PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (BU BAŞLIKTA YORUM YOK!) Sadece haberler

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 [103] 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117

azad53
26.04.2007, 16:33
Kayseri Erciyesspor'a elenerek Fortis Türkiye Kupası'na veda eden Trabzonspor'da, kulüp başkan yardımcısı Yusuf Şimşek, yönetim kurulu olarak kendilerini başarılı saymadıklarını söyledi.

Yusuf Şimşek, Kayseri Erciyesspor karşısında turu geçemedikleri için üzgün olduklarını ifade etti.

Yönetim kurulu olarak kendilerini başarılı saymadıklarını kaydeden Şimşek, ”Başarılı değilsek yönetim kurulu olarak toplanıp karar almamız lazım. Trabzonspor için daha fazla zaman kaybetmemek gerekir. Uyum içinde çalışacak, kan uyuşmazlığı olmayan bir yönetim kurulu kısa sürede oluşmalı” dedi.

Hangi yönetim olursa olsun teknik direktör Ziya Doğan ile devam etmesi gerektiğini ifade eden Şimşek, “Başarı için istikrar önemli bir etken. Kim gelirse gelsin istikrar için Ziya Doğan ile göreve devam edilmeli” diye konuştu.
Şimşek, ligde kalan tüm maçlarını kazanarak Trabzonspor'un ismine yakışır bir yerde ligi bitirmek için çaba göstereceklerini kaydetti.

Yusuf Şimşek, Trabzonspor'un bu hale gelmesinde basının yapıcı eleştiri yapmasından ziyade yıkıcı eleştiri yapmasının büyük rolü olduğunu da savundu.

Kasım Hilal
26.04.2007, 22:43
Finale bejeke çıktı..
Ah ulan ah.

fteotdgs
26.04.2007, 23:00
İbrahim Hacıosmanoğlu... Bu yasima kadar gorup duydugum gelmis gecmis en kotu futbol takimi yoneticisi. Sadece Trabzonspor icin degil dunyada diyorum.

Erdal
26.04.2007, 23:06
İbrahim Hacıosmanoğlu... Bu yasima kadar gorup duydugum gelmis gecmis en kotu futbol takimi yoneticisi. Sadece Trabzonspor icin degil dunyada diyorum.

Hikmet onur u unutmayalım ... bide şu anda bjk nin yöneticisi celal kolot var bizimki ile o yarışırlar neticeyi fotofiniş belirler........

Misina
26.04.2007, 23:13

hakemler ve bazı kulüp başkanları Trabzonspora sallarken ağzını açıp Trabzonsporu savunma gayreti gösteren tek yöneticiydi...bence yönetimin en iyi adamı

oskanonur
26.04.2007, 23:41
haciosmanoglu yakinda kendi listesini olusturarak yonetime talip olursa hic sasmam.

antinuri
26.04.2007, 23:43
ayman maçtan sonra açıklama yapmış .. ligde telafi edeceğiz diye..! neyin telafisi ben anlamadım işte bu adamlarla uefa hesapları yapyorz VAh TRABZONUM VAH..

salihismet
26.04.2007, 23:47
hakemler ve bazı kulüp başkanları Trabzonspora sallarken ağzını açıp Trabzonsporu savunma gayreti gösteren tek yöneticiydi...bence yönetimin en iyi adamı

Tek savundugu fedarasyon ve Haluk Ulusoydur, onun yönettigi takimi tutmak agrima gidiyor.

kromozom
26.04.2007, 23:50
ne olmus yaa havaalanında protestomu yapılımıs otobusmu taslanmıss

salihismet
27.04.2007, 00:34
Adamin biri babasina bagiriyor
-baba tuttum bir deli
-oglum getir onu
-baba gelmiyor
-deliyi birak sen gel
-baba birakmiyor beni

Sen gelde kurtul bu yönetimin elinden kurtulabilirsen, birakin gidin diyorsun gitmiyorlar, teknik drektörü gönderin diyorsun, teknik drektör birakmiyor bizi diyorlar, hangisi deli hangisi akilli anlayamadim gitti?

Ertuğrul ATALAY
27.04.2007, 01:02
Taşlamak dövmek sövmek yok
protesto var

Bulut61-34
27.04.2007, 01:49
Lazoroni gönderilmeseydi bu ligte şampiyon bile olabilirdik. Bu söylediğimden Lazoronin iyi hoca olduğunu ima ettiğim sonucu çıkarılmasın lütfen. Lazoroni yanlış hocaydı. Hadi 1. hata oldu dedik kabullendik. Lazoronin daha ligin 4. haftasında gönderilmesi ise 1. hatayı katbe-kat aşan bir hataydı. Yerine Ziya Doğan tercihi hatanın boyutunu daha da büyüttü. Bu hatalrdan ders aldıkları belli; artık hoca değiştirmekle sorunun çözülmeyeceğini anladılar. Ama kendilerinin değiştirilmesi gerektiğini ise hala anlayamadılar. Bu işi beceremiyorsunuz. Tek doğruyla olmaz bu iş. Hoca konusunda bugüne kadar yaptığınız yanlışları sonunda çğrendiniz diyelim. Ya transfer konusunda ki yanlışlarınız, kurumsallaşma konusunda ki yanlışlarınız ve daha bir sürü konudaki ynlışlarınız nasıl düzelecek. Her konudaki yanlışınızı düzeltmeniz bu kadar süecekse çok bekleriz demektir.
Yanlışlarınızı düzeltene kadar değiştirin kendinizi, bilen birileri gelsin.

Emre7
27.04.2007, 01:55
haciosmanoglu yakinda kendi listesini olusturarak yonetime talip olursa hic sasmam.

ahmet ağaoğlu başkan oda yardımcı olsun yeni sezonda ilk başta avrupa hedefiyle başlasınlar.... eminim nuriden daha başarılı olurlar

capa
27.04.2007, 09:00
Artık ötesi yok!

27.04.2007

Trabzonspor’un Süper Lig’e pamuk ipliğiyle bağlı 10 kişi kalmış Erciyesspor’a boyun eğip, UEFA Kupası’na katılma hayalini, gerçekleşmesi mucizeleri gerektiren konuma getirmesinden sonra, bu durumun direkt sorumlusu yönetimi ve teknik kadrosuna, “Nereye kadar?” sorusunu sormuştuk. Aradan geçen 24 saatlik sürede daha sakin düşünüp, sağlıklı bir öneriye ulaşma çabamız, neresinden baksak bizi sadece şu sonuca ulaştırdı: “Artık bunun ötesi yok!”
“Gereğini yapın!”
Neden tırnak içinde?
Çünkü gelen mesajların, temas kurulan herkesin ortak fikri de ondan. “Gereğini yapsınlar!” diyor herkes.
Nedir gereği?
Olmadı, olmuyor, bu büyük kulübün yükünü ne idari ne de teknik anlamda taşıyamıyorsunuz; güven tazeleyiniz, onay alamıyorsanız gidiniz...
Tabii ki iddiamız, hedeflerine ulaşamayan her yönetim ve teknik kadronun böyle davranması gerektiği şeklinde değil ama durum burada farklı. Bu beklenen bir son ve daha ilk günden bugün olacakların altını çizmişiz, kamuoyunun dikkatini bu noktaya çekmeye çalışmışız, “olmayacak, olmaz” demişiz.
Bakınız; tamamen seçim kazanmaya yönelik oy kaygısıyla bir araya gelen uyumsuz yönetimin görevi teslim alalı 17 ay oldu. Yaptıkları her icraat tartışılır durumda. Kulübün temel taşlarını yerinden oynattılar, insanları küstürdüler, yaptıkları onca yanlışa tepki gösterenleri düşman ilan ettiler, “Duayenlere” dil uzattılar, camianın en çok önem verdiği stadyum projesini “parti içi çekişmelere” kurban ettiler, 3 transfer döneminde her şeyi yüzlerine gözlerine bulaştırdılar. Bu kurumun 4. kez transfer döneminde icranın başında olmalarına hem maddi hem de manevi anlamda tahammülü yok. “Şampiyonluk” dediler, olmadı “Şampiyonlar Ligi”, “Türkiye Kupası” hiçbiri olmadı. UEFA şansı kalmadı gibi. Sorsanız, “İnter Toto’ya katılmak istemeyiz” derler, önce bir katılma hakkını elde edin bakalım. Fikstür bunu da zor gösteriyor. Bölündüler, bugüne kadar olanlar bir yana son 15 günde bölünmüşlüğün alenileşmesi, ortaya komik görüntüler çıkardı. Başkan maçta yok, asbaşkan yerinde, 2. başkan, iki maç tribünde taraftarların arasında, 2. başkan Avanos Kampı’nda, kurumun en önemli kupa maçında, hem de ekibiyle. Asbaşkan yok, hem de ekibiyle. Allah aşkına ne söylenir bu duruma!
Gelelim işin teknik boyutuna. Rövanş maçında Trabzonspor, en ideal kadrosuyla hem de iyi oynadı, doğrudur. Ama penaltı atışlarına kalması olasılığını Bülent Korkmaz iyi değerlendirirken, Ziya Doğan, buna yönelik hamle yapamadı. Final de bu yüzden gitti. Bu arada, penaltı atmak istemeyen oyuncular da oldu, atmaması gerekenler kullandı ve tur kaçtı. Ömer Rıza son antrenmanda 6 penaltı kullandı, 5’i aut, biri direğe çarparak gol oldu. Doğan mecburen penaltı kullandırdı. Bunlar kimse, zaman geçirilmeden kamuoyuna açıklanmalı. Bu futbolcularla ilişkiler gözden geçirilmeli. Final yolunu engelleyen son an faktörleri bir yana Trabzonspor’un ilk maçtaki teknik hataların bu duruma gelinmesindeki rolü ve ligde bugüne kadar yapılan yanlışlar da gösterdi ki, teknik kadro kriz döneminde sağlıklı kararlar alamıyor, bu yükü taşıyamıyor.
Tribünlerde nemalandırılanlar dışında tüm taraftarlar kahroluyor. Onca söz verildi, büyük beklentilere sokuldular, zaman geçiyor, fırsatlar bir bir kaçıyor.
Son söz bir mail dostundan: “Taş atıldıktan, söz ağızdan çıktıktan, fırsat kaçtıktan, zaman geçtikten sonra işin telafisi olmuyor.”
Gereğini yapın, ötesi yok bunun...

Ergün Ata

bu adamın yazılarını beğeniyorum

hüseyin1975
27.04.2007, 09:14
Günaydin renkdaslarim.

Bu sabahda ses seda yok.
Antalya macinda Ziya Bey maalesef basimizda olacak :mad:

TSknbkTS
27.04.2007, 09:18
Bizde İ.Hacıosmanoğlu'nun Arkasındayız!!Bundan Sonrada Duracağız

Doğru.Çünkü Ziya yı da başımıza musallat eden Büyük Yönetici ! Hacıosmanoğluydu. Konuştuğu gibi de icraat yapsaymış tam süper olacakmış.Ama herkes kendine oynadığı için yönetimde.Sadece çenesi yoruluyor garibimin.

zeki gursoy
27.04.2007, 09:26
6 penaltı atışından 5 aut birde direkten içeri gönderen adama penaltı attırmak nasıl bir kafa ürünüdür...nasıl bir ileri zekalılıktır...
kahretsin!

Naim
27.04.2007, 13:24
Sayitoğlu bırakmayacak!
Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, istifa edeceğine ilişkin dedikodulara tepki gösterdi, "Ben istifa etmiyorum ve etmeyi hiç düşünmedim. Ama edecek varsa çıksın etsin" dedi.

"CANLA BAŞLA ÇALIŞACAĞIM"

Bordo mavili takımın Fortis Türkiye Kupası'ndan elenmesinden sonra yönetim, istifayı düşününler ve devam etmek isteyenler olarak ikiye bölünürken Haşim Sayitoğlu, bu tür söylentilerin ortaya atılmasının bile çok çirkin olduğunu belirterek şunları söyledi: "Evet, kupadan elendik. Ligde de istediğimiz yerde değiliz ama istikrar için devam edeceğiz. Benim hakkımda istifa söylentileri ortaya atanlar, bunları nasıl uyduruyorlar, anlamıyorum. Bırakın istifa etmeyi, bunu aklımdan dahi hiç geçirmedim. Görevimin başındayım ve Trabzonspor'a hizmet etmek için canla başla çalışacağım."

"BIRAKACAK VARSA SÖYLESİN"

İstifa etmeyi düşünenlerin bu görüşlerini uygulamaya geçirmesi gerektiğini de vurgulayan Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu işler lafla olmuyor. İcraat lazım. İstifa etmeyi düşünenler varsa bunu çıksın, açık açık söylesin. Biz de yönetim kurulu olarak değerlendirelim. Görevimizi yapmaya çalışıyoruz. Ne yönetim içinde, ne de dışarıda kimseyle bir sorunum yok. Sorunum olduğu için Erciyesspor maçına gitmediğimi söylüyorlar. Ağır hasta olmama rağmen Erciyesspor maçına gidecektim. Başkan Nuri Albayrak, beni aradı, (Senin gelmene gerek yok. Hastasın, dinlen) dedi. Ben de gitmedim. Bu tür olaylar abartılarak nereye varılmaya çalışılıyor, anlamakta zorluk çekiyorum. Sorun yaratmak isteyen varsa bu yönetim içinde olsun, dışarıda olsun karşılarında dimdik durmaya hazırım."

"SORUN ZİYA DOĞAN DEĞİL"

Teknik direktörleri Ziya Doğan'ın şu anda tartışma konusu olmadığını da açıklayan Asbaşkan Sayitoğlu, bu konuda şöyle konuştu: "Her sezon sonu, yönetimler bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapar. Biz bu durum değerlendirmesini Antalyaspor maçından sonra yapacağız. Ancak burada da Ziya Doğan'ı veya futbolcuları masaya yatırmayacağız. Neler yapmak için söz verdiğimizi, neleri yapabildiğimizi tartışacağız. Bir başarısızlık varsa, bunu biz yapmışızdır. Ama başarı gelecekse de bunu biz yapmak istiyoruz. Toplantıda bir karar alınacaksa, bu sadece benim değil, yönetim kurulunun ortak kararı olacak. Tekrar söylüyorum. Ben görevimin başındayım. Eğer istifa etmeyi düşünen varsa, çıksın etsin."

İNTER TOTO KUPASI YENİ HEDEF

Gelecek sezon Avrupa kupalarında mücadele etmek için sezona başlarken hedefini Şampiyonlar Ligi olarak belirleyip ardından UEFA Kupası'nı dönen Trabzonspor'un son hedefi, Türkiye Kupası'ndan elenmesinden sonra İnter Toto Kupası oldu. Ligi dördüncü bitirerek bu hedefine ulaşmak isteyen Trabzonspor, yarın oynanacağı Antalyaspor maçında tüm planlarını galibiyet üzerine kurdu. Ziya Doğan'da bu nedenle futbolcularının morallerini düzeltmek için oyuncularıyla görüşmeler yaptı.

GİDECEKLER KALACAKLAR

Bordo mavili takımın Ayrupa'ya gidebilmek için yeni hedef koymasından sonra kalacak ve gidecek futbolcuların belirlenmesi, Antalyaspor maçından sonraya kaldı. Ziya Doğan'ın sakatlıklar nedeniyle tam anlamıyla tanıyamadığı bazı futbolculara Antalyaspor maçında şans verip ne durumda olduklarını kontrol edeceği öğrenildi. Gidecek ve kalacakların tesbitinin bordo mavili takımın İnter Toto hedefi nedeniyle ertelenebileceği de belirtildi.
http://www.sporx.com/detail.php?Type=1&kategori=29&go=61860

Buyrun
40 Katırmı 40 Satırmı :mad:

Jackdaniels
27.04.2007, 14:01
Doğan'la olmaz

Trabzonspor, Türkiye Kupası'ndan da elenince taraftarlar 'Doğan'a hayır' yürüyüşü hazırladı. 1967 Derneği: Yönetim ve Doğan suçlu

Doğan'la olmaz

Trabzonspor, Türkiye Kupası'ndan da elenince taraftarlar 'Doğan'a hayır' yürüyüşü hazırladı. 1967 Derneği: Yönetim ve Doğan suçlu.

Trabzonspor'da Erciyespor'a kaptırılan kupa finali bardağı taşıran son damla oldu. Yönetim içinde ve taraftarlar arasında Ziya Doğan ile devam etme konusunda büyük tartışmalar yapılmaya başlandı. Birçok yönetici Doğan'a olan desteğini çekti.

YÜRÜYÜŞ EYLEMİ
Erciyespor maçında Ziya Doğan'ın hatalı olduğunu belirten
bir grup taraftarın "Doğan'a hayır" demek için büyük bir yürüyüş düzenleme planı yaptığı bildirildi. Taraftarlar "Trabzon'da bir yürüyüş yapacağız. Bu yönetim başka türlü anlamaz" görüşündeler.

1967'DEN SİTEM
En büyük tepki 1967 Trabzonsporlular Derneği'nden geldi. Başkan Alaattin Hatayoğlu "İki maçta da Doğan hatalıydı. İlk karşılaşmada takıma hücum oynatmadı. Rövanşta da 1-0'dan sonra savunma yaptırdı. Aslında yönetim de Doğan da çok suçlu" dedi.

YÖNETİMDE SIKINTI
Tüm hedeflerin kaybolmasıyla teknik direktör Doğan, yönetim içinde de tartışılmaya başlandı. Daha önce Doğan için olumlu oy kullanan birçok yöneticinin hoca ile devam edilmesi konusunda fikirlerinin değiştiği ve ilk toplantıda bu konunun ele alınacağı öğrenildi.

Bence Trabzonda bulunan herkes katılsın...

macka61
27.04.2007, 14:03
yüzsüzlükten başka bir şey değil bu bu taraftarlar sizi istemiyor bunu neden anlamak istemiyorsunuz

Mehmet_Mercanlı
27.04.2007, 14:04
bu haber güzel ... artık yuruşmu yaparız eylemi yaparız... bilmiyorum ama bişeyler yapılmalı

TSelif
27.04.2007, 14:13
Sayitoğlu bırakmayacak!

Kene gibi yapıştılar .Bırakmıyolar yakamızı .Sen sabır ver Rabbim :mad::mad:

Murat Altun
27.04.2007, 14:13
gercekten bu ne yüzsüklük utanmazlıktır yaa taraftar deliye döndü kimse istemiyor artık sizi illa yürüyüş mü yapılmalı protestolar mı yapılmalı insanlar bunlarlamı uğraşmalı bu ülkede bnca sorun varken birde nuriyle ziyaylamı uğraşacağız kardeşim belliki istemniyorsunuz belliki elinize yüzünüze bulaştırdınız çabaladıkça batıyorsunuz kendiliğinizden gitseniz herşey güzellikle olsa hiç değilse yapamadılar efendi gibi Trabzonspor un iyiliği için gittiler denir anlayın artık yaa anlayın nolur

Vkgz
27.04.2007, 14:14
son dakika : dyp katılmıyormuş cbaşkanlığı seçimine :) :(

Fatih
27.04.2007, 14:19
bu yürüşüye herkes katılmalı bence birlik olmak için çok güzel bir fırsat

Erkan
27.04.2007, 14:32
son dakika : dyp katılmıyormuş cbaşkanlığı seçimine :) :(

Son Saniye : Erkan Mumcu da katilmiyormus, kardesleri serbest mis....:D

Burçak
27.04.2007, 14:37
işte beklediğim tepki yürüyüşü. çok büyük bi katılımla yönetimide protesto etmeliyiz. bu işin çocuk oyunu olmadığını reklam yapma yeri olmadığını hepsi bilmeli

rotofinish
27.04.2007, 14:40
bence müthiş bi gelişme mutlaka bu yürüyüşe katılım yüksek olmalı.

Travelair
27.04.2007, 14:41
Trabzonspor'un genç oyuncusu Ufukhan Bayraktar'ın, sol elindeki kırık nedeniyle ameliyat olacağı bildirildi. Memorial Hastanesi'nden yapılan yazılı açıklamada, Ufukhan Bayraktar'ın sol elindeki kırık nedeniyle ameliyat kararı alındığı ve yarın Ortopedi Bölümü Başkanı Uz. Dr. Murat Ünsal tarafından ameliyat edileceği belirtilerek, ''Ufukhan'ın sol el 4. parmağına vida ile kırık tamiri işlemi yapılacak. Ufukhan aynı anda kasık fıtığı operasyonu da geçirecek'' denildi. Genç oyuncunun bu ameliyatların ardından 3 hafta sonra yeniden sahalara dönebileceği ifade edildi

TSelif
27.04.2007, 14:42
Rüyamda gördüm akşam zaten. Avni Aker'in oraya doğru bir sürü insan yürüyodu tepki için ...

Erkan
27.04.2007, 14:47
Rüyamda gördüm akşam zaten. Avni Aker'in oraya doğru bir sürü insan yürüyodu tepki için ...

Hadi ablacigim bide istifa ettiklerini en yakin zamanda gorursun insallah (biz de goruruz insallah) :D

tsukru61
27.04.2007, 14:48
işte beklediğim tepki yürüyüşü. çok büyük bi katılımla yönetimide protesto etmeliyiz. bu işin çocuk oyunu olmadığını reklam yapma yeri olmadığını hepsi bilmeli

Bunlara gerenk yok ;)

Sanırım bmn yönetiminde olanlardan haberin olmuyor. Takip et lütfen.

Naim
27.04.2007, 14:49
Bunlara gerenk yok ;)

Sanırım yönetimde olanlardan haberin olmuyor. Takip et lütfen.

Şükrü Kardeş ne oluyormuş bizide bi bilgilendirsen biz takip edemiyoruz da

Vkgz
27.04.2007, 14:52
Son Saniye : Erkan Mumcu da katilmiyormus, kardesleri serbest mis....:D

olay çok ilginç hale gelmeye başladı

Erkan
27.04.2007, 14:56
olay çok ilginç hale gelmeye başladı

Bakalim ne olacak, hadi hayirlisi..... :)

Mehmet Fırat
27.04.2007, 15:03
ilk tur oylama başladı...

hüseyin1975
27.04.2007, 15:07
Kene gibi yapıştılar .Bırakmıyolar yakamızı .Sen sabır ver Rabbim :mad::mad:

Birakamaz cünkü Dayioglu ona "LAF" atti :mad:
Ayni zamandada Dayioglu sov yapti. Ben kacmam. Kalir ve savasirim dedi.

Sayitoglu bunun altinda kalacak degildi elbet :mad:

Bu ikili simdi kalir ve bir Transfer dönemi ve neticede bir Sezn daha bos gecer :mad:

SONUC: Cile cekmye DEVAM :eek:

metehan
27.04.2007, 15:23
www.ligtv.com.tr 'de "TS, 4. olup Intertoto'ya gidebilir mi?" diye anket koymuşlar, ne hallere düştük yav :)

Oemer61
27.04.2007, 15:24
Sayitoğlu bırakmayacak!
Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, istifa edeceğine ilişkin dedikodulara tepki gösterdi, "Ben istifa etmiyorum ve etmeyi hiç düşünmedim. Ama edecek varsa çıksın etsin" dedi.

Bordo mavili takımın Fortis Türkiye Kupası'ndan elenmesinden sonra yönetim, istifayı düşününler ve devam etmek isteyenler olarak ikiye bölünürken Haşim Sayitoğlu, bu tür söylentilerin ortaya atılmasının bile çok çirkin olduğunu belirterek şunları söyledi: "Evet, kupadan elendik. Ligde de istediğimiz yerde değiliz ama istikrar için devam edeceğiz. Benim hakkımda istifa söylentileri ortaya atanlar, bunları nasıl uyduruyorlar, anlamıyorum. Bırakın istifa etmeyi, bunu aklımdan dahi hiç geçirmedim. Görevimin başındayım ve Trabzonspor'a hizmet etmek için canla başla çalışacağım."

İstifa etmeyi düşünenlerin bu görüşlerini uygulamaya geçirmesi gerektiğini de vurgulayan Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Bu işler lafla olmuyor. İcraat lazım. İstifa etmeyi düşünenler varsa bunu çıksın, açık açık söylesin. Biz de yönetim kurulu olarak değerlendirelim. Görevimizi yapmaya çalışıyoruz. Ne yönetim içinde, ne de dışarıda kimseyle bir sorunum yok. Sorunum olduğu için Erciyesspor maçına gitmediğimi söylüyorlar. Ağır hasta olmama rağmen Erciyesspor maçına gidecektim. Başkan Nuri Albayrak, beni aradı, (Senin gelmene gerek yok. Hastasın, dinlen) dedi. Ben de gitmedim. Bu tür olaylar abartılarak nereye varılmaya çalışılıyor, anlamakta zorluk çekiyorum. Sorun yaratmak isteyen varsa bu yönetim içinde olsun, dışarıda olsun karşılarında dimdik durmaya hazırım."

"SORUN ZİYA DOĞAN DEĞİL"

Teknik direktörleri Ziya Doğan'ın şu anda tartışma konusu olmadığını da açıklayan Asbaşkan Sayitoğlu, bu konuda şöyle konuştu: "Her sezon sonu, yönetimler bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapar. Biz bu durum değerlendirmesini Antalyaspor maçından sonra yapacağız. Ancak burada da Ziya Doğan'ı veya futbolcuları masaya yatırmayacağız. Neler yapmak için söz verdiğimizi, neleri yapabildiğimizi tartışacağız. Bir başarısızlık varsa, bunu biz yapmışızdır. Ama başarı gelecekse de bunu biz yapmak istiyoruz. Toplantıda bir karar alınacaksa, bu sadece benim değil, yönetim kurulunun ortak kararı olacak. Tekrar söylüyorum. Ben görevimin başındayım. Eğer istifa etmeyi düşünen varsa, çıksın etsin."

Gelecek sezon Avrupa kupalarında mücadele etmek için sezona başlarken hedefini Şampiyonlar Ligi olarak belirleyip ardından UEFA Kupası'nı dönen Trabzonspor'un son hedefi, Türkiye Kupası'ndan elenmesinden sonra İnter Toto Kupası oldu. Ligi dördüncü bitirerek bu hedefine ulaşmak isteyen Trabzonspor, yarın oynanacağı Antalyaspor maçında tüm planlarını galibiyet üzerine kurdu. Ziya Doğan'da bu nedenle futbolcularının morallerini düzeltmek için oyuncularıyla görüşmeler yaptı.

GİDECEKLER KALACAKLAR

Bordo mavili takımın Ayrupa'ya gidebilmek için yeni hedef koymasından sonra kalacak ve gidecek futbolcuların belirlenmesi, Antalyaspor maçından sonraya kaldı. Ziya Doğan'ın sakatlıklar nedeniyle tam anlamıyla tanıyamadığı bazı futbolculara Antalyaspor maçında şans verip ne durumda olduklarını kontrol edeceği öğrenildi. Gidecek ve kalacakların tesbitinin bordo mavili takımın İnter Toto hedefi nedeniyle ertelenebileceği de belirtildi.
http://www.sporx.com/detail.php?Type=1&kategori=29&go=61860

Buyrun
40 Katırmı 40 Satırmı :mad:

Ben ondan böyle birsey beklemiyorum zaten!!! Zerre kadar serefi, onuru, gururu olmayan bir insan nasil istifa etsin????:mad:

Jackdaniels
27.04.2007, 15:24
Kiki musampa kadro dışı kalmış...

sismolog61
27.04.2007, 15:25
www.ligtv.com.tr (http://www.ligtv.com.tr) 'de "TS, 4. olup Intertoto'ya gidebilir mi?" diye anket koymuşlar, ne hallere düştük yav :)
bende dikkat ettim resmen dalga geçiyorlar bizi bu hale düşürenlere lanet olsun

metehan

Zaten kadronun içinde değildi ki, değişen birşey olmaz :)

Erkan
bunlar simdi giciklik olsun diye istifa etmiyorlar ya.......... offf offf.... 1 tane bile adam gibi yoneticimiz yok :(

hüseyin1975
Ben ondan böyle birsey beklemiyorum zaten!!! Zerre kadar serefi, onuru, gururu ve namusu olmayan bir insan nasil istifa etsin????:mad:

Ömer kardesim yavas. Bence son yazdigini degistir. Ceza alabilirsin.

Ben renkdaslarimin bu sahizlar yüzünden ceza almasina üzülüyorum :mad:

TSelif
27.04.2007, 15:26

:eek: :eek: ...sebep :mad:

hüseyin1975
27.04.2007, 15:27

Ziya Hoca saclarini begenmemis ;)

Jackdaniels
27.04.2007, 15:27

Gözünün üstünde kaşı olması yeterli bi sebepmi???

Oemer61
27.04.2007, 15:28

YABANCi olmasi!!!!!!!!!!!!!!:mad:

Fatih
27.04.2007, 15:28
suçlu bulundu öle mi kiki musampa!!!

bu yönetimle T.D ü kim kadro dışı bırakacak??

Mehdi
27.04.2007, 15:29
ulan meclis bütün geçicilere kadro verdide şu garibim Musampa kadroya giremedi.Adam şimdi oynamayacakta ne zaman oynayacak.Hayret yahu.

Vkgz
27.04.2007, 15:30
Sayitoğlu bırakmayacak!

"SORUN ZİYA DOĞAN DEĞİL"

GİDECEKLER KALACAKLAR

Jackdaniels
27.04.2007, 15:30
Kiki Musampa kadro dışı
Kulübümüz oyuncularından Kiki Musampa Teknik Direktörümüz Ziya Doğan tarafından kadro dışı bırakıldı.

Profesyonel Şube Menajerimiz Necmi Perekli Musampa'nın kamp düzeni içerisinde kurallara uymadığına dikkat çekerek, "Söz konusu oyuncumuz disiplinsiz davranışları nedeniyle Teknik Direktörümüz Ziya Doğan'ın görüşüyle kadro dışı bırakılmıştır" açıklamasını yaptı.
27.04.2007 15:23:00

Oemer61
27.04.2007, 15:32
Musampa kadar kafana tas düssün ulan, git artik giiiiiiiiiiiiiitttttttttt...

Hüdai Pervaneli

yiza dogandan daha kara olmasi

Bahtiyar

ya bu kadar yapamacık olunmaz bu kadar bişeyler bahane aranmaz arıyorsanızda doğru bişey bulun bari bu adam lig de oynamadı kupada oynamadı suçu bu adama attılar.. takımdan resmen kopardılar ve şimdi üzerlerindeki baskıya bir kulp bulmak için kadro dışı bıraktılar yazıklar olsun.
yazıklar olsun
yazıklar olsun
inanamıyorum

Vkgz
Kiki Musampa kadro dışı
Kulübümüz oyuncularından Kiki Musampa Teknik Direktörümüz Ziya Doğan tarafından kadro dışı bırakıldı.

Profesyonel Şube Menajerimiz Necmi Perekli Musampa'nın kamp düzeni içerisinde kurallara uymadığına dikkat çekerek, "Söz konusu oyuncumuz disiplinsiz davranışları nedeniyle Teknik Direktörümüz Ziya Doğan'ın görüşüyle kadro dışı bırakılmıştır" açıklamasını yaptı.
mecliste 361 vekil var

hareketli günler başlıyor... kiki inceldiği yerden kopsun dedi anlaşılan

Burçak
27.04.2007, 15:34
tam rezillik yaa. yaa siz kikiye ne verdinizki karşılık bekliyosunuz. kaçdefa oynattınız herifi.
Kiki baktı ağzımla kuş tutsam yaranamam bunlrada daha kimseyi sallamıyo.
tam ziyanın aradığı şeydi bu işte . kadro dışı bırakmak için iyi bi fırsat..

Vkgz
27.04.2007, 15:37
VE CARLOS FENERBAHÇE'DE!

Fenerbahçe'nin yıllardır peşinden koştuğu Real Madrid'in 34 yaşındaki Brezilyalı yıldız futbolcusu Roberto Carlos Fenerbahçe'de.. Yıldız futbolcu bir televizyon kanalına yaptığı açıklamada, Fenerbahçe ile anlaştığını ve gelecek sezon Fenerbahçe oynayacağını söyledi.
Carlos yaptığı açıklamada, ''İlk teklif Fenerbahçe'den sezon başında geldi. Ancak sözleşmem sürdüğünden kabul edemedim. Mijatoviç'le konuştum beni kalmaya ikna etti. Fakat önümüzdeki sezon için Fenerbahçe'nin teklifini kabul ettim. Fenerbahçe'ye gitmemdeki en büyük etken sarı-lacivertli takımın Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek olmaları. Yarı final gitme gibi hedeflerim var ben de onlara katkıda bulunmak istiyorum. En az 5 yıl profesyonel olarak futbol oynayabileceğimi düşünüyorum'' diye konuştu.

Hüdai Pervaneli
27.04.2007, 15:38
bence musampa kufur etmisdirde kadro disi kalmistir

Mehmet Fırat
27.04.2007, 15:40
bence musampa kufur etmisdirde kadro disi kalmistir

eğer ziyaya ettiyse haklıdır...

Bahtiyar
27.04.2007, 15:41
Kiki Musampa kadro dışı

ama ben bu seneryoyu bi yerlerden hatırlıyorum hani ilk yarıda seri yakalamıştık o seri de f.akyel e patlamıştı. çok güzel inandırıcılığınız kalmadı beyler .... gidin artık. siz tam bir rezil siniz yaptıklarınızı çocuklar bile yemez. sizin yüzünüzden takımdan Trabzonspordan spor gazetelerinden önceden bişey varmı diye baktığım herşeyden soğudum sayenizde.

Hüdai Pervaneli
27.04.2007, 15:42
bizde gungor u almisik samsun spor lu hadi ilk transferimiy

ÖzGür Ayar
27.04.2007, 15:42
Kiki Musampa kadro dışı

musampa kadrodaydıda bizmi bilmiyorduk. kadro dışı kaldıda ne değişti? yedek klübesinde değilde tribünde olur. gündem değişme çapaları bunlar.

Hüdai Pervaneli
27.04.2007, 15:43
ama ben bu seneryoyu bi yerlerden hatırlıyorum hani ilk yarıda seri yakalamıştık o seri de f.akyel e patlamıştı. çok güzel inandırıcılığınız kalmadı beyler .... gidin artık. siz tam bir rezil siniz yaptıklarınızı çocuklar bile yemez. sizin yüzünüzden takımdan Trabzonspordan spor gazetelerinden önceden bişey varmı diye baktığım herşeyden soğudum sayenizde.

takim da ziya dan baska kufur edilecek kel war mi

Ayhan Yüksek
27.04.2007, 15:43
Musampayıda kadro dışı bıraktı ha vah Trabzonum vah kimlerin eline kaldın adamlar okadar yüzsüz ki yüzlerine tükürsen Yarabbi şükür diyecekler bu adamlar bu forumu hiçmi okumuyorlar asla inanmam hepside ziyadesiyle giriyorlardır foruma zerre onuru olan bi insan bukadar başarısızlık bukadar istenmemezlik ve edilen sözlerden sonra istiaf ederdi okadar onurları yok demekki şurdaki binlerce taraftarın fikirlerinide hiçe sayarak aslında kişiliklerinide yansıtıyorlar bir anlamda

Murat Altun
27.04.2007, 15:45
işte bu yaaa kiki yi kadro dışı bıraktı :) ziya doğan kötü gidişin kupadan elenmenn sebebnide buldu ve takımı düzlüğe çıakrdı biraz sabır gösterirsek herey düzelcek yürü bee ziyaaaaaaaa yürüü kim tutar seni

Burçak
27.04.2007, 15:46
VE CARLOS FENERBAHÇE'DE!

Fenerbahçe'nin yıllardır peşinden koştuğu Real Madrid'in 34 yaşındaki Brezilyalı yıldız futbolcusu Roberto Carlos Fenerbahçe'de.. Yıldız futbolcu bir televizyon kanalına yaptığı açıklamada, Fenerbahçe ile anlaştığını ve gelecek sezon Fenerbahçe oynayacağını söyledi.
Carlos yaptığı açıklamada, ''İlk teklif Fenerbahçe'den sezon başında geldi. Ancak sözleşmem sürdüğünden kabul edemedim. Mijatoviç'le konuştum beni kalmaya ikna etti. Fakat önümüzdeki sezon için Fenerbahçe'nin teklifini kabul ettim. Fenerbahçe'ye gitmemdeki en büyük etken sarı-lacivertli takımın Şampiyonlar Ligi'nde mücadele edecek olmaları. Yarı final gitme gibi hedeflerim var ben de onlara katkıda bulunmak istiyorum. En az 5 yıl profesyonel olarak futbol oynayabileceğimi düşünüyorum'' diye konuştu.
bu haber fotospor fotomaçın klasik haberlerinden birine benziyor. fenerbahçe bunun gibi transferleri hersene yapıyor zaten. fotomaç saolsun.

bizde gungor u almisik samsun spor lu hadi ilk transferimiy

bende Adnanı almışız diye duydum :))

Vkgz
27.04.2007, 15:47
bu haber fotospor fotomaçın klasik haberlerinden birine benziyor. fenerbahçe bunun gibi transferleri hersene yapıyor zaten. fotomaç saolsun.

yok hocam ajansspor.comda.... adnanlarlamı ugrasıyoruz gene

Mustafa Önal
ula musampa gitmeden şu ziya hocayı adam akıllı bir pataklada bu işi yapamayacak hale gelsin. yeter artık bu insanların başını belaya mı sokmak istiyorlar. MAŞALLAH bizim taraftara peygamber sabırı var ya bizde.

Fatih
musampa kurtuldu aslında bir de bu açıdan bakmak lazım

Murat Altun
işte bu yaaa kiki yi kadro dışı bıraktı :) ziya doğan kötü gidişin kupadan elenmenn sebebnide buldu ve takımı düzlüğe çıakrdı biraz sabır gösterirsek herşey düzelcek yürü bee ziyaaaaaaaa yürüü kim tutar seni

Hüdai Pervaneli
27.04.2007, 15:49

adnanin soyadi zaten gungor

Vkgz
27.04.2007, 15:50
bizim stad işide yatar gibime geliyor gülün seçilmemesiyle

Hüdai Pervaneli
27.04.2007, 15:51
bizim stad işide yatar gibime geliyor gülün seçilmemesiyle

ne alaka ya

Vkgz
27.04.2007, 15:53
ne alaka ya

bizim stad işine yasalar engeldi galiba, o bakımdan yeni yasa olayıda imkansız olur bu dönemde

Ayşe Aygün
27.04.2007, 15:55
Kiki Musampa kadro dışı

Adam baktıki yat kalk idman yap başka şey yok. İnsan maça çıkacakki heycan duysun zaimli olsun.Adamı 5 dk oynatma sen sonra adam disiplinsiz olsun. bence az bile yapmış can sıkıntısından demekki adam ne yapacağını bilmiyo syaın ziya.

Hüdai Pervaneli
27.04.2007, 15:57
bizim stad işine yasalar engeldi galiba, o bakımdan yeni yasa olayıda imkansız olur bu dönemde

oldu tskurler kardes

Murat Altun
27.04.2007, 16:01

bizim klübün yönetiminde bunca engelli varken yasa masa hikaye :)

stad sadece özhan canaydının gs yi oyaladığı oynadığı gibi nuride baktı tutacak hiç dal bırakmadı stad yapacağım der dur onuda sadece der

yasalar bırak engel olmayı meclis yasa çıkarsa mecburen yapacaksınız diye hatta parasınıda versse devlet bunlar yine yapamaz o paralarıda çar çur ederler
diyelimki stad yaptılar nolacak yeni güzel stadımız çekirdekçilerle yalakalarala satılmışlarla dolacak ikincilig de nuri açıklam yapacak stadı yaptık herşey güzel olacak ziya açıklama yapacakk eksiklermiz var biraz zaman gerekiyor önümüzdeki on yıl içinde süper lige çıakcağız kötü gidişin sorumlusu olan son süper trafnsferimiz lefter i kadro dışı bıraktım

marcelinhos100
27.04.2007, 16:18
TRABZON'DAN İLK BOMBA

TRABZONSPOR, SAMSUNSPOR’UN YILDIZINI RENKLERİNE BAĞLADI
http://www.takagazete.com/haber_images/trabzondan_27042007.090438.jpg Trabzonspor uzun süredir görüştüğü Samsunspor’da top koşturan Adnan Güngör’le resmen anlaştı. Transferin gerçekleştiği ve imzaların atıldığı açıklandı

BONSERVİSİ ÜCRETSİZ

Trabzonspor, Samsunspor’un başarılı sağ kenar oyuncusu Adnan Güngör ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. Trabzonspor yetkilileri Samsunspor’da forma giyen Adnan Güngör ile 3 yıllık sözleşme imzaladıklarını söylediler. Adnan’ın sözleşmeyi Samsun’da imzaladığı ve faks yoluyla kendilerine gönderdiği ifade edildi. Kulübüyle olan sözleşmesi sezon sonu dolacak olan Adnan’a bonservis ücreti ödenmeyecek.

700 BİN YTL ALACAK

Trabzonspor kulübüyle resmen anlaşan Adnan Güngör sezon başı ve devre arasında da çok istenmiş ancak Samsunspor’un 1 trilyon bonservis ücreti talep etmesi nedeniyle bu transfer gerçekleşmemişti. Sezon sonunu beklemekle bu transferden kar eden Trabzonspor Adnan Güngör’e yıllık 700 bin YTL ücret ödeyecek. 1980 doğumlu olan Adnan, Samsunspor’da sağ kenar ve orta alanda görev yapıyor.

KAYSERİ DE İSTİYOR

Trabzonspor ile 3 yıllık sözleşme imzalayan Adnan Güngör’ü Kayserispor ile birlikte V.Manisaspor kulüpleri de almak için büyük çapa harcadı. Samsunspor kulübünde daha önce menajerlik yapan Kayserispor menajeri Süleyman Hurma Adnan Güngör’ü istediklerini doğruladı ve Trabzonspor ile sözleşme imzalamasını “İnanmıyorum” şeklinde değerlendirdi.

Çok büyük bir yıldız aldık bombaya bak be

Burçak
27.04.2007, 16:19
tranbsferde çekiştiğimiz yeni rakiplermi yoksa bunlar vestel manisa kayseri . vahvahvah

siz_61
27.04.2007, 16:20
Haberler http://www.trabzonspor.org.tr/images/t_s.gif
Kiki Musampa kadro dışı
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/300806musampa.jpgKulübümüz oyuncularından Kiki Musampa Teknik Direktörümüz Ziya Doğan tarafından kadro dışı bırakıldı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/trans.gif

Bahtiyar
TRABZON'DAN İLK BOMBA

http://www.takagazete.com/haber_images/trabzondan_27042007.090438.jpg Trabzonspor uzun süredir görüştüğü Samsunspor’da top koşturan Adnan Güngör’le resmen anlaştı. Transferin gerçekleştiği ve imzaların atıldığı açıklandı

BONSERVİSİ ÜCRETSİZ

Trabzonspor, Samsunspor’un başarılı sağ kenar oyuncusu Adnan Güngör ile 3 yıllık sözleşme imzaladı. Trabzonspor yetkilileri Samsunspor’da forma giyen Adnan Güngör ile 3 yıllık sözleşme imzaladıklarını söylediler. Adnan’ın sözleşmeyi Samsun’da imzaladığı ve faks yoluyla kendilerine gönderdiği ifade edildi. Kulübüyle olan sözleşmesi sezon sonu dolacak olan Adnan’a bonservis ücreti ödenmeyecek.

700 BİN YTL ALACAK

Trabzonspor kulübüyle resmen anlaşan Adnan Güngör sezon başı ve devre arasında da çok istenmiş ancak Samsunspor’un 1 trilyon bonservis ücreti talep etmesi nedeniyle bu transfer gerçekleşmemişti. Sezon sonunu beklemekle bu transferden kar eden Trabzonspor Adnan Güngör’e yıllık 700 bin YTL ücret ödeyecek. 1980 doğumlu olan Adnan, Samsunspor’da sağ kenar ve orta alanda görev yapıyor.

KAYSERİ DE İSTİYOR

Trabzonspor ile 3 yıllık sözleşme imzalayan Adnan Güngör’ü Kayserispor ile birlikte V.Manisaspor kulüpleri de almak için büyük çapa harcadı. Samsunspor kulübünde daha önce menajerlik yapan Kayserispor menajeri Süleyman Hurma Adnan Güngör’ü istediklerini doğruladı ve Trabzonspor ile sözleşme imzalamasını “İnanmıyorum” şeklinde değerlendirdi.

Çok büyük bir yıldız aldık bombaya bak be

vaybe transfere bak çay demle.
kiki yi kadro dışı bırak adnanı al.
yazık ya

sbay
Ligde haftanın programı açıklandı
Beşiktaş ile Fenerbahçe'nin İnönü Stadı'nda oynayacağı kritik derbinin tarihi açıklandı.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre Turkcell Süper Lig 31. hafta maç programı şöyle:

4 Mayıs Cuma

20.00 Trabzonspor - Sivasspor (Hüseyin Avni Aker)

5 Mayıs 2007 Cumartesi

17.00 Vestel Manisaspor - Kayserispor (19 Mayıs)

17.00 Gaziantepspor - Ankaraspor A.Ş. (Kamil Ocak)

17.00 Ankaragücü - Sakaryaspor (Ankara 19 Mayıs)

17.00 Konyaspor - Gençlerbirliği (Konya Atatürk)

17.00 Denizlispor - Bursaspor (Bursa Atatürk)

17.00 Kayseri Erciyesspor - Çaykur Rizespor (Rize Atatürk)

21.00 Beşiktaş - Fenerbahçe (BJK İnönü)

6 Mayıs Pazar

19.00 Galatasaray - Antalyaspor (Ali Sami Yen)

marcelinhos100
İŞTE SİZE GÜNDEM

Trabzonspor yönetimi yarın Antalya’da kendisini masaya yatırıyor

http://www.takagazete.com/haber_images/iste_27042007.090402.jpg

1- Haşim Sayitoğlu-İbrahim Hacıosmanoğlu kavgasını çözün, bir tarafı feragat ettirin, ya da toplu istifa edin

2- Ziya Doğan’ın istifasını isteyin, yerli bir Teknik Direktörü şimdiden göreve getirerek gelecek yılın hazırlığını yapın

ANTALYA ZİRVESİ

Ligde ve kupada hedefsiz kalan Trabzonspor’da şimdide iç hesaplaşma başlıyor. Yarın Antalya’da toplanacak olan yönetim kurulu hem kendilerini hem de takımı masaya yatıracak. Önemli kararların çıkması beklenen Antalya toplantısında özellikle Haşim Sayitoğlu ile İbrahim Hacıosmanoğlu arasındaki kavganın çözümü sağlanacak.

YA GİDİN YA BİTİRİN

Trabzonspor yönetiminden tüm camianın beklentisi topluca istifa etmeleri yönünde. Aralık ayında yapılacak olan olağan genel kurala kadar mevcut yönetimin gidemeyeceği fikri ön plana çıkarken olası devam kararı halinde Ziya Doğan’ın görevden alınması isteniyor. Göreve getirilecek yerli hocanın ise gelecek sezonun hazırlıklarına daha şimdiden başlaması bekleniyor.

ulan bu kadar adamlık bile yok be

marcelinhos100
27.04.2007, 16:22
Doğan’ın yerine Karaman

http://www.takagazete.com/haber_images/doganin_27042007.090435.jpg

Trabzonspor yönetimi de taraftarı da Ziya Doğan’dan umudunu kesti

KREDİSİ TÜKENDİ

TRABZONSPOR’DA devre arasında istediği oyuncuları transfer ettiren ancak sürekli zaman isteyerek bir türlü takıma beklenen çıkışı yaptıramayan Ziya Doğan’dan artık tüm camia umudunu kesti.

ALTERNATİF KARAMAN

TRABZONSPOR’DA camianın önemli bir çoğunluğu Ertuğrul Sağlam ve Bülent Korkmaz örneğinden yola çıkarak eski kaptan Ünal Karaman’ın ekibiyle birlikte göreve getirilmesine sıcak bakıyor. Halen Ümit Milli takımın Teknik Direktörlüğünü yapan Ünal Karaman’ın böyle bir teklife sıcak bakacağı öğrenildi.

Vkgz
27.04.2007, 16:24
antalya kritik maç...ünalın tip süper olmuş yaşlanndıkça yakışıklı olmuş eleman

Bahtiyar
27.04.2007, 16:25
Doğan’ın yerine Karaman

KREDİSİ TÜKENDİ

TRABZONSPOR’DA devre arasında istediği oyuncuları transfer ettiren ancak sürekli zaman isteyerek bir türlü takıma beklenen çıkışı yaptıramayan Ziya Doğan’dan artık tüm camia umudunu kesti.

ALTERNATİF KARAMAN

TRABZONSPOR’DA camianın önemli bir çoğunluğu Ertuğrul Sağlam ve Bülent Korkmaz örneğinden yola çıkarak eski kaptan Ünal Karaman’ın ekibiyle birlikte göreve getirilmesine sıcak bakıyor. Halen Ümit Milli takımın Teknik Direktörlüğünü yapan Ünal Karaman’ın böyle bir teklife sıcak bakacağı öğrenildi.

forumdan mı okumuşlar.
yoksa hacosmanoğlu dediğimi yaptırırım diye mi getirecek.

hacosmanın oyuncağı olduk artık o takımda yönetici olduğu sürece Trabzonsporluluğumdan utanmaya başladım

marcelinhos100
27.04.2007, 16:26
"DOĞAN DA BIRAKMALI"

http://www.gunebakis.com.tr/resim/dogandabirak.jpg
Trabzonspor’da kazan kaynarken, Teknik Direktör Ziya Doğan’da hedef yapılan isimler arasında yer alıyor. Göreve gelirken taraftarların büyük bölümünün desteğini arkasında bulan Doğan’a karşı tepkiler yükselirken, "Yönetimle birlikte o da gitmelidir. Bu takımı aldığı dönemden daha kötü durumlara düşürdü. Hiçbir hedefimiz kalmadı. Transfer ettirdiği isimlerin takıma önemli bir katkısı olmadı. Koca bir kulüp, yönetim ve teknik kadronun yanlışlarıyla birlikte dibe vurdu. Ekonomisi çöktü. Pahalı ve yaşlı oyuncularla takım doldu. Artık Doğan’ı da takımın başında görmek istemiyoruz" diye görüş belirttiler.

"AFFEDİLMEZ YANLIŞLAR"

http://www.gunebakis.com.tr/resim/affedilmezyanlis.jpg
Trabzonspor, ligin bitimine 5 hafta kala bu sezonu da hayal kırıklığı ile kapatırken, Teknik Direktör Ziya Doğan’ın bunda önemli rolü oydu. En son Fortis Türkiye Kupası’nı hedef olarak koyan Doğan yönetimindeki Bordo-Mavili takım, Erciyespor karşısında hırstan, istekten, kazanma arzusundan yoksun bir görüntü sergiledi. Maçın 4 gün önce Nevşehir Avanos’da kampa girilmesine karşın, burada gerekli motivasyonun yapılamadığı gözler önüne serilmiş oldu. Doğan’ın aşırı stresli yapısının futbolcuya negatif yansıdığı gözlenirken, sürekli bağırma, sinirli hareketlerin oyunculara bir şey katmadığı da dikkatlerden kaçmadı.

Yanlış Tercihler Kullandı

Teknik Direktör Ziya Doğan karşılaşmaya Umut Bulut, Gökdeniz Karadeniz, Ceyhun Eriş, İbrahima Yattara gibi gole yakın ve hücumu düşünen 4 oyuncuyla birlikte başlarken, doğru bir tercih yaptığı dile getirildi. Ancak bu oyunculardan başta Yattara olmak üzere, Umut’un da verimsiz olması sonucun gelmesini engelledi. Ceyhun Eriş’in de saman alevi futbolu takıma olumsuz yansıdı. Ancak buna rağmen 1-0 önde oynayan Trabzonspor’a orta alanda şutör ve derin pas uygulaması yapabilecek bir oyuncu gerekliyken, Ceyhun Eriş’in oyundan alınması, yerine Ömer Rıza’nın girmesi stratejik olarak yanlış bir tercih olarak nitelendirildi.

Çağdaş Penaltı Atmalıydı

Ceyhun’un oyun dışında kaldığı bir dönemde Ömer Rıza gibi çabuk bir oyuncuya orta alandan kimin top getireceği de soru işareti olarak beyinlere kazındı. Bir başka yanlışın da Ersen’in oyuna alınmasına karşın, geriden şişirme top kullanımı ve kenar ortaların yapılmasının sağlanamamasıydı. Penaltı atışlarında ise Hüseyin gibi topa vurma becerisi en alt düzeydeki oyunculardan birinin seçilmesi, Çağdaş Atan gibi şutör özelliği üst düzeydeki oyuncuların kullanılmaması da ilginç geldi. Trabzonspor, avucunun içine kadar gelen finali teperken, bunda Teknik Direktör Ziya Doğan’ın da büyük payı olduğu ifade edildi.

marcelinhos100
27.04.2007, 16:28
"YETER ARTIK KALKIN O KOLTUKLARDAN"

http://www.gunebakis.com.tr/resim/yeterartikkalkin.jpg
Trabzonspor’da 2005 yılının aralık ayında büyük vaatlerle göreve gelen Nuri Albayrak yönetimi döneminde alınan kötü sonuçlar, ekonominin adeta iflas noktasına getirilmesi ve kurumsal olarak kulübün adeta yere çakılmasına son olarak Fortis Türkiye Kupası’ndan elenmek eklenince camia isyan noktasına geldi. Yıldız sözü veren, Avrupai Stat projesi ile taraftarın gönlünü fetheden, bu sezon mutlaka şampiyon olacaklarını dile getiren Albayrak ve ekibi, görevde bulundukları 1,5 yıl içinde her yönüyle tam bir hayal kırıklığına neden oldular. Bu ekibin, Trabzonspor’a zarardan başka hiçbir şey veremediği ve yapabilecekleri en büyük hizmetin Mayıs ayı sonu itibarıyla kongre kararı almak olduğu ifade edildi.

Daha Neyi Bekliyorlar?

Yönetim içinde sürekli didişme, görüş ayrılıkları yaşanırken, teknik direktör seçiminden, transfer tercihlerine kadar her konuda farklı düşünen, ekonomisi çok iyi durumdaki kulübü, önemli transfer gelirlerine rağmen dibe vurduran Albayrak ve ekibinin kulübün önüne açması istenirken, koltuklara yapışmamaları gerektiği de dile getirildi. Trabzonspor’da sessiz çoğunluğun yanı sıra, kulübün önde gelen isimlerinin önemli bölümü şu an itibarıyla konuşmak istemezken, Albayrak ve ekibinin artık görevde kalmaması gerektiğinin de altını çiziyorlar. Bu ekibin önümüzdeki sezonun transfer, teknik ve ekonomi politikalarını belirleyecek olması ihtimalini ise ‘tam bir felaket’ olarak niteliyorlar.

marcelinhos100
27.04.2007, 16:30
TRABZON'U BATIRDINIZ

Eski Başkan Yardımcısı Muhittin Öztürk?den yönetime ağır eleştiriler...

ÖZTÜRK: Kulübün bir an önce bu yönetimden kurtulmalı. Bunlar hesap vermeli bu büyük camiaya. Kulübü sahada da, masada da batırdılar, itibarini zedelediler" dedi... Trabzonspor Eski Başkan Yardımcılarından Muhittin Öztürk, Albayrak yönetiminin Trabzonspor'u batırdığını iddia ederek yönetimi adeta topa tuttu. Öztürk bakın neler söyledi?
NE VERDİLER

"Sahada kulübü getirdikleri noktayı bütün Türkiye gördü. Fatih gibi büyük bir yıldızı satmayın diye yalvardık. Ama para için sattılar. Kulübe hiç bir şey vermediler. Alınan para ile kulübü yönetmeye çalıştılar. 3 teknik adam değiştirip, sayısız transferler yaptılar. Peki ne oldu?"

İTİBAR ZEDELENİYOR

"Koskaca Trabzonspor ligin sıradan takımlarından biri haline getirildi. Kulübün itibarı zedeleniyor. Kimin umurunda. Trabzonspor'u sevenler ağlıyor. Artık Trabzonsporlu insanların çocukları Trabzonspor'u tutamaz noktaya geliyor ama kimin umurunda."

SEVİYORSANIZ BIRAKIN

"Eğer bu yönetimin biraz Trabzonsporluluk sevgisi olsa görevi bırakıp kulübün önünü açarlar. Ama görüyorum ki hiç umurlarında değil. Başkan hala, "Ben şampiyon yapmadan bırakmam" diyor. Bu gidişle Trabzonspor bugünleri de arayacak noktaya gelecektir."

EKONOMİ BATAKTA

"Kulübün masada geldiği noktayı hiç kimse bilmiyor. Kulübün ekonomik yapısı, borçları ne? Çıksın açıklasınlar. Çünkü Trabzonspor'un 30 trilyon borcu olduğu iddiaları gündemde. Gelecek yılın yayın gelirlerini dahi alıp kullandıkları söyleniyor. Trabzonspor sahada ve masada batırılıyor. Ey camia uyan!"

6Şafak Aydın1
27.04.2007, 16:46
KULÜBÜN AMACI

MADDE 7 Çağdaş spor anlayışını ve ahlakını yaygınlaştıran, olgunlaştıran ve gelişmesini sağlayan her türlü sportif, sosyal, kültürel çalışmaları düzenlemek, düzenlenenlere katılmak, üyelerin fizik ve moral kabiliyetlerini geliştirici çalışmalar yapmak, böylece Türk ve Trabzon sporuna ruhsal ve bedensel, sağlıklı ve yetenekli sporcular yetiştirmek ve yasal ölçüler içerisinde üyeler arasındaki her türlü yardımlaşma, dayanışma, birlik ve beraberliği sağlamaktır.

http://www.trabzonspor.org.tr/tuzuk.asp?PID=453&HID=2&haberID=27653

adını sen koy
27.04.2007, 16:55
Doğan’ın yerine Karaman

KREDİSİ TÜKENDİ

ALTERNATİF KARAMAN

İNŞALLAH. . .

Erdem Keser
27.04.2007, 17:02
TRABZON'DAN İLK BOMBA
Tarih: 27.04.2007, 09:25:17 (1536 okuma)

Trabzonspor uzun süredir görüştüğü Samsunspor’da top koşturan Adnan Güngör’le resmen anlaştı. Transferin gerçekleştiği ve imzaların atıldığı açıklandı

BONSERVİSİ ÜCRETSİZ

700 BİN YTL ALACAK

KAYSERİ DE İSTİYOR
Trabzonspor ile 3 yıllık sözleşme imzalayan Adnan Güngör’ü Kayserispor ile birlikte V.Manisaspor kulüpleri de almak için büyük çapa harcadı. Samsunspor kulübünde daha önce menajerlik yapan Kayserispor menajeri Süleyman Hurma Adnan Güngör’ü istediklerini doğruladı ve Trabzonspor ile sözleşme imzalamasını “İnanmıyorum” şeklinde değerlendirdi

Erkan
27.04.2007, 17:09
ben bomba falan istemiyorum, hep elimizde patliyorlar ya... nedir bu..

Vkgz
27.04.2007, 17:13
TRABZON'DAN İLK BOMBA

Trabzonspor uzun süredir görüştüğü Samsunspor’da top koşturan Adnan Güngör’le resmen anlaştı. Transferin gerçekleştiği ve imzaların atıldığı açıklandı

BONSERVİSİ ÜCRETSİZ

700 BİN YTL ALACAK

KAYSERİ DE İSTİYOR
Trabzonspor ile 3 yıllık sözleşme imzalayan Adnan Güngör’ü Kayserispor ile birlikte V.Manisaspor kulüpleri de almak için büyük çapa harcadı. Samsunspor kulübünde daha önce menajerlik yapan Kayserispor menajeri Süleyman Hurma Adnan Güngör’ü istediklerini doğruladı ve Trabzonspor ile sözleşme imzalamasını “İnanmıyorum” şeklinde değerlendirdi

sağ bek aldık yani bir tane

Travelair
27.04.2007, 17:14
Hayırlı olsun. Sağ kenar ve ortasaha diyor. Orda baya bir yığılma var. Herhalde sağ bek oynayabiliyor
Bu arada Ünal Karaman bu takımı taşıyamaz, nerden çıkartıyorlar anlamıyorum. Ancak yönetime yeni bir kalkan olur, yönetim sıcak bakabilir

Semih Kırsüleymanoğlu
27.04.2007, 17:46
Doğan’ın yerine Karaman

KREDİSİ TÜKENDİ

ALTERNATİF KARAMAN

insallah dogru haberdir.

zafer6161
27.04.2007, 17:51
yine başladılar 2.lig topçusu almaya..bomba elinizde patlıcak

Ozan
27.04.2007, 18:02
insallah dogru haberdir.

evet inşallah doğrudur . bu zamana kadar beklemeleri bile hata ! hedef felan bırakmadı adam takımda :mad:

Terzioğlu
27.04.2007, 18:07
vayyyyyyyyyyyy bombamiza bakin siz hele...artik seneye transfer yapmaya gerek kalmadi bu adam bize yeterde artar bile

TSelif
27.04.2007, 18:12
Fenerbahçe'nin 3 maç ceza alması gündemdeymiş. Eğer doğru ise yada uygulanırsa TRABZONSPOR umuzun maçına da denk geliyor sanırım :)

Mustafa
27.04.2007, 18:15
Fenerbahçe'nin 3 maç ceza alması gündemdeymiş. Eğer doğru ise yada uygulanırsa TRABZONSPOR umuzun maçına da denk geliyor sanırım :)

bu sene için sanıım tek istegimiz artık ezikleri yenmek

gurkankyildiz
27.04.2007, 19:04
bu sene için sanıım tek istegimiz artık ezikleri yenmek
yensek nolacak merak ettim.Bize bu sezonu mu unutturacak?

Mustafa
27.04.2007, 19:07
şimdide onun için başlarız yenilelim ziya gitsin aynı cogu arkadasın erciyes macında diledigi gibi erciyese yenildik bakın ziya başımızda hala onlarada yenilelim o zaman belki gider

karatasof
27.04.2007, 19:18
yine başladılar 2.lig topçusu almaya..bomba elinizde patlıcak

Eeee ne bekliyordunuz ki.
5. sınıf td ZD için ikinci lig topçusu bile fazla.Bu demektir ki bu yönetim gerçekten önümüzdeki sezonda bu deli ile devam edecek.Artık bu delinin namı avrupayada ulaştığı için isteselerde kaliteli bir topçu alamazlardı nasılsa.Aldıkları Marcelinho,Musampa gibi adamları kenarda oturtan,Şimek gibi geçimini futboldan sağlayan bir adama futbolu ikrah ettiren bu deliye böyle transferler olurdu zaten.

marcelinhos100
27.04.2007, 19:23
AĞAOĞLU KONUŞTU

http://www.takagazete.com/haber_images/agaoglu_27042007.160435.jpg

Yönetimin programını açıklaması gerektiğini belirten Ahmet Ağaoğlu, Aralık kongresinin Beklenmesini istedi.

BELİRSİZLİK VAR

Trabzonspor’un unutulmaz yöneticilerinden Ahmet Ağaoğlu kendisine gösterilen ilgiye teşekkür etti ve Aralık’ta yapılacak olağan kongrenin beklenmesi gerektiğini söyledi. Ağaoğlu 6 aylık süre için olağan kongrenin fayda getirmeyeceğini belirterek, “Mevcut yönetim kurulu çıkıp bundan sonra uygulayacağı programı açıklamalıdır. Belirsizlik taraftarı ve camiayı daha da umutsuzluğa sürüklüyor. Yönetim kurulu Ziya Doğan ile devam etmek istediğini açıklıyor. Bunun nedenlerini de çıkıp anlatmalıdırlar” dedi. Ahmet Ağaoğlu camiadan gelen başkanlık baskısı için ise, “Bekleyip görelim” diyerek açık kapı bıraktı.

TAKA

marcelinhos100
27.04.2007, 19:27
ÇÖZÜM ÖNERİLERİ

http://www.takagazete.com/kose_images/hamzamisir.jpg
Hamza Mısır
hmisir@takagazete.com

ÇÖZÜM ÖNERİLERİ

Trabzonspor’da artık tüm gözler yönetim kurulunda.
Tam 3.5 aydır birlikte toplantı yapamayan böylesine bir yönetim kurulu bugün-yarın mutlaka çözüm üretmelidir.
Muhalifler Aralık’ta ki olağan kongreyi sebep göstererek Mayıs kongresine soğuk bakıyor.
Albayrak yönetimi kısa zamanda bir araya gelerek bir karar vermelidir.

Peki bugün ne yapılmalıdır.

İşte size 4 çözüm önerisi, buyurun tartışın.

1) Haşim Sayitoğlu ve 5 kişilik ekibi istifa etmeli, Yönetim Kurulu Yedeklerle Aralık’a kadar devam etmeli.
2) İbrahim Hacıosmanoğlu ve arkadaşları istifa etmeli Yönetim Kurulu Aralık kongresine kadar gitmeli.
3)Yönetim kurulu topluca istifa etmeli Mayıs sonu Trabzonspor’un olağanüstü genel kurulu gerçekleştirilmeli.
4)Haşim Sayitoğlu ve İbrahim Hacıosmanoğlu’ndan biri feragat etmeli, Ünal Karaman ekibiyle göreve getirilmeli.

UEFA, İLK MAÇTA GİTTİ

Trabzonspor, Erciyes’i 1-0 mağlup etmiş, hüzün penaltılar da gelmiş.
Maçtan sonra taraflı tarafsız herkes penaltı analizlerini yapıyor.
O atsaydı, bu atsaydı, Hüseyin gibi bir futbolcu ya penaltı attırılır mı?
Aylardır oynamayan Ö.Rıza penaltı listesine yazılır mı?
Ceyhun ve Ayman gibi tecrübeli iki futbolcu oyundan alınmayıp penaltılara saklanmalıydı.

Sevgili Trabzonsporlular;

Bu takım hakikaten Liverpool ya da Manchester ile mi oynadı diye kafam karıştı.
Şu Erciyes’in kadrosunu iyi inceleyin, Trabzonspor ile 100 maç oynasın 99’unu kaybeder.
O maça değil A.Aker’deki ilk maçı hatırlayın.
Ziya Doğan’ın yanlış oyuncu tercihleri, korkak futbol anlayışı ve “Ben yaptım oldu” zihniyetiyle ilk maç kaybedilmiş ve UEFA’da gitmiştir.
Trabzonspor gibi bir takım Erciyes’in işini A.Aker’de farklı bitirip Kayseri’de pastırma ziyafeti çekmeliydi.
Bu takımı Kayseri lobisi karşısında böylesine küçük düşürenlere bu camia hesabı ödetmelidir.
Hem de en yüksek limitten.

MUSAMPA HAKLIYMIŞ!

Sınırsız yeteneklerine rağmen Ziya Doğan’ın ısrarla yedekte tuttuğu Kiki Musampa, Trabzonspor futbol takımını çalıştırmak isterim demiş. Musampa takımdaki cevheri görmüş. Ama göremeyen bir tek bizim evladımız Ziya Doğan olmuş!

ÖNAL VE SÜMER NE DÜŞÜNÜYOR?

Trabzonspor’un son seçiminde Nuri Albayrak ile birlikte yarışan İskender Önal ve Özkan Sümer ne düşünüyor?. Artık böyle bir dönemde sessiz kalmaları kafamı karıştırdı.
Trabzonspor ne yapmalı? Trabzonspor Mayıs’ta bir kongreye gitmeli mi? Aralık’a kadar devam mı etmeli, bu teknik kadrodan Trabzonspor’a hayır var mı? Bunları Sümer ve Önal’dan öğrenmek isteriz.

TECRÜBE Mİ? AKIL MI?

takagazete@takagazete.com internet adresimize Dünyanın her tarafından inanılmaz mesajlar geliyor.TAKA Gazetesi taraftarın adeta sesi, gözü, kulağı oldu. Duygular bu sitede bütünleşiyor ve ortak duygularla yetkililer uyarılıyor.
Mesaj gönderen taraftarların yüzde 98’i bu yönetim kurulu ve Ziya Doğan’ı istemiyor.
Ya da yönetim kurulunun radikal kararlar alarak Aralık kongresine kadar gitmesini öneriyor.
Bazıları ise sezon sonu kongre istiyor.
Mesajlarda dikkatimi çeken bir husus ise Ziya Doğan’a alternatif gösterilen Ünal Karaman için deneyimsiz yorumu yapılması.
Peki futbolu bırakan Ertuğrul Sağlam Samsunspor’da daha ilk yılında müthiş bir çıkış yakaladı, ilk 6’ya soktuğu takımı bırakınca Samsunspor küme düştü. Yine aynı Ertuğrul Sağlam’ın Kayserispor’da neler yaptığını iki yıldır hep birlikte izliyoruz değil mi?
Ya Bülent Korkmaz’a ne denilmeli?
Futbolu bıraktı G.Birliği’nde geçtiğimiz sezon Mesut Bakkal’ın yardımcılığını yaptı.
Bu sezonun ilk yarısını evinde oturarak geçirdi.
İkinci yarıda geldiği Erciyes’i UEFA kupasına taşıdı.
Ünal Karaman yıllardır Milli takımlarda görev yapıyor ve sayısız futbolcuyla çalışıyor.
A 2 milli takım, Genç milli takım ve şimdi de Ümit milli takımın teknik patronluğunu yapıyor.
Ünal’ın futbolculuk kariyerini ve kişiliğini de hepimiz biliyoruz ve iyi tanıyoruz.
O halde bunun tecrübesizliği nerede sevgili Trabzonspor taraftarları.
Bu liglerde 20 yıldır görev yapan tecrübelileri hepimiz görüyoruz.
Al birini vur ötekine.
Öyle değil mi?
Bir daha düşünün tecrübe mi? Akıl mı?

ADNAN GÜNGÖR İYİ TERCİH

Samsunspor iyi futbolcular yetiştirip Türk futboluna sundu.
Bunların son örnekleri İlhan Mansız, Tümer Metin ve Serkan Aykut’tur.
Yıldızların arasında Adnan Güngör de vardı.
Orta sahanın sağ kenarını çok iyi kullanan inatçı ve hırslı yapısıyla hatırlıyoruz onu.
Adnan Güngör sezon başı ve devre arasında Trabzonspor’un gündemine gelmiş ancak 1 trilyonluk yüksek bonservis ücreti nedeniyle transferinden vazgeçilmişti. Kulübüyle olan sözleşmesi 30 Mayıs 2007’de bitecek olması nedeniyle bu oyuncu serbest kalıyor.
Bunu göze alan Trabzonspor transfer komitesi geçtiğimiz aylarda Adnan Güngör’e gizlice imza attırdı. Bu haber de Türk basınında sadece TAKA da yayınlandı.
Altetico Bilbao modeli uygulamak isteyen Bordo-Mavili takıma Sürmeneli bir futbolcu daha geliyor.
Camiaya hayırlı olsun.
Adnan Güngör iyi bir tercih..

Özge
27.04.2007, 19:29
Yattara Antalya maçında forma giyemeyecekmiş.Can Karyağdı söyledi.

Vkgz
27.04.2007, 19:34
Fenerbahçe ligden çekiliyor..muş >>> http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=6364

Erkan
27.04.2007, 19:35
Yattara Antalya maçında forma giyemeyecekmiş.Can Karyağdı söyledi.'

Olleeyyy Sira da ki`ki Yattara:(

Hasan Habip Özbay
27.04.2007, 19:43
nuri
artık istifa bırak yakamızı off offfffffff kafalar değişecek başka yolu yok
hocada iş yok önemli olan candan oynayan futbolcular formanın ağırlığını kaldıracak herkes yoksa olmaz yolundan asla dönmeyeceğiz seni ölene dek seveceğiz İNADINA TRABZONSPOR:tsbayrak: :bmn3:

FREEMAN61
27.04.2007, 19:44
AĞAOĞLU KONUŞTU

http://www.takagazete.com/haber_images/agaoglu_27042007.160435.jpg

Yönetimin programını açıklaması gerektiğini belirten Ahmet Ağaoğlu, Aralık kongresinin Beklenmesini istedi.

BELİRSİZLİK VAR

Trabzonspor’un unutulmaz yöneticilerinden Ahmet Ağaoğlu kendisine gösterilen ilgiye teşekkür etti ve Aralık’ta yapılacak olağan kongrenin beklenmesi gerektiğini söyledi. Ağaoğlu 6 aylık süre için olağan kongrenin fayda getirmeyeceğini belirterek, “Mevcut yönetim kurulu çıkıp bundan sonra uygulayacağı programı açıklamalıdır. Belirsizlik taraftarı ve camiayı daha da umutsuzluğa sürüklüyor. Yönetim kurulu Ziya Doğan ile devam etmek istediğini açıklıyor. Bunun nedenlerini de çıkıp anlatmalıdırlar” dedi. Ahmet Ağaoğlu camiadan gelen başkanlık baskısı için ise, “Bekleyip görelim” diyerek açık kapı bıraktı.

TAKA

bence bu cok ıyı olur agaoglu bence bu takımı düze cıkarabılecek bır yonetıcı

macka61
27.04.2007, 19:47
inşallah ağaoğlu başkan olur albayrağa verdiğimiz şansı bu adamada vermeliyiz

Vkgz
27.04.2007, 19:47
bence bu cok ıyı olur agaoglu bence bu takımı düze cıkarabılecek bır yonetıcı

sonunda olumlu sinyaller vermeye başlıyor yani

Erkan
27.04.2007, 19:49
@ agaoglu haberi... Insallah

FREEMAN61
27.04.2007, 19:54
TRABZON'DAN İLK BOMBA

BONSERVİSİ ÜCRETSİZ

700 BİN YTL ALACAK

KAYSERİ DE İSTİYOR

gecen sene cok alamak ıstedık ama olmadı
ben faydalı olacagına ınanıyorum ama bu hocayla ve bu yonetımle degıl tabiki:(

marcelinhos100
27.04.2007, 19:54
"SORUN ZİYA DOĞAN DEĞİL"

GİDECEKLER KALACAKLAR

Bakın arkadaş şu an ne ziya doğanı ne de futbolcuları tartışacakmış başarılı olup olmadıklarını anlayacaklarmış la geri zekalılar daha nasıl anlayamadınız başarılı olduğunuzu birde yeni hedef intertoto yani biraz daha erteleyelim ulan inşallah beş tane yeriz antalyadan da Trabzona dönemezsiniz

FREEMAN61
27.04.2007, 19:57
yazık vallakı yazık trabzonsporumu bu hale getırenlere denılecek o kadar sey var ama neyse
inter toto mu herhalde kamera sakası bu

Travelair
27.04.2007, 19:57
Ağaoğlu Best fm'ye konuştu ve bu ortamda aday olmayacağım dedi. Radyospor'da söyledi

FREEMAN61
27.04.2007, 20:01
ıste bu kotu haber ama adam haklı su ortamda neyın ne oolacagı bellı degılkı:(

Vkgz
27.04.2007, 20:02
Ağaoğlu Best fm'ye konuştu ve bu ortamda aday olmayacağım dedi. Radyospor'da söyledi

hangi ortamda aday olacakmıs oda abarttı naz işini

marcelinhos100
27.04.2007, 20:05
DISKODA BASILDI !..

Musampa'nın dün gece sivil kıyafetle, Antalya'da kamp yaptıkları otelin diskosuna gizlice gittiği ve oldukça alkollü bir şekilde yakalandığı öğrenildi.

Bu arada arkadaşlar her ne kadar musampanın geldiğinden beri oynatılmayışını eleştirsekte eğer bu haber doğru ise bu kadar sıkıntılı dönemde bunu yapmaması gerekirdi ama tabi haber doğru ise bu arada yattaranın sakat oluşu ne kadar doğru bilmiyorum ama bildiğim tek şey var eğer bu adamlar haftaya Trabzondaki maçta hala Trabzonsporun başında olurlarsa intertoto sayısal loto demeden yapılacak iş tektir ve kesindir 90 dakika ziya ve yönetim istifa diye bağrılacak skor futbol her ne olursa olsun eğer bunu yapmayacak isek burada konuşmanın manası yoktur arkadaşlar imkanı olanlar iki eli kanda olmadıkça o maça gitmeli ve Atatürkün düşmanı denize dökmesi gibi bizde bunları Avni Akerde gömeceğiz tarihin karanlıklarına

varmısınız varmısınız varmısınız

Terzioğlu
27.04.2007, 20:12
DISKODA BASILDI !..

Musampa'nın dün gece sivil kıyafetle, Antalya'da kamp yaptıkları otelin diskosuna gizlice gittiği ve oldukça alkollü bir şekilde yakalandığı öğrenildi.

Bu arada arkadaşlar her ne kadar musampanın geldiğinden beri oynatılmayışını eleştirsekte eğer bu haber doğru ise bu kadar sıkıntılı dönemde bunu yapmaması gerekirdi ama tabi haber doğru ise bu arada yattaranın sakat oluşu ne kadar doğru bilmiyorum ama bildiğim tek şey var eğer bu adamlar haftaya Trabzondaki maçta hala Trabzonsporun başında olurlarsa intertoto sayısal loto demeden yapılacak iş tektir ve kesindir 90 dakika ziya ve yönetim istifa diye bağrılacak skor futbol her ne olursa olsun eğer bunu yapmayacak isek burada konuşmanın manası yoktur arkadaşlar imkanı olanlar iki eli kanda olmadıkça o maça gitmeli ve Atatürkün düşmanı denize dökmesi gibi bizde bunları Avni Akerde gömeceğiz tarihin karanlıklarına

varmısınız varmısınız varmısınız

aynen katiliyorum ... trabzonda olan ve maca gitme imkani olan arkadaslar ayni arkadasimizin dedigi gibi yapmali...yoksa biz gercekten batacagiz...buna bir dur diyelim...

EmrahYalçınalp
27.04.2007, 20:14
Ahmet Ağaoğlu bundan sonra ancak golf şubesi sorumlumuz olur. Ben şu ana kadar herhangi bir icraatı olmadan bu kadar popüler olan ikinci bir adam tanımıyorum. Şehir efsanesi oldu. Gitsin işine baksın. Ona karışmam, buna bakmam, işim olmaz, ama en büyük Trabzonspor...

La havle...

marcelinhos100
27.04.2007, 20:16
http://www.kuzeyekspres.com.tr/foto.php?resim=/resimler/haberler/2025.jpeg&gen=355

Bu adamların oyuncağı oldu bu klup sene başından beri o kadar yenilgiye kötü futbola rağmen toplanamayan karara alamayan birinin aldığı kararı diğerinin bozduğu maalesef şu 2 oyunbozan ve zavallı başkan hemen Trabzonsporu bırakmalı burada görev yapmak için çırpınan insanlar var kimsenin çiftliği değil Trabzonspor

Murat'
27.04.2007, 20:18
yaaaa adnana 700 bin ytl fazla değil mi

marcelinhos100
27.04.2007, 20:23
TEKLİF ALIYORUM AMA ANLAŞMADIM

Samsunspor'un başarılı oyuncusu Adnan Güngör, transfer olduğu söylentilerine cevap verdi...

18 Nisan 2007

http://www.halkgazetesi.com.tr/images/news/3733.jpg

Trabzonspor, Kayserispor ve G.Birliği başta olmak üzere bir çok Süper Lig takımından teklif aldığını doğrulayan kaptan Adnan Güngör, "Şu ana kadar hiç bir kulübe söz dahi vermedim. Ligin bitmesini bekliyorum" dedi.

NEREYE TRANSFER OLMUŞUM

Samsunspor'un ele avuca sığmayan futbolcusu Adnan Güngör, sonunda patladı. Son olarak Kanal S Televizyonu'nda Spor 55 programına katılan Tanju Çolak'ın 'Adnan transfer oldu' açıklamasına sinirlenen Adnan, "Kesinlikle böyle bir şey yok. Kim benim transfer olduğumu söylüyorsa belgeleriyle ortaya koysunda görelim" dedi.

BENİ BİLEN BİLİYOR

Sözleşmesinin sezon sonu bitmesi nedeniyle bir çok takımdan teklif aldığını doğrulayan Adnan, "Bütün samimiyetimle söylüyorum hiç bir takıma imza atmadım. Ben Samsunsporluyum. Sezon sonu oturup karar vereceğim. Bende geleceğimi düşünmek durumundayım. Samsunspor için benim 8 yıldan bu yana yaptıkların ortadadır" diye konuştu.

Özgür KALANBAK

Mayls
27.04.2007, 20:26
yaaaa adnana 700 bin ytl fazla değil mi

Bu yönetimin yaptigi isler akla mantiga sigmiyor. Ona bakarsan Fatih Tekke'yede 8 milyon azdi

gerçekefsane
27.04.2007, 20:41
Dsporda Ahmet Ağaoğlu var

marcelinhos100
27.04.2007, 20:51
Altetico Bilbao modeli uygulamak isteyen Bordo-Mavili takıma Sürmeneli bir futbolcu daha geliyor.

Camiaya hayırlı olsun.

Arkadaşlar şu sıkıntılı günlerde belki transfer konuşulması saçma ama sonuçta hayat devam ediyor sadece kaybedilen bir yıl var önümüzdeki sene için birşeylerin yapılması gerekir

Benim bildiğim Ali Bilgin Sürmeneli acaba Hamza Mısırın dediği bu futbolcu Ali Bilgin olabilirmi

marcelinhos100
27.04.2007, 21:18
Sakatlarda son durum

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/160706koksal.jpg

Sağlık Kurulu Başkanımız Köksal Güney, takımımızdaki sakat futbolcular hakkında bilgi verdi.

Ufukhan’ın İstanbul Memorial Hastanesi’nde fıtığından ve kırılan el tarak kemiğinden aynı anda iki operasyon geçireceğini ifade eden Güney, “Futbolcumuz yarın olacağı ameliyat sonrası 3 – 6 hafta rehabilitasyon süreci geçirecek” dedi.

Kayseri Erciyesspor maçında sakatlanan Yattara’ya çekilen MR sonucunda sağ ayak bileğinde bağ yırtığı tespit edildiğini belirten Güney, “Oyuncumuzun acil tedavine hemen başlanıldı. Yarın ki Antalyaspor maçında oynaması zor gözüküyor. Ancak son karar maç saatinde verilecek” dedi.

Güney, Celalettin’in ise iç yan bağlarında zorlanma meydana geldiğini, bu futbolcunun da Antalyaspor müsabakasında oynayıp oynamayacağının maç saatinde belli olacağını söyledi

Attila Selçuk Uzun
27.04.2007, 21:21
ben buraya yazıyorum bizde bu yönetim ve bu deli ziya olduğu müddetçe
bu takım 25 yıl daha şampiyon olamaz
beni mezara kor sonra şampiyon olur
o zaman neyleyim ben :(((

ilhan
27.04.2007, 21:22
Musampa diskoda basılmış..

Ee ne yapsın adam. Forma yüzü mü gördüde oynamadı ? Adamın psikolojisi bozulucak neredeyse.

Biz bu durumdayken eğlenemez mi bu adam? Sanki bu durumda olmamızın nedeni Musampa'da eğlenmeyi yasaklıcaz. Hangi maçta şans verdi Z.D denilen mantelite düşkünü insan?

Bütün barlar senin olsun Musampa . Ne de olsa çoktan papuçların dama atılmıştı senin.

Erkin
27.04.2007, 21:24

Camiaya hayırlı olsun.

Arkadaşlar şu sıkıntılı günlerde belki transfer konuşulması saçma ama sonuçta hayat devam ediyor sadece kaybedilen bir yıl var önümüzdeki sene için birşeylerin yapılması gerekir

Benim bildiğim Ali Bilgin Sürmeneli acaba Hamza Mısırın dediği bu futbolcu Ali Bilgin olabilirmi

Evet Ali Bilgin Sürmeneli. Umarım onun transfer haberidir. Hocam bu haber nereden bu arada? Hamza Mısır nerede yazıyordu yav Taka'da mıydı hatırlayamadım.

Bahtiyar
27.04.2007, 21:25
febe ile dalga geçerken ne hallere düştük bulgaristanda yayla kupası varmış bizim amaçta inter toto ne fark var.

karayamayman
27.04.2007, 21:26
:)
Musampa diskoda basılmış..

Ee ne yapsın adam. Forma yüzü mü gördüde oynamadı ? Adamın psikolojisi bozulucak neredeyse.

Biz bu durumdayken eğlenemez mi bu adam? Sanki bu durumda olmamızın nedeni Musampa'da eğlenmeyi yasaklıcaz. Hangi maçta şans verdi Z.D denilen mantelite düşkünü insan?

Bütün barlar senin olsun Musampa . Ne de olsa çoktan papuçların dama atılmıştı senin.

Discoda basılmak ne demek. Disco'ya gitmek çok kötü bir şey mi? Adam oynamıyor zaten ne kadar zamandır. Hazır Antalya'ya gitmişler, o da bir gece eğlenmeye gitmiş.

:)

marcelinhos100
27.04.2007, 21:27
Evet Ali Bilgin Sürmeneli. Umarım onun transfer haberidir. Hocam bu haber nereden bu arada? Hamza Mısır nerede yazıyordu yav Taka'da mıydı hatırlayamadım.

evet takada yazıyor

Bahtiyar
27.04.2007, 21:28
ben zd varken ronaldinyoyu getirseler istemiyom prestijimiz yerle bir oldu gayseri bursa vs vs bunlar bile bizden daha prestijli şu anda

Travelair
27.04.2007, 21:35
Trabzonspor Eski Asbaşkanı Ahmet Ağaoğlu D Spor’da yayınlanan Bülent Yüksel ile Yüz Yüze programı’nda çarpıcı açıklamalar yaptı. Trabzonspor’da bir anlayışın, bu anlayışa sahip kişilerin varlığından şikayetçi olan Ağaoğlu “Trabzonspor Camiası, bu tür insanlardan ve bu tür olumsuzluklardan arınmadığı, yıkanmadığı, boy abdesti almadığı sürece çok zor! Ne Ahmet Ağaoğlu ne bir başkası…” diyerek bu şartlarda olası bir seçimde aday olmayacağını açıkladı…. Trabzonspor Camiası'nın yıllardır "bu yönetim gitsin, yerine benim adamım gelsin" diyen insanlardan kurtulamadığını belirtti ve ekledi: Trabzonspor'daki sportif muhalefete Bush bile iki ay dayanamaz…

İşte Ağaoğlu'nun açıklamalarının devamı ve önemli satır başları:

"DÜNYA TAKIMI OLACAĞIZ" DEDİLER AVRUPA'YA GİDEMİYORUZ

İş bilen insanların, ard arda bu kadar vahim hatalar yapmalarına anlam veremiyorum. Bu vahim hatalar da üst üste binince, bu insanların işbilirliğinden şüphe ediyorsun. Kupa da gitti, hiçbir hedefimiz kalmadı. Trabzonspor yönetimi yarından itibaren "ey camiamız, biz bir takım hatalar yaptık. Beklentileriniz, umutlarınız, arzularınız, heyecanınız vardı. Bizim içimizden ya da dışımızdan kaynaklanan sıkıntılardan dolayı, bunların gerçekleşmesi mümkün olmadı. Sizden özür diliyoruz. Bu sezon bitti artık. 2007-2008 sezonu için planımız budur, hedeflerimiz budur." demesi lazım. Hemen çalışmalara başlamaları lazım. En kötüsü, ileriye doğru umudumuzun kalmaması. Tabloya bakıyorum, 2007-2008 de en iyi böyle olur, beşincilik, onunculuk.. Çünkü Beşiktaş'ı, Galatasaray'ı, Fenerbahçe'yi bir daha bu kadar kötü yakalama şansın yok. Hayal peşinde koşmayın! İki yıldız getireceğim, stst yapacağım, Trabzonspor'u dünya takımı yapacağım… Yıldız mıldız yok, eldeki yıldızlar da gitti, stat yok, dünya takımı yapılacak Trabzonspor, yıllar sonra ilk kez Avrupa'ya gidemiyor!

BİR AĞABEY OY KARŞILIĞI 4 KİŞİYİ LİSTEME SOKMAK İSTEDİ "GİT!" DEDİM

Özkan Sümer'le girdiğimiz seçimde, bilmem ne ağabeyin oyu gerekiyordu. Bu ağabeyin bayağı bir oyu olduğu söyleniyordu, "görüşelim" dediler görüştük. "Oy veririz dört adamımı listene alacaksın" dedi. "Allah'ını seversen git! Burada neti satıyoruz?" dedim. İnsanlar bunu yapa yapa kulüp bu hallere geldi. Mücadele güzel bir şey, hayatım mücadeleyle geçti. Ama uğrunda mücadele ettiğin değere bakıyorsun, bunun karşılığında mücadele ettiğin insanlara bakıyorsun… Ben enerjimi bu insanlarla yapacağım mücadeleyle mi tüketeceğim? Benim Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe'yle mücadele etmem lazım.

BAŞARISIZLIKTA MEHMET ALİ YILMAZ'IN DA PAYI VAR BENİM DE…

"Futbol takımları ticari işletmelerden farklı değildir. Hayatı boyunca senede, en fazla 500 bin doları idare etmiş insanların, bütçesi 20-25 milyon dolarlara varan Trabzonspor'u idare etmesi mümkün değil" diyen Ağaoğlu, Onursal Başkan Mehmet Ali Yılmaz'ın geçtiğimiz günlerde yaptığı "Fransız ihtilali şart" açıklamasıyla ilgili olaraksa şu ifadeleri kullandı:

Sayın Mehmet Ali Yılmaz da bu kulübü yıllar yılı yönetti. Herkesin bu tabloda ne kadar payı varsa, onun da o kadar payı vardır, benim de payım vardır, Sayın Faruk Özak'ın da Atay Aktuğ'un da vardır….

Yöneticilik döneminden sonra kulübe yaptığı bir ziyaretin ardından, kendisine çay getiren görevlinin işten çıkarıldığını anlatan Ağaoğlu, Bülent Yüksel'in "Ağaoğlu başkan adayıyken bırakıp gitti. Bir daha başkan olamaz" diyenlerin sözü mü geçerli yoksa bir görevli size çay getirdi diye işten çıkarılmış. O yüzden "bir daha bu kulübün yanından geçmem" mi diyorsunuz? Sorusu üzerine çok sert ifadeler kullandı:

BU KULÜP HALA BENİM PARAMLA YÖNETİLİYOR

Kimsenin "Ağaoğlu başkanlık şansını kaybetti" demeye hakkı yok. Eğer böyle bir şey söylüyorlarsa da çok büyük hata yapıyorlar ve büyük suç işliyorlar. Trabzonspor Genel Kurulu adına konuşabilecek kimse var mı? Ama doğru, böyle insanlar var, doğru. Ben yönetimden ayrıldım, başka bir şey yapmadım. Hala içeride dünya kadar param var, benim paramla kulübü yönetiyorlar o arada! Bu kafa yapısında olan insanlar var, beni kapıdan sokan güvenlik görevlisini, çaycıyı kovuyorlar, sonra geri almışlar.

Ahmet Ağaoğlu, "hayatınızın sonuna kadar, yalnızca işadamı olarak mı kalacaksınız?" sorusuna verdiği yanıtla da adından çokça söz ettirecek:

BOY ABDESTİ ŞART!

Ahmet Ağaoğlu iş adamı değil, spor adamı. Son 6 yıldır Türk Sporu'na yoğun bir şekilde hizmet eden bir spor adamı. Ben eğer destek gördüğüm ve destekle başarılı olduğum golf camiasını bırakır da böyle bir yangının içine atlar, tüm birikimimi, kariyerimi sıfırlarsam, mensubu olduğum camiaya haksızlık etmiş olurum. Trabzonspor Camiası'nın kendisine çeki düzen vermesi lazım, kimse oraya kendisini yok etmek için gelmez, hiç kimse hak etmediği hakaretleri, aşağılamaları duymak için gelmez, eğer bir beklentisi yoksa. Trabzonspor Camiası, bu tür insanlardan ve bu tür olumsuzluklardan arınmadığı, yıkanmadığı, boy abdesti almadığı sürece çok zor! Ne Ahmet Ağaoğlu ne bir başkası..

radyospor

Travelair
27.04.2007, 21:43
Mensubu olduğu camia golf camiasıymış. Konuyu uzatmaya gerek yok...

oskanonur
27.04.2007, 21:44
zaten forma vermedin bu adama, surdan ligin bitmesine ne kalmis, butun hedeflerininden kopmussun, simek, marcelinho ve fatih simdi de sira musampa da dimi ey z.d.Allahtan dilegim bir gun bu yaptiklarinin hesabini vermen.At bakalim oyunculari insanlarin onune gunah kecisi diye ama bu taktikler biz buyuk taraftara sokmez.Bu takimin bu hale gelmesinin iki buyuk nedeni va:
1- Basiretsiz ve beceriksiz yonetim
2- Daha da basiretsiz ve beceriksiz teknik heyet
Gerisi sadece bos laf.

Ziya baskan febe sampiyon, hukumet istifa basbakan ziya...

marcelinhos100
27.04.2007, 21:46
Trabzonspor ligi iyi bir yerde bitirecek

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:dEU4jHJEXwtihM:http://www.bigglook.com/2005_Spor/images/nuri_albayrak.jpg (http://images.google.com.tr/imgres?imgurl=http://www.bigglook.com/2005_Spor/images/nuri_albayrak.jpg&imgrefurl=http://www.bigglook.com/2005_Spor/aralik.asp&h=130&w=110&sz=9&hl=tr&start=3&tbnid=dEU4jHJEXwtihM:&tbnh=91&tbnw=77&prev=/images%3Fq%3DNuri%2BAlbayrak%26gbv%3D2%26svnum%3D1 0%26hl%3Dtr%26sa%3DG)

Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, ligi sezon sonunda bordo-mavili kulübe yakışır bir yerde bitireceklerini söyledi. Camia olarak bir bütünlük sergiledikleri takdirde asla yıkılmayacaklarına inandığını söyleyen Albayrak, “Trabzonspor gelecek yıl da hakettiği yere gelecektir” ifadelerini kullandı.

27.04.2007

ve Nuri Albayrak konuşta iki gün sonra Yenişafak gazetesine konuşan Albayrak Trabzonspor gelecek yıl da hakettiği yere gelecektir vay be bu sene geldik ya zaten gelecek yıl 2. lige gideriz böyle başkanı olanın böyle takımı olur helal Albayrak ben sana ne diyeyim

pReN@_61
27.04.2007, 21:46
1- Basiretsiz ve beceriksiz yonetim
2- Daha da basiretsiz ve beceriksiz teknik heyet
Gerisi sadece bos laf.

Ne güzel özetledin renkdaş...ellerine sağlık

karayamayman
27.04.2007, 21:50
Trabzonspor ligi iyi bir yerde bitirecek

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:dEU4jHJEXwtihM:http://www.bigglook.com/2005_Spor/images/nuri_albayrak.jpg (http://images.google.com.tr/imgres?imgurl=http://www.bigglook.com/2005_Spor/images/nuri_albayrak.jpg&imgrefurl=http://www.bigglook.com/2005_Spor/aralik.asp&h=130&w=110&sz=9&hl=tr&start=3&tbnid=dEU4jHJEXwtihM:&tbnh=91&tbnw=77&prev=/images%3Fq%3DNuri%2BAlbayrak%26gbv%3D2%26svnum%3D1 0%26hl%3Dtr%26sa%3DG)

Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, ligi sezon sonunda bordo-mavili kulübe yakışır bir yerde bitireceklerini söyledi. Camia olarak bir bütünlük sergiledikleri takdirde asla yıkılmayacaklarına inandığını söyleyen Albayrak, “Trabzonspor gelecek yıl da hakettiği yere gelecektir” ifadelerini kullandı.

27.04.2007

ve Nuri Albayrak konuşta iki gün sonra Yenişafak gazetesine konuşan Albayrak Trabzonspor gelecek yıl da hakettiği yere gelecektir vay be bu sene geldik ya zaten gelecek yıl 2. lige gideriz böyle başkanı olanın böyle takımı olur helal Albayrak ben sana ne diyeyim

Yok arkadaş bunlar gitmeyecekler. İşin kötüsü aynı yapıyla göreve devam edecekler.

İnşallah yanılırım ama bu açıklamayla gelecek sezonun çilesi başlamıştır.

ilhan
27.04.2007, 21:54
Albayrak, “Trabzonspor gelecek yıl da hakettiği yere gelecektir” ifadelerini kullandı.

27.04.2007

Evet adam haklı. Bu sene Türkiye kupasında yarı final oynadık seneye bir ihtimal final oynarız. Lig için konuşmamış .

Futbol Canavarı bunların hepsi..

Al yönetimi ve lütfen git !

marcelinhos100
27.04.2007, 22:04
Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, şahsının istifa etmesini gerektiren bir durumun söz konusu olmadığını söyledi.

http://www.radyospor.com/pic_lib/saitoglu2.JPG

Sayitoğlu, son günlerde hakkında istifa edeceği yönünde çıkan söylentilerin gerçeği yansıtmadığını belirterek, ''Kesinlikle şahsımın istifa etmesini gerektiren bir durum söz konusu değil. İstifayı Trabzonspor'un başarısızlığı ile ilgili soruyorsak, bunu yönetim kurulu birlikte değerlendirir. Şu anki ortam içinde benim şahsımın yapması gereken bir eylem yok. Çünkü ortada birşey yok'' dedi.
Başarısız bir sezonu geride bıraktıklarını dile getiren Sayitoğlu, şunları söyledi:
''Avrupa kupalarına katılma, Türkiye Kupası, Şampiyonlar Ligi hedeflerinin hepsi başarısızlıkla sonuçlandı deniliyorsa, bunun gereği için ne düşünüyorsanız derseniz, onu yönetim kurulu oturup karar verir. Önümüzdeki haftaki toplantıda bunun cevabı ne olur? Şimdi bunu söylemem doğru değil. O zaman yönetim kurulu toplantısından önce yönetim kurulunu töhmet altında bırakmak, insanları yönlendirmek olur. Yönetim kurulu konuştuktan sonra oradan çıkacak kararı hep beraber yorumlarız.''
Her zaman istikrardan yana olduğunu ifade eden Sayitoğlu, şöyle devam etti:
''Ben her zaman geçmiş dönemde de olsa Trabzonspor Kulübü'nde yönetim kurullarının istikrarı sağlayacak düzeyde görev sürelerini doldurmasından yanayım. Bunu geçmişte yönetici olmadığım dönemdeki beyanatlarımla da söyledim. Sürekli mevcut yönetimlere destek olalım dedim. Olağan dönemlerini kullansınlar diye beyan etmişim. Bugün de aynı görüşü savunurum. Ama futbol kulüplerinde bu tür seçimle gelinen durumlarda her zaman olağanüstü şeyler olabilir. Ne olursa olsun Trabzonspor başarısı için istikrarlı bir şekilde yönetim kurullarının görev sürelerini doldurmasını sağlamalıyız. 3 yıl önce 'gitsin' dediğimiz yöneticilere, bugün belki kurtarıcı diye bakıyoruz. Onun için yönetim kurulları günahıyla sevabıyla görev süresini doldursun. İyiyse beraber devam etsin, iyi yapamıyorsa görev süresi bitti mi gitsin.''

-GELECEK HAFTA TOPLANTI-

Asbaşkan Sayitoğlu, önümüzdeki hafta yönetim kurulu olarak bir araya geleceklerini belirterek, şunları kaydetti:
''Sayın başkan Nuri Albayrak başkanlığında yönetim kurulu bir araya gelecek. Bitmek üzere olan sezonun değerlendirmesini yapacak ve yeni sezonla ilgili yapmayı düşündüğü plan programı, yol haritasını çizecek. Teknik anlamda teknik heyetin vereceği rapora göre değerlendirmeler yapılacak. Gidecek kalacak oyuncular Ziya hocanın vereceği rapora göre belli olacak. Ziya hoca kulübün sözleşmeli teknik direktörü ve gideceği, kalacağı yönündeki soruları doğru bulmuyorum.''
Sayitoğlu, kulüp başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu ile aralarında bir sorun yaşanmadığını da sözlerine ekledi.
vallahi bende umutu kestim bunların suratlarına tükürsen yarabbi şükür derler yani bu kadar yüzsüz adamlar kapalı kapılar ardında birbirlerini yiyorlar burada artist geçiniyor aklı sıra

marcelinhos100
27.04.2007, 22:06
http://www.radyospor.com/pic_lib/27.04.2007_bulent_agaoglu255.jpg

Trabzonspor Eski Asbaşkanı Ahmet Ağaoğlu D Spor’da yayınlanan Bülent Yüksel ile Yüz Yüze programı’nda çarpıcı açıklamalar yaptı. Trabzonspor’da bir anlayışın, bu anlayışa sahip kişilerin varlığından şikayetçi olan Ağaoğlu “Trabzonspor Camiası, bu tür insanlardan ve bu tür olumsuzluklardan arınmadığı, yıkanmadığı, boy abdesti almadığı sürece çok zor! Ne Ahmet Ağaoğlu ne bir başkası…” diyerek bu şartlarda olası bir seçimde aday olmayacağını açıkladı…. Trabzonspor Camiası'nın yıllardır "bu yönetim gitsin, yerine benim adamım gelsin" diyen insanlardan kurtulamadığını belirtti ve ekledi: Trabzonspor'daki sportif muhalefete Bush bile iki ay dayanamaz…

İşte Ağaoğlu'nun açıklamalarının devamı ve önemli satır başları:

"DÜNYA TAKIMI OLACAĞIZ" DEDİLER AVRUPA'YA GİDEMİYORUZ

İş bilen insanların, ard arda bu kadar vahim hatalar yapmalarına anlam veremiyorum. Bu vahim hatalar da üst üste binince, bu insanların işbilirliğinden şüphe ediyorsun. Kupa da gitti, hiçbir hedefimiz kalmadı. Trabzonspor yönetimi yarından itibaren "ey camiamız, biz bir takım hatalar yaptık. Beklentileriniz, umutlarınız, arzularınız, heyecanınız vardı. Bizim içimizden ya da dışımızdan kaynaklanan sıkıntılardan dolayı, bunların gerçekleşmesi mümkün olmadı. Sizden özür diliyoruz. Bu sezon bitti artık. 2007-2008 sezonu için planımız budur, hedeflerimiz budur." demesi lazım. Hemen çalışmalara başlamaları lazım. En kötüsü, ileriye doğru umudumuzun kalmaması. Tabloya bakıyorum, 2007-2008 de en iyi böyle olur, beşincilik, onunculuk.. Çünkü Beşiktaş'ı, Galatasaray'ı, Fenerbahçe'yi bir daha bu kadar kötü yakalama şansın yok. Hayal peşinde koşmayın! İki yıldız getireceğim, stst yapacağım, Trabzonspor'u dünya takımı yapacağım… Yıldız mıldız yok, eldeki yıldızlar da gitti, stat yok, dünya takımı yapılacak Trabzonspor, yıllar sonra ilk kez Avrupa'ya gidemiyor!

Özkan Sümer'le girdiğimiz seçimde, bilmem ne ağabeyin oyu gerekiyordu. Bu ağabeyin bayağı bir oyu olduğu söyleniyordu, "görüşelim" dediler görüştük. "Oy veririz dört adamımı listene alacaksın" dedi. "Allah'ını seversen git! Burada neti satıyoruz?" dedim. İnsanlar bunu yapa yapa kulüp bu hallere geldi. Mücadele güzel bir şey, hayatım mücadeleyle geçti. Ama uğrunda mücadele ettiğin değere bakıyorsun, bunun karşılığında mücadele ettiğin insanlara bakıyorsun… Ben enerjimi bu insanlarla yapacağım mücadeleyle mi tüketeceğim? Benim Galatasaray, Beşiktaş, Fenerbahçe'yle mücadele etmem lazım.

BAŞARISIZLIKTA MEHMET ALİ YILMAZ'IN DA PAYI VAR BENİM DE…

"Futbol takımları ticari işletmelerden farklı değildir. Hayatı boyunca senede, en fazla 500 bin doları idare etmiş insanların, bütçesi 20-25 milyon dolarlara varan Trabzonspor'u idare etmesi mümkün değil" diyen Ağaoğlu, Onursal Başkan Mehmet Ali Yılmaz'ın geçtiğimiz günlerde yaptığı "Fransız ihtilali şart" açıklamasıyla ilgili olaraksa şu ifadeleri kullandı:

Sayın Mehmet Ali Yılmaz da bu kulübü yıllar yılı yönetti. Herkesin bu tabloda ne kadar payı varsa, onun da o kadar payı vardır, benim de payım vardır, Sayın Faruk Özak'ın da Atay Aktuğ'un da vardır….

Yöneticilik döneminden sonra kulübe yaptığı bir ziyaretin ardından, kendisine çay getiren görevlinin işten çıkarıldığını anlatan Ağaoğlu, Bülent Yüksel'in "Ağaoğlu başkan adayıyken bırakıp gitti. Bir daha başkan olamaz" diyenlerin sözü mü geçerli yoksa bir görevli size çay getirdi diye işten çıkarılmış. O yüzden "bir daha bu kulübün yanından geçmem" mi diyorsunuz? Sorusu üzerine çok sert ifadeler kullandı:

BU KULÜP HALA BENİM PARAMLA YÖNETİLİYOR

Kimsenin "Ağaoğlu başkanlık şansını kaybetti" demeye hakkı yok. Eğer böyle bir şey söylüyorlarsa da çok büyük hata yapıyorlar ve büyük suç işliyorlar. Trabzonspor Genel Kurulu adına konuşabilecek kimse var mı? Ama doğru, böyle insanlar var, doğru. Ben yönetimden ayrıldım, başka bir şey yapmadım. Hala içeride dünya kadar param var, benim paramla kulübü yönetiyorlar o arada! Bu kafa yapısında olan insanlar var, beni kapıdan sokan güvenlik görevlisini, çaycıyı kovuyorlar, sonra geri almışlar.

Ahmet Ağaoğlu, "hayatınızın sonuna kadar, yalnızca işadamı olarak mı kalacaksınız?" sorusuna verdiği yanıtla da adından çokça söz ettirecek:

BOY ABDESTİ ŞART!

Ahmet Ağaoğlu iş adamı değil, spor adamı. Son 6 yıldır Türk Sporu'na yoğun bir şekilde hizmet eden bir spor adamı. Ben eğer destek gördüğüm ve destekle başarılı olduğum golf camiasını bırakır da böyle bir yangının içine atlar, tüm birikimimi, kariyerimi sıfırlarsam, mensubu olduğum camiaya haksızlık etmiş olurum. Trabzonspor Camiası'nın kendisine çeki düzen vermesi lazım, kimse oraya kendisini yok etmek için gelmez, hiç kimse hak etmediği hakaretleri, aşağılamaları duymak için gelmez, eğer bir beklentisi yoksa. Trabzonspor Camiası, bu tür insanlardan ve bu tür olumsuzluklardan arınmadığı, yıkanmadığı, boy abdesti almadığı sürece çok zor! Ne Ahmet Ağaoğlu ne bir başkası..

marcelinhos100
27.04.2007, 22:21
Taraftar 'Doğan Gitsin' Dedi

18 Nisan 2007 tarihinde başlattığımız "Ziya Doğan'ı önümüzdeki sezon Trabzonspor'un başında görmek istiyor musunuz?" konulu anketimiz bugün sonuçlandı.

IP kontrollü yapılan ve her IP'den sadece bir oy kullanma imkanı verilen anketimize toplam 4263 kişi oy kullandı.

Bugün sona eren anket sonuçları şöyle:

“Anketimize katılanların %76,1 i kullandıkları 3243 oyla, Ziya Doğan'ı önümüzdeki sezon takımın başında görmek istemediklerini, % 20,5 ise kullandıkları 876 oy ile seneye Doğan ile devam edilmesi konusunda görüş bildirdiler.

Doğan'ın seneye Trabzonspor"un başında görüp görmeme konusunda kararsız kalanların sayısı 144 kişi ve oranı ise % 3, 4"

haber61.net

Hu3|Y4
27.04.2007, 22:21
BOY ABDESTİ ŞART!

Özür dilerim ama bu nebicim bir söz?
Bence bu buraya hic uymuyo!
Hangi inasn kendisini dine yakin görüyosa... ya demim!
Elhamdüllilah müslümanim, ama böyle konu böyle ortamda.. uymuyo bence!
Yada benmi yanlis anladim`?
yanlis anladimsa düzeltin... anlatmaya calisin ltf!

Erdem Keser
27.04.2007, 22:24
ÜMİT MİLLİ KADRO AÇIKLANDI!

Ümit Milli Futbol Takımı'nın 2 Mayıs Çarşamba günü deplasmanda Norveç ile yapacağı özel maçın kadrosu açıklandı.

Futbol Federasyonu'ndan yapılan açıklamaya göre, başkent Oslo'nun Arasen Stadı'nda oynanacak karşılaşma yerel saatle 19.00'da başlayacak.

Ümit Milli Takım, 29 Nisan Pazar akşamı saat 18.00'de İstanbul Holiday Inn Marina Oteli'nde toplanacak. Kafile, 30 Nisan Pazartesi günü saat 08.25'te Münih aktarmalı olarak Oslo'ya gidecek.

Ünal Karaman yönetimindeki Ümit Milli Futbol Takımı kadrosuna şu oyuncular çağrıldı:
İbrahim Kaş, Serdar Kurtuluş (Beşiktaş), Ferhat Öztorun, Mehmet Topal, S.Fırat Kocaoğlu (Galatasaray), Uğur Uçar, İlhan Parlak (Kayserispor), Gürhan Gürsoy (Sivasspor), Ediz Bahtiyaroğlu, Özer Hurmacı (Ankaraspor), Eray Birnican, Uğur Yanıkdemir (Konyaspor), Ergin Keleş (Sakaryaspor), Orhan Şam (Gençlerbirliği OFTAŞ Spor), Alp Ergin (Altay), Eyüp K. Ataoğlu (Sarıyer), Mevlüt Erdinç (Sochaux), Ceyhun Gülselam (Unterhaching).

Kasım Hilal
27.04.2007, 22:26
http://www.radyospor.com/pic_lib/27.04.2007_bulent_agaoglu255.jpg

Defalarca okuyasım geldi bu bölmü...

marcelinhos100
27.04.2007, 22:27
Erciyes Maçı Sonrası Olanlar

http://www.haber61.net/images/news/trabzonspor.jpg

Trabzonspor kafilesinde Kayseri Erciyes maçı sonrası tam anlamıyla bir şok yaşandı.

Trabzonspor"un kayseri Erciyes karşısında Fortis Türkiye kupasından elenmesinden sonra Bordo-Mavili kafilede tam anlamıyla bir şok yaşandı.

Soyunda odasından kafile otobüsüne kadar geçen süre içerisinde çok ilginç gelişmeler yaşandı. Bu gelişmelerin en ilginci ise Gözdeniz"in “Yatara keyif yaptın” demesi ile başladı. Gökdenizin soyunma odasında Yattara"ya dönük bu sert tavrına Yattara hiçbir cevap vermedi.

Bu arada çağdaşın bitmişiz biz diyerek “bu takımda daha nasıl oynanır” dediği de duyuldu.

Erdinç iki kez Doğanın penalı at ikazına ilginç bir gerekçe göstererek ret etti, “Benim zaten taraftar nezlinde güvensizliğim var birde penaltıyı kaçırırsam durum daha kötü olu”r dediği öğrenildi..

Ziya Doğan"ın , kendisine gelen bir telefona alo demeden meşgule düşürüp kafile otobüsüne binmesi de dikkat çekti. Doğanı arayanın maçı izlemeyen yöneticilerden biri olduğu bu bu isminde büyük bir ihtimalle Zeyyat Kafkas olduğu öğrenildi.

İdari menajer Necmi Perekli"nin taraftarlar arasında maçı izlemesi nedene ile kafile otobüsüne geç gelmesi futbolcuları ve teknik kadroyu rahatsız etti. Öte yandan kafile otobüsünde kaptan Hüseyin herkese dönerek kimse maçı ve penaltıları yorumlamazsın demesinden hemen sonra başka bir yorum yapmaması da dikkat çekti..

Bu arada ziya Doğan"ın kafile otobüsünde Ceyhun"a dönerek, “yaktın beni” demesi de dikkat çekti. Doğan"ın bu tepkisine Ceyhun"un hiçbir tepki vermediği de öğrenildi.

Kafilinin Kayseri havalimanına kadar giderken ki, ruhalitesinde yaşanan bir başka ilginç gelişme ise, Başkan Nuri Albayrak"ın stadı terk ederken kafileyi uğurlamaması ve geçmiş olsun bile dememesi oldu.

Takımın kamp yaptığı otelde sadece Başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu"nun olması ve bu durumdan dolayı da Trabzon"da kalan yöneticilerce eleştirildiği belirtiliyor.

Maçtan sonra müthiş bir moral bozukluğu ile özel uçağa binip Antalya"ya geçen Trabzonspor kafilesi tam bir çöküntü içerisinde.

Arkadaşlar bu arada ben başka saglam bir kaynaktan da öğrendim ziya doğanın penaltı atacaksın diye ısrar ettiği topçu birinci sırada erdinçmiş erdinç ömer rızanın atatığı 4. penaltıyı atacakmış yani siz şu durumda ne düşünürsünüz ben şöyle düşünüyorum ziya kendisini garantiye alıyor kendi adamlarına penaltıları attırıyor bu kadar futbolculara güvensiz olduğunu biliyordum bir kez daha tasdik ettim.

Erdem Koltuk
27.04.2007, 22:30
Bu arada ziya Doğan"ın kafile otobüsünde Ceyhun"a dönerek, “yaktın beni” demesi de dikkat çekti. Doğan"ın bu tepkisine Ceyhun"un hiçbir tepki vermediği de öğrenildi.

Burdan belli yalan olduğu.Ceyhun pataklardı valla öle bişe dese Ziya.

Vkgz
27.04.2007, 22:31

Trabzonspor kafilesinde Kayseri Erciyes maçı sonrası tam anlamıyla bir şok yaşandı.

Trabzonspor"un kayseri Erciyes karşısında Fortis Türkiye kupasından elenmesinden sonra Bordo-Mavili kafilede tam anlamıyla bir şok yaşandı.

Soyunda odasından kafile otobüsüne kadar geçen süre içerisinde çok ilginç gelişmeler yaşandı. Bu gelişmelerin en ilginci ise Gözdeniz"in “Yatara keyif yaptın” demesi ile başladı. Gökdenizin soyunma odasında Yattara"ya dönük bu sert tavrına Yattara hiçbir cevap vermedi.

Bu arada çağdaşın bitmişiz biz diyerek “bu takımda daha nasıl oynanır” dediği de duyuldu.

Erdinç iki kez Doğanın penalı at ikazına ilginç bir gerekçe göstererek ret etti, “Benim zaten taraftar nezlinde güvensizliğim var birde penaltıyı kaçırırsam durum daha kötü olu”r dediği öğrenildi..

Ziya Doğan"ın , kendisine gelen bir telefona alo demeden meşgule düşürüp kafile otobüsüne binmesi de dikkat çekti. Doğanı arayanın maçı izlemeyen yöneticilerden biri olduğu bu bu isminde büyük bir ihtimalle Zeyyat Kafkas olduğu öğrenildi.

İdari menajer Necmi Perekli"nin taraftarlar arasında maçı izlemesi nedene ile kafile otobüsüne geç gelmesi futbolcuları ve teknik kadroyu rahatsız etti. Öte yandan kafile otobüsünde kaptan Hüseyin herkese dönerek kimse maçı ve penaltıları yorumlamazsın demesinden hemen sonra başka bir yorum yapmaması da dikkat çekti..

Kafilinin Kayseri havalimanına kadar giderken ki, ruhalitesinde yaşanan bir başka ilginç gelişme ise, Başkan Nuri Albayrak"ın stadı terk ederken kafileyi uğurlamaması ve geçmiş olsun bile dememesi oldu.

Takımın kamp yaptığı otelde sadece Başkan yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu"nun olması ve bu durumdan dolayı da Trabzon"da kalan yöneticilerce eleştirildiği belirtiliyor.

Maçtan sonra müthiş bir moral bozukluğu ile özel uçağa binip Antalya"ya geçen Trabzonspor kafilesi tam bir çöküntü içerisinde.

Arkadaşlar bu arada ben başka saglam bir kaynaktan da öğrendim ziya doğanın penaltı atacaksın diye ısrar ettiği topçu birinci sırada erdinçmiş erdinç ömer rızanın atatığı 4. penaltıyı atacakmış yani siz şu durumda ne düşünürsünüz ben şöyle düşünüyorum ziya kendisini garantiye alıyor kendi adamlarına penaltıları attırıyor bu kadar futbolculara güvensiz olduğunu biliyordum bir kez daha tasdik ettim.

doğruysa ilginç olaylar... ceyhun çok kötü oynadı gerçektende ama kaynagı nedir haberin

6Şafak Aydın1
27.04.2007, 22:45
kaynagi haber61.net

Ayhan Yüksek
27.04.2007, 22:59
O moral bozukluğuyla nekonuşulsa yeridir Ceyhuna çok kötü diyen arkadaş ben bunakatılmıyorum bence gaye iydidi kötü şutlar çekmiş olabilir ama müthiş adam eksiltti gol attığımızda orta sahada çok iyi şler yapıyodu golün hazırlayıcı pasını o verdi çıkması büyük bir taktiksel hataydı çıkar ceyhunu al ömer rızayı ne mantıkla yapıldı bu değişiklik anlamadım,
birde kimse şu Erdinçi sevmiyor ama ben bu çocuğu seviyorum bence maçın en iyilerindendi kayseri maçlarında oynamıyor diye saçma bi düşüncede olan arkadaşlarada en iyi cevabı vermiş oldu

Ayhan Yüksek
27.04.2007, 23:03
yeri değil belki ama uygun eğilse yönetici arkadaşlar silsin bi zahmet fb li yöneticilerin açıklamalarını ağzı açık dinledim bjk maçı sonrası ulan sanki sütten çıkmış ak şerefsizler adama sormazlarmı madem okadar dürüstsün şereflisin Trabzondan koparılan çalınan şampiyonluklarda neden sesin çıkmadı bugün selçuk dereliye hırsız diyen şerefsizler dün cem papila denen adi hırsızlık yaparken kafanızı hangi kuma gömmüştünüz bu işin suyu çıkmış ahlak felan kalmaış yüzsüzlükte hırsızlıkta yarışır halde istanbul takımları bizde spordan bahsediyruz ne gerek varsa

hamzaalb
27.04.2007, 23:51
habu fenere cem papila ve Fatih tekkenn resmini göstererek haburdan cevap versek nasi olur . ? Selcuk Dereliye diyorlard a

Oemer61
28.04.2007, 00:12

Uydurma bir haber!!!

Mehmet_Mercanlı
28.04.2007, 00:21
Trabzonspor Kulübü Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, şahsının istifa etmesini gerektiren bir durumun söz konusu olmadığını söyledi.

http://www.radyospor.com/pic_lib/saitoglu2.JPG

''Kesinlikle şahsımın istifa etmesini gerektiren bir durum söz konusu değil. İstifayı . Şu anki ortam içinde benim şahsımın yapması gereken bir eylem yok. Çünkü ortada birşey yok'' dedi.
Başarısız bir sezonu geride bıraktıklarını dile getiren Sayitoğlu, şunları söyledi:
''Avrupa kupalarına katılma, Türkiye Kupası, Şampiyonlar Ligi hedeflerinin hepsi başarısızlıkla sonuçlandı ,
Ama futbol kulüplerinde bu tür seçimle gelinen durumlarda her zaman olağanüstü şeyler olabilir. Ne olursa olsun Trabzonspor başarısı için istikrarlı bir şekilde yönetim kurullarının görev sürelerini doldurmasını sağlamalıyız. 3 yıl önce 'gitsin' dediğimiz yöneticilere, bugün belki kurtarıcı diye bakıyoruz. Onun için yönetim kurulları günahıyla sevabıyla görev süresini doldursun. İyiyse beraber devam etsin, iyi yapamıyorsa görev süresi bitti mi gitsin.''

__________________________________________________ ________

:D azdaha ölüyordum gülmekten:D gece vaktı yerlere yatım:D ,,,
bu adam secilmiş kişi arkadaşlar belkide yılardır aradığımız adam bu evet işte bu o sonunda bulduk as başkan haşımmm sen sen ne halsıyetli, şerefli, onurlu gururlu namuslu bir ADAMmışsın yılardır anlayamadım şimdi anladım , geçte olsa anladım senin ve cevrendekiler hakında duşunduklerim hergecen gün olumlu birşekilde artıyo... bizi görevsüresince değil bir ömür birakma olurmu

asem61
28.04.2007, 00:33
bu agaogluda ne büyük adammis. onun dedikleri halledilmis olsa bende aday olurum. hem trabzonsporlu hemde su durumda aday olamazmis. bu durumda klübün ona ihtiyaci var.lazim degil o cok sevdigi golf camiasinda kalsin. ama suc bizde adama oldugundan fazla deger verdik.

Özsu
28.04.2007, 01:46
TRABZON'DAN İLK BOMBA

TRABZONSPOR, SAMSUNSPOR’UN YILDIZINI RENKLERİNE BAĞLADI...

Trabzonspor uzun süredir görüştüğü Samsunspor’da top koşturan Adnan Güngör’le resmen anlaştı. Transferin gerçekleştiği ve imzaların atıldığı açıklandı...

BONSERVİSİ ÜCRETSİZ

700 BİN YTL ALACAK

KAYSERİ DE İSTİYOR

Kaynak: Taka Gazetesi

TSKara61
28.04.2007, 03:23
Vaayy hem de ne yildizmis bu Adnan!! Bu adam ne yapmisda yildiz olmus anlamiyorum!! Vasat topculari toplamaya devam!!! ISTIKRAR ICIN!!

AYYILDIZ
28.04.2007, 03:50
Vaayy hem de ne yildizmis bu Adnan!! Bu adam ne yapmisda yildiz olmus anlamiyorum!! Vasat topculari toplamaya devam!!! ISTIKRAR ICIN!!

Takada Hamza Mısır adnan için çok iyi futbolcu demiş zaten geçen yılligde izliyorduk.Bir artısıda Trabzonlu olması inşallah Ali Bilginede imza attırırız

oskanonur
28.04.2007, 09:44
Ortada transfer falan yok, sadece dedikodu bunlar.Kaldiki yillardir alamadiklari Adnani simdi mi alacak bu yonetim....

Hüdai Pervaneli
28.04.2007, 09:49
Takada Hamza Mısır adnan için çok iyi futbolcu demiş zaten geçen yılligde izliyorduk.Bir artısıda Trabzonlu olması inşallah Ali Bilginede imza attırırız
arkadisim ali bilgini fener den basak kimse alamicak

Hüdai Pervaneli
28.04.2007, 09:51
duduguma gorede antalyada bi hotelde yattara yabanci uyruklu kizlarlan konusurken ziya dogan gormus ve yattara ya hakaret etmis yattara bu dutum uzerine hoteli terkedecekken arkadaslari yattara yi zor lan ikna etmis

ErtuGrul
28.04.2007, 10:00
duduguma gorede antalyada bi hotelde yattara yabanci uyruklu kizlarlan konusurken ziya dogan gormus ve yattara ya hakaret etmis yattara bu dutum uzerine hoteli terkedecekken arkadaslari yattara yi zor lan ikna etmis

Eger bu olay dogru ise tam bir skandal insanlarin konusma hurriyetinedemi karisir oldu bu bay ziya..

Hüdai Pervaneli
28.04.2007, 10:32
Futbol kulislerinde derbinin ardı konuşulurken, ortaya atılan iddialar yenilir yutulur cinsten değil...

İşte kulaktan kulağa yayılan o dedikodu: Kayseri Erciyes'in Trabzonspor'u eleyerek kupada finale çıkmasının ardından düğmeye basıldı.

Çünkü Süper Lig'de ilk 2 Beşiktaş ile Fenerbahçe olursa, Erciyesspor 2. Lig’e düşse bile, Türkiye'yi UEFA Kupası'nda temsil edecek. Bu durumun önüne geçilmek için şöyle bir senaryo hayata geçirildi;

Beşiktaş kupayı kazanarak UEFA'ya gidecek. Fenerbahçe ile Galatasaray ligde ilk 2'yi alarak Şampiyonlar Ligi'ne katılacak. Böylece Erciyes ekarte edilecek ve lig 4.'sü son Avrupa biletini kapacak.

Yani ya Trabzonspor ya da Kayserispor, UEFA'ya gönderilecek. Böylece Türkiye, Avrupa'da 4 güçlü ekiple temsil edilecek.

Trabzonspor’un kalan maçları
Antalya (D).
Sivas.
Fenerbahçe (D).
Bursaspor.
Ankaraspor (D).

Kayserispor’un kalan maçları
Konya.
V.Manisa (D).
Gaziantep.
Denizli (D).
Beşiktaş.

siz_61
28.04.2007, 10:42
Komplo teorisi!
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/_ts_kys2804.jpgFutbol kulislerinde derbinin ardı konuşulurken, ortaya atılan iddialar yenilir yutulur cinsten değil...
28.04.2007

İşte kulaktan kulağa yayılan o dedikodu: Kayseri Erciyes'in Trabzonspor'u eleyerek kupada finale çıkmasının ardından düğmeye basıldı. Çünkü Süper Lig'de ilk 2 Beşiktaş ile Fenerbahçe olursa, Erciyesspor 2. Lig’e düşse bile, Türkiye'yi UEFA Kupası'nda temsil edecek. Bu durumun önüne geçilmek için şöyle bir senaryo hayata geçirildi; Beşiktaş kupayı kazanarak UEFA'ya gidecek. Fenerbahçe ile Galatasaray ligde ilk 2'yi alarak Şampiyonlar Ligi'ne katılacak. Böylece Erciyes ekarte edilecek ve lig 4.'sü son Avrupa biletini kapacak. Yani ya Trabzonspor ya da Kayserispor, UEFA'ya gönderilecek. Böylece Türkiye, Avrupa'da 4 güçlü ekiple temsil edilecek.

Antalya (D)
Sivas
Fenerbahçe (D)
Bursaspor
Ankaraspor (D)

Konya
V.Manisa (D)
Gaziantep
Denizli (D)
Beşiktaş

Yavuz Hasan
28.04.2007, 10:47
bizim uefa şansımız %0,5 kalan maçların en az ücünde mağlup olucaz

siz_61
28.04.2007, 10:48
Bir olay da Yattara’dan!
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/yattara280.jpgTrabzonspor’un Antalya kampında Kayseri Erciyes yenilgisi sonrası ikinci olay meydana geldi.
28.04.2007

Musampa’nın kadro dışı bırakılmasının ardından dün öğlen saatlerinde otelin lobisinde yabancı uyruklu bir bayanla konuştuğunu gördüğü Yattara’ya, Ziya Doğan’ın hakaret ettiği ve Gineli oyuncunun kampı terk etmek istediği ortaya çıktı. Doğan ile bir süre tartıştıktan sonra odasına çıkan Yattara’nın eşyalarını toplayarak otelden ayrılmak üzereyken takım arkadaşlarının kendisini durdurduğu ve güçlükle ikna ederek kampta kalmasını sağladıkları belirtildi.

siz_61
28.04.2007, 10:49
Geri sayım başladı
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/geririi2800.jpgAntalyaspor maçının hazırlıklarını sürdüren Trabzonsporlu futbolcular, dün Miracle Otel’de yaptıkları son idmanın ardından geri sayıma geçti.
28.04.2007

Erciyes maçında oynayan futbolcuların, önceki gün düz koşuyla kapadıkları antrenmanın ardından dün tam kadro çalışma gerçekleştirildi. Türkiye Kupası’ndan elenen futbolcuların morallerinin bozuk olduğu gözlenirken, teknik direktör Ziya Doğan, oyuncularını motive etmek için sürekli konuşmalar yaptı. Taktik çalışma sırasında da sürekli idmanı durduran tecrübeli hoca, futbolcularından istediğini yapmalarını yönünde uyarılarda bulundu.

siz_61
28.04.2007, 10:50
Sayitoğlu’ndan hodri meydan
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/sayitt28000.jpgBordo-Mavililer’in Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, hakkında çıkan istifa edeceği haberlerine tepki gösterdi: Bunları nasıl uyduruyorlar, anlamıyorum. Görevimin başındayım. Bırakan varsa gitsin.
28.04.2007

‘Canla başla çalışacağım’
Türkiye Kupası’na veda eden Trabzonspor’da, görevinden ayrılacağı iddiaları çıkan Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, söylentilere büyük tepki gösterdi. Bu tür söylentilerin ortaya atılmasının çok çirkin olduğunu belirten Sayitoğlu, “Evet, kupadan elendik. Ligde de istediğimiz yerde değiliz ama istikrar için devam edeceğiz. Hakkımdaki istifa söylentilerini nasıl uyduruyorlar, anlamıyorum. Görevimin başındayım ve Trabzonspor’a hizmet etmek için canla başla çalışacağım” dedi.

‘Laf değil, icraat lazım’
İstifa etmeyi düşünenlerin bu görüşlerini uygulamaya geçirmesi gerektiğini de vurgulayan Bordo-Mavili idareci, “Bu işler lafla olmuyor. İcraat lazım. İstifa etmeyi düşünenler varsa bunu çıksın, açık açık söylesin. Ne yönetim içinde ne de dışarıda kimseyle bir sorunum yok. Sorunum olduğu için Erciyes maçına gitmediğimi söylüyorlar. Ağır hasta olmama rağmen Kayseri’ye gidecektim. Başkan Nuri Albayrak, beni aradı, ‘Senin gelmene gerek yok. Hastasın, dinlen’ dedi. Ben de gitmedim” diye konuştu.

Yunus Emre SEL/DHA

siz_61
28.04.2007, 10:52
Ufukhan’a iki operasyon
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/ufukk2800.jpgKaradeniz ekibinin genç oyuncusu Ufukhan, bugün bıçak altına yatacak...
28.04.2007

Sol elinde kırık olan Bordo-Mavili futbolcu, Memorial Hastanesi’nde Ortopedi Bölümü Başkanı Doktor Murat Ünsal tarafından ameliyat edilecek. Sol el 4. parmağına vida ile kırık tamiri işlemi yapılacak olan Ufukhan aynı anda kasık fıtığı operasyonu da geçirecek. Savunma oyuncusunun 3 hafta sonra yeniden sahalara dönebileceği ifade edildi.

Kaptan Hüseyin hayata döndü!
Erciyes karşısında kaçırdığı penaltı sonrası büyük hayal kırıklığı yaşayan Hüseyin Cimşir, kupadan elenmenin verdiği sıkıntıyı üzerinden attı. “Artık ligde kalan 5 maçı düşünmeliyiz” diyen kaptan, “Trabzonspor’a yakışır bir şekilde ligi tamamlamalıyız. Oynayacağımız tüm maçlardan galibiyetle ayrılıp, en azından sezonu dördüncü sırada bitirmeliyiz. Güçlü bir kadromuz olmasına rağmen istediğimiz sonuçları alamadığımız doğru” ifadesini kullandı.

Ayman: Seneye kupa bizim
Trabzonspor’un Mısırlı yıldızı Ayman, Türkiye Kupası’na yarı finalde veda etmenin şokundan çıkamadı. Finali kaçırdıklarını belirten tecrübeli oyuncu, “Biraz daha dikkatli olsaydık, kupa için Beşiktaş’la karşılaşabilirdik. Türkiye Kupası’nı çok istiyorduk. Ancak olmadı. Umarım gelecek sezon” diye konuştu.

siz_61
28.04.2007, 10:54
İLK BOMBA ADNAN
Trabzonspor uzun süredir görüştüğü Samsun’un sağ kanat oyuncusu Adnan’la anlaştı
BORDO-MAVİLİ yönetim, Samsunspor’un başarılı sağ kanat oyuncusu Adnan Güngör’ün işini bitirdi. Trabzonspor yetkilileri Samsunspor’da forma giyen Adnan’la 3 yıllık sözleşme imzaladıklarını açıkladı. Adnan’ın sözleşmeyi Samsun’da imzaladığı ve faks yoluyla Trabzon’a gönderdiği ifade edildi. Kulübüyle olan sözleşmesi sezon sonu dolacak olan Adnan’a bonservis ücreti ödenmeyecek.

KARADENİZ ekibiyle resmen anlaşan Adnan Güngör sezon başı ve devre arasında da çok istenmiş ancak Samsunspor’un 1 trilyon bonservis ücreti talep etmesi nedeniyle bu transfer gerçekleşmemişti. Sezon sonunu beklemekle bu transferden kar eden Trabzonspor, Adnan Güngör’e 1 yıl için 700 bin YTL ücret ödeyecek.

TRABZONSPOR ile 3 yıllık sözleşme imzalayan Adnan’ı Kayserispor ile birlikte Vestel de almak için büyük çaba harcadı. Kayserispor menajeri Süleyman Hurma, Adnan Güngör’ü istediklerini doğruladı. Bu arada bordo-mavili yöneticiler Çanakkale Dardanelsporlu Buğra ve Nedim isimli 2 genç oyuncuyu yakın takibe aldığını da açıkladı.
http://efsanefotospor.com/images_content/2007-04/28/ma/c6840.jpg

karayamayman
28.04.2007, 11:18

Ya ben anlamiyorum, konusacak tabii ne sorun var burada....

siz_61
28.04.2007, 11:21
Sakatlarda son durum
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/160706koksal.jpgSağlık Kurulu Başkanımız Köksal Güney, takımımızdaki sakat futbolcular hakkında bilgi verdi.

Ufukhan’ın İstanbul Memorial Hastanesi’nde fıtığından ve kırılan el tarak kemiğinden aynı anda iki operasyon geçireceğini ifade eden Güney, “Futbolcumuz yarın olacağı ameliyat sonrası 3 – 6 hafta rehabilitasyon süreci geçirecek” dedi.

Kayseri Erciyesspor maçında sakatlanan Yattara’ya çekilen MR sonucunda sağ ayak bileğinde bağ yırtığı tespit edildiğini belirten Güney, “Oyuncumuzun acil tedavine hemen başlanıldı. Yarın ki Antalyaspor maçında oynaması zor gözüküyor. Ancak son karar maç saatinde verilecek” dedi.

Güney, Celalettin’in ise iç yan bağlarında zorlanma meydana geldiğini, bu futbolcunun da Antalyaspor müsabakasında oynayıp oynamayacağının maç saatinde belli olacağını söyledi.

siz_61
28.04.2007, 11:22
Manşet Haber http://www.trabzonspor.org.tr/images/t_s.gif
Takımımız Antalyaspor maçına hazır
Takımımız, Turkcell Süper Ligi'nin 30. haftasında yarın Antalyaspor'la deplasmanda oynayacağı maçın hazırlıklarını 17.00'de basına ve taraftara kapalı olarak yaptığı antrenmanla tamamladı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/270407idman.jpgMiracle Otel'in sahasında yapılan çalışmaya sakatlıkları bulunan Yattara, Celalettin ve eli kırılan Ufukhan katılmadı.

http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/270407idman1.jpg

siz_61
28.04.2007, 11:22
http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/2007/04/28/im/0D4C497075E9A04DBD9F7A02b.jpg http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif Umutsuz vaka

Trabzonspor eski asbaşkanı Ahmet Ağaoğlu, bordo- mavili yönetimini topa tuttu. D Spor'da "Bülent Yüksel ile Yüz Yüze" programına ilginç açıklamalarda bulunan Ağaoğlu, "Bu yönetim göreve geldiğinde, Trabzon kamuoyuna 'Dünya takımı olacağız' diye söz vermişti. Oysa ki bu önümüzdeki sezon Avrupa'ya bile gidemiyeceğiz.
Yönetim derhal yeni sezon için transfer çalışmalarına başlamalı. Ama ilerisi için de hiç umudumuz kalmadı" şeklinde konuştu.

KULÜPTE PARAM VAR
Kimsenin, "Ağaoğlu başkanlık şansını kaybetti" demeye hakkı olmadığını belirten Trabzonspor camiasının önemli ismi, "Ben sadece yönetimden ayrıldım. Bu kulübü bırakıp gitmedim. Hâlâ içeride dünya kadar param var. Kulübü benim paramla yönetiyorlar. Beni kapıdan içeriye alan güvenlik görevlisini, çaycıyı kovuyorlar. Bu kafa yapısında olan insanlar var" açıklamalarını yaptı.

YILMAZ DA HATALI
Ahmet Ağaoğlu, başarısızlıkta em kendisinin hem de Mehmet Ali Yılmaz'ın da payı olduğunu söyledi. Ağaoğlu sözlerini şöyle tamamladı: "Yılmaz da bu külübü yıllar yılı yönetti. Herkesin bu tabloda ne kadar payı varsa onun da vardır, benim de vardır. Trabzon camiası kendine hemen çeki düzen vermesi lazım. Boy abdesti alınmadığı sürece Trabzonspor'un işi gerçekten çok zor"
Bülent YÜKSEL

siz_61
28.04.2007, 11:23
Antalyaspor maçını Bünyamin Gezer yönetecek
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/hakem.jpgTakımımızın, Turkcell Süper Ligi'nin 30. haftasında deplasmanda Antalyaspor’la oynayacağı müsabakayı Bünyamin Gezer’in yöneteceği açıklandı.

MHK tarafından yapılan açıklamaya göre, ligde haftanın diğer maçlarında görevli hakemler şöyle:

28 Nisan Cumartesi:

Sakaryaspor-Galatasaray: Bülent Demirlek
Bursaspor-Gaziantepspor: Bülent Yıldırım
Gençlerbirliği-Kayseri Erciyesspor: Yunus Yıldırım
Çaykur Rizespor-Ankaragücü: Fırat Aydınus
Ankaraspor-Vestel Manisaspor: Vedat Yüksel
Kayserispor-Konyaspor: Halis Özkahya

29 Nisan Pazar:

Sivasspor-Beşiktaş: Cem Deda
Fenerbahçe-Denizlispor: Hüseyin Göçek

26.04.2007 20:30:00

Emre7
28.04.2007, 11:27
Komplo teorisi!
http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/_ts_kys2804.jpgFutbol kulislerinde derbinin ardı konuşulurken, ortaya atılan iddialar yenilir yutulur cinsten değil...
28.04.2007

İşte kulaktan kulağa yayılan o dedikodu: Kayseri Erciyes'in Trabzonspor'u eleyerek kupada finale çıkmasının ardından düğmeye basıldı. Çünkü Süper Lig'de ilk 2 Beşiktaş ile Fenerbahçe olursa, Erciyesspor 2. Lig’e düşse bile, Türkiye'yi UEFA Kupası'nda temsil edecek. Bu durumun önüne geçilmek için şöyle bir senaryo hayata geçirildi; Beşiktaş kupayı kazanarak UEFA'ya gidecek. Fenerbahçe ile Galatasaray ligde ilk 2'yi alarak Şampiyonlar Ligi'ne katılacak. Böylece Erciyes ekarte edilecek ve lig 4.'sü son Avrupa biletini kapacak. Yani ya Trabzonspor ya da Kayserispor, UEFA'ya gönderilecek. Böylece Türkiye, Avrupa'da 4 güçlü ekiple temsil edilecek.

Antalya (D)
Sivas
Fenerbahçe (D)
Bursaspor
Ankaraspor (D)

Konya
V.Manisa (D)
Gaziantep
Denizli (D)
Beşiktaş

olurmu böyle bişi beiktaş niye uefaya gitsin şl varken saçma vede katılmıyorum bunu yaparken kimse sormayacakmı niye olduğunu saçma olrak görüyorum ve de gülüyorum

siz_61
28.04.2007, 11:28
Özür dileyip gidin
Ne Ziya Doğan’ın yetersizliği, ne de Ömer Rıza ve Hüseyin’in kaçırdığı penaltılar... Trabzon şehri, faturayı birinci sorumluların üstlenmesini bekliyor

BU KADAR İŞKENCE YETER
Nuri Albayrak ve ekibi ile başarısızlık rekorları kıran Trabzonspor, hiçbir varlık gösteremediği Süper Lig’den sonra kupaya da havlu atarak tamamıyla hedefsiz bir takım haline geldi. Kupa yarı finalinde önceki gece K.Erciyes’e penaltılarla elenen bordo-mavililerde başkandan yönetime, teknik heyetten oyunculara kadar herkes boy hedefi oldu. İnternet adreslerinde buluşan taraftarlar takıma, “Trabzon’a dönmeyin” dedi.

FUTBOL ZEVKİ ZEHİR OLDU
Ligde son 5 haftaya hiçbir iddiası olmadan giren takım, küme düşmesine kesin gözüyle bakılan Erciyes’i kupa jestiyle Avrupa’ya yolladı. Yalnız kulüpte değil, şehirde de büyük huzursuzluk baş gösterdi. Trabzonspor turu vererek en az 6 trilyondan oldu. Milli futbolcular özür dilerken, yönetimden kimse ‘suç’u üstlenmedi. Artık taraftarlar gibi üyelerin de tamamına yakını da “Nuri Albayrak da, Ziya Doğan gitsin” diyor.

siz_61
28.04.2007, 11:29
Trabzon karıştı
Teknik direktör Ziya Doğan’la gelecek sezon çalışmak istemeyen yönetim içersindeki bir grup, teknik adam arayışlarına başladı. Doğan’ın yerli alternatifi Ertuğrul Sağlam, yabancısı ise Fransız Jack Santini

TAHTI SALLANDI
Trabzonspor’un Fortis Türkiye Kupası’nda K.Erciyes’e elenmesi bardağı taşıran son damla oldu. Bordo-Mavili ekip, K.Erciyes karşısında turu geçemezken teknik direktör Ziya Doğan’ın da koltuğu sallanmaya başladı. Yönetim içersinde Doğan’a muhalif yöneticilerin eli güçlenirken yeni sezon için teknik direktör arayışları da başladı. Bordo-Mavililerde ilk aday Kayserispor’un teknik direktörü Ertuğrul Sağlam.

SANTINI SIRADA
Bordo-Mavili yönetim kurulu içersinde gelecek sezon için Ziya Doğan’la devam etmeme eğiliminde olan yöneticilerin teknik adam arayışlarına başladığı öğrenildi. Yapılacak ilk yönetim kurulu toplantısında gelecek sezon için Ziya Doğan’la yolların ayrılmasını isteyecek olan yöneticiler yerli olarak Kayserispor’un teknik direktörü Ertuğrul Sağlam ismi üzerinde dururken, yabancı olarak da Fransız teknik adam Jack Santini’yi önerecek.

Emre7
28.04.2007, 11:30
http://www.trabzonspor.org.tr/images/haberpic/270407idman1.jpg

kadroya bak eldeki başaıya bak

siz_61
28.04.2007, 11:30
NE İSTİFASI!
Tarih: 28.04.2007, 09:08:56 (91 okuma)
http://www.takagazete.com/haber_images/ne_28042007.090412.jpg Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, istifa edeceğine ilişkin dedikodulara tepki gösterdi, “Ben istifa etmiyorum ve etmeyi hiç düşünmedim. Ama edecek varsa çıksın etsin” dedi

“GÖREVİMİN BAŞINDAYIM”
Bordo-mavili takımın Fortis Türkiye Kupası’ndan elenmesinden sonra yönetim, istifayı düşününler ve devam etmek isteyenler olarak ikiye bölünürken Haşim Sayitoğlu, bu tür söylentilerin ortaya atılmasının bile çok çirkin olduğunu belirterek şunları söyledi: “Evet, kupadan elendik. Ligde de istediğimiz yerde değiliz ama istikrar için devam edeceğiz. Görevimin başındayım ve Trabzonspor'a hizmet etmek için canla başla çalışacağım.”

“BIRAKACAK VARSA SÖYLESİN”
İstifa etmeyi düşünenlerin bu görüşlerini uygulamaya geçirmesi gerektiğini de vurgulayan Asbaşkan Haşim Sayitoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: “Bu işler lafla olmuyor. İcraat lazım. İstifa etmeyi düşünenler varsa bunu çıksın, açık açık söylesin. Biz de yönetim kurulu olarak değerlendirelim. Ne yönetim içinde, ne de dışarıda kimseyle bir sorunum yok. Ağır hasta olduğum için Erciyesspor maçına gidemedim. Sorun yaratmak isteyen varsa bu yönetim içinde olsun, dışarıda olsun karşılarında dimdik durmaya hazırım.”

“SORUN ZİYA DOĞAN DEĞİL”
Teknik direktörleri Ziya Doğan'ın şu anda tartışma konusu olmadığını da açıklayan Asbaşkan Sayitoğlu, bu konuda şöyle konuştu: “Her sezon sonu, yönetimler bir araya gelerek durum değerlendirmesi yapar. Biz bu durum değerlendirmesini Antalyaspor maçından sonra yapacağız. Ancak burada da Ziya Doğan'ı veya futbolcuları masaya yatırmayacağız. Neler yapmak için söz verdiğimizi, neleri yapabildiğimizi tartışacağız. Tekrar söylüyorum. Ben görevimin başındayım. Eğer istifa etmeyi düşünen varsa, çıksın etsin.”

siz_61
28.04.2007, 11:33
YAKTIN BENİ CEYHUN! Trabzonspor'da Erciyes maçı sonrası takım otobüsünde gergin anlar vardı... http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/17461_b.jpg DOĞAN'DAN SİTEM
Trabzonspor'da Erciyes maçı sonrası takım otobüsünde gergin anlar vardı. Kaptan Hüseyin herkese dönerek, "Kimse maçı ve penaltıları yorumlamazsın" demesinden sonra herkes sustu. Bu sessizliği Teknik Patron Ziya Doğan'ın Ceyhun'a dönerek, "Yaktın beni Ceyhun' sözleri bozdu. Ceyhun bu söz karşısında sessizliğini korurken, Başkan Nuri Albayrak stadı hemen terkederken, 2.Başkan İbrahim Hacıosmanoğlu maça gelmeyen Trabzonlu yöneticileri eleştirdi.

siz_61
28.04.2007, 11:34
"YETER ARTIK KALKIN O KOLTUKLARDAN" http://www.gunebakis.com.tr/resim/yeterartikkalkin.jpg Trabzonspor’da 2005 yılının aralık ayında büyük vaatlerle göreve gelen Nuri Albayrak yönetimi döneminde alınan kötü sonuçlar, ekonominin adeta iflas noktasına getirilmesi ve kurumsal olarak kulübün adeta yere çakılmasına son olarak Fortis Türkiye Kupası’ndan elenmek eklenince camia isyan noktasına geldi. Yıldız sözü veren, Avrupai Stat projesi ile taraftarın gönlünü fetheden, bu sezon mutlaka şampiyon olacaklarını dile getiren Albayrak ve ekibi, görevde bulundukları 1,5 yıl içinde her yönüyle tam bir hayal kırıklığına neden oldular. Bu ekibin, Trabzonspor’a zarardan başka hiçbir şey veremediği ve yapabilecekleri en büyük hizmetin Mayıs ayı sonu itibarıyla kongre kararı almak olduğu ifade edildi.

Daha Neyi Bekliyorlar?
Yönetim içinde sürekli didişme, görüş ayrılıkları yaşanırken, teknik direktör seçiminden, transfer tercihlerine kadar her konuda farklı düşünen, ekonomisi çok iyi durumdaki kulübü, önemli transfer gelirlerine rağmen dibe vurduran Albayrak ve ekibinin kulübün önüne açması istenirken, koltuklara yapışmamaları gerektiği de dile getirildi. Trabzonspor’da sessiz çoğunluğun yanı sıra, kulübün önde gelen isimlerinin önemli bölümü şu an itibarıyla konuşmak istemezken, Albayrak ve ekibinin artık görevde kalmaması gerektiğinin de altını çiziyorlar. Bu ekibin önümüzdeki sezonun transfer, teknik ve ekonomi politikalarını belirleyecek olması ihtimalini ise ‘tam bir felaket’ olarak niteliyorlar.

siz_61
28.04.2007, 11:35
"AFFEDİLMEZ YANLIŞLAR" http://www.gunebakis.com.tr/resim/affedilmezyanlis.jpg Trabzonspor, ligin bitimine 5 hafta kala bu sezonu da hayal kırıklığı ile kapatırken, Teknik Direktör Ziya Doğan’ın bunda önemli rolü oydu. En son Fortis Türkiye Kupası’nı hedef olarak koyan Doğan yönetimindeki Bordo-Mavili takım, Erciyespor karşısında hırstan, istekten, kazanma arzusundan yoksun bir görüntü sergiledi. Maçın 4 gün önce Nevşehir Avanos’da kampa girilmesine karşın, burada gerekli motivasyonun yapılamadığı gözler önüne serilmiş oldu. Doğan’ın aşırı stresli yapısının futbolcuya negatif yansıdığı gözlenirken, sürekli bağırma, sinirli hareketlerin oyunculara bir şey katmadığı da dikkatlerden kaçmadı.

Yanlış Tercihler Kullandı
Teknik Direktör Ziya Doğan karşılaşmaya Umut Bulut, Gökdeniz Karadeniz, Ceyhun Eriş, İbrahima Yattara gibi gole yakın ve hücumu düşünen 4 oyuncuyla birlikte başlarken, doğru bir tercih yaptığı dile getirildi. Ancak bu oyunculardan başta Yattara olmak üzere, Umut’un da verimsiz olması sonucun gelmesini engelledi. Ceyhun Eriş’in de saman alevi futbolu takıma olumsuz yansıdı. Ancak buna rağmen 1-0 önde oynayan Trabzonspor’a orta alanda şutör ve derin pas uygulaması yapabilecek bir oyuncu gerekliyken, Ceyhun Eriş’in oyundan alınması, yerine Ömer Rıza’nın girmesi stratejik olarak yanlış bir tercih olarak nitelendirildi.

Çağdaş Penaltı Atmalıydı
Ceyhun’un oyun dışında kaldığı bir dönemde Ömer Rıza gibi çabuk bir oyuncuya orta alandan kimin top getireceği de soru işareti olarak beyinlere kazındı. Bir başka yanlışın da Ersen’in oyuna alınmasına karşın, geriden şişirme top kullanımı ve kenar ortaların yapılmasının sağlanamamasıydı. Penaltı atışlarında ise Hüseyin gibi topa vurma becerisi en alt düzeydeki oyunculardan birinin seçilmesi, Çağdaş Atan gibi şutör özelliği üst düzeydeki oyuncuların kullanılmaması da ilginç geldi. Trabzonspor, avucunun içine kadar gelen finali teperken, bunda Teknik Direktör Ziya Doğan’ın da büyük payı olduğu ifade edildi.

marcelinhos100
28.04.2007, 11:37
O BİR SAVAŞCI

http://www.takagazete.com/haber_images/o_28042007.090444.jpg

Samsunspor’un yıldız futbolcusu Adnan Güngör gelecek sezon Bordo-Mavili formayı giyecek olmanın heyecanını yaşıyor

SABIRSIZ BEKLEYİŞ

Önümüzdeki sezon Trabzonspor formasını giyecek olan Samsunspor’un yıldız futbolcusu Adnan Güngör duygularını TAKA gazetesi ile paylaştı. Trabzonspor kulübünün çok gizli tutarak sözleşme imzalattırdığı bu transferin TAKA’da yer almasını şaşkınlıkla karşılayan Adnan Güngör gösterilen ilgiye teşekkür etti ve başarı sözü verdi. Trabzonspor formasını giyecek olmanın hayalini yıllarca yaşadığını ifade eden yıldız futbolcu bu büyük heyecanı daha şimdiden yaşamaya başladığını belirtti.

TAKA

Vkgz
28.04.2007, 11:37
Komplo teorisi!
28.04.2007

Antalya (D)
Sivas
Fenerbahçe (D)
Bursaspor
Ankaraspor (D)

Konya
V.Manisa (D)
Gaziantep
Denizli (D)
Beşiktaş

beşiktaş uefaya gitsin bende volkan değilim uydurma haber

siz_61
28.04.2007, 11:38

Ziya Doğan “Ceyhun"a yaktın beni” dedi.
Necmi Perekli, otobüse geç bindi.
Gökdeniz Yatara ile tartıştı.
Hüseyin penaltıyı kaçırınca ağzına kilit vurdu.
Çağdaş, “bitmişiz biz” diyerek tepkisini koydu.
Erdinç ziya doğanın iki kez penaltı atacaksın ısrarını sahanın ortasında kabul etmedi.
As Başkan Haşim Sayitoğlu, telefonla bile olsa takım hakkında hiçbir bilgi almadı,
Başkan Nuri Albayrak teknik kadro ve futbolculara geçmiş olsun bile demeden stadı terk ederek Konya ya döndü…

marcelinhos100
28.04.2007, 11:39
ANTALYA TATiLi!

http://www.takagazete.com/haber_images/antalya_28042007.090445.jpg

Erciyes’te oynanan hem lig hem de kupa maçına gitmeyen yöneticiler Güney’e hücum etti.

TOPLANTI İPTAL EDİLDİ

Trabzonspor’un Kayseri’de Erciyespor ile oynadığı gerek lig gerekse de kupa maçına gitmeyen yöneticilerin Antalya maçına hücum etmeleri, “Antalya’da 5 yıldızlı tatil” şeklinde değerlendirildi. Bordo-Mavili takımın Kayseri’de son oynadığı kupa maçında başkan Nuri Albayrak, 2. başkan İbrahim Hacıosmanoğlu, yöneticilerden Faruk Kanca, Serhat Akçay ve Köksal Güney yer almıştı. Öte yantan bugün yapılması planlanan toplantının iptal edildiği açıklandı.

marcelinhos100
28.04.2007, 11:41

Ziya Doğan “Ceyhun"a yaktın beni” dedi.
Necmi Perekli, otobüse geç bindi.
Gökdeniz Yatara ile tartıştı.
Hüseyin penaltıyı kaçırınca ağzına kilit vurdu.
Çağdaş, “bitmişiz biz” diyerek tepkisini koydu.
Erdinç ziya doğanın iki kez penaltı atacaksın ısrarını sahanın ortasında kabul etmedi.
As Başkan Haşim Sayitoğlu, telefonla bile olsa takım hakkında hiçbir bilgi almadı,
Başkan Nuri Albayrak teknik kadro ve futbolculara geçmiş olsun bile demeden stadı terk ederek Konya ya döndü…

var tmp; tmp = document.getElementById("news_content").getElementsByTagName("a"); for(i=0; i

Arkadaşım bu haber buraya kaç kez konulmuş alıntı yapılmış tartışılmış lütfen haber eklerken biraz daha dikkat edelim

Vkgz
28.04.2007, 11:43
ayrıca Fenerbahçe ye Beşiktaş maçında olanlardan dolayı ceza verilmesini bekliyoruz... Futbolcu dövülüyor stadda, yok böyle bir rezalet cezayı bekliyoruz.. umarız bizim maça denk gelir

marcelinhos100
28.04.2007, 11:46
OPERASYON

İşte Trabzonspor'da Albayrak'ın yol haritası... Antalya maçı sonrası yönetimini olağanüstü toplayacak Başkan Albayrak, Asbaşkan Sayitoğlu ve ekibine "Anlaşıldı, birleşmeyeceksiniz. O zaman istifa edin" diyecek... Albayrak, Sayitoğlu ve ekibi "Gitmem" derse, yetkilerini elinden alacak. Kongreye gitmeyi düşünmeyen Başkan Albayrak, Ziya Doğan ile de yola devam ediyor.

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/17464_b.jpg

YARAYA NEŞTER

Trabzonspor'da Başkan Nuri Albayrak'dan operasyon hazırlığı. Uzun süredir yönetim içerisinde yaşanan Haşim Sayitoğlu-İbrahim Hacıosmanoğlu savaşı bitirmeyi planlayan Albayrak, bunun için düşündüğü radikal çözümü hayata geçirmeyi planlıyor. Albayrak'ın son maçlarda gözler önüne serilen ayrılık görüntüsünden sonra özellikle Asbaşkan Haşim Sayitoğlu ve ekibinin kupadaki K.Erciyes maçına gelmemesi nedeniyle sinirlenerek, yaraya neşteri vurmayı planlıyor.

ÖNCE İSTİFA DİYECEK

Albayrak, Antalyaspor maçı sonrası Trabzon'da yapacağı olağanüstü toplantıda Asbaşkan Haşim Sayitoğlu ve ekibine "Anlaşıldı siz birleşmeyeceksiniz. O zaman istifa edin" diyecek. 5 kişi olduğu bilinen Sayitoğlu grubu, Albayrak kalan yöneticilerle yola devam edecek. Sayitoğlu ve arkadaşları bu öneriyi red ederse, Başkan Albayrak grubun yetkilerini elinden alarak, yönetimde yeniden görev dağılımı yapacak.

KONGRE DÜŞÜNMÜYOR

Aralık'taki olağan kongreye kadar gitmeyi düşünen Albayrak, kabinedeki bu iç operasyonun ardından dışarıya birlik görüntüsü vererek, yola devam etmeyi planlıyor. Teknik Patron Ziya Doğan ile de devam etmeyi düşünen Başkan Nuri Albayrak'ın yol haritasındaki 'B' planı yöneticilerin toplantıdaki tavrı belirleyecek. Eğer toplantıda yönetimin büyük bölümünün ise kongreye gitmeyi isterse o zaman Albayrak, olağanüstü kongre kararı alınmasına onay vereceği ifade edildi.

siz_61
28.04.2007, 11:47
OVm8xhnCLTU
fener ve bjk kavgasıııııııııı

marcelinhos100
28.04.2007, 11:48
KAYSERİ'DE GERGİN ANLAR!

İşte Trabzonspor'da K.Erciyes maçı sonrası perde arkasında yaşananlar

http://www.karadenizgazete.com.tr/images/haber/17460_b.jpg

GÖKDENİZ-İBO KAPIŞTI

Trabzonspor'un K.Erciyes karşısında kupadan elenmesinden sonra perde arkasında ilginç gelişmeler yaşandı. Bu gelişmelerin en ilginci ise Gözdeniz'in Yattara'ya 'keyif yaptın' demesi ile başladı. Gökdeniz'in soyunma odasında Yattara'ya dönük bu sert tavrına Gineli oyuncu hiçbir cevap vermedi. Erdinç iki kez Doğan'ın 'penaltı at' ikazını 'ben zaten taraftarın gözünde güvensizliğim var. Birde penaltıyı kaçırırsam, durum daha kötü olur' diyerek kabul etmedi.

DOĞAN'I KİM ARADI?

Teknik Patron Ziya Doğan'ın ise, kendisine gelen bir telefona alo demeden meşgule düşürüp kafile otobüsüne binmesi de dikkat çekti. Doğan'ı arayanın maçı izlemeyen yöneticilerden biri olduğu bunun da Zeyyat Kafkas olduğu öğrenildi. Bu arada, Menajer Necmi Perekli'nin taraftarlar arasında maçı izlemesi nedeni ile kafile otobüsüne geç gelmesi futbolcuları ve teknik kadroyu rahatsız etti.

Vkgz
28.04.2007, 11:51
ayrıca Fenerbahçe ye Beşiktaş maçında olanlardan dolayı ceza verilmesini bekliyoruz... Futbolcu dövülüyor stadda, yok böyle bir rezalet cezayı bekliyoruz.. umarız bizim maça denk gelir

Kupa maçında yaşanan olayların ardından PFDK'ya sevkedilen iki takımın ceza alması ve derbilerin boş tribünler önünde oynanması bekleniyor.
28.04.2007

Fatura ağır olacak
Fenerbahçe ile Beşiktaş arasında yapılan Fortis Türkiye Kupası maçında yaşanan olaylar iki takımın da başını ağrıtacak. Saracoğlu Stadı’ndaki maçla ilgili olarak Fenerbahçe, küfürlü ve çirkin tezahürat nedeniyle, Beşiktaş ise sahaya meşale atıldığı için PFDK’ya sevk edilirken, Fenerbahçe’nin Uruguaylı futbolcusu Lugano, gördüğü kırmızı kart sonrasında hakeme saldırmaya teşebbüs ettiği için tedbirli olarak, Mehmet Aurelio ise rakip futbolcuya saldırarak yumruklaşmaktan tedbirsiz olarak ceza kuruluna gönderildi.

Temsilciler rapor tuttu
Karşılaşmanın temsilcilerinin raporlarında yazdığı bilgiler doğrultusunda hem Fenerbahçe’nin hem Beşiktaş’ın seyircisiz oynama cezasına çarptırılması ayrıca Zico’nun, “11 kişiye karşı 14 kişiyle oynamaktan bıktık” sözleri nedeniyle PFDK’ya gönderilmesi bekleniyor. Beşiktaş taraftarının beraberlik golünden sonra yaptığı tezahüratların seyircisiz oynama cezası almasına yeteceği öğrenilirken, Siyah-Beyazlılar’ın 5 Mayıs’ta kendi sahasında Fenerbahçe ile yapacağı derbinin boş tribünler önünde oynanacağı ifade ediliyor.

Yıldırım da PFDK’da
Ayrıca, Fenerbahçe Başkanı Aziz Yıldırım ve asbaşkan Murat Özaydınlı’nın hakeme hakaretten, asbaşkan Ali Koç’un maç sonrası açıklamalarından, asbaşkan Mahmut Uslu’nun da Futbol Federasyonu aleyhine açıklamaları nedeniyle tedbirli olarak PFDK’ya sevk edildiği duyuruldu. Öte yandan, Beşiktaşlı Ricardinho’nun maç sonrası Aurelio’nun yumruğuna cevap vermesi, Serdar Kurtuluş ve Vedran Runje’nin de maç sonrasında saha içinde meşale salladıkları için tedbirsiz olarak PFDK’ya gönderildiği bildirildi.

Bir ceza daha yolda
Şükrü Saracoğlu Stadı’nda yaşanan olayların ardından Fenerbahçe’nin sahasındaki ilk resmi maç olan Trabzonspor karşılaşmasının da seyircisiz oynanmasına kesin gözüyle bakılıyor. Aurelio ile Ricardinho’nın otoparktaki kavgası ise gözlemci raporlarında yer almıyor. Ancak otopark stadyumun içerisinde olduğu, ev sahibi kulüp de misafir takımın güvenliğinden sorumlu tutulduğu için Fenerbahçe’nin bu gerekçe ile bir ceza daha alması bekleniyor. Kurulun yapacağı ilk toplantısında konuyla ilgili kararını vereceği bildirildi.

marcelinhos100
28.04.2007, 11:52
http://www.sporx.com/images/1/29/9116_B_Huseyin004.jpg

"Herkes penaltı kaçırabilir"

Trabzonspor kaptanı Hüseyin, ligin sonuna kadar mücadelelerini sürdüreceklerini söyledi. Avrupa için yakaladıkları fırsatı kullanamadıkları için üzgün olduklarını dile getiren, “Artık ligde kalan maçlarda iyi sonuçlar alıp en iyi yerde sezonu tamamlamak istiyoruz. Bunun için mücadelemiz sonuna kadar devam edecek” dedi. “Her oyuncu penaltı kaçırabilir ancak bunun bedeli ağır olunca insan kahroluyor ve üzülüyor” diyen Hüseyin, “Avrupa'ya çıkmak için elimize kadar gelen fırsatı iyi değerlendiremedik. Bunun için camiamızdan özür diliyoruz” diye konuştu.

"PENALTI KAÇIRILIR"

Kaptan Hüseyin, futbolun her türlü sonuca açık olduğunu belirterek, “Penaltı atılır da kaçırılırda. Çünkü önemli olan futbolcunun o anlık motivasyonudur. İdmanda tüm penaltı atışlarını gole çeviren bir futbolcu maçta atışı kullanamayabilir. Atışları kaçıran ise atabilir. Yani atmosfer bence çok önemli. Erciyes maçında penaltı kaçırdığım için kendim adına bunu söylemiyorum. İyi oynadık ama şans yine bizden yana olmadı. Bundan sonra yapacağımız tek şey kalan lig maçlarında yapabileceğimizin en iyisini yapmak” dedi.

Kaynak: Yenişafak

siz_61
28.04.2007, 11:52
OPERASYON

Albayrak'ın yol haritasındaki 'B' planı yöneticilerin toplantıdaki tavrı belirleyecek. Eğer toplantıda yönetimin büyük bölümünün ise kongreye gitmeyi isterse o zaman Albayrak, olağanüstü kongre kararı alınmasına onay vereceği ifade edildi.

iste bu kısmı cok ama cok guzellllllll

marcelinhos100
28.04.2007, 11:55
http://www.sporx.com/images/1/29/944_B_alibilgin001.jpg

Ali Bilgin liste başı!

Gelecek sezon için güçlü bir kadro oluşturmak için kolları sıvayan Trabzonspor'da Yönetim Kurulu, teknik direktör Ziya Doğan'ın pazartesi günü vereceği transfer raporunu bekliyor.

MUSAMPA GÖZDEN ÇIKARILDI

Bu sezon çok büyük hayal kırıklıkları yaşayan Trabzonspor'da yönetim gelecek sezon için aynı sıkıntıları yaşamamak için kolları sıvadı. Teknik direktör Ziya Doğan'dan gelecek sezon için detaylı bir transfer raporu isteyen yönetimin iç transferde 4 futbolcuyla yollarını ayırması bekleniyor. Bu futbolcular arasında, Ziya Doğan tarafından diskoya gittiği gerekçesi ile kadro dışı bırakılan Musampa ilk sırada yer alıyor. Yönetim sezon sonunda bu futbolcudan kendisine kulüp bulmasını isteyecek. Trabzonspor'da göreve başladığı günden itibaren, "Sezon başı ben gelseydim, bu takım burada olmazdı" diyen Doğan'la yola devam etme kararı alan yönetim, gereken transferleri yapmak için kolları sıvadı.

ALİ BİLGİN LİSTE BAŞI

Gelecek sezon dinamik ve genç bir kadro kurmak için harekete geçen bordo mavililer, Antalyaspor'un genç yeteneği Ali Bilgin'e göz koydu. Adı Beşiktaş ve Galatasaray ile anılan genç futbolcu için harekete geçmeye hazırlanan Bordo mavili yönetimin Antalyaspor Teknik Sorumlusu Yılmaz Vural ile görüşerek futbolcuyu ikna etmenin yollarını arıyacak. Trabzonspor Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu, transferde Doğan'ın isteği doğrultusunda hareket edeceklerini ifade ederek, "Genç, hızlı dinamik ve bir yere gelmek isteyen isimleri kadromuza katmaya çalışacağız. Görüşme halinde olduğumuz futbolcular var, lig bitince bu görüşmeleri daha hızlı hale getireceğiz" dedi.

GERGİNLİĞE BAŞKAN DUR DİYECEK

Takımda ortaya atılan istifa senaryolarına Başkan Nuri Albayrak dur diyecek. Pazartesi günü yönetim kurulunu toplamaya hazırlanan Albayrak'ın, yöneticilerinden sezon sonuna kadar sakin olmalarını isteyeceği öğrenildi. Asbaşkan Haşim Sayitoğlu ve Başkan Yardımcısı İbrahim Hacıosmanoğlu ile kendilerini başarısız bulduğunu söyleyen Başkan Yardımcısı Yusuf Şimşak'la özel bir toplantı yapacak olan Albayrak'ın, "Biz bu takımın başındaki isimlerimiz. Eğer bizim sesimiz bir çıkmazsa bizi yıkmak isteyenlerin sesi daha yüksek çıkar. Biz Trabzonspor'un başarısı için çalışacağız. Başarı için buraya geldik" diyerek, yöneticileri birlik olmaya çağıracak.

28.04.2007 http://www.sporx.com/i/b.gif
Kaynak : DHA

ya arkadaşlar bunlar gitmeyecek herhalde birşeyler yapmak gerekmiyormu hala bordomavi.net ten hiçbir alınmış sunulmuş karar yok neyi bekliyorsunuz.

Erdem Keser
28.04.2007, 11:56
bunların alayı serefsiz ricardinho gibi türkiyede ender bulunan karakterli ve yıldız bir oyuncuya yapılan bi adi hareketlerin hesabını kim verecek bakalım. bir lafta aurelio denen cıkar düşkünü sahısa bu işler bulundugun camiaya yalakalık yapmakla olmaz delikanlıklık meslektasın olsun her kim olursa olsun gelip arkadan saldırmaklada olmaz nasıl bi karaketerinin oldugunu bütün türkiyeye göstermiş oldun

Vkgz
28.04.2007, 12:03
Ayrıca Lig Tv şükrü saraçoğluna alınmayacakmış...>>>
http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=6364&page=2

Vkgz
28.04.2007, 12:04
bunların alayı serefsiz ricardinho gibi türkiyede ender bulunan karakterli ve yıldız bir oyuncuya yapılan bi adi hareketlerin hesabını kim verecek bakalım. bir lafta aurelio denen cıkar düşkünü sahısa bu işler bulundugun camiaya yalakalık yapmakla olmaz delikanlıklık meslektasın olsun her kim olursa olsun gelip arkadan saldırmaklada olmaz nasıl bi karaketerinin oldugunu bütün türkiyeye göstermiş oldun

aynen... en az 4 maç verilmeli

Fatih
28.04.2007, 12:09
aurelio burda çok efendiydi hatırlayın saha içinde etliye sütlüye karışmazdı fenere gitti artist oldu dikka edin maçlarda devamlı hakemle oynuyo veya rakip takım futbolcularıyla sürtüşme halinde

siz_61
28.04.2007, 12:12
aurelio burda çok efendiydi hatırlayın saha içinde etliye sütlüye karışmazdı fenere gitti artist oldu dikka edin maçlarda devamlı hakemle oynuyo veya rakip takım futbolcularıyla sürtüşme halinde

bizi ilgilendiriyomu bu sorumsuzluk fenere ait biz kendi derdimize bakalım lutfennnnnnnnnn bu başlik ts icin acılmıstır fener ezkiigii icin degillllll

Murat Altun
28.04.2007, 12:17
süpersport kanalında eskilerden maç var şimdi adanaspor - trabzonspor hey gidiiiiiiii heyyy ne takımmış ünal köşe vuruşu kullandı şimdi

siz_61
28.04.2007, 12:21
abi ben o macı 100 defa seyredim ondan başka mac vermiyolarki neyseeee:D:D:D:D:D:D:DD:D:

marcelinhos100
28.04.2007, 12:23
Musampa The end

http://fanatik.ekolay.net/fanatik/images1/28FAN10MUSAMPA-B-Y28000.jpg

Antalya'da gece yarısı diskoya inen Hollandalı futbolcu, artık süresiz kadro dışı.
28.04.2007

Çileden çıkardı

Büyük uğraşlarla Bordo-Mavili renklere bağlanan, ancak geldiği günden bu yana bir türlü bekleneni veremeyen Kiki Musampa defteri kapandı... Genelde disiplinsiz davranışları sebebiyle adından söz ettiren, son olarak Antalya’da uyuya kaldığı için idmanı kaçıran ve tam manasıyla hedef adam haline gelen Hollandalı’nın son tutumları teknik heyeti ve yöneticileri de adeta çileden çıkardı. Tecrübeli oyuncunun gözden çıkarılmasına sebep olan olay Antalya’da gerçekleşti.

Moraller zaten bozuk

Erciyesspor ile oynanan Türkiye Kupası maçının ardından Süper Lig sınavı için direkt olarak Antalya’ya geçen Bordo-Mavililer, çarşamba akşamından itibaren burada kampa girdi. Musampa ile ipleri kopma noktasına getiren olay ise önceki gece gerçekleşti. İşte detaylar: Teknik heyet, Fenerbahçe-Beşiktaş kupa maçını otelin lobisinde izlemeleri için oyunculara ekstra izin verdi. Kafilenin önemli bir bölümü kritik müsabakayı takip ederken Musampa’nın lobideki bazı otel misafirleriyle yakın diyaloğu dikkatlerden kaçmadı.

Görevliyi dinlemedi

Maçın ardından ise yine kamp programı dahilinde futbolcular odalarına çekildi. Biri hariç; Kiki Musampa... Gece yarısı saatler 00.40’ı gösterirken Hollandalı oyuncu sivil kıyafetlerini giyerek otelin diskosuna iniyor. Ancak otel yetkililerine verilen talimat doğrultusunda Trabzonsporlu oyuncu diskoya alınmıyor. Olay kulübün güvenlik görevlisine intikal ediyor. Görevli, futbolcuyu odasına gitmesi yönünde uyarıyor, ancak olumsuz yanıt alıyor, disko kapısında tartışma yaşanıyor.

Kayıtlarda var

Konu, daha sonra yardımcı antrenörlere iletiliyor. Olayın büyümesinden çekinen Musampa zoraki olarak odasına gidiyor. Olayı teknik ve idari heyette de öğrenince, kulüp menaceri Necmi Perekli, Musampa ile görüşüp, Hollandalı’ya kadro dışı kaldığını açıklıyor. Trabzon’dan alacağı tüm para garanti olan Musampa’nın hareketlerinin güvenlik kayıtları tarafından da saptandığı ve verilecek cezanın UEFA’dan dönmemesi için alındığı öğrenildi. Musampa’nın ülkesine ya da İstanbul’a dönmesi bekleniyor.

Serhat DEMİRTAŞ

hüseyin1975
28.04.2007, 12:32

Vermezler ustam, veremezler.
Eger ceza alirsa bu sali günü aciklanacagi icin bizim maca denk gelecek.

Terzioğlu
28.04.2007, 12:33
bakin simdi önümüzdeki hafta gazeteleri iyi takip edin...ali bilgin ile anlastik diye en az 20 haber cikacaktir...yok yöneticiler antalya macindan sonra ali bilgin ile görüsüp ön protol imazlatti , yok antalyada gizli görüsme , yok ali bilgin tamam , ............

marcelinhos100
28.04.2007, 12:42
http://www.fotomac.com.tr/2007/04/28/im/A7223F62AC414F4B989A3369b.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif
http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifAdnan tamam

Trabzonspor'un devre arasından beri takipte olduğu Samsunsporlu Adnan Güngör ile el sıkıştığı öğrenildi.

Adnan tamam

Trabzonspor'un devre arasından beri takipte olduğu Samsunsporlu Adnan Güngör ile el sıkıştığı öğrenildi. 3 yıllığına bordo-mavili renklere "evet" diyen orta saha oyuncusu ile sezon sonunda sözleşme imzalanacağı belirtildi. Öte yandan bordo- mavili yönetim kurulu, Kayseri Erciyesspor'un başarılı oyuncuları Gökhan ve Emre Toraman ile Bursaspor'dan Murat
Aysal'ın işini bitirmek için transfer çalışmalarını da devam ediyor.

Arkadaşlar bu haber doğrudur yanlıştır yalandır bilemem ama başımızda ziya doğanın ve bu şahsiyetsiz yönetici bozmalarının olduğu sürece bu tür oyuncular Trabzonspora alınabilir.

Şimdi ilginç olan ise Adnanı saymıyorum ismi geçen her 3 oyuncunun da sene sonu sözleşmelerinin bitecek olmalarıdır ve defans elemanı olmalarıdır çok komik ve ilginç hem beleş hemde defans varmasınlar keyiflerine.

hüseyin1975
28.04.2007, 12:50
Yani kendimizi 8 Defans oyuncusuna alistirmamiz lazim

hüseyin1975
Yani kendimizi 8 Defans oyuncusuna alistirmamiz lazim

Şentürk
Trabzonspor Ersun Yanal ile anlaştı
28 Nisan 2007 12:45

Süper Lig'de ve Türkiye Kupası'ndaki hedeflerinden bir bir uzaklaşan Trabzon'da yönetimin, yeni sezona Ziya Doğan'ın yerine Ersun Yanal'ı getireceği ileri sürüldü.

Trabzonspor'un gelecek sezon için Teknik Direktör Ersun Yanal ile anlaşmaya vardığı iddia edildi.

Teknik Direktör Ersun Yanal'ın gelecek sezon Trabzonspor'u çalıştıracağı iddia edildi. Bordo-mavili yönetimin son olarak Fortis Türkiye Kupası'ndan elendikten sonra Teknik Direktör Ziya Doğan ile gelecek sezon çalışmayı düşünmediği ve Vestel Manisaspor'dan ayrılan Teknik Direktör Ersun Yanal ile anlaşmaya vardığı iddia edildi.

Haberde Teknik Direktör Ersun Yanal'ın Vestel Manisaspor'da yaşadığı problemlerden dolayı Trabzonspor'da yeni bir ekiple çalışmayı planladığı, Trabzonspor yönetiminden güçlü bir kadro sözü aldığı ve ligde kupada şampiyonluğu hedeflediği ifade edildi.

Galatasaray'la adı sık sık geçen Ersun Yanal'ın, Belçikalı teknik adamın gelecek sezonda takımın başında kalacak olmasından ötürü Trabzonspor'un teklifi kabul ettiği ileri sürüldü.

Kaynak: İHA

Erdem Keser
28.04.2007, 13:08
kaynak iha dogruluk payı yüksek

marcelinhos100
28.04.2007, 13:16
Doğrular yapılmaya başlanıyor yavaş yavaş Trabzon taraftarının tansiyonu düşürülmeli gelecek yılın çalışmalarına hemen başlanmalı Ersun Yanalla kadıköye gömmeliyiz feneri

Yavuz Hasan
28.04.2007, 13:18
EY ı takımın başına getirmek bu yönetimin trabzonspor a attığı en büyük kazık olur

antagonist
28.04.2007, 13:20
Yönetimin balonudur bence.Taraftarı dizginlemek için ortaya atılmış olabilir.

Semih Kırsüleymanoğlu
28.04.2007, 13:22
bana göre Ersun yanal iyi bir antrenör degil. Artik kendi öz antrenörleri getirmemiz kazim. haniler ünalar ne icin duruyorlar da gidib ersunu almak istiyorlar.

Ersun hic uzun vaadede basarili olabilmis mi hic??? hayir o yüzden bize yaramaz

Yavuz Hasan
28.04.2007, 13:23
Trabzonspor Asbaşkanı Haşim Sayitoğlu, istifa edeceğine ilişkin dedikodulara tepki göstererek, "Ben istifa etmiyorum ve etmeyi hiç düşünmedim. Ama edecek varsa çıksın etsin." açıklamasında bulundu.
kaynak: zaman
koyurenkli yazının anlamı şu:görev süresinin sonuna kadar bu takımın kanını emeceğiz...

Murat Altun
28.04.2007, 13:26
inşalah ersun yanal haberi doğrudur
eğer doğruysada bugün hemen takımınbaşında maça çıksın ziyada hakettiği kovulmayı yaşasın madem istifa etmiyor

marcelinhos100
28.04.2007, 13:30
Trabzonspor gelecek sezon için Ersun Yanal ile anlaştı

http://tbn0.google.com/images?q=tbn:gs7XzSStRE424M:http://www.tfutbol.com/menejer/ersun_yanal.jpg (http://images.google.com.tr/imgres?imgurl=http://www.tfutbol.com/menejer/ersun_yanal.jpg&imgrefurl=http://www.tfutbol.com/superlig_arsiv.html&h=299&w=245&sz=18&hl=tr&start=2&tbnid=gs7XzSStRE424M:&tbnh=116&tbnw=95&prev=/images%3Fq%3DErsun%2BYanal%26gbv%3D2%26svnum%3D10% 26hl%3Dtr%26sa%3DG)

Fortis Türkiye Kupası'ndan elenerek Avrupa kupalarına katılma şansını yok eden Trabzonspor, gelecek sezon için şimdiden kolları sıvadı. Bordo mavililer sezon sonunda Ziya Doğan ile yollarını ayırma kararı alırken teknik direktörlük için Ersun Yanal ile anlaştı.

Ziya Doğan'ın gelecek sezon takımın başında kalıp kalmaması uzun süredir yönetimde tartışılıyordu. Ancak bordo mavili takımın Fortis Türkiye Kupası yarı finalinde düşme hattındaki Kayseri Erciyesspor'a hem de yedek oyuncuların yer aldığı maçta elenmesi yönetimde Ziya doğan karşutlarını güçlü hale getirdi.
Bordo mavili yönetim Vestel Manisaspor'dan ayrılan Ersun Yanal ile masaya oturup her konuda anlaşmaya vardı.
Ersun Yanal'ın Vestel Manisaspor'da sorunlar yaşaması nedeniyle yeni bir ekiple çalışacağı ve önceliğini bu konuya verdiği öğrenildi.
Ersun Yanal önce beraber çalışacağı ekibi seçecek ve daha sonra transferi düşünülen futbolcuları izleyecek.
Sezon sonunda Trabzonspor ile sözleşme imzalayacak Ersun Yanal'ın güçlü bir kadro sözü aldığı ve ligde ve kupada şampiyonluk hedeflediği ifade edildi.
Bir dönem adı Galatasaray ile anılan Ersun Yanal Erik Gerets'in gelecek sezon takımın başında kalacak olması nedeniyle Trabzonspor'un teklifine olumlu cevap verdi.

bırakın şimdi Ersun YANALI eleştirmeyi şu ziyadan kurtulacağımıza sevinelim bir aksilik olmazsa ben Ersun Yanal ı tam bir aydır inceliyorum değişik insanların görüşlerine de başvurdum kefilim başarısız olursa bordomavi.net benim kellemi alsın.

www.sporyolu.com

antagonist
28.04.2007, 13:31
kefilim başarısız olursa bordomavi.net benim kellemi alsın.

Hocam,sakin :D

Vkgz
28.04.2007, 13:32
hayırlısı olsun

marcelinhos100
28.04.2007, 13:35
Hocam,sakin :D

şaka yaptık yahu baksanıza avatar resmime iki kovboyun resmini koydum

marcelinhos100
28.04.2007, 13:37
"UYUTULDUK!"
http://www.gunebakis.com.tr/resim/uyutulduk.jpg
Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak, 1,5 yıl önce başkanlığa aday olurken, Zorlu Grand Otel’de düzenlediği geniş katılımla basın toplantısında, medya mensuplarına dağıttığı bildiride taraftara umutlu mesajlar vermişti. Albayrak, icraat adamı olduklarını, zor anlarda sorunların altından kalkmalarının farkları olduğunu, Trabzonspor’u yeniden dünya devi yapacaklarını, 22 yıllık şampiyonluk hasretine son vereceklerini dile getirmişti. Özünü Trabzonluların oluşturacağı yıldızlar topluluğundan söz etmiş, yeni Ali Kemal’ler, Necmi’ler, Şenol’lar , Hami’ler yetiştireceklerini, futbolcu fabrikası haline geleceklerini belirtmişti.

Nerede Yıldızlar Topluluğu?
Albayrak, herkesin sorunları, çözümleri bildiğini ama kendilerinin farkının kararlı, uygulayıcı ve zor zamanlarda bütünleştirici olmalarını göstermişti. Türkiye’de yüzlerce profesyonel Trabzonlu futbolcunun, sayısız başarılı işadamının ve 55 milletvekilinin bulunduğunu ve bunları harekete geçireceklerini de vaatleri arasında sıralamıştı. Nuri Albayrak, başkan adaylığı konuşmasını yaparken, dünyadaki milyonlarca Trabzonsporlunun sadece şampiyonluk istediğini, başlarını havaya kaldırmayı beklediklerini ve bunu yapacak olanın da kendisi ve ekibinin olduğunu, memleketine olan borcunu ödeyeceğini de sözlerine eklemişti.

Hangi İcraatı Yapabildi

Daha geldikleri günlerde takımdan 9 oyuncuyu uzaklaştırıp, 8 transfer yapan Albayrak ve ekibi, 1,5 yıl içinde 3 teknik direktör değiştirerek neredeyse rekor kırdı. Toplamda 21 oyuncu alıp, 25 tane gönderen Nuri Albayrak ve ekibi, takımın ne Ligde, ne Avrupa’da, ne de Kupa’da başarılı olmasını sağlayamadı. Bırakın yeni Ali Kemal’ler, Şenol’lar, Hami’ler yetiştirmeyi var olan Trabzonlu oyuncuların sayısı da bu dönemde dibe vurdu. Bir tek Trabzonlu futbolcunun transferini sağlayamadı. Takım tarihinin en başarısız günlerini yaşarken, hakemler de düdükleriyle Trabzonspor’un puanlarının gitmesine neden oldu.

marcelinhos100
28.04.2007, 13:39
"SÖZLERİ VE GERÇEKLERİ!"

http://www.gunebakis.com.tr/resim/sizlerivegercek.jpg

Trabzonspor’u dünya kulübü yapacağını, şampiyonluğu bu sezon kazandıracaklarını, özünü Trabzonluların oluşturduğu ve hiçbir platformda hakkı yenmeyecek bir takım olacaklarını söylemişti. Trabzonspor kendine en yabancı dönemini yaşarken, her platformda hakkı yenen, medyada yer bulamayan bir kulüp olurken, yönetimin kararsızlığı ve kendi içinde çatışması da 1,5 yıla damgasını vurdu.

İşte Vaat Yağmuru

Trabzonspor Başkanı Nuri Albayrak 15 Aralık 2005 tarihinde yapılan genel kurul öncesinde göreve geldikleri taktirde neler yapacaklarını anlatan bir basın toplantısı düzenlemişti. Zorlu Grand Otel’de geniş bir katılımla gerçekleştirilen toplantıda Albayrak, medya mensuplarına yazılı bir de taahhütlerini içeren bir metin vermişti. Nuri Albayrak göreve talip olduğu zaman neleri yapacağını noktasına virgülüne dokunmadan yeniden sizlere sunuyoruz:

Ne de Güzel Sözler Vardı

“Saygı değer hemşerilerim ve değerli medya mensubu arkadaşlarım, öncelikle sizleri saygı ve sevgiyle selamlıyorum. Katılımınızdan dolayı hepinize teşekkür ediyorum. Bugün burada doğduğum, büyüdüğüm memleketim Trabzon’umuzda, Trabzonspor’umuzu şanlı tarihindeki parlak günlerine yeniden kavuşturabilmek için, camiadan gelen yoğun baskılar karşısında, başkan adayı olduğumu açıklamak üzere huzurlarınızdayım.Bugün Trabzonspor’umuzun her alanda masaya yumruğunu vurabilecek, güçlü bir yönetime, her zamankinden daha fazla ihtiyacı vardır. Bir dünya markası olan ve önce fırtına, sonra ihtilal ve efsane haline gelmiş Trabzonspor’umuzun tekrar ayağa kalkması gerekmektedir. 22 yıldır süren şampiyonluk hasretini arkadaşlarımızla birlikte oluşturduğumuz güçlü bir yönetim kurulu ve çağdaş bir yönetim anlayışıyla son vereceğiz.

Dev Trabzonspor’u Oluşturacağız

Biz bu işe soyunurken, her şeyi detayına kadar inceledik, gerekli tespitleri yaptık. Planlı programımızla hazırlandık. Önümüzdeki yıl itibarıyla, ‘Dev Trabzonspor’u yeniden oluşturarak şampiyonluğa ulaşacağımıza inanıyoruz’Yeniden Şenol’ların, Ali Kemal’lerin, Necmi’ler, Necdet’ler, Hami’ler gibi Trabzonspor’a ve Türk futboluna büyük hizmetler yapmış, değerlerin yetiştiği bir futbol fabrikası olacağız. Değerli hemşerilerim, biz icraat adamıyız. Yaptıklarımız yapacaklarımızın teminatıdır. Spor alanındaki geniş bilgi ve birikimimizi hizmetlerimizi, kendi yöremiz için değerlendirmek amacıyla ekibimizle yola çıktık. Bir dönemler Türk futbolunda fırtınalar koparan ve Avrupa kulüplerinin dahi korkulu rüyası olan Trabzonspor’umuzu, eski günlerine kavuşturacağız.

Taraftarın Kafası Ayağa Kalkacak

Trabzonspor’umuz da Türkiye’nin her tarafında ve tüm dünyada bordo-Mavili renklere gönül veren milyonlarca taraftarımız, takımımızdan fazla bir şey istemiyor. Sadece sokakta yürürken, başının dik olmasını istiyor. Bunu da fazlasıyla hak ediyor. İşte bunun için de artık sorumluluk alma zamanı gelmiştir. Trabzonspor’un her şeyi var. Tesis, para, oyuncu kalitesi… Tek eksiğimiz var. Bu da haklarımızı her platformda koruyabilecek, güçlü, saygın ve kararlı bir yönetimdir. Bugün bu güzel şehrimizin, Türkiye Liglerinde yüzlerce profesyonel futbolcusu, Türkiye Büyük Millet Meclisi’nde 55 Milletvekili ve iş hayatında başarılı olmuş yüzlerce seçkin iş adamı var. Futbol sevgisinin bu kadar yüksek olduğu başka bir yer yoktur diye düşünüyoruz. Kiymetli dostlar: Un var, şeker var, helva için iyi bir usta ve güçlü bir yönetim lazım. Trabzon’un artık kaybedecek zamanı yok. Sıkıntıları ve üzüntüleri, başarıya ve sevince dönüştürmenin zamanı gelmiştir. Gün bugündür.

Özü Trabzonlulardan Oluşacak

Trabzonspor camiası genel kurulumuzda bizi ve ekibimizi görevlendirdiği takdirde, özünü Trabzonluların oluşturduğu bir yıldızlar topluluğu için herkes hazır olsun. Anadolu futbolunun tartışmasız lideri olan Karadeniz Fırtınası daha gür bir şekilde esecek. Trabzonsporumuz, başarılarıyla yazılı ve görsel medyanın hep gündeminde olacaktır. Bundan önce Trabzonspor’da başkanlık yapmış, yönetimlerinde yer almış, taraftar olarak büyük destekler vermiş herkese sevgi ve saygılarımı sunarım.

Biz Uygulayıcı, Kararlıyız

Sevgili hemşerilerim; Bugün aranızda bulunmaktan büyük mutluluk ve heyecan duyuyorum. Bugün doğup büyüdüğüm şehrime gelişim, önceki gelişlerimden farklı bir anlam taşıyor. Genel kurulumuzun kıymetli üyeleri teveccüh gösterirlerse el birliğiyle Trabzonspor’umuzu layık olduğu yerlere tekrar taşıyacağız. Sorunları ve çözümleri hemen hemen herkes zaten biliyor. Bizim farkımız uygulayıcı olmamız, kararlı olmamız ve zor zamanlarda bütünleştirici olabilmemizdir. Bugün beni ve ailemi yetiştiren şehrime çok farklı duygularla geldim. Bugün memleketime borcumu ödemeye geldim. Her şey Trabzonspor’umuz için… Saygılarımla…

Soner Kurt
28.04.2007, 13:41
EY konusunda kaynak İHA olunca şahsen benim açımdan inandırıcı oluyor. Peki EY i bu takımda istermiyim. Abi bizde zaten yeteri kadar kasap var. (Hasan Ayman) EY gelirse futbol mu izleriz karate filmimi bilemiyorum. Ersun Yanal konusunda kararsız kalıyorum. Umarım hayırlısı olur

fındıkoğlu
28.04.2007, 13:46
niye bu ünal karaman adı hiç geçmiyo.
enteresandır. anketlerde ön sırada gidiyo ama gelecek adaylarda adı yok. bi asparagas haberi bile yok.:D

Enes Berfin
28.04.2007, 13:49
Bu arada Sebatimizi unutmayalim ilk yarilar su sonucla bitti, valla sebatimiz icin cok iyi sonuclar bunlar insallah ikinci yarida bir gol atip üc puani aliriz.

Sebatspor 0 : 0 (http://www4.soccerstand.com/goals.php?f=152) Altay
Usakspor 0 : 1 (http://www4.soccerstand.com/goals.php?f=155) Kocaelispor
Mardinspor 0 : 1 (http://www4.soccerstand.com/goals.php?f=154) Kasimpasa
Istanbulspor A. S. 1 : 1 (http://www4.soccerstand.com/goals.php?f=156) TurkTelekom
Eskisehirspor 0 : 0 (http://www4.soccerstand.com/goals.php?f=153) Elazigspor

ceserdar
28.04.2007, 13:59
Bastır Sebat. Altay göm sahaya.

Erkan
28.04.2007, 14:01
Hayde hayde gol haydee Sebatim..

marcelinhos100
28.04.2007, 14:10
TRABZONSPOR'UN TEKNİK DİREKTÖR ERSUN YANAL İLE ANLAŞTIĞI İDDİA

EDİLDİ http://www117.mackolik.com/img/v3/tr.gifhttp://www107.mackolik.com/img/haber/e/ersunyanal.jpg

Ankara - IHA

Trabzonspor'un gelecek sezon için Teknik Direktör Ersun Yanal ile anlaşmaya vardığı iddia edildi.

Günlük spor haberlerinin yer aldığı internet sitesinde yayınlanan haberde, Teknik Direktör Ersun Yanal'ın gelecek sezon Trabzonspor'u çalıştıracağı duyuruldu. Sitede yer alan haberde, Bordo-mavili yönetimin son olarak Fortis Türkiye Kupası'ndan elendikten sonra Teknik Direktör Ziya Doğan ile gelecek sezon çalışmayı düşünmediği ve Vestel Manisaspor'dan ayrılan Teknik Direktör Ersun Yanal ile anlaşmaya vardığı iddia edildi.

Haberde Teknik Direktör Ersun Yanal'ın Vestel Manisaspor'da yaşadığı problemlerden dolayı Trabzonspor'da yeni bir ekiple çalışmayı planladığı, Trabzonspor yönetiminden güçlü bir kadro sözü aldığı ve ligde kupada şampiyonluğu hedeflediği ifade edildi.

Arkadaşlar bayağı bir sitede yer almaya başladı haber

Terzioğlu
28.04.2007, 14:14
arkadaslar su ersun yanal haberleri dogrumu ne olur dogru olsunlar Allahim.....heyyyyttttttttttttttttttttt be ersun yanal geliyor

Murat Altun
28.04.2007, 14:15
doğruysa şimdiden geçsin takımınbaşına hiç değilse kalacak gidecekleri iyice tanır sezon sonunda da göndersin işte futbolcuları

ziyadan da bir an önce kurtulmuş oluruz ki adamı görünce sinirlerim tepeme çıkıyor

irfanb
28.04.2007, 14:16
Genelkurmay darbesinden sonra ikinci bir bomba darbe.
Vatanimiza milletimize hayirli olsun

Erkan
28.04.2007, 14:17
doğruysa şimdiden geçsin takımınbaşına hiç değilse kalacak gidecekleri iyice tanır sezon sonunda da göndersin işte futbolcuları

ziyadan da bir an önce kurtulmuş oluruz ki adamı görünce sinirlerim tepeme çıkıyor

X2.... insallah insallah insallah diyelim ziya go home !

Erkan
28.04.2007, 14:18
Genelkurmay darbesinden sonra ikinci bir bomba darbe.
Vatanimiza milletimize hayirli olsun
hehe olmadi genelkurmayi maill bormbardimanina tutalim belki bize yardim ederler de Yonetim+ ziya dogani koltuktan indirirler :D...

vadaa55
28.04.2007, 14:19
ersun iyi bir teknik adam değil ayrıca sağ kanada niye .ligden bir adma alıyoz orda gökdeniz ve yattara var zaten takımda sağ bek sol bek sol açık kaleci santrafor yok ön libero yok yapmayın ya yazık ya en başıda teknik direktör yok yönetim yok

Koray
28.04.2007, 14:19
TEKLİF ALIYORUM AMA ANLAŞMADIM

Samsunspor'un başarılı oyuncusu Adnan Güngör, transfer olduğu söylentilerine cevap verdi...

18 Nisan 2007

http://www.halkgazetesi.com.tr/images/news/3733.jpg

Trabzonspor, Kayserispor ve G.Birliği başta olmak üzere bir çok Süper Lig takımından teklif aldığını doğrulayan kaptan Adnan Güngör, "Şu ana kadar hiç bir kulübe söz dahi vermedim. Ligin bitmesini bekliyorum" dedi.

NEREYE TRANSFER OLMUŞUM

Samsunspor'un ele avuca sığmayan futbolcusu Adnan Güngör, sonunda patladı. Son olarak Kanal S Televizyonu'nda Spor 55 programına katılan Tanju Çolak'ın 'Adnan transfer oldu' açıklamasına sinirlenen Adnan, "Kesinlikle böyle bir şey yok. Kim benim transfer olduğumu söylüyorsa belgeleriyle ortaya koysunda görelim" dedi.

BENİ BİLEN BİLİYOR

Sözleşmesinin sezon sonu bitmesi nedeniyle bir çok takımdan teklif aldığını doğrulayan Adnan, "Bütün samimiyetimle söylüyorum hiç bir takıma imza atmadım. Ben Samsunsporluyum. Sezon sonu oturup karar vereceğim. Bende geleceğimi düşünmek durumundayım. Samsunspor için benim 8 yıldan bu yana yaptıkların ortadadır" diye konuştu.

Özgür KALANBAK

ee hani transfer olmuştu..

irfanb
28.04.2007, 14:20
Bu gün Ziya`nin zayi olacagi son gün demek. Allah`im bu günleri de görecekmiydim.. Cok sükür

Kasım Hilal
28.04.2007, 14:20
Ersun Yanal çok büyük bir risk..
Bizimle ya tavan yapar, ya dibe vurur..
Hem %100 geröekleşmeden inanmayalım bu haberlere..
Ortada yeni bir teknik direktör iel anlaşmamız için çok fol çok yumurta var ama yönetimde icraat yok abi..
Ben bekleyeceğim.

tsukru61
28.04.2007, 14:25
EY konusunda kaynak İHA olunca şahsen benim açımdan inandırıcı oluyor. Peki EY i bu takımda istermiyim. Abi bizde zaten yeteri kadar kasap var. (Hasan Ayman) EY gelirse futbol mu izleriz karate filmimi bilemiyorum. Ersun Yanal konusunda kararsız kalıyorum. Umarım hayırlısı olur

EY gençlerbirliğinin başındayken burdaki bir maçı satadyumda izlemiştim. Şimdi beşiktaşta olan baki bizim futbolcuları biçiyordu. EYnin öğrencisi mesut bakkal da aynısı. Bunlar bildiğimiz kasap yetiştiriyor...

Futbola ve bu işten ekmeğini kazanan futbolculara karşı acımasız olan bir hocayı Trabzonspor'da kesinlikle görmek istemem.

Terzioğlu
birden cok heyecanlandim arkadaslar insallah bu haber dogrudur INSALLAH

Hüdai Pervaneli
O BİR SAVAŞCITarih: 28.04.2007, 09:08:27 (577 okuma)
http://www.takagazete.com/haber_images/o_28042007.090444.jpg Samsunspor’un yıldız futbolcusu Adnan Güngör gelecek sezon Bordo-Mavili formayı giyecek olmanın heyecanını yaşıyor

SABIRSIZ BEKLEYİŞ
Önümüzdeki sezon Trabzonspor formasını giyecek olan Samsunspor’un yıldız futbolcusu Adnan Güngör duygularını TAKA gazetesi ile paylaştı. Trabzonspor kulübünün çok gizli tutarak sözleşme imzalattırdığı bu transferin TAKA’da yer almasını şaşkınlıkla karşılayan Adnan Güngör gösterilen ilgiye teşekkür etti ve başarı sözü verdi. Trabzonspor formasını giyecek olmanın hayalini yıllarca yaşadığını ifade eden yıldız futbolcu bu büyük heyecanı daha şimdiden yaşamaya başladığını belirtti.

marcelinhos100
28.04.2007, 14:27
EY gençlerbirliğinin başındayken burdaki bir maçı satadyumda izlemiştim. Şimdi beşiktaşta olan baki bizim futbolcuları biçiyordu. EYnin öğrencisi mesut bakkal da aynısı. Bunlar bildiğimiz kasap yetiştiriyor...

Futbola ve bu işten ekmeğini kazanan futbolculara karşı acımasız olan bir hocayı Trabzonspor'da kesinlikle görmek istemem.

Ya bırakın bu dutgusal yorumları sen zannediyormusun ki Ersun Yanal oynatacak Hasanı Ferhatı veya Mustafa Keçeliyi

champions
28.04.2007, 14:29
Hayret! "Ersun Yanal Trabzonsporda" başlığı daha açılmamış:D:D:D

hüseyin1975
28.04.2007, 14:29
Simdi bu Adnan geldimi gelmedimi?
Zaten kafamiz karisik ;)