PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Şehitler Ölmez, Vatan Bölünmez!

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 [21] 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61

Samet KILIÇ
09.07.2010, 08:18
Vanda şehit olan kardeşimiz abimin sınıf arkadaşıydı,Allah gani gani rahmet eylesin...

a d bacan
09.07.2010, 19:26
sadece üzülüyoruz elimizden hiç bir şey gelmiyor.
böyle olmamalı.

İlker Akçay
11.07.2010, 09:32
Millet olarak zor günler geçirdiğimiz ve Şehitlerimizi andığımız bu günlerde SREBRENİTSA Şehitlerine de dualarımızda yer verelim.15.yılında SREBRENİTSA Unutma,Unutturma!

Gökhan KAN
16.07.2010, 23:41
Siirt'te Jandarma ve Polis Karakolu'na roket atıldı. 3 Polis ve 1 Asker yaralandı. Polislerden birinin durumu ağırmış Allah Şifa versin..

Kaya
16.07.2010, 23:53
Siirt'te Jandarma ve Polis Karakolu'na roket atıldı. 3 Polis ve 1 Asker yaralandı. Polislerden birinin durumu ağırmış Allah Şifa versin..

Umarım kötü haber almayız bu konuda. Yaralı asker ve polislerimize acil şifalar.

Kaya
17.07.2010, 00:12
Maalesef yaralı sayısı 9'a çıkmış durumda...

Dursun Kaplan
17.07.2010, 09:35
Göz göre göre saldırı düzenleniyor ve büyük Türkiye Cumhuriyeti bu b.k böcekleri karşısında birşey yapamıyor öyle mi ? Evet aynen öyle. Yazıklar olsun.

Yaralı polis ve askerlerimize acil şifalar diliyorum.

Travelair
17.07.2010, 18:09
Yapmak istedikleri de tam olarak bu. Devleti zaaf içerisinde gösterip kendilerini muhattap kabul ettirmek. Oyuna gelmeyin. Şehitlerimize Allah'tan rahmet, yaralılara acil şifa diliyorum

Cihan-Ucar
17.07.2010, 22:56
Arkadaslar nerde olursa olsun bizim sehitlerimizin kani yerde kalmayacak SEHITLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ

Yiğit Gayretli
18.07.2010, 15:08
Milyonlar Ermeni,Hrant Dink olurken...Biz ne kadar TÜRK,ne kadar MEHMETÇİK olabiliyoruz?

Ruhları şad olsun...Allah rahmet etsin.Onlar da bizlere şefaat etsin.Şu mesajımı okuyan önce bir oturup düşünsün sonra da ellerini açıp bir Fatiha okusun

Amin...

Gökhan KAN
19.07.2010, 17:04
Çukurca'da askere hain saldırı

Hakkari'nin Çukurca ilçesinde, asker taşıyan aracın geçişi sırasında, meydana gelen patlamada, ilk belirlemeye göre 11 i asker 12 kişi yaralandı.

Alınan bilgiye göre, ilçeye bağlı Üzümlü köyündeki karakola asker sevkiyatı yapan sivil aracın geçişi sırasında yol kenarına döşenen mayın patladı.

AA (http://www.aa.com.tr/)

Gökhan KAN
19.07.2010, 17:08
Allah belanızı versin..Askerlirimize Allahtan şifa diliyorum.

ilhan
19.07.2010, 17:08
Habur'da davul zurna ile kahraman!!!! gibi karşılanan tipler geldikleri yere dönmeye başlamışlar. Pişmanlık(!) yasasından bir daha faydalanırlar nasıl olsa...

SEDAT
20.07.2010, 09:47
- Hakkari'de Askeri Birliğe Sızmaya Çalışan Pkk'larla Çatışma Çıkmış , Şehit Olabilirmiş..azdı Köpekler..

SEDAT
20.07.2010, 10:07
- 6 asker Şehit Oldu Haberleri Geliyor..

Kamil Çakmak
20.07.2010, 10:25
Hakkari, Çukurca'da çatışma

Hakkari’nin Çukurca İlçesi Hantepe bölgesinde teröristlerle güvenlik güçleri arasında çatışma çıktı.

Güncelleme:20 Temmuz 2010 09:22
Çatışmada şehitler ve yaralılar olduğu bildirildi. Konuya ilişkin askeri yetkililer henüz resmi bir açıklama yapmadı. Ancak gelen ilk bilgiler egöre 6 şehit var.
Alınan bilgiye göre, Kuzey Irak’ın sıfır noktasında bulunan Çukurca ilçesi Uzundere beldesi ile Kavuşak köyü arasında bulunan Hantepe üst noktasındaki askeri birliğe terör örgütü PKK’lı bir grup tarafından saldırı düzenlendi.
Saldırıda ilk belirlemelere göre 6 asker şehit olurken, çok sayıda yaralı askerin bulunduğu belirtildi.
Bölgede çatışmalar devam ederken, geniş çaplı operasyon başlatıldığı ve özel eğitimli komandoların sevk edildiği öğrenildi.

Hakkari'den çok sayıda özel eğitimli komandonun bölgeye gönderildiği belirtilirken, Hakkari kent merkezinde ise hem helikopter hem de ambulans hareketliliği yaşandı.

Operasyonların yoğun olarak sürdüğü Türkiye'nin Kuzey Irak sınırındaki Çukurca ilcesi'nde bu gece saatlerinde bir grup PKK'lının askeri birliğe uzun namlulu silahlarla taciz ateşi açtıkları belirtildi. Taciz ateşine askerlerin anında karşılık vermesi üzerine de çatışma çıktı. Çatışmaların sabah saatlerine kadar sürdüğü belirtilirken bölgeye çok sayıda takviye birlik gönderildi.

Hakkari kent merkezinde ise sabah saatlerinde yoğun bir helikopter ve ambulans hareketliliği yaşandı. Hakkari'de bulunan Hakkari Dağ ve Komando Tugay Komutanlığı'na ait Fatih Kışlası'ndan çok sayıda helikopterin iniş ve kalkış yaptığı, ambulansların da Fatih Kışlasına doğru gittikleri görülüdü. Çukurca ilçe merkezine yaklaşık 30 kilometre uzaklıkta bulunan Kavşak-Uzundere Bölgesi'ndeki askseri hareketlilikle ilgili henüz bir açıklama yapılmadı.

Allah rahmet eylesin yakınlarının ve Türk milletinin başı sağolsun.
Yazık yaaa 6 ocağa ateş düştü.

ilhan
20.07.2010, 10:36
Yandı yine ocaklar. Şehitler ölmez vatan bölünmez deriz, terörü lanetler küfür ederiz, bir hafta sonra hatırlamayız bile... Ailelerine sabırlar diliyorum.

Şu soysuzları tükürüğümüzle yok ederiz. Ama yok etmek istersek... Daha kararlı adımlar atılmalı diyoruz senelerdir. Şehit vermeye devam ediyoruz.

Vatan sağolsun...
:(

SEDAT
20.07.2010, 10:38
- Yazık , Günah , Kolaymı Yetişiyor O Çocuklar..

- Artık Bişeyler Yapılmalı , Hergün Ölüceğimize Birgün Ölürüz..

- Çanakkalede Şehitlerimiz Nasıl Kendini Bu Vatana adadıysa , Yeri Gelirse Bizde Gideriz ..

- Yeter artık...Allah Rahmet eylesin hepsine..

Recep Alkan
20.07.2010, 10:39
Sözlerin bittiği yerdeyiz.

Ne desek ağzımıza tıkanıyor, dilimizde kalıyor.

ALLAH tüm Türklere sabırlar versin.

Faik Yılmaz
20.07.2010, 10:41
Pkklılar la onlara demokratik hakler vererek yumuşak davranarak mücadele edemezsiniz....

Bu onları ancak ve ancak şımartır.....

Kudurmuş itleri ancak geberterek üstesinden gelirsiniz....

Devletimiz artık demir yumruğunu göstermeli bu itlerin kafalarını ezmeli....

Kardeşlerime Allah rahmet eylesin mekanları cennet olsun...

Kaya
20.07.2010, 10:51
Şehitlerimizin mekanı cennet olsun...

Yazıklar olsun dirayetsiz sorumlulara!

Misina
20.07.2010, 11:01
Burada sadece başımız sağolsun Allah rahmet eylesin gibi şeyler söylenecekse bu başlık kapatılsın anasayfadan baş sağlığı mesajı yayınlansın !!!

bahadır2561
20.07.2010, 11:01
Allah belanızı versin..

Şeref yoksunu hayvanlar..

Ertan1982
20.07.2010, 11:05
Avrupa Avrupa diyip duruyorlar.Bi baksinlar bakalim Ispanya Fransa Ingiltere hatta Almanya RFA zamaninda nasil tetbirler almis.Terör seni etkilemese ne güzel insan haklari nutuklari atiyorlar ama terör sana gelirse(Madrid,Londra) gör bakalim ne tedbirler aliniyor.Amerika(Patriot Act) Cin vs. Adamlar ülkesini ve düzeni icin tehlike görüyorsa en sert tedbirler aliyorlar.

Bu capulculari yok etmek icin Finansman kaynaklarini(Fuhus,Korsan CD,Esrar,Otopark Mafyasi vs.)bitirmelisin.Avrupada hic rahat vermicen bunlara.Mossad CIA gibi Kacirip hesap sormalisin bunlardan.Bunlara Silah satan Kisileri bitirmelisin (bkz.Ruslar Cecenlere silah satan Tüccarlari).Bi de Artik savunmadan cikmaliyiz catismalari onlarin oldugu yerlere götürmeliyiz(Osman Pamukoglu).Yoksa keklik gibi avlanmayi bekler dururuz.Bunlar yapildiktan sonra Sivil hak arama felan konusulur.

Dursun Kaplan
20.07.2010, 11:08
Davul zurnayla dağdan indirdiğin köpekler bak geri dağa dönüyolar. Ne oldu şimdi ? Terör bitti mi ? Şehit haberleri devam ediyor.

Yazıklar olsun sizin zihniyetinize !

Şehit askerlerimizin mekanı cennet olsun. Acılı ailelerine yüce Allah sabır versin.

Gökhan KAN
20.07.2010, 11:25
Bir kere de huzurlu uyanalım arkadaş. uyandığımda şu başlığı aktif görmek istemiyorum. Bakıyorum mesaj atılmış içine girmek istemiyorum. Kesin bişey olmuş diyorum içimden..

Allah belanızı versin. Taş olursunuz inşalllah oralarda.

Askerlerimize Allahtan rahmet yakınlarına baş sağlığı diliyorum. Sizler kadar olmasa da bizim de yüreğimiz yanıyor.

Gökhan Döner
20.07.2010, 11:26
Artık alışkanlık haline mi geliyor ne
Hergün olmasada 2 günde bir artık bu haberlerle karşılaşıyoruz ve artık tepki bile veremiyoruz.
Ne olacak bu işin sonu yaa
Allah ailelerine sabırlar ihsan eylesin. Mekanları cennet olsun .
Bu hükümettede hala Pkk olaylarına tepki vermeyen Millet vekili ve başbakan vede
Cumhur başkanının ..................... versin.
Bu acıyı hepsine yaşatır inşallah rabbim

SDanışmaz
20.07.2010, 11:39
2 aydır hiç mi icraat olmaz? Herşey hep mi lafta kalır?

.....
20.07.2010, 12:07
Oyy şerefsiz namussuzlar. Nedir çektiği bu milletin ? Bu kadar acı yetmez mi ?

Bunu yapanların evlatları canları ciğerleri yokmu acaba ? Nasıl bir yürekle doğrultuyorlar o silahları MEHMETÇİĞE...

Hayatını kaybeden kardeşlerimizin mekanları cennet olsun. Allah ailelerine sabırlar versin.

Travelair
20.07.2010, 12:16
Siyaset doğuya lazım. Batıya değil.

Siyasi partiler köy köy kahvehane kahvehane ev ev dolaşıp devletin ne manaya geldiğini anlatması lazım. Kurda kuzuyu emanet etmekle yol alamazsınız

evrents
20.07.2010, 12:49
Bu hükümet Erdal Sarızeybek'i azcık dinlese terörü bitiricek.Adam ne diyor (sarızeybek) bu örgütün kasasını,finans kaynaklarını kurutcaksın.Kaçakçılığa göz yummuycaksın.Gerekirse askere tam yetki verip K.Irak'a girip orda tampon bölge oluşturup çıkmıycaksın.
Ama ne yazıkki bunlar yaplmıyor ve şehit vermeye devam ediyoruz.

Erdal
20.07.2010, 13:07
Şehitlerimizin yakınlarına Allah sabırlar versin. Yaralı askerlerimize Allah şifalar versin... Allah memleketimizi yöneten ve yönetme iddiasındaki herkese basiret versin...Bu millete kim ihanet ediyorsa Allah onları kahretsin....

Mert67
20.07.2010, 13:54
Allah yakınlarına ve tüm Türk milletine sabırlar versin.
Buraya taziye mesajı yazmakdan bıktım artık:(

Faik Yılmaz
20.07.2010, 15:21
Bir fidan daha devrildi......

Van'ın Gürpınar ilçesi Akdoğu köyü yakınlarında teröristler operasyon bölgesine giden askerlere ateş açtı. İlk belirlemelere göre 1 askerin şehit olduğu bildirildi.

Allah milletimize sabır versin....

Gökhan KAN
20.07.2010, 15:29
Allahtan rahmet diliyorum. Başka da birşey gelmiyor elimizden.

İskender66
20.07.2010, 18:37
Şehitlerimizin yakınlarına Allah sabırlar versin. Mekanları cennet olur inşallah.(Amin). Yaralı askerlerimize Allah acil şifalar versin... Allah memleketimizi yöneten siyasilere, devlet adamlarımıza, askerlerimize, polisimize güç ve kuvvet versin... Bu güzel ülkemizi bölmeye, huzurumuzu bozmaya, nifak tohumları ekmeye kimsenin gücü yetmez. Bu vatan hepimizin. Bu vatanı bölmeye kimsenin gücü yetmez.

macka61
20.07.2010, 18:46
Şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum mekanları cennet olsun

Emre Dumangöz
20.07.2010, 18:50
şerefsizlerrrrrrrrrrrrrrrrrr.... ist. bmn olarak sehitler için bi bulusma olabilir aslında taksim meydanında

A.Hilal Çakıroğlu
20.07.2010, 18:58
Allah şehitlerimize rahmet eylesin, yakınlarına da sabır versin :(

Ömer Kibar
20.07.2010, 20:15
Allah şehitlerimizin yakınlarına sabır versin..

a d bacan
20.07.2010, 21:47
Şehidimizin biriside Hatay Dörtyol dan

bizim Hasan ustamızın biricik oğlu "ASLAN" ŞEHİDİMİZ AYHAN SAY
ALLAH şefaatine nail etsin bizi

Ateş ne kadar yakına düşerse o kadar çok yakıyor içimizi.

hesabın er geç sorulacak Yiğidim.

ELBET SORULACAK.

gözün arkada kalmasın.

Sanliurfa61+2
20.07.2010, 21:58
dağdan gelenler için dağa hakim ve savcı götürdük. Oracıkta serbest bıraktılar. Geçen hafta 14 kişi geri döndü. Belkide bugün Mehmedimi vuranlar arasında o çakallarda vardı. O şeytan üçgeninde ki sınır birlikleri de nasıl korunuyor aklım almıyor. Şehitlerimizin gencecik hayatlarına mı yanayım, onları kaybeden ailelerine mi bilmiyorum. İçimiz Yanıyor!

littlebighorn
20.07.2010, 23:42
2001 0
2002 6
2003 21
2004 73
2005 92
2006 121
2007 118
2008 150
2009 135

yukarıdaki sayılar maalesef yıllar bazında şehit sayılarıdır. Bazı şeyler için çok geç kalındı.

Turgay ATEŞ
21.07.2010, 00:26
ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ
Milletimizin başı sağolsun

salihismet
21.07.2010, 02:28
Ben, aglayan analara, bacilara, kardeslere, cocuklara üzülüyorum.
1980 de idam edilen insanlar icin, 2010 da aglayan basbakana kizmiyorum.
ben öfkemi, 2010 da sehit düsenler icin, 2040 yilinda aglayacak olan basbakana sakliyorum...

Yiğit Gayretli
21.07.2010, 02:54
O her kimdir ki gözü kör olacak kadar göremesin nurunu
Ana baba gardaş bacı hepimiz birden cennet bildik yolunu
Peygamber ocağında şehadetle taktın paha biçilmez tacını
Kırpmadın gözünü sadece ölüme yumdun,savundun sen yurdunu

Mehmed'im aklın kalmasın sakın buralarda
Küçük gardaşın kanınla suladığın dağlarda ovalarda
Emanetine gururla kafes yapmış,siper etmiş göğsünü
İşittim sesindeki yiğitliği mertliği cesareti kulağımla

Ah ah seni alan engin dağalara bismillah
Alıp da koynuna yatıranlara bismillah
Bayrağa renk veren oluk oluk kanına bismillah
Şehit oldun kahraman oldun aslanım,ŞEHADETİNE bismillah....

İçimden geldi doğaçlama koptu eksiği gediği hatası varsa mazur görün...

Bilâl ÇOBAN
21.07.2010, 03:17
Öncelikle sizden temennim şudur ki, yazdıklarımı siyasi olarak yargılamayın; ben sadece kendimce gördüğüm hataları söyleyeceğim, söylemesem de ortadan yarılıp çatlarım herhalde bunca saçmalıktan sonra...

Geçenlerde bakanlarımızdan birisi ( ismini vermek istemiyorum, dinleyenler hatırlayacaktır ), tekrar Kandil dağına dönen teröristler için şu cümleyi kuruyor...

" keşke geri dönmeyip, demokratikleşme sürecine katkıda bulunsaydı bu kardeşlerimiz "

Bu milletin suçu günahı nedir ?

Bu millet, binlerce şehit vermesine rağmen,
Bu millet, devlet kapılarında hor görülmesin rağmen,
Bu millet, evladının yemin törenine inançları uğruna giyindiği örtü ile girememesine rağmen,

binbir zorluk ile büyütüp, okutup, düğün dernek ile vatani görevine gönderdiği evladının ALBAYRAKLI tabutuna sarılırken, " VATAN SAĞOLSUN " , " ŞEHİTLER ÖLMEZ VATAN BÖLÜNMEZ " , " CANLAR FEDA BU VATANA " sözlerinden başka bir söz söylememiş, gözyaşlarını içlerine akıtmıştır...

Yine bu millet, KÜRT komşusuna, kaşını düşürmemiştir, KÜRT ile PKK lı arasındaki o kalın çizgiyi çok güzel şekilde görebilmektedir...

Fakat ucu bucağı nereye uzanacağı belirsiz " AÇILIM " muhabbetiyle moda olan bir söz türetilmiştir...

" ANALAR AĞLAMASIN "

Bu vatana evladını şehit veren, akabinde de mağrur duran, gözyaşlarını içine akıtan, vatana millete devlete kürt kardeşine en küçük bir hakaret etmeyen bu analar ile, evladını dağda kaybetmiş bir anayı bir tutmak şehitlere ve ailelerine dolayısıyla bu vatana yapılan en büyük nezaketsizliktir...

Elbette analar ağlamasın... Fakat bu ülkeye evladını feda eden annenin hakkını teslim edeceksin... Şehitlerin anası ile teröristlerin anasını bir edilmemelidir... Analar üstünden ideoloji türetilmez...

Evladı şehit olan ana, iftiharla bu vatana evlat yetiştirme duygusuyla yaşatılmalı... Evladı terörist olan ana ise, bağrına taş basmalıdır...

Faik Yılmaz
21.07.2010, 08:40
2001 0
2002 6
2003 21
2004 73
2005 92
2006 121
2007 118
2008 150
2009 135

yukarıdaki sayılar maalesef yıllar bazında şehit sayılarıdır. Bazı şeyler için çok geç kalındı.

Maalesef bu yılki sayıda 100 e yaklaşmış durumda.....

Sorumluluk makamında olanlar hala olayın vehametinin farkında değiller....

90 lı yıllarsa senede 500-600 şehit veriyorduk şimdi o kadar değil gibi ne olduğu belirsiz anlamsız açıklamalarla terörün önüne geçecek tedbirleri alamıyorlar....

Maalesef çok büyük bir zaafiyet içerisindeyiz......

Süleyman50
21.07.2010, 08:42
eğer herkes sadece üzerine düşen görevini hakkıyla yapsa bu kadar şehit vermeyiz herhalde, ailelerine Allahtan sabır diliyorum...

güvençelik
21.07.2010, 08:55
94.ve95 yıllarında gürpınarda komando bölüğünde askerliğimi yaptım.pkk o bölgeyi geçiş yolu olarak kullanıyor.94 yılında hakari komando tugayı ve bizim sıkıştırmamız sonucu 52 terörist öldürülmüştü yine o günler geldi ..allah doğuda askerlik yapanlara yardım etsin .ölen kardeşlerimizin ruhu şaad olsun şehitlerimizin yakınlarına yürekten başsağlığı diliyorum...çok söylenecek laf var ama ....sayın milletvekil ve başbakanımız söylüyor .biz ne desek boş

Gökhan KAN
21.07.2010, 15:11
Asker şehitlerimizin acısına polis şehitlerimizin acısı eklendi. Elazığ'ın Karakoçan ilçesinde polisleri taşıyan otomobilin devrilmesi sonucu 2 polis memuru, 1 polis meslek yüksek okulu öğrencisi öldü, 1 polis memuru ağır yaralandı.

Dursun Kaplan
21.07.2010, 16:10
Şehit polislerimizin mekanı cennet olsun.

Acılı ailelerine allahım sabır versin. :(

Gökhan KAN
22.07.2010, 12:32
Türk Silahlı Kuvvetleri sınır bölgelerindeki terörist sızmaları ile bölgedeki birlik ve karakolların güvenliği için ''köstebek'' olarak adlandırılan uzaktan algılama sistemlerini kullanacak.

Savunma Sanayii Müsteşarlığı ve Türk Silahlı Kuvvetleri'nin yürüttüğü ortak proje sayesinde terörist unsurların kırsal bölgelerdeki hareketlerini anında tespit etme imkanına sahip teknolojik sistemlerin kullanılması kararlaştırıldı.
Yapılan çalışmalar neticesinde NATO birlikleri tarafından da kullanılan ''Yer Konuşlu Uzaktan Algılama Sistemleri''nin sınır bölgesi ile bölgedeki operasyonel birlikler tarafından test edilmesi için düğmeye basıldı.
Toprağa gömülü olarak gizlenen ve birbirinden farklı özelliklere sahip ''köstebek'' olarak adlandırılan sistem, sınır boyları, askeri tesis ve karakolların çevresi ile birliklerin geçici konuşlanma bölgelerine çok kolay ve hızlı kurularak, terörist unsurların her türlü sızma, saldırı ve sabotaj tehditleri uzak mesafeden önceden haber alınabilecek.
Sistemin parçalarından biri olan sismik dedektörler, sahip olduğu hassas özelliklerle gömülü oldukları bölgede atılacak her adımın toprak üzerindeki titreşimleri, kızılötesi dedektörler de bölge üzerindeki hareketleri algılayacak.

KOMUTA MERKEZİNE FOTOĞRAF VE GÖRÜNTÜ İLETECEK

Söz konusu titreşimlerin analizini de yapan sistem titreşimlerin hayvan veya insanlara ait olup olmadığını da rapor edecek. Aynı zamanda metallere karşı da duyarlı olan dedektörler, etkili olduğu alan içindeki silahlı insan ve araçları da anında karargaha bildirecek.
Bu arada sisteme entegre kameralar sayesinde kaydedilen fotoğraf ve video görüntüleri, alarm durumlarında komuta merkezine aktarılacak.
Tamamen askeri standartlarda tasarlanan ve her türlü tehdit algılamalarını kablosuz olarak VHF bandında komuta merkezlerine iletme imkanına sahip olan sistemin, ilk olarak Doğu ve Güneydoğu'daki kritik bölgelerde kullanılması planlanıyor. Sistemle, hassas öneme sahip karakolların etrafları adeta elektronik bir çit ile donatılacak.
Bu arada bölgedeki mobil birliklerin çevre güvenliğinde de kullanılacak olan sistem, her türlü terörist unsurun arazideki hareket, yön ve sayılarını da, her türlü arazi ve iklim koşullarında komuta merkezlerine bildirecek.
Proje kapsamında Türkiye'de üretilmesi planlanan sistemin kısa süre içinde tüm güvenlik birimleri ile askeri birlik ve binaların güvenliği için kullanılması hedefleniyor.

AA

Dursun Kaplan
22.07.2010, 13:51
Bunları kullanmak güzel doğru.

Ama bunları kullanacağım diye bas bas bağırarak haber yapmak ne kadar doğru ? Saman altından yapın şu icraatları. Çok mu zor ? Zor benim ülkemde evet.

Bilhan Özhan
22.07.2010, 14:12
pkk yi önce disaridan bitireceksin ki iceridekiye destek gelemesin.. para kaynagi giderse silah da gider silah giderse azimde gider azim giderse pkk da biter

faik celikoflu
22.07.2010, 14:44
Allah şehitlerimize rahmet etsin, ailelerine sabır versin...

Ülkemizi bu karanlık günlerden biran önce çıkarsın inşalah...

Gökhan KAN
23.07.2010, 00:02
Mardin'de Polis aracına saldırı olmuş 2 Polisimiz yaralanmış Allah şifa versin..

Cem Balcı
23.07.2010, 17:42
Barış Yüzbaşı Şehit Oldu

Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde yaralanan Yüzbaşı İbrahim Barış Yurtsever şehit oldu.

Alınan bilgilere göre, Hakkari'nin Yüksekova ilçesinde 5 gün önce yol kenarındaki mazgal demirlerinin altına yerleştirilen mayının patlaması sonucu ağır yaralanan Yüzbaşı İbrahim Barış Yurtsever, tedavi gördüğü Gülhane Askeri Tıp Akademisi'nde (GATA) şehit oldu. (Cihan Haber Ajansı)

colmandante34
23.07.2010, 17:46
Allah c.c nun izniyle hepsi kendi kanlarında boğulacaktır..Türk e kefen biçenin ömrü korkunc olurmus..Allah c.c haklının yanındadır..

Tangerine Dream
23.07.2010, 17:54
Şu başlığı aktif görünce yine mi şehit haberi var diye insanın içi cız ediyor. Allah bu güzel vatanı bölüp parçalamak isteyenlere fırsat vermesin, hem bu dünyada hem de ahirette en ağır azabıyla cezalandırsın.

OLCAY ÇAKIR
23.07.2010, 18:01
Allah şehit yakınlarımıza sabırlar versin. Ne diyelim. Elden bişey gelmiyor...

.....
26.07.2010, 19:07
Hatayda 2 polis memuru şehit olmuş.2 polis memuru da yaralanmış.

Kazım Uzunboy
26.07.2010, 19:09
Şehit sayısı 3. :(

Gökhan KAN
26.07.2010, 19:11
Başımız sağolsun...

Armağan Dere
26.07.2010, 19:28
Bursa/İnegöl karışmış

Doğu kökenli 3 kişinin 5 kişiyi yaralaması İnegöl’ü ayağa kaldırdı. Yaklaşık 200 kişilik bir grup, karakolu basarak gözaltına alınan zanlıların kendilerine verilmesini istedi. İlçe savaş alanına döndü

Volkan KURHAN - BURSA / AHT

BURSA’nın İnegöl İlçesi’nde, ilçenin yerlisi bir aile ile Doğu kökenli komşusu arasında çıkan tartışmanın ardından gelişen olaylar İnegöl’ü yangın yerine çevirdi. İki ailenin tartışmasının ardından Doğu kökenli ailenin üyeleri,minibüsle,mahalledeki kahvehanenin önünden geçince tekrar sözlü tartışma yaşandı. Tartışmadan bir süre sonra, doğu kökenli vatandaşlar tekrar kahvehaneye gelerek 5 kişiyi bıçakla yaraladı. Olayda yaralanan iki kişinin durumunun ağır olduğu öğrenildi. Polis olayın ardından 3 kişiyi gözaltına aldı.

DEDİKODU TAHRİK ETTİ
Olayın ardından ilçede 2 kişinin öldüğüne dair dedikoduları yayılması ilçe halkını ayağa kaldırdı. Zanlıların gözaltında tutulduğu karakola gelen yaklaşık 200 kişilik bir grup zanlıları polisin koruduğunu iddia ederek tepki gösterdi. Üç kişinin kendilerine verilmesini isteyen öfkeli kalabalık polisle karşı karşıya geldi. Bir polis ve bir zabıta aracı ateşe verilirken, 3’ü polis 5 araç da ters çevrildi. Olaylarda, bir polismemuru ile çok sayıda vatandaş yaralandı. Belediye Başkanı Alinur Aktaş’ın konuşması ise öfkeli halkı teselli etmeye yetmedi. Bursa Valisi Şahabettin Harput olay yerine geldi.

Mesut
26.07.2010, 20:07
yenı geldım eve ben hatay dörtyolda yaşıyorum.
olay bölgesi genelde doğu kökenli insanların yaşadığı bölgede oldu.
burdaki yerli halk yataklık etdiği sürece bu bölgede haberleri çok duyacaz.
olay sırasında çarşıdaydım bende 2 km uzaklıkda çarşıya bişe çarşı baya sakindi eve gelince öğrendim

Hasan YAYLI
26.07.2010, 20:10
şehit polislerimize Allah'tan rahmet,yaralılara ise acil şifalar diliyorum...

EmreYavuz61
26.07.2010, 20:11
yenı geldım eve ben hatay dörtyolda yaşıyorum.
olay bölgesi genelde doğu kökenli insanların yaşadığı bölgede oldu.
burdaki yerli halk yataklık etdiği sürece bu bölgede haberleri çok duyacaz.
olay sırasında çarşıdaydım bende 2 km uzaklıkda çarşıya bişe çarşı baya sakindi eve gelince öğrendim

yataklık edenler var dimi ondan böyle oluyor zaten.işte bu yüzden hep diyorum bunlar karadenizde türeyemezler.çünkü karadeniz insanı bunların kendisini çocuğunu öldüreceğini bilse bile bu köpeklere yataklık yapmaz.ama yapan haysiyetsizlerde var...

şehitler ölmez vatan bölünmez

Hasan YAYLI
26.07.2010, 20:11
Hatayın Dörtyol ilçesi Payas beldesinde devriye görevi yapan polis otosuna, teröristler tarafından uzun namlulu silahlarla ateş açıldı.

Dörtyol İlçesine bağlı Payas Beldesi Özerli Mahallesi TOKİ konutları önünde devriye görevi yapan, içinde resmi polis memurlarının bulunduğu polis otosuna teröristler tarafından uzun namlulu silahlarla ateş açıldı.

Saldırıda ilk belirlemelere göre, 2 polis memuru şehit olurken, 1 polis memuru ise yaralandı. Yaralı polis memuru, en yakın hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı

Mesut
26.07.2010, 20:23
tabiki yataklık ediliyor olay yeri toki evlerının ora dağ değil bayır değil dağa uzak bir yer olayın olduğu kısım.

gokhan_61_
26.07.2010, 20:24
biktik artik bu sehit haberlerinden yeter artik bu kadar da olmaz her hafta sehit

Mesut
26.07.2010, 21:54
araçda bulunan 4 polis memurumuzda şehit düştü
not=kesin bilgi değil arkadaşımdan aldığım bilgidir.

Mesut
26.07.2010, 22:03
http://www.dha.com.tr/images/galerithumbs/20100726/id_5280_8bd4b8b0.jpg (http://www.dha.com.tr/p.php?g=5280&p=2#gallerytop)
http://www.dha.com.tr/images/galerithumbs/20100726/id_5280_a1217b7f.jpg (http://www.dha.com.tr/p.php?g=5280&p=3#gallerytop)
http://www.dha.com.tr/images/galerithumbs/20100726/id_5280_b81c1cb0.jpg (http://www.dha.com.tr/p.php?g=5280&p=4#gallerytop)
http://www.dha.com.tr/images/galerithumbs/20100726/id_5280_843bd99a.jpg (http://www.dha.com.tr/p.php?g=5280&p=7#gallerytop)

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs231.snc4/38901_1403164091175_1594556960_31307082_7022964_n. jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=31307102&id=1594556960)
Hatay-Dörtyol

faik celikoflu
26.07.2010, 23:18
Polis Özel Harekat ekipleri de artık terörle mücadelede aktif olarak kullanılacak diye midir bu saldırılar?

Yeter yahu, yapılsın artık bişeyler.

Herkes extra dikkat etsin, önlemler alınsın.

Şu mübarek gecede bu haberleri almak yıkıyor bizi...

Kadir
26.07.2010, 23:50
Polis Özel Harekat'ın bıyığa laf edenler ne yapabilirler ki terörle mücadelede..?

Buyursunlar!

Dursun Kaplan
27.07.2010, 09:21
Hatay'a dadanmaların sebebi nedir acaba ?

Şehit polislerimize allahtan rahmet diliyorum. Mekanları cennet olsun. Acılı ailelerine sabır dilerim,çok acı bir durum. :(

Ve siz b.k böcekleri,bir gün gelecek ait olduğunuz yere gömüleceksiniz !.

Gökhan KAN
27.07.2010, 12:29
Osmaniye-Hasanbeyli ilçesi karayolunda, ilçe merkezine yaklaşık 3 kilometre mesafede, yol kenarına yerleştirilen uzaktan kumandalı mayının patlaması sonucu, devriye görevi yapan askeri aracın hasar gördüğü belirtildi. Yaralı askerler olduğu öğrenildi.

Ayrıntılar geliyor...

TAHSİN 61
27.07.2010, 12:39
araçda bulunan 4 polis memurumuzda şehit düştü
not=kesin bilgi değil arkadaşımdan aldığım bilgidir.

Kesin bilgi Şehit sayısı 4

Askerlik yağtığım güneyçam Yeniaslanbaşar Köyünde bomba patlamış 1 ölü 4 yaralı varmış..

irfanb
27.07.2010, 12:40
Sehitlerimize Allah`tan rahmet,yakinlarina bassagligi dilerim.

İskender66
27.07.2010, 18:33
Dün Hatay'da şehit olan 4 polisimize Allahtan rahmet, kederli ailesine sabır ve başsağlığı diliyorum. Mekanları cennet olsun.

Mesut
27.07.2010, 18:42
arkadaşalr hatay-dörtyol çok karışık
yenı geldim çarşıdan burda çok daha büyük olaylar gerçekleşebilir.

Gökhan KAN
29.07.2010, 12:05
Askerlik yağtığım güneyçam Yeniaslanbaşar Köyünde bomba patlamış 1 ölü 4 yaralı varmış..
Güneyçam yolu zaten tam mayınlık yerler. Daha önce biz operasyona giderken bizden sonraki araçta mayın patlamıştı..Allahtan araç zırhlıydı. Bizde patlasa çok şehit verirdik.

srdr
29.07.2010, 20:59
Çakallar Ölür Şehitler Ölmezmiş...

Bilhan Özhan
30.07.2010, 00:07
Tokat’ın Reşadiye İlçesi’nde Sazak Karakolu’na teröristler tarafından taciz ateşi açıldı. Güvenlik güçlerinin anında karşılık verdiği saldırıda 1 asker yaralandı.
eşadiye İlçesi’ne 20 kilometre mesafede Sazak köyü yakınlarında bulunan Sazak Jandarma Karakolu’na teröristlerce akşam saatlerinde taciz ateşi açıldı. Açılan ateşte 1 asker yaralanırken, güvenlik güçlerince anında karşılık verildi. Tokat Valisi Şerif Yılmaz bölgede sıcak temas sağlandığını ve operasyonun sürdüğünü söyledi.

YARALILAR ASKERİ HELİKOPTERLE TAŞINDI

Çıkan çatışmada yaralanan asker, askeri helikopterle Tokat'a getirildi. Çatışmada yaralanan askeri taşıyan helikopter, Tokat İl Jandarma Komutanlığı bahçesindeki piste iniş yaptı.Yaralı asker, daha sonra ambulansla Tokat Devlet Hastanesine kaldırıldı

AYNI BÖLGEDE 7 ASKER ŞEHİT OLMUŞTU

7 Aralık 2009 tarihinde aynı yerde, ilçe merkezinden karakola gitmekte olan askeri araca PKK’lı teröristlerce kurulan pusu sonucu 7 asker şehit olmuştu.

SICAK TEMAS SAĞLANDI

Tokat Valisi Şerif Yılmaz, Reşadiye Sazak bölgesinde çıkan çatışmada yaralanan askerin sağlık durumunun iyi olduğunu, gerekli müdahalenin yapıldığını bildirdi.
Bölgede yapılan operasyonlar neticesinde teröristlerle sıcak temas sağlandığını ifade eden Yılmaz, “Güvenlik kuvvetlerimiz bölgede operasyon icra ederken, onlar karşılarına çıkmışlar ve kaçmışlar” diye konuştu. Yaralı askerin isminin jandarma er Ayhan Akbaş (20) olduğu öğrenildi. Tedavisi süren askerin ameliyata alındığı belirtildi.

tuncay1984
30.07.2010, 00:18
sicak ortamda asacan apoyu idam niye kalkmisti

Bilhan Özhan
30.07.2010, 00:20
sicak ortamda asacan apoyu idam niye kalkmisti
apo istense bugün bile asilabiliyor.. onun yargilandiginda idam dahace kalkmamisti.. ve o gün sartlariyla hükmü yemeli.. ama iste :) astirmiyorlar neyse buda siyasete girer simdi..

Bilhan Özhan
30.07.2010, 00:21
benim deminki yazdigim neden kaldirildi silindi ? siyasi degildi itici degildi hakaret icerikli degildi ?

Kaya
30.07.2010, 00:23
Bilhan, siyasi içerikli bir mesajı alıntılamak ve cevap vermekte forum kuralları dışında... Zaten mesajında da belirtmişin "Tartisabiliriz fakat yeri degil bence"...

Mesajın bu nedenle silindi...

Sevgiler...

Bilhan Özhan
30.07.2010, 00:24
anliyorum tamam..

Kaya
30.07.2010, 00:25
anliyorum tamam..

Teşekkürler... ;)

TAHSİN 61
30.07.2010, 11:45
Güneyçam yolu zaten tam mayınlık yerler. Daha önce biz operasyona giderken bizden sonraki araçta mayın patlamıştı..Allahtan araç zırhlıydı. Bizde patlasa çok şehit verirdik.

Güneyçam besta ya açılan kapı o taburu ordan kaldır Şırnak'ın kuzeyini yetim bırakırsın o yüzden hep o yol mayınlanıyor. Menfezlerde 20 kilo paketlenmiş tavuk bulmuştuk terör almadan biz aldık Şen piliç hiç unutmuyorum. Birde yöre halkının göçer zamanı yaptığı rezillik Resör köprüsünde anam ağladı oralarda :) herşeye rağmen özlüyorum o bölgeyi

Sefa Murat Dokuz
30.07.2010, 13:58
http://www.haberturk.com/yasam/haber/537474-beyninin-ucte-ikisi-alindi

Dursun Kaplan
30.07.2010, 15:24
Onurlu gazimize yüce rabbimden acil şifalar diliyorum. Umarım sağlığına kavuşursun.

Sana o kör kurşunu sıkanlar elbet bir gün böcek gibi yok olacaklar.

28TS61
31.07.2010, 01:49
ya gecen bi resim gördüm firat ve dicle nehirlerinin akisi degistirilsin diye. aksilari yatay yapilirsa sinirlarimizin yolundan o zaman zorlasir düsman girmesi topraklarimiza diye. aslinda yapilsa cok güzel olur

Kadir
02.08.2010, 23:40
Eruh'ta Polise roketli saldırı: 1 Meslektaşımız şehit

Teröristler Siirt'in Eruh İlçesi'ne roketli saldırı düzenledi. Saat 22.00 sularında meydana gelen saldırıda 1 polisin şehit olduğu 3 polisin de yaralandığı belirtiliyor.

Şehidimizin mekanı cennet olsun.

Gökhan KAN
03.08.2010, 00:21
Yine moralimiz alt üst oldu. Başımız sağolsun.

Kaya
03.08.2010, 00:22
Eruh'ta Polise roketli saldırı: 1 Meslektaşımız şehit

Teröristler Siirt'in Eruh İlçesi'ne roketli saldırı düzenledi. Saat 22.00 sularında meydana gelen saldırıda 1 polisin şehit olduğu 3 polisin de yaralandığı belirtiliyor.

Şehidimizin mekanı cennet olsun.

Polisimizin mekanı cennet olsun... Ailesine ve sevdiklerine sabırlar dilerim...

ö.saral
03.08.2010, 00:22
ßahanede hazır haa analar ağlamasın
Lan benimki ağlamış onunkide ağlasın
Salmayın kahpeleri asın bunları asın
Asker polis öğretmen bebeye kıydı bunlar
İhanetin adını açılım koydu bunlar !..

ŞEHİTLER ÖLMEZ !

Emrah Akcagöz
05.08.2010, 22:30
Gediktepe'deki olaylar çok ilginç yazık vatan uğruna orada olan kardeşlerimize..

Bu arada Doğubeyazıtta 1 askerimiz daha şehit düşmüş..

Allah yakınlarına sabırlar versin..

Burçak
05.08.2010, 22:40
dün Doğubeyazıtta olayın olduğu yerdeydik :S
Allah belalarını versin
Bugün akşam üzerinden beri helikopterler geçti ağrıdan. meğer oraya gidiyorlarmış.
6 dann beri devam ediyor çatışma

Külünkoğlu
06.08.2010, 08:28
Şehitlerimize Allah'dan rahmet ailelerine sabır diliyorum.

Sebeb olanların Allah belasını versin !

fındıkoğlu
06.08.2010, 08:35
Şehitlerimizin şahadetleri kendilerine mübarek olsun.... Geride kalan ailelerine sabırlar diliyorum...
Orada askerlik yapan biri olarak rabbim yardımcıları olsun....

Oğuz ZEYTİN
06.08.2010, 12:59
Şu zor dönemde milletin birliği için, soysuzların kökünü kazıyan tüm mehmedlerimize Allah'ım güç versin!

Şehit kardeşlerimize rahmet, ailelerine ve milletimize sabır diliyorum.

Süleyman Eruyar
07.08.2010, 11:59
HERON muhabbetleri doğruysa,
biz mahvolmuşuz..

Serdær
08.08.2010, 13:42
http://im.haberturk.com/2010/08/08/540022_htmansetyeni.jpg?1281262978

Mardin'in Nusaybin ilçesinde mayın patlaması sonucu 2 asker şehit olurken, 1 asker yaralandı.

Nusaybin ilçesinde operasyon düzenleyen askeri taşıyan askeri aracın mayın üzerinden geçmesi sonucu 2 uzman çavuş şehit oldu, 1 asker yaralandı. Yaralı asker, Diyarbakır Askeri Hastanesi'ne kaldırıldı.
Patlamadan yaralı olarak kurtulan asker de kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetti.

CHA

Gökhan KAN
11.08.2010, 19:01
Ramazanda inşallah kötü haberler almayız. Mardin'de şehit olan askerlerimizden birisi benim Şırnak'ta devrem'di. Askerlik bitince Uzman Çavuşluğa geçmiş. Haberlerde görünce şok oldum.

Geçen senede aynı şekilde bir komutamızı görmüştüm haberlerde. Şırnak'ta 5 yıl dağ taş gez bişey olmasın. Giresuna git şehit ol.

Allahtan tüm şehitlerimize rahmet diliyorum.

EmreYavuz61
11.08.2010, 19:26
ŞEHİTLER ÖLMEZ;VATAN BÖLÜNMEZ!!!

allah rahmet eylesin şehitlerimizi.yakınlarınada sabır diliyorum...

Gökhan KAN
13.08.2010, 19:38
Örgüt 20 Eylül'e kadar tek taraflı ateşkes ilan etmiş. Haberlerde duydum.

Oğuz ZEYTİN
13.08.2010, 19:46
ATEŞKES, milletlerarası hukukta kullanılan bir terimdir. Ve SAVAŞAN iki DEVLET arasında yapılır.

Türkiye Cumhuriyeti devletinin karşısında, bir terör örgütü vardır.

"Silah bıraktılar" tabirini kullanmak daha doğru olacaktır.

NOT: "Ramazan ayıyla birlikte silah bırakacaklar, referanduma eylemsiz bir ortamda girilecektir." şeklindeki açıklamalar terör örgütüne yakın internet sitesi ve ajanslarda sıkça yazılıyordu.

Dursun Kaplan
21.08.2010, 16:53
Şemdinli'de çatışma: 1 şehit

Hakkari'nin Şemdinli İlçesinde teröristlerle güvenlik güçleri arasında çıkan çatışmada, Jandarma Uzman Onbaşı Emrah Yalım'ın (26) şehit olduğu bildirildi.

21 Ağustos 2010

Güya sözde ateşkes (?) ilan eden şerefsiz köpekler bugün bir askerimizi şehit ettiler ! :mad:
Şehidimizin mekanı cennet olsun. Allah yakınlarına sabır versin. :(

28TS61
21.08.2010, 18:51
yaziklar olsun bu görüntülere izin verenlere. bosuna sehit veriyoruz bosuna :(

http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/GaleriDetay.aspx?cid=39147&p=1&rid=2

Dursun Kaplan
24.08.2010, 12:40
yaziklar olsun bu görüntülere izin verenlere. bosuna sehit veriyoruz bosuna :(

http://fotogaleri.hurriyet.com.tr/GaleriDetay.aspx?cid=39147&p=1&rid=2

Alayının canı cehenneme. Soysuz köpekler.

Oğuz ZEYTİN
28.08.2010, 14:00
26 Ağustos tarihi, TÜRK MİLLETİ için mühim bir gündür.

Zaferler Ayı olarak bilinen ağustosun; sadece stadyumlarda devlet erkanının selamlanması, akşamları yine aynı zatların (üst düzey siyasetçi-iş adamları-askerler-bürokratlar-medya mensupları) birbirlerine samimiyetsiz yaklaştıkları kokteyl ve balolarda sözüm ona kutlama yapmasını kabul edemiyorum.

Ulu Hakan Alp Arslan'ın 1071 Malazgirt Meydan Zaferi ve Ulu Gazi Mustafa Kemal ATATÜRK'ün Dumlupınar Meydan Zaferleri'ni milletçe kutlamak en büyük hakkımızdır ( TÜRK'ün ana yurdundan sonra edindiği ikinci ve son vatanı Anadolu'nun kapıları Malazgirt -ve 1048 Pasin Zaferi'ni de unutmamak gerek- ile açılırken, Dumlupınar'da sefil düşman kazınarak Anadolu'dan atılmıştır.)

O zaferlerle bugün gurur duyabilmeme vesile olan, vatan toprağını bize kanlarıyla emanet eden yüce şehitlerimize de Allah'tan rahmet dilerim.

Kaya
07.09.2010, 16:43
9 köpek öldürüldü!

Hakkari Aksu köyü kırsalında çıkan çatışmada 9 PKK'linin ölü olarak ele geçirildi çatışmada uzman çavuşun hafif yaralandı.

-

Güzel haberler gelmeye başladı. Umarım devamı da gelir...

Travelair
12.09.2010, 09:44
Malum siyasi partinin meclise girmesiyle ve tvlerde boy boy haberlerinin, provokatif görüşlerinin çıkmasıyla Pkk şehirde örgütlenme, meşrulaşma, halkı yanına çekme konularında eşi bulunmaz bir fırsat buldu. Neden hala kapatılmıyor anlamış değilim. Herhalde bir kere kolumuzu kaptırdık, kapatırsak daha beter kaosa sürükleniriz diye düşünüyorlar. Birtakım kesimler Türkiye'yi Filistin'e çevirmeye çalışıyor. Eminim Irak'ın kuzeyindeki oluşum da bize daha çok zarar verecek. Allah beterinden saklasın, ülkemiz alçaklara teslim olmasın

Oğuz ZEYTİN
15.09.2010, 23:25
Malatya 7'nci Ana jet üs Komutanlığı'nda vatani görevini yapan piyade er Sinan Akdeniz şehit oldu.

Allah rahmet eylesin, mekanı cennet olsun.

Bir ölür BİN DİRİLİRİZ!

EmreYavuz61
15.09.2010, 23:44
allah rahmet eylesin...

ŞEHİTLER ÖLMEZ!!!!VATAN BÖLÜNMEZ!!!!

Murat 61
16.09.2010, 12:26
Hakkari' de şerefsizler bu sefer sivil minibüsü hedef almışlar. Masum insanları katlettiler.

Maalesef 8 ölü var şu anda.

faik celikoflu
16.09.2010, 15:11
Başımız sağolsun...

Dursun Kaplan
16.09.2010, 16:29
Hayatını kaybeden vatandaşlarımıza rahmet diliyorum.

Bu terör asla bitmeyecek.

Travelair
18.09.2010, 10:52
Halkı devletle birbirine düşürme çabaları tüm hızıyla devam ediyor. Allah'tan bulsunlar.

Kadir
18.09.2010, 16:27
Yüksekova'da yaralanan 7 abime acil şifalar diyorum. Geçmiş olsun.

Oğuz ZEYTİN
20.09.2010, 10:54
13 Eylül 1921' de kazanılan Sakarya Zaferi'nin hemen ardından, 14/15 Eylül gecesi, Batı Cephesiş Kumandanı İsmet Paşa ile Genelkurmay Başkanı Fevzi Paşa, Edirne ve Kozan Milletvekilleri sıfatıyla Büyük Millet Meclisi Reisliği'ne cepheden telgrafla şu önergeyi gönderdi:

" Bizzat muharebe meydanındaki tedabiriyle muzafferiyetin amil ve müessiri olmuş Başkumandan Musatafa Kemal Paşa Hazretlerine müşirlik rütbesi ile gazilik ünvanı tevcihini teklif ve istirham ederiz. Büyük Millet Meclisi'nin bu teveccühünün milletimiz tarafından doğrudan doğruya bütün orduya müteveccih bir eser-i takdir ve taltif olacağı kanaaatinde bulunduğumuzu arz eyleriz."

Sakarya Meydan Muhaberesi’nin kazanılmasından sonra, 19 Eylül 1921 tarihinde, TBMM’since Başkomutan Mustafa Kemal ATATÜRK’e, “MAREŞAL” rütbesi ile “GAZİ” ünvanı verilmiştir.

19 Eylül, “GAZİLER GÜNÜ” olarak kutlanmaktadır. Gaziler gününde yapılacak törenler, Başbakanlığın 24 Ağustos 2004 tarih ve 25209 sayılı resmi gazetede yayınlanan yönetmeliği esaslarına göre düzenlenir.

Gazilerimize sağlıklı ömürler, şehitlerimize ise Allah'tan rahmet dilerim.

Tanrı Türk'ü korusun ve yüceltsin (Amin)...

Paksoy
23.09.2010, 23:48
Flaş...İşte PKK'nın MOSSAD bağlantısı!

İsrail ile terör örgütü PKK arasındaki ilişkiyi ispatlayan gelişme, Lübnan'ın başkenti Beyrut'taki bir operasyon sayesinde yaşandı.

Güncelleme:23 Eylül 2010 22:10
Terör örgütü PKK mensubu 3 kişi Lübnan'ın başkenti Beyrut'ta İsrail ajanı olduğu gerekçesiyle tutuklandı.
Lübnan güvenlik birimlerinin İsrail casus şebekelerine yönelik Eylül ayı başında başlatılan operasyonları kapsamında, Lübnan Askeri İstihbarat Teşkilatı, geçen hafta bir operasyon gerçekleştirdi.
Başkent Beyrut'un yaklaşık 20 kilometre kuzeyindeki sahil kenti Jounieh'te gerçekleştirilen operasyonda 3 PKK'lı yakalandı.
Yakalanan terör örgütü mensuplarının sorgulanmaları sonrasında, ''Lübnan'da İsrail adına casusluk faaliyetleri yürüttükleri'' gerekçesiyle tutuklandıkları kaydedildi.
KARAYILAN'DAN İSRAİL'E: TÜRKİYE ORTAK DÜŞMANIMIZ
Bu arada, PKK terör örgütü elebaşılarından Murat Karayılan'ın, önceki gün İsrail'in Channel-2 televizyon kanalına yaptığı açıklamada, Türkiye'nin İsrail'in düşmanları Suriye ve İran ile sıcak ilişkilerine atıfta bulunarak, ''Bizim düşmanlarımız İsrail'in de düşmanlarıdır'' demişti.
PKK'LILAR PROTESTO GÖSTERİSİ YAPMIŞTI
Geçen hafta terör örgütü PKK'nın Lübnan'daki faaliyetlerinden rahatsız olan Hizbullah mensuplarının, PKK'lıların ''PKK'ya yönelik operasyonlar ve idamlar'' nedeniyle başkent Beyrut'ta İran karşıtı düzenledikleri protesto gösterisine müdahale etmeleri nedeniyle yaşanan çatışmada 2 PKK'lı ölmüş, 8'i yaralanmıştı.
Terör uzmanları, Lübnan'da PKK ile ilgili yaşanan son gelişmeler ile terörist Murat Karayılan'ın İsrail televizyonuna yaptığı açıklamaların, İsrail-PKK ilişkilerinin boyutunu göstermesinin yanı sıra, PKK'nın İsrail tarafından ''taşeron'' olarak kullanıldığı iddialarının geçerliliği açısından önemine dikkat çekiyorlar.

Oğuz ZEYTİN
24.09.2010, 00:05
Bu akşam Mirgün Cabas'ın programında Aysel Tuğluk vardı.

Kadın dakikalarca Apo'ya, "Sayın Öcalan" deyip durdu. Hadi geçtim ne derse desin...

Bu ülkede güya SAVAŞ varmış.

Savaşın karşısında duran, barışı isteyen tek taraf İmralı'dakiymiş.

Savaş (!) halkı fakir kılımış, işsizlik artmış.

Mirgün Cabas bir kez olsun uyarmadı "suçluyu övüyorsunuz" diye.

Demedi ki, "bunları gelip devleti elelştirmek için söylüyorsun, git PKK'ye silahları bırakıp teslim ol çağrısında bulun, yatırımları yakıp yıkmayın"...

Referandumda bırakmadılar insanları "demokrasi" çerçevesinde tercihlerini yapsınlar.

ÖZET: İki kavramdan bahsettim. Biri Barış-diğeri demokrasi!

Bu arada bunların partisinin adı ne? -> Barış ve Demokrasi...

Gözümüze bakıp yıllarca yalan söylediler, bizimkiler safça dinlediler.

Ülke genelinde % 4 oyla (ki çoğu örgüt zoruyla) gündem belirliyorlar.

Kanlarında boğulacaklar inşallah...

Paksoy
24.09.2010, 00:07
Bu akşam Mirgün Cabas'ın programında Aysel Tuğluk vardı.

Kadın dakikalarca Apo'ya, "Sayın Öcalan" deyip durdu. Hadi geçtim ne derse desin...

Bu ülkede güya SAVAŞ varmış.

Savaşın karşısında duran, barışı isteyen tek taraf İmralı'dakiymiş.

Savaş (!) halkı fakir kılımış, işsizlik artmış.

Mirgün Cabas bir kez olsun uyarmadı "suçluyu övüyorsunuz" diye.

Demedi ki, "bunları gelip devleti elelştirmek için söylüyorsun, git PKK'ye silahları bırakıp teslim ol çağrısında bulun, yatırımları yakıp yıkmayın"...

Referandumda bırakmadılar insanları "demokrasi" çerçevesinde tercihlerini yapsınlar.

ÖZET: İki kavramdan bahsettim. Biri Barış-diğeri demokrasi!

Bu arada bunların partisinin adı ne? -> Barış ve Demokrasi...

Gözümüze bakıp yıllarca yalan söylediler, bizimkiler safça dinlediler.

Ülke genelinde % 4 oyla (ki çoğu örgüt zoruyla) gündem belirliyorlar.

Kanlarında boğulacaklar inşallah...
bunlar sindirme politikası gelecekte olacaklara hazırlık,

Külünkoğlu
24.09.2010, 08:42
pkk bir mayın döşedi 9 kişi öldü. Ve o köylüler göç etmek istedi. Engel olan Bdp'lilerdi.

Niye engel oldunuz ?

Rant mı gidiyor ? daha fazla can almak mı istiyorsunuz ? Geçitli üzerinden daha çok hesap mı yapacaksınız ?

http://resimler.haberler.com/manset/0/2240323_78358095.jpg

Dursun Kaplan
13.10.2010, 17:41
13.10.2010

Tunceli'de Çatışma, 2 Şehit.

Tunceli'nin Ovacık İlçesi kırsalında güvenlik güçleri ile teröristler arasında çatışma çıktı. Çıkan çatışmada 2 asker şehit olurken, 1 teröristin öldürüldüğü bildiriliyor.

*

Başladı yine onun bunun evlatları.

Şehitlerimizin mekânları cennet olsun. Başımız sağolsun.

Külünkoğlu
13.10.2010, 17:43
Başlığı görürgörmez içim cız etti.

Şehitlerimize Allah rahmet eylesin, başımız sağolsun.

Misina
13.10.2010, 17:48
Anlaşma Bitmiş Anlaşılan !!! Şehitlerimize Rahmet Diliyorum.

Kaya
13.10.2010, 22:21
Şehitlerimizin mekanı cennet olsun. Sevdiklerine ve yakınlarına sabırlar dilerim...

OLCAY ÇAKIR
13.10.2010, 22:23
Allah şehit yakınlarımıza sabırlar versin...
Allah rahmet eylesin...

Oğuz ZEYTİN
13.10.2010, 22:33
Vatan toprakları yine şehit kanıyla ıslandı. Allah rahmet eylesin.

Şanlı tarihimizde, eşsiz kültürümüzde, yüce hasletlerimizde, kutsal topraklarımızda gözü olan baş eşkıya devletler ve onların kuklası bu soysuz p.çleri başımıza çıkaranlara da yazıklar olsun.

Siyasi kararlılıkla üzerine gidilmeyen, taviz üzerine tavizlerle şımartılanların kökünü kazımanın zamanı gelmiş de geçiyor.

Allah'ım bize sabır ve güç ver!

Mustafa Yüksek
14.10.2010, 19:32
Bugün sınırlar çizilmeli artık...Ne yapmak istiyoruz?

Toplumun sabretmesi söylendi...Sabrettik...Belli ölçülerde ödün verilecek dendi, bağrımıza taş bastık, kabul ettik, kabul ettirildik...Onlar vaktiyle çok acılar çektiler dendi, köşebaşında şehitlerimizin mezarı varken, onların ne kadar büyük zulümlere maruz kaldığına ikna edildik,ettirildik...Geçmişte bizim isteğimiz dışında yapılan her şeyi sırtımıza yüklediler, memlekette bugüne kadar yapılan her haksızlık bize sorulup yapılmış gibi suçlu ilan edildik...Tüm kanallarda aydınların aslında ne kadar günahkar bir millet olduğumuzu gevşek gevşek anlatmalarına şahit olduk...Eline bir defa olsun silah almamış, hayatında yumruk yumruğa kavga etmemiş adamlar bunca canın sorumlusu oluyordu...Gazeteler, televizyonlar, radyolar,politikacılar, eline mikrofonu alabilen herkes...

Yeni getirilecek sistemin ne kadar da faydalı olacağı anlatılıyordu..İçeriğini soranlara cevap gayet aydınlatıcıydı...'Artık analar ağlamayacak'..Ne denilebilirdi ki? Kan duracaktı, aksini söylemek,sorgulamak kan dökülsün istemekti,bundan rant elde ediyor olmaktı...Çarşaf çarşaf ikna edildik, ettirildik...Teröristlerin pişman olmadan gelişlerine, kahraman gibi karşılanmalarına, ayaksütü kurulan mahkeme ile özgür kalmalarına şahit oluyorduk...Daha özgür bir yer oluyorduk, denilenler teker teker yapılıyor, ancak kan durmuyordu...Tabi bazı soru işaretleri oluşmaya başlayınca, bütün bu doğrulara! rağmen kanın durmamasının sorumlusu ordu oluyordu...Topyekün ordunun aslında ne kadar işe yaramaz, ne kadar beceriksiz olduğunu okuyorduk artık...Aslında yeterli olsa idiler, kan dökülmezdi, aydınlar bunu gayet net biliyorlardı..

Oysa her şeye başlarken, silahlar susacak, çatışmalar duracak deniyordu...Silahlı mücadelenin aslında faydasız bir çaba olduğunu, 30 senelik kanın sebebinin silahlı mücadeleye güvenmemiz olduğu söyleniyordu...Karışıyordu aklımız..Dün söylenenle, bugün söylenen çelişiyordu..Hatta yaşadıklarımız içinden çıkılmayak bir hale getiriyordu her şeyi...Oysa tv'lerde bacak bacak üstüne üstüne atmış aydınlar, korkucak bir şeyin olmadığını söylüyorlardı...'Daha demokratik oluyoruz, bu tip şeyler olur, bunlar geçmişte yaptıklarımızın bedeli'...Son gelinen noktada ne diyorlardır bilmiyorum ama muhakkak çok berrak bir açıklaması vardır onlarca...

Geriye kalan; zedelenmiş onurumuz, yıpranmış psikolojimiz, her şehre farklı zamanlarda bayraklara sarılı getirilen tabutlar, bir arada yaşayamayacak kadar birbirine öfkeli kitleler...Ayrıca yüz verdikçe kudurmuş, kudurdukça küstahlaşmış, şerefsizleşmiş, aslında kime kafa tuttuğunu unutmuş bir güruh...

Şimdi karar verme zamanı...Tv'de aydınlar! aynı sözleri söyleyecekler gene...Bunları olağan göstermeye çabalayacaklar...Sürecin düzgün ilerlediğini söyleyecekler, bunu yapanların kendilerini çekemediklerini söyleyecekler...Ateş düştüğü yeri yakarken, bizi serin tutmaya çalışacaklar...Analar ağlamasın diyecekler; peki dün ölen kardeşlerimin anaları ağlamıyor mu? Biz artık susup, kardeşlerimizin köpeklerce öldürülmesine ne kadar daha kulak tıkayacağız?

Travelair
19.10.2010, 19:39
Irak'ın kuzeyindeki yapının aynısı Türkiye'de isteniyor. İsteyen bdp,pkk,barzani,talabani uzar gider. Şehitlerimizin iki eli yakanızda olsun

Serdar A
25.10.2010, 16:49
Irak'ın kuzeyindeki yapının aynısı Türkiye'de isteniyor. İsteyen bdp,pkk,barzani,talabani uzar gider. Şehitlerimizin iki eli yakanızda olsun

Uluslar ayrılığı stratejisi 1780'li yıllardan itibaren bir küresel silah olarak görülmekte kullanılmaktadır . Kuruluşunda ve kurumsallaşmasında Fransız devrimi etkisinde kalan her devlet bu gün bölünme tehlikesi ile karşı karşıya .

Bunlardan biri de Türkiye ve tek çıkış yolu varlık kaynaklarına uygun bir devletçiliği benimsemesinden geçiyor .

okg_53
25.10.2010, 17:52
Uluslar ayrılığı stratejisi 1780'li yıllardan itibaren bir küresel silah olarak görülmekte kullanılmaktadır . Kuruluşunda ve kurumsallaşmasında Fransız devrimi etkisinde kalan her devlet bu gün bölünme tehlikesi ile karşı karşıya .

Bunlardan biri de Türkiye ve tek çıkış yolu varlık kaynaklarına uygun bir devletçiliği benimsemesinden geçiyor .

Bunuda etnik milliyetçiliği körükleyerek yapıyorlar.

1950 den bu güne , dünyadaki ülkelerin sayısı iki katına çıktı.
Halkların bağımsızlığı, özgürlüğü adına, bölgeleri istikrarsızlaştırıp, malı götürüyorlar.

Oğuz ZEYTİN
25.10.2010, 18:04
Bunuda etnik milliyetçiliği körükleyerek yapıyorlar.

1950 den bu güne , dünyadaki ülkelerin sayısı iki katına çıktı.
Halkların bağımsızlığı, özgürlüğü adına, bölgeleri istikrarsızlaştırıp, malı götürüyorlar.

Değerli arkadaşım,

Söylediklerine katılmakla beraber izninle bir kavrama değinmek istiyorum:

"Etnik milliyetçilik"

Etnisite, sosyolojide "kavim"in karşılığıdır. Kavimlerin milletleşmesi için bir sıra gelişimler yaşaması gerekir. Dolayısıyla "etnik milliyetçilik" söyleminin içi ne yazık ki boştur.

Mesela, Türkçülük sosyolojik-politik-fikri bir akımdır. Tarihi, dili, zaferi, devletleri olmuş bir milletin varlığına dair mücadelenin adıdır Türkçülük.

Aynısını Çerkezcilik, Lazlık, Kürtçülük... vs. için (Türkiye sınırlarında) söylemek mümkün değil. Olsa olsa tüm bu çabalar, bölücülük olarak adlandırılır. Açıklaması da epey duygusaldır: "Halkların kardeşliği, özgürlük, demokrasi, yasal vatandaşlık, eşit bireyler/yurttaşlık..."

Naçizane paylaşmak istedim.

mehmet83
27.10.2010, 04:43
Kim ulkemin ekmegini yiyip ulkeme karsi birseyler yapiyorsa Allah onlarin belasini versin.

Külünkoğlu
28.10.2010, 08:17
Sarsılmayı göze alabilenler 8:49 dan sonrasını izlesin arkadaşlar.

http://www.dizi-izleyin.com/gdogudan-oykuler-once-vatan-2bolum-27-ekim-2010-izle (http://www.dizi-izleyin.com/gdogudan-oykuler-once-vatan-2bolum-27-ekim-2010-izle)

Şehit silah arkadaşlarım geldi aklıma göz yaşlarımı tutamadım. Şuan bu satırları yazarken bile...

Serdar A
11.11.2010, 19:06
Biri verdiği ifade sonucu tutuklanan imralı sorumlusu bir Tuğgeneral

Diğer konu ise "stratejik bilgilerin sızdırılması ve ajanlık" gerekçeleriyle cumhuriyet tarhinide genişletilen tek TSK soruşturması .

Kimin saçma sapan konuşup işine geldiği gibi davrandığı gayet ortadadır .

Mesajımın silinme gerekçesi , silen yönetici tarafından özel mesaj olarak bildirilsin .

Yoksa , yeniden yazacağım .

bordo61
11.11.2010, 19:08
Amacınız ne ?

Yada bu başlık yeri mi

Geçenlerde de birisi Taksimdeki saldırıyı Pkk yapmadı haberini yazmış.

Sonra gerçekler ortaya çıkınca hiç uğramamış buralara.

SEDAT
11.11.2010, 19:09
Amacınız ne ?

Yada bu başlık yeri mi

- Amaç Belli , Belaltı Çalışmak ...

Serdar A
11.11.2010, 19:10
Amacınız ne ?

Yada bu başlık yeri mi

Yeri neresi ?

Söyleyin oraya yazalım .

Amacım , konunun başlığında yazmaktadır .

bordo61
11.11.2010, 19:11
Yeri neresi ?

Söyleyin oraya yazalım .

Amacım , konunun başlığında yazmaktadır .

O konunun burada yeri yok.

Çünkü siz onu yazarsanız biri de size çıkar cevap yazar

Sonra konu amacından sapar.

Şehitler Ölmez , Vatan Bölünmez

Tsk'nın eleştiri başlığı değil , Mehmetçiği anma başlığıdır

Fatih
11.11.2010, 19:13
Biri verdiği ifade sonucu tutuklanan imralı sorumlusu bir Tuğgeneral

Diğer konu ise "stratejik bilgilerin sızdırılması ve ajanlık" gerekçeleriyle cumhuriyet tarhinide genişletilen tek TSK soruşturması .

Kimin saçma sapan konuşup işine geldiği gibi davrandığı gayet ortadadır .

Mesajımın silinme gerekçesi , silen yönetici tarafından özel mesaj olarak bildirilsin .

Yoksa , yeniden yazacağım .

O konunun burada yeri yok.

Çünkü siz onu yazarsanız biri de size çıkar cevap yazar

Sonra konu amacından sapar.

Şehitler Ölmez , Vatan Bölünmez

Tsk'nın eleştiri başlığı değil , Mehmetçiği anma başlığıdır

Bence anlaşılır.

Serdar A
11.11.2010, 19:18
Farabi,

Düzgün seç kelimelerini. Üyelere hakaret etme.

Yobaz : kaba saba incelikten yoksun

2-bir inanca dışarıyla etkileşime kapanacak şekilde kendisini kaptırmış kişi

bordo61
11.11.2010, 19:19
Vatan hainilerinin

Allah tez zamanda belasını versin inşallah.

Ancak vatan hainleri suçlanırken TSK'yı hedef yapmak yeni bir yöntem değil.

Bazıları yıllardır kullanıyor.

Hiçbir düşünceye kendimizi kaptırmış değiliz Allah'a şükür

ilhan
11.11.2010, 19:20
Bir daha uyarmayacağım!

* *

Farabi, yobaz'ın anlamını gayet iyi biliyorum. Aynı kelimeyi bir daha kullanmaman konusunda uyardım. Sen ki, az önce "saçma sapan haberleri getirmeyin buraya" mesajını hakaret olarak raporlamışsın. Kullandığın kelimeleri doğru seçersen sevinirim.

*

Bu başlığı mümkün mertebede Şehitlerimize taziye için kullanalım. Bu uyarıyı defalarca yaptık. Son kez tekrarlayayım.

Serdar A
11.11.2010, 19:21
Vatan hainilerinin

Allah tez zamanda belasını versin inşallah.

Ancak vatan hainleri suçlanırken TSK'yı hedef yapmak yeni bir yöntem değil.

Bazıları yıllardır kullanıyor.

Hiçbir düşünceye kendimizi kaptırmış değiliz Allah'a şükür

Soruşturma ortada , Tuğgenerali tutuklayan TSK nın kendisi .

Ben nasıl TSK'yı hedef haline getiriyorum ?

Rica ederim , dürüst konuşun .

bordo61
11.11.2010, 19:23
Soruşturma ortada , Tuğgenerali tutuklayan TSK nın kendisi .

Ben nasıl TSK'yı hedef haline getiriyorum ?

Rica ederim , dürüst konuşun .

Sizi kastetmiyorum .

O haberleri yapıp istediği gibi kullananları kastediyorum.

Malesef hiç kimse samimi değil.

O mesajı buraya yazarsanız da kimse samimi olarak konuşmaz burada.

Hayırlı günler.

Serdar A
11.11.2010, 19:26
Bir daha uyarmayacağım!

* *

Farabi, yobaz'ın anlamını gayet iyi biliyorum. Aynı kelimeyi bir daha kullanmaman konusunda uyardım. Sen ki, az önce "saçma sapan haberleri getirmeyin buraya" mesajını hakaret olarak raporlamışsın. Kullandığın kelimeleri doğru seçersen sevinirim.

*

Bu başlığı mümkün mertebede Şehitlerimize taziye için kullanalım. Bu uyarıyı defalarca yaptık. Son kez tekrarlayayım.

Ben ne yazdığımı gayet iyi biliyorum .

Ben bir şehit akrabasıyım , burada bu başlığı zaman zaman ziyaret eden pek çok şehit yakını daha var .

Kim ki bir şey görüyorda yutuyorda , o şehitlerin kanı üzerinde vebali vardır .

Ben ortada olan bir soruşturmayı ve bir itirafı burada yazamayacaksam

BMN'in ifade özgürlüğü de hava civa .

Yobaz ifadesini , silmekte geç kaldığnız mesajlar için kullandım . Burada ben kendi fikrimi yazmadım hiç yorumsuz alıntı yapıyorum ve ısrarla aşağılayıcı dalga geçen ifadeler kullanılıyorsa bunun benim lugatımdaki karşılığı yobazlıktır . Başka karşılığı var ise onu da kullanırım sorun değil .

ilhan
11.11.2010, 19:27
Ben seni uyardım, sen de uyarıyı aldıysan gerisi hava civa farabi.

Selametle.

Serdar A
11.11.2010, 19:29
Ben seni uyardım, sen de uyarıyı aldıysan gerisi hava civa farabi.

Selametle.

Tek uyarıyı ben aldığıma göre sende hava civa olmuşsun İlhan .

ilhan
11.11.2010, 19:31
:)

Öyle oldu biraz farabi.

Fatih
11.11.2010, 21:02

Anlaşılmadığına göre tekrar etmekte fayda var.

Erdal
11.11.2010, 21:17
Ahmet, Serdar lütfen....Hiç bu tip tartışmalarda bir tarafın diğerine "Yahu hakılsın hiç böyle düşünmemiştim" dediğini gördünüz mü? Yöneticilere başlığın sadece taziye amaçlı kullanımı konusunda katılıyorum...Aksi takdirde içinden çıkılmaz....Çıkılmıyor denedik...Koca koca adamlar kavga ettik nerde ise....

Ahmet Başkaya
11.11.2010, 21:25
Ahmet, Serdar lütfen....Hiç bu tip tartışmalarda bir tarafın diğerine "Yahu hakılsın hiç böyle düşünmemiştim" dediğini gördünüz mü? Yöneticilere başlığın sadece taziye amaçlı kullanımı konusunda katılıyorum...Aksi takdirde içinden çıkılmaz....Çıkılmıyor denedik...Koca koca adamlar kavga ettik nerde ise....

Bende.

~

Eyvallah abi kusura bakmayın . İyi forumlar .

Travelair
10.12.2010, 12:46
Bir hilal uğruna ya Rab, ne güneşler batıyor!

Yurdumuzu yedi düvele yem etmemişiz, alçak sırtlanlara mı yem edeceğiz?

Şehitlerimize Allah'tan rahmet diliyorum, huzur içinde yatsınlar. İnşallah kemiklerini sızlatmayacağız

İskender66
10.12.2010, 17:04
Başlığı aktif görünce tüylerim ürperdi. "Acaba şehit mi var" diye ama çok şükür olmadığını gördüm. Yaklaşık 2 aydır şehidimiz yok Allah'a çok şükür huzurluyuz.

Külünkoğlu
21.12.2010, 08:31
Bundan sadece bir kaç ay önce " imkansız " denilen şeylerin birer birer konuşulmaya sonrada hayata geçirilmesine söyleyecek söz bulamıyorum. Terör örgütü yandaşları rollerini yerine getiriyorlar. Bütün bu olan biteni ilk önce seyredip sonra karnından konuşur gibi yapanları daha sonra da boynunu eğip kabul edenleri Allah'a havale ediyorum. Ve asla hakkımı helal etmiyorum.

SEDAT
24.12.2010, 23:14
Bundan sadece bir kaç ay önce " imkansız " denilen şeylerin birer birer konuşulmaya sonrada hayata geçirilmesine söyleyecek söz bulamıyorum. Terör örgütü yandaşları rollerini yerine getiriyorlar. Bütün bu olan biteni ilk önce seyredip sonra karnından konuşur gibi yapanları daha sonra da boynunu eğip kabul edenleri Allah'a havale ediyorum. Ve asla hakkımı helal etmiyorum.

- Aynı şekilde bende...

Ilelioglu
24.12.2010, 23:42
Evet son zamanlarda cok mide bulandirici seyler konusuluyor...:cool:

Gökhan KAN
24.12.2010, 23:42
Başlığı hortlatmayın yahu. Yüreğim ağzıma geliyor.

Muhammed
05.01.2011, 13:44
Bitlis'in Mutki ilçesinde Cumhuriyet Savcılığa tarafından boş bir arazide başlatılan kazı çalışmasında ilk belirlemelere göre 8 insana ait kemik parçaları bulundu.

http://www.internethaber.com/bos-arazide-soke-eden-kazi-319276h.htm

Ah şu Doğu ve Güneydoğu'yu karış karış arasalar kim bilir daha kaç bin kişinin cesedi yada kemikleri çıkacak.

Oğuz ZEYTİN
05.01.2011, 14:25
Bir dönem asit kuyularından bahsedilmişti, sahi ne oldu onlar? Ne çıktı?

Her dönem TÜRK milletine (diline-tarihine-askerine...vs.) karşı yönetilen psikolojik operasyon unsurlarından biri de bu. Ortaya bir iddia atılıyor, yafta yapıştırılıyor. Sonra herkes çekiliyor.

Muhammed
05.01.2011, 14:33

Her dönem TÜRK milletine (diline-tarihine-askerine...vs.) karşı yönetilen psikolojik operasyon unsurlarından biri de bu. Ortaya bir iddia atılıyor, yafta yapıştırılıyor. Sonra herkes çekiliyor.

Asit kuyularında ne mi oldu? Kemikler elbiseler vs bulundu. Ancak ondan sonra hiçbişey olmadı kimin umrunda ki.

Oğuz abi bu tür haberlerin Türk milleti ile bir ilgisi yoktur. Eğer orada masum insanlar öldürülmüşse buna herkesin karşı çıkması gerekir. Yani bu haberin muhattapı Türkler değilde direk Jitem gibi yapılandırmalardır. Önemli olan öldüren kişilerin milliyeti vs değildir. Belkide Jitem içinde de olsa öldüren kişilerden bazılarıda Kürt'tü bilemeyiz yani.

Hem bu bir iddaa felanda değil bizzat kemikler bulunuyor yani ve yıl içinde bunun gibi yüzlerce haber çıkıyor. O kadar basit ki bu işler adamı evinden sorguya götürecem diye al 100 metre ötede öldür yol kenarına at.

Oğuz ZEYTİN
05.01.2011, 14:39
Muhammed,

Saygılar sunuyorum sana kardeşim.

Olaylara farklı yönlerden bakıyorsak da kalpler kırılmasın...

Nytre
05.01.2011, 16:17
şehitlerimizin kanları yerde kalmasın !
vicdanımız sızlamasın !

Oğuz ZEYTİN
11.01.2011, 00:05
"Kara Havacılık Okul Komutanlığı'na ait, gece eğitimi için uçuşa çıkan UH-1 tipi bir helikopterin henüz bilinmeyen bir nedenle Ankara'nın Tuluntaş Köyü civarına düşmesi sonucu beş kara pilot subayımız şehit olmuştur. Kaza ile ilgili inceleme ve araştırma faaliyetleri devam etmektedir"

Şehitlerimize yüce Allah'tan rahmet, ailelerine sabır dilerim.

Detaylı bilgiler için:

http://www.etikhaber.com/content/view/93977/38/

http://www.gazete5.com/haber/ankara-da-askeri-helikopter-dustu-5-subay-sehit-10-ocak-2011-74819.htm

ilhan
11.01.2011, 00:41
Allah ailelerine sabır versin. Ne de olsa millet olarak 1 hafta geçmeden unuturuz.
Ateş düştüğü yeri yakıyor.

Cafer KILIÇSOY
11.01.2011, 00:43
ALLAH Rahmet eylesin. Yine ocaklara düştü ateş.

Miraç Atalay Çiftçi
11.01.2011, 00:55
Aziz milletimizin bası sagolsun.

Bıyıklıoğlu
11.01.2011, 00:57
Allah rahmet eylesin...

Başımız sağolsun...

Kaya
11.01.2011, 09:06
Helikopterin düşmesi sonucu maalesef 5 subayımız şehit düştü...

Mekanları cennet olsun.

Yakınlarına ve Türk Milleti'ne sabırlar dilerim...

SEDAT
11.01.2011, 09:08
- Şehitlerimizin Ruhu Şad olsun , Vatan Sağolsun...

Tangerine Dream
11.01.2011, 09:10
Allah rahmet eylesin. Yakınlarına sabır versin.

OLCAY ÇAKIR
11.01.2011, 10:59
Allah yakınlarına sabırlar versin...

Allah rahmet eylesin...

Dursun Kaplan
11.01.2011, 11:01
Ateş düştüğü yeri yakıyor.

Şehitlerimizin acılı ailelerine başsağlığı dilerim. Allah rahmet eylesin.

Gökçebey
11.01.2011, 11:21
Başımız sağolsun.

Gamze
11.01.2011, 11:56
Başımız sağolsun...

Gökhan KAN
11.01.2011, 11:59
Başımız sağolsun.

Özge
11.01.2011, 12:07
Başımız sağolsun.Allah rahmet eylesin.

reisoğlu61
11.01.2011, 12:08
Allah rahmet eylesin, milletimizin başı sağolsun

a f s
11.01.2011, 13:00
Allah yakınlarına sabır versin, milletimizin başı sağ olsun.

bordo61
11.01.2011, 13:33
Başımız sağolsun.

Bir gün televizyon izleyemedik , şehit haberi gelmiş.

Mehmet Ç.
11.01.2011, 13:34
Başımız sağolsun.

Ölüm haberleri peşpeşe geliyor :( Günümüz kötü başladı.

Hüseyin İlkin
11.01.2011, 13:37
Allah rahmet eylesin.

Uğurtan
11.01.2011, 13:43
Başımız sağolsun.

Ahmet Başkaya
11.01.2011, 14:58
Ne kötü bi gündür bugün yaaa :(

Başımız sağolsun .

Kamil Çakmak
11.01.2011, 16:24
Başımız sağolsun.Allah rahmet eylesin.

Misina
11.01.2011, 16:45
Şehitlerimize Yüce Allahtan Rahmet Diliyorum.

Necmettin ALTUNTAŞ
11.01.2011, 17:45
Milletimizin başı sağolsun.

SDanışmaz
11.01.2011, 17:46
Türk milletinin başı sağolsun :(

TSelif
11.01.2011, 17:47
Şehitlerimize ALLAHtan rahmet diliyorum.

İskender66
11.01.2011, 18:21
Başımız sağolsun. Allah rahmet eylesin. Mekanları cennet olsun.

macka61
11.01.2011, 19:05
Şehitlerimize Allahtan rahmet diliyorum mekanları cennet olsun

İlker Akçay
12.01.2011, 11:14
Memleket,Vatan sağolsun...Aziz ruhları şad olsun...

Kamil Çakmak
12.01.2011, 16:47
Şehitlerimizin biri Erbaa lı idi. cenazesi çok kalabalıktı. Tüylerim diken diken oldu. Allah hepisine rahmet eylesin mekanları cennet olsun.

Dursun Kaplan
19.01.2011, 10:32
http://img5.mynet.com/ha5/a/asker-arac.jpg

Adıyaman'da askeri araç devrildi: 2 şehit

Adıyaman' da askeri araç devrildi, 2 asker şehit oldu, 14 asker yaralandı.

*

Güne acı haberle başladık. :( Şehitlerimizin mekanı cennet olsun, allah rahmet eylesin.

Oğuz ZEYTİN
20.01.2011, 09:01
Allah rahmet eylesin...

OLCAY ÇAKIR
20.01.2011, 09:17
Ailelerine sabırlar dilerim...

Tangerine Dream
20.01.2011, 10:05
Allah rahmet eylesin. Allah, acılı ailelerine sabır versin.

Oğuz ZEYTİN
09.02.2011, 08:45
Bitlis'in Mutki ilçesinde Cumhuriyet Savcılığa tarafından boş bir arazide başlatılan kazı çalışmasında ilk belirlemelere göre 8 insana ait kemik parçaları bulundu.

http://www.internethaber.com/bos-arazide-soke-eden-kazi-319276h.htm

Ah şu Doğu ve Güneydoğu'yu karış karış arasalar kim bilir daha kaç bin kişinin cesedi yada kemikleri çıkacak.

Asit kuyularında ne mi oldu? Kemikler elbiseler vs bulundu. Ancak ondan sonra hiçbişey olmadı kimin umrunda ki.

Oğuz abi bu tür haberlerin Türk milleti ile bir ilgisi yoktur. Eğer orada masum insanlar öldürülmüşse buna herkesin karşı çıkması gerekir. Yani bu haberin muhattapı Türkler değilde direk Jitem gibi yapılandırmalardır. Önemli olan öldüren kişilerin milliyeti vs değildir. Belkide Jitem içinde de olsa öldüren kişilerden bazılarıda Kürt'tü bilemeyiz yani.

Hem bu bir iddaa felanda değil bizzat kemikler bulunuyor yani ve yıl içinde bunun gibi yüzlerce haber çıkıyor. O kadar basit ki bu işler adamı evinden sorguya götürecem diye al 100 metre ötede öldür yol kenarına at.

Muhammed,

Saygılar sunuyorum sana kardeşim.

Olaylara farklı yönlerden bakıyorsak da kalpler kırılmasın...

Haberi verdiğin kaynaktan (internethaber) alıyorum:

Bitlis-Mutki'deki kemikler terörist ve hayvanlara ait.

http://www.internethaber.com/mutkideki-toplu-mezarlardan-ne-cikti-326659h.htm

Uzatmayalım demiştin, ben de o gün susmuştum. Açıklama yukarıda.

Sadece şunu belirteyim Muhammed: Demek ki "Doğu ve Güneydoğu'yu karış karış arasalar" kim bilir kaç bin, vatana silah doğrultmuş azılı ve şeref yoksunu -masum insan değil- terörist köpeğin kemiği bulunacak!

Dursun Kaplan
02.04.2011, 10:03
02.04.2011

Osmaniye'de bir asker şehit

OSMANİYE’nin Hasanbeyli İlçesi’nde PKK’lı teröristlerin döşediği mayının uzaktan kumandayla patlatılması sonucu yaralanan 6 askerden, jandarma er 21 yaşındaki Zeynel Kapucu şehit oldu.

*

Azmaya başladı şerefsiz köpekler. Şehidimizin mekanı cennet olsun. Allah geride kalanlara sabır versin.

SEDAT
02.04.2011, 10:05
- Allah belalarını versin tez zamanda inşallah , Şehitimize Rahmet diliyorum , başka söylenecek şeylerde varda işte....

Oğuz ZEYTİN
02.04.2011, 10:10
Önceki gece Hatay'ın Hassa ilçesinde bir çatışma yaşandı. Yedi soysuz köpek öldürülürken, çatışma sonrasında yapılan üst ve çevre aramalarında 7 adet M-16 piyade tüfeği, 1 adet Glock marka tabanca, 2,5 kilo plastik patlayıcı, 5 adet roket, 6 adet roket sevk fişeği, 30 adet el bombası, 163 adet fünye, 10 adet el yapımı patlayıcı madde düzeneği, 4 adet dürbün, 5 adet telsiz, 40 adet M-16 piyade tüfeği şarjörü, 3 adet tabanca şarjörü, 3 bin adet M-16 piyade tüfeği fişeği, 60 adet P mm tabanca fişeği, 2 adet GPS cihazı, 2 adet dijital fotoğraf makinesi, 1 adet ses kayıt cihazı, 2 adet cep telefonu, 1 adet akım ölçer, 41 adet 100'lük ABD doları, 4 adet radyo ve muhtelif askeri teçhizat ele geçirildi.

Bu kuklaları ve kumandayı elinde tutan ağalarının topunun birden çilesini versin Allahım! Cehennemde yansın itler!

*

Dün Osmaniye-Hasanbeyli'deki çatışmada ise yiğit TÜRK askeri şehit olmuştur. Rabbim ona cennetine kabul edecektir. Daha 21 yaşındaydı. Dilini, dinini yaşatma; bayrağını indirtmeme davası uğruna şehit olmuştur Zeynel Kapucu.

Allah rahmet eylesin, ailesine ve büyük TÜRK milletine sabır versin.

(Habur rezaletini unutmayalım)

Travelair
02.04.2011, 10:51
M-16 tüfeği :(

Bayraktaroğlu
05.04.2011, 13:06
Tüm Şehitlerimize Allah Rahmet Eylesin.Mekanları cennet olsun.

Sibel
07.04.2011, 21:26
Bu vatan toprağın kara bağrında
Sıradağlar gibi duranlarındır,
Bir tarih boyunca onun uğrunda
Kendini tarihe verenlerindir.

..............

İleri atılıp sellercesine
Göğsünden vurulup tam ercesine,
Bir gül bahçesine girercesine
Şu kara toprağa girenlerindir.

................

Ahmet Başkaya
04.05.2011, 17:59
Yine Vatan sağolsun mu diyeceğiz ?

Elbet gün gelecek , tüm orospu çocukları tek tek ölecek . Allah Belanızı Versin .

Kastamonuda polis otbüsene bomba atıldı 1 polis şehit oldu . :(

antagonist
04.05.2011, 20:30
Milletimizin başı sağolsun.

Şehidimizin ruhu şâd olsun.

Dursun Kaplan
05.05.2011, 11:18
Şehit polisimizin mekanı cennet olsun. Kederli ailesine sabırlar dilerim.

Gün gelecek bu köpekleri bu kadar cesaretlendirecek duruma getiren adamlar hesaplarını verecekler !

Ilelioglu
06.05.2011, 13:27
Amerika'yi örnek almak lazim...!

Adamlar Bin Laden'i bulur bulmaz hic düsünmeden indirdiler, yani gel seni bir iceri atalim, ondan sonra düsünürüz ne yapacagimizi demediler.

Biz ne yapiyoruz peki? Teslim ol, teslim ol!

Ya sonra? Pismanlik yasasi? Hapis cezasi!

Buldugun an indireceksin, hic acimayacaksin...!!!

Gökhan KAN
12.05.2011, 00:18
Silopi'de polise saldırı: 1 şehit

Şırnak'ın Silopi İlçesi'nde Polisevi'ne PKK'lı teröristlerce ateş açıldı.

Şırnak'ın Silopi İlçesi'nde Polisevi'nin arka tarafında bulunan nöbet kulübesine, PKK'lı teröristler tarafından uzun namlulu silahlarla ateş açıldı. Saldırıda yaralanan 2 polis memurundan 1'i şehit oldu.

Silopi'de, Polisevi'nin güvenliğini sağlayan arka kısmında bulunan nöbet kulübesine bugün saat 22.00 sıralarında PKK'lı teröristler tarafından uzun namlulu silahlarla saldırı düzenlendi.

Teröristlerin açtığı ateşte, kulübede bulunan 2 polis memuru yaralandı. Yaralı polisler Silopi Devlet Hastanesi'ne kaldırılırken bir polis memuru tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı.

Silopi Kaymakamı Bünyamin Yıldız, yaralı polis memurunun Silopi Devlet Hastanesi'nde bir ameliyat geçirdiğini ve durumunun kritik olduğunu belirterek, başka bir hastaneye sevketmeye hazırlandıklarını söyledi.

Silopi'nin tüm giriş ve çıkışları tutulurken, yaya olarak kaçtıkları belirtilen teröristleri yakalamak için başlatılan geniş kapsamlı operasyon sürdürülüyor.

Başımız sağaolsun..Allah rahmet eylesin..

Canberk
12.05.2011, 00:21
Şerefsizler göreceksiniz demenin boş olması ne kadar kötü değil mi.
Keşke birşeyler olsa da görseler günlerini.

Başımız sağolsun,Allah ailesine sabır versin demekle yetiniyoruz maalesef...

Sibel
12.05.2011, 14:24
Niye bununla mücadele etmek zorundayız..Yetmedi mi artık!Allah kahretsin!

Oğuz ZEYTİN
15.05.2011, 13:52
Uludere'de 12 tane kansız, şanlı TÜRK Silahlı Kuvvetleri tarafından öldürüldü.

Bunun üzerine şerefsizler 15-16-17 Mayıs'ı Yas Günleri ilan etmiş. 365 günü size yas günü ilan ettireceğiz inşallah en kısa zamanda.

Hatırlatma: Terör örgütü, sözüm ona eylemsizlik kararı almıştı, değil mi? Peki benim şehitlerim su yolunda mı can verdi iki gün önce? Şimdi yine aynı tehdit dolu demeçler başlar. "Kötü şeyler olacak" gibi... Veya 15 Haziran sonrasına ilişkin açıklamalar...

"Vur Mehmedim
Vur Köpeğe
Vur ki kurtulsun TÜRKİYE"

evrents
21.05.2011, 16:25
ALLAH'ım polisimizi,askerimizi koru onlara zarar gelmesine izin verme.

Bayraktaroğlu
28.05.2011, 19:55
Şehitler Ölmez,Vatan Bölünmez

Bayraktaroğlu
31.05.2011, 13:25
ÇANAKKALE ŞEHİTLERİNE

Şu Boğaz harbi nedir? Var mı ki dünyada eşi?
En kesif orduların yükleniyor dördü beşi,
Tepeden yol bularak geçmek için Marmara'ya
Kaç donanmayla sarılmış ufacık bir karaya.
Ne hayâsızca tehaşşüd ki ufuklar kapalı!
Nerde -gösterdiği vahşetle- "Bu bir Avrupalı!"
Dedirir: Yırtıcı, his yoksulu, sırtlan kümesi,
Varsa gelmiş, açılıp mahbesi, yâhud kafesi!
Eski Dünya, Yeni Dünya, bütün akvâm-ı beşer,
Kaynıyor kum gibi... Mahşer mi, hakikat mahşer.
Yedi iklimi cihânın duruyor karşısında,
Ostralya'yla beraber bakıyorsun: Kanada!
Çehreler başka, lisanlar, deriler rengârenk;
Sâde bir hâdise var ortada: Vahşetler denk.
Kimi Hindû, kimi yamyam, kimi bilmem ne belâ...
Hani, tâ'ûna da zuldür bu rezil istilâ!
Ah, o yirminci asır yok mu, o mahhlûk-i asil,
Ne kadar gözdesi mevcud ise, hakkıyle sefil,
Kustu Mehmetçiğin aylarca durup karşısına;
Döktü karnındaki esrârı hayâsızcasına.
Maske yırtılmasa hâlâ bize âfetti o yüz...
Medeniyyet denilen kahbe, hakikat, yüzsüz.
Sonra mel'undaki tahribe müvekkel esbâb,
Öyle müdhiş ki: Eder her biri bir mülkü harâb.

Öteden sâikalar parçalıyor âfâkı;
Beriden zelzeleler kaldırıyor a'mâkı;
Bomba şimşekleri beyninden inip her siperin;
Sönüyor göğsünün üstünde o arslan neferin.
Yerin altında cehennem gibi binlerce lâğam,
Atılan her lâğamın yaktığı yüzlerce adam.
Ölüm indirmede gökler, ölü püskürmede yer
O ne müdhiş tipidir: Savrulur enkâz-ı beşer...
Kafa, göz, gövde, bacak, kol, çene, parmak, el ayak,
Boşanır sırtlara, vâdilere, sağnak sağnak.
Saçıyor zırha bürünmüş de o nâmerd eller,
Yıldırım yaylımı tûfanlar, alevden seller.
Veriyor yangını, durmuş da açık sinelere,
Sürü halinde gezerken sayısız tayyâre.

Top tüfekten daha sık, gülle yağan mermiler...
Kahraman orduyu seyret ki bu tehdide güler!
Ne çelik tabyalar ister, ne siner hasmından;
Alınır kal'a mı göğsündeki kat kat iman?
Hangi kuvvet onu, hâşâ, edecek kahrına râm?
Çünkü te'sis-i İlâhî o metin istihkâm.
Sarılır, indirilir mevki'-i müstahkemler,
Beşerin azmini tevkif edemez sun'-i beşer;
Bu göğüslerse Hudâ'nın ebedî serhaddi;
"O benim sun'-i bedi'im, onu çiğnetme" dedi.
Âsım'ın nesli... diyordum ya... nesilmiş gerçek:
İşte çiğnetmedi nâmusunu, çiğnetmeyecek.
Şûhedâ gövdesi, bir baksana, dağlar, taşlar...
O, rükû olmasa, dünyâda eğilmez başlar...
Vurulmuş tertemiz alnından, uzanmış yatıyor,
Bir hilâl uğruna, yâ Rab, ne güneşler batıyor!
Ey, bu topraklar için toprağa düşmüş, asker!
Gökten ecdâd inerek öpse o pâk alnı değer.
Ne büyüksün ki kanın kurtarıyor Tevhid'i...
Bedr'in arslanları ancak, bu kadar şanlı idi.
Sana dar gelmeyecek makberi kimler kazsın?
"Gömelim gel seni tarihe" desem, sığmazsın.
Herc ü merc ettiğin edvâra da yetmez o kitâb...
Seni ancak ebediyyetler eder istiâb.
"Bu, taşındır" diyerek Kâ'be'yi diksem başına;
Ruhumun vahyini duysam da geçirsem taşına;
Sonra gök kubbeyi alsam da ridâ namıyle,
Kanayan lâhdine çeksem bütün ecrâmıyle;
Mor bulutlarla açık türbene çatsam da tavan,
Yedi kandilli Süreyyâ'yı uzatsam oradan;
Sen bu âvizenin altında, bürünmüş kanına;
Uzanırken, gece mehtâbı getirsem yanına,
Türbedârın gibi tâ fecre kadar bekletsem;
Gündüzün fecr ile âvizeni lebriz etsem;
Tüllenen mağribi, akşamları sarsam yarana...
Yine bir şey yapabildim diyemem hatırana.

Sen ki, son ehl-i salibin kırarak salvetini,
Şarkın en sevgili sultânı Salâhaddin'i,
Kılıç Arslan gibi iclâline ettin hayran...
Sen ki, İslâm'ı kuşatmış, boğuyorken hüsran,
O demir çenberi göğsünde kırıp parçaladın;
Sen ki, ruhunla beraber gezer ecrâmı adın;
Sen ki, a'sâra gömülsen taşacaksın... Heyhât!
Sana gelmez bu ufuklar, seni almaz bu cihât...
Ey şehid oğlu şehid, isteme benden makber,
Sana âguşunu açmış duruyor Peygamber

Bayraktaroğlu
22.06.2011, 14:11
Başımız sağolsun...2 polisimiz şehit oldu.Mekanınız cennet olsun.Allah Yüce milletimize sabır versin.

Faik Yılmaz
22.06.2011, 15:39
Az önce aldığım habere göre Tunceli ' de şehit olan iki kişiden birisi Trabzonlu genç bir kardeşimiz imiş...

Daha hayatının baharında 3 yıllık polis olan 1 yıldırda zorunlu hizmeti için Tuncelide bulunan bu kardeşimiz daha hayıtını kurma fırsatını bile bulamadan şehit edildi...

Lanet Olsun Ona kıyan ellere.....

Sibel
22.06.2011, 19:43
Allah'ım sen sabır ver Ya Rabbim...

Kadir
22.06.2011, 19:49
Bir ölürüz bin doğarız.. 1 Temmuzda biz başlıyoruz göreve.. Polis görevinin başında..

agahozlu
05.07.2011, 08:42
http://www.haberturk.com/yasam/haber/645539-yuksekovada-2-sehit

Yüksekovada iki uzman çavuşumuz evlerinden çıkarken silahlı saldırı sonucu şehit edilmiş arkadaşlar. Yüce mertebeye ulaştılar. Başımız sağolsun.

Külünkoğlu
05.07.2011, 08:44
Allah rahmet eylesin mekanı cennet olsun Şehitlerimizin.

Sebeb olanların tetiği çekenlerin Allah belasını versin.

Sibel
06.07.2011, 21:32
Buna mahkum muyuz ,bitsin artık,bitsin ya.

7 AHMET 7
07.07.2011, 08:58
SANMAYIN Kİ

Ey torunlar
Bize sordunuz mu biz kimleriz?
Alevi, Sünni,
Kürt, Türk,
Kardeşçe yatan erleriz.

Sanmayın ki yeryüzünde kalanlarımız düşman olacak,
Sanmayın ki bu vatan için ölen bizler ayrı ayrı
Toprak olacak,
Bizler bu topraklar için şimdi burdayız,
Sanmayın ki birer faniyiz,
Acıdayız kordayız,
Sizler böyle davrandıkça
Bizler burda zordayız,
Kavga devam ederse
Bir gün yine ordayız,
Bir gün siz de gelip buradan bir görseniz,
Ülkeyi dört bir koldan sevgiyle örseniz.
Bizler işte o zaman huzur ile uyuruz.

Bunları her kesim ile paylaşır dururum.
Şarapneller patlarken gözlerimin önünde
Ayrım yoktur ülkemin yarınında dününde
Vatan için seve seve canımızı verdik de
Kahrolan yine biziz halinizi gördükçe
Sanmayın ki rahat uyuruz bu kavgalar sürdükçe.

İstemem mezarda ne bir anıt ne bir taş
Sizler birlikte olun vatan için hemi kardeş
Neden böyle ağlarız bilir misiniz mezarda
Sizleri böyle gördükçe yaralarımız azar da
Yine destanlar yazarız yattığımız mezarda

Alevi, Sunni nedir?
Nereden çıktı bu kavga?
Sevmesini bilseniz inan biter bu dava.
Vatanıma zarardır puslu ürkek bu hava

Bizler yine birliğiz
Barışta hem savaşta
Kopartmak istiyorlar sizi bu yarışta

Kürt, Türk
Alevi, Sunni
Bu ütopyada bu mezarlar seçilmez.
Birlik olup haykırdık
Bütün dünya duysun diye

Cesetlerimiz geçilir de
Çanakkale geçilmez!
Bizler birlikte öldük
Sizler neden kavgada

O gün birlik tohumları ektik
Bu gün neden biçilmez

Sizler Birlik oldukça
Çanakkale'ler değil
Edirne'den Ardahan'a
Ülkemin bir karış toprağı geçilmez!...

XWP--1RUDBU&feature=related

türk, kürt kardeştir! lanetler olsun kardeşliği bozmaya çalışan fitne PKK ve destekçisi dış güçlere.. oyununuz görülüyor...

Fatih Solmaz
10.07.2011, 10:58
diyarbakır'da onun bunun çocukları iki askerimizi kaçırmış.

Oğuz ZEYTİN
10.07.2011, 11:24
http://t1.gstatic.com/images?q=tbn:ANd9GcTKbnEP5gyiQSU0OpV0AA5sHTINLpCnn CQWAuEfn2WrejcmdIztSg

Yukarıdakini unutunca, sineye çekince sonuç böyle oluyor!

Sahi, Genelkurmay Başkanı vardı bir ara, ne iş yapar kendisi?

Bir de Başkomutan Cumhurbaşkanı?

Tabii, "BM istedi Libya'ya asker", "ABD istedi Irak'a asker"... Burnunun dibindeki Kato'ya, Kandil'e gazeteciler çıkıyor. Yüksekova'da sokak ortasında askerin sırtından vuruluyor. Ama maşallah beyler Ankara'da dizi izliyor.

.....
14.07.2011, 17:59
Silvan'da PKK ile sıcak temas: 12 asker şehit

http://image.haber7.com/haber/haber7/photos/2010/276620100629064630231.jpg (http://www.haber7.com/)

Diyarbakır'ın Silvan ilçesi kırsal kesiminde arazi arama tarama faaliyetleri yürüten güvenlik güçleri ile bir grup terörist arasında çatışma çıktı. 12 asker şehit oldu.

Diyarbakır'ın Silvan ilçesi kırsal kesiminde çıkan çatışmada 12 askerin şehit olduğu, 2'i ağır 6 askerin de yaralandığı bildirildi.

AA

Hasan ZAİMOĞLU
14.07.2011, 18:02
elim varmadı burada başlığını açmaya .. acayip içim daraldı .. başımız sağolsun.

EMRAH ERTEMOĞLU
14.07.2011, 18:03
Allahım sen büyüksün.. mekanları cennet olsun şehitlerimizin.

.....
14.07.2011, 18:07
“Allah yolunda ölenlere/öldürülenlere, ölüler demeyiniz; tam tersine onlar diridirler, fakat siz anlayamazsınız. ” (Al-i İmran, 3/154) (http://islamisite.wordpress.com/2011/03/21/allah-yolunda-olenlereoldurulenlere-oluler-demeyiniz-tam-tersine-onlar-diridirler-fakat-siz-anlayamazsiniz-al-i-imran-3154/)

http://islamisite.files.wordpress.com/2011/03/ehitle1.jpg?w=500&h=600 (http://islamisite.files.wordpress.com/2011/03/ehitle1.jpg)

Fatih Özkan
14.07.2011, 18:08
Moralim alt üst oldu...
12 tane genç,
12 tane can!
Mekanları cennet olsun...
Bunlara sebep olanları da mecliste barındıranların Allah bin türlü belasını versin!
Oy verenlerin Allah belasını versin!
Bunlarla aynı masaya oturanların Allah belasını versin!
İçim yanıyor lan!

esirgolge
14.07.2011, 18:08
Allah Rahmet Eylesin.Söylenecek çok şey var ama kimin umurandaki.Herşeyden önce askere moral lazım

DeAgLeMaNyAq
14.07.2011, 18:10
İki gram keyfimiz de yerle bir oldu. Ne desek boş. Allah rahmet eylesin...

Murat GENEL
14.07.2011, 18:11
yazacam da bazı übersonikleri çekecek durumda değilim 12 nedir lan !!!

terör zirvesi yapılıyormuşmuş..

bestrafer
14.07.2011, 18:13
Yazık ya yazık. İnsan canı bu kadar değersiz olmamalı. 12 tane can ne demek?

Ama hiç önemli değil biz bu yemin tartışmalarıyla gündemimizi dolduralım. Allah yapanı da sebep olanı da beter etsin. Şu anda ne yazacağımı bilemiyorum vallahi.

Vkgz
14.07.2011, 18:14
Malesef Diyarbakır'da vatan haini teröristlerle çıkan çatışmada 13 Şehidimiz Var..

Çetocan
14.07.2011, 18:15
Basımız Sagolsun

fanatikdevri
14.07.2011, 18:16
Allah hepsinin belasını verir inşallah.....

Mert67
14.07.2011, 18:19
Ne kötü bir gün.
Allah yakınlarına sabırlar versin.

leavemealone
14.07.2011, 18:19
Amerika her yere girer birsey olmaz bizimkiler dibimizdeki picleri yillardir temizleyemez..
Birde giderler bunlarin baslarini yüce meclise alirlar..
Hay sicayim böyle demokrasiye herseye..
Kim ödeyecek bu canlarin bedelini..
Artik yeter ya..
Kendi topraklarimizda bile rahat edemiyoruz o.c pkk li kürtler yüzünden..

Sehitlerimizin mekani cennet olsun..

Serdar Ersoy
14.07.2011, 18:24
Başımız sağolsun. İçim yanıyor, yok böyle bir moral bozukluğu bıraktım işi gücü suratım düştü ! 12 ne lan ? 12 can ?

An itibari ile elimden gelen ilk şey işyerinin camından bayrağımı asmak oldu :(

TSelif
14.07.2011, 18:25
TÜRK milletinin başı sağolsun :(

Mustafa Önder
14.07.2011, 18:27
Başımız sağolsun.
.................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. .................................................. ....................................

Cengiz Çubukcu
14.07.2011, 18:28
Allah rahmet eylesin, bize de akıl fikir versin ....

RaJoNKeSeN
14.07.2011, 18:29
TÜRK Milletinin başı sağolsun.