PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (BU BAŞLIKTA YORUM YOK!) Sadece haberler

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117

kutoz
13.06.2006, 20:52
<TABLE style="WIDTH: 200pt; BORDER-COLLAPSE: collapse; mso-padding-alt: 0cm 0cm 0cm 0cm" cellSpacing=0 cellPadding=0 width=267 ="Ms&#111;normalTable"><T>
<T>
<TR style="HEIGHT: 12.75pt; mso-yfti-irow: 0; mso-yfti-lastrow: yes">
<TD style="BORDER-RIGHT: windowtext 1pt solid; PADDING-RIGHT: 0cm; BORDER-TOP: #ece9d8; PADDING-LEFT: 0cm; PADDING-BOTTOM: 0cm; BORDER-LEFT: windowtext 1pt solid; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: windowtext 1pt solid; HEIGHT: 12.75pt; mso-border-left-alt: solid windowtext .5pt; mso-border-bottom-alt: solid windowtext .5pt; mso-border-right-alt: solid windowtext .5pt; transparent: ">
13<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><O:P></O:P></TD>
<TD style="BORDER-RIGHT: windowtext 1pt solid; PADDING-RIGHT: 0cm; BORDER-TOP: #ece9d8; PADDING-LEFT: 0cm; PADDING-BOTTOM: 0cm; BORDER-LEFT: #ece9d8; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: #ece9d8; HEIGHT: 12.75pt; mso-border-right-alt: solid windowtext .5pt; transparent: ">
Fransa<O:P></O:P></TD>
<TD style="BORDER-RIGHT: windowtext 1pt solid; PADDING-RIGHT: 0cm; BORDER-TOP: #ece9d8; PADDING-LEFT: 0cm; PADDING-BOTTOM: 0cm; BORDER-LEFT: #ece9d8; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: #ece9d8; HEIGHT: 12.75pt; mso-border-right-alt: solid windowtext .5pt; transparent: ">
Isviçre<O:P></O:P></TD>
0<O:P></O:P></TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: kutoz

Şahinoğlu
13.06.2006, 20:52
Hey Allah'im gülermisin aglarmisin Zeyyat Kafkas' a kiziyoken baskanin ettigi laflara bak Istanbul'un büyük kulüpleri oyuncularimiza talip oldugu için seviniyomusuz gururlaniyomusuz yok abi yok bu yönetimin zihniyetini görünce Ricardinho degil isterse Ronaldiinho gelsin bu sene gene hikaye oldu bizim için hala laf yuvarlamasi yapiyolar ona alistim istanbul takimlarinin futbolcularimiza talip olmasi gurur vericiymis hadi canim sendee smileys/smiley7.gif

Salih61
13.06.2006, 20:54
yahu adam fenerin teklifinden gurur duyuyor'sanki sennebilim siisrtspor yada sekerspor klübü baskanisin'hala daha bu forumda bu adami savunanlar var ya.bu adam Trabzonspor'un basina çöken bir kabustur.göreceksiniz MAY'dan bile fazla borç birakip gidecektir.Atay AKTUG bile çikip diyordu bizden çivi sökemezler diye adam hala daha yuvarlayip duruyor nedir bu yahu sinir falann birakmadi bende.sakin kimse çikip burada sensiyasi görüsünden dolayiart niyetlisin falan diye hikaye okumasin.son seçimlerdekirilasi ellerim akp ye oy verdi maalesef. Sen zaten neden elestirdigini açik açik diyorsun...Bak gösteriyim...SIYASI GÖRÜSÜNDEN DOLAYI ART NIYETLISIN DEMESIN...smileys/smiley2.gif

asem61
13.06.2006, 20:55
ALLAH HEPIMIZE SONSUZ SABIR VERSIN.ASAGI TÜKÜRSEN SAKAL YUKARI TÜKÜRSEN BIYIK: ALBAYRAK HALA ISTANBUL BELEDIYESININ BASKANI ZANNEDIYOR KENDISINI

Gamze_TS
13.06.2006, 21:02
yahu adam fenerin teklifinden gurur duyuyor'sanki sennebilim siisrtspor yada sekerspor klübü baskanisin'hala daha bu forumda bu adami savunanlar var ya.bu adam Trabzonspor'un basina çöken bir kabustur.göreceksiniz MAY'dan bile fazla borç birakip gidecektir.Atay AKTUG bile çikip diyordu bizden çivi sökemezler diye adam hala daha yuvarlayip duruyor nedir bu yahu sinir falann birakmadi bende.sakin kimse çikip burada sensiyasi görüsünden dolayiart niyetlisin falan diye hikaye okumasin.son seçimlerdekirilasi ellerim akp ye oy verdi maalesef. Sen zaten neden elestirdigini açik açik diyorsun...Bak gösteriyim...SIYASI GÖRÜSÜNDEN DOLAYI ART NIYETLISIN DEMESIN...smileys/smiley2.gif Ya arkadasim ne alakasi var siyasetle miyasetle.Sen eziklerden gelen bir teklifele gururlanmayi koskoca T.S.Klubu baskanina yakistiriyor musun? Gururlaniyorsa da kendi kendine gururlansin ,kamuoyuna aciklayip da bizi fitik etmesin. Ayrica Trabzon camiasinin daeziklerin teklifinesevindigini dusunuyor. Bu ne cehalettir,bu nene camiasindan bihaberliktir.

Salih61
13.06.2006, 21:24
yahu adam fenerin teklifinden gurur duyuyor'sanki sennebilim siisrtspor yada sekerspor klübü baskanisin'hala daha bu forumda bu adami savunanlar var ya.bu adam Trabzonspor'un basina çöken bir kabustur.göreceksiniz MAY'dan bile fazla borç birakip gidecektir.Atay AKTUG bile çikip diyordu bizden çivi sökemezler diye adam hala daha yuvarlayip duruyor nedir bu yahu sinir falann birakmadi bende.sakin kimse çikip burada sensiyasi görüsünden dolayiart niyetlisin falan diye hikaye okumasin.son seçimlerdekirilasi ellerim akp ye oy verdi maalesef. Sen zaten neden elestirdigini açik açik diyorsun...Bak gösteriyim...SIYASI GÖRÜSÜNDEN DOLAYI ART NIYETLISIN DEMESIN...smileys/smiley2.gif Ya arkadasim ne alakasi var siyasetle miyasetle.Sen eziklerden gelen bir teklifele gururlanmayi koskoca T.S.Klubu baskanina yakistiriyor musun? Gururlaniyorsa da kendi kendine gururlansin ,kamuoyuna aciklayip da bizi fitik etmesin. Ayrica Trabzon camiasinin daeziklerin teklifinesevindigini dusunuyor. Bu ne cehalettir,bu nene camiasindan bihaberliktir. Renkdasim bizim baskan bazen ne konustugunun farkinda degil...Yani Akim derken B..kum diyebiliyor...Yani bence de bu lafi demesi son derece yanlis ama sonra sanirim hatasini gafini anliyor ve diyor ki biz silahimizi en büyük rakibimize vermeyi düsünmüyoruz...Yani konusurken hata yapmistir...Belki akli IBB baskanligi yaptigi yillara gitmistir bunu da kabul etmek lazim ama yapici olalim elestiri yaparken yikici olmayalim ben orda arkadasimin son cümlesine üzüldüm yani diyor ki akp oy verdim vermez olaydim bu yanlis bana göre yani adasm gibi çik elestir ama siyaseti karistirma...

kutoz
13.06.2006, 21:30
<H3>"Fatih F.Bahçe'ye gitmeyecek"</H3>
<DIV id=metin>Trabzonspor'da uzun süredir tam kadro toplanamayan yönetim kurulu dün aksam Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri' nde bir araya geldi. Isleri nedeniyle yönetim kurulu toplantilarina katilmadigi için elestirilen Baskan Nuri Albayrak'in baskanlik ettigi toplantiya, Baskan Yardimcisi Ibrahim Ethem Haciosmanoglu da katildi. Transfer komitesini olusturan Baskan Nuri Albayrak, Baskan Yardimcisi Ibrahim Haciosmanoglu ve Asbaskan Hasim Sayitoglu'nun, özellikle teknik direktör seçimi nedeniyle aralarinda olusan sogukluk dün aksamki toplantida kismen giderilirken, gündemin en önemli maddesi Fatih Tekke'ye Fenerbahçe'nin talip olmasiydi.</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Evet evet giderildi... Ibrahim Haciosmanoglu Trabzonspor'u amatör bir ruhla sevmeseydi, çoktan istifasini vermisti. Kolay kolay, hazmedilecek bir davranis degildir, ona yapilan.</DIV>

akdin
13.06.2006, 21:34
Simdi size soruyorum:Asil olan nedir?Olmasi gereken nedir?Biz Fatih Tekke'siz neyiz?Trabzonspor'un amaci ne?Evet, lütfen cevaplayin?Benim decevaplarim olacak...........

kutoz
13.06.2006, 21:38
Simdi size soruyorum:Asil olan nedir?Olmasi gereken nedir?Biz Fatih Tekke'siz neyiz?Trabzonspor'un amaci ne?Evet, lütfen cevaplayin?Benim decevaplarim olacak...........

Ayni soruyu bu baslikta sorarsan (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=5824&amp;TPN=62)daha iyi olur. Malum bu baslik, son dakika haberleri. Sayet orada sorarsan, yeni bir fikir alis verisi olabilir.

Barış
13.06.2006, 21:39
<H3>"Fatih F.Bahçe'ye gitmeyecek"</H3>
<DIV id=metin>Trabzonspor'da uzun süredir tam kadro toplanamayan yönetim kurulu dün aksam Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri' nde bir araya geldi. Isleri nedeniyle yönetim kurulu toplantilarina katilmadigi için elestirilen Baskan Nuri Albayrak'in baskanlik ettigi toplantiya, Baskan Yardimcisi Ibrahim Ethem Haciosmanoglu da katildi. Transfer komitesini olusturan Baskan Nuri Albayrak, Baskan Yardimcisi Ibrahim Haciosmanoglu ve Asbaskan Hasim Sayitoglu'nun, özellikle teknik direktör seçimi nedeniyle aralarinda olusan sogukluk dün aksamki toplantida kismen giderilirken, gündemin en önemli maddesi Fatih Tekke'ye Fenerbahçe'nin talip olmasiydi.</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Evet evet giderildi... Ibrahim Haciosmanoglu Trabzonspor'u amatör bir ruhla sevmeseydi, çoktan istifasini vermisti. Kolay kolay, hazmedilecek bir davranis degildir, ona yapilan.</DIV>

katiliyorum.bu adam digerlerinden gerçekten farkli.rize deki maçta bunu daha iyi anladim,onun gibisi yok yönetimde.

Erdem Keser
13.06.2006, 21:43
varya gelen gideni aratir derler ya sikiyosa atay aktug zamaninda talip olsalardi atay baskan onlara baska bisey verirdi keske kalsaydi be daha cok arariz baskanimizi

Nadir Bekar
13.06.2006, 21:47
arkadaslar fatihi eziklere verirlerse yönetimi istifaya çagiralim..smileys/smiley7.gif

Salih61
13.06.2006, 21:49
Az önce kanal 1 de ki Dünya Kupasi programini seyrediyordum orda Brezilya kampindan görüntü sunarken Roberto Carlosa sorulan fenerbahçeye gelicekmisin? Sorusuna Alayci bir cevapla Hayir fenerbahçeye gelmiyorum dedi ve sonunda da güldü...ZuHaHaHa Allahin ezikleri adam sizle d...ak geçti be...smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

ahmetansu61
13.06.2006, 21:50
varya gelen gideni aratir derler ya sikiyosa atay aktug zamaninda talip olsalardi atay baskan onlara baska bisey verirdi keske kalsaydi be daha cok arariz baskanimizi

kusura bakmada kardes alabayrak fatihi verirse atay baskan gözünü kirpmadan verirdi. ilk defa gelen giden aratmiyo bence.

bordox
13.06.2006, 21:57
Fatih Tekke konusu
Kaptanimiz Fatih Tekke ile ilgili basinda ve kamuoyunda bir çok spekülasyon yasandigina da deginen Baskan Nuri Albayrak su açiklamalari yapti: ?Fenerbahçe, oyuncumuza talip olmustur. Biz, öncelikli olarak kendimizi düsünüyoruz. Güçlü bir takim kuracagiz. Su anda kendilerine bir cevap vermedik. Biz de büyük kulübüz. Oyuncularina baska takimlarin talip olmasi, Trabzon halkinin ve kamuoyunun hosuna gidiyor. Ama maalesef kamuoyunda çok daha degisik yorum ve degerlendirmeler var. Su anda Trabzonspor Kulübü'ne rakamsal ve takas anlaminda da bir teklif gelmedi. Gazeteler yaziyor. Nereden yaziyorlarsa, bizim de haberimiz olmuyor. Bu haberleri biz de gazetelerden okuyoruz. Biz öncelikle takim kaptanimiz Fatih Tekke ile birlikte önümüzdeki yil çok basarili olacak, sampiyonluga oynayacak bir ekip olusturmaya çalisiyoruz. Alternatifini almadigimiz hiçbir sporcuyu da vermeye düsünmüyoruz" seklinde konustu.

------------------------------------------------------------ -------

Bu açiklamada baska külüplerin talip olmasi hosumuza gidiyor denmesi yanlis mi?Fener talip oluyor ama alamiyor hosumuza gitmiyor mu?Yattara için kul köle oluyorlar hosumuza gitmiyor mu?Gökdeniz'i o kadar istediler alamadilar sonra bitirmeye çalistilar elinden tuttuk,simdi Milli Takim'da hosumuza gitmiyor mu?Hüseyin Milli Takim'da kaptan oluyor hosumuza gitmiyor mu?Simek'i hayran hayran izliyorlar,Stepanov için Chelsa talip diyorlar,Umut için gelecegin yildizi biz alsaydik diyorlar hosumuza gitmiyor mu?

Kimsenin konusmadigi,begenmedigi topçularla zaten is olmaz.Onlar istesin bizde elimizdekinin kiymetini bilelim.

Kendi yöneticileri ne diyor biz Fatih'i istedikTrabzonspor cevap vermedi, bekliyoruz.Futbolcusunu satmayi düsünen adam bir fiyat verir.Satmayi düsünmüyoruzdan daha büyük nasil cevap olur.

Yönetim sözlesmeyi uzatacagiz diyor ona bile kulp bulunuyor.Artik insaf edin diyorum.

Edited by: bordox

akdin
13.06.2006, 22:01

Ayni soruyu bu baslikta sorarsan (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=5824&amp;TPN=62)daha iyi olur. Malum bu baslik, son dakika haberleri. Sayet orada sorarsan, yeni bir fikir alis verisi olabilir. Bu durumu baslatan ben degilim,dikkat ederseniz cevaplar konusuna girmedim,anlamsiz polemikler pesinde de degilim........

Murat Acar
13.06.2006, 22:08
arkadaslar yillardir akdenizde yasayan biri olarak ilkkez TRABZONSPORLA ilgili bir yaz okulu açildigini gördüm akdenizde.Bugün manavgatta gezerken TRABZONSPOR FUTBOL VE TÜM AMATÖR BRANSLARINDA YAZ OKULU AÇILDIGI YAZIYORDU..Bir Afis te..Inanin ilkkez duydum

the real
13.06.2006, 22:20
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=78086c49>

arkadaslar yillardir akdenizde yasayan biri olarak ilkkez TRABZONSPORLA ilgili bir yaz okulu açildigini gördüm akdenizde.Bugün manavgatta gezerken TRABZONSPOR FUTBOL VE TÜM AMATÖR BRANSLARINDA YAZ OKULU AÇILDIGI YAZIYORDU..Bir Afis te..Inanin ilkkez duydum bu okulu açan yönetimin izniyele antalyali eski futbolcumuz iskender (Gönen degil ama antalya spordan transfer etmistik zamaninda soyadi atrima gelmedi simdi) Talep etmis ve açmis valla helal olsun</BLOCKQUOTE>

KuĞu
13.06.2006, 22:31
konu baskani elestirme olunca uzun süredir yazmayanlar yazmaya baslamissmileys/smiley5.gifelestirme tamam da neden "eski" lerle hemen bir kiyas oluyor? beni rahatsiz eden kisim burasi sanki bu camia birilerinin tekelinde! bu yönetim yapamazsa illa eskilermi olmak zorundasmileys/smiley5.gifbukadar siyaset beni asar, kusacamsmileys/smiley11.gif

Murat Acar
13.06.2006, 22:41
konu baskani elestirme olunca uzun süredir yazmayanlar yazmaya baslamissmileys/smiley5.gifelestirme tamam da neden "eski" lerle hemen bir kiyas oluyor? beni rahatsiz eden kisim burasi sanki bu camia birilerinin tekelinde! bu yönetim yapamazsa illa eskilermi olmak zorundasmileys/smiley5.gifbukadar siyaset beni asar, kusacamsmileys/smiley11.gif gerçekten çok hakliisin Elestireleim ama ne siyaset yaparak nede belden asagi vurarak lütfen yapici elestiriler yapalim

Emre Emiroğlu
13.06.2006, 22:49
Simdi size soruyorum:Asil olan nedir?Olmasi gereken nedir?Biz Fatih Tekke'siz neyiz?Trabzonspor'un amaci ne?Evet, lütfen cevaplayin?Benim decevaplarim olacak........... Fatihsiz Bisi oLamadiktan Sonra Bizden Hiç Bisi oLmaz

Salih Yazıcı
13.06.2006, 22:54
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="98%" align=center><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>http://www.ankaragucu.org.tr/images/newsnopic.jpg Son günlerde Umut Bulut? un Trabzonspor? a transferi konusunda bazi spekülasyonlar yapilmaktadir. Umut Bulut? un transfer görüsmeleri sadece Baskanimiz Cemal Aydin ve Trabzonspor kulübü Baskani Nuri Albayrak tarafindan yapilmaktadir. Bazi Basin Yayin organlarinda ifade edildigi gibi Fenerbahçe kulübünün transfer görüsmelerinde hiçbir dahli olmamistir. Spor ahlakina yakismayan bu tür söylemlerin Türk sporuna zarar verdigini kamuoyunla paylasmak isteriz</TD></TR></T></T></TABLE>www.ankara (http://www.ankara)gucu.org.trsmileys/smiley32.gif Edited by: saaalih

aleminkrali
13.06.2006, 22:55
insallah fatih tekke giderde kurtuluruz

umut bulut fatihi bese katlar

Gamze_TS
13.06.2006, 23:01

umut bulut fatihi bese katlar Saka mi bu? Niye kurtuluyor musuz? Bahsettigimiz kaptanimiz,en degerli ve en yararli futbolcumuz.O giderse mi kurtulacagiz anlayamadim ne demek istedigini...

UğuR
13.06.2006, 23:03

umut bulut fatihi bese katlar bU senin fikrin ve saygi duyuyorum ama kesinlikle katilmiyorum.baska bir sey demiyorum.

Travelair
13.06.2006, 23:05
Elmalarla armutlari karistirmayalim. Konu Fatih'in gitmesi veya ne kadar degerli oldugu degil. Asagilik yöntemlerle bu transferi gerçeklestirmek isteyen feybe ve baskanin onlara karsi tükenmez babacan tutumu... Ne sis yansin ne kebap diyemezsiniz her zaman. Bir tarafi seçmek bazen zaruri olur Baskan

My
13.06.2006, 23:40
Fatih Tekke konusu

Kaptanimiz Fatih Tekke ile ilgili basinda ve kamuoyunda bir çok spekülasyon yasandigina da deginen Baskan Nuri Albayrak su açiklamalari yapti: �Fenerbahçe, oyuncumuza talip olmustur. Biz, öncelikli olarak kendimizi düsünüyoruz. Güçlü bir takim kuracagiz. Su anda kendilerine bir cevap vermedik. Biz de büyük kulübüz. Oyuncularina baska takimlarin talip olmasi, Trabzon halkinin ve kamuoyunun hosuna gidiyor. Ama maalesef kamuoyunda çok daha degisik yorum ve degerlendirmeler var. Su anda Trabzonspor Kulübü'ne rakamsal ve takas anlaminda da bir teklif gelmedi. Gazeteler yaziyor. Nereden yaziyorlarsa, bizim de haberimiz olmuyor. Bu haberleri biz de gazetelerden okuyoruz. Biz öncelikle takim kaptanimiz Fatih Tekke ile birlikte önümüzdeki yil çok basarili olacak, sampiyonluga oynayacak bir ekip olusturmaya çalisiyoruz. Alternatifini almadigimiz hiçbir sporcuyu da vermeye düsünmüyoruz" seklinde konustu.

Bu açiklamada baska külüplerin talip olmasi hosumuza gidiyor denmesi yanlis mi?Fener talip oluyor ama alamiyor hosumuza gitmiyor mu?Yattara için kul köle oluyorlar hosumuza gitmiyor mu?Gökdeniz'i o kadar istediler alamadilar sonra bitirmeye çalistilar elinden tuttuk,simdi Milli Takim'da hosumuza gitmiyor mu?Hüseyin Milli Takim'da kaptan oluyor hosumuza gitmiyor mu?Simek'i hayran hayran izliyorlar,Stepanov için Chelsa talip diyorlar,Umut için gelecegin yildizi biz alsaydik diyorlar hosumuza gitmiyor mu?

Kimsenin konusmadigi,begenmedigi topçularla zaten is olmaz.Onlar istesin bizde elimizdekinin kiymetini bilelim.

Kendi yöneticileri ne diyor biz Fatih'i istedikTrabzonspor cevap vermedi, bekliyoruz.Futbolcusunu satmayi düsünen adam bir fiyat verir.Satmayi düsünmüyoruzdan daha büyük nasil cevap olur.

Yönetim sözlesmeyi uzatacagiz diyor ona bile kulp bulunuyor.Artik insaf edin diyorum.

Kesinlikle katiliyorum. Strese girip kendi kendimizi yiyecegimize biraz akilli olup bu durumdan karsi tarafi makaraya sarmaliyiz</span>. Düsünsenize adamlarin hayallerini; CARLOS, Ronaldinho, TEKKE smileys/smiley4.gif Basakanimizim söylemlerine dikkat edin hep yumusak, her zaman fairplayi önde tutan açiklamar. Bu tip açiklamari artik kolay kolay duymadigimiz için, hep sert söylemler, açiklamalar duydugumuz için baskanin bu tarzina alismak biraz zaman alacak gibi geliyor bana smileys/smiley2.gif

Harun-61
13.06.2006, 23:56
Wanchope ile bir repörtaj (almanca)

http://www.kicker.de/wmspecial/wm2006/startseite/artikel/350 (http://www.kicker.de/wmspecial/wm2006/startseite/artikel/350825/) 825/

ingilterede birkez daha oynamak isterim ve neden almanyada olmasin diyor ...

smileys/smiley18.gif

krilov
14.06.2006, 00:11
baskan kendinden emin emin olmasina da, FAtih'ten emin degil. adam gitmek istiyor bu açik. Avrupa'ya gitmek istiyorum diyor ama vb'ye açik kapi birakiyor. biz de fatih ile yönetim arasinda terlik gibi oraya buraya , basinin kucagina atiliyoruz. Fatih yürüyerek gitmek istiyor, kosarak gitmenin kaptanligina ve bizim onu sevmemize yakismayacaginin farkinda. Iki ayri varolus biçiminin [vb..'li ve trabzonsporlu] olamayacaginin o da farkinda. bu kentin ve bizlerin onu bir gün artiksevmiyor olmamiza katlanamayacagini biliyor. x mlyon vb..'linin istegiyle x+1 milyon trabzonsporlunun öfkesi arasina sikismis durumda. o +1 de kendisi oluyor sanki.bu durumdaNuri Albayrak gibi futbolcularina, 'sporcu' diyerek onlarin proleter sinifini belirginlestirmeyi, onlara sinifini vekiymet kapasitenin bil demeyitercih eden isadamlari Fatih Tekke'yi biz satmadik, o kendisi gitmek istedi söylemiylebu transferi mesrulastirmayi seçebilirler.Yorgunum, düsünmek için zaman istiyorum diyen bir kaptandan artik bize fayda yok arkadaslar. Gökdenz de böyle bir süreçte gitti Aziz Yildirim'a imza atti. Aziz de bunu Atay Aktug'un yüzüne vurarak bizi olasi bir transferden de daha küçük duruma düstü. Açikçasi, ilerde Fatih'invb'ye mza attigini ama bunu hatiri sayilir kisiler tarafindan örfbas edildigini duymaya katlanamam.

hürmetler

Bülent Bayraktar
14.06.2006, 00:21
<TABLE id=Aut&#111;number13 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#808080 height=10 cellSpacing=1 width="100%" bgColor=#ffffff border=1>
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=34>KEÇELI VE BILAL IÇIN SON ATAK</TD></TR>
<TR>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="42%" height=125>
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/2163.jpg</TD>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" vAlign=top align=left width="58%" height=125>
<DIV align=justify>TRABZONSPOR yönetimi yurt içinden transfer gündeminde olan Denizlisporlu Mustafa Keçeli ve Bilal için son girisimlerini yapiyor. Önceki aksamki yönetim kurulu toplantisinda iki oyuncunun son durumu gündeme gelirken, bazi yöneticiler Mustafa ve Bilal'in Trabzonspor'a direkt katki yapacak özellikte oyuncular olmadigi görüsünü savundular. Bu görüs üzerine transfer komitesi Mustafa ve Bilal konusunda sartlarin iyilestirilmesi için kulüpleriyle temasa geçip son teklifleri görüsecekler.
</DIV></TD></TR></T></TABLE>

Bülent Bayraktar
14.06.2006, 00:24
<TABLE id=Aut&#111;number13 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#808080 height=10 cellSpacing=1 width="100%" bgColor=#ffffff border=1>
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=34>KIMSEYE MUHTAÇ DEGILIZ</TD></TR>
<TR>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="42%" height=125>
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/2171.jpg</TD>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" vAlign=top align=left width="58%" height=125>
<DIV align=justify>BASINA YEMEK Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, isletmesini yürüttügü Trabzon Liman Isletme binasinda Trabzonspor'u takip eden basin mensuplarina ögle yemegi verdi. Yemekte Asbaskan Hasim Sayitoglu, Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas da hazir bulundu.
YANLIS ISLER Baskan Albayrak, Trabzonspor kulübünün bugünlere tirnaklarini kaziyarak geldigini belirterek, "Trabzonspor kimsenin hizmetine muhtaç degildir, muhtaç da olmamistir. 'Umut'u Fenerbahçe aldi, Trabzonspor'a verdi' demek yanlis" dedi</DIV></TD></TR></T></TABLE>

Bülent Bayraktar
14.06.2006, 00:27
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=34>GURBETÇI AVI</TD></TR>
<TR>
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/2157.jpg</TD>
<DIV align=justify>Trabzonspor yönetimi bir taraftan yabanci oyuncu transferi için çalismalarini sürdürürken, diger taraftan kadroya genç yildizlari katmanin ugrasini veriyor. Bordo-Mavili yönetimin bu dogrultuda uzun zamandir takip ettigi Bayern Leverkusenli Tevfik Köse ve Hollanda'da NAC Breda formasini giyen Aykut?la temaslarini sürdürdügü ögrenildi.</DIV></TD></TR></T></TABLE>

Bülent Bayraktar
14.06.2006, 00:28
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=34>SZYMEK YOLCU</TD></TR>
<TR>
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/2156.jpg</TD>
<DIV align=justify>VERIMI TARTISILDI Sakatliginin ardindan Trabzonspor'da kendisinden beklenen performansi bir türlü veremeyen Polonyali oyuncu Miroslaw Szymkowiak, önceki aksam yapilan yönetim kurulu toplantisinda masaya yatirildi. Szymkowiak'tan verim alinmadigi görüsünün agirlik kazandigi toplantida, Polonyali oyuncunun satilmasi konusu da gündeme geldi.
CELTIC ISTIYOR Bordo-Mavili yönetim, Szymkowiak?in iyi bir teklif gelmesi halinde satilmasi yönünde karar aldi. Polonyali oyuncuyu yakindan takip eden kulüplerin basinda ise eski takim arkadasi Zurawski'nin de forma giydigi Celtic geliyor. Celtic'in, Dünya Kupasi'ndan sonra Polonyali oyuncu içi </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=1>
n Trabzonspor'un kapisini çalmaya hazirlandigi belirtildi</TD></TR></T></TABLE>

Bülent Bayraktar
14.06.2006, 00:29
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=34>MARCELiNHO ASKI</TD></TR>
<TR>
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/2155.jpg</TD>
<DIV align=justify>LAZARONI'YE GÖREV Lazaroni ile 3 yillik sözlesme yapip bu uzun vadeli süre içerisinde sampiyonluk hasretine son vermek isteyen Trabzonspor yönetimi, Brezilyali teknik adamin da isteklerini yerine getirmek için her türlü fedakarligi yapmaya kararli. Bu dogrultuda Lazaroni'nin israrla istedigi Hertha Berlin formasini giyen Marcelinho'nun isini bitirmeye çalisan Trabzonspor yönetimi, Brezilyali teknik adamin da bu transferde etkin rol üstlenmesini istedi. Lazaroni, Almanya'daki Dünya Kupasi'ni takibini sürdürürken, bu hafta içerisinde yönetime transferle ilgili son raporunu sunacak.
BÜYÜK KATKI YAPAR Brezilyali teknik adam Lazaron </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=1>
i, Marcelinho'nun Trabzonspor'a hava getirecek yapida bir oyuncu oldugunun altini çizerken, "Kendisi komple bir futbolcu. Isini bitirmemiz halinde yeni sezonda Trabzonspor'un hedefe ulasmasinda önemli rol oynayacaktir" dedi ve yönetimin bu oyuncu için sartlari zorlamasini istedi. Hertha Berlin'de mutsuz oldugunu her firsatta dile getiren Marcelinho'nun daha önce, "Lazaroni'nin oldugu her yere giderim" seklinde açiklama yapmasi transferin gerçeklesme ihtimalini yükseltiyor. </TD></TR></T></TABLE>

Bülent Bayraktar
14.06.2006, 00:30
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=34>WANCHOPE?NIN TALIPLERI ÇOGALDI</TD></TR>
<TR>
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/2169.jpg</TD>
<DIV align=justify>TRABZONSPOR?un transfer gündeminde yer alan Kostarikali oyuncu Wanchope'nin talipleri çogaldi. Sorunlu yasantisi ve geçirdigi sakatliklar nedeniyle Bordo-Mavili yönetimin transferinde karamsarliga düstügü golcü oyuncuya Fransa'nin ünlü kulüplerinden Marsilya'nin da talip oldugu ögrenildi. Wanchope'yi Dünya Kupasi'nda takip eden Fransiz kulübü yetkililerinin, Düya Kupasi'ndan sonra Kostarikali oyuncuya teklif getirmeye hazirlandigi belirtildi. </DIV></TD></TR></T></TABLE>

ihsanbayram
14.06.2006, 01:01
arkadaslar fatihi eziklere verirlerse yönetimi istifaya çagiralim..smileys/smiley7.gif

siz zaten ancak yönetimi istifaya cagrirsiniz ,baska ise yaradiginiz yok ,gidin bari kendiniz yönetici olun o kadar biliyorsaniz ,bence albayrak ,haciosmanoglu iyi yöneticiler biraz arkalarinda durmaliyiz

ihsanbayram
14.06.2006, 01:02
Wanchope ile bir repörtaj (almanca)

http://www.kicker.de/wmspecial/wm2006/startseite/artikel/350 825/ (http://www.kicker.de/wmspecial/wm2006/startseite/artikel/350825/)

ingilterede birkez daha oynamak isterim ve neden almanyada olmasin diyor ...

smileys/smiley18.gif

bonservisi elindeymis ,yönetim isterse alir wanchope yiEdited by: ihsanbayram

A.T.R
14.06.2006, 01:07
Fatih Tekke konusu
Kaptanimiz Fatih Tekke ile ilgili basinda ve kamuoyunda bir çok spekülasyon yasandigina da deginen Baskan Nuri Albayrak su açiklamalari yapti: ?Fenerbahçe, oyuncumuza talip olmustur. Biz, öncelikli olarak kendimizi düsünüyoruz. Güçlü bir takim kuracagiz. Su anda kendilerine bir cevap vermedik. Biz de büyük kulübüz. Oyuncularina baska takimlarin talip olmasi, Trabzon halkinin ve kamuoyunun hosuna gidiyor. Ama maalesef kamuoyunda çok daha degisik yorum ve degerlendirmeler var. Su anda Trabzonspor Kulübü'ne rakamsal ve takas anlaminda da bir teklif gelmedi. Gazeteler yaziyor. Nereden yaziyorlarsa, bizim de haberimiz olmuyor. Bu haberleri biz de gazetelerden okuyoruz. Biz öncelikle takim kaptanimiz Fatih Tekke ile birlikte önümüzdeki yil çok basarili olacak, sampiyonluga oynayacak bir ekip olusturmaya çalisiyoruz. Alternatifini almadigimiz hiçbir sporcuyu da vermeye düsünmüyoruz" seklinde konustu.

Düzenleyen bordox - 13-Haziran-2006 Saat 22:10

Tesekkürler Bordox Nihayet Benim anladigim gibi anlayan benim baktigim gibi bakan ve benim düsündügüm gibi düsünen bir arkadas çikti. Allah Askina bir de ben sorayim Hosunuza gitmiyor mu be Fenerbostan eziklerinin it yarusu gibi aglasip gazetesi interneti tv si ile hep birlikte yalvarmalarina ragmen aci ceke ceke ne evet ne hayir cevabi ile karsilasmalari ,aha oldu mu acaba diye merakla oraya buray dalmalari sizi mutlu etmiyor mu? Ben acayip keyf oluyorum bu isten ve biliyorum ki Fatih Kesinlikle FNERBAHCEYE GITMEYECEK. HAdi BASKANIMIZA INANMIYYORSUNUZ KAPTAN KENDISI DEKLARE ETMEDI MI ONA DA MI INAN MIYORSUNUZ? INSAF BE KARDESIM Olayin TAdini çikarsaniza biraz neden kendinize iskence ediyorsunuz? Aci çekmesi gereknler ezikler Bizler degil.Sakin olun

İleli
14.06.2006, 01:19
Oyuncularina baska takimlarin talip olmasi, Trabzon halkinin ve kamuoyunun hosuna gidiyor.

evet baskanim cok hosumuza gidiyor anlatamayiz

A.T.R
14.06.2006, 01:22
Transfer Dosyamiz basligi altinda Fatih Kaptanla ilgili Filika bazi bilgiler veriyor Eminim bunlari okuduktan sonra hala bu konuda yönetime yüklenmenin ne kadar anlamsiz ve vicdansizca oldugunu hepimiz daha iyi anlayacagiz. Saygilar

ctmeoy
14.06.2006, 01:39
fatih konusundaki son durum su yönetimdeki cemal saglam arkadasimin babasi onla görüstüm yönetim febesle parada anlasti ama yönetim fatih tekkeyle daha görüsmedi sözlesme uzatmak istiyor fakat cok para isteyecegini düsündüklerinden febese satmakta kararlilar. fatih gitmek istemezse sözlesme bitene dek kulupte tutmaya calisacaklar. febesin teklifi 8 milyon avro+memet yozgatli avrupadan gelen teklifler ise 5-6 milyon avro bu durumda yönetim febesin teklifini kabul etti. durum bundan ibaret.....

Travelair
14.06.2006, 02:05
fatih konusundaki son durum su yönetimdeki cemal saglam arkadasimin babasi onla görüstüm yönetim febesle parada anlasti ama yönetim fatih tekkeyle daha görüsmedi sözlesme uzatmak istiyor fakat cok para isteyecegini düsündüklerinden febese satmakta kararlilar. fatih gitmek istemezse sözlesme bitene dek kulupte tutmaya calisacaklar. febesin teklifi 8 milyon avro+memet yozgatli avrupadan gelen teklifler ise 5-6 milyon avro bu durumda yönetim febesin teklifini kabul etti. durum bundan ibaret.....

Allah'im sen bizim yüzümüzü su medyaya ve feybeye kara çikartma. Sabah ola hayrola, herkese hayirli gecelerEdited by: Travelair

salihismet
14.06.2006, 02:10
Arkada$lar bir orta yol bulunamaz mi? Herkes diyorki hic kimse Trabzonspordan büyük olamaz, Fatih giderse Trabzonspor kücülür mü?

keramiya
14.06.2006, 02:14
bulunamaz walla..biz ona güvendik ya..kaptan dedik o igrenç renkli formayi giymez dedik..giymeyecekte UMARIM..avrupaya gitsin yaa..

Hüda Topaloğlu
14.06.2006, 02:16
Transfer Dosyamiz basligi altinda Fatih Kaptanla ilgili Filika bazi bilgiler veriyor Eminim bunlari okuduktan sonra hala bu konuda yönetime yüklenmenin ne kadar anlamsiz ve vicdansizca oldugunu hepimiz daha iyi anlayacagiz. Saygilar

Eger Trabzonsporlu bir futbolcu kendine fenerbahçe formasini yakistiriyorsa burda yonetimin hiç bir suçu yoktur. Ancak haliyle bazi yonetim muhalifleri bu firsati kaçirmayip yine saldiriya geçecek, ardindan tekrar guzel bir transfer muhalifleri tekrar kumusuna sokacak, bir zaman yorumlarini sadece "Serbest kursu"de okuyabilecegiz, ve bu daima boyle devam edecek.

salihismet
14.06.2006, 03:16
Ba$kanimizin son anlattiklarini anlamaya cali$tim, bence demek istiyorki Fatih gitmezse daha az transfer yapacagiz. Sayin Nuri Pa$am, her sözüzünün arkasinda bir acik kapi birakiyorsun, mesala $öyle diyorsun, elimizdeki silahi rakibimize vermeyi dü$ünmüyorum, ilerde ne olur bilemem, diyede ekliyorsun. Gözünü seveyim Pa$am, bu ilerisi dedigin neresi oluyor, onu anlayamadim? Ya fb ikinci lige dü$er, yada biz dü$ersek rakip sayilmayiz, yani o zaman Fatihi satabilirsin, ben öyle anliyorum.
Yarin basin $öyle yazabilir: Trabzonspor Fatihi rakiplerine satmayinca, fb ikinci lige dü$erek Fatihi alacak. Nuri Pa$a bu formülü fb ye uykulatirsan,
1- Ömür boyu Trabzonsporun ba$inda ba$kan olarak kalirsin.
2- fb lilerin hayir duasini alirsin (ba$ka türlü bu Azizin oradan gidecegi yok)
3- Adnan Polat kesin istifa eder, cünkü fb ligte olmayinca konu$acak bir $ey bulamayacak.Pa$am senin anlayacagin bir ta$la bir aslan birde ku$ vuracaksin. Yapacagin tek $ey var, ba$ parmagin i$aret ve orta parmagin arasina sokarak, istanbula dogru sallamak.

Edited by: ismet61

Punisher-61
14.06.2006, 07:40
Bu Konunun hala noktalanmamasi Yönetimin ne kadar acemi oldugunu gösteriyor bence...

tirabzonli
14.06.2006, 08:43
http://ad.eurosport.com/RealMedia/ads/Creatives/default/empty.gif (http://ad.eurosport.com/RealMedia/ads/click_lx.ads/www.eurosport.com/footbl/worldcup/2110799137/Positi&#111;n3/default/empty.gif/35353633613563613434386661313230)
<div id="Story">
<div id="storyfulltitlec&#111;ntainer"><div id="storyfulltitle"><div id="storyfulltitleimage">http://i.eurosport.com/2006/06/09/286279-1160533-458-238.jpg</div><div id="storyfulltitletext"><h1>Szymkowiak set for axe</h1></div></div></div><div id="storyfullparagraphc&#111;ntainer">Eurosport-Ian Holyman-13/06/2006 20:59<div>Poland
playmaker Miroslaw Szymkowiak is the man likely to be sacrificed for
Wednesday's crunch clash with Germany. Coach Pawel Janas has promised
to make changes after their opening-game loss to Ecuador and Szymkowiak
is set to be the fall guy.</div><div id="storyfullparagraph">

"In
training the only thing Janas has done for now is to leave out
Szymkowiak from the first 11," a source inside the Polish camp said.
"Ireneusz Jelen will play instead of him."

But Janas was playing his cards close to his chest.

"All the players are training. All 23 have the chance of playing tomorrow," he said.

"Our
main problem against Ecuador was that we did not create chances. We
have to do more against the Germans. We also cannot afford to make the
same schoolboy mistakes in defence.

"We now have nothing to lose
-- a draw probably gives us nothing as well. One day we have to win
against the Germans. I hope very much that it will be tomorrow."

Beyler burda yazdigina göre bu Polonya nin acemi teknik direktörü ilk maçtaki kötü sonuç için kurban olarak Simek i seçmis.Takim da yaptigi tek degisiklik Simek in yerine antremanda ilk on bir için Ireneusz Jelen i oynatmakmis.
Valla takimin iyilerinden biriydi Simek.Zurawski ondan bin kat kötü oynadi.
</div></div></div>
Edited by: tirabzonli

jefferson61sefa
14.06.2006, 08:58
symek takimin en iyisiydi o paslari babasi atsin o polonyanin hocasinin smolarek ve zuawski degerlendiremedi kaç tane

Naim
14.06.2006, 09:03
Hatirlatirim...

Baskan Nuri Albayrak’in dünkü basin açiklamasini okuduktan sonra bir medya mensubu olarak en azindan bireysel bir cevap hakkim olduguna karar verdim...
Sanki hep Bordo-Mavili idareciler disinda birileri Fatih Tekke konusunu gündeme tasiyormus gibi, kolay olani seçip medyaya yüklenmis baskan! ‘Spekülasyonlar oluyor, gazeteler yaziyor. Biz de nereden bilgi aliyorlar bilemiyoruz’ demis sayin Albayrak. Aslinda hakli, bilgi alamiyoruz, çünkü kendisine ulasip son durumu ögrenmek her geçen gün zorlasiyor. Aslinda bir cümleyle son noktayi koyabilecek olmasina ragmen hep ayni kuyunun etrafinda dönüp dolasiyor Fatih Tekke’nin transfer hikayesi... Birgün kulübün bir sözcüsü çikiyor, “Onu ne Avrupa’ya ne de Türkiye’ye satariz” diyor, baskan uygun görürse bir açiklama lütfunda bulunup, “Kulübün menfaatleri önceliklidir. Avrupa’ya verebiliriz” diye ekliyor. Albayrak, Fenerbahçe’nin teklifini dogrulayip, “Ama biz cevap vermedik. Zaten para da konusmadik, takas da” diyerek nasil bir öneriyle karsi karsiya olduklari yönünde de kocaman bir soru isareti birakiyor. Açikcasi Fenerbahçe, Fatih Tekke’yi isterken ne teklifinde bulundu çok merak ettim.
Aslinda sayin baskan da hakli olabilir. Her telefona çikacak, röportaj için vakit ayirip saatlerce konusacak seyleri de olmayabilir. Çünkü Umut Bulut ve Çagdas disinda transfer yok, Lazaroni camianin önemli bir bölümünü tatmin etmedi, herkes sineye çekti. Uzun süredir, yine yetkili agizlarin açikladigi, “Birçok yerli yildizla ilgileniyoruz” sözleri de havada asili kaldi. Çok istenen Bilal için Ankaragücü ve Ankaraspor’un tekliflerinin yanina bile yaklasilamiyor, Sivasli Hayrettin için gözden çikarilan parayi Yigidolar komik buluyor. Kaleci sorunu apaçik ortada dururken, Cordoba Antalya’ya uçarken kimsenin aklina gelmiyor, ardindan da yine marifetmis gibi, “Zaten hiç gündemimizde olmadi” deniyor. Konusan idareciler birbiriyle çelisiyor, kimse net olamiyor. Bunlara, baska büyüklerin hocasi ve baskani bile yok diyerek yanit vermek ise küçük çocuklarin birbirine laf yetistirmesi kadar anlamsiz ve tutarsiz olur. Ayrica Fatih’in sözlesmesinin seneye bittigini hatirlatip, “Ne kazansak kardir, olmazsa sözlesme uzatiriz kendimizde tutariz” yaklasimi da büyük kulüp idareciligiyle çelisir.
Sayin baskan, isin özü su; son dönemlerin en iddiali vaatleriyle geldiniz, sadece Trabzonlular’i degil, tüm futbolseverleri heyecanlandirdiniz. Haklisiniz 1 Eylül’e kadar zaman var, Trabzon mutlaka birilerini kadrosuna kadar. Ancak bundan daha önemli seyler var. Net, açik, seffaf ve elestiriye açik olmak gibi. Bu sözleri siz vermistiniz Sayin Baskan...

fanatik
serhat demirtas

Sarnirim bizim baskana kizdigimiz bazi noktalarda burada gizli

fincher
14.06.2006, 09:07
polonya hocasi futboldan pek anlamiyor galiba.polonyada ekvador maçinda takimin geneli çok kötüydü,simek kötülerin içinde en iyisiydi.ekvador maçindan sonra kesilmesi gereken biri kesinlikle simek olmamali.pozisyona girme problemlerimiz vardi diyor daha simeki kesiyor,girdikleri pozisyonlar da simek sayesindeydi...

divicam
14.06.2006, 09:33
Hatirlatirim...

Baskan Nuri Albayrak?in dünkü basin açiklamasini okuduktan sonra bir medya mensubu olarak en azindan bireysel bir cevap hakkim olduguna karar verdim...
Sanki hep Bordo-Mavili idareciler disinda birileri Fatih Tekke konusunu gündeme tasiyormus gibi, kolay olani seçip medyaya yüklenmis baskan! ?Spekülasyonlar oluyor, gazeteler yaziyor. Biz de nereden bilgi aliyorlar bilemiyoruz? demis sayin Albayrak. Aslinda hakli, bilgi alamiyoruz, çünkü kendisine ulasip son durumu ögrenmek her geçen gün zorlasiyor. Aslinda bir cümleyle son noktayi koyabilecek olmasina ragmen hep ayni kuyunun etrafinda dönüp dolasiyor Fatih Tekke?nin transfer hikayesi... Birgün kulübün bir sözcüsü çikiyor, ?Onu ne Avrupa?ya ne de Türkiye?ye satariz? diyor, baskan uygun görürse bir açiklama lütfunda bulunup, ?Kulübün menfaatleri önceliklidir. Avrupa?ya verebiliriz? diye ekliyor. Albayrak, Fenerbahçe?nin teklifini dogrulayip, ?Ama biz cevap vermedik. Zaten para da konusmadik, takas da? diyerek nasil bir öneriyle karsi karsiya olduklari yönünde de kocaman bir soru isareti birakiyor. Açikcasi Fenerbahçe, Fatih Tekke?yi isterken ne teklifinde bulundu çok merak ettim.
Aslinda sayin baskan da hakli olabilir. Her telefona çikacak, röportaj için vakit ayirip saatlerce konusacak seyleri de olmayabilir. Çünkü Umut Bulut ve Çagdas disinda transfer yok, Lazaroni camianin önemli bir bölümünü tatmin etmedi, herkes sineye çekti. Uzun süredir, yine yetkili agizlarin açikladigi, ?Birçok yerli yildizla ilgileniyoruz? sözleri de havada asili kaldi. Çok istenen Bilal için Ankaragücü ve Ankaraspor?un tekliflerinin yanina bile yaklasilamiyor, Sivasli Hayrettin için gözden çikarilan parayi Yigidolar komik buluyor. Kaleci sorunu apaçik ortada dururken, Cordoba Antalya?ya uçarken kimsenin aklina gelmiyor, ardindan da yine marifetmis gibi, ?Zaten hiç gündemimizde olmadi? deniyor. Konusan idareciler birbiriyle çelisiyor, kimse net olamiyor. Bunlara, baska büyüklerin hocasi ve baskani bile yok diyerek yanit vermek ise küçük çocuklarin birbirine laf yetistirmesi kadar anlamsiz ve tutarsiz olur. Ayrica Fatih?in sözlesmesinin seneye bittigini hatirlatip, ?Ne kazansak kardir, olmazsa sözlesme uzatiriz kendimizde tutariz? yaklasimi da büyük kulüp idareciligiyle çelisir.
Sayin baskan, isin özü su; son dönemlerin en iddiali vaatleriyle geldiniz, sadece Trabzonlular?i degil, tüm futbolseverleri heyecanlandirdiniz. Haklisiniz 1 Eylül?e kadar zaman var, Trabzon mutlaka birilerini kadrosuna kadar. Ancak bundan daha önemli seyler var. Net, açik, seffaf ve elestiriye açik olmak gibi. Bu sözleri siz vermistiniz Sayin Baskan...

fanatik
serhat demirtas

Sarnirim bizim baskana kizdigimiz bazi noktalarda burada gizli
smileys/smiley32.gif

CAFER ÖZER
14.06.2006, 09:37
Baskan Albayrak?tan mesaj: "Tek vücut tek yumruk" http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/video.gif

http://www.trabzonspor.org.tr/manset.asp?MainID=448&amp;PID= (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/manset.asp?MainID=448&amp;PID=589&amp;HaberID=33760) 589&amp;HaberID=33760

Baskana acimzasizca elestiri yapanlar Resmi siteden Video görüntülerini izleyip baksinlar,eger hala anlamiyorlar ve anlamamakta israr ediyorlarsa yapacak bir sey yok.Baskan orda "Avrupadan ve Istanbulun büyük kuluplerinden oyuncularimiza teklif gelmesi bize gurur verir,Bizde büyük kulübüz,Elimizdeki oyuncumuzu Rakibimize vermek istemeyiz."vs vs diye devam eden Kendi agzindan çikan ifadeler varken,Yok Istanbul takimlarina büyük demisde yok bilmem ne olmusta Ne yani Biz Istanbul Takimlarina EZIK SÜLÜK vs derken onlar öylemi oluyor.Türkiyede Sampiyonluk kazanmis 4 büyük takim yokmu,Yalanmi söyleyecegiz.Ayrica EDEBIYAT konusunda Güçlü olanlar BIZIM OYUNCUMUZA TEKLIF YAPILMASI BIZE GURUR VERIR.derken Bu olayin ne manaya geldigini izah etsinler.Bana göre Bizim oyuncumuzun degerli kaliteli olmasi manasina gelir.

Ben kaç yillik Trabzonspor geçmisinde Sampiyon oldugumuz Yillar da dahil Kisa süre için bu kadar acimasizca elestirilen bir baskan görmedim.Baskani elestirenlerin bir çogunun Siyasi görüsüne Dünya görüsüne uymadigi için elestirdiginide adim gibi biliyorum.Daha adamin seçildigi hafta 3 günlük sürede NERDE TRANSFERLER ,NERDE STAD ile ilgili Porjeler DIYENLER in iyi niyetli olduklarina inanmiyorum.ÖZKAN SÜMER takimi Küme düsme hattina soktugunda bile kilini kipirdatmayanlar bu gün Daha icratini görmedigimiz baskani elestiriyorsa VAY TRABZONSPORUMUZUN HALINE demeketen kendimi alamiyorum.BU baskanda elestirilir öteki baskanlarda elestirilir.Bu baskanin elestirlme zamani daha gelmemistir.Elestirme zamani Ligler basladiginda Transfer yapilmadan lige girilip,daha sezonun 10.haftasinda lige havlu atarlarsa o zamandir. Iste o zaman hep beraber elestiri yapalim.Ama BIZANS medyasi diye elestirdgimiz.Medyanin haberleri ile yönetime acimasica elestiri yapanlarin o Bizans medyasindan farki nedir.?

TRABZONSPOR kimsenin babasinin tapulu mali degildir.Eski yönetimlerin olmadigi gibi bu yönetiminden tapulu mali degildir.Bu yönetim basarili olacagiz diye is basina gelmistir.Basarili olmayacaksa zaten süreleri dolmadan kendiliginden gidecektir.Trabzonspor taraftarina büyük görev düsüyor.Ya TRABZONSPORU bir bütün olarak sevip Takima sahip çikacak takim basariyi yakalayacak.Yada bu gün yapilanlar gibi Takimin basarisi degilde Baskanin Yönetimin Siyasi görüsüne göre tavir alip Olmayan isleri Olmus gibi gösterip Bildigi yolda devam edecek.Trabzonsporun son yillardaki basarisizliginin altinda yatan en büyük neden KISIR IÇ ÇEKISMELERDIR.

Demekki biz FB lilerin yerinde olsak simdiye çildirmistik.Sezon açilisi yapacaklar NE YÖNETIM BELLI,NE TEKNIK DIREKTÖR BELLI,NE ALINACAK FUTBOLCULAR BELLI,FB su anda MEDYA tarafindan yönetilip,Medya tarafindan Oyuncu transfrei yapiliyor,Hoca aliniyor,Ama adamlar bizim kadar acimasiz elestiri yapmiyorlar.

Mert67
14.06.2006, 09:41
su polnyanin teknik tirektörü gerçekten biseyden anlamiyo zymek orta sahada pas yapan tek adamdi zuawski de bütün pozisyonlari harcayan adamdi.hem o teknik direktör kaleye dudek'i almiyomus almassan çakarlar iki tane

tirabzonli
14.06.2006, 09:43
Eurosport un inenler çikanlar listesi.Takmislar kafayi bizim Simek'e.Simek tüm Trabzon arkanda.
http://img80.imageshack.us/img80/9563/351imek2yh.jpg

champions
14.06.2006, 09:44
basakanin dediklerine göre yabanci olarak alinacak oyuncular ricardinho ve marcelinho bu durumda szymek gidecek(bence kesinlikle gitmeli ) biyabanci hakki dogacak ortasahada sorun olmaz ya defansa ya da forvete

kesinlikle genç bi isim (20-25)niye genç zaten alinacak diger oyuncular 30 yas civarinda bu iki oyuncu takima çok sey katarlar

hem ligte hem uefada buna süphem yokdiger oyuncu için benim adayim forvete en az 20 gol atar diyebilirim

<TABLE =sgross>
<T>
<TR>
<TD =ues colSpan=4>
<TABLE =sgross cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =ues align=left>Persönliche Daten</TD>
<TD =ues align=right>Stand: 19.05.2006</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD width=104>http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_22750_2004_1.jpg</IMG></TD>
<TD vAlign=top align=left width=590 colSpan=3>
<TABLE =sgross cellSpacing=0 width="100%">
<T>
<TR =aufzaehla>
<TD align=middle height=29>http://www.transfermarkt.de/bilder/trikot/9.gif</IMG>
<TD colSpan=2>Nilmar - Honorato da Silva Nilmar</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=110>Geburtsdatum:</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>14.07.1984</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD width=110>Alter:</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>21</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=110>Grösse:</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>1,80</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD width=110>Nationalität:</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/26.gif (http://www.transfermarkt.de/vereine/laender.php4?land_id=26) ! Brasilien</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=110>Fuss:</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>rechts</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD>Status:</TD>
<TD colSpan=2>Länderspiele: http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/26.gif 8Spiele (http://www.transfermarkt.de/wettbewerbe/nati&#111;nalmannschaft/nati&#111;nalmannschaft.php4?verein_id=3439)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE width=700>
<T>
<TR>
<TD colSpan=4>
<HR color=#000066 SIZE=1>
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=590 colSpan=3>
<TABLE =sgross cellSpacing=0 width="100%">
<T>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=150>Verein:</TD>
<TD vAlign=center colSpan=2>Corinthians Sao Paulo</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD width=150>Position:</TD>
<TD colSpan=2>Sturm</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=150>Positionsdetails:</TD>
<TD colSpan=2>Mittelstürmer</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD width=150>Im Team seit:</TD>
<TD>2006</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=150>Vertrag bis:</TD>
<TD>2006</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD width=150>Marktwert:</TD>
<TD colSpan=2>6.000.000</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=150>Spielerberater:</TD>
<TD colSpan=2>da Hora, Orlando (http://www.transfermarkt.de/berater/spieler_des_beraters.php4?berater=1035)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

EmrahYalçınalp
14.06.2006, 09:52
Eurosport da sonuçta Polonya hocasini referans göstererek Szymek'i kötü ilan etmis ama bence haklari var. Szymek çok top aldi diye iyi oldugunu söylemek kaleciyi yaptigi degaj sayisina göre degerlendirmek gibi birsey. Simdi eskisi gibi sistem çesitliligi yok. Herkes 4-4-2 oynuyor. Bu sistemde de önliberolar ve kismen de onlarin önünde oynayan dagiticilar adam markajinda olmadiklarindan ve top onlar üzerinden oyuna sokuldugundan çok top aliyorlar. Yani orda sepet de olsa 90 dakikada 7-8 kez o top içine düser. Bu açidan bakildiginda bence de Szymek etkili degildi.

Bir de açikcasi bence fena olmadi böyle olmasi. Çok iyi bir Szymek Trabzon'a döndügünde "kafa olarak" çok yorulabilirdismileys/smiley2.gif

ozcan_asanoglu
14.06.2006, 09:57
agzina saglik cafer abi.

gerçekten fenerde hoca belli degil, baskan belli degil, tümer disinda transfer yok ama taraftar veya camiadan en ufak aykiri ses yok..varsa bile kiymeti yok.

bir etiktir, para ile ölçülmez gibi çok büyük, sasali laflar ediliyor..efsaneyi yaratanlar ali kemal'i fenere satarken etik ilke nedir bilmiyorlar miydi.yoksa siz efsaneyi yaratanlardan daha mi çok trabzonsporlusunuz..ütopik ve anlamsiz bazi çagrisim ve eslestirmelere gerek yok..

atalarimiz büyük lokma ye ama büyük konusma demis..tabiki açik kapi birakirim.. ibrahim akin kesinlikle takimdan ayrilmak istemiyorum dedi, fatih ise her dakka ayrilmak istiyorum diyor..seneye de bos kaliyor.

yönetim fatihle devam etmek, samp.luk yasamak istiyoruz diyorbunun alti çizilmiyor, yukarida belirttigim sebeplerden dolayi temkinli konusmasi ise istenilen tarafa çekiliyor..

hayat tecrübesine sahip, görmüs geçirmis, basindan çok seyler geçmis insanlar özellikle bazi konularda asla büyük ve kesin konusmamalari gerektigini bilirler..Allah'tan öyle biri kulübün basinda..

Erdem Keser
14.06.2006, 09:57
ya bunlar futbolu nereleriyle izliyolar allah askina birisi anlatsin bana simek nasil kotuydu ya adam dokulen ortasahanin tek ayakta kalan ismiydi bu nasil mantik kacta milimetrik pas atti o zurawski denen kazmaya adam topu ayaginda tutamio demek bu milletin alayi futboldan anlamio

Gürkan
14.06.2006, 10:06
hakan sükür yillardir basinda ve komuoyunda tartisilir yeri gelir saban bile dendi ama adma bi gün bile artik yoruldum gs den ayrilacam avrupaya gidecem fenere gidecem yok bilmem ne yapacam demedi.gs de gs baska bi sey yok.

ama onun kadar elestiri almamis.akli basina iki kere takimdan uzaklastirilinca gelmis.taraftrain kalbini fetih etmis fatih tekke youluyo.neden yoruldu.neden kafasi karisik.

yahu memleketindesin.orasi dogup buyudugun yer.kazandigin parayi ben omrumu versem kazanamam.

ama hala bir seyler eksik ne o eksik olan.seni yoran ne.

hem cikip ben ts liyim trabzonluyum diyosun sonrada yoruldum.

hadi beee

Erdem Keser
14.06.2006, 10:12
hakan sükür yillardir basinda ve komuoyunda tartisilir yeri gelir saban bile dendi ama adma bi gün bile artik yoruldum gs den ayrilacam avrupaya gidecem fenere gidecem yok bilmem ne yapacam demedi.gs de gs baska bi sey yok.

ama onun kadar elestiri almamis.akli basina iki kere takimdan uzaklastirilinca gelmis.taraftrain kalbini fetih etmis fatih tekke youluyo.neden yoruldu.neden kafasi karisik.

yahu memleketindesin.orasi dogup buyudugun yer.kazandigin parayi ben omrumu versem kazanamam.

ama hala bir seyler eksik ne o eksik olan.seni yoran ne.

hem cikip ben ts liyim trabzonluyum diyosun sonrada yoruldum.

hadi beee

hakan avrupaya kendimi avrupada gostermek istiyorum diye gitmedimi fatihle hakani kiyaslayamazsin hakan yillarca orda burda dondu durdu sonunda galatasaraya geldi ama fatih senin en koyu doneminde avrupaya gidecekken aslan gibi 3 yillik sozlesmeye imza atti bikere sen o fatih hakan kiyaslamasini gececeksin ayrica fatihin kalmasini bende isterim ama avrupaya gidip trabzonu temsil etmesi bence daha iyi olur ayrica fatih in yoruldum demesinin sebebini malum hepimiz biliyoruz kim fatihin yerinde olsa avrupada takimini ve sehrini temsil etmek istemez

salihismet
14.06.2006, 10:19
Arkada$lar, Fatihin transferi konsunda yazilan her yaziyi buraya ta$iyorsunuz birde yalan diyede ekliyorsunuz. Bu sicak havalarda boguluyoruz zaten, birde bu konuyla bunaltmayin bizi lütfen.

Sicak olan sadece Almanya kardes buralari epeyce serinsmileys/smiley5.gif
Bende oralarini buradan sicak zannediyordum, demekki öyle deyilmi$, serin olsa bile yalan haberlerle bunalmak hicde saglikli deyil.

laz_hayri_61
14.06.2006, 10:34
arkadaslar ajansspor yine saçmalamis anlamiyorum abi bu adamlari bu kadarda hayalperest olunmazki neumis umut bulut un transferinde fener TRABZONA yardim etmis....smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

salihismet
14.06.2006, 10:36
Taraftarin bazi hatalari olmasina ragmen, yinede helal olsun walla. Fatih konusunda bu kadar baskili hic bir taraftar olmami$tir.Her haberi buraya ta$iyarak, satilirmi diye kafalarda olu$an $üphelerin tek sorumlusu ba$kandir, eger güven verse taraftar daha sakin olacak, hicbir güven vermedigi gibi her konu$masinin arkasinda acik kapi birakiyor, hic bir zaman kesin ve net konu$madi, bende onun icin diyorumki,bu kadar cok konu$up hic bir $ey anlatamayan tek yönetim bizim yönetimdir.

Cüneyt Canlıca
14.06.2006, 10:36
anlasildi bütün uzmanlardan fazla biliyoruz biz bu futbolusmileys/smiley1.gifsimek zuravski çikana kadar tüm toplari cok daha müsait arkadaslari varken ona atmaya calisti.... herhalde celtic e mesaj vermeye calisiyorlardi biz ikimiz birarada süper oynariz demek istediler.... hatirladigim 2 tane isabetli uzun top atabildigi... Buda 10 numarayi giymis takimin en iyi oyuncusundan beklenen seylerden çok asagida idi ..o yüzden tabiki düsenler listesine koyacaklar

Burçak
14.06.2006, 10:39
bu haberleri 2 gün önce bu sayfalarda okumustuk .

salihismet
14.06.2006, 10:43
arkadaslar ajansspor yine saçmalamis anlamiyorum abi bu adamlari bu kadarda hayalperest olunmazki neumis umut bulut un transferinde fener TRABZONA yardim etmis....smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif
Bo$ ver karde$, sen üzerine alinma, onlar yalan yazmazsa ayakta duramazlar,sittir et gitsin, ben bunaldim mi kolumu kaldirip, bilekten a$agisini onlara dogru sallayarak rahatliyorum, sende dene faydasini göreceksin.

degok
14.06.2006, 10:46
http://image.haber3.com/spor3/haber/44182.jpg
<DIV id=haberBaslik style="WIDTH: 250px">Trabzon?da son viraj</DIV>
<DIV id=haberTanitim style="FLOAT: left; : relative">Transferde firtina gibi esen Trabzonspor?da yerli transferlerde sona gelindi.</DIV>
<DIV id=haberTarih style="TEXT-ALIGN: right">14 Haziran 200610:08</DIV>
<DIV id=haberC&#111;ntent>Transfer harekatini dört bir koldan sürdüren Trabzonspor, yerli futbolcu arayislarinda son noktaya geldi. Malatyasporlu Bilal, Ankarali Musa Büyük, Sivassporlu Hayrettin ve Samsunsporlu Adnan ile görüsen yöneticiler umutlu. Bilal?in transferinde ufak prüzlerin kaldigi, Adnan?in imza atmasi için Samsun?un kongresinin beklendigi ve Musa ile Hayrettin?in de bonservis sorunlarinin çözülmeye çalisildigi ifade edildi.
</DIV>
<DIV>Star.</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Habere bakin arkadaslar ya. Birinde ufak pürüzler kalmis birinde kongre bekleniyor, diger ikisininde bonservis sorunlari halledilmeye çalisiliyormus. Hani haber kendi kendine palavra oldugunu söylüyor.</DIV>

divicam
14.06.2006, 10:47
Anlamsiz kiyas!
Ergun Ata
eata@fanatik.com.tr

Sözümüz; ?Trabzonspor?un bugünkü durumunu elestirenlerin, Fenerbahçe?ye bakmalarini öneririz.Daha baskanlarinin durumu belli degil, teknik direktörleri bile yok!? diyenlere. Ilk bakista dogru söylüyor gibi gözüküyorsunuz ama yanlis düsünüyorsunuz. Ya kendinizi kandiriyorsunuz ya da bile bile konuyu saptirip dikkatleri farkli yönlere çekmeye çalisiyorsunuz.
13.06.2006

Evet, dogrudur; Aziz Yildirim?in durumu henüz belli degil, Fenerbahçe baskansiz yani. Daum?dan bosalan teknik direktörlüge henüz atama yapilmamistir, o da dogru, Fenerbahçe teknik direktörsüz de üstelik. Ama dikkatlerinizden kaçirdiginiz bir sey var, Fenerbahçe?de isler tikir tikir yürüyor. Siz profesyonelleri gönderdiniz, onlarin profesyonelleri bosluk dolduruyor. Onlar kombine bilet satisinda önümüzdeki sezon için 30 bine ulasirken, siz daha bu gidisle çok büyük bölümünün elinizde kalma olasiligi yüksek olan kartlarin baski isleriyle ugrasiyorsunuz. Geçen sezonki 8 bin kombine biletli sayisini herhalde rüyalarda göreceksiniz. Onlar transferde en hareketsiz olduklari bu dönemde, geçen sezon lige damgasini vuran Tümer ve Ugur Boral?a imza attirirken, sizin transferlerinizden Çagdas?in durumu kafa karistiriyor, Umut?u almakla övünebiliyorsunuz sadece.
Dememiz sudur ki; bütün bu nedenlerden ötürü çok büyük iddialarla göreve gelen Albayrak ve arkadaslari simdilik iyi bir performans gösteremiyor. Asil kötü olani da, buna karsin kendilerine toz kondurmak istemeyen birilerinin gazina gelip, basarili olduklarini sanmalari. Bizim bir ön yargimiz yok, eger Nuri Albayrak?in dedigi gibi, ?Daha zamanimiz var, taraftar merak etmesin, söz verdigimiz her seyi yapacagiz, yildiz transferleri de dahil? sözü gerçeklesirse, bu durumda taraftarin sevincini, memnuniyetini yansitmaktan keyif aliriz.
Bu yönetimin önünde bir de çok önemli Fatih Tekke sorunu var. Bu konuda çeliskili açiklamalar yapiliyor. Bir gün ?Kosullar ne olursa olsun satilamaz? deniyor, ertesi gün fikir degisiyor, ?Hiç kimse vazgeçilmez degildir? noktasina geliniyor. ?Sadece Avrupa?ya veririz? açiklamasi bir gün sonra, ?Trabzonspor?un menfaatleri neyi gerektiriyorsa o yapilir, Fener?e de, Seker?e de verilir!? seklinde düzeltiliyor. Konu baskanlar düzeyinde ele aliniyor, kabak medyanin basina patliyor. Kafalar karisiyor! Acaba Fatih, Aziz Yildirim?in dönüs sölenine meze olarak rezerv mi bekletiliyor?

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Gürkan
14.06.2006, 10:51
"" chovy ""
hakanla fatihi karsilastirmak futbollari acisindan degil di. hakan yurt disina gitmedi gonderildi.o zamanki olaylari biliyoruz nasil agladigini geri donmek icin. zaten burada hakani tartisacak degilim.

bahsettigin mevzulara gelirsek, onlardan fb ye giderekmi kurtulacak.

yoksa onlar fb ye gitmesi icin bir bahane mi olacak.

bunrda bu konu ile ilgili yuzlerce sayfadir yazi yaziliyo neden.

yonetimin ve fatihin vermis olduklari çeliskili açiklamalar yuzunden.iki kelime edip ssacaklardi.ama onlar habire kendileri ile celisen aciklamalar yapip durdular.

salihismet
14.06.2006, 10:54
Futbolu bilen ukala sinifina koymazsaniz bana göre Polanya nasil oynadi diye fikrimi yazayim? Polanyanin cogu futbolculari kendilerini kösterip pazarlamak icin hep $ahsi oynatilar, szymek de tahil, böyle olunca takim oyunu oynamadilar, sonlara dogru uyandilar fakat i$ i$ten gecmi$ oldu. Almanlara kar$i daha farkli oynayacaklar hatta yenebilirlerde.

AtalaY_BuğrA
14.06.2006, 10:55
Yani orda sepet de olsa 90 dakikada 7-8 kez o top içine düser. Bu açidan bakildiginda bence de Szymek etkili degildi.

Bu yorumu daha önce de hatirliyorum sanki.smileys/smiley1.gif

Bence Szymek ayagi kirildikdan sonra neden böyle oldu bilmiyorum. Bizde hadi oynamiyordu dünya kupasini bekliyor diyordum ama burada da bizde oynadigindan ekstra birsey oynayamadi.BEnce bi de çok erken düsüstekiler listesine alinmis. O gün Ekvatorun yaptigi savunmada takim halinde Polonya'nin dökülmesine neden oldu.

Içimden geçen Szymek'in iyi oynamasi ama iyi oynarsa da bir daha ki sezon 7 numarali formanin bos kalmasi ya da baska bir ismin giymesini istemiyorum böyle bi ikilemde kaldim.

UğuR
14.06.2006, 11:05
<TABLE style="BORDER-RIGHT: #bfc0c1 1px solid; BORDER-TOP: #bfc0c1 1px solid; BORDER-LEFT: #bfc0c1 1px solid; BORDER-BOTTOM: #bfc0c1 1px solid" cellSpacing=0 cellPadding=0 width=528>
<T>
<TR>
<TD>
<DIV =news_title>Trabzon'u karistiran iddia</DIV>
<DIV id=c&#111;ntent style="PADDING-RIGHT: 10px; PADDING-LEFT: 10px; FONT-SIZE: 13px; PADDING-BOTTOM: 10px; COLOR: #000000; LINE-HEIGHT: 18px; PADDING-TOP: 0px; FONT-FAMILY: verdana, arial">Trabzon'un Akçaabat ilçesinde bir ailenin anaokuluna gidençocuklarindan tanimadiklari kisilerce kan örnegi alindigini bildirmesi üzerine jandarma ''organ mafyasi'' süphesiyle çalisma baslatti.

Darica beldesinde anaokuluna giden S.S'den, kimlikleri henüz belirlenemeyen kisilerce kan örnegi alindigini tespit eden ailesi, durumu Akçaabat Ilçe Jandarma Bölük Komutanligi'na bildirdi.

Güvenlik güçleri, S.S'nin tarif ettigi kisilerin, 2'si erkek, 2'si kadin 4 kisi olduklarini, kendilerini doktor ve hemsire olarak tanittiklarini belirledi. Çocugun anlatimlarindan, kan örnegi alan kisilerin organ mafyasindan olduklarini degerlendiren jandarma, bu kisilerden kadin olanin robot resmini çizdirdi. Jandarma, cadde ve agaçlara asilan robot resimdeki kadini görenlerin ilçe jandarma komutanligina bilgi vermelerini istedi.

Akçaabat Ilçe Jandarma Komutanligi'nca hazirlanan robot resimde su bilgilere yer verildi: ''Organ mafyasi mensubu kadina ait robot resimdir. Organ mafyasi oldugu degerlendirilen sik giyimli 2 bayan, 2 erkek sahis, çocuklara seker ve oyuncak gibi malzemeler vererek, kendilerini doktor ve hemsire diye tanitip kan örnegi aldiklari, alinan kan öreklerinin yapilan testler sonucunda organ ihtiyaci olan sahislara uymasi halinde, kan aldiklari
çocuklari kaçirdiklari, bu konu ile ilgili bilgi ve görgüsü olan sahislarin Akçaabat Ilçe Jandarm Komutanligi'nin 228 10 04 numarali telefonuna bilgi vermeleri rica olunur.''</DIV>
<>
var tmp;
tmp = document.getElementById("content").getElementsByTagName("a") ;
for(i=0; i<tmp.length; i++)
tmp[i].target = "_blank";

</TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.internethaber.com/images/author_article_01.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>
<DIV style="FLOAT: left; MARGIN: 0px 0px 10px 30px">http://www.internethaber.com/images/news_source_01.gif</DIV>
<DIV style="FONT-SIZE: 8pt; FLOAT: right; MARGIN: 0px 10px 10px 0px; COLOR: #828282">Bu Haber Toplam 1751 Defa Okunmustur</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=528>
<T>
<TR>
<TD style="PADDING-RIGHT: 0px; BORDER-TOP: #dedede 5px solid; PADDING-LEFT: 0px; PADDING-BOTTOM: 3px; PADDING-TOP: 3px; BORDER-BOTTOM: #dedede 5px solid">
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD align=middle>http://www.internethaber.com/images/ic&#111;n_comment.gif Yorum Ekle (http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=26126#) http://www.internethaber.com/images/ic&#111;n_mail.gif Arkadasina Gönder (http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=26126#) http://www.internethaber.com/images/ic&#111;n_print.gif Yazdir (http://www.internethaber.com/news_print.php?id=26126) http://www.internethaber.com/images/ic&#111;n_top.gif Yukari (http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=26126#top)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>SPORTIF BIR OLAY DEGIL ama adamlardaki cürete bak

Erdem Keser
14.06.2006, 11:06
"" chovy ""
hakanla fatihi karsilastirmak futbollari acisindan degil di. hakan yurt disina gitmedi gonderildi.o zamanki olaylari biliyoruz nasil agladigini geri donmek icin. zaten burada hakani tartisacak degilim.

bahsettigin mevzulara gelirsek, onlardan fb ye giderekmi kurtulacak.

yoksa onlar fb ye gitmesi icin bir bahane mi olacak.

bunrda bu konu ile ilgili yuzlerce sayfadir yazi yaziliyo neden.

yonetimin ve fatihin vermis olduklari çeliskili açiklamalar yuzunden.iki kelime edip ssacaklardi.ama onlar habire kendileri ile celisen aciklamalar yapip durdular.

arkadasim yapama allah askina fatih daha ne aciklamasi yapsin dinlemedin mi yoksa fatihi daha cikip ne desin hergun basinda cikan haberler için basin toplantisimi duzenlensin hem nezaman fatih cikipta fenere gitmek istiyorum diye hergun basinda cikan haberler inanip gaza gelmeyin ....ayrica fatihin avrupada oynamak istemesine sonuna kadar katiliyorum hakkidir bizide basariyla temsil edecektir futbolcu hiçbirzaman kulupten once degildir once olan trabzonspordur bir adami bu kadar takimdan daha on planda tartismayalim

Punisher-61
14.06.2006, 11:09
Anlamsiz kiyas!
Ergun Ata
eata@fanatik.com.tr

Sözümüz; ?Trabzonspor?un bugünkü durumunu elestirenlerin, Fenerbahçe?ye bakmalarini öneririz.Daha baskanlarinin durumu belli degil, teknik direktörleri bile yok!? diyenlere. Ilk bakista dogru söylüyor gibi gözüküyorsunuz ama yanlis düsünüyorsunuz. Ya kendinizi kandiriyorsunuz ya da bile bile konuyu saptirip dikkatleri farkli yönlere çekmeye çalisiyorsunuz.
13.06.2006

Evet, dogrudur; Aziz Yildirim?in durumu henüz belli degil, Fenerbahçe baskansiz yani. Daum?dan bosalan teknik direktörlüge henüz atama yapilmamistir, o da dogru, Fenerbahçe teknik direktörsüz de üstelik. Ama dikkatlerinizden kaçirdiginiz bir sey var, Fenerbahçe?de isler tikir tikir yürüyor. Siz profesyonelleri gönderdiniz, onlarin profesyonelleri bosluk dolduruyor. Onlar kombine bilet satisinda önümüzdeki sezon için 30 bine ulasirken, siz daha bu gidisle çok büyük bölümünün elinizde kalma olasiligi yüksek olan kartlarin baski isleriyle ugrasiyorsunuz. Geçen sezonki 8 bin kombine biletli sayisini herhalde rüyalarda göreceksiniz. Onlar transferde en hareketsiz olduklari bu dönemde, geçen sezon lige damgasini vuran Tümer ve Ugur Boral?a imza attirirken, sizin transferlerinizden Çagdas?in durumu kafa karistiriyor, Umut?u almakla övünebiliyorsunuz sadece.
Dememiz sudur ki; bütün bu nedenlerden ötürü çok büyük iddialarla göreve gelen Albayrak ve arkadaslari simdilik iyi bir performans gösteremiyor. Asil kötü olani da, buna karsin kendilerine toz kondurmak istemeyen birilerinin gazina gelip, basarili olduklarini sanmalari. Bizim bir ön yargimiz yok, eger Nuri Albayrak?in dedigi gibi, ?Daha zamanimiz var, taraftar merak etmesin, söz verdigimiz her seyi yapacagiz, yildiz transferleri de dahil? sözü gerçeklesirse, bu durumda taraftarin sevincini, memnuniyetini yansitmaktan keyif aliriz.
Bu yönetimin önünde bir de çok önemli Fatih Tekke sorunu var. Bu konuda çeliskili açiklamalar yapiliyor. Bir gün ?Kosullar ne olursa olsun satilamaz? deniyor, ertesi gün fikir degisiyor, ?Hiç kimse vazgeçilmez degildir? noktasina geliniyor. ?Sadece Avrupa?ya veririz? açiklamasi bir gün sonra, ?Trabzonspor?un menfaatleri neyi gerektiriyorsa o yapilir, Fener?e de, Seker?e de verilir!? seklinde düzeltiliyor. Konu baskanlar düzeyinde ele aliniyor, kabak medyanin basina patliyor. Kafalar karisiyor! Acaba Fatih, Aziz Yildirim?in dönüs sölenine meze olarak rezerv mi bekletiliyor?

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Fener ne bakacagiz??? Fenerden bize nee??? Biz diger takimlari mi örnek alyioruz???

Madem öyle, Soruyorum acaba hangi takima daha fazla takviye gerek, fenere mi Trabzona mi??? adamlar iki yildiz alir (alacakta her yil oldugu gibi) olur biter yine sampiyonluga oynar....

gultekin61
14.06.2006, 11:09
beyler yönetime destek vermeye devam edelim bu yönetime inanin süperrrr kadro kuracaklar

Şentürk
14.06.2006, 11:10
http://ad.eurosport.com/RealMedia/ads/Creatives/default/empty.gif (http://ad.eurosport.com/RealMedia/ads/click_lx.ads/www.eurosport.com/footbl/worldcup/2110799137/Positi&#111;n3/default/empty.gif/35353633613563613434386661313230)
<DIV id=Story>
<DIV id=storyfulltitlec&#111;ntainer>
<DIV id=storyfulltitle>
<DIV id=storyfulltitleimage>http://i.eurosport.com/2006/06/09/286279-1160533-458-238.jpg</DIV>
<DIV id=storyfulltitletext>
<H1>Szymkowiak set for axe</H1></DIV></DIV></DIV>
<DIV id=storyfullparagraphc&#111;ntainer>
Eurosport-Ian Holyman-13/06/2006 20:59
<DIV>
Poland playmaker Miroslaw Szymkowiak is the man likely to be sacrificed for Wednesday's crunch clash with Germany. Coach Pawel Janas has promised to make changes after their opening-game loss to Ecuador and Szymkowiak is set to be the fall guy.</DIV>
<DIV id=storyfullparagraph>

"In training the only thing Janas has done for now is to leave out Szymkowiak from the first 11," a source inside the Polish camp said. "Ireneusz Jelen will play instead of him."

But Janas was playing his cards close to his chest.

"All the players are training. All 23 have the chance of playing tomorrow," he said.

"Our main problem against Ecuador was that we did not create chances. We have to do more against the Germans. We also cannot afford to make the same schoolboy mistakes in defence.

"We now have nothing to lose -- a draw probably gives us nothing as well. One day we have to win against the Germans. I hope very much that it will be tomorrow."

Beyler burda yazdigina göre bu Polonya nin acemi teknik direktörü ilk maçtaki kötü sonuç için kurban olarak Simek i seçmis.Takim da yaptigi tek degisiklik Simek in yerine antremanda ilk on bir için Ireneusz Jelen i oynatmakmis.
Valla takimin iyilerinden biriydi Simek.Zurawski ondan bin kat kötü oynadi.
</DIV></DIV></DIV>

frankowski,düdeki kadroya çagirmayan(yok fazla maç yapmamis iyi degillermis,herkes biliyorki sahsi sorunlardan dolayi çagirmadi onlari),motivasyonu,birligi saglayamayan,hatasini bile anlamaktan aciz hoca ile polonya sifir çekicek!!! yaziksmileys/smiley5.gif

Travelair
14.06.2006, 11:56
Fatih Fener'e satilirsa ant olsun her firsatta baskani elestirecegim

Fatih
14.06.2006, 12:04
wanchope marsilyayla anlasmak üzereymis.ne kadar dogru ne kadar yanlis ama madem bu adami alacaktniz nie dünya kupasini beklediniz.smileys/smiley11.gif

Murat'
14.06.2006, 12:06
yaaa bu sabah tvde seyrediyorum bi gazetde vardi yerel br gazatede besiktasla almanyada tayfurun jüübilesi için maç yapacakmisiz

divicam
14.06.2006, 12:09
TRABZONSPOR TRANSFER ÇALISMALARINI SÜRDÜRÜYOR

BORDO MAVILI KULÜPTE TRANSFERIN ILK MADDESI BREZILYALI FUTBOLCULAR RICARDINHO VE MARCELINHO...

YABANCI TRANSFERI TEKNIK DIREKTÖR LAZARONI DEVREYE GIRIYOR

Trabzonspor yönetimi, gelecek yil sampiyonluga oynayacak bir kadro kurmak için yurt içi ve yurt disinda transfer çalismalarini genis çapli bir sekilde sürdürürken gündemin birinci maddesinde Brezilyali futbolcular Marcelinho ve Ricardinho yer aliyor. Bu konuda girisimlerini baslatan bordo - mavililer aksilik olmasi halinde Almanya' nin Mainz takiminda oynayan Misirli futbolcu Mohamed Zidan için ataga geçecek.

LAZARONI IKNA EDECEK

Yönetim, transferini gerçeklestirmeyi çok istedigi Marcelinho ve Ricardinho'yu ikna etme görevini Brezilyali Teknik Direktörü Lazaroni' ye verdi. Lazaroni ile 3 yillik sözlesme yapip bu uzun vadeli süre içerisinde sampiyonluk hasretine son vermek isteyen bordo - mavililer, Brezilyali teknik adamdan geler rapor dogrultusunda çalismalarina basladi. Bu dogrultuda Lazaroni'nin de israrla istedigi Hertha Berlin formasini giyen Marcelinho transferde ilk sirada yer alirken, Brezilyali teknik adamin da bu transferde etkin rol üstlenmesi istendi. Lazaroni, Almanya'daki Dünya Kupasi'ni takibini sürdürürken, bu hafta içerisinde yönetime transferle ilgili son raporunu sunacak. Lazaroni, Marcelinho'nun çok kaliteli bir oyuncu oldugunu belirterek, transferi halinde takima müthis bir katkisi olacagini söyledi. Hertha Berlin'de mutsuz oldugunu her firsatta dile getiren Marcelinho'nun daha önce, "Lazaroni'nin oldugu her yere giderim" seklinde açiklama yapmasi transferin gerçeklesme ihtimalini yükseltiyor. Mercelinho'nun isine biran önce nokta koymaya çalisan yönetim daha sonra su anda Brezilya Milli Takimi ile Dünya Kupasi'nda mücadele eden Ricardinho ile anlasma zemini arayacak. Bordo - mavililer bu isimlerle anlasma saglayamamasi durumunda ise Almanya'nin Mainz takiminda forma giyen Mohamed Zidan ile temasa geçecek. Listede ayrica Inter'in yildiz futbolcusu Stankoviç'te yer aliyor.

YURT IÇI ARASTIRMALAR SÜRÜYOR

Trabzonspor yönetimi yurt içinden transfer gündeminde olan Denizlisporlu Mustafa Keçeli ve Bilal için son girisimlerini yapiyor. Önceki aksamki yönetim kurulu toplantisinda iki oyuncunun son durumu gündeme gelirken, bazi yöneticiler Mustafa ve Bilal'in Trabzonspor'a direkt katki yapacak özellikte oyuncular olmadigi görüsünü savundular. Bu görüs üzerine transfer komitesi Mustafa ve Bilal konusunda sartlarin iyilestirilmesi için kulüpleriyle temasa geçip son teklifleri görüsecekler. Bu futbolcular disinda Ankaraspor'dan Musa Büyük, Samsunspor'dan Adnan, Istanbul Büyüksehir Belediyespor'dan Murat Ocak, Bayer Leverkusen'den genç milli forvet Tevfik Köse ve NAC Breda takiminda forma giyen Aykut Demir için girisimler devam ediyor.

WANCHOPE' YE MARSILYA TALIP

Trabzonspor'da Fatih Tekke'nin takimdan ayrilma ihtimalini göz önüne alan yönetimin, bu oyuncunun yerine düsündügü Kostarikali oyuncu Wanchope'nin talipleri çogaldi. Sorunlu yasantisi ve geçirdigi sakatliklar nedeniyle Bordo-Mavili yönetimin transferinde karamsarliga düstügü golcü oyuncuya Fransa'nin ünlü kulüplerinden Marsilya'nin da talip oldugu ögrenildi. Wanchope'yi Dünya Kupasi'nda takip eden Fransiz kulübü yetkililerinin, Düya Kupasi'ndan sonra Kostarikali oyuncuya teklif getirmeye hazirlandigi belirtildi.

Volkan Albayrak
14.06.2006, 12:09
wanscope avrupaya gitsin bide basarili olsunda bu yönetimi göreyim ben ya nasil bi yönetim samsunda kongre bekleniyor diyolar sakarya samsundan adam aliyor bu kadar agir bi yönetim görmedim ben

Hekimoğlu
14.06.2006, 12:16
wanscope avrupaya gitsin bide basarili olsunda bu yönetimi göreyim ben ya nasil bi yönetim samsunda kongre bekleniyor diyolar sakarya samsundan adam aliyor bu kadar agir bi yönetim görmedim ben daha agirini da gördük unutmayalim.benim aklimdan hiç çikmiyor.ah atay ah.

ender77
14.06.2006, 12:18
Ankaragücü Kulübü, Umut Bulut'un transferiyle ilgili açiklamada bulundu. Kulübün resmi internet sitesinde yapilan açiklamada, su görüslere yer verildi: ''Son günlerde Umut Bulut'un Trabzonspor'a transferi konusunda bazi spekülasyonlar yapilmaktadir.

Umut Bulut'un transfer görüsmeleri, sadece Ankaragücü Kulübü Baskani Cemal Aydin ve Trabzonspor Kulübü Baskani Nuri Albayrak tarafindan yapilmaktadir. Bazi basin-yayin organlarinda ifade edildigi gibi, Fenerbahçe Kulübü'nün, transfer görüsmeleriyle hiçbir ilgisi olmamistir. Spor ahlakina yakismayan bu tür söylemlerin, Türk sporuna zarar verdigini kamuoyu ile paylasmak isteriz.''

AA
ANTIFENER

ender77
14.06.2006, 12:20
Transfer harekatini dört bir koldan sürdüren Trabzonspor, yerli futbolcu arayislarinda son noktaya geldi. Malatyasporlu Bilal, Ankarali Musa Büyük, Sivassporlu Hayrettin ve Samsunsporlu Adnan ile görüsen yöneticiler umutlu. Bilal?in transferinde ufak prüzlerin kaldigi, Adnan?in imza atmasi için Samsun?un kongresinin beklendigi ve Musa ile Hayrettin?in de bonservis sorunlarinin çözülmeye çalisildigi ifade edildi.

Star

gerçekefsane
14.06.2006, 12:22
wanscope avrupaya gitsin bide basarili olsunda bu yönetimi göreyim ben ya nasil bi yönetim samsunda kongre bekleniyor diyolar sakarya samsundan adam aliyor bu kadar agir bi yönetim görmedim ben daha agirini da gördük unutmayalim.benim aklimdan hiç çikmiyor.ah atay ah.

Sakaryaspor samsunspor'dan Musa Aydin'i almis diyosunda, iste böyle almis

<TABLE style="BORDER-RIGHT: #2d5569 1px solid; PADDING-RIGHT: 0px; BORDER-TOP: #2d5569 1px solid; PADDING-LEFT: 0px; PADDING-BOTTOM: 0px; MARGIN: 0px; BORDER-LEFT: #2d5569 1px solid; PADDING-TOP: 0px; BORDER-BOTTOM: #2d5569 1px solid" cellPadding=0 width=750 align=center><T>
<T>
<TR style="FONT-SIZE: 12px; COLOR: #ffffff; FONT-FAMILY: Verdana, Arial, Helvetica, Geneva; TEXT-DECORATI&#079;N: n&#111;ne" bgColor=#0a3061 colspan="4">FUTBOLCU ÖZLÜK BILGILERI</TR>
<TR style="FONT-SIZE: 11px; COLOR: #000000; FONT-FAMILY: Verdana, Arial, Helvetica, Geneva; HEIGHT: 20px; TEXT-DECORATI&#079;N: n&#111;ne" bgColor=#c6d8e2>
<TD width="25%">ADI SOYADI</TD>
<TD width="25%">MUSAAYDIN</TD>
<TD width="25%">UYRUK</TD>
<TD>TC</TD></TR>
<TR style="FONT-SIZE: 11px; COLOR: #000000; FONT-FAMILY: Verdana, Arial, Helvetica, Geneva; HEIGHT: 20px; TEXT-DECORATI&#079;N: n&#111;ne" bgColor=#c6d8e2>
<TD width="25%">YABANCI</TD>
<TD width="25%"></TD>
<TD width="25%">TC VAT.GEÇ.TARIHI</TD>
<TD width="25%"> </TD></TR>
<TD width="25%">KULÜP KODU</TD>
<TD width="25%">000155</TD>
<TD width="25%">KULÜP ADI</TD>
<TD width="25%">SAMSUNSPOR </TD></TR>
<TD width="25%">BÖLGE ADI</TD>
<TD width="25%">SAMSUN</TD>
<TD width="25%">LISANS TÜRÜ</TD>
<TD width="25%">1</TD></TR>
<TD width="25%">DOGUM YERI</TD>
<TD width="25%">DOGUM TARIHI</TD>
<TD width="25%">01/11/1980</TD></TR>
<TD width="25%">SÖZLESME
BASLANGIÇ TARIHI</TD>
<TD width="25%">24/06/2003</TD>
<TD width="25%">SÖZLESME
BITIS TARIHI</TD>
<TD width="25%">15/06/2006</TD></TR>
<TD width="25%">FESIH GEC.
TARIHI</TD>
<TD width="25%"></TD>
<TD width="25%">SÖZLESME
NOTER TARIHI</TD>
<TD width="25%">24/06/2003</TD></TR>
<TD width="25%">ÖNCEKI KULÜP KODU</TD>
<TD width="25%">ÖNCEKI KULÜP ADI</TD>
<TD width="25%">SAMSUNSPOR</TD></TR>
<TR style="FONT-SIZE: 11px; COLOR: #000000; FONT-FAMILY: Verdana, Arial, Helvetica, Geneva; TEXT-DECORATI&#079;N: n&#111;ne" bgColor=#c6d8e2>
<TD width="25%">KIRALIK GITTIGI
KULÜP KODU</TD>
<TD width="25%"></TD>
KULÜP ADI</TD>
<TD width="25%">AMATÖRE DÖNÜS
TARIHI</TD>
<TD width="25%"></TD>
<TD width="25%">PROFESYONELE
GEÇIS TARIHI</TD>
<TD width="25%">12/08/2000</TD></TR></T></T></TABLE>

tff.orgEdited by: gerçekefsane

Salih61
14.06.2006, 12:31

Sakaryaspor samsunspor'dan Musa Aydin'i almis diyosunda, iste böyle almis

<TABLE style="BORDER-RIGHT: #2d5569 1px solid; PADDING-RIGHT: 0px; BORDER-TOP: #2d5569 1px solid; PADDING-LEFT: 0px; PADDING-BOTTOM: 0px; MARGIN: 0px; BORDER-LEFT: #2d5569 1px solid; PADDING-TOP: 0px; BORDER-BOTTOM: #2d5569 1px solid" cellPadding=0 width=750 align=center><T><T>
<T>
<TR style="FONT-SIZE: 12px; COLOR: #ffffff; FONT-FAMILY: Verdana, Arial, Helvetica, Geneva; TEXT-DECORATI&#079;N: n&#111;ne" bgColor=#0a3061 colspan="4">FUTBOLCU ÖZLÜK BILGILERI</TR>
<TD width="25%">ADI SOYADI</TD>
<TD width="25%">MUSAAYDIN</TD>
<TD width="25%">UYRUK</TD>
<TD>TC</TD></TR>
<TD width="25%">YABANCI</TD>
<TD width="25%"></TD>
<TD width="25%">TC VAT.GEÇ.TARIHI</TD>
<TD width="25%">KULÜP KODU</TD>
<TD width="25%">KULÜP ADI</TD>
<TD width="25%">SAMSUNSPOR </TD></TR>
<TD width="25%">BÖLGE ADI</TD>
<TD width="25%">LISANS TÜRÜ</TD>
<TD width="25%">1</TD></TR>
<TD width="25%">DOGUM YERI</TD>
<TD width="25%">DOGUM TARIHI</TD>
<TD width="25%">01/11/1980</TD></TR>
<TD width="25%">SÖZLESME
BASLANGIÇ TARIHI</TD>
<TD width="25%">24/06/2003</TD>
<TD width="25%">SÖZLESME
BITIS TARIHI</TD>
<TD width="25%">15/06/2006</TD></TR>
<TD width="25%">FESIH GEC.
TARIHI</TD>
<TD width="25%"></TD>
<TD width="25%">SÖZLESME
NOTER TARIHI</TD>
<TD width="25%">24/06/2003</TD></TR>
<TD width="25%">ÖNCEKI KULÜP KODU</TD>
<TD width="25%">ÖNCEKI KULÜP ADI</TD>
<TD width="25%">SAMSUNSPOR</TD></TR>
<TR style="FONT-SIZE: 11px; COLOR: #000000; FONT-FAMILY: Verdana, Arial, Helvetica, Geneva; TEXT-DECORATI&#079;N: n&#111;ne" bgColor=#c6d8e2>
KULÜP KODU</TD>
<TD width="25%"></TD>
KULÜP ADI</TD>
<TD width="25%">AMATÖRE DÖNÜS
TARIHI</TD>
<TD width="25%"></TD>
<TD width="25%">PROFESYONELE
GEÇIS TARIHI</TD>
<TD width="25%">12/08/2000</TD></TR></T></T></T></TABLE>

tff.org Böylece gerçegi de ögrenmis olduk...Tskler

Naim
14.06.2006, 12:34
Yaw hani Bu samsundan oyuncu alinmiyordu
yeni yönetim falan bekleniyordu

Salih61
14.06.2006, 12:36
Yaw hani Bu samsundan oyuncu alinmiyordu
yeni yönetim falan bekleniyordu

<TABLE style="BORDER-RIGHT: #2d5569 1px solid; PADDING-RIGHT: 0px; BORDER-TOP: #2d5569 1px solid; PADDING-LEFT: 0px; PADDING-BOTTOM: 0px; MARGIN: 0px; BORDER-LEFT: #2d5569 1px solid; PADDING-TOP: 0px; BORDER-BOTTOM: #2d5569 1px solid" cellPadding=0 width=750 align=center>
<T>
<TD width="25%">SÖZLESME
BITIS TARIHI</TD>
<TD width="25%">15/06/2006</TD></TR></T></TABLE>Renkdasim bu adamin sözlesmesi bitmis...O yüzden alinmis...

Naim
14.06.2006, 12:38
Yaw diyorum ne alakasi var bunun burada
dedim bi anda görünce
evet simdi görüyorum anliyorum ve adnani bekliyorum

halil ibo
14.06.2006, 12:42
Bir tek Adnan'i beklesek iyi ben daha kimleri bekliyorum bir bilsen.Ama asilbizim sessiz ve derinden çalisan yönetimin imza sov yapacagi günleri dört gözle bekliyorum.Eger böyle birsey yapamazlarsa ki süreleri çok kisitli gelecegimizide pek iyi görmüyorum.smileys/smiley19.gif

Salih61
14.06.2006, 12:45
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Tekke'yi sorduguna pisman ettiler...</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/5399fatih.jpg</TD>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>14 Haziran 2006 08:15

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Besiktas Kulübü Ikinci Baskani Murat Aksu, Fatih Tekke için Trabzospor Kulübü'ne telefon açtigina pisman oldu. Bordo-Mavili yöneticelerin istegi Aksu'yu sok etti...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Besiktas 2.Baskani, Fatih Tekke için telefon açtigina pisman oldu. Aksu, bordo mavili kulübün yöneticilerinin milli oyuncu için 7.5 milyon Euro istemesine sasirdi. Transferi askiya aldi.

Besiktas Ikinci Baskani Murat Aksu, Trabzonspor?un golcüsü Fatih Tekke için yaptigi teklif sonrasi neye ugradigini sasirdi. Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak ve yönetim kurulu, golcü oyuncunun bonservisi için 7,5 milyon Euro istemesi siyah beyazli yönetimde sok etkisi yapti. Teknik direktör Jean Tigana?nin alinmasini istedigi oyuncular arasinda yer alan Fatih Tekke için bu kadar yüksek ücret istenmesi kulüpte tepkilere neden oldu. Aksu, herkes gibi Fatih gibi bir yildizi takimlarinda görmek istediklerini belirtirken, söyle konustu:

Gerçekçi olalim

"Fatih Türk futbolu için degerli bir oyuncu. Ancak bu rakamlar oldukça yüksek. Biraz gerçekçi olalim. Bu rakami su anda kimse veremez. Türkiye?nin mevcut ekonomik durumu ortada. Biz de bu rakami veremeyiz. Eger Trabzonspor yönetimi teklifimizi kabul ederse, Fatih?e kapimiz sonuna kadar açik."Yöneticilerden Süleyman Eren de bordo mavili yönetimin istedigi rakama tepki gösterdi.

Eren, "Avrupa?da bile bu fiyatlar yok. Fatih Tekke bizim de saygi duydugumuz oyuncu ama 7,5 milyon Euro?ya birakin oyuncu almayi, takim satin alirsiniz. Trabzonspor yönetimi biraz daha gerçekçi ve bilinçli düsünmeli. Türkiye sartlarinda böyle paralar artik dagitilmiyor. Herkes ayagini yorganina göre uzatiyor" diye konustu.

Kaynak: Hürriyet
Haber: Ismail Er</TD></TR></T></TABLE>

Naber lan Tüpçü...Yemedi mi?smileys/smiley36.gif

Salih61
14.06.2006, 12:46
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Ankaragücü'nde Umut isyani!</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/64291umut.jpg</TD>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>14 Haziran 2006 00:04

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Ankaragücü Kulübü, Umut Bulut'un transferiyle ilgili açiklamada bulundu. Kulübün resmi internet sitesinde yapilan açiklamada, su görüslere yer verildi: </TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
''Son günlerde Umut Bulut'un Trabzonspor'a transferi konusunda bazi spekülasyonlar yapilmaktadir. Umut Bulut'un transfer görüsmeleri, sadece Ankaragücü Kulübü Baskani Cemal Aydin ve Trabzonspor Kulübü Baskani Nuri Albayrak tarafindan yapilmaktadir. Bazi basin-yayin organlarinda ifade edildigi gibi, Fenerbahçe Kulübü'nün, transfer görüsmeleriyle hiçbir ilgisi olmamistir. Spor ahlakina yakismayan bu tür söylemlerin, Türk sporuna zarar verdigini kamuoyu ile paylasmak isteriz.'' </TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk colSpan=2>
</TD></TR></T></TABLE>Tskler Ankaragücü...Tskler Cemal AYDIN...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Murat'
14.06.2006, 12:52
harbiden tesekkürler tebrikler ayrica

Oğuzhan Görkan
14.06.2006, 13:02
cuk oturmus

Travelair
14.06.2006, 13:04
Gerçekçi olalim

"Fatih Türk futbolu için degerli bir oyuncu. Ancak bu rakamlar oldukça yüksek. Biraz gerçekçi olalim. Bu rakami su anda kimse veremez. Türkiye?nin mevcut ekonomik durumu ortada. Biz de bu rakami veremeyiz. Eger Trabzonspor yönetimi teklifimizi kabul ederse, Fatih?e kapimiz sonuna kadar açik."Yöneticilerden Süleyman Eren de bordo mavili yönetimin istedigi rakama tepki gösterdi.

Eren, "Avrupa?da bile bu fiyatlar yok. Fatih Tekke bizim de saygi duydugumuz oyuncu ama 7,5 milyon Euro?ya birakin oyuncu almayi, takim satin alirsiniz. Trabzonspor yönetimi biraz daha gerçekçi ve bilinçli düsünmeli. Türkiye sartlarinda böyle paralar artik dagitilmiyor. Herkes ayagini yorganina göre uzatiyor" diye konustu.

Haber: Ismail Er

////////

Yav biz sanki nolur alin diyoruz adamlara bak smileys/smiley36.gifSizin ekonomik durumunuz ortadaysa, veremiyorsaniz siz de ayaginizi yorganiniza göre uzatin. Sanki adamlara futbolcu vermek zorundaymisiz gibi smileys/smiley36.gif

Baskan "Gurur duyariz Istanbul büyükleri istiyorlar bizim futbolculari dedi. Sonra bakti aaa kebap yaniyor. Ekledi "Tabi Trabzonspor da büyük kulüp". Mesele burda kulüp büyüklükleri de degil. Böyle olmaz. Bazilari da hemen yönetime acimasiz elestiriler yapiliyor, iste Fatih'i alamayacaklar hosumuza gitmeyecek mitüründen garip bir anlayisa/teshircilige destek veriyor. Yani Fatih'i gösterecegiz ama vermeyecegiz. Sonra bir dedigimiz digerini tutmayacak.... Garip isler dönüyor. Ergun Ata'nin yazisini dikkatle okuyun bence. Trabzonspor kulübünün yönetimi ciddi bir istir. Daha demeçlerde bile istikrar yokken ben sahsen icraatlardan hiç ümitli degilim

Fatih Akgün
14.06.2006, 13:11
BU ISTANBUL KLUBLERINI ANLAMAK GERÇEKTEN ÇOK ZOR BU ADMALAR SALAK FALAN HERHALDE ADAMLAR BIZIM EN IYI OYUNCUMUZU ALACAKLAR BIDE PARASI FAZLA GELECEK BEN OLSAM 15 MILYON EURO ISTERDIM AZ ISTEMIS BIZIMKILER

degok
14.06.2006, 13:16
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2 ="hBaslik">Tekke'yi sorduguna pisman ettiler...</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/5399fatih.jpg</TD>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220><T>
<T>
<TR>
<TD ="txtKucuk">14 Haziran 2006 08:15

</TD></TR>
<TR>
<TD ="hSpot">Besiktas Kulübü Ikinci Baskani Murat Aksu, Fatih Tekke için Trabzospor Kulübü'ne telefon açtigina pisman oldu. Bordo-Mavili yöneticelerin istegi Aksu'yu sok etti...</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD colSpan=2 ="txt">
Besiktas 2.Baskani, Fatih Tekke için telefon açtigina pisman oldu. Aksu, bordo mavili kulübün yöneticilerinin milli oyuncu için 7.5 milyon Euro istemesine sasirdi. Transferi askiya aldi.

Besiktas Ikinci Baskani Murat Aksu, Trabzonspor?un golcüsü Fatih Tekke için yaptigi teklif sonrasi neye ugradigini sasirdi. Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak ve yönetim kurulu, golcü oyuncunun bonservisi için 7,5 milyon Euro istemesi siyah beyazli yönetimde sok etkisi yapti. Teknik direktör Jean Tigana?nin alinmasini istedigi oyuncular arasinda yer alan Fatih Tekke için bu kadar yüksek ücret istenmesi kulüpte tepkilere neden oldu. Aksu, herkes gibi Fatih gibi bir yildizi takimlarinda görmek istediklerini belirtirken, söyle konustu:

Gerçekçi olalim

Haber: Ismail Er</TD></TR></T></T></TABLE>

Naber lan Tüpçü...Yemedi mi?smileys/smiley36.gif

Habu haber dogrumudur bilmem ama dogru oldugunu düsünürsek :

1 Türk milli takiminin forveti ve türkiye liginin gol krali olan türkiyenin 4 büyük takimindan birinin forvetini isteyeceksin ve sana 7.5 milyon euro deyince soke olacaksin bu nasil bir kafadir. Ne yani bedavaya mi verecektik adami. Kayseri bile gökana 10 milyon dolar dedigi bu ortamdaq az fiyat vermisler bizimkiler.

2- O zaman sen neden ibrahim akini bize bedava vermiyorsun yada 200 bin dolara vermiyorsun.

3-Rakibimize satmayacagiz denen topçu için bizim yönetim neden fiyat veriyor ona buna.

4-Bide salatasaray eksik kaldi oda istesin fatihi.

Fatih Akgün
14.06.2006, 13:21
salatasaray da verecek ama yemiyoda ondan onlar bizim apinin önünden geçemezler

Burçak
14.06.2006, 13:24
Türkiye?nin mevcut ekonomik durumu ortada. Biz de bu rakami veremeyiz. Eger Trabzonspor yönetimi teklifimizi kabul ederse, Fatih?e kapimiz sonuna kadar açik."Yöneticilerden Süleyman Eren de bordo mavili yönetimin istedigi rakama tepki gösterdi.

Eren, "Avrupa?da bile bu fiyatlar yok. Fatih Tekke bizim de saygi duydugumuz oyuncu ama 7,5 milyon Euro?ya birakin oyuncu almayi, takim satin alirsiniz. Trabzonspor yönetimi biraz daha gerçekçi ve bilinçli düsünmeli. Türkiye sartlarinda böyle paralar artik dagitilmiyor. Herkes ayagini yorganina göre uzatiyor"

su ezi.ge bakin yaa. birde tepki göstermis. kim için kime tepki gösteriyo bu dey yuslar.bukadar rahatsiz adamlar olamaz yaa. begenemediysen fazla geldiyse para diyceksinki hadi eyvallah. ki zaten satilik oyuncumuz yok bunuda biliyolar. bunlar sebek yaa.Edited by: forever61

degok
14.06.2006, 13:26
http://image.haber3.com/spor3/haber/41244.jpg
<DIV id=haberBaslik style="WIDTH: 250px">Lee geçti</DIV>
<DIV id=haberTanitim style="FLOAT: left; : relative">Güney Kore?nin Togo?yu 2-1 yendigi maçta Trabzonsporlu futbolcu Lee Yong alkis topladi. </DIV>
<DIV id=haberTarih style="TEXT-ALIGN: right">14 Haziran 200611:46</DIV>
<DIV id=haberC&#111;ntent>Lee Eul Yong, dün G.Kore'nin Togo'yu 2-1 yendigi maçta alkislandi. Trabzonspor'un sözlesmesini yenilemedigi Lee, oyunda kaldigi sürede attigi güzel paslarla arkadaslarini pozisyona sokan isim oldu. Otoritelerden de geçer not aldi.

Fotomaç </DIV>

agahozlu
14.06.2006, 13:35
jimnastikçiler konusup dursun.Fatih Tekke gibi bir oyuncuyu bulsunlarda daha ucuza bize satsinlar o zaman bonservisiyle beraber alacak bir de çok diyorlar.onlar aldiklari oyuncularla idare etsinler bu sene hangi dalda oyunayacaklar onu düsünsün bjk futbol mu yoksa basket veya voleybol mu smileys/smiley36.gif

serseerii
14.06.2006, 13:42
carew o kadar para edermiydi peki sormak lazim lyona kaça sattilar carew i

Naim
14.06.2006, 13:44
Baskan "Gurur duyariz Istanbul büyükleri istiyorlar bizim futbolculari dedi.
Baskan bu cümlede Kendisini Belediye Sporda baskan gibi görmüs anlasilan

Burçak
14.06.2006, 13:51

evet çok haklisin. sanki bilinç altinda hala Istanbul B.S.B sporun baskani oldugunu düsünüyo heralde. smileys/smiley11.gif

salihismet
14.06.2006, 13:51
Taraftarin maclarda bazi oyuncularimiza hakarete varan sözlerini ve kücümsemelerini hic onaylamadim, onaylamamda, $unuda gördümki ba$kanada Trabzonda nasil ba$kanlik yapilacagini ögretiyorlar.smileys/smiley32.gif

Emre Emiroğlu
14.06.2006, 13:55
Taraftarin maclarda bazi oyuncularimiza hakarete varan sözlerini ve kücümsemelerini hic onaylamadim, onaylamamda, $unuda gördümki ba$kanada Trabzonda nasil ba$kanlik yapilacagini ögretiyorlar.smileys/smiley32.gif Bu Taraftar Ne Baskanlar Gördü.. Bu Taraftarin Bu Konularda Acemi Baskanlardan Daha Deneyimli oLduguna Adim Gibi Eminim.

Salih61
14.06.2006, 13:56
Arkadaslar sanirim bizim baskanin fatihi satma gibi bir düsüncesi var...Hem de fenere eger ortam bulursa satabilir...Biz bu ortami ona vermeyelim...

Ahmet AYDIN-28
14.06.2006, 13:57

Verelim 7,5 milyon da alalim su bjk.yi.

caykaraliTS
14.06.2006, 14:07

evet çok haklisin. sanki bilinç altinda hala Istanbul B.S.B sporun baskani oldugunu düsünüyo heralde. smileys/smiley11.gif

yaw bizim baskan çoban gib adam bu adamin napacagi belli degil fatihi de satar takimi dasmileys/smiley7.gif

divicam
14.06.2006, 14:11

ölçüyü kaçirmayalim.... elestirelim ama hakaret etmeyelim.... biz de koyun mu oluyoruz bu durumda... degiliz ki bir seyler yaziyoruz... anlayana sivri sinek saz, anlamayana davul zurna az...

yaw bizim baskan çoban gib adam bu adamin napacagi belli degil fatihi de satar takimi dasmileys/smiley7.gif

divicam
14.06.2006, 14:12

ölçüyü kaçirmayalim.... elestirelim ama hakaret etmeyelim.... biz de koyun mu oluyoruz bu durumda... degiliz ki bir seyler yaziyoruz... anlayana sivri sinek saz, anlamayana davul zurna az...

Travelair
14.06.2006, 14:12
Idmanocagi?ndan kulübümüze ziyaret
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/130606ocak.jpgA Gençler Türkiye Sampiyonasi?nda sampiyon olarak tüm Trabzon?a büyük mutluluk yasatan Idmanocagi Kulübü yönetimi, teknik kadrosu ve oyunculari bugün kulübümüzü ziyaret etti.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Nuri Albayrak baskanligindaki yönetim kurulu tarafindan kabul edilen Idmanocagi heyeti, Baskanimiz Albayrak?a üzerinde isminin yazili oldugu bir Idmanocagi formasiyla çiçek hediye etti.

Ziyarette futbolculara hitaben bir konusma yapan Albayrak, ?Büyüklerinize saygi gösterme ve çok çalisma ilkelerine uygun hareket ederseniz, Trabzonspor?da oynama hedefinize çok kisa zamanda ulasabilirsiniz. Yaptiginiz basarili çalismalarla ve yürekten inanarak Türkiye Sampiyonu oldunuz.? dedi.

?Sporda dünyayi takip etmemiz lazim? ifadesini kullanan Albayrak, ?Sporcularimiz önce okul sonra spor felsefesiyle hareket etmeli ve muhakkak üniversiteyi bitirmeli çünkü futbol hayatiniz bir sakatlikla beklenenden önce sona erebilir. Ayrica en az iki yabanci dil ögrenmelisiniz? açiklamasini yapti.

Albayrak son olarak Idmanocagi yönetimini, teknik ekibini ve sporcularini tebrik edip basarilarinin devamini diledi.

Idmanocagi Baskani Mehmet Öz ise konusmasinda, Idmanocagi?nin basarisinin Trabzon?un futbol altyapisinin bittigini iddia edenlere en güzel cevap oldugunu belirterek, ?Gençlerimiz eger imkan taninirsa neler basarabileceklerini göstermis oldular. Bize verilecek destekle daha büyük isler yapabilecegimize de inaniyoruz? diye konustu.

Trabzon?daki amatör futbol kulüplerinin fazlaliginin tesislesmeyi zorunlu kildigini vurgulayarak, ?Türkiye Sampiyonasi?nda mücadele ettigimiz illerdeki sahalarin fazlaligini gördük ve kentimizde sadece Yavuz Selim Sahasi?nin olmasina üzüldük? dedi.

Baskanimiz Albayrak ise Trabzonspor?un gelecek yillarda hedefinin altyapiyi güçlendirmek ve amatörlere destek saglamak oldugunu söyledi.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/130606ocak1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/130606ocak2.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/130606ocak3.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/130606ocak4.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/130606ocak5.jpg
</CENTER>

<DIV align=right>13.06.2006 20:10:00</DIV>

Naim
14.06.2006, 14:13
Baskan "Gurur duyariz Istanbul büyükleri istiyorlar bizim futbolculari dedi. Baskan bu cümlede Kendisini Belediye Sporda baskan gibi görmüs anlasilan

yavas gel

ctmeoy
14.06.2006, 14:14

yaw bizim baskan çoban gib adam bu adamin napacagi belli degil fatihi de satar takimi dasmileys/smiley7.gif koskoca trabzonsporun baskanina coban diyemezsiniz bence cok agir bir elestri hatta elestri bile degil direkt hakaret.editör uyuma foruma sahip cik

Salih61
14.06.2006, 14:16

yaw bizim baskan çoban gib adam bu adamin napacagi belli degil fatihi de satar takimi dasmileys/smiley7.gif koskoca trabzonsporun baskanina coban diyemezsiniz bence cok agir bir elestri hatta elestri bile degil direkt hakaret.editör uyuma foruma sahip cik
Renkdaslar ben de baskani elestirdim...Ama benim kizdigim noktalardan biri taraftari oldugun takimin baskanina hakaret etmen...Kimse size takimi elestirmeyin demiyor ama edebiyle adabiyla elestirin...

Sabri Kurban
14.06.2006, 14:17
Bu baskandan bende memnun degilim. TS i küçük görüyor galibasmileys/smiley7.gif

Salih Yazıcı
14.06.2006, 14:17
gerçekten bazi arkadaslar elestirinin dozunu kaçirdi ayip artik editor bu duruma el atmali.bu kadar acmasizcaelestirenlere soruyorum yeniden seçim yapalim mi biz sahip çikmazsak kim sahip çikacaksmileys/smiley7.gif siz zaten kimi beyendinizEdited by: saaalih

Hüseyin Çümen
14.06.2006, 14:19
hürriyette çikan bejeke haberi taam bir yalan bence ben trabzonspor un onlara böle bi rakam ilettigini hiç sanmiyorum

fatih in baska bi takimda oynama hayali var belli de ben fatih in trabzonspor dan baska bi takimda basarili olabilicegini de hiç sanmiyorum bugüne kadar bizden kopan hiç bir futbolcu basarili olamadi ve fatih in milli takimda ki basarisida ortada bence hiç basarili degil kazakistan ve güsrcistan a attigi goller var beles goller yani fatih için trabzonspor da baskasi yalan benim fikrim bu tabi bence giderse yazik edicek kendine

h@msi61
14.06.2006, 14:20
ya ne var baskanin dediginde ........ fenerin bizim topçumuzu istemesi, öyle bi topçunun onlarda olmamasi, hasetlerinden kusurmalari benimde çok hosuma gidiyor... cidden çok fazla elestiri yapiliyor, bu demek oluyorki en ufak basarisizlikta tribünlerden yine çatlak sesler yükselicek ve yine hersey silbastan olucak. bizim taraftar ders almayi bilmiyor...

CAFER ÖZER
14.06.2006, 14:22

koskoca trabzonsporun baskanina coban diyemezsiniz bence cok agir bir elestri hatta elestri bile degil direkt hakaret.editör uyuma foruma sahip cik

Bencede BMN de ceza müessesesi sadece Bizemi isliyordu,Yoksa ATAY AKTUG VE ÖZKAN SÜMER ile ilgili yazi yazilinca Ceza veriliyorduda ALBAYRAK ile ilgili atis serbestmi.ATAY AKTUG ISTIFA(DEFOL) baslik açtim diye 2 hafta ceza verilmisti.Hemde ANAORTISIS FELAKETINDEN VE SIVAS,MANISA Hezimetlerinden sonra,Simdi bakiyorum O zaman Hiç kimse Trabzonspor Baskanina ve futbolcusuna laf söyleyemez diyenler,Bu gün ATISI serbest birakti Forum kurallari degisti de bizim mi haberimiz yok.ÇOBAN diyen arkadas acaba hayatinda sen 2 tane koyunu güttünmü.Terbiyeni ve edebini takim Sözünü geri al,Yönetimdeki arkadaslar Lütfen geregini yerine getirin.BU laf baskanada hakaret,Taraftarada hakaret,Baskani seçen delegelerede hakarettir. Herkes HADDINI BILSIN.

bahadır2561
14.06.2006, 14:24
görevliler görev basina....elestireleri dozunda birakalim...

serseerii
14.06.2006, 14:27
hürriyette çikan bejeke haberi taam bir yalan bence ben trabzonspor un onlara böle bi rakam ilettigini hiç sanmiyorum

fatih in baska bi takimda oynama hayali var belli de ben fatih in trabzonspor dan baska bi takimda basarili olabilicegini de hiç sanmiyorum bugüne kadar bizden kopan hiç bir futbolcu basarili olamadi ve fatih in milli takimda ki basarisida ortada bence hiç basarili degil kazakistan ve güsrcistan a attigi goller var beles goller yani fatih için trabzonspor da baskasi yalan benim fikrim bu tabi bence giderse yazik edicek kendine

yok abi o kladarda degil bence bu saatten sonra kimse tekke yi tartisamazz çünkü adam hem klas hem teknik hem kafa vurusu harika

Cüneyt Canlıca
14.06.2006, 14:30
son dakika haberleri olmus son dakika hakaretleri...hayirlisi bakalim nolcak...

Emre Emiroğlu
14.06.2006, 14:31
Beyler SAbirsiz Arkadaslarimiz oLabilir.. Kac Zaman Gecti Icraat Görülmedi. Kaplumbaga Gibi Adim Atiyoruz.. Hep Bir Agizdan Neden Arkadasa Yükleniyosunuz. Nuri Albayrak Koskoca Trabzonspor Baskani oLabilir.. Ama Kendisini O Gözle Gördügünü Zannetmiyorum.Verdigi Demeçlerlerdne Bise Anlasilmiyor..Resmi Sitede Bile Yuvarlak Yuvarlak Cümleler Yayinlaniyor. Bu Durumda da Taraftar Koyun Konumuna Koyulmus oluyor..

Kimi AbimizdeAdminlere SitemdeBulunmak Icin Yem Ariyor Sanki Tetikte Bekliyor.

Arkadasimizin Benzetmesi Biraz Agir oLabilir ama cokta Haksiz Degil Bence. Edited by: lazmania

Salih Yazıcı
14.06.2006, 14:34
kimse ne eski baskanlarimiza ve yöneticilerimize ne de baskanimiza kimse çoban diyemez bu trabzonspor a hakarettir ve saygisizliktir biz böyle konusursak basari hiç bir zaman gelmeyecek önce birlik olmaliyiz ve her yerde istikrari saglamaliyiz lütfen önce saygi

geronimo_61
14.06.2006, 14:34
valla bence biraz agir kaçti bu elestiriler elestiri yapalim amma velakin hakaret derecesinde yazilar yazmayalimm... ne olursa olsun Kimse Trabzonspor Baskanina çoban dememeli, diyemezzzzzz....

divicam
14.06.2006, 14:40
Beyler SAbirsiz Arkadaslarimiz oLabilir.. Kac Zaman Gecti Icraat Görülmedi. Kaplumbaga Gibi Adim Atiyoruz.. Hep Bir Agizdan Neden Arkadasa Yükleniyosunuz. Nuri Albayrak Koskoca Trabzonspor Baskani oLabilir.. Ama Kendisini O Gözle Gördügünü Zannetmiyorum.Verdigi Demeçlerlerdne Bise Anlasilmiyor..Resmi Sitede Bile Yuvarlak Yuvarlak Cümleler Yayinlaniyor. Bu Durumda da Taraftar Koyun Konumuna Koyulmus oluyor..

Arkadasimizin Benzetmesi Biraz Agir oLabilir ama cokta Haksiz Degil Bence. vatan haini olmadigi sürece hiçbir hemserimize hakaret etmeye hakkimiz yok... söz verdiler yapacaklar... yoksa geldikleri gibi giderler... may ayni hatayi yapti... bir daha rüyasinda göremez trabzonu... yanlislarini görürsem... hayatta oldugum sürece tek basima da kalsam iki elim yakalarinda olur... bekliyoruz... zaman tanidik... dedigim gibi kimse hakaret etmesin... eger ki satarlarsa fatihi hep bir agizdan saymaya baslariz......

Gamze_TS
14.06.2006, 14:40
Arkadasin klavyesinden kacmis ,bu kadar yuklenilmeyi haketmiyor. Hepimiz hergun yeni aciklamalarla fitil oluyoruz,arkadasimiz da kendini tutamamis . Buyutmeyelim,birbirimize girmeyelim.Birlik,beraberlik...En buyukTS veTS taraftari

BORDOOOOO

Haşimoğlu
14.06.2006, 14:46
bizim yonetim defansa adam almayi dusunmuyomu acaba stepanovun yaninda cagdas veya erdinc mi oynayacak ikisini toplasan yarim stepanov etmezler fatih akyel bence sag kanada kaydirilmali ha bire forvet aliyorlar ama biz yinede tek forvet oynuyoruz sanki juna dogru dürüst sans verildide

Salih Yazıcı
14.06.2006, 14:46
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<TD =hSpot>Trabzonspor'un dis transferde teklif götürdügü ve kadrosuna katmak için büyük ugras verdigi Kosta Rikali yildiz futbolcu Wanchope'de sok bir iddia ileri sürüldü...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Trabzonspor'un daha önce el sikistigi Kosta Rika'li Wanchope Denizlispor'da mi? Sorularini yanitlayan Denizlispor Menajeri Can Çobanoglu, Wanchope'nin önce Denizlispor'la anlastigini söyledi...

Trabzonspor'un daha önce el sikistigi Kosta Rika'li Wanchope'un Denizlispor'la daha önce masaya oturdugu ve anlastigi ortaya çikti. Sok açiklamalar yapan Denizlispor Menajeri Can Çobanoglu, Kosta Rika'nin Almanya maçinda 2 gol atan forvetiyle görüstüklerini dogruladi...

Çobanoglu:" Wanchope'le ilk biz görüstük ve anlastik..Fiyat konusunda basinda çikan rakamlar üç asagi bes yukari ayni. Ancak bizim görüsmemizden sonra fiyat arttirimina gidildi. Wanchope bize evet dedi. Bizimle görüsmemiz geçerli, ben kendisiyle de görüstüm. Wanchope gelecek sezon bir aksilik olmazsa Denizlispor'da oynayacak" dedi..

Can Çobanoglu, transfer pazarindaki rekkabet nedeniyle Kulüplerin zorlandigini da belirtti..

Kaynak: Haber7</TD></TR></T></TABLE>

CAFER ÖZER
14.06.2006, 14:52

Arkadasimizin Benzetmesi Biraz Agir oLabilir ama cokta Haksiz Degil Bence.

Herkesin ne anlamak istedigine bagli resmi sitede yayinlanmis kendi agzinda cümleler var ben gayet iyi anliyorum.Nuri Albayrak kendisini Koskoca Trabzonspor baskani olarak görümüyormus,sen nerden biliyrosun adamin içinimi okudun.Asil siz Koskoca Trabzonspor takimin taraftari oldugunu unutuyorsunuz,

SEZON BASLAMADAN böyle olursa Trabzonspor bu sezon sonunu zor getirir.

sbay
http://www.takagazete.com/resim/img/istefenerinteklifi.jpg
Spor (http://www.takagazete.com/default.asp?kategori=20)

FENERBAHÇE?nin Trabzonspor?a Fatih Tekke için israri sürerken, sari-lacivertli...

FENERBAHÇE?nin Trabzonspor?a Fatih Tekke için israri sürerken, sari-lacivertli yönetimin bordo-mavililere 6 Milyon Euro (Yaklasik 12 milyon YTL-12 trilyon) arti Luciano ve Mehmet Yozgatli?yi önerdigi ögrenildi. Fener?in rakamsal teklifi yönetimin pek hosuna gitmezken, özellikle Baskan Nuri Albayrak?in, Mehmet Yozgatli ve Luciano önerisine sicak baktigi belirtildi.
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=546><T>
<T>
<TR>
<TD></TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: sbay

Burçak
can çobanoglu bizim menajer olarak almayi düsündügümüz zat degil mi smileys/smiley1.gif Edited by: forever61

Gamze_TS
14.06.2006, 14:53
Yok yalan haberdir herhalde .Denizli'nin para sikintisi oldugunu duymustum.Eger Denizli bile bizim pesinde kostugumuz adami aliyorsa, zaten vay halimize...

divicam
14.06.2006, 14:55
Yok yalan haberdir herhalde .Denizli'nin para sikintisi oldugunu duymustum.Eger Denizli bile bizim pesinde kostugumuz adami aliyorsa, zaten vay halimize... sallamislar... denizlispor baskani dün konustu her yil 3-4 milyon dolar açik veriyoruz diye... paralari yok onlarin... ayrica alirlarsa da alsinlar...

Travelair
14.06.2006, 14:57
Tek istedigim göz boyamak için transfer yapmasinlar. Ayrica degerlere göre hareket etsinler.

sbay
14.06.2006, 14:59
istanbul basini 3 eziklere çalisiyo arti bizim yolumuza da tas koymaya çalisiyolar smileys/smiley7.gif

morientes
14.06.2006, 15:00
Arkadasklar sinirlenmeye veya darlanmaya hiç gerek yok. Baskan Büyük takima küçük baskanlik yapmaya kalkarsa o Traftarda ona küçük adam muamelesi yapar çeker gidier o zaman......

sbay
14.06.2006, 15:00
http://www.takagazete.com/resim/img/wanchopeharekati.jpg
Spor (http://www.takagazete.com/default.asp?kategori=20)

KOSTA RiKALI FORVETiN TRANFSERi iÇiN DÜGMEYE BASILDI...

Trabzonspor, Kosta Rikali forvet Wanchope?yi transfer etmek için çalismalarini hizlandirdi. Yönetim bu oyuncunun transferini bir an öncebitirmek istiyor
WANCHOPE ILK SIRADA
Transfer çalismalarini sürdüren Trabzonspor?da Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas?in 1-2 gün içerisinde Almanya?ya gidecegi ve bir takim transfer girisimlerinde bulunacagi ögrenildi. Kafkas?in öncelikle transfer listesinin basinda bulunan ve Dünya Kupasi?nda basarili grafik çizen Kosta Rika?nin forvet oyuncusu Wanchope ile görüsecegi ve bu oyuncu ile anlasma zemini arayacagi belirtildi.
SAMBACILAR BEKLEMEDE
Öte yandan Trabzonspor yönetiminin yabanci transferde Dünya Kupasi?nin bitmesini bekledigi ögrenildi. Yönetim kurulu toplantisinda Baskan Nuri Albayrak?in, Brezilyali oyuncular Ricardinho, Marcelinho ve Denilson için israrci oldugunu söyledigi kaydedildi. Bu oyuncularin yani sira Brezilya?nin Juventude takiminda oynayan Rennan Silva için görüsmelerin devam ettigi ifade edildi.
Edited by: sbay

Travelair
14.06.2006, 15:03
Trabzon ve Rize valileri kulübümüzü ziyaret ettiler
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/130606vali.jpgTrabzon Valisi Hüseyin Yavuzdemir ve Rize Valisi Enver Salihoglu bugün Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?ne gelerek kulübümüzü ziyaret ettiler.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Yavuzdemir ve Salihoglu bir süre Baskanimiz Nuri Albayrak, Asbaskanimiz Hasim Sayitoglu, Genel Saymanimiz Emin Kahraman, Basin Sözcümüz Zeyyat Kafkas ve Yönetim Kurulu Üyemiz Abdullah Baser?le bir süre görüstüler. Görüsmede çesitli konularla ilgili fikir alisverisinde bulunuldu.

Ziyaretin ardindan, Baskanimiz Nuri Albayrak, Vali Hüseyin Yavuzdemir?e üzerinde isminin yazili oldugu 61 numarali bir Trabzonspor formasi hediye etti. Formayi sirtina geçiren Yavuzdemir, ?Simdi sira sahaya inmekte. Ben de çok iyi penalti atarim? diye espri yapti.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/130606vali1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/130606vali2.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/130606vali3.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/130606vali5.jpg
</CENTER>

Emre Emiroğlu
14.06.2006, 15:04

Herkesin ne anlamak istedigine bagli resmi sitede yayinlanmis kendi agzinda cümleler var ben gayet iyi anliyorum.Nuri Albayrak kendisini Koskoca Trabzonspor baskani olarak görümüyormus,sen nerden biliyrosun adamin içinimi okudun.Asil siz Koskoca Trabzonspor takimin taraftari oldugunu unutuyorsunuz,

IStanbul takimlarinin bizim futbolcularimiza teklif götürmesi bize neden gurur veriyor ? bu durumdan rahatsizlik duymamiz gerekirken baskana neden gurur veriyor ? biz sivassspormuyuz malatyamiyiz erciyesmiyiz büyük takimlar futbolcumuzu istediginde gurur duyalim bunun anlami ne ? gazetecinin sorusu : kesin olarak fatihi fenere vermicez diyebilirmisiniz sorusuna baskan neden evet demiyorda trabzonsporun menfaatleri neyi gösterirse onu yapariz diyor.. sitede yapilan aciklamadan kim tam olarak ne sonuc cikardi ?

Ben Transfer Konusunda Simdilik Cok Bir Elestiri Yapmiyorum. Dünya Kupasinin Transferleri Yavaslatmasi Cok Dogal.. Lafim Yok.Baskanin Yildiz Sözünün Gerçeklesmesi Icin Birazdaha Zamana Ihtiyaci oLduguna Inananlardanim..Ama 35 Yasinda YIldiz oLmayna Birini Yildiz Diye Getirirlerse sasirmayin.

ASil ELestri Zamani Gelince Baskanin Neler Söyledigini neler Düsündügümü Yazarim. o Zaman Anlarsin Baskanin Icinimi Okudum Agzindan mi Duydum Yanindakindenmi Duydum Die

sbay
14.06.2006, 15:04
"ANELKA 16 MILYONSA FATIH 20 MILYONDUR!" http://www.gunebakis.com.tr/resim/anelka1mily&#111;n.jpg <DETAILS>

Haftalardir Fatih Tekke?nin, Fenerbahçe?ye satilacagi yazilip çiziliyor ve

konusuluyor. Istanbul medyasi Sari-Lacivertli yönetimin önerdigi 7-8 milyon

avro?luk bonservis bedelini, "Büyük servet" olarak niteliyor ve gazete

sayfalarini süsleyerek, Trabzonspor taraftari yaniltilmaya çalisiliyor. Oysa

Fenerbahçe, Anelka?yi elinden çikarmak isterken bonservis bedelini 20 milyon

avro olarak belirledi. Bu oyuncu için 12 milyon avro veren kulüplerin oldugu

ancak en asagi satis rakaminin 16 milyon avro olmasi gerektigi belirtiliyor.

Hangisi Çok Daha Yararli
Anelka büyük sükseyle Fransa?dan getirildiginde, Fenerbahçe camiasi ayaga

kalkmisti. Ancak bu futbolcu iki sezon içinde çok basarisiz grafik çizerken,

attigi ve attirdigi gollerin sayisi bir elin parmaklarini bile geçmedi. Takimda

O?nun 5?de 1?i kadar yer bulamayan Semih bile daha çok gol atti. Ancak

Fenerbahçe yönetimi, Anelka?yi allayip pullayip çok yüksek rakamlarla birlikte

satarak transfer edecegi en az 2-3 yildiz oyuncunun maliyetini karsilamayi

planliyor. Fatih Tekke için de bu oyuncunun bedelinin yarisini vermeyi

düsünüyorlar.

Fatih Türkiye?nin Krali
Fatih Tekke bir önceki sezon da sakatliklar geçirmesine ragmen ligde tam 31 gol

atarak kral olurken, Dünya?nin da en çok gol atan ikinci oyuncusu ünvanini elde

etti. Ayni Fatih geride biraktigimiz sezonda da birçok kez sakatlik geçirmesine

ve en az 10 maç sahalardan uzak kalmasina karsin 22 gol atarken, krallik

yarisinda ikinciligi elde etti. Kupa ve Avrupa dahil iki sezondaki resmi

maçlarda tam 61 gole imza atan Fatih neredeyse her maça 1 gol sigdirarak

kirilmasi zor bir rekorun sahibi oldu. Attirdigi golleri ise anlatmaya bile

gerek yok.

Trabzon Uyanik Olmali
Anelka gibi sorunlu ve verimsiz bir futbolcuyu en az 16 milyon avro karsiligi

satarak basari elde etmek isteyen Fenerbahçe yönetimi, Trabzonspor?dan Fatih?e

8 milyon avro önerirken sanki büyük bir lutüfta bulunuyormus havasi estiriyor.

Trabzon halki ve Trabzonspor taraftari uyanik olmali, bu oyunu bozmali?

Anelka?nin 16 milyon avro ettigi yerde, Fatih Tekke?nin en az 20 milyon avro?ya

gitmesi gerekiyor. Hiç olmazsa ayni fiyatlarla satilmasi gerçegi unutulmamali?

Aksi takdirde Fenerbahçe Baskani Aziz Yildirim?in oyunu tutmus olacak.

Bir Tasla 3 Kus Vuracak
Fenerbahçe, Fatih Tekke?yi transfer ettigi takdirde moral degerleri yükselecek.

Golcü sorununu yerli bir yildiz ile giderecek ve bir yabanci kontenjani daha

açmis olacak. Iki sezon Gökdeniz?i alamadigi için imaji zedelenen, hem Türkiye,

hem de kendi kamuoyunda büyük prestij kaybeden Aziz Yildirim, "Trabzonspor?un

kaptanini ve kralini kopardim. Gökdeniz?den daha iyisini aldim" diyerek imaj

yenileyecek. Fatih?in 8 milyon Avro?ya satilmasi Fenerbahçe?ye büyük avantajlar

saglayacak ama Trabzonspor?a önemli kayiplar verdirecek.</DETAILS>

TrabzonStorm
14.06.2006, 15:05
Bence Fatih Tekke'yi hep birlikte gönderiyoruz...

Yönetim, taraftar,medya, Istanbul Kulüpleri...Malesef gerek taraftarlarimizin gerekse yönetimimizin içinde Fatih in gitmesini gerçekten isteyenler var.Az kaldi gidecek, ates de var duman da tütüyor...Gitmesi için ne mi gerek?Asagidaki maddelerin bu forumlarda dile getirilmesi...

1.Zaten Fatih her firsatta gitmek istedigini söylüyor,

2.Zaten yoruldugunu söylememis miydi,

3.Fatih FB de oynarim demis dememis, FB li bir yöneticiyle falanca restoranda, filanca oteldegörüsmüs, görüsmemis

3.Sözlesme uzatma görüsmelerinde bugün de bir sonuç çikmadi, artik biktik gidecekse gitsin, biz de ona göre transfer yapalim,

4.Neee? Fatih öyle mi demis!!! Kimse TS'dan büyük degildir....

5.Sancho Pancho ile anlasildi, Fatih giderse yeri hazir...

6.Bizi istemeyeni biz de istemeyiz...

7.Fatih gak dedi, öteki guk...bizler simdiye kadar hep böyle uyutulduk...

BMN olmasaydi simdi Fatih gitmis, bizler de yutkunmus olacaktik...Ancak korkarim, yukaridaki maddeler yavas yavas uygulaniyor..

Bülent Bayraktar
14.06.2006, 15:05
<CENTER>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=600>
<T>
<TR>
<TD rowSpan=13>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images_intro/babalar_gunu/babalar_gunu_01.gif</TD>
<TD colSpan=8>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images_intro/babalar_gunu/babalar_gunu_02.gif</TD>
<TD>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images_intro/babalar_gunu/spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=6>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images_intro/babalar_gunu/babalar_gunu_03.gif</TD>
<TD rowSpan=3>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images_intro/babalar_gunu/babalar_gunu_04.gif</TD>
<TD rowSpan=11>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images_intro/babalar_gunu/babalar_gunu_05.gif</TD>
<TD>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images_intro/babalar_gunu/spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=6>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images_intro/babalar_gunu/babalar_gunu_06.gif</TD>
<TR>
<TD colSpan=5 rowSpan=2>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images_intro/babalar_gunu/babalar_gunu_07.gif</TD>
<TD>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images_intro/babalar_gunu/babalar_gunu_08.gif</TD>
<TR>
<TD colSpan=2 rowSpan=2>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images_intro/babalar_gunu/babalar_gunu_09.gif</TD>
<TR>
<TD colSpan=5>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images_intro/babalar_gunu/babalar_gunu_10.gif</TD>
<TR>
<TD rowSpan=2>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images_intro/babalar_gunu/babalar_gunu_11.gif</TD>
<TD colSpan=3>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images_intro/babalar_gunu/babalar_gunu_12.gif</TD>
<TD rowSpan=2>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images_intro/babalar_gunu/babalar_gunu_13.gif</TD>
<TD colSpan=2 rowSpan=3>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images_intro/babalar_gunu/babalar_gunu_14.gif</TD>
<TR>
<TD colSpan=3 rowSpan=3>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images_intro/babalar_gunu/babalar_gunu_15.gif</TD>
<TR>
<TD rowSpan=2>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images_intro/babalar_gunu/babalar_gunu_16.gif</TD>
<TD rowSpan=3>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images_intro/babalar_gunu/babalar_gunu_17.gif</TD>
<TR>
<TD colSpan=2 rowSpan=2>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images_intro/babalar_gunu/babalar_gunu_18.gif</TD>
<TR>
<TD colSpan=2 rowSpan=2>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images_intro/babalar_gunu/babalar_gunu_19.gif</TD>
<TD colSpan=2>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images_intro/babalar_gunu/babalar_gunu_20.gif</TD>
<TR>
<TD>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images_intro/babalar_gunu/babalar_gunu_21.gif</TD>
<TD colSpan=4>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images_intro/babalar_gunu/babalar_gunu_22.gif (http://www.trabz&#111;nspor.com.tr/)</TD>
<TR>
<TD colSpan=8>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images_intro/babalar_gunu/babalar_gunu_23.gif</TD>
<TR>
<TD>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images_intro/babalar_gunu/spacer.gif</TD>
<TD>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images_intro/babalar_gunu/spacer.gif</TD>
<TD></TD></TR></T></TABLE></CENTER>

sbay
14.06.2006, 15:06
fatih iki sezonda toplam kaç maç oynadi kupa+avrupa+lig+milli takim ve kaç gol atti.....bilen varmi 80 vardir herhalde

Gamze_TS
14.06.2006, 15:20
BMN olmasaydi simdi Fatih gitmis, bizler de yutkunmus olacaktik... katiliyorum

Harun
14.06.2006, 15:23
Trabzonspor'un daha önce el sikistigi Kosta Rika'li Wanchope'un Denizlispor'la daha önce masaya oturdugu ve anlastigi ortaya çikti. Sok açiklamalar yapan Denizlispor Menajeri Can Çobanoglu, Kosta Rika'nin Almanya maçinda 2 gol atan forvetiyle görüstüklerini dogruladi...

Çobanoglu:" Wanchope'le ilk biz görüstük ve anlastik..Fiyat konusunda basinda çikan rakamlar üç asagi bes yukari ayni. Ancak bizim görüsmemizden sonra fiyat arttirimina gidildi. Wanchope bize evet dedi. Bizimle görüsmemiz geçerli, ben kendisiyle de görüstüm. Wanchope gelecek sezon bir aksilik olmazsa Denizlispor'da oynayacak" dedi..

internetspor Edited by: Harun

CAFER ÖZER
14.06.2006, 15:25

IStanbul takimlarinin bizim futbolcularimiza teklif götürmesi bize neden gurur veriyor ? bu durumdan rahatsizlik duymamiz gerekirken baskana neden gurur veriyor ? biz sivassspormuyuz malatyamiyiz erciyesmiyiz büyük takimlar futbolcumuzu istediginde gurur duyalim bunun anlami ne ? gazetecinin sorusu : kesin olarak fatihi fenere vermicez diyebilirmisiniz sorusuna baskan neden evet demiyorda trabzonsporun menfaatleri neyi gösterirse onu yapariz diyor.. sitede yapilan aciklamadan kim tam olarak ne sonuc cikardi ?

Ben Transfer Konusunda Simdilik Cok Bir Elestiri Yapmiyorum. Dünya Kupasinin Transferleri Yavaslatmasi Cok Dogal.. Lafim Yok.Baskanin Yildiz Sözünün Gerçeklesmesi Icin Birazdaha Zamana Ihtiyaci oLduguna Inananlardanim..Ama 35 Yasinda YIldiz oLmayna Birini Yildiz Diye Getirirlerse sasirmayin.

ASil ELestri Zamani Gelince Baskanin Neler Söyledigini neler Düsündügümü Yazarim. o Zaman Anlarsin Baskanin Icinimi Okudum Agzindan mi Duydum Yanindakindenmi Duydum Die

Baskanin "Avrupanin çesitli kulüplerinden ve istanbulun Büyük kulüplerinden ,oyuncularimiza teklif gelmesi bizi gururlandirir,Bizde büyük kulübüz silahimizi rakibimize vermeyi düsünmüyoruz." Seklinde açiklamalarindan benim anladigim mana su.

OYUNCULARIMIZA TRANSFER TEKLIFI YAPILMASI BIZIM OYUNCULARIMIZIN KALITELI OLDUGU MANASINA GELIR,ELIMIZDE HERKES TARAFINDAN ISTENEN YILDIZ OYUNCULAR VAR BIZE TEKLIF YAPILMASI BU YÖNDEN GURUR VERICI BIR OLAYDIR. benim anladigim bu yönde.

ELESTIRI KONUSUNA GELINCE,Trabzonspora zarar verdiklerini anladigimizda,Trabzonsporu basarili yapamayacaklarini anladigimizda Elestirmenin zamani gelir ben senden fazla elestirim.merak etme,Benim kalemimin ne kadar keskin oldugunu 1999 yilindan beridir Burda arkadaslar iyi biliyorlar,Bizim yaptigimiz su anda Dogmamis ÇOCUGA DON biçmek,

TRABZONSPOR YÖNETIMINE BEN SU ASAMADA GÜVENSIZLIK DUYMUYORUM.ÖNÜMÜZDE daha zamanimiz var.TRABZONSPOR basarili olacaktir.ben buna inaniyorum.

sbay
14.06.2006, 15:27
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Fatih Tekke Trabzonspor'dan gitmez</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/2050fatih.jpg</TD>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>14 Haziran 2006 15:17

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Trabznspor Fatih Tekke'yi birakmiyor. Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas Fatih Tekke'nin hiçbir yere gitmeyecegini söyledi ve konusmasina söyle devam etti...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Trabznspor Fatih Tekke'yi birakmiyor. Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas Fatih Tekke'nin hiçbir yere gitmeyecegini söyledi ve ekledi; Kaptan kendisini Fatih Sultan Tekke yapan Trabzospor'da kalacaktir...

Trabzonspor Kulübü Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas, bordo-mavili takimin kaptani Fatih Tekke'nin hiçbir yere gitmeyecegine inandiklarini söyledi.

Kafkas, yaptigi açiklamada, Fatih Tekke'yi, gelecek yil sampiyonluk için yarisacak olan kadrolarinda görmek istediklerini belirterek, ''Gelecek yil lig, Avrupa ve Fortis Türkiye Kupasi'nda mücadele edecegiz. Alternatifli bir kadroya ihtiyacimiz var. Fatih Tekke'nin de bu kadro içinde olmasini istiyoruz. Fatih'i bir yere vermek istemiyoruz'' dedi.

Fatih Tekke'nin 1 yil daha bordo-mavili takim ile sözlesmesinin oldugunu dile getiren Kafkas, ''Bu hiç önemli degil. Sözlesmesinin olmadigini varsayalim. Sözlesmesi bitse de Fatih hiçbir yere gitmez. Önümüzdeki günlerde baskanimizla görüsme yapip kendisini 'Fatih Sultan Tekke'yapan Trabzonspor'a imza atarak sözlesmesini uzatacaktir.

Fatih, çok iyi bilmektedir ki, o imza ona hiçbir zaman Avrupa kapisini da kapatmayacaktir'' diye konustu. Fatih'in bir takima gitmek gibi bir israrinin olacagini düsünmediklerini ifade eden Kafkas, söyle konustu: ''Olaganüstü bir durum olup gitmesi gündeme gelirse, hangi kulübe gidecegi hiç önemli degil. Böyle bir durumda önemli olan öncelikle Trabzonspor'un yüksek menfaatleri, sonra da Fatih'in menfaatleri olur. Fatih, futbol kariyerine kaptanligini yaptigi Trabzonspor'un sampiyonlugunu da eklemeyi herkesten çok istemektedir.'' </TD></TR></T></TABLE>

Salih Yazıcı
14.06.2006, 15:27
<DIV id=Baslik>Kafkas: "Fatih hiçbir yere gitmez"</DIV>
<DIV style="OVERFLOW: ; HEIGHT: 5px"></DIV>
<DIV id=&#111;nyazi>Trabzonspor Kulübü Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas, bordo-mavili takimin kaptani Fatih Tekke'nin hiçbir yere gitmeyecegine inandiklarini söylerken, "Fatih, kendisini 'Fatih Sultan Tekke' yapan Trabzonspor'a imza atarak sözlesmesini uzatacaktir" dedi..

Zeyyat Kafkas, ''Gelecek yil lig, Avrupa ve Fortis Türkiye Kupasi'nda mücadele edecegiz. Alternatifli bir kadroya ihtiyacimiz var. Fatih Tekke'nin de bu kadro içinde olmasini istiyoruz. Fatih'i bir yere vermek istemiyoruz'' dedi.

Fatih Tekke'nin 1 yil daha bordo-mavili takim ile sözlesmesinin oldugunu dile getiren Kafkas, ''Bu hiç önemli degil. Sözlesmesinin olmadigini varsayalim. Sözlesmesi bitse de Fatih hiçbir yere gitmez. Önümüzdeki günlerde baskanimizla görüsme yapip kendisini 'Fatih Sultan Tekke' yapan Trabzonspor'a imza atarak sözlesmesini uzatacaktir. Fatih, çok iyi bilmektedir ki, o imza ona hiçbir zaman Avrupa kapisini da kapatmayacaktir'' diye konustu.

Fatih'in bir takima gitmek gibi bir israrinin olacagini düsünmediklerini ifade eden Kafkas, ''Olaganüstü bir durum olup gitmesi gündeme gelirse, hangi kulübe gidecegi hiç önemli degil. Böyle bir durumda önemli olan öncelikle Trabzonspor'un yüksek menfaatleri, sonra da Fatih'in menfaatleri olur. Fatih, futbol kariyerine kaptanligini yaptigi Trabzonspor'un sampiyonlugunu da eklemeyi herkesten çok istemektedir.'' diyerek sözlerini tamamladi. ajansspor</DIV>

Gamze_TS
14.06.2006, 15:29

Baskanin "Avrupanin çesitli kulüplerinden ve istanbulun Büyük kulüplerinden ,oyuncularimiza teklif gelmesi bizi gururlandirir,Bizde büyük kulübüz silahimizi rakibimize vermeyi düsünmüyoruz." Seklinde açiklamalarindan benim anladigim mana su.

OYUNCULARIMIZA TRANSFER TEKLIFI YAPILMASI BIZIM OYUNCULARIMIZIN KALITELI OLDUGU MANASINA GELIR,ELIMIZDE HERKES TARAFINDAN ISTENEN YILDIZ OYUNCULAR VAR BIZE TEKLIF YAPILMASI BU YÖNDEN GURUR VERICI BIR OLAYDIR. benim anladigim bu yönde.

ELESTIRI KONUSUNA GELINCE,Trabzonspora zarar verdiklerini anladigimizda,Trabzonsporu basarili yapamayacaklarini anladigimizda Elestirmenin zamani gelir ben senden fazla elestirim.merak etme,Benim kalemimin ne kadar keskin oldugunu 1999 yilindan beridir Burda arkadaslar iyi biliyorlar,Bizim yaptigimiz su anda Dogmamis ÇOCUGA DON biçmek,

TRABZONSPOR YÖNETIMINE BEN SU ASAMADA GÜVENSIZLIK DUYMUYORUM.ÖNÜMÜZDE daha zamanimiz var.TRABZONSPOR basarili olacaktir.ben buna inaniyorum. Insallah sen haklisindir kardesim

Travelair
14.06.2006, 15:34
Herkes farkli birsey anliyor. Bu ayni su olaya döndü. George Bush bir gaf yapar. Ardindan millet birbirine girer. Bir tercuman tutsak mi ne?

Elestirme konusunda is isten geçince bir faydasi olacagini sanmiyorum. Elestiriden yakip yikmayi anliyorsaniz ayri ama yapici elestiriler olaylar gelismeden önce yapilir. Yakip yikmaya herzaman karsi olalim

sbay
14.06.2006, 15:37
hiçbir trabzonsporlu kendi futbolcusunun 3 büyüklerde oynamasini istemez baskan da istemez.bence bir dil sürçmesi olarak görmek lazim.avrupadangelen transfer tekliflerinin gururlandiracagini söylemek istemistir..

Ayhan Yüksek
14.06.2006, 15:38
Trabzonsporun yüksek menfaatleri Fatihin kesinlikle ve kesinlikle istanbul zibidilerine gitmesine müsaade etmez Zeyyat Kafkas anla artik

Burçak
14.06.2006, 15:55
Dünya kupasi maçlarini internetten izleyebilmek için bi link var mi?

Naim
14.06.2006, 16:01
Fatih'e çilgin teklif

Trabzonspor'un kaptani Fatih Tekke'yi transfer etmeyi kafasina koyan Fenerbahçe'nin, bonservisi için 7.5 milyon Euro'yu gözden çikardigi tecrübeli futbolcuya geri çevrilmesi güç bir teklifle gittigi ögrenildi. Sari-Lacivertliler'in, Bordo-Mavili takimdan yilda 1 milyon 650 bin YTL alan Fatih'e sezon basina 5 milyon YTL önerdigi ileri sürüldü. Her defasinda Türkiye'de sadece Trabzonspor'da oynayacagini belirten Fatih'in, bu teklif karsisinda saskina döndügü ve son kararini umre dönüsü verecegi ifade edildi. ..
Haluk AYYILDIZ aksam.com.tr

bu haberden sonra anlasilmistir ki tüm fatih tekke haberleri bir merkezden Servis edilen haberlerdir futbolcuyu almak için baski kurmak amaci ile yapilan haberlerdir
Fatih alinamasa dahi aklini karistirmak Trabzon Taraftari ile gelecek sezonda aralari bozmak amaci gütmektedir

Böyle bir Teklif Gerçeklesmisse bu saatten sonra fatihi degil büzükbahçeye Avrupaya bile kesinlikle göndermemek için elimizden geleni yapmak lazim
fatihi büzükbayçeye verip de gelecek 15 milyon YTL ile kurtulacaksa Trabzonspor birakin kurtulmasin

Mesele Fatihi sevmek yada sevmemek meselesi degildir
Nasil istanbula direnip bu kadar sampiyonluk alinmis her platformda rezil etmissek gökdeniz de ki kuyruk acisini çikarmak isteyen ve seçim malzemesi olarak kullanmak isteyen zilli azizeye en güzel samar olacak ve baskan muhemel bir istifasininda önünü bir müddet kesmis olacaktir

Bu saatten sonra aramizda ki tüm Fatih ile alakali görüs ayriliklarini bir kenara koyup sadece Trabzonsporda kalmasi için elimizden geleni yapmak durumundayiz
Edited by: ironmaster

Travelair
14.06.2006, 16:04
Fatih'e çilgin teklif

bu haberden sonra anlasilmistir ki tüm fatih tekke haberleri bir merkezden Servis edilen haberlerdir futbolcuyu almak için baski kurmak amaci ile yapilan haberlerdir

Tebrik ederim ben de ayni düsünceyi savunuyorum

sbay
14.06.2006, 16:04
biz bu haberleri çok gördük geçen sene gökdenizide aliyolardi bi ara tolgayida aliyolardi zamana birakmak lazim 2 ay sonra ortalik yumusar...gazetelerin sattirmak için bulacagi en büyük kitle trabzonda ve fenerde var o yüzden her transfer dönemi olanlar bu dönemde oluyoalistim ben artik..

Murat Hızal
14.06.2006, 16:07
Bonservisi 7.5 milyon euro olan bir adama senelik 5 milyon euro verilir mi akil var mantik var.

Turan AKYILDIZ
14.06.2006, 16:09
fatihe 5 milyon ytl verecekmis ha bir yilda ezikler ha.yalana bak ya güldürmesinler bu ezik medyasi ya beni.o zaman tuncaya ,alexe,appiaha,marcoya.ümite ne verecek bunlar veyahut nasil anlatacaklar bir futbolcuya bukadar para vermeyi.eger verirlerse digerlerinden nasil faydalanabileceklerini hiç mi düsünmez bu ezikler ve yalaka medyasi.ulan bu kadarda yalan haber yaxilirmi be .yuuh size ezik medya

Naim
Fatih'e çilgin teklif bu haberden sonra anlasilmistir ki tüm fatih tekke haberleri bir merkezden Servis edilen haberlerdir futbolcuyu almak için baski kurmak amaci ile yapilan haberlerdir

Tebrik ederim ben de ayni düsünceyi savunuyorum
Dün umut transferinde fb nin parmagi ile alakali haber nedeniyle STV ye ana avrad sövmek için aradigimda bu izlenimim kesin olarak kanitlandi umut haberinin kaynagi biz arayan bir fb yöneticisi dedi
Fatih haberleri çok okunuyor bu nedenle yapiliyor ve Fatih ile ilgili haber kaynaklarini fb yöneticileri veriyor dedi

Yani anlasilan her konuda ki Adi basin bu sene de Fatihi kurban seçmis
hatirlayin 1 hafta önce gökdeniz haberlei çikiyordu sak diye kesildi gökdenizin bir açiklamasiyla bizim derdimiz Fatihin ve Yönetimin böyle bir açiklama yapmamasi
"SATMIYORUZ ARKADAS SATMIYORUM VAR SA .ötü yiyen ben satmadan alirim diyen gelsin karsima"
"Fatihde Yemisim febe yi Gitmiyorum Kardesim avrupaya da fb yede "
Demedikten sonra bu is hala bazilarinin aklini karistirir
Servis haberlerle zihnimiz ulanip aklimiz karisir ve sinirlendigimizle kaliriz

Burçak
bu haberleri kafasindan uydurup yazanlari Allah bildigi gibi yapsin sabaha kadar uyumasinlar...

ahmetto
14.06.2006, 16:17
Bütün medya isleri güçleri yok trabzonsporumuzla ugrasiyor.Nedir bu ya

Allah trabzonsporumuzla ilgili yalan haber yazan tüm medya toplulugun belasini verir insallah

trapzonely_54
14.06.2006, 16:19
amin

Turan AKYILDIZ
14.06.2006, 16:20
hem de bin kere amiiiin

Naim
14.06.2006, 16:23
bu haberleri kafasindan uydurup yazanlari Allah bildigi gibi yapsin sabaha kadar uyumasinlar...
Ya adamlar kafasindan uydurup yazmiyorlar
onlara bunu yazacaksiniz diye haber geçiliyor
Yada telefonla biz fatihle su fiyata anlastik diye kulagina fisildaniyor ve haber yapmalari saglaniyor
Otta bokta basina söven Azize istifa sürecinde bu konulari gündemde tutarak dönüsüne kadar milletin gazini alma görevini basina vermis
e basinada adam gibi net ifadelerle basilmayinca illa bizim siteden haberleri beklediler
pesinede simdi baskandan biraz yuvarlakta olsa cümleler gelmeye basladi

Zaten kafkasi artik ben takmiyorum sizde takmayin
yaptigi konusmanin 1.ci gününde kendi resmi organi tarafindan yalanlandi kafkas yabizi uyutmak için ibrahim açiklamasini yapti
yada birileri onu uyutmus zaten

champions
14.06.2006, 16:23
su denizli wanchope la anlasti haberi dogruysa bütün aleme rezil oluruz valla

Turan AKYILDIZ
14.06.2006, 16:32
dakika 17 ispanya:2 ukrayna:0 maça bak ya.gitti bizim iddaa.birazcık 0 vermiÅ?tikde

sweetrose
14.06.2006, 16:32
Stad, transfer, reklam;;,bekliyoruz sadece

halil ibo
14.06.2006, 16:37
@ sweetrose

Bu durumda iki sonuçtan biri bizi bekliyor.

Sabreden dervis misali.smileys/smiley4.gif

divicam
14.06.2006, 16:39
Bir trabzonsporlunun yakarisi...

Ey baskan...

Eger Fatih Tekke konusunda gizli bir pazarlik yaptiysan,.. Ve bize yalan söylüyorsan... Ve dahi taraftarin bunca tepkisinden sonra o kardesimize eziklerin formasini giydirmeyi beyninin en ufak kivrimindan geçiriyorsan...

Bu bize yasattigin anceketini al ve git....

Bir daha sagda solda Trabzonluyum sakin deme

Bordo mavimin gelecegi için Istanbul'dan alacagin her kurus bize haram olsun....

Sakin bir daha ama ile biten cümle kurma... Böyle bir hata yaparsan Hamamda 40 tas su dökünüp tövbe etsen de, Eyüp sultan'da 40 kurban kessen de kalbimizden seni ve yanindakileri sileriz....

Naim
14.06.2006, 16:39
Stad, transfer, reklam;;,bekliyoruz sadece
forma yildiz kurumsallasma
Papatyafali gibi oldu bizim durumumuz

Turan AKYILDIZ
14.06.2006, 16:42
daha çok papatya fallari açariz biz bu gidisle

KuĞu
14.06.2006, 16:52
cumadan cumaya transferlerimiz az kaldi cumaya biraz daha sabir smileys/smiley1.gif

divicam
14.06.2006, 16:58
Bir trabzonsporlunun yakarisi...

Ey baskan...

Eger Fatih Tekke konusunda gizli bir pazarlik yaptiysan,.. Ve bize yalan söylüyorsan... Ve dahi taraftarin bunca tepkisinden sonra o kardesimize eziklerin formasini giydirmeyi beyninin en ufak kivrimindan geçiriyorsan...

Bunu bize yasattigin anceketini al ve git....

Bir daha sagda solda Trabzonluyum sakin deme

Bordo mavimin gelecegi için Istanbul'dan alacagin her kurus bize haram olsun....

Sakin bir daha ama ile biten cümle kurma... Böyle bir hata yaparsan Hamamda 40 tas su dökünüp tövbe etsen de, Eyüp sultan'da 40 kurban kessen de kalbimizden seni ve yanindakileri sileriz....

TrabzonStorm
14.06.2006, 16:59
Pes eden bir taraftarin önerisi:

Yaa tamam, yildiz istemiyoruz...Verilen yildiz sözünü yerine getirmek için Fatih in satilmasi düsünülüyorsa onlar birilerinin kafasina göktasi gibi düser...

Yönetimle söyle bir anlasma yapalim:

Onlar Fatih le sözlesmeyi biran evvel uzatsin ve su mide bulandirici haberlere son versinler, biz de Sayin Baskanimizin yönetime gelirken verdigi yildiz sözünü hiç duymamis gibi yapalim...Edited by: TrabzonStorm

Colakoglu
14.06.2006, 17:06
beyler cok cabuk gaza geliyosunuz,yönetim kendi agaziyla söyledi resmi
sitedede yazdi fatihi satmiyoruz diye hale daha ayni tartisma,medyada
cikan her haberden panige giriyosunuzsmileys/smiley2.gif

MeKanSiZ
14.06.2006, 17:09
madem fatihin gitmesini istemiyoruz daha somut seyler yapalim arkadaslar.. mail atiyoruz bi kisi okuyo siliyo sitenin girisine yazi yaziyoruz internete girenler görüyo sadece..bu fasla bi etki etmiyor.. bence ayaklanalim yürüyüsmü yaparis tesisleremi gideris biseyler yapalim artik tüm türkiye görsün bunu televizyonlarda çiksin bütün gazeteler yazsin ne kadar ciddi oldugumuzu türkiyeye duyuralim arkadaslar.. taraftar olarak yeterince emek sarfetmiyorus yaptigimiz sey elestirmek sadece. elestirmek trabzonspora bise kazandirmaz arkadaslar.. hepimiz canimizdan çok sevmiyomuyuz trabzonsporumuzu? seviyoruz tabiki.. o zaman birakin klavyeyi disari çikalim ayaklanalim sesimizi çok ciddi olarak duyuralim.. (insallah bu sölediklerimdeduman olup uçmaz)

Gamze_TS
14.06.2006, 17:10
Pes eden bir taraftarin önerisi:

Yaa tamam, yildiz istemiyoruz...Verilen yildiz sözünü yerine getirmek için Fatih in satilmasi düsünülüyorsa onlar birilerinin kafasina göktasi gibi düser...

Yönetimle söyle bir anlasma yapalim:

Onlar Fatih le sözlesmeyi biran evvel uzatsin ve su mide bulandirici haberlere son versinler, biz de Sayin Baskanimizin yönetime gelirken verdigi yildiz sözünü hiç duymamis gibi yapalim... Once esegini kaybedip ,sonra bulup sevinmek gibi.Su halimize bak sozlesmeli futbolcumuzu,kaptanimizi baskanimiz vermesin diye anlasma oneriyoruz .Ama hakkaten bunun icinse ben de yildiz mildiz istemem, Fatih'ten buyuk yildiz mi bulacaklar sanki?

Bülent Bayraktar
14.06.2006, 17:32
Yöneticilerimiz Idmangücü gecesinde
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/140606gucu1.jpgAsbaskanimiz Hasim Sayitoglu ile Yönetim Kurulu Üyelerimiz Muhammet Küçükali ve Metin Özke, Idmangücü Kulübü?nün Park Restaurant?ta gerçeklestirilen geleneksel sezon sonu balosuna katildilar.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Sayitoglu baloda düzenlenen açik artirmadan geliri Idmangücü Kulübü'ne kalmak üzere bir futbol topu satin aldi aldi.

Idmangücü Kulübü Baskani Sebahattin Alemdar da Asbaskanimiza kulübe yaptigi katkilardan ötürü bir tesekkür plaketi verdi.

Fanatik28
14.06.2006, 17:33
Ya bunlar bizim oyuncularimiza talip oluyorlar. Pekiyi biz niye FB`nin, bir BJK`nin futbolcularina talip olmuyoruz. Fatih`i istiyorlar. Bence Baskan yildiz sözünü tuncay´i alarak yapabilir. Bence türkiye`nin en iyi iki forvetinden biri. Birde yabanci yildiz. Nasil olsa para var, söz var. Önder`i de alabiliriz. Kimse cikipta, biz bunlari zaten alamayiz demesin. Bir Fatih veya Gökdeniz kadar aldiklarinida sanmiyorum. Bu isler parayla degil mi? Birazda biz onlarin kafaklarini karistiralim. Gelmezlerse bile, mide bulandirmis oluruz.

Baskan cikip devamli ayni seyleri söyleyecegine, su eziklere karsi, karsihamlelerde bulunsun. Yoksa bunlar, ( zaten yüzsüz ) bundan yüz bularak, sezon ortasinda daha beterini de yaparlar.

divicam
14.06.2006, 17:37
madem fatihin gitmesini istemiyoruz daha somut seyler yapalim arkadaslar.. mail atiyoruz bi kisi okuyo siliyo sitenin girisine yazi yaziyoruz internete girenler görüyo sadece..bu fasla bi etki etmiyor.. bence ayaklanalim yürüyüsmü yaparis tesisleremi gideris biseyler yapalim artik tüm türkiye görsün bunu televizyonlarda çiksin bütün gazeteler yazsin ne kadar ciddi oldugumuzu türkiyeye duyuralim arkadaslar.. taraftar olarak yeterince emek sarfetmiyorus yaptigimiz sey elestirmek sadece. elestirmek trabzonspora bise kazandirmaz arkadaslar.. hepimiz canimizdan çok sevmiyomuyuz trabzonsporumuzu? seviyoruz tabiki.. o zaman birakin klavyeyi disari çikalim ayaklanalim sesimizi çok ciddi olarak duyuralim.. (insallah bu sölediklerimdeduman olup uçmaz)

trabzon'da olsam bir saniye durmam.... taraftar derneklerimiz uyuyor mu!!!!!!!!!

divicam
14.06.2006, 17:39
Bu cuma namazi sonrasi Trabzon'daki arkadaslar söyle bir yürüsün bak bir daha akillarina getiriyorlar mi fatih'i satmayi....

Burçak
14.06.2006, 17:39

benim aklimdan geçenleri yazmissin.

divicam
14.06.2006, 17:43

benim aklimdan geçenleri yazmissin. yürüyelim arkadaslar... bir de basini hedef alan bildiri yayinlanirsa süper olur...

Amasyali
14.06.2006, 17:44
madem fatihin gitmesini istemiyoruz daha somut seyler yapalim arkadaslar.. mail atiyoruz bi kisi okuyo siliyo sitenin girisine yazi yaziyoruz internete girenler görüyo sadece..bu fasla bi etki etmiyor.. bence ayaklanalim yürüyüsmü yaparis tesisleremi gideris biseyler yapalim artik tüm türkiye görsün bunu televizyonlarda çiksin bütün gazeteler yazsin ne kadar ciddi oldugumuzu türkiyeye duyuralim arkadaslar.. taraftar olarak yeterince emek sarfetmiyorus yaptigimiz sey elestirmek sadece. elestirmek trabzonspora bise kazandirmaz arkadaslar.. hepimiz canimizdan çok sevmiyomuyuz trabzonsporumuzu? seviyoruz tabiki.. o zaman birakin klavyeyi disari çikalim ayaklanalim sesimizi çok ciddi olarak duyuralim.. (insallah bu sölediklerimdeduman olup uçmaz) Sonra Fatih Tekke Han Hazretleri'nin burnu bir daha Kaf Dagi'ndan bir metre asagiya inmesin, degil mi? Bugün Fatih Tekke'nin tafrasini çekiyorsak, bunun sebebi zamaninda onun gitmemesi için yaptiklarimizdir. Gitmemesini istiyorum ama fazla da abartilmasina çok karsiyim.

Nytre
14.06.2006, 17:46
istanbulda fanatik fotomaç sabah gibi gazetelerin önüne ya da türkiye gazeteciler cemiyetinin önüne gidilip bu gazetelerde çikan "tarafli" haberler protesto edileiblir ...somut bir sey olarak bu yapilabilir.

Gamze_TS
14.06.2006, 17:47

trabzon'da olsam bir saniye durmam.... taraftar derneklerimiz uyuyor mu!!!!!!!!! Ahh ben de olsam keske Trabzon'da. Ama cok iyi fikir gorsunler bakalim Trabzonlular eziklerin teklifinden gurur mu duyuyor hicap mi?

MeKanSiZ
14.06.2006, 17:48
madem fatihin gitmesini istemiyoruz daha somut seyler yapalim arkadaslar.. mail atiyoruz bi kisi okuyo siliyo sitenin girisine yazi yaziyoruz internete girenler görüyo sadece..bu fasla bi etki etmiyor.. bence ayaklanalim yürüyüsmü yaparis tesisleremi gideris biseyler yapalim artik tüm türkiye görsün bunu televizyonlarda çiksin bütün gazeteler yazsin ne kadar ciddi oldugumuzu türkiyeye duyuralim arkadaslar.. taraftar olarak yeterince emek sarfetmiyorus yaptigimiz sey elestirmek sadece. elestirmek trabzonspora bise kazandirmaz arkadaslar.. hepimiz canimizdan çok sevmiyomuyuz trabzonsporumuzu? seviyoruz tabiki.. o zaman birakin klavyeyi disari çikalim ayaklanalim sesimizi çok ciddi olarak duyuralim.. (insallah bu sölediklerimdeduman olup uçmaz) Sonra Fatih Tekke Han Hazretleri'nin burnu bir daha Kaf Dagi'ndan bir metre asagiya inmesin, degil mi? Bugün Fatih Tekke'nin tafrasini çekiyorsak, bunun sebebi zamaninda onun gitmemesi için yaptiklarimizdir. Gitmemesini istiyorum ama fazla da abartilmasina çok karsiyim.

o zaman yürümeyelim fatihde kendi kendine desinki kimse beni takmiyo gidim en iyisi

Nytre
14.06.2006, 17:50
Trabzonspor menfaat hesaplar&#253;yla filizlenmi&#254; &#254;arapl&#253;k üzüm de&#240;il, bin y&#253;l dimdik ya&#254;ay&#253;p mazlumlara ?s&#253;&#240;&#253;nak? olmay&#253; seçmi&#254; dev bir Ç&#253;nar a&#240;ac&#253;d&#253;r..

Sedat TUNALI

su güzel sözü de bir kagida yazip kulüp yöneticilerinin gözüne sokmak gerekiyor...

baskan diyor ki "baska takimlarin oyuncularimiza talip olmasi taraftarlarimizi gururlandiriyor" ...

bjk gs fb kim ki benim futbolcuma talip olacak , olabilecek ?

hiçte gururlanmiyorum baskan hiç hiç hiç!...

divicam
14.06.2006, 17:52
trabzon'daki taraftar dernekleri yönetimin güdümünde oldugu için bu yürüyüs imkansizdir arkadaslar bastan söyleyeyim...

MeKanSiZ
14.06.2006, 17:53
derneklerden bize neya geçen seneki yürüyüste sadece derneklermi vardi 20 bin kisi Edited by: MeKanSiZ

sweetrose
14.06.2006, 17:53

benim aklimdan geçenleri yazmissin.

yürüyelim arkadaslar... bir de basini hedef alan bildiri yayinlanirsa süper olur...

herseyde yürürsek olmaz bence; daha farkli ses getirecek seyler olmali bence.

MeKanSiZ
14.06.2006, 17:55
sweetrose haklisin ben sadece yürüyüs oalrak düsünmedim somut biseyler yapalim dedim ilk olarak o geldi aklima

KuĞu
14.06.2006, 18:00
en güzeli gazeteciler cemiyeti önüne siyah çelenk fikri. site girisindeki duyuru ve arkasindan basina söylenecek birkaç sözle birlikte bence gereken yapilmis olacaktir. Edited by: KuGu

divicam
14.06.2006, 18:01
birkaç bin kisi bulunmali ama en uygunu cuma namazi sonrasi

Travelair
14.06.2006, 18:04
Murat Ocak hikaye mi oldu arkadaslar? Haber yok mu?

Volkan Albayrak
14.06.2006, 18:09
hepsi gibi mrat ocaktan da ses seda yok ey kafkas hani ön protokoller t.d. gelince imzalayacakti. hani ön protokollerin yalanmiydi senin

Nytre
14.06.2006, 18:22
sweetrose haklisin ben sadece yürüyüs oalrak düsünmedim somut biseyler yapalim dedim ilk olarak o geldi aklima

ilk aklima gelenler ;

trabozn gazeteciler cemiyetinde taraftarlar olrak bir basin açiklamasi olabilir..

gazeteleri protesto etmek için istanbulda muhtemelen merkezi bulunan türkiye gazeteciler birligi (adi bunun gibi birsey) önünde bu yalan haberleri protesto edilebilr..

25-30 kisi kulüp binasina gidip tepkimizi dile getirebiliriz...

trabzonsporun menfaatlerinin ne demek oldugunu göstermek için...

bunun gibi seyler..

divicam
14.06.2006, 18:23

ilk aklima gelenler ;

trabozn gazeteciler cemiyetinde taraftarlar olrak bir basin açiklamasi olabilir..

gazeteleri protesto etmek için istanbulda muhtemelen merkezi bulunan türkiye gazeteciler birligi (adi bunun gibi birsey) önünde bu yalan haberleri protesto edilebilr..

25-30 kisi kulüp binasina gidip tepkimizi dile getirebiliriz...

trabzonsporun menfaatlerinin ne demek oldugunu göstermek için...

bunun gibi seyler..

ne olur bir seyler yapin trabzon'daki kardeslerim...

Nytre
14.06.2006, 18:23
biz bu protesto ile birlikte baska bir amacida gerçeklestirebiliriz aslinda...

trabzonsporlulugun ne oldugunu , trabzonsporlunun bu konuda ki duyarliliginida anlatma açiklama firsati bulabiliriz.

divicam
14.06.2006, 18:26
biz bu protesto ile birlikte baska bir amacida gerçeklestirebiliriz aslinda...

trabzonsporlulugun ne oldugunu , trabzonsporlunun bu konuda ki duyarliliginida anlatma açiklama firsati bulabiliriz. smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Şevket KÜÇÜK
14.06.2006, 18:39
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Bu bagliligi en iyi bu sekilde ve bu zamanda gösterebiliriz yani taraftar olarak atacagimiz somut adimlar çok önemli gerek Trabzonda gerekse Istanbulda</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Travelair
14.06.2006, 18:41
Nedir bu bir tür oyun mu?

George Bush gaflari yapar basin sözcüsü düzeltir. Tavsana kaç taziya tut. Yeter Yine sinir katsayim artmaya basladi. Trabzonspor ile oynamayin!!!!! Hele bizle hiç!!!!!!!! smileys/smiley7.gif

akdin
14.06.2006, 18:55
madem fatihin gitmesini istemiyoruz daha somut seyler yapalim arkadaslar.. mail atiyoruz bi kisi okuyo siliyo sitenin girisine yazi yaziyoruz internete girenler görüyo sadece..bu fasla bi etki etmiyor.. bence ayaklanalim yürüyüsmü yaparis tesisleremi gideris biseyler yapalim artik tüm türkiye görsün bunu televizyonlarda çiksin bütün gazeteler yazsin ne kadar ciddi oldugumuzu türkiyeye duyuralim arkadaslar.. taraftar olarak yeterince emek sarfetmiyorus yaptigimiz sey elestirmek sadece. elestirmek trabzonspora bise kazandirmaz arkadaslar.. hepimiz canimizdan çok sevmiyomuyuz trabzonsporumuzu? seviyoruz tabiki.. o zaman birakin klavyeyi disari çikalim ayaklanalim sesimizi çok ciddi olarak duyuralim.. (insallah bu sölediklerimdeduman olup uçmaz) Sonra Fatih Tekke Han Hazretleri'nin burnu bir daha Kaf Dagi'ndan bir metre asagiya inmesin, degil mi? Bugün Fatih Tekke'nin tafrasini çekiyorsak, bunun sebebi zamaninda onun gitmemesi için yaptiklarimizdir. Gitmemesini istiyorum ama fazla da abartilmasina çok karsiyim. Sana katiliyorum;takimdaki diger oyuncularin hiç mi kiymeti harbiyesi yok,sonra Fatih Trabzonspor'a tabi olmalidir,Fatih konusunun abartilmasimedyanin bir tuzagi da olabilir,Trabzonspor'un kurumsal kimliginin,sahislar ugruna zayiflatilmasina karsiyim........

MeKanSiZ
14.06.2006, 18:58
madem fatihin gitmesini istemiyoruz daha somut seyler yapalim arkadaslar.. mail atiyoruz bi kisi okuyo siliyo sitenin girisine yazi yaziyoruz internete girenler görüyo sadece..bu fasla bi etki etmiyor.. bence ayaklanalim yürüyüsmü yaparis tesisleremi gideris biseyler yapalim artik tüm türkiye görsün bunu televizyonlarda çiksin bütün gazeteler yazsin ne kadar ciddi oldugumuzu türkiyeye duyuralim arkadaslar.. taraftar olarak yeterince emek sarfetmiyorus yaptigimiz sey elestirmek sadece. elestirmek trabzonspora bise kazandirmaz arkadaslar.. hepimiz canimizdan çok sevmiyomuyuz trabzonsporumuzu? seviyoruz tabiki.. o zaman birakin klavyeyi disari çikalim ayaklanalim sesimizi çok ciddi olarak duyuralim.. (insallah bu sölediklerimdeduman olup uçmaz) Sonra Fatih Tekke Han Hazretleri'nin burnu bir daha Kaf Dagi'ndan bir metre asagiya inmesin, degil mi? Bugün Fatih Tekke'nin tafrasini çekiyorsak, bunun sebebi zamaninda onun gitmemesi için yaptiklarimizdir. Gitmemesini istiyorum ama fazla da abartilmasina çok karsiyim. Sana katiliyorum;takimdaki diger oyuncularin hiç mi kiymeti harbiyesi yok,sonra Fatih Trabzonspor'a tabi olmalidir,Fatih konusunun abartilmasimedyanin bir tuzagi da olabilir,Trabzonspor'un kurumsal kimliginin,sahislar ugruna zayiflatilmasina karsiyim........

ne alakasi var??? biz sadece fatih için yürümices yönetime bazi seyleri göstermek için yürices.. sadece fatih için yapmayi düsünseydim fatihin evine gidelim orda yapalim derdim.. diger futbolculara gelince! onlarda fatih kadar yüregini koysun trabzonsporu fatih gibi sevsin onlar içinde yaparis mutlaka!

akdin
14.06.2006, 18:58
Benim istedigim Trabzonsporlu Fatih Tekke,Fatih Tekkespor degil......!!!!!

MeKanSiZ
14.06.2006, 19:03
ii tmm siz oturun klavyeden elestirin yönetimi dorusuda sizin yaptiginiz helal olsun valla.. sanki trabzonsporun sahibisiniz oturdugunuz yerden sunu alin bunu alin onu yapmayin bunu yapin suna su cvabi verin buna sunu degin bize yildiz alin stad yaptirin vs vs... diyorsunuz.. biz bu kafayla sampiyonlugu haketmiyoruz..(BENCE)

Ferşat Balcı
14.06.2006, 19:05
Murat Ocak hikaye mi oldu arkadaslar? Haber yok mu?

murat ocak transferi herkesin bekledigi gibi çok kolay olmayacak.belkide hiç gerçeklesmeyebilir. çünkü Baskan Nuri ALB.ibb sporun su an ki baskani ile arasi hiç iyi degil. sirf bu nedenle trabzonspora satilmama gibi durumu var. Ancakistanbul belediye baskaniKadir topbas ayapilacak bir baski bu isi kolaylastirabilir..

TSelif
14.06.2006, 19:35

smileys/smiley5.gif..ne alaka

"......Fatih'i Fatih Tekke yapan TRABZONSPOR ' dur......"Resmi Kaynak:Fatih TekkeEdited by: tselif

MeKanSiZ
14.06.2006, 19:42
bencede ne alaka

Zeki Çelenkoğlu
14.06.2006, 19:42

smileys/smiley20.gif

KuĞu
14.06.2006, 19:56
birsey karistiriliyor ve maksat, birilerinin yönetim aleyhine önyargilari üzerine insaaedilmeye çalisiliyor, tepki olacaksa medyaya ve igrenç haberlerine karsi tepkimizi ortaya koymak olmali, f. tekke konusunda yapilmasi gereken ise bu transferin yurt disi haricinde asla kabullenmeyecegimiz olmali. buradan tekkespor gibi bir mana çikartilmaz çikartan da saglikli düsünmüyor demektir.

konu açik : 1-medyaya ayagini denkal 2- f.tekke sadece yurt disina transfer olmalidir

MeKanSiZ
14.06.2006, 20:01

fatihin trabzonsporda kalmasi trabzonsporun sampiyonluga bi adim daha yakin olmasi demektir.. biz yürüyüsü tabiki fatih kalsin die yapicas ama asil düsünce trabzonsporun menfaatidir..ama anliyamiyosunuz ben napim..Edited by: MeKanSiZ

ahmetansu61
14.06.2006, 20:02
bence herkes baskanin resmi sitedeki aciklamasinin videosunu izlesin.

bence abartiligi gibi bise yok.

ama istanbul takimlari buyuk takim bizde oyleyiz boyle buyuk klupler futbolcularimiza talip olduklarinda gurur duyuyoruz seviniyoruz. trabzon kamu oyuda memnu oluyo dedi.

bence bu konudaki tepkimizi resmi siteye uygun bi mail atarak yapabiliriz. baskanimiz bu konu hakkinda bi açiklamayapsin.

türkiyenin tek buyuk klubunun baskani oldugunu ve istanbul klupleri bizim futbolcumuza talip oldumu bizim degil onlarin sevinmesi gerektigini soyleyebiliriz.

Dursun Ali Bahçekapılı
14.06.2006, 20:09
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2 ="hBaslik">Fatih Tekke'den müthis itiraflar</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/4736tekke.jpg</TD>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220><T>
<T>
<TR>
<TD ="txtKucuk">14 Haziran 2006 20:07

</TD></TR>
<TR>
<TD ="hSpot">Trabzonspor ile gelecek sezon sonunda sözlesmesi sona erecek olan Fatih Tekke, umre dönüsü birbirinden çarpici açiklamalarda bulunarak ayrilik sinyali verdi</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD colSpan=2 ="txt">

Trabzonspor ile gelecek sezon sonunda sözlesmesi sona erecek olan Fatih Tekke, Trabzonsporlu oldugunu, Trabzon'da dogdugunu, ancak bordo-mavili takimdan ayrilacagini söyledi.

Fatih Tekke, yurtdisinda bulundugu takim arkadasi Hüseyin Çimsir ile birlikte Trabzon'a geldi.

Trabzon Havaalani'nda gazetecilerin transferine iliskin sorularini yanitlayan Fatih Tekke, yaklasik 10 gündür yurtdisinda bulundugunu ve 1 aydir da gazetelerin kendisiyle konusmadan hakkinda haberler yaptiklarini bildirdi.

Tekke, kendisinin hep ayni seyi söyledigini ifade ederek, ''Yine tekrar ediyorum. Trabzonsporlu'yuz, Trabzon'da dogduk ama Trabzonspor'dan ayrilacagim bu kadar net. Bu yurtdisi olacak Allah nasip ederse. Bu kadar basit'' diye konustu.

Bir gazetecinin, ''Bu yil mi ayrilacaksiniz?'' biçimindeki sorusu üzerine de Fatih Tekke, ''Nasip, bakalim'' diye yanit verdi.

kaynak: http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=2793 (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=27931) 1</TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: mackdali22

Travelair
14.06.2006, 20:13
Tekke, kendisinin hep ayni seyi söyledigini ifade ederek, ''Yine tekrar ediyorum. Trabzonsporlu'yuz, Trabzon'da dogduk ama Trabzonspor'dan ayrilacagim bu kadar net. Bu yurtdisi olacak Allah nasip ederse. Bu kadar basit'' diye konustu.

Bir gazetecinin, ''Bu yil mi ayrilacaksiniz?'' biçimindeki sorusu üzerine de Fatih Tekke, ''Nasip, bakalim'' diye yanit verdi.

//////

Fatih Tekke kardesimizin yolu açik olsun. Hizmetleri için tesekkür ederiz. Fatih'in yerini çok rahat doldururuz lakin feybe'ye gitmesi hala iddia ediyorum parasi düsünülmeksizin yapilabilecek en büyük hatadirEdited by: Travelair

zahido
14.06.2006, 20:17
Yolun açik olsun kimse Trabzonspordan üstün degildir.. Bir fatih gider onun gibi onlarcasi gelir..

kutoz
14.06.2006, 20:18
Basin'da Fatih Tekke ile ilgili çikan hiçbir habere inanmama karari aldim.

Buna yukarida ki haberde dahil. Öyle bir duruma geldik ki, Fatih'i TV.de konusurken görsem buna bile soru isaretiyle bakmaya basladim. Acaba, bu haberi TV.den verenler, röportaji kesip biçmis olabilirler mi? Piskopat olduk, Fatih Tekke'nin transfer haberleriyle.

sweetrose
14.06.2006, 20:20
Aziz YILDIRIM*dogan grubu isbirligi* mütareke isbirlikçi basinismileys/smiley7.gif

Gamze_TS
14.06.2006, 20:21

fatihin trabzonsporda kalmasi trabzonsporun sampiyonluga bi adim daha yakin olmasi demektir.. biz yürüyüsü tabiki fatih kalsin die yapicas ama asil düsünce trabzonsporun menfaatidir..ama anliyamiyosunuz ben napim.. http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifFatih kalsin Avrupa'ya da gitmesin ordan alacagimiz parayla Fatih'in pabucunu alamayiz. Kalmasi icin de elimizden geleni yapmaliyiz. Bizi bu yuruyus alcaltmaz, yuceltir.Trabzonun gucunu ,tepkisini gorsun ezikler ve onun usagi medya. Fatih kalsin Umut'la beraber gol olup yagarlar. Sampiyon TRABZONNNNN

Salih Yazıcı
14.06.2006, 20:24
kusura bakmayin ama bir insan zorla tutulmamali ve kim daha çok para veriyorsa ona satilmali kimse trabzonspordan büyük degildir ve degisilmez degildir

kutoz
14.06.2006, 20:24
Polonya Milli Takim Teknik Direktörü, Simek'i bu aksimki Almanya maçinda yedek soyunduracagini söylemis, basin toplantisinda (Kyn:Show TV)

Bu Teknik Direktörde defolu galiba. Bu modeller hep böyle mi oluyor acaba. smileys/smiley5.gif

Sixty_One
14.06.2006, 20:26
FATIH KAFASINA KOYMUS GITMEYI SIZ ISTEDIGINIZ KADAR YURUYUS YAPIN

FENERE BILE GIDEBILIR

Harun
14.06.2006, 20:26
Fatih'in yutdisina gitmesini cani gönülden istiyorum.Bu kadar açik konusuyor inatla kalmayacagini söylüyor. Zorlayarak kalmasini saglamanin hiç biryani mantikli degil.Kafasinda bitirmis birkere kalsada faydali olacagini sanmiyorum artik.Bence kesinlikle yurtdisina satilmali.

MeKanSiZ
14.06.2006, 20:28
arkadasim fatih tekke trabzonspordan büyük demedik trabzonsporun menfaati için yürüyüs yapalim diyorus fatih tekkenin gidisi trabzonspora zarar vermicekse tabiki gitsin zorla tutmuyoruz ama zarar verecekse gerekeni yapmaliyiz.. anlasildi kabulleniyosunuz fatihin eziklere gitmesini kendinizide avutmak için güsel bi bahane bulmussunuz kimse trabzonspordan büyük deildir..

TSelif
14.06.2006, 20:31
Bir çogumuz takmisiz yaa Kimse TRABZONSPOR dan büyük degildirde degildir..Tabi degildir ..Öyle diyen oldu mu ki

Yaw arkadaslar Fatih TEKKE ' nin fenere gitmemesi için verdigimiz tepkiler neden akillarda baska senaryolara yol açiyor ..

MeKanSiZ
14.06.2006, 20:32

FENERE BILE GIDEBILIR

fatih gidince yildizlar alininca eminimki yönetimi suçlu göreceksin yildiz satip parasiyla yildiz aldin diceksin hani sözün nerde diceksin.. sen fatihe en az 8 milyon euro luk bi insan demesmisin? dersin.. o zaman su anda aldigi paranin iki katini hakediyo demektir.. yönetim ona aldigi paranin iki katini versin bak bakalim gitmek istiyomu istemiyomu...

FANATIK61
14.06.2006, 20:33
Bende az önce Lig TV'de baktim habere sadece Havaalaninda Fatih, Hüseyin ve Volkan Bekiroglunu gösterdiler. Yani Fatih'in agzindanherhangi bir aciklama duymadim.

kutoz
14.06.2006, 20:33
arkadasim fatih tekke trabzonspordan büyük demedik trabzonsporun menfaati için yürüyüs yapalim diyorus fatih tekkenin gidisi trabzonspora zarar vermicekse tabiki gitsin zorla tutmuyoruz ama zarar verecekse gerekeni yapmaliyiz.. anlasildi kabulleniyosunuz fatihin eziklere gitmesini kendinizide avutmak için güsel bi bahane bulmussunuz kimse trabzonspordan büyük deildir..

Çilginlar'in bu konuya bakisi nasil. BMN./Trabzon olarak çok fazla katilim bulanamayabilir ama, Çilginlar isterse bu olayi organize edebilir. Kalearkasi'nin düsüncelerinden bahsedersen sevinirim.

TSelif
14.06.2006, 20:37
Bende az önce Lig TV'de baktim habere sadece Havaalaninda Fatih, Hüseyin ve Volkan Bekiroglunu gösterdiler. Yani Fatih'in agzindanherhangi bir aciklama duymadim.

Valla arkadasim bunu ben yazacaktim ama ne yalan söyleyeyim çekindim ..Korkuyorum valla TEKKE için bisey yazmayasmileys/smiley5.gif

Bende bütün kanallarda bekledim ..Sadece üçünü gösterdi ..Hayret nasil kaçirmislar bu kadar haberismileys/smiley5.gifhalbu ki baliklama atlamalari gerekirdi ..Bomba haberler bunlar ..

MeKanSiZ
14.06.2006, 20:37
bu benim arkadasimin nicki su anda üye olunmadigi için üye olamadim mecburen arkadasimin nickiyle girip görüslerimi belirtmek istedim.. çilginlarla ilgili bisi diyemicem arkadasim.

uslanmazlaz
14.06.2006, 20:38
fatih bu kadar gitmek isterse gitsin kardesim ama bu fenerbahçe olursa isde biz buna kizioz sampiyonluk yasamadan misyonunu tamamladigini idda ediyor

MeKanSiZ
14.06.2006, 20:42
fatih bu kadar gitmek isterse gitsin kardesim ama bu fenerbahçe olursa isde biz buna kizioz sampiyonluk yasamadan misyonunu tamamladigini idda ediyor

iste bizde bu yüsden yürüyelim tepki gösterelim diyorus. aslidna avrupayada gitmesini istemiyorum avrupadan çok bizim ihtiyacimiz var fatihe ama gidersede tepkim olmas tabiki.

A.T.R
14.06.2006, 20:44
BU YAZIYI OKUMAYIN CANINIZ SIKILABILIR
Öncelikle Forumu Fatih Tekke Konusunda çok hassas görüyorum ve bu bende degisik duygular uyandiriyor. Artik Bu konuda yorum okumaktan biktim biliyorum ki benim gibi nice arkadas var bu forumda.
Ben Kesinlikle forumumuza sizan ezik taraftarlari olduguna inaniyorum.Çünkü defalarca Fatih'in gitmeyeceginin yazilmasina ve söylenmesine ragmen hala temcit pilavi gibi isitilip forumda islenmesinin baska nedeni olamaz.Hem biz demiyor muyuz bizans basinin yalanlari bunlar diye?Eee mesele ne de bu yalanlar yüzünden ikide bir hem birbirimizle tartisiyor hem de yönetim kurulumuza baskanimiza sallayip duruyoruz?Bu mudur bilinçli taraftarlik?Ayip olmuyor mu biraz? Hadi ayibindan geçtim ruh sagliginiza yazik degil mi? Bazi provakatörler yüzünden incir çekirdegini doldurmaz tartismalara polemiklere girmek bizim ailemize yakisiyor mu?Dilerim Bu Konu bir daha açilmamak üzere kapanir.
Bakin bir parça itidalli düsünün.Ali Kemal,Nejdet,Osman Denizci,Serdar Bali,Çayci Ahmet (Ceylan),Küçük Hasan (Vezir) ( Her nekadar rizeden Ezik bahceye gittiyse de Trabzonspor da K.Hasan OLdu) Ve aklima gelmeyen Diger Trabzonsporun sembol isimleri.Bunlar Fatihten daha mi küçük futbolcuydular yoksa daha mi az Trabzonsporluydular?Ya da Onlari satan yönetimler Trabzonsporu mu sattilar?Hiç kimse kendini Trabzonsporluluk adina gereginden fazla bir yere yükseltmesin.Fatih'in Trabzonspordan ayrilmasini hele hele Can düsmanim ezikbahçeye gitmesini katiyyetle istemiyorum ve biliyorum ki sizler de istemiyorsunuz.Fakat düsünün bir eger Fatih Illa ki gidecegim derse ( ki tam tersini söylüyor) kim durdurabilir?Bir defa Fatih Ezikbahceye giderse kendi kalitesini ortaya koyar çünkü son yillarda bizansa tas çikaran hile ve Hurdalarla elimizden 3 ( üç ) sampiyonluk çalan takim EzikBahçedir.Ve bunu yalnizca biz degil Fatih de biliyor.Ama Olur da giderse Yolun açik olsun Kendi düsen aglamz diyecek kadar Gururludur benim Trabzonspor sevdali kardeslerim.Biz Gidene Kal Gelene Git demeyen bir memleketin evlatlariyiz.
Sözün Özü yani demem o ki Lütfen faraziyeler üzerinden evham yapip ne kendimizi ne birbirimizi ne de yönetimimizi üzmeyelim.Birbirimize düsüp de Ezikleri güldürmeyelim aksine onlarin Fatih hülyalarina dalmalarina gülelim.
Hepinizi Allaha Emanet ediyor sevgi ve muhabbetle selamliyorum

Erdem Keser
14.06.2006, 20:44
suudi arabistan 2.golu atti al jaber

Berat
14.06.2006, 20:52
jaidi.. 2-2 oldu, 90+2..

kutoz
2-2 oldu, Jaidi'den gol geldi Dk.92 Edited by: kutoz

Harun
anlasildi kabulleniyosunuz fatihin eziklere gitmesini kendinizide avutmak için güsel bi bahane bulmussunuz kimse trabzonspordan büyük deildir..

Arkadasim burda eziklerden bahseden yok.Ben dahil fatihin gitmesini isteyen herkes yurtdisina gitmesin onay veriyor.Sapla samani karistirmayalim.Zaten kendide defalarca açikladi.Gidersem yurtdisina gitmek istiyorum.Yurt içinde Trabzon'dan baskasi olmaz diye.

MeKanSiZ
14.06.2006, 20:55

FENERE BILE GIDEBILIR

harun arkadasim oku bakalim varmi yokmu

erol-61
14.06.2006, 21:02
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=34>FENER FATIH?IN YAKASINDAN DÜSMÜYOR</TD></TR>
<TR>
<TD style="PADDING-RIGHT: 5px; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; PADDING-LEFT: 5px" align=left width="100%" colSpan=2 height=1>
ALEX'IN ISRARI Trabzonspor Kaptani Fatih Tekke?nin, sadece yurt disindan gelen teklifleri degerlendirecegini söylemesine ragmen, Fenerbahçe pesini birakmiyor. Fenerbahçe'nin Brezilyali oyuncusu Alex, yönetimle görüsüp özellikle Fatih'in transfer edilmesini istedi. F.Bahçe yönetimi Alex'in, "Fatih'i transfer ederseniz ben de kalirim. Onunla birlikte oynamak bana zevk verecek. Oyun stili Brezilyali eski yildiz Zico'ya benziyor. Türkiye liglerinde onun gibi golcü yok. Kalmami istiyorsaniz onu da alin" demesi üzerine Sari-Lacivertli yönetim, yildiz oyuncunun yakasina yapisti.
O ZAMAN ALEX BIZE GELSIN DEGILMI ARKADASLAR.......HE HEHE</TD></TR></T></TABLE>

akdin
14.06.2006, 21:05

"......Fatih'i Fatih Tekke yapan TRABZONSPOR ' dur......"Resmi Kaynak:Fatih Tekke Çok alakali arkadasim;taraftar tepki verecegim diye kantarin topuzunu kaçirirmamali,herseyin hesabi kitabi yapilmali,olaylara gerektigi ölçü de önem verilmelidir.Ben hiçbir oyuncuyu yönetimin üstünde görmüyorum,her degerin yerinde agirligi vardir,kas yaparken göz çikartmayalim.Yönetimin sayginligi korunmali,kendi taraftarinin saymadigi bir yönetimin yaptirim gücü ne olur,bir düsünün?Unutmayalim ki lig transferden ibaret degildir,birbirimizi yipratmanin alemi yok,bu isin basi güvenmekten,karsilikli sevgi ve saygidan geçer............

erol-61
14.06.2006, 21:05
Basin Sözcüsü Kafkas: "Fatih imza atacaktir"
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/230106kafkas.jpgBasin Sözcümüz Zeyyat Kafkas, Kaptan Fatih Tekke?nin Baskanimiz Nuri Albayrak ile yapacagi görüsmenin ardindan sözlesmesini uzatacagina inandiklarini açikladi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Gelecek yil lig, Avrupa ve Fortis Türkiye Kupasi'nda mücadele için alternatifli bir kadroya ihtiyaç duyulacagina isaret eden Kafkas, ?Fatih Tekke'nin de bu kadro içinde olmasini istiyoruz. Sözlesmesi bitse de Fatih hiçbir yere gitmez. Ancak atacagi imza da O?na Avrupa kapisini kapatmaz? diye konustu.
Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas, ?Fatih, kariyerine kaptanligini yaptigi Trabzonspor'un sampiyonlugunu da eklemeyi herkesten çok istemektedir'' ifadesini kullandi.

<DIV align=right>14.06.2006 18:04:00</DIV>

Özsu
14.06.2006, 21:12

"......Fatih'i Fatih Tekke yapan TRABZONSPOR ' dur......"Resmi Kaynak:Fatih Tekke

Çok alakali arkadasim;taraftar tepki verecegim diye kantarin topuzunu kaçirirmamali,herseyin hesabi kitabi yapilmali,olaylara gerektigi ölçü de önem verilmelidir.Ben hiçbir oyuncuyu yönetimin üstünde görmüyorum,her degerin yerinde agirligi vardir,kas yaparken göz çikartmayalim.Yönetimin sayginligi korunmali,kendi taraftarinin saymadigi bir yönetimin yaptirim gücü ne olur,bir düsünün?Unutmayalim ki lig transferden ibaret degildir,birbirimizi yipratmanin alemi yok,bu isin basi güvenmekten,karsilikli sevgi ve saygidan geçer............

IyiDeElif arkadasimiz aksini iddaaetmedi (futbolcular Trabzon'dan büyüktürdemedi)... fuTbolcular gelip geçici;Trabzonspor kalicidir.Fatih'i büyük yapanda Trabzonspordur.Ama Fatih Tekke'ninde büyüklügüde tartisilmazdir.Edited by: oz_gur

Salih Yazıcı
14.06.2006, 21:14
arkadaslar yönetim bu konuda yapcak tek biseyi kaldi gelen teklifleri degerlendirmek ve bence yönetimin suçu yok bu konuda

Salih61
14.06.2006, 21:14
Arkadaslar Fatih gidici bunu kabul etmemiz ve sindirmemiz lazim...Ama fenere gitmeyecek gibi benim aldigim bir duyum avrupada bir kaç takimla görüstügüdür...Eger biz yabanci bir forvet alirsak kesin gidecek...Zaten yönetimde bunu biliyor...Ayrica Fatih fenere gitmez gidemez ilk önce yönetimde Ibrahim Haciosmanoglu buna izin vermez...Ama Baskanin Fatihi satma gibi bir durumu var...

Saygilarimla...

A.T.R
14.06.2006, 21:44
<DIV =news_title>Fatih'ten müthis ITIRAF</DIV>
<DIV style="PADDING-RIGHT: 10px; PADDING-LEFT: 10px; FONT-SIZE: 13px; PADDING-BOTTOM: 10px; COLOR: #000000; LINE-HEIGHT: 18px; PADDING-TOP: 0px; FONT-FAMILY: verdana, arial">Trabzonspor ile gelecek sezon sonunda sözlesmesi sona erecek olan Fatih Tekke, Trabzonsporlu oldugunu, Trabzon'da dogdugunu, ancak bordo-mavili takimdan ayrilacagini söyledi.

Fatih Tekke, yurtdisinda bulundugu takim arkadasi Hüseyin Çimsir ile birlikte Trabzon'a geldi.

Trabzon Havaalani'nda gazetecilerin transferine iliskin sorularini yanitlayan Fatih Tekke, yaklasik 10 gündür yurtdisinda bulundugunu ve 1 aydir da gazetelerin kendisiyle konusmadan hakkinda haberler yaptiklarini bildirdi.

Bir gazetecinin, ''Bu yil mi ayrilacaksiniz?'' biçimindeki sorusu üzerine de Fatih Tekke, ''Nasip, bakalim'' diye yanit verdi.</DIV>
<DIV style="PADDING-RIGHT: 10px; PADDING-LEFT: 10px; FONT-SIZE: 13px; PADDING-BOTTOM: 10px; COLOR: #000000; LINE-HEIGHT: 18px; PADDING-TOP: 0px; FONT-FAMILY: verdana, arial">Kaynak :Internet haber
<>
var tmp;
tmp = document.getElementById("content").getElementsByTagName("a") ;
for(i=0; i<tmp.length; i++)
tmp[i].target = "_blank";

</DIV>

cyberentalpi
14.06.2006, 21:46
http://www.ntvspor.net/pages/652.asp fatih gitmeli mi baslikli yerede gonderdim

Fatih:Ayrilacagim

Ntv ye guveniriz herhalde. Bence artik Fatih Ts nin yuksek menfaaatleri dusunulerek en uygun klube gitmelidir.

TSelif
14.06.2006, 21:47
Tamam ayni haber 100 kere eklenir simdi ..temcit pilavi gibi..

FATIH sen git Avrupa'ya ..ALLAH için git ..bizde biraz kendimize gelelim smileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif