PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (Genel)

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 [77] 78 79 80 81 82

krilov
14.05.2006, 22:25
lucescu berabere 1-1.. averajla dinamo kiev aldi sampyonlugu.. yamuluyorsam düzeltin.

alpi53
14.05.2006, 22:59
dayi onu bunu bilmem.. lucesku nun daha avrupada ilk turda elendigini bilmem ..

victorya ile florkin le raduyla geyse ye sampiyonlar liginde ceyrek final oynatan bu adam bizim takimda is yapar gibime geliyor..

ama destek sart yok defans oynatiyor yok kotu oynuyor yok ..'hep destek tam destek sart gelecek hocaya..

hic maceraya girmeyede gerek yok luceskuyu getirmek lazim diye dusunuyorum..

orgsav
14.05.2006, 23:11
yamuluyorsun :)

KuĞu
14.05.2006, 23:34
averaj sistemi yokmus ukraynada bunlar simdi bi maç daha mi yapacaklar smileys/smiley5.gifnebiçim lig yaa basketbol playoff larina döndü

Ustaalioğlu
14.05.2006, 23:39
CIMBOM'UN SAMPIYONLUGU TRABZON'DA BÜYÜK COSKUYLA KUTLANDI

Galatasaray'in sampiyon olmasi Trabzon'da büyük coskuyla kutlandi.
Galatasaray'in sampiyonlugunun ilan edilmesinin ardindan Atatürk Alani'nda toplanan yüzlerce Trabzonlu, Galatasaray lehine, Fenerbahçe'nin ise aleyhine tezahüratta bulundu.
Daha sonra yolu trafige kesen topluluk, büyük bir coskuyla eglendi.

milliyetten bir haber, saka oldugunu umit ediyorum...

Hüseyin Çümen
14.05.2006, 23:40
ve trabzonspor da halil hodziç devri resmen kapandi ligin son maçiyla trabzonspordaki görevi biticek olan hodziç görevini layikiyla yapmanin verdigi mutlulukla takimdan ayrildi ve bir daha dönememk üzere ülkesinin yolunu tutucak trabzonspor daki karnesi göz alici yaptigi 27 maçta 41 puan toplamis

senol günesten daha basarisiz senol günes döneminde ki kadro daha zayif ve eksikler çoktu eksiklerin gelmesine ramen tablo bu

derbilerde basarili oldugu idda edilen hodziç derbilerde nekadrr basarili oldunu bize kanitladi 1 galibiyet 2 yenilgi 2 beraberlik vay be ne basarili adam

Ustaalioğlu
14.05.2006, 23:43
hic bir kritik maci (rum takimi, altay, fenerbahce maci, bjk maci)kazanamayan bu sezonki trabzonspor kadrosuna tesekkuru borc biliyorum (!)

nuri45
14.05.2006, 23:45
kiev 2-1 yenilmis

ruscam olmadigi icin fazla bi sey diyemicem

tercüme eden birisi varsa buyrun

rusca yazilar tuhaf ciktigi icin sitelerinin linkini veryom

http://www.dynamo.kiev.ua/Edited by: nuri45

KuĞu
14.05.2006, 23:49
milliyette öyle bir haber görmedim kutlayan olduysa da ktü lerdir bizimle ilgisi neki

gerçekefsane
14.05.2006, 23:52
Dinamo Kiew 2-1 yenildi. uzatmalarda 2-1 yenildiler.

Lucescu kariyerine bir sampiyonluk dahaekledi.smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifEdited by: gerçekefsane

zafer6161
14.05.2006, 23:54
<DIV id=Baslik>Lucescu sampiyon oldu..</DIV>
<DIV style="OVERFLOW: ; HEIGHT: 5px"></DIV>
<DIV id=&#111;nyazi>Lucesco'nun çalistirdigi Shakhtar Donetsk, Dynamo Kiev'i 2-1 devirerek üst üste 2. sampiyonlugunu ilan etti.. 90 dakikasi berabere biten 2 maçin ardindan sampiyonluk kupasi uzatma devresinde sahibini buldu..</DIV>
<DIV id=tarih>14Mayis2006, 22:43</DIV>

Ustaalioğlu
15.05.2006, 00:00
milliyette öyle bir haber görmedim kutlayan olduysa da ktü lerdir bizimle ilgisi neki

gs sampiyonlugu haberinin en altinda...

keramiya
15.05.2006, 00:00
o vakit lucescu isi yatti yani

BDiler61
15.05.2006, 00:02
hoca ve transfer isini yönetimin en kisa sürede halletmesi lazim

Özkan Erdem
15.05.2006, 00:03
o vakit lucescu isi yatti yani smileys/smiley19.gif

zafer6161
15.05.2006, 00:03
CIMBOM'UN SAMPIYONLUGU TRABZON'DA BÜYÜK COSKUYLA KUTLANDI

Galatasaray'in sampiyon olmasi Trabzon'da büyük coskuyla kutlandi.
Galatasaray'in sampiyonlugunun ilan edilmesinin ardindan Atatürk Alani'nda toplanan yüzlerce Trabzonlu, Galatasaray lehine, Fenerbahçe'nin ise aleyhine tezahüratta bulundu.
Daha sonra yolu trafige kesen topluluk, büyük bir coskuyla eglendi.

milliyetten bir haber, saka oldugunu umit ediyorum...

evet haber dogru ama kutlayanlarin hiç biri gs li degildi herkes gs nin smp lugunu degil fb nin smp olamamasini kutladi bende ordaydim gsnin lafi bile cikmadi 25,30 kisilk bir grup heykelin önünde ts aleyhine tezahurat yaptik okadar gs bayragi kimse acmadi hatta kutlayan herkesin üstünde ts formasi vardi bu olanlar en fazla 20 dk da oldu sonra herkes evine

nuri45
15.05.2006, 00:05
<DIV id=Baslik>
<DIV id=Baslik>Lucescu sampiyon oldu..</DIV>
<DIV id=&#111;nyazi>Lucesco'nun çalistirdigi Shakhtar Donetsk, Dynamo Kiev'i 2-1 devirerek üst üste 2. sampiyonlugunu ilan etti.. 90 dakikasi berabere biten 2 maçin ardindan sampiyonluk kupasi uzatma devresinde sahibini buldu..</DIV>
<DIV id=tarih>14Mayis2006, 22:43</DIV>
<DIV>kaynak:ajansspor</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>devami:</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Lucescu'nun Shakhtar Donetsk'i Ukrayna sampiyonu oldu..

Shakhtar mutlu sona Dynamo Kiev'i 2-1 yenerek ulasti.. Taraflar 1-1'i asmaya çalisirken Nijeryali golcü Julius Aghahowa uzatma devresinin 10. dakikasinda sampiyonluk golünü kafayla kaydetti..

Shakhtar'in Romanyali golcüsü Ciprian Marika 59. dakikada perdeyi güzel bir kafa golüyle açti ve 20 dakika ardindan oyuna yedek diren Brezilyali Rodolfo ceza sahasinda 2 oyuncuyu çalimlayarak maça dengeyi getirdi..

Dynamo Aghahowa'nun golünün ardindan son dakikalarda elinden geleni yapmasina ragmen beraberlik golünü bulamayarak sezon sonundaki mutlulugu Shakthar'a birakmak zorunda kaldi..

Çarsamba günü 2-2 berabere kalan taraflarin 2. maçi olan mücadelede 75 puanli 2 takimin maçinda sampiyon belli olurken mücadele tarafsiz sahada Kriviy Rih'de oynandi ve UEFA'nin Slovak hakemi Lubos Michel karsilasmayi yönetti..

Soveyetler Birligi dagaldiktan sonra 1991'de kurulan ligi ilk gününden beri domine eden iki ekip arasindan Dynamo 2003 ve 2004'de ve ayrica 1993 ile 2001 arasindaki bütün sezonlarda sampiyonluk sevinci yasadi.. Shakthar ise 2002 ve 2005'de sampiyon olurken bir çok sezon 2. sirada yer aldi..</DIV></DIV>

FANATIK61
15.05.2006, 00:08
Fatih Tekke: ??Her yönden yoruldum??
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/140506Fatih.jpgKaptanimiz Fatih Tekke Besiktas maçi sonrasinda yaptigi açiklamada, hem takimin hem de kendisinin iyi bir futbol sergilemedigini vurgulayarak, ??4 Yildir her yönden çok yoruldum. Artik kafa olarak rahat olmadigimi net olarak söyleyebilirim. Hedefim sadece Avrupa?da oynamak?? dedi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

Fatih Tekke, ??1 Yil daha sözlesmem var. Ancak bu sene kulübüm izin verirse takimdan ayrilabilirim?? ifadesini kullandi.

izmirdenayhan
15.05.2006, 00:33
Çok belliydi bugün yorgun oldugu.....Gitmek isteyene israr olmamamli..Yolu açik olsun ama bu zihniyetle çabuk geri döner ülkemize

Ustaalioğlu
15.05.2006, 00:33
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/140506Fatih.jpgKaptanimiz Fatih Tekke Besiktas maçi sonrasinda yaptigi açiklamada, hem takimin hem de kendisinin iyi bir futbol sergilemedigini vurgulayarak, ??4 Yildir her yönden çok yoruldum. Artik kafa olarak rahat olmadigimi net olarak söyleyebilirim. Hedefim sadece Avrupa?da oynamak?? dedi.

Fatih Tekke, ??1 Yil daha sözlesmem var. Ancak bu sene kulübüm izin verirse takimdan ayrilabilirim?? ifadesini kullandi.

belliydi zaten.. gidenin yolu acik olsun bence...futboluna hic bir sey diyemeyecegim f tekke olsa dahi...

izmirdenayhan
15.05.2006, 00:36
Kaynak:INTERNETSPOR.COM

Halilhodziç'in vedasini açiklamasindan sonra girisimlerini siklastiran Bordo-Mavili takimin Baskani Nuri Albayrak, hoca aday listesinin en üst sirasinda yer alan Rumen hocayi uzun ugraslar sonunda Trabzon'a gelmeye ikna etti.

Ukrayna ekibi Shakhtar'da mutlu olmayan ve Türkiye'ye dönmeyi isteyen Lucescu'yu Tolga Seyhan vasitasiyla ikna eden Albayrak, her türlü güvenceyi verdi. Rumen hocanin sözlesmesinden dolayi yüksek tazminattan endise duyan Albayrak'i yine Luce rahatlatti. Rumen hoca bu sorunu da halletti.

Donetsk'in D.Kiev'le bugün sampiyonluk için oynayacagi 3. maç nedeniyle geçtigimiz persembe Istanbul'a gelemeyen Lucescu, yarin Istanbul'da olacak. Albayrak'a UEFA'yi sart kostugu ögrenilen Luce, aksam saatlerindeki görüsmeden sonra resmi sözlesme imzalayacak.

TSelif
15.05.2006, 00:37
FATIH sonuna kadar hakli ..Çünklü bütün bir sezonun faturasi bu koskoca camiada sadece FATIH e çikti. Yalan mi???..Iyi oldugunda övmedik , kötü oldugunda yerden yere vurduk.. Tarikat üyesi dedik , mafya babasi dedik ...dedikte dedik . Gökdeniz e sahip çikti yerdik...

Git FATIH ...Koca bir takimin yükünü tek basina zaten sirtlayamazsin ..

Colakoglu
15.05.2006, 00:40
ben zaten fatihin avrupa askini pek anlayamiyorum ve avrupaya gidersede
basarili olacagini hic sanmiyorum (insallah yanilirim ) , ama böyle
düsünen bi futbolcu kim olursa olsun gönderilmeli,bize faydasi olmaz
zaten artik diye düsünüyorum...

Özkan Erdem
15.05.2006, 00:56
Fatih bugünkü formu adetamaç sonundaki açiklamalarinin bir kopyasi. Fatih artik ayrilmak istiyor, Trabzonspor'dan, Trabzon sehrinden uzaklasmak istiyor. Çok sey yasadi ve yorulma konusunda kendisini hakli buluyorum,önünün açilmasi taraftariyim. Ancak gider veya kalir, bu klübüyle oyuncunun arasindadir, bu olayi devamli vurgulamasina bir anlam veremiyorum. Trabzonspor büyük bir camiadir, bu formayi tasimak bir onurdur.Elbette Fatih bunu biliyordur ama bu açiklamalariyla kulübü medyada ne konuma getirdigini düsünse iyi olur.

Besiktas maçinda UEFA'ya katilmanin kendisi açisindan bir önemi yok gibiydi adeta. Dayaniksizdi,isteksiz oynadi, çabuk yildi. Böyle önemli bir maçtaki futbolu kaptana yakismadi. Gol kralligi sansi kalmayinca Fatih için lig çoktan bitmisti, hedefsiz bir oyuncunun takimina ne kadar katki yapabilecegini de maç içinde gördük. Iste bu yüzden Fatih'e izin verilmeli. Gidip sansini denesin, basarirsa onunla gururlaniriz, yapamaz dönmek isterse de kapimiz açiktir.

keramiya
15.05.2006, 01:00
ne yapalim yolu açik olsun..gelene git, gidene gel denmez...

Hasan Cubukcu
15.05.2006, 01:04
Vallahi gidene kal denmez bence ama yinede küstürerek yollamayalim !!!!

Insallah Fatihin yerini kapatacak iyi bir transfer yapariz .

Zurawski
15.05.2006, 01:52
Fatihin bu fakir edebiyati iyice sikti.Türkiyede hangi futbolcudan daha az para aliyor.Konusmalarina bakarsaniz bedavaya oynuyor.Adamlar para almadan galatasarayi sampiyon yaptilar giklari çikmadi.Biz seni takimin krali yaptik kaptan yaptik.gitmek istedigini her zaman söylüyor ama hiçbir yönetim de birakmak istemiyor çünkü ona istedigimiz paraya Real Madrid Cassanoyu aldi.Durum bu yine ayni seyler yasanacak Trabzonsporun istedigi parayi kimse vermez ona emin olun.Ama bu saatten sonra tutmanin da bir anlami yok açikçasi.Çok kaliteli bir forvet aranmaya baslanmali ama kaptanin yerini doldurmak çok zor olacak...

fincher
15.05.2006, 02:01
belki Fatih takimda ve taraftarda kendisindeki hirs olmadigi için yorulmustur,bu isi tek basina basaramayacagini anlamistir...

Alpayer
15.05.2006, 02:27
@mission_61
Artik Fatih serbest birakilmali ama Fatih'in bu saatten sonra faydasi olmaz düsüncesi bence yanlis.Bu normal bi oyncu için geçerli.O bir SÜRMENEli

@keramiya

Dedigin dogru artik Fatih avrupada sansini denemeli.Birde is yolunda giderse ertesi sene çok büyük bi kulüpte oynama sansi var.

@fincher_se7en

Hangi taraftarda yok Fatih'teki hirs.Taraftardaki hirs onda olsa su andaki konumu çok farkli olurdu.

chigannes
15.05.2006, 02:34
fatih tekke degil avrupaya fenere gitse bilehaklidir artik

iki sezonda toplam 50 nin üstünde gol atacaksin,coskusuz ve isteksiz taraftara karsi oynayacaksin,yok mafyaydi yok tarikatciydi diye yok silah tasiyor diye elestirilceksin ve arkanda kimseyi bulamayacaksin ondan sonra trabzonun evladisin takimda kaldiyeceksin yok öyle birsey arkadaslar insan evladina böyle yapmaz kesinlikle gitmeli nereye olursa olsun...

ctmeoy
15.05.2006, 02:47
fatih tekke bu takimda simdi giderse bu takim en az 5 yil geri gider fatih bu takimin kaptani gemiyi rotasinda tutan adam gemisini son olarak terkedecek adam yilda 2 trilyon versinler otursun asagiya ne isi var avrupada gidenlerin ne yaptigi belli

luceyi ve tolgayi da alirsak 2 de kaliteli yabanci transferi ile takimi bozmadan sampiyonluga rahat oynariz

geyse o kadrosuyla samp. oluyosa tekrar tekrar üzülmek ve düsünmek lazim 2 yil sampiyonlugu kacirisimizi

onurts61
15.05.2006, 02:48
Avrupada idmanlardan kacarak , keyfi katilmayarak forma bulamaz oynadigi maclardada etrafinda dondurmezler , haminin aciklamasi vardi schalkede yedek kaliyordu hocasina jupp stevens ti neden yedegim dediginde calismiyorsun demisti halbuki hamiye sorsaniz bazi antremanlardan sonra kustugunu soyluyordu aradaki fark bu fatih te kendini gelistirme ve calisma bazinda cok tembel bir oyuncu bence yeteneklerine ihanet etti boyle yetenekli birisi kendini zamaninda gelistirseydi simdi hayal bile edemiyecegimiz yerlerdeydi o kolayi secti idmanlara katilmadi ki bu konu arastirilabilinir fatih in gecen yil katilmadigi idman sayisi katildigindan fazladir kaynak kluptur ve bu konuda fatih i savunan arkadaslarin idman ile ilgili goruslerini yazarsa memnun olurum ayrica para konusuna gelince fatihin sozlesmesindeki fiyatttan daha fazla alan turkiyedeki tek futbolcu hasan sas tir( zaten 8 aydir oda para alamamistir ama fatih parasini en gec 15 gun gecikmeli almistir ayrica fatih in sozlesmesinde her yil enflasyon farki alacagida yazilmistir gecen sene bu arkadasimiz enflasyon farkinin beklenenden dusuk cikmasi dolayisiyla aradaki farki klubten talep etmistir kaynak:klup muhasebe bolumu ayrica istanbul menkul kiymetler borsasinda klup tarafindan yapilan odemelerin kaydi evet ve hala bu adam bazilarinin gozunde yari ilah (hasa) ne diyeyim ben size , bu tip insanlara prim verildigi surece biz daha cok 22 seneler bekleriz

Avrupaya gidecek , trabzonda buldugu ilginin ,rahatligin , sahada serbest hareket etmeyi orda bulamayacak zora gelecek bir yapisida olmadigi icin 3 ay sonra uyum sorunu yasadim ben zaten trabzonun oz evladiyim diyecek ve geri gelecek , sahada kendini yerlere atmaya devam edecek en az 40 gol atma potansiyeli olan biri sirf jeneriklik gol atayim diye laubalice gol kaciracak tabi arada jeneriklik golu atinca yeniden taraftarin sevgilisi olacak ben bu filmi izlemistim bir yerlerden!!!!

Neyse bu konuda cok sey yazip cizdik karsi gorusteki arakadaslariminda fikirlerine sonuna kadar saygiliyim son soyliyecegim ben trabzonsporu kisilerden daha fazla seviyorum.

Jackdaniels
15.05.2006, 03:53
Bu avrupa sevdasi nedir anlamadim arkadas trabzonda çok yoruldum ne demek yaaa gidecegin takim barcelonami? yada real madrid...Seni isteyen en üst düzey takim everton bu takiminda trabzondan büyük oldugunu düsünüyosan zaten bizde kalman çok yanlis olur umarim emeklerin bosa gitmez kaptan!!!

kelkitli29
15.05.2006, 07:08

Insallah.

selcuk
15.05.2006, 07:16
yaw birakin artik fatihi cok sevsemde gitmesi bizim icin büyük bir sans olarak görülmeli bayern diyelim ballackin gitmesini öyle acikladi tabiki fatih ts de daha agir basiyor o gidince hüseyininde gidecegi kesin olacagini düsünüyorum böylece cok oyuncu göndermeliyik yeni bir takim kurulmali ve harika kiralik olan yeteneklerimiz var ali sen ,emrah kol, ufuk bayraktar ,mehmet yilmaz gibin bunlarida kullanarak mehmetlen aliye son sans olarak tabii bence simdiki takimdan her yönde daha iyi takim kurma sansimiz var simdi bu sansi artik degerlendirmek gerek

ve rize sayesinde urfaya gittigimize katilmiyorum ts bize 9 dogurtarak oraya gidilen puanlari topladi sinir kirizleri hep beraber gecirdik ve genclerbirligi bu verdigimiz sansi degerlendirememisse bizim sucumuz yok biz puanlari yazdik tabelaya onlar fazlasini yazamadi ben böyle görüyorum hatta biz besiktasa karsi berbat oynadik onlarsa rizeye karsi bu yönden bakarsagik türkiye ici bizim uefaya gitmemiz daha hayirlidir

Cengiz Çubukcu
15.05.2006, 08:10
fatih tekke her yönden yoruldum demis....ah canim benim paralari sayarken yorulmuyorsun ama....seni sen eden trabzonspor için yorulsan da bu sana zevk vermeli sevgili fatih tekke

Emre B.
15.05.2006, 08:20
Fatih gitmek i,stiyosa gitsin

imported_baris
15.05.2006, 08:30
Fatih'i Trabzonspor yoneticileri kendi cikarlari ve beceriksizligi yuzunden gecen yil harcadi. Fatih gecen yil Avrupa'ya gitmeli idi. Bu yil gec kaldi ama bence yine de kendini denemeli. Avrupadaki klupler ne kadarda kucuk olsa orasi Avrupa. Buyuk ihtimalle Avrupa'da oynayanin hakkina daha cok saygilidirlar. Turkiye medyasi Fatih'e hakettigi degeri vermedi. Simdi gidip Avrupa'da iyi bir performans sergilerse, milli takim icin olmazsa olmaz ve kurtarici olarak ismi bir cok yazarin agzinda olacak. Zaten Ersun Yanal'i da Fatih yuzunden harcadilar. Turkiye'de Istanbul medyasi Trabzonspor'un ve oradan gelen oyuncularin Turk futbolunda oncu olmasini istemiyor.

mahmuter61
15.05.2006, 08:35
Fatih efendi gitde su kaprislerinden kurtulalim.Yattara olmasydi senden ne gol krali olurdu nede bu derece önplana çikardin.Trabzon sehri seni adam etti sülalende bitane önemli birini göster?Seni önemli kilan Trabzonspordur bunu kus beyinli kafana sok ve defol git artik yettin!!!

Onur
15.05.2006, 08:43
ben zaten fatihin avrupa askini pek anlayamiyorum ve avrupaya gidersede basarili olacagini hic sanmiyorum (insallah yanilirim ) , ama böyle düsünen bi futbolcu kim olursa olsun gönderilmeli,bize faydasi olmaz zaten artik diye düsünüyorum...

Fatih'ten iyisini almadiktan sonra kesinlikle göndermemeliyiz. Ama yok illa gidecem diyorsa yolu açik olsun. Ülkemizi en iyi sekilde temsil etsin.

Ayşe Aygün
15.05.2006, 09:23

Insallah.

Ne bu ya yoruldum kafam rahat degl avrupaya gidecegim. biz ne yapalim. biz yorulmadik mi. bizim kafamiz rahatmi biz nerye gidelim fatih bizde istanbul takimlarinimi tutalim. bari böyle açiklama yapmayin biz 22 yildir yorlmdan bikmadan bekliyoruz bir kez agzimizdam yorldum lafi çikmadi. oyuncusun tabiki gidebeilrisn ama bari bu tarz açiklama ile degil. gitmeinde abai vardi. hayalim dersin istedgim dersin ama yoruldum rahat degilim diyemezsin.

Onur
15.05.2006, 09:32
Tmm fatih biletin benden. Nereye gitmek istiyorsun?

CAFER ÖZER
15.05.2006, 09:42
Sampiyonlugun Sifrelerini çözdüm

20.45 20 Denizli,45 manisa 45-20=25 tersinden okudunmu 52 Ordu oluyor Orduspor Sampiyon smileys/smiley36.gifEdited by: CAFER52

ozcan_asanoglu
15.05.2006, 09:45
hey Allahim ya..tamam fatih 3-4 yildir yük sende..kaç maç sirtladin ama utanarak hakan sükürümü örnek vereyim, hasan sas artistini mi örnek vereyim..

ne yaptiniz sonoçta..iki türkiye kupasi disinda ne basariniz var..

trabzonlu olarak niye demiyorsunki, benim tek düsüncem bu takimi sampiyon görmek, görmeden gitmem bir yere..

baskan nuri albayrak'i tebrik ederim, herkesi her yere verebiliriz dedi, o kadar...hirsi, istegi, inanci kalmamislarin zaten aramizda yeri yok..

bulutus
15.05.2006, 09:55
Bence artik Fatihin gitmesi hem Fatih hemde Trabzonspor icin en hayirlisi.

Bari iyi bi paraya satilabilse.

emre81
15.05.2006, 09:59
Örnek verelim kardesim utanmayalim Hakan Sükür'ü, Hasan Sas'i, Mondragon'u örnek verelim ben 25 yasindayim kendimi bildim bileli onlarin gözlerindeki isigi göremedim futbolcularimizin gözünde adamlar aylarca para almadan takimlarini sampiyon yaptilar nasil bir hirsla örnek alinacak bisey varsa bunlari örnek alalim utanmayalim, asil utanacagimiz sey bizim futbolcularimizin gözlerinde göremedigimiz bu isik olmali.

Burçak
15.05.2006, 10:03
ezikler sitelerini yine kapatmislar. smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

her maglubiyet sonrasi sitelerini kapatmayi aliskanlik haline getiren ezikler, sampiyonluk maçindan sonra sitelerini yine kapatmislar. ve sitelerinin nezaman açilacagi bu kaçan sampiyonluktan sonra meçhul. ezikler iste. smileys/smiley4.gif

TSunami
15.05.2006, 10:39
LUCE'LI SHAKTAR SAMPIYON

Ukrayna?da Mircea Lucescu?nun çalistirdigi Shakhtar Donetsk Dynamo Kiev?i play off maçinda 2-1 yenerek üstüste ikinci kez sampiyon oldu.

Iki takimin da 30 maçta topladigi 75 puanin ardindan Federasyonunun karariyla oynanan "Altin maç" ta maçin normal süre 1-1 sonuçlandi. Uzatmalarin 10?uncu dakikasinda Nijeryali golcü Julius Aghahowa kafa vurusuyla Shakhtar?i galibiyete tasirken, Lucescu ikinci yilinda da takimini sampiyonluga tasidi.

Lucescu takimiyla sampiyonluk sevinci yasarken, Trabzonspor?un da istedigi Romen teknik adamin Türkiye?ye gelmesi zora girdi.

Ukrayna?nin 1991?de Sovyetler?den bagimsizligini kazanmasinin ardindan bu iki ekibin üstünlügü devam ediyor. Dynamo Kiev 1993?ten 2001?le beraber 2003-2004 sezonlarinda da sampiyon oldu. Shakhtar ise 2002, 2005?ten sonra 2006?yi da sampiyon tamamlamayi basardi.

Oruç
15.05.2006, 10:39
iki türkiye kupasi disinda ne basariniz var..

2 defa ligi 2. sirada bitirdik. Ayrica geçen yil bu takimin elinden bir sampiyonluk alindi. Ne çabuk unuttunuz.

Fatih'in gitmesi gerektigini çok kere söyledim. Her maç sonrasi elestirlen bir oyuncunun bunca zamandir takimda kalmasi bence olaganüstü sabir gerektiren bir istir. Kimse hatasiz oldugunu söyleyemez. Yeri geldiginde belirttik. Ama '22 yil sampiyon olamamamizin bas sorumlularindan' biri olarak da gösterildi ya artik kalmasi için bir neden göremiyorum ben.

Faik Yılmaz
15.05.2006, 10:44
Lucescu geliyor!
Vahid Halilhodziç ile UEFA Kupasi?na katilma hakkini elde eden Trabzonspor?da yeni bir dönem baslamak üzere. Bosnak teknik adamla yollarini ayiran Bordo-Mavililer, listesinin en basinda bulunan Mircea Lucescu ile anlasmak üzere. Dün gece oynanan maçta Shakthar Donetsk ile Ukrayna sampiyonluguna ulasan Rumen teknik adamla yapilan telefon görüsmesi sonrasinda Lucescu, Türkiye?ye gelmeye ikna oldu.

Olmazsa Santini

Yönetici Ibrahim Haciosmanoglu ile görüstügü ögrenilen Lucescu?nun, ?Ukrayna?dan ayrilmak istiyorum. Ancak size kesin bir cevap veremem. Gelince ayrintilari konusur? dedigi belirtildi. Bugün ya da yarin Trabzon?a gelecek olan Lucescu?nun ikna edilmemesi durumunda listedeki diger isimlere agirlik verilecek. Santini?yi yedekte bekleten Bordo-Mavililer?da Baskan Nuri Albayrak?in Rumen teknik adamla bizzat konusacagi vurgulandi.

TSunami
15.05.2006, 10:50
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124 rowSpan=2>http://www.trabz&#111;nhaber.net/images/guncel/jeffers&#111;n2.jpg </TD>
<TD vAlign=top align=left width=276>JEFFERSON KALIYOR.. ÖMER'DE TRABZONSPOR'DA !!
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Tecrübesizligi nedeni ile sezon sonu kiralik gönderilmesi gündemde olan kaleci Jefferson dünkü maçta yüzde yüzlük 3 golü önlerken alkis aldi. Trabzonspor'un milli kaleci Ömer Çatkiç ile temasta oldugu söylentileri de yayildi.</TD></TR></T></TABLE>

Murat Acar
15.05.2006, 10:50
hey Allahim ya..tamam fatih 3-4 yildir yük sende..kaç maç sirtladin ama utanarak hakan sükürümü örnek vereyim, hasan sas artistini mi örnek vereyim..

trabzonlu olarak niye demiyorsunki, benim tek düsüncem bu takimi sampiyon görmek, görmeden gitmem bir yere..

baskan nuri albayrak'i tebrik ederim, herkesi her yere verebiliriz dedi, o kadar...hirsi, istegi, inanci kalmamislarin zaten aramizda yeri yok..

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Biz 22 yildir hep birseyler vererek destek olduk bundan sonrada olmaya devam edecegiz..

Hele kaptanin böyle bir açiklama yapmasi bu güne kadar ona verdigim sonsuz destegi bitirdi inanin..

Ne demek yoruldum kafam rahat degil bu açiklamalari yaptiysa ki umarim yapmamistir bes dakka durmasin takimda baskan hemen göndersin...

Avrupaya git orda oyna ama giderken sana hep destek çikmis insanlari bu sekilde rencide ederek degil KAPTAN....

Git ardina bakmadan git.. Git artik böyle konusmadan GITTTTTTT

Murat Acar
15.05.2006, 10:58

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifBugüne kadar kaptana destek vermis her halükarda onun savunucusu olmus ben bu sözleri söylediyse ki umarim söylememistir git artik demekten baska hiçbirsey düsünemiyorum

Yukarida yazilan her kelimeye imzami atarim

Avrupaya gitmek istiyorsan seni bunca zaman destekleyen insanlari rencide ederek gitmek ne kazandirir sana...

Git artik git Ardina bakmadan Git

Bizi daha fazla üzmeden Git

Sana olan sevgimizi kaybetmeden Git

Ardinda bitaktigin hatiralara ihanet etmeden git

Git lütfen GIT

Miraç Atalay Çiftçi
15.05.2006, 11:19
izmirde havaalinda ve macta olan arkadaslar takimin üzerindeki ruhsuzlugu bosvermisligi lakayitligi gözlerinden anlarlardi.

kim istiyorsa gitsin.yerine iyisini almaya gerek te yok.zaten alsakda bisi yapacagimiz yok.

yazik ki çok yazik.

sanirim 20 yillik beklentilere son vermenin zamani geldi.

Cengiz Çubukcu
15.05.2006, 11:22
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400><T>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124 rowSpan=2>http://www.trabz&#111;nhaber.net/images/guncel/jeffers&#111;n2.jpg </TD>
<TD vAlign=top align=left width=276>JEFFERSON KALIYOR.. ÖMER'DE TRABZONSPOR'DA !!
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Tecrübesizligi nedeni ile sezon sonu kiralik gönderilmesi gündemde olan kaleci Jefferson dünkü maçta yüzde yüzlük 3 golü önlerken alkis aldi. Trabzonspor'un milli kaleci Ömer Çatkiç ile temasta oldugu söylentileri de yayildi.</TD></TR></T></T></TABLE>

geçen sene ömer çatkiçi en çok isteyenlerden biriydim...ama sanki bu sene kaleciliginde bir gerileme oldu gibi geliyor..

Murat Acar
15.05.2006, 11:33
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=488>
<T>
<TR>
<TD width=12></TD>
<TD vAlign=top width=464>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Lucescu geliyor! </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Trabzonspor, Rumen çalistiriciyla anlasmak üzere. Türkiye?de büyük basarilara imza atan Lucescu ya bugün, ya da yarin Türkiye?ye gelecek. </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>15.05.2006</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top width=10>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=top width=122>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=122 align=center>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=center width=122>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=122>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=120 height=150>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/trabz&#111;n/lucescu1505.jpg</TD>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</DIV>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
< name=SignIn =http://ab&#111;nenet.e-kolay.net/Login/login.aspx method=post>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=212 align=right>
<T>
<TR>
<TD vAlign=bottom>[/url]http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></>
<TR>
<TR>
<TD> (http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/TS/Haber.asp?PID=315&amp;HID=2&amp;HaberID=383235#)http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=212>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e0e0e0 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e0e0e0>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=210>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=210>
<T>
<TR>
<TR>
<TD width=208 bgColor=#ebf5ff height=23>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="98%" align=center>
<T>
<TR>
<TD width=14>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/tophaber01.gif</TD>
<TD width=2>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=center></TD>
<TD vAlign=center align=right> (http://www.e-kolay.net/fanatik/top10.asp)</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=1 bgColor=#e0e0e0>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=212>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e0e0e0 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e0e0e0>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=210>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=210>
<T>
<TR>
<TR>
<TD width=208 bgColor=#ebf5ff height=51>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=200 align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=74 align=center>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3 height=20>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/puanver01.gif</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD align=middle width=72 height=24></TD>
<TD width=1 bgColor=#e0e0e0>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#e0e0e0 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=2>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=124 align=center>
<T>
<TR>
<TD align=right colSpan=3 height=20></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD width=122>
<T>
<TR>
<TD height=24></TD>
<TD height=24>

<!--
PuanVerC&#111;ntrol()
{
.puan_f.PuanSubmit.=true;
.puan_f.submit();
}
//-->

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=right>
<T>
<TR>
<TD colSpan=4>
< name=puan_f =/fanatik/yorum/puan_save.asp method=post></TD></TR>
<TR>
<TD></TD>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD>

if (window.navigator.appName.toLowerCase().indexOf('e xplorer') < 0)
{
.write ('< ="Image" src="/fanatik/yorum/images/oyla.gif" name="PuanSubmit">')
}
else{
document.write ('/fanatik/yorum/images/oyla.gif')
}

</TD>
<TR>
<TD colSpan=4> </></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=1 bgColor=#e0e0e0>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#e0e0e0 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TR>
<TR>
<TD bgColor=#e0e0e0 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/sinema/images/trans.gif</DIV>
<TABLE style="BORDER-RIGHT: #ff9706 1px solid; BORDER-TOP: #ff9706 1px solid; BORDER-LEFT: #ff9706 1px solid; BORDER-BOTTOM: #ff9706 1px solid" height=220 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=212>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3></TD></TR>
<TR width="212">
<TD>http://www.e-kolay.net/sinema/images/trans.gif</TD>
<TD align=middle height=100></TD>
<TD>http://www.e-kolay.net/sinema/images/trans.gif</TD></TR>
<TR bgColor=#f6f6f6 width="212">
<TD bgColor=#f6f6f6> (http://www.hepsiburada.com/adv.aspx?ID=8769)[/B]</TD>
<TD>http://www.e-kolay.net/sinema/images/trans.gif</TD></TR>
<TR bgColor=#f6f6f6>
<TD bgColor=#f6f6f6></TD>
<TD>[u]http://www.e-kolay.net/sinema/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/sinema/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/sinema/images/trans.gif</DIV></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top></TD></TR></T></TABLE>Telefonla konusuldu
Vahid Halilhodziç ile UEFA Kupasi?na katilma hakkini elde eden Trabzonspor?da yeni bir dönem baslamak üzere. Bosnak teknik adamla yollarini ayiran Bordo-Mavililer, listesinin en basinda bulunan Mircea Lucescu ile anlasmak üzere. Dün gece oynanan maçta Shakthar Donetsk ile Ukrayna sampiyonluguna ulasan Rumen teknik adamla yapilan telefon görüsmesi sonrasinda Lucescu, Türkiye?ye gelmeye ikna oldu.

Olmazsa Santini
Yönetici Ibrahim Haciosmanoglu ile görüstügü ögrenilen Lucescu?nun, ?Ukrayna?dan ayrilmak istiyorum. Ancak size kesin bir cevap veremem. Gelince ayrintilari konusur? dedigi belirtildi. Bugün ya da yarin Trabzon?a gelecek olan Lucescu?nun ikna edilmemesi durumunda listedeki diger isimlere agirlik verilecek. Santini?yi yedekte bekleten Bordo-Mavililer?da Baskan Nuri Albayrak?in Rumen teknik adamla bizzat konusacagi vurgulandi.
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</DIV></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

temelyilmaz
15.05.2006, 12:05
SON DAKIKA:
Rahip cinayetinde ilk durusma BASLADI

Trabzon'da 5 Subat 2006 günü Santa Maria Kilisesi Rahibi Andrea Santaro'yu kilisede silahla öldürdügü iddiasiyla tutuklanan O.A.'nin yargilanmasina bugün baslandi.
(15 Mayis 2006 Pazartesi)

IHA - Rahip Santoro'nun öldürülmesinin ardindan 7 Subat 2006 tarihinde yakalanan ve 2 gün süren ifadesinin ardindan çikartildigi nöbetçi mahkemede susma hakkini kullanan cinayet zanlisi O.A. bugün sabah saatlerinde yogun güvenlik önlemleri altinda Trabzon Adliyesi'ne getirildi. Mahkum girisinden adliyeye alinan O.A, Agir Ceza Mahkemesi'ndeki durusma salonuna götürülürken, basin mensuplari adliye içerisine alinmadi. Durusma nedeniyle adliyede baska bir durusma görülmüyor.

Öte yandan "tasarlayarak adam öldürmek, ruhsatsiz silah bulundurmak, genel güvenligi kasten tehlikeye sokmak" suçlarindan yargilanacak olan O.A.'nin annesi Necmiye A., oglunun savunacak olan Trabzon Barosu avukatlarindan Mahya Usta ve Istanbul Barosu avukatlarindan Esref Aydin ile adliyeye gelirken, baba Hikmet A. daha sonra adliyeye geldi.

Nytre
15.05.2006, 12:55
ben trabzon kentinde 3-5 çapulcunun yaptigi rezilligi içime sindiremiyorum ve olmamisliga veremiyorum....

bu rezilligi yapanlar ya bir daha trabzonsporu agizlarina almasinlar ya da çikip özür dilesinler!...

ruhsuz hedefsiz kisiliksiz karaktersiz oyuncularimiza trabzonsporlu oyuncular demek gelmiyor içimden ve hiç birini görmek istemiyorum!...

Tahir
15.05.2006, 13:16
Fatih bu açiklamalari yapmissa gitsin artik (kalmasini iseteyen biri olarak) iki türkiye kupasi alan fatih yoruldu ama küfür yiyen en büyük basarilara imza atan hasan sas yorulmadi. neyse gitsin görsün avrupayi gelsin .açik söylüyorum eger çok iyi bir takima giderse yarim sezon bilemedin bir sezon sonra fatih yine geri gelir.çünkü dün aksamki gibi oynarsa kimse fatih anlamaz alir kulubeye yollar baska takima

TSunami
15.05.2006, 13:27
<DIV id=Baslik>http://www.ajansspor.com/resim/hayrettin_yerlikaya.jpg"Hayrettin'e resmi teklif var.."</DIV>
<DIV id=&#111;nyazi>Sivasspor Genel Menajeri Bülent Uygun, futbolculari Hayrettin için Galatasaray, Besiktas ve Trabzonspor'dan resmi teklif aldiklarini belirterek, bu kulüplerle büyük ihtimalle hafta sonu görüseceklerini söyledi..</DIV>
<DIV>Yönetim kurulu karariyla 7 oyuncuyu takimdan göndereceklerini ifade eden Uygun, Atilla Birlik, Ünal Demirkiran, Muharrem Us, Ahmet Görkem Gök, Yusuf Peken ile iki yabanci oyuncu Edson Da Silva ve Raymond Kalla ile yollarini ayiracaklarini söyledi.

Bülent Uygun, ''Bizim geçen sene kiraya verdigimiz Ertugrul, Mehmet Yildiz, Ilhan gibi futbolcularimiz da tekrar geri dönecek. Çünkü o zamanki sartlarda teknik direktörümüz Lorant ile anlasamamislardi, ama onlar bizim için önemli futbolculardi, daha dogrusu degerlerini bilememistik. Simdi de onlar geri gelecek.'' dedi.

Takimda sözlesmesi biten sadece kaptan Hakki'nin bulundugunu, onunla da bu hafta içinde görüsüp anlasma yapmak istediklerini dile getiren Uygun, istedikleri bütün futbolcularin fire vermeden takimda kalmasini saglamayi düsündüklerini anlatti.

Futbolculari Hayrettin'i Galatasaray, Besiktas ve Trabzonspor'un istedigini ifade eden Uygun, ''Resmi olarak da teklif yaptilar. Hafta sonunda büyük bir ihtimalle görüsecegiz. Ben simdi Istanbul'a gidecegim. Sivas'tan ilk defa milli takima gitmis ve Sivas'in gururu olmus futbolcumuzun önünü açmak için biraz kolaylik yapacagiz'' diye konustu.

Teknik direktör arayislarinin sürdügünü ifade eden menajer Uygun, ''Bunlardan birisi olan Hans Peter Brigel ile yarin bir görüsme yapacagiz. Ondan sonra sirasiyla 3-4 teknik direktör ile de görüsmelerimiz basliyor. Bu teknik direktör ile de büyük ihtimalle önümüzdeki haftanin sonuna kadar anlasmis olacagiz. 26 Haziran'da da tesislerimizde toplanip 2006-2007 sezonuna baslayacagiz.'' diye konustu.</DIV>

CaMoKa
15.05.2006, 13:28
fatihin daha uzun süre sozlesmesi oldugunu hatirliyor gibiyim

ayrica lucescu son 5 sezondur gittigi her takimi sampiyon yapmis eger bizede gelirse umarim bu yu devam eder...

salihismet
15.05.2006, 13:43
Fatih gitmek istiyor, adam aciklamasinida yapti.Sen bizim evladimizsin, edebiyati lütfen yapilmasin. Takimin hali zaten ortata UEF ya gitmek icin galip gelmen gerekirken yeniliyorsun, kar$indaki takimin iyi oyunculari tek tek sakatlandi ve ciktilar, kisacasi galip gelmemiz icin kar$i takim bizdn daha fazla caba harcadi. Genclerbirligi macina bizden daha fazla onlar kulak verdi, ve galibiyet golünüde genclerin maci bittikden sonra attilar.Böyle bir takimda Fatih kalsa ne olur? Takimda köklü degi$iklikler yapilmazsa, d.t kimolursa olsun hic bir $ey degi$miyecek.G. S gönüllerin $ampionu olacakken gercek $ampiyon oldu, hemde paralari olmadigi halde.

temelyilmaz
15.05.2006, 13:50
bizim en büyük hatamiz bu gitmek isteyen olursa göndermek zorundayiz kaptanimiz bile olsa yani adam kafa olarak bitirmis artik neyin derdindeyiz bizim simdi yapacagimiz tek sey fatihi en çok parayi veren külübe vermek her firsatta profösyönellikten bahseden oyuncularimiza profösyönel olup onlarin isedigi degil en çok parayi kim verirse ona satmaliyiz bu takim daha ne fatihler bulucaktir

Oğuzhan Görkan
15.05.2006, 13:53
gitmek istiyorsa tutamayiz takimin çikarlarini düsünmek zorundayiz iyi bi teklif gelirse neden olmasin

Dursun Ali Bahçekapılı
15.05.2006, 13:58
(REUTERS) - Almanya'da düzenlenecek olan Dünya Kupasi'na sayili günler kala takimlar birbir kadrolarini açiklamaya basladilar. Karel Bruckner yönetimindeki Çek Cumhuriyeti'nde de Dünya Kupasi'nda mücadele edecek olan kadro belirlendi.

G.Saray'da istenilen performansi sergileyemeyen Marek Heinz kadroda yer bulurken elemelerde birçok kez forma sansi bulan Besiktas'in Çek futbolcusu Tomas Jun kadroya alinmadi.

Kaleci: Jaromir Blazek (Sparta Prague), Petr Cech (Chelsea), Antonin Kinsky (Saturn Ramenskoye)

Defans: Zdenek Grygera (Ajax Amsterdam), Marek Jankulovski (AC Milan), Martin Jiranek (Spartak Moscow), Radoslav Kovac (Spartak Moscow), Pavel Mares (Zenit St Petersburg), David Rozehnal (Paris St Germain), Tomas Ujfalusi (Fiorentina)

Orta saha: Tomas Galasek (Ajax Amsterdam), David Jarolim (Hamburg SV), Pavel Nedved (Juventus), Jaroslav Plasil (Monaco), Karel Poborsky (Ceske Budejovice), Jan Polak (Nuremberg), Tomas Rosicky (Borussia Dortmund), Vladimir Smicer (Girondins Bordeaux)

Forvet: Milan Baros (Aston Villa), Marek Heinz (Galatasaray), Jan Koller (Borussia Dortmund), Vratislav Lokvenc (Red Bull Salzburg), Jiri Stajner (Hanover 96).

Jun'un olmamasi cok kötü cok

Erbay
15.05.2006, 13:59
Ya Jun'u Dünya Kupasina almamislarsmileys/smiley7.gif

Tahir
15.05.2006, 14:05
adamin bir sezonda oynadigi dogru dürüst maç yok kadroya niçin alsinlar ki.en iyisi istedigi bir takima onu kiralamak yoksa çok zarar ederiz

salihismet
15.05.2006, 14:18
Valla Hüseyin 2 trilyon istiosa Lee 5 milyon eder

dogru valla..

Sizin taraftarliginiza hayran oluyorum, bundan sonra futbolcularin fiyatlarini siz belirleyin.

Son dönemki formuyla kendinden çok daha fazla ücretalan oyunculardan daha fazla katki yapiyor. Oradaki fiyatbir espri tabiama mademki tüm oyuncular fiyat konusunda profesyonel, mademki hepsi uçuk ücretler istiyor yönetimden Lee'de isteyebilir, bahanesi de formudur.

Ayrica kimsenin taraftarligina laf atmazsaniz sevinirim, bu is gönüldedir lafla olmaz.
Kimsenin taraftarligina laf atmiyorun, ücret konulari yönetimlerin i$i, top oynamak futbolcularin i$i, taraftarlikta apayri bir $ey, herkes kendi i$ini yaparsa daha dogru olur dü$üncesiyle cevap yazmi$tim.Ben bilhassa futbolcularin i$ine kari$ilmasindan cok rahatsiz oluyorum, zamaninda bende oynadigim icin ne kadar zarar verdigini cok iyi biliyoum.

Tahsin Armutcu
15.05.2006, 15:34
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">ya fatihin gitmesini tabii ki istemem ama neticede kafasi mesgul olan, kendini tamamen klube veremeyen birinin de kalmasi perfonmansini dusurur.kim istemez ki trabzonspordan avrupaya giden trabzonlu fatih tekke basarili olmasin?ama fatihin de gitmesi gereken takimindim bizden daha iyi bir konumda olmasi gerekir.gidip de su anda kumede zor kalan real sociedad gibi takimlara gidecegine hic gelmesin; ama ne bileyim newcastle united ister, sevilla ister, hertha berlin ister gitsin.bizi basariyla temsil etsin.</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: armutcu61

Bülent Bayraktar
15.05.2006, 16:30
Halilhodžić Türkiye?den ayrildi
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/150506veda.jpgLigin son haftasi itibariyle Teknik Direktörlük görevini birakan Vahid Halilhodžić, bugün Türkiye'den ayrildi. THY?nin tarifeli seferiyle Fransa'ya giden Halilhodžić 'i Atatürk Havalimani'nda Baskan Yardimcimiz Ibrahim Haciosmanoglu ugurladi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Besiktas maçinda son dakikada lig üçüncülügünü kaybettikleri için üzgün oldugunu kaydeden Halilhodžić, "Skordan degil ama UEFA Kupasi'na kaldigimiz için mutluyum. Zor olan bir hedefe ulastik. Trabzonspor?un, gelecek sezon UEFA Kupasi'nda mücadele edecek olmasi son derece önemli? diye konustu.

Gökdeniz'in attigi golden sonra kendisine kosmasini da degerlendiren Bosnak Teknik Adam, ?Geldigimde herkes O?nu silmek istiyordu. Ama ben arkasinda durdum, sahip çiktim. Belki de gol sonrasi hareketi bu nedenledir" dedi.

Bosnak teknik adam, havalimaninda karsilastigi A Milli Basketbol Takimi Bas Antrenörü Bogdan Tanjevic ile de bir süre sohbet etti.

<DIV align=right>15.05.2006 16:33:00</DIV>

Murat Acar
15.05.2006, 16:42
Güle güle wahit hoca sana go home diyenler su ruhsuz futbolculara ne diyecekler merak ediyorum dogrusu

Emre Emiroğlu
15.05.2006, 16:53
go to molozsmileys/smiley2.gif

CaMoKa
15.05.2006, 16:54
selametle...

kolombo
15.05.2006, 17:03
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">fatih git ve bir daha gelme bir sehrin evladi böyle konusur böyle hareket ederse yabancisi ne yapar.sakin gidersen de bu klüp için sunu verim bunu verdim deme çünkü bu klübe hiçbirsey vemedin ama fazlasi ile aldin</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Nytre
15.05.2006, 17:59
Trabzonspor ve Besiktas taraftarlari Denizli Atatürk Stadi?ndan gelen Denizlispor?un gol haberi ile Izmir Atatürk Stadi?nda çok büyük bir sevinç yasadi...
<DIV id=1 style=": 1; LEFT: 692px; WIDTH: 179px; : ; TOP: 143px; HEIGHT: 20px">
< name=1 =diger.asp?aksiy&#111;n=aramas&#111;nuc method=post>< style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px groove; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px groove; FONT-FAMILY: Verdana" size=26 name=ara> < style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px ridge; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px ridge; FONT-FAMILY: Verdana" =submit value=Ara name=B1> </></DIV>

AKILLAR DENIZLI?DE
TRABZONSPOR ile Besiktas arasinda Izmir Atatürk Stadi?nda oynanan maçin son dakikalari büyük bir çekismeye sahne olurken, tüm Türkiye?nin oldugu gibi iki takimin da akli Denizli Atatürk Stadi?nda idi. Denizlispor ile Fenerbahçe arasinda oynanan maça kilitlenen Trabzonspor ve Besiktas taraftarlari Denizlispor?un gol atmasi ile birlikte Izmir Atatürk Stadi?ni inletti.

BÜYÜK HEYECAN
16 DAKIKA uzayan Denizlispor-Fenerbahçe maçini ayakta takip eden Trabzonspor ve Besiktas taraftarlari bu maçin 1-1 sona ermesi ile birlikte büyük bir sevinç yasadi. Fenerbahçe?nin Denizli?de 1 puanla yetinmesi ile birlikte Galatasaray sampiyon olurken, Trabzonspor ve Besiktas taraftarlari da sampiyon olmus gibi sevindi. Trabzonspor, Besiktas?a 2-1 maglup olmasina ragmen UEFA Kupasi?na giden takim oldu.

Yattara solda Gökdeniz sagda
Trabzonspor Teknik Direktörü Halilhodzic son maçinda Besiktas karsisinda sahaya farkli bir kadro dizilisi ile çikti. Bosnak teknik adam Besiktas karsisinda sol kanatta Yattara?yi oynatirken, Gökdeniz?e de sag kanatta görev verdi. Son haftalarin formda ismi Hasan Üçüncü ise bu maçta yedek soyundu.

Taraftar çogunlugu Trabzonspor?daydi
Trabzonspor?un cezasi nedeniyle Izmir Atatürk Stadi?nda oynanan Trabzonspor-Besiktas maçinda tribünlerin çogunlugu Trabzonspor lehine olustu. Bordo-Mavili taraftarlar bu maça da büyük bir ilgi gösterirken, maç boyunca takimlari lehine tezahüratlarda bulunarak destek oldular.

salihismet
15.05.2006, 18:15
iyi futbolcu sana faydali olursa iyi futbolcudur, eger faydali olamsa takimin hicbir cikari olmaz bundan. Bu i$lerde para kazanmakta cok önemlidir, Fatih diyorki seneye mutlaka gidecegim, seneye giderse bedava gitme ihtimali var, eger yönetim bu i$i kiviramasa demekki bu i$i bilmiyorlar. Ben Yattaraninda faydali olacagini dü$ünmüyorum, cünkü takim oyunu oynayan bir futbolcu degil, eger kalirsa bizi kandirmaya devam edecek, in$allah onun dilinden anlayan bir hoca gelir.
Birde Hüseyini ele$tiren arkada$lara bir sözüm var; Türkiyede onun yerinde oynayacak kac futbolcu alabilirsiniz, Takimda en zor görevi Hüseyin yapiyor, hem top kapiyor hem en kisa zamanda oyuna sokmak zorunda, ayaga oynama orani dü$ük oldugu icin göze cok batiyor. En azindan kaptirdigi topun pe$inden gidiyor, Yattarada oda yok.Bazi taraftarlar sistemi cözemedikleri icin ona kiziyorlar, o sistemin en gerekli oyuncusu Hüseyindir, onun yanina toplari iyi kullanan biri alinirsa hem o rahatlar,hemde orta sahada daha az pas hatasi olur. Fatih Akyel, Lee, bunlarda cok pas hatasi yapiyorlar, bilhassa Akyel cok pas hatasi yapiyor, bu hatalari Avrupa maclarinda yaparsa takimi cok zor durumda birakir. Kisacasi eger Tekkede giderse takima 5 kaliteli oyuncu alinmali, yani takima cabuk uyum sagliyacak özellikleride mutlaka gözönünde bulundurulmali. Transferler kesinlikle zamaninda yapilmali, birde yildiz alma sözü verilmi$ya, sayin Ergun Ata diyorki bu i$in takipcisi olacagim,
bence bu konuda hic kimseyi zorlamamak lazim, hem takimin dengelerine dikkat edilmeli, hemde mali yükü takimin üzerine yikmadan bir cözüm bulunmali. Birde yildiz futbolcularin cok sorunlu topcular olduklarini dü$ünürsek, takima ne gibi zararlar vereceginide hesaba katarak haraket etmek lazim.Birde elimizde 3 sorunlu yabanci oyuncu var, Eller, Jun, ve Tjokaj, bunlardan en az hasarla kurtulmanin yollarida aranmali.

degok
15.05.2006, 18:40

ayrica lucescu son 5 sezondur gittigi her takimi sampiyon yapmis eger bizede gelirse umarim bu yu devam eder...

Sözlesmesi seneye bitiyor fatihin. Açik açikta söyledi televizyonda ifade aynen su" Bu gün kötüydüm. Gol kaçirdim. Ama gol kaçirdiktan sonra türübünlerden gelen kötü sesler çok iyi degildi. 4 senede çok yoruldum seneye ayrilmak istiyorum." Muhabir sordu " avrupami türkiyede baska takimmi(hiyara bak), bu yaz mi seneye yazmi? "Avrupaya gitmek istiyorum. Sözlesmem seneye bittigi için seneye dedim birakirlarsa bu yaz gitmek istiyorum"

Ya edebiyat yapmayacagim. Ancak dün gece maçtaydim. Yok öyle yama gol kaçirinca kötü tezahurat falan yapilmadi. Bahane hazirlamaya gerek yok fatih. Git güle güle. Insallah basarili olursun. Ama biz çok gördük gidipte futbol hayatini bitiren sonrada bi jubilemi bile yapmadilar diyenleri. Takimda teknikdrektörün çantasini tasimak isteyenleri. Bence akilli ol formana sahip çik ama yok o kadar düsünce.

hay1699
15.05.2006, 18:43
Lucescu dügümü çözülüyor!
Trabzonspor'un israrla takimin basina getirmek istedigi Rumen çalistirici Mircea Lucescu dügümü yarin çözülecek. Shakthar Donetsk ile Ukrayna sampiyonluguna ulasan deneyimli teknik adamin bordo-mavili takimin basina gelmesi zorlasti.

Vahid Halilhodziç ile UEFA Kupasi'na katilma hakkini elde eden Trabzonspor'da yeni bir dönem basliyor. Bosnak teknik adam Vahid Halilhodzic ile yollari ayrilan bordo-mavililerde kulüp baskani Nuri Albayrak, Lucescu'yu takimin basina getirmek için çaba sarf ediyor.

Dün gece oynanan maçta Shakthar Donetsk ile Ukrayna sampiyonluguna ulasan Rumen teknik adamla yapilan telefon görüsmesinin olumlu geçtigi ögrenilirken, Rumen çalistiricinin 2-3 gün süre istedigi belirtildi. Bu gelismelere ragmen yarin aksam Lucescu'nun durumunun netlik kazanacagi ögrenildi. Nuri Albayrak ile masaya oturacak olan bordo-mavili yönetim, anlasilmasi durumunda takimi 3 yilligina Lucescu'ya emanet etmeyi planliyor.

Ukrayna kulübünün Sampiyonlar Ligi'nde Rumen teknik adamla mücadele etmek istedigi belirtilirken, bu durumun bordo-mavili yönetimi sikintiya soktugu ögrenildi. Ukrayna kulübünün Lucescu'yu birakmamasi halinde Trabzonspor yönetimi, alternatif isimler üzerinde duracak. Lucescu'nun Shakthar Donetsk Kulübü Baskani ile yaptigi görüsmeden net bir sonuç çikmazken, tecrübeli teknik adamin bu aksam yapacaklari görüsmenin ardindan yarin Trabzonspor'a bir cevap verecegi belirtildi.

15.05.2006

selcjK
15.05.2006, 19:02
junu 3.5 milyon euroya aldik, 250bin euroya satariz herhalde fifalik olucaz gibi gözüküyo bu adamin trabzona gelmeye niyeti yok, gelsede onu isteyen yok, aldigimiz paraya versek, veya yabanci transferinde takas olarak kullansak, sezon boyunca 1 gol atan adami kim ister

Nytre
15.05.2006, 19:03
bende olsam takimin yerinde bende lucescuyla devam etmek isterim bu normal ve beklenen bi sey aslinda

telha23
15.05.2006, 19:10
arkadaslar jun geldigi zaman 13 golle liginde gol krali olmustu bunu unutmayalim bizde vede besiktasta istedigi yeri bulamadi eminim luce gelince onu düzeltecek ve süper yapacak ben buna yürekten inaniyorum

EmrahYalçınalp
15.05.2006, 19:10
Ya Jun'u Dünya Kupasina almamislarsmileys/smiley7.gif Dünya'ya uyum sorunu olan adamin ne isi var dünya kupasinda...

Nytre
15.05.2006, 19:14
su anda show tv ana haberi bültenini izliyorum yurdun çesitli yerlerinde gs taraftarlarinin sevinçlerine engel olan sehir takimlarinin taraftarlarini gösterdiler...

eskisehir ---abartmiyorum yüzlerce esesli gs.lilere engel oldu

konya- bir gs taraftari konyali taraftarlarca dövüldü

kocaeli- gs bayragi açarak sevinç gösterisinde bulunanlar kocaelisporlularca dövüldü

görüntüleri izledimde halimize bir durumda sükrettim... iyi ki trabzonda gs. formasi giyen yok!...

ama fb.ye nefretlerinden dolayi sampiyonlugu kaçirmalarinasevinenler var....

umarim onlarinki anlik tepkilerdi !!!!

trabzonda hiç bir zaman baska bir takimin renklerini giyen olmayacak!...

DeAgLeMaNyAq
15.05.2006, 19:43
Fatih'in dün aksam ki konusmalarini hayretle izledim. Eskiden iyi bir Avrupa takimi beni isterse bende kulübümün menfaatlerini düsünerek Avrupa'da oynamak isterim diyordu simdi ise her ne olursa olsun bu sene olmazsa seneye mutlaka Avrupa'da oynayacagimdiyor... smileys/smiley5.gif

Miraç Atalay Çiftçi
15.05.2006, 19:46

Sözlesmesi seneye bitiyor fatihin. Açik açikta söyledi televizyonda ifade aynen su" Bu gün kötüydüm. Gol kaçirdim. Ama gol kaçirdiktan sonra türübünlerden gelen kötü sesler çok iyi degildi. 4 senede çok yoruldum seneye ayrilmak istiyorum." Muhabir sordu " avrupami türkiyede baska takimmi(hiyara bak), bu yaz mi seneye yazmi? "Avrupaya gitmek istiyorum. Sözlesmem seneye bittigi için seneye dedim birakirlarsa bu yaz gitmek istiyorum"

Ya edebiyat yapmayacagim. Ancak dün gece maçtaydim. Yok öyle yama gol kaçirinca kötü tezahurat falan yapilmadi. Bahane hazirlamaya gerek yok fatih. Git güle güle. Insallah basarili olursun. Ama biz çok gördük gidipte futbol hayatini bitiren sonrada bi jubilemi bile yapmadilar diyenleri. Takimda teknikdrektörün çantasini tasimak isteyenleri. Bence akilli ol formana sahip çik ama yok o kadar düsünce.

Fatihe kaptan dedik büyük kaptan dedik kapaliya dedik bakmadi bile ki bunu tüm kapali söyledik daha mac baslamamisti.

mac basladi fatih efendi nasil olduysa kendine yapilan kötü tezahüratlari duydu.

YOK ÖLE YAGMA BOS POZISYONU DEGERLENDIREME CEZA SAHASINA GIRINCE KENDINI YERE AT SONRA KALK PISKIN PISKIN SÖLEMLERDE BULUN.

kelkitli29
15.05.2006, 19:50
Bu sene insallah gider. Hem kendisi icin hem bizim icin. Eger gitmezse seneyede basari olmayacak.

rocco78
15.05.2006, 20:01
bu sene trabzospora helal olsun anartosis maçini kazanmasi gerekiyordu kazanamadi uefa rakipleri kayseri ve gençlerbirligini yenemedi kupada altayi üç gol atmasi gerekiyordu onuda yapamadi en son besiktasi yenmesi gerekiyordu onuda yenemedi baska söze gerek yok

Bülent Bayraktar
15.05.2006, 21:11
fatih gitsin takim rahatlasin bir dahaki seneye bedava gidecegine simdi gitsin seneye adam gibi oynamaz

emekcan
15.05.2006, 21:18
iki büyük askim var benim..
biri karsiliksiz sever beni.yasamin bana adamistir,biliyorum seve seve
canini verir benim için.ne zaman dara düssem yanimdadir,ne zaman içim
sikilsa oksayislariyla rahatlatir.ne yaparsam yapayim beni sevmekten
vzgeçmez.vefasizligimla,vurdumduymazligimla kabul eder beni.bir tek gün bile
sikayet etmeyenimdir.
ne istersem yerine getirmek için her an hazir vede nazirdir.benimle
ögünür,gurur duyar.hep destekçimdir,dert ortagimdir,akilverenimdir.bana
ufacik bir sey olsa günlerce aglayanimdir.benim en küçük sevincimde benden
kat kat daha mutlu olanimdir.
yargilamaz beni,ne yaparsam yapayim,hangi ise girersem gireyim,basimi hangi
belaya sokarsam sokayim hep arkamdadir.yanimda olmasa bile varligini her
zaman hissettigimdir.bana insan sevgisini asilayandir,sevmenin ne kadar yüce
bir duygu oldugunu ögretendir.siginacak limanimifedakarlik anitimdir.her
seyini benimle paylasanim,yoktan var etmeyi bilenim.içi kan aglasa bile ben
üzülmeyeyim diye her an gülenim,çilesinden,dedinden hiç
yüksünmeyenimdir.'sensiz ne yaparim ben' dedigim,tanridan yoklugunu
göstermemesini diledigim ve her daim sevgilimdir.O BENIM ANNEMDIR.

digerini ben karsiliksiz severim.benim sevgime ihtiyaci olup olmadigin
bilmeden bagliyimdir ona.bazen canimi çok sikar,çoküzer ama yinede vazgeçmem
onu sevmekten.yüzüm biraz asiksa bilinki odur sebebi.çocuklar gibi
sevinmemin,agzim kulaklarimda gezmemin sebebide odur.
ona duydugum ask ezelidir,öncesi yoktur.ebedidir,sonrasida
olmayacaktir.benim gibi milyonlarca baska asigi da vardir onun.ne kadar çok
sevilirse o kadar gurur duydugumdur.sevdasini paylastigimdir.bana yasattigi
mutluluklarin haddi hesabi yoktur.sarki olur dillerdedir,her daim
kalplerdedir.tarihimdir,geçmisimdir,bugünümdür,yar inimdir.
en büyük heyecanim,gözümdeki piriltim,sag yanim sol yanim,her yanim,her
anim,dayanagimdir.yasam sevincim,hayatimdir.
'söyle senden baska kimim var benim' diye sarkilar söyledigim,'çünkü biz...'
diye baslayan siirler yazdigim,sevinçten agladigim,zaferler tattigimdir.bana
kendimi ayricalikli hissettirenimdir.O BENIM TRABZONSPORUMDUR .

TRABZONSPORUMA UEFA'DA BASARILAR....

selcuk
15.05.2006, 21:37

takimin bir bir yillik opsiyonu varmis yaziyor bende öyle biliyorum ama %100 dogrudur diyemem. yolu acik olsun ins. trabzonu iyi temsil eder verdigi hizmetler icin tesekkürler

<TABLE =sgross>
<T>
<TR>
<TD =ues colSpan=4>
<TABLE =sgross cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =ues align=left>Persönliche Daten</TD>
<TD =ues align=right>Stand: 22.03.2006</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD width=104>http://www.transfermarkt.de/bilder/spielerfotos/s_6924_2005_2.jpg</IMG></TD>
<TD vAlign=top align=left width=590 colSpan=3>
<TABLE =sgross cellSpacing=0 width="100%">
<T>
<TR =aufzaehla>
<TD align=middle height=29>http://www.transfermarkt.de/bilder/trikot/9.gif</IMG>http://www.transfermarkt.de/bilder/wappen/449k.jpg</IMG></TD>
<TD colSpan=2>Fatih Tekke</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=110>Geburtsdatum:</TD>
<TD>09.09.1977</TD>
<TD align=middle bgColor=#fffff7 rowSpan=5 border="1">Jetzt das Trikot bestellen
http://www.transfermarkt.de/bilder/hemden/hhv_449_2004.gif</IMG> (http://www.subsidesports.de/de/store/product_details.jsp?pid=72057594037938754&amp;portal=2 10010742)http://www.transfermarkt.de/bilder/hemden/hav_449_2004.gif</IMG> (http://www.subsidesports.de/de/store/product_details.jsp?pid=72057594037935122&amp;portal=2 10010742)</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD width=110>Alter:</TD>
<TD>28</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=110>Grösse:</TD>
<TD>1,78</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD width=110>Nationalität:</TD>
<TD>http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/174.gif (http://www.transfermarkt.de/vereine/laender.php4?land_id=174) Türkei</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=110>Fuss:</TD>
<TD>beidfüßig</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD>Status:</TD>
<TD colSpan=2>Länderspiele: http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/174.gif 15Spiele (http://www.transfermarkt.de/wettbewerbe/nati&#111;nalmannschaft/nati&#111;nalmannschaft.php4?verein_id=3381)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE width=700>
<T>
<TR>
<TD colSpan=4>
<HR color=#000066 SIZE=1>
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=590 colSpan=3>
<TABLE =sgross cellSpacing=0 width="100%">
<T>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=150>Verein:</TD>
<TD vAlign=center colSpan=2>Trabzonspor (http://www.transfermarkt.de/vereine/00_m.php4?verein_id=449) / Süper Lig (http://www.transfermarkt.de/wettbewerbe/wettbewerb_uebersicht.php4?wettbewerb_id=TR1) (http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/174.gif)</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD width=150>Position:</TD>
<TD colSpan=2>Sturm</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=150>Positionsdetails:</TD>
<TD colSpan=2>Mittelstürmer</TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD width=150>Im Team seit:</TD>
<TD>2002</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=150>Vertrag bis:</TD>
<TD>

2007 + vereinseitige 1-jährige Option=

(takim tarafi 1 yillik opsiyon ) tabiki yanlisda olabilir </TD></TR>
<TR =aufzaehla>
<TD width=150>Marktwert:</TD>
<TD colSpan=2>7.600.000 (degeri)</TD></TR>
<TR =aufzaehlb>
<TD width=150>Spielerberater:</TD>
<TD colSpan=2>Caliskan, Caylan (http://www.transfermarkt.de/berater/spieler_des_beraters.php4?berater=481)</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD align=right width=104>http://www.transfermarkt.de/bilder/positi&#111;n/15.gif</IMG></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=4>
<HR color=#000066 SIZE=1>
</TD></TR>
<TR>
<TD>Weitere Angaben: Fatih Tekke ist zum Spieler der Saison 2004/2005 in der Super Liga gewählt worden. Torschützenkönig 2004/05 mit 31 Toren.</TD></TR></T></TABLE>

zafer6161
15.05.2006, 21:39
lucescu gelmiyor

defter kapanmistir.......

selcuk
15.05.2006, 21:40
allahim bin sükürler kaynak?

Nytre
15.05.2006, 21:46
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=636>
<T>
<TR>
<TD>Türkiye Futbol Federasyonu, ilk kez IDDAA?nin isim sponsorlugunu yaptigi Lig A?da play-off maçlarinin Ankara?da oynanmasini kararlastirdi.</TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD =D2>
Tek maç eleminasyon sistemine göre oynanacak karsilasmalarda, normal süresinin berabere sonuçlanmasi halinde 15?er dakikalik iki devre halinde uzatmaya gidilecek. Esitlik devam ettigi takdirde seri penalti atislarina geçilecek. 19 Mayis Stadi?nda yapilacak tüm karsilasmalar saat 20.00?de baslayacak.
<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
IDDAA Lig A Play-off maçlarinin programi söyle:

<B style="mso-bidi-font-weight: normal">20 Mayis Cumartesi[/B] Altay- Orduspor
<B style="mso-bidi-font-weight: normal">21 Mayis Pazar[/B] Sakaryaspor-Istanbulspor
<B style="mso-bidi-font-weight: normal">24 Mayis Çarsamba[/B] Final </TD></TR></T></TABLE>

ankarada maça gitmek isteyenlere duyurulur....

KuĞu
15.05.2006, 21:55
lucesku daha önce türk milli tkimindan da teklif almistim yasim 38 civari olsam trabzonu belki çalistirirdim ama burada 1 yillik daha sözlesmem var takimimin basindayim gazetelerde yazilan çizilenlere inanmayin demis.

sanirim bu haber dogru aksam üzeri 6 civarinda kendi azindan cümleler deniyor kaynak TTV

morientes
15.05.2006, 21:58
GEÇEN AKSAM KARADENIZ TV DE ZIYA DOGANIN AÇIKLAMALARINI DINLEYEN TAKIMIN NEDEN BU HALLERDE OLDUGGUNU ANLAR .Adam 4 milyon dolar para verselerdi takimi açik ara sampiyon yapacagimi basin yplantisinda dektare decektim dedi ulan çulsuzlarla ancak poliyannalar sampiyon olur.adama çirip 4milyondolar veremiyosun da büyük takimsin gha ulan biz kampanya yapar toplardik, gerekirse bir maasimi vereririm ............im ama artik yeter......

zafer6161
15.05.2006, 22:06
lucesku daha önce türk milli tkimindan da teklif almistim yasim 38 civari olsam trabzonu belki çalistirirdim ama burada 1 yillik daha sözlesmem var takimimin basindayim gazetelerde yazilan çizilenlere inanmayin demis.

sanirim bu haber dogru aksam üzeri 6 civarinda kendi azindan cümleler deniyor kaynak TTV

evet dogru kaynak trabzon tv halil sanli onun kaynagida romen ajaslariymiç saglam kaynak yani

luce diyorki baska takimlardan teklif aldim türk milli takimindan teklif aldim onlari kabul etmedim simdi ts yi kabul etsem olurmu yasim 32,33 olsa belki kabul ederdim saktarda 1 yil daha kalacagim sözlesmem sürüyor türkiyede yazilan çizilenlerin hepsi yalan habermi

misimsmimsmimsmimsmimsmimsmismimm misla mislar

KuĞu
15.05.2006, 22:18
bana kalirsa bu luce fb ye gider aha da yazdim buraya http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gif

KuĞu
15.05.2006, 22:24
ya benim moralim bozuldu adam 36 37 yaslarinda olsam belki kabul ederdim diyor... adam 33 34yasina kadar futbol oynasa geri kalan 3 yilda çömezlik zamani bir takim çalistirsa ancak o yaslarda olur yani benim ilk çömezlik takimim olabilir gibi bisey hissettim ben smileys/smiley5.gif

poetricus
15.05.2006, 22:24
Durmus bir saat günde iki defa dogruyu gösterimis. Söz konusu Halil Sanli ve onun haberleri olunca kasdedilen dijital sattir ve günde ancak bir defa dogruyu gösterebilir; o da durdugu takdirde. Rumen Ajanslarindan haber mi almis?Hadi ordan!Kullandigi Türkçe biraz Rumence'ye benzedigi için kendi yazdigi metni okumustur. O Maçka'dan ötesinden haber alamaz, palavradir. Edited by: Poetricus

Barış
15.05.2006, 22:58
TRABZONSPOR'DA FATIH TEKKE DEPREMI

Besiktas maçinda kaçirdigi goller nedeniyle taraftarin küfürle tepkisi ile karsilasan Fatih Tekke, Trabzon camiasina bomba gibi düsyen bir karar aldi..

Tekke, maç sonunda yaptigi degerlendirmede, "Bugün iyi oynamadik. Özellikle ben de iyi oynamadim. Ancak taraftarin küfürlü tepkisi beni çok etkiledi ve kirdi. Bu sene ayrilmayi istiyorum ama yönetim izin vermezse bir yil daha oynarim. Ancak bir yil sonra asla Trabzon'da olmayacagim" dedi..

Tekke, ayrilma istegini yönetime sunacagini belirterek, "Izin vermezlerse, sözlesmeli futbolcu olarak mecburen kalacagim. Ancak gelecek yil sözlesmem bitiyor ve sözlesmem bitince kesinlikle Avrupa'da top kosturacagim. Bu takimda huzurlu degilim, rahat olamiyorum. Taraftar futbol oynanamiza izin vermiyor" diye dert yandi..

sonsayfa.com

---------

ya bu site saçmalamis ya dadüsük bi ihtimal tekke..

su gergin ortamda daha ilimli,çarpitilamayacak bi konusma yapsaydin keske be sultan..

Bartuğ13
15.05.2006, 23:16
bence yattara da fatih de gitmeli

h@msi61
15.05.2006, 23:22
Fatih Tekkeye laf etmeyin, adam takimi kaç senedir tasiyor. birde empati yapmayi bilelim adam 29 yasinda ve kariyeri için Avrupaya gitmek istiyor bunda yadirgancak bisi yok. onun Trabzonsporlulugunu tartisicak kadar kimsenin Trabzonsporlu oldugunu düsünmüyorum...

BDiler61
15.05.2006, 23:29
fatih i iyi bir ücret karsiliginda satsinlar avrupaya.ama yattara kesinlikle kalmali zaten 40 yilin basinda 1 iyi yabanci buluyoruz.

FANATIK61
15.05.2006, 23:34
<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Szymkowiak Dünya Kupasi kadrosunda
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/150506Szymek.jpgPolonya Milli Takimi Teknik Direktörü Pavel Janas Almanya?ya gidecek 23 kisilik kadroyu belirledi. Oyuncumuz Miroslaw Szymkowiak Polonya Milli Takimi?nin Dünya Kupasi için açiklanan kadrosunda yer aldi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Dünya Kupasi finallerinde Almanya, Kosta Rika ve Ekvador?un yer aldigi A Grubu?nda mücadele edecek olan Polonya ilk maçini 9 Haziran?da Gelsenkirchen?de Ekvador ile oynayacak.</TD></TR></T></TABLE>

degok
16.05.2006, 00:08
Fatih Tekkeye laf etmeyin, adam takimi kaç senedir tasiyor. birde empati yapmayi bilelim adam 29 yasinda ve kariyeri için Avrupaya gitmek istiyor bunda yadirgancak bisi yok. onun Trabzonsporlulugunu tartisicak kadar kimsenin Trabzonsporlu oldugunu düsünmüyorum...

abi her isin bi adabi var. Benim en fazla kizdigim nokta fatihin maçta gol atamadiginda taraftarin tepki göstermesinin yanlis oldugunu bu ortamda lig bitmis ve kafasinda gitme düsüncesi varken dile getirmesidir. Ben 3 hafta önce hayir hiç biryere gitmeyi düsünmüyorum ben trabzonun çocuguyum diyen fatihe nasil inanacagim simdi. Yada Istanbul kulüplerine gitmeyecegim diyen fatihe ?

Egemen
16.05.2006, 00:16
inanmicaksin abi... kimseye inanmicaksin... yönetime de inanmicaksin topçuya da.. taraftara da ....

Miraç Atalay Çiftçi
16.05.2006, 00:23
gidecek abi gitmeli

çiplak gözle jimnastik macini izleyenler benim bizim neden böle dedigimizi daha iyi anlar.

hayat61
16.05.2006, 00:36
SEMIH 2. OLDU..<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Antalya'da düzenlenen 63. Avrupa 3 Band Bilardo Sampiyonasi finalinde Semih 10 dakika az önce biten maçta firsat tepti !.. Belçikali Coudron karsisinda 2-0 öne geçen milli bilardocumuz, maçi buradan verdi..
Ilk iki seti alarak 2-0 öne geçen Semih Sayginer, sampiyonluga çok yaklasti ama Belçikali Frederick Coudron ardarda aldigi 3 setle finali 3-2 kazandi..

Bu sonuçla Frederick Coudron 63. Avrupa 3 Band Bilardo Sampiyonasi'ni zaferle noktaladi..

Semih Sayginer ise Avrupa ikincisi oldu..

hayat61
16.05.2006, 01:05
HAYDI BABA EVEREST'E ÇIKALIM !!!<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Sinirlari zorladilar ve basardilar !.. Petrol Ofisi Everest Türkiye Takimi Dünya'nin en yüksek noktasina bayragimizi dikti !.. Böylece ilk kez bir Türk kadin dagcisi Everest Zirvesine ulasti !. Iste Türkiye'nin gururu olan gençlerden son haberler..
Petrol Ofisi?nin sinirlari zorlayan ruhu ve destegi ile yola çikan 2006 Everest Türkiye Takimi sinirlari zorlayarak 8.850 metrelik zirveye Türk ve Petrol Ofisi bayraklarini tasidi?.
Petrol Ofisi sponsorlugunda dünyanin en yüksek noktasi Evereste tirmanmak üzere 27 Mart?da Türkiye?den hareket eden 11 kisilik Türk Dagci Ekibi?nden 4 kisi Everest zirvesine ulasti.
1.5 aydan bu yana 5200metrelik ana kamptan yüksek kamplara tirmanis yaparak yüksek irtifa kosullara kendilerini hazirlayan Petrol Ofisi Everest Türk Takimin?dan Eylem Elif Mavis, Haldun Ülkenli, Serkan Girgin ve Soner Büyükatalay?dan olusan 4 kisi 8850 metrelik Dünyanin en yüksek noktasi Everest?e ulasmayi basardi.
Türkiye saati ile bu sabah 05:00 civarinda ilk önce kadin dagcimiz Elif Mavis zirveye ulasti. Elif?in ardindan belli araliklarla Haldun, Soner ve Serkan Everest zirvesine Petrol Ofisi ve Türk bayragini tasidi.
Sinirlari Zorlayarak 8500 metreye kadar oksijensiz çikmayi basaran Serhan Poçan ve Bora Mavis bu noktaya kadar gelen Burçak Poçan?in hafif bir rahatsizlik yasamasi üzerine tirmanisi riske atmamak için zirve denemesine son vererek 8300 metrelik kampa indiler
içlerinden en az birinin zirveye oksijensiz çikarak bir ilk ki gerçeklestirmek istiyorlardi.Bir daha sefere basarirlar.
Maltepe kosusunda Elvan ,1. gelmesine ragmen 10.000 m rekorunu kiramadi.

iZzY61
16.05.2006, 01:22
hepsini satin yattara fatih huseyin, eeeeeeeee sonra kimi alcan hangi antronoru getircen nasil sampiyon olcan, en son 83de sampiyon olduk , 6 ve son sampiyonluk bence, eger olsaydik gecen sene olurduk! bizdahaaaa ne 20 yillar daha bekliyecezzzz

Tirgiloglu
16.05.2006, 01:55
http://img253.imageshack.us/img253/151/lucescu011lg.jpg

Bence hoca bu adam.!!!

Adam her gittigi takimi sampiyon yapti.

My
16.05.2006, 02:28
<table width="100%"><t><tr style="font-weight: bold; color: rgb(102, 0, 0);"><td width="82%"><div align="center">http://www.turksesigazete.com/hresim/lucescu%283%29.jpg</font></div></td>
</tr>
<tr style="font-weight: bold; color: rgb(102, 0, 0);">
<td><div align="center">
<div ="isimler" align="left">LUCESCU DA KARAR GÜNÜ</font></div>
</div></td>
</tr>
<tr>
<td><div align="justify">Shakthar
Donetsk takimi ile Ukrayna sampiyonu olan Romen Teknik adam bu aksama
kadar süre istedi. Yapilan teklife olumlu bakan Lucescu'nun bu aksam
verecegi cevaba göre hareket edecek olan Trabzonspor yönetim kurulu
Teknik adam konusunu hafta sonuna kadar bitirme niyetinde.

</span></font><div style="font-weight: bold; color: rgb(102, 0, 0);" align="center">
<div ="isimler" align="left">Albayrak, zaman istedi
</font></div>
</div>

<div align="justify">Teknik
Direktör konusunda yetkiyi elinde bulunduran Trabzonspor kulübü baskani
Nuri Albayrak, Lucescu'dan gelecek habere göre stratejilerini
belirleyeceklerini söyledi. Dün görüstügümüz Albayrak, Lukescu'nun
takiminin sampiyon olmasi nedeni ile Türkiye'ye gelmesinin geciktigini
belirterek, "biz Lucescu'ya hiçte küçümsenemeyecek bir teklif götürdük.
Bize final maçlarinin oldugunu belirterek zaman istedi. Bu dogrultuda
beklentimizi sürdürüyoruz. Lucescu'nun cevabina gö re hareketimizi
belirleyecegiz"dedi.(Türksesi Gazetesi)</span>
</font></div>
</div></td>
</tr>
<tr>
</tr></t></table>

61*TS*61
16.05.2006, 03:34
Hade Luce hade gel allah askina gel kurban olam sana gel, bu takimi anca sen sampiyon edersin, nuri albayrak sende elinden gelenini yapta gelsin bize para önemli degil yeterki gelsin...

poetricus
16.05.2006, 04:56
Arkadaslar Lucesku FB'nin de gündeminde! Fazla umutlanmayin derim.

selcuk
16.05.2006, 06:49
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Luce?de son dakika </TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Istanbul?a gelmesi beklenen Rumen çalistirici, sampiyon yaptigi S.Donetsk?in baskani Ahmedov?un bir kez daha görüsme teklifine ?hayir? diyemedi ve Trabzonspor yönetimiyle masaya oturma konusu rötar yapti </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>16.05.2006</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top width=10>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=top width=122>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=center width=122>
<T>
<TR>
<TR>
<TD width=122>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=120 height=150>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/trabz&#111;n/lucescu1605.jpg</TD>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>Sürpriz gelisme
Teknik direktör transferinde elini çabuk tutan ve iki aday üzerinde karar kilan Trabzonspor Yönetimi, sona yaklasiyor... Öncelikli isim olan ve dün ya da en geç bugün Istanbul?a gelerek Bordo-Mavili idarecilerle masaya oturmasi beklenen Lucescu konusunda dün beklenmedik bir gelisme yasandi. Ukrayna sampiyonu yaptigi S.Donetsk takiminin baskani Ahmedov?un görüsme teklifini rededemeyen ve 1 yillik sözlesmesi daha bulunan Rumen çalistiricinin bu temasin ardindan Trabzonspor?a yanit vermesi bekleniyor.

Santini hazir
Bordo-Mavili takimin teklifine sicak bakan Lucescu?nun Trabzonspor?un kurmaylarindan öncelikli isteginin ise talibi çok olan Gökdeniz ve Fatih Tekke gibi yildizlarin takimda tutulmasi oldugu iddia edildi. Lucescu?dan olumlu bir yanit bekleyen Trabzonspor?un alternatif adayi ise kisa bir süre önce her konuda anlasmaya varilan Fransiz Santini... Auxerre?de görev yapan basarili çalistiricinin yönetimiyle sorunlar yasadigi ve Türkiye?den gelecek habere göre hareket edeceginin alti çizildi. Teknik adam konusunun bu hafta içi çözülmesi bekleniyor. http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</DIV>

selçukabi
16.05.2006, 08:34
Benden de baska bir son dakika acaba dogru mu yoksa yine bunlarin bizansligi mi tuttu...

Gelip Avrupa'ya kafa tutarim

Ilhan SÖYLER

http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/1523909.jpgGalatasaray ve Besiktas?i sampiyon yaptiktan sonra gittigi Ukrayna?da da büyük basarilar kazanan Rumen teknik direktör, "Buradan sadece bir nedenle ayrilirim, o da Fenerbahçe için. O taraftarla kazanilmadik kupa birakmam" dedi.

ÖNCE Galatasaray?i lig sampiyonu yapti, ardindan Besiktas?i... Siyah beyazli takimdan sonra gittigi Ukrayna?da da Dinamo Kiev saltanatina son veren teknik direktör olarak tarihe geçti. Çalistirdigi Shakthar Donetsk?i üst üste 2 yil lig sampiyonluguna tasidi. Bunlar yetmezmis gibi 1 Ukrayna Kupasi ve 1 de Ukrayna Süper Kupasi?ni kazandi... Dünyanin en basarili teknik direktörleri arasinda yer alan Mircea Lucescu, simdi de Trabzonspor?un gündeminde. Telefonla görüstügümüz Rumen teknik adam, bordo mavililerin teklifine sicak bakmadigini söylerken, gönlündeki takimin Fenerbahçe oldugunu açikça ifade etti...

Shakthar Donetsk?te çok iyi sartlarda çalistigini vurgulayan Lucescu, "Burada krallar gibiyim. Yilda 3 milyon dolar kazaniyorum. Sato gibi bir evde oturuyorum. Buradan yalniz bir tek nedenle ayrilirim, o da Fenerbahçe?den teklif gelirse" dedi.

Bu sözlerinin ardindan bir an duraklayan tecrübeli çalistirici, daha sonra sözlerini söyle sürdürdü:

Avrupa?yi sallamaliydi

"Ahh... Elimde Fenerbahçe taraftari gibi bir kitle olsa, inanin neler yaparim neler. Avrupa?nin en büyük takimlarina kafa tutar, korkmadan cesurca savasirim. Fenerbahçe?nin normalde bu taraftar kitlesi ve bu potansiyelle birakin Türkiye Ligi?ni Avrupa Sampiyonlar Ligi?nde, UEFA Kupasi?nda sampiyonluklar kazanmasi lazim. Inanin bana böyle bir taraftar dünyada çok az takimda var."

Ukrayna?da yasamasina ragmen Türkiye Ligi?ni yakindan takip ettigini bildigimiz Lucescu?ya Fenerbahçe?yi sordugumuzda ise, büyük gürültü koparacak bir cevap aldik...

"Burada herkesin bilmesi gereken bir sey var. Fenerbahçe?yi Daum sampiyon yapmadi. Geçtigimiz iki yilda kazanilan sampiyonluklarda baskan Aziz Yildirim?in katkisi çok büyük. Aziz Yildirim?i çok begenir ve takdir ederim. Fenerbahçe?ye daha önce iki defa gelmek istedim. O dönemin yöneticilerindeh Yusuf Duru ile görüsmüstüm. Çagirdi ama olmadi."

ahmetto
16.05.2006, 08:50
kesin bizans oyunudur bu haber. kendisine çingene yakistirmasi yapan

ezikbahçe yönetimi ve taraftartari degilmiydi.

Faik Yılmaz
16.05.2006, 08:59
bunlar ezik....

her renge boyanirda renk vermezler.....

CAFER ÖZER
16.05.2006, 09:04
Szymkowiak Dünya Kupasi kadrosunda
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/150506Szymek.jpgPolonya Milli Takimi Teknik Direktörü Pavel Janas Almanya?ya gidecek 23 kisilik kadroyu belirledi. Oyuncumuz Miroslaw Szymkowiak Polonya Milli Takimi?nin Dünya Kupasi için açiklanan kadrosunda yer aldi.

Dünya Kupasi finallerinde Almanya, Kosta Rika ve Ekvador?un yer aldigi A Grubu?nda mücadele edecek olan Polonya ilk maçini 9 Haziran?da Gelsenkirchen?de Ekvador ile oynayacak.

Ha aklima gelmisken Hani FB nin kadrosu Süperdi ANELKA-ALEX-AURELLO Dünya kupasinda oynayacaklardi kadroya çagrilacakti.ama bakiyoruz FB den tek kisi DÜNYA KUPASINDA yok AMA TRABZONSPOR dan SIMKOWIAK-LEE var,STEPENOV un olma ihtimali var.Demkki bizim yabancilar o kadar kötü degilmis.

ozcan_asanoglu
16.05.2006, 09:11
bu fener medyasi tam kus beyinli..luce'nin ........lerle ilgili atasözü göndermesi fenerle ilgili degil miydi?..bunun üzerine fener taraftari luce'ye olmadik hakaretler içeren yazilar yazmamis, pankartlar asmamamis miydi?

simdi luce fener taraftarina medhiyeler düzüyor. ya luce karaktersiz ya medya seref yoksunu..medyayi zaten biliyoruz o yüzden ikinci ihtimal daha kuvvetli..

panige gerek yok, dünyada vazgeçilmeyecek hoca, futbolcu yok..luce olmasa santini olur...o da iyi hoca..

Cüneyt Canlıca
16.05.2006, 09:12
Luce'ye teklif

Fenerli yöneticiler, sampiyonluk kaçar kaçmaz Lucescu'yu arayip teklifte bulundu, Rumen hoca süre istedi.

<DIV align=center>http://img.sabah.com.tr/i/yildizlar2.gif</DIV>Alo Luce, kurtar bizi

Denizli maçinin bitimi, sampiyonlugun gidisi ile birlikte F.Bahçe yönetimi seref tribününden hemen Lucescu'yu arayip teklifte bulundu.

Bir süredir Trabzonspor'un pesinde oldugu Rumen teknik adam Mircea Lucescu simdi de Fenerbahçe'nin gündeminde... Denizlispor maçinin bitimiyle birlikte sampiyonlugu Galatasaray'a kaptiran Fenerbahçe yönetiminin sok yasayip kalkamadigi koltuklarda ilk is olarak Lucescu ile temas kurdugu ögrenildi. Baskan Aziz Yildirim'in direktifi üzerine asbaskan Mahmut Uslu hemen Rumen teknik adami aradi. O esnada Shakhtar Donetsk-Dinamo Kiev play-off maçindan galibiyetle ayrilip sampiyonluk sevincini yasayan Lucescu, Fenerbahçe'nin ani teklifi karsisinda
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=300 align=right>
<T>
<TR>
<TD>
< = =text/>
<!--
if (!.sbnr_used) .sbnr_used = ',';
.write ("<" + " ='' ='text/' src='");
.write ("http://ads.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?");
.write ("bj1hZjJkZjQ0MyZ3aGF0PXpvbmU6MTk3");
.write ("&amp;exclude=" + .sbnr_used);
if (.referer)
.write ("&amp;referer=" + escape(.referer));
.write ("'><" + "/>");
//-->

< = src="http://ads.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?bj1hZjJkZjQ0MyZ3aGF0PXpvbmU6MTk3&amp;exclude= ," =text/>
<NO>http://ads.sabah.com.tr/adserver/viewd2hhdD16b25lOjE5NyZhbXA7bj1hZjJkZjQ0Mw%3D%3D ('http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af2df443')</NO></TD></TR></T></TABLE>sasirdi ve düsünmek için süre istedi. Daha önce "Kadrosu zengin ve bütçesi genis Fenerbahçe ile Avrupa'da ses getiririm" seklinde demeçler veren Rumen hocanin bu teklife sicak baktigi ögrenildi.

Murat Acar
16.05.2006, 09:29

Sen nedemek istiyorsun arkadasim o bir profesyonel ve bizlerde bu takim için cebinden parasini yüreginden duygularini harcayan karsiliksiz sevgi ile bu takima sahip çikan ki her halükarda bu takim için savasan taraftarlariz .Kimsenin Trabzonsporlulugunu kimse belirleyemez...

Burada Kaptani hep destekledim taki o son ropörtaji verene kadar.

Neymis yorulmus...

Onun Veya bi baska futbolcunun Trabzonsporlulugunu hiç kimse tartismiyor burda burda tartisilan konu Böyle kötü bir sezon sonunda ve ezeli bi rakibine yenilgi maçindan sonra yoruldum artik kafaca rahat degilim demesi elestiriliyor.

Ben isterdimki Takimin kaptani gönlümüzün sultani DESINKI;

Bu takimda ben kaptan oldum bu Takimla buralara geldim ama boynumun borcu olan SAMPIYONLUGU bu takim a ve taraftarina yasatamadim gerekirse kariyerimin sonuna kadar bu takimin Sampiyonlugunu görmek için ter dökerim bu taraftar her seye layik..

Ama sabki öyle umarsiz bir tavir sergiliyorki busezon yasananlar onun hiç umrunda degilmis gibi bu taraftar 22 yildir özlemle yanip tutusuyor her sonbahar yeni bir baslangiç diye.Ama Kaptan ise malüm yoruldum diyor ne bekliyorsun ne dememizi istiyorsun ...

mahmuter61
16.05.2006, 09:38
Bizbu hizla ne santiniyi nde luceyi aliriz sonunda yine saçbas yolduracak sezon ortasinda seçime götürecek bir hoca buluruz.Yönetim çok agir tutarsiz ve acemi.

ozcan_asanoglu
16.05.2006, 09:43
lig biteli 2 gün bile olmadi, durun bakalim..

hayat61
16.05.2006, 09:48
VOLEYBOL...
Besiktas maçinin hakemi canli yayinda ILANI
ASK etti
Final karsilasmasi öncesi TRT'nin canli yayininda ilginç bir olay yasandi. Besiktas maçinin hakemi Ilhami Senyurt (40), sevgilisi Serpil Yerkazan'a (39) ilan-i ask ederek "Benimle evlenir misin" yazili bir pankart açti. <BR style="mso-special-character: line-break"><BR style="mso-special-character: line-break"><?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
Sevgilisinin bu hareketinden oldukça etkilenen Yerkazan hemen cevap vermek istedi. Senyurt, basarili, sert ve en çok kart gösteren hakem olarak biliniyor.

Eczacibasi Sampiyon

Voleybol Bayanlar Ligi Dörtlü Finali'nin ikinci turunda Besiktas'in Emlak TOKI'ye 3-1 yenilmesiyle Eczacibasi, Vakifbank Günes Sigorta'ya 3-0 kaybetmesine ragmen sampiyon oldu.

Eczacibasi iki yil aradan sonra yeniden sampiyon... Eczacibasi, Türkiye Sampiyonasi (5) ve Türkiye Ligi'nde (20) 25. sampiyonlugunu kazandi. Üç gündür Izmir'de son derece çekismeli maçlara sahne olan Dörtlü Final 2. Turu'nun son maçi, lider Eczacibasi ile takipçisi Vakifbank Günes Sigorta arasinda yapildi. Vakifbank'in önceki gün Besiktas'a kaybetmesi, Besiktas'in dünün ilk maçinda Emlak TOKI'ye 3-1 maglup olmasiyla Eczacibasi son maça kalmadan sampiyon oldu. Vakifbank'tan maçta set bile alamayan Eczacibasi, 0.5 puan farkla sampiyonluga ulasti.

Travelair
16.05.2006, 11:07
Bizbu hizla ne santiniyi nde luceyi aliriz sonunda yine saçbas yolduracak sezon ortasinda seçime götürecek bir hoca buluruz.Yönetim çok agir tutarsiz ve acemi.

Ya Lucescu Ya Santini (http://www.fotomac.com.tr/ana101.html)(Fotomaç)

Fenerbahçe'de kaçan sampiyonlugun faturasi, teknik direktör Daum'a kesildi. Asbaskan Mahmut Uslu, Denizli maçi biter bitmez Lucescu'ya teklif götürdü. Auxerre'in ünlü çalistiricisi Santini...

Dursun Ali Bahçekapılı
16.05.2006, 11:26
<T>
<TR>
<TD>Trabzonspor Kaptani?nin ayrilik sinyali vermesi bordo-mavili yönetimi harekete geçirdi. Yildiz oyuncuya gelecek tekliflerin degerlendirmeye alinacagi bildirildi
</TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD =D2>Bordo-mavili yönetim, Fatih Tekke?ye gelecek transfer tekliflerine kapisini ardina kadar açti. Ingiliz kulüplerinden ciddi öneriler alan, ancak dönemin baskani Atay Aktug tarafindan transferine izin çikmayan Fatih Tekke?nin bir yil daha mukavelesi bulunuyor.

Satma karari
Nuri Albayrak yönetimi, her defasinda ayrilik sinyali veren Fatih Tekke?ye talip olan kulüpleri degerlendirip, kulüp çikarlari dogrultusunda kendisini satma karari aldi.
Fatih Tekke transfer döneminde satilamazsa, gelecek sezon serbest kalacak ve Trabzonspor yildiz futbolcudan para kazanamayacak. Besiktas maçi sonrasi 4 yildir çok yoruldugunu belirtip, "Artik kafa olarak rahat olmadigimi net olarak söyleyebilirim. Bu yil olmazsa gelecek yil Avrupa?ya gidecegim. Bu sene kulübüm izin verirse, takimdan ayrilabilirim" diyen milli oyuncu yönetime üstü kapali mesaj göndermisti.
</TD></TR></T></TABLE>kaynak: http://www.radyospor.com/detay.asp?CID=9519

Travelair
16.05.2006, 11:28
Sen aglama dayanamam....smileys/smiley2.gif

Taraftarlar, sampiyonlugun kaçmasinda teknik heyet, yönetim ve oyuncularin yani sira Federasyon Baskani Haluk Ulusoy'un da payi bulunduguna inaniyor. Birçok taraftar geçmiste F.Bahçe'nin haklarini yedigine inandigi Ulusoy için "Bize ugursuzluk getirdi" diyor.

///////////////////////////////////

120 milyon dolar borç var. Gelir azalacak. Yöneticiler düsünceli.

F.Bahçe'de mali genel kurulda borcun 120 milyon dolari buldugu açiklanmis, ancak baskan Aziz Yildirim gelirlerle borcu kapatabileceklerini söylemisti. Fakat kaçan sampiyonluk gelirleri de azaltacak gibi. F.Bahçe, 2 ön eleme oynayacagi Devler Ligi'ne giremezse önemli bir parayi kaybedecek, Fenerium'un cirosunun düsmesi de

muhtemel. Ayrica Süper Lig'den gelen miktar azaldi. Bu tablo yönetimi düsündürüyor.

//////////////////////////////////

F.Bahçe yönetimi sampiyonlugun ellerinden alindigini açikladi. Yönetimin açiklamasi söyle: "Hedef ve amaçlari sampiyonluk olmasi gereken rakiplerimizin F.Bahçe'ye karsi bu sezon bilinçli olarak birlesmelerinin tek nedeni, F.Bahçe'nin büyüklügünden kaynaklanmaktadir. Basta sportif olmak üzere, altyapi, ekonomi, kurumsal kimlik degisimi
ile F.Bahçe'nin rakipleri ile arasinin açilmis olmasi, bu çekememezlikten kaynaklanan birlesimin odak noktasidir. F.Bahçe'nin üst üste üçüncü kez sampiyonlugunu engellenmistir."

Travelair
16.05.2006, 11:41
Kaynak: radyospor.com

HASAN VE HÜSEYIN AMELIYAT OLACAK-

Trabzonspor?da Hüseyin Çimsir ve Hasan Üçüncü?nün yarin Istanbul Memorial Hastanesi?nde ameliyat olacaklari bildirildi.
Hüseyin?in dizindeki menisküs yirtigi nedeniyle, Hasan Üçüncü?nün ise burnundan ameliyat geçirecekleri kaydedildi.

Faik Yılmaz
16.05.2006, 11:44
Trabzonspor Kaptani'nin ayrilik sinyali vermesi bordo-mavili yönetimi harekete geçirdi. Yildiz oyuncuya gelecek tekliflerin degerlendirmeye alinacagi bildirildi

http://www.milliyet.com.tr/2006/05/16/spor/resim/spo04.jpg
Bordo-mavili yönetim, Fatih Tekke'ye gelecek transfer tekliflerine kapisini ardina kadar açti. Ingiliz kulüplerinden ciddi öneriler alan, ancak dönemin baskani Atay Aktug tarafindan transferine izin çikmayan Fatih Tekke'nin bir yil daha mukavelesi bulunuyor.

Satma karari
Nuri Albayrak yönetimi, her defasinda ayrilik sinyali veren Fatih Tekke'ye talip olan kulüpleri degerlendirip, kulüp çikarlari dogrultusunda kendisini satma karari aldi.
Fatih Tekke transfer döneminde satilamazsa, gelecek sezon serbest kalacak ve Trabzonspor yildiz futbolcudan para kazanamayacak. Besiktas maçi sonrasi 4 yildir çok yoruldugunu belirtip, "Artik kafa olarak rahat olmadigimi net olarak söyleyebilirim. Bu yil olmazsa gelecek yil Avrupa'ya gidecegim. Bu sene kulübüm izin verirse, takimdan ayrilabilirim" diyen milli oyuncu yönetime üstü kapali mesaj göndermisti.

Gökdeniz mesaji

Besiktas maçiyla birlikte teknik direktörlük görevini birakan Vahid Halilhodziç dün Fransa'ya gitti. Halilhodziç, "UEFA Kupasi'na kaldigimiz için mutluyum. Geldigimde herkes Gökdeniz'i silmek istiyordu. Ama ben sahip çiktim. Belki de gol sonrasi bana kosmasi bu yüzdendi" dedi.

fatih gidiyor galiba.... rahat edin artik o yokya seneye sampiyon olacagiz kesin.... fatihin oynadigi haftalara bakin kaç gol attik oynamadiklarina bakin kaç gol attik ne demek istedigimi anlarsiniz....

emre81
16.05.2006, 11:52
Fatih Tekke buradaki kimseden daha çok Trabzonsporlu degil dahasi buradaki kimse kimseden daha çok Trabzonsporlu degil.

Bakin arkadaslar konsantrasyonunuzu tam olarak saglarsaniz sampiyon olabiliniyor bu ligde önümüzdeki örnegi gözardi etmeyelim bizim neden sampiyon olamadigimiz sorusunun cevabi da zaten burada bakin nasil basliyoruz sezona;

1- Gökdeniz bahis skandali

2- Fatih avrupaya gitmek istiyor.

3- Symek Zurawski alinamadigi için moralsiz

4- Senol Günes taransferlerin hiçbirisini izlemedim.

bu örnkeler daha da artirilabilir bu tip problemlerle sezona baslar takimdan ayrilmak isteyen adamlari zorla oynatirsan sampiyonluga inanan bir ekip kurmazsan sampiyon olamazsin. Sözün özü hersene Avrupa'ya gitmek istiyorum diyen Fatih artik birakilmalidir, böylece hem kendisi mutlu olur hem de biz hedefe kilitlenmis oyuncularla yolumuza devam ederiz, ayrica eger Fatih sözlesme imzalamadan seneye giderse bedavaya gidecek bu durum üzerine de düsünülmeli.

Naim
16.05.2006, 11:58
Yönetim Yeni Hocayi TransferleriOrtaya koysun
yeni hocayada AHa bu da Fatih Fatihede aha Yeni Hoca ve Hedeflerimiz ve sana verdigimiz para yok ben avrupaya gidecem derse illaki Tekke Akyelle bir konussun ondan sonrada gitsin Avrupanin en kral takimina
Kalmayi istemeyen herkese kapi açik olsun
1 sene daha 4. olalim ama 4 olana kadar ........ gibi formayi islatan 4.oldugunda üzüntüsünden kahir olan bir futbolcu zümresiyle olsun

Faik Yılmaz
16.05.2006, 11:58
olabilir ama daha iyisi alinmadigi müdetçe satilmasi bizim için felaket olur....

m.yilmazli-junlu- ömer rizali bi forvetle ancak düsmemeye oynariz....

Dursun Ali Bahçekapılı
16.05.2006, 12:02
<TABLE cellSpacing=5 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e6e6e6>Trabzon'da rota Souness</TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.vatanim.com.tr/pics/clear_pixel.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=5 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=470>http://www.vatanim.com.tr/pics/news/77971000.jpg Lucescu'dan yanit alamayan bordo-mavili yönetim, bir dönem de G.Saray'i da çalistiran iskoç teknik adamla görüsme zemini ariyor
16.05.2006

Trabzonspor, Vahid Halilodziç'in ayrilmasiyla teknik direktör arayislarina hiz vererek, simdi de bir dönem G.Saray'i da çalistiran Graeme Souness'a yöneldi. S.Doneks'in hocasi M. Lucescu'dan yanit alamayan bordo-mavililer, Besiktas maçi sonrasi Izmir'de yapilan toplantida, Souness'la görüsme karan aldi. Yönetim, aralarinda Matthaeuss'un da bulundugu birçok ismi eleyip, Souness'da karar kildi. Daha önce Ingiliz ekibi Newcasfle United'i çalistiran Iskoç hoca, halen bosta

UEFA tesellisi
B esiktas'ayenilmesine karsin UEFA Kupasi'na katilma hakki kazanan Trabzon, bu kupaya 2. ön eleme turundan baslayacak. Yönetim, UEFA'yi bir teselli gibi görürken, bordo-mavililer ilk maçini 10-11 Agustos'ta oynayacak.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>Kaynak: http://www.vatanim.com.tr/root.vatan?exec=sporkategori&amp;t (http://www.vatanim.com.tr/root.vatan?exec=sporkategori&amp;tarih=16.05.2006&amp;News id=77971&amp;Categoryid=15&amp;aid=0) arih=16.05.2006&amp;Newsid=77971&amp;Categoryid=15&amp;aid=0

ozcan_asanoglu
16.05.2006, 12:04
iste bu sounesse karsi çikarim ben, insallah dogru degldir..bunun ciddi bir basarisi yok, gittigi her yerden basari saglamadan ayrilmak zorunda kaldi..

Dursun Ali Bahçekapılı
16.05.2006, 12:17
<DIV style="MARGIN-TOP: 10px; MARGIN-BOTTOM: 5px">
<DIV =subject>LUCESCU EN IYISI</DIV>
16 Mayis 2006 Sali</DIV>
<DIV =>?Türkiye?yi taniyor?
Spor otoritelerinin ortak görüsü, Trabzonspor?un basina Lucescu gelmeli... Gerekçe ise, ?Basari ise, basarili... Kaynasma ise Türkiye?yi en iyi taniyan yabanci.? G.Saray ve Besiktas?i sampiyon yapan Rumen hoca, halen Trabzon?un listesinin en basinda... Shakthar Donetsk ile Ukrayna sampiyonluguna ulasan Lucescu?nun yapilan telefon görüsmesi sonrasinda Türkiye?ye gelmeye ikna oldugu belirtildi. Bu arada Halilhodziç dün Türkiye?den ayrildi ve Fransa?ya gitti.

GÖRÜSLER

Sadik Söztutan
Lucescu diyorum; çünkü hem Türkiye?yi taniyor, hem görülecek hesaplari var. Bakin, Trabzon ne yabanciya, ne yerliye, ne yerlinin yerlisine tahammül edebiliyor. Lucescu yerli ile yabancinin ortasinda bir adam... Trabzon?u ayaga kaldirir.

Meriç Enercan
Tercihim yerli hoca, Türkiye?de basarili yerli hocalar vardir. Ülkeyi ve Trabzon?u taniyorlar. Mesela Mustafa Denizli... Bence ilk tercih olmali, ama yabanci olacaksa kesinlikle ilk aday, en uygun isim Lucescu?dur.

Ergun Ata
Kesinlikle Lucescu... Türkiye?de kendini kanitlamis bir isim... Trabzon halki kendisini çabuk benimser, futbolcular çabuk kaynasir, hiçbir tartisma götürmeden çok çabuk kabul görür. Son görevindeki basarisi da tercih sebebi...

Naci Yalinkiliç
Gönlüm yerliden yana, illa yabanci olacak ise en iyi isim Mircea Lucescu?dur. Ama Trabzonspor?un onu almasini zor görüyorum. Sampiyon olmus bir takimin hocasini getirmek zordur. Yönetim elini çabuk tutup önce hoca isini çözmeli...</DIV>
<DIV =>Kaynak http://www.turkiyegazetesi.com.tr/news/sports/?id=288128&amp (http://www.turkiyegazetesi.com.tr/news/sports/?id=288128&amp;detail=1&amp;winmode=pop) ;detail=1&amp;winmode=pop
<DIV style="MARGIN-TOP: 10px; MARGIN-BOTTOM: 5px"></DIV></DIV>

Travelair
16.05.2006, 12:18
Scolari bize yakisir ama adam yakin zamanda Ingiltere Milli Takimi'ni çok ilgi var diye reddetti

dinceraydogan
16.05.2006, 12:23
<CENTER>Tomas Jun, ülkesinin milli takimina çagrilmadi... </CENTER>

Trabzonspor'un geçen sezon öncesi Çek Cumhuriyeti'nin Sparta Prag Kulübü'nden transfer ettigi Tomas Jun'da yasadigi hayal kirikligi sürüyor.
Çek Cumhuriyeti'nde 14 golle gol krali olan Tomas Jun, sezon öncesi 3 milyon 450 bin avro bonservis bedeliyle Sparta Prag Kulübü'nden transfer edildi. Futbolcu ile 500 bin avroya anlasilirken 200 bin avro da menajerlik ücreti verildi.
Toplam 4 milyon 150 bin avroya transfer edilen ancak Trabzonspor'da gol atamayan ve sezon ortasinda Besiktas'a kiralanan Tomas Jun, siyah-beyazli takimda ligde 1 gol atabildi.
Bu sezon gösterdigi performansi nedeniyle Dünya Kupasi sonrasi satilmasi düsünülen Jun, ülkesinin milli takim kampina bu kez çagrilmayinca bordo-mavili kulübün yönetimi bir kez daha hayal kirikligi yasadi.
Kulüp genel sekreteri Emin Kahraman, Tomas Jun'un Trabzonspor'a uyum saglayamadigini belirterek, ''Dünya Kupasi'na çagrilip ülkesinde basarili olabilecegini düsünüyorduk. Ancak milli takim kampina da çagrilmadi'' dedi.
Tomas Jun'un bonservis bedeli olarak Çek Kulübüne 1 milyon 800 bin avro borçlarinin kaldigini dile getiren Kahraman, ''Bunu da 3 taksit halinde Çek Kulübü'ne ödeyecegiz'' diye konustu.
Yedigimiz en kazik transferlerden biri

Tesekkürler AKTUG , SARI , BOZOGLU ve diger is bilir yöneticilerimiz !!!

Travelair
16.05.2006, 12:28
Thomas Jun'a 4 milyon ? ödemisiz ve beyefendi Trabzonspor'a kesin dönmeyecegim diyor. Demek o parayi kendi ödeyecek. O zaman harika. Hemen ödesin. Ha ödemeyecekse esss.k gibi gelecek afedersiniz... Dolandirici çikti neredeyse terbiyesiz

h@msi61
16.05.2006, 12:32

Sen nedemek istiyorsun arkadasim o bir profesyonel ve bizlerde bu takim için cebinden parasini yüreginden duygularini harcayan karsiliksiz sevgi ile bu takima sahip çikan ki her halükarda bu takim için savasan taraftarlariz .Kimsenin Trabzonsporlulugunu kimse belirleyemez...

Neymis yorulmus...

Onun Veya bi baska futbolcunun Trabzonsporlulugunu hiç kimse tartismiyor burda burda tartisilan konu Böyle kötü bir sezon sonunda ve ezeli bi rakibine yenilgi maçindan sonra yoruldum artik kafaca rahat degilim demesi elestiriliyor.

Bu takimda ben kaptan oldum bu Takimla buralara geldim ama boynumun borcu olan SAMPIYONLUGU bu takim a ve taraftarina yasatamadim gerekirse kariyerimin sonuna kadar bu takimin Sampiyonlugunu görmek için ter dökerim bu taraftar her seye layik..

Ama sabki öyle umarsiz bir tavir sergiliyorki busezon yasananlar onun hiç umrunda degilmis gibi bu taraftar 22 yildir özlemle yanip tutusuyor her sonbahar yeni bir baslangiç diye.Ama Kaptan ise malüm yoruldum diyor ne bekliyorsun ne dememizi istiyorsun ...

arkadasim bu adam da çok daha fazla para kazabilecekken Trabzonspor da kalip devam etti, sadece para için degil aski için; kimi zaman sakat kimi zaman idmansiz oynadi. ama gelin görünki bir gol kaçirdiginda bile yuhalanabiliyo kaptan, taraftarimizin bi kismi bu kadar nankör. ve tabiki kursunlanma olayi bence bu kaptani çok etkiledi. kendinizi yerine koyun adamin karisi çocugu var... ben elestirmeye karsi degilim ama bu kadar yikici olunmasini nankörce buluyorum.

ctmeoy
16.05.2006, 12:50
su hoca olayini biran önce cözüp transferlere baslamak lazim dünya kupasindan sonra kaliteli topculari alamayiz her zamanki gibi 2. kalite futbolcularla oynamak zorunda kalabiliriz

son haberlere göre geyse lorent robertle anlasmis adamin aylik maasi 190.000 usdyakinda geyse için yardim kampanyasi baslar.smileys/smiley36.gif

Travelair
16.05.2006, 13:06
Hatta ?

kutoz
16.05.2006, 13:09
http://img40.imagevenue.com/aAfkjfp01fo1i-10326/loc242/09121_DSCN0737.JPG
Bazen insanin hosgörü sinirlari zorlanabiliyor. Tam önümüzdeki çekirdekçiye dikkat. Bu arkadas, bizlere maç boyunca öyle söyleyin, böyler tezahürat yapin diye direktif yagdiran bir taraftar. Ilk kez orada karsilastik. Maça konsantre oldugumuz için, gözden kaçmis sanirim. Resimleri inceleyince dikkatimi çekti. Ne diyelim, afiyet olsun...Edited by: kutoz

Murat Acar
16.05.2006, 13:14

Neymis yorulmus...

arkadasim bu adam da çok daha fazla para kazabilecekken Trabzonspor da kalip devam etti, sadece para için degil aski için; kimi zaman sakat kimi zaman idmansiz oynadi. ama gelin görünki bir gol kaçirdiginda bile yuhalanabiliyo kaptan, taraftarimizin bi kismi bu kadar nankör. ve tabiki kursunlanma olayi bence bu kaptani çok etkiledi. kendinizi yerine koyun adamin karisi çocugu var... ben elestirmeye karsi degilim ama bu kadar yikici olunmasini nankörce buluyorum.

Eger kaptanin sayfasina bakarsan onu bunca zaman hep destekledigimi nankörce elestirilere karsi hep destek verdigimi görebilirsin ancak o son verdigi demeç ne zaman olarak ne mekan olarak uygun degildi gitmek istiyorsa bunu yönetime söylemeli gerekçelerini onlara anlatmali ve avrupada bizden daha önde söz sahibi bir klübe gitmeli ve bizde alkislarla ugurlamaliydik.

Ancak verdigi demeç herseyi silip süpürdü acimasizca nankörce ona verdigimiz tüm destegi tek kalemde sildi...

Üçbes kendini bilmezim yaptigi olaylari tüm camiaya maletmek hele hele o takimi n kaptaninin böyle uslüp kullanmasi dogrumu sence..

Istemeyerekte olsa hakan Sükür gibi hasan sas gibi leri örnekmi vereyim burada onlarin adini bile anmak istemiyorum ama görün yüregini bu ise veren adamlar öle veya böyle istediklerini aldilar.ne diyeyimki baska..

Harun
16.05.2006, 13:33
Dünya çapinda yildiz olarak adlandirilan Anelka ve Alex Dünya kupasi için açiklanankadrolarda bulunmuyorlar.Bizim koreli ve simek oynuyor.Ey gidi bee..Yorumu size birakiyorumsmileys/smiley1.gifEdited by: Harun

kutoz
16.05.2006, 13:36
Dünya çapinda yildiz olarak adlandirilan Anelka ve Alex Dünya kupasi için açiklanankadrolarda bulunmuyorlar.Bizim koreli bile dünya kupasinda oynuyor.Ey gidi bee..

kus gripli kanarya taraftari, birde kampanya yapmisti "Alex" kadroya alinsin diye. Hadi oradan, kus gribi yayicilari. Siz kimsiniz ki, sizi dikkate alsinlar.

61_dnc_TS
16.05.2006, 13:42
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#9f3944>
<T>
<TR>
<TD =general2 width=568>Haberler</TD>
<TD>http://www.trabz&#111;nspor.com/images/t_s.gif</TD></TR></T></TABLE>

<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>A Milli Takim'da üç Trabzonsporlu
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/230406fvg.jpgMilli Takimlar Sorumlusu Fatih Terim Avrupa Futbol Sampiyonasi (EURO 2008) hazirliklarini sürdüren A Milli takimimizin yurt disinda yapacagi maçlar için aday kadroyu açikladi. Futbolcularimizdan Fatih Tekke, Gökdeniz Karadeniz ve Hüseyin Çimsir de A Milli Takim kadrosunda yer aldi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.com/images/trans.gif</DIV>Terim, ?Hedefimiz Eylül ayindaki ilk resmi eleme maçina kadar hazirliklarimizi tamamlayip, her seyiyle tam bir takim olmak. Hazirlik maçindaki rakiplerimiz, EURO 2008 elemelerinde grubumuzda bulunan ekipler göz önünde bulundurarak tespit edildi. Güzel bir hazirlik kampi ve hedefi yakalayan maçlar oynayacagimiza inaniyoruz.? diye konustu.

Önder Turaci henüz durumu açikliga kavusmadigi için bu kadroya alinmazken, Ümit Milli Takim kadrosunda bulunan Can Arat, Burak Yilmaz ve Ibrahim Akin, 19 Mayis?ta Iskoçya ile oynanacak hazirlik maçinin ardindan kafileye katilacaklar.

A Milli Takim aday kadrosu söyle:

Necati Ates, Orhan Ak, Volkan Arslan, Hasan Kabze (Galatasaray), Rüstü Reçber, Volkan Demirel, Servet Çetin, Tuncay Sanli, Can Arat (Fenerbahçe), Ibrahim Toraman, Ibrahim Akin, Gökhan Zan (Besiktas), Fatih Tekke, Gökdeniz Karadeniz, Hüseyin Cimsir (Trabzonspor), Gökhan Ünal, Mehmet Topuz (Kayserispor), Ugur Boral (Gençlerbirligi), Fahri Tatan (Çaykur Rizespor), Orkun Usak (MKE Ankaragücü), Bilal Kisa (Malatyaspor), Burak Yilmaz, Volkan Yaman (Antalyaspor), Murat Ocak (B.S. Belediyespor), Nihat Kahveci (R.Sociedad), Hamit Altintop (Schalke 04), Nuri Sahin (B.Dortmund), Halil Altintop (Kaiserslautern)

A Milli Takimimizin kampi 20 Mayis saat 17.00?de Polat Renaissance Otel?de futbolcularin bir araya gelmesiyle baslayacak.

<DIV align=right>16.05.2006 13:33:00</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.com/images/trans.gif</DIV>

dinceraydogan
16.05.2006, 13:42
Dünya çapinda yildiz olarak adlandirilan Anelka ve Alex Dünya kupasi için açiklanankadrolarda bulunmuyorlar.Bizim koreli ve simek oynuyor.Ey gidi bee..Yorumu size birakiyorumsmileys/smiley1.gif

Onlarin biri Fransa digeri Brezilya ama

Küme düsen Samsun ve Diyarbakirin bile dünya kupasina giden adami var

kutoz
16.05.2006, 13:46
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>Kisa bir tatil olacak</TD></TR></T></T></TABLE>

UEFA sevinci yasanirken futbolcularin tatili de kisaldi. UEFA Kupasi'nda ilk maçlarini 17 Temmuz'da yapacak olan Trabzonspor'da sezon açilisi 6 Haziran olarak belirlendi. Futbolcular "Az tatil yapsak da Avrupa vizyonuna çikacak olmamiz bizim için gurur" diye konustular.
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=300 align=right><T>
<T>
<TR>
<TD></TD></TR></T></T></TABLE>(fotomaç)

Bu haber dogru mu arkadaslar.Yoksa mütareke basininin yumurtlamasi mi?
Edited by: kutoz

coach
16.05.2006, 13:49
Futbolcunun isi sahada futbol oynamaktir konusmak degil,sahada top oynayn futbolcu maç bittikten sonra ben ne konusucam diye düsünmez(en azindan bi kismi)Fatih Tekke'de bu kisilerden bi tanesi,tanidigim ve gördügüm kadariyla maçtan sonra basina ne konusucam diye düsünen biri degil öyle olsaydi yani maçtan sonra ne konusucagini düsünseydi bu kadar gelisi güzel konusmazdi sanirim.

Hakkinda gerek Trabzon gerek Türkiye basininda bi çok spekilasyon yaratilip bir takim yakistirmalar yapiliyor hakkinda bi çok sey söyleniyor iste kaprisli oldugu,sigara içtigi,bilerek oynamadigi,idmanlara çikmadigi....

Maçtan sonra bi takim açiklamalarda bulunda Fatih Tekke...Iyi çocuktur Tekke içinden gelenleri söylemis iste,,kendi adina talihsiz açiklamalar yaptigi kanisindayim,,,

Kaya
16.05.2006, 14:25
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0><T><T>
<T>
<TR>
<TD>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>Kisa bir tatil olacak</TD></TR></T></T></T></TABLE>

UEFA sevinci yasanirken futbolcularin tatili de kisaldi. UEFA Kupasi'nda ilk maçlarini 17 Temmuz'da yapacak olan Trabzonspor'da sezon açilisi 6 Haziran olarak belirlendi. Futbolcular "Az tatil yapsak da Avrupa vizyonuna çikacak olmamiz bizim için gurur" diye konustular.
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=300 align=right><T><T>
<T>
<TR>
<TD></TD></TR></T></T></T></TABLE>(fotomaç)

Bu haber dogru mu arkadaslar.Yoksa mütareke basininin yumurtlamasi mi?

Bakalim kamp tarihleri ne zaman olacak...

kutoz
16.05.2006, 14:25
http://img45.imageshack.us/img45/3528/img00339gx.jpg

Selçuk müzesinde Roma Imparatoru Sezar'la tanistim. Ona Trabzonspor'dan bahsedince "Oooo, o zaman bende Trabzonspor'luyum dedi" Iste o ölümsüz an. Tabi bununla da kalmadi sohbetimiz. Istanbul'un üç kiz kardesinin yaptigi çirkeflikleri anlatincada "Brütüs kesin fenerlidir" dedi. http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gif

kutoz
16.05.2006, 14:28
Ilk play-off maçi Cumartesi günü

Süper lige yükselecek 3. takimin belirlenecegi play-off maçlari 20, 21 ve 24 Mayis tarihlerinde Ankara 19 Mayis Stadi'nda oynanacak. C.tesi: Altay-Ordu. Pazar: Sakarya-Istanbul. 24 Mayis Çarsamba: Final

Ankara, yine iyisiniz hadi. Keyifli bir 5 gün sizi bekliyor. smileys/smiley2.gifCumartesi, tribünlerde yerinizi alin, BMN/Ankara. Orduspor'un sizlere ihtiyaci var.

Nytre
16.05.2006, 14:44
<T>
<TR>
<TD>Trabzonspor?un geçen sezon öncesi Çek Cumhuriyeti?nin Sparta Prag Kulübü?nden transfer ettigi Tomas Jun?da yasadigi hayal kirikligi sürüyor.
</TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD =D2> Çek Cumhuriyeti?nde 14 golle gol krali olan Tomas Jun, sezon öncesi 3 milyon 450 bin avro bonservis bedeliyle Sparta Prag Kulübü?nden transfer edildi. Futbolcu ile 500 bin avroya anlasilirken 200 bin avro da menajerlik ücreti verildi.
Toplam 4 milyon 150 bin avroya transfer edilen ancak Trabzonspor?da gol atamayan ve sezon ortasinda Besiktas?a kiralanan Tomas Jun, siyah-beyazli takimda ligde 1 gol atabildi.
Bu sezon gösterdigi performansi nedeniyle Dünya Kupasi sonrasi satilmasi düsünülen Jun, ülkesinin milli takim kampina bu kez çagrilmayinca bordo-mavili kulübün yönetimi bir kez daha hayal kirikligi yasadi.
Kulüp genel sekreteri Emin Kahraman, Tomas Jun?un Trabzonspor?a uyum saglayamadigini belirterek, ??Dünya Kupasi?na çagrilip ülkesinde basarili olabilecegini düsünüyorduk. Ancak milli takim kampina da çagrilmadi?? dedi.
Tomas Jun?un bonservis bedeli olarak Çek Kulübüne 1 milyon 800 bin avro borçlarinin kaldigini dile getiren Kahraman, ??Bunu da 3 taksit halinde Çek Kulübü?ne ödeyecegiz?? diye konustu. </TD></TR></T></TABLE>

yazik valla.. su adama verilen para ile anadolu takimlarindan iki kaliteli oyuncu alinirdi

Travelair
16.05.2006, 14:54
Can Arat (Feybe) Bu çocuk yakinda en iyi defanslardan biri olacak

Ozan Gözaçan
16.05.2006, 14:54
arkadaslar yaa tomas denisen bu adamin futbolcu olduguna bile emin degilim ki ben.... adamin kaçirdigi golleri benki ayagima krampon giymis adam degilim ben bile atardim .. yazikmi verilen paraya futbolcu almakmi o parayla bi kaç hayir isi yapilsa hiç olmazsa hayir duasi alirdik ta belki takimin üsütndeki su sansizlik kirilirdi .....

Nytre
16.05.2006, 14:55
??UEFA?YA KATILMAYI CAVCAV ENGELLEDI??-

Gençlerbirligi?nin UEFA Kupasina katilamamasinin tek nedeninin Ilhan Cavcav oldugunu vurgulayan Aytek, bunun bedelinin de 4 milyon dolar oldugunu belirterek, ??Ankaralilara UEFA Kupasina katilmayi tattiracakken, Samsunspor maçiyla baslayan son 3 maçlik süreçte yasanan uygulamalarla bu sans elimizden kaçmistir. Zaten biz de bu yanlislari gördügümüz için aday olduk. Takimin UEFA Kupasina gitmesi resmen bu uygulamalar nedeniyle engellendi?? dedi.
Aytek, Gençlerbirligi?nin Ankaralilara yakisir bir takim olmasi gerektigini kaydederek, sunlari söyledi:
??Son maç öncesi Bestepe Tesisleri seçim bürosu haline getirilmistir. Kampta bulunan futbolcularin konsantrasyonu bozulmustur. Futbolcular seçimi, menajeri konusur olmuslardir. Gençlerbirligi bizim çocugumuz, ona zarar gelmesini istemeyiz ve göz yummayiz. Ayrica, Gençlerbirligi Divan Kurulunun da görevini yapip yapmadiginin takipçisi olacagiz.??

coach
16.05.2006, 14:55
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =haberdetay vAlign=top>
<DIV =haberokundu>16.05.2006 11:34 - Bu haber 17.707 kisi, Spor haberleri bugün 222.964 kisi tarafindan okundu</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD =Habericerik vAlign=top>http://img.mynet.com/sp/lucescu.jpg

Galatasaray ve Besiktas?i sampiyon yaptiktan sonra gittigi Ukrayna?da da büyük basarilar kazanan Rumen teknik direktör, "Buradan sadece bir nedenle ayrilirim, o da Fenerbahçe için. O taraftarla kazanilmadik kupa birakmam" dedi.

Önce Galatasaray?i lig sampiyonu yapti, ardindan Besiktas?i... Siyah beyazli takimdan sonra gittigi Ukrayna?da da Dinamo Kiev saltanatina son veren teknik direktör olarak tarihe geçti. Çalistirdigi Shakthar Donetsk?i üst üste 2 yil lig sampiyonluguna tasidi. Bunlar yetmezmis gibi 1 Ukrayna Kupasi ve 1 de Ukrayna Süper Kupasi?ni kazandi... Dünyanin en basarili teknik direktörleri arasinda yer alan Mircea Lucescu, simdi de Trabzonspor?un gündeminde. Telefonla görüstügümüz Rumen teknik adam, bordo mavililerin teklifine sicak bakmadigini söylerken, gönlündeki takimin Fenerbahçe oldugunu açikça ifade etti...

Shakthar Donetsk?te çok iyi sartlarda çalistigini vurgulayan Lucescu, "Burada krallar gibiyim. Yilda 3 milyon dolar kazaniyorum. Sato gibi bir evde oturuyorum. Buradan yalniz bir tek nedenle ayrilirim, o da Fenerbahçe?den teklif gelirse" dedi.

Bu sözlerinin ardindan bir an duraklayan tecrübeli çalistirici, daha sonra sözlerini söyle sürdürdü:

Avrupa?yi sallamaliydi
"Ahh... Elimde Fenerbahçe taraftari gibi bir kitle olsa, inanin neler yaparim neler. Avrupa?nin en büyük takimlarina kafa tutar, korkmadan cesurca savasirim. Fenerbahçe?nin normalde bu taraftar kitlesi ve bu potansiyelle birakin Türkiye Ligi?ni Avrupa Sampiyonlar Ligi?nde, UEFA Kupasi?nda sampiyonluklar kazanmasi lazim. Inanin bana böyle bir taraftar dünyada çok az takimda var."

Ukrayna?da yasamasina ragmen Türkiye Ligi?ni yakindan takip ettigini bildigimiz Lucescu?ya Fenerbahçe?yi sordugumuzda ise, büyük gürültü koparacak bir cevap aldik...

"Burada herkesin bilmesi gereken bir sey var. Fenerbahçe?yi Daum sampiyon yapmadi. Geçtigimiz iki yilda kazanilan sampiyonluklarda baskan Aziz Yildirim?in katkisi çok büyük. Aziz Yildirim?i çok begenir ve takdir ederim. Fenerbahçe?ye daha önce iki defa gelmek istedim. O dönemin yöneticilerindeh Yusuf Duru ile görüsmüstüm. Çagirdi ama olmadi."
</TD></TR></T></TABLE>

halil ibo
16.05.2006, 14:56
Orduspor'da oynayan yegenim Istanbul'da olacagini söylemisti.Bayagi bir sevinmistim.Bu haberi görünce simdi konustum kendisiyle Altay'la Istanbulspor Ordu'nun taraftari çok diye kabul etmemisler.smileys/smiley11.gif

coach
16.05.2006, 14:57
Bu ne komedi hocam...Luce Türkçe konussa ancak böyle açiklama yapar,bu nedir yalakaligin son perdesi...

Nytre
16.05.2006, 15:05
evet bana da öyle geldi..adamin biri oturup yazmis...

sbay
16.05.2006, 15:06
bu haber dogru diildir.ama fenerinde lucescu için devreye girmesi isimizi zorlastiracak gibi.insallah tez zamanda getirirler adami ..

Tahir
16.05.2006, 15:06
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top ="haberdetay">
<DIV ="haberokundu">16.05.2006 11:34 - Bu haber 17.707 kisi, Spor haberleri bugün 222.964 kisi tarafindan okundu</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top ="Habericerik">http://img.mynet.com/sp/lucescu.jpg

Galatasaray ve Besiktas?i sampiyon yaptiktan sonra gittigi Ukrayna?da da büyük basarilar kazanan Rumen teknik direktör, "Buradan sadece bir nedenle ayrilirim, o da Fenerbahçe için. O taraftarla kazanilmadik kupa birakmam" dedi.

Önce Galatasaray?i lig sampiyonu yapti, ardindan Besiktas?i... Siyah beyazli takimdan sonra gittigi Ukrayna?da da Dinamo Kiev saltanatina son veren teknik direktör olarak tarihe geçti. Çalistirdigi Shakthar Donetsk?i üst üste 2 yil lig sampiyonluguna tasidi. Bunlar yetmezmis gibi 1 Ukrayna Kupasi ve 1 de Ukrayna Süper Kupasi?ni kazandi... Dünyanin en basarili teknik direktörleri arasinda yer alan Mircea Lucescu, simdi de Trabzonspor?un gündeminde. Telefonla görüstügümüz Rumen teknik adam, bordo mavililerin teklifine sicak bakmadigini söylerken, gönlündeki takimin Fenerbahçe oldugunu açikça ifade etti...

Avrupa?yi sallamaliydi

</TD></TR></T></T></TABLE>

yeter artik ben takimimin basindatakimyenildiginde enaz benim kadar üzülecek gönlü ile akli ile herseyi ile benim kadar trabzonumun basarisini isteyecek bir teknik adam istiyorum.kariyeri degil tutbol bilgisi olan adam gibi adam istiyorum.para için degil benim gibi trabzon sevdasindan dolayi herseyi yapabilecek birini takimin basinda görmek istiyorum.eger biz büyük takimsak böyle insanlari böyle futbol adamlarini yetistirmis olmaliyiz.onlardan biri gelmeli takimin basina.HIÇ SAMPIYONLUK GÖREMEMIS FAKAT ELINDEN GELDIGI KADAR BU TAKIMI DESTEKLEYEN BIZLERIN HAKKI BUNU ISTEMEK

coach
16.05.2006, 15:09
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =haberdetay vAlign=top>Trabzonspor'da arayis sürüyor

<DIV =haberokundu>16.05.2006 12:45 - Bu haber 2286 kisi, Spor haberleri bugün 228.111 kisi tarafindan okundu</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD =Habericerik vAlign=top>http://img.mynet.com/sp/souness.jpg
<DIV>Mircea Lucescu ile anlasma saglayamayan Trabzonspor'da, teknik direktörlük konusunda daha önce Galatasaray'i da çalistiran Graeme Souness'in isminin ön plana çiktigi bildirildi.
</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Ilk olarak Ukrayna'nin Shaktar Donetsk Takimi Teknik Direktörü Lucescu'yu düsünen ve Türkiye'ye çagiran bordo-mavili kulübün yönetim kurulu, Rumen teknik adamin ''14 Mayisdaki sampiyonluk maçindan sonra cevap veririm'' seklindeki açiklamalari karsisinda baska arayislara yöneldi.
</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Bordo-mavili kulüp, en son Ingiltere'nin Newcastle United takiminda görev yapan Galatasaray'in eski çalistiricisi Graeme Souness ve Fransiz teknik adam Santini ile görüsmelere basladi.
</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Graeme Souness'in bordo-mavili takimda çalismaya sicak baktigi ve bu transferin pazartesi gününe kadar gerçeklesme olasiliginin yüksek oldugu kaydedildi.
</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Yönetim kurulunun da Türkiye'yi tanidigi için Souness'i daha ön planda tuttugu ögrenildi.
</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Su an herhangi bir takim çalistirmayan Souness, daha önce Liverpool, Galatasaray, Southampton, Torino, Benfica, Blackburn Rovers, Newcatsle United takimlarinda görev yapmisti.
</DIV></TD></TR></T></TABLE>

h@msi61
16.05.2006, 15:10
ya bu gazeteler yazdiklarina kendileri inaniyor mu çok merak ediyorum... bu kadarda saklabanlik olmaz..

Travelair
16.05.2006, 15:12
Lucescu haberi Feybeli agziyla yazilmis. Tiraj amaçli

Tahir
16.05.2006, 15:17
Souness kesinlikle getirilmesin newcastlen o kadrosuyla birsey yapamayan adam bizde hiç birsey yapamaz.

laz_hayri_61
16.05.2006, 15:20
Trabzon da bulunan arkadaslarimdan bir ricam var: bazi internet sayfalarinda gs nin sampiyonlugunun TRABZON da meydanlarda kutlanildigi yaziyor ben buna kesinlikle inanmadigim için TRABZON da bulunan arkadaslardan bana bu konuda bilgi vermesini rica ediyorum özelden yada bu sayfadan

bahadır2561
16.05.2006, 15:20
Souness kesinlikle getirilmesin newcastlen o kadrosuyla birsey yapamayan adam bizde hiç birsey yapamaz.

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

sbay
16.05.2006, 15:30
http://www.takagazete.com/resim/img/lucescusoku.jpg
Spor (http://www.takagazete.com/default.asp?kategori=20)

Yönetim ? Görüsüyoruz? dedi. Ancak Lucescu, Romanya? dan açiklama gönderdi: ?Sözlesmem devam ediyor. Tek tarafli fesh edemem. Trabzonspor? a gelemem.?...
< name=1 =diger.asp?aksiy&#111;n=aramas&#111;nuc method=post>< style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px groove; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px groove; FONT-FAMILY: Verdana" size=26 name=ara> < style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px ridge; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px ridge; FONT-FAMILY: Verdana" =submit value=Ara name=B1> </></DIV>

Mircea Lucescu, gelecek sezon da Shakhtar'i çalistiracagini belirtti. ?Ben Türkiye Milli Takimi?ni reddetmisim, baska takimlari reddetmisim, simdi Trabzonspor?a mi gideyim? 30-32 yaslarinda olsaydim böyle düsünebilirdim, ama artik o yaslarda degilim? diyen Lucescu, ?Shakhtar'da devam ediyorum. Bir yil daha kontratim var. Sözlesmemdeki özel maddeye göre anlasmayi tek tarafli feshedemem? dedi. Lucescu sözlerini, ?Sanirim her seyi söyledim!? diyerek bitirdi.

Lotto ile anlastilar turuncu forma yok
Daha önce Kappa ile olan anlasmasini iptal ederek sezon basindan beri kendi ürünlerini üreten ve müsabakalarda futbolcular ve teknik heyete bu malzemeleri giydiren Trabzonspor, yeni dönemde Loto ile anlasma yapti. Loto ile dün Istanbul?da 1 yili opsiyonlu 3 yillik anlasma imzalandi. Yeni dönemde Trabzonspor ürünlerini Lotto üretecek ve turuncu formalar artik kullanilmayacak. Lotto?dan özel çubuklu forma tasarimi da istendi.

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=546>
<T>
<TR>
<TD></TD></TR></T></TABLE>

cIlgInIm
16.05.2006, 15:42
Trabzon da bulunan arkadaslarimdan bir ricam var: bazi internet sayfalarinda gs nin sampiyonlugunun TRABZON da meydanlarda kutlanildigi yaziyor ben buna kesinlikle inanmadigim için TRABZON da bulunan arkadaslardan bana bu konuda bilgi vermesini rica ediyorum özelden yada bu sayfadan

arkadasim böle bise olma ihtimali yok ben trabzondayimm.. onlar trabzonla girsunu karistirinlar.. dun sadece giresunun görele ilcesimdeydim nbelediye anans yapiodu gs nin sampiyonluk kutlamalari var diye trabzonda olmama ragmen deli oldu. hayatta istanbul görmemis ankutlar gs kutlamasi yapiyor baska bise degil .. bir kac cahilin isi baka bise degil arkadaslar .. öyle ankutlarda ts li olacaksa bizim tsliligimizden ne cikar birakin trabzonsporluluk bize kalsinn

Mustafa Önal
16.05.2006, 16:00
dostum bende giresunluyum. sunu bil ki HERKES TRABZONSPORLU OLAMAZ BIRAK O SEREF BIZE KALSIN.

guera
16.05.2006, 16:06
milanli perre womé sol kanat oyuncusu ve kamerun milli tkaiminda oynuyor! su an da bonservisiyle birlikte almak mumkun cünü sözlesmesi sona erdi milanda! almanyadan bremen ilgileniyor womé ile ancak biliyorum ki parayi veren düdügü calar! böyle bir sol kanat oyuncusu yattarayi rahatlatmakla kalmaz en az onun kadar iyi bir transfer yapilmis olur! o zaman koyarsin fatihi de stepanovun yanina ve eger lee yi de takimda tutmak istersen ortasahaya cok iyi bir alternatif olusturus olursun...

cIlgInIm
16.05.2006, 16:11
dostum bende giresunluyum. sunu bil ki HERKES TRABZONSPORLU OLAMAZ BIRAK O SEREF BIZE KALSIN.

giresunlulara bise dedigim yok zaten .. ama bu kadar da olmaz ya.. sen belediyeden anans yapion bilmem su saatte kutlama var diye neyi kutluon ya nesin sen yaaa.. bu verdikleri destegi gresunspora verseler gresunspor böylemi olur.. ayip yaaa

FANATIK61
16.05.2006, 16:12
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>FLAS..FLAS.. VE YÖNETIMDE FATIH'I SATMA KARARI ALDI.. ISTE SICAK GELISMELER !!!...
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Bordo-mavili yönetim, Fatih Tekke'ye gelecek transfer tekliflerine kapisini ardina kadar açti. Ingiliz kulüplerinden ciddi öneriler alan, ancak dönemin baskani Atay Aktug tarafindan transferine izin çikmayan Fatih Tekke'nin bir yil daha mukavelesi bulunuyor.
Nuri Albayrak yönetimi, her defasinda ayrilik sinyali veren Fatih Tekke'ye talip olan kulüpleri degerlendirip, kulüp çikarlari dogrultusunda kendisini satma karari aldi.
Fatih Tekke transfer döneminde satilamazsa, gelecek sezon serbest kalacak ve Trabzonspor yildiz futbolcudan para kazanamayacak. Besiktas maçi sonrasi 4 yildir çok yoruldugunu belirtip, "Artik kafa olarak rahat olmadigimi net olarak söyleyebilirim. Bu yil olmazsa gelecek yil Avrupa'ya gidecegim. Bu sene kulübüm izin verirse, takimdan ayrilabilirim" diyen milli oyuncu yönetime üstü kapali mesaj göndermisti.
</TD></TR></T></TABLE>

ahmetturk
16.05.2006, 16:13

Maçtan hemen sonra ufak tefek sevinmeler oldu ama bunlar gs kazandigi için degil fb kaybettigi içindi.Edited by: ahmetturk

Zeki Çelenkoğlu
16.05.2006, 16:17
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400><T>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>FLAS..FLAS.. VE YÖNETIMDE FATIH'I SATMA KARARI ALDI.. ISTE SICAK GELISMELER !!!...
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Bordo-mavili yönetim, Fatih Tekke'ye gelecek transfer tekliflerine kapisini ardina kadar açti. Ingiliz kulüplerinden ciddi öneriler alan, ancak dönemin baskani Atay Aktug tarafindan transferine izin çikmayan Fatih Tekke'nin bir yil daha mukavelesi bulunuyor.
</TD></TR></T></T></TABLE>

yerinde bir karar.. gereken de buydu zaten...

Barış
16.05.2006, 16:33
Daum birakti galiba;

Sahsima yapilan agir elestirilerden dolayi ve herkesin bildigi gibi cuma günü olacagim ameliyat dolayisi ile neler olabilecegini bilmedigim için yönetim kurulumuza sözlesmemin feshedilmesini istegimi sundum.

Dursun Ali Bahçekapılı
16.05.2006, 16:36
<T>
<TR>
<TD>Avrupa Futbol Sampiyonasi (EURO 2008) hazirliklarini sürdüren (A) Milli Takimi?nin Mayis ve Haziran ayi içinde yurt disinda yapacagi 6 maçin aday kadrosu belli oldu.
</TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD =D2>

Milli Takimlar Sorumlusu Fatih Terim, hazirlik maçindaki rakipleri EURO 2008 elemelerinde grupta bulunan ekipler göz önünde bulundurarak tespit ettiklerini ifade ederek, ??Hedefimiz Eylül ayindaki ilk resmi eleme maçina kadar hazirliklarimizi tamamlayip, her seyiyle tam bir takim olmak. Güzel bir hazirlik kampi ve hedefi yakalayan maçlar oynayacagimiza inaniyoruz?? dedi.
Bu arada aday kadronun, sakat, ameliyat olacak ve cezali futbolcularin durumlari göz önünde bulundurularak tespit edildigi belirtilirken, Önder Turaci?nin ise durumu henüz açikliga kavusmadigi için kadroya alinmadigi açiklandi.
Ümit Milli Takim kadrosunda bulunan Can Arat, Burak Yilmaz ve Ibrahim Akin?in, 19 Mayis?ta Iskoçya ile oynanacak hazirlik maçinin ardindan kafileye katilacagi kaydedildi.
Aday kadro söyle:
Necati Ates, Orhan Ak, Volkan Arslan, Hasan Kabze (Galatasaray), Rüstü Reçber, Volkan Demirel, Servet Çetin, Tuncay Sanli, Can Arat (Fenerbahçe), Ibrahim Toraman, Ibrahim Akin, Gökhan Zan (Besiktas), Fatih Tekke, Gökdeniz Karadeniz, Hüseyin Cimsir (Trabzonspor), Gökhan Ünal, Mehmet Topuz (Kayserispor), Ugur Boral (Gençlerbirligi), Fahri Tatan (Çaykur Rizespor), Orkun Usak (Ankaragücü), Bilal Kisa (Malatyaspor), Burak Yilmaz, Volkan Yaman (Antalyaspor), Murat Ocak (Istanbul Büyüksehir Belediyesi), Nihat Kahveci (Real Sociedad), Hamit Altintop (Schalke 04), Nuri Sahin (Borussia Dortmund), Halil Altintop (Schalke 04).
(A) Milli Takimi kampi, 20 Mayis Cumartesi günü saat 17.00?de Polat Renaissance Otel?de futbolcularin bir araya gelmesiyle baslayacak.
Bu arada Terim?in, Besiktas?ta zaman zaman kadroya giremeyen Ibrahim Akin ile Fenerbahçe?nin genç oyuncusu Can Arat?in yani sira, Ikinci Lig (A) Kategorisi ekiplerinden Antalyaspor?dan Burak Yilmaz, Volkan Yaman ve Istanbul Büyüksehir Belediyesi?nden Murat Ocak?i aday kadroya çagirmasi dikkat çekti.

-11 GÜNDE 6 MAÇ OYNANACAK-

(A) Milli Futbol Takimi, 24 Mayis-4 Haziran tarihlerinde 11 günde toplam 6 hazirlik maçi oynayacak.
Milli takim, 21 Mayis Pazar günü Belçika?ya gidecek ve 24 Mayis?ta Belçika ile karsilasacak. 25 Mayis Persembe günü Almanya?ya geçecek olan milliler, 26 Mayis?ta Gana, 28 Mayis?ta Estonya, 31 Mayis?ta Suudi Arabistan, 2 Haziran?da Angola, 4 Haziran?da Makedonya ile oynayacak.
Milli takim, 5 Haziran Pazartesi günü Türkiye?ye dönecek.

Kim bu Murat Ocak Bizim baskanin eski takimi.Milli takima cagrildigina göre iyi olmali bilgisi olan var mi?</TD></TR></T></TABLE>

sweetrose
16.05.2006, 16:39
Ismini duydum ama bilgim yok açikcasi

coach
16.05.2006, 16:43
Fatih her ne kadar Trabzonspor kulübü sayesinde var olmussada her ne kadar Trabzonspor sampiyon olmadikça bize borcunu ödeyemesede bizler Fatih Tekke'yi ne kadar seviyor olsakta adam gitmek istiyor.

Bu kelimeyi kullanmaktan nefret ediyor olsamda yapicak bi sey yok kardesim adam takimdan ayrilmak istiyor bunuda açikça dile gitiriyor zaten.

coach
16.05.2006, 17:01
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=636><T>
<T>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD ="D2">

Kim bu Murat Ocak Bizim baskanin eski takimi.Milli takima cagrildigina göre iyi olmali bilgisi olan var mi?</TD></TR></T></T></TABLE>

Aman kardesler eksik kalsin Murat Ocak;

Birincisi bize kaçinci ligde oldugunu dahi bilmedigim takimin topçusu lazim degil ikinciside Büyük Sehir'den getirilen bi artist var zaten bizim takimda tek basina yetiyor zaten.(bkz:kayseri erciyes maçi)

Volkan Albayrak
16.05.2006, 17:29
Graeme Souness'in bordo-mavili takimda çalismaya sicak baktigi ve bu transferin pazartesi gününe kadar gerçeklesme olasiliginin yüksek oldugu kaydedildi.

buda demek oluyorki biz çiok p.tesiler salilar bekleriz.

luce bugün yada yarin geliyodu.

souness(insallah gelmez) p.tezi ye kadar

santini çarsamba

van gaal cuma

sadi tekelioglu sabah imza atti. olur bunun sonu

sweetrose
16.05.2006, 17:35
smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

Hüseyin Çümen
16.05.2006, 17:37
souness çok kötü yaa o adamdan bise olmaz hiç bi basarisi yok hodziç ten farki olcagini sanmam bizim kadroya biraz takviye olsa ufak takviyeler yapilsa enaz 2. olur zaten bu takim gerisi ii bi teknik direktöre kalir oda souness olmamali bence

yakutlu61
16.05.2006, 17:39
ya souness ne yapacakki bayrak dikmekten provaksayondan baska ne yapmis bu adam...

luce eger ezikler talip olursa gelmez bize

santini zannetmiorum..

sonuçta yilmaz vural sesleri gelmeye baslarsa sasirmayin valla

sweetrose
16.05.2006, 17:41
ya souness ne yapacakki bayrak dikmekten provaksayondan baska ne yapmis bu adam...

luce eger ezikler talip olursa gelmez bize

santini zannetmiorum..

sonuçta yilmaz vural sesleri gelmeye baslarsa sasirmayin valla

yilmaz vuralsa seneyi unutalim sampiyonluk için.smileys/smiley7.gif

yakutlu61
16.05.2006, 17:48
bencede..

zaten destekledigim için yazmadim.gelir yine yerlesir zorlu grant hotele.

yine ayda 2500 usd lik içki faturalarini oder klup.....

Travelair
16.05.2006, 18:08
Gullit galiba bosta. Bilgisi olan var mi nasil bir teknik direktör? Feyenoord'dan ayrilmis geçen sene belki Hollanda'da yasayan bir kardesimiz bilir?

FEDAİ
16.05.2006, 18:14

arkadasim böle bise olma ihtimali yok ben trabzondayimm.. onlar trabzonla girsunu karistirinlar.. dun sadece giresunun görele ilcesimdeydim nbelediye anans yapiodu gs nin sampiyonluk kutlamalari var diye trabzonda olmama ragmen deli oldu. hayatta istanbul görmemis ankutlar gs kutlamasi yapiyor baska bise degil .. bir kac cahilin isi baka bise degil arkadaslar .. öyle ankutlarda ts li olacaksa bizim tsliligimizden ne cikar birakin trabzonsporluluk bize kalsinn

Vay kültür abidesi renkdasim benim.senin istanbul gördügün belli.Bende Göreleli'yim.herkes Trabzonspor'u tutacak die bir kural yok.Görele'de kutlama yapiliyor diede senin o insanlara ankut,cahil vs.deme hakkin da yok.biraz daha dikkat..

hay1699
16.05.2006, 18:52
Besiktas Burak ile anlasti
Antalya'da bulunan Besiktas Kulübü Baskani Yildirim Demirören, Antalyaspor'un genç yetenegi Burak'in transferini bitirdi. Tatil için Kivanç Oktay ile birlikte Antalya'da bulunan Demirören, Antalyaspor Onursal Baskani Menderes Türel ile masaya oturarak, Tigana'nin israrla istedigi Burak Yilmaz'i kadroya katti. Genç futbolcu ile Haziran ayi içinde sözlesme imzalanacagi bildirildi.

Bu arada Burak Yilmaz, Almanya'da hazirlik maçlari oynayacak olan A Milli futbol takiminin aday kadrosuna çagrildi

16.05.2006

Kaynak : DHA

biz uyumaya devam edelim!!!

champions
16.05.2006, 19:11
TRABZON SOUNESSLE ANLASIRSABU SENE OLDUGU GIBI SENEYEDE

REZIL OLURUZYABANCILARDAN IYI BI TEKNIK ADAMOLMUYOSA(VAN GAAL)GETIRSINLER ZIYA DOGANI KALITELI 5-6 TRANSFERLE BU TAKIM SAMPIYONLAGA OYNAR

LUCESCU DEDILER YOK 2 GÜN SONRA YOK SAMPIYONLUK MAÇI VAR SONRA NE OLDU SONUÇ YOK BU TRABZONUN ASIL PROBLEMI BOSU BOSUNA ZAMAN KAYBI HERKES TRANSFERE BASLADI BIZDE HALA HOCA YOKGEÇEN SENEKI TRANSFER HIKAYESINE DÖNDÜ GELDI GELICEK IMZAYA KALDI HEPSI YALAN GIBI GELIYO

Şenol YİĞİT
16.05.2006, 19:21
GALIBA SOUNESS LA ANLASICAKLAR...VE BIZ YINE SENEYE UEFA YA BILE ZOR GIDICEZ...VE YINEBIZÖNÜMÜZDEKI SEZON SONU GELDIGINDE YINE BI DAHAKI SENE SAMPIYONUZ DIYECEZ...VE BU HEP BÖYLE DEVAM EDECEK GIBI...

OFFFF OFsmileys/smiley7.gif

Tahsin Armutcu
16.05.2006, 19:37
her sene ayni senatyo ayni husran, bari senaryolari degistirsinler.bize eric gerets gibi hucumu dusunen hoca lazim, bayrak dikecek degil

h@msi61
16.05.2006, 19:46
souness berbat bir tercih olur, newcastle gibi süper kadrosu olan bir takimo gittikten sonra çikisa geçti. ben zannetmiyorum zaten bence gazetelerin bombalari, ne diyeceklerini sasiriyorlar sezon bitince....

Travelair
16.05.2006, 22:04
Kaynak: radyospor.com

<T>
<TR>
<TD>Ankaraspor, teknik direktör Giray Bulak ile yollarini ayirmaya karar verdi. </TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD =D2>Turkcell Süper Ligi?ni 14. sirada tamamlayan Ankaraspor, sezonun bitmesiyle birlikte sözlesmesi sona eren teknik direktör Giray Bulak ile yeni sezonda devam etmeme karari aldi. Gençlerbirligi yönetiminin, teknik direktör Mesut Bakkal ile olan sözlesmesini yenilememesi durumunda, Ankaraspor?un Bakkal ile masaya oturacagi ögrenildi. </TD></TR></T></TABLE>

Travelair
16.05.2006, 22:08
<T>
<TR>
<TD>Türkiye Futbol Federasyonu bu aksam gerçeklestirdigi toplantida, UEFA kriterlerine uygunluk lisansini alan 11 Turkcell Super Lig kulübünü açiklarken, sürpriz kararlara imza atti.</TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD =D2>Futbol Federasyonunun, Beylerbeyi?ndeki Atatürk Egitim ve Arastirma Merkezinde bugün gerçeklestirdigi toplantinin ardindan yapilan açiklamada, 2006-07 sezonunda lisans almak için yapilan basvurularin degerlendirilmesi sonucu Ankaraspor, Besiktas, Denizlispor, Fenerbahçe, Galatasaray(?), Gençlerbirligi, Kayserispor, Kayseri Erciyesspor, Ankaragücü, Samsunspor(?) ve Trabzonspor kulüplerinin lisans almaya hak kazandigi bildirildi.

Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu, Turkcell Süper Ligi?nde 2006-2007 sezonunun 4 Agustos Cuma günü baslamasi ve 27 Mayis 2007 Pazar günü sona ermesini de karara bagladi.

Bu arada, ilk kez yapilacak Süper Kupa maçinin, daha önce ilk kez radyospor.com?un yazdigi gibi, Turkcell Süper Ligi sampiyonu Galatasaray ile Fortis Türkiye Kupasi?ni kazanan Besiktas takimlari arasinda, 30 Temmuzda Almanya?nin Frankfurt kentinde oynanmasi da kararlastirildi.

Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu ayrica, Ikinci Lig (A) Kategorisi?ndeki kulüplerin, 2006-07 sezonunda Azerbaycan, Kazakistan, Kirgizistan, Türkmenistan ve Özbekistan uyruklu 2 futbolcuyla sözlesme imzalamasina da onay verdi. ***</TD></TR></T></TABLE>

Nytre
16.05.2006, 22:12
NEWca&amp;#115;tLE VE BLACKBURN?UN ESKi HOCASI DA GÜNDEME GiRDi Trabzonspor, Lucescu?dan bekledigi cevabi dün alamadi, Bordo-Mavili yönetim dün...

NEWCASTLE VE BLACKBURN?UN ESKi HOCASI DA GÜNDEME GiRDi
Trabzonspor, Lucescu?dan bekledigi cevabi dün alamadi, Bordo-Mavili yönetim dün aksam gerçeklestirdigi toplantida Graham Souness ile masaya oturma kararini verdi

DüN AKSAM GöRüSüLDü
Lig bitti, Trabzonspor UEFA kupasi?na katilmayi garantiledi, artik bütün gözler takimin yeni hocasinin kim olacagi sorusunun cevabina çevrildi. Shakhtar Donets?i sampiyon yapan Mircea Lucescu?nun dün yaptigi açiklamalar yönetimi sok ederken, yöneticiler aksamki toplantida Luce?nin açiklamasini degerlendirdi. Edinilen bilgilere göre, Luce ile son kez görüsülecek ve daha sonra olumsuz cevap halinde Souness gündeme gelecek.

LUCE?DEN VAZGEÇiLiRSE...
Trabzonspor, Lucescu ile anlasma saglanamamasi halinde B planini da hazirda tutuyor. Bordo-Mavililerde, Alman Mattheaus?tan sonra simdi de Ingiliz teknik adam Graham Souness gündeme geldi. Daha önce Galatasaray?a Türkiye Kupasi?ni kazandirdi. Newcastle United ve Blackburn Rovers?in eski hocasi Graham Souness ile Lucescu?nun teklifi kabul etmemesi halinde masaya oturulacak. Lucescu?dan sonra en ciddi aday Ingiliz Graham Souness.

Graham Souness kimdir?
6 Mayis 1953?te Iskoçya Edinburg?ta dünyaya gelen 53 yasindaki dünyaca ünlü Iskoç teknik adam, eski futbolcu Graham Souness, Liverpool formasiyla uzun süre basariyla mücadele etti. 1976 yilinda Trabzonspor?un Liverpool?u yendigi maçta da Trabzonspor?a karsi forma giydi. Souness, 1995 yilinda Galatasaray?a kazandirdigi Türkiye Kupasi?nin ardindan ayni maçtan sonra G.Saray bayragini Fenerbahçe Stadi?nin orta sahasina dikmesiyle hafizalara kazindi. Souness, Tugay Kerimoglu ve Hakan Sükür?e Blackburn Rovers?e, Emre Belözoglu?nu da Newcastle United?e aldi. Souness, su an herhangi bir takimi çalistirmiyor.

Çalistirdigi takimlar
Liverpool (1991-1994)
Galatasaray (1995-1996)
Southampton (1996-1997)
Torino (1997)
Benfica (1997-1999)
Blackburn Rovers (2000-2004)
Newcastle United (2004-2006)
----------------------------------

-----------------------------------

Graeme Souness kovuldu !..

Zor günler geçiren Newcastle United'da beklenen oldu ve teknik direktör Graeme Souness kovuldu !.. Iskoç hoca dün geceki Manchester City yenilgisinin ardindan "Bu sonuç durumumu etkilemez" demisti !..

<H4 id=feature_author>2Subat2006, 13:53</H4>

(Haber: Alp Ayhan ? Ajansspor Ingiltere Temsilcisi)

Newcastle United teknik direktörü Graeme Souness sonunda kovuldu... Üst üste alinan kötü sonuçlara çarsamba aksami 3-0?lik Manchester City yenilgisi eklenince Iskoç hoca ile yollar ayrildi.

Newcastle baskani Freddy Sheppard?in, artan taraftar protestolari ve son alti maçtan sadece bir puan alinmasiyla takimin küme düsme potasina girmesi ipleri koparmasina neden oldu.

s City maçinda, Emre Belözoglu ve Scott Parker?in sakatliktan kurtulmasiyla Souness?in sikça kendini savunmak için kullandigi ?sakatlik? mazereti de yoktu. Rakip ekip City?nin atesli hocasi Stuart Pearce ise, teknik direktörlük kariyeri çok daha yeni olmasina ragmen taraftarlarina çok daha fazla güven verebiliyor. Son haftalarda Manchester derbi zaferi gibi basarilarda imzasi olan Pearce, ayni zamanda takimina güzel futbol oynattigi için takdir topluyor.

Maçtan sonra yapilan röportajda, Souness?a yöneltilen, ?bu sonuç sizin durumunuzu etkiledi mi?? sorusuna ise Iskoç teknik adam, ?hiç etkilemedi? cevabini vermisti.

Sözlesmesinde yüksek bir tazminat miktarinin olmasi sebebiyle baskan Sheppard bu karari bir türlü alamamisti.

Souness?in yaralara tuz katacak bir diger açiklamasi da, kuzey ekibinin durumunu gözler önüne serdi: ?Küme düsmemek için savasiyoruz. Bu bir gerçek ve bunu inkar edemem. Ancak kendimize acimanin zamani degil. Bundan sonraki maçlarda çikip nasil bir takim oldugumuzu göstermeliyiz.?

Son yenilgiden sonra Ingiliz bahis sirketi Ladbrokes.com ise ?Premier Lig?de takimindan ayrilacak siradaki teknik direktör? bahislerinde Souness?in oranini bir hayli düsürerek, 1.25 oranina indirmis ve Souness?in kovulacagi sinyalini vermisti.

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=15 align=left>
<T>
<TR>
<TD>http://www.ajansspor.com/resim/souness_out_01.jpg</TD></TR></T></TABLE>Taraftarin istedigi oldu !..

City maçinda da geride kalan maçlarda sikça görülen bir tablo gerçeklesti ve Magpies taraftari "Souness Disari" pankartini yine açti !..

karari siz verin!....

Travelair
16.05.2006, 22:18
<T>
<TR>
<TD>Shakthar?i Ukrayna?da üstüste iki lig sampiyonluguna tasiyan Mircea Lucescu?nun sözlesmesi iki yil uzatildi.
</TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD =D2>Trabzonspor ve Fenerbahçe teknik direktörlügü için adi geçen Mircea Lucescu 2008-2009 sezonunun sonuna kadar Shakhtar Donetsk?te kaliyor.

Dinamo Kiev?i play-off finalinde 2-1 yenerek Ukrayna liginde sampiyonluga ulasan Shakhtar, Galatasaray ve Besiktas?in eski çalistiricisi Lucescu?nun sözlesmesini iki yil uzatti.

Romen teknik adam, 2004 yilinin mayis ayinda Shakhtar?in basina geçti ve ilk sezonunda takimi lig sampiyonu yapti. Ukrayna ekibi geçtigimiz pazar günü Dinamo?yu uzatmada yenerek sampiyon unvanini korudu.

Shakhtar?tan yapilan açiklamada, "Shakhtar baskani Rinat Akhmetov kulübün geleceginin sadece Lucescu ile parlak olacagina inanmaktadir" denildi.

1984 Avrupa Sampiyonasi?nda mücadele eden Romen milli takiminda teknik direktör olarak görev yapan; Romanya, Italya ve Türkiye?den sonra Ukrayna?da kariyerine devam eden 60 yasindaki Lucescu?nun adi son günlerde Trabzonspor ve Fenerbahçe için geçiyordu.
</TD></TR></T></TABLE>

61_dnc_TS
16.05.2006, 22:21
<DIV style="BACKGROUND-IMAGE: url(/images/nokta_gri.gif); BACKGROUND-REPEAT: repeat; HEIGHT: 1px"></DIV>
<DIV id=habericerikbaslik>http://www.ajansspor.com/resim/aad_de_mos.jpg
<DIV id=ustbaslik>
<DIV id=Baslik>Aad de Mos Trabzon'a geliyor iddiasi..</DIV>
<DIV style="HEIGHT: 5px"></DIV>
<DIV id=&#111;nyazi>Hollanda'nin Telegraaf Gazetesi, Trabzonspor Teknik Direktörlügü'ne en yakin ismin Aad de Mos oldugunu iddia etti.. </DIV>
<DIV style="HEIGHT: 5px"></DIV>
<DIV id=tarih>16Mayis2006, 20:10</DIV></DIV></DIV>
<DIV id=haberic>

Telegraaf Gazetesi'nde yer alan haberde, Hollandali teknik adamin, en geç yarin bordo-mavili kulübe cevap verecegi ve anlasma saglanmasi halinde 3 yillik sözlesme imzalanacagi öne sürüldü.

Aad de Mos'un, Trabzonspor ile anlasma saglamasi halinde yaninda 4-5 yabanci yardimci getirecegi de iddia edildi.

ajansspor.com</DIV>Edited by: 61_dnc_TS

Tahsin Armutcu
16.05.2006, 22:28
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">sounessi alacagina giray bulak ile anlassinlar</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: armutcu61

AyhanPe
16.05.2006, 22:31
<div style="background-image: url(/images/nokta_gri.gif); background-repeat: repeat; height: 1px;"></span></div>
<div id="habericerikbaslik">

<div id="ustbaslik">
<div id="Baslik">Aad de Mos Trabzon'a geliyor iddiasi..</div>
<div style="height: 5px;"></span></div>
<div id="&#111;nyazi">Hollanda'nin Telegraaf Gazetesi, Trabzonspor Teknik Direktörlügü'ne en yakin ismin Aad de Mos oldugunu iddia etti.. </div>
<div style="height: 5px;"></span></div>

</div></div>

bu adam bi kac sene önce aftrikada sudan da bir takim calistirmistismileys/smiley5.gif

gerçekefsane
16.05.2006, 22:35
Aad de Mos Trabzonspor - Besiktas maçini tribunden izlemissmileys/smiley4.gif. Bu hafta sonuna kadar teknik direktör sorunu çözülürsmileys/smiley2.gif. Sonra yerli transferler siradasmileys/smiley2.gif. Biraz sabirsmileys/smiley4.gifsabirli olun

geçen sene ki gibi olmayacaksmileys/smiley2.gifEdited by: gerçekefsane

BDiler61
16.05.2006, 22:36
insallah

İ.Öztel
16.05.2006, 22:37
Her sene böyle avunuyoruz. Insallah bu sefer de eskisi gibi olmaz.

61_dnc_TS
16.05.2006, 22:47
<TABLE width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2 ="secti&#111;ntitle_lijn">

Voetbal</TD></TR>
<TR>
<TD ="articleerDateCell">
<DIV ="articleerDate">di 16 mei 2006, 07:30 </DIV></TD></TR>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD ="mainer">

Trabzonspor wil De Mos</TD></TR>
<TR>
<TD ="auteur">

door onze Telesportredactie </TD></TR>
<TR>
<TD ="zakbroodcell">
<DIV ="zak_normal"></DIV>
<DIV ="zak_normal">
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=133 align=left><T>
<T>
<TR>
<TD style="PADDING-RIGHT: 10px; PADDING-LEFT: 0px; PADDING-BOTTOM: 0px; PADDING-TOP: 0px">http://www.telesport.nl/multimedia/archive/00014/aaddemos_jpg_14461d.jpg ('java&#115;cript fotovenster"/multimedia/archive/00014/aaddemos_jpg_14461d.jpg", "Aad de Mos.", "imagefield.be - Schuld News", 133, 200;')</TD></TR>
<TR>
<TD style="PADDING-RIGHT: 10px; PADDING-LEFT: 10px">
<DIV ="&#111;nderschrift">Aad de Mos.</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD style="PADDING-RIGHT: 10px; PADDING-LEFT: 10px" align=right>
<DIV ="foto">Foto: imagefield.be - Schuld News</DIV></TD></TR></T></T></TABLE>TRABZON - Aad de Mos (59) is de voornaamste kandidaat om de nieuwe trainer te worden van het Turkse Trabzonspor. De Hagenaar bezocht afgelopen weekeinde voor de derde keer een wedstrijd van die club (uit tegen Besiktas) en neemt uiterlijk woensdag een beslissing over zijn toekomst. ,,Ik twijfel, omdat ik vind dat het elftal nu nogal wat kwaliteit ontbeert. Dus moet ik saneren en dat is in zulke landen niet de eenvoudigste opgave." De Mos kan voor drie jaar tekenen. ,,En ik kan vier of vijf trainers meenemen." </DIV>
<DIV ="zak_normal">Asil kaynak...</DIV></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: 61_dnc_TS

Samsa
16.05.2006, 22:58
ne kadarda çok aday var yaw smileys/smiley5.gif

Nytre
16.05.2006, 23:06
herkes kafasina göre isim yaziyor gazetelerde.. bize PÖRSÜMÜS IHTIYARLAR lazim degil!...

bulutus
16.05.2006, 23:09
Herifin web sitesi bilem var: http://www.aaddemos.com/indexold.html

Siteden CV'sine göz atin, en son suudi arabistanda al-hilal ve birlesik
arap emirliklerini calismis. Herifin kariyari bana pek güven
vermedi acikcasi.

Nytre
16.05.2006, 23:09
NEWca&amp;#115;tLE VE BLACKBURN?UN ESKi HOCASI DA GÜNDEME GiRDi Trabzonspor, Lucescu?dan bekledigi cevabi dün alamadi, Bordo-Mavili yönetim dün...
<DIV id=1 style="LEFT: 692px; WIDTH: 179px; TOP: 143px; HEIGHT: 20px; 1: ">&lt; name=1 =diger.asp?aksiyon=aramasonuc method=post&gt;&lt; style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px groove; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px groove; FONT-FAMILY: Verdana" size=26 name=ara&gt; &lt; style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px ridge; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px ridge; FONT-FAMILY: Verdana" =submit value=Ara name=B1&gt; </></DIV>

NEWCASTLE VE BLACKBURN?UN ESKi HOCASI DA GÜNDEME GiRDi
Trabzonspor, Lucescu?dan bekledigi cevabi dün alamadi, Bordo-Mavili yönetim dün aksam gerçeklestirdigi toplantida Graham Souness ile masaya oturma kararini verdi

DüN AKSAM GöRüSüLDü
Lig bitti, Trabzonspor UEFA kupasi?na katilmayi garantiledi, artik bütün gözler takimin yeni hocasinin kim olacagi sorusunun cevabina çevrildi. Shakhtar Donets?i sampiyon yapan Mircea Lucescu?nun dün yaptigi açiklamalar yönetimi sok ederken, yöneticiler aksamki toplantida Luce?nin açiklamasini degerlendirdi. Edinilen bilgilere göre, Luce ile son kez görüsülecek ve daha sonra olumsuz cevap halinde Souness gündeme gelecek.

LUCE?DEN VAZGEÇiLiRSE...
Trabzonspor, Lucescu ile anlasma saglanamamasi halinde B planini da hazirda tutuyor. Bordo-Mavililerde, Alman Mattheaus?tan sonra simdi de Ingiliz teknik adam Graham Souness gündeme geldi. Daha önce Galatasaray?a Türkiye Kupasi?ni kazandirdi. Newcastle United ve Blackburn Rovers?in eski hocasi Graham Souness ile Lucescu?nun teklifi kabul etmemesi halinde masaya oturulacak. Lucescu?dan sonra en ciddi aday Ingiliz Graham Souness.

Graham Souness kimdir?
6 Mayis 1953?te Iskoçya Edinburg?ta dünyaya gelen 53 yasindaki dünyaca ünlü Iskoç teknik adam, eski futbolcu Graham Souness, Liverpool formasiyla uzun süre basariyla mücadele etti. 1976 yilinda Trabzonspor?un Liverpool?u yendigi maçta da Trabzonspor?a karsi forma giydi. Souness, 1995 yilinda Galatasaray?a kazandirdigi Türkiye Kupasi?nin ardindan ayni maçtan sonra G.Saray bayragini Fenerbahçe Stadi?nin orta sahasina dikmesiyle hafizalara kazindi. Souness, Tugay Kerimoglu ve Hakan Sükür?e Blackburn Rovers?e, Emre Belözoglu?nu da Newcastle United?e aldi. Souness, su an herhangi bir takimi çalistirmiyor.

Çalistirdigi takimlar
Liverpool (1991-1994)
Galatasaray (1995-1996)
Southampton (1996-1997)
Torino (1997)
Benfica (1997-1999)
Blackburn Rovers (2000-2004)
Newcastle United (2004-2006)
----------------------------------

-----------------------------------

Graeme Souness kovuldu !..

Zor günler geçiren Newcastle United'da beklenen oldu ve teknik direktör Graeme Souness kovuldu !.. Iskoç hoca dün geceki Manchester City yenilgisinin ardindan "Bu sonuç durumumu etkilemez" demisti !..

<H4 id=feature_author>2Subat2006, 13:53</H4>

(Haber: Alp Ayhan ? Ajansspor Ingiltere Temsilcisi)

Newcastle United teknik direktörü Graeme Souness sonunda kovuldu... Üst üste alinan kötü sonuçlara çarsamba aksami 3-0?lik Manchester City yenilgisi eklenince Iskoç hoca ile yollar ayrildi.

Newcastle baskani Freddy Sheppard?in, artan taraftar protestolari ve son alti maçtan sadece bir puan alinmasiyla takimin küme düsme potasina girmesi ipleri koparmasina neden oldu.

s City maçinda, Emre Belözoglu ve Scott Parker?in sakatliktan kurtulmasiyla Souness?in sikça kendini savunmak için kullandigi ?sakatlik? mazereti de yoktu. Rakip ekip City?nin atesli hocasi Stuart Pearce ise, teknik direktörlük kariyeri çok daha yeni olmasina ragmen taraftarlarina çok daha fazla güven verebiliyor. Son haftalarda Manchester derbi zaferi gibi basarilarda imzasi olan Pearce, ayni zamanda takimina güzel futbol oynattigi için takdir topluyor.

Maçtan sonra yapilan röportajda, Souness?a yöneltilen, ?bu sonuç sizin durumunuzu etkiledi mi?? sorusuna ise Iskoç teknik adam, ?hiç etkilemedi? cevabini vermisti.

Sözlesmesinde yüksek bir tazminat miktarinin olmasi sebebiyle baskan Sheppard bu karari bir türlü alamamisti.

Souness?in yaralara tuz katacak bir diger açiklamasi da, kuzey ekibinin durumunu gözler önüne serdi: ?Küme düsmemek için savasiyoruz. Bu bir gerçek ve bunu inkar edemem. Ancak kendimize acimanin zamani degil. Bundan sonraki maçlarda çikip nasil bir takim oldugumuzu göstermeliyiz.?

Son yenilgiden sonra Ingiliz bahis sirketi Ladbrokes.com ise ?Premier Lig?de takimindan ayrilacak siradaki teknik direktör? bahislerinde Souness?in oranini bir hayli düsürerek, 1.25 oranina indirmis ve Souness?in kovulacagi sinyalini vermisti.

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=15 align=left><T>
<T>
<TR>
<TD>http://www.ajansspor.com/resim/souness_out_01.jpg</TD></TR></T></T></TABLE>Taraftarin istedigi oldu !..

City maçinda da geride kalan maçlarda sikça görülen bir tablo gerçeklesti ve Magpies taraftari "Souness Disari" pankartini yine açti !..

karari siz verin!....

zafer6161
16.05.2006, 23:16
giray bulaki alacaklar görürde bakariz aha buraya yaziyorumn........smileys/smiley4.gif

FANATIK61
16.05.2006, 23:24
...... TFF:

Kulübümüze para cezasi
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/tff.jpgProfesyonel Futbol Disiplin Kurulu, kulübümüze Fenerbahçe ve Ankaraspor maçinda meydana gelen seyirci olaylariyla ilgili olarak toplam 72 bin 500 YTL. para cezasi verdi.

Fenerbahçe maçinda taraftarlarimizin çirkin tezahüratta bulunmalari nedeniyle 30 bin, çikan saha olaylari nedeniyle 40 bin olmak üzere toplam 70 bin YTL para cezasi verilmesine karar veren kurul, ayrica Ankaraspor maçindaki kötü tezahürat sebebiyle de kulübümüzü 2 bin 500 YTL para cezasina çarptirdi.

Mollasalihoğlu
16.05.2006, 23:25
hollandali baya sampiyonluk kazanmis ama geçmisinde..son 2-3 takimi iyi degil lakin..

Barış
16.05.2006, 23:50
bu arada fb nin kupadan elendigi günün akabinde ,fb nin yillar süren türkiye kupasi hasretini dindirmek için çikartilan süper kupa da bjk ve gs arasinda 30 temmuzda almanyada oynanacak..fb liler 2 kupa alacakti sözde,fena girdi adamlara :)

asem61
16.05.2006, 23:53
arkadaslar biraz sabirli olalim. bu haberler hep ise yaramaz istanbul basininin uydurmalari.bu yönetim umariz güzel seyler yapar. onun icin irdalar zaten. simdiden karamsar olmayalim. ama fatih tekkenin gitmek istemesi üzücü. yinede haketti hayirlisi olsun.

BDiler61
16.05.2006, 23:58
ankaraspor maçinda niye ceza yedik kötü tezahurat filan olmadi.Kahrolsun PKK diye bagirdik onun içinmi ceza verdilersmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

BDiler61
17.05.2006, 00:08
Aad de Mos is de voornaamste kandidaat om de nieuwe trainer te worden van het Turkse Trabzonspor. De Hagenaar bezocht afgelopen weekend voor de derde keer een wedstrijd van die club (Tranzonspor-Besiktas in Izmir) en neemt uiterlijk woensdag een beslissing over zijn toekomst. ,, Ik twijfel, omdat ik vind dat het elftal nu wat kwaliteit ontbeert. Dus moet ik saneren en dat is in zulke landen niet de eenvoudigste opgave.'' De Mos kan voor drie jaar tekenen. ,, En ik kan vier of vijf trainers meenemen.''

adamin sitesinde bizle ilgili bir haber var flemenkçe bilen bi arkadas çevirse diye koydum buraya

Colakoglu
17.05.2006, 00:11
Teknik direktörümüz kim olsun topicinde tercümesi var ordan bak...

onurkaradeniz
17.05.2006, 00:12
<TABLE style="BORDER-RIGHT: #bfc0c1 1px solid; BORDER-TOP: #bfc0c1 1px solid; BORDER-LEFT: #bfc0c1 1px solid; BORDER-BOTTOM: #bfc0c1 1px solid" cellSpacing=0 cellPadding=0 width=528>
<T>
<TR>
<TD style="PADDING-RIGHT: 10px; PADDING-LEFT: 10px; PADDING-BOTTOM: 0px; PADDING-TOP: 0px" colSpan=2>http://www.internethaber.com/images/word/z1.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z17.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z14.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z1.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z21.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z1.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z0.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z2.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z25.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z15.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z1.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z14.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z33.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z11.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z0.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z28.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z18.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z15.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z15.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z1.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z5.gifhttp://www.internethaber.com/images/word/z11.gif</TD></TR>
<TR>
<TD style="PADDING-RIGHT: 10px; PADDING-LEFT: 10px; PADDING-BOTTOM: 5px; PADDING-TOP: 0px" align=middle width=310>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=310>
<T>
<TR>
<TD>http://www.internethaber.com/images/news/8106.jpg</TD></TR>
<TR>
<TD id=news_date style="FONT-SIZE: 9px; COLOR: #9b9b9b; FONT-FAMILY: tahoma" align=right>16 Mayis 2006 Sali 20:52</TD></TR>
<TR>
<TD id=news_spot style="FONT-SIZE: 80%; COLOR: #434343; LINE-HEIGHT: 16px; FONT-FAMILY: arial; HEIGHT: 50px">Ankaraspor teknik direktör Giray Bulak ile yollarini ayirdi.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

<DIV =news_title>Ankara Bulak'i yolladi</DIV>
<DIV id=c&#111;ntent style="PADDING-RIGHT: 10px; PADDING-LEFT: 10px; FONT-SIZE: 13px; PADDING-BOTTOM: 10px; COLOR: #000000; LINE-HEIGHT: 18px; PADDING-TOP: 0px; FONT-FAMILY: verdana, arial">Mavi-beyazli yönetim tecrübeli teknik adamla aksam saatlerinde yaptigi toplantida anlasma saglayamadi ve Bulak ile devam etmeme karari aldi.

Baskent ekibinde ligin ikinci yarisinda göreve baslayan ve sezon sonuna kadar sözlesmesi bulunan Bulak'in yerine gelecek teknik direktörün isminin önümüzdeki hafta netlik kazanacagi bildirildi.

Bu arada, Ankarasapor yönetimi, kadro disi birakilan Murat Erdogan, Hasan Yigit ve Ahmet Yildirim'i gönderme karari aldi.
</DIV>

murat
17.05.2006, 00:15
Aad de Mos is de voornaamste kandidaat om de nieuwe trainer te worden van het Turkse Trabzonspor. De Hagenaar bezocht afgelopen weekend voor de derde keer een wedstrijd van die club (Tranzonspor-Besiktas in Izmir) en neemt uiterlijk woensdag een beslissing over zijn toekomst. ,, Ik twijfel, omdat ik vind dat het elftal nu wat kwaliteit ontbeert. Dus moet ik saneren en dat is in zulke landen niet de eenvoudigste opgave.'' De Mos kan voor drie jaar tekenen. ,, En ik kan vier of vijf trainers meenemen.''

adamin sitesinde bizle ilgili bir haber var flemenkçe bilen bi arkadas çevirse diye koydum buraya

Adam diyorki, ucuncu defa bizim maci izlemis ve kalite eksikligi gormus. Kalitesiz futbolculari yollamak istiyecekmis ama bizim gibi ulkelerde takimda revizyon yapmak zormus. 3 yillik kontrat teklif etmisiz ve 4 yada 5 antrenor getireblirmis.

Revizyon isi zor oldugu icin biraz cewkingen davraniyormus...

Turkcemizhollandacamiz kadariyi olmadigi icin dilmiz dondugu kadar cevirdik, idare edin smileys/smiley2.gif

alpi53
17.05.2006, 00:16
hersene ayni hikaye..

bir kere de soyle bir yonetim gelmezki kardesim..

sezon biter bitme imzalari tak tak attirsin soyle planli programli ama nerde bize butnu yaz boyu 9 dogurtturur bunlar..

ama hersene oldugu gibi bu sene cok umitliyim.. trabzonsporumdan.

murat
17.05.2006, 00:18

Adam diyorki, ucuncu defa bizim maci izlemis ve kalite eksikligi gormus. Kalitesiz futbolculari yollamak istiyecekmis ama bizim gibi ulkelerde takimda revizyon yapmak zormus. 3 yillik kontrat teklif etmisiz ve 4 yada 5 antrenor getireblirmis.

Turkcemizhollandacamiz kadariyi olmadigi icin dilmiz dondugu kadar cevirdik, idare edin http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

murat
17.05.2006, 00:19
ayrica carsambaya kadar karar verecekmis, yani yarin belli olacak..

BDiler61
17.05.2006, 00:22

Turkcemizhollandacamiz kadariyi olmadigi icin dilmiz dondugu kadar cevirdik, idare edin smileys/smiley2.gif

tesekkürler

Alpayer
17.05.2006, 00:37
Bu 4-5 antrenor olayi dogruysa adam epey biseler yapacak demektir.

Hasan Cubukcu
17.05.2006, 01:13
Ehhh insallah hayirli olur , ne diyelim .

bumepaf
17.05.2006, 01:20
<CENTER>

<TABLE cellSpacing=2 cellPadding=2 width=385>
<T>
<TR>
<TD =katayrintibaslik>http://www.aa.com.tr/comp&#111;nents/com_haber/images/haberayrinti.gifINTERLI WOME, BORDO-MAVILI KULÜBÜN GÜNDEMINDE </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.aa.com.tr/comp&#111;nents/com_haber/images/385pxdots.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>TRABZON - Yabanci oyuncu transferinde Interli Pierre Wome, bordo-mavili takimin gündeminde yer aliyor. Bonservisi elinde bulundugu bildirilen Wome'nin transferinin sonuçlandirilmaya çalisildigi, ancak bu futbolcu için Almanya'nin Werder Bremen Kulübü'nün de devrede oldugu ögrenildi.</TD></TR>
<TR>
<TD>16 Mayis 2006Sali -- 18:41:00</TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.aa.com.tr/comp&#111;nents/com_haber/images/385pxdots.gif</TD></TR>
<TR>
<TD align=middle>
http://www.aa.com.tr/comp&#111;nents/com_haber/images/email2.gif (java&#115;cript window.locati&#111;n'index2.php?opti&#111;n=com_haber&amp;no_htm l=0&amp;popup=g&#111;nder&amp;haber_id=1085220')http://www.aa.com.tr/comp&#111;nents/com_haber/images/yazdir.gif (java&#115;cript window.print;)http://www.aa.com.tr/comp&#111;nents/com_haber/images/kapat.gif (java&#115;cript window.close;)</TD></TR></T></TABLE></CENTER>

Colakoglu
17.05.2006, 02:31
iste sorun burda nezaman baska bi takim devrede olsa bizim transfer
yatiyo ne yani bikerede biz o futbolcuyu werder bremenin elinden alsak
bikerede biseyi becersek neolur sanki...

keramiya
17.05.2006, 02:35
iste sorun burda nezaman baska bi takim devrede olsa bizim transfer yatiyo ne yani bikerede biz o futbolcuyu werder bremenin elinden alsak bikerede biseyi becersek neolur sanki...

görebilcek miyiz acaba..

Colakoglu
17.05.2006, 02:39
orasini bilmem ama sen su forma bölümünde sana yazdigim cevabi bi oku istersensmileys/smiley4.gifsmileys/smiley36.gif

fincher
17.05.2006, 02:50
Aad de mos
1981- 1982: Dutch Champions (Ajax)

1982- 1983: Dutch Champions (Ajax)

1982- 1983: Dutch Cup Winners (Ajax)

1984- 1985: Dutch Champions (Ajax)

1986- 1987: Belgian Cup Winners (KV Mechelen)

1987- 1988: European Cup Winners Cup (KV Mechelen) -

KV Mechelen 1-0 AFC Ajax
UEFA Cup Winners' Cup Final, 11 May 1988
Meinau Stadium, Strasbourg

1988– 1989: European Super Cup (KV Mechelen)

1988- 1989: Belgian Champions (KV Mechelen)

1989- 1990: Final European Cup II (Anderlecht)

1990- 1991: Belgian Champions (Anderlecht)

2002- 2003: Crown Prince Cup (Al-Hilal)

avrupada en son kupasini anderlecht le 15 yil önce belçika sampiyonu olarak kaldirmis.son 15 yilda hiç bir kupasi ve basarisi yok.kariyeri fena degil ama son 15 yildir neden bu kadar basarisiz düsündürücü.belki gelisen futbola ayak uyduramamis bir hoca olabilir.yukaridaki karneye bakarak bu adamin pek isik vermedigine inaniyorum...

guera
17.05.2006, 02:53
arkadaslar mantikli düsünelim pierre momé trabzon yerine bremeni secerse ki bu böyle olacak bunun sebepleri acik ve net! söyle ki bremen ligin son macinda hamburgu hamburgta yenerek cl ye direk katilmayi garantiledi! takimin basinda manager olarak eski ünlü futbolcu klaus allows var ve emin olun bu oyuncuyu onlar defalarca izlemislerdir! ayrica womé bremeni secerse bunun sebebi sadece cl olmaz hangi oyuncu profesyonel yasamini almanya yerine turkiyede devam ettirmek ister? yani bu isler sizin düsündügünüz gibi sadece yönetimin isbitiriciligiyle ilgili degil! ama bu oyuncu trabzonspora alinirsa gercekten cok buyuk bir transfer olur. ancak olayin bir baska yönü su ki bu haber internette cikti sonra alman gazeteleri haberi verdi ancak hicbirinde trabzonspordan bahsedilmedi sadece turkiyedeki gazeteler trabzonspordan bahsediyor!

keramiya
17.05.2006, 03:07
orasini bilmem ama sen su forma bölümünde sana yazdigim cevabi bi oku istersensmileys/smiley4.gifsmileys/smiley36.gif

okudum okudum smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

selcuk
17.05.2006, 08:31
UEFA Kulüp Lisansi aldik
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/160506UEFA.jpgKulübümüz, Türkiye Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu?nun bugün yaptigi toplantida UEFA Kulüp Lisans Kriterleri çerçevesinde lisans almaya hak kazandi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>2006-2007 sezonu için yapilan lisans basvurularini degerlendiren Futbol Federasyonu Trabzonspor A.S disinda, Ankaraspor A.S., Besiktas A.S., Denizlispor, Fenerbahçe, Galatasaray A.S., Gençlerbirligi, Kayserispor, Kayseri Erciyesspor, MKE Ankaragücü ve Samsunspor kulüplerine de lisans verilmesini uygun gördü.

Yönetim Kurulu toplantisinda ayrica, Turkcell Süper Ligi'nde 2006-2007
futbol sezonunun 4 Agustos 2006 Cuma günü baslamasi ve 27 Mayis 2007 Pazar günü sona ermesi karara baglandi.

Ilk kez yapilacak Süper Kupa Finali'nin Turkcell Süper Lig Sampiyonu Galatasaray ile Fortis Türkiye Kupasi Sampiyonu Besiktas arasinda 30 Temmuz 2006 tarihinde Almanya'nin Frankfurt kentinde oynanmasi kararlastirilirken, 2006-2007 futbol sezonunda Lig A kulüplerinin Azerbaycan, Kazakistan, Kirgizistan, Türkmenistan ve Özbekistan uyruklu iki futbolcuyla sözlesme imzalamalarina da onay verildi.

Faik Yılmaz
17.05.2006, 08:36
DEFANSIF özelliklerimizi gelistiripforvete en az 2 olmak üere 5-6 kaliteli isim alirsak basarili olabiliriz........

lucescuda defansif futbola önem veren birisi olarak kesinlikle alinmali....

selçukabi
17.05.2006, 08:42
Valla konusulan isimleri duyunca kan beynime firlamaya basladi.Bunlarin arasinda en iyisi Santini'dir.Hollandada ikame aden arkadaslardan Aad De Mos hakkinda bilgi alinabilir, bildigim kadariyla çok tartsilan bir isim.Bununla Souness'i toplasan Halilhodzic etmez.Buna ilaveten, yabanci teknik direktör zaten yerli futbolculari tanimaz, haberler dogruysa Burak,Fahri gibi yildiz adaylarinikargalara kaptiriyoruz.Zaman geçirmeden Türkiye içindeki bu tip oyunculari kadromuza katmaliyiz yoksa ati alan üsküdari geçecek...

Naim
17.05.2006, 08:49
Yavas yavas yönetim acaba beceremeyecek mi bu sene
bir senemiz daha mi kaybolacak diye düsünmeye basladim
Hocanin gidecegi belli idi yeni hoca daha önce mutlaka ayarnlanmis olmaliydi ki ayarlandigi söyleniyordu
Transferler hazir deniliyordu ki hoca belli olmayinca yatiyor transferler
eee bu sene zaten dünya kupasi var piyasa çok karisik olacak
sezon erken basliyor kamp transfer sezonu bitmeden baslayacak eee kimi götürecegiz kampa??
kim yöneticek kampi
Mutlaka Bu hafta içinde hoca ile anlasilmali ve hemen göreve baslamali
Yabanci diye takintimiz yok yerlide olabilir Aybaba da olur Güneste ama ciddive radikal kararlarla getirilmeli bu hocalar

CAFER ÖZER
17.05.2006, 09:05
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>En komik Fenerbahçe geyigi...</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/60969sam.jpg</TD>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>17 Mayis 2006 07:45

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Fenerbahçe'nin sampiyonlugu dramatik bir sekilde ezeli rakibi Galatasaray'a kaptirmasi , Sari-Lacivertli Kulübü'n rakiplerine bol bol malzeme çikardi...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>

<DIV id=c&#111;ntent style="PADDING-RIGHT: 10px; PADDING-LEFT: 10px; FONT-SIZE: 13px; PADDING-BOTTOM: 10px; COLOR: #000000; LINE-HEIGHT: 18px; PADDING-TOP: 0px; FONT-FAMILY: verdana, arial">

Fenerbahçe'nin sampiyonlugu dramatik bir sekilde Galatasaray'a kaptirmasi , Fener rakiplerine bol bol malzeme çikardi.

Iste forum sayfalarinda dolasan Fenerle ilgili hazirlanan "sayfa bulunamiyor" fotografi. </DIV>http://img100.imageshack.us/img100/8061/fenerbahcesay7tx.jpg (http://imageshack.us/?x=my6&amp;myref=http://imageshack.us/)</TD></TR></T></TABLE>

DKaraduman
17.05.2006, 09:56
Millet Tubitak'in yaptigi 36. Ortaögretim Proje Yarismasinda Dogu Karadeniz ve Dogu Anadolu bölgesini temsil etmek üzere Trabzon Özel Alparslan Koleji Fizik ve Biyoloji olarak ve Erzurum Anadolu Ögretmen Lisesi de Biyoloji dali olarak 12-16 Mayis'da Ankara'ya gidecegiz...Trabzon Özel Alparslan Koleji Fizik Projesine ben ve arkadasim gidecegiz...Bütün BMN l Ankara yi Altinpark'a bekliyorum...Görüsmek ümidiyle...smileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gif

tebrikler kardesim size basarilar dilerim iyi haberler bekliyorumsmileys/smiley32.gif

Malesef Trabzondaki iki projeden herhangi birsey çikmadi 6 bilgisayar projesine 3 ödül verdiler 23 fizik projesine 4 ödül böyle adaletsizlik olmazsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif.Erzurumdaki jürilerden birisi bana demisti ki Ankara daki jüriler Trabzonu pek sevmezler dikkatli olunsmileys/smiley5.gif</span>...Ayrica 4 ödülden verilen 2 ödül daha önce yapilmisti...Artik bir daha ki sene yapacagimiz projeleri güzel bir yere monte etmeyismileys/smiley2.gif düsünüyoruz...

emre81
17.05.2006, 10:24
Lig bitti tek kelimeyle hayal kirikligiyla sonuçlandi bizim için dönem içinde yönetim degisti birçok vaadle Nuri Albayrak yönetimi basa geldi su anki durumun analizine gelince AntalyaliBurak 2 yildir transfer listemizdeydi Besiktas ile anlasti,Trabzonlu olan Baki bonservis bedeli ödenmeden Besiktasli oldu, Fahri bonservis bedeli ödenmeden Besiktaslioldu oda listemizdeydi, Delgado adi ortaya atildi kendisi besiktasla anlasti. Ugur Boral 2 senedir listede fenerle imzaladi yani su an itibariyla transferde fiyasko denilen seyin birebir tanimi bizim içinde bulundugumuz durum bakalim Umut, Hayrettin, Bilal konusunda neler yapilabilecek ancak bunlarin hepsi alinirsa bi nebze olsun fark kapanabilir ama açikçasi benim zerre kadar ümidim yok.

Teknik direktörümüzün olmayisi ve basindan beri olmayacagi %90 olan Lucescu ile gündem olusturulmasi da ayri terane üzülerek söylüyorum ama bu yönetimde fos çikti gibi demekki biz bu isi beceremiyoruz durumumuz bu arkadaslar 22 yildir çektigimiz çile daha yillarca devam edecek bu amtör zihniyetle umarim ben yaniliyorumdur ama ne yazikki senelerdir umdugum olmuyor elestirilerimiz hep hakli çikiyor.

Naim
17.05.2006, 10:38
B plani ve gerçekler
Ergun Ata
eata@fanatik.com.tr

Trabzonspor ne çektiyse bu B planindan çekti...
Geçen sezonu, B plani olmadigindan yani; dönemin Teknik Direktörü Senol Günes’in Futbol A.S. Direktörlügü’nü kabul etmemesi olasiligina alternatif üretemedigi için, bir transfer fiyaskosu yasayarak heba eden kurum, simdi de “B plani bollugundan” ayni sona dogru hizla yol aliyor.
Göreve geldikleri günden beri, özelikle devre arasi transferinde 9 futbolcu gönderip 8 futbolcu almak gibi, normalde bir futbol takiminin yeniden yapilanmasiyla esdeger bir operasyona imza atan Halilhodziç’le anlasma yollari arayan yönetim, bir türlü istedigi yaniti alamayinca, “B plani!” restini çekti. Halilhodziç, tinmadi bile. Sonra “Biz istemedik!”, “Hayir benim kararim, ailem Trabzonspor ikilemi arasinda kaldim ve ailemi tercih ettim” tartismalariyla gitti Bosnak teknik adam.
Trabzonspor taraftari rahatti, çünkü B plani vardi. 10 gün geçti aradan, bu süre içinde, bu yönetimin sadece “B planinin degil, “B planlarinin” varligi ortaya çikti. Halbuki; B plani tektir, sonra “C,D,E,F Planlari!” devreye girer ve is uzar.
B plani meger Lucescu’ymus... Teklif götürdüler. Rumen teknik adamin, Ukrayna’daki onca olumlu kosullari birakip Türkiye’ye gelmeyecegi, Trabzonspor’un da orada kazandigi 2.5 milyon euro ücreti veremeyecegi, verse de çok ciddi bir maddi bunalim yasayacagi gerçegi ortadayken, camianin beklentisi yükseltildi, arti zaman kaybi yasandi.
Önceki gün Graeme Souness alternatifi devreye girdi. Dünkü yanit “Red!” C plani da olmadi yani.
Sirada D planindaki Auxerre’in Fransiz Teknik Direktörü, Lyon’dan, Fransa Milli Takimi’ndan tanidigimiz Santini var. Geçen sezon takimi sekizinci bitirmis ligi, bu sezon altinci. 1-0’lik maçlari ve savunma agirlikli futboluyla taniniyor. Bir de futbolculara asiri tavizleriyle. Tam Trabzonsporlu futbolcularin istedigi gibi yani! “Hazir” diyorlar Santini için.
Olmazsa 60 yasindaki Hollandali Aad De Mos, F plani olarak bekletilmekte. (Gerçi yönetime göre bunlarin hepsi “B plani” ya neyse!) De Mos, 1980-2000 arasi Ajax, Mechelen ve Anderlecht takimlarinda sayisiz basarilara imza atmis. 2000 sonrasi artik sona gelmis, Al Hilal, Birlesik Arap Emirlikleri Milli Takimi ve Japonya’da, isin kaymagini yemeye baslamis. Su anda bosta ve olursa artik sira Türkiye’de.
Santini tercihi daha akilci gibi duruyor olsa da bu son iki alternatifte sorun çikarsa hedef; yerli ya da yerlinin yerlisi. Hangi yerli ya da yerlinin yerlisi, bilmem hangi harfin plani olmayi kabul edecek bilemeyiz ama kabul etseler de, onlari hangi camia içine sindirecek iste zorlandigimiz nokta burasi.
Evet, ne demistik basta: Trabzonspor geçen sezonu B plani yoklugundan kayip sezon ilan etti, bu sezonu da B plani bollugundan kaybedecek gibi. Biz yine de yarinki olasi mahcubiyete üzülmeyecegimiz garantisini vererek bugün gerekli hatirlatmalari yapmis olalim.
“Transfer mi?” dediniz, hele su teknik adam isini bir bitirelim, sira ona da gelecek.

coach
17.05.2006, 10:51
Danistay 2. Daire Bsk. öldürüldü
<DIV style="FONT-SIZE: 11px; MARGIN: 15px 0px; COLOR: #666">17.05.2006 10:48 - Bu haber 4395 kisi, Mynet Haber bugün 650.014 kisi tarafindan okundu</DIV>

http://img.mynet.com/ha/ankarahilt&#111;n.jpg <DETAILS>Danistay Ikinci Daire Baskani Mustafa Birden silahli saldiri ile öldürüldü.

Danistay 2. Dairesi'ne giren silahli bir saldirgan, ortaligi kursun yagmuruna tuttu.

Olayda 2. Daire Baskani'nin da aralarinda bulundugu 4 hakim yaralandi.

Alinan ilk bilgilere göre, Danistay 2. Dairesi'ne gelen henüz kimligi bilinmeyen bir saldirgan, 2. Daire Baskani Mustafa Birden, Üye Hakimler Mustafa Yücel Özebilgin, Ayla Günes, Ayfer Özdemir ve tetkik hakimi Ahmet Çobanoglu'nu vurdu.

Yaralilar Hacettepe Hastanesi'ne kaldirildi. Danistay Ikinci Daire Baskani Mustafa Birden yapilan müdahaleye ragmen kurtarilamadi.

Olayin ardindan Ankara Emniyet Müdürü ve Ankara Valisi Kemal Önal olay yerine geldi. 2. Daire, Milli Egitim Bakanligi'nin çikardigi yönetmelikler ve YÖK kararlarina iliskin davalara bakiyor.

---------------------------------------------------

Artik rajonu harbiden bozdular,eskiden mermiler hesaplasmak için sikilirdi artik devletin evlatlarina bile mermi sikilir oldu.

poetricus
17.05.2006, 10:53
Birkaç gün önce bu alfabenin bize yetmeyecegini tez zamanda 3116 temel karakterli Japon Kanji Alfabesi'ni ezberlemeye basladigimizi söylemistim. Yardimci karakterle 42.000'i buluyor. Bizim yöneticiler de istedikleri kadar plan yapabilir. Ah ne olur bir defa da yanilsaydim. Ama nerde! Edited by: Poetricus

Faik Yılmaz
17.05.2006, 10:56
Elde var Santini!

http://www.milliyet.com.tr/2006/05/17/spor/resim/spo04.jpg
Trabzonspor yönetimi, yabanci teknik adaylar arasinda Jacques Santini'ye agirlik verdi.
Lucescu'nun teklifi geri çevirmesinin ardindan Galatasaray'i da çalistiran Greame Souness ile temas kuran bordo-mavililer, bekledikleri cevabi alamadi. Bunun üzerine rota daha önce Fransiz Milli Takimi'ni da çalistiran Santini'ye çevrildi.
Auxerre ile 2007'e kadar sözlesmesi bulunan Santini'nin ikna edilmeye çalisildigi, Avrupa'daki temaslarin olumsuz sonuçlanmasi halinde yerli adaylara dönülecegi bildirildi.

Wome'ye kanca

Bordo-mavililerin transfer gündemine Interli Pierre Nlend Wome'un girdigi bildirildi. Italyan ekibinde fazla forma sansi bulamayan 27 yasindaki Kamerunlu sol kanat oyuncusu, sözlesmesi biten Lee Yong'un yerine düsünülüyor. Bonservisi elinde bulunan Wome için Werder Bremen kulübünün de devreye girdigi, Trabzonsporlu yöneticilerin görüsmeleri sürdürdügü ögrenildi.

ozcan_asanoglu
17.05.2006, 11:40
bazi arkadaslar panige kapildi ama gerek yok...

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490>
<T>
<TR>
<TD =titsBaslik-little bgColor=#f9f9f0>Trabzonspor'dan Rizespor'a tesekkür</TD></TR>
<TR>
<TD =titsBasliklar bgColor=#f9f9f0>Çaykur Rizespor'un deplasmanda Gençlerbirligi'ni 3-1 yenmesiyle kendilerine UEFA Kupasi'na katilma yolunun açildigini belirten Kafkas Rizespor'a tesekkür etti.</TD></TR>
<TR>
<TD =stdSmall align=right bgColor=#f9f9f0 height=10></TD></TR>
<TR>
<TD align=right bgColor=#f9f9f0>Yazi boyutunu büyütmek için http://image.haber7.com/font-size-12px.gif http://image.haber7.com/font-size-14px.gif http://image.haber7.com/font-size-16px.gif </TD></TR>
<TR>
<TD id=C&#111;ntent>http://image.haber7.com/haber/30165.jpg
Trabzonspor Kulübü Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas, gelecek sezonda Trabzonsporlularin yüzünü güldürecek bir takim ile sampiyonluk yarisinda olacaklarini bildirdi. Kafkas, bordo-mavili kulübün internet sitesinde yaptigi açiklamada, Trabzonspor açisindan ligin ilk yarisinin son derece zor geçtigini, ancak ikinci yarida yakaladiklari grafikle UEFA Kupasi'na katilma hedefine ulasildigini kaydetti. Yönetim kurulu olarak, gelecek sezon sampiyonlugu kovalayip ulasabilecek, daha güçlü ve alternatifli bir kadro olusturulmasi yönünde vakit geçirmeden çalismalara basladiklarini belirten Kafkas, ''Teknik heyet konusunda baskanimiz, transfer konusunda da olusturdugumuz komite çalismalarini sürdürüyor. Önümüzdeki dönemde Trabzonsporlularin yüzünü güldürecek bir takimla yarista olacagiz'' ifadelerini kullandi.
-ÇAYKUR RIZESPOR'A TESEKKÜR-
Çaykur Rizespor'un deplasmanda Gençlerbirligi'ni 3-1 yenmesiyle kendilerine UEFA Kupasi'na katilma yolunun açildigini belirten Kafkas, sunlari kaydetti: ''Çaykur Rizespor da Besiktas gibi futbolun geregini yerine getirerek en dogrusunu yapmis, herhangi bir iddiasi olmamasina ve eksik kadrosuna ragmen dürüstçe mücadele ederek sahadan galip ayrilmistir. Bu anlamda geçmisle kiyaslandiginda ligin son haftalarinda oldukça anlamli gelismeler yasanmistir. Böylesi bir yarisin sonucunda elde edilen her dereceye saygi duyulmalidir.''
</TD></TR></T></TABLE>

Miraç Atalay Çiftçi
17.05.2006, 11:50
santini 1-0 lik maçlarla taninan ün yapmis bir adam.hodzice çok bagardik çagardik bu da gelirse farki olmaz saniyorum.hucum futbolu beklentilerimize cevap vermeyebilir.

halil ibo
17.05.2006, 11:52
''Trabzonspor yönetimi, yabanci teknik adaylar arasinda Jacques Santini'ye agirlik verdi.
Lucescu'nun teklifi geri çevirmesinin ardindan Galatasaray'i da çalistiran Greame Souness ile temas kuran bordo-mavililer, bekledikleri cevabi alamadi. Bunun üzerine rota daha önce Fransiz Milli Takimi'ni da çalistiran Santini'ye çevrildi.
Auxerre ile 2007'e kadar sözlesmesi bulunan Santini'nin ikna edilmeye çalisildigi, Avrupa'daki temaslarin olumsuz sonuçlanmasi halinde yerli adaylara dönülecegi bildirildi''

Bostaki adamlar teklifini geri çevirmis.2007'ye kadar sözlesmesi olani nasil getireceksin ? T.D.konusunda durum vahim.Geçen sezonunda gerisinden basliyoruz.2 sene üst üste lig 2.olan takimi ne hale getirdiler.Yahu yerli adamla anlasacaksaniz delikanli gibi çikip söyleyin biz yerli hocayla çalisacagiz diye.Beklentileri yükseltip esekten düsmüse döndürmeyin bizi.Önümüzdeki sezon bu sezonu mumla arayacagiz gibi geliyor.Ama hadi hayirlisi diyelim.

Şenol YİĞİT
17.05.2006, 12:18
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=780 bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD width=5>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD>
<TD vAlign=top width=770>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=770>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=136>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=132>
<T>
<TR>
<TD width=11>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/bullet.gif</TD>
<TD width=121>ANASAYFA (http://www.internetspor.com/v3/index.php)</TD></TR>
<TR>
<TD background=../img/menuarka2.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/bullet.gif</TD>
<TD>FUTBOL (http://www.internetspor.com/v3/futbol/index.php)</TD></TR>
<TR>
<TD background=../img/menuarka2.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/abullet.gif</TD>
<TD>SÜPER LIG (http://www.internetspor.com/v3/futbol/menu.php?menuID=3)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>2. LIG A (http://www.internetspor.com/v3/futbol/menu.php?menuID=4)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>2. LIG B (http://www.internetspor.com/v3/futbol/menu.php?menuID=27)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>3. LIG (http://www.internetspor.com/v3/futbol/menu.php?menuID=5)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>MILLI TAKIM (http://www.internetspor.com/v3/futbol/menu.php?menuID=6)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>AVRUPA LIGLERI (http://www.internetspor.com/v3/futbol/menu.php?menuID=7)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>SAMPIYONLAR LIGI (http://www.internetspor.com/v3/futbol/menu.php?menuID=8)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>UEFA (http://www.internetspor.com/v3/futbol/menu.php?menuID=9)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>TÜRKIYE KUPASI (http://www.internetspor.com/v3/futbol/menu.php?menuID=10)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>TAKIMLAR (http://www.internetspor.com/v3/futbol/takimListe.php)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>FIKSTÜR (http://www.internetspor.com/v3/futbol/fikstur.php)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>PUAN TABLOSU (http://www.internetspor.com/v3/futbol/puanTablo.php)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>BASKETBOL (http://www.internetspor.com/v3/menu.php?menuID=11)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>VOLEYBOL (http://www.internetspor.com/v3/menu.php?menuID=12)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>FORMULA 1 (http://www.internetspor.com/v3/menu.php?menuID=13)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>TENIS (http://www.internetspor.com/v3/menu.php?menuID=14)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>ATLETIZM (http://www.internetspor.com/v3/menu.php?menuID=15)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>DIGER SPORLAR (http://www.internetspor.com/v3/menu.php?menuID=16)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>SPOR MEDYASI (http://www.internetspor.com/v3/menu.php?menuID=17)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>RÖPORTAJ (http://www.internetspor.com/v3/menu.php?menuID=25)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>GURBETÇILERIMIZ (http://www.internetspor.com/v3/menu.php?menuID=26)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>ARSIV (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=26438#)</TD></TR></T></TABLE>

<T>
<TR>
<TD =Top height=22> Çok Okunanlar</TD></TR>
<TR>
<TD =>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=2>
<T>
<TR>
<TD>Christoph Daum kararini açikladi (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=26391)</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#333333 height=1></TD></TR>
<TR>
<TD>Iste Trabzonspor'un gözdesi (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=26395)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>En komik Fenerbahçe geyigi... (http://www.internetspor.com/v3/haber.php?haberID=26408)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Federasyondan sürpriz kararlar! (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=26399)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Sahin'den bomba gibi açiklama! (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=26394)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Kral'dan sike açiklamasi (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=26400)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Iste Sampiyonun listesindeki isimler (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=26409)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Fenerbahçe TV'den yaylim ates... (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=26402)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>'Fener'in teklifini hemen reddettim' (http://www.internetspor.com/v3/futbol/haber.php?haberID=26419)</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Galatasaray bu yildizin pesinde... (http://www.internetspor.com/v3/haber.php?haberID=26420)</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#333333 height=1></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD height=4></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD =Top height=24>0. Hafta</TD></TR>
<TR>
<TD = bgColor=#ffffff>
<TABLE cellSpacing=2 cellPadding=1 width="100%"><!--
<TR>
<td colspan="2" ="txt" bgcolor="#fbfbfb">02.03.2006 11:58</TD>
</TR>
-->
<T>
<TR>
<TD =txt>Inegölspor (http://www.internetspor.com/v3/futbol/takim.php?takimID=47)</TD>
<TD =txt></TD></TR>
<TR>
<TD =txt>Aksarayspor (http://www.internetspor.com/v3/futbol/takim.php?takimID=79)</TD>
<TD =txt></TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#eeeeee colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR><!--
<TR>
<td colspan="2" ="txt" bgcolor="#fbfbfb">10.03.2006 11:57</TD>
</TR>
-->
<TR>
<TD =txt>3. lig 1. Grup (http://www.internetspor.com/v3/futbol/takim.php?takimID=152)</TD>
<TD =txt></TD></TR>
<TR>
<TD =txt>Batman Bld. (http://www.internetspor.com/v3/futbol/takim.php?takimID=89)</TD>
<TD =txt></TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#eeeeee colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>Fikstür için tiklayiniz! (http://www.internetspor.com/v3/futbol/fikstur.php)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
</TD>
<TD vAlign=top align=middle width=480>
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Trabzon Hollanda'dan yanit bekliyor</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/2474trabz&#111;nspor.jpg</TD>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>17 Mayis 2006 11:55

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Halilhodziç ile yollarini ayiran Trabzon'un teklifte bulundugu Hollanda'nin ünlü teknik direktörlerinden) büyük bir ihtimalle kararini bugün açiklayacagini ifade etti. </TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Vahid Halilhodziç ile yollarini ayiran Trabzonspor'un teklifte bulundugu
Hollanda'nin ünlü teknik direktörlerinden Aad De Mos (59) büyük bir
ihtimalle kararini bugün açiklayacagini ifade etti.

Belçika'da KV Mechelen, Anderlecht ve Standard Liege takimlarinda da görev yapan Hollandali teknik adam, Trabzonspor'un 3 yillik teklifine bugün yanit verebilecegini belirtti.

Aad De Mos, Trabzonspor ile sözlesme imzalamasi halinde teknik ekibini kendisinin olusturacagini kaydederek, su görüsleri dile getirdi:

''Trabzonspor ile anlasma konusunda bugün karar verecegim. Trabzonspor'un 3 maçini seyrettim. Oyuncular arasinda kaliteyi biraz
daha yükseltmek gerekir. Bu konuda kulübe görüslerimi aktardim.'' </TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk colSpan=2>
</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Jeffer
17.05.2006, 12:18
souness gelicek heralde

coach
17.05.2006, 12:31
Su anda kamuoyunda Trabzonspor'a gelmesi muhtemel bi çok teknik adam var yanliz sunu kesin olarak söyleyebilirimki Trabzonsportaraftarlari ismi geçenler arasinda yanlizca souness'a sicak bakmiyor.