu, yaptigi güzel (!) islerin devamini mi yapmaya geldi? Bunlari birilerini kötülemek adina söylemiyorum" dedi ve çarpici açiklamalarda bulundu. </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=1>
Simdi söz Ibrahim Cevahir'de:
SÖZLERIN TAKIPÇISIYIZ
Bu yönetim kurulu baskaninin, Trabzonspor?a diger iki baskan adayindan daha fazla sahsi maddi katkisi olur, kulübü diger adaylardan daha iyi yönetir. Trabzonspor kulübünün menfaatlerine uygun biri olarak gördügüm için seçilmesi için Albayrak?a destek verdim. Baskan sahsen süper bir futbolcu ve takimin diger eksiklerini yerine getireceginin sözünü vermistir. Sözlerini yerine getirecektir de. Bize verilen sözün karsisinda kimse duramaz. Bu kolay degildir. Bu, Türkiye genelinde de aynidir. Biz de verilen sözleri takip ediyoruz. Yönetim, geç kaliyor ve acele etmesini istiyorum. Albayrak'in verdigi sözleri yerine getirecegine inaniyorum. Kendi bildigini yapip, bilmedigini de ögrenmekten kaçmayan bir arkadasimizdir..
PARA VERMEK ALLAH VERGISIDIR!
Yönetim kurulu önceki dönemlerde bana 'Baskanimiz sen ol' dedi. Ancak baskasini baskan seçtik. Nedeni; param çok olabilir ama verme kabiliyetim yüksek degildir. Onun için baskan olmayi istemedim. Vermek de bir Allah vergisidir. Bunu Trabzonspor menfaatleri için yaptim.
Bunlardan baska sey beklenmezdi!
YILMAZ'I ISTEMEMIN SEBEBI VAR
Onursal Baskan Mehmet Ali Yilmaz'i, Trabzonspor'un basina istemissem, Trabzonspor'un menfaatleri içindir. Türkiye'de hiçbir kulübün tesisleri yokken, Mehmet Ali Yilmaz Trabzonspor'a tesis kazandirdi, kulübe yillarca para verdi. Sonunda 'Ne verdi?' tartismalari yapildi. Bu nasil vefasizliktir? Simdi ise naklen yayin ve reklam gelirleriyle yönetimler ellerini ceplerine atmadan kulüp idare etmeye çalisiyor.
ÖNCE AYAGA KALDIRDILAR
Bugünkü Futbol Federasyonu yönetimi, Trabzonspor Onursal Baskani Mehmet Ali Yilmaz'in aldigi mobilyalarda oturuyor, çatal, kasigi ile yemek yiyor. Federasyon Baskanligi için Mehmet Ali Yilmaz'i tesvik edip ayaga kaldirdilar. Sonra da vazgeçtiler. Zaten onlardan da baska sey beklenmezdi</TD></TR></T></TABLE>

keles76
29.06.2006, 00:30
sayin cevahir diyorsa kisaca dogrudur derim ve benim bildigim kadariyla sayin Faruk özak döneminde kulübün para kaynagiydi bence alçakgönüllülük yapmisama su gerçekki eger haber dogruysa bu yildiz transferi öyle veya böyle olacak.

keles76
29.06.2006, 00:32
ya içimi su serpildi hayirlisi insallah

Cabri61
29.06.2006, 00:37
<T>
<TR>
<TD style="PADDING-RIGHT: 2px; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=right width="100%" colSpan=2 height=19>Haber Tarihi : 2006-06-29</TD></TR>
<TR>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=19>KOMBINELER SON AYAR</TD></TR>
<TR>
<TD style="PADDING-RIGHT: 5px; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; PADDING-LEFT: 5px" align=left width="100%" colSpan=2 height=1>
Trabzonspor Yönetim Kurulu, yeni sezon öncesinde satisa çikartilacak kombineler için son ayarlamayi yapiyor. Trabzonspor Genel Saymani Emin Kahraman, kombine kartlarin geldigini belirtirken, "Yönetim olarak fiyatlandirma ve yer ayarlamalari konusunda son çalismalarimizi yapiyoruz. Büyük ihtimalle gelecek hafta kombinlere son sekli verip, satisa sunmaya baslariz" dedi.</TD></TR></T></TABLE>

Salih Yazıcı
29.06.2006, 00:37
ama nasil bi yildiz olur orasini bilmemsmileys/smiley36.gif

Colakoglu
29.06.2006, 00:42
sayin cevahir diyorsa kisaca dogrudur derim ve
benim bildigim kadariyla sayin Faruk özak döneminde kulübün para
kaynagiydi bence alçakgönüllülük yapmisama su gerçekki eger haber
dogruysa bu yildiz transferi öyle veya böyle olacak.

Yildiz futbolcu,süper futbolcu onlar icin ne anlama geldigi önemli..
Örnek:Besiktasa kalsa Delgado süper bi yildiz transferi,bana kalsa sadece iyi bir
transferden baska bisey degil, yildizlan falan alakasi yok,besiktasda tutunabilecegide merak
konusu örnek John Carew...

Edited by: mission_61

KuĞu
29.06.2006, 02:05
http://image.haber3.com/spor3/haber/47432.jpg
<DIV id=haberBaslik style="WIDTH: 250px">Tayfun Cora Kayserispor'da</DIV>
<DIV id=haberTanitim style="FLOAT: left">Kayserispor, Tayfun Cora'yi Trabzonspor'dan 1 yilligina kiraladi. </DIV>

smileys/smiley19.gifsu görüntü beni çok duygulandirdi yetim gibi ürkek ve saskin

İleli
29.06.2006, 02:10
adamlar 5 milyona arjantinli getiriyor biz daha murat ocaki alacaz pehhhhsmileys/smiley7.gif

İ.Öztel
29.06.2006, 02:17
Tayfun un allah yardimcisi olsun. Insallah basarili olur. Kendine gelir ve bu takima geri döner.

Ömer Aydın
29.06.2006, 02:32
su delgado neymis bee...

http://youtube.com/watch?v=s-A6_BsGR_o&amp;search=Delgado
http://youtube.com/watch?v=ZU0J3qk-N3U&amp;search=Delgado

U.Sadıkoğlu
29.06.2006, 08:34
millet transferi bitirdi bizim nuri tutturmus bi mosso mosso

Volkan Albayrak
29.06.2006, 09:06
smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

yine bi haber yok ve yine stresli bir gün basliyor

Volkan Albayrak
29.06.2006, 09:11
bizim yönetimin ülkerle bu sponsorluk anlaminda bi görüsmesii olmusmu bilen varmi?eger olmus da destek vermiyolarsa eziklere verdikleri destegin bedelini bu ülkere ödetmemiz lazim

tirabzonli
29.06.2006, 09:31
Islem tamam</font>

Trabzonspor, Lazaroni'nin istedigi Mossoro ve Wagner ile anlasti. Simdi is yabanci kontenjaninin bosaltilmasina kaldi

http://www.milliyet.com.tr/2006/06/29/spor/resim/spo04.jpg

Bordo-mavili yönetim, Teknik Direktör Sabastiao Lazaroni'nin israrla
istedigi Jose Marcio de Costa (Mossoro) ve Jorge Wagner Goes
Conceiçao'nun transferini mutlu sonla noktalamaya hazirlaniyor.

Eller veriliyor

Brezilya'nin Internacional kulübünün yetkilileriyle yapilan
görüsmelerde iki futbolcuya karsilik bu takimda kiralik olarak forma
giyen Eller'in yani sira 3 milyon dolara anlasma saglandi. Yöneticiler,
Jose Wagner için Almanya'nin Werder Bremen kulübünün ardindan
Wolfsburg'un da devreye girmesine ragmen bu transferi de imza asamasina
getirdiklerini açikladilar.

Bordo-mavililer, Djokaj ve Jun'un elden çikarilmasi halinde Mossoro ve Wagner ile sözlesma yapacak

kaynak:milliyet

Biz hangi futbolcuya talip olsak Werder Bremen de araya giriyor.Su iki Brezilyaliyi da alamassak taraftar olarak bunu kaldiramayiz.Bi de su Okocha konusunu anlamiyorum.Bence Okocha bize çok renk katar.Kombineleri acayip arttirir.Taraftari stada çeker.Yoksa o da mi dengeleri bozuyor.Baskan artik parayi düsünmemeli Okocha konusunda.Sonuçta Djokaj a daha çok para vermisti.

TSelif
29.06.2006, 09:34
Sabah TGRT haberlerinde büyük ölçüde Okocha ile anlasmaya varilacagini , futbolcunun fiyat indirimine gittigini söyledi ama.......

tirabzonli
29.06.2006, 09:36
file:///C:/DOCUME%7E1/GOKSEL/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot.jpgfile:///C:/DOCUME%7E1/GOKSEL/LOCALS%7E1/Temp/moz-screenshot-1.jpg<table align="left" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="108"><t><tr><td colspan="100" width="100">http://www.caykurrizespor.org.tr/tr/incpages/resimokustrTablo=Haber&amp;chrBoyut=K&amp;intID=161</td>
<td colspan="3" background="/images/tasarim/habersag.gif" width="3">
</td>
<td colspan="4" width="4">
</td>
</tr>
<tr>
<td colspan="4" height="4" width="4">http://www.caykurrizespor.org.tr/images/tasarim/haberalt_1.gif</td>
<td colspan="96" background="/images/tasarim/haberalt_2.gif" height="4" width="96">
</td>
<td colspan="4" height="4" width="4">http://www.caykurrizespor.org.tr/images/tasarim/haberalt_3.gif</td>
<td colspan="4" height="4" width="4">
</td>
</tr>
</t></table>

Tjikuzu da Yesil - Mavili Oldu...

Geçen aydan beri transfer görüsmeleri yaptigimiz ve bir ara kopma
noktasina gelen TJIKUZU'nun transferi, 28 Haziran gecesi mutlu bir
sekilde sona erdi.
Kulübümüzde
oynamayi çok isteyen ve Kulübümüzün de israrli takibi ile transeferi
gerçeklesen Razundara TJIKUZU, Türkiye'atmis oldugu resmi imzadan
sonra, "Türkiye'den tanidigim bir kulübe geldigim için çok mutluyum.
Ayrica Karadeniz Halkinin çok sicak kanli oldugunu Almanya'daki
Türk'lerden duyuyordum." seklinde taraftarlarimiza ilk demecini
vermistir.
1979 dogumlu olan TJIKUZU, 7 yildan beri Almanya'nin
Bundesliga Kulüplerinde oynamakta olup, DUISBURG takiminda ön libero
olarak görev yapmaktadir.

Helal be Rize.Sabah sabah mutlu bir haber aldik.

U.Sadıkoğlu
29.06.2006, 09:45
rizeden bize nesmileys/smiley7.gif

champions
29.06.2006, 09:59
beyler su internacional kulübüne bi mail atsak diyorumda hangi dilde aticaz bu da adresi webmaster1@internacional.com.br (webmaster1@internaci&#111;nal.com.br)

zafercalikoglu
29.06.2006, 10:03
ÇOOk yakinda patlatacagiz ,transferleride,elimizde kalan jun ile sirp bizi engellliyor,bunlari minumum zararla gonderirsek ozaman transferler pespese patlar,

Naim
29.06.2006, 10:10
beyler su internacional kulübüne bi mail atsak diyorumda hangi </font>dilde aticaz bu da adresi</font>webmaster1@internacional.com.br</font> (webmaster1@internaci&#111;nal.com.br) </font>
Brezilyada Portekizce konusulurda
niye mail atiyoruz anlamis degilim smileys/smiley5.gif

U.Sadıkoğlu
29.06.2006, 10:14
sanirim yabanci meselesismileys/smiley4.gif

kolombo
29.06.2006, 10:15
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">....................................</TD></TR>

cIlgInIm
29.06.2006, 10:19
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/270606test3.jpg

trabzona bir daha gelmicem diyen jun beyfendi gelmis daha trabsfere ne gerek var ki.. bir yil türkiyeye alismistir sanirim artik gol atar :DEdited by: cIlgInIm

champions
29.06.2006, 10:27
beyler su internacional kulübüne bi mail atsak diyorumda hangi dilde aticaz bu da adresiwebmaster1@internacional.com.br (webmaster1@internaci&#111;nal.com.br)

Brezilyada Portekizce konusulurda
niye mail atiyoruz anlamis degilim smileys/smiley5.gif

wagner mossoro ikisiylede kesin anlastigimiz dogrumu simdi bu isimlere alismisken son dakika baska isimler gelince hiç hos olmuyo taraftar açisindan

TrabzonStorm
29.06.2006, 10:28
<DIV ="tx_ver pT5 mL5 tx_22">Mossoró pode passar por cirurgia</DIV>
<DIV ="pT6 tx_vrd tx_14 mL5">Meia está com dores no púbis, e corre o risco de perder o segundo semestre</DIV>
<DIV =pT8>
<DIV></DIV></DIV>
<DIV id=fio_news style="WIDTH: 605px">
<DIV></DIV></DIV>
<DIV =pT8>
<DIV></DIV></DIV>
<DIV =pT8>
<DIV></DIV></DIV>
<DIV ="fL tx_not_2 tx_10 mL5 il" style="WIDTH: 425px">Fonte: GLOBOESPORTE.COM </DIV>
< = =text/>
var tam=10;
function mudaFonte(tipo){
if (tipo=="mais"){
tam+=5;
}else{
tam-=5;
}
document.getElementById('tx').style.fontSize=tam+' px' ;

}

<DIV ="fL tx_not_2 tx_10 bg_tab_6">
<DIV =bg_tam_txt_not>
<DIV =pT4><B =mT2>Tamanho do texto[/B]</DIV></DIV><A href="java&#115;cript mudaFonte'menos';" target="_blank">
<UL =A_menos>
<LI></LI>[/list]</A><A href="java&#115;cript mudaFonte'mais';" target="_blank">
<UL =A_mais>
<LI></LI>[/list]</A><BR clear=all></DIV>
<DIV ="fR pT7 mL6" style="WIDTH: 180px">
<DIV =hd_int style="WIDTH: 175px; HEIGHT: 18px">
<DIV ="mT2 mL5"><B =tit_saiba>Saiba mais[/B]</DIV></DIV>
<DIV =bg_tab_6 style="WIDTH: 175px">
<DIV =fL style="WIDTH: 46px">
<DIV =prop></DIV>
<DIV =ico_noticia_s>
<DIV></DIV></DIV>
<DIV =clear></DIV></DIV>
<DIV ="fL bg_tab_6" style="MARGIN-BOTTOM: 5px; WIDTH: 124px">
<DIV =prop></DIV>
<DIV =tit_not>BRASILEIRÃO 2006</DIV>Outras notícias (http://globoesporte.globo.com/ESP/Noticia/0,,AS0-4276,00.html) <B ="tx_red tx_10">»[/B]
<DIV =clear></DIV></DIV><BR clear=all></DIV>
<DIV =pT1>
<DIV></DIV></DIV>
<DIV =prop></DIV>
<DIV =ico_noticia_s>
<DIV></DIV></DIV>
<DIV =clear></DIV></DIV>
<DIV =prop></DIV>
<DIV =tit_not>COPA 2006</DIV>Outras notícias (http://globoesporte.globo.com/ESP/Noticia/0,,AS0-5187,00.html) <B ="tx_red tx_10">»[/B]
<DIV =pT1>
<DIV></DIV></DIV>
<DIV =prop></DIV>
<DIV =ico_noticia_s>
<DIV></DIV></DIV>
<DIV =clear></DIV></DIV>
<DIV =prop></DIV>
<DIV =tit_not>INTERNACIONAL</DIV>Outras notícias (http://globoesporte.globo.com/ESP/Noticia/0,,AS0-4410,00.html) <B ="tx_red tx_10">»[/B]
<DIV =pT1>
<DIV></DIV></DIV>
<DIV =prop></DIV>
<DIV =ico_noticia_s>
<DIV></DIV></DIV>
<DIV =clear></DIV></DIV>
<DIV =prop></DIV>
<DIV =tit_not>LIBERTADORES</DIV>Outras notícias (http://globoesporte.globo.com/ESP/Noticia/0,,AS0-4277,00.html) <B ="tx_red tx_10">»[/B]
<DIV =pT1>
<DIV></DIV></DIV>
<DIV =prop></DIV>
<DIV =ico_noticia_interrogacao>
<DIV></DIV></DIV>
<DIV =clear></DIV></DIV>
<DIV =prop></DIV>
<DIV =tit_not>ENQUETE</DIV>O Internacional está pronto para conquistar o título da Libertadores? (java&#115;cript popupEnquete'/Portal/esportes/globoesporte/enquete/glb_esp_globoesporte_pop_enquete/0,25590,3798-4277-0,00.html';) <B ="tx_red tx_10">»[/B]
<DIV =pT1>
<DIV></DIV></DIV>

function popupEnquete(lnk) {
window.open(lnk,'popupEnquete','width=350,height=3 75,to p=100,left=100,resizable=0,status=0,menubar=0,scro llbars=0') ;
}

<DIV =pT2>
<DIV></DIV></DIV>
<DIV =prop></DIV>
<DIV =ico_noticia_s>
<DIV></DIV></DIV>
<DIV =clear></DIV></DIV>
<DIV =prop></DIV>
<DIV =tit_not>DOIS COLORADOS SÃO MULTADOS</DIV>Rentería e Adriano se atrasam na reapresentação e levarão bronca (http://globoesporte.globo.com/ESP/Noticia/0,,AA1217963-4410,00.html) <B ="tx_red tx_10">»[/B]
<DIV =pT1>
<DIV></DIV></DIV>
<DIV =hd_int style="MARGIN-TOP: 3px; WIDTH: 175px; HEIGHT: 4px">
<DIV></DIV></DIV></DIV>
<DIV ="fL mR5" style="PADDING-RIGHT: 10px; PADDING-LEFT: 5px; PADDING-BOTTOM: 5px; PADDING-TOP: 0px; : relative">http://globoesporte.globo.com/Portal/esportes/globoesporte/img/ico_lupa.gif (java&#115;cript abreFoto'http://globoesporte.globo.com/ESP/0,,PPF0-4277-5306208-1218432,00.html';) http://globoesporte.globo.com/ESP/Home/foto/0,,5306208,00.jpg

<DIV =leg_ft_not>
<DIV ="pT2 mL6 tx_vrd tx_10">Mossoró corre o risco de não jogar mais no ano </DIV></DIV></DIV>
<DIV =mL5 style="PADDING-RIGHT: 10px; PADDING-LEFT: 5px; PADDING-BOTTOM: 5px; PADDING-TOP: 0px">PORTO ALEGRE ? O Internacional (http://globoesporte.com/internaci&#111;nal) pode ficar sem o meia Márcio Mossoró até o final desta temporada. O jogador ainda não superou as dores que vem sentindo na região pubiana, e, se não estiver recuperado em julho, o departamento médico do clube cogita a realização de cirurgia para acabar com o problema.</DIV>
<DIV =mL5 style="PADDING-RIGHT: 10px; PADDING-LEFT: 5px; PADDING-BOTTOM: 5px; PADDING-TOP: 0px"></DIV>
<DIV =mL5 style="PADDING-RIGHT: 10px; PADDING-LEFT: 5px; PADDING-BOTTOM: 5px; PADDING-TOP: 0px"></DIV>
<DIV =mL5 style="PADDING-RIGHT: 10px; PADDING-LEFT: 5px; PADDING-BOTTOM: 5px; PADDING-TOP: 0px">Yanlis anlamadiysam Mossoro ile ilgili bir sakatlik-ameliyat haberi!!!</DIV>

Naim
29.06.2006, 10:29
beyler su internacional kulübüne bi mail atsak diyorumda hangi </font>dilde aticaz bu da adresi</font>webmaster1@internacional.com.br</font> (webmaster1@internaci&#111;nal.com.br) </font>

Brezilyada Portekizce konusulurda niye mail atiyoruz anlamis degilim smileys/smiley5.gif

wagner mossoro ikisiylede kesin anlastigimiz dogrumu simdi bu isimlere alismisken son dakika baska isimler gelince hiç hos olmuyo taraftar açisindan

Peki altina imza olarak hangi ünvanini kullanmak istersin sana bilgi vermeleri için smileys/smiley5.gif

TrabzonStorm
29.06.2006, 10:34
A Ponte Preta (http://globoesporte.globo.com/p&#111;ntepreta) acertou nesta segunda-feira a venda do volante André Silva, de 26 anos, para o Ankaraguçu, da Turquia. A negociação foi confirmada pelo diretor de futebol do clube, Sebastião Lapolla, e deverá render à Macaca cerca de R$ 150 mil.

Ankaragücü Ponte Preta dan Andre Silva yi aliyor...

smertkan
29.06.2006, 10:38
millet transferi bitirdi bizim nuri tutturmus bi mosso mosso

sakinha messi ile mosso yu karistirmasin? smileys/smiley36.gif

Lokman
29.06.2006, 10:38

trabzona bir daha gelmicem diyen jun beyfendi gelmis daha trabsfere ne gerek var ki.. bir yil türkiyeye alismistir sanirim artik gol atar :D

Aslinda su saçlarini buzagi yalamis gibi ortadan ayirmasa biraz adama benzeyece ama adamlikta görünüsle olmuyoki be gardaslar

kolombo
29.06.2006, 10:39
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">YÖNETICI GRUBUNA ÖNEMLE hazirladiginiz bu forum için sahsim adina tesekkür ederim. trabzonsporu bir efsane olarak bilen ve gönül veren arkadaslari bir arada topladiginiz için tekrar tesekkür ederim.fakat sanirim bu forum içinde 150mesaj atan ile 1500 mesaj atan arasinda fark var.kisacasi ayrimcilik oldugunu sezinliyorum.hala neden ceza aldigimi ve neden zamani gelmeden kaldirildigini anlamis degilim.çalistigim is yerinde buldugum küçük zaman araliklarinda tuttugum takimi elestirmek ve yapilan güzellikleri paylasmak adina attigim mesajlarin karsiligi sanirim bu olmamali.simdi ya kadar ne rencide edici nede asagilayici mesaj atmadim ve attigimi da düsünmüyorum.verilen cezaya saygi duymuyorum ve sayet bu yazdiklarimdan dolayi da ceza almam gerekiyosalütfen beniform dan atin........</TD></TR>

U.Sadıkoğlu
29.06.2006, 10:42
bakisa baksanasmileys/smiley4.gif

Lokman
29.06.2006, 10:55

Dogru valla salo adamdan baska ne dersen ona benziyor bunu göndereceksin bakkala bir minare al gel diyeceksin smileys/smiley4.gif

jefferson61sefa
29.06.2006, 10:57
bu delgdo bu sene türkiyede en az 15 gol atcak aha da buryaa yaziom "15 gol" en az gene 10 asist yapcak herif bi frikik çekio kaleciler topu vurus sirasinda bide kalede görüo kleberson dan bile daha ii çekio ki bence kleberson su anda türki,yede alex,tümer le birlikte en ii frikikçi
delgado bu bizim ülkeyi sallicak bence
bizde arjantinli insua yi alsak bjk nin agzi açik kalsa keske insua=delgad0+alex bence
izleseniz bi insua yi herkesi çalim komasina sokuyo süper solak

Travelair
29.06.2006, 10:58
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Altyapida belirsizlik</TD></TR></T></T></TABLE>

Trabzonspor, altyapi antrenörleriyle henüz sözlesme yenilemedi. Sözlesmeleri 31 Mayis'ta sona eren 10 antrenörün, bu yüzden idmanlara çikmadigi belirtildi. Sadece sözlesmesi süren altyapi genel koordinatörü Mustafa Akçay'in aktif olan 2 kategoriyi çalistirdigi ögrenildi.
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=300 align=right><T>
<T>
<TR>
<TD><NO></NO></TD></TR></T></T></TABLE>
Edited by: Travelair

U.Sadıkoğlu
29.06.2006, 10:59

Dogru valla salo adamdan baska ne dersen ona benziyor bunu göndereceksin bakkala bir minare al gel diyeceksin smileys/smiley4.gif puhahaha

Semih GÜL
29.06.2006, 11:00
Insuayi biliyoruz da geç onlarida ciddi manada frikik oldugu zaman bizim gol diye umutlandiracak bi oyuncumuz olsun artik hamiden sonra frikikler korner gibi heyecan felan vermiyor.

Bence böle biri sart.Ufukta sampiyonluk görmek istiyorsak.

jefferson61sefa
29.06.2006, 11:09
insua da frikikçi bilmion mu

Semih GÜL
29.06.2006, 11:11

Bi ara degerinede bak istersensmileys/smiley2.gif

jefferson61sefa
29.06.2006, 11:16
degeri nerde yazio ki ?

Salih Yazıcı
29.06.2006, 11:23
<TABLE cellSpacing=2 cellPadding=2 width="100%" align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<H3>Trabzon'un agir abileri kontrolde</H3>
<DIV id=metin>Trabzonspor'un milli futbolculari Fatih Tekke, Gökdeniz Karadeniz ve Hüseyin Cimsir, bugün saglik kontrolünden geçti. Türkiye A Milli Takim ile Almanya'da turnuvaya katildiklari için tatile geç giren bordo-mavili futbolcular Fatih Tekke, Gökdeniz Karadeniz, Hüseyin Cimsir, Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Farabi Hastanesi'nde saglik kontrolünden geçirildi. Hastane çalisanlari tarafindan 'Fenerbahçe ile durumun nedir?' sorularina muhatap olan Fatih Tekke, "Saglik kontrolüne geldigimize göre buradayiz" seklinde cevap verdi.

Bir dizi testten geçen futbolcular, daha sonra laktak testine girmek üzere Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'ne gitti. </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD align=right>29.06.2006</TD></TR>
<TR>
<TD align=left>http://www.superspor.com/i/b.gif
Kaynak : IHA</TD></TR></T></TABLE>bu yattara daha gelmedi herhaldesmileys/smiley7.gif

champions
29.06.2006, 11:26

Bi ara degerinede bak istersensmileys/smiley2.gif

degeri 5 milyon dolar baskanlari açiklamisti 8 trilyon ediyo 26 yasinda

marcelinho 6 milyon euro dediler 13 trilyon ediyo 31 yasinda

insuayi almak çok daha mantikli

Salih Yazıcı
29.06.2006, 11:35
Türk sporu tatlanacak
Basketbolda F.Bahçe ile birlesen ve oyuncularini sari-lacivertlilere vermenin yaninda Avrupa Ligi hakkini da yeni ortagina birakan Ülker simdi de milyonlarin sevdasi futbola giriyor. Ülker spor okullari bünyesinde uzman bir grup tarafindan genç yetenekleri Türk sporuna kazandirmak amaciyla dev projeler yapiliyor. Ali Dogan yönetiminde yürütülen ve simdilik bir sir gibi saklanan projeye göre, 70 ayri bölgede futbol okulu açilmasi hedefleniyor. Ayrica yerinden yönetim esasina göre, lise mezunu oldugu halde bölgelerinde is bulamayan gençlere egitmenlik egitimi vermek suretiyle yeni istihdam sahalari açilmasi amaçlaniyor. Büyük bir sessizlik içinde yürütülen projeler önümüzdeki bir kaçgün içinde tanitilacak.

Bir yildiz da G.Saray?a
F.Bahçe basketbol takimi ile yapilan anlasmanin ardindan, yine sponsor oldugu Besiktas ve G.Saray?a da destege hazirlanan Ülker, ilk etapta Besiktas?in Fransiz teknik direktörü Tigana?nin çok istedigi Arjantinli yildiz Delgado?yu siyah beyazli kulübe hediye etti. Ancak önümüzdeki günlerde G.Saray?a da dünyaca ünlü bir yildizi kazandirma çabasi içindeler. Fakat bu transfer çalismasi büyük gizlilik içerisinde yürütülüyor. Besiktas ve G.Sarayli futbolcular hatirlanacagi gibi birkaç ay önce kendilerine sponsor destegi veren Ülker?in fabrikalarini ziyaret etmisti. Yeni adiyla ?Ülker Kurumsal Iletisim adiyla konuslanan bölüm üç büyüklere verecegi destegi, açilacak 70 ayri futbol okulundan yetisecek gençlerle daha da arttirmayi düsünüyor.

Basketboldan kopmuyor
Ülker Kurumsal Iletisim Koordinatörlügü futbola yapacagi yatirimin disinda basketbola da destek vermeye devam edecek. Basketbolda A takim seviyesindeki haklarini F.Bahçe?ye devretme yaninda bu kulübe bir de Kadiköy?de salon insa edecek. Ayrica basketbola amatör olarak hizmeti de basketbol okullari açarak devam ettirecek. Böylelikle, yatirimlarini sporun altyapisina kaydiracak olan Ülker, Türk sporu için yildiz basketçiler ve yildiz futbolcular yetistirecek. Bir anlamda futbol ve basketbol endüstrisine de kurumsal anlamda adim atmis olacak.TürkiyE GAZETESI bu ülker bizimde ayni galatasaray gibi kol reklamimiz yok mu var reklaminda bizimde adimizi kulanmiyormu kalaniyor artik bence ya kulanmasin yada digerlerine yaptigi destegi bizede versin arkadaslar ülkeri boykot yapalim smileys/smiley7.gif

kolombo
29.06.2006, 11:50
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">klübümüz ii yönetilmiyor lütfen bunu artik görelim.simdi dersiniz yine muhalefet yine muhalefet diye.benim sahsi görüsüm delgado yu ülker besiktasa hediye etmeden önce bize edilmesi gerekirdi sebebi nuri albayragi görüslerinden ve is ortakligindan dolayi tayyib e yakin oldugunu biliyoruz ülkerde çizgisini biliyoruz.eee simdi size soruyorum yanlis mi..sanirim yönetimimiz biraz pasif yani anlicaniz simsegin dedigi gibi gecelerini gündüzlerine katmiyorlar.bilmem yaniliyomuyum?</TD></TR>

selcuk
29.06.2006, 12:16
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490>
<T>
<TR>
<TD =titsBaslik-little bgColor=#f9f9f0>Trabzonspor'da is imzaya kaldi</TD></TR>
<TR>
<TD =titsBasliklar bgColor=#f9f9f0>Trabzonspor, Lazaroni'nin istedigi Mossoro ve Wagner ile anlasti. Bordo-mavililer, Djokaj ve Jun'un elden çikarilmasi halinde Mossoro ve Wagner ile sözlesma yapacak.</TD></TR>
<TR>
<TD =stdSmall align=right bgColor=#f9f9f0 height=10>29 Haziran 200610:55</TD></TR>
<TR>
<TD align=right bgColor=#f9f9f0>Yazi boyutunu büyütmek için http://image.haber7.com/font-size-12px.gif http://image.haber7.com/font-size-14px.gif http://image.haber7.com/font-size-16px.gif http://image.haber7.com/font-size-18px.gif </TD></TR>
<TR>
<TD id=C&#111;ntent>http://image.haber7.com/haber/34080.jpg

Bordo-mavili yönetim, Teknik Direktör Sabastiao Lazaroni'nin israrla istedigi Jose Marcio de Costa (Mossoro) ve Jorge Wagner Goes Conceiçao'nun transferini mutlu sonla noktalamaya hazirlaniyor.

Eller veriliyor

Brezilya'nin Internacional kulübünün yetkilileriyle yapilan görüsmelerde iki futbolcuya karsilik bu takimda kiralik olarak forma giyen Eller'in yani sira 3 milyon dolara anlasma saglandi. Yöneticiler, Jose Wagner için Almanya'nin Werder Bremen kulübünün ardindan Wolfsburg'un da devreye girmesine ragmen bu transferi de imza asamasina getirdiklerini açikladilar. Bordo-mavililer, Djokaj ve Jun'un elden çikarilmasi halinde Mossoro ve Wagner ile sözlesma yapacak.

Sahaya indiler

Trabzonspor, yeni sezonun ilk idmanini dün yapti. Kondisyon agirlikli bir program uygulayan bordo - mavililer, top çalismasiyla antrenmani tamamladi. Çalismaya izinli olan Fatih Tekke, Szymkowiak, Stepanov, Hüseyin ve Gökdeniz'in yani sira ülkesinden dönmeyen Yattara katilmadi. Gözden çikarilmalarina ragmen kendilerine takim bulamayan Tomas Jun ve Djokaj da antrenmanda yer aldi. Öte yandan altyapidan Muharrem, Hamza, Arda, Can ve Süleyman ile 5 yillik profesyonel sözlesme imzalandi.
</TD></TR></T></TABLE>

heryerde yaziyor ins. dogrudur

İslam Sezer
29.06.2006, 12:35

bu bakis suçlu cocuklarin süt dökmüs kedi gibi bakmalarina benziyor.adam bi kiralik verildi havalandi.hemen elden çikartsakta sunu rahatlasak...

champions
29.06.2006, 12:35
suraya bak ya adamlarherseyi bitirmis ne güzel seçim bi aday ronaldoyu getiriyobiri adrianoyudigeride kakayla robeni adamlarda para b.k gibi

Ramon Calderon'un en büyük kozu Milanli KAKA!

Real Madrid'de baskanlik seçimine kisa bir süre kala baskan adaylari en büyük kozlarini birer birer açiklamaya basladi. Baskan adaylarindan Ramon Calderon Kaka'nin Milan ile sözlesme uzatmis olmasina ragmen bu yaz tamamlanmadan Real Madrid'e katilacagini açikladi.

"Kimsenin süphesi olmasin Kaka gelecek sezon Real Madrid formasi giyecek" diyen is adami baskan seçilememesi durumunda da Kaka'nin Real Madrid'de oynayacagini söyledi. Calderon bu konuyla ilgili olarak: "Eger baskan seçilmezsen göreve gelecek olan baskana ne yapmasi gerektigini açiklayacagim çünkü ben olmasam da Kaka Real Madrid'de oynamak istiyor" dedi.

Calderon Kaka konusunun yeni olmadigini ama Brezilyali yildiz ile Almanya'daki Brezilya kampinda konustuktan sonra açiklama yapmayi daha uygun gördügünü belirtti.

Kaka ise Milan ile sözlesmesini 2011'e kadar uzattiiktan sonra yaptigi açiklamada transfer söylentilerinin artik sona erebilecegini belirtmisti.

Calderon'un baskan olmasi durumunda takima katacagini söyledigi diger büyük isimler ise Juventus teknik direktörü Fabio Capello ve Chelsea'nin Hollandali yildizi Arjen Robben !

Muhammet_61
29.06.2006, 12:38
Yahu arkadaslar kaç gündür gazetelere bakiyorum da transfer için ugrasildigi söyleniyor. Ancaktek sorun hepimizin bildigi gibi kontenjan. Bu adamlari göndermeden is yapamiyolar. Bana kalirsa Djokaj kesin olarak gönderilmeli yerine Mossoro ya da kaliteli bir yabanci alinmali. Jun konusunda bir sans daha verilsin. Geçen sene kampa katilamamisti. Sanssizdi. Bu sene ona firsat verilirse birseyler yapacagindan eminim. Okocha da alinirsa çok iyi our. Zaten yabanci statüsünde degil. 1 yillik anlasma yapilabilir. Yattara ile dans ederler. Hücum hattimiz alternatifi bololarak su sekilde olusur:

Szymek - Okocha - Mossoro - Yattara - Gökdeniz - M.Yimaz - Jun - Umut - Ömer Riza - Fatih Tekke

Muhammet_61
29.06.2006, 12:41
Mossoro'nun tam olarak hangi mevkide oynadigini bilmiyorum. Eger sol kanatta da oynayabiliyorsa çok iyi olur. eger forvet arkasiysa Szymek'e fazla gerek kalmaz. Tabi Okocha'yi alirsak.

bordo-M87
29.06.2006, 12:42
<TABLE>
<T>
<TR>
<TD>http://www.internaci&#111;nal.com.br/imagens/elenco/jorgewagner_grupo2006.jpg</TD>
<TD>Jorge Wagner

Nome: Jorge Wagner Goes Conceição
Data de nascimento: 17/11/1978
Partidas pelo elenco profissional: 93
Gols pelo elenco profissional: 24
Local de nascimento: Feira de Santana BA
Altura: 1m78cm
Peso: 69Kg
Clubes: Bahia (96-2000), Cruzeiro (2001-2002), Corinthians (2003), Lokomotiv Moscow (2003) e Internacional (2005).
</TD></TR></T></TABLE>

<TABLE>
<T>
<TR>
<TD>http://www.internaci&#111;nal.com.br/imagens/elenco/Mossoro_grupo2006.jpg</TD>
<TD>Mossoró

Nome: José Márcio da Costa
Data de nascimento: 04/07/1983
Partidas pelo elenco profissional: 40
Gols pelo elenco profissional: 5
Local de nascimento: Mossoró RN
Altura: 1m70cm
Peso: 63Kg
Clubes: Ferroviário-CE (1999), Santa Catarina Clube-SC (2002) e Paulista de Jundiaí (dez/2002).
</TD></TR></T></TABLE>

Salih Yazıcı
29.06.2006, 12:48
Wagner IYIMi? bilgisi olan varsa cewap verirse sevinirim

Ömer SEVİNÇ
29.06.2006, 12:55
Bunlar kimdir ya. Böyle saçma sapan adamlari alacaklarsa Hasan 3 falan oynasin, kimseyi de transfer etmesinler daha iyi.

Yildiz istiyorum...

Nytre
29.06.2006, 12:57
su anda kimin alinip kimin alinmadigi degil de yönetimin takimi kulübü nasil yönettigi konusunda kuskularim var..

selcuk
29.06.2006, 13:08
<TABLE =sgross align=center>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>Schalke verpflichtet 13-jähriges «Wunderkind» Jevtic

</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=middle>http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/schalke.jpg</TD>
<TD vAlign=top align=left width=500>Der FC Schalke 04 hat eines der begehrtesten
Talente des Welt-Fußballs verpflichtet. Das 13 Jahre alte
«Wunderkind» Nikon Jevtic vom FC Valencia unterschrieb beim
Bundesligisten einen Vertrag bis 2009 mit der Option auf weitere
Jahre. «Niko ist ein unglaubliches Talent», sagte Schalkes Trainer
Mirko Slomka der «Westfälischen Rundschau» (Donnerstag-Ausgabe). Der
Transfer kam nur zu Stande, da die «Knappen» zugleich Nikos
älteren Bruder Nestor Jevtic als Techniktrainer für die Profis
verpflichteten.

An dem serbischen Teenager sollen auch Bayern München, der PSV
Eindhoven sowie spanische und englische Spitzenclubs interessiert
gewesen sein. Schalke muss an Valencia keine Ausbildungsentschädigung
zahlen, weil Nikon Jevtic unter die Altersgrenze fällt. Im Frühjahr
2005 sorgte sein Transfer zum sechsmaligen spanischen Meister für
Schlagzeilen. Damals war er erst elf Jahre alt.

Nikon Jevtic, der mit seinem Bruder Nestor eine gemeinsame Wohnung
bezieht, soll beim Revierclub so normal wie möglich in die
Jugendabteilung integriert werden. Seine Schulausbildung wird eine
Privatlehrerin übernehmen. Um Nikon Jevtic die ersten Schritte «auf
Schalke» zu erleichtern, wird ihn sein älterer Bruder
trainieren.</TD></TR></T></TABLE>schalkeye bakin 13 yasindaki usagi valenciadan aldi onlarda 11 yasinda bulub almislardi onu gelecege vaadeden transfer avrupada buna deniliyor demek

Salih61
29.06.2006, 13:10
Wagner IYIMi? bilgisi olan varsa cewap verirse sevinirim CM de iyi...smileys/smiley2.gif

Ömer Aydın
29.06.2006, 13:11
http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=2871 4

smileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif

Salih61
29.06.2006, 13:15
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=left>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>http://www.fotomac.com.tr/2006/06/29/im/1864AE44C8B5BD468B9A555Cb.jpg</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>Jun için karar ani</TD></TR></T></TABLE>

Yabanci transferinde sona yaklasan yönetim, Jun'dan kurtulmak için çare ariyor. Çek golcünün, yurt disindan iyi bir teklif getirmezse Bursa ya da Sakarya'ya kiralanmasi bekleniyor. Böylece kontenjan sorunu asilacak.
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=300 align=right>
<T>
<TR>
<TD>
< = =text/>
<!--
if (!.sbnr_used) .sbnr_used = ',';
.write ("<" + " ='' ='text/' src='");
.write ("http://ads.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?");
.write ("bj1hZjU3ODQ1NCZ3aGF0PXpvbmU6MjU3");
.write ("&amp;exclude=" + .sbnr_used);
if (.referer)
.write ("&amp;referer=" + escape(.referer));
.write ("'><" + "/>");
//-->

< = src="http://ads.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?bj1hZjU3ODQ1NCZ3aGF0PXpvbmU6MjU3&amp;exclude= ," =text/>
<NO>http://ads.sabah.com.tr/adserver/viewd2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D%3D ('http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454')</NO></TD></TR></T></TABLE>

Salih61
29.06.2006, 13:16
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Murat Trabzon'da</TD></TR></T></TABLE>

Bordo-mavililerin prensipte anlasmaya vardiklari Istanbul Büyüksehir Belediyesporlu Murat Ocak'in bugün Trabzon'a gidecegi belirtildi. Genç futbolcunun aksam saatlerinde Trabzon'a inecegi ve bordomavili takimin yöneticileriyle ufak sorunlari görüsecegi dile getirildi.
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=300 align=right>
<T>
<TR>
<TD>
< = =text/>
<!--
if (.referer)
.write ("'><" + "/>");
//-->

< = src="http://ads.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?bj1hZjU3ODQ1NCZ3aGF0PXpvbmU6MjU3&amp;exclude= ," =text/>
<NO>http://ads.sabah.com.tr/adserver/viewd2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D%3D ('http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454')</NO></TD></TR></T></TABLE>

selcuk
29.06.2006, 13:19
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Murat Trabzon'da</TD></TR></T></T></TABLE>

Bordo-mavililerin prensipte anlasmaya vardiklari Istanbul Büyüksehir Belediyesporlu Murat Ocak'in bugün Trabzon'a gidecegi belirtildi. Genç futbolcunun aksam saatlerinde Trabzon'a inecegi ve bordomavili takimin yöneticileriyle ufak sorunlari görüsecegi dile getirildi.
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=300 align=right><T>
<T>
<TR>
<TD>

&lt; = =text/&gt; <!--
if (.referer)
.write ("'><" + "/>");
//-->&lt; = src="http://ads.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?bj1hZjU3ODQ1NCZ3aGF 0PXpvbmU6MjU3&amp;exclude=," =text/&gt;

yav ne oyuncuymus bu dahanda sorunlar var eger zorluk yapiyorsa almasinlar ne demek bu hem trabzona aliyoruz adami hemde sorunmus<NO></NO></TD></TR></T></T></TABLE>

tsmaniac
29.06.2006, 13:23
<t>
</t><table>
<t><tr>
<td>http://www.internaci&#111;nal.com.br/imagens/elenco/jorgewagner_grupo2006.jpg</td>
<td>Jorge Wagner</span>

Clubes: Bahia (96-2000), Cruzeiro (2001-2002), Corinthians (2003), Lokomotiv Moscow (2003) e Internacional (2005).
</span></td></tr></t></table>

<t>
</t><table>
<t><tr>
<td>http://www.internaci&#111;nal.com.br/imagens/elenco/Mossoro_grupo2006.jpg</td>
<td>Mossoró</span>

Clubes: Ferroviário-CE (1999), Santa Catarina Clube-SC (2002) e Paulista de Jundiaí (dez/2002).
</span></td></tr></t></table>

kim la bunlar smileys/smiley7.gif eller le jeffersondan hiç ders almamislar galiba, artik seneyede bunlari göndermek için ugrasirlar

champions
29.06.2006, 13:24
güzel bi haber

Konyaspor?un, Trabzonspor?un genç oyunculari Mehmet Yilmaz ve Adem Koçak?a...

Konyaspor?un, Trabzonspor?un genç oyunculari Mehmet Yilmaz ve Adem Koçak?a teklif sundugu ve Trabzonspor yönetimi ile de temas halinde oldugu kaydedildi
HAREKETE GEÇTILER
KONYASPOR, Trabzonspor?un basarili oyunculari Mehmet Yilmaz ve Adem Koçak?a talip oldu. Yesil-Beyazli kulübün menajerler araciligi ile Trabzonspor yönetimiyle temasa geçtigi belirtilirken, Trabzonspor?dan ayrilmak istedigi belirtilen Mehmet Yilmaz?in bu takima verilebilecegi ancak Adem koçak konusunda ise teknik direktör Lazaroni?nin karar verecegi ifade edildi.

GÖRÜSMELER YAPILDI
KONYASPOR yönetiminin bu iki oyuncu ile de görüstügü ve ?Orada forma sansi bulmaniz çok zor. Burada rahatlikla kadroya girersiniz ve futbolunuzu oynarsiniz? dedigi dile getirilirken, Trabzonspor yönetiminin halen daha Yesil-Siyahli kulübe kesin bir cevap vermedigi kaydedildi. Mehmet ve Adem?in de bu konudaki karari Trabzonspor yönetimine biraktigi belirlendiEdited by: murat

Salih61
29.06.2006, 13:26
<T> </T>
<TABLE><T>
<T>
<TR>
<TD>http://www.internaci&#111;nal.com.br/imagens/elenco/jorgewagner_grupo2006.jpg</TD>
<TD>Jorge Wagner

</TD></TR></T></T></TABLE>

<T></T>
<TABLE><T>
<T>
<TR>
<TD>http://www.internaci&#111;nal.com.br/imagens/elenco/Mossoro_grupo2006.jpg</TD>
<TD>Mossoró

kim la bunlar smileys/smiley7.gif eller le jeffersondan hiç ders almamislar galiba, artik seneyede bunlari göndermek için ugrasirlar
Bu Mossoro geçen sene bejeke alacakti alamadi...Iyi futbolcu bence...Çünkü bejeke talipse bir hikmeti vardir...

selcuk
29.06.2006, 13:27
ademi kiralasinlar iste 1 yil ama mehmeti vereceklerse denizliden en azindan takas yaparak keceli alinsin

gerçekefsane
29.06.2006, 13:29
adem'i kiralamasinlar. orta sahada alternatif oyuncumuz yok.smileys/smiley2.gif

bordo-M87
29.06.2006, 13:30
wagner 93 maçta 24 gol atmi$ (ortasaha)

mossoro 40 maçta 5 gol atmis (ortasaha)

selcuk
29.06.2006, 13:30
<T> </T>
<TABLE><T><T>
<T>
<TR>
<TD>Jorge Wagner

</TD></TR></T></T></T></TABLE>

<T></T>
<TABLE><T><T>
<T>
<TR>
<TD>Mossoró

Bu Mossoro geçen sene bejeke alacakti alamadi...Iyi futbolcu bence...Çünkü bejeke talipse bir hikmeti vardir...

ne demek jimnastik talipse iydir onlar hep bizimkilerin pesindeler kimi istersegik onlarda ona yöneliyor sanki ajanlari var trabzonda

tsmaniac
29.06.2006, 13:33

40 maçta 5 gol haaaaa! büyük basari smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif yoldan geçen adami koysan oda atar oni
Edited by: tsmaniac

selcuk
29.06.2006, 13:33
adem'i kiralamasinlar. orta sahada alternatif oyuncumuz yok.smileys/smiley2.gif

var var sen korkma adem iyi ama pismeli biraz sik oynasin forma gelsin ve su an fransizca konusan oyuncu pek lazimda degil hem portekizce hem türkce bilen birini en iyisi bulsunlarhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

Muhammet_61
29.06.2006, 13:35
Bejeke talipse iyimidir? Görüyoruz 2 senedir Bejeke'nin kurdugu genis(!) kadroyu.

Mert67
29.06.2006, 13:39
Bejeke talipse iyimidir? Görüyoruz 2 senedir Bejeke'nin kurdugu genis(!) kadroyu.
smileys/smiley20.gifevet dogru diyosun.

champions
29.06.2006, 13:40
ne oldu bizim wanchope isi almanya kampina mi geliyo yoksa kesin vazgeçtiler mi

Nytre
29.06.2006, 13:42
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=19>BILAL ELDEN UÇTU</TD></TR>
<TR>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="42%" height=125>
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/2995.jpg</TD>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" vAlign=top align=left width="58%" height=125>
<DIV align=justify>Trabzonspor'da transferi gündeme gelen futbolcularla ilgili hayal kirikliklari sürüyor. Malatyaspor?da yildizi parlayan ve Bordo-Mavili yönetimin geçen sezon devre arasindan beri kadrosuna katmak istedigi genç oyuncu Bilal Kisa, Ankaraspor'la 5 yillik sözlesme imzaladi. Yönetimin almak için büyük çaba sarfettigi yetenekli futbolcu tercihini Baskent ekibinden yana kullandi</DIV></TD></TR></T></TABLE>

bu olayin iki açiklamasi olabilir..

1-yönetimin acizligi ve ilgisizligi

2-ankarasporun girisimi

Salih61
29.06.2006, 13:44
<TABLE id=Aut&#111;number13 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#808080 height=10 cellSpacing=1 width="100%" bgColor=#ffffff border=1><T>
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=19>BILAL ELDEN UÇTU</TD></TR>
<TR>
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/2995.jpg</TD>
<DIV align=justify>Trabzonspor'da transferi gündeme gelen futbolcularla ilgili hayal kirikliklari sürüyor. Malatyaspor?da yildizi parlayan ve Bordo-Mavili yönetimin geçen sezon devre arasindan beri kadrosuna katmak istedigi genç oyuncu Bilal Kisa, Ankaraspor'la 5 yillik sözlesme imzaladi. Yönetimin almak için büyük çaba sarfettigi yetenekli futbolcu tercihini Baskent ekibinden yana kullandi</DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

bu olayin iki açiklamasi olabilir..

1-yönetimin acizligi ve ilgisizligi

2-ankarasporun girisimi Arkadaslar Murat Transfer edildi...Bu yüzden de Bilalden vazgeçildi...Bu kadar büyütmeyin...

Salih61
29.06.2006, 13:47

40 maçta 5 gol haaaaa! büyük basari smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif yoldan geçen adami koysan oda atar oni
Alamadik diye üzüldügünüz bilal 2 sezonda 7 gol atti...Arkadaslar bu adam ortasaha forvet degil...Az düsünün ya...

champions
29.06.2006, 13:48
bilal transferini amma büyüttük ya keçeli bide murati aldik mi is tamam

EmrahYalçınalp
29.06.2006, 13:52

Ayni mevkide oynayan ve Türkiye'nin en ofansif sol kanat oyuncularindan biri olan Abdullah Ercan 13 yillik frofesyonel futbol hayatinda 349 müsabakada 18 gol atmistir.

Hala komik geliyor mu?

Naim
29.06.2006, 13:54

40 maçta 5 gol haaaaa!** büyük basari smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif yoldan geçen adami koysan oda atar oni

Ayni mevkide oynayan ve Türkiye'nin en ofansif sol kanat oyuncularindan biri olan Abdullah Ercan 13 yillik frofesyonel futbol hayatinda 349 müsabakada 18 gol atmistir.

Hala komik geliyor mu?
bu tsmaniac dir normal karsiliyorum artik
nerde negativizim varsa orada tsmaniac var
takilmamak lazim

Salih Yazıcı
29.06.2006, 13:59
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=978>
<T>
<TR vAlign=top>
<TD></TD>
<TD width=636>
<T>
<TR>
<TD>http://www.radyospor.com/resimler/clear_pixel.gif</TD></TR>
<TR>
<TD align=right>ana sayfa (http://www.radyospor.com/index.asp)</TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.radyospor.com/resimler/clear_pixel.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Ülker?le tarihinin en genis çapli sponsorluk anlasmasini yapmaya hazirlanan G.Saray, yabanci transferi için gerekli kaynagi saglayacak </TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD =D2> Tören ertelendi
Galatasaray?da, Ülker?le yapilacak tarihi sponsorluk anlasmasinin heyecani yasaniyor. Taraflar arasinda yapilan uzun görüsmeler sonrasi yapilan sözlü anlasmaya göre, Ülker?in kulüp ana sponsorlarindan birisi olmasi konusunda uzlasmaya varilmis ve genis çapli maddi kaynaklar saglanmasinin önü açilmisti. Dün taraflarin biraraya gelmesi ve anlasmayi resmiyete dökmesi bekleniyordu. Ancak Ülker Kurumsal Iletisim Koordinötürlügü?ne getirilen Ali Dogan?in ani rahatsizligi nedeniyle imza töreni iptal edildi.
Öncelik futbola
Dev sponsorluk anlasmasinin bir kaç gün içerisinde hayata geçirilmesi bekleniyor. Ülker?le genis çapli bir anlasma yapacak olan Sari-Kirmizililar, bir çok maddi sorunun üstesinden gelmeyi de basaracak. Öncelikle transfere egilecek olan Cim Bom, listesinde yer alan Thomas Gravesen ve Ze Roberto gibi dünya yildizlarini alabilmek için gerekli kaynagi saglayacak. Bir sonraki asamada futbolcu borçlarini kapatacak olan Canaydin ve ekibi, ilerleyen zamanlarda elde edilecek gelirlerle de sicak para akisini saglayacak.smileys/smiley7.gif
</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

FANATIK61
29.06.2006, 14:04
KRAL GERI DÖNDÜsmileys/smiley2.gif

A Milliler testten geçti
A Milli Futbol Takimimizda forma giyen oyuncularimiz Fatih Tekke, Hüseyin Çimsir ve Gökdeniz Karadeniz bu sabah KTÜ Farabi Hastanesi?nde saglik kontrolünden geçtiler. Saglik kontrolünün ardindan Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'ne gelen oyuncularimiz, saat 13.30'da ise laktat testinden geçecekler.

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/290606saglik1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/290606saglik2.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/290606saglik3.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/290606saglik4.jpg

Iki gence Milli davet (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&amp;PID=449&amp;HaberID=33855)

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/tff.jpgKulübümüz sporcularindan Abdullah Karmil ve Cengiz Çoban U-18 Genç Milli Futbol Takimimizin 4 ve 6 Temmuz tarihlerinde Ukrayna U-18 Genç Milli takimiyla deplasmanda yapacagi iki maç için aday kadroya davet edildiler.

Salih61
29.06.2006, 14:14

Hala komik geliyor mu?
bu tsmaniac dir normal karsiliyorum artik
nerde negativizim varsa orada tsmaniac var
takilmamak lazim Adamin sevkini kirmayin...Iyi muhalefet yapiyor...smileys/smiley2.gif

Salih61
29.06.2006, 14:27
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Trabzon'dan Yildirim'a agir yanit geldi</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/2758trabz&#111;n.jpg</TD>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>29 Haziran 2006 14:15

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>"Bu beylerin Trabzon'un sampiyonlugu elinden alinarak F.Bahçe'ye verildigi zaman vicdanlari hiç sizlamadi mi? Diyen Ibrahim Haciosmanoglu Yildirim'a çok sert çikti...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Trabzonspor Kulübü 2. Baskani Ibrahim Haciosmanoglu, "Turkcell Süper Ligi'nin son 6 haftasi incelensin" diyen Aziz Yildirim'in sözlerine tepki göstererek, sadece son 6 maçin degil, Trabzonspor'un sampiyonlugunun elinden alindigi iki sezonun da incelenmesi gerektigini belirtti.

Trabzonspor'un güçlü bir camia oldugunu ve hakkini arayacagini belirten Haciosmanoglu, yaptigi açiklamada, "Bizde bu camiaya da belli bir durus sergileyen ve Trabzonspor'a hizmet etmek için gecesini gündüzüne katarak çalisan insanlariyiz. Kendini Türkiye sinirlarini astigini ilan edenler, Trabzonspor'un sezon boyunca tribünlerden elde ettigi geliri bir maçta elde edenler, evlerini ipotek ettirerek Trabzonspor'u sampiyonluk yarisina sokan yönetici arkadaslarimizin haklarini gasp edenler emek hirsizlaridir.

Bu beylerin Trabzonspor'un sampiyonlugu elinden alinarak Fenerbahçe'ye verildigi zaman vicdanlari hiç sizlamadi mi? Ama bu bundan sonra böyle olmayacak Türkiye'de hakkina herkes riyayet edecek. Hak ve hakkaniyet içinde mücadele edecek" dedi.

Emek hirsizlarinin bu ülkede prim yapmamasi gerektigini ve devlet yetkililerinin buna dikkat etmesi gerektigine dikkat çeken Haciosmanoglu, "Yasanan emek hirsizliklarina devletin etkili ve yetkili kisileri dikkat etmesi gerekmektedir. Devlet Bakani Mehmet Ali Sahin, 'Fenerbahçe Türkiye'ye Sampiyonlar Ligi'nde daha iyi temsil eder' demesi neticesinde Trabzonspor'un elinden sampiyonluk çalinmistir. Herkes durusunu sergileyecek. Bugün Real Madrid dünyanin yildizlarini elinde bulundurmasina ragmen sampiyon olamiyor. Ama kalkip da Ispanya Krali veya basbakani 'Avrupa Sampiyonlar Ligi'ne Real Madrid daha iyi yakisir' demiyor. Iste bizim Avrupali ile olan farkimiz. Herkes ilkeli olmali ve yerini bilmelidir" diye konustu.

"Entrikalar içinde basariya kosanlar bir gün onun içinde bogulacaktir" diyen Haciosmanoglu, "Gidisi ile dönüsü arasinda olumlu bir taraf olmayan Aziz Yildirim'in bugün yaninda hocalik yapan ve yanagindan makas alan Ali Sen, '1995-96 sezonunda 1 tasla Trabzonspor'un elinde sampiyonlugu aldim' demistir. Trabzonspor'un elinden 2 sezonda sampiyonlugu nasil çalindiginin bir göstergesidir bu. Onun ögrencisi olan Aziz Yildirim bugünde kalkip son 6 haftanin incelenmesini istiyor. Biz son 6 haftanin degil, 2 sezonda Trabzonspor'un elinden çalinan sampiyonluklarinda incelenmesini istiyoruz. Devlet yetkilileri bu incelemeler sonrasi elde ettikleri bilgileri kamuoyu ile paylasmasini bekliyoruz. 1995-96 sezonunda bizlerin camia olarak hatalarimiz olmustur. Trabzonspor bütün güçleri ile müsterek hareket etmek zorundadir. Bundan sonra Fenerbahçe 1 tasla degil 50 tasta atsa bir sonuç alamaz" ifadelerini kullandi.

Kaynak: IHA</TD></TR></T></TABLE>

Baba gene döktürmüs...smileys/smiley32.gif

Tansu Onur Erdoğan
29.06.2006, 14:29
RESIMLERDE BI GÖKDENIZIN YÜZÜ GÜLÜYO kaptanimizin yüzü 5 karis walla

İ.Öztel
ne oldu bizim wanchope isi almanya kampina mi geliyo yoksa kesin vazgeçtiler mi wanchope köyüne çikmis.smileys/smiley36.gifMemleket havasina ihtyiacim var deyip oyle gitmis.smileys/smiley4.gif

İleli
<TABLE><T>
<T>
<TR>
<TD>Jorge Wagner

<TABLE><T>
<T>
<TR>
<TD>Mossoró

benim gozlerimmi gormuyor yoksa bu mossoro40 macta 5 golmu atmis ?

selcuk
29.06.2006, 14:30
hastanede biri fb le durum ne sormus kaptanin moralini bozmus

bunlarin hangisi gercek trabzonlu oldugu nerden belli oluyor

gökkilen hüseyin ayakkabi giymis kaptan terlikle geziyor smileys/smiley36.gif

bide susag ayagina bakin ayakkabi numarasi 50 mi kaptani yav ne büyük ayagi varmissmileys/smiley3.gif

resime baktinmi sol ayagiEdited by: selcuk

Salih61
29.06.2006, 14:31
<TABLE><T><T>
<T>
<TR>
<TD>Jorge Wagner

<TABLE><T><T>
<T>
<TR>
<TD>Mossoró

benim gozlerimmi gormuyor yoksa bu mossoro40 macta 5 golmu atmis ? Renkdaslar sizde takdiniz gole...Abi adam ortasaha forvet degil...La Havle ya...smileys/smiley5.gif

champions
29.06.2006, 14:43
SU GOLE TAKAN ARKADASLARA SÖYLÜYORUM BILALIN BU SEZON OYNADIGI 30 MAÇTA ATTIGI GOL SAYISI SADECE 2 BIZIM BÜYÜK YILDIZIMIZ YATTARANIN ATTIGI GOL SAYISI KAÇ 6-8 GIBI BISEY OLMASI LAZIM SZYMEK BIZE GELDIGINDE GOLÜ YOKTU YARim sezonda

9 gol atti

salihismet
29.06.2006, 15:00
Yazdigim yazi neden silindi bilmiyorum, ama olsun, biz dilsizcede Trbzonsporun yaninda yerimizi aliriz.Trabzonun kaderiyle baglantili yönetim yanli$lrini anlatirken, icimizdeki Trabzonspor sevgisi her zaman agir basar, beynimiz bu sevgi dolu dokunu$un farkindadir, cünkü ya$amimiz Trabzonsporla doludur. inaniyorumki Trabzonspor, bizim sevgimize, yanli$ yöneticilerin svgisine verdiginden daha büyük bir sevgiyle cevap verir.

coach
29.06.2006, 15:01

A Milliler testten geçti
A Milli Futbol Takimimizda forma giyen oyuncularimiz Fatih Tekke, Hüseyin Çimsir ve Gökdeniz Karadeniz bu sabah KTÜ Farabi Hastanesi?nde saglik kontrolünden geçtiler. Saglik kontrolünün ardindan Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'ne gelen oyuncularimiz, saat 13.30'da ise laktat testinden geçecekler.

Iki gence Milli davet (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&amp;PID=449&amp;HaberID=33855)

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/tff.jpgKulübümüz sporcularindan Abdullah Karmil ve Cengiz Çoban U-18 Genç Milli Futbol Takimimizin 4 ve 6 Temmuz tarihlerinde Ukrayna U-18 Genç Milli takimiyla deplasmanda yapacagi iki maç için aday kadroya davet edildiler.

herkezin eline ayagina bakiyorlar kan tahlili ,lakdak testi yapiyorlar bizim hüseyininde kafasina bakiyolar ,, :)

tirabzonli
29.06.2006, 15:08
Beyler Mossoro bu sene ilk defa brazilya birinci liginde oynuyor.O nedenle öyle acimasiz olmamak lazim.Asil 40 maç oynamis olmasi önemlidir.Mossoro nun asil önemli basarilari bundan önce oynadigi ikinci lig takimi Paulista da idi.Paulista Brezilya kupasini kazandiginda en büyük pay Mossoro nun du.Final maçini da o kopartmisti
Edited by: tirabzonli

salihismet
29.06.2006, 15:17
Ibrahim Haciosmanoglu diyorki:,

Evlerini ipotek ettirerek Trabzonsporu $ampiyonluk yari$ina sokan yönetici arkada$larimizin emeklerini gasp edenler emek hirsizidir.
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Salih Yazıcı
29.06.2006, 15:23
ÜLKER ALMA ÜLKER ALDIRMA!!!

Burçak
29.06.2006, 15:29
Ibrahim Haciosmanoglu diyorki ;

Entrikalar içinde basariya kosanlar bir gün onun içinde bogulacaktir" diyen Haciosmanoglu, "Gidisi ile dönüsü arasinda olumlu bir taraf olmayan Aziz Yildirim'in bugün yaninda hocalik yapan ve yanagindan makas alan Ali Sen, '1995-96 sezonunda 1 tasla Trabzonspor'un elinde sampiyonlugu aldim' demistir. Trabzonspor'un elinden 2 sezonda sampiyonlugu nasil çalindiginin bir göstergesidir bu. Onun ögrencisi olan Aziz Yildirim bugünde kalkip son 6 haftanin incelenmesini istiyor. Biz son 6 haftanin degil, 2 sezonda Trabzonspor'un elinden çalinan sampiyonluklarinda incelenmesini istiyoruz. Devlet yetkilileri bu incelemeler sonrasi elde ettikleri bilgileri kamuoyu ile paylasmasini bekliyoruz. 1995-96 sezonunda bizlerin camia olarak hatalarimiz olmustur. Trabzonspor bütün güçleri ile müsterek hareket etmek zorundadir. Bundan sonra Fenerbahçe 1 tasla degil 50 tasta atsa bir sonuç alamaz" ifadelerini kullandi.

Helal olsun Ibrahim Haciosmanoglu'na . Vallaha çikip lafini esirgemeden içimizdekileri söylüyor. Yönetici böyle olmali.

sbay
29.06.2006, 15:31
MURAT OCAK pazarligi sürüyor

Trabzonspor?un daha önce kesin olarak anlasma sagladigi Murat Ocak konusundaki

Trabzonspor?un daha önce kesin olarak anlasma sagladigi Murat Ocak konusundaki pürüzler bir türlü giderilemiyor. Bu oyuncuya karsilik Istanbul Büyüksehir Belediye-
spor?a önerilen Ali Güzeldal?in bu kulübe gitmek istememesinden sonra para pazarliklarina geçilirken, bir türlü ortak noktanin bulunamadigi dile getirildi. Bu sorunun ilerleyen günlerde çözüme kavusturulacagi ifade edildi.

<T>
<TR>

sbay
29.06.2006, 15:33
iSiM COK GELEN YOK

http://www.takagazete.com/resim/img/isimcokgelenyok.jpg

BORDO-MAVILI YÖNETIMIN DIS TRANSFERDEKI SESSIZLIGI SÜRÜYOR...

Trabzonspor yönetimi dis transferde henüz bir gelisme kaydedemezken, ilgilenilen oyuncularin da bir bir elden kaçmasi taraftarlarin tepkisine neden oluyor
SESSIZLIK SÜRÜYOR
Trabzonspor yurtdisi transfer çalismalarini sürdürüyor. Ancak halen daha somut bir gelisme olmamasi taraftarlari endiseye itiyor. Bordo-Mavili yönetim, yildiz oyuncular Okocha, Marcelinho, Ricardinho ve Belçikali Baseggio?nun yani sira Brezilyali oyuncular Mossoro, Gilberto Melo, Wagner ile de görüsmeler sürerken, halen daha olumlu bir gelisme kaydedilemedi.
ENGELLER VAR
Bu oyuncularla görüsmeler sürerken, Tomas Jun ve Djokaj?in da halen daha kulüp bulamamasi bu transferlerin gerçeklesmesinde büyük engel teskil ediyor. Yurtiçinden ilgilenilen birçok oyuncunun baska kulüplerle anlasmasi da tüm oklari yönetimin üstüne odakladi. Lazaroni transferin Almanya kampina kadar bitmesini isterken, yönetim Tomas ve Djokaj?i bir an önce elinden çikarmaya çalisiyor.
Edited by: sbay

Berberoğlu
29.06.2006, 15:37
<TABLE id=Aut&#111;number10 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=3 width="100%">
<T>
<TR>
<TD width="100%">
<H1 style="FONT-SIZE: 18pt; MARGIN-BOTTOM: 0px; font-face: Times New Roman,Times,Serif">Etimesgut Sekerspor B Kategorisi 1. grupta.
Bugün, 13:10</H1></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE id=Aut&#111;number12 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=3 width="100%">
<T>
<TR>
<TD width="100%">
<HR width="90%" color=#eaeaea noShade SIZE=1>
</TD></TR>
<TR>
<TD width="100%">
<DIV>AA- Ikinci Futbol Ligi (B) Kategorisi'nde 2006-2007 sezonunda mücadele edecek takimlarin yer alacagi gruplar belli oldu. </DIV>
<DIV></DIV>Sergen Yalçin'in yani sira ünlü birçok futbolcuyu kardosuna katan Etimesgut Sekerspor 1. grupta mücadele verecek.
<DIV></DIV>
<DIV></DIV>Futbol Federasyonu'ndan yapilan açiklamaya göre, Iddaa Lig B'de yeni sezonda yer alacak takimlarin gruplari söyle:
<DIV></DIV>
<DIV></DIV>1. Grup: Eyüpspor, Fatih Karagümrük, Güngören Belediyespor, Sariyer, Küçükköyspor, Çanakkale Dardanelspor, Etimesgut Sekerspor, Yalovaspor, OYAK Renaultspor, Inegölspor.
<DIV></DIV>
<DIV></DIV>2. Grup: Alanyaspor, Bucaspor, Izmirspor, Marmaris Belediyespor, Muglaspor, Nazilli Belediyespor, Turgutluspor, Fethiyespor, Tarsus Idmanyurdu, Mersin Idmanyurdu.
<DIV></DIV>
<DIV></DIV>3. Grup: Kartalspor, Pendikspor, Istanbul Maltepespor, Zeytinburnuspor, Gebzespor, Boluspor, Darica Gençlerbirligi, Keçiörengücü, Kardemir Karabükspor, Çankiri Belediyespor.
<DIV></DIV>
<DIV></DIV>4. Grup: Yeni Kirsehirspor, Erzurumspor, Giresunspor, Kirikkalespor, Pazarspor, Ünyespor, Erzincanspor, Arsinspor, Tokatspor, Yimpas Yozgatspor.
<DIV></DIV>
<DIV></DIV>5. Grup: Adiyamanspor, Cizrespor, Hatayspor, Iskenderun Demirçelikspor, Kahramanmarasspor, Siirtspor, Sanliurfa Belediyespor, Sanliurfaspor, GASKI Spor, Adana Demirspor. </TD></TR></T></TABLE>

Sergen'in Etimesgut Sekerspor'a gidisinin nedeni anlasildi. Gruptaki takimlarin yarisi Istanbul'dan. Sergen idmana bile gitmez Ankara'ya... smileys/smiley36.gif

sbay
29.06.2006, 15:40
murat transferi bitmisti.hatta baskan kendi agziyla söyledi.murat konusunda belediye ile anlastiklarini ama hala imza attiramadilar... bu nasil istir yaw...Edited by: sbay

yakutlu61
29.06.2006, 15:45
TARAFTAR OKAN'I ISTEMIYOR

Antrenmani izleyen yaklasik 150 kadar taraftar, Galatasaray'a transferi gündemde olan eski futbolculari Okan Buruk'un alinmasina tepki gösterdiler. Taraftarlar, ''Okan Buruk'u istemiyoruz'', ''Okan gider biz kaliriz, biz Galatasarayliyiz'', ''O forma kutsaldir giydirmeyiz Okan'a'' diye tempo tuttular. Taraftarlar, teknik direktör Erik Gerets'e de yumruk sov yaptirirken, antrenmana ayaginda terliklerle çikan antrenör Reinhard Stumpf taraftarlarin tezahüratlarina karsilik vermedi.

Taraftarlar ayrica, antrenmandan sonra giyinen Hakan Sükür'e de sevgi gösterilerinde bulundular. Hakan Sükür, taraftarlarin yanina kadar giderek, fotograf çektirdi. Sari-kirmizili taraftarlar, mesaleler yakarak antrenmani renklendirdiler.

BIZ ONADA RAZIYIZ AMA NERDEEEE..

YA BOYLE BISEY OLABILIRMI AK PARTILIGIYLE UNLU ALBAYRAK IST.BUYUK SEHIR BEL.DEN ADAMI ALAMAZMI..BUNUN ADI BECERIKSIZLIK..Edited by: yakutlu61

Salih Yazıcı
29.06.2006, 15:51
http://www.ulker.com.tr/iletisim/default.cfm
arkadaslar lütfen buraya mesaj atalim trabzonspor u küçük görmesinler

KuĞu
29.06.2006, 15:51
alinmaya çalisilan milli bir futbolcudur diger takimlarin alamamasi dikkatinizi çekmiyor mu? vardir elbet bir bildikleri sahsen ben ali güzeldala karsilik alinmasini istemem alinin bu takima ileride çok sey verecegini düsünüyorum.

sbay
29.06.2006, 15:54
bencede ali iyi futbolcu olacak ama anlastik demelerine ragmen murati alamamalariyönetime yakismiyo..

yakutlu61
29.06.2006, 15:55
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=3 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText vAlign=top background="" bgColor=#f8f8fc>
forum_images/blank.gif
bmn | Trabzon

Yer: Turkey
Baglanti Durumu: Online
Gönderilenler: 1256 </TD>
<TD =text vAlign=top background="" bgColor=#f8f8fc>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =smText width="80%">Gönderen: 29-Haziran-2006 Saat 15:51 | Kayitli IP </TD>
<TD noWrap align=right width="20%">http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/report_ic&#111;n.gif (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/report_post.asp?PID=441944&amp;FID=3&amp;TID=5852&amp;TPN=362) http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/quote_ic&#111;n.gif (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/edit_post.asp?M=Q&amp;PID=441944&amp;TPN=362) </TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>
<HR>
</TD></TR></T></TABLE>

alinmaya çalisilan milli bir futbolcudur diger takimlarin alamamasi dikkatinizi çekmiyor mu? vardir elbet bir bildikleri sahsen ben ali güzeldala karsilik alinmasini istemem alinin bu takima ileride çok sey verecegini düsünüyorum.

</TD></TR></T></TABLE>

Salih Yazıcı
29.06.2006, 15:56
<TABLE cellSpacing=2 cellPadding=2 width="100%" align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<H3>Trabzon Murat Ocak ile imzaliyor!</H3>
<DIV id=metin>Trabzonspor, daha önce prensip anlasmasina vardigi Istanbul Büyüksehir Belediyesi'nin (A) milli futbolcusu Murat Ocak'in transferine büyük olasilikla yarin resmiyet kazandiracak.

Kulüp yönetim kurulu üyesi Abdullah Baseryaptigi açiklamada, Murat Ocak'in transferi konusunda herhangi bir sorunun bulunmadigini belirterek, ''Murat, bu aksam Trabzon'da olacak. Büyük olasilikla da yarin imza töreni düzenleyecegiz'' dedi.

Baser, Murat Ocak ile 4 yillik sözlesme imzalayacaklarini da sözlerine ekledi.</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD align=right>29.06.2006</TD></TR>
<TR>
<TD align=left>http://www.superspor.com/i/b.gif
Kaynak : AAsmileys/smiley32.gif</TD></TR></T></TABLE>

mahmuter61
29.06.2006, 16:02
Ülker konusunu aslinda resmi siteden de tepki almali.Evet bütün Trabzonlularin buna ciddi olarak egilmesi gerek ben sahsim adina butarihten itibaren hiçbir ÜLKER menseli ürüne elimi sürmeyecegimi ve 1 kurusdahi vermeyecegimi beyan ederim.Ana sayfada bu konuya yer verilsin!!!

Volkan Albayrak
29.06.2006, 16:11
ülker eger geregini yapmassa sonuna kadar boykot

zafer6161
29.06.2006, 16:20
bizimde 1.ligde basketbol takimimiz olsaydi ülker gereken destegi verirdi

Travelair
29.06.2006, 16:24
Alakasi yok 5 milyon ? gitti nakit Delgado için

Naim
29.06.2006, 16:25
&lt;H3&gt;Trabzon Murat Ocak ile imzaliyor!&lt;/H3&gt;
&lt;DIV id=metin&gt;Trabzonspor, daha önce prensip anlasmasina vardigi Istanbul Büyüksehir Belediyesi'nin (A) milli futbolcusu Murat Ocak'in transferine büyük olasilikla yarin resmiyet kazandiracak.

Kulüp yönetim kurulu üyesi Abdullah Baseryaptigi açiklamada, Murat Ocak'in transferi konusunda herhangi bir sorunun bulunmadigini belirterek, ''Murat, bu aksam Trabzon'da olacak. Büyük olasilikla da yarin imza töreni düzenleyecegiz'' dedi.Baser, Murat Ocak ile 4 yillik sözlesme imzalayacaklarini da sözlerine ekledi.

Yaw bu Transferi bile bizi bagirta bagirta yaptilar
neyse sineyi millete döneriz böyle olmasin bazi isler uyanik olsunlarEdited by: ironmaster

FANATIK61
29.06.2006, 16:26

A Milliler testten geçti

herkezin eline ayagina bakiyorlar kan tahlili ,lakdak testi yapiyorlar bizim hüseyininde kafasina bakiyolar ,, :)

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

FANATIK61
29.06.2006, 16:28
Gattuso Hasan'a mutluluklar diliyoruz:

Hasan Üçüncü nisanlandi
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/290606hasan.jpgOyuncumuz Hasan Üçüncü Sinem Elbiseci'yle nisanlandi. Genç çifte mutluluklar diliyoruz.

<DIV align=right>29.06.2006 16:16:00</DIV>

sbay
29.06.2006, 16:28
Alakasi yok 5 milyon ? gitti nakit Delgado için

O5 milyon avroyu ülker karsiliyiyomus bildigm kadariyla....

jefferson61sefa
29.06.2006, 16:31
abi sizin transfermarkette juna 3.5 milyon euro yaziooo degrine nerden aiolar bu saflar jun sadece 1 yerde ii oynuo oda FM 2006 smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Travelair
29.06.2006, 16:33
Gattuso Hasan mutluluklar

sbay
29.06.2006, 16:54
29 Haziran 2006 15:30

Almanya Dünya Kupasi heyecani tüm hiziyla devam ederken, maç haberlerinde kirilan potlar gülmekten kirdi geçirdi. Iste kupadan en seçme saçmalamalar...

Dünya Kupasi ülkemize birbirinden komik haberlerle yansidi. Iste güldüren haber, yorum ve demeçler...

Esprik
Tolga Alpaslan: Ihtilal var bu aksam. Fransa ihtilali...
Ahmet Çakar: O zaman gol yemezlerse, pandispanya yesinler diyelim.
(Kupa Da Kupa, Kanal 1)

Ümit Aktan?la Espri Rüzgâri seri no: 59
Bakalim Victoria Beckham'in kocasi ve arkadaslari nasil bir performans sergileyecek...
(Ümit Aktan - Kupa Da Kupa, Kanal 1)

Di mi ama?
Meksika 86'da çeyrek finalde Fransa, Brezilya'yi penaltilarla eledi. 98'de finalde yine Fransa kazanmisti. Bakalim bu defa ne olacak? Ama ilk önce bu maçin bitmesi lazim
(Emre Tilev, Fransa-Portekiz maçi, Kanal1)

Olsun!
Ümit Aktan: Burada yememek üzere karpuzuna iddiaya girin!
Tolga Alparslan: Karpuz çok sulu olur!
(Kupa Da Kupa Kanal1)

Ze Roberto ne demis?
Brezilya kampinda müthis sohbet! Roberto Carlos, Ze Roberto'ya itiraf etti: "Ben Fener'e gidiyorum."
(Fotospor)

Kizil mi olacaklardi?
Gana takimi sanki Besiktas. Formalari siyah. Onlarda oynayan hiç beyaz oyuncu görmedim ya da kirma. Hepsi simsiyahti.
(Erman Toroglu-Hürriyet)

Diyelim diyelim!
Isviçrelilere yazik oldu diyecegiz; ama maçlar aklimiza geliyor demiyoruz.
Barbaros Çidal - Kanal Türk)

Daha ne istiyorsun
Almanlar adama su bile vermezler tabiri kesin dogru. Basin mensuplarina igne dahi vermiyorlar ama Allah?lari var, birer bardak su veriyorlar.
(Erman Toroglu - Hürriyet)

Fatih Terim gibi mi?
Van Basten oyunculugundaki beyefendi, centilmen kisiligini sürdürüyor. Ama biraz da sanki agresif olmaz gerekmez mi?
(Güntekin Onay - Kupa Da Kupa, Kanal 1)

Ne yapmis?
Ilk 2 maçta fislamis bir Fransa'dan bahsediyoruz.
(Tolga Alpaslan - Kupa Da Kupa, Kanal 1)

Allah muhabbetinizi bozmasin!
Peter Crouch, benim evladim gibi sevdigim bir çocuktur.
(Ahmet Çakar - Kupa Da Kupa, Kanal 1)

Kirli olanlar hangisi?
Dünya Kupasi maçlarini Kanal 1 ekranlarinda, tertemiz bir ekranda izliyorsunuz.
(Gökhan Telkenar Arjantin-Meksika maçi, Kanal 1)

Pardon o zaman!
Ümit Aktan: Halil, Avustralya- Japonya maçini izledin. Bize yorumlar misin, nasil geçti karsilasma?

Halil Özer: Ümit Abi, vallahi ben trendeyim. Maçi izlemedim. Italya-Gana maçina gidiyorum.
(Kupa da Kupa - Kanal1)

Cografya süper!
Adini dünyayi ortadan böldügü hayali çizgi ekvatordan alan Ekvador, Almanya 2006'da sova devam ediyor.
(Sabah Spor Servisi)

Özlü Söz 35!
Margarita... En ucuz pizza!
(Ali Sami Alkis - Star)

Sambaya göre mi?
Tango daha güzel galiba.
(Ömer Ural Kükner - Aksam)

Abarti-yorum!
Arjantin, Hollanda'yla ortada siçan oynadi.
(Tolga Alpaslan - Kupa Da Kupa, Kanal 1)

Ilk defa mi?
Ümit Aktan: Meksika-Angola maçinda çok büyük konustum.
Angola küçük dilimi yutturdu bana. Ben sistim.
Tolga Alparslan: Ben de!
(Kupa Da Kupa-Kanal 1)

sbay
29.06.2006, 16:56
<DIV style="BACKGROUND-IMAGE: url(/images/nokta_gri.gif); OVERFLOW: ; BACKGROUND-REPEAT: repeat; HEIGHT: 1px"></DIV>
<DIV id=habericerikbaslik>http://www.ajansspor.com/resim/jevtic_schalke.jpg
<DIV id=ustbaslik>
<DIV id=Baslik>Schalke Jevtic'i kapti !..</DIV>
<DIV style="OVERFLOW: ; HEIGHT: 5px"></DIV>
<DIV id=&#111;nyazi>Almanya Birinci Futbol Ligi'nin güçlü takimlarindan Schalke 04, yaptigi bir açiklama ile Ispanya'da Valencia formasi giyen 13 yasindaki Sirp yetenek Nikon Jevtic'i transfer ettigini duyurdu.. </DIV>
<DIV style="OVERFLOW: ; HEIGHT: 5px"></DIV>
<DIV id=tarih></DIV></DIV></DIV>

13 yasinda olan ve büyük gelecek vadeden Sirp oyuncu Nikon Jevtic, Schalke 04 ile 3 yillik sözlesme imzaladi.

Bu arada, Jevtic'i Bayern Münih ve PSV Eindhoven gibi büyük takimlarin da transfer etmek istedigi ancak Sirp futbolcunun Schalke'de teknik antrenör olarak çalisan agabeyi Nestor'un bu transferde etkili oldugu ifade edildi.

Schalke 04 Teknik Direktörü Mirko Slomka ise transferden duydugu memnuniyeti dile getirerek, Jevtic'i, 'Inanilmaz bir yetenek' olarak tanimladi.

Cenkhan
29.06.2006, 17:15
Ülker'in bize verecegi topçuya mi kaldik? Onu ancak Besiktas Cola Turkaspor, Galata Cafe Crownsaray hazmedebilir.

tirabzonli
29.06.2006, 17:33
Almanya seyahatinin kesinleÅ?en uçuÅ? programı</font>

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/ucak22.jpgTakımımızın Almanya kampı seyahati için bir süredir yürütülen uçuÅ? programı konusundaki çalıÅ?malar sonuçlandı.

<div align="center">http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</div>

Buna göre ekibimiz 02 Temmuz Pazar günü saat 11.25â??de THYâ??nın TK 549
sayılı uçaÄ?ıyla Ä°stanbulâ??a, TK 1635 sayılı uçaÄ?ıyla da saat 15.35â??de
Münihâ??e hareket edecek.

Kafilemiz kampın son günü olan 22 Temmuz tarihinde yine THYâ??nin TK
1630 sayılı uçaÄ?ıyla saat 10.30â??da Münihâ??ten Ä°stanbulâ??a, aynı gün saat
17.25â??de de TK 550 seferiyle Trabzonâ??a dönecek.

<div align="right"> 29.06.2006 16:25:00</div>

Volkan Albayrak
29.06.2006, 17:35
yani transferler almanyada yok hasyirli olsun junla dokaj almanyada

tirabzonli
29.06.2006, 17:39
Evet Jun la Djokaj gidecek demekki.Ya bu Djokaj ı nereden nasıl buldular nasıl o kadar para verdiler hala anlamıÅ? deÄ?ilim
Bi de Jun la ilgili yeni öÄ?rendiÄ?im bir anektod.Ziya DoÄ?an Jun u GençlerbirliÄ?ine almayı çok istemiÅ?,Hatta bu yüzden o zaman Cavcav la takıÅ?mıÅ?lar.Tabi o zaman Jun hala Prag daydı
Edited by: tirabzonli

sbay
29.06.2006, 17:41
nedense hicbir sezon öncesi önemli sayilabilecek transfer almanya kampi baslangicina bi türlü yetismiyo....insallah kamp bitmeden transfer biter....

selçukabi
29.06.2006, 17:49
http://image.haber3.com/spor3/haber/47119.jpg
<DIV id=haberBaslik style="WIDTH: 250px">Yarin imzayi atacak</DIV>
<DIV id=haberTanitim style="FLOAT: left; : relative">Trabzonspor?da Murat Ocak'in transferi yarin resmiyet kazanacak. </DIV>
<DIV id=haberTarih style="TEXT-ALIGN: right">29 Haziran 200616:34</DIV>
<DIV id=haberC&#111;ntent>Kulüp yönetim kurulu üyesi Abdullah Baser, Murat Ocak'in transferi konusunda herhangi bir sorunun bulunmadigini belirterek, "Murat, bu aksam Trabzon'da olacak. Büyük olasilikla da yarin imza töreni düzenleyecegiz" dedi.

Baser, Murat Ocak ile 4 yillik sözlesme imzalayacaklarini da sözlerine ekledi.
</DIV>

champions
29.06.2006, 17:53
saygideger baskanimiz almanya kampina kadar transferlerin bitecegini söylemistibakalim görücez surda 3 gün daha var Edited by: champions

selçukabi
29.06.2006, 17:53
<DIV ="w500 p6">
<DIV =lineStory>Trabzon, Murat Ocak?ta sona geldi</DIV>
<DIV =deckStory style="MARGIN-TOP: 20px">Trabzonspor, prensip anlasmasina vardigi Istanbul Büyüksehir Belediyesi?nin (A) milli futbolcusu Murat Ocak?la yarin resmi sözlesme imzalayacak.</DIV>
<DIV>
</DIV>
<DIV =textMedBlack>NTV</DIV>
<DIV =textTimestamp>Güncelleme: 15:54 TSI 29 Haziran 2006 Persembe</DIV></DIV>
<DIV ="w649 p1">
<TABLE width=649>
<T>
<TR>
<TD width=460>
<DIV =w460 style="FLOAT: left">
TRABZON - Trabzonspor Kulübü yönetim kurulu üyesi Abdullah Baser, Murat Ocak?in transferi konusunda herhangi bir sorunun bulunmadigini belirterek, yarin 4 yillik resmi sözlesme imzalayacaklarini söyledi. </DIV></TD></TR></T></TABLE></DIV>

selçukabi
29.06.2006, 17:57
Murat Ocak haberi iki ayri kaynaktan OK lendi.Bu arada bu aksam yanilmiyorsam 22:50 uçagi filan var.Trabzonda olanlar gözleriyle görebilirler elemanin geldigini ( tabi haberler uydurma degilse ) zaten sitede gece veya sabah haber çikar.Anasini satiyim ne hallere düstük ha bir transfer yapacaz kirk dereden su getirdiler.smileys/smiley4.gif

Burçak
29.06.2006, 18:05
Tavla Turnuvasinda 1. maçlarini yapmayanoyuncular LÜTFEN maçlarinizi tamamlayiniz.

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=6019& (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=6019&amp;PN=1&amp;TPN=1) amp;PN=1&amp;TPN=1Edited by: forever61

Lokman
29.06.2006, 18:07
Ülker e dilim döndügünce bende bir tepki mesaji yazdim.

(((Spora yatirim adi altinda istanbulun bütçe olarak zaten büyük olan takimlarina yaptiginiz sözüm ona yildiz futbolcu transferleri nedeni ile bundan sonra bir TRABZONSPOR'lu olarak kendi hür irademle çocugum istesede ülkere ait herhangi bir gidayi tüketmeyecegim mümkünse rakip firmalarinizin gida maddelerine yönelecek ve çevremdeki insanlarida bu yönde telkin edecegim. Ayni zamanda çiktigi günden beri sürekli olarak bizim ürünümüz diyerek almakta oldugum cola turca markali içeceginizide yine eskisi gibi coca cola ile degistirecegim size yildiz transferlerinizde basarilar.)))

U.Sadıkoğlu
29.06.2006, 18:32
Türk Bayragi Kaç Hit Alir Tüm Dünyaya Gösterelimmi http://www.sataone.com/ (http://www.sata&#111;ne.com/)

Miraç Atalay Çiftçi
29.06.2006, 18:41
almanya kampina 3 gün kaldi...

yani kendi söylemlerine göre son üç gün... (gerçi biz ne son günler gördük ama...)

bugun muratin isi tamam oldu.

yarin bucadan mehmet !

öbürgünde elazigdan ahmet alinca transferi kapatiriz.

bu senenin yildiz transferidegecen yildan kayan ama bu sene parlayacak olan jun ile djokaj olur :) hehehhesmileys/smiley36.gif

bizde sabretmeye devam ederiz ne de olsa sadece bu konusa istirarliyiz...

sabir...sabir...sabir...Edited by: miracciftci

lazutlarlivera
29.06.2006, 18:46
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#9f3944>
<T>
<TR>
<TD =general2 width=568></TD>
<TD>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/t_s.gif</TD></TR></T></TABLE>

<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Murat Ocak Trabzonspor?da
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/290606murat.jpgKulübümüz, Iddia Lig A ekiplerinden Istanbul Büyüksehir Belediyespor?un sol kanat oyuncusu Murat Ocak?i transfer etti. Murat, bugün Fly Air?in 19.45 uçagiyla Istanbul?dan Trabzon?a gelecek ve yarin saat 10.00?da Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde düzenlenecek törenle kendisini Trabzonsporlu yapacak sözlesmeyi imzalayacak.

<DIV align=right>29.06.2006 </DIV></TD></TR></T></TABLE>

Haber resmi siteden.Camiamiza hayirli ugurlu olsun.

Cengiz Çubukcu
29.06.2006, 18:46
Murat Ocak haberi iki ayri kaynaktan OK lendi.Bu arada bu aksam yanilmiyorsam 22:50 uçagi filan var.Trabzonda olanlar gözleriyle görebilirler elemanin geldigini ( tabi haberler uydurma degilse ) zaten sitede gece veya sabah haber çikar.Anasini satiyim ne hallere düstük ha bir transfer yapacaz kirk dereden su getirdiler.smileys/smiley4.gif

adam milli takimda 2 maç oynadi yildiz oldu..eger bu is olur da takim yer bulamazsa vah bizim halimize...

erdal6167
29.06.2006, 18:48
ya bu murat ocak niye alindi ben anlamadim bu adam bizi istemiyor adam istanbulda kalmak için elinden geleni yapti .

neyse aldik yine bir yiltiz adayi

hersey bordo için. . .

champions
29.06.2006, 18:52
1 ay önce anlastigimiz adama ancak yarin imza attiracaz(umut da aynisi) yönetim transferde gerçekten çok hizli

erdal6167
29.06.2006, 18:54
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Trabzon'dan Yildirim'a agir yanit geldi</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/2758trabz&#111;n.jpg</TD>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>29 Haziran 2006 14:15

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>"Bu beylerin Trabzon'un sampiyonlugu elinden alinarak F.Bahçe'ye verildigi zaman vicdanlari hiç sizlamadi mi? Diyen Ibrahim Haciosmanoglu Yildirim'a çok sert çikti...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Trabzonspor Kulübü 2. Baskani Ibrahim Haciosmanoglu, "Turkcell Süper Ligi'nin son 6 haftasi incelensin" diyen Aziz Yildirim'in sözlerine tepki göstererek, sadece son 6 maçin degil, Trabzonspor'un sampiyonlugunun elinden alindigi iki sezonun da incelenmesi gerektigini belirtti.

Trabzonspor'un güçlü bir camia oldugunu ve hakkini arayacagini belirten Haciosmanoglu, yaptigi açiklamada, "Bizde bu camiaya da belli bir durus sergileyen ve Trabzonspor'a hizmet etmek için gecesini gündüzüne katarak çalisan insanlariyiz. Kendini Türkiye sinirlarini astigini ilan edenler, Trabzonspor'un sezon boyunca tribünlerden elde ettigi geliri bir maçta elde edenler, evlerini ipotek ettirerek Trabzonspor'u sampiyonluk yarisina sokan yönetici arkadaslarimizin haklarini gasp edenler emek hirsizlaridir.

Bu beylerin Trabzonspor'un sampiyonlugu elinden alinarak Fenerbahçe'ye verildigi zaman vicdanlari hiç sizlamadi mi? Ama bu bundan sonra böyle olmayacak Türkiye'de hakkina herkes riyayet edecek. Hak ve hakkaniyet içinde mücadele edecek" dedi.

Emek hirsizlarinin bu ülkede prim yapmamasi gerektigini ve devlet yetkililerinin buna dikkat etmesi gerektigine dikkat çeken Haciosmanoglu, "Yasanan emek hirsizliklarina devletin etkili ve yetkili kisileri dikkat etmesi gerekmektedir. Devlet Bakani Mehmet Ali Sahin, 'Fenerbahçe Türkiye'ye Sampiyonlar Ligi'nde daha iyi temsil eder' demesi neticesinde Trabzonspor'un elinden sampiyonluk çalinmistir. Herkes durusunu sergileyecek. Bugün Real Madrid dünyanin yildizlarini elinde bulundurmasina ragmen sampiyon olamiyor. Ama kalkip da Ispanya Krali veya basbakani 'Avrupa Sampiyonlar Ligi'ne Real Madrid daha iyi yakisir' demiyor. Iste bizim Avrupali ile olan farkimiz. Herkes ilkeli olmali ve yerini bilmelidir" diye konustu.

"Entrikalar içinde basariya kosanlar bir gün onun içinde bogulacaktir" diyen Haciosmanoglu, "Gidisi ile dönüsü arasinda olumlu bir taraf olmayan Aziz Yildirim'in bugün yaninda hocalik yapan ve yanagindan makas alan Ali Sen, '1995-96 sezonunda 1 tasla Trabzonspor'un elinde sampiyonlugu aldim' demistir. Trabzonspor'un elinden 2 sezonda sampiyonlugu nasil çalindiginin bir göstergesidir bu. Onun ögrencisi olan Aziz Yildirim bugünde kalkip son 6 haftanin incelenmesini istiyor. Biz son 6 haftanin degil, 2 sezonda Trabzonspor'un elinden çalinan sampiyonluklarinda incelenmesini istiyoruz. Devlet yetkilileri bu incelemeler sonrasi elde ettikleri bilgileri kamuoyu ile paylasmasini bekliyoruz. 1995-96 sezonunda bizlerin camia olarak hatalarimiz olmustur. Trabzonspor bütün güçleri ile müsterek hareket etmek zorundadir. Bundan sonra Fenerbahçe 1 tasla degil 50 tasta atsa bir sonuç alamaz" ifadelerini kullandi.

</TD></TR></T></TABLE>hersey bordo için. . .

salihismet
29.06.2006, 18:56
Foto montaj yöntemiyle bazi spor gazeteleri, Istanbul takimlarina büyük futbolculari transfer ediyor, ve bu gazeteler hala ayakta durabiliyorsa, bu i$te bir celi$ki var demekki. Acaba o gazetler kendi okuyucularini mi ahmak yerine koyuyor, yoksa onlarin ahmakligini mi ortaya cikariyor?

Alpayer
29.06.2006, 19:00
ÖNEMLI!!!yaa bikaç gündür özellikle takip ediyorumm..buraya yazilan yazilarin %80i son dakika haberi degil ..herkes içinden geleni yaziyo HERKESIN yazdigi düsüncesison dakika haberiyse ortalik son dakika haberinden geçilmiyecek!!!!

erdal6167
29.06.2006, 19:06
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=748 align=center><T>
<T>
<TR>
<TD width=9></TD>
<TD vAlign=top>
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</DIV>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=496>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=496><T>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#cdd0d7 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#cdd0d7>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=494>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=494><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=492>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=494><T>
<T>
<TR>
<TD width=195>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/besiktas/delgadoimza290606.jpg (http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/BJK/Haber.asp?PID=279&amp;HID=9&amp;HaberID=396075)</TD>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD bgColor=#5656b7>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="94%" align=center><T>
<T>
<TR>
<TD><A class=PX18FFFFFF href="http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/BJK/Haber.asp?PID=279&amp;HID=9&amp;HaberID=396075" target="_blank">Delgado imzaladi
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/sehir/images/trans.gif</DIV>Besiktas, Isviçre Ligi takimlarindan FC Basel´de oynayan Arjantinli futbolcu Matias Emilio Delgado ile 3 yilligina sözlesme imzaladi. </A></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TD width=1 bgColor=#cdd0d7>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#cdd0d7 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</DIV><A href="http://www.e-kolay.net/fanatik/mac" target="_blank">
<DIV align=center></DIV></A>
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</DIV>
<T>
<TR>
<TD width=244>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=244><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=4>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/table01.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=2 background=/fanatik/images/table03.gif>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=74 bgColor=#e4fff8>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=74><T>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#999999 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#999999>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=72>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/besiktas/bsd296.jpg (http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/BJK/Haber.asp?PID=279&amp;HID=8&amp;HaberID=395835)</TD>
<TD width=1 bgColor=#999999>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#999999 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TD width=168 bgColor=#e4fff8>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="90%" align=center><T>
<T>
<TR>
<TD><A class=PX11200099 href="http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/BJK/Haber.asp?PID=279&amp;HID=8&amp;HaberID=395835" target="_blank">Huzurlarinizda Besiktasli Delgado
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/sehir/images/trans.gif</DIV>Ülker?den aldigi büyük destekle Arjantinli yildizin isini bitiren Besiktas</A></TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TD width=3 background=/fanatik/images/table04.gif>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=4>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/table02.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TD width=9>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=244>
<T>
<TR>
<TD colSpan=4>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/table01.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=2 background=/fanatik/images/table03.gif>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#999999 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#999999>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=72>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/galatasaray/canaydin2906_.jpg (http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/GS/Haber.asp?PID=303&amp;HID=9&amp;HaberID=395847)</TD>
<TD width=1 bgColor=#999999>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#999999 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<T>
<TR>
<TD><A class=PX11200099 href="http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/GS/Haber.asp?PID=303&amp;HID=9&amp;HaberID=395847" target="_blank">Cim Bom?da mutlu günler
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/sehir/images/trans.gif</DIV>Ülker?le yapilacak sponsorluk anlasmasi yönetime rahat bir nefes aldiracak</A></TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TD width=3 background=/fanatik/images/table04.gif>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=4>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/table02.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD width=244>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/table01.gif</TD>
<TD width=10 rowSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/table05.gif</TD></TR>
<TR>
<T>
<TR>
<TR>
<TD width=72>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/fenerbahce/tekke2906_.jpg (http://www.e-kolay.net/fanatik/futbol/fb/Haber.asp?PID=291&amp;HID=8&amp;HaberID=395841)</TD>
<TR>
<T>
<TR>
<TD><A class=PX11200099 href="http://www.e-kolay.net/fanatik/futbol/fb/Haber.asp?PID=291&amp;HID=8&amp;HaberID=395841" target="_blank">Fener?de son dakika!
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/sehir/images/trans.gif</DIV>Fatih Tekke inadi sürüyor. Rüstü kalici gibi. Zico?ya camia sicak bakmiyor</A></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/table06.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TD width=244>
<T>
<TR>
<TD width=10 rowSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/table05.gif</TD></TR>
<TR>
<T>
<TR>
<TR>
<TD width=72>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/2006/fransa_sevinc2906_.jpg (http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/2006/Haber.asp?PID=2452&amp;HID=11&amp;HaberID=395860)</TD>
<TR>
<T>
<TR>
<TD><A class=PX11200099 href="http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/2006/Haber.asp?PID=2452&amp;HID=11&amp;HaberID=395860" target="_blank">Mutlulugun resmidir
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/sehir/images/trans.gif</DIV>Fransa, Ispanya?yi devirip çeyrek finale yükselmenin sevincini yasiyor</A></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/table06.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD width=244>
<T>
<TR>
<TR>
<T>
<TR>
<TR>
<TD width=72>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/2006/klasik280606_3.jpg (http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/2006/Haber.asp?PID=2452&amp;HID=11&amp;HaberID=395739)</TD>
<TR>
<T>
<TR>
<TD><A class=PX11200099 href="http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/2006/Haber.asp?PID=2452&amp;HID=11&amp;HaberID=395739" target="_blank">?Intikam degil tur pesindeyiz?
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/sehir/images/trans.gif</DIV>Parreira, Fransa önünde amacimiz 98'in rövansini almak degil turu geçmek dedi</A></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/table06.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TD width=244>
<T>
<TR>
<TR>
<T>
<TR>
<TR>
<TD width=72>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/1lig/zenga2906_.jpg (http://www.e-kolay.net/fanatik/FutbolHaber.asp?PID=327&amp;HID=6&amp;HaberID=395858)</TD>
<TR>
<T>
<TR>
<TD><A class=PX11200099 href="http://www.e-kolay.net/fanatik/FutbolHaber.asp?PID=327&amp;HID=6&amp;HaberID=395858" target="_blank">Antep?in gözü yüksekte
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/sehir/images/trans.gif</DIV>Teknik direktör Walter Zenga, sezon öncesi çok iddiali konustu</A></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/table06.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD width=244>
<T>
<TR>
<TR>
<T>
<TR>
<TR>
<TD width=72>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/trabz&#111;n/lazar&#111;ni2906_.jpg (http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/TS/Haber.asp?PID=315&amp;HID=6&amp;HaberID=395851)</TD>
<TR>
<T>
<TR>
<TD><A class=PX11200099 href="http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/TS/Haber.asp?PID=315&amp;HID=6&amp;HaberID=395851" target="_blank">Lazaroni?nin acimasi yok
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/sehir/images/trans.gif</DIV>Trabzonspor, 2006-2007 Sezonu?nun ilk çalismasini dün gerçeklestirdi</A></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD width=244>
<T>
<TR>
<TR>
<T>
<TR>
<TR>
<TD width=72>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/tenis/sharapova2906_.jpg (http://www.e-kolay.net/fanatik/DigerSporHaber.asp?PID=253&amp;HID=8&amp;HaberID=395870)</TD>
<TR>
<T>
<TR>
<TD><A class=PX11200099 href="http://www.e-kolay.net/fanatik/DigerSporHaber.asp?PID=253&amp;HID=8&amp;HaberID=395870" target="_blank">Favoriler rahat kazandi
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/sehir/images/trans.gif</DIV>Wimledon'da favori raketler, ilk turu zorlanmadan geçtiler</A></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>

su haberler bir bakin Allahaskina tirt ya. biz nasil sampiyon olacagiz. herkes is yapiyor biz laf.

hersey bordo için. . . Edited by: erdal6167

kolombo
29.06.2006, 19:30
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">
<TABLE =table44 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD =titlec colSpan=2>
<TABLE =title44 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD =title>Yattara gitmek istiyor</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD =navust colSpan=2></TD></TR>
<TR>
<TD =sourcec>
<DIV =src id=src44>29.06.2006</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD =desc>
<DIV =desc44>Trabzonspor'un Gineli futbolcusu Ibrahim Yattara, kulübünün izin vermesi halinde Avrupa'da futbol oynamak istedigini söyledi. </DIV>
<DIV =metin44>Ülkesinden dönen Gineli futbolcu, Trabzon'a hareketinden önce Atatürk Havalimani'nda çarpici açiklamalarda bulundu.
Takiminin yeni sezon hazirliklarina geç katildigi yönündeki tartismalardan haberinin olmadigini kaydeden yildiz futbolcu, Trabzon'a gittikten sonra yöneticilerle bu konuyu görüsecegini ifade etti. Bordo mavili takimin yeni teknik direktörü Sebastiao Lazaroni'yi tanimadigini belirten Yattara, ancak yeni teknik direktörünün ismini önceden duydugunu belirtti.

Kulübüyle iki yil daha sözlesmesinin bulundugunu belirten Gineli futbolcu," Iyi bir takimdan teklif gelirse ve kulübüm isterse ben giderim. Bunun disinda takimimdan ayrilmam. Avrupa'da oynamayi da çok istiyorum" diye konustu.

"RIBERY IYI OYNUYOR"

Ibrahim Yattara, Almanya'da devam eden Dünya Kupasi maçlarini da yakindan takip ettigini belirterek," Ben Fransa'yi tutuyorum. Fransa yalnizca bir maç iyi oynadi, diger maçlarda çok kötü oynadi. Fransa'da Ribery'i çok iyi oynuyor" seklinde konustu.
</DIV></TD>
<TD =imagec>
<TABLE class=imgtable44 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD class=imgc>http://www.spordabugun.com/extras/cache/images/article/2/1/5/2151.0.@area,220,160,c.jpg</TD></TR></T></TABLE>
<DIV =SE_mc&#111;nt>
<DIV =SE_mfrm>
<DIV =SE_title>Ilgili Haberler</DIV>
<DIV =SE_listc>
<TABLE =SE_listc cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD =SE_itemc id=TD_172_00>
<DIV =SE_item>Yattara gitmek istiyor (http://www.spordabugun.com/tr/Trabz&#111;nspor/a.2151.html)</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD =SE_itemc>
<DIV =SE_item>Trabzonspor MURAD'ina erdi (http://www.spordabugun.com/tr/Trabz&#111;nspor/a.2139.html)</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD =SE_itemc>
<DIV =SE_item>Trabzon'lu Milliler saglam çikti (http://www.spordabugun.com/tr/Trabz&#111;nspor/a.2131.html)</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD =SE_itemc>
<DIV =SE_item>Trabzonspor'da islem tamam (http://www.spordabugun.com/tr/Trabz&#111;nspor/a.2124.html)</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD =SE_itemc>
<DIV =SE_item>Yattara kizdirdi (http://www.spordabugun.com/tr/Trabz&#111;nspor/a.2106.html)</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD =SE_itemc>
<DIV =SE_item>Lazaroni futbolculari uyardi (http://www.spordabugun.com/tr/Trabz&#111;nspor/a.2092.html)</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD =SE_itemc>
<DIV =SE_item>Trabzon'da gençlik operasyonu (http://www.spordabugun.com/tr/Trabz&#111;nspor/a.2082.html)</DIV></TD></TR></T></TABLE></DIV></DIV></DIV></TD></TR>
<TR>
<TD =""></TD></TR>
<TR>
<TD =""></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE =c&#111;ntainer48 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD =c&#111;ntainer>
<TABLE =table48 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD =listc>
<TABLE =tools48 cellSpacing=0 cellPadding=0 align=right>
<T>
<TR>
<TD =ic&#111;n>http://www.spordabugun.com/images/ic&#111;n/yzdr.gif (http://www.spordabugun.com/tr/p.printarticle.html?id=2151)</TD>
<TD =link>Sayfayi yazdirin (http://www.spordabugun.com/tr/p.printarticle.html?id=2151)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>

Tansu Onur Erdoğan
29.06.2006, 19:36
yillarca fransa nin sömürüsüne maruz kalmis bi ülkenin vatandasi yattara fransayi tutuyo sasirtici
bide yattara süper bi yeteneksin belki senin klasinda dünyada fazla topci yok ama sen avrupada oynayamazsin bunu ögrenmen gerekir hiç maceraya tilma bence

hasanzihni
29.06.2006, 19:38
bu bizans medyasi FATIH TEKKE'den umdugunu bulamadiya simdide YATTARA'yla ugrasmaya basladilar.Eminimki yattara böyle bisey söylememistir.söylemisse de avrupada oynamak istermisin sorusu üzerine sadece oynamak istedigini söylemis olabilir.

bu bizans basininin oyunlarina gelip bu haberleri buraya tasimamanizi tavsiye ederim.......

Nadir Bekar
29.06.2006, 19:52
bu bizans medyasi FATIH TEKKE'den umdugunu bulamadiya simdide YATTARA'yla ugrasmaya basladilar.Eminimki yattara böyle bisey söylememistir.söylemisse de avrupada oynamak istermisin sorusu üzerine sadece oynamak istedigini söylemis olabilir.

bu bizans basininin oyunlarina gelip bu haberleri buraya tasimamanizi tavsiye ederim.......

sana katiliyorum

bu medya denilen herifler bizi rahat birakmayacaklar anlasilan

bunlara iyi bir ders vermek lazim ama nasil?

kutoz
29.06.2006, 20:04
Yattara kadar tas düssün, o haberi yazanin basina... Biz adama ulasamiyoruz, Neredesin sorusunu sormak için. Adamlar ulasmis, birde röportaj yapmislar... Alayi seresiz bunlarin... Aksam aksam, yine sinirlerim hopladi...

Gürkan
29.06.2006, 20:08
dikkat edin yakin da yalan haber yapacak futbolcumuz kalmayinca bize bulasirlar.

FLAS FLAS FLAS.

trabzonsporun taraftar sitesi bordo mavi netin uyeleri,fenerbahce taraftari olmak istediklerini soyledi,basina aciklama yapan taraftarlar,burada mutlu degiliz fenerli olmak istiyoruz zaten ufaktan beri feneri tutariz biz ,olursa kutugumuzude kadikoy istanbula aldiracagiz dediler.fenerbahcenin samandiradaki tesislerine gece gec saat te gelen taraftarlar fenerbahce yemini edip rozetlerini ve formalarini alarak tesislerden ayrildilar.camianin tepkisinden cekinen taraftarlar uygun bir zamanda basina aciklama yapacaklar.

anaaa!!!! iyi haber oldu haa! fososporra satsam iyi para verirler iki de fotomontaj patlattimmi ufff ne tiraj yapar...

Cyzio
29.06.2006, 20:35
Güldürdün beni dostum...smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

no NAME
29.06.2006, 20:36
eyyyyyyyyyyyy büyük ve yüce RABB'im. sen insanlari yaratirken akli basinda , üstün canlilar olarak yarattin. hikmetinden sual olunmaz ama bazi kullarinin akli baska taraflarinda. yaptiklarini hep ordan yaziyor yada yapiyolar. örnekmi , t.v.ye , gazetelere bakin, epey bulursunuz.

not: akli basinda olan insanlara sesleniyorum, akli ...inda olanlara ehemmiyet vermeyin. onlar herseyi gö.leriyle görür; ordan bakar veoraya yakin bir yerden konusurlar. onlarla aramizdakikalin çizgiyi belli edelim.

yeri burasi degildi. özür dilerim. patlamaya hazir yanmakta olan cephanelik gibiyim. bunudün yazacaktim su ana denk geldi.( bir sahil beldsinde mehter takiminin, ki.inda bir avuç bez parçasi olan ne idügü belirsiz "turist" müsveddelerinin karsisina çikarilip "eglence araci" yapilmasina ve nerdeyse anasindan dogdugu halde bulunan o ne idügü belirsizlerin,mehter takiminin kiyafetlerini, o üryan halleriyle bir taraflarina takip fotograf çekilmelerine ortam hazirlayan. en alttan en üste kadar kim varsa topunun alayina .....ve bunu bir büyük sey(halt) yemekmis gibi anlatan tv. kanalina....)siteden atilmamak için dün evden çikmistim yine öyle yapayim.

sürçi lisan ettiysem affola.

selam ve hürmetle

A.T.R
29.06.2006, 20:47
Aslinda arkadas yanlis ifade etmis. Bejeke talise iyidir degil ama Sinan engin önermisse o adam kötü degildir. Kaldi ki bu adamin alinmasi için sinan engin çok ugrasti ama yönetim al(a)madi. Aynen Delgadoyu da Sinan buldu Bejeke bu sefer aldi ve iyisini de yapti maalesef. Siz sinan Enginin önerdigi adama güvenin bos degildir.
Ayrica sadece kisisel fikrimi söylüyorum Tsmaniac'in elestiri tarzi bana fazlasiyla itici geliyor ve cok asiri negatif buluyorum kendisini. Tabii ki bu benim görüsüm ,söylediklerimi ya da elestirimi kendisinin yönetime karsi yaptigi elestirileri normal ve hakli gördügü gibi ,benimkini de ayni gözle görmeli diyorum.

Nadir Bekar
29.06.2006, 20:57
dikkat edin yakin da yalan haber yapacak futbolcumuz kalmayinca bize bulasirlar.

FLAS FLAS FLAS.

trabzonsporun taraftar sitesi bordo mavi netin uyeleri,fenerbahce taraftari olmak istediklerini soyledi,basina aciklama yapan taraftarlar,burada mutlu degiliz fenerli olmak istiyoruz zaten ufaktan beri feneri tutariz biz ,olursa kutugumuzude kadikoy istanbula aldiracagiz dediler.fenerbahcenin samandiradaki tesislerine gece gec saat te gelen taraftarlar fenerbahce yemini edip rozetlerini ve formalarini alarak tesislerden ayrildilar.camianin tepkisinden cekinen taraftarlar uygun bir zamanda basina aciklama yapacaklar.

anaaa!!!! iyi haber oldu haa! fososporra satsam iyi para verirler iki de fotomontaj patlattimmi ufff ne tiraj yapar...

arkadasim sen ne yaptin yahu

simdi adamlar takip de ediyolardir ve bu yazilarini yakinda basinda görürsek hiç sasirmayinsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

since1967_
29.06.2006, 21:18
bizans medyasi atip tutuyor yine. yuuuuuhhhhhhh yani simdide yattarami.smileys/smiley7.gif