PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (Genel)

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82

coach
11.11.2005, 15:25
arkadaslar bakin bu bomba haber iste;bu haberlerden anliyoruz ki bu bu eziklerin hisselerini yunanlar aliyo aziz denen bu soytarida takimda 11 yabanci istiyo zaten 5 sene sonra fenerbahçe diye bi türk takimi kalmicak iste türk gencine bu vatanin evladina türk sporcusuna yapilan bu haksizligin mebalini ben vermicem her halde gir gir samata bu fenere yunan derdik ama saka gerçek oluyo harbi yunan olucak bunlar ondan sonra bu eziklerin baskani "vay efendim ben maçlara gidemiyorum vay efendim bana ana avrat küfür ediliyo" niye digerlerine etmiyolarda sana ediyolar soytari neymis"meyve veren agaç taslanirmis" arkadaslar çok basariliymis ondan çekemiyomusuz ulan ! ayip size yaziklar olsun size!ligde yapmadiginiz ibnelik kalmadi baskaniniz çikti "futbol masada kazaniliyo"dedi bende ögrendim dedi ulan adammisiniz siz delikanlimisiniz siz adamdinizda niye her yerde ana avrat küfür ediliyo size bu memlekette sizden daha basarili takimlar var onlarida sevmiyoz belki ama her yerde ana avrat küfür edilmiyo her deplasmana geliyo onlar Ilhan cavcav bi açiklamasinda trabzonspor için anadolunun en iyi takimi açiklamasinda bulundu basta trabzonspor olmak üzere herkezin begenisini topladi sen niye kabul etmiyosun bu takimi niye açiklamalarinda ligdeki 17 takima saldiirir açiklamalarda bulunuyosun isinize öyle geliyoda ondan ulan istanbul ulan istanbul belki 20 yildan beri sampiyon olamiyoruz ama nasil olsa olucaz bakalim o zaman istanbulda kemençe sesleri göge vurdugu zaman duymamak için nerenizi kapicaniz bakim

tonyali

lazpirana
11.11.2005, 15:28
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468><T>
<T>
<TR>
<TD ="haberManset">THIERRY HENRY'YE FENERBAHÇE KANCASI!!! </A></TD></TR>
<TR>
<TD ="haberBaslikk">Fener'den yilin bombasi! </A></TD></TR>
<TR>
<TD><A ="s&#111;nDakikaOzet">Yabanci sayisinin artmasini isteyen Fenerbahçe yilin transfer bombasini patlatmaya hazirlaniyor </A></TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.haberturk.com/http://www.haberturk.com/htimgs/0.gif
</TD></TR>
<TR>
<TD>
<A ="s&#111;nDakikaMetin">
<CENTER>http://www.haberturk.com/foto/mansethanrifener.jpg

</CENTER>

F.Bahçe?nin yilin transfer bombasini patlatmaya hazirlandigi iddia edildi. Günlerdir kamuoyunu mesgul eden yabanci sinirlamasinin kaldirilmasi tartismalarini baslatan isim olan Baskan Aziz Yildirim?in, bu söyleminin altinda Arsenal?in Fransiz yildizi Thierry Henry?yi transfer etme hayalinin yattigi konusuluyor. Federasyondan olumlu bir karar çikmasi halinde 2 bomba transfer daha yapacak olan F.Bahçe yönetiminin, öncelikle Fransiz yildiz Henry?ye teklif götürecegi belirtiliyor. Anelka?nin da yakin arkadasi olan Arsenal?in yildizi Henry?nin bu transfere sicak baktigi, Anelka?yi yeniden kadroya alan Fransa Milli Takimi Teknik Direktörü Raymond Domenech?in de bu iki yildizin ayni kulüpte forma giymesine destek verdigi sizan bilgiler arasinda...

Anelka araci oluyor
Her sey Newcastle United Teknik Direktörü Souness?in Anelka?yi istemesiyle basladi. Baskan Aziz Yildirim Anelka?yi yanina çagirarak, ?Gitmek istiyor musun?? diye sordu. Anelka?nin ?Ben F.Bahçe?de mutluyum, para benim için ikinci plânda? sözü karsisinda duygulanan Baskan Yildirim, Istanbul?da sürekli yalnizliktan sikayet eden Anelka?ya bu niyetinden söz etti. Su anda Fransa Milli Takimi?nda bulunan Thierry Henry?yi hiç yalniz birakmayan takim arkadasi Anelka?nin sürekli Istanbul?un güzelliklerinden ve F.Bahçe taraftarinin büyüklügünden bahsederek bu transfere araci oldugu söyleniyor. Henry ile Aziz Yildirim arasindaki ilk karsilikli haberlesmenin de Fransa Milli Takimi kampinda basladigi kaydedildi.
</A></TD></TR></T></T></TABLE>

BU HABERI YAPAN SAHIS HANGI AKILA HIZMET EDIYOR , UTANIN BE !!!! anelka aracilik edecekmis bari bize de araciliketsin biz de trezegueti alalim:D

Edited by: perhaps

coach
11.11.2005, 15:36
fenerbahçe bu bahsedilen futbolcuyu alamaz he anelka aracilik yapiyomus onu bilemem bi ihtimal henry'nin t**saklarini alirlar,,

GeZeGeN
11.11.2005, 16:02
arkadaslar haberi tam okuyun anlarsiniz henry kim fener kim ya her
gördügünüzü buraya kopyalamayin burasi tabzonspor forumu ve ben sahsen
baska takimlarin yalan haberlerini burda görmekten biktim bizene
onlardan ya

EmrahYalçınalp
11.11.2005, 16:20
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468><T><T>
<T>
<TR>
<TD ="haberManset"></A></TD></TR>
<TR>
<TD ="haberBaslikk"></A></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD><A ="s&#111;nDakikaMetin">
<CENTER>Her sey Newcastle United Teknik Direktörü Souness?in Anelka?yi istemesiyle basladi. Baskan Aziz Yildirim Anelka?yi yanina çagirarak, ?Gitmek istiyor musun?? diye sordu. Anelka?nin ?Ben F.Bahçe?de mutluyum, para benim için ikinci plânda? sözü karsisinda duygulanan Baskan Yildirim, Istanbul?da sürekli yalnizliktan sikayet eden Anelka?ya bu niyetinden söz etti. Su anda Fransa Milli Takimi?nda bulunan Thierry Henry?yi hiç yalniz birakmayan takim arkadasi Anelka?nin sürekli Istanbul?un güzelliklerinden ve F.Bahçe taraftarinin büyüklügünden bahsederek bu transfere araci oldugu söyleniyor. Henry ile Aziz Yildirim arasindaki ilk karsilikli haberlesmenin de Fransa Milli Takimi kampinda basladigi kaydedildi.
</CENTER></A></TD></TR></T></T></T></TABLE>

Komedi 1. Anelka "benim için para ikinci planda" diyecek. (Öyleyse niye geldin)

Komedi 2. Aziz Yildirim duygulanacak

Komedi 3. Yanlizliktan sikayet eden Anelka'ya es olarak Henry'yi alacak (Sanki muhabbet kusuna misir çarsisindan es aliyor)

FB ciddi ciddi Henry'i alabilir, kim bilir. Önemli olan basinin bu "serefli" tutumu...

FANATIK61
11.11.2005, 16:45
Kadrosunu güçlendirmek için arayislarini sürdüren Bordo-Mavili takim, G.Antepli Lazarov'dan sonra Baskent ekibinin genç yildizina da talip oldu. Baskan Cavcav, "Transferi oldu bilin" dedi..

Yönetim bos durmuyor
Trabzonspor, bu sezon yasadigi kötü günleri atlatmak ve ligin 2. yarisina daha güçlü bir kadro ile baslamak için transfer çalismalarina hiz verdi. Fransa'ya gidip Fatih'in yanina golcü arayislarinda bulunan ve belirledigi isimlerle görüsen Teknik Direktör Halilhodziç'in yani sira yönetim de bos durmuyor. Bordo- Mavili yöneticiler, Gaziantepli Lazarov'un yani sira iç pazarda Gençlerbirligi'nde forma giyen 23 yasindaki orta saha oyuncusu Ugur Boral için de girisimde bulundu.

Karar Halilhodziç'in
Geçtigimiz hafta Trabzon'da oynanan lig maçinda G.Birligi'nin Baskani Ilhan Cavcav'a taleplerini ileten Baskan Atay Aktug'un olumlu cevap aldigi bildirildi. 23 yasindaki orta saha oyuncusu için her türlü kolayliga hazir oldugunu ifade eden Cavcav'in "Siz o transfere bitti gözüyle" bakin dedigi ögrenildi. Transferde yetkiyi Teknik Direktör Halilhodziç'e veren Baskan Aktug'un Ugur Boral ile ilgili maç kasetlerini temin ettigi ve bunlari Bosnak teknik adama verdigi belirtildi. Son karari da Halilhodziç verecek.

TheCrow
11.11.2005, 16:51
Ugur Boral'in kasetini almisiz he mi?..Iyi iyi,gelirken bir de Müslüm Gürses'le Azer Bülbül'ün kasetini alsinlar bu aralar iyi gider...

temelyilmaz
11.11.2005, 17:24
**Komedi 3. Yanlizliktan sikayet eden Anelka'ya es olarak Henry'yi alacak (Sanki muhabbet kusuna misir çarsisindan es aliyor)**

**Ugur Boral'in kasetini almisiz he mi?..Iyi iyi,gelirken bir de Müslüm Gürses'le Azer Bülbül'ün kasetini alsinlar bu aralar iyi gider...**

ya bu bizim taraftara helal olsun bunca kötülügün arasinda olumsuzlugun arasinda helal olsun valla ya bu karadeniz adamina hastayim bizim oranin adami ne olursa olsun gülüyo güldürüy helal size ya valla karadenizli dünyaya geldigim için onur duyuyorum.smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

#10 Fietra
11.11.2005, 17:45
Bu gelismelerin ardindan Teknik Direktör Senol Günes'in görevden ayrildigini hatirlatan Aktug, sözlerini söyle sürdürdü: ?Yeni hoca bulduk. Çok da kolay degildi. Fransa'da 3-4 takimi çalistirip, basarili olmus. O hocanin baslamasiyla yenilgiler durmadi. Durmasi mümkün degil. Kendi tespitleri de var. Basladiktan sonra bugüne kadar olan süreçte çok basarili sonuçlar alamadik ama takim oyunu ve kazanma arzusunu artiran bir sey görüldü takimda. Ruh degisti. Futbolcular da inanmis. Futbolcularda yenilgilerden dolayi olusan güvensizlik, acaba maçlarda ne yapacagiz gol atacagimiz mi diye yasanan güvensizlikler maça yansimiyor. Onun için bu takima ve hocaya bu sansi vermek gerek. Ben iyi olacagini düsünüyorum. Sakatliklar da yavas yavas iyilesiyor. Fatih, oynuyor. Szmykowiak'da 15 gün sonra takima katilacak. Gökdeniz'in cezasiyla ilgili Kasim ayinda görüsülecek bitmesi gerekiyor. Önümüzü görmek istiyoruz. Ara transfere kadar büyük aksilikler yasanmazsa hocanin katkilari, futbolcularin gayreti de arttigi görülüyor. Ara transferden sonra bu takim düzelecektir.?

yahu bu yönetim beni hep geriden takip ediyorsmileys/smiley36.gifoysa ben imzayi 'Iyi olacak insallah' yapali 1 hafta olduydusmileys/smiley36.gif

Sorma Jenk Abi geçen sene de benim Keske'den sonra gazetede bir röportajinda keske diyodusmileys/smiley17.gif

Burçak
11.11.2005, 18:26
Ugur Boral'in kasetini almisiz he mi?..Iyi iyi,gelirken bir de Müslüm Gürses'le Azer Bülbül'ün kasetini alsinlar bu aralar iyi gider...

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif varya bu kasetler bile Allah bilir korsandir. karaköyde tanesi 1 milyon olanlardan.!!

61 TS 1967
11.11.2005, 18:27
Ya baska bi topicte de yazdim ama burda da yazayim diyorum; komediye döndü.. Bizim okul takiminin maçlari basliyo da acaba Ronaldinho'yu transfer edebilecek bi bizim müdür.. Insallah eder ya.. Ronaldo var bizim bi arkadas o araci olacakmis deniyo amasmileys/smiley5.gifsmileys/smiley18.gifsmileys/smiley36.gif

eys_61
11.11.2005, 20:26
henry ninfebeye transfer haberi

...

VE ZORUNLU AÇIKLAMA
Asagida yaziya gelen tepkileri okuyacaksiniz..

Gözümü kirpmadan yayinliyorum hepsini..
Göreceksiniz ki bazi ziyaretçilerimiz benim bu yazida Fenerbahçe'yi asagiladigimi düsünüyor..
Bir kismi ise yukaridaki rakamlari okumasina ragmen bu transferin gerçeklesecegine inaniyor..
Bazilari da bizim hit yani tiklanma pesinde oldugumuzu düsünüyor..

Saniyordum ki insanlar orada çuvaldizin kime batirildigini görür..
Saklabanlik gibi görünen bu haberin özünde nasil bir ciddiyet tasidigini anlar..
Ve asagilanin Fenerbahçe olmadigini, "gerçek disi haberler"e elestiri getirdigimizi herkes farkeder diye bekliyordum..
Ama anladim ki yanilmisim..
Bazi insanlar o kadar subjektif ve basina karsi o kadar nefret dolu ki; hiç düsünmeden, beyin süzgeçinden geçirmeden hüküm koyuyorlar..

IDDIA EDIYORUM !.. BU YAZI SON DÖNEMDE YAZILMIS EN CIDDI YAZILARDAN BIRIDIR !..

TABI ANLAYANA !!!

Cem KUREL
Ajansspor Genel Yayin Yönetmeni
e-mail: cem@ajansspor.com

Oruç
12.11.2005, 12:36
Bu Henry haberini Günün Eglencesi topicine koyalimsmileys/smiley4.gif

Oruç
12.11.2005, 12:42
<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Tesis Günlügü
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/121105idman.jpgTakimimiz günün tek antrenmanini bugün saat 10.00?da Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde yapti.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>PAF Takim?dan 10 oyuncunun da katildigi antrenmanda yapilan çift kale maçta, yesil takim kirmizi takimi Emrah Kol?un golüyle 1-0 maglup etti.

Öte yandan, Miroslaw Szymkowiak, Mehmet Yilmaz ve Ibrahim Ege bugünkü çalismalarini farkli bir sahada yardimci antrenörler gözetiminde sürdürdüler.

Yarini izinli olarak geçirecek ekibimiz, Pazartesi günü sat 15.00?de bir antrenman yapacak.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/121105idman1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/121105idman2.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/121105idman3.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/121105idman4.jpg
</CENTER></TD></TR></T></TABLE>

supermann
12.11.2005, 13:06
szymek dönüyoor kaptan iyilestiii her sey düzene girmeye basladi yavas yavaas artik kazanma zamani geldii

Badaloğlu
12.11.2005, 13:12
Hersey düzelmeye basladi ama ati alanda Üsküdari geçti

Oruç
12.11.2005, 13:18
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490>
<T>
<TR>
<TD =titsBaslik-little bgColor=#f9f9f0>Trabzonspor binpisman</TD></TR>
<TR>
<TD =titsBasliklar bgColor=#f9f9f0>Trabzon, Brezilyali kaleci Jefferson?un kötü performansi sonrasi, sezon basi bedelsiz olarak Sivas?a verdigi Avustralyali file bekçisini geri çagirdi.</TD></TR>
<TR>
<TD =stdSmall align=right bgColor=#f9f9f0 height=10>12 Kasim 200510:58</TD></TR>
<TR>
<TD>

http://image.haber7.com/haber/11651.jpg
Trabzon, Brezilyali kaleci Jefferson?un kötü performansi sonrasi, sezon basi bedelsiz olarak Sivas?a verdigi Avustralyali file bekçisini geri çagirdi.Ancak, Petkoviç dönmemekte kararli.

Jefferson memnun degil
Bordo-Mavililer büyük umutlarla aldigi Jefferson?un performansinda hayal kirikligi yasarken, Avustralyali file bekçisine ?Geçmisi unutalim. Kalen hazir. Evine dön? çagrisi yapti... Parasiz gönderilen Petkoviç?in parayla geri çagrilmasi camiada saskinlikla karsilandi. Bu arada Petkoviç, Trabzon?a dönmeyecegini yinelerken, ?Yüzüme karsi hep iyiydiler. Yunanistan?da tatildeyken arkamdan kaleci getirdiler. Yapilanlar çok çirkindi. Esyalarimi bile arkadasim gidip aldi. Paramla aldigim perdelerimi bile alamadigim Trabzon?a asla dönmeyi düsünmüyorum? dedi.
haber7.com

Allah sizi nasil biliyorsa öyle yapsin yönetim!</TD></TR></T></TABLE>

vizarian
12.11.2005, 13:18
beyler basket macindan haberiniz varmi

Oruç
12.11.2005, 13:19
18 dakika oldu baslayali.Ancak bu kadar bilgim varsmileys/smiley4.gif

vizarian
12.11.2005, 13:22
bilgialdikca yazin Edited by: vizarian

coach
12.11.2005, 13:32
arkadaslar yönetim petko'yu geri alirlarsa kizmayin geri vites yapmak kötü bi sey degildir fakat lütfen sivas-ezikfb maçini hatirlayin ilk yedigi gölü hatirlayin marko nun attigi sut saçini taradi son golde zamanlama hatasi yaptibüyük maçlara konsantire olamiyobizdeykende az saç basyoldurmadi bana bi de neymis "perdelerini alamamis" her sey bitti senin perdelerin kaldi söylimbizim perdeci kaani amcaya yapsinona2 metre perde öküze bak ya perdesini alamamis,,ya bizden aldiklari pancu dan yedigi gol ne olucak salak salak yedigi goller ne olucak biz kimden alicaz bu hesabi petko efendi,,ne olucak bizim puanlar,,

kapcaxasani
12.11.2005, 15:36
jefferson gitsin diyenler yenilen gollerin sekline degil de sayisina
bakiyorlar defans kalbur gibi gelen geçiyor fena kaleci degil sahip
çikmak lazim.smileys/smiley16.gif

Tahsin Armutcu
12.11.2005, 17:53
ya petkovicin buyuk maclarda iyi konsantre olamadigi dogru fakat en azindan diger maclarda iyiydi.burda jeffersonu fazla suclayamam cunku bir takimda yenilen gollerin birinci sebebi defans hatalaridir.defans mi yol gecen hani mi belli deil o yuzden jeffersonu fazla suclamamaliyiz.ha bu onun cok iyi oldugu anlamina gelmez tabi ki ama durum bu

eys_61
12.11.2005, 17:54
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490><T>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#f9f9f0 ="titsBaslik-little">Trabzonspor binpisman</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#f9f9f0 ="titsBasliklar">Trabzon, Brezilyali kaleci Jefferson?un kötü performansi sonrasi, sezon basi bedelsiz olarak Sivas?a verdigi Avustralyali file bekçisini geri çagirdi.</TD></TR>
<TR>
<TD align=right bgColor=#f9f9f0 height=10 ="stdSmall">12 Kasim 200510:58</TD></TR>
<TR>
<TD>

Trabzon, Brezilyali kaleci Jefferson?un kötü performansi sonrasi, sezon basi bedelsiz olarak Sivas?a verdigi Avustralyali file bekçisini geri çagirdi.Ancak, Petkoviç dönmemekte kararli.

Jefferson memnun degil
Bordo-Mavililer büyük umutlarla aldigi Jefferson?un performansinda hayal kirikligi yasarken, Avustralyali file bekçisine ?Geçmisi unutalim. Kalen hazir. Evine dön? çagrisi yapti... Parasiz gönderilen Petkoviç?in parayla geri çagrilmasi camiada saskinlikla karsilandi. Bu arada Petkoviç, Trabzon?a dönmeyecegini yinelerken, ?Yüzüme karsi hep iyiydiler. Yunanistan?da tatildeyken arkamdan kaleci getirdiler. Yapilanlar çok çirkindi. Esyalarimi bile arkadasim gidip aldi. Paramla aldigim perdelerimi bile alamadigim Trabzon?a asla dönmeyi düsünmüyorum? dedi.
haber7.com

Allah sizi nasil biliyorsa öyle yapsin yönetim!</TD></TR></T></T></TABLE>

umarim yalan haberdir yönetim böyle birsey yaptiysa zaafiyetini kendi eliyle ispatlamis demektir.TRABZONSPOR için petko defteri tekrar açilmamak üzere kapanmistir(kapanmalidir).

gelelim su anki kalecilerimize.kalemizdebuffon da olsa bu savunmayla çok fazla birsey degisecegini sanmiyorum.ara transferde savunmaya yapilacak 1 2 takviyeyle(kürsat gibi olmasin ama) kalecimizin de performansinin artacagini düsünüyorum.

BDiler61
12.11.2005, 18:04
inanmayin böyle haberlere

Barış
12.11.2005, 18:33
Petko bayila bayila döner Sivas nedir kimdiryaw.

Morpheous61
12.11.2005, 18:51
Oflu144: Petko bayila bayila döner Sivas nedir kimdiryaw.

Burada diger Anadolu takimlarini küçük görecek ifadeler kullanip FB'lesmeyelim. Bu konudaburadaki tüm arkadaslarin duyarli oldugunu biliyoruz zaten. Ama bazen unutabiliyoruz sanirim.

My
12.11.2005, 19:12
Az önce TRT de Isviçre'den yayin yapiyorlar, Levent ÖZÇELIK'in arkasindan bi gurbetçimiz elinde Trabzonspor kaskolu gösteriyordu smileys/smiley36.gifTamda yahu surada bi tane Trabzonlu yokmu diye kendi kendime sorarken smileys/smiley4.gif

Yattara61
12.11.2005, 22:44
jeff petkodan daha ii kaleci,sadece genc..bu sene ole bariz hatali gol yemedi,genelde defans hatasi yuzunden gol yedik..petkonun yedigi golleri hala unutamiyorum..hele pancunun attigi gol waryaaa..jefferson ii ama daha da ii olacak bence..

immortal_TS
12.11.2005, 22:47
Oflu144: Petko bayila bayila döner Sivas nedir kimdiryaw.

Burada diger Anadolu takimlarini küçük görecek ifadeler kullanip FB'lesmeyelim. Bu konudaburadaki tüm arkadaslarin duyarli oldugunu biliyoruz zaten. Ama bazen unutabiliyoruz sanirim.

Tek paydamiz Trabzonspor bu paydaya ortak olacak hiçbirsey aramiyoruz evet sivas kimki petko orda kalsin can atar buraya gelmek için.Edited by: immortal_TS

Nihat Güneş
12.11.2005, 23:09
milli maçi izleyen vamiiii..son yillarda izlediim en çaresiz milli takim...alman liginde dortmunda her maç 90 dkka oynayan nuri su takimda nasil oynamaz...65 dkkadir saga sola kosmaktan baska bisey yapmayan hakan saban halaa oyundaa...

Morpheous61
13.11.2005, 00:27
Sahada Milli Takim mi vardi? Ne yapmaya çalistilar anlayan var mi? Sanki bizi yenmelerini saglamakiçin çiktik sahaya? Sorun neydi acaba?

GeZeGeN
13.11.2005, 00:40
BOGAZIN BOGASI, BEYAZ TYSONA KARSI

Dünya Boks Konseyi (WBC) Kitalararasi Agir Siklet Boks Sampiyonu Sinan Samil Sam, dünya sampiyonlugu unvan maçina adini yazdirmak için Kazak Oleg Maskaev ile bu gece T.S. 23.30'dan itibaren naklen Show TV'den ekranlara gelecek.

Maskaev,Beyaz Mike Tyson olarak biliniyor. Bugüne dek 36 maça çikan Maskaev, 31ini kazanirken, bunlarin 25ini nakavtla sonuçlandirdi.12.11.2005

bumaci kacirmayin beyler bari sinan bugun bizim yüzümüzü güldürsünEdited by: GeZeGeN

Muhalif
13.11.2005, 02:47
Orhan Ayhan göz göre göre maç boyu salladi durdu.. Sinan ordan vurdu, Sinan burdan vurdu falan filan diyesmileys/smiley4.gifacaba dedim vuruyor da ben mi görmüyorum, yanimdaki arkadas da görmüyormus.. maçi Orhan Ayhan anlatacagindan yanima bir arkadas alarak izledim...belki arada Trabzonspor transferlerinden bahseder de sahit olsun diye.. sen de öyle yap bence The Crow(Kaan)smileys/smiley36.gifsmileys/smiley2.gif

bu arada konuya dönersek bugün bize gülmek harammis demek lazim herhalde..

TheCrow
13.11.2005, 02:56
Yav sorma Cenk,o kadar bekledim Orhan Ayhan bizden transfer haberi verecek diye ama vermedi...Hele de yavas çekimde Samil rakibine kafayi gömerken "Samil öyle sey yapmaz,hakem nasil verdi ihtari anlamadim,Samil'in kafayla isi olmaz,centilmendir o..." demesine koptum,galiba o esnada ekrana bakmiyordu...

Muhalif
13.11.2005, 03:01
smileys/smiley36.gifya bizim milletin klasik hali iste.. yendin mi hakederek kazandin.. yenildin mi suçlu hakem.. ama dedigin gibi agir çekimde gösterirken bile bunu demesi tam bir skandaldismileys/smiley36.gif

TSlimetin08
13.11.2005, 03:05
ya gercekden boks maci ne oldu ya ben snir yüzünden bakamadim boksa

Muhalif
13.11.2005, 03:22
bu arada konuya dönersek bugün bize gülmek harammis demek lazim herhalde..

soruna cevap olur herhalde..

[C.O]
13.11.2005, 11:31
http://www.uefa.com/MultimediaFiles/Photo/competiti&#111;ns/WorldCup/351823_BIGPORTRAIT.jpg

Çek Cumhuriyeti ise deplasmanda Norveç'i 1-0 yenerek büyük avantaj yakaladi. Vladimir Smicer'in ilk yaridaki golü Çeklere 16 kasimdaki rövans için avantaj sagladi.

Efrasiyab
13.11.2005, 11:41
bizim gol makinasi oynadimi norvec macinda acaba ?

[C.O]
13.11.2005, 11:46
hi i oynamadi

[C.O]
13.11.2005, 12:47
<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Tesis Günlügü
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/121105idman.jpgTakimimiz günün tek antrenmanini bugün saat 10.00?da Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde yapti.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>PAF Takim?dan 10 oyuncunun da katildigi antrenmanda yapilan çift kale maçta, yesil takim kirmizi takimi Emrah Kol?un golüyle 1-0 maglup etti.

Öte yandan, Miroslaw Szymkowiak, Mehmet Yilmaz ve Ibrahim Ege bugünkü çalismalarini farkli bir sahada yardimci antrenörler gözetiminde sürdürdüler.

Yarini izinli olarak geçirecek ekibimiz, Pazartesi günü sat 15.00?de bir antrenman yapacak.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/121105idman1.jpg</CENTER></TD></TR></T></TABLE>

worldmaster
13.11.2005, 13:29
<DIV style="FLOAT: left; OVERFLOW: ; WIDTH: 10px; HEIGHT: 170px"></DIV>
<DIV id=feature_photo style="FLOAT: left; WIDTH: 210px">http://www.ajansspor.com/resim/halilhodzic.jpg</DIV>

"Durumumuz hiç iyi degil" !..

Vahid Halilhodziç: "Takimimizin içinde bulundugu durum hiç iyi degil, ama bu demek degil ki bu durum böyle devam edecek" dedi ve ekledi "Takim için gerekli olan iki sey var, sabir ve elbirligi" !..

<H4 id=feature_author>13Kasim2005, 12:05</H4>

Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodziç, takimin içinde bulundugu durumun iyi olmadigini, ancak bu durumun böyle devam etmeyecegini belirtti.

Halilhodziç, yaptigi açiklamada, daha önceden tanimadigi bir takima geldigini ifade ederek, burada basarili olmak istedigini vurguladi.

Takimin su anda içinde bulundugu durumun maalesef iyi olmadigini belirten Halilhodziç, söyle devam etti:

''Fakat bu demek degildir ki bu durum böyle devam edecek. Kadromuzdaki önemli oyuncularin sakatligi ve cezali olusunun yani sira üst üste alinan yenilgilerin getirdigi özgüven kaybi oyuncularimizi daha büyük baski altina almistir. Bunun üstesinden gelebilmek için gayret gösteriyoruz. Takimimizin bir an önce toparlanip üst siralara tirmanmasi için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalisiyorum.''

Basari için herkesin sabirli olmasi gerektigini belirten Halilhodziç, sunlari kaydetti:

''Bunun için tüm camianin el birligiyle bize destek vermesi gerekmektedir. Bizler de yönetim, teknik kadro, futbolcular ve personel olarak takimi bu durumdan en kisa zamanda çikarmak için çok büyük bir çalisma içindeyiz. Sakat oyuncularimizin iyilesmeleri için yogun çalismalar da sürüyor. Onlarin katilimiyla toparlanma süreci hizlanacaktir. Gerekli olan iki sey var; sabir ve elbirligi. Trabzonspor büyük bir kulüptür ve ayaga kisa sürede kalkacaktir.''

The Londoner
13.11.2005, 13:35
<DIV style="FLOAT: left; WIDTH: 10px; HEIGHT: 170px"></DIV>

Vahid Halilhodziç: "Takimimizin içinde bulundugu durum hiç iyi degil, ama bu demek degil ki bu durum böyle devam edecek" dedi ve ekledi "Takim için gerekli olan iki sey var, sabir ve elbirligi" !..

Boyle tuhaf aciklamalar yapmak icin Trabzonspor`a hoca olmak mi gerekiyor. Sagolsun Senol Hoca da cok mahirdi bu mevzu da (!)

kapcaxasani
13.11.2005, 13:50
adam durup durup biseyler yumurtluyor yaf bakalim sirada ne var..smileys/smiley5.gif

uslanmazlaz
13.11.2005, 14:14
Samil Sam tarihi firsati kaçirdi !

Profesyonel boksta WBC Dünya Kitalararasi Agir Siklet Boks Sampiyonlugu unvan maçinda Sinan Samil Sam, Rus asilli Kazak boksör Oleg Maskaev'e sayiyla yenildi. Hamburg kentinde düzenlenen WBC Kitalararasi Agir Siklet Boks Sampiyonlugu unvan maçinda Sinan Samil Sam, Rus asilli Kazak rakibi Oleg Maskaev ile karsi karsiya geldi. 12 raundluk unvan maçinda Türk boksör Sinan Samil Sam, Kazak rakibi Maskaev'e sayiyla yenilerek, WBC Kitalararasi Agir Siklet Boks Sampiyonlugu unvanini kaybetti.

Maçin hakeminin Sinan Samil Sam'in rakibine kafa attigi gerekçesiyle 1 puanini silmesi de boksörümüz için büyük dezavantaj oldu..

Ünvanini yitiren boksörümüz dünya sampiyonlugu unvan maçi yapma sansini da kaçirdi. Samil Sam maçi kazansaydi, dünya sampiyonlugu unvan maçinda Nijeryali boksör Hasim Rahman ile karsi karsiya gelecekti.

37. kez profesyonel maça çikan Maskaev, 32. kez kazanmayi basardi.. Kazak boksör bunlarin 25'ini nakavtla sonuçlandirdi. Kazak sporcu, dünya sampiyonlugu için dövüsecegi Hasim Rahman'i 1999 yilinda 2. rauntta nakavtla yenmisti. Maskaev yasamini ABD'de sürdürüyor.

Bugüne dek yaptigi 27 maçin 24'ünü kazanan ve 15 kez rakiplerini nakavt eden Samil Sam ise 3. kez yenilmis oldu.

ajansspor

uslanmazlaz
13.11.2005, 14:15
türklerin talihsiz gecesi hersey bizim lehimize devam edior

Hasan Cubukcu
13.11.2005, 14:19
Bizim Yeni antrenörde ayni ayarsiz saat gibi bi öyle bir böyle . Diyorki Paulettayi almak icin limani satmamiz gerekiyor dediginde buyuk hakaret etti bence .

immortal_TS
13.11.2005, 14:22
Bizim Yeni antrenörde ayni ayarsiz saat gibi bi öyle bir böyle . Diyorki Paulettayi almak icin limani satmamiz gerekiyor dediginde buyuk hakaret etti bence .

Aynen katiliyorum böyle birsey sözkonusu olsa bile sen kimsinki bunu böyle çikip deklare ediyosun.

uslanmazlaz
13.11.2005, 14:25
evet halil hoca onur kirici bir laf etmisdir çeliskili laflardan çekinmesi lazim

gerçekefsane
13.11.2005, 14:26
"GÖKDENIZ FIRTINASI" http://www.gunebakis.com.tr/resim/gokdenizfirtinasiii.jpg <DETAILS>

Trabzonspor, Diyarbakirspor maçinin hazirliklarini sürdürürken, Futbol Federasyonu Disiplin Kurulu tarafindan 10 ay hak mahrumiyeti cezasina çarptirilan Gökdeniz Karadeniz antrenmanlardaki performansi ile adeta parmak isirtiyor. Dün sabah PAF takimi ile yapilan karma çiftkale maçinda harikalar yaratan Gökdeniz Karadeniz?i saha kenarindan izleyen Teknik Direktör Vahid Halilhodziç?in hayiflandigi gözlendi. Bosnak Çalistiricinin yakin çevresine de, "Gökdeniz?i oynatamamanin sikintisini yasiyorum" dedigi kaydedildi.

Tempolu Çiftkale
Bordo-Mavili takim önümüzdeki hafta oynayacagi Diyarkirspor maçinin hazirliklarina dün sabah PAF takimi ile karisik bir çiftkale maçi ile devam etti. Çiftkale maçi 1-0 PAF agirlikli takimin galibiyetiyle sona erdi. Tek golü ise PAF takiminin forvet oyuncusu Emrah Kol kaydetti. Oldukça zevkli ve çekismeli geçen maçta kisa süreli sakatliklar yasanmasina ragmen çiftkale?yi izleyenler ortaya konan mücadeleyi begeniyle izledi. Öte yandan Bordo-Mavili takim bugünü izinli geçirdikten sonra yarin Diyarbakirspor maçinin hazirliklarina yeniden start verecek.

Bosnak dis gösterdi!
Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodziç, idmanlarda babacan ve otoriter tavriyla dikkat çekerken, zaman zaman da futbolcularina karsi sert tutum izliyor. Halilhodziç, idmanda istediklerini yapamayan ve isteksiz gözüken futbolcularina tepki gösterdi. Bosnak Teknik Direktör Emrah?a, "Tahta bacak, ayaklarini daha iyi kullan" derken, sabah çalismasinda isteksiz olan oyunculara, "Biraz canlanin, uykuda degilsiniz. Uyanin artik ve hirsli olun" seklinde uyarida bulundu. Halilhodziç?in uyarilariyla futbolcular daha istekli ve canli bir görüntü sergilediler.

gunebakis.com.tr</DETAILS>Edited by: gerçekefsane

onurkaradeniz
13.11.2005, 14:31
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">aynen hocanin böyle bisey demesi yanlis oldu</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

gerçekefsane
13.11.2005, 14:46
Süper Gençler liderligi kaptirmadi
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/logo2.gifDeplasmanli Süper Gençler Ligi?nde mücadele eden Trabzonspor, bugün oynanan karsilasmada Pazarspor?u 4?0 yenerek ligde ilk siradaki yerini korudu.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

Karsilasmanin ilk yarisini Baris?in golüyle 1-0 önde kapayan takimimiz, ikinci yarida Yunus Emre, Süleyman ve Ziya?nin ayagindan gelen gollerle farki 4?e çikardi.

Takimimiz maçta su kadro ile mücadele etti:

Erhan, Ziya, Abdullah, Fahrettin, Kadir, Münür (Yunus Emre), Muharrem, Arda, Baris, Süleyman (Haktan), Nevzat.

Trabzonspor, ligde gelecek hafta Cumartesi günü deplasmanda Giresunspor ile karsi karsiya gelecek.

trabzonspor.org.tr

onurkaradeniz
13.11.2005, 15:13
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">http://www3.mackolik1.com/img/antrenor/46_01.jpg Trabzon - [/B]Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodziç, takimin içinde bulundugu durumun iyi olmadigini, ancak bu durumun böyle devam etmeyecegini belirtti.

Halilhodziç, yaptigi açiklamada, daha önceden tanimadigi bir takima geldigini ifade ederek, burada basarili olmak istedigini vurguladi.

Takimin su anda içinde bulundugu durumun maalesef iyi olmadigini belirten Halilhodziç, söyle devam etti:

''Fakat bu demek degildir ki bu durum böyle devam edecek. Kadromuzdaki önemli oyuncularin sakatligi ve cezali olusunun yani sira üst üste alinan yenilgilerin getirdigi özgüven kaybi oyuncularimizi daha büyük baski altina almistir. Bunun üstesinden gelebilmek için gayret gösteriyoruz. Takimimizin bir an önce toparlanip üst siralara tirmanmasi için elimden gelenin en iyisini yapmaya çalisiyorum.''

Basari için herkesin sabirli olmasi gerektigini belirten Halilhodziç, sunlari kaydetti:

''Bunun için tüm camianin el birligiyle bize destek vermesi gerekmektedir. Bizler de yönetim, teknik kadro, futbolcular ve personel olarak takimi bu durumdan en kisa zamanda çikarmak için çok büyük bir çalisma içindeyiz. Sakat oyuncularimizin iyilesmeleri için yogun çalismalar da sürüyor. Onlarin katilimiyla toparlanma süreci hizlanacaktir. Gerekli olan iki sey var; sabir ve elbirligi. Trabzonspor büyük bir kulüptür ve ayaga kisa sürede kalkacaktir.''

ne dersiniz? inanalim mismileys/smiley5.gif</TD></TR>

Zafer Keskin
13.11.2005, 15:14
istersen inanma trabzonspor sevgisi bizi buna inandiriyor beah ;))))

immortal_TS
13.11.2005, 15:33
Neye inanicaz yaa ne kaldi inanilmasi gereken yönetim gitsin herseye inanirim ben.

Nytre
13.11.2005, 15:54
yönetim gidince ne olacak?

immortal_TS
13.11.2005, 15:57

Çok sey olacak inan buna.

Onur
13.11.2005, 15:59

benim bildigim yönetim istifa etmezsmileys/smiley7.gif. TAHTTAN INDIRILIRsmileys/smiley2.gif

KuĞu
13.11.2005, 18:04
bu aksam 20:30 da Vahid Halilhodzic Kanal mavi de canli yayin konugu imkani olanlara duyrulur.

Oflumehmet
13.11.2005, 18:08
bu yonetimle devam lig bitene kadar

Burçak
13.11.2005, 18:39
bu aksam 20:30 da Vahid Halilhodzic Kanal mavi de canli yayin konugu imkani olanlara duyrulur.

eyvallah. smileys/smiley2.gifizleriz.

The Legend
13.11.2005, 18:44

Yönetim kalinca ne olacak ki ?

Sampiyon mu olacagiz ?

C.Ligine mi katilacagiz ?

yada düzgün birini mitransferedecegiz ?

Yoksa stadi yeniden mi yapacagiz ?

erdi-61
13.11.2005, 20:45
ah trabzonum ah

seni sampiyon görmek bizimde hakkimiz degilmi.

asem61
14.11.2005, 00:01
arkadaslar bu hoca trabzonum hakkinda kücük düsürücü veya yanlis ne konustu anlamadim.gayet objektif konusmus.gercekler bunlar. senol hoca gibi herseyi, gizle futbolcuyu koru , bütün yanlislari üstlen takim bu hale gelir tabiki.hicbirzaman objektif bir aciklama yapmamistir yönetim onun hakkinda bisyler söylemese agzini acmayacak.bence en zor gününde takimi birakip gitti.yani kacti.bu degil trabzonsporluluk takimi birakarak dahada asagiya itmistir.varsa bir problemi sezon basinda birakirdi.kim olursa olsun gercekleri konussun,gercekleri gizleyip kimseyi kandirmasin. yeter kandirildigimiz. DOST ACI SÖYLER der atalarimiz ,bosuna demezler

Ustaalioğlu
14.11.2005, 00:12
YILDIZLAR ÇOK ZOR!" http://www.gunebakis.com.tr/resim/yildizlarcokzor.jpg <DETAILS>

Fenerbahçe?nin Alman Teknik Direktörü Daum?un ara transferde birakmak istedigi Tuncay Sanli ve Marco Aurelio?nun durumu Bordo Mavili yöneticilerin istahini kabartmisti. Geçtigimiz transfer mevsiminde de alinmak istenen Aurelio ile daha önce elden kaçirilan Tuncay için Daum olumsuz görüs belirtirken, Fenerbahçe kulübü baskani Aziz Yildirim?in, "Tuncay?i da, Marco?yu da vermeyi düsünmüyoruz" diye açiklama yapmasi moralleri bozdu.

Devler Peslerinde
?Satilmalari halinde? Trabzonspor yöneticilerinin de, "Almak için hiçbir fedakarliktan kaçinmayiz" dedikleri Tuncay ile Aurelio?ya Avrupa?dan teklif geldigi ögrenildi. Aurelio?yu özellikle Marsilya kulübünün istedigi ve 3,5 milyon euro bonservis bedelini gözden çikardigi kaydedildi. Tuncay için de Ingiltere?nin Newcastle United kulübünün devreye girdigi ifade edildi. Bu durumda iki futbolcunun Trabzonspor?a transferinin çok zor olacagi vurgulandi.

ne bonservisi, aurolio nun sozlesmesi bitiyor bu sene, gunebakisin muhabiri izinde bir oturdugu yerden haber yaziyor galiba...

Ustaalioğlu
14.11.2005, 00:27
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490><T>
<T>
<TR>
<TR>
<TD bgColor=#f9f9f0 ="titsBasliklar">Trabzon, Brezilyali kaleci Jefferson?un kötü performansi sonrasi, sezon basi bedelsiz olarak Sivas?a verdigi Avustralyali file bekçisini geri çagirdi.</TD></TR>
<TR>
<TD align=right bgColor=#f9f9f0 height=10 ="stdSmall">12 Kasim 200510:58</TD></TR>
<TR>
<TD>

Jefferson memnun degil
haber7.com

Allah sizi nasil biliyorsa öyle yapsin yönetim!</TD></TR></T></T></TABLE>

super ya, ulan bu adam bizdeykende zaman zaman ligde en az gol yiyen adam oldu, bari bedelsiz vermeyin, menejer bulun pazarlasin, kiralayin ne biliim ben, malini satmayi da beceremiyor bunlar..

geri cagirildigina inanmiyorum ben, daha iyi kaleci bulabilir trabzon yeterki fantazi denemesin - yok gelecegin didasiymis bilmemne...

Hasan Cubukcu
14.11.2005, 01:05
Petkovicin haberi ne kadar inandirici sizce ?bence yalan !!!

Nedemek yani Pauletta Trabzonun hic bir metrekaresinden bile pahali degildir , bence kücük düsürücü laf iydi .Bizde trabzonda ki yetenekli futbolculari yetisdirsek 20 tane Pauletta cikaririz malesef olmuyor iste.

Ustaalioğlu
14.11.2005, 05:26
Transfer zirvesi

Bordo-mavililerde Teknik Direktör Vahid Haliloviç ile yönetim arasindaki ilk transfer görüsmesi, cuma günü gerçeklesecek. Diyarbakir deplasmani öncesinde Baskan Atay Aktug ile Asbaskan Ömer Sari, yöneticiler Önder Bülbüloglu ve Metin Akbasoglu ile bir araya gelecek olan Bosnak çalistirici, kulübün para politikasini ögrenecek, alinmasi düsünülen futbolcularla ilgili görüs alisverisinde bulunacak.

omer sari katilmasa olmuyor mu?

Burçak
14.11.2005, 10:26
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490><T><T>
<T>
<TR>
<TR>
<TR>
<TR>
<TD>

Jefferson memnun degil
haber7.com

Allah sizi nasil biliyorsa öyle yapsin yönetim!</TD></TR></T></T></T></TABLE>

super ya, ulan bu adam bizdeykende zaman zaman ligde en az gol yiyen adam oldu, bari bedelsiz vermeyin, menejer bulun pazarlasin, kiralayin ne biliim ben, malini satmayi da beceremiyor bunlar..

geri cagirildigina inanmiyorum ben, daha iyi kaleci bulabilir trabzon yeterki fantazi denemesin - yok gelecegin didasiymis bilmemne...

yalan bi haberdir. benim içinbu kaynaklarin yaptiklari haberler inandirici degil.

DRmavi61
14.11.2005, 11:37
1.petkovic geri cagirilmis olamaz her iki taraf icinde cok asagilayici olur,ayip yani..gitti giden..

2.si tuncayi newcastle istiyordu ama artik degil cunku milli mactan sonra begenmediklerini ve vazgecebileceklerini soylemisler..

hem siz hala bu transfer bombalarina inaniyormusunuz.vay benim çileli trabzonspor taraftarim vay..

Erdinç Dilek
14.11.2005, 11:56
Trabzonspor teknik direktörü Valid Halilhodzic'den çarpici açiklama !.. Milli takimimizin Isviçre önünde 20 yil öncesinin futbolunu oynadigini öne süren Halilhodzic "Fatih'in oyuna girmemesine üzüldüm" dedi..

Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodziç, bordo-mavili takimin aldigi kötü sonuçlar sonrasi kimsenin kendisinden görevi birakmasini ve pes etmesini beklememesini istedi.

Halilhodziç, dün aksam Trabzon'da yayin yapan yerel bir televizyonda katildigi programda yaptigi konusmada, elinde sihirli bir degnegin bulunmadigini ve bir anda her seyi degistiremeyecegini belirterek, ''Benden bu kötü, olumsuz sonuçlar sonrasinda kimse birakmami, pes etmemi beklemesin. Ben düsündügünüzden daha saglamim. Kalan maçlarimizi kazanacagimizi söyleyemem, ama kazanmak için çaba sarf edecegiz, çalisacagiz derim'' dedi.

''Trabzonspor'u birakmak isteseydim, 10 gün önce birakirdim'' diyen Halilhodziç, söyle devam etti:

''Avrupa'nin önemli bir kulübü tazminatimi ödeme kosuluyla bana teklif getirdi, ancak kabul etmedim. Türkiye'ye gelmemin nedenlerinden biri savasta Türkler bize çok yardimci oldu. Yikilan Mostar Köprüsü'nü Türkler yeniden yaptirdi. Daha ünlü kulüplerden teklif aldim, ama sicak iliskilerden dolayi buraya geldim. Bir sergide Türkiye'nin Fransiz Büyükelçisiyle karsilasmistim. Bana Türkiye'ye gelecek misin demisti. Ben de bir gün Türkiye'ye gelecegimi söylemistim. Ben de Trabzonspor ile anlasarak ona verdigim sözü yerine getirdim.''

Bordo-mavili taraftara yasattiklari sonuçlar nedeniyle çok üzüldüklerini ifade eden Halilhodziç, ''Son maçta bizi iyi desteklediler. Bu taraftara sevinç yasatmak için her seyi yapacagiz. Ben de kaybetmeye alisik degilim. Her maçtan sonra hasta olmak istemiyorum. Benim de gülmem gerekiyor'' diye konustu.

Trabzonspor'un daha önce ligdeki yerinin dördüncülük ile altincilik arasinda oldugu yönünde yaptigi açiklamalar ile ilgili olarak da Halilhodziç, söyle konustu:

''Bazen gerçekler acidir. Yalan söylemeyi kimse benden beklemesin. Zaten yalan söylemeyi de sevmem. Sampiyon olacak bir ekip için iyi planlama gerekir. Trabzonspor, Fenerbahçe gibi olamaz. Onun bütçesi, 3-4 kat daha fazla. Transferde bütün kulüpler istedikleri oyunculari alamiyorlar. Paris Saint Germain'de görev yaparken de maddi gücümüz 1-2 oyuncuyu almaya yetmedi. Bütün kulüp baskanlari, Chelsea'nin baskani Abramoviç degil. Transfer konusunda bir takim çalismalar içindeyiz ve gizli tutuyoruz. En büyük güçlenmeyi Fatih, Gökdeniz ve Szmykowiak'in katilimiyla bekliyoruz.''

-MILLI TAKIMIN SANSI-

Milli takimin Isviçre ile yaptigi karsilasma öncesi favori oldugunu kaydeden Halilhodziç, ''Simdi Isviçre, favori gözüküyor. Türkiye, beklenmedik bir futbol oynadi. Tur atlamasi zor olacak. Kendi takimimda gördügüm zaafi milli takimda da gördüm. Fatih'in oyuna girmemesine üzüldüm. Isviçre günümüzün modern futbolunu, Türkiye ise 20 yil öncesinin futbolunu oynadi. Gökdeniz ve Fatih ayni anda oynasaydi, milli takim bu duruma düsmezdi'' diye konustu.

Fazla yabanci oyuncunun Türkiye'ye gelmesinin iyi bir durum olmayacagini kaydeden Halilhodziç, ''Türkiye'de yetenekli oyuncular var. Onlarla iyi çalismak gerek. Yabanci oyuncunun fazlalasmasi Türk milli takiminin kalitesini kaybetmesi anlamina gelir'' dedi.

-GÖKDENIZ VE FATIH FAKTÖRÜ-

Halilhodziç, Gökdeniz'in hata yaptigini ve af diledigini de belirterek, ''Genç, modern bir hücum oyuncusu. Ben onu benimsedim. Oynamasi halinde çok mutlu olurum. O ve Fatih olsaydi, içeride üç maçi da kazanirdik. Türk futbolunun yöneticileri, Gökdeniz ile ilgili olumlu bir karar vermeli. Türk futbolu için gerekli bir oyuncu. Önümüzde 5 maçlik zorlu bir dönem var. Bir ay öncesine oranla iyi durumdayiz. Krizden çikmak için bu dönemden galibiyetlerle çikmamiz gerekiyor. Özellikle iç sahada puan kaybetmemeliyiz'' diye konustu

Nihat Güneş
14.11.2005, 12:04
arkadaslar bu sebat in hali nedir...gelecegin trabzonsporunun oyunculari burda diyoruz ama onlarda da is yok desenize smileys/smiley19.gif..

sebat-telekom: 0-2...

maçi izleyen var mi ergin ali nasil oynamis lar....

cambaz52cambaz
14.11.2005, 12:16
sebatin ne yaptigi belli olmuoki disarda aslan kesilio ama sebatta sadece ergin ali yk muhammet ve enis ile bi kactane daha var ama erginden futbolcu olmaz bize ck simarik ve daha hc gol atamadi

Keleşoğlu
14.11.2005, 13:09
aaaa olurmu vahid bey koskaca saban varken gecen sene 31 gol atmis fatihmi oynayacakti?alisacaksin sende bu sistemesmileys/smiley5.gifsmileys/smiley7.gif

smertkan
14.11.2005, 13:46
Asil Sabanin oynamasi degil su laf olayi özetliyor;

Isviçre günümüz Futbolunu Türkiye 20 yil önceki futbolu oynadi.

Iste maçin gerçek ve tek cümle yorumu.Daha nedenirki?

zanoylu
14.11.2005, 13:57
I.Toroman,Ü.Özat ve hakan varken bence normal sonuç

Çikarsin halil ve fatihle orta sahayada tümer,tuncay,selçuk,nuri geriyede tolga,alpay tamdemde sagina serkan solunada ergün olay bu su kadroyu kurmak dahi olmayi gerektirmez.her topada basarsin adam gibi presinide yaparsin kanatlardan da uçurur bu kadro seni.........

Terime selam

degok
14.11.2005, 14:56
valla bi ara sanki bizim takim sahadymis gibi geldi bana.

Onur
14.11.2005, 15:32
aaaa olurmu vahid bey koskaca saban varken gecen sene 31 gol atmis fatihmi oynayacakti?alisacaksin sende bu sistemesmileys/smiley5.gifsmileys/smiley7.gif

evet bende yakistiramadim bizim hocaya. Hem diyoki 20 yil önceki futbol sonrada diyoki fatih i niye almadi. 20 yil önceden bi sabanimiz var onuda oynatmiyalim mi?

Erdinç Dilek
14.11.2005, 15:59
Havalimaninda körüge yanasan uçagin kapisinin açilmasiyla birlikte disari çikan Isviçre kafilesi, protestoyla karsilasti. Futbolcular ve Isviçreli taraftarlarin uçaktan çikisi sirasinda bir grup havalimani çalisani körükte Türk Bayragi açarak slogan atti. Üzerinde ''Welcome to Hell, 5-0'' (Cehenneme Hosgeldiniz, 5-0) yazili döviz açan Havas çalisanlarindan olusan grup, Isveçreli futbolculari protesto etti.

Fatih Terim, çarsamba günü kadroyu degistirecek. Kadiköy'deki kader maçinda Tuncay, Serkan, Ümit ve Nihat kesilerek, Emre, Hamit, Ergün ve Hasan Sas ilk 11 'e girecek

Planlar Emre-Hamit'e göre

Isviçre ile çarsamba günü Sükrü Saraçoglu Stadi'nda oynayacagimiz 'kader' maçinda Milli Takim Teknik Sorumlusu Fatih Terim'in büyük bir 'revizyona' gitmesi bekleniyor. Bern'de oynanan karsilasmada birçok oyuncusundan istedigi verimi alamayan tecrübeli çalistirici, cezali Hüseyin'in de yoklugunda, kadroda en az dört degisiklige gidecek ilk karsilasmada cezalan nedeniyle forma giyemeyen Emre Belözoglu ile Hamit Altintop bu sinavda 'banko' isimler olarak sahaya çikacak ve Fatih Terim bütün oyun planini bu oyunculara göre olusturacak

Hakan-Tümer yine banko

Hamit Altintop'un, Serkan'in yerine defansin saginda oynamasi bekleniyor. Terim solda ise Ümit ile Ergün arasinda bir tercih yapacak, istenen performansi sergileyemeyen ve Bern'de ilk yan sonu oyundan alinan Nihat'in yerine ise Hasan Sas forma giyecek. Sol kanatta ise sakatligi tamamen geçtigi takdirde Tuncay'in yerine Yildiray sahaya çikacak. Fatih Terim'in, Tümer ve Hakan Sükür'den vazgeçmeyip, yine ilk 11'de sahaya sürmesi bekleniyor.Edited by: erdinç67

Atmaca
14.11.2005, 16:09
Havalimaninda körüge yanasan uçagin kapisinin açilmasiyla birlikte disari çikan Isviçre kafilesi, protestoyla karsilasti. Futbolcular ve Isviçreli taraftarlarin uçaktan çikisi sirasinda bir grup havalimani çalisani körükte Türk Bayragi açarak slogan atti. Üzerinde ''Welcome to Hell, 5-0'' (Cehenneme Hosgeldiniz, 5-0) yazili döviz açan Havas çalisanlarindan olusan grup, Isveçreli futbolculari protesto etti.

Helal olsun size Havaslilar.Adamlar neye ugradigini sasirmislardir.

Efrasiyab
14.11.2005, 16:10
tümerin attigi gollere aldanmamak gerek tümer cok yetersiz kaliyor milli takimda acilen kesilmesi gerek bence

kaplan6161
14.11.2005, 16:20
Milli takima sadece Anadolu takimlarindan fayda gelir. Istanbul Takimlari ancak sahada top toplarlar.

coach
14.11.2005, 16:21
arkadaslar ayip olmuyomu niye isviç re kafilesini protesto ediyosunuz onlar benim yabancim degil sizinde yabanciniz sayilmazlar benim ogullarimonlar hepsinin anasini tanirim ben

ozcan_asanoglu
14.11.2005, 16:30
Fatih Terim, çarsamba günü kadroyu degistirecek. Kadiköy'deki kader maçinda Tuncay, Serkan, Ümit ve Nihat kesilerek, Emre, Hamit, Ergün ve Hasan Sas ilk 11 'e girecek

çildirmamak elde degil, hasan sas, ergün, hakan sükür..utanmasa bülent korkmazi da çagiracak...bu adamlardan ne bekliyor halâ...bu kafayla fazla gitmez...

Oruç
14.11.2005, 16:31
Bülent Korkmaz futbolu birakmasa çagirirdi!

Ahmet AYDIN-28
14.11.2005, 16:33
Oldu olacak kaleye de Hayrettin geçsin.

Oruç
14.11.2005, 16:34
Hayrettin hala yasiyo mu?smileys/smiley4.gif

ozcan_asanoglu
14.11.2005, 16:35
filmler vardir böyle, adam yeni bir soygun, harekat vs için eski ekibi toplar..kimi barda sarhos kimi köprü altinda falandir...bu da onun gibi..spor yazarlarindan nasil elestiri almamdüsüncesiyle/korkusuyla takim kuruyor...

Badaloğlu
14.11.2005, 16:42
arkadaslar bu sebat in hali nedir...gelecegin trabzonsporunun oyunculari burda diyoruz ama onlarda da is yok desenize smileys/smiley19.gif..

sebat-telekom: 0-2...

maçi izleyen var mi ergin ali nasil oynamis lar....

Sebat geçen hafta deplasmanda Sakarya'yi yenince bir havalandi bir havalandi ki sormayin.Oysa maçin adami Sebat kalecisi Osman olmustu düsünün artik maçi...Iddiacilarin alayi bu banko gördükleri maçta yattilar.Bu hafta Sebata oynayanlar gene yattilar.

Maçi Avni Akere alinca bizim usaklarda zannettiki Trabzonspor formasiyla Avni Akerde oynuyoruz.Sebatin yöneticileride baktim Sakarya maçindan sonra,Günebakista baktimilk 6'ya girip play off maçlarina kalacagiz,yok bize inanmayanlar pisman olacaklar v.b. gibi saçma açiklamalarla futbolcularin bir taraflarini kaldirdilar.Ama görüldügü üzere havalarini aldilar.Avni Akerde top oynarsan olacagi budur yani...Bu çocuklarin demek hiçbiri Avni Akerde top oynamaya hazir degiller.Az bir taraftar baskisindaneler oldugunu görüyoruz.

ozcan_asanoglu
14.11.2005, 16:45
Milli Takim kafilesi pasaport kontrolünden geçtikten sonra Isviçreli bir federasyon yetkilisi disari çikti.. Bu sirada Isviçreli yetkilinin etrafini saran taraftarlardan yumruk atanlar oldugu belirtiliyor..

Isviçre Milli Takim kafilesi havaalaninda bekletiliyor..

Güvenlik güçleri, taraftarlari havaalani disina çikartmaya çalisiyor..

Isviçre Milli Takim kafilesinin baska bir kapidan çikartilmasi da ihtimal dahilinde..

Gelismeler Ajansspor'da olacak..

-------------------------------------

iyi oluyor ama abartmamak lazim sikinti yasanabilir...can güvenligimiz yok diye çagdas avrupayi ayaga kaldirabilirler....

eys_61
Hakan-Tümer yine banko

Hamit Altintop'un, Serkan'in yerine defansin saginda oynamasi bekleniyor. Terim solda ise Ümit ile Ergün arasinda bir tercih yapacak, istenen performansi sergileyemeyen ve Bern'de ilk yan sonu oyundan alinan Nihat'in yerine ise Hasan Sas forma giyecek. Sol kanatta ise sakatligi tamamen geçtigi takdirde Tuncay'in yerine Yildiray sahaya çikacak. Fatih Terim'in, Tümer ve Hakan Sükür'den vazgeçmeyip, yine ilk 11'de sahaya sürmesi bekleniyor.

yuh diyorum geçen maç sahada görünmediler besmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Gülşen
Almanya'ya gidecegimize dair en ufak bir umudum yok. Bari son maçta da oynatmasinlar Fatih Tekke'yi de, rezilliklerini, basarisiziliklarinionun üstüne yikmasinlar.

Danimarka maçinda omuzlara alinmis,agzi kulaklarinda, kulaklarindan da egosu fiskiran, kameram var diyene bir avuç tuzla giden büyük(!) hoca Terim kurtarsin simdi takimi. Kurtarsin onu posa Hakan'i...

Bu arada, siddet yanlisi degilim ama Ilker Yasin'i herhangi bir yerde görsem baskasina havale etmeden direkt ben dalacagim yani, o kadar! Hüseyin kadar basina tas düssün! Amin!

Onur
14.11.2005, 16:55
Almanya'ya gidecegimize dair en ufak bir umudum yok. Bari son maçta da oynatmasinlar Fatih Tekke'yi de, rezilliklerini, basarisiziliklarinionun üstüne yikmasinlar.

Danimarka maçinda omuzlara alinmis,agzi kulaklarinda, kulaklarindan da egosu fiskiran, kameram var diyene bir avuç tuzla giden büyük(!) hoca Terim kurtarsin simdi takimi. Kurtarsin onu posa Hakan'i...

Bu arada, siddet yanlisi degilim ama Ilker Yasin'i herhangi bir yerde görsem baskasina havale etmeden direkt ben dalacagim yani, o kadar! Hüseyin kadar basina tas düssün! Amin!

Hüseyin kadar olmasada emre kadar düssün!!!!

AMINEdited by: arsinlionur

bordox
14.11.2005, 17:07
Ikinci golde Ridvan Dilmen Hüseyin'i suçlamayi biliyor ama onun 2 metre gerisinde duran Serkan Balci ofsayti bozan isim.

HüseyinMilli Takim kadar iyi ve milli takimkadar kötü idi.Hakan Sükür'e Fatih Terim'e lafedemiyorlar,Serkan'in hatasini Hüseyin'e yikiyorlar.Rezil adamlar.

2.maçin sonunda eger kifinallere gidemezsek Terim'in isi zor,bu güne kadaronun altinda ezilen,tavirlarina eyvallah diyenler kusacak kinlerini.Hep beraber izleriz.

Emir BAYRAK
14.11.2005, 17:09
Isviçre Milli Takimi, yogun güvenlik önlemleri altinda protestocu grubun arasindan geçerek Atatürk Havaalani'ndan ayrildi.. Isviçre kafilesi buradan otobüsle kalacagi otele hareket etti..

Onur
14.11.2005, 17:19
Bakalim otele kaç kisi girecek smileys/smiley36.gif

U.Sadıkoğlu
14.11.2005, 17:22
onlarda buraya geleceksmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Onur
14.11.2005, 17:25
onlarda buraya geleceksmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

geldilersmileys/smiley4.gif

TheCrow
14.11.2005, 17:34
Transfer zirvesi

Bordo-mavililerde Teknik Direktör Vahid Haliloviç ile yönetim arasindaki ilk transfer görüsmesi, cuma günü gerçeklesecek. Diyarbakir deplasmani öncesinde Baskan Atay Aktug ile Asbaskan Ömer Sari, yöneticiler Önder Bülbüloglu ve Metin Akbasoglu ile bir araya gelecek olan Bosnak çalistirici, kulübün para politikasini ögrenecek, alinmasi düsünülen futbolcularla ilgili görüs alisverisinde bulunacak.

omer sari katilmasa olmuyor mu?

Yav gerek yok para politikasini ögrenmek için yöneticilerle bir araya gelmesine,ben söyleyeyim:Efendim,öncelikle alinacak adamin bedava olmasi tercih sebebidir,üste para verirlerse daha makbule geçer tabi ki,eger kulübü futbolcusu için ille de para isterse,o zaman istenen ücretin 1/20'sinden fazla olmamak kaydi ile bir karsi teklif ile önce muhataplar soka ugratilir...Soktan çikmalarina müsaade etmeden yogun israrlara devam edilir,bir orta yol bulunmaya çalisilir,ki bu orta yol,bizim verdigimiz fiyattir.Sonra,futbolcu genç olmalidir ki,ilerde satilip para kazanilabilsin,su durumda alinacak oyuncunun takima katki saglamaktan ziyade genç olmasi daha mühimdir...Tüm çabalara ragmen istenilen oyuncu için fiyatta anlasma zemini bulunamiyorsa,o zaman "vay siz misiniz bize istedigimiz paraya topçu vermeyen" nidalari esliginde,sirf ibret-i alem olsun diye,istenilen paranin daha da fazlasini hiç izlemedigimiz,adindan bile bihaber oldugumuz bir futbolcuya gözümüzü kirpmadan verebiliriz...Bu da onlara ders olsun,bizimle ugrasilmayacagini ögrensinler...Al sana transfer iste...

Ikinci bir alternatif daha vardir.Bu durumda,transfer yapilacak yerin bir tatil beldesi olmasi elzemdir...Böylece komitemiz rahatça tatil yaparak stres atmalidir ki,transfer konusunda daha saglikli kararlar verebilsin...Daha sonra,aranan mevkilerde oynayan oyuncularin listesi çikarilir,tatilden arta kalan paradan uçak paralari da çikarilarak (burasi çok önemli,futbolcu almaya giderken bir de yönetici kaybetmek var isin içinde!..) elde kalan para ile alinabilecek futbolcular saptanarak alinir...Bir görevi daha yerine getirmenin huzuru ile geri dönülür...

ozcan_asanoglu
14.11.2005, 17:39
ömer sari'nin gitmedigi nereler var, oraya giderler..uzak dogu falan olabilir belki...

Efrasiyab
14.11.2005, 17:41
Diyarbakir seyahat programi açiklandi
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/141105ucak.jpgTakimimizin Turkcell Süper Ligi?nin 13. haftasinda deplasmanda Diyarbakirspor ile yapacagi maçin seyahat programi belirlendi. Kafilemiz Pegasus Airlines?e ait özel bir uçakla 18 Kasim 2005 Cuma günü Diyarbakir?a hareket edecek ve maçin ardindan Trabzon?a dönecek.

Kafilemiz Pegasus Airlines?e ait özel bir uçakla 18 Kasim 2005 Cuma günü Diyarbakir?a hareket edecek ve maçin ardindan Trabzon?a dönecek.

Gidis: 18 Kasim 2005 Cuma saat 11.30 Trabzon - Diyarbakir (B 737-400 Pegasus Airlines - Özel Uçak)

Müsabaka: 19 Kasim 2005 Cumartesi Saat 14.00 Diyarbakirspor - Trabzonspor Turkcell Süper Ligi karsilasmasi

Dönüs: 19 Kasim 2005 Cumartesi saat 18.00 Diyarbakir ? Trabzon (B 737-400 Pegasus Airlines - Özel Uçak)

NOT: Kafilemize katilmak isteyen basin mensuplarinin 17 Kasim 2005 Persembe günü saat 12:00'ye kadar kulübümüzün ilgili birimine müracaat etmeleri gerekmektedir.

Gidis-dönüs uçak bileti fiyati 200 YTL'dir.

maci izlemeyip sadece takimla beraber olmak istiyorum diyen arkadaslarin dikkatine

ayrica worldmaster ve pathfinder a smileys/smiley17.gif

EmrahYalçınalp
14.11.2005, 17:42

Lütfen Ilker Yasin için sinirlerimizi yipratmayalim. Kendisi ego konusunda fatih Terim ile kafa kafaya gidebilecek bir zat ve futboldan an-la-maz ! Dünya kupasi boyunca kaydettigim bir kaç sey vardi, geçenlerde annemlere gidince bir bakayim ne var ne yok dedim. Hazret buyuruyorlar ki "bu Hakan sükür artik futbolu birakma noktasina gelmis, Senol Günes israrla oynatiyor, ne demek oluyor bu..." vs. Ve bu Ilker Yasin hakan yüzünden ersun'a demedigini birakmayan Ilker Yasin...

Ridvan'i ise hiç sevmem ama sonsuz saygi duyarim. Gördügüm kadariyla tüm yorumcular içinde futbolu en iyi bilen adam, en azindan bence. Ama adamda öyle bir fb sevgisi var ki, gözü hiç birsey görmeyebiliyor. Baglilik takdire deger, ama hepsi o. Gözümde degersiz bir adamdir...

Emir BAYRAK
14.11.2005, 17:43
Su anda Isvicre milli takimini 50'ye yakin taraftar (gitgide artmakta) Dereagzi tesislerinde bekliyorlarmis..Arkadasim orada haber aldim...

gerçekefsane
14.11.2005, 18:11
Szymkowiak takimla çalisti..

Teknik direktör Vahid Halilhodziç yönetiminde, Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde yapilan çalismaya milli oyuncular Fatih, Hüseyin, Lee Yong, Yattara ve Jun katilmadi. Sakatliklari sona eren Szymkowiak ve Mehmet Yilmaz ise takimla birlikte çalismalara basladi.

Kulüp doktoru Ahmet Çaglar, ligin 5. haftasindaki Gaziantepspor maçinda ayagi kirildiktan sonra ilk kez takimla birlikte çalismalara baslayan Szymkowiak'in sakatliginin düzeldigini ancak bu futbolcunun idman eksiklikligini tamamlamasi gerektigini söyledi.

Çaglar, Polonyali oyuncunun Diyarbakirspor deplasmanina götürülmeyecegini kaydederek, ''Çaykur Rizespor karsilasmasinda teknik heyetin görev vermesi halinde oynayacagini düsünüyoruz'' dedi.

(A) Milli Futbol Takimi'nin Isviçre ile yaptigi maçta sari kart görerek cezali konuma düsen Hüseyin'in Trabzon'a dönecegi ve yarin takimla birlikte antrenmana katilacagi belirtildi.

Teknik direktör Vahid Halilhodziç, genç takimdan 18 yasindaki orta alan oyuncusu Aykut'u ise (A) takim kadrosuyla idmanlara çikartmaya basladi.

Bordo-mavili oyuncular, antrenman da pas çalismasinin ardindan yarim alanda taktik agirlikli maç oynadi.

Trabzonspor, yarin yapacagi antrenmanla Diyarbakirspor maçinin hazirliklarini sürdürecek.

Karadeniz ekibinin, Diyarbakir'a ise 18 Kasim Cuma günü özel uçakla gidecegi ögrenildi.

ajansspor.com

Murat'
14.11.2005, 19:10
szymkowiak rize maçinda insallah takimdak,i yterini alir

onurkaradeniz
14.11.2005, 19:11
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

Isviçre'ye yumurtali saldiri !..

Atatürk Havaalani'ndan Çiragan'a geçen Isviçre Milli Takimi kafilesine burada bulunan taraftar grubu tarafindan yumurtali saldirida bulunuldu.. Bu arada Isviçre'nin aksam yapacagi idmanin da iptal edildigi açiklandi..

Atatürk Havalimani'ndan, otobüsle sahil yolunu takip ederek Çiragan'a gelen Isviçre Milli Takimi kafilesine, polis ekipleri eskortluk yapti. Otobüse, Tophane'de ve Çiragan Palace Hotel Kempinski'nin kapisinda, iki kez küçük gruplar tarafindan yumurta ve ayran atilirken, güvenlik güçleri hemen müdahale ederek bu gruplari dagitti.

Isviçre Milli Takimi otele girerken, bir kisinin Fransizca ''Futbol delikanli oyunudur'' yazili pankart açmasi, dikkati çekti.

Bu arada, Isviçre Milli Takimi'nin bu aksam yapacagi antrenmanin iptal edildigi bildirildi.
iyi oldu adi heriflere</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

Berat
14.11.2005, 19:44
Hüseyini tandemin göbegine koyarsa Hüseyin de ofayti bozar..Adam aliskin degil, kolay mi tandemde oynamak.. Bundan neden bahsetmiyorlar??

Analyzer
14.11.2005, 20:10
Hüseyini tandemin göbegine koyarsa Hüseyin de ofayti bozar..Adam aliskin degil, kolay mi tandemde oynamak.. Bundan neden bahsetmiyorlar??

Maç sirasinda Ridvan söylemisti onu. Hüseyin stoper oynamaya aliskin olmadigi için ofsayti bozdu dedi.

Necati
14.11.2005, 20:15
Defansin arkasina atilan toplar???1 isviçreli topla kosuyor,arkasinda bizim 4 defans yan yana onun pesinde.rezillik yahu rezillik...!!!

Berat
14.11.2005, 20:18

Maç sirasinda Ridvan söylemisti onu. Hüseyin stoper oynamaya aliskin olmadigi için ofsayti bozdu dedi.

Valla maçi evde izlememistim,cafede gürültüden böyle birsey anlamadim..sadece yukaridaki yazilanlardan yorumcularin böyle birsey demedigi sonucuna varmistim..Ridvan dediyse mesele yok..

Murat'
14.11.2005, 20:19
ya arkadaslar hüseyin ne yapsin yaaaa takim berbatti ah sari karti keske görmeseydi

Onur
14.11.2005, 20:30
Abi Hüseyin o maçta kötünün iyisiydi. Hele bide defansin göbegine geçirdi Hüseyini yaw bu adam hiç mi Hüseyini seyretmemis bu adam defansta nasil oynasin. Ben Hüseyini 2 kere defansta gördüm biri bu maç biride danimarkayla deplasmanda oynadigimiz maç.

Abi bir de öz elestiri: Hüseyin pas vermeyi bilse(Dikine) yani defans oyuncularindan baska birine , harbi Vieria gibi adam ama almasi gereken çok yolu. War ve hiç te kendini gelistirmeye çaba sarfetmiyor gibi. 3 seneki Hüseyinle simdiki Hüseyin ayni...

falcon61
14.11.2005, 20:49
3 sene önceki hüseyinle simdiki ayni olsa adam mili takimda olmazdi...

Onur
14.11.2005, 20:58
3 sene önceki hüseyinle simdiki ayni olsa adam mili takimda olmazdi...

milli takima Hüseyin çok iyi oldugu için gelmedi. Simdinin en iyiysi oldugu için geldi. 3 sene önce tugay oynuyodu hatirlarsan.

bu arada 3 sene önce Hüseyin in milli takimda olmamasinin nedeni o zaman kötü oynamasi deil. Trabzonspor faktörüydü. Bizden kimseyi almiyolardai Gökdeniz i bile... Ama son 2 yildaki önlenemez yükselisimize engel olamadilar. ve mecburen aliyolar.

Biz daha iyisini yapana kadar en iyisi bu...

Tahsin Armutcu
14.11.2005, 21:05
o degil de bence rovasta gokdeniz de olsaydi guzel olurdu.ayrica yabanci sinirlamasi kalksin diyen ............ lere de milli mac kapak olsun

Necati
14.11.2005, 21:07
Taraftarlar Çiragan Sarayi önünde nöbet tutup,gece geç saatlerde araliklarla korna çalacak.Böylece Isviçreliler uyuyamayacak..

Antremanlarini da iptal etmisler.

Hadi hayirlisi..

bordox
14.11.2005, 22:36

o pozisyonda ofsayti bozan Hüseyin degil,Serkan Balci ve Hüseyin onun yüzünden ileri çikmadi.

Dün aksam 3.devre depozisyonu tartistilar orda ofsayti bozan 14 numara ile Serkan Balci idi. Hüseyinden 2 metre dahageride oldugu açikta ama Ridvan Hüseyin'e yikti olayi.

Ayrica I.Toraman her zaman oldugu gibi orta sahaya kadar çikip müdahale edemeyince gol pozisyonu oldu,dikkatli arkadaslar bjk-fb maçinda Anelka'nin attigi golü hatirlarsa ona benzer pozisyon farki adam pas verdi,kaleye sut çekmedi.

Hüseyin'e yüklenmiyorum bu adam yeni yeni Milli Takim'da yer buldu,iki maçta da 2.yarilarda oyuna girip etkili oldu.Tek problem selçuk'la beraber oynamasi ikisi birlikte oynayamaz.

smertkan
14.11.2005, 22:43
Arkadas hiç kimse Hüseyine laf etmesin en güzel yorumu bizim hoca yapti aynen katiliyorum.

Isviçre günümüz futbolunu oynadi Türkiye 20 yil önceki Futbolu.

Olay budur.

Hüseyine gelince adam ataklari kesti.Bide aldigi toplari iyi kullanabilse maçin yildizi olur.Ama Hüseyin bu konuda arkadaslarinin destegine ihtiyaci var hem TS de Hem Milli takimda ona dewstek gitmeyince kötü oynuyor deniliyor.Ama yanindaki adamlar iyi oluncada süper oluyor.Isin izahi o.

Ikinci gole gelince resmen Fatih terimin ikramidir.Halili almak için Hüseyin,Tuncay,Selçuk,Tümer varken sen git ümiti al yerine ibrahim toramani sola çek onun yerinede Hüseyini.Hatirlarsaniz defansin göbegi ile bizim senol hocada oynadi ve biz anartosisten 2 gol yedik.Arakadas böyle degisiklik olmaz.Maçta defansin göbegi ile zorunlu kalmadikça oynanmaz.Eger oradan adam degisirse mutlaka o bölgenin adami oynar.

Hüseyin kaç maç stoper oynamiski oarada oynasin.Sanki Hüseyinden stoper olsa biz oynatmayacagiz.

Bu maçi resmen Fatih Terim Katletti.Ayni yanlisi Senol Hoca veya Ersun Yanal yapsaydi vatan haini ilan edilirdi.Serefli Türkmedyasinin kalemsörleri nedense sususyorlarsimdi.

Simdi biz Dünya Kupasina gitmeyelim Fatih terim kalacak hemde destekle.Ne diyecekler bu Takim onun takimi degildi.Birakin kendi takimini kursun diyecekler.

Bu takim Fatih Terim-Senol Günes-Ersun Yanal Takimidir.Fatih hoca madem degisiklik yapacakti niye bu maçta baslamadi ki.

Ama olmaz bir ugur borali, bir mehmet topuzu yada sivasli hayretttini almaz ama seneye bu adamlari üç küçükler alsin nasilda alacak ve oynatacak hep beraber görecegiz.

lazyilmaz
14.11.2005, 23:29
Taraftarlar Çiragan Sarayi önünde nöbet tutup,gece geç saatlerde araliklarla korna çalacak.Böylece Isviçreliler uyuyamayacak..

Hadi hayirlisi..

Yaw boyle seyler yapmasinlar Allah askina, bi Isvicreyi sahada yenemezsek Almanyada isimiz ne???

Ustaalioğlu
14.11.2005, 23:48
kissasa kissas esastir, orda yaptiklarina karsilik alkislayacak halimiz yok...

gerçekefsane
15.11.2005, 02:19
<DIV style="MARGIN-TOP: 10px; MARGIN-BOTTOM: 5px">
<DIV ="subject">Transferi kim yapti?</DIV>
15 Kasim 2005 Sali</DIV>
<DIV ="">Lemi neyin pesinde?</DIV>
<DIV ="">
Baskan Atay Aktug, bir televizyon programinda yönetimin transfer politikasini elestiren Lemi Çelik?e agir cevaplar verdi. Çelik?in Eller ve Fabiano?yu izleyerek yönetime tavsiye ettigini belirten Aktug, ?Brezilya?da oyunculari izleyen Lemi Çelik?ti. Transferde onun imzasi var. Simdi ise kalkip ?Yönetim yanlis yapti? diye konusmasi beni çok sasirti. Uzun bir süre kulüp adina orada oyuncu izledi ve transferlerinde bu oyuncularla birlikte basina fotograf verdi. Lemi?nin neyin pesinde oldugunu anlamadim. Kendini bu isten siyirmaya çalisiyor? diye konustu. </DIV>
<DIV ="">
</DIV>
<DIV ="">turkiyegazetesi.com.tr</DIV>Edited by: gerçekefsane

Onur
15.11.2005, 08:22

Hadi hayirlisi..

Yaw boyle seyler yapmasinlar Allah askina, bi Isvicreyi sahada yenemezsek Almanyada isimiz ne???

Ne yani bize yaptiklari yanlarina kar mi kalsin? Insallah maça kadar hiç antreman yapamazlar...smileys/smiley7.gif

Erdinç Dilek
15.11.2005, 08:23
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Szymkowiak yine yok </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Ayagi kirildiktan sonra önceki gün ilk kez takimla çalisan Szymkowiak'in Diyarbakir?a götürülmeyecegi açiklandi </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>15.11.2005</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Sorunu idman eksigi
Hafta sonunda deplasmanda Diyarbakirspor ile yapacagi maçin hazirliklarini sürdüren Bordo - Mavililer, dün Halilhodziç yönetiminde çalisti. Antrenmanda, sakatliklari sona eren Szymkowiak ve Mehmet Yilmaz da yer aldi. Kulüp doktoru Ahmet Çaglar, 5. haftadaki Gaziantep maçinda ayagi kirildiktan sonra ilk kez takimla birlikte çalismalara baslayan Szymkowiak?in sakatliginin düzeldigini ancak idman eksiklikligini tamamlamasi gerektigini söyledi.

Rize maçinda sahada
Çaglar, Polonyali oyuncunun Diyarbakirspor deplasmanina götürülmeyecegini kaydederek, ?Çaykur Rizespor karsilasmasinda teknik heyetin görev vermesi halinde oynayacagini düsünüyoruz? dedi. Halilhodziç, genç takimdan 18 yasindaki orta alan oyuncusu Aykut?u A takim kadrosuyla idmanlara çikartmaya basladi. Bordo-Mavili oyuncular, antrenmanda pas çalismasinin ardindan yari alanda taktik agirlikli maç oynadi.

<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Özgür?e vize çikmadi </TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>

Yönetimle görüsen Halilhodziç?in, bir türlü forma giyemedigi için takimdan ayrilmak isteyen Özgür?ün kalmasini istedigi bildirildi

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=left>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>http://www.pasfotomac.com.tr/2005/11/15/im/B59BC77E68BB6448B0311A36b.jpg</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.pasfotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.pasfotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></TABLE>

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>http://www.pasfotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>Fatih'e büyük destek</TD></TR></T></TABLE>

Milli Takim'in Isviçre'ye yenilmesi büyük üzüntü yaratirken, bordomavili taraftarlar ve otoriteler Fatih'in mutlaka oynamasi gerektigi görüsünde birlesti. Taraftarlar, Fatih'e destek vererek "Onun olmadigi Milli Takim gole çok uzak kaliyor. Milli Takim'in Fatih'e ihtiyaci var" diye konustu.

<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Aykut A Takim'da</TD></TR></T></TABLE>

Teknik direktör Vahid Halilhodziç, genç takimdan 18 yasindaki orta alan oyuncusu Aykut'u A takim kadrosuyla idmanlara çikartmaya basladi. Heyecanli oldugu gözlenen Aykut için Bosnak hoca, "Gelecegi için faydali" dedi.

<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Baskan moral turunda</TD></TR></T></TABLE>

Trabzonspor Baskani Atay Aktug, lige verilen arada camiada herkesle görüsüp moral veriyor. Zor günlerde birlik içinde olmalari gerektigini açiklayan Aktug'un futbolcularla da yakindan ilgilendigi ögrenildi. Baskan ilk yariyi en iyi yerde kapatacaklarini açikladi.
</TD></TR></T></TABLE>

Ayşe Aygün
15.11.2005, 09:07
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=left>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>http://img.takvim.com.tr/i/y/1206.jpg</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=348 colSpan=0 height=26>http://img.takvim.com.tr/i/y/yb/baslik_1206.gif</TD></TR></T></TABLE>
Bir ihtimal ki, ihtilal olacak
Yarin gece Kadiköy'de kazanacagimiz çok sey var...

http://img.takvim.com.tr/2005/11/15/im//B678FFECE410F044BCC72EB5b.jpgIlk maçtan sonra umudun bayraklari yariya indi.
Futbolcularimizin Isviçre' deki vitrin mankenlerinin sessizligini, Istanbul'da canla basla savasan askerler gerçegine döndüremezsek, Dünya Kupasi hayallerimizi ipe çekeriz.
Mesele düslerimizin sebil olmasi meselesi degil.
Mesele, ayaklanmasi gereken gerçekler. Kaybetmenin bile yüregi olmali. Bu kadar berbat bir teslimiyetin vebalini ilk maçta korkak bir futbolla ödediysek, ikinci maçta onu ödestirecek olanlar da yine sahada olacak.

<DIV align=center>***</DIV>
Tur atlama ihtimalini yok edenlerin, yarin gece anarsiyi var etme çabalarini izliyorum.
Adina yönetici diyorlar.
Futbolu "kafatasi oyunu" olarak görenlerin, futbolumuzu yönlendirmesi mümkün degildir.
Geceye el açip, sizlerden küfür dilenenleri bos verin.
Sizler ateslere basarak yürümeye gönül verin, küfüre küfürle karsilik vermenizi isteyen bitirim yöneticilige degil,.
Bu oyuna gelmeyelim. Üzerimize leke gibi yapisacak bir utancin ülkesi olmayalim.
Isviçre'nin terbiyesizligine uyup da...

<DIV align=center>***</DIV>
Kahramanlar karanlikta ilerler. Futbolculara bu sansi vermekle yükümlüyüz.
Yarin gece kaybetsek de kazanacagimiz o kadar çok sey var ki!
Bir ihtimal ki, ihtilal olacak!
Ya bu mücadelenin neferleri gerçeklestirecek ihtilali...
Ya da bu ülkenin bilinçli taraftarlari gerçeklestirecek ve hesap soracak! Ikisinde de ülkemiz kazanacak. Hiç süpheniz olmasin. Tercih futbolculara ait...

Masum suçlu - Fatih Terim
Sportmenlik kosullarini ihlal eden taarruz karsisinda ne kadar masumsa... Takimini elden ayaktan düsüren gerçeklerin sorumlusu olarak o kadar suçluydu. Tek güvencemiz, kaninin son damlasina kadar mücadele eden asker tavri.
Savasacak askerlerin kimlik kontrolünü "isabetli" yaparsa, kendine yakisan bir mücadelenin komutani olarak alkislanir yine.
Yoksa bütün hesaplar ondan!

Içimizdeki yabanci - Nihat Kahveci
Real Sociedad formasina gösterdigi özeni, bir kez olsun milli takim formasina göstermedi.
Rakibin kilidini açmak yerine, yalama yapmaya hevesli bir oyun tarzi içinde.
Bulutlarin üzerinden inip, çimlere ayak basip, formasini terletmeyi hedeflerse, "Resimli Türk futbolculari tarihine" adini yazdirir.
Yoksa, alkislarimiza da "yabanci" kalir.
Saygimiza da...

Elektrik kaçagi - Emre Belözoglu
Hagi'nin bitirim tayfasindan biri olarak, berbat mirasin bedelini ödetiyor bizlere. Sudan bahanelerle gördügü kartlar, onun eski aliskanligi.
Kendisine en çok ihtiyaç duyuldugu zaman yoksa, ülkesine hizmet etmekte kusurlu oldugunu söylemekte de sakinca yok. Hala bir sansi var! Yeter ki, takim ruhunu formasinin içine sokabilsin.

Yürek yoksulu - Alpay Özalan
Bu ülkenin futboluna kaybettirdigi itibara karsilik, ona itibar kazandirmak için çalisan düzene bile saygi göstermiyor. Fatih Terim'in ona gösterdigi zarafete karsilik, onun verecegi çok seyler olmali.
Sermayesi var, harcamiyor. Ama sahanin ortasinda "sükseli klipler" çekmekten vazgeçmiyor.
Onun yerinde oynamak için canini verecek, yürekli askerlerimiz mevcut.
Son kozunu oynarken, bunlari hatirlamasini dilerim.

Tas gibi agir abi - Ümit Özat
Kendisine bir sans daha verilmesinden bikilmadi da, formasinin içinde bikkin duruyor. Sanki mücadele ruhuna felç inmis gibi. Ne futbol disiplini, ne yerini koruma çabasi.
Sahanin ortasinda "agir abi" gibi dolasmak yerine, siperleri dolduran yürekli bir asker olmasini istiyorsak, hem kendisi, hem ülkemiz kazansin diyedir.

Kazanmak mümessili - Volkan Demirel
Arkadaslari simartti Isviçre forvetini. Yoksa, Isviçre'nin önünde egilmeyen tek futbolcuydu.
Cam kiriklari üzerinde kaleciligin bütün hünerlerini gösterdi de, gücü yetmedi.
Kadiköy'de kazanmanin mümessili olarak, basrole soyunacagina süphem yok.
Ondaki cesaret ve kazanma azmi, digerlerine ilham verecek diye düsünüyorum.
Turu geçemesek bile, kazanmak adina..
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=496>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff>http://img.takvim.com.tr/i/spacer_trans_1x1.gif</TD></TR></T></TABLE>

Ayşe Aygün
15.11.2005, 09:10
<TABLE height=168 cellSpacing=0 cellPadding=0 align=left>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=100>http://img.takvim.com.tr/2005/11/15/im/5D733E7E199B2A4FAEC6EA1Eb.jpg</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://img.takvim.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://img.takvim.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE>
<T>
<TR>
<TD></TD>
<TD>KONUYLA ILISKILI DIGER YAZILAR</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>http://img.takvim.com.tr/i/bullet_siyah_trans2.gif</TD>
<TD vAlign=center align=left width=355 height=10>Asla pes etmem (http://www.takvim.com.tr/spo136.html)</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>http://img.takvim.com.tr/i/bullet_siyah_trans2.gif</TD>
<TD vAlign=center align=left width=355 height=10>Szymek ilk kez takimla çalisti (http://www.takvim.com.tr/spo137.html)</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=left width=355 height=10>Fildisili Kalou atagi basliyor (http://www.takvim.com.tr/spo138.html)</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=left width=355 height=10>Eller kulüp ariyor (http://www.takvim.com.tr/spo139.html)</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=left width=355 height=10>Geri sayim basladi (http://www.takvim.com.tr/spo140.html)</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=left width=355 height=10>Aktug moral verecek (http://www.takvim.com.tr/spo141.html)</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=left width=355 height=10>Hazirliklar yeniden basladi (http://www.takvim.com.tr/spo142.html)</TD></TR></T></TABLE>
Asla pes etmem

Trabzonspor Teknik Direktörü, "Kaybetmeye hiç alisik degilim. Her maçtan sonra üzülmük, hasta olmak istemiyorum. Benim de gülmem gerekiyor. Ama yine ayakta durmasini bilirim, pes etmem" diye konustu..

Sihirli degnegim yok
Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodziç, kötü sonuçlar sonrasi kimsenin kendisinden görevi birakmasini beklememesini istedi. Elinde sihirli bir degnegin bulunmadigini ve bir anda her seyi degistiremeyecegini belirten Bosnak hoca, "Kalan maçlarimizi kazanacagimizi da söyleyemem" dedi.

Gitseydim, giderdim
"Trabzonspor'u birakmak isteseydim, 10 gün önce giderdim' diyen Bosnak hoca, "Avrupa'nin önemli bir kulübü bana teklif getirdi, ancak kabul etmedim. Ben de hiç kaybetmeye alisik degilim. Her maçtan sonra, kahrolmak, hasta olmak istemiyorum. Benim de gülmem gerekiyor'' diye konustu.

Fener gibi olamayiz
Daha önce dedigi "Ligi 4 ile 6'ncilik arasinda bitirmek istiyoruz" sözüyle ilgili olarak da Halilhodziç, "Bazen gerçekler acidir. Yalan söylemeyi kimse benden beklemesin. Zaten yalan söylemeyi de sevmem. Sampiyon olacak bir ekip için iyi planlama gerekir. Trabzonspor, Fenerbahçe gibi olamaz" dedi.

Ahmet AYDIN-28
15.11.2005, 09:17

Hadi hayirlisi..

Ne yani bize yaptiklari yanlarina kar mi kalsin? Insallah maça kadar hiç antreman yapamazlar...smileys/smiley7.gif

Allah askina bize ne yaptilar. Havaalaninda 2 buçuk saat pasaport kontrolü mü yaptilar, 5 gün orda kalan takima yumurta mi attilar, havaalani görevlileri futbolcularimizi taciz mi etti? Istiklal marsimizi islikladilar biz de onlarin milli marsini isliklariz. Koridorlardaki, maç öncesi ve sonrasindaki gerginliklerin temelinde terim oldugunu düsünüyorum. isviçre gazetelerinde volkanin aleyhine yazilan yazilardan volkanin nerden haberi oldu. Terim ve yakin basinin ortami gereksiz yere gerdigini düsünüyorum. Bu gerginligin isviçreyi degil bizim futbolculari etkileyecegini düsünüyorum.

Tipki anorthosis rövans maçindaki gibi. Insallah yanilirim.

TSunami
15.11.2005, 10:20
<H3>Aman Terim duymasin!</H3>
<DIV id=metin>Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodziç, "Isviçre günümüzün modern futbolunu, Türkiye ise 20 yil öncenin futbolunu oynadi" dedi

Trabzon'da yayin yapan yerel bir televizyona konuk olan Vahid Halilhodziç birçok konuda çarpici açiklamalar yapti. Bosnak hoca, Türkiye'nin, Isviçre önünde tur sansinin zayif oldugunu iddia etti.

Halilhodziç, "Kendi takimimda gördügüm zaafi milli takimda da gördüm. Fatih Tekke'nin ilk maçta oyuna girmemesine üzüldüm. Isviçre günümüzün modern futbolunu, Türkiye ise 20 yil öncesinin futbolunu oynadi. Gökdeniz cezali olmasaydi ve Fatih ile birlikte ayni anda oynasaydi milli takim bu duruma düsmezdi" dedi.

'Avrupa'dan teklif var'

Tecrübeli teknik adam, pes etmeyecegini de söyledi. Halilhodziç, "Sanilandan daha saglamim. Kalan maçlari kazanacagimizi söyleyemem ancak kazanmak için çaba harcayacagiz. Trabzonspor'u birakmak isteseydim 10 gün önce birakirdim. Çünkü Avrupa'nin önemli bir kulübü tazminatimi ödeme kosuluyla bana teklif getirdi ama kabul etmedim. Trabzon'a gelme nedenlerinden biri Türkler'in savasta bize yardimci olmasidir" diye konustu.

Özgür'e izin yok

Forma sansi bulamadigi için devre arasinda Trabzonspor'dan ayrilmak isteyen Özgür'e izin çikmadi. Teknik Direktör Vahid Halilhodziç, yönetim ile görüserek genç defans oyuncusunun takimda kalmasini istedi. Bosnak hoca, ligin ikinci yarisinda bu futbolcudan daha fazla yararlanmayi düsündügünü dile getirdi. Özgür'ün ise "Oynayabilecegim bir takima gitmeyi istiyorum" diyerek yönetimden izin istedigi ögrenildi.

Szymkowiak takimla çalisti

Trabzonspor, Diyarbakir'la oynayacagi lig maçinin hazirliklarina 1 günlük aranin ardindan devam etti. Bordo - mavililer Halilhodziç yönetiminde taktik agirlikli program uyguladi. Milli futbolcularin yer almadigi antrenmanda sakatliktan yeni çikan Szymkowiak uzun süre sonra ilk kez takimla çalisti. Bordo - mavililer bugünkü idmanla hazirliklarini sürdürecek.</DIV>

gerçekefsane
15.11.2005, 13:36
Dedeoglu aniliyor
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/151105rifat.jpgKulübümüzün kurucu baskanlarindan ve Trabzon futbolunun efsanevi isimlerinden M. Rifat Dedeoglu ölümünün birinci yildönümünde 17 Kasim Persembe günü anilacak.

Dedeglu için ilk tören saat 11.00?de Trabzonspor Ziya Bey Tesisleri?nde düzenlenecek. Bu törenin ardindan 11:45?de ise Dedeoglu?nun Asri (Sülüklü) Mezarligi?ndaki aile kabristani basinda bir tören düzenlenecek.

Ayrica, aksam namazini müteakip Haci Kasim Camii?nde Mevlid-i Serif okunacak.

Rifat Dedeoglu kimdir?

29 Ekim 1923 yilinda Trabzon?da dogan Rifat Dedeoglu, ilk, orta ve lise ögrenimi Trabzon?da tamamladi. 1940-1944 yillari arasinda Trabzon Lisesi Futbol Takimi?nin kaptanligini yapti. 1940?dan 1952?ye kadar da Idmanocagi?nda futbol oynadi. 1949 yilinda Idmanocagi kulüp baskanligina seçilen Dedeoglu, hem baskan hem de futbolcu olarak kulüp tarihine geçti. Dedeoglu, bu görevini 1967 yilinda Trabzonspor?un kurulusuna dek araliksiz sürdürdü. Dedeoglu, Trabzonspor?da 4 dönem baskanlik, iki dönem asbaskanlik, üç dönem yönetilicik ve 15 yil Divan Kurulu Baskanligi yapmis ve 81 yasinda hayata gözlerini yummustu.

trabzonspor.org.tr

degok
15.11.2005, 14:18
Transferi kim yapti?
Lemi neyin pesinde?
Baskan Atay Aktug, bir televizyon programinda yönetimin transfer politikasini elestiren Lemi Çelik?e agir cevaplar verdi. Çelik?in Eller ve Fabiano?yu izleyerek yönetime tavsiye ettigini belirten Aktug, ?Brezilya?da oyunculari izleyen Lemi Çelik?ti. Transferde onun imzasi var. Simdi ise kalkip ?Yönetim yanlis yapti? diye konusmasi beni çok sasirti. Uzun bir süre kulüp adina orada oyuncu izledi ve transferlerinde bu oyuncularla birlikte basina fotograf verdi. Lemi?nin neyin pesinde oldugunu anlamadim. Kendini bu isten siyirmaya çalisiyor? diye konustu.

resmi sitemizden

Erdinç Dilek
15.11.2005, 16:55
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Taraftar Ilker Yasin'i istemiyor</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/3859yasin.jpg</TD>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>15 Kasim 2005 16:05

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Çarsamba günü Milli Takim ile Isviçre arasinda oynanacak karsilasma öncesinde Ilker Yasin'e büyük tepki gelmeye basladi. Tepkinin nedeni Yasin'in yaptigi hatalar.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Türkiye ile Isviçre arasinda oynanan karsilasmada spikerlik yapan Ilker Yasin'in yaptigi yorumlar yüzünden büyük tepki aliyor.

Maç içinde sürekli konusan Yasin için taraftrarlar Yasin'in ikinci maçi anlatmamasi için Kanal D Yönetimi'ne bir çagri bulundu.
Iste Ahmet Kahraman isimli yorumcumuzun gönderdigi meilin detaylari; "Çarsamba günü cok önemli bir maç oynayacak milli takimimiz ve birçok insan bu maçi televizyondan izleyecek. Muhtemelen bu maçi yine Ilker Yasin sunacak. Ben simdiye kadar bu kisinin anlattigi maçdan zevk alani görmedim, bencede bu konuda açikça basarisiz ama Kanal D nedenini anlayamadigim bir sekilde inatla bu kisiye spikerlik yaptiriyor. Ben televizyonun sesini kisip maç seyretmek istemiyorum. Sizden ricam en azindan insanlarin rahatsizligini Kanal D'ye duyurabilmek" tesekkürler. Ahmet Kahraman</TD></TR></T></TABLE>

KuĞu
15.11.2005, 16:57
Türk medyasi igrençliklerine devam ediyor. Cem Papilayi ve onun gibileri hakem hata yapmayacakmi tarzi laflarla koruyan kollayan zihniyet isviçre maçindaki hakemi yerden yere vurmaya devam ediyor. Çok fazla bariz pozisyon bulamayan Cem Papila hayranlari hakemin maçin içinde çok sinsice hareket ederek isviçreyi kolladigini iddaa etti durdu ve bunlari izlerken bir kezdaha midem bulandi bu insalari toplum önünde yorum yaptiranlari kiniyorum. Ayrica H.Sükür hayranlaridayakin geçmiste salyalar saçarak basbas bagirip bir teknikdirektörüde yiyerek bu takima kazandirdiklari H.Sükür konusundaçark ederek H.sükürle artik olmuyor 35 yasini asmis futbolcunun ne isi var hala milli takimda yorumlarinda bulundular. Ayrica bir konud aha var Isviçrede olan biteni bahane edip felaket tellaligi yapan yakip yikmaktan söz eden ve toplumu maça saatli bomba haline getirmeye çalisan da bu medya ve adi Türk medyasi!!! Kader; Trabzonspor=Milli takim (Türkiye) dikkat ederseniz yasadigimiz tüm olumsuzluklar dönüp dolasip milli takimimizi buluyor ve yorumlar nedense çok farkli oluyor. Allah tüm türk milletini aptalartan korusun! Ayaklar bas olmus gidiyoruz...

Erdinç Dilek
15.11.2005, 17:01
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2 ="hBaslik">Trabzon'un açiklamasi Diyari üzdü</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/2045diyarbakir.jpg</TD>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220><T>
<T>
<TR>
<TD ="txtKucuk">15 Kasim 2005 16:13

</TD></TR>
<TR>
<TD ="hSpot">Diyarbakirspor yönetimi, Trabzonspor'un cumartesi günü Diyarbakir'da oynayacagi karsilasma için emniyetten özel koruma talep etmesine tepki gösterdi. </TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2 ="txt">

Aziz Gölcük, söz konusu sözleri talihsiz bir açiklama olarak degerlendirerek, "Her seyden önce böyle bir açiklama varsa, bu çok talihsiz bir açiklamadir. Trabzonspor yönetimi sunu bilmelidirki, biz Diyarbakirspor yönetim kurulu olarak, gelen bütün takimlari en iyi sekilde agirliyoruz. Hatta yönetim kurulumuz, gelen kulüpleri havalimaninda karsiliyor.

Diyarbakir Atatürk Stadi'nda su ana kadar 5 maç oynandi, bu maçlarda hiç puan alamadik, kimsenin tirnagina bile zarar gelmedi. Bu tür açiklamalar maalesef talihsiz ve Trabzonspor yönetimine yakistiramadigim çok talihsiz bir açiklamadir. Diyarbakirspor, her takimi candan konuk edebilecek bir kültüre sahiptir" dedi.

Diyarbakirsporlu taraftarlar da, Trabzonspor yönetiminin bu tür açiklamalarinin talihsiz oldugunu söyleyerek, Diyarbakirlilar'in misafirperver oldugunu söylediler.

(ahada bu da plakaya düstügüm mesaj: 67.mesajim)</TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: erdinç67

zanoylu
15.11.2005, 17:03
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=4d36bb74>

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2 ="hBaslik">Taraftar Ilker Yasin'i istemiyor</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/3859yasin.jpg</TD>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220><T>
<T>
<TR>
<TD ="txtKucuk">15 Kasim 2005 16:05

</TD></TR>
<TR>
<TD ="hSpot">Çarsamba günü Milli Takim ile Isviçre arasinda oynanacak karsilasma öncesinde Ilker Yasin'e büyük tepki gelmeye basladi. Tepkinin nedeni Yasin'in yaptigi hatalar.</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2 ="txt">
Türkiye ile Isviçre arasinda oynanan karsilasmada spikerlik yapan Ilker Yasin'in yaptigi yorumlar yüzünden büyük tepki aliyor.

Maç içinde sürekli konusan Yasin için taraftrarlar Yasin'in ikinci maçi anlatmamasi için Kanal D Yönetimi'ne bir çagri bulundu.
Iste Ahmet Kahraman isimli yorumcumuzun gönderdigi meilin detaylari; "Çarsamba günü cok önemli bir maç oynayacak milli takimimiz ve birçok insan bu maçi televizyondan izleyecek. Muhtemelen bu maçi yine Ilker Yasin sunacak. Ben simdiye kadar bu kisinin anlattigi maçdan zevk alani görmedim, bencede bu konuda açikça basarisiz ama Kanal D nedenini anlayamadigim bir sekilde inatla bu kisiye spikerlik yaptiriyor. Ben televizyonun sesini kisip maç seyretmek istemiyorum. Sizden ricam en azindan insanlarin rahatsizligini Kanal D'ye duyurabilmek" tesekkürler. Ahmet Kahraman</TD></TR></T></T></TABLE>

Oda karadenizli olupta trabzon düsmanlarindan.spiker degil yorumcuk yapiyo zaten</BLOCKQUOTE>

TSunami
15.11.2005, 17:06
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470><T><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2 ="hBaslik">Trabzon'un açiklamasi Diyari üzdü</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/2045diyarbakir.jpg</TD>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220><T><T>
<T>
<TR>
<TD ="txtKucuk">15 Kasim 2005 16:13

</TD></TR>
<TR>
<TD ="hSpot">Diyarbakirspor yönetimi, Trabzonspor'un cumartesi günü Diyarbakir'da oynayacagi karsilasma için emniyetten özel koruma talep etmesine tepki gösterdi. </TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2 ="txt">

Aziz Gölcük, söz konusu sözleri talihsiz bir açiklama olarak degerlendirerek, "Her seyden önce böyle bir açiklama varsa, bu çok talihsiz bir açiklamadir. Trabzonspor yönetimi sunu bilmelidirki, biz Diyarbakirspor yönetim kurulu olarak, gelen bütün takimlari en iyi sekilde agirliyoruz. Hatta yönetim kurulumuz, gelen kulüpleri havalimaninda karsiliyor.

Diyarbakir Atatürk Stadi'nda su ana kadar 5 maç oynandi, bu maçlarda hiç puan alamadik, kimsenin tirnagina bile zarar gelmedi. Bu tür açiklamalar maalesef talihsiz ve Trabzonspor yönetimine yakistiramadigim çok talihsiz bir açiklamadir. Diyarbakirspor, her takimi candan konuk edebilecek bir kültüre sahiptir" dedi.

Diyarbakirsporlu taraftarlar da, Trabzonspor yönetiminin bu tür açiklamalarinin talihsiz oldugunu söyleyerek, Diyarbakirlilar'in misafirperver oldugunu söylediler.

(ahada bu da plakaya düstügüm mesaj: 67.mesajim)</TD></TR></T></T></T></TABLE>

bunlar mal ya. ulan geçen sene topçularimizin saginda solunda torpiller patladi. maç yarida kaliyodu. simdi üzülmüsler. vah vah vah.

uslanmazlaz
15.11.2005, 17:07
"Türkiye demode futbol oynadi !.."

Trabzonspor teknik direktörü Valid Halilhodzic'den çarpici açiklama !.. Milli takimimizin Isviçre önünde 20 yil öncesinin futbolunu oynadigini öne süren Halilhodzic "Fatih'in oyuna girmemesine üzüldüm" dedi..

MILLI TAKIMIN SANSI-

Milli takimin Isviçre ile yaptigi karsilasma öncesi favori oldugunu kaydeden Halilhodziç, ''Simdi Isviçre, favori gözüküyor. Türkiye, beklenmedik bir futbol oynadi. Tur atlamasi zor olacak. Kendi takimimda gördügüm zaafi milli takimda da gördüm. Fatih'in oyuna girmemesine üzüldüm. Isviçre günümüzün modern futbolunu, Türkiye ise 20 yil öncesinin futbolunu oynadi. Gökdeniz ve Fatih ayni anda oynasaydi, milli takim bu duruma düsmezdi'' diye konustu.

Fazla yabanci oyuncunun Türkiye'ye gelmesinin iyi bir durum olmayacagini kaydeden Halilhodziç, ''Türkiye'de yetenekli oyuncular var. Onlarla iyi çalismak gerek. Yabanci oyuncunun fazlalasmasi Türk milli takiminin kalitesini kaybetmesi anlamina gelir'' dedi.

-GÖKDENIZ VE FATIH FAKTÖRÜ-

Halilhodziç, Gökdeniz'in hata yaptigini ve af diledigini de belirterek, ''Genç, modern bir hücum oyuncusu. Ben onu benimsedim. Oynamasi halinde çok mutlu olurum. O ve Fatih olsaydi, içeride üç maçi da kazanirdik. Türk futbolunun yöneticileri, Gökdeniz ile ilgili olumlu bir karar vermeli. Türk futbolu için gerekli bir oyuncu. Önümüzde 5 maçlik zorlu bir dönem var. Bir ay öncesine oranla iyi durumdayiz. Krizden çikmak için bu dönemden galibiyetlerle çikmamiz gerekiyor. Özellikle iç sahada puan kaybetmemeliyiz'' diye konustu.

ajansspor

FANATIK61
15.11.2005, 17:26
Fenerbahçe Trabzon?a sike teklif etmis !
Fenerbahçe?nin Trabzonspor?a sike teklif ettigi ortaya çikti.

Trabzonspor'da 1972-1976 yillari arasinda baskanlik yapan Salih Erdem, ?1974-75 sezonunda F.Bahçe bize sike teklifinde bulundu. Ancak kabul etmedik. 1-1?in rövansinnda Trabzon?da 1-0 kazanip Türkiye Kupasi?nda finale yükseldik? dedi.

Kaynak: Hürriyet

Murat'
15.11.2005, 17:33
Fenerbahçe Trabzon?a sike teklif etmis !
Fenerbahçe?nin Trabzonspor?a sike teklif ettigi ortaya çikti.

Trabzonspor'da 1972-1976 yillari arasinda baskanlik yapan Salih Erdem, ?1974-75 sezonunda F.Bahçe bize sike teklifinde bulundu. Ancak kabul etmedik. 1-1?in rövansinnda Trabzon?da 1-0 kazanip Türkiye Kupasi?nda finale yükseldik? dedi.

Kaynak: Hürriyet

hiç kabul eder miyiz ya

coach
15.11.2005, 18:42
arkadaslar bende maçi izlerken harbi canim sikildi zaten milli takimin oynadigi oyundan bisey anlamadim bide kaderimiz sanki ilker yasin maçi anlatiyo yanindada kendi gibi iki denyo sanki stadda degilde biranede arkadaslar hadi yorum yapsinlar neyse yaptiklari yorumda yorum olsa ilker baska diyo öbürü baska diyo yok sut atmadilar diyo kimin ne dedigi belli degil,hiç sevmedigim ercan taner bizim gese ye attigimiz bi gölü öyle bi anlatmiski (yattaranin orhan ak travestisini bi o yana bi öbür yana yatiripta attigi gol )iste maç böyle anlatilir,,o gölü 100 kere izlesem ki her gün 30 kere izliyom canim sikilmaz yattarada atmis valla,,

http://rapidshare.de/files/7675106/x.mpeg.html

lazyilmaz
15.11.2005, 19:10

Hadi hayirlisi..

Allah askina bize ne yaptilar. Havaalaninda 2 buçuk saat pasaport
kontrolü mü yaptilar, 5 gün orda kalan takima yumurta mi attilar,
havaalani görevlileri futbolcularimizi taciz mi etti? Istiklal
marsimizi islikladilar biz de onlarin milli marsini isliklariz.
Koridorlardaki, maç öncesi ve sonrasindaki gerginliklerin temelinde
terim oldugunu düsünüyorum. isviçre gazetelerinde volkanin aleyhine
yazilan yazilardan volkanin nerden haberi oldu. Terim ve yakin basinin
ortami gereksiz yere gerdigini düsünüyorum. Bu gerginligin isviçreyi
degil bizim futbolculari etkileyecegini düsünüyorum.

Tipki anorthosis rövans maçindaki gibi. Insallah yanilirim.

Inanin bana bende en cok bundan korkuyorum. anorthosis ve Letonya
maclari da ayniydi, onlar bize pislik yapti ve bizlerde onlara ve
sonucda yenbilen biz olduk. Hem duyduguma gore Turk medyasinin
aparttigi kadar pislik yapmamis bize Isvicreliler.

Emre B.
15.11.2005, 19:31
Evet rövansta kime pislik yapsak eleniyoruz

gerçekefsane
15.11.2005, 19:44
Szmykowiak döktürdü !..

Trabzonspor, Diyarbakirspor ile hafta sonu deplasmanda yapacagi maçin hazirliklarini sürdürürken, idmanlara yeni baslayan Szmykowiak'in çift kale maçta gösterdigi performans yüzleri güldürdü..

Teknik direktör Vahid Halilhodziç yönetiminde, Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde yapilan çalismaya milli oyuncular Fatih, Lee Yong, Yattara ve Tomas Jun katilmadi.

Milli takim kampindan dönen Hüseyin'in kosu yaptigi antrenmana sakatligi sona eren ve yeni yeni takimla idmanlara baslayan Szmykowiak'in çift kalede gösterdigi performans teknik heyeti sevindirdi.

Bordo-mavililer, çarsamba günü basina kapali olarak yapacagi antrenmanla Diyarbakirspor maçinin hazirliklarini sürdürecek

ajansspor.com

temelyilmaz
15.11.2005, 20:00
bu arada vahid hocanin türkiye gazetesindeki fo tosunu göreniniz varmii

arsen vegner,morinho, capelloo,carlo ancellotti ,vahid halilodziç ve bi iki tane daha ünlü teknik direktörle çekilmis resmi vardi avrupanin en iyi hocalari seçilmis zamaninda bu sahislar.bence bizim en büyük transferimiz hocamizdir ama atay onuda kaçirmasa bariii

Onur
15.11.2005, 20:06

arsen vegner,morinho, capelloo,carlo ancellotti ,vahid halilodziç ve bi iki tane daha ünlü teknik direktörle çekilmis resmi vardi avrupanin en iyi hocalari seçilmis zamaninda bu sahislar.bence bizim en büyük transferimiz hocamizdir ama atay onuda kaçirmasa bariii

Walla onu kaçirirmi bilmem ama bizim keçileri kaçirtacak yakinda...

My
15.11.2005, 20:18

Bu yazini görünce merak ettim, asaada ki haber geçiyordu. Ilginç olani en basarili t.d.ler toplantisindaymis hocamiz. Bu toplantiya yenimi katilmis acaba?
<DIV style="MARGIN-TOP: 10px; MARGIN-BOTTOM: 5px">
<DIV =subject>Vahid'in gönül köprüsü</DIV>
15 Kasim 2005 Sali</DIV>
<DIV =>&gt; Gurur tablosu
Bosnak hoca Vahid Halilhodziç, UEFA?nin basarili teknik direktörler toplantisinda bulunarak gurur verdi. </DIV>
<DIV =>http://img102.imageshack.us/img102/8973/vhd8hk.jpg (http://imageshack.us/?x=my6&amp;myref=http://imageshack.us/)</DIV>
<DIV =></DIV>
<DIV => Anladiim kadariyla yeni katilmis. Bundan hiç bir yerde bahsedilmedi mi yoksa benmi kaçirdim? smileys/smiley5.gif</DIV>

Oflumehmet
15.11.2005, 20:25
bu halilin bügünkü açiklamalar beni son derece memnün etti kendisini tebrik edecem ben bosnaliyim türklrin yaptigi yardimlari unutmadim dedi o yüzden TRABZON SPORU BIRAKMAM DEDI TEBRIKLER HALIL HOCAM

61 TS 1967
15.11.2005, 20:29
Vallayi ben de "bu hocadan da bisi olmaz" diyordum önceleri ama "kusura bakma hocam" diyorum son maçindan sonra simdi tamamen pekisti.. HELAL OLSUN!...

Efrasiyab
15.11.2005, 20:33
vay anasini bu haberi yeni duydum gurur verici bir sey

tüm sakatlarin ve cezalilarin bitmesiyle birlikte vahid hocanin takimi nasil oynatacagini cok merak ediyorum

bordox
15.11.2005, 20:46

tüm sakatlarin ve cezalilarin bitmesiyle birlikte vahid hocanin takimi nasil oynatacagini cok merak ediyorum

Yönetim yaptigi dogru seylerin reklamini bile yapamiyor,garip.Bu haber Vahit Hoca'nin ne kadar kariyerli ve basarili oldugunu gösteriyor ama bilenlerin sayisi azinlikta.

Muhalif
15.11.2005, 20:47
yukaridaki resim dergide var yahu bu ayki..

Efrasiyab
15.11.2005, 20:51

Yönetim yaptigi dogru seylerin reklamini bile yapamiyor,garip.Bu haber Vahit Hoca'nin ne kadar kariyerli ve basarili oldugunu gösteriyor ama bilenlerin sayisi azinlikta.

yuh hocam ya yine ucu yonetime dokundurdunuz ya ne diyim smileys/smiley4.gif

Ustaalioğlu
15.11.2005, 23:58
TOMAS FACIADIR

MANISA ALMADI
Trabzonspor'un eski futbolcularindan Lemi Çelik, Zigana TV'deki Takim Oyunu programina katilarak Brezilya'da yapilan tüm transferlerin arkasinda ve kefili oldugunu açikladi. Çelik, "Benim bu ülkedeki transfer politikasi ile ilgili bir elestirim olmaz. Baskan Aktug yanlis bilgilendirilmis" dedi. Çelik, Jun'un transferini önlemek için her türlü girisimde bulundugunu, bunun ciddi sekilde degerlendirilmedigini belirterek, "Jun, Senol Günes'in aradigi hiçbir kritere uymuyordu. Üstelik V.Manisa 1 milyon dolara almazken biz 3 Milyon Euro'ya aldik" dedi.
900 BIN DOLAR
Lemi Çelik, Jeferson ve Eller'in kur farklari ile toplam 900 bin dolara mal oldugunu belirterek, "Bütçeye göre en iyisini aldik" dedi. Çelik, Baskan Aktug'un transferlerde sahsina dönük bir elestiri getirecegine inanmadigini da ifade etti. Çelik, programin sürekli konugu gazeteci Cevat Kol'un, Jefferson'un top tutmayi beceremedigi biçimindeki sorusunu, "Brezilyadaki tüm kaleciler öyledir. Çünkü onlara alt yapidan beri rizikolu her hava topunu sahanin pasif bölgesine yumruklamalari için egitim verilir" dedi.

lemi cosmus gene, kaleci hakkinda soyledikleri cok ilginc yalniz, dida da top tutmuyor mu? dikkat eden var mi?

BDiler61
16.11.2005, 01:01
ben halilhodziçe güveniyorum 2. yari ligde çok iyi top oynayacagiz

Can basten
16.11.2005, 01:06
TOMAS FACIADIR

MANISA ALMADI
Trabzonspor'un eski futbolcularindan Lemi Çelik, Zigana TV'deki Takim Oyunu programina katilarak Brezilya'da yapilan tüm transferlerin arkasinda ve kefili oldugunu açikladi. Çelik, "Benim bu ülkedeki transfer politikasi ile ilgili bir elestirim olmaz. Baskan Aktug yanlis bilgilendirilmis" dedi. Çelik, Jun'un transferini önlemek için her türlü girisimde bulundugunu, bunun ciddi sekilde degerlendirilmedigini belirterek, "Jun, Senol Günes'in aradigi hiçbir kritere uymuyordu. Üstelik V.Manisa 1 milyon dolara almazken biz 3 Milyon Euro'ya aldik" dedi.
900 BIN DOLAR
Lemi Çelik, Jeferson ve Eller'in kur farklari ile toplam 900 bin dolara mal oldugunu belirterek, "Bütçeye göre en iyisini aldik" dedi. Çelik, Baskan Aktug'un transferlerde sahsina dönük bir elestiri getirecegine inanmadigini da ifade etti. Çelik, programin sürekli konugu gazeteci Cevat Kol'un, Jefferson'un top tutmayi beceremedigi biçimindeki sorusunu, "Brezilyadaki tüm kaleciler öyledir. Çünkü onlara alt yapidan beri rizikolu her hava topunu sahanin pasif bölgesine yumruklamalari için egitim verilir" dedi.

lemi cosmus gene, kaleci hakkinda soyledikleri cok ilginc yalniz, dida da top tutmuyor mu? dikkat eden var mi?

Lemi Çelik yönetim tarafindan oyuncu izlemek içinyurtdisina gönderilmis bir kisi, yani yönetim kendisine güvenmis ve yetki vermis... Acaba Jun'un böyle kötü bir futbolcu oldugu konusundayönetime bilgi vermemis miydi, eger alinmamasi yolunda görüs bildirdiyse yönetim bu kadar güvenip Brezilyalara yolladigi gözlemcisinin bu sözlerini niye dikkate almadi acaba???

Karsik isler gerçekten...smileys/smiley5.gif

Mehmet Demirkaya
16.11.2005, 01:20
transfer kotu cikinca kimse almayi istememis oluyo onu,ama bir iyi ciksa benim sayemde alindi,ben getirdim turkiyeye laflari...bu dongu boyle donuyo...hepiniz birbirinizden beceriksizsiniz iste herkes biliyo bunu,bari susmayi bilinsmileys/smiley7.gif

eys_61
16.11.2005, 01:23
TOMAS FACIADIR

MANISA ALMADI
900 BIN DOLAR

herkes sorumlulugu birbirine yikmaya çalisiyo yuh olsun sizesmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

emrecilingir
16.11.2005, 03:17
trabzon 96'tan bu yana kaç tane adam gibi transfer yaptida arkadaslar kulüptede para olmadigi sürece bu böle devam hiç bisey beklemeyin...

İleli
16.11.2005, 05:35
trabzon 96'tan bu yana kaç tane adam gibi transfer yaptida arkadaslar kulüptede para olmadigi sürece bu böle devam hiç bisey beklemeyin...

vugrinec,yattara,szymkowiak,aurellio

benim aklima bunlardan baska gelmiyo, koca 9 senede sadece bunlar!!!

ozcilingir
16.11.2005, 06:07
yukaridaki resim dergide var yahu bu ayki..

Cenk herkez senin gibi dergi üyesimi ? niye muhalefet yapiyorsun ?Ulusal basinda bizim dergiden bu haberle birlikte fb haberinide kopyalamis .Tabi bu foto bize gelmeden önceki yillarda çekilen foto oldugu görüsündeyim.

Saygilarimla

Onur
16.11.2005, 08:31
?Diyarbakir son sansimiz?
Bu sezon sergiledigi performansla takimin en formda oyunculari arasinda olan Celalettin, Diyarbakirspor maçindan zaferle ayrilacaklarini ileri sürdü. Iyi durumda olduklarini dile getiren tecrübeli futbolcu, ?Halilhodziç geldikten sonra takimda birçok sey degisti. Kaliteli futbol oynuyor ancak sonuca gidemiyoruz. Ancak bundan sonra bizim için hersey çok daha farkli olacak. Diyarbakirspor?u maglup edip bu sanssizliga bir son vermeyi planliyoruz? diye görüs bildirdi.

Bahsettikleri biz celo ha... yani karistirmayin die

temelyilmaz
16.11.2005, 09:00
baska celaleddin varmi yoksa bide takimin en formda oyunculari arasinda yer aliyomus dierleride mehmet yilmaz hasan üçüncüdür allaaa alllaa yarabbim yaaa koca külüp kimlere kaldii

temelyilmaz
16.11.2005, 10:08
METIN TÜKENMEZ
Hüseyin ve Fatih
Ulusal takimin Isviçre ile yapmasi gereken iki play-off maçi için verilen arada Trabzonspor?a iliskin ne yazilabilir...

Hiç kusku yok ki, güncellik açisindan akla ilk gelen Ulusal Takim?da görev yapan Bordo-Mavili futbolculardir. Ersun Yanal?in görev almasiyla farkedilen ve giderek yildizi parlayan, futbol kamuoyunun genelinin ilgisini çekmese de Fatih Terim?in görev vermekten geri durmadigi Hüseyin Çimsir?in oynamamasi takimin savunma düzeninde sorun yaratacaktir. Trabzonspor?un zor bir dönemeçten geçtigi günlerde Samsunspor maçinda gördügü kirmizi kart büyük bir hataydi kuskusuz. Özellikle de kaptanlik pazubandi kolunda olan bir futbolcu daha da sorumlu davranmaliydi. Aldigi cezanin gün veya hafta sayisi degil, Hüseyin?in sorumluluk duygusu önemliydi. Hüseyin gibi oyuncularin ceza almak nedeniyle takimdan uzak kalmasi, form açisindan dönüste problem yaratmaktadir.
Isviçre?de oynanan ilk maçta hücuma yönelik oyuncu çok oldugu için orta alanda yalniz kaldi ama mücadeleyi elden birakmadi. çift sari kart görmek nedeniyle formasini giymeyecek olmasi bugünkü maçta bizim için eksiklik. Çünkü Isviçre?nin dis sahada daha iyi oynadigini bilmekteyiz. Bu da karsi atak gücüne veya olgun ataklarda pas iletisiminin güçlü olmasiyla baglantilandirilabilir. Iste bunun için rakibin yapacagi paslarda bozucu veya orta alandan forvete çikacak paslara engel olmak bakimindan bugün Hüseyin sahada olmaliydi.
Fatih Tekke ilk maç göz önüne alindiginda çok tartisilan bir oyuncu durumunda. Geçen sezonun bitiminde fitik ameliyati olan ve bu ameliyatin getirdigi geç forma girme durumu hem Trabzonspor?u hem de Ulusal takimi olumsuz etkiledi. Hatta Famagusta Anortisos?a elenmesinde bile Fatih?in durumu önemli bir etken oldu. Gerçlerbirligi maçinda da gördük ki, Fatih Tekke oynadigi zaman görev yaptigi takima hücum anlaminda önemli katkilar yapmakta. Hele özellikle de, ilk Isviçre maçinda oldugu gibi ilerideki tek santrforun arkasinda üç hücumcuya görev veriyorsaniz, ilerideki adamin top tutmasi, arkadan gelenlere zaman kazandirmasi gerekmektedir.
Hakan Sükür bu görevi yapamiyor artik. Fatih Tekke ise kadroya çagrilan futbolcular içinde bu görevi layikiyla yapan birinci forvet oyuncusu. Ulusal takimin Isviçre ile oynadigi ilk maç için, teknik adam tercihlerine bagli olarak çok sey söylenebilir. Ama Fatih Tekke?ye görev verilmemesi, oyunun kötü oynanmasinda ve maçin kaybedilmesinde ki-baska faktörlerde olabilir ama- birinci nedendir. Bugün oynanacak maçta da, eger turun geçilmesi için bir plan yapilacaksa Fatih Tekke?ye mutlaka görev verilmelidir. Fatih?ingörev yaptigi maçlarda takim futbol oynamaya çalisiyor. Hakan Sükür?de ise içgüdüsel bir doldur bosalta geçiliyor sikisik durumlarda.

TSunami
16.11.2005, 10:11
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Trabzon Antep ile masaya oturdu</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/3755lazarov.jpg</TD>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>16 Kasim 2005 09:43

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Trabzonspor, Galatasaray ve Besiktas?in da pesinde oldugu Antepli futbolcu için önümüzdeki hafta G.Antepspor kulübüne teklifini iletecek.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Trabzonspor, Gaziantep?in Bulgar yildizi Lazarov konusunda israrini sürdürüyor. Bordo-Mavililer, uzun zamandir Galatasaray ve Besiktas?in da listesinde bulunan golcü futbolcu için gelecek hafta Antep?e teklifini götürecek.

Özellikle Baskan Atay Aktug?un, Lazarov?un alinmasina çok sicak baktigi ve her türlü fedakarliga hazir oldugu ileri sürüldü. Karadeniz ekibi yöneticilerinin ayrica Lazarov ile yaptiklari ön görüsmeden olumlu sonuçla ayrildiklari da bildirildi.

Beklemiyorlar
Bu arada Gaziantepspor?un sezon sonunda sözlesmesi sona erecek olan Lazarov?u kulübün eline para geçmesi amaciyla ara transferde elinden çikarmayi düsündügü, Fatih?in yanina forvet arayan Trabzon?un da bu firsati kaçirmak istemedigi ögrenildi. Yöneticiler konu ile ilgili olarak önümüzdeki hafta Antep?e gidip bu oyuncu için pazarliklara baslayacak. Tek sorun ise Galatasaray ve Besiktas nedeniyle Lazarov?un fiyatinin artacak olmasi.</TD></TR></T></TABLE>

ferrosiyanur
16.11.2005, 10:15
ulan kasada 30 milyon dolar para war diyolar bari bunda cimrilik yapiplazarovu ellerinden kaçirmasinlarsmileys/smiley7.gif

KuĞu
16.11.2005, 10:23
para yok! kendinizi kandirip durmayin kaç kere daha yazacagiz!

Ahmet AYDIN-28
16.11.2005, 10:33
baska celaleddin varmi yoksa bide takimin en formda oyunculari arasinda yer aliyomus dierleride mehmet yilmaz hasan üçüncüdür allaaa alllaa yarabbim yaaa koca külüp kimlere kaldii

smileys/smiley1.gif

smertkan
16.11.2005, 10:41
METIN TÜKENMEZ
Hüseyin ve Fatih
Ulusal takimin Isviçre ile yapmasi gereken iki play-off maçi için verilen arada Trabzonspor?a iliskin ne yazilabilir...

Hiç kusku yok ki, güncellik açisindan akla ilk gelen Ulusal Takim?da görev yapan Bordo-Mavili futbolculardir. Ersun Yanal?in görev almasiyla farkedilen ve giderek yildizi parlayan, futbol kamuoyunun genelinin ilgisini çekmese de Fatih Terim?in görev vermekten geri durmadigi Hüseyin Çimsir?in oynamamasi takimin savunma düzeninde sorun yaratacaktir. Trabzonspor?un zor bir dönemeçten geçtigi günlerde Samsunspor maçinda gördügü kirmizi kart büyük bir hataydi kuskusuz. Özellikle de kaptanlik pazubandi kolunda olan bir futbolcu daha da sorumlu davranmaliydi. Aldigi cezanin gün veya hafta sayisi degil, Hüseyin?in sorumluluk duygusu önemliydi. Hüseyin gibi oyuncularin ceza almak nedeniyle takimdan uzak kalmasi, form açisindan dönüste problem yaratmaktadir.
Isviçre?de oynanan ilk maçta hücuma yönelik oyuncu çok oldugu için orta alanda yalniz kaldi ama mücadeleyi elden birakmadi. çift sari kart görmek nedeniyle formasini giymeyecek olmasi bugünkü maçta bizim için eksiklik. Çünkü Isviçre?nin dis sahada daha iyi oynadigini bilmekteyiz. Bu da karsi atak gücüne veya olgun ataklarda pas iletisiminin güçlü olmasiyla baglantilandirilabilir. Iste bunun için rakibin yapacagi paslarda bozucu veya orta alandan forvete çikacak paslara engel olmak bakimindan bugün Hüseyin sahada olmaliydi.
Fatih Tekke ilk maç göz önüne alindiginda çok tartisilan bir oyuncu durumunda. Geçen sezonun bitiminde fitik ameliyati olan ve bu ameliyatin getirdigi geç forma girme durumu hem Trabzonspor?u hem de Ulusal takimi olumsuz etkiledi. Hatta Famagusta Anortisos?a elenmesinde bile Fatih?in durumu önemli bir etken oldu. Gerçlerbirligi maçinda da gördük ki, Fatih Tekke oynadigi zaman görev yaptigi takima hücum anlaminda önemli katkilar yapmakta. Hele özellikle de, ilk Isviçre maçinda oldugu gibi ilerideki tek santrforun arkasinda üç hücumcuya görev veriyorsaniz, ilerideki adamin top tutmasi, arkadan gelenlere zaman kazandirmasi gerekmektedir.
Hakan Sükür bu görevi yapamiyor artik. Fatih Tekke ise kadroya çagrilan futbolcular içinde bu görevi layikiyla yapan birinci forvet oyuncusu. Ulusal takimin Isviçre ile oynadigi ilk maç için, teknik adam tercihlerine bagli olarak çok sey söylenebilir. Ama Fatih Tekke?ye görev verilmemesi, oyunun kötü oynanmasinda ve maçin kaybedilmesinde ki-baska faktörlerde olabilir ama- birinci nedendir. Bugün oynanacak maçta da, eger turun geçilmesi için bir plan yapilacaksa Fatih Tekke?ye mutlaka görev verilmelidir. Fatih?ingörev yaptigi maçlarda takim futbol oynamaya çalisiyor. Hakan Sükür?de ise içgüdüsel bir doldur bosalta geçiliyor sikisik durumlarda.

Hayret Türkiyede Futboldan anlayan anladiginida açikca yazmaktan çekinmeyen Kalemler arasinda Metin Tükenmezde katilabilinirmis.Katilabilirmis diyorum kusura kalmayin ama iskillenmeden olmuyor.Sütten o kadar agzimiz yandiki degil yogurdu ayrani bile üfleyerek içmek lazim.

Yani ne denir budur iste Saban bitti.Bu maçta Fatih olsa ayagina gelen topu kolay vermez.Ya faul olur.Yada pas atar.Yani takima hucum yaptirir.Sabani koyarsan verilmeyen penaltidan bahsedip dövünürsün.Tabi adam Saban olunca pozisyonuda Sabanlik olur.O da bir tane numunelik.

onurts61
16.11.2005, 11:05

Yanlis anlamani istemem yargilamak icin degil sadece bilgi edinmek icin soruyorum para olmadigini nerden biliyorsun kaynagini aciklayabilirmisin

Erdinç Dilek
16.11.2005, 11:21
onurts61 imzan bir harika
(Jeferson topu tut . Jeferson karsi karsiya kaldiginda aciyi daralt . Jeferson zamanlamani iyi ayarla.)

gerçekefsane
16.11.2005, 11:24

Yanlis anlamani istemem yargilamak icin degil sadece bilgi edinmek icin soruyorum para olmadigini nerden biliyorsun kaynagini aciklayabilirmisin

merak ediyoruzEdited by: gerçekefsane

Erdinç Dilek
16.11.2005, 11:29
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Diyarbakirspor ligden düsürülecek</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/3371diyar.jpg</TD>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>16 Kasim 2005 11:00

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Sonsayfa.com sitesi yazari Süleyman Özisik, Turkcell Süper Ligi takimlarindan Diyarbakirspor'un ipinin çekildigini ve sezon sonunda küme düsürelecegini iddia etti</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>

Özisik "Terörün faturasi Diyarbakirspor" (http://www.s&#111;nsayfa.com/artikel.php?artikel_id=132581) isimli yazisinda su iddialara yer verdi:
Tarihler 22 Agustos 2005'i gösterdiginde Trabzon'un Maçka Ilçesi'nde bir olay oldu..

Hani PKK'li teröristler Maçka'da güvenlik güçleriyle çatismaya girmis, bir baskomiser yardimcisini yaralayip kaçmaya çalismisti..

Hani bu olayi duyan binlerce Karadenizli sokaklara dökülmüs, dag tas aradiklari teröristlerden birini kendi elleriyle yakalayip adalete teslim etmisti..

Iste o olaydan bahsediyorum..

Hatirladiniz mi?

O günü ben çok iyi hatirliyorum..

Siz o teröristin Maçka'da yakalandigi haberini okurken ben, Turkcell Süper Ligi'nde Trabzonspor'un Diyarbakir ile hangi hafta nerede maç yapacagini arastiriyordum..

Fikstürde Trabzonspor ile Diyarbakirspor'un ligin 13. haftasinda Diyarbakir'da oynayacagi yaziliydi..

O gün Sonsayfa'daki arkadaslara endisemi anlattim..

"Ligin 13. haftasinda Trabzonspor Diyarbakir'a gidecek.. Terör yandaslari bu yapilani bir kenara not etti. Trabzonspor'un Diyarbakir'a girisinde çok büyük provokasyonlar olabilir. Bu haftaya dikkat etsek iyi olur" dedim ve 19 Kasim 2004 tarihini bir kenara not ettik..

Dogrusunu isterseniz bu isin içinden nasil çikilacagini merak ettigim için dikkatle izliyordum bu maç öncesinde yasanan gelismeleri..

Ve ilk bomba geçtigimiz hafta patladi. Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Diyarbakirspor'a bir maç seyircisiz oynama cezasi verdi.. Cezanin nedeni, saha içindeki olaylar ve kötü tezahürat.. O maçi izleme imkaniniz varsa açip tekrar tekrar izleyin.. Hakemin Diyarbakirspor'u nasil tahrik ettigine, puanini nasil göstere göstere çaldigina ve taraftari nasil galeyena getirdigine gözlerinizle birkez daha taniklik edin..

Türkiye liglerinde bugüne dek onlarca lig maçinda saha içinde olaylar oldu, tribünlerden kötü tezahuratlar yasandi.. Ama çogu bu cezaya çarptirilmadi..

Mesela size bir örnek vereyim..

Agustos ayinin 28'inde Inönü Stadyumu'nda oynanan maçta Besiktas taraftari Diyarbakirsporlu futbolculara ve yöneticilere "PKK disari" demesine va açik açik bölücülük yapmasina ragmen önce seyircisiz maç oynama cezasi verildi, ardindan bu ceza kaldirildi..

Yani iki olayi kiyasladiginizda arada daglar kadar fark var ama Diyarbakirspor'un sahasi seyirciye kapatildi..

Neden?

Nedeni basit..

Birileri talimat verdi ve Diyarbakirspor'a bu ceza verildi.. Giden talimatta "Sahasini kapatin. Trabzonspor Diyarbakir'a gitmesin" deniyordu ama çok fazla dikkat çekecegi için bu ceza seyircisiz oynama olarak yumusatildi..

Çok ciddi bir iddia biliyorum..

Çünkü eminim..

Hem de adim kadar..

Bu ceza olayindan sonra, Trabzonspor kanadindan bölücülerin yüzünü güldürecek inanilmaz bir talep gitti Türkiye Futbol Federasyonu'na..

Trabzonspor yönetimi, Diyarbakir'a gidis ve geliste can güvenlikleri olmadigini iddia ederek devletten özel bir koruma timi istedi..

Kimse çikip da, "Höt.. Nereye gidiyorsun ki özel bir koruma istiyorsun.. Diyarbakir bu ülkenin topragi degil mi? Bekaa Vadisi'ne gitmiyorsun. Diyarbakirsporlular Trabzon'a gelince özel koruma istiyor mu?" diye sormadi ve bu bölücü söyleme adeta seyirci kalindi..

Sadece Diyarbakirspor bu olaya tepki gösterdi..

Basin Sözcüsü Aziz Gölcük, söz konusu sözleri talihsiz bir açiklama olarak degerlendirerek, "Bu çok talihsiz bir açiklamadir. Trabzonspor yönetimi sunu bilmelidirki, biz Diyarbakirspor yönetim kurulu olarak, gelen bütün takimlari en iyi sekilde agirliyoruz. Diyarbakir Atatürk Stadi'nda su ana kadar 5 maç oynandi, bu maçlarda hiç puan alamadik, kimsenin tirnagina bile zarar gelmedi. Bu tür açiklamalar maalesef talihsiz ve Trabzonspor yönetimine yakistiramadigim çok talihsiz bir açiklamadir. " dedi.

Devlet, ülkesinde yapilan bu bölücülüge sadece seyirci kaldi.. Diyarbakirspor'un teröristlerin takimi, Diyarbakir'in terör kenti oldugu yönündeki alçakça iddaya destek verir gibi sadece izledi..

Hani Türkiyede bir olay olunca avrupa ülkeleri vatandaslarina, ''Aman oraya gitmeyin.. Türkiye riskli ülke ve can güvenliginiz yok'' diyor ve biz de çok bozuluyoruz ya..Devlet, kendi sinirlari içinde böyle bir olaya geçit verdi ve bir kentinin mimlenmesine neden oldu anlayacaginiz..

Bakin suraya yaziyorum..

Trabzon Maçka'daki olaydan sonra Diyarbakirspor'un ipi çekildi..

Agustos ayindan beri Diyarbakirspor'un oynadigi maçlara bir bakin..

Ben baktim..

Öyle hakem hatalari (!) var ki inanamazsiniz. 12 puani resmen çalinmis Güneydogu temsilcisinin..

Çok güzel maçlar çikarmasina ragmen sahasinda puan alamiyor Diyarbakirspor. Evinde oynadigi 5 maçtan da puan alamamis.. Deplasmanda ise Besiktas ile berabere kalmis ve Malatyaspor'u 2-1 yenmis..

Ben, "Diyarbakirspor ligin dibine demir atti" diyeyim siz anlayin..

Gelecek yil Turkcell Süper Ligi'nde Diyarbakirspor olmayacak..

Çünkü emir büyük yerden..

Buda buhaberile ilgili okuyucu yorumlari:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%">
<T>
<TR>
<TD =txtMavi height=24>YORUMLAR</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#38a6d8>http://www.internetspor.com/v3/img/tdarka.gif</TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif>http://www.internetspor.com/v3/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt>
Süleyman Özisik kardesimiz geçen sene 8 maçtir galip gelmemis diyarbakirspor son Samsun maçinda galip geliyor, zavalli Sakaryasporu küme düsüyor yazik degilmi sakaryaya. 2 ligten 1 lige nasil çiktiginizida bir arastirsana karsina neler çikar bir gör. Sakaryanin ahi yerde kalmaz bakin Samsunun,Malatyanin ve diyarin haline ilahi adelet tecelli edecek insallah üçünüzde küme düsersiniz </TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk>
( 16/11/2005 12:17 ) bekir dogu

</TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif>http://www.internetspor.com/v3/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt>
Ne Hakkiniz Var Diyarbakirsporu Düsürmeye?</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk>
( 16/11/2005 12:17 ) ersen yesildal

</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =txt>
ßu Takim Ne Pkk Takimidir Ne Kürt Takimidir TürkLerin Takimidir ßiz Türkiyede yasamiyormuyuz Türk deiLmiyiz O Zaman Diyarbakirspor Cumhuriyetide Türk. Diyarbakirspor ßu Sene Düsecek Diyen YaniLiyor Düsmeyecez o kadar
Sayin Yazar : Süleyman Özisik Göreceksin Bu TaKim Düsmeyecek...</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk>
( 16/11/2005 12:17 ) ersen yesildal

</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =txt>
Nasil çiktiklari belli olmadan nasil düstüklerini konusmanin anlami yok herkes diyarbakir-konya maçini örnek vermis hala içimde uhde böyle rezillik görülmedi mutlu çelik adli hakemin yaptiklari ortada hala ne diye konusuyorlar anlamiyorum kaç anadolu kulübü diyarbakir sporu seviyor ne olur söyleyin bi tane örnek verin bana ya bu yaziyi yazan arkadasimada bi tavsiyem var nasil çiktiklarini ne dolaplar döndügünü nasil hakemleri aldiklarini bu iste kimlerin parmagi oldugunu bi arastirsin bakalim yilin arastirmasi olur.....</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk>
( 16/11/2005 12:08 ) ahmet buyrucu

</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =txt>
aziz yildirim artik bir yerlerine kina yakar fenerbahçenin hakkini arayacagi yerde kendi memleketinin hakkini savunsun simdi </TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk>
( 16/11/2005 11:48 ) hasan özay

</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =txt>
Evet her sene Diyarbakir düsmesin diye yapilmayan rezillik kalmadi.Ama bu sene gerek kadro yapisiyla gerekse oynadigi futbolla hiçbir sekilde süper ligde kalmayi hak etmiyor.Eger gene birileri araya giripde siyasi baskida bulunmazsa diyarbakir hak ettigi gibi 2. ligin yolunu tutmasi gerekir.Unutmayalimki dogunun tek takimi diyartbakir degildir.Baska takimlarda doguanadoluyu en az diyarbakir gibi 1. ligde temsil edebilir.
</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk>
( 16/11/2005 11:41 ) eren yildirim

</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =txt>
bugüne kadar nasil birileri tarafindan ligde kalmalari saglanmissa, birileri tarafindan düsürülmwelerini de dogal karsilamalari gerekir. Atay maçinda yaptiklarini unutmasinlar, baska örnekleride var, 2. ligden çikarken olan konya maçi falan, o yüzden hiç aglamasinlar, sizlanmasinlar, gerçek yerlerine dönecekler demek. bunun için ip çekmeye gerek yok ki, zaten kendi kendilerine düsecekler, o yolda hizla ilerliyorlar.</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk>
( 16/11/2005 11:39 ) ahmet teber

</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =txt>
evet sevgili yazarimiz çok güzel bir konuya isaret etmis gerçekten diyarbakirspor üzerinde oyunlar oynaniyor diyarbakirspor bazi yorum yazan arkadaslarimizin yazdigi gibi süper lige çikmadi konyaspor maçini örnek gösteren arkadasim konyadaki maçi biliyormusun 5 tane diyarbakirspor taraftari ögrencigi hastanelik ettiler kimsenin giki çikmadi ve ben suna içtenlikle inaniyorum bu takim düsmeyecek kimse sevinmesin diyarbakirsporun arkasainda milyonlar var unutmayin diyarbakirspor yanliz diyarbakirlilarin degil tüm bölgenin takimidir</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk>
( 16/11/2005 11:21 ) seyhmus turel

</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =txt>
rahmetli gaffar okanin takimi.eger o öldürülmeseydi 1.lig yüzünü zor görürdü.d.bakirdan konyasporun çektigini kimse çekmedi.maçta kale arkasinda kaleciye maç boyunca tehditler.kimsenin diyarbakiri pkk görmüyor.d.bakir kendini nasil yapiyorsa ön plana çikariyor.1.lige çikmasi adalet degil ki 2.lige düsmesi adaletsizlik olsun sayin yazar.o çirkin maçlardan sonra nerelerdeydiniz.</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk>
( 16/11/2005 11:18 ) sinan ural

</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =txt>
Bu yaziyi yazan yazari gerçekten kiniyorum bilgiler anca bu kadar saptirilir. Ayrica bir futbol sever olarak diyarbakirin 1.Lige nasil çiktigi ve senelerdir ligde nasil kaldigi herkes tarafindan bilinirken ucuz numaralarla hem kendinizi meshur edip hem ortaligi karistirmayiniz yazari kiniyorum</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk>
( 16/11/2005 11:05 ) tcenk tcenk

</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =txt>
Diyarbakirspor'un süper lige çiktigi en son maçi hatirlatmak isterim Konyaspor'u nasil yendigini stada kamera ve fotagraf makinas dahil kimsenmin stada alinmadigi maçi hatirlatmak istedim</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk>
( 16/11/2005 10:58 ) cihan aslan

</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =txt>
Evet ne güzel yazmisssin tek pencere ve trabzonspor düsmanligini unutmadan..
E kardesim yillarca trabzon sokaklarin pkk sokaklari deyip çigirtkanlik yapan degilmisiniz özellikle fenerbahçe maçlarinda bu çigirtknaliklari yapip binlerce özel timi trabzona getiren bu basin siz degilmisiniz.
ayrica trabzonlunun diyarbakirliyla bir sorunu yoktur olamazda...iyi oku güzel kardesimm..
ülkenin ileri gelenleri dahi maalesef oraya giderken ayni söylemlerde bulunmuyorlarmii?
Ayrica unutma 96 yilinda trabzona gidecek fenerbahçe takiminin neler istedigini can güvenligi olmadigini yazdigi zaman neredeydin.
Çok komiksinizzz.. ve de riyaa yapiyorsunuzz.
yazik valla yaaa.yazikkkk</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk>
( 16/11/2005 10:49 ) A.Numan ERDEM

</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =txt>
silahla yasayan silahla ölür diye bir söz vardir. Senelerdir Malum TALIMATLARLA ligde kaliyordu, talimat
lada düsmesi normal.</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk>
( 16/11/2005 08:38 ) Göksen Merey</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

temelyilmaz
16.11.2005, 12:07
INSANLIK NAMINA ASAGIDAKI METNI bizeyazin@kanald.com.tr adresine gönderin lütfennnnn

Sayin Kanal D Yönetimi

Benim ve Tüm TÜRK HALKININ sizden bir istegi bulunmaktadir...
Çarsamba günü oynanacak olan dünya kupasi play-off mücadelesi TÜRKIYE-ISVIÇRE maçini Sayin Ilker Yasin`in sunmamasini talep ediyorum...

Çünkü Ilker Yasin hem maç anlatim tarziyla hemde maç anlatimi sirasinda yapmis oldugu hatalarla stres içinde izledigimiz maçi daha da stresli ve izlenemez hale getirmektedir.

Bu istegim yanliz benim sahsi görüsüm degil çevremdeki birçok insanin da görüsü oldugunu belirtmek isterim

Bunun dikkate alinmasini yönetiminizden talep ediyorum.

Saygilarimla

BU YAZI KANAL D TELEVIZYONUN RESMI SITESINDEN ALINMISTIR

Erdinç Dilek
16.11.2005, 12:46
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470><T><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2 ="hBaslik">Halilhodziç utandigini itiraf etti</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/3416halihodzic.jpg</TD>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220><T><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD ="txtKucuk">16 Kasim 2005 03:29

</TD></TR>
<TR>
<TD ="hSpot">Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodzic, "Gerçegi söylemek gerekirse taraftarin önüne çikmaya taraftardan utaniyor ve çekiniyorum" dedi</TD></TR></T></T></T></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD colSpan=2 ="txt">

Trabzonspor Teknik Direktörü, istenilen galibiyetleri alamadiklari için taraftardan çekindigini söyledi.

BUGÜNE kadar görev yaptigi takimlarda futbolcu ve taraftarlarla çok iyi iliskisi oldugunu belirten Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodzic, "Gerçegi söylemek gerekirse taraftarin önüne çikmaya taraftardan utaniyor ve çekiniyorum" dedi. Halilhodzic, "Casablanca ve Lille takimlarindan ugurlanirken hem futbolcularimla hem de taraftarlarla duygusal anlar yasadik, agladik. Bir aydir Trabzon?dayim. Henüz gerekli galibiyetleri alamiyoruz. Bu taraftar, çok daha iyi oyun ve galibiyetleri hak ediyor. Bunlar saglandigi zaman sokakta rahatça dolasabilirim" diye konustu.

Milli Takim?in kadrosu belli oldu !
Isviçre ile karsilasacak olan Milli Takim?imizin kadrosu açiklandi...

TÜRKIYE: Volkan, Fatih Akyel, (Serkan), Tolga, Alpay, Ergün, Okan, Yildiray, (Selçuk), Emre, Tümer, Hakan Sükür, Fatih Tekke.

ISVIÇRE: Zuberbuehler, Degen, Mueller, Senderos, Spycher, Gygax, Vogel, Barnetta, Cabanas, Frei, Vonlanthen (Streller).

Stat: Sükrü Saracoglu.
Saat: 20.15.
Hakem: Frank De Bleeckere (Belçika).
Yayin: KANAL D.

Kaynak :(http://www.spor3.com/detay.asp?ID=117468,internetspor.com)</TD></TR></T></T></T></T></T></TABLE>Edited by: erdinç67

Oruç
16.11.2005, 12:53
Aldiginiz haberlerin kaynagini da yazarsaniz iyi olur.smileys/smiley2.gif

gultekinsurul
16.11.2005, 13:05
daha bi sey açiklanmis degil

kadro muhtemel kadro baksaniza zaten bazi futbolculara parantes içindeki alternatiflerle ihtimal verilmis.

kesin kadro degil

gultekinsurul
16.11.2005, 13:07
Bence Fatih SULTAN ikinci yari oynatilsin.

KuĞu
16.11.2005, 13:16
Süleyman ÖZISIKtamamiyle provoke etmek için bir yazi yazmis çok yaziksmileys/smiley5.gifadam bukadar önemli bir maç öncesi, üsütne basabasaMaçka olaylarini resmen birilerine hatirlatiyor üstüne D.Bakirin küme düsürülecegi iddasiyla Diyarbakirlilari resmen tetikliyor, bu herifin yaptigi bence birilerini Trabzonspor için kiskirtmak ve bence Maçkada olanlar bu herife çok dokunmus, ortam fazla bulanmadigi için rahatsiz olmus ve birilerini göreve çagriyor! Bu yazi suç duyurusu yapilacak bir yazi. Ancak bukadar net proveke edilir.

Burçak
16.11.2005, 13:19
. aslinda bunu herkes biliyo ama görünce aklima gelince sinirleniyorum. yaa fenerbahçe 2000 derneginde hala as baskan olarak görevli görünen biri trabzonspor yönetiminde. bizde neden yönetim basarisiz diyoruz. aslinda hersey ortada. nasil böyle biseye izin veriyolar anlamak mümkün degil. yönetimimizde bi fb li olmasini ayiptir yaaa. ben kabullenemiyorum

<H2 style="MARGIN: auto 0cm">Fenerbahçe 2000 Dernegi'nin Yönetim Kurulu Üyeleri Asagida Bilgilerinize Arz Edilmistir. Listenin tamamini görmek için lütfen buraya tiklayiniz (http://www.fenerbahce2000.com/c&#111;ntents.php?cid=2).</H2>
<H2 style="MARGIN: auto 0cm">YÖNETIM KURULU</H2>
<H2 style="MARGIN: auto 0cm">ASIL ÜYELER<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><O:P></O:P></H2>
<O:P></O:P>
SEVKET YILMAZ BASKAN <O:P></O:P>
ALI AYTEMIZ BASKAN VEKILI<O:P></O:P>
DURSUN EKSIOGLU AS BASKAN<O:P></O:P>
METIN AKBASOGLU AS BASKAN &lt;&lt;&lt;&lt;&lt;TS yöneticisi smileys/smiley5.gif
AYHAN ÖNALAN AS BASKAN<O:P></O:P>
AHMET POLAT AS BASKAN<O:P></O:P>
EFRIM BAG AS BASKAN<O:P></O:P>
ORHAN UZUNAL GENEL SEKRETER<O:P></O:P>
KUDRET FIKIRLI MUHASIP ÜYE<O:P></O:P>
KADIR ÇINAR GENEL SEKRETER YRD.<O:P></O:P>
ERDAL KARADOGAN BASIN SÖZCÜSÜ<O:P></O:P>
MEHMET INAL ÜYE<O:P></O:P>
MEHMET MUSAOGLU ÜYE<O:P></O:P>
SEVAL ATASAGUN ÜYE<O:P></O:P>
CENK KARLITEPE ÜYE

YEDEK ÜYELER

SINAN ÇIÇEK<O:P></O:P>
U. BASAR NAIBOGLU<O:P></O:P>
GÖKAY ERGÜN<O:P></O:P>
BÜLENT PEYMAN<O:P></O:P>
VURAL GÜRELER<O:P></O:P>
SELAHATTIN KAYAMAN<O:P></O:P>
YILMAZ ACAR

HAYSIYET DIVANI

ASIL ÜYELER

ADIL BILGILI<O:P></O:P>
OSMAN NURI ÖZTÜRK<O:P></O:P>
YILMAZ YILDIZ<O:P></O:P>
GÜNER DEMIR<O:P></O:P>
RAHMI KANBAY<O:P></O:P>
ENVER GÜRELER<O:P></O:P>

YEDEK ÜYELER

ÖZTÜRK KÖPRÜLÜ<O:P></O:P>
FERIT ÇEKER<O:P></O:P>
ISKENDER YENIHAT<O:P></O:P>
BASRI DÜZGÜNOGLU<O:P></O:P>
<H2 style="MARGIN: auto 0cm">DENETIM KURULU<O:P></O:P></H2>
<H2 style="MARGIN: auto 0cm">ASIL ÜYELER<O:P></O:P></H2>
CIHAT ERYÜREK<O:P></O:P>
AHMET BALTACI<O:P></O:P>
N. GÜROL AYDINLIK<O:P></O:P>
YEDEK ÜYELER<O:P></O:P>
KENAN ALBAYRAK<O:P></O:P>
OGUZ TEKIN<O:P></O:P>
ILHAN SERT<O:P></O:P>
<DIV style="BORDER-RIGHT: medium n&#111;ne; PADDING-RIGHT: 0cm; BORDER-TOP: medium n&#111;ne; PADDING-LEFT: 0cm; PADDING-BOTTOM: 1pt; BORDER-LEFT: medium n&#111;ne; PADDING-TOP: 0cm; BORDER-BOTTOM: windowtext 1pt solid; mso-element: para-border-div; mso-border-bottom-alt: solid windowtext .75pt">
<O:P></O:P></DIV>
<DIV align=right>Fenerbahce 2000 </DIV>Edited by: forever61

onurkaradeniz
16.11.2005, 13:21
http://www3.mackolik1.com/img/antrenor/319_01.jpg Antalya - [/B]Antalyaspor Genel Direktörü Yilmaz Vural, Antalyaspor'un Trabzonspor örneginde oldugu gibi Anadolu takimlarinin temsilcisi haline gelmesi gerektigini söyled

Vural, Trabzonspor'un gösterdigi basarilariyla Karadeniz'in, hatta Anadolu'nun takimi haline geldigini vurgulayarak, ''Ekonomik nedenlerden dolayi Trabzonspor artik eski basarisini yakalayamiyor. Trabzonspor'un yerini birkaç takim almak istedi ama basarili olamadi. Benim hayalim Antalyaspor, Anadolu takimlarinin temsilcisi haline gelmeli. Trabzonspor'un yerini alabilecek ekonomik ve nüfus yapisina sahip. Antalyaspor, Akdeniz bölgesinin takimi olmali'' dedi.
biraz zor bee yilmaz hoca...smileys/smiley36.gif

Oruç
16.11.2005, 13:22
@forever61

fenerbahçe 2000 derneginde hala as baskan olarak görevli görünen biri,sözde Trabzonspor'luyum diye geçinen bazi yöneticiler gibi Brezilya'ya pembe dizi çevirmeye gitmedi.Adam gidip Szymek'i getirdi.O'nu çekemeyenler Zurawski'yi getirmesine müsaade etmediler maalesef.Bu mu Trabzonspor'luluk??? Edited by: thepatfhinder

Burçak
16.11.2005, 13:22
http://www3.mackolik1.com/img/antrenor/319_01.jpg Antalya - [/B]Antalyaspor Genel Direktörü Yilmaz Vural, Antalyaspor'un Trabzonspor örneginde oldugu gibi Anadolu takimlarinin temsilcisi haline gelmesi gerektigini söyled

Vural, Trabzonspor'un gösterdigi basarilariyla Karadeniz'in, hatta Anadolu'nun takimi haline geldigini vurgulayarak, ''Ekonomik nedenlerden dolayi Trabzonspor artik eski basarisini yakalayamiyor. Trabzonspor'un yerini birkaç takim almak istedi ama basarili olamadi. Benim hayalim Antalyaspor, Anadolu takimlarinin temsilcisi haline gelmeli. Trabzonspor'un yerini alabilecek ekonomik ve nüfus yapisina sahip. Antalyaspor, Akdeniz bölgesinin takimi olmali'' dedi.
biraz zor bee yilmaz hoca...smileys/smiley36.gif

vah vaahh yilmaz hoca da kafayimi yedi ne. ne saçmalamis öyle.

onurkaradeniz
16.11.2005, 13:29
bizi örnek almasi iyi ama basarmasi imkansiz

KuĞu
16.11.2005, 13:31
bence gayet objektif konusmus bikere TS nin varligini birileri gibi inkar etmemis ve ardindan " olmali" seklinde açiklamalrda bulunmus. Bravo Yilmaz Vural bu objektif degerlendirmen birilerine hedef ve hazim dersi verir insaallah, elbetteki TS örnek alinacak ve amaç için hedef gösterilecek bir camia ama siki çalismalisiniz en erken 10 yiliniz var ve bu arada TS nin basarisiz olmasi gerekiyorsmileys/smiley1.gif

degok
16.11.2005, 13:32
QUOTE=erdinç67

Bu ceza olayindan sonra, Trabzonspor kanadindan bölücülerin yüzünü güldürecek inanilmaz bir talep gitti Türkiye Futbol Federasyonu'na.. Trabzonspor yönetimi, Diyarbakir'a gidis ve geliste can güvenlikleri olmadigini iddia ederek devletten özel bir koruma timi istedi.. Kimse çikip da, "Höt.. Nereye gidiyorsun ki özel bir koruma istiyorsun.. Diyarbakir bu ülkenin topragi degil mi? Bekaa Vadisi'ne gitmiyorsun. Diyarbakirsporlular Trabzon'a gelince özel koruma istiyor mu?" diye sormadi ve bu bölücü söyleme adeta seyirci kalindi.. Sadece Diyarbakirspor bu olaya tepki gösterdi.. Basin Sözcüsü Aziz Gölcük, söz konusu sözleri talihsiz bir açiklama olarak degerlendirerek, "Bu çok talihsiz bir açiklamadir. Trabzonspor yönetimi sunu bilmelidirki, biz Diyarbakirspor yönetim kurulu olarak, gelen bütün takimlari en iyi sekilde agirliyoruz. Diyarbakir Atatürk Stadi'nda su ana kadar 5 maç oynandi, bu maçlarda hiç puan alamadik, kimsenin tirnagina bile zarar gelmedi. Bu tür açiklamalar maalesef talihsiz ve Trabzonspor yönetimine yakistiramadigim çok talihsiz bir açiklamadir. " dedi. Devlet, ülkesinde yapilan bu bölücülüge sadece seyirci kaldi.. [/QUOTE]

Iyide ben geçen sene diyarbakirda oynanan maçida hatirliyorum. Sahaya yagan koltuklari siseleri bütün küfürlü tezahurati çik net izledik. Hatta seyircilerimizin kafasina stad disindan atilan taslari bile duyduk. Bu maçtan sonra diyarbakirin sahasi gene kapatilmis seyircisiz oynama cezasina çarptirilmisti.

Takimimiz devletten özel koruma istemistir. Ancak bunun gülünecek bir tarafini göremiyorum. Bilindigi üzere güneydoguda terör olaylari yeniden hareketlenmektedir. Ayrica geçen aylarda maçkada olan terörist yakalama olayindan sonra güneydoguda trabzonspora karsi bir saldirinin gerçeklesmeside ihtimal dahilindedir. Benim anlamadigim sevgili diyarbakirlilara karsi trabzonsporun herhangi bir hareketi olmamasina ragmen neden bir gurup arkadasin bu olayi büyüttügüdür. Trabzonspor bizi diyarbakirlilardan koruyun mu demistir. Hayir, bizi terörist örgüte karsi koruyun demektedir. Eger Trabzonda yasanan olaylardan dolayi terörist örgüt trabzonspora bir saldiri yapma niyetindeyse Diyarbakir terörist örgütün saldirilarini yaptigi bölgeye yakin oldugu için saldiri ihtimali daha yüksektir. Bu nedenle de takimin koruma istemesi dogaldir. Yaksa Diyarbakir ve diyarbakirlilara karsi trabzonsporun bir hareketi yoktur.

Ancak bu yukardaki yazar gibi bazilari bence olanlari tersinden yansitip hem prim saglama hemde ortaligi karistirma hevesindeler.

degok
16.11.2005, 13:38
@forever61 </font>

fenerbahçe 2000 derneginde hala as baskan olarak görevli görünen biri,sözde Trabzonspor'luyum diye geçinen bazi yöneticiler gibi Brezilya'ya pembe</font> dizi çevirmeye gitmedi.Adam gidip Szymek'i getirdi.O'nu çekemeyenler Zurawski'yi getirmesine müsaade etmediler maalesef.Bu mu Trabzonspor'luluk???

Iyide kardesim benim bildigim bi adam bir takima gönül verir ve onun basarisi için ugrasir. En azindan bizlerin öyle oldugunu düsünüyorum. Ancak bir adam bir takimin dernegine üye iken diger bir takimin yöneticisi olunca insanin kafasi karisiyor. Eger fenerbahçeliysen neden fenerbahçe yönetiminde degilsin. Yok eger trabzonsporluysan o zaman neden fener2000 dernegi üyesisin. Ikisinden birinde bir çikarin var kesinlikle.

Oruç
16.11.2005, 13:42
@forever61

fenerbahçe 2000 derneginde hala as baskan olarak görevli görünen biri,sözde Trabzonspor'luyum diye geçinen bazi yöneticiler gibi Brezilya'ya pembe dizi çevirmeye gitmedi.Adam gidip Szymek'i getirdi.O'nu çekemeyenler Zurawski'yi getirmesine müsaade etmediler maalesef.Bu mu Trabzonspor'luluk???

Iyide kardesim benim bildigim bi adam bir takima gönül verir ve onun basarisi için ugrasir. En azindan bizlerin öyle oldugunu düsünüyorum. Ancak bir adam bir takimin dernegine üye iken diger bir takimin yöneticisi olunca insanin kafasi karisiyor. Eger fenerbahçeliysen neden fenerbahçe yönetiminde degilsin. Yok eger trabzonsporluysan o zaman neden fener2000 dernegi üyesisin. Ikisinden birinde bir çikarin var kesinlikle.

BMN'de de önceden baska takimi tutup da sonradan Trabzonspor'u tutanlar olduguna eminim.Beni adamin profesyonelligi ilgilendirir!

Erdinç Dilek
16.11.2005, 13:46
daha bi sey açiklanmis degil

kadro muhtemel kadro baksaniza zaten bazi futbolculara parantes içindeki alternatiflerle ihtimal verilmis.

kesin kadro degil

bencede Fatih Tekke nin ismini aradim görüncede sevincimden hemen buraya tasidim daha sonra baktigimda parantez içindekiler benimde dikkatimi çekti hem hakanla fatih yanyana pek düsünemiyorum

onurkaradeniz
16.11.2005, 14:11
http://www.ajansspor.com/resim/viduka_avustralya_01.jpgBaraji ilk geçen Kangrular oldu !..

2006 Dünya Kupasi'na katilacak takimlar için kader günü basladi.. 5 kritik play-off maçinin rövans heyecani basladi.. Uruguay'da oynanan ilk maçta, ev sahibi Avustralya'yi 1-0 yenerek 2. maç için avantaj yakalayan taraf olmustu.. Kangrularin agirladigi 2. maç nefesleri kesti..
Ilk bilet kesildi !..

2002'de play-off da kozlarini paylasan Uruguay ile Avustralya kaderin bir cilvesi 2006 Dünya Kupasi içinde karsi karsiya geldi.. Uruguay 2002'de ilk maçi deplasmanda Kangrulara 1-0 maglup olduktan sonra evinde oynadigi ikinci maçi 3-0 kazanarak adini Dünya Kupasi'na yazdirmayi basarmisti..

Aradan tam 4 yil geçti ve bu sefer final heyecanina deplasmanda baslayan Avustralya oldu.. Uruguay evinde agirladigi Kangrulari, Dario Rodriguez'in golüyle 1-0 yenerek rövans maçina avantajli giden ekip oldu.. Play-off rövans maçinda sahneye çikan isim ise Avustralya'nin Parmali yildizi Bresciano oldu..

90 dakikasi 1-0 ev sahibi Avustralya'nin üstünlügü ile sona eren maçin uzatma dakikalarinda da gol olmayinca 2006 biletini alan takimi penalti atislari belirleledi..

Evinde oynadigi rövans maçinda penalti atislarini 4-2 kazanan Avustralya adini Almanya'da düzenlenecek 2006 Dünya Kupasi'na yazdirdi..

2006 için yola devam etmeye çalisan ülkelerden Istanbul'da oynanacak Türkiye - Isviçre maçinin disinda Bahreyn - Trinidad ve Tobago, Çek Cumhuriyeti - Norveç ve Slovakya - Ispanya son biletler için kozlarini paylasacak..
son bileti de biz kapacaz insaallahsmileys/smiley1.gif

Burçak
16.11.2005, 15:09
@forever61

fenerbahçe 2000 derneginde hala as baskan olarak görevli görünen biri,sözde Trabzonspor'luyum diye geçinen bazi yöneticiler gibi Brezilya'ya pembe dizi çevirmeye gitmedi.Adam gidip Szymek'i getirdi.O'nu çekemeyenler Zurawski'yi getirmesine müsaade etmediler maalesef.Bu mu Trabzonspor'luluk???

BMN'de de önceden baska takimi tutup da sonradan Trabzonspor'u tutanlar olduguna eminim.Beni adamin profesyonelligi ilgilendirir!

bunun adi profesyonellikse olmasin . belki bi futbolcu getirdi ama neler götürdügünede bakmak laizm. ben bu olayi içime sindiremiyorum. olacak ismi ya, adam bizde yönetici en büyük rakiplerimizden olan febede ASBASKAN . bunun mantikli bi açiklamasi olamaz. ben kabul edemiyorum bunu.

gerçekefsane
16.11.2005, 15:15
@forever61

VE KONUSTU!" <DETAILS>

Pazartesi günü günebakis Gazetesi?nde yer alan ve Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Metin Akbasoglu?nun isminin Fenerbahçe 2000 Dernegi resmi internet sitesinde ?asbaskan? sifatiyla bulundugunu ortaya çikaran haber tartisma yaratti. Konuyla ilgili olarak hem mevcut yöneticiler, hem de eski yöneticiler durum degerlendirmesi yaparken, dün de Metin Akbasoglu, yanit verme ihtiyacini duydu. Akbasoglu, "Sitenin varligindan bile haberim yoktu. Fenerbahçe?den de hiçbir beklentim yok. Ama tüm bu olanlar beni yipratiyor" dedi.

DERNEGE GITMEDIM BILE
Trabzonspor Yönetim Kurulu Üyesi Akbasoglu, "Fenerbahçe 2000 Dernegine, Oflu olan Sevket Yilmaz tarafindan bilgim disinda yönetici yapildim. Dernekle hiçbir baglantim olmadi. Bir kez bile kapisini çalmadim. Bu dernegin yönetiminden istifa etmistim. Baskan Sevket Yilmaz da dernekten ayrildi. Su anda dernegin baskani Ali Aytemiz. Ne yazik ki bir siteleri varmis. Bundan da haberim yok. Eger olsaydi, ismimi yönetim listesinden sildirirdim. Keske konuyla ilgili olarak daha önce konussaydik ve ben de sizi bilgilendirseydim" seklinde konustu.

gunebakis.com.tr

</DETAILS>

Burçak
16.11.2005, 15:28
ee madem haberiyokmusta ismini sildirememis , neden hala ismi orda. sildirmeye niyeti olsa simdiye kadar çoktan sildirirdi ismini. bu konu uzun zamandir gündemde. niye sildirmemis madem. bana samimi gelmiyo bunlar.

Bordo_mavi61
16.11.2005, 15:34
diyarbakir ve kars türkiye liglerinde oldukça her türlü dolap döner...geçen yil sike ile ligde kaldiklarini unutmadik.bir takimin ilk deplasman galibiyetini ligin son maçinda almasi sizce düsündürücü degil mi ? geçen gün tv de izledim diyarbakir da 5 bin kisi pkk lehine miting yapti...diyarbakirin yeri süper lig degil 2 lig degil amatör olmalidir.

Burçak
16.11.2005, 15:36
amatörde fazla onlara. vanspor gibi klüpün kapisina kilit vurmalilar.

kaze
16.11.2005, 15:42
özisika ben de yorum yazdim bakalim incelemeden geçer mi!

sayin özisik siz ve sizin gibi provakatörler dönem dönem ülkemizde prim yapiyor olsa da yorumlardan görüyorum ki bu sefer amaciniza ulasamadiniz.sizler gibilerin bölücülük faaliyetlerini asla izin vermeyecegiz. ben trabzonluyum-trabzonsporluyum ancak diyarbakirli kardeslerimize de basarilar diliyorum, onlari da destekliyorum.Bizler Türkiye Cumhuriyetinin evlatlariyiz, bizler gibi bölücülüge karsi kardeslerimizle ülkemizde uzun yillar omuz omuza yasayacagiz.

Badaloğlu
16.11.2005, 15:50
Diyarbakirspor gerçek kimligini bulana kadar 2,3,4 ya da amatöre düssün.Vanspor gibi...

Her Trabzon maçinda bize yapmadiklari eziyet kalmamisti.Hatta 2 sene evvel Trabzonda 2-0 yendigimiz maçta bile ne sakatlar vermistik!...F.Tekke bu maçtan sonra sakatlanmis ve sonraki maçlarda oynayamamis belkide sampiyonlugu bu maçtan sonra kaçirmistik.90.dakikada gol atmamiza ragmen, taraftarimiz o kadar proveke edilmistiki; yanlis olmasina ragmensahaya girmisti.Kaleci Senolu unutmadik...Cumhurun F.Tekkeyi nasil sakatladigini unutmadik.Hiç bir düsme pozisyonu olmamasina ragmen bu kadar sert oynamalarini ve direnmelerini unutmadik.Ondan evvelki sene D.Bakir-Elazig maçinda Senolun yedigi golü gene unutmadik.Süper lige çikmadan önce Konyaspor ve Mutlu Çelik vakasini unutmadik.Bu D.Bakiri ben sahsim adina hiç unutmuyorum.

Burçak
16.11.2005, 16:06
Su adamin yazdigi yaziyi okurmusunuz yaa. resmen milleti tahrik ediyoyaa. suleyman@sonsayfa.com (suleyman@s&#111;nsayfa.com)

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=468><T>
<T>
<TR>
<TD ="mansetSpot">Terörün faturasi D.Bakirspor'a kesildi
</TD></TR>
<TR>
<TD align=right ="haberSpot-little">16 Kasim 2005</TD></TR>
<TR>
<TD>

http://image.s&#111;nsayfa.com/users/k299.jpg
Tarihler 22 Agustos 2005'i gösterdiginde Trabzon'un Maçka Ilçesi'nde bir olay oldu..

Hani PKK'li teröristler Maçka'da güvenlik güçleriyle çatismaya girmis, bir baskomiser yardimcisini yaralayip kaçmaya çalismisti..

Hani bu olayi duyan binlerce Karadenizli sokaklara dökülmüs, dag tas aradiklari teröristlerden birini kendi elleriyle yakalayip adalete teslim etmisti..

Iste o olaydan bahsediyorum..

Hatirladiniz mi?

O günü ben çok iyi hatirliyorum..

Siz o teröristin Maçka'da yakalandigi haberini okurken ben, Turkcell Süper Ligi'nde Trabzonspor'un Diyarbakir ile hangi hafta nerede maç yapacagini arastiriyordum..

Fikstürde Trabzonspor ile Diyarbakirspor'un ligin 13. haftasinda Diyarbakir'da oynayacagi yaziliydi..

O gün Sonsayfa'daki arkadaslara endisemi anlattim..

"Ligin 13. haftasinda Trabzonspor Diyarbakir'a gidecek.. Terör yandaslari bu yapilani bir kenara not etti. Trabzonspor'un Diyarbakir'a girisinde çok büyük provokasyonlar olabilir. Bu haftaya dikkat etsek iyi olur" dedim ve 19 Kasim 2004 tarihini bir kenara not ettik..

Dogrusunu isterseniz bu isin içinden nasil çikilacagini merak ettigim için dikkatle izliyordum bu maç öncesinde yasanangelismeleri..

Ve ilk bomba geçtigimiz hafta patladi. Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu, Diyarbakirspor'a bir maç seyircisiz oynama cezasi verdi.. Cezanin nedeni, saha içindeki olaylar ve kötü tezahürat.. O maçi izleme imkaniniz varsa açip tekrar tekrar izleyin.. Hakemin Diyarbakirspor'u nasil tahrik ettigine, puanini nasil göstere göstere çaldigina ve taraftari nasil galeyena getirdigine gözlerinizle birkez daha taniklik edin..

Türkiye liglerinde bugüne dek onlarca lig maçinda saha içinde olaylar oldu, tribünlerden kötü tezahuratlar yasandi.. Ama çogu bu cezaya çarptirilmadi..

Mesela size bir örnek vereyim..

Agustos ayinin 28'inde Inönü Stadyumu'nda oynanan maçta Besiktas taraftari Diyarbakirsporlu futbolculara ve yöneticilere "PKK disari" demesine va açik açik bölücülük yapmasina ragmen önce seyircisiz maç oynama cezasi verildi, ardindan bu ceza kaldirildi..

Yani iki olayi kiyasladiginizda arada daglar kadar fark var ama Diyarbakirspor'un sahasi seyirciye kapatildi..

Neden?

Nedeni basit..

Birileri talimat verdi ve Diyarbakirspor'a bu ceza verildi.. Giden talimatta "Sahasini kapatin. Trabzonspor Diyarbakir'a gitmesin" deniyordu ama çok fazla dikkat çekecegi için bu ceza seyircisiz oynama olarak yumusatildi..

Çok ciddi bir iddia biliyorum..

Çünkü eminim..

Hem de adim kadar..

Bu ceza olayindan sonra, Trabzonspor kanadindan bölücülerin yüzünü güldürecek inanilmaz bir talep gitti Türkiye Futbol Federasyonu'na..

Trabzonspor yönetimi, Diyarbakir'a gidis ve geliste can güvenlikleri olmadigini iddia ederek devletten özel bir koruma timi istedi..

Kimse çikip da, "Höt.. Nereye gidiyorsun ki özel bir koruma istiyorsun.. Diyarbakir bu ülkenin topragi degil mi? Bekaa Vadisi'ne gitmiyorsun. Diyarbakirsporlular Trabzon'a gelince özel koruma istiyor mu?" diye sormadi ve bu bölücü söyleme adeta seyirci kalindi..

Sadece Diyarbakirspor bu olaya tepki gösterdi..

Basin Sözcüsü Aziz Gölcük, söz konusu sözleri talihsiz bir açiklama olarak degerlendirerek, "Bu çok talihsiz bir açiklamadir. Trabzonspor yönetimi sunu bilmelidirki, biz Diyarbakirspor yönetim kurulu olarak, gelen bütün takimlari en iyi sekilde agirliyoruz. Diyarbakir Atatürk Stadi'nda su ana kadar 5 maç oynandi, bu maçlarda hiç puan alamadik, kimsenin tirnagina bile zarar gelmedi. Bu tür açiklamalar maalesef talihsiz ve Trabzonspor yönetimine yakistiramadigim çok talihsiz bir açiklamadir. " dedi.

Devlet, ülkesinde yapilan bu bölücülüge sadece seyirci kaldi.. Diyarbakirspor'un teröristlerin takimi, Diyarbakir'in terör kenti oldugu yönündeki alçakça iddaya destek verir gibi sadece izledi..

Hani Türkiyede bir olay olunca avrupa ülkeleri vatandaslarina, ''Aman oraya gitmeyin.. Türkiye riskli ülke ve can güvenliginiz yok'' diyor ve biz de çok bozuluyoruz ya..Devlet, kendi sinirlari içinde böyle bir olaya geçit verdi ve birkentinin mimlenmesine neden oldu anlayacaginiz..

Bakin suraya yaziyorum..

Trabzon Maçka'daki olaydan sonra Diyarbakirspor'un ipi çekildi..

Agustos ayindan beri Diyarbakirspor'un oynadigi maçlara bir bakin..

Ben baktim..

Öyle hakem hatalari (!) var ki inanamazsiniz. 12 puani resmen çalinmis Güneydogu temsilcisinin..

Çok güzel maçlar çikarmasina ragmen sahasinda puan alamiyor Diyarbakirspor. Evinde oynadigi 5 maçtan da puan alamamis.. Deplasmanda ise Besiktas ile berabere kalmis ve Malatyaspor'u 2-1 yenmis..

Ben, "Diyarbakirspor ligin dibine demir atti" diyeyim siz anlayin..

Gelecek yil Turkcell Süper Ligi'nde Diyarbakirspor olmayacak..

Çünkü emir büyük yerden..

Süleyman ÖZISIK suleyman@sonsayfa.com (suleyman@s&#111;nsayfa.com)
</TD></TR></T></T></TABLE>

Edited by: forever61

Murat'
16.11.2005, 16:26
kim lan bu adam

smertkan
16.11.2005, 16:30
Maçkadaki olayla Trabzon Diyarbakir maçi arasinda ne alaka var yani ozaman Trabzondaki gemi kaçirma olayi ile Dinamo Kiev maçi arasindada ilgi.Yani kel alaka nin daniskasi.

Ulan adamlar bizi ligden düsürmek istiyorlar diye düsünürken.Diyarbakir düsürülecek iddasi atiyorsun ortaya.Adamin Trabzon cephesinden hiç haberi yok tam anlamiyla provakatörlükle yazilmis ugursuz baykusun yazisi.

Ulan Sahsiyetsiz.Biz bu ligde haksizliga ugruyoruz egemen güçler bizi kistiriyor aleyhimize oyun oynaniyor diyoruz.Sen Diyarbakir düsürülecek deyip isi Trabzonspora getiriyorsun.Ise birde maçkadak iteröristleri katiyorsun.

Ayrica bu düsme islerinden biz pek anlamayiz asil bu islerden Diyarbakir anlar.kaç senedir ligde nasil kaliyorsunuz.Sizin yerinize ikinci lige kimler nasil gitti.Herhalde bu sefer yemeyecek simdide bizi kullanatrak mesaj veriyorsunuz.Kime ne mesaj veriyorsaniz verin ama bizi bu ahlaksiz ise bulastirmayin.

Özel güvenlige gelince geçen yil diyarbakirda ne oldu stad karismadimi. Olaylar çikmadimi.Tekrar olay çikma riski yokmu.Yalniz bu risk bile güvenlik tedbirlerinin artirilmasi anlamina gelmezmi.Biz bu tedbiri kimden istemisiz Israil askerindenmi.Türkiye Cumhuriyetinin polisinden istemisiz.Yanimiza silahli adam alip gelmedik ya.

Adamlar biz Diyarbakirlilara Terörist demeye getirdigimize isi getiriyorlar. Tahrik varsa burada var.Teröristin ili ülkesimi var.kimin Terörist oldugunada karar verecek olan merciler var.Ama o merciler arasinda Trabzonspor yok olamazda.

Helal olsun sana süleyman iyi isim yatin provakatif herif.

Mollasalihoğlu
16.11.2005, 16:34
artist haberi yok bekaa vadisinde de oynariz gerekirse ama nerden nereye çekmis olayismileys/smiley7.gif

bu arada 3-5 post önce BADALOGLU d.bakir ile ilgili tüm düsündüklerimi dile getirmis.agzina saglik abi..

zafercalikoglu
16.11.2005, 16:34
adama bak maçkadaki olayi nereye götürmüs,o zaman 2.macda seyircisiz bunun deyimiyle yoksa biz o zaman diyarli topculari linç ederiz

Onur
16.11.2005, 16:46
Bence bu saatten sonra bu adaminda can güvenligi yok...smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

Onur
16.11.2005, 16:52
3'ü dönsün yeter
Halilhodziç transferden çok takimda asil güçlenmeyi Fatih, Gökdeniz ve Szymkowiak'in dönmesiyle bekledigini söyledi. Ancak Bosnak hoca, bunun için bir süre daha bekleyecek. Takimla çalismalara baslayan Szymkowiak'in en erken Rize maçina hazir olmasi bekleniyor. 10 ay ceza alan Gökdeniz'in kaderini ise Tahkim'in verecegi karar belirleyecek.

Onur
16.11.2005, 16:53
'Marslarini isliklamayin'

Isviçre bile bile 2-0'lik skoru beklemiyordu. Sahalarinda 1-0'a raziydilar. Tecrübeli oyuncularimiz bile kayba hazir degildi. Kaybetmek istemedikleri için son dakikalarda lehimize olan faulleri bile çabuk kullanip, profesyonelligin geregini bile yapamadilar. Simdi bir borçlari var ve bunu maçta ödeyecekler. Onlara Istanbul farkini yasatacagiz. Taraftarimizdan tek istegim su. Onlarin marslarini isliklamasinlar. Çünkü bize göstermedikleri saygiyi biz gösterip utandiralim

'Isviçre basini neredesin?'

Isviçreli gazeteciler sanki ilk maçta hiç bir sey olmamis gibi konusuyorlar. Nasil bu kadar rahat olduklarini anlayamiyorum. Maçtan önce onlarin yazdiklari, radyo ve televizyonlarda söyledikleri Isviçre taraftarini tahrik etmedi mi? Isviçreli gazeteciler o kadar çirkin seyler yazmasina ragmen bizim basinimizdan bakiyorum onlara karsi tek bir kelime yok. Iki antrenörü yazarken bile birine zengin, birine dilenci yazabildiler. Bu nerede var? Olaylari aslinda Isviçre basini tirmandirdi

Burçak
16.11.2005, 17:04
tabi rahat olurlar. kendileri bile düsünmüyodu 2 0 lik bi skor avantajini yakalayacaklarini. rahatligin sebebi o. bu maçta sahadaki kadar sahadisindaki psikolojik bi savas seklinde geçecek aslinda.

eys_61
16.11.2005, 18:44
http://image.s&#111;nsayfa.com/users/k299.jpg

smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

smileys/smiley35.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley35.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley35.gif

Berat
16.11.2005, 18:57
forvette halil-hakan oynuyor..gel de sinir olmasmileys/smiley7.gifayrica sag kanatta Serhat oynuyor..bence o dogru bir seçim..

mini FaNaTiK
16.11.2005, 19:01
sokacak fatihi ikinci yari gol atamazsa basin yarina fatihin üzerindedirsmileys/smiley7.gif

temelyilmaz
16.11.2005, 19:09
o basin benim ...yesin siz hakan la oyunu izleyin doldur bosalt es kaza da yenersek hakan bu takim için çok gereekli hakanin gol attigi hiç bi r maçta yenilmedik hakan böle hakan söle su ülkeki hala hakan dan medet umuyo..ayrica iddia ediyorum fatih tekke türkiyenin deil dünyanin en iyi zamanlamasina sahip (kafa vuruslarinda )oyuncusudur alman bierhoff tan sonra geçen sezon kafayla attigi goller ortadadir bulgaristana hazirlik mqaçinda da attigi kafa golüde ortadadir hakan öyle bi kafa golü atsin da tüm türkiye görsün ..danimarka maçinda kaçirdigi gol ortadir kaleciyle karsi karsiya ya topa vuruyo aut.yahu topla kossa beraber kaleye girerler ama .ersun yanali elestiriyodular milli takim top ooynamiyo die ben fatihj terim oynattigi futbolda da bi ümit görmedim ...

Muhalif
16.11.2005, 19:09
Bosverelim bu tartismalari bence.. oynatsin, oynatmasin kendi bilecegi is.. cezali oldugu için Hüseyin'de oynamayacagindan, 2006 ya gidemeyen kadroda Trabzonspor'lu yoktu deriz olur biter... Milli takima oyuncu göndermeyelim diye o kadar yazilip çizilen konularin pesinden Fatih niye oynatilmiyor demek de pek tutarli degil... yani birinden biri yanlis..

Olaganüstü bir hakem destegi v.b olmazsa zaten sansimiz da çok az.. zaten oynadigimiz futbolla da gitmeyi pek hakettigimiz söylenemez..

BDiler61
16.11.2005, 19:23
biri milli takimi hakan sükürden kurtarsin

Onur
16.11.2005, 19:25
Terim-Sükür elele

2006 güle güle

61 TS 1967
16.11.2005, 19:29
ya Terimle Sükürün bi iliskisi mi var..

1) Bu oyuncuyu hala niye oynatiyor?

2) Bu oyuncu hala niye oyuncu?

Ya adam 31 yasinda "milli takim"i birakiyor.. Bu 36 ya girecek hala "futbol" oynuyor.. Bu nedir ya...

Berat
16.11.2005, 19:37
halil yok,necati oynuyor

aleminkrali
16.11.2005, 19:41
hakan sukur dunyanin en iyi forvetlerinden birisi.turkiyedeyken sirf hakan sukuru izlemek icin milli maclara giderdim maratonun kenarinda oturur sadece ve sadece sabani izlerdim,eger sizde ciplak gozle bi macta sadece sabani izlerseniz cok daha iyi anlarsiniz farkini..

The Legend
16.11.2005, 19:42
necatide nerden çikti yaws

utanmasa gs takimiyla oynayacakEdited by: The Legend

61 TS 1967
16.11.2005, 19:46
Ya Necati pffff... Böle giderse çikamayacuk.. Allah göstermesin..

hamucera
16.11.2005, 19:47
valla saban eskiden çok iyiydi kabul ama artik o kadar iyi degil her maç oynadigi geyse yi kurtaramadi da simdi tek basina sanki milli takimi kurtaracak. hiç unutamadigim bir köse yazarinin yazisinda aynen söyle yazmisti.

"hakan sükürün milli takimda oynamasi bizlere Fatih Tekke"ninmilli takimda ne kadar alternatifsiz bir forvet oldugunu gösterir. baskada birsey degil"

helal olsun adama ne kadar da güzel özetlemis

gerçekefsane
16.11.2005, 20:05
isviçre milli takiminda 21 numarali oyuncu, transfer listesinde

61 TS 1967
16.11.2005, 20:12
o da kim?? 21?? Jun da 21 numara vallasmileys/smiley36.gif

aleminkrali
16.11.2005, 20:17
ergun ve necati

terim resmen kumar oynuyor

insallah oynadigi bu kumari kazanir

Barış
16.11.2005, 20:22
penaltidan yediksmileys/smiley7.gif

Nihat Güneş
16.11.2005, 20:53
abi baska cinconlu varmiydi suat bülent onari da alsaydin bari .... ya boyle pislik adamlarin kime faydasi olmus sana olsun terator...alpay..okadar attin tuttun yanal in arkasindan allah verdi belani iste...tabii senin yüzünden bizimdesmileys/smiley5.gif

Nihat Güneş
16.11.2005, 20:56
aman aman fatihi oyuna alma terator hocaa...pisliginiz üzerinize kalsin fatih i karistirmayin bu iseeeeeesmileys/smiley7.gif

Nihat Güneş
16.11.2005, 20:57
saban gol attiii..vay anasini....

Nytre
16.11.2005, 21:15
simdi bu serhat necati tuncay hamit gibi adamlar neden ilk maçta yoktuda bu fati terim hala h.sükürü halk kahramani yapmaya çalismaya devam edior?...

bu maçi kazanabiliriz ama bu takimi eleyemeyiz..

simdi gazeteler der ki türkiye müthis oynadi fatih terim müciye yaratti falan.. isviçre bizi yenmeye gelmedi elemeye geldi

Oflumehmet
16.11.2005, 22:34
gerek yoktu panige daha çok vardi yazik oldu futbolcularin verdigi emege yazik çok yazik

61 TS 1967
16.11.2005, 22:37
yazik tabi ya.. o kadar kostular hirpaladilar.. hirpalandilar.. Ne büyük sanssizlik..

selokal61
16.11.2005, 22:40
geçmis olsun tüm türkiyeye

yazik oldu

artik yapacak bise yok

Tansu Onur Erdoğan
16.11.2005, 22:53
:( birakin hakani necatiyi 2006 yi kacirdik x oynamis y oynamis umrumda degil yazik ya

BDiler61
16.11.2005, 22:55
çok yazik oldu çooooook

Onur
16.11.2005, 22:57
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=488><T>
<T>
<TR>
<TD width=12></TD>
<TD vAlign=top width=464>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD>Türkiye: 4
Isviçre: 2 </TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>18. Dünya Kupasi Avrupa Elemeleri Play-Off baraj maçinda Türkiye, Isviçre´yi 4-2 yenmesine ragmen Almanya´da düzenlenecek 2006 Dünya kupasi finallerine katilma basarisini gösteremedi. </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 ="PX11000000"><T>
<T>
<TR>
<TD>16.11.2005</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top width=10>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=top width=122>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=122 align=center><T>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=center width=122>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=122>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=120 height=150>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/millitakim/uzuntu1711.jpg</TD>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</DIV>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=212 align=right><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=bottom>Isviçre: 2&amp;FriendUrl='+new String(escape(document.location.href))+'','FriendS end','left =100,top=100,menubar=no,height=400,width=510');"> (http://www.e-kolay.net/fanatik/FutbolHaber.asp?PID=346 &amp;HID=8&amp;HaberID=334039#)</TD></TR></>
<TR>
<TR>
<TD>[/url]http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=212><T>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e0e0e0 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e0e0e0>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=210>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=210><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=208 bgColor=#ebf5ff height=23>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="98%" align=center><T>
<T>
<TR>
<TD width=14></TD>
<TD width=2>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=center>TOP 0</TD>
<TD vAlign=center align=right>[u]Hepsini Göster (http://www.e-kolay.net/fanatik/FutbolHaber.asp?PID=346&amp;HID=8&amp;HaberID=334039#)</TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TD width=1 bgColor=#e0e0e0>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top></TD></TR></T></T></TABLE>
Türkiye: Volkan xxx, Hamit xxx, Alpay xx Tolga xxx, Ergün xxx, Serhat xxx (Dk. 70 Tümer x), Selçuk xxx, Emre xxx (Dk. 82 Yildiray x),Tuncay xxx, Necati xxx (Dk. 81 Fatih Tekke x), Hakan xxx
Isviçre: Züberbühler x, Degen x (Dk. 46 Behrami ), Müller x, Senderos xx, Spycher x, Gygax x (Dk. 33 Streller xx, Dk. 87 Huggel ?),Vogel x, Wicky x, Barnetta xx, Cabanas x, Frei x
Goller: Dk. 2 Frei (penaltidan), Dk. 84 Streller (Isviçre), Dk. 24ve 38, Dk. 89 Tuncay, Dk. 52 Necati (penaltidan) (Türkiye)
Sari kartlar: Dk. 9 Degen, Dk. 63 Züberbühler, Dk. 67 Behrami, (Isviçre), Dk. 11 Selçuk, Dk. 21 Emre, Dk. 45 Tolga, Dk. 66 Ergün, Dk.73 Tümer
</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: arsinlionur

Onur
16.11.2005, 23:01
Türkiye ? Isviçre karsilasmasinin bitis düdügüyle birlikte soyunma odasina yöneldiklerinde Isviçreli oyunculardan biri Yardimci Antrenör Mehmet Özdilek?e tekme atti. Olaylar da bu tekmeden sonra basladi.

Oyuncu bu kez de arkasi dönük olan Alpay'a saldirdi.

canim TS
16.11.2005, 23:15
Türkiye ? Isviçre karsilasmasinin bitis düdügüyle birlikte soyunma odasina yöneldiklerinde Isviçreli oyunculardan biri Yardimci Antrenör Mehmet Özdilek?e tekme atti. Olaylar da bu tekmeden sonra basladi.

Tamamda ben cogu kez izledim, CNN de önce Mehmet Isvicreli oyuncu celme atmiyormu? Sonra arkadan gelen Mehmete tekme atiyor. Ben öyle gördüm CNN cogu kez gösterdi.

Ustaalioğlu
16.11.2005, 23:55
cnn i seyredemedim ama mac bitiminde bizimkiler macta kosmadiklari kadar kosmaya basladilar, gelismeleri duyariz birkac saate kadar herhalde..

pacos_bill
17.11.2005, 00:04

Görüntülerde önce Alpay'in Isviçreli bir oyuncuya vurdugu gözüküyor, daha sonra arkadan gelen Alpay'a saldiriyor. Tabii bunun da öncesi olabilir gözükmeyen.

Barış
17.11.2005, 00:11
Türkiye-Isviçre karsilasmasi sonrasi tünelde çikan arbede sonrasi Isviçreli futbolculardan Stephane Grichting, hastaneye kaldirildi.

<TABLE cellSpacing=2 cellPadding=4 width=385>
<T>
<TR>
<TD =katayrintibaslik>MEHMET ÖZDILEK'E TEKME ATAN HOGGEL, OLAY ÇIKARDI </TD></TR>
<TR>
<TD>18. Dünya Kupasi Eleme Grubu play-off baraj rövans maçi sonrasi oyuncu tünelinde olay çikti. Hakem Frank De Bleeckere'nin bitis düdügünü çalmasiyla birlikte bir anda tünele yönelen Isviçreli futbolculardan Benjamin Hoggel'in, antrenör Mehmet Özdilek'e tekme atmasi kavganin fitilini atesledi. Soyunma odasina giden Mehmet Özdilek'e arkadan tekme atan ve kosarak tüneldeki Türk futbolcularin üzerine saldiran Hoggel, tünelde arbede yasanmasina neden oldu.
</TD></TR></T></TABLE>

AAsmileys/smiley5.gifEdited by: Oflu144

eys_61
17.11.2005, 00:47
yok abi cnn de gözüküyo ya önce memet özdilek adama çelme takiyo sonra arkadan gelen adam ona bi tane sonra alpay ona öbürü de alpaya zincirleme gelisiyo olay ama görünen ilk memet çelme takmis.

gerçekefsane
17.11.2005, 01:07
Transfer sart

BEKLENTIYE GÖRE
Trabzonspor'un Gineli yildizi Ibrahim Yattara, Futbol Federasyonu'nun Tam Saha Dergisi'ne açiklamalarda bulundu. Devre arasinda transfere ihtiyaç oldugunun altini çizen Yattara, "Yöneticilerimiz futbolu bildiklerini söylüyorlar. Eger öyleyse takimdaki problemleri tespit edip onlari gidermek için hareket etmeliler. Sakatliklar yokken bile bizim yine transfere ihtiyacimiz vardi. Eger devre arasinda transfer yapmazlarsa bizden çok büyük bir beklenti de olmamali" dedi.
HODZIÇ'E ÖVGÜ
Teknik Direktörü Hodziç'den de övgü dolu sözlerle bahseden Yattara, "Herkesle yakinlik kurmak, oyuncularla arkadas gibi olmak istiyor. Kendisini çok iyi dinlememizi söylüyor. Bana iyi bir teknigim oldugunu ancak fiziksel anlamda gelisme göstermem gerektigini söylüyor. Ben de kendimi bu anlamda gelistirmek için çalismalara basladim. Yeni taktik anlayisimizda artik ayagimda fazla top tutmadan takim oyununa yönelik oynayacagim. Bunu da problem yapacak degilim" dedi.

karadenizgazete.com

Ustaalioğlu
17.11.2005, 02:58
Kocum yattara be, sen boyle gelistir kendini 2 seneye kalmaz drogba olursun valla...

Onur
17.11.2005, 08:34
Ali Güzeldal dönüyor
Su ana kadar transferi konusunda hiç kimseyle bir görüsme gerçeklestirmedigini söyleyen Volkan, ?Profesyonellikte bunlar olabilir? açiklamasini yapti. Özellikle defans oyuncularindan istenilen verimi alamayan Halilhodziç?in Akçaabat Sebatspor?a kiralanan Ali Güzeldal?la öteki kiraliklarin dönmesini isteyebilecegi kaydedildi.

Fanatik

Onur
17.11.2005, 08:42
Hakan veda ediyor...

A Milli Takim'in kaptani Hakan Sükür, karsilasma sonrasi soyunma odasinda takim arkadaslariyla helallestigini söyleyerek, milli takima veda edecegi mesajini verdi.

Golcü futbolcu Hakan Sükür, Almanya vizesi alacak futbolu oynadiklarini, ama kötü bir hakeme karsi mücadele ettiklerini belirterek, "Rakibimiz, çekti, itti, çok rahat haraket etti. Demek ki, maç öncesinde bazi seyleri biliyorlardi ki, rahatlikla bu hareketleri yaptilar. Ben soyunma odasina giderek arakadaslari kutladim ve ardindan de kendilerine 'Hakkinizi helal edin' dedim. Milli Takim'a devam edip etmemekle ilgili kararimi açiklamami önümüzdeki günlerde yapacagim" dedi.

Hakan Sükür, Isviçreli futbolcularin soyunma odasina giderken yaptiklari davranislarla ilgili, "Ayni çirkinlikleri oradaki maçta da yaptilar. Burada da sanirim Cabanas bizim Mehmet Hocaya tekme atmis. Ben görmedim. Çirkinligi yapan onlar. Ama yine zeytinyagi gibi su üstüne çikarlar" ifadelerini kullandi.

Erdinç Dilek
17.11.2005, 08:50

onur o pozisyonu bende gördüm ama mehmet o tekmeyi yemeden birkaç saniye önce isviçreli sarisin olan futbolcuya tekme atti,takim arkadasi da kisasa kisas tekmeyi geri iade etti, ama ondan sonra alpaya saldirmasinin cezasini yere düsüp onlarca kisinin üzerinden geçerek çekti... Fatih Tekke ise Karadenizliligini yine en ön saflarda olarak gösterdi ikigüvenlik görevlisionu zor tuttu ki Allah tan tuttu çünkü o bize lazim...

Onur
17.11.2005, 08:56

onur o pozisyonu bende gördüm ama mehmet o tekmeyi yemeden birkaç saniye önce isviçreli sarisin olan futbolcuya tekme atti,takim arkadasi da kisasa kisas tekmeyi geri iade etti, ama ondan sonra alpaya saldirmasinin cezasini yere düsüp onlarca kisinin üzerinden geçerek çekti... Fatih Tekke ise Karadenizliligini yine en ön saflarda olarak gösterdi ikigüvenlik görevlisionu zor tuttu ki Allah tan tuttu çünkü o bize lazim...

sifo behrami ye tekme atmaya kalkmis... keske bi tarafini kirsaydi. Çünkü arkadan gelen sifoyu nerdeyse felç etti. Bu arada soyunma odasina giden ilk futbolcuda FATIH ti. Bence bu siniri ilk maçtan kalma (Hani taç çizgisinin ordaki olay)

Allahtan tv görüntülerinde Fatih in birine vurdugu görülmüyor....

Ayhan Yüksek
17.11.2005, 09:13
Evet Allahtan Fatihin herhangibir hareketi saldirisi yok Sultan bize lazim, milli takimda hakettigi ilgiyi göremiyor Sultan hakana kurban ediliyor bunun sikintisida var tabi Fatihimde

Ahmet AYDIN-28
17.11.2005, 09:27
Ben de önce Mehmet'in hareketini gördüm. Görüntülerde görülmüyor ama Fatih'i zor tuttular galiba. Çünkü görüntülerde devamli "Fatih Fatih" diye bagiriyordu birileri.

Hasan Cubukcu
17.11.2005, 10:22
Ne olduysa oldu rezil oldukya sonucta ,Istanbul eziklerinin yüzünden bütün türkiye rezil oldu yahuuu,evet Fatihin kroseleleri insallah gözükmemisdir hic aff etmez bizim T.F.F. , firsat buldugu an ceza kesmeye alismilar zaten Anadolu takimlarina .

Dünki macta acaba T.F.F. yöneticileri hic mi utanmadi yauu ben olsam yerin dibine girerdim .

Bizim medya tek Trabzon düsmani degil bunlar Türk düsmani , Isvicrede olan olaylarda hic görüntü yok dünki macta bizim tvler basladi hemen yayin yapmaya mac biter bitmez !!!!!!!!!!!!

degok
17.11.2005, 11:24
&lt;FONT face=Tahoma color=#000000&gt;Transfer sart</font>&lt;SPAN style="FONT-SIZE: 10pt; FONT-FAMILY: Tahoma"&gt;BEKLENTIYE GÖRETrabzonspor'un Gineli yildizi Ibrahim Yattara, Futbol Federasyonu'nun Tam Saha Dergisi'ne açiklamalarda bulundu. Devre arasinda transfere ihtiyaç oldugunun altini çizen Yattara, "Yöneticilerimiz futbolu bildiklerini söylüyorlar. Eger öyleyse takimdaki problemleri tespit edip onlari gidermek için hareket etmeliler. Sakatliklar yokken bile bizim yine transfere ihtiyacimiz vardi. Eger devre arasinda transfer yapmazlarsa bizden çok büyük bir beklenti de olmamali" dedi. HODZIÇ'E ÖVGÜTeknik Direktörü Hodziç'den de övgü dolu sözlerle bahseden Yattara, "Herkesle yakinlik kurmak, oyuncularla arkadas gibi olmak istiyor. Kendisini çok iyi dinlememizi söylüyor. Bana iyi bir teknigim oldugunu ancak fiziksel anlamda gelisme göstermem gerektigini söylüyor. Ben de kendimi bu anlamda gelistirmek için çalismalara basladim. Yeni taktik anlayisimizda artik ayagimda fazla top tutmadan takim oyununa yönelik oynayacagim. Bunu da problem yapacak degilim" dedi. &lt;/SPAN&gt;&lt;SPAN style="COLOR: navy; FONT-FAMILY: Tahoma"&gt;karadenizgazete.com</font>&lt;/SPAN&gt;

Arkadas ben bizim yöneticileri taniyorsam yattaraya bu açiklamalarindan dolayi ceza bile verebilir hatta kadrodisi bile birakabilirler. Sen kimsinde bizim futboldan anliyorsak transfer yapmamiz gerektigini anlariz dersin diye.smileys/smiley1.gif smileys/smiley1.gif smileys/smiley1.gif

Onur
17.11.2005, 13:37
Walla Yattara kitabin ortasini konusmussmileys/smiley32.gif

temelyilmaz
17.11.2005, 13:39
türkiye milli maçlardan men edliebilir..sebb blater isviçreli olark üzülmüs yok sahadan hirsiz gibi kaçmislar....

ya allah askina bu ülkenin sahibi kim bu tayyip nerde niye bi açiklama yapmiyo orada bize yapilanlar neden kimse tarafindan dile getirlmiyor biri diyemiyo blatter tarafsiz konus makamin görerek konus bilerek konuss tayyip fenerbahçeyi kololamaktan baska bisi görmüyokii ya adamlar biizi resmen eziyolar ya biri allah askina çiiksin desinlerki oradada milli marsimizi islikladilar kim bunlar ya medeniyet adi altinda herpisligi yaptilar kimse bisi demiyo bizi burada olay çikardik milli maçlardan men blatter maçi radyodan dinlemis yorum yapiyo yaa allah askinaa bu ülke adam gibi bi adam yetistiremiyecekmi kusura bakmayi9n çok sinirliyim 23 yasima geldim ben ülkemin hakkinin yendigini hiç bu kadar görmemistim tayyip birak feneri artik ulusal takimi yerin dibine sokmaya çalisiyolar çik bi açiklama yap siz kim oluyosunuz dee ..kusura bakmayin arkadaslar belki alaksiz oldu ama özür dilerim yanlis bise dediysem hepinizden

Zafer Keskin
17.11.2005, 13:45
merak ediyorum fenerasyon ve biçakçi ne edecek sonuçlari merakla beklemekeyim.......