PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (BU BAŞLIKTA YORUM YOK!) Sadece haberler

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117

szymeks
14.06.2006, 21:50
fatih tekkeyi fatih tekke yapan trabzonspordur evet fatih ii bi golcü ama avrupaya gittiginde szymek yattara göko gibi tüm toplari ona atan bi orta saha bulamaz ayni anda benim belim agiriyo deyip bi hafta idman yapmazsa birakin ilk onbiri takima giremez fatih eger eziklere giderse tükürdügünü yalamis olur sembol olacagi bir camiadan kendinden nefret eden taraftar gruplari yetisir krallar gibi agirlandigi stadinda öyle tepki yagarki sahaya çikicak cesareti kalmaz fatih trabzona katki yapmissa bunu hem para hem söhret hem futbolcu olarak kendini gelistirmesine yardimci olan trabzonda ona hakkini fazlasiyla ödemistir avrupaya giderse basim üstüne ama rziklere giderse benim fatih tekke diye bi sevdigim futbolcu olmaz ve hayatinin hatasini yapmis olur seçim onun ya trabzonda kal bu sene güçlü kadroyla efsanenin bi parçasi ol yada git seçim senin fatih

cyberentalpi
14.06.2006, 21:51
FATIH sen git Avrupa'ya ..ALLAH için git ..bizde biraz kendimize gelelim smileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif

Yani Ts de yeni sezon kadrosunu Fatih li yada Fatihsiz sekilendirsin artik. Ne bu hala sozlesmesi olan bir oyuncumuzun Transferi bizi gecti valla. Hatta yaninda Huseyin varmis onuda alsin gitsin gidecegi yere

Salih61
14.06.2006, 21:54
Arkadaslar Fatih bu saatten sonra Avrupaya gitmek istiyor...Ona destek olmaliyiz...Ne yazik ki adam gitmek istiyor zorla tutamayiz...smileys/smiley5.gif

A.T.R
14.06.2006, 21:58
yaaa ben demedim mi bir kaç yazi yukarilarda Tamam biz istemiyoruz gitmesini yöentim de istemiyor peki Fatih isterse gidicem derse kim ne diyebilir ki diye. Simdi Klübe yürüyüs yapacak arkadaslarin adresi degisti yeni Adres fatih'in evi. Neyse hayirlisi olsun Hem Takimimiz için Hem de Kaptan için Dilerim Gidecegi yurt disi takimi köklü bir klüp olur ve Fatih Bizi orada bir Nihat Bir Tugay gibi Temsil eder. Allah Selamet etsin yolu açik bahti yar olsun

ayoga
14.06.2006, 22:00
kamuoyuna sundugumuz yaziyida artik kaldirabiliriz.

YOLUN AÇIK OLSUN KAPTAN!!!!!!!!!!!!!

Mayls
14.06.2006, 22:01
baydi artik fatih tekke konusu

konuyu degistiriyorum mac basladi szymek ilk onbirde yok

Seyit Hoca
14.06.2006, 22:03
bmn nin modaröterleri

bu nedir simdi?yazi denetimi..filtreleme.vs. yok mu...?Bir Fatih tir gidyor..son haberler topick i degil mi burasi?herkes aklina gelen , özellikle de Fatih ile ilgili , herseyi yazarsa buraya çöplüge dönecek ...döndü de...su yorumlari silin artik..yasaklayin...yorum degil HABER istiyoruz...

insanlarin yorumlari mi son dakika HABER leri canim..müdahale edin artik...smileys/smiley7.gif

ya da açin bir FATIH için Yorum Topic i...Millet döksüm içini...ama lütfen buraya degil..artik degil....smileys/smiley7.gif

Mayls
14.06.2006, 22:14
bmn nin modaröterleri

bu nedir simdi?yazi denetimi..filtreleme.vs. yok mu...?Bir Fatih tir gidyor..son haberler topick i degil mi burasi?herkes aklina gelen , özellikle de Fatih ile ilgili , herseyi yazarsa buraya çöplüge dönecek ...döndü de...su yorumlari silin artik..yasaklayin...yorum degil HABER istiyoruz...

insanlarin yorumlari mi son dakika HABER leri canim..müdahale edin artik...smileys/smiley7.gif

ya da açin bir FATIH için Yorum Topic i...Millet döksüm içini...ama lütfen buraya degil..artik degil....smileys/smiley7.gif

Kaptan icin topic var zaten ama millete lafimizi geciremiyoruz iste

tsmaniac
14.06.2006, 22:17
symeki oynatmiyo sanki önceki maçta digerleri süper oynadismileys/smiley7.gif

Mayls
14.06.2006, 22:37
bende sasirdim. zurawski berbatti. onu oynatmasi szymeki oynatmamasi ilginc. iyi bi ikili olusturulardi bu mac. hayirlisi

U.Sadıkoğlu
14.06.2006, 22:47
szymek i nasil oynatmaz harbiden

Barış
14.06.2006, 22:49
o adam dengesiz frankowski yi de almadi.polonya basini sövmüs ona baya.

jefferson61sefa
14.06.2006, 22:55
fatihin açiklamalari soke etti beni ama gene fenere gitmio valal sevindim
www.superspor.com (http://www.superspor.com) dan görüntülü haberlerden fatiihin röportajini izleyebilirsiniz
kesin trazbondan gidecekmis ama avrupaya

Travelair
14.06.2006, 23:05
Izledim. Fatih selametle

Ama anlamadigim daha 1 senelik kontrati olan bir futbolcunun nasil BU KADAR NET konusabilmesiEdited by: Travelair

Tahsin Armutcu
14.06.2006, 23:06
dudeki almayip kaleden kaleye gol yiyen kaleciyi kadroya aliyorsa syzmeki oynatmamasi normaldir

since1967_
14.06.2006, 23:10
harbiden adam etti maçin içine. symek gibi adamlarimi var sanki ortada.

Özsu
14.06.2006, 23:13
direk linki atsaniz arkadslar wideo icin

Travelair
14.06.2006, 23:14
http://www.superspor.com/detail.php?Type=1&kategori=29&a (http://www.superspor.com/detail.php?Type=1&kategori=29&go=24033) mp;go=24033

zafer6161
14.06.2006, 23:19
http://img159.imageshack.us/img159/5986/fbbb6cu.jpgsmileys/smiley36.gif

KuĞu
14.06.2006, 23:42
kaleden kaleye gol yiyen kaleci polanyayi kurtariyor suan

Özsu
14.06.2006, 23:43
http://www.superspor.com/detail.php?Type=1&kategori=29&a (http://www.superspor.com/detail.php?Type=1&kategori=29&go=24033) mp;a mp;go=24033

eywallah kardeste nie baslamiyor anlamadim. hazir diyor baslatiyorum acilmiyor_

KuĞu
14.06.2006, 23:48
vaaayyy almanya atti ne heyecan oldu bee smileys/smiley36.gif90+1

Travelair
14.06.2006, 23:52
Polonya'ya yazik oldu

Bilmiyorum baslamasi gerek oz_gur dostum bazen öyle ariza yapiyor

TSelif
15.06.2006, 00:02
Ben diyim özgür abartisiz ....

TRABZONSPORLUYUZ, TRABZONLUYUM ama TRABZONSPORDAN ayrilacagim . Buda yurt disi olacak . Bu kadar net...

Tamam iste kaptanimiz yurt disina gidiyo..ALLAH yolunu açik etsin ..TRABZONSPOR lu olarak gittigi içinde ayrica gurur duyuyorum ..amanereye gidiyosözlesmesi devam ediyo ..nasil is anlamadimsmileys/smiley5.gif

Salih Yazıcı
15.06.2006, 00:03
fatih i izledim ve sok oldum artik yönetimi suçlamiyacam nereye giderse gitsin artiksmileys/smiley19.gif

Berat
15.06.2006, 00:05
kaleden kaleye gol yiyen kaleci polanyayi kurtariyor suan

o kaleci 2. kaleci idi,Artur Boruc degil..

Özsu
15.06.2006, 00:06
yolun açik olsun Fatih Tekke

Travelair
15.06.2006, 00:07
Zenga Gaziantepspor ile 3 senelik sözlesme imzaladi

Salih Yazıcı
15.06.2006, 00:09
<TABLE id=Aut&#111;number13 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#808080 height=10 cellSpacing=1 width="100%" bgColor=#ffffff border=1>
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=34>MARCHELINHO IÇIN GERI SAYIM</TD></TR>
<TR>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="42%" height=125>
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/2214.jpg</TD>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" vAlign=top align=left width="58%" height=125>
<DIV align=justify>YÖNETIM BASTIRIYOR Trabzonspor yönetimi, teknik direktör Sebastiao Lazaroni'nin israrla alinmasini istedigi Brezilyali yildiz oyuncu Marcelinho'nun isini bitirmeye kararli. Bordo-Mavili ekibin Asbaskani Hasim Sayitoglu da, Marcelinho'yu kadrolarina katmak için çalismalarinini sürdürügünü belirtirken, "Su ana kadar transferleri için çalistigimiz yabanci oyuncular içerisinde en olumlu görüsmeleri Marcelinho ile yapiyoruz. Öyle zanediyorumki 2-3 gün içerisinde Brezilyali oyuncunun durumu netlik kazanacak" diye konustu.
BESIKTAS DEVREDE DEGIL Sayitoglu, Besiktas'in da Marcelinho'ya talip oldugu seklinde basinda çikan haberler ile de </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=1>
ilgili de konusurken, "Bu tür haberler dogru degil. Biz Marchelinho ile görüsmelerimizi sürdürüyoruz. Oyuncu ve menajeri, Türkiye'den baska bir takimdan teklif almadiklarini bize bildirdi" diye konustu. Asbaskan Sayitoglu, Bordo-Mavili taraftarlarin rahat olmasini da isterken, "Hiç merak etmesinden yönetim olarak güçlü bir Trabzonspor yaratmak için çalisiyoruz. Alacagimiz yabanci oyuncular da takima büyük güç katacak" dedi. n Gökmen ÖZAGCI</TD></TR></T></TABLE>karadeniz gazetesi yeni haberi

Özgür Öztürk
15.06.2006, 00:11
http://www.superspor.com/detail.php?Type=1&amp;kategori=29&a (http://www.superspor.com/detail.php?Type=1&amp;kategori=29&amp;go=24033) mp;a mp;a mp;go=24033

eywallah kardeste nie baslamiyor anlamadim. hazir diyor baslatiyorum acilmiyor_

Burdan direk indirip seyredebilirsin</span> http://video.superspor.com/video/1150312378.wmv

salihismet
15.06.2006, 00:12
Izledim. Fatih selametle

Ama anlamadigim daha 1 senelik kontrati olan bir futbolcunun nasil BU KADAR NET konusabilmesi
Cünkü yönetim Fatihi zaten satmak istiyor, $imdi Fatihde konu$tuguna göre yönetimin i$ide kolaylami$ oldu.Adam zaten demi$tiki artik burada yoruldum gitmek istiyorum, kalsamda seneye iyi oynayacagimin garantisi yok, cok net bir ifade. en dogrusunu yapiyor, biz bazi $eyleri cok cabuk unuttugumuz icin, verilen zararlari hic gündeme getirmedik.

Emre B.
15.06.2006, 00:12
Fatih'in yolu açik olsun

Salih Yazıcı
15.06.2006, 00:14
<TABLE id=Aut&#111;number13 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#808080 height=10 cellSpacing=1 width="100%" bgColor=#ffffff border=1>
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=34>ALBAYRAK FATIH ZIRVESI</TD></TR>
<TR>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="42%" height=125>
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/2229.jpg</TD>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" vAlign=top align=left width="58%" height=125>
<DIV align=justify>DURUMU BELLI DEGIL Fenerbahçe'nin israrla transfer etmek istedigi Bordo-Mavili ekibin yildiz oyuncusu Fatih Tekke, Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak ile Istanbul'da bir araya gelecek. Albayrak, Kaptan Fatih ile Umre'ye gitmeden önce Istanbul'daki ofisinde yaptigi görüsmede kendisine sözlesme uzatma teklifini iletmis, Fatih Tekke de kararini Umre dönüsü verecegini söylemisti. Trabzonspor'da golcü oyuncu Fatih Tekke'nin sözlesme uzatmayi kabul etmemesi durumunda satisi gündeme gelecek.
TARTISMALAR OLUR Albayrak, yönetim içinde herhangi bir problemin bulunmadiginin altini çizerken, yönetim olarak bir aile olduklarini ve her ailede </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=1>
oldugu gibi zaman zaman tartismalarin ve kavgalarin kendi içlerinde de yasanabilecegini söyledi. Yönetim kurulu olarak gecelerini gündüzlerine katip Trabzonspor'un basarisi için çalistiklarini ifade eden Albayrak, "Trabzonspor yönetim kurulu olarak, bir aileyiz. Çalismalarimizi aile ortami içinde yürütüyoruz. Her ailede tartismalar, kavgalar yasanabilir" dedi.
</TD></TR></T></TABLE>karadeniz gazetesi yeni haberi

onurts61
15.06.2006, 00:15
Fatih tekke kendinden beklenilen açiklamayi yapti hala onu hala trabzonsporun en delikanli oyuncusu olarak lanse edenler düsüncelerini tekrar sorgulasin açik yüreklilikle belirtebilirim ben fatih i sevemedim bunu geçmis bir çok mesajimda nedenleri ile belirtmistim ama su da bir gerçekki fatih i burda çok seven her ne pahasina olursa olsun onu seven insanlar vardi görüldiki fatih onlari , onlarin fatihi sevdigi kadar sevmemis

Yolu açik olsun ,fatihler gelip geçicidir ebedi kalacak trabzonumdur

Tekrar belirtmek istiyorum fatih tekke ne anlatildigi kadar büyük futbolcudur nede muhtesem bir karaktere sahiptir onu bu hale getirenler onu o muhesem futbolcu ve super karakterli görmek isteyenlerdir

ahmetansu61
15.06.2006, 00:37
neyse yarin öbür gün istanbula geçicektir. baskanimizla konustugu zaman hersey daha net ortaya cikicak. ama su aciklamayi ii ki yapti. eger yapmasaydi da baskanimiz fatih gitmek istiyo deseydi kimse inanmiyacakti.

ahmetansu61
15.06.2006, 00:45
peki fatihe avrupadan kim ne teklif yapmis ki bukadar net konustu. cok merak attim valla. ama fatih egerki sirf avruada top oynamak için trabzonspordan daha kucuk bi takima gidersen bu taraftarda sana hakkini helal etmez.

cemka
15.06.2006, 01:01
Kaptan yine döktürdüün... Biz ise günlerdir kaptan bizi birakmaz deyip etrafimizla kavga dövüs geçinip gidiyorduk.. Demekki biraz daha ince eleyip sik dokumali.. Hem biz neyimize güveniyoruzda boyumuzdan büyük açiklamalar yapiyoruz..''Yok Kaptan bizi birakmazmis''.. Simdi aldimmi agzimin payini.. Hemde fazlasiyla aldim.. Ha, bu arada iyiki yurtdisindamiyssin... Yok eger burda olsaydin demekki biz perisan olmustuk... Daha döner dönmez beni soke ettin.. Çok savunduk seni ama demekki yanlis yapmisiz.. Büyük futbolcusun ama hiçbir zaman Trabzonsporlu büyük Kaptan olarak anilmayacaksin...En azindan ben benim gibiler seni anmayacak...

Birde ben sunu tam anlayamadim,''Trabzonsporluyuz, Trabzonda dogduk ama kesinlikle Trabzonspordan ayrilacagim. Büyük ihtimallede yurtdisi olacak.'' Demekki küçük bir ihtimalde olsa yurt içide olabilir... Siz Trabzonsporluysaniz biz neciyiz bilmiyorum... Taniyorum sizleri ve sizin Trabzonsporlulugunuzuda iyi bilirim... 96 daki takim neden bu kadar basarili oldu biliyormusun Trabzonsporlu arkadasim... O takimda ne yazikki sizin gibi Trabzonsporlular degil benim tanidigim ve bildigim gibi Trabzonsporlular top kosturuyordu... Ünal, Osman, Orhan,..vb. disardan gelmislerdi.. Ama o ruh öylesine islemistiki onlara ben kendimi buluyordum onlarda... Son yetisen nesil futbolcularin Tarbzonsporlulugunu her platformda tartisirim.. O nedenle kimse kalkip bu bu kadar Trabzonlu demesin bana... (Futbolcu arkadaslarin bir kaçiyla muhabbet sansi bulmustum daha önce)...

Bu arada bu saatten sonra durma git... Hemde nereye gidersen git... Burda yönetimin aleyhine atip tutan arkadaslar... Yönetim bu adamin neresine güvensinde açiklama yapsin... Söylermisiniz bana...Biri anlatsin bunu bana...

Git belki takim oyunu oynamayi ögreniriz.. Nedir ya senelerdir 2-3 tane adam endeksli futbol oynuyoruz... Adamlardan 2-3 ü bir eksildi geçen dönemin basinda gördük halimizi... Buda bize zügürt tesellisi olsun bari...

Arkadaslar geceniz hayirli olsun bu arada... Benimki bir serzenisti... Kesinlikle bir tartisma konusu degil...

cemka
15.06.2006, 01:06
Kaptan yine döktürdüün... Biz ise günlerdir kaptan bizi birakmaz deyip etrafimizla kavga dövüs geçinip gidiyorduk.. Demekki biraz daha ince eleyip sik dokumali.. Hem biz neyimize güveniyoruzda boyumuzdan büyük açiklamalar yapiyoruz..''Yok Kaptan bizi birakmazmis''.. Simdi aldimmi agzimin payini.. Hemde fazlasiyla aldim.. Ha, bu arada iyiki yurtdisindamiyssin... Yok eger burda olsaydin demekki biz perisan olmustuk... Daha döner dönmez beni soke ettin.. Çok savunduk seni ama demekki yanlis yapmisiz.. Büyük futbolcusun ama hiçbir zaman Trabzonsporlu büyük Kaptan olarak anilmayacaksin...En azindan ben benim gibiler seni anmayacak...

Birde ben sunu tam anlayamadim,''Trabzonsporluyuz, Trabzonda dogduk ama kesinlikle Trabzonspordan ayrilacagim. Büyük ihtimallede yurtdisi olacak.'' Demekki küçük bir ihtimalde olsa yurt içide olabilir... Siz Trabzonsporluysaniz biz neciyiz bilmiyorum... Taniyorum sizleri ve sizin Trabzonsporlulugunuzuda iyi bilirim... 96 daki takim neden bu kadar basarili oldu biliyormusun Trabzonsporlu arkadasim... O takimda ne yazikki sizin gibi Trabzonsporlular degil benim tanidigim ve bildigim gibi Trabzonsporlular top kosturuyordu... Ünal, Osman, Orhan,..vb. disardan gelmislerdi.. Ama o ruh öylesine islemistiki onlara ben kendimi buluyordum onlarda... Son yetisen nesil futbolcularin Tarbzonsporlulugunu her platformda tartisirim.. O nedenle kimse kalkip bu bu kadar Trabzonlu demesin bana... (Futbolcu arkadaslarin bir kaçiyla muhabbet sansi bulmustum daha önce)...

Bu arada bu saatten sonra durma git... Hemde nereye gidersen git... Burda yönetimin aleyhine atip tutan arkadaslar... Yönetim bu adamin neresine güvensinde açiklama yapsin... Söylermisiniz bana...Biri anlatsin bunu bana...

Git belki takim oyunu oynamayi ögreniriz.. Nedir ya senelerdir 2-3 tane adam endeksli futbol oynuyoruz... Adamlardan 2-3 ü bir eksildi geçen dönemin basinda gördük halimizi... Buda bize zügürt tesellisi olsun bari...

Arkadaslar geceniz hayirli olsun bu arada... Benimki bir serzenisti... Kesinlikle bir tartisma konusu degil...

h@msi61
15.06.2006, 01:11
simkowiak efendiye iyioldu, sene boyu aman sakatlanirimda dünya kupasinda oyniyamam diye top oynamadi, gitti bugün kulübede oturdu ve elendiler... seneye aklini tekrar Trabzonspora versinde eski Simko geri dönsün...

TSelif
15.06.2006, 01:26
Son Dakika Haberleri topigi ne hale geldi .Arkadaslar lütfen !!smileys/smiley2.gif

erol-61
15.06.2006, 01:49
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=34>MARCHELINHO IÇIN GERI SAYIM</TD></TR>
<TR>
<DIV align=justify>YÖNETIM BASTIRIYOR Trabzonspor yönetimi, teknik direktör Sebastiao Lazaroni'nin israrla alinmasini istedigi Brezilyali yildiz oyuncu Marcelinho'nun isini bitirmeye kararli. Bordo-Mavili ekibin Asbaskani Hasim Sayitoglu da, Marcelinho'yu kadrolarina katmak için çalismalarinini sürdürügünü belirtirken, "Su ana kadar transferleri için çalistigimiz yabanci oyuncular içerisinde en olumlu görüsmeleri Marcelinho ile yapiyoruz. Öyle zanediyorumki 2-3 gün içerisinde Brezilyali oyuncunun durumu netlik kazanacak" diye konustu.
BESIKTAS DEVREDE DEGIL Sayitoglu, Besiktas'in da Marcelinho'ya talip oldugu seklinde basinda çikan haberler ile de </DIV></TD></TR>
<TR>
ilgili de konusurken, "Bu tür haberler dogru degil. Biz Marchelinho ile görüsmelerimizi sürdürüyoruz. Oyuncu ve menajeri, Türkiye'den baska bir takimdan teklif almadiklarini bize bildirdi" diye konustu. Asbaskan Sayitoglu, Bordo-Mavili taraftarlarin rahat olmasini da isterken, "Hiç merak etmesinden yönetim olarak güçlü bir Trabzonspor yaratmak için çalisiyoruz. Alacagimiz yabanci oyuncular da takima büyük güç katacak" dedi. n Gökmen ÖZAGCI</TD></TR></T></TABLE>

ahmetansu61
15.06.2006, 02:02
bizde fatih ler tükenmez. fatih gider aligüzeldal ergin keles ler gelir.

trabzonluyuz trabzonporluyuz ama trabzondan ayrilacagim kesin

bu mu senin trabzonsporlulugun.

Fanatik28
15.06.2006, 02:36
Simdide fatih gitmek istiyor diye tepki gösteriyorsunuz. Fatih futbol hayatini yurtdisinda sürdürmek istiyor. Bence gecen sezon yasananlarin cok büyük etkisi var burada. Perde arkasinda daha neler var, kacimiz biliyoruz. Fatih belli ki yurtdisina cikinca, kendini daha huzurlu hissedecek. Bunda ne var? Yani Kaptanimizinda Trabzonsporlu`lugunu sorguluyorsunuz pes dogrusu. Edited by: Fanatik28

Fanatik28
15.06.2006, 02:57
Simdide fatih gitmek istiyor diye tepki gösteriyorsunuz. Fatih futbol hayatini yurtdisinda sürdürmek istiyor. Bence gecen sezon yasananlarin cok büyük etkisi var burada. Perde arkasinda daha neler var, kacimiz biliyoruz. Fatih belli ki yurtdisina cikinca, kendini daha huzurlu hissedecek. Bunda ne var? Yani Kaptanimizinda Trabzonsporlu`lugunu da sorguluyorsunuz pes dogrusu.

bi açiklama yeterli..içindeki menfaat,nasip,yurtiçi kelimeleri geçmeyen..çok sey mi istiyoruz bunca zaman SULTAN'imiz olandan?

Haklisin. Ama neler olacagini zaman gösterecek. Bu olayi zamanin akisina birakmak gerek. Eger yanlis birsey olur veya olacaksa, tepkimizi koyariz.

alpi53
15.06.2006, 05:08
abi gitsin hemde fenere gitsin yeter be nedir cektigimiz..

gitsin ki arkasindan gelenlerin onu acilsin canavar gibi gencler var olsun sampiyon olmayalim ama onurumuz olsun ben gidicem diye tutturan adamada yalvarmiyalim bizi birakma diye ..

bizi istemeyeni biz hic istemeyiz , trabzonspor aski olmayan trabzonsporun samp olacagina inanmiyan bizden uzak olsun ..

fatih tekkeden daha cok trabzonsporlu olan bir rizeli???

bunyamin55
15.06.2006, 07:52
Bu saatten sonra zaten hiç kalmasin trabzonda onu ölümüne seven taraftar artik yok.taraftarin kafasini karma karisik etti.burda bela okumak istemiyorum.trabzonsporluymus smileys/smiley36.gifbir trabzonsporlu futbolcutaraftari bu kadar kendinden nefret ettirmez.

ahmetto
15.06.2006, 08:24
arkadaslar son dakika haberlerine bakmaya gelmistim burda ama sizin tartismalariniza rasladim yapmayalim lütfen bize yakismiyor.hepimiz rekndasiz memleket önemli degil önemli olan trabzonspor kardesligi

agahozlu
15.06.2006, 08:37
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD =yBaslik>Fener'in Fatih Tekke Israrinin Sirri!</TD></TR>
<TR>
<TD =txt>
Saygideger okuyucu;

Bir konuyu açiklayarak baslamak istiyorum.

Birazdan okuyacaginiz yazida sözü edilenler, tamamen duyuma ve 20 yillik gazetecilik birikiminin destekledigi iliskiler ve sezgi gücüne dayanmaktadir.

Bu ülkenin gelmis geçmis en ünlü dolandiricilarindan birinin deyisiyle; ?rüsvetin belgesi mi olur pezevenk!? özdeyisi! gibi, asagida okuyacaklarinizin da belgesi yoktur, lütfen okurken isin bu tarafini da unutmayin. Ancak kulüplere yakinligi olanlar, kisisel iliskilerini kullanarak söylediklerimi kolayca teyit edebilirler.

Biliyorsunuz Fenerbahçe; Trabzonspor?un ve Türkiye liglerinin 1 numarali golcüsü, zor gollerin kolaycisi, Trabzon sehri ve takimiyla bütünlesip, minik taraftarlarin ?Fatih Tekke ve goooolll? civiltilarinin kaynagi Fatih Tekke?ye talip. Ve bunda sportif açidan bakildiginda anormal olan hiçbir sey de yok. Ayni sekilde Trabzonspor da Fenerbahçe?nin olmazsa olmazi Alex?e talip olabilir mesela, tutan mi var?

Daha lig devam ederken duydugum, ama yazilmasi için yeterince veri sahibi olmadigim bir konu son günlerde yine gizli gündeme girivermis. Lafi uzatmayalim!

Lig devam ederken Alex?e sözlesmenin uzatilmasini teklif eden Fenerbahçe yöneticileri Brezilya?li yildizdan su yaniti almislar: Türkiye?de bir sartla kalirim! Fatih Tekke?yi alip Anelka?yi gönderirseniz!

Sevgili okuyucu, bir kez daha yineliyorum. Bunlar sadece duyum. Ama pek çok Fenerbahçeli meslektasimdan benzer seyleri duydugum için yazmakta bir beis görmüyorum artik.

Devam edelim;

Simdi anladiniz mi Fenerbahçe yönetiminin Fatih Tekke konusunda neden bu kadar israrci oldugunu ve medya dahil tüm dezenformasyon kanallarini kullanarak Tekke?yi Trabzon?dan koparmak istedigini?

Futbol takimlarini sadece ?duygu gözü? ile degil, mantigini ve futbolun evrensel dogrularini da isin içine katarak izleyen her Fenerbahçeli, takim içinde Anelka?ya karsi bir ?sogukluk? oldugunu zaten biliyor.

Parçalari birlestirelim;

Takimda Brezilyali kligi oldugu açik, üstelik bu ille de kötüye de yorulmasi gereken bir sey degil. Aksine, yabani oyuncularin ayni ülkeden olmasi çogu zaman tercih edilesidir. Ama Brezilyalilarla Anelka arasinda , en azindan saha içinde bir ?uyum? oldugunu kim söyleyebilir?

Neymis;

Fenerbahçe, sahalarimizin gördügü en yetenekli yabancilardan biri olan Alex?in sözlesmesini uzatmak istiyorsa Fatih Tekke?yi transfer edip, Anelka?yi da göndermek durumundaymis!

Üstelik Anelka için en az 16 milyon yuro bonservis ücreti belirleyen Fenerbahçe yönetimi, Fatih Tekke?yi 8 milyon yuroya mal ederek bir tasla üç kus vurmanin hesabini da yapiyormus!

Trabzonspor?un en ?saglam? duruslu yöneticisi Ibrahim Haciosmanoglu?nun; ?Anelka 16 ise Fatih Tekke 32?dir? açiklamasi artik ?ironi? olmaktan çikmistir.

Zira futbolcularin degerini geçmisleri degil istatistikleri belirler. Fatih- Anelka istatistigi yapmamiza gerek yok, sayfanin bir yarisi bos kalir, malum.

Tüm bunlar bir yana, Alex?in ?kalmak? için öne sürdügü sartin ?Fatih Tekke? olmasi, hem kendi hem de Fenerbahçe adina en büyük talihsizliktir. Zira Alex nasil becermisse, Fenerbahçe?nin parayla ?satin alamayacagi? tek futbolcuyu bulmus ve kendi yönetimini sikintiya sokmustur.

Fenerbahçe yönetimi Alex?i Türkiye?de tutmak için baska formüller üretmek zorunda. Kendi adima Alex gibi bir ustanin ligimizde kalmasindan yanayim..Futbolun ?sanatçisi? kaç kisi var ki zaten..

Hasili;

Fenerbahçe Yönetimi daha ?gerçekçi? çözümler üretmelidir. Trabzon en büyük silahini, kaptanini, rakibine ?satacak? degil herhalde!!

Alex ille de Fatih Tekke ile birlikte oynamak istiyorsa bunun baska yollari da var üstelik!

Dimyat?a pirince gidenler evdeki bulgura son bir kez bakmayi unutmamali..
</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk>

SEDAT TUNALI

Burada da bos yere tartisma yapmayalim.Fatih tekke çikti açiklamasini yapti Türkiye bir yere gitmeyecek bu belli.Avrupa ya ise teklif var ise kesinlikle gidecek.Bu sene olmazsa seneye gidecek.
</TD></TR></T></TABLE>

Seyit Hoca
15.06.2006, 09:53
foruma son noktayi FATIH koydu...saol eski kaptan....

Seyit Hoca
15.06.2006, 09:54
simdi son dk haberleri yazma zamani

Seyit Hoca
15.06.2006, 09:56
dünya kupasi maçlaini golleri http://fifaworldcup.yahoo.com/06/en/w/bgt.html

mahmuter61
15.06.2006, 10:01
Beyler fatih efendiyi konusmayi birakalim kalmasi için agit yakmanin hiçbir anlami yok adamda *** mevcut.Geçen sene yasanan olaylar durup dururkenmi oldu bir futbolcunun yapmamasi gereken girmemesi gereken pisliklere bulasti bu arkadas kendi etti neden bunu o yöreye mal etmeye çalisiyor.Istanbulda da kasinirsa orada daha net kasirlar onu.Bir takimin kaptanina yakismayan laflar etti dün!Trabzonsporluymus Trabzonda dogmus hay dogmaz olaydinbe.DEFOL GIT kardesim oynayacagin surda 3 sene bu 3 senede ne biz küme düseriz nede senden bi*** olur!Kaç senedir Trabzonspordasin ne*** yaptin gol krali oldun!Yattara olmasa*** olurdun daha penalti atmaktan acizsin belinden ötürü kiçini kaldiramiyon!Evet defol nereye istersen git!!!
» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.<?:NAMESPACE PREFIX = O /><?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>
<O:P></O:P>
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4337&amp;PN=1&amp;FID=3&amp;PR=3) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
************************************************** *******Edited by: perhaps

İslam Sezer
15.06.2006, 10:05
Beyler fatih efendiyi konusmayi birakalim kalmasi için agit yakmanin hiçbir anlami yok ................

arkadasim bizim de kafamiz karisik biz de üzgünüz hatta kizginiz ama gerek yok boyle sert ifadelere.o bizim fatih tekkemizdir ve hep öyle kalacak,nerde oynarsa oynasin bu degismez.Edited by: perhaps

Punisher-61
15.06.2006, 10:19
Fatih Tekke gitmek istiyorsa gitsin..kimseninde ona kizgin olmamasi lazim.. Kaptana Avrupada Basarilar dilerimsmileys/smiley32.gif

kelkitli29
15.06.2006, 10:19
Ya arkadaslar sakin olun ya. Ben gitmesini cok isteyen biriyim ama sizlere ne oluyor? Sonucta Fatih Sultan yaptiniz kaptani. Yurtdisina gitmesini istemem burada adamin kiymetini bilmiyoruz. Oraya gitsin Avrupanin gözdesi olur. Gerci takimida önemli ama. Hemen bir anda göklere cikarip bir anda siliyorsunuz adamlari. Maalesef Trabzonlunun kafa yapisi degismiyor bir türlü. Fatih Tekkenin gitmesi kadar olumlu bir sey olamaz su andaki Trabzonspora. Hemde insallah tez gider, futbolcular bu bilmeceden kurtulur. Umut Buluta sahip cikarsaniz eger Fatih Tekkeden daha iyi futbolcu olacak.

Bu habere sevinenlerden birisiyim.

KuĞu
15.06.2006, 10:25
saçmalik, avrupaya gidecegim diyor kiziyorsunuz!!!!

Yako
15.06.2006, 10:30
Arkadaslar,

Birsey dikaktinizden kaciyor sanirim. Avrupa'da futbo ltarihi boyunca 30 yasina gelmis kac "Forvet / Striker" iyi para verilerek transfer edilmistir?

Gercek transferler hep 17-18-19 yaslarinda yapilir forvetler icin. Defanslar orta sahalar her yasta gezer evet. Ama Striker alacak takim "korpe" secer. Kart horoz pesine dusmezler.

Bizimki karta kacti artik.

Turan AKYILDIZ
15.06.2006, 10:30
evet yani artik tartismamiza gerek yok.ne olacaksa olur.bu takimdan ne fatihler geldi geçti.kalirsa o bizim dene sultan f.tekkemizdir.gidersede güle güle diyip hizmeti için tesekkür edip göndermeliyiz.unutmayinki futbol bir kisilik degil onbir hatta 23 kisilik oyundur.bu sekilde davranirsak mevcut diger futbolcularimiza ve gelecek olan yenilere ayip ediyor oluruz.çünkü onlarda bizim futbolcumuz.onlarda bu takim için ter döküyorlar yada dökecekler.onlarada aynu derecede sevgi göstermeliyiz

Mayls
15.06.2006, 10:31
arkadaslar o bizim kaptanimiz. bu talihsiz sezonda belkide en cok o sevindirdi bizi. avrupaya gidecekse yolu acik olsun. insallah basarili olour. bize bunu söylemek düser

ÇaGaTaY
15.06.2006, 10:33
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Fatih Tekke: Gidiyorum</TD></TR></T></TABLE>
Kaptan, "Trabzonluyum ama takimdan kesin ayrilacagim. Bu kadar basit" dedi.

Umre dönüsü...
Trabzonspor'un kaptani Fatih Tekke, ve Hüseyin Çimsir umre için gittikleri Suudi Arabistan'dan dün döndü. Fatih Trabzon Havaalani'nda, transferiyle ilgili ilginç açiklamalar yapti.

Vakti geldi...
Bordo-mavililerin yildizi, "Trabzonsporluyuz, Trabzon'da dogduk. Bunu yine söylüyorum ama
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=300 align=right>
<T>
<TR>
<TD>
< = =text/>
<!--
if (!.sbnr_used) .sbnr_used = ',';
.write ("<" + " ='' ='text/' src='");
.write ("http://ads.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?");
.write ("bj1hZjU3ODQ1NCZ3aGF0PXpvbmU6MjU3");
.write ("&amp;exclude=" + .sbnr_used);
if (.referer)
.write ("&amp;referer=" + escape(.referer));
.write ("'><" + "/>");
//-->

< = src="http://ads.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?bj1hZjU3ODQ1NCZ3aGF0PXpvbmU6MjU3&amp;exclude= ," =text/>
<NO>http://ads.sabah.com.tr/adserver/viewd2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D%3D ('http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454')</NO></TD></TR></T></TABLE>

artik Trabzonspor'dan ayrilma vakti geldi. Bu kadar net, bu kadar basit" ifadesini kullandi.

Fotomac yine,bir gazete bu kadar ............ olabilir.Fatih in açiklamalarini kesip yayinlamislar,gidecegim yer yurtdisi olacak kismini yazmamislar,adi pe ze venklerrrr smileys/smiley7.gif

Burçak
15.06.2006, 10:35
Allah askina bu konuyu Fatihle ilgili baslikta tartisalim. Sob dakika haberlerine mesaj geldimi hemen girip acaba ne oldu diye merak ederdik. simdi herzaman en üstte duruyo baslik. artik bi özelligi kalmadi. sadece adi son dakika. biraz özen gösterelim mbuna lütfen ve her konuyu kendiyle alakali baslikta tartisalim.

KuĞu
15.06.2006, 10:40
ozaman f.tekke ile ilgili haberler kendi topic ine eklensin buraya eklenince yorumlamak kaçinilmaz oluyor

halil ibo
15.06.2006, 10:47
<T>
<TR>
<TR>
<TR>
ilgili de konusurken, "Bu tür haberler dogru degil. Biz Marchelinho ile görüsmelerimizi sürdürüyoruz. Oyuncu ve menajeri, Türkiye'den baska bir takimdan teklif almadiklarini bize bildirdi" diye konustu. Asbaskan Sayitoglu, Bordo-Mavili taraftarlarin rahat olmasini da isterken, "Hiç merak etmesinden yönetim olarak güçlü bir Trabzonspor yaratmak için çalisiyoruz. Alacagimiz yabanci oyuncular da takima büyük güç katacak" dedi. n Gökmen ÖZAGCI</TD></TR></T></TABLE>

Travelair
15.06.2006, 10:52
Kaynak: stargazete.com

Elveda Trabzon

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=150 align=right>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=150></TD></TR>
<TR>
<TD width=150></TD></TR></T></TABLE>

http://www.stargazete.com/resimler/spor/15062006/s05.jpgFatih Tekke, Umre ziyareti dönüsü Istanbul Atatürk Havaalani?nda takimdan kesin olarak ayrilacagini açikladi. Yurt disina gidebilecegini söyleyen yildiz futbolcunun, kendisiyle son kez masaya oturacak Baskan Nuri Albayrak?tan Fenerbahçe için izin isteyecegi ögrenildi

VE Fatih Tekke noktayi koydu: ?Trabzon?dan ayriliyorum...? Milli futbolcu, Hüseyin Cimsir ile birlikte Umre ziyaretinden dönerken, Istanbul Atatürk Havaalani?nda ?Trabzonlu?yum... Trabzonsporlu?yum... Ama ayrilacagim da bu kadar net ve basit...? açiklamasini yapti. Yurt disina gidebilecegini belirten Fatih?in, bugün Baskan Nuri Albayrak ile bir araya gelecegi, yeni sözlesme teklifini reddedip, el sikistigi Fenerbahçe?ye gitmek için izin isteyecegi ögrenildi.

Sari-kirmizi Albayrak

Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak ve yönetim kurulu, A Gençler Türkiye Sampiyonu olan Trabzon Idmanocagi Futbol Takimi?ni makaminda kabul etti. Trabzon ilinin en eski ve köklü kulüplerinden olan, renklerini de Galatasaray?dan esinlenerek Sari-Kirmizi olarak alan Idmanocagi Kulübü yöneticilerinin, Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak?a Trabzon?un plakasi olan 61 numarali ve üstünde ?Nuri Albayrak? yazan Sari-Kirmizi forma hediye etmesi dikkat çekti.

En az 3 yerli yildiz transfer edilecek!

MALATYALI Bilal, Denizlili Mustafa Keçeli, Ankarali Musa Büyük, Sivasli Hayrettin ve Antepli Faruk ile görüsmeleri sürüyor. Trabzon Yönetimi?nin en az 3?ünü alacagi ögrenildi.

Yönetimimizde bir problem yok

TRABZONSPOR Baskani Nuri Albayrak, yönetim içinde problem olmadigini söyledi. Albayrak, ?Biz bir aileyiz. Tartismalar ve kavgalar her zaman olur. Ancak sorun yok? dedi.

Wanchope için Almanya turu

TRABZONSPOR yabanci transferinde bombayi patlatmak üzere. Yönetici Zeyyat Kafkas, Kosta Rika?nin golcü futbolcusu Wanchope ile görüsmek için dün Almanya?ya uçtu. Dünya Kupasi?nin açilis maçinda Almanya?ya attigi 2 golle adindan söz ettiren Wanchope ile görüsecek olan Kafkas?in yildiz futbolcuya çok iyi bir teklif sunacagi ögrenildi. Kafkas ayrica Brezilyali Ricardinho?nun menajeriyle de masaya oturacak.

Trabzonspor?u ?Valiler? basti

TRABZON Valisi Hüseyin Yavuzdemir ile Rize Valisi Enver Salihoglu, Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak?i Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde ziyaret etti. Yeni sezon öncesi takim hakkinda bilgi alan Vali Yavuzdemir ile Vali Salihoglu, Trabzonspor?a basari dilediler. Baskan Albayrak da ?Desteklerini bizden esirgemeyen valilerimiz Hüseyin Yavuzdemir ile Enver Salihoglu?na tesekkür ediyorum? diye konustu.

//////////////////

Fatih'in açiklamalarini herkes gördü, izledi dün. Ben sizin yaptiginiz gazeteciligin. Bu kadar diyorum. Bir de akillarinca "sari kirmizi" diye bizi birbirimize düsürecekler. Baskan sari kirmizi imis. Bunlarda ne yok arkadaslar tahmin edin

jefferson61sefa
15.06.2006, 10:59
polonyada kaleden kaleye gol yiyen FABIANSKI Lukasz yada KUSZCZAK Tomasz di Arthur BORUC degil boruc süper kalecidir celtictede izliom ii kaleci müthis oynadi ama dün zaten barcelona ilgileniomus borucla valdez yerine valdezi rahat yedege çeker bu adamin reflexleri süper kale agzindan vuruslara ayaginin dibine bile yatabilio anlamadim yani 1 saniyede yere yatip kalkmasi süper bisey
ama polonyain hocasi saf szymek takimin en iyisiyken onu takimdan kesmis salak elendiler iste girdi smileys/smiley4.gif

TSelif
15.06.2006, 11:09
VE Fatih Tekke noktayi koydu: ?Trabzon?dan ayriliyorum...? Milli futbolcu, Hüseyin Cimsir ile birlikte Umre ziyaretinden dönerken, Istanbul Atatürk Havaalani?nda ?Trabzonlu?yum... Trabzonsporlu?yum... Ama ayrilacagim da bu kadar net ve basit...? açiklamasini yapti. Yurt disina gidebilecegini belirten Fatih?in, bugün Baskan Nuri Albayrak ile bir araya gelecegi, yeni sözlesme teklifini reddedip, el sikistigi Fenerbahçe?ye gitmek için izin isteyecegi ögrenildi. smileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif

Yuuhh yani .....dan sonra devami nerde? ..ya bu kadar rezillik kepazelik olur .ALLAH hepinizin cezasini versin ..

cınar#7
15.06.2006, 11:09
polonyanin hocasinin futbolu bildiginden supheliyim sen gel ilk macta polonyanin en olumlu oynayanini yedege oturt.o zaman zurawskiyi hic oynatmamaliydi 2 mactada kotu oynadi zurawski iyiki almamisiz.bideDudekikadroya bile almamis, forvet sorunlari var daha bir gol bile atamamislar frankowski kadroda yok yazik oldu polonyaya! bu dunya kupasinda onlari tutuyodum.

gultekin61
15.06.2006, 11:16
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=770>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=136>

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=132>
<T>
<TR>
<TD =Top height=22> Çok Okunanlar</TD></TR>
<TR>
<TD =>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=2>
<T>
<TR>
<TD>Fatih Tekke, asil bombayi patlatti... (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=27931)</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#333333 height=1></TD></TR>
<TR>
<TD>Fener'in Tekke israrini Tunali çözdü! (http://www.internetspor.com/v3/haber.php?haberID=27940)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Fenerbahçe'de Volkan depremi (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=27946)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Hidayet Türkoglu'na tepkiler artiyor (http://www.internetspor.com/v3/haber.php?haberID=27929)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Dünya Kupasi'nda Arap düellosu (http://www.internetspor.com/v3/dunyakupasi/haber.php?haberID=27930)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Crespo Fener için bunu dedi mi? (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=27943)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Besiktas aradigi yildizi buldu (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=27942)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Haim Fresco?dan Robert için uyari... (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=27938)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Fenerbahçe'nin favori ismi Italyan... (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=27939)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Almanya Polonya'yi uzatmada yikti (http://www.internetspor.com/v3/dunyakupasi/haber.php?haberID=27932)</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#333333 height=1></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD height=4></TD></TR></T></TABLE>
</TD>
<TD vAlign=top align=middle width=480>
<T>
<TR>
<TD>http://www.internetspor.com/v3/img/yazar/sedattunaliBanner.gif (sedat@internetspor.com)</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk align=right>15 Haziran 2006 Persembe</TD></TR>
<TR>
<TD =yBaslik>Fener'in Fatih Tekke Israrinin Sirri!</TD></TR>
<TR>
<TD =txt>
Saygideger okuyucu;

Bir konuyu açiklayarak baslamak istiyorum.

Birazdan okuyacaginiz yazida sözü edilenler, tamamen duyuma ve 20 yillik gazetecilik birikiminin destekledigi iliskiler ve sezgi gücüne dayanmaktadir.

Bu ülkenin gelmis geçmis en ünlü dolandiricilarindan birinin deyisiyle; ?rüsvetin belgesi mi olur pezevenk!? özdeyisi! gibi, asagida okuyacaklarinizin da belgesi yoktur, lütfen okurken isin bu tarafini da unutmayin. Ancak kulüplere yakinligi olanlar, kisisel iliskilerini kullanarak söylediklerimi kolayca teyit edebilirler.

Biliyorsunuz Fenerbahçe; Trabzonspor?un ve Türkiye liglerinin 1 numarali golcüsü, zor gollerin kolaycisi, Trabzon sehri ve takimiyla bütünlesip, minik taraftarlarin ?Fatih Tekke ve goooolll? civiltilarinin kaynagi Fatih Tekke?ye talip. Ve bunda sportif açidan bakildiginda anormal olan hiçbir sey de yok. Ayni sekilde Trabzonspor da Fenerbahçe?nin olmazsa olmazi Alex?e talip olabilir mesela, tutan mi var?

Daha lig devam ederken duydugum, ama yazilmasi için yeterince veri sahibi olmadigim bir konu son günlerde yine gizli gündeme girivermis. Lafi uzatmayalim!

Lig devam ederken Alex?e sözlesmenin uzatilmasini teklif eden Fenerbahçe yöneticileri Brezilya?li yildizdan su yaniti almislar: Türkiye?de bir sartla kalirim! Fatih Tekke?yi alip Anelka?yi gönderirseniz!

Sevgili okuyucu, bir kez daha yineliyorum. Bunlar sadece duyum. Ama pek çok Fenerbahçeli meslektasimdan benzer seyleri duydugum için yazmakta bir beis görmüyorum artik.

Devam edelim;

Simdi anladiniz mi Fenerbahçe yönetiminin Fatih Tekke konusunda neden bu kadar israrci oldugunu ve medya dahil tüm dezenformasyon kanallarini kullanarak Tekke?yi Trabzon?dan koparmak istedigini?

Futbol takimlarini sadece ?duygu gözü? ile degil, mantigini ve futbolun evrensel dogrularini da isin içine katarak izleyen her Fenerbahçeli, takim içinde Anelka?ya karsi bir ?sogukluk? oldugunu zaten biliyor.

Parçalari birlestirelim;

Takimda Brezilyali kligi oldugu açik, üstelik bu ille de kötüye de yorulmasi gereken bir sey degil. Aksine, yabani oyuncularin ayni ülkeden olmasi çogu zaman tercih edilesidir. Ama Brezilyalilarla Anelka arasinda , en azindan saha içinde bir ?uyum? oldugunu kim söyleyebilir?

Neymis;

Fenerbahçe, sahalarimizin gördügü en yetenekli yabancilardan biri olan Alex?in sözlesmesini uzatmak istiyorsa Fatih Tekke?yi transfer edip, Anelka?yi da göndermek durumundaymis!

Üstelik Anelka için en az 16 milyon yuro bonservis ücreti belirleyen Fenerbahçe yönetimi, Fatih Tekke?yi 8 milyon yuroya mal ederek bir tasla üç kus vurmanin hesabini da yapiyormus!

Trabzonspor?un en ?saglam? duruslu yöneticisi Ibrahim Haciosmanoglu?nun; ?Anelka 16 ise Fatih Tekke 32?dir? açiklamasi artik ?ironi? olmaktan çikmistir.

Zira futbolcularin degerini geçmisleri degil istatistikleri belirler. Fatih- Anelka istatistigi yapmamiza gerek yok, sayfanin bir yarisi bos kalir, malum.

Tüm bunlar bir yana, Alex?in ?kalmak? için öne sürdügü sartin ?Fatih Tekke? olmasi, hem kendi hem de Fenerbahçe adina en büyük talihsizliktir. Zira Alex nasil becermisse, Fenerbahçe?nin parayla ?satin alamayacagi? tek futbolcuyu bulmus ve kendi yönetimini sikintiya sokmustur.

Fenerbahçe yönetimi Alex?i Türkiye?de tutmak için baska formüller üretmek zorunda. Kendi adima Alex gibi bir ustanin ligimizde kalmasindan yanayim..Futbolun ?sanatçisi? kaç kisi var ki zaten..

Hasili;

Fenerbahçe Yönetimi daha ?gerçekçi? çözümler üretmelidir. Trabzon en büyük silahini, kaptanini, rakibine ?satacak? degil herhalde!!

Alex ille de Fatih Tekke ile birlikte oynamak istiyorsa bunun baska yollari da var üstelik!

Dimyat?a pirince gidenler evdeki bulgura son bir kez bakmayi unutmamali..
</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk>
Bu yazi toplam 5605 defa okunmustur.

</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Tansu Onur Erdoğan
15.06.2006, 11:19
arkadaslar neden kaptana bu kdr tepki gösteriyosunuz kendinizi oonun yerine koyun adam avrupada oynamak istiyo hevesi war illaki hep trabzonda oynicak diye bi kuralmi war

gultekin61
15.06.2006, 11:23
evet arkadaslar yazarin dedigi gibi fener rezilleri türkiyede parayla satin alamayacaklari tek topçu olan fatih tekkeyi transfer etmek istiyor.biraz ki....la güleyim onlarasmileys/smiley36.gif

gultekin61
15.06.2006, 11:24
karsiliginda ne vereceklersesmileys/smiley2.gif

gugula
15.06.2006, 11:27
evet arkadaslar yazarin dedigi gibi fener rezilleri türkiyede parayla satin alamayacaklari tek topçu olan fatih tekkeyi transfer etmek istiyor.biraz ki....la güleyim onlarasmileys/smiley36.gif
katılıyorum sana bende hep senin taktikle güldüm eziklere smileys/smiley36.gif smileys/smiley36.gif smileys/smiley36.gif

gultekin61
15.06.2006, 11:33
atalarimiz ne demis havlayan ezik dalmaz.birakin havlasin.kanaryayi gül bahçesine koymuslar kafesim kafesim demis.bu kadar salak bir kus olmazsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Yako
15.06.2006, 11:35
Gecin dalganizi.

Yeni sezon da sari lacivert forma ile Tekke yi gordugunuzde o kadar kolay sindirebilecek misiniz bakalim...

Onu adam eden "tekke" ye boyle kuffar olabilecegini her zaman acik kapi birakan aciklamalari ile gosterdi. Demek ki yanlis admai "basimiza SULTAN" etmisiz...

Baskan da butun olan bitenden haberdar,surekli konusmalarda demeclerde acik kapi birakilamsinin sebebi de tamamen budur. Baskan sorumlulugu ustlenecek cesareti gosteremedi, "fatih gideceksen gel sen acikla" dedi, acikca donen tezgah budur. Baskan'in basiretsizligi ve zaafiyetidir bana dokunan, Fatih 'in de bizi satmasidir. Fatih de gitmeli Baskan da...

M.Ali bile bunlardan iyiydi.

Yeni Kralimiz OMER RIZA dir. Kalede de Tolga yi isteriz. LAzaroni yi de Kovun, Giray Hoca gelsin...

gultekin61
15.06.2006, 11:40
bu arkadas bu kadar bilgiyi nerden ögrendi merak ediyorum dogrusu.kaleye tolga ileriye ömer riza defansa tayfun cello baska.malatya spordan bahsediyon heralde.burasi trabzonspor formu.

Semih Kırsüleymanoğlu
15.06.2006, 11:43
file:///D:/DOKUME%7E1/Besitzer/LOKALE%7E1/Temp/moz-screenshot-5.jpgfile:///D:/DOKUME%7E1/Besitzer/LOKALE%7E1/Temp/moz-screenshot-6.jpgfile:///D:/DOKUME%7E1/Besitzer/LOKALE%7E1/Temp/moz-screenshot-7.jpgEdited by: Tomas Jun

Travelair
15.06.2006, 11:53
Fatih konusunu artik konusmayalim arkadaslar. Herkeskendi yolunukendi çizer. Herkes deancak hak ettigi kadar deger görür. Kimseye ne haddinden az ne de çok deger vermeyinEdited by: Travelair

Yako
15.06.2006, 11:57
@Gultekin61

Gorursun arkadasim. Ama Omer Riza ve Tolga isimleri gecince Malatya sozu ederek kendi kulubune hakaret ettiginin farkinda degilsin.

İHSAN
15.06.2006, 11:57
siz zahmete kalmayinarkadaslaristanbul medyasi Fatihi fenere gönderir.

SITEYE "" FATIHIN FEBE YE GIDECEGI YÖNÜNDE HABERLER YAZMAYIN LÜTFENsmileys/smiley7.gif""" BUNUN YÜZÜNDEN SITEDEN SOGUTTUNUZ BENI...

BU SITEDE DE BÖYLE HABERLER ÇIKIYORSA YAZIK HALIMIZE....smileys/smiley19.gif

Edited by: mcgyver_61

coach
15.06.2006, 12:00
Yine toz duman oldu burasi özellikle bazi üye kardeslerimiz Fatih Tekke'nin Fenerbahçe'ye kesin olarak satildigini söylüyor ve bu dogrultuda yorumlar yapiyor yani arkadaslar bilen bilmeyende Fatih Tekke'nin bonservisi sizin elinizde sanicak.

Sabredin ve olaylarin olgunlasmasini bekleyin.

worldmaster
15.06.2006, 12:04
Trabzonspor?un ve Türkiye liglerinin 1 numarali golcüsü, zor gollerin kolaycisi

Iste bu özellikte bir futbolcu hiçbiseye degisilemez.Iddia ediyorum Fatih giderse orta siralarin takimi olacagiz...

halil ibo
15.06.2006, 12:04
coach yazdi :

''Sabredin ve olaylarin olgunlasmasini bekleyin.''

Iyi güzelde kardesim böyle birsey için önce kisinin kendisinin olgun olmasi gerekmiyor mu ? smileys/smiley4.gif

Travelair
15.06.2006, 12:10
Fatih yurtdisina gidecek. Feybeye birkere kendi istemez

ender77
15.06.2006, 12:13
<DIV =news_title>Fatih Ada yolunda</DIV>
<DIV id=c&#111;ntent style="PADDING-RIGHT: 10px; PADDING-LEFT: 10px; FONT-SIZE: 13px; PADDING-BOTTOM: 10px; COLOR: #000000; LINE-HEIGHT: 18px; PADDING-TOP: 0px; FONT-FAMILY: verdana, arial">Trabzonspor'un takim kaptani Fatih Tekke'ye su ana dek Avrupa'dan herhangi bir kulüpten teklif gelmedigi bildirildi.

Futbolcunun menajeri Ceylan Çaliskan, yaptigiaçiklamada, Fatih Tekke ile Everton, Blackburn Rovers ve Wigan Athletic kulüplerinin ilgilendigini, ancak bu kulüplerin kendilerine resmi teklifde bulunmadigini belirtti.

Söz konusu kulüplerin Fatih Tekke'yi uzun süredir takip ettiklerini ifade eden Ceylan Çaliskan, ''Everton ve Wigan Atletich takimlari geçen sezon resmi teklifte bulunmuslardi. Su an için somut bir gelisme yok'' diye konustu.

Fatih Tekke, dün Trabzon Havaalani'nda gazetecilere Trabzonspor'dan ayrilacagini ve yurt disina gidecegini açiklamisti.</DIV>

DİNÇ
15.06.2006, 12:14
Fatih Tekke istedigi kulübe gitsin.Ister FeBe ye ister avrupaya....Nereye istiyorsa oraya gitsin....

Çok degil bundan 3-5 yil önce de Hami için ayni seyler konusuldu yazildi çizildi...

Peki ne oldu...Hami gitti Shalke ye....Ne kaybettik...Hami'den sonra daha iyisini bulduk...Fatih Tekke.....

Fatih Tekkeler bizim içimizde çok...Bir tanesi birakin gitsin...Bir sey kaybetmeyiz...

Fatih Tekke bizde kaç senedir oynuyor?Kaç sampiyonluk kazandirdi?Bundan sonra Trabzonsporumuzda kalirsa kaç sampiyonluk kazandirir?

Besiktas maçindan sonraki konusmasindan sonra Fatihi iyi bir paraya satmak gerektigini hep düsündüm...Fatih artik sikilmis???

Peki Biz Trabzonsporlu taraftar ne yapsin???Biz de sikildik...24 senedir daral geliyor...Ama gidecek (Allah Korusun) yer bulamiyoruz...

Sen gidecek yer bulduysan git Fatih Tekke...Her sey için TESEKKÜRLER...Allah senden razi olsun...Bize yasattigin mutlu anlar için...

Biz taraftara düsen Fatih Tekke nereye giderse gitsin (Febe dahil) onu sevgiyle ve saygiyla ugurlamaktir...
BIZE YAKISAN BUDUR....
Herkesi sagduyuya çagiriyorum...Bu takim hepimizin dogru olanda da yanlis olandada yaninda olalim...

Turan AKYILDIZ
15.06.2006, 12:17
agzina saglik bmteam kardes.daha ne diyebilinir ki.

Cakirmelik
15.06.2006, 12:24
yOLUN ACIK OLSUN SULTAN...UMARIM HUZURUNU BULURSUN....SAYGILAR

MeKanSiZ
15.06.2006, 12:29
arkadaslar bise sormak istiyorum bu baslikla alakasi yok kusura bakmayin.. açilis ne zaman yapilacak bilginiz varmi?

corleone
15.06.2006, 12:33
mekansizin sordugu soruyu merak etmekle birlikte lütfen haberler ve özellikle tekke hakkindaki yorumlarinizi lütfen burada yapmayin, açilmiso olan bir fatih tekke basligi var zaten...

Ozan
15.06.2006, 12:33
bmteam

senin her dedigine katiliyorum ama sonlarda fenerbahçeye gitmesi dahil dedin ona katilmiyorum . avrupaya gitsin ama fenere asla . zaten kendide istemiyor öyle birseyi.

Muhammet_61
15.06.2006, 12:39
Fatih Avupaya giderse elbette yolu açik olsun. Gögsümüzü kabartir. Iste "Trabzonlu" Fatih Avrupa'yi salliyor deriz. Jübilesini de TS formasiyla yapar. Gurur kaynagimiz olur.

Ama...

Tutup da açiklamalarinin zittina Febeye giderse... O zaman iste ölene kadar affedilemez. Trabzon'da, kendi memleketinde rahat rahat daolasamaz. Para için memleketini satmis olur. Gözümüzdeki "sultan" sifatini kaybeder, "s...z" sifatini kazanir. Her zaman arkasinda olan bu büyük taraftari bir anda karsisina alir.

Kimse demesin "profosyonel futbolcudur, kim iyi para verirse oraya gidebilir" diye. Profosyonellik paragözlük ve memleketini satmak degildir. Memleketinin takimini satip bir numarali düsmanina olayli bir sekilde gitmek onursuz insanlarin isidir.

son sözüm de alçak basina. Fatih'in dün yaptigi açiklamalarin islerine yarar kisimlarini gazetelerine yazmislar, "Avrupa'ya gidecegim, herkes kafasina göre yaziyor" kismindan bahsetmemisler. Diyecek hiçbir sey bulamiyorum.

champions
15.06.2006, 12:54
radyosporda adamin biri çikmis fatihin trabzondaki misyonunun bittigini

ve fenerin trabzondan daha büyük oldugunu fatihin fenere gitmesi gerektigini söylüyor ve ekliyor trabzonun sampiyon olmasinin çok zor oldugunu söylüyor

öyle bi kadro kurmaliyiz ki kimse bu kadroyu tartismamali trabzonu

tartisirken hep ayni laflar fatih gökdeniz yattara szymekönemli isimlereeee devami yok biktim artik bu laflardan trabzon her yönüyle iyi bi takim olmali sampiyonlugun en büyük favorisi olmaliyiz

ofluhalit
15.06.2006, 13:02
gitmek istiyeni zorla tutamayiz.gitsin o da rahatlasin biz de.hergün gitcekmi gitmicekmi diye kendi kendimiz paralamaktan kurtulmus oluruz.yolun açik olsun f.tekke,umarim kendine yakisan bi takima gidersin!!!

girayg
15.06.2006, 13:09
Radyosporda yapilan tartismalari fazla dikkate almayin arkadaslar orasi sonuçta istanbul takimlarini destekleyen (özellilkle febe yi) bir kurulus.

Nytre
15.06.2006, 13:13
ntv.de az önce izledim. fatih tekke kendi agzi ile söyledi "trabzonspordan ayrilacagim açik ve net" (ama bunu bu sene mi yoksa sözlesme uzatmayacagim anlamindami söyledi bilemiyorum çünkü sadece bu sözü duydum)

Muhammet_61
15.06.2006, 13:20
"Bu sene mi?" diye sorduklarinda "kismet" yanitini verdi. Yani ayrilacagi kesin ama bu sene oldugu kesin degil. Seneye de olabilir. Simdi gözler yönetimde. Onu ikna etmeleri gerekir.

Mert67
15.06.2006, 13:20
fatih fenere gitmesinde nereye giderse gidsin bundan sonra.
ama kaptanini bizim için yaptigi emekleride unutmamak gerek.smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

Tüysüzoğlu Onur
15.06.2006, 13:22
Fatih Tekke istedigi kulübe gitsin.Ister FeBe ye ister avrupaya....Nereye istiyorsa oraya gitsin....

Çok degil bundan 3-5 yil önce de Hami için ayni seyler konusuldu yazildi çizildi...

Peki ne oldu...Hami gitti Shalke ye....Ne kaybettik...Hami'den sonra daha iyisini bulduk...Fatih Tekke.....

Fatih Tekkeler bizim içimizde çok...Bir tanesi birakin gitsin...Bir sey kaybetmeyiz...

Fatih Tekke bizde kaç senedir oynuyor?Kaç sampiyonluk kazandirdi?Bundan sonra Trabzonsporumuzda kalirsa kaç sampiyonluk kazandirir?

Besiktas maçindan sonraki konusmasindan sonra Fatihi iyi bir paraya satmak gerektigini hep düsündüm...Fatih artik sikilmis???

Peki Biz Trabzonsporlu taraftar ne yapsin???Biz de sikildik...24 senedir daral geliyor...Ama gidecek (Allah Korusun) yer bulamiyoruz...

Sen gidecek yer bulduysan git Fatih Tekke...Her sey için TESEKKÜRLER...Allah senden razi olsun...Bize yasattigin mutlu anlar için...

Biz taraftara düsen Fatih Tekke nereye giderse gitsin (Febe dahil) onu sevgiyle ve saygiyla ugurlamaktir...
BIZE YAKISAN BUDUR....
Herkesi sagduyuya çagiriyorum...Bu takim hepimizin dogru olanda da yanlis olandada yaninda olalim...

birakin gitsin demesi kolay.evet gidebilir ama fatihin gidisi ancak bizden büyük bir takima giderse kabul görebilir.eger sen büyük taikmsan eger sampiyon olmak istiyorsa en iyi silahini avrupadaki sayili golcülerden loolan futbolcunu yurt içinde rakiplerine vermek aptalliktan baska bisi deildir.

baska bi açidanda bakmak gerekiyor bu olaya.fatihe bu sehir öle bir sevgi duyuyorki anlatilmaz.ona sultan diyerek bas taci yapti bu sehir ve trabzonspora gönül veren insanlar.böle bi kisinin yurt içinde bir takima gitmesi ddegerlerine yapilan ihanettir.ozaman bütün dengeler alt üst olur.bütün kentin sevdigi bir kisiden artik o sehir nefret etmeye baslar.fatih trabzonda rahat rahat ddolasamaz.fatih eger fenere gidecekse bu sehri bu taraftari burdayasadigi iyi kötü anilari kisacasi trabzonave trabzona dair ne varsa unutup gitmeli.

bunlari ancak tümer gibi kisiliksiz oyuncular yapar.hepimiz fat,h,n nasil karakterde bi futbolcu oldugunu biliyoruz.o adam gibi bir adamdir.gidecekse yurt disindan bir takima gider ordaki görevini tamamladiktan sonra yuvasina döner.umarim fatih bizi yaniltmaz

Salih Yazıcı
15.06.2006, 13:25
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =hSpot>Trabzonspor'un Marcelinho aski bitmiyor. Forvette isini saglama almak isteyen Karadeniz ekibi Brezilyali yildizi birkaç gün içinde bitirmenin hesaplarini yapiyor.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Trabzonspor, Bundesliga takimlarindan Hertha Berlin'de forma giyen Brezilyali oyuncu Marcelinho'nun transferini 1-2 gün içinde bitirmeyi hedefliyor.

Takimin basina Brezilyali Teknik Direktör Sebastiao Lazaroni'yi getirdikten sonra dis transferde agirligi Brezilyali oyunculara veren Trabzonspor, Marcelinho ve Ricardinho için girisimlerini sürdürüyor. Bordo-mavili yönetim, iki Brezilyali oyuncudan birini takima kazandirmayi hedefliyor. Bordo-mavili yönetimin, geçen gün yaptigi yönetim kurulu toplantisinda Marcelinho'nun ismi ön plana çikti. Brezilya Milli Takimi kampinda bulunan Ricardinho'nun fiyatinin artabilecegini hesaba katan bordo-mavili yönetim, ayrica Ricardinho'nun özel yasamina dikkat etmemesi nedeniyle öncelikli olarak Marcelinho'yu gündemine aldi.

Iki Brezilyali oyuncudan birini kadrosuna katmak isteyen Trabzonspor yönetimi, Marcelinho'yu transfer etmek için girisimlerini hizlandirdi. Marcelinho'nun top tekniginin yüksek olmasi ve Ricardinho'dan daha hizli olmasini göz önünde bulunduran Bordo-mavili yönetim, bu oyuncunun transferini 1-2 gün içinde bitirmeyi hedefliyor.

Brezilyali Teknik Direktör Sebastiao Lazaroni'yi de devreye sokan bordo-mavili yönetim, Marcelinho ile yaptigi görüsmelerde olumlu mesafeler kaydetti. Hertha Berlin'e teklifini sunan Trabzonspor, bu oyuncunun fiyatinda indirim beklerken, önümüzdeki günlerde Trabzon'dan bir heyetin Marcelinho ve kulübü ile görüsmek için Almanya'ya gidecegi belirtildi.</TD></TR></T></TABLE>internetspor

Nytre
15.06.2006, 13:28
açilisin kesin tarihi belli degil ama uefa maçlarindan önceki hafta yapacaklarini duymustum

ÇaGaTaY
15.06.2006, 13:30
Trabzonspor?un ve Türkiye liglerinin 1 numarali golcüsü, zor gollerin kolaycisi

Iste bu özellikte bir futbolcu hiçbiseye degisilemez.Iddia ediyorum Fatih giderse orta siralarin takimi olacagiz...

aynen katiliyorum,bu sene fatih in olmadigi dönemlerde birak maç kazanmayi gol bile atamiyoduk smileys/smiley5.gif

zanoylu
15.06.2006, 13:34
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=b397088b>

"Bu sene mi?" diye sorduklarinda "kismet" yanitini verdi. Yani ayrilacagi kesin ama bu sene oldugu kesin degil. Seneye de olabilir. Simdi gözler yönetimde. Onu ikna etmeleri gerekir.

Evet bence yönetimin bu konuda anlamsiz hareketler var kimi yönetici febe nin teklifinin iyi oldugunu kimiside türkiyede sadece Trabzon diyor...Fatih kalabileceginin sinyalini veriyor yap parasinda bir iyilestirme at sözlesmeyi önüne nedir yani anlamiyorum..Yoksa teklif edilen para fatihin degilde yönetimin mi basini döndürmüs anlamiyorum....Oradan gelecek parayami muhtaciz,yoksa paran ne isin var orada.Sen basaridan söz ediyorsun bu takimin en iyi ve sembol olmus bi oyuncusunun akibetini muallakta birakiyorsun</BLOCKQUOTE>

Nytre
15.06.2006, 13:49
arkadaslar o kadar da umutsuz olmayin...

sbay
15.06.2006, 13:50
MARCELINHO alinsin.çünkü avrupa kariyaeri olan avrupaya aliskin bi oyuncu ayrica müthis teknik.fatih gitmezse iyi bir ikili olurlar..

zanoylu
15.06.2006, 13:54
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Bu olay baska bir takimdan oyuncu transfer etmek degilki bu kadar sürüncemede kalsin basinda oldugun takimin kaptani,Türkiyenin en iyi forveti,verdigi emek tartisilmaz bir isim ve basarili olmak adina ihtiyaç olunan bir adam ayriyeten taraftarinin gönlünde taht kurmus bir isim daha ne olmasi gerekiyor anlamadim.Yok bende tabiki umutsuz olmak istemiyorum</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

Salih61
15.06.2006, 13:56
Arkadaslar Fatih Tekke benim gözümde artik sultan multan degildir...Onu Fatih yapan Trabzonspora karsi ben ayrildim bu kadar ne demek etik midir?...Acaba Antapde oynasaydi gol krali olurmuyudu?...

Bakin Renkdaslar Fatih giderse bu takima birsey olmaz...Trabzonspordan ne fatihler geçti gitti...Ali kemal gitti birsey oldu mu?...Bu kadar basitlesmeyin...Biraz mantikli olun...Biz TRABZONSPORUZ...Fatih fener hariç nereye giderse gitsin...Cehenneme kadar yolu var...smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

sweetrose
15.06.2006, 13:57
Transfer sartliligi bu takim için son derece önemli. Zaten Fatih kalmak istemiyor; onun kalitesinde futbolcularin takima kazandirilmasi öncelikli hedef olmasi gerekiyor. Stad projesi yalan oldu galiba

sbay
15.06.2006, 14:00
bir gaztede okudum dün hollanda dan bir kafile gelecekmis stad projesi için

Burçak
15.06.2006, 14:01
Ve istanbul medyasi amacina ulasti!!

haftalardir tartisma konusu olan fatihin transfer haberleri öyle yada böyle bu boyutlara kadar geldi. ve artik son günlerde özellikle bugün fatih kimdir giderse gitsin cehenneme kadar yolu var vb. gibi yazilar bile yazilmaya basladi. Istanbul basinida bunu istemiyormuydu?? iste basardilar..

melrok
15.06.2006, 14:01
o kadar zor durumda biraktiki camiayi, fenerli istese yapamazdi bu zarari bize. bende forza61'e katiliyorum sultan falan degil artik. sen adam gibi ayrilmayi bilmiyorsan sözlesmen oldugu halde, kaptan oldugun halde camiani zor durumda birakacak açiklamalar yapiyorsan senden kaptanda olmaz sultanda. istedigi yere gitsin fener dahil ceheneme kadar yolu var

Fatih Akgün
15.06.2006, 14:02
VAR OLAN TRABZON GERISI HIKAYE GIDERSE GITSIN AMA SAKIN ARKASINA BAKIP BENIM MEMLEKETIM VAR TRABZONUM VAR DEMESIN

melrok
15.06.2006, 14:03
istanbul medyasinin haberlerini kale alip sinirlenmiyoruzki bizat kendi agzindan duyduklarimiza sinirleniyoruz.

murat
15.06.2006, 14:03
Fatih Tekke basligi mevcut zaten arkadaslar ordan fatih hakkinda yorumlara devam edelim lutfen!

sbay
15.06.2006, 14:08
http://www.takagazete.com/resim/img/okanburukharekati.jpg
Spor (http://www.takagazete.com/default.asp?kategori=20)

YURTIÇI transfer çalismalarini sürdüren Trabzonspor yönetimi, Besiktas?in tecrübeli...

YURTIÇI transfer çalismalarini sürdüren Trabzonspor yönetimi, Besiktas?in tecrübeli oyuncusu Okan Buruk ile görüsmelerini sürdürüyor. Bordo-Mavili yönetimin bonservisi elinde olan bu oyuncuyu renklerine katmak istedigi belirtilirken, Okan Buruk?a yapilan ilk tekliften olumlu yanit alindigi belirtildi. Okan Buruk ise futbol hayatini yurtiçinde büyük bir takimda sürdürmek istedigini belirtirken, gelecek hafta içerisinde transferi ile ilgili olarak somut gelismelerin yasanacagi açikladi.Edited by: sbay

halil ibo
15.06.2006, 14:10
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Besiktas transfere doymuyor</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/karakartal.jpg</TD>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>15 Haziran 2006 13:50

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Transferde hareketli saatler yasayan Besiktas imzalari birbir attirmaya basladi. Dün Burak'la sözlesme imzalayan siyah beyazli kulüp bugün bir baska yildizla imzaladi.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Transferin hizli takimlarindan Besiktas, Bursaspor'dan aldigi Serdar Kurtulus ile 5 yillik sözlesme imzaladi.

BJK Nevzat Demir Tesisleri'nde gerçeklestirilen ve ikinci baskan Murat Aksu ile asbaskan ve iletisim komitesi baskani Fikret Ercan'in da katildigi törenle Serdar, kendini 5 yil siyah-beyazli formaya baglayan sözlesmeye imza atti.

Imza töreninde konusan siyah-beyazli kulübün ikinci baskani Murat Aksu, Serdar'in 19 yasinin çok üstünde bir olgunluga sahip oldugunu belirterek, ''Insallah Serdar Besiktas'a yakisir bir futbolcu oldugunu her sekilde ispat edecektir'' dedi.

Aksu, genç ve dinamik bir takim kuracaklarini söylediklerini hatirlatarak, ''Bunun en güzel örnegi 19 yasindaki Serdar'i Bursaspor'dan almamizdir. Insallah Serdar, Besiktas ve Türk futbolu için hayirli bir transfer olur. Kendisi büyük bir kulübe genç yaslarda transfer olan ender oyunculardan biri. Serdar insallah bu transferin kiymetini bilecek. Oturmasini kalkmasini bilen bir kisi. Serdar'in bir özelligi de küçük yaslardan itibaren Besiktas'i tutmasidir'' diye konustu.

Asbaskan ve iletisim komitesi baskani Fikret Ercan ise gerçeklesen transferden dolayi Besiktas adina çok sevinç duydugunu ifade ederek, ''Genç kartallarin uçarak BJK Nevzat Demir Tesisleri'ne konmasi çok güzel. Güçlerini gösterirlerse buradan Avrupa semalarina uçabilirler. Insallah biz onlara bu konuda destek verecegiz'' dedi.

Siyah-beyazli takimin yeni transferi Serdar Kurtulus ise genç yasta büyük bir camiaya transfer olmanin herkese nasip olmayacagini vurgulayarak, ''Transferimde emegi geçen herkese çok tesekkür ediyorum. Çok heyecanliyim, ayni zamanda mutluyum. Insallah bana güvenenleri mahcup etmem. Umarim iyi bir kamp dönemi geçirir ve lige iyi sekilde baslariz'' seklinde konustu.</TD></TR></T></TABLE>

Ezik kargalar bu senede transfer sampiyonlugunu kimseye birakmayacaklar anlasilan.

sbay
15.06.2006, 14:11
"ZIDAN'A KANCA" http://www.gunebakis.com.tr/resim/zidanakancaaaa.jpg <DETAILS>

Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, Brezilyali Marcelinho veya Ricardinho?da

bir sorun çikmasi halinde yönünü Misir ve Sirbistan?a çevirecek. Iki

Brezilyali için bugün Almanya?ya sefer yapilacak. Ancak burada Mainz takiminda

forma giyen Misirli futbolcu Mohammed Zidan?la da yakindan temas kurulacak.

Orta sahada oyun kurucu olarak görev yapan 24 yasindaki futbolcuyla ilk

temasin kuruldugu ve gelismelerin olumlu oldugu belirtildi.

TRABZON'U GÖRMELIYIM
Mohammed Zidan?in kendisine yapilan ilk öneriden sonra, "Anlasabilirsek

gelirim. Kulübümü ikna edin. Ancak Trabzon?u görmem gerekir" yanitini verdigi

ifade edildi. Bordo-Mavili kulübün kurmaylari da diger girisimlerinin sonucuna

göre Zidan?la ilgili girisimlerine hiz kazandiracagi ve gerekirse transferini

kisa bir süre içinde sonuca ulastiracagi da belirtildi. Trabzonspor?un bu

oyuncu disinda da ilgilendigi isimlerin bulundugu vurgulandi.

STANKOVIÇ DE GÜNDEMDE
Bir yildiz almayi planlayan Baskan Nuri Albayrak?a, Inter?de forma giyen 27

yasindaki Sirp orta saha oyuncusu Dejan Stankoviç de önerildi. Albayrak?in bu

futbolcunun sartlarini arastirmaya basladigi ifade edildi. Stankoviç ekonomik

olarak uygunlugu olmasi halinde listeye dahil edilecek. Öte yandan Romanya?nin

National takiminda forma giyen 19 yasindaki stoper Rajko Stankoviç?in de

büyüteç altina alindigina isaret edildi.</DETAILS>

halil ibo
15.06.2006, 14:13
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#9f3944>
<T>
<TR>
<TD =general2 width=568>Haberler</TD>
<TD>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/t_s.gif</TD></TR></T></TABLE>

<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Almanya kampinin uçak saatleri netlesti
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/ucak22.jpgTakimimizin 2-22 Temmuz 2006 tarihleri arasinda Almanya?nin Oberstaufen kasabasinda hazirlik kampini yapacak olan takimimizin uçus saatleri belirlendi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>2 Temmuz?da THY?ye ait tarifeli uçakla Trabzon?dan Istanbul?a hareket edecek olan Trabzonspor kafilesi buradan 15.35 uçagiyla Münih?e gidecek.

22 Temmuz?da 10.30?da Münih?ten Istanbul?a gelecek olan kafilemiz, yine THY?nin 17.25?teki seferiyle Trabzon?a dönecek.

Gidis

02 Temmuz 2006 10:00 Trabzon - Istanbul / 15:35 Istanbul - Münih

Dönüs

22 Temmuz 2006 10:30 Münih - Istanbul / 17:25 Istanbul - Trabzon

<DIV align=right>15.06.2006 13:53:00</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

halil ibo
15.06.2006, 14:15
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>LAZARONI BASTIRDI.. YÖNETIM GERI ADIM ATTI
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Bordo-mavililer, Dünya Kupasi'nin açilis maçinda Almanya'ya iki gol atan Kostarikali yildiz Wanchope'un transfer defterini kapatiyorlar.
Biri kikirdak dokusundaki deformasyon nedeniyle iki kez dizinden ciddi ameliyat geçiren Paulo Cesar Wanchope hakkindaki olumsuz rapor üzerine yönetim görüsmeleri rafa kaldirma karari aldi. Daha önce bu oyuncunun menajeri ile yapilan temaslarda önemli mesafeler alinmis, imza asamasina gelinmisti. Teknik Direktör Lazaroni'nin israrinin devam etmesi halinde bu futbolcuyla ancak maç basina sözlesme yapilabilecegi ögrenildi.
</TD></TR></T></TABLE>Kaynak: trabzonhaber.com

halil ibo
15.06.2006, 14:17
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490>
<T>
<TR>
<TD =titsBaslik-little bgColor=#f9f9f0>Ülkerspor Fenerbahçe ile birlesti.</TD></TR>
<TR>
<TD =titsBasliklar bgColor=#f9f9f0>Son sampiyon Ülkerspor, 100. Yili'nda ligde ve Avrupa'da zirve hesaplari yapan Fenerbahçe Kulübü'yle birlesme karari aldi. Sampiyon Euroleague katilim hakkini da devretti.</TD></TR>
<TR>
<TD =stdSmall align=right bgColor=#f9f9f0 height=10>15 Haziran 200611:33</TD></TR>
<TR>
<TD align=right bgColor=#f9f9f0>Yazi boyutunu büyütmek için http://image.haber7.com/font-size-12px.gif http://image.haber7.com/font-size-14px.gif http://image.haber7.com/font-size-16px.gif http://image.haber7.com/font-size-18px.gif </TD></TR>
<TR>
<TD id=C&#111;ntent>http://image.haber7.com/haber/17331.jpg

Turuncu yesilliler, Mirsad, Ömer ve Oguz yani sira Euroleague katilim haklarini Fenerbahçe'ye verdi.

Bu sezon sampiyon olan Ülker, 100'üncü Yil'da büyük hedefler belirleyen Fenerbahçe Kulübü ile birlesme karari aldi. Bir süreden beri iki kulüp arasinda devam eden görüsmeler dün noktalandi. Ve Ülkerspor yönetimi Fenerbahçe'nin önümüzdeki yil 100'üncü yilindaki büyük hedeflerine yardimci olma yönünde karar aldi.
<DIV></DIV>

Turuncu yesilliler, ligde ve Avrupa'da zirve heseplari yapan sari lacivertlilere sözlesmesi devam eden Ömer Onan, Mirsad Türkcan ve Oguz Savas'i verecek. Ayrica Fenerbahçe'ye Euroleague'de sürmekte olan katilim haklarini devredecek.
<DIV></DIV>

Ülker, sari lacivertlilere salon yapma sözü de verirken, Fenerbahçe bünyesinde yeni bir yönetim kurulu olusturulacak. 6 kisinin bulunacagi yönetim kurulunda Ülker Grubu'nun belirleyecegi bazi isimler de yer alacak. Dün kulübe gelerek sözlesmeyi noktalayan kaptan Ibrahim Kutluay'in da büyük bir ihtimalle 100'üncü Yil'da Fenerbahçe formasi giyecegi ögrenildi. Ülkerspor'un Fenerbahçe'ye devrettigi oyunculardan Mirsad, "Önümüzdeki yil Fenerbahçe formasini giymek bana büyük gurur verecektir. Fenerbahçe'yi hem Avrupa'da hem de Türkiye'de büyük basarilara kosturacagiz" dedi. Ergin Ataman'dan sezon ortasinda takimi devralan ve sampiyonluk sevinci yasatan koç Murat Özyer ise, gelismeler hakkinda yorum yapmadi. Özyer, "Baskan Ali Dogan'in yapacagi resmi açiklamayi bekliyorum. Ondan sonra kararimi verecegim" dedi. Bu arada Ülkerspor yönetimi, Besiktas'a ve Galatasaray'a yaptiklari sponsporluk desteginin önümüzdeki sezon da sürecegini ifade etti.

(Hürriyet)</TD></TR></T></TABLE>Ülker'de gözümden düstü.Ne kadar igrençsiniz.smileys/smiley11.gif

Salih61
15.06.2006, 14:18
"ZIDAN'A KANCA" http://www.gunebakis.com.tr/resim/zidanakancaaaa.jpg <DETAILS>

Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, Brezilyali Marcelinho veya Ricardinho?da

bir sorun çikmasi halinde yönünü Misir ve Sirbistan?a çevirecek. Iki

Brezilyali için bugün Almanya?ya sefer yapilacak. Ancak burada Mainz takiminda

forma giyen Misirli futbolcu Mohammed Zidan?la da yakindan temas kurulacak.

Orta sahada oyun kurucu olarak görev yapan 24 yasindaki futbolcuyla ilk

temasin kuruldugu ve gelismelerin olumlu oldugu belirtildi.

TRABZON'U GÖRMELIYIM
Mohammed Zidan?in kendisine yapilan ilk öneriden sonra, "Anlasabilirsek

gelirim. Kulübümü ikna edin. Ancak Trabzon?u görmem gerekir" yanitini verdigi

ifade edildi. Bordo-Mavili kulübün kurmaylari da diger girisimlerinin sonucuna

göre Zidan?la ilgili girisimlerine hiz kazandiracagi ve gerekirse transferini

kisa bir süre içinde sonuca ulastiracagi da belirtildi. Trabzonspor?un bu

oyuncu disinda da ilgilendigi isimlerin bulundugu vurgulandi.

STANKOVIÇ DE GÜNDEMDE
Bir yildiz almayi planlayan Baskan Nuri Albayrak?a, Inter?de forma giyen 27

yasindaki Sirp orta saha oyuncusu Dejan Stankoviç de önerildi. Albayrak?in bu

futbolcunun sartlarini arastirmaya basladigi ifade edildi. Stankoviç ekonomik

olarak uygunlugu olmasi halinde listeye dahil edilecek. Öte yandan Romanya?nin

National takiminda forma giyen 19 yasindaki stoper Rajko Stankoviç?in de

büyüteç altina alindigina isaret edildi.</DETAILS> Önüne gelen Trabzonu görmek istiyor...Ne gerek var...Bize sorsun...Söyleyelim...Bar ve Disco yok Alemler yok...Sadece Futbol var...Istiyrosa gelsin...

Dursun Ali Bahçekapılı
15.06.2006, 14:19
Artik Efesli olacagiz desenize

sbay
15.06.2006, 14:20
wanchopu marsilya istiyo zaten ama ekvadorun bi santraforu var çok kivrak carlos tenorio bence takip edilebilr..bugün maci var izleyin wanchope den daha iyi bence

Aslıhan
15.06.2006, 14:23
Artik Efesli olacagiz desenize

herkesi bekleriz smileys/smiley36.gif

Harun-61
15.06.2006, 14:26
bir balon haber daha.....

Misirli Zidan Mainz'in degil, Weder Bremen'in oyuncusudur !

sakatligindan dolayi 1 seneligine Mainz'a kiralanmi$ti, gelecek sezon yine Bremen formasini giyecek...

Nytre
15.06.2006, 14:28
anti-fb anti -istanbul...

fatih tekke fenerbahçeye gidecek bir insan degil o karakterdede bir insan degil arkadaslar..

hem fatih tekke kismetse bu sene dedi degilse seneye... gidecegi takimi mi söyledi? hiç bir zaman fb demedi imasini bile yapmadi...

giderse Avrupada bir takima gider.. daha durun celallenmeyin

Travelair
15.06.2006, 14:36
Kikirdak dokusunda zedelenme dogru ise Wanchope'u kesinlikle almasinlar.

Ayşe Aygün
15.06.2006, 14:40
Bir zamanlar küçük bir orhan vardi. bizi terk edip bjk gitmist. sonuç ne oldu. nerelerde o simdi.Insan gitmek isteye bilir. ama bunu makul bir sekilde söyler.sen idman yapmaktan sikilan fatih sen avrupada nasil oynayacaksin.sen ts baska bisr takimda oynayamazsin istesende. bunu herkes gibi bizde görecegiz.

sbay
15.06.2006, 14:55
<H3>Jefferson Trabzon'da kaldi</H3>
<DIV id=metin>Brezilya'nin Botafogo takimindan geçen sezon Trabzonspor'a gelen kaleci Jefferson 'direkten döndü.' Bir sezon forma giydigi Bordo-Mavili ekipte istenen performansi sergileyemeyen Brezilyali kaleciyi yönetim göndermek istedi. Ancak Teknik Direktör Sebastiao Lazaroni, bu karara karsi çikti. Jefferson'a bir kez daha sans taninmasindan yana görüs bildiren Lazaroni, 'Ligin ilk yarisinda forma giysin. Eger istenilen performansi yine sergileyemezse devre arasinda göndeririz' dedi.

TAKIP EDECEGIM

Kendisiyle birlikte yeni bir kaleci antrenörünün göreve baslayacagini da bildiren Lazaroni, 'Jefferson genç ve yetenekli bir isim. Belki çalisma sartlari performansini etkilemisti. Kendisini sezon ortasina kadar takip etmek istiyorum' diye konustu. Teknik direktörün istegini yerinde bulan Trabzonspor yönetimi, simdilik Jefferson'u gönderme kararindan vazgeçti. Bordo-Mavili ekibin kalesini yeni sezonda Jefferson ile birlikte yedek kaleciler Tolga Zengin ve Ahmet Sahin koruyacak.
</DIV>

Hüseyin Çümen
15.06.2006, 14:57
anti-fb anti -istanbul...

fatih tekke fenerbahçeye gidecek bir insan degil o karakterdede bir insan degil arkadaslar..

hem fatih tekke kismetse bu sene dedi degilse seneye... gidecegi takimi mi söyledi? hiç bir zaman fb demedi imasini bile yapmadi...

giderse Avrupada bir takima gider.. daha durun celallenmeyin

febe ye gidecegini söylemedi ama adim febe yle anilityor febe yi kesin düsünmüyorum dedimi hani karakteri okadar düzgün ya bence bunu diebilirdi aksine büyük ihtimal avrupa dior yurtiçi de olabilir manasina gelio bu ve yurt içinde KESINLIKLE trabzonspor u düsünmüo arkadas

kendisine avrupadan da teklif yoksa ben sifreyi çözdüm galiba insallah yaniliyorum ama yanildigimi zanetmiorum

KuĞu
15.06.2006, 14:58
ahmet sahin bombasin sen yaasmileys/smiley36.gifinsan bu kadar mi sansli olur Allah'in sevdigi kuluymussunsmileys/smiley4.gif

Punisher-61
15.06.2006, 15:14
<DIV id=metin>Brezilya'nin Botafogo takimindan geçen sezon Trabzonspor'a gelen kaleci Jefferson 'direkten döndü.' Bir sezon forma giydigi Bordo-Mavili ekipte istenen performansi sergileyemeyen Brezilyali kaleciyi yönetim göndermek istedi. Ancak Teknik Direktör Sebastiao Lazaroni, bu karara karsi çikti. Jefferson'a bir kez daha sans taninmasindan yana görüs bildiren Lazaroni, 'Ligin ilk yarisinda forma giysin. Eger istenilen performansi yine sergileyemezse devre arasinda göndeririz' dedi.

TAKIP EDECEGIM

Kendisiyle birlikte yeni bir kaleci antrenörünün göreve baslayacagini da bildiren Lazaroni, 'Jefferson genç ve yetenekli bir isim. Belki çalisma sartlari performansini etkilemisti. Kendisini sezon ortasina kadar takip etmek istiyorum' diye konustu. Teknik direktörün istegini yerinde bulan Trabzonspor yönetimi, simdilik Jefferson'u gönderme kararindan vazgeçti. Bordo-Mavili ekibin kalesini yeni sezonda Jefferson ile birlikte yedek kaleciler Tolga Zengin ve Ahmet Sahin koruyacak.
</DIV>

smileys/smiley7.gifsmileys/smiley18.gifsmileys/smiley5.gifbu hic iyi olmadi iste

sbay
15.06.2006, 15:14
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Fenerbahçe'de Volkan depremi</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/3507volkan.jpg</TD>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>15 Haziran 2006 09:04

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Fenerbahçe ve Milli Takimi'nin basarili kalecisi Volkan Demirel yedek kalmaktan sikildi. Rüstü'nün ardindan gelen genç kaleci sonunda isyan bayragini açti.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>

Bodrum?da tatil yapan milli kalecinin yakin arkadaslarina, ?Eger Rüstü Fenerbahçe?de kalirsa ben yedek oturmam. Oynamak istiyorum. Aksi olursa takimdan ayrilacagim? dedigi ögrenildi

KALEDE ISYAN VAR

Fenerbahçe?de herkes Aziz Yildirim?in dönüp dönmeyecegi kararini, yapilacak hoca ve futbolcu transferlerini beklerken kalede isyan çikti. 2005-06 sezonunun ilk yarisinda kaleyi koruduktan sonra eldivenlerini Rüstü Reçber?e teslim eden Volkan Demirel, yeni sezon hazirliklari öncesi isyan bayragini çekti.

?YEDEK KALMAM?

Arkadaslariyla birlikte Bodrum?da tatil yapan Volkan?in, Rüstü?nün durumunu bekledigi ögrenildi. Yöneticilere rest çekecegini ifade eden genç kalecinin, ?Rüstü Fenerbahçe?de kalacaksa ben artik yedek oturmak istemiyorum? dedigi belirtildi.

?BEN OLSAYDIM!..?

Volkan arkadaslarina ?Artik kulübede oturmam. Rüstü kalirsa baska takima gitmek istiyorum. Eger ben daha önce kaleye geçmis olsaydim Fenerbahçe sampiyonlugu Galatasaray?a kaptirmazdi. Daum beni anlamadi ve çok yanlis yapti. Olan Fenerbahçe?nin sampiyonluguna oldu? diye dert yandigi ögrenildi. </TD></TR></T></TABLE>

BU ADAM ÇOK IYI KALECI EGER FENERDE OYNAMAK ISTEMEZSE ALINABILECEK ILK ISIM OLABILIR

sbay
15.06.2006, 15:16
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Malatya transferleri bitiriyor</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/3215malatya.jpg</TD>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>15 Haziran 2006 15:00

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Malatyaspor Kulübü 2. Baskani Ilhan Kavuk, 24 Haziran'da yapilacak olaganüstü kongreye kadar transfer çalismalarini tamamlayacaklarini belirtti. </TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>

Transfer çalismalari hakkinda da bilgi veren 2. Baskan Kavuk, su ana kadar Murat Duman, Serdar Samatyali, Ilhan Var, Emre Güsar ve Onur Çubukçu'yu renklerine bagladiklarini, Ankaragücü'nden Erman'in da bonservis sorununu çözmeye çalistiklarini söyledi. Sözlesmesi sona eren futbolcular Mert, kaleci Fevzi, Serkan ve Ömer'in baska takimlarla anlastigini söyleyen 2. Baskan Kavuk, Volkan'i Bursaspor'un istedigini, Emrah'in Çaykur Rizespor ile görüstügünü, Bilal'a da birkaç kulübün talipli oldugunu, ancak para konusunda anlasamadiklarini ve beklemede olduklarini kaydetti.

</TD></TR></T></TABLE>

Emre7
15.06.2006, 15:20
<h3>Jefferson Trabzon'da kaldi</h3>
<div id="metin">Brezilya'nin Botafogo takimindan geçen sezon Trabzonspor'a gelen kaleci Jefferson 'direkten döndü.' Bir sezon forma giydigi Bordo-Mavili ekipte istenen performansi sergileyemeyen Brezilyali kaleciyi yönetim göndermek istedi. Ancak Teknik Direktör Sebastiao Lazaroni, bu karara karsi çikti. Jefferson'a bir kez daha sans taninmasindan yana görüs bildiren Lazaroni, 'Ligin ilk yarisinda forma giysin. Eger istenilen performansi yine sergileyemezse devre arasinda göndeririz' dedi.

TAKIP EDECEGIM

</div>

smileys/smiley7.gifsmileys/smiley18.gifsmileys/smiley5.gifbu hic iyi olmadi iste
merak ediyorum niçin agiz buruyonuz....jefer gibi genç ve bana göre yetenekli bir kalecimiz var eksik tarafi tecrübe geçen senekinden daha iyi olacaginin inancindayim...

fatih konusunda 2 söz söylemek istiyorum çogu arkadaslarimiz ortami sakinlestirmeye çalisiyo bazi arkadaslarda sitede olmsina ragmen incelemeden koyduklari bir metin ile ortaligi karistiriyolar...

arkdaslar fenerin yapmis oldugu bu olay abdnin Türk devleti üzerinde yapmis oldugu islere beniyo disardan bise yapamayinca isten yapiyolar diyeceklerki hesapta fatih bak senin hakkinda ne konusuyolar bak senin hakkinda ne diyolar...fatih eziklerde oynamamasi gerektigini bilecek olgunlukta oldugunu inaniyorum...2 kagit parçasina inanipta ortami atese vermeyin arkdaslar....yönetim ona gereken yardimi yapacagini tv kanallarinda da dedigine göre panik yok....lütfen

Hekimoğlu
15.06.2006, 15:23

TAKIP EDECEGIM

</DIV> çok pisman olacagimiz kesin.firsat varken cordobayi almaliydik.jefferson kaleci maleci degil.

sbay
15.06.2006, 15:25
volkan fenerden alinmali bence hem genc hem hem milli takimin kalecisi çok iyi bir transfer olur

CaMoKa
15.06.2006, 15:25
ayni mevzulari neden sürekli gündeme getiriyorsunuz anlamiyorum..konusulan ve üzeri kapanan seyler bence sürekli tartisilmamali kendi içimizde bölünüyoruz..

Punisher-61
15.06.2006, 15:28

TAKIP EDECEGIM

</DIV>

merak ediyorum niçin agiz buruyonuz....jefer gibi genç ve bana göre yetenekli bir kalecimiz var eksik tarafi tecrübe geçen senekinden daha iyi olacaginin inancindayim...

Iste bircok Takim kalecinin tecrübesisligi yüzünden Sampiyonluklar kaciriyor... her yenilgilerden ve basarisizliklardan sonra sebeb olarak tecrübesizligi göstermekten bikmadiniz mi??

Emre7
15.06.2006, 15:33
Iste bircok Takim kalecinin tecrübesisligi yüzünden Sampiyonluklar kaciriyor... her yenilgilerden ve basarisizliklardan sonra sebeb olarak tecrübesizligi göstermekten bikmadiniz mi??
bence burda karsilikli konusupta chat meydanina çevirmeye gerek yok burayi diycegim, anortosis maçinda tek sorun kalemiydi veya takimin buraya gelmesinde tek sorun kalemiydi...

ahmetto
15.06.2006, 15:43
yok mu yaw bir son dakika transferi gerçi bosa bakliyoruz galiba amat fakir in ekmegi umuttur misali

sbay
15.06.2006, 15:49
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Pecze, Hayrettin için noktayi koydu...</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/6486hayrettin.jpg</TD>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>15 Haziran 2006 15:30

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Sivasspor?un çiçegi burnunda Teknik patronu Karol Pecze, üç büyüklerin israrla istedigi Hayrettin kesinlikle takimda kalmasini istedi. Iste haberin ayrintilar...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Sivasspor?un çiçegi burnunda Teknik patronu Karol Pecze, üç büyüklerin israrla istedigi Hayrettin kesinlikle takimda kalmasini istedi. Yönetim?de Hayrettin?i göndermeme karari aldi. Pecze?nin verdigi bu kadar Hayrettin için siraya giren üç büyükleri büyük bir üzüntüye soktu.

Sivasspor teknik direktörü Karol Pecze, gönderilmesi düsünülen futbolcular ile ilgili karari verdi. Pecze?nin verdigi bu karar Turkell Süper Lig?inin üç büyüklerini bir hayli zor duruma düsürecek ve üzecek.

Sivasspor?un çiçegi burnunda teknik adami Pecze Yönetimin istegi üzerine gönderilmesi düsünülen futbolcular hakkinda raporunu sundu. Pecze, üç büyüklerin pesinde kostugu Hayrettin?in ve Anderson?un kesinlikle takimda kalmasini istedi.

Sivasspor Yönetim Kurulu dün Sivasspor Tesislerinde yeni sezonun ilk Yönetim kurulu toplantisini gerçeklestirdi. Burada bir çok konu hakkinda görüsen Sivasspor Yönetimi, en çok üç büyükleri ilgilendiren Hayrettin konusunada açiklik getirdi. Sivasspor Yönetim Kurulu, Galatasaray, Besiktas ve Trabzon?un istedigi Hayrettin?i Teknik heyetin istegi üzerine göndermeme karari aldi.

Konu ile ilgili bir açiklama yapan Kulüp Baskani Otyakmaz, ?Hayrettin için çok ciddi teklifler vardi. Ama hocamiz kesinlikle Hayrettin?i kadroda istiyor. Bize gelen teklifleri bu nedenle erteleyecegiz. Hayrettin artik tek bir sekilde gider. Eger belirledigimiz bedelin üzerinde bir fiyat önerilirse göndeririz. Çünkü Sivasspor?un menfaatleri çok önemli. Hayrettin kaliteli bir futbolcu. Bize büyük katkilar saglayacak. Bu nedenle de kadromuzda kalmasini kararlastirdik. Eger üç büyükler tekliflerini devam ettirirse belirlenen bedelin üzerinde bir fiyat verecek. Aksi taktirde Hayrettin?i kesinlikle göndermeyecegiz? dedi
</TD></TR></T></TABLE>

Volkan Albayrak
15.06.2006, 16:00
Jun disinda teklif yok"
<DIV id=metin>Trabzonspor Kulübü Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas, Çek oyuncu Tomas Jun'a menajerler araciligiyla Alman kulüplerinden teklif geldigini belirterek, bu oyuncu disinda baska bir oyuncu için bordo-mavili kulübe resmi teklifin olmadigini söyledi.

Sezon ortasinda Besiktas'a kiralanan ve kendileri ile sözlesmesi bulunan Tomas Jun'un Alman kulüplerine transferinin gerçeklesmesi için menajerlere yetki verdiklerini kaydeden Basin Sözcüsü Kafkas, "Bu oyuncu disinda golcü oyuncu Fatih Tekke'ye talep oldugu söyleniyor. Fatih Tekke'nin kulübüyle olan sözlesmesi devam ediyor. Sözlesmesi devam eden oyuncularin bu sekilde speküle edilmesi dogru degil. Sporcunun veya bir kulübün sözlesmesi devam eden oyuncularimiza bir talebi olmasi durumunda bunu Trabzonspor'a bildirir. Biz Trabzonspor yönetim kurulu olarak, gerek yerli olsun, gerek yabanci oyuncular olsun bir oyuncunun kulübü ile sözlesmesi devam ediyor ise öncelikle bunu kulübüne bildiriyor, daha sonra oyuncu ile görüsüyoruz. Bizim oyuncularimizla ilgilenen varsa, önce bunu Trabzonspor'a bildirmesi gerekir. Daha sonra oyuncu ile görüsür. Menajerler araciligi ile teklif yapilan Tomas Jun'un disinda su ana kadar resmi anlamda hiçbir oyuncumuza teklif yapilmadi" diye konustu. </DIV>

halil ibo
15.06.2006, 17:30
<TABLE cellSpacing=2 cellPadding=4 width=385>
<T>
<TR>
<TD =katayrintibaslik>http://www.aa.com.tr/comp&#111;nents/com_haber/images/haberayrinti.gifVOLKAN: ''FENERBAHÇE'DE OLMAK BENIM IÇIN ONURDUR'' </TD></TR>
<TR>
<TD>

Fenerbahçe'nin genç file bekçisi Volkan Demirel, kendisiyle ilgili olarak bazi gazetelerde yer alan ''Yedek olmaya dayanamam, bu sezon da yedek oturursam, giderim'' biçimindeki açiklamalarin gerçegi yansitmadigini söyledi. Volkan, ''Fenerbahçe'yi çok sevdigimi ve bu renklere gönül verdigimi bilmeyen yoktur zannediyorum. 100. yilinda Fenerbahçe kadrosunda bulunmak kadar büyük bir onur yasayacagim için mutluluk duyuyorum. Ister yedek ister as olarak takimdaki yerimizi alalim, benim için de Fenerbahçe'de bu sezon görev alacak tüm arkadaslarim için de bunu yasamak büyük bir onurdur'' dedi.
15.06.2006 - 16:30:00http://www.aa.com.tr/comp&#111;nents/com_haber/images/email.gif (http://www.aa.com.tr/index.php?opti&#111;n=com_haber&amp;Itemid=48#1118244) Kaynak: Anadolu Ajansi

Arkadaslar Allah askina bir isim önereceginiz zaman mantikli olsun,biraz daha dikkat lütfen.Volkan en büyük eziklerden biridir.Bu yalanlamayla gerçek yüzünü gösterdi.Herkeste tanimis oldu kendisini.</TD></TR></T></TABLE>

ozcan_asanoglu
15.06.2006, 17:35
<TABLE cellSpacing=2 cellPadding=4 width=385><T>
<T>
<TR>
<TD ="katayrintibaslik"></TD></TR>
<TR>
<TD>

Ister yedek ister as olarak takimdaki yerimizi alalim, benim için de Fenerbahçe'de bu sezon görev alacak tüm arkadaslarim için de bunu yasamak büyük bir onurdur'' dedi.
15.06.2006 - 16:30:00http://www.aa.com.tr/comp&#111;nents/com_haber/images/email.gif (http://www.aa.com.tr/index.php?opti&#111;n=com_haber&amp;Itemid=48#1118244) Kaynak: Anadolu Ajansi</TD></TR></T></T></TABLE>

volkan'in sözlerini okuyunca Trabzonspordan gitmek isteyenler ve özellikle yedek kaldigi için gitmek isteyenler geldi..üstelik özbe öz trabzonlular..yazik...nasil bir sanstir bu..

Allah bize de öyle, takimina gönülden bagli futbolcular nasip etsin ins..

Muhalif
15.06.2006, 17:37
Volkan bu açiklamayla gerçek yüzünü gösterdiyse ezik oldugunu nereden çikariyorsunuz yahu.. Adam gibi adam oldugunu göstermis iste çocuk.. dakikasinda yalanlamis çikan haberi..

''Ister yedek ister as olarak takimdaki yerimizi alalim, benim için de Fenerbahçe'de bu sezon görev alacak tüm arkadaslarim için de bunu yasamak büyük bir onurdur''

su üstteki açiklamayi yapamayan oyuncularimiza bakmak lazim asil..

alpi53
15.06.2006, 17:54
marceliyo ya karsiyim ..

gokdeniz ve yattaranin oldugu yerde luks olur diye duunuyorum yabnci hakkimizi sol bek e veya forvete kullanmmiz gerekir ricardinyo nun sol acik oldugunu dusunursek .

sultantekke
15.06.2006, 17:56
trabzonspora yürekli oyuncular lazim takimni tarftar gibi seven

Punisher-61
15.06.2006, 19:07
Mohamed Zidan Almanyada 33 macta sadece 11 Gol atabildi..

Punisher-61
15.06.2006, 19:18
bizim Yönetimde amma rahat haasmileys/smiley7.gif

Mayls
15.06.2006, 19:24
Zidan ama iyi oyun kuruyo iyi paslar yapiyo. Sadece gol atmak önemli degil

murat
15.06.2006, 20:16
Fatih Tekke basligi mevcut zaten arkadaslar ordan fatih hakkinda yorumlara devam edelim lutfen!

Tekrar hatirlatmak istiyorum. Fatih hakkinda yazlicak son dakika haberi haric her yorumu sildim! Fatih hakkinda baslik var oraya yazarsaniz forumun duzeniyle oynamamis olursunuz!

TSezgin61
15.06.2006, 20:39
KOSTA RIKA ELENDIII

Wanchopenin isini bitirsinler iste.....

uslanmazlaz
15.06.2006, 20:40
evet kosta rika elendi hadi görelim wancope aldilar mi ?

Travelair
15.06.2006, 20:47
Arkadaslar bugün yazilan haberlerin birinde gördüm. Wanchope'un dizinde kikirdak kisminda zedelenme varmis O yüzden Lazaroni karsi çikiyor. O sakatlik kalicidir ve futbolcunun futbolunu en az %50 etkiler. Bu durumda umarim almayiz diyorum Edited by: Travelair

gerçekefsane
15.06.2006, 21:11
wanchope alinmasin, Ekvador'dan carlos tenerio'yu transfer etsinler

salihismet
15.06.2006, 21:30
Eger internette hayali güclü ki$ilerin, transfer konularinda yaydigi komplo teorilerine inanacak kadar safsaniz, bazi iddialari ciddi bulabilirsiniz. Bazi iddialari gülünc bulmakla beraber, arkasinda ciddiye alinmasi gereken cikarci medyanin pis politikalarinin oldugunu hemen anlarsiniz.
Istanbul takimlarinin borazanligini yapan bu cikarci medya grupu, somut bilgiye dayanmayan, yalan haberlerinin kime zarar verecegini dü$ünmeden, bazi takimlarimizida kücümseyerek, kimi oyuncularin o takimlara yaki$madigini yazmaktan cekinmiyor. i$in kötüsü, bazi insanlar, ciplak bilgilerden bile $üphe ederek i$e giri$iyor ve ula$tigi kanaatleri devamli sorgulayarak yalan haberide kabulleniyor.

Edited by: ismet61

tsmaniac
15.06.2006, 21:35
bir gazetede wanchopu aldigimiz söyleniyo baska bir gazetede vazgeçtigimiz smileys/smiley5.gif

FANATIK61
15.06.2006, 22:16
Eger internette hayali güclü ki$ilerin, transfer konularinda yaydigi komplo teorilerine inanacak kadar safsaniz, bazi iddialari ciddi bulabilirsiniz. Bazi iddialari gülünc bulmakla beraber, arkasinda ciddiye alinmasi gereken cikarci medyanin pis politikalarinin oldugunu hemen anlarsiniz.
Istanbul takimlarinin borazanligini yapan bu cikarci medya grupu, somut bilgiye dayanmayan, yalan haberlerinin kime zarar verecegini dü$ünmeden, bazi takimlarimizida kücümseyerek, kimi oyuncularin o takimlara yaki$madigini yazmaktan cekinmiyor. i$in kötüsü, bazi insanlar, ciplak bilgilerden bile $üphe ederek i$e giri$iyor ve ula$tigi kanaatleri devamli sorgulayarak yalan haberide kabulleniyor.

Richtig smileys/smiley32.gif

Salih61
15.06.2006, 22:16
wanchope alinmasin, Ekvador'dan carlos tenerio'yu transfer etsinler Ya Tenorio ya da Delgado...

A.T.R
15.06.2006, 22:22
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>
CrespoFeneriçinbunudedimi?

15 Haziran 2006 16:30

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>F.Bahçe'nin transferde en büyük hedeflerinden biri olan Crespo'nun AFP'ye verdigi demeçinin ardindan Sari-Lacivertler'in canini sikacak bir haber geldi...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>

Fenerbahçe'nin gündemindeki Arjantin'in yildizi Crespo, "Chelsea'den ayrilsam bile Türkiye'ye gelmem. Ne isim var?" dedi....

Tangocular'in büyük yildizlari; Nihat Kahveci'den, kendilerine gelen transfer tekliflerine kadar bir çok konuda çarpici açiklamalar da bulundular.

TÜRKIYE'YE GELMEM
F.Bahçe'nin dis transferde en büyük hedeflerinden biri olan Hernan Crespo, sari-lacivertli kulüpten herhangi bir teklif almadigini belirterek "Chelsea ile olan sözlesmem devam ediyor. Oynadigim takimdan çok memnunum. Ayrilmayi da kesinlikle düsünmüyorum. Eger Chelsea'den ayrilmami gerektirecek bir durum olusursa da ya tekrar Italya'ya dönerim ya da dünyanin en iyi liglerinden Ispanya'ya giderim. Türkiye'de ne isim var?" dedi.

Diger Arjantinli futbolcularin Türkiye ve Türk futboluyla ilgili olarak söyledikleri ise söyle:

Sorin: Nihat gibi büyük bir yetenekle ayni takimda oynayacagim için çok mutluyum. Ispanya Ligi'nin en büyük isimlerinden biri. Burada geçirdigi yillar boyunca hep iyi futbol oynadi. Bulundugu yeri hak ettigini düsünüyorum. Türkiye'den ciddi teklifler aldim. Büyük takimlar beni kadrolarina dahil etmek istedi. Zaten Türk futbolu son dönemde büyük ilerleme kaydetti. Taraftarlar da bizimkilere çok benziyor. Ama ben Villarreal'de mutluyum. Belki ilerleyen yillarda sartlar uygun olursa Türkiye'yi düsünürüm.

Luis Gonzalez: Türk futbolunun kendine has, göze hos gelen bir tarzi var. Türkiye, büyük yildizlara sahip bir ülke. Nihat, Emre ve Yildiray en begendigim futbolcular. Türk Milli Takimi'nin Almanya'ya gelememesi büyük bir sanssizlik. turnuvaya katilabilseler basarili olma sanslari yüksekti. Türkiye'den çok daha zayif takimlar Dünya Kupasi'nda mücadele ediyor. Yazik! "

NIHAT SAVIOLA GIBI"
Coloccini: Türkiye 2002 Dünya Kupasi'nda önemli basarilara imza atti. Burada olmalari gerekiyordu. Görüyorum ki; Almanya'da çok Türk var. Türkiye katilmis olsaydi cosku daha da fazla olurdu. Ispanya Ligi'nde Nihat Kahveci çok önemli bir yildiz. Ona karsi oynamak, bir defans oyuncusu için kabus. Saviola'ya benziyor, ele avuca sigmiyor. La Liga'nin iz birakan futbolcularindan.

HAHAAKendi baslarina basin gaziyla gelin Güvey olan eziklere Roberto Carlos tan sonra bir de Crespo soku .Sizi gidi ezik ordusu sizii inin lan o çiktiginiz yerden .Ulen Ne keyf oldum yaa smileys/smiley36.gifsmileys/smiley4.gif</TD></TR></T></TABLE>

Travelair
15.06.2006, 22:26
It was downhill from there, however, and rumours of a bust-up between player and manager saw Wanchope placed on the transfer list before suffering injury for which he needed an operation on a cartilage problem. When he returned six weeks later he only managed to add seven goals to his total for this season.

Royle's sacking and the appointment of Kevin Keegan in his place seemed to give Wanchope a new lease of life, only for a persistent problem with his right knee to force him out. However, when he returned from receiving specialist treatment in the USA he managed to score a remarkable 29 goals in all competitions.

//////////////////////

Burda denildigi gibi dizinde kikirdak zedelenmesi yüzünden ameliyat geçirmis. Bu adam sakat. Bu sakatlik kalici. Lütfen sakat adam almayin yönetim

http://soccernet.espn.go.com/columns/story?id=368683&amp;roo t=worldcup25&amp;cc=5739 (http://soccernet.espn.go.com/columns/story?id=368683&amp;root=worldcup25&amp;cc=5739)

Emre7
15.06.2006, 22:41
It was downhill from there, however, and rumours of a bust-up between player and manager saw Wanchope placed on the transfer list before suffering injury for which he needed an operation on a cartilage problem. When he returned six weeks later he only managed to add seven goals to his total for this season.

Royle's sacking and the appointment of Kevin Keegan in his place seemed to give Wanchope a new lease of life, only for a persistent problem with his right knee to force him out. However, when he returned from receiving specialist treatment in the USA he managed to score a remarkable 29 goals in all competitions.

//////////////////////

Burda denildigi gibi dizinde kikirdak zedelenmesi yüzünden ameliyat geçirmis. Bu adam sakat. Bu sakatlik kalici. Lütfen sakat adam almayin yönetim

http://soccernet.espn.go.com/columns/story?id=368683&amp;roo t=worldcup25&amp;cc=5739 (http://soccernet.espn.go.com/columns/story?id=368683&amp;root=worldcup25&amp;cc=5739)
bizim taraftarimiz transfer görmek istiyo adamlara baksana senin yazdiklarin onlarin umurlarinda degil...lee meselesine döner kaç kisi dünya kupasi öncesi wanchopeun ismini biliyodu 2 gol atti tamam alinsin abicim bize böyle adamlar gerekmez....bize gol yollarinda etkili adam lazim...belki az sayida gol atabilir ama assitleriyle takimi bir yerlere getirebilir...bu adami tanimmiyom bu yorumuda arkadasin haberine göre yaptim eger yönetim incelediyse ve bu adam sezon boyunca etkili olmussa alalim ama degilse 2 maç için lee gibi adam(!) benim çok hosuma gidiyordu bazilarinin begenmedigi smileys/smiley2.gif adam alipta adamin kariyerini kötü bitirmeyelim....

U.Sadıkoğlu
15.06.2006, 22:44
KOSTA RIKA ELENDIII

Wanchopenin isini bitirsinler iste..... bencedesmileys/smiley5.gif

Salih Yazıcı
15.06.2006, 22:57
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top colSpan=5 height=10></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top colSpan=5>
<DIV align=justify>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=center>
<T>
<TR>
<TD width="1%" bgColor=#ffffff></TD>
<TD width="98%" bgColor=#ffffff>"MARCELiNHO AN MESELESi" http://www.gunebakis.com.tr/resim/marcelinhoanmeselesii.jpg <DETAILS>

Trabzonspor?un yabanci transferiyle ilgili Almanya taarruzu

dün basladi. Yönetim önceligi Herta Berlin?in Brezilyali

yildizi Marcelinho?ya verdi. Menajer Mustafa Demir yetki

belgesiyle birlikte Almanya?ya gönderildi. Demir, dün

Marcelinho?nun menajeriyle bir araya geldi. Marcelinho yillik

1,5 milyon avro isterken Trabzonspor kanadi 1 milyon avronun

üzerinde veremeyeceklerini futbolcuya bildirdi. Yapilan

pazarliklar sonunda 1 milyon 100 bin avro karsiliginda el

sikisildi. Bu gelisme yönetimde büyük sevinç yaratti.

Herta Berlin Fiyat Yükseltti
Bordo-Mavililerin, Marcelinho transferinde ciddi oldugunu

ögrenen Herta Berlin fiyat artirdi. Daha önce oyuncunun

fiyatini 2,5 milyon avro olarak bildiren Herta Berlin,

Trabzonspor yönetiminin masaya oturmasi üzerine rakami 3

milyon avro?ya çikardi. Bordo-Mavililer ise Marcelinho?nun

bonservisi için önce 1 milyon 800 bin avro önerdi, ardindan da

rakami 2 milyon 200 bin avro?ya kadar çikardi. Herta Berlin

kurmaylariyla, yarin da bir görüsme yapilacak. Bu görüsmede

anlasmaya varilmasina kesin gözüyle bakiliyor.

Ricardinho Adeta Uçtu
Trabzonspor?un en çok istedigi oyunculardan biri olan ve

Brezilya milli takiminda da görev yapan Ricardinho?nun ise

önce, ?Yillik 5 milyon dolar isterim? dedigi, ardindan da

rakami 4 milyon dolara çektigi ifade edildi. Bordo-Mavili

yöneticilerin ise buna karsilik, "Dünya Kupasi?nda oldugu için

yüksek fiyat belirledi. Bu oyuncunun transferini askiya

alalim. Eger fiyat indirmezse kendisinden vazgeçer,

Juventude?de oynayan Renan Silva?yi orta saha için aliriz,

daha da karli bir transfer yapariz" noktasina geldiler.

Wanchope Sakatliga Takildi
Bordo-Mavililerin daha önce ön sözlesme yaptigi Wanchope?yi

ise Lazaroni?nin, "Sakatlik geçirmis ve ciddi amaliyet olmus

bir oyuncu bize yaramaz. Sikinti dogurabilir" dedigi için

transferinden vazgeçildi. Herta Berlin?li Gilberto Melo?nun

yaninda, Misirli Mohammed Zidan ve Arjantin?li Cangele?nin

listede olduklari ifade edildi. Bochum?un sol kanati Eduardo

Gonvchalvaz?in da listede oldugu kaydedildi. Bu arada

Denizlispor?lu Mustafa Keçeli ile Samsunspor?lu Adnan?in

islerinin bugün bitirmesi bekleniyor.</TD></TR></T></TABLE></DIV></TD></TR></T></TABLE>günebakis

Colakoglu
15.06.2006, 23:07
marceliyo ya karsiyim ..

gokdeniz ve yattaranin oldugu yerde luks olur diye duunuyorum yabnci
hakkimizi sol bek e veya forvete kullanmmiz gerekir ricardinyo nun sol
acik oldugunu dusunursek .

cok ilginc

Burçak
15.06.2006, 23:47
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">isviçre 1 0 yapti 89. dk. paraguay yikiliyor.</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">

Uluhan
16.06.2006, 00:02
Ekvator cosmus yaaa.Valla Almanya ekvator maçi saglam maç olacak galiba

Travelair
16.06.2006, 00:17
Ahmet Çakar kendisine ikiz kardes bulmus Tencere yuvarlanmis kapagini bulmus misali smileys/smiley36.gif

erol-61
16.06.2006, 00:17
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=34>TEVFIK OPERASYONU</TD></TR>
<TR>
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/2251.jpg</TD>
<DIV align=justify>TEKLIF BABASINA Trabzonspor, Bayer Leverkusen'in genç yildizi Tavfik Köse'yi renklerine baglamak için yogun bir çaba harciyor. Gelecegin yildiz adaylari arasinda gösterilen Tevfik, 2009 yilina kadar Bayer Leverkusen ile sözlesmesi bulundugunu ifade ederken, ""Trabzon'un teklifi bana gurur verdi. Su an Türkiye'ye gelmeyi düsünmüyorum; ama sartlar uygun olursa neden olmasin." diyerek açik kapi birakti. Tevfik, teklifin babasina yapildigini ve içerigi hakkinda bilgiye sahip olmadigini sözlerine ekledi.
ALBAYRAK ISTIYOR Trabzonspor yönetimi ise Tevfik için kulübü Bayer Leverkusen ile görüsmelerini sürdürüyor. Genç futbolcunun bonser </DIV></TD></TR>
<TR>
vis sorununu asmaya çalisan Bordo-Mavili yönetim, gelecek hafta Tevfik konusunu bir karara baglayacak. Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak'in da, Alman takimi Bayer Leverkusen'de oynayan genç oyuncuya Trabzonspor formasi giydirmek için her türlü fedakarligi yapacagi, oyuncunun egitimini sürdürebilmesi için okulunun da hazirlandigi ögrenildi.
</TD></TR></T></TABLE>

erol-61
16.06.2006, 00:19
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=34>ALBAYRAK KIZDI</TD></TR>
<TR>
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/2291.jpg</TD>
<DIV align=justify>FATIH'IN AÇIKLAMALARINA Trabzonspor Kaptani Fatih Tekke'nin Umre dönüsü Trabzon Havalimani'nda basin mensuplarina yaptigi açiklamada, yurt disana gidecegi söylemesi Bordo-Mavili ekibin Baskani Nuri Albayrak'i kizdirdi. Fatih'in açiklamarini önceki aksam televizyondan izleyen Baskan Albayrak, ani bir çikis yaparak, "Trabzonspor kaptani 'bu kadar basit' diye bir ifade kullanamaz. Yönetim izin verirse Fatih biryere gider" diye konustu. Kaptan Fatih'in yurt disindan Hollanda ekepleri PSV ve Feyenord ile görüsme halinde oldugu ögrenildi. </DIV></TD></TR></T></TABLE>

erol-61
16.06.2006, 00:23
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=34>RICARDINHO ÇIKMAZI</TD></TR>
<TR>
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/2289.jpg</TD>
<DIV align=justify>YÖNETIMI BIKTIRDI Trabzonspor'da Brezilyali oyuncu Ricardinho'nun transferi çikmaza girmeye basladi. Baskan Nuri Albayrak'in geçtigimiz Mayis ayinda görüsüp pransip anlasmasina vardigi Brezilyali oyuncunun menajeri Rubens Pozzi'nin her geçen gün artan istekleri Bordo-Mavili yönetimi biktirmaya basladi.
9 MILYON DOLAR Pozzi, Trabzonspor yönetimine son gönderdigi haberde ise Ricardinho için 9 milyon dolar istediklerini bildirdi. Yönetim, ilk anlastiklari fiyatin çok üzerinde olan bu rakam karsisinda geri adim atti. Trabzonspor yönetimi, Brezilyali oyuncu için daha fazla taviz vermeme karari alirken, ilk anlastiklari fiyatin kab </DIV></TD></TR>
<TR>
ul edilmesi halinde transferin gerçeklesecegini Pozzi'ye bildirdi. Pozzi ise karar vermek için 1-2 gün süre istedi</TD></TR></T></TABLE>

İ.Öztel
16.06.2006, 06:07
Dona kalacaklar

Atalarimiz geçirdikleri deneyimler sonucu laflar üretmislerdir. Örnegin, olumsuzluklar içinde bir güzellik için "Tek çiçekle yaz gelmez" demisler. Az kazananin çok harcamasi için "Ayagini yorganina göre uzat" uyarisinda bulunmuslar ve zamaninda yapilacak isleri gerçeklestiremeyenler için de "Sona kalan dona kalir" gibi bugünkü Trabzon'a bire bir uygulanacak bir laf etmisler. Ruhlari sad olsun. Elbette Trabzonspor gibi her sezon zirveye oynayacak bir takima oyuncu almak çok zor. Hele hele elinde Istanbul'un 3 büyükleri kadar paran yoksa, bu daha da zor. Ancak bundan önceki yillarda da Trabzonspor'un parasi sinirliydi. Daha da önceleri Mehmet Ali Yilmaz'in cebi vardi. Ver Allah ver. Yilmaz ne kadar verdiyse, bir türlü istenilen sampiyonluk gelemedi. Demek ki, parayla da olmuyor bu is. Atalarimiz bosuna dememisler "Iki ucu kakali degnek" diye.

Her sey Fatih Tekke mi?
Bir tutturulmus "Fatih" diye. Pazartesi günü Aziz Yildirim'in Fatih'in Fenerbahçe'ye alindigini açiklayacagi fisilti gazetesinde yaziyor. Fenerbahçe veya Avrupa. Artik bu futbolcunun konusu kapanmali bordo-mavili kulüpte. Çünkü Trabzonspor tek Fatih degil. Bundan da önemlisi henüz kadro olusturulamadi. Kosta Rika'li Wanchope deniliyor. Denizli "Biz aldik" diye itiraz ediyor. Lazaroni, Brezilyali Marcelinho'yu istiyor, tik yok. Kimse darilmasin ama simdiye kadar isin rengi belli olmaliydi. Zirveye oynayacak bir Trabzonspor için yönetim yavas gidiyor. Atalarimiz ne demis: "Sona kalan dona kalir."

Cengiz TOKGÖZ

EmrahYalçınalp
16.06.2006, 06:42
Cengiz Tokgöz necidir, niye Trabzonspor'u yaziyor? Niye ne yapip edip her yazisindaMAY'i cümle içinde kullaniyor?

Travelair
16.06.2006, 08:26
Kaynak: fanatik

Rüstü?yü isteyen dikenine katlanacak
Bonservisi Barcelona?da bulunan ve Fenerbahçe?de kiralik olarak forma giyen Rüstü Reçber için karar verme yolunda kritik günler geldi. Her sezon oldugu gibi yine kendisine ?kulüp bul? denilen milli kaleci, bu kez kiralik degil, tapusuyla gönderilmek isteniyor. Katalan ekibi, kadrosunda görmek istemedigi tecrübeli file bekçisini tamamen elinden çikartmayi kafasina koymus durumda. Ve bunun için de 1,5 milyon Euro talep ediyor. Sari-Lacivertli ekip, Rüstü ile devam etmek isterse, bu miktari Barcelona Kulübü?ne ödemek zorunda. Aksi durumda devreye basta Trabzonspor olmak üzere yurt içinden ve disindan pek çok kulüp girecek.

////////

Gelecegi çok parlak
Belirsizliklerle dolu günler geçirmesine karsin bir yandan 100. yili nedeniyle süper isimleri kadrosuna katma çalismalarina doludizgin devam eden Fenerbahçe, diger yandan ise gelecege yatirim yapmayi da ihmal etmiyor. Tümer Metin gibi tecrübeli, Ugur Boral gibi genç bir yetenegi alan Sari-Lacivertliler, simdi de Istanbul Büyüksehir Belediye?de yildizi bu sezon parlayan ve Teknik Direktör Fatih Terim tarafindan A Milli Takim kadrosuna alinan Murat Ocak için kollari sivadi.

Çok iyi bir teklif
Istanbul Büyüksehir Belediye?ye, Trabzon ve Besiktas?in da pesinde oldugu genç yildiza karsilik kaleci Volkan Babacan ile Kerim Zengin?i teklif eden Kanaryalar, simdi gelecek yaniti beklemeye koyuldu. Teklifin bir diger cazip yani da, Sari-Lacivertliler?in Murat Ocak?i, maç tecrübeli kazanmasi için Istanbul Büyüksehir Belediye?de bir sezon daha bedelsiz oynamasina izin vermesi... Kulübünde stoper mevkiinde oynayan genç oyuncu, Milli Takim?da ise sol bek olarak görev yapti.

Iyi bir yatirim
Murat Ocak 1985 dogumlu ve gelecegi parlak bir oyuncu. Çorum?dan geldi, Hüsnü Özkara kendisine güvendi ve sonuçta da Murat kendini kanitlama firsatini iyi degerlendirdi. Istikrarli bir oyuncu. Kulübünde stoper oynuyor, Milli Takim?in son hazirlik maçlarinda ise sol bekti. Teknik kapasitesi yüksek, fizigi düzgün ve dayanikli. Ancak Fenerbahçe gibi üst düzey bir takimda devamlilik gösterebilmesi için bir sezon daha pismesi gerekir. Bu nedenle, teklifin ikinci ayagi olan ?Bir sezon daha Büyüksehir?de oynama düsüncesi? üç taraf için de gayet akilci. Çok iyi bir yatirim oldugunu söyleyebilirim.

Tunç KAYACI
tkayaci@fanatik.com.tr

//////////

<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD>Niye gurur duyalim! http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/trabz&#111;n/haciosmanoglu1606.jpg</TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Ibrahim Haciosmanoglu konustu: 'Kaptanimiz Fatih Tekke'yi dünyanin önde gelen takimlari istese tamam ama diger teklifler siradandir...' </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 ="PX11000000"><T>
<T>
<TR>
<TD>16.06.2006</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>

Böyle düsünmek zorundalar?
Adi sik sik transferde, yönetim içinde yasandigi iddia edilen krizlerde anilsa da gelismeler hakkinda hiçbir yorumda bulunmayan 2. baskan Ibrahim Haciosmanoglu, suskunlugunu FANATIK?e bozdu, gündemdeki konular hakkinda çok net konustu. Öncelikle baskanin yaptigi ve camianin önemli bir kesimi tarafindan tepki gören, ?Fener?in Fatih?e yaptigi teklif bizi gururlandirdi? sözlerini sordugumuz Haciosmanoglu, kendisinin ayni fikri tasimadigini söyledi.

?Ekonomik gözle bakilabilir?
Karadeniz ekibinin 2. baskani, ?Kaptanimizi R.Madrid, Milan, Barcelona veya M.United istese tamam ama onun disindaki tüm teklifler siradandir, ekonomik gözle bakilabilir. Trabzonspor?u yönetenlerin ve o degeri tasiyanlarin da böyle düsünme zorunlulugu vardir? ifadesini kullandi. Yönetim içinde yasandigi söylenen gergin ortam hakkinda da bilgi veren Ibrahim Haciosmanoglu konusmasini su sözlerle noktaladi:

?Gerekirse baskanla tartisirim?
?Baskanla organize olup bir kongre kazandik. Yönetime davetle gelmedim. Hatta baskani da o koltuga talip olmasi için ben ikna ettim. Simdi benim asbaskan yaptigim kisilerle tartistigim, yönetime seçtigim kisilerle sorunlar yasadigim konusuluyor. Bunun düsünülmesi bile olanaksiz. Tartisacagim bir kisi olarsa o da sadece bu yolda beraber yürüdügümüz baskandir. Ama onunla da su an itibariyla öyle bir durumumuz söz konusu degil.?Edited by: Travelair

selçukabi
16.06.2006, 08:35
<TABLE cellSpacing=2 cellPadding=4 width=385><T><T>
<T>
<TR>
<TD ="katayrintibaslik"></TD></TR>
<TR>
<TD>

Ister yedek ister as olarak takimdaki yerimizi alalim, benim için de Fenerbahçe'de bu sezon görev alacak tüm arkadaslarim için de bunu yasamak büyük bir onurdur'' dedi.
15.06.2006 - 16:30:00http://www.aa.com.tr/comp&#111;nents/com_haber/images/email.gif (http://www.aa.com.tr/index.php?opti&#111;n=com_haber&amp;Itemid=48#1118244) Kaynak: Anadolu Ajansi</TD></TR></T></T></T></TABLE>

volkan'in sözlerini okuyunca Trabzonspordan gitmek isteyenler ve özellikle yedek kaldigi için gitmek isteyenler geldi..üstelik özbe öz trabzonlular..yazik...nasil bir sanstir bu..

Allah bize de öyle, takimina gönülden bagli futbolcular nasip etsin ins..

Trabzonsporun neden yillardir sampiyon olamadigi sorusunun cevabi yukaridaki satirlarda gizlidir.Arif olana...

Travelair
16.06.2006, 08:41
<TABLE height=6 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>?Bu kadar basit? ha!
Ergun Ata
eata@fanatik.com.tr (eata@fanatik.com.tr) </TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Fenerbahçe Baskan Vekili Nihat Özdemir, Fatih Tekke?nin transferiyle ilgili olarak, ?Adam malini satmayinca rakamlari konusmadik? dedi. </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>16.06.2006</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Özdemir?in burada ?adam? dedigi Nuri Albayrak, Trabzonspor Baskani yani, bu konudaki beyanatlarinda kendi kendisiyle haftada bir çelisirken, son Trabzon seyahatinde ipin ucunu tümden kaçirdi. Basin toplantisinin basiyla sonu, sorular soruldukça birbirine karisti, çeliskiler arasi süre dakikalara kadar indi. Bakiniz su haberin metnine:
- ?Fatih?i satmayi birakin, sözlesmesini uzatmanin hesaplarini yapiyoruz? diyen Baskan Albayrak, ?Fatih?i kesinlikle F.Bahçe?ye satmayacagiz diyebiliyor musunuz? sorusuna, ?Kesin olarak öyle bir sey diyemeyiz Ama biz Fatih?i satmayi düsünmüyoruz? yanitini verdi ve söyle devam etti: ?Fenerbahçe, oyuncumuza talip olmustur. Biz, öncelikli olarak kendimizi düsünüyoruz. Güçlü bir takim kuracagiz. Su anda kendilerine bir cevap vermedik. Biz de büyük kulübüz. Oyuncularina baska takimlarin talip olmasi, Trabzon halkinin ve kamuoyunun hosuna gidiyor. Alternatifini bulmadan futbolcu satmayiz.?
Adam ifadesi Nihat Özdemir?e aittir - Istanbul Büyüksehir Belediyesi?nin kulüp baskani saniyor kendini hala. Trabzonsporlu futbolcuya Fenerbahçe?nin talip olmasi hosuna gidiyormus, baksanizaÖ-
Nihat Özdemir?i burada ?mal? olarak sifatlandirdigi Fatih Tekke, medyaya göre Umre ziyaretinden, kendi ifadesine göre de yurt disi gezisinden dönüste havaalaninda, alternatifini buldugunda kendisini satacagini beyan eden baskaninin açiklamalarini gölgede birakti:
?10 gündür yurtdisindaydim. Yeni geldim. Bir aydir millet yazip çizip oynuyor. Benim söyledigim seyler hep ayni. Yine tekrar ediyorum. Trabzonsporluyuz. Trabzon?da dogduk, ama Trabzonspor?dan ayrilacagim. Net olarak söylüyorum. Allah nasip ederse bu yurt disi olacak. Bu kadar basit.?
Nasil Trabzonsporluluksa bu! Biraktik renk askini, nasil profesyonellikse! Yilda 2 trilyon kazandigin kulübü ?bu kadar basite? indirgemek.
Bu isler ?Bu kadar basit? ha!
Son sözler bir taraftardan...
Fatih?e: Hami Trabzonspor?dan gönderildiginde, ?Ben Trabzonspor kaptaniyim, baska takimin formasini giymem? diyemedigi için 200?ü askin gol attigi Trabzonspor formasiyla jübile yapamiyor.
Baskan?a: ?Burasi sirket degil. Amaç para kazanmak degil, sampiyon olmak. Parali baskan haa! Eger Fatih?ten gelecek parayla transfer yapacaksan, bu isi senden bin kat daha iyi yapacak insanlar var Trabzon?da. Atay Aktug?un, Özkan Sümer?in günahi neydi, satmadilar Fatih ve Gökdeniz?i. Büyük kulüp baskanligi, ticaret yapmaya benzemez.

////////

Yazi bu. Yalniz birsey dikkatimi çekti. Taraftar görüsleri burda daha önce bire bir yazildi gibime geliyor

Travelair
16.06.2006, 08:52
Türkiye?yi UEFA?da Besiktas ve Trabzonspor temsil edecek. Besiktas birinci turdan itibaren kupada mücadele edecek Trabzonspor ise bir ön eleme oynayacak.

/////

Hani son maçta Trabzonspor yense 3. olacagi vesiralamadan ötürü milyonlarca dolar zarar ettigi, Trabzonspor kaptaninin maç sonunda daha nefesi yerine gelmedenTrabzonspor'dan ayrilacagim demesiyle ünlenmesiyle devam eden süreçte Besiktas 1. turdan, Trabzonspor 2. ön eleme turundan Uefa kupasina katilacak

Travelair
16.06.2006, 08:55
Kaynak: maraton.com.tr

FENERBAHÇE'DE NE ISIM VAR?

Fenerbahçe'nin dis transferde en büyük hedeflerinden biri olan Hernan Crespo, sari-lacivertli kulüpten herhangi bir teklif almadigini belirterek "Chelsea ile olan sözlesmem devam ediyor. Oynadigim takimdan çok memnunum. Ayrilmayi da kesinlikle düsünmüyorum. Eger Chelsea'den ayrilmami gerektirecek bir durum olusursa da ya tekrar Italya'ya dönerim ya da dünyanin en iyi liglerinden Ispanya'ya giderim. Türkiye'de ne isim var?" dedi.

Badaloğlu
16.06.2006, 08:58
Futbolcu millatine güven olmaaaazzz...Isine gelince profösyonel olurlar.Isine gelmeyince hersey çok basit oluverir.Taraftarmi?onlarda kim????Onlar zaten taratar olmakla en büyük cezalarini kendileri vermisler zaten...

tirabzonli
16.06.2006, 09:15
http://img71.imageshack.us/img71/5505/okochabolt&#111;n270203x2701xc.jpg
<center>
Okocha müjdesi
</font></center>

Ricardinho transferinden sonuç alamayan Trabzonsporlu yöneticiler, Türk
futbolseverlerin yakindan tanidigi Jay Jay Okocha'ya Bordo-Mavili
formayi giydirmeye hazirlaniyorlar. Ingiltere'nin Bolton Wanderers
takiminda görev yapan Nijeryali futbolcuyla üç hafta önce ilgilenmeye
baslayan Trabzonsporlu yöneticiler, dün mutlu sona ulastilar.
Ingiltere'de yapilan görüsmelerden olumlu sonuç çikinca Okocha'ya ön
anlasma imzalatildi. Transferin gerçeklesmesinde Teknik Direktör
Lazaroni basrol oynadi.

LAZARONI FARKI

LAZARONI'nin
Fenerbahçe'yi çalistirdigi dönemde Sari-Lacivertli formayi giyen
Okocha, eski hocasindan telefon alinca, Bordo-Mavili yöneticileri geri
çevirmedi. Trabzonspor, Türk vatandasi olan Okocha'ya yerli futbolcu
statüsünde forma giydirecek. Bu arada Denizlispor'dan Mustafa Keçeli
ile dün bir araya gelen Trabzonsporlu yöneticiler, her konuda anlasma
sagladilar. Öte yandan, Fatih Tekke'nin menajeri Ceylan Çaliskan,
Bordo-Mavili futbolcuya yurtdisindan transfer teklifi gelmedigini
söyledi.

Haluk AYYILDIZ AKSAM
</font></font>

<table border="0" bordercolor="#c0c0c0" cellpadding="3" cellspacing="3" width="100%"><t><tr><td align="left" width="50%">

</td>
<td align="right" width="50%">
16.06.2006</font></td></tr></t></table>

divicam
16.06.2006, 09:23
arkadaslar forumumuz trabzon'daki basin mensubu arkadaslarca birebir takip ediliyor artik... bu da bizim güçlenmekte oldugumuzu gösterir....

cuma namazini kaçirmayin.... yürüyüsten vaz mi geçtik....

metehan
16.06.2006, 09:25
Cengiz Tokgöz necidir, niye Trabzonspor'u yaziyor? Niye ne yapip edip her yazisindaMAY'i cümle içinde kullaniyor?

Emrah,Cengiz Tokgöz'ün MAY'sizbir yazisi olamazki smileys/smiley1.gif

Cengiz Tokgöz deyince aklima bir ani geldi. Sanirim 2000 yili idi. Henüz MAY'in baskanligi birakmadigi zamanlar. Cengiz Tokgöz, hemen hergün Fotomaç'ta TS ile ilgili yazilar yaziyor. O zamanlarda da MAY elestirileri iyice ayyuka çikmis durumda. Ben deCengiz Tokgöz'ebir mail attim. MAY'in iyi niyetle birseyler yapmaya çalistigini ama birlikte çalismak için seçtigi kisilerde hata yaptigini, vs belirttim. Kisacasi onun düsüncelerine biraz paralel seyler yazdim. Birgün Fotomaç aldim, bir de baktim ki Cengiz TOkgöz benim e-mail'i oldugu gibi yazisina aktarmis. Bilsem daha düzgün seyler yazardim smileys/smiley1.gif

Cengiz Tokgöz, MAY'in basindaki sesidir özetle.Edited by: metehan

Kemal Musaoğlu
16.06.2006, 09:26
Trabzonspor Fatih Tekke'de taviz vermiyor

Baskan Yardimcisi Simsek, golcü oyuncunun Türkiye'de Trabzon'dan baska kulüpte oynamayacagini yineledi.

Trabzonspor Baskan yardimcisi Yusuf Simsek, Fatih Tekke'yi Türkiye'de herhangi bir kulübe satmayi düsünmediklerini yineledi. Simsek, Fatih'in Trabzonspor'la sözlesmesinin devam ettigini belirterek, "Fatih bizim sözlesmeli bir futbolcumuz. Yönetim olarak, mukavelesini uzatmak istiyoruz. Fatih, Türkiye'de sadece, Trabzonspor'da oynayacaktir. Baska bir kulübe gitmesi veya gönderilmesi söz konusu degildir" dedi.

Milli futbolcunun, Avrupa'da oynamak istegini dogal karsilamak gerektigini belirten Simsek, "Fatih'in Avrupa'da oynamak istegini olumlu buluyorum. Fatih'in Avrupa'ya gitmesi camiamiz için gurur vericidir. Fatih için yurt disindan bazi teklifler var. Bu teklifleri en iyi biçimde degerlendirmek gerekir. Bu konuda önce Trabzonspor'un sonra futbolcumuzun çikarlari önemlidir" diye konustu.
<LI =muhabir>KAMIL ANAHAR

Menajer Ceylan 'Teklif gelmedi'

Fatih Tekke'nin menajeri Ceylan Çaliskan, golcü futbolcu ile Everton, Blackburn Rovers ve Wigan Athletic'in ilgilendigini, ancak bu kulüplerin kendilerine resmi teklifde bulunmadigini belirtti. Çaliskan, "Everton ve Wigan Atletich takimlari geçen sezon resmi teklifte bulunmuslardi. Su an için somut bir gelisme yok'' diye konustu. </LI>

UğuR
16.06.2006, 09:30
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Trabzon Jay Jay Okocha'yla anlasti</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/4868Okocha.jpg</TD>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>16 Haziran 2006 08:30

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Ricardinho transferinden sonuç alamayan Trabzonlu yöneticiler, futbolseverlerin yakindan tanidigi Okocha'ya Bordo-Mavili formayi giydirmeye hazirlariyorlar...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Ricardinho transferinden sonuç alamayan Trabzonsporlu yöneticiler, Türk futbolseverlerin yakindan tanidigi Jay Jay Okocha'ya Bordo-Mavili formayi giydirmeye hazirlaniyorlar.

Ingiltere'nin Bolton Wanderers takiminda görev yapan Nijeryali futbolcuyla üç hafta önce ilgilenmeye baslayan Trabzonsporlu yöneticiler, dün mutlu sona ulastilar.

Ingiltere'de yapilan görüsmelerden olumlu sonuç çikinca Okocha'ya ön anlasma imzalatildi. Transferin gerçeklesmesinde Teknik Direktör Lazaroni basrol oynadi.

LAZARONI FARKI
Lazaroni'nin Fenerbahçe'yi çalistirdigi dönemde Sari-Lacivertli formayi giyen Okocha, eski hocasindan telefon alinca, Bordo-Mavili yöneticileri geri çevirmedi. Trabzonspor, Türk vatandasi olan Okocha'ya yerli futbolcu statüsünde forma giydirecek.

Bu arada Denizlispor'dan Mustafa Keçeli ile dün bir araya gelen Trabzonsporlu yöneticiler, her konuda anlasma sagladilar. Öte yandan, Fatih Tekke'nin menajeri Ceylan Çaliskan, Bordo-Mavili futbolcuya yurtdisindan transfer teklifi gelmedigini söyledi.

Kaynak: Aksam
Haber: Haluk Ayyildiz</TD></TR></T></TABLE>

Punisher-61
16.06.2006, 09:37
Fatihi zorla Takimda tutmak bence mantiksiz.. zorla takimda tuttugun futbolcudan gelecek sezon ne bekleyebilirsinki??

jefferson61sefa
16.06.2006, 09:46
takimda bi dengesizlik var bazi adamlar sezon ortasinda gitcem disodu klaiolar
gönderilicekler belirlendi gitmiolar alinacaklardan haber yok yönetim vahim
fatih gitse ne olur fenere gitmesi ama
mehmet yogatli+semih + 5 milyon euro da reddedilir gibi degilsmileys/smiley2.gif

Burçak
16.06.2006, 09:49
<TABLE height=6 cellSpacing=0 cellPadding=0><T><T>
<T>
<TR>
<TD>?Bu kadar basit? ha!
Ergun Ata
eata@fanatik.com.tr (eata@fanatik.com.tr) </TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Fenerbahçe Baskan Vekili Nihat Özdemir, Fatih Tekke?nin transferiyle ilgili olarak, ?Adam malini satmayinca rakamlari konusmadik? dedi. </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 ="PX11000000"><T><T>
<T>
<TR>
<TD>16.06.2006</TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></T></TABLE>

Özdemir?in burada ?adam? dedigi Nuri Albayrak, Trabzonspor Baskani yani, bu konudaki beyanatlarinda kendi kendisiyle haftada bir çelisirken, son Trabzon seyahatinde ipin ucunu tümden kaçirdi. Basin toplantisinin basiyla sonu, sorular soruldukça birbirine karisti, çeliskiler arasi süre dakikalara kadar indi. Bakiniz su haberin metnine:
- ?Fatih?i satmayi birakin, sözlesmesini uzatmanin hesaplarini yapiyoruz? diyen Baskan Albayrak, ?Fatih?i kesinlikle F.Bahçe?ye satmayacagiz diyebiliyor musunuz? sorusuna, ?Kesin olarak öyle bir sey diyemeyiz Ama biz Fatih?i satmayi düsünmüyoruz? yanitini verdi ve söyle devam etti: ?Fenerbahçe, oyuncumuza talip olmustur. Biz, öncelikli olarak kendimizi düsünüyoruz. Güçlü bir takim kuracagiz. Su anda kendilerine bir cevap vermedik. Biz de büyük kulübüz. Oyuncularina baska takimlarin talip olmasi, Trabzon halkinin ve kamuoyunun hosuna gidiyor. Alternatifini bulmadan futbolcu satmayiz.?
Adam ifadesi Nihat Özdemir?e aittir - Istanbul Büyüksehir Belediyesi?nin kulüp baskani saniyor kendini hala. Trabzonsporlu futbolcuya Fenerbahçe?nin talip olmasi hosuna gidiyormus, baksanizaÖ-
Nihat Özdemir?i burada ?mal? olarak sifatlandirdigi Fatih Tekke, medyaya göre Umre ziyaretinden, kendi ifadesine göre de yurt disi gezisinden dönüste havaalaninda, alternatifini buldugunda kendisini satacagini beyan eden baskaninin açiklamalarini gölgede birakti:
?10 gündür yurtdisindaydim. Yeni geldim. Bir aydir millet yazip çizip oynuyor. Benim söyledigim seyler hep ayni. Yine tekrar ediyorum. Trabzonsporluyuz. Trabzon?da dogduk, ama Trabzonspor?dan ayrilacagim. Net olarak söylüyorum. Allah nasip ederse bu yurt disi olacak. Bu kadar basit.?
Nasil Trabzonsporluluksa bu! Biraktik renk askini, nasil profesyonellikse! Yilda 2 trilyon kazandigin kulübü ?bu kadar basite? indirgemek.
Bu isler ?Bu kadar basit? ha!
Son sözler bir taraftardan...
Fatih?e: Hami Trabzonspor?dan gönderildiginde, ?Ben Trabzonspor kaptaniyim, baska takimin formasini giymem? diyemedigi için 200?ü askin gol attigi Trabzonspor formasiyla jübile yapamiyor.
Baskan?a: ?Burasi sirket degil. Amaç para kazanmak degil, sampiyon olmak. Parali baskan haa! Eger Fatih?ten gelecek parayla transfer yapacaksan, bu isi senden bin kat daha iyi yapacak insanlar var Trabzon?da. Atay Aktug?un, Özkan Sümer?in günahi neydi, satmadilar Fatih ve Gökdeniz?i. Büyük kulüp baskanligi, ticaret yapmaya benzemez.

////////

Yazi bu. Yalniz birsey dikkatimi çekti. Taraftar görüsleri burda daha önce bire bir yazildi gibime geliyor

evet Ergun Ata bey in ,son söz bir taraftardan ,diye alintiyapip kösesine koydugu bu koyu yazi burda bi arkadasin yazdigi yorum. bende hatirliyorum . hatta üsenmeyen birisi arkadaki sayfalari bakarsa kimin yazdigida bulunabilir. BMN takip ediliyor. Taraftarin sesi olmaya devam edecegiz.Burayi eminimki istanbul medyasida takip ediyor. ama islerine gelmedigi için gündeme getiremiyorlar.Edited by: forever61

Punisher-61
16.06.2006, 09:50
mehmet yogatli+semih + 5 milyon euro da reddedilir gibi degilsmileys/smiley2.gif

HAYIIIRRRR Türkiyenin en iyi Golcusünü Rakibine satmaya Razimisin yani???..

Hem Fatih Fenere gitmez

Volkan Albayrak
16.06.2006, 10:00
alex+volkan+mehmet yozgatli+appiah+10 milyon euro=fatih

bunu bile düsünebilirim

Nihat Güneş
16.06.2006, 10:03
ronaldinho+kaka+buffon+nesta+carnavaro: fatih....

...ozaman düsünülebilir!!!!!

jefferson61sefa
16.06.2006, 10:04
ya git bira fazla rüya görüyonuz siz fatihi çok büyütüyonuz
volkan+yozgaatli+semih+aureli=tekke razi egilmisin sen en iyi golsünü satcan ama en iyi olcak semih süper sag açik yogatli
elinden kaçirdigin aurelio bide ii kaleci volkan var
volkan aureli yu çikar 5 milyon euro ama biz sampiyonluga oyniyamicaz bu yüzden fatih kalmasin sampiyonluk bir rüya bence

jefferson61sefa
16.06.2006, 10:05
yok barcelona+milan=fatih

Travelair
16.06.2006, 10:08
jefferson duyan da taraftari ikna etmek için yönetimden gönderildin sanacak smileys/smiley36.gifLütfen burda önemli olan Trabzonspor'un degerleridir. Görmüyor musun bir aydir masa medyanin yaptiklarini

Erdem Keser
16.06.2006, 10:34
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Trabzon Jay Jay Okocha'yla anlasti</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/4868Okocha.jpg</TD>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>16 Haziran 2006 08:30

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Ricardinho transferinden sonuç alamayan Trabzonlu yöneticiler, futbolseverlerin yakindan tanidigi Okocha'ya Bordo-Mavili formayi giydirmeye hazirlariyorlar...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Ricardinho transferinden sonuç alamayan Trabzonsporlu yöneticiler, Türk futbolseverlerin yakindan tanidigi Jay Jay Okocha'ya Bordo-Mavili formayi giydirmeye hazirlaniyorlar.

Ingiltere'nin Bolton Wanderers takiminda görev yapan Nijeryali futbolcuyla üç hafta önce ilgilenmeye baslayan Trabzonsporlu yöneticiler, dün mutlu sona ulastilar.

Ingiltere'de yapilan görüsmelerden olumlu sonuç çikinca Okocha'ya ön anlasma imzalatildi. Transferin gerçeklesmesinde Teknik Direktör Lazaroni basrol oynadi.

LAZARONI FARKI
Lazaroni'nin Fenerbahçe'yi çalistirdigi dönemde Sari-Lacivertli formayi giyen Okocha, eski hocasindan telefon alinca, Bordo-Mavili yöneticileri geri çevirmedi. Trabzonspor, Türk vatandasi olan Okocha'ya yerli futbolcu statüsünde forma giydirecek.

Bu arada Denizlispor'dan Mustafa Keçeli ile dün bir araya gelen Trabzonsporlu yöneticiler, her konuda anlasma sagladilar. Öte yandan, Fatih Tekke'nin menajeri Ceylan Çaliskan, Bordo-Mavili futbolcuya yurtdisindan transfer teklifi gelmedigini söyledi.

Kaynak: Aksam
</TD></TR></T></TABLE>

cınar#7
16.06.2006, 10:47
insallah okocha haberi dogrudur eger dogruysa 1 yildiz yabanci kontenjani doldurulmadan alinir smileys/smiley32.gif

champions
16.06.2006, 10:49
insallah okocha haberi dogrudur eger dogruysa 1 yildiz yabanci kontenjani doldurulmadan alinir smileys/smiley32.gif

kesinlikle katiliyorum yerli olmasi en büyük avantaj hem yildiz yanilmiyorsam 32 yasinda en az 2 yil daha oynar

macka61
16.06.2006, 10:53
evet olursa iyi olur bide marchelinyoyu alirsak güzel olur

Salih Yazıcı
16.06.2006, 11:00
mustafa keçeli de çok iyi transfer olursmileys/smiley32.gif Edited by: saaalih

Erdem Keser
16.06.2006, 11:00
gercekten muthis olur ustelik yerli satatusunde oynayacak

laz_hayri_61
16.06.2006, 11:01
ERGUN ATA abimiz sürekli sitemizi takip ediyor çünkü bordomavi.net e yazilarinda baya bir yer ayiriyor yani burda yazilanlar çok önemli...arkadaslar artik bazi arkadaslarimiz bile belli sartlar dahilinde FATIH in fenere satilabilecegini söylüyor iste bu istanbul medyasinin aylardan beri yapmak istedigi....ben yine söylüyorum FATIH i fenere satan bir kulüp yönetimi gelip bana ben büyük kulübüm demesin....

Mayls
16.06.2006, 11:03
kac sene oyniyacagi umrumda degil. Bizi sampiyon yapsin yeter ama Aksam gazetesini pek okumuyorum. yani haberleri fotomac gibi hep yalan mi yoksa genellikle dogrumu bilmiyorum. Ama eger dogruysa smileys/smiley32.gif. Yönetim akillaniyo heralde. Umut Okocha bombalar patliyo

cınar#7
16.06.2006, 11:04
mustafa keçeli de çok iyi transfer olursmileys/smiley32.gif

ewt bide murat ocakla besiktasdan okan alinsa turk transferi tamamlanabilir ama ozellikle okanin bize cok faydasi olur.

geronimo_61
16.06.2006, 11:07
evet jay jay'in bonservisinin olmadigini biliyoruz

liderlik özelliklerine sahip oldugunu biliyoruz

yerli statüsünde oynadigini biliyoruz..

çok kaliteli ve teknik futbolcu oldugunu biliyoruz

forma satislarini arttracagini biliyoruz

ee ne duruyoruz...?

Ayhan Yüksek
16.06.2006, 11:07
Murat Ocak a tamamda kardes Okani napacan anlamadim bosver su istanbul artigini ya, bize yaramaz kesinlikle gelmemeli bize aman

Erdem Keser
16.06.2006, 11:10
Murat Ocak a tamamda kardes Okani napacan anlamadim bosver su istanbul artigini ya, bize yaramaz kesinlikle gelmemeli bize aman

arkadasim okanin bonservisi elinde mac basina sozlesme imzalandiginda senin bi kaybin olmaz ki hem tecrubeli hem de alternatifli bi kadro olusturma adina yerinde bi transfer olur son 20 dakika sok oyuna kossun dursun

divicam
16.06.2006, 11:11
okan'i alsalar ne iyi olur.... büyük agabeyi ahmet bordo -mavi formayi giyememisti... ona nasip olur insallah... has trabzonlu çocuk....

cınar#7
16.06.2006, 11:11

orta sahada tecrubeli bi oyuncumuz olur hem okanda trabzonlu bir ropartajinda trabzonsporda oynamak istedigini soylemisti diye hatirliyorum.ama alinmazsada pek bi eksik olmaz.

ozcan_asanoglu
16.06.2006, 11:12
okocha konusunda süphelerim var benim..son dönemde nasil oynuyordu, emekli günlerini mi yasiyor veya yasamaya mi geliyor bilmiyorum.bilgisi olan varsa söylesin lütfen..

Mayls
16.06.2006, 11:13
Almanya kampinin uçak saatleri planlandi
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/ucak22.jpgTakimimizin 2-22 Temmuz 2006 tarihleri arasinda Almanya?nin Oberstaufen kasabasinda hazirlik kampini yapacak olan takimimizin uçus saatleri belirlendi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

2 Temmuz?da THY?ye ait tarifeli uçakla Trabzon?dan Istanbul?a hareket edecek olan Trabzonspor kafilesi buradan 15.35 uçagiyla Münih?e gidecek.

22 Temmuz?da 10.30?da Münih?ten Istanbul?a gelecek olan kafilemiz, yine THY?nin 17.25?teki seferiyle Trabzon?a dönecek.

Gidis

02 Temmuz 2006 10:00 Trabzon - Istanbul / 15:35 Istanbul - Münih

Dönüs

22 Temmuz 2006 10:30 Münih - Istanbul / 17:25 Istanbul - Trabzon

Not: Resmi siteden alintidir.

Münih civarinda kimse varmi bi karsilama yapsak

salihismet
16.06.2006, 11:16
Evet bu kadar basit, Fatih Trabzonsporda önemli futbolculardan biridir, fakat asla önemli ki$iliklerden biri olamadi.
Edited by: ismet61

A.T.R
16.06.2006, 11:20
Öncelikle Cengiz Tokgöz MAY'in gönüllü basin masasidir onun Trabzonspor muhabiri olmasi konunda MAy tesvik ettmis kendisi öyle anltmisti bu yüzden MAY' a yontarak yazmasi gayet normal. Ergun ATA benim gözmden çok düstü yazilari siyaset kokyor bu yönetim geldiginden beri ayrica Siz Onun F.Tekke Konusunda sahip oldugu köseden bir "ayip oluyor sayin meslektaslarim" tarzinda bir tek yazisina rastldiniz mi? Bizler Burada Bizas basinina ates püskürürken Milliyetten M.Demirkol gibi bir Ezikbahceli bile yazdi da o duymadi bile.Bugünkü FOTOMACA bir bakin yaa köpogullari hala F.Tekke Fenerde diye haber yapiyorlar.Aslinda Buna en çok içerlemesi gerekenler Ezikbahçeliler ama adamlar hayal dünyasinda mutlu olmayi tercih ediyorlar.

zafercalikoglu
16.06.2006, 11:45
OKAN,OKACHA,MARCELİHINO,RİCARİDNIO,SİMZE K,YATTARA,UMUTBULUT,

süper süper

divicam
16.06.2006, 11:55
Eski baskanlar ikiye bölündü

http://www.milliyet.com.tr/2006/06/16/spor/resim/axspo04.jpg CEVDET ERGUN

Bordo-mavili kulüpte Fatih Tekke'nin Umre dönüsü üstüne basa basa "ayrilacagini" açiklamasi tartismalari yeniden alevlendirdi.
Onursal Baskan Mehmet Ali Yilmaz, önümüzdeki yil serbest kalacak olan Fatih Tekke'nin Fenerbahçe dahil her kulübe satilabilecegini söyledi.
Yilmaz, "Fatih gitmek istiyorsa, gidebilir. Verimli olamayacaksa, yönetim para kazanip, yerini doldurabilecekse satilmasi gerekir. Kalmak istemiyorsa, sözlesmesini uzatmaya çalismak da huzur temin etmez. Ben Ogün ve Abdullah'i verdim. Fenerbahçe, düsman rakibimiz degildir. Her oyuncunun yeri doldurulur. Yönetim seffaf olup, cesur davranirsa, sorun kalmaz" dedi.

"Gerilim var"
Özkan Sümer de, bu tür polemiklerin uzaginda kalmaya çalistigini kaydedip, "Çok hassas konu. Yönetim ile Fatih arasinda bir gerilme var gibi. Sart sürmüyor, 'ayrilacagim' diyor. Yönetim de çok belirgin bir tavir koymuyor. Herhalde bir rahatsizligi var. Bu sekilde kopma noktasina gelinmesine anlam veremiyorum. Fatih ayrilacaksa, yurt disi olmasini isterim" diye konustu.

"Parayi veren..."
Atay Aktug ise, Fatih'in yurt içinde satilmasi karari alinirsa, en çok parayi veren kulübe verilmesi gerektiginin altini çizdi. Aktug, "Bu konuda baskan ve yönetimin düsüncesi önemli. Satilacaksa, tüm camia yurt disini istiyor. Fenerbahçe'ye su ana kadar olumlu yanit verilmedi. Bu konuda önemli olan Fatih'in, Fenerbahçe'yi isteyip, istemedigi. Strateji önemli. Sorun paraysa, en çok veren kim olursa olsun satilmali. Eger hedef koyuyorsan, o zaman rekabet halindeki takima verilecek. Iyi düsünülmeli" yorumunu yapti.

Bu sahis bize nasil baskanlik etti anlamis degilim....

h@msi61
16.06.2006, 12:01
Okocha transferi baska hiçbir yerde yazmiyor, insallah balon degildir...

Burçak
16.06.2006, 12:02
Atay Aktug: Strateji önemli. Sorun paraysa, en çok veren kim olursa olsun satilmali.

Hersey para ise biz nasil sampiyon olacagiz? para konusunda istanbulile yarisamayacagimiz ortada.. seneye baska bi takim verir parayi yattarayi alir bi baskasi basar parayi baska bi iyi oyuncunu alir. bizde beklemeye devam öylemi sayin atay aktug.

Burçak
16.06.2006, 12:06
Okocha transferi baska hiçbir yerde yazmiyor, insallah balon degildir...

1973 dogumlu birisi ama . bonservisi yoksa düsünülebilir.

detayli bilgi için http://www.jayjay-okocha.com/fr/Html/cv.php

degok
16.06.2006, 12:12
http://image.haber3.com/spor3/haber/44189.jpg
<DIV id=haberBaslik style="WIDTH: 250px">Adnan pazarligi sürüyor</DIV>
<DIV id=haberTanitim style="FLOAT: left; : relative">Samsunsporlu Adnan?i isteyen Trabzonspor?da, girisimlerde sürüyor.</DIV>
<DIV id=haberTarih style="TEXT-ALIGN: right">16 Haziran 200611:17</DIV>
<DIV id=haberC&#111;ntent>Adnan'i transfer etmek isteyen Trabzonspor bu oyuncu için pazarliklarini sürdürüyor. Samsunspor, Bordo- Mavililer'den 500 bin euroyla birlikte Tayfun, Feridun ve Hasan Sönmez'i talep etti. </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Takvim</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Ulan adamlar bi hüseyini istememis ha. </DIV>

Ayşe Aygün
16.06.2006, 12:16
Fenerbaahçe eski baskanlarindan Ali Sen spor kamuoyunun gündeminden hiç düsmüyor...Iki hafta önce Aziz Yildirim'i Kulüpte ziyaret eden Ali Sen, Yildirim'dan aldigi makasla ilgili olarak Aktüel'e konustu...

Sonra "Fenerbahçe'nin basarili olmasini istemeyen asagilik Fenerbahçeliler var" diyerek "bazi çevrelere" çatti. "Efsane baskan artik Aziz Yildirim'dir" diyen Sen'in baskanlik döneminde pisman oldugu tek konuysa "Lazaroni'yi Ridvan'a kurban etmek!"

Sampiyonlugun kaçmasiyla Fenerbahçe'de bir karisiklik basladi. Hala teknik direktör belli degil, transferler agirdan gidiyor ve en önemlisi baskanlik durumu belirsiz.

Baskan belirsiz degil. Devam edecek Aziz Yildirim.

Devam edecegini kesin söyledi mi size?
Evet. Iste söylüyorum, kesin aday. Baska adaylar da çikabilir ama Aziz banko seçilir. Niyetlilere de Aziz'in karsisina aday olarak çikmamasini tavsiye ederiz. Çikip da bosuna gürültü yapmasinlar..

Ali Sen'e göre pabucu artik dama atilmis...

Özel is söyleyemem..Aziz'i görmek istemedigin için maça gitmiyordum ama son görüsmeye gittigimde Fenerbahçe'yi hizmetlerini gördüm. Fenerbahçe'de iki dömen baskanlik yaptim. Her ikisinde de beni taraftarlar gözlyaslariyla ugurladilar. Fenerbahçe tarihinde gözyaslariyla ugurlanan baskan yoktur hepsi yuhlanarak gitmistir. Fenerbahçe'liler Ali Seni sevdi ama Aziz'i daha çok sevdi. Aziz Yildirim artik efsane baskan olmustur..

Aziz Yildirim ziyaretinden sonra Ali Sen'le tekrar görüstügünü söyleyen Ali Sen Aziz Yildirim'la artik hafta sonlari yemek yiyecegini söylüyor...

Ve makas olayi..
Aziz Yildirim'in görevisin birakmasi ve Sampiyonlugun kaçmasindan dolayi çok üzgün oldugunu söyleyen Sen: "Dokunsam aglayacakti. Üzüldüm yanimda oturuyordu. Yanagini oksadim. Yoksa makas almak gibi bir niyetim yoktu. Öpebilirdim, sarilabilirdim. Iki tane de makas alabilirdim.

Kupaya gidemememizin tek nedeni bassorumlusu Terim'dir dedigim için Fatih Terim bana küsmüs. Isviçre maçindan bu yana beni aramiyor. Almanya'ya gelirse bir makasta ondan alirim barisiriz.

BU adam sapikbence uzak durulmasi lazim bundan önüne geldend makas alacak.Edited by: ayse61

Travelair
16.06.2006, 12:22
smileys/smiley36.gifMakasçi Ali

KuĞu
16.06.2006, 12:28
<DIV id=haberTanitim style="FLOAT: left">Samsunsporlu Adnan?i isteyen Trabzonspor?da, girisimlerde sürüyor.</DIV>
<DIV id=haberC&#111;ntent>Adnan'i transfer etmek isteyen Trabzonspor bu oyuncu için pazarliklarini sürdürüyor. Samsunspor, Bordo- Mavililer'den 500 bin euroyla birlikte Tayfun, Feridun ve Hasan Sönmez'i talep etti. </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Takvim</DIV>
<DIV></DIV>

iste haber böyle yapiliyor, bu haberde verilen mesaj adnanin transferi ve samsunun istedikleri degil (gerçek görünen yüzeysel mesaj)

ve yanan koltuklar önünde trabzonspor kaskolu açmis bir taraftar (verilmek istenen habere gömülü gerçek mesaj, siddet,holiganlik ve ts)

TheCrow
16.06.2006, 12:35
<DIV id=haberTanitim style="FLOAT: left">Samsunsporlu Adnan?i isteyen Trabzonspor?da, girisimlerde sürüyor.</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Takvim</DIV>
<DIV></DIV>

Hüseyin'i birak,iyi ki Eflak'la Bogdan'i istememisler...

halil ibo
16.06.2006, 12:40
Son dakika sayfasinda isim degisikligi oldu mu hemen baliklama atliyorum.Fakat hayal kirkligi yasiyorum.Yeni haber,yerine yeni yorum görüyoruz.kugu nereyesun ? Yeni pelikan olma yolunda gayretlerin vardi dün.Cuma bir isim duyabiliriz diyordun,su an itibariyle gerçeklesen birsey yok.Sabirla bekliyorum.Bir isim çikmazsa eger soracagim ben sana smileys/smiley4.gif

Naim
16.06.2006, 12:47
Transferin gözdesi Murat Ocak

Murat SANDIKÇI / SAMSUN,(DHA)

febe'nin israrla istedigi, Trabzonspor, Galatasaray ve Besiktas'in da transfer gündeminde olan Istanbul Büyüksehir Belediyesporlu Murat Ocak, milli takim aday kadrosuna çagirildigindan beri hayatinin çok degistigini söyledi.

SÖZLESMESI SÜRÜYOR

Tatilini memleketi Samsun?da ailesinin yaninda geçiren 24 yasindaki sol kanat oyuncusu Murat Ocak, milli takima çagrilmasindan transferine kadar birçok konuda DHA'ya (Dogan Haber Ajansi) açiklamalarda bulundu. Futbolda Samsun?un amatör takimlarindan Yolspor'da basladigini, Samsunspor alt yapisindan yetistikten sonra Çarsambaspor, Çorumspor'un ardindan Istanbul Büyüksehir Belediyespor?a transfer oldugunu belirten Murat Ocak, daha 3 yil sözlesmesi oldugunu belirtti.

''TERIM ÇAGIRINCA ÇOK MUTLU OLDUM''

Milli takimlar sorumlusu Fatih Terim?in 2?nci Lig A Kategorisi'den A milli takim aday kadrosuna çagirdigi tek futbolcu olan Murat, ?Aday kadroya çagrildigimda çok mutlu oldum. Benim için çok iyi bir kamp dönemi oldu. Her sey çok güzel gelisti? dedi. Fatih Terim'e övgüler yagdiran Murat Ocak, söyle devam etti:
?Gerçek bir lider. Fatih Terim, anlatilmaz, yasanir. Konsantrasyonu Türkiye'de futbolcuya en iyi veren teknik direktörlerden biri. Özellikle yaptigi maç konusmasinda futbolcuya her seyini unutturuyor. Tek kelimeyle mükemmel. Keske Dünya Kupasi'nda biz de olabilseydik. Orada oynamayi çok isterdim. Almanya'daki turnuvadan sonra telefonlarim hiç susmadi. Bütün yakin dostlarim, arkadaslarim beni tebrik etmek için aradilar. Milli takimda kalici olmak istiyorum. Bunun içinde çok çalismam gerektigini de biliyorum.?

?ROBERTO CARLOS'U BEGENIYORUM''

Brezilyali Roberto Carlos?u çok begendigini açiklayan Murat, her Türk futbolcusu gibi kendisinin de 4 büyük takimdan birinde oynamak, daha sonra da Avrupa'ya gitmeyi hedefledigini söyledi. Kendisine bugüne kadar en ciddi teklifi Fenerbahçe ve Trabzonspor'un yaptigini vurgulayan Murat, daha sonra söyle konustu:
'' ?Gönlümde su takim yatiyor, diyemem. Bunu söyledikten sonra da baska takimlara transfer olan futbolculari görüyoruz. Profesyonel bir futbolcuyum. Kulübümle olan sözlesmem de devam ediyor. Kulübümün menfaatleri dogrultusunda 4 büyük takimdan herhangi birinde forma giyebilirim. Baskanim bana çok yardimci oluyor. Transferimde de baskanim ne derse, o olacak. Su anda beklemedeyim. Transferim bir kaç gün içinde netlik kazanir.?

Eger yönetim Muratida alamazsa o günden itibaren 1 cümle daha iyi bir sey yazmam haklarinda
kimse bana murati istemiyoruz laflari etmesin bu adami bugunlere getiren insan Trabzonun Yardimci Hocasi
alinamazsa tamamiyle beceriksizlikdir derimEdited by: ironmaster

MeKanSiZ
16.06.2006, 12:53
<DIV></DIV>
<DIV>Takvim</DIV>
<DIV></DIV>

Hüseyin'i birak,iyi ki Eflak'la Bogdan'i istememisler...

eflak ve bogdan hesmileys/smiley4.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley1.gif

Alpayer
16.06.2006, 12:58
Cumaniz hayirli olsun.Dua edinsmileys/smiley2.gifHayirli transfer haberleri almak dilegi ile...

KuĞu
16.06.2006, 12:59
cuma trabzonda yeni bitti istanbulda kilinmadi daha, smileys/smiley1.giföyle bir gayretim yok sadece transferin haritasini çizmeye çalistim her cuma bir gelisme oluyordu kesin bugün birseyler olur geç saatlere kadar vaktimiz var hatta cumartesiye sarkabilir yetismezse bazi seylersmileys/smiley4.gif

TS61_NL
16.06.2006, 13:02
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Niye gurur duyalim! </TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Ibrahim Haciosmanoglu konustu: 'Kaptanimiz Fatih Tekke'yi dünyanin önde gelen takimlari istese tamam ama diger teklifler siradandir...' </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>16.06.2006</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Adi sik sik transferde, yönetim içinde yasandigi iddia edilen krizlerde anilsa da gelismeler hakkinda hiçbir yorumda bulunmayan 2. baskan Ibrahim Haciosmanoglu, suskunlugunu FANATIK?e bozdu, gündemdeki konular hakkinda çok net konustu. Öncelikle baskanin yaptigi ve camianin önemli bir kesimi tarafindan tepki gören, ?Fener?in Fatih?e yaptigi teklif bizi gururlandirdi? sözlerini sordugumuz Haciosmanoglu, kendisinin ayni fikri tasimadigini söyledi.

Karadeniz ekibinin 2. baskani, ?Kaptanimizi R.Madrid, Milan, Barcelona veya M.United istese tamam ama onun disindaki tüm teklifler siradandir, ekonomik gözle bakilabilir. Trabzonspor?u yönetenlerin ve o degeri tasiyanlarin da böyle düsünme zorunlulugu vardir? ifadesini kullandi. Yönetim içinde yasandigi söylenen gergin ortam hakkinda da bilgi veren Ibrahim Haciosmanoglu konusmasini su sözlerle noktaladi:

?Baskanla organize olup bir kongre kazandik. Yönetime davetle gelmedim. Hatta baskani da o koltuga talip olmasi için ben ikna ettim. Simdi benim asbaskan yaptigim kisilerle tartistigim, yönetime seçtigim kisilerle sorunlar yasadigim konusuluyor. Bunun düsünülmesi bile olanaksiz. Tartisacagim bir kisi olarsa o da sadece bu yolda beraber yürüdügümüz baskandir. Ama onunla da su an itibariyla öyle bir durumumuz söz konusu degil.?

Bu adama hastayim.........smileys/smiley32.gif

Salih Yazıcı
16.06.2006, 13:02
arkadaslar tomas jun fotospor gazetesinde denizliye bedelsiz kiralik verildi asbaskanimiz öyle demis fotospor

Salih61
16.06.2006, 13:05
arkadaslar tomas jun fotospor gazetesinde denizliye bedelsiz kiralik verildi asbaskanimiz öyle demis fotospor YALAN...

gugula
16.06.2006, 13:15
Arkadaşlar hayırlı cumalar hepinize. Cumada bolbol trababzonsporumuza dua edicam.

Salih61
16.06.2006, 13:16
Trabzonspor Fatih Tekke'de taviz vermiyor

Baskan Yardimcisi Simsek, golcü oyuncunun Türkiye'de Trabzon'dan baska kulüpte oynamayacagini yineledi.

Trabzonspor Baskan yardimcisi Yusuf Simsek, Fatih Tekke'yi Türkiye'de herhangi bir kulübe satmayi düsünmediklerini yineledi. Simsek, Fatih'in Trabzonspor'la sözlesmesinin devam ettigini belirterek, "Fatih bizim sözlesmeli bir futbolcumuz. Yönetim olarak, mukavelesini uzatmak istiyoruz. Fatih, Türkiye'de sadece, Trabzonspor'da oynayacaktir. Baska bir kulübe gitmesi veya gönderilmesi söz konusu degildir" dedi.

Milli futbolcunun, Avrupa'da oynamak istegini dogal karsilamak gerektigini belirten Simsek, "Fatih'in Avrupa'da oynamak istegini olumlu buluyorum. Fatih'in Avrupa'ya gitmesi camiamiz için gurur vericidir. Fatih için yurt disindan bazi teklifler var. Bu teklifleri en iyi biçimde degerlendirmek gerekir. Bu konuda önce Trabzonspor'un sonra futbolcumuzun çikarlari önemlidir" diye konustu.
<LI =muhabir>KAMIL ANAHAR

Menajer Ceylan 'Teklif gelmedi'

Fatih Tekke'nin menajeri Ceylan Çaliskan, golcü futbolcu ile Everton, Blackburn Rovers ve Wigan Athletic'in ilgilendigini, ancak bu kulüplerin kendilerine resmi teklifde bulunmadigini belirtti. Çaliskan, "Everton ve Wigan Atletich takimlari geçen sezon resmi teklifte bulunmuslardi. Su an için somut bir gelisme yok'' diye konustu. </LI>
<LI =muhabir>

Kaynak:Yeni Safak...</LI>

Selçuk Sarı
16.06.2006, 13:22
Internette yapilan bir ankette,
hangi kulübün taraftar kalitesinin daha popüler ve yönetimler üzerinde
etkili oldugu arastirilirken, Besiktas'in ''Çarsi Grubu'' ilk sirayi
aldi.

maraton isimli internet sitesinde devam eden ankette taraftarlara,
''En çok taninan, tribünde ve yönetimler üzerinde en etkili olan
taraftar grubu hangisi?'' sorusu yöneltildi.

Süper Lig'de bu sezon yer alacak takimlarin taraftarlarinin
oylandigi ankette, Besiktas'in ''Çarsi Grubu'' yüzde 32 oy alarak ilk
sirayi aldi. Çarsi'yi, Fenerbahçe'nin ''Genç Fenerbahçeliler Grubu'' yüzde 27 ile takip ederken, Galatasaray'in ''Ultraslan Grubu'' ise
yüzde 20 ile üçüncü sirada yer aldi.

''3 Büyükler'' disinda en etkili taraftar grubu olarak en yüksek
oyu, yüzde 4 ile Sakaryaspor'un ''Tatangalar''i aldi. Trabzonspor'un ''Çilginlar''i ise sadece yüzde 3 oy aldi.

EN ETKILI TARAFTAR GRUPLARI

Ankette kulüplerin taraftar gruplarinin aldigi oylar ise söyle:

1-Çarsi (Besiktas) yüzde 32, 2-Genç Fenerbahçeliler (Fenerbahçe)
yüzde 27, 3-Ultraslan (Galatasaray) yüzde 20, 4-Tatangalar
(Sakaryaspor) yüzde 4, 5-Çilginlar (Trabzonspor) yüzde 3, Kill For You
yüzde 3 (Fenerbahçe) yüzde 3, 6- Teksas (Bursaspor) yüzde 2, 7- 57
Gençlik (Denizlispor), Gecekondu (Ankaragücü), Yigidolar (Sivasspor),
Çilginlar 38 (Kayserispor), 07 Gençlik (Antalyaspor), Nalçaci Gençlik
(Konyaspor), Asya Kartallari (Besiktas) yüzde 1.

Ankette, Tarzanlar (Vestel Manisaspor), Gençlik 27
(Gaziantepspor), Mekansizlar (Çaykur Rizespor), Alkaralar
(Gençlerbirligi) taraftar gruplari oy alamadi.

NE SITESI BU YAA...REZIL OLMUSUZ RESMEN!!!

KuĞu
16.06.2006, 13:25
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Trabzon'da Marcelinho'ya tek engel</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/6510marcelinho.jpg</TD>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>16 Haziran 2006 13:22

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Marcelinho transferiyle ugrasan yönetim beklenenden de hizli çikti. Brezilyali oyuncuyla büyük bir oranda anlasan yönetimin önünde tek bir engel kaldi.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Trabzonspor'da Fatih Tekke'nin ayrilip ayrilmayacaginin hafta sonunda çözüme kavusacagi, transfer listesindeki Marcelinho'yla büyük oranda anlasmaya varildigi, bonservisi için Hertha Berlin'le pazarlik yapildigi bildirildi.

AYBAYRAK-TEKKE BULUSACAK

Türkiye'ye dönüsünde bordo mavili takimdan ayrilacagini açiklayan kaptan Fatih Tekke'nin durumunun Kulüp Baskani Nuri Albayrak'la yapacagi görüsmede netlesecegi belirtildi. Fatih Tekke'nin hafta sonunda Istanbul'da Baskan Nuri Albayrak'la bir araya gelecegi, yapilacak toplantida kalip kalmayacagina iliskin son kararini verecegi ögrenildi.

LAZARONI DEVREDE

Bordo mavili yönetimin israrla kadrosuna katmak istedigi Brezilyali Marcelinho ile uzun süren görüsmeler sirasinda teknik direktör Lazaroni'nin de devreye girmesiyle anlasma noktasina geldigi kaydedildi. Takimda eksikligi eksikligi hissedilen oyun kurucu boslugunu doldurmak isteyen yönetim, uzun süredir gümdemin birinci sirasina aldigi Hertha Berlinli Marcelinho'yla 1.5 milyon euroya anlasti. Transfer komitesi ve Lazaroni'nin yaptigi görüsme, olumlu sonuçlaninca sirayi bonservis konusu aldi. Alman Kulübü'nün yapilan görüsmelerde bonservis için 3.5 milyon euro talep ettigi, bordo mavili yönetimin de bu rakami asagiya çekmeye çalistigi ögrenildi.

RICARDINHO ASKIYA ALINDI

Trabzonspor, transfer etmek istedigi öteki Brezilyali futbolcu olan Ricardinho'dan vazgeçme noktasina geldi. Corunthias takiminda oynayan 31 yasindaki Ricardinho'nun yillik en az 4 milyon euro, kulübünün de bonservisi için 8 milyon euroda diretmesi transferi çikmaza soktu. Bordo mavililer bu gelisme üzerine Brezilya milli takim kampinda bulunan Ricardinho'dan vazgeçti.

Bordo mavililer, bir dönem Fenerbahçe formasi da giyen Ingiltere'nin Bolton takimindan sözlesmesi bittigi için ayrilan Nijeryali Jay Jay Okocha ve Almanya'nin Mainz takiminin oyuncusu Mohamet Zidan için inceleme baslatti. Yönetim, bu arada Interli Stankoviç için de menajerlerinden durumuyla ilgili bilgi istedi.

MUSTAFA KEÇELI TAMAM GIBI

Yurt içinde de transfer görüsmelerini sürdüren Trabzonspor, sol kanat için Denizlisporlu Mustafa Keçeli ile büyük oranda anlasmaya vardi. Mustafa Keçeli için için Denizlispor'la yapilan görüsmelerin de olumlu sonuçlandigi bildirildi.

Trabzonspor'un talip oldugu Malatyasporlu Bilal Kisa, Samsunsporlu Adnan, Ankarasporlu Musa Büyük ve Istanbul Büyüksehir Belediyesporlu Murat Ocak'in kulüpleriyle ise uzlasma saglanamadi.</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk colSpan=2>
Bu haber toplam 18 defa okunmustur.</TD></TR></T></TABLE>

jefferson61sefa
16.06.2006, 13:27
rezillik ayip girip herkes oy versin be

Şentürk
16.06.2006, 13:28
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD>Niye gurur duyalim! </TD></TR>
<TR>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 ="PX11000000"><T>
<T>
<TR>
<TD>16.06.2006</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>

?Baskanla organize olup bir kongre kazandik. Yönetime davetle gelmedim. Hatta baskani da o koltuga talip olmasi için ben ikna ettim. Simdi benim asbaskan yaptigim kisilerle tartistigim, yönetime seçtigim kisilerle sorunlar yasadigim konusuluyor. Bunun düsünülmesi bile olanaksiz. Tartisacagim bir kisi olarsa o da sadece bu yolda beraber yürüdügümüz baskandir. Ama onunla da su an itibariyla öyle bir durumumuz söz konusu degil.?

Bu adama hastayim.........smileys/smiley32.gif

ben yöneticilerden bunu bekledim hep,hiç biri çikp biz fatihi en büyük rakibimize kesin olarak vermeyiz kardesim diyemedi,benim sevdigim yönetici profili haciosmanoglu gibismileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Nytre
16.06.2006, 13:34
Internette yapilan bir ankette,
hangi kulübün taraftar kalitesinin daha popüler ve yönetimler üzerinde
etkili oldugu arastirilirken, Besiktas'in ''Çarsi Grubu'' ilk sirayi
aldi.

maraton isimli internet sitesinde devam eden ankette taraftarlara,
taraftar grubu hangisi?'' sorusu yöneltildi.

Süper Lig'de bu sezon yer alacak takimlarin taraftarlarinin
oylandigi ankette, Besiktas'in ''Çarsi Grubu'' yüzde 32 oy alarak ilk
sirayi aldi. Çarsi'yi, Fenerbahçe'nin ''Genç Fenerbahçeliler Grubu'' yüzde 27 ile takip ederken, Galatasaray'in ''Ultraslan Grubu'' ise
yüzde 20 ile üçüncü sirada yer aldi.

''3 Büyükler'' disinda en etkili taraftar grubu olarak en yüksek
oyu, yüzde 4 ile Sakaryaspor'un ''Tatangalar''i aldi. Trabzonspor'un ''Çilginlar''i ise sadece yüzde 3 oy aldi.

EN ETKILI TARAFTAR GRUPLARI

Ankette kulüplerin taraftar gruplarinin aldigi oylar ise söyle:

1-Çarsi (Besiktas) yüzde 32, 2-Genç Fenerbahçeliler (Fenerbahçe)
yüzde 27, 3-Ultraslan (Galatasaray) yüzde 20, 4-Tatangalar
(Sakaryaspor) yüzde 4, 5-Çilginlar (Trabzonspor) yüzde 3, Kill For You
yüzde 3 (Fenerbahçe) yüzde 3, 6- Teksas (Bursaspor) yüzde 2, 7- 57
Gençlik (Denizlispor), Gecekondu (Ankaragücü), Yigidolar (Sivasspor),
Çilginlar 38 (Kayserispor), 07 Gençlik (Antalyaspor), Nalçaci Gençlik
(Konyaspor), Asya Kartallari (Besiktas) yüzde 1.

Ankette, Tarzanlar (Vestel Manisaspor), Gençlik 27
(Gaziantepspor), Mekansizlar (Çaykur Rizespor), Alkaralar
(Gençlerbirligi) taraftar gruplari oy alamadi.

NE SITESI BU YAA...REZIL OLMUSUZ RESMEN!!!

maraton.com.tr

Salih61
16.06.2006, 13:35
Bir TRABZONLUNUN ne yapacagi belli olmaz...

Written by

Ibrahim HACIOSMANOGLU....smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Nytre
16.06.2006, 13:35
oy verirsiniz artik herhalde

Selçuk Sarı
16.06.2006, 13:38
Evet sistem bir kisi birden fazla oy veremez seklinde isliyor...Çilginlar SADECE %3 oy almis lafi acaip koydu bana...Internet kafeye gdip herbilgisayardan oy vericem..bari tatangalari geçelim anasini satiyim...mesaji okuyan hemen oyunu kullansin...

www.maraton.com.tr (http://www.marat&#111;n.com.tr)

Nytre
16.06.2006, 13:44
Evet sistem bir kisi birden fazla oy veremez seklinde isliyor...Çilginlar SADECE %3 oy almis lafi acaip koydu bana...Internet kafeye gdip herbilgisayardan oy vericem..bari tatangalari geçelim anasini satiyim...mesaji okuyan hemen oyunu kullansin...

www.maraton.com.tr (http://www.marat&#111;n.com.tr)

hadi arkadaslar lütfen biraz ilgi....

Burçak
16.06.2006, 13:49
oy verilse ne olur. anket bitmedimi. haber konusu yapildigina göre bitmistir herald ebu anket.

h@msi61
16.06.2006, 13:54
en etkili taraftar anketlemi belli olur saçmalik... etkisini göstermek isteyen Trabzonspor taraftari oy atmasin, maça gitsin bagirsin....

Travelair
16.06.2006, 13:55
Anket devam ediyor. Yalniz benim bazi süphelerim var. Çarsi'nin takim üzerindeki olumsuz etkisi, amigolarinin zenginligi dillerde.

Üstüne üstlük birinci çikarsak, cahil bizans medyasinin

taraftar grubu hangisi?''

lafini saptirarak aleyhimize kullanacagi gerçegi de var. Onun için bilmeme ragmen buraya yazmamistim. Gerçi hangi seyi aleyhimize kullanmiyorlar ki?...

Anket baslayali baya oluyor ama halen devam etmekte.

divicam
16.06.2006, 14:02
yattara belgeseli bu aksam saat kaçtaydi arkadaslar

Selçuk Sarı
16.06.2006, 14:04
yarim saat kadar önce oy kullanmistim... bölüm kapanmisti simdi girdim açilmis bidaha kullandim...sanirim yarim saatlik bi kapamamidir nedir..anlamadim..Bidaha kullandim sizde deneyin bakalim...

Travelair
16.06.2006, 14:07
21:30

MeKanSiZ
16.06.2006, 14:10
ligtv yayin akisina baktim

21:30 KARA KARTAL smileys/smiley5.gif

gugula
16.06.2006, 14:15

en etkili taraftar anketlemi belli olur saçmalik... etkisini göstermek isteyen Trabzonspor taraftari oy atmasin, maça gitsin bagirsin....

sana katılıyorum. ancak TRABZONSPORUMUZ nerede olursa olsun anket manket .. faketmez onu desteklememiz gerekiyor. Neden diğer kuluplerden aşağı oy alacakmış.... Ben oyumu kullandım herkesinde kullanmasını isterim . EN BÜYÜK TRABZONSPOR....

champions
16.06.2006, 14:17
BU rüstü haberi dogru mu dogruysa bi yabanci daha almamiz gerekecek acaba nereye almayi düsünüyolar

Burçak
16.06.2006, 14:18
ligtv yayin akisina baktim

21:30 KARA KARTAL smileys/smiley5.gif

yattara belgeseli bu aksam degilki. cumartesi 21:30 denmisti.