PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (Genel)

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 [65] 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
11.04.2006, 22:06
ederse ben onun xxxxxxxxxxxxxxsmileys/smiley7.gif

Bülent Bayraktar
11.04.2006, 22:47
o adam bize giciklik oldun diye kabul edersmileys/smiley7.gif

ahmetansu61
11.04.2006, 22:53
bi takim da 1 2 bilemedin 3 kisi kotudur. hoca bunlarla anlasamaz takim için bu 3 kisiyi yollar hocayla yoluna devam eder. ama eger takimda herkes kotu ve herkes hocayla kotuyse bu sefer hocayi yollarsin takimin basina baska birini getirirsin.

bu takimda ne kadar kotu oynuyorsa da fatih simek yattara gökdeniz hüseyin gibi topcularin hepsinin bu takimdan gönderemeyiz. bunlarda sadece 1 i gönderip hocayla devam etmek de çözüm degil.

bunu yönetimde cok ii biliyo heralde geregini yapicaklar. yeni getirdikleri hoca en buyuk transferimiz olcak bence. bukadar istikrardan söz eden bi yönetim cok ii bi hoca getircektir diye umuyorum. aslinda cok ii olmasi ii degil. buyuk liglerde siradan takimlarla basari saglamis hocalar trabzonda cok basarili olur bence.

trabzon a cabuk isinacak bizim gibi hirsli. kendini begenmis degilde takimini begenmis bi hoca olsa cok basarili oluruz. zaten bu taraftar bi hocayla kaynasabilse basari en sonunda gelicek.

Harun-61
11.04.2006, 23:44
dün trabzon tv de bi yorumcu çok güzel bise dedi. özkan sümer zamaninda futbolculara psikolog tutuluyomus. simdi olmasi gerek ama simdiki futbolcular biz deli degiliz diyip istemiyomus.

Ben asil bunu soyleyen futbolcunun ruh ve akil sagligindan suphe ederim. Zaten vaziyet ortada!

smileys/smiley32.gif

salihismet
12.04.2006, 00:29
Kim gelir bilmiyorum ama, gelecek olan hocayla bir sezonu tamamlayalim bari, tutturmu$lar yeniden yapilanma diye bir $ey, bu her sene olmazki?
Yaparsin yapacagini beklersin, devamli adam göndermekle olmaz bu i$ler.

Travelair
12.04.2006, 00:41
Yeni hoca gelecekse futbolcularla iyi anlasmali mazallah yoksa hoca dayanmaz bize. Önce kendini futbolculara sevdirecek, bir dediklerini iki etmeyecek, sonra taraftarin sesine kulak verecek onu sokacak oyuna, bunlara takimda yer vermeyecek. Yönetimi de unutmamak gerek. Onlarada sirin gözükecek, yönetimin transfer ettigi oyuncular için sükran gösterecek mütesekkir olacak...

Yeni hocayla hiçbirsey degismeyecek, gelecek hoca da karakterli bir hocaysa yanlislara yine tavrini koyacak ve Samet Hocanin,Ziya Hocanin, Sadi Hocanin, Giray Hocanin, Ali Kemal hocanin, Leekens'in Senol Hocanin ayrildigi gibi ayrildigi/ayrilmaya zorlandigi gibi ayrilacaklar. Biz de her seferinde yeni beyaz(!) bir sayfa açariz degil mi?

salihismet
12.04.2006, 00:45
Maalisef hep öyle oluyor, devamli yeni sayfa aciliyor, ve hic bir ilerlemede olmuyor. Sezon ba$i biraz umutla ba$laniyor, sonrasi malüm.
Edited by: ismet61

salihismet
12.04.2006, 01:01
Cok ilginc birde taraftar grubumuz var, birilerini sevmedimi en nazik gönderme $ekli defol diye ba$liyor. Böyle yapanlar herhalde ilk defa yapmiyorlar bunu, acaba hic faydasini gördüler mi? Faydali bir kovma $ekliyse hic birakmasinlar.
Bana göre bunlar cok onur kirici $eylerdir, acaba i$ hayatinizda böyle bir kovulma $ekliyle hic kovuldunuz mu?

Faik Yılmaz
12.04.2006, 09:03
Bordo - mavili yönetim, Gençlerbirligi yenilgisinin ardindan ipleri sikti. Takim içi disipline uymadiklari gerekçesiyle Yattara, Fatih Akyel, Gökdeniz, Celaleddin, Lee Yong ve Ferhat'a ceza kesilirken, oyunculara da gözdagi verildi

Trabzonspor yönetimi, takim içindeki disiplini saglamak amaciyla, Gençlerbirligi yenilgisinin ardindan askida bekleyen cezalari devreye soktu.
Erciyes deplasmaninda takim otobüsünü kaçiran Yattara ve Ferhat ile kahvaltiya geç inen Fatih Akyel, Gökdeniz, Lee Yong ve Celaleddin'e ceza kesildi.
Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas, Yattara'ya 3 bin, Fatih Akyel, Celaleddin ve Lee Yong'a 2 bin, Gökdeniz'e bin, Ferhat'a da 500 YTL olmak üzere toplam 10 bin 500 YTL ceza verildigini açikladi. Kafkas, Teknik Direktör Vahid Halilhodziç'in Erciyesspor karsilasmasinin raporlarini yeni verdigini ve bu nedenle daha önce oynanan maçla ilgili karari yeni aldiklarini kaydetti.

"Tüm adimlar atilacak"
Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas, "Ligde üçüncülük için mücadele verirken bu yarista da geri kalmamizin izah edilebilir yani yok. Yasanan bu süreçte camiamizdan biraz daha sabirli olmalarini, önümüzdeki sezon Trabzonspor'un ismine ve agirligina yakisir bir ekiple mücadele edecegimizden kimsenin süphe duymamasini istiyorum. Sezon sonunda yasanan süreç masaya yatirilacak ve atilmasi gereken tüm adimlar atilacak" dedi.

http://www.milliyet.com.tr/2006/04/12/spor/resim/spo04.jpg Kötü haber

Gençlerbirligi maçinda aldigi darbe nedeniyle sag dizinden sakatlanan Djokaj, Diyarbakir maçinda görev yapamayacak. Dizindeki agrilardan sikayet eden Hüseyin'in de sezon sonunda biçak altina yatmasi ihtimali bulunuyor.

Gözler Halilhodziç'te

Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, Vahit Halilhodziç ile anlasmalari durumunda devam etmek istediklerininin altini çizdi. Memorial 11 Altin Adam Yarismasi'nda subat ayinin yöneticisi seçilen ve önceki aksam törenle ödülünü alan Albayrak, "Hocamiz bazi problemleri oldugunu belirterek bizden süre istedi. Eger 'tamam' derse, biz de kendisiyle sartlarda anlasirsak, devam etmek istiyoruz. Anlasamazsak görüsme halinde oldugumuz arkadaslar var. Istikrari yakalarsak, Trabzonspor'un önümüzdeki yillarda sampiyonluk ipini gögüsleyecegine inaniyorum"

LIONAXE
12.04.2006, 09:06
<TABLE height=175 cellSpacing=10 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>12.04.2006ÇARSAMBA</TD></TR>
<TR>
<TD width="100%" colSpan=2>
<A =koyubaslik>Trabzon, Halilhodziç?in kararini bekliyor</A>

Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, teknik direktörleri Vahid Halilhodziç ile anlasmalari durumunda devam etmek istediklerini söyledi.

Memorial Hastanesi?nin düzenledigi 11 Altin Adam Yarismasi?nin jüri toplantisina katilan Albayrak, Halilhodziç?le ile bir ön görüsme yaptiklarini ifade ederek, ?Kendisi bizden zaman istedi. Çalisip çalisamayacagimizi önümüzdeki günlerde oturup, karar verecegiz. Eger ?tamam? derse biz de kendisiyle sartlarda anlasirsak, devam etmek istiyoruz. Anlasamazsak bizde görüsme halinde oldugumuz teknik adamlarla anlasip yolumuza devam ederiz.?? diye konustu. Basari için istikrarin önemine deginen Albayrak, sunlari söyledi: ??3 yil içinde Trabzonspor?da 3 kongre yapildi, 3 tane teknik heyet degisti, 20?ye yakin futbolcu degisti. Istikrar olmadan kesinlikle basariyi yakalamak mümkün degil. Ise buradan baslayacagiz. Daha sonra stat ve kulübe gelir getirecek is merkezleri, alisveris merkezleri yapacagiz.?

Trabzonspor?da K. Erciyesspor deplasmaninda sergiledikleri disiplinsiz davranislar nedeniyle 6 futbolcuya para cezasi verildi. Halilhodziç?in verdigi rapor dogrultusunda Yattara?ya 3 bin, Fatih Akyel, Celaleddin ve Lee?ye 2 bin, Gökdeniz?e bin ve Ferhat?a da 500 YTL para cezasi kesildi.

12.04.2006
Ibrahim Sahin (i.sahin@zaman.com.tr)
ZAMAN GAZETESI</TD></TR></T></TABLE>

LIONAXE
12.04.2006, 09:07
<DIV>hep ayni terane</DIV>

Faik Yılmaz
12.04.2006, 09:09
YA DJOKAJ IN OYNAMASI KÖTÜ BI HABER DEGILKI....

neden öyle dediler anlamadimmm

Burçak
12.04.2006, 09:16
ayni taaas ayni hamam.

Önümüzdeki 3 maçtan 9 puan alacaaaaaaz. bu 3 maçin sonuncusu olan denizli maçindan sonra hocayla net olarak kalip kalmayacagi yönünde anlasacagiiiz.

ama ne oldu ilk 2 maç kaybedildi. denizliden 3 puan alabildik sadece. ve denizli maçindan sonra birde gençler maçi oynayip kaybettik. ama haaala dedikleri gibi vahid hocayla ilgili net bisey yok ortada. simdide sabir isteniyor. biz sabir tasimiyiz yaa. sabirinda bi sonu vardir. biz 20 senedir sabrediyoruz yaaa. hersene ayni hikayeleri dinlemekten biktim ben. sabir demek ne demektir yaa. bunun anlamini ben mi farkli biliyorum.!!!smileys/smiley5.gif

LIONAXE
12.04.2006, 09:29
alinti : forever61

ayni taaas ayni hamam.

Önümüzdeki 3 maçtan 9 puan alacaaaaaaz. bu 3 maçin sonuncusu olan denizli maçindan sonra hocayla net olarak kalip kalmayacagi yönünde anlasacagiiiz.

ama ne oldu ilk 2 maç kaybedildi. denizliden 3 puan alabildik sadece. ve denizli maçindan sonra birde gençler maçi oynayip kaybettik. ama haaala dedikleri gibi vahid hocayla ilgili net bisey yok ortada. simdide sabir isteniyor. biz sabir tasimiyiz yaa. sabirinda bi sonu vardir. biz 20 senedir sabrediyoruz yaaa. hersene ayni hikayeleri dinlemekten biktim ben. sabir demek ne demektir yaa. bunun anlamini ben mi farkli biliyorum.!!!

kardesim ben yanlismi hatirliyorum yoksa en son 1984 yilinda sampiyon olduk

dolayisiyla 22 yillik demen gerekiyordu

22 yillik sabiiiiiiiiiiiiiiiiirrrrrrrrrrrrrrrr.

mahmuter61
12.04.2006, 09:40
Isallah hoca teklifi kabul etmez ama kim gelecek bizim lord topçular yeni hocayida nezaman gönderecek bunuda Allah bilir!Transfer olayida isallah geçen yillar gibi fiyasko çikmaz.Sahsi görüsüm önümüzdeki yil ve yillarda bizden bisey olmaz!!Hep önümüzdeki sezon hayalleri.Bize önce saglam bi yönetim lazim gerisi kendiliginden gelir.Gençlerbirligi taraftariylami ayakta beyler???

TSunami
12.04.2006, 10:12
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD>http://www.internetspor.com/v3/img/yazar/sedattunaliBanner.gif (sedat@internetspor.com)</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk align=right>11 Nisan 2006 Sali</TD></TR>
<TR>
<TD =yBaslik>"Paris'te Orospuluk..."</TD></TR>
<TR>
<TD =txt>
Yakin zamanda kaybettigimiz Attila Ilhan ?Zenciler Birbirine Benzemez? adli eserinde Yankoviç adli kahramaninin dilinden su sözleri söyler: Paris?te orospuluk güzel sanatlarin sekizincisidir

Cumhuriyetle birlikte büyüyen futbol rekabetimiz aslinda iki ?esas oglan? üzerine kurulmus ve bu temel ilke bugüne kadar degismemis. Hasköy?ler, Yesildirek?ler, Vefa?lar ve Süleymaniye?lerin yerini; Antep?ler, Samsun?lar, Denizli?ler Elazig?lar almis ama sahneye konan oyun hiç degismemistir: Beyaz Oglanlar ve ötekiler.

Iki beyaz oglan?in yaninda zaman zaman gördügümüz bir de melez oglan olagelmistir. Saray çalisanlarindan yakinlari sayesinde zaman zaman sahneye çikmasina izin verilen melez oglan; sporun etik degerlerine diger iki rakibine göre daha çok bagli kalmasinin bedelini sürekli ödemis ve ödemeye devam etmektedir.

Her sey üç oglana göre sekillenmis ve yerli yerinde giderken, 70? li yillarda Anadolu?nun kuzey kiyilarindan nasirli eller düzene çomak sokmus ve tabii senatörler gibi sirayla icra-i faaliyette bulunan 3 kardeslere ?durun bakalim? demis. Bu nasirli eller futbolda Anadolu devrimini gerçeklestirmis ve günümüze kadar bu baskaldirisini kör topal sürdüregelmistir..

Iste Türk futbolu dedigimiz orta oyununun tüm kahramanlari bunlardir; yani iki esas oglan bir melez oglan bir de kuzeyin nasirli elleri. Genellikle 18 takimli olan cicili bicili ligimizde bu dördünü çikardigimiz da geriye ne kaliyor dersiniz: Tabi ki ve maalesef ki koskocaman bir HIÇ. Ya da bir baska deyisle ömürleri boyunca figüran kalmayi içsellestirmis hayalleri sifirlanmis çesitli takimlar. Peki bu tabloyu nasil yorumlamak gerekiyor dersiniz?

Bir ülke, kent düsününki; kendi sehrinin takimi ile esas oglanlardan birinin maçinda kendi tribünlerinde azinlikta kalabiliyor ve karsi tribünü dolduranlar da ayni apartmandan kapi komsusu veya bakkal Riza amcasi olabiliyor. Dünya?da baska hiçbir cografyada rastlanamayacak bu ucube sosyal ve kentsel dokudan ; kurulu sisteme baskaldiran ve hayaller kurup ?ben de varim? diyecek bir yapinin çikmasi düsünülemez. Sosyalpsikoloji ve etik açidan sorgulanmasi gereken bu durumu uzmanlarina birakip kendimize su soruyu soralim: Rekabet ortami olmayan bir yapidan, yani ligimizden, saglikli ve enternasyonal arenada basimizi dik tutmamizi saglayacak bir futbol kültürü yaratabilir miyiz? Bu sorunun yanitini yakin zamanda esas oglanlarin yasadiklari ?son? fiyaskolarla aldik zaten.

Neymis?

Demek ki, kendi liginizdeki rekabete, beyaz oglanlar lehine sürekli müdahale ederseniz elin oglunun karsisinda ?öteki? durumuna düser, hiçbir önemli maçta hakemleriniz deger olarak görülmez ve federasyon olarak FIFA?nin sanik sandalyelerinden öteye geçemezsiniz.

Ligimizin boyu iyice kisaldi ve iki esas oglanin ?öteki?lerle maçlari antrenman havasinin disina çikamiyor, sistemin istedigi oldu iste! Iki esas oglan ringe çikip kozlarini paylasmak, sonrasinda tüm ülke kaybedeni asagilamak kazanani yüceltmek için pusulamis! Filler ve çimenler..

Paris?te orospuluk güzel sanatlarin sekizincisiymis. Ya Istanbul?da, Türkiye?de?

Yazarin notu: Bu yazi sezon basinda yazilmis ve orijinal metne sadece 2 cümle eklenmistir. Görünen lüzum üzerine.. </TD></TR></T></TABLE>

emre81
12.04.2006, 10:24
<H3>Terim'in Tigana'ya önerdigi isimler</H3>
<DIV id=metin>

Iste o liste

Tigana'nin, Terim'in tavsiyesiyle hem kendisinin, hem de yardimcilarinin izleyerek olusturdugu listede su isimler yer aliyor: Gökhan Ünal (Kayseri-1982) Mehmet Topuz (Kayseri-1983), Umut (A.Gücü-1983), Mehmet Battal (Bucaspor-1986), Mehmet Topal (ÇDardanel-1986), Tevfik Köse (B.Leverkusen-1988), Burhan (Diyarbakir-1985), Fahri (Rizespor-1983), Bekir (G.Antep-1984), Mustafa (Samsun-1982), Can Paul Karaca (Ingiltere F.C.Riding-1989), Burak (Antalya-1986), Graben (Fransa U 17-1989), Ferhat (G.Birligi U17-1989)

Bizim kesin almamiz gerektigini düsündügüm Umut, Fahri, Bekir, Tevfik, Fahri ve Burak bu listede umarim onlar degilde biz aliriz diyecegim ama biz ne zaman baskasinin listesindeki bir adami aldik ki sorusu aklimi kemiriyor zamaninda Vanspor'dan Metin ve Sinan'i istemistik ama sonra 2.ligdeki Konya'ya gitmislerdi o gün gerçekleri gördük ama umut fakirin ekmegi ne yaparsin.</DIV>Edited by: emre81

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
12.04.2006, 10:29
biz anca junu verir üstüne de 3 milyon veriri boboyu aliriz bjk den

LIONAXE
12.04.2006, 10:49
<DIV>güzel bir liste sanirim</DIV>
<DIV>hepsini tanimasamda</DIV>

degok
12.04.2006, 11:01
http://www.spor3.com/haberimaj/matthaus1204.JPGTrabzonspor?da Matthaus heyecani !

Trabzonspor adina Matthaus ile görüsen Oktay Haslak, çok olumlu yanit aldi?

Gelecek sezon için Halilhodziç'ten kesin yanit alamayan Trabzonspor bir yandan Bosnak hocanin kararini beklerken, bir yandan da teknik adam arayislarini sürdürüyor. Menajer Oktay Haslak'in Trabzonspor için görüstügü Alman teknik adam Lothar Matthaus'un teklife sicak baktigi ve yakinda yöneticiler ile görüsecegi
iddia edildi.

Paranaense'yi birakti
En son Brezilya'nin Atletico Paranaense takiminda görev yapan Lothar Matthaus, Tigana ile anlasilmadan önce Besiktas ile el sikisma asamasina kadar gelmisti. 2001-02'de Rapid Vien'i çalistiran Matthaus, 2002-04'te Partizan'da görev yapti. 2003-06'da ise Macaristan Milli Takimi'ni çalistirdi. A. Paranaense'den ayrilan Matthaus su anda bosta.

Baskan saklamiyor
Istanbul'da 11 Altin Adam Yarismasi'nda konusan baskan Nuri Albayrak "Hocamiz Hodziç ile ön görüsme yaptik. Bazi problemleri oldugunu belirterek süre istedi. Eger tamam derse sartlarda anlasirsak devam etmek istiyoruz. Anlasamazsak bizim de B planimiz var. Görüsme halinde oldugumuz arkadaslar var" diyerek arayis içinde olduklarini dogrulamis oldu.

Pasfotomaç

onurts61
12.04.2006, 11:20
Bugun ki fanatik gazetesinde ergun ata nin yazisini herkes lutfen dikkatle okusun ozellikle son paragrafini ve mumkunse sultancilar , kralcilar daha bir dikkatli okusun , ben bu futboldan anlamiyorum ama ergun ata da anlamiyor heralde ve okurken yazdiklarinin bir kelimesinde yalan veya yanlis varmi diye iyi bakin ve sirf sizin sevdiginiz futbolculari elestiriyor diye adami koru korune elestirmeyin tekrar ediyorum ne demek istiyor lutfen iyi anlayalim

Naim
12.04.2006, 11:52
Trabzon’da neler oluyor!
Ergun Ata
eata@fanatik.com.tr

“Yönetim, Avrupa sansini elleriyle itmenin saskinligiyla yanlis üstüne yanlis yapiyor. Teknik kadro, maç kaybinda artik futbolculari suçlamiyor. Kolay yol seçiliyor, basin toplantisi yapilmiyor. Haftada bir antrenmanla direk oynayan futbolculara yaptirim uygulanamiyor.”

Ikinci yariyla birlikte, genellikle kazanan bir takim olarak, kötü oyununu kamufle eden Trabzonspor, son 4 maçta 3 yenilgi alinca, kendi gerçegiyle yani kaçinilmaz sonla yüz yüze kalmanin sancisini yasiyor.
Kazandigi dönemde yapilan elestirileri “insafsiz, kasitli ve önyargili” bulan idari ve teknik yönetim, görmek istemedikleri bu gerçege karsin rakiplerinin ikramiyla ayaklarina kadar gelen UEFA Kupasi’na katilma sansini, adeta kendi elleriyle iterek uzaklastirmanin saskinligiyla yanlis üzerine yanlis yapiyor. Neler mi oluyor Trabzonspor’da? Irdeleyelim:

Yönetim zafiyeti
“Kongre karari almak” zorunda kalan yönetimin hatalarini (!) yapmayacagi umudu ve tribünlerin “parasiz yönetim istemiyoruz” sloganina destek veren üyelerin, iki rakibinden daha fazla oyuyla göreve gelen yönetimle, “yildiz” vaadi ve iddiali söylemlerine karsin transferde tam bir hayal kirikligi yasa ndi. 9 futbolcu gönderildi, 8 futbolcu alindi. 8’de iki gibi bir isabet saglandi. Ama özünde gönderilenlerin bile yerlerinin doldurulamadigi ortaya çikti, tipki önceki yönetimin Petkoviç ve Tolga Seyhan’in boslugunu dolduramadigi gibi. Yabanci transferinde izlenmeden, öneriyle alinan Djokaj’in, maliyeti ve katkisi arasindaki uçurum önceki yönetimin Tomas Jun’una benzedi. “Parali yönetim”, giden parasiz yönetimin 1.5 milyon dolar alacagini önce Mart’a, sonra ileri bir tarihe öteledi. Bütün bunlar bir yana, önceki yönetimin en büyük elestiri aldigi borsadan elde kalan hisseleri teminat gösterilerek 2 milyon YTL (2 Trilyon lira) kredi kullanildi. Ayni miktarda ikinci kredi alindi ya da yolda. Sümer ve Aktug yönetimlerindekiler de evlerini, isyerlerini ipotek ettirerek kredi kullanirlarken, bu dönemin parali baskani ve yöneticileri, geri almak kosuluyla da olsa para vermedikleri gibi, kisisel teminatla kredi riskine girmek zorunda kalmadi. Bazen kasaba takimi yöneticisi gibi kazanilan maçtan sonra soyunma odasina girip, futbolcu gazina gelerek prim artirildi. Bazen de sanki burada isler iyi yapiliyordu da, “büyük takim” kimligiyle “küçük islerle ugrasilip, camia zor durumda birakildi. Yetmedi, ütopik stat projeleriyle gündem degistirilmeye çalisildi. Bir Asbaskan çikip gerçegi konusuyor: “Bugün karar versek en erken 2 yil içinde kazma vurulur .”
Bugün 2 YTL’ye indirilen bilet fiyatlariyla ve el altindan verilen bedava biletlerle rant saglanarak susturulan, arti, kontrol altina alinip destegi saglanan tribünlerin yarin kosullar degistiginde en büyük tehlike olacagi gerçegi gözardi edildi. Bu uygulamayla önceki yönetimlerin kulüp taraftar iliskisinin en önemli unsuru olan kombine bilet uygulamasina darbe vuruldu.

Teknik kadro kafa karistiriyor
Gelelim isin teknik yönüne: Teknik kadro, maç kaybinda artik futbolculari suçlamiyor. Kolay yol seçiliyor, basin toplantisi yapilmiyor. Kazaninca da medya suçlaniyor. Kötü skorlar da yönetimin hedef tahtasi, iyi skorda “devam” için umudu oluyor. Artik kadroyla fazla oynanmaktan da vazgeçildi. Oyuna müdahale seyirci baskisi artinca yapiliyor. Denizlispor maçi sonrasi medyada yönetim teknik kadro arasinda bahar havasi estirildi, Gençlerbirligi yenilgisiyle basa dönüldü.

Futbolcuya dayali sistem sürüyor
Yönetim ve teknik kadro düzeyinde hatalar böyle. Ama Trabzonspor’da çok ciddi ve belki de asil sorun gözden kaçiyor. Bu takim zaman zaman yildizlariyla kötü oyununa karsin kazaniyor. Bazen de yildizlarinin cani kazanmak istemiyor! Aglara gitmekte olan topa dokunup, uygun durumdaki arkadasina vermek yerine kendi kullanip gol attiginda alkislanan oyuncu, atamadiginda bu durumun bedelinin ne oldugu gerçegiyle yüz yüze kalinca saçini basini yoluyor, yolduruyor. Bu sezonun en kötü performansina karsin israrla forma giydirilen oyuncular, yenilgilerde basrolü oynuyor. Haftada bir antrenmanla direk oynayan futbolculara yaptirim uygulanamiyor. En kritik anlarda Avrupa kozu, üstelik kulübün çikarlari gözetildigi iddiasiyla kullaniliyor. El altindan medyaya ilginç fakslar gönderiliyor. Ama haftada bir antrenmanla, 90 dakikalik maçin büyük bölümünü saklanarak geçirmekle hangi Avrupa kulübünde forma giyilecegi sorusu sorulmuyor. “Gidecegim” diyerek farkli kulüplerin kapilarini asindiranlarin, Trbzonspor ile kapisini asindirdiklari kulüplerin ücret politikalarini görüp, buradaki garanti ücretin yarisini bile maç basilarla birlikte alamayacagini anlayinca 180 derecelik dönüsle birden renk asigi oluveriyor. Trabzonspor’da futbolcuya daha dogrusu “yildiza ya da baska deyimle eskilere” dayali düzen devam ediyor. Bir yönetim, bir teknik direktör gitti, 9 futbolcu gönderildi, malum yildizlar eskiler duruyor. Ne mi oluyor? Yeni teknik direktör, yeni yönetim, 8 yeni futbolcu ve degismeyen yildiz ve eskilerle Trabzonspor yine sefilleri oynuyor.

Alpayer
12.04.2006, 12:02
Trabzonspor - Konyaspor ve

Trabzonspor - Denizlispor maçlarinin golleri BMN|Videolar da

http://www.bordomavi.net/videolar/Edited by: Alpayer

FANATIK61
12.04.2006, 12:04
Bizde hemen hemen aynisini söylüyoruz haftalardir...smileys/smiley2.gif

Artik bütün elalem biliyor kimin ne oldugunu, fazla söze gerek yok !!!

emre81
12.04.2006, 12:13
Valla söyle okkali bir küfür edip artik kafa yormayayim benim beynimi patlatip yillardir izdirabini çektigim camia birilerinin rant kapisi, egolarini tatmin ettigi bir meta olmus biz hala neyin mücadelesini veriyoruz burada bilmiyorum. Yönetici grubundanistegim BMN de bir protesto baslatalim bütün avartarlar Trabzonspor logosu olsun ne futbolcu ne de baska bisey olmasin bununla ilgili bir konu açiyorum desteklerinizi bekliyorum.

salihismet
12.04.2006, 12:16
Bugun ki fanatik gazetesinde ergun ata nin yazisini herkes lutfen dikkatle okusun ozellikle son paragrafini ve mumkunse sultancilar , kralcilar daha bir dikkatli okusun , ben bu futboldan anlamiyorum ama ergun ata da anlamiyor heralde ve okurken yazdiklarinin bir kelimesinde yalan veya yanlis varmi diye iyi bakin ve sirf sizin sevdiginiz futbolculari elestiriyor diye adami koru korune elestirmeyin tekrar ediyorum ne demek istiyor lutfen iyi anlayalim
Dikkatleri böyle hassas bir konuya cekdiginiz icin sizi tebrik ediyorum. Bizde ali$kanlik haline geldi, birini ele$tirirken hemen arkasindan bir soru gelir, ötekiler daha iyimi yapti. idda ediyorum bu yönetim eger bu kafayla yönetirlerse, hem takimi borca sokacaklar, hemde takimi bir basamak yukari cikaramayacaklar, bazilari bunu bir varsayim olarak görebilir, ama görünen köy klavuz istemiyor. Ben T. s nin hisse senetlerinden aldim, dergiye aboneyim, kongre üyesiyim, elimden geldigi katar katkida bulunmaya cali$iyorum, hem bedava bilet dagitacaksin, hem 1 ytl ye bilet satacaksin, paraliyim dedeigin icin oraya secileceksin, birde hisselerden gelen paralari deminat gösterip kredi alip futbolcu satin alacaksin, ne ala yöneticilik.Ne size nede sizin gibilere oy vermedim vermem de, cünkü senin paran ancak seni konu$turur, Trabzonspora hicbir fayda getirmez.
Edited by: ismet61

LIONAXE
12.04.2006, 12:17
<DIV>Bir yönetim, bir teknik direktör gitti, 9 futbolcu gönderildi, malum yildizlar eskiler duruyor. Ne mi oluyor? Yeni teknik direktör, yeni yönetim, 8 yeni futbolcu ve degismeyen yildiz ve eskilerle Trabzonspor yine sefilleri oynuyor.
</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>baska söze gerek yok</DIV>

salihismet
12.04.2006, 12:19
Valla söyle okkali bir küfür edip artik kafa yormayayim benim beynimi patlatip yillardir izdirabini çektigim camia birilerinin rant kapisi, egolarini tatmin ettigi bir meta olmus biz hala neyin mücadelesini veriyoruz burada bilmiyorum. Yönetici grubundanistegim BMN de bir protesto baslatalim bütün avartarlar Trabzonspor logosu olsun ne futbolcu ne de baska bisey olmasin bununla ilgili bir konu açiyorum desteklerinizi bekliyorum.
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Jeffer
12.04.2006, 12:20
hay agzina saglik

salihismet
12.04.2006, 12:48
ikinci ba$kan Gökdeniz olayinda biz olsak buna müsade etmezdik dedi, arkada$im $u anda sen varsin, iddaa olayi belki olmuyor fakat ba$ka i$ler dönüyor orada, ben Almanyadan neler oldugunu biliyorumda sen bilmiyormusun? Bal gibide biliyorsun, neler yapacaginizi hic merak etmiyorum, cünkü size inanmiyorum, birde Almanyadan bir D.T le görü$dügünüz söyleniyor, bilerekmi medyaya sizdirildi bilmiyorum, ama tam size uykun bir hoca, gecmi$i ba$arilarla dolu.

TSunami
12.04.2006, 13:12
Trabzonspor - Konyaspor ve

Trabzonspor - Denizlispor maçlarinin golleri BMN|Videolar da

http://www.bordomavi.net/videolar/

iste son dakika, flas haber diye buna derim ben. kaç gündür bekliyordum. sagolasin

Jeffer
12.04.2006, 13:43
smileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gif

Şentürk
12.04.2006, 14:04
http://www.takagazete.com/resim/img/yattarayaozeltaktik.jpg

Halilhodzic, ?Hocanin idman taktigi ile maç taktigi ayri? açiklamasini yapan Gineli oyuncu Yattara ile dünkü idmanda özel olarak ilgilendi...
<DIV id=1 style="LEFT: 692px; WIDTH: 179px; TOP: 143px; HEIGHT: 20px; 1: "> </></DIV>

Trabzonspor?un dünkü idmaninda Bosnak hoca Halilhodzic, Yattara?ya özel ilgi gösterdi. Halilhodzic, gazetemizin dünkü sayisina ?Hoca idmanda tek pas çalistiriyor, maçta havadan oynayin diyor? açiklamasini yapan Yattara?nin yanina idman sirasinda sik sik giderek futbolcuya özel taktikler verdi.
Öte yandan Trabzonspor Diyarbakirspor maçinin hazirliklarini da sürdürdü. Dün yapilan çalismaya, Milli Takim kamplarinda bulunan Tolga, Ferhat ve Ufukhan, sag diz iç yan baglarinda zedelenme bulunan Djokaj katilmazken, ayak tirnaginda agrisi olan Tayfun takimdan ayri düz kosu yapti.

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=546><T>
<T>
<TR>
<TD></TD></TR></T></T></TABLE>
Edited by: firari

Nytre
12.04.2006, 14:19
arkadaslar TRABZONSPOR-fenerbahçe maçi rize maçindan sonraki hafta mi ? yani arada milli maç falan var mi ?

Şentürk
12.04.2006, 14:21
arkadaslar TRABZONSPOR-fenerbahçe maçi rize maçindan sonraki hafta mi ? yani arada milli maç falan var mi ?

milli takim maçi yok fenerle maçimiz rizeden sonra avni aker stadinda...

Nytre
12.04.2006, 14:25
dün trabzon tv de bi yorumcu çok güzel bise dedi. özkan sümer zamaninda futbolculara psikolog tutuluyomus. simdi olmasi gerek ama simdiki futbolcular biz deli degiliz diyip istemiyomus.

Ben asil bunu soyleyen futbolcunun ruh ve akil sagligindan suphe ederim. Zaten vaziyet ortada!

smileys/smiley32.gif

bunu diyen bir futbolcu varsa bunu hangi zihniyetle söylüyor anlamiyorum...

keske benimde bir psikologum olsa!!!!

Aslıhan
12.04.2006, 14:26
bu takima psikolog falan lazim degil temiz bi sopa istiyolar aslinda smileys/smiley36.gif

Nytre
12.04.2006, 14:26
tesekkürler firari.

Harun
12.04.2006, 14:27
Halilhodziç Trabzonspor taraftarinin takimina büyük sevgisi oldugunu ifade ederken;

?Trabzonspor?u sevenler maalesef bu takimin dünyanin en popüler ve en büyük kulübü oldugu saniyorlar. Trabzonspor?a kriz döneminde gelmis olmam benim için sanssizlik burada oynamak ve antrenörlük yapmak kolay degil. Baski var. Gerçeklestirilemeyecek vaatler çok kolay veriliyor. Çeliskiler söz konusu olabiliyor. Trabzonspor, Fenerbahçe, Besiktas ve Galatasaray?i örnek almamali. Onlar çok zengin kulüpler. Trabzonspor bir gün sampiyon olacaktir ama sabir gerekli. Beni burada negatif etkileyen olaylarda oldu. Bazi basin organlarinda hakkimda gerçek disi seyler yazildi ve yaziliyor. Bunlara taraftar inaniyor. Baskanla görüstüm. Kulübün Hocasini koruma altina almasi gerekiyor. Bir Hocanin Trabzon?da basarili olmasi için herkesin destegi gerekir ama burada bu durum söz konusu degil. Burada baski altinda olan futbolcular çogu maçlar öncesinde kez bana oynamak istemediklerini söylediler.? Ifadelerini kullandi.

Halilhodziç?in konusmasinin bir bölümünde ?Trabzonspor?a basarilar diliyorum? sözlerini söylemesi ise Bosnak hocanin ayrilik sinyalleri verdigi yönünde yorumlandi..

Internetspor

ozcan_asanoglu
12.04.2006, 14:31
evet yukaridaki konusma dogru ise hoca gidici...

benim takildigim, paralarini takir takir alirken baski altina girmeyip maçtan önce baski altinda oldugunu söyleyenler...anortosis rezilligi basta olmak üzere onca deplasman rezilliginde ne baskisi vardi üzerinizde...ayiptir, hakkini verin hakkini!..aldiginiz paranin hakkini verin, yoksa alinacak anahtariniz..

hocam giderken bi iyilik yap, su utanmazlarin isimlerini ver de kurtaralim onlardan...

Murat Acar
12.04.2006, 14:33
Eger gerçekten yukarida harunun yazdiklari dogruysa anlamadigim bir sey var.madem oynamak istemiyen futbolcular varsa kadro disi birak.bu takim için kaninin son damlasina kadar savasacak genç onlarca yüzlerce futbolcu var.en azindan gerekli yerlere ilet ve o futbolculari degil antrenmana klübe bile aldirma.Yok bunu yaptirmiyorlar diyorsan ozamanda yap açiklamani istifa et pesinede kimse sana hiçbir laf edemez ozaman vahit hoca.

sende senol hoca gibi is isten geçtikten trabzondan ayrildiktan sonrami bi konusursam diyeceksin yoksa....smileys/smiley7.gif

Şentürk
12.04.2006, 14:36
evet yukaridaki konusma dogru ise hoca gidici...

benim takildigim, paralarini takir takir alirken baski altina girmeyip maçtan önce baski altinda oldugunu söyleyenler...anortosis rezilligi basta olmak üzere onca deplasman rezilliginde ne baskisi vardi üzerinizde...ayiptir, hakkini verin hakkini!..aldiginiz paranin hakkini verin, yoksa alinacak anahtariniz..

hocam giderken bi iyilik yap, su utanmazlarin isimlerini ver de kurtaralim onlardan...

insallah gitmez ama giderse her seyi açiklamasini çok isterim hangi futbolcular ne yapmis hepsini...

Tahir
12.04.2006, 14:40
Oynamak isteyen gençler var da onlarin hatalarini yuhalayan taraftarda var.Gençleri taraftarin önüne yem olarak atmaktansa oynamak istemeyenlerin oynatilmasi daha dogru bence

Nytre
12.04.2006, 14:50
En yüksek Yattara
UEFA Kupasi?na katilma yolunda avantajin kaybedilmesi sonrasinda gözler teknik direktör Vahid Halilhodziç?in Bordo-Mavili yönetime verdigi rapora çevrilmisti. Önceki günkü toplantida bu raporu degerlendiren yönetim, 6 futbolcuna çesitli para cezalari verdi. Erciyesspor maçindan önce disiplinsiz davranislarda bulunduklari için Yattara 3000, Fatih Akyel, Celaleddin, Lee Yong 2000, Gökdeniz 1000, Ferhat da 500 YTL para cezasina çarptirildi.

Futbolculara gözdagi
Yönetimin bu karari, sezon sonunda yapilmasi düsünülen operasyonun da ilk sinyali olarak degerlendirildi. Takim içinde radikal bir degisiklige gitmeyi planlayan yönetim, bu cezalarla futbolculara da gözdagi vermeyi düsünüyor. Özellikle geldigi günden bu yana Ibrahima Yattara?nin tutumundan hiç memnun olmayan Vahid Halilhodziç?in Gineli futbolcudan sikayetçi oldugu ve serzenislerini Bordo-Mavili idarecilere özel olarak ilettigi de ifade edildi.

Kimse yorum yapmiyor
Ceza verilen futbolcular ise konuyla ilgili bir açiklama yapmaktan kaçindi. Fatih Akyel, yönetimin kararina saygi duydugunu dile getirirken, Celaleddin de bu tip kararlar hakkinda yorum yapamayacagini belirtti. Halilhodziç?in yönetime ilettigi rapordan sonra ögrencileriyle konustugu ve ?Genel olarak takimdan memnun olmam mümkün degil. Eger basari istiyorsak bu karsilikli fedekarlikla olur. Sizden bunu bekliyorum? dedigi vurgulandi.

<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</DIV>
<DIV align=center>-----------------------</DIV>
<DIV align=center>bu haber eminimki önceki sayfalarda vardir ancak burada belirtmek istedigim F. Akyele neden ceza verildigini anlamadim?!?</DIV>

Aslıhan
12.04.2006, 14:54
ben su yönetimin verdigi cezalardan bise anlamiyom öyle cüzi rakamlar veriyolar ki ben bile öderim o parayi smileys/smiley36.gifbiraz tuzlu olacak ki cani yansin ve tekrarlamasin

ahmetto
12.04.2006, 14:57
Söyle 50.000 ytl 100.000 ytl gibi degilmismileys/smiley4.gif

Oruç
12.04.2006, 15:01
ben su yönetimin verdigi cezalardan bise anlamiyom öyle cüzi rakamlar veriyolar ki ben bile öderim o parayi smileys/smiley36.gifbiraz tuzlu olacak ki cani yansin ve tekrarlamasin

O zaman 3000 YTL gönderirmisiniz banasmileys/smiley4.gif

Bülent Bayraktar
12.04.2006, 15:03
futbolcular için bir yemek parasi

Aslıhan
12.04.2006, 15:04
oldu özelden hesap numarani ver görüsürüz smileys/smiley4.gif

ama öle degil mi ? 500.00 YTLcena nedir yahu

dostlar alis-veriste gürsün smileys/smiley7.gif

halil ibo
12.04.2006, 15:09
''Baskanla görüstüm. Kulübün Hocasini koruma altina almasi gerekiyor. Bir Hocanin Trabzon?da basarili olmasi için herkesin destegi gerekir ama burada bu durum söz konusu degil.''

Hocanin açiklamasindan alinti yaptigim yukaridaki kisim en önemli ve kesinlikle atlanmamasi gereken bir nokta.Ister Vahid Hoca kalsin,ister yeni hoca gelsin.:Mutlaka ve mutlaka yerel basina,eski hocalara,eski futbolculara,taraftara,futbolcu kadrosuna ve ulusal basinakarsi koruma altina alinmasi sart.

Bülent Bayraktar
12.04.2006, 15:24
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Bu ne bonkörlük! </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Son dört haftada tam 9 puan yitiren Trabzonspor, UEFA yolundaki rakiplerinin bu dönemdeki kayiplarini da degerlendiremedi </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>11.04.2006</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>Süper Lig?de ikinci yari öncesinde beyaz bir sayfa açan ve bu döneme oldukça iyi bir giris yapan Trabzonspor, son haftalarda yasadigi düsüs nedeniyle ayagina kadar gelen UEFA firsatini adeta elinin tersiyle itiyor. Özellikle son 4 maçtaki 3 yenilgi ve 1 galibiyetlik performans, bitime 5 hafta gibi kisa bir süre kala Avrupa planlarini ciddi bir riske soktu. Kaybedilen puanlarin yani sira UEFA iddiasi tasiyan diger ekiplerin de bu süreçte art arda kayiplara ugramasi, bu firsati degerlendiremeyen Bordo-Mavililer?in üzüntüsünü bir kat daha artiriyor. Artik 5?te 5 yapmak için kollari sivayan ve rakiplerinin yeniden kaybetmesini bekleyecek olan Halilhodziç?in talebelerini, Diyarbakir, Rize (D), Fenerbahçe, Ankara (D) ve Besiktas maçlari bekliyor. Iste son 4 maçta Trabzonspor?un ve rakiplerinin skorlari:

27. Hafta
Gençlerbirligi-V.Manisaspor: 2-1
Samsunspor-Kayserispor: 0-0
Besiktas-Konyaspor: 0-1
Erciyesspor-Trabzonspor: 1-0

Erteleme maçlari
Gençlerbirligi-Ankaraspor: 2-1
Erciyesspor-Kayserispor: 0-0
Denizlispor-Besiktas: 1-1
Trabzonspor-Konyaspor: 1-2

28. Hafta
Galatasaray-Gençlerbirligi: 3-0
Ankaragücü-Besiktas: 2-3
Konyaspor-Kayserispor: 1-0
Trabzonspor-Denizlispor: 3-0

29. Hafta
Besiktas-Malatyaspor: 2-2
Kayserispor-Ankaragücü: 1-2
Gençlerbirligi-Trabzonspor: 1-0
</TD>
<TD vAlign=top width=10>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=top width=122>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=122 align=center>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=center width=122>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=122>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=120 height=150>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/trabz&#111;n/uzuntuts1004.jpg</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Bülent Bayraktar
12.04.2006, 15:25
Bordo-Mavi haberler
Bu kez de Szymek eksik
Gençlerbirligi maçinda sari kart cezalisi olan Stepanov?dan yararlanamayan Trabzonspor, Diyarbakirspor önünde bu kez ayni sebepten ötürü Szymkowiak?tan yoksun mücadele edecek. Polonyali?dan faydalanamayacak olan teknik direktör Vahid Halilhodziç?in orta alanda Adem Koçak?a sans vermesi bekleniyor. Bu arada Baskent?te ilk yarinin sonunda yerini Djokaj?a birakan Szymkowiak?in oyundan çikarildigi için rahatsiz oldugu ve ?Sahanin en kötüsü ben degildim? diyerek sitem ettigi ögrenildi.

Taraftardan yildizlara tepki
Bordo-Mavili taraftarlar, son haftalarda oldukça istikrarsiz bir performans sergileyen takimlarini sanal ortamda da elestiri yagmuruna tuttu. Birçok taraftar sitesinde özellikle takimin yildiz oyunculari bu tenkitlerden nasiplerini alirken, bazi mesajlarda teknik direktör Vahid Halilhodziç ve sahaya sürdügü takimlar ve sistemleri de masaya yatirildi. Herseye ragmen Karadeniz ekibinin seyircilerinin hafta sonundaki Diyarbakirspor müsabakasinda tribünlerdeki yerini alip Avrupa için son kozlarini oynayan takimlarina destek vermesi bekleniyor.

Yönetimde hayal kirikligi
Yeni sezon öncesinde ciddi hamleler yapmaya hazirlanan Trabzonspor Yönetimi?nin bu dönem en büyük hedefi haline gelen UEFA Kupasi?ndan her geçen hafta biraz daha uzaklasilmasi, hesaplari alt üst ediyor. Uzun süredir basin mensuplarinin karsisina çikmayan teknik direktör Halilhodziç gibi Bordo-Mavili idareciler de Gençlerbirligi maçinin ardindan susmayi tercih etti. Bu olumsuz gelismelere ragmen plan ve projelerini aksatmamakta kararli olan yönetimin, ay sonu gelmeden basta teknik heyet olmak üzere birçok konuyu kesin karara baglayacagi belirtildi.

Oruç
12.04.2006, 15:25
oldu özelden hesap numarani ver görüsürüz smileys/smiley4.gif

ama öle degil mi ? 500.00 YTLcena nedir yahu

dostlar alis-veriste gürsün smileys/smiley7.gif

Sagol su an ihtihacim yok.En azindan bilgimiz oldusmileys/smiley4.gifParali biri oldugunu ögrendiksmileys/smiley4.gifBi sorun olursa özelden veririm hesap numarasinismileys/smiley36.gif

Oruç
12.04.2006, 15:41
Azerbaycan:1-Türkiye:0 (ümit milliler) maç bitti...

Faik Yılmaz
12.04.2006, 15:42
kardeslerimize bi kiyak çektik anlasilan....

Bülent Bayraktar
12.04.2006, 15:49
<CENTER>Luce israri </CENTER>
http://www.aksam.com.tr/foto/2006/04/12/s8.jpg Trabzonspor yönetiminin, Galatasaray ve Besiktas'i sampiyon yaptiktan sonra Shakhtar Donetsk'e giden Mircea Lucescu'ya tam bes kez transfer teklifinde bulundugu, altinci teklife de hazirlandigi bildirildi. Transferin önündeki en büyük engel, yilda 1.5 milyon euro kazanan Lucescu'nun Shakhtar ile bir yillik daha sözlesmesinin bulunmasi. Sözlesmede agir bir tazminat maddesi de bulunuyor. Ancak Bordo-Mavili kulübün yöneticileri, Lucescu'nun 'Evet' demesi halinde parayi dert etmiyor ve kesenin agzini açmaya hazir. Baskan Nuri Albayrak da Vahid Halilhodziç'in yerine teknik direktör arayislarini sürdürdüklerini dogruladi.

Bülent Bayraktar
12.04.2006, 15:51
<TABLE cellSpacing=5 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#001794>Ipini çekecegim</TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.vatanim.com.tr/pics/clear_pixel.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=5 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=470>http://www.vatanim.com.tr/pics/news/75558000.jpg F.Bahçe Baskani Aziz Yildirim, Haluk Ulusoy'u gözüne kestirdi: "Federasyon bütün planlarimizi altüst etti. Bunlar Haluk Ulusoy'un son çirpinislari. Haziranda lig bitsin, ben de dügmeye basacagim ve Ulusoy'un ipini çekecegim."
12.04.2006

Futbol Federasyonu'nun yakin dönemde F.Bahçe aleyhine verdigi kararlar ve son olarak yabanci sayisinin gelecek sezon da 6 olarak kalacagi yolundaki açiklama sina sari-lacivertliler cephesinden gelen tepkiler sürüyor. Baskan Aziz Yildirim ise federasyon baskani Haluk Ulusoy'a karsi tam anlamiyla bayrak açti. Yakin çevresinden alinan bilgilere göre, Yddirim'in "Haziranda Ulusoy'un ipini çekecegim" dedigi ögrenildi. Özellikle yabanci futbolcu sayisindaki karara büyük tepki gösteren Aziz Yildirim, bu konuda sunlari söyledi:

6 yabanci da kalacak
"Federasyonun bu karari elimizi kolumuzu bagladi. 4 tane çok önemli yabanci futbolcuyla ön anlasma yaptik. Simdi bunlarin hiçbirini Türkiye'ye getiremeyecegiz. Çünkü kadromuzda 6 tane yabanci var ve hiçbirini göndermeyecegiz. Federasyon bu kararla bütün planlarimizi altüst etti. Bunlar Haluk Ulusoy'un son çirpinislari. Gidecegini biliyor ve simdi yapacagini yapiyor. Ama görecekler. Bizimle ugrasiyorlar, ben de onlarla ugrasacagim. Haziranda lig bitsin, ben de dügmeye basacagim. Haziran ayi gelsin, Ulusoy'un ipini çekecegim."

Transferler durdu Bilindigi gibi, Süper Lig'de oynayacak yabanci futbolcu sayisinin gelecek sezon da 6 ile sinirlanmasi üzerine, F.Bahçe, basta Roberto Carlos olmak üzere bazi yabanci yildizlarla yaptigi görüsmeleri dondurmustu. F.Bahçe 2. Baskani Nihat Özdemir de dün, bu konuda yaptigi açiklamada Yildirim'in sözlerine paralel olarak sunlari söyledi: "Bizim takimimizda Tuncay, Ümit, Selçuk, Kemal ve Semih gibi oyuncularimiz bugün üstün bir performans ortaya koyuyorsa bunda Appiah'in, Alex'in, Aurelio'nun, Anelka'nin pozitif katkilari vardir. Federasyonunun verdigi bu karar degistirilemeyecek bir anayasa hükmü degildir.

'Karar degistirilebilir'
Karar bir daha gözden geçirilip düzeltilmelidir. Herkes bunun için gerekli destegi vermelidir. Federasyon negatif konusan birkaç köse yazarinin tesirinde kalmamalidir. Yazarlarin birçogu bizim gibi düsünüyor. Federasyon Türkiye'nin futbol gerçegini gözardi etmemelidir. Avrupa'dan kaliteli yabanci oyuncu transferi konusunda Mayis ayinda bile geç kalinmis olunacak. Bugün bu karardan dolayi çok önemli mesafeler aldigimiz transferleri buzdolabina sakladik, durdurduk Benden Avrupa'da basan isteniyorsa federasyonun beni onlarin seviyesine getirmesi lazim." </TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

halil ibo
12.04.2006, 15:53
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>FLAS..FLAS.. TRABZON HANGI ÜNLÜ HOCA IÇIN ATAGA GEÇTI !!... ISTE SON GELISMELER !!!...
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Bordo-Mavililer adina Alman teknik direktör ile görüsen menajer Oktay Haslak'in çok olumlu yanit aldigi ögrenildi.

Gelecek sezon için Halilhodziç'ten kesin yanit alamayan Trabzonspor bir yandan Bosnak hocanin kararini beklerken, bir yandan da teknik adam arayislarini sürdürüyor. Menajer Oktay Haslak'in Trabzonspor için görüstügü Alman teknik adam Lothar Matthaus'un teklife sicak baktigi ve yakinda yöneticiler ile görüsecegi
iddia edildi.

Paranaense'yi birakti
En son Brezilya'nin Atletico Paranaense takiminda görev yapan Lothar Matthaus, Tigana ile anlasilmadan önce Besiktas ile el sikisma asamasina kadar gelmisti. 2001-02'de Rapid Vien'i çalistiran Matthaus, 2002-04'te Partizan'da görev yapti. 2003-06'da ise Macaristan Milli Takimi'ni çalistirdi. A. Paranaense'den ayrilan Matthaus su anda bosta.

Baskan saklamiyor
Istanbul'da 11 Altin Adam Yarismasi'nda konusan baskan Nuri Albayrak "Hocamiz Hodziç ile ön görüsme yaptik. Bazi problemleri oldugunu belirterek süre istedi. Eger tamam derse sartlarda anlasirsak devam etmek istiyoruz. Anlasamazsak bizim de B planimiz var. Görüsme halinde oldugumuz arkadaslar var" diyerek arayis içinde olduklarini dogrulamis oldu.

</TD></TR></T></TABLE>

Bülent Bayraktar
12.04.2006, 15:55
bu adam kendini ne saniyooohttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif ( azize yildirim)smileys/smiley7.gifEdited by: lazikopat61

Emiroğlu
12.04.2006, 15:57
Bu b planlari bana pek yabanci gelmiyor yawsmileys/smiley11.gif

Bülent Bayraktar
12.04.2006, 16:00
haklisin hep ayni masalsmileys/smiley11.gif

Emiroğlu
12.04.2006, 16:09
<TABLE cellSpacing=5 cellPadding=0 width=470><T>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#001794>Ipini çekecegim</TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.vatanim.com.tr/pics/clear_pixel.gif</TD></TR></T></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE cellSpacing=5 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=470>http://www.vatanim.com.tr/pics/news/75558000.jpg F.Bahçe Baskani Aziz Yildirim, Haluk Ulusoy'u gözüne kestirdi: "Federasyon bütün planlarimizi altüst etti. Bunlar Haluk Ulusoy'un son çirpinislari. Haziranda lig bitsin, ben de dügmeye basacagim ve Ulusoy'un ipini çekecegim."
12.04.2006

Futbol Federasyonu'nun yakin dönemde F.Bahçe aleyhine verdigi kararlar ve son olarak yabanci sayisinin gelecek sezon da 6 olarak kalacagi yolundaki açiklama sina sari-lacivertliler cephesinden gelen tepkiler sürüyor. Baskan Aziz Yildirim ise federasyon baskani Haluk Ulusoy'a karsi tam anlamiyla bayrak açti. Yakin çevresinden alinan bilgilere göre, Yddirim'in "Haziranda Ulusoy'un ipini çekecegim" dedigi ögrenildi. Özellikle yabanci futbolcu sayisindaki karara büyük tepki gösteren Aziz Yildirim, bu konuda sunlari söyledi:

6 yabanci da kalacak
"Federasyonun bu karari elimizi kolumuzu bagladi. 4 tane çok önemli yabanci futbolcuyla ön anlasma yaptik. Simdi bunlarin hiçbirini Türkiye'ye getiremeyecegiz. Çünkü kadromuzda 6 tane yabanci var ve hiçbirini göndermeyecegiz. Federasyon bu kararla bütün planlarimizi altüst etti. Bunlar Haluk Ulusoy'un son çirpinislari. Gidecegini biliyor ve simdi yapacagini yapiyor. Ama görecekler. Bizimle ugrasiyorlar, ben de onlarla ugrasacagim. Haziranda lig bitsin, ben de dügmeye basacagim. Haziran ayi gelsin, Ulusoy'un ipini çekecegim."

Transferler durdu Bilindigi gibi, Süper Lig'de oynayacak yabanci futbolcu sayisinin gelecek sezon da 6 ile sinirlanmasi üzerine, F.Bahçe, basta Roberto Carlos olmak üzere bazi yabanci yildizlarla yaptigi görüsmeleri dondurmustu. F.Bahçe 2. Baskani Nihat Özdemir de dün, bu konuda yaptigi açiklamada Yildirim'in sözlerine paralel olarak sunlari söyledi: "Bizim takimimizda Tuncay, Ümit, Selçuk, Kemal ve Semih gibi oyuncularimiz bugün üstün bir performans ortaya koyuyorsa bunda Appiah'in, Alex'in, Aurelio'nun, Anelka'nin pozitif katkilari vardir. Federasyonunun verdigi bu karar degistirilemeyecek bir anayasa hükmü degildir.

'Karar degistirilebilir'
Karar bir daha gözden geçirilip düzeltilmelidir. Herkes bunun için gerekli destegi vermelidir. Federasyon negatif konusan birkaç köse yazarinin tesirinde kalmamalidir. Yazarlarin birçogu bizim gibi düsünüyor. Federasyon Türkiye'nin futbol gerçegini gözardi etmemelidir. Avrupa'dan kaliteli yabanci oyuncu transferi konusunda Mayis ayinda bile geç kalinmis olunacak. Bugün bu karardan dolayi çok önemli mesafeler aldigimiz transferleri buzdolabina sakladik, durdurduk Benden Avrupa'da basan isteniyorsa federasyonun beni onlarin seviyesine getirmesi lazim." </TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>

Sen Kimsin Lan serefiz !!!!!! Tsl Senin babanin sirketi mi,babanin mali mi lan burasi sirf o mal topçularini alacan diyee kalkip düzen mi degisecek ............in oglu

ahmetto
12.04.2006, 16:15
<DIV id=Baslik>Ümitler tat vermedi !..</DIV>
<DIV style="OVERFLOW: ; HEIGHT: 5px"></DIV>
<DIV id=&#111;nyazi>Türkiye Ümit Milli Takimi, Azerbaycan ile deplasmanda yaptigi hazirlik maçini 1-0 kaybetti.. Karsilasmanin tek golünü Amirjanov atti..</DIV>
<DIV id=tarih>12Nisan2006, 15:02</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>NE DIYEYIM KI 3 SINIF BIR TAKIMA YENILMISIZ.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif</DIV>

Miraç Atalay Çiftçi
12.04.2006, 17:30
Halilhodžić: ?Trabzonspor?a kendimi adadim?
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/120406ziyaret.jpgTeknik Direktörümüz Vahid Halilhodžić, TÜFAD Trabzon Subesi?nin davetlisi olarak bugün dernek merkezine bir ziyaret gerçeklestirdi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

Balaban tesekkür etti
Ziyareti için Halilhodžić?e tesekkür eden TÜFAD Trabzon Sube Baskani Nurettin Balaban, ?Vahid hocamiz Trabzonspor?u seçerek bizleri sevindirmistir. Düsüncesi, kültürü ve bilgisiyle Trabzonspor?a bir seyler vermeye çalismaktadir. Insallah Trabzonspor?da uzun yillar çalisir. Futbolda devamliligin kaçinilmaz bir gerçek oldugunu hiç aklimizdan çikarmayalim? diye konustu.

?Trabzon zor kent?
Trabzon?un çalismak için zor bir kent oldugunu belirten Balaban, geçmiste Ahmet Suat Özyazici, Özkan Sümer ve Senol Günes?e dahi büyük elestiriler yapildigini hatirlatarak, ?Gerek TÜFAD Trabzon Subesi gerekse de TÜFAD Genel Merkezi olarak her zaman O?nun yanindayiz? açiklamasini yapti.

?Gördügüm ilgiden memnum?
Yardimcilari Cemsir Muratoglu ve Turgut Kural ile birlikte TÜFAD?a giden Halilhodžić, sunlari söyledi: ?Bir gün Türkiye?ye gelip çalismayi çok istiyordum. Bunun en büyük sebebi de Türkiye?nin savasta Bosna-Hersek?e çok yardim etmis olmasiydi. Teklif üzerine Trabzon?a geldim. Trabzon?da gördügüm ilgiden memnunum. Trabzonspor taraftarlarinin, bölgede yasayanlarin Trabzon?a olan aski benim için çok büyük bir kesif oldu. Bu askin fanatizme dönüsmesi büyük bir güç. Kulüp bunu degerlendirmeli. Ancak maalesef kimi zaman bu sevgiden dolayi bazi gerçekler görülemiyor?.

?Gelmekten pismanlik duymadim?
Halilhodžić söyle devam etti: ?Gerçekleri söyledigim zaman bunlar insanlara aci veriyor. 6 Aydir buradayim ve buraya gelmekten dolayi hiçbir zaman pismanlik duymadim. Çok güzel anlarin yaninda zor zamanlarimiz da oldu. Geldigim zaman kulüp çok farkli bir durumdaydi. Baslangiçta büyük zorluklar yasadik. Ancak çalisarak Trabzonspor?da pek çok seyi degistirdik. Çalisma ve disiplinin önemini ortaya koyduk. Bu bazilarinin isine gelmemis olsa da ben ne istedigimi biliyorum. Trabzonspor?a tamamiyla kendimi adadim. Her sey Trabzonspor?un iyiligi için yapiliyor?

?Vaadler kolay veriliyor?
Takimin gerek sportif, gerekse de insan iliskileri açisindan büyük bir kriz dönemi içinde oldugu anda Trabzonspor?a gelmesini sanssizlik olarak yorumlayan Halilhodžić, ?Kulübün antrenörlügünü yapmak da, futbolcusu olmak da kolay degil. Çünkü büyük bir baski var. Kulübün birçok hedefi olmasina ragmen, takimin hemen gerçeklestiremeyecegi konularda vaadler de kolaylikla veriliyor. Bu yüzden bazi çeliskilerle karsi karsiya kalinabiliyor. Daha çok çalisarak ve daha iyi bir disiplinle Trabzonspor?da birçok seyin degistirilebilecegini düsünüyorum. Kulübe karsi insanlarin sevgisi gerçekten mükemmel. Bu da Trabzonspor?a bir gün sampiyon olmasi için gereken büyük bir güç? diye konustu.

?Zaman ve sabir gerekli?
Trabzonspor?un Fenerbahçe, Galatasaray ve Besiktas?in yolunu takip etmemesi gerektigini savunan Teknik Direktörümüz, ?Zengin kulüplerle ayni seviyede olabilmek için degismek ve çok çalismak gerekir. Umut ediyorum ki birkaç yil içerisinde sampiyonluk gelir. 23 Yildir sampiyonluk bekleniyor, biliyorum ama bu hemen yarin olmaz. Bunun için zaman ve sabir gerekli? görüsünü seslendirdi.

?Taraftar yazilanlara inaniyor?
Basinda hakkinda çikan gerçek disi haberlerin kendisini olumsuz etkiledigini de belirten Bosnak çalistirici, ?Bunlari okuyan taraftarlar da yazilanlara inaniyor. Sadece kendimin degil ayni zamanda kulübün de itibari zedeleniyor. Baskanla görüstüm. Kulübün kendi hocasini koruma altina almasi gerektigini söyledim. Bir hocanin basarili olabilmesi için herkesin destegi gerekir ama Trabzon?da bu durum söz konusu degil? dedi.

?Insanlara kizamiyorum?
Çalistigi kulübe karsi her zaman büyük saygi besledigini altini çizen Halilhodziç, ?Sizler de futbol çalisanlari olarak Trabzon?da hoca olmanin çok zor oldugunu biliyorsunuzdur. Yine de, ben insanlara kizamiyorum. Onlarin kulübü çok sevdiklerini biliyorum. En keyif aldigim anlar Trabzonspor galip geldigi zaman bu insanlarin mutlu oldugunu görmek. Her seye ragmen kulüp, sampiyonluk istegini gerçeklestirip Sampiyonlar Ligi?nde oynamak için bütün imkanlara sahip. Bu da kolay elde edilen bir sey degil. Taraftarlarimizin bir gün Avrupa?nin en büyük kulüplerinin Hüseyin Avni Aker Stadi?na gelip Trabzonspor?a karsi oynadiklarini görmelerini dilerim? açiklamasini yapti.

?Futbolcular baski altinda?
Futbolcularin özellikle iç saha maçlarinda büyük bir baski altinda oynadigini savunan Halilhodžić, sözlerini söyle tamamladi: ?Bazen oynamak istemedigini söyleyen oyunculara karsilasiyorum. Buradaki baskiyi kaldiramiyorlar. Sorun psikolojik. Türk futbolculari çok hassaslar. Tribünlerden gelen bir islik onlari tamamiyla bloke ediyor. Birkaç maç önce Tayfun?un basina gelenleri örnek verebiliriz. O?nu cesaretlendirmeme ragmen fayda etmedi. Her hoca ve her yönetim burada olan baskilara karsi oyucularin psikolojik dengesizlikleri üzerinde çalismali. Hedefleri olan bütün kulüplerde bu sorun olur ama Trabzon?un ufak bir sehir olmasi ve herkesin birbirini tanimasi ayri bir problem. Bu, sadece futbolcular için degil onlarin aileleri için de zor bir durum. Onlarla nasil hissettiklerini anlamak için çok konustum. Bu tür bir sikintilari oldugunu söylediler?

Halilhodžić'e hediye
Bu arada, Teknik Direktör Vahid Halilhodžić'e ziyaret sonrasinda gümüs bir sekerlik ve üzerinde TÜFAD logosu bulunan bir çanta hediye edildi.

sanirim kalacak Allah sonumuzu hayir etsin...

the real
12.04.2006, 17:43
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">azerbaycan -türkiye maçi az sonra , eger hem maç seyredip hem eglenmek isteyen varsa imkani olanlar bu maçi -eger verirse- azeri televizyonundan izlesin .............acayip eglenceli maçlar o kanalda </TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Travelair
12.04.2006, 17:52
Aziz Yildirim'in feybe nin basina ilk geldigi günleri hatirliyorum. Ilk demeci su olmustu: "Fenerbahçe'yi herkesle düsman yapan politikalari birakacagiz herkesle baris içinde olacagiz federasyon basta olmak üzere" Hani nerde? Feybe'yi cumhuriyet yapan bu zihniyet kendisini de padisah zannediyor. "Federasyon engel oldu diyor süper toplçular getirecektik simdi kimseyi getirmeyecegiz 6 yabancimizi da tutacagiz". Bunu diyerek hedefledigi su: Feybe taraftarina federasyonu ve özellikle Haluk Ulusoy'u hedef göstererek yipratmak, ve "bizim sözümüzden çikarsan basina bunlar gelir, ipini çekeriz" demek. Adam sankiçete lideri gibi konusuyor. Bu kadar olmaz ki!

Halbuki Haluk Ulusoy hakli. Diyor ki; "Kulüplerin ekonomilerinin bu kadar kötü oldugu durumda, futbolda geri kalmis ülkelerden futbolcu getirip kullanamamalarina göz yumamam. Kaldi ki 6 yabancinin çok azi verimli olabiliyor, satin alindigi paranin hakkini verebiliyor".

Bu noktada benim önerim su olurdu: Lig 18 takimdan 16 takima indirilsin. Hem böylece takimlar sezona, Avrupa kupalarina daha iyi hazirlanirlar,diger yandan"2 takim kadrosu" kadar iyi futbolcu diger 16 takima dagilir daha güçlü, dahakaliteli kadrolar ortaya çikar

no NAME
12.04.2006, 18:47
insallah gitmez ama giderse her seyi açiklamasini çok isterim hangi futbolcular ne yapmis hepsini...

kardes, birseyleri ögrenmek için neden hocanin gitmesini bekliyosunki. sakin bir kafaylasöyle 2 yil kadargeriye git.bizden gidenleri bi düsün.merak ettiklerinin önemli bir kisminin cevabini alirsin.

selam ve hürmetle.Edited by: no NAME

Tansu Onur Erdoğan
12.04.2006, 19:14
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=600 align=center>
<T>
<TR align=middle width="100%">
<TD vAlign=top colSpan=4>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=center>
<T>
<TR>
<TD colSpan=4>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=center noWrap align=right width="25%">Dinamo Moscow</TD>
<TD align=middle width="10%">
<TABLE height=40 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD vAlign=bottom align=middle height=10>MS</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=middle height=30>3-1 </TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=center noWrap align=left width="25%">Saturn</TD>
<TD vAlign=center align=right width="20%"></TD></TR>
<TR>
<TD =t3 align=middle colSpan=5>HT : 1-1 </TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#a4a4a4 colSpan=5></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR align=middle width="100%">
<TD vAlign=top colSpan=4>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =normal align=right width="30%"> Danni</TD>
<TD =normal align=right width="5%">http://www.iddaa.com/iddaa_img/ic&#111;ns/goal.gif</TD>
<TD =normal align=right width="10%">(1-0)</TD>
<TD =normal noWrap align=middle width="5%">14'</TD>
<TD =normal align=left width="10%"></TD>
<TD =normal align=left width="5%"></TD>
<TD =normal align=left width="30%"></TD></TR>
<TR>
<TD =normal align=right width="30%"></TD>
<TD =normal align=right width="5%"></TD>
<TD =normal align=right width="10%"></TD>
<TD =normal noWrap align=middle width="5%">21'</TD>
<TD =normal noWrap align=left width="10%">(1-1)</TD>
<TD =normal align=left width="5%">http://www.iddaa.com/iddaa_img/ic&#111;ns/goal.gif</TD>
<TD =normal align=left width="30%">Jakubku </TD></TR>
<TR>
<TD =normal align=right width="30%"> Romanschenko(Pen.)</TD>
<TD =normal align=right width="5%">http://www.iddaa.com/iddaa_img/ic&#111;ns/goal.gif</TD>
<TD =normal align=right width="10%">(2-1)</TD>
<TD =normal noWrap align=middle width="5%">67'</TD>
<TD =normal align=left width="30%"></TD></TR>
<TR>
<TD =normal align=right width="30%"> Romanschenko</TD>
<TD =normal align=right width="10%">(3-1)</TD>
<TD =normal noWrap align=middle width="5%">73'</TD>
<TD =normal align=left width="30%"></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>denk geldi koyayim dedim son dakika :)

eys_61
12.04.2006, 19:30
sinop'a nükleer santral yapilacagi açiklandi.

bkz: http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=5549& (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=5549&amp;PN=1) amp;PN=1

ahmetansu61
12.04.2006, 20:24
Her gazete kafadan biseler yaziyo. ama ben taktigi buldum gazetelerede cikan isimleriDIREK SILIYORUM.smileys/smiley1.gif

Nytre
12.04.2006, 20:29
arkadaslar biz aliskin degil miyiz yalan haberlere?

aziz yildirim kafasina göre devletin kanunlarini , insanlarini kullanmaya devirmeye degistirmeye çalisiyor...

HERseyi kendine yontmaya çalisiyor...

bu insanin yaptigi seyler türk futbolunu da geri götürür süper ligin zevkini de alip götürür..

Alpayer
12.04.2006, 20:42
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">azerbaycan -türkiye maçi az sonra , eger hem maç seyredip hem eglenmek isteyen varsa imkani olanlar bu maçi -eger verirse- azeri televizyonundan izlesin .............acayip eglenceli maçlar o kanalda </TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></T></TABLE>

Azeri spiker maçtan sonra:

"Arzu ederiz ki kardas ülketakimi bizi önümüzdeki dünya sampiyonalarinda sevindirsin"

dedi

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifEdited by: Alpayer

the real
12.04.2006, 22:00
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

AZARBAYCAN TURKIYE KARSILASMASI

Azerbaycan televizyonu AZ -TV

-Azerbaycan ve Törkiye Milli kamandalari Yoldaski görüsü= (azerbaycan türkiye milli takimlari dostluk maçi)

-ceyhun sultanov törkiye kamandasinin kapisina dogru zerbe vurdu =(türk takiminin kalesine sut atti)

-Törkiye komandasinin hucumu sol cenabtan devam edir.

-topu sol cenaba götürseydi daha yahsi olurdu. (topu sol tarafa atsaydi daha iyi olurdu)

Görüsün 27. dahikasi hesap açilmayi. (maçin 27. dakikasi skorda esitlik var)

-hakim bildirirki selçuk sahin topu oyuna arkadan dahil etmelidir.(hakemin taç atisini daha geriden atmasini istedigi an)

- ersan martinin götürmesi iyi degil (pasi iyi degil) :))

-Kisa götürmelerde dikkatli olmak lazimdir.(kisa paslasmalarda) :))

-Hakim bildirirki kaide bozilmiyir (hakemin görüsüne göre faul yok)

-Ugur boral kaideyi bozdu (faul yapti)

-Milli kamandamizdan çift futbolcuyere yiklirarzu ederimki zedelenme ciddi degil. (milli takimimizdan iki futbolcu yere düstü umarim sakatlik ciddi degildir).

Törkiye kamandasinin genç kapicisi Tolga zengin topu meydana dahil edir (genç kalecisi tolga zengin topu sahaya sokar).

-Hücümcu oyuncu kenarda vaziyetteydi( ofsayttaydi)

azarbaycan golü sonrasi: Milli kamandamizin kaptani hesabi açir (milli takimizin kaptani golü atti)

Hasan kabzenin gol ani: Hasan kabze hesabi beraberlestirebilir ve hasan kabze maharetle topu kapiya vurir; hesap berabere

VE son olarak spiker tarafinfan maçin gol özetleri: Milli kamandamiz 11metre celbe çelmesiyle (penalti)hasabi açti 75. dahkada Hasan kabze heasabi beraberlestirdi.Bu yoldaski görüsü çok yahsi oldu.

AZERI DOSTLARIMIZIN ENGIN HOSGÖRÜSÜNE SIGINIYORUM: IYIKI VARSINIZ"KARDAS ÜLKE"

</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

Nytre
12.04.2006, 22:06
çok iyi ya .. bak ben bunu düsünemedim keske izleseydim :)

The Londoner
12.04.2006, 23:45
Basketbol Euroleague`de CSKA`dan sonra Final Four`a kalan ikinci takim, Panathinaikos`u deplasmanda 74-71 yenen Ispanyol takimi Tau Ceramica oldu. Tau`nun ve macin en skorer oyuncusu 24 sayi atan eski Ulker`li Serkan Erdogan`di.

Emre Emiroğlu
13.04.2006, 00:04
Tümer Metin : "Futbolcu sendikasi kurulmasinin gerekli oldugunu düsünüyorum. Fatih Tekke'ye yapilan benim çok zoruma gitmistir. Futbolcu olarak ona yardim edemedik."

Uzun Bir Yazisi Var.. Ama Fatihle Ilgili cümlesi Bu kadar..

ahmetansu61
13.04.2006, 00:21
konuyla alakasi yok ama istanbul eziklerinde en cok begendigim futbolcu tümer. cok isterdim bizde olsun.

su diycegime belki kimse katilmayacak ama bence simek i satip tumeri alabilsek yada yildiray. yabanci hakkimizida baska bi yerde kullansak. cok ii olur hani.

mevkisinde ii bi yerli varsa ilk o alinmali. eger alinamiyosa yabanci alinmali bence. ne biliyim mesela halil altintop yada bi gokhan ünal alinabilirken forvete yabanci alinmamali bence. bu dönemde genellikle defasta yerli futbolcu yok. orta sahada ve forvette cok ii yerliler var.

Emre Emiroğlu
13.04.2006, 00:27
symek yerine hüseyini satalim tümeri alalim dursun symek smileys/smiley17.gif

Harun-61
13.04.2006, 01:01
Basketbol Euroleague`de CSKA`dan sonra Final Four`a kalan ikinci takim, Panathinaikos`u deplasmanda 74-71 yenen Ispanyol takimi Tau Ceramica oldu. Tau`nun ve macin en skorer oyuncusu 24 sayi atan eski Ulker`li Serkan Erdogan`di.

seyrettim, harbiden iyi oynadi Serkan...

smileys/smiley5.gifbyöle kaldi, yunanlilar :-)

zanoylu
13.04.2006, 01:11
symek yerine hüseyini satalim tümeri alalim dursun symek smileys/smiley17.gif

Ikisini kafa kafaya takas yapalim hatta 1-2 milyon dolarda üste istiyelim..anca smileys/smiley36.gif

SessizKral
13.04.2006, 01:11
arkadaslar iyi sölüyonuzda...smyek dursun hüseyin gitsin tümer gelsin..yav tümerle hüseyin ayni isimi yapiyorlar.. :::::smileys/smiley36.gif

Miraç Atalay Çiftçi
13.04.2006, 01:45
bide tümer istesede gelemez adam halen askere gitmemis ve bu onun son senesi ya yurtdisi ya asker ocagi yani trabzonspor gibi bir tercihi olamaz bile

yakup midi
13.04.2006, 01:48
bide tümer istesede gelemez adam halen askere gitmemis ve bu onun son senesi ya yurtdisi ya asker ocagi yani trabzonspor gibi bir tercihi olamaz bile evet ama malesef tümerin gelmesi imkansiz kendis ntv de röpörtaj verdi....

Nytre
13.04.2006, 02:03
Tesis günlügü
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/120406idman.jpgTakimimiz bugün saat 18.00?de Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde günün tek idmanini gerçeklestirdi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Antrenmanin basinda Bayburt Demirözü Ilkögretim Okulu ögrencileri idman sahasina gelerek oyuncularimizla bir hatira fotografi çektirdiler.

Sag diz iç yan baglarinda zedelenme olan Djokaj ile Milli Takim kamplarinda bulunan Tolga, Ufukhan ve Ferhat?in katilmadigi antrenmanda takimimiz çift kale maç yapti.

Yesil takim pembe takim?i 3-0 yenerken, goller Gökdeniz, Fatih ve Ali Güzeldal?dan geldi.

Yesil Takim

Jefferson, Erdinç, Stepanov, Fatih Akyel, Lee, Hasan, Gökdeniz, Hüseyin, Ömer Riza, Fatih Tekke, Yattara

Pembe Takim

Ahmet Sahin, Zafer, Erhan, Abdullah, Feridun, Celaleddin, Adem, Aykut, Szymkowiak, Ali, Ergin

Maçin ikinci yarisinda Ömer Riza pembe takima, Ali ise yesil takima geçerken, Hasan?la Adem de ikinci yarida yer degistirdiler.

Bu arada, ayak tirnagindaki sakatligi devam eden Tayfun takimdan ayri düz kosu yapti.

Bordo-mavili ekibimiz yarin da saat 18.00?de bir antrenman yapacak.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/120406idman1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/120406idman2.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/120406idman3.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/120406idman4.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/120406idman5.jpg
</CENTER>

Nytre
13.04.2006, 02:05
<DIV id=Baslik>Millilerimizden Italya'ya 5'i 1 yerde..</DIV>
<DIV id=&#111;nyazi>Türkiye 19 Yasalti Milli Takimi, Altay Alsancak Stadi'nda Italya ile yaptigi özel maçta, rakibini dagitti.. Ay yildizlilar, ilk yarisi 1-1 biten maçta, Italya'yi 5-1 maglup etti.. </DIV>
<DIV id=tarih>12Nisan2006, 17:26</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>

TÜRKIYE: 5 - ITALYA: 1

Stat: Altay Alsancak

Hakemler: Hakan Ceylan xxx, Timur Direkler xxx, Kutluhan Bilgiç xxx

Türkiye: Ali Melih xx (Dk. 46 Serkan Boydak xx), Ufuk Arslan xx (Dk. 46 Serdar Kurtulus xx), Mehmet Sedef xx (Dk. 46 Gürhan xx), Enis xxx, Fatih xxx, Baris xxx (Dk. 79 Oguz xx), Arda Turan xx (Dk. 38 Alp xxx), Serdar Özkan xxx (Dk. 76 Eren x), Ilhan xx (Dk. 68 Kenan x), Cafercan xxx, Caner xxx

Italya: Consigli x (Dk. 84 Farinelli ?), Desilvestri xx, Brivio xx, Dessena xx, Ungaro xx (Dk. 73 Gasparetto x), Rinaldi xx (Dk. 73 Rossi x), Prevete x (Dk. 58 Russotto x), Massimiliano xx, Matteo x (Dk. 58 Castiglia x), Candreva x (Dk. 72 Di Gennaro x), Piccalo x (Dk. 58 Tiboni x)

Goller: Dk. 5 Cafercan, Dk. 52 Caner, Dk. 65 Fatih, Dk. 67 Serdar Özkan, Dk. 90 Oguz (Türkiye), Dk. 37 Ungaro (Italya)

Sari Kartlar: Dk. 65 Gürhan, Dk. 69 Serdar Özkan, Dk. 88 Alp (Türkiye), Dk. 27 Candreva, Dk. 57 Matteo, Dk. 60 Rinaldi, Dk. 68 Tiboni (Italya)

Kirmizi Kart: Dk. 90 Dessena (Italya) </DIV>

Nytre
13.04.2006, 02:09
<TABLE cellSpacing=2 cellPadding=2 width=385>
<T>
<TR>
<TD =katayrintibaslik>http://www.aa.com.tr/comp&#111;nents/com_haber/images/haberayrinti.gifHALILHODZIÇ: ''TRABZONSPOR, SAMPIYONLUGU ELDE EDEBILIR'' </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.aa.com.tr/comp&#111;nents/com_haber/images/385pxdots.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>TRABZON - Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodziç, birkaç yil içinde Trabzonspor'un sampiyonlugu elde edebilecegini söyledi. Halilhodziç, bir gün Türkiye'ye gelip bir takim çalistirmak istedigini belirtti.</TD></TR>
<TR>
<TD>12 Nisan 2006Çarsamba -- 14:43:00</TD></TR></T></TABLE>

anadolu ajansindan alinmistir

Nytre
13.04.2006, 02:11
<TABLE cellSpacing=2 cellPadding=4 width=385>
<T>
<TR>
<TD =anasayfaayrintibaslik>Bursa Mustafakemalpasa'ya bagli köy kül oldu
KARAKÖY'DE 144 EVDEN 140'I YANDI
</TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.aa.com.tr/images/stories/ANASAYFA/2007/mustafakemalpasa.jpgANKARA - Bursa'nin Mustafakemalpasa Ilçesi'ne bagli Karaköy'de dünögle saatlerinde baslayan yangin sonucu, köydeki 144 evden 140'i yandi.
Orman Genel Müdürü Osman Kahveci, yanginin kontrol altina alindigini belirterek, "Ekiplerimiz köyün içindeler. Arazözlerle yanan binalara müdahale ediyorlar. Küçük bir ihmalden çikan yangin, lodos nedeniyle maalesef büyümüs" dedi.
Kahveci, ormanlik alanin köye 50 metre mesafede oldugunu, yanginin bu bölgeye siçramamasi için gerekli tüm önlemlerin alindigini kaydetti.
Karaköy'ün Muhtari Hidayet Uzun ise yanginin, elektrik hatlarindan çikmis olabilecegini ifade ederek, "Telef olan ......lar var. Evlerdeki esyalari da kurtaramadik" diye konustu.
Bu arada Türk Kizilayi, bölgeye 200 çadir, bin battaniye, çadirlarin içine konulmak üzere yeteri miktarda masa ve sandalye ile 500 kisilik kumanya gönderdi. </TD></TR></T></TABLE>

yazik gerçekten!.. geçmis olsun....

Emre Emiroğlu
13.04.2006, 02:41
Hocanin Yattaraya Talimat Verip Bi anlamdada Azarladigi Resim Cok Ilginc Geldi Bana smileys/smiley1.gif

İleli
13.04.2006, 04:23
azarlicak tabi ne demek yattara takimiz agasi degilya smileys/smiley4.gif

ahmetansu61
13.04.2006, 08:07
ben artik bu tayfunun suratini görmek istemiyorum yaa. bide yakin çekimden almislar. her mac 45 dk dibimde oynuyo. her top gelisinde kalp krizi geçircek gibi oluyorum. bide bize atilan goller sol kannattan atiliyo iice atlatiyorum. tayfun hayatimdan bi bes sene tek basina aldin.

ahmetansu61
13.04.2006, 08:18
diyar maçinda simek djokaj yok

fatih ömer riza

gökdeniz yattara

hasan hüseyin

lee&nb sp; stepanov&nbs p;fatihufukhan(ferhat)

jeferson

bence garanti bu kadroyla cikicak. ve herkes görücek trabzon cok daha ii oynayacak.mecburen kanatlardan oynayacaz ve forvette biri havada biride yerde ii iki forvet.

simeki istemedigimden degil ama simek oldugu zaman ömer rizayisagkanatta oynatip yattarayi kesiyodu. kanattan degilde ortadan gidiyoduk. zatenkotu oynuyoruz. ortadan oyun kuramiyoduk. simdi kanatlardandaha rahat oyun kurcaz.kaybedilen toplarida hasan hüseyin topliyacak. defans desen ayni zaten.

ahmetto
13.04.2006, 08:28
Hüseyin Sakatmis oynamayacakmis ah ne üzüldüm ne üzüldüm smileys/smiley36.gif

ahmetto
13.04.2006, 08:32
"Avni Aker'e çikmadan önce futbolculari motive etmekte zorlaniyorum. Baski nedeniyle oynamak istemeyenler bile var"

"Taraftarlar, kulübü dünyanin en popüler kulübü zannediyor. Ben bir takim gerçekleri söyleyince de bu onlara aci veriyor."

"Ugrasip bir seyler yapmaya çalistik. Sonunda da degistirdik. Disiplini ortaya koyduk. Bu bazilarinin hosuna gitmedi."

?Ben affederim ama...?
Halilhodziç uzun zamandir konusmuyordu... Ancak Trabzon Antrenörler Dernegi'ni ziyaret eden Bosnak tek adam burada zehir zemberek açiklamalarda bulundu. Taraftarlarinin futbolu çok sevdigini, takimlarinin da basarili olmasini istedigini belirten Bosnak çalistirici, ?Bu asiri sevgiden dolayi da bazen siniri asabiliyorlar. Oyuncularim Avni Aker?deki maçlarda kendilerini baski altina hissediyorlar. Çogu kez oynamak istemedigini söyleyen oyuncu oluyor. Ben, sahsim için olumsuz tezahürat yapanlari da affediyorum. Ama bazi gençler için bu sorun oluyor" dedi.

?Hersey bir anda olmaz?
Taraftarlarin, kulübü dünyanin en iyisi zannettigini de söyleyen Halilhodziç sözlerine söyle devam etti: "Ben bir takim gerçekleri söyleyince de bu onlara aci veriyor. Buraya geldigime hiç üzülmedim. Zor ve güzel anilarimiz var. Geldigimde kulüp çok sorunluydu. Çok çalisip bir seyler yapmaya çalistik. Sonunda da degistirdik. Disiplini ortaya koyduk. Bu bazilarinin hosuna gitmedi. Kriz döneminde gelmem sanssizlikti. Bu kulüpte antrenörlük ve futbolculuk kolay degil, hatta çok zor. Herkesin çok büyük beklentileri var. Bu da büyük baski yaratiyor. Her sey bir anda olmaz."

?3 büyükleri takip edemeyiz?
"Trabzon?un basarili olmak için 3 Istanbul kulübünün izledigi yoldan gitmemeli. Üç büyükler, çok zengin kulüpler. Bu açidan onlarla ayni seviyede olabilmek için çok çalismak gerekir. Bazi seyleri degistirmek gerekir. Umut ediyorum ki, Trabzonspor, birkaç yil içinde sampiyonlugu elde edebilir. Ama bu hemen yarin olamaz. Onun için zaman gerek, sabir gerek. Ayrica hakkimda gerçek olmayan haberler yazildi. Bu durumlarda kulübün antrenörünü korumasi gerekiyor. Antrenörün basarili olmasi için herkesin destegi olmasi gerekir. Burada bu durum söz konusu degil.?

Ne diyor bu hoca allah askina biz hala bu hocayi takimin basinda görmek istiyoruz.Ondan sonra da sampiyonluk bekleyelim öylemismileys/smiley7.gif

ahmetansu61
13.04.2006, 08:32
valla okadar futbolculari takimi elestirim ama hüseyini degil.

tamam kotu bu aralar ama. her nekadar kotu oynuyosada biraz dikkati izleyin trabzonun butun toplarini o çaliyo. haaa çaldigi toplari arkasindan kaybediyo bu aralar ama. oda takimin kotu olusundan. huseyinden çalimlar goller mi bekliyoruz. onun tek bir isi var. oda top çalmak. o iside cok ii yapiyo. bide çaldiklarini kullanabilse.

bu aralar nerden huy edindiyse aldigi topla illa 3 hareket yapacak. o yuzden topu kaybediyo.

ama ne olursa olsun bu takimda gitmesini istemedigim futbolculardan.

sakat olmasi cok kotu. onun yerini dolduracak bi futbolcu ne trabzonda ne de turkiyede var.

huseyin tartismasiz türkiyenin en ii türk ön liberosu.

ahmetto
13.04.2006, 08:35
Adas tamam iyi bir ön libero ama top kessp oyun kuramadiktan sonra o fizikle kafa toplarina çikamadiktan sonra birde kaleye dogru dürüst sut çekemedikten sonra (çekmeye kalkdigi anda daglara taslara vuruyor)

rakipten top çalmis degerlendiremis ne isimize yarar ki

ahmetto
13.04.2006, 08:37
Onun yerini BVence Adem haydi haydi doldurur yeterki sans verilsin hem kaleye sutlarida çok etkili takimda kaleye sut çeken oyuncuda yok zaten

ahmetansu61
13.04.2006, 08:40
dogrudur o fizige sahip ama ziplamasi gökdenizden az.

ama diyorm yaa huseyinden çalimlar goller beklemek lazim. o kazandigi topu gökdenize yattaraya yada backlere atabilse yeter. oyunu onlar kurucak zaten. huseyin oyun kuramazki.

bi huyu daha var. taç kullanirken taç kulanana yanasmasi gereken tek futbolcuyken hiç bakmiyo bile.

hüseyinn takimda ki görevi ayri bise. hüseyin ii izlendiginde ne kadar ii bi futbolcu oldugunu anlamamk içten degil.

ahmetansu61
13.04.2006, 08:42
adam oynamaz. bence onun yerine ufukhani oynatsinlar.her nekadar sag kanat görsekte onu. asil mevkisi ön liberodur. cok ii top çaliyo zaten. topu dagitma özelliginde ben biliyorum cok ii. paf da önliberoda oynuyodu. ama bu hocanin senin dedigin gibi ademi oynaticagina eminim.

ahmetto
13.04.2006, 08:48
ufukhan da olabilir ben gençlerden yanayim hep zaten

Samsa
13.04.2006, 09:12
arkadaslar iyi sölüyonuzda...smyek dursun hüseyin gitsin tümer gelsin..yav tümerle hüseyin ayni isimi yapiyorlar.. :::::smileys/smiley36.gif

hüseyinin yaptigi bi is yokki zaten smileys/smiley7.gif

Burçak
13.04.2006, 09:27
Arkadaslar son dakika topicinde maç hakkinda konusmasak daha ii olur sanirim.

maç yorumlarimizi Trabzonspor -diyarbakirspor topicinden devam edelim.

Son dakika basligina girdigimizde yeni bi haberle karsilasmayi beklerken maç yorumlari okumayalim. Tesekkürler.

Nytre
13.04.2006, 09:29
Halilhodžić: ?Trabzonspor?a kendimi adadim?
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/120406ziyaret.jpgTeknik Direktörümüz Vahid Halilhodžić, TÜFAD Trabzon Subesi?nin davetlisi olarak bugün dernek merkezine bir ziyaret gerçeklestirdi.

Balaban tesekkür etti
Ziyareti için Halilhodžić?e tesekkür eden TÜFAD Trabzon Sube Baskani Nurettin Balaban, ?Vahid hocamiz Trabzonspor?u seçerek bizleri sevindirmistir. Düsüncesi, kültürü ve bilgisiyle Trabzonspor?a bir seyler vermeye çalismaktadir. Insallah Trabzonspor?da uzun yillar çalisir. Futbolda devamliligin kaçinilmaz bir gerçek oldugunu hiç aklimizdan çikarmayalim? diye konustu.

?Trabzon zor kent?
Trabzon?un çalismak için zor bir kent oldugunu belirten Balaban, geçmiste Ahmet Suat Özyazici, Özkan Sümer ve Senol Günes?e dahi büyük elestiriler yapildigini hatirlatarak, ?Gerek TÜFAD Trabzon Subesi gerekse de TÜFAD Genel Merkezi olarak her zaman O?nun yanindayiz? açiklamasini yapti.

?Gördügüm ilgiden memnum?
Yardimcilari Cemsir Muratoglu ve Turgut Kural ile birlikte TÜFAD?a giden Halilhodžić, sunlari söyledi: ?Bir gün Türkiye?ye gelip çalismayi çok istiyordum. Bunun en büyük sebebi de Türkiye?nin savasta Bosna-Hersek?e çok yardim etmis olmasiydi. Teklif üzerine Trabzon?a geldim. Trabzon?da gördügüm ilgiden memnunum. Trabzonspor taraftarlarinin, bölgede yasayanlarin Trabzon?a olan aski benim için çok büyük bir kesif oldu. Bu askin fanatizme dönüsmesi büyük bir güç. Kulüp bunu degerlendirmeli. Ancak maalesef kimi zaman bu sevgiden dolayi bazi gerçekler görülemiyor?.

?Gelmekten pismanlik duymadim?
Halilhodžić söyle devam etti: ?Gerçekleri söyledigim zaman bunlar insanlara aci veriyor. 6 Aydir buradayim ve buraya gelmekten dolayi hiçbir zaman pismanlik duymadim. Çok güzel anlarin yaninda zor zamanlarimiz da oldu. Geldigim zaman kulüp çok farkli bir durumdaydi. Baslangiçta büyük zorluklar yasadik. Ancak çalisarak Trabzonspor?da pek çok seyi degistirdik. Çalisma ve disiplinin önemini ortaya koyduk. Bu bazilarinin isine gelmemis olsa da ben ne istedigimi biliyorum. Trabzonspor?a tamamiyla kendimi adadim. Her sey Trabzonspor?un iyiligi için yapiliyor?

?Vaadler kolay veriliyor?
Takimin gerek sportif, gerekse de insan iliskileri açisindan büyük bir kriz dönemi içinde oldugu anda Trabzonspor?a gelmesini sanssizlik olarak yorumlayan Halilhodžić, ?Kulübün antrenörlügünü yapmak da, futbolcusu olmak da kolay degil. Çünkü büyük bir baski var. Kulübün birçok hedefi olmasina ragmen, takimin hemen gerçeklestiremeyecegi konularda vaadler de kolaylikla veriliyor. Bu yüzden bazi çeliskilerle karsi karsiya kalinabiliyor. Daha çok çalisarak ve daha iyi bir disiplinle Trabzonspor?da birçok seyin degistirilebilecegini düsünüyorum. Kulübe karsi insanlarin sevgisi gerçekten mükemmel. Bu da Trabzonspor?a bir gün sampiyon olmasi için gereken büyük bir güç? diye konustu.

?Zaman ve sabir gerekli?
Trabzonspor?un Fenerbahçe, Galatasaray ve Besiktas?in yolunu takip etmemesi gerektigini savunan Teknik Direktörümüz, ?Zengin kulüplerle ayni seviyede olabilmek için degismek ve çok çalismak gerekir. Umut ediyorum ki birkaç yil içerisinde sampiyonluk gelir. 23 Yildir sampiyonluk bekleniyor, biliyorum ama bu hemen yarin olmaz. Bunun için zaman ve sabir gerekli? görüsünü seslendirdi.

?Taraftar yazilanlara inaniyor?
Basinda hakkinda çikan gerçek disi haberlerin kendisini olumsuz etkiledigini de belirten Bosnak çalistirici, ?Bunlari okuyan taraftarlar da yazilanlara inaniyor. Sadece kendimin degil ayni zamanda kulübün de itibari zedeleniyor. Baskanla görüstüm. Kulübün kendi hocasini koruma altina almasi gerektigini söyledim. Bir hocanin basarili olabilmesi için herkesin destegi gerekir ama Trabzon?da bu durum söz konusu degil? dedi.

?Insanlara kizamiyorum?
Çalistigi kulübe karsi her zaman büyük saygi besledigini altini çizen Halilhodziç, ?Sizler de futbol çalisanlari olarak Trabzon?da hoca olmanin çok zor oldugunu biliyorsunuzdur. Yine de, ben insanlara kizamiyorum. Onlarin kulübü çok sevdiklerini biliyorum. En keyif aldigim anlar Trabzonspor galip geldigi zaman bu insanlarin mutlu oldugunu görmek. Her seye ragmen kulüp, sampiyonluk istegini gerçeklestirip Sampiyonlar Ligi?nde oynamak için bütün imkanlara sahip. Bu da kolay elde edilen bir sey degil. Taraftarlarimizin bir gün Avrupa?nin en büyük kulüplerinin Hüseyin Avni Aker Stadi?na gelip Trabzonspor?a karsi oynadiklarini görmelerini dilerim? açiklamasini yapti.

?Futbolcular baski altinda?
Futbolcularin özellikle iç saha maçlarinda büyük bir baski altinda oynadigini savunan Halilhodžić, sözlerini söyle tamamladi: ?Bazen oynamak istemedigini söyleyen oyunculara karsilasiyorum. Buradaki baskiyi kaldiramiyorlar. Sorun psikolojik. Türk futbolculari çok hassaslar. Tribünlerden gelen bir islik onlari tamamiyla bloke ediyor. Birkaç maç önce Tayfun?un basina gelenleri örnek verebiliriz. O?nu cesaretlendirmeme ragmen fayda etmedi. Her hoca ve her yönetim burada olan baskilara karsi oyucularin psikolojik dengesizlikleri üzerinde çalismali. Hedefleri olan bütün kulüplerde bu sorun olur ama Trabzon?un ufak bir sehir olmasi ve herkesin birbirini tanimasi ayri bir problem. Bu, sadece futbolcular için degil onlarin aileleri için de zor bir durum. Onlarla nasil hissettiklerini anlamak için çok konustum. Bu tür bir sikintilari oldugunu söylediler?

Halilhodžić'e hediye
Bu arada, Teknik Direktör Vahid Halilhodžić'e ziyaret sonrasinda gümüs bir sekerlik ve üzerinde TÜFAD logosu bulunan bir çanta hediye edildi.

sanirim kalacak Allah sonumuzu hayir etsin...

yukarida konusmanin asli var .. fanatik gazetesinde vahid hocanin söyle bir sey dedigini söyleniyor

""Taraftarlar, kulübü dünyanin en popüler kulübü zannediyor. Ben bir takim gerçekleri söyleyince de bu onlara aci veriyor.""

yukaridaki yazida böyle bir ifade yok!!!!

yalanci sahtekarlar!!!!

Punisher-61
13.04.2006, 10:44
vahid diyorki baski yüzünden bazi futbolcular avni akere cikmak istemiyor..ne bicim futbolcu bunlar??????

madem öyle sizin trabzonsporda hatta 1.ligde isiniz yok gidin 2. lige orda baski daha azdir.. tuaf olan siraanlasmaya gelince herkes kendini yüksekten görüyor

Travelair
13.04.2006, 11:06
Cevat KOL

Vahid?e ödeme var

futbolculara yok!

TRABZON?DA sözlesmesi geregi Halilhodziç parasini günü gününe alirken, futbolcular hala maç basi paralarini ve taksitlerini alamamanin sikintisini yasiyor. Bordo-Mavili oyuncular, Bosnak hocanin sorunlarina gösterdigi çözüm arayisini takim için sarfetmedigini belirterek isyan noktasina geldiler. Mali kriz yasayan bazi isimlerin Kaptan Fatih Tekke ile bir görüsme yaptiklari ve ?Biraz Fatih Terim ve Gerets?e bakip örnek alsin. Onlar oyuncularini ezdirmiyorlar? diye dert yandiklari ögrenildi.

Operasyon kapida

GENÇLERBIRLIGI yenilgisine ragmen UEFA sansini sürdüren Trabzon?da yönetimin sezon sonu takimda köklü bir revizyon yapacagi ögrenildi.

Bordo-Mavili idarecilerin satis listesine konulacak isimleri belirledigi ancak bitime 5 hafta kala olumsuz bir hava estirmemek için operasyonu gizli tuttuklari belirtildi. Sezona güçlü bir kadroyla girmeyi hedefleyen yönetimin yabancilardan kaleci Jefferson, Djokaj, Eller ile Jun?un yani sira kaptan Fatih Tekke ve Gökdeniz?le yollarini ayirmayi planladigi ifade edildi.

--------------------------------

Cevat Kol'un haberlerine çogu zaman güvenmem. Anlamadigim sey su: Bu takim batarsa kendi de issiz kalacak bundan haberi yok mu? Ben bu habere inanmiyorum

Travelair
13.04.2006, 11:16
http://www.e-kolay.net/fanatik/futbol/fb/Haber.asp?PID=291&a (http://www.e-kolay.net/fanatik/futbol/fb/Haber.asp?PID=291&amp;HID=3&amp;HaberID=374490) mp;HID=3&amp;HaberID=374490

Iste fanatik (veya adini ne koyarsiniz bilmem) bir feybe yazari

Travelair
13.04.2006, 11:19
http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/BJK/Haber.asp?PID=279& (http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/BJK/Haber.asp?PID=279&amp;HID=11&amp;HaberID=374479) amp;HID=11&amp;HaberID=374479

Besiktas baskani çok ilginç seyler söylemis. "Biz kupayi alalim gs ligi alsin sözü çok konusulacak

Travelair
13.04.2006, 11:24
Kaynak: fotomac.com.tr

Yesiç de gündemde

Teknik direktör arayislarini sürdüren Trabzonspor, Alman Matthaus'tan sonra CSKA Sofya'dan ayrilan Yesiç'le de temasa geçti.

Son aday Yesiç

Hodziç'e alternatif arayan Trabzon, CSKA'yi geçen yil sampiyon yapan eski futbolcusunu da listesine aldi.

Yeni sezonda da Hodziç'le devam etmeye olumlu bakan ancak Bosnak hocadan hâlâ olumlu yanit alamayan Trabzon, alternatif arayisini sürdürüyor. Yönetimin, Matthaus'tan sonra eski oyuncusu Miodrag Yesiç'le de temasa geçtigi ögrenildi. Bulgaristan'da CSKA Sofya'yi geçen sezon sampiyon yapan Yesiç'in

görevine geçen hafta son verildi. 47 yasindaki Sirp hocanin teklife olumlu baktigi, yanitini bir hafta içinde verecegi belirtildi.

-------------------------------------------------------

Eger bu haber dogruysa yönetimde küçük düsünen insanlar var demektir. Küçük düsünen insanlarla büyük takim olamaz. Djokaj son olsun, iyi transferler istiyoruz
Edited by: Travelair

Travelair
13.04.2006, 11:31
Kaynak: fanatik.com.tr

Albayrak?a büyük onur http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/trabz&#111;n/albayrak_odul1204.jpg

Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, Memorial Hastanesi?nin düzenledigi 11 Altin Adam Yarismasi?nda Subat ayinin yöneticisi seçildi
12.04.2006

Memorial Hastanesi?nin düzenledigi 11 Altin Adam Yarismasi?nda dereceye girenlere ödülleri düzenlenen törenle verildi. Subat ayinin yöneticisi seçilen Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, ödülünü hastane genel direktörü Yalçin Nak?in elinden aldi. Basin mensuplarinin sorularini yanitlayan Albayrak, zor gibi gözükse de üçüncülük sanslarinin devam ettigini belirtirken, ?Bu hedef dogrultusunda sonuna kadar mücadele edecegiz. Daha birsey bitmis degil. Taraftarlarimiz da bizi sezonun son düdügü çalana kadar desteklemeli? ifadesini kullandi.

Basliga bakar misiniz?

ozcan_asanoglu
13.04.2006, 11:47
yesiç mi??..hiç gülesim yoktu..

Tunga
13.04.2006, 12:13
FENER'DE TRANSFER YASAGI!..
Futbolculardan ligin sonuna kadar sabretmelerini isteyen yönetim, hiçbir kisi ya da kulüp ile bu tür temaslarda bulunulmamasini istedi. Sari-lacivertli takimda Aurelio, Selçuk, Semih, Servet ve kaleci Volkan'in sözlesmesi bitiyor. Kiralik olarak alinan Rüstü, Nobre ve Luciano'nun durumu da belirsizligini koruyor. Su ana kadar bu isimlere birçok transfer teklifi geldi. Önce yönetim ile masaya oturmayi bekleyen futbolcular, bu pazarliklarin ardindan transfer rotasini belirleyecek.

Fenerbahçe, Süper Lig'de ve kupada çok kritik bir döneme girildigi için oyuncularin aklini karistirmamak amaciyla sözlesmesi biten futbolcularla yapilacak görüsmeleri ertelemisti. Ancak yabanci ve yerli kulüplerin sürekli olarak bu isimleri takibe almasi yönetimi harekete geçirdi. Sari-lacivertliler, mukavelesi sona eren oyunculari uyarip, kendilerinden kafalarini rahat tutmalarini istedi. Ayrica sezon sonunda iki tarafi da memnun edecek çözüm yolu bulunacaginin alti çizildi.

Teknik Direktör Christoph Daum da, ögrencilerinden futbol disindaki konulari düsünmemelerini ve sadece sampiyonluk ve Türkiye Kupasi hedeflerine kilitlenmelerini istedi. Yönetim, sezon sonunda Alman hocanin belirledigi listeye göre futbolcularla masaya oturacak.

Milliyet
------------------------------------------------------------ ---------------------------------------
DERVISIN FIKRI NEYSE, ZIKRI DE ODUR! Sen sezonun ortasinda mukaveleleri olan, mukaveleleri bitmemis oyunculari transfer et,hatt gaspet, sonra da ....
Neyse Allah bunlari bildigi gibi yapsin. Zaten fenerliler daha kötü ne olabilir ki?

ahmetto
13.04.2006, 12:29
<DIV id=ustbaslik>
<DIV id=Baslik>Ilhan Cavcav'a kamu davasi açildi !..</DIV>
<DIV id=&#111;nyazi>Fenerbahçe hakkinda yaptigi benzetmeyle sari lacivertli camianin hedef tahtasi haline gelen Gençlerbirligi Baskani Ilhan Cavcav hakkindaki takipsizlik karari son buldu !.. F.Bahçe kulübünün yaptigi itiraz sonucu, Ilhan Cavcav hakkinda kamu davasi açilmasina karar verildi !..</DIV>
<DIV id=tarih>12Nisan2006, 16:29</DIV></DIV>
<DIV id=haberic><&#076;INK href="../css/icerik.css" type=text/css rel=stylesheet target="_blank">
<DIV id=habericreklam style="FLOAT: right; OVERFLOW: visible; WIDTH: 300px; TEXT-ALIGN: center">
<DIV =ad style="TEXT-ALIGN: center"></DIV></DIV>

Fenerbahçe'nin resmi sitesinde yapilan açiklama söyle:

"Kadiköy Cumhuriyet Bassavciligi?nin 2005/47303 Hz. 2006/4524 K. Sayili dosyasi ile Ilhan Cavcav hakkinda verilen takipsizlik karari hakkinda, Üsküdar 3. Agir Ceza Mahkemesi 2006/216 D is sayili dosyasiyla yapilan itirazla, Ilhan Cavcav hakkinda verilen takipsizlik kararinin kaldirilarak, Ilhan Cavcav hakkinda kamu davasi açilmasina karar vermistir."

NE BU YA ADAM DEVLET MALINA ZARAR MI VERDI KI KAMU DAVASI AÇILSIN </DIV>

halil ibo
13.04.2006, 12:36
Hayir ''fener malina'' zarar verdi.smileys/smiley36.gif

Özsu
13.04.2006, 12:44
-edit-

eklediginiz haber forumun goruntusu bozmaktadir. Haber eklerken daha kisa bir sekilde ekleyiniz lutfen!

tesekkurlerEdited by: murat

Salih Yazıcı
13.04.2006, 12:45
Aktug'dan mesaj

TNABZONSPOR'un eski baskani Atay Aktug, sikintili günleri elbirligi içinde asacaklarina inandigini söyledi. Aktug, "Tüm camianin ve taraftarin Nuri Albayrak yönetimine destek vermesi gerekir" ifadesini kullandi.

takvimEdited by: saaalih

Özsu
13.04.2006, 12:46
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

ewt söyLedikLeri arasinda öyLe bir sey yok...

bunLar bizi yikmak için

düzenbaz sahtekar gazeteciLer!!!</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

Travelair
13.04.2006, 13:06
özgür dostum rica etsemhaberini "Not Defteri" ne atip ordan buraya aktarir misin? Böyle hiçbirsey anlasilmiyor. Ivir zivir taraflarini da düzeltirsen " oy ver bu habere, adidas 7 taksit vb" sorun hallolur

TSezgin61
13.04.2006, 13:07
abi yanlis anlamayin ama futbolcular kendini baski altinda hissediyorsa, demek birseyleri yanlis yaptiklarininda farkindalarki, avni akerden korkuyorlar. BIR YANDAN KORKMALARINA GEREK YOK, CÜNKÜ ONLAR BÜYÜK TARAFTARLARININ ÖNÜNE CIKIYORLAR, DIGER YANDAN KORKMALARI IYI, CÜNKÜ GECMISTE NE ZAFERLER YASAYAN BU TARAFTARLARI DÜSÜRDÜKLERI DURUMA BAKIN...

zafercalikoglu
13.04.2006, 14:38
bende kendimi baski altinda hissediyorumm iste ama ,isimide yapiyorum,hayat zor zaten,kolay para nerde,kaldiramayan gitsin

The Legend
13.04.2006, 15:03
sira paraya gelince hiç baski hissetmiyolar.masallahlari var.

Aslıhan
13.04.2006, 15:07
baski altindaymislar hayret birsey ya smileys/smiley7.gif

siz birazcik kimildayin birazcik kendinize gelin bakalim kim kendini baski altinda hissedecek siz mi yoksa rakip takim mi ?

sanki mükemmel oynuyorlarda taraftar baski yapiyor bi dönüp kendinize baksaniz nasil olur acaba futbolcu arkadaslar

Bülent Bayraktar
13.04.2006, 15:08
walla yaw!! taraftar tepki gösterince hemen bozuluyolar smileys/smiley7.gif

TSezgin61
13.04.2006, 15:13
SU AVNI AKERIN ATMOSFERINE BAKIN, BIRAKIN RAKIP TAKIMI KENDI FUTBOLCULARIMIZ BILE KORKUYORsmileys/smiley36.gif

hay1699
13.04.2006, 15:34
Fatih Tekke için Tugay devrede
Trabzonspor takim kaptani Fatih Tekke'yi Ingiltere Premier Lig takimlarindan Blackburn Rovers'in transfer etmek için çaba sarfettigi, Tugay Kerimoglu'nun da devreye girerek yildiz oyuncuyu ikna etmeye çalistigi ögrenildi.

Sezon basinda kendisine Avrupa takimlarindan yapilan transfer tekliflerini, görevde bulunan yönetim kurulunun izin vermemesi üzerine elinin tersiyle iten Fatih Tekke, ara transfer döneminde Ingiltere'nin Westham United kulübünün yapmis oldugu teklifi ise Nuri Albayrak ve yönetim kurulunun izin vermemesi üzerine geri çevirmisti.

Basta Premier Lig takimlarindan Blackburn Rovers, Tugay Kerimoglu'yu devreye sokarak tecrübeli oyuncuyu transfer etmek isterken, Tottenham ve Westham United takimlarinin da oyuncuya menajerler araciligiyla teklif ilettigi bildirildi.

Gelecek sezon için Fatih Tekke'ye yapilan transfer tekliflerini düsünen bordo-mavili yönetimin oyuncuyu gelecek sezon da birakmayi düsünmedigi belirtilirken, yapilan teklifler karsiliginda 10 milyon Euro'dan kapiyi açtigi ögrenildi.

13.04.2006

Kaynak : IHA

Travelair
13.04.2006, 15:35
Kaynak: maraton.com.tr

Avrupa'nin önde gelen arastirma sirketlerinden biri olan Sport&amp;Markt, Türkiye ile ilgili bu seneki raporunu açikladi. Ülke çapinda yaslari 15 ile 69 arasinda degisen 604 kisiyle yapilan görüsmeler sonucunda çikan sonuçlara göre Türkiye'de hâlâ en fazla popüler olan takim Galatasaray ve en sevilmeyen takim da Fenerbahçe.

Verilere göre, ankete katilanlarin yüzde 49'u ekonomik açidan Fenerbahçe'nin etkinligini teslim ediyor. Yüzde 45'i de basarilarinin hakkini veriyor. Ama bu durum gönül baglari açisindan Sari-Lacivertli kulübü Galatasaray'in arkasina düsmekten alikoymuyor. Çünkü Sari-Kirmizilarin yüzde 51'lik bir basari çekiciligi var ve ankette yer alan sporseverlerin yüzde 46'si onlari ilgi çekici ve hatta büyüleyici buluyor. Gerçi Sport&amp;Markt raporu geçen seneki Galatasaray-Fenerbahçe kupa finalinin hemen ardindan yapilmis ve sirket bunun da verilerde etkili olabilecegini söylüyor. Yine de arastirma sonuçlari Galatasaray'i yüzde 39'la en popüler kulüp ilan ediyor. Fenerbahçe'nin popülaritesi ise yüzde 29. Besiktas yüzde 18, Trabzonspor yüzde 9'la klasmana giren diger takimlar.

Fatih Akgün
13.04.2006, 15:47
büyük sehirlerde yapilmistir bu anket anadoluda eminim biz bjk den daha popüleriz hiç süphem yok

Murat Acar
13.04.2006, 17:16
Eger fatih in transfer haberi dogruysa vede gitmek istiyorsa satsinlar ama daha kaliteli bir futbolcu almadan satilmasina karsiyim.

keles76
13.04.2006, 17:19
abi gökhani alsinlar satsinlarfatihi artik bizi istemiyenleri alkislamaktan biktim artik bu takimi bu taraftari seven bu takimda oynamaktan zevk alan topçulari bulup takim kurmak gerekir.BASKAN ARTIK ICRAAT ZAMANIDIR

14232

Cengiz Çubukcu
13.04.2006, 18:37
Trabzonspor takim kaptani Fatih Tekke'yi Ingiltere Premier Lig takimlarindan Blackburn Rovers'in transfer etmek için çaba sarfettigi, Tugay Kerimoglu'nun da devreye girerek yildiz oyuncuyu ikna etmeye çalistigi ögrenildi.

Sezon basinda kendisine Avrupa takimlarindan yapilan transfer tekliflerini, görevde bulunan yönetim kurulunun izin vermemesi üzerine elinin tersiyle iten Fatih Tekke, ara transfer döneminde Ingiltere'nin Westham United kulübünün yapmis oldugu teklifi ise Nuri Albayrak ve yönetim kurulunun izin vermemesi üzerine geri çevirmisti.

Basta Premier Lig takimlarindan Blackburn Rovers, Tugay Kerimoglu'yu devreye sokarak tecrübeli oyuncuyu transfer etmek isterken, Tottenham ve Westham United takimlarinin da oyuncuya menajerler araciligiyla teklif ilettigi bildirildi.

Gelecek sezon için Fatih Tekke'ye yapilan transfer tekliflerini düsünen bordo-mavili yönetimin oyuncuyu gelecek sezon da birakmayi düsünmedigi belirtilirken, yapilan teklifler karsiliginda 10 milyon Euro'dan kapiyi açtigi ögrenildi.

13.04.2006

amma da atmislar...güya yönetim kapiyi 10 milyon eurodan açmis...http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Mollasalihoğlu
13.04.2006, 18:39
abi gökhani alsinlar satsinlarfatihi artik bizi istemiyenleri alkislamaktan biktim artik bu takimi bu taraftari seven bu takimda oynamaktan zevk alan topçulari bulup takim kurmak gerekir.BASKAN ARTIK ICRAAT ZAMANIDIR

14232

Fatih Tekke mi bizi sevmedigi halde alkisladigin adam? smileys/smiley5.gif

taner61bayir
13.04.2006, 18:49
Fatih Tekke Trabzonun gururdur. Trabzonu çok sevdiginden de eminiz. www.tanerbayir.com (http://www.tanerbayir.com)

Tansu Onur Erdoğan
13.04.2006, 19:01
bence artik tekke gitmeli adama 2 sezondur avrupadan teklif yagiyo ister istemez heves ediyodur

acikcasi ben fatihi premier ligde izlemekten gururlanirim....

TSelif
13.04.2006, 19:50

13.04.2006

amma da atmislar...güya yönetim kapiyi 10 milyon eurodan açmis...http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Az bile demislersmileys/smiley2.gif

sultantekke
13.04.2006, 19:56
fatih tekkein antepten geldiginden beri yaptiklarini biliyoruz fakat yüzünde bir bikkinlik hissediyorum gideceyine çok mu üzülürüz bilmiyorum ama gidecekse gitsin basarili olursa en azindan gurur duyariz

Mustafa Mahmutoğlu
13.04.2006, 20:10
ROBERTO CARLOS FENER'DE!!!

Fener'in son zamanlarda çok ugrastigi(almak için) bir transferdi.Ama malesef muratlarina erdiler Roberto geliyor.

OLSUN

NE ROBERTO NE ANELKA

EN BÜYÜK FATIH,SZYMEK,GÖKDENIZ,YATTARAsmileys/smiley2.gif

Adem Erdoğan
13.04.2006, 20:24
yaw roberto fenere gelmeeeeeeeeeeez.

sultantekke
13.04.2006, 20:35
gelirse gelsin ne olcak hakemle maç kazanan takimdan

Selman
13.04.2006, 20:35
yaw roberto fenere gelmeeeeeeeeeeez.

iMZA

Travelair
13.04.2006, 21:52
Arkadaslar belki son dakika haberi degil ama belki haberiniz olmamistir. Fransa'da bir tv kanali (galiba canal+) sahibi oldugu PSG'yi 50 milyon dolara satti. Keske alsaydik ya futbolcularinin yarisi o para eder zaten smileys/smiley9.gif

Nytre
13.04.2006, 22:01
10milyon euro mu?.. eger o fiyata satilirsa helal olsun derim.

Selman
13.04.2006, 22:14
Yaniliyorsam Raul'a Real Madrid paha biçemiyordu.Yani satmiyorlardi.Iste Fatih Tekke'de benim için öyle.10 milyon dolara giderse yazik olur.

Onsuz bu takim 5 sene daha sampiyon olamaz...

Mustafa Mahmutoğlu
13.04.2006, 22:20
bencede FATIH SULTAN TEKKE bizi kurtaran isimdir ve hep öyle kalacaktir!!

Travelair
13.04.2006, 22:27
Isterseniz yine o tartismalarin içine girmeyelim en azindan bu baslikta

LIONAXE
13.04.2006, 22:48
fatih tekke aslinda iyi bir futbolcu kendini sanirim gökdeniz olayindan sonra yalniz hisstmeye basladi

ahmetansu61
13.04.2006, 23:09
bu kadar yildizdan biri gitcekse bence fatihin gitmesi hem bizim için hemde fatih için hayirli olcak.

gecen de dediim gibi. bu takimdan yildizlar cok cikti. ve gitme sebepleri hep ayni kendilerini trabzonspordan üstün görmeleri. bi ali kemal denizci mesela. fatihi göndermek. hem para hemde takim içindeki düzeni dengelemek demek. suan takimda fatihin agirligi cok fazla.

kimse fatihin ne kadar ii bi futbolcuoldugunu tartisamamz burda. ama gitmesi herkes için hayirli. bu sene olmadi seneye mutlaka gitmeli.

LIONAXE
13.04.2006, 23:13
<DIV>fatih gitmek istiyorsa gitmeli bence</DIV>
<DIV>zorla gönderilmemeli</DIV>

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
13.04.2006, 23:16
yahu gitmeeeeeeeees
ne alakasi var :D

salihismet
13.04.2006, 23:48
Böyle oynarsa Trabzondan aldigi parayi alamaz, Ergun Ata da bu konuya degindi, i$ zora gelince renk a$igi oluyorlar. Bu i$i menejerler kurcaliyor, hic kimsenin istedigi yok onlari.

Mollasalihoğlu
13.04.2006, 23:54
fatihi kimse istemez de mi??

Salih Yazıcı
14.04.2006, 00:11
Diyarbakirspor?a sicak karsilama
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/130406diyar.jpgBu haftaki rakibimiz Diyarbakirspor, saat 21.30?da THY?ye ait bir uçakla Ankara?dan Trabzon?a geldi. Diyarbakirspor kafilesini Yönetim Kurulu Üyelerimiz Kahraman Altuntas, Serhat Akçay ve Ahmet Ugur Zihni Trabzon Havaalani?nda çiçeklerle karsiladilar.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Altuntas, Akçay ve Zihni, kafileyle birlikte Trabzon?a gelen eski futbolcumuz Seyhmuz Suna?ya da çiçek hediye ettiler. Havaalanina gelen Trabzonsporlu taraftarlar da Seyhmuz?a sevgi gösterisinde bulunup çiçek verdiler.

Havaalaninda basin mensuplarina açiklamalar yapan Kahraman Altuntas, ?Diyarbakirspor en güzide kulüplerimizden bir tanesidir. Güneydogu?da olaylar yasadigimiz su günlerde, bizi birileri araciligiyla birbirimize düsürenlere sporun içinde barindirdigi sevgi ve kardeslik duygularini göstererek bir mesaj vermek istedik. Karadeniz ve Türk insani hiçbir zaman birilerinin oyununa gelmeyecektir. Bunu insallah taraftarimizla birlikte cumartesi günü oynanacak maçta ortaya koyacagiz? dedi.

Sözlerinin Türkiye?ye karsi önemli bir cevap oldugunu belirten Altuntas, ?Sporun her zaman kendi sinirlari içerisinde kalmasi gerekiyor. Bazilarinin insanlari birbirine düsürmek için belli noktalari kasimasina gerek yok. Biz Güneydogu, Dogu, Karadeniz gibi bölge ayrimi yapmadan herkesin kardes oldugu imajini burada göstermis olduk. Bu tablo insallah bazilarina iyi bir mesaj olur? görüsünü seslendirdi.

Seyhmuz Suna ise yaklasik 5 yil sonra Trabzon?da olmaktan çok mutlu oldugunu ifade ederek, ?Spor, dostluk baris ve kardesliktir. Yenersin, yenilirsin ama önemli olan kulüpler arasindaki dostlugun devam etmesidir? diye konustu.

Diyarbakirspor Futbol Sube Sorumlusu Yavuz Avci ise Trabzonspor?un ince hareketine tesekkür ederek, ?Spor her konuda bir elçi olabilen bir sosyal faaliyettir. Diyarbakir ve Diyarbakirspor?un içinde bulundugu durumun herkes farkinda. Buradan puan almak istiyoruz? dedi.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/130406diyar1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/130406diyar2.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/130406diyar3.jpg
</CENTER>
www.trabzonspor.org.tr

selokal61
14.04.2006, 00:14
bu karsilamanin herkese örnek olmasi lazimsmileys/smiley32.gif

Miraç Atalay Çiftçi
14.04.2006, 00:26
birilerinin disladigi yok saydigi tonla sorunla muhattap ettigi hak etse yada hak etmese bir çok muammeleye maruz kalmis diyarbakir ve bu kentin futbol takimi.

ve karsinizda trabzonspor.

serbest kürsüde neden ? trabzonspor diye bir baslik vardi . ISTE en büyük cevaplardan biri neden trabzonspor?

Nytre
14.04.2006, 00:39
sehmuz be!.. yaslanmis adam..

bu karsilamadan sonra yeniliriz herhalde :)

eys_61
14.04.2006, 00:58
orda bulunan herkese çok tesekkürler.umarim maçta da herhangi bir tatsizliga sebebiyet verbilecek hareketlerden kaçinir firsat kollayan "birilerinin" heveslerini kursaginda birakiriz.

seyhmuz a da helal olsun adam gibi TRABZONSPOR lu.deplasmanda da takimi karsilamistismileys/smiley32.gif.

Travelair
14.04.2006, 01:04
Ali Kemal Denizci aglayarak gitti bu kulüpten. Ne ilgisi var anlayamadim neyse

Kaynak: radyospor.com

Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), bugün yaptigi toplantida Fenerbahçe?ye 5 bin YTL para cezasi verdi.

Gaziantepspor maçinda taraftarlarin yaptigi kötü tezahürat nedeniyle sari-lacivertli kulübe 3 bin YTL para cezasi veren kurul, çikan saha olaylari nedeniyle de sari-lacivertli kulübü 2 bin YTL ile cezalandirdi.
Kurul yine ayni maçta taraftarin çirkin tezahüratlari nedeniyle 3 bin YTL para cezasi verdigi Gaziantepspor Kulübü?ne, merdiven bosluklarini bos birakmayarak talimatlara aykiri davranista bulunmaktan bin YTL ve fazla bilet basilmasi nedeniyle de 2 bin YTL olmak üzere toplam 6 bin YTL para cezasi verdi.
PFDK, Gaziantepspor?a ayrica Besiktas ile yapilan Fortis Türkiye Kupasi maçindaki çesitli talimatlara aykiri davranislardan dolayi toplam 3.500 YTL para cezasi verdi.
Kurul, Galatasaray Sportif Direktörü Bülent Tulun ile Fenerbahçe Idarecisi Murat Özaydinli?ya da ihtar cezasi verdi.
Vestel Manisasporlu Michal Meduna?ya da rakip takim seyircisine karsi sportmenlige aykiri davranista bulunmaktan 1 maç oynamama cezasi, Bülent Ataman?a da hakeme sözle hakaretten 2 maç oynamama cezasi veren

----------------------------

Merdiven bosluklarinin dolu olmasi olasi bir olayda izdiham sonucu yüzlerce kisinin ölümüne yol açabilir. Cezasi: 1000 YTL

Fazla bilet basilmasi ceza kanununa göre dolandiriciliktir. Cezasi: 2000 YTL

Çevir kazi yanmasin, ne sis yansin ne kebap. Buyruuuun: Ihtar

Nytre
14.04.2006, 01:51
dostlar alisveriste görsün hesabi.. bunlarin ne amaci var ne de uygulanabilirliligi ...

Travelair
14.04.2006, 02:03
Kaynak: fotomac.com.tr / Cengiz Tokgöz

22 yil geçti aradan http://www.fotomac.com.tr/i/y/1238.jpg

Ceplerini dolduran, Mehmet Ali Yilmaz'i kovalayanlar, bugün timsah gözyaslari döküyor. Hani her sey daha iyi olacakti? Hiç unutmam, çok güçlü bir yönetim kurmak için kollari sivayan Yilmaz'in "Gel beraber çalisalim" dedigi bir zengin bana "Girmem kardesim. Hep televizyonlarda Mehmet Ali bey var" demisti. Sonra bir baktim, o günlerde de bugün de televizyonlarda hep o var. Türkiye Futbol Antrenörleri'nde Halilhodziç "insanlar Trabzonspor'- un dünyanin en büyük kulübü oldugunu düsünüyor. Ne yazik ki, bu dogru degil. Gerçekleri söyledigim için bazilarini kizdirdim"demis. Bu da demektir ki, Halilhodziç önümüzdeki sezon yok. Evet, Trabzonspor dünyanin en büyük takimi degil. Bizim dünyamizda Trabzonspor önemli. Bir de madalyonun öteki yüzü var. Zirvelere alismis, Avrupa'da hepimizin gururu olmus bir takim bugünkü gibi tarihinin en kötü günlerini yasamaya degil, ligin altini üstüne getirmek zorunda. Futbolcu görevini yapmiyor. Ama taraftar fazlasiyla yapiyor.

Etik olmayan bir itiraf
Halilhodziç'in yardimcisi Cemsir Muratoglu, 11 Subat 1998'de F.Bahçe'nin Hirvat antrenörü Otto Bariç'i yaraladigi iddia edilen kaya (!) için "Bariç rol yapti" demis. Bu sahtekarligi o dönem yalniz ben yazmistim. Ali Sen ve Orhan Keçeli beni mahkemeye vermisti. Ondan bir sezon evvel sampiyonluk maçindan önce bir seyi olmayan Aygün'ün kafasinin sarilip sarmalanmasini da yine tek ben yazmistim. Hani su rahmetli Kaya Çilingiroglu'nun bakipta bir sey göremedigi futbolcu. Ne yapayim, yagcilar hep 5-10 degil 100 adim önümde. Bir sey eklemek istiyorum. Muratoglu'nun bunca yildan sonra itiraf etmesi etik degil. Demek ki, Cemsir Muratoglu kardesimiz Trabzonspor'da görev almasaydi bu sahtekarlik yine gizli kalacakti. Daha da önemlisi, bu tercüman-antrenörün, ne malum bordo-mavili takimda olanlari ilerki yillarda baska bir yerde kamuoyuna açiklamayacagi.

Travelair
14.04.2006, 02:05

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Boukhari Harekati</TD></TR></T></T></TABLE>

Trabzonspor, Ajax'in 26 yasindaki orta alan oyuncusu Boukhari için harekete geçti. Yöneticiler, gelecek hafta Hollanda'ya gidecekler.

Boukhari Atagi

Trabzonspor sol kanada düsündügü ve sözlesmesi bu sezon bitecek olan Ajax'li Boukhari için Hollanda'ya gidip Ispanyollarla kapisacak.

Trabzonspor, sol kanat için ataga kalkti. Bordo-mavili yöneticiler, Macar futbolcu Halmosi'den sonra dün de Ajax'li Boukhari için temasa geçtiler. Ocak ayinda ara transferde alinmasi için büyük çaba sarf edilen Nourdin Boukhari'ye o dönemde yüksek bonservis ücreti istenmesi Trabzonspor'a geri adim attirmisti. Basina da futbolcudan, özel hayatinda çalkantilar oldugu ve sorun yasanabilecegi için vazgeçildigi yansitildi.

Ispanyollar da pesinde
26 yasindaki Fasli oyuncu için dün Trabzonspor'da telefon trafigi yasandi. Son sözü söyleyecek olan Baskan Nuri Albayrak 'tamam' derse haftaya asbaskan Hasim Sayitoglu Hollanda'ya giderek Boukhari'nin menajerleri ile görüsecek. Ajax ile sezon sonu sözlesmesi bitecek olan Boukhari için W. Real'in de temasta olmasi Trabzon'u düsündürüyor. B planinda ise Halmosi var.

Nourdin Boukhari
Dogum Tarihi: 13.06.1980
Uyrugu: Fas
Oynadigi Takim: Ajax, Hollanda
Boy: 1.88
Kilo: 78
Kontrat Bitis Tarihi: 30.06.2006
8 kez milli/1 gol

Travelair
14.04.2006, 02:08
Kaynak: sabah.com.tr / Hincal Uluç

Galatasaraylilar bosuna hevesleniyor. Bu yil Fenerbahçe'nin sampiyon olmasini engelleyecek güç ortada yok. Haftalardir basa bas süren yarisa bakip, kendi kendimizi aldatiyor, ortada bir iddia var saniyoruz.. Yok!..
Durum ortada..
Aziz Yildirim çikti kendi söyledi..
"Ben sampiyonluklarin sahada kazanildigini sanirdim. Isi ögrendim.."
Isi ögrendigi belli..
Medyayi avucunun içine almis. Istedigi gibi kullaniyor.
Hakemleri avucunun içine almis..
Istedigi gibi oynatiyor..
Simdi, ligi hemen hemen bitirecek final maçi da Saracoglu Stadi'nda iken, Galatasaray'in kazanmasi mucize olmaz da ne olur?..
Ligin basindan bu yana, hakemler dogrudan skoru etkileyecek müthis hatalar yaptilar. Ve tesadüfen bu hatalarin tamamini Fener lehine, Galatasaray aleyhine yaptilar. Dogru karar verseler, Galatasaray bugün 16 puan önde ligi çoktan bitirmisti.
Simdi bu 16 puan farki yaratan hakemler, son birkaç haftada isi oluruna birakirlar mi saniyorsunuz?.. O kadar saf olmayin..
Konya-Fener maçinin, bir yerde ligin kaderini degistiren yan hakem Cemal Gemici .. Anelka'nin hem de göklere yükselen müthis smaç ve faulünü görmeyen adam..
Geçen hafta gene Fener maçina verilmis.. Veren de, Galatasaray'i pek sevmesi ile ünlü komite üyesi Ali Aydin .. Ve Gemici bu defa gördü.. Görmesi nerdeyse imkansiz bir ele çarpmayi, çok yakinda olan orta hakemin farkinda olmadigi bir pozisyonu bu defa "Zink" diye süzdü ve Fener lehine penaltiyi çaldirip maçi bitirdi.
Gemici'nin atanmasi ve bu zor penaltiyi süzmesi tesadüf müydü?..
Tümer anlatiyor.. Fener-Besiktas maçinda penalti vermeyisi ve Serkan'i oyundan atmayisina itiraz etmis.. Hakem Selçuk Dereli daha sonra "Sen itirazlarinda hakliydin" demis, Tümer'e.. Hakli ama puanlar Fener'de kaliyor nasilsa.. Bu Dereli mevsim basinda Fener Kaptani Ümit Özat'in "Bizim en sevdigimiz üç hakem" dediklerinden biri ve Fener'in en kritik maçlari bu üç hakeme veriliyor israrla..
Fener maçina bir hafta kala, Sivas'in en iyi kontratak adami Balili kirmizi kart görüp kenara alindi.
Bu hafta Vestel maçindan önce de, Manisalilar çok tartismali üç kirmizi kartla yumusatildilar.
Galatasaray'da kart sinirinda çok önemli adamlar var. Haftalardir sinirda oynuyorlar. Açikçasi dördüncü karti görecekleri pozisyonlar da oldu. Görmediler. Ceza kartlari Rize maçina mi saklandi acaba, gene Fener maçindan önce temizlik yapmak için..
Medya ayri..
Aziz Yildirim'in tetikçileri isler sarpa sarinca zehirlerini saçmaya basladilar. Kutsal Ittifak medyasi da bunlari mansete tasidi.. Son günlere bakin.. Sanirsiniz Fener kiyma makinelerinde.. Fener mazlum.. Fener magdur..
Deniz Baris'in bugüne dek nasil oynatildiginin hesabi sorulacakken, "Anayasa, Insan Haklari" gibi kutsal terimlere sarilarak Federasyon'a saldiriliyor.. Türk Futboluna ihanet denecek yabanci serbestligi kararini almadigi için federasyon yerden yere vuruluyor.. Deniyor ki, "Federasyon Galatasarayli.." Ceza Kurullarini parmaklarinda oynatan, Tahkim Kurullarini oyuncak yapan onlar degil..
Fener medyasi çirpiniyor, yirtiniyor. Federasyon aleyhine öyle bir hava yaratiyor ki..
Önceki hafta gördünüz.. Ekranda bir Fenerli kiz, "Federasyon istifa" diye yirtiniyor ve hüngür hüngür agliyordu, o federasyonun daha iki günlük oldugunu düsünmeden..
Nobre kendini yere atmis, kiz penalti sanmisti, verilmedi diye agliyordu. Oysa gerçegi bilse sahaya girer hakemi öper ve "Yasa federasyon" çigliklari atardi.
Nobre resmen alenen penalti çalmaya yeltenmis, hakem bu açik aldatmaya "Düdük" çalmaya cesaret edememisti. Ama büyük bir cesaretle Nobre'nin sari kartini geçistirmisti. Çikarsa ikinci saridan kirmizi olacak, Fener 10 kisi kalacak, ondan sonra da maç nasil bitecekti, Allah bilir. Hakem Fener'i kurtarmis, ama Nobre genç kizi aldatmisti.
Fener medyasi kizin göz yaslarini yazdi, ama gerçegi yazmadi.. " Nobre seni kandirdi, hakem seni korudu kizim" demedi..
Fenerbahçe kulübü, baskanindan yöneticisine, aylardir medyayi adam yerine koymuyor, basin mensuplarina hakaret ediyor.
Hele geçen hafta, görevini yapmak isteyen yayinci kurulus Lig TV muhabirine agir saldiri, tuz biber.. Ama hâlâ Spor Yazarlari Dernegi tisss.. Medyanin köseleri tisss..
Yaptiklari.. Medyayi bu kadar asagilayan adami her firsatta "Yilin Spor Adami" seçmek.. Böyle medyaya böyle adam yakisir!..

Emre Emiroğlu
14.04.2006, 02:17
Harika bir Yazi Ve MÜTIS FINALsmileys/smiley32.gif

Cengiz Çubukcu
14.04.2006, 07:57
-edit-

girdiginizhaberin formati forumun goruntusunu bozuyor. Lutfen haber girerken buna dikkat ediniz,

tesekkurlerEdited by: murat

Cüneyt Canlıca
14.04.2006, 09:24
Trabzon'da alarm

Bordo - mavililer'de, Diyarbakir sinavi öncesi adeta olaganüstü hal ilan edildi. Iki gün önceden kapilar kapandi, Fatih Tekke ödülünü bile alamadi. Maç günü düzenlenecek teröre tepki yürüyüsü endise yaratti

Gençlerbirligi yenilgisi ile UEFA Kupasi yolunda büyük bir yara alan Trabzonspor'da, Diyarbakirspor karsilasmasi öncesi kirmizi alarm verildi. Hem takimda, hem de sehirde kritik randevu nedeniyle olaganüstü hal ilan edildi.
Teknik Direktör Vahid Halilhodziç, kümede tutunmaya çalisan rakiple oynanacak maç öncesi iki gün önceden basina kapilari kapatti. Futbolcularin adeta dünya ile baglantisi kesilirken, yerel Taka gazetesi tarafindan yilin futbolcusu seçilen Fatih Tekke'ye ödül için izin dahi verilmedi.
Trabzon'da maç günü yapilmasi beklenen teröre tepki yürüyüsü de emniyeti harekete geçirdi. Öglen saatlerinde organize edilecek yürüyüs sirasinda Zorlu Otel'de konaklayacak olan Diyarbakirspor kafilesinin güvenligi için ekstra önlemler alinmasi karari alindi. Trabzon Emniyet Müdürlügü'nün bugün genis kapsamli bir güvenlik toplantisi yapacagi ifade edildi. Emniyet Müdürlügü'nün, taraftar dernegi temsilcileri ve taraftar gruplarinin liderlerini Emniyet'e çagiracagi ve özellikle kiskirtici tezahürat yapilmamasi yönünde uyaracagi ifade edildi.

Kafkas iddiali
Basin Sözcüsü Zeyyat Kafkas, Diyarbakirspor maçindan galibiyetle ayrilmak istediklerini ve puan kaybina tahammüllerinin olmadigini söyledi. Kafkas, UEFA Kupasi'na katilma sanslarinin sürdügünü belirtip, "Gençlerbirligi karsisinda istemedigimiz bir sonuçla karsilastik. Ayni seyi bu haftada yasamak istemiyoruz.Kalan bes maçi kazanip, rakiplerimizin puan kaybini bekleyecegiz" dedi.

Fatih saga dön!

Diyarbakirspor maçinin hazirliklarini sürdüren bordo-mavili takimda, sag kanatta Ferhat, Ufukhan ve Tayfun'dan bekledigi verimi alamayan Halilhodziç, bu bölgede Fatih Akyel'e görev vermeyi planliyor. Bosnak teknik adam orta sahada Hasan ve Adem arasinda seçim yapmakta zorlaniyor. Szymkowiak'in boslugunu Yattara'nin doldurmasi düsünülüyor. Fatih ve Ömer Riza ise forvette gol arayacak. Iki takim arasinda Avni Aker'de yapilan 9 maçin 8'ini ev sahibi galip kapatirken, 1 karsilasmada Diyarbakir güldü. Bu arada dün gece Trabzon'a gelen Diyarbakirspor, havalimaninda çiçeklerle karsilandi.

Kulübe hoca ismi yagiyor

Trabzonspor'da teknik direktör konusundaki belirsizlik sürerken, menajerler de bos durmayip, kulübe sürekli yeni isimler pazarlamaya çalisiyor. Son olarak dün üç yabanci antrenör için faks geldigi, yöneticilere de sik sik yeni teknik adamlarin önerildigi bildirildi.
Bu arada Vahid Halilhodziç'in düsünme süresinin uzamasi nedeniyle yönetim B planini devreye sokmaya hazirlaniyor. Bosnak hocanin olumsuz bir karar vermesi halinde yönetimin tercihini yine yabancidan yana kullanacagi ögrenildi. Baskan Nuri Albayrak'in, menajerler araciligiyla simdiden birkaç isimle görüsüp, nabiz yokladigi ifade edildi. Halilhodziç'in önümüzdeki hafta basinda kesin kararini vermesi bekleniyor

selçukabi
14.04.2006, 10:14
Iki takim arasinda Avni Aker'de yapilan 9 maçin 8'ini ev sahibi galip kapatirken, 1 karsilasmada Diyarbakir güldü.

O maç Avni Aker'de degil cezamiz nedeniyle Kocaelinde oynanmisti.0-2smileys/smiley7.gif

Erdinç Dilek
14.04.2006, 10:29
maç günü yapilacak teröre karsi yürüyüs endise yaratti bölümü mansetten verilirken diyarbakir takimin çiçeklerler karsilalamiz bir paragrafa sikistirilmis ve bu arada diye baslanarak laubali bir görünüme büründürülmüs, heeyhat sen nelere kadirsin canim medyam...

Erdinç Dilek
14.04.2006, 11:03
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Yanlis yapiyor? </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Halilhodziç'in son çikisini ve yönetimin teknik heyet konusundaki tavrini camiaya yakin isimler açikça yorumladi: 'Yanlis yapiyor...' </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>14.04.2006</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Trabzonspor'un mevcut sikintilarinin ya da kulübün içinde bulundugu durumun medyanin önünde gözler önüne serilmesi hiç hos degil

Hele hele yola devam edilecek futbolcularin her firsatta malzeme edilmesini akil almaz. Eger Halilhodziç kalacaksa dikkati çekilmeli

Son 4 maçinin 3'ünü kaybederek tek amaci olan UEFA yolunda agir yara alan Trabzonspor'da, gündem yine Vahid Halilhodziç'in açiklamalariyla degisti. Atay Aktug döneminde de radikal çikislariyla adindan sikça söz ettiren Bosnak hoca, basin toplantilarinda konusmama kararini sürdürürken, suskunlugunu önceki gün Türkiye Faal Futbol Antrenörleri Dernegi'nin Trabzon Subesi'nde bozdu... "Avni Aker'deki maçlar öncesinde oyuncularimi motive etmekte zorlaniyorum. Baski nedeniyle oynamak istemeyenler bile var. Taraftarlar, Trabzonspor'u dünyanin en popüler kulübü saniyor. Ben bazi gerçeklerden bahsedince bu onlara aci geliyor. Çok ugrasip disiplini sagladik ama bu bazilarinin hosuna gitmedi" ifadeleri, karar arefesindeki yönetimi dahi sasirtti. Bosnak teknik adamin aslinda çok da sürpriz olmayan bu açiklamalarini camiaya yakin isimlere sorduk...

Hasim Sayitoglu: ?Kötü niyetli degildir?
Söz hakki öncelikle Trabzonspor'un önde gelen kurmaylarindan, asbaskan Hasim Sayitoglu'nun;
"Bu tip konularda olayin içerigini tam olarak bilmeden aslinda bir açiklama yapmam. Çünkü sarfedilen sözlerin hangi manayla söylendigini bilmek gerekir. Halilhodziç'in de kötü niyetle böyle konustugunu sanmiyorum. Yönetim kurulu olarak hocamizla bir problemimiz yok. Ifadelerine gelince... Sadece bizim degil diger büyük ekiplerin de zaman zaman bu tip psikolojik baskilar yasadigini biliyoruz. Yani bir tek Avni Aker'de bu var demek dogru olmaz. Besiktasli Çagdas'in açiklamalari ortadadir, Hasan Sas'i iki ay önce yuhalayan Galatasaray taraftarlari simdi onu bagrina basiyor. Hocamiz sadece biraz erken seslendirdi düsüncelerini. Belki biraz zamana birakmaliydi. Herseye ragmen bu sözlerinin futbolcular üzerinde olumsuz etki yapacagini sanmiyorum. Eger zaten sahaya çikmak istemeyen bir oyuncu oldugunu hissederse onu oynatmaz. Yönetim olarak biz teknik adam konusunu ay sonu gelmeden çözecegiz. Kulüpte devamliligi esas kilmis bir ekibiz."

Iskender Önal: ?Toplumun önüne atarsan...?
Sayitoglu, söylentilerin aksine Halilhodziç ile devam sinyallerini tekrarlarken, seçimde Nuri Albayrak'a kaybeden isimler de konuyla ilgili çarpici demeçler verdi...
Iskender Önal, Halilhodziç'in ayrilma yönünde adimlar attigini ileri sürerken su ifadeleri kullandi:
"Isleyen bir süreç var. Lig bitene kadar yönetimin hocayla ayrilmayi düsündügünü sanmiyorum. Halilhodziç'in ise devam kararina pek sicak baktigini düsünmüyorum. Oyuncularini devamli toplumun önüne atmasi çok yanlis. Yönetimin de en kisa zamanda yeni arayislar baslatacagindan eminim. Bu da gayet normaldir. Açiklamalara dönersek... Bazi oyuncularin Avni Aker'de oynamak istemedigini söylerseniz, bunda sizin de payiniz vardir. Siz sürekli oyuncularinizi ön plana çikarip elestirirseniz onlarda da çekinceler baslar. Sonuç itibariyla yönetimi genel kurul seçmis güvenmistir. Ayrica çok kisa bir süre oldu göreve geleli. En iyi karari vereceklerine inaniyorum ama elbetteki gönlüm yerli hocadan yanadir."

Özkan Sümer: ?Yönetim de takim olmali?
Trabzonspor'da hem teknik adamlik hem de baskanlik yapmis Özkan Sümer, gelecege yönelik ciddi endiseleri olduguna deginirken, yönetime göndermelerde bulundu: "Gözle görülür bir belirsizlik var. Hersey aslinda ortada ama hatalardan dersler alinir mi, dogru yol izlenir mi bilmiyorum. Sahsen yeni uyarilarda bulunmak istemiyorum. Çünkü en büyük sorun, yönetim kendi bildiginin dogruluguna inaniyor, bunlarin disindakileri kabul etmiyor. Takimdaki oyuncular suçlanarak kimse bir yere varamaz. O futbolcular camiaya güzel günler yasatmistir ama geregi gibi sahiplenilmemistir, degerleri manevi olarak verilmemistir. Güvensizlik ortami ciddi bunalimdir. Bu sikintilari asmanin yollarini daha önce açikladik, yeni seyler katmaya gerek yok. Sadece saha sonuçlari dogrultusunda bunlari söylemiyorum. Her anlamda sikintilar var. Yarin, bugün söylediklerinin aksini yapabilirler. Futbol takiminin iyi olmasi için yönetimin de iyi bir takim olmasi sart."

Atay Aktug: ?Sorumluluk icra makaminindir?
Baskanin rakiplerinden sonra sirada Nuri Albayrak'tan önce Trabzonspor baskanligini yürüten Atay Aktug var... Konuya uzak oldugunu anlatan Aktug, gelismeleri birkaç cümleyle özetledi: "Görevi biraktiktan sonra kulübün iç islerinin uzaginda kaldim, sadece maçlara gidiyorum. Tercihler görevdekileri baglar, çünkü yetki onlardadir. Ne söylersek söyleyelim icra makami baskalaridir. Ancak Vahid Halilhodziç bizim zamanimizda da zaman zaman bu tip açiklamalar yapti. Avrupalilar böyle. Bizler gibi duygusal degiller ve bu tip çikislari oluyor. Dünkü açiklamalari için ise birsey söylemek istemiyorum."

Samet Aybaba: ?Tribün motivasyon kaynagidir?
Son olarak sözü bir dönem Karadeniz ekibinde görev yapmis ve taraftarin sevgilisi haline gelmis Samet Aybaba'ya biraktik. Avni Aker baskisinin asla olumsuz olamayacagini ifade eden deneyimli çalistirici Bordo-Mavililer'e su sözlerle sahip çikti: "Trabzonspor'u çalistirdigimda taraftarla en ufak sorunum olmadi. Su anda bile Trabzonspor taraftari teknik heyetin isine karismayan, takimi oldugu gibi kabullenen ve centilmenligiyle taninan bir seyirci toplulugu. Aksini iddia edenlerin ne düsündügünü bilemiyorum. Ama akillara su geliyor, demekki kendisi popüler degil. Trabzonspor taraftariyla bütün bir kulüptür. Bunun farkli yansitilip olumsuz etkiler olusturdugunun söylenmesine dayanamam. Insanlar kendi islerine bakmalidir."

Not: Görüslerine basvurdugumuz Senol Günes ve Mehmet Ali Yilmaz, konuyla ilgili açiklama yapmaktan kaçinirken, Karadeniz ekibinin yakin geçmisinde görev alan diger teknik adamlar Giray Bulak ve Ziya Dogan'a ise telefon yoluyla ulasilamamistir.

Erdinç Dilek
14.04.2006, 11:11
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=left>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>http://www.fotomac.com.tr/2006/04/14/im/227D907B2706884BA046FCDEb.jpg</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>Boukhari harekati</TD></TR></T></TABLE>

Trabzonspor, Ajax'in 26 yasindaki orta alan oyuncusu Boukhari için harekete geçti. Yöneticiler, gelecek hafta Hollanda'ya gidecekler.

<DIV align=center>***</DIV>
Boukhari atagi

Trabzonspor sol kanada düsündügü ve sözlesmesi bu sezon bitecek olan Ajax'li Boukhari için Hollanda'ya gidip Ispanyollarla kapisacak.

Trabzonspor, sol kanat için ataga kalkti. Bordo-mavili yöneticiler, Macar futbolcu Halmosi'den sonra dün de Ajax'li Boukhari için temasa geçtiler. Ocak ayinda ara transferde alinmasi için büyük çaba sarf edilen Nourdin Boukhari'ye o dönemde yüksek bonservis ücreti istenmesi Trabzonspor'a geri adim attirmisti. Basina da futbolcudan, özel hayatinda
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=300 align=right>
<T>
<TR>
<TD>
< = =text/>
<!--
if (!.sbnr_used) .sbnr_used = ',';
.write ("<" + " ='' ='text/' src='");
.write ("http://ads1.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?");
.write ("bj1hZjU3ODQ1NCZ3aGF0PXpvbmU6MjU3");
.write ("&amp;exclude=" + .sbnr_used);
if (.referer)
.write ("&amp;referer=" + escape(.referer));
.write ("'><" + "/>");
//-->

< = src="http://ads1.sabah.com.tr/ad/sbnr.ads?bj1hZjU3ODQ1NCZ3aGF0PXpvbmU6MjU3&amp;exclude= ," =text/>
<NO>http://ads.sabah.com.tr/adserver/viewd2hhdD16b25lOjI1NyZhbXA7bj1hZjU3ODQ1NA%3D%3D ('http://ads.sabah.com.tr/adserver/click.ads?n=af578454')</NO></TD></TR></T></TABLE>

çalkantilar oldugu ve sorun yasanabilecegi için vazgeçildigi yansitildi.

Ispanyollar da pesinde
26 yasindaki Fasli oyuncu için dün Trabzonspor'da telefon trafigi yasandi. Son sözü söyleyecek olan Baskan Nuri Albayrak 'tamam' derse haftaya asbaskan Hasim Sayitoglu Hollanda'ya giderek Boukhari'nin menajerleri ile görüsecek. Ajax ile sezon sonu sözlesmesi bitecek olan Boukhari için W. Real'in de temasta olmasi Trabzon'u düsündürüyor. B planinda ise Halmosi var.

Nourdin Boukhari
Dogum Tarihi: 13.06.1980
Uyrugu: Fas
Oynadigi Takim: Ajax, Hollanda
Boy: 1.88
Kilo: 78
Kontrat Bitis Tarihi: 30.06.2006
8 kez milli/1 gol

fotomaç

Erdinç Dilek
14.04.2006, 11:12
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=left><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>http://www.fotomac.com.tr/2006/04/14/im/4C4FA20615D59246B00D7084b.jpg</TD>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top>Adaylar Alman</TD></TR></T></T></TABLE>
Hodziç'e B plani hazirlayan Trabzonspor, Matthaus'tan sonra Schaefer'la da görüserek Alman ekolünü seçtigini gösterdi.

Liste çok kabarik
Teknik direktör Hodziç'in karar verme süresi dolarken bordo-mavili yönetim de "B plani" çerçevesinde arayislarini sürdürüyor. Trabzonspor'un, Matthaus'tan sonra dün de Schaefer ile görüstügü iddia edildi. Bir baska Alman hoca geçmis yillarda da gündeme gelmisti.

Hodziç'in yaniti
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=300 align=right><T>
<T>
<TR>

Menajerler Trabzonspor'a Top Müller ve Klinsman'i da öneriyor. Yönetim ise simdilik Lothar Matthaus ve Schafer'in görüslerini aldi. Diger Alman adaylarla ise Hodziç'in yaniti alindiktan sonra görüsülecek. Hollandali teknik adam Ad De Mos da önerilenler arasinda.

fotomaçEdited by: erdinç67

Erdinç Dilek
14.04.2006, 11:19
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Gökdeniz sol kanat</TD></TR></T></T></TABLE>

Teknik direktör Hodziç sol kanat sikintisi çekince Gökdeniz'i bu mevkiye kaydirdi. G.Saray maçinda gol atarak sahalara dönen milli futbolcu son 5 haftadir gol atamazken sol kanattan yaptigi asislerle Fatih'i bir kez golle bulusturan isim oldu. Gökdeniz yine solda oynuyor.

<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>http://www.fotomac.com.tr/2006/04/14/im/2A5ACD6ADA449E4AA7BDDB06b.jpg</TD>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></T></TABLE>

<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top>Erdinç mi Ferhat mi</TD></TR></T></T></TABLE>

Antrenmanda savunmayi Erdinç, Stepanov, Fatih Akyel ve Lee'den kuran Halilhodziç'in Diyarbakir'a karsi nasil bir savunma olusturacagi merak konusu. Savunmanin sagina Ferhat mi yoksa ilk kez o bölgede görev alacak olan Erdinç'in mi oynayacagi merak ediliyor.

<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Yerlilere göz hapsi</TD></TR></T></T></TABLE>

Trabzonspor Izleme Komitesi'nin olumlu rapor verdigi Malatyasporlu Bilal ve Sivassporlu Hayrettin için gizli girisimlerin sürdügü iddia edildi. Baskan Albayrak daha önce Musa Büyük, Musa Kus ve Kayserisporlu Gökhan Ünal için girisim yapmisti.

<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>http://www.fotomac.com.tr/2006/04/14/im/BBAD9E587768D64FA540A9EBb.jpg</TD>
<TR>

<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top>Tolga'nin A sevinci</TD></TR></T></T></TABLE>

Azerbaycan'a karsi A Milli Takim'in kalesini koruyup ilk kez A Milli olan Tolga Zengin mutluluktan uçuyor. Genç futbolcu "Daha önce A2'de görev aldim. Ama A Milli olmanin sorumlulugu daha baska. Bir futbolcunun ulasmak istedigi zirveye gelmek sevirdirici" dedi.

<T>
<TR>

<T>
<TR>
<TD vAlign=top>2 futbolcu sinirda</TD></TR></T></T></TABLE>

Yarinki Diyarbakirspor maçinda kart cezalisi olan Szymek oynayamayacak. Geçen hafta da Stepanov cezasini çekip Gençlerbirligi karsilasmasinda yer almamisti. Teknik direktör Halilhodziç'in kart sinirindaki Hüseyin ile Tayfun'u dikkatli olmalari konusunda uyardigi ögrenildi.
<T>
<TR>
ne olur sari kart görün

Edited by: erdinç67

Erdinç Dilek
14.04.2006, 11:21
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=100 height=85>http://www.fotomac.com.tr/i/y/1238.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD>
<TD vAlign=top align=left width=10 rowSpan=4>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD>
<TD vAlign=top align=left width=338 rowSpan=3>
<TABLE height=44 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=338 colSpan=0 height=44>http://www.fotomac.com.tr/i/y/yb/baslik_1238.gif</TD></TR></T></TABLE>22 yil geçti aradan

Ceplerini dolduran, Mehmet Ali Yilmaz'i kovalayanlar, bugün timsah gözyaslari döküyor. Hani her sey daha iyi olacakti? Hiç unutmam, çok güçlü bir yönetim kurmak için kollari sivayan Yilmaz'in "Gel beraber çalisalim" dedigi bir zengin bana "Girmem kardesim. Hep televizyonlarda Mehmet Ali bey var" demisti. Sonra bir baktim, o günlerde de bugün de televizyonlarda hep o var. Türkiye Futbol Antrenörleri'nde Halilhodziç "insanlar Trabzonspor'- un dünyanin en büyük kulübü oldugunu düsünüyor. Ne yazik ki, bu dogru degil. Gerçekleri söyledigim için bazilarini kizdirdim"demis. Bu da demektir ki, Halilhodziç önümüzdeki sezon yok. Evet, Trabzonspor dünyanin en büyük takimi degil. Bizim dünyamizda Trabzonspor önemli. Bir de madalyonun öteki yüzü var. Zirvelere alismis, Avrupa'da hepimizin gururu olmus bir takim bugünkü gibi tarihinin en kötü günlerini yasamaya degil, ligin altini üstüne getirmek zorunda. Futbolcu görevini yapmiyor. Ama taraftar fazlasiyla yapiyor.

Etik olmayan bir itiraf
Halilhodziç'in yardimcisi Cemsir Muratoglu, 11 Subat 1998'de F.Bahçe'nin Hirvat antrenörü Otto Bariç'i yaraladigi iddia edilen kaya (!) için "Bariç rol yapti" demis. Bu sahtekarligi o dönem yalniz ben yazmistim. Ali Sen ve Orhan Keçeli beni mahkemeye vermisti. Ondan bir sezon evvel sampiyonluk maçindan önce bir seyi olmayan Aygün'ün kafasinin sarilip sarmalanmasini da yine tek ben yazmistim. Hani su rahmetli Kaya Çilingiroglu'nun bakipta bir sey göremedigi futbolcu. Ne yapayim, yagcilar hep 5-10 degil 100 adim önümde. Bir sey eklemek istiyorum. Muratoglu'nun bunca yildan sonra itiraf etmesi etik degil. Demek ki, Cemsir Muratoglu kardesimiz Trabzonspor'da görev almasaydi bu sahtekarlik yine gizli kalacakti. Daha da önemlisi, bu tercüman-antrenörün, ne malum bordo-mavili takimda olanlari ilerki yillarda baska bir yerde kamuoyuna açiklamayacagi. </TD></TR></T></TABLE>

Faik Yılmaz
14.04.2006, 11:45
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>2 futbolcu sinirda</TD></TR></T></T></T></TABLE>

Yarinki Diyarbakirspor maçinda kart cezalisi olan Szymek oynayamayacak. Geçen hafta da Stepanov cezasini çekip Gençlerbirligi karsilasmasinda yer almamisti. Teknik direktör Halilhodziç'in kart sinirindaki Hüseyin ile Tayfun'u dikkatli olmalari konusunda uyardigi ögrenildi.
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=300 align=right><T><T>
<T>
<TR>
<TD>

</TD></TR></T></T></T></TABLE>
ne olur sari kart görün

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Mollasalihoğlu
14.04.2006, 11:47
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=left><T><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>http://www.fotomac.com.tr/2006/04/14/im/4C4FA20615D59246B00D7084b.jpg</TD>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></T></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0><T><T>
<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top>Adaylar Alman</TD></TR></T></T></T></TABLE>
Hodziç'e B plani hazirlayan Trabzonspor, Matthaus'tan sonra Schaefer'la da görüserek Alman ekolünü seçtigini gösterdi.

Liste çok kabarik
Teknik direktör Hodziç'in karar verme süresi dolarken bordo-mavili yönetim de "B plani" çerçevesinde arayislarini sürdürüyor. Trabzonspor'un, Matthaus'tan sonra dün de Schaefer ile görüstügü iddia edildi. Bir baska Alman hoca geçmis yillarda da gündeme gelmisti.

Hodziç'in yaniti
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=300 align=right><T><T>
<T>
<TR>
<TD></TD></TR></T></T></T></TABLE>

Menajerler Trabzonspor'a Top Müller ve Klinsman'i da öneriyor. Yönetim ise simdilik Lothar Matthaus ve Schafer'in görüslerini aldi. Diger Alman adaylarla ise Hodziç'in yaniti alindiktan sonra görüsülecek. Hollandali teknik adam Ad De Mos da önerilenler arasinda.

fotomaç

Haberin kolpa oldugu nasi belli.Alman milli takimi'nin hocasini mi önermisler bize daha dünya kupasi baslamadan..

Çakır
14.04.2006, 11:58
Iki takim arasinda Avni Aker'de yapilan 9 maçin 8'ini ev sahibi galip kapatirken, 1 karsilasmada Diyarbakir güldü.

O maç Avni Aker'de degil cezamiz nedeniyle Kocaelinde oynanmisti.0-2smileys/smiley7.gif

O maçta tribündeydim, hayatimda izledigim en kötü Trabzonspor'du sahadaki. Takimin en büyük yildizi Zafer Demiray'di o zamanlar, devre arasinda transfer edilenbugünen fanatikTrabzonsporlularin bile kolay kolay hatirlamayacagi Markov oynuyordu savunmada. Kötü günlerdi gerçekten smileys/smiley18.gifInsallah öyle bir maçi yasamayiz tekrar.

Faik Yılmaz
14.04.2006, 12:08
Sezon sonunda Galatasaray ile olan sözlesmesi sona erecek basarili orta saha oyuncusu Hasan Sas'i, Avrupa'nin 3 ünlü kulubü resmen istedi.

Milli futbolcu Hasan Sas'in resmi menajerleri Mehmet Soykök ve Erhan Çaglayan, Fransa'nin Marsilya, Italya'nin Roma ve Rusya'nin Dinamo Moskova kulüplerinin Hasan Sas'a resmen talip olduklarini söyledi.

Galatasaray ile sözlesmesi bu sezon sonu sona erecek olan yildiz futbolcunun öncelikle Galatasaray ile masaya oturacagini belirten menajerler, "Marsilya, Roma ve Dinamo Moskova, Hasan Sas'i bizden resmi olarak istedi. Kendisinin öncelikli tercihi Galatasaray. Ancak su ana kadar, ne bizim ne de kendisinin Galatasaray'la bir görüsmesi olmadi. Galatasarayli yöneticiler Fenerbahçe maçinin bitmesini bekliyor olabilir" diye konustu.

Travelair
14.04.2006, 12:08
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>http://www.fotomac.com.tr/2006/04/14/im/F68404F7EF035A41A542055Ab.jpg</TD>
<TR>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=80><T>
<T>
<TR>
<TD width=19 rowSpan=2>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/y/yf/1259.gif</TD>
<TD width=10 rowSpan=2></TD>
<TD vAlign=top align=left>http://www.fotomac.com.tr/i/y/yf/1259_k_header.gif</TD></TR>
<TR>

<T>
<TR>
<TR>
<TD vAlign=top>Pierre geliyor</TD></TR></T></T></TABLE>

Galatasaray, Inter'in Kamerunlu sol beki Pierre Wome ile gelecek sezon için prensipte anlasti. 27 yasindaki Wome, 67 kez de Kamerun Milli Takimi formasini giydi.

Defansa sigorta

Olympiakos'un talip oldugu Kamerunlu futbolcuyla sezon sonunda sözlesme imzalanacak.

Galatasaray, Inter'in Kamerunlu sol beki Pierre Wome ile gelecek sezon için prensipte anlasmaya vardi. Yunanistan'dan Olympiakos takiminin da transfer listesinde yer alan 27 yasindaki futbolcunun Italyan takimi ile sözlesmesi 30 Haziran'da bitiyor. Italya, Ingiltere, Ispanya'da forma giyen futbolcu 67 kez Kamerun Milli Takimi'nda görev yapip bir gol atmisti.

AÇIK KAPANACAK
Sari-kirmizili ekibin menajerler araciligiyla Wome ile temas kurup gelecek sezon için söz aldigi ifade edildi. Teknik direktör Gerets'in Song veya Tomas'tan birisinin takimdan ayrilmasi ihtimaline karsilik Kamerunlu yildizi istedigi ifade edildi. Belçikali hoca, Orhan Ak'i savunmanin göbegine kaydiracak ve solda Wome'yi oynatacak.

KAMERUN'U YAKTI
Öte yandan Kamerunlu daha önce sari-kirmizililari kizdirmisti. Wome, 9 Aralik 1999'da Galatasaray'in Bologna ile oynadigi UEFA maçinda Alper Tezcan'in ayaginin kirilmasina yol açmisti. Wome, Misir karsisinda uzatmada penalti kaçirarak, Kamerun'un 2006 Dünya Kupasi'nda gitmesine de engel olmustu.

PiERRE WOME KiMDiR?
* 26 Mart 1979'da dogdu. 67 kez Kamerun Milli Takimi'nda görev yapip bir gol atti.

Bu teknik direktör isini yönetimin hemen sonuçlandirmasi gerekiyor. Bakin Besiktas da bizimle ayni durumdaydi. Onlar hemen imza attirdilar ve yükselise geçtiler kismen. Bizse hala bezik durumdayiz. Benim kanaatim gelecek sezon Halilhodzic olmayacak. Düzeni, bazi düsünceleri degistirmek adina Halilhodzic'in kalmasindan yanayim ama bu noktadan sonra zor. Ama kalsin veya kalmasin transferlerin bekasi için teknik direktörün yönlendirmesi sart bunun için de imza sart. Bakin Pierre Wome listemizdeydi simdi Gs ile anlastigini okuyoruz gazetelerden

Burçak
14.04.2006, 12:10
<DIV id=post_message_35144>Kazim Koyuncu anisina 'Anit Mezar' yapilacak

http://img.mynet.com/ha/kazim58.jpg

Kanser hastaligi nedeniyle tedavi gördügü Amerikan Hastanesi'nde 25 Haziran 2005'te hayatini kaybeden sanatçi Kazim Koyuncu için anit mezar yapilacak.

Ankara Mimarlar Odasi'ndan heykeltiras Ali Asgar Çakmakçi ve Erdal Duman ile mimar Mehmet Ali Özgün ve Belgin Durgunanit, yuncu'nun Artvin'in Hopa ilçesine bagli Yesilköy köyündeki mezarinin çevresinde inceleme yaptilar.

Heykeltiras Erdal Duman, Kazim Koyuncu için dogum yeri olan Yesilköy köyündeki mezarinin yakininda bir anit mezar yapmayi planladiklarini belirtti

http://img.mynet.com/ha/kazim11.jpg
Duman, ''70 metrekare alanda yapmayi planladigimiz anit mezar için tamamen dogaya ve yöreye uygun desenler ile dogal taslar kullanacagiz'' dedi.

Duman, ''Bu aniti Kazim Koyuncu'nun ölüm yildönümü olan 25 Haziran'a kadar yetistirmeyi amaçliyoruz. Onun için çok hizli bir sekilde çalisacagiz'' dedi.</DIV>

Şentürk
14.04.2006, 12:14

O maçta tribündeydim, hayatimda izledigim en kötü Trabzonspor'du sahadaki. Takimin en büyük yildizi Zafer Demiray'di o zamanlar, devre arasinda transfer edilenbugünen fanatikTrabzonsporlularin bile kolay kolay hatirlamayacagi Markov oynuyordu savunmada. Kötü günlerdi gerçekten smileys/smiley18.gifInsallah öyle bir maçi yasamayiz tekrar.

o maçta celalettin koçakin maç sonucu bir röpörtaji vardi:dediki trabzonsporun 'formasindan aldik biz bu puani'..diyeceksinizki dogru dedi fakat alayci bir tavirla demesi halen daha zihnimde onun için hiç içime sindiremedim celalettinin transferini ama neleri kabullendik bunu da kabulleniriz dedik ne yapalim!!

halil ibo
14.04.2006, 12:18
Rahmetli Kazim'la ilgili bir haber gördügümde,yüregimden birseyler kopuyor hep.Allah affetsin,nur içinde yatsin güzel yürekli insan...

Travelair
14.04.2006, 12:23
<DIV id=post_message_35144>Kazim Koyuncu anisina 'Anit Mezar' yapilacak

http://img.mynet.com/ha/kazim58.jpg

Kanser hastaligi nedeniyle tedavi gördügü Amerikan Hastanesi'nde 25 Haziran 2005'te hayatini kaybeden sanatçi Kazim Koyuncu için anit mezar yapilacak.

Ankara Mimarlar Odasi'ndan heykeltiras Ali Asgar Çakmakçi ve Erdal Duman ile mimar Mehmet Ali Özgün ve Belgin Durgunanit, yuncu'nun Artvin'in Hopa ilçesine bagli Yesilköy köyündeki mezarinin çevresinde inceleme yaptilar.

Heykeltiras Erdal Duman, Kazim Koyuncu için dogum yeri olan Yesilköy köyündeki mezarinin yakininda bir anit mezar yapmayi planladiklarini belirtti

http://img.mynet.com/ha/kazim11.jpg
Duman, ''70 metrekare alanda yapmayi planladigimiz anit mezar için tamamen dogaya ve yöreye uygun desenler ile dogal taslar kullanacagiz'' dedi.

Duman, ''Bu aniti Kazim Koyuncu'nun ölüm yildönümü olan 25 Haziran'a kadar yetistirmeyi amaçliyoruz. Onun için çok hizli bir sekilde çalisacagiz'' dedi.</DIV>

Anit mezar kavramina ben karsiyim. Ne demek anit mezar? Öyle bir vasiyeti mi oldu? Insanlara yasarken sahip çikmak lazim yoksa öldükten sonra herkese anit mezar yapsan ne fayda? Rahmetli köyünde gömülmek istemis siz üstüne anit mezar yapiyorsunuz. Umarim bunu reklam, kazanç kapisiolmasi için yapmiyorsunuzdur

halil ibo
14.04.2006, 12:38
<DIV style="PADDING-RIGHT: 10px; PADDING-LEFT: 10px; FONT-WEIGHT: bold; FONT-SIZE: 13pt; PADDING-BOTTOM: 0px; PADDING-TOP: 10px">Diyarbakir çiçekle karsilandi</DIV>
<DIV id=c&#111;ntent style="PADDING-RIGHT: 10px; PADDING-LEFT: 10px; FONT-SIZE: 13px; PADDING-BOTTOM: 10px; COLOR: #000000; LINE-HEIGHT: 18px; PADDING-TOP: 0px; FONT-FAMILY: verdana, arial">Diyarbakirspor Cumartesi aksami Trabzonspor ile oynayacagi karsilasma için bu aksam havayolu Trabzon'a geldi.
Trabzon Havalimani'nda Trabzonspor Yönetim Kurulu üyesi Kahraman Altuntas, Ahmet Ugur Zihni ve Serhat Akçay ile birlikte Trabzonspor taraftarlari da Yesil Kirmizili kafileyi çiçeklerle karsiladi. Bordo-mavili taraftarlar Diyarbakirli olan eski futbolculari Sehmuz'a ve kafileye sevgi gösterisinde bulundu.
</DIV>
<DIV style="PADDING-RIGHT: 10px; PADDING-LEFT: 10px; FONT-SIZE: 13px; PADDING-BOTTOM: 10px; COLOR: #000000; LINE-HEIGHT: 18px; PADDING-TOP: 0px; FONT-FAMILY: verdana, arial">Kaynak:Internetspor.</DIV>

Hasan Cubukcu
14.04.2006, 12:48
Vallahi bakiyorumda iyi transferler yapiyorsunuz bu aralar , insallah Ts yönetimide böyle transferler yaparda yüzümüz güler .

Bluefire
14.04.2006, 12:58
Alinti:

Bu teknik direktör isini yönetimin hemen sonuçlandirmasi gerekiyor. Bakin Besiktas da bizimle ayni durumdaydi. Onlar hemen imza attirdilar ve yükselise geçtiler kismen. Bizse hala bezik durumdayiz. Benim kanaatim gelecek sezon Halilhodzic olmayacak. Düzeni, bazi düsünceleri degistirmek adina Halilhodzic'in kalmasindan yanayim ama bu noktadan sonra zor. Ama kalsin veya kalmasin transferlerin bekasi için teknik direktörün yönlendirmesi sart bunun için de imza sart. Bakin Pierre Wome listemizdeydi simdi Gs ile anlastigini okuyoruz gazetelerden

------------------------------------------------------------ ----------------------------

Görüldügü gibi herkes Isini biliyo nasil adam alinacak hangi Mevkiye herkez Transferlerini iyi seciyo. Ve önemli olandahersey erkenden yapmak. Bizim o Güzelim Yöneticiler B Planinandan baska hic bir sey bilmezler. Ve simdide yine bizimkiler Nourdin Boukhari Transfer listemizealmis ve üstelik o futbolcuyuda W. Real bile Talip oldugu haberler arasinda,hangi Takimsa bu. Arkadaslar ben Sahsen bu Yönetime dogru dürüst Transfer yapmadiktan sonra hic bir sözlerine güvenmiyorum cünkü durmadan ayni sözleri konusuyorlar.Ayni sözleri konusan Yönetimden bir is olmaz cünkü zor durumda olduklari icin ve cözüm bulmadiklari icin ayni sözleri konusurlar, neymis yok Takima büyük Transferler yapcaz, yok Jun giderse gelecek Olan Santrafor Hazir. Böylemi yani! Gelen Kandiriyor giden Kandiriyoryahu.Biz artik desinlerden Transferler istemiyoruz, yada B Plani Transferler istemiyoruz.Ve Takimi deneme Tahtasina ceken T.Direktörler istemiyoruz. Artik bunu görün. Lafla olmaz Yapmakla olur.

TS61_NL
14.04.2006, 13:05
Alinti:

------------------------------------------------------------ ----------------------------

Görüldügü gibi herkes Isini biliyo nasil adam alinacak hangi Mevkiye herkez Transferlerini iyi seciyo. Ve önemli olandahersey erkenden yapmak. Bizim o Güzelim Yöneticiler B Planinandan baska hic bir sey bilmezler. Ve simdide yine bizimkiler Nourdin Boukhari Transfer listemizealmis ve üstelik o futbolcuyuda W. Real bile Talip oldugu haberler arasinda,hangi Takimsa bu. Arkadaslar ben Sahsen bu Yönetime dogru dürüst Transfer yapmadiktan sonra hic bir sözlerine güvenmiyorum cünkü durmadan ayni sözleri konusuyorlar.Ayni sözleri konusan Yönetimden bir is olmaz cünkü zor durumda olduklari icin ve cözüm bulmadiklari icin ayni sözleri konusurlar, neymis yok Takima büyük Transferler yapcaz, yok Jun giderse gelecek Olan Santrafor Hazir. Böylemi yani! Gelen Kandiriyor giden Kandiriyoryahu.Biz artik desinlerden Transferler istemiyoruz, yada B Plani Transferler istemiyoruz.Ve Takimi deneme Tahtasina ceken T.Direktörler istemiyoruz. Artik bunu görün. Lafla olmaz Yapmakla olur.

W. Real ile buyuk ihtimalle Villareal kastetmislerdir. Hani su S. Liginde Arsenal ileyari finalde oynayacak olan Ispanyol ekibi smileys/smiley2.gif

Salih Yazıcı
14.04.2006, 13:41
ISTE TRANSFER LISTESI!" http://www.gunebakis.com.tr/resim/istetransferlistesi.jpg <DETAILS>

Trabzonspor yönetimi önümüzdeki sezonun güçlü kadrosunu olusturmak için yogun bir tempoyla çalismalarini yürütüyor. Bordo-Mavililer, devre arasindan itibaren listelerine aldiklari isimlerle ilgili arastirmalarini tek tek yaptilar. Bu arastirmanin sonunda listeye 45 kisilik bir isim listesi belirlendi. Kaleciden, forvete kadar yerli-yabanci, yildiz-genç isimlerden olusan listeden en az 6-7 tanesi Trabzonspor?a kazandirilacak.

Müthis Bir Takim Olacak
Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak?in baslattigi çalismanin sonunda 6 kisiden olusan transfer komitesi yerli ve yabanci isimlerle ilgili olarak görüsmelerini sürdürüyor. Baskan Albayrak, "Amacimiz gelecek sezon çok güçlü, rahatlikla zirveye oynayacak bir takim ortaya çikarmaktir. Bunun için de yönetim olarak tüm olanaklarimizi seferber edecegiz. Elimizde genis bir liste var. Amacimiz Haziran ayinin basinda transferi bitirmek olacak" dedi. Alaattin KAZANCI

ISTE LISTE

Nihat Kahveci (Real Sociedad)
Halil Altintop (Kaiserslautern)
Selçuk Sahin, Marcio Nobre (Fenerbahçe)
Musa Büyük, Wederson, Mustafa Sert (Ankaraspor)
Ibrahim Akin, Çagdas Atan, Ali Günes (Besiktas)
Hasan Sas, Ayhan Akman, Hasan Kabze, Orhan Ak (Galatasaray)
Umut Bulut, Sedat Bayrak (Ankaragücü)
Gökhan Ünal, Mehmet Topuz (Kayserispor)
Kerem, Mehmet Çakir (Gençlerbirligi)
Yasin Çakmak, Fahri (Çaykur Rizespor)
Javed Nekunam (PAS-Iran)
Igor Titov (Spartak Moskova)
Bilal Kisa (Malatyaspor)
Dudek (Liverpool)
Fode Mansare (Toulouse)
Atabe Bileyi (Paris Saint Germaen)
Azer Karadas (Porstmounth)
Halmasi (Debrecen)
Hasagiç, Faruk Bayar (Gaziantepspor)
Hayrettin (Sivasspor)
Yigitcan (Bakirköyspor)
Burak Yilmaz (Antalyaspor)
Veli Kiziltan (K.Marasspor)
Gökhan Inler (Zürich)
Keita, Delgado, Baykal Kulaksizoglu (Basel)
Sezer Öztürk (Nürnberg)
Tevfik Köse (B.Leverkusen)
Mehmet Battal (Buca)
Mevlüt (FC Sochaux günebakis gazetesi

Salih Yazıcı
14.04.2006, 13:45
Ibre Günes ?e döndü" http://www.gunebakis.com.tr/resim/ibreeeeee.jpg <DETAILS>

AVRUPA Birligi Karmasi ile Latin Amerika Karmasi?nin 11 Mayis?ta oynayacagi karsilasmada Basbakan Erdogan?a eslik edecek ve Basbakan?la birlikte Türkiye?yi temsilen sahaya çikacak futbolcunun ismi netlesmeye basladi. Bakanlar Kurulu?nun geçtigimiz hafta yapilan toplantisinda Senol Günes ismi öne çikti. Basbakan Erdogan?in aklina gelen ilk isim Ridvan Dilmen olurken, yastan kaybetti. Daha sonra Bakan M. Ali Sahin Cüneyt Tanman?i önerdi. Ancak Tanman?in da 49 yasinda oldugu ögrenildi. Bu kez Senol Günes önerildi. 50 yasin üzerindeki Milli Takim eski oyuncularindan Günes?in ismi Basbakan tarafindan da benimsendi.

Bakanlar Kurulu'nda, "Basbakan'la hangi futbolcu oynasin" tartismasi. Avrupa karmasinda Basbakan Erdogan ile birlikte forma giyecek Türk futbolcunun ismi konusunda ibre Senol Günes'e döndü. Bakanlar Kurulu'nda Basbakan Erdogan'in aklina gelen ilk isim olan Fenerbahçeli Ridvan, 44 yasinda oldugu için sansini yitirdi. Galatasarayli Cüneyt Tanman ise 1 yasla bu firsati kaçirdi.
AVRUPA Birligi karmasi ile Latin Amerika karmasinin 11 Mayis'ta oynayacagi karsilasmada, Basbakan Erdogan'a eslik edecek milli futbolcunun ismi netlesmeye basladi. Yapilan degerlendirmeler sonucunda Milli Takim Eski Teknik Direktörü Senol Günes'in ismi ön plana çikti.
Basbakan ile birlikte Türkiye'yi temsilen sahaya çikacak futbolcunun ismi geçtigimiz hafta yapilan Bakanlar Kurulu toplantisinda tartisildi. Basbakan Erdogan'in aklina gelen ilk isim Fenerbahçeli Ridvan oldu. Basbakan Yardimcisi Mehmet Ali Sahin, Ridvan Dilmen'i telefonla arayarak, teklifi iletti. Maça gelmeyi çok isteyecegini belirten Ridvan, yasinin 44 oldugunu söyleyince, baska bir alternatif düsünüldü. Sahin, daha sonra Galatasarayli Cüneyt Tanman'i aradi. Ancak Cüneyt'in de yasi 49 oldugu için kriterlere uymadi. Maça çikacak futbolcunun 50 yasin üzerinde olmasi gerekiyor. Bir bakanin önerdigi Fatih Terim ise Milli Takim'i çalistirdigi ve aktif göreve devam ettigi için elendi.
SENOL GÜNES ÖNE ÇIKTI
Alternatifler arasinda yapilan degerlendirmede Milli Takim Eski Teknik Direktörü Trabzonsporlu Milli Futbolcu Senol Günes'in ismi ön plana çikti. 54 yasinda olan Günes, aktif olarak spor hayatinin içinde oldugu için fizik kondisyon açisindan da en uygun isimler arasinda. Bu konudaki sorulari yanitlayan Günes, "Benim ya da bir baskasinin olmasi önemli degil. Önemli olan maçi kazanmak ya da kaybetmek degil, Türkiye'nin temsil edilmesi ve tanitilmasi. Zaten bu tür organizasyonlar iliskilerin gelistirilmesi için yapiliyor" dedi.
Galatasaray'in efsanevi kaptani Turgay Seren ise kendisine bir teklif yapilmadigini belirtirken, "Sayin Basbakan'a refakat etmekten mutluluk duyarim, ancak sahaya çik oyna derse bu olmaz. Ayagimdan sakatlik geçirdim" dedi. Ayni zamanda Profesyonel Futbolcular Dernegi Baskani olan Seren, Can Bartu, Cemil Turan, Sanli Sarialioglu gibi isimlerin alternatif olabilecegini söylerken, 1 yasla bu sansi kaçiran Cüneyt Tanman konusunda, "Bir yas eksik, bir yas fazla bu önemli degil. Bu sorun çözülebilir sanirim" diyerek yesil isik yakti. günebakis gazetesi

</DETAILS>

Salih Yazıcı
14.04.2006, 13:47
VE YILMAZ GELIYOR" http://www.gunebakis.com.tr/resim/veyilmazgeliyor.jpg <DETAILS>

Trabzonspor?un 2000 kongresinde Özkan Sümer?le yarisan ve kaybettikten sonra bir daha Trabzon?a ayak basmayan Onursal Baskan Mehmet Ali Yilmaz?in ismini tasiyan tesislere gelmeyi düsündügü ögrenildi. 26 Nisan Trabzon?a gelecek olan Yilmaz?in iki gün burada kalacagi, 28 Nisan?da da tesislere giderek Nuri Albayrak?la görüsme yapacagina isaret edildi.

Daha Önce Gelmedi
En son 1999 yilinin Aralik ayinda Trabzon?a gelen Yilmaz tam 6,5 yildir ismini tasidigi sesislere ayak basmamisti. Mehmet Ali Yilmaz, Özkan Sümer ve Atay Aktug yönetimleri tarafindan defalarca Trabzon?a davet edilmesine karsin, bunlara olumlu yanit vermemisti. Yilmaz?in, Nuri Albayrak?in daveti üzerine Trabzonspor Tesislerine gelmesi halinde, aradaki buzlari da eritmesi bekleniyor günebakis

Ayhan Yüksek
14.04.2006, 14:57
Transfer listesi çok kabarik ama sallamislar bence okadar kabarik listeki mutlaka içinde talip olduklarimizda vardir lakin yönetimin bu listegi basina sizdiracagini zannetmiyorum, en çok garibime gidense bjk den çagdas ve ali günes, kesinlikle istemedigim adamlar ne isleri var bizde aman uzak dursunlar, umarim hazirlik dönemi baslamadan adam gibi tarnsferler yapilirda her transfer dönemi yasadigimiz kabuslari yasamayiz.

Murat Acar
14.04.2006, 15:05
Transfer listesi çok kabarik ama sallamislar bence okadar kabarik listeki mutlaka içinde talip olduklarimizda vardir lakin yönetimin bu listegi basina sizdiracagini zannetmiyorum, en çok garibime gidense bjk den çagdas ve ali günes, kesinlikle istemedigim adamlar ne isleri var bizde aman uzak dursunlar, umarim hazirlik dönemi baslamadan adam gibi tarnsferler yapilirda her transfer dönemi yasadigimiz kabuslari yasamayiz.

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

çok haklisin aslinda benim kafami karistiran olay jun gibi bi adami bjk nin hangi akilla transfer ettigi acaba diyorum onun diyetinimi ödemek niyetindeler çagdas ve ali gibi adamlari listeye alarak.

umarim yaniliyorumdursmileys/smiley7.gif

since1967_
14.04.2006, 15:08
hasn sas. nobre vs..... palavra bence yine bizi oyaliyorlar... zaten listenin yarisi yani basta yazdigim adamlar tiri viri icraat azim bize artik. listeden önce teknik heyet degismeli. en büyük transfer bu olur bence

Travelair
14.04.2006, 15:14
Bize çit kirildim da lazim degil dansöz de. Futbolcu istiyoruz artik

Faik Yılmaz
14.04.2006, 15:16
ISTE TRANSFER LISTESI!" http://www.gunebakis.com.tr/resim/istetransferlistesi.jpg <DETAILS>

Trabzonspor yönetimi önümüzdeki sezonun güçlü kadrosunu olusturmak için yogun bir tempoyla çalismalarini yürütüyor. Bordo-Mavililer, devre arasindan itibaren listelerine aldiklari isimlerle ilgili arastirmalarini tek tek yaptilar. Bu arastirmanin sonunda listeye 45 kisilik bir isim listesi belirlendi. Kaleciden, forvete kadar yerli-yabanci, yildiz-genç isimlerden olusan listeden en az 6-7 tanesi Trabzonspor?a kazandirilacak.

Müthis Bir Takim Olacak
Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak?in baslattigi çalismanin sonunda 6 kisiden olusan transfer komitesi yerli ve yabanci isimlerle ilgili olarak görüsmelerini sürdürüyor. Baskan Albayrak, "Amacimiz gelecek sezon çok güçlü, rahatlikla zirveye oynayacak bir takim ortaya çikarmaktir. Bunun için de yönetim olarak tüm olanaklarimizi seferber edecegiz. Elimizde genis bir liste var. Amacimiz Haziran ayinin basinda transferi bitirmek olacak" dedi. Alaattin KAZANCI

ISTE LISTE

Javed Nekunam (PAS-Iran)
Bilal Kisa (Malatyaspor)
Dudek (Liverpool)
Fode Mansare (Toulouse)
Halmasi (Debrecen)
Hayrettin (Sivasspor)
Yigitcan (Bakirköyspor)
Gökhan Inler (Zürich)
Sezer Öztürk (Nürnberg)
Mehmet Battal (Buca)

alacagimiz futbolculari merak edenler son 10 siraya baksin......

Murat'
14.04.2006, 15:50
Sedat Bayrak (Ankaragücü) biz&lt; bu arkadasi sebattan alacaktik ama yönetim istememisti

Nytre
14.04.2006, 16:02
haziranin basinda bitirmek mi? atay aktugda öyle demisti ama ligin ilk yarisinin sonuna kadar transfer yapmaya çalisiyordu hala

Şentürk
14.04.2006, 16:06

Müthis Bir Takim Olacak

ISTE LISTE

Javed Nekunam (PAS-Iran)
Bilal Kisa (Malatyaspor)
Dudek (Liverpool)
Fode Mansare (Toulouse)
Halmasi (Debrecen)
Hayrettin (Sivasspor)
Yigitcan (Bakirköyspor)
Gökhan Inler (Zürich)
Sezer Öztürk (Nürnberg)
Mehmet Battal (Buca)

alacagimiz futbolculari merak edenler son 10 siraya baksin......

ben burada dünyaca ünlü yildiz göremiyorum gören var mi??(bi tanesi düdek diyebiliriz öteki?)Edited by: firari

Emre GÜRDAL
14.04.2006, 16:13
ya zaten bize yildiz gelmez gelipte ne yapacak solesene bize takimi oynucak adam lazim bi hayrettin bi bilal olabilir bize bole adamlar lazim takima uyabilicek yani bide halil olabilir bizim takimi yildiz bozar

sbay
14.04.2006, 16:14
listenin en basindan belli yalan oldugu.nihat villareale gitti.

Şentürk
14.04.2006, 16:19
ya zaten bize yildiz gelmez gelipte ne yapacak solesene bize takimi oynucak adam lazim bi hayrettin bi bilal olabilir bize bole adamlar lazim takima uyabilicek yani bide halil olabilir bizim takimi yildiz bozar

yildiz gelse neler olur neler r.carlos vb gelecek ben kombine almayacam,ben formasini almayacam ben onunla ilgili bir sey almayacam trabzonspor sadece tsliler tarafindan degil tüm türkiye tarfindan izlenir müthis reklam yapariz bence en önemlileri bunlar futbol olarak zaten yapicagi katkisi tartisilamaz ve tüm bunlarin yaninda bir çok sey daha...

hayrettinler bilallerle 20 yil daha bekleriz biz...

büyük takim olmak büyük düsünmektir...

ctmeoy
14.04.2006, 16:21
bu listede trabzonsporun alabilecegi veya trabzoonspra gelebilecek adam görünmüyo tamamen uydurma bi haber

zaten bu günebakisin suana kadar yazdigi hiçbir adami alamadik

Travelair
14.04.2006, 16:25

yildiz gelse neler olur neler r.carlos vb gelecek ben kombine almayacam,ben formasini almayacam ben onunla ilgili bir sey almayacam trabzonspor sadece tsliler tarafindan degil tüm türkiye tarfindan izlenir müthis reklam yapariz bence en önemlileri bunlar futbol olarak zaten yapicagi katkisi tartisilamaz ve tüm bunlarin yaninda bir çok sey daha...

hayrettinler bilallerle 20 yil daha bekleriz biz...

büyük takim olmak büyük düsünmektir...

smileys/smiley32.gif

KuĞu
14.04.2006, 16:33
bilalin arkasina hayrettin sol kanada en iyi çözüm bence

Travelair
14.04.2006, 16:41
Bizim takimi yildiz oldugunu sananlar bozar, yildizlar bozmaz

Bülent Bayraktar
14.04.2006, 16:45
bu listedeki hiçbir oyuncuyu alamayiz

Emiroğlu
14.04.2006, 16:47
fahri gelse iyi olur walla

bahadır2561
14.04.2006, 16:57

Müthis Bir Takim Olacak

ISTE LISTE

Javed Nekunam (PAS-Iran)
Bilal Kisa (Malatyaspor)
Dudek (Liverpool)
Fode Mansare (Toulouse)
Halmasi (Debrecen)
Hayrettin (Sivasspor)
Yigitcan (Bakirköyspor)
Gökhan Inler (Zürich)
Sezer Öztürk (Nürnberg)
Mehmet Battal (Buca)

insan biraz yavas sallar besmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifbu kadarda olmazki..listedekilerin yarisi ise yaramayan oyuncu onlarla 20yil daha bekleriz..digerlerini de alamayiz..yani iiyi olan bi kaç oyuncu var...

Travelair
14.04.2006, 16:59
2 Yildiz sözü var yönetimin. Öyle vasat oyunculari alip da alin size yildiz derlerse o "yildizlarla" birlikte giderler.

Üstelik o 2 yildizi da ceplerinden karsilayacaklar. Verilen sözler tutulmazsa o zaman bunca yenilgiye ragmen "iyi oynadik olmadi" koltugunda 1 saniye oturamazlar. Yildizdan kastim Yildizatti smileys/smiley36.gif. Örnegin U-17 Andersson veya Eski Milan santraforu ne bileyim bu niteliklerde. Bizim yildiz kistasimiz budurEdited by: Travelair

ahmetto
14.04.2006, 17:35
Arkadaslar duydunuz mu bilmem ama Üç istanbul kizkardesi (Ezikler) birbire düstü.Hepsinin yöneticileri birbiri hakkinda laf sokusturuyorlar.smileys/smiley36.gif

ahmetto
14.04.2006, 17:59
<DIV id=Baslik>Seyhmuz Suna'dan Trabzonspor'a ziyaret..</DIV>
<DIV id=&#111;nyazi>Trabzonspor'un eski futbolcularindan Seyhmuz Suna, bordo-mavili kulübün yönetim kurulunu ziyaret etti.. </DIV>
<DIV id=tarih>14Nisan2006, 15:58</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>

Kulüp Asbaskani Hasim Sayitoglu, Seyhmuz Suna'nin geçmiste Trabzonspor'a büyük hizmetleri oldugunu belirterek, ''Kendisine yaptigi hizmetler ve ziyaretinden dolayi tesekkür ediyoruz'' dedi.

Diyarbakirspor maçina da deginen Sayitoglu, ''Diyarbakirspor maçi, sporun içinde kalmalidir. Ben yürüyüs yapilacagi gibi söylentilere katilmiyorum. Taraftarlarimiz, hiçbir sekilde bölücü olaylara ve provakasyona alet olmamali, olmayacaklari yönünde yüzde yüz kanaatim var.'' diye konustu.

Seyhmuz Suna ise , ''Trabzon halki, Trabzonspor camiasi beni çok iyi karsiladi. Bu seviyeye gelmemde Trabzonspor'un büyük emegi var'' dedi.

NE YÜRÜYÜSÜ YA ÖYLE BIR YÜRÜYÜS MÜ OLACAK KI </DIV>

yakutlu61
14.04.2006, 21:16
bu liste olsa olsa alamayacaklari oyuncularin listesidir..yanlis luste basina sizmis...

ya komik bu haberler arkadaslar.....

Emiroğlu
14.04.2006, 21:26
Komik ama o listede türk oyuncu olarak gerçekten Fahri yi isterim...

yakutlu61
14.04.2006, 21:29
tamamda bu topcularin basinda hoca kim olcak hangi hocanin listesi bu........

t.s.a.l.61
14.04.2006, 21:36
ins ii bi takim çikarirlar gelecek seneye

Özsu
14.04.2006, 21:41
smileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gif

Özsu
14.04.2006, 21:47
insallah umuyoruz

yakutlu61
14.04.2006, 21:56
cidden ya bilen varmi gelen hoca nihati halili dudeki aldiniz ama ben istemiom derse ne yapcazsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gif

Travelair
14.04.2006, 22:01
cidden ya bilen varmi gelen hoca nihati halili dudeki aldiniz ama ben istemiom derse ne yapcazsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gif

Iste o zaman felaket olur smileys/smiley36.gif

Sezon sonu yaklasiyor. Artik bu yönetim fos mu degil mi kendisini transferlerde gösterecek. Vaat etmesini bildiler. Stadyumu rafa kaldirdilar Bakalim transferlerde "Dengeleri" bozmayan 10 milyon ?ya kadar yildiz oyuncular nasil alacagiz (?!!) Transferler olmadan birsey demiyecegim sabirla destek umarim degerimizi bilirler

Cabri61
14.04.2006, 22:02

ya arkadaslar tartismaya gerek yok bunlar voleybol takimimizasmileys/smiley36.gif

ahmetansu61
14.04.2006, 22:17

ya arkadaslar tartismaya gerek yok bunlar voleybol takimimizasmileys/smiley36.gif

desene seneye voleybolda sampiyonuz

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

ahmetansu61
14.04.2006, 22:42
Basin Sözcüsü Zeyyad Kafkas, Halilhodzic'in açiklamalarina tepki gösterdi. Halilhodzic'in Trabzon'un tarihini bilmedigini belirten Kafkas, "Trabzon 6 lig sampiyonlugunda da Istanbul kadar ekonomisi güçlü degildi. O zaman her yil 4.lüge mi oynayacagiz ? Trabzonspor, lige agirligini koydugu döneme bakildiginda Istanbul kulüpleriyle yine arasinda büyük fark vardi. Ama bunu kapatmasini bildi. Basarinin mayasi Trabzonlu insaninin kimligidir. Hocamiz susarak bize güven veriyordu. Hocamiz konusmayacak isini yapacak" ifadelerini kullandi.

hocanin gittiginin belgesidir bu. zaten belliydi. hernekadar bazilari istesede. bu adamla hiç bise olmayacagini söylüyoduk hep. sen yoluna vahid biz sampiyonluga.

ozcan_asanoglu
14.04.2006, 22:49
kaç defa söyledik zaten..hoca yöreyi, insanlari tanimiyor, bilmiyor..zamaninda nasil basari kazanildigini bilmiyor..anlatilmasi lazim...

inanmadan hiç birsey kazanilmaz...önce inanç...

Bülent Bayraktar
14.04.2006, 22:53
vahide bye bye ne zmn dencek acep

ahmetansu61
14.04.2006, 22:57
onun için trabzonu bilen bi hoca gelsin lutfen. mesela belçika alman yada hollandada trabzonu bilmeyen hoca yoktur heralde. ordaki taraftar sayimiz olsun. orda çalistigimiz futbolcular olsun ii bi etken.

bize hayallari küçük olan büyük olan hoca lazim.

bizde futbolcular tribune oynadimi yildiz oluyo. tribüne oynamaya karsiyim ama. trabzonda tribüne oynamasi gereken tek kisi hoca olmali. gelen hoca bizlerle ii olmali. ne biliyim mesela maçtan önce tribüne gelip yumruk sov yapmali smileys/smiley4.gif

hayir bunu diyorum çünkü uzun yillar çalismasini istiyorum. yeni gelen hoca son hoca olmali gibi bise. ii bi hocayla istikrar herzaman basariyi getirir. ama hoca ii olcak istesmileys/smiley1.gif

Travelair
14.04.2006, 23:06
Kaynak: trabzonspor.org.tr

Basin Sözcüsü Kafkas: ?Sahada baslayip sahada bitecek?
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/110406zeyyat.jpgBasin Sözcümüz Zeyyat Kafkas Diyarbakirspor maçi öncesinde Medya Merkezimize degerlendirmelerde bulundu.

Her müsabakaya oldugu gibi yarinki müsabakaya da galibiyet hedefiyle çikacaklarini vurgulayan Kafkas, ?Bizim için ligin son düdügü çalana kadar mücadele esastir. Futbolcularimizin da ayni bakis açisina sahip olduklarini düsünüyoruz? ifadelerini kullandi.

?Performans belirleyici olacak?
Önümüzdeki sezonun yapilanmasi açisindan da kalan haftalarin önem tasidigina deginen Kafkas, ?Daha önce de vurguladigimiz gibi kimlerle yola devam edebilecegimiz bu maçlardaki performans ve mücadeleyle dogru orantili olacaktir? diye konustu.

?Sagduyulu tavrimiz sürecek?
Rakibin ligdeki konumunun da kendileri açisindan önem tasimadigini kaydeden Basin Sözcüsü Kafkas, ?Biz her zamanki gibi centilmence ve sadece futbol sinirlari içerisinde kalacak bir karsilasma oynayacagimizi biliyoruz. Taraftarlarimizin da her zamanki gibi sagduyulu yaklasimlari sürecektir. Zaten konuk ekip kafilesini yönetici arkadaslarimiz havaalaninda karsilayarak maça bakisimizi gösterdik. Her seye sahada baslayip, sahada kalacaktir? yorumunu yapti.

Halilhodzic ile ilgili açiklama resmi sitede yok. Neden yok? Saklaniyor mu yoksa gazetelerin balon haberi mi?

ahmetansu61
14.04.2006, 23:11
yenisafak gazeteside yalan haber yapmaz heralde

nuri albayragin gazetesi. trabzon hakkinda balon haber yaptigini hiç görmedim. benimde dikkatimi çakti ama. ayni zamanda video kaydi almamislar. heralde ketiler o bolumu.

ozcilingir
14.04.2006, 23:15
[ISTE TRANSFER LISTESI!" http://www.gunebakis.com.tr/resim/istetransferlistesi.jpg

[/QUOTE]

Yönetimi tebrik ediyorum. Bu futbolcuyu kaçirirlarsa yazik olur. Önceki günlerde bu futbolcuyu önermisdim.Kim oldugunu soranlar olmusdu.

Travelair
14.04.2006, 23:29
Veli Kizilkaya sanirim. Ligde 5 golü var. 21 yasinda. Yalniz kimdir necidir dostum taniyorsan anlatir misin?

ahmetansu61
14.04.2006, 23:38
o adami alsalar bile akçabata hediye diye alirlar. oyle bi ismi trabzona ilk 18 e koymak cok zor.

the real
14.04.2006, 23:54
<T>

BU nasil takimdir ya...... iki yil önce biz sampiyonluga oynarken hakan sükür ve ergun gürsoy "trabzonsporun sampiyon olmasini isteriz" dediler .BUnu duyan adi lazim degil klübü ortaligi bir birine katti ve bu iyi niyetli dilegi bambaska yerlere çektiler ve sonuçta istedikleri oldu ve o sezon rezilleri oynayan GS sezonun en muhtesem futbolunu oynayip bize avni akerde 4 attilar. Ve bu maç sonucunda O malum klübünseviyeli(!!!!!!) yöneticilerinin "zaten galatasaray klübüne bu yakisirdi " diyip çig siritislari hala gözümün önünde. halbuki milleti gereksiz gaza getirecegine kendine ait bütün maçlarini kazanmasi zaten onu sampiyonluga tasiyacakti........YIne sevimsiz olmayi basarmislardi....

Iste bu yilda ayni senaryo..besiktas baskani hakli olarak türkiye kupasini alacaklarini söylüyo ve lig sampiyonlugu için gönlünden geçeni söylüyo.......VE yine ayni kalitedeki(!!!!) yöneticiler ayaklandi gözlerini gS-BJK derbisine diktiler ve 4 gözle o maçi bekliyorlar.......BRE cahiller kalan bütün maçlarini alirsan zaten sampiyon olursun,ne diye baskalarindan medet umuyosun ve sevimsizlik imajini her yil yeniliyosun ve niye gereksiz provkasyonlara giriyorsun ...BU takimi sevmemek ve nefret etmek için çok sebeb var.......</TD></TR>

Travelair
15.04.2006, 00:01
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>

BU nasil takimdir ya...... iki yil önce biz sampiyonluga oynarken hakan sükür ve ergun gürsoy "trabzonsporun sampiyon olmasini isteriz" dediler .BUnu duyan adi lazim degil klübü ortaligi bir birine katti ve bu iyi niyetli dilegi bambaska yerlere çektiler ve sonuçta istedikleri oldu ve o sezon rezilleri oynayan GS sezonun en muhtesem futbolunu oynayip bize avni akerde 4 attilar. Ve bu maç sonucunda O malum klübünseviyeli(!!!!!!) yöneticilerinin "zaten galatasaray klübüne bu yakisirdi " diyip çig siritislari hala gözümün önünde. halbuki milleti gereksiz gaza getirecegine kendine ait bütün maçlarini kazanmasi zaten onu sampiyonluga tasiyacakti........YIne sevimsiz olmayi basarmislardi....

Iste bu yilda ayni senaryo..besiktas baskani hakli olarak türkiye kupasini alacaklarini söylüyo ve lig sampiyonlugu için gönlünden geçeni söylüyo.......VE yine ayni kalitedeki(!!!!) yöneticiler ayaklandi gözlerini gS-BJK derbisine diktiler ve 4 gözle o maçi bekliyorlar.......BRE cahiller kalan bütün maçlarini alirsan zaten sampiyon olursun,ne diye baskalarindan medet umuyosun ve sevimsizlik imajini her yil yeniliyosun ve niye gereksiz provkasyonlara giriyorsun ...BU takimi sevmemek ve nefret etmek için çok sebeb var.......</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

Bugün buraya alintiladigim Hincal Uluç yazisini okumani tavsiye ederim

Travelair
15.04.2006, 00:04
Kaynak: sabah.com.tr / Hincal Uluç

Fenerbahçe sampiyon olur!..

http://www.sabah.com.tr/2006/04/13/im/FFBC7E51C509794E8D4424BDb.jpgGalatasaraylilar bosuna hevesleniyor. Bu yil Fenerbahçe'nin sampiyon olmasini engelleyecek güç ortada yok. Haftalardir basa bas süren yarisa bakip, kendi kendimizi aldatiyor, ortada bir iddia var saniyoruz.. Yok!..
Durum ortada..
Aziz Yildirim çikti kendi söyledi..
"Ben sampiyonluklarin sahada kazanildigini sanirdim. Isi ögrendim.."
Isi ögrendigi belli..
Medyayi avucunun içine almis. Istedigi gibi kullaniyor.
Hakemleri avucunun içine almis..
Istedigi gibi oynatiyor..
Simdi, ligi hemen hemen bitirecek final maçi da Saracoglu Stadi'nda iken, Galatasaray'in kazanmasi mucize olmaz da ne olur?..
Ligin basindan bu yana, hakemler dogrudan skoru etkileyecek müthis hatalar yaptilar. Ve tesadüfen bu hatalarin tamamini Fener lehine, Galatasaray aleyhine yaptilar. Dogru karar verseler, Galatasaray bugün 16 puan önde ligi çoktan bitirmisti.
Simdi bu 16 puan farki yaratan hakemler, son birkaç haftada isi oluruna birakirlar mi saniyorsunuz?.. O kadar saf olmayin..
Konya-Fener maçinin, bir yerde ligin kaderini degistiren yan hakem Cemal Gemici .. Anelka'nin hem de göklere yükselen müthis smaç ve faulünü görmeyen adam..
Geçen hafta gene Fener maçina verilmis.. Veren de, Galatasaray'i pek sevmesi ile ünlü komite üyesi Ali Aydin .. Ve Gemici bu defa gördü.. Görmesi nerdeyse imkansiz bir ele çarpmayi, çok yakinda olan orta hakemin farkinda olmadigi bir pozisyonu bu defa "Zink" diye süzdü ve Fener lehine penaltiyi çaldirip maçi bitirdi.
Gemici'nin atanmasi ve bu zor penaltiyi süzmesi tesadüf müydü?..
Tümer anlatiyor.. Fener-Besiktas maçinda penalti vermeyisi ve Serkan'i oyundan atmayisina itiraz etmis.. Hakem Selçuk Dereli daha sonra "Sen itirazlarinda hakliydin" demis, Tümer'e.. Hakli ama puanlar Fener'de kaliyor nasilsa.. Bu Dereli mevsim basinda Fener Kaptani Ümit Özat'in "Bizim en sevdigimiz üç hakem" dediklerinden biri ve Fener'in en kritik maçlari bu üç hakeme veriliyor israrla..
Fener maçina bir hafta kala, Sivas'in en iyi kontratak adami Balili kirmizi kart görüp kenara alindi.
Bu hafta Vestel maçindan önce de, Manisalilar çok tartismali üç kirmizi kartla yumusatildilar.
Galatasaray'da kart sinirinda çok önemli adamlar var. Haftalardir sinirda oynuyorlar. Açikçasi dördüncü karti görecekleri pozisyonlar da oldu. Görmediler. Ceza kartlari Rize maçina mi saklandi acaba, gene Fener maçindan önce temizlik yapmak için..
Medya ayri..
Aziz Yildirim'in tetikçileri isler sarpa sarinca zehirlerini saçmaya basladilar. Kutsal Ittifak medyasi da bunlari mansete tasidi.. Son günlere bakin.. Sanirsiniz Fener kiyma makinelerinde.. Fener mazlum.. Fener magdur..
Deniz Baris'in bugüne dek nasil oynatildiginin hesabi sorulacakken, "Anayasa, Insan Haklari" gibi kutsal terimlere sarilarak Federasyon'a saldiriliyor.. Türk Futboluna ihanet denecek yabanci serbestligi kararini almadigi için federasyon yerden yere vuruluyor.. Deniyor ki, "Federasyon Galatasarayli.." Ceza Kurullarini parmaklarinda oynatan, Tahkim Kurullarini oyuncak yapan onlar degil..
Fener medyasi çirpiniyor, yirtiniyor. Federasyon aleyhine öyle bir hava yaratiyor ki..
Önceki hafta gördünüz.. Ekranda bir Fenerli kiz, "Federasyon istifa" diye yirtiniyor ve hüngür hüngür agliyordu, o federasyonun daha iki günlük oldugunu düsünmeden..
Nobre kendini yere atmis, kiz penalti sanmisti, verilmedi diye agliyordu. Oysa gerçegi bilse sahaya girer hakemi öper ve "Yasa federasyon" çigliklari atardi.
Nobre resmen alenen penalti çalmaya yeltenmis, hakem bu açik aldatmaya "Düdük" çalmaya cesaret edememisti. Ama büyük bir cesaretle Nobre'nin sari kartini geçistirmisti. Çikarsa ikinci saridan kirmizi olacak, Fener 10 kisi kalacak, ondan sonra da maç nasil bitecekti, Allah bilir. Hakem Fener'i kurtarmis, ama Nobre genç kizi aldatmisti.
Fener medyasi kizin göz yaslarini yazdi, ama gerçegi yazmadi.. " Nobre seni kandirdi, hakem seni korudu kizim" demedi..
Fenerbahçe kulübü, baskanindan yöneticisine, aylardir medyayi adam yerine koymuyor, basin mensuplarina hakaret ediyor.
Hele geçen hafta, görevini yapmak isteyen yayinci kurulus Lig TV muhabirine agir saldiri, tuz biber.. Ama hâlâ Spor Yazarlari Dernegi tisss.. Medyanin köseleri tisss..
Yaptiklari.. Medyayi bu kadar asagilayan adami her firsatta "Yilin Spor Adami" seçmek.. Böyle medyaya böyle adam yakisir!..

Galatasaray sampiyon olmak için, sadece rakiplerini degil, yanindan ortasina bir yigin hakemi ve lig sonu yaklastikça taktiklerini ve baskisini iyice arttiran medyayi da yenmek zorunda.. Mümkün degil..
Fener'in sampiyonlugunu kutlarim!..

ahmetansu61
15.04.2006, 00:12
aslinda elestirmemek lazim adamlar islerini ii yapiyolar simdi. bi kere yönetimi en kalitei ..... cocuklarindan kuruyolar. sonra baslarina 1 numarali en buyuk ..... cocugunu getiriyolar.

sende bunlardan anadolu cocugu tavirlari bekiyorsun. mümkün degil. adamlar gendince isin en iisini yapiyolar.

saun aziz yildirim cikip haluk ulusoyun hakkinda konusyo ve aziz yildirima hiç bise yapilmiyo. sen bunu tartis tartiscaksan yaa. bu ne demektir bunu bi kavrayalim sonra digerleri faso fiso

Onur
15.04.2006, 00:31
aslinda elestirmemek lazim adamlar islerini ii yapiyolar simdi. bi kere yönetimi en kalitei ..... cocuklarindan kuruyolar. sonra baslarina 1 numarali en buyuk ..... cocugunu getiriyolar.

sende bunlardan anadolu cocugu tavirlari bekiyorsun. mümkün degil. adamlar gendince isin en iisini yapiyolar.

saun aziz yildirim cikip haluk ulusoyun hakkinda konusyo ve aziz yildirima hiç bise yapilmiyo. sen bunu tartis tartiscaksan yaa. bu ne demektir bunu bi kavrayalim sonra digerleri faso fiso

smileys/smiley32.gif
Bunlari susturacak çikacak elbet!!!smileys/smiley7.gif

degok
15.04.2006, 01:10
Yahu adamlar her seyi bastan çözüyor. Ben manisada yasiyorum. Geçen hafta buradaki arkadaslarla oturduk konustuk. haftaya manisa fener maçi var dendi. Kesinlikle bu hafta manisaspora bi dünya kart gösterir hakemler dedik. Gerçektende 3 kirmizi kartla döndü manisa fener maçi öncesi. Dikkat edin haftaya fener kimle oynayorsa bakin bu hafta kaç kart cezalisi olacak.

temelyilmaz
15.04.2006, 04:01
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Celaleddin Besiktas'ta</TD></TR></T></T></TABLE>
Siyah-beyazlilar, Celaleddin Koçak ile üç yilligina el sikisti. Yabanci bir sol kanat oyuncusu arayan Trabzon da Celaleddin için israrci olmayacak.

Celaleddin de istiyor
Transfer çalismalarini sürdüren Besiktas, kadrosundaki yabanci oyuncularin fazlaligi nedeniyle rotasini öncelikle Türkiye'ye çevirdi. Siyah-beyazlilar, sezon basinda Fenerbahçe'nin de gündemine gelen Trabzonsporlu Celaleddin Koçak ile prensip anlasmasina vardilar. Besiktasli yöneticilerin, bordo-mavili oyuncunun menajeri
<T>
<TR>
<TD><NO></NO></TD></TR></T></T></TABLE>Süleyman Aslan ile görüserek üç yilligina anlastiklari belirtildi.

Sol kanatta çok etkili
Halilhodziç ile sorunlar yasayan Celaleddin'in yedek kaldigi için Trabzonspor'da mutsuz oldugu ve bu yüzden Besiktas'in teklifini kabul ettigi ifade edildi. Sol kanada yabanci bir yildiz arayan bordo-mavili yöneticilerin de 2 yil daha sözlesmesi olan Celaleddin konusunda israrci olmayacaklari ögrenildi. Besiktas'in bu transfer için Trabzonspor'a ne kadar ücret ödeyecegi ise Edited by: temelyilmaz

temelyilmaz
15.04.2006, 04:06
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Lazarov bombasi</TD></TR></T></T></TABLE>

Trabzonspor, Gaziantepspor'un tecrübeli golcüsü Lazarov ile gelecek sezon için anlasmaya vardi. Bordo-mavili takimda yeni sezonda forvet hatti, Fatih-Yattara ve Lazarov üçlüsünden kurulacak.

Lazarov bitti gibi

Halmosi, Boukhari derken bordo-mavililer G.Antepli Lazarov'la sezon sonu için anlasti.

arkadaslar bu haberler fotomaçtan ona göre yorum yaparsiniz daha sezon bitmeden basladi adamlarsmileys/smiley1.gifbjk seneye de uefay oynar jundan memnun lar galiba bide bizim jun vardi patlama yapicam yok trabzonda mutsuzdum falan patladi da adam galiba elimizde patladiEdited by: temelyilmaz

Mehmet
15.04.2006, 06:14
<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=4 cellPadding=3 width=500 align=center>
<T>
<TR>
<TD>http://www.habervitrini.com/haber_resim/lazarov_kayserispor.jpg

TRABZONSPOR LAZAROV'UN ISINI BITIRDI

Yeni sezon transfer çalismalarini 4 koldan sürdüren Bordo-Mavililer, Gaziantepspor'un 30 yasindaki golcü oyuncusunun isini bitirdi.
15 Nisan 2006 Cumartesi 00:43
</TD></TR>
<TR>
<TD>
Yeni sezon transfer çalismalarini 4 koldan sürdüren Bordo-Mavililer, Gaziantepspor'un 30 yasindaki golcü oyuncusunun isini bitirdi. Borservisi için 400 bin, Zdravko Lazarov'a da 600 bin dolar ödenecek.. </TD></TR></T></TABLE>

İ.Öztel
15.04.2006, 06:22
29 yasindaki zurawskiyi beenmemistiler. Ama 30 yasindaki lazarova talim edecez. smileys/smiley5.gif

İleli
15.04.2006, 06:35
aktug yonetimi kimi begendiki smileys/smiley36.gif

ben lazarova raziyim

İ.Öztel
15.04.2006, 06:39
neyse. Gelsinde bari hayrini görelim. Edited by: ofkopat

toshiba
15.04.2006, 07:23
........

Fener mazlum.. Fener magdur..

..............
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley4.gif Edited by: toshiba

toshiba
15.04.2006, 07:44

desene seneye voleybolda sampiyonuz

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

anelka'yi unutmayalimsmileys/smiley9.gifkonya kahramanismileys/smiley2.gif

ahmetansu61
15.04.2006, 08:22
lazarovu cok eskiden beri istiyen biriyim. bence su dönemde hele yasina bakmadan alinmasi lazim lazarov. isallah haberler dogrudr. forvette yattara fatih lazarov cok süper olur tam bizim oyun anlayisimiza göre iste. 4 3 3 oynayan bi takim oldugumuz için lazaraov cok güzel olur.

ahmetansu61
15.04.2006, 08:37
su tugay hani ariyomus yaa fatihi gelsin diye. ayni isi biz yapsak cok güzel olur. fatihe tugayi aratalim o gelsin buraya. trabzonspora borcu var tugayin. gelsin borcunu ödesin cok isterim onun gelesini.

düsünsenize yaa tugay hüzeyin simek gökdeniz fatih yattara lazarov. valla ortasahayi geçemezler.

bide bu lazorov u turk vatandasi yapamazmiyiz.

eger oyle olursa kale yabanci defas a bi yabanci daha sol back a bi yabanci sag back e de fatih. cok güzel takim oldu bee.

selçukabi
15.04.2006, 09:48
<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=4 cellPadding=3 width=500 align=center><T>
<T>
<TR>
<TD>http://www.habervitrini.com/haber_resim/lazarov_kayserispor.jpg

TRABZONSPOR LAZAROV'UN ISINI BITIRDI

Yeni sezon transfer çalismalarini 4 koldan sürdüren Bordo-Mavililer, Gaziantepspor'un 30 yasindaki golcü oyuncusunun isini bitirdi.
15 Nisan 2006 Cumartesi 00:43
</TD></TR>
<TR>
<TD>
Yeni sezon transfer çalismalarini 4 koldan sürdüren Bordo-Mavililer, Gaziantepspor'un 30 yasindaki golcü oyuncusunun isini bitirdi. Borservisi için 400 bin, Zdravko Lazarov'a da 600 bin dolar ödenecek.. </TD></TR></T></T></TABLE>

Resimdeki Alex Yordanov galibasmileys/smiley9.gif....Lazarov alindiysa Hasan Sas'tan ümit kesildi demektir.Bu da hosuma gitmedi neyse hayirlisi olsun.Esas yerli yildiz adaylarini almamiz gerekiyor.smileys/smiley2.gif

gultekinsurul
15.04.2006, 11:29
su tugay hani ariyomus yaa fatihi gelsin diye. ayni isi biz yapsak cok güzel olur. fatihe tugayi aratalim o gelsin buraya. trabzonspora borcu var tugayin. gelsin borcunu ödesin cok isterim onun gelesini.

düsünsenize yaa tugay hüzeyin simek gökdeniz fatih yattara lazarov. valla ortasahayi geçemezler.

bide bu lazorov u turk vatandasi yapamazmiyiz.

eger oyle olursa kale yabanci defas a bi yabanci daha sol back a bi yabanci sag back e de fatih. cok güzel takim oldu bee.

aslinda fena fikrir de degil ama kaç sene daha oynar. bonservisi elindeyse bir yili opsiyonlu iki sene için anlasilabilir.

selcjK
15.04.2006, 11:51
fotomaça göre lazarovu aldik, celalettini bjka sattik

ahmetansu61
15.04.2006, 12:02
celalettin sezon basinda gazetelere yansimadi ama.

hanimini aldatti. almanyadan bi kizla cikmaya basladi. ben bunla evlenicem diyodu. ailevi sorunlarindan dolayi celo yuda sezon basinda kaybetmstik zaten. ama celaleddin türkiyedeki en ii sol back. ailevi sorunlarini haleederse vazgeçilmez bi futbolcu.

ama bildigim kadariyla hala halledemeidi o sorunlarini. yani celo satilirsa bilinki bu sorunlar çözülmiyecekte ondan satilmistir. bize faydasi olmayacagini anarsa klup satar.

uftinci
15.04.2006, 12:08
bence türkiye futbolunun en büyük sorunlarindan birisi sol kanat oyuncusu yetersizligidir. Örnek olarak bakin fenere solda sag ayakli adam oynatiyor. Solda oynayan adamlarin çogunlugu yabanci. Bu durum ortadayken ve çok mükemmel bi adam olmasada solda lee'den daha iyi oldugunu düsündügüm celo'yu satmamaliyiz. HEm böyle seylere kim karar veriyor hoca isi kesinlestimiki oyuncu satiliyor.

Vahid hoca tekmeyi yerse umarimki yiyecek belki gelen hoca celo'dan yararlanmak isteyecek. Bu transferleri yönetim kendi kafasina göre yapiyorsa hiç üsenmeyip maça gidip avazim çikana kadar yönetim istifa diye bagiririm tek basima olsamda.

onurkaradeniz
15.04.2006, 12:08
"ISTE TRANSFER LISTESI!" http://www.gunebakis.com.tr/resim/istetransferlistesi.jpg <DETAILS>

Müthis Bir Takim Olacak

ISTE LISTE

Javed Nekunam (PAS-Iran)
Bilal Kisa (Malatyaspor)
Dudek (Liverpool)
Fode Mansare (Toulouse)
Halmasi (Debrecen)
Hayrettin (Sivasspor)
Yigitcan (Bakirköyspor)
Gökhan Inler (Zürich)
Sezer Öztürk (Nürnberg)
Mehmet Battal (Buca)
Mevlüt (FC Sochaux)</DETAILS>

Punisher-61
15.04.2006, 12:15
"ISTE TRANSFER LISTESI!" http://www.gunebakis.com.tr/resim/istetransferlistesi.jpg

ISTE LISTE

Javed Nekunam (PAS-Iran)
Bilal Kisa (Malatyaspor)
Dudek (Liverpool)
Fode Mansare (Toulouse)
Halmasi (Debrecen)
Hayrettin (Sivasspor)
Yigitcan (Bakirköyspor)
Gökhan Inler (Zürich)
Sezer Öztürk (Nürnberg)
Mehmet Battal (Buca)
Mevlüt (FC Sochaux)

</DETAILS>

HEPSIII HAYAAAAAAAAALLLL bi mantikli isim yok...

ama bu listede ne kadar dogru bilemem

peco
15.04.2006, 12:21
biz bu oyunculari alabilsek ne güsel.ama bu oyuncularin hesini almak için trabzonu satmamiz lazim:)

Travelair
15.04.2006, 13:01
Lazarov tamam ama forvete daha fizikli bir oyuncu lazimdi. Fatih'in gidisi hesaba katiliyor olabilir. Çünkü asil yabanci yildiz transferi bu bölgeye bekleniyordu. Tabi eger haber dogru ise

Fatih Akgün
15.04.2006, 13:07
BIZIMKILER BISE ALAMAAAAAZLAR SURAYA BAK YAAA NE LAZOROVU NERDE EMEKLI OLMUS KAZMA VARSA BIZE GELIYOR SANKI YETERI KADAR KAZMA YOKMUS GIBI TAKIMDA