PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (Genel)

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 [80] 81 82

Alpayer
21.05.2006, 11:55
Feybe'nin Trabzonspor'un talip oldugu isimlere talip olmamasi için (Umut, Lucescu,Hayrettin vs...) Fatih konusunda açik kapi birakiyor olabilir yönetim. Tabi taktik geregi. Böylece Fatih'in gönlünü de yapiyorlar ve boy boy fotograflari çikiyor gazetelerde ayrica transferlerini de hallediyorlar uyutarak. Gazetelere karsi oyuncunun ve yönetimin tepkide yetersiz kalmasi akillara bunu getiriyor. Ama uzun vadede bunun zararini Istanbul özentisi futbolcularin ortaya çikmasiyla görebiliriz. Hedef sampiyonluk olmali ve bu vesileyle tüm profesyonel futbolcular Trabzonspor'un büyüklügünün farkina varmalidirlar bence böyle basit bi oyun içine girmezler.bu sadece seref yoksunu basinin sütun doldurma adina yaptigi alisilageldik bi davranis.

salihismet
21.05.2006, 12:06
Hem yazilanlar yalandir deniliyor hemde buraya ta$iyorsunuz bu yalan haberleri. Ezik denilen takimlarin sorunlari daha fazla yer tutmaya ba$ladi bu forumda. fb nin ba$kani istifa etmi$, yok onun icin yürüyü$ yapilacakmi$, adamin oradan gidecegi yok, duygu sömürüsü yapiyor, ba$arisizligini unutturmanin yollarini ariyor. fb taraftarini enayi yerine koydu, pe$inden sürüklüyor onlari. Bir arada kalp rahatsizligi varmi$, o nedenle birakacakti, yine yürüyü$ler, salya sümük aglamalar, kaldi gitmedi, nasil bir kalbi varmi$ki hala cali$iyor?

salihismet
21.05.2006, 12:08

Salih61
21.05.2006, 12:15
Kaynak: hurriyet.com.tr

2 kiytirik haber. Hangi gazetenin ne yazdigini bilirsek tepkimiz daha net olur

Besiktas yönetimi, bordo mavililerin, Ibrahim Akin ve Çagdas?a karsi önerdikleri Yattara?ya Fransiz hocadan onay çikmadi. Tigana, "Yattara iyi bir futbolcu. Ancak, benim sistemime uymuyor" diyerek transfere karsi çikti.

IBRAHIMA Yattara, futboluyla yalniz Türkiye?de degil, Avrupa?nin birçok kulübü tarafindan yakindan takip edilen bir futbolcu. Kivrak çalimlari ve yaptigi asistlerle dikkat çeken Trabzonspor?un Gineli yildizini, takas karsiliginda Besiktas?a önerdigi, ancak siah beyazli takimin teknik direktörü Jean Tigana?nin bu transfere onay vermedigi ögrenildi.

Trabzonspor yönetiminin, siyah beyazlilarla temasa geçerek, "Yattara?yi size verelim. Karsiliginda Ibrahim Akin ile Çagdas Atan?i isteriz. Bunun disinda herhangi bir para talebimiz olmayacak" diyerek takas önerisinde bulunduklari belirtildi. Besiktas yönetimi, Trabzonspor?un bu önerisi üzerine vakit geçirmeden tatilde bulunan hocalari Jean Tigana ile temasa geçtiler. Fransiz hocaya, Trabzonspor?un teklifini ileten siyah beyazlilar, "Hocam, Yattara?yi ister misin?" diye sordular.

Tigana ise, "Yattara iyi bir futbolcu. Ancak benim sistemime uymaz. Ben, sahada çok kosan, terinin son damlasina kadar mücadele eden futbolcu istiyorum. Üstelik onu alirsak, yabanci oyuncu sayimiz artar. Yattara ile kontenjanimi doldurmak istemiyorum" diyerek bu transfere onay vermedi.

///////////////

Bordo mavili takimin kaptanina Fenerbahçe yolu açildi. Kulüpten ayrilmak isteyen Fatih Tekke?nin boslugunu dolduracak futbolcu arayan Trabzonspor yönetimi, bu sezon attigi gollerle yildizi parlayan Ankaragücülü Umut Bulut ile anlasti.

FENERBAHÇE?nin uzun süredir Fatih Tekke ile transfer görüsmesi yaptigi uzun süredir yazilip çiziliyordu. Gerek sari lacivertli yönetim ve gerekse futbolcu, bugüne dek bu konuda en ufak bir açiklama dahi yapmadi. Ancak, futbolun içinde olan herkes, ?Artik Trabzonspor?da misyonunu tamamladigini düsünen ve lig sampiyonlugu kupasi kaldirma hayaliyle yanip tutusan? Fatih Tekke?nin sari lacivertlilere yesil isik yaktigini çok iyi biliyordu.

Dün gelisen bir baska transfer haberi artik Trabzonspor?un da Fatih Tekke?yi gözden çikardiginin isareti oldu. http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/1547545.jpgBordo mavili yönetim, Ankaragücü?nün genç golcüsü Umut Bulut ile büyük ölçüde anlasmaya vardi. Ankaragücü Baskani Cemal Aydin ile el sikisan Trabzonsporlu yöneticilerin, önümüzdeki günlerde Umut ile de masaya oturarak ikna etmeye çalisacaklari belirtildi.

Teknik direktörlük için 5 aday var

Öte yandan teknik direktör arayisini sürdüren Trabzonspor yönetimi, uzun süredir görüsme halinde oldugu Fransiz Jacques Santini ile bazi konularda fikir ayriligina düsünce Iskoç Graeme Souness?a yöneldi. Bir baska Fransiz Luis Fernandez?in de yedekte tutuldugu ögrenildi. Gündemdeki yabancilardan hiçbiriyle anlasilamamasi halinde ise yerli teknik adamlar Ziya Dogan ve Samet Aybaba?ya teklif götürülecegi ifade edildi Tabi tabi hep de öyledir zaten...Biz Fatihi fenere veririz...Ya medya anladik fenerlisin de bu kadar da olmaz yani...smileys/smiley5.gif

Salih61
21.05.2006, 12:16
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=left>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>http://www.fotomac.com.tr/2006/05/21/im/2CECAF7A4BDC9B45BD8F7039b.jpg</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>Fatih Tekke de Fener'de gibi</TD></TR></T></TABLE>

Trabzonlu forvet oyuncusu, Fenerbahçeli yöneticilerle her konuda anlasmaya vardi ve son sözlerini söyledi: Siz kulübümle anlasin, gerisini çok kolay hallederiz

<DIV align=center>***</DIV>

4. Bomba Fatih

Anlasma tamam
F.Bahçe'yi Fatih Tekke heyecani sardi. Kaybedilen kupalar ve istifalar sonucu sezona hayal kirikligiyla veda eden sari-lacivertliler, Fatih Tekke'nin transferinde yasanan olumlu gelismeler üzerine çok heyecanlandilar. F.Bahçeli yöneticilerin, Avrupa devlerinin de pesinden kostugu Fatih Tekke ile
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=300 align=right>
<T>
<TR>
<TD>
< = =text/>
<!--
if (!.sbnr_used) .sbnr_used = ',';
.write ("<" + " ='' ='text/' src='");
.write ("http://ads5.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?");
.write ("bj1hZjU3ODQ1NCZ3aGF0PXpvbmU6MjU3");
.write ("&amp;exclude=" + .sbnr_used);
if (.referer)
.write ("&amp;referer=" + escape(.referer));
.write ("'><" + "/>");
//-->

< = src="http://ads5.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?bj1hZjU3ODQ1NCZ3aGF0PXpvbmU6MjU3&amp;exclude= ," =text/>
<NO>http://ads.sabah.com.tr/adserver/viewd2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D%3D ('http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454')</NO></TD></TR></T></TABLE>uzun süredir gizlice yapilan görüsmelerin ardindan milli oyuncuyu ikna etmeyi basardiklari ögrenildi.

SÖZ TRABZON'DA
F.BAHÇE'NIN, Fatih Tekke'ye yillik 2.5 milyon euro'dan 3 yillik sözlesme önerdigi ve taraflarin her konuda anlastigi vurgulandi. Sari-lacivertliler, kulübü ile bir yillik daha sözlesmesi olan Fatih için Trabzonspor'a da 6 milyon euro bonservis bedeli ödemeyi planliyor. Bordo-mavililerin ise kendilerine çok cazip gelen bu rakama sicak baktigi ve F.Bahçe'den gelecek teklifi bekledikleri ifade edildi.
Haber:Gayri resmi fener gazetesi fotomacsmileys/smiley7.gifEdited by: FORZA61

Travelair
21.05.2006, 12:24
Hem yazilanlar yalandir deniliyor hemde buraya ta$iyorsunuz bu yalan haberleri. Ezik denilen takimlarin sorunlari daha fazla yer tutmaya ba$ladi bu forumda. fb nin ba$kani istifa etmi$, yok onun icin yürüyü$ yapilacakmi$, adamin oradan gidecegi yok, duygu sömürüsü yapiyor, ba$arisizligini unutturmanin yollarini ariyor. fb taraftarini enayi yerine koydu, pe$inden sürüklüyor onlari. Bir arada kalp rahatsizligi varmi$, o nedenle birakacakti, yine yürüyü$ler, salya sümük aglamalar, kaldi gitmedi, nasil bir kalbi varmi$ki hala cali$iyor?

Sakin ol dostum hem bak sen de yorum yapiyorsun feybe hakkinda. Ben haberleri yazarken dedim

2 kiytirik haber. Hangi gazetenin ne yazdigini bilirsek tepkimiz daha net olur

diye. Yalan haberin kimden geldigini bilirsek, o zaman o gazetelere tepki gösterir tedbirimizi aliriz. Yoksa ne tür kumpaslar döndügünü bilmezsek tedbirimizi de alamayiz. Onun için dünyaya açik bir politika izlememiz gerekiyor. Yoksa kimsenin feybe sorunlariyla ilgilendigini sanmiyorum. Olsa olsa hakettiklerini buluyorlar diyoruzdur. Ulusal medyada çikan haberler yalan olsa bile etkileyecegi topluluklar yüzünden onlardan habersiz kalamayiz. Bilincimizi , insiyatifimizi bu konularda ortaya koymaliyiz. Ben daha çok yönetimin medya karsisinda güçsüz kalmasindan yana sikinti duyuyorum meselaEdited by: Travelair

Salih Yazıcı
21.05.2006, 12:38
artik su fatih konusu canimi sikti yaa ayip her gün yalanliyoo yönetim ben anladim basinin derdini fatihi avrupaya sattirmak tirsmileys/smiley7.gif

Bülent Bayraktar
21.05.2006, 13:08
hürriyette yalanlara dewam ediyo biz yattarayi gönderirmiyiz

Salih Yazıcı
21.05.2006, 13:13
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=250></TD>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>21 Mayis 2006 13:05

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Transferin en flas ismi açik konustu. Iste basta F.Bahçeliler olmak üzere tüm futbol kamuoyunun merakla bekledigi Fatih Tekke'nin transferi ile ilgili düsünceleri...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Bu sene ayrilmam kulübün yararina. Alacak olan bonservis ödeyecek. Yöneticiler ve kulüp de kendisini düsünmek zorunda

Yurtdisina transferim bir hafta sonra netlesebilir. Trabzon'da hedef olarak çok fazla yukarilarda olacagimi düsünmüyorum

Herkes Fatih Tekke'nin pesinde... Fenerbahçe, Galatasaray, Besiktas hatta Avrupa kulüpleri. Transferin en flas ismi açik konustu. Iste basta Fenerbahçeliler olmak üzere tüm futbol kamuoyunun merakla bekledigi Fatih Tekke'nin transferi ile ilgili düsünceleri:

Bana gelen teklifleri sadece ben biliyorum ama alakasiz seyler yaziliyor, söyleniyor. Takimini mi satiyor falan filan, gitmek mi istiyor, nedir sikintisi gibi seyler söyleniyor ve taraftara karsi zor durumda birakiliyoruz.

Fenerbahçe'nin teklifi dogru. Yalan diyemem. Teklif oldugunu biliyorum ama konusulmus hiçbir sey yok. Teklif menajere geliyor, ben henüz konusmadim. Galatasaray ve Besiktas'tan da teklif var. Istemeleri de normal. Önemli olan kulübün tavri ne olacak? Avrupa olursa kesinlikle ayrilirim. Bu sene olmazsa seneye kesinlikle ayrilacagim. Bu ayrilma kararinda yasadiklarim da etkili. Her gün insanin sagini solunu kontrol ederek yürümesi mümkün degil. Bir futbolcu için de, ailemiz ve sevdiklerimiz için de kolay degil. Zor günler yasadik ama atlattik.

HEP SIKINTI HEP SIKINTI

Hedef olarak Trabzonspor'da ben çok fazla yukarilarda olacagimi düsünmüyorum. Bundan sonra Trabzonspor'da Avrupa'nin iyi bir takimina oyuncu gidebilir mesajini vermek, temsil etmek de önemli. Isin keyfini çikartmak istiyorum açikçasi. Hep sikinti hep sikinti. Her seyimizle Trabzonspor'a ve oynadigimiz her takima her seyimizi verdik ama hala birçok köse yazari bir seylerin altini kasiyorlar, yaziyorlar, çiziyorlar. Bunlara da insanlar inaniyor ve tepki koyuyor ve bu da bizi huzursuz ediyor.

Bizimle ilgili yasanan sikintilarin geçip geçmedigini zaman gösterecek...

Yurtdisina transferim bir hafta, 10 gün sonra netlesebilir. Dünya Kupasi'nin bitimini de bekliyor Avrupali takimlar. Bizim için de çok kötü oldu zaten Dünya Kupasi'na gitmemek. Türkiye'deki takimlara gitmeyi düsünmüyorum. Türkiye'nin disinda bir yerde oynamak istiyorum. Türkiye'de her türlü sikintiyi yasadik. Bizim de futbol hayatimiz bitiyor. Ahmet, Mehmet için de futbol hayatimi ve gelecegimi tehlikeye atamam.

BU SENE OLMASI SART

Kaldigim süre içinde Trabzonspor'da ne kadar verebiliyorsam yine elimden gelenin en iyisini vermeye devam edecegim. Ama bu sene ve öteki sene son.. Kariyerim açisindan ve temsil açisindan, bu sene olmasi gerekiyor. Olmazsa zaten Fatih olarak futbol seviyem bu seviyede kalacak, hatta seviye daha da düsecektir.

Bu sene ayrilmam kulübün yararina. Bu sene olursa alacak olan bonservis ödeyecek. Bir dahaki sene sözlesmem bittigi için böyle bir sey olamayacak. Türkiye Avrupa gibi degil. Burada futbolcu kendi takimindan baska bir takima gitse hain olarak nitelendiriliyor.

Yöneticiler ve kulüp de kendisini düsünmek zorunda. Fatih olarak da ben ligde 4 yilda 80 gol atmisim. Bu çok iyi oran, asiri bir oran. Iki tane kupa, iki tane ikincilik kazanilmis. 3 kere Sampiyonlar Ligi kapisindan dönmüsüz. Bence kulüp böyle oyunculari da vermek istemez. Takimdan ayrilan bir oyuncu güç dengelerini bozar.

Yeri doldurulamayacak oyuncu yoktur. Trabzon'da tabi taraftar tarafindan seviliyorum. O yüzden yöneticileri ve baskani da engelliyor gitmem. Kulüp için faydaliysa yap. Ben faydali olacagini düsünüyorum. Türkiye'de hiçbir takimda yok bunun aksi.

Nobre Besiktas'ta faydali olur

Sampiyon sürpriz oldu. Ben hiç ihtimal vermiyordum. Ama Galatasaray bu sene iyi futbol oynadi.

Basarisiz diye nitelendirdiginiz zaman bir seyleri kaybediyorsunuz. Futbolda da böyle. Iyi oyuncusun sampiyon olamazsan gidersin, futbolda var bunlar.

Nobre, Besiktas'ta çok faydali olur. Türkiye sartlarinda çok faydali bir forvet, çok begeniyorum.

Anelka futbolcu ya. Çok kaliteli. Fenerbahçe'nin en kaliteli futbolcusu ama hedefi falan olmayan bir adam herhalde çok rahat, asiri rahat. Disaridan öyle gözüküyor.

Kaynak: Aksam</TD></TR></T></TABLE>

hi-laz
21.05.2006, 13:13
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>edilenleri yanitladi</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/5985tekke.jpg</TD>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>21 Mayis 2006 13:05

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Transferin en flas ismi açik konustu. Iste basta F.Bahçeliler olmak üzere tüm futbol kamuoyunun merakla bekledigi Fatih Tekke'nin transferi ile ilgili düsünceleri...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Bu sene ayrilmam kulübün yararina. Alacak olan bonservis ödeyecek. Yöneticiler ve kulüp de kendisini düsünmek zorunda

Yurtdisina transferim bir hafta sonra netlesebilir. Trabzon'da hedef olarak çok fazla yukarilarda olacagimi düsünmüyorum

Herkes Fatih Tekke'nin pesinde... Fenerbahçe, Galatasaray, Besiktas hatta Avrupa kulüpleri. Transferin en flas ismi açik konustu. Iste basta Fenerbahçeliler olmak üzere tüm futbol kamuoyunun merakla bekledigi Fatih Tekke'nin transferi ile ilgili düsünceleri:

Bana gelen teklifleri sadece ben biliyorum ama alakasiz seyler yaziliyor, söyleniyor. Takimini mi satiyor falan filan, gitmek mi istiyor, nedir sikintisi gibi seyler söyleniyor ve taraftara karsi zor durumda birakiliyoruz.

Fenerbahçe'nin teklifi dogru. Yalan diyemem. Teklif oldugunu biliyorum ama konusulmus hiçbir sey yok. Teklif menajere geliyor, ben henüz konusmadim. Galatasaray ve Besiktas'tan da teklif var. Istemeleri de normal. Önemli olan kulübün tavri ne olacak? Avrupa olursa kesinlikle ayrilirim. Bu sene olmazsa seneye kesinlikle ayrilacagim. Bu ayrilma kararinda yasadiklarim da etkili. Her gün insanin sagini solunu kontrol ederek yürümesi mümkün degil. Bir futbolcu için de, ailemiz ve sevdiklerimiz için de kolay degil. Zor günler yasadik ama atlattik.

HEP SIKINTI HEP SIKINTI

Hedef olarak Trabzonspor'da ben çok fazla yukarilarda olacagimi düsünmüyorum. Bundan sonra Trabzonspor'da Avrupa'nin iyi bir takimina oyuncu gidebilir mesajini vermek, temsil etmek de önemli. Isin keyfini çikartmak istiyorum açikçasi. Hep sikinti hep sikinti. Her seyimizle Trabzonspor'a ve oynadigimiz her takima her seyimizi verdik ama hala birçok köse yazari bir seylerin altini kasiyorlar, yaziyorlar, çiziyorlar. Bunlara da insanlar inaniyor ve tepki koyuyor ve bu da bizi huzursuz ediyor.

Yurtdisina transferim bir hafta, 10 gün sonra netlesebilir. Dünya Kupasi'nin bitimini de bekliyor Avrupali takimlar. Bizim için de çok kötü oldu zaten Dünya Kupasi'na gitmemek. Türkiye'deki takimlara gitmeyi düsünmüyorum. Türkiye'nin disinda bir yerde oynamak istiyorum. Türkiye'de her türlü sikintiyi yasadik. Bizim de futbol hayatimiz bitiyor. Ahmet, Mehmet için de futbol hayatimi ve gelecegimi tehlikeye atamam.

BU SENE OLMASI SART

Kaldigim süre içinde Trabzonspor'da ne kadar verebiliyorsam yine elimden gelenin en iyisini vermeye devam edecegim. Ama bu sene ve öteki sene son.. Kariyerim açisindan ve temsil açisindan, bu sene olmasi gerekiyor. Olmazsa zaten Fatih olarak futbol seviyem bu seviyede kalacak, hatta seviye daha da düsecektir.

Bu sene ayrilmam kulübün yararina. Bu sene olursa alacak olan bonservis ödeyecek. Bir dahaki sene sözlesmem bittigi için böyle bir sey olamayacak. Türkiye Avrupa gibi degil. Burada futbolcu kendi takimindan baska bir takima gitse hain olarak nitelendiriliyor.

Yöneticiler ve kulüp de kendisini düsünmek zorunda. Fatih olarak da ben ligde 4 yilda 80 gol atmisim. Bu çok iyi oran, asiri bir oran. Iki tane kupa, iki tane ikincilik kazanilmis. 3 kere Sampiyonlar Ligi kapisindan dönmüsüz. Bence kulüp böyle oyunculari da vermek istemez. Takimdan ayrilan bir oyuncu güç dengelerini bozar.

Yeri doldurulamayacak oyuncu yoktur. Trabzon'da tabi taraftar tarafindan seviliyorum. O yüzden yöneticileri ve baskani da engelliyor gitmem. Kulüp için faydaliysa yap. Ben faydali olacagini düsünüyorum. Türkiye'de hiçbir takimda yok bunun aksi.

Sampiyon sürpriz oldu. Ben hiç ihtimal vermiyordum. Ama Galatasaray bu sene iyi futbol oynadi.

Basarisiz diye nitelendirdiginiz zaman bir seyleri kaybediyorsunuz. Futbolda da böyle. Iyi oyuncusun sampiyon olamazsan gidersin, futbolda var bunlar.

Nobre, Besiktas'ta çok faydali olur. Türkiye sartlarinda çok faydali bir forvet, çok begeniyorum.

Anelka futbolcu ya. Çok kaliteli. Fenerbahçe'nin en kaliteli futbolcusu ama hedefi falan olmayan bir adam herhalde çok rahat, asiri rahat. Disaridan öyle gözüküyor.

Kaynak: Aksam</TD></TR></T></TABLE>ya bu fatih artik can sikmaya basladi trabzonu istemeyeni biz hic istemeyiz... birde adam seneye kesin giderim diyo hala takimda tutuyolar...smileys/smiley7.gif

dr_st
21.05.2006, 13:15
arkadaslar.. bu haberler her sezon sonu çikan haberler... palavradan öteye geçmeyen haberler.. siz fatihin kendi agzindan duymadiktan sonra hiçbirine inanmayin bence.. fatih besiktas maçindan sonra yapti zaten açiklamasini.. " BU SENE YÖNETIM IZIN VERIRSE AVRUPADA OYNAMAK ISTERIM.. EGER BU SENE OLMAZSA SENEYE KESINLIKLE FUTBOL YASANTIMI AVRUPADA SÜRDÜRMEK ISTIYORUM...TÜRKIYEDE DE TRABZONSPORDAN BASKA TAKIMDA OYNAMAYI DÜSÜNMÜYORUM" iste bu bizzat FATIH TEKKE nin agzindan çikan açiklamalar.. gerisi yalan...

salihismet
21.05.2006, 13:20
Arkada$im ben cok sakinim, ben bu dönemlerde bilhassa bazi medya kurulu$larinin spor konulariyla ilgili yayinlarina hic bakmiyorum. Fakat Fatih konusunda, bazilari fb nin ba$kanini kurtarma oparasyonu yaptigini dü$ünüyorum. Onu alirlarsa bir yil daha taraftari uyuttular demektir.

Cyzio
21.05.2006, 13:22
bende yabanci hoca alinmasina anlam veremiyorum yönetim uzun vadede atilimlar icine girmeli

örnegin getirdiniz yabanci bi x hocayi iste basarilida oldu sampiyonluk falan adama teklif gelicek gidicek elin yabancisi

ben istiyorum ki bizi yariyolda birakmayacak gelen teklifler karsisinda kendini kaybetmicek biri olsunn

buda yerlinin yerlisi yani gercek trabzonsporlu biri olmasi gerekiyoo

benim iki adayim war 1-giray bulak 2-ünal karaman

begenirsiniz begenmezsiniz saygi duyarsiniz duymazsiniz

belki ikiside basarisiz olucak ama üstlerine gidilmeli en az bi sezon heba edilmeli gerekirse

örnegin getirdiniz yabanci bi x hocayi iste basarilida oldu sampiyonluk falan adama teklif gelicek gidicek elin yabancisi

Aman mirim. "Iste basarili da oldu, sampiyonluk filan" diye küçümser bir eda ile konusuyorsunuz ama; ben derim ki; basarili olup, bizi sampiyon yapsin da, gidip gitmemesini sonra tartisiriz.

ben istiyorum ki bizi yariyolda birakmayacak.... buda yerlinin yerlisi yani gercek trabzonsporlu biri olmasi gerekiyoo

Bizi yariyolda birakmayacak birini 2005 eylülünde gördük. Hem de kendisi yerlinin yerlisiydi. Üstelik, yariyolda birakmakla kalmadi; bir de "O klüpte neler oldugunu anlatsam, ne futbolcu kalir, ne de yönetici" diyerek, klübümüzü ihya etti. Iste böyle birsey herhalde "yerlinin yerlisi" olabilmek.

gelen teklifler karsisinda kendini kaybetmicek biri olsunn

benim iki adayim war 1-giray bulak

Kendisi degil miydi, Trabzon'dan teklif alir almaz kendisini kaybederek, Konyaspor'u en önemli, en kritik aninda terkeden?

Selamlar.

selcuk
21.05.2006, 13:43
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>TOLGA ZENGIN KIRALIK VERILIYOR
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Trabzonspor'da yeni kaleci arayislari devam ederken Tolga Zengin'in tecrübe kazanmasi için kiralanacagi belirtildi. Genç file bekçisinin performansini yeterli bulmayan yöneticilerin kendisini kiralayacagi ögrenildi. Durumdan rahatsiz olan Tolga, artik gidecegi yeni takimi bekliyor. </TD></TR></T></TABLE>

Mayls
21.05.2006, 13:45
insallah gitmez ama giderse insallah dönüsü muhtesem olur

Ustaalioğlu
21.05.2006, 13:45
giray bulak cok iyi bir trabzonsporlu fakat bizim hedefler ona buyuk gelir mi gelmez mi onu bilemiyorum..

bi de cabuk sinirleniyor kendini kaybediyor, hatirladigim bir iki basin toplantisi var mesela bu konuda..

selcuk
21.05.2006, 13:46
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400><T><T>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124 rowSpan=2>http://www.trabz&#111;nhaber.net/images/guncel/tayfuncora.jpg </TD>
<TD vAlign=top align=left width=276>TAYFUN CORA AYRILMA KARARI ALDI
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Konyaspor maçinda taraftarin tepkisini çeken ve yuhalanan Tayfun Cora, yeni sezonda kalmak istemedigini söyledi. Taraftarin kendisinin Trabzonspor kariyerini bitirdigini belirten genç oyuncu, "Burada kalici olmak ve uzun yillar oynamak en büyük hayalimdi, ama beni rahat birakmadilar. Suçlu gösterip yuhaladilar. Hala o gün olanlari hatirladikça sok yasiyorum. Kulübümün de menfaatleri dogrultusunda ayrilmak istiyorum" dedi.
</TD></TR>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124>1</TD></TR></T></T></T></TABLE>

<DIV id=metin>

</DIV>

<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124 rowSpan=2>http://www.trabz&#111;nhaber.net/images/guncel/guncelts.jpg </TD>
<TD vAlign=top align=left width=276>ISTE TRABZONSPOR'UN ANLASTIGI 5 ISIM
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Ttabzonspor'da hoca konusu netlik kazanmamasina ragmen transfer çalismalari son sürat devam ediyor. Asbaskan Hasim Sayitoglu'nun yürüttügü iç transferde Bordo-Mavililer bir çok isimle temas kurarken 5 oyuncuyla her konuda anlasmaya vardi. Futbolcularin kendileriyle söz kesen Sayitoglu, yeni hocanin belirlenmesiyle birlikte kulüpleriyle görüsüp isi resmiyete dökecek.

GAZIANTEPSPOR'da oynayan ve devre arasinda da istenen Faruk Bayer'le anlasan Sayitoglu, Adem ve arti para isteyen Kirmizi-Siyahlilar'i iknaya çalisiyor. Malatyasporlu Bilal'le de söz kesildi ancak Baskan Hikmet Tanriverdi'nin yarinki toplantidan sonra karari bildirecegi belirtildi. Bonservisi elinde olan Ömer Çatkiç'ta ise hiç bir problem yok. Tecrübeli kaleci yeni hocadan sonra imza atacak.

UMUT BULUT SIMDILIK ZOR
BURSASPOR'dan kaleci Yavuz Eraydin ve sag kanat oyuncusu Ömer Aysan'la da her konuda anlasan Hasim Sayitoglu, Yesil-Beyazli kulübün kongresinin yapilmasini ve yöneticilerinin belirlenmesini bekliyor. Bu arada A.Gücülü Umut Bulut için söz alinmasina ragmen, G.Saray ve Besiktas'in teklifleri Baskan Cemal Aydin'in fiyat artirmasina neden olurken, transfer de zora girdi. </TD></TR></T></T></T></TABLE>

<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124 rowSpan=2>http://www.trabz&#111;nhaber.net/images/guncel/guncelts.jpg </TD>
<TD vAlign=top align=left width=276>OKAN BURUK'TAN HABER BEKLENIYOR
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Besiktas'la yollarini ayiran Okan Buruk'a teklif götüren Bordo-Mavililer, tecrübeli futbolcunun kararini bekliyor. Maç basi para teklif edilen Okan, Trabzonspor'da oynamak isterim ama sartlar iyilestirilmeli" dedi.
</TD></TR></T></T></T></TABLE>

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400><T>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>KALEYE 2 ADAY VAR
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Trabzonspor, G.Birliği'nde sözleşmesi biten Ömer Çatkıç ile el sıkışıp Bursasporlu Yavuz'a talip oldu.

Ömer imza için hazır
Trabzonspor savunmada operasyonu kalede yapacak. Tecrübesiz olduğu için Jefferson'ı kiralık yollamayı düşünen bordo-mavililer, G.Birliği'nde bu sezon sözleşmesi biten milli kaleci Ömer Çatkıç ile el sıkıştı.

YAVUZ DA İSTEKLİ
KALEYE ikinci aday Bursaspor'un başarılı isimlerinden
Yavuz. Anlaşma için Bursa'da yönetimin oluşması beklenirken genç kaleci "Trabzonspor ile görüştüğümüz doğru" dedi. </TD></TR></T></T></TABLE>

<H3>Volkan ve Orhan sorunu çözülemedi!</H3>
<DIV id=metin>Galatasaray, Orhan Ak ve Volkan Arslan ile transfer görüşmelerinden sonuç alamadı. İç transfer çalışmalarını hızlandıran sarı kırmızılı yönetim, bugün Orhan Ak ve Volkan Arslan ile masaya oturdu. Yönetim, iki futbolcuyu da yeni sezonda kadrosunda tutmak isterken, Volkan`ın 600 bin Euro talep etmesi, Orhan Ak`ın da 500 bin Euro`nun üzerinde bir rakam söylemesi üzerine görüşmeler olumsuz sonuçlandı. Sarı kırmızılı yönetimin, Volkan ve Orhan ile önümüzdeki günlerde yeniden masaya oturması bekleniyor.

su orhani alsagik fena olmazdi</DIV>Edited by: selcuk

Uğurtan
21.05.2006, 13:55
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400><T><T><T>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124 rowSpan=2>http://www.trabz&#111;nhaber.net/images/guncel/tayfuncora.jpg </TD>
<TD vAlign=top align=left width=276>TAYFUN CORA AYRILMA KARARI ALDI
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Konyaspor maçinda taraftarin tepkisini çeken ve yuhalanan Tayfun Cora, yeni sezonda kalmak istemedigini söyledi. Taraftarin kendisinin Trabzonspor kariyerini bitirdigini belirten genç oyuncu, "Burada kalici olmak ve uzun yillar oynamak en büyük hayalimdi, ama beni rahat birakmadilar. Suçlu gösterip yuhaladilar. Hala o gün olanlari hatirladikça sok yasiyorum. Kulübümün de menfaatleri dogrultusunda ayrilmak istiyorum" dedi.
</TD></TR>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124>1</TD></TR></T></T></T></T></TABLE>

<DIV id=metin>

</DIV>

<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>ISTE TRABZONSPOR'UN ANLASTIGI 5 ISIM
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Ttabzonspor'da hoca konusu netlik kazanmamasina ragmen transfer çalismalari son sürat devam ediyor. Asbaskan Hasim Sayitoglu'nun yürüttügü iç transferde Bordo-Mavililer bir çok isimle temas kurarken 5 oyuncuyla her konuda anlasmaya vardi. Futbolcularin kendileriyle söz kesen Sayitoglu, yeni hocanin belirlenmesiyle birlikte kulüpleriyle görüsüp isi resmiyete dökecek.

GAZIANTEPSPOR'da oynayan ve devre arasinda da istenen Faruk Bayer'le anlasan Sayitoglu, Adem ve arti para isteyen Kirmizi-Siyahlilar'i iknaya çalisiyor. Malatyasporlu Bilal'le de söz kesildi ancak Baskan Hikmet Tanriverdi'nin yarinki toplantidan sonra karari bildirecegi belirtildi. Bonservisi elinde olan Ömer Çatkiç'ta ise hiç bir problem yok. Tecrübeli kaleci yeni hocadan sonra imza atacak.

UMUT BULUT SIMDILIK ZOR
BURSASPOR'dan kaleci Yavuz Eraydin ve sag kanat oyuncusu Ömer Aysan'la da her konuda anlasan Hasim Sayitoglu, Yesil-Beyazli kulübün kongresinin yapilmasini ve yöneticilerinin belirlenmesini bekliyor. Bu arada A.Gücülü Umut Bulut için söz alinmasina ragmen, G.Saray ve Besiktas'in teklifleri Baskan Cemal Aydin'in fiyat artirmasina neden olurken, transfer de zora girdi. </TD></TR></T></T></T></T></TABLE>

<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>OKAN BURUK'TAN HABER BEKLENIYOR
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Besiktas'la yollarini ayiran Okan Buruk'a teklif götüren Bordo-Mavililer, tecrübeli futbolcunun kararini bekliyor. Maç basi para teklif edilen Okan, Trabzonspor'da oynamak isterim ama sartlar iyilestirilmeli" dedi.
</TD></TR></T></T></T></T></TABLE>

<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>KALEYE 2 ADAY VAR
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Trabzonspor, G.Birligi'nde sözlesmesi biten Ömer Çatkiç ile el sikisip Bursasporlu Yavuz'a talip oldu.

Ömer imza için hazir
Trabzonspor savunmada operasyonu kalede yapacak. Tecrübesiz oldugu için Jefferson'i kiralik yollamayi düsünen bordo-mavililer, G.Birligi'nde bu sezon sözlesmesi biten milli kaleci Ömer Çatkiç ile el sikisti.

YAVUZ DA ISTEKLI
KALEYE ikinci aday Bursaspor'un basarili isimlerinden
Yavuz. Anlasma için Bursa'da yönetimin olusmasi beklenirken genç kaleci "Trabzonspor ile görüstügümüz dogru" dedi. </TD></TR></T></T></T></TABLE>

<H3>Volkan ve Orhan sorunu çözülemedi!</H3>
<DIV id=metin>Galatasaray, Orhan Ak ve Volkan Arslan ile transfer görüsmelerinden sonuç alamadi. Iç transfer çalismalarini hizlandiran sari kirmizili yönetim, bugün Orhan Ak ve Volkan Arslan ile masaya oturdu. Yönetim, iki futbolcuyu da yeni sezonda kadrosunda tutmak isterken, Volkan`in 600 bin Euro talep etmesi, Orhan Ak`in da 500 bin Euro`nun üzerinde bir rakam söylemesi üzerine görüsmeler olumsuz sonuçlandi. Sari kirmizili yönetimin, Volkan ve Orhan ile önümüzdeki günlerde yeniden masaya oturmasi bekleniyor.

su orhani alsagik fena olmazdi</DIV>

Kardes lütfen ya biraz mantikli olalim Orhan Vakfikebirlidir ve G.saray almadan önce kocaelispro a biz talip olduk her konuda anlasmistik geliyodu Samet Aybaba da çok istiyordu onu ancak bu Orhan kardesimiz 50 bin $ fazla veren Gayse yi tercih etti son dakikada memleketinin takimini degil dikkat çekiyorum!!!

Böle adam gerekmez bize...

selcuk
21.05.2006, 14:04
Luckdown
Normal Üye
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/2_star_rating.gif
forum_images/blank.gifKardes lütfen ya biraz mantikli olalim Orhan Vakfikebirlidir ve G.saray almadan önce kocaelispro a biz talip olduk her konuda anlasmistik geliyodu Samet Aybaba da çok istiyordu onu ancak bu Orhan kardesimiz 50 bin $ fazla veren Gayse yi tercih etti son dakikada memleketinin takimini degil dikkat çekiyorum!!!

Böle adam gerekmez bize...

bilmiyordum

Miraç Atalay Çiftçi
21.05.2006, 14:08
<DIV id=ustbaslik>
<DIV id=Baslik>Trabzon'da eski futbolculardan gösteri maçi..</DIV>
<DIV id=&#111;nyazi>Besikdüzü Kültür Sanat ve Deniz Festivali'nde aralarinda Trabzon Belediye Baskani Volkan Canalioglu ve Trabzonspor Kulübü eski baskanlarindan Atay Aktug'un da bulundugu eski futbolcular karsi karsiya geldi.. </DIV>
<DIV id=tarih>Trabzon Belediye Baskani Volkan Canalioglu ile Trabzonspor Kulübü eski baskanlarindan Atay Aktug'un da aralarinda oldugu ve eski futbolculardan olusan söhretler karmasi maçi yapildi.

Bordo ve mavi takimlarin karsilastigi ve çok çekismeli geçen maçi, aralarinda Trabzonsporlu eski futbolcu Serdar Bali'nin de bulundugu mavi takim 6-3 kazanirken, bordo takimin 3 golünü de Trabzon Belediye Baskani Canalioglu kaydetti. Ancak bu goller, bordo takimin maçi kazanmasina yetmedi.

Kalabalik seyirci kitlesi tarafindan seyredilen maçtan sonra her iki takimin futbolculari hatira fotografi çektirdi. Besikdüzü Belediye Baskani Mehmet Kalay da futbolculara festivalin anisina çesitli hediyeler verdi. </DIV>
<DIV>ajansspor.com</DIV></DIV>

Recep Çaltepe
21.05.2006, 14:12
Su transfer haberleri ile ilgili yorum yapmayayim diyorum ama bazi haberleri okudukça dayanamiyorum. Yukaridaki haberlerin birinde "Tolga Zengin kiralik verilecek" yaziyor. Ayni yazi tipine ve stile sahip baska bir haberde ise bu sefer Jefferson'un kiralik verilecegi yaziyor ve nedense bunlar bana çok saçma geliyor.

Miraç Atalay Çiftçi
21.05.2006, 14:17
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490>
<T>
<TR>
<TD =titsBaslik-little bgColor=#f9f9f0>Fatih Tekke'ye 3 büyüklerden teklif</TD></TR>
<TR>
<TD =titsBasliklar bgColor=#f9f9f0>Trabzonspor kaptani Fatih Tekke'den çarpici açiklamalar. "Bu sene ayrilmaliyim." diyen Fatih, transfer için 10 gün süre verdi. F.Bahçe, G.Saray ve Besiktas'tan teklif aldigini dogruladi.</TD></TR>
<TR>
<TD =stdSmall align=right bgColor=#f9f9f0 height=10>21 Mayis 200611:45</TD></TR>
<TR>
<TD align=right bgColor=#f9f9f0>Yazi boyutunu büyütmek için http://image.haber7.com/font-size-12px.gif http://image.haber7.com/font-size-14px.gif http://image.haber7.com/font-size-16px.gif </TD></TR>
<TR>
<TD id=C&#111;ntent>http://image.haber7.com/haber/31725.jpg

Herkes Fatih Tekke'nin pesinde... Fenerbahçe, Galatasaray, Besiktas hatta Avrupa kulüpleri. Transferin en flas ismi ise konusmak için AKSAM'i seçti. Iste basta Fenerbahçeliler olmak üzere tüm futbol kamuoyunun merakla bekledigi Fatih Tekke'nin transferi ile ilgili düsünceleri:

HEP SIKINTI HEP SIKINTI

BU SENE OLMASI SART

<LI>Sampiyon sürpriz oldu. Ben hiç ihtimal vermiyordum. Ama Galatasaray bu sene iyi futbol oynadi.

<LI>Basarisiz diye nitelendirdiginiz zaman bir seyleri kaybediyorsunuz. Futbolda da böyle. Iyi oyuncusun sampiyon olamazsan gidersin, futbolda var bunlar.

<LI>Nobre, Besiktas'ta çok faydali olur. Türkiye sartlarinda çok faydali bir forvet, çok begeniyorum.

<LI>Anelka futbolcu ya. Çok kaliteli. Fenerbahçe'nin en kaliteli futbolcusu ama hedefi falan olmayan bir adam herhalde çok rahat, asiri rahat. Disaridan öyle gözüküyor.

Aksam
</LI></TD></TR></T></TABLE>

İslam Sezer
21.05.2006, 14:23
Trabzonsporun asla sampiyon olamayacaginin delilidir tekkenin tavri.Trabzonspora asik oldugu söylenen kaptan bunu yaparsa digerleri ne yapmaz.neymis yorulmus yipranmis.taraftar mi trabzonspor mu yordu yipratti seni.kim dedi size gökdenizle beraber mafyacilik oynayin diye .ya savunmayin artik sunlari.trabzonspor eriyor farketmiyormusunuz.kaliteli yabanci bir forvet alalim bir de ortasaha.gitsin gökdeniz de fatih te.inanin daha iyi olacak.kimse trabzonsporu yipratmamali.yeter artik....

iZzY61
21.05.2006, 14:29
anlasildi bu yonetim topculari satmak icin geldi,

DKaraduman
21.05.2006, 15:04
Arkadaşlar bu arada Zaman Gazetesinin düzenlediği turnuva başladı febe nin ayağını topu değdirmiyoruz...

DKaraduman
21.05.2006, 15:06
Az daha gol yiyorduk direkten döndü top...

DKaraduman
21.05.2006, 15:08
Tribünlerden TRABZON TRABZON sesleri yükseliyor...

DKaraduman
21.05.2006, 15:12
Top aut a çıkmıyor oyun kurallarında reklam panoları var orda reklam panolarına çarptırarak pas vermeye çalıştı Hasan Vezir ama dikkat duvardan gol olmazsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Travelair
21.05.2006, 15:17
penalti :) S-TV gol!!Edited by: Travelair

DKaraduman
21.05.2006, 15:17
Penaltı kullanıyoruzzzz..

Ve GOOoOOooooolllllll SonerRrRrrrrrrRRRRRRRR

DKaraduman
21.05.2006, 15:20
goooOooOoOOOoOOOOoollllLLLLLLl 2-0 Mükemmel bir atak ile golu bulduk SOnerrRRRrrR

Bülent Bayraktar
21.05.2006, 15:21
iste gerçek trabzon ruhu

DKaraduman
21.05.2006, 15:30
VEE 2. devre başlıyor...

DKaraduman
21.05.2006, 15:45
Hadi yaaa gol yedik...smileys/smiley19.gif

Bülent Bayraktar
21.05.2006, 15:46
tüh be gol yedik

DKaraduman
21.05.2006, 15:46
OOOO Sakatlık yaşanıyor şu an sahadasmileys/smiley5.gif

DKaraduman
21.05.2006, 15:47
Neyse ki ayağa kalktılar...

DKaraduman
21.05.2006, 15:51
Ve maç bitiyorrr...Ts:2 1:fb Gs ile finalde karşılaşacağız şimdi sırada Sanatçılar karması sonra 3. lük maçı(fb-bjk) ve sonraa FİNALLL TS-gs

Alpayer
21.05.2006, 15:51
finaaaaaalsmileys/smiley36.gif

Nytre
21.05.2006, 15:52
ne varsa geçmisimizde var :) bizimkiler 90yasina gelselerde yenerler fb.yi

corleone
21.05.2006, 15:53
biz bu feneri hep yenmek zorunda miyiz ya smileys/smiley36.gif

uzmanlarin incelemesi lazim, tezlik bi konu...

Nytre
21.05.2006, 16:17
ibrahim haciosmanoglu trabzonspor yönetiminin belirledigi t.direktor adaylari ile görüsmek için yurtdisina çikti..

kaynak: taka gazetesi

Nytre
21.05.2006, 16:23
<TABLE cellSpacing=5 cellPadding=5 width="100%">
<T>
<TR>
<TD width="72%">TRABZONSPOR KULÜBÜ
Trabzonspor Kulübü, 100 Bin Kulüp Üyesi Hedefine Microsoft CRM ile Ilerliyor</TD>
<TD vAlign=top width="28%" rowSpan=3>
<TABLE height=2719 cellSpacing=3 cellPadding=1 width=200>
<T>
<TR>
<TD align=middle height=183>http://www.microsoft.com/turkiye/dynamics/images/tslogo.gif</TD></TR>
<TR>
<TD align=middle height=23>Çözüme Genel Bakis </TD></TR>
<TR>
<TD align=middle height=2></TD></TR>
<TR>
<TD align=left height=1782>Müsteri Profili
1967 yilinda kurulan Trabzonspor Kulübü, 46 yillik Türkiye 1. Futbol Liginde, sampiyonlugu Istanbul disina tasiyan tek takim unvanini elinde tutuyor. Pes pese elde ettigi sampiyonluklarla ?3 Büyükler? deyimini ?4 Büyükler? olarak degistirmeyi basaran Trabzonspor, bu basarilarla bugün tüm Türkiye?de ve dünyada milyonlarca taraftara sahip bulunuyor.

Ticari Durum
Trabzonspor Kulübü, taraftarlarini kulübe daha çok baglayacak; maç biletlerini, kulübün dergisini ve lisansli ürünlerini alarak, TV yayinlarini izleyen taraftarlara hem gerçek müsteri sayginligi hem de taraftar ayricaliklari kazandiracak bir yol olarak kulüp üyeligi sistemini daha etkin hale getirmeyi ve orta vadede kulüp üyesi sayisini 100 bine çikarmayi istiyordu. Kulüp, bu yüzden taraftarlariyla iletisimini yönetecek bir çözüme ihtiyaç duyuyordu.

Çözüm
Microsoft Dynamics?in Trabzon?da CRM çözümünü tanitmak için düzenledigi bir sunuma katilan Trabzonspor Kulübü yetkilileri, programin projeleriyle ilgili ihtiyaçlarini karsilayabilecegini gördüler. Ardindan Microsoft uzmanlari ile bir araya gelerek, Microsoft CRM üzerine yapilanan, Trabzonspor?un kendi özel ihtiyaçlarini da içeren bir çözüm olusturma noktasinda hemfikir oldular.

Yararlar
<UL>
<LI>Kulübün 100 bin üye hedefini ulasilabilir kilan bir veritabani altyapisi saglandi.
<LI>Kulüp üyeleriyle iletisim için Outlook entegrasyonu saglanarak e-bülten, SMS, faks gibi farkli iletisim araçlari kullanilabilir hale getirildi.
<LI>Müsteri davranislarinin takip edilebilecegi bir altyapiyla kulübün pazarlama imkanlari artirildi.
<LI>Kulübün farkli ofislerindeki is süreçlerini birbirine entegre hale getiren, verimliligi artiran ve performans ölçümlemesini mümkün kilan bir yapi elde edildi.</LI>[/list]

Yazilimlar ve HizmetlerMicrosoft Dynamics?CRM
<UL>
<LI>Veritabani Olusturulmasi
<LI>CRM Sisteminin Iletisim ve Mesajlasma Sistemiyle Entegrasyonu
<LI>Pazarlama ve Tanitim Faaliyetlerinin Yönetimi
<LI>Üye Iliskilerinin Yönetimi
<LI>Raporlama</LI>[/list]</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom align=left height=330>

"Microsoft CRM ile bir üyemizin hangi maça geldigini, hangi kombineyi hangi senelerde aldigini, hangi ürünleri tercih ettigini, dergi üyesi olup olmadigini, kulüple ilgili her türlü islemini takip edebilecek hale geldik."

Burak Gürdal
Genel Müdür
TRABZONSPOR KULÜBÜ</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom align=left height=369>

"Microsoft CRM?in tanitimini gördügümüzde, ihtiyaçlarimiza ne kadar uygun düstügünü gördük. Microsoft yöneticileriyle bir araya gelip 100 bin üye projemizi anlattigimizda onlarin da bu konuya ilgi gösterdigini memnuniyetle fark ettik.?

Burak Gürdal
Genel Müdür
TRABZONSPOR KULÜBÜ</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD width="72%">
<HR color=black SIZE=0>
Kendi kaynaklarini etkin sekilde kullanarak basariya ulasma kültürüne sahip olan Trabzonspor Kulübü taraftarlarini kulübe daha çok baglayacak; maç biletlerini, kulübün dergisini ve lisansli ürünlerini alarak, TV yayinlarini izleyerek kulüple zaten müsteri iliskisinde bulunan taraftarlara hem gerçek müsteri sayginligi hem de taraftar ayricaliklari kazandiracak bir yol olarak, kulüp üyeligi sistemini daha etkin hale getirmek istiyordu. Orta vadede 100 bin taraftarini kulüp üyesi yapmayi planlayan Trabzonspor Kulübü, bu hedefine ulasmak için Microsoft CRM?den yararlanmayi seçti.
<HR color=black SIZE=0>
</TD></TR>
<TR>
<TD width="72%">

Durum
1967 yilinda kurulan Trabzonspor Kulübü, 46 yillik Türkiye 1. Futbol Liginde, sampiyonlugu Istanbul disina tasiyan tek takim unvanini elinde tutuyor. 70?li ve 80?li yillarda elde ettigi sampiyonluklarin ardindan bugüne kadar her sezon en güçlü sampiyonluk adaylarindan biri olarak ?3 Büyükler? deyimini ?4 Büyükler? olarak degistirmeyi basaran Trabzonspor, bu basarilarla bugün tüm Türkiye?de ve dünyada milyonlarca taraftara sahip bulunuyor.

Trabzonspor Kulübü Genel Müdürü Burak Gürdal, Trabzonspor?un sampiyonlugu Istanbul?un disina tasimasi ve mücadele ettigi diger köklü Istanbul kulüpleriyle ayni bütçeye sahip olmamasina ragmen kendi kaynaklarini en etkin sekilde kullanmaya çalisarak basariya ulasma anlayisinin, onu diger takimlardan farkli kildigini vurguluyor. Bu yüzden, Trabzonspor taraftarlarini kendi ortagi gibi görüyor ve bütün taraftarlarini içine alan bir pota ve etkinlik arayisi içerisinde. Burak Gürdal söyle diyor: ?Trabzonspor?un buradaki bu farkliliginin üzerine gidelim ve Trabzonspor?a gönül veren kisilere, taraftarlara müsteri sayginligi kazandiralim, onlari müsteri gibi tanimlayip uzun vadeli iliskiye geçelim istedik.?

Trabzonspor Kulübü bu hedefe ulasmak için iki asamali bir plan ortaya koydu: Birinci asamada, Trabzonsporluyum diyen herkese Kulübe düsük ücretlerle üye olma avantaji tanindi. Böylelikle Türkiye ve tüm dünyada 6-7 milyon taraftari olan ama 37 senede sadece 10 bin üye kazanabilen kulübün üye sayisinin 100 bine çikarilmasi hedeflendi.

Burak Gürdal, ?100 bin üyeli bir kulüp dendiginde bu 100 bin kisiyle iletisimi saglama ve ortak projeler gelistirme ihtiyaci doguyor? diyor. Iste planin ikinci asamasinda da kulübün maç bileti, dergi, lisansli ürünler sattigi, TV yayinlarini izlettirdigi taraftarlarla iletisime geçme, onlara müsteri sayginligi kazandirma, onlar için projeler üretme hedefi yer aliyordu.

Burak Gürdal, ?Bu noktada bir CRM ihtiyaci dogdu? diyor. ?Kulüp yapisini 100 bin üyelere oturtmaya çalisirken, taraftarlari ve üyeleri takip edecek bir CRM projesi de gerekiyordu. Trabzonspor böylece diger kulüplerden farkini da ortaya koyuyor ama aslinda incelediginizde hem yurtdisindaki kulüpler bu sekilde çalisiyor, hem de Türkiye?de tüm kulüplerin, özellikle de futbol kulüplerinin ele almasi gereken bir olgu bu.?

Burak Gürdal Türk kulüplerinin bugüne kadar futboldan nasil para kazanilacagini pek kesfedemedigini söylüyor: ?Oysa Türkiye?de futbol çok sevilen bir spor dali ve aslinda bir endüstri. Ama yurtdisindaki örneklerinin aksine, lisansli ürün satislari gibi futbolu besleyebilecek, bütçe yapisini olusturabilecek ekonomi henüz olusturulmamis. Son bes senede, üç büyük kulüp bu konuda birtakim çalismalar yaparak sirketlesmeye ve ürün satislarini ön plana çikarmaya basladi. Ama henüz Türk futbol kulüpleri bunun uzaginda; müsteriyle iliskide, taraftarla iliskide çok takipçi degiller. Bugün stada aldigimiz seyirciyi ondan sonra kaybediyoruz. Onlari takip etmiyoruz, harcama aliskanliklarini incelemiyoruz, kulübün diger imkanlarini pazarlamiyoruz ; yani bir entegre pazarlama anlayisi hiç yok.?

Trabzonspor, Türkiye?de spor endüstrisi ortaya çikmaya basladiktan sonra, maç biletleri ve aylik dergi disinda formadan çarsafa, dis firçasindan pile 150?ye yakin lisansli ürün ve 100?e yakin satis magazasiyla taraftarlarina hizmet vermeye basladi. Ayrica bu ürünleri onlara belli bir pazarlama anlayisiyla ve bazi avantajlar saglayarak satmayi da hedefliyordu. Trabzonspor Kulübü, bu hedeflere paralel olarak müsteri olarak takip etmeleri gereken kitleyle iliskilerini yogunlastirmak istiyor ve bu yüzden bir müsteri iliskileri çözümüne ihtiyaç duyuyordu.

Çözüm
Burak Gürdal bütün bunlarin kurgulanabilmesi ve bir projenin ortaya çikabilmesi için güçlü bir bilgisayar altyapisina ihtiyaç oldugunu belirtiyor: ?Burada bilgi islem altyapisini olusturabilmek için de, bir futbol kulübüne ve bir futbol kulübünün pazarlama ürünlerine özgü, bir veritabanindan takibi kolaylastirabilecek bir yazilima ihtiyaç oluyor. Biz bu yüzden CRM ihtiyacini tespit ederek, böyle bir yazilimi ortaya çikarmak için çalismalarimizi yogunlastirdik.?

100 bin üye projesini 2004 yilinda, sirketlesmesini hizlandirdigi bir dönemde baslatan Trabzonspor, dünya kulüplerindeki uygulamalari da inceledi. Ardindan Trabzonspor?un kendi vizyonu ve misyonu dogrultusunda bir sablon olusturuldu. Bu projede üye yapisinin takip edilebilmesi ve pazarlama anlayisini içine alan bir yapinin olusturulabilmesi için bir de bilgisayar programi gerekiyordu. Burak Gürdal, ?Tam bu asamada Trabzon?da davetli oldugumuz, Microsoft Business Solutions?in CRM çözümünü tanitacagi bir sunum denk geldi? diyor. ?Programin tanitimini gördügümüzde, ihtiyaçlarimiza ne kadar uygun düstügünü gördük. Microsoft yöneticileriyle bir araya gelip projemizi anlattigimizda onlarin da bu konuya ilgi gösterdigini memnuniyetle fark ettik. Sonuç olarak Microsoft CRM üzerine yapilanan, kendi ihtiyaçlarimizi da içeren bir çözüm olusturma noktasinda hemfikir olduk.?

Trabzonspor Kulübü, CRM projesi ile birlikte ilk kez bir veritabani olusturarak üyelerinin kimlik bilgilerini almayi, ayrica dogum tarihi, adres, e-posta adresi gibi bilgilerle onlara geri dönebilmeyi istiyordu. Asil hedef ise Microsoft CRM?i bir akilli kart uygulamasiyla birlestirerek üyelerin Trabzonsporla ilgili tüm islemlerini takip edebilmekti.

Kulübün bu bilgileri alip müsteriyi tasnif edebilmesi için öncelikle üyeleri takip edilebilir hale getirmek ve bir üye veritabani olusturmak gerekiyordu. Ardindan bu veritabanini ürünlerle iliskilendirerek, bir geçmis olusturulmasi ve geçmisteki islemlerle beraber kulüp imkanlarinin üyelere sunulmasi isteniyordu.

Burak Gürdal, ?Tabii ki CRM yalnizca bu degil? diyor. ?Onlara sürekli dokunmamiz, temas etmemiz de gerekiyor. Bizim üyelerden gördügümüz en büyük talep, Türkiye?nin ve dünyanin dört bir yanindaki üyelerimizin Trabzonspor?la ilgili bilgiye aç olmalari. Bu yüzden onlara sik sik temas edecegiz. Ilk uygulamamiz üyelerimize düzenli olarak gönderdigimiz, kulüple ilgili dogru bilgileri kaynagindan ulastirdigimiz e-bülten. Bu e-bültenlerla birlikte kimi zaman indirim vb. belli avantajlar sunacagiz.?

Trabzonspor Kulübü 100 bin üye projesi kapsaminda üyelere yönelik bazi avantaj ve jestlerle ?müsteri memnuniyetinin? artirilmasi planlaniyor. Örnegin üyeler arasinda bir çekilisle Trabzonspor?un deplasman maçina ücretsiz seyahat etme olanagi, bir maçin topunun imzali olarak hediye edilmesi, Trabzonspor formasi satin almis üyeler arasinda yapilacak çekilisle, bu formanin futbolcular tarafindan imzali sekilde verilmesi gibi etkinlikler planlaniyor.

Kulüp, Microsoft CRM projesiyle bir yandan farkli kentlerdeki irtibat ofislerini, magazalarini, hatta taraftar derneklerini birlestirebilecekleri ortak bir bilgiislem altyapisi da planliyordu. Bu noktalarda üyelerle ilgili islemleri gerçeklestirecek herkesin uygulamaya Internet üzerinden ulasmasi hedeflenirken, bir yetkilendirme sistemiyle kullanicilarin sadece kendilerine ait bilgilere erisebilmesi de isteniyordu. Microsoft CRM kulübün istedigi bu özellikleri de sundu.

Microsoft CRM?in Trabzonspor Kulübünün?un yapisina en uygun hale getirilerek özel ihtiyaçlarini karsilamasi için gerekli özellestirme çalismalari Aralik 2004?te Microsoft çözüm ortagi Byte&amp;Muhsinoglu (B&amp;M) tarafindan baslatildi. B&amp;M Trabzon?a giderek üye iliskileri, muhasebe, pazarlama, futbol subesi departmanlarinda bütün çalisanlarla görev konulariyla ilgili görüsmeler yapti. Bunlarin üzerine bir ön rapor hazirlayarak ihtiyaçlari belirledikten sonra ön yazilim Ocak 2005?te tamamlandi. Kulübün bilgi islem departmani ile birlikte çalisilarak son rötuslar gerçeklestirildi ve uygulama Subat 2005?te devreye alinacak hale geldi.

Trabzonspor üyelere ulasmak için sadece e-posta ve e-bültenleri degil SMS ve faks teknolojilerini de kullanmayi istiyordu. Bu yüzden bu uygulamalarin Microsoft CRM ile entegrasyonu da plana dahil edildi. Kulüp böylece yillik kombine biletler çiktiginda önce üyelerine duyurmayi, sadece üyelere yönelik özel formalar üretip onlara duyurmayi planliyor. Ayrica kulübün 444 1967 numarali telefondan ulasilan çagri merkezi de bu yapiyla entegre edildi.

Ancak Burak Gürdal, ?Bu nihai bir yapi degil. Ihtiyaçlarimiz, elimizdeki pazarlama imkanlari sürekli degisiyor? diyor. ?Ihtiyaçlarimiza göre biz de bu programi sürekli degistirecegiz. Zaten Microsoft CRM?i seçmemizdeki en önemli etkilerden biri programin sürekli yasayan, degistirilebilir bir program olmasiydi.?

Yararlar

Tanimlanabilir Bir Müsteri Veritabani
Burak Gürdal, taraftarlarin Trabzonspor?a bir gönül bagi ile bagli olmakla birlikte, maç biletlerini ve kulübün lisansli ürünlerini alarak, TV yayinlarini izleyerek, kulüple iletisime geçip bilgi isteyerek tam bir müsteri davranisi gösterdigini ve bu yüzden onlara müsteri sayginligi kazandirilarak ihtiyaçlarinin müsteri titizligiyle karsilanmasi gerektigini vurguluyor: ?Burada Microsoft CRM projesinin en önemli katkisi, müsteri kitlemizi tanimli kilmasi ve zaman içerisindeki harcama aliskanliklarini ve tercihlerini kayit altinda tutarak yeni imkanlarla kullanabilmemize izin vermesi.?

Trabzonspor Kulübü böylece bir veritabani olusturarak simdiye kadar kagit üzerinde kalan, dolayisiyla hatalara açik olan ve saglikli islemeyen yapiyi kayitli hale getirdi.

100 Bin Üye Hedefine Dogru
Trabzonspor Kulübü 37 yilda kulübe sadece 10 bin üye kazandirabilirken, bu proje ile birlikte üye sayisini kisa sürede 16bine yükseltti. Burak Gürdal Microsoft CRM uygulamasinin tam anlamiyla devreye girmesi ile birlikte 100 bin üye hedefinin oldukça gerçekçi hale gelecegini söylüyor: ?Özellikle gençleri hedef alan bir yapida 100 bin üyeyi çok ulasilabilir bir hedef olarak düsünüyoruz. Çünkü arastirmalar 6 milyon taraftarimiz oldugunu gösteriyor. Microsoft CRM ile 100 bin taraftari kayitli ve kulübe üye taraftarlar haline getirebiliriz.?

Trabzonspor Kulübü, üyelerine seçme ve seçilme hakki veren, katilimci bir yapiyi öngörürken diger taraftan üyelerini kulübün imkanlarindan özel avantajlarla yararlandirmak istiyor. Microsoft CRM kulübün üyelerine verecegi hizmetler için yönetebilecegi yapiyi sunuyor.

Artan Pazarlama Imkanlari
Burak Gürdal, Trabzonspor?un bütçesinin diger Türkiye kulüpleri gibi 20 milyon dolar civarinda oldugunu, ancak futbol kulüplerini Avrupa?daki takimlarla kiyaslanabilir bir ekonomiye kazandirmak için çok daha fazlasinin gerektigini belirtiyor: ?6-7 milyon taraftarimiz var. Bu taraftarin sadece 1 milyonundan yilda 100 dolarlik katki saglayabilirsek, bu 100 milyon dolarlik bir ekonomi demektir. Bu bugün Türkiye?deki futbol kulüpleri için bir hayal ama eger 100 bin üye projesi gibi projelerle, CRM ile takip edilebilen bir yapiyi saglayabilirsek, taraftari müsteri haline çevrilebiliriz ve bu rakamlar çok kolay elde edilebilir. Yani birim müsteri basina aldigimiz geri dönüsü arttirmak bu projenin temel hedefi.?

Trabzonspor Kulübü bu hedefe ilerlerken Microsoft CRM?in avantajlarindan yararlaniyor. Burak Gürdal, Microsoft CRM?i kulübün imkanlarini daha iyi pazarlamak için nasil kullandiklarini söyle anlatiyor: ?Microsoft CRM ile bir üyemizin hangi maça geldigini, hangi kombineyi hangi senelerde aldigini, hangi ürünleri tercih ettigini, dergi üyesi olup olmadigini, kulüple ilgili her türlü islemini takip edebilecek hale geldik. Eger almadigi ürünlerimiz varsa bunlara yönelik yeni bir pazarlama imkani olusturabilir, ya da belli ürünleri çok tüketiyorsa bazi indirimlerden yararlandirabiliriz.?

Iletisim Sisteminde Entegrasyon
Trabzonspor Kulübü gerek kendi içindeki iletisimini, gerek taraftarlariyla iletisimini etkili ve verimli bir sekilde gerçeklestirmek istiyordu. Burak Gürdal, ?Burada bir kolaylik ariyorduk; çünkü e-posta, faks ve SMS trafigimiz çok yogundu ve is yükü yaratiyordu? diyor. ?Bu yüzden Outlook üzerinden, SMS ve faks entegrasyonu olusturduk. Bu üye yapisinda müsterilere ulasabilecegimiz tüm sistemi bu programin içine koymak bizim için önemliydi. Microsoft CRM projesiyle birlikte bunlari da sagladik.?

Is Süreçlerinin Yönetimi
Kulübün bir diger hedefi, Trabzonspor?un hangi kentindeki hangi ofisinde olursa olsun, her çalisanin gün boyu kullanip bütün islemlerini gerçeklestirebilecegi ve is akislarinin da takip edilebilecegi bir yapi elde etmekti. Burak Gürdal söyle diyor: ?Kisisel performans ve verimliligin de takip edilebilecegi, görev tanimlarinda yönlendirmelerin de mümkün oldugu bir program istiyorduk. Microsoft CRM bizim bu isteklerimizi tam anlamiyla yerine getiren bir program oldu.?

Genisletilebilir Altyapi
Microsoft CRM, Trabzonspor?un gelecekteki ihtiyaçlarina cevap verebilir bir altyapi da kazandirdi. Burak Gürdal projenin gelecege yönelik önemli ayaklarindan birinin akilli kart uygulamasi oldugunu söylüyor. Bu akilli kartin, kombine maç biletlerinin yüklenip taraftarlarin maça girmesini saglamasi, magazalardaki islemleri kontrol edip üyelere indirim imkanlarini yansitmasi, üyelerle ilgili her tür islemin Microsoft CRM sisteminde kayit altina alinmasini saglamasi, ayni zamanda bir banka ATM karti olarak da kullanilabilmesi isteniyor. Microsoft ürünlerinin farkli teknolojilerle entegre edilebilme özelligi Trabzonspor?a gelecege yönelik bu tür projelere de girisme sansi taniyor.</TD></TR></T></TABLE>

Colakoglu
21.05.2006, 16:27
onun zaten yurtdisinda oldugunu saniyodum

Nytre
21.05.2006, 16:32
arkadaslar bunu buraya yanlisikla koydum özür dilerim.

Naim
21.05.2006, 16:34
arkadaslar bunu buraya yanlisikla koydum özür dilerim.
çokda güzel yaptin
Klubde iyi seyler olmuyormu diye ümitsizlige kapilmistim neredeyse
Bu haber hosuma gitti

FANATIK61
21.05.2006, 17:09
Ver Umut Bulut'u al Adem'i:

http://www.spor3.com/haberimaj/Adem_Kocak_1.JPGAnkaragücü Adem?e göz koydu !

Ankaragücü, Adem Koçak?i yuvaya döndürmek için girisimlere basladi...

Armağan Dere
21.05.2006, 17:17
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490><T>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#f9f9f0 ="titsBaslik-little">Fatih Tekke'ye 3 büyüklerden teklif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#f9f9f0 ="titsBasliklar">Trabzonspor kaptani Fatih Tekke'den çarpici açiklamalar. "Bu sene ayrilmaliyim." diyen Fatih, transfer için 10 gün süre verdi. F.Bahçe, G.Saray ve Besiktas'tan teklif aldigini dogruladi.</TD></TR>
<TR>
<TD align=right bgColor=#f9f9f0 height=10 ="stdSmall">21 Mayis 200611:45</TD></TR>
<TR>
<TD align=right bgColor=#f9f9f0>Yazi boyutunu büyütmek için http://image.haber7.com/font-size-12px.gif http://image.haber7.com/font-size-14px.gif http://image.haber7.com/font-size-16px.gif </TD></TR>
<TR>
<TD id=C&#111;ntent>http://image.haber7.com/haber/31725.jpg

Herkes Fatih Tekke'nin pesinde... Fenerbahçe, Galatasaray, Besiktas hatta Avrupa kulüpleri. Transferin en flas ismi ise konusmak için AKSAM'i seçti. Iste basta Fenerbahçeliler olmak üzere tüm futbol kamuoyunun merakla bekledigi Fatih Tekke'nin transferi ile ilgili düsünceleri:

HEP SIKINTI HEP SIKINTI

BU SENE OLMASI SART

<LI>Sampiyon sürpriz oldu. Ben hiç ihtimal vermiyordum. Ama Galatasaray bu sene iyi futbol oynadi.

<LI>Basarisiz diye nitelendirdiginiz zaman bir seyleri kaybediyorsunuz. Futbolda da böyle. Iyi oyuncusun sampiyon olamazsan gidersin, futbolda var bunlar.

<LI>Nobre, Besiktas'ta çok faydali olur. Türkiye sartlarinda çok faydali bir forvet, çok begeniyorum.

<LI>Anelka futbolcu ya. Çok kaliteli. Fenerbahçe'nin en kaliteli futbolcusu ama hedefi falan olmayan bir adam herhalde çok rahat, asiri rahat. Disaridan öyle gözüküyor.

Aksam
</LI></TD></TR></T></T></TABLE>

tekke gidiyosan git... bu takima iyilik edenler hep gitti sen de git bise olmaz ama yeter ki git eziyet çektirip durma eger gitmezsen iyi top oynamiycan zaten bu sezon iyi olup olmadigin tartisilir

güle güle tekke..

poetricus
21.05.2006, 17:19
Arkadaslar bu arada Zaman Gazetesi'nin düzenledigi turnuva basladi FB'nin ayagini topu degdirmiyoruz...

Muhtemelen bu sene de kupa görebilecegimiz tek turnuva orasidir.

İ.Öztel
21.05.2006, 17:22
burda kaldigi sürece futbolu gerilicekimis , takima bisi veremicekmis. Allah allah. Fatih degilmiydi TRABZON da sampiyon olmak en buyuk hayalim. Hedefleri ve konusmalarida ne kadar degismis..

#10 Fietra
21.05.2006, 17:23
Fenerbahçe'nin taraftar sitesi antu.com'a büyük saldiri sunucular yedek sunucular falan çökmüs durumda forum suanda uçmus.Yapan kisi veya kisiler mahkemeye verilmis.

Cyzio
21.05.2006, 17:24
Poetricus Üstadim, gene güldürdünüz beni. Yalniz erken konusmayin; daha final maçi oynanmadi. Edited by: Cyzio

U.Sadıkoğlu
21.05.2006, 17:36
insallah umut geLirr

Samsa
21.05.2006, 17:40
Fenerbahçe'nin taraftar sitesi antu.com'a büyük saldiri sunucular yedek sunucular falan çökmüs durumda forum suanda uçmus.Yapan kisi veya kisiler mahkemeye verilmis.

vayyyy smileys/smiley5.gif

Kaya
21.05.2006, 17:52
Höh be kardesim hala esitlik bozulmadi. Maç bitsede ezsek su cinconlari.

İslam Sezer
21.05.2006, 17:57
ne varsa eskilerde var.ne kadar da gayretli oynuyorlar.hadi gs yi yenelim alalim su kupayismileys/smiley2.gif

İ.Öztel
21.05.2006, 18:03
yayin gitti yaw smileys/smiley5.gif

Kaya
21.05.2006, 18:04
Ah be kaçti:)

Kaya
21.05.2006, 18:07
Su geseli Ugur hayati boyunca çirkefti hala öyle...

DKaraduman
21.05.2006, 18:09
Gol yedik malesefsmileys/smiley19.gif

FANATIK61
21.05.2006, 18:10
Mükemmel organizasyon ama atamadik ey gidi Hamdi

Kaya
21.05.2006, 18:13
hamza ne zaman futbolu birakti yau. oldu olacak kel hasani oynatsinlar smileys/smiley4.gif

DKaraduman
21.05.2006, 18:20
Penalti kullaniyoruz...

VE GOOoOOoOOOLLllllLllLL

FANATIK61
21.05.2006, 18:21
Gol Soner 1:1

DKaraduman
21.05.2006, 18:22
Ilk Yari bitti...

zafer6161
21.05.2006, 18:27
hami neden oynamiyorrrsmileys/smiley5.gif

DKaraduman
21.05.2006, 18:29
2. yari basladi...

fincher
21.05.2006, 18:37
yerli olarak Samet olmazsa Aykut da iyi bir tercih.Aykut Kocaman fikrini destekliyorum...

Kardes bi sey sorucam,Trabzonspor'a Ali Sen baskanligini koysa destekler misin ? veya baskan olmasini ister misin ?

Ali sen ile Aykut'u nasil bir mantikla birlestirdin merak ettim.bana Aykut'a neden karsi çiktiginizi söylermisin?bize 96 da gol attigi için mi?

cok kolay ikisi fenerli fenerli anliyonmu fener olmaz bukadar yaw birisi ts li olubda bi fenerlinin yada bjk linin ts de nasil td lik yapmasini isteyebilir

profesyonel düsünerek...

Ben burda FATIH AKYEL bu takimda oynamasin derken yine sen çiktin oynasin oynasin diye kendini parçaladin simdi AYKUT KOCAMAN ismi ortaya atildi zaman yine firlayip AYKUT KOCAMAN gelebilir diye açiklama yapiyorsun,,,

Sasirmisin sen arkadasim !

AYKUT KOCAMAN KIMDIR

TRABZONSPOR KULÜBÜ KIMDIR

BIZLER KIMLERIZ !

Allah akil fikir versin bu gün aykut kocamani isteyen yarin ali sen'ide ister,yaziklar olsun !
arkadasim sasiran biri varsa o da sensin,yada hayal gücün fazla çalisiyor.Fatih akyel için birak kendimi parçalamayi transferine karsi çikanlardan biriydim.
Aykut kocaman'a fenerbahçede futbol oynadigi için karsi çikmanin ne mantigi var anlayamiyorum.adamin camiamiza karsi bir yanlisi mi oldu,fb ye yalakalik mi yapti.çalistirdigi her klüpte çikti çatir çatir fb yi yendi.karakteri düzgün,saglam bi adam.hocaligini elestirsen anlarim,büyük takim çalistiramaz desen saygi duyarim ama neymis fb liymis.96 da bize gol atmis.ziyayla samet de bjk liydi noldu?sizin mantiginizla bizi hep senolla giray çalistirsin.asil futbola böyle kindar,ilkel ve profesyonellikten yoksun bakisa yaziklar olsun !!

DKaraduman
21.05.2006, 18:41
2. golü yedik yine hamzasmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

DKaraduman
21.05.2006, 18:43
3. yü yedikk..

U.Sadıkoğlu
21.05.2006, 18:48
4-2

Emre Emiroğlu
21.05.2006, 18:49
Aykut Iyi Adam Hos Insan Olabilir. Bizi Kaldiramaz. Bizde Ezilir. FB de oynadi diye almama fikrine bende karsiyim..

DKaraduman
21.05.2006, 18:50
Maç bitii..

Muhalif
21.05.2006, 18:54
Biraz sonra Cyzio abi söyle bir mesaj yazacak bencesmileys/smiley4.gif

Senol Günes'le hangi final maçini kazandik ki zatensmileys/smiley7.gifYanlis oyuncu degisiklikleri ve yanlis taktikleri sonucu kaybettik söhretler maçinismileys/smiley7.gif

smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

Recep Çaltepe
21.05.2006, 18:55
Aykut Iyi Adam Hos Insan Olabilir. Bizi Kaldiramaz. Bizde Ezilir. FB de oynadi diye almama fikrine bende karsiyim..

Aynen katiliyorum. Aykut Kocaman iyi bir teknik direktör. Ancak Trabzonspor'da görev yapmak çok zor ve en ufak bir basarisizlikta Aykut Kocaman'in febeliligi ön plana çikarilacak, bu da kolayca yipranmasina yol açacak. O yüzden Aykut Kocaman iyi bir tercih gibi dursa da Trabzon'da rahatlikla çalisacagini söylemek pek mümkün degil.

poetricus
21.05.2006, 18:55
Bu sezonkiilk ve son kupa ümidimiz de böylece tarihe karisti. Ne diyelim? KesinHalilhosziç yüzündendir...

eys_61
21.05.2006, 19:05
hocam belki de senol günes yüzündendirsmileys/smiley2.gif

Cyzio
21.05.2006, 19:09
Bu sezonkiilk ve son kupa ümidimiz de böylece tarihe karisti. Ne diyelim? KesinHalilhosziç yüzündendir...

Üstadim; Ben demistim "Erken konusmayin" diye.

Cyzio
21.05.2006, 19:12
Biraz sonra Cyzio abi söyle bir mesaj yazacak bencesmileys/smiley4.gif

Senol Günes'le hangi final maçini kazandik ki zatensmileys/smiley7.gifYanlis oyuncu degisiklikleri ve yanlis taktikleri sonucu kaybettik söhretler maçinismileys/smiley7.gif

smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

Keskle her sene Trabzonspor'a tekzarari bu olsasmileys/smiley5.gif

Salih Yazıcı
21.05.2006, 19:32
arkadaslar lig tv ana haber de as baskanimiz hasim sayitoglu nun raportajini verdi hoca konusu yarin netlik kazancak ve hocamiz belli olcak dedi fatih konusunda ise resmi teklif yok dedi ve ekledi rakibimize vermeyiz dedi avrupaya ise teklif gelmesi halinde bile gitmesi garinti degildir geldiginde yönetim kurulu olarak oturur karar veririz dedi

Salih Yazıcı
21.05.2006, 19:35
Genç oyuncunun transferi için yeniden harekete geçen bordo-mavili yönetim, menajerler araciligiyla oyuncuya talip olduklarini ilettiler. Hücuma dönük olarak orta sahada görev yapan oyuncunun, ailesini Türkiye'ye gelmek için ikna etmeye çalistigi belirtildi. Atay Aktug döneminde Trabzonspor'a gelmesi için söz alinan Ankaragücü'nün golcü oyuncusu Umut için de bordo-mavili yönetimin Ankaragücü Kulübü Baskani Cemal Aydin ile söz kesmesi bekleniyor.

Trabzonspor'da teknik direktör Vahid Halilhodzic'in görevi birakmasinin ardindan, teknik direktör arayislarini 1 haftadir sürdüren Trabzonspor yönetimi yarin Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde durum degerlendirmesi yapacak. Toplantiya Baskan Nuri Albayrak'in katilip katilmayacagi netlik kazanmazken, transfer mevsimi olmasi ve görüsme yogunlugu nedeniyle Albayrak'in toplantiya telekonferans yöntemi ile katilmasi bekleniyor. ajanssspor

#10 Fietra
21.05.2006, 19:52

Üstadim; Ben demistim "Erken konusmayin" diye.

Evet demistismileys/smiley32.gifsmileys/smiley4.gif

Bülent Bayraktar
21.05.2006, 19:52
bu kez olmadi seneye artik

tsmaniac
21.05.2006, 20:14
neyse artik seneye

kutoz
21.05.2006, 20:20
Trabzon'da eski futbolculardan gösteri maçi..<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

Besikdüzü Kültür Sanat ve Deniz Festivali'nde aralarinda Trabzon Belediye Baskani Volkan Canalioglu ve Trabzonspor Kulübü eski baskanlarindan Atay Aktug'un da bulundugu eski futbolcular karsi karsiya geldi..

Trabzon Belediye Baskani Volkan Canalioglu ile Trabzonspor Kulübü eski baskanlarindan Atay Aktug'un da aralarinda oldugu ve eski futbolculardan olusan söhretler karmasi maçi yapildi.

Bordo ve mavi takimlarin karsilastigi ve çok çekismeli geçen maçi, aralarinda Trabzonsporlu eski futbolcu Serdar Bali'nin de bulundugu mavi takim 6-3 kazanirken, bordo takimin 3 golünü de Trabzon Belediye Baskani Canalioglu kaydetti. Ancak bu goller, bordo takimin maçi kazanmasina yetmedi.

Kalabalik seyirci kitlesi tarafindan seyredilen maçtan sonra her iki takimin futbolculari hatira fotografi çektirdi. Besikdüzü Belediye Baskani Mehmet Kalay da futbolculara festivalin anisina çesitli hediyeler verdi.

Nytre
21.05.2006, 20:30
güzel bir etkinlik...

spor haberlerinde trabzonsporun t.direktor adaylarina her gün birinin eklendigini söylüyor... onlarda bikmislar(!)...bu kararsizligin isareti ve de tekliflere hayir cevabi alndiginin

Dünya Kulübü olduk demek lafla olmaz(!)

Barış
21.05.2006, 20:35
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Aziz baskan bizi birakma! </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Yaklasik 3 bine yakin Fenerbahçe taraftari, Kulüp Baskani Aziz Yildirim`i istifa kararindan vazgeçirmek için bugün bir yürüyüs düzenledi. Sari-lacivertli taraftarlar, yürüyüs sirasinda sürekli Aziz Yildirim lehine tezahüratlar yapip, ´´Taraftariz biz çekeriz cefa, Aziz baskan bizi birakma´´ diye tezahüratta bulundu. </TD></TR></T></TABLE>

Bu rahatsizlar 100 bin kisi yürümeyecek miydi zuhahaha

szymeks
21.05.2006, 20:38
O DEILDE SEREFSIZLERIN SITESINDE FATIH 7 MILYON EUROYA IMZA ATMIS DIOLAR TAMAM 7 MILYON EURO II PARA AMA BEN KAPTANIMIZI SIRF PARA IÇIN O PISLIKLERE KAPTIRARAK EZILEN BI TARAFTAR OLMAK ISTEMIYORUM YANI ADAMLAR ÜLKENIN EN II OYUNCUSUNU SIRF PARA BIZDFE DIE ALIRLARSA BUNA ÇOK ÜZÜLÜRÜM PARADAN ÖNCE KARAKTER ASILLIK TRABZON DURUSU GELIR FATIH BU SENE KALSIN BELKI ONDAN PARA KAZANAMAYIZ AMA KAZANACAGIMIZ GURURUMUZ ONURUMUZ OLUR VE BUNU TRILYONLARA DEGISMEM

kutoz
21.05.2006, 20:40
Mehmet Yilmaz dünya evine girdi
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/200506mehmet.jpgFutbolcularimizdan Mehmet Yilmaz bugün, Trabzon Zorlu Grand Hotel?de yapilan nikah töreni ile hayatini Meltem Karadeniz ile birlestirdi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Genç çiftin nikah sahitligini Eski Baskanlarimizdan Özkan Sümer ile Denizlispor Baskani Ali Ipek yapti.

Çok sayida davetlinin katildigi nikahi Trabzon Belediye Baskani Volkan Canalioglu kiydi.

Nikah töreninde Eski Baskanlarimizdan Özkan Sümer, Mehmet Yilmaz'in sahadaki basarisini evde de sürdürecegine inandigini belirterek, "Mehmet Yilmaz isini çok seven ve yaptigi ise saygi duyan bir futbolcu. Futbolcularin evlendikten sonra daha basarili olduklarini gözlemliyoruz. Mehmet Yilmaz'da esinin destegi ile daha basarili olacagina inaniyorum."dedi

Denizli por Baskani Ali Ipek ise, Mehmet Yilmaz'i çok kisa bir zamanda tanidigini belirterek, iki gencimizinde rahat edeceklerini ve mutlu olacaklarina inaniyorum. Mehmet çok efendi, isine ve görevine sagdik. Tüm arkadaslari ile iyi diyaloglari olan tam bir futbolcu. Allah onlari mutlu etsin."dedi .

Çift daha sonra nikah sahitleri ile birlikte hatira fotografi çektirirken, tebrikleri de kabul etti.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/200506mehmet1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/200506mehmet5.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/200506mehmet2.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/200506mehmet3.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/200506mehmet4.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/200506mehmet6.jpg</CENTER>
<CENTER></CENTER>
<DIV align=left>Mehmet ve Meltem Yilmaz çiftine ömür boyu mutluluklar diliyorum. Evliligin, Mehmet Yilmaz'a olumlu yansimasini yürekten istiyorum. Nedendir bilmiyorum ama bu çocugu seviyorum. Isine asik, profesyonel bir futbolcu profili çiziyor. Tek üzüntümse, yillardir oynadigi futbolunun üzerine ekleyememesidir. Belki de, Fatih-Gökdeniz hattinda eziliyor...</DIV>

Lapina
21.05.2006, 21:14
3000 kisi yurudu ezikler.Bizim taraftar Trabzon da kac kisi yurumustu unuttum ben birisi yuksek sesle bagirsin ya.. :)

61_dnc_TS
21.05.2006, 21:21
20 bin mi 30 bin mi öyle biseydi......smileys/smiley4.gif

kutoz
21.05.2006, 21:28
http://www.takagazete.com/resim/img/herseysakrak.jpg
Haberler (http://www.takagazete.com/default.asp?kategori=19)

Karadeniz Teknik Üniversitesi?nin 51. kurulus yildönümü senliklerinde ünlü müzik gruplari gençleri costurdu. Athena?dan sonra dün aksam Sertab Erener KTÜ?yü ...

Karadeniz Teknik Üniversitesi?nin 51. kurulus yildönümü senliklerinde ünlü müzik gruplari gençleri costurdu. Athena?dan sonra dün aksam Sertab Erener KTÜ?yü salladi. Bu aksam ise Sebnem Ferah sahne aliyor.Trabzon?un Besikdüzü Ilçesi?nde 2000 yilindaki deniz kazasinda ölen 38 kisinin anisini yasatmak amaciyla düzenlenen senlik coskuyla sürüyor. Ebru Gündes konseri merakla bekleniyor. Giresun?da 29.?su düzenlenen Uluslararasi Aksu ve Findik Film Festivali?nde gelenekler bir kez daha yasatildi. Ada turlari, sac ayagindan geçme ve dereye tas atip dilek tutma gelenekleriyle yöre halki cosku seline kapildi.
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=546><T>
<T>
<TR>
<TD></TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: kutoz

antagonist
21.05.2006, 21:29
Flas Flas Flas!!!

Mircea Lucescu Trabzonspor'da!!!Iste kaynak(Fotografi bile var):

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=5835

ÇaGaTaY
21.05.2006, 21:51
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>FLAS..FLAS.. FATIH TEKKE TRABZONSPOR ILE YOLLARINI AYIRDI... ISTE SON GELISMELER... VE FATIH TEKKE'NIN AÇIKLAMALARI
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Herkes Fatih Tekke'nin pesinde... Fenerbahçe, Galatasaray, Besiktas hatta Avrupa kulüpleri. Iste basta Fenerbahçeliler olmak üzere tüm futbol kamuoyunun merakla bekledigi Fatih Tekke'nin transferi ile ilgili düsünceleri:

HEP SIKINTI HEP SIKINTI

BU SENE OLMASI SART

</TD></TR></T></TABLE>

Hüseyin Çümen
21.05.2006, 21:57
febe nin yürüyüsü ne kadar da özenti yazik bide 3 bin kisicik bide abartidir biz bmn yürüyüsü istanbulda okadar dik be bunlarin taraftari 30 milyon deilmidi nerdeler acabasmileys/smiley36.gif

siz yürümeye devam edin ama arkamizdan ayrilmayin biz here zaman önde olucaz bizi takip etmeye devam edin ezikbahçe

champions
21.05.2006, 22:10
BEN BU ADAMIN NANTES ILE ANLASTIGINI DUYDUMTRABZON ALSA HIÇ FENA OLMAZ HEM YASLI DEGIL(26) HEM DE KALITELI

Trabzon - [/B]Trabzonspor, geçtigimiz sezonun devre arasinda transfer etmek istedigi Ajax'in Fasli oyuncusu Nourdin Boukhari'yi transfer etmek için yeniden girisimlere basladi. Genç oyuncunun transferi için yeniden harekete geçen bordo-mavili yönetim, menajerler araciligiyla oyuncuya talip olduklarini ilettiler. Hücuma dönük olarak orta sahada görev yapan oyuncunun, ailesini Türkiye'ye gelmek için ikna etmeye çalistigi belirtildi.

iZzY61
21.05.2006, 22:17
<TABLE =3dpanel cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<H1 =HB align=center>Fenerlilerden 'Baskan dön!' yürüyüsü </H1></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE =3dPanel style="WIDTH: 100%; BORDER-COLLAPSE: collapse" cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>http://www.kenthaber.com/Resimler/2006/05/21/00014307.jpgFenerbahçe taraftarlari, kulüp baskanligindan istifa eden Aziz Yildirim'in kararindan vazgeçmesi yürüyüs yapti. "Büyük Yürüyüs" adi verilen organizasyonda binlerce Sari-lacivertli taraftar, Aziz Yildirim lehine tezahürat yapti.

Kadiköy Altiyol'daki boga heykelinin önünde toplanan taraftarlar, daha sonra Kalamis'taki kulüp binasina dogru hareket etti. Sari-lacivertli taraftarlar, yol boyunca yaptiklari tezahüratlarla Aziz Yildirim'in tekrar görevinin basina geçmesini istediler. Kulüp binasi önünde toplanan yaklasik 5 bin kisi, burada mesaleler yakarak tezahüratlara devam etti. Aziz Yildirim'in posterlerini açan taraftarlar, "Aziz Baskan bizi birakma", "Bu büyük taraftara Aziz Baskan yakisir" seklinde tezahürat yaptilar.

http://www.kenthaber.com/Resimler/2006/05/21/00014334.jpgÖte yandan, bir taraftar da Aziz Yildirim'in göreve geri dönmemesi halinde Sali günü kulüp binasi önünde açlik grevine baslayacagini söyledi.

Sari-lacivertli taraftarlar, zaman zaman Futbol Federasyonu Baskani Haluk Ulusoy ve bazi basin kuruluslari aleyhinde tezahüratlarda bulundu.</TD></TR></T></TABLE>HAHAHAHAHHAHAHA smileys/smiley36.gifHEY GIDI SANLI FENERBAHCE CUMHURRIYETI TOPLANA TOPLANA 5 BIN KISI TOPLANMIS 30 MILYON TARAFTARLARI NERDE 15 MILYON LUK ISTANBULDA 30 BIN FENERLI MI VAR HAHAHhahhahahahahha smileys/smiley36.gif
KIMSE BIZIM GIBI OLAMAZZ OLMAYI DA DENEMESIN

Sixty_One
21.05.2006, 22:18
biz butun fotbolculari istiyoruz ama bedava gelmiyolar arkadaslar

Bülent Bayraktar
21.05.2006, 22:28
ezik fbliler bizden üstün olamazlar

Emre7
21.05.2006, 22:29
<t>
</t><table cellpadding="0" cellspacing="0" width="100%">
<t><tr>
<td>
<h1 align="center">Fenerlilerden 'Baskan dön!' yürüyüsü </h1></td></tr></t></table>
<t>
</t><table style="width: 100%; border-collapse: collapse;" cellpadding="0" cellspacing="0">
<t><tr>
<td colspan="2">http://www.kenthaber.com/Resimler/2006/05/21/00014307.jpgFenerbahçe taraftarlari, kulüp baskanligindan istifa eden Aziz Yildirim'in kararindan vazgeçmesi yürüyüs yapti. "Büyük Yürüyüs" adi verilen organizasyonda binlerce Sari-lacivertli taraftar, Aziz Yildirim lehine tezahürat yapti.

Kadiköy Altiyol'daki boga heykelinin önünde toplanan taraftarlar, daha sonra Kalamis'taki kulüp binasina dogru hareket etti. Sari-lacivertli taraftarlar, yol boyunca yaptiklari tezahüratlarla Aziz Yildirim'in tekrar görevinin basina geçmesini istediler. Kulüp binasi önünde toplanan yaklasik 5 bin kisi, burada mesaleler yakarak tezahüratlara devam etti. Aziz Yildirim'in posterlerini açan taraftarlar, "Aziz Baskan bizi birakma", "Bu büyük taraftara Aziz Baskan yakisir" seklinde tezahürat yaptilar.

http://www.kenthaber.com/Resimler/2006/05/21/00014334.jpgÖte yandan, bir taraftar da Aziz Yildirim'in göreve geri dönmemesi halinde Sali günü kulüp binasi önünde açlik grevine baslayacagini söyledi.

Sari-lacivertli taraftarlar, zaman zaman Futbol Federasyonu Baskani Haluk Ulusoy ve bazi basin kuruluslari aleyhinde tezahüratlarda bulundu.</span></td></tr></t></table>HAHAHAHAHHAHAHA smileys/smiley36.gifHEY GIDI SANLI FENERBAHCE CUMHURRIYETI TOPLANA TOPLANA 5 BIN KISI TOPLANMIS 30 MILYON TARAFTARLARI NERDE 15 MILYON LUK ISTANBULDA 30 BIN FENERLI MI VAR HAHAHhahhahahahahha smileys/smiley36.gif
KIMSE BIZIM GIBI OLAMAZZ OLMAYI DA DENEMESIN

büyük fener taraftari 5000 kisiymissiniz hehe simdiden sonra daha konusmayin tagam mi güldüm güldüm vede gülüyorum aha bak smileys/smiley36.gif

AyhanPe
21.05.2006, 23:03
kralmi oldu simdidesmileys/smiley4.gif o zaman nasil cumhuriyet bu anlamiyorumsmileys/smiley36.gif

İHSAN
21.05.2006, 23:17
febe nin yürüyüsü ne kadar da özenti yazik bide 3 bin kisicik bide abartidir biz bmn yürüyüsü istanbulda okadar dik be bunlarin taraftari 30 milyon deilmidi nerdeler acabasmileys/smiley36.gif

siz yürümeye devam edin ama arkamizdan ayrilmayin biz here zaman önde olucaz bizi takip etmeye devam edin ezikbahçe zUHAAAAAA HAAAAAsmileys/smiley36.gif

kutoz
21.05.2006, 23:19
Bunlarin yürüyüsü, Hoca'nin Timur'a filler için çikisina benzemis. Heryerde, yürüyüse gidiyoruz dediler. Birde baktilar ki, arkada kimse kalmamis. smileys/smiley4.gifHerkes biz mi?...

düzelttim Egemen smileys/smiley4.gifEdited by: kutoz

Egemen
21.05.2006, 23:31
hata düzeltme modundayiz erkan abi o zaman

herkes biz miyiz sözünü düzelt bakaiim

herkes biz mi demek istedun heralda :):):) smileys/smiley36.gifsmileys/smiley17.gif

Lapina
21.05.2006, 23:36
iyice madara oldular bu sene adamlar.Film gibi adamlar koyup koyup izlemek lazim :P

#10 Fietra
21.05.2006, 23:43
Bunlarin yürüyüsü, Hoca'nin Timur'a filler için çikisina benzemis. Heryerde, yürüyüse gidiyoruz dediler. Birde baktilar ki, arkada kimse kalmamis. smileys/smiley4.gifHerkes biz miyiz...

Güzeldi yasmileys/smiley36.gif

zanoylu
21.05.2006, 23:49
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

Onlar 5 dediyse 3 binden fazla adam yoktur valla..Tam anlamiyla komediler beesmileys/smiley36.gif</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Burçak
22.05.2006, 00:00
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

Onlar 5 dediyse 3 binden fazla adam yoktur valla..Tam anlamiyla komediler beesmileys/smiley36.gif</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

çok haklisin smileys/smiley36.gifo 3 bin kisinin yarisida kesin baskanin parali askerleridir!!! smileys/smiley2.gif

Alpayer
22.05.2006, 00:11
...Edited by: Alpayer

Alpayer
22.05.2006, 00:12

siz yürümeye devam edin ama arkamizdan ayrilmayin biz here zaman önde olucaz bizi takip etmeye devam edin ezikbahçeilk izledigim haberde-stv spor olabilir- 500varlik(!) yürüdügünü söyledi.kalan 4500 kiisi bunlarin biyerindenmi çikti.smileys/smiley4.gifEdited by: Alpayer

Nytre
22.05.2006, 00:28
Pendik-Boluspor maçinda sok iddia...

Ikinci Futbol Ligi (A) Kategorisi'ne yükselme maçinda Pendikspor'un Bolu'yu 5-0 yenerek finale yükseldigi maçta, cezali bir futbolcusunu sahaya sürerek kural hatasi yaptigi iddia edildi.

Dün oynanan ve Pendikspor'un farkli kazanarak finale yükseldigi maçta takimlar sahaya su oyuncularla çikti.

Boluspor: Abdurrahman x, Izzet x, Sercan x, Engin x, Gökhan x, Mustafa x (Dk.56 Ömer x), Hüseyin x, Kemal Ongun x, Muharrem x, Caner x (Dk. 45 Ismail x), Abuzer x (Dk. 45 Aytek x)

Pendikspor: Gökhan xx, Dursun xx, Mete xx, Hakan xx, Kadir xx, Bilal xx, Yalçin Onur xxx, Kenan xx, Recep xxx, Cem xxx, Mücahit xxx

Maç sonrasi yapilan degerlendirmelerde Pendikspor'un daha önceki karsilasmalarda 4 sari karti bulunan futbolcusu Mücahit'i cezali duruma düsmüs olmasina ragmen bu kritik maçta sahaya sürerek kural hatasi yaptigi ileri sürüldü.

Maclar,Tarihi ve Mücahit Sen´in gördügü sari kartlar

22/01/2006 PENDIKSPOR -F.KARAGÜMRÜK sari kart
29/01/2006 PENDIKSPOR-(ilginc,rakip yazmiyo) sari kart
19/02/2006 YILDIRIMBOSNA-PENDIKSPOR sari kart
17/05/2006 SIIRTSPOR-PENDIKSPOR sari kart

Grup maçlarinda görülen sari kartlar play-off lara tasiniyor. Yani Mücahit Sen bugünkü mac öncesi 4 sari kartli görünüyor.

Bu durumda TFF ne diyor:

Ayni sezonda, ayni kategorideki (Türkiye Profesyonel Ligleri, PAF Ligi, Deplasmanli Süper Gençler Ligi ve Türkiye Kupasi ayri kategoridir.) Müsabakalarda üst üste veya aralikli dahi olsa ihraca dönüsmeyen ihtarlik hareketleri nedeniyle toplam 4 (dört) sari kart gören futbolcular ayni kategorideki ilk resmi müsabakada oynatilamaz.

-----------

hatirliyorum da rize ile maç yapmistik bir kere.. rize altaydan bir oyuncu almisti ancak o oyuncunun cezasi olmasina ragmen oynatmislardi ve bizde hükmen galip sayilmistik..

sanirim kural ayni cezada ayni olur

Travelair
22.05.2006, 00:29
Sinan Engin'i dikkatle izleyin Tv8'de. Eger yine bi müjde verirse Trabzonspor çok önemli futbolcularla anlasmak üzere müjde diye anlayin ki bir futbolcuyu daha kapti elimizden Besiktas. Ertesi gün okuruz gazetelerde smileys/smiley19.gif

Burçak
22.05.2006, 00:33
acaba Jun u mu aldilar smileys/smiley2.gif

Emre Emiroğlu
22.05.2006, 01:31
NE Teknik Adam Ne Transfer Nede Stat... Yönetimden Hiçbir Gelisme Beklemiyorum.. Galiba Bu Sene Yine Vasatin Üstüne Cikamicaz.. Hiçbir Alanda Hiçbir Geliisme Hicbir Olumlu Haber Yok.. Cok Yazik

Alpayer
22.05.2006, 01:33
Bu kadar karamsar olmayalim.Bugün bakalim teknik direktör belli olacakmis.Hele bi o isi halletsinler de sonrasina bakariz.

Colakoglu
22.05.2006, 01:34
NE Teknik Adam Ne Transfer Nede Stat... Yönetimden
Hiçbir Gelisme Beklemiyorum.. Galiba Bu Sene Yine Vasatin Üstüne
Cikamicaz.. Hiçbir Alanda Hiçbir Geliisme Hicbir Olumlu Haber Yok.. Cok
Yazik

aslinda suana kadar yasadiklarimizi düsünürsek bazen benimde icimden
senin su yazdiklarin geciyo ama yinede bekleyip görelim diyorum...

Alpayer
22.05.2006, 01:39
telegolde deverim zengi "fb Fatihle her konuda anlasti ama kulübü ikna edemedi" dedismileys/smiley7.gif

degok
22.05.2006, 01:41
Besiktas yönetimi, bordo mavililerin, Ibrahim Akin ve Çagdas?a karsi önerdikleri Yattara?ya Fransiz hocadan onay çikmadi. Tigana, "Yattara iyi bir futbolcu. Ancak, benim sistemime uymuyor" diyerek transfere karsi çikti.

Ibrahima Yattara, futboluyla yalniz Türkiye?de degil, Avrupa?nin birçok kulübü tarafindan yakindan takip edilen bir futbolcu. Kivrak çalimlari ve yaptigi asistlerle dikkat çeken Trabzonspor?un Gineli yildizini, takas karsiliginda Besiktas?a önerdigi, ancak siah beyazli takimin teknik direktörü Jean Tigana?nin bu transfere onay vermedigi ögrenildi.

Trabzonspor yönetiminin, siyah beyazlilarla temasa geçerek, "Yattara?yi size verelim. Karsiliginda Ibrahim Akin ile Çagdas Atan?i isteriz. Bunun disinda herhangi bir para talebimiz olmayacak" diyerek takas önerisinde bulunduklari belirtildi. Besiktas yönetimi, Trabzonspor?un bu önerisi üzerine vakit geçirmeden tatilde bulunan hocalari Jean Tigana ile temasa geçtiler. Fransiz hocaya, Trabzonspor?un teklifini ileten siyah beyazlilar, "Hocam, Yattara?yi ister misin?" diye sordular.

Tigana ise, "Yattara iyi bir futbolcu. Ancak benim sistemime uymaz. Ben, sahada çok kosan, terinin son damlasina kadar mücadele eden futbolcu istiyorum. Üstelik onu alirsak, yabanci oyuncu sayimiz artar. Yattara ile kontenjanimi doldurmak istemiyorum" diyerek bu transfere onay vermedi.

Hürriyet / Ismail Er

Özgür Öztürk
22.05.2006, 01:45
telegolde deverim zengi "fb Fatihle her konuda anlasti ama kulübü ikna edemedi" dedismileys/smiley7.gif

KanalD 3. devrede de 7.5 milyon euroya anlastilar diyor smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Travelair
22.05.2006, 01:46
Yattara'nin son maçlarini izleme firsati buldum. Çok yorgun bezgin bir hali vardi. Bir derdi mi var benim bilmedigim?

Colakoglu
22.05.2006, 01:48
Besiktas yönetimi, bordo mavililerin, Ibrahim Akin ve
Çagdas?a karsi önerdikleri Yattara?ya Fransiz hocadan onay çikmadi.
Tigana, "Yattara iyi bir futbolcu. Ancak, benim sistemime uymuyor"
diyerek transfere karsi çikti.

Ibrahima
Yattara, futboluyla yalniz Türkiye?de degil, Avrupa?nin birçok kulübü
tarafindan yakindan takip edilen bir futbolcu. Kivrak çalimlari ve
yaptigi asistlerle dikkat çeken Trabzonspor?un Gineli yildizini, takas
karsiliginda Besiktas?a önerdigi, ancak siah beyazli takimin teknik
direktörü Jean Tigana?nin bu transfere onay vermedigi ögrenildi.

Trabzonspor
yönetiminin, siyah beyazlilarla temasa geçerek, "Yattara?yi size
verelim. Karsiliginda Ibrahim Akin ile Çagdas Atan?i isteriz. Bunun
disinda herhangi bir para talebimiz olmayacak" diyerek takas önerisinde
bulunduklari belirtildi. Besiktas yönetimi, Trabzonspor?un bu önerisi
üzerine vakit geçirmeden tatilde bulunan hocalari Jean Tigana ile
temasa geçtiler. Fransiz hocaya, Trabzonspor?un teklifini ileten siyah
beyazlilar, "Hocam, Yattara?yi ister misin?" diye sordular.

Tigana
ise, "Yattara iyi bir futbolcu. Ancak benim sistemime uymaz. Ben,
sahada çok kosan, terinin son damlasina kadar mücadele eden futbolcu
istiyorum. Üstelik onu alirsak, yabanci oyuncu sayimiz artar. Yattara
ile kontenjanimi doldurmak istemiyorum" diyerek bu transfere onay
vermedi.

Hürriyet / Ismail Er

1. Yattarayi onlara vermeye kalksak havada kaparlar

2. Yattarayi onlara kimsenin önerdigine inanmiyorum

yalan haber

Özgür Öztürk
22.05.2006, 02:07
Yattarayi Trabzon bjk ye verecek de bjk yok ben almiyim diyecek heee.

Ben bu habere ancak smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Emre Emiroğlu
22.05.2006, 03:22
Bence Dogruluk Yapi Olabilir. Tigana Otorite bi Adam Takip Ettigim Kadariyla.. Yani Gerçekten Istemiyor Olabilir. Sonucta Sergenide Istemiyor. Yattarayida Mücadeleci bi Takimda Düsünmemesi Normal Anarmol Olan Bizimkilerin Yattarayi Önermeleri smileys/smiley17.gifEdited by: lazmania

Hüseyin Çümen
22.05.2006, 05:01
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>http://www.fotomac.com.tr/2006/05/22/im/5A4354EFB8E84442ADBEF508b.jpg</TD>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top>Fatih Tekke için 14 milyon euro</TD></TR></T></TABLE>
Sari-lacivertliler, bordo-mavililere 6.5 milyon euro, milli golcüye de yillik 2.5 milyon euro'dan 3 yillik sözlesme önerecek. Trabzonspor Kulübü Baskani Nuri Albayrak ise "Türkiye'den de çok cazip bir teklif gelirse degerlendiririz" mesajini gönderdi.

Aziz Yildirim çok istiyor
Fenerbahçe, transferde hiz kesmiyor... 100. yilin 'rüya takimini' kurmak için harekete geçen sari-lacivertliler, Arsenal'dan Sol Campbell ve Liverpool'in süper forveti Morientes'in transferinde imza asamasina geldiler. Fenerbahçe'nin bir büyük hedefi ise Trabzonsporlu Fatih Tekke. F.Bahçe, baskan Aziz Yildirim'in,
<T>
<TR>
<TD>
< = =text/>
<!--
.write ("http://ads1.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?");
if (.referer)
.write ("'><" + "/>");
//-->

< = src="http://ads1.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?bj1hZjU3ODQ1NCZ3aGF0PXpvbmU6MjU3&amp;exclude= ," =text/>
<NO>http://ads.sabah.com.tr/adserver/viewd2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D%3D ('http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454')</NO></TD></TR></T></TABLE>

kendisine yöneltilen bir soru üzerine "Türkiye'de Fatih Tekke'den baska alinacak golcü mü var?" dedigi bordo-mavili futbolcu için çok büyük bir rakami gözden çikarmak üzere.

Trabzon yesil isik yakti
Sari-lacivertli yönetimin, bordo-mavililer'e 6.5 milyon euro bonservis bedeli, Fatih Tekke'ye de yillik 2.5 milyon euro'dan 3 yillik sözlesme önermeye hazirlandigi ifade edildi. Wigan'in 5, Everton'in da 6 milyon euro bonservis bedeli ödemeyi teklif ettigi Fatih Tekke için Trabzonspor yönetimi de dün sessizligini bozdu. Baskan Nuri Albayrak, "Biz Fatih'i Türkiye'den bir kulübe vermeyi düsünmüyoruz. Ancak çok cazip bir teklif gelirse, bunu degerlendirebiliriz" yorumunda bulundu.

bu haberler iice can sikmaya basladi bukadar uzadigina göre bisiler var gibi ates olmayan yerden duman mi çikiyor sanmiyorum fatih in düsüncesi olmasa bu haberler 1 2 kere çikar biterdi bukadar uzadigina göre herseye hazirlikli olmak ta yarar var

Hüseyin Çümen
22.05.2006, 05:04
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Büyük bir yildiz sözü</TD></TR></T></TABLE>
Trabzonspor Baskani Albayrak, "Yakinda çok iyi bir oyuncu alacagiz" müjdesi verdi.

Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, büyük bir yildiz alacaklarini söyledi. Albayrak, "1.5 ay içinde bu isi çözecegiz" dedi. Yeni teknik direktörlerinin gelecek hafta içinde belli olacagini da belirten baskan, "Avrupali hocalarla temastayiz. Ama ille de yabanci hoca getirecegiz diye de bir sart yok" diye konustu.
<T>
<TR>
<TD>

< = =text/>
<!--
if (.referer)
.write ("'><" + "/>");
//-->

insallah dielim
< = src="http://ads1.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?bj1hZjU3ODQ1NCZ3aGF0PXpvbmU6MjU3&amp;exclude= ," =text/>
<NO>http://ads.sabah.com.tr/adserver/viewd2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D%3D ('http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454')</NO></TD></TR></T></TABLE>

Bulut61-34
22.05.2006, 05:06
Arkadasim benzer haberler zamaninda Hami, Ünal, Orhan içinde çikardi hemde daha fazlasiyla.

Hep böyle olur, sen imzayi attigini görmeden inanma smileys/smiley2.gif

Emre Emiroğlu
22.05.2006, 05:10
Ogün Aptullah iicnde Cikmisti.. Tabii Imza Attigini Görmeden Bende Inanmam..

Türkiye Harici bi Yere Satalimda Nolursa Olsn

Bulut61-34
22.05.2006, 05:17
Yaw ben hepsöylüyorum onlar gitmediler SATILDILAR-GÖNDERILDILER, Ogün ve Abdullah içinde M. Ali Yilmaz gelene kadar hep böyle haberler çikmisti ama gitmemislerdi. Ne zaman ki M. Ali Yilmaz geldi gittiler.

Suanda baskanimizM. Ali Yilmaz olmadigina göre korkulacak bisey yok derim ben.smileys/smiley32.gif

selcuk
22.05.2006, 06:34
<T>
<TR>
<TD>Fatih?e son talip Bayern </TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Fenerbahçe, Galatasaray ve Besiktas?tan teklif aldigini dogrulayan Fatih Tekke'ye simdi de Bayern Münih göz dikti </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>22.05.2006</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>Herkesin gözdesi
Önce Fenerbahçe, Galatasaray ve Besiktas... Bu üç kulüp Fatih Tekke?yi kadrolarina katmak için adeta birbiriyle yarisiyor... Henüz net bir karar veremeyen Trabzonspor?un milli yildizina simdi de yurtdisindan bir talip çikti; Almanlar?in dünyaca ünlü kulübü Bayern Münih... Daha önce Ingiltere?nin Wigan Athletic, Everton ve Porstmouth kulüplerinin talip oldugu bilinen Fatih Tekke?yi Alman ekibinin uzun süredir izledigi de ortaya çikti.
Yeni hoca bekleniyor
Alman kulübü yetkililerinin menacerler araciligiyla Bordo-Mavili yönetime haber gönderdigi ve Fatih?in satilmasina karar verilmesi durumunda mutlaka masaya oturmak istediklerini bildirdigi vurgulandi. Bu konuda sessizligini koruyan ve net bir karar veremeyen Trabzonspor Yönetimi ise yeni teknik direktörü bekliyor. Eger anlasma saglanan teknik adam, Fatih için ?Gitsin? raporu verirse o zaman tecrübeli oyuncuyla yollar ayrilacak.

Murat Acar
22.05.2006, 08:18
<CENTER>Trabzonspor yönetimi Szymek'in biletini kesti </CENTER>
http://www.aksam.com.tr/foto/2006/05/22/s6.jpg TRABZONSPOR yönetimi, bu sezon istedigi verimi alamadigi Szymek'i satmayi planliyor. Dünya Kupasi Finalleri'nde Polonya Milli Takimi formasi giyecek olan 30 yasindaki Szymek için Almanya'nin iyi bir vitrin olacagini düsünen Bordo-Mavili yönetim, sampiyonanin ardindan futbolcunun bonservis bedelini ilan edecek. Trabzonsporlu yöneticiler, gelecek parayla Szymek'ten daha genç bir futbolcuyu transfer etmeyi planliyor.

<CENTER>
<HR width="70%" color=black SIZE=1>
</CENTER>

Albayrak'in Umut'u...

TRABZONSPOR, A.Gücü formasi giyen Umut'un pesini birakmiyor. Baskan Atay Aktug döneminde de istenen Umut için Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, yeniden dügmeye basti. Albayrak, A.Gücü Baskani Cemal Aydin'dan Umut'u istedi. Aydin, karar vermek için Nuri Albayrak'tan süre istedi. Öte yandan Trabzon, Ajax'in Fasli oyuncusu Nourdin Boukhari için de girisimlere basladi.

Murat Acar
22.05.2006, 08:30
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=488><T>
<T>
<TR>
<TD width=12></TD>
<TD vAlign=top width=464>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD>Kaleci için iki aday </TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Jefferson?dan memnun olmayan Trabzonspor, Besiktas?tan ayrilan Cordoba?yi ikna etmeye çalisiyor. Diger bir aday ise Rüstü </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 ="PX11000000"><T>
<T>
<TR>
<TD>22.05.2006</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top width=10>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=top width=122>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=122 align=center><T>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=center width=122>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=122>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=120 height=150>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/trabz&#111;n/cordoba0805.jpg</TD>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</DIV>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=212 align=right><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=bottom>[/url]http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></>
<TR>
<TR>
<TD> (http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/TS/Haber.asp?PID=315&amp;HID=4&amp;HaberID=384887#)http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=212><T>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e0e0e0 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e0e0e0>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=210>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=210><T>
<T>
<TR>
<TR>
<TD width=208 bgColor=#ebf5ff height=23>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="98%" align=center><T>
<T>
<TR>
<TD width=14></TD>
<TD width=2>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=center></TD>
<TD vAlign=center align=right> (http://www.e-kolay.net/fanatik/top10.asp)</TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TD width=1 bgColor=#e0e0e0>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=212><T>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e0e0e0 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e0e0e0>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=210>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=210><T>
<T>
<TR>
<TR>
<TD width=208 bgColor=#ebf5ff height=51>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=200 align=center><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=74 align=center><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3 height=20></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD align=middle width=72 height=24></TD>
<TD width=1 bgColor=#e0e0e0>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#e0e0e0 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TD width=2>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=124 align=center><T>
<T>
<TR>
<TD align=right colSpan=3 height=20></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD width=122>
<T>
<TR>
<TD height=24></TD>
<TD height=24><!--
PuanVerC&#111;ntrol()
{
.puan_f.PuanSubmit.=true;
.puan_f.submit();
}
//-->
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=right><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=4></TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD></TD>
<TR>
<TD colSpan=4> </></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TD width=1 bgColor=#e0e0e0>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#e0e0e0 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TR>
<TR>
<TD bgColor=#e0e0e0 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/sinema/images/trans.gif</DIV>
<TABLE style="BORDER-RIGHT: #ff9706 1px solid; BORDER-TOP: #ff9706 1px solid; BORDER-LEFT: #ff9706 1px solid; BORDER-BOTTOM: #ff9706 1px solid" height=220 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=212><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3></TD></TR>
<TR width="212">
<TD>http://www.e-kolay.net/sinema/images/trans.gif</TD>
<TD align=middle height=100></TD>
<TD>http://www.e-kolay.net/sinema/images/trans.gif</TD></TR>
<TR bgColor=#f6f6f6 width="212">
<TD bgColor=#f6f6f6></TD>
<TD>http://www.e-kolay.net/sinema/images/trans.gif</TD></TR>
<TR bgColor=#f6f6f6>
<TD bgColor=#f6f6f6> (http://www.hepsiburada.com/adv.aspx?ID=8931)</TD>
<TD>[u]http://www.e-kolay.net/sinema/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/sinema/images/trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/sinema/images/trans.gif</DIV></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top></TD></TR></T></T></TABLE>Karadeniz ekibi kaleci sorununu halletmek için büyük bir ugras veriyor. Brezilyali file bekçisi Jefferson?in performansindan memnun olmayan ve bu futbolcuyla yollarini ayirmak isteyen Bordo-Mavililer?de sürpriz bir isim gündeme girdi. Galatasaray ile oynanan karsilasmadan sonra taraftarin tepkisisiyle karsilasan ve Arjantin?e dönen 36 yasindaki Oscar Cordoba ile temasa geçildi.

Bonservisi Barça?da
Simdilik Türkiye?ye gelmeye sicak bakmayan ve Arjantin?in Boca Juniors takiminda forma giymek isteyen Cordoba?nin ikna edilmeye çalistigi ögrenildi. Öncelikle Cordoba?yi isteyen Karadeniz ekibinin ikinci alternatifi ise Rüstü Reçber. Bonservisi Barcelona?da bulunan ve Katalan ekibinin önümüzdeki sezon kadrosunda tutmak istedigi Rüstü?ye dolayli yoldan teklifin iletildigii ifade edildi.
</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: rutav0861

Murat Acar
22.05.2006, 09:03
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=left><T>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>http://www.fotomac.com.tr/2006/05/22/im/5A4354EFB8E84442ADBEF508b.jpg</TD>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top>Fatih Tekke için 14 milyon euro</TD></TR></T></T></TABLE>
Sari-lacivertliler, bordo-mavililere 6.5 milyon euro, milli golcüye de yillik 2.5 milyon euro'dan 3 yillik sözlesme önerecek. Trabzonspor Kulübü Baskani Nuri Albayrak ise "Türkiye'den de çok cazip bir teklif gelirse degerlendiririz" mesajini gönderdi.

Aziz Yildirim çok istiyor
Fenerbahçe, transferde hiz kesmiyor... 100. yilin 'rüya takimini' kurmak için harekete geçen sari-lacivertliler, Arsenal'dan Sol Campbell ve Liverpool'in süper forveti Morientes'in transferinde imza asamasina geldiler. Fenerbahçe'nin bir büyük hedefi ise Trabzonsporlu Fatih Tekke. F.Bahçe, baskan Aziz Yildirim'in,
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=300 align=right><T>
<T>
<TR>
<TD><!--
if (.referer)
.write ("'><" + "/>");
//--><NO></NO></TD></TR></T></T></TABLE>kendisine yöneltilen bir soru üzerine "Türkiye'de Fatih Tekke'den baska alinacak golcü mü var?" dedigi bordo-mavili futbolcu için çok büyük bir rakami gözden çikarmak üzere.

Trabzon yesil isik yakti
Sari-lacivertli yönetimin, bordo-mavililer'e 6.5 milyon euro bonservis bedeli, Fatih Tekke'ye de yillik 2.5 milyon euro'dan 3 yillik sözlesme önermeye hazirlandigi ifade edildi. Wigan'in 5, Everton'in da 6 milyon euro bonservis bedeli ödemeyi teklif ettigi Fatih Tekke için Trabzonspor yönetimi de dün sessizligini bozdu. Baskan Nuri Albayrak, "Biz Fatih'i Türkiye'den bir kulübe vermeyi düsünmüyoruz. Ancak çok cazip bir teklif gelirse, bunu degerlendirebiliriz" yorumunda bulundu.

ya bu haberleri buraya yapistiriyorum bakin adamlar neler yaziyo yuh olsun bunlara aziziye istifa etmis hala o bsk gibi konusuyolar buda kuyruklu yalan haber oldugunu gösteriyo zaten Edited by: rutav0861

Emre7
22.05.2006, 09:05
resmi sitede 2 gündür degisiklik yok gazeteler desen mehmet yilmazin evlendiginden baska haberi yok git gide alanimiz küçülüyo bir yönetici çikip bir açiklama yapsin kisaca tarih versin desin 10 haziranda bombalar patliyo bu lafa bende inanmadim ama desin bende onu bekliyim hergün her dakika gazetelere bakmaktan biktim yazlari sevmemeye basladim sirf bu yüzden.smileys/smiley18.gif

Murat Acar
22.05.2006, 09:05
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>http://www.fotomac.com.tr/2006/05/22/im/21B058AD1593A946828BE177b.jpg</TD>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top>Keita listede</TD></TR></T></T></TABLE>
Trabzonspor, Kamerunlu Desire Job'tan sonra Gineli Keita'yi da listeye dahil etti.

Trabzonspor, kaptan Fatih Tekke'nin ayrilma sinyalinden sonra forvet arayislarini hizlandirdi. Ankaragücü'nden Umut'un isini bitirdigi iddia edilen bordo-mavililer, Desire Job'tan sonra 23 yasindaki Gineli Alhassane Keita'yi da listeye eklediler. FC Zürih'te oynayan Keita için vatandasi Yattara olumlu rapor verdi. Transfer için Yattara'nin da araci
<T>
<TR>
<TD><NO></NO></TD></TR></T></T></TABLE>olacagi Keita'nin teklife sicak baktigi ögrenildi.

KARAR HOCANIN
Middlesbrough'dan Suudi Arabistan'in Al Ittihad takimina kiralik olarak gönderilen 29 yasindaki Kamerunlu Desire Job'un, Ingiliz ekibiyle olan sözlesmesi gelecek ay bitiyor. Trabzonspor forvete ya Desire Job ya da Keita'yi alacak. Bu transferler için çalismalara baslayan bordo-mavililer son karar için teknik direktörün bitmesini bekliyor.
Edited by: rutav0861

Emre7
22.05.2006, 09:07
arkadaslar yazdiginiz haberlerinm altina kaynak belirtin nerden aldiniz taka gazetesinden mi

Murat Acar
22.05.2006, 09:07
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>http://www.fotomac.com.tr/2006/05/22/im/19245D672604294CB292DB8Bb.jpg</TD>
<TR>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top>Büyük bir yildiz sözü</TD></TR></T></T></TABLE>
Trabzonspor Baskani Albayrak, "Yakinda çok iyi bir oyuncu alacagiz" müjdesi verdi.

Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, büyük bir yildiz alacaklarini söyledi. Albayrak, "1.5 ay içinde bu isi çözecegiz" dedi. Yeni teknik direktörlerinin gelecek hafta içinde belli olacagini da belirten baskan, "Avrupali hocalarla temastayiz. Ama ille de yabanci hoca getirecegiz diye de bir sart yok" diye konustu.
<T>
<TR>
<TD><!--
if (.referer)
.write ("'><" + "/>");
//--><NO></NO></TD></TR></T></T></TABLE>
Edited by: rutav0861

Burçak
22.05.2006, 09:10
yahu su sayfayi nasil kaydiriyosunuz böyle . diger sitelerden alinan haberleri direk kopyala yapistir yapinca bu sekilde oluyor. biraz özen gösterelim buna!

yoksa böyle seyler çikiyor sayfaya ve karisiyor !

=text/&gt; <!--
if (.referer)
.write ("'><" + "/>");
//-->&lt; = src="http://ads1.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?bj1hZjU3ODQ1NCZ3aG F0PXpvbmU6MjU3&amp;exclude=," =text/&gt; <NO>http://ads.sabah.comadserver/viewd2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D%3D (http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454)

Naim
22.05.2006, 09:28
Uflamaya puflamaya yavas yavas basladim
gece yatarken aklimda ki tek sey yeni hoca kim Transferler neler olacak
Bu sene basariya ulasacakmiyiz
Hoca için yönetime p.tesi - saliya kadar kendi açimdan izin vermistim
fakat bu süre dolmaya basladi özellikle yabanci hoca gelecekse Trabzonun transfer ve takimi tanima süreleri çok uzayacak ne yapip edip bugun imzayi attirmaliyiz
yok eger olmuyorsa kaliteli bir yabanci almak(Türkiye ve Trabzon gibi bir sehre Kaliteli yabanci hoca gelmeyebilir bunuda anlayisla karsilarim) yerli alternatiflerden güzel bir teknik kadro kurulmali hemen
Yanliz olay sadece Hoca almakla kisitli kalmamali iyi bir teknik kadro olusturulmali

Ne olur yönetim bu sene bize isyanlari oynatma artik

Murat Acar
22.05.2006, 09:28
kopyalamadan önce düzeltme yapilamiyor arkadasim yapistirdiktan sonra düzeltmeleri yapmaya çalisiyorum elimden ancak bu kadari geliyor bende farkindayim ama dikkat ederseniz her haberden sonra düzeltme yapilmis sirf sayfa kaymasin diye.kaynak sorunu ise güncel ulusal gazeteler yerel hiçbir gazetenin haberini almiyorum sayfaya.bu en azindan benim prensibim.Saygilar

Murat Acar
22.05.2006, 09:31
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left></TD>
<TR>

<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Ardijan Djokaj Kizilyildiz'a</TD></TR></T></TABLE>

TRABZONSPOR'UN ara transferde Sirbistan Karadag'in Kizilyildiz takimindan büyük umutlarla aldigi Djokaj eski takimina dönüyor. Ülkesine giden ve "Kulüp bul" denilen sol kanat oyuncusu Ardijan Djokaj takima uyum saglayamamisti.

Hadi gözümüz aydinmi demeliyiz umarim onun yerine kalitelibir transfer yapilir...

Murat Acar
22.05.2006, 09:33
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Wome'yi kaptirdilar</TD></TR></T></T></TABLE>

Inter'in Kamerunlu savunma oyuncusu Wome, Werder Bremen ile anlasti. Trabzon'un her konuda anlastigi Wome'ye "Hocanin belirlenmesi için 5 gün süre ver" denilmesi isi bozdu. Galatasaray'in da pesinde oldugu savunma oyuncusu önceki gün Alman ekibi ile masaya oturup isi bitirdi.
<T>
<TR>
<TD><!--
if (.referer)
.write ("'><" + "/>");
//--><NO></NO></TD></TR></T></T></TABLE>
Görüyormusunuz fotomçin haberini adamlar nasil tarafli yaziyorlar...KAPTIRDILARMIS...ne diyeyim arti bilmiyorumki Edited by: rutav0861

Faik Yılmaz
22.05.2006, 09:42
heralde yane....

yok orayi birakip bizemi gelecekti....

biraz gerçekçi olalim....

mahmuter61
22.05.2006, 09:47
Bizim baskan bol keseden ATIYO yine.Daha alinan bir futbolcu yok hep elsikisildi ya kardesim bayrammi be ne elsikismasi siz ölmüs esekmi aliyonuz hem kaliteli hem beles!Hoca olayi tam bir rezalet bunuda ancak dünyada Trabzon yönetimleri basarir.Isiniz vaad!Fatihe yesil isik yakmislar ya kimi aliyosun yerine?Hersene yasananlari yasiyacagiz adam kalmadi aslinda isin garip tarafi nedense bizim futbolcular kaçmaktan yana gelmek isteyende yok bunun nedenini sayin yönetim kurulunun iyi incelemesi lazim ama kimle bu muamma!!!

Faik Yılmaz
22.05.2006, 09:55
ya biraz erken olacak ama bu yönetimdede is yok....

ne hoca isine bakiyorlar....

ne transfere.....

nede stad isine.....

güzel reklamlarini yapiyorlar o kadar......

fazla laf var icraat yok....

Naim
22.05.2006, 10:07
Bordo-mavili kulüpte teknik direktör sorununun çözülememesi kriz yaratti. Ibrahim Haciosmanoglu’nun uygulamalarindan rahatsiz olan yönetimin Trabzon kanadi, Nuri Albayrak’tan acil toplanti istedi.

Teknik direktör konusunda somut adimlar atilamamasi Trabzon yönetiminde tartismalari da pesinde getirdi.
Asbaskan Hasim Sayitoglu basta olmak üzere, yönetimin Trabzon kanadini olusturan üyelerin Baskan Yardimcisi Ibrahim Haciosmanoglu’na karsi tavir aldigi ortaya çikti. Yöneticiler, bu konudaki rahatsizliklarini iletmek için Baskan Nuri Albayrak’tan acil zirve yapilmasini talep etti. Istanbul’da bulunan Albayrak’tan bugün Trabzon’daki olagan toplantiya katilmasi istenirken, sikintilarin da masaya yatirilacagi bildirildi.
Ilk kriz Halilhodziç
Bordo-mavili kulüpte Istanbul - Trabzon kanadi arasindaki ilk kriz Vahid Halilhodziç konusunda yasandi. Baskan Yardimcisi Ibrahim Haciosmanoglu, Bosnak hocanin kalmasini isterken, basini Hasim Sayitoglu’nun çektigi grup yollarin ayrilmasindan yana tavir koydu. Trabzon kanadi, Hollandali Add de Mos ile de prensipte el sikisti. Ancak Haciosmanoglu, bu isme karsi çikip, yurt disinda yabanci arayislarina basladi.
Görüsmeleri bizzat yürüten Haciosmanoglu; Souness, Santini, Luis Fernandez ve Hector Cuper gibi isimlerin hiçbirini ikna edemedi. Baskan yardimcisinin tutumu, hoca sorunu çözülmedigi için de transfere el atilamamasi sinirleri iyice girdi.
Gelecek yil serbest kalacak olan Fatih Tekke’nin satilmasina Baskan Nuri Albayrak ile Haciosmanoglu’nun sicak bakmasi da Trabzon kanadindaki yöneticileri rahatsiz etti. Hasim Sayitoglu’nun, Fenerbahçe’nin pesinde oldugu yildiz futbolcunun sadece Avrupa’ya satilmasi konusunda agirligini koydugu ögrenildi.
Bayern Münih devreye girdi
Karadeniz ekibinin golcü ismi Fatih Tekke’ye Almanya’nin ünlü kulübü Bayern Münih de kancayi atti.
Bayern Münih yetkililerinin, menajerler araciligiyla daha önce Ingiltere’nin Wigan Athletic, Everton ve Porstmouth kulüplerinin de talip oldugu Fatih Tekke için teklif getirdigi ögrenildi. Bordo-mavili yönetime haber gönderen Alman yöneticilerin, Fatih’in satilmasina karar verilmesi durumunda mutlaka masaya oturmak istediklerini bildirdigi vurgulandi.
Gitsin mi, kalsin mi ?
Bu arada yöneticilerin büyük çogunlugunun, sezon sonunda serbest kalacak Fatih Tekke’nin satilmasindan yana görüs belirttigi ögrenildi. Milli golcünün her defasinda ayrilik sinyali vermesinin yöneticileri rahatsiz ettigi ifade edildi. Bordo-mavili bazi isimler, yeni sezonda kalmasi halinde Fatih’ten beklenen verimin alinamayacagini düsünüp, kulüp çikarlari gözetilerek satilmasini savunuyor. Ancak Türkiye’den bir kulübe verilmesine sicak bakilmiyor.
Keçeli tamam
Lee Yong’un ayrilmasinin ardindan sol kanada oyuncu arayislarini sürdüren Trabzonspor, Fenerbahçe’ye ligin son maçinda gol atan Denizlisporlu Mustafa Keçeli’ye yöneldi. Mehmet Yilmaz’in dügünü için Trabzon’a gelen Denizlispor Baskani Ali Ipek ile Asbaskan Hasim Sayitoglu’nun Mustafa’nin transferi konusunda el sikistiklari bildirildi.

Radyospor

ezikde baskan yok hoca yok haril haril çalisma var(mis) gibi görülüyor
bizim yönetim kendi basina kaos mu yapmak istiyor

Naim
22.05.2006, 10:19
Bordo-mavili kulüpte teknik direktör sorununun çözülememesi kriz yaratti. Ibrahim Haciosmanoglu’nun uygulamalarindan rahatsiz olan yönetimin Trabzon kanadi, Nuri Albayrak’tan acil toplanti istedi.

Teknik direktör konusunda somut adimlar atilamamasi Trabzon yönetiminde tartismalari da pesinde getirdi.
Asbaskan Hasim Sayitoglu basta olmak üzere, yönetimin Trabzon kanadini olusturan üyelerin Baskan Yardimcisi Ibrahim Haciosmanoglu’na karsi tavir aldigi ortaya çikti. Yöneticiler, bu konudaki rahatsizliklarini iletmek için Baskan Nuri Albayrak’tan acil zirve yapilmasini talep etti. Istanbul’da bulunan Albayrak’tan bugün Trabzon’daki olagan toplantiya katilmasi istenirken, sikintilarin da masaya yatirilacagi bildirildi.
Ilk kriz Halilhodziç
Bordo-mavili kulüpte Istanbul - Trabzon kanadi arasindaki ilk kriz Vahid Halilhodziç konusunda yasandi. Baskan Yardimcisi Ibrahim Haciosmanoglu, Bosnak hocanin kalmasini isterken, basini Hasim Sayitoglu’nun çektigi grup yollarin ayrilmasindan yana tavir koydu. Trabzon kanadi, Hollandali Add de Mos ile de prensipte el sikisti. Ancak Haciosmanoglu, bu isme karsi çikip, yurt disinda yabanci arayislarina basladi.
Görüsmeleri bizzat yürüten Haciosmanoglu; Souness, Santini, Luis Fernandez ve Hector Cuper gibi isimlerin hiçbirini ikna edemedi. Baskan yardimcisinin tutumu, hoca sorunu çözülmedigi için de transfere el atilamamasi sinirleri iyice girdi.
Gelecek yil serbest kalacak olan Fatih Tekke’nin satilmasina Baskan Nuri Albayrak ile Haciosmanoglu’nun sicak bakmasi da Trabzon kanadindaki yöneticileri rahatsiz etti. Hasim Sayitoglu’nun, Fenerbahçe’nin pesinde oldugu yildiz futbolcunun sadece Avrupa’ya satilmasi konusunda agirligini koydugu ögrenildi.
Bayern Münih devreye girdi
Karadeniz ekibinin golcü ismi Fatih Tekke’ye Almanya’nin ünlü kulübü Bayern Münih de kancayi atti.
Bayern Münih yetkililerinin, menajerler araciligiyla daha önce Ingiltere’nin Wigan Athletic, Everton ve Porstmouth kulüplerinin de talip oldugu Fatih Tekke için teklif getirdigi ögrenildi. Bordo-mavili yönetime haber gönderen Alman yöneticilerin, Fatih’in satilmasina karar verilmesi durumunda mutlaka masaya oturmak istediklerini bildirdigi vurgulandi.
Gitsin mi, kalsin mi ?
Bu arada yöneticilerin büyük çogunlugunun, sezon sonunda serbest kalacak Fatih Tekke’nin satilmasindan yana görüs belirttigi ögrenildi. Milli golcünün her defasinda ayrilik sinyali vermesinin yöneticileri rahatsiz ettigi ifade edildi. Bordo-mavili bazi isimler, yeni sezonda kalmasi halinde Fatih’ten beklenen verimin alinamayacagini düsünüp, kulüp çikarlari gözetilerek satilmasini savunuyor. Ancak Türkiye’den bir kulübe verilmesine sicak bakilmiyor.
Keçeli tamam
Lee Yong’un ayrilmasinin ardindan sol kanada oyuncu arayislarini sürdüren Trabzonspor, Fenerbahçe’ye ligin son maçinda gol atan Denizlisporlu Mustafa Keçeli’ye yöneldi. Mehmet Yilmaz’in dügünü için Trabzon’a gelen Denizlispor Baskani Ali Ipek ile Asbaskan Hasim Sayitoglu’nun Mustafa’nin transferi konusunda el sikistiklari bildirildi.

Radyospor

ezikde baskan yok hoca yok haril haril çalisma var(mis) gibi görülüyor
bizim yönetim kendi basina kaos mu yapmak istiyor

UğuR
22.05.2006, 10:36
hocanin belli olmamasi transferi niye engelliyorki mesla cupeer le anlasma yaptilar cupeer Mustafa Keçeli yi yada Lazarov u nereden tanisin anlamadim gitti....

Emre7
22.05.2006, 10:38
fatih biraz önce trt de söyledi avrupayi düsünüyom dedi...bana kalirsa fatih trabzonu birakip fenere giderse kendine çok kötü zarar verir belki orda daha çok para alabilir ama trabzonun gözünden düser belki de ilerleyip vatan hayini ile ayni gözde bakalabilir bana kalirsa trabzon haricinde hiçbir türk takimina gitmemeli avrupaya giderse bence ii olur yoksa dedigim gibi isler karisir....

UğuR
22.05.2006, 10:40
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Trabzonspor Szymek'in biletini kesti!</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/2003trabz&#111;n.jpg</TD>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>22 Mayis 2006 10:30

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Dünya Kupasi Finalleri'nde Polonya Milli Takimi formasi giyecek olan 30 yasindaki Szymek'in Bordo-mavili kulüpte bileti kesildi. Iste haberin ayrintilari...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Trabzonspor yönetimi, bu sezon istedigi verimi alamadigi Szymek'i satmayi planliyor.

Dünya Kupasi Finalleri'nde Polonya Milli Takimi formasi giyecek olan 30 yasindaki Szymek için Almanya'nin iyi bir vitrin olacagini düsünen Bordo-Mavili yönetim, sampiyonanin ardindan futbolcunun bonservis bedelini ilan edecek.

Trabzonsporlu yöneticiler, gelecek parayla Szymek'ten daha genç bir futbolcuyu transfer etmeyi planliyor.

Kaynak: Aksam</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk colSpan=2>
Bu haber toplam 167 defa okunmustur.
</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/2003trabz&#111;n.jpg</TD>
<T>
<TR>

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Dünya Kupasi Finalleri'nde Polonya Milli Takimi formasi giyecek olan 30 yasindaki Szymek'in Bordo-mavili kulüpte bileti kesildi. Iste haberin ayrintilari...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Trabzonspor yönetimi, bu sezon istedigi verimi alamadigi Szymek'i satmayi planliyor.

Dünya Kupasi Finalleri'nde Polonya Milli Takimi formasi giyecek olan 30 yasindaki Szymek için Almanya'nin iyi bir vitrin olacagini düsünen Bordo-Mavili yönetim, sampiyonanin ardindan futbolcunun bonservis bedelini ilan edecek.

Trabzonsporlu yöneticiler, gelecek parayla Szymek'ten daha genç bir futbolcuyu transfer etmeyi planliyor.

<TR>
<TD =txtKucuk colSpan=2>
</TD></TR></T></TABLE>

ya bunlari nerelerinden uyduruyorlar ne is ya

Emre7
22.05.2006, 10:41
hocanin belli olmamasi transferi niye engelliyorki mesla cupeer le anlasma yaptilar cupeer Mustafa Keçeli yi yada Lazarov u nereden tanisin anlamadim gitti....
amaç hocaya laf birakmamak sonra hoca demesin ki bu adamlari siz aldiniz ben almadim burdan da anlasildigi gibi bana kalirsa ya yerli hoca yada türkiyede teknik adamlik yapmis bi adm daha yararli olacak bize yoksa cuper gelirse "bazi taraftarlar" dayanamayacak ama en az 2 sene verilmeli

gokmensahin_61
22.05.2006, 10:46
arkadaslar fatih nereye giderse gitsin hiç bir sekilde vatan haini falan olmaz o bizim için nelere katlandi sakat maç oynadi ameliyat olmadi bizim kötü duruma düsmememiz için son iki sezonda 52 gol attismileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif biraz mantikli olalim o bizim efsanalerimizden biri asla fenere gitmesini istemiyorum....smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

champions
22.05.2006, 11:05
<TABLE cellSpacing=2 cellPadding=2 width="100%" align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<DIV id=metin>Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, bordo - mavili takimin transfer çalismalarini degerlendirdi. Öncelikle teknik direktör sorununu çözmek istediklerini söyleyen Albayrak, Fatih Tekke'yi satmayi düsünmediklerini ve daha önce verdikleri yildiz futbolcu transferi sözünü gerçeklestireceklerini ifade etti. Hoca arayislarinin sürdügünü vurgulayan Nuri Albayrak, "Lucescu ile en son görüstükten sonra, kendisi 1 yil daha sözlesmesinin oldugunu ve takiminda kalmak istedigini söyledi. Arkadaslarimiz su an Fransa'da 3 -4 hoca ile görüstüler. Bunlardan ikisi Souness ve Santini'dir. Görüstügümüz iki hoca daha var. Önümüzdeki hafta bu hocalarla görüstükten sonra, sartlar uygun olursa yeni hocamizi belirleyecegiz" dedi.

Transfer çalismalarinin sürdügünü belirten Albayrak, "Gündemimizde bir kaç isim var. Onlarla görüsmelerimiz sürüyor. Hocamizin kesinlesmesinden sonra, transfere yön verecegiz" diye konustu. Fatih Tekke'yi satmayi düsünmediklerini ifade eden Nuri Albayrak, "Fatih Tekke için bize gelmis resmi bir trensfer teklifi yok. Takimimizi daha da güçlendirmek istiyoruz. Fatih bizim olmazsa olmaz, vazgeçilmez bir oyuncumuz. Biz, onun yanina dah iyi bir santrafor alip, önümüzdeki yil ligleri sarsacak bir takim kurmak istiyoruz" ifadelerini kullandi. Yabanci kontejanlarinin dolu oldugunun altini çizen Albayrak, "Öncelikle yabanci kontejanimizi açmak için çalismalarimiz sürüyor. Takimimizda yer alan yabanci oyuncularimizi Türkiye'den isteyen takimlara verip, o engeli de asmak istiyoruz. Trabzonspor'a bir yildiz sözü vermistik. Verdigimiz sözü tutacagiz" diyerek sözlerini tamamladi.</DIV></TD></TR><? if ( 'videoo' == '' ) : ?>
<TR>
<TD></TD></TR><? endif; ?><? if ( 'var' == '' ) : ?>
<TR>
<TD></TD></TR><? endif; ?>
<TR>
<TD align=right>22.05.2006</TD></TR>
<TR>
<TD align=left>http://www.superspor.com/i/b.gif
Kaynak : DHA</TD></TR></T></TABLE>

UğuR
22.05.2006, 11:10
Artik icraat görmek istiyoruz Teknik direktör olayini en son yarina olmazsa çarsambaya kadar çözülmesi gerekiyor o da yabanciysa iyi bir yabanciysa tabi ki yok olmadimi yerli ama hemen.sonra transfer acilen ve aldik diye degil ihtiyaca göre adam gibi transfer yapilmali sabirla bekliiyoruz.

champions
22.05.2006, 11:15
BEYLER OLAYA BAKIN

7 MILYON EURO+MEHMETY*2.+SEMIH*2===FATIH TEKKE

FENER BÜTÜN TAKIMI SATSIN O ZAMAN BELKI ALIRLAR FATIHI

poetricus
22.05.2006, 11:16
Bu arada bir sey dikkatinizi çekti mi? Iki yildiz sözü bir yildiz seklini aldi. Umarim yakinda baskanimiz; "Sifir yildiz sözü vermistik onu da tutmak için Fatih, Gökdeniz ve Yattara'yi sattik." demez!

Mollasalihoğlu
22.05.2006, 11:17
1 yildiz sözü baskan,bir yildiz sözü de isadami ali agaoglu verdi diye hatirliyorum ben..

İslam Sezer
22.05.2006, 11:24
evet bende öyle biliyorum.ya bi yildiz alinsin gerisi gelir.önemli olan baslangiç...

Taner Gündoğdu
22.05.2006, 11:26
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=2 height=284>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Büyük bir yildiz sözü</TD></TR></T></TABLE>

<T>
<TR>
<TD>
< = =text/>
<!--
if (.referer)
.write ("'><" + "/>");
//-->

fotomaç

yildiz saysi bire indi, teknik direktör illede yabanci olmicakmis! alismaya baslayalim her an bir "bomba" yerli basa gelebilir. sadi tekelioglu, ekrem al neden olmasin ki? dünyaca ünlü yildizimizda afrikanin balta girmemis ormalarindan yubu yubu kabilesinin forveti olabilirsmileys/smiley7.gif

</TD>
<TD vAlign=top align=left width=10 rowSpan=4>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR></T></TABLE>

Salih Yazıcı
22.05.2006, 11:34
zaten 1 di yildiz sayisi digerini ali agaoglu vermisti

Şentürk
22.05.2006, 11:35
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2 ="hBaslik">Trabzonspor Szymek'in biletini kesti!</TD></TR>
<TR>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220><T>
<T>
<TR>
<TD ="txtKucuk">22 Mayis 2006 10:30

</TD></TR>
<TR>
<TD ="hSpot">Dünya Kupasi Finalleri'nde Polonya Milli Takimi formasi giyecek olan 30 yasindaki Szymek'in Bordo-mavili kulüpte bileti kesildi. Iste haberin ayrintilari...</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD colSpan=2 ="txt">

<TR>
<TD colSpan=2 ="txtKucuk">
</TD></TR></T></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2 ="hBaslik">Trabzonspor Szymek'in biletini kesti!</TD></TR>
<TR>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220><T>
<T>
<TR>
<TD ="txtKucuk">22 Mayis 2006 10:30

</TD></TR>
<TR>
<TD ="hSpot">Dünya Kupasi Finalleri'nde Polonya Milli Takimi formasi giyecek olan 30 yasindaki Szymek'in Bordo-mavili kulüpte bileti kesildi. Iste haberin ayrintilari...</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD colSpan=2 ="txt">

<TR>
<TD colSpan=2 ="txtKucuk">
</TD></TR></T></T></TABLE>

bu haberi bizzat canli yayinda faruk kancanin agzindan duydum!!

bu adamlar iyice delirmis! trabzonspor tarihinde birakin sattiginin yerine iyiyi almayi dogru dürüst yabanci alamadi!

ayrica yönetim bu yil ki performansi düsünerek hareket edecekse o zaman takimda stephanow hariç kimsenin kalmamasi lazim!! bu nebiçim mantiktir yawsmileys/smiley7.gif

sen elindeki yabancilari (milan,szymek,yattara) kazanacagina (onlarin neler yapabilecegi ortada) baska yerlerde macera ariyorsun!

kimlerin eline teslim ettik trabzonsporumuzu!!smileys/smiley5.gif

Uğurtan
22.05.2006, 11:36
arkadaslar fatih nereye giderse gitsin hiç bir sekilde vatan haini falan olmaz o bizim için nelere katlandi sakat maç oynadi ameliyat olmadi bizim kötü duruma düsmememiz için son iki sezonda 52 gol attismileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif biraz mantikli olalim o bizim efsanalerimizden biri asla fenere gitmesini istemiyorum....smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

Bide bizim onu nerelere getirdimizi yaz kardes? Trabzonspor'un ona neler verdigini?

Fati kalsa bile eski sevgim saygim asla olmicak bizi yikti!!!Onu sevenleri yikti ha bide üstüne fenere giderse allah belasini versin derim..Lanet olsund erim Fatih diye Trabzonsporu tarihinde futbolcu da olamaz...Ogünü nasil silmissek onu da sileriz..Bu kadar basit..Ben Trabzonsporluyum Fatih tekkesporlu degilim!!!!

Şenol YİĞİT
22.05.2006, 11:36
Transfer çalismalarini sürdüren Trabzonspor, Istanbul Büyüksehir Bld'den Murat Ocak'i renklerine katti. Istanbul Bld ve genç savunma oyuncusuyla her konuda anlasmaya varan Bordo- Mavili yöneticiler, hoca konusu netlestikten sonra resmi imzayi attiracak. Geçtigimiz yil Çorumspor'dan Belediyespor'a gelen ve Fatih Terim tarafindan ilk kez A Milli Takim'a seçilen 22 yasindaki genç oyuncunun yaklasik 500 milyar alacagi ifade edildi.

Takvim

(BOMBA TRANSFER DIYE BUNA DENIR BEAHH)

Murat Acar
22.05.2006, 11:42

Bide bizim onu nerelere getirdimizi yaz kardes? Trabzonspor'un ona neler verdigini?

Fati kalsa bile eski sevgim saygim asla olmicak bizi yikti!!!Onu sevenleri yikti ha bide üstüne fenere giderse allah belasini versin derim..Lanet olsund erim Fatih diye Trabzonsporu tarihinde futbolcu da olamaz...Ogünü nasil silmissek onu da sileriz..Bu kadar basit..Ben Trabzonsporluyum Fatih tekkesporlu degilim!!!!

Al bedende o kadar hatta dün söhretler karmasinda TRABZONSPOR formasi giyme cüretini bulunan ogün febeye gittiginde verdigi demeçleri ne çabuk unutmus.fatih bu takima verdiklerinden çok daha fazlasini aldi simdi yoruldum diyerek bu günlere gelmesini saglayan klübüne ihanet ediyor baska bir sey degil.he bide febeye giderse yukaridakilerin aynisini tekrar yazmama gerek yok artik bu takimda kalmamamali...

coach
22.05.2006, 11:44
Bütün gazetelerde Fatih Tekke ile ilgili boy boy haberler yer aliyor,Cumhuriyet tarihinin en pahali transferi olma ihtimali çok yüksek,Trabzonspor yönetiminin uyanik davranip Tekke'yi satabilecegi en yüksek rakama satmasi lazim,bu firsat 40 yilda bir gelir.

İslam Sezer
22.05.2006, 11:53
Bütün gazetelerde Fatih Tekke ile ilgili boy boy haberler yer aliyor,Cumhuriyet tarihinin en pahali transferi olma ihtimali çok yüksek,Trabzonspor yönetiminin uyanik davranip Tekke'yi satabilecegi en yüksek rakama satmasi lazim,bu firsat 40 yilda bir gelir.

fb de dahil mi?

mensure 61
22.05.2006, 12:01
Transfer çalismalarini sürdüren Trabzonspor, Istanbul Büyüksehir Bld'den Murat Ocak'i renklerine katti. Istanbul Bld ve genç savunma oyuncusuyla her konuda anlasmaya varan Bordo- Mavili yöneticiler, hoca konusu netlestikten sonra resmi imzayi attiracak. Geçtigimiz yil Çorumspor'dan Belediyespor'a gelen ve Fatih Terim tarafindan ilk kez A Milli Takim'a seçilen 22 yasindaki genç oyuncunun yaklasik 500 milyar alacagi ifade edildi.

Takvim

(BOMBA TRANSFER DIYE BUNA DENIR BEAHH)

Neee Ist belediyesimi ? ben kafayi yiyicem Allahim!!! Allah o adamin .........versin!!! Trabzonspor IST belediyesin çöplügü dimi yeter ya!!!

Erdinç Dilek
22.05.2006, 12:01
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=624>
<T>
<tr>
<TD width="100%" colSpan=3>http://www.spor3.com/haberimaj/Murat_Ocak_2205.jpgMurat Ocak Trabzon'da

Bordo-Mavililer, Istanbul Büyüksehir Belediyesi?nin milli yildizini bitirdi.</TD></TR>
<tr>
<TD width=624 colSpan=3></TD></TR>
<tr>
<TD width=469 height=15>
</TD>
<TD =text width=155 colSpan=2 height=15>
22.05.2006 11:18 </TD></TR>
<tr>
<TD =detay width=624 colSpan=3>
<TABLE =mavi height=80 cellSpacing=0 cellPadding=2 width=150 align=right>
<T>
<tr>
<TD vAlign=top>
<DIV align=center>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=144>
<T>
<tr>
<TD =topmavi width=144 colSpan=2 height=20>Sayfa Fonksiyonlari</TD></TR>
<tr>
<TD width=144 bgColor=#dcecf0 colSpan=2 height=3></TD></TR>
<tr>
<TD width=27 bgColor=#dcecf0 height=22>
http://www.spor3.com/_image/friendsend.gif</TD>
<TD vAlign=center width=147 bgColor=#dcecf0 height=22>Arkadasina gönder (java&#115;cript openPOP'tavsiye.php?id=135071','tavsiye','500','40 0')</TD></TR>
<tr>
<TD width=27 bgColor=#dcecf0 height=21>
http://www.spor3.com/_image/yorumyaz.gif</TD>
<TD width=147 bgColor=#dcecf0 height=21>Yorum yaz (java&#115;cript openPOP'yorum.php?id=135071','yorum','450','310')</TD></TR>
<tr>
<TD width=27 bgColor=#dcecf0 height=21>
http://www.spor3.com/_image/print.gif</TD>
<TD width=147 bgColor=#dcecf0 height=21>http://ads2.haber3.com/bannerz/2ba105b744e18e5834119e5cfcf75628.gif ("]Yaziciya gönder[/url]</TD></TR></T></TABLE></DIV>
<tr>
<TD height=2></TD></TR>
<tr>
<TD>
<CENTER>
< = src="http://ads2.haber3.com/adx.js" =text/>

< = =text/>
<!--
if (!.phpAds_used) .phpAds_used = ',';
phpAds_random = new String (Math.random()); phpAds_random = phpAds_random.substring(2,11);

.write ("http://ads2.haber3.com/adjs.php?n=" + phpAds_random);
.write ("&amp;what=z&#111;ne:99&amp;target=_blank");
.write ("&amp;exclude=" + .phpAds_used);
if (.referrer)
.write ("&amp;referer=" + escape(.referrer));
.write ("'><" + "/>");
//-->

< = src="http://ads2.haber3.com/adjs.php?n=699407008&amp;what=z&#111;ne:99&amp;target=_blank&amp;ex clude=,&amp;referer=http%3A//www.spor3.com/detay.php%3Fd%3D134971" =text/>
[url="http://ads2.haber3.com/adclick.php?bannerid=441&amp;z&#111;neid=99&amp;source=&amp;ismap=)
<DIV id=beac&#111;n_441 style="LEFT: 0px; VISIBILITY: ; : ; TOP: 0px">http://ads2.haber3.com/adlogbannerid=441&amp;clientid=184&amp;z&#111;neid=99&amp;source=&amp;b lock=0&amp;capping=0&amp;cb=b008fb79060bf35d0dea208449564c 8a</DIV><NO>http://ads2.haber3.com/adviewwhat=z&#111;ne:99&amp;n=ad0cc0a1 ('http://ads2.haber3.com/adclick.php?n=ad0cc0a1')</NO></CENTER></TD></TR>
<tr>
<TD height=2></TD></TR><!-- Haber3 S&#111;n Dakika
<tr>
<td height="2">
< name="I1" src="http://s&#111;ndakika.haber3.com/" width="147" height="200" scrolling="yes" align="center" border="0" border="0">
</>
</TD>
</TR>
Haber3 Son Dakika --></TD></TR>
<DIV></DIV></T></TABLE>
<DIV id=metin>Transfer çalismalarini sürdüren Trabzonspor, Istanbul Büyüksehir Bld'den Murat Ocak'i renklerine katti. Istanbul Bld ve genç savunma oyuncusuyla her konuda anlasmaya varan Bordo- Mavili yöneticiler, hoca konusu netlestikten sonra resmi imzayi attiracak. Geçtigimiz yil Çorumspor'dan Belediyespor'a gelen ve Fatih Terim tarafindan ilk kez A Milli Takim'a seçilen 22 yasindaki genç oyuncunun yaklasik 500 milyar alacagi ifade edildi.

Takvim</DIV></TD></TR></T></TABLE>

selcuk
22.05.2006, 12:07
ne febesi bayern bile gözdikmis büyük kulübler tek tek gelir satilmasi kesinlesdimi fener stadini satsa onu almaya zor yeter parasi bide milli takimda kendini gösterebilirse baki dk dan sonraki hucuma

bide su aldigimz oyuncuyu beyenmeyenlere adam ikinci ligden milli takima cagrilmis daha ne istiyorsunuz eger transfer haberi dogruysaEdited by: selcuk

coach
22.05.2006, 12:08

fb de dahil mi?

Malisef dahil kardesim,en yüksek rakam onlardan geldi,hatta yanilmiyosam iki tanede ezik veriyorlarmis üstüne.Ayrica Fatih Tekke'nin eziklerde ne kadar basarili olacagida sahibeli.

Naim
22.05.2006, 12:18
Ist bld diye burun bükenler olabilir
tolga Stepanov gibi adamlarin nerelerden geldiklerine bakmak lazim
22 yasinda her topcu 1 ligde kafa takimlarda ve ya en klas yerlerde oynamiyor
Tolgayi hangimiz iyi biliyordu
Ve ya kaçtanemiz maçini izledi ikinci lig A kategorisinden bu arkadasin??

gerçekefsane
22.05.2006, 12:19
Murat Ocak, Milli takima çagrilmis Trabzonspor taraftarina begendiremezsin. Kaç kez izlediniz, kaç maçini seyrettinizde Murat Ocak transferine karsi çikiyorsunuz.

bumepaf
22.05.2006, 12:20
<H3>F.Bahçe'den Tekke'ye süper teklif</H3>
<DIV id=metin>Iç transferde kalmasi istenen oyuncularla birer birer sözlesme imzalayan Fenerbahçe, Türkiye'de yilin transferine imza atmaya çok yaklasti. Sari-lacivertliler, Trabzonspor ile Fatih Tekke pazarliginda sona geldi. Sözlesmesi 2007'de sona erecek olan 29 yasindaki yildiz oyuncu için kapiyi 6 milyon eurodan açan Fenerbahçe'nin son teklifi 7.5 milyon euro (yaklasik 14 milyon YTL) oldu. Takima yeni bir vizyon kazandirmak isteyen Trabzonspor yönetimi önerilen müthis rakam karsisinda ikilemde kaldi. Fatih için bugüne kadarki en iyi teklifi 5 milyon euro ile Everton'dan alan bordo-mavililer, aradaki fark 5 milyon YTL'ye yaklasinca taraftar tepkisi bir kenara birakip Fenerbahçe'ye sicak bakmaya basladi.</DIV>

ozcan_asanoglu
22.05.2006, 12:22
o genç topçuyu bjk veya fener alsaydi, genç milli yildiz adayini kaptilar denir ve taraftari sevinirdi..

biz napiyoruz, her sene rui costa benzeri transferlerine alisildigindan olsa gerek! bu tip transferlere kiziyoruz..

umarim o haber dogrudur, a milli olan bir defans oyuncusunu kazanmis oluruz..

su panik havasini da birakalim..yapilacak isler için zaman var..

selcuk
22.05.2006, 12:25
bu oyuncuyu gecen transfer dosyasinda tartisiyorduk milliet alinsin diyordu alininca beyenilmedi neyse ikimisi tecrübeden takiyor tecrübe olarak milandan tecrübeli yanismileys/smiley4.gif

gerçekefsane
22.05.2006, 12:27
Giresunspor'dan Emre Karaman'i da alsalarsmileys/smiley2.gif

gurbetçi 61
22.05.2006, 12:28
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490>
<T>
<TR>
<TD =titsBaslik-little bgColor=#f9f9f0>Türk Bayragi indiren Cimbomlu davasi</TD></TR>
<TR>
<TD =titsBasliklar bgColor=#f9f9f0>Tekirdag'in Çorlu ilçesinde, Sehitler Parki'ndaki dev Türk bayraginin, Galatasaray Taraftarlar Dernegi Çorlu Subesi üyelerince indirilerek, yerine Galatasaray bayragi asilmasi üzerine sorusturma baslatildi. Alinan</TD></TR>
<TR>
<TD =stdSmall align=right bgColor=#f9f9f0 height=10>22 Mayis 200612:19</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD id=C&#111;ntent>http://image.haber7.com/haber/737.jpg

bilgiye göre, Galatasaray Taraftarlar Dernegi Çorlu Subesi üyeleri, Çorlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlügünce bir süre önce hizmete açilan Sehitler Parki'ndaki dev Türk bayragini gönderden indirerek, yerine Galatasaray bayragi asti. Bunun üzerine Çorlu Ilçe Emniyet Müdürlügü ekipleri, sorusturma baslatti. Çorlu Kaymakami Erhan Özdemir, AA muhabirine yaptigi açiklamada, konuyu Tekirdag Valisi Aydin Nezih Dogan'a ilettigini belirterek, ''Türk bayraginin gönderine flama ya da baska bir nesne asilamaz. Bu konu ile ilgili gerekli talimati vererek Türk bayragini yeniden göndere çektirdim. Sorusturma devam ediyor'' dedi. Galatasaray Taraftarlar Dernegi Çorlu Subesi Baskani Mehmet Akif Karagöz de dernek yararina nisan ayinda düzenlenen gecede, Belediye Baskani Altan Ersin'in (kim sampiyon olursa o takimin bayragini 1 hafta süreyle gönderde dalgalandiracagiz) seklinde söz verdigini, bunun üzerine sampiyonluk coskusunu kutlamak amaciyla Türk bayragini indirerek yerine Galatasaray bayragini astiklarini söyledi.

-''KIMSENIN GÜCÜ ONU INDIRMEYE YETMEZ''-

Vatana ve Türk bayragina asla saygisizlik yapma gibi bir niyetleri olmadigini bildiren Karagöz, ''Söz verilmisti bize... Adetin yerini bulmasi için aksam Galatasaray bayragi astik. Türk bayragimiz sonsuza kadar gönderde kalacaktir ve kimsenin gücü onu indirmeye yetmez'' dedi. Belediye Baskani Altan Ersin ise kendisinin Fenerbahçe taraftari oldugunu, ancak düzenlenen bir gecede tüm protokolün yaninda, sampiyon takimin bayragini, bir hafta süreyle Sehitler Parki'ndaki Türk bayraginin yerine asma sözü verdigini ifade etti. Ersin, söyle konustu: ''Amacimiz, sampiyon takimin görsel anlamda sampiyonluk sevincini tatmasiydi. Ancak son dönemlerde, Türk bayraginin indirilmesi yerine, bir vinç kiralanarak ayni yerde sampiyon takimin bayraginin dalgalanmasina karar vermistik. Dernek üyeleri ise geç de olsa kutlamak istedikleri sampiyonluk sevinciyle, üzerinde yine Türk bayraginin da yer aldigi bir Galatasaray bayragini asmislar.'' Ersin, kimsenin Türk bayragina saygisizlik etmeyi hedefleyen bir eylemi olduguna inanmadigini sözlerine ekledi.

(aa)</TD></TR></T></TABLE>

Faik Yılmaz
22.05.2006, 12:29
<H3>F.Bahçe'den Tekke'ye süper teklif</H3>
<DIV id=metin>Iç transferde kalmasi istenen oyuncularla birer birer sözlesme imzalayan Fenerbahçe, Türkiye'de yilin transferine imza atmaya çok yaklasti. Sari-lacivertliler, Trabzonspor ile Fatih Tekke pazarliginda sona geldi. Sözlesmesi 2007'de sona erecek olan 29 yasindaki yildiz oyuncu için kapiyi 6 milyon eurodan açan Fenerbahçe'nin son teklifi 7.5 milyon euro (yaklasik 14 milyon YTL) oldu. Takima yeni bir vizyon kazandirmak isteyen Trabzonspor yönetimi önerilen müthis rakam karsisinda ikilemde kaldi. Fatih için bugüne kadarki en iyi teklifi 5 milyon euro ile Everton'dan alan bordo-mavililer, aradaki fark 5 milyon YTL'ye yaklasinca taraftar tepkisi bir kenara birakip Fenerbahçe'ye sicak bakmaya basladi.</DIV>

bizi sampiyon yapmadan gitmek isterse kapimiza çik.......

ama fenerbahçeye giderse basta mevcut yönetim olmak üzere sonucuna katlanir.....

Salih61
22.05.2006, 12:29
Arkadaslar erdinç ilk geldiginde 2.ligde oynuyordu...Lütfen mantikli düsünelim...Hemen yorum yapmayalim...

halil ibo
22.05.2006, 12:31
Gökhan Güleç Antepte 11'e bile giremezken kargalar nasil kesfetti hala yaniyorum.Dilerim Murat'ta bizim defansimizin Gökhan Güleç'i olur.

Balcklabel
22.05.2006, 12:31
Fatih Sultan Tekke oldu Yorgun Tekke... Selametle kardesim...

corleone
22.05.2006, 12:38
arkadaslar ikinci ligle yakindan ilgili bir akrabamdan belediyeden aldigimiz oyuncunun çok iyi bir oyuncu oldugunu ögrendim, hatta biz almadan da böyleböyle iyi bir oyuncu var diyordu önyargili olmayalim insallah faydali olur, milli takima bile seçildiyse biseler var demek ki...

canim TS
22.05.2006, 12:39
<t>
<t>
</t></t><table cellpadding="0" cellspacing="0" width="470"><t><tr>
<td colspan="2">Trabzonspor Szymek'in biletini kesti!</td></tr>
<tr>
<td valign="top" width="250">http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/2003trabz&#111;n.jpg</td>
<td valign="top" width="220">
<t>
<t>
</t></t><table cellpadding="4" cellspacing="1" width="220"><t><tr>
<td>22 Mayis 2006 10:30

</td></tr>
<tr>
<td>Dünya Kupasi Finalleri'nde Polonya Milli Takimi formasi giyecek olan 30 yasindaki Szymek'in Bordo-mavili kulüpte bileti kesildi. Iste haberin ayrintilari...</td></tr></t></table></td></tr>
<tr>
<td colspan="2" background="img/menuarka.gif">http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</td></tr>
<tr>
<td colspan="2">

Kaynak: Aksam</td></tr>
<tr>
<td colspan="2">
</td></tr></t></table>
<t>
<t>
</t></t><table cellpadding="0" cellspacing="0" width="470"><t><tr>
<td colspan="2">Trabzonspor Szymek'in biletini kesti!</td></tr>
<tr>
<td valign="top" width="250">http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/2003trabz&#111;n.jpg</td>
<td valign="top" width="220">
<t>
<t>
</t></t><table cellpadding="4" cellspacing="1" width="220"><t><tr>
<td>22 Mayis 2006 10:30

</td></tr>
<tr>
<td>Dünya Kupasi Finalleri'nde Polonya Milli Takimi formasi giyecek olan 30 yasindaki Szymek'in Bordo-mavili kulüpte bileti kesildi. Iste haberin ayrintilari...</td></tr></t></table></td></tr>
<tr>
<td colspan="2" background="img/menuarka.gif">http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</td></tr>
<tr>
<td colspan="2">

Kaynak: Aksam</td></tr>
<tr>
<td colspan="2">
</td></tr></t></table>

bu haberi bizzat canli yayinda faruk kancanin agzindan duydum!!

bu adamlar iyice delirmis! trabzonspor tarihinde birakin sattiginin yerine iyiyi almayi dogru dürüst yabanci alamadi!

ayrica yönetim bu yil ki performansi düsünerek hareket edecekse o zaman takimda stephanow hariç kimsenin kalmamasi lazim!! bu nebiçim mantiktir yawsmileys/smiley7.gif

sen elindeki yabancilari (milan,szymek,yattara) kazanacagina (onlarin neler yapabilecegi ortada) baska yerlerde macera ariyorsun!

kimlerin eline teslim ettik trabzonsporumuzu!!smileys/smiley5.gif

sana katiliyorum. Szymek den önce takimdan bir kac kisi gitmesi lazim. Bu seneye bakiliyorsa, senin dedigin gibi, hangisi bu sene dogru dürüst üstün bir futbol oynadi her macta? Fatih dahil, Gökdeniz dahil, Yattara dahil. Ben hep diyorum, daha iyisi bulunursa takima faydali olursa, Yattara bile gidebilir, ama Szymek in yerine daha iyisi almalari lazim. Fatih gidecekse onun ayarinda bir oyuncu almalari lazim. Yattara giderse onun yerine ondan daha iyisini almalari lazim, ama ben buna inanmadigim icin, kesinlikle Szymekin gitmesine karsigim. Insallah bir kac iyi transfer yapip, Szymek de takimda kalir.

canim TS
22.05.2006, 12:40
hata oldu, iki kere yazmisim.
Edited by: canim TS

Colakoglu
22.05.2006, 12:47
Yerine ondan genc ve kaliteli bir yabanci alinacaksa gitsin derim.. yasi 30 a gelmis,biraz mantikli düsünelim...

ozcan_asanoglu
22.05.2006, 12:49
trabzonsporun kilit noktasi orta saha..çok çok iyi bir orta sahasinin olmasi gerekiyor..

bir takimin yabancilari da çok çok iyi olacak..6 yabanci takimin yarisindan fazlasi..milan gibi, yattara gibi olmali..

ben bu sene sahalarda simek diye birini göremedim.orta sahana bir yabanci aliyorsan çok etkili olmali..ve devamliligi olmali..

alinacak yildiz oyuncu da ya orta saha ya da forvet olacaktir..zaten yabaci hakki kisitli..çokay da gittiyse 2 kisi alabiliyoruz..bize forvet, orta saha, defans-sol ve göbekte kaliteli adamlar lazim..bir veya ikisi iyi yerli olursa iyi ihtimal 2 yabanci yetebilir yoksa üç tane..dolasiyla iyi fiyat bulunursa simek de satilabilir..tabi yerine alacaginiz yabanci önemli..

Kaya
22.05.2006, 12:53
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490><T>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#f9f9f0 ="titsBaslik-little">Türk Bayragi indiren Cimbomlu davasi</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#f9f9f0 ="titsBasliklar">Tekirdag'in Çorlu ilçesinde, Sehitler Parki'ndaki dev Türk bayraginin, Galatasaray Taraftarlar Dernegi Çorlu Subesi üyelerince indirilerek, yerine Galatasaray bayragi asilmasi üzerine sorusturma baslatildi. Alinan</TD></TR>
<TR>
<TD align=right bgColor=#f9f9f0 height=10 ="stdSmall">22 Mayis 200612:19</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD id=C&#111;ntent>http://image.haber7.com/haber/737.jpg

bilgiye göre, Galatasaray Taraftarlar Dernegi Çorlu Subesi üyeleri, Çorlu Belediyesi Park ve Bahçeler Müdürlügünce bir süre önce hizmete açilan Sehitler Parki'ndaki dev Türk bayragini gönderden indirerek, yerine Galatasaray bayragi asti. Bunun üzerine Çorlu Ilçe Emniyet Müdürlügü ekipleri, sorusturma baslatti. Çorlu Kaymakami Erhan Özdemir, AA muhabirine yaptigi açiklamada, konuyu Tekirdag Valisi Aydin Nezih Dogan'a ilettigini belirterek, ''Türk bayraginin gönderine flama ya da baska bir nesne asilamaz. Bu konu ile ilgili gerekli talimati vererek Türk bayragini yeniden göndere çektirdim. Sorusturma devam ediyor'' dedi. Galatasaray Taraftarlar Dernegi Çorlu Subesi Baskani Mehmet Akif Karagöz de dernek yararina nisan ayinda düzenlenen gecede, Belediye Baskani Altan Ersin'in (kim sampiyon olursa o takimin bayragini 1 hafta süreyle gönderde dalgalandiracagiz) seklinde söz verdigini, bunun üzerine sampiyonluk coskusunu kutlamak amaciyla Türk bayragini indirerek yerine Galatasaray bayragini astiklarini söyledi.

-''KIMSENIN GÜCÜ ONU INDIRMEYE YETMEZ''-

Vatana ve Türk bayragina asla saygisizlik yapma gibi bir niyetleri olmadigini bildiren Karagöz, ''Söz verilmisti bize... Adetin yerini bulmasi için aksam Galatasaray bayragi astik. Türk bayragimiz sonsuza kadar gönderde kalacaktir ve kimsenin gücü onu indirmeye yetmez'' dedi. Belediye Baskani Altan Ersin ise kendisinin Fenerbahçe taraftari oldugunu, ancak düzenlenen bir gecede tüm protokolün yaninda, sampiyon takimin bayragini, bir hafta süreyle Sehitler Parki'ndaki Türk bayraginin yerine asma sözü verdigini ifade etti. Ersin, söyle konustu: ''Amacimiz, sampiyon takimin görsel anlamda sampiyonluk sevincini tatmasiydi. Ancak son dönemlerde, Türk bayraginin indirilmesi yerine, bir vinç kiralanarak ayni yerde sampiyon takimin bayraginin dalgalanmasina karar vermistik. Dernek üyeleri ise geç de olsa kutlamak istedikleri sampiyonluk sevinciyle, üzerinde yine Türk bayraginin da yer aldigi bir Galatasaray bayragini asmislar.'' Ersin, kimsenin Türk bayragina saygisizlik etmeyi hedefleyen bir eylemi olduguna inanmadigini sözlerine ekledi.

(aa)</TD></TR></T></T></TABLE>

Yuh be. Cincon utanmasa oraya Fransiz bayragi takar...

Colakoglu
22.05.2006, 12:55
aynisini biz yapsaydik,haberlerde bile konu olurduk walla...smileys/smiley7.gif

Travelair
22.05.2006, 13:10
Umarim Ali Agaoglu da sözünde dururEdited by: Travelair

Şentürk
22.05.2006, 13:16
Yerine ondan genc ve kaliteli bir yabanci alinacaksa gitsin derim.. yasi 30 a gelmis,biraz mantikli düsünelim...

evet dogru diyorsun mantikli düsünelim ts ondan iyisini alamaz,bu nedenle takimda kalmali...

soruyorum trabzonspor birak gönderdiginin yerine iyisini almayi tarihinde kaç faydali yabanci aldi??

Tahir
22.05.2006, 13:18

evet dogru diyorsun mantikli düsünelim ts ondan iyisini alamaz,bu nedenle takimda kalmali...

soruyorum trabzonspor birak gönderdiginin yerine iyisini almayi tarihinde kaç faydali yabanci aldi??

aynene katiliyorum

Travelair
22.05.2006, 13:18
Gelecek adamlar mutlak çok kaliteli tarisilmaz adamlar olmali. Yoksa o 2 yildiz bir anda diger futbolcularin ve teknik direktörün gözünde "Baskanin/Ali Agaoglu'nun adami" konumuna düsebilir. Dikkat edilmeli

Travelair
22.05.2006, 13:21
Arkadaslar son senelerde takimimiza yeterli sayida kaliteli yabanci alinmadigindan mevcut yabancilara sahip çikmamizi normal karsiliyorum. Ama bakildiginda yabancilardan verim almamiz sart.

Burdan yola çikarsak yabancilari gözden geçirmekte fayda var.

Simek benim en begendigim oyunculardan. Ama yasi 30. Dünya kupasindan sonra, öncesinde oldugu gibi konsantrasyon güçlügü çekme ihtimali var. Daha iyisini getirebiliyorlarsa, daha dinamigini, satilmasi düsünülebilinir. Ama kalmasinda da fayda var

Yattara son maçlarinda çok yorgun ve bezgin futbol oynuyor. Sanki Trabzonspor içinde küçük bir krallik kurmus havasinda. Asist yaptigi sürece, 2 çalim attigi sürece zaten taraftarin korumasi altinda. Ama görünmeyen noktada takima disiplin ve organizasyon yönünden büyük zarar veriyor. Ben sahsen Alman Bundesliga'dan herhangi bir sag kanatla onu degisirim. Takim oyuncusu olmamasi, disiplinsiz olmasi hiç iyi degil. Tercih ederken içim kan aglar ama bence dogrusu bu

Djokaj: Fazla maçini seyretmedim ama anladigim kadariyla fazla teknik olmayan bir oyuncu Trabzonspor için yetersiz.

Jefferson: Trabzonspor'a geldiginde "Bana topu tutmasini ögretmediler yumruklamasini ögrettiler" diyen boksör-kaleci karisimi bir arkadas. Yetenekli olmasina ragmen bana yeni sezon için güven vermiyor. Güven veren bir kalecide israr etmek lazim.

Milan: Allah nazardan saklasin

Eller: Iyi olmasina ragmen Türk futbolunun prese dayali bogucu tarzinda basarili olmasi zor. Teknigi iyi, hizi zayif, futbolu narin

Jun: Takasta kullanilabilinir. Çek takimlariyla temasa geçmek gerek. Para vermezler ama ilginç bir oyuncu çikabilir kadrolarindan. Arastirmak gerek

Fatih konusunda 7,5 milyon ?+2 futbolcu degil, 3 milyon+2 futbolcu (Semih+Can/Mehmet Yozgatli)diye biliyorum. Oyuncular iyi. Can'dan çok umutluyum ben. Diger yandan bizden götürecegi, manevi yönden çok daha büyük bir yikim olur. Bayern Munich transferi ideal olurdu. Hatta Ze Roberto da gelse Bayern'in arabuluculugu ile http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gifEdited by: Travelair

morientes
22.05.2006, 13:23
Ula becerip bir hoca almadilar. Ne ariyorlar bunlar ben anlamadim ki ?Hoca olmadan transferde yok. Bunlar bizi yine rezil edecek benden söylemesiii....

Murat Acar
22.05.2006, 13:27
MORIANTES insallah bu yazdiklarinda yanilirsin yoksa seneye biz bu sezonu bile arariz sonrada wahit hoca gitsin diye kina yakanlar bile onu aramaya baslarlar

morientes
22.05.2006, 13:31
Ayrica fatih fenere giderse o artik bir eziktir ve bu yafta onun üzerine yapisir pis bir balgam gibi. Ne oldu apoya ,ogüne ?Göt gibi ortada kaldilar.Eger adam olup takimlarini satmasalardi belki bugün kulübün içinde aktif görevdelerdi.Fatih eger fenere giderse dönüsünde ona hiç bir trabzonlu osurugunu bile atmaz bu kadar açik söylüyorum.Son bir örnek: Küçük orhan, o ahyin trabzonda yildizdI en iyi dönemimizde bizi birakip kargalara gitti ve siçis o siçis orhanin nerde sürttügünü bilen varmi ya da gören.......

Zeki Çelenkoğlu
22.05.2006, 13:50
Ayrica fatih fenere giderse o artik bir eziktir ve bu yafta onun üzerine yapisir pis bir balgam gibi. Ne oldu apoya ,ogüne ?Göt gibi ortada kaldilar.Eger adam olup takimlarini satmasalardi belki bugün kulübün içinde aktif görevdelerdi.Fatih eger fenere giderse dönüsünde ona hiç bir trabzonlu osurugunu bile atmaz bu kadar açik söylüyorum.Son bir örnek: Küçük orhan, o ahyin trabzonda yildizdI en iyi dönemimizde bizi birakip kargalara gitti ve siçis o siçis orhanin nerde sürttügünü bilen varmi ya da gören.......

usta naaptin sen yaa böylee...smileys/smiley29.gif

Colakoglu
22.05.2006, 13:52
Yerine ondan genc ve kaliteli bir
yabanci alinacaksa gitsin derim.. yasi 30 a gelmis,biraz mantikli
düsünelim...

olaya bu acidanda bakilabilir,bende ondan iyisini alirsak dedim
zaten,mantikende ondan iyisini aldikmi göndermemizde sakinca yok smileys/smiley2.gif

gerçekefsane
22.05.2006, 13:54
Bjk'li bobo smileys/smiley18.gif

Colakoglu
22.05.2006, 13:56
Ayrica fatih fenere giderse o artik bir eziktir ve bu yafta onun
üzerine yapisir pis bir balgam gibi. Ne oldu apoya ,ogüne ?Göt gibi
ortada kaldilar.Eger adam olup takimlarini satmasalardi belki bugün
kulübün içinde aktif görevdelerdi.Fatih eger fenere giderse dönüsünde
ona hiç bir trabzonlu osurugunu bile atmaz bu kadar açik söylüyorum.Son
bir örnek: Küçük orhan, o ahyin trabzonda yildizdI en iyi dönemimizde
bizi birakip kargalara gitti ve siçis o siçis orhanin nerde sürttügünü
bilen varmi ya da gören.......

smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

morientes
22.05.2006, 14:03

usta naaptin sen yaa böylee...smileys/smiley29.gif hiç bir sey yapmadimm kardes,aynen gerçekleri söyledim .Hani bu adamlar bizim fedekar ,cefakar oyuncularimiz miydi?Yoksa ben 20 yildir baska bir takimi mi izliyorum?

Zeki Çelenkoğlu
22.05.2006, 14:06

hiç bir sey yapmadimm kardes,aynen gerçekleri söyledim .Hani bu adamlar bizim fedekar ,cefakar oyuncularimiz miydi?Yoksa ben 20 yildir baska bir takimi mi izliyorum?

iyi de usta, ben sana yanlis yazdin demedimki..smileys/smiley22.gif

Ustaalioğlu
22.05.2006, 14:07
Gelecek adamlar mutlak çok kaliteli tarisilmaz adamlar olmali. Yoksa o 2 yildiz bir anda diger futbolcularin ve teknik direktörün gözünde "Baskanin/Ali Agaoglu'nun adami" konumuna düsebilir. Dikkat edilmeli

ali agaoglu ne soz vermis??

Travelair
22.05.2006, 14:13
1 yildiz baskan sözü 1 yildiz Aliaga sözü

Tahir
22.05.2006, 14:14

ali agaoglu ne soz vermis??

birileri seçimi kazanmak için adami kullanmaya kalkmis ve onunda bir yildiz oyuncu trabzona alacagini söylemisdi.bize yildiz alacak yönetime bak bir hoca konusunu bir ayda çözemediler.

UğuR
22.05.2006, 14:15
<TABLE style="BORDER-RIGHT: #bfc0c1 1px solid; BORDER-TOP: #bfc0c1 1px solid; BORDER-LEFT: #bfc0c1 1px solid; BORDER-BOTTOM: #bfc0c1 1px solid" cellSpacing=0 cellPadding=0 width=528>
<T>
<TR>
<TD style="PADDING-RIGHT: 10px; PADDING-LEFT: 10px; PADDING-BOTTOM: 0px; PADDING-TOP: 0px" colSpan=2>http://www.internethaber.com/images/word/z3.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z1.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z16.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z20.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z2.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z6.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z15.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z15.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z0.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z10.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z26.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z22.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z21.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z1.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z17.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z11.gif</TD></TR>
<TR>
<TD style="PADDING-RIGHT: 10px; PADDING-LEFT: 10px; PADDING-BOTTOM: 5px; PADDING-TOP: 0px" align=middle width=310>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=310>
<T>
<TR>
<TD>http://www.internethaber.com/images/news/9009.jpg</TD></TR>
<TR>
<TD id=news_date style="FONT-SIZE: 9px; COLOR: #9b9b9b; FONT-FAMILY: tahoma" align=right>22 Mayis 2006 Pazartesi 14:07</TD></TR>
<TR>
<TD id=news_spot style="FONT-SIZE: 80%; COLOR: #434343; LINE-HEIGHT: 16px; FONT-FAMILY: arial; HEIGHT: 50px">Fenerbahçe Kulübü, Sol Campbell ile ilgili medyada çikan haberleri yalanladi.</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD id=line style="BORDER-LEFT: #bfc0c1 1px solid" vAlign=top width=196>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD bgColor=#bfc0c1></TD></TR>
<TR>
<TD style="PADDING-LEFT: 5px; FONT-WEIGHT: bold; COLOR: #d51a35; HEIGHT: 18px; : #e4e3e3">Diger Spor Haberleri</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#bfc0c1></TD></TR></T></TABLE>
<DIV =title>Sans diye buna denir (http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=21516)</DIV>
<DIV =title>Cimbom Zikos'la görüsüyor (http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=21504)</DIV>
<DIV =title>Alex o isme karsi (http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=21502)</DIV>
<DIV =title>Fener'in gizli operasyonu (http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=21476)</DIV>
<DIV =title>Necati Avrupa'yi bekliyor (http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=21448)</DIV>
<DIV =title>Ayhan'dan samimi açiklamalar (http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=21447)</DIV>
<DIV =title>Fener'e iki kötü haber (http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=21445)</DIV>
<DIV =title>Fener'de ortak görüs (http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=21438)</DIV>
<DIV =title>G.Saray?a sudan ucuz star (http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=21430)</DIV>
<DIV =title>Canaydin mesaj gönderdi (http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=21429)</DIV>
<DIV =title>Anelka adaya dönüyor (http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=21424)</DIV>
<DIV =title>Polat Sergen'i reddetti (http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=21422)</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=5></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE style="BORDER-RIGHT: #bfc0c1 1px solid; BORDER-TOP: #bfc0c1 1px solid; BORDER-LEFT: #bfc0c1 1px solid; BORDER-BOTTOM: #bfc0c1 1px solid" cellSpacing=0 cellPadding=0 width=528>
<T>
<TR>
<TD>
< style>
#content font,p, div, td{color: 000000;} #content a{color: #0000FF;}
.news_title{font-size: 13pt; padding: 10 10 0 10; font-weight: bold;}
.news_title font{font-size: 13pt; font-weight: bold;}
</STYLE>

<DIV =news_title>Fener'de Campbell hüsrani</DIV>
<DIV id=c&#111;ntent style="PADDING-RIGHT: 10px; PADDING-LEFT: 10px; FONT-SIZE: 13px; PADDING-BOTTOM: 10px; COLOR: #000000; LINE-HEIGHT: 18px; PADDING-TOP: 0px; FONT-FAMILY: verdana, arial">Fenerbahçe Kulübü, Sol Campbell ile anlastiklari ve Ingiliz futbolcunun önümüzdeki günlerde Türkiye'ye gelerek sözlesme imzalayacagi yönündeki haberlerin dogru olmadigini açikladi.

Fenerbahçe'ye transfer edildigi seklinde, dis basinda da genis yerbulan Campbell konusunda, kulübün internetteki resmi web sitesinden yapilan açiklamada, su ifadelere yer verildi:

''Son günlerde çesitli basin yayin organlarinda, bugün yabanci ajans ve spor kanallarinda yayinlanan haberlerde Arsenalli oyuncu Sol Campbell ile kulübümüzün her konuda anlastigi ve önümüzdeki günlerde Türkiye'ye gelerek adi geçen oyuncunun imza atacagi yönündeki haberler gerçekleri yansitmamaktadir.''</DIV>
<>
var tmp;
tmp = document.getElementById("content").getElementsByTagName("a") ;
for(i=0; i<tmp.length; i++)
tmp[i].target = "_blank";

</TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.internethaber.com/images/author_article_01.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>
<DIV style="FLOAT: left; MARGIN: 0px 0px 10px 30px">http://www.internethaber.com/images/news_source_01.gif</DIV>
<DIV style="FONT-SIZE: 8pt; FLOAT: right; MARGIN: 0px 10px 10px 0px; COLOR: #828282">Bu Haber Toplam 389 Defa Okunmustur</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=528>
<T>
<TR>
<TD style="PADDING-RIGHT: 0px; BORDER-TOP: #dedede 5px solid; PADDING-LEFT: 0px; PADDING-BOTTOM: 3px; PADDING-TOP: 3px; BORDER-BOTTOM: #dedede 5px solid">
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD align=middle>http://www.internethaber.com/images/ic&#111;n_comment.gif Yorum Ekle (http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=21530#) http://www.internethaber.com/images/ic&#111;n_mail.gif Arkadasina Gönder (http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=21530#) http://www.internethaber.com/images/ic&#111;n_print.gif Yazdir (http://www.internethaber.com/news_print.php?id=21530) http://www.internethaber.com/images/ic&#111;n_top.gif Yukari (http://www.internethaber.com/news_detail.php?id=21530#top) </TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>bu da güzel yorum yok

Nytre
22.05.2006, 14:26
hayir ... medya kendi .içlarindan haber uyduruyorlar sonrada campell hüsrani yaziyorlar...

bu seye benzedi : "kendin pisir kendin ye!"...

coach
22.05.2006, 14:27

Bu nedir kardes smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Morientes bindokuzyüzçiftsifir yilindan beri okudugum en baba post,,,adamimsinuploads/coach/2006-05-22_143621_bravoo.gifEdited by: coach

Nytre
22.05.2006, 14:44
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Trabzon'da ibre yerli hocaya döndü...</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/222222260.jpg</TD>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>22 Mayis 2006 14:35

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Yabanci teknik adam transferinde su ana dek olumlu sonuç alamayan Trabzon, yerli hocalari da gündeme aldi. Son olarak hocaliga yakin ismin ise su oldugu açiklandi...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Yabanci teknik adam transferinde su ana dek olumlu sonuç alamayan Trabzonspor, yerli hocalari da gündeme aldi.

Alinan bilgiye göre, bordo-mavili kulüp, bir süredir görüstügü teknik direktörler Graeme Souness, Hector Cuper, Jacgues Santini ve Luis Fernandez'den su ana dek olumlu bir yanit alamadi.

Bunun üzerine yerli hocalari da gündemine alan Karadeniz ekibinde, daha önce Trabzonspor'u çalistiran Giray Bulak'in isminin ön plana çiktigi ögrenildi.

Karadeniz ekibinin, Bulak'in disinda, daha önce bordo-mavili takimda forma giyen Ünal Karaman ve Vestel Manisaspor'u çalistiran Ersun Yanal ile de ilgilendigi kaydedildi.

Bordo-mavili kulübün bu aksamki yönetim kurulu toplantisinda transfer konusunun gündeme gelecegi ve hafta içinde bu konunun netlesecegi kaydedildi.

Kaynak: Anadolu Ajansi</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk colSpan=2>
</TD></TR></T></TABLE>

halil ibo
22.05.2006, 14:48
Güleriz aglanacak halimize.

Bence igrenç ifadeler.

Ogün,Abdullah,K.Orhan ve son olarak Fatih.Hepside görev aldiklari dönemde hizmette kusur ettiklerini kim söyleyebilir.Ilk üçünün ayrilmalari problemli veya yakisiksiz olabilir.Ama igrenç ifadeler kullanan kisiden daha fazla Trabzonspor'umuza hizmet ettikleri ortadadir.

Son söz;yigidi öldür ama hakkini yeme.

zafercalikoglu
22.05.2006, 14:53
baksaniza bizden bir cacik olmayacak yine ,bu sene en iyi olarak ancak bir hoca transfer ederiz,bui yonetiminde eli yavas,

Ali İhsan
22.05.2006, 14:57
Bir önceki sayfada Murat Ocak tartismalari arasinda bi arkadas Giresundan Emreyi alalim demis. Ben giresunlu bir Trabzonsporluyum ve Giresunun bütün maçlarini takip ettim bu sene. Emre 19 yasinda U19 milli takiminin as stoperi. Çok iyi sogukkanli ve bu sezon tüm maçlarda oynadi. Mehmet Birinci hocanin armagani. Trabzon devre arasinda da ilgilendi ve kendisi de gelmek ister zaten. Bu tarz oyunculari almaya daha ilgi göstersek çok iyi olur. Çocuk kafa gollerinde de iyi. Biz kaç senedir kornerden veya frikikten Fatih hariç hangi oyuncunun kafa golünü gördük. Tabi eger pismesi beklenirse daha faydali olur ve pisme sürecini de yine Giresunsporda geçirmesini tercih ederim. Murat Ocak konusu ise daha basit. Fatih Terim 10 sene önce yaptigini yapiyor yine genç yildizlari cesurca milli takima alip süper lig takimlarina artik uyuz uyuz oyunculari birbirine devretmek yerine daha kaliteli oyuncular sunuyor. Ben hiç izlemedim ama Terim begendiyse zaten Belediye bizim takim o zaman sorun yok...

Şenol YİĞİT
22.05.2006, 15:08
Alinan bilgiye göre, bordo-mavili kulüp, bir süredir görüstügü teknik direktörler Graeme Souness, Hector Cuper, Jacgues Santini ve Luis Fernandez'den su ana dek olumlu bir yanit alamadi.

Bunun üzerine yerli hocalari da gündemine alan Karadeniz ekibinde, daha önce Trabzonspor'u çalistiran Giray Bulak'in isminin ön plana çiktigi ögrenildi.

Karadeniz ekibinin, Bulak'in disinda, daha önce bordo-mavili takimda forma giyen Ünal Karaman ve Vestel Manisaspor'u çalistiran Ersun Yanal ile de ilgilendigi kaydedildi.

Bordo-mavili kulübün bu aksamki yönetim kurulu toplantisinda transfer konusunun gündeme gelecegi ve hafta içinde bu konunun netlesecegi kaydedildi.
KAYNAK:SUPERSPOR

coach
22.05.2006, 15:10
Biri bu Son Dakika Haberleri (Genel) topicini durdursun ! sayfa 999smileys/smiley5.gif

Volkan Albayrak
22.05.2006, 15:13
Fransiz Laurent Robert bugün Istan-bul'a geliyor. Monaco'da oy-nayan Yunanli Zikos ile de sözlesme yapilacak

ya kafayi yiyecem adamlarda para yok transferde hiç zorlanmiyoz bizimkiler de para var ama yine bisey yok bize ne zaman becerikli bi adam gelecek.

bide yönetime bi önerim olcak bmn yi biraz takip etsinler burada gönüllü transfer komitesi var brezilyaya gidip yiyip içip gelmez

gerçekefsane
22.05.2006, 15:13
Biri bu Son Dakika Haberleri (Genel) topicini durdursun ! sayfa 999smileys/smiley5.gif

Sari kilit da smileys/smiley36.gif

Dursun Ali Bahçekapılı
22.05.2006, 15:17
1000. sayfa olmadan olmaz o sayfada gözüm var.Artik bi son dakika haberi bulacagiz.Bulamazsak uydururuz.Nasilsa basin da böle yapmiypr musmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

UğuR
22.05.2006, 15:19
-edit-

lutfen haber kopyalarken once bir editleyin! Forumun duzenini bozuyor.

tesekkurler.Edited by: murat

Hekimoğlu
22.05.2006, 15:22
arkadas bu ne ya sayfa çöktü

coach
22.05.2006, 15:22

Sari kilit da smileys/smiley36.gif

ula o bende var,,

uploads/coach/2006-05-22_152208_kilit.JPG

Hekimoğlu
22.05.2006, 15:26
bu kilit yesile benziyosmileys/smiley4.gif

Naim
22.05.2006, 15:27
1000. sayfa için ne olur ciddi bir antrenör ve yaninda güzel bir transfer haberi yapilsin
bulunamiyorsa dahi uydurulsun moralimiz yerine gelsin bari
böyle avutalim kendimizi smileys/smiley36.gif

coach
22.05.2006, 15:36
Senimi kiricam Hocam,,

Alex Ferguson / Trabzonspor'u hedefe tasiyacagim !
<TABLE style="PADDING-RIGHT: 0px; PADDING-LEFT: 15px; PADDING-BOTTOM: 0px; PADDING-TOP: 5px" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="1%" align=right>
<T>
<TR>
<TD>http://www.ntvmsnbc.com/news/203792.jpg</TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR></T></TABLE>
Trabzonspor'la her konuda anlastik,güzel bir takima gidiyorum,hedefimiz sampiyonlar ligi herkeze hayirli olsun.

Hoppaaa,,:)

iZzY61
<T>
<TR>
<TR>
<T>
<TR>

</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>

Kaynak: Aksam</TD></TR></T></TABLE>
yazik yazik TS YONETIMINDEN YILDIZ BEKLERKEN takim icersindeki yildizlarimizi kaybediyoruz smileys/smiley7.gif

UğuR
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Fatih Tekke için kapiyi çaldilar...</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/5985tekke.jpg</TD>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>22 Mayis 2006 15:30

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Fenerbahçe ve Besiktas'in Trabzonspor'un yildiz futbolcusu Fatih Tekke'yi transfer etmek için girisimde bulundugu belirtildi. Iste haberin ayrintilari...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Fenerbahçe ve Besiktas'in Trabzonspor'un yildiz futbolcusu Fatih Tekke'yi transfer etmek için girisimde bulundugu belirtildi.

Konuyla ilgili açiklama yapan Trabzonspor Kulübü Baskani Nuri Albayrak, Besiktas ve Fenerbahçe'nin Fatih Tekke'yi transfer etmek için kendilerine görüsme talebinde bulundugunu belirterek, "Bizden görüsme talebinde bulundular. Ancak bir fiyat konusulmadi.

Bizim bir yönetim kurulumuz var. Buradaki görüsme sonrasi cevap verecegiz. Ancak bizim bir baska takima verecek oyuncumuz yok. Yeni teknik direktörün belirlenmesi sonrasinda oturup durumu degerlendirecegiz" dedi.

Konuyla ilgili açiklama yapan Trabzonspor Kulübü Baskani Nuri Albayrak, Besiktas ve Fenerbahçe'nin Fatih Tekke'yi transfer etmek için kendilerine görüsme talebinde bulundugunu belirterek, "Bizden görüsme talebinde bulundular. Ancak bir fiyat konusulmadi.

Bizim bir yönetim kurulumuz var. Buradaki görüsme sonrasi cevap verecegiz. Ancak bizim bir baska takima verecek oyuncumuz yok. Yeni teknik direktörün belirlenmesi sonrasinda oturup durumu degerlendirecegiz" dedi.

Kaynak: IHA</TD></TR></T></TABLE>

Hekimoğlu
22.05.2006, 15:42
ferguson mu istemem yaslismileys/smiley4.gif Edited by: hekimoglu

Travelair
22.05.2006, 15:46
Evet korkak futbol oynatiyo smileys/smiley4.gif

iZzY61
22.05.2006, 15:48
bu adam trabzonda 1 yil zor kalir
benzemez bura ilgintereye smileys/smiley36.gif

coach
22.05.2006, 15:50
ferguson mu istemem yaslismileys/smiley4.gif

Hem teknikdirektörlük yapicak hemde içerdemi oynucak ? Bakalimyapicaz bi sey artiksmileys/smiley4.gif

Yanliz bu yazdiklarimizi fotomaç görmesin onlar severler böyle haberleri,,smileys/smiley4.gif

Murat'
22.05.2006, 15:55
yaaa bunlar yine siradan bier teknik direktör alirlar

halil ibo
22.05.2006, 15:59
Onlar siradan teknik direktör alacak.Taraftarda siradaki gelsin diyecek.

Sevgili Cemil yarin fotomaç Trabzon sayfasinda Ferguson'u görürsem senden bilirim. haaaaa.smileys/smiley36.gif

sbay
22.05.2006, 15:59
hocayi byle giderse sezon basinda anca alacaz

61_dnc_TS
22.05.2006, 16:00
1000. sayfa...

nice 1000 lere

halil ibo
22.05.2006, 16:01
1061. sayfada hoca tamamdir...

gerçekefsane
22.05.2006, 16:01
Rasit Çetiner Gelirse sasirmayin da smileys/smiley4.gif

ben buldum dasmileys/smiley4.gif, denenmemis teknik direktör, Rasit Çetiner smileys/smiley2.gifEdited by: gerçekefsane

UğuR
22.05.2006, 16:03

bU ÇOK IYIYDI iste ancak bu gidisle ancak

Dursun Ali Bahçekapılı
22.05.2006, 16:03
Oley be iste olay budur.

Sok gelisme Flash Flash...

BMN'de bir topic 1000. sayfa engelini asti.Yetkililer psikolojik 1000. sayfa barajinin asilmasindan sonra transferlerin bomba gibi geleceklerini söylediler.Trabzonspor yönetim kurulu BMN'e tebrik msji atip artik sira bizde Transferlerimizi ucaga bindirdik geliyoruz dedilersmileys/smiley36.gif

Cüneyt Canlıca
22.05.2006, 16:04
Yildizlarin satilmasina karsi çikmamak lazim.Gittikleri yerlerde basarili olurlarsa bu herkesten çok Trabzonspor un yararina olur..Reklami olur..Adi duyulur.. Yetnekli futbolcularin gelmesine önayak olur..Sota,Vugrineç,sommers.lange bunlarin geçmisinde Trabzonsporda oynamistir,ibaresi bulunmasi yasi gecmis futbol hayatinin sonuna gelmis parayi kirip emekli omayi düsünen futbolculardan kurtarir..Kariyer yapmak isteyen yetenekli gençlerin gelmek istedigi bir takim olur Trabzonspor...

Ol sebeble gitmek isteyen gitsin..Basarili olsun tüm kalbimle dilerim

halil ibo
Bir tek eski geyseli eksikti.Basarili olursa havalanip geyse hayalleri kurar.Sonra taraftarda yine Ziya Dogan sendromu basgösterir Allah korusun !...

poetricus
Murat Ocak konusunda ben karamsar degilim. Zaten aslen Akçaabatli oldugu için bölgeye "uyum sorunu" da yasamaz. Bu arada istanbul Büyüksehir Belediyespor'un baskani da Nuri Albayrak degil miydi? Yoksa ben ni yanlis hatirliyorum?Edited by: Poetricus

Barış BAKIRTAŞ
22.05.2006, 16:05
ferguson mu istemem yaslismileys/smiley4.gif

Hem teknikdirektörlük yapicak hemde içerdemi oynucak ? Bakalimyapicaz bi sey artiksmileys/smiley4.gif

Yanliz bu yazdiklarimizi fotomaç görmesin onlar severler böyle haberleri,,smileys/smiley4.gif

Yok yaa taka gazetesi görmesin asil :)

coach
22.05.2006, 16:05

uploads/coach/2006-05-22_160530_allahim_sen_büyüksün.gif

gerçekefsane
22.05.2006, 16:06
Murat Ocak konusunda ben karamsar degilim. Zaten aslen Akçaabatli oldugu için bölgeye "uyum sorunu" da yasamaz. Bu arada istanbul Büyüksehir Belediyespor'un baskani da Nuri Albayrak degil miydi? Yoksa ben ni yanlis hatirliyorum?

Baskaniydi smileys/smiley2.gif

halil ibo
22.05.2006, 16:08
Cemil yoksa sen 1161 veya 16161 gibi sayfalarda mi bekliyordun ? smileys/smiley36.gif

talha28
22.05.2006, 16:09
dün luçesku türkiyedeydi trabzonun transfer teklifi soruldu açiklamasi TÜRKIYEDEN CIDDI BIR TEKLIF GELMEDI ???????

coach
22.05.2006, 16:11
Cemil yoksa sen 1161 veya 16161 gibi sayfalarda mi bekliyordun ? smileys/smiley36.gif

Ne bilim halil abi,,geç olsun bizim olsun smileys/smiley1.gif

gerçekefsane
22.05.2006, 16:12
dün luçesku türkiyedeydi trabzonun transfer teklifi soruldu açiklamasi TÜRKIYEDEN CIDDI BIR TEKLIF GELMEDI ???????

da öyle demedi. sözlesmem devam ediyor dedi. Sözlesmem bittiginde Türkiye'ye gelmek isterim, benim gelmek istememle olmaz, teklif gelmesi lazim dedi. smileys/smiley2.gif

Travelair
22.05.2006, 16:12
Son dakika TRABZONSPOR SAMPIYON

Umarim milenyumun (2000. mesajin) basligi böyle olur nice 1000 mesajlaraEdited by: Travelair

#10 Fietra
22.05.2006, 16:17
Artik bu konunun bi sifirlanmasi gerek

Bülent Bayraktar
22.05.2006, 16:21
<T>
<TR>
<TD>Kaleci için iki aday </TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Jefferson?dan memnun olmayan Trabzonspor, Besiktas?tan ayrilan Cordoba?yi ikna etmeye çalisiyor. Diger bir aday ise Rüstü </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>22.05.2006</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Ilk tercih Kolombiyali
Karadeniz ekibi kaleci sorununu halletmek için büyük bir ugras veriyor. Brezilyali file bekçisi Jefferson?in performansindan memnun olmayan ve bu futbolcuyla yollarini ayirmak isteyen Bordo-Mavililer?de sürpriz bir isim gündeme girdi. Galatasaray ile oynanan karsilasmadan sonra taraftarin tepkisisiyle karsilasan ve Arjantin?e dönen 36 yasindaki Oscar Cordoba ile temasa geçildi.

Bonservisi Barça?da
Simdilik Türkiye?ye gelmeye sicak bakmayan ve Arjantin?in Boca Juniors takiminda forma giymek isteyen Cordoba?nin ikna edilmeye çalistigi ögrenildi. Öncelikle Cordoba?yi isteyen Karadeniz ekibinin ikinci alternatifi ise Rüstü Reçber. Bonservisi Barcelona?da bulunan ve Katalan ekibinin önümüzdeki sezon kadrosunda tutmak istedigi Rüstü?ye dolayli yoldan teklifin iletildigii ifade edildi.

Naim
22.05.2006, 16:21
Rezerve
Burada da bir mesajimiz olsun