PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (BU BAŞLIKTA YORUM YOK!) Sadece haberler

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117

sbay
08.06.2006, 15:24
gökhan 6 milyon avro etmez.ama jun un 3.5 milyon avro oldugu yerde bu adam da 3 milyon avro eder...

sbay
08.06.2006, 15:25
http://www.takagazete.com/resim/img/hayrettincabasi.jpg
Spor (http://www.takagazete.com/default.asp?kategori=20)

Trabzonspor sol kanat sorununu Hayrettin ile çözmeyi planliyor. Bordo-Mavili...
<DIV id=1 style=": 1; LEFT: 692px; WIDTH: 179px; : ; TOP: 143px; HEIGHT: 20px">
< name=1 =diger.asp?aksiy&#111;n=aramas&#111;nuc method=post>< style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px groove; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px groove; FONT-FAMILY: Verdana" size=26 name=ara> < style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px ridge; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px ridge; FONT-FAMILY: Verdana" =submit value=Ara name=B1> </></DIV>

Trabzonspor sol kanat sorununu Hayrettin ile çözmeyi planliyor. Bordo-Mavili yönetimin almak için yogun bir çaba harcadigi ancak Sivasspor yönetiminin 2 Milyon EURO bonservis bedeli istedigi kaydedildi. Sivasspor yönetiminin yüksek bonservis istemesi bu transferi zora sokarken, Trabzonspor yönetiminin bonservis sorununu çözmek için yogun bir çaba içerisinde oldugu ifade edildi. Öte yandan teknik direktör Lazaroni?nin transfer edilmesi düsünülen yerli oyuncularin kasetlerini izledigi belirtildi.

Naim
08.06.2006, 15:26
Yahu arkadaslar yalandir
Umuta 2 milyon vermeyen baskan gökhana 6 milyon verirmi yapmayin
gökhan gibi iki tanesi üst üste koyarsan 6 milyon etmez
hele takimda fatih varken gökhan alinirmi
Ha gökani 600 bin dolara verirlerse oturup anlasmaya çalisilir pazarlik yapilir
yoksa bir sey olmaz
takanin uydurmasi yaw
bu siralar Karadenizgazetesini takip ediyorum daha dogru haberleri var

Fatih Akgün
08.06.2006, 15:26
kayserililer para saymasini bilmiyor herhalde 6 milyon euroyu onlar bir arada görmüslermi acaba bunu sormak lazim adamlara yuh denir baska birsey denmez bu kayserililere

divicam
08.06.2006, 15:27
TRABZON<?:namespace prefix = st1 ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags" /><st1:Pers&#111;nName>SPOR</st1:Pers&#111;nName>' DA UMUT BULUT VE MURAT OCAK'IN TRANSFERINDE SONA YAKLASILDI<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Trabzonspor'da yabanci kontenjanini bosaltmak ve yabanci futbolcu transfer etmek için çalismalar tüm hiziyla sürerken, yerli transferinde de büyük ilerleme kaydedildi. Özellikle Umut Bulut konusunda bordo - mavili taraf için umut vereci gelismeler yasanirken, Istanbul Büyüksehir Belediyespor'dan Murat Ocak'in da transferinin imzaya kaldigi belirtildi.

UMUT' TA FARK KAPANIYOR
Trabzonspor' un devre arasindan bu yana transfer etmek istedigi ve bir ara askiya alinan Ankaragücü' nün genç forveti Umut Bulut' un transferinde büyük ilerleme yasandigi vurgulandi. Trabzonspor' un paranin yanasira futbolcu talebini kabul etmeyen ve sadece para isteyen Anakargücü ile görüsmelerin sürdürüldügü, bordo - mavililerin 1.5 milyon dolarda direttigi ancak Baskent ekibinin ise 2 milyon dolardan asagiya inmedigi belirtildi. Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak ve Ankaragücü Baskani Cemal Aldin' in yarin son kez bir araya gelecegi Umut' un transferinin büyük oranda halledilecegi belirtildi. Bu arada Umut, kulüpler arasindaki sorunun halledilmesini bekledigini belirterek, "Ben nasilysa bir sekilde Trabzonspor' la anlasirim. Bu nedenle kulüpler arasindaki görüsmelerin bitmesini bekliyorum. Trabzonspor' da forma giymeyi çok istiyorum. Benim için israrci oldular ve sözlerini tuttular" dedi. Bu arada Ankaragücü Baskani Cemal Aydin' in yakin çevresine, Trabzonspor' un Umut' un tranfserinde izledigi yolla ilgili sernzeniste blundugu ve, "Baskan' la konusuyorum ondan sonra bir baska yönetici arayip farkli bir sey söylüyor. Ama Baskan' la son kez görüsüp bu isi bir sonuca baglayacagiz" dedigi ifade edildi.
Bu arada Trabzonspor, Istanbul Büyüksehir Belediyespor' da oynayan ve milli takimdaki performansiyla da göz dolduran Murat Ocak ile her konuda anlasmaya vardi. Besiktas' in da tranfser etmek istedigi genç oyuncunun önümüzdeki hafta içinde bordo - mavililere imza atmasinin beklendigi ugrulandi. Bu transferde, Trabzonspor Baskanligi' na seçilmeden önce 12 yil Istanbul Büyüksehir Belediyespor baskanligi görevini yürüten Baskan Nuri Albayrak' in etkin rol oynadigi ifade edildi.

YABANCI TRANSFERI BEKLEMEDE
Trabzonspor' da Brezilyali Ricardihno ve Marcelinho' nun ardindan bu kez de Kostarika milli takiminda forma giyen Danny Fonseca gündeme geldi. Ülkesindeki Cartagines takiminda forma giyen ve milli takimla Almanya' daki Dünya Kupasi' nda mücadele edecek olan 27 yasindaki ileriye dönük orta saha oyuncusu Fonseca' nin menaceriyle yapilan görüsmelerde birçok konuda anlasma saglandigi ve bu futbolcunun Dünya Kupasi' ndaki maçlarinin takibi sonucunda transfere agirlik verilip verilmemesinin karara baglanacagi vurgulandi.

onrky
08.06.2006, 15:28
ben de Divicam beraber yakariz. Gökhan .gökhan gören de küçük ronaldo zanneder. topa vurus teknigi iyi o kadar. 6 milyo a altyapidan ne gökhan lar çikar. ben bu adami 2-3 maç izledim pek bir cevher göremedim futbolcudan çok iyi anladigimi idda etmiyorum ama fener fatihe 8 milyon veriyor kayseri bu Gökhana 6 milyon istiyor ayip vallaha. Aç tavuk kendini tahil ambarinda sannarmis. avrupada bu gökhana 1.5 milyondan fazla vermezler.

Tahir
08.06.2006, 15:33
gayseriden futbolcu istemiyorumsmileys/smiley7.gif

champions
08.06.2006, 15:34
sayitoglunun bahsettigi su 4 günde 2 yildiz meselsi ne oldu

yoksa onlarda mi güme gitti

divicam
08.06.2006, 15:36
ben de Divicam beraber yakariz. Gökhan .gökhan gören de küçük ronaldo zanneder. topa vurus teknigi iyi o kadar. 6 milyo a altyapidan ne gökhan lar çikar. ben bu adami 2-3 maç izledim pek bir cevher göremedim futbolcudan çok iyi anladigimi idda etmiyorum ama fener fatihe 8 milyon veriyor kayseri bu Gökhana 6 milyon istiyor ayip vallaha. Aç tavuk kendini tahil ambarinda sannarmis. avrupada bu gökhana 1.5 milyondan fazla vermezler.
lig o kadar kötüydü ki bu adam herkesin gözüne batti... madem iyi oyuncuydu yanlis hatirlamiyorsam bu adam bizim geçen seneki açilis kampina katilacakti... Senol hoca istememisti... eger iyi oyuncuysa onu reddeden senol hocadan bonservis parasini istesinler... ama bana göre hikaye adam... 500 bin dolardan bir kurus vermem... istanbul birinci amatörden en az 5 tane onun gibi adam bulurum yönetime....çok kizdirdilar beni... Bolu'nun santroforu aytek var üstelik bedava gidip onu alsinlar... ama olmaz ille para harcayacaklar... ama harcancak yere de harcamazlar parayi....

Volkan Albayrak
08.06.2006, 15:36
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">YALAN OLDU AYRICA O KAFKAS DI</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

sbay
08.06.2006, 15:37
hoca geldikten sonra imzalar atilacak diyolardi.hoca geleli nerdeyse 1 hafta olacak imza falan yok..transferler insallah kampa yetisir.

bu arada kamp ne zaman baslayacak bilen varmi?

Fanatik28
08.06.2006, 15:39
Yahu su transferde niye kiralama formülü hic gözönüne alinmiyor. Biz oyuncuyu illa bonservisi ile mi almak zorundayiz. Sezon sonunda bonservisini su kadar vererek alabiliriz, diyerek pekala futbolculari kiralayabiliriz. Mesela Umut icin yillik kira 500.000 dolar veririz, hatta arti futbolcu. Sezon sonunda memnun kalirsak, futbolcuyu 2 milyon dolar vererek, bonservisiyle aliriz. Böylece hem bize uyum saglayan futbolcuyu renklerimize baglamis oluruz, hemde uyum saglamayanlarida fazla zarar etmeden, elden cikarabiliriz.

Örnek, gecen sezon basinda Deivid de Souza`yi almak istiyorduk. Hatta 4,5-5 milyon euro kadar teklifte bulundugumuz söyleniyordu.Sporting Lizbon futbolcunun 50% hakkini 3 Milyon euroya alarak, kendisini renklerine bagladi.

divicam
08.06.2006, 15:40
<B style="mso-bidi-font-weight: normal">FUTBOLDA DÜNYANIN EN BÜYÜGÜ BREZILYA MESIN YUVARLAKLA NASIL TANISTI ?<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />[/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal">[/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal">NE PELE NE ROMARIO NE RONALDINHO NE DE BIR BASKASI...BREZILYA FUTBOLUNUN EN BÜYÜGÜ FRIEDENREICH...[/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal">TOP, ASK, DANS...BREZILYA'DA VAZGEÇILMEZ ÜÇLÜ...[/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal">EZELI RAKIPLERI ARJANTIN'E ILK MAÇI 3-0 KAYBETTILER...[/B]

Ingiltere'de Southampton takiminda futbol oynayan Charles Miller, Brezilya'ya babasinin mühendislik yaptigi Santos'a giderken, yanina çok sevdigi topunu da götürmeyi ihmal etmiyor. Böylece, Brezilya futebol'la tanisiyor...

1888'de Brezilya Imparatoru II. Pedro gerçek bir devrim yaparak, köleligi kaldiriyor. Halk, sevinç içinde bu odurumu kutlamaya hazirlanirken, askerler ve sekerkamisi baronlari, bu ise fena halde içerliyor. Iki kesim anlasiyor ve Imparator 2. Pedro sürgüne gönderiliyor. Durumu idare etmek ve isyani engellemek üzere, cumhuriyet ilan ediliyor.

Cumhuriyeti ilan eden toplar patlarken, Santos Limani'na yanasan bir gemiden 20 yasinda genç bir Ingiliz iniyor. Elinde bir topla.
Genç Charles Miller, Ingiltere'de Southampton takiminda futbol oynuyor. Santos'ta mühendis olarak çalisan babasinin yanina gelirken, topunu getirmeyi ihmal etmiyor. Iste, Brezilya'nin futebol'la tanistigi önemli an.

Miller, babasinin çalistigi fabrikaya gidiyor. Yemek aralarinda topa vururken, fabrikada bir takim kurmasi çok zaman almiyor. Yerde yuvarlanan mesin yuvarlak tel örgülerle çevrili fabrika bahçesinin arkasinda misket yuvarlayan çocuklari önce meraktan, sonra zevken çildirtiyor. Garipler bir firsat bulsalar da, su yuvarlaga, onlar da bir tekme atsalar.

Gözü ilk açilan, aslinda bir kürek kulübü olan Flamengo. Brezilya'da mesin yuvarlaga önce onlar sahip çikiyor. Acele bir takim olusuyor. Niterio'daki Ingiliz kriket kulübünün çikardigi 11'le Flamengo arasinda, Brezilya futbol tarihi kayitlarina geçen ilk resmi maç, 1-1 bitiyor.

Ingilizlerin Brezilya'da top kosturmalari, Brezilyalilarin kanina dokunuyor. Milliyetçilik kabariyor. Balikçilarin sosyal dernegi Vasco Da Gama kollari siviyor. Artik onlarin da bir 11'i var. Flamengo, Vasco Da Gama derken, beyazlar, siyahlar, yerliler, melezler ortak bir zevk, ortak bir amaçta bulusuyor.
Futebol, futebol, futebol...
Brezilya kiyilarinda artik sadece denize girilmiyor. Okyanus kiyilarindaki kumsallarda top kosturan kosturana. Futbol kulübü kuran kurana.

<B style="mso-bidi-font-weight: normal">EZELI RAKIPLERI ARJANTIN'E ILK MAÇI 3-0 KAYBETTILER...[/B]

Ilk milli maç 1914'te... Hem de Arjantin ile Brezilya arasinda...Güney Amerika'da ezeli rekabetin dogusu iste o zaman basliyor... Günümüze kadar yansiyan ezeli rekabette ilk maçi Arjantin kazaniyor...Arjantin karsisinda Brezilya sahadan 3-0 boynu bükük ayriliyor.

<B style="mso-bidi-font-weight: normal">NE PELE NE ROMARIO NE RONALDINHO NE DE BIR BASKASI...BREZILYA FUTBOLUNUN EN BÜYÜGÜ FRIEDENREICH...[/B]

Bu yenilgiden sonra Ilk futbol sihirbazi Carlos Alberto sahneye çikiyor...Günümüze kadar uzanan Pele, Dunga, Bebeto, Romario, Ronaldo, Ronaldinho gibi sihirbazlarin dedesi.

Ama, Brezilya'da hálá Pele'den bile önce gelen bir isim var...Arthur Friedenreich...
1892-1969 yillari arasinda yasayan ve "Altin Ayak" diye anilan Friedenreich, FIFA tarafindan bütün zamanlarin en iyi hücum oyuncusu olarak ilan ediliyor. 1960'larin ve 70'lerin futbol ilahi Pele'den daha fazla forma giyen Friedenreich 26 yil sahalarda top kosturmus ve tam 1329 gole imza atmis...

Brezilya'nin futbolda dünya çapinda kazandigi basari, pek çok sosyolog ve bilim adaminin ugras alani. Futbolla birlikte, Brezilya'da dogan kupa kültürü çok sayida bilimsel incelemenin konusu. Afrika'nin dans ritüeli, köleligin kaldirilmasina ragmen, sinifsal ezilmisligin hinciyla bütünlesiyor. Su kendini begenmis gelismis ülkelere ulusal gururu kabul ettirmek ise, ancak kupa kazanmakla mümkün. Onun için, ilk kez 1958, onun için inatla 1962, 1970, 1994 ve 2002 dünya kupalari. Onun için, sira 2006'da.

<B style="mso-bidi-font-weight: normal">TOP, ASK, DANS...BREZILYA'DA VAZGEÇILMEZ ÜÇLÜ...[/B]

Brezilya kiyilarinda top yoksa, ask da yok, dans da yersiz. Top, ask, dans. Vazgeçilmez üçlü. Tüm ülkeyi kisa sürede saran bu tutkunun bir de incelikleri var...
CAPOEIRA, dövüserek dans etmekle, igne deliginden iplik geçirerek, topa ruhuyla hakim olmak. Ruhunu topla birlestirmek. Koca bir ulusun ruhu topla sanki tek vücut haline geliyor.

SELEÇAO, Brezilya halkinin kendi milli takimlarina taktigi isim. Sari renkli formayla onlar sahaya çiktiginda, milyonlarca Brezilyali "Seleçao" diye tempo tutuyor, "yenin sunlari" anlaminda.

Seleçao, Breziya'yi ulus haline getiriyor. Onlari birbirine kenetliyor. Onun için, Seleçao'nun gözü simdi tekrar Copa 2006'da.

Naim
08.06.2006, 16:02
Ya hu Yabancida sinirlama varda
Yerli oyuncularda dami sinirlama var
buzamana kadar bir tane oyuncu Transferi olmazmi yaw
pendikten Cem olmasa yandi gülüm keten helva
Ya sikila sikila bir hal olduk

ahmetansu61
08.06.2006, 16:03
birazcik futboldan anliyosam murat ocaktan suanlik hiç bise olmaz. trabzonspor gibi bi takimda oynayamaz. trabzonspor sirf istanbul takimlari almasin diye hiç bi zaman transfer yapmadi. murat cok daha genç bence istanbul buyuksehirde kalmasi saglansin. hem daha tecrübe kazanir.

sol kanada türkiyede alinacak tek isim hayrettin. hayrettin gelirse sol back de ki sorunumuz cozulmus olur. bence sag back ede adam almamiz lazim cunku fatih sag back de oynadigi maçlarda fasain ustune geçememisti. bu mevkide ufukhani tek geçsemde genis bi kadro istiyosak burayada bi adam alinmali.

trabzonsporda benim en cok korktugum mevki kale ve defans. onun için ilk buraya transfer yapilmasi lazim. birakin simdi 10 numarayi. defansimiz saglam olsun bizim gol atma gibi bi sorunumuz yok ki.

hakkiyla hayrettin alinabilir sivastan. bence bu seneki en ii defans sivastaydi. cunku bence türkiyenin en kötü kalecisi oldugunu düsündügüm petkovic bile bu defansin arkasinda gol yemedi.

Erdem Keser
08.06.2006, 16:10
bende katiliyorum sana murattan hiçbisey olmaz ama alternatif olabilr deneyebilir zaten kimleri denemedikki bide onu deneyelim bide su gokhan unal olayi var ya o paraya gokhani istiyolarsa 2 milyon euro ya umutu alsinlar

ki umut 3 tane gokhan unal eder hem genc hem yetenekli hemde bizde oynamak istiyo insallah gelir bir an once

Naim
08.06.2006, 16:15
Arkadaslar Bazi haberleri önce kendi mantik süzgeçimizden geçirelim

albayrak geldiginden beri umutu istiyor ve 3 milyonu bu adama çok görüp 1 milyondan pazarliklara basladi
simdi Gökhan gibi bir adama gidip 6 milyon vericek biçimindeki haberi önce kendi süzgeçimizde elememiz lazim
Zannederim Umut ve Murat isini bitirecekler
muratla beraber Bilal Musa büyükden biriside olursa takima faydasi olacaktir
ama muratta iyi çoçuk hüsnü Özkara özellikle bu adami çok iyi bilir ve getirilecekse en önemli isteyicisi olacaktir
murati ile ilgili övücü konusmalarini okudum bu firsat eline geçmisken aldiracaktir Murati

ahmetansu61
08.06.2006, 16:16
gokhana 3 vermeyen unala 6 verirmi sasirmadilar heralde.

yine bu ligde forvete adam alcaksan bi umut bi gokhan var. baska varmi. bakalim alabilecekmiyiz.

bizde ferhat var mesala sol back de hiç denenmedi. hatta sol ayakli olmasina ragmen sag kanatta bile izledik. hirsi bi oyuncu. murati alacagimiza ferhata daha cok sans veririm. valla önümüzde daha 2.5 aydan fazla zaman var. boyle hekesi toplamaya kalksak besiktasdan ne farkimiz olur. hergün bi transfer istiyoruz. biraz sabir

selcuk
08.06.2006, 16:19
anelka cissenin sakatlanmasina ragmen cagrilmadi gülelim birazsmileys/smiley36.gif

divicam
08.06.2006, 16:20
anelka cissenin sakatlanmasina ragmen cagrilmadi gülelim birazsmileys/smiley36.gif fenerbahçenin elinde patladi diye çok sevindim... ama adami müslüman diye almamalarina üzüldüm... ne yalan söyleyeyim...

ahmetansu61
08.06.2006, 16:26
valla anelka fenerin elinde patlamaz. real baskanin bu konuyla ilgili bi sözü var. anelka nasil bi topcu anlamadim ama ne olursa olsun klube para kazandiran bi topcu.

selcuk
08.06.2006, 16:29
anelka cissenin sakatlanmasina ragmen cagrilmadi gülelim birazsmileys/smiley36.gif fenerbahçenin elinde patladi diye çok sevindim... ama adami müslüman diye almamalarina üzüldüm... ne yalan söyleyeyim...

anelka müslüman mi

sbay
08.06.2006, 16:33
anelka müslüman hemde 5 vakit namaz kiliyo.

KuĞu
08.06.2006, 16:36
murat ocak çok faydali bir transfer olacak begenmeyenleri anlamak güç adam milli takimda banko oynayacaklardan biri yani milli bir futbolcuyla anlasiyoruz begenmiyorsunuz tuafsiniz yaa... murat ocagi izledim bizim takimda soldan onun kadar iyi orta yapabilen sadece yattara var ve bu adam solbek! gerçekten tuafsiniz

gerçekefsane
08.06.2006, 16:37
murat ocak çok faydali bir transfer olacak begenmeyenleri anlamak güç adam milli takimda banko oynayacaklardan biri yani milli bir futbolcuyla anlasiyoruz begenmiyorsunuz tuafsiniz yaa... murat ocagi izledim bizim takimda soldan onun kadar iyi orta yapabilen sadece yattara var ve bu adam solbek! gerçekten tuafsiniz

sende dumur oldun smileys/smiley4.gifbende çoktan dumur oldumsmileys/smiley4.gifEdited by: gerçekefsane

ahmetansu61
08.06.2006, 16:39
allah askina arkadsin hamite attigi orta disinda baska bi ortasi varmi.

hadi onu geçtim ayagina ne kadar top geldiki. cocuga kimse dönmuyo.

her milli takima seçilen süper yildiz mi olmak zorunda. valla milli takimda izledgimizi konuursak murat hiç bise göstermedi. ama cikar derseniz ben onu istanbul da izledim cok ii topcu anlarim. milli takimdaki performasina bakacaksak eger murat dan cacik olmaz.

Travelair
08.06.2006, 16:40

sende dumur oldun smileys/smiley4.gifbende çoktan dumur oldumsmileys/smiley4.gif

Ben hiç sasirmadim

sbay
08.06.2006, 16:42
murat sol bek milli takimda ugurdan da iyi canerden de iyi oynadi.ama takim yeni oldugu için uyumsuz bir görüntü verdi ama genç bir oyuncu zamanla bu sorununu da asacaktir..

ozcan_asanoglu
08.06.2006, 16:42
murat ocak'i bir milli maç iyice izledim, özellikle berebare biten maçlarda ve sonradan yedigimiz gollerin bir kismi onun bölgesinden geldi..ama genel olarak baktigimda yetenekli ve her an üzerine katabilir..

ayrica en çok begendigim yönü -buna özellikle dikkat ettim- topu aldiginda direk, uzunlamasina hem top sürüp hem de isabetli ara paslar atabiliyor..bu tip adam da bizde çok az..o yüzden mutlaka alinmali..

fatih terim gelecegin milli takimda oynayacaklar arasinda sayiyor onu bir tane daha milli oyuncumuz olacak..

ferhat'tan ben de umutluyumdum ama o da hüseyin gibi adem gibi adam kovalamada, top çalmada iyiler ama gerisi yok.onlardan çok var bizde..

Erbay
08.06.2006, 16:43
Bizimkiler hiç orta yapamiyor.Bizim sol bek Lee bir sezonda kaç asist yaptismileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif

divicam
08.06.2006, 16:45
celalettin'i heman harcadiniz bakiyorum... bu adami kazanmalari lazim bence... en iyi transfer celalettin olur... birakin murat ocak'i falan... yönetimin görevi celalettin'i kazanmak olmali...

KuĞu
08.06.2006, 16:46
ahmet gerçekten tuaf birisin sen ben izleyincemi kaliteli oluyor ona formayi veren milli takima çagrilacak kadar onu ön plana çikaran hüsnü hocadan iyi biliyoruz murati öyle mi? neyse umarim sana ve senin gibilere ragmen bu transfer gerçeklesir

KuĞu
08.06.2006, 16:51
özcan yazdiklarina katiliyorum gerçekten dikine isabetli oynuyor mevcut defansimizi hatirlarsaniz top çikarmak için dakikalarca oyalaniyorlardi hüseyine ondan isabetsizce saga sola sonra topu tekrar kazanip symeke yada fatihe bu ne ya böyle defans mi olur bu adam kendini gerçekten gelistirebilecek ve bu yönüyle öne çikabilecek bir adam dedigim gibi insaallah bu transfer gerçeklesir

Kaan Dilek
08.06.2006, 16:51
yaw arkadaslar gine birsey yok her sabah bir ümitle kalkiyorum trabzonum bi transfer bombasi patlatir diye ama hepsi bosa siteye giriyorum bi b.. yok gazetelere bakiyorum hep yalan nolacak bizim bu halimiz ya,her sene ayni hikayeleri dinleyip avutuluyoruz yazik bize.alacaklarsa alsinlar atik neyi bekliyorlar?Baskan elestirilere sert cikmis bukadar elestiri neden yapildini anlamamis daha zamanimiz var diyo helal olsun vallah helal olsun,bu gidisle seneye gine rezil olmaya mahkumuz gibi gözüküyor........

KuĞu
08.06.2006, 16:54
valla kamp baslamadan önce adi geçenlerin hepsine toplu imza attiralacaksabenbeklemeye raziyimbaskan bekleyin diyorsa bekleyecegim, bisey çikmazsa rüzgar tersine döner zaten ama vakit verip daha siki pazarlik sansi vermeliyiz biz acele ettikçe alacagimiz kulüpler bundan faydalanip zor durumda birakiyor yönetimi, isin bu kismi çok önemli aslinda

selcuk
08.06.2006, 16:56
http://image.haber3.com/spor3/haber/45666.jpg
<DIV id=haberBaslik style="WIDTH: 250px">Gökdeniz açikladi</DIV>
<DIV id=haberTanitim style="FLOAT: left; : relative">Hiçbir takimdan teklif almadigini söyleyen Gökdeniz, Lazaroni?yi de tanimadigini söyledi. </DIV>
<DIV id=haberTarih style="TEXT-ALIGN: right">08 Haziran 200611:43</DIV>
<DIV id=haberC&#111;ntent>G.saray, Besiktas veya herhangi bir yabanci takimdan teklif almadigini söyleyen Trabzonspor'un yildizi Gökdeniz Karadeniz, yeni hocalari Lazaroni'yi de tanimadigini açikladi. Haluk Ayyildiz'in sorularini yanitlayan Gökdeniz sunlari söyledi: Sonuçta yönetim kurulumuz bu hocada karar kilmis. Lazaroni'yi getirdiklerine göre elbette bir bildikleri vardir.

Senol hoca sayesinde dünya, Türkiye'yi tanidi ve bildi. Fatih Terim ve Senol Günes basarili hocalar. Türkiye'de basarili insanlarin önüne her zaman set çekilmistir. Biz birbirimize destek olursak, inanin kimse bizim bilegimizi bükemez. Kulübümüz, milli futbolculara bir hafta izin verecekmis. Eksiklerim var. 25 Haziran'da diger takim arkadaslarimla birlikte çalismaya baslayacagim.

Biz Isçiyiz

Ama ben kendisini tanimiyorum. Ismini sadece Fenerbahçe'de görev yaptigi dönemde duydum. Sonuçta bizler futbolcuyuz. Biz isçiyiz, o patron. Milli Takim'da su anda bir yapilanmaya gidiliyor. Inanin bu yapilanmayi Türkiye'de Fatih Terim'den baskasi yapamazdi. Yapsinlar da görelim.

Gökdeniz Geliyor

Herkesin bana tam destek olmasini istiyorum. Lig basladiginda Gökdeniz farkini herkes görecek. Ligde 11 maç oynadim ve 6 gol attim. Demek ki ligi tam bitirebilseydim 18 gol atabilirdim. Gol atmak ayri bir yetenek isidir. Bende de bu meziyetler var. Taraftarlarimiz biraz sabretsinler. Gökdeniz geliyor, Gökdeniz.
</DIV>
<DIV>bu haberi okudukdan sonra gülmeden öldüm görünüse göre göki nin kendine güveni yerinde sanirim bu yil ucacak oyuncularimiz keskem hep böye konussa smileys/smiley32.gif</DIV>

Mehmet_Mercanlı
08.06.2006, 16:57
vakit verip daha siki pazarlik sansi vermeliyiz biz acele ettikçe alacagimiz kulüpler bundan faydalanip zor durumda birakiyor yönetimi, isin bu kismi çok önemli aslinda

smileys/smiley32.gif

gerçekefsane
08.06.2006, 17:02
11 maçta 6 gol atmis, hepsinde oynasaymis 18 gol atabilirdim diyosmileys/smiley4.gif Forvet transfer için niye ugrasiyoz smileys/smiley5.gif

aranan forvet bulundu Gökdeniz smileys/smiley1.gif

halil ibo
08.06.2006, 17:10
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490>
<T>
<TR>
<TD =titsBaslik-little bgColor=#f9f9f0>Denilson'un transferinde sona dogru</TD></TR>
<TR>
<TD =titsBasliklar bgColor=#f9f9f0>Gaziantepspor, transfer çalismalarini titizlikle sürdürüyor. Kulüp bugün Brezilyali ünlü futbolcu Denilson'un menejeri ve avukatiyla biraraya gelerek transfer görüsmesi yapti.</TD></TR>
<TR>
<TD =stdSmall align=right bgColor=#f9f9f0 height=10>08 Haziran 200615:48</TD></TR>
<TR>
<TD align=right bgColor=#f9f9f0>Yazi boyutunu büyütmek için http://image.haber7.com/font-size-12px.gif http://image.haber7.com/font-size-14px.gif http://image.haber7.com/font-size-16px.gif http://image.haber7.com/font-size-18px.gif </TD></TR>
<TR>
<TD id=C&#111;ntent>

http://image.haber7.com/haber/15534.jpg
Transfer için Istanbul'a giden Gaziantepspor Kulübü Baskani
Ibrahim Halil Kizil ile kulüp futbol subesi sorumlusu Bülent
Mamatoglu, transfer görüsmelerinde bulunuyor.
Kulüp baskani Kizil, yazili açiklamasinda, bugün Brezilyali ünlü
futbolcu Denilson'un menejeri ve avukatiyla biraraya gelerek transfer
görüsmesi yaptiklarini söyledi.
Kizil, halen Fransa'da top kosturan Denilson ile ön anlasma
imzalandigini ve 10 Haziran'da da sözlesme imzalayacaklarini bildirdi.
Kizil, Denilson'un transferinde ortaya çikan pürüzlerin
giderilmesine çalisildigini kaydederek, su bilgileri verdi:
''Denilson'a baska kulüplerden de teklif geldigi için isimiz bugün
sonuçlanmadi. Ancak pürüzleri asip, cumartesi günü sonuca
kavusturacagiz. Amacimiz, Gaziantepspor'a yararli olacagina
inandigimiz Denilson'u kadromuza dahil edebilmek.
Bu arada Fransa'da oynayan ve henüz ismini vermek istemedigim bir
futbolcuyla daha ön anlasma imzaladik. Görüsmelerimiz sürüyor, en kisa
zamanda bu transferi de gerçeklestirmek istiyoruz.''
AA

Entebe bakin hele.Sakin o baska takimlar dedigi biz olmayalim.Denilson'u alternatif olarak tutuyoruz herhalde.Bu durumda Denilson bizim ''B'' plani mi acaba ?</TD></TR></T></TABLE>

Volkan Albayrak
08.06.2006, 17:16
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=89adb979>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =hSpot>at futbolcu Posavek Srebrenko A.Gücü'ne imza atti. Töreni sonrasi konusan Serdar Tosun, Umut Bulut'un Trabzon'a transferi ile ilgili su açiklamayi yapti...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Ankaragücü, Hirvat futbolcu Posavek Srebrenko ile 1 yili opsiyonlu 3 yillik sözlesme imzaladi. Umut'un Trabzonspor'a transferinin ise büyük ihtimalle geröeklesecegi belirtildi.

Bestepe'deki Ankaragücü Cemal Aydin Spor Kompleksi'nde yapilan imza töreninde konusan baskanvekili Serdar Tosun, 12 kisilik transfer heyetinin tavsiyeleri dogrultusunda transfer yaptiklarini belirterek, ?Srebrenko'nun 4-5 tane maç kasetini izledik. Kendisi 2 ayagini da kullanabilen yetenekli bir futbolcu. Her iki taraf için de hayirli olsun? dedi.

Hirvatistan'in Varteks Varazdin takimindan transfer edilen 26 yasindaki Posavek Srebrenko ise Ankara'yi ve Ankaragücü tesislerini çok begendigini ifade ederek, ?Umarim iyi futbolumla takim olarak iyi yerlere gelecegiz? diye konustu.

UMUT BULUT'UN TRANSFERI

Baskanvekili Serdar Tosun, Umut Bulut'un transferiyle ilgili olarak yaptigi açiklamada ise baskan Cemal Aydin'in Trabzonspor Baskani Nuri albayrak ile bir kere daha görüstügünü kaydederek, sunlari söyledi:

?Umut'un Trabzonspor'a transferi büyük ihtimalle olacak. Ancak, daha kesin bir anlasma yok. Manchaster City Kulübü de Umut'u transfer etmek istiyor. Ancak Umut için bize ilk teklifi yapan Trabzonspor'du. Bizim de onlara verdigimiz sözler var. Eger bu görüsmelerden haftasonuna kadar sonuç çikmazsa, yabanci takimlarla görüsmelere baslayacagiz.?

Bu arada Tosun, Hikmet Karaman'dan bosalan teknik direktörlük görevi için çalismalarinin sürdügünü de sözlerine ekledi. </TD></TR></T></TABLE></BLOCKQUOTE>

Bülent Bayraktar
08.06.2006, 17:24
bu umut transferide yalan olacak gibime geliyosmileys/smiley5.gif

My
08.06.2006, 17:30
Bana da kalirsa Umut</span> transferi olacaksmileys/smiley2.gif Ayrica Aziz ve muhterem febe baskani GATA'da saglik kontrolündesmileys/smiley4.gif Çürük raporuna istinaden olmasin bu sakinsmileys/smiley4.gif Ister misiniz azizi askere alsinlar badysinide Tümer yapsinlarsmileys/smiley36.gif

selcuk
08.06.2006, 17:33
smileys/smiley36.gif

morientes
08.06.2006, 17:35
sinirlerim giderek bozuluyor ulan herkespatir patir adam aliyor biz babayi..

coach
08.06.2006, 17:37
Aziz'i askere alsalar ne olur onun vatanina ne faydasi olabilir ?

ozcan_asanoglu
08.06.2006, 17:56
a.gücü yöneticisi "büyük ihtimalle olacak" diyorsa bana göre bu is olmustur..hayirli olsun..

U.Sadıkoğlu
08.06.2006, 18:09
bencedesmileys/smiley32.gif

Akın_61
08.06.2006, 18:10
dur kardes ne olmasi biz her dediklerine tamam dedikçe fiyat artiriyorlar....smileys/smiley5.gif

Semih GÜL
08.06.2006, 18:14
Yaa umut umt diyoruzda umuttunda mehmet yilmaz veya ömer riza gibi olmayacagini kim garanti edebilir.

Ben nedense bu kadar çok güüvenemiyorum umutta gelse mehmet ömer umut 3 ü de fatihin bence yükünü hafifletemiyecek gibi geliyor.

ki ben mehmeti ilk 18 birak pafta bile görmek istemiyorum .

Ali güzeldal oynasin kabulüm mehmet asla

Şahin Yılmaz
08.06.2006, 18:36
Simdi arkadaslar verecegim haber sok sok sok falanca süpper brezilya
arjantin karisimi süper bir yildizin imzasi an meselesi can cun
kupasindan sonra imza atacakmis bu süper can cun yildizi diye bir haber
degil.

Malesef Türkiyedeki ahlak dürüstlük delikanlilik
dejeneresi ve kapitalizm düsünce toplumun her mevkisini sardigi gibi
örf adetlerimizide bir çirpida olmasada dalganin denize vurdugu gibi
teker teker azar azar aldi.Sonuçta bu erezyon sporu etkilerken elbette
kulubümüzüde etkildi. Öncelikle gerek sporda gerek is hayatinda is
ahlaki malesef kat be kat azaldi.Günlük basarilar ön plana çikarken
yetenek ve dürüstlük is ahlaki ikinci planda kaldi. Simdi neden yaziyon
hocaaaaa bunu bilmeyenmi var dediginizi duyar gibiyim. Evet herkes
herseyi biliyor ama isine geldigi gibi yaziyor çiziyor çalisiyor
herseyi biliyor ama ona göre dürüst sahtekar herkes is ahlakini biliyor
ve ne kadar yapmasi gerekiyorsa o kadar yapiyor ve o kadar oluyor.

Sapkamizi önümüze koyup sahsi olarak ne kadar
dürüstüz.Ve elbette herkes dürüstlük delikanlilik erdeminin ne oldugunu
biliyor ama ne kadar delikanliyiz ne kadar dürüstüz.Forumu okuyorumda
Yönetim kadar isbilmez is ahlaki zayif yalanci ve beceriksiz bir baska
yönetim yok.

Arkadaslar Trabzonspor tektir efsanedir. Ama
unutmayin efsaneleri yasayanlar taraftarlar oyuncular yöneticiler
yaratir.(Futbol bazinda)Ve ben görüyorumki biz daha çok bekleriz.Biraz
sonra sinirlerim yatisirsa senol hoca turgay abi ile çocuklugumda
maçlarini seyrederken içimden geçenleri ve maç sonrasi yasadiklarimizi
yazacagim ama bakiyorumki sanirim yuh sende kimsin bize ders verme
yönetime söylede transfer yapsin diyecek kisiler oldugunu
hissediyorum.Hepinize saygilar.

Erdinç Dilek
08.06.2006, 18:48
Simdi arkadaslar verecegim haber sok sok sok falanca süpper brezilya arjantin karisimi süper bir yildizin imzasi an meselesi can cun kupasindan sonra imza atacakmis bu süper can cun yildizi diye bir haber degil.
Malesef Türkiyedeki ahlak dürüstlük delikanlilik dejeneresi ve kapitalizm düsünce toplumun her mevkisini sardigi gibi örf adetlerimizide bir çirpida olmasada dalganin denize vurdugu gibi teker teker azar azar aldi.Sonuçta bu erezyon sporu etkilerken elbette kulubümüzüde etkildi. Öncelikle gerek sporda gerek is hayatinda is ahlaki malesef kat be kat azaldi.Günlük basarilar ön plana çikarken yetenek ve dürüstlük is ahlaki ikinci planda kaldi. Simdi neden yaziyon hocaaaaa bunu bilmeyenmi var dediginizi duyar gibiyim. Evet herkes herseyi biliyor ama isine geldigi gibi yaziyor çiziyor çalisiyor herseyi biliyor ama ona göre dürüst sahtekar herkes is ahlakini biliyor ve ne kadar yapmasi gerekiyorsa o kadar yapiyor ve o kadar oluyor.
Sapkamizi önümüze koyup sahsi olarak ne kadar dürüstüz.Ve elbette herkes dürüstlük delikanlilik erdeminin ne oldugunu biliyor ama ne kadar delikanliyiz ne kadar dürüstüz.Forumu okuyorumda Yönetim kadar isbilmez is ahlaki zayif yalanci ve beceriksiz bir baska yönetim yok.
Arkadaslar Trabzonspor tektir efsanedir. Ama unutmayin efsaneleri yasayanlar taraftarlar oyuncular yöneticiler yaratir.(Futbol bazinda)Ve ben görüyorumki biz daha çok bekleriz.Biraz sonra sinirlerim yatisirsa senol hoca turgay abi ile çocuklugumda maçlarini seyrederken içimden geçenleri ve maç sonrasi yasadiklarimizi yazacagim ama bakiyorumki sanirim yuh sende kimsin bize ders verme yönetime söylede transfer yapsin diyecek kisiler oldugunu hissediyorum.Hepinize saygilar.

hayir arkadasim ben alkislamaya basladim bile senismileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Muhammet Ali Senocak
08.06.2006, 18:52
Simdi arkadaslar verecegim haber sok sok sok falanca süpper brezilya arjantin karisimi süper bir yildizin imzasi an meselesi can cun kupasindan sonra imza atacakmis bu süper can cun yildizi diye bir haber degil.
Malesef Türkiyedeki ahlak dürüstlük delikanlilik dejeneresi ve kapitalizm düsünce toplumun her mevkisini sardigi gibi örf adetlerimizide bir çirpida olmasada dalganin denize vurdugu gibi teker teker azar azar aldi.Sonuçta bu erezyon sporu etkilerken elbette kulubümüzüde etkildi. Öncelikle gerek sporda gerek is hayatinda is ahlaki malesef kat be kat azaldi.Günlük basarilar ön plana çikarken yetenek ve dürüstlük is ahlaki ikinci planda kaldi. Simdi neden yaziyon hocaaaaa bunu bilmeyenmi var dediginizi duyar gibiyim. Evet herkes herseyi biliyor ama isine geldigi gibi yaziyor çiziyor çalisiyor herseyi biliyor ama ona göre dürüst sahtekar herkes is ahlakini biliyor ve ne kadar yapmasi gerekiyorsa o kadar yapiyor ve o kadar oluyor.
Sapkamizi önümüze koyup sahsi olarak ne kadar dürüstüz.Ve elbette herkes dürüstlük delikanlilik erdeminin ne oldugunu biliyor ama ne kadar delikanliyiz ne kadar dürüstüz.Forumu okuyorumda Yönetim kadar isbilmez is ahlaki zayif yalanci ve beceriksiz bir baska yönetim yok.
Arkadaslar Trabzonspor tektir efsanedir. Ama unutmayin efsaneleri yasayanlar taraftarlar oyuncular yöneticiler yaratir.(Futbol bazinda)Ve ben görüyorumki biz daha çok bekleriz.Biraz sonra sinirlerim yatisirsa senol hoca turgay abi ile çocuklugumda maçlarini seyrederken içimden geçenleri ve maç sonrasi yasadiklarimizi yazacagim ama bakiyorumki sanirim yuh sende kimsin bize ders verme yönetime söylede transfer yapsin diyecek kisiler oldugunu hissediyorum.Hepinize saygilar.

herkesin görüsüne sonsuz saygim vardir... yaziLarini cani gönüLden bekLiyorum

Travelair
08.06.2006, 18:58

Haklisin. Güzel mazimiz de olabilir. Ama bu yapilan yanlislari söylemememizi engellememeli. Yönetim tecrübesiz ise bu açigini çaliskanligi ile kapatabilir. Bu yönetim geldigi anda neredeyse belliydi Halilhodzic'in ayrilacagi.Ama bizim yönetim o yandan bu yana hiç çalisma yapmamis anlasilan. Daha yeni teknik direktör belirlendi. Transferler keza öyle...Hemen isi duygusalliga vurmayalim. Ama seni anliyorum. Forumda seviye korunmali

Şahin Yılmaz
08.06.2006, 19:06
Sevgili Travelair ben duygusal bir insanim ve duygusalliga vuruyorum.
Ama imzamda yazana da dikkatini çekeyim veya ben yazayim "Yunusça
sevgimize karsilik alamazsak, cevabimiz Yavuzca olacaktir.En
Büyük Sampiyon Trabzonspor." Hepinizi çok seviyorum neden seviyorum
Trabzonspor için yazip çiziyorsunuz. Sizin en en berbat yaziniz benim
için bir baska takim taraftarinin nobel ödüllük yazisina 100000+sonsuz
kere basar.

Travelair
08.06.2006, 19:16
...Edited by: Travelair

Şahin Yılmaz
08.06.2006, 19:30
.............

alpi53
08.06.2006, 19:38
...............

protestomu oluyor bu bende yapiyim bari..

Travelair
08.06.2006, 19:39
yok yanlis anlamisim düzelttim ama sizi bilmem smileys/smiley36.gif

Şahin Yılmaz
08.06.2006, 19:43
smileys/smiley17.gifsmileys/smiley17.gifsmileys/smiley17.gif sus gözlerin konussun tarzi düsün trabzonsporlu...

divicam
08.06.2006, 19:51

immortal_TS
08.06.2006, 19:54
Noliy yaw nedir ha bu çizgiler son dakika haberimidir acaba?

Şahin Yılmaz
08.06.2006, 19:55
yasim 15 adana mersin arasi 55 dakika simdiki zaman.Lise 1 deyim
sanirim.Bir simit bir ayran parasi alirdim okula giderken. Trabzonspor
Adanasporla karsilasacak. Kaç yildir sampiyon olamiyoruz. Sanirim 3
veya 4 yildir.Sampiyonluga hasretim.Yavas Yavas gicik verdigim
arkadaslar ama sanirim gicik vermek babinda degilde kendinden emin bir
tarzda herkes tutuyor sizin takimlarinizi ama hep benim takimim nedense
sampiyon oluyor ..........lar tarzinda hareketlerim allah allah
dünyanin hükümdariyim sanki.

Futbolda ama necati senol güngör tuncay ali kemal nasil
olsa eze eze kazaniyoruz.Kimse takim degistirmez ama havam çok güzel
.Sinif arkadaslarim lan bu adam nerden bulmus bu takimi demiyor çünkü
hepsi o takimi tutuyor.Galatasaray fenerbahçe besiktas mazide kalmis.
Tek büyük Trabzonspor. 5 Defa üstüste Cumhurbaskanligi kupasini
kazanmis (SampLigi Türkiyeye göre o zaman ve % defa üstüste yok böyle
bisey)

Devami gelecek Ama bu nasil is Yildiz Transfer nerde kaldi demezseniz.........

U.Sadıkoğlu
08.06.2006, 19:57
................smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Şahin Yılmaz
08.06.2006, 19:57
5 defa cumhurbaskanligi kupasini alan tek takim bizdik.

gerçekefsane
08.06.2006, 20:02
5 defa cumhurbaskanligi kupasini alan tek takim bizdik.

ondan sonra da aldik smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

Travelair
08.06.2006, 20:02
Arkadaslar duyduguma göre 3 sene üst üste sampiyon olduktan sonra 1 sene ara verip 2 sene daha olsduk ya? Hah iste o 1 sene arada da Trabzonspor ceza almis sampiyon olsak Sampiyonlar kupasina istirak edemiyormusuz ondan vermisiz sampiyonlugu feybe'ye. Bu dogrumidur?

Ne güzel olurdu ya 6 sene üst üste sampiyonluk smileys/smiley31.gif

Mollasalihoğlu
08.06.2006, 20:04
ben de babamdan ona benzer bise duymustum...ama son dk. haberlerinde 1970'leri konusuyosak vay halimize smileys/smiley36.gif

kutoz
08.06.2006, 20:04
http://www.imge.com.tr/images/kapak-buyuk/kitantrab.jpg

Atilla abi'nin bu eserine imkani olan arkadaslar mutlaka sahip olsun. Fiyati biraz yüksek (150 YTL.) Internetteki taksitli fiyati ise 120 YTL.dir. Trabzon sehrinin geçmisten günümüze gelisine, resimlerde taniklik yapmak istiyorsaniz, iste size arsiv.

Resimdeki deve kervanina dikkat. Devenin Trabzon sehrinde önemli bir yeri vardir. Hatta, orada yasayan yerli halkin deveye taptiklari bile yazar. Bu tabiki o bölgenin müslümanlasmasindan yüzyallar öncesi olan bir inanisti.

Şahin Yılmaz
08.06.2006, 20:10
Neyse bir simit bir ayran parasi 4 günlük harçligimla ve 15 günlük
kirpintilarimla(yeni kitap ünv.harç sinav parasi ) adana yolculugum
basladi.

Kesin bu yil sampiyon olacaktik. Senol kaptan Necati Turgay Iskender
sol açik Dobi varmiydi tam olarak hatirlamiyorum ama sezon ortasi fazla
fark yok kesin kazaniriz ellerimizde bordo mavi kaskol sallayip
elimizde havaya kaldirmiyoruz. Adanada Fenerbahçe gelse 2000 kisilik
türbün ayrilirken stadin 4/3 taraftari hadi ben abarttim ama resmi
olmasada gerçek taraftari trabzonsporlu ve adanasporu tutanlarin yarisi
trabzonsporu tutuyor. Maç basladi avni aker simdiki avni aker ama
simdiki diyorum o zaman ki adanaspor taraftarini susturup ve gönülden
hep beraber Trabzonspor trabzon diye bagiran adana taraftari biz hep
beraber

adana 5 ocak avni akerin Dinamo Kiev elendigimiz maç Samp.Ligi.Not.

ondan daha daha fazla destek li maçti.

2-0 Adanaspor Kazandi.75 Dakika Bordo Mavi Trabzonspor.Tezahürati.Yapildi Adanada arkadaslar.............

Maç bitti Turgay Senol Hoca ve ben.....Az Sonra....ve Bordo Mavi.....

i

Şahin Yılmaz
08.06.2006, 20:16
Arkadaslar ben Tarih dersine ihtiyacimiz var diyorum baskacanada birsey demiyorum..

A.T.R
08.06.2006, 20:19
Pardon Sota2 Ne anlattigini ya da anlatmaya çalistigini anlayamadim.Biraz daha açik yazma sanisn var mi?Simdiden tesekkürler

alpi53
08.06.2006, 20:22
show haberi dinledim internetten ..

yaa fener sole ,besiktas bole ,, hani trabzonum efsane kadro kuruyoduk noldu &gt;:(

simdi sirada at yarislari varr...

lanet olsun dedim bee..

Şahin Yılmaz
08.06.2006, 20:23
Biz Adanaspor Trabzonspor maçindayken nasil olsa trabzon gol yemez kazanit ama senosu görelim necati

iskender orada dobi genç belki oyuna girer futbolcu seyrederiz.O zaman
tek büyük vardi oda bizdik bizimde ...tümüz yani benim kimseye pasda
vermezdim. Lennn olum Trabzon baska yok essekoglu essekler derdim. Ama
Yanilmadim hiç bir zaman. Bu gün itibari ile Forumu okuyounca acaba
yanildimmi da demiyoruuuuuuuuuuuummmmmmmm

her zaman her yerde Asaletttttttttt Trrrrrrrrrraaaaaaabbbbbzzzzooonnnssssspooooooorr.. .......... ....smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

Şahin Yılmaz
08.06.2006, 20:29
Birde Kimler Jubile Yapmislar... Arastirin...Baskacana Bir SEY DEMEYIP ISIMDE VERMEYIP SAYGILAR DIYORUM.

tam3r
08.06.2006, 20:38
yaa bu nasil is ne olcak böle bizim halimiz bi hep bazi takimlarin falan gölgesindemi kalcaz yillardir hep ayni laflar hep ayni sözler sadece olay bizleri taraftarlari oyalamak parasi olan yönetimde olmayan yönetimde aynisini yapdi bir tane yumrugunu masaya vurabilecek insanlar gelmedi bu takimin basina bu takimi sadece bizler düsünüyoruz yöneticiler bizim yarimiz kadar düsünse bu takimi bizi kimse tutamaz. birde lazaroni konusu bu adami takimin basina getirirken ne gibi bir faydasini düsünerek getirdiler anlamak mümkün degil gelecek yildiz hoca bu muydu yaziklar olsun size diyorum benim bu yilda hiç umudum yok

EN BÜYÜK TARAFTAR SAMPIYON TRABZONSPOR

champions
08.06.2006, 20:44
beyler antep 10 haziranda denilsonla sözlesme imzalayacak

çok akilli bilgili tecrübeli yönetimimize duyurulur

tam3r
08.06.2006, 20:46
Merhaba arkadaslar ben foruma katilan herkese bir soru yöneltmek istiyorum sizlerin hala umudu varmi birseyler olacak diye benim görüsüm bunlarda bos ve yillardir oldugu gibi bosa kürek cekiyoruz cekicezde

SAMPIYON OLMAK IÇIN SAMPIYON GIBI DÜSÜNECEKSIN

selcuk
08.06.2006, 20:51

denilson kim yaw iyi bi bok olsaydi antepe gidermiydi adam hayatinda 2 iyi sezon oynadi dahada herkesin dilinde Edited by: selcuk

Bülent Bayraktar
08.06.2006, 20:55
sn onun gibi adam alabiliyomusun kii

selcuk
08.06.2006, 20:57
lan ne demek oynat ufuku bak ona 10 basmiyormu Edited by: selcuk

champions
08.06.2006, 20:57
nasil kadro ama bence dünyanin en kadrosu

http://www.chelseafc.com/images/players/mini/11334.jpghttp://www.chelseafc.com/images/players/mini/1708.jpghttp://www.chelseafc.com/images/players/mini/15070.jpg

http://www.chelseafc.com/images/players/mini/1940.jpghttp://www.chelseafc.com/images/players/mini/10917.jpghttp://www.chelseafc.com/images/players/mini/7959.jpghttp://www.chelseafc.com/images/players/mini/16734.jpghttp://www.chelseafc.com/images/players/mini/6254.jpghttp://www.chelseafc.com/images/players/mini/1718.jpghttp://www.chelseafc.com/images/players/mini/9047.jpghttp://www.chelseafc.com/images/players/mini/12413.jpg

http://www.chelseafc.com/images/players/mini/2060.jpghttp://www.chelseafc.com/images/players/mini/6083.jpghttp://www.chelseafc.com/images/players/mini/8533.jpghttp://www.chelseafc.com/images/players/mini/1212.jpghttp://www.chelseafc.com/images/players/mini/4113.jpghttp://www.chelseafc.com/images/players/mini/51631.jpghttp://www.chelseafc.com/images/players/mini/1256.jpghttp://www.chelseafc.com/images/players/mini/8442.jpghttp://www.chelseafc.com/images/players/mini/2051.jpghttp://www.chelseafc.com/images/players/mini/6081.jpghttp://www.chelseafc.com/images/players/mini/53335.jpghttp://www.chelseafc.com/images/players/mini/6311.jpg

http://www.chelseafc.com/images/players/mini/6618.jpghttp://www.chelseafc.com/images/players/mini/12303.jpghttp://www.chelseafc.com/images/players/mini/7029.jpghttp://www.chelseafc.com/images/players/mini/16892.jpghttp://www.chelseafc.com/images/players/mini/1310.jpghttp://www.chelseafc.com/images/players/mini/12799.jpg

giresunTS
08.06.2006, 20:59
yani.... trabzonspor trabzondan yetenekli futbolcu cikarmasi lazim. nedir denilson menilson

selcuk
08.06.2006, 20:59
bence degil cünkü cogu para icin oynamaya geldi yürekle oynamasan zor iyi is yapabilmek barcelona örnek

champions
08.06.2006, 21:00

ben denilsonu alalim veya iyi adam demedim ki sadece antep gibi bi takim bunu yapabiliyosa biz daha iyisini yapabiliriz diyorum ama yönetim benim gibi düsünmüyo tabi Edited by: champions

ademkurt
08.06.2006, 21:06
inanin her sene ayni senaryonun uygulancagi endisesini tasiyorum.nedendir bilinmez bu kadar sevginin karsiligini ne bu yönetimin,ne bu hocanin nede futbolcu kadrosunun verebilecegine inaniyorum.hersey hayal etmeyle baslar,büyük düsünmek ve ona göre hareket etmekle devam eder.biz bunlarin neresindeyiz acaba.allah askina bizi hayallerimize lazoronimi tasiyacak,bu foruma yazi yazan hangimiz sampiyonlugun lafini edebiliyoruz.hep içimizde besledigimiz umut,bir trabzonsporlu olarak yasam kaynagimiz oldu..

selcuk
08.06.2006, 21:07

ben denilsonu alalim veya iyi adam demedim ki sadece antep gibi bi takim bunu yapabiliyosa biz daha iyisini yapabiliriz diyorum ama yönetim benim gibi düsünmüyo tabi

denilsonun daha iyisini yapmaya calisiyorlarmislar dua edin olsun diye elesdirme zamani geldimi hep beraber yapariz simdi bosuna baski yaparsagik ancak jun gibilere düseriz anliyon elestiri yerine yarin hep beraber cumaya

Nadir Bekar
08.06.2006, 21:08
Taraftar ayaga kalkti

Elektronik postalarima bakmiyorum. Kusura bakmayin. Çünkü binlerce küfürle ugrasacak vaktim yok. Gerçekten ulasmak ve ahlak sinirlari içerisinde tepkisini bildirenlerle haberlesmek için özel bir e-mail adresim var. Gazeteden telefonla bana ulasanlara bu adresi veriyorum. Ve güzel güzel konusuyoruz.
Bu adrese günde gelen posta sayisi 5-10'dur geçen hafta bu sayi 500'ü geçti. Trabzonlulardan. Inanamadim. Konu Fatih Sultan Tekke. Kaptan'i birakmak istemediler. Ve basariya ulastilar. Ben bu konuda bir sey yazmamistim üstelik. Ama basin, yönetim, Fenerbahçe ve Tekke üzerinde öyle bir baski olusturdular ki, transfer olmadi.
Çünkü inansaniz da inanmasaniz da görüsmeler sürüyor ve kaptan Fenerbahçe'ye yaklasiyordu. Bunu Trabzonlular engelledi. Büyük basari. Haklilardi. Ve kazandilar. Ama simdi asil problem basliyor. Tekke gitmek istiyor ve seneye kontrati bitiyor. Simdi taraftar yeni bir aksiyona girisip ona sözlesme yeniletmeli. Çünkü aksi taktirde kaçan o büyük paranin kulübe yasatacagi sikintida onlarin günahi olacak. Trabzon taraftari için asil mücadele simdi basliyor. Kolay gelsin!

http://www.milliyet.com.tr/2006/06/06/spor/ydemirkol.html

TURHAN
08.06.2006, 21:09
Burasi Son dakika topici degilmiydi ya...

champions
08.06.2006, 21:28
bi gün daha bos geçti insallah yarin demekten baska bi sansimiz yok

zaman geçiyor fakat hala söyle bu adami iyiki de almisiz diyecegim

bi adam bile yokdünya kupasi sonrasi sonrasi biz alsak alsak angoladan bi adam aliriz neyi bekliyolar hala bi anlam veremiyorum

transfer sezonu açilali 8 gün oldu hani anlasilan adamlar ya kardesim

bizi bos yere beklentiyi sokup hayal kirikligi yasatmayin ne olur

yalan olan transfer haberleri çikip yalanlayin su ana kadar yaptiklarinizla ve yapamadiklarinizla koca bi hayal kirikligisiniz

insaallah güzel biseyler yaparsiniz da biz de size o zaman tesekkür etmesini biliriz sizleri tebrik etmesini biliriz

Hüseyin Çümen
08.06.2006, 21:53
Taraftar ayaga kalkti

Elektronik postalarima bakmiyorum. Kusura bakmayin. Çünkü binlerce küfürle ugrasacak vaktim yok. Gerçekten ulasmak ve ahlak sinirlari içerisinde tepkisini bildirenlerle haberlesmek için özel bir e-mail adresim var. Gazeteden telefonla bana ulasanlara bu adresi veriyorum. Ve güzel güzel konusuyoruz.
Bu adrese günde gelen posta sayisi 5-10'dur geçen hafta bu sayi 500'ü geçti. Trabzonlulardan. Inanamadim. Konu Fatih Sultan Tekke. Kaptan'i birakmak istemediler. Ve basariya ulastilar. Ben bu konuda bir sey yazmamistim üstelik. Ama basin, yönetim, Fenerbahçe ve Tekke üzerinde öyle bir baski olusturdular ki, transfer olmadi.
Çünkü inansaniz da inanmasaniz da görüsmeler sürüyor ve kaptan Fenerbahçe'ye yaklasiyordu. Bunu Trabzonlular engelledi. Büyük basari. Haklilardi. Ve kazandilar. Ama simdi asil problem basliyor. Tekke gitmek istiyor ve seneye kontrati bitiyor. Simdi taraftar yeni bir aksiyona girisip ona sözlesme yeniletmeli. Çünkü aksi taktirde kaçan o büyük paranin kulübe yasatacagi sikintida onlarin günahi olacak. Trabzon taraftari için asil mücadele simdi basliyor. Kolay gelsin!

http://www.milliyet.com.tr/2006/06/06/spor/ydemirkol.html

ee bu büyük bi basari trabzon taraftari böle dir iste adami pes ettirir

Travelair
08.06.2006, 22:05
Albayrak aday oluyor smileys/smiley24.gif

Sitad yapacagiz, hemen sezon sonu insaat baslayacak, 2 yildiz alacagiz, yatirim yapacagiz smileys/smiley9.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Sözümüzde duracagiz smileys/smiley27.gif

Sitad isi projelendiriliyor taraftarimiz merak etmesin smileys/smiley14.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley20.gif

Sitada simdi kazma vursak en az 3 sene sürer smileys/smiley5.gifsmileys/smiley22.gifsmileys/smiley6.gif

Yildiz transferi yapacagiz ayrica bu dengeleri bozmayacak smileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif

Bilal'e istenilen ücret çok Basarili olacagi garanti olsa 3 milyon ? da veririz ama garantisi yok. Onun için bu parayi veremeyiz smileys/smiley5.gifsmileys/smiley22.gif

Futbolcu alacagiz ama kongreler bitsin de öyle smileys/smiley3.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley13.gifsmileys/smiley6.gif

Yabanci hoca alacagiz ama daha karar vermedik. Ispanya'da Floro ve Ferrer ile görüsüyoduk tam, taraftar baskisi oldu Lazaroni'yi getirdik. Üstelik ayni paraya geldi. Olsun getirecegi adamlardanaradaki açigi kapatiriz smileys/smiley5.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley11.gifsmileys/smiley28.gif

Çok iyi oyuncular biliyorum ben. Ronaldinho'yu oynatmadim ama aslinda biliyordum iyi oldugunu. Hatta maliyeti de çok uygun. Benim de eski takimdan. Takimin bütçesini zorlarsa tamamlarsiniz üstünü. Alin size yildiz smileys/smiley11.gifsmileys/smiley11.gifsmileys/smiley11.gifsmileys/smiley21.gif

- Nasil olur? nerde transferler? nerde verilen sözler? Nerde plan program? Nerde ön hazirliklar?

- Arkadaslar sakin olun. Geç kalmis sayilmayiz. Bakiniz. Top var ya top. Ha o 32 parçadir. Herbirimiz bir parçasini olusturuyoruz. Birimiz olmazsa top patlar. Üzerimize gelmeyin. Ne güzel geçinip gidiyoruz. Bakin uslu durursaniz yarin size Pendikspor'dan bir oyuncu daha getiririm, sonra kuru fasulyenin faydalarini da anlatirim. Oldu mu? Çalismalarimiz devam ediyor? Ati alan Üsküdari geçiyor. Bize ne? Trabzonspor zor günlerin takimidir. Birlik olalim. Biz onlari atsiz da geçeriz....

- Hurraaaa Padisahim çok yasaaaa Yihuuu smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

- Kral ÇIPLAAAAAAAKKKK

-Yuhh kim buuuu? kim bu melun??Yönetime destek olaliim Nedir buuuu

The End ( Arkasi Yarin... )&nbsp ;

Bu hikayenin gerçek kisi ya da kurumlarla hiçbir iliskisi yoktur....

jefferson61sefa
08.06.2006, 22:31
insua ricardinho türkiyeyi salalacak oyuncular

Hüseyin Çümen
08.06.2006, 22:45
Merhaba arkadaslar ben foruma katilan herkese bir soru yöneltmek istiyorum sizlerin hala umudu varmi birseyler olacak diye benim görüsüm bunlarda bos ve yillardir oldugu gibi bosa kürek cekiyoruz cekicezde

SAMPIYON OLMAK IÇIN SAMPIYON GIBI DÜSÜNECEKSIN

ben sorunu hemen cevapliyim kardes;

benim omudum hala degil var hani türkiyenin en büyük bütçeli en ezik takimi olan febe varya hani türkiyede 100. yilda çok önemseyen o rezil takim 100. yilinda avrupa da büyük basarilar bekliolar ve 100 yilin kadrosunu kuracaklar ama onlar dahi transfer yapmadilar ve taraftarlari seslerini çikartmiyo demekki beklemek lazim onlar o büyük kadroyu kurmak için bekliosalar bizimde biraz beklememiz lazim üstelik teknik direktör dahi almadilar biraz mukayise yapin sabredin görün fazla da gaza gelmeyin

zahido
08.06.2006, 22:59
Arkadaslar yine Trabzonluluk hastaligina yakalanmis herkes yanii acelecilik.. Hangi takim transfer yapmis Allah askina daha durun biraz bekleyin.. Dünya kupasinda oynuyacak futbolculari almak okadar kolay mi? hemde dünya kupasi baslamadan!!!

Yönetim 1 ay içinde yerli transferini bitirip sonrada yabanci oyuncularla anlasmasi lazim.. Yildizlar kötü bi dünya kupasi geçirirse bize gelmeleri daha kolay olur.. Bunlarin düsünülmesi lazim.. millet tutturmus cresposuydu inzagisiydi diye... Azcik sabredin bisey yapamazlarsa konusursunuz...

DKaraduman
08.06.2006, 22:59
Her gün yeni umutlarla internete girmekten biktim ya...

Salih Yazıcı
09.06.2006, 00:30
<TABLE id=Aut&#111;number13 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#808080 height=10 cellSpacing=1 width="100%" bgColor=#ffffff border=1>
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=34>TRABZON?A UMUT GELDI</TD></TR>
<TR>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="42%" height=125>
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/1870.jpg</TD>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" vAlign=top align=left width="58%" height=125>
<DIV align=justify>SONUNDA BITTI Trabzonspor sonunda Umut Bulut'un transferini bitirdi. Bordo-Mavili ekip, geçtigimiz sezon pesine düstügü golcü oyuncunun bonservis sorununu bir türlü halledemezken, baskan Nuri Albayrak, dün Ankaragücü Baskani Cemal Aydin ile yaptigi görüsmeler sonunda isi bitirdi. Albayrak'in israrli tutumu ve Umut'un da Trabzonspor'da oynamak istemesi üzerine Ankaragücü Baskani Cemal Aydin, dün golcü oyuncunun bonservisini 1.750 bin dolara Bordo-Mavililer'e verdi.
TOP BIZDEN ÇIKTI Baskan Cemal Aydin, Umut için topun kendilerinden çiktigini belirtirken, "Ben Umut'un bonservis sorununu baskan Nuri Albayrak ile çözdüm. Artik top U </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=1>
mut da. Trabzonspor yönemi Umut ile masaya oturacak. Bizim açimizdan bu transfer Trabzonspor'a hayirli olsun diyebiliriz" diye konustu. Golcü oyuncu Umut Bulut ise kendisini artik Trabzonporlu olarak gördügünü belirtirken, bana bonservisimin Trabzonspor'a verildigi haberi iletildi" diye konustu.</TD></TR></T></T></TABLE>kaynak:karadeniz gazetesinin yeni haberidir

Salih Yazıcı
09.06.2006, 00:33
<TABLE id=Aut&#111;number13 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#808080 height=10 cellSpacing=1 width="100%" bgColor=#ffffff border=1>
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=34>AVNI AKER?E ÇIKMAK IÇIN SABIRSIZIM</TD></TR>
<TR>
<TD style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="42%" height=125>
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/1883.jpg</TD>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" vAlign=top align=left width="58%" height=125>
<DIV align=justify>HIÇ BIR SORUN OLMAZ Umut, kendisinin maddi anlamda hiç bir sorun çikartmayacagini da belirtirken, "Trabzonspor benim hayallerimin takimi. Bu isin bitmesine inanin Trabzonspor camiasindan çok ben sevindim. Trabzonspor'da çok güzel isler yapacagima inaniyorum. Fatih abinin takimda kalirsa Türkiye'nin en iyi forvetini olusturacagimiza inaniyorum" diye konustu.
FORMAYI KAPARIM Simdiden Avni Aker'de Bordo-Mavili formayi giyip taraftarin huzuruna çikmak için sabirsizlanmaya basladigini da belirten Umut Bulut, "Bonservis sorunumun halledildigi haberini aldigim anda inanin dünyanin en mutlu insani oldum. Bundan sonra is bana düsüyor. S </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD style="BORDER-TOP: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=1>
avasip formayi kapacagim. Bu transfer herkese hayirli olsun" dedi</TD></TR></T></TABLE>kaynak:karadeniz gazetesinin yeni haberidir

Bülent Bayraktar
09.06.2006, 00:35
eee sadece 1750 mi ömer riza da warmi

FANATIK61
09.06.2006, 00:37
Vaybee demek artik bundan sonra geceleri nöbet tutacagiz transferler yüzünden. Canimiz feda olsun ne yapalim yeterki böyle transferler yapilsin...

ahmetansu61
09.06.2006, 00:39
hayirli ugurlu olsun.

Bülent Bayraktar
09.06.2006, 00:40
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=34>GÖZLER YILDIZLARDA</TD></TR>
<TR>
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/1875.jpg</TD>
<DIV align=justify>HATA YAPILMAYACAK Yabanci oyuncu transferinde hata yapmak istemeyen Trabzonspor yönetimi, yabanci oyuncu transferinde ince eleyip sik dokuyacak. Bu dogrultuda kadrosuna yildiz oyuncular katmak isteyen Bordo-Mavili yönetimin takip ettigi futbolcular, Dünya Kupasi'nda sahne almaya hazirlaniyor.
ALMANYA'YA TAKIP Brezilyali teknik adam Lazaroni, yönetimin kendisine sundugu listede bulunan oyunculari Almanya'da izleme imkani bulacak. Yönetimin transfer listesinde bulunan oyunculari yakindan takip edecek olan Lazaroni, bu oyuncular ile ilgili son kararini da yönetime bildirecek. Lazaroni'nin tekip edecegi oyuncularin basinda Brezilya </DIV></TD></TR>
<TR>
Milli Takimi'nin orta saha oyuncusu Ricardinho, Kostarika Milli Takimi'ndan Danny Fonseca yer aliyor. Danny Fonseca'nin takimi Kostarika, bu aksam Almanya ile karsi karsiya gelecek.
</TD></TR></T></TABLE>

Alpayer
09.06.2006, 00:46
hayirli ugurlu olsun. Hayirli olsun da acep dogru mu haber.Daha resmi bir agizdan duymadik.Ve alisik oldugumuz için resmi bir agizdan duymadan inanmiyorum artik.Ama insallah dogrudur.

A.T.R
09.06.2006, 00:54
UMUT BULUT'UN TRANSFERI

Baskanvekili Serdar Tosun, Umut
Bulut'un transferiyle ilgili olarak yaptigi açiklamada ise baskan Cemal Aydin'in
Trabzonspor Baskani Nuri albayrak ile bir kere daha görüstügünü kaydederek,
sunlari söyledi:
“Umut'un Trabzonspor'a transferi büyük ihtimalle olacak.
Ancak, daha kesin bir anlasma yok. Manchaster City Kulübü de Umut'u transfer
etmek istiyor. Ancak Umut için bize ilk teklifi yapan Trabzonspor'du. Bizim de
onlara verdigimiz sözler var. Eger bu görüsmelerden haftasonuna kadar sonuç
çikmazsa, yabanci takimlarla görüsmelere baslayacagiz.”

Bu arada Tosun,
Hikmet Karaman'dan bosalan teknik direktörlük görevi için çalismalarinin
sürdügünü de sözlerine ekledi

ahmetansu61
09.06.2006, 00:57
valla umutun trasferinin olacagina kesin gözüyle baktigim için burda duymama bile gerek yok. umut mehmet fatih ömer riza algüzeldal. fatih cok siritiyo ama zaten fatih disinda herkes yedek. tek forvet oyniyacagimiz için. elestirmemek lazim orta sahasinda simek gökdeniz yattara vi bi yabanc daha alinirsa o. 4 ofansif oyuncun olursa tek forvet oynaman normal.

imported_AYYILDIZ
09.06.2006, 01:21
illegal bir olusum icinde olmak BMN e ancak zarar verir. Lutfen msg atarken daha dikkatli olunuz!

tesekkurler!Edited by: murat

Alpayer
09.06.2006, 01:28
Ben de geçen gün AYT'ye üye oldum.Çok önemli bir isle ugrasiyorlar.Allah hepinizden razi olsun.

imported_AYYILDIZ
09.06.2006, 01:31
cümlemizden Allah razi olsun... bana özelden ulasirsan yardimci olabilirim her konuda smileys/smiley2.gif

Colakoglu
09.06.2006, 02:30
Lazaroni Daum'dan iyi
</font>

F.Bahçe'de çalistigi
Daum'un idman ve taktik çalismada zayif
kaldigini belirten Fatih, Lazaroni'nin
Trabzon'da çok iyi isler yapacagini
söyledi.
</font>

http://www.yenisafak.com/09s2.jpgTrabzonspor'un
basarili savunma oyuncusu Fatih Akyel,
geçmiste yerli ve yabanci birçok hocayla
çalistigini, yeni
hocalari Sebastiao Lazaroni'nin Christoph Daum'dan daha kaliteli
oldugunu söyledi. Daum'un yaptirdigi
antrenman ve taktik çalismalarin yeterli
olmadigini söyleyen Fatih, "Daum'un
yaptirdiklari futbolculari tatmin
etmiyordu" dedi. Gelecek yil sampiyonluk
yarisinin zevkli ve çekismeli
geçecegini belirten Fatih Akyel, sampiyonluktaki en
büyük rakiplerinin G.Saray ve F.Bahçe
olacagini söyledi.

TÜMER'IN YAPTIGI NORMAL

Iki sezondur bazi
sikintilar yasayan
Besiktas'in bu sezon da yaris
disi kalacagini söyleyen
Fatih, "G.Saray, F.Bahçe ve Trabzon çekisme
içinde olur. Kayserispor'da
çikisini sürdürmek
isteyecek. UEFA Kupasi'nda mücadale edecekleri için
onlar da kadrosunu bozmamak için
çalisiyor. Kayseri'nin de ciddi isler
yapacagini düsünüyorum" dedi.
Fatih, Besiktas'tan olayli bir sekilde
Fenerbahçe'ye transfer olan Tümer için de,
"Büyütülecek bir sey yok. Profesyonel her futbolcu
bunu yapabilir" yorumunda bulundu.

SANSSIZLIGI DA YENDIK

Trabzonspor'un geçen sene çok
sanssizlik
yasadigini dile getiren Fatih Akyel,
"Sanssizliklar her sene olmaz. Bu sene
yapilacak bir iki yeni transfer ile çok daha iyi
olacagiz. Çünkü Trabzon'da
basari potansiyeli var. Seyircimiz çok iyi. Buraya
gelen yerli ve yabanci takimlar Trabzonspor'dan
çekiniyor. UEFA'da da basarili
olacagiz" seklinde konustu. Henüz 28
yasinda oldugunu ve kulübüyle 1 yil
daha sözlesmesi bulundugunu söyleyen Fatih, "Sonra
ne olacagini bilemem. Ama Trabzon'da çok
mutluyum" diye devam etti.

Savas Çorlu / Özel HaberEdited by: mission_61

Colakoglu
09.06.2006, 02:45
Buyrun

Pele, Lazaroni?ye niçin öfke saç&#253;yordu?

<div ="f12" style="padding: 3px 0px 5px; color: rgb(255, 0, 0);">AHMET ÇAKIR (a.cakir@zaman.com.tr)</div>

Bugünlerde tam bir Dünya Kupas&#253;
bombard&#253;man&#253; alt&#253;ndas&#253;n&#253;z. Eh,
futbolseverler için transfer palavras&#253; okumak ve dinlemek
zorunda kalmaktan çok daha iyidir. 9 Haziran?dan itibaren
tam 1 ay süreyle kupayla yat&#253;p futbolla
kalkaca&#240;&#253;z. Dünyan&#253;n bu en çok sevilen
sporunun dev bulu&#254;mas&#253;na televizyon ba&#254;&#253;nda
tan&#253;kl&#253;k edece&#240;iz.

Maçlar ba&#254;lad&#253;ktan sonra ?Ah, biz de
burada olabilseydik!? dövünmeleri artacak.
Örne&#240;in, 2010 Dünya Kupas&#253;?nda
bulunmam&#253;za katk&#253; sa&#240;layabilecek türden en
küçük bir dü&#254;ünce
k&#253;r&#253;nt&#253;s&#253; ortaya
ç&#253;kmaks&#253;z&#253;n, bir y&#253;&#240;&#253;n
bo&#254; laf ortal&#253;&#240;&#253; kaplayacak. Elbette ki kendi
hatalar&#253;m&#253;z pek gündeme gelmeyecek, hep
ba&#254;kalar&#253;n&#253; suçlay&#253;p rahatlamaya
çal&#253;&#254;aca&#240;&#253;z. Bu ve bunu izleyecek
birkaç yaz&#253;mda, bunlar&#253;n
d&#253;&#254;&#253;ndaki bir pencereden kupaya bakmak istiyorum.

Aç&#253;kças&#253; Dünya Kupas&#253;
konusunda gazeteci olarak pek talihli say&#253;lmam. 30
y&#253;l&#253; a&#254;an meslek ya&#254;ant&#253;mda sadece 1,5
kupay&#253; yerinde izleyebildim. 1990 &#221;talya?y&#253;
tam, 2002?yi ise yar&#253;m bile de&#240;il ancak çeyrek
olarak... Tuhaf bir durum ama bu büyük yar&#253;&#254;mada
en geni&#254; gazeteci gruplar&#253;ndan birini her zaman bizim
olu&#254;turdu&#240;umuzu biliyorum. Oralarda
tak&#253;m&#253;m&#253;z&#253;n
olmay&#253;&#254; &#253;ndan do&#240;an
s&#253;k&#253;nt&#253;y&#253; da Brezilya?y&#253;
tutarak gidermeye
çal&#253;&#254;t&#253;&#240;&#253;m&#253;z&#253; da...

1990?da da tuttu&#240;umuz tak&#253;m yine Brezilya
idi. Ancak taraftar&#253;yla da kupaya büyük renk katan bu
harika tak&#253;m&#253;n bir yere varabilmesinin zor oldu&#240;unu
görüyorduk. Çünkü, ba&#254;&#253;ndaki
teknik direktör tuhaf bir futbol oynat&#253;yordu. Bu durum
sadece bizi &#254;a&#254;&#253;rtmakla kalm&#253;yor,
Pele?yi de ç&#253;ld&#253;rt&#253;yordu. Bu
büyük futbol adam&#253;n&#253; delirten ki&#254;i de
Lazaroni idi.

Grup maçlar&#253; için Milano?da
üslenmi&#254;tik Günayd&#253;n Grubu olarak. Ömer
Altay arkada&#254;&#253;m&#253;z&#253;n
ba&#254;ar&#253;l&#253; organizasyonu sayesinde
rahat&#253;m&#253;z iyiydi. Milano ve Torino?daki
maçlar&#253; izliyorduk a&#240;&#253;rl&#253;kl&#253;
olarak. Almanya, Arjantin ve Hollanda gibi favorilerle birlikte Kamerun
gibi renkli bir tak&#253;m&#253;n yan&#253;nda Brezilya da
çal&#253;&#254;ma alan&#253;m&#253;z içindeydi.

Sambac&#253;lar, elbette ki gruptan ç&#253;kmakta
zorlanmad&#253;. Fakat oynad&#253;klar&#253; futbol pek keyif
vermiyordu. Çünkü, Lazaroni, ?Benim karakterim
hücumdur? diyen tak&#253;ma düpedüz savunma
futbolu oynat&#253;yordu. O dönemin moda sistemi 3-5-2?yi
5-3-2?ye çevirmi&#254;ti ki buna inanmak gerçekten
zordu.

Belli ki Lazaroni, Brezilya?n&#253;n 1970
sonras&#253;ndaki
ba&#254;ar&#253;s&#253;zl&#253;&#24 0;&#253;n&#253;n nedenini
savunma zaaf&#253; olarak görüyordu. Do&#240;rusu buna
kar&#254;&#253; ç&#253;kmak da zordu. Özellikle
1982?de beraberli&#240;in yetti&#240;i maçta ille galibiyete
oynay&#253;p &#221;talya?ya elendikleri maç
y&#253;llarca unutulmayacakt&#253;. Ancak Brezilya?n&#253;n
üzerinde adeta ikinci bir forma gibi olan hücum futbolunu
engellemeye kalkt&#253;&#240;&#253;n&#253;z zaman da ortaya tuhaf
bir durum ç&#253;k&#253;yordu. Romario, Bebeto, Careca,
Müller gibi hücum silahlar&#253;na sahip olan, ortaalanda
Alameo gibi bir beyni bulunan tak&#253;m, savunma konusunda gerekli
beceriyi henüz kazanabilmi&#254; de&#240;ildi. Bu yüzden de
Maradona?n&#253;n sürükledi&#240;i Arjantin?e
1-0 yenilip elendiler. Çeyrek finalde ya&#254;anan bu
hüsran da Lazaroni?nin sonu oldu.

Zaten Pele günlerdir bunu söylüyordu:
?Brezilya asla böyle oynamamal&#253;. Arjantin?den
gol yiyebiliriz. Ancak daha fazlas&#253;n&#253; atarak tur
atlayabiliriz. Zaten Brezilya?n&#253;n yapabilece&#240;i en iyi
i&#254; de bu. Lazaroni bunu göremiyor ve
anlam&#253;yor.?

Hatta o günlerde Pele ile ayaküstü
konu&#254;mam&#253;z&#253;n haberini, ?mutfaktaki?
Ferdal Uzundurukan karde&#254;imiz, ?Arjantin bizi
eleyecek!? gibi iddial&#253; bir ba&#254;l&#253;kla verip
bize de durduk yerde payelenme imkan&#253; olu&#254;turmu&#254;tu.
Bu tats&#253;z an&#253;lar&#253; aktar&#253;p Trabzonlu
dostlar&#253;m&#253;z&#253;n can&#253;n&#253; s&#253;kmak
istemiyorum ama Lazaroni?nin Dünya Kupas&#253;
sonras&#253;ndaki Fiorentina serüveni de pek parlak
geçmemi&#254;ti. Büyük transferler yapan bu
tak&#253;m&#253; neredeyse küme dü&#254;me
noktas&#253;na getiren Lazaroni, haliyle sezonu tamamlayamadan
ayr&#253;lmak zorunda kalm&#253;&#254;t&#253;...
F.Bahçe?deki serüveni de biliniyor. Lazaroni
muhakkakki önemli bir futbol adam&#253;. Çünkü
kimseyi tesadüfen Brezilya Milli
Tak&#253;m&#253;?n&#253;n ba&#254;&#253;na getirmezler.
Ama biz onun genellikle talihsiz serüvenlerine
tan&#253;kl&#253;k ettik. F.Bahçe?den
ayr&#253;ld&#253;ktan sonraki süre içinde neler
yapt&#253;&#240;&#253;n&#253; da pek izleyemedik. Umar&#253;z ki
Trabzon?da ba&#254;ar&#253;l&#253; olur.

Ronaldinho ve Mustafa Denizli

2002 Dünya Kupas&#253;?nda
ya&#254;ad&#253;&#240;&#253;m&#253;z rüyay&#253; herhalde
uzun y&#253;llar unutamayaca&#240;&#253;z. &#221;lk
maç&#253;m&#253;zda Hasan &#222;a&#254;?&#253;n
Brezilya?ya att&#253;&#240;&#253; gol bu rüyan&#253;n
aç&#253;l&#253;&#254;&#253; gibiydi. O maçta
Mustafa Denizli ile yanyana dü&#254;mü&#254;tük.
Maç öncesinde ne
dü&#254;ündü&#240;ümüzü sorma nezaketinde
bulundu hocam&#253;z. Ben de bir futbolsever olarak
hayat&#253;m&#253;n en mutlu dakikalar&#253;n&#253;
ya&#254;amaya haz&#253;rland&#253;&#240;&#253;m gibisinden
duygusal bir yakla&#254;&#253;mda bulundum. Ba&#254;ta Ronaldo,
Rivaldo, Roberto Carlos olmak üzere birkaç da futbolcu
ad&#253; sayd&#253;m.

?Bo&#254;ver onlar&#253;? dedi Denizli,
?Sen as&#253;l Ronaldinho?yu seyret. Birkaç
y&#253;l içinde bütün dünya onu
konu&#254;acak.? Bugün bu sözler size pek
ilginç gelmeyebilir ama 4 y&#253;l öncesinden söz
ediyorum. &#222;imdi herkes onun ?uzay futbolu?
oynad&#253;&#240;&#253; türünden abart&#253;lar
içinde ama o günlerde Ronaldinho henüz bu
par&#253;lt&#253;s&#253;nda de&#240;ildi. Paris Saint Germain gibi
vasat denebilecek bir tak&#253;mda oynayan ve gelece&#240;i olan bir
futbolcuydu. Ondaki potansiyeli görebilmek için de Denizli
gibi s&#253;k&#253; bir futbol adam&#253; olmak gerekiyordu.

Cabri61
09.06.2006, 03:37
ya ahmet çakir bilmiyorum ne yazdi oraya ama o adam gerets içinde 15.haftadan sonra gider demisti...

caykaraliTS
09.06.2006, 04:18
insallah isi tamamdir ama ulan ders calisiodum abi bakam dedim trabzonspor yanlislikla bi transfer yapmis midir die

krilov
09.06.2006, 04:35
<CENTER>Wanchope Trabzonspor'da </CENTER>
http://www.aksam.com.tr/foto/2006/06/09/s2.jpg TRABZONSPOR yönetimi, transferde sol gösterip sag vurdu. Breziyali Richardinho ve Marcelinho ile görüsmelerini devam ettiren Bordo-Mavili yönetim, Kostarika Milli Takimi'nin 1.93 metre boyunda, 30 yasindaki forveti Paulo Wanchope'yle ön protokol imzaladi. Bir dönem Ingiltere'nin Manchester City takiminda da oynayan Wanchope'yle Kostarika'nin Dünya Kupasi finallerinde elendigi an 3 yillik sözlesme imzalanacagi kaydedildi.

BU arada Jefferson, Szymek, Tomas Jun, Eller, Yattara, Stepanov ve Djokaj'i kadrosunda bulunduran Trabzonspor, bu isimlerden ikisini gönderecek. Richardinho'nun yüksek maliyeti nedeniyle bu transferin simdilik kaydiyla askiya alindigi ancak Herta Berlinli Marcelinho transferinin ise bitme asamasinda oldugu kaydedildi. Öte yandan Bordo-Mavili takimin renklerine baglamak istedigi Istanbul Büyüksehir Belediyesporlu Murat Ocak için Fenerbahçe de devreye girdi
Kaynak: Aksam GazetesiEdited by: krilov

Colakoglu
09.06.2006, 04:49
kaynak ?

alpi53
09.06.2006, 06:49
kaynak?

hamucera
09.06.2006, 07:50
kaynak?

yoksa sayfalari bosu bosuna doldurmayalim arkadaslar lütfen

selçukabi
09.06.2006, 08:14
<TABLE id=Aut&#111;number13 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#808080 height=10 cellSpacing=1 width="100%" bgColor=#ffffff border=1><T>
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=34>TRABZON?A UMUT GELDI</TD></TR>
<TR>
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/1870.jpg</TD>
<DIV align=justify>SONUNDA BITTI Trabzonspor sonunda Umut Bulut'un transferini bitirdi. Bordo-Mavili ekip, geçtigimiz sezon pesine düstügü golcü oyuncunun bonservis sorununu bir türlü halledemezken, baskan Nuri Albayrak, dün Ankaragücü Baskani Cemal Aydin ile yaptigi görüsmeler sonunda isi bitirdi. Albayrak'in israrli tutumu ve Umut'un da Trabzonspor'da oynamak istemesi üzerine Ankaragücü Baskani Cemal Aydin, dün golcü oyuncunun bonservisini 1.750 bin dolara Bordo-Mavililer'e verdi.
TOP BIZDEN ÇIKTI Baskan Cemal Aydin, Umut için topun kendilerinden çiktigini belirtirken, "Ben Umut'un bonservis sorununu baskan Nuri Albayrak ile çözdüm. Artik top U </DIV></TD></TR>
<TR>
mut da. Trabzonspor yönemi Umut ile masaya oturacak. Bizim açimizdan bu transfer Trabzonspor'a hayirli olsun diyebiliriz" diye konustu. Golcü oyuncu Umut Bulut ise kendisini artik Trabzonporlu olarak gördügünü belirtirken, bana bonservisimin Trabzonspor'a verildigi haberi iletildi" diye konustu.</TD></TR></T></T></T></TABLE>

kaynak:karadeniz gazetesinin yeni haberidir

Dün aksam saat 19:00 sularinda Ankara'daki Yeni Safak temsilcisinde ( Öveçlerde benim evin 50-60 mt ötesinde ) bayagi bir hareketlilik oldu.Beyaz kafali bir adam (Ankaragücü baskani Cemal Aydin olabilir) bir kaç lüks araba ile beraber çiktilar.Ancak Baskan'i orada göremedim.Onun 34 TS .... gibi plakali bir BMW'si var orda yoktu.Ama Karadeniz gazetesinin bu haberi ile onu birlestirince haberin dogruluk payi olabilir diye düsünüyorum.

tirabzonli
09.06.2006, 08:23
Beyler Wanchope haberinin kaynagi aksam gazetesi.Acaba Pelikan in bahsettigi futbolcu bu muydu.

ender77
09.06.2006, 08:52
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=34>AVNI AKER?E ÇIKMAK IÇIN SABIRSIZIM</TD></TR>
<TR>
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/1883.jpg</TD>
<DIV align=justify>HIÇ BIR SORUN OLMAZ Umut, kendisinin maddi anlamda hiç bir sorun çikartmayacagini da belirtirken, "Trabzonspor benim hayallerimin takimi. Bu isin bitmesine inanin Trabzonspor camiasindan çok ben sevindim. Trabzonspor'da çok güzel isler yapacagima inaniyorum. Fatih abinin takimda kalirsa Türkiye'nin en iyi forvetini olusturacagimiza inaniyorum" diye konustu.
FORMAYI KAPARIM Simdiden Avni Aker'de Bordo-Mavili formayi giyip taraftarin huzuruna çikmak için sabirsizlanmaya basladigini da belirten Umut Bulut, "Bonservis sorunumun halledildigi haberini aldigim anda inanin dünyanin en mutlu insani oldum. Bundan sonra is bana düsüyor. S </DIV></TD></TR>
<TR>
avasip formayi kapacagim. Bu transfer herkese hayirli olsun" dedi.
</TD></TR></T></TABLE>BRAVO YÖNETIM

champions
09.06.2006, 09:03
bakin rize neler yapiyo burda borowskiyi istemeyecek adam var mi

riz eyapiyosa biz niye yapmayalim

<T>
<TR>
<TD style="BORDER-BOTTOM: medium n&#111;ne" align=left width="100%" colSpan=2 height=34>BOROWSKI HAVA GETIRIR</TD></TR>
<TR>
http://www.karadenizgazete.com.tr/haberresim/1841.jpg</TD>
<DIV align=justify>ÇOK YETENEKLI Gelecek yil güçlü bir kadro kurmak için kollari sivayan Çaykur Rizespor, Almanya Milli Takimi'nda da oynanan Werder Bremen'in orta sahasindaki dinamosu Tim Borowski'yi almakta kararli. Yetenekli oyuncunun menajeri ile görüsmelerin sürdügünü hatirlatan Teknik Direktör Güvenç Kurtar, "Bu oyuncu için yönetime rapor verdim. Her yönüyle çok yetenekli ve faydali bir oyuncu" dedi.
GÖRÜSTÜK Baskan Ekrem Cengiz'in bu tranfserin gerçeklesmesi için büyük çaba harcadigina da dikkat çeken Güvenç Kurtar, "Borowski kalitesini ispatlamis bir oyuncu. Werder Bremen ile aralarinda bazi sorunlari var. Oyuncunun menajeriyle Almanya?d </DIV></TD></TR>
<TR>
a bir araya geldik. Transferle ilgili görüsmelerimiz devam ediyor. Borowski?yi kadromuza katmak için elimizdeki tüm imkanlari seferber edecegiz" diye konustu.
O YILDIZ Borowski için, "O bir yildiz. Takima çok büyük hava getirir" ifadesini kullanan Kurtar, "Gelecek yil zirve mücadelesi yapacagiz. Böyle bir oyuncuya ihtiyacimiz olacak. Önümüzdeki hafta sonu Almanya?ya giderek bu oyuncu ile bir kez daha görüsecegiz. Milli oyuncuya bir an önce imza attirmaya çalisiyoruz" diye görüslerini bildirdi. Ilyas GÜR</TD></TR></T></TABLE>

Volkan Albayrak
09.06.2006, 09:06
Umut Bulut Trabzon'da

http://www.milliyet.com.tr/2006/06/09/spor/resim/spo04.jpg NECMI KEPÇETUTAN

Bordo-mavili kulüp ile Ankaragücü arasindaki Umut Bulut görüsmeleri nihayet mutlu sonla noktalandi.
Trabzonspor'un israrli para arti takas önerilerini geri çeviren ve 2.5 milyon dolar da direten Ankaragücü Baskani Cemal Aydin, dünkü görüsmede 2 milyon 250 bin dolara "evet" dedi. Iki kulübün anlasmasinin ardindan simdi de Umut Bulut pazarlik masasina oturacak. Genç futbolcu bugün Istanbul'da menajeriyle birlikte Trabzonspor yönetimiyle bir araya gelecek.
Kulüplerin anlasmasindan sonra kendisinde sorun yasanacagini sanmadigini belirten Umut, "Yeni sezonda Trabzonspor formasiyla gollerimi atip sampiyonluk yasamak istiyorum" dedi.

<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>

UğuR
09.06.2006, 09:24
Camiamiza Hayirli olsun.

Beyler dünya kupasini Kanal 1 veriyormus.Uyduda çikiyormu bu kanal ?

bilgi verirseniz sevinirim.

selcuk
09.06.2006, 09:31
Beyler Wanchope haberinin kaynagi aksam gazetesi.Acaba Pelikan in bahsettigi futbolcu bu muydu.

wanchope ingilterede oynamiyor costa rikada bi takimda oynuyor

selcuk
09.06.2006, 09:37
<DIV id=middleC&#111;ntent__ctl0_pnlLeftImage>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=463>
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-RIGHT: #a8a5a5 1px solid; BORDER-TOP: #a8a5a5 1px solid; BORDER-LEFT: #a8a5a5 1px solid; BORDER-BOTTOM: #a8a5a5 1px solid">
<T>
<TR>
<TD style="BORDER-RIGHT: #a8a5a5 1px solid" vAlign=top align=left width=0 height=0>http://www.skorvizy&#111;n.com/ni/a5b656fb-2869-438e-a9b1-c35b26cbd87a.jpg</TD>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =bslk style="PADDING-LEFT: 6px; BORDER-BOTTOM: #a8a5a5 1px solid; HEIGHT: 20px" width="100%" bgColor=#ebebeb height=0>
<DIV align=left>http://www.skorvizy&#111;n.com/images/ik&#111;n_30.gif Kayserispor'un rakibi belli oldu </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD =yazi style="PADDING-TOP: 4px" vAlign=top width="100%" height="100%">
<DIV align=left>08.06.2006 - Türkiye'yi Inter-Toto Kupasi'nda temsil edecek olan Kayserispor, ilk turda 1-2 Temmuz tarihinde Macaristan ekibi Sopron ile karsilasacak. </DIV></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></DIV>
<DIV style="PADDING-TOP: 6px"></DIV>
<T>
<TR>
<TD =yazi style="PADDING-BOTTOM: 4px; PADDING-TOP: 4px" bgColor=#f6f6f6 colSpan=2 height="100%">
<TABLE height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width="100%">Sari kirmizililarin daha önce MTK Budapeste ile karsilasacagi açiklanmasina ragmen, bu ekibin kupaya katilmama karari almasinin ardindan Macar Federasyonu, Inter-Toto'ya Sopron'un katilacagini UEFA'ya bildirdi. </TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD =yazi style="PADDING-BOTTOM: 4px; PADDING-TOP: 4px" bgColor=#f6f6f6 colSpan=2 height="100%">
<TABLE height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width="100%">Kayserispor, Sopron'u geçmesi halinde ikinci turda Yunanistan'in Atromitos takimiyla karsilasacak. </TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

ih ihhh lara basarilar dilerim nede olsa türkiyeyi temsil edecekler sopron da fena bi ekib degil yani basarilarsmileys/smiley32.gif

Faik Yılmaz
09.06.2006, 09:42
USA UMUT BULUTUN HABERINI...

kelimesi kelimesine kopyala-yapistiryöntemiyle buraya koyduk....

yaziktir ya sayfalar 5 er 10 ar artiyor.....

hamucera
09.06.2006, 09:43
12008 H 04400 KANAL 1

turksat

UğuR
09.06.2006, 09:44
12008 H 04400 KANAL 1

turksat

çok tesekkürler

UğuR
09.06.2006, 09:47
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Trabzonspor, Hayrettin'den vazgeçti...</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/61551hayrettin.jpg</TD>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>09 Haziran 2006 09:30

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Trabzonspor'un daha önce prensip anlasmasina vardigi Sivasspor'lu Hayrettin'in transferinden yeni teknik heyetin verdigi rapor dogrultusunda vazgeçildigi bildirildi. </TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Trabzonspor'un daha önce prensip anlasmasina vardigi Sivasspor'lu Hayrettin'in transferinden yeni teknik heyetin verdigi rapor dogrultusunda vazgeçildigi bildirildi.

Yüksek bonservis maliyetini de göz önünde bulunduran Bordo-Mavili yönetim, teknik heyetin de raporunu gözününe alarak Hayrettin'in transfer listesinden çikardi.

Yönetim, rotayi tamamen Ankaragücü'nün genç forveti Umut'a çevirirken 3 milyon dolar olan bonservis bedelini 2,5 milyon dolara indirmeye çalistigi ögrenildi.

Kaynak: Aksam</TD></TR></T></TABLE>

divicam
09.06.2006, 10:31
<B style="mso-bidi-font-weight: normal">TRABZON[/B]<?:namespace prefix = st1 ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:smarttags" /><st1:Pers&#111;nName><B style="mso-bidi-font-weight: normal">SPOR[/B]</st1:Pers&#111;nName><B style="mso-bidi-font-weight: normal"> BASIN SÖZCÜSÜ ZEYYAT KAFKAS: "SU AN ITIBARIYLE RICARDINHO VE BIR KAÇ YILDIZ FUTBOLCU ILE GÖRÜSME HALINDEYIZ"<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />[/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal">"KULÜBÜMÜZÜN MENFAATLERI DOGRULTUSUNDA, FATIH TEKKE'YI FENERBAHÇE'YE DE, SEKER[/B]<st1:Pers&#111;nName><B style="mso-bidi-font-weight: normal">SPOR[/B]</st1:Pers&#111;nName><B style="mso-bidi-font-weight: normal">'A DA SATABILIRIZ"[/B]
<B style="mso-bidi-font-weight: normal">"TRABZON[/B]<st1:Pers&#111;nName><B style="mso-bidi-font-weight: normal">SPOR[/B]</st1:Pers&#111;nName><B style="mso-bidi-font-weight: normal"> CAMIASININ LAZARONI'YI SEVMEMESI GIBI BIR DURUM SÖZ KONUSU DEGIL"[/B]

Trabzonspor Basin sözcüsü Zeyyat Kafkas, transferde geçmis yillarda yapilan hatalari yapmamaya gayret gösterdiklerini söyledi.
Kalyon Otel'de düzenlenen Memorial Hastanesi 2005 - 2006 sezonu11 Altin Adam Yarismasi jüri toplantisina onur konugu olarak katilan Kafkas, burada basin mensuplarini sorularini yanitladi.
Trabzon halkinin yeni teknik direktörleri Sebastian Lazaroni ile çok çabu kaynastigini ifade eden Zeyyat Kafkas, "Lazaroni ile sözlesme imzaladiktan sonra, kisa bir sehir turu yaptik. Burada kendisi taraftarlarimiz ile çok çabuk kaynasti. Trabzonspor camiasinin Lazaroni'yi sevmemesi gibi bir durum söz konusu degil" dedi.
Bordo - mavili kulübün baskani Nuri Albayrak'in yildiz futbolcu transferi sözünü yerine getirecegini belirten basarili yönetici, "Baskanimiz bir yildiz sözü verdi. Bunu da yerine getirecektir. Ancak, suan yabanci kontejanimizda bosluk bulunmamakta. 7 tane sözlesmeli yabanci oyuncumuz var. Bu sorunu çözdükten sonra, bu sözü yerine getirecektir. Su an itibariyle Ricardinho ve bir kaç yildiz futbolcu ile görüsme halindeyiz" diye konustu.
Dört büyük kulübün kendi aralarinda transfer yapmalarini dogal buldugunu vurgulayan Zeyyat Kafkas, "Trabzonspor kulübü, üç büyük kulüpten futbolcu alip, verebilir. Bu da çok normaldir. Fenerbahçe ve Besiktas kaptanimiz Fatih Tekke'yi transfer etmek istiyorlar. Biz, sampiyonluga oynayacak bir takim kurmak istedigim için, futbolcu satmayi düsünmüyoruz. Ancak, bu hiç bir futbolcumuzun vazgeçilmez oldugu anlamina gelmesin. Özellikle Trabzonspor'un menfaatleri çok önemlidir. Kulübümüzün menfaatleri dogrultusunda Fatih Tekke'yi Fenerbahçe'ye de, Sekerspor'a da satabiliriz. Bizim Türkiye liglerinde düsmaniz yoktur, rakiplerimiz vardir. Bunu da herkesin bilmesini isterim" seklinde konustu.

tirabzonli
09.06.2006, 10:37
http://img103.imageshack.us/img103/4981/zbildphp6uv.jpg
.iste hayalimdeki manset

telha23
09.06.2006, 10:38
sekerspora mi dedi biri yarabbim ne günlere kaldik yok daha neler

yoksa sekerspor 10milyon eurommu veriyor hahahaaaa

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

bu haberi alkislarimhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Volkan Albayrak
09.06.2006, 10:50
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">tercümesi ne</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

My
09.06.2006, 10:54
Ligtv</span>'si olanlar su anda Trabzon'da ki Gençler maçimizi veriyor</span>smileys/smiley2.gif

Lokman
09.06.2006, 10:55
marcellinho haberinin tercümesi yokmu

Lokman
09.06.2006, 10:57
Zeyyat Kafkas

agzi olan konusuyor be kardesim

Volkan Albayrak
09.06.2006, 11:01
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">almancasi olan yokmu aloooooooooooooooooooooooooooo</TD></TR>

champions
09.06.2006, 11:03
bundesligaki skorer oyuncular

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>1</TD>
<TD>Klose (http://www.kicker.de/fussball/bundesliga/vereine/spielersteckbrief/&#111;bject/23709/sais&#111;n/2005-06)</TD>
<TD>Werder Bremen (http://www.kicker.de/fussball/bundesliga/vereine/vereinsinfo/&#111;bject/4/sais&#111;n/2005-06/naviindex/1)</TD>
<TD>39</TD>
<TD>25</TD>
<TD>14</TD></TR>
<TR =alt>
<TD>2</TD>
<TD>Berbatov (http://www.kicker.de/fussball/bundesliga/vereine/spielersteckbrief/&#111;bject/25733/sais&#111;n/2005-06)</TD>
<TD>Bayer Leverkusen (http://www.kicker.de/fussball/bundesliga/vereine/vereinsinfo/&#111;bject/9/sais&#111;n/2005-06/naviindex/1)</TD>
<TD>31</TD>
<TD>21</TD>
<TD>10</TD></TR>
<TR>
<TD>3</TD>
<TD>Marcelinho (http://www.kicker.de/fussball/bundesliga/vereine/spielersteckbrief/&#111;bject/26483/sais&#111;n/2005-06)</TD>
<TD>Hertha BSC (http://www.kicker.de/fussball/bundesliga/vereine/vereinsinfo/&#111;bject/29/sais&#111;n/2005-06/naviindex/1)</TD>
<TD>24</TD>
<TD>12</TD>
<TD>12</TD></TR>
<TR =alt>
<TD>4</TD>
<TD>Makaay (http://www.kicker.de/fussball/bundesliga/vereine/spielersteckbrief/&#111;bject/25031/sais&#111;n/2005-06)</TD>
<TD>Bayern München (http://www.kicker.de/fussball/bundesliga/vereine/vereinsinfo/&#111;bject/14/sais&#111;n/2005-06/naviindex/1)</TD>
<TD>23</TD>
<TD>17</TD>
<TD>6</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>Halil Altintop (http://www.kicker.de/fussball/bundesliga/vereine/spielersteckbrief/&#111;bject/26143/sais&#111;n/2005-06)</TD>
<TD>1. FC Kaiserslautern (http://www.kicker.de/fussball/bundesliga/vereine/vereinsinfo/&#111;bject/37/sais&#111;n/2005-06/naviindex/1)</TD>
<TD>23</TD>
<TD>20</TD>
<TD>3</TD></TR>
<TR =alt>
<TD>6</TD>
<TD>Barbarez (http://www.kicker.de/fussball/bundesliga/vereine/spielersteckbrief/&#111;bject/63/sais&#111;n/2005-06)</TD>
<TD>Hamburger SV (http://www.kicker.de/fussball/bundesliga/vereine/vereinsinfo/&#111;bject/12/sais&#111;n/2005-06/naviindex/1)</TD>
<TD>22</TD>
<TD>9</TD>
<TD>13</TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>Micoud (http://www.kicker.de/fussball/bundesliga/vereine/spielersteckbrief/&#111;bject/24533/sais&#111;n/2005-06)</TD>
<TD>Werder Bremen (http://www.kicker.de/fussball/bundesliga/vereine/vereinsinfo/&#111;bject/4/sais&#111;n/2005-06/naviindex/1)</TD>
<TD>22</TD>
<TD>8</TD>
<TD>14</TD></TR>
<TR =alt>
<TD></TD>
<TD>Klasnic (http://www.kicker.de/fussball/bundesliga/vereine/spielersteckbrief/&#111;bject/9126/sais&#111;n/2005-06)</TD>
<TD>22</TD>
<TD>15</TD>
<TD>7</TD></TR>
<TR>
<TD>9</TD>
<TD>Borowski (http://www.kicker.de/fussball/bundesliga/vereine/spielersteckbrief/&#111;bject/23156/sais&#111;n/2005-06)</TD>
<TD>21</TD>
<TD>10</TD>
<TD>11</TD></TR>
<TR =alt>
<TD></TD>
<TD>Vittek (http://www.kicker.de/fussball/bundesliga/vereine/spielersteckbrief/&#111;bject/30176/sais&#111;n/2005-06)</TD>
<TD>1. FC Nürnberg (http://www.kicker.de/fussball/bundesliga/vereine/vereinsinfo/&#111;bject/81/sais&#111;n/2005-06/naviindex/1)</TD>
<TD>21</TD>
<TD>16</TD>
<TD>5</TD></TR>
<TR>
<TD>11</TD>
<TD>Neuville (http://www.kicker.de/fussball/bundesliga/vereine/spielersteckbrief/&#111;bject/9039/sais&#111;n/2005-06)</TD>
<TD>Borussia M'gladbach (http://www.kicker.de/fussball/bundesliga/vereine/vereinsinfo/&#111;bject/15/sais&#111;n/2005-06/naviindex/1)</TD>
<TD>20</TD>
<TD>10</TD>
<TD>10</TD></TR>
<TR =alt>
<TD></TD>
<TD>Podolski (http://www.kicker.de/fussball/bundesliga/vereine/spielersteckbrief/&#111;bject/30496/sais&#111;n/2005-06)</TD>
<TD>1. FC Köln (http://www.kicker.de/fussball/bundesliga/vereine/vereinsinfo/&#111;bject/16/sais&#111;n/2005-06/naviindex/1)</TD>
<TD>20</TD>
<TD>12</TD>
<TD>8</TD></TR>
<TR>
<TD>13</TD>
<TD>Thurk (http://www.kicker.de/fussball/bundesliga/vereine/spielersteckbrief/&#111;bject/22907/sais&#111;n/2005-06)</TD>
<TD>1. FSV Mainz 05 (http://www.kicker.de/fussball/bundesliga/vereine/vereinsinfo/&#111;bject/30/sais&#111;n/2005-06/naviindex/1)</TD>
<TD>19</TD>
<TD>12</TD>
<TD>7</TD></TR>
<TR =alt>
<TD>14</TD>
<TD>Ballack (http://www.kicker.de/fussball/bundesliga/vereine/spielersteckbrief/&#111;bject/1666/sais&#111;n/2005-06)</TD>
<TD>Bayern München (http://www.kicker.de/fussball/bundesliga/vereine/vereinsinfo/&#111;bject/14/sais&#111;n/2005-06/naviindex/1)</TD>
<TD>18</TD>
<TD>14</TD>
<TD>4</TD></TR>
<TR>
<TD>15</TD>
<TD>Smolarek (http://www.kicker.de/fussball/bundesliga/vereine/spielersteckbrief/&#111;bject/26073/sais&#111;n/2005-06)</TD>
<TD>Borussia Dortmund (http://www.kicker.de/fussball/bundesliga/vereine/vereinsinfo/&#111;bject/17/sais&#111;n/2005-06/naviindex/1)</TD>
<TD>17</TD>
<TD>13</TD>
<TD>4</TD></TR></T></TABLE>

coach
09.06.2006, 11:07
12008 H 04400 KANAL 1

turksat

çok tesekkürler

Kardes o frekanstanbulamazsantelevizyonun eski anten girisine bi örgü sisi sok o zamanda çekiyor, :)

degok
09.06.2006, 11:15
http://image.haber3.com/spor3/haber/45720.jpg
<DIV id=haberBaslik style="WIDTH: 250px">Gökdeniz ilk konustu</DIV>
<DIV id=haberTanitim style="FLOAT: left; : relative">Trabzonspor?a gelerek yükselisini sürdüren Gökdeniz?in en büyük istegi sampiyonluk. </DIV>
<DIV id=haberTarih style="TEXT-ALIGN: right">09 Haziran 200610:42</DIV>
<DIV id=haberC&#111;ntent>Gökdeniz Karadeniz, kendisine en sikintili anlarinda sahip çikan Trabzon camiasina en büyük sevinci yasatmak için çalisacagini belirtti

?Yurt disi planlarim vardi ama hepsini erteledim. Sampiyonlugu burada tatmak istiyorum?
Giresun Yeniyolspor?da oynarken belki de bugünlere gelecegini, Türkiye?nin önde gelen yildizlarindan biri olacagini düsünmüyordu. Çünkü bölgenin en güçlü takimi, dördüncü büyük Trabzonspor?da forma giymek o zaman için sadece bir hayaldi. Ama kisa sürede Bordo-Mavili izleme ekibinin agina takildi. Kisa sürede A takima girdi, milli oldu. Tam Avrupa ve diger yurt içi teklifler derken adi talihsiz bir olaya karisti. Aslinda çabuk atlatti, toparlandi. Alti aylik bir aradan sonra Galatasaray maçiyla sahalara döndü. Zordu ilk maçlar, bazen gücü yetmedi, kimi zaman asiri konsantrasyon Gökdeniz?i görmemizi engelledi. Ama onun performansi giderek yükseldi, morali düzeldi. Milli Takima da çagrilmasi açtigi beyaz sayfaya iyi bir baslangiç oldu.

Istanbul?da stres atiyor

Iste Trabzonspor?un vazgeçilmez yildiziyla tatil öncesi Istanbul?da bulustuk. Kucaginda daha 2 yasini bulmamis bebegi ve ailesiyle geldi. Minik Karadeniz uyuyordu. O sirada yattan 2. baskan Ibrahim Haciosmanoglu indi bizi ve Gökdeniz?i karsiladi. Önce fotograflar çekilecekti. Hazirlikli gitmistik, kurgumuz vardi. Gökdeniz gelecek sezon futbolla costurmaliydi Trabzonlular?i. Topu ve kemençenin yayini görünce hemen espriyi patlatti: ?Seneye horon da kemençe de benden. Alin size baslik.?

Basligimizi da verdi

Aslinda böyle bir yildiz bunu söyledikten sonra gerisine gerek yoktu ama sohbet giderek koyulasti. Konusmaya önce gündemdeki konudan basladik, ?Galatasaray yine talip olabilirmis? sana diye sorumuzu sorduk. Biz noktayi koyar koymaz, Gökdeniz yanitini verdi. ?Düsünürüm, konusuruz, kulüp menfaatleri? demedi çok net fikrini belirtti: ?Benim Trabzonspor?a borcum var. Hayatim en kötü zamanlarinda camiam yanimda oldu. Hem de sadece yönetimi ya da taraftari degil. Bir sehrin arkamda oldugunu görmek inanilmaz güç verdi bana. Uzun bir aradan sonra ilk olarak Avni Aker?deki Galatasaray maçinda sahaya çiktim. Tribünlerden yükselen sevgi tezahüratlari, yöneticilerimizin ve takim arkadaslarimizin ilgisi beni çok duygulandirdi. Tribünlerin beni affettigini o an anladim. Artik dedigim gibi bu camiaya borcumu ödeme zamani geldi. Aslina bakilirsa bu borcu ödemek hiç kolay degil ama elimden geleni yapacagim...?

?Yeni hoca heyecandir?

Gelecege iliskin hedefleri hakkinda da bilgi veren Gökdeniz Karadeniz sunlari söyledi: ?Dedigim gibi çok ciddi Avrupa teklifleri ve hayallerim vardi. Fakat bu kadar yürekten bana inanan güvenen kisilerle sampiyonluk yasamak için bu planlarimi erteledim. Sampiyonluk hiç de ulasilamayacak bir hedef degil. Bundan önceki sezonlarda ligi iki kez 2. sirada bitirdik. Hatta Istanbul?daki Fenerbahçe maçini berabere tamamlasak hasreti noktalayabilirdik. Önemli olan Trabzonspor?un o havayi yakalamasidir. Bu sezon da herkes ayni yönde hedef birligi yapti. Su an itibariyla sampiyonlugun en ciddi adayinin Trabzonspor oldugunu düsünüyorum. Yeni bir hoca yeni heyecan demektir. Aramiza katilacak arkadaslar da eksiklerimizi giderecektir...?

Taraftarlara mesaj?

?Trabzonspor her zaman pozitif anlamda isigi olan bir takim. Motivasyon burada belirleyici faktör olur. Taraftarimiz bize inanmali, güvenmeli. Bana verilen destek aslinda neler yapabileceklerini gösterdi. Takimlarini da böyle sahiplenirlerse isimiz çok kolay olur. Ben kendi adima üzerime düseni yapacagim. Sikintilarimdan büyük ölçüde arindim. Aslinda lig bitene kadar bunlari atlatmak hiç kolay olmadi. Hep kafamin bir yerlerinde vardi ve milli takimda da kendimi tam manasiyla gösteremedim. Fakat simdi tatile çikacagim ve kendimi yeni sezona hazirlayacagim. Kötü bir sezonu UEFA sansiyla kapatmis olma firsatini iyi degerlendirip yükselise geçecegiz.?

Fanatik </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Arkadaslar özellikle koyu yazilan yeri okuyun. Ben bizim her hangi bir topçumuza transfer teklifi geldimi bu açiklamayi yapmasini beklerim hep.Helal olsun .</DIV>

tam3r
09.06.2006, 11:17
tercümesi yok çünkü o gazeteyi kendisi yapmis arkadas :D

Burçak
09.06.2006, 11:22
kendisimi yapmis smileys/smiley5.gifbizde Son Dakika basligi diye ciddiye aliyoruz yaa.!!Edited by: forever61

Volkan Albayrak
09.06.2006, 11:25
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">tirabizonlu olay nedir</TD></TR>

Volkan Albayrak
09.06.2006, 11:42
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">böle bisi yapilmaz ama</TD></TR>

tam3r
09.06.2006, 11:48
bunda bise yokki arkadas hayalimdeki manset demis.

Volkan Albayrak
09.06.2006, 12:09
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">umut bilal hayrettin veya faruk murat ocak marcelinho ve ricardinho yu alsinlar baskanin elini öperim</TD></TR>

ahmetansu61
09.06.2006, 12:12
marceinho ve ricardinho ayni takimda ha. biz birinin gelcegine inanmiyoruz sen ikisinide getiirse diyosun

Volkan Albayrak
09.06.2006, 12:12
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">basu bsuna el öpmüyoz</TD></TR>

ozcan_asanoglu
09.06.2006, 12:15
bildigim kadariyla bilal sol orta, hayrettin sol bek, faruk da sol orta(emin degilim)bölgede oynuyor..murat ocak da zaten defansin solunda..

celalettin ve ufukhan da var takimda..dolayisiyla bence bilal-faruk ikilisinden biri ve murat-hayrettin ikilisinden biri alinsa yeter..o kadar adami ayni bölgelerde ne yapacaz..

Volkan Albayrak
09.06.2006, 12:18
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">
<T>
<TR>
<TD =yBaslik>Kuradan hoca , yalanciktan transfer=TS</TD></TR>
<TR>
<TD =txt>
Trabzonspor sonunda hocasina kavustu. Büyük üstat Lazaroni?Bütün Avrupa?yi birkaç kez dolasan Trabzonspor yöneticileri haftalar geçmesine ragmen kimseyi düsündükleri TS sartlariyla ikna edemeyince sanirim baskan sikildi! Sonra bir torbadan kura çekti ve güney Amerika , Brezilya sonrada Lazaroni bahtimiza çikiverdi.

O kadar genis bir yelpazede hoca taramasi yapiliyordu ki, Avrupa?da bir teknik direktörle görüsme masasinda olan TS yöneticisine Trabzonspor?un Lazaroni ile üç yillik anlasma yaptigi son anda haber verilebildi. Haber verilmedigini düsünsenize; iki hocanin Trabzon?da pisti oldugunu?

Oyun sitili , geçmisi , dili ve kimligi önemli degil, ismi biraz duyulmus bir hoca olsun yeterli mantigiyla gerisinde hiçbir basarisi olamayan, Fenerbahçe?den kovulan Lazaroni Trabzonspor?un bu yilki ve gelecekteki büyük hedefleri için transfer edildi. Simdilerde basinda yer alan cambaz brezilyali topçularin ismini görmeyin gitsin! Her gün Trabzonspor?u baska bir isimle söz kestiriyor , anlasma imzalatiyor bizim pinokyolar. Nedense son anda eften püften aksilikler çikiyor yada Trabzonspor vazgeçmis oluyor. Sanki Lazaroni?nin bu günlerde Brezilyali futbolcular üzerinde kredisi varmis gibi yalan yanlis palavralarla hikayeden sambaci transferleri de olmasa, ne gazete dolacak nede satacak!

Pendikspor ve Istanbul Büyüksehir belediye?den iki günde bir oyuncu transfer edeceksin ki gerçek haber?e bir katkin olsun. Pendik spor?un yildiz futbolcusu TS?yi tercih etti! Sanki Avrupa?nin ünlü kulüplerinin menejerleri Kartalda , Pendik de yatar kalkar olmuslardi. Birde bu transferleri yapan bizim begenmedigimiz Lazaroni bile degil! O zaman yarinki sorumlulugu kimler aliyor? Hoca bu ikinci sinif futbolculari ben istemedim deyip sorumluluktan kurtulacakken ve camia üzerindeki kredi süren dolmus , içerden faiz islemekteyken bu nasil cesaret! Yada artik bu isi yapamayacaklarina kanaat getirip gitmeyi planliyorlar ve günü kurtarmaya mi çalisiyorlar? Belki de Istanbul takimlarinin transferi bitirmesi bekleniyor. Nede olsa onlar yeni yildizlar alacagi için eskilerden ve yedeklerden kurtulmak isteyebilirler.

Baskanla yöneticiler , yöneticilerle yöneticiler , camiayla yönetim , baskanla taraftar , teknik heyet , futbolcular arasinda bu kadar kopukluk suanda bile mevcutsa buradan basari beklemek mümkün olur mu acaba! Hiç sanmiyorum. Umarim bu seferlik olsun yanilirim.

Maalesef ki Trabzonspor baskani hala 2.lig?de sadece belediye personelinin bir kisminin tuttugu takimin basinda oldugunu zannediyor. Bu kadar koordinasyonsuzluk , basit ve küçük düsünmeyi baska bir seye baglamak mümkün degil. Trabzonspor transferde suanda 2.lig B deki Sekerspor?un bile gerisinde...
</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>

Oruç
09.06.2006, 12:21
<H3 id=post-1187>Iste ?Yilin Takimi?! (http://haberler.ligtv.com.tr/haberler/?p=1187)</H3>

Memorial Hastanesi?nin sponsorlugunda düzenlenen 11 Altin Adam Yarismasi?nda ?Yilin Altin Adamlari? belli oldu.

Jürinin yaptigi oylama sonucunda kalede A. Faryd Mondragon, defansta Rigobert Song, Önder Turaci, Ibrahim Toraman ve Ümit Özat, orta sahada Stephen Appiah, Marco Aurelio, Alioum Saidou ve Alex De Souza, forvette ise Gökhan Ünal ile Fatih Tekke Yilin Altin Adamlari olurken; Galatasaray Kulübü Baskani Özhan Canaydin Yilin Basarili Yöneticisi, Galatasaray Teknik Direktörü Eric Gerets Yilin Altin Antrenörü, Serdar Tatli da Yilin Altin Hakemi seçildi.

Kaynak:Lig Tv

tirabzonli
09.06.2006, 12:30
Beyler kusura bakmayin bi yanlis anlasilma olmus.O manset benim görmek istedigim manset.Hayalimdeki manset diye yazmistim ama biraz daha açik olmaliydim.Hastayim bu Marcelinho ya bu kadar mi karizma olur bi topcu.Sizde manset atmak isterseniz linkini veriyim: http://www.onlinewahn.de/generator/index

Bülent Bayraktar
09.06.2006, 12:33
<TABLE id=Aut&#111;number4 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD width="100%">
<TABLE id=Aut&#111;number5 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD width="100%">
<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=3 width="100%">
<T>
<TR>
<TD width="100%">Trabzonspor yönetimi, Breziyali Richardinho ve Marcelinho ile görüsmelerini devam ettiren Bordo-Mavili yönetim, Kostarika Milli Takimi'nin 1.93 metre boyunda, 30 yasindaki forveti Paulo Wanchope'yle ön protokol imzaladi</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD width="100%"></TD></TR>
<TR>
<TD width="100%">
<TABLE id=Aut&#111;number6 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD width="50%">

<TABLE id=Aut&#111;number10 cellSpacing=1 width="100%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=justify width="65%">Trabzonspor yönetimi, transferde sol gösterip sag vurdu. Breziyali Richardinho ve Marcelinho ile görüsmelerini devam ettiren Bordo-Mavili yönetim, Kostarika Milli Takimi'nin 1.93 metre boyunda, 30 yasindaki forveti Paulo Wanchope'yle ön protokol imzaladi
.
Bir dönem Ingiltere'nin Manchester City takiminda da oynayan Wanchope'yle Kostarika'nin Dünya Kupasi finallerinde elendigi an 3 yillik sözlesme imzalanacagi kaydedildi.

BU arada Jefferson, Szymek, Tomas Jun, Eller, Yattara, Stepanov ve Djokaj'i kadrosunda bulunduran Trabzonspor, bu isimlerden ikisini gönderecek. Richardinho'nun yüksek maliyeti nedeniyle bu transferin simdilik kaydiyla askiya alindigi ancak Herta Berlinli Marcelinho transferinin ise bitme asamasinda oldugu kaydedildi. Öte yandan Bordo-Mavili takimin renklerine baglamak istedigi Istanbul Büyüksehir Belediyesporlu Murat Ocak için Fenerbahçe de devreye girdi.
</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Salih61
09.06.2006, 12:36
<TABLE id=Aut&#111;number4 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD width="100%">
<TABLE id=Aut&#111;number5 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD width="100%">
<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=3 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD width="100%">Trabzonspor yönetimi, Breziyali Richardinho ve Marcelinho ile görüsmelerini devam ettiren Bordo-Mavili yönetim, Kostarika Milli Takimi'nin 1.93 metre boyunda, 30 yasindaki forveti Paulo Wanchope'yle ön protokol imzaladi</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD width="100%"></TD></TR>
<TR>
<TD width="100%">
<TABLE id=Aut&#111;number6 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD width="50%">

<TABLE id=Aut&#111;number10 cellSpacing=1 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=justify width="65%">Trabzonspor yönetimi, transferde sol gösterip sag vurdu. Breziyali Richardinho ve Marcelinho ile görüsmelerini devam ettiren Bordo-Mavili yönetim, Kostarika Milli Takimi'nin 1.93 metre boyunda, 30 yasindaki forveti Paulo Wanchope'yle ön protokol imzaladi
.
Bir dönem Ingiltere'nin Manchester City takiminda da oynayan Wanchope'yle Kostarika'nin Dünya Kupasi finallerinde elendigi an 3 yillik sözlesme imzalanacagi kaydedildi.

BU arada Jefferson, Szymek, Tomas Jun, Eller, Yattara, Stepanov ve Djokaj'i kadrosunda bulunduran Trabzonspor, bu isimlerden ikisini gönderecek. Richardinho'nun yüksek maliyeti nedeniyle bu transferin simdilik kaydiyla askiya alindigi ancak Herta Berlinli Marcelinho transferinin ise bitme asamasinda oldugu kaydedildi. Öte yandan Bordo-Mavili takimin renklerine baglamak istedigi Istanbul Büyüksehir Belediyesporlu Murat Ocak için Fenerbahçe de devreye girdi.
</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE> Kaynak...

ender77
09.06.2006, 12:43
http://www.takagazete.com/resim/img/yenirotaluciano.jpg

BORDO-MAViLiLER, FENER?iN BREZiLYALI OYUNCUSUYLA iLGiLENiYOR...
< name=1 =diger.asp?aksiy&#111;n=aramas&#111;nuc method=post>< style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px groove; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px groove; FONT-FAMILY: Verdana" size=26 name=ara> < style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px ridge; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px ridge; FONT-FAMILY: Verdana" =submit value=Ara name=B1> </></DIV>

Trabzonspor, Fenerbahçe?nin kadrosunda düsünmedigi iddia edilen Brezilyali defans oyuncusu Luciano?yu kadrosuna dahil etmek için ugrasiyor
TEMASLAR SÜRÜYOR
TRABZONSPOR?un yeni hedefi Fenerbahçe?nin birakmayi planladigi Brezilyali oyuncu Fabio Luciano. Bordo-Mavili yönetimin bu oyuncu için temaslara basladigi belirtilirken, Baskan Nuri Albayrak?in bu transfer ile özel olarak ilgilendigi ifade edildi. Hava toplarinda etkili olan bu oyuncu konusunda Lazaroni?nin de olumlu rapor verdigi kaydedildi.

STEPANOV?LA
IKILI OLUR
MILAN Stepanov ile birlikte defansta iyi bir ikili olusturacagi düsünülen Brezilyali oyuncu Fabio Luciano?yla ilgili gelismelerin önümüzdeki günlerde netlik kazanmasi bekleniyor. Fenerbahçe Kulübü ile anlasmaya çalisan yönetimin daha sonra da futbolcunun kendisi ile masaya oturacagi vurgulandi. Luciano ile birlikte Mehmet Yozgatli için de F.Bahçe ile görüsmeler sürüyor.

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=546>
<T>
<TR>
<TD></TD></TR></T></TABLE>

ender77
09.06.2006, 12:44
<TABLE style="HEIGHT: 870px" cellSpacing=0 cellPadding=0 width=750>
<T>
<TR>
<TD style="VERTICAL-ALIGN: top; WIDTH: 185px; PADDING-TOP: 0px" width=185 bgColor=#f3f3f3 height=672>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=119>
<T>
<TR>
<TD width=190 bgColor=#f3f3f3>
<TABLE height=104 cellSpacing=1 width="66%">
<T>
<TR>
<TD width="100%" bgColor=#e8e8e8 height=85>
<TABLE height=104 cellSpacing=1 width="66%">
<T>
<TR>
<TD width="100%" bgColor=#e8e8e8 height=85>
<TABLE cellSpacing=1 width="100%">
<T>
<TR>
<TD width="100%" bgColor=#e8e8e8>
<DIV =kutu style="WIDTH: 174px; HEIGHT: 108px">
http://www.takagazete.com/bullet_yesil.gifSpor (http://www.takagazete.com/default.asp?kategori=20)
http://www.takagazete.com/bullet_yesil.gif Politik Kulis (http://www.takagazete.com/pkulis.asp)
http://www.takagazete.com/bullet_yesil.gif Saglik (http://www.takagazete.com/saglik.asp)
http://www.takagazete.com/bullet_yesil.gif Sanat (http://www.takagazete.com/menusanat.asp)
http://www.takagazete.com/bullet_yesil.gif Seri Ilanlar (http://www.takagazete.com/seriilan.asp)
</DIV></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD width=190>http://www.takagazete.com/resim/img/but&#111;n_anket.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=190 bgColor=#f7f7f7>
<CENTER>< marginWidth=0 marginHeight=0 src="anket/anket.asp" Border=0 width=172 scrolling=no height=220></>http://www.takagazete.com/resim/img/designed.jpg (akotan_mpak@hotmail.com) </CENTER></TD></TR>
<TR>
<TD width=190>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=166>
<T>
<TR bgColor=#cc0000>
<TD width=178 bgColor=#f3f3f3>
<DIV align=center>http://www.takagazete.com/resim/img/but&#111;n_doviz.gif</DIV></TD></TR>
<TR bgColor=#cc0000>
<TD vAlign=top width=178 bgColor=#ffffff height=71>
<DIV align=center>
< marginWidth=0 marginHeight=0 src="http://www.tuyofesor.net/import/icpiyasaozetiuser.asp" Border=0 width=180 scrolling=no height=141></></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=180>
<T>
<TR>
<TD width=180></TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.takagazete.com/resim/img/but&#111;n_kullanisli_&#108;inkler.gif</TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD height=25>
<DIV align=center>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=1 width=174 align=center>
<T>
<TR>
<TD =hittus1(this) =hit2tus(this) width=168 bgColor=#f3f3f3>http://www.takagazete.com/resim/img/bullet_yesil.gif Trabzon Valiligi (http://www.trabz&#111;n.gov.tr/) </TD></TR>
<TR>
<TD =hittus1(this) =hit2tus(this) width=168 bgColor=#f3f3f3>http://www.takagazete.com/resim/img/bullet_yesil.gif Trabzon Belediyesi (http://www.trabz&#111;n-bld.gov.tr/) </TD></TR>
<TR>
<TD =hittus1(this) =hit2tus(this) width=168 bgColor=#f3f3f3>http://www.takagazete.com/resim/img/bullet_yesil.gif Trabzon Tic. ve San.Od. (http://www.ttso.org.tr/) </TD></TR>
<TR>
<TD =hittus1(this) =hit2tus(this) width=168 bgColor=#f3f3f3>http://www.takagazete.com/resim/img/bullet_yesil.gif Trabzonspor Kulübü (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/) </TD></TR>
<TR>
<TD =hittus1(this) =hit2tus(this) width=168 bgColor=#f3f3f3>http://www.takagazete.com/resim/img/bullet_yesil.gif Trabzon Turizm (http://www.trabz&#111;nturizm.gov.tr/) </TD></TR>
<TR>
<TD =hittus1(this) =hit2tus(this) width=168 bgColor=#f3f3f3>http://www.takagazete.com/resim/img/bullet_yesil.gif Karadeniz Teknik Üniv. (http://www.ktu.edu.tr/) </TD></TR>
<TR>
<TD =hittus1(this) =hit2tus(this) width=168 bgColor=#f3f3f3>http://www.takagazete.com/resim/img/bullet_yesil.gif SSK Gen. Müd. (http://www.ssk.gov.tr/) </TD></TR>
<TR>
<TD =hittus1(this) =hit2tus(this) width=168 bgColor=#f3f3f3>http://www.takagazete.com/resim/img/bullet_yesil.gif Bagkur Gen. Müd (http://www.bagkur.gov.tr/) </TD></TR>
<TR>
<TD =hittus1(this) =hit2tus(this) width=168 bgColor=#f3f3f3>http://www.takagazete.com/resim/img/bullet_yesil.gif Rize Valiligi (http://www.rize.gov.tr/)</TD></TR>
<TR>
<TD =hittus1(this) =hit2tus(this) width=168 bgColor=#f3f3f3>http://www.takagazete.com/resim/img/bullet_yesil.gif Rize Belediyesi (http://www.rize.bel.tr/)</TD></TR>
<TR>
<TD =hittus1(this) =hit2tus(this) width=168 bgColor=#f3f3f3 height=14>http://www.takagazete.com/resim/img/bullet_yesil.gif Giresun Valiligi (http://www.giresun.gov.tr/) </TD></TR>
<TR>
<TD =hittus1(this) =hit2tus(this) bgColor=#f3f3f3 height=12>http://www.takagazete.com/resim/img/bullet_yesil.gif Giresun Belediyesi (http://www.giresun-bld.gov.tr/) </TD></TR>
<TR>
<TD =hittus1(this) =hit2tus(this) bgColor=#f3f3f3 height=14>http://www.takagazete.com/resim/img/bullet_yesil.gif Artvin Valiligi (http://www.artvin.gov.tr/)</TD></TR>
<TR>
<TD =hittus1(this) =hit2tus(this) bgColor=#f3f3f3 height=14>http://www.takagazete.com/resim/img/bullet_yesil.gif Artvin Belediyesi (http://www.artvin.bel.tr/)</TD></TR>
<TR>
<TD =hittus1(this) =hit2tus(this) bgColor=#f3f3f3 height=14>http://www.takagazete.com/resim/img/bullet_yesil.gif Ordu Valiligi (http://www.ordu.gov.tr/)</TD></TR>
<TR>
<TD =hittus1(this) =hit2tus(this) bgColor=#f3f3f3 height=14>http://www.takagazete.com/resim/img/bullet_yesil.gif Ordu Belediyesi (http://www.ordu.bel.tr/)</TD></TR>
<TR>
<TD =hittus1(this) =hit2tus(this) bgColor=#f3f3f3 height=14>http://www.takagazete.com/resim/img/bullet_yesil.gif Hüryol Gazetesi (http://www.huryol.com/)</TD></TR>
<TR>
<TD =hittus1(this) =hit2tus(this) bgColor=#f3f3f3 height=11>http://www.takagazete.com/resim/img/bullet_yesil.gif Radyo Karadeniz Fm (http://www.karadenizfm.com.tr/)</TD></TR>
<TR>
<TD =hittus1(this) =hit2tus(this) bgColor=#f3f3f3 height=14>http://www.takagazete.com/resim/img/bullet_yesil.gif Taskiran.com (http://www.taskiran.com/)</TD></TR></T></TABLE></DIV></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD width=190></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD style="PADDING-RIGHT: 0px; PADDING-LEFT: 0px; VERTICAL-ALIGN: top; PADDING-TOP: 0px" width=563 bgColor=#f3f3f3 height=672>
<TABLE id=Aut&#111;number2 style="BORDER-RIGHT: 3px inset; BORDER-TOP: 3px inset; BORDER-LEFT: 3px inset; BORDER-BOTTOM: 3px inset; BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 height=1 cellSpacing=0 borderColorDark=#f0f0f0 cellPadding=0 width=546 borderColorLight=#f0f0f0 border=1>
<T>
<TR>
<TD width=286 bgColor=#99cc00 height=1>Sambacilar beklemede</TD>
<TD width=253 bgColor=#c0c0c0 height=1>
<TABLE id=Aut&#111;number9 style="BORDER-RIGHT: #e9e9e9 1px groove; BORDER-TOP: #e9e9e9 1px groove; BORDER-LEFT: #e9e9e9 1px groove; BORDER-BOTTOM: #e9e9e9 1px groove; BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 height=6 cellSpacing=1 borderColorDark=#e9e9e9 width=253 borderColorLight=#e9e9e9 border=1>
<T>
<TR>
<TD width="23%" bgColor=#99cc00 height=3>Editör :</TD>
<TD width="77%" bgColor=#e9e9e9 height=3>takagazete (takagazete@takagazete.com)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=546>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>

http://www.takagazete.com/resim/img/sambacilarbeklemede.jpg

Marcelinho ve Ricardinho ile yapilan görüsmeler olumlu geçmesine ragmen...

Marcelinho ve Ricardinho ile yapilan görüsmeler olumlu geçmesine ragmen futbolcular Trabzonspor? dan düsünmek için süre istedi
BIRAZ ZAMAN VERIN
TRABZONSPOR?un yabanci transfer gündeminin ilk sirasinda yer alan Marcelinho ve Ricardinho?dan cevap bekleniyor. Yapilan ilk görüsmelerde bu oyuncularin olumlu cevap vermesine ragmen yönetimden biraz daha süre istediler. Dünya Kupasi?nda Brezilya Milli Takimi?nda oynayacak olan Ricardinho?nun transferinin çok zor oldugu da belirtildi.
G.SARAY?DAN KANCA
MARCELINHO?nun ise teklife sicak baktigi dile getirilirken, iki oyuncunun da Trabzonspor?a gelmeleri konusunda teknik direktör Lazaroni?nin büyük etkisinin olacagi ifade edildi. Lazaroni?nin bu iki oyuncu ile de görüsme yaptigi ve bu görüsmelerden olumlu sonuç aldigi kaydedildi. </TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

champions
09.06.2006, 12:48
bütün sayfayi kopyalamaya gerek yok

Dursun Ali Bahçekapılı
09.06.2006, 12:49
Luciano haberi balon oldugu cok belli.Bu adam Fenerde kiralik bonservisi bir brezilya kulubunde.Sallayin bakalim nasilsa habercilik günümüzde böyle

Bu arada herkese hayirli cumalar

ahmetansu61
09.06.2006, 13:04
luciano yu keske alabilsek cok ii bi defans ama yabanci kontenjanindan alamayiz.

bazilari nerde yildiz transferi diyo ama ben tam tersine nerde bu jun djokaj diyorum. adamlardan ses cikmiyo. gitsinler bi klubede kurtarsak yakayi.

Turan AKYILDIZ
09.06.2006, 13:16
aynen öyle ahmetansu61 kardes.önce basimizdakileri def edebilsek.gerisini hallederler her halde yöneticilerimiz

Bülent Bayraktar
09.06.2006, 13:22
ula ne lucianosu bizde daha adam war stepanov we fatih bu adam sadece önemli zamanlarda goller atayo defansta bi sey yaptigi yok

champions
09.06.2006, 13:24
luciano yu keske alabilsek cok ii bi defans ama yabanci kontenjanindan alamayiz.

bazilari nerde yildiz transferi diyo ama ben tam tersine nerde bu jun djokaj diyorum. adamlardan ses cikmiyo. gitsinler bi klubede kurtarsak yakayi.

luciano iyi adam mi yuh ne iyisi be takozun teki attigi 1-2 gole bakarak

adami iyi yaptiniz

champions
09.06.2006, 13:26
<H3>Insua 5 Milyon dolar!</H3>
<DIV id=metin>Arjantin?in Boca Juniors kulübü Baskani Mauricio Macri Türkiye?den Insua için 3 teklif geldigini açikladi ve ekledi: ?Federico Insua için Turkiye?den 3 takimdan teklif aldik...5 milyon dolar veren Insua?nin sahibi olur?

Tirkiye?de bir süredir transfer gündeminde olan Boca Juniors?un Arjantinli orta saha yildizi Federico Insua icin Türk takimlarini seferber oldugu iddia edildi. Arjantin?de yayinlanan La Nacion gazetesine bir aciklama yapan Boca Baskani Mairicio Macri, Turkiye?den Insua için önemli takimlardan teklif aldiklarini belirterek parada anlasmalari halinde bu futbolcuyu Turkiye?ye satabileceklerini söyledi. Macri, Insua?nin da bu tekliflere sicak baktiginin altini çizerek ?Insua?yi 5 milyon dolara satisa koyduk.Bu parayi veren kulüp Insua?ya sahip olur? dedi.

Bu arada, Insua da Arjantin? de yayinlanan Clarin Gazetesi?ne yaptigi açiklamada, Turkiye?ye gidebilecegi sinyali verdi. Turkiye?den isim vermeden önemli 3 takimdan teklif aldigini belirten Insua, kulübü Boca Juniors ile bu takimlar arasinda bonservis konusunda pazarliklarin devam ettigini kendisi açisindan ise bir sorunun olmadigini ifade etti.

BU ÜÇ KULÜPTEN BIRI KESIN BIZIZ AMA 5 MILYON DOLAR VERILIR MI BILEMEM INSUA GELIRSE 10 NUMARA SORUNUN ÇÖZER</DIV>

Burçak
09.06.2006, 13:29
biz niye hiç gelecegi düsünemiyoruz. zamaninda zurawskiye o para verilseydi ben eminimki sampiyoinlar liginde tur atlayacaktik gruplara kalacaktik. ve ona verdigimiz parayi fazlasiyla bize kazandiracakti.

önce yatirim yapmak gerekliki karsiligini alabilesin. yoksa böyle sinir olmaya devam ederiz.

yani gerçekten tartismasiz isimler varsa transfer listesinde, aradaki 500 bin dolar aranmamali.. eger hedefler GERÇEKTEN büyükseEdited by: forever61

Volkan Albayrak
09.06.2006, 13:46
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

bu nasil is ya malatya kongreyi beklemiyomuydu

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=636>
<T>
<TR>
<TD>Turkcell Süper Ligi?ne çikacak bir takim olusturmayi hedefleyen Malatyaspor?da transfer çalismalari basladi.
</TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD =D2> Sari-kirmizili yönetim, teknik direktör Levent Eris?in istegi dogrultusunda geçen sezon Ikinci Lig (A) Kategorisi?nde 20 golle Altay?da gol krali olan Ufuk Ates?in yanisira savunma oyunculari Erman Güraçar ve Kenan Yelek ile görüsüyor.
Kulüp Baskani Hikmet Tanriverdi, AA muhabirine yaptigi açiklamada, tek hedeflerinin sampiyon olacak bir takim olusturmak oldugunu belirterek, gelecek haftaya kadar takimin sekillenecegini söyledi.
Teknik direktör Levent Eris ile sürekli görüstüklerini belirten Tanriverdi, Eris?in istegi dogrultusunda ilk etapta Altay?da gol krali olan Ufuk Ates ile Erman Güraçar ve Kenan Yelek ile görüstüklerini ifade itti.

-VOLKAN BURSASPOR?A VERILDI-

Sözlesmesi biten Mert Korkmaz, Serkan Bensol, Fevzi Tuncay ve Ömer Erdogan?in takimdan ayrildigini dile getiren Tanriverdi, sözlesmesi devam eden Evren Turhan ile görüstüklerini, Evren?in iyi bir takim bulamamasi halinde Malatyaspor?da kalacagini kaydetti.
Ligin devre arasinda Trabzonspor?dan transfer edilen Volkan Bekiroglu?nu Bursaspor?a verdiklerini dile getiren Tanriverdi, sözlesmeli futbolculari Emrah Eren?in Çaykur Rizespor ile anlastigini duydugunu, ancak bu oyuncu ile ilgili Çaykur Rizespor?dan kendilerine bir teklif gelmedigini ifade etti.

-SENKERIK VE MASEK?IN KALMASI ISTENIYOR-

Takimdaki 6 yabanci oyuncudan Homola?nin kiralik oldugu için ülkesine döndügünü, Zdenik Senkerik ve Jiri Masek?in ise kalmasindan yana olduklarini belirten Tanriverdi, diger yabanci oyuncular Toth Balazs, Sebastian Johansson ve Tomas Michalek?e talip çikmasi halinde satacaklarini vurguladi. </TD></TR></T></TABLE></TD></TR>

Tahir
09.06.2006, 14:03
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>

bu nasil is ya malatya kongreyi beklemiyomuydu

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=636><T>
<T>
<TR>
<TD>Turkcell Süper Ligi?ne çikacak bir takim olusturmayi hedefleyen Malatyaspor?da transfer çalismalari basladi.
</TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD ="D2"> Sari-kirmizili yönetim, teknik direktör Levent Eris?in istegi dogrultusunda geçen sezon Ikinci Lig (A) Kategorisi?nde 20 golle Altay?da gol krali olan Ufuk Ates?in yanisira savunma oyunculari Erman Güraçar ve Kenan Yelek ile görüsüyor.
Kulüp Baskani Hikmet Tanriverdi, AA muhabirine yaptigi açiklamada, tek hedeflerinin sampiyon olacak bir takim olusturmak oldugunu belirterek, gelecek haftaya kadar takimin sekillenecegini söyledi.
Teknik direktör Levent Eris ile sürekli görüstüklerini belirten Tanriverdi, Eris?in istegi dogrultusunda ilk etapta Altay?da gol krali olan Ufuk Ates ile Erman Güraçar ve Kenan Yelek ile görüstüklerini ifade itti.

-VOLKAN BURSASPOR?A VERILDI-

Sözlesmesi biten Mert Korkmaz, Serkan Bensol, Fevzi Tuncay ve Ömer Erdogan?in takimdan ayrildigini dile getiren Tanriverdi, sözlesmesi devam eden Evren Turhan ile görüstüklerini, Evren?in iyi bir takim bulamamasi halinde Malatyaspor?da kalacagini kaydetti.
Ligin devre arasinda Trabzonspor?dan transfer edilen Volkan Bekiroglu?nu Bursaspor?a verdiklerini dile getiren Tanriverdi, sözlesmeli futbolculari Emrah Eren?in Çaykur Rizespor ile anlastigini duydugunu, ancak bu oyuncu ile ilgili Çaykur Rizespor?dan kendilerine bir teklif gelmedigini ifade etti.

-SENKERIK VE MASEK?IN KALMASI ISTENIYOR-

Takimdaki 6 yabanci oyuncudan Homola?nin kiralik oldugu için ülkesine döndügünü, Zdenik Senkerik ve Jiri Masek?in ise kalmasindan yana olduklarini belirten Tanriverdi, diger yabanci oyuncular Toth Balazs, Sebastian Johansson ve Tomas Michalek?e talip çikmasi halinde satacaklarini vurguladi. </TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

kongre yapildi galiba. su umut meselesi ne oldu her yerde tamam deniyor

champions
09.06.2006, 14:13
paolo wanchope 69 milli maçta 43 gol atmis bakalim bu aksam almanya karsisinda ne yapacak dikkatle izliycem bu adami ondan sonra daha iyi karar veririz nasil bi adam olduguna

Barış
09.06.2006, 14:21
<TABLE cellSpacing=2 cellPadding=4 width=385>
<T>
<TR>
<TD =katayrintibaslik>POLAT:"KIMSENIN ÇOK IHTIMAL VERMEDIGI BIR SAMPIYONLUK KAZANDIK" </TD></TR>
<TR>
<TD>

Galatasaray Kulübü Baskan Yardimcisi ve Basin Sözcüsü Adnan Polat, takim olarak kimsenin ihtimal vermedigi bir sampiyonluk elde ettiklerini söyledi.

---

yahu bu adam da bi susmadi,iyi bi sampiyon oldunuz.hergün bi açiklama yok öyle yok böyle bi sus.</TD></TR></T></TABLE>

bu arada wanchope yasli degil mi yaw.

sweetrose
09.06.2006, 14:26
Aziz yildirim olma idealinde ilerliyor bu adam; yakin zamanda görür aziz yildirim olmanin bedbahtligini..smileys/smiley7.gif

agahozlu
09.06.2006, 14:47
Basin Sözcüsü Kafkas: "Yildizlarla temastayiz" http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/video.gif
Memorial Hastanesi Sponsorlugu?nda düzenlenen 2005 - 2006 sezonu 11 Altin Adam Yarismasi jüri toplantisina onur konugu olarak katilan Basin Sözcümüz Zeyyat Kafkas, kulübümüzün güncel içerigi konusunda da çesitli açiklamalarda bulundu.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/090606zeyyat.jpg
?Lazaroni çabuk kaynasti?
Trabzon halkinin yeni teknik direktör Sebastiao Lazaroni ile çok çabuk kaynastigini ifade eden Kafkas, "Lazaroni?yle sözlesme imzaladiktan sonra, kisa bir sehir turu yaptik. Burada kendisi taraftarlarimizla çok çabuk kaynasti. Trabzonspor camiasinin Lazaroni'yi sevmemesi gibi bir durum söz konusu degil" dedi.

?Kontenjanimiz dolu?
Baskanimiz Nuri Albayrak'in yildiz futbolcu transferi sözünü yerine getirecegini belirten Zeyyat Kafkas, "Su an yabanci kontenjanimizda bosluk yok. 7 Tane sözlesmeli yabancimiz var. Bu sorunu çözdükten sonra, söz yerine getirecektir. Su an itibariyle Ricardinho ve bir kaç yildiz futbolcuyla görüsme halindeyiz" diye konustu.

?Düsman yok, rakip var?
Dört büyük kulübün kendi aralarinda transfer yapmalarini dogal buldugunu vurgulayan Basin Sözcümüz, "Trabzonspor kulübü, üç kulüpten de futbolcu alip, verebilir. Bu çok normaldir. Ancak sampiyonluga oynayacak bir takim kurmak istedigimiz için, oyuncu satmayi düsünmüyoruz. Ancak, bu hiç bir futbolcumuzun vazgeçilmez oldugu anlamina gelmesin. Özellikle Trabzonspor'un menfaatleri çok önemlidir. Bizim Türkiye liglerinde düsmaniz yoktur, rakiplerimiz vardir. Bunu da herkesin bilmesini isterim" yorumunu yapti.

Murat'
09.06.2006, 14:48
kesinlikel adam aziz2

Mert67
09.06.2006, 14:50
umut u transferi büyük ölçüde bitmis heralde bilgisi olna var mi?

Travelair
09.06.2006, 14:56
Dikkat ederseniz basina, Basliklarda Adnan Polat diye yazmiyor, sadece Polat yaziyor. Basin savaslari yakinda baslar

Tahir
09.06.2006, 15:00
o azizeden kötü idi zaten yeni degil yani topu cehenneme

yakup midi
09.06.2006, 15:16
aziz yildirim tedavi görüyor su an arkadaslar...

harmancuk
09.06.2006, 15:38
TEDAVI GÖRMESI LAZIM ZATEN KESTIRMIS GALIBAsmileys/smiley36.gif

Burçak
09.06.2006, 15:48
milletin ahimi tuttu ne

jefferson61sefa
09.06.2006, 15:52
okudumda nerden atiolar bu haberleri luciano falan alakasi yok sözü bile geçmemis bir oyuncu luciano sezonda nobre geçti ama luciano ismi gündeme hiç gelmedi

Muhammet_61
09.06.2006, 15:53
Brezilya'dan baska bi Luciano'nun adi geçti. Bu haberi yapanlar da o habere öyle bi göz atti, dikkatli okumadan bol keseden atmaya basladi.

KuĞu
09.06.2006, 16:02
yazip yazmam konusunda tereddütlerim vardi çogunuz tepki gösterebilirsiniz ama, bmn olarak girise aziz yildirim için geçmis olsun mesaji koyulabilir, sadece bir öneri. vefaat etse bu önerim belki daha fazla destek bulabilir ama yinede düsünülmesi fena olmaz. bmn olarak kara listemizde bulunan bu insana yapilacak böyle bir jest ile, sevmesekde bizler insaniz ve insani degerlere önem veririz mesaji verilebilir. Atalarimiz bunun örnegini çokça vermistir, savastigi düsmana karsi insanligini ve nezaketini kaybetmemisler, yakin örnek çanakkale ve Atatürkün yunan bayragina basmamasi gibi.

Bu sadece bir öneri bence bize yakisan bir is yapmis oluruz ve bu bizi daha da büyültür, emin olun.

zanoylu
09.06.2006, 16:07
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Valla ben ortadajest yapma gibi bir durumun gerekliliginin oldugunu zannetmiyorum..Ölse bile umruma gelmez.Önce o karsisindakileri küçük görmeme veinsan yerine koymasini bi ögrensin smileys/smiley7.gif</TD></TR>

Hekimoğlu
09.06.2006, 16:13
Çok bi centilmeniz ya gebersin umrumda degil.

ender77
09.06.2006, 16:14
<CENTER>burada futbol konusuyoruz, lutfen magazin haberlerini buraya tasimayalim, tesekkurler!</CENTER>Edited by: murat

KuĞu
09.06.2006, 16:15
keskin sirke küpüne zarar demis atalarimiz,o bana sunu yapti gebersin vs. gibi dilekler insani degildir, dinlerin hepsi düsmanina karsi nezaketi ögütler. Bunu biri yaparsa örnegi olur ve örnek alinacak bir davranis sergilemis olursun. Giriste f.tekke açiklamasinin pesine böyle bir geçmis olsun mesajinin çok anlamli olacagini düsünüyorum. Her konuda örnek olmak bize yakisani yapmak bizi büyültür. nefreti kini bülütmek bize özgü bir davranis biçimi degil dünya üzerinde bunca terör olaylari varken. Bize özgü olmasi gerekn davranis insani degerleri yasatmaktir.

champions
09.06.2006, 16:30
BEYLER aksam açilis maçinda kosta rikali wanchope'u izlemeyi unutmayin

sonra da yorum yapmayi tabi

Travelair
09.06.2006, 16:36
Wanchope adi duyulmus bir futbolcu. Kötü olacagini sanmiyorum. Ama tabi karakteri, istikrari, sakatlik durumu, uyumu iyice arastirilmali

divicam
09.06.2006, 16:36
BEYLER aksam açilis maçinda kosta rikali wanchope'u izlemeyi unutmayin

sonra da yorum yapmayi tabi bu bizim boskaleye golü atamayan adam degilmiydi kore'de.... onun sayesinde elenmekten kurtulmustuk....

sbay
09.06.2006, 16:41
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Szymek?li Polonya Ekvador önünde </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Grubu?nun diger maçinda Polonya ile Ekvador kozlarini paylasacak. Trabzonsporlu Szymkowiak?in forma giydigi Polonya ile Ekvador arasindaki mücadele 22.00?de Auf Arena?da oynanacak. </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>09.06.2006</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>POLONYA
1 Boruc
6 Bak
2 Jop
14 Zewlakow
4 Baszczynski
8 Krzynowek
16 Radomski
10 Szymkowiak
7 Sobolewski
15 Smolarek
9 Zurawski

EKVADOR
12 Mora
4 Cruz
3 Hurtado
17 Espinoza
18 Reasco
8 Mendez
20 Tenorio
14 Castillo
16 Valencia
11 Delgado
21 C.Tenorio

STAT: Auf Arena
SAAT: 22.00
YAYIN: KANAL 1
HAKEM: Kamikawa Toru (Japonya) </TD>
<TD vAlign=top width=10>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=top width=122>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=122 align=center>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=center width=122>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=122>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=120 height=150>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/2006/szymkowiak0906.jpg</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

champions
09.06.2006, 16:51
Wanchope adi duyulmus bir futbolcu. Kötü olacagini sanmiyorum. Ama tabi karakteri, istikrari, sakatlik durumu, uyumu iyice arastirilmali

adi duyulmus oldugunu ben de biliyorum da senin dedigin gibi önemli olan su andaki durumudur golcü özelligi ne kadar üst düzeyde

bize kesinlikle golcü oyuncu lazim sadece fatihle bu is olmaz adam atinca kazaniyoruz atamayinca fos onun olmadigi maçlarda kazanmamiz süpriz oluyo böyle olmamali her zaman ayni güçle sahaya çikmaliyiz

Burçak
09.06.2006, 17:04
@sbay

simko sakatlandi falan denmisti bugün. sanirim onu bu aksam izleyemeyecegiz.

sbay
09.06.2006, 17:07
@sbay

yapma yaw bende onu izlerim diyodum...neyse o yoksa zurawski var onu izlerim

gultekin61
09.06.2006, 17:20
beyler marcelinho transferi bitmis hayirli olsun trabzonspor a

gultekin61
09.06.2006, 17:21
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

champions
09.06.2006, 17:25
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

nerden biliyosun kardesim

Muhammet_61
09.06.2006, 17:25
usta ciddimisin kaynagin nedir yüregime indirecen

Mehmet_Mercanlı
09.06.2006, 17:27
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif böyle saka olmaz ne diyosun eminmisin kaynak neeeeeeee nerden duydun kimdedi

sbay
kaynak?????

champions
BEYLER dünya kupasi açilisi basladi kanal 1 de hem de okay karacanla ilgililere duyurulur

selcuk
09.06.2006, 17:28
@sbay

ya ne sakatligi sadece kan testi bozuk ciktiydi= kondisyonu yani zayif ama yerine denenilen mila kondisyonsuz szimek kadar oyniyamadi %80 szimek oyniyacakmis

tirabzonli
09.06.2006, 17:29
Beyler Polonya-Ekvador maçinda insallah bi Trabzonspor bayragi ya da formasi görürüz

Mehmet_Mercanlı
09.06.2006, 17:29
ya arkadaslar bakin size tuhaf gelebilir ama ben heycanlaniyorum böyle sakalar yapmayin ben kaldiramam kalbinizi kirarim acik ca yazsana sunu salamiyosun dimi kardes

selcuk
09.06.2006, 17:30
pelikan gigmeyi düsünüyordu diye

sbay
<DIV id=Baslik>Milliler reklam yildizi oldu..</DIV>
<DIV style="OVERFLOW: ; HEIGHT: 5px"></DIV>
<DIV id=&#111;nyazi>A Milli Takim oyunculari, Milli takimin resmi sponsorlarindan Coca-Cola'nin "Hayat Futbola Benzer" adli reklam filminde oynadilar..</DIV>
<DIV id=tarih>9Haziran2006, 16:37

Milli takimin resmi sponsorlarindan Coca-Cola'nin ''Hayat Futbola Benzer'' reklam filminde Galatasarayli Necati Ates, Hasan Kabze, Besiktasli Ibrahim Toraman ve Fahri Tatan, Fenerbahçeli Volkan Demirel, Trabzonsporlu Fatih Tekke, Hertha Berlinli Yildiray Bastürk ve Borussia Dortmundlu Nuri Sahin yer aldi.</DIV>

Şentürk
@sbay

siz nerden duydunuz bilmiyorum ama polonyada sakatlar sunlar:

Sakatlar:
Polonya'da 72 kez milli olmus defans oyuncusu Jacek Bak ve Leverkusen'de forma giyen Krzynowek'in sakatliklari geçti ve büyük ihtimalle forma giyecekler. Ekvador ise sadece forvet Carlos Tenorio'nun durumu maç saatinde belli olacak.

yani szymek oynuyorsmileys/smiley2.gif

bu arada zurawskiyi dikkatli izlemeyi unutmayin neden yönetimin onu almasi için yirtindigimi göreceksinizsmileys/smiley2.gif

iZzY61
09.06.2006, 17:33
marcelinho transferi bitmismiiii SAKA YAPMAYIN BURASI DINGONUN AGIRI DIYIL .

selcuk
09.06.2006, 17:36
@sbay

Sakatlar:
Polonya'da 72 kez milli olmus defans oyuncusu Jacek Bak ve Leverkusen'de forma giyen Krzynowek'in sakatliklari geçti ve büyük ihtimalle forma giyecekler. Ekvador ise sadece forvet Carlos Tenorio'nun durumu maç saatinde belli olacak.

bu arada zurawskiyi dikkatli izlemeyi unutmayin neden yönetimin onu almasi için yirtindigimi göreceksinizsmileys/smiley2.gif

hayir tam tersi olacak belki bu macda degil ama almanyaya karsi gözükecek zurawski fazla abartiliyor kac macini seyrettisemde ayni görüsdeyim fatihin sol ayagi etmez

tirabzonli
09.06.2006, 17:36
Su Marcelinho gelsinsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif böyle aglamayan .............

Erdem Keser
09.06.2006, 17:42
beyler bencede aziz yildirimi her nekadar sevmesekte sonucta oda insan ve herseyden once musluman bi insan ne kadar dusuncelerini sevmesekte enazindan bi gecmis olsun mesaji yayinlanmali bu bizim seviyemizi gosteriri buyuklugumuzu gosterir

Şentürk
09.06.2006, 17:43
@sbay

Sakatlar:

hayir tam tersi olacak belki bu macda degil ama almanyaya karsi gözükecek zurawski fazla abartiliyor kac macini seyrettisemde ayni görüsdeyim fatihin sol ayagi etmez

sen formsuz maçlarinami rastladin nedir pek anlamadim amasmileys/smiley5.gif

ama 10 üzerinde maçini doksan dakika izledim,bildigimiz hantal ceza alani forveti degil kaleye sirti dönük oynayabilen golcü ender forvetlerden biri çok çaliskan ve kafa golleride iyi olan forvet ve ayagini çok iyi kullaniyor,yipratici özelligi var bu anlamda hakan sükürün eski haline beziyor biraz(uefayi aldiklari zamanki), bence dünya kupasinda dikkatli izleyin onusmileys/smiley2.gif

Volkan Albayrak
09.06.2006, 17:45
marcelinho haberi dogrumu beyler

Volkan Albayrak
09.06.2006, 17:46
gülteksin kaynak

selcuk
09.06.2006, 17:51
@sbay

Sakatlar:

sen formsuz maçlarinami rastladin nedir pek anlamadim amasmileys/smiley5.gif

ama 10 üzerinde maçini doksan dakika izledim,bildigimiz hantal ceza alani forveti degil kaleye sirti dönük oynayabilen golcü ender forvetlerden biri çok çaliskan ve kafa golleride iyi olan forvet ve ayagini çok iyi kullaniyor,yipratici özelligi var bu anlamda hakan sükürün eski haline beziyor biraz(uefayi aldiklari zamanki), bence dünya kupasinda dikkatli izleyin onusmileys/smiley2.gif

evet iskocyada 3-4 takim var gerisi 2.lig futbolu bile oynamiyor onlara salliyor 3-4 tane ama biraz siki tutuldumu ertrafdan yok oluyor tek hosuma giden onda bütün mac boyunca at gibi kosuyor ne süper sut teknigi ne boyuna yeterli hava hakimiyeti nede adam gibi teknigi ama bilmem ben golcüleri tekke,mandirali gibilerlen kiyaslarim ve zurawski ancak bi mehmet yilmaz,ömer riza, gökhan ünal eder bize yetmez tabiiki szimkowiaklan daha tek macini izledim belki szimek elektrikler onu ozaman baska

Volkan Albayrak
09.06.2006, 17:52
kaynagi söylerrmisin gültekin eve gidecektim kaldim böyle

iZzY61
09.06.2006, 17:53
marcelinhonun sozlesmesi 2007 ye kadar hertanin istedigi para 10 milyon euro TS nin bu parayi verceni ben inanmiyorum simdi baktim isteyen bakabilir
http://www.transfermarkt.de/index.html?anz=/spieler/spieler_ (http://www.transfermarkt.de/index.html?anz=/spieler/spieler_details.php4?spieler_id=953) details.php4?spieler_id=953

selcuk
09.06.2006, 17:56
marcelinhonun sozlesmesi 2007 ye kadar hertanin istedigi para 10 milyon euro TS nin bu parayi verceni ben inanmiyorum simdi baktim isteyen bakabilir
http://www.transfermarkt.de/index.html?anz=/spieler/spieler_ (http://www.transfermarkt.de/index.html?anz=/spieler/spieler_details.php4?spieler_id=953) details.php4?spieler_id=953

o herthanin istedigi degil o degeri 6-7 milyona onun isi biter

iZzY61
09.06.2006, 18:00
tmm iste . sorun o deyil sorun TS baskani o parayi verme cesaretinde ama veremezzz , dengeler bozulur hesabi ama alamazlarr

selcuk
09.06.2006, 18:01
tmm iste . sorun o deyil sorun TS baskani o parayi verme cesaretinde ama veremezzz , dengeler bozulur hesabi ama alamazlarr

stari cebinden alacagidi diye

Salih61
09.06.2006, 18:02
Arkadaslar milleti kandirmayin ya...

selcuk
09.06.2006, 18:03
yaw ne oldu bu forum ts li ts lilen **** geciyor ayib
» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.<?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>
<O:P></O:P>
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4337&amp;PN=1&amp;FID=3&amp;PR=3) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net

iZzY61
09.06.2006, 18:05
beyler marcelinho transferi bitmis hayirli olsun trabzonspor a
gultekinsaka mi yapiyonnn

Volkan Albayrak
09.06.2006, 18:06
valla ayip ya yeter kaynagi olmayan yazmasin artik umutlana umutlana bi hal olduk

Salih61
09.06.2006, 18:06
yaw ne oldu bu forum ts li ts lilen ta sak geciyor ayib Hocam onu yapanin amaci baska...smileys/smiley5.gif

halil ibo
09.06.2006, 18:08
Ya bu Azize hayranligi nereden çikti simdi ? O fenergillere (Ali Sen,Ömer Çavusoglu,Selim Soydan,Selçuk Yula,Azize ve bilumumfenerliler ) acirsam namerdim.Yapmadiklari terbiyesizlik,her çesit masabasi ve ayak oyunlari insanlik disi halleri.Kimse kusura bakmasinda ben onlari insan sinifina sokamiyorum.Ne zaman bu eziklerle ilgili birsey duysam aklima ilk gelen küçük Büsra'nin basindan akan kanlar geliyor.Belkiçocugu olmayan genç arkadaslarimiz ayni seyi hissetmiyor olabilir.Ama ben kendi evladimi Büsra'nin halinde düsününce aklimi kaybediyorum.

Ve o olayi müsebbibi tinerci teröristleri savunupÜNIVERSITELI etiketi yapistiran ezik fener camiasi.O yüzden hepsi hakkin rahmetine kavussa hiçbir sey hissetmem.Onlar bizim için ne hissediyor tahmin edebiliyorum.Ya da biz onlari insan sinifina koysak onlar birden bire insanca muameleye mi baslayacak.

Geçmis olsun demek isteyenler angut coma gidip iyi dileklerini sunabilir.Benim angut camiasina sunacak iyi dilegim olamaz.Bu konuda burada kapansin lütfen...

hasanzihni
09.06.2006, 18:12
merhabalar...

bakiyorumda neredeyse buradaki herkes bizans basininin yalanlarina inanir gibi bir hali var.yöneticilerin daha bugün yaptigi açiklamada elimizde 7 tane yabanci var.öncelikle bu sorunu halletmeliyiz kontenjan nedeniyle imzalayamiyoruz demisler.bu açiklamalarin üzerine kime inanalim,bizans medyasinami yoksa bizim yöneticilerimizemi?

Salih61
09.06.2006, 18:17
merhabalar...

bakiyorumda neredeyse buradaki herkes bizans basininin yalanlarina inanir gibi bir hali var.yöneticilerin daha bugün yaptigi açiklamada elimizde 7 tane yabanci var.öncelikle bu sorunu halletmeliyiz kontenjan nedeniyle imzalayamiyoruz demisler.bu açiklamalarin üzerine kime inanalim,bizans medyasinami yoksa bizim yöneticilerimizemi?

Eller kiralik lee gidici...Ee kaldi 5 yabanci jun dersen kiralik verilecek oldu 4...Alsa 3 kisilik bos kontenjan...Ayrica yönetim sag gösterip sol vurmayi seviyor...Yani el altindan bir takim isler ceviriyorlar...

Muhalefete inat YASASIN YÖNETIM...

Volkan Albayrak
09.06.2006, 18:21
jun+dokaj+jeff+yattara+symek+step=6

ahmetansu61
09.06.2006, 18:29
hem ben marcelinhoyu istemem. valla saçmalama diyen olcaktir elbet ama mantikli düsünülügünde gereksiz bi transfer olacagi aciktir.

bu adam ne sol kanat ne de sag kanat nede top dagitici rolünde oynuyor. bu adam forvete dönük orta saha. bizde gökdeniz var simek var bu görevde. hemde bu adam 31 yasinda. ben kotu biri demiyorum ama bize fazla gelir. gereksizdir.

marcelinhoyu alacaklarina ricardinho sol kanat onu alsinlar. bize kesinlikle bi sol kanat lazim. ekstra top dagitan adam mi istiyoruz ozaman simeke de yol vereceksin.

hem biz daha djokaj yi junu yollayamiyoruz. suan klubde ellerde dahil olma uzere8 yabanci var. eller kiralik lee de sözlesmesi bitmis etti sana6.gitse gitse djokaj lajun gider. ilk önce sol kanatsonrada sol back e yabanci alinmasi lazim. hayrettine 2 milyon istiyolarsa 4 veririzyabancilardan en alasini getiririz.sol da sikintimiz buyuk. 10numarami istiyosun gökdeniz. top dagiticmi istiyoruz simek var.

bordoomavii
09.06.2006, 18:33
<DIV id=Baslik>UMUT, ALBAYRAK'IN YANINDA..</DIV>
<DIV id=&#111;nyazi>Trabzonspor, uzun süredir pesinde oldugu Umut Bulut'ta mutlu sona ulasti.. Ankaragücü'nü ikna eden baskan Nuri Albayrak, su siralarda genç golcü ile görüsüyor..</DIV>

TSunami
09.06.2006, 18:36
TRABZON ARTIK ?UMUT?LU

Trabzonspor'un takas önerilerini geri çeviren ve bordo mavililere cevap vermeleri için gün veren Ankaragücü Baskani Cemal Aydin, bugünkü görüsmenin ardindan "evet" dedi. Iki kulübün anlasmasinin ardindan Umut Bulut?un menajeriyle Istanbul'da masaya oturan Trabzonsporlu yöneticiler bu oyuncu ile de anlasma sagladi.

Ankaragücü'nden yapilan açiklamada , önümüzdeki yil Trabzonspor formasi giyecek Umut Bulut'a Premier Lig ekiplerinden Manchaster City'nin de talip oldugu açiklamisti. Detaylar birazdan burada olacak...

MARATON.COM.TR ÖZEL HABER

wien_ts
09.06.2006, 18:36
kaynagi nedir bordoomavii abi...onuda yazarsan iyi olur..

Recep Çaltepe
09.06.2006, 18:41
www.ajansspor.com (http://www.ajansspor.com) ve www.maraton.com.tr (http://www.marat&#111;n.com.tr) de yaziyor haberler.

bordoomavii
09.06.2006, 18:47
kaynagi nedir bordoomavii abi...onuda yazarsan iyi olur..

ajansspor.com

Burçak
09.06.2006, 18:47
ya agustine gibi olmasinda. oda ankaragücünden gelmisti. smileys/smiley4.gif

nasil çagiracaz tribüne. OOOoo umut buluuut uymadi.

lay lala lay lala lay lala laylay..U mut bu lut smileys/smiley32.gif

iZzY61
09.06.2006, 18:50
hayirlisi olsun ama SOL KANATA SUPER BIR YABANCI ALDIKMI 2 TANE DAHA IYI TAKVIYE SENEYE SAMPIYONUZ

Travelair
09.06.2006, 18:52
www.maraton.com.tr (http://www.marat&#111;n.com.tr)

Trabzonspor?da rota 1.93?lük Wanchope

Bordo mavili takim, Fatih?in Avrupa?ya gitmek gitmek istemesi nedeniyle Kostarika Milli Takimi?nin golcüsü Paulo Wanchope?nun pesine düstü.

Kaptan Fatih Tekke?nin israrla Avrupa?da bir takimda futbol oyanamayi istemesi nedeniyle bu oyuncunun yerine etkili bir golcü futbolcu arayisina giren Trabzonspor, Kostarika Milli Takimi?nin 1.93 metre boyunda 30 yasindaki forveti Paulo Wanchope?nun pesine düstü.

Bir dönem Ingiltere?nin Manchester City takiminda da oynayan Kostarika Milli Takimi?nin ve Clup Sport Heredaiano?nun golcü futbolcusu Wanchope?nin bonservisinin ucuz oldugu, menajeri Mehmet Uludogan ile yapilan görüsmelerin olumlu sonuçlandigi, anlasma saglanmasi halinde golcü oyuncunun 1.5 milyon euro alacagi ögrenildi. Kulübe yakin kaynaklardan alinan bilgiye göre, Wanchope ile, Kostarika?nin Dünya Kupasi finallerinden elenmesi halinde hemen 3 yillik sözlesme imzalanacak. Trabzonspor ayrica Herta Berlin?in Brezilyali orta saha oyuncusu Marcelinho ile de büyük oranda anlasti.

////////

Çaykur Rize'ye Alman kaleci Koch
Kulüp basin sözcüsü Orhan Istif, transfer çalismalarini teknik direktör Güvenç Kurtar'in istegi dogrultusunda yürüttüklerini belirterek, ''Bu kapsamda dis transferde tecrübesine güvendigimiz Koch için kulübü ve kendisiyle anlasmaya vardik'' dedi.

Istif, kaleci antrenörlügü görevine Metin Mert'i getirdiklerini kaydederek, ''Kaleci antrenörü Mahir Günok'un Istanbul Büyüksehir Belediyespor ile anlasmasi sonucu kendisiyle yollarimizi ayirmak zorunda kaldik. Metin'in Almanya vatandasi olmasi ve prensipte anlastigimiz Koch'un da Alman olmasi uyum sorununu ortadan kaldiracaktir'' dedi.
//////////////////
Vestel Manisa'ya 15'lik golcü
Süper Lig takimlarindan Vestel Manisaspor, Aydin 1. Amatör Küme takimlarindan Didim Yenihisarspor takimin 15 yasindaki genç futbolcusu Hakan Açikalin'i transfer etti.

Geçtigimiz sezon oynadigi 27 maçta rakip filelere 26 gol atan Hakan Açikalin, AA muhabirine yaptigi açiklamada, Vestel Manisaspor'a imza atmaktan çok büyük mutluluk duydugunu belirtti.

Kendisine basta Denizlispor olmak üzere Gençlerbirligi ve Altay kulübünden de teklif geldigini anlatan Açikalin, Vestel Manisaspor alt yapi koordinatörü Zühtü Babacan ile antrenör Süleyman Uzgur'un transferinde yardimci oldugunu söyledi.

Genç futbolcu Vestel Manisa'da oynayan Caner'i örnek aldigini bildirdi.

Öte yandan genç futbolcunun antrenörü Süleyman Uzgur, kendisinin bugüne kadar Türk futboluna çok sayida futbolcu kazandirdigini, Hakan'in da gelecekte yildiz futbolcu adaylari arasinda isminden çok bahsettirecegini kaydetti.

BDiler61
09.06.2006, 18:58
anlasma saglanmasi halinde golcü oyuncunun 1.5 milyon euro alacagi ögrenildi. Kulübe yakin kaynaklardan alinan bilgiye göre, Wanchope ile, Kostarika?nin Dünya Kupasi finallerinden elenmesi halinde hemen 3 yillik sözlesme imzalanacak

bu haber kesin yalandir

wien_ts
09.06.2006, 19:03
kanal 1 in frekans ayarlari nedir..12008 H 4400 u yaziyorum ama cikmiyo..acaba degistimi frekanslari..

Burçak
09.06.2006, 19:08
KANAL 1 UYDUDAN YAYIN AYARLARI

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=409><T><T>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#f0f0f0 colSpan=5 ="style1">Türksat 2A 42' Dogu Uydusu </TD></TR>
<TR>
<TD width=105 bgColor=#f0f0f0 ="txt"></TD>
<TD width=284 bgColor=#f0f0f0 ="txt"></TD>
<TD width=20 bgColor=#f0f0f0 colSpan=3 rowSpan=5 ="txt"></TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#f0f0f0 ="txt">Alis Frekansi: </TD>
<TD bgColor=#f0f0f0 ="txt">12.008 MHz </TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#f0f0f0 ="txt">Polarizasyon:</TD>
<TD bgColor=#f0f0f0 ="txt">Horizontal (Yatay) </TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#f0f0f0 ="txt">Symbol Rate: </TD>
<TD bgColor=#f0f0f0 ="txt">4400</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#f0f0f0 ="txt">FEC Rate: </TD>
<TD bgColor=#f0f0f0 ="txt">5/6</TD></TR></T></TABLE>kanal 1 iin kendi sitesinde yaziyordu.

bordoomavii
09.06.2006, 19:16
wancophe yi daha da alamayiz atti golünü.smileys/smiley1.gif

bulutus
09.06.2006, 19:16
Wanchope gol attismileys/smiley19.gif Bu adami zor aliriz boyle devam ederse.

nuri45
09.06.2006, 19:17
ne som agizliyim ya tam adam gol atmasin kötü oynasin degeri artar diye adam gol atti

yürü be wanchope kim tutar senismileys/smiley32.gif

nuri45
09.06.2006, 19:18
ahanda 2 yi yediler

bulutus
09.06.2006, 19:31
Bu herif harbiden iyi oyuncuya benziyo. Yönetim transfer edebilirse buyuk is basarir.

Cabri61
09.06.2006, 19:44
Umut Bulut?u transfer ettik
Yönetim kurulumuz bir süredir temaslarini sürdürdügü Umut Bulut ve kulübü Ankaragücü?yle kesin olarak anlasmaya vardi. Buna göre, genç futbolcunun kulübümüzle 4 yillik mukavele imzalamasi kesinlesti.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/090606umut.jpgBaskanimiz Nuri Albayrak?la bugün Istanbul?da bir görüsme yapan Umut Bulut da Trabzonspor formasi giymesinin kendisi için gurur verici oldugunu vurguladi.

Albayrak ise Ankaragücü?ndeki futboluyla kalitesini ispatlayan ve çesitli kategorilerde Ay-Yildizli formayi giyen Umut Bulut?un Trabzonspor?da büyük bir yildiz ve A Milli Takim?in degismez oyuncusu olacagini söyledi. Albayrak, ?Transferimiz tüm camiamiza hayirli olsun? diye konustu.

Bu arada, Umut yarin saat 07.30 uçagiyla Istanbul?dan Trabzon?a gelecek ve saat 11.00?de Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde düzenlenecek törenle resmi sözlesmeyi imzalayacak.

Umut takimimizda 12 numarali formayi giyecek.

Umut Bulut Bilgi Karti

Dogum Tarihi ve Yeri: 15.03.1983, Kayseri
Mevki: Forvet
Milli olma sayisi ve gol: 2 kez A2 Milli, 21 kez Ümit Milli/3 gol, 6 kez A Genç/1 gol
Boy: 1.84cm
Kilo: 75kg

Haziran 2001?de Ankaragücü?nde profesyonel olan Umut, bir sezon sonra 2. Lig B Kategorisi takimlarindan Inegölspor?a kiralik verildi. Burada gösterdigi basarili performans, genç oyuncuya A Takim?da yer açilmasini sagladi ve Umut 2003/04 sezonundan beri düzenli olarak Ankaragücü formasi giymeye basladi. Geçtigimiz sezon kaydettigi 16 golle en çok gol atan 7. futbolcu oldu.

Kariyeri

2001/02 Ankaragücü 0/0
2002/03 (1) Ankaragücü 0/0
2002/03 (2) Inegölspor 30/6 (Kiralik)
2003/04 Ankaragücü 22/11
2004/05 Ankaragücü 34/9
2005/06 Ankaragücü 33/16
resmi site çok sükür ...resmi sitede böyle haberleri bwkliyoruz

Colakoglu
09.06.2006, 19:59
Bu herif harbiden iyi oyuncuya benziyo. Yönetim transfer edebilirse buyuk is basarir.

Attigi gol disinda hic bi varligi yok ve cok yavas.. Benim hosuma
gitmedi suana kadar ama bekleyip görmek lazim zaten mac Costa Ricanin
yari sahasinda oynaniyo,simdilik bisey söylemek icin erken ama suana
kadarki görünüm negatif ...

Cabri61
09.06.2006, 20:02
beyler bencede aziz yildirimi her nekadar sevmesekte sonucta oda insan ve herseyden once musluman bi insan ne kadar dusuncelerini sevmesekte enazindan bi gecmis olsun mesaji yayinlanmali bu bizim seviyemizi gosteriri buyuklugumuzu gosterir

arkadaslar fenerbahçeliler de ölen kardesimiz için duyuru yapmislardi...her seyi bi kenera birakip insanlik yaptilar ve açikcasi beni sasirtmislardi.bence biz de her ne kadar azize karsi olsak da bunu yapmamiz gerekir diye düsünüyorum.

Travelair
09.06.2006, 20:08
Umut Bulut transferi Emegi geçenlere tesekkürler smileys/smiley32.gifHosgeldin Umut

Mayls
09.06.2006, 20:15
sonunda bomba transfer yapdik

asem61
09.06.2006, 20:21
almanya 3 ledi

Bülent Bayraktar
09.06.2006, 20:22
klose gzl gol attiii

Erdem Keser
09.06.2006, 20:32
wanchope takti

adam manyak bitirici ya geldimi affetmio

Tahsin Armutcu
09.06.2006, 20:34
<T>
<BLOCKQUOTE id=4c4c5b35>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">habu atam habire atay</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE></BLOCKQUOTE>ya napacuk??