PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (BU BAŞLIKTA YORUM YOK!) Sadece haberler

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 105 106 107 108 109 110 111 112 113 114 115 116 117

hay1699
01.06.2006, 09:28
birakin ya fatih mesela ingilterede oynayabilirmi akliniz aliyomu dümdüz ederler valla

bence heryerde oynar, akliyla oynuyor...yeri gelmisken ben bir psikolojik harekat yapildigini düsünmeye basladim, fatihi fenere satacaklar altyapisini hazirliyorlarmis, taraftari alistirmaya çalisiyorlarmis gibi geliyor. satacaksaniz satin bir avrupa kulubüne yok satmayacaksaniz adam gibi bir sözlesme önerin uzatin...yeter be!

Burçak
01.06.2006, 09:34
transferleri güzel yapabilirsek fatihi çok aramayiz. dedigi gibi bu yastan sonra iyi para kazandirmasida önemli.Avrupaya gitmesi güzel olur aslinda. ama ben yapacagimiz transferlerin iyi olacagina emin olamiyorum ki.

selcuk
01.06.2006, 09:38
transferin iyi olmasi önemli degil altyapidan gelenlere sans verilmeli ben emrah kol u ergini fatihden daha iyi olarak görüyorum

trapezus61
01.06.2006, 09:39
Ya Allah askina bugünkü Star gazetesini bir okuyun. Ben buraya kopyalamak istemedim. Bu cevat kol bir de Trabzonlu... Bir Trabzonlu bu kadar ........... olabilir mi? Insani çildirtiyorlar artik.

champions
01.06.2006, 09:47
<H3>Gökdeniz W. Ham ile anlasti</H3>
<DIV id=metin>Trabzonspor?un milli futbolcusu Gökdeniz Karadeniz, Ingiltere?nin köklü kulüplerinden West Ham United ile söz kesti. Milli Takim kampinda bulunan Gökdeniz?in bonservisi için West Ham Kulübü?nün 3.5 milyon pound ödeyecegi bildirildi. Gökdeniz?in de bu transferden 3 yilligina 4.5 milyon Euro alacagi belirtildi. Bordo mavili kulüp ile Ingiliz temsilcisi arasinda kesin olarak anlasma saglandigi, Milli Takim kampi sonrasi Gökdeniz?in yeni kulübüyle sözlesme imzalayacagi ögrenildi.

BU ARADA 3,5MILYON POUND YAKLASIK OLARAK 10 TRILYON YAPIYO

SÜPER PARA DOGRU ISE SATILABILIR</DIV>

Küçükalioğlu
01.06.2006, 09:48
arkadaslar bu islerde bi bit yenigi var ama yakinda çikar ortaya ya harbiden yönetim bizide utandirircasina takir takir bir hafta içinde bütün transfer islerini bitirecek yada fatih tekke fialn satilacak taraftar klubü basacak iki seçenek var görüldügü gibi. fakat yönetime hatirlatilmasi gereken bir atasözümüz var.

ey yönetim unutmayinki ''RÜZGAR EKEN FIRTINA BIÇER..!''

krilov
01.06.2006, 09:49
ragnick inanilmaz ya... keske gelse... le guen, mourinho,ragnick,irrureta... bunlar avrupanin en iyi hocalari

divicam
01.06.2006, 09:51
ergun atanin yazisi çok hosuma gitti... sizinle paylasmak istedim...

".... genel kurul öncesinde Nuri Albayrak cephesinin israrli Asbaskanlik tekliflerini reddedip, kendi adayligindan da vazgeçen eski Genel Kaptanlardan Hayrettin Hacisalihoglu, adayliginin söz konusu oldugu süreçte tamami kendi ülkelerinin milli takimlarinda ve Avrupa?nin önemli takimlarinda direk oynayan toplam acil ihtiyaç duyulan mevkiler için 4 oyuncuyla prensip anlasmasi yapti. Adayliktan vazgeçince de çalismalarini bir baska aday Özkan Sümer?e anlatti. Genel kurul sonrasi ise seçimi kazanan ekibe bilgileri verdi. Menajerleri, fiyatlari, olasi anlasma kosullari falan.
Bütün bunlarin hiç biri dikkate alinmadi. Gidildi, bugün gönderilmesi için formül aranan Djokaj?a o kadar para verildi. Hacisalihoglu?nun listesindeki bir milli kaleci dururken, ayni maliyetle Ahmet Sahin alindi. Geç kalinmisligin neden oldugu aceleciligin ve de panik ortaminin dogal sonucu olan daha birkaç ay önceki Thomas Jun gerçegi ortadayken. Sebatspor?dan Ergin Keles ve Ali Güzeldal, bu takimin küme düsme tehlikesine karsin alinarak kulübeye mahkum edildi. Trabzonspor?da nedense yönetim kademesine gelenler her seyin en iyisini kendileri biliyorlar. -Istisnalar kaideyi bozmaz!- Bu örneklerden anlasilacagi üzere bu yönetimde söz konusu hastalik hayli fazla düzeyde. Parali, iki rakip listenin aldigi oydan daha fazla oy almis magrur bir liste. Ne yani, muhalefetin çalismalarina mi kalmislar ki, di mi?
Bir Rus Atasözü vardir: Insani elbisesine göre karsilar, bilgisine göre ugurlarlar!
Sakin unutmayin."

Ahmet AYDIN-28
01.06.2006, 09:51
<TABLE height=6 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Transfer dayanismasi!
Ergun Ata
eata@fanatik.com.tr (eata@fanatik.com.tr) </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Futbol Federasyonu?nda ve Trabzonspor?da Asbaskanlik görevlerinde bulunmus, son genel kurulda da Nuri Albayrak?a rakip olmus Iskender Önal, Baskan Albayrak?in, ?Herkes konusacak biz isimizi yapacagiz? diyerek pek ciddiye almadigini beyan ettigi Divan Kurulu Olagan Genel Kurulu?nda ilginç bir konusma yapti. </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>01.06.2006</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>Dedi ki Önal: ?Son genel kurulda baskan adayi olarak söz aldigimda, transfer konusunda çok titiz ve genis kapsamli bir çalisma yaptigimizi, 4 futbolcuyla da yarin sözlesme imzalama asamasina geldigimizi söyledim. Bilindigi gibi seçimi kaybettik. Ama seçimi kazanan arkadaslardan hiç kimse gelip de bana, ?Sayin Önal, konusmanizda ciddi miydiniz? Ciddiyseniz eger bu isimleri bize verebilir misiniz, bir de biz arastirip görüselim? demedi. Ben Trabzonsporlu?yum, bunu onlardan esirgeyecek halim yoktu.?
O Günkü genel kurulda baskanin yoklugu, teknik direktör ve transferdeki gelismelerin gölgesinde kaldi bu anekdot.
Geçtik bunu, Önal?a sormadilar, gerek duymadilar diyelim. Önal gidip kendisi verebilirdi, ?Yani koca yönetici ayagina mi gelecekti!? diye de elestirelim. Ama gidip kendisi veren oldu da ne oldu bakiniz:
O genel kurul öncesinde Nuri Albayrak cephesinin israrli Asbaskanlik tekliflerini reddedip, kendi adayligindan da vazgeçen eski Genel Kaptanlardan Hayrettin Hacisalihoglu, adayliginin söz konusu oldugu süreçte tamami kendi ülkelerinin milli takimlarinda ve Avrupa?nin önemli takimlarinda direk oynayan toplam acil ihtiyaç duyulan mevkiler için 4 oyuncuyla prensip anlasmasi yapti. Adayliktan vazgeçince de çalismalarini bir baska aday Özkan Sümer?e anlatti. Genel kurul sonrasi ise seçimi kazanan ekibe bilgileri verdi. Menajerleri, fiyatlari, olasi anlasma kosullari falan.
Bütün bunlarin hiç biri dikkate alinmadi. Gidildi, bugün gönderilmesi için formül aranan Djokaj?a o kadar para verildi. Hacisalihoglu?nun listesindeki bir milli kaleci dururken, ayni maliyetle Ahmet Sahin alindi. Geç kalinmisligin neden oldugu aceleciligin ve de panik ortaminin dogal sonucu olan daha birkaç ay önceki Thomas Jun gerçegi ortadayken. Sebatspor?dan Ergin Keles ve Ali Güzeldal, bu takimin küme düsme tehlikesine karsin alinarak kulübeye mahkum edildi. Trabzonspor?da nedense yönetim kademesine gelenler her seyin en iyisini kendileri biliyorlar. -Istisnalar kaideyi bozmaz!- Bu örneklerden anlasilacagi üzere bu yönetimde söz konusu hastalik hayli fazla düzeyde. Parali, iki rakip listenin aldigi oydan daha fazla oy almis magrur bir liste. Ne yani, muhalefetin çalismalarina mi kalmislar ki, di mi?
Bir Rus Atasözü vardir: Insani elbisesine göre karsilar, bilgisine göre ugurlarlar!
Sakin unutmayin.

divicam
01.06.2006, 10:34
kimseden tik yok bir gelisme yok mu....

Cabri61
01.06.2006, 10:37
Ya Allah askina bugünkü Star gazetesini bir okuyun. Ben buraya kopyalamak istemedim. Bu cevat kol bir de Trabzonlu... Bir Trabzonlu bu kadar ........... olabilir mi? Insani çildirtiyorlar artik.

yok kardesim yok... bunlarin kafasi basmiyor çünkü hepsi kanarya iste kus beyinli !!!!!!!!

ÇaGaTaY
01.06.2006, 10:38
FOTOMAC HABERLERINI LÜTFEN YAPISTIRMAYALIMMMsmileys/smiley7.gif

bahadır2561
01.06.2006, 10:39
<H3>Gökdeniz W. Ham ile anlasti</H3>
<DIV id=metin>Trabzonspor?un milli futbolcusu Gökdeniz Karadeniz, Ingiltere?nin köklü kulüplerinden West Ham United ile söz kesti. Milli Takim kampinda bulunan Gökdeniz?in bonservisi için West Ham Kulübü?nün 3.5 milyon pound ödeyecegi bildirildi. Gökdeniz?in de bu transferden 3 yilligina 4.5 milyon Euro alacagi belirtildi. Bordo mavili kulüp ile Ingiliz temsilcisi arasinda kesin olarak anlasma saglandigi, Milli Takim kampi sonrasi Gökdeniz?in yeni kulübüyle sözlesme imzalayacagi ögrenildi.

SÜPER PARA DOGRU ISE SATILABILIR</DIV>

ne oluyo arkadaslar ya simdi de gökdeniz mismileys/smiley18.gif

Salih Yazıcı
01.06.2006, 10:42
gökdenizi baskan daha önce açikladi ya o önce borcunu ödeyecek kesinlikle bir yere gitmeyecek dedi yalan haber

ÇaGaTaY
01.06.2006, 10:54
abi diyorum bunlar fotomac haberi,,, bu adiler trabzona karsi resmen savasiyor,taraftarla yönetimi karsi karsiya getirmeye çalisiyor.lütfen fotomac haberlerini koymayalim..fatihin dün sölediklerini de bugün nerelere çekmisler,onlardan bile fener transferine pay çikarmislar.tartismaya degmez artik.LÜTFEN YAPISTIRMAYALIM FOTOMAC HABERLERINI

Naim
01.06.2006, 10:56
&lt;H3&gt;Gökdeniz W. Ham ile anlasti&lt;/H3&gt;
&lt;DIV id=metin&gt;Trabzonspor?un milli futbolcusu Gökdeniz Karadeniz, Ingiltere?nin köklü kulüplerinden West Ham United ile söz kesti. Milli Takim kampinda bulunan Gökdeniz?in bonservisi için West Ham Kulübü?nün 3.5 milyon pound ödeyecegi bildirildi. Gökdeniz?in de bu transferden 3 yilligina 4.5 milyon Euro alacagi belirtildi. Bordo mavili kulüp ile Ingiliz temsilcisi arasinda kesin olarak anlasma saglandigi, Milli Takim kampi sonrasi Gökdeniz?in yeni kulübüyle sözlesme imzalayacagi ögrenildi.

SÜPER PARA DOGRU ISE SATILABILIR</div>

ne oluyo arkadaslar ya simdi de gökdeniz mismileys/smiley18.gif
Fatih bitti
sira gökdenize geldi
Birakin bu masabasi haberleri
GÖkdeniz isi biter sira Simeke gelir
olmadi Yattaraya gelir
Bunlari korkunun ayak sesleri
simdi daha çok inaniyorum TRABZONSPORUMA
kö.pekler istedi diye Trabzonuma bisi olmazEdited by: ironmaster

MAÇKA_61
01.06.2006, 11:09
Abi bu iste para ,sike,ve karsimizda böyle bir medya.Ne idugü belirsiz ler iste.Zorlarina gidiyor tabi kendi takimlari yetistiremedi ya bir Fatih bir Gökteniz.

ahmetturk
01.06.2006, 11:10
antudan fatihle ilgili forumlari kaldirdi fb'liler demekki umudu kestiler hahahaha... amay epey mutlu oldular 1-2 gün Edited by: ahmetturk

Travelair
01.06.2006, 11:16
ArtikFatih'in Fener'e gitme haberlerine degil daha çok baskanimizin demeçlerine kizar hale geldim. Böylesine kaçamak demeçler baskanimiza yakismiyor. Eger takimi güçlendirmeyip yildiz oyunculari satarsa, veya Fatih disinda, diger yildizlari satip yerine oyuncu almaya kalkarsa bunla ancak kendini kandirmis olur bizleri kandiramaz. ve o gün kendisinden süphe ederim. Bizim, Fatih'i istedigi gibi Avrupa'ya göndermemiz, onun disinda takimin hiçbir elemanini birakmadan en az 5 11'de oynayabilir takviye yapmamiz lazimEdited by: Travelair

Yako
01.06.2006, 11:24
Arkadaslar,

takip edemedik ama, Son durum nedir? dunden bu yana "elle tutulur" bir gelisme var mi ?

coach
01.06.2006, 11:39
<TABLE height=6 cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
Ergun Ata
<TR>
<TR>
<TD>Futbol Federasyonu?nda ve Trabzonspor?da Asbaskanlik görevlerinde bulunmus, son genel kurulda da Nuri Albayrak?a rakip olmus Iskender Önal, Baskan Albayrak?in, ?Herkes konusacak biz isimizi yapacagiz? diyerek pek ciddiye almadigini beyan ettigi Divan Kurulu Olagan Genel Kurulu?nda ilginç bir konusma yapti. </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 ="PX11000000"><T>
<T>
<TR>
<TD>01.06.2006</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>

Dedi ki Önal: ?Son genel kurulda baskan adayi olarak söz aldigimda, transfer konusunda çok titiz ve genis kapsamli bir çalisma yaptigimizi, 4 futbolcuyla da yarin sözlesme imzalama asamasina geldigimizi söyledim. Bilindigi gibi seçimi kaybettik. Ama seçimi kazanan arkadaslardan hiç kimse gelip de bana, ?Sayin Önal, konusmanizda ciddi miydiniz? Ciddiyseniz eger bu isimleri bize verebilir misiniz, bir de biz arastirip görüselim? demedi. Ben Trabzonsporlu?yum, bunu onlardan esirgeyecek halim yoktu.?
O Günkü genel kurulda baskanin yoklugu, teknik direktör ve transferdeki gelismelerin gölgesinde kaldi bu anekdot.
Geçtik bunu, Önal?a sormadilar, gerek duymadilar diyelim. Önal gidip kendisi verebilirdi, ?Yani koca yönetici ayagina mi gelecekti!? diye de elestirelim. Ama gidip kendisi veren oldu da ne oldu bakiniz:
O genel kurul öncesinde Nuri Albayrak cephesinin israrli Asbaskanlik tekliflerini reddedip, kendi adayligindan da vazgeçen eski Genel Kaptanlardan Hayrettin Hacisalihoglu, adayliginin söz konusu oldugu süreçte tamami kendi ülkelerinin milli takimlarinda ve Avrupa?nin önemli takimlarinda direk oynayan toplam acil ihtiyaç duyulan mevkiler için 4 oyuncuyla prensip anlasmasi yapti. Adayliktan vazgeçince de çalismalarini bir baska aday Özkan Sümer?e anlatti. Genel kurul sonrasi ise seçimi kazanan ekibe bilgileri verdi. Menajerleri, fiyatlari, olasi anlasma kosullari falan.
Sakin unutmayin.

Arkadas yazmim yazmim diyorum devreleri yakmak üzereyim;

Besiktas Baskanlik seçimlerinde Yildirim Demirören'in(tüpçü) engüçlürakibi Fikret Orman'di ama nereye kadar ? Tüpçü baskan seçilene kadar ondan sonra ne oldu,Fikret Orman çikti basin toplantisinda"Evet saatler önce Yildirim Demirören'e rakiptim ama su dakika itibariyle en büyük destekçisi de benim"açiklamasini yapmisti,olay budur helal olsun.!

Aklima Erhan(kutoz)abinin bi yazisi geldi;

"Fatih Akyel'in gelmesini istemiyorum en fazla karsi gelende bendim ama imzayi attiktan sonra desteklemekten baska bi gayem olamaz" iste olay budur !

Simdi gelelim bizim yönetim boyutuna gene ne oldu Iskender Önal ? Madem bu kadar Trabzon sevdalisisin ki benim bundan süphem yok seçimleri kaybettigin zaman niye demiyosun benim anlastigim adamlar var diye ?

Hem sen degilmiydin Albayrak sagda solda 2 tene yildiz transfer edicem diye anlattigi zaman Sn.Albayrak seçilemezsede yildizlari transfer etsin diye kürsüden anlatan ?

Bu nedir ulan benim babam senin babani döver muhabbeti ? Millet seçilemeyince destek oluyor siz basladiniz hemen cadi kazanini kaynatmaya helal olsun size pehhsmileys/smiley11.gif

Faik Yılmaz
01.06.2006, 11:48
etmeyin ya gökdenizi avrupada kim tanitorku 5 milyon dolar versinler ona.....

asparagastir baska bi sey deil....

Ahmet AYDIN-28
01.06.2006, 11:54
<TABLE height=6 cellSpacing=0 cellPadding=0><T><T>
<T>
<TR>
Ergun Ata
<TR>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 ="PX11000000"><T><T>
<T>
<TR>
<TD>01.06.2006</TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></T></TABLE>

Dedi ki Önal: ?Son genel kurulda baskan adayi olarak söz aldigimda, transfer konusunda çok titiz ve genis kapsamli bir çalisma yaptigimizi, 4 futbolcuyla da yarin sözlesme imzalama asamasina geldigimizi söyledim. Bilindigi gibi seçimi kaybettik. Ama seçimi kazanan arkadaslardan hiç kimse gelip de bana, ?Sayin Önal, konusmanizda ciddi miydiniz? Ciddiyseniz eger bu isimleri bize verebilir misiniz, bir de biz arastirip görüselim? demedi. Ben Trabzonsporlu?yum, bunu onlardan esirgeyecek halim yoktu.?
Sakin unutmayin.

Besiktas Baskanlik seçimlerinde Yildirim Demirören'in(tüpçü) engüçlürakibi Fikret Orman'di ama nereye kadar ? Tüpçü baskan seçilene kadar ondan sonra ne oldu,Fikret Orman çikti basin toplantisinda"Evet saatler önce Yildirim Demirören'e rakiptim ama su dakika itibariyle en büyük destekçisi de benim"açiklamasini yapmisti,olay budur helal olsun.!

"Fatih Akyel'in gelmesini istemiyorum en fazla karsi gelende bendim ama imzayi attiktan sonra desteklemekten baska bi gayem olamaz" iste olay budur !

Simdi gelelim bizim yönetim boyutuna gene ne oldu Iskender Önal ? Madem bu kadar Trabzon sevdalisisin ki benim bundan süphem yok seçimleri kaybettigin zaman niye demiyosun benim anlastigim adamlar var diye ?

Hem sen degilmiydin Albayrak sagda solda 2 tene yildiz transfer edicem diye anlattigi zaman Sn.Albayrak seçilemezsede yildizlari transfer etsin diye kürsüden anlatan ?

Bu nedir ulan benim babam senin babani döver muhabbeti ? Millet seçilemeyince destek oluyor siz basladiniz hemen cadi kazanini kaynatmaya helal olsun size pehhsmileys/smiley11.gif

Seninle ayni düsünüyorum. Yine bjk den Nevzat Demir örnegini eklemek istiyorum. Bunu seçim döneminde de yazmistim. Nevzat Demir seçimi kaybetmesine ragmen bjk ye o tesisleri kazandirdi.

volkanferhan
01.06.2006, 11:56
yaw gökdeniz haberinin külliyen yalan oldugunu hepimiz bilioz 3,5 milyon pound nedemek yaa bayai iyi sallamislar ist. medyasi .nede olsa FATIH SULTAN TEKKE haberlerinin sonu geldi anladilar artik yalan yazdiklarini ve herkezin yalan die anladigini sira GÖKDENIZ'e geldi
ya bu arada bi hisimla geldim hemen açtim bilg. ama baktimki ne transfer var ne bisey gene bugün bosmu geçecek ???
yaw kaç 24 saat verdiler bize anlamis deilim beeah insallah en yakin zamanda t.d. konusu biter..

BENIM EN BÜYÜK KUDRETIM SENIN SAHIDEN SEHRIMDE OLDUGUNU BILMEK.. <!--
var SymReal&#079;nLoad;
var SymReal;

Sym()
{
window.open = SymWinOpen;
if(SymReal != null)
SymReal();
}

Sym&#079;nLoad()
{
if(SymReal&#079;nLoad != null)
SymReal&#079;nLoad();
window.open = SymRealWinOpen;
SymReal = window.;
window. = Sym;
}

SymReal&#079;nLoad = window.&#111;nload;
window.&#111;nload = Sym&#079;nLoad;

//-->

Burçak
01.06.2006, 11:59
oyy oyyy . simdi bizim anlastigimiz adamlarin nasil oldugunu konusmamiz gerekirken , elimizdeki futbolcularin gidip gitmeyecegini konusuyoruz. ne hale getirdiler bizi beee. smileys/smiley5.gif

divicam
01.06.2006, 12:00
<TABLE height=6 cellSpacing=0 cellPadding=0><T><T>
<T>
<TR>
Ergun Ata
<TR>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 ="PX11000000"><T><T>
<T>
<TR>
<TD>01.06.2006</TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></T></TABLE>

Sakin unutmayin.

arkadas yazinin tamamini oku... iskender önal degil olayin öznesi... Hayrettin Hacisalihoglu ben dört futbolcuyla anlastim diyor.... aday olmayinca bu isimleri Iskender önal'a verdim diyor... O beni dinledi... seçimleri kazanan yeni yönetim zahmet edip beni dinlemedi diyor.... hayrettin hacisalihoglu yarista yok... bunun kongre çekismesiyle bir alakasi yok.... Sadece simdiki yönetim herseyi ben bilirim havasinda... Trabzon kanadina küçük gözle bakiyor.... zaten simdiki yönetimin trabzon kanadiyla seçimi kaybedenlerin dayanismasi sürüyor... ama albayrak ve yanindaki isim Trabzon kanadini kaale almiyor.... olay bu kadar basit....

kutoz
01.06.2006, 12:01
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#9f3944>
<T>
<TR>
<TD =general2 width=568>Haberler</TD>
<TD>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/t_s.gif</TD></TR></T></TABLE>

<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Mayis ayi istatistikleri belli oldu
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/030406site.gifKulübümüzün resmi internet sitesinin mayis ayi istatistikleri belli oldu. Bilgi Islem Departmanimizin verdigi bilgiye göre mayis ayinda resmi internet sitemizi 554 bin 6 tekil, 3 milyon 103 bin 502 çogul kullanici takip etti.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Bu rakamlara göre günlük ortalama tekil hit sayisi 17 bin 871, çogul hit sayisi da 100 bin 113 olarak hesaplandi.

Son 3 aylik rakamlar
Son 3 aylik degerlendirme ise rakamlardaki yükselis dikkatlerden kaçmadi. Mart ayinda 451 bin 106, nisan ayinda da 449 bin 780 olan tekil hitin 554 bin 6, yine mart ayinda 2 milyon 699 bin 285, nisan ayinda da 2 milyon 705 bin 99 olan çogul hitin 3 milyon 103 bin 502 seviyelerine çikmasi taraftarlarimizin siteye olan ilgisinin her geçen gün daha da arttiginin göstergesi oldu.

Yükselis sürüyor
Ayni dönemlerdeki günlük ortalama ziyaretçi seviyesi ise tekil hitte 14 bin 500 den 18 bin seviyesine, 90 binler düzeyindeki çogul hitte de 100 bin sinirina ulasti.

<DIV align=right>01.06.2006 11:38:00</DIV>
<DIV align=right></DIV>
<DIV align=left>Taraftar ne yapsin. Adam gibi basin açiklamasi yapilmazsa, bizans medyasi hergün bir futbolcumuzu pazarlarsa, dogru habereulasabilme umuduyla tek bakacaklari yer, resmi site kaliyor. Gelgör ki,en hararetli saatlerdehaber almak için resmi siteye baktigimizda, sehir tiyatrsonunu programini görüyoruz. Taraftar ilgi gösteriyor resmi siteye, taraftar kadar sizlerde ilgi gösterseniz de basin açiklamalarinin zamaninda sitede yayinlanmasi için tedbir alsaniz.</DIV></TD></TR></T></TABLE>

volkanferhan
01.06.2006, 12:04
<table border="0" cellpadding="0" cellspacing="5" width="470"><t><tr><td bgcolor="#e6e6e6">Trabzonspor ile ezikbahçe Rainieri için kapisti</font></td></tr>
<tr>
<td>http://www.vatanim.com.tr/pics/clear_pixel.gif</td>
</tr>
</t></table>

http://www.vatanim.com.tr/pics/news/78869000.jpg

Hoca arayisini sürdüren bordo-mavililer italyan Claudio Ranieri ye teklif götürdü. Ama F.Bahçe'nin de görüstügünü ögrendi</font>

</font>

Trabzonspor yönetimi, teknik direktör arayislarinda rotayi Italya'ya
çevirdi. Bordo-mavililer, ismi sir gibi saklanan bir Italyan hoca ve en
son Valencia'da görevine son verilen Claudio Ranieri için girisimlerini
yogun sekilde sürdürüyor. Trabzon yönetimi Ranieri için temaslara
baslarken, F.Bahçe'nin de bu hoca için devrede oldugunu ögrendi.
Italyan hocanin yillik maliyetinin 1.5 milyon Euro oldugu belirtildi

'Halk beni istiyor'
Yerli
hocalar arasinda ise Vestel Manisaspor'un basindaki Ersun Yanal ilk
sirada yer aliyor. Ancak Yanal'in kulübüyle anlasmasinda 750 bin
Euro'luk tazminati bulunmasi yönetimi zora sokuyor. Diger adaylar ise
Ankaraspor'dan ayrilan Giray Bulak ile en son Malatya'yi çalistiran
Ziya Dogan. Bu arada Ziya Dogan'in bir sohbet sirasinda "Trabzon'da
halk beni istiyor. Orada yaptiklarim ortada" dedigi ögrenildi.</font>

yaw yalanmi dogrumu bilinmez ama bur haberde bile ezikbahçeyi hemen habere dahil etmisler gerçi bu hoca iyi yaa olsa fena olmaz</font>

BENIM EN BÜYÜK KUDRETIM SENIN SAHIDEN SEHRIMDE OLDUGUNU BILMEK..

</font>

<!--
var SymReal&#079;nLoad;
var SymReal;

Sym()
{
if(SymReal != null)
SymReal();
}

Sym&#079;nLoad()
{
SymReal&#079;nLoad();
SymReal = window.;
window. = Sym;
}

//-->

kutoz
01.06.2006, 12:05
Bu haber 3 gün önce düsmüstü internete. Hatta, bu baslik altinda yayinlanmisti. Günde ortalama 10 sf. ilerledigi düsünülürse bu basligin, 30 sf. geride olabilir. smileys/smiley4.gif

chigannes
01.06.2006, 12:06
resmi transfer dönemi yarin baslayacak ve bombalar yarindan itibaren birer birer patlamaya baslayacak...

hadi bugünü de geçtik yarin çatir çatir imza bekliyorum...

bu sessizlikten sonra yönetimde artik bi çikis yapacaktir ve bu yarin olaacak ahanda buraya yaziyorum...

chigannes
01.06.2006, 12:07
bugün basliyomus resmi transfer dönemi tüh ayin 31 i sanmistimsmileys/smiley19.gif

Umut Uzunoglu
01.06.2006, 12:14
transfer dönemi basladi yöneticiler bombalar patlayacak diyor aman elimizde patlamasin da

Muhammet Ali Senocak
01.06.2006, 12:19
ah su hoca sorunu bir haLetsekde ondan sonra transferde ne kadar gercekci oLdukLarini görsek yönetimimizin smileys/smiley5.gif

Şenol YİĞİT
01.06.2006, 12:23
http://www.cs.berkeley.edu/~millert/google/voting/categories/leopard/page1365_20050121_m_karikatura-kauza-csob-casovana-bomba.jpgewet beyler siki durun bombalar geliyo...2.bomba kim olacak acaba?

gerçekefsane
01.06.2006, 12:26
Transferlerde imzalar gelince ne diyeceginizsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

Lazio61
01.06.2006, 12:31
su imzalar gelsinde ben mahcup olmaya hazirim

pelikan
01.06.2006, 12:32
Arkadaslar, aldigim duyumlara göre, yönetimimiz hakikatten cok ugrasiyor iyi transferler icin. Olur mu olmaz mi bilmem. Ama alinmak istenen isimleriyi isimler. Elbette Ronaldinho'yu getiremeyiz ama, hem umit vaadeden, hem de takima girip direk oynayabilecek isimlere kancayi atmis durumda yönetim. Lütfen biraz sabir, lütfen. Ayrica, kaptanimizin da hicbir yere gittigi yok. Bir tek ihtimal olabilir, yurtdisindan gelen takimlar cazip bir teklifle gelirse. Su ana kadar yurtdisindan gelen takimlar, Fatih'in kramponlarini alabilir ancak. Benim düsüncem 40.yilda da kaptan bizimle olacak.

Umut Uzunoglu
01.06.2006, 12:35
ben de imzalari adim gibi umut la bekliyorum ve eger bombalar patlarda ben yanilirsam bundan üzüntü duymam çok ama çok mutlu olurum.Hersey Trabzonsporumuz için.

divicam
01.06.2006, 12:52
foruma bir süre ara vermistim... anlasilan simdi yine ara vermek gerekecek... buraya maslas kullanip yazi yazan yönetim kurulu üyeleri var....

Salih61
01.06.2006, 13:00
foruma bir süre ara vermistim... anlasilan simdi yine ara vermek gerekecek... buraya maslas kullanip yazi yazan yönetim kurulu üyeleri var.... La ilahe Illalah yaa...Sen ne kadar art niyetli biriymissn yaa....

pelikan
01.06.2006, 13:03
Sevgili dostum, eger kastiniz bensem, özür dilerim. Bir daha bu konuda yazmam, eger rahatsizlik veriyorsam. Ama, inanin yönetim kurulu üyesi degilim, hatta arkadaslar -teknik olarak mümkünse- arastirsin, Almanya'dan yaziyorum sizlere bunu. Biraz sakinlesmek, ve sükunetle beklemek lazim diye düsünüyorum. Yönetimizaman konusunda baski altina almak, Trabzonsporumuza ancak zarar verir. Yani, ya hic ise yaramayan ama ismi olan adamlar almak zorunda kalirlar, ya da zaman baskisindan, 3 liraya bitebilecek bir transfere 5 lira vermek zorunda kalabilirler. Ben bunu gözönünde bulundurmanizi rica ediyorum. Kötü mü yapiyorum?

Naim
01.06.2006, 13:06
foruma bir süre ara vermistim... anlasilan simdi yine ara vermek gerekecek... buraya maslas kullanip yazi yazan yönetim kurulu üyeleri var....
Büyük ihtimalle
hepimiz için hayirli bir karar
tesekkür ederiz
kapiyi disaridan kapatabilirsin

krilov
Sevgili dostum, eger kastiniz bensem, özür dilerim. Bir daha bu konuda yazmam, eger rahatsizlik veriyorsam. Ama, inanin yönetim kurulu üyesi degilim, hatta arkadaslar -teknik olarak mümkünse- arastirsin, Almanya'dan yaziyorum sizlere bunu. Biraz sakinlesmek, ve sükunetle beklemek lazim diye düsünüyorum. Yönetimizaman konusunda baski altina almak, Trabzonsporumuza ancak zarar verir. Yani, ya hic ise yaramayan ama ismi olan adamlar almak zorunda kalirlar, ya da zaman baskisindan, 3 liraya bitebilecek bir transfere 5 lira vermek zorunda kalabilirler. Ben bunu gözönünde bulundurmanizi rica ediyorum. Kötü mü yapiyorum?

harikasin pelikan.. ayni fikirdeyiz. daha hazirliklarin baslamasina var.. zamani gelince en igneli elestirileri yapariz.. su an kalbimiz yonetimle birlikte..

gerçekefsane

üstad,bazi taraftarlara açiklama yapmak çok zor.kötü bir sey yapmiyorsun, iyi bir sey yapiyorsun.Edited by: gerçekefsane

kutoz
01.06.2006, 13:08

Bunun neresi kötü. Sayet yönetim kurulundan birisi böyle birsey yapiyorsa, bunu sevinmek gerek. Demek ki, buradaki görüsler dikkate aliniyordur.

Kaldi ki, isim belirtmeden ortaya bu tür ithamlar atmakta ne kadar etik, onuda sana birakiyorum. Insanlari böyle zan altinda birakmak, hos degil.

selokal61
01.06.2006, 13:09
foruma bir süre ara vermistim... anlasilan simdi yine ara vermek gerekecek... buraya maslas kullanip yazi yazan yönetim kurulu üyeleri var.... abi sen herzaman köstek mi olursun biraz sabiryönetimlen alip veremedigin birsey mi var

coach
01.06.2006, 13:10
<TABLE height=6 cellSpacing=0 cellPadding=0><T><T><T>
<T>
<TR>
Ergun Ata
<TR>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 ="PX11000000"><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD>01.06.2006</TD></TR></T></T></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></T></T></TABLE>

arkadas yazinin tamamini oku... iskender önal degil olayin öznesi... Hayrettin Hacisalihoglu ben dört futbolcuyla anlastim diyor.... aday olmayinca bu isimleri Iskender önal'a verdim diyor... O beni dinledi... seçimleri kazanan yeni yönetim zahmet edip beni dinlemedi diyor.... hayrettin hacisalihoglu yarista yok... bunun kongre çekismesiyle bir alakasi yok.... Sadece simdiki yönetim herseyi ben bilirim havasinda... Trabzon kanadina küçük gözle bakiyor.... zaten simdiki yönetimin trabzon kanadiyla seçimi kaybedenlerin dayanismasi sürüyor... ama albayrak ve yanindaki isim Trabzon kanadini kaale almiyor.... olay bu kadar basit....

??? OKUYORUM ISTE öNAL BEN 4 TANESIYLE ANLASTIM DIYOR ???

Salih61
01.06.2006, 13:11
@divicam

Sevgili renkdasim sen mümkünse bir daha hiç girme yani arada parazit kaliyorsun...Dün bir yalan haber yaptin zaten sen galiba birilerinin adamligini yapiyorsun böyle devam et...Zaten sen ve senin gibiler yüzünden Trabzonspor bu hale geldi...Kisacasi bu takimin pesini birak...

NOT:Biraz sert oldu ama yani hak ediyordu...

AyhanPe
01.06.2006, 13:14
Sevgili dostum, eger kastiniz
bensem, özür dilerim. Bir daha bu konuda yazmam, eger rahatsizlik
veriyorsam. Ama, inanin yönetim kurulu üyesi degilim, hatta arkadaslar
-teknik olarak mümkünse- arastirsin, Almanya'dan yaziyorum sizlere
bunu. Biraz sakinlesmek, ve sükunetle beklemek lazim diye düsünüyorum.
Yönetimizaman konusunda baski altina almak, Trabzonsporumuza
ancak zarar verir. Yani, ya hic ise yaramayan ama ismi olan adamlar
almak zorunda kalirlar, ya da zaman baskisindan, 3 liraya bitebilecek
bir transfere 5 lira vermek zorunda kalabilirler. Ben bunu gözönünde
bulundurmanizi rica ediyorum. Kötü mü yapiyorum?

üstad,bazi taraftarlara açiklama yapmak çok zor.kötü bir sey yapmiyorsun, iyi bir sey yapiyorsun.

usta ya bayagi gizemli ciktin sendesmileys/smiley36.gif insallah dedigin gibi olur.

pelikan
01.06.2006, 13:15
Ya galiba benim yüzümden sorun cikacak :( Yapmayin lütfen.

Birsey sorabilir miyim? Basin falan takip ediyor mu bu siteyi? Yani burada yazilanlarin disariya sizma ihtimali falan var mi?

divicam
01.06.2006, 13:18
GENÇLIGE HITABE<?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P> </O:P>
Ey Türk gençligi ! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyeti'ni, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir.
Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin en kiymetli hazinendir. Istikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek dahilî ve harici bedhahlarin olacaktir. Bir gün, istiklâl ve Cumhuriyet'i müdafaa mecburiyetine düsersen, vazifeye atilmak için, içinde bulunacagin vaziyetin imkân ve serâitini düsünmeyeceksin! Bu imkân ve serâit, çok namüsait bir mahiyette tezahür edebilir. Istiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düsmanlar, bütün dünyada emsali görülmemis bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanin bütün kaleleri zaptedilmis, bütün tersanelerine girilmis, bütün ordulari dagitilmis ve memleketin her kösesi bilfiil isgal edilmis olabilir. Bütün bu serâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hiyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, sahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düsmüs olabilir.
Ey Türk istikbalinin evlâdi! Iste, bu ahval ve serâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktir! Muhtaç oldugun kudret, damarlarindaki asil kanda mevcuttur! <O:P></O:P>
Gazi Mustafa Kemâl ATATÜRK
20 Ekim 1927
Kendi menfaatleri için Trabzonspor'a balta vuran her yönetim benim düsmanimdir... Tek basima kalsam bile mücadele ederim... Bunu Trabzon'da herkes bilir... Öyle amigolara bedava bilet verip gerçek taraftari susturmakla... Foruma ajan sokup muhalif sesleri susturmakla bir yere kaçamazlar... Herkesin görüslerine saygi duyuyorum... Bu yüzden saygiyi hakediyorum... Kimlerin yakinlarinin buraya yazi yazdigini da biliyorum...

FANATIK61
01.06.2006, 13:20
Tekke, baskanin evinde kaliyor!
Rahatsizligi nedeniyle milli takimdan ayrilip Istanbul?a gelen Fatih Tekke?nin, Aziz Yildirim?in evinde kaldigi iddia ediliyor. Golcü oyuncunun Fener ile 3 yillik sözlesmeye imza attigi, Trabzonspor?un da 8 milyon Euro?luk teklife ?evet? dedigi ileri sürülüyor. Yillik 2.5 milyon Euro önerilen Tekke?nin, en geç bir hafta içinde resmi sözlesmeye imza atmasi bekleniyor.

Bende az önce ordan geliyorum beraber kahvalti yaptik...smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

kutoz

Birsey sorabilir miyim? Basin falan takip ediyor mu bu siteyi? Yani burada yazilanlarin disariya sizma ihtimali falan var mi?

Dostum böyle gizemli cümleler kurma, tirsmaya basladim. smileys/smiley2.gifBasin takip etmesine eder burayi da, isine gelen haberi haber yapar. Trabzonspor'un menfatine bir haber varsa, onu kullanmaz. Bu arada bu kadar kasma kendini, devlet sirrini ifsa etmeyeceksin ya, nihayetinde duydugun transfer haberlerinden bahsedeceksin. Bak ben söylüyorum iste, Samsunspor'lu Adnan ile ön protokol yapildi. Toplu imzada, oda sözlesme imzalayacak. Haberin kaynadigi da, Samsun'dan onu özel arabasina alan Trabzon'da yasayan degerli bir abim.

..ne basin, bunu da yazin. smileys/smiley4.gif

selokal61
öfffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffffff ffffffffff fff

Miraç Atalay Çiftçi
01.06.2006, 13:22

heheh ben takip ediyorum basin sayilirim.

ayrica basinin bize ihtiyaci yok çünkü biz dogru bildiklerimizi yaziyoruz onlar bilmediklerini.

Salih61
01.06.2006, 13:22
GENÇLIGE HITABE<?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P> </O:P>
Ey Türk gençligi ! Birinci vazifen, Türk istiklâlini, Türk Cumhuriyeti'ni, ilelebet muhafaza ve müdafaa etmektir.
Mevcudiyetinin ve istikbalinin yegâne temeli budur. Bu temel, senin en kiymetli hazinendir. Istikbalde dahi, seni bu hazineden mahrum etmek isteyecek dahilî ve harici bedhahlarin olacaktir. Bir gün, istiklâl ve Cumhuriyet'i müdafaa mecburiyetine düsersen, vazifeye atilmak için, içinde bulunacagin vaziyetin imkân ve serâitini düsünmeyeceksin! Bu imkân ve serâit, çok namüsait bir mahiyette tezahür edebilir. Istiklâl ve Cumhuriyetine kastedecek düsmanlar, bütün dünyada emsali görülmemis bir galibiyetin mümessili olabilirler. Cebren ve hile ile aziz vatanin bütün kaleleri zaptedilmis, bütün tersanelerine girilmis, bütün ordulari dagitilmis ve memleketin her kösesi bilfiil isgal edilmis olabilir. Bütün bu serâitten daha elîm ve daha vahim olmak üzere, memleketin dahilinde, iktidara sahip olanlar gaflet ve dalâlet ve hattâ hiyanet içinde bulunabilirler. Hattâ bu iktidar sahipleri, sahsî menfaatlerini, müstevlîlerin siyasi emelleriyle tevhid edebilirler. Millet, fakr ü zaruret içinde harap ve bîtap düsmüs olabilir.
Ey Türk istikbalinin evlâdi! Iste, bu ahval ve serâit içinde dahi vazifen, Türk istiklâl ve Cumhuriyetini kurtarmaktir! Muhtaç oldugun kudret, damarlarindaki asil kanda mevcuttur! <O:P></O:P>
Gazi Mustafa Kemâl ATATÜRK
20 Ekim 1927
Kendi menfaatleri için Trabzonspor'a balta vuran her yönetim benim düsmanimdir... Tek basima kalsam bile mücadele ederim... Bunu Trabzon'da herkes bilir... Öyle amigolara bedava bilet verip gerçek taraftari susturmakla... Foruma ajan sokup muhalif sesleri susturmakla bir yere kaçamazlar... Herkesin görüslerine saygi duyuyorum... Bu yüzden saygiyi hakediyorum... Kimlerin yakinlarinin buraya yazi yazdigini da biliyorum...

Ben senin aklindan süphe etmeye basladim...Sayin muhalif renkdas Gençlige hitabeyle Trabzonsporun ne alakasi var?....Ikincisi ya dün yalan haber yaptin milleti gerdin hatta birbirine soktun...Üçüncüsü burda kimsenin yakini falan yok...Haaa sen illa var diyorsan açik açik yaz kimlerin olduklarini kimseyi zan altinda birakma...

Saygi falan duymuyorum...

Bülent Bayraktar
01.06.2006, 13:23
Tekke, baskanin evinde kaliyor!
Rahatsizligi nedeniyle milli takimdan ayrilip Istanbul?a gelen Fatih Tekke?nin, Aziz Yildirim?in evinde kaldigi iddia ediliyor. Golcü oyuncunun Fener ile 3 yillik sözlesmeye imza attigi, Trabzonspor?un da 8 milyon Euro?luk teklife ?evet? dedigi ileri sürülüyor. Yillik 2.5 milyon Euro önerilen Tekke?nin, en geç bir hafta içinde resmi sözlesmeye imza atmasi bekleniyor.

Bende az önce ordan geliyorum beraber kahvalti yaptik...smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

ronaldinhoda bizim evde kaldi dün aksam zaten:))))

kutoz
01.06.2006, 13:24

Abi bi sakin ol. Kimsenin bizi bir yere çektigi yok. Allaha sükür, hepimizin akli basinda. Ajanmis, yakinmis... birak onlarda olsun burada. Bizler neyin ne oldugunu çok iyi görüyürüz. Yildiz diye önümüze, Çagdasi koyupta alin size yildiz mi diyecekler. Elbette ki yeri geldiginde tepkimizi verecegiz. Bu yüzden itidal, itidal diyorum.

gerçekefsane
01.06.2006, 13:25
@pelikan

yazip yazmama karari sizin karariniz, saygi duyarizsmileys/smiley2.gif

divicam
01.06.2006, 13:30

Abi bi sakin ol. Kimsenin bizi bir yere çektigi yok. Allaha sükür, hepimizin akli basinda. Ajanmis, yakinmis... birak onlarda olsun burada. Bizler neyin ne oldugunu çok iyi görüyürüz. Yildiz diye önümüze, Çagdasi koyupta alin size yildiz mi diyecekler. Elbette ki yeri geldiginde tepkimizi verecegiz. Bu yüzden itidal, itidal diyorum.

beni anladinya allah sender razi olsun....

selcuk
01.06.2006, 13:30
yaf dogrusu böyle yazi cok gördük burada dün sabahda 2 kisi süper bi kaynakdan ama kesinlikle adini söyleyemiyecegi kisiden fatih fenere imza attigini demisdi hatirlarsaniz lan kaynak veremiyorsaniz yazmayin bide bi insan size bilgi veribde aramizda kalsin derse sizde burada kaynaksiz yazarsaniz bu bilgiyi ozaman sizin delikanliliginizdan sasarim bilmem anlatabildimmi

pelikan
01.06.2006, 13:32
Anladim, benim burada olmam sorun cikardi. Herkesten özür diler, saygilarimi sunarim. Hersey Trabzonspor'umuz icin. Ancak, bir tek sey rica ediyorum. Trabzonspor önümüzdeki yil, bu yilkinden 20 puan daha fazla puan toplarsa, ve sonuna kadar sampiyonluk yarisinin icinde kalirsa, inanmayan arkadaslar bir özür dilesinler lütfen. Herkes Trabzonspor'un menfaati icin calisiyor. Trbazonspor kongresi, Trabzonspor icin calismayacak adama, kendi menfaatini öne cikaracak adama oy mu verir?

Giderken de iki haber vereyim. Baska bir baslikta bir arkadas duyumunu yazmis. O dogrudur. Bir transferimiz, bir Karadeniz takimindan. Cok umutluyum ben ondan. Ikincisi ise, Avrupa'da oynuyor. Hatta bu transferimiz icin, eski bir oyuncumuz referans verdi, Trabzonsporumuzu cok övdü. Bir baskanimizin cok üzdügür bir futbolcu diyeyim, ülkeyi de anlayin. Insallah bu transfer gerceklesir. Satilik opsiyonlu, bir yillik kiralik olmasi icin ugrasiliyor. Son olarak ta, 3 Ist. takiminin birinden bir oyuncu gelme ihtimali cok yüksek, bu oyuncu I.Akin degil.

Yazdigima yazacagima pisman oldum. Bu son mesajim olsun.Rahatsizlik icin herkesten özür dilerim. Herkese saygilar.

laz_hayri_61
01.06.2006, 13:34
arkadaslar dünde belirttigim gibi birbirimizi kirmayalim gün birlik olma günüdür....simdi biz baskanin verdigi vaatleri tutmasini ve FATIH TEKKE olayinda adam akilli bir açiklama yapmasini bekliyoruz..alsin FATIH i yanina biz FATIH i istanbul takimlarina satmayiz desin .....ve en önemlisi biz bu konuda hiç bir tepki vermiyoruz...Biz FATIH in TRABZONLULUGUNDAN süphe etmiyoruz ama oldu bir aksilik FATIH fenere imza atti o zaman ne yapacagiZZZ....yeni nesile nasil TRABZON sevgisi asilayacaz bakin iste biz yildiz yetistiriyoruz sonrada para için yildizlarimizi rakiplerimize satiyoruz BU MUDUR BÜYÜKLÜK burdan soruyorum hala adam akilli bir basin toplantisi düzenlemeyen yönetime

YÖNETIM VERDIGIN SÖZLERI TUT.....YOKSA TRABZON halkina ihanet edenlerin hesabini SANDIKTAsorar ASIL TRABZON HALKI

divicam
01.06.2006, 13:37
Anladim, benim burada olmam sorun cikardi. Herkesten özür diler, saygilarimi sunarim. Hersey Trabzonspor'umuz icin. Ancak, bir tek sey rica ediyorum. Trabzonspor önümüzdeki yil, bu yilkinden 20 puan daha fazla puan toplarsa, ve sonuna kadar sampiyonluk yarisinin icinde kalirsa, inanmayan arkadaslar bir özür dilesinler lütfen. Herkes Trabzonspor'un menfaati icin calisiyor. Trbazonspor kongresi, Trabzonspor icin calismayacak adama, kendi menfaatini öne cikaracak adama oy mu verir?

Giderken de iki haber vereyim. Baska bir baslikta bir arkadas duyumunu yazmis. O dogrudur. Bir transferimiz, bir Karadeniz takimindan. Cok umutluyum ben ondan. Ikincisi ise, Avrupa'da oynuyor. Hatta bu transferimiz icin, eski bir oyuncumuz referans verdi, Trabzonsporumuzu cok övdü. Bir baskanimizin cok üzdügür bir futbolcu diyeyim, ülkeyi de anlayin. Insallah bu transfer gerceklesir. Satilik opsiyonlu, bir yillik kiralik olmasi icin ugrasiliyor. Son olarak ta, 3 Ist. takiminin birinden bir oyuncu gelme ihtimali cok yüksek, bu oyuncu I.Akin degil.

Yazdigima yazacagima pisman oldum. Bu son mesajim olsun.Rahatsizlik icin herkesten özür dilerim. Herkese saygilar.

tepkim sana degil... birikmis bir öfkeydi benimkisi... hepinizden özür dilerim... bir tek kisinin bile benim yüzümden ayrilmasini istemem..... transfer haberleri yüzünden sinirlerim bozuldu artik........

Miraç Atalay Çiftçi
01.06.2006, 13:37
smileys/smiley36.gifsergen sergen ben buldum bu istanbuldan gelecek adami!smileys/smiley36.gif

coach
01.06.2006, 13:38

Bu nedir arkadas yazsana su isimleri nedir yani ,,?

kutoz
01.06.2006, 13:40

Güzel kardesim bir yere gitme, bu kadar alingan olma. Trabzon insani zorluklara gögüs gerdigi için, bu ülkeye çimento olmustur. Böyle kaçmak var mi. smileys/smiley2.gif

Bu arada seninki 3 bilinmeyenli denklem oldu. Hadi isimleri koyalim yerine.

Karadenizliyi ben söyledim; Samsunspor'lu Adnan

Bir baskanimizin çok üzdügü, avrupali; MAY'in yamyam dedigi Campel var aklima gelen birde Sota geliyor

Istanbul takimindan gelecek futbolcu da; Rüstü olur ama oda istanbuldan degil Barca'dan gelir bize smileys/smiley2.gif

tuttu mu?Edited by: kutoz

Özkan Erdem
01.06.2006, 13:46
Samsunlu Adnan,Arçil'in önerdigiIashvili ve Mehmet Yozgatli..

Kimse yanlis anlamasin üstteki yazidan kendi fikrimce çikardigim oyuncular..

morientes
01.06.2006, 13:48
ula biyerden bi oyuncu getirinde imzalayin artik sinirden patlayacam.BJK buraga 1.850 eruro bonservis veriyor arti bir ouncu biz mehmet topuza 1.500 veremiyoruz.Ayrica en güçlü arkibimize dahada güçlensin diye fatihi veriyoruz.Bu yönetim taraftari salk mi zannediyor yada aptal? Böyle rezilliklerle kaç hafta kalacaksin orada.Sampiyonlugu bunlar ne zannediyor ben anlamadim ki..Galatasaray 'in götü borçtan kurtulmuyor ,Gravesene 2 milyon erou veriyorlar kuduracam ya.

Naim
01.06.2006, 13:48
aman ne kasiyorsunuz ben söyleyeyim yaw
Karedeniz takiminda gelecek olan Adnan referans olanda Dobimiz Hasanimiz Canimiz
Baskani üzen avrupadan gelecek adamda gineli sol kanat oyuncusu
gitmeyin adamin üstüne smileys/smiley36.gif

divicam
01.06.2006, 13:50
Ingiltere Premier Ligi'nde forma giyenfutbolcularin yillik ücretlerinin tarihte ilk kez düstügü bildirildi. Londra'da bulunan ve futbol ekonomisiyle ilgili arastirmalar yapanThe Deloitte sirketinin yayinladigi raporda, son 10 yilda her yil yüzde 20 artan futbolcu ücretlerinin ilk kez 2004-2005 sezonunda yüzde3 düstügü kaydedildi. Her yil düzenli olarak yayimlanan Futbol Ekonomisine Bakis baslikli raporda, bu düsüsün sadece Ingiltere Premier Ligi'nde olmadigi, tüm Avrupa liglerinde genel bir düsüs egiliminin görüldügü belirtildi. Raporda, kulüplerin gelirleri ile transfer ve futbolcu ücretlerineödedikleri rakamlar arasindaki dengeyi kurmak için daha yogun çaba içine girdiklerine dikkat çekildi.

Ingiltereye gitmek isteyen Türk futbolcularina duyurulur... Burada gayet iyi para kazaniyorsunuz... oturun oturdugunuz yerde...

Alpayer
01.06.2006, 13:51

Yazdigima yazacagima pisman oldum. Bu son mesajim olsun.Rahatsizlik icin herkesten özür dilerim. Herkese saygilar. Isminin bas ve son harfi nedir.smileys/smiley4.gifcampbell degil insallah.

Selçuk Sarı
01.06.2006, 13:51
http://www.haberturk.com/newengine.php?haberturk=haber&amp;@ (http://www.haberturk.com/newengine.php?haberturk=haber&amp;@=230157) =230157

sanirim habertürk asparagas yazmazzz....

emre81
01.06.2006, 13:52
Arkadaslar öncelikle sunu söylemek istiyorum burada görüs farkliliklari olacak, yeri gelecek kimi konularda tartismalar çikacak ama lütfen birbirimizin kalbini kirmayalim kötü konusmayalim. Su an itibriyle yönetim T.D. ve futbolcu transferinde geç kaldi ve bu bir problem teskil ediyor o yüzden elestirilmesi dogal bunu makul ölçülerde yapmak burada yazan herkesin hakki ilerki günlerde olumlu seyler olursa bu da taktir edilecektir.

Ama biz kendi aramizda bir Trabzonsporluya yakisacagi gibi tartisalim ayni amaca giderken birbirimizin kalbini kirmayalim.

Miraç Atalay Çiftçi
01.06.2006, 13:53
söleyim adnan tamam

fenere misilleme yapilmis sanirim alex geliyo(35 gol attiririm fatihe dedi mesaj gönderdi yönetime yönetimde isi bitirdi)smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

evet archilin söledigi iiashvili olabilir.Edited by: miracciftci

gerçekefsane

tahminlerine katiliyorum.smileys/smiley2.gifOkan olmasindasmileys/smiley5.gif

divicam
http://www.haberturk.com/newengine.php?haberturk=haber&amp;@ =230157 (http://www.haberturk.com/newengine.php?haberturk=haber&amp;@=230157)

cnntürk'de aziz yildirim'in açiklamasini dinledim... Fatih Tekke transferi olmadi diyor... bizim sinirlerimizi bozmak için de ümidini yitirmedigini belirtiyor...

emre81
01.06.2006, 13:54
Bu arada Arçil'in önerdigi Iaschvili bence vasat bir oyuncu kesinlikle alinmamali

Fatih Akgün
01.06.2006, 13:55
valla emre kardesim dogru söylüyo burada tartisalim sevinçlerimizi ve hüzünlerimizi beraber yasayalim ama kirici olmayalim lütfen bize yakisan budur

Alpayer
01.06.2006, 13:55
http://www.haberturk.com/newengine.php?haberturk=haber&amp;@ (http://www.haberturk.com/newengine.php?haberturk=haber&amp;@=230157) =230157

sanirim habertürk asparagas yazmazzz.... Anadolu Ajansi ya da resmi sitede çikmayan heberlere itibar etmiyorum artik

Özkan Erdem
01.06.2006, 13:56
http://www.haberturk.com/newengine.php?haberturk=haber&amp;@ =230157 (http://www.haberturk.com/newengine.php?haberturk=haber&amp;@=230157)

Haber Girisi: 31.05.2006 - 15:11

Dün öglen yapilmis talihsiz ve habertürk standartlarinda (yalan, asparagas,hikaye, sahte, kolpa, çirkin, berbat)bir haber.

Resmi sitemizde Fatih'in Türkiyede bir takima gitmeyecegi, Fatih'in bizzat kendisinin yaptigi açiklamada yeterince bildirilmistir.

Bu tartismayi sürdürmek isteyen üyelerimizin yeni bir forum kurmalarini öneriyorum.

bahadır2561
01.06.2006, 13:57

bence gürcü iashvili alinmamali ama ist.dan gelecek oyuncu bence de mehmet yozgatli

kutoz

Habertürk, dünün en asparagas haberini yapan kanal seçildi. Fatih basin açiklamasi yapti, Baskan açiklama yapti, Asbaskan açiklama yapti, Azize açiklama yapti Fatih transferi yok diye, bu kanal gece haberlerine kadar, sabah verdigi Fatih fb.de haberini vermeye devam etti. Bu kadar ciddiyetsiz bir kanal olamaz.

volkanferhan
@selcuklaz

biz dün o haberi protesto ettik bile ben mail atmistim yalanci karinin teki o heber fosss yanii iktiret abi o haber resmi sitede fatih için açiklama geldikten sonra koymustu haberi sa.lak kari
Askimiz renklere, sizlere degil..

<!--
var SymReal&#079;nLoad;
var SymReal;

Sym()
{
if(SymReal != null)
SymReal();
}

Sym&#079;nLoad()
{
SymReal&#079;nLoad();
SymReal = window.;
window. = Sym;
}

//-->

Selçuk Sarı
01.06.2006, 13:58
IYI BARI SEVINDIM....BEN HABERI YENI GÖRMÜSTÜM...

Özkan Erdem
01.06.2006, 13:58

Aman aklimiza böyle kötü seyler getirmeyelimsmileys/smiley36.gif

Naim
01.06.2006, 14:00
http://www.haberturk.com/newengine.php?haberturk=haber&@ (http://www.haberturk.com/newengine.php?haberturk=haber&@=230157) =230157

bu hatuna diger istanbul yalakasi basina cevabimi 5 agustos gunu vericem
bunla ilgili çalismayi daha sonra açip sizinle paylasicak sezonun ilk maçinda ki insallah Trabzonda olacak Trabzonda olup koca bir pankartla bu .rospu yu afise edicem

Selçuk Sarı
01.06.2006, 14:02
YÜRÜ BE IRON KIM TUTAR SENIII!!!!

volkanferhan
01.06.2006, 14:03
@ironmaster

arkandayiz kardesss...ÇOK III YAPARSIN YAW

HEP DESTEK TAM DESTEK...
<!--
var SymReal&#079;nLoad;
var SymReal;

Sym()
{
if(SymReal != null)
SymReal();
}

Sym&#079;nLoad()
{
SymReal&#079;nLoad();
SymReal = window.;
window. = Sym;
}

//-->

morientes
01.06.2006, 14:03
Gerçketen ama gerçekten parali bir baskanimiz olursa bunun gibi fos degil mesala bir rus is adami trbzonu satin alirsa o zaman sampiyon olabilriz..

Emre Emiroğlu
01.06.2006, 14:04
Beyler Mail Adresi Ordaaaa Mail Yagmuruna TUTALIM !

bahadır2561
01.06.2006, 14:07
Gerçketen ama gerçekten parali bir baskanimiz olursa bunun gibi fos degil mesala bir rus is adami trbzonu satin alirsa o zaman sampiyon olabilriz..

ula ha bu ruslarla alip veremediginiz nedur da..hep rus ille de russmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

divicam
01.06.2006, 14:07
Geçen hafta Istanbul avcilar sitadinda amatör maç izlemeye gittim... Arkadaslar bir santrofor gördüm korkunç golcüydü... 4 tane çakti hemsi birbirinden zor goller... maçtan sonra yanina gittim.. sürmeneliymis.. yasini sordum 36... bunca sene seni kimse görmedi mi dedim... bakmaya niyeti olan varmiydi ki dedi... Trabzondayken de amatör maçlara gidiyorum... zehir gibi çocuklar var... sonra bizim dergideki bir röportaji hatirladim... o yetmisli yillarin basi... takimi ilk kurduklari günler... kimi rizeden amatörden gelmis... kimi trabzondan... kalplerinde takim sevgisi... para pul yok... ama yürek var hirs var... o nesil tükendi bir daha da sampiyon olamadik.... yöneticilerin de paralari yoktu o zamanlar.... ama tek vücut olmuslardi.... ben o günleri çocuktum ama yasadim... Avni akerden kemik sesleri yükselirdi... 81'de kocaelinden 3 yemistik sahamizda... yatili okuldaydim... intihar etmeyi düsündüm... paylasmak istedim sizlerle... kusura bakmayin...

immortal_TS
01.06.2006, 14:09
Gerekli cevabi almistir o yaziyi özel haber niteliginde yazan hatun heehh simdi o cevaba bakar bakar kizarirsinsmileys/smiley4.gif

halil ibo
01.06.2006, 14:10
Sheva'dan Chelsea'ye 4 yillik imza
Ukraynali golcü Shevchenko, 7 yillik Italya kariyerine nokta koydu. 29 yasindaki golcü Ingiltere sampiyonu Chelsea ile dört yillik sözlesme imzaladi. Yilin transferi kaça bitti?

Ingiliz ekibi Chelsea, dünyanin sayili yildizlarindan Milan?in Ukraynali golcüsü Shevchenko'ya 30 milyon sterlin (yaklasik 86 milyon YTL) karsiliginda 4 yillik imza attirdi.

Chelsea'nin, Andriy Shevchenko için Milan'a yaklasik 30 milyon sterlin ödeyecegi belirtiliyor.

Chelsea'nin patronu Roman Abramovich'in esi Irina ile yakin arkadas olan Shevchenko'nun manken olan ABD'li esi Kristin Pazik bu transferde oldukça etkili oldu.

Çocugunun Ingiltere'de egitim görmesini isteyen Pazik, oglunu parkta dolastirirken, bir grup Milan taraftari tarafindan agir hakarete ugrayinca Shevchenko'nun sabri iyice tasti. Basarili forvet oyuncusunun bu olayin ardindan Milan'dan ayrilmaya kesin karar verdigi kaydedildi.

AA

Bizim eski yönetimin ve Senol hocamin kulaklari çinlasin.Zurawski sadece 28 yasindaydi.

Selçuk Sarı
01.06.2006, 14:10
ahh ahh kalmadi artik takim sevgisi...Takim ruhu o kadar az kiside varki o dedigin...Varsa yoksa para..Avrupada genç yildizlar 600 dolar maasla oynarken..Bizmkiler katlar yatlar verip gençlerimizi bitiriyolar..SOnuç:PARA PARA PARA..Gözleri paradan baska birsey görmüyo..Böyle kaybolup giden o kadar çok yildiz sayabilirmki daha 19-20 yasindayken...

Özkan Erdem
01.06.2006, 14:11
Eskiden Yalan haber yazdiklarinda gerçek ortaya çikinca özür falan dilenirdi.

Bugün tahmin edeceginiz bazi gazetelere bakiyorum, onca açiklamanin üstüne hala Fatih Fener'de yazabilecek kadar yüzsüzler. Ama tüm suçu gazetelere de atmiyorum

Tümer Metin gibiinsanlar varoldukça böyle gazetelerde, böyle haberler de olacaktir.

özetle tümer metin (http://www.youtube.com/watch?v=-bk5iyxwkLs&amp;search=tumer) ( bayanlara önermiyorum)

morientes
01.06.2006, 14:16

ula ha bu ruslarla alip veremediginiz nedur da..hep rus ille de russmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif Abi benimki nsadece bir hayal ...Bir sabah uyandigimda celseanin baskanini gibi zengin bir rus bizim takimi alsa nasil olur.ADM üç takimi satin aldi:celsea 2 senedir sampiyon, moskova uefayi smileys/smiley2.gifaldi.Corintias teveze 16 milyon ero verip aldi sampiyon oldusmileys/smiley2.gif

bahadır2561
01.06.2006, 14:19

ula ha bu ruslarla alip veremediginiz nedur da..hep rus ille de russmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Abi benimki nsadece bir hayal ...Bir sabah uyandigimda celseanin baskanini gibi zengin bir rus bizim takimi alsa nasil olur.ADM üç takimi satin aldi:celsea 2 senedir sampiyon, moskova uefayi smileys/smiley2.gifaldi.Corintias teveze 16 milyon ero verip aldi sampiyon oldusmileys/smiley2.gif

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

dogru dedin yaw ben bu yil sampiyonluk istiyorum yas geldi 20ye daha sampiyonluk göremedik.

Gamze_TS
01.06.2006, 14:22
SuRusu (Abrahamovich'ti galiba)mail yagmuruna tutsak belki bizi de alir.Ahhh ahh sonra gelsin ronaldinholar gitsin beckamlar

divicam
01.06.2006, 14:23
sizlerden yasliyim... takimin tarihine taniklik ettim... Bizim takimin ahlakini parali yöneticiler bozdu...Ya da para gözü parada olan futbolcular... Fenerden Osman'i transfer etmisti MAY... O tarihe kadar bizim takimin oyunculari amatör ruhla oynardi...Sampiyon oldugumuz dönem hariç bence en iyi baskan Sadri Sener'di...Sotayi bedavaya getirmisti... sudan ucuz takim kurdu.... 7 yil gitti o takim... Transferden vazgeçtim... delikanli gibi çiksinlar desinler ki pahali transferler trabzon'a yaramiyor... inanirim... çok para isteyenleri satacagiz desinler desteklerim... ama taraftara bunu anlatsinlar... bizi adam yerine koysunlar... 20 yil daha sampiyon olmasinlar canimi alsinlar.... ama ne yaptiklarini bilsinler... beni üzen ne yaptiklarini bilmiyorlar...

melrok
01.06.2006, 14:25
bizim yas oldu 30 son sampiyonlugu hayal meyal hatirliyorum. is bu yilin isi degil aslinda. olay parali baskan iside degil. iyi yönetim ve kurumsalasmis bir Trabzonspor. bastakiler beceriksiz olmasa geçen sene sampiyonlugun en büyük adayi bizdik. ama alirsan jun'u, gökdeniz olayini tahmin edemeyip önlem almasan, sakatliklari düsünmesen, kisacasi vizyonun yetersiz ve klüp organlarida iyi çalismiyorsa böyle hazin sonlarla karsilasirsin. o yüzden baskansiz kaldiginda dahi tikir tikir isleyen bir klüp olursak ancak o zaman rahat uyur transfer dönemleride kabus olmaktan çikar

divicam
01.06.2006, 14:30
arkadaslar trabzon türkiye'nin brezilyasidir... iyi bir baskan trabzondan hiç transfer yapmadan trabzondan üç takim çikartir üçü de sampiyonluga oynar... öyle beceriksizler ki adamlar yilda iki kere trabzon'a deplasman'a geleceklerdi Akçaabat ligde kalsaydi... Onu bile beceremediler... Bakin biz neden sampiyon olamiyoruz biliyor musunuz... transferle alakasi yok.... O yillarda fener, besiktas, galatasaray, boludan baslar zonguldakla devam eder trabzon'a kadar her kentte deplasman'a ugrardi... ordu zonguldak vs... öyle döverdi ki bunlari bizden öcü gibi korkarlardi.... dünya tarihinde yoktur 9 yilda 6 sampiyonluk.... biz böyle sampiyon olmustuk....

Naim
01.06.2006, 14:30
RUSCULAR
BIZIM SATILIK TAKIMIMIZ YOK
SATIN ALINACAK TAKIM ISTEYEN GITSIN BIZANS TAKIMLARINA

BIR DAHA BU CÜMLERE OLURSA SIKAYET EDICEM HERKESI

Alpayer
01.06.2006, 14:32
Tümer Metin gibiinsanlar varoldukça böyle gazetelerde, böyle haberler de olacaktir.

özetle tümer metin (http://www.youtube.com/watch?v=-bk5iyxwkLs&amp;search=tumer) ( bayanlara önermiyorum)

Ne diyor bu ....... ........ usaa.Anlasilmiyor.

Emre Emiroğlu
01.06.2006, 14:36
Bende Anlamadim. Anlayan Birisi Anlatabilirmi Yasmileys/smiley2.gif

onrky
01.06.2006, 14:37
Bu haber
hala nasil websitenizde kaliyor anlayamiyorum. Tamam Fenerbahçeyi
tutabilirsiniz her ne kadar basinin tarafsiz olmasi gerekiyorsada ama bir haber
müdürünün kör sagir ve hatta ebleh olmasi gözle görülmüs bir sey degil. Diger kanallarin
haberlerini izlemiyorsunuz bari trabzonsporun resmi web sitesine bakin. O pozisyona
hangi pozisyonlardan geçerek geldiginizi merak ediyorum. Fatih gitmeyecegim
diyor Nuri bey satmayi düsünmüyoruz diyor hala anlayamiyorsunuz. Tebrikler ne
diyeyim basarilarinizin devamini dilerim.</span>
Habertürkteki kasar bayana yolladigim email insallah pozisyon lafini yanlis anlaazsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

mahmuter61
01.06.2006, 14:38
Beyler kimsenin begenmedigi Özkan SÜMER in gözünü seveyim Özkan Hocanin baskanliginda bu durumlara düsmedik hocasiz veya almak isteyipte alamadigimiz futbolcu kalmadi adam parasizmis evet nerde ozaman Trabzonspora sevdali parali hemserilerimiz?Özkan Hocaya ve onun gibi buisi gerçekten bilenlere maddi destek olsalardi!Beyler yönetime gelenlerin hiçbiri Trabzonspor ve taraftar için çalismiyor kendilerini TV ekranlarinda gösterip etrafindakilere hava atmak kendilerini aklinca kamu oyunda çok önemli ve üstün insan olarak lanse etmekten baska hiç bisey yapmiyorlar.Daha sonra ceketi alip gittiklerinde yine burada sen ben kaliyoruz!Tarihimizin en aciz dönemini yasatiyorlar bize bu yönetim belki birilerini elbette alacaktir ama bunca taraftara yasattigi bu stres ve sikintidan sonra alkisi asla haketmeyeceklerdir.

Naim
01.06.2006, 14:38
Burasi eziktas alayina gider
Ugrasma bizimle ..ötoglani fener
Bu hayat dedigin elbet bir gun biter
Azrailin biziz ..otoglani fener

özelden atacaktim alpay a ama lazmaniada sordu simdi soranlar olur beli
.. ile baslayan kisimlari tümer araksi dünük söylüyorEdited by: ironmaster

Emre Emiroğlu
01.06.2006, 14:40
Beyler kimsenin begenmedigi Özkan SÜMER in gözünü seveyim Özkan Hocanin baskanliginda bu durumlara düsmedik hocasiz veya almak isteyipte alamadigimiz futbolcu kalmadi adam parasizmis evet nerde ozaman Trabzonspora sevdali parali hemserilerimiz?Özkan Hocaya ve onun gibi buisi gerçekten bilenlere maddi destek olsalardi!Beyler yönetime gelenlerin hiçbiri Trabzonspor ve taraftar için çalismiyor kendilerini TV ekranlarinda gösterip etrafindakilere hava atmak kendilerini aklinca kamu oyunda çok önemli ve üstün insan olarak lanse etmekten baska hiç bisey yapmiyorlar.Daha sonra ceketi alip gittiklerinde yine burada sen ben kaliyoruz!Tarihimizin en aciz dönemini yasatiyorlar bize bu yönetim belki birilerini elbette alacaktir ama bunca taraftara yasattigi bu stres ve sikintidan sonra alkisi asla haketmeyeceklerdir.

Özkan Sümer Zamaninda Küme Düsmüyormuyduk ?

@Ironmaster.. Eyvallah Saol smileys/smiley17.gifEdited by: lazmania

Alpayer
01.06.2006, 14:42
Eyvallah.Zaten konu olarak tahmin ediyordum ve duymustum bu olayi.Ne deigini merak ettim.Sagolasin.

morientes
01.06.2006, 14:45
sakin ha özkan sümerin bulutu bile takima zarar. Tarihin en kötü tabzonunun bas mimari o herif

divicam
01.06.2006, 14:45

Özkan Sümer Zamaninda Küme Düsmüyormuyduk ?

@Ironmaster.. Eyvallah Saol smileys/smiley17.gif

Özkan sümer'i tanimam... Hatta galatasaray'a gittigi dönemde sol bek ahmet'i transfer ettigi için öfke de duyardim zamaninda... Ama hala onun kurdugu takimla gidiyorlar... Yattara diye ölüp ölüp diriliyorsak... Stada Yattara'yi izlemek için gidiyorsak onun sayesinde... O gittikten sonra Aurello'yu bile tutamadilar takimda.... Adam futbolu biliyor... yigidi öldür hakkini teslim et... Gökdeniz de hami de fatih de ogün de ünal da tolunay da vs vs... hep onun eseri...

Naim
01.06.2006, 14:47
ah divicam ahhh
belki gerçekten iyi bir trabzonlusun ama hep yanlis bilgi veriyorsun dostum hep bir kötüleme tavrin var
Aurelioyu fb ye veren özkan sümerdir
fiyat konusunda anlasamayip
aradaki fark 50 bin dolarken
bi arastir istersen

kolombo
01.06.2006, 14:48
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

arkadaslar sizi internet haber.com TUNALININ YAZISINI OKUMAYA DAVET EDIYORUM

</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

divicam
01.06.2006, 14:50
ah divicam ahhh
belki gerçekten iyi bir trabzonlusun ama hep yanlis bilgi veriyorsun dostum hep bir kötüleme tavrin var
bi arastir istersen
tutamadi çünkü parasi yoktu.... MAY 14 milyon dolar haciz göndermisti kulübe...

krilov
01.06.2006, 14:52
ah divicam ahhh
bi arastir istersen

aurelio'yu, yattara'yi bulup getiren de ozkan sumerdir..insan kendi tarafinitutmak icin sentaks'i ortadan kirip kendinin hakli çikaracak olan kismini soylemese...

Tahir
01.06.2006, 14:53
ah divicam ahhh
bi arastir istersen
tutamadi çünkü parasi yoktu.... MAY 14 milyon dolar haciz göndermisti kulübe...

ama o günkü baskan yardimcisi ona parayi verebilecegini söyledi fakat özkan hoca inadina satti marcoyu.bunu daha sonra baskan yardimcisi açikladi mehmet öksüzoglu hatirlatirim.

Özkan Erdem
01.06.2006, 14:53
Özkan sümer'i tanimam... Hatta galatasaray'a gittigi dönemde sol bek ahmet'i transfer ettigi için öfke de duyardim zamaninda... Ama hala onun kurdugu takimla gidiyorlar... Yattara diye ölüp ölüp diriliyorsak... Stada Yattara'yi izlemek için gidiyorsak onun sayesinde... O gittikten sonra Aurello'yu bile tutamadilar takimda.... Adam futbolu biliyor... yigidi öldür hakkini teslim et... Gökdeniz de hami de fatih de ogün de ünal da tolunay da vs vs... hep onun eseri...

Aurelio Özkan Sümer'in dönemimde gitti. Bu mevzuda suç hep Sümer'e atilir ancak ben kendisinden dinleme sansi buldugumda hakvermistim.

Bahsi geçen 50.000 dolar için gitti olayi dogru ancak Aurelio'nun 3. kez 50.000 dolar istegiydi bu.

Kendisi söyle anlatti, "ilk olarak 50.000 dolar zamistedi tamam dedik, anlastik, sonra menajeri aradi 50.000 daha istiyor dedi önce vermekistemedik ancak yönetimtoplantisinda kabul karari verdik. Imza atacakken saçma bir bahaneyle bir ellibin dolar daha isteyince reddettik, sonradan ögrendik ki bizimle görüstügü dönemde degil daha devre arasindaFener'den teklif almis. Bizimle görüsmesi Fener'den alacagi ücreti artirmaktan baska birsey degilmis.

Naim
01.06.2006, 14:58
Yattarada hata olmadigi için deginmedim
dogru diye lanse ettikleri arasindan yanlis olanini belli ettim
kendi dogru çikarmak gibi bir derdim olmaz
trabzona limon suyu kadar faydasi olan adam benim için kutsaldir ki hele bu adam TS baskanligi yapmissa Yanlisiyla dogrusuyla degerlendirirm

He fatih için yönetime kizanlar bugun yönetimde özkan olsa idi saniyesinde satmisti fatihi fb ye o paraya merak etmeyin

Emre Emiroğlu
01.06.2006, 14:59
Parasimi Yoktu ??? Kardesim Özkan Sümerr Amatör Futbolcuya Sahsi Cek ILe 25 Milyar Veren Adamdir.. Gözümle Sahit Oldum...Ama Aurello Icin 50 Bin Dolor Bulamadi Bulduramadi Öyle mi ? Trabzonspor 50 Bin Dolari Bulamadigi Icin Zorunlu Olarak Birakti Aurelloyu Öylemi ? Birak Ya Bu Özkan SÜmerin Cimriligidir. Bulduklarina Bisi Demiyoruz.. Elbetteki Trabzonspor'a Yildizlar Kazandirdi... Ama Bi Avuc Dolar Icin Kaybettirdi de ! Trabzonspor Da Tarihinin En Kötü Sezonunu Onunla Yasadi..

divicam
01.06.2006, 15:02
Hafizam yaniltmis olabilir dedimya özkan sümerle samimiyetim yok tanismadim.... ama adam yildiz avcisi bu yönetim onun bilgisinden istifade edebilirdi... o dabence bundan mutlu olurdu.... o dönem de zorla aday oldugu söylentileri çikmisti.... ben kulübün büyüklerinin birlik olmasindan yanayim... Nuri Albayrak kalksa dese ki " özkan abi sen bu iste tecrübelisin bu uçak biletin git dünyayi dolas" o da mutlu olur dönüste debes tane adi duyulmamis bomba getir eminim... adam yemis yutmus bu isi... biz de bu durumlara düsmezdik... Trabzonspor kendi degerlerine sahip çikmali... bizde bu potansiyel var... onlari buna zorlamaliyiz arkadaslar....

Rutubet
01.06.2006, 15:03
özkan sümer 1980 yillarda nasil futbolcu harcadigini abilerinize sorun anlatsinlar size 3 puanla zorla kümede kaldik onun döneminde transfer rekoru kirdi Trabzon, sonuç nedir ? var mi izah edebilecek olan.

her hatti ile dibe vurmus Trabzon'a özlem mi duyuyorsunuz özkan sümer'li günleri hatirlamak bile istemiyorum.

divicam
01.06.2006, 15:06
tekrar ediyorum... hangisi daha iyiydi demiyorum... Bak ali sen bile kulüp menfaati için kanli oldugu aziz yildirim'la baristi... bizde neden birlik yok arkadaslar bunu anlayamiyorum... belki de karadenizli olmanin verdigi inatçiliktan...

Salih Yazıcı
01.06.2006, 15:06
bugün aciyip bir sesizlik var yönetimde hayirdir insallahsmileys/smiley2.gif

ahmetturk
01.06.2006, 15:07
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

yaziyi bulamadim.</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

krilov
01.06.2006, 15:09
Yattarada hata olmadigi için deginmedim
dogru diye lanse ettikleri arasindan yanlis olanini belli ettim
kendi dogru çikarmak gibi bir derdim olmaz
trabzona limon suyu kadar faydasi olan adam benim için kutsaldir ki hele bu adam TS baskanligi yapmissa Yanlisiyla dogrusuyla degerlendirirm

He fatih için yönetime kizanlar bugun yönetimde özkan olsa idi saniyesinde satmisti fatihi fb ye o paraya merak etmeyin

boyledir zaten hep, bir kulübün haysiyeti sadece bir futbolcunun takimda tutulmasina indirgendiginde basimiza gelecek olanlar bunlar. takimi bir kutsal ruh bankasina cevirdik. Onlari satarsak bordo mavi pelerinlerimizin degeri yitip gidecek. Ozkan Sumer'in kurdugu takimin meyvelerini isiriyoruz simdi. Simdi 12 milyon dolar veren bir baskanimiz var ama onun da ne zaman bu isten sikilip gidecegi belli degil. Ben 12 milyon dolarlik transfer yapabilen bir takim istemiyorum, Ryan Babbel'ler, Heitingalar, MAduro'lar kesfeden ve bunlarii yetistiren, avrupaya oyuncu gonderen bir futbol kültürü istiyorum trabzonsporumuzdan.

bir hikayeyle kapatayim:

arjantin askeri diktatörlügü sirasinda (ne alakasi var diyenelr olabilir- anlayan anlayacak) kurbanlarin çogu denizin dibine yollaniyordu. Diesel kot pantalon fabrikasi da bundan esinlenerek bir reklam yapmisti. Reklamda, Diesel marka kot pantalonun her türlü yikanmaya karsi direndigi anlatiliyordu. 8 tane diesel giymis genç denizin dibine zincirlenmislerdi. altinda da söyle yaziyordu: "bunlar senin ilk kot pantalonlarin degil ama sonuncusu olabilirler, en azindan cesedin güzel olacak".

sbay
01.06.2006, 15:10
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=left><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>http://www.fotomac.com.tr/2006/06/01/im/2618B3371C258A42B8DB5BD3b.jpg</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>1-2 günde bitecek</TD></TR></T></T></TABLE>

Asbaskan Hasim Sayitoglu, teknik direktör konusunun 1-2 gün içinde netlik kazanacagini söyledi. "Birkaç teknik adam ile görüsme halindeyiz" diyen Sayitoglu, "Bugün, yarin bu is bitecek. Bu konu hafta sonuna tasmayacak. Hocamizi belirledikten sonra transferleri de gerçeklestirecegiz" ifadesini kullandi.
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=300 align=right><T>
<T>
<TR>
<TD>

</TD></TR></T></T></TABLE>

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifBU adamin laflarina artik gülüyorum...son 1 ay içinde her gün 1-2 gün içinde teknik direktör sorununu çözecegiz dedi durdu.. Edited by: sbay

emre81
01.06.2006, 15:12
20 gün önce zaten bu konunun 1-2 gün içinde bitecegi söyleniyordu hadi bakalim hayirlisi

Tahir
01.06.2006, 15:13
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=left><T><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>http://www.fotomac.com.tr/2006/06/01/im/2618B3371C258A42B8DB5BD3b.jpg</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></T></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0><T><T>
<T>
<TR>
<TD>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>1-2 günde bitecek</TD></TR></T></T></T></TABLE>

Asbaskan Hasim Sayitoglu, teknik direktör konusunun 1-2 gün içinde netlik kazanacagini söyledi. "Birkaç teknik adam ile görüsme halindeyiz" diyen Sayitoglu, "Bugün, yarin bu is bitecek. Bu konu hafta sonuna tasmayacak. Hocamizi belirledikten sonra transferleri de gerçeklestirecegiz" ifadesini kullandi.
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=300 align=right><T><T>
<T>
<TR>
<TD>

</TD></TR></T></T></T></TABLE>

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifBU adamin laflarina artik gülüyorum...son 1 ay içinde her gün 1-2 gün içinde teknik direktör sorununu çözecegiz dedi durdu..

ben bu adamiadam bilirdim ama ne yazik o kadar yalandan sonra hala bir iki gün diyebiliyor yaziklar olsun bu insanlara

Erdinç Dilek
01.06.2006, 15:14
acaba bu forum olayi iyi mi oldu diye düsünüyorum hep bir çatisma içerisinde arkadaslar ve hep bir kirginlik söz konusu, eskiden sadece tv den takip ederdim trabzonumu simdi internet diye bir meret var elimin altinda ama diyorum iyi mi oldu kötümü, eskiden bir gazetenin asparagaslarini takipederken simdi bu milyonlara çikti su internet yüzünden ve insani çildirasi geliyor bu kadar imkan varken trabzonumu hala yerinde sayiyor olmasini defalarca kez görmekten... sakin olun geçmisten ders almaliyiz geçmisi desmeden, arkadasla konusmaliyiz ruhunu incitmeden.. saygilarla

divicam
01.06.2006, 15:14
[boyledir zaten hep, bir kulübün haysiyeti sadece bir futbolcunun takimda tutulmasina indirgendiginde basimiza gelecek olanlar bunlar. takimi bir kutsal ruh bankasina cevirdik. Onlari satarsak bordo mavi pelerinlerimizin degeri yitip gidecek. Ozkan Sumer'in kurdugu takimin meyvelerini isiriyoruz simdi. Simdi 12 milyon dolar veren bir baskanimiz var ama onun da ne zaman bu isten sikilip gidecegi belli degil. Ben 12 milyon dolarlik transfer yapabilen bir takim istemiyorum, Ryan Babbel'ler, Heitingalar, MAduro'lar kesfeden ve bunlarii yetistiren, avrupaya oyuncu gonderen bir futbol kültürü istiyorum trabzonsporumuzdan.

liverpool kadar karakterli Ajax kadar verimli bir kulüp olmayi hayal ediyorum... sana aynen katiliyorum kardesim...

Yako
01.06.2006, 15:16
Unal KAraman gelse ya kulubeye ?

Erbay
01.06.2006, 15:19
Milli takimdan birakmazlar onu

smertkan
01.06.2006, 15:24
Parasimi Yoktu ??? Kardesim Özkan Sümerr Amatör Futbolcuya Sahsi Cek ILe 25 Milyar Veren Adamdir.. Gözümle Sahit Oldum...Ama Aurello Icin 50 Bin Dolor Bulamadi Bulduramadi Öyle mi ? Trabzonspor 50 Bin Dolari Bulamadigi Icin Zorunlu Olarak Birakti Aurelloyu Öylemi ? Birak Ya Bu Özkan SÜmerin Cimriligidir. Bulduklarina Bisi Demiyoruz.. Elbetteki Trabzonspor'a Yildizlar Kazandirdi... Ama Bi Avuc Dolar Icin Kaybettirdi de ! Trabzonspor Da Tarihinin En Kötü Sezonunu Onunla Yasadi..

Aurello gitmesinde suçusadece özkan sümerde aramak ne kadar dogru? Olay bu kadar basitmi?

Özkan hoca gittikten sonra Atay Baskan Kulübü borsaya açinca ne oldu Takimdaki herkes ayaga kalkti Mehmet Yilmaz bile yillik 1 milyon dolardan bahseder oldu ve o parayi aldi da.Emrah Eren, Hüseyin Simek Yattara, celalettin erdinç baskana ne dediler artik borsadasniz paramizi artirin.Birtek Volkana iyilestirme yapilmadi daha dogrusu volkan isi geç kaldi o sirada film koptu. Peki ya neoldu Atay baskan cimrilik yapmadida ne oldu?

Özkan Hoca Bu takimi nasil adi nereden aldi? 2000 de bu takimi o alirken ona ne denildi.Sonra ne oldu? Nasrettin Hocanin fil hikayesi olmadimi. Ya devami Atay baskan Sehrin destegine ragmen nasil birakmak zorunda kaldi?

Aslinda is Özkan Hoca isi degildir Is 2000 ruhudur. Ama ruha ihanet edenler, Simdi takimi Sn Albayrakekibinin gelmesi ilebirsüreligine geri adim attilar. Ama simdi yine ahkam kesiyorlar.söyle Böyle.

Staddaki çekirdekçilerle bu adamlar arasinda ne fark var.

Özkan Hocanin Aurelloya vermedigi para kimin parasidir. Peki bizim Juna verdigimiz 4 milyon Avro kimin parasidir.

Özkan Hoca belki parasizdir ama Trabzonsporun parasini çarçur etmeyecek kadar Trabzonsporludur alamayacagi yildiz sözü vermeyecek kadarda basiretlidir.Ve yattaranin Stada seyirci getirecegini görecek kadarda her yönüyle futbolu bilen bir adamdir.

Ben Ne Özkan Hocaya Ne Atay Baskana Nede Nuri Albayraga kiziyorum kizabiliyorum. Asil kizilmasi gerekenler 2000 ruhuna ihanet edenler o ruhu küçük görenlerdir. Ama inanin bu adamlar tasin altina elini koysalar bile tasi kaldirmaya hiç bir zaman yeltenmemislerdir.Sadece poz vermislerdir.

Cabri61
01.06.2006, 15:25
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T><T>
<T>

<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></T></TABLE>

internetspor da sedat tunali

gerçekefsane
01.06.2006, 15:25
Dumur oldum smileys/smiley5.gif

Özkan Sümer, Trabzon limanindan sonra hangi eski konuyu tartisacaksiniz.Ayni konulari görmekten ve okumaktan biktimsmileys/smiley2.gif. yeni bir sey yazacaksaniz yazin da bizde bilelimsmileys/smiley2.gif. Herkesin bildigi konulari tekrar yazmayinsmileys/smiley2.gif. Özkan Sümer'i konusuyorsan Ahmet Suat Özyaziciyi da konusacaksinsmileys/smiley2.gif tuhaf geldi bana.

dumur oldum yine baksmileys/smiley5.gif

Edited by: gerçekefsane

Fanatik28
01.06.2006, 15:26

Aurelio Özkan Sümer'in dönemimde gitti. Bu mevzuda suç hep Sümer'e atilir ancak ben kendisinden dinleme sansi buldugumda hakvermistim.

Bahsi geçen 50.000 dolar için gitti olayi dogru ancak Aurelio'nun 3. kez 50.000 dolar istegiydi bu.

Kendisi söyle anlatti, "ilk olarak 50.000 dolar zamistedi tamam dedik, anlastik, sonra menajeri aradi 50.000 daha istiyor dedi önce vermekistemedik ancak yönetimtoplantisinda kabul karari verdik. Imza atacakken saçma bir bahaneyle bir ellibin dolar daha isteyince reddettik, sonradan ögrendik ki bizimle görüstügü dönemde degil daha devre arasindaFener'den teklif almis. Bizimle görüsmesi Fener'den alacagi ücreti artirmaktan baska birsey degilmis.

Ben bunu kabul etmem. Bu adamin sözlesmesinin bitecegibiliniyordu. Devre arasinda konusulup, sözlesmesi uzatilirdi. Futbolcu uzatmaya yanasmaz ise, kadrodisi birakirdin, bak nasil imzaliyordu. O sezon zaten Sampiyonluga oynamiyorduk. Bak biz Umut`u niye almiyoruz. Cünkü devre arasinda sözlesmesini uzatti. Genclerbirligi ne yapti, Ugur Boral fenere imza atti diye, kadrodisi birakti. Simdi milli takimdaki halini görüyorsunuz.

Ben Aurelio`ya kizmiyorum. Cünkü adam profesyonel. Brezilya`li futbolcularin hepsi alacaklari paraya bakar. Ama sahaya cikinca da profesyonel futbolcu gibi oynarlar. Bizim oyuncular gibi para almayinca oynar, paralarini aldiklari zaman da yan gelip yatmazlar.

Transfer konusunda Özkan Sümer`den yardim istensin deniyor. Bir Yattara`yi, bir Aurelio`yu transfer etti diye. Pekiyi ya yaptigi diger transferler nerede? Sunun cevabini cok merak ediyorum.

kolombo
01.06.2006, 15:26
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=a8fbacac>

<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T><T>
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">

<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></T></TABLE> kusura bakma ya yanlis yazmisim internetsporda..</BLOCKQUOTE>

Tahir
01.06.2006, 15:29
Unal KAraman gelse ya kulubeye ?

bizim yönetim daha iyisini bulacak sorsaniz onlara.ben bu öneriyi hoca gidiyor denildiginde getirdim ama nerde bizim yönetimde o akilli adimi atma cesareti.

divicam
smertkan çok dogru yazmis... yeni bir MAY dönemi yasiyoruz farkinda degilsiniz... onun parasi vardi da sampiyon olabildik mi... 96'da parali baskan mi vardi takimin basinda... yook... isi bilen adam olacak...

Colakoglu
bugün aciyip bir sesizlik var yönetimde hayirdir insallahsmileys/smiley2.gif

iyide kardes yönetimin ligler bittikten beri sesi cikmadiki,yoksa banami öyle geliyo smileys/smiley5.gif

Emorfo
01.06.2006, 15:30
Danger Özkan Sümer.. smileys/smiley4.gifYaklasma çarpar..

http://www.masternewmedia.org/news/images/Danger.jpg

Fanatik28
01.06.2006, 15:31
Son dakika, biraz önce milli takim kampinda bulunan LigTv muhabiri Ömer Güvenc Trabzonspor`un Murat Ocak icinIstanbul Büyüksehir Belediyesiyle anlstigini söyledi. Yalniz futbolcuyla daha anlasilmamis, cünkü kampta oldugu icin daha haberi yokmus.

Tahir
01.06.2006, 15:31
<T>

yaziyi bulamadim.

internetspora gir bulursun.ayrica ergun ata güzel bir yazi yazmis onu da okuyalim ve bu basaisiz yillarin nedenlerini daha iyi anlariz</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></T></TABLE>

divicam
01.06.2006, 15:32
taraftar olarak sesimizi yükseltelim o zaman ünal karaman'in destekleyenler varsa görüs birligi saglayip yönetimin önünü açalim... sonra kimse niye ünal'i getirdiniz demesin adamlara... bu çaresiz durumdan kurtaralim onlari...

Tahir
01.06.2006, 15:35
taraftar olarak sesimizi yükseltelim o zaman ünal karaman'in destekleyenler varsa görüs birligi saglayip yönetimin önünü açalim... sonra kimse niye ünal'i getirdiniz demesin adamlara... bu çaresiz durumdan kurtaralim onlari...

evet bu konuda varligimizi ve destegimizi göstermeliyiz

Şenol YİĞİT
01.06.2006, 15:35
az önce lig radyodan milli takim kampi ömer güvenç e baglandilar...bi transfer haberi vereyim dedi.oda i.b.b den murat ocak daha futbolcunun bile haberi yok dedi...

ne diyelim hayirli olsun...

Cabri61
01.06.2006, 15:39
Geçen hafta yazdigim bu yaziyi yeniden bu sütuna tasidigim için okurlardan özür diliyorum, lakin yüzsüzlügün kimlige dönüstügü bir medya çukuruyla karsi karsiyayiz ve tahammül sinirlari zorlaniyor. Fatih Tekke'ye "bikkinlik" getiren "Fatih Tekke Fenerbahçe'de" türü, Fenerbahçe taraftari üzerinden prim yapma sakaleti (bazilari gazeteciligi diyebilir, aldirmayin) duracak gibi degil

Son örneklerden bazilarini hatirlatma ihtiyaci duydum. Dün (30 Mayis) habertürk portalinda Gülin Yildirimkaya imzasiyla çikan haberde, Fatih Tekke'nin Aziz Yildirim'la el sikistigi haberi vardir, haber hala yerinde duruyor ve alik okuyucular üzerinden "hit aliniyor". Ayip kere ayip, meslegimden utanmaya basladim. Zira; haberin iki tarafi da, ilk agizlardan böyle bir görüsmenin olmadigini söylüyor, ki iki isim de yalana tenezzül edecek tipler degil, herkes bilir. Ama Gülin hanim öyle buyurmus! Bu nasil derin bir kompleksdir, kavrama gücümün çok ötesinde bir zavallilik bu. geçelim;

Son örnegim bugünkü Türkiye gazetesinden: Haberde Emre Bol imzasi var. Haber Fatih Tekke'nin lig Tv de yayinlanan röportajindan "yuvarlama." Röportaji bastan sona izleyenler bilir , Fatih Tekke, yönetimler birbirleriyle anlasirlarsa Trabzonsporun menfaatlerini düsünerek geregini yapacagina dair seyler söyledi. Ama acar muhabirimiz araya ufak bir orta zeka ürünü katki yapmayi ihmal etmemis. Nasil mi dersesniz , söyle; "Kulübüm fenerbahçe ile anlasirsa ben de gider "seve seve" oynarim" Görüyor musunuz cin fikirli muhabir arkadasimizi. Seve seve oynarmis?
Seve seve oynamayacagini cümle alem biliyor, ama konu bu degil. Konu meslek etigiyle ilgilidir artik. Bir insan adina, söylemedigi bir seyi söylemis gibi rahat rahat yazabiliyor bu arkadasimzi. Bu ne cesaret! TSYD bu tür "orta zeka ürünü çakalliklari", daha ne kadar görmezden gelecek?

TSYD, Yani Türkiye Spor Yazarlari Dernegi; duyuyor musunuz?

Travelair
01.06.2006, 15:52
Murat Ocak'in süratini begendim top kullanmasi da olumlu. Faydali bir transfer olacagina inaniyorum. Özkan Sümer konusunu açmanin bir faydasi yok olan olmus. Hatasiyla sevabiyla geride kalmis. Önümüze bakalim

Uğurtan
01.06.2006, 15:54
Arkadaslar biraz moralinizi düzeltmek ve gülümsemenizi saglamak için Bizim smek in milli takimi ile kolombiya arasinda oynanan maçta olan ender görülcek bir golü izlemenizi tavsiye ediyorum..

http://www.youtube.com/watch?v=KJfW3hrzAz8

divicam
01.06.2006, 15:56
bu besiktas beni korkutuyor... Fener'den o kadar çekinmiyorum... bakin neden...

TIGANA'NIN TÜMER RAPORU....

?Zaten verdigim raporda Sergen ve Tümer konusuna açiklik getirmistim. Sergen çok yetenekli ama en az 15 maç 90 dakika oynama garantisi vermeli. Tümer?in ise sürekliligi yok. Zaten yasi itibari ile de bu durum artik düzelmez. En azindan bazi maçlarin bazi bölümlerinde sahaya sürebilecegim iyi yedeklerden biri olur. Son maçlardaki çikislarini da gözönüne alirsak sadece maç basi ve az ödeme kosuluyla kalabilir demistim. Ayrilmasi kesinlikle sorun degil. Siz Bursa?dan Serdar?i alin, gidenlere degil gelenlere bakin?

Böyle bir hoca bulmalari lazim bizimkilerin de... adam kendini takima adamis... makine yaratmaya çalisiyor... eger basarili olursa on yil boyunca bu besiktas rakibimiz olur.... Ne dersiniz...

Colakoglu
01.06.2006, 16:00

?Zaten verdigim raporda Sergen ve Tümer konusuna açiklik
getirmistim. Sergen çok yetenekli ama en az 15 maç 90 dakika oynama
garantisi vermeli. Tümer?in ise sürekliligi yok. Zaten yasi itibari ile
de bu durum artik düzelmez. En azindan bazi maçlarin bazi bölümlerinde
sahaya sürebilecegim iyi yedeklerden biri olur. Son maçlardaki
çikislarini da gözönüne alirsak sadece maç basi ve az ödeme kosuluyla
kalabilir demistim. Ayrilmasi kesinlikle sorun degil. Siz Bursa?dan Serdar?i alin, gidenlere degil gelenlere bakin?

Böyle bir hoca bulmalari lazim bizimkilerin de... adam kendini
takima adamis... makine yaratmaya çalisiyor... eger basarili olursa on
yil boyunca bu besiktas rakibimiz olur.... Ne dersiniz...

Bencede adam 10 senenin besiktasini kuruyor...seneye olmasada besiktas
önümüzdeki seneler bu adamla iddaali duruma gelebilir,ama bunlara hicte
belli olmaz cok terste tepepilir besiktas acayip bi klüp orada olan
bitenleri kimse anlayamiyo zaten...

Travelair
01.06.2006, 16:00
Besiktas bu sene ligin en güçlü adayidir. Tabi biz daha transfer yapmadik smileys/smiley2.gif

Şentürk
01.06.2006, 16:01
özkan sümere laf edemezsiniz özkan sümer tanidigim en iyi trabzonsporlulardandir, iyi veya kötü o herzaman trabzonsporun içerisinde bulunmasi gereken ender insanlardan biridir,herkes onun döneminde kümeye oynuyorduk diyor!! bizim bu durumlara gelmemizi saglayan o dur bunu unuttular herhalde! yattara,fatih tekke,gökdeniz,erdinç,hasan bu adamlar halen bu kadronun bel kemiklerindense bunu özkan sümere borçlusunuz!

kimse vefasizlik yapmasin!

divicam
01.06.2006, 16:01
Teknik Direktör olarak takimin basinda Ünal Karaman'i görmek isteyenler var mi???

kolombo
01.06.2006, 16:05
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=e449994d>

?Zaten verdigim raporda Sergen ve Tümer konusuna açiklik getirmistim. Sergen çok yetenekli ama en az 15 maç 90 dakika oynama garantisi vermeli. Tümer?in ise sürekliligi yok. Zaten yasi itibari ile de bu durum artik düzelmez. En azindan bazi maçlarin bazi bölümlerinde sahaya sürebilecegim iyi yedeklerden biri olur. Son maçlardaki çikislarini da gözönüne alirsak sadece maç basi ve az ödeme kosuluyla kalabilir demistim. Ayrilmasi kesinlikle sorun degil. Siz Bursa?dan Serdar?i alin, gidenlere degil gelenlere bakin?

Böyle bir hoca bulmalari lazim bizimkilerin de... adam kendini takima adamis... makine yaratmaya çalisiyor... eger basarili olursa on yil boyunca bu besiktas rakibimiz olur.... Ne dersiniz...

Bencede adam 10 senenin besiktasini kuruyor...seneye olmasada besiktas önümüzdeki seneler bu adamla iddaali duruma gelebilir,ama bunlara hicte belli olmaz cok terste tepepilir besiktas acayip bi klüp orada olan bitenleri kimse anlayamiyo zaten...
bence besiktas önümüzdeki sezon dan çok da farkli olmucak belki biraz daha ii olabilir ama bu tigana ile kafaya oynayamaz....</BLOCKQUOTE>

Uğurtan
01.06.2006, 16:06
özkan sümere laf edemezsiniz özkan sümer tanidigim en iyi trabzonsporlulardandir, iyi veya kötü o herzaman trabzonsporun içerisinde bulunmasi gereken ender insanlardan biridir,herkes onun döneminde kümeye oynuyorduk diyor!! bizim bu durumlara gelmemizi saglayan o dur bunu unuttular herhalde! yattara,fatih tekke,gökdeniz,erdinç,hasan bu adamlar halen bu kadronun bel kemiklerindense bunu özkan sümere borçlusunuz!

kimse vefasizlik yapmasin!

+1967

ama eksik var fazlasi yok..Sahip çikilanlarin yarisina çiktinizi kadar bu adama destek olmadi kimse neden mi parasi neden mi karizmasi yok(kimine göre) ve iste dis görünüs falan kimse yakistiramadi kulübe onu ama o arananlarin hepsinin oldugu ödül alan baskanlari da gördük..ne verdiler trabzonumuza tek adam mi çikarttilar alt yapidan yoksa adam gibi birini bulup takima mi kazandirdilar..

nese diger konuyu sölim Ünal Karaman'i destekliyorum hatta yerlide tek adayimdir!

Şentürk
01.06.2006, 16:07

Bencede adam 10 senenin besiktasini kuruyor...seneye olmasada besiktas önümüzdeki seneler bu adamla iddaali duruma gelebilir,ama bunlara hicte belli olmaz cok terste tepepilir besiktas acayip bi klüp orada olan bitenleri kimse anlayamiyo zaten...

hiç bisey olmaz! tigana gençleri istiyor bu konuda hakli 10 yilin besiktasini kurmaya çalisiyor fakat bilmiyorki bu yil sampiyonluk gelmesse veya bir kaç maç kötü baslanir veya giderse zaten topun ucunda olan yönetim gidecek, sergeni istemeyerek tarftarin tepkisini çeken tigana baskilara dayanamayacak!

futbolcularin genö olmasi ve yeni kadro kurulmasi sebebiyle uyum süreci vs uzar dediklerimin gerçeklesme olasiligi %90 bu yüzden hiç bir sansi yok bjk nin bu yil!

divicam
01.06.2006, 16:10
ünal karaman'i istiyoruz diye kulübe mailler atalim mi peki?

Tahir
01.06.2006, 16:11
ünal karaman'i istiyoruz diye kulübe mailler atalim mi peki?

atalim ama bu öyle üç bes tane olmamali

Özkan Erdem
01.06.2006, 16:12
az önce lig radyodan milli takim kampi ömer güvenç e baglandilar...bi transfer haberi vereyim dedi.oda i.b.b den murat ocak daha futbolcunun bile haberi yok dedi...

ne diyelim hayirli olsun...

Ne yazdigini tam anlayamadim kardes valla..

Naim
01.06.2006, 16:12
Hoca isi aksam bitiyor
Emorfo tarafindan açiklandi
biz burada neden bahsediyoruz smileys/smiley2.gif

divicam
01.06.2006, 16:13
Hoca isi aksam bitiyor
Emorfo tarafindan açiklandi
biz burada neden bahsediyoruz smileys/smiley2.gif

ne açikladi peki???

gerçekefsane
01.06.2006, 16:14
Ünal karaman Trabzonspor'da teknik direktör olmadan önce bir kulub çalistirmasi lazimsmileys/smiley2.gif öbür türlü 3-4 maç sonra Istifa seslerini duyariz.smileys/smiley2.gif Edited by: gerçekefsane

Naim
01.06.2006, 16:16
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=5753& PN=1&TPN=77

ofaruk3452
01.06.2006, 16:18
yaa yeter ya su hale bak rezil oldu takim

hala teknik direktor bulamadilar Rakipler transferi bitirecekken biz transfer yapmadik türk antrörler bile bize gelmio stad hala beklioruz yildizlarda gökyüzünden rüyalarimiza kaydi

fatih seneye bedavaya gidebilir hala yurt disina veremedik

taraftarda kahroldu sampionluk rüyalari da seneye kaydi

allahim YARDIM ET KARADENIZ USAKLARINA YA RABBIsmileys/smiley7.gif

Erdem Keser
01.06.2006, 16:21
unal karamani istiyoruz var mi baska isteyen

yakutlu61
01.06.2006, 16:21
ya ne unal karamani arkadaslar..

luceskudan,nerelere dustuk giray hocayi begenmiodunuz ya ne oldu size unalin hocalik kariyeri ne allla allla sicakmi carpti sizi nedir...

Fanatik28
01.06.2006, 16:23
Besiktas bizim yapmamiz gerekeni yapiyor. Yerli transferlerihem genc hem cok iyi. Paralarida var. Gerekli yabanci oyunculari alabilirlerse, gelecegin kadrosunu kurmus olurlar.

Bizimde yapmamiz gereken, Murat Ocak, Ibrahim Akin, Umut Bulut gibi gelecek vaadeden oyunculari kadroya katip, iki yabanci transferi ile sezona baslamak.

Ama biz daha Yabanci kontenjanini acamiyoruz. Haydi hayirlisi...

Rutubet
özkan sümere laf edemezsiniz özkan sümer tanidigim en iyi trabzonsporlulardandir, iyi veya kötü o herzaman trabzonsporun içerisinde bulunmasi gereken ender insanlardan biridir

efendim müsadenizle ben bir kaç kelam etmek istiyorum mümkünse tabi.

hazret derdi onayazar abimiz. bende hazret diyorum.

Hazret baskanligi boyunca takir takir Trabzonspor'dan maas almistir, ayni hazret dairemi sattimTrabzonspor içinsaiasini da çikarmistir, hazret para bizde de var önemli olan akil diye eski baskani kizdirmis daha sonra temlik kaldirilsin diye özür dilemis burdan gelen rahatlama ileTrabzonspor tarihinin en çoktransfer yapanbaskani olma serefine nail olmustur.hazret takim küme düsme potasindayken takimin deplasmandaki maçlarina gidebilme cesareti gösteremistir. Hazret fb'nin 103 golle sampiyon olduktan sonra seneler boyu sikinti çektigi orta sahaya aurelio'yu vererek fb'nin derdine derman olmustur. Hazret 1,5 metre balta ile maça gelen ve o yillarda sahaya girip hakem dövmeye çalisan diger takim taraftarlarini görmezden gelip kendi taraftarina terörist demistir.ve hazret Trabzonsporun bütün tarihi basarilarini bu takimi küme düsürerek bir kalemde silemediyse bu Allah'in takdiridir. Bilmem anlatabildim mi ?

bence de hazretin resmini ibret vesikasi olarak Trabzonspor kulübünün her bir odasina totem kivaminda asilsin. bu anlamda Trabzonspor kulübünde bulunmasi gereken insanlardan biridir hazret.Edited by: Rutubet

sbay
ünal karamani istemiyorum...kariyririnin basinda trabzonsporun agirligini kaldiramaz

gerçekefsane
01.06.2006, 16:24
@travelair

Abdullah Avci ve Arif Erdem Istanbul Büyüksehir Belediyede

ntv spor haberleri

TSezgin61
01.06.2006, 16:26
ARKADASLAR konuyla alakali degil ama, dün TÜRKIYE-SUUDI ARABISTAN macina gittim. ve hayatimda ilk defa AMIGOLUK yaptim. bukadar zevkli olacagini hic düsünmemistim. 2. yari daha dogrusu az kisi bildigi icin tezahüratlari yapmakta zorlandim. ama yinede TRABZONUMUN STADINDA sizlerden ögrendigim seyleri kullandim. VE TARAFTARLAR DERNEGI, CILGINLAR, ERDOGDULULAR a cok tesekkür ediyorum....iyiki varsinizsmileys/smiley32.gif

yakutlu61
01.06.2006, 16:27
arkadaslar durumumuzu anlatan cok guzel bi soz var :

MALBORADAN DÜSTÜM YENCEYE,ORDANDA SARMA TÜTÜNE,

BENI BU HALLERE KOYANIN TAAA KOYAYIM.........

BOSLUKLARI DOLDURURSUNUZ ARTIK..

macka61
01.06.2006, 16:28
ziya dogani alalim bence

Şevket KÜÇÜK
01.06.2006, 16:28
Türk hocalardn Ersun Yanal gelmesinde ne olursa olsun çünkü adamin sike olaylari daha 5,6 ay önce su yüzüne çikti böyle bir adamin Trabzonspor da ne isi olabilirki

Tahir
01.06.2006, 16:30
arkadaslar durumumuzu anlatan cok guzel bi soz var :

MALBORADAN DÜSTÜM YENCEYE,ORDANDA SARMA TÜTÜNE,

BENI BU HALLERE KOYANIN TAAA KOYAYIM.........

BOSLUKLARI DOLDURURSUNUZ ARTIK..

eline saglik abi.bosluklari doldurdum ve söyleyeceklerim çok kafiyeli oldu abi tekrar sagol.

Yako
01.06.2006, 16:33
Giray Bulak i istemeyen kim ? Has Trabzonlu ve futbol zekasi ortada bir adam. En azindan "Durusu guclu". Ziya Dogan i yarima giz isterim; cunku kendisi derbilerde "anadolu takimi" kompleksine dusebilen bir hoca. Riske girmeyi sevmiyor istanbul maclarinda...

smertkan
01.06.2006, 16:34
uploads/smertkan/2006-06-01_162312_electricity-is-our-friend.gif

Elektirigi bilenler ondan korkmazlar.

O yüzden hala ve her zaman Özkan Sümer.

Rutubet
01.06.2006, 16:37
tekerlegi bulan ilk insanlarda sizinle gurur duyuyordur, devam edin böyle.

Özkan Erdem
01.06.2006, 16:38
Genel Sekreterimizden açiklama
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/200106sekreter1.jpgKulübümüz Genel Sekreteri Zekai Firat Dülger bugün bir yerel gazetede yayinlanan haberle ilgili Medya Merkezimize açiklamalarda bulundu.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>?Yönetimden ilginç? istek baslikli haberde yer alan ifadelerin gerçegi yansitmadigini kaydeden Dülger, ?Ne personelimizin top sakal birakmasiyla ne de oyuncularimizin küpe takmasiyla ilgili alinmis herhangi bir yönetim kurulu kararimiz vardir. Asli olmayan bir kararin sahsima atfedilerek haber konusu yapilmasi gerçekle bagdasmamaktadir? diye konustu.

Dülger bu haberi yapan gazeteyle ilgili düzeltme talebinde bulunacaklarini, aksi taktirde yasal yollara basvuracaklarini da vurguladi.

yakutlu61
01.06.2006, 16:39
resimde dik sacli olan sayin albayrak herhalde ortadaki lambada malum parti amblemi..

saçaleri niemi tik duruyo takimi bu duruma getirdigi için Allah carpti herhalde......

sbay
01.06.2006, 16:40
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/200106sekreter1.jpgKulübümüz Genel Sekreteri Zekai Firat Dülger bugün bir yerel gazetede yayinlanan haberle ilgili Medya Merkezimize açiklamalarda bulundu.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

?Yönetimden ilginç? istek baslikli haberde yer alan ifadelerin gerçegi yansitmadigini kaydeden Dülger, ?Ne personelimizin top sakal birakmasiyla ne de oyuncularimizin küpe takmasiyla ilgili alinmis herhangi bir yönetim kurulu kararimiz vardir. Asli olmayan bir kararin sahsima atfedilerek haber konusu yapilmasi gerçekle bagdasmamaktadir? diye konustu.

Dülger bu haberi yapan gazeteyle ilgili düzeltme talebinde bulunacaklarini, aksi taktirde yasal yollara basvuracaklarini da vurguladi.

yönetim futbol disi nekadar is varsa hemen cevabi yapistiriyo masallah...

kolombo
01.06.2006, 16:41
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">geçen sene transferde sunu aldik bunu aldik ha aldik ha alacaz derken gelen topçular belli.bu sene ki hoca transferini de ona benzetiyorum geldi gelecek anlasmak üzereyiz.aha da iki gün kaldi gibi ben merak ediyorum hoca transferinde bu kadar beceriksiz olanlar futbolcu transferinde ne cevherler yumurtlucaklar öyle görünüyoki jun ve eller ile devam.bu bir temenni degil insallah beni yaniltirlarda çok ii bi kadro kurarlar..</TD></TR>

kutoz
01.06.2006, 16:41

?Yönetimden ilginç? istek baslikli haberde yer alan ifadelerin gerçegi yansitmadigini kaydeden Dülger, ?Ne personelimizin top sakal birakmasiyla ne de oyuncularimizin küpe takmasiyla ilgili alinmis herhangi bir yönetim kurulu kararimiz vardir. Asli olmayan bir kararin sahsima atfedilerek haber konusu yapilmasi gerçekle bagdasmamaktadir? diye konustu.

Allahim ya, yeduk kafayi. Ya ne sakali, ne küpesi. Teknik Direktörden bahsedin bize aloooo.

Fatih Tekke, fb.de diye bir sürü yalan haber çikti. Bunlar için neden yasal tahkikat yapilmiyor. Hangisi yalanladi bu haberi. Birak yalanlamayi, hala ayni gazete devam ediyor yayinlamaya. Yoksa bizim bilmedigimiz birseyler mi dönüyor, kulüp içinde ey yönetim!!!Edited by: kutoz

Travelair
01.06.2006, 16:42
@gerçekefsane

benle ne alakasi var anlayamadim smileys/smiley5.gif

Özgür Öztürk
01.06.2006, 16:45
Trabzon Bombayi Patlatti!</span></font> </span></font>
</span>

<b style="">Trabzonspor yilin bombasini
patlatti. Bordo-Mavili ekip Fenerbahçenin göz bebegi olan Alex De Souza’nin
transferini bitirdi. </span>[/b]</span>Trabzonspor
sag gösterip sol vurdu.. Fatihi almak isteyen Fenerbahçe elinde ki yildizindan
da oldu. Ava giderken avlanan konumuna düstü.</span><b style="">
</span>[/b]</span>

<b style="">Dün gece geç saatlerde Yeni Safak
gazetesinde bir araya gelen Nuri Albayrak ile Aziz Yildirim Fatih transferini degil
Alex transferini bitirmisler. Birinci transfer dönemi resmen basladiktan sonra
taraflar arasinda ki ilk büyük imza gerçeklesti.

Bu gelisme üzerine sabah erken
saatlerinde apar topar klüp binasina gelen Alex bütün arkadas ve teknik heyetle
vedalastiktan sonra saat 13:30 TYH Trabzon uçagi ile Trabzona gitti. Hava
alaninda gazetecilerin sorularindan kaçan Alex sadece çok büyük klübe geldigi
için büyük bir mutluluk yasadigini dile getirdi ve daha sonra bir basin
açiklamasi yapacagini söyledi.

Klüp binasinda imza için hazir
bekleyen yöneticiler Alex’in gelmesi ile imza sov yaptilar. Alex imzadan sonra
antreman sahasihan çikarak opjesktiflere poz vermeyi unutmadi. Çok büyük bir
klübe geldigi için büyük mutluluk yasadigini ve Fatih Tekke ile büyük islere
imza atacagimiza inaniyorum dedi.
</span>[/b]</span>

<b style="">Baskan Nuri Albayrak, Aziz
Yildirim ile 12 milyon euro karsiliginda el sikisti. Yillik 2.5 milyon euro
alacak Alex 10 numarali formayi giyecek.</span>[/b]
<b style=""></span>[/b]</span>
<b style="">Trabzonspor baskani Nuri Albayrak
Alex'in transferiyle ilgili yaptigi açiklamada, "Takimimiz kaliteli bir
futbolcu kazandi. Camiamiza hayirli ugurlu olsun" dedi.</span></span>[/b]

Kaynak : Viya Post smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif</span> </span></span></span></span>

uploads/Viya/2006-06-01_164343_010606imzaalex--.jpg</span>
uploads/Viya/2006-06-01_164407_010606imzaalex2--.jpg</span>

</span>smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

Bülent Bayraktar
01.06.2006, 16:46
müthis olmus yarin bunu yerel gazetelere yayinlatmak lazim

kolombo
01.06.2006, 16:46
<T>
<BLOCKQUOTE id=a933bf04>
[QUOTE=QuakeviL61]Genel Sekreterimizden açiklama

haftalardir yalan haberler ulusal medyada cirit atiyo düzeltme istemiyolarda afedersiniz de bu osuruk haberden dolayi düzeltme istiyorlar..AYIP BE LÜTFEN O KOLTUGA LAYIK KISILERI BULUN OTURTUN VE BIRAN ÖNCE GÖREVI BIRAKIN...

</BLOCKQUOTE>

TSelif
01.06.2006, 16:48
Bu harikaaaaa!!!

Viya bu adam bizde çok is yapar .Eline saglik .smileys/smiley2.gif

Demek FATIH imizi alacaksiniz haaa! Alin size FATIH TEKKEEEEEEsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Naim
Trabzonspor'da ibre yabanci teknik adama döndü...

Trabzonspor'da teknik direktör arayislari sürüyor.
Bordo-mavili takimin 3-4 yabanci teknik adam ile görüsme halinde oldugu ve birkaç gün içinde bunlardan biriyle anlasabilecegi bildirildi.
Karadeniz ekibinin talip oldugu tek yerli ismin Vestel Manisaspor Teknik Direktörü Ersun Yanal oldugu, ancak 750 bin Avro tutarindaki tazminati nedeniyle transferinin gerçeklesmedigi kaydedildi.
Bordo-mavili kulübün, basinda çikan yerli isimlerle ilgilenmedigi ve yabanci teknik adam transferi düsündügü ögrenildi.
Kulüp asbaskani Hasim Sayitoglu da teknik direktör konusunda son asamaya geldiklerini belirterek, ''Birkaç gün içinde bu çalismalarimizi noktalayacagiz. Son asamaya getirdigimiz teknik direktörlerin biriyle birkaç gün içinde anlasacagimizi düsünüyoruz'' diye konustu.

kudu_61
süpersin viya tebrikler flash haber diye buna derim ben "Sabah Grubu" na kapak olsun haber böyle yapilir...da bu herife bizim forma hiç yakismadi keske kavuniçi formayi giydirseler di belki o yakisir...

Yako
Of hahahha

TSelif
01.06.2006, 16:53
Keltos alex ...TRABZON da yapabilecek misin ?smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Özgür Öztürk
01.06.2006, 16:58
Keltos alex ...TRABZON da yapabilecek misin ?smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Oynamasa her gün iki araba dayak atariz. Az buz degil 12 milyon euro verdik smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

CeSS
01.06.2006, 17:03
Kutsal formayi giyip Avni Aker'e çikan Alex çimleri öptü ve ben zaten dogustan Trabzonsporluydum dedi...

Viya süpersin smileys/smiley20.gif

Mert67
süper olmussmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Eyüphan
Trabzon Bombayi Patlatti!</span></font> </span></font>
</span>

<b style="">Trabzonspor yilin bombasini
patlatti. Bordo-Mavili ekip Fenerbahçenin göz bebegi olan Alex De Souza?nin
transferini bitirdi. </span>[/b]</span>Trabzonspor
sag gösterip sol vurdu.. Fatihi almak isteyen Fenerbahçe elinde ki yildizindan
da oldu. Ava giderken avlanan konumuna düstü.</span><b style="">
</span>[/b]</span>

<b style="">Dün gece geç saatlerde Yeni Safak
gazetesinde bir araya gelen Nuri Albayrak ile Aziz Yildirim Fatih transferini degil
Alex transferini bitirmisler. Birinci transfer dönemi resmen basladiktan sonra
taraflar arasinda ki ilk büyük imza gerçeklesti.

Bu gelisme üzerine sabah erken
saatlerinde apar topar klüp binasina gelen Alex bütün arkadas ve teknik heyetle
vedalastiktan sonra saat 13:30 TYH Trabzon uçagi ile Trabzona gitti. Hava
alaninda gazetecilerin sorularindan kaçan Alex sadece çok büyük klübe geldigi
için büyük bir mutluluk yasadigini dile getirdi ve daha sonra bir basin
açiklamasi yapacagini söyledi.

Klüp binasinda imza için hazir
bekleyen yöneticiler Alex?in gelmesi ile imza sov yaptilar. Alex imzadan sonra
antreman sahasihan çikarak opjesktiflere poz vermeyi unutmadi. Çok büyük bir
klübe geldigi için büyük mutluluk yasadigini ve Fatih Tekke ile büyük islere
imza atacagimiza inaniyorum dedi.
</span>[/b]</span>

<b style="">Baskan Nuri Albayrak, Aziz
Yildirim ile 12 milyon euro karsiliginda el sikisti. Yillik 2.5 milyon euro
alacak Alex 10 numarali formayi giyecek.</span>[/b]
<b style=""></span>[/b]</span>
<b style="">Trabzonspor baskani Nuri Albayrak
Alex'in transferiyle ilgili yaptigi açiklamada, "Takimimiz kaliteli bir
futbolcu kazandi. Camiamiza hayirli ugurlu olsun" dedi.</span></span>[/b]

Kaynak : Viya Post smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif</span> </span></span></span></span>

uploads/Viya/2006-06-01_164343_010606imzaalex--.jpg</span>

uploads/Viya/2006-06-01_164407_010606imzaalex2--.jpg</span>

</span>smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

Yönetimi bu transferden dolayi kiniyorum.. Fener'in topçusu mu alinirmis..manevi olarak yiprattilar bizi ya..smileys/smiley36.gif

BDiler61
01.06.2006, 17:05
teknik direktör isi iyice kabak tadi verdi artiksmileys/smiley5.gif

Travelair
01.06.2006, 17:08
Ben de o zaman antrenör transferimizi açiklayayim. Ünlü antrenör Trabzon'da flas flas....

uploads/Travelair/2006-06-01_171301_ash.jpg

"Kahramanimiz" lakapli genç antrenör Ash Trabzonspor ile büyük basarilar hedefledigini belirtti. Ihtiyaca göre takima 2 3 pokuman transferi de yapabileceklerini belirten antrenör "Seni seçtim Trabzonsporrr" diyerek sözlerini tamamladi smileys/smiley17.gifEdited by: Travelair

salihismet
01.06.2006, 17:10
Bir kac gün dedeigin neki, göz acip kapayinca gecer. Her gün birileri satiliyor, Fatih, Gökdeniz falan, taraftar acaba satilirmi diye sagda solda haber ariyor, neden? Cünkü bu yönetime hic kimse güvenmiyor. Hic bir $eyi dogru yapmdilarki, neresine güvenelim. Bunlar yapacak ba$ka bir $ey bulamadilarmida geldi Trabzonsporun ba$ina gectiler? Valla cok merak ediyorum.

caykarali_erdal
01.06.2006, 17:12
viya kardesim haber iste gercek habersmileys/smiley2.gif

yalan duzenniyle gelmis gecmis istanbul mafiasina iste tokat.

haber oyle degilhaber boyle yazilir sagolasin elin basin dert gormesin super sin sagolasin ehhh nede olsa dogruyu biz biliyoruz smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Mert67
01.06.2006, 17:12
offf yönetim hadi ya bi td alamadiniz

Burçak
01.06.2006, 17:14
hahaha bomba olmus yaaa. oyandan buyandan gördüklerini gazetelere yazanl istanbul medyasi!! acaba bunuda yarin gazetelere haber yaparmi :))

salihismet
01.06.2006, 17:16
Avrupaya transfer olacagim diyen bazi futbolcular fb ye imza attilar, ya o futbolcular manyak, yada fb Türk takimi deyil.

divicam
01.06.2006, 17:19
teknik direktör konusunda önemli gelismeler var arkadaslar... bir yönetici yurtdisina gitmis... avrupa'nin tanidigi bir isimle anlasmak üzerelermis... daha önce ispanyol kulübü çalistirmis bu hoca....

kolombo
01.06.2006, 17:23
<T>
<BLOCKQUOTE id=ec9039fa>
teknik direktör konusunda önemli gelismeler var arkadaslar... bir yönetici yurtdisina gitmis... avrupa'nin tanidigi bir isimle anlasmak üzerelermis... daha önce ispanyol kulübü çalistirmis bu hoca.... acaba ziya doganmi ziya yi futbol oynadigi yillardan avrupada tanimayan yok...</BLOCKQUOTE>

divicam
01.06.2006, 17:27
karnesi gayet iyi kaynagim isminin yarin sabaha kadar açiklanmamasini istedi...

Mert67
01.06.2006, 17:29
hep böyle diyorlar ama hiç bisey olmuyo ins gerçektir bu sefer

kolombo
01.06.2006, 17:32
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<BLOCKQUOTE id=3b6844a7>

karnesi gayet iyi kaynagim isminin yarin sabaha kadar açiklanmamasini istedi... niye açiklarsan gider fenermi anlasir...</BLOCKQUOTE>

Miraç Atalay Çiftçi
teknik direktör konusunda önemli gelismeler var arkadaslar... bir yönetici yurtdisina gitmis... avrupa'nin tanidigi bir isimle anlasmak üzerelermis... daha önce ispanyol kulübü çalistirmis bu hoca....

insallah dogrudur ve ilk aklima gelen irureta dir hadi hayirlisi.

divicam
hep böyle diyorlar ama hiç bisey olmuyo ins gerçektir bu sefer yok yok benim yönetimi ne kadar elestirdigimi biliyorsunuz... ama simdi moralim düzeldi.... adamin kupa finalleri var ispanyada... üstelik bir takimla degil iki takimla.... türkiye'ye de sampiyonlar ligi için gelmis.... bir türk takimiyla maç yapmis...

BDiler61
01.06.2006, 17:33
Bir transfer bombasi daha Nankatsunun yildizi Tsubasa Trabzonda

http://www.e-fr&#111;ntier.co.jp/products/typing/tsubasa/img/tsubasa.jpgEdited by: madheart17

divicam
01.06.2006, 17:34
irureta degil... daha iyi bir isim... is ki adam kabul etsin....

Miraç Atalay Çiftçi
01.06.2006, 17:34
buldum sadi tekelioglu smileys/smiley36.gif

Volkan Albayrak
01.06.2006, 17:35
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">ya divicam ismini söyle yada söyleyemiyosaniz lütfen msj girmeyin ii ce stress oluyom</TD></TR>

Burçak
01.06.2006, 17:35
kimse yanlis anlamasinda BMN bile ciddiyetini kaybetti yaa. kendi halimize güler olduk. tekrar ediyorum kimse yanlis anlamasin. yönetim öyle hale getirdiki bizi artik kendimiz haber yapmaya basladik.smileys/smiley1.gif

KuĞu
01.06.2006, 17:36
size gerçek bir son dakika haberi

1 haftadir trabzon semalarinda F16 lar uçus yapiyor, az önce 3 tanesi sehrin tepesinde dolandi durdu sebebini bilmiyorum ama fatih tekkeyi artik verin baskisi olabilir http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

kutoz
01.06.2006, 17:36
hep böyle diyorlar ama hiç bisey olmuyo ins gerçektir bu sefer yok yok benim yönetimi ne kadar elestirdigimi biliyorsunuz... ama simdi moralim düzeldi.... adamin kupa finalleri var ispanyada... üstelik bir takimla degil iki takimla.... türkiye'ye de sampiyonlar ligi için gelmis.... bir türk takimiyla maç yapmis...

Abi sen yapma bari, gözünü seviyim. Hadi futbolcu transferi gizli yapilir, baska takimlar talip olup menejerler fiyat yükseltmesin diye. Teknik Direktörle anlasma konusu niye gizli tutulur ki. Konusursun anlasirsin olur biter. Bunlar bizimle Toschak mi geçiyorlar yaaa.

bahadır2561
01.06.2006, 17:38
tamam iste hector cuper...

Özkan Erdem
ulan forumumuzda özelimiz yok be smileys/smiley36.gif

divicam
trabzonspor muhabirinden ögrendim... adamin özel haberi kim oldugunu açiklamamak kaydiyla bana söyledi... simdi haberini yazsin... birkaç saat içinde internete düser... ayip olur muhabire

kutoz

http://www.e-fr&#111;ntier.co.jp/products/typing/tsubasa/img/tsubasa.jpg

Ey allahim ya, yeduk kafayi. Sen aklimiza mukayet ol.Ne, Tsubasa mi.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gif

Miraç Atalay Çiftçi
01.06.2006, 17:39
aman tanrim yoksa del bosque mi ? smileys/smiley36.gif

salihismet
01.06.2006, 17:39
D.T konusunu cözemeyen Nuri Albayrak, careyi bogaz köprüsünde buldu, bana hemen bir d.t bulmazsaniz kendimi a$agi atacagim diyen Albayrak yanina kimseyi yakla$tirmiyor, bir iki gün icinde bu i$i halledecegiz diyen Ha$im Sayitoglunuda rehin alan Albayrak, hemen d.t bulmazsaniz Ha$imle birlikte kendimi a$agiya atacagim diyerek dehtitler savuran Albayragi kimse ikna edemiyor. Geli$meleri daha sonra aktaracagiz.

alpi53
01.06.2006, 17:40
yahuu yeter allah askina 48 saat dedi o adam ne deir baskan yardimcisi midir nedir az delikanli olur insun insan az sozunun eri olur bu ne be yeter be ..yatiyom kalkiyom geliyorum buraya bir haber varmi diye ,ise gidiyorum yok geliyorum yok ,yatiyorum yok ,kalkiyorum yok yemek yiyorum yok olmaz be kardesim ..

siz rahat olun 10 sene sonra turkiyeye kesin donus yapacam yonetime girecem bakin o zaman goreceksiniz nasil takim kuruluyor..

divicam
01.06.2006, 17:42
hector cuper fener'e "gelirim" demis.... galiba daum'un yerine alacaklar...

KuĞu
01.06.2006, 17:42
simdi 2 tane daha geçti.. baskan direniyor sanirim

Lokman
01.06.2006, 17:43
hector cuper olmasin sakin hem valencia hemde mallorca yi çalistirdi sanirim oda Ziya Dogan gibi bir final özürlüdür, ayrica tambir defans anlayisina sahip intere oynattigi futbol belliydi birtek valenciada güzel isler yapti biraz.

kutoz
01.06.2006, 17:43
simdi 2 tane daha geçti.. baskan direniyor sanirim

Tanksiz olmaz. Tank var mi etrafta görebiliyor musun.Kugu, seni de kaybettuk. http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gif

Bu arada hepimiz iptal durumundayiz. Bakalim, nasil kendimize gelecegiz.Edited by: kutoz

Burçak
01.06.2006, 17:44
D.T konusunu cözemeyen Nuri Albayrak, careyi bogaz köprüsünde buldu, bana hemen bir d.t bulmazsaniz kendimi a$agi atacagim diyen Albayrak yanina kimseyi yakla$tirmiyor, bir iki gün icinde bu i$i halledecegiz diyen Ha$im Sayitoglunuda rehin alan Albayrak, hemen d.t bulmazsaniz Ha$imle birlikte kendimi a$agiya atacagim diyerek dehtitler savuran Albayragi kimse ikna edemiyor. Geli$meleri daha sonra aktaracagiz.

yaa iyide hasim bey den ne istiyor yaaa. oooyy oyyy

Miraç Atalay Çiftçi
01.06.2006, 17:45
simdi gündeme ismi belirsiz yeni bir isim daha düstü.gidecekler onla konusacaklar adam süre isteyecek cdleri izleyecek falan filan derken havaalaninda aksam su açiklama yapacak.

aceleye gerek yok.trabzonsporumuz için en uygun isimi arastiriyoruz.3-4 isimle konusuyoruz.cdler verdik izliyorlar.bu konu 1-2 gün içinde netlik kazanacak.hafta sonuna aksamayacak.

mensure 61
Allahim yine bir ses yok ne bu ya!!!

bahadır2561
hector cuper fener'e "gelirim" demis.... galiba daum'un yerine alacaklar...

fener tekke'yide campell'da aliyordu..evet aldilar 3'ün 1'ni...insallah cuper'dir

divicam
01.06.2006, 17:47
hava kuvvetleri komutani firtina pasa trabzonlu korkulacak birsey yok....

Miraç Atalay Çiftçi
01.06.2006, 17:47
bu topicin adinin degistirilmesini talep ediyorum.

son tirlatanlar. daha iyi.

hey allahim ya ne hale düstük.help me.help.help.help...

kutoz
01.06.2006, 17:48

O emekli oldu geçen sene Agustosta. smileys/smiley5.gif

divicam
01.06.2006, 17:49
forumun bu havasini çok sevdim... uçak ve köprü esprisi kopardi beni...

Burçak
01.06.2006, 17:50
Yeni Hocamiza gelsin ;
<BLOCKQUOTE>
Ada sahillerinde bekliyorum
Her zaman yollarini gözlüyorum
Seni senden güzelim istiyorum
Beni sad et sadiye basin için

Her zaman sen yalanci ben kâni
Her zaman orta yerde bir mani
Her zaman sen uzakta ben müstak
Her tellakide bir hayalin berrak

Nerede o mis gibi leylaklar
Sararip solmak üzere yapraklar
Bana mesken olunca topraklar
Beni yad et güzelim basin için
napayim usaklar kafayi yedirdiler bize. son dakka topici burasi ama idare edin ....</BLOCKQUOTE>

KuĞu
01.06.2006, 17:51
kutoz durum ciddi aslindasmileys/smiley4.gif haftabasindan beri uçuyorlar burada, tekkeyi istiyorlarsmileys/smiley36.gif

deniz yönünden gelip meydan tarafindan dönüs yapiyorlar güneye dogru sonra batiya dogru gidiyor gibiler tam çikaramadim istikameti birde yüksek uçuyorlar yüklü olup olmadiklarini anlayamiyorum, egitim uçusu 1 hafta sürermi ? daha önce bukadar uzun kalmamislardi. kesif yapiyorlarsa güneydoguya inmeleri gerekmez mi? olay orada. birde ben savas uçaklarina hastayimsmileys/smiley9.gifkimi F1 izler motor sesine bayilir bende bunlarin manevralarina ve çikardiklari sese hastayim duydugum anda isi birakir izlerim falan smileys/smiley1.gif

divicam
01.06.2006, 17:51

O emekli oldu geçen sene Agustosta. smileys/smiley5.gif o zaman durum ciddi.... kulübü savunmaya kosalim... tanklari gören var mi peki...smileys/smiley36.gif

cavenaghi
01.06.2006, 17:52
yaw 48 saat icinde demedi mi bu adam kardesim ciksin ozur dilesin hemen !!! ne bu yaw salakmiyiz biz bizi oyaliyo... bi ise yaramiyorsunuz ne die aday oldunuz...

trabzonsporun uzerinden reklam yapmayin kardesim !!!!smileys/smiley7.gif

Muhammet_61
01.06.2006, 17:53
yeter artik su T.D yi getirsinler kanser olacaz burda. Offffff

kutoz
01.06.2006, 17:53
kutoz durum ciddi aslindasmileys/smiley4.gif haftabasindan beri uçuyorlar burada, tekkeyi istiyorlarsmileys/smiley36.gif

deniz yönünden gelip meydan tarafindan dönüs yapiyorlar güneye dogru sonra batiya dogru gidiyor gibiler tam çikaramadim istikameti birde yüksek uçuyorlar yüklü olup olmadiklarini anlayamiyorum, egitim uçusu 1 hafta sürermi ? daha önce bukadar uzun kalmamislardi. kesif yapiyorlarsa güneydoguya inmeleri gerekmez mi? olay orada. birde ben savas uçaklarina hastayimsmileys/smiley9.gifkimi F1 izler motor sesine bayilir bende bunlarin manevralarina ve çikardiklari sese hastayim duydugum anda isi birakir izlerim falan smileys/smiley1.gif

Batiya dogru gidiyorlarsa endiselenecek bir durum yok. Merzifon'dan kalkiyorlardir. Merzifondaki Hava Üssünün Komutani da Trabzon'ludur. Bence, Fatih Tekke'yi kaçirmasinlar diye karakol yaptiriyor F 16'lara. smileys/smiley4.gif

emre81
01.06.2006, 17:54

http://www.e-fr&#111;ntier.co.jp/products/typing/tsubasa/img/tsubasa.jpg

Ey allahim ya, yeduk kafayi. Sen aklimiza mukayet ol.Ne, Tsubasa mi.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gif

Hoca süpersin bende tam netten tusubasanin resmini ariyodum kaleyede Vakabayasi'yi aliriz artik:))

Burçak
01.06.2006, 17:55
Tsubasa bize gelmez yaa. alamazlar onu bence.

Mert67
01.06.2006, 17:56
kesin dogru demi

melrok
01.06.2006, 17:56
geçen seneninde etkisiyle bu sene taraftar olarak erken kaynatik. hadi hayirlisi

bahadır2561
01.06.2006, 17:57
Tsubasa bize gelmez yaa. alamazlar onu bence.

tsubasa bize gelmezde..ikiz kardesler vardi dislek ikiside manyak forvet attirsinlar imzayismileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif