PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (BU BAŞLIKTA YORUM YOK!) Sadece haberler

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 [110] 111 112 113 114 115 116 117

marcelinhos100
06.05.2007, 12:24
İstifa et Hacıosmanoğlu Yok sen istifa et Başkan

Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, 2.5 saat süren yönetim kurulu toplantısın ardından tüm yöneticilerin görevlerinden istifa ettiğini açıkladı. Albayrak, İbrahim Hacıosmanoğlu’nu telefonla arayıp, “Başkan yardımcılığı görevinden istifa et” dedi. Hacıosmanoğlu, “Sen istifa et” karşılığını verince kriz yeni bir boyut kazandı. Ancak daha sonra toplantıya katılmayan Hacıosmanoğlu, Yusuf Şimşek ve Cemal Sağlam da görevlerini bıraktı. Bu arada Albayrak, Haşim Sayitoğlu’na “Görevinde devam et” dedi. Sayitoğlu’nun cevabı ise “Herkes görevinden ayrıldı ben de görevimden ayrılacağım” oldu. Hacıosmanoğlu’nun disiplin kuruluna sevki de bekleniyor.

Haluk AYYILDIZ

Mollasalihoğlu
06.05.2007, 12:31
Trabzonsporu bu kadar küçülten ziya Doğan defolsana lan

ne olursa olsun şu an Trabzonspor'un resmi olarak t.direktörü olan bir kişiye böyle konuşman doğru değil..

Oemer61
06.05.2007, 12:35
ne olursa olsun şu an Trabzonspor'un resmi olarak t.direktörü olan bir kişiye böyle konuşman doğru değil..

Az bile, bu kendini ADAMDAN sayan ADAM cok daha fazlasini hak ediyor!!! Artik biraksin yakamizi:mad:

Terzioğlu
06.05.2007, 12:41

bence az demis...

nakzo
06.05.2007, 12:50
ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK DÜN BİLİN BAKALIM HANGİ İĞRENÇLİĞİ GÖRDÜM BJK STADYUMU ŞEREF TRİBÜNÜ ÖNÜNDE bizim süper yeteneğiz bay FERHAT ÜZERİNE BJK FORMASINI GİYMİŞ ÜZERİNEDE BELLİ OLMASIN DİYE İNCE BİR MONT GİYMİŞ,deli danalar gibi royana ,bir bu yana koşturup stada girmeye çalışıyorve bunu sadece ben değil sadın oradaki yüzlerce poliste gördü ve tepkileri şuydu 'lan bu tarabzondaki çocuk değil mi?Yuh ya şu hale bak'Sinirden dün uyuyamadım.Sanırım takımımızın şu andaki durumunun özeti bu heralde....Sayın yöneticilerimizin bu durumdan haberi var mı yokmu bilmiyorum .Ama varsa ve bu adama buna rağmen takımda tutuyolarsa onlaradan iğreniyorum......

marcelinhos100
06.05.2007, 12:52
ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK ŞOK DÜN BİLİN BAKALIM HANGİ İĞRENÇLİĞİ GÖRDÜM BJK STADYUMU ŞEREF TRİBÜNÜ ÖNÜNDE bizim süper yeteneğiz bay FERHAT ÜZERİNE BJK FORMASINI GİYMİŞ ÜZERİNEDE BELLİ OLMASIN DİYE İNCE BİR MONT GİYMİŞ,deli danalar gibi royana ,bir bu yana koşturup stada girmeye çalışıyorve bunu sadece ben değil sadın oradaki yüzlerce poliste gördü ve tepkileri şuydu 'lan bu tarabzondaki çocuk değil mi?Yuh ya şu hale bak'Sinirden dün uyuyamadım.Sanırım takımımızın şu andaki durumunun özeti bu heralde....Sayın yöneticilerimizin bu durumdan haberi var mı yokmu bilmiyorum .Ama varsa ve bu adama buna rağmen takımda tutuyolarsa onlaradan iğreniyorum......

Bu gerçek bir haber mi yoksa tiye mi alıyorsun bizi

Oemer61
06.05.2007, 12:52
Ferhat mi?:mad: Bizde futbolcu diye forma giyen Ferhat? Ziya'nin mantalitesine böyleleri uyar iste:mad: :yumruk:

Kadir Aydın
06.05.2007, 12:53
Eleştri yaparken seviyeyi düşürmeyelim lütfen.

nakzo
06.05.2007, 12:53
şerfimin üzerine yemin edrim doğru

marcelinhos100
06.05.2007, 12:56
Böyle bir olay gerçekten var ise ki arkadaş kesin diyor hemen yarın kadro dışı bırakılmalıdır ama başımızdaki adam ki ziya doğan bize gelmeden önce gazetede beşiktaş köşe yazarlığı yapıyordu kılavuzu karga olanın............

Erman
06.05.2007, 12:56

Emin misin? Cok büyük bir olay bu.

antagonist
06.05.2007, 12:57
Arkadaşım yanlış anlama tabi ki asbaşkan olma da herhangi bir kıstas olamaz ama geçen günkü Cevat Ocakın yazısında Aydın Pişiren hakkında şöyle bir iddaa vardı ona istinaden yazdım

O zaman neye istinaden yazdığını zamanında söyle...

Travelair
06.05.2007, 12:58
Arkadaşlar feybe maçı öncesi hafta içi medya tarafından birçok spekülasyon yapılacaktır. Tedbirli ve serinkanlı olalım

Terzioğlu
ayip ettiniz ferhat zencimi de ziya dogan kadro disi birakacak...aaaa olmadi simdi

Kadir Aydın
Birde iyi yönden bakın. Belki oraya transfer olacaktır. Bizde böylece kurtulmuş oluruz.:D

marcelinhos100
O zaman neye istinaden yazdığını zamanında söyle...

emreder gibi konuşma düzgün konuş

Sefa Murat Dokuz
06.05.2007, 13:00
FERHAT olayı doğru mu eminmiyiz İSTANBULDA ne işi varrr dı BJK forması mı direk kadro dışı olma sebepidir bu

antagonist
06.05.2007, 13:01
emreder gibi konuşma düzgün konuş

Hasbinalllahhhh...

Şimdi sen ilk mesajını okusan ne anlarsın?

"olaya bakın Aydın Pişiren Gümüşhaneli adam asbaşkan oluyor bu ziya çapsızı ne kadar güçlü böyle ya adam herkesi yedi bitirdi"

Neye istinaden yazdığını nereden bileyim???

Bu yaşımdan sonra kimseden konuşma adabını öğrenecek değilim...Bir daha bana böyle uyarılarda bulunma arkadaşım...

antagonist
@nakzo,

Sen orada ne arıyordun???

Sefa Murat Dokuz
bu ferhat olayını yazan arkadaş sen maca gittin gördün mü

Kadir Aydın
06.05.2007, 13:02
@nakzo,

Sen orada ne arıyordun???

:D bu da iyiydi

marcelinhos100
06.05.2007, 13:04
Hasbinalllahhhh...

Şimdi sen ilk mesajını okusan ne anlarsın?

"olaya bakın Aydın Pişiren Gümüşhaneli adam asbaşkan oluyor bu ziya çapsızı ne kadar güçlü böyle ya adam herkesi yedi bitirdi"

Neye istinaden yazdığını nereden bileyim???

Bu yaşımdan sonra kimseden konuşma adabını öğrenecek değilim...Bir daha bana böyle uyarılarda bulunma arkadaşım...

kimseye uyarıda bulunmak için çaba göstermiyorum ilk yazdığım şeklin yanlış olduğunu anladım senin de anlaman için tekrardan yazdım sende sagol şimdi oldu diyebilirdin alıntı yapılacak mesaj arıyorsun herhalde

Enes Berfin
06.05.2007, 13:05
Birakin ya Ferhatin ne isi var Bjk tribününde :-) cocuk trabzondan istanbulami ucacakti o mac icin.

antagonist
06.05.2007, 13:06
kimseye uyarıda bulumak için çaba göstermiyorum ilk yazdığım şeklin yanlış olduğunu anladım senin de anlaman için tekrardan yazdım sende sagol şimdi oldu diyebilirdin alıntı yapılacak mesaj arıyorsun herhalde

Uğraşma benimle kardeşim ya...

Haydi sen sağ,ben selamet!!!

Sefa Murat Dokuz
06.05.2007, 13:09
Birakin ya Ferhatin ne isi var Bjk tribününde :-) cocuk trabzondan istanbulami ucacakti o mac icin.
cumartesi takım izinliydi hemen istanbula mı kaçtı

Enes Berfin
06.05.2007, 13:15
Yok ya ne istanbula kacmasi renkdas, kessin yanlis görüldü ferhata benzeyen bir vatandastir kessin, ferhat daha 85 dogumlu o yasta buna cesaret edemez.

nakzo
06.05.2007, 13:15
BEN KABATAŞTA OTURUYORUM VA ARKADAŞIM MAÇTA GÖREVLİ BİR POLİSTİ ONUN YANINA GİZTTİM TAM ŞEREF TRİBÜNÜN ÖNÜNDE ,ben sadece gördüklerimi paylaşmak istedim zaten ilk gördüğümdede inananamadım daha sonra maça girmek için bir o yana bir bu yana saldırıyor tama dedim bu o zaten oradaki poislerde lan bu trabzondaki çocuk değil mi diye kendi arlarında konuşuyolardı.

Kaya
06.05.2007, 13:17
Trabzonspor formasını giyen bir oyuncunun böyle bir halde görüntülenmesi hiç hoş değil. İnsan inanmak istemiyor. Keşke fotoğraflı bir şekilde görebilseydik.

nakzo
06.05.2007, 13:18
onun olduğundan trabzonlu olduğum kadar eminim formanın üzerinede görünmesin diye ince fermuarlı birşey giymiş ama aradan siyah beyaz forma olduğu anlaşılıyordu bariz şekilde.

nakzo
06.05.2007, 13:20
Abi nereden bileyim böyle bir olayla karşılaşacağımı cep telefonuylada admı bariz şekilde çekemezdim ya...........

Gürkan
cep telefonu ile çekilen resimlerin havada uçuştugu bır zamanda resmının olmamasıda ılgınc. o kalabalıkta ve dıkkatı cekmısken.

Sefa Murat Dokuz
BEN KABATAŞTA OTURUYORUM VA ARKADAŞIM MAÇTA GÖREVLİ BİR POLİSTİ ONUN YANINA GİZTTİM TAM ŞEREF TRİBÜNÜN ÖNÜNDE ,ben sadece gördüklerimi paylaşmak istedim zaten ilk gördüğümdede inananamadım daha sonra maça girmek için bir o yana bir bu yana saldırıyor tama dedim bu o zaten oradaki poislerde lan bu trabzondaki çocuk değil mi diye kendi arlarında konuşuyolardı.
yanına gitseydin ya ağır konuşşaydın ben olsam öle yapardım eğer ferhat istanbuldaysa doğrudur yani sen yalan diyorsun demiyorum ikizi veya benzeri olabilir bu haberi nerden öğrenebilir ki

nakzo
06.05.2007, 13:22
Ben kimseye birşey kanıtlamak zorunda değilim şu ana kadar böyle birşey yazdığımda olmadı zaten, sadece gördüklerimi içime sindiremedim.

yavuss
06.05.2007, 13:23
Yani baska yazıcak bişey bulamadında bunumu buldun yani ferhat kalkmıs bjk macına gıdıcek üstüne bide bjk forması giyecek benje sen serap görmüşsün....Zaten öle bişey olsa bütün lig tv kameraları orda uçanı kaçanı kovalıyorlar onlardan kaçması imkansızdır.Ayrıca sen TRABZONUN futbolcusu olucaksın içeri girmek için oraya buraya saldıracaksın yok böle bişey bence yazdıklarında biraz mantık olsun kardeşim.....

Travelair
06.05.2007, 13:26
nakzo Ferhat Trabzonspor'da oynuyor, sense buraya 40 mesaj yazmışsın

Ahmet54
06.05.2007, 13:26
Bordo-Mavili fanatik balık ilgi odağı oldu
Artvin'in Arhavi ilçesine balıkçı ağına takılan Bordo Mavi renkli Mercan balığı, görenleri hayrete düşürdü.

Koyu Trabzonspor taraftarı olan Arhavili Balıkçı Uğur Ulutaş, sabahın erken saatlerinde denizden ağı çekince 1 kilogram ağırlığındaki Bordo benekli, Mavi balığı görünce şaşırdığını ve etkilendiğini söyledi.

Arhavili Balıkçı Ulutaş, "Tezgâhıma koyduğum fanatik Trabzonsporlu mercan balığı Arhavi'de günün konusu ve bir anda ilgi odağı olurken, birçok müşterim alıcı olmasına rağmen ben satmadım. Trabzonspor'un bu yıl kıl payı yarı finalde kaçırdığı kupa şampiyonluğunu ve uzun yıllar yakalayamadığı lig şampiyonluğunu elde edene kadar fanatik bordo mavili Mercan balığını dondurucu da saklayacağım. Şampiyon olduktan sonra da ben yiyeceğim." diye konuştu.
zaman

Sefa Murat Dokuz
06.05.2007, 13:28
Birazdan Hüseyin Abiyi arıyacağım kaptana soracağım bu durumu inşallah biliyordur

Enes Berfin
06.05.2007, 13:30
Birazdan Hüseyin Abiyi arıyacağım kaptana soracağım bu durumu inşallah biliyordur

Renkdas banada hüseyinin tel numarasini versene :)

Terzioğlu
06.05.2007, 13:31
bende biraz sonra ronaldinho ve messi ile birlikte bir hali saha macina cikacagim...hadi eyvallah

marcelinhos100
06.05.2007, 13:32
http://www.sporx.com/images/1/29/2238_B_NuriAlbayrak002.jpg

Albayrak listeyi hazırlıyor

Trabzonspor'da dün gerçekleştirilen kritik yönetim kurulu toplantısında tüm yöneticilerin istifasını isteyerek adeta yeniden yapılanma dönemine adım atan Başkan Nuri Albayrak, yeni görev bölümü için çalışmalarını sürdürüyor. Dünkü toplantıya katılmayan Başkan yardımcıları İbrahim Hacıosmanoğlu, Yusuf Şimşek ve Cemal Sağlam' ın da faksla istifalarını gönderdikleri belirtildi.

KULİSLER KAYNIYOR

Tüm yöneticilerin istifalarını alan Başkan' ın, Fenerbahçe maçı sonrası yönetimde yapacağı yeni görev bölümü merakla beklenirken, özellikle yönetim içindeki çatışmanın iki kilit ismi Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu ve Asbaşkan Haşim Sayitoğlu' nun yeniden görevlendirilip görevlendirilmeyeceği herkesin kafasındaki soru işareti.
Başkan Albayrak' ın geçen hafta Ali Koç konusunda polemik yaşadığı ve daha sonra gelen sert açıklamalarla adeta köprüleri attığı İbrahim Hacıosmanoğlu' na yeni yönetimde görev vermesinin beklenmediği vurgulandı. Haşim Sayitoğlu' nun yeniden Asbaşkan olarak görevlendirilebileceği, bu pozisyon için ayrıca Faruk Kanca' nın isminin geçtiği de belirtildi.

Mali Saymanlığa Emin Kahraman' ın devam etmesi beklenirken, Başkan Yardımcılıkları için İbrahim Baturoğlu ve Zeyyat Kafkas' ın ismi ön plana çıkıyor. Genel sekreterliğe Zekai Fırat Dülger büyük olasılıkla devam edecek, Futbol Şube Sorumluluğu' na ise Serhat Akçay getirilecek. Yedek üye Günhan Üçüncüoğlu' nun ismi ise Basın Sözcülüğü için sıkça telaffuz ediliyor. Son kararı verecek olan Başkan Nuri Albayrak' ın görev dağılımı öncesi Divan Kurulu' na danışacağı belirtildi.

KONTENJAN SIKINTISI

Yönetim içinde yaşanan bu gelişmelerden sonra Başkan' ın desteğini arkasına alan Teknik Direktör Ziya Doğan, transfer çalışmalarına hız verdi. İzleme komitesi üyelerinden isimler alan Doğan' ın Avrupa' da bir çok futbolcuyu göz hapsine aldı.

Yeni sezonda Musampa' yla yolların ayrılması kesinleşirken, kaleci Jefferson' un da ismi gönderilecek futbolcular arasında yer alıyor. Tomas Jun ve Djokaj' ın geri dönme ihtimaline karşı bu futbolcular için de kulüp arayışına giren Trabzonspor' un Jun' u bonservisi ile Prag' a verme hazırlığında olduğu belirtildi. Djokaj için ise arayışlar sürüyor.

Yerli futbolculardan Kayserispor' da oynayan Tayfun, Ankaragücü' ne verilen Murat Ocak ve Sakaryaspor' da oynayan Ergin Keleş' in kiralık sözleşmesi bitecek. Bu futbolcuları sezon sonu kampına çağırması beklenen Doğan' ın gözdesi ise Tayfun Cora. Kayserispor forması altında başarılı bir sezon geçiren Tayfun' u sağda Musa ile düşünen Doğan, yeni sezondaki 11' ini yavaş yavaş şekillendiriyor.

GÖZDELERİ BELİRLEDİ

2007-2008 sezonuna mutlak şampiyonluk parolası ile girmeye hazırlanan Albayrak yönetimi, kesinin ağzını da açtı. Teknik Direktör Ziya Doğan' dan transfer listesini alan Başkan Albayrak' ın kurmaylarına 'bu futbolcuları almak için ne gerekiyorsa yapın' dediği belirtildi.

Takımdan gidecek futbolcular arasında kararını sezon sonu vereceğini açıklayan Teknik Direktör Ziya Doğan' ın vazgeçilmezleri arasında kaleci Tolga, Erdinç, Hüseyin, Gökdeniz ve Umut yer alıyor. 5 futbolcuyu kilit isim olarak belirleyen Doğan, en çok takviyeyi ise savunmaya yapmaya hazırlanıyor.

MUSTAFA KEÇELİ YENİDEN DOĞDU

Trabzonspor' da performansı ile en çok tartışılan futbolcular arasında olan Mustafa Keçeli, Sivasspor maçında attığı golle adeta yeniden doğdu. Karşılaşma öncesi oyuna girerken taraftarın protestosu ile karşılaşan tecrübeli isim, attğı golle yeniden hayat bulduğunu söyledi.
Trabzonspor' da tüm futbolcuların kaliteli olduğunu söyleyen Mustafa, "Trabzonspor formasını giymeyi herkes ister. Bende buraya gelirken bu amaçla geldim. Takımda çok kaliteli futbolcular olduğu için zaman zaman forma giymekte zorlandım. Ama hiç bir zaman yılmadım. Kalan üç maçta inşallah formayı giyer ve kendimin kanıtlarım" diye konuştu.

06.05.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : DHA

Kadir Aydın
06.05.2007, 13:33
bende biraz sonra ronaldinho ve messi ile birlikte bir hali saha macina cikacagim...hadi eyvallah

fazla yormayın uşakları, selametle...

Sefa Murat Dokuz
06.05.2007, 13:33
Renkdas banada hüseyinin tel numarasini versene :)
özelden atarım ama 1 şartla küfürsüz ve etik olmak şartıyla birde kimseye vermemek şartıyla

Sefa Murat Dokuz
06.05.2007, 13:34
inanmıyorsan inanma eğer güvenilir biri varsa vereyim arasın konuşşşun bakalım yalan mı söylüyorum
maç için galip gelmenizi dilerim SERVET ÇETİN de oynuyormu

nakzo
06.05.2007, 13:35
Tamam abi ben yalan söylüyorum, birde adam üzerine fermuarlı birşey giymişti formayı dikkatli bakarsan görebiliyorsun; ama benim yavaş yavaş sinir katsayım yükselmeye başladı dahada bu siteye hiçbirşey yazmayacağım,arkadaşın birtanesi 40 meaj yazdığımı söylüyor demekki işm o kadar ağırki vakit bulamıyorum yazmaya ama fırsat buldukça yazmaya çalışıyorum dedim ya bizim taraftrımız böyle, yazdığıma yazacağıma pişma ettiniz beni be, ağzımdan çok kötü laflar çıkacak ama hadi neyse

asimavi
06.05.2007, 13:36
ya bu ziyadan kurtulamıyacakmıyız......

....yönetimi istifa ettirmeyi beceremedik ...bari ziyadan kurtulalım

....nuri albayrak efendi yapıştı maşallah koltuğa milletin istifasını istiyo..

...bide kendisinin istifa etmesi gerektiğini anlasa......

Sefa Murat Dokuz
06.05.2007, 13:37
Tamam abi ben yalan söylüyorum, birde adam üzerine fermuarlı birşey giymişti formayı dikkatli bakarsan görebiliyorsun; ama benim yavaş yavaş sinir katsayım yükselmeye başladı dahada bu siteye hiçbirşey yazmayacağım,arkadaşın birtanesi 40 meaj yazdığımı söylüyor demekki işm o kadar ağırki vakit bulamıyorum yazmaya ama fırsat buldukça yazmaya çalışıyorum dedim ya bizim taraftrımız böyle, yazdığıma yazacağıma pişma ettiniz beni be, ağzımdan çok kötü laflar çıkacak ama hadi neyse
kimse sana yalan söylüyorsun demedi dostum böyle şeyler çok çok nadir yaşandığından insan duyunca şaşırıyor sinirlenmene gerek yok burda trabzonsporlular olarak muabbet ediyoz say

Oemer61
06.05.2007, 13:41
http://www.sporx.com/images/1/29/2238_B_NuriAlbayrak002.jpg

Albayrak listeyi hazırlıyor

Trabzonspor'da dün gerçekleştirilen kritik yönetim kurulu toplantısında tüm yöneticilerin istifasını isteyerek adeta yeniden yapılanma dönemine adım atan Başkan Nuri Albayrak, yeni görev bölümü için çalışmalarını sürdürüyor. Dünkü toplantıya katılmayan Başkan yardımcıları İbrahim Hacıosmanoğlu, Yusuf Şimşek ve Cemal Sağlam' ın da faksla istifalarını gönderdikleri belirtildi.

KULİSLER KAYNIYOR

Tüm yöneticilerin istifalarını alan Başkan' ın, Fenerbahçe maçı sonrası yönetimde yapacağı yeni görev bölümü merakla beklenirken, özellikle yönetim içindeki çatışmanın iki kilit ismi Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu ve Asbaşkan Haşim Sayitoğlu' nun yeniden görevlendirilip görevlendirilmeyeceği herkesin kafasındaki soru işareti.
Başkan Albayrak' ın geçen hafta Ali Koç konusunda polemik yaşadığı ve daha sonra gelen sert açıklamalarla adeta köprüleri attığı İbrahim Hacıosmanoğlu' na yeni yönetimde görev vermesinin beklenmediği vurgulandı. Haşim Sayitoğlu' nun yeniden Asbaşkan olarak görevlendirilebileceği, bu pozisyon için ayrıca Faruk Kanca' nın isminin geçtiği de belirtildi.

Mali Saymanlığa Emin Kahraman' ın devam etmesi beklenirken, Başkan Yardımcılıkları için İbrahim Baturoğlu ve Zeyyat Kafkas' ın ismi ön plana çıkıyor. Genel sekreterliğe Zekai Fırat Dülger büyük olasılıkla devam edecek, Futbol Şube Sorumluluğu' na ise Serhat Akçay getirilecek. Yedek üye Günhan Üçüncüoğlu' nun ismi ise Basın Sözcülüğü için sıkça telaffuz ediliyor. Son kararı verecek olan Başkan Nuri Albayrak' ın görev dağılımı öncesi Divan Kurulu' na danışacağı belirtildi.

KONTENJAN SIKINTISI

Yönetim içinde yaşanan bu gelişmelerden sonra Başkan' ın desteğini arkasına alan Teknik Direktör Ziya Doğan, transfer çalışmalarına hız verdi. İzleme komitesi üyelerinden isimler alan Doğan' ın Avrupa' da bir çok futbolcuyu göz hapsine aldı.

Yeni sezonda Musampa' yla yolların ayrılması kesinleşirken, kaleci Jefferson' un da ismi gönderilecek futbolcular arasında yer alıyor. Tomas Jun ve Djokaj' ın geri dönme ihtimaline karşı bu futbolcular için de kulüp arayışına giren Trabzonspor' un Jun' u bonservisi ile Prag' a verme hazırlığında olduğu belirtildi. Djokaj için ise arayışlar sürüyor.

Yerli futbolculardan Kayserispor' da oynayan Tayfun, Ankaragücü' ne verilen Murat Ocak ve Sakaryaspor' da oynayan Ergin Keleş' in kiralık sözleşmesi bitecek. Bu futbolcuları sezon sonu kampına çağırması beklenen Doğan' ın gözdesi ise Tayfun Cora. Kayserispor forması altında başarılı bir sezon geçiren Tayfun' u sağda Musa ile düşünen Doğan, yeni sezondaki 11' ini yavaş yavaş şekillendiriyor.

GÖZDELERİ BELİRLEDİ

2007-2008 sezonuna mutlak şampiyonluk parolası ile girmeye hazırlanan Albayrak yönetimi, kesinin ağzını da açtı. Teknik Direktör Ziya Doğan' dan transfer listesini alan Başkan Albayrak' ın kurmaylarına 'bu futbolcuları almak için ne gerekiyorsa yapın' dediği belirtildi.

Takımdan gidecek futbolcular arasında kararını sezon sonu vereceğini açıklayan Teknik Direktör Ziya Doğan' ın vazgeçilmezleri arasında kaleci Tolga, Erdinç, Hüseyin, Gökdeniz ve Umut yer alıyor. 5 futbolcuyu kilit isim olarak belirleyen Doğan, en çok takviyeyi ise savunmaya yapmaya hazırlanıyor.

Trabzonspor' da performansı ile en çok tartışılan futbolcular arasında olan Mustafa Keçeli, Sivasspor maçında attığı golle adeta yeniden doğdu. Karşılaşma öncesi oyuna girerken taraftarın protestosu ile karşılaşan tecrübeli isim, attğı golle yeniden hayat bulduğunu söyledi.
Trabzonspor' da tüm futbolcuların kaliteli olduğunu söyleyen Mustafa, "Trabzonspor formasını giymeyi herkes ister. Bende buraya gelirken bu amaçla geldim. Takımda çok kaliteli futbolcular olduğu için zaman zaman forma giymekte zorlandım. Ama hiç bir zaman yılmadım. Kalan üç maçta inşallah formayı giyer ve kendimin kanıtlarım" diye konuştu.

Yeniden dogmusmus. Kornerden gelen topa ayak uzatti gol oldu diye yeniden dogmusmus. Ama normaldir Ziya asiliyordur bunu ona:mad: Seni son 3 macta ilk 11'de oynatacagim demistir eminim ki. Bu yönetimden bize hayir gelmet artik. Yönetim ISTIFAAA!!!

marcelinhos100
06.05.2007, 13:43
GÖRÜŞMEK ÜZERE!

http://www.takagazete.com/haber_images/gorusmek_06052007.090503.jpg

İbrahim Hacıosmanoğlu “Davam Trabzonspor için”diyerek çok üzgün olduğunu söyledi

VEDA GİBİ KONUŞTU

Trabzonspor başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu dün TAKA gazetesini ziyaret ettikten sonra toplantıya katılmadan İstanbul’a uçtu.Veda gibi konuşan Hacıosmanoğlu bugüne kadar her şeyi Trabzonspor’un menfaatleri için yaptığını belirterek “Çok yakın olduğum ailece birlikteliğimiz bulunan başkanımızın kalbini bile kırdım. Stat projesine destek vermeyen bakanımız Faruk Özak’ı üzdüm. Ama her şeyi Trabzonspor’un menfaati için yaptım. Benim için F.Bahçe maçı bir onur maçı oldu. Bu maçtan sonra önemli bir karar alacağım” diye konuştu.

marcelinhos100
06.05.2007, 13:46
KAFKAS FAVORİ

Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, sağlık problemleri olmasına rağmen toplantıya katılırken, toplantıdan sonra bir basın açıklaması yapan Yönetim Kurulu Üyesi Zeyyat Kafkas, yeni görev dağılımının önümüzdeki hafta oynanacak olan Fenerbahçe maçından sonra yapılacak olan toplantıda kararlaştırılacağını söyledi. Öte yandan yönetim içerisinden sızan bilgilere göre, yeni oluşacak olan görev dağılımında asbaşkanlığa Zeyyat Kafkas'ın getirilebileceği öğrenildi. Sayitoğlu'nun ise nasıl bir görev alacağı bilinmiyor.

İlkhaber

Soner Kurt
06.05.2007, 13:49
Gözdesi Tayfun Cora ymış Seneye ne olacağımız belli oldu. Sırma SaçLı başımıza çorap örmeye kararlı

marcelinhos100
06.05.2007, 13:52
"ATEŞLE OYNAMAYIN!"
http://www.gunebakis.com.tr/resim/atesleoynamayin.jpg
Son haftalarda başlayan tribün gerginliği, Sivasspor maçında taraftarların adeta bölündüğünün sinyallerini verirken, eski-yeni yöneticilerin dikkatli olması ve yangına körükle gitmemesi istendi. Yönetim içindeki bölünmelerin yanında, kulübün dışında kalanların da taraftarları kullanarak birileriyle hesaplaşma yolunu tercih etmesi tehlikeli bir sürecin başlmangıcı oldu. Trabzonspor taraftarları uzun süre, ‘yönetime ses çıkarmıyor’ diye eleştiriliyordu. Bazı kesimler tarafından, ‘Yönetim bedava bilet veriyor, taraftar da tüm olumsuzluklara rağmen susuyor’ yorumları yapılıyordu. Ancak son dönemlerde tribünlerde büyük bir gerilim yaşanırken, taraftarlar da adeta gruplara bölündüler.

Yazık ki Fitili Ateşlediler

Onursal Başkan Mehmet Ali Yılmaz’ın, ‘Trabzonspor’da bir Fransız İhtilali gerekir. Görev taraftara düşüyor. Ben kamptayım ve bekliyorum. Göreve de hazırım’ açıklamalarının ardından, Başkan Yardımcısı İbrahim Haciosmanoğlu, adeta yönetim kurulu üyeliğinden istifa etmiş gibi taraftarın arasında oturması ve Asbaşkan Haşim Sayitoğlu’a karşı başlattığı yıpratma kampanyası yeni boyutlar kazandı. Haciosmanoğlu’nun önce, Fenerbahçe asbaşkanı Ali Koç için ifadeleri, ardından Başkan Nuri Albayrak’ın internet sitesindeki yanıtı tehlikenin habercisi gibiydi. İbrahim Haciosmanoğlu’nun Albayrak’ın aleyhine kullandığı sözler gerilimin iyice yükselmesine zemin hazırladı.

Art Arda Basın Toplantıları

Haciosmanoğlu, ‘Taraftar benim arkamda’ sözlerinin ardından biraz da dışardan yönlendirmelerle birlikte, bir grup taraftarın, ‘Biz kimsenin adamı değiliz. Kimsenin arkasında değiliz. Sadece Trabzonspor’un yanındayız’ şeklinde özetlenen basın toplantısından sonra bir başka grup ise tüm yönetimi istifaya davet edip, İbrahim Haciosmanoğlu’na destek verdiler. Sivasspor maçında da Başkan Nuri Albayrak aleyhine slogan atan, pankart açanların, işi küfür ve hakaret boyutuna kadar taşımaları dikkatlerden kaçmadı. Karşı grubun da, “Kimsenin adamı değiliz” pankartı bir başka ilginç görüntüydü. Gelişmeler sonunda Başkan Albayrak kendi stadını bile terk etmek zorunda kaldı.

Buna Bir Son Verin Artık

Trabzonspor’da iktidar mücadelesi veren eski-yeni yönetici ve tüm bireylerin çok dikkatli olması istenirken, taraftar üzerinden prim yapma ve güç gösterisinde bulunma eylemlerine artık bir son verilmesi gerektiği dile getiriliyor. Tribünlerin bölünmesi, çatışma çıkması ve bunun çıkar kavgasına dönüşmenin en önemli zararını yine Trabzonspor’un göreceği ve kulübün tüm kimliğinin yerle bir edileceği endişeleri yaşanıyor. Kendi egolarını ve mutluluklarını Trabzonspor’un üzerinde görmeyen herkesin sağduyulu davranması arzulanıyor. Taraftarların da, üst kademedeki kişilerin iktidar savaşına, Trabzonspor’u kurban etmemeleri için uyanık olmaları gerektiği kaydediliyor.

marcelinhos100
06.05.2007, 14:00
Ziya Doğan dönmüyor !..

http://www.1spor.com/pics/y/ziyadogan_mac.jpg Doğan yaptığı açıklamada, Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Sarı ile İstanbul'da son kez görüştüklerini ifade ederek, ''Görevime dönmem için beni ikna etmeye çalıştı. Son görüşmemizi yapmış olduk ve kararımı değiştirmedim'' dedi.

Ziya Doğan, kararlılığını sürdürdüğünü de dile getirerek, ''Bu ortamda takıma daha fazla faydalı olabileceğime inanmıyorum'' diye konuştu.

-İSTİFA KABUL EDİLDİ-

Öte yandan teknik direktör Ziya Doğan'ın istifası kabul edildi.

Kulüp basın sözcüsü İbrahim Şahin, bordo-mavili ekibi hafta sonundaki Çaykur Rizespor maçına İhsan Derelioğlu'nun hazırlayacağını bildirdi.

Şahin, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri'nde düzenlediği basın toplantısında, Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu'nun, asbaşkan Nevzat Şakar başkanlığında olağanüstü toplanarak, Ziya Doğan'ın Konyaspor maçının ardından aldığı istifa kararını görüştüklerini söyledi.

Ziya Doğan'ın istifasının yönetim kurulunca kabul edildiğini ifade eden Şahin, ''Takımımızı, Çaykur Rizespor maçına altyapı genel koordinatörü İhsan Derelioğlu hazırlayacak. Derelioğlu'nun yardımcılığını ise Orhan Çıkrıkçı yapacak. Salı günü Atay Aktuğ'un başkanlığında toplanarak, durum değerlendirmesi yapacağız'' dedi.

O zamn niye bırakıp gitti bu herif şimdi verecek birşeyleri var herhalde şu adamı görevden alın tazminatını da bizler ödeyelim

MarceloTS
06.05.2007, 14:03
bi an heyecanlandım haber yeni diye meğer eskiymiş

Emre7
06.05.2007, 14:09
onun olduğundan trabzonlu olduğum kadar eminim formanın üzerinede görünmesin diye ince fermuarlı birşey giymiş ama aradan siyah beyaz forma olduğu anlaşılıyordu bariz şekilde.

bir kişinin fenerbahçe bjk maçına gitmesi normal, bu başka takımın oyuncusu da olabilir bir taraftar olarak benim kayseri erciyes- rize maçına gitmek isteyeceğim gibi ama hiç bir futbolcu ne kadar fanatik olursa olsun formasını giydiği takımdan başka takımın formasını giymez ... insanda biraz mantık varsa...bu arada sen yeterki foto göster be kardeş bizde görseydik...

Trabzonli_61
06.05.2007, 14:09
usaklar bugün akcaabatin cok önemli bir maci var...mac TSI 15.30da basliyor...basarilar akcaabatima

marcelinhos100
06.05.2007, 14:10
Ziya Doğan'dan çağrı !..

http://www.1spor.com/pics/y/ziya_dogan_mlt_idman.jpg

Kadrolarının kısıtlı olduğunu, alternatif futbolcularının bulunmadığını ifade eden Teknik Direktör Ziya Doğan, "Devre arasını dört gözle bekliyoruz. Yapacağımız transferlerle kadromuzu güçlendireceğiz ve ikinci yarıyla birlikte çıkışa geçeceğiz" dedi. Malatyaspor camiasının birlik ve beraberlik içinde olması halinde herşeyin üstesinden gelebileceklerini belirten Doğan, "Korkum, birlik ve beraberliğin dağılmasıdır. İşte o zaman işimiz zor olur.

Taraftar bize güvenmeli ve küme düşmeyeceğimize inanmalı ve desteğini sürdürmelidir" diye konuştu. Ligde hafta sonunda kendi sahalarında oynayacakları Konyaspor ile çok önemli bir maç oynayacaklarını belirterek, "Taraftarımıza, Konyaspor maçında büyük görevler düşüyor. Konyaspor güçlü bir takım, oturmuş bir kadrosu var. Sahamızdaki maçları kaybetmememiz gerekiyor. Taraftarlarımızın da desteğiyle sahadan galibiyetle ayrılmayı hedefliyoruz" diye konuştu.

Brezilya'dan dönmeyen Toledo Katatua'nın hala çocuksu hareketlerde bulunduğunu, amatörlükten profesyonelliğe beyin olarak yükselmediğini belirten Doğan, "Arkadaşı Grigulo Christiano da öyle. Bu iki futbolcu bir türlü Malatya ortamına alışamadı. Biz bazı sorunlar için devreye girdik, kendileri kabullenemediler. Kısacası bu futbolcular profesyonel değil, amatörler" ifadelerini kullandı.

Ziya Doğan istifa etti !..

http://www.1spor.com/pics/y/ziyadogan_01.jpg

Dün akşam Ziya Doğan ile görüşen kulüp ikinci başkan İlhan Kavuk, takımın kötü gittiğini, bir takım değişiklikler yapmak istediklerini belirterek, teknik direktörden istifasını istedi.

Ziya Doğan'ın da yönetimin kararına saygı duyduğunu ifade ederek istifa ettiği öğrenildi.

Ziya Doğan, kulüp ikinci başkanı İlhan Kavuk ile Altın Kayısı Oteli'nde bir basın toplantısı düzenledi.

Doğan, ''Açıkçası görevden ayrılmamı istediler. Ben de saygıyla karşıladım. Çünkü gerçekten iyi gitmiyor. Ligin ilk yarısının son haftalarında büyük bir çıkış yakaladık, 5-6 puan üstümüzdeki takımları altımıza aldık ve ilk yarıyı düşme potasının üstünde bitirdik. O dönem bugünden çok daha karamsar bir tablo vardı ama biz inanıyorduk. Takım, 8 hafta kala bu çıkışı yakaladı. Bugün 10 hafta var. Takımın aynı çıkışı yakalayacağına inanıyorum.'' diye konuştu.

-ARA TRANSFERLER-

Tecrübeli teknik adam, ''İster istemez onların uyumunda, takım oyununda bir sıkıntı olabilir diye düşündük. Diyarbakırspor maçının ilk yarısı dışında oynadığımız her maçta, elimizde olmayan bazı hatalarla karşılaştık. Diyarbakırspor ve Trabzonspor maçının 25 dakikası hariç, genelde bu takım hep galibiyeti hak eden taraftı, ama bir şansızlık vardı. Bu takımın yine ligde kalacağına inanıyorum.'' dedi.

-KAVUK: ''TAKIMIN LİGDE KALACAĞINA İNANIYORUZ''-

Kulüp ikinci başkanı İlhan Kavuk, Ziya Doğan'a Malatyaspor camiasında bulunduğu süre içerisindeki emeklerinden dolayı teşekkür etti.

İlhan Kavuk, ''Büyük uğraşlar verdi. Ama profesyonel yaşamda bu tür şeyler her zaman olabilir. Ondan dolayı da yönetim kurulu olarak hocamızla görüştük, karşılıklı anlaştık. Malatyaspor olarak bundan sonraki amacımız ligde kalmaktır. Bunun savaşı başlamıştır. Takımın ligde kalacağına inanıyoruz.'' dedi.

-ZİYA DOĞAN DÖNEMİ-

Avrupa kupalarına katılma hedefiyle teknik direktör Feyyaz Uçar ile sezona başlayan sarı-kırmızılı yönetim, ilk 4 haftada alınan kötü sonuçlardan sonra Uçar ile yolları ayırarak, Ziya Doğan'ı takımın başına getirdi.

Ziya Doğan'ın 20 haftalık döneminde Malatyaspor 4 galibiyet, 6 beraberlik ve 10 yenilgi aldı. Rakip fileleri 16 kez havalandıran sarı-kırmızılı ekip, kalesinde 26 gol gördü.

Ligdeki kötü gidişi durdurabilmek ve kümede kalabilmek için ligin ikinci yarısında önemli transferler yapıldı. 12 futbolcu gönderilirken, 8 oyuncu takıma dahil edildi.

nakzo
06.05.2007, 14:12
ferhat senin kardeşinmi nereden tanıyosun, peki benim düşmanım mı neden yalan söyleyeyim ,artı ben daha yorum yapmayacam dedim benimle uğraşma. Bak kardeşim şu an sinirden titriyorum ağzımdan çok kötü küfürler çıkmadan çeneni kapat.
Bir ikinciside , bana maça giiti diyen arkadaş ben oğlan trabzonsporlu değilim deliknlı bir trabzonsprluyum. Ailemde bir tane trabzonsporlu yokken herşeye inanat TrabzONSPORU DESTEKLİYORUM o ibnelrin maçınada ölsem gitmem sen çoK gittin heralde oradan biliyosun.

Hüdai Pervaneli
06.05.2007, 14:12
yaw eski haberleri koymayinyaw

Travelair
06.05.2007, 14:13
nakzo benim demek istediğim mesaj sayınla direk alakalı bişey değil. Demek istediğim Ferhat'ı tanıyoruz, Trabzonspor'un futbolcusu, profesyonel bir futbolcu, sorumlulukları var, ne yapıp ne yapmamasını bilmesi gereken bir kişi.

Oysa seni tanımıyoruz. Haftaya feybe maçı var. 40 küsür mesaj yazmışsın. Şok Şok Şok diye, sanki burası gazete sayfası, sansasyonel bir haberle karşımıza çıkıyorsun. Polis arkadaşım var diye, polislerin ağzından da tasdik ettirdiğin bilgiyi burda paylaşıyorsun.

Polislerin güvenilir bir kurum olduğu biliniyor. Sonra şerefin üzerine yemin ediyorsun. Sonra kötü laflar çıkacak ağzımdan diyorsun.

Oysa ki ben de Ferhat'ın mide kaslarını sergilediği bir fotosunu buraya koyabilir ve işte biz Trabzonspor'a yanarken bu adam kız arkadaş peşinde diyebilirim. Hem de kanıtıyla. Ama koymuyorum, neden? Özel hayata saygı çerçeverinde. Elbette ki senin olay daha farklı. Bu durumda futbolcu kadro dışı kalsa bile kimse bişey diyemez. Ama bu iddia için de kanıt lazım.

Pekala. Kimse sana yalancı demesin. Ama bu hassas zamanda da kanıtın olmadan kimsenin de sana inanma zorunluluğu olmadığını da bil. Kanıtın olmadan sadece ortalık karışır.

WERTHeR
06.05.2007, 14:14
marcelinhos100 yedin ömrümüzü eski haberlerle:)

nakzo
06.05.2007, 14:15
Bİr Daha SÖylÜyorum MaÇa Gİrmedİm Şref TrİbÜnÜ GİrİŞİvardir BeŞİktaŞta Oturanlar Bİlİr Taksİmden İnİŞte İŞte Orada GÖrdÜm .....

Soner Kurt
06.05.2007, 14:20
nakzo arkadaşımıza yalancı muamelesi yapılmasına karşıyım. benzetmiş olabilir. yada gerçekten gormustur. Ferhat maçı izlemeye gidebilir bu çok doğal. Ama beşiktaş Formasıyla maçı izlemek Aptallığında bulunabilirmi orasını bilmiyorum. Bence benzetmiştir heralde

nakzo
06.05.2007, 14:22
Tamam bu konu hakkında daha yorum duymak istemiyorum .Hata bende keşke sineye çekseydimde yazmasaydım buraya. Olmamış,görmemişim gibi yapsaydım dedim ya HATA BENDE.........Daha bu konuyu açmıyorum ve bana bundan SONRA tek kelime edene ağzımı çok kötü açıcam........

Eren Uğur Ayar
06.05.2007, 14:22
Arkdaslar ziya dogan takıma iki gün izin vermisti.Ferhatta demek beşiktaslıymıs maçı izlemeye gelmiş....

antagonist
06.05.2007, 14:25
Oysa ki ben de Ferhat'ın mide kaslarını sergilediği bir fotosunu buraya koyabilir ve işte biz Trabzonspor'a yanarken bu adam kız arkadaş peşinde diyebilirim. Hem de kanıtıyla. Ama koymuyorum, neden? Özel hayata saygı çerçeverinde.

Hocam,bunları söylemekle koymuş kadar oldunuz.Keşke bunları da söylemeseydiniz...O zaman özel hayata daha fazla saygı duymuş olurdunuz.

zahido
06.05.2007, 14:27
Şöyle bişey var vatandaş görüyosa gazeticiler hayli hayli görür sansasyonel diyede haberini yapar Ortada bööle bi haber olmadığına göre arkadaş benzetmiştir kanımca..

asimavi
06.05.2007, 14:27
yazım niye silindi ...............

.....sevgili yöneticilerim bununla alakalı sizden özel bi msj talep ediyorum...

ÖzGür Ayar
06.05.2007, 14:29
Tolga Zengin: Hedefsiz değiliz

Kalecimiz Tolga Seyhan, Trabzonspor'un hiç bir zaman hedefsiz kalmayacağını söyledi.

http://www.trabzonspor.com/images/trans.gif
Bundan sonraki hedefin tüm maçları kazanmak olduğunu kaydeden Tolga, "Her ne kadar hedefsiz gibi gözüksek de dördüncülük hedefimiz var. Sivasspor maçını Kazandığımız için mutluyuz. Bu camianın içinde kötü rüzgarların esmesi bizi bir Trabzonsporlu olarak üzüyor. Ama biz profesyonel futbolcuyuz, sahada işimize bakmak zorundayız`` dedi.

dün bu haberi resmi site yaptı. ilk başta başlık tolga seyhandı zengin olarak düzeltildi sonra. peki haberin içeriğindeki soyadı hatası niye düzeltilmedi? ne kadar beceriksiz ve cahil bir webmasterimiz var.

TSezgin61
06.05.2007, 14:31
nakzo benim demek istediğim mesaj sayınla direk alakalı bişey değil. Demek istediğim Ferhat'ı tanıyoruz, Trabzonspor'un futbolcusu, profesyonel bir futbolcu, sorumlulukları var, ne yapıp ne yapmamasını bilmesi gereken bir kişi.

Oysa seni tanımıyoruz. Haftaya feybe maçı var. 40 küsür mesaj yazmışsın. Şok Şok Şok diye, sanki burası gazete sayfası, sansasyonel bir haberle karşımıza çıkıyorsun. Polis arkadaşım var diye, polislerin ağzından da tasdik ettirdiğin bilgiyi burda paylaşıyorsun.

Polislerin güvenilir bir kurum olduğu biliniyor. Sonra şerefin üzerine yemin ediyorsun. Sonra kötü laflar çıkacak ağzımdan diyorsun.

Oysa ki ben de Ferhat'ın mide kaslarını sergilediği bir fotosunu buraya koyabilir ve işte biz Trabzonspor'a yanarken bu adam kız arkadaş peşinde diyebilirim. Hem de kanıtıyla. Ama koymuyorum, neden? Özel hayata saygı çerçeverinde. Elbette ki senin olay daha farklı. Bu durumda futbolcu kadro dışı kalsa bile kimse bişey diyemez. Ama bu iddia için de kanıt lazım.

Pekala. Kimse sana yalancı demesin. Ama bu hassas zamanda da kanıtın olmadan kimsenin de sana inanma zorunluluğu olmadığını da bil. Kanıtın olmadan sadece ortalık karışır.

abi senin bu dedigin kas olayi farkli, diger abinin besiktas formasi olayi farkli....
ferhat istedigi kadar kizlar icin kias gelistirsin, oarsi beni ilgilendirmez, futbolunu oynadiktan sonra...ama gidipte sen TRABZONSPOR oyuncusu olarak besiktas macina(hadi onu bosver herkes gider izlemeye), hele bide besiktas formasiyla gidersen...orasi beni ilgilendirir iste...bu olay özel hayattan cikar,....

Travelair
06.05.2007, 14:31
Hocam,bunları söylemekle koymuş kadar oldunuz.Keşke bunları da söylemeseydiniz...O zaman özel hayata daha fazla saygı duymuş olurdunuz.

Özel hayat derken yani gereksiz yere, alakasız yere bir futbolcuyu yıpratmak bize yakışmaz. O bilgiye isteyen ulaşabilir. Kötü bir yerde de değil. Yoksa özel hayat derken, bizi ilgilendiren kısmından söz ediyorum. Arkadaşın durumu daha farklı, ama ona da her olay da olduğu gibi kanıt lazım.

Belki de maçı izlemeye gitti, tanınmamak, tepki çekmemek için giyindi öyle, hep kötüye yormaya gerek yok. Kaldı ki elimizde bir arkadaşımızın ifadesi dışında hiçbir veri yok. Ne görüntü ne bişey

Sefa Murat Dokuz
06.05.2007, 14:36
beyler albayrak yönetimi önümüzdeki sezon için listesini falan belirlemiş gönderilecekleri de belirlemiş kesin paralo şampiyonlukmuş gidecekler arasında yattarada varmış stepanov kalıyor dedi bir arkadaşım

TSezgin61
06.05.2007, 14:38
beyler albayrak yönetimi önümüzdeki sezon için listesini falan belirlemiş gönderilecekleri de belirlemiş kesin paralo şampiyonlukmuş gidecekler arasında yattarada varmış stepanov kalıyor dedi bir arkadaşım

kesin parola sampiyonluk....ve yattara gidiyor....

nasil olacak....SAKAMI :S

ÖzGür Ayar
06.05.2007, 14:39
tam tersi stepanovu kesin satıcaklar.
erdinç, çağdaş, risp, tayfun geliyor. hüseyin orada oynayabiliyor. stepanov kesin gidici.

Sefa Murat Dokuz
06.05.2007, 14:40
kesin parola sampiyonluk....ve yattara gidiyor....

nasil olacak....SAKAMI :S
bilmiyorum bir arkadaşım söyledi istanbuldan ama her zaman bişey söylmez biliosa söyler

Sefa Murat Dokuz
06.05.2007, 14:42
albayrak aslında ziya doğanı istemiyormuş

Hüdai Pervaneli
06.05.2007, 14:43
albayrak aslında ziya doğanı istemiyormuş
o zama niye kovmuyo yaw

Sefa Murat Dokuz
06.05.2007, 14:45
o zama niye kovmuyo yaw
aynısını bende benim arkadaş(burak) ona sordum sezon sonunu bekliyorlr dio bu kongrede işler çok karışacak galiba

Hüdai Pervaneli
06.05.2007, 14:47
aynısını bende benim arkadaş(burak) ona sordum sezon sonunu bekliyorlr dio bu kongrede işler çok karışacak galiba
insaallah seneye ersunyanalla gerlcek mis oyle duydum

Sefa Murat Dokuz
06.05.2007, 14:49
insaallah seneye ersunyanalla gerlcek mis oyle duydum
zaten bizi yabancılar başarıya ulaştıramaz ne varsa yerlide var

Trabzonli_61
06.05.2007, 14:50
kaka6191 ya bizle dalga geciyorsun yada gercekten böyle birsey varsa bizi aydinlat

anaras
06.05.2007, 14:51
yalan kardeşiler bunların alayı yalancı. daha kendi içlerindeki anlaşmazlığı düzelteniyorlar takımı mı çekip çevirecekler :)))))) gülüyorum sadece. şube sorumluluğuna brezilyada 3,5 ay yatan kancayı düşünüyorlarmış :))) gelinde bu yönetimden bir medet bekleyin. seneye yine bize hüsran yine bize hasret var.
buyönetim ve bu hoca gitmeden hiçbirşey beklemeyin arkadaşlar

Terzioğlu
06.05.2007, 14:52
kaka daha bir hafta önce burda ziya dogani savunuyordun simdi ne olduda kararini degistirdin?

Hüdai Pervaneli
06.05.2007, 14:52
zaten bizi yabancılar başarıya ulaştıramaz ne varsa yerlide var
hangi yabancilar bize yardin etikki gol krallarimizin hepsi turk shota da dahil

Sefa Murat Dokuz
06.05.2007, 14:53
kaka6191 ya bizle dalga geciyorsun yada gercekten böyle birsey varsa bizi aydinlat
yahu ne dalga geçmesi ya insanalra biraz güvenelim ben arkadaşım burak ın bana dediklerini söyledim stepanov kalacak hüseyin kalacak yattara satılacak mış yattara yıllık 2 trilyon istiyormuş çok demiş ts bide form düşüklülüğünden falan bahsetti
albayrak ın da ziya ya tahammülü yokmuş
bide kongrede çok şeyler değişebilir dedi

Terzioğlu
06.05.2007, 14:54
yalan kardeşiler bunların alayı yalancı. daha kendi içlerindeki anlaşmazlığı düzelteniyorlar takımı mı çekip çevirecekler :)))))) gülüyorum sadece. şube sorumluluğuna brezilyada 3,5 ay yatan kancayı düşünüyorlarmış :))) gelinde bu yönetimden bir medet bekleyin. seneye yine bize hüsran yine bize hasret var.
buyönetim ve bu hoca gitmeden hiçbirşey beklemeyin arkadaşlar

bence kancanin bir sucu yok...hatta cesitli futbolcularla anlasmisti bile...bizim yönetimde hata...adamlar gidip pili bitmis marcelinhoyla musampayi aliyor...faruk kancaya izlemek kaliyor...

Sefa Murat Dokuz
06.05.2007, 14:54
kaka daha bir hafta önce burda ziya dogani savunuyordun simdi ne olduda kararini degistirdin?
yazıyı iyi oku ben ziya doğan gitsin demiyorum ki
albayrak öle istiyor

Terzioğlu
06.05.2007, 14:55
yahu ne dalga geçmesi ya insanalra biraz güvenelim ben arkadaşım burak ın bana dediklerini söyledim stepanov kalacak hüseyin kalacak yattara satılacak mış yattara yıllık 2 trilyon istiyormuş çok demiş ts bide form düşüklülüğünden falan bahsetti
albayrak ın da ziya ya tahammülü yokmuş
bide kongrede çok şeyler değişebilir dedi

ersun yanal gelebilir mi sen bana ondan bahset? gerisi beni ilgilendirmez..ersun yanal her kadroyla en iyisi yapiyor...oyuncu almaya bile gerek yok...en büyük transfer ERSUN YANAL

Hüdai Pervaneli
06.05.2007, 14:57
ersun yanal gelebilir mi sen bana ondan bahset? gerisi beni ilgilendirmez..ersun yanal her kadroyla en iyisi yapiyor...oyuncu almaya bile gerek yok...en büyük transfer ERSUN YANAL

ersinyanal i bende istiyomda transfer sart

Sefa Murat Dokuz
06.05.2007, 14:57
bence kancanin bir sucu yok...hatta cesitli futbolcularla anlasmisti bile...bizim yönetimde hata...adamlar gidip pili bitmis marcelinhoyla musampayi aliyor...faruk kancaya izlemek kaliyor...
kanca nın ne suçu var ki adam 6 oyuncuyla anlatı aralarında souza gibi süper forevt wagner marcelo gibi adamlar vardı ama yönetimm oho

Terzioğlu
06.05.2007, 14:58
kanca nın ne suçu var ki adam 6 oyuncuyla anlatı aralarında souza gibi süper forevt wagner marcelo gibi adamlar vardı ama yönetimm oho

bende onu diyorum...

Hüdai Pervaneli
06.05.2007, 15:00
bende onu diyorum...
yasi gecmis iki oyuncu alip yabnaci kontenjanini doldurmakdan basak bir sey yapmadilar ki

Terzioğlu
06.05.2007, 15:03
ne yazikki bu seneki transferlerin hepsi foss cikti..umut haric

Hüdai Pervaneli
06.05.2007, 15:06
ne yazikki bu seneki transferlerin hepsi foss cikti..umut haric
umut un iyide attiklarininda yaninda kileride kacirmasaydi iyi olurdu

Terzioğlu
06.05.2007, 15:09
umut un iyide attiklarininda yaninda kileride kacirmasaydi iyi olurdu

umut iyi bir futbolcu...ama onun yerine zidan gelecekse gözümü kirpmadan satardim

Hüdai Pervaneli
06.05.2007, 15:11
umut iyi bir futbolcu...ama onun yerine zidan gelecekse gözümü kirpmadan satardim
zidan suan mainz in futbolcusumu yoksa halen kiralik mi oynuyo

stichus
06.05.2007, 15:11
bir kaç gün içinde yönetim kurulu yeniden şekilleniyor.. elbette haşim bey ve ibrahim bey gibi hayatlarında bir daha kulübe giremeyeceklerini sandığım üyelerin konuşmaları devam edecektir..
bu yk dan da zaten camiayı temsil edecek bir idare çıkmaz. başkan kısa bir süre sonra genel kurul kararı alacak ve o zamana kadar da tüm camianın heyecan duyacağı bir liste için çalışır..
veya bırakır.. o da bir tercihtir ve saygındır..
bu yönetimin bu noktaya gelmesinin sebebi başkandır.. yanındakilerin siyaset meraklısı tipler olduğunu hatta ve hatta belediye meclis üyeliği peşinde koşacak kadar alçalabileceklerini stichus kongrede görmüşken başkan iyiniyetiyle gözünü kapamış ve görmemiştir..
geldiğimiz nokta ortadadır..
ne adar çok başkan merkezli yönetim, o kadar iyi!
kulübe zerre kadar evet evet zerre kadar faydası olmamış sadece başkana yük olmuş ve diğer camialrdan tepki çekmemize sebep olurken kendi taraftarımızı da utandırmış bu yöneticileri artık uzaklaştırmış oluyoruz..
kalanların da herhangi bir derde derman olamayacakları açıktır..
genel kurul! bir kaç hafta zorunlu denemeler boşa çıkacak ve kaçınılmaz olacak!
hayırlı uğurlu olsun..
:)

Sefa Murat Dokuz
06.05.2007, 15:12
forvet 2lisi neden mohammed zidan-umut olmasın bii gelince ötekisi gitmesi şartmı

Hüdai Pervaneli
06.05.2007, 15:13
forvet 2lisi neden mohammed zidan-umut olmasın bii gelince ötekisi gitmesi şartmı
degilde ortayada bide iyi birini aldik mi kesin likle sapiyonuz

Terzioğlu
06.05.2007, 15:34

kardes hüseyini ara söyleki baskana söylesin mainzda oynayan mohamed zidani kacirmayalim:D bonservisi 3milyon dolar bunuda dersin:)

Sefa Murat Dokuz
06.05.2007, 15:40
kardes hüseyini ara söyleki baskana söylesin mainzda oynayan mohamed zidani kacirmayalim:D bonservisi 3milyon dolar bunuda dersin:)
trabzona gidince söylerim temmuzun sonunda gidecem zaten

DURAS
06.05.2007, 15:43

eğer başkan gitmiyorsa, yola çıktığı adamları iyi tayin etsinde bahaneler ardına sığınmasın, çapsız çapsız adamları yönetici vede teknik traktör diye karşımıza çıkarmasın, başkan gitmiyorsa bir iyilik yapsın traktör ziyanı göndersin, en büyük iyilikde kendisi gitmiyorsa ziyanı kovmaktır.

ilhan
06.05.2007, 15:50
Türk telekom : 0 - 0 : Sebatspor

Diyarbakırspor : 0 - 1 : Mardinspor

maçlar devam ediyor.

Terzioğlu
06.05.2007, 15:58
diyarbakir mardine verir maci...

Can
06.05.2007, 16:10
arsin 4-0 mağlup ne oluo bu takıma 2.diydiler

yologlu61
06.05.2007, 16:17
ahh......... diyarbakır nasıl veriyo mardine maçı be yazık oluyo sebatımıza haydi sebatım haydi be

tsmusampa61
06.05.2007, 16:18
Ferhatın yeteneksiz olmasına rağmen ziyanın herifi banko oynatmasını anladık şimdi çünkü beşiktaşlıymış. Bu hainlerin kellesi gitmeli defolun pislikler.

Terzioğlu
06.05.2007, 16:18
Trabzonspor'da yönetim içindeki hedef isim haline gelen İbrahim Hacıosmanoğlu'na Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav sahip çıktı.

İbrahim Hacıosmanoğlu, Sivasspor maçı öncesi İlhan Cavcav'ın kendisini aradağını ve Gençlerbirliği başkanlığı teklifinde bulunduğunu söyledi. Hacıosmanoğlu, Cavcav'ın Cuma günü kendisini aradığını belirterek, "Bana, 'Ben 60 yaşındayım ve kulübün yükünü kaldıramıyorum. Gençlerbirliği' nin başına senin geçmeni istiyorum. Bugüne kadar yaptığın ve yapacağın açıklamaları bana gönder hepsinin altına imzamı atıp yayınlayım' dedi. Ben de kendisine teşekkür ettim ve Trabzonsporlu doğdumu ve Trabzonsporlu öleceğimi söyledim. O da her zaman arkamda olduğunu söyledi" diye konuştu.

Soner Kurt
06.05.2007, 16:20
bir kaç gün içinde yönetim kurulu yeniden şekilleniyor.. elbette haşim bey ve ibrahim bey gibi hayatlarında bir daha kulübe giremeyeceklerini sandığım üyelerin konuşmaları devam edecektir..
bu yk dan da zaten camiayı temsil edecek bir idare çıkmaz. başkan kısa bir süre sonra genel kurul kararı alacak ve o zamana kadar da tüm camianın heyecan duyacağı bir liste için çalışır..
veya bırakır.. o da bir tercihtir ve saygındır..
bu yönetimin bu noktaya gelmesinin sebebi başkandır.. yanındakilerin siyaset meraklısı tipler olduğunu hatta ve hatta belediye meclis üyeliği peşinde koşacak kadar alçalabileceklerini stichus kongrede görmüşken başkan iyiniyetiyle gözünü kapamış ve görmemiştir..
geldiğimiz nokta ortadadır..
kulübe zerre kadar evet evet zerre kadar faydası olmamış sadece başkana yük olmuş ve diğer camialrdan tepki çekmemize sebep olurken kendi taraftarımızı da utandırmış bu yöneticileri artık uzaklaştırmış oluyoruz..
kalanların da herhangi bir derde derman olamayacakları açıktır..
genel kurul! bir kaç hafta zorunlu denemeler boşa çıkacak ve kaçınılmaz olacak!
hayırlı uğurlu olsun..

Ziya hoca, Haşim bey ve İbrahim beyi gönderecekse yeni yönetim oluşturabilir. aksi taktirde kendiside gitsin.

AYYILDIZ
06.05.2007, 16:21
Trabzonspor'da yönetim içindeki hedef isim haline gelen İbrahim Hacıosmanoğlu'na Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav sahip çıktı.

İbrahim Hacıosmanoğlu, Sivasspor maçı öncesi İlhan Cavcav'ın kendisini aradağını ve Gençlerbirliği başkanlığı teklifinde bulunduğunu söyledi. Hacıosmanoğlu, Cavcav'ın Cuma günü kendisini aradığını belirterek, "Bana, 'Ben 60 yaşındayım ve kulübün yükünü kaldıramıyorum. Gençlerbirliği' nin başına senin geçmeni istiyorum. Bugüne kadar yaptığın ve yapacağın açıklamaları bana gönder hepsinin altına imzamı atıp yayınlayım' dedi. Ben de kendisine teşekkür ettim ve Trabzonsporlu doğdumu ve Trabzonsporlu öleceğimi söyledim. O da her zaman arkamda olduğunu söyledi" diye konuştu.

Hacıosmanoğlu çok sağlam Trabzonsporlu ama yanlış yönetimde sayitoğluyla tartışmaları zarar verdi

Cabri61
06.05.2007, 16:40
Diyarbakirspor 0 : 1 Mardinspor

15:30 54' TurkTelekom 0 : 0 Sebatspor

Sefa Murat Dokuz
06.05.2007, 16:40
dk 55 Kartalspor (http://javascript<b></b>:td(559, '2006/2007'))
4 - 0 (http://javascript<b></b>:md(156730))
Arsinspor (http://javascript<b></b>:td(1610, '2006/2007'))
dk 52 Türk Telekom (http://javascript<b></b>:td(565, '2006/2007'))
1 - 0 (http://javascript<b></b>:md(143745))
A.Sebatspor (http://javascript<b></b>:td(445, '2006/2007'))
dk 52 Diyarbakırspor (http://javascript<b></b>:td(17, '2006/2007'))
0 - 1 (http://javascript<b></b>:md(143747))
Mardinspor (http://javascript<b></b>:td(577, '2006/2007'))

MarceloTS
06.05.2007, 16:41
Telekom attı golü yaa off

Can
06.05.2007, 16:41
sebat düştü yaaaa off

Sefa Murat Dokuz
06.05.2007, 16:42
yuh be telekom attı ewt

MarceloTS
06.05.2007, 16:43
53.Dakika Kartal:5-0:Arsin
noldu bu takıma ya böyle allah allah

Sefa Murat Dokuz
06.05.2007, 16:43
53.Dakika Kartal:5-0:Arsin
noldu bu takıma ya böyle allah allah
resmen dağıldılar tarsus şimdide bu of off

Erkan
06.05.2007, 16:44
belliydi gecen hafta son dakika golu yemeleriyle:(

Hüdai Pervaneli
06.05.2007, 16:44
yaw maclari nerde takip ediyonuz ya

Sefa Murat Dokuz
06.05.2007, 16:49
http://www6.mackolik.com/

ileri_libero
06.05.2007, 16:51
hacıosamanoğlu mehmet ali yılmaz için çalışıyor galiba...

Hüdai Pervaneli
06.05.2007, 16:52
http://www6.mackolik.com/
saol kardesim

MarceloTS
06.05.2007, 16:53
Arsin maçı 7-0 oldu

Hüdai Pervaneli
06.05.2007, 16:54
kartal 7arsin 0

Sefa Murat Dokuz
06.05.2007, 16:55
kartalspor7-0arsinspor dk 65

Egemen
06.05.2007, 16:56
eh be arsin nooldu yaw bunlara..

Sefa Murat Dokuz
06.05.2007, 16:58
eh be arsin nooldu yaw bunlara..
10 olmazsa ii yine

Hüseyin Çümen
06.05.2007, 16:59
Bayatlı: "Türk spor tarihinde bir ilk"

Trabzon'da gerçekleştirilecek 2011 Avrupa Olimpik Gençlik Festivali'nin ev sahibi kent söleşmesi imzalandı. TMOK Başkanı Togay Bayatlı, Türk spor tarihinde bir ilke imza atıldığını belirtti.

6 Mayıs 2007, 13:36

Atalay, Trabzon'da gerçekleştirilecek 2011 Avrupa Olimpik Gençlik Festivali'nin Ev Sahibi Kent Sözleşmesi imza töreninde yaptığı konuşmada, Trabzon'un zenginlikleri ve sportif özellileriyle dünyanın en önemli kentlerinden biri olduğunu belirterek, ''Trabzon, bu organizasyonu da bu özelliğiyle almıştır'' dedi.

Trabzon'da 2-8 Temmuz tarihleri arasında yapılacak 1. Karadeniz Spor Oyunları ile festivalin provasının yapılmış olacağını ifade eden Atalay, ''Bütün taahhütlerimizi yerine getireceğiz, gerekli tesisleri yapacağız. Festival hem Trabzon hem de Avrupa spor camiasına hayırlı, uğurlu olsun'' diye konuştu.

Avrupa Olimpiyat Komiteleri Birliği Başkanı Patrick J. Hickey, festivale aday ülkeler arasında Trabzon'un sağladığı olanakların, delegeleri festivalin Trabzon'da yapılmasına ikna ettiğini söyledi.

Hickey, Trabzon'da yapılacak festivalin genç sporcuları Avrupa'nın doğusuna taşıyacağını vurgulayarak, ''Festival Türkiye'nin tanıtımı için önemli bir fırsattır. Festivalin adil bir mücadele, spor adına güzel bir etkinlik olacağına inanıyorum'' dedi.

Trabzon Valisi Nuri Okutan, sözleşme dosyasında bulunan hususlara uyacaklarını ve gerekli desteği vereceklerini söyledi.

Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Başkanı Togay Bayatlı, festivalin Trabzon'da yapılacak olmasıyla, Türk spor tarihinde bir ilke imza atıldığını belirterek, şunları söyledi:
''Uluslararası şampiyona ülkemizde ilk kez Trabzon'a verilmektedir. Trabzon en önemli spor merkezlerimizden biridir. Avrupa Olimpiyat Komiteleri Birliği üyelerinden büyük destek aldık. Festivalin bugüne kadar yapılanlardan daha iyi olacağına inanıyorum.''

Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, Trabzon için tarihi bir gün olduğunu belirtti.

Konuşmaların ardından Ev Sahibi Kent Sözleşmesi imzalandı. Avrupa Gençlik Olimpiyatları'nın Trabzon'a kazandırılmasında emeği geçen Trabzonspor'un Belçikalı eski teknik direktörü Urbain Breams ve eşinin de katıldığı tören, plaketlerin sunumu, halk oyunları gösterileri ve kokteylin ardından sona erdi.

Enes Berfin
06.05.2007, 17:03
77' Telekom 1:0 Sebatspor

:(

Tahsin Armutcu
06.05.2007, 17:04
diyarbakir mardine maci vermeyecek de kim verecek!!!!

Enes Berfin
06.05.2007, 17:05
diyarbakir mardine maci vermeyecek de kim verecek!!!!

E herhalde canim o mac belliydi zaten.

Özsu
06.05.2007, 17:06
kartalspor7-0arsinspor dk 65

Yuhh - buneya yokartık..

MarceloTS
06.05.2007, 17:11
2-0 oldu artık her şey bitti

ilhan
06.05.2007, 17:12
Telekom 2-0 yaptı.

Enes Berfin
06.05.2007, 17:13
Ya bu takim nasil yenilir böle bi dandik takima karsi anlamiyorum, yuh be koskocaman sebat yine ligden düsüyor sebati bu hale getirenlere yaziklar olsun, bukadarda olmaz.

Hüseyin Çümen
06.05.2007, 17:13
her yerde yenilioruz ne bu ya :(

Hüdai Pervaneli
06.05.2007, 17:15
her yerde yenilioruz ne bu ya :(
trabzon haric

Terzioğlu
arsin iki hafta öncede 7-1 yenilmisti...

MarceloTS
belliydi zate kolay kolay toparlanamaz artık sebat arsin inde ne yaptığı belli değil her hafta 5 gol üstünde yiyor sanki 3-4 hafta önceki takım bu değil

selçukabi
06.05.2007, 17:16
Telekom 2-0 yaptı.
Ne zamandır tövebliydim iddaya bu hafta yine oynayayım dedim. Sebata da 0-2 verdim çifte şans kendilerini tebrik ediyorum. Febe maçını bil, Manisayı bil sebatta yat. peaah....

Enes Berfin
06.05.2007, 17:21
Ne zamandır tövebliydim iddaya bu hafta yine oynayayım dedim. Sebata da 0-2 verdim çifte şans kendilerini tebrik ediyorum. Febe maçını bil, Manisayı bil sebatta yat. peaah....

Yani daha cok iddiayi kaybettiginizemi üzülüyorsunuz :alkış:

Enes Berfin
06.05.2007, 17:56
Trabzon Yalıspor 3. Lig'de!

Samsun'da yapılan 3. Lig'e terfi maçları finalinde gülen taraf Trabzon Yalıspor oldu. Trabzon Yalıspor, Kastamonu Bozkurt Belediyespor'u 2-1 yenerek 3. Lig'e yükseldi.

Gazi Belediyespor Derebahçe Tesisleri'nde oynanan maçın ilk yarısını Trabzon Yalıspor 41. dakikada Yakup'un attığı golle 1-0 önde kapadı. İkinci yarıda Kastamonu Bozkurtspor penaltı kazandı. 58. dakikada penaltıyı kullanan Eren durumu eşitledi: 1-1. Karşılaşmada başka gol olmayınca uzatmaya gidildi. 7 dakikalık uzatmanın 4. dakikasında 52. dakikada Yakup'un yerine oyuna giren Tahsin takımının galibiyet golünü attı: 2-1

Trabzon Yalısporlu futbolcular, 3. Lig'e yükselmenin sevincini doyasıya yaşadılar.

Kaynak: http://www.ajansspor.com/futbol/amatorfutbol/h/20070506/trabzon_yalispor_3_ligde.html

selçukabi
06.05.2007, 18:00
Yani daha cok iddiayi kaybettiginizemi üzülüyorsunuz :alkış:

Terazi mi var sende neye daha çok üzüldüğümü nerden anladın? Sebatspor topiğine baksan heralde farklı birşey yazardın...

denizgrsy
06.05.2007, 18:01
tebrikler yalıspora ...inşallah 2.lig...tüm Trabzon ilçeleri ile gurur duyuyoruz,arsin üzdü ama olsun

Hüdai Pervaneli
06.05.2007, 18:04
of,surmene,yalispor.degirmendere ve daha cok trabzon ilcesi ucuncu ligdeler

macka61
06.05.2007, 18:09
tebrikler yalıspor

Salih61
06.05.2007, 18:10
3.ligde Araklıspor,Ofspor,Sürmenespor,Degirmenderespor yanısıra Beşinci Takımımız olarak Yalısporda çıktı Hayırlı olsun...

Misina
06.05.2007, 18:21
yalı kesin çıktı mı? kimisi çıktı diyor kimisi çıkmadı

Can
06.05.2007, 18:28
yalı kesin çıktı mı? kimisi çıktı diyor kimisi çıkmadı
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=5317

çıkdı

Misina
06.05.2007, 18:30
http://www.haber61.net/news_detail.php?id=5317

çıkdı

evet baktım bütün spor siteleri çıktı diyor tebrikler yalı

Can
06.05.2007, 19:17
gs:0 antalya:1

Soner Kurt
06.05.2007, 19:19
gs:0 antalya:1

hakkaten yaw bu sonuc bizi etkilermi ? uefa şansımız açısından ? ahmet dursun atmıs sanırım

Can
06.05.2007, 19:21
gsnin bjk yı geçmesi için bizde uefaya gitmemiz için gs nin yenmesi lazım

Can
06.05.2007, 19:50
gs:0 antalya :1 ilk yarı bitti

tsmusampa61
06.05.2007, 19:59
Bordo-Mavili fanatik balık ilgi odağı olduArtvin'in Arhavi ilçesine balıkçı ağına takılan Bordo Mavi renkli Mercan balığı, görenleri hayrete düşürdü.http://medya.zaman.com.tr/2007/05/06/fanatik.jpgKoyu Trabzonspor taraftarı olan Arhavili Balıkçı Uğur Ulutaş, sabahın erken saatlerinde denizden ağı çekince 1 kilogram ağırlığındaki Bordo benekli, Mavi balığı görünce şaşırdığını ve etkilendiğini söyledi. Arhavili Balıkçı Ulutaş, "Tezgâhıma koyduğum fanatik Trabzonsporlu mercan balığı Arhavi'de günün konusu ve bir anda ilgi odağı olurken, birçok müşterim alıcı olmasına rağmen ben satmadım. Trabzonspor'un bu yıl kıl payı yarı finalde kaçırdığı kupa şampiyonluğunu ve uzun yıllar yakalayamadığı lig şampiyonluğunu elde edene kadar fanatik bordo mavili Mercan balığını dondurucu da saklayacağım. Şampiyon olduktan sonra da ben yiyeceğim." diye konuştu.

antagonist
06.05.2007, 19:59
Bizim Ziya,Ertuğrul Sağlam,Hikmet Karaman yanyana Gs-Antalya maçını izliyor...Ziya Ali Bilgin'i mi izliyor acaba :)

Recep Çaltepe
06.05.2007, 20:06
Bizim Ziya,Ertuğrul Sağlam,Hikmet Karaman yanyana Gs-Antalya maçını izliyor...Ziya Ali Bilgin'i mi izliyor acaba :)

Mantalite'nin diğer takımlardaki uygulanma derecesine bakıyor olabilir bence. :D

denizgrsy
06.05.2007, 20:24
Mantalite'nin diğer takımlardaki uygulanma derecesine bakıyor olabilir bence. :D

ertuğrul ve hikmet karamanın notlarına bakıyordur,laf olsun torba dolsun başka bi amacı olamaz :eek:

Hüdai Pervaneli
06.05.2007, 20:28
ziya dogan istanbul de ne isi war onuny izlese izlese dunku maci izlemesi lazim onun

Dursun Ali Bahçekapılı
06.05.2007, 20:28
hakkaten yaw bu sonuc bizi etkilermi ? uefa şansımız açısından ? ahmet dursun atmıs sanırım

Aslında biraz fazlaca zorlama olacak ama Galatasarayın yenilmesi ile 3. olma sanşımız var.Son 3 Haftada perfomansımız da önemli olacak tabii.
Galatasaray son 3 macı
Sivas Deplasmanı
Fenerbahce
Bursa Deplasmanı

Bursanın durumu kritik Fenerbahce de Galatasarayı yenip şampiyonluk turunu ali sami yende atmak isteyecektir.Sivas da kolay bir deplasman degil.Eger Galatasaray bu Antalya macından 0 cekerse aramızdaki puan farkı 6 olacak ve galatasarayın önündeki maclara bakarak bu fark kapanabilir diyorum tabii bizim 3te 3 yapmamız şart.
Not:Galatasaraya karşı ikili averaj üstünlüğümüz var

Hüdai Pervaneli
06.05.2007, 20:31
gs 1 antalya 1

sametaydin
06.05.2007, 20:34
gs nin yenmesini isticeğim hiç aklıma gelmezdi.:)

maxim
06.05.2007, 20:41
gs yenilse 6 puan fark var..bunlar 2 maç daha kaybeder biz de kazanırsak geçeriz..

Ama çok çok zor tabi..

memoafs
06.05.2007, 21:03
gs macı 1-1 bitti hiç iyi olmadı :(

My
06.05.2007, 21:09
iyi olmayan neki?

memoafs
06.05.2007, 21:12
ya mağlup olsaydı yada yenseydi.. bence ozaman uefa sansımız daha faazla olurdu..

Salih61
06.05.2007, 21:15
gsnin maç sonucuna neden bu kadar üzülüyoruz boşverin bu sezonu hala umutlu olanlar mı var yoksa yine mi kandırmaca nerde protesto nerde dik duruş yapılanları unutmayalım ziyaya yönetime ateş püskürmeye devam..........

antagonist
06.05.2007, 21:18
Dün Bjk-Fb,bugün de Gs-Antalya maçlarını izledim.Kimsenin şampiyonluğu hakeden bir futbol oynadığı yok...

Esasında;Lucescu'nun şampiyon yaptığı Bjk iyi top oynuyordu.O seneden bu yana adam gibi top oynayan yok.Luce çoğu insana göre çağdışı olan 3-5-2'yi oynatıyordu fakat zevk veriyordu,iyi top oynuyorlardı.

Türk futbolu bana göre inanılmaz bir düşüşte,inşallah en yakın zamanda toparlanırız...

Enes Berfin
06.05.2007, 21:36
Az önce kaptan hüseyinle telefon görüsmesi yaptim, su anda kendisi antalyadaymis ve yarin antramanlara baslayacaklarmis dedi.

sessizkral_1
06.05.2007, 22:04
O G B M A Y P
1.F.Bahçe 31 18 9 4 58 27 63
2.Be&#254;ikta&#254; 31 17 7 7 41 25 58
3.G.Saray 31 15 10 6 56 32 55
4.Kayserispor 31 12 12 7 49 39 48
5.Trabzonspor 31 14 6 11 48 39 48

3 maç var.

puan farkı 7

3 maç = 9 puan.Her an herşey olabilir.

Murat GENEL
06.05.2007, 22:10
bursa küme düşecekse gaysenin onu yenmesi lazım 3.olmakmı bursanın düşmesimi..3.olmak tabiki:D

Egemen
06.05.2007, 22:10
Az önce kaptan hüseyinle telefon görüsmesi yaptim, su anda kendisi antalyadaymis ve yarin antramanlara baslayacaklarmis dedi.

sen kesin ziya doğansın. artık şüphem kalmadı :D:D:D

Koray
06.05.2007, 22:12
O G B M A Y P
1.F.Bahçe 31 18 9 4 58 27 63
2.Be&thorn;ikta&thorn; 31 17 7 7 41 25 58
3.G.Saray 31 15 10 6 56 32 55
4.Kayserispor 31 12 12 7 49 39 48
5.Trabzonspor 31 14 6 11 48 39 48

3 maç var.

puan farkı 7

3 maç = 9 puan.Her an herşey olabilir.

hiç bişe olmaz:mad:

TSKara61
06.05.2007, 22:26
Fener bizi yener, bursa'da yenebilir, sonra ankaraspor u yener 5. bitiririz.

Erkan
06.05.2007, 22:38
3 te 3 Sart...

Can
06.05.2007, 22:42
sen kesin ziya doğansın. artık şüphem kalmadı :D:D:D

ziya doğan değildir çünkü ismi yattaraa mantaliteye uymazz:)

Adem Erdoğan
06.05.2007, 22:47
gs bu akşam yense ii olacaktı.bjk nin kupayı alıp 3. bitirmesi durumnda biz 4. bitirirsek uefaya gidioruz.

tsukru61
06.05.2007, 22:48

şşş kamuflaj ;)

Adem Erdoğan
07.05.2007, 00:18
http://medya.zaman.com.tr/2007/05/06/fanatik.jpg

Bordo-Mavili fanatik balık ilgi odağı oldu
Artvin'in Arhavi ilçesine balıkçı ağına takılan Bordo Mavi renkli Mercan balığı, görenleri hayrete düşürdü.

Koyu Trabzonspor taraftarı olan Arhavili Balıkçı Uğur Ulutaş, sabahın erken saatlerinde denizden ağı çekince 1 kilogram ağırlığındaki Bordo benekli, Mavi balığı görünce şaşırdığını ve etkilendiğini söyledi.

Arhavili Balıkçı Ulutaş, "Tezgâhıma koyduğum fanatik Trabzonsporlu mercan balığı Arhavi'de günün konusu ve bir anda ilgi odağı olurken, birçok müşterim alıcı olmasına rağmen ben satmadım. Trabzonspor'un bu yıl kıl payı yarı finalde kaçırdığı kupa şampiyonluğunu ve uzun yıllar yakalayamadığı lig şampiyonluğunu elde edene kadar fanatik bordo mavili Mercan balığını dondurucu da saklayacağım. Şampiyon olduktan sonra da ben yiyeceğim." diye konuştu.

CİHAN
06 Mayıs 2007, Pazar

erol-61
07.05.2007, 00:38
Cavcav’dan şok teklif

Tarih: 06.05.2007, 09:45:04 (1588 okuma)

İbrahim Hacıosmanoğlu nu arayan G.Birliği kulübü başkanı İlhan Cavcav başkanlık teklifinde bulundu

ARADI VE KUTLADI
G.Birliği kulübü başkanı İlhan Cavcav Trabzonspor başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu’nu Ali Koç ile ilgili açıklamalarından dolayı arayarak kutladı. Cavcav, bu telefon görüşmesinde “Ali Koç ve F.Bahçe kulübü ile ilgili yaptığınız açıklamalardan dolayı sizleri kutluyorum. Bu açıklamanın metnine bende imzamı atmak istiyorum” dediği kaydedildi.

GEL BAŞKAN OL
İlhan Cavcav bu konuşmadan sonra İbrahim Hacıosmanoğlu na G.Birliği kulübü başkanlığını da teklif etti. Cavcav’ın “Kulübümüzün ekonomik sıkıntısı yok,kasamız tam takır,ben yoruldum,gel seni başkan yapalım, senin gibi cesaretli ve yürekli bir yöneticiye ihtiyacımız var” diyerek şok bir teklifte bulunduğu belirtildi.İlhan Cavcav TAKA ya yaptığı açıklamada bu konuşmaları doğruladı.

Adem Erdoğan
07.05.2007, 00:51
GEL BAŞKAN OL
İlhan Cavcav bu konuşmadan sonra İbrahim Hacıosmanoğlu na G.Birliği kulübü başkanlığını da teklif etti. Cavcav’ın “Kulübümüzün ekonomik sıkıntısı yok,kasamız tam takır,ben yoruldum,gel seni başkan yapalım, senin gibi cesaretli ve yürekli bir yöneticiye ihtiyacımız var” diyerek şok bir teklifte bulunduğu belirtildi.İlhan Cavcav TAKA ya yaptığı açıklamada bu konuşmaları doğruladı.

vay beee:D:D:D:D

böyle devam ederse bizim hacı gs a bile başkan olur.tabi liseli değil alaylı olarak:D

Mustafa
bize olmasında kime olursa olsun

Erdal
Cavcav’dan şok teklif

İbrahim Hacıosmanoğlu nu arayan G.Birliği kulübü başkanı İlhan Cavcav başkanlık teklifinde bulundu

ARADI VE KUTLADI
G.Birliği kulübü başkanı İlhan Cavcav Trabzonspor başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu’nu Ali Koç ile ilgili açıklamalarından dolayı arayarak kutladı. Cavcav, bu telefon görüşmesinde “Ali Koç ve F.Bahçe kulübü ile ilgili yaptığınız açıklamalardan dolayı sizleri kutluyorum. Bu açıklamanın metnine bende imzamı atmak istiyorum” dediği kaydedildi.

GEL BAŞKAN OL

Bu haberi ilk aciklayan kim ? onu merak ediyorum ..bizzat kendisi ise ....söyle bir baslik acilmali : YÖNETICILERIMIZI TANIYALIM ........ be adam bu teklifin sana yapilabiliyo olmasindan ar etmelisin sen, gercekten TRABZONSPORLU isen ........

simdi soru su; benzer bir teklif daha populer bir kulupten daha ust duzey bir yoneticimize yapilsa oda gururla aciklarmi ??? sorunun cevabi TRABZONSPORUN kimlerin elinde oldugunun cevabidir aslinda..........

Vkgz
07.05.2007, 00:52
Cavcav’dan şok teklif

ARADI VE KUTLADI

GEL BAŞKAN OL

ben olsam olurum ..:)

sametaydin
07.05.2007, 00:54
Fener bizi yener, bursa'da yenebilir, sonra ankaraspor u yener 5. bitiririz.
yaw bursaya neden yeniliyomuşuz ya? eze eze yenicez bursayı.

Hüseyin Çümen
07.05.2007, 02:58
bende anlamadım şerefimiz için bursayı yenecez kim oluo o dallamalar bize kümeye die baıranlara güününü gösterecez mantalite felan anlamam

Abdullah Şahin
07.05.2007, 03:05
Arkadaşlar ben Bursa da oturuyorum 9 sene oldu Bursaspor kanım hiç ısınmıyor.Ne zaman hafif bir tökezlesek stadta trabzon kümeye veya aşağılayıcı nice şeyler söylüyorlar.Onların da halleri ortada bence Bursa düşüyor.Trabzonum Bursa yı evire çevire yener..

nesta61
07.05.2007, 03:06

hahahah sag gosterip sol vuruyo :D :D :D :D

nesta61
07.05.2007, 03:07
Arkadaşlar ben Bursa da oturuyorum 9 sene oldu Bursaspor kanım hiç ısınmıyor.Ne zaman hafif bir tökezlesek stadta trabzon kümeye veya aşağılayıcı nice şeyler söylüyorlar.Onların da halleri ortada bence Bursa düşüyor.Trabzonum Bursa yı evire çevire yener..

bunlar avni akere gelcek sadece 90dakka BURSA KUMEYE diye bagirin yeterr insallah duserlerrr

dervis_61
07.05.2007, 03:17
tebrıkler yalıspor

onurts61
07.05.2007, 07:16
Ligin ilk yarisindaki bursa ve gaziantep maclarindan sonra trabzon kumeye diye bagirmalarina cok sinirlenmistim simdi durumlarina bakiyorumda 'aslinda niye bakiyorumki onlar benim akranim degil bundan sonra buyuge saygi gostermeyi unutmazlar umarim.

Hüseyin Çümen
07.05.2007, 07:36
Başkanın desteğini arkasına alan Ziya Doğan, transfer çalışmaları için kolları sıvadı.
07.05.2007

Yönetim içinde yaşanan sıkıntılardan sonra Başkan Nuri Albayrak’ın desteğini arkasına alan teknik direktör Ziya Doğan, transfer çalışmaları için kolları sıvadı. İzleme komitesi üyelerinden isimler alan Doğan, Avrupa’da birçok futbolcuyu göz hapsine alırken, Kayseri’ye kiralık yollanan Tayfun Cora’yı gelecek sene kesinlikle kadrosunda görmek istediği belirtildi. Musampa’yla yolların ayrılması kesinleşirken, Jefferson’un da ismi gönderilecek futbolcular arasında yer alıyor. Bordo-Mavililer, Jun ve Djokaj’ın geri dönme ihtimaline karşı bu futbolcular için de kulüp arayışına girdi.

vay be ziya güreşçisini geri istio

Hüseyin Çümen
07.05.2007, 07:37
Trabzonspor’da dünkü yönetim kurulu toplantısında yeniden yapılanma dönemine adım atan Nuri Albayrak, görev bölümü için çalışıyor.
06.05.2007

Tüm yöneticilerin istifalarını alan Başkan Albayrak’ın, Fenerbahçe maçı sonrası yönetimde yapacağı yeni görev bölümü merakla beklenirken, özellikle yönetim içindeki çatışmanın iki kilit ismi Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu ve Asbaşkan Haşim Sayitoğlu’nun yeniden görevlendirilip görevlendirilmeyeceği herkesin kafasındaki soru işareti. Başkan Albayrak’ın geçen hafta Ali Koç konusunda polemik yaşadığı ve daha sonra gelen sert açıklamalarla adeta köprüleri attığı İbrahim Hacıosmanoğlu’na yeni yönetimde görev vermesinin beklenmediği vurgulandı. Haşim Sayitoğlu’nun yeniden Asbaşkan olarak görevlendirilebileceği, bu pozisyon için ayrıca Faruk Kanca’nın isminin geçtiği de belirtildi. Mali Saymanlığa Emin Kahraman’ın devam etmesi beklenirken, Başkan Yardımcılıkları için İbrahim Baturoğlu ve Zeyyat Kafkas’ın ismi ön plana çıkıyor. Genel sekreterliğe Zekai Fırat Dülger büyük olasılıkla devam edecek, Futbol Şube Sorumluluğu’na ise Serhat Akçay getirilecek. Yedek üye Günhan Üçüncüoğlu’nun ismi ise Basın Sözcülüğü için sıkça telaffuz ediliyor. Son kararı verecek olan Başkan Nuri Albayrak’ın görev dağılımı öncesi Divan Kurulu’na danışacağı belirtildi.

KONTENJAN SIKINTISI

Yönetim içinde yaşanan bu gelişmelerden sonra Başkan Albayrak’ın desteğini arkasına alan teknik direktör Ziya Doğan, transfer çalışmalarına hız verdi. İzleme komitesi üyelerinden isimler alan Doğan’ın Avrupa’da birçok futbolcuyu göz hapsine aldı. Yeni sezonda Musampa’yla yolların ayrılması kesinleşirken, kaleci Jefferson’un da ismi gönderilecek futbolcular arasında yer alıyor. Tomas Jun ve Djokaj’ın geri dönme ihtimaline karşı bu futbolcular için de kulüp arayışına giren Trabzonspor’un Jun’u bonservisi ile Prag’a verme hazırlığında olduğu belirtildi. Djokaj için ise arayışlar sürüyor. Yerli futbolculardan Kayserispor’da oynayan Tayfun, Ankaragücü’ne verilen Murat Ocak ve Sakaryaspor’da oynayan Ergin Keleş’in kiralık sözleşmesi bitecek. Bu futbolcuları sezon sonu kampına çağırması beklenen Doğan’ın gözdesi ise Tayfun Cora. Kayserispor forması altında başarılı bir sezon geçiren Tayfun’u sağda Musa ile düşünen Doğan, yeni sezondaki 11’ini yavaş yavaş şekillendiriyor.

GÖZDELERİ BELİRLEDİ

2007-2008 sezonuna mutlak şampiyonluk parolası ile girmeye hazırlanan Albayrak yönetimi, kesenin ağzını da açtı. Teknik direktör Ziya Doğan’dan transfer listesini alan Başkan Albayrak’ın kurmaylarına, “Bu futbolcuları almak için ne gerekiyorsa yapın” dediği belirtildi. Takımdan gidecek futbolcular arasında kararını sezon sonu vereceğini açıklayan teknik direktör Ziya Doğan’ın vazgeçilmezleri arasında kaleci Tolga, Erdinç, Hüseyin, Gökdeniz ve Umut yer alıyor. 5 futbolcuyu kilit isim olarak belirleyen Doğan, en çok takviyeyi ise savunmaya yapmaya hazırlanıyor.

Trabzonspor’da performansı ile en çok tartışılan futbolcular arasında olan Mustafa Keçeli, Sivasspor maçında attığı golle adeta yeniden doğdu. Karşılaşma öncesi oyuna girerken taraftarın protestosu ile karşılaşan tecrübeli isim, attığı golle yeniden hayat bulduğunu söyledi. Trabzonspor’da tüm futbolcuların kaliteli olduğunu söyleyen Mustafa, “Trabzonspor formasını giymeyi herkes ister. Bende buraya gelirken bu amaçla geldim. Takımda çok kaliteli futbolcular olduğu için zaman zaman forma giymekte zorlandım. Ama hiç bir zaman yılmadım. Kalan üç maçta inşallah formayı giyer ve kendimi kanıtlarım” diye konuştu.

en çok takviye savunmaya .D
hey allam sen sabır ver

sbay
07.05.2007, 08:40
http://haber61.net/images/news/ibrahim_haciosmanoglu.20070410185409.jpg

Hacıosmanoğlu'na Şok Teklif

Trabzonspor yönetiminde hedef isim haline gelen İkinci Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'nundan şok açıklama....

Hacıosmanoğlu'na Şok Teklif
Trabzonspor yönetiminde hedef isim haline gelen İkinci Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'na, Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav'dan destek geldi.

İbrahim Hacıosmanoğlu, Sivasspor maçı öncesi İlhan Cavcav'ın kendisini aradağını ve Gençlerbirliği başkanlığı teklifinde bulunduğunu belirterek, "Cavcav cuma günü beni aradı. Bana, (60 yaşındayım ve kulübün yükünü kaldıramıyorum. Gençlerbirliği"nin başına senin geçmeni istiyorum. Bugüne kadar yaptığın ve yapacağın açıklamaları bana gönder hepsinin altına imzamı atıp yayınlaylayım) dedi. Ben de kendisine teşekkür ettim ve Trabzonsporlu doğdumu ve Trabzonsporlu öleceğimi söyledim. O da her zaman arkamda olduğunu söyledi" diye konuştu.

Şuayip Aydın
07.05.2007, 09:16
bence hacıosmanoglu bizim klabimizi kazanmaya calişiyo taraftarın ynında macı seyrediyo taraftarn bazıları ona destek veriyo ama ben onalrın icide olmayacagım bence bmn de onalrın icinde degil sen git gencelerbirligii cailştir oradan bizi futblcu yetiştirirsin hemde baktın şampiyonluga oynuyoz macı bize satarrsın demicem biz zaten yeneriz siziiiiii

Şuayip Aydın
07.05.2007, 09:22
İşte transferde liste başı isimler; Martinez, Ali Bilgin, Volkan ve Gökhan Ünal ...http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/17959_b.jpgDoğan'ın Martinez ve Ali Bilgin'in mutlaka alınmasını istediği belirtilirken, Gökhan Ünal'ın da transfer edilmesinin takıma büyük güç katacağı görüşünde. Volkan'ın durumu ise şartlara bağlı

ÖNCE MARTİNEZ VE ALİ
Trabzonspor transferde yurt içindeki rotasını belirledi. Bordo-Mavililer'de Teknik Patron Ziya Doğan'ın yurt içinden Sakaryaspor'un kalecisi Martinez, Antalyasporlu Ali Bilgin ve Volkan Yaman ile Kayserisporlu Gökhan Ünal'ı istediği belirtildi. Martinez ve Ali Bilgin için ön görüşme yapan Trabzonspor, Volkan ve Gökhan Ünal konusunda sezon sonu girişimlerini hızlandıracak.
ŞARTLAR UYGUN OLURSA
Öncelikle Martinez ve Ali Bilgin'in işini bitirmek isteyen Bordo-Mavililer, ardından Gökhan Ünal ve Volkan Yaman için şartlara bakacak. Gökhan Ünal'ın alınması durumunda forvet hattına yabancı takviye düşünmeyen Ziya Doğan'ın Volkan için de "Fiyatlar uygunsa, alınabilir" raporu verdiği belirtildi. G.Birliği'nden M.Çakır'ın, A.Gücü'nden A.Rahman ve Sedat ile Beşiktaşlı İ.Akın'da listede alternatif isimler olarak bulunuyor.

Şuayip Aydın
07.05.2007, 09:23
Müzesinde 6 lig şampiyonluğu, 7 Türkiye Kupası, 7 Cumhurbaşkanlığı Kupası, 5 Başbakanlık Kupası, Kıbrıs Kupası ve daha birçok kupa bulunan ve futbolda Anadolu İhtilali’ni gerçekleştiren Trabzonspor, bu sezon Anadolu takımları karşısında yıkıldı. Ligde ve kupada başarısız bir sezon geçiren ve istediği hedeflere ulaşamayan Trabzon Anadoludan 36 puan alabildi.

Şuayip Aydın
07.05.2007, 09:26
"Matematik hesabı" http://www.gunebakis.com.tr/resim/matematikhesap.jpg Trabzonspor, UEFA Kupasına katılma hesaplarını çok ince ayrıntılarla sürdürüyor. Bordo-Mavililer, Türkiye Kupası’nda finale kalma hakkını kaybettikten sonra tüm planlarını Beşiktaş’ın lig üçüncüsü olmasına ve kupayı kazanmasına bağladı. Trabzonspor, Kayserispor’u geçip 4’ncü olursa ‘mucize’ de olsa UEFA Kupasına katılma yolundaki iddiasını sürdürecek. Bunun için gerekli olan şey ise Beşiktaş’ın kupa şampiyonluğunu elde etmesi ve lig üçüncülüğüne inmesi olacak. Tüm planlar bunun üzerine yapılırken, Beşiktaş’ın lig şampiyonu veya ikincisi olmaması için adeta dua ediliyor. Beşiktaş, lig üçüncüsü olur ve kupayı da kazanırsa UEFA Kupasına katılacak.

Kupa Başarısı Önemli
Bu durumda Beşiktaş kupa şampiyonu statüsüyle birlikte UEFA Kupasına katılacak. UEFA Kupası’na katılacak ikinci takım ise Lig 4’ncüsü olacak. Erciyespor ise böylece Avrupa Kupalarına katılma yolundaki hayallerini bitirmiş olacak. Bordo-Mavili kulübün kurmayları, "Ligin bitmesine daha 3 hafta var ve her şey olabilir. Beşiktaş’la ilgili düşüncelerimiz gerçekleşirse, biz yine UEFA’ya gitmiş olacağız. Bunun için Kayserispor’u geçmemiz de yeterli olacak" yorumunu yaptılar. Bilindiği gibi geçen sezon da Trabzonspor, UEFA Kupasına, Beşiktaş’a son maçta yenilmesine rağmen, Ç.Rizespor’un, Gençlerbirliği’ni Ankara’da mağlup etmesi sonucu kazanabilmişti.

hüseyin1975
07.05.2007, 09:27
Ilhan Cavcav Beyefendi yaslandi vallahi.
Maalesef akli gel git olmayada baslamis garibimin.
Yaziiiiiiiiiiiiiiiiik

Şuayip Aydın
07.05.2007, 09:27
ŞİMDİ HEDEF F.BAHÇETrabzonspor, derbi hazırlıklarına başlıyor... TARAFSIZ SAHADA
Sivasspor'u devirerek Avrupa umutlarını sürdüren Trabzonspor, hafta sonu deplasmanda oynayacağı F.Bahçe hazırlıklarına bu akşam yapacağı çalışma ile start verecek. F.Bahçe'nin cezası nedeniyle tarafsız sahada oynanacak maçı kazanarak ligdeki çıkışını sürdürmek ve Avrupa için şansını devam ettirmek isteyen Bordo-Mavililer'de tek sıkıntı eksiklerin fazlalığı. Sakat olan Risp, Musa, Jefferson, Ufukhan ve Stepanov bu maçta forma giyemezken, cezası biten Çağdaş takımındaki yerini alacak.

Şuayip Aydın
07.05.2007, 09:31
WELLCOME TO TRABZON

TRABZON’DA TARİHİ GÜN..2011 OLİMPİYAT SÖZLEŞMESİ BUGÜN İMZALANIYOR

Sözleşmeye şu isimler imza koyacak:
Avrupa Olimpiyat Komiteleri Birliği Başkanı Patrick J Hickey, Avrupa Olimpiyat Birliği Genel Sekreteri Mr. Raffaele Pagnozz, Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay,Türkiye Milli Olimpiyat Komitesi Başkanı Togay Bayatlı, Trabzon Valisi Nuri Okutan, Trabzon Belediye Başkanı Volkan Canalioğlu, Karadeniz Teknik Üniversitesi Rektörü Prof. Dr. İbrahim Özen..

İmza töreninin ardından basın toplantısı düzenlenecek ve resmi resepsiyon verilecek.
İmza törenine katılacak Patrick J. Hickey ile Raffael Pagnozzi ile beraberindekiler, Trabzon’da bazı tesislerde incelemelerde bulunacaklar. KTÜ ile Sümela Manastırını ziyaret edecekler. Ev Sahibi Kent Sözleşmesi’nin imza törenine, Avrupa Gençlik Olimpiyatları’nın Trabzon’a kazandırılmasında emeği geçen Trabzonspor’un Belçikalı eski teknik direktörü Urbain Breams’ın da davet edildiği ve eşi ile birlikte katılmasının da beklendiği bildirildi. EYOF 2011, Trabzon’da 48 ülkenin gençlerinin katılımı ile gerçekleştirilecek.

Şuayip Aydın
07.05.2007, 09:32
http://www.ilkhabergazete.com/foto/tsts.gif (http://www.ilkhabergazete.com/dersmaddedevam.asp?islem=ders&yid=2137)

TAKIMDA BİRLİK

Kaptan Hüseyin ve takım arkadaşları, kulüp içinde esen sert rüzgârların kendilerini üzdüğünü belirtirken, düşmanlarına koz vermemek için takım içinde birlik olmaları gerektiğini vurguladılar. Sivasspor maçını kazandıkları için mutlu olduklarını belirten Kaptan Hüseyin, “Bütün takım arkadaşlarıma gösterdikleri mücadeleden dolayı teşekkür ediyorum. Bu kötü günlerde birlik ve beraberlik içerisinde olmamız lazım. Herkesin buna ihtiyacı var. Düşmanlarımıza koz vermememiz lazım. Trabzonspor takımı için herkesin elini taşın altına sokması gerekiyor. Benim saha içinde biraz agresifliğim olabilir. O da kazanma hırsından kaynaklanıyor. Eğer aşırıya kaçmışsam özür diliyorum” dedi.

RÜZGARLAR ÜZÜYOR
Sivasspor maçında başarılı performans sergileyen futbolcular arasında olan kaleci Tolga ise, “Her ne kadar hedefsiz gibi gözüksek de bir dördüncülük hedefimiz var. Kazandığımız için mutluyuz. Bu camianın içinde kötü rüzgârların esmesi bizi üzüyor. Ama biz profesyonel futbolcuyuz, sahada işimize bakmak zorundayız” dedi. Mustafa Keçeli de, hedeflerinin ligi dördüncü sırada bitirmek olduğunu ifade ederek, “Önümüzde 3 maç kaldı bunları kazanarak hedefimize ulaşmak istiyoruz” diye konuştu.

kurt2000
07.05.2007, 09:42
http://www.ilkhabergazete.com/foto/tsts.gif (http://www.ilkhabergazete.com/dersmaddedevam.asp?islem=ders&yid=2137)

TAKIMDA BİRLİK

Kaptan Hüseyin ve takım arkadaşları, kulüp içinde esen sert rüzgârların kendilerini üzdüğünü belirtirken, düşmanlarına koz vermemek için takım içinde birlik olmaları gerektiğini vurguladılar. Sivasspor maçını kazandıkları için mutlu olduklarını belirten Kaptan Hüseyin, “Bütün takım arkadaşlarıma gösterdikleri mücadeleden dolayı teşekkür ediyorum. Bu kötü günlerde birlik ve beraberlik içerisinde olmamız lazım. Herkesin buna ihtiyacı var. Düşmanlarımıza koz vermememiz lazım. Trabzonspor takımı için herkesin elini taşın altına sokması gerekiyor. Benim saha içinde biraz agresifliğim olabilir. O da kazanma hırsından kaynaklanıyor. Eğer aşırıya kaçmışsam özür diliyorum” dedi.

RÜZGARLAR ÜZÜYOR
Sivasspor maçında başarılı performans sergileyen futbolcular arasında olan kaleci Tolga ise, “Her ne kadar hedefsiz gibi gözüksek de bir dördüncülük hedefimiz var. Kazandığımız için mutluyuz. Bu camianın içinde kötü rüzgârların esmesi bizi üzüyor. Ama biz profesyonel futbolcuyuz, sahada işimize bakmak zorundayız” dedi. Mustafa Keçeli de, hedeflerinin ligi dördüncü sırada bitirmek olduğunu ifade ederek, “Önümüzde 3 maç kaldı bunları kazanarak hedefimize ulaşmak istiyoruz” diye konuştu.

mustafa keçeli ..................

zeki gursoy
07.05.2007, 09:50
mustafa keçelide konuştu en nihayetinde...
valla helal olsun...
bu takımda teknik kadro yönetim değişmediği sürece 11 futbolcuyuda yeni alsanız camia bi kez bu teknik kadroya güvenini kaybetti bi dahada güvenemez..bunu anlayıp görecek bi yönetimde olmadığı için seneyede bu kadroyla çok ecel terleri dökeceğiz..çünkü herkes biliyoki kim gelirse gelsin bu takıma artık güveni kalmadı taraftarın..
tek yol yeni yönetim yeni hoca ve takviye..
takımda 2-3 kişi dışında herkes halısaha topçusu, o iki üç kişide onların yüzünden düz topçu olmuşlar..kendilerine güvenemiyolar ...ne yazıkki bu takıma gelecek olan topçuda sıradanlaşmaya mahkumdur ziya sayesinde...

Şuayip Aydın
07.05.2007, 10:02
mustafa keçelide konuştu en nihayetinde...
valla helal olsun...
bu takımda teknik kadro yönetim değişmediği sürece 11 futbolcuyuda yeni alsanız camia bi kez bu teknik kadroya güvenini kaybetti bi dahada güvenemez..bunu anlayıp görecek bi yönetimde olmadığı için seneyede bu kadroyla çok ecel terleri dökeceğiz..çünkü herkes biliyoki kim gelirse gelsin bu takıma artık güveni kalmadı taraftarın..
tek yol yeni yönetim yeni hoca ve takviye..
takımda 2-3 kişi dışında herkes halısaha topçusu, o iki üç kişide onların yüzünden düz topçu olmuşlar..kendilerine güvenemiyolar ...ne yazıkki bu takıma gelecek olan topçuda sıradanlaşmaya mahkumdur ziya sayesinde...
aynen katılıyorum sana abi devam arkandayızzzz

Şuayip Aydın
07.05.2007, 10:15
Milan´lı Kaka Müslüman oldu...http://www.kayserigundem.com/haberresim/kaka.jpg17.10.2006

Brezilya asıllı yıldız futbolcu Ricardo Kaka İslamı seçti. Geçen Kuveyte yaptığı bir gezi esnasında Müslüman olduğunu ilan eden Kaka, İslamı seçmeden önce birçok kitap okuduğunu belirtti.

Kaka yaptığı açıklamada, Ben Müslüman olmak için doğdum dedi. Brezilya futbolunun yakın zamanda yetiştirdiği yıldızlardan bir tanesi olan Milanlı Kaka, Brezilyada genellikle fakir ailelerin çocukları futbolcu olurken Kakanın ailesi Brezilyanın önde gelen ailelerinden birisi.
Kaka kimdir?
Ricardo Izecson dos Santos Leite (bilinen adıyla Kaka) 22 Nisan 1982de Brezilyada doğmuştur. Günümüz forvet kriterlerine uygun sürat çalım ve sert şutlarıyla son derece başarılı bir futbolcudur. Brezilya’nın Sao Paolo takımında yıldızı parlayan Kaka, 2003 yılında 8.5 milyon € karşılığında Milan’a transfer olmuştur. Şu anda A.C Milan’da oynamaktadır. Forvetin arkasında merkez orta sahada, ofansif orta saha oyuncusudur. Milan’da 22 numaralı formayı giymektedir. Brezilya milli takımının 2002 Dünya Kupası kadrosunda da yer bulan Kaka 2006 Dünya Kupası’nda da Brezilya milli takımı kadrosunda yer almaktadır.Kaka şu ana kadar Brezilya milli takımıyla çıktığı 37 maçta 12 gol kaydetmiştir ve ayrıca dünya kulüplerinin de gözüne girmiştir. Bir çok kişi de merak uyandıran Kaka ismi ise küçük kardeşinin küçüklüğünde gerçek ismi olan Ricardoyu söyleyememesinden dolayı Portekizcede Ricardo anlamına gelen Caca kelimesini kullanmasından gelmektedir.

Erdem Keser
07.05.2007, 10:15
Albayrak'tan Özrünü Geri Aldı

07 Mayıs 2007 09:22

Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Hacıosmanoğlu, Başkan Albayrak'tan özrümü geri aldım dedi.

Reklam
Albayrak'tan Özrünü Geri Aldı
Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Başkan Nuri Albayrak'la ilgili kullandığı bazı ifadelerden dolayı, özür dilediğini ancak buna gerek olmadığını anladığını söyledi.

Hacıosmanoğlu, "Başkan'la ilgili yaptığım bir açıklama kamuoyuna yanlış aksettirilmişti. Kendisiyle görüştüğümde 'kamuoyu önünde özür di!edim.Kırılan gururunu düzeltiriz' demiştim. Bunu da Sivasspor maçı sonrasında yapmıştım. Ancak Başkan'ın 'Ben O'nu affedebilirim, Ancak yetkili kurullar ne der bunu bilemem' sözleri özür konusunda yanlış yaptığımı anlamama neden oldu. Hayatımda birkaç kez bu, durumla karşılaştım. Ancak bu kez başkandan dilediğim özrü geri alıyorum" ifadelerini kullandı.

Erdem Keser
07.05.2007, 10:16
Milan´lı Kaka Müslüman oldu...17.10.2006

tarih eski ve milan kulubü bu açıklamayı yalanladı

MELİNOZ
07.05.2007, 10:19
Aİ Bİlgİn Sezon BaŞi 150 Mİlyara Trabzonspora GelmİŞtİ. Ama Bİzİmkİler BĞenİp Almadi. Şİmdİ 2 Mİlyon Euro Verİp Alirlar. Ben Trabzonsporda Oynamak İÇİn Geldİm Dedİ.

Şuayip Aydın
07.05.2007, 10:21
yıl 2001 kaka leyite gaziantepe teklif yapıyo ama gazi antep red eddiyo trabzonspor'a teklif yapıyo gene red cevabi aliyo sonra milan yıldızı parlıyo o zmanki trabzonspor başkane ile gaziantep başkanı kafa sıyırıyoooo

Erdem Keser
07.05.2007, 10:25
Doğan'dan çifte atak

TEKNİK direktör Ziya Doğan dün Eyüp- Şekerspor maçını izledi. Tecrübeli teknik adamın, Şekerspor'un sağ kanat oyuncusu Umut ile Eyüpspor'un forveti Ahmet Güven'i beğendiği öğrenildi. Doğan ayrıca Şekerspor forması giyen Sergen Yalçın için "4 kilo verse Türkiye'de bütün takımlarda oynayabilecek
durumda" diye konuştu. Doğan, G.Saray'ın Antalya ile yaptığı maçı da izledi.

fotomaç

Şuayip Aydın
07.05.2007, 10:28
Doğan'dan çifte atak

TEKNİK direktör Ziya Doğan dün Eyüp- Şekerspor maçını izledi. Tecrübeli teknik adamın, Şekerspor'un sağ kanat oyuncusu Umut ile Eyüpspor'un forveti Ahmet Güven'i beğendiği öğrenildi. Doğan ayrıca Şekerspor forması giyen Sergen Yalçın için "4 kilo verse Türkiye'de bütün takımlarda oynayabilecek
durumda" diye konuştu. Doğan, G.Saray'ın Antalya ile yaptığı maçı da izledi.

fotomaç
yakında bizim izya hoca anmotor kumeden oyuncu alacakkkk

Fatih Efe
07.05.2007, 10:34
http://www.ajansspor.com/resim/yattara_omerRıza.jpg 2. yarının lideri Trabzonspor!

Turkcell Süper Lig'in ikinci yarısında geride kalan 14 maçta 29 puan toplayan Trabzonspor, 2. yarının lideri konumunda bulunuyor. Karadeniz temsilcisi, Fortis Türkiye Kupası'ndan elenmesine rağmen ikinci yarıda gösterdiği bu performansla Fenerbahçe ve Galatasaray'ı da geride bıraktı.

7 Mayıs 2007, 10:26

http://www.ajansspor.com/images/1pixtrans.gifhttp://www.ajansspor.com/images/1pixtrans.gif

Bu sezon lige kötü başlayan ve arka arkaya yaşadığı puan kayıpları ile sıralamada alt sıralara inen Trabzonspor, ligin 2. yarısında yönetim içinde yaşanan olumsuzluklara rağmen devre arasında yaptığı transferlerle ligin ikinci yarısında en çok puan toplayan takım oldu. Geride kalan 14 maçta Beşiktaş ile birlikte 29 puan toplayan Trabzonspor, Siyah-beyazlı takımı hem iç hem de dış sahada yenmesi nedeniyle ikinci yarının puan sıralamasında da liderlik koltuğunda oturuyor.

Karadeniz temsilcisi, Fortis Türkiye Kupası'ndan elenmesine rağmen ikinci yarıda gösterdiği bu performansla Fenerbahçe ve Galatasaray'ı da geride bıraktı. Ancak ilk yarı önemli puan kayıpları yaşayan Trabzonspor'un 2. yarıdaki bu çıkışı hedeflerini elde etmeye yetmedi. Bordo-mavili takım, 2006-2007 sezonunun ilk yarısını 5 galibiyet, 4 beraberlik ve 8 mağlubiyet alarak 19 puan ile 13. sırada kapattı. Ligin ikinci yarısında ise 9 galibiyet, 2 beraberlik ve 3 mağlubiyet elde ederek 29 puan topladı. Genel sıralamada 48 puanla 5. sırada yer alan Trabzonspor, ikinci yarıda şampiyonluk hesapları yapan Beşiktaş ile birlikte en çok puan toplayan takım oldu.

MELİNOZ
07.05.2007, 11:38
Yenİ YÖnetİm FenerbahÇe MaÇindan Sonra BelİrlenecekmİŞ.....

Şuayip Aydın
07.05.2007, 11:40
Harekât başladı
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/_tayfuncora0705.jpg Başkanın desteğini arkasına alan Ziya Doğan, transfer çalışmaları için kolları sıvadı.
07.05.2007

Yönetim içinde yaşanan sıkıntılardan sonra Başkan Nuri Albayrak’ın desteğini arkasına alan teknik direktör Ziya Doğan, transfer çalışmaları için kolları sıvadı. İzleme komitesi üyelerinden isimler alan Doğan, Avrupa’da birçok futbolcuyu göz hapsine alırken, Kayseri’ye kiralık yollanan Tayfun Cora’yı gelecek sene kesinlikle kadrosunda görmek istediği belirtildi. Musampa’yla yolların ayrılması kesinleşirken, Jefferson’un da ismi gönderilecek futbolcular arasında yer alıyor. Bordo-Mavililer, Jun ve Djokaj’ın geri dönme ihtimaline karşı bu futbolcular için de kulüp arayışına girdi.

Şuayip Aydın
07.05.2007, 11:41
Trabzon`da Fener alarmı
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/_sevts0705.jpg Haftayı Sivas galibiyetiyle kapayan Trabzonspor, gözünü lidere dikti. Hazırlıklara bugün başlayacak olan Bordo-Mavililer, Avrupa hesapları da yapıyor.
07.05.2007

UEFA aşkına
Türkiye Kupası'na yarı finalde veda ettikten sonra tamamen lige konsantre olan Trabzonspor'un UEFA umutları yeşerdi. Fenerbahçe'nin Beşiktaş'ı yenmesiyle Avrupa ümitlerini sürdüren Bordo-Mavililer, UEFA'ya giden yol için Siyah-Beyazlılar'ın Türkiye Kupası'nı kazanmasını, ligi de üçüncü bitirmesini isteyecek. Karadeniz ekibi aynı puana sahip olduğu Kayseri'yi de geçmesi halinde Avrupa'ya gitmeye hak kazanacak.

Gözler kupada
Süper Lig'in 32. haftasında lider Fenerbahçe ile karşılaşacak olan Bordo-Mavililer, bu zorlu sınavdan zaferle ayrılması halinde, Beşiktaş'ın Bursa'ya yenilmesini, Kayseri'nin puan kaybını, Galatasaray'ın da Sivas karşısında galibiyete ulaşmasını bekleyecek. Ancak Beşiktaş, Türkiye Kupası'nı Erciyes'e kaptırırsa, varsayılan ihtimallerin gerçekleşmesi bile Trabzonspor'a yetmeyecek.

selçukabi
07.05.2007, 11:41
Bu gazetelerdeki transfer haberleri doğruysa geçen seneki yanlışlar yine yapılmaya başladı demektir. Takımın öncelikle iki tane çok iyi ve hucuma da çıkabilen bek bulması lazım. Yoksa 4 kişiyle hucum etmeye devam ederiz...

Şuayip Aydın
07.05.2007, 11:42
Yavuz’dan yönetime
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/_ismailyavuz0705.jpg Trabzonspor Kulübü’nde daha önce koordinatörlük görevi yapan İsmail Yavuz, yönetime olağanüstü genel kurul çağrısında bulundu.
07.05.2007

“Yönetimde kimin ne yaptığı belli değil” diyen Yavuz, “Verdikleri sözleri tutmamalarına rağmen bugüne kadar destekledik. Ama Trabzonspor’u seviyorlarsa seçim kararı almalılar” dedi. Yönetim içindeki çekişmenin kulübü yıprattığını da vurgulayan Yavuz, 2. Başkanı İbrahim Hacıosmanoğlu’nun KOÇ Grubu’na yaptığı eleştirileri kınadığını kaydederek, “Bunlar Trabzon’un imajını zedeliyor. Bu yapı çok kötü. Böyle kimse ileri gidemez” dedi.

marcelinhos100
07.05.2007, 11:52
YA KANCA YA KONGRE

http://www.takagazete.com/haber_images/ya_07052007.090505.jpg

Trabzonspor’da tüm gelişmeleri okurlarına önceden haber veren TAKA yönetim içi dengeleri ortaya çıkardı. Albayrak’ın önünde iki seçeneğin olduğu belirlendi

ASBAŞKAN ÖNEMLİ!

Trabzonspor’da Cumartesi günü yapılan yönetim kurulu toplantısından sonra artık tüm gözler başkan Nuri Albayrak’a çevrildi. Yönetim kurulu üyelerinin görevlerini Albayrak’a iade etmesinden sonra ipleri eline alan Trabzonspor başkanı yeni kabinesini oluşturmak için çalışmalara başladı. Yönetim içi dengeleri değerlendiren Albayrak’ın Haşim Sayıtoğlu’ndan boşalan Asbaşkanlığa Faruk Kanca’yı getirmesi bekleniyor.

KONGRE KONUŞULUYOR

Yönetim kurulunda 9 kişilik bir grup, belirlenecek Asbaşkanın dengeler açısından büyük önem taşıdığına dikkat çekti. Kulislere göre Haşim Sayitoğlu’nun yeniden ya da Sayitoğlu’na yakın bir yöneticinin Asbaşkan olması durumunda yönetim kurulu toplantısında olağanüstü kongre kararı yönünde oy kullanılacağı öğrenildi. 9 kişilik grup Faruk Kanca’nın Asbaşkanlığına olumlu bakıyor ve Kancayı destekliyor.

SAYİTOĞLU OLMAZSA!

Trabzonspor’daki yönetim içi dengelerinde Haşim Sayitoğlu tarafında da durum farklı değil. Bazı yöneticiler Haşim Sayıtoğlu’nun Asbaşkan olmaması durumunda 7 kişiyle istifa edeceklerini söyledi. Bir başka yönetici Sayıtoğlu’nun Asbaşkan olmaması durumunda tepki olarak istifacıların 4 yöneticiyi geçmeyeceğini ve bu durumda ise Albayrak’ın yedekleri göreve çağırarak yola devam edeceğini iddia etti.

Taka

marcelinhos100
07.05.2007, 11:55
SÜMER “KONGRE RAHATLATIR”

http://www.takagazete.com/haber_images/sumer_07052007.090525.jpg

Trabzonspor kulübü eski başkanı Özkan Sümer yönetim içinde yaşanan parçalanmanın

Trabzonspor kulübü eski başkanı Özkan Sümer yönetim içinde yaşanan parçalanmanın Trabzonspor’u parçaladığına dikkat çekerek çözümün kongrede olabileceğini söyledi. Kongre’nin herkesi rahatlatacağını belirten Özkan Sümer “Trabzonspor için 6 aylık süre 6 yıl değerindedir. Birgün bile çok önemlidir. En kısa sürede sağlıklı bir yapı oluşturulmalıdır. Yoksa bundan zararlı çıkacak olan Trabzonspor kulübü olur” diye konuştu

TRABZON MECLİSİ!

http://www.takagazete.com/haber_images/trabzonmeclisi_07052007.090558.jpg

Trabzonspor’da yaşanan son gelişmeler TBMM’ni de gölgede bıraktı

ÇARŞAMBA GELİYOR

Türk siyaseti tarihinin en yoğun günlerini yaşarken Trabzonspor’daki gelişmelerde siyaseti gölgede bıraktı. Nuri Albayrak’ın yönetimindeki arkadaşlarının istifalarını almasından sonra oluşturacağı yeni kabine merakla bekleniyor. Çarşamba günü Trabzon’a gelerek yapacağı yönetim toplantısında yeni görevleri açıklayacak olan Albayrak kabinesinin 0 kilometreye yakın olduğu öğrenildi. Futbolun başına Serhat Akçay geliyor, İbrahim Baturoğlu başkan yardımcısı oluyor.

Taka

marcelinhos100
07.05.2007, 11:59
GÜÇ SAYİTOĞLU NDA

http://www.ilkhabergazete.com/foto/hasim.gif (http://www.ilkhabergazete.com/dersmaddedevam.asp?islem=ders&yid=2143)

İbrahim Hacıosmanoğlu nu kesin olarak silen Başkan Albayrak, asbaşkanlık görevini yeniden Haşim Sayitoğlu’na verecek. Aksi taktirde Trabzon kanadının yönetimden istifa etmesi bile gündemde. Trabzonspor’da Başkan Nuri Albayrak’ın tüm yönetim kurulu üyelerinden yetkilerini almasından sonra yeni görevlendirmenin nasıl olacağı merakla beklenmeye başladı. Önceki gün yapılan toplantıda, Başkan Albayrak’ın, İbrahim Hacıosmanoğlu’nu kesin olarak sildiğini kesin olarak diğer yöneticilere ilettiği belirlenirken, tüm yetkileri Haşim Sayitoğlu’na vereceği belirlendi.

ALBAYRAK SİLDİ

Çarşamba günü yeni görevlendirmeyi yönetimine sunacak olan Başkan Nuri Albayrak’ın, Haşim Sayitoğlu’na yeniden asbaşkanlık görevi vereceği kaydedilirken, aksi bir ihtimalde ise Sayitoğlu ve ekibinin yönetim kurulundan kesin olarak istifa edeceği dile getirildi. Başkan Albayrak’ın yapacağı yeni oluşumda İbrahim Hacıosmanoğlu’nun olmayacağı kaydedildi.

FAVORİ İSİMLER

Cemal Sağlam’ın da yeni oluşumun içinde olmayacağı belirtilirken, başkan yardımcılığı görevinin de Zeyyat Kafkas, Yusuf Şimşek, Faruk Kanca ve İbrahim Baturoğlu dörtlüsünden seçileceği bilgisine ulaşıldı. Emin Kahraman’ın Genel Saymanlık görevine devam edeceği, Genel Sekreterliğin de Zekai Fırat Dülger ve Aydın Pişiren ikilisinden seçileceği ifade edildi. Bu arada Günhan Üçüncüoğlu’nun ismi de basın sözcülüğü için geçiyor.

İlkhaber

My
07.05.2007, 11:59
Hacıosmanoğlu, "Başkan'la ilgili yaptığım bir açıklama kamuoyuna yanlış aksettirilmişti. Kendisiyle görüştüğümde 'kamuoyu önünde özür di!edim.Kırılan gururunu düzeltiriz' demiştim...Bahsettiği kişi Trabzonspor kulübünün başkanı ve sanki küsmüş çocuğun eline elma şekeri veririz de barışırız sandıydık der gibi kırılan gururunu düzeltiriz demiştim diyor. Ayıptır ya, ALBAYRAK'a karşı saygı duyulmuyorsa dahi makama karşı saygılı olmak lazım.

marcelinhos100
07.05.2007, 12:00
http://www.sporx.com/images/1/29/857_B_IbrahimHaciosmanoglu003.jpg

Başkana sert tepki!

Sivasspor maçı sonrası yönetim kuruluna istifasını sunarak Yönetim Kurulu Üyesi sıfatı kazanan Başkan Yardımcıları İbrahim Hacıosmanoğlu, Cemal Sağlam ve Yusuf Şimşak, toplantıya katılmamak için özel bir nedenlerinin olmadığını söylediler. Hacıosmanoğlu, Trabzonspor'un kurumlarına karşı hiç bir saygısızlık yapmadığını belirterek, "Bu kurumu kendi çıkarlarına karşı kullananların her zaman karşılarında olacağım" dedi. Şimşak ve Sağlam ise, Trabzonspor'a hizmet için herşeyi yapmaya hazır olduklarını söylediler.

TOPLANTIYA KATILMAYA GEREK DUYMADIM

Trabzonspor'da Başkan Nuri Albayrak'ın yönetim kurulu üyelerinin istifasını istemesinin ardından sular durulmuyor. Yönetim içindeki kilit isimlerden biri haline gelen ve başkan yardımcılığı sıfatını kaybeden yönetim kurulu üyesi İbrahim Hacıosmanoğlu, yönetim kurulu toplantısına isteyerek katılmadığını ifade ederek, "Yönetim kurulu toplantısına katılmaya gerek duymadım. O sırada Ziya Doğan ile yemek yiyordum. Benim için her şeyden herkesten önce Trabzonspor'un başarısı gelir. Benim Trabzonspor'un başarısı için çalışan, çaba harcayan herkese saygım vardır. Trabzonspor'un değerlerine karşı hiç bir saygısızlığım olmaz. Ancak bu kulübe hizmet davası ile yola çıkıp, kendi çıkarlarını önde tutan insanlara karşı da eleştirilerim her zaman devam edecek" diye konuştu.

SUSARAK YÖNETİCİLİK YAPILMAZ

Susarak yöneticilik yapmanın Trabzonspor'a zarar verdiğini söyleyen Hacıosmanoğlu, "Benim bir disiplin suçu işleyip işlemediğime polit bürodakiler karar veremez, buna Trabzonsporlular karar verir. Ben Trabzonspor'un çıkarlarını korumak için akıllı ve mantıklı cümleler kullanıyorum. Susmak ve takımın hakkını korumadan yöneticilik yapmak Trabzonspor'a zarar verir. 95 - 96 sezonundaki insanlar da sustu ve alın terimiz olan şampiyonluk gitti. Bunların hep temsil eksikliğinden kaynaklanıyor. İki sezondur da Trabzonspor bir temsil eksikliği yaşıyor" dedi.

BAŞKAN FENERİ DEĞİL TRABZON'U SAVUNSUN

Trabzon halkının Fenerbahçe'nin haklarını değil Trabzonspor'un haklarını savunan bir başkan istediğini söyleyen Hacıosmanoğlu, "Benim yaptığım açıklamalarda başkanı rencide edecek bir şey yoktu. Ancak Başkan çıkıp Fenerbahçe'nin haklarını savunmayı tercih etti. Ben Sivasspor maçı öncesi başkanla bir görüşme yaptım. Ona 'Çıkıp gazetecilerin huzurunda seni yüceltmek için istersen, abimsin, büyüğümsün, affedersin gibi açıklamalar yaparım'dedim ve yaptım da. Ama bunu bazı insanlar değişik algılayabiliyor. Benim başkandan hiç bir beklentim yok, olmaz da zaten.

Başkan ise yaptığı açıklamada 'Ben bir büyük olarak Hacıosmanoğlu'nu affederim ama Trabzonspor'un kurumları affeder mi bilmiyorum'diyor. Ben affedilmesi gereken bir suç işlemedim. Bütün birikimlerimi, işimi, geleceğimi bir yana bırakıp Trabzonspor'un çıkarlarını korumak için elimden geleni yaptım. Bundan sonra da yönetim kurulu üyesi olsam da olmasam da yapmaya devam edeceğim" diye konuştu. Hacıosmanoğlu, "Sadece Trabzonspor'un menfaatlerini düşenenlere saygıda kusur etmem. Ancak Trabzonspor'u şahsi çıkarları uğruna kullanan insanların da her zaman karşısında duracağım. Fenerbahçe'nin başkanı bile çıkıp Asbaşkanı'na sahip çıkmazken, sayın Albayrak'ın çıkıp Koç'a neden sahip çıktığının takdiri kamuoyunundur" ifadesini kullandı.

SAĞLAM: ÖZEL BİR NEDENİM YOK

Yönetim kurulundaki görevinden istifasını faksla kulübe bildiren Cemal Sağlam ise toplantıya katılmamak için özel bir nedeninin olmadığını ifade ederek, "Ankara'da bulunduğum için toplantıya katılmadım. Zaten toplantıdan nasıl bir karar çıkacağını biliyordum, bu yüzden katılmadım. Şu anda yönetim kurulu üyesi olarak görevimize devam ediyoruz. Aralık ayına kadar da devam etmeyi düşünüyorum. Ondan sonrası için birşey söylemek doğru olmaz. Önemli olan Trabzonspor'un şu anki konumu ve durumudur" diye konuştu.

ŞİMŞAK: "HER ZAMAN GÖREVE HAZIRIM"

Yönetim kurulu toplantısına katılmayarak dikkatleri üzerine çeken isimler arasında olan Yusuf Şimşak, verilecek her görevi yapmaya hazır olduğunu belirterek, "Önemli olan Trabzonspor'dur. Benim görev alıp almamam önemli değil. Biz görevlerimizi Başkan'a verdik. Takdir onun bundan sonra eğer yönetim kurulu üyesi olarak devam etmemiz gerekiyorsa öyle devam ederiz. Ben Trabzonspor'a hizmet etmek için hangi şartlarda olursa olsun elimden geleni yapmaya hazırım. Trabzon'a gelmememin ardında özel şartlar aramaya gerek yok. Hepimiz daha iyi bir Trabzonspor için çalışıyoruz" dedi.

07.05.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif

marcelinhos100
07.05.2007, 12:01
http://www.sporx.com/images/1/29/2670_B_fb-ts001.jpg

Trabzon Kadıköy'de kazanamıyor

UEFA Kupası'na katılma şansını sonuna kadar sürdürmek isteyen Trabzonspor, hafta sonunda karşılaşacağı lig lideri Fenerbahçe ile deplasmanlarda yaptığı maçlarda son yıllarda galip gelemiyor.
Trabzonspor, Fenerbahçe ile İstanbul'da yaptığı son 8 lig maçında da sahadan galibiyetle ayrılamadı.
Bordo-mavililer, en son 1997-98 sezonunda rakibini 3-1 yenme başarısı göstermişti.
Karadeniz ekibi, kalesinde 21 gol görürken sadece 9 kez rakip fileleri havalandırabildi.

-SON 8 SEZON-

Trabzonspor, son 8 sezonda Fenerbahçe ile deplasmanda yaptığı maçlarda 7 mağlubiyet ve 1 beraberlik alarak sadece 1 puan toplayabildi.
Trabzonspor'un söz konusu sezonlarda rakibiyle yaptığı maçlarda aldığı sonuçlar şöyle:
1998-99: Fenerbahçe-Trabzonspor:1-0
1999-00: Fenerbahçe-Trabzonspor:2-1
2000-01: Fenerbahçe-Trabzonspor:5-2
2001-02: Fenerbahçe-Trabzonspor:3-0
2002-03: Fenerbahçe-Trabzonspor:3-2
2003-04: Fenerbahçe-Trabzonspor:3-1
2004-05: Fenerbahçe-Trabzonspor:2-1
2005-06: Fenerbahçe-Trabzonspor:2-2

Kaynak : AA

Erdal
07.05.2007, 12:02
Bahsettiği kişi Trabzonspor kulübünün başkanı ve sanki küsmüş çocuğun eline elma şekeri veririz de barışırız sandıydık der gibi kırılan gururunu düzeltiriz demiştim diyor. Ayıptır ya, ALBAYRAK'a karşı saygı duyulmuyorsa dahi makama karşı saygılı olmak lazım.

böyle insanlari yönetiminde son ana kadar barindiran sayin BASKAN in futbuldan sonra adam dan anlamadigi ortaya cikmistir.....

marcelinhos100
07.05.2007, 12:03
TRABZON'UN KAREASI!

İşte transferde liste başı isimler; Martinez, Ali Bilgin, Volkan ve Gökhan Ünal ...

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/17959_b.jpg

Doğan'ın Martinez ve Ali Bilgin'in mutlaka alınmasını istediği belirtilirken, Gökhan Ünal'ın da transfer edilmesinin takıma büyük güç katacağı görüşünde. Volkan'ın durumu ise şartlara bağlı

ÖNCE MARTİNEZ VE ALİ

Trabzonspor transferde yurt içindeki rotasını belirledi. Bordo-Mavililer'de Teknik Patron Ziya Doğan'ın yurt içinden Sakaryaspor'un kalecisi Martinez, Antalyasporlu Ali Bilgin ve Volkan Yaman ile Kayserisporlu Gökhan Ünal'ı istediği belirtildi. Martinez ve Ali Bilgin için ön görüşme yapan Trabzonspor, Volkan ve Gökhan Ünal konusunda sezon sonu girişimlerini hızlandıracak.

ŞARTLAR UYGUN OLURSA

Öncelikle Martinez ve Ali Bilgin'in işini bitirmek isteyen Bordo-Mavililer, ardından Gökhan Ünal ve Volkan Yaman için şartlara bakacak. Gökhan Ünal'ın alınması durumunda forvet hattına yabancı takviye düşünmeyen Ziya Doğan'ın Volkan için de "Fiyatlar uygunsa, alınabilir" raporu verdiği belirtildi. G.Birliği'nden M.Çakır'ın, A.Gücü'nden A.Rahman ve Sedat ile Beşiktaşlı İ.Akın'da listede alternatif isimler olarak bulunuyor.

Karadeniz

marcelinhos100
07.05.2007, 12:05
İŞTE SULTAN'IN VELİAHTI!

Bir kraldı Fatih Tekke..Şimdi Trabzonspor yeni prensinden çok Umut'lu...

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/17939_b.jpg

Süper Lig'de 50.golünü Sivas'a atan Umut Bulut, "Fatih abi yeri dolmaz. Ama onun gibi Trabzonspor'da efsane olmak en büyük hayalim" dedi

FATİH'İN PEŞİNDE

Trabzonspor'un yeni prensi Umut Bulut. Fatih Tekke'nin satılmasından sonra 'yeri asla dolmaz' denilirken, A.Gücü'nden büyük umutlarla transfer edilen Umut, Trabzonspor'a giderek ısınırken, taraftarın yeni sevgili haline geldi. Sivasspor'a attığı golle Süper Lig'de 50.golünü atan, Trabzonspor'da ise bu sezon 14. gole ulaşan genç oyuncunun hedefi Fatih Tekke gibi unutulmaz olmak.

O BİR EFSANE

Umut, Fatih Tekke'nin sadece Trabzonspor'un değil, Türk futbolunun son dönemde yetiştirdiği en büyük golcü olduğunu ifade ederek, "Fatih abiden sonra Trabzonspor'da oynamak çok zor. Ancak ben elimden gelenin en iyisini yaparak, Trabzonspor'da başarılı olmaya çalışıyorum. Gol krallığı için kalan 3 maçta elimden geleni yapacağım. Arkadaşlarımın desteğiyle bunu başarırsam, çok mutlu olacağım. En büyük dileğim, Fatih abi gibi Trabzonspor'un efsane golcülerinden olmak" dedi.

KARADENİZ

marcelinhos100
07.05.2007, 12:06
PARAYI VERİN GİTSİN

Trabzonspor'un yollarını ayırmayı düşündüğü Musampa resti çekti...

KRİZ ÇIKACAK

Trabzonspor'da Musampa krizi. Büyük umutlarla alınmasına rağmen büyük hayal kırıklığı yaratan ve Antalyaspor maçı öncesi de Teknik Patron Ziya Doğan tarafından kadro dışı bırakılan Musampa ile sezon sonu yollarını ayırmayı planlayan Bordo-Mavililer'e bu ağır bir bedele mal olacak gibi.

2 YILI DAHA VAR

Yıllık 1 milyon EURO'ya anlaşan ve 2 yıl daha mukavelesi bulunan Musampa, tazminat almadan gitmeyi düşünmüyor. Yönetimden sözleşmesinin feshedilmesi durumunda alacağı 2 milyon EURO isteyecek siyahi oyuncu, "Parayı verirseniz giderim" resti çekecek. Yönetim ise Musampa ile görüşerek 1 milyon EURO verip gönderme planı yapıyor

marcelinhos100
07.05.2007, 12:09
YA İPLER KOPARSA!

Trabzonspor'da Başkan Albayrak, yöneticilerin istifalarını cebine koydu ama..

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/17958_b.jpg

Sayitoğlu ve Hacıosmanoğlu'nun gözü Nuri Albayrak'ta. Asbaşkanlığa Kanca veya Pişiren'i getirecek olan Albayrak'ın bu kararı Haşim Sayitoğlu'nun istifasına neden olabilir

Hacıosmanoğlu'na görev vermeyerek, "İstersen, istifa et" mesajı verecek Albayrak, Haşim Sayitoğlu'na etkin görev vererek yeni bir 'iç krizi' engellemek düşüncesinde

GÖZLER ALBAYRAK'TA

Albayrak bıçak sırtında. Trabzonspor'da 'iç krizi' bitirmek için tüm yöneticilerin istifasını alan ve gelecek hafta yeni bir görev dağılımı yapacak olan Başkan Nuri Albayrak'ı, yeni ekibin oluşumunda sıkıntılı bir süreç bekliyor. Albayrak için ilk sıkıntı Asbaşkan Haşim Sayitoğlu olacak. Asbaşkanlığa Sayitoğlu yıprandığı için büyük ihtimalle Faruk Kanca veya Aydın Pişiren'i getirecek olan Albayrak, bu kararı yeni bir kriz yaratabileceği konuşuluyor.

İSTİFA EDERSE

Asbaşkanlık için Faruk Kanca'nın bir adım önde olduğu ifade edilirken, Albayrak'ın bu kararının Haşim Sayitoğlu'nun istifasına neden olabileceği ifade edildi. Başkan Albayrak'ın bu nedenle Sayitoğlu'nu Futbol Şube Sorumluluğu ile birlikte transfer komitesinde görev vererek, yeni bir kriz çıkmasını engelleme gayretinde. Albayrak'ın kararını bekleyen diğer bir isim ise İbrahim Hacıosmanoğlu. Albayrak'ın yeni ekipte görev vermeyeceği Hacıosmanoğlu'na "İstersen istifa et" mesajı göndereceği belirtildi.

ARKASI GELİR Mİ?

Hacıosmanoğlu'nun bu durumda yönetimden istifa edebileceği konuşulurken, kendisiyle birlikte Cemal Sağlam'ın da bırakacağı, Yusuf Şimşek'in ise Albayrak ile yapacağı görüşmede kararını vereceği belirtildi. Hacıosmanoğlu'nun yönetimden ayrılması durumunda diğer yöneticilerin tavrının nasıl olacağı merak konusu. Eğer Hacıosmanoğlu istifa edip, yanına 4-5 yönetici çekmesi durumunda yönetimin kongre gitme durumu ile karşı karşıya kalabilir. Albayrak'ın bu nedenle diğer yöneticilerle görüştüğü ifade edilirken, Hacıosmanoğlu'nun F.Bahçe maçından sonraki görev dağılımı sonrası kararını verecek.

KARADENİZ

Erdal
07.05.2007, 12:11
PARAYI VERİN GİTSİN

KRİZ ÇIKACAK

Trabzonspor'da Musampa krizi. Büyük umutlarla alınmasına rağmen büyük hayal kırıklığı yaratan ve Antalyaspor maçı öncesi de Teknik Patron Ziya Doğan tarafından kadro dışı bırakılan Musampa ile sezon sonu yollarını ayırmayı planlayan Bordo-Mavililer'e bu ağır bir bedele mal olacak gibi.

2 YILI DAHA VAR

Yıllık 1 milyon EURO'ya anlaşan ve 2 yıl daha mukavelesi bulunan Musampa, tazminat almadan gitmeyi düşünmüyor. Yönetimden sözleşmesinin feshedilmesi durumunda alacağı 2 milyon EURO isteyecek siyahi oyuncu, "Parayı verirseniz giderim" resti çekecek. Yönetim ise Musampa ile görüşerek 1 milyon EURO verip gönderme planı yapıyor

YASASIN ISTIKRAR ................. stichus ,baskan ikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii milyon euro vermisti dimi ikiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii istikrar adina beceriksizlikleri kaca maloldu kulübe onuda yazarmisin ...........

AYYILDIZ
07.05.2007, 12:11
PARAYI VERİN GİTSİN

KRİZ ÇIKACAK

2 YILI DAHA VAR

ne demek 1 milyon euro verip gönderme planı olur mu öle bişey zaten klubü okadar borca soktular. Bu arada Hacıosmanoğlu açıklmalarında haklı bence şu ana kadar destek vermiyordum ama başkan ne yazıkki umut vermiyor geleck için

marcelinhos100
07.05.2007, 12:12
http://img.takvim.com.tr/2007/05/07/im/8D0A16740499AB478156A93Eb.jpg

Haşim sen istifa dilekçesi yazma

Trabzonspor Başkanı Albayrak, herkesi görevinden alırken Asbaşkan Haşim Sayitoğlu'nu koltuğunda tuttu. Hacıosmanoğlu, Sağlam ve Şimşek'e yeni yönetimde yer verilmeyecek.

Bordo-Mavililer'in önceki günkü yönetim toplantısında Başkan Nuri Albayrak, dilekçesini yazan Asbaşkan Haşim Sayitoğlu'na "Sen istifa etmiyorsun" dedi. Sayitoğlu'nu onurlandıran Albayrak, toplantıya katılmayan İbrahim Hacıosmanoğlu, Cemal Sağlam ve Yusuf Şimşek'ten istifalarını faksla aldı. Yeni görev listesini hafta içinde açıklayacak olan Albayrak, Hacıosmanoğlu, Şimşek ve Sağlam'a yer vermeyecek. Trabzon kanadının güçlü isimleri Zeyyat Kafkas, Emin Karaman ve Zekai Fırat Dülger yeni dönemde de görevlerine devam edecek. Bu da bir anlamda Haşim Sayitoğlu'nun, İbrahim Hacıosmanoğlu'na karşı zaferi olarak değerlendirildi.

Tahsin HAN

marcelinhos100
07.05.2007, 12:13
Başkanlık teklifi

Trabzonsporlu yönetici İbrahim Hacıosmanoğlu, Gençlerbirliği Başkanı İlhan Cavcav'ın kendisini arayıp, başkanlık önerisinde bulunduğunu açıkladı

http://www.milliyet.com.tr/2007/05/07/spor/resim/axspo02.jpg

Açıklamaları ve sivri demeçleriyle bir anda Trabzonspor'un gündemine oturan Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Gençlerbirliği başkanlığı için teklif aldığını belirtti.

http://www.milliyet.com.tr/2007/05/07/spor/resim/axspo023.jpg

Hacıosmanoğlu, Sivasspor maçı öncesi İlhan Cavcav'ın kendisini aradağını ve Gençlerbirliği başkanlığı önerisinde bulunduğunu söyledi. Hacıosmanoğlu, Cavcav ile cuma günü görüştüğünü belirterek, "Bana, 'Ben 60 yaşındayım ve kulübün yükünü kaldıramıyorum. Gençlerbirliği'nin başına senin geçmeni istiyorum. Bugüne kadar yaptığın ve yapacağın açıklamaları bana gönder, hepsinin altına imzamı atıp yayınlayayım' dedi. Ben de kendisine teşekkür ettim ve Trabzonsporlu doğdumu ve Trabzonsporlu öleceğimi söyledim. O da her zaman arkamda olduğunu söyledi" diye konuştu.

Ancak Cavcav ise İbrahim Hacıosmanoğlu'nun bu açıklamasını doğrulamadı. Bordo - mavili yöneticiyle görüştüğünü ve düşüncelerinden dolayı kendisini tebrik ettiğini belirten Gençlerbirliği Başkanı, "Yaptığı açıklamaların tümüne katıldığımı belirttim. Ancak başkanlık önerisinde bulunmadım" dedi.

MİLLİYET

marcelinhos100
07.05.2007, 12:15
Kontenjan sıkıntısı

Trabzonspor, Ziya Doğan'ın raporu doğrultusunda transfer harekatına başladı. İlk planda kontenjan açmak için öncelikle Musampa, Jun, Djokaj ve Jefferson gönderilecek

http://www.milliyet.com.tr/2007/05/07/spor/resim/spo04.jpg

Trabzonspor, Teknik Direktör Ziya Doğan'ın isteği doğrultusunda, gelecek sezonun kadrosunu kurmak için harekete geçti. Başkan Nuri Albayrak'ın desteğini arkasına alan Doğan, transfer çalışmalarına hız verdi. İzleme komitesi, Avrupa'da birçok futbolcuyu göz hapsine aldı.

Yeni sezonda Musampa'yla yolların ayrılması kesinleşirken, kaleci Jefferson'un da ismi gönderilecek futbolcular arasında yer alıyor. Tomas Jun ve Djokaj'ın geri dönme ihtimaline karşı bu futbolcular için de kulüp arayışına giren bordo - mavililerin, Jun'u bonservisiyle Prag'a verme hazırlığında olduğu belirtildi. Djokaj için ise arayışlar sürüyor.

Yerli futbolculardan Kayserispor'da oynayan Tayfun, Ankaragücü'ne verilen Murat Ocak ve Sakaryaspor'da oynayan Ergin Keleş'in kiralık sözleşmesi bitecek. Bu futbolcuları sezon sonu kampına çağırması beklenen Doğan'ın gözdesi ise Tayfun Cora. Kayserispor forması altında başarılı bir sezon geçiren Tayfun'u sağda Musa ile düşünen Doğan, yeni sezondaki 11'ini yavaş yavaş şekillendiriyor.
Doğan'ın vazgeçilmezleri arasında Tolga, Erdinç, Hüseyin, Gökdeniz ve Umut yer alıyor.

Trabzonspor'da istifalar geldi

Kulüpte yeni bir yapılanmaya giren Trabzonspor'da Başkan Nuri Albayrak, yeni görev bölümü için çalışmalarını sürdürüyor. Yönetimin önceki günkü toplantısına katılmayan Başkan yardımcıları İbrahim Hacıosmanoğlu, Yusuf Şimşek ve Cemal Sağlam'ın da faksla istifalarını gönderdikleri belirtildi. Son kararı verecek olan Başkan Nuri Albayrak'ın görev dağılımı öncesi Divan Kurulu'na danışacağı belirtildi.

MİLLİYET

My
07.05.2007, 12:18
Bundan 1.5 sene evvel ismini dahi söylemeyi beceremiyorduk bir çoğumuz karıştırıyordu. Şimdi ise HACIOSMANOĞLU ismini ezberlemeyen (ezikler dahil!) kalmadı.

AYYILDIZ
07.05.2007, 12:19
http://img.takvim.com.tr/2007/05/07/im/8D0A16740499AB478156A93Eb.jpg

Haşim sen istifa dilekçesi yazma

Trabzonspor Başkanı Albayrak, herkesi görevinden alırken Asbaşkan Haşim Sayitoğlu'nu koltuğunda tuttu. Hacıosmanoğlu, Sağlam ve Şimşek'e yeni yönetimde yer verilmeyecek.

Bordo-Mavililer'in önceki günkü yönetim toplantısında Başkan Nuri Albayrak, dilekçesini yazan Asbaşkan Haşim Sayitoğlu'na "Sen istifa etmiyorsun" dedi. Sayitoğlu'nu onurlandıran Albayrak, toplantıya katılmayan İbrahim Hacıosmanoğlu, Cemal Sağlam ve Yusuf Şimşek'ten istifalarını faksla aldı. Yeni görev listesini hafta içinde açıklayacak olan Albayrak, Hacıosmanoğlu, Şimşek ve Sağlam'a yer vermeyecek. Trabzon kanadının güçlü isimleri Zeyyat Kafkas, Emin Karaman ve Zekai Fırat Dülger yeni dönemde de görevlerine devam edecek. Bu da bir anlamda Haşim Sayitoğlu'nun, İbrahim Hacıosmanoğlu'na karşı zaferi olarak değerlendirildi.

Tahsin HAN

Bence hacıosmanoğlunın kalması lazım transferi diğerlerinden daha iyi yapıyor

Emre GÜRDAL
07.05.2007, 12:23
http://www.sporx.com/images/1/29/2670_B_fb-ts001.jpg

Trabzon Kadıköy'de kazanamıyor

UEFA Kupası'na katılma şansını sonuna kadar sürdürmek isteyen Trabzonspor, hafta sonunda karşılaşacağı lig lideri Fenerbahçe ile deplasmanlarda yaptığı maçlarda son yıllarda galip gelemiyor.
Trabzonspor, Fenerbahçe ile İstanbul'da yaptığı son 8 lig maçında da sahadan galibiyetle ayrılamadı.
Bordo-mavililer, en son 1997-98 sezonunda rakibini 3-1 yenme başarısı göstermişti.
Karadeniz ekibi, kalesinde 21 gol görürken sadece 9 kez rakip fileleri havalandırabildi.

-SON 8 SEZON-

Trabzonspor, son 8 sezonda Fenerbahçe ile deplasmanda yaptığı maçlarda 7 mağlubiyet ve 1 beraberlik alarak sadece 1 puan toplayabildi.
Trabzonspor'un söz konusu sezonlarda rakibiyle yaptığı maçlarda aldığı sonuçlar şöyle:
1998-99: Fenerbahçe-Trabzonspor:1-0
1999-00: Fenerbahçe-Trabzonspor:2-1
2000-01: Fenerbahçe-Trabzonspor:5-2
2001-02: Fenerbahçe-Trabzonspor:3-0
2002-03: Fenerbahçe-Trabzonspor:3-2
2003-04: Fenerbahçe-Trabzonspor:3-1
2004-05: Fenerbahçe-Trabzonspor:2-1
2005-06: Fenerbahçe-Trabzonspor:2-2

Kaynak : AA

nası kazanamadıgımızı gordu tum turkıye

Mehmet Fatih Yavuz
07.05.2007, 12:23
ziya doğan ın kalmasını sağlayacak herkes defolup gitsin, h.osmanoğu ise o gitsin. başkan sa toptan defolsunlar.....

ziya ile gelecek planlıyorlar....

bu arada şu musampa ya ödenecek paralarla da kulübün anası komple ağlatılmış hale geliyor..
ne yönetimmiş be..
tarih yazmadı bu kadar zararlı bi yönetimi..
tarlaların mahsullerini yiyip bitiren çekirge sürüsü gibisiniz..

Erdal
07.05.2007, 12:24
PARAYI VERİN GİTSİN

KRİZ ÇIKACAK

2 YILI DAHA VAR

Kulübe 2 milyon euro vermekle iftihar edenlerin ...bu forumdan rastgele secilecek herhangi bir yönetim kurulunun bile yapmayacagi hatalarla kulübe ne kadar zarar verdiklerini biri hesaplamali ...........

zahido
07.05.2007, 12:25
http://www.sporx.com/images/1/29/857_B_IbrahimHaciosmanoglu003.jpg

Başkana sert tepki!

Sivasspor maçı sonrası yönetim kuruluna istifasını sunarak Yönetim Kurulu Üyesi sıfatı kazanan Başkan Yardımcıları İbrahim Hacıosmanoğlu, Cemal Sağlam ve Yusuf Şimşak, toplantıya katılmamak için özel bir nedenlerinin olmadığını söylediler. Hacıosmanoğlu, Trabzonspor'un kurumlarına karşı hiç bir saygısızlık yapmadığını belirterek, "Bu kurumu kendi çıkarlarına karşı kullananların her zaman karşılarında olacağım" dedi. Şimşak ve Sağlam ise, Trabzonspor'a hizmet için herşeyi yapmaya hazır olduklarını söylediler.

TOPLANTIYA KATILMAYA GEREK DUYMADIM

Trabzonspor'da Başkan Nuri Albayrak'ın yönetim kurulu üyelerinin istifasını istemesinin ardından sular durulmuyor. Yönetim içindeki kilit isimlerden biri haline gelen ve başkan yardımcılığı sıfatını kaybeden yönetim kurulu üyesi İbrahim Hacıosmanoğlu, yönetim kurulu toplantısına isteyerek katılmadığını ifade ederek, "Yönetim kurulu toplantısına katılmaya gerek duymadım. O sırada Ziya Doğan ile yemek yiyordum. Benim için her şeyden herkesten önce Trabzonspor'un başarısı gelir. Benim Trabzonspor'un başarısı için çalışan, çaba harcayan herkese saygım vardır. Trabzonspor'un değerlerine karşı hiç bir saygısızlığım olmaz. Ancak bu kulübe hizmet davası ile yola çıkıp, kendi çıkarlarını önde tutan insanlara karşı da eleştirilerim her zaman devam edecek" diye konuştu.

SUSARAK YÖNETİCİLİK YAPILMAZ

Susarak yöneticilik yapmanın Trabzonspor'a zarar verdiğini söyleyen Hacıosmanoğlu, "Benim bir disiplin suçu işleyip işlemediğime polit bürodakiler karar veremez, buna Trabzonsporlular karar verir. Ben Trabzonspor'un çıkarlarını korumak için akıllı ve mantıklı cümleler kullanıyorum. Susmak ve takımın hakkını korumadan yöneticilik yapmak Trabzonspor'a zarar verir. 95 - 96 sezonundaki insanlar da sustu ve alın terimiz olan şampiyonluk gitti. Bunların hep temsil eksikliğinden kaynaklanıyor. İki sezondur da Trabzonspor bir temsil eksikliği yaşıyor" dedi.

BAŞKAN FENERİ DEĞİL TRABZON'U SAVUNSUN

Trabzon halkının Fenerbahçe'nin haklarını değil Trabzonspor'un haklarını savunan bir başkan istediğini söyleyen Hacıosmanoğlu, "Benim yaptığım açıklamalarda başkanı rencide edecek bir şey yoktu. Ancak Başkan çıkıp Fenerbahçe'nin haklarını savunmayı tercih etti. Ben Sivasspor maçı öncesi başkanla bir görüşme yaptım. Ona 'Çıkıp gazetecilerin huzurunda seni yüceltmek için istersen, abimsin, büyüğümsün, affedersin gibi açıklamalar yaparım'dedim ve yaptım da. Ama bunu bazı insanlar değişik algılayabiliyor. Benim başkandan hiç bir beklentim yok, olmaz da zaten.

Başkan ise yaptığı açıklamada 'Ben bir büyük olarak Hacıosmanoğlu'nu affederim ama Trabzonspor'un kurumları affeder mi bilmiyorum'diyor. Ben affedilmesi gereken bir suç işlemedim. Bütün birikimlerimi, işimi, geleceğimi bir yana bırakıp Trabzonspor'un çıkarlarını korumak için elimden geleni yaptım. Bundan sonra da yönetim kurulu üyesi olsam da olmasam da yapmaya devam edeceğim" diye konuştu. Hacıosmanoğlu, "Sadece Trabzonspor'un menfaatlerini düşenenlere saygıda kusur etmem. Ancak Trabzonspor'u şahsi çıkarları uğruna kullanan insanların da her zaman karşısında duracağım. Fenerbahçe'nin başkanı bile çıkıp Asbaşkanı'na sahip çıkmazken, sayın Albayrak'ın çıkıp Koç'a neden sahip çıktığının takdiri kamuoyunundur" ifadesini kullandı.

SAĞLAM: ÖZEL BİR NEDENİM YOK

Yönetim kurulundaki görevinden istifasını faksla kulübe bildiren Cemal Sağlam ise toplantıya katılmamak için özel bir nedeninin olmadığını ifade ederek, "Ankara'da bulunduğum için toplantıya katılmadım. Zaten toplantıdan nasıl bir karar çıkacağını biliyordum, bu yüzden katılmadım. Şu anda yönetim kurulu üyesi olarak görevimize devam ediyoruz. Aralık ayına kadar da devam etmeyi düşünüyorum. Ondan sonrası için birşey söylemek doğru olmaz. Önemli olan Trabzonspor'un şu anki konumu ve durumudur" diye konuştu.

ŞİMŞAK: "HER ZAMAN GÖREVE HAZIRIM"

Yönetim kurulu toplantısına katılmayarak dikkatleri üzerine çeken isimler arasında olan Yusuf Şimşak, verilecek her görevi yapmaya hazır olduğunu belirterek, "Önemli olan Trabzonspor'dur. Benim görev alıp almamam önemli değil. Biz görevlerimizi Başkan'a verdik. Takdir onun bundan sonra eğer yönetim kurulu üyesi olarak devam etmemiz gerekiyorsa öyle devam ederiz. Ben Trabzonspor'a hizmet etmek için hangi şartlarda olursa olsun elimden geleni yapmaya hazırım. Trabzon'a gelmememin ardında özel şartlar aramaya gerek yok. Hepimiz daha iyi bir Trabzonspor için çalışıyoruz" dedi.

yaaa bu adam ne çok konuşuyo.. biraz susta motorun soğusun be adam..

AYYILDIZ
07.05.2007, 12:27
Kulübe 2 milyon euro vermekle iftihar edenlerin ...bu forumdan rastgele secilecek herhangi bir yönetim kurulunun bile yapmayacagi hatalarla kulübe ne kadar zarar verdiklerini biri hesaplamali ...........

haklısın bukadarda olmaz artık çok merak ediyorum Albayrak kimleri transfer edicek aralıkta bu işi yapabilenlere vermek lazım vaatler karın doyurmuyor

marcelinhos100
07.05.2007, 12:27
Doğan'a yol göründü

Trabzon’da Başkan Albayrak’ın, 14 yönetim kurulu üyesinin görevlerini elinden alması en çok teknik patronu telaşlandırdı. Görevinin başında olduğunu açıklayan Haşim Sayitoğlu, teknik adam arayışlarına başladı

Trabzonspor’da deprem sürerken, Teknik Direktör Ziya Doğan da adeta diken üstünde. Bordo-Mavili Kulüp ile 1 yıllık makavelesi olmasına rağmen yönetimdeki isimlerin değişecek olmasından dolayı, teknik adam huzursuz durumda. Geldiği günden beri Ziya Doğan’a destek vermemekle bilinen Haşim Sayitoğlu’nun, önümüzdeki günlerde yönetime teknik direktörlük değişikliği konusunda baskı yapacağı öğrenildi. Bu sezon istenilen sonuçların alınmaması sebebiyle başarısız bulunan Doğan’ın durumu birkaç gün içinde netlik kazanacağı açıklandı.

Son derece moral bozukluğu içinde olan Ziya Doğan ise, “Amacım Trabzonspor’a 1 yıl daha hizmet etmek. Onun içinde önümüzdeki sezonun transfer çalışmalarına şimdiden başlamış durumdayız. Eğer yönetimin benim için böyle bir planı varsa, ona da saygı duyarım” dediği öğrenildi. Bu arada Başkan Nuri Albayrak’da birkaç gün önce Ziya Doğan’la ilgili olarak yaptığı açıklama da, “Liglerin bitimine üç hafta kaldı. Sabrederseniz görürsünüz. Halen bir yıllık sözleşmesi devam ediyor. Zaten etik olarak, hocanın görevden alınması gibi bir durum olursa, bunu en önce Ziya Doğan bilir, sonra da basına söylenir” demesi Doğan’la yolların ayrılma aşamasına geldi şeklinde değerlendirildi.

TÜRKİYE

http://www.tercuman.com.tr/arsiv/2007/05/07/image//s4.jpg

Mehmet Fatih Yavuz
07.05.2007, 12:28
haklısın bukadarda olmaz artık çok merak ediyorum Albayrak kimleri transfer edicek aralıkta bu işi yapabilenlere vermek lazım vaatler karın doyurmuyor

ya bıraksınlar gitsinler istemez transfer falan.. bi stad vaadi ile ömür bitirecekler..
yaptıkları transferlerin yarısını nereye nsaıl atarız diye düşüneceğimize kimseyi almayalım bunlar gidene kadar..
takım resmen çöplüğe döndü..

Naim
07.05.2007, 12:30
Doğan'a yol göründü

Trabzon’da Başkan Albayrak’ın, 14 yönetim kurulu üyesinin görevlerini elinden alması en çok teknik patronu telaşlandırdı. Görevinin başında olduğunu açıklayan Haşim Sayitoğlu, teknik adam arayışlarına başladı

Trabzonspor’da deprem sürerken, Teknik Direktör Ziya Doğan da adeta diken üstünde. Bordo-Mavili Kulüp ile 1 yıllık makavelesi olmasına rağmen yönetimdeki isimlerin değişecek olmasından dolayı, teknik adam huzursuz durumda. Geldiği günden beri Ziya Doğan’a destek vermemekle bilinen Haşim Sayitoğlu’nun, önümüzdeki günlerde yönetime teknik direktörlük değişikliği konusunda baskı yapacağı öğrenildi. Bu sezon istenilen sonuçların alınmaması sebebiyle başarısız bulunan Doğan’ın durumu birkaç gün içinde netlik kazanacağı açıklandı.

Son derece moral bozukluğu içinde olan Ziya Doğan ise, “Amacım Trabzonspor’a 1 yıl daha hizmet etmek. Onun içinde önümüzdeki sezonun transfer çalışmalarına şimdiden başlamış durumdayız. Eğer yönetimin benim için böyle bir planı varsa, ona da saygı duyarım” dediği öğrenildi. Bu arada Başkan Nuri Albayrak’da birkaç gün önce Ziya Doğan’la ilgili olarak yaptığı açıklama da, “Liglerin bitimine üç hafta kaldı. Sabrederseniz görürsünüz. Halen bir yıllık sözleşmesi devam ediyor. Zaten etik olarak, hocanın görevden alınması gibi bir durum olursa, bunu en önce Ziya Doğan bilir, sonra da basına söylenir” demesi Doğan’la yolların ayrılma aşamasına geldi şeklinde değerlendirildi.

TÜRKİYE

http://www.tercuman.com.tr/arsiv/2007/05/07/image//s4.jpg

Yürrü Be haşim
Ziyadan Kurtulsak Kurtulsak Senin sayende Kurtuluruz
Kurtuluruzda Şu takıma Aykutu Hoca yaparsan çok küfür yersin Orası ayrı:D

Mehmet Fatih Yavuz
07.05.2007, 12:31
Yürrü Be haşim

al benden de o kadar...
istanbul eskilerini eğitme derneği...

Erkan
07.05.2007, 12:32
Yürrü Be haşim
:alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış: :alkış:

marcelinhos100
07.05.2007, 12:33
"Yönetim kurulu toplantısına katılmaya gerek duymadım. O sırada Ziya Doğan ile yemek yiyordum.

Bakın arkadaşlar en önemli nokta şurası Trabzonspor yönetim kurulu olağanüstü toplanıyor ve ikinci başkan mazeret göstermeden katılmıyor en önemliside Trabzonsporun teknik direktörü o saatte yemek yiyor toplantıya katılmayan ikinci başkanla yani ziya kulis yapıyor her iki tarafa da yağcılık yapıyor ara bulmaya çalışıyor yazıklar olsun Allah belamı versin yazıklar olsun hepsine.

AYYILDIZ
07.05.2007, 12:33
Yürrü Be haşim

Ziya konusunda haklıda Ersundan başkasını getireceklerse kalsın ne aykutu ben aykut geleceğine ziyanın kalmasına tarafım.Ama aykuttan başkası gelecekse olur

Fatih
07.05.2007, 12:34
lazaroniyi başımıza bela eden haşim sayitoğlu deilmiydi ziya doğanı da ben getirdim zaten

marcelinhos100
07.05.2007, 12:34
Yeni krize doğru

07.05.2007

Sivasspor’u, Trabzonspor’un bir futbolcusunun maliyetiyle Süper Lig’in hatırı sayılır takımları arasına sokan Başkanı Mecnun Odyakmaz’a, bir devreyi ev sahibi ekibinden yanında başkan ya da bir temsilcisi olmaksızın izlemek zorunda kalmasıyla ilgili düşüncelerini sorduk. “Olur böyle şeyler!” yorumunu yaptı. Eee nezaketen de böyle söylemesi gerekiyordu, çünkü Trabzonspor’a, Karadeniz Fırtınası sıfatını aldığı dönemden beri, sporsever kimliğiyle sempati duyan yüz binlerden biriydi ne de olsa.

Aslında “Böyle şeyler!” Trabzonspor’da “olağan” sayılmayacak şeylerdi Sayın Odyakmaz. Bir Başkan, 16 ayda verdiği hiçbir sözü yerine getiremesin, yönetimi kendi içinde bölünsün, bu bölünmüşlük önce takıma, sonra da tribünlere yansısın! O tribünlerden, “istifa” taleplerine sözümüz olmasa da, hem kişi olarak hem de Trabzonspor Başkanı kimliğiyle dozu çirkinlik boyutuna varacak tepkiler alsın. Sonra devre arasında stadyumu terk ederek yerine konuk ekibin başkanına ev sahipliği yapacak kimseyi bırakmasın. İkinci Başkan ve Asbaşkan, bu yanlışlığı giderecek nezaketi, malum nedenlerden ötürü gösteremesin.

Bütün bunlar Trabzonspor için “olur böyle şeyler” kategorisine sokulacak “şeyler” değil asla Sayın Odyakmaz.

Bu ruh halindeki başkan ertesi günü yönetimini toplasın, hepsinin istifasını istesin. Diğerleri de kuzu kuzu versinler. “Neden?” sorularını da, “Başkanın yeniden yapacağı görev dağılımını bekleyeceğiz” yanıtıyla geçiştirme kolaycılığına kaçsınlar. Ne olacak, görev dağılımından sonra? İstedikleri görevleri alamayanlar tepki gösterecek, belki de istifa edecekler. Sonra, “Bildiklerini” açıklayıp “kahraman olma!” yoluna gidecekler. Bu camia da onları alkışlayacak ha!

İddia ediyoruz: Başkanın aldığı istifaları değerlendirip yeni “atamaları” yapması, yeni krizler üretip bölünmüşlüğü daha da ateşleyecektir. En az 6-7 kişi, eğer “her şeye karşın, sadece Trabzonspor yöneticisi kimliğini” devam ettirme adına bu “kahramanlık gösterisini!” yapma cesaretini kendinde bulamayıp koltuğa yapışmasa, bir çok yedek yöneticiyi “asil apoleti” beklemektedir.

Yapışarak kalırsa, içte birbirlerini yiyecekler, özde Trabzonspor’u bitirecekler. Bugüne kadar bütün icraatlarında yanlış kararlar alan ya da şöyle diyelim: ikinci adamlık kavgasının doğal sonucu, birinin “akı” diğeri için mutlak “kara” olan iki kişinin ne kavgasına ne de icraatlarına engel olamayan bir başkanın, böylesine kritik kararının sağlıklı olacağı beklentisi yönetimi dahil hiç kimse de yok. Malum ikili, el bombasını başkanın eline verdiler bizce.

Halbuki Başkanın yapacağı çok kolay bir iş vardı. Kurumun yetkili kurullarının önerilerini dikkate almak ya da aralarında eski başkanlar, Trabzonspor’un bugüne gelmesinde büyük rolü olan eski yöneticiler ve üyelerin imzalarını taşıyan bildirinin gereğini yapıp genel kurul kararı almaktı. Ama o inatlaşmayı tercih etti. İntikam duygularının esiri oldu. Bu duyguyla sağlıklı karar almak mümkün değildir. Bu durum Trabzonspor’un sadece önümüzdeki sezonu için değil geleceği için de camianın önde gelenlerini karamsarlığa itiyor. Bedeli ağır ödenecek yeni bir kriz kapıda, bizden söylemesi

Ergun Ata

Fatih
07.05.2007, 12:39
yapıştı koltuğa ya istemiyoruz seni be adam asıl sorun sensin senn