PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (BU BAŞLIKTA YORUM YOK!) Sadece haberler

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 [106] 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117

marcelinhos100
30.04.2007, 20:56
"TRANSFER STRATEJİSİ"
http://www.gunebakis.com.tr/resim/transferstra.jpg

Trabzonspor’da göreve başladıktan sonra çoğu yaşlı ve yabancı olmak kaydıyla 20’nin üzerinde futbolcunun transferini gerçekleştiren yönetim, Haziran ayında yeni bir stratejiyi hayata geçirmeyi planlıyor. Nuri Albayrak başkanlığındaki ekip özellikle ekonominin açık vermesi nedeniyle pahalı ve yaşlı oyuncu transferinden vazgeçerken, yeni bir anlayışı egemen kılmaya çalışacak. Albayrak ve ekibinin Türkcell Süper Liginde forma giyen 6-7 Trabzon kökenli futbolcunun transferini gerçekleştirecek. 2-3 tane genç ve yetenekli ismin de alınmasından sonra 1-2 geleceğe dönük yabancı oyuncuyla birlikte transfer kapatılacak.

Yerlinin de Yerlisi Dönemi

Daha önce birçok yabancıyı bünyeye katan Başkan Nuri Albayrak’ın, bu kez Trabzonlu isimlere yöneleceği ifade edildi. Buna göre Antalyasporlu Ali Bilgin, G,Birliğinde oynayan Engin Baytar ve Kerem Şenes, Samsunsporlu Adnan, Çaykur Rizespolu Serhat Akyüz, Beşiktaşlı İbrahim Akın’ın yanı sıra Ankaragücü’den Abdurrahman ve Sedat Bayrak, Kayserispor’dan Ragıp Başdağ için transfer kararı almayı planlıyor. Yine Sakaryaspor’da kiralık Ergin Keleş, aynı takımdaki Suat ve Kayserispor’da kiralık olarak görev yapan Tayfun Cora’nın geriye çağrılacağı kaydedildi.Böylece öze dönüş programının ilk ayağının gerçekleştirileceği ifade edildi.

Erkan
30.04.2007, 21:01
"HAYALLERİ ERTELENDİ" http://www.gunebakis.com.tr/resim/hayalleriertele.jpg

Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, camia olarak bir bütünlük sergiledikleri takdirde asla yıkılmayacaklarına inandığını belirterek, ''Trabzonspor bu sezon olmazsa gelecek sezon hak ettiği yere gelecektir'' dedi. Trabzonspor' da Başkan Nuri Albayrak ligi Trabzonspor' a yakışır bir şekilde bitirmek istediklerini ifade ederek, "Bunun için el ele vererek bu zorlu maratonu tamamlamak istiyorduk. Az bir yolumuz kaldı. Bunun içinde başarının anahtarı olan birliği bırakmadan doğru bildiğimiz yönde devam edeceğiz. Gelecek sezon için yönetim olarak yapmayı düşündüğümüz şeyler var. Bunları önümüzdeki günlerde açıklayacağız. Şu anda ligi iyi bir yerde bitirmeye kendimizi şartladık. İnşallah kalan maçlardan en iyi sonuçlarla ayrılır ve bunu başarırız. Bu sezon istediğimizi elde edemedik, gelecek sezon farklı olacak" dedi.

Gelecek Sezon İddialıyız

Camia olarak bir bütünlük içerisinde hareket etmeleri gerektiğini söyleyen Başkan Albayrak, "Trabzonspor Türkiye' nin en büyük kulüplerinden bir tanesidir. Böyle bir kulüpte başarıyı küçük hedefler koyarak yakalayamazsınız. Büyük hedefler koyduğunuzda da aksaklıklar olabiliyor. Ancak biz önümüze çıkan engelleri camiamızın büyüklüğüne ve birliğine güvenerek aşacağımızı biliyoruz. Bu sezon hedeflediğimiz yerlere belki ulaşamadık ama gelecek sezon için daha güçlü bir Trabzonspor ile bu hedefe ulaşmak için çalışacağız" diye konuştu. Ligin bitimine az bir zaman kala tüm maçlarından galibiyetle ayrılmanın planlarını yaptıklarını söyleyen Albayrak, sezon sonunda da ilk 4 takım içinde olacaklarını vurguladı.

Daha yonetim bir olamadi, bolunmus durumda camia nasil birlessin?

fteotdgs
30.04.2007, 21:50
"TARAFTAR BAŞKANIN DEĞİL BENİM YANIMDA"

Antalya maçı öncesi futbolcuları yüz üstü bırakanların vicdanlarının nasıl rahat olduğuna bir anlam veremediğini söyleyen Hacıosmanoğlu, "Ben zaten 9 gündür evimden ayrıydım. Cumartesi günü takımla Nevşehir'e geçtim, Kayseri' de şanssız bir şekilde elendik. İstanbul' a dönüp şirketteki toplantılara katılmam gerekiyordu.

Ama ben o futbolcuları orada yalnız bırakmamak için her şeyi bıraktım. En azından birinin onların yanında olduğunu bilmesini istedim. O futbolcu kardeşlerimi o maça hazırlarken ne zorluklar çektiğimizi kimse bilemez. Bunu gidip futbolcuların kendilerine sormanız gerekiyor. Trabzon halkı, gerçek Trabzonspor sevdalıları benim yanımda.

Trabzonspor' un resmi sitesine girip baktığınızda başkanın açıklamalarına verilen oy miktarının ne kadar düşük olduğunu göreceksiniz. O kötü oy verenlerin hepsi demek benim yanımda. Dik duruşumu hiçbir zaman bozmayacağım. Benim dik duruşum Trabzonspor'un dik duruşudur. Kimsenin önünde eğilmedik, eğilmeyiz de. Benim tüm gayretim daha güçlü bir Trabzonspor yaratmak içindir" dedi.
Haciosmanoglu'nun baskan hakkindaki bu laflarindan sonra ikisinden biri istifa etmezse benim bu iki adam hakkinda soyleyebilecek hicbir seyim kalmayacak.

Bahtiyar
30.04.2007, 22:07
Şimdi CAN KARYAĞDI'nın haberinde Ziya DOĞAN'la başkanın görüşmesinin son derece olumlu geçtiği ve gelecek yılın planlarını yaprıklarını söyledi. Ya sabııııır...

tüh yazıklar olsun.

eren_61
30.04.2007, 22:09
ya şu can karyağdıya söleyin böle haberleri vermesin zaten çok bi haber verdiği yok bunlarıda sölemese olur
eğer ziya başımızda kalırsa vay halimize

Eren Uğur Ayar
30.04.2007, 22:17
Şimdi CAN KARYAĞDI'nın haberinde Ziya DOĞAN'la başkanın görüşmesinin son derece olumlu geçtiği ve gelecek yılın planlarını yaprıklarını söyledi. Ya sabııııır...

Hala ziya doganla devam edecez diyolarya bu adamdan ne basarı gördülerki hala devam ediyolar anlamadım.İlk yarı transfer istedi kulübü borça soktu sonra o kadar emek verilip alınan ceyhun ziya dogan tarafından yedek otuturuluyo.Bu adamı çözemiyorum bir türlü sabrımız kalmadı artık bi sezon daha bu adamın gerceklesmeyen sözleriyle geciremeyiz...:mad:

Vkgz
30.04.2007, 22:21
Evet Devam kararı çıkmış galiba Ziya Hoca Gidecek futbolcuların listesini vermiş başkana (ligtv) Ziya hocanın basın toplantısı yarın 11.00 da

Bahtiyar
30.04.2007, 22:26
Evet Devam kararı çıkmış galiba Ziya Hoca Gidecek futbolcuların listesini vermiş başkana (ligtv) Ziya hocanın basın toplantısı yarın 11.00 da

eğer o adamla devam kararı çıktıysa benim için taraftarlık foruma girip haber almaktan ve ziyanın istifasını beklemekten öteye geçmez.

dr.muhsin
30.04.2007, 22:28
eğer o adamla devam kararı çıktıysa benim için taraftarlık foruma girip haber almaktan ve ziyanın istifasını beklemekten öteye geçmez.

Haklısın en azından burda yaza yaza yorulmayız arada bir bi girip arkadaşların hatırını sorarız forumda :)

Vkgz
30.04.2007, 22:40

Yarın anayasa mahkemesi kararı var, hocanın basın toplantısı var, öğretmenlik kadrolarının açıklanması ihtimali var ... :) çok heyecanlı olacak

Erdal
30.04.2007, 23:07
memleket gundemi ... TRABZONSPOR gundemi ..isyerini kapatma gundemi ..bu yazi atlatirsak insallah ................

hüseyin1975
30.04.2007, 23:11
Acaba Kanser olmak icin kac Sezon Ziyali bir Trabzonsporu izlememiz lazim?

Oemer61
01.05.2007, 00:16
ALLAH'im sen bize gelecek Ziya'li sezon icin simdiden sabirlar ihsan eyle yüce rabbim:mad:

erol-61
01.05.2007, 01:06
ALLAHIM şu aciz kullarının duasını kabul eyle bize ziyasız ve nuri siz bir sezon nasip eyle AMİN.....

sismolog61
01.05.2007, 08:14
Başkan Albayrak'ın, 2. başkanın açıklamalarından sonra "Bizi bağlamaz" ifadesini kullanması ipleri kopma aşamasına getirdi. Ayrılık rüzgarları esiyor, Hacıosmanoğlu adaylık sinyalleri veriyor.
01.05.2007

Başkan konuştu!
Trabzon’da yönetim içi gerilim her geçen gün yeni bir boyut kazanıyor. Uzun süren suskunluğunu siteye yaptığı açıklamayla bozan Başkan Nuri Albayrak'ın sözleri büyük yankı uyandırdı. Başkanın, "Hacıosmanoğlu'nun Fenerbahçe yöneticisi Ali Koç'u eleştiren sözleri kendisini bağlar" ifadelerine en çarpıcı tepki ikinci başkandan geldi. "Ağabey dediğim insanlar, beni sırtımdan vurdu" diyen Hacıosmanoğlu, önemli mesajlar verdi. İşte yönetimde deprem etkisi yaratacak açıklamalar:

Aday mı olacak?
“Şu andan itibaren çarpıklıklarla mücadele etmek için her şeyi yapmaya hazırım. Benim başkanın gücüne ihtiyacım yok, onun benim gücüme ihtiyacı var. Herkes yaptığının bedelini tarih önünde ödemiştir, bundan sonra da ödemeye devam edecektir. Trabzonspor'un başarısızlığının içinde yer alan bir kişi olarak, geceleri evimde uyuyamıyorum. Ama Trabzonspor'u ve Türk futbolunu daha iyi yerlere getirmek için bundan sonra daha etkin görevlerde de yer almaya hazırım..."

‘Yine söylerim’
“Türk futboluyla ilgili söylediğim her sözün, bana sorulan her soruya verdiğim cevabın şahsi düşüncem olduğunu söylüyorum. Tüm söylediğim ve söyleyeceğim sözler şahsıma ait. Benim aldığım aile terbiyesinde, bulunduğum hangi ortam olursa olsun, doğruluktan haktan ve adaletten yana tavır koymayı, yaşamımın sonuna kadar devam edeceğinin bilinmesini isterim. İlerleyen günlerde benim ağzımdan söylenmesi gereken ama yıllardır söylenemeyen çok daha şey duyulacak..."

‘Duruşumu bozmam’
“Antalya maçından önce futbolcuları yüz üstü bırakanların vicdanı nasıl rahat edecek? 9 gündür evimden ayrıydım ama cumartesi günü takımla Nevşehir'e geçtim. Erciyesspor'a şanssız bir şekilde elendik. İstanbul'a gidip şirket toplantılarına katılmam gerekiyordu. Futbolcuları yalnız bırakmamak için her şeyi bıraktım. Ne zorluklar çektiğimizi kimse bilemez. Gerçek Trabzonspor sevdalıları benim yanımda. Dik duruşumu hiçbir zaman bozmayacağım."
kaynak:fanatik

Trabzonumuz üzerinde oynayıp prim yapmaya devam Allah sonumuzu hayır etsin

bordoylamavi
01.05.2007, 09:23
Samsunlu Adnan Trabzon'da

Gelecek sezonun kadrosunu kuran bordo - mavililer, ilk olarak Samsunspor'un başarılı savunmacısıyla el sıkıştı

http://www.milliyet.com.tr/2007/05/01/spor/resim/spo04.jpg
CENGİZ MALGIR

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan'ın, Antalyaspor maçının ardından, "Bir futbolcuyla anlaştık, ancak isim vermek istemiyorum" dediği oyuncu belli oldu. Bordo - mavililerin, Samsunspor'un başarılı savunma oyuncusu Adnan Güngör ile prensipte anlaştığı öğrenildi.
Kırmızı - beyazlılarla olan sözleşmesi sezon sonu bitecek olan Adnan'ın, Trabzonspor'un önerisine "Evet" dediği, taraflar arasında sadece peşinatta bir sorun bulunduğu vurgulandı. Ancak bu küçük sorunun, transferin gelişmesine etki etmeyeceği belirtildi.
Zaman zaman sergilediği performansla Trabzonspor'a önemli puanlar kazandıran Ersen Martin'in son haftalarda Teknik Direktör Ziya Doğan tarafından yedek kulübesine oturtulması, tecrübeli golcünün gönderilme ihtimali yorumlarına neden oldu. Devre arasında Güney Kore'nin Samsung takımının peşinde olduğu Ersen Martin ise Trabzonspor'da mutlu olduğunu belirterek, "Bir yere gitme gibi bir niyetim yok. Şu anda Trabzonspor'un futbolcuyum ve takımımın başarısı için elimden geleni yapmaya hazırım. Teknik heyetin vereceği tüm kararlara saygılıyım" dedi.

Musampa'dan savunma

Antalyaspor kampında, gece yarısı otelin diskosuna gittiği için Teknik Direktör Ziya Doğan tarafından kadro dışı bırakılan Kiki Musampa, yönetime savunmasını verdi. Doğan'ın affetmeyi düşünmediği Hollandalı futbolcuyu dinleme kararı alan yönetimin son kararı yönetim kurulu toplantısında vereceği bildirildi. Musampa'nın savunmasında, geldiği günden itibaren yaşadığı zorlukları da anlattığı öğrenildi.

Yeni hedef Albayrak

Fenerbahçe Asbaşkanı Ali Koç aleyhine konuşan Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun yeni hedefi Başkan Nuri Albayrak oldu.
Albayrak'ın, kulübün internet sitesinde yayınlanan, bu görüşlerin Hacıosmanoğlu'nun şahsi görüşleri olduğu yönündeki açıklamaya içerleyen bordo - mavili yönetici, yola çıktıkları kişilerin kendisini arkasından vurmasının acısını yaşadığını belirtti.
İbrahim Hacıosmanoğlu, "Şu andan itibaren çarpıklıklarla mücadele etmek için her şeyi yapmaya hazırım. Benim başkanın gücüne ihtiyacım yok, onun benim gücüme ihtiyacı var. Herkes yaptığının bedelini tarih önünde ödemiştir, bundan sonra da ödemeye devam edecektir. Trabzonspor'un başarısızlığının içinde yer alan bir kişi olarak, geceleri evimde uyuyamıyorum. Ama Trabzonspor'u ve Türk futbolunu daha iyi yerlere getirmek için bundan sonra daha etkin görevlerde de yer almaya hazırım. Her sözümün de arkasındayım" dedi.

hüseyin1975
01.05.2007, 09:51
Haciosmanoglu Feneri birakmis simdide Baskana "saldiriyor".
Bu Yönetim gercekdende devam edemez artik.
Derhal ya bazilari Istifa edecek ve yerlerine dogru dürüst Yöneticiler gelecek yada (daha iyi olan secenek) Kongre karari alinacak!

hüseyin1975
01.05.2007, 09:57
Haciosmanoglu Feneri birakmis simdide Baskana "saldiriyor".
Bu Yönetim gercekdende devam edemez artik.
Derhal ya bazilari Istifa edecek ve yerlerine dogru dürüst Yöneticiler gelecek yada (daha iyi olan secenek) Kongre karari alinacak!

Erdem Keser
01.05.2007, 10:29
Yesinler birbirlerini

Travelair
01.05.2007, 10:41
Zamanı Gelince Ne Konuşacağımızı Biliriz

Trabzonspor Başkan Yardımcısı Hacıosmanoğlu, Fenerbahçeli Ali Koç ile ilgili yaptığı açıklamanın şahsi görüşleri olduğunu ve sözlerinin arkasında olduğunu söyledi Trabzonspor Kulübü Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Ali Koç ile ilgili yaptığı açıklamanın şahsi görüşleri ve düşüncesi olduğunu ve bunun camia tarafından takdirle karşılandığını söyledi.

Kulüp başkanı Nuri Albayrak, Hacıosmanoğlu'nun Antalyaspor maçının ardından Ali Koç ile ilgili yaptığı açıklamalara ilişkin dün akşam, ''Bilindiği üzere kulübümüz Yönetim Kurulu Üyesi Sayın İbrahim Hacıosmanoğlu, bu hafta sonu oynanan Antalyaspor-Trabzonspor maçı sonrası bazı açıklamalarda bulunmuştur. Yapılan açıklamanın, oynanan müsabakayla alakalı olmayan ve Türkiye'de yatırımları bulunan saygın bir aileyi hedef alan bölümlerini tasvip etmemiz mümkün değildir'' biçiminde açıklamada bulunmuştu.

Hacıosmanoğlu, Albayrak'ın bu açıklaması üzerine AA muhabirine, herkesin görüşü ve tarzının ayrı olabileceğini belirterek, ''Ben bu kulübün başkan yardımcısıyım. Benim görüş tarzım ayrıdır, başkanın da ayrıdır'' dedi.

Kendisiyle bir istişare yapılmadan başkan tarafından açıklamanın siteye koyulduğunu ifade eden Hacıosmanoğlu, şöyle devam etti: ''Ben öyle konulara üzülmem. Benim camiam, yaptığımı doğru bulmadığı zaman üzülürüm. Camianın da benim yaptığımı doğru bulduğunun göstergesi, siteye bakıldığı zaman habere verilen puandır. Ben şahsi düşüncelerimi, görüşlerimi söyledim. Camiayı temsilen Trabzonspor kulüp başkan yardımcısı olarak bunlar benim şahsi görüşlerim. Kimseyi ilgilendirmiyor, kimseyi de bağlamıyor. Camia da bunu takdirle karşılıyor. Binlerce insan aradı, söylediğim sözlerin ne kadar doğru olduğu yönünde. Onun dışında söylenenler beni enterese etmiyor.''

-''SÖYLEDİĞİMİN ARKASINDAYIM''-

Hacıosmanoğlu, söylediği sözlerin harfiyen arkasında olduğunu belirterek, 'Dün ne söylediysem, bugün ne söylediysem, yarın da aynı şeyleri söyleyeceğim. Büyük takımı sessiz durma politikasıyla yönetemezsin. Sen rakiplerinin kullandığı üslupları bertaraf etmek zorundasın. Biz onların çirkinliklerini kamuoyunun önüne seriyoruz'' diye konuştu.

Trabzonspor'un şampiyonluk yarışında olmadığını ama şampiyonluk yarışına etki edecek maçlarının bulunduğunu ifade eden Hacıosmanoğlu, şunları söyledi: ''Kullanılan kelimeler bizleri de rencide ediyor. Cevabını vermek zorundayız. Ali Koç, son 4 haftaya 9 puan farkla giremezsek şampiyon olamayız diyorsa o maçlardan biri Trabzonspor maçıysa demek ki bizi de zan altında bırakıyor. Demek ki bizim için de bir takım şeylere işaret ediyor. Ona cevabını vereceksin. Vermek zorundasın. Vermiyorsan o zaman bu kurumlarda, bu koltuklarda oturmayacaksın. Gideceksin işinin başında oturacaksın.''

-''ZAMANI GELİNCE NE KONUŞACAĞIMIZI BİLİRİZ''-

Hacıosmanoğlu, zamanı gelince ne konuşacaklarını bildiklerini ifade ederek, şunları söyledi: ''Erciyes maçında bizi hakem katletti, bu camiayı yasa boğdu. Penaltımızı vermedi. Çocuğun ayağında bir parmak krampon izi var. Bunlara susuyoruz. Fenerbahçe-Beşiktaş maçında bizim maçta olan hataların onda biri olmadı. Hiçbir şeye tepki gösterme, koyun gibi dur, ondan sonra da ben büyüğüm de. Sen büyük değilsin. O zaman büyüklüğünü kaybedersin. O zaman bu işleri yapmayacaksın. Gideceksin evinde, işinde oturacaksın.''

Şahıslara değil Trabzon'a hizmet etmeye geldiğini kaydeden Hacıosmanoğlu, ''Bizi kimse oraya getirmedi. Kendi gücümüzle geldik. Bizi seçen, seçtiren insanlara bedel borcumuz var. Onu da elbette günü geldiği zaman ödeyeceğiz'' dedi.

radyospor

Travelair
01.05.2007, 10:44
Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak, kulüp başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun, Antalyaspor maçı sonrası yaptığı "Herhalde burayı tüpgaz satmakla, buzdolabı satmakla karıştırıyor. Bu köklü ailenin herkes nasıl büyüğünü biliyor, milletin kanını emerek büyüdüler" şeklindeki açıklama üzerine kulübüb resmi internet sitesinde, Türkiye'de yatırımları bulunan saygın bir aileyi hedef alan bölümlerini tasvip etmelerinin mümkün olmadığını söyledi. Albayrak, Hacıosmanoğlu'nun Fenerbahçe Kulübü Asbaşkanı Ali Koç ile ilgili kullandığı ifadeler üzerine bordo-mavili kulübün internet sitesine bir açıklamada bulundu.
Nuri Albayrak, açıklamasında şu ifadelere yer verdi:
''Bilindiği üzere kulübümüz yönetim kurulu üyesi Sayın İbrahim Hacıosmanoğlu, bu hafta sonu oynanan Antalyaspor-Trabzonspor maçı sonrası bazı açıklamalarda bulunmuştur. Yapılan açıklamanın, oynanan müsabakayla alakalı olmayan ve Türkiye'de yatırımları bulunan saygın bir aileyi hedef alan bölümlerini tasvip etmemiz mümkün değildir. Kullanılan ifadeler kulübümüzün ve camiamızın görüşleri olarak değil, sayın İbrahim Hacıosmanoğlu'nun şahsi fikirleri olarak değerlendirilmelidir. Bu vesileyle bir kez daha Trabzonspor Kulübü olarak Fair- play ruhunu sadece sahada değil, her zeminde yaşatmak azminde olduğumuzu kamuoyuna saygıyla bildiriyoruz.''
HACIOSMANOĞLU NE DEMİŞTİ?
Bazıları başarısızlık ve beceriksizliğini örtmek için Ulusoy'a saldırıyor. Fenerli dostlarım dahi yönetimlerinin ilkesizliğinden şikayet ediyor. TFF'ye karşı imza verenler başbakanı tahrik etmeye çalışıyor. Koç Holding'in veliahtlarından genç biri çıkıyor görülmemiş bir manzara sergiliyor. Herhalde burayı tüpgaz satmakla, buzdolabı satmakla karıştırıyor. Bu köklü ailenin herkes nasıl büyüğünü biliyor, milletin kanını emerek büyüdüler. Bu ülke için kanını verenler var ama susuyor. Biz de onlardanız. Sporu ahlaklı ve ilkeli şekilde bir yere taşımalıyız. Tabi bu çığırtkanlığın sebebi önlerindeki 4 tane zor maç."

Vkgz
01.05.2007, 11:08
Şu anda Ziya Doğanın basın toplantısı yapıyor olması lazım

Ayşe Aygün
01.05.2007, 11:10
Bence bir yönetici olarak Hacısomanoğluna kızabilriz ama bir taraftar yönüyle kızmamamız lazım.Adam demek ki dellendi. Tarafatralık yönü ağır bastı.Geceleri uyuyamıkıyomuş bakın en azından yalnız değiliz bu konuda. Yaşsın Taraftar.İstifa yönetim kadrosu. :)

ErtuGrul
01.05.2007, 11:24
Yonetimi kongreye suruklemek icin haciosmanoglunu gaza getirmek lazim...hepimiz haciosmanogluyuz..

TSelif
01.05.2007, 11:28
Ben bankaya gidip gelene kadar buraya İSTİFA haberleri ekleyin lütfen :):)

asimavi
01.05.2007, 11:30
Divan duruma el koydu
Trabzonspor'da yönetim içinde yaşanan çekişmelere Divan Kurulu el koydu. Perşembe akşamı yapılacak ve tüm kurulların katılacağı toplantıya Başkan Nuri Albayrak' ın da davet edildiği belirtildi. Bu arada Teknik Direktör Ziya Doğan ile İstanbul'da bir araya gelen Başkan Nuri Albayrak, tecrübeli hocadan gelecek sezon için detaylı bir transfer listesi istedi.

DİVAN'A BAŞKAN DA KATILACAK

Trabzonspor' da yetkili kurulların her ay gerçekleştirdiği toplantının Perşembe akşamı yapılacağı belirtildi. Bu toplantıya Başkan Nuri Albayrak' ın da davet edildiği vurgulandı. Kurulların bu toplantıda yönetimin son durumunu tartışacağı, beklentilerini dile getireceği ifade edildi. Divan, Sicil, Disiplin, Arşiv ve Müze kurullarının katılacağı toplantıdaki görüşmeler, yönetim kurulunun geleceği açısından büyük önem taşıyor. Öte yandan Trabzonspor' da Çarşamba günü yapılması beklenen yönetim kurulu toplantısı da kulübün organları ile yapılacak görüşmeden sonraya ertelendi. Buna göre yönetimin geniş kapsamlı toplantısı Başkan Nuri Albayrak' ın da katılımı ile Cumartesi gününe erteledi. Yönetim kurulu toplantısında, hem yönetim kurulu için, hem de futbolcu kadrosu için radikal kararların çıkması bekleniyor.

ALBAYRAK DOĞAN'A ARKA ÇIKTI

İstanbul' da Başkan Nuri Albayrak ve Teknik Direktör Ziya Doğan arasındaki görüşmesinin gelecek sezon adına olumlu geçtiği öğrenildi. Başkan Nuri Albayrak, toplantı sonrası tecrübeli hocaya arkasında olduğunun sinyallerini verirken, Doğan da Albayrak'a gelecek sezonun detaylı bir transfer listesini sundu. Toplantıda başkanın Doğan' dan kalan maçlarda neler yapabileceklerini, Musampa hakkında ne düşündüğünü ve futbolcuların şu anki durumunun ne olduğu konusunda kapsamlı bir rapor aldı. Trabzonspor Genel Sekreteri Zekai Fırat Dülger, başkan ve hocanın bir değerlendirme toplantısı yaptığını belirterek, "Başkan ile hocanın konuşması gayet doğal. Ancak bazı çevreler bunu değişik yönlere çekmeye çalışıyor. Hocamız ve başkanımız kalan maçlar için bir değerlendirme yaptılar. Bunun fazla abartılacak bir durumu yok" dedi. Öte yandan Cumartesi günü yapılacak yönetim kurulu toplantısında bir istifa kararının çıkması halinde, Yönetimin toplu istifa veya kongre kararı alması bekleniyor.

01.05.2007

Kaynak : DHA

TSelif
01.05.2007, 11:31
Çileye devam anlaşıldı .İstifa mistifa yok :mad:
Demek ki imzamın ömrü 1 yıl daha uzadı :mad:

Terzioğlu
01.05.2007, 11:47
Musampa'ya güle güle!

http://www.sporx.com/images/1/29/5783_B_musampa006.jpg

Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, disiplinsiz davranışlarıyla dikkat çeken Kiki Musampa’yı gözden çıkardı. Tecrübeli çalıştırıcı, Antalyaspor maçı öncesi kamp yapılan otelin diskosuna gittiği için kadro dışı bıraktığı Kongo asıllı Hollandalı futbolcuyla ilgili raporunu yönetime verdi. Hürriyet Gazetesi'nin 1 Mayıs 2007 tarihli haberine göre, Doğan’ın affetmeyi düşünmediği siyahi futbolcuyu dinleme kararı alan yönetimin son kararı yönetim kurulu toplantısında vereceği bildirildi.

Öte yandan zaman zaman sergilediği performansla Trabzonspor’a önemli puanlar kazandıran Ersen Martin’in son haftalarda Doğan tarafından yedek kulübesine oturtulması, tecrübeli golcünün gönderilme ihtimali yorumlarına neden oldu. Ersen, Trabzonspor’da mutlu olduğunu belirterek, "Bir yere gitme gibi bir niyetim yok.Trabzonspor’un futbolcuyum ve takımımın başarısı için elimden geleni yapmayı hazırım" dedi.

01.05.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : Hürriyet

asimavi
01.05.2007, 11:56

..bankadan ne zaman donersın .....

bu sene donersen ......istifa cok zor.....azize hanım istifa eder bu kansızlar etmez....

Bahtiyar
01.05.2007, 11:58
Ertuğrul Sağlam rest çekti

Bu sezon UEFA hedefinden kopmayan Kayserispor’da sıcak gelişme. Fanatik Gazetesi'nin 1 Mayıs 2007 tarihli haberine göre, yönetim ile görüşen Sarı-Kırmızılılar’ın teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, gelecek sezon için isteklerde bulundu. Genç hocanın, yönetim kuruluna, “Gelecek yıl şampiyonluğa oynayan bir takım oluşturmak istiyorum. Eğer bu olmazsa görevi bırakım” dediği öğrenildi. Yönetim ise takımdaki yıldız futbolcuları tutup, gerekli transferleri yapacağının garantisini verdi.
Arayışlar başladı
Kayserispor transfer çalışmalarına da başladı... Hollanda’da şampiyonu belirleyen PSV Eindhoven-Vitesse maçını seyreden Ertuğrul Sağlam, daha önce Gençlerbirliği’nin de takibe aldığı Knol ile gurbetçi oyuncular Onur Kaya ve Yusuf Hersi’yi takibe aldı. Vitesse forması giyen üç futbolcu için henüz bir karar verilmezken, Sarı-Kırmızılıları’ın arayışlarını sürdürecekleri belirtildi.

Kaynak : Fanatik

Bahtiyar
01.05.2007, 12:03
Ertuğrul Sağlam rest çekti

Bu sezon UEFA hedefinden kopmayan Kayserispor’da sıcak gelişme. Fanatik Gazetesi'nin 1 Mayıs 2007 tarihli haberine göre, yönetim ile görüşen Sarı-Kırmızılılar’ın teknik direktörü Ertuğrul Sağlam, gelecek sezon için isteklerde bulundu. Genç hocanın, yönetim kuruluna, “Gelecek yıl şampiyonluğa oynayan bir takım oluşturmak istiyorum. Eğer bu olmazsa görevi bırakım” dediği öğrenildi. Yönetim ise takımdaki yıldız futbolcuları tutup, gerekli transferleri yapacağının garantisini verdi.
Arayışlar başladı
Kayserispor transfer çalışmalarına da başladı... Hollanda’da şampiyonu belirleyen PSV Eindhoven-Vitesse maçını seyreden Ertuğrul Sağlam, daha önce Gençlerbirliği’nin de takibe aldığı Knol ile gurbetçi oyuncular Onur Kaya ve Yusuf Hersi’yi takibe aldı. Vitesse forması giyen üç futbolcu için henüz bir karar verilmezken, Sarı-Kırmızılıları’ın arayışlarını sürdürecekleri belirtildi.

Kaynak : Fanatik

asimavi
01.05.2007, 12:04

bu sene donersen ......istifa cok zor.....azize hanım istifa eder bu kansızlar etmez....

asimavi
01.05.2007, 12:04

ilhan
01.05.2007, 12:12
Arkadaşlar ;

İstifa var mı istifa ?

Küçükalioğlu
01.05.2007, 12:13
herkes neden mesajını 3 defa gönderiyor. Tütsümü yapıyosunux aklınız sıra :D

Murat Altun
01.05.2007, 12:23
amaaann geliyıorumgidiyorum haber maber yok ziyaya bakıyorum hala musampayı filan affetmem gidecek diyor yawf sen kim oluyorsun senin ççoktan suyun ısındı adam her geçengün dahada çok zarar veriyor

bakıyorumda hala taraftardan çıt yok ya kahroluyorum umutlarımı kaybetmekten korkuyorum
bütün bu olanlardan sonra ne yönetimden birinin nede ziyanın Trabzonspor da hala görevde olmaması lazımdı

Trabzon şehri takımına sahip çıkamıyor mu ?

hüseyin1975
01.05.2007, 12:25
herkes neden mesajını 3 defa gönderiyor. Tütsümü yapıyosunux aklınız sıra :D

Son günlerde Sitemizde sorun yasaniyor galiba?
Bazen cok yavas calisiyor.
Sabirsiz olanlar gönder tusuna birkac kez basiyor ve sonunda ortaya sonuc olarak ayni Mesajin birkac kez gönderilmesi cikiyor ;)

hüseyin1975
01.05.2007, 13:02
Ziya Doğan'dan önemli mesajlar
Teknik Direktörümüz Ziya Doğan, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde düzenlediği basın toplantısında, önemli açıklamalarda bulundu.

http://trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
http://trabzonspor.org.tr/images/haberpic/020507zdogan.jpgToplantı öncesi basın mensuplarının sorularını cevaplayan Doğan, farklı konulardaki görüşlerini de ifade etti. İşte Teknik Direktörümüz Ziya Doğan’a yöneltilen sorular ve kendisinin verdiği cevaplar:

Soru: Fortis Türkiye Kupası’ndan elenen Trabzonspor ligde beşinci sırada yer alıyor. UEFA Kupası’na gitme düşünceniz devam ediyor mu? Yoksa İntertoto’ya katılıp oradan UEFA Kupası’na katılma şansı zorlanacak mı?
“UEFA Kupası iddiamız çok az bir ihtimal. Az ihtimal olan ligde bu hedefi sonuna kadar kovalamamız lazım. Ayrıca Beşiktaş’ın kupayı alıp ligde üçüncü olma ihtimali de var. Şansımız bu konuda yüzde kaç diye sorarsınız; düşük derim. İntertoto Kupası’nın başlangıç tarihi, ilk maçın oynanma tarihi, hazırlık yapılması, bunlarla ilgili net karar vermedim. Zaman kısıtlı oluyor. Bununla ilgili kararı lig bittikten sonra ekibimle oturup eksilerini artılarını göz önünde bulundurduktan sonra vereceğiz. Şu anda küçük olan ihtimali düşünüyoruz”

Soru: Yönetim içindeki fikir ayrılıkları sizin rahat çalışmanızı engelliyor mu?

“Bu konulara çok fazla girmek istemiyorum. Son dönemdeki sıkıntılar iki iyi dost ve ağabey kardeşin ilişkisi içinde olan bir durum. Bunu düzelteceklerini biliyorum. Çünkü ağabey kardeş ilişkileri var. Bu konu hakkında konuşmak bana düşmez”

Soru: Başkan Nuri Albayrak’la bir görüşme yaptınız. Bu görüşmede gelecek adına güven tazelendi mi? Gelecek sezon Ziya Doğan takımın başında olacak mı?

“Başkanla İstanbul’da çok olumlu geçen bir görüşme yaptık. Benim bir yıllık daha mukavelem var. Yaşadığım sıkıntıları kendisine anlattım. Zaman zaman buradaki yönetici arkadaşlarımızla da bu sıkıntıları paylaşıyoruz. Başkan bu hafta gelecek. Tekrar oturup konuşacağız. Ancak kendisinin çok olumlu olduğunu biliyorum. Diğer yönetici arkadaşlarla da görüşecek. Bir an önce atağa kalkmamız gerekiyor. Transferde geç kalmamamız lazım. Benim ilk dönemimde geç kalmıştık. Benden sonraki dönemleri de takip ettim. Hep son ana bırakılıyordu. Transferle ilgili karar verip biran önce hamle yapmamız gerektiğini başkana söyledim. Geldiğinde tekrar bir açıklama yapacağını vurguladı”

Soru: Başkandan gelecek sezon için güven aldıysanız kalacak veya gidecek oyuncular belirledi mi?

“Alınacak oyuncularla ilgili çalışma içindeyiz. Adnan’ın işi birkaç ay önce bitti. Onun dışında görüşmelerimiz devam ediyor. Gazetelerde çıkan isimlerle ilgili bir şey söylemiyorum. Transfer ayında hep yüzlerce oyuncunun ismi geçer. Gerçek bizim listemizdedir. Bunlar gerçeği yansıtmıyor. Gidecek olan oyunculara ligin sonunda karar vereceğiz. Gazetelerde çıkan isimler doğru değil. İskelet kadromuz kesinlikle bozulmayacak. Kulübe uyum sağlamış oyuncular çoğunlukta. Jefferson, Ersen, Ferhat gibi oyuncuların gönderileceği söyleniyor. Ben futbolcularımla yaptığım toplantıda da söyledim. Bu konuda gidecek oyuncular ligin son maçından sonra 2- 3 kişiyi geçmeyecek şekilde belli olacak. Diğer oyuncuları da dikkatle takip edeceğim. Ömer Rıza örneğini verirsek; önemli bir sakatlık geçirdi. Takımdan ayrı kaldı. Son dönem içinde takıma inanılmaz faydalı. Son bir aydır fizik açığını kapattıktan sonra müthiş katkısı var. Bu, kafalardaki düşüncenin değişmesine neden oluyor”

Soru: Devre arasında “fazla transfere ihtiyacım yok” diye bir ifadeniz olmuştu. Bu düşünceniz devam ediyor mu? Trabzonspor bu sezon sonu iki veya 3 oyuncu takviyesi yaparak transferi kapatacak mı?

“İskelet kadroya 2-3 en fazla 4 oyuncu takviyesi yaparız. Bunun yanında geleceğe yönelik transferler de yapabiliriz. İskelet kadromuz ligin ikinci yarısında oluştu. Çekirdek kadroya 3 tane kaliteli oyuncu alırsak Trabzonspor’un çok iyi bir takım olacağını söyleyebilirim”

Soru: Kupa maçında bazı oyuncuların penaltı atmak istemediği iddia ediliyor. Bu doğrumu?

“Maçtan bir gün önce oyunculara defalarca penaltı attırdım. Hocamız vasıtasıyla not alarak ilk 5 penaltıcıyı belirledik. Bu oyuncuların hepsi atışı gole çevirdi. Bir oyuncumuz kendini iyi hissetmedi. İlk beşin dışında kalan oyuncular atış yapmaya yanaşmıyordu. Erdinç’in özel bir durumu vardı. Onu kabul ediyorum. Rakibin bir kişi eksik olmasından dolayı biz de Hasan’ı eledik. Ömer Rıza büyük bir cesaretle atmak istedi. Çok doğru karar vermişiz. Belirlediğimiz oyuncuların dördü golü attı. Bir tanesi atmama yönünde ısrar etti. ‘Hocam kendimi iyi hissetmiyorum’ dedi. Ben de ısrar edemedim. Ömer geldi attı. Şanssızdı. Cesaretinden dolayı kendisini tebrik ettim. Futbolda bunlar var. Buradan çıkaracağımız sonuç futbolcu baskı altında. Ben onlara hep derim, ‘Bundan sonra dünya kadar final oynayacaksınız, üç ihtimalli sonuç alacaksınız. Siz en iyi sonucu almaya çalışacaksınız’. Bu maç sonrası toparlandık gittik Antalyaspor’u yendik. Bazen arkadaşlar takım mağlup olunca, idmana gelmeden takımın moralinin bozuk olduğunu söylüyor. Ben çalıştığım her yerde yenilgiden sonra bile unutuyoruz ve neşeli çalışıyoruz.

Soru: Musampa’nın kadro dışı bırakılmasıyla ilgili açıklama yaparmısınız?

“Musampa’yla ilgili raporumu daha önce Fatih Akyel’de olduğu gibi yönetime verdim. Sonuçta raporum uygulandı. İki futbolcumu güç duruma düşürecek açıklama yapmam. Ancak bu kulübün bazı kuralları vardır”

Soru: Yattara’yla aranızda bir tartışma geçtiği doğrumu?

“Yattara’yla çıkan söylentiler tamamen dedikodudur. O nedenle hiç açmak istemiyorum”

Soru: Bu sezonun bittiğinde bazı şeyleri açıklayacağınızı söylemiştiniz. Şimdi bunlardan bahsedebilirmisiniz?

“Bu konuları lig sonunda gerekirse sizinle paylaşacağım. Önümüzde 4 maç daha var”

“Bazı haberler güldürüyor”

Ziya Doğan sorulara cevap vermesinin ardından çeşitli konulardaki görüşlerini de şöyle seslendirdi: “Bazı internet sitelerinde rüyada bile olmayacak şeyler yazılıyor. Bunlara gülüyorum. Zaman zaman futbolcularla kavga ettiğim, zaman zaman oyuncuların kendi aralarında tartışma olduğu belirtiliyor. Benim teknik adam olarak anlayışım şudur. Maçın devre arasında veya sonunda kesinlikle futbolcular birbirlerine oyunla ilgili yorum yapamazlar. Müsaade etmem. İlk yarının sonunda futbolcu bir arkadaşına ‘neden o pası bana vermedin bile demez’ çünkü o zaman oyuncunun nabzı çok yüksektir. Tepki gösterir. Ben hemen konuşmaya geçmem. 5- 6 dakika ihtiyaçları için süre veririm. Ben konuşurken kimse ayakkabısını bile bağlamaz. Maç sonu ise kimse yorum yapmaz. Ben de yapmam. Herkes evine gider. Bir gün sonra tesislerde eleştirileri yaparım”

“Bu sisteme göre takım kurduk”

Teknik Direktörümüz Ziya Doğan ayrıca son müsabakalarda tercih ettiği kadronun Trabzonspor’un ideal tertibine döndüğü şeklinde yapılan değerlendirmelere de yorum getirdi. Kendisi tarafından oluşturulan takımın zaten bu anlayışa yönelik olduğunu ifade eden Doğan şunlardı söyledi, “Biz takımı kurarken zaten bu anlayışı düşünerek hareket ettik. Szymek’in yerine Ceyhun’u transfer ettik. Planlarımızı da bu sistem üzerine yaptık. Ancak Yattara’nın sakatlığı ve iyileşme sürecinin uzun sürmesi planlarımızı bozdu. Müdafada yaşanan zamansız gelişmeler takım düzenini olumsuz etkiledi. Biz bahsettiğimiz sistemi güvenli bir savunma anlayışına göre belirlemiştik. Ancak orada karşımıza çıkan sorunlar düzenimizi olumsuz etkiledi. Sağlam bir müdafa yapısı içinde bu kadroyu koruyamadık”.

01.05.2007 12:56:00

hüseyin1975
01.05.2007, 13:06
Teknik Direktörümüz Ziya Doğan, Mehmet Ali Yılmaz Tesisleri’nde düzenlediği basın toplantısında, önemli açıklamalarda bulundu.

http://trabzonspor.org.tr/images/haberpic/020507zdogan.jpgToplantı öncesi basın mensuplarının sorularını cevaplayan Doğan, farklı konulardaki görüşlerini de ifade etti. İşte Teknik Direktörümüz Ziya Doğan’a yöneltilen sorular ve kendisinin verdiği cevaplar:

Soru: Fortis Türkiye Kupası’ndan elenen Trabzonspor ligde beşinci sırada yer alıyor. UEFA Kupası’na gitme düşünceniz devam ediyor mu? Yoksa İntertoto’ya katılıp oradan UEFA Kupası’na katılma şansı zorlanacak mı?
“UEFA Kupası iddiamız çok az bir ihtimal. Az ihtimal olan ligde bu hedefi sonuna kadar kovalamamız lazım. Ayrıca Beşiktaş’ın kupayı alıp ligde üçüncü olma ihtimali de var. Şansımız bu konuda yüzde kaç diye sorarsınız; düşük derim. İntertoto Kupası’nın başlangıç tarihi, ilk maçın oynanma tarihi, hazırlık yapılması, bunlarla ilgili net karar vermedim. Zaman kısıtlı oluyor. Bununla ilgili kararı lig bittikten sonra ekibimle oturup eksilerini artılarını göz önünde bulundurduktan sonra vereceğiz. Şu anda küçük olan ihtimali düşünüyoruz”

“Bu konulara çok fazla girmek istemiyorum. Son dönemdeki sıkıntılar iki iyi dost ve ağabey kardeşin ilişkisi içinde olan bir durum. Bunu düzelteceklerini biliyorum. Çünkü ağabey kardeş ilişkileri var. Bu konu hakkında konuşmak bana düşmez”

Soru: Başkan Nuri Albayrak’la bir görüşme yaptınız. Bu görüşmede gelecek adına güven tazelendi mi? Gelecek sezon Ziya Doğan takımın başında olacak mı?

“Başkanla İstanbul’da çok olumlu geçen bir görüşme yaptık. Benim bir yıllık daha mukavelem var. Yaşadığım sıkıntıları kendisine anlattım. Zaman zaman buradaki yönetici arkadaşlarımızla da bu sıkıntıları paylaşıyoruz. Başkan bu hafta gelecek. Tekrar oturup konuşacağız. Ancak kendisinin çok olumlu olduğunu biliyorum. Diğer yönetici arkadaşlarla da görüşecek. Bir an önce atağa kalkmamız gerekiyor. Transferde geç kalmamamız lazım. Benim ilk dönemimde geç kalmıştık. Benden sonraki dönemleri de takip ettim. Hep son ana bırakılıyordu. Transferle ilgili karar verip biran önce hamle yapmamız gerektiğini başkana söyledim. Geldiğinde tekrar bir açıklama yapacağını vurguladı”

Soru: Başkandan gelecek sezon için güven aldıysanız kalacak veya gidecek oyuncular belirledi mi?

“Alınacak oyuncularla ilgili çalışma içindeyiz. Adnan’ın işi birkaç ay önce bitti. Onun dışında görüşmelerimiz devam ediyor. Gazetelerde çıkan isimlerle ilgili bir şey söylemiyorum. Transfer ayında hep yüzlerce oyuncunun ismi geçer. Gerçek bizim listemizdedir. Bunlar gerçeği yansıtmıyor. Gidecek olan oyunculara ligin sonunda karar vereceğiz. Gazetelerde çıkan isimler doğru değil. İskelet kadromuz kesinlikle bozulmayacak. Kulübe uyum sağlamış oyuncular çoğunlukta. Jefferson, Ersen, Ferhat gibi oyuncuların gönderileceği söyleniyor. Ben futbolcularımla yaptığım toplantıda da söyledim. Bu konuda gidecek oyuncular ligin son maçından sonra 2- 3 kişiyi geçmeyecek şekilde belli olacak. Diğer oyuncuları da dikkatle takip edeceğim. Ömer Rıza örneğini verirsek; önemli bir sakatlık geçirdi. Takımdan ayrı kaldı. Son dönem içinde takıma inanılmaz faydalı. Son bir aydır fizik açığını kapattıktan sonra müthiş katkısı var. Bu, kafalardaki düşüncenin değişmesine neden oluyor”

Soru: Devre arasında “fazla transfere ihtiyacım yok” diye bir ifadeniz olmuştu. Bu düşünceniz devam ediyor mu? Trabzonspor bu sezon sonu iki veya 3 oyuncu takviyesi yaparak transferi kapatacak mı?

“İskelet kadroya 2-3 en fazla 4 oyuncu takviyesi yaparız. Bunun yanında geleceğe yönelik transferler de yapabiliriz. İskelet kadromuz ligin ikinci yarısında oluştu. Çekirdek kadroya 3 tane kaliteli oyuncu alırsak Trabzonspor’un çok iyi bir takım olacağını söyleyebilirim”

Soru: Kupa maçında bazı oyuncuların penaltı atmak istemediği iddia ediliyor. Bu doğrumu?

“Maçtan bir gün önce oyunculara defalarca penaltı attırdım. Hocamız vasıtasıyla not alarak ilk 5 penaltıcıyı belirledik. Bu oyuncuların hepsi atışı gole çevirdi. Bir oyuncumuz kendini iyi hissetmedi. İlk beşin dışında kalan oyuncular atış yapmaya yanaşmıyordu. Erdinç’in özel bir durumu vardı. Onu kabul ediyorum. Rakibin bir kişi eksik olmasından dolayı biz de Hasan’ı eledik. Ömer Rıza büyük bir cesaretle atmak istedi. Çok doğru karar vermişiz. Belirlediğimiz oyuncuların dördü golü attı. Bir tanesi atmama yönünde ısrar etti. ‘Hocam kendimi iyi hissetmiyorum’ dedi. Ben de ısrar edemedim. Ömer geldi attı. Şanssızdı. Cesaretinden dolayı kendisini tebrik ettim. Futbolda bunlar var. Buradan çıkaracağımız sonuç futbolcu baskı altında. Ben onlara hep derim, ‘Bundan sonra dünya kadar final oynayacaksınız, üç ihtimalli sonuç alacaksınız. Siz en iyi sonucu almaya çalışacaksınız’. Bu maç sonrası toparlandık gittik Antalyaspor’u yendik. Bazen arkadaşlar takım mağlup olunca, idmana gelmeden takımın moralinin bozuk olduğunu söylüyor. Ben çalıştığım her yerde yenilgiden sonra bile unutuyoruz ve neşeli çalışıyoruz.

“Musampa’yla ilgili raporumu daha önce Fatih Akyel’de olduğu gibi yönetime verdim. Sonuçta raporum uygulandı. İki futbolcumu güç duruma düşürecek açıklama yapmam. Ancak bu kulübün bazı kuralları vardır”

“Yattara’yla çıkan söylentiler tamamen dedikodudur. O nedenle hiç açmak istemiyorum”

Soru: Bu sezonun bittiğinde bazı şeyleri açıklayacağınızı söylemiştiniz. Şimdi bunlardan bahsedebilirmisiniz?

“Bu konuları lig sonunda gerekirse sizinle paylaşacağım. Önümüzde 4 maç daha var”

Ziya Doğan sorulara cevap vermesinin ardından çeşitli konulardaki görüşlerini de şöyle seslendirdi: “Bazı internet sitelerinde rüyada bile olmayacak şeyler yazılıyor. Bunlara gülüyorum. Zaman zaman futbolcularla kavga ettiğim, zaman zaman oyuncuların kendi aralarında tartışma olduğu belirtiliyor. Benim teknik adam olarak anlayışım şudur. Maçın devre arasında veya sonunda kesinlikle futbolcular birbirlerine oyunla ilgili yorum yapamazlar. Müsaade etmem. İlk yarının sonunda futbolcu bir arkadaşına ‘neden o pası bana vermedin bile demez’ çünkü o zaman oyuncunun nabzı çok yüksektir. Tepki gösterir. Ben hemen konuşmaya geçmem. 5- 6 dakika ihtiyaçları için süre veririm. Ben konuşurken kimse ayakkabısını bile bağlamaz. Maç sonu ise kimse yorum yapmaz. Ben de yapmam. Herkes evine gider. Bir gün sonra tesislerde eleştirileri yaparım”

Teknik Direktörümüz Ziya Doğan ayrıca son müsabakalarda tercih ettiği kadronun Trabzonspor’un ideal tertibine döndüğü şeklinde yapılan değerlendirmelere de yorum getirdi. Kendisi tarafından oluşturulan takımın zaten bu anlayışa yönelik olduğunu ifade eden Doğan şunlardı söyledi, “Biz takımı kurarken zaten bu anlayışı düşünerek hareket ettik. Szymek’in yerine Ceyhun’u transfer ettik. Planlarımızı da bu sistem üzerine yaptık. Ancak Yattara’nın sakatlığı ve iyileşme sürecinin uzun sürmesi planlarımızı bozdu. Müdafada yaşanan zamansız gelişmeler takım düzenini olumsuz etkiledi. Biz bahsettiğimiz sistemi güvenli bir savunma anlayışına göre belirlemiştik. Ancak orada karşımıza çıkan sorunlar düzenimizi olumsuz etkiledi. Sağlam bir müdafa yapısı içinde bu kadroyu koruyamadık”.

gerçekefsane
01.05.2007, 13:08

İntertotoya katılmak zorunlu

Eren Uğur Ayar
01.05.2007, 13:11
Anlasılan gelecek sezonda bu adamlayız istifa etmeye niyeti yok...:mad:

ErtuGrul
01.05.2007, 13:12
Tusunami son hiziyla devam ediyor..Allahim sen bana sabir ver , adamin soylediklerini okurken bile elim ayagim titredi.Kimsede sormuyor istifa etme medeni cesaretini neden gosteremiyorsun diye, yonetim taraftardan sonra gazetecileridemi baglamis..

Mustafa
01.05.2007, 13:14
interneti takip ediyormuş demekki ziyaaaaa baksana kaç kişi istifa etmeni istiyor saysanaaaaaaa

Vkgz
01.05.2007, 13:15
Ziya Doğanlı 2007-2008 Futbol Sezonu Hayırlı Olsun

Enes Berfin
01.05.2007, 13:19
Ziya Doğanlı 2007-2008 Futbol Sezonu Hayırlı Olsun

Hayirli olsun renkdas.

Erkan
01.05.2007, 13:20
oFFff Offf.... :(

Enes Berfin
01.05.2007, 13:21
Trabzonspor ilk transferi yaptı!

Trabzonspor, Türk Telekom Lig A'da mücadele eden Samsunspor'un takım kaptanı Adnan Güngör ile anlaşmaya vardı. Teknik Direktör Ziya Doğan, bu transferin 2-3 ay önce bittiğini açıkladı.

Samsunspor takım kaptanı Adnan Güngör, Bordo-mavili takım ile anlaşmaya vardı. Adnan Güngör'ün sezon sonunda Trabzonspor'a imza atacağı belirtildi. Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Samsuspor takım kaptanı Adnan Güngör'ün transferinin 2-3 ay önce bittiğini açıkladı.

Kaynak: http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20070501/trabzonspor_ilk_transferi_yapti.html

--------------------------------------------------------------------

E buda hayirli ugurlu olsun, arkadaslar Adnan Güngör hangi mevkide oynayan oyuncu bilen varsa sölesin lütfen?

ErtuGrul
01.05.2007, 13:22
Aralikta kongre var.Insallah delikanli bir baskan kazanirda su adami kovmakdan beter eder..ziya dogan gidene kadar mucadelemiz surecek..

hüseyin1975
01.05.2007, 13:23
Aciklamalari TAM BIR FIYASKO!!!!

Of Allahim oooooooof

hüseyin1975
01.05.2007, 13:25

Trabzonspor, Türk Telekom Lig A'da mücadele eden Samsunspor'un takım kaptanı Adnan Güngör ile anlaşmaya vardı. Teknik Direktör Ziya Doğan, bu transferin 2-3 ay önce bittiğini açıkladı.

Samsunspor takım kaptanı Adnan Güngör, Bordo-mavili takım ile anlaşmaya vardı. Adnan Güngör'ün sezon sonunda Trabzonspor'a imza atacağı belirtildi. Trabzonspor Teknik Direktörü Ziya Doğan, Samsuspor takım kaptanı Adnan Güngör'ün transferinin 2-3 ay önce bittiğini açıkladı.

Kaynak: http://www.ajansspor.com/futbol/superlig/h/20070501/trabzonspor_ilk_transferi_yapti.html

E buda hayirli ugurlu olsun, arkadaslar Adnan Güngör hangi mevkide oynayan oyuncu bilen varsa sölesin lütfen?

Sagbekde oynuyor.
Transfer gereken bir yer ama o bu yeri doldururmu orasini bilemem?
Hadi sakatlandi ne olacak?
Isimiz yine Ufukhan ve Ferhata kalacak.

YANDIK!!!!

ErtuGrul
01.05.2007, 13:26

Tahmin edemiyormusun ziyanin hayrani sensin kahramaninin mantaletisini cozemedinmi hala..ben soyleyim Adnan defans oyuncusu..

efemehmet
01.05.2007, 13:27
Bu Ziya ne diyor yahu..Anlayan varmı..Herşey çok güzel işler yolunda tek rakibim THY diyor yahu..Ama kabahat bizde.. Kupadan elenmemizin hesabını sormadık ki. Nerede o binlerce kişi. Nerede Trabzon halkı. Ziya tek başına at koşturuyor bizde burada sinir oluyoruz. Ey yönetim final oynayamayıp milyonlarca doları çöpe atan Ziyadan ve takımdan niye hesap sormuyorsunuz. Tabi aybaşı geldimi çatır çatır maaşlarını ödüyorsunuz ama iki kelam edipte nerede kazandırdıklarınız demiyorsunuz. Yazıklar olsun hesap vermeyen yönetime. Ziyada böyle film artistleri gibi basın toplantısı yapar piyasaya hava atar..Yönetim siz oturun oturduğunuz yerde arada kavga filan edip devam edin yolunuza..Ama birgün bunun hesabı sorulacak..

Enes Berfin
01.05.2007, 13:28
Sagbekde oynuyor.
Transfer gereken bir yer ama o bu yeri doldururmu orasini bilemem?
Hadi sakatlandi ne olacak?
Isimiz yine Ufukhan ve Ferhata kalacak.

YANDIK!!!!

Valla renkdas bu cok süper sag beke cok ihtiyacimiz vardi aslinda ben Emrahi istiyordum ama insallah bu transfer yerinde olmustur malum biliyorsunuz Samsun'dan iyi futbolcular cikar, vede allah koursun ne sakatligi daha yeni transfer ettuk da.

Birde sol beke bir oyuncu alabilsek süper olacak.

champions
01.05.2007, 13:32
İlk bombayı patlatmışız yahu :D Yıldızın biri geliyor biri gidiyor bu ne bolluk böyle

hüseyin1975
01.05.2007, 13:37
İlk bombayı patlatmışız yahu :D Yıldızın biri geliyor biri gidiyor bu ne bolluk böyle

Tabiki gelecekler.
Baksana renkdas. Bizim Yönetici agbilerimizde ne arasan var.
SAN, SÖHRET, KARIZMA, PARA.

E daha ne olsun? ;)

marcelinhos100
01.05.2007, 13:40
http://img.takvim.com.tr/2007/05/01/im/14A1B88E59908B458763A9CEb.jpg

Doğan üzgün döndü

BORDO-Mavililer'de Sivasspor maçı hazırlıkları başladı. İstanbul'da Başkan Nuri Albayrak'la görüşen ve "Yeni sezon için henüz net bir düşüncemiz yok. Yöneticilerle görüşüp nihai kararımızı sana bildiririm" cevabı alan Ziya Doğan, akşam idmanına katılırken moralsiz olması dikkat çekti.
MARTİNEZ izin Sakarya'dan söz

JEFFERSON'la yollarını ayıracak olan Trabzonspor, Sakaryasporlu Martinez için girişimlere başladı. 2. Lig'e düşmesi kesinleştikten sonra Sakarya ile temaslara başlayan Asbaşkan Haşim Sayitoğlu'nun Kolombiyalı file bekçisi için öncelik sözü aldığı öğrenildi.

Arkadaşlar Taka gazetesinde Adnanın transfer haberi tam 3 ay önce açıklanmıştı o zaman başka hiçbiryerde yoktu bu haber şimdi yine söylüyorum ziyanın yapmış olduğu açıklamalar her ne kadar gitmeyecek gibi görünüyorsa da açıklamalarında dikkat ederseniz kesinlikle buradayım diyememiştir sadece tehdit eder gibi benle anlaşın erken başlayalım transfere diyor emin olun yalakalık için 3 oyuncu yeter diyor.

İş büyük Trabzonspor taraftarına düşüyor bordomavi.net i göreve çağırıyorum sivas maçında 90 dakika ziya istifa diye bağırılmalı var mı arkadaşlar.

Travelair
01.05.2007, 13:42

http://trabzonspor.org.tr/images/haberpic/020507zdogan.jpg

* Başkan bu hafta gelecek. Tekrar oturup konuşacağız. Ancak kendisinin çok olumlu olduğunu biliyorum. Diğer yönetici arkadaşlarla da görüşecek. Bir an önce atağa kalkmamız gerekiyor. Transferde geç kalmamamız lazım. Benim ilk dönemimde geç kalmıştık. Benden sonraki dönemleri de takip ettim. Hep son ana bırakılıyordu. Transferle ilgili karar verip biran önce hamle yapmamız gerektiğini başkana söyledim. Geldiğinde tekrar bir açıklama yapacağını vurguladı”

////

Başkana görevde kalacağı yönünde güveniyor. Ve diğer yönetim kurulu üyeleriyle konuşarak ikna etmesini bekliyor. T.d değişikliğinin transfer gecikmesine yol açacağını söylüyor. Başkandan kamuoyuna gelecek hafta bir "Ziya Doğan'a Güven" mesajı daha çıkacağının sözünü de almış

* “İskelet kadroya 2-3 en fazla 4 oyuncu takviyesi yaparız. Bunun yanında geleceğe yönelik transferler de yapabiliriz. İskelet kadromuz ligin ikinci yarısında oluştu. Çekirdek kadroya 3 tane kaliteli oyuncu alırsak Trabzonspor’un çok iyi bir takım olacağını söyleyebilirim”

////

İskelet kadro dediği sahaya çıkan 11 herhalde. Bu durumda banko oynayacak 4 futbolcudan bahsediyor. Ayrı olarak yedeklerde istikbal vaat eden genç oyuncular göreceğiz. (İnşallah)

* Ben çalıştığım her yerde yenilgiden sonra bile unutuyoruz ve neşeli çalışıyoruz.

////

Belki de biraz hatırlamalısınız, üzülmelisiniz. Balık hafızalı olmak bize fayda getirmez, getirmedi.

* Soru: Bu sezonun bittiğinde bazı şeyleri açıklayacağınızı söylemiştiniz. Şimdi bunlardan bahsedebilirmisiniz?

////

Ne demek gerekirse sezon sonu? Bir hata varsa açıklarsın, üzerine tartışılıp doğru yol bulunur, önlem alınır. Neden gerekirse, neden sezon sonu? Neden basına açıklama gibi bir şeyi koz olarak yanında tutuyorsun ve gidişata (??) göre açıklama ihtiyacı hissediyorsun?

* Zaman zaman futbolcularla kavga ettiğim, zaman zaman oyuncuların kendi aralarında tartışma olduğu belirtiliyor. Benim teknik adam olarak anlayışım şudur. Maçın devre arasında veya sonunda kesinlikle futbolcular birbirlerine oyunla ilgili yorum yapamazlar. Müsaade etmem. İlk yarının sonunda futbolcu bir arkadaşına ‘neden o pası bana vermedin bile demez’ çünkü o zaman oyuncunun nabzı çok yüksektir. Tepki gösterir. Ben hemen konuşmaya geçmem. 5- 6 dakika ihtiyaçları için süre veririm. Ben konuşurken kimse ayakkabısını bile bağlamaz. Maç sonu ise kimse yorum yapmaz. Ben de yapmam. Herkes evine gider. Bir gün sonra tesislerde eleştirileri yaparım”

////

Maçın devre arasında veya sonunda illa futbolcular ağzını açarsa kavga çıkacak diye birşey yok. Bu kadar çaresizlik yakışıyor mu? Futbolcular aralarında eksikliklerini birbirlerine söylemezlerse, birbirlerini uyarmazlarsa nasıl yanlışlarını görecekler, nasıl hatalarını düzeltip başarılı olacaklar? Tek ben konuşurum diyor ama sahada oynayan futbolcudur, aralarında gerekli diyaloga izin vermezsen, yeterli sinerjiyi de yaratamazsın. Bu takım içi arkadaşlığı, bütünleşmeyi, tahmin ettiğinin aksine ters yönde etkiler. Çünkü iletişimi koparıyorsun. Nitekim yazılan çizilenler de arkadaş bağlarının zayıfladığını söylüyor

Maç sonu da yorum yapılmazmış, o bile yapmazmış. Yani yine çıkartılabilecek dersler anlatılmıyor. Herkes evine gidermiş, ertesi gün eleştirileri kendisi yaparmış. Ama olayın sıcağı sıcağına müdahale farklıdır, ertesi güne sarkıtmak da doğru değil, o zaman kafaları geçmişte bırakıyorsun

marcelinhos100
01.05.2007, 13:43
http://www.sporx.com/images/1/29/6699_B_Adnan001.jpg
Adnan: "Trabzon'a daha yakınım"

Samsunspor'un kaptanı Adnan Güngör, Trabzonspor, Kayserispor, Gençlerbirliği ve Vestel Manisaspor'dan teklif aldığını görüşmelerin sürdüğünü belirterek, "Ancak Trabzonspor'a daha yakınım. Şuanda sezon sonunu bekliyorum. Henüz kimseyle anlaşmaya varmadım" dedi.

Türk Telekom Lig A'da bu sezon hayal kırıklığı yaratan Kırmızı - Beyazlı takımda kaptan Adnan Güngör'ün adı Süper Lig takımlarının transfer listelerinde yer alıyor. Sakatlığı nedeniyle iki haftadır takımdan ayrı kalan kaptan Adnan Güngör, transferiyle ilgili olarak ilk kez konuştu.

Süper Lİg'den Trabzonspor başta olmak üzere Kayserispor, Vestel Manisaspor ve Gençlerbirliği'nden teklif aldığını dile getiren Adnan, "Şuan için hiçbir takım ile sözleşme imzalamadım. Anlaşma yapmadım. Ancak yapılan görüşmelerde Trabzonspor'a daha yakınım. Son kararımı sezon sonunda vereceğim. Hakkımdaki en hayırlı kararı sezon sonunda vererek geleceğimi şekillendirmek istiyorum" dedi.

Samsunspor'da sezon sonunda sözleşmesi sona ereceğini söyleyen Adnan Güngör, "Samsun ve Samsunspor benim için çok önemli. Ben Kırmızı-Beyazlı forma altında bugünlere kadar geldim. Takımımın bana verdiği destek ve kariyeri asla unutmam söz konusu olamaz. Ancak bende geleceğimi düşünmek zorundayım. Camiadan da bu konuda anlayış bekliyorum. Aklım ve gönlüm her zaman Samsunspor'un yanında yer alacaktır" diye konuştu.

hüseyin1975
01.05.2007, 13:44
http://www.sporx.com/images/1/29/6699_B_Adnan001.jpg

Samsunspor'un kaptanı Adnan Güngör, Trabzonspor, Kayserispor, Gençlerbirliği ve Vestel Manisaspor'dan teklif aldığını görüşmelerin sürdüğünü belirterek, "Ancak Trabzonspor'a daha yakınım. Şuanda sezon sonunu bekliyorum. Henüz kimseyle anlaşmaya varmadım" dedi.

Türk Telekom Lig A'da bu sezon hayal kırıklığı yaratan Kırmızı - Beyazlı takımda kaptan Adnan Güngör'ün adı Süper Lig takımlarının transfer listelerinde yer alıyor. Sakatlığı nedeniyle iki haftadır takımdan ayrı kalan kaptan Adnan Güngör, transferiyle ilgili olarak ilk kez konuştu.

Süper Lİg'den Trabzonspor başta olmak üzere Kayserispor, Vestel Manisaspor ve Gençlerbirliği'nden teklif aldığını dile getiren Adnan, "Şuan için hiçbir takım ile sözleşme imzalamadım. Anlaşma yapmadım. Ancak yapılan görüşmelerde Trabzonspor'a daha yakınım. Son kararımı sezon sonunda vereceğim. Hakkımdaki en hayırlı kararı sezon sonunda vererek geleceğimi şekillendirmek istiyorum" dedi.

Samsunspor'da sezon sonunda sözleşmesi sona ereceğini söyleyen Adnan Güngör, "Samsun ve Samsunspor benim için çok önemli. Ben Kırmızı-Beyazlı forma altında bugünlere kadar geldim. Takımımın bana verdiği destek ve kariyeri asla unutmam söz konusu olamaz. Ancak bende geleceğimi düşünmek zorundayım. Camiadan da bu konuda anlayış bekliyorum. Aklım ve gönlüm her zaman Samsunspor'un yanında yer alacaktır" diye konuştu.

Adnanin herhalde kafasi karisik.
Simdi bu Futbolcu bizim Takim ile ön anlasma imzaladimi yoksa imzalamadimi?

Ya Adnan yada Ziyanin kafasi karisik!

Sizce hangisinin? ;)

marcelinhos100
01.05.2007, 13:45
http://www.sporx.com/images/1/29/4591_B_martinez003.jpg

Martinez olmazsa Hasagiç

Trabzonspor gelecek sezon için kaleyi sağlama almak istiyor. Pasfotomaç Gazetesi'nin 1 Mayıs 2007 tarihli haberine göre, bordo-mavililer ligden düşmesine kesin gözüyle bakılan Sakarya'nın kalecisi Martinez için yeni bir atak başlattı. Devre arasında Sakaryaspor'un veremeyeceğini belirttiği Kolombiyalı kalecinin son haftalardaki kötü formu Trabzon'un pazarlık şansını da artırdı. Lyon'a
gitmeyi çok isteyen Martinez'in Fransız takımının ilgisiz kalmasıyla Trabzonspor'a daha sıcak baktığı ve el sıkıştığı öğrenildi.

İBRE HASAGİÇ'E DÖNER

Sakarya ile Erdinç'in devre arasında Trabzon'a ani dönüşüyle oluşan soğukluğu gidermenin yollarını arayan bordo-mavililerin, Martinez için iyi bir teklif sunduğu öğrenildi. Başkan Albayrak'a Doğan'ın gelecek sezonun kadrosunu onaylatmasıyla bu transfer için de düğmeye basılacak. Sakarya ile anlaşılamazsa G.Antep'in Türk statüsüne geçecek Hırvat kalecisi Hasagiç'e dönülecek. Hasagiç'in Türk vatandaşlığı hakkını kazanacak olması diğer kulüplerin de iştahını kabartıyor.

Kaan Dilek
01.05.2007, 13:49
arkadaslar hepimize gecmis olsun,bu adama gelecek sezon nasil tahamül edecez allah yardimcimiz olsun ne diyeyim

Enes Berfin
01.05.2007, 13:50
Arkadaşlar Taka gazetesinde Adnanın transfer haberi tam 3 ay önce açıklanmıştı o zaman başka hiçbiryerde yoktu bu haber şimdi yine söylüyorum ziyanın yapmış olduğu açıklamalar her ne kadar gitmeyecek gibi görünüyorsa da açıklamalarında dikkat ederseniz kesinlikle buradayım diyememiştir sadece tehdit eder gibi benle anlaşın erken başlayalım transfere diyor emin olun yalakalık için 3 oyuncu yeter diyor.

İş büyük Trabzonspor taraftarına düşüyor bordomavi.net i göreve çağırıyorum sivas maçında 90 dakika ziya istifa diye bağırılmalı var mı arkadaşlar.

Illa kessin burdayim demesimi gerekiyor ya renkdas ne bahaneler uyduruyorsun anlamadim, adam bugün basin toplantisinda diyorki gelecek sezon icin planlara basladim, üstelik Adnanla hemen hemen anlastik diyor bunlarin hepsi simdi yalanmi olacak :)

marcelinhos100
01.05.2007, 13:51
SON KARAR YÖNETİMİN

http://www.ilkhabergazete.com/foto/z.gif (http://www.ilkhabergazete.com/dersmaddedevam.asp?islem=ders&yid=2097)

Teknik Direktör Doğan, Başkan Albayrak’a, geniş bir rapor sundu. Başkan Albayrak, bu raporu yönetimle paylaşacak ve gelecekle ilgili karar verilecek. Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak ile Teknik Direktör Ziya Doğan, dün İstanbul’da bir araya geldi. İstanbul’da yapılan zirvede öncelikli olarak 2006-2007 sezonunu değerlendirildiği ve Teknik Direktör Ziya Doğan’ın Başkan Albayrak’a başarısızlığın nedenlerini çıkardığı ve gidecek, kalacak oyuncularla ilgili olarak geniş bir rapor verdiği öğrenildi.

SORUNLARI ANLATTI

Görüşmede Başkan Nuri Albayrak’ın, Teknik Direktör Ziya Doğan’dan gelecek sezon neler yapılabileceği konusunda da bilgi aldığı ve bu tür planlamaların da yapıldığı belirlendi. Albayrak’ın, Ziya Doğan’ın raporunu yönetim ile paylaşacağı ve gelecek sezon Doğan ile çalışıp çalışmayacakları konusunda karar vereceği belirtildi. Yönetimin tavrının ne olacağı merak ediliyor.

GİDECEKLER LİSTESİ

Bu arada Teknik Direktör Ziya Doğan’ın, Başkan Nuri Albayrak’a sunduğu gönderilecekler listesinin başında Musampa olduğu kaydedildi. Bu arada Ziya Doğan’ın Başkan Albayrak’tan, Mustafa Keçeli’ye de kulüp bulması yönünde bir tebligat sunmaları konusunda bir rapor verdiği ortaya çıktı. Şimdi Bordo-Mavili taraftarlar yönetimin, Teknik Direktör Ziya Doğan ile devam edip etmeyeceğini veya kongre kararı alıp almayacağını tartışıyor.

TSelif
01.05.2007, 13:55
Bu arada Ziya Doğan’ın Başkan Albayrak’tan, Mustafa Keçeli’ye de kulüp bulması yönünde bir tebligat sunmaları konusunda bir rapor verdiği ortaya çıktı.[/FONT]

İnanmam ...:eek: :eek: :eek:

Erkan
01.05.2007, 13:56
gidecelker listesinin basinda: Nuri Albayrak ve yonetimi, Ziya Dogan ve Mantalitesi..

Erkan
01.05.2007, 13:57
İnanmam ...:eek: :eek: :eek:

Inanilmaz :eek: :eek: :eek: :eek:

marcelinhos100
01.05.2007, 13:57
Illa kessin burdayim demesimi gerekiyor ya renkdas ne bahaneler uyduruyorsun anlamadim, adam bugün basin toplantisinda diyorki gelecek sezon icin planlara basladim, üstelik Adnanla hemen hemen anlastik diyor bunlarin hepsi simdi yalanmi olacak :)

Biraz anlayış problemin var herhalde hamza mısır diyorum taka gazetesinde adnanın transferini köşesinde yazmıştı kimse inanmamıştı hiçbir yerel gazetede de çıkmamıştı bu haber şimdiki olay da o sene bitince görüşelim istersen bakalım ziya denen dürzü burada olacakmı bir şartla burada olur başkan ve yöneticilere yalvarır araya dostlarını sokarsa zaten bu tipler hep böyle kalıyor buralarda.

Trabzonspor taraftarı ondan plan falan istemiyor defolup gitsin önce konuşmayı öğrensin.

marcelinhos100
01.05.2007, 14:02
http://www.ligtv.com.tr/uploads/news_manset_resim_17877_Gokhangonul001.jpg

Devlerin Gökhan savaşı

Gençlerbirliği Oftaşspor'un genç yıldızı Gökhan Gönül'ün transferi için Galatasaray'ın ardından Trabzonspor'da devreye giriyor. Kısa bir süre önce Galatasaray'ın ilgilenmeye başladığı Gençlerbirliği Oftaşspor'un 22 yaşındaki yıldızı Gökhan Gönül'ün transferi için Trabzonspor çalışmalara başladı.

Sezon başında Gençlerbirliği A Takım kadrosunda yer alan ancak daha sonra tecrübe kazanması için Gençlerbirliği Oftaşspor'a gönderilen Gökhan Gönül, Türk Telekom Lig A'da gösterdiği performansla birçok kulübün gözdesi oldu. Kısa bir süre önce Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, Galatasaray'ın Gökhan Gönül ile ilgilendiği açıklarken, genç futbolcu için Trabzonspor'da devreye girdi. Genç futbolcuyu takibe alan Trabzonspor transfer komitesinden 2 kişi, Gökhan Gönül'ü Gençlerbirliği Oftaşspor'un Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile oynadığı maçta izledi.

Gökhan Gönül'ü bu maçta beğenen bordo-mavili kulübün yetkililerinin önümüzdeki günlerde genç futbolcunun transferi için Gençlerbirliği Oftaşspor'un kapısını çalacakları öğrenildi. 22 yaşındaki Gökhan Gönül, orta saha ve defansın sağında görev yapabiliyor.

Arkadaşlar kendimizi övmeyelim ama bu çoçuğu Ersun Yanalın Trabzonspora getireceğini ben buradan bazı arkadaşlarımdan aldığım istihbaratlar eşliğinde yazmıştım hatırlarsanız ve işte haber.

Ersun Yanal bu çoçuğu çok istiyor ve süper bir futbolcu olduğunu eğer Allah nasip ederse göreceksiniz tabi eğer ziya kalırsa samsunspordan Adnan gelecek.

Semih GÜL
01.05.2007, 14:03
Inanilmaz :eek: :eek: :eek: :eek:

O gitsin bu gitsin demeyi sevmem ama ortasaha oyuncularınıda forvet olarak sayıp 5 forvetle oynadığımız maçta diyerek başlayıp açıklama yapanlar la birlikte gelen herkez gitsin diyorum...keçelide baş sıra<larında yer alıyor..

6Şafak Aydın1
01.05.2007, 14:05
Mail :

Trabzonspor ile ilgili soru ve önerileriniz için:info@trabzonspor.org.tr (info@trabzonspor.org.tr) Trabzonspor resmi internet sitesi ile ilgili :webmaster@trabzonspor.org.tr (webmaster@trabzonspor.org.tr) Teknik Kadro ile ilgili :teknikkadro@trabzonspor.org.tr (teknikkadro@trabzonspor.org.tr) Reklam ve Pazarlama Departmanı için :pazarlama@trabzonspor.org.tr (pazarlama@trabzonspor.org.tr) Trabzonspor Dergisi abonelik ve görüşleriniz ile ilgili :dergi@trabzonspor.org.tr (dergi@trabzonspor.org.tr) Kulüp üyeliği ve aidatlar ile ilgili :uyelik@trabzonspor.org.tr (uyelik@trabzonspor.org.tr) TS Club ürünleri ile ilgili :tsclub@trabzonspor.org.tr (tsclub@trabzonspor.org.tr) ihbarhatti@trabzonspor.com.tr (tsclub@trabzonspor.org.tr) İş başvuruları ve insan kaynakları için :ik@trabzonspor.org.tr (ik@trabzonspor.org.tr)
Trabzonspor Mehmet Ali YILMAZ Tesisleri Telefon 0 (462) 325 09 67 (4 hat) Faks 0 (462) 325 55 14 - 325 55 15 Trabzonspor TS Club Satış MağazasıTelefon 0 (462) 326 20 77 Faks0 (462) 326 67 97 Trabzonspor Sadri Şener Halkla İlişkiler ve Sosyal TesisleriTelefon 0 (462) 326 67 96 - 326 56 05Faks 0 (462) 326 60 87 Trabzonspor Hüseyin Avni AKER StadyumuTelefon 0 (462) 230 06 36 - 230 03 82 Faks0 (462) 230 06 36

Bombardiman !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

Vkgz
01.05.2007, 14:06
gidecelker listesinin basinda: Nuri Albayrak ve yonetimi, Ziya Dogan ve Mantalitesi..

Mantalite gitmesin, uygulayıcısı gidebilir :)

gerçekefsane
01.05.2007, 14:06

Devlerin Gökhan savaşı

Gençlerbirliği Oftaşspor'un genç yıldızı Gökhan Gönül'ün transferi için Galatasaray'ın ardından Trabzonspor'da devreye giriyor. Kısa bir süre önce Galatasaray'ın ilgilenmeye başladığı Gençlerbirliği Oftaşspor'un 22 yaşındaki yıldızı Gökhan Gönül'ün transferi için Trabzonspor çalışmalara başladı.

Sezon başında Gençlerbirliği A Takım kadrosunda yer alan ancak daha sonra tecrübe kazanması için Gençlerbirliği Oftaşspor'a gönderilen Gökhan Gönül, Türk Telekom Lig A'da gösterdiği performansla birçok kulübün gözdesi oldu. Kısa bir süre önce Gençlerbirliği Kulübü Başkanı İlhan Cavcav, Galatasaray'ın Gökhan Gönül ile ilgilendiği açıklarken, genç futbolcu için Trabzonspor'da devreye girdi. Genç futbolcuyu takibe alan Trabzonspor transfer komitesinden 2 kişi, Gökhan Gönül'ü Gençlerbirliği Oftaşspor'un Gaziantep Büyükşehir Belediyespor ile oynadığı maçta izledi.

Gökhan Gönül'ü bu maçta beğenen bordo-mavili kulübün yetkililerinin önümüzdeki günlerde genç futbolcunun transferi için Gençlerbirliği Oftaşspor'un kapısını çalacakları öğrenildi. 22 yaşındaki Gökhan Gönül, orta saha ve defansın sağında görev yapabiliyor.

Arkadaşlar kendimizi övmeyelim ama bu çoçuğu Ersun Yanalın Trabzonspora getireceğini ben buradan bazı arkadaşlarımdan aldığım istihbaratlar eşliğinde yazmıştım hatırlarsanız ve işte haber.

Ersun Yanal bu çoçuğu çok istiyor ve süper bir futbolcu olduğunu eğer Allah nasip ederse göreceksiniz tabi eğer ziya kalırsa samsunspordan Adnan gelecek.

Gökhan iyi transfer olur. Bizimkiler alsa :rolleyes: :rolleyes:

hüseyin1975
01.05.2007, 14:07
Biraz anlayış problemin var herhalde hamza mısır diyorum taka gazetesinde adnanın transferini köşesinde yazmıştı kimse inanmamıştı hiçbir yerel gazetede de çıkmamıştı bu haber şimdiki olay da o sene bitince görüşelim istersen bakalım ziya denen dürzü burada olacakmı bir şartla burada olur başkan ve yöneticilere yalvarır araya dostlarını sokarsa zaten bu tipler hep böyle kalıyor buralarda.

Trabzonspor taraftarı ondan plan falan istemiyor defolup gitsin önce konuşmayı öğrensin.

Marcelinhos kardesim aman dikkat!

Ceze yeme!
Vallahi su günlerde kimsenin bu kel yüzünden ceza yemesini istemiyorum :mad:

Erkan

Devlerin Gökhan savaşı

Kaynak: LigTv.com.tr ;)... Ama soru 1: Bu adam mantaliteye uygun mu ? Soru 2: Adnan gibi mantaliteye uygun bir adam variykene bu cocugu almaya negerek var? Haa... musampa gidiyor yedek kulubesinde yer bos olmasin diye alacaksak ok;).....
----
zevzekliik bir yana da, Ersun Yanal`in bu is le ne turlu alakasi var? Bilgilendirebilirmisin bizi? Bu cocugun mevkii neresi?

Vkgz
iyiki galatasaray serveti aldı yoksa biz dadanırdık eminim servete, servet seneye çok gol yedirir galatasaraya

Erkan
01.05.2007, 14:09
Mantalite gitmesin, uygulayıcısı gidebilir :)

Belki de haklisin M harfiyle baslayan herseye gicigim olmaya basladi (mantalite, mustafa keceli )... Off offf kafayi yiycem ya..
-----
bu yonetimin en hayirli transferi Umut Bulut oldu :)

hüseyin1975
01.05.2007, 14:11
Belki de haklisin M harfiyle baslayan herseye gicigim olmaya basladi (mantalite, mustafa keceli )... Off offf kafayi yiycem ya..
-----
bu yonetimin en hayirli transferi Umut Bulut oldu :)

Yiyecegim de ne demek?

Hala yemedinmi? ;)

Su siralar akli basinda bir Trabzonsporlunun olmasi pek mümkün degil de o yüzden bir sorayim dedim. ;)

marcelinhos100
01.05.2007, 14:12
Kaynak: LigTv.com.tr ;)... Ama soru 1: Bu adam mantaliteye uygun mu ? Soru 2: Adnan gibi mantaliteye uygun bir adam variykene bu cocugu almaya negerek var? Haa... musampa gidiyor yedek kulubesinde yer bos olmasin diye alacaksak ok;).....
----
zevzekliik bir yana da, Ersun Yanal`in bu is le ne turlu alakasi var? Bilgilendirebilirmisin bizi? Bu cocugun mevkii neresi?

Bu çoçuğun ismi Galatasarayla da geçti farkederseniz haberde de geçiyor zaten Ersun Yanal Adnan Polat ile anlaştığı zaman bu çoçuğu getiriyordu şimdi ciddi ciddi Trabzonsporun gündeminde ve Gökhan da Trabzonsporun gündeminde ayrıca oftaşın maçlarını kaçırmam Gökhan orada geçen yıl defansın sagında oynuyordu bu yıl sag açık oynuyor 4 golü var bayağı bir asisti var uzun seneler faydalı olur ama önce genç futbolcuları oynatabilecek hoca lazım.

Erkan
01.05.2007, 14:13
Yiyecegim de ne demek?

Hala yemedinmi? ;)

Su siralar akli basinda bir Trabzonsporlunun olmasi pek mümkün degil de o yüzden bir sorayim dedim. ;)

Azcik birsey kaldi, onu da yakinda yerim heralde... (fazla yemek yemem;) ben)

ErtuGrul
01.05.2007, 14:14
Bir mail yolladim ziyaya arkasi gelecek..sen gidene kadar mucadelemiz surecek ziya..

hüseyin1975
01.05.2007, 14:16
Azcik birsey kaldi, onu da yakinda yerim heralde... (fazla yemek yemem;) ben)

Allah hepimize bol bol SABIR versin!:meşale2:

Erkan
01.05.2007, 14:16
Bu çoçuğun ismi Galatasarayla da geçti farkederseniz haberde de geçiyor zaten Ersun Yanal Adnan Polat ile anlaştığı zaman bu çoçuğu getiriyordu şimdi ciddi ciddi Trabzonsporun gündeminde ve Gökhan da Trabzonsporun gündeminde ayrıca oftaşın maçlarını kaçırmam Gökhan orada geçen yıl defansın sagında oynuyordu bu yıl sag açık oynuyor 4 golü var bayağı bir asisti var uzun seneler faydalı olur ama önce genç futbolcuları oynatabilecek hoca lazım.

Ozaman bu oyuncu hayal, sivas macini da kazanirsak iyi ce hayal olur....

Erkan
01.05.2007, 14:17
Allah hepimize bol bol SABIR versin!:meşale2:

Amiiiin :)

----
persembe gunu dogum gunum, buyuk bir bmn dogum gunu partisi bekliyorum :D

gerçekefsane
01.05.2007, 14:17
gökhanla beraber giresunspordan emreyi de alsınlar.

coolank
01.05.2007, 14:18
giresunsporlu emre süper tespit ve oftaş dan gökhan ... bilenler için 77 numara .. sag bek müthiş aynı zamanda orta sahanın sagı da oynuyor

marcelinhos100
01.05.2007, 14:27
Giresunspor’un altyapısından, yetişerek A takıma yükselmiş, yeşil beyazlı formayı sırtına geçirdikten sonra, oynadığı futbolla formayı hak ettiğini, herkesine gösteren Milli futbolcumuz Emre Karaman Giresunspor’un en iyi kazanımlarından biri. ancak son dönemlerde süperlig takımları Emrenin peşinde aldıgımız duyumlara göre Trabzonspor Konyaspor Ankaraspor ve birçok 2.lig takımları Milli oyuncumuzu kadrolarında görmek istiyor...
Biz Emrenin gitmesini hiç istemiyoruz ancak gelecegi çok önemli bir süperlig takımında Emre Giresunu temsil ederek gurur kaynağımız olacaktır hayırlısı olsun...

Kişisel Bilgiler Doğum Yer : GİRESUN Doğum Tarihi : 8 Şubat 1987 Uyruk: TC

Kötü bir haber ön liberoymuş

hüseyin1975
01.05.2007, 14:29
Ziyadan ancak bizler kendimizi kurtarabiliriz.

Yönetime Mail atalim ve sözlesmesindeki Tazminati ögrenelim.
Ardindan Para toplamaya baslayalim ;)

Travelair
01.05.2007, 14:41
Demin Radyospor'a Hacıosmanoğlu bağlandı. feybe'nin muhteşem taraftarına yakışır bir yönetimi olmadığını, efendim bizim mali yapımız nedeniyle onların bir maç hasılatının, bizim sezonluk maç hasılatımıza eşit olduğunu, ona hep dünya futbolu sorulduğu falan filan söyledi. Ayrıca Şevket Yılmaz'ın (Yanlış hatırlamıyorsam) yakın akrabası olduğunu, onun sayesinde Aziz Yıldırım'ın seçimi kazanıp başkan olduğunu söyledi

Ayrıca, kendisini Ergun Gürsoy'un hasta yatağından aradığını, Koç'ların onu arayıp Hacıosmanoğlu'nu şikayet ettiklerini, bunun üzerine kendisinden ifadesini yumuşatmasını rica etmiş. Hacıosmanoğlu da sözlerimin arkasındayım, düzeltmezsem ne olur demiş, bişey mi yaparlar? O da demiş yok demiş onlar kendileri direk bişey yapmaz... Bunun üzerine Hacıosmanoğlu da "Latife" yoluyla ben dağlara yaylalara çıkıyorum demiş, orda yüksek basınçtan burnum kanasa artık onlar sorumludur, ayağım taşa takılıp yere düşsem onlar sorumludur, bana artık iyi bakmaları lazım demiş. Biraz sonra radyospor anasayfasından haberi takip edebilirsiniz

Erkan
01.05.2007, 14:42
Emre Karaman

Kişisel Bilgiler Doğum Yer : GİRESUN Doğum Tarihi : 8 Şubat 1987 Uyruk: TC

Kötü bir haber ön liberoymuş

Gol atmayi beceremiyorsa bidanki sene bizdedir (ziya gitmese tabbii)

Oemer61
01.05.2007, 14:43

http://trabzonspor.org.tr/images/haberpic/020507zdogan.jpg

* Başkan bu hafta gelecek. Tekrar oturup konuşacağız. Ancak kendisinin çok olumlu olduğunu biliyorum. Diğer yönetici arkadaşlarla da görüşecek. Bir an önce atağa kalkmamız gerekiyor. Transferde geç kalmamamız lazım. Benim ilk dönemimde geç kalmıştık. Benden sonraki dönemleri de takip ettim. Hep son ana bırakılıyordu. Transferle ilgili karar verip biran önce hamle yapmamız gerektiğini başkana söyledim. Geldiğinde tekrar bir açıklama yapacağını vurguladı”

////

Başkana görevde kalacağı yönünde güveniyor. Ve diğer yönetim kurulu üyeleriyle konuşarak ikna etmesini bekliyor. T.d değişikliğinin transfer gecikmesine yol açacağını söylüyor. Başkandan kamuoyuna gelecek hafta bir "Ziya Doğan'a Güven" mesajı daha çıkacağının sözünü de almış

* “İskelet kadroya 2-3 en fazla 4 oyuncu takviyesi yaparız. Bunun yanında geleceğe yönelik transferler de yapabiliriz. İskelet kadromuz ligin ikinci yarısında oluştu. Çekirdek kadroya 3 tane kaliteli oyuncu alırsak Trabzonspor’un çok iyi bir takım olacağını söyleyebilirim”

////

İskelet kadro dediği sahaya çıkan 11 herhalde. Bu durumda banko oynayacak 4 futbolcudan bahsediyor. Ayrı olarak yedeklerde istikbal vaat eden genç oyuncular göreceğiz. (İnşallah)

* Ben çalıştığım her yerde yenilgiden sonra bile unutuyoruz ve neşeli çalışıyoruz.

////

Belki de biraz hatırlamalısınız, üzülmelisiniz. Balık hafızalı olmak bize fayda getirmez, getirmedi.

* Soru: Bu sezonun bittiğinde bazı şeyleri açıklayacağınızı söylemiştiniz. Şimdi bunlardan bahsedebilirmisiniz?

////

Ne demek gerekirse sezon sonu? Bir hata varsa açıklarsın, üzerine tartışılıp doğru yol bulunur, önlem alınır. Neden gerekirse, neden sezon sonu? Neden basına açıklama gibi bir şeyi koz olarak yanında tutuyorsun ve gidişata (??) göre açıklama ihtiyacı hissediyorsun?

* Zaman zaman futbolcularla kavga ettiğim, zaman zaman oyuncuların kendi aralarında tartışma olduğu belirtiliyor. Benim teknik adam olarak anlayışım şudur. Maçın devre arasında veya sonunda kesinlikle futbolcular birbirlerine oyunla ilgili yorum yapamazlar. Müsaade etmem. İlk yarının sonunda futbolcu bir arkadaşına ‘neden o pası bana vermedin bile demez’ çünkü o zaman oyuncunun nabzı çok yüksektir. Tepki gösterir. Ben hemen konuşmaya geçmem. 5- 6 dakika ihtiyaçları için süre veririm. Ben konuşurken kimse ayakkabısını bile bağlamaz. Maç sonu ise kimse yorum yapmaz. Ben de yapmam. Herkes evine gider. Bir gün sonra tesislerde eleştirileri yaparım”

////

Maçın devre arasında veya sonunda illa futbolcular ağzını açarsa kavga çıkacak diye birşey yok. Bu kadar çaresizlik yakışıyor mu? Futbolcular aralarında eksikliklerini birbirlerine söylemezlerse, birbirlerini uyarmazlarsa nasıl yanlışlarını görecekler, nasıl hatalarını düzeltip başarılı olacaklar? Tek ben konuşurum diyor ama sahada oynayan futbolcudur, aralarında gerekli diyaloga izin vermezsen, yeterli sinerjiyi de yaratamazsın. Bu takım içi arkadaşlığı, bütünleşmeyi, tahmin ettiğinin aksine ters yönde etkiler. Çünkü iletişimi koparıyorsun. Nitekim yazılan çizilenler de arkadaş bağlarının zayıfladığını söylüyor

Maç sonu da yorum yapılmazmış, o bile yapmazmış. Yani yine çıkartılabilecek dersler anlatılmıyor. Herkes evine gidermiş, ertesi gün eleştirileri kendisi yaparmış. Ama olayın sıcağı sıcağına müdahale farklıdır, ertesi güne sarkıtmak da doğru değil, o zaman kafaları geçmişte bırakıyorsun

Senin önemli mesajinada sanada!!! Yeter artik lan yeter, konusma. Bu adami gördükce sinirlerim alt üst oluyor ya, artik kovun sunu kovuuuuuuuunnn, yada kendinizde defolun gidin...

Erkan
01.05.2007, 14:45
Demin Radyospor'a Hacıosmanoğlu bağlandı. feybe'nin muhteşem taraftarına yakışır bir yönetimi olmadığını, efendim bizim mali yapımız nedeniyle onların bir maç hasılatının, bizim sezonluk maç hasılatımıza eşit olduğunu, ona hep dünya futbolu sorulduğu falan filan söyledi.

Ayrıca, kendisini Ergun Gürsoy'un hasta yatağından aradığını, Koç'ların onu arayıp Hacıosmanoğlu'nu şikayet ettiklerini, bunun üzerine kendisinden ifadesini yumuşatmasını rica etmiş. Hacıosmanoğlu da sözlerimin arkasındayım, düzeltmezsem ne olur demiş, bişey mi yaparlar? O da demiş yok demiş onlar kendileri direk bişey yapmaz... Bunun üzerine Hacıosmanoğlu da "Latife" yoluyla ben dağlara yaylalara çıkıyorum demiş, orda yüksek basınçtan burnum kanasa artık onlar sorumludur, ayağım taşa takılıp yere düşsem onlar sorumludur, bana artık iyi bakmaları lazım demiş. Biraz sonra radyospor anasayfasından haberi takip edebilirsiniz
allahim ya cildiracagim bu adamin febe taraftarini ovmesine.. onlar herseyi hakkediyor da biz hakketmiyormuyuz?! ............ koclar hakkindaki soylediklerine katiliyorum, ama biraz da aynaya bakmakta fayda vardir...

----
olurya bise olur da yoneticiligini birakmak zorunda kalir.... koclardan bir buzdolabi satin alacagim ilerde :D ...

Ayşe Aygün
01.05.2007, 14:51
Ziya Roportajda neye gülüyo acaba. Sorularmı hoşuna gitti yoksa sonuçlardanmı memnun acaba :)
http://img467.imageshack.us/img467/5428/010507zdoganmbm6.jpg

hüseyin1975
01.05.2007, 14:52
Ziya Roportajda neye gülüyo acaba. Sorularmı hoşuna gitti yoksa sonuçlardanmı memnun acaba :)

Sorular hosuna gitmisdir cünkü adami zorlamamislar :mad:

Oemer61
01.05.2007, 14:54

TRABZONSPOR'U ikinci lige düsürme hedefine gelecek sezon ulasma imkanini yakaladigina gülüyor neye gülecek. Yönetimin hala bunca seyden sonra akil almazcasina arkasinda durmaya devam etmesine gülüyor, taraftarin hala onu yeterince protesto etmeyip seyirci kalmasina gülüyor, millete yutturdugu mantalite lafina gülüyor neye gülsün?:mad:

6Şafak Aydın1
01.05.2007, 14:59
suraya bi telefon acip söyleyin,konusun ya elemanlara tutun bombardimana , iletsinler gereken yerlere, not tutsun :

0090 462 325 09 67

may tesis

cınar#7
01.05.2007, 15:01
Trabzonspor'da Başkan Albayrak, Doğanla bir araya geldi...http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/17621_b.jpgKAMPA YETİŞSİN!
Trabzonspor'da Başkan Nuri Albayrak ile Teknik Patron Ziya Doğan, transferin yol haritasını belirlemek için İstanbulda bir araya geldi. Zirvede transferin ana hatlarının görüşüldüğü, Doğan'ın gönderilmesini istediği oyuncuları Albayrak'a söylediği ve istediği mevkilere takviyelerin sezon hazırlıkları başlamadan yapılmasını talep ettiği öğrenildi.

AZ AMA ÖZ TRANSFER
Musampa, Jefferson, Ömer Rıza'nın gönderilmesini, Cem, Ferhat ve Ufukhan'ın kiraya verilmesini isteyen, kaleci, oyun kurucu, sol kanata ve forvete olmak üzere 4 takviye talep eden Doğan?ın ileriye dönük 1-2 genç oyuncu alınabileceğini de Albayrak'a ilettiği belirtildi. Görüşmede Albayrak'ın Doğan'a, "Gelecek yıl da takımın başındasın" dediği kaydedildi.
kaynak:Karadeniz Gazetesi

inşallah doğru haber diildir en azından alt kısmı

asimavi
01.05.2007, 15:02
arkadaslar nabiz yokluyorlar acaba bu aciklamalardan sonrada o kulubu baslarina yikacakmiyiz yoksa sessiz kalip susacakmiyiz bunu olcuyorlar ...onun icin bu kadar alayci ve inadina aciklamalar yapiliyor....bunlarida atlatirlarsa seneye hem albayrak hemde ziyaya mahkumuz........................

.....onun icin bu aciklamalara hic aldirmadan biz protestomuza devam etmeliyiz .
.....tekrar soyluyorum sivas maci son sansimiz 5-0 da yensek protesto macin sonuna kadar ....

...yani onlarin bize uyguladigi taktigi biz onlara uygulamaliyiz.......nasilki onlar bizim bu kadar isyanimizi hice sayip cikipda aciklama falan yapiyorlar.....bizde onlari hic ama hic takmadan protestomuza devam etmeliyiz.....

.....sonucta kazanan biz oluruz merak etmeyin ......kac mac oynayabilirler seyircisiz.....veya satin alinmis seyirciyl.........

......adamlarda yuz yokki......icraat sifir.......aciklama bol........

Terzioğlu
01.05.2007, 15:07

Türk Telekom Lig A'da bu sezon hayal kırıklığı yaratan Kırmızı - Beyazlı takımda kaptan Adnan Güngör'ün adı Süper Lig takımlarının transferk listelerinde yer alıyor. Sakatlığı nedeniyle iki haftadır takımdan ayrı kalan kaptan Adnan Güngör, transferiyle ilgili olarak ilk kez konuştu. Süper Lİg'den Trabzonspor başta olmak üzere Kayserispor, Vestel Manisaspor ve Gençlerbirliği'nden teklif aldığını dile getiren Adnan, "Şuan için hiçbir takım ile sözleşme imzalamadım. Anlaşma yapmadım. Ancak yapılan görüşmelerde Trabzonspor'a daha yakınım. Son kararımı sezon sonunda vereceğim. Hakkımdaki en hayırlı kararı sezon sonunda vererek geleceğimi şekillendirmek istiyorum" dedi.

Erkan
01.05.2007, 15:09
suraya bi telefon acip söyleyin,konusun ya elemanlara tutun bombardimana , iletsinler gereken yerlere, not tutsun :

0090 462 325 09 67

may tesis

0090 (yurtdisi arayanlar icin ;) ) arama ararim... Daa sesim benim cok cocukca cikiyor telefonda... Ya cok sinirlenmem lagzim yada ise yaramaz... Ziya Doganin cebi yok mu?

---------
Nuri Albayragin sirketini hep beraber arayalim :D..., Cep telefonlarini bulmak lagzim ya.... Tam super olur..

Ben: Alo , ziya beylen mi gorusuyorum...
Ziya: Evet, siz kimsiniz?
Ben: Ben, Mantalite dergisinin genel yayin Yonetmeniyim sizle roportaj yapmak icin aramistim.. uygun mudur?
Ziya: Tabbii tabii, nezaman isterseniz...
Ben: Yok yok fazla soracagim soru yok... 2 / 3 soru..
Ziya: Bir sakincasi yoksa simdi de sora bilirsiniz...
Ben: Tammam ozaman, Soru 1: Trabzonspor taraftarini daha beter cileden cikartmadan nezaman istifa etmeyi dusunuyorsunuz? Soru 2: Ayman gercekten de sizin oglunuz mu? Soru 3: Musampa nin saclarini kestirmesi icin zorladiniz mi? Kestirmedigi icin de kadro disi mi biraktiniz? Soru 4: HADII BEE ISTIFA ET ARTIK ISTIFAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAAaaa

*ttutt tuutt tuuutt tuutt *

Terzioğlu
01.05.2007, 15:11
Martinez olmazsa Hasagiç

http://www.sporx.com/images/1/29/4591_B_martinez003.jpg

Trabzonspor gelecek sezon için kaleyi sağlama almak istiyor. Pasfotomaç Gazetesi'nin 1 Mayıs 2007 tarihli haberine göre, bordo-mavililer ligden düşmesine kesin gözüyle bakılan Sakarya'nın kalecisi Martinez için yeni bir atak başlattı. Devre arasında Sakaryaspor'un veremeyeceğini belirttiği Kolombiyalı kalecinin son haftalardaki kötü formu Trabzon'un pazarlık şansını da artırdı.
Lyon'a gitmeyi çok isteyen Martinez'in Fransız takımının ilgisiz kalmasıyla Trabzonspor'a daha sıcak baktığı ve el sıkıştığı öğrenildi.

İBRE HASAGİÇ'E DÖNER

Sakarya ile Erdinç'in devre arasında Trabzon'a ani dönüşüyle oluşan soğukluğu gidermenin yollarını arayan bordo-mavililerin, Martinez için iyi bir teklif sunduğu öğrenildi. Başkan Albayrak'a Doğan'ın gelecek sezonun kadrosunu onaylatmasıyla bu transfer için de düğmeye basılacak. Sakarya ile anlaşılamazsa G.Antep'in Türk statüsüne geçecek Hırvat kalecisi Hasagiç'e dönülecek. Hasagiç'in Türk vatandaşlığı hakkını kazanacak olması diğer kulüplerin de iştahını kabartıyor.

Kaynak : Fotomaç

asimavi
01.05.2007, 15:12
.......beni biri ziya ile gorusturebilirmi ....

.....ben ikna ederim onu ...lutfen.....

Erkan
01.05.2007, 15:16

cok super bir sey olur ama ha... taraftarlar hep arasa onu:D (tabii kufretmeden;)..)

POYRAZ
01.05.2007, 15:18

Türk Telekom Lig A'da bu sezon hayal kırıklığı yaratan Kırmızı - Beyazlı takımda kaptan Adnan Güngör'ün adı Süper Lig takımlarının transferk listelerinde yer alıyor. Sakatlığı nedeniyle iki haftadır takımdan ayrı kalan kaptan Adnan Güngör, transferiyle ilgili olarak ilk kez konuştu. Süper Lİg'den Trabzonspor başta olmak üzere Kayserispor, Vestel Manisaspor ve Gençlerbirliği'nden teklif aldığını dile getiren Adnan, "Şuan için hiçbir takım ile sözleşme imzalamadım. Anlaşma yapmadım. Ancak yapılan görüşmelerde Trabzonspor'a daha yakınım. Son kararımı sezon sonunda vereceğim. Hakkımdaki en hayırlı kararı sezon sonunda vererek geleceğimi şekillendirmek istiyorum" dedi.

Duyumlara göre Adnan'in isini aylar önce bitirmis Trabzonspor.

cınar#7
01.05.2007, 15:22
Trabzonspor'da Başkan Albayrak, Doğanla bir araya geldi...http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/17621_b.jpg
KAMPA YETİŞSİN!Trabzonspor'da Başkan Nuri Albayrak ile Teknik Patron Ziya Doğan, transferin yol haritasını belirlemek için İstanbul?da bir araya geldi. Zirvede transferin ana hatlarının görüşüldüğü, Doğan'ın gönderilmesini istediği oyuncuları Albayrak'a söylediği ve istediği mevkilere takviyelerin sezon hazırlıkları başlamadan yapılmasını talep ettiği öğrenildi.

AZ AMA ÖZ TRANSFER
Musampa, Jefferson, Ömer Rıza'nın gönderilmesini, Cem, Ferhat ve Ufukhan'ın kiraya verilmesini isteyen, kaleci, oyun kurucu, sol kanata ve forvete olmak üzere 4 takviye talep eden Doğan?ın ileriye dönük 1-2 genç oyuncu alınabileceğini de Albayrak'a ilettiği belirtildi. Görüşmede Albayrak'ın Doğan'a, "Gelecek yıl da takımın başındasın" dediği kaydedildi.

inşallah son kısım doğru diildir...

asimavi
01.05.2007, 15:37
insallah son biraraya gelmeleri olur...........

6Şafak Aydın1
01.05.2007, 15:38

numarasini yukarda yazdim, o numara yeterlidir.

Cafer Abinin dedigi gibi taraftar sessiz kalirsa ve gidisat böyleyse sonunda gelipte kimse aglamayacak !! Burasi Trabzonsporun ilk ve en büyük sitesiyse , aglamayacak.

marcelinhos100
01.05.2007, 15:55
Cevat Kol Tesislere Alınmadı

http://www.haber61.net/images/news/cevat_kol.jpg

Cevat Kol Tesislere Alınmadı

Star Gazatesi Trabzonspor yazarı Cevat Kol, Mehmet Ali Yılmaz Tesislerine girişi tekrardan yasaklandı.

Cevat Kol, Ziya Doğan"ın basın açıklaması için gittiği tesislerde güvenlik görevlisi engeline takıldı.

Bunun üzerine Kol"a destek için orada bulunan gazeteci arkadaşları Kol'un tesislere alınmamasına dair hazırlanan tutanağa imza attı.

Öte yandan Serdar Bali de Cevat Kol'a destek için tesislere gelerek tutanağa imza attı.

Olayla ilgili açıklama yapan Kol, haberci olarak Trabzonspor yönetimi tarafından mağdur edildiğini belirterek, “Ben haberciyim, keyfimden buraya gelmiyorum. Milleti, kamuoyunu aydınlatmak için buradayım. Ama yasakçı zihniyet yine sahneye çıktı ve tesislere girişim engellendi” dedi.

Tesislere girişinin yasak olduğunu dair kendisine yazılı bir belgenin verilmediğini ifade eden Kol, “Tesislere neden giremiyorum, bana bunun gerekçesini söylemeleri gerekir. Bunun için ben de her türlü hukuki haklarımı arayacağım, bu saatten sonra Trabzonspor yönetimini dava ediyorum. Gazeteci olarak mağdur edildim” diye konuştu.

Selahattin Aydınlı / haber61.net

olaya bak ya yazıklar olsun Albayrak gerçi bu cevat kol da adam değil ya

olsun alınmalı orası Albayrak yönetiminin babasının malı değil.

Travelair
01.05.2007, 15:57
radyospor Hacıosmanoğlu tel bağlantısından

Başkan benle konuşmadan açıklama yapmış. Keşke benle konuşsaydı. Kaldı ki resmi sitede benim verdiğim demece verilen taraftar oyları yüksek, taraftar benim arkamda, ama başkanın son açıklamasına verilen oylar da durumun ne olduğunu ortaya koyuyor. Bu beni büyütmüştür, başkanı küçültmüş yaralamıştır...60 yaşında yaşlı bir teyze bana gelen binlerce destek telefonundan çok gözlerimi doldurdu. Dedi bana ki "Oğlum aferin sen Trabzonspor'a başkan olacak insansın, bizimkilere de haber vereceğim, Trabzon'a gidip kongrede hep beraber oy kullanacağız"

Bu gibi sözler şimdi kelime kelimesine hatırlayamıyorum :)

marcelinhos100
01.05.2007, 15:58
AKLIN YOLU BİRDİR

Trabzonspor Asbaşkanı Sayitoğlu, transfer için Doğan'a hak verdi... Sayitoğlu, transferi hazırlık kampına kadar bitirmek için çalışacaklarını belirterek, "Evet, başarısızız. Ancak şu an kongre yanlış olur. Altını çiziyorum, yönetimde de sorun
yok.

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/17623_b.jpg

ERKEN BİTİRMEK İSTERİZ

Trabzonspor'da Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, yeni sezonun planlamasını yapmaya başladıklarını bildirirken, "Ziya hocamız yönetime raporunu sunduktan sonra biz de harekete geçeceğiz" dedi. Doğan'ın transferi erken bitirmelerinin yararlarına olacağını söylediğini hatırlatan Sayitoğlu, "Aklın yolu birdir. Tabii biz de transferi erken bitirmek isteriz. Amacımız, yeni sezon hazırlık kampına kadar transferi bitirmek. Bunun için de azami çaba göstereceğiz" dedi.

BAŞARISIZLIK ORTADA

Sayitoğlu, yönetim olarak gelinen tabloda başarısız olduklarını kabul ettiklerini dile getirirken "Hem ligde hem de kupada hedefimizin uzağında kaldık. Şu anda tek düşüncemiz, az kalan Avrupa şansımızı sonuna kadar zorlamak. Bunu da başarmak için elimizden geleni yapacağız. Tabii ki bu bizim için bir başarı vesilesi değil, sadece küçük bir teselli olur." diye konuştu.

SORUN YOK DİYORUZ AMA

Sayitoğlu, yönetim içerisinde sorun olmadığının da altını çizerek, "Bunları söylüyoruz ama yine 'grup var, kutuplaşma var' deniliyor. Bizim sözlerimiz havada kalıyor, insanlar bunlara inanıyor. Artık bu yönetim içi olaya cevap vermekten yoruldum. Son kez söylüyorum, yolumuza birlikte devam ediyoruz" dedi.

KONGRE ŞU ANDA ANLAMSIZ

Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, "Aralık ayında kongre var. Şu an kongreye gitsek aralıkta bir daha genel kurul yapılacak. Bunun için yararlı olmaz. Bu hafta içerisinde Başkanımız Nuri Albayrak'ın da katılacağı toplantı ile bu yılı bir değerlendirip, gelecek sezon ile ilgili yol haritamızı çizeceğiz" diye konuştu.

Asıl anlamsız olan sizin burada olmanız Ey Sayitoğlu ve ......

Oemer61
01.05.2007, 16:02
AKLIN YOLU BİRDİRTrabzonspor Asbaşkanı Sayitoğlu, transfer için Doğan'a hak verdi... Sayitoğlu, transferi hazırlık kampına kadar bitirmek için çalışacaklarını belirterek, "Evet, başarısızız. Ancak şu an kongre yanlış olur. Altını çiziyorum, yönetimde de sorun yok" dedi http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/17623_b.jpg
ERKEN BİTİRMEK İSTERİZ

Trabzonspor'da Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, yeni sezonun planlamasını yapmaya başladıklarını bildirirken, "Ziya hocamız yönetime raporunu sunduktan sonra biz de harekete geçeceğiz" dedi. Doğan'ın transferi erken bitirmelerinin yararlarına olacağını söylediğini hatırlatan Sayitoğlu, "Aklın yolu birdir. Tabii biz de transferi erken bitirmek isteriz. Amacımız, yeni sezon hazırlık kampına kadar transferi bitirmek. Bunun için de azami çaba göstereceğiz" dedi.

BAŞARISIZLIK ORTADA

Sayitoğlu, yönetim olarak gelinen tabloda başarısız olduklarını kabul ettiklerini dile getirirken "Hem ligde hem de kupada hedefimizin uzağında kaldık. Şu anda tek düşüncemiz, az kalan Avrupa şansımızı sonuna kadar zorlamak. Bunu da başarmak için elimizden geleni yapacağız. Tabii ki bu bizim için bir başarı vesilesi değil, sadece küçük bir teselli olur." diye konuştu.

SORUN YOK DİYORUZ AMA

Sayitoğlu, yönetim içerisinde sorun olmadığının da altını çizerek, "Bunları söylüyoruz ama yine 'grup var, kutuplaşma var' deniliyor. Bizim sözlerimiz havada kalıyor, insanlar bunlara inanıyor. Artık bu yönetim içi olaya cevap vermekten yoruldum. Son kez söylüyorum, yolumuza birlikte devam ediyoruz" dedi.

KONGRE ŞU ANDA ANLAMSIZ

Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, "Aralık ayında kongre var. Şu an kongreye gitsek aralıkta bir daha genel kurul yapılacak. Bunun için yararlı olmaz. Bu hafta içerisinde Başkanımız Nuri Albayrak'ın da katılacağı toplantı ile bu yılı bir değerlendirip, gelecek sezon ile ilgili yol haritamızı çizeceğiz" diye konuştu.

Asıl anlamsız olan sizin burada olmanız Ey Sayitoğlu ve ......

Ha bir sen eksiktin!!! Konusup drumayin, bir faaliyet gösterin faaliyet. Ziya'yi postalarak göreve baslayin artik yada GI-DIN!!!:mad:

marcelinhos100
01.05.2007, 16:05

Başkan benle konuşmadan açıklama yapmış. Keşke benle konuşsaydı. Kaldı ki resmi sitede benim verdiğim demece verilen taraftar oyları yüksek, taraftar benim arkamda, ama başkanın son açıklamasına verilen oylar da durumun ne olduğunu ortaya koyuyor. Bu beni büyütmüştür, başkanı küçültmüş yaralamıştır...60 yaşında yaşlı bir teyze bana gelen binlerce destek telefonundan çok gözlerimi doldurdu. Dedi bana ki "Oğlum aferin sen Trabzonspor'a başkan olacak insansın, bizimkilere de haber vereceğim, Trabzon'a gidip kongrede hep beraber oy kullanacağız"

adama bak nasıl konuşuyor ya helal olsun Albayrak da sussun o da ne biçim adammış şimdi Sayitoğlu nasıl sevinçlidir onları birbirine düşürdüm diye.

asimavi
01.05.2007, 16:05
sanki adama kongrenin anlami yada anlamsiz oldugunu sordu .....

....la havle.......deli eder bunlar adami ....
.....defolun gidin diyoruz.....anlasaniza........

cınar#7
01.05.2007, 16:07

bende dinledim spiker başkanlığa aday olucakmısınız?dedi Hacıosmanoğlu aday olmamı istiyolar dedi,diyişinden belli kesin aday olucak

Fenerbahçe 3 şampiyonluğumuzu yedi,kimse devlete hakaret edemez gibi cümlelerde söyledi.

asimavi
01.05.2007, 16:09
ulan su nuri ile hasimden bi kurtulursak .....

....otomatik olarak ziyadanda kurtuluruz ......

asimavi
01.05.2007, 16:13
ama adamlarda o kadar cok plan varki...helal olsun....

...suan ne yapiyorlar....birbirleriyle savasiyorlar dimi......

...hepsi danisikli dovus bunlari uc gun sonra hepsi cekip gidecek ....zemin hazirliyorlar tabi boyle kavgali ayrilirsalar taraftarin hismindan kurtulacaklarini saniyorlar...

....aradada nuri bey ziya siyla gorusuyor guya maksat komsular alisveriste gorsun.....ulan yermi bu numaralari trabzon taraftari ......ortaligi karistirip aradan siyrilacak bunlar linc etmeden birakmamaliyiz.......

.....ceza almadan adamlari tanimlayacak bi sifat bulamiyorum....

...anladiniz siz onu.......

marcelinhos100
01.05.2007, 16:24
'Sözlerimi düzeltmezsem ne olur!'

http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/14064haciosmanoglu.jpg

01 Mayıs 2007 16:15

Trabzonspor Kulubu Baskan Yardimcisi Ibrahim Haciosmanoglu, hasta yatağından Ali Koç için söylediği sözleri düzeltmesini isteyen Ergün Gürsoy'a şunları söyledi...http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif
Trabzonspor Kulubu Baskan Yardimcisi Ibrahim Haciosmanoglu, kamuoyunda yer alan aciklamalari dolayisiyla istifa etmeyi dusunmedigini soyledi.

Haciosmanoglu, Bayindirlik ve Iskan Bakani Faruk Nafiz Ozak'i da stat projesine destek vermemekle sucladi.

Trabzon'da yayin yapan yerel bir televizyon kanalina telefonla baglanarak son gunlerde yasanan tartismalari degerlendiren Haciosmanoglu, soyledigi sozlerin arkasinda oldugunu ve istifa etmeyi de dusunmedigini vurguladi.

Trabzonlu Bayindirlik ve Iskan Bakani Faruk Nafiz Ozak'i da stat projesine destek vermedigi gerekcesiyle elestiren Haciosmanoglu, "Trabzonspor'u Turkiye'ye sikayet eden bir bakanimiz var. Stat projesi icin hukuki altyapisi olmadigi icin 'Ben buna bir sey yapamam' diyor.

Hukuki altyapisi

halledilirse 'Geregini yaparim' diyor. Hukuki altyapisi hallolduktan sonra zaten sayin bakana ihtiyac yok ki" diye konustu.

Bakan Ozak'in prosedur geregi onune geleni imzalamak zorunda oldugunu one suren Haciosmanoglu, "Trabzonspor'da baskanlik yapmis ve Trabzonlu bir bakan olan Ozak'in aleni bir sekilde toplumda bunu soylememesi lazim. 'Hukuki altyapisini nasil halledebilirim' calismasini yapmasi lazim.

Gazetede bir demecini okudum. Osman Pepe'nin bu proje ile ilgili olarak calistigini soyluyor sayin bakan. Osman Pepe Trabzonlu, ama Trabzon milletvekili degil. Ozak, Bayindirlik ve Iskan Bakani ve Trabzon milletvekili. Acaba bir daha Bayindirlik ve Iskan Bakani olabilecek mi ? Ayni sekilde Rize'de tesisler yapiliyor. Onlar baslattilar. O sizi hic mi rahatsiz etmiyor?

Trabzonspor'un agirligini tasiyacak insanlardan bahsediyorum. Benim aldigim duyumlara gore bunu secim malzemesi olarak yapmiyorlar ve secimlerden sonraya birakiyorlar. Bunu bir kenara birakalim, biz arkadaslarimizla ilk stat projesini kendisine anlatmak icin Ankara'ya gittigimizde Bakan Ozak'in ilk verdigi cevap, 'Sizin stat ile ne isiniz var. Siz elinizdeki yildizlari tutabilecek misiniz? Su yildizlari alabilecek misiniz?' sozleri oldu. Ayni ortamda bulunan milletvekili arkadasimiz da ona 'Sayin bakanim, biz buraya yildizlari konusmaya degil, stat projesini konusmaya geldik' deme geregi duymustur" dedi.

Kamuoyunda yanki uyandiran aciklamalarinin ardindan istifa etmeyi dusunmediginin altini cizen Haciosmanoglu, "Istifa etmemi gerektirecek bu durum yok. Niye istifa edeyim ? Baskan ile su anda sikintimiz olabilir. Ama benim Asbaskan Hasim Sayitoglu ile aramda hicbir zaman fikir ayriligi yasanmadi, yasanmaz da. Ben sadece insanlarla Trabzonspor'a zarar verdikleri noktada ayrisirim. Onun haricinde 'Benim fikrim sudur, su olacak' diye bir sey demedim. Hicbir zaman da demem. Benim hic kimseyle fikir ayriligim olmadi. Ama Trabzonspor'a kim yanlis yapiyorsa, ben onun karsisindayim. Ben kamuoyuna soz verdim. Kara kabuklu bir defter var, o defterde kim ne yapmissa aciklayacagim" ifadelerini kullandi.

"Aciklamalarimin ardindan Baskan Nuri Albayrak bir gorusmem olmadi" diyen Haciosmanoglu, "Bu yaptigim cikislarin bana hic bir faydasi yoktur. Hep zarari vardir. Bir gun gelecektir, cocuklarimin onune cikacaktir. Ben bunlari bu camia bugune kadar tasvip ettigi icin yapiyorum. Yapmaya da devam edecegim. Baskan'i zor durumda birakmis olabilirim. Cunku onun tarzi degildir. Benim tarzim bu. Baskan bana telefon acip, 'Bu konusmalarinin tamamen senin sahsi konusmalarindir' deseydi, ben bunu ona aciklardim. Onlarin yapmasini dogru bulmadim" diye konustu.

Bana bişey mi yaparlar!

Soyledigi sozlerin her zaman arkasinda oldugunu yineleyen Baskan Yardimcisi Haciosmanoglu, "Ben soyledigim her sozun arkasindayim. Sonunda ölüm dahi olsa. Beni iki gun once Ergun Gursoy Ankara'dan hasta yatagindan aradi. Kendisini Ali Koc aramis ve 'Kullandigi agir cumleleri yumusatabilir mi?' demis. Ben Gursoy'a, 'Sozlerimin hepsinin arkasindayim, beni iyi taniyorsun' dedim. Duzeltmenin bir manasi yok. Ergun Gursoy bana 'Duzeltsen iyi olur' dedi. Ben de, 'Duzeltmesem ne olur, bana bir sey mi yaparlar?' dedim.

Bu insanlar sozlerini soylerken karsisindaki camialari rencide edici hicbir soz soylemeyecekler. Kim olursa olsun. Bu camianin icinde bizi tasvip etmeyen insanlar da cikacaktir. Ama cogunlugun bizi takdir ettigini biliyorum. Cunku aldigim telefonlar bunu bana soyluyor. Biz bu camianin sesini guclu bir sekilde herkese duyurmak zorundayiz" dedi.

Burçak
01.05.2007, 16:25
akşam ibrahim hacıosmanoğlu yerel bi kanalda oldukça fazla konuştu telefonda.
Yakın bi zamanda (sanırım sezon bitince) ''Kara Defteri açacağım'' dedi durdu. konuşmalarından öyle anlaşılıyoki baya bi şeyler açıklayacak. yönetim içinde yapılan yapılamayan herşeyi.
diyorki bu şekilde kesinlikle yeni sezona girilmez. bu halde yeni sezona başlarsak bundan Trabzonspor zarar görür. ben buna izin vermem dedi. açıklayacağım o şeylerden sonra kararı camia taraftarlar verecek dedi...

hüseyin1975
01.05.2007, 16:29
Arkadaslar burada bundan birkac ay önce bir renkdas güzel bir Klip koymusdu.

Bindik bir Alemete gidiyoruz kiyamete sarkisi ile Nuri ve Ziya Basrolde oynuyorlardi.

O Videoyu nerede izleyebilirim?
Youtube.com'da bulamadim

Engenius
01.05.2007, 16:35
PFDK ceza yağdırdı...
PFDK, Türkiye Kupası'nda Saracoğlu'nda Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan karşılaşma sonrası Tahkim Kurulu'na sevk edilenlerin cezaları açıklandı.

Buna göre PFDK'nın verdiği cezalar şöyle:
Aziz Yıldırım: 1 yıl, 20 bin YTL.
Murat Özaydınlı: 6 ay, 10 bin YTL Ali Koç: 2 yıl, 30 bin YTL.
Mahmut Uslu: 1 ay.
Zico: 1 maç.
Aurelio: 2 maç.
Fenerbahçe: 1 maç seyircisiz, 30 bin YTL para cezası.
Beşiktaş: 25 bin YTL.

bu durumda yanlış bilmiyorsam bizim maçı seyircisiz oynayacaklar

siz_61
01.05.2007, 16:37
Manşet Haber http://www.trabzonspor.org.tr/images/t_s.gif

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/020507zdogan.jpgToplantı öncesi basın mensuplarının sorularını cevaplayan Doğan, farklı konulardaki görüşlerini de ifade etti. İşte Teknik Direktörümüz Ziya Doğan’a yöneltilen sorular ve kendisinin verdiği cevaplar:

UğuR
01.05.2007, 16:38
PFDK ceza yağdırdı...
PFDK, Türkiye Kupası'nda Saracoğlu'nda Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında oynanan karşılaşma sonrası Tahkim Kurulu'na sevk edilenlerin cezaları açıklandı.

f.bahçe nin seyircisiz oynama cezası bizim maça mı denk geliyor diye sorsam

Salih61
01.05.2007, 16:39
yönetim yönetim degil ki hisseli harikalar kumpanyası :(

Engenius
01.05.2007, 16:40
febe'nin önündeki ilk iç saha maçı bizimle .. bu hafta bejeke ile dışarıda oynuyorlar

Vkgz
PFDK ceza yağdırdı...

Tam maça gideceğim dedim olay çıktı, beni bulur zaten... Azizin cezası 5,6 aya iner korkmasınlar

cınar#7
Fenerbahçe-Trabzonspor maçı seyircisiz oynanacak

siz_61
PFDK ceza yağdırdı...

ohhhhhh ne guzelllllll trabzonspor bu macı farklı alması lazım ligde hedfi yok yanlıs hatırlamıyosam 67 senesinde bizi şampiyonluktan etmislerdi şimdi sıra bizde hayde trabzonspor lig istersen 6. sırad bitir ama fener macını al lutfennnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

hüseyin1975
febe'nin önündeki ilk iç saha maçı bizimle .. bu hafta bejeke ile dışarıda oynuyorlar

Umarim Tahkim karari bozmaz!

ozcan_asanoglu
01.05.2007, 16:41
evet bizim maç seyircisiz..

ama bu kime yaradı bilemem..seyirci desteğini arkasına alacak bir fener mi yoksa seyircinin baskısıyla stres yapacak bir fener mi karşımızda olacaktı belli değil...

sonuçta biz daha rahat olacaz bu bir gerçek..ne var ki hocaya ve takıma güven yok...

Ayhan Yüksek
01.05.2007, 16:42
Ya kardeşim şu haberleri eklerken Allahınızı severseniz lütfen bir bakın haber varmı yokmu diye bi zahmet ya aynı haberleri defalarca görmekten bıktık hemen hemen her konuya aynı haberler tekrar tekrar ekleniyor biraz dikkat yeni bişey mi var diye açıyorum son dk haberlerini bi bakıyorum aynı haberin bilmem kaçıncı defa yazılışı lütfen arkadaşlar haber eklemeden önce biraz araştırın bakın sayfalara aynı haber varmı yokmu diye

hüseyin1975
01.05.2007, 16:42
Tam maça gideceğim dedim olay çıktı, beni bulur zaten... Azizin cezası 5,6 aya iner korkmasınlar

Ali Kocun cezasida bayagi büyük olmus:tsbayrak:

Vkgz
01.05.2007, 16:45
Ali Kocun cezasida bayagi büyük olmus:tsbayrak:

Ali Koç haketti Şefersiz Merefsiz dersen federasyona böyle olur... Hacıosmanoğlu yırttı anlaşılan

Şenol YİĞİT
01.05.2007, 16:46
Saha kapama cezası yazıyo haberde!
Saha kapanıp başka yerde mi oynanacak?
Yoksa maç seyircisiz mi oynanacak?

Vkgz
01.05.2007, 16:47
Saha kapama cezası yazıyo haberde!
Saha kapanıp başka yerde mi oynanacak?
Yoksa maç seyircisiz mi oynanacak?

saha kapama deniyorsa maç büyük ihtimalle izmirde oynanır.. ama seyircisiz yazıyor ajanssporda

Engenius
01.05.2007, 16:47
bu arada kaynak vermeyi unuttum

fb'ye ceza yağdı

http://www.milliyet.com.tr/2007/05/01/son/sonspo28.asp

Hekimoğlu
01.05.2007, 16:49
seyircisiz maç sarmaz be.

Şenol YİĞİT
01.05.2007, 16:50
saha kapama deniyorsa maç büyük ihtimalle izmirde oynanır.. ama seyircisiz yazıyor ajanssporda

Bende süpersporda okudum şuan düzeltme yaptılar.Maç seyircisiz oynanacakmış.

Burçak
01.05.2007, 16:51
beter olsunlar

Soner Kurt
Teknik direktör Zico'ya 1 maç, futbolcu Mehmet Aurelio'ya 2 maç ve Fenerbahçe takımına ise bir maç seyircisiz oynama cezası verildi. Fenerbahçe Galatasaray maçını seyircisiz oynayacak.

http://www.haberturk.com/haber.asp?id=21840&cat=170&dt=2007/05/01

Galatasaray mı ?

Vkgz
Seyircisiz...

Vkgz
01.05.2007, 16:52
Teknik direktör Zico'ya 1 maç, futbolcu Mehmet Aurelio'ya 2 maç ve Fenerbahçe takımına ise bir maç seyircisiz oynama cezası verildi. Fenerbahçe Galatasaray maçını seyircisiz oynayacak.

Galatasaray mı ?

yanlış haber

cınar#7
Bence seyircili olsa daha iyi olurdu gol attığımızda o seyircilerin tepkisini halini görmek isterdim şimdi tadı,tuzu olmuycak

hüseyin1975

Galatasaray mı ?

Galatasaray ile Ali Sami Yende karsilasacaklar.
Bizim mac seyircisiz oynanacak.
Tabi Tahkim karari bozmazsa:tsbayrak:

selokal61
01.05.2007, 16:53
Şurda ağız tadıyla bi maça gitcektik o işte yattı.:(

Ayşe Aygün
01.05.2007, 16:55
PFDK'dan Aziz Yıldırıma 1 yıl ceza

PFDK, FB Başkanı Aziz Yıldırım'a 1, Fenerbahçe asbaşkanı Ali Koç'a 2 yıl hak mahrumiyeti cezası verdi. Zico, Aurelio ve takıma verilen cezalar ise şöyle

Soner Kurt
01.05.2007, 16:55
Galatasaray ile Ali Sami Yende karsilasacaklar.
Bizim mac seyircisiz oynanacak.
Tabi Tahkim karari bozmazsa:tsbayrak:

Geçende yazmıstım Yayıncı kuruluşa maç yayınlatmamasının cezası puan silmeye kadar gidiyor. seyircisiz oynama az bile zannetmem Tahkimin geri çekeceğini yönetici cezalarını düşürebilir.

hüseyin1975
01.05.2007, 16:56
Geçende yazmıstım Yayıncı kuruluşa maç yayınlatmamasının cezası puan silmeye kadar gidiyor. seyircisiz oynama az bile zannetmem Tahkimin geri çekeceğini yönetici cezalarını düşürebilir.

Verilen bu Ceza Besiktas ile oynadiklari Kupa macindan dolayi verildi.
Denizli macindaki kepazeliklerinin cezasi henüz görüsülmedi:tsbayrak:

Engenius
01.05.2007, 16:56
iyi en azından tv'den seyredecekler karlı... kablo kesecek insanlar olmayacak... adam gibi seyrederiz evden. bunlar en olmadı uydu düşürürler. eh ama uydunun da kusuru vardır febe'nin başarısızlığında...

hüseyin1975
01.05.2007, 16:58
iyi en azından tv'den seyredecekler karlı... kablo kesecek insanlar olmayacak... adam gibi seyrederiz evden. bunlar en olmadı uydu düşürürler. eh ama uydunun da kusuru vardır febe'nin başarısızlığında...

EZIKLERin taraftari kadar Kompleksli bir Tarfatar görmedim.

Adamlar kendilerini iyice kaptirmislar :D

Soner Kurt
01.05.2007, 16:58
Verilen bu Ceza Besiktas ile oynadiklari Kupa macindan dolayi verildi.
Denizli macindaki kepazeliklerinin cezasi henüz görüsülmedi:tsbayrak:

yuh ona da ayrı cezamı kesecekler. Neyse beter olsun ezikler :D

Enes Berfin
01.05.2007, 17:03
Ya abi bu olmadi simdi, ne güzel o seyircilerin önünde onlari dagitacaktik off yaa su sansizliga bak.

fanatikdevri
01.05.2007, 17:05
keşke seyirci olsaydı bizim maçta yattara coşardı ceyhun yırtardı gökdeniz atardı

Altan 61
01.05.2007, 17:07
Ya abi bu olmadi simdi, ne güzel o seyircilerin önünde onlari dagitacaktik off yaa su sansizliga bak.

Aynen oyle ya,boyle sarmaz,orada 55.000 kisinin onunde rezil edecektik.Ama ben size diyim simdi kiyamet kopar fenerde yine ,cezalarin yarisi rahat kalkar :)

Enes Berfin
01.05.2007, 17:09
Aynen oyle ya,boyle sarmaz,orada 55.000 kisinin onunde rezil edecektik.Ama ben size diyim simdi kiyamet kopar fenerde yine ,cezalarin yarisi rahat kalkar :)

Valla insallahitiraz ederlerde bizim mac seyircili oynanir, aslinda bence bu cezalar bana göre cok az büyük miktarda para cezasi olmasi gerekiyor ve aurelionun daha cok mac oynamama cezasi almasi gerekiyordu.

pReN@_61
01.05.2007, 17:18

Bilal kardeş seninde şanssızlıgın...Üzme kendini fbyönetimi itirazda bulunacakmış.Cezaların büyük kısmı kalkar.

Enes Berfin
01.05.2007, 17:20
Bilal kardeş seninde şanssızlıgın...Üzme kendini fbyönetimi itirazda bulunacakmış.Cezaların büyük kısmı kalkar.

Koraycim benimde gitmem biraz zorlasti bazi sorunlarim cikti, biraz zor gibi görünüyor ama daha vazgecmedim, birde bu seyircisiz mac olursa cok üzülürüm.

ffuygun
01.05.2007, 17:24
haluk ulusoy giderayak azizeye bir ayar verdi inşallah kalkmaz cezaları türkiyenin tek büyük ermeni takımı kim diye sormayın sakınnn :)))

Vkgz
01.05.2007, 18:36
Beklenen gün geldi: Sakaryasporumuz'a talibiz!

Sakaryasporlular Dernegi (TATANGALAR), Sakaryaspor Kulübü'ne, büyük bir projeyle talip oldugunu, yaptıklari basin açiklamasiyla duyurdu.

Saygıdeğer Sakaryaspor Kamuoyuna,

Sakaryaspor’un, BELPAŞ A.Ş. Yönetimi’ne geçmesinin üzerinden, neredeyse 10 yıla yakın bir süre geride kalmış olmasına rağmen, bugün itibarıyla, kulübümüzün hak ettiği şekilde yönetilemediği, bu yönetememe kaosu içinde, şehrimizin ortak değeri olan Sakaryaspor’un siyasetin içerisine batırılmış olması sebebiyle, bu bozuk yapının artık son bulması gerektiği aşikârdır.

7 seneden beri; kendi anlayışları çerçevesinde, Sakaryaspor’u yöneten BELPAŞ Yetkilileri’nin, tüm şehrin sesine kulak vererek, Sakaryaspor Yönetimi’ni, Sakarya Halkı’na devretme zamanı gelmiştir. Belediyecilik görevi yanında, Sakaryaspor’a da mesai harcamaları nedeniyle, oldukça yorulduğunu düşündüğümüz BELPAŞ Yönetimi’nin, artık Sakaryaspor konusunda, şehir halkı ile helalleşmesi gerekmektedir.

Karar vericilerin; siyasi ikballerini planlama aşamasında ve ciddi bir kafa karışıklığı içerisinde bulunduğu bugünlerde ve bu belirsizlik ortamında, Sakaryaspor’un şanlı mazisine yakışacak tarzda yönetilebilmesini sağlamak amacıyla; Sakaryasporlular Derneği (TATANGALAR) olarak, Sakaryaspor’a talip olduğumuzu ve bu talebi somutlaştırarak, Sakaryaspor A.Ş. Yönetimi’ne, finans, yönetişim ve hukuk uzmanlarımız tarafından son düzenlemeleri yapılan projemizi, Mayıs ayının ilk döneminde tamamlayarak sunacağımızı gururla açıklıyoruz.

Bilinmelidir ki; ortaya konulan irade, çocukça bir heves olmayıp; belirlenmiş bir Çalışma Komisyonu tarafından aylardır üzerinde çalışılan ve tüm detayları en ince ayrıntısına kadar düşünülmüş, çağdaş, bilimsel ve konunun uzmanları tarafından hayata geçirilen bir projedir.

Sakaryaspor’un mevcut sahibi, BELPAŞ A.Ş.’ye sunacağımız söz konusu projemiz, Sakaryaspor üzerindeki siyasi baskıları, yönetişim bozukluğunu ortadan kaldıracak, kulübümüzü şahıslara bağlı olmaktan kurtaracak, kapalı yönetim anlayışını sona erdirecek, her kademesi sağlam, Sakarya Halkı’nın da içinde bulunacağı, kurumsal bir yapı çerçevesinde, finansal açıdan güçlü ve işinin ehli kadrolar elinde yönetilebilmesine imkan tanıyacaktır.

Özellikle belirtmemiz gerekir ki; seçimlerin yaklaştığı bu kritik dönemde, bu projenin arkasında; menfaat güden şahıslar, siyasi partiler, başarısız olmuş kişiler/kurumlar değil, sadece ve sadece; kuruluşundan bu yana, hayati ve dünya çapında ses getiren olumlu projelere imza atmış olan Sakaryasporlular Derneği (TATANGALAR) vardır.

Sakaryaspor’u kişi ve kurumların arpalığı ve yönetememe halinden çıkarma kararlılığında olan biz TATANGALAR; 20 Ocak 2007 tarihindeki “İsyan Haykırışı” ile başlayan uyarı görevi için belirlenen sürenin artık sonuna geldiğimizi, projemizi hayata geçirebilmek için her türlü girişimi deneyeceğimizi, kamuoyuna saygılarımızla duyururuz.

ilhan
01.05.2007, 18:43
Okuldan yeni geldim. Direk bu konuya atladım.

İstifa var mı arkadaşlar istifa ?

Vkgz
01.05.2007, 18:44
Okuldan yeni geldim. Direk bu konuya atladım.

İstifa var mı arkadaşlar istifa ?

istifa yok gelecek senenin planlamaları var

Özgür Öztürk
01.05.2007, 19:00
istifa yok gelecek senenin planlamaları var

Plan mı palavramı ?:mad:

melih61
01.05.2007, 19:11
hacıosmanoğlu adam doğru söylüyor destek vereceğine bakın özak bazılarının çok sevdiği köstek oluyor kara kaplı defteri açıklasın bunlar yeni sezona böle girmek istemiyoruz dio ama bakın nuriye sezon hazırlıklarına başladı bile bnun siyaset ile alakası vardır bir aralıktan önce kasımda seçimler war iki bunlar buradan rant sağlayıp oy bekleyecekler?

marcelinhos100
01.05.2007, 19:25
http://www.sporx.com/images/1/29/2585_B_IbrahimHaciosmanoglu004.jpg

Hacıosmanoğlu'na destek!

Doğu Karadeniz İhracatçıları Birliği Başkanı (DKİB) Ahmet Hamdi Gürdoğan, Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu'nun tartışmaya neden olan açıklamalarına destek verdi.
Gürdoğan, yaptığı yazılı açıklamada, İbrahim Hacıosmanoğlu'nun Fenerbahçe ve Fenerbahçe Yönetim Kurulu Üyesi Ali Koç hakkında yapmış olduğu açıklamalara katıldığını söyledi.
Hacıosmanoğlu'nun açıklamalarının kendisini bağlayacağını söyleyen Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak'ı da kınayan Gürdoğan, Albayrak'ın Trabzonspor'un haklarını bugüne kadar koruyamadığını, bundan sonra da koruyamayacağına inandığını anlattı.
Trabzonspor camiasının bu dönemde büyük itibar kaybına uğradığını öne süren Ahmet Hamdi Gürdoğan, yönetimin de birlik oluşturamadığını ve bunun neticesinde Trabzonspor'un hiç hak etmediği bir duruma düştüğünü sözlerine ekledi.

Kaynak : İHA

marcelinhos100
01.05.2007, 19:33
VAR MISINIZ?

http://www.takagazete.com/kose_images/yusufturgut.jpg
Yusuf Turgut
yturgut@takagazete.com

Fenerbahçe As Başkanı Ali Koç, NTV’de Rıdvan Dilmen’in ‘Yüzde yüz’ futbol programına katılmıştı.
İş dünyasından böyle birinin programa katılması merak uyandırır.
Çünkü futbola seviye gelsin istiyoruz.
İzledim.
Ali Koç, her kulüpten söz etti. Yani 4 büyük takımdan 3’üne her defasında atıfta bulundu.
Ama Trabzonspor’u ağzına almadı.
Benim aklıma hemen Trabzonspor’un İstanbul’da oynayacağı maç geldi.
‘Orada bunu Koç’a telafuz ettiririz’ dedim.
Kendi kendimi rahatlattım.
Program biterken söylediği, ‘Bu işe girdiğime pişman oldum’ sözlerine de üzülmüştüm.
Ancak, Fenerbahçe’nin Beşiktaş’a kaybettiği maçtan sonraki ağır üslubu beni hayal kırıklığına uğrattı.
Açıklaması Futbol Federasyonuna yönelikti ve ağırdı.
Futbol Federasyonuna yönelik söylenmiş sözler içinden Trabzonspor’un üzerine alacağı yok mu, vardı.
Ancak, Trabzonspor Kulübünün Başkan Yardımcısı Sayın İbrahim Hacıosmanoğlu’nun ‘Tüpçü-Buzdolapçı, Kan Emici’ sözleri aceleci sözlerdi.
Hacıosmanoğlu’nun “Biz Trabzonspor’a yapılacak olan haksızlıklara cevap vermeyeceksek gider evde otururuz’ sözünün altına da imza atarım. Trabzonspor taraftarını heyecanlandıracak yöneticilere ihtiyaç vardır
Trabzonspor kongre üyesi DKİBB Ahmet Hamdi Gürdoğan, Başkan Yardımcısı Hacıosmanoğlu’nun taraftarın beklentilerine cevap verdiğini söylüyor ve Hacıosmanoğlu’nun arkasında durmayan Başkan Albayrak’ı istifaya çağırıyor. Gürdoğan’ın hakkıdır. Bu yönetim de hoca da başarısız olmuştur.
Doğrudur, Fenerbahçe camiası Trabzonspor’un canını yakmıştır.
1996 yılını geçtik.
Bugün Fenerbahçe’nin yönetimindeki Şekip Mosturoğlu ile birlikte Cem Papila bir gün tarih önünde açıklama yapacaklardır.
Dahası Cem Papila mutlaka bir gün şampiyonluğu nasıl Trabzonspor’dan aldıklarını açıklayacaktır.
Ama Fenerbahçe ile mücadele Trabzonspor’un kapasitesini yükseltmek, kariyerini yükseltmek, daha iyi bir stad, daha iyi bir yönetimle olur. Ali Koç’un da tribünlerinde oturduğu Avni Aker stadında Fenerbahçe’yi 3 golle uğurlamakla olur.
Futbolda ‘Kan-Man’ konuşuldukça bu işin cılgı çıkıyor.
Onun için, Trabzonspor hedefini Fenerbahçe olarak koymalı ve harekete geçmeli.
Mayıs ayının 2’sinde söylüyorum.
Yeni bir stad, star bir takım, şampiyonluk..
Ama görüyorum ki, zor..
Yönetim kaosu kapıda, teknik direktör ve transfer konusunda büyük bir proje yok.

marcelinhos100
01.05.2007, 19:48
http://www.radyospor.com/pic_lib/24.11.2006_ibrahim_haciosmanoglu.jpg

Trabzonspor başkan yardımcısı İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu Radyospor'a yaptığı açıklamada Aziz Yıldırım'ı akrabasının şampiyon yaptığını söyledi. Hacıosmanoğlu Fenerbahçe as başkanı Ali Koç ile ilgili söylediklerinin arkasında olduğunu kaydederken başkan Albayrak'ın açıklamalarına da sert tepki gösterirken, taraftarın onu değil kendini seçtiğini açıkladı.

Hacıosmanoğlu Fenerbahçe taraftarını överek başladığı konuşmasına, "Fenerbahçe'nin öyle muhteşem taraftarı var ki, bu taraftarın o kulübü büyütmek için maddi ve manevi ne gerekiyorsa onu özveriyle yapıyor. Trabzonspor'un yıllık hasılatı Fenerbahçe'nin bir maçtaki hasılatına denk geliyor. Bu yönetimin değil taraftarın katkısı. Bu taraftara sahip fenerbahçe'nin sadece Türkiye'de değil Avrupa'da kupalar kazanması gerekiyor.

Trabzonspor'un da muhteşem taraftarı var ancak Trabzon küçük bir takım olduğu için yeterli katkıyı sağlıyamıyor. Fenerbahçe'ye verilen destek, ve Fenerbahçe'nin sahip olduğu gücü benim elime verin ben Fenerbahçe'yi her sene saha dışında değil saha şampiyon yaparım. Saha dışındaki güçleri kullanırsak her sene Trabzonspor şampiyon olur. Ama biz saha dışında değil saha içinde mücadeleden yanayız." dedi.

Fenerbahçe'nin vaat ettiği futbolcuları getiremediğinden dolayı bu muhteşem taraftara layık olamadığını ve taraftara karşı mahçup olduğundan dolayı saha dışı olaylara yöneldiğini kaydeden Hacıosmanoğlu, "Son anda milyon dolarları verip kamuoyunca tartışılan futbolcuları getireceksiniz, takımın başına yetersiz bir hocayı getireceksiniz, lig başında verdiğiniz sözleri yerine getirmemekten kaynaklanan suçlulukla başkalarını suçlayacaksınız. Bakın Beşiktaş'a, Galatasaray'a, Trabzon'a.. Başarısızlığın tek nedeni kendileri değilmişler gibi başkalarına çamur atıyorlar.

Bunların başında da ligin son dört haftasına dokuz puan önde girmezsek bizi şampiyon etmezler sözlerini söyleyen Ali Koç'tur. Oradaki dört maçtan bir tanesi de Trabzon maçıdır. Trabzon mu Fenerbahçe'yi şampiyon yapacak. O Trabzon'u da zan altına aldı. Trabzon insanı ve Trabzonspor hiç bir zaman bu entrikaların içinde olmamıştır ve Trabzon'un üç kez elinden çalınan şampiyonlukları Fenerbahçe kazanmıştır." ifadelerini kullandı.

Benim Fenerbahçe camiası içinde çok etkili isimler var. Aziz Yıldırım'ı başkan yapan yakın akrabam Şevket Yılmaz'dır. Yakın akrabam ve yakın arkadaşlarımın olduğu Fenerbahçe'ye karşı art niyetli olmam mümkün değildir. Bizim aileden aldığımız terbiye doğrultusunda hangi sözü söylersek bunların arkasında dururuz. Bundan sonra söyleyeceğim sözlerin de arkasındayım. Şahsım adına söylediğim tüm sözlerin arkasındayım.

Trabzonspor başkanlığı için soruyu olumlu cevaplayan Hacıosmanoğlu "Benim son iki günden beri gelen binlerce mesaj var. Duruşumu takdir ediyorlar. Türk futbolu içerisinde kalmamızı istiyorlar. En son 60 yaşındaki bir kadın aradı. Doğruları konuşan bir kişinin futbolun içinde kalmasını istiyorlar. Başkanlık seçimleri için de şu an erken ama son bir kaç gündür başkanlık için bastırıyorlar ve ben de şu aşamada düşünüyorum" dedi.
Ali Koç'la ilgili açıklamalarının arkasında olduğunu vurgulayan Hacıosmanoğlu, "Başkan benimle istişare etmeden internet sitemizde bana cevap verdi ve şahsi görüşüm olduğun söyledi.

Trabzonspor taraftarları başkanı değil beni haklı buldu ve başkana tepki gösterdi. Sevgili başkanımdan isterdim ki benimden konuşup ondan sonra bir açıklama yapsaydı. Eleştirdiğim kişi federasyon başkanı ve kurullarına hırsız ve şerefsiz diyor, bir diğer asbaşkanı da başbakanı ve bakanı acizlikle suçluyor, daha da ileriye gidiyor ben böyle aciz devlet görmedim diyor. Bunun içinde Cumhurbaşkanı da var Genelkurmay'da.. Bunu Fenerbahçe'nin sitesinde asbaşkanları yalanlayan haber var mı.. Benim Türk insanı tarafından takdir gören açıklamalarımı başkan yalanlıyor. Bu açıklama beni büyütmüştür, başkanı ise yaralamıştır." şeklinde konuştu.

Ali Koç'la ilgili Ergun Gürsoy'un kendisini aradığını belirten Trabzonspor ikinci başkanı, "Bana Ali Koç'la ilgili açıklamalarımı yumuşatmamı istedi. Ben de düzeltmesem ne yapacaklar cevabı verdim. O da latife olarak direk yapmazlar en direk yaparlar. Ben de o zaman bundan sonra başıma gelecek her hangi bir şeyden onlar sorumludur cevabını verdim" dedi.
Hacıosmanoğlu son olarak, "Ben doğruluktan ve dürüstlükten yanayım. Doğduğum gün alacağım nefesin sayısı bellidir. Elbette hatalarımız olacaktır. Ancak ben köprünün altından geçerken sarhoş birine ayağım yalnışlıkla değse bile ve onu incitirsem af da dilerim. Ama doğruluktan yana kararlılığımdan da vazgeçemem." ifadelerini kullandı.

Bu adamı birileri durdursun iyice garip şeyler söylemeye başladı.:mad:

Salih61
01.05.2007, 20:41
Trabzonspor'un da muhteşem taraftarı var ancak Trabzon küçük bir takım olduğu için yeterli katkıyı sağlıyamıyor.
Trabzonsporu küçük gören zihniyeti Allah nasıl biliyorsa öyle yapsın...

#10 Fietra
01.05.2007, 20:59
Trabzonspor başkan yardımcısı İbrahim Ethem Hacıosmanoğlu Radyospor'a yaptığı açıklamada Aziz Yıldırım'ı akrabasının şampiyon yaptığını söyledi. Hacıosmanoğlu Fenerbahçe as başkanı Ali Koç ile ilgili söylediklerinin arkasında olduğunu kaydederken başkan Albayrak'ın açıklamalarına da sert tepki gösterirken, taraftarın onu değil kendini seçtiğini açıkladı.

Hacıosmanoğlu Fenerbahçe taraftarını överek başladığı konuşmasına, "Fenerbahçe'nin öyle muhteşem taraftarı var ki, bu taraftarın o kulübü büyütmek için maddi ve manevi ne gerekiyorsa onu özveriyle yapıyor. Trabzonspor'un yıllık hasılatı Fenerbahçe'nin bir maçtaki hasılatına denk geliyor. Bu yönetimin değil taraftarın katkısı. Bu taraftara sahip fenerbahçe'nin sadece Türkiye'de değil Avrupa'da kupalar kazanması gerekiyor.

Trabzonspor'un da muhteşem taraftarı var ancak Trabzon küçük bir takım olduğu için yeterli katkıyı sağlıyamıyor. Fenerbahçe'ye verilen destek, ve Fenerbahçe'nin sahip olduğu gücü benim elime verin ben Fenerbahçe'yi her sene saha dışında değil saha şampiyon yaparım. Saha dışındaki güçleri kullanırsak her sene Trabzonspor şampiyon olur. Ama biz saha dışında değil saha içinde mücadeleden yanayız." dedi.

.....

Laa az sus da ya.

Gamze
01.05.2007, 21:02
Aday olacak bu adam sanırım kongrede!..

TSelif
01.05.2007, 21:04
...Trabzonspor'un da muhteşem taraftarı var ancak Trabzon küçük bir takım olduğu için yeterli katkıyı sağlıyamıyor....
Şu kısmı ben pek anlayamadım..:rolleyes: Yazının başını da sonunu da okudum ..Iı ıı gene anlayamadım .ALLAH için biri açıklar mı burda ????:mad:

AYYILDIZ
01.05.2007, 21:12
...Trabzonspor'un da muhteşem taraftarı var ancak Trabzon küçük bir takım olduğu için yeterli katkıyı sağlıyamıyor....
Şu kısmı ben pek anlayamadım..:rolleyes: Yazının başını da sonunu da okudum ..Iı ıı gene anlayamadım .ALLAH için biri açıklar mı burda ????:mad:

Bende anlayamadım ne demek bu Trabzon küçük bir takım

Travelair
01.05.2007, 21:15
Trabzon küçük bir şehir demek istemiştir, veya yanlış yazılmıştır. İstanbul'u, feybe'yi kıyaslamayı çok sevdiğinden nispeten öyle deyip işin içinden çıkmak kolayına geliyor tabiki. Biraz konuşacaklarına hizmet etseler, kaynak arama yoluna gitseler belki de o kadar küçük bir şehir değildir

Soner Kurt
01.05.2007, 21:15
Bende anlayamadım ne demek bu Trabzon küçük bir takım

Trabzon küçük bir şehir demek istedi heraLDe!! Allahım Pazardaki adamı tutup kolundan yönetici yapsak bu kadar arızalı bir araya gelemezdi. Hepsi arıza bunLarın...

Remzi
01.05.2007, 21:18
Bunu söyledikten sonra Aday olup bide başkan olsa yada oy Alsa ona oy verenlere Selamlarımı iletirim...

Gamze
01.05.2007, 21:19
Arkadaşlar orda şehir demiştir.Yazıya bir baktığınızda zaten bir ton hatayla dolu olduğunu görürsünüz.Bu da çarpıtılmış yahut yanlış yazılmıştır.O kadar da değil yani...

macka61
01.05.2007, 21:22
inşallah dediğin gibidir gamze eğr doğruysa kendi takımının taraftarına küçük diyen ibrahim eby hamen istifa etsin

Erkan
01.05.2007, 21:23
muhtesem taraftari var diyor, takim yerine kesin sehir dir... o kadar da degil yani....

Kasım Hilal
01.05.2007, 21:23
Şehir demiş olması daha büyük bir ihtimal ama bu durum bana onu sevdiremez elbet..

Erkan
01.05.2007, 21:24
inşallah dediğin gibidir gamze eğr doğruysa kendi takımının taraftarına küçük diyen ibrahim eby hamen istifa etsin

muhtesem taraftari var diyor ya? Gerci zaten kec kalmislar bile istifa etmekle....

Salih61
01.05.2007, 21:32
Küçük bir takım Allah Allah herhalde sinir beynine vurdu yazık bu yaşta Bunama geçiriyor :(

hüseyin1975
01.05.2007, 21:33
Küçük bir takım Allah Allah herhalde sinir beynine vurdu yazık bu yaşta Bunama geçiriyor :(

Bunlarin alayi hepden bunamis.

Her aciklamalari bir olay!

Vkgz
01.05.2007, 21:36
bi yanlış anlaşılma vardır olmaz oyle şey

WERTHeR
01.05.2007, 21:36
Bir günde bu ne dediğini bilmez yönetici bir bomba patlatmasa...

marcelinhos100
01.05.2007, 21:46
İŞTE YENİ KABİNE

TAKA, Trabzonspor’daki perde arkası 6 aylık yeni planlamayı açıklıyor.

http://www.takagazete.com/haber_images/iste_01052007.180536.jpg

Yeni sezon öncesi muhtemelen Haşim Sayitoğlu ve 3 arkadaşı ayrılacak. Başkan Albayrak yedeklerden yeni bir yönetim ve görev bölümü yaparak yoluna devam edecek

BÜYÜK KRİZ AŞILIYOR

Trabzonspor’da sezon başından beri devam eden yönetim içindeki iki başlılık Başkan Nuri Albayrak’ın önceki gün baş yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu ile yaşadığı demeç krizi tatlıya bağlanıyor. Koç ailesi yüzünden kapışan başkan Albayrak ve Hacıosmanoğlu’nun bir araya gelip durum değerlendirmesi yaparak krizi aştıkları konuşuluyor. Hacıosmanoğlu, “Sözlerim beni bağlar” diyerek zaten diyaloğun kanallarını açık tutmuştu.

YEDEKLER GÖREVE

Yeni sezon öncesi muhtemelen Asbaşkan Sayıtoğlu ve 3 yakın arkadaşı Zeyyat Kafkas, Kahraman Altuntaş ve A.Uğur Zihni’nin istifa edeceği ve yeni yapılanmada görev almayacağı öğrenildi. Bu tablo karşısında başkan Albayrak’ın yedeklerden Günan Üçüncüoğlu, Muhammet Mısır, Muzaffer Ermiş ve Abdullah Başer’i yönetim kurulu asil listesine dahil etmesi bekleniyor.

YENİ GÖREVLER VAR

Albayrak Aralık kongresine bu isimlerle gitmeyi hesap ederken yeni görevlendirmelerde olacak. Buna göre Haşim Sayıtoğlu’ndan boşalacak Asbaşkanlığa Faruk Kanca’nın getirilmesi bekleniyor. İbrahim Baturoğlu Genel saymanlığa, Serhat Akçay Altyapı, Günhan Üçüncüoğlu Basın ve Halkla İlişkiler, Muzaffer Ermiş Tesisler ve personel sorumluluğuna düşünülüyor.

Muhtemel yönetim

Nuri Albayrak, İbrahim Hacıosmanoğlu, Faruk Kanca, Yusuf Şimşek, Cemal Sağlam, Zekai Fırat Dülger, Günhan Üçüncüoğlu, Emin Kahraman, Köksal Güney, Aydın Pişiren, İbrahim Baturoğlu, Serhat Akçay, Abdullah Başer, Muzaffer Ermiş, Muhammet Mısır,

Erkan
01.05.2007, 21:46
Liverpool - chelsea baslamistur... :( insallah bizim taraftari da oyle goruruz bir gun..:(

--------
mourinho piskopat TD :D hosuma gidiyor adamin hareketleri ya :)--- Bir CL macinda cezali oldugu macta gizlice girmis stada, camasir arabasinin icinde girmis soyunma odasina orda taktik/ moral falan vermis :D ...

marcelinhos100
01.05.2007, 21:48
TAKA FARKI

http://www.takagazete.com/haber_images/taka_01052007.180550.jpg

Ziya Doğan, Adnan Güngör ile 3 ay önce anlaştıklarını açıklayarak bir hafta önce verdiğimiz haberi tescilledi.

10 adım öndeyiz

TAKA habercilikte öncülüğünü bir kez daha kanıtladı. Trabzonspor’u adım adım takip eden spor servisi yılın ilk transferini bir hafta önce okuyucularına duyurarak farkını gösterdi. Ziya Doğan, dün düzenlediği basın toplantısında Adnan Güngör ile 3 ay önce anlaştıklarını ve sözleşme imzalandığını açıkladı. Gerek futbolcu transferi gerekse de yönetimdeki gelişmeleri en ince ayrıntıları ile okuyucularına en doğru en objektif bir şekilde duyurmayı ilke edinen TAKA’yı takip etmeye devam edin.

TSelif
01.05.2007, 21:54
Aman büyük iş yaptınız ...

Egemen
01.05.2007, 21:54
ne oynuyo bu adnan??? ön libero mu??? 3 ay önceden başka hangi mevkiyle anlaşır ki bu mantallar..

marcelinhos100
01.05.2007, 21:57
Tesis günlüğü

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/010507idman.jpgTakımımız 4 Mayıs Cuma günü Hüseyin Avni Aker Stadı'nda oynayacağı Sivasspor maçı hazırlıklarını 19.00'da yaptığı antrenmanla sürdürdü.

Teknik Direktörümüz Ziya Doğan yönetiminde yapılan çalışmaya sakat olan Musa, Ufukhan, Risp, Stepanov ve Jefferson katılmazken, Celalettin ve Yattara düz koşu yaptı.

Yaklaşık 1.5 saat süren antrenmanda takımımız, düz koşunun ardından yarı sahada çift kale maç yaptı.

Takımımız hazırlıklarına yarın 19.00'da yapacağı çalışmayla devam edecek.

ne oldu bu stephanova ya yine mi sakatlandı

WERTHeR
01.05.2007, 21:57
yıldız oyuncu adnan güngör alındı tamamdır bu iş seneye şampiyonluk garanti:) Ya geçin bu işleri oynadığı takım ne halde. oynadığı takıma ne katkı yapmış. Trabzonsporu kaldıracak seviyede mi. Vestel gençler peşindeymiş. Bu takımlar trabzonspor seviyesinde mi. Rekabet ettiklerimize bakın. İnsanda az akıl olur az mantık olur. Memleketi trabzon diye hiç transfer yapılır mı?

Rıza ÇOLAK
01.05.2007, 21:58
ne oynuyo bu adnan??? ön libero mu??? 3 ay önceden başka hangi mevkiyle anlaşır ki bu mantallar..
Ön Libero değil kardeş
On... On libero diyecektin sanırım Klavyen sürçtü....
Değilmi...
Hadi hemen özür dile Ziya şeyyy pardon Capellodan

Egemen
01.05.2007, 22:00
hehehe on libero özür dilerim ziya hocam ayyyy öğretmenim

marcelinhos100
01.05.2007, 22:02
yıldız oyuncu adnan güngör alındı tamamdır bu iş seneye şampiyonluk garanti:) Ya geçin bu işleri oynadığı takım ne halde. oynadığı takıma ne katkı yapmış. Trabzonsporu kaldıracak seviyede mi. Vestel gençler peşindeymiş. Bu takımlar trabzonspor seviyesinde mi. Rekabet ettiklerimize bakın. İnsanda az akıl olur az mantık olur. Memleketi trabzon diye hiç transfer yapılır mı?

ne yapalım yani denizliden mustafa keçeliyimi alalım sizde amma abarttınız yani bu olayı Adnan tabi bir dünya yıldızı değil ama izleyen bilen birisi olarak başarılı olacağını biliyorum vestel manisa diyorsun gençlerbirliği diyorsun var mı sende Selçuk inan gibi topçu veya niye saldırıyoruz gençlere hala o zaman

herşeyi eleştiriyoruz marcelinho alınınca eleştirilir adnan alınırsa aynı umut alınınca aynı maalesef herkes memnun edilemez:confused:

Erdem Keser
01.05.2007, 22:04
ERSUN YANAL telegole konuk olacak

Erkan
01.05.2007, 22:05

Nezaman? Sivas macindan once mi sonra mi?
------
sivas macini yenilecegiz, kovulacak ziya, yerine iyi birisi gelecek fener macini alacak ve bidanki sene nuri siz ziya siz sampiyon olacagiz :D

Erkan
01.05.2007, 22:07
off cok supeer gol.... Liverpool

marcelinhos100
01.05.2007, 22:08

kardeş ne zaman konuşacak bugün ise saat kaçta konuk olacak.

Erdem Keser
GOOOOOOOOOLLLLLLLLLLLLLLLLL müthiş bi gol helal olsun 3 olacak

Vkgz
ahada yedik golü... iyi gol yedik yanlız ...

WERTHeR
01.05.2007, 22:09
ne yapalım yani denizliden mustafa keçeliyimi alalım sizde amma abarttınız yani bu olayı Adnan tabi bir dünya yıldızı değil ama izleyen bilen birisi olarak başarılı olacağını biliyorum vestel manisa diyorsun gençlerbirliği diyorsun var mı sende Selçuk inan gibi topçu veya niye saldırıyoruz gençlere hala o zaman

herşeyi eleştiriyoruz marcelinho alınınca eleştirilir adnan alınırsa aynı umut alınınca aynı maalesef herke smemnun edilemez:confused:

Vallahi çelişkilerle dolusun kusura bakma.

1- Selçuk inan ile adnan arasında kaç yaş var

2-Marcelinho transferine kim karşı çıktı

3-Umut bulut bu ülkenin değerli genç bir forveti olarak geldi kim karşı çıktı

4-Gençlere saldırmamız konusuna gelince risp ve ayman transferlerini doğru bulmayan birisine bunları söylüyorsun

5-Ben samsunda yaşıyorum adnanın ahım şahım olmadığını gerek samsunsporlulardan gerekse yerel gazetelerden duyuyor ve okuyorum...

Erdem Keser
01.05.2007, 22:09
TELEGOL ÖZEL TÜRKİYE’Yİ SARSACAK!
ERSUN YANAL VE SERHAT ULUEREN KOZLARINI TELEGOL’DE PAYLAŞACAK!

Genç yaşta Ankaragücü, Gençlerbirliği derken A Milli Takımın teknik direktörlüğüne getirilen ancak futbolcu Cafer Aydın’ın Telegol’ deki müthiş teşvik primi iddialarıyla sarsılan ve görevinden ayrılmak zorunda kalan Ersun Yanal hakkındaki tüm iddialara Telegol Özel’de yanıt verecek?
Vestel Manisa’dan neden ayrılmak zorunda kaldı?
Vestel Manisa’lı futbolcuların sezon başında bir takım ilaçlar kullanıp ligde fırtına gibi estiği daha sonra da takımda büyük bir çöküş yaşandığı doğru mu?
2000 - 2001 sezonunda Ankaragücü’nün başındayken teşvik primi alıp futbolculara evinde dağıttığı, Ankaragücü’lü yöneticilerin sesini gizlice kaydedip bunları koz olarak kullandığı iddiaları doğru mu?
Hakan Şükür’ü neden milli takıma almadı? Gerçekten sistem gereği mi almadı, yoksa kimsenin bilmediği başka sebeplerden dolayı mı?
Fenerbahçe ve Galatasaray’dan teklif aldığı doğru mu?
Bundan sonra hangi takımlarda görev almayı düşünüyor?
Kısacası Serhat Ulueren soracak, Ersun Yanal cevap verecek?
Zamanında Telegol programına ve Serhat Ulueren’e sayısız dava açan Ersun yanal sonunda canlı yayın Telegol’e geliyor.
İşte bu tarihi program, bu önemli randevu 2 Mayıs Çarşamba akşamı saat 23:50’da Milan-Manchester United şampiyonlar ligi yarı final rövanşından sonra canlı yayınla Star’da…

Erkan
01.05.2007, 22:10
ahada yedik golü... iyi gol yedik yanlız ...

volkan abi, senin icin chelsea yi tutmak isterdim ama benim her tuttugum takim yeniliyo :(

Erdem Keser
01.05.2007, 22:10
bence yarın ersun hocanın katılacagı programı izleyin bide olayları kendi agzından dinlemek lazım inşallah bizimle anlaştıgını açıklarda kurtuluruz şu kelden :)

Vkgz
01.05.2007, 22:11
volkan abi, senin icin chelsea yi tutmak isterdim ama benim her tuttugum takim yeniliyo :(

:) valla bu aralar benim her tuttugum takımda yeniliyor..:)

Erkan
01.05.2007, 22:12
TELEGOL ÖZEL TÜRKİYE’Yİ SARSACAK!
ERSUN YANAL VE SERHAT ULUEREN KOZLARINI TELEGOL’DE PAYLAŞACAK!

Genç yaşta Ankaragücü, Gençlerbirliği derken A Milli Takımın teknik direktörlüğüne getirilen ancak futbolcu Cafer Aydın’ın Telegol’ deki müthiş teşvik primi iddialarıyla sarsılan ve görevinden ayrılmak zorunda kalan Ersun Yanal hakkındaki tüm iddialara Telegol Özel’de yanıt verecek?
Vestel Manisa’dan neden ayrılmak zorunda kaldı?
Vestel Manisa’lı futbolcuların sezon başında bir takım ilaçlar kullanıp ligde fırtına gibi estiği daha sonra da takımda büyük bir çöküş yaşandığı doğru mu?
2000 - 2001 sezonunda Ankaragücü’nün başındayken teşvik primi alıp futbolculara evinde dağıttığı, Ankaragücü’lü yöneticilerin sesini gizlice kaydedip bunları koz olarak kullandığı iddiaları doğru mu?
Hakan Şükür’ü neden milli takıma almadı? Gerçekten sistem gereği mi almadı, yoksa kimsenin bilmediği başka sebeplerden dolayı mı?
Fenerbahçe ve Galatasaray’dan teklif aldığı doğru mu?
Bundan sonra hangi takımlarda görev almayı düşünüyor?
Kısacası Serhat Ulueren soracak, Ersun Yanal cevap verecek?
Zamanında Telegol programına ve Serhat Ulueren’e sayısız dava açan Ersun yanal sonunda canlı yayın Telegol’e geliyor.
İşte bu tarihi program, bu önemli randevu 2 Mayıs Çarşamba akşamı saat 23:50’da Milan-Manchester United şampiyonlar ligi yarı final rövanşından sonra canlı yayınla Star’da…

kavga gurultu bizi ilgilendirecek birsey olacagini sanmiyorum.... bosuna reyting vermeyelim ...

Vkgz
01.05.2007, 22:12
hakikaten bu staddan çıkmak çok zor ama çıkacağız inşallah...chelsea

Erkan
01.05.2007, 22:13
heheh oyuncular carpisiyorlar :D

Erkan
01.05.2007, 22:14
hakikaten bu staddan çıkmak çok zor ama çıkacağız inşallah...chelsea

Mourinho bise yapa eder de cikarda, oyunculari bilemem :p
-----
Ya Turk liginde Trabzonspor olmasa hic bakmam , arada ki kalite farkina bakin ya bu nedur:) ..

marcelinhos100
01.05.2007, 22:21
Vallahi çelişkilerle dolusun kusura bakma.

1- Selçuk inan ile adnan arasında kaç yaş var

2-Marcelinho transferine kim karşı çıktı

3-Umut bulut bu ülkenin değerli genç bir forveti olarak geldi kim karşı çıktı

4-Gençlere saldırmamız konusuna gelince risp ve ayman transferlerini doğru bulmayan birisine bunları söylüyorsun

5-Ben samsunda yaşıyorum adnanın ahım şahım olmadığını gerek samsunsporlulardan gerekse yerel gazetelerden duyuyor ve okuyorum...

bu yukarıdaki senin yazın değilmi burada vestelin gençlerbirliğinin Trabzonspor seviyesinde olmadığını söylüyorsun bende diyorum ki kötü dediğin takımlarda Türkiyede herkesin kabullendiği oyuncular var Selçuk inan Mehmet Çakır Holosko Engin Baytar diyorum yani onların Adnanı istemesi Adnanın kötü olduğunu göstermez diyorum.

Marcelinho ve Umut konusunda sözleri senin şahsına söylemedim burada ve yakın çevremde birçok insan oldu alınmalarını eleştiren sadece muhalif olsun diye veya maçlarda gol kaçırınca falan sana özel değil senin bu konudaki düşüncelerinin olumlu olduğunun farkındayım.

Esas söylemek istediğim olay şu herkes aynı şeyi düşünemiyor aynı konuda birleşemiyor maalesef futbolcunun özelinde eleştirmek daha oynamadan yanlış diyorum zaten para verilmeden alındı Adnan.

Bu forumda jefferson ve Tolganın Martinezden iyi olduğunu bile iddaa eden arkadaşlar var sadece Trabzondaki Sakarya maçını seyretmelerine rağmen.

İyi Akşamlar özel olarak senle bir sorunum yok olamaz zaten.

macka61
01.05.2007, 22:55
ersun yanal yarınki milan manchester maçından sonra telegolde arkadaşlar

Vkgz
01.05.2007, 22:56
24 haziran yada 1 temmuzda erken seçim var ve bundan sonra cumhur başkanını halk seçecek hayırlı olsun

gerçekefsane
01.05.2007, 23:52
dsporda söledi, ufukhana denizlispor ankaraspor konyaspor talipmiş.

Erdem Keser
02.05.2007, 00:27
liverpool penaltılar sonucu finalde 4-1

gerçekefsane
02.05.2007, 00:28
mantalite kaybetti :)))))

Vkgz
02.05.2007, 00:29
mantalite kaybetti :)))))

bu seferlik...:)

Yunus Emre AYAZ
02.05.2007, 00:29
ya gene liverpool finalde..

3 senedir chelsea nin finale kalmasını bekliyorum...

mourinho finalde nasıl davranıcak acaba diye...

ama olmuyor olmuyor olmuyorr...

gerçekefsane
02.05.2007, 00:31
bu seferlik...:)

reale gider artık :D :D

Vkgz
02.05.2007, 00:31

valla portoyla finale çıktıgında gorduk nasıl davrandığını, daha sonra nasip olmadı

Egemen
02.05.2007, 00:40
Forza LiverpooL \o/ specieal thx to Reina :D:D

Chelsea'ye gıcıgım abramoviçi elimizden kaptıgı için :D:D

bide rafa benitez Torresi istiyomuş. Atleticomu bitirecekler :S:S

Terzioğlu
02.05.2007, 00:41
bu sonuctan sonra mourinho gidici gibi

Laz_61
02.05.2007, 00:44
YOU WILL NEVER WALK ALONE...yasasin Benitez...hoca dedigin böyle olur..

Laz_61
02.05.2007, 00:45
...........

Berk Eren
02.05.2007, 00:45
chealsenın elenmesıne sevındım..
bole para ıle bıseler yapmaya calısan takımlara tersım,ruh olacak ruh..bknz:fb

bide bu liverpool taraftarı nasıl bişedir yaa:)

Emre7
02.05.2007, 00:56

morinho yalar avucunu hahahha
yaşasın

we always says: you will never walk alone ;)

6Şafak Aydın1
02.05.2007, 01:17
Trabzonspor ile ilgili soru ve önerileriniz için:
info@trabzonspor.org.tr (info@trabzonspor.org.tr)

Düsüncelerimizi burayada aktaralim. Olumlu veya olumsuz ...

SESSIZ kalmayalim.

tamuğ yamtar
02.05.2007, 02:05
Bizim fenerle oynacağımız maç seyircisiz olacakmış.

Enteresan maç olacak anlaşılan. Hayırlısı artık.

Chelsea'nin elenmesine de sevindim. Milan da kupayı alır umarım.

tsmusampa61
02.05.2007, 02:13
Milan liverpool finali iyi gider türkiyedeki maçın rövanşı gibi olur ve gene türkiyeden bahsedilir reklamımız olur.

Hüseyin Çümen
02.05.2007, 03:52
liverpool tezahüratlarında istanbuldan da bahsediomuş ben spikerin yalancısıyım

hüseyin1975
02.05.2007, 08:08
Chealsenin elenmesi güzel oldu.
Öyle genc oyuncu yetisdirme. Paran ile herseyi satin al ve ondan sonrada basari bekle.
Yemezler.

hüseyin1975
02.05.2007, 08:22
Sakıncalı Paşa!

Brezilya'nın Placar dergisi, Aurelio ile kavga eden Ricardinho'nun sabıkalarını bir bir ortaya döktü. Ayrıca, Ricardinho'nun geçen sezon en fazla nefret edilen futbolcu sıralamasında zirvede yer aldığı hatırlatıldı

http://www.milliyet.com.tr/2007/05/02/spor/resim/spo01.jpg
MEHMET ÇİFTÇİ

Fenerbahçeli Aurelio ile Beşiktaşlı Ricardinho arasındaki kavga, Brezilya basınına konu oldu. Aurelio lehine görüş belirten spor dergisi Placar, Ricardinho'nun geçen sezon en çok nefret edilen futbolcu seçildiğini hatırlattı. Dergi, Ronaldinho, Kaka, Emerson, Roberto Carlos gibi 100 ünlü oyuncuya en çok nefret ettikleri oyuncuyu sormuş, Ricardinho, yüzde 10.60 ile ilk sırada yer almıştı.
Placar ayrıca Ricardinho'nun sabıkalarını da kronolojik bir şekilde sıraladı. İşte dergiye göre sabıka listesi:
2001'de Corinthians'ta oynayan Ricardinho ile Marcelinho arasında olaylar çıktı. Marchelinho, Ricardinho'nun ispiyoncu olduğunu ve soyunma odasında gelişen olayları hem basına hem de teknik heyete anlatarak arkadaşlarını sattığını iddia etti. Takım arkadaşları Marcelinho'ya hak verince Ricardinho fazla dayanamayarak Sao Paulo'ya transfer oldu.
Ardından Middlesbrough'a giden Ricardinho, İngiliz takımını beğenmedi ve arkadaşlarıyla sürekli çatıştı. Brezilyalı oyuncu, bir yıl dolmadan, eski hocası Luxemburgo'yu arayarak kendisini Santos'a aldırdı. Ancak burada da geçimsizliğinden dolayı Brezilya basınına kapak oldu.
Luxembourgo'nun Real Madrid'e gitmesi ile sarsılan Ricardinho, Santos aleyhine açıklamalar yaptı.
Santos'ta oynarken gece alemine düşkün olduğu ve bazı takım arkadaşları ile parti düzenlediği belirlenen Ricardinho, Santoslular'ı baştan çıkardı, Corintihans'a geri dönmek zorunda kaldı.
-----------------------------------------------------------------------

Ben zaten sahada Marconun halini görünce vardir birsey diye düsünmüsdüm. Marco aslinda efendi bir Futbolcudur.

Mustafa
02.05.2007, 09:45
Kısa bir süre önce ayrılık sinyalleri veren 2. Başkan Hacıosmanoğlu, “Camiadan aldığım destek beni daha da umutlandırıp gururlandırıyor” ifadesini kullandı.
02.05.2007

‘Hep layık olacağım’
Başkan Nuri Albayrak’ın kulübün resmi sitesinde, “İbrahim Hacıosmanoğlu’nun açıklamaları kulübümüzü değil, kendisini bağlar” açıklamalarının ardından ayrılık sinyalleri veren 2. Başkan, olay sonrasındaki sürecin kendisini gururlandırdığını söyledi. 7’den 70’e, kadından-erkeğe, camianın her kesiminden destek gördüğünü kaydeden Hacıosmanoğlu, “Birçok çevre tarafından takdir edilmek duruşumun doğru olduğunun göstergesidir. O ilgiye layık olmaya çalışacağım” diye konuştu.

‘Başkaları yapmazken...’
Beklemediği şekilde gelişen Albayrak’ın tutumunun kendisini üzdüğünü anlatan Bordo-Mavili ekibin yöneticisi, “Başka kulüplerin idarecileri, kişileri değil devleti dahi hedef alan açıklamalar yaparken, onların başkanları böyle bir eylem içerisinde olma gereği duymuyor. Bana en çok dokunan olaylardan biri de bu oldu. Ama doğru bildiklerimi söylemeye, her şartta Trabzonspor’un haklarını korumaya sonuna kadar devam edeceğim. Bahsettiğim destek de beni bu yolda kuvvetli kılıyor” dedi.

Divan olaya el koyacak
Son günlerde yönetimde yaşanan ayrılık rüzgarlarına ve fikir ayrılıklarına divan kurulunun el koyacağı öğrenildi. Kurulun, yarınki geniş kapsamlı oturuma başkan Nuri Albayrak’ın da katılımını istediği kaydedildi. Başkan Albayrak’ın ve kurmaylarının bu toplantıya iştirak edip etmeyeceği merakla beklenirken, yarın yapılması beklenen yönetim kurulu görüşmesinin ise divandan sonraya ertelendiği belirtildi.

camia destek oluyormuş sölediklerine kim destek oluyor yahu

Mustafa
02.05.2007, 09:47
Önceki gün başkanla bir araya gelen Trabzonspor teknik direktörü Ziya Doğan, yeni dönem stratejileri hakkında bilgi verdi...
02.05.2007

“Transferde bu kez çabuk hareket edeceğiz. Samsunlu Adnan ile anlaştık. En fazla 4 oyuncu daha alırız”

Önce UEFA...
Hedeflerinden birer birer uzaklaşan ve artık gelecek sezonun planlarını yapmaya başlayan Trabzonspor’da teknik direktör Ziya Doğan, dün bir basın toplantısı yapıp izleyecekleri rota hakkında bilgiler verdi. Önceki gün İstanbul’da başkan Nuri Albayrak ile bir araya geldiğini hatırlatan Bordo-Mavililer’in hocası, öncelikle son ana kadar UEFA’yı kovalayacaklarını söyledi ve “İntertoto da gündemde. Ama tarihler sıkıntı yaratıyor. Bu konuda net karar vermedim. Lig bittiğinde düşünmek istiyorum” ifadesi kullandı.

‘2-3 kişi gider’
Önceliği transfere vermeleri gerektiğine dikkat çeken Doğan, “Bu kez işi son ana bırakmamamız lazım. Bir an önce karar verip, hamle yapmak zorunda olduğumuzu izah ettim” açıklamasını yaptı. Kalacak ve gidecek oyuncularla ilgili bir çalışma yapmadıklarını vurgulayan tecrübeli hoca, “Bir tek Samsunsporlu Adnan’ın transferi, 3 ay önce bitti. Onun dışında çalışmalarımızı sürüyor. Gidecekler ligin son maçından sonra belli olacak. Zaten gideceklerin sayısı da çok olmayacak, iki üç kişiyi geçmeyecek” yorumunu yaptı.

‘İskelet oluştu’
İskeletin önemli bir bölümünü oluşturduklarını sözlerine ekleyen Trabzonspor’un hocası, 2-3 kaliteli transfere gereksinim duyduklarını bildirdi. “En fazla 4 oyuncuyla takım oturur” diyen Ziya Doğan, son günlerde sıkça konuşulan Musampa konusuna da değindi. Deneyimli çalıştırıcı, Hollandalı oyuncu hakkında şu ifadeleri kullandı: “Futbolcumu zor duruma düşürmek istemem ama bu kulübün de kuralları var. Ben raporumu sundum, yönetim değerlendirdi. Genel sezon değerlendirmesini ise lig bittiğinde tekrar yapacağım.”

Y. Emre SEL/DHA

gidecek iki üç kişinin başında sen olursun umarım

Mustafa
02.05.2007, 09:51
Ali Sakal, Trabzon'da

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin başarılı orta saha oyuncusu Ali Sakal, bordo-mavililerle prensip anlaşmasına vardı. Trabzonlu yöneticilerin, Gaziantep'te kiralık olarak forma giyen 24 yaşındaki futbolcuya lig biter bitmez imza attıracağı öğrenildi.

kaynak:fotomac

TSelif
02.05.2007, 09:58
Kaynak fotomaç ama ....
Takım başladı gene saçma sapan isimlerle dolmaya :mad:

Silencer
02.05.2007, 10:47
divriği belediye spor'un golcü oyuncusu hulusi ile kongo liginde top koşturan dmwele'yi de aldık mı önümüzdeki sezonun İSKELETi hazırdır.

Rıza ÇOLAK
02.05.2007, 11:01
Zaten Takımın pek iskeletten farkı yok gibi...
Ruhları gitmiş iskeletleri kalmış bi topluluk...
Bu açıdan Sevgili Capello doğru söylüyor...
Uzun uğraşlar sonucu takımı iskelete çevirmeyi başardı bu sezon...

zafer6161
02.05.2007, 11:43
''Ligler Ağustos ayında başlamasın''

İTÜ Meteoroloji Mühendisliği Bölümü Öğretim Üyesi ve Afet Yönetim Uzmanı Prof. Dr. Mikdat Kadıoğlu, Futbol Federasyonu'na lig planlaması konusunda uyarıda bulunarak, liglerin Ağustos ayında başlatılmaması gerektiğini söyledi...

Kadıoğlu, yaptığı açıklamada, eskiden Ağustos ayı için yarısı için yaz, yarısı için kış dendiğini belirterek, ''Şimdi de hepsi yaz oldu. Federasyon belkide liglerin kışa kalmaması için maçları Ağustos ayında başlatıyordu. Şimdi artık yaz tehlike oldu, kış değil'' dedi.

Bu sene yazın çok sıcak olmasının beklendiğine dikkati çeken Mikdat Kadıoğlu, ''Yaz günü hava sıcaklığı 40 dereceyi geçebilir. Tüm ay böyle geçmez ama bazı günler olabilir. Önemli olan sürekliliktir. Sıcaklıklar 3 gün üst üste 35 derece olabilir. En büyük problem ise gecelerdir. Gece sıcak ve nemli olduğu zaman insan vücudu dinlenemiyor. Bu nedenle gece maçları oyuncular için daha risklidir'' diye konuştu

''TRANSFERLER İKLİME UYGUN OLMALI''
Kadıoğlu, futbol kulüplerinin 'havadan sudan' konuları önemsemediğini, böyle olunca da transfer edilen yabancı oyuncuların adaptasyon ve performans sorunu yaşadıklarını kaydetti.

Trabzonspor'u örnek veren Mikdat Kadıoğlu, bir Brezilyalı veya Afrikalı oyuncunun Trabzonspor'da başarılı olmasının mümkün olmadığını söyledi.

Prof. Dr. Kadıoğlu, transfer edilen futbolcuların o yörenin iklim özelliklerine uygun olmasının gerekliliğine dikkati çekerek, ''Bizim spor kulüpleri 'havadan sudan' konuları önemsemiyorlar. Ancak, gelen oyuncularda performans düşüklüğü olduğu zaman kulüpler büyük zarar görüyorlar. Trabzonspor'un, Trabzon kentinin iklim şartlarına uygun futbolcular transfer etmesi lazım'' diye konuştu

Semih GÜL
02.05.2007, 12:00
Şotaya bakarsak veya yattaranın düzensiz formuna aslında gerçeklik payıda var ama mesela istikrarı yakaladığımız nadir oyuncular şota gibi aynı iklim oyuncuları.mantıklı yanii...

Ümit Küçük
02.05.2007, 12:14
TRABZON'DA YILDIZ HAREKATI!
Bordo-Mavililer'de sezon sonu iç transferde hareketlilik yaşanacak... Yattara ve Hüseyin başta olmak üzere sezon sonu 1 yıl mukavelesi kalan 7 oyuncu ile masaya oturacak yönetim, sözleşmelerini uzatma yolunu arayacak

DIŞ TRANSFER BİTİNCE
Trabzonspor'da sezon iç transferde de hareketlilik yaşanacak. Öncelikle dış transfere yoğunlaşacak olan Bordo-Mavililer'de yönetim ardından 1 yıl daha mukavelesi kalan 7 oyuncu ile masaya oturarak,anlaşma zemini arayacak. Başta Hüseyin ve Yattara olmak üzere 2008'de sözleşmesi bitecek olan Ceyhun, Celaleddin, Çağdaş, Musa Büyük ve Ersen Martin ile görüşecek yönetim, sözleşmelerini uzatma yolu arayacak.
ÖNCELİK YILDIZLARDA
Teknik Patron Ziya Doğan'ın, kafalarının rahat olması için özellikle Yattara ve Hüseyin'in işinin bitirilmesini istiyor. Hüseyin'in takımda yıllık 1.7 trilyon ile tavan ücret alan Gökdeniz'e yakın bir ücret isteyeceği belirtilirken, Yattara'nın da 1.5 trilyondan istemeye düşündüğü ifade edildi. Yönetimin ise Hüseyin'in ücretini 1.6 trilyona, Yattara ise yıllık 1.4 trilyon çıkartıp, sözleşmelerini 2 yıl uzatma düşüncesinde.

ubuntu
02.05.2007, 12:34
Paralara bakarmısın. Ben asgari ücretle iş arıyorum hala bulamadım. Bulsam bile asgari ücrete akşama kadar köpek gibi çalışacağım. Alacağım para ile kendimi zor bakarım. Birde şu utanmazlara bakın. 1.5 triyon kazan ama hiçbirşey kazandırma. Ayıp.

champions
02.05.2007, 12:38
Şu ücretlerde bi dengeyi sağlayamadık yaw Gereksiz bi harekat

TSelif
02.05.2007, 12:41
Valla ya erkek olup futbolcu olmak vardı :D.. Üstelik bişey yapmasan bile tıkır tıkır alıyon paranı .:rolleyes: .Ne güzel :mad:

Erdal
02.05.2007, 12:42
Valla ya erkek olup futbolcu olmak vardı :D.. Üstelik bişey yapmasan bile tıkır tıkır alıyon paranı .:rolleyes: .Ne güzel :mad:

yada bayan olup futbolcuyla evlenmek vardı ;:))

Travelair
02.05.2007, 13:03
manisa ile kayseri mi peşindeydi bu oyuncunun? Onların teklif ettiği para bu civarda ise piyasa bu diyeceğim. Hayır şayet değilse (düşükse); hem büyük takımda oynayacaksın ismin reklamın itibarın olacak, hem yerin garanti olacak (sağ bek), hem de daha çok maç kazanacağı için daha çok prim alacaksın, hem de daha çok paraya transfer olacaksın. Bana çok mantıklı gelmiyor. Tabi burda futbolcuyu suçlamıyorum. Basiretsiz yöneticileri suçluyorum

marcelinhos100
02.05.2007, 13:16
‘Gitmiyorum’

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/_ersen0105.jpg

Ersen Martin, ayrılacağı yönündeki söylentilere yanıt verdi...

01.05.2007

Teknik heyetin tek forvet tercihi kullandığı karşılaşmada genelde yedek kulübesinde bekleyen Ersen Martin, ayrılacağı yönündeki söylentilere yanıt verdi... Devre arasında Güney Kore'nin Samsung takımının gündemine gelen golcü futbolcu, "Bir yere gitme gibi bir niyetim yok. Şu anda Trabzonspor'un futbolcuyum ve takımımın başarısı için elimden geleni yapmaya hazırım. Teknik heyetin vereceği tüm kararlara saygılıyım" açıklamasını yaptı.

Avrupa motivasyonu

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/idmann28000.jpg

Bordo-Mavililer, cuma günkü Sivasspor karşılaşması için tempoyu yükseltti.

02.05.2007

Trabzon'da dün akşam yapılan idmana sakatlıkları süren Musa, Risp, Jefferson ve Ufukhan katılmadı. Hafif sakatlıkları bulunan Celalettin ve Yattara ise takımdan ayrı düz koşu yaptı. Diğer futbolcular koşunun ardından depar ve kısa pas çalışması gerçekleştirdi. Oyuncularıyla kısa bir görüşme yapan teknik direktör Ziya Doğan, UEFA hedefini son ana kadar korumaları için kalan 4 maçı da kazanmaları gerektiğine dikkat çekip, “Biz üzerimize düşeni yapmaya mecburuz. Hepinizin bu bilinçle hareket edeceğinizden eminim” dediği öğrenildi.

FANATİK

marcelinhos100
02.05.2007, 13:23
http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/2007/05/02/im/06030E12D44F8E429B93CFD4b.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifAli Sakal, Trabzon'da

Gaziantep Büyükşehir Belediyesi'nin başarılı orta saha oyuncusu Ali Sakal, bordo-mavililerle prensip anlaşmasına vardı. Trabzonlu yöneticilerin, Gaziantep'te kiralık olarak forma giyen 24 yaşındaki futbolcuya lig biter bitmez imza attıracağı öğrenildi.

Kişisel Bilgiler

Doğum Yer : TİREBOLU

Doğum Tarihi : 8 Ağustos 1983

Uyruk: TC

Tam bir felaket arkadaş ön libero yaş 24 Diyarbakırsporun oyuncusu Antep Belediye de kiralık işte ziya ile olacağı sonuç bu hiç milli olmamış ve bu sene golü de yok aynı bizim ön liberolar gibi.

marcelinhos100
02.05.2007, 13:26
Burada da 3 kişi!

02.05.2007

Seçim sürecinde taraftarın gönlünü hoş tutan ütopik vaatleri bir kenara bıraktık. Bunların neden olduğu büyük beklentilerin hayal kırıklığına dönüşmesini de...
Transferlerdeki geldi-gittileri, Halilhodziç sonrası teknik direktör belirleme yöntemleri, teknik direktörleri sahiplenme ya da dışlama yanlışlarını. Yönetimdeki, “filan grubun futbolcularına diğer grubun tepkilerini”, grup avantajıyla forma bulup, dezavantajıyla kulübeye mahkûm olanları da koyduk bir kenara...
Şu son olaylar bile tek başına yönetimin göreve devam ısrarının artık kuruma büyük zararlar vereceği gerçeğini çok net gösteriyor. Bütün yanılgı ve yanlışların nedeni olan bu bölünmüşlük ortadayken, son haftalara kadar kamuoyunda verilen birlik-beraberlik gösterilerinin ne kadar yapmacık olduğu da böylece net olarak anlaşıldı.
Daha bir sezon önce “olası yönetim değişikliği sürecini hızlandırır” diye takımın yenilgisinden medet umanlar ve her kötü sonuçta “timsah gözyaşları” dökerek ellerini ovuşturanların varlığından yakınıyordu camia. Ne yazıktır ki, gelinen noktada bu çember yönetim kurulu içine varacak kadar daraldı. Yönetimde bile kupadan elenmişliğe “oh oldu!” diyenlerin-hadi hafifletelim iddiayı, fazla üzülmeyenlerin- varlığı gündemde şu anda. Bu iddiayı dile getirenlerin, bundan yakınanların yönetim içinden olması, durumun vahametini göstermesi açısından çok manidardır. Bu iddiaların doğruluğunu test edebilmek için Başkanın gitmediği maçlardaki Şeref Tribünü temsili tartışmalarına bakınız. Bir grup varsa, diğer grubun bulunmadığı seyahatlere bakınız.
Yetmedi; İkinci Başkanın, hiç ilgisi olmadığı bir konuda, bir başka kulüple ilgili kurumu zorda bırakacak gereksiz açıklamalarına bakınız. Başkanın muhatabından kamuoyu huzurunda özür dilemek zorunda kalmasına... İkinci Başkanın bunun üzerine, “sırtından vurulmak” değerlendirmesine... İkinci ve üçüncü adamlarının, “öncelik alma” kavgasını önlemekten aciz başkanın, suskunluğunu, kendi yönetiminin tamamen parçalanmasını göze alarak bozmasına bakınız.
Bu yönetimin -öncekileri sineye çekilse de- bundan sonraki her icraatı kaygıyla izlenir duruma gelmiştir. Kulübün geleceğe yönelik gelirlerini teminat gösterip kredi kullanarak, olası seçimde göreve talip olacakların elini-kolunu bağlar duruma getirme çabalarıyla ilgili kuşku, taraflı-tarafsız her kesimde oluşmaya başlamıştır. İlginçtir; camianın dinamikleri, bu duruma seyirci kalmaktadır.

Ergun ATA

marcelinhos100
02.05.2007, 13:28
TRABZON'UN 1 NUMARASI LUİS MARTİNEZ

Bordo-Mavililer, Sakaryaspor'un Kolombiyalı kalecisinin peşinde... Doğan isteği doğrultusunda Albayrak, Sakarya ile Martinez için ön görüşme yaptı.

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/17646_b.jpg

İÇERDEN OLSUN

Trabzonspor, 1 numara için Martinez'e yöneldi. Teknik Patron Ziya Doğan'ın Başkan Nuri Albayrak ile yaptığı transfer zirvesinde kaleye uyum sorunu yaşamaması için yurt içinden transfer yapılmasını isteyerek, Martinez'in bu yönde iyi bir tercih olduğunu söylediği belirtildi. Bunun üzerine Albayrak'ın Martinez için Sakaryaspor ile bir ön görüşme yaptığı belirtildi. Sakaryaspor'un kaleci+para karşılığında bu transfere onay verebileceğini Trabzonspor'a ilettiği öğrenildi.

JEF KİRALANACAK

Trabzonspor'un Martinez'in transferini bitirmesi durumunda, Jefferson'u yurt içine kiralamayı düşündüğü ifade edildi. Martinez'in transferine karşılık Sakaryaspor'a kaleci Ahmet'in yanı sıra bir miktar para verilmesinin düşünüldüğü belirtildi. Bordo-Mavililer, Martinez'in transferinde sorun yaşaması durumunda Hasagiç ve Pletikosa'ya yöneleceği öğrenildi.

KARADENİZ

asimavi
02.05.2007, 13:29
olur ya daha bu nekı zıya nın kaldıgı hergun boyle transfer haberlerı cıkacak ....

...adamlar dedıklerını yapıyor ellerını cabuk tutup kazmaları hıckımseye bırakmıyorlar.......

.....daha ne sakal ler ne kecı ler gelır bılınmez ama ıkı yıldızımız oldu sımdıden

.....alı sakal.....adnan güngör...ulan formaları bıle bır tane satmaz bu adamların

isimlere baksana bırı kahvecı ısmı adnan ....otekını soyadına bak yat yere gul.....

marcelinhos100
02.05.2007, 13:32
VE GÖZLER ALBAYRAK'TA

Trabzonspor'da yönetim toplanıyor...

GENİŞ KATILIMLI

Trabzonspor'da son günlerde yönetim içerisinde yaşanan olaylarda sessizliğini koruyan Başkan Nuri Albayrak, yönetimini olağanüstü topluyor. Bugün veya yarın Trabzon'a gelmesi beklenen Albayrak, yönetimin tamamına yakınının katılacağı toplantıda, son yaşananlarla ilgili olarak değerlendirme yaparak, gelecek yıl için yapılması gerekenleri masaya yatıracağı belirtildi.

KONGRE YOK

Albayrak'ın kongreyi kesinlikle düşünmediğini ifade edilirken, toplantıda Asbaşkan Haşim Sayitoğlu ve Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu'na "Bundan sonra içeride sorun istemiyorum" mesajı vereceği belirtildi. Başkan Albayrak, Ziya Doğan'ı masaya yatırmayı isteyen Trabzon kanadına izin vermeyeceği sızan bilgiler arasında.

Defolun ulan bu taraftar sivas maçında hak ettiğiniz cezayı kesecek

marcelinhos100
02.05.2007, 13:33
YABANCI ENFLASYONU

Trabzonspor'da yönetim sezon sonu kontejanını boşalmak için hayli terleyecek... Tomas Jun ve Djokaj'ın gelişi ile sezon sonu kadrosunda 7 yabancı olacak Bordo-Mavililer, transfer yapabilmek için en az 3 oyuncuyu elden çıkartmak amacında

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/17656_b.jpg

4'Ü GİDECEK

Trabzonspor'da yönetim sezon sonu yabancı konusunda yine terleyecek. Lig başında ve devre arasında yabancı transferi yapabilmek için elindekileri çıkarmak amacıyla yoğun bir çaba sarfeden Bordo-Mavili yönetimi sezon sonu da sıkıntılı günler bekliyor. Kiralık gönderilen Tomas Jun ve Djokaj'ın dönüşü ile yabancı sayısı 7'e çıkacak olan Trabzonspor'da yönetim, transfer yapabilmek için 4 oyuncuyu gönderme düşüncesinde.

SATMA DÜŞÜNCESİ

Yönetimin, Tomas Jun ve Djokaj'ı bu kez satarak, iki yabancıdan tamamen kurtulmalarının planını yapıyor. İki oyuncunun bu sezonki kötü performansı nedeniyle yönetim, Tomas ve Djokaj'ı en az zararla satmak amacında. Trabzonspor'da yönetim, Teknik Patron Ziya Doğan'ın isteği doğrultusunda eldeki yabancılardan Musampa ve Jefferson'u da göndererek, kadrosuna 2 yabancı katmayı planlıyor.

Murat Altun
02.05.2007, 13:34
bu ziya gitse bile arkasında bir sürü kazma bırakıp gidecek

alooo taraftarrrrrrrrrrr daha neyi bekliyorsunuzzzzzzzzzzz?????????????*