PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (Genel)

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 [64] 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82

BDiler61
08.04.2006, 23:44
bjk la bizim ne isimiz var ki,bjk zaten garantiledi uefayi.malatyanin düsmesi için bir tane daha atmaliydi bjk.uefa yolunda rakibimiz kayseri ve gençler.bjk ile isimiz kalmadi...

Durum bu kadar net arkadaslar. Bu yüzden, yarinki maçimizi almamiz gerek.

evet bjk ile isimiz kalmadi artik

toshiba
09.04.2006, 00:21
bjk la bizim ne isimiz var ki,bjk zaten garantiledi uefayi.malatyanin düsmesi için bir tane daha atmaliydi bjk.uefa yolunda rakibimiz kayseri ve gençler.bjk ile isimiz kalmadi...

Durum bu kadar net arkadaslar. Bu yüzden, yarinki maçimizi almamiz gerek.

evet bjk ile isimiz kalmadi artik Ama yinede son hafta bir ucluk atarizsmileys/smiley4.gifEdited by: toshiba

Tirgiloglu
09.04.2006, 00:39
biz bu maci yeneriz. O kadar.

metehan
09.04.2006, 00:41

Geçenlerde biz gazetede, bu yil kupa finalistinin degil de lig 4.sünün UEFA'ya gidecegini okumustum. Ama federasyonun resmi sitesindeki statüye baktim, bu dogru degil. Kupayi kazanan takim SL'ye katilma hakki elde etmisse, UEFA'ya kupa finalisti gidiyor. Yani BJK'nin UEFA'yi garantiledigi dogru.

Bu durumda BJK kupayi alsin almasin, ligi 3. bitirirse o zaman 4. takim da kesin UEFA'ya gidecek. Kisacasi bu yil 4. olan takimin da UEFA'ya gitme sansi yüksek bence. Bunu da gözardi etmemeliyiz. Ama arkadaslarin da belirttigi gibi artik rakip BJK degil, digerleri. Edited by: metehan

Hüseyin Çümen
09.04.2006, 00:56

Sanirim kupada finale çikacagini düsünerek bu yorumu yapiyorsun. Evet kupayi alirsa UEFA'ya gidecek BJK ve ben kupayi da alacagini da tahmmin ediyorum.

Ama eger finalde kaybederse, bildigim kadariyla bu yil UEFA'ya gidecek 2. takimkupa finalisti degil lig 4. süolacak. Geçenlerde böyle birsey okumustum. Eger öyle olursa BJK, UEFA'yi garantilemis degil. Sayet kupayi BJK alir, ligi de 3. bitirirse o zaman 4. takim da kesin UEFA'ya gidecek. Kisacasi bu yil 4. olan takimin da UEFA'ya gitme sansi yüksek bence. Bunu da gözardi etmemeliyiz.

yanlis biliosun bejeke final de kaybetse dahi kfebeb samp olcagi için kupa kontejani bejeke ye kaliyo

metehan
09.04.2006, 01:00

Sanirim kupada finale çikacagini düsünerek bu yorumu yapiyorsun. Evet kupayi alirsa UEFA'ya gidecek BJK ve ben kupayi da alacagini da tahmmin ediyorum.

Ama eger finalde kaybederse, bildigim kadariyla bu yil UEFA'ya gidecek 2. takimkupa finalisti degil lig 4. süolacak. Geçenlerde böyle birsey okumustum. Eger öyle olursa BJK, UEFA'yi garantilemis degil. Sayet kupayi BJK alir, ligi de 3. bitirirse o zaman 4. takim da kesin UEFA'ya gidecek. Kisacasi bu yil 4. olan takimin da UEFA'ya gitme sansi yüksek bence. Bunu da gözardi etmemeliyiz.

yanlis biliosun bejeke final de kaybetse dahi kfebeb samp olcagi için kupa kontejani bejeke ye kaliyo

Evet, okudugum sey dogru degilmis. Zaten yukaridaki yazimi da o sekilde düzelttim smileys/smiley1.gif

Şahinoğlu
09.04.2006, 01:19
Evet bir firsat daha çikti karsimiza yeter artik bu firsati degerlendircek insallah takimimiz bazi arkadaslar bjk yle isimiz yok demis nasi yok son hafta çok önemli bi is görüsmesi yapicaz kendileriyle hatirlatim unutmusunuz heralde smileys/smiley2.gifgençleri yenecez ..

selcuk
09.04.2006, 02:33
ve ne olursa olsun önlerinde ligi bitirmeliyik bunun avrupaylan alakasi yok bence

ahmetansu61
09.04.2006, 08:10
Trabzon tek yürek

Bordo-mavililerde, Gençlerbirligi maçi öncesi yönetim tam kadro olarak Ankara'ya çikarma yaparken, eski baskanlardan Atay Aktug da takima destek vermek amaciyla kafilede yer aldi.

http://www.yenisafak.com/0804s21.jpgAvrupa kupalarina katilmayi hedefleyen Trabzonspor'da, mevcut yönetim ve eski yönetim gövde gösterisi yapti. Eski baskan Atay Aktug da Bordo-mavili takima destek vermek amaciyla kafilede yer aldi. Futbol Isletmeciligi A.S. Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Kanca, G.Birligi ile çok önemli bir maç yapacaklarini belirterek, "Hem rakibimiz hem de biz Avrupa'ya çikmak için mücadele veriyoruz. Tempolu bir maç olacagini tahmin ediyorum" dedi. Bu arada Ankara'daki taraftar gruplari da Trabzonspor kafilesine Esenboga Havalimani'nda coskulu sekilde karsilayarak, teknik direktör Halilhodzic ve futbolculara çiçek verdiler.

nasil bi moral veriyo acaba takima cok merak ediyorum.

sen bu takimi bu hale getir. sonrada moral vermeye ankaraya git. ahada yenildiksmileys/smiley1.gif

allah bilir ankara dabi isi vardir ondan kafileyle gitmistir.

Mustafa Mahmutoğlu
09.04.2006, 09:19
ufeya 3. ile 4. mü çikiyor?ancak bu maçi yenmemiz gerek,gerçi saçma bir laf oldu bunu herkes diyo ama gençlerbirligi bizden 1 puan önde kayserispor'un puanini unuttum ancak yenersek 4. lüge oturuyoruz.kayseri ankaragücü maçi var,kayseri ankaragücünü hafife alip rehavete kapilirsa yenilir ya da berabere kalir böylece bizim isimiz kolaylasir.bjk uzatma dakikasinda o golü atamasaydi bizim çok isimize yarardi

lazutlarlivera
09.04.2006, 09:37

Geçenlerde biz gazetede, bu yil kupa finalistinin degil de lig 4.sünün UEFA'ya gidecegini okumustum. Ama federasyonun resmi sitesindeki statüye baktim, bu dogru degil. Kupayi kazanan takim SL'ye katilma hakki elde etmisse, UEFA'ya kupa finalisti gidiyor. Yani BJK'nin UEFA'yi garantiledigi dogru.

Bu durumda BJK kupayi alsin almasin, ligi 3. bitirirse o zaman 4. takim da kesin UEFA'ya gidecek. Kisacasi bu yil 4. olan takimin da UEFA'ya gitme sansi yüksek bence. Bunu da gözardi etmemeliyiz. Ama arkadaslarin da belirttigi gibi artik rakip BJK degil, digerleri.

Ligi 3. bitiren biz olacagiz ALLAH in izniyle.Siz merak etmeyin

izmirdenayhan
09.04.2006, 09:41
Tamam merak etmeyecegum Yasincigum....smileys/smiley2.gif

Özsu
09.04.2006, 09:42
smileys/smiley1.gif
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Nytre
09.04.2006, 11:04
UEFA yarisinda haftanin en kritik maçinda deplasmanda G.Birligi ile karsilasacak olan Trabzonspor? da 3 puandan baska bir düsünce yok

KIRAN KIRANA GEÇECEK
UEFA Kupasi?na katilabilme yolunda 41 puanla 46 puan arasindaki 5 takimi yakindan ilgilendiren maç bugün Ankara?da 44 puanli G.Birligi ile 43 puanli Trabzonspor arasinda oynanacak. Trabzonspor?da Stepanov disinda sakat ve cezali oyuncu bulunmazken, G.Birligi?nde cezali Ugur Boral yok, sakatligi bulunan Ayman?in durumu ise maç saati netlik kazanacak.

TERCIHLER NE OLACAK?
Ankara 19 Mayis Stadi?nda seyirci üstünlügü Trabzonspor?dan yana olacak. Teknik Direktör Halilhodzic?in bu maçta defansin göbeginde Fatih Akyel-Erdinç ikilisine sans vermesi, sag kanatta da Ferhat?i görevlendirmesi bekleniyor. Halilhodzic?in müsabakaya Yattara?yla mi yoksa Ömer Riza?yla mi baslayacagi merak konusu.

14 sezonda bir yenilgi!
Trabzonspor, son 14 sezonda G.Birligi deplasmanindan sadece 1 kez yenilgiyle döndü. Bordo-mavililer, söz konusu maçlarda, 8 galibiyet ve 5 beraberlik elde etti. Iki takim arasinda ligin ilk yarisinda yapilan maç 1-1?lik esitlikle sona ermisti.

ANKARA?da müthis cosku!
Trabzonspor kafilesi, Gençlerbirligi maçi için dün THY?nin saat 08.50?deki uçagiyla Ankara?ya gitti. Kafile baskanligini Faruk Kanca?nin yaptigi 19 kisilik kadroda Feridun, Aykut, Ergin, kaleci Ahmet ile sari kart cezalisi Stepanov yer almadi. Ankara?da taraftarlar futbolculari ve teknik heyeti coskuyla karsiladi.

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=546>
<T>
<TR>
<TD></TD></TR></T></TABLE>

Nytre
09.04.2006, 11:05
TRABZONSPOR yönetimi yeni stadyum projesi için çalismalarini sürdürüyor. Avni Aker Stadi?ni yikip yeniden yapmanin zaman alacagini düsünen Bordo-Mavili yönetim, yeni bir arsa üzerine kurulu bir stadyum yapmanin planini yapiyor.

YÖNETIMIN Trabzon?da bir arsa tahsis etmek için Basbakan Recep Tayyip Erdogan?a çikacagi ve bir arsa talebinde bulunacagi belirlendi. Baskan Nuri Albayrak?in Basbakan Erdogan ile özel görüsme yapacagi belirtildi.
------------------------

http://www.takagazete.com/resim/img/evsahibigibiyiz.JPG
Spor (http://www.takagazete.com/default.asp?kategori=20)

TRABZONSPOR, BASKENT ANKARA?DA G.BiRLiGi?NE HEP üSTüNLüK KURDU...
<DIV id=1 style=": 1; LEFT: 692px; WIDTH: 179px; : ; TOP: 143px; HEIGHT: 20px">
< name=1 =diger.asp?aksiy&#111;n=aramas&#111;nuc method=post>< style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px groove; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px groove; FONT-FAMILY: Verdana" size=26 name=ara> < style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px ridge; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px ridge; FONT-FAMILY: Verdana" =submit value=Ara name=B1> </></DIV>

Trabzonspor ile Gençlerbirligi?nin bugüne kadar yaptigi 43. maçta Bordo-Mavililerin bariz bir üstünlügü söz konusu
Bordo-Mavililer, her dönem Ankara?da rakibine tribünlerde ve sahada üstünlük kurarken, adeta ev sahibi ekip durumunda

RAKiP FiLEYE 88 GOL
BUGÜNE kadar 2 takim arasinda yapilan 43 maçta, Bordo-Mavililerin galibiyetlerde 26-6 üstünlügü bulunuyor. 11 karsilasmada ise taraftarlar sahadan beraberlikle ayrildilar. Trabzonspor, söz konusu maçlarda 88 kez rakip fileleri havalandirirken kalesinde 37 gol gördü.

DEPLASMAN MAÇLARI
TRABZONSPOR, deplasmanda da rakibi karsisinda basarili bir grafik sergiledi. Bordo-mavililer, deplasmanda yaptigi 21 maçin sadece 3'ünde yenilirken 11 karsilasmadan galibiyetle, 7 maçtan da beraberlikle ayrildi. Trabzonspor, deplasmanda 34 gol atarken kalesinde 19 gol gördü.

En kritik maç!
ençlerbirligi deplasmaninda kafile baskanligini yapan Trabzonspor Futbol A.S. Yönetim Kurulu üyesi Faruk Kanca, rakipleriyle 6 puan degerinde bir karsilasma oynayacaklarini söyledi. UEFA Kupasi?na katilma sansinin devam ettigini kaydeden Kanca, ?Gençlerbirligi de bu mücadeledeki rakiplerimizden bir tanesi. Kazanirsak hem biz 3 puan alacagiz hem de rakibimiz 3 puan kaybedecek. Bu nedenle müsabakayi 6 puan degerinde görüyoruz? dedi.

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=546>
<T>
<TR>
<TD></TD></TR></T></TABLE>FOTOGRAFTAKILERINI TANIDINIZ MI :)

Travelair
09.04.2006, 11:20
Kaynak: fotomac.com.tr / Necmi Perekli

Büyüklük biter!

http://www.fotomac.com.tr/i/y/1257.jpgTrabzonspor, bu sezon önce kupa, ardindan Süper Lig gibi hedeflerini birer birer iskalayip ligin son 6 haftasina geldi. Ligin son 6 haftasinda önünde tek hedefi kaldi. UEFA'ya katilabilme sansi... Bu sezon idari, teknik ve futbolcu olarak yiginla sorun yasayan Trabzonspor'dan bu asamada çok daha fazlasini beklemek de haksizlik olur. Fakat benim son oynan ve farkli kazanilan Denizlispor maçinda edindigim intiba ise Trabzonspor'un özellikle ilk yari oynamis oldugu basarili futbol. Denizlispor karsisindaki Trabzonspor bana göre bu sezonun en etkili, en kolektif, tesebbüs ve mesuliyet hisleri yüksek bir takim görüntüsü vermis olmasi. Bu görüntüler Trabzonspor'un gelecegi adina çok olumlu isaretlerdir. Görünen o ki bordo-mavililer böyle oynamaya devam ederse ve kadrosuna kazandiracagi birkaç süper yeni futbolcu takviyesiyle yeni sezonda çok daha basarili bir Trabzonspor izlettirecek demektir.

Önce kendini yenilemelisin
Simdi Trabzonspor kalan maçlarina bence UEFA'ya katilma veya ligin üst siralarinda yerini alma iddialarindan vazgeçip stressiz, sakin bir sekilde futbolunu oynamalidir. O zaman görülecektir ki Trabzonspor rahat oynayinca ligde layik oldugu yeri alacaktir. Avrupa kupalarina katilmamak, ne her seyin sonu, ne de baslangicidir. Yeni sezonda Avrupa kupalarina katilmamak veya katilamamak Trabzonspor'un gelecegi açisindan daha faydali olur kanaatindeyim. Çünkü Trabzonspor, UEFA yolunda harcayacagi zamani kendisini gelistirmek, yenilemek ve her konuda tamam olmaya harcarsa basarili olabilmek için geçecek süreyi kisaltmis olur. Zaten su asamada Trabzonspor'un henüz tam oturmamis bir kadrosu var. Avrupa'da ne yapabilir? UEFA'da nereye kadar gidebilir? Orasi da soru isaretleriyle dolu. Bu arzuyu ve hayali gelecek yillara erteleyip Trabzonspor kendini onarmali, yenilemeli, kuvvetlendirmeli ve altyapi çalismalarini tamamlamalidir. Idari yönetimin de düsünülen bu kadroyu gelecek yillarda kurmalari sarttir. Aksi halde isler yine eskisi gibi giderse Trabzonspor'un büyüklük unvani yavas yavas sona erer. Simdiden bir hatirlatalim dedik.

U.Sadıkoğlu
09.04.2006, 11:29
helal usaklarasmileys/smiley32.gif

Mustafa Mahmutoğlu
09.04.2006, 11:45
Arkadaslar çok özür diliyerek söylüyorum:

Bazi dengesiz Fenerliler(basta),Besiktaslilar ve Galataasaraylilarin agzina su laf dolanmis:

TRABZONSPOR 4 VE 3 BÜYÜKTE BULUNMUYOR,ZATEN TRABZON 4 BÜYÜGE ALINMADI KENDISI GIRDI

deniliyorsmileys/smiley7.gif

sabrim tasmaya basladi sabr sabr nereye kadar kardesimsmileys/smiley5.gif

Travelair
09.04.2006, 11:48

Bazi dengesiz Fenerliler(basta),Besiktaslilar ve Galataasaraylilarin agzina su laf dolanmis:

...ZATEN TRABZON 4 BÜYÜGE ALINMADI KENDISI GIRDI

/// Bu kismina katiliyorum. Hakkimizla, hatta söke söke girdik

Miraç Atalay Çiftçi
09.04.2006, 11:51
bizi kimse bi yere alamaz.biz ancak istersek gireriz.zaten kim nederse desin bu ülkede formaasinda yildizi olan tek anadolu takimi kim?sorusunun cevabini versinler sonra kalkip maval okusunlar.

onlar kim oluyorku4 büyük tayin edecekler biraksinlar efendim bu yönetici tavrlarini.kendi takimlarini yönetemeyen zavallilar....

Travelair
09.04.2006, 12:00
Bence Türkiye'deki tek büyük Trabzonspor'dur. Diger takimlar hep toplama takimlarla bir yerlere gelirken Trabzonspor kendi içinden yetistirdigi degerlerle bugünlere gelmistir

U.Sadıkoğlu
09.04.2006, 12:05
15. hafta gorecekler zurnay

Zeki Çelenkoğlu
09.04.2006, 12:07
15. hafta gorecekler zurnay

zurnanin kaç deligi var haa...smileys/smiley36.gif

trapzonely_54
09.04.2006, 12:37
tek büyük trabzon smileys/smiley32.gif

Miraç Atalay Çiftçi
09.04.2006, 12:41
yaylalardan inen trabzon atesinin korkusu istanbulu salmis :)

Mehmet_Mercanlı
09.04.2006, 12:46
yaylalardan inen trabzon atesinin korkusu istanbulu salmis :) smileys/smiley32.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley4.gif

salihismet
09.04.2006, 12:54
ufeya 3. ile 4. mü çikiyor?ancak bu maçi yenmemiz gerek,gerçi saçma bir laf oldu bunu herkes diyo ama gençlerbirligi bizden 1 puan önde kayserispor'un puanini unuttum ancak yenersek 4. lüge oturuyoruz.kayseri ankaragücü maçi var,kayseri ankaragücünü hafife alip rehavete kapilirsa yenilir ya da berabere kalir böylece bizim isimiz kolaylasir.bjk uzatma dakikasinda o golü atamasaydi bizim çok isimize yarardi
Bir yanli$lik oldu özür.
Edited by: ismet61

salihismet
09.04.2006, 13:06
Trabzon tek yürek

Bordo-mavililerde, Gençlerbirligi maçi öncesi yönetim tam kadro olarak Ankara'ya çikarma yaparken, eski baskanlardan Atay Aktug da takima destek vermek amaciyla kafilede yer aldi. </font>

http://www.yenisafak.com/0804s21.jpgAvrupa kupalarina katilmayi hedefleyen Trabzonspor'da, mevcut yönetim ve eski yönetim gövde gösterisi yapti. Eski baskan Atay Aktug da Bordo-mavili takima destek vermek amaciyla kafilede yer aldi. Futbol Isletmeciligi A.S. Yönetim Kurulu Üyesi Faruk Kanca, G.Birligi ile çok önemli bir maç yapacaklarini belirterek, "Hem rakibimiz hem de biz Avrupa'ya çikmak için mücadele veriyoruz. Tempolu bir maç olacagini tahmin ediyorum" dedi. Bu arada Ankara'daki taraftar gruplari da Trabzonspor kafilesine Esenboga Havalimani'nda coskulu sekilde karsilayarak, teknik direktör Halilhodzic ve futbolculara çiçek verdiler.

nasil bi moral veriyo acaba takima cok merak ediyorum.

sen bu takimi bu hale getir. sonrada moral vermeye ankaraya git. ahada yenildiksmileys/smiley1.gif

allah bilir ankara dabi isi vardir ondan kafileyle gitmistir.
Arkada$ burada yazi yazanlar icinde senin gibi sacmalayaninna daha rastlamadim. Moral bozmaktan ba$ka hic bir i$e yaramayan yazilar yaziyorsun. Trabzonsporlulugunu bir daha gözden gecir.Hem senin icin hemde Trabzonspor icin en hayirli i$i yapmi$ olursun.En azindan birbirinizden kurtarmi$ olursunuz.

eren_61
09.04.2006, 13:35
arkadaÅ?lar forumda bi sorun mu var? yazılar acaip konular yanyana biÅ?e anlaÅ?ılmıyo

BDiler61
09.04.2006, 13:42
son dakika: Bmn ile bulusmak üzere evden çikiyorum

Hasan Cubukcu
09.04.2006, 13:43
Gercekten birbirimizi cok kiriyoruz , Atay aktug destek amacli Ankaraya gidiyor bunda ne var .smileys/smiley11.gif
Su büyüklük konusunuda birakin lütfen bizim kim büyük oldugmuzu biliyor hic kimseye ögretmemize gerekmiyor , hemen oyuna gelemeyin .

Bülent Bayraktar
09.04.2006, 13:45
haydi güle güle kolay gelsinsmileys/smiley32.gif

hamucera
09.04.2006, 13:46
hayda adam ne yapti be oynamayan futbolcular sayesinde adamin absinida yediler. ona tesekkür etmek lazimdi az para ile iyi isler yapmaya çalislti. ama maleef ikinci basskanlik döneminde listeye aldigi bazilari onun basinida yedi. oda çok iyi bir trabzonsdporludur unutmayalim

tsmaniac
09.04.2006, 13:50

TRABZONSPOR 4 VE 3 BÜYÜKTE BULUNMUYOR,ZATEN TRABZON 4 BÜYÜGE ALINMADI KENDISI GIRDI

deniliyorsmileys/smiley7.gif

sabrim tasmaya basladi sabr sabr nereye kadar kardesimsmileys/smiley5.gif

kafalarini eze eze büyük takim olduk söke söke büyük takim olduk kimse almadi zaten

eren_61
09.04.2006, 13:58
forumda sorun mu varrrrr????? yazılar anlaÅ?ılmıyo.bazı koulara giremiyorum...baÅ?ka kimsede yok mu sadece bendemi

Travelair
09.04.2006, 14:01
forumda sorun mu varrrrr????? yazılar anlaÅ?ılmıyo.bazı koulara giremiyorum...baÅ?ka kimsede yok mu sadece bendemi

sadece sende gözüküyor

Travelair
09.04.2006, 14:33
Kaynak: maraton.com.tr

Yanal: Bunlar Deli Saçmasi

http://www.marat&#111;n.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/new s_images/7971_1_060409121039.jpg

"O karsilasmada sakatlar oynasa ve yenilseydik 'Sakat sakat neden oynattin' diyeceklerdi. Bu söylenenler deli saçmasi."

Türk futbolunun önemli degerlerinden biri olan Ersun Yanal. yükselen grafigiyle Milli Takim düzeyine dek geldi. Ama ülkenin genel yapisindan o da nasibini aldi. Kim ne derse desin, yine de istatistikler yalan söylemiyor. Çalistirdigi takimlar hep futbol güzellikleriyle dolu. Ama bugün elde ettigi basanlarla degil, hep elestirilerle gündeme geliyor. Hep konustu, yüregini döktü, belki de tüm ~ Türkiye'yi karsisina aldi. Yine de o, hep dogrunun yaninda yer aldi. Bugün istenmeyen, kiskanilan, suçlanan ve de kuyusu kazilan adam oldu. VATAN'a kapilarini açan Ersun Yanal, tüm elestirilere tek tek yanit verdi. Iste kendi agzindan Ersun Yanal gerçegi:

'Hayretle izliyorum'
"Içinde bulundugumuz ortamda öyle seyler yazilip çiziliyor ki... Bazen gülüyor, bazen de hayret ediyorum. Savunma geregi bile duymuyorum, çünkü saçmaliyorlar. 'Diyarbakir maçinda bilerek 6 oyuncusunu oynatmadi' diyorlar. Yahu bunun 2'si cezali. Bunu bile bilmeden '6 oyuncu oynatmadi' diyen zihniyet sadece bana degil, sahada terini akitan o çocuklara da haksizlik ediyor. Bunlari yazip söyleyenler onlardan da özür dilemeli. Felâket tellalligi yapiliyor. Bir maç önce bir diger oyuncu sakat oldugu için oynamadi. Maç sabahi 2 oyuncuya, oynayabilir mi diye özel antrenman yaptik. Birine özellikle ricada bulunup 'Kadroda kal, ihtiyacimiz dogabilir. 5 dakika da olsa risk almani istiyoruz. Biliyoruz, sakatligin daha da kötü olabilir. Belki bu fedakarligin seni sahalardan daha da uzun süre uzak birakabilir' diyoruz. Oyuncu da bu fedakârligi yapiyor. Takimi maça çikarirken, 8 antrenör arkadas karar veriyoruz. Bunun menajeri, baskani, futboldan sorumlu yöneticisi var. Ve biz bir takimiz. Karari ben tek basima almiyorum, takim karar veriyor

'Sanki tehdit almisim'
Eger sakat oyuncularimiz oynasaydi, topa basmasaydi, kosmasaydi, mücadele etmeseydi, oyundan alinsaydi 'Sakat sakat niye oynattin?' mi diyeceklerdi? Bu is bu kadar ucuz mu? Diyeceklerdi ki 'Bunu falanca kulübün baskani istedi, yok su istedi, yok bu istedi'. Sanki D.Bakir macinda tehdit varmis, ben tehdit alinisini. Bilerek sakat oyuncularimi sahaya sürmemisim. Deli saçmasi.

Bir dönem de A.Gücü ile ilgili bazi insanlar açiklama yapti. Takimin tesvik primi aldigi iddialari ortaya atildi. Bunu bana kimse maledemez. Takimin aldigi konusuldu, Yanal'in degil. Ben hiçbir dönem böyle bir seye müsaade etmedim, etmem de. Bildigim bir sey olsa zaten anlatirdim. Asla A.Gücü kulübü böyle bir isin içinde olmadi. Bir deli bir kuyuya tas atar, binlerce insan çikarmaya çalisir. Zaten bu olay hukuki olarak da aklandi ve gerçekler gün yüzüne çikti."

'Kimsenin âdâmi olmadim'
"Teknik adamlik maceram 1988'de basladi. Futbolun her kademesinde çalistim. Anilan yüksek rakamlari kazanmadim. Ligdeki hocalardan, içlerinde bu kariyerde olup da, en az kazananlardan biriyim. Asla parayla isim olmadi. Benim için meslegimi yaparken paradan daha önemli seyler var. Futbol benim için bir yasam biçimi, hayatim. Futbolda isin boyutunu öyle bir noktaya getiriyoruz ki, herkes yargiliyor, infaz ediyor, sonuca, hipoteze variyor. Bu kadar ucuz mu bu isler? Asla dep. Buradaki insanlarin emegine, yaptiklari ise, tutkularina ve geçmislerine saygi duymak gerekiyor. Ünlü bir takimda oyuncu degildim. 26 yasinda basladigini futbol hayatimda hiçbir takimin ya da kisinin adami da olmadim. Bu noktaya basamaklari tirmanarak, adeta sürünerek, tirnaklarimla kaziyarak geldim.

Olmami isteyenler çoktu. Belki de bugün yasadiklarimin sebebi, kimsenin adami olmamam, boyunduruk altina girmememdir. Basarilar ortaya çiktikça birileri beni biryerlere getirdi. Bu salt benim basarilarimdan kaynaklandi, ikili iliskilerden degil. Göz ardi edilse de, Türkiye'ye önemli seyler kazandirdim, bunu kimse inkâr edemez."

'Meslegi birakirim'
"Meslektaslarimin maglubiyetinin, karsi takimin oynadigi oyuna ya da pozisyon geregi rakip oyuncuya yapilan sakatlamanin bilerek yapildigini söylemesi kadar çirkin bir sey yoktur. Geldigimin 2. haftasinda Ugur Inceman sakatlandi ve 8 ay sahalardan uzak kaldi. Kimse bunu yazip çizmedi. Ben mi talimat veriyorum oyuncuma (Holosko konusunda) 'Git su oyuncuyu sakatla, ayagini kir' diye. Bir oyuncum 'Ersun hoca bunu böyle yapin, rakip oyuncunun ayagini kirin dedi' desin ben hemen birakirim."

'Kaosla kazanç saglayanlar var'
"Çalistigim camia Vestel, kurumsal yapinin bir gücü var. Tek basina Ersun Yanal'in sorumlulugunda gözükse de, yazildigi gibi organize isler, senaryolar gerçeklesmiyor. Insanlari itham etmek hakkina sahip degilsiniz. Ve kalkip maçin kaybedilmesini karanlik bir delige bagliyorsunuz. Soyut kavramlarla, hiçbir somut nokta olmadan infaz ediyorsunuz. Bir takim maç kaybedebilir. Bunun arkasinda 4-5 oyuncunun oynamamasi ile ilgili çarpik iddialar ortaya atilabilir. Biz bu oyuncular oynadiginda da maç kaybettik.

'Beynin kirli'
Bunlari yazanlara sunlari söylemek lazim: 'Sen böyle yapardin, ki böyle düsünüyorsun. Senin beynin kirli. Benim de ayni kirliligi tasidigimi düsünüyorsun. Ama aslinda yanildigini sen de biliyorsun.' Problem sadece bundan beslenen, bunu meslek yapmis bazi isimlerin, bunu malzeme yapmasiydi. Haberciligin disinda kendisine meslek olarak büyük bir sekilde yorumculugu ortaya atmis isimler bunlar. Futbolu farkli bir kulvarin içine çekmeye çalisan insanlar var. Bugün siddetin, kavga ortaminin bitmesini istemeyenler de var. Bundan beslenenler de var. Ye bunu kullanarak hareket edenler de var. Siz bugün bir seyi yargilayacak, yargi organi misiniz? Bugün siz yargilayip idam edecek kisiler misiniz? Burada medyanin genelini degil, yargiçliga soyunanlari suçlamak lazim. Milli Takim'dayken bir canli yayina katilmami istediler. Röportaj yapmak istemeyince, düsman oldular. Islerine gelmeyince vurun abaliya. Kaosla beslenen, kaos yaratarak kazanç elde edenler Türk futboluna ciddi zarar veriyorlar. Birebir iliski kurmadigim, röportaj vermedigim insanlarin baltasiyla vuruldum, suçlamalariyla öldürülmeye kalkildim

'Ben ne demistim!'
Milli Takim'a gelince... Kadro degisikligi yasadik ve Hakan Sükür'ü almak istemedik Baska bir neden yoktu. Hakan'i Milli Takim'dan uzaklastirmak için kampanya yapanlar, biz kesince, Hakan'in kadroya alinmasini istedi. Bu tutarsizlari tarih yaziyor. Insan kendine 'Ben geçmiste ne dedim ki simdi ne diyorum' diye sormali. Bu bir tarz, bir kültür haline geldi. Yaratilan spekülasyonlarla en popüler isim kimse ona vurulup, rant ortami ile besleniyorlar. Türk futbolu adina bu insanlari bir an önce yok etmemiz gerekiyor. Milli Takim ise kadro degisikligi süreci yasadi. Hâlâ insanlar bunun altinda bir sey ariyor. Bu ciddi bir karardir, degisimin karandir. Ben Milli Takim için gerekli fedakârligi yaptigimi düsünüyorum. Insanlarin benim için ne düsündügü degil, önce vicdanim ilgilendiriyor."

Vatan / Feridun NIGDELIOGLU

Recep Çaltepe
09.04.2006, 14:44
kayseri 0-1 ankaragücü

kutoz
09.04.2006, 14:55
<TABLE style="FONT-SIZE: 11px" cellSpacing=1 width=520 align=center bgColor=#cccccc>
<T>
<TR =columner style="FONT-WEIGHT: bold">
<TD noWrap align=right width=245>Samsunspor (java&#115;cript openWin'/Takim/TakimDetay.aspx?TakimID=8&amp;LigID=1&amp;ddlSez&#111;n=2005/2006') </TD>
<TD align=middle width=50><NOBR>1 - 0 </NOBR></TD>
<TD noWrap align=left width=190>Konyaspor (java&#115;cript openWin'/Takim/TakimDetay.aspx?TakimID=447&amp;LigID=1&amp;ddlSez&#111;n=2005/2006') </TD>
<TD noWrap align=middle width=50><NOBR>IY : - </NOBR></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE style="FONT-SIZE: 11px" =HLoff() cellSpacing=0 width=520 align=center bgColor=#cccccc>
<T>
<TR =HL&#111;n(this) style=": #eacb00">
<TD align=middle width=25>18'</TD>
<TD align=middle width=40>(1-0)</TD>
<TD align=middle width=10>http://www.sahadan.com/Img/ball.gif</TD>
<TD width=195><NOBR>Tamer Tuna</NOBR></TD></TR></T></TABLE>

Volkan Yavuz
09.04.2006, 15:06
haydi ankaraaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa

selcuk
09.04.2006, 15:07
smileys/smiley32.gifankara!

TS61_NL
09.04.2006, 15:07
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=331 bgColor=#666666>
<T>
<TR bgColor=#333333>
<TD =title colSpan=4 height=18>Turkey - Super Lig</TD></TR>
<TR bgColor=#333333>
<TD =match-light width=45 height=18>15:07</TD>
<TD =match-light align=right width=286 colSpan=3>April 9</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=4 height=1></TD></TR>
<TR bgColor=#cfcfcf>
<TD width=45 height=18>http://www1.livescore.com/img/flash.gif 37'</TD>
<TD align=right width=118>Denizlispor</TD>
<TD align=middle width=50>0 - 0</TD>
<TD width=118>Erciyesspor</TD></TR>
<TR>
<TR bgColor=#dfdfdf>
<TD align=right width=118>Kayserispor</TD>
<TD align=middle width=50>0 - 1 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=turkey1&amp;game=133552)</TD>
<TD width=118>Ankaragucu</TD></TR>
<TR>
<TR bgColor=#cfcfcf>
<TD align=right width=118>Rizespor</TD>
<TD align=middle width=50>0 - 0</TD>
<TD width=118>Manisaspor</TD></TR>
<TR>
<TR bgColor=#dfdfdf>
<TD align=right width=118>Samsunspor</TD>
<TD align=middle width=50>1 - 1 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=turkey1&amp;game=133554)</TD>
<TD width=118>Konyaspor</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=4 height=1></TD></TR></T></TABLE>

TS61_NL
09.04.2006, 15:09
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 width=440 bgColor=#80b6b6>
<T>
<TR =wt>
<TD>TURKEY: Super Lig</TD>
<TD align=right>standing (http://www1.soccerstand.com/standings.php?f=17)</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE style="TEXT-ALIGN: center" borderColor=#cccccc cellSpacing=0 cellPadding=1 width=440 border=1>
<T>
<TR bgColor=#e4ede5>
<TD width=35>13:30</TD>
<TD width=25>37'</TD>
<TD align=right width=140>Denizlispor</TD>
<TD id=res8 width=45>0 : 0 (http://www1.soccerstand.com/goals.php?f=8)</TD>
<TD align=left width=140>Erciyespor</TD>
<TD =rd id=det8 width=55>h2h (http://www3.soccerstand.com/h2h.php?f=85021)</TD></TR>
<TR bgColor=#fdfefe>
<TD width=25>38'</TD>
<TD align=right width=140>Samsunspor</TD>
<TD id=res13 width=45>1 : 1 (http://www1.soccerstand.com/goals.php?f=13)</TD>
<TD align=left width=140>Konyaspor</TD>
<TD =rd id=det13 width=55>h2h (http://www3.soccerstand.com/h2h.php?f=85027)</TD></TR>
<TR bgColor=#e4ede5>
<TD width=25>38'</TD>
<TD align=right width=140>Rizespor</TD>
<TD id=res12 width=45>1 : 0 (http://www1.soccerstand.com/goals.php?f=12)</TD>
<TD align=left width=140>Manisaspor</TD>
<TD =rd id=det12 width=55>h2h (http://www3.soccerstand.com/h2h.php?f=85026)</TD></TR>
<TR bgColor=#fdfefe>
<TD width=25>38'</TD>
<TD align=right width=140>Kayserispor</TD>
<TD id=res11 width=45>0 : 1 (http://www1.soccerstand.com/goals.php?f=11)</TD>
<TD align=left width=140>Ankaragucu</TD>
<TD =rd id=det11 width=55>h2h (http://www3.soccerstand.com/h2h.php?f=85025)</TD></TR>
<TR bgColor=#e4ede5>
<TD width=35>15:00</TD>
<TD width=25>'</TD>
<TD align=right width=140>Genclerbirligi</TD>
<TD id=res10 width=45>- : -</TD>
<TD align=left width=140>Trabzonspor</TD>
<TD =rd id=det10 width=55>h2h (http://www3.soccerstand.com/h2h.php?f=85024)</TD></TR>
<TR bgColor=#fdfefe>
<TD width=35>18:00</TD>
<TD width=25>'</TD>
<TD align=right width=140>Fenerbahce</TD>
<TD id=res9 width=45>- : -</TD>
<TD align=left width=140>Sivasspor</TD>
<TD =rd id=det9 width=55>h2h (http://www3.soccerstand.com/h2h.php?f=85023)</TD></TR></T></TABLE>

Travelair
09.04.2006, 15:10
Su Umut Bulut da çok olmaya basladi smileys/smiley1.gifAlmak lazim sezon sonuna ama akbabalar atlayacaklar yine üzerine anlasilan umarim alabiliriz

TS61_NL
09.04.2006, 15:11
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 width=440 bgColor=#80b6b6>
<T>
<TR =wt>
<TD>TURKEY: Super Lig</TD>
<TD align=right>standing (http://www1.soccerstand.com/standings.php?f=17)</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE style="TEXT-ALIGN: center" borderColor=#cccccc cellSpacing=0 cellPadding=1 width=440 border=1>
<T>
<TR bgColor=#e4ede5>
<TD width=25>37'</TD>
<TD align=right width=140>Denizlispor</TD>
<TD id=res8 width=45>0 : 0 (http://www1.soccerstand.com/goals.php?f=8)</TD>
<TD align=left width=140>Erciyespor</TD>
<TD =rd id=det8 width=55>h2h (http://www3.soccerstand.com/h2h.php?f=85021)</TD></TR>
<TR bgColor=#fdfefe>
<TD width=25>38'</TD>
<TD align=right width=140>Samsunspor</TD>
<TD id=res13 width=45>1 : 1 (http://www1.soccerstand.com/goals.php?f=13)</TD>
<TD align=left width=140>Konyaspor</TD>
<TD =rd id=det13 width=55>h2h (http://www3.soccerstand.com/h2h.php?f=85027)</TD></TR>
<TR bgColor=#e4ede5>
<TD width=25>39'</TD>
<TD align=right width=140>Rizespor</TD>
<TD id=res12 width=45>1 : 1 (http://www1.soccerstand.com/goals.php?f=12)</TD>
<TD align=left width=140>Manisaspor</TD>
<TD =rd id=det12 width=55>GOAL!!!</TD></TR>
<TR bgColor=#fdfefe>
<TD width=25>38'</TD>
<TD align=right width=140>Kayserispor</TD>
<TD id=res11 width=45>0 : 1 (http://www1.soccerstand.com/goals.php?f=11)</TD>
<TD align=left width=140>Ankaragucu</TD>
<TD =rd id=det11 width=55>h2h (http://www3.soccerstand.com/h2h.php?f=85025)</TD></TR>
<TR bgColor=#e4ede5>
<TD width=35>15:00</TD>
<TD width=25>'</TD>
<TD align=right width=140>Genclerbirligi</TD>
<TD id=res10 width=45>- : -</TD>
<TD align=left width=140>Trabzonspor</TD>
<TD =rd id=det10 width=55>h2h (http://www3.soccerstand.com/h2h.php?f=85024)</TD></TR>
<TR bgColor=#fdfefe>
<TD width=35>18:00</TD>
<TD width=25>'</TD>
<TD align=right width=140>Fenerbahce</TD>
<TD id=res9 width=45>- : -</TD>
<TD align=left width=140>Sivasspor</TD>
<TD =rd id=det9 width=55>h2h (http://www3.soccerstand.com/h2h.php?f=85023)</TD></TR></T></TABLE>

asem61
09.04.2006, 15:11
SAMSUN GOLÜ YEDI 1-1

TS61_NL
09.04.2006, 15:15
Samsun + Rize yedi.......

kutoz
09.04.2006, 15:20
<TABLE style="FONT-SIZE: 11px" cellSpacing=1 width=520 align=center bgColor=#cccccc>
<T>
<TR =columner style="FONT-WEIGHT: bold">
<TD noWrap align=right width=245>Çaykur Rizespor (java&#115;cript openWin'/Takim/TakimDetay.aspx?TakimID=448&amp;LigID=1&amp;ddlSez&#111;n=2005/2006') </TD>
<TD align=middle width=50><NOBR>1 - 1 </NOBR></TD>
<TD noWrap align=left width=190>Vestel Manisa (java&#115;cript openWin'/Takim/TakimDetay.aspx?TakimID=449&amp;LigID=1&amp;ddlSez&#111;n=2005/2006') </TD>
<TD noWrap align=middle width=50><NOBR>IY : - </NOBR></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE style="FONT-SIZE: 11px" =HLoff() cellSpacing=0 width=520 align=center bgColor=#cccccc>
<T>
<TR =HL&#111;n(this) style=": #ffffff">
<TD align=middle width=25>33'</TD>
<TD align=middle width=40>(1-0)</TD>
<TD width=195><NOBR>Fahri Tatan</NOBR></TD>
<TD width=260 colSpan=4></TD></TR>
<TR =HL&#111;n(this) style=": #f0f0f4">
<TD align=middle width=25>35'</TD>
<TD align=middle width=40>(1-1)</TD>
<TD colSpan=4></TD>
<TD width=195><NOBR>Michal Meduna</NOBR></TD></TR>
<TR =HL&#111;n(this) style=": #ffffff">
<TD align=middle width=25>37'</TD>
<TD align=middle width=40></TD>
<TD colSpan=4></TD>
<TD align=middle width=10>http://www.sahadan.com/Img/red.gif</TD>
<TD width=195><NOBR>Michal Meduna</NOBR></TD></TR>
<TR =HL&#111;n(this) style=": #eacb00">
<TD align=middle width=25>42'</TD>
<TD align=middle width=40></TD>
<TD align=middle width=10>http://www.sahadan.com/Img/red.gif</TD>
<TD width=195><NOBR>Serkan Özdemir</NOBR></TD>
<TD width=260 colSpan=4></TD></TR></T></TABLE>

iki kirmizi var bu maçta.

Recep Çaltepe
09.04.2006, 15:30
Üç oldu, Vestel Manisaspor'un yedek kalecisi Bülent Ataman da kirmizi kart gördü.

Emre B.
09.04.2006, 15:42
Bülent yedekken kirmizi görmekte ustalasti

gerçekefsane
09.04.2006, 16:02
rize 3 ( gol - altan-Fahri ) Edited by: gerçekefsane

Kaya
09.04.2006, 16:14
Sebat atti 1-0

gerçekefsane
09.04.2006, 16:18
rize4- 1 oldu

sebat 1-0 maç bittiEdited by: gerçekefsane

bunyamin55
09.04.2006, 16:52
su erdinç ve hasan üçüncünü ne isi var bu takimda.

yaziklar olsun trabzonaki ble amatör futbolcularin eine bakiyoruz.

ben artik yoruldum. http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gif

ahmetansu61
09.04.2006, 18:16
hala vahid ii hoca diyen varmi. yeter artik yaa.

bu maç elestir elestir bitmez yani. dilimizde tuy bitti. bizi rezil ettiler. bu son noktaydi. yönetim artik paf takimla ciksin maçlara. yeter yaa.

ama biraz da suç bizde. biz bu ruhsuzlari yenildikleri halde türibüne çagirip alkisladik yaa. bize yaziklar olsun. biz alkisliyacaz sonra bunlar bize el kol hareketi yapacak maçta(erdiç)

eskiden yenildilermi kafalarini yukari kaldiramazlardi. simdi kafamizin ustune oturuyolar. yok sultan mis yok cambazmis yok artik zidan mis.

hepsi ruhsuz hepsi.....

EN BÜYÜK TARAFTAR FUTBOLCULAR XXXXX

HA BIDE HOCA EN BUYUK XXXXX

Edited by: Kaya

ahmetansu61
09.04.2006, 18:27
<BLOCKQUOTE dir=ltr style="MARGIN-RIGHT: 0px">
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/090406mac5.jpghttp://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/090406mac13.jpg
<BLOCKQUOTE dir=ltr style="MARGIN-RIGHT: 0px">

http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/090406mac1.jpg
YAZIKLAR OLSUN</BLOCKQUOTE></BLOCKQUOTE>

Emiroğlu
09.04.2006, 18:40
REZIL HERIFLER !!!!!!!!!!!!!!!!!!!

ahmetansu61
09.04.2006, 18:42
XXXXXEdited by: Kaya

morientes
09.04.2006, 18:42
ALLAH BELANIZI VERSIN

trapzonely_54
09.04.2006, 18:51
utaniyorum artik

Bülent Bayraktar
09.04.2006, 19:11
68de yattara girdi hiç pas atmadilar yahu smileys/smiley7.giffitik oldumsmileys/smiley7.gif

TAMTÜRK61
09.04.2006, 19:13
Trabzonspor'umzu bu duruma düsürenler ve düsürmeye devam edenlerin hic mi vicdani sizlamiyor anlamiyorum.smileys/smiley7.gif

Nytre
09.04.2006, 19:14
futbolcularin bir çogu oynamiyor.. neden oldugunu anlamiyorum...

hoca desen onlardan beter..

gidecekse artik sadece hoca degil futbolculardanda bir sürü isim gitmeli..

tek suçlu hoca degil tek suçlu futbolcular degil.

kutoz
09.04.2006, 19:33
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/090406mac1.jpg

Yukaridaki resimde, 2 güzel ayrinti var. Bakalim bulabilecekmisiniz.?

gerçekefsane
09.04.2006, 19:36

ankaragücü ve samsunspor taraftarlari var smileys/smiley2.gif

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

kutoz
09.04.2006, 19:42
Bravo valla. Günün en en güzel olayi olsa gerek.

Emiroğlu
09.04.2006, 19:54
Evet günün tek güzel olayi gerçekten......

Salih Yazıcı
09.04.2006, 20:00
ya ben maçtaydim ve jeferson rezil bence bu kaleci degil bence bu takimin bu hale gelmesindeki suçlu atay aktug ömer sari yönetimi ve futbolculardir senol günes geçen yatigi açiklamadan sonra devamini getirmeli trabzonspor da neler oldugunu hangi eski yönetici napti futbolcular neler yapti açiklasin bunuda büyük trabzonspor için yapmali trabzon tarftari olarak bence bunlari bilmeye hakkimizvarsmileys/smiley7.gif

Salih Yazıcı
09.04.2006, 20:14
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>FLAS..FLAS... YÖNETIM OLAGANÜSTÜ TOPLANIYOR.. TRABZON'DA RADIKAL KARARLAR ALINACAK !!!
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>GENÇLERBIRLIGI MAGLUBIYETI SONRASINDA YÖNETIM OLAGANÜSTÜ TOPLANTI KARARI ALDI.. YÖNETICILERIN ANKARA'DA MAÇ SONRASINDA KISA GÖRÜSME YAPTIKLARI VE DAHA SONRA KI BU ÇOK ÖNEMLI TOPLANTIDA RADIKAL KARARLARIN ALINACAGI ÖGRENILDI.. GELISMELER TRABZONHABER'DE</TD></TR></T></TABLE>www.trabzonhaber.net (http://www.trabz&#111;nhaber.net) alsin ya fatih se fatih kim gideceksese gitsin artik yeter yaaaaaaaaa sabir kalmadi bizdesmileys/smiley19.gif

Tansu Onur Erdoğan
09.04.2006, 20:14
jeff in nesi kötüydü anlamadim

degok
09.04.2006, 20:15

En önde 4 adet güzel bayan taraftar var.smileys/smiley17.gif

Bunu da unutmayalim.

tonyali_61
09.04.2006, 20:31
eger yanilhiyorsam iki tane çilginlara ait atki var.

Bülent Bayraktar
09.04.2006, 20:44

walla bn degisik olarak bi ankaragücü bide samsun atkisi gördüm

kutoz
09.04.2006, 21:00

Yaniliyorsun, üç tane çilginlara ait atki var. smileys/smiley2.gif

Zaten, bir önceki sayfada Gerçekefsane dogru tahmin etmisti. Ankaragücü ve Samsunspor taraftarini kastetmistim ben de.Edited by: kutoz

Travelair
09.04.2006, 21:30
Yenildikten sonra futbolculari alkislayan bizlere yaziklar olsun!

XXXXX

Böyle hitaplar kullanip sonra da ben demedim yok öyle kastetmedim yok bilmemne diyorsun. Ya yazdigina sahip çik ya da kime diyorsan açikça söyle cevabini verelim. Yöneticiler size bir kez daha seslenmek istiyorum seviyeyi düsürmek isteyen bu arkadasa gerekli yaptirimi uygulayin yoksa artik buraya sadece bu tipte dar görüslü insanlar gelir ancak. Yöneticilerimizi göreve çagiriyorumEdited by: Kaya

U.Sadıkoğlu
09.04.2006, 21:39
resimde ankara atkisi var ne issmileys/smiley5.gif

samway
09.04.2006, 21:43
tayfun cora yi nasil takimdan kestirdi seyirci sira digerlerinde hasan huseyin djokaj jeferson ... napalim hocanin kafasi çalismiyo bari biz yardim edelim deil mi zaten bu takimi en iyi taniyan biz taraftarlar biz kuralim artik kadroyu...

samway
09.04.2006, 21:46
resme bakinca samsun ve ankara atkilari dikkat cekiyo

ahmetansu61
09.04.2006, 21:58
Yenildikten sonra futbolculari alkislayan bizlere yaziklar olsun!

XXXXX

Böyle hitaplar kullanip sonra da ben demedim yok öyle kastetmedim yok bilmemne diyorsun. Ya yazdigina sahip çik ya da kime diyorsan açikça söyle cevabini verelim. Yöneticiler size bir kez daha seslenmek istiyorum seviyeyi düsürmek isteyen bu arkadasa gerekli yaptirimi uygulayin yoksa artik buraya sadece bu tipte dar görüslü insanlar gelir ancak. Yöneticilerimizi göreve çagiriyorum

yazilarimi çarpitim durma bosuna bnim düsmcem belli...

XXXXX ben trabzonspor taraftariyim XXXXX. anlamak zor olmasa gerek...Edited by: Kaya

ahmetansu61
09.04.2006, 22:01
bide bu gördügümüz taraftarlar maç in sonuna dogru vahide protesto etmis. oda guzel bi hareket...

Travelair
09.04.2006, 22:30
Hiçbirsey çarpitmiyorum senin dejarjini okumak için gelmiyoruz buraya yazilarinda ya yakiniyorsun ya nefret kusuyorsun ya da baskalarinin yazilarina laf atiyorsun. Artik bunlara bir dur demen lazim. Bu haklara sahip degilsin aaa yeter

Bülent Bayraktar
09.04.2006, 22:38

Yaniliyorsun, üç tane çilginlara ait atki var. smileys/smiley2.gif

Zaten, bir önceki sayfada Gerçekefsane dogru tahmin etmisti. Ankaragücü ve Samsunspor taraftarini kastetmistim ben de.

gerçek efsanenin açiklamasini görmedim bnde gördüm walla

ahmetansu61
09.04.2006, 22:40
XXXXX

XXXXXyuzunden erdinç tribune el kol hareketi yapar. futbolcular ruhsuz gibi oynar nasil olsa tribünde XXXXX. simek yattara ve digerleri nin devamliligi yoktur. çünkü biliyolarki bi hareket yapsak tribundeki XXXXX çosacak. sonra 2 hafta yat.

ama ne zaman gerçek taraftar cikar tepkisini koyarsa akillari baslarina gelir.

futbolcunun dini imani para ve tribundur. para gani gani. tribunun desen iste sizler. niye mucadele etsinlerki. ne gerek var hirsa. Edited by: Kaya

Bülent Bayraktar
09.04.2006, 22:41
eger istifa diye bagirdilarsa vahide bizim taraftara helal olsun.. bide kafasina tas mas atsalardi iyi olurdu Edited by: lazikopat61

cemka
09.04.2006, 22:47
Öncelikle Szyemkowiak gibi bir adam neden bu kadar pasifize edildi onu anlamdim.... Hocanin bu adamla problemi varsa, o zaman hoca gitsizn.. Simek gibi bir adamin hirsindan yararlanamayan, Yattara gibi bir adaminofansif gücünden yararlanamayan, Djokaj gibi bir adamdan böyle bir maçta medet uman zihniyetin yeri burasi degil...

Hocayi tutuyordum ama zamanla gördümki hocanin oynatmak istedigi futbolla bizim kafamizda sekillendirdigimiz Trabzonspor futbolu uyusmuyor... biz daha çok aglariz bu hocayla devam edersek...Çok iyi hoca olabilir ama ne yazikki bizim takimin futbol mantalitesi ile hocanin mantalitesi uyusmuyor... ve ne yazikki taraftarin istedigi futbol bu degil.. Hoca kariyerine arti birseyler eklemek için kötü futbolda olsa rakam olarak bisiler elde etmeye çalisiyor.. ama biz Trabzonspor taraftari kötü futbolu sevmeyiz, bunu bilmiyor....

Ayrica sunuda belirtmek istiyorum... bu hakemlere ne oluyor onuda anlamis degilim... maç boyunca gençler 35 e yakin faul bizde herhalde 8 faul yaptik... ama ne yazikki biz 3 sari onlar 1 sari gördü... delirecem en sonunda.. bu kadar art niyet olnmaz... ha birde, Türkiye liginin en hanim evladi takimi biziz herhalde.. 4 faul yaparak maç bitirdigimiz zamanlar var yaaaa.... anlamis degilim...demekki kimse savasmiyor bu takim için sahada... bunlarin arastirilmasi gerekiyor... söylede düsünmek lazim...8 faul yaptigimiz yerde 3 sari görüyorsak, herhalde 35 faul yapsak düz mantikla 12 sari görmemiz gerekiyor...kafayi yemeke elde degil.....

Iste bu mantikla daha çok Fifa kapisini asindirirlar, daha çok CAS' a giderler.. Önce sen gel kendi evinin önünü süpür... Türkiyede futbol oynaniyormu ona bak... Süper ligde maç yöneten hakemlerden birini çok yakinen taniyorum.. öyle insanlar hakem olursa olacagida bu... ne yazikki...

çok sey yazacam çok sey de, ama ne olacakki... ayni tas ayni hamam, devaaaaaaaaaaaaam.......

salihismet
09.04.2006, 22:52
bide bu gördügümüz taraftarlar maç in sonuna dogru vahide protesto etmis. oda guzel bi hareket...
Ya arkada$ birazda $enol Güne$in söylediklerine kulak versen, aciklama yaparsa orada ne futbolcu nede yönetici kalir? Neden böyle söylüyor haberin varmi?

ahmetansu61
09.04.2006, 23:00
senin haberin varmi.

biri boyle bi aciklama yapip arkasindan ama aciklamam diyosa bunaprim denir.

her neyse ben onu bunu anlamam. tamam takim kotu futbolcular kotu o zaten ortada ama sorumlu varsa hocadir.

heralde ilk 11 i loto oynar gibi kuruyo. hersefer farkli bi kadro nasil olabilir yaa.

her geçen hafta hoca olduguna inancim azliyo hatta bu hafta dusundum bunun harbi hocalik lisansi varmi diye.

kurucagi kadro belli cikarcagi adam belli. sen doldur bosalt oyniyacaksin ömerizayi cikarip yattarayi koyacaksin nasil bi mantik bu anlamiyorum. anlamakta istemiyorum. yolu acik olsun ama aman o yol trabzondan geçmesin...

salihismet
09.04.2006, 23:06
Ömer Riza degi$ikliginde haklisin. Hocada iyi olmayabilir, fakat orada cok daha büyük sorunlar var. Bence yazarken biraz dikkatli olsan iyi olur, yoksa o bilgi sayarin tu$lari senden hakkini alir.

ahmetansu61
09.04.2006, 23:06
ilk basta hoca sonra ruhsuz kimse onlar bu takindan gidecek.

yeni bir teknik drektor yeni bir ruhla önümüzdeki sezon ilk ikiye oyniyacaz. stadimiz yikilip yeniden yapilirken trabzonda yeniden kendine gelcek ve ondan sonraki sene hem avrupa da hem ligde esmeye basliyacaz.

bize bunu yapabilecek biri lazim. zaten bunu yapabilen bi 5 sene oturur o koltukta. al sana istikrar al sana basari.

bu yönetimin bunu yapabilceine gönülden inaniyorum

szymeks
09.04.2006, 23:10
arklar tamam bu sene kötü bir yil geçiriyoruz ama allah askina fatihi szymek yattarayi gökoyu satalim diorsunuz peki kimi alicaz fatihi bu sene satsak onuda tolga gibi çok arariz bir maç kaybettigimizde peki yattarayi gönderelim onun kadar yetenekli bi adam daha var o da ronaldinho onu getiremiyicegimize göre göko satalim satalimda giuly alirsak hoca çok yanlis idman yaptiriyor çok agir idmanlardan sonra futbolcunun maçta kosacak hali kalmio bi hoca takima hiçmi pas yaptirmaz maalesef iddia ediyorum biz aykut kocamanla iki sene içinde dogru transferler yaparsak sampiyon oluruz çalistirdigi takimlarda inanilmaz pas yüzdesi oluyor fatih yatti simek gökonun ii pas yaptiklarinda kimse önünde duramaz ama bu is bu hocayla olmaz öyle her maglubiyette fatih gitsin göko gitsin ee yattara gitsin kim oyunuyucak peki szymek 8 hafta oynamadi tek galibiyetimiz yoktu yattara oynamadi pozisyonumuz yoktu fatih oynamazken gol atamioduk ee hepsi gitse artik rakip kaleye gidemeyiz bence bu futbolcular ii futbolcular sadece yasaiklari bi sürü olay onlari çok etkiledi ve onlari çok ii anlayabilicek bi hocaya sahip deiliz aslinda bizim hocamiz varmi o bile belli deil :(

Travelair
09.04.2006, 23:17
asil senin gibi saksakcilara bi dur deme zamani geldi.

sen ve senin gibi taraftarlarin saksaklari yuzunden erdinç tribune el kol hareketi yapar. futbolcular ruhsuz gibi oynar nasil olsa tribünde saksakcilar var. simek yattara ve digerleri nin devamliligi yoktur. çünkü biliyolarki bi hareket yapsak tribundeki saksakcilar çosacak. sonra 2 hafta yat.

ama ne zaman gerçek taraftar cikar tepkisini koyarsa akillari baslarina gelir.

futbolcunun dini imani para ve tribundur. para gani gani. tribunun desen iste sizler. niye mucadele etsinlerki. ne gerek var hirsa.

Bak hala terbiyesizlik yapiyorsun. Ben sana mesela zirlayip durmaktan baska birsey yapmiyorsun desem nasil olur?? Nasil? Senin millete verdigin cevaplar gibi degil mi? Ama ben senin seviyene inmeyecegim ama yöneticiler sana ceza vermezse de artik bu foruma yazmayacagim ne haliniz varsa görün!

ShadoW
09.04.2006, 23:20
Futbolcular XXXXX... Özellikle de Fatih Tekke.Edited by: Kaya

aleminkrali
09.04.2006, 23:24
EN BUYUK TARAFTAR FUTBOLCULAR XXXXXEdited by: Kaya

U.Sadıkoğlu
09.04.2006, 23:27
yawas birader bea daha dün FATIH SULTAN TEKKE diyordunuz 2gol kaçirdi diyemi sahtekarsmileys/smiley7.gif

TSelif
09.04.2006, 23:31
yawas birader bea daha dün FATIH SULTAN TEKKE diyordunuz 2gol kaçirdi diyemi sahtekarsmileys/smiley7.gif

Ben artik FATIH için hiç bir sey söylememe karari aldim (ne kadar giderse). Çünkü agzimdan FATIH in F si çikinca göze batiyorum...

Öyle bir havasi var ki buranin sanki FATIH giderse bütün takim rahatlayacak..ha bi de taraftar tabi..

canim TS
09.04.2006, 23:34

Ben artik FATIH için hiç bir sey söylememe karari aldim (ne kadar giderse). Çünkü agzimdan FATIH in F si çikinca göze batiyorum...

Öyle bir havasi var ki buranin sanki FATIH giderse bütün takim rahatlayacak..ha bi de taraftar tabi..

haklisiniz, sadece Fatih degil, Yattara ve Szymek de eklendi son haftalarda. Tamam iyi oynamiyorlar, ama giderlerse takim düzelecek sanki. Bence problem baska yerde var ama neyse. Gitsinler de rahatlasinlar bazileri burda.

Nadir Bekar
09.04.2006, 23:49
ya arkadaslar bu takimdan ne bugün ne yarin ne de önümüzdeki yillarda hiç birsey olmaz. trabzonspor artik siradan bir anadolu takimi bunu kafaniza sokun istanbul eziklerinde paraXXXXX gibi adamlar istedikleri adami aliyolar biz ise iç bes dolar ucuzunu arayip bulmaya çalisiyoruz forumdaki arkadaslarin yas ortalamasi nedir bilemiyorum ama benim yas 34 en azindan son iki sampiyonlugu gördüm bu bana yeter............................................. .......... ......................... Edited by: Kaya

salihismet
09.04.2006, 23:55
Sorun Fatih deyilki, bence cok daha büyük sorunlar var Trabzonda. $enol Güne$ bazi $eyleri bildigini idda ediyor fakat ne oldugunu söylemiyor. Eger birileri harcanacaksa varsin hacansin, kim ne biliyorsa anlatmasi lazim, Trabzonsporun kurtulu$u icin bunun yapilmasi lazim.

Emre Emiroğlu
09.04.2006, 23:57
Sana Katiliyorum Ama senin Kadar Sansli Degilim.. Cünkü Sampiyonluk Göremedim..

Vahidi Savunan Arkadaslara Bisi Sölemek Istiyorum

Belki Biz Yanlis Tespit Yapiyor Futboldan Anlamiyoruz. Bu Yüzden Vahidi Istemiyoruz.. Tamam Ama COK COK BARIZ BELLI KI futbolcularda hocayi istemiyorr.. Ee Bu Kadar Futbolcuuyu Yollamaktansa Hocayi Yollamak Tabiki Daha Mantiklidir.. Yani Hoca Hakli oLsun Haksiz olsun FUTBOLCULAR VE TARAFTARIN YARISINDAN sevgi görmüyor istenmiyor.. bu yüzden hocayi savunmakta bos.. tek cözüm kendisini yollamak.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
10.04.2006, 00:19
Hoca gitmeden bi cacik olmaz,
oyuncular da inanmiyor artik herife...

Emre Emiroğlu
10.04.2006, 01:17
uploads/lazmania/2006-04-10_011513_adsiz.JPG

NE UMUTLARLA BASLAMISTIK

uploads/lazmania/2006-04-10_011717_090406mac14.jpg

NASIL BITTI

ctmeoy
10.04.2006, 01:25
eger bu yönetim hala hocayla anlasma cabalari ariyosa walla kusura bakmasinlar ama onlarda futboldan anlamiyo bu takim 14. oldugunda bu kadar kötü oynamiyodu.bu hocayla seneye anca 14. oluruz zaten futbolcu için hocayi sevmemek diye bise olur mu yaa sen profosyonel topcuysan cikarsin topunu oynarsin sanane hocadan fbde de kimse daumu sevmiyo ama adamlar oynuyo

en büyük taraftar futbolcularXXXXX hocalarXXXXX yönetimler XXXXXEdited by: Kaya

selçukabi
10.04.2006, 08:26
1-Futbolcular üzerinde çok büyük operasyon yapacaksin

2-Dötün yemiyorsa hoca sirkülasyonuna devam

isin özü budur yönetim kulak ver smileys/smiley7.gif

Faik Yılmaz
10.04.2006, 08:31
eger bu yönetim hala hocayla anlasma cabalari ariyosa walla kusura bakmasinlar ama onlarda futboldan anlamiyo bu takim 14. oldugunda bu kadar kötü oynamiyodu.bu hocayla seneye anca 14. oluruz zaten futbolcu için hocayi sevmemek diye bise olur mu yaa sen profosyonel topcuysan cikarsin topunu oynarsin sanane hocadan fbde de kimse daumu sevmiyo ama adamlar oynuyo

en büyük taraftar futbolcular sahtekar hocalar ahmak yönetimler beceriksiz

aynen katiliyorum.....

yeni yönetiminde takimi sahiplenmek oynatabilmek adina yapabildigi hiç bir sey yok.....

gelecek sezon diyorlar ama zannediyorlarki gelecek hiç gelmeyecek....

bi stad projeleri vardi simdi onuda kivirmaya basladilar yok 2007 de baslayacak 3 yilda bitmez falan... madem karizmaniz paraniz yoktu neden geldiniz....

SÖZ VERDINIZ....

Ayşe Aygün
10.04.2006, 08:50
Tebrikler Futbolcular bizleri bundan daha rezil duruma düsüremezdiniz.Artik utanmaya yüzüm kalmadi çünkü alistim sayenizde. Artik insanlarin alay etmeside beni kizdirmiyo çünkü haklilar. ve bize bundan baskabüyük rezillik yasatamazdiniz ve onu basardiniz halen daha da basarmya devam ediyorsunuz.smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifArtik sayenizde siradan bir anadolu takimi degil yalniz avaraj takimi olduk gelen vuruyo giden vuruyo sizde syerediyosnuz.

TSunami
10.04.2006, 11:00
http://www.spor3.com/haberimaj/Nuri%20Albayrak_200-140.JPGAlbayrak, Hasan Sas ile görüstü !

Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, G.Saray?in yildizi Hasan Sas ile görüstü?

Bu sezon umdugunu bulamayan Trabzonspor yeni sezon için transfer çalismalarini gizliden gizliye sürdürürken, baskan Nuri Albayrak?in büyük oynamak istedigi ve flas transferler yaparak Karadeniz firtinasini yeniden estirmek için dügmeye bastigi ögrenildi.

Albayrak?in Galatasaray?da sezon sonu sözlesmesi bitecek olan Hasan Sas ile konustugu ve önümüzdeki yil için görüsme yaptiklari ögrenilirken, milli futbolcunun kulübü ile anlasamamasi halinde Trabzonspor?a seve seve gelecegini söyledigi bildirildi. Nuri Albayrak?a çok yakin bir kisinin verdigi bilgilere göre önce Galatasaray ile masaya oturacak olan Hasan Sas?in sari-kirmizili taraftarlar ile yasanan tatsizliklar ve maddi sikintilardan biktigini ifade ettigi belirtildi. Hasan Sas?in henüz karar vermek için erken oldugunu düsündügü, Nuri Albayrak?in ise bu futbolcuyu çok istedigi bildirildi.

DHA
Ercan ATA

Burçak
10.04.2006, 11:06
bunlar reklam kokan açiklamalar!!!!!!!!!

mahmuter61
10.04.2006, 11:06
Arkadaslar ben sizlerle çok farli bisey paylascam yorumlar size ait:Cumartesi Ankaraya gittik arkadasla bi isiçin tesadüfen Trabzonsporun kafilesiyle ayni otelde kaldik.Arkadaslar bizim futbolcular tamamen artist olmus beylerin yürüyüsleri nebileyim normal bir insan yürüyüsü degil!Keza yöneticler de ayni hele birtanesi aman Allahim!!!Sahsen suratlarina bakmadim bu bigerçek!Isin en ayip tarafi beyler;pazar sabahi 4 taraftar formalariyla otele geldi saygiyla önlerini ilikleyerek bir baskan yardimcisinin yanina gittiler hosgeldiniz demeye hürmettendir;ama malesef bu büyük ZAAT oturdugu yerden kalkma zahmeti bile göstermedi!!!futbolcular ona keza.Arkadaslar burda tartismaya çalistigimiz az çok zaman harcadigimiz sahislar bukadar ilgiyi hakediyormu bilemem ama bence asla haketmiyor.Bu hayatimda birilk ve sondur.Su dakikadan sonra bu futbolcular ve yönetim için olumlu yada olumsuz tekbir kelime yazmayacagim.Kimler için üzülüp kahroldugumuzu görerek tanik oldugum için gerçekten üzüldüm.El üstünde tuttugumuz Fatih TEKKE koçum o havanin sana hiçbir faydasi yok!Sahsen bu futbolculari ne canli nede TV den seyretmemeye karaliyim.Isallah seneye adam gibi mütevazi insanlarla yola çikilir.Aslinda daha anlatcak çok sey varama burasi yeri degil.Butakim adam olmazzzz!!!!

Faik Yılmaz
10.04.2006, 11:08
http://www.spor3.com/haberimaj/Nuri%20Albayrak_200-140.JPGAlbayrak, Hasan Sas ile görüstü !

Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, G.Saray?in yildizi Hasan Sas ile görüstü?

Bu sezon umdugunu bulamayan Trabzonspor yeni sezon için transfer çalismalarini gizliden gizliye sürdürürken, baskan Nuri Albayrak?in büyük oynamak istedigi ve flas transferler yaparak Karadeniz firtinasini yeniden estirmek için dügmeye bastigi ögrenildi.

Albayrak?in Galatasaray?da sezon sonu sözlesmesi bitecek olan Hasan Sas ile konustugu ve önümüzdeki yil için görüsme yaptiklari ögrenilirken, milli futbolcunun kulübü ile anlasamamasi halinde Trabzonspor?a seve seve gelecegini söyledigi bildirildi. Nuri Albayrak?a çok yakin bir kisinin verdigi bilgilere göre önce Galatasaray ile masaya oturacak olan Hasan Sas?in sari-kirmizili taraftarlar ile yasanan tatsizliklar ve maddi sikintilardan biktigini ifade ettigi belirtildi. Hasan Sas?in henüz karar vermek için erken oldugunu düsündügü, Nuri Albayrak?in ise bu futbolcuyu çok istedigi bildirildi.

DHA
Ercan ATA

SIZIN GIBI GENÇLERI SIYASET MEYDANINDA GÖRMEK ISTERIZ....

LAF DEGIL ICRAAT ISTIYORUZ.....

mensure 61
10.04.2006, 11:09
Yeter artik ya ömrümü yediniz sizler yüzünden 10 yil yaslandim...Sizin derdiniz ne, ne yapmaya çalisiyorsunuz??? Neden oynamiyorsunuz ya neden? nasil yüzünüz var smileys/smiley7.gifhiç utanmiyormusunuz smileys/smiley7.gifTrabzonspor'u bu hallere düsürdünüzya helal olsun!!! Kolayi diyilde zoru basardiniz...SIZI ASLA AFFETMIYECEGIZ boynumuzu hep bükük biraktiniz!!! Sizin gibi ruhsuz,duygusuz, onursuz futbolculara yaziklar olsun ALLAH kalbinize göre versin...smileys/smiley7.gif

Naim
10.04.2006, 11:21
Gelecek Hoca belli degil
Hala Hasan di ahmetti topçu pesinde kosuluyor
Ya abicim hocani belirle Al hocandan listeni ondan sonra Hasani mi aliyorsun
Ayseyimi Fatmayi mi aliyorsun ondan sonra git al
bu hocayla çalismayacaktin ne diye 7 topcu alip 8 topcu yolladin
topcu falan alma git Alt yapi hocasini takimin basina getir Stada Basla o arada da istanbulda oyna maçlarini elini öpelim
doldur boslatla olmuyor böyle nuricigim

geronimo_61
10.04.2006, 11:26
Arkadaslar ben sizlerle çok farli bisey paylascam yorumlar size ait:Cumartesi Ankaraya gittik arkadasla bi isiçin tesadüfen Trabzonsporun kafilesiyle ayni otelde kaldik.Arkadaslar bizim futbolcular tamamen artist olmus beylerin yürüyüsleri nebileyim normal bir insan yürüyüsü degil!Keza yöneticler de ayni hele birtanesi aman Allahim!!!Sahsen suratlarina bakmadim bu bigerçek!Isin en ayip tarafi beyler;pazar sabahi 4 taraftar formalariyla otele geldi saygiyla önlerini ilikleyerek bir baskan yardimcisinin yanina gittiler hosgeldiniz demeye hürmettendir;ama malesef bu büyük ZAAT oturdugu yerden kalkma zahmeti bile göstermedi!!!futbolcular ona keza.Arkadaslar burda tartismaya çalistigimiz az çok zaman harcadigimiz sahislar bukadar ilgiyi hakediyormu bilemem ama bence asla haketmiyor.Bu hayatimda birilk ve sondur.Su dakikadan sonra bu futbolcular ve yönetim için olumlu yada olumsuz tekbir kelime yazmayacagim.Kimler için üzülüp kahroldugumuzu görerek tanik oldugum için gerçekten üzüldüm.El üstünde tuttugumuz Fatih TEKKE koçum o havanin sana hiçbir faydasi yok!Sahsen bu futbolculari ne canli nede TV den seyretmemeye karaliyim.Isallah seneye adam gibi mütevazi insanlarla yola çikilir.Aslinda daha anlatcak çok sey varama burasi yeri degil.Butakim adam olmazzzz!!!!

ne diyeyim hersey açikca ortadaydi kaç haftadir ii ki otelde bu olanlari gördün peki otelde göremeyenler ne yapacak ne yazikki hala üç maymunu oynuyoruz.

bu futbolculari biz yücelttik onlar sadece bizi alçaltti ama görmedik göremiyoruz göremeyecegiz de

arkadaslar kusura bakmasyin kimseyle de göbek bagim yok ama bu takimdaki futbolcularin yarisindan fazlasi bu takimdan ayrilmazsa biz daha çok bu sahneleri görürüzz. gidecekelrin basinda trabzonsporun divan üyeleri var hünkari ve sadrazami en basta olmazk üzere

bize dedem yavuz selim gibi ideallerin adina babasini tanimayacak adamlar lazim

muhabbetle

Ayşe Aygün
10.04.2006, 11:34
Fatih bence o saçlarini kestir belkide bu yüzden oynamiyorsun belki görmeni engeliyo yüzne geldigi için.artik bu tip seylrden medet umar oldum ya.

Salih Yazıcı
10.04.2006, 11:45
bence sonol günes konusmali ve oparasyon yapilmali ama bu oyuncular ayönetim bise yapmali artik yeter kim gitmek istiyorsa gitsin trabzonspor dan hiç bir topçu büyük digil o formayi kirletiyorlar

halil ibo
10.04.2006, 11:46
mahmutaer61 kardesimiz gözlemlerini yazmis.Iyi güzelde bunlari görmedendebu sene bize yasatilanlari tahmin etmek hiçte zor degil.Büyük çogunlugumuz zaten futbolcularin ruhsuzlugundan,vurdumduymazligindan ve laubaliliginden sikayetçiyiz.Birilerinin çikip bunlarin havasini almasi gerekiyor.Aksi takdirdeAvrupa'ya satilabilecek olanlar dahil büyük çogunlugu birkaç sene içinde kendilerini 2.Lig B'de görebilirler.O tarafi umurumda degilde bu sene bize yazdirdiklari kahir mektubu umarim ömürleri boyunca kabuslari olur.

TSelif
10.04.2006, 12:06
Fatih bence o saçlarini kestir belkide bu yüzden oynamiyorsun belki görmeni engeliyo yüzne geldigi için.artik bu tip seylrden medet umar oldum ya.

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Havalansinlar bakalim..biz onlarin havasini da söndürmesini biliriz..Dua etsinler ki o renklerin hatirina bu kadar müsamaha gösteriyoruz onlara . Ama artik kendilerine gelmeleri gerek bir an önce.. Kimse TRABZONSPOR umdan havali olamaz..BORDO MAVI formayi giyip hava atmakla olmaz o is..Havani da at ..ama golünü attiktan sonrasmileys/smiley7.gif

emre81
10.04.2006, 12:08
Senol Hoca çikiyor bildiklerimi anlatsam ... diyor e bildiklerini anlatmayacaksan neden böyle bir cümle kuruyorsun bildiklerini anlatki bizde bilip yalandan yirtinmayalim

mahmuter61
10.04.2006, 12:08
Halilibo kardes sahada yasattiklariyla dünkü hele yönetimdeki insanlarin davranislari çok farkli sey.Allah askina bunlari kim tanidirya?Samimi olarak karadenizliligimden utandim.Benim yasim 37 iyi kötü isimiz var ekmegimiz var arkadas biz disarda asiri derecede milliyetçiligimizle övünürüz.Hiçbir sekilde bize hosgeldiniz diye gelen dostbildiklerimize alayci böbürlenerek yaklasmayiz bu hepimiz için geçerli!Ben sahadaki oyunu geçtimya bu insanlarla hemseri olduguma utandim.Yanimdaki arkadas istanbullu kökten onun bile buolaya karsi saskinligi oldu.Arkadasim oraya gelen kelli felli biri olsaydi bu yöneticinin tavri bumu olurdu?Arkadaslar taraftarsiz bir takim olurmu????Ya gelen gençler 3-4 kisi otelin içine giren 2 kisi ve bu arkadaslar önünü ilikliyerek ezile büzüle bu büyük adamin elini sikmaya gidiyo yahu biraz güleryüzya birazbe bunu yapsan neolurdu!!!Ya kimsin sen ben tanimiyom bile seni ey yönetici!!!Yöneticisi böyle kasinti olan takimin topçusundan kime ne fayda gelirbe!!!Kimsiniz sizya nesizbe!!!Neyse dozunu kaçiracazAllah onlarin etrafindakilere sabir versin!!!Aslinda oradaki 1 gün bana Trabzonsporun içini tanimama yetti!Bu arada sayin baskanimiza lafim yok o ADAM GIBI ADAM.

halil ibo
10.04.2006, 12:21
''Bir yerde küçük adamlarin büyük gölgeleri olusuyorsa orada günes batiyor demektir.'' diye sanirim Japonlaraait bir atasözü vardir.Sevgili Mahmut iste bu tamda senin yasadigin gerçege uygun.Hep bundan yakinmadik mi zaten birileri Trabzonsporumuzun adindan yararlanarak gücüne güç katmasin,aksine yönetici,idareci varolan gücünden Trabzonspor'a birseyler katsin diye beklemedik mi hep.O zaman ben dönüp dolasip yine dünyanin ve Türkiye'nin dört bir tarafinda yer alan Trabzon'lu is adamlarini suçluyorum.Büyük adamlarimiz güçlerini Trabzonspor için birlestirmedikçe insanlik altyapisi saglam olmayan böyle küçük adamlar (yönetici,futbolcu hatta malzemeciye varana kadar tüm personel) Trabzonspor markasina güvenerek hiçte insanliga sigmayacak türden davranislar içinde olabileceklerdir.Yaziklar olsun onlara ve meydani onlara birakanlara...

salihismet
10.04.2006, 12:30
Taraftar bu takimin ba$arisi icin ugra$ verir, yanli$ veya dogru, Trabzonsporun yillarca kalesini koruyan ve $ampiyonluklara imza atan, sonrada d.t lügünü yapan $enol hoca bazi $eyleri bildigini ve bildigi bu $eyleri, bir takim icin cok $ey ifade edn taraftarindan sakliyor. Bilemedigimiz bu ayak oyunlarida takimi icten ice kemiriyor. Taraftara salak muamelesi yapmayin artik.

Sacit
10.04.2006, 12:35
Senol Hoca çikiyor bildiklerimi anlatsam ... diyor e bildiklerini anlatmayacaksan neden böyle bir cümle kuruyorsun bildiklerini anlatki bizde bilip yalandan yirtinmayalim

bu demek oluyo ki neler dönüyo külüpde belli degil baskanin çikip senol günesi cagirmasi ve konusmasi gerek.taraftari da aydinlatmasi lazim.milleti enayi yerine koyamazlar smileys/smiley7.gif

mahmuter61
10.04.2006, 12:42
Neyse dostum birdaha ben bu takimi sadece seyrederim!Hiçbir sartta ve kosulda bu takimiçin ve bu takimda aktif olarak görev yapan hiçkimseyle ne selam verir nede alirim zaten bu ortama girmekten kaçinirim.C.tesi bir tesadüftü çünkü özellikle ankarada oturan orali arkadaslara özellikle sorduk onlarin Kent otelde kaldiklari söylendi nerdeyse bizde burda yer ayirttik.Çünkü iyi kötü milletimizi taniriz...neyse Allah yollarini açik etsin gönül bagimiz bitmez ama o camianin içi benim için bitmistir.Saygilar sunarim Halil kardes.

Nytre
10.04.2006, 13:15
artik takimina rengine geçmisine bakmiyorum futbolcularin!...

eger trabzonsporumuzun menfaatlerine uygunsa takima faydasi varsa adi ne olursa olsun gelsin...

Salih Yazıcı
10.04.2006, 13:17
bence sonol günesin dediklerinin üstüne gidlmeli bence bizde biseyler yapmaliyiz artik sabir kalmadismileys/smiley19.gif

emre81
10.04.2006, 13:39
Senol hocanin söyledigini daha önceden Ziya Dogan da söyledi ama biz hep bu forumda da seneye kimi alalim mevzularina takildigimiz için atladik bunlari birileri çiksin bu konunun aydinlanmasi için birsey yapsin artik en azindan biz bari abuk sabuk bir sürü seyle ugrasacagimiza nedir bu durum diye düsünüp suraya 2 kelime bisey yazalim

Nytre
10.04.2006, 13:54
senol hoca eger trabzonsporu seviyor trabzonsporlu ise ve trabzonsporumuzn menfaatlerini düsünüyorsa direk hersyi anlatmali "anlatsam" dememeli

Recep Çaltepe
10.04.2006, 15:27
Enis BERBEROGLU eberber@hurriyet.com.tr

http://www.hurriyet.com.tr/_yazarlar/images/6b.jpg Fenerbahçe 16'nciysa Aston Villa'ya ne oldu?

FENERBAHÇE geçenlerde (14 Mart tarihli gazeteler) dünyanin en zengin onaltinci kulübü oldugunu ilan etti. Metot açisindan ciddi itirazim var.

Çünkü Fenerbahçe'nin kullandigi verilere kaynak olusturan yabanci rapora ulastim, içinde Fenerbahçe ile ilgili tek bir satira rastlamadim. Tekrar ediyorum, raporda Fenerbahçe'nin ismi geçmiyor. Yani degil 16'ncilik, Fener ilk 25 kulüp arasinda bile sayilmiyor!

Sözünü ettigim rapor, Deloitte sirketine ait.

Asagida internet adresini verdigim Türkçe siteden aktarirsak, Deloitte sirketi;

150'ye yakin ülkede, 700 ofiste 120 bin kisiyi çalistiran dünyanin en büyük muhasebe, denetim, vergi, yönetim ve danismanlik firmalarindan birisi.

Müsterileri arasinda dünyanin en büyük 25 bankasindan 6'si, dünyanin en büyük 3 sigorta sirketi, en büyük perakende satis zinciri kurulusu, Dünya Bankasi, GM ve P&amp;G de var.http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/arsivimagexpicid=1353169

Deloitte, 9 yildir dünyanin futbol kulüplerini gelirlerine göre "Football Money League" yani "Futbol Para Ligi" raporunda siraliyor.

Fenerbahçe yöneticisi Abdülkadir Kusin de medyaya dagittigi tabloda bu sirketin raporunu kullaniyor. Yalniz üç önemli farkla:

a) Subat 2006 raporu yerine Subat 2005 tarihli bir önceki listeyi kullaniyor.

b) Listeye Fenerbahçe'yi (kendi gelir hesabina göre) 16'nci siradan ekliyor.

c) Orijinal listede 16'nci olan Manchester City ile takip eden Schalke, Marsilya, G. Rangers birer basamak asagiya kayiyor, Aston Villa liste disi kaliyor.

Aslinda bu garip hesaba en güzel yanit, yine Deloitte'in son raporunda veriliyor. 2005 raporuna göre kendisini dünya 16'ncisi ilan eden Fenerbahçe, 2006 raporunda da yer almiyor. Yani Fenerbahçe'nin hesabini dünyada sadece kendi yöneticisiyle taraftari biliyor, kabul ediyor.

* * *

Fenerbahçe gibi büyük bir sirketin küresel pozisyonunu tarifi çok daha ciddi olmaliydi.

Ilan ettigi geliri, kullandigi raporun sahibi Deloitte'ye denetletmeli, uluslararasi onay almaliydi. Sampiyonlar Ligi gibi dünya futbol mali liginin de kurallari var! Kimse kendi kafasina göre sampiyonluk ilan edemez. Aksi halde yapilan Çetin Altan üstadin adini koydugu gibi, "Türk'ün Türk'e propagandasi" hevesiyle sinirli kalir.

Deloitte Futbol Para Ligi'nde 2006 sampiyonu Real Madrid. Parantez içindeki rakamlar ayni kulübün bir önceki yilki sirasini gösteriyor. Fenerbahçe'nin ismi tablodan da anlasilacagi üzere geçen yilin 16'ncisi Manchester City'nin yerine yazilmis.

Deloitte 2006 raporu için: http://www.deloitte.com/dtt/cda/doc/content/Deloitte%20Footb all%20Money%20League%202006.pdf

Deloitte 2005 raporu için: http://www.deloitte.com/dtt/cda/doc/content/DeloitteFootball (http://www.deloitte.com/dtt/cda/doc/c&#111;ntent/DeloitteFootballM&#111;neyLeague2005.pdf) MoneyLeague2005.pdf

Kaynak: http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspx?id=4225926 (http://hurarsiv.hurriyet.com.tr/goster/haber.aspx?id=4225926&amp;yazarid=6) &amp;yazarid=6

Naim
10.04.2006, 15:41
Asbaskan Sayitoglu: “Büyük firsat kaçirdik”
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/100406hasim.jpgAsbaskanimiz Hasim Sayitoglu, UEFA Kupasi’na katilma yolunda dönüm noktasi niteligi tasiyan bir karsilasmadan maglubiyetle ayrildiklarina dikkat çekerek, “Bu müsabakadan galip gelmeliydik” dedi.

Iyi oynamamalarina ragmen pozisyona girdiklerini ve goller kaçirdiklarini belirten Sayitoglu, "Büyük bir firsat teptik. Ama sansimiz hala sürüyor. UEFA için sonuna kadar mücadele edecegiz" dedi.

Teknik Direktör Vahid Halilhodžić konusunda yönetim olarak devam karari aldiklarini, bunu kendisine de ilettikleri kaydeden Sayitoglu, “O da bize bir program iletti. Saniyorum kisa süre içerisinde, belki Diyarbakirspor maçi sonrasinda hem yönetim kurulumuz hem de hocamiz karsilikli bir karara varacaklardir” yorumunu yapti.

Yani Hocayla Devammi ediyoruz Adam gibi bir açiklama yapilsin artik be

Emre Emiroğlu
10.04.2006, 15:48
Allah Kahretsin... Bunlari Bu Karardan Döndürmek Icin DiyarBakir MacindaHocayi Tribünler Komple IstifaCagirmali

Kemal Musaoğlu
10.04.2006, 15:52
diyarbakir bizi yenerse adamin arkasinda olacaklarmi?bu gün böyle derler yarin kivirirlar.

Emre Emiroğlu
10.04.2006, 15:53
Diyarbakirda Bizi Yenerseeehep beraber ....sinler gitsiner

Emiroğlu
10.04.2006, 16:33
Tekrar ediyorum diyarbakir maçinda bu futbolcu kilikli para yiyiceler nasil oynarsa oynasin sonuna kadar protesto edilmelidirler...Gol atarsalar(dagda kurt öldü demektir) yine daha agir bisekilde isliklanmalilar.......Bu maçi kaybetmemize neden olsada protesto edilmelidirler....Kaybedecek biseyimiz neredeyse kalmadi,bi desu ruhsuz herifleri kaybetsek ya nerdeeeeeeee............

TRABZONLU_TS
10.04.2006, 16:58
<div id="Baslik">Inter-Toto'da Macar rakip..</div><div style="overflow: ; height: 5px;"></span></div> <div id="&#111;nyazi">UEFA Inter-Toto Kupasi'nda 2006-2007
sezonunda Türkiye'yi temsil edecek ekibin rakibi, çekilen kura sonucu
Macaristan temsilcisi oldu..
</div>

TFF'den yapilan açiklamaya göre, kupaya ikinci
turdan katilacak Türk takimi, 1-2 ve 8-9 Temmuz tarihlerinde
Macaristan temsilcisiyle karsi karsiya gelecek. Bu turu geçmesi
halinde ekibimizin üçüncü turdaki rakibi Yunanistan'dan olacak. Maçlar
15-16 ve 22 Temmuz tarihlerinde yapilacak.

Türkiye'yi Inter Toto Kupasi'nda temsil edecek takim her iki turu da
geçtigi takdirde UEFA Kupasi'na birinci turdan katilmaya hak kazanacak.
<br style="font-style: italic;">Arkadaslar bu intertotoya kacinci siradaki takim gidiyor bu prosedörü bilen varmi acaba??</span>

Nytre
10.04.2006, 17:04
<CENTER>Kampa geldiler parasizliktan dönemediler </CENTER>
http://www.aksam.com.tr/foto/2006/04/10/g10.jpg Azerbaycan'dan Trabzon'un Maçka ilçesine kamp yapmaya gelen Kafkas Kartali futbol kafilesi, paralari bittigi için ülkelerine dönemiyor. Futbol kafilesinin antrenörü Mammadov Ramil, yaptigi açiklamada, Yunanistan'da gençler arasinda düzenlenecek futbol turnuvasina hazirlanmak amaciyla bir haftalik kamp için 8 Mart'ta Azerbaycan'dan Trabzon'a geldiklerini söyledi. Kamp sonunda 38 kisilik kafileden 19'u Azerbaycan'a dönebildi. Ramil, diger 19 kisinin paralari kalmadigi için ülkelerine dönemedigini bildirdi.

BASKAN ORTADA YOK

Kulüp Baskani ile bir hafta boyunca görüstüklerini, daha sonra baglantilarinin kesildigini ifade eden Ramil, 'Ortada kaldik. Baskana ne oldugunu bilmiyoruz' dedi.

Durumlarinin her geçen gün kötüye gittigini vurgulayan Ramil, söyle devam etti: 'Cebimizde hiç para kalmadi. Otel yetkilileri bize yardimci oluyor, yemek veriyorlar. Ilçe halki da bize çok iyi davraniyor. Ama artik dönmek istiyoruz. Yetkililerin yardimini bekliyoruz. Disislerimize, konsoloslugumuza ve Içisleri Bakanligimiza yazi yazdik. Henüz cevap gelmedi.'

REHIN KALIRIM

Ramil, 'Bu nereye kadar devam edecek? Otele 25 bin YTL'ye yakin borcumuz birikti. Ülkemizle de bir sürü telefon görüsmesi yaptik. Çocuklar ailelerini özledi. Onlar dönsün, ben para ödenene kadar otelde kalayim. Yeter ki çocuklar ailelerine kavussun' dedi.

Ramil, Azerbaycan'da kendilerine yardim amaçli para toplandigini, fakat bu paranin ancak bin dolar civarinda oldugunu söyledi. Çocuklarin yaslarinin 13-14 oldugunu ve artik duygusallasmaya basladiklarini ifade eden Ramil, 'Anne ve babalari artik çocuklarinin durumundan endise ediyor. Çogu fakir. Durumu iyi olan 4 çocugu aileleri geri aldi' dedi.

Kafkas Kartali, aralarinda Trabzonspor'un da bulundugu birçok takimla hazirlik maçi yapti, hiç yenilmedi. Pek çok futbolcuya transfer teklifi geldi

Emre Emiroğlu
10.04.2006, 17:06
Cok Yazik.. Keske Elimizden Bisi Gelse

Emiroğlu
10.04.2006, 17:10
<CENTER>Kampa geldiler parasizliktan dönemediler </CENTER>
http://www.aksam.com.tr/foto/2006/04/10/g10.jpg Azerbaycan'dan Trabzon'un Maçka ilçesine kamp yapmaya gelen Kafkas Kartali futbol kafilesi, paralari bittigi için ülkelerine dönemiyor. Futbol kafilesinin antrenörü Mammadov Ramil, yaptigi açiklamada, Yunanistan'da gençler arasinda düzenlenecek futbol turnuvasina hazirlanmak amaciyla bir haftalik kamp için 8 Mart'ta Azerbaycan'dan Trabzon'a geldiklerini söyledi. Kamp sonunda 38 kisilik kafileden 19'u Azerbaycan'a dönebildi. Ramil, diger 19 kisinin paralari kalmadigi için ülkelerine dönemedigini bildirdi.

BASKAN ORTADA YOK

Kulüp Baskani ile bir hafta boyunca görüstüklerini, daha sonra baglantilarinin kesildigini ifade eden Ramil, 'Ortada kaldik. Baskana ne oldugunu bilmiyoruz' dedi.

Durumlarinin her geçen gün kötüye gittigini vurgulayan Ramil, söyle devam etti: 'Cebimizde hiç para kalmadi. Otel yetkilileri bize yardimci oluyor, yemek veriyorlar. Ilçe halki da bize çok iyi davraniyor. Ama artik dönmek istiyoruz. Yetkililerin yardimini bekliyoruz. Disislerimize, konsoloslugumuza ve Içisleri Bakanligimiza yazi yazdik. Henüz cevap gelmedi.'

REHIN KALIRIM

Ramil, 'Bu nereye kadar devam edecek? Otele 25 bin YTL'ye yakin borcumuz birikti. Ülkemizle de bir sürü telefon görüsmesi yaptik. Çocuklar ailelerini özledi. Onlar dönsün, ben para ödenene kadar otelde kalayim. Yeter ki çocuklar ailelerine kavussun' dedi.

Ramil, Azerbaycan'da kendilerine yardim amaçli para toplandigini, fakat bu paranin ancak bin dolar civarinda oldugunu söyledi. Çocuklarin yaslarinin 13-14 oldugunu ve artik duygusallasmaya basladiklarini ifade eden Ramil, 'Anne ve babalari artik çocuklarinin durumundan endise ediyor. Çogu fakir. Durumu iyi olan 4 çocugu aileleri geri aldi' dedi.

Kafkas Kartali, aralarinda Trabzonspor'un da bulundugu birçok takimla hazirlik maçi yapti, hiç yenilmedi. Pek çok futbolcuya transfer teklifi geldi

Bizim A takimla yaptilar o zaman....

Nytre
10.04.2006, 17:12
para falan versin yönetim belediye de gitsinler... ticaret odasi falan da dikkate alsinlar bu durumu...

herkes kendine çalismasin...

Nytre
10.04.2006, 17:13
gerçi bunlarda paralarinin hesabini yapmadanmi geldiler?

ahmetansu61
10.04.2006, 17:20
Tekrar ediyorum diyarbakir maçinda bu futbolcu kilikli para yiyiceler nasil oynarsa oynasin sonuna kadar protesto edilmelidirler...Gol atarsalar(dagda kurt öldü demektir) yine daha agir bisekilde isliklanmalilar.......Bu maçi kaybetmemize neden olsada protesto edilmelidirler....Kaybedecek biseyimiz neredeyse kalmadi,bi desu ruhsuz herifleri kaybetsek ya nerdeeeeeeee............

hele sukur adam gibi bi taraftar yazi yazdi su siteye. konus kardesim. su saksical yuzunden havalnadi bu idler zaten. ne olursa olsun doksan dakka protesto edicem. kombinem olmasa maca gitmezdim heralde ama. 90 dk protesto edicem. sonra kim öle kim kala. herkes kendi yoluna istememeyen gitsin.

ahmetansu61
10.04.2006, 17:23
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/100406idman3.jpg

bu resme cok guzel bi cümle varda. buraya yazilmaz. ama anlayan anladi heraldesmileys/smiley1.gif

belamisin be adam allah askina git yaa

geronimo_61
10.04.2006, 17:27

hele sukur adam gibi bi taraftar yazi yazdi su siteye. konus kardesim. su saksical yuzunden havalnadi bu idler zaten. ne olursa olsun doksan dakka protesto edicem. kombinem olmasa maca gitmezdim heralde ama. 90 dk protesto edicem. sonra kim öle kim kala. herkes kendi yoluna istememeyen gitsin.

al benden de o kadar sonuna kadar katiliyorummmsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

ahmetansu61
10.04.2006, 17:36
[/QUOTE]

yöneticiler sana ceza vermezse de artik bu foruma yazmayacagim ne haliniz varsa görün!

[/QUOTE]

ben senin adinin trabzonsporla yanyana anilmasini istemiyorum. asil yöneticiler buna mudahale etsin. senin gibi saksakcilarin trabzonsporlu olmasindan utaniyorum. hala yazmaktan utanmadiysan devam edrsin yazmaya zaten.

mahmuter61
10.04.2006, 17:38
Beyler yeni gelecek hocayi nezaman kovcaz!!!Ya arkadaslar hep hoca hoca ya düne kadar bende dahil ÖmerRiza niye oynamiyo diye kimiyormuyduk eee dün adam sahada neyapti?Ben hocayi savunmuyorum ama sade hocada is bitmiyo.Biz eniyisi hocasiz oynayalim.Bütün suç TOPÇULARDA!!!!!!!

Cüneyt Canlıca
10.04.2006, 17:38
Takimdan Vahid Halilhodsic,Fatih Tekke,Gökdeniz Karadeniz,Hüseyin Cimsir, gitmeli yoksa sampiyonlugu kaybettigimiz 92 sezonundan sonraki döneme dönerizki toparlanmamiz 10 yil sürmüstü. Bu takimi oyuncagi gibi kullanan topcu degil fatih tekke, ronaldinho olsa o adami tanimam...diyeyeceksin sen kimsin o seni hiç tanimaz...

bi ara fatih tekke gençliginde takimdan niye gönderilmisti anlamamistim diyeyazmistim simdi çok iyi anliyorum niye gönderildigini... her seye sahip olmak isteyen bencil simarik cocuklar gibi davrandigindanolsa gerek..

Şentürk
10.04.2006, 17:40

haklisiniz, sadece Fatih degil, Yattara ve Szymek de eklendi son haftalarda. Tamam iyi oynamiyorlar, ama giderlerse takim düzelecek sanki. Bence problem baska yerde var ama neyse. Gitsinler de rahatlasinlar bazileri burda.

fatih tekke keyfinden kendi aticak diye pas vermiyo szymeke iki haftadir sonra szymek suçlu oluyor !!! yattaranin ne suçu var adam iki haftadir oynamiyor yine o suçlu!!

fatih tekke avrupaya gitmek istiyor artik bunu kabullenin arkadaslar,

biz çizgideki toplara dokunup kendi hanesine gol yazdiran,sirf kendisi gol aticak diye 3 pozisyonda arkadaslarina topu atmayipta takimin üzerinde düsünen tekke istemiyoruz!!

ben geçen yilki tekkeyi istiyorum!! eger ki bu olmayacaksa tekke artik gitmeli..

birde önerim avrupanin ünlü takimina gitmek isteyen fatih tekkeye:milan- lyon maçini izleyenler hatirlasin ayni sevsenkonun pozisyonu ben yanimdakine demistimki bu topa öyle vuran su dünyada ronaldinhoda dahil kimse yoktur mükemmel vurdu ve bir yildiz futbolcunun takimini nasil kurtardigini gösterdi ha dersinizki fatih tekke ile sevsenko bir mi?? bu örnegi vermemin sebebi avrupanin ünlü takimlarinda oynayacak tekke içindir kusura bakmasin ama fatih tekke trabzonspor disinda hiç bir takimda yildiz oyuncu olamaz!!

orada takimin 1-0 yenik kaleci ile karsi karsiyasin yanindaki bos kaleye yuvarliyacak topu ona atmayip kendin atican hemde kaçirican üstelik bunu ayni maçta iki kere yapican sonra sen o takida forma giyebilecen bu o kadar kolar degil!!!

Travelair
10.04.2006, 17:47
yöneticiler sana ceza vermezse de artik bu foruma yazmayacagim ne haliniz varsa görün!

[/QUOTE]

ben senin adinin trabzonsporla yanyana anilmasini istemiyorum. asil yöneticiler buna mudahale etsin. senin gibi saksakcilarin trabzonsporlu olmasindan utaniyorum. hala yazmaktan utanmadiysan devam edrsin yazmaya zaten.

[/QUOTE]

Ben niye utanayim sen utan. Saksakçi sensin. Yazilarin edit edile edile bir hal oldu ama hala akillanmamissin. Dua et yöneticilerimiz sana çok anlayisli davraniyor. Vazgeçtim inadina yaziyorum. Sana meydani bos birakagima sözümü yerim daha iyi. Sen kimsin beni Trabzonspor'dan afaroz edecek? Iki kelimenin arasina satasma içermeden bir yazi yaz da ondan sonra benle atismaya çalis. Arkadas laftan anlamiyor sayin yöneticiler kurallarin uygulanmasini sizden talep ediyorum. Sürekli kendimi savunmak zorunda birakiliyorum

Forum Kurallarindan;

1) Forumumuzda küfür, hakaret, tehdit içeren, satasma, asagilama amaci tasiyan, kisi hak ve özgürlüklerine saygisiz içerige sahip olan, irk veya din farki gözetilerek yazilmis, siyasi nitelik tasiyanmesajlar göndermek kesinlikle yasaktir. Forumda bu amaçlara yönelik olarak kisaltmalar, imalar kullanmak da kesinlikle yasaklanmistir. Bu tür davranislarda bulunulmasi halinde forum yöneticileri bu tip mesajlari silmek, düzenlemek ve mesaji atan kisiye gerekli cezalandirmayi yapmak konusunda tam yetkilidir. Bu kurala aykiri davranista bulunan üyelerin üyelikleri 1 haftaligina durdurulur. Ayni davranisin devami halinde ise ceza 2 haftaya çikacaktir.<?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>

ahmetansu61
10.04.2006, 17:56
XXXXX

XXXXX

XXXXX. yöneticilik bi durum görmüyorum ben. bosuna yirtma kendini bosyere bi yere varamazsin.

anliyorum eskiden bazi seylerXXXXX bari bunlarin arkasinda durmaya devam etme. XXXXXEdited by: Kaya

Bülent Bayraktar
10.04.2006, 18:05
<DIV id=Baslik>Inter-Toto'da Macar rakip..</DIV>
<DIV style="HEIGHT: 5px"></DIV>
<DIV id=&#111;nyazi>UEFA Inter-Toto Kupasi'nda 2006-2007 sezonunda Türkiye'yi temsil edecek ekibin rakibi, çekilen kura sonucu Macaristan temsilcisi oldu.. </DIV>

TFF'den yapilan açiklamaya göre, kupaya ikinci turdan katilacak Türk takimi, 1-2 ve 8-9 Temmuz tarihlerinde Macaristan temsilcisiyle karsi karsiya gelecek. Bu turu geçmesi halinde ekibimizin üçüncü turdaki rakibi Yunanistan'dan olacak. Maçlar 15-16 ve 22 Temmuz tarihlerinde yapilacak.

Türkiye'yi Inter Toto Kupasi'nda temsil edecek takim her iki turu da geçtigi takdirde UEFA Kupasi'na birinci turdan katilmaya hak kazanacak.
<BR style="FONT-STYLE: italic">Arkadaslar bu intertotoya kacinci siradaki takim gidiyor bu prosedörü bilen varmi acaba??

5. gidecek

Travelair
10.04.2006, 18:09
Alçak tepeleri sen yarattin degil mi?Bilmedigin için zaten oluyor bunlar.

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =bold>ahmetansu61 Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>

biraz utanma varsa hakliydiniz ben görememisim dersin susarsin. bos yere uzatmazsin.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Bak mesela burda bir hakaret var. Yani bana utanmaz diyorsun

Kurallari yazdim orayi okumani tavsiye ederim

Saksakçilik en az tabirle argo bir sözdür ve satasma içermektedir. Senin kadar seviyesiz yazi yazan daha birisine rastlamadim daha. Ben senin fikirlerine degil saygisiz ve seviyesiz yazilarina tepki gösteriyorum. Sürekli ben bilirim tavirlarinla ve sürekli insanlara satasarak sindirmeye çalisiyorsun ama sükür ki senden baskasini görmedim böyle

Kendini düzeltmezsen de ya ceza alacaksin ya da herkes de senin seviyene inecek. Böylece mahalle agziyla konusan bir forum olmaktan ileri gidemeyecegiz. Yoksa anlasildi ki sen "edit" meditten anlamiyorsunAsmissin bazi seyleri cüretkarligin daglari asmis. Herhalde burasi da senin kendini tatmin alanin. Baskalarinin fikrine ya saygi duyacaksin ya da böyle kendi kendine ucuz laflarla kendini kandiracaksin. Kimden ne eksildigini zaman içinde görecegiz
Edited by: Travelair

ahmetansu61
10.04.2006, 18:11
benim bildigim kadariyla inter toto ya katilmak için belli bi ucret vermek gerikiyo. bu takimla bu ruhsuzlukla bide paramizla rezil mi olalim. turkiyeye rezil ettiler bide dunyaya mi etsinler.

bence diyarbakir maci dahil. ilk onbirde fatih hasan stepanov ferhat ufukhan aliguzeldak ergin aykut adem daha kim kaldiysa. hepsinin oynamasi lazim. yönetimin artik el koymasi lazim. kim gitmek istiyosa kapi gösterilsin. kim olursa olsun ruhsuzlarla isimiz olamaz.

ahmetansu61
10.04.2006, 18:19
bos yere konusma allah askina. senle ugrasamam.

bu forum asla saksakcilarin oldugu bi forum olmayacak. begenmiyasan git baska formlara yaz.

emre81
10.04.2006, 18:24
Birileri acayip havalanmis bu takimda hake veriyorum size Ömer riza ile yan yana giderken ona pas verse bos kaleye yuvarliyacak topu ama o kaleye vuruyor, Yattara oynadimi maç kazanmaktan çok tribünleri bi ayaga kaldirim sonra 5 dakka yatarim modunda, Symek baktiki bi tarafini yirtsa da tirnagi etmeyen adamlar daha çok taktir topluyor ve daha çok para aliyor gençleri zaten sallayan yok herkes ayri telden çaliyor G.S. nin durumuna bakin ve futbolcularin maç sonunda posasi çikmis halini bir görün sonra da bizim takimdan bir... olmaz diye bir küfür savurun derim ben baska türlü çekilmez bu çile.

Travelair
10.04.2006, 18:28
Muhattabimdegilsin ahmetansu61artik senin seviyene inmeyecegim hala bu forumu da kendin gibi saniyorsun ya pes!

Arkadaslar haksizlari susarak ödüllendirmeyelim meydanlari bos birakmayalim binalehh

Cidden Allah senin dilinden forumdakileri korusun zaten nasil olsa editlenecek yaz aklina ne gelirse

Kaynak:trabzonspor.com

Sakatlarda son durum
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/100406sakat100.jpgGençlerbirligi maçi sonrasinda ilk antrenmanini yapan takimimizda dört oyuncu sakatlik nedeniyle idmana çikamadi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.com/images/trans.gif</DIV>Gençlerbirligi maçinda sag arka alt adalesine darbe alan Gökdeniz, sag diz iç yan baglarinda esneme olusan Djokaj, belinde agrisi bulunan Lee ve dizindeki agridan sikayeti olan Hüseyin antrenmana katilmadilar.

Sakak oyuncularin durumuyla ilgili bilgi veren Saglik Kurulu Baskanimiz Köksal Güney, oyuncularin sakatliklarinin oynamalarini engelleyici nitelikte olmadigini belirterek, ?Bunlardan sadece Djokaj?a sag diz iç yan baglarinda esnemeye nedeniyle MR çekildi. MR sonucunun degerlendirmesi ise yarin yapilacak? diye konustu.

ahmetansu61
10.04.2006, 18:58
XXXXX bu takimin sahibi bizleriz. gerçek taraftarlar. XXXXX

XXXXX

XXXXX

Edited by: Kaya

ahmetansu61
10.04.2006, 19:02
hepsi okadar havalandlarki ayaklari yerden cok yukarda. sahada ruh gibi duruyolar ayni.

eskiden olsa bunlar o yüzle trabzona giremezlerdi. simdi elini kolunu sallaya sallaya dolsiyolar. yok misyonmuss yok bilmem neymis.

cumartesi 18.30 hepiniz göreceksiniz...smileys/smiley7.gif

BDiler61
10.04.2006, 19:07
takima bende çok sinirliyim ama diyarbakiri yenmemiz lazim bizim açimizdan degil onlar açisindan artik küme düssünler yeter

DIYARBAKIR KÜMEYE

Travelair
10.04.2006, 19:08
Cumartesi herkesi takimi desteklemeye çagiriyorum takimi bu tip insanlarin eline birakmayalim

ahmetansu61
10.04.2006, 19:10
bu futbolla 3. ligden takim gelse o bile yener bizi. ne diyarbakiri.

o bakimdan da rezil olduk.

valla isterlerse dunyanin en ii topunu oynasinlar ben butun maç hocaya ve futbolculara tepkimi koyicam.

TrabZonSpor_.61
10.04.2006, 19:12
ya ne demesin hep oyle dersiniz

Şentürk
10.04.2006, 19:12
Szymek cezali
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/100406szymek.jpgPolonyali futbolcumuz Miroslaw Szymkowiak dün Gençlerbirligi'yle oynanan maçta gördügü sari kart sonrasinda cezali duruma düstü. Szymek, Diyarbakirspor karsisinda takimdaki yerini alamayacak.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Szymkowiak ligde daha önce Ankaraspor, Gaziantepspor ve Denizlispor karsilasmalarinda sari kart görmüstü.

TrabZonSpor_.61
10.04.2006, 19:14
gunaydinsmileys/smiley17.gif

ahmetansu61
10.04.2006, 19:16
desene simek yirtti protestolardan. gerçi o neXXXXX o. allah biir hesabini yapmistir. zaten oyunda kalmaya devam etseydi kirmiziyida yerdi. Edited by: Kaya

Şentürk
10.04.2006, 19:16
gunaydinsmileys/smiley17.gif

ben bunu sari kart gördügü an biliyordum zaten arkadasim böyle gereksiz mesajlarla ta.....in amacindan uzaklasmasina izin vermeyelim lütfen!!

Şentürk
10.04.2006, 19:25
desene simek yirtti protestolardan. gerçi o ne çakal o. allah biir hesabini yapmistir. zaten oyunda kalmaya devam etseydi kirmiziyida yerdi.

yazdigin cümleyi eseftle kiniyorum arkadasim hiç bir futbolcuya böyle itamlarda bulunamazsiniz!!

fatih tekke ilk yari bombos szymeke atmayacak topu kaleye vurucak sonra szymek oyundan alinacak niye oynamadi o suçlu olucak!! neden sari gördü diye suçlu olucak!

ne kadar formsuz olursa olsun sen trabzonsporun oyuncusuna eger trabzonspor taraftari isen bu tür cümleler kullanamazsin arkadasim!!

sen szymekisuçluyorsun onun oynamadi maçlar da sunlar:

1- trabzon 3 - rize 1 (sakatliktan sonra ilk maçi ve iki muhtesem asist)

2-fener 2 -trabzon 2

3-trabzon 2 - ankara 3 (bir gol bir asist ayrica yedigimiz iki golde o sahada yoktu!!)

4-besiktas 0-trabzon 1

5-k.gümrük 1- trabzon 2( fatih yattara hepsi doksan dakka oynadi ama maç 1-1 gidiyordu ve 70 küsürde szymek girdi ve mükemmel bir asist daha!!)(bu maçta serefimizi kurtarmistir)

6-kayseri 4-trabzon 2(bir gol ve bir mükemmel pas)

7-ankaragücü1-trabzon2

8-trabzon 1 - malatya 0

9-trabzon3-denizli1 (bir gol bir asist birde gol baslangici)

10-g.antep 0 -trabzon 2(bir gol)

11-trabzon0 - sivas 0

12-v.manisa 1-rabzon 2(iki harika pas)

13-trabzon 1-galatasaray 1

14-altay 0 -trabzon 1( fatihe attigi arapasi sonrasi gol)

sakatliktan sonraki oynadigi maçlarda trabzonun attigi 25 golün içerisinde direk olarak 13 gol de var digerlerinde ise üçüncü veya dördüncü oyuncu olarak bir sekilde var!!

dogru geçen yilki szymekten uzak bu günlerde ama adam bu haldeyken bile bu kadarsa iyi halini düsünemiyorum!!

simdi düsünün takimin en iyisi kim diye onun olmadigi oynamadigi maçlarda sadece bir galibiyet aldik o da denizliye onun oynamadigi maçlarda galibiyetimizde bile 1 golden fazla gol atamadik!!!!!

<TABLE cellSpacing=0>
<T>
<TR>
<TD ="txttop style4">

artik elestirmeyi birakin szymeksiz trabzonspor düsünemiyorum!!!

o bizim gibi o bizden biri!!!

hangi futbolcumuz yenildigimiz maçtan sonra gözyaslarini tutamamistir!!

o her zaman niezwyciezony szymek!!!!

</TD></TR>
<TR>
<TD ="txtbottom style4">
<TABLE cellSpacing=0>
<T>
<TR>
<TD ="txttop style4">

Mütevazidir en hos yani
Inatidir,hirsidir sevilen tarafi
Resim çektirir gibi atar paslari
Orta alanin doktoru gibi yazar reçeteleri
Sari simsek gibi çakar golleri
Lehlerin en karizmatigi en sevimlisi
Aradan zaman geçse de ayni kalir yetenekleri
Wurdu mu topa gider fatihe gökdenize servis gibi

Seviyor bu taraftar seni
Zevkle izliyor sahada ki hareketlerini
Yabanci gibi degil kardesi gibi.
Mutlaka sampiyonluk taraftarin bekledigi,
Kahin gibi zeki
Orta sahanin bel kemigi
Wurgun gibi çöker rakibin benligi
Israrciligi,yardimciligi herseyi
Anlatilmaz yasanir,
Krali belirleyen futbolculugu,yenilmezligi...

bütün bu özellikleri tasiyan trabzonsporda ki tek profesyonel oyuncu hakkinda böyle diyorsan artik baska bir sözüm yok!!</TD></TR>
<TR>
<TD ="txtbottom style4">
</TD></TR></T></TABLE>
</TD></TR></T></TABLE>

erdi-61
10.04.2006, 19:34
trabzonspor bu degil arkadaslar, kimse kusura bakmasin ama sahada 11 tane koyun olsaydi bu kadar rezil bir oyun olmazdi.

trabzonsporun ruhu yok artik, siradan bir takim olduk sanki.
ve bütün suc sadece ve sadece futbolcularda. bir insanda
biraz hirs olur istek olur,

bizi bu kadar üzmeye haklari yok, ciksinlar adam gibi oynasinlar
herseylerini versinler ama kaybetsinler, buna kimse birsey demez.

ama adam gibi oynasinlar....

bunyamin55
10.04.2006, 19:35
arkadaslar trabzonsporun bu kadar kötü futbolu neden bizim birlik ve beraberigini bozuyor anlamiyorum.destek verilcekse destek verilir protesto edilecekse protesto edilir ama lütfen birbirinze hakaret etmeden trabzonsporluluga yakisir bir sekilde fikir alis verisinde bulunmak BENCE en güzelismileys/smiley19.gif

ahmetansu61
10.04.2006, 19:35
cok guzel diyosunda niye oynamiyo peki bu adam. biraz dikkatli izlersen eski simekten hiç bi eser kalmadigini görürsün.

sana bi tavsiye bundan sonra hiç bi futbolcuyu bagrina basma, cok sevme. helede bu aralar. zaten tepemize ciktilar. layik oldugu yere insinler ii oynasinlar. sonra tekrar kalbimize cikaririz...

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
10.04.2006, 19:39
Hoca Vahid oldukça Fatih Tekke, Yattara, Szymek, Gökdeniz, Hüseyin..
bunlar oynaaamaaaazzz!...

Travelair
10.04.2006, 19:50
Simek'e laf yok adam en iyi topçumuz

Travelair
10.04.2006, 19:55
Kaynak: kanald

Intertoto kupasina katilacak takimimiz Macar ve Yunan takimlarini elerse Uefa kupasina katilmaya hak kazanacak

Suraya bak neye niyet neye kismet. Yine de buna da sükretmek gerek

Travelair
10.04.2006, 20:09
arkadaslar trabzonsporun bu kadar kötü futbolu neden bizim birlik ve beraberigini bozuyor anlamiyorum.destek verilcekse destek verilir protesto edilecekse protesto edilir ama lütfen birbirinze hakaret etmeden trabzonsporluluga yakisir bir sekilde fikir alis verisinde bulunmak BENCE en güzelismileys/smiley19.gif

Dostum seni anliyorum ben de senin gibi yaklasik 900 mesajdir birlik beraberlik dostluk sevgi destek mesajlari veriyorum. Ama insan bir yere kadar dayanabiliyor.

Ben tartistigim arkadasa siir bile yapistirdim Can Yücel'den "Sevdigin kadar sevilirsin" diye ama anlatamadim.

"O gitsin bu mu futboldan anliyor, asalim bi daha yaparmi bunlari yuhlayalim küfür edelim" diye diye artik beni patlama noktasina getirdi yine de terbiyeden taviz vermeden cevap vermeye çalistim. Ama onun da dedigi gibi bos konusuyorum bosa konusuyorum. Ne söylesem faydasiz mizaci bu.

Yalniz sükretmeyi bilmek gerek. Nankör olmamak gerek Iyi gün taraftari olundugu kadar kötü gün taraftari daolmakgerek. Bu benim sahsi ve kimseyi hedef almadan yapilmis sahsi düsüncelerimdir. Herkes sevgi ve saygiyla kalsin. Herkes kendi yoluna. Ben düsüncelerimi savunmaya devam ederim hakaret satasma vb gibi seylerle karsilasirsam yine, yine yönetime havale ederim yok o da olmadi hakkimizda hayirlisi olsun
Edited by: Travelair

ahmetansu61
10.04.2006, 20:17
vahid hoca açiklama yapmis:

fatih tekke kaptanlik yapmiyo simek terbiyesizlik yapiyo. bunlar birbirlerini görünce slm vermiyolar. hepsi birsiyle konusmuyo falan demis.

bu açiklamayi yapiyasan ne caiz bi teknik drektörsün be. seni oraya niye getiriyolar.

yine bu takima söylencek tek sey

en buyuk taraftar futbolcular ve hoca xxxxxEdited by: Kaya

Nytre
10.04.2006, 20:19
bjkli çagdasa rekor ceza.... (hiç bir futbolcu takimindan üstün degildir gerçegi bir kez daha kanitlandi)

Yönetim kurulu, futbolcusu Çagdas Atan'a, Malatyaspor maçi sonrasi yaptigi açiklamalar nedeniyle 100 bin YTL para ve kadro disi birakma cezasi verdi.

Kurulun bugünkü toplantisi sonrasi yapilan açiklamada, bu futbolcuyu protesto eden bir grup taraftara yönelik de su açiklama yapildi:

''Çagdas Atan'in açiklamalari Besiktas formasi giyen bir sporcuya hiçbir sekilde yakismadigi gibi, tribünlerdeki bir grup taraftarin da futbolcularimiza yönelik protestolarda bulunmasi tasvip edilemez.

Futbolcu sahaya iyi futbol oynayip basarili olmak ve takiminin kazanmasina katkida bulunmak için çikar, ancak her futbolcu sahada hata yapabilir, iyi gününde olmayabilir. Bu durumda aslolan ve taraftara düsen görev futbolcuya özgüven vererek, kazanmaktir. Aksi halde futbolcular sahaya tedirgin çikar ve bu da takimimizin alacagi neticeleri etkiler, sonuçta sportif basarilara yansir.

Tribünlerdeki durusuyla her zaman örnek olan büyük Besiktas taraftarini, birlik, beraberlik içerisinde davranarak, iyi günde de kötü günde de takimimizi ve serefli formamizi giyen futbolcularimizi, her zaman, her sartta desteklemeye davet ediyoruz.''

Nytre
10.04.2006, 20:21
vahid hoca açiklama yapmis:

fatih tekke kaptanlik yapmiyo simek terbiyesizlik yapiyo. bunlar birbirlerini görünce slm vermiyolar. hepsi birsiyle konusmuyo falan demis.

bu açiklamayi yapiyasan ne caiz bi teknik drektörsün be. seni oraya niye getiriyolar.

yine bu takima söylencek tek sey

en buyuk taraftar futbolcular ve hoca XXXXX

bu açiklamayi nereden duydunuz? Edited by: Kaya

Travelair
10.04.2006, 20:25
Kaynak: maraton.com.tr

Basarinin Sebebi Motivasyonhttp://www.marat&#111;n.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/8026_1_060410164306.jpg

Fenerbahçe Kulübü Baskan Vekili ve Basin Sözcüsü Nihat Özdemir, sari-lacivertli takimin, ligdeki ve kupadaki sampiyonluk yarisinda üst düzey bir motivasyonla basarili sonuçlara imza attigini söyledi.

Lig sonunda iki kupa hedefinde emin adimlarla ilerlediklerini ifade eden Nihat Özdemir, yaptigi açiklamada, ''Bundan sonra yapacagimiz her maç bir final. Teknik kadro ve futbolcularimiz, herkes bunun farkinda. Son haftalarda ve Sivasspor ile yaptigimiz dünkü maçta ortaya koyulan performans, bu bilincin varliginin bir göstergesidir'' dedi.

Sivasspor maçinda verdikleri destek nedeniyle taraftara da tesekkür eden Özdemir, taraftarin lig sonuna kadar olan süreçte verecegi destegin takim için çok önemli oldugunu vurguladi. Fortis Türkiye Kupasi'nda yari finalin ilk maçinda yendikleri Denizlispor karsisinda finalin kapisini araladiklarini ifade eden Fenerbahçeli yönetici, ancak yine de yari finalin rövansinda geçmeleri gereken bir 90 dakika daha oldugunu sözlerine ekledi.

smileys/smiley36.gifçok güldüm bu habere. Ama güldügüm suratimdan belli olmuyordu

Travelair
10.04.2006, 20:37
Kaynak: fotomac.com.tr / Necmi Perekli

Kameti uzatmayin

Besiktas sahasinda berabere kalirken, Kayseri evinde A.Gücü'ne maglup olmustu. Bu iki sonuç lig üçüncülügünü kovalayan, UEFA Kupasi'na katilma sansi olan Trabzonspor ve G.Birligi için kaymakli kadayif oldu. Besiktas ve Kayseri maçlarinin sonuçlarini bilip sahaya çikan Trabzonspor; futboluyla, sonucuyla herkes gibi bizleri de hayal kirikligina ugratti. UEFA Kupasi'na katilma sansi olan 4 takimdan en avantajlisi görünen Trabzonspor maalesef bu avantajini bir türlü lehine çeviremedi. Rakipleri kaybediyor, pesinden Trabzonspor kaybediyor. Sanki üzüm üzüme bakar misali... Yine alinan maglubiyetten sonra elestiri oklarinin önünde teknik adam Halilhodziç olacak. Hoca ne yapsin?

Adim Hidir, elimden...
Futbolcu istekli olmazsa, mücadele yapmazsa, kararliligi yoksa, "Ben bu sezonu kapattim" der gibi oynarsa, yakaladigi topu kendi arkadasina degil rakibe oynuyorsa, hele de zar zor da olsa yakaladigi net pozisyonlari hovardaca harcarsa, hoca ne yapsin? Hoca disardan en güzel gaydeyi vursa da sahada oynayacak olan futbolcudur. Yoksa kendisi çalip kendisi oynar. Maçi enine boyuna ve derinligine tahlil etmeye gerek yok. Zaten tahlili yapmaya kalksak, "Çogu futbolcu baska bir takimda tahlil olmaya gider." Kameti uzatmaya gerek yok. Gerçekler ortada. Maç günü yazdim yine de tekrar etmekte fayda var. Bu kadroyla hedef koyup baski altina girmeye gerek yok. Trabzonspor'un eti budu belli, UEFA'ya gitse ne olacak?

FANATIK61
10.04.2006, 20:37
<TABLE borderColor=#111111 height=129 cellSpacing=0 cellPadding=3 width=384 align=center>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=center width=191 bgColor=#ffffff height=79>
<DIV align=center>ÖLÜMCÜL VAKA</DIV></TD>
<TD width=181 height=79>
<DIV align=right>http://www.takagazete.com/yazarlar/ckadioglu.jpg</DIV></TD></TR>
<TR bgColor=#f3f3f3>
<TD width=378 colSpan=2 height=25>
<DIV align=left>
<TABLE id=Aut&#111;number2 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 height=435 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR vAlign=top>
<TD height=435>
<DIV align=left>
http://www.takagazete.com/resim/img/bullet_yesil.gif Trabzonspor avantaji sevmez, herkes ile esit sartta yarisacak!
Ankara'da Gençlerbirligi maçinda da Trabzonspor Besiktas'tan, Kayseri'den kalan avantaji istemedi.
Aslinda Trabzonspor'un UEFA niyeti falan yok.
Sadece Trabzonsporlu futbolcularin degil. Görünen o ki, yönetimin de yok!
Eger yönetimin böyle bir niyeti olsaydi, hoca ile ilgili net bir açiklama yaparlardi.
Trabzonspor yönetimi de 'idare et gitsin' diyor.
Ankara'da Gençlerbirligi taraftarinin iki kati seyircin var. Gidiyorsun ve yeniliyorsun.
Bu taraftar senin bundan sonra oynayacagin Ankara maçina gelir mi?
Ben Trabzonspor taraftarinin önünde saygiyla egiliyorum.
Bu futbolcular, bu teknik kadro ve her iki yönetim onlara her türlü iskence yöntemini uyguladilar. Ama onlar Trabzonsporluluk eyleminden asla vazgeçmediler.
Yine stada kostular, yine formalarini giyip Baskent'te tur attilar. Ve onlar tribünde atkilarini salladilar. Trabzonspor zaten varsa onlar sayesinde var!
Yoksa içi gitmis, ruhu ölmüs bir takimin pesine kim takilir?
Trabzonspor yönetimi sezon sonunda çok köklü bir degisime gidecek.
Ama isaretlerini verip, ne taraftari ne hocasini ne de futbolcuyu rahatlatmiyor!
Ben Nuri Albayrak'i bu kadar sabirli bilmezdim.
Kayseri'de iki kez maglup oldu, kendi sahasinda sandalyesinden kalkamadi.
Ankara'dan takimi futbol adina ortaya bir sey koyamadi ama yine de renk vermedi.
Öfkelenmedi. Sogukkanlilik tamam. Ama bu kadar sabir bize, bizim futbolcumuza, hocamiza göre degil. Ankara'da utandik.
Bu takima nester vurmak sart oldu. Yönetim bir an önce sazi eline almali, gerekeni yapip camiayi bir nebze olsun rahatlatmali...
</DIV></TD></TR></T></TABLE></DIV></TD></TR></T></TABLE>Kaynak: Taka Gazete

Travelair
10.04.2006, 22:28

bu resme cok guzel bi cümle varda. buraya yazilmaz. XXXXX

XXXXX

Su anda Trabzonspor hocasi olan, onu geçtim herhangi bir insana bile yazilmamasi gerekenbu mesaj, yöneticilerimize rica ediyorum kaldirilsin bize yakismiyorEdited by: Kaya

EmrahYalçınalp
10.04.2006, 22:29

bu resme cok guzel bi cümle varda. buraya yazilmaz.

Hocanin elindeki kuklalarin bile yürek kismi bos degil, yuvarlak da olsa bir sey var orda. Ben de çok haz etmiyorum ama, adam ne yapsin o kadar yüreksizle...Edited by: perhaps

ctmeoy
10.04.2006, 22:41
genclerli adli üye forumdan uzaklastirilmis bunu yaptiginiz icin tesekkürler ben bu forumda baska takimdan insanlarin olmasina dayanazdim

cünkü burada kendi aramizda yeri geldiginde takimi yerden yere vurup futbolcu ve hocamizi siniri asan sekilde elestirebiliyoruz bunlarin baska takim taraftarlariyla paylasilmasi büyük trabzonsporumuzun imajina zarar verebilirdi

tekrar tesekkürler smileys/smiley32.gif

Selman
10.04.2006, 23:16
Trabzonspor dergisinin son sayisi Baskan Nuri Albayrak'in yazisi;

-Trabzonspor, Trabzon'un ve Trabzonlular'in takimidir.

Bu olay çözülmemismiydi?

Dergiye yine ayni cümleyi yazmislar.

TrabZonSpor_.61
10.04.2006, 23:19
EN Buyuk trabzonspor, futbolcular sonra tarfatrdir ya bu takim olmasydi o zman trabzonsporunda tarfatri olmayacakti

Tahsin Armutcu
10.04.2006, 23:25
desene simek yirtti protestolardan. gerçi o ne çakal o. allah biir hesabini yapmistir. zaten oyunda kalmaya devam etseydi kirmiziyida yerdi.

kusura bakma ama senin gibi trabzonspor taraftari olmaz olsun.ayiptir be yazik gunahtir.su soyledigin cumleyle ezik taraftarlarindan ne farkin var.sadece adinin sonundaki 61.tek kelimeyle yaziklar olsunsmileys/smiley7.gif

Emre Emiroğlu
10.04.2006, 23:56
genclerli adli üye forumdan uzaklastirilmis bunu yaptiginiz icin tesekkürler ben bu forumda baska takimdan insanlarin olmasina dayanazdim

cünkü burada kendi aramizda yeri geldiginde takimi yerden yere vurup futbolcu ve hocamizi siniri asan sekilde elestirebiliyoruz bunlarin baska takim taraftarlariyla paylasilmasi büyük trabzonsporumuzun imajina zarar verebilirdi

tekrar tesekkürler smileys/smiley32.gif

tamamda üye olmayan zaten konusulanlari görebilior

Kaya
11.04.2006, 00:21
ahmetansu61

Elestiri yapabilirsin ama kisilere hakaret etmeyi birak artik.

salihismet
11.04.2006, 01:12
Hala sorunun ne oldugunu kimse bilmiyor, bazilari hocanin gitmesini, bazilari futbolcularin bir kisminin gitmesini istiyor. Bu takimin bu hale gelmesinde en son suclu ki$i hocadir. Hoca iyidir veya götüdür demiyorum, ona yöneticiler karar versin. Samat Aybabanin gitmesi icin, Erol Tuna uyduruk bir 50 milyar ceza vurdu ona, adam ayrildi gitti, Ziya Dogan, taraftarin en fazla destek verdigi hocaydi o da hic bir aciklama yapmadan cekti gitti. $enol Güne$de yenilgileri bahane ederek birakti gitti, takimin icinden 9 futbolcu gitmesine ragmen sorun hala cözülemedi. A$agi yukari hocalarin hepsi oradaki sorunu biliyaor, eski ve yeni yönetimde biliyor, nedense zavalli taraftarin hicbir $eyi bilmeye hakki yok. Taraftarda ne yapsin, onlarda takimin icinde hanki oyuncu daha iyi oynadi hankisi iyi oynamadi diye kafa yorup duruyor. Taraftar acisindan en dogru yol maclari izlememektir. Birde $u var, birakin yöneticiler ve hocalar kendileri karar versin, kimin gidip kimin gitmeyecegine, o i$leri yapmak icin geldiler oraya, birakin i$lerini rahat yapsinlar, eger ba$arili olamazlarsa giderler. Zaten bu yönetim oradaki sorunlari cözemezse, kimi alirsa alsinlar ba$arili olamazlar, öyle inaniyorumki onlarda bunun farkindatir.
Bu durumda taraftar ne yapmali:
1-Futbolculara hakaret etmemeli ( bilhassa oyun esnasinda)
2-Hocanin i$ine kari$mamali
3-Yattaraya verilen kredinin diger oyuncularada verilmesi gerekir, cünkü taraftar bu konuda yönetimide hocayida zor durumda birakiyor, adama kimse bir $ey diyemiyor, cünkü arkasinda bir grup taraftar var. Yattarada bunlari cok iyi bildigi icin cani isterse oynuyor cani istemedimi kendi kafasina göre egleniyor.
Takim normale dönerse bunlarin yapilmasi gerekir diye dü$ünüyorum, $u anda en iyi yapilacak protesto maclara gitmemektir, yöneticilerde ona göre haraket ederler, ne alirsak bu taraftar bunlari izler diye dü$ünmezler.

Edited by: ismet61

FANATIK61
11.04.2006, 02:51
Hala sorunun ne oldugunu kimse bilmiyor, bazilari hocanin gitmesini, bazilari futbolcularin bir kisminin gitmesini istiyor. Bu takimin bu hale gelmesinde en son suclu ki$i hocadir. Hoca iyidir veya götüdür demiyorum, ona yöneticiler karar versin. Samat Aybabanin gitmesi icin, Erol Tuna uyduruk bir 50 milyar ceza vurdu ona, adam ayrildi gitti, Ziya Dogan, taraftarin en fazla destek verdigi hocaydi o da hic bir aciklama yapmadan cekti gitti. $enol Güne$de yenilgileri bahane ederek birakti gitti, takimin icinden 9 futbolcu gitmesine ragmen sorun hala cözülemedi. A$agi yukari hocalarin hepsi oradaki sorunu biliyaor, eski ve yeni yönetimde biliyor, nedense zavalli taraftarin hicbir $eyi bilmeye hakki yok. Taraftarda ne yapsin, onlarda takimin icinde hanki oyuncu daha iyi oynadi hankisi iyi oynamadi diye kafa yorup duruyor. Taraftar acisindan en dogru yol maclari izlememektir. Birde $u var, birakin yöneticiler ve hocalar kendileri karar versin, kimin gidip kimin gitmeyecegine, o i$leri yapmak icin geldiler oraya, birakin i$lerini rahat yapsinlar, eger ba$arili olamazlarsa giderler. Zaten bu yönetim oradaki sorunlari cözemezse, kimi alirsa alsinlar ba$arili olamazlar, öyle inaniyorumki onlarda bunun farkindatir.
Bu durumda taraftar ne yapmali:
1-Futbolculara hakaret etmemeli ( bilhassa oyun esnasinda)
2-Hocanin i$ine kari$mamali
3-Yattaraya verilen gredinin diger oyuncularada verilmesi gerekir, cünkü taraftar bu konuda yönetimide hocayida zor durumda birakiyor, adama kimse bir $ey diyemiyor, cünkü arkasinda bir grup taraftar var. Yattarada bunlari cok iyi bildigi icin cani isterse oynuyor cani istemedimi kendi kafasina göre egleniyor.
Takim normale dönerse bunlarin yapilmasi gerekir diye dü$ünüyorum, $u anda en iyi yapilacak protesto maclara gitmemektir, yöneticilerde ona göre haraket ederler, ne alirsak bu taraftar bunlari izler diye dü$ünmezler.

Yahu Ismet bizler Almanyada yasadigimiz icin bu sorunlari daha iyi görüyoruz buradan galiba... Sana aynen katiliyorumsmileys/smiley32.gif

guera
11.04.2006, 05:59
fark nerede!

Gençlerbirligi yenilgisi, Trabzonspor'un havasini degistirdi. UEFA Kupasi'na gidebilme beklentisi, yerini umutsuzluga birakirken, bordo - mavililerin resmi internet sitesine mesaj birakan taraftarlar ise Fatih Tekke ve Gökdeniz olmak üzere tüm yildiz futbolculara tepki gösterdi. Tribünler, Teknik Direktör Vahid Halilhodziç'i de begenmediklerini ifade etti.

Iste bazi mesajlar
* Fatih, Gökdeniz, Hüseyin hemen kovulmali, Halilhodziç ile anlasilmali. Bunlarin istemedigi adamin oynamamasi dönemi artik kapanmali.
* Fatih Tekke sen git artik, Gökdeniz sen de pesine...
* Yildizlarmis, hepsinin yolu açik olsun.
* Fatih Tekke, Avrupa'ya gidecekmis... Buyursun gitsin.
* Sayin Baskan, siz bu teknik direktörle devam ederseniz UEFA'yi unutun. Çünkü kafasinda Trabzonspor'u bitirmis. Ziya'yi getirin lütfen. Fatih'i de kovmazsaniz, bu takim düzelmez. Çünkü takim içinde gruplasma yapiyor.
* Bu takimi bu hallere soktugunuz için takima ve teknik kadroya tesekkür ediyorum!
* Olmuyor iste. Bak yine firsat dogdu, ama yine hüsran. Halilhodziç'i gönderin artik. Bunalima girdik.

Trabzon'a izin yok

Bordo - mavililer, Diyarbakirspor ile oynayacaklari karsilasmanin hazirliklarina moralsiz basladi. Teknik Direktör Vahid Halilhodziç gözetiminde yapilan antrenmana izinli Fatih Tekke ve Adem Koçak, A Milli Tolga Zengin, Ümit Milli Ferhat ile Ufukhan, saglik kontrolü için Istanbul'da bulunan Hüseyin, sag baldirinda çekme olan Gökdeniz ve dizinde agri olan Djokaj katilmadi. Lee Yong ise antrenman sahasina geldikten sonra belinde agri oldugunu söyleyerek salona gitti. Bosnak çalistiricinin, programin disina çikarak futbolculara bu hafta izin vermemesi dikkat çekti.

------------------------------------------------------------ ------

Bordo mavililer, UEFA Kupasi yolunda çelme yiyen takimlarini elestirirken, kulübün internet sitesinde yildiz oyuncularina büyük tepki gösterdi. Fatih ve Gökdeniz?in gönderilmesini istediler.

GENÇLERBIRLIGI?ne 1-0 yenilen Trabzonspor, son 4 haftada aldigi sonuçlarla UEFA Kupasi?na katilmak isteyen rakiplerinin gerisinde kalirken taraftarlar, kulübün internet sitesinde yildiz oyuncularina büyük tepki gösterdiler.

Baskent?te ortaya konulan kötü futbol sonrasi Trabzonspor?un internet sitesine yollanan mesajlarda Fatih Tekke ve Gökdeniz basta olmak üzere yildiz oyunculara tepki yagdi. Teknik direktör Vahid Halilhodziç?in de elestirildigi mesajlardan bazilari söyle:

Hemen kovulmalilar

"Fatih, Gökdeniz, Hüseyin hemen kovulmali, Halilhodziç?le anlasilmali. Bunlarin istemedigi adamin oynamamasi dönemi artik kapanmali", "Fatih Tekke sen git artik, Gökdeniz sen de pesine...", "Yildizlarmis, hepsinin yolu açik olsun...", "Fatih Tekke Avrupa?ya gidecekmis...Buyursun gitsin", "Sayin Baskan, siz bu teknik direktörle devam ederseniz UEFA?yi unutun, çünkü kafasinda Trabzonspor?u bitirmis. Ziya?yi getirin lütfen. Fatih?i de kovmazsaniz, bu takim düzelmez. Çünkü takim içinde gruplasma yapiyor", "Bu takimi bu hallere soktugunuz için takima ve teknik kadroya tesekkür ediyorum", "Olmuyor iste, bu kadar da olmaz ki. Bak yine firsat dogdu ama yine hüsran. Halilhodziç?i gönderin artik. Bunalima girdik. Bu maçi da kazanamazlarsa ben ne yaziyorum ki artik"

Szymkowiak?tan tepki

BASKENT?te teknik direktör Halilhodziç tarafindan oyundan alindiktan sonra karara tepki gösteren Szymkowiak?in, "Sadece ben kötü oynuyormusum gibi disari alinmam yanlisti" degerlendirmesini yaptigi, maç sonunda da oldukça sinirli oldugu belirtildi. Öte yandan Trabzonspor, Diyarbakirspor maçinin hazirliklarina milli oyuncularindan yoksun olarak dün Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde basladi.

iki haber iki farkli gazeteden. yorum yapmiyorum yorum sizlerin ancak üzülerek söyluyorum yorumlayabilmekte zor is hele bu sayfada bir arkadasin düstügü notu grünce daha iyi anliyorum bunu...

genclerli taraftarin kaydini sildiniz ya artik sayfanin sirti yere gelmez!

ama burada gizliden sizleri doldurusa getiren fenerlileri gslileri besiktaslilari hic düsünmezsiniz. sizlerle dürüstce birseyler paylasmak isteyen insanlara gecer sözünüz ve gücünüz ve nicki iptal etmekle de ondan kurtuldugunuzu zanneder oyunculara hocaya yöneticilere kendi icinizde küfretmeye devam edersiniz! hadi genclerli arkadas yok artik sal icindeki kii gökdenize fatihe vahide... nasil olsa duyan, gören, okuyan yok...

Erdinç Dilek
11.04.2006, 08:20
simek efendi oyundan alinmam yanlisti diyor e buyur sen yap teknik direktörlügü, kötü oynadigini bile kabullenemiyorsan bunu göremiyorsan e daha sana ne denilebilinirki... ikinci bir ayrinti ise simek senol hocayi seviyordu her maçtan sonra onunla oturup maç hakkinda yorum yapmasi onun çok hosuna gidiyor ve bu durumu da oynadigi futbola da yansitiyordu, yani futbolcunu kafasi rahatsa ondan her türlü verimi alabilirsin.. gerçi bu söyledigim hayatin her dalinda geçerli degilmi?

ahmetansu61
11.04.2006, 08:44
içinizde benim kadar trabzonsporu takip eden maçlarina giden destek veren varmidir. cok eminimki yoktur.

içinizden kaç kisi uye yada bu takima her ne olursa olsun maçlarina gidiy. laflariniza dikkat edin. burda benim kadar ii trabzon taraftari yoktur.

ben gözlerimle gördüklerimi yaziyorum. sizler sagdan soldan okuduklarinizla görmek istediklerinizi yaziyorsunuz.

simekin o pozisyonda nasil sari kart yediginin bilmeyenler gelmis burda simke diye konusuyo. baska bi hakem olsa 100% kirmizi veriridi o pozisyonda. tamam onu yanlisliklami yapti. hemen arkasindan bi sari kartlik pozisyon daha vardi hakem ii vermedi orda kirmiziyi. simek gibi adam kirik yilda bir sari gören adam. ne olduda bukadar agresiflesti.

biraz sorgulamayi nedenlerini merak edin. sizler yok simek bizdendir diyip yapmaz öyle seyler diyip geçiyosunuz. simek babnizin oglumu. nerden bileceksiniz. biraz sabit fikirli olmayin lutfen.

bunlara boyle davrandikca basimizin ustune cikiyolar. hatta yan gelip yattilar suan.

eskiden cok ii hatirliyorum. takim deplasmandan yenik geldimi sehre zor girerdi. hatta bi bursa macimiydi rezil oynamislari orduda otobuse protestolar yapmislardi. oeski trabzon taraftari sampiyonluk görmüs o tarafatar trabzonspor taraftari degillde sizlermisin asil taraftar.

geronimo_61
11.04.2006, 08:46
valla ne diyeyim su kadar forum sayfasi var bu kadar yazilmis yazi var bir baktim da hayal kirikligindan hüsrandan acidan baska bir sey yok sayfalarda..

üzülmemek elde degil gazi ts'nin güzel bir lafi vardi

"bunca ölümden dönülmez, bu kadar sevmeyince"

yine sevecegiz de kaç ölümden daha dönecegiz onu bilmiyorum

Faik Yılmaz
11.04.2006, 09:13
valla

ne maça gidesim....

ne gazete okuyasim.....

ne BMN ye takilasim.....

nede spor haberi izleyesim var....

TAKIMLA ILGILI BÜTÜN UMUDUMU KAYBETTIM.....

Naim
11.04.2006, 09:34
her sey bir tarafada yönetimden çit çikmiyor
Ya sen ufak bir sirket yönetmiyorsunki koskoca Trabzonspor ve en büyük müsterin,yöneticin herseyin Taraftarin demek ya bir damla birsey söylesin birsi çikip bir açiklama yapsin
Nerede aslan Hacisalihoglu isler iyi giderken Yagiyordu gürlüyordu?
Nerede Basin sözcüsü??
Nerede Baskan?
Bir tanesinden bir cümle dökülmezmi bir basin toplatisi basina saglam bir mülakat verilmezmi
Demekki Yönetimde ne yapacagindan habersiz

Faik Yılmaz
11.04.2006, 10:21
her sey bir tarafada yönetimden çit çikmiyor
Ya sen ufak bir sirket yönetmiyorsunki koskoca Trabzonspor ve en büyük müsterin,yöneticin herseyin Taraftarin demek ya bir damla birsey söylesin birsi çikip bir açiklama yapsin
Nerede aslan Hacisalihoglu isler iyi giderken Yagiyordu gürlüyordu?
Nerede Basin sözcüsü??
Nerede Baskan?
Bir tanesinden bir cümle dökülmezmi bir basin toplatisi basina saglam bir mülakat verilmezmi
Demekki Yönetimde ne yapacagindan habersiz

bir kaç sans puaninda esip gürleyenler nerde....

neredesin albayrak

nerdesin haci osmanoglu.....

LIONAXE
11.04.2006, 10:29
<DIV>nerede olduklari belli islerinin basindalar</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>konusmaktan aciz insanlar</DIV>
<DIV>ya kardesim çiksinlar delikanli gibi anlatsinlar bizde delikanli gibi</DIV>
<DIV>dinleriz lan helal olsun dogruyu söylediler deriz</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>bu sene avrupa kupalarina gidemeyecegiz desinler gam yemeyecem.</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>umudumuzu devam ettiriyoruz gibi gündemi yakalayici mesajlar vermekten kaçinsinlar</DIV>
<DIV>taraftari da aldatmasinlar</DIV>
<DIV></DIV>

Faik Yılmaz
11.04.2006, 10:34
evet ya milleti salak yerine koyup hala UEFA için oynuyoruz demesinler. bu takim bir kaç maçi kazmasaydi bugün düsmemeyi konusuyor olacaktik. bunu basari olarak sayiyorlarsa bilmem. ama biz saymiyoruz....

hadi bakalim bekliyoruz. nemi? tabiki icraat.

LIONAXE
11.04.2006, 10:36
icraat yapmak için iktidar olmak lazim ben daha iktidar sahibi bir yönetim göremedim

mahmuter61
11.04.2006, 10:38
Arkadaslar yazmicam diyorum dayanamiyorum.Pazar günkü maçta hocayi çok elestiriyoz ama hoca neyapsinya!!ÖmerRiza için oynatilmiyor diye yirtindik oynadida ne yapti.Elbette bu takimda birileri yedek kalacak ve sonradan oyuna gircek küsmekle buis olmaz!Ben daha öncede yazdim topçular arasinda sorun var ctesi aksam ayni oteldeydik Fatih ayri bir alemde hiçbir topçunun yanina gittigini görmedim ayrica yöneticilerimiz gördügüm kadariyla çokhavalarda hele birtanesi vardiki aman Allahim ocamiadan olduguma utandim beyler.Bunlar nasil insan yahu.Arkadaslar hepimiz belli bir yörenin çocuklariyiz dahasi çogumuz köylerden geldik yönetim ve Trabzonlu futbolcularda anlamadigim bunlari para san söhret bayagi degistirmis yaziklar olsun.Onlarda ;onlari sevenlerin sevgisine karsilik verecek herhangi bisey göremedim.Bu sevgi ve ilgiyi haketmiyorlar!Ben hocadan yanayim VAHID HOCA NEYAPSIN???

LIONAXE
11.04.2006, 10:53
<DIV>ben hocada suç olmadigina inanmiyorum</DIV>
<DIV>hoca takimi her ne olursa olsun hazirlayacak</DIV>
<DIV>hoca dedigin takimi bir arada tutar</DIV>
<DIV>tutamazsa da benim burada yerim yoktur der ve gider</DIV>
<DIV>bu nasil bir sineye çekmedir</DIV>
<DIV>trabzonsporu para kapisi olarak gören kim olursa olsun gitsin</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>özkan hoca ya basarisiz dedik valla onu arar duruma düsürdüler bizi</DIV>

Erdinç Dilek
11.04.2006, 10:55
eskiden cok ii hatirliyorum. takim deplasmandan yenik geldimi sehre zor girerdi. hatta bi bursa macimiydi rezil oynamislari orduda otobuse protestolar yapmislardi. oeski trabzon taraftari sampiyonluk görmüs o tarafatar trabzonspor taraftari degillde sizlermisin asil taraftar.

ahmet senin de dedigin gibi o protesto eden taraftar sampiyonluk görmüs takiminin kötü futbolunu hazmedemeyen bir kitle idi, simdi ki taraftarlar ise yaklasik 20 küsür senedir sampiyonluk görmemis sampiyonluk disinda birkaç basari görmüs taraftardir.. o yüzden çok tepki göstermemeleri olagandir, çünkü çitayi yükseltmis bir takim görememisler o yüzden alinan basarisiz sonuçlar ardindan biraz daha ilimli olmaktalar... ki bende sampiyonluk yasayan bir taraftar olarak 95 senesinden sonra yenilgiyi kabullenir oldum, eskiden yenildigimizde diger maça kadar moral bozuklugum sürerdi simdi ise bir saat bile sürmüyor çünkü o formayi giyenler çitayi yükseltmek yerine ulan bu çitada ne ki ne ise yariyor diye birbirlerine sormakta o çitayi anlamakta güçlük çekiyorlar ve bizleride bir sekilde monotonlastiriyorlar.

Erdinç Dilek
11.04.2006, 11:04
yönetim si an hala bir amacamizin oldugunu söylemekten baska ne diyebilirlerki..yani evet havlu attik maalesef futbolcularimiz yetersiz deyip zaten demolarize olmus bu futbolculari daha da demolarize etmekten baska ne ise yarar ki böyle birsey denildigindede bizden yine tepki almazlarmi? alirlar..aslinda yöneticilerimiz kadar su an o formayi giyip maça çikan futbolcular belirtilen amac için çirpinsalar simdi farkli yerde idik, yöneticiler üstüne düsen görevi mevcut ortamlar dahilinde yapiyorlar, bir insana ne kadar çok umut verirsen o kadar iyi verim alirsin su an ki kadroyu olusturan futbolcular belli bir psikozun içinde olan insanlar bunlara çikipta asiri bir tepki verirsen daha da batar bu takim, o yüzden destek vermekte umut dagitmaktan baska bir caresi yok bu yönetimin su sezonu bitirip artik saglam temelleri için ugrasmak gerek ve bunu mutlaka yapiyorve düsünüyordur yöneticiler bizde artik basariyi hemen degil zamanla olacagina kanaat getirmemiz lazim, simdiden baslayip sönmeye yüz tutmus bu atesi tekrar alevlendirmek için en azindan su an bu takimin basinda olanlara süre vermeli sabirli olmaliyiz herseyin basi sabir, yönetime yüklenmekbize kar getirmez futbolcularada öyle.... bir anlik sinirimizin esiri oluyoruz bende yapiyorum bunu yapmiyor degilim ama sakin olmali öyle düsünmeliyiz... tekrar basarili olmak için gerekli potansiyelimiz var, bize düsen destegimizi hiç esirgimemek, kimden mi destegimize ihtiyaci olanlardan...sevgilerimle Edited by: erdinç67

Naim
11.04.2006, 11:19
isin garibiartik sanirim Kaniksamaya basladik bunlari
Basarisiz Hocalar
Basarisiz Yönetimler
Basarisiz futbolcular
Kötü sonuçlar
Kötü federasyonlar
ama biraz da dönüp kendimize sormakta yarar yokmu
Bizde hiç mi suç yok diye?
Korkmayalim arkadaslar Suçumuz varsa bizde çikalim ortaya önce kendimizden hesap soralim ki baskalarinada sorma hakkimiz olsun

efulim67
11.04.2006, 11:39
Arkadasim Bu hocadannkurtulmamiz için kaybettik diye kabul et. Kendini teselli et. Ben öyle yapiyorum.

40. yilimizda Sampiyonluk Görmek istiyorum. Biri yas 20 oldu diyor ben 30 oldu diyorum sampiyonluk görmedim (hatirlamiyorum).

serdar61
11.04.2006, 11:42
Allahim bir çikis yolu göster ne olur ?

efulim67
11.04.2006, 11:46
Bu Yönetime güveniyorum. Paranin nerden geldigi umrumda degil. Nerden gelirse gelsin.

Yildiz sözlerini tutacaklar. Aldiklari yildizin yildizligi tartisilmayacak bir isim olmali.

40. YILIMIZDA BÜTÜN TÜRKIYE YI TITRETECEK TRABZONSPOR düslüyorum.

O yüzden 40. yilda Avni Aker durmali. taraftar görevini yerine getirmeli. Sirf tribünde olmak için Trabzona tayin istemeyi bile düsünüyorum. Ama beklemedeyim. Sayet bu yil yikilacaksa istemeyecem.

Sunuda söylemeden geçemeyecem: Trabzonsporun 1 yil yada sürekli olarak Istanbul'a tasinmasina karsiyim. Sampiyonluk Istanbulda olacaksa o takimin ismi Ha GS, FB, BJK olmus ha TRABZON olmus degismez. Sampiyon olsakta olmasakta TRABZONSPOR Trabzonundur Trabzonda kalmali.

Oruç
11.04.2006, 12:28
6 Futbolcuya Ceza

Turkcell Süper Futbol Ligi'nin 27. haftasinda deplasmanda Kayseri Erciyesspor'a 1-0 yenilen Trabzonspor'da, bu maçla ilgili olarak 6 oyuncuya para cezasi verildi.

Kulüp basin sözcüsü Zeyyat Kafkas, dün aksam yönetim kurulunun yaptigi toplantida, Kayseri deplasmanindaki davranislarindan dolayi Yattara'ya 3 bin, Fatih, Celaleddin ve Lee Yong'a 2 bin, Gökdeniz'e bin, Ferhat'a da 500 YTL para cezasi verme karari alindigini söyledi. Kafkas, teknik direktör Vahid Halilhodziç'in söz konusu karsilasmayla ilgili raporlarini yeni verdigini ve bu nedenle daha önce oynanan maçla ilgili karari dün aldiklarini kaydetti.

haber7.com

Erdinç Dilek
11.04.2006, 12:29
Arkadasim Bu hocadannkurtulmamiz için kaybettik diye kabul et. Kendini teselli et. Ben öyle yapiyorum.

40. yilimizda Sampiyonluk Görmek istiyorum. Biri yas 20 oldu diyor ben 30 oldu diyorum sampiyonluk görmedim (hatirlamiyorum).

bende 30 yasindayim ve 83-84 yilindaki sampiyonluk kutlamalarinda zonguldaktaydim ve doya doya kutladim

Zeki Çelenkoğlu
11.04.2006, 12:31
desene simek yirtti protestolardan. gerçi o neXXXXX o. allah biir hesabini yapmistir. zaten oyunda kalmaya devam etseydi kirmiziyida yerdi.

burda adam ne dedi degüya ona kiziyonuz.. az bile demis yanii.." ay pardon szymek efendi dünyakadar para aliyorsunuz ama oynamiyorsunuz.. oyundan çikmak için elinden geleni yapiyosun ama oyundan alininca da sinirleniyosun.. neden böyle yapiyorsunuz szymek sultan"mi deseydi.. o xxxx yazan yerde de ne yazdigini biliyorum yanii.. onun içinde bana anlatmayin... ama haklisiniz bi futbolcu ya hasaaa halife yarisina böyle seyler denmez... töbe töbee....smileys/smiley7.gif

TSelif
11.04.2006, 12:35
Bence bizim formamizi giydigi müddetçe hiç bir futbolcuya böyle çirkin ithamlarda bulunulmamali

Özsu
11.04.2006, 12:40
smileys/smiley2.gif
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">destekLiyorum</TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=11863422>
Bence bizim formamizi giydigi müddetçe hiç bir futbolcuya böyle çirkin ithamlarda bulunulmamali </BLOCKQUOTE>

gurbetçi 61
11.04.2006, 12:57
<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Erman Toroglu?nu kiniyoruz
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/logo2.gifTrabzonspor Yönetim Kurulu, LIG TV?de yayinlanan Maraton programinin yorumcusu Erman Toroglu?nu Trabzon ve Rize kentleri arasindaki dostlugu baltalamaya yönelik ifadeleri nedeniyle kinadi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>?Futbolda siddeti destekliyor?
Basin Sözcümüz Zeyyat Kafkas bugün düzenledigi basin toplantisinda konuyla ilgili yaptigi açiklamada, ?Rizeliler?in Trabzonlular?i Pontus Rum?u olarak gördüklerini beyan eden bu ifadeler dogrudan futbolda siddeti desteklemeye ve Trabzon-Rize dostlugunu baltalamaya yönelik yorumlar olarak degerlendirilmelidir? dedi.

?Kentsel kavgalari körüklemek yakismaz?
Türkiye?nin hassas bir süreçten geçtigi bu günlerde kentler arasi kavgalari körüklemenin sorumlu spor adamlarina yakismadiginin altini çizen Kafkas,
?Toroglu açiklamalariyla Rizeli dostlarimizi da töhmet altinda birakmistir? diye konustu.

?Sözlerini geri almasi gerek?
Yorumlarindan dolayi yönetim kurulu olarak Erman Toroglu?nu kinayan Kafkas, sözlerini geri almasi gerektigini vurgulayarak, ekran yöneticilerinin de kendisine gereken tavri koymasini beklediklerini de sözlerine ekledi.

<DIV align=right>11.04.2006 12:36:00</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

Şentürk
11.04.2006, 12:58
cok guzel diyosunda niye oynamiyo peki bu adam. biraz dikkatli izlersen eski simekten hiç bi eser kalmadigini görürsün.

sana bi tavsiye bundan sonra hiç bi futbolcuyu bagrina basma, cok sevme. helede bu aralar. zaten tepemize ciktilar. layik oldugu yere insinler ii oynasinlar. sonra tekrar kalbimize cikaririz...

benim tepkim kullandigin cümleye karsiydi dogru bu aralar kimse oynamiyor! ama yine oynamak onlarin elinde ve destek vermek lazim her seye ragmen!!

Kaya
11.04.2006, 13:03
desene simek yirtti protestolardan. gerçi o neXXXXX o. allah biir hesabini yapmistir. zaten oyunda kalmaya devam etseydi kirmiziyida yerdi.

burda adam ne dedi degüya ona kiziyonuz.. az bile demis yanii.." ay pardon szymek efendi dünyakadar para aliyorsunuz ama oynamiyorsunuz.. oyundan çikmak için elinden geleni yapiyosun ama oyundan alininca da sinirleniyosun.. neden böyle yapiyorsunuz szymek sultan"mi deseydi.. o xxxx yazan yerde de ne yazdigini biliyorum yanii.. onun içinde bana anlatmayin... ama haklisiniz bi futbolcu ya hasaaa halife yarisina böyle seyler denmez... töbe töbee....smileys/smiley7.gif

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4337& (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4337&amp;PN=1) amp;PN=1Edited by: Kaya

Cengiz Çubukcu
11.04.2006, 13:15
valla

ne maça gidesim....

ne gazete okuyasim.....

ne BMN ye takilasim.....

nede spor haberi izleyesim var....

TAKIMLA ILGILI BÜTÜN UMUDUMU KAYBETTIM.....

ben de ayni sekildeyim, içimden hiçbirsey yapmak gelmiyor...

Faik Yılmaz
11.04.2006, 13:16
Kulüp basin sözcüsü Zeyyat Kafkas, dün aksam yönetim kurulunun yaptigi toplantida, Kayseri deplasmanindaki davranislarindan dolayi Yattara'ya 3 bin, Fatih, Celaleddin ve Lee Yong'a 2 bin, Gökdeniz'e bin, Ferhat'a da 500 YTL para cezasi verme karari alindigini söyledi. Kafkas, teknik direktör Vahid Halilhodziç'in söz konusu karsilasmayla ilgili raporlarini yeni verdigini ve bu nedenle daha önce oynanan maçla ilgili karari dün aldiklarini kaydetti.

Travelair
11.04.2006, 13:17
Simek konusunda ben destek olunmasi kanisindayim. Her insanin kötü zamanlari olabilir, kaldi ki kötü formda olusu. Agresif olmasina gelince; tabiki futbol maçinda ayagi kirilan futbolcu kendisini yildirmaya yönelik sert "müdahele"lerden sonra tepki göstermesi normal karsilanmalidir. Ama biz herkesi kötüleyerek kötü gününde de yaninda olmazsak futbolcularimizin, ilerde Trabzonspor'da top oynatacak futbolcu bulamayiz. Bir arkadasimiz "Saksakçi" diyor ben "Kötü gün taraftari" diyorum. Yorumu size birakiyorum. Simek gibi topçulara destek olmaliyiz yoksa kaçiririz kimse de daha gelmez

kutoz
11.04.2006, 13:18
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 ="metin"><T>
<T>
<TR>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/logo2.gifTrabzonspor Yönetim Kurulu, LIG TV?de yayinlanan Maraton programinin yorumcusu Erman Toroglu?nu Trabzon ve Rize kentleri arasindaki dostlugu baltalamaya yönelik ifadeleri nedeniyle kinadi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>?Futbolda siddeti destekliyor?
Basin Sözcümüz Zeyyat Kafkas bugün düzenledigi basin toplantisinda konuyla ilgili yaptigi açiklamada, ?Rizeliler?in Trabzonlular?i Pontus Rum?u olarak gördüklerini beyan eden bu ifadeler dogrudan futbolda siddeti desteklemeye ve Trabzon-Rize dostlugunu baltalamaya yönelik yorumlar olarak degerlendirilmelidir? dedi.

Türkiye?nin hassas bir süreçten geçtigi bu günlerde kentler arasi kavgalari körüklemenin sorumlu spor adamlarina yakismadiginin altini çizen Kafkas,
?Toroglu açiklamalariyla Rizeli dostlarimizi da töhmet altinda birakmistir? diye konustu.

Yorumlarindan dolayi yönetim kurulu olarak Erman Toroglu?nu kinayan Kafkas, sözlerini geri almasi gerektigini vurgulayarak, ekran yöneticilerinin de kendisine gereken tavri koymasini beklediklerini de sözlerine ekledi.

<DIV align=right>11.04.2006 12:36:00</DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

Bu adam, bu cüreti nereden aliyor.Nerde Trabzon ve Rize'nin ileri gelenleri. Su adama, birisi çikip haddini bildiremiyor mu. Insanlari töhmet altinda birakiyor ama kimseden ses çikmiyor. Bazin sözcümüz, resmi sitede kinadigindan bahsediyor, erman efendi ise yine kendi bildigini okuyacak. Bu tür insanlara, anladigi dilden konusmak gerek.

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
11.04.2006, 13:18
Vahid b*ku yine topçulara atmis, bravo...

Travelair
11.04.2006, 13:20
Kaynak: fanatik.com.tr

2007 Besiktas!

Ocak ayindaki kongrede yeniden baskanliga adayligini koyacak olan Yildirim Demirören, listesine Sinan Engin?i de alacak
11.04.2006

Sinan Engin, Baskan?in seçim kozlarini belirlemeye basladi. Listede simdilik su isimler var: Delgado, Pascal Feindouno, Grafite...

Yeni yapilanma
Mali ve Idari Genel Kurul?da, 2007 yili Ocak ayinda yapilacak Olagan Genel Kurul?da yeniden aday olacagini resmen açiklayan Baskan Yildirim Demirören, seçim çalismalarina aylar öncesinden basladi. Futbolda yeniden yapilanmaya gidilmesi gerektigini belirten Demirören, 100. yilda gelen sampiyonlukta büyük pay sahibi olan menacer Sinan Engin?i saflarina katmayi basardi...

Cafu?yu sundu
Uzun süredir bir diger baskan adayi Celal Kolat ile birlikte görülen Engin?in, kongrede Yildirim Demirören?in listesinde yer almasi kesinlik kazandi. Ikili arasindaki ilk görüsmede, transfer masaya yatirildi. Sinan Engin?in, Besiktas Baskani?na önerdigi ilk isim ise, geçtigimiz hafta Celal Kolat ile birlikte Milano?da birebir görüsme imkani buldugu Cafu oldu.

Eski adamlar!
?Takimda bir agabey yok. Cafu ile bu eksigi giderebiliriz? diyerek Sambaci?nin ismini veren Sinan Engin, ayrica geçen sezon önerdigi, ama dönemin teknik direktörü Riza Çalimbay?in ?geçer not? vermedigi üç ismi de yeniden gündeme tasidi. Su an listede yer alan bu isimler söyle: Matias Delgado (Basel), Pascal Feindouno (Saint Etienne), Grafite (Le Mans)...

-------------------------------------------------------

Sinan Engin'in ve yönetimin uzun süreden beridir Saint Etienne futbolcularina göz koydugunu biliyorum. Haber dogru olabilir

Oruç
11.04.2006, 13:24
ÜÇÜNCÜLÜK MÜCADELESI AGIRIMIZA GIDIYOR

Zeyyat Kafkas, sezon sonunda mutlaka gerekli müdahalelerin yapilacagini ifade ederek, "Trabzonspor' un üçüncülük için mücadele etmesi zaten camia olarak bizim agirimiza gidiyor. Tüm camia sampiyonluk için mücadele etmeyi bekliyor. Bu yönde gerekli tüm müdahaleler yapilacaktir" dedi. Kafkas, Halilhodziç' le devam etme konusundaki fikirlerinin sürdügünü belirterek, "Yönetim olarak tavrimizi hocaya ilettik. Bundan sonra top Sayin Hodziç' tedir. Saniyorum birkaç maç sonra gerekli açiklamayi yapacak ve bize haber verecektir. Yönetim olarak tavrimizin istikrardan yana oldugunu ve hocamizla devam etme taraftari oldugumuzu bildirmistik. Bu tavrimizda bir degisiklik yok" dedi. Kafkas, Halilhodziç' in teklifi kabul etmemesi halinde ne olacagi yönündeki bir soruyu ise, "Trabzonspor gibi büyük kulüplerin her zaman bir B Plani vardir" seklinde yanitladi. Kafkas, Halilhodziç' in görevini sürdürüp sürdürmemesi konusundaki fikirlerinin saha sonuçlarina bagli olmadigini da vurgulayarak, "Sadece saha sonuçlarina bagli degil. Takimimizin kadromuzun elindeki imkanlar belli, kadromuzun kapasitesi belli, oynadigimiz futbol ortada. Direkt saha sonuçlarina bagli oldugunu söylemek yanlis olur" dedi. Kafkas, yönetim kurulu olarak sorunlara gerekli teshisi yaptiklarini da sözlerine ekleyerek, "Trabzonspor'daki problemler ortada. Bir hasta varsa tedavi gereklidir ama önce teshis gereklidir. Yönetim kurulu tetkikleri yapti. Ariza nerede net bir sekilde biliyor" dedi.

superspor.com

Faik Yılmaz
11.04.2006, 13:25
ÜÇÜNCÜLÜK MÜCADELESI AGIRIMIZA GIDIYOR

herhalde onun için 3. olmamak adina her seyi yapiyorsunuz..

Travelair
11.04.2006, 13:28
Kaynak: fotomac.com.tr

Böyle gitmez

Albayrak "Sahada onlari taniyamadim. Gelecek sezon çok farkli bir Trabzonspor kuracagiz" dedi.

G.Birligi yenilgisi sonrasinda Istanbul'a gelen baskan Nuri Albayrak Fotomaç'a konustu. "Sahadaki futbolcularimi taniyamadim" diyen Albayrak sözlerini söyle sürdürdü: "Bir takimda nasil bu kadar düsüs olur, anlamak mümkün degil. Ancak asla böyle gitmez. Önlem alacagiz."

YENI ISIMLER ARIYORUZ
Gelecek sezon
bambaska bir Trabzonspor kuracaklarini belirten Albayrak "Formasinin hakkini veren, mücadele hirsi ve istegi çok yüksek, takim ruhunu yakalayabilen futbolcularin pesindeyiz. Trabzonspor formasinin agirligini tasiyabilen isimlerle yeni sezonda daha güçlü bir takim olacagiz" dedi.

Ayşe Aygün
11.04.2006, 13:43
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 ="metin"><T><T>
<T>
<TR>

<DIV align=right>11.04.2006 12:36:00</DIV></TD></TR></T></T></T></TABLE>

Bu adam, bu cüreti nereden aliyor.Nerde Trabzon ve Rize'nin ileri gelenleri. Su adama, birisi çikip haddini bildiremiyor mu. Insanlari töhmet altinda birakiyor ama kimseden ses çikmiyor. Bazin sözcümüz, resmi sitede kinadigindan bahsediyor, erman efendi ise yine kendi bildigini okuyacak. Bu tür insanlara, anladigi dilden konusmak gerek.

öylese biz durmayalim trbazon belediyesi, rize belediyesi, trbzn valilig, rize valiligine mail atip onlarin birlik beraberlik mj vermelerini aramzida böyle sey olmadigini erman toroglunu kinamalarini saglayalim ne dersiniz.

Şentürk
11.04.2006, 13:50
Simek konusunda ben destek olunmasi kanisindayim. Her insanin kötü zamanlari olabilir, kaldi ki kötü formda olusu. Agresif olmasina gelince; tabiki futbol maçinda ayagi kirilan futbolcu kendisini yildirmaya yönelik sert "müdahele"lerden sonra tepki göstermesi normal karsilanmalidir. Ama biz herkesi kötüleyerek kötü gününde de yaninda olmazsak futbolcularimizin, ilerde Trabzonspor'da top oynatacak futbolcu bulamayiz. Bir arkadasimiz "Saksakçi" diyor ben "Kötü gün taraftari" diyorum. Yorumu size birakiyorum. Simek gibi topçulara destek olmaliyiz yoksa kaçiririz kimse de daha gelmez

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

trapezus61
11.04.2006, 14:01
Daha dün methiyeler düzdügümüz, onu Trabzonspora transfer edene dualar ettigimiz bir adam bu kadar da kolay harcanmaz ki... Trabzonspor taraftari bu mudur yani? Ayip ediyorsunuz beyler... Simek gibi yetenekler Trabzonspora o kadar az geliyor ki... Bu kadar kolay harcamaya hiç hakkimiz yok.

Elin Polonyalisina kadar hesap soracak baska kimse kalmadi mi bu koca camiada?http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley5.gif

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
11.04.2006, 14:04
hoca varken kimse kurataramaz bizi

degok
11.04.2006, 14:22
http://www.spor3.com/haberimaj/Ibrahim_Yattara_Manset_4.JPGYattara: ?Suçlu Halilhodziç !?

Trabzonspor?un Gineli yildizi Yattara, alinan yenilgilerin faturasini Hodziç?e kesti?

Trabzonlu futbolcular, Gençler yenilgisinin faturasini Bosnak hocaya kesti. Yattara, Halilhodziç?in her maça farkli 11 çikardigini belirtip, ?Yasanan kayiplarin nedeni tutarsiz ve ayarsiz kadro? dedi

Gençlerbirligi yenilgisiyle UEFA yarisininin gerisine düsen Trabzon?da sinirler gerildi... Baskent deplasmaninda altin degerinde 3 puan birakan Bordo-Mavili futbolcular, yasanan kayiplarin kadro ayarsizligindan kaynaklandigi görüsünü savunuyorlar.

Basta Yattara, Fatih Tekke, Szymkowiak, Ufukhan, Celaleddin, Tolga ve Feridun olmak üzere birçok futbolcu, her hafta farkli bir 11 kurgusuyla mücadele ettiklerini belirterek yenilginin faturasini Halilhodziç?e kestiler.

Gençlerbirligi maçinda sonradan oyuna giren Yattara tepkisini ?Tutarsiz ve ayarsiz kadro konsantrasyonumuzu bozuyor. Bir hafta sagdasin, diger hafta soldasin. Yedekte bekleyen, bir hafta sonra ilk 11?de oynuyor. Kendimizle çelisir hale geldik. Kadro istikrari saglanamadigi için saha içinde büyük sikinti yasiyoruz? sözleriyle dile getirdi.

Star

Salih Yazıcı
11.04.2006, 14:33
Basin Sözcüsü Kafkas: ?Yasanan süreç masaya yatirilacak?
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/110406zeyyat.jpgBasin Sözcümüz Zeyyat Kafkas bugün saat 11.00?de Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde bir basin toplantisi düzenledi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>?Gelismeler etraflica düsünmeye sevketti?
Turkcell Süper Ligi?nin ikinci yarisina elde ettigi basarili sonuçlarla iyi bir giris yapan ve kendisini UEFA Kupasi?na katilma mücadelesinin içerisinde bulan Trabzonspor?un kaybettigi puanlara Gençlerbirligi deplasmaninda bir yenisini daha eklemesinin tüm camia gibi kendilerini de üzdügünü ifade eden Kafkas, gelismelerin yönetim kurulunu da etraflica düsünmeye sevk ettigini belirtti.

?Izah edilebilir bir tarafi yok?
Trabzonspor?un ligde hak ettigi yerde bulunmadigini kaydeden Kafkas, ?Bir yandan bu yil ligde üçüncülük için mücadele vermemizin üzüntüsünü içimize gömerken, simdi bu yarista da sansimizin azalmasinin izah edilebilir bir tarafi yoktur? diye konustu.

Tespit ve tahlil dönemi
Kafkas, göreve geldikleri günden bugüne kadar geçen süreyi bir ?tespit ve tahlil dönemi? olarak gördüklerini ifade ederek, ?Yasanan bu sürece camiamizdan biraz daha sabirli olmalarini, önümüzdeki sezonda Trabzonspor ismine ve agirligina yakisan bir ekiple mücadele edecegimizden kimsenin endise duymamasini istiyoruz. Camiamizdan sabir istememizin yillarin biriken agirligi karsisinda ne kadar zor oldugunu bilsek de, sagduyulu davranmaktan ve sezon sonuna kadar beklemekten baska çaremiz yoktur? ifadelerini kullandi.

Kalan adimlar mayis sonrasinda
Kafkas sözlerini söyle sürdürdü: ?Yönetim kurulumuz Sayin Nuri Albayrak baskanliginda bu anlamdaki becerisini ve kararliligini ligin devre arasinda göstermis ve yaptigi müdahalelerle ciddi bir degisimin temellerini atmistir. Kalan adimlari atmanin zamani da mayis sonrasi olacaktir. Ligin kalan haftalari itibariyle oynayacagimiz müsabakalarin sonuçlarinin öneminin yaninda, önümüzdeki yil bu yapi içerisinde yola kimlerle devam edecegimiz konusu da sergilenecek performansla dogru orantili olacaktir.?

?Gereken tüm adimlar atilacak?
?Biz yasadigimiz süreci UEFA Kupasi?na katilma yolunda bir yaris olarak görsek de sezon sonu verecegimiz kararlar için bir takip ve tespit dönemi olarak degerlendirdigimizi de herkesin iyice anlamasini istiyoruz. Zamani geldiginde yasanan süreç masaya yatirilacak ve yönetim kurulumuz kulübümüzün menfaatleri dogrultusunda atilmasi gereken tüm adimlari atacaktir. Trabzonspor önümüzdeki sezona tarihi boyunca gerçek hedefi olan kendisine dört büyükten biri sifatini kazandiran lig sampiyonlugu için mücadele verecek bir ekiple baslayacaktir?

Halilhodžić?ten yanit bekleniyor
Zeyyat Kafkas, birkaç maç sonra Teknik Direktör Vahid Halilhodžić?in düsüncelerini ve taleplerini bildirmesini beklediklerini de söyleyerek, ?Biz kendisine birlikte çalismaya devam etmek istedigimizi ilettik. Her zaman istikrardan yana oldugumuzu söylesek de Trabzonspor?un her zaman bir B plani vardir. Hocamizin kalmasi sadece saha sonuçlariyla baglantili olmayacak? yorumunu yapti.

?Yönetim kurulu sorunu biliyor?
Takimin galip geldigi maçlarda iyi oynamadigini, sadece takim oyununu sahaya güzel bir sekilde yansittigi için üç puana ulastigini gördükleri için fazla bir coskuya kapilmadiklarini belirten Kafkas, ?Yönetim kurulu sorunun nerede oldugunu çok iyi biliyor ve gereken hamle neyse onu yapacaktir.? ifadesini kullandi.

Resmi teklif yok
Kafkas ayrica Ibrahima Yattara, Fatih Tekke, Gökdeniz Karadeniz ve Hüseyin Çimsir Tekke için Avrupa?dan herhangi bir kulüpten resmi teklif gelmedigini de sözlerine ekledi.

<DIV align=right>11.04.2006 13:39:00</DIV>

Şentürk
11.04.2006, 14:57
Daha dün methiyeler düzdügümüz, onu Trabzonspora transfer edene dualar ettigimiz bir adam bu kadar da kolay harcanmaz ki... Trabzonspor taraftari bu mudur yani? Ayip ediyorsunuz beyler... Simek gibi yetenekler Trabzonspora o kadar az geliyor ki... Bu kadar kolay harcamaya hiç hakkimiz yok.

Elin Polonyalisina kadar hesap soracak baska kimse kalmadi mi bu koca camiada?http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley5.gif

+1967

Faik Yılmaz
11.04.2006, 15:06
HA ANLADIM BU SENEKI BASARISIZLIGIN SORUMLUSU taraftar oZAMAN

Faik Yılmaz
11.04.2006, 15:11
Asbaskan Hasim Sayitoglu, Halilhodziç'in kendilerine rapor vermedigini açikladi. Sayitoglu, 'Vahid hocayla daha önce yaptigimiz görüsmede bize 10-15 gün zaman istedigini söylemisti. Ama o görüsmede biz yöneticilere rapor vermemistir. Kamuoyunun bu konuyu böyle bilmesinde fayda vardir. Ayrica hiçbir futbolcumuza da tek kurus borcumuz yoktur' dedi.

SZYMEK CEZALI

SAYITOGLU sözlerini 'Türkiye Kupasi'ndan da elendik parasal ve manevi anlamda büyük zarara ugradik. Simdi de Avrupa'ya gidemezsek ayni zarari yine çekecegiz. Inanin canimiz yaniyor. Trabzonspor bu olmamali. Gereken önlemler mutlaka alinacaktir. Söz veriyoruz' diye sürdürdü. Bu arada Trabzonspor'un Polonyali futbolcusu Szymkowiak, Gençlerbirligi maçinda 4'üncü sari kartini görünce cezali duruma düstü. Tecrübeli futbolcu, Diyarbakirspor maçinda görev alamayacak. Sakatlanan Hüseyin'in MR'i çekilirken, Adem Koçak da tedavi için Istanbul'a gitti.

YILDIZLAR DA SÖNDÜ

SABAH yapilan idmana izinli olan kaptan Fatih Tekke, hafif sakatligi bulunan Gökdeniz ve Djokaj katilmazken, Milli Takim'a giden kaleci Tolga, Ufukhan ve Ferhat da çalisma da yer almadi. Öte yandan Trabzonspor'da ligin 25. haftasindaki Galatasaray maçinda itibaren yildiz futbolcular Fatih Tekke, Szmykowiak ve Gökdeniz'in birlikte forma giymeye baslamasi da kötü gidise çare olamadi. Son 6 lig maçinda, 2 galibiyet, 3 yenilgi ve 1 beraberlik alan Bordo-Mavililer, UEFA Kupasi'na katilma yolunda önemli yaralar aldi.

(Aksam)

Erdinç Dilek
11.04.2006, 15:17
yönetim si an hala bir amacamizin oldugunu söylemekten baska ne diyebilirlerki..yani evet havlu attik maalesef futbolcularimiz yetersiz deyip zaten demolarize olmus bu futbolculari daha da demolarize etmekten baska ne ise yarar ki böyle birsey denildigindede bizden yine tepki almazlarmi? alirlar..aslinda yöneticilerimiz kadar su an o formayi giyip maça çikan futbolcular belirtilen amac için çirpinsalar simdi farkli yerde idik, yöneticiler üstüne düsen görevi mevcut ortamlar dahilinde yapiyorlar, bir insana ne kadar çok umut verirsen o kadar iyi verim alirsin su an ki kadroyu olusturan futbolcular belli bir psikozun içinde olan insanlar bunlara çikipta asiri bir tepki verirsen daha da batar bu takim, o yüzden destek vermekte umut dagitmaktan baska bir caresi yok bu yönetimin su sezonu bitirip artik saglam temelleri için ugrasmak gerek ve bunu mutlaka yapiyorve düsünüyordur yöneticiler bizde artik basariyi hemen degil zamanla olacagina kanaat getirmemiz lazim, simdiden baslayip sönmeye yüz tutmus bu atesi tekrar alevlendirmek için en azindan su an bu takimin basinda olanlara süre vermeli sabirli olmaliyiz herseyin basi sabir, yönetime yüklenmekbize kar getirmez futbolcularada öyle.... bir anlik sinirimizin esiri oluyoruz bende yapiyorum bunu yapmiyor degilim ama sakin olmali öyle düsünmeliyiz... tekrar basarili olmak için gerekli potansiyelimiz var, bize düsen destegimizi hiç esirgimemek, kimden mi destegimize ihtiyaci olanlardan...sevgilerimle

Tespit ve tahlil dönemi
Kafkas, göreve geldikleri günden bugüne kadar geçen süreyi bir ?tespit ve tahlil dönemi? olarak gördüklerini ifade ederek, ?Yasanan bu sürece camiamizdan biraz daha sabirli olmalarini, önümüzdeki sezonda Trabzonspor ismine ve agirligina yakisan bir ekiple mücadele edecegimizden kimsenin endise duymamasini istiyoruz. Camiamizdan sabir istememizin yillarin biriken agirligi karsisinda ne kadar zor oldugunu bilsek de, sagduyulu davranmaktan ve sezon sonuna kadar beklemekten baska çaremiz yoktur? ifadelerini kullandi.

ben bu laflari nereden hatirliyorumEdited by: erdinç67

temelyilmaz
11.04.2006, 15:27
YILDIZLAR DA SÖNDÜ

SABAH yapilan idmana izinli olan kaptan FATIH TEKKE katilmadi zaten katilmasi olay

emre81
11.04.2006, 15:42
Trabzonsporun bu halinden en az sorumlu olan taraftardir yillarca kurulna dandik kadrolara ragmen bu takimin arkasinda olmustur, sanmiyorumki sampiyonlar ligine gitmeyi hedefleyen baska bir klübün yönetimi ön elemeyi geçersek transfer yapacagiz desin oysaki transferi yapip sampiyonlar ligine girmek çok kolayken ah ah bu takimi ne hale getirdini elinize geçen firsatlari nasil harcadiniz kahraman olmak varken rezil oldunuz.

Travelair
11.04.2006, 15:47
Trabzonsporun bu halinden en az sorumlu olan taraftardir yillarca kurulna dandik kadrolara ragmen bu takimin arkasinda olmustur, sanmiyorumki sampiyonlar ligine gitmeyi hedefleyen baska bir klübün yönetimi ön elemeyi geçersek transfer yapacagiz desin oysaki transferi yapip sampiyonlar ligine girmek çok kolayken ah ah bu takimi ne hale getirdini elinize geçen firsatlari nasil harcadiniz kahraman olmak varken rezil oldunuz.

smileys/smiley32.gifBöyle isbilmezlik olursa, az parayla çok is istenirse tabiki sampiyonlar ligine de girilmez Uefa'ya da. Yigidi öldür ama hakkini ver demisler.Geçmis yönetiminçok emegi geçmistir ama Sampiyonlar Ligi tam bir fiyasko

Tahir
11.04.2006, 15:53
Abi geçmisden alinan dersleri hep aklimizda tutup ileriye saglam adimlarla yürümeliyizYapilan yanlislar belli.sekiz ay bir futbolcu alinmaya çalisildi çesitli nedenlerden dolayi alinmadi.Belki hakliydilar ama yapilan yanlisti.Benim asil korkum gelecek dönemde de bu yanlisin tekrarlanacagidir.Hala gelecek yilin teknik direktörü belli olmayan ve bir plani olmayan bir yönetim.

Salih Yazıcı
11.04.2006, 17:11
Baskan Albayrak: ?Her isin basi istikrardir? http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/video.gif
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/050406baskan.jpgMemorial Hastanesi`nin sponsorlugunu üstlendigi ?11 Altin Adam Yarismasi? Mart ayinin juri toplantisi Kalyon Oteli?nde gerçeklestirildi. Organizasyona geçtigimiz ayin futbol yöneticisi seçilen Baskanimiz Nuri Albayrak da katildi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Fatih Akyel ikinci oldu
Ayrica oyuncumuz Fatih Akyel de 175 oyla Mart ayinin en iyi futbolcusu seçilen Galatasarayli futbolcu Rigobert Song`un ardindan 129 oyla ikinci oldu. Fatih Akyel?i 128 oyla Fenerbahçeli Ümit Özat takip etti.

?Hocamiz zaman istedi?
Gecede basin mensuplarinin sorularini yanitlayan Baskan Nuri Albayrak, önümüzdeki sezon Vahid Halilhodžić ile devam edip etmeyeceklerinin henüz belli olmadigini ifade ederken, ?Vahid hoca ile bir ön görüsme yaptik. Bizden zaman istedi. Hocamizla devam edip etmeyecegimize önümüzdeki günlerde karar verecegiz. Kendisinin bazi sorunlari var. Onlari halletmesini bekliyoruz. Eger tamam derse, sartlarda da anlasirsak devam etmeyi düsünüyoruz. Anlasamazsak bizim de önümüzde görüsme halinde oldugumuz, görüstügümüz, teknik direktörler var. Onlarla yolumuza devam edecegiz? dedi.

3 yilda 3 kongre
Bordo - Mavili camianin son yillarda istikrarsiz bir görüntü çizdigini vurgulayan Albayrak, ?Her seyin basi istikrardir. Bir futbol takiminda yönetim istikrarli olursa, futbolcular ve teknik heyet de istikrarli olur. Biz, camia olarak 3 yilda 3 kongre yaptik. 3 teknik adam degistirdik. Ise bundan baslayacagiz. Ilk olarak stadimizi 24 saat faaliyette olan bir yer yaparak, kulübümüze gelirler saglayacagiz. Bu istikrari yönetim olarak yakalarsak, futbol takimina da yansir ve böylece sampiyonluk için mücadele edecek bir takim olustururuz. Futbol takimi iyi sonuçlar aldigi zaman, gerisi zaten gelir? diye konustu.

?Degerlerimize hep sahip çiktik?
Bir köse yazarinin ?Senol Günes?e Trabzonspor kapilari kapandi mi?? sorusu üzerine Nuri Albayrak, ?Trabzonspor Kulübü?nün kapilari hiç kimseye kapanmaz. Biz, her zaman kendi degerlerine sahip çikan bir kulüp olarak örnek olduk. Böyle olmaya da devam edecegiz? cevabini verdi.

?Skorlar geçici, dostluk kalicidir?
Galatasaray ve Fenerbahçe?nin sampiyonluk yolunda sanslarina da deginen Baskan Albayrak, ?Her ikisi de esit sansa sahip. Ancak, Galatasaray Türkiye?de su an en iyi futbol oynayan takim. Biz, Galatasaray maçinda nasil oynadiysak, Fenerbahçe maçina da ayni sekilde çikacagiz. Sonuçta skorlar geçicidir, ama dostluk kalicidir? diyerek sözlerini tamamladi.

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/video.gif 11 Altin Adam (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/videolar/110406Memorial.wmv)

Şentürk
11.04.2006, 17:38
http://www.takagazete.com/resim/img/napoly&#111;nszymek.jpggençlerbirligi maç sonrasi..

adam neredeyse aglayacak..

zaten yenilgiden sonra bunu yasayabilen ender futbolculardan biri hatirlayin geçen yil ankara maçindan sonra soyunma odasinda hüngür hüngür agladi!!

szymek bu sezon istedigi gibi gitmedi her sey ona ragmen takima katkisi ortada ama seneye insallah takimda iyi olucak szymekte...

the real
11.04.2006, 17:45
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>TRABZONSPOR'DA PARA CEZASI
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Turkcell Süper Futbol Ligi'nin 27. haftasinda deplasmanda Kayseri Erciyesspor'a 1-0 yenilen Trabzonspor'da, bu maçla ilgili olarak 6 oyuncuya para cezasi verildi.
Kulüp basin sözcüsü Zeyyat Kafkas, dün aksam yönetim kurulunun yaptigi toplantida, Kayseri deplasmanindaki davranislarindan dolayi Yattara'ya 3 bin, Fatih, Celaleddin ve Lee Yong'a 2 bin, Gökdeniz'e bin, Ferhat'a da 500 YTL para cezasi verme karari alindigini söyledi.
Kafkas, teknik direktör Vahid Halilhodziç'in söz konusu karsilasmayla ilgili raporlarini yeni verdigini ve bu nedenle daha önce oynanan maçla ilgili karari dün aldiklarini kaydetti</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

Yahu nasil bir yönetim anlayisidir bu yaa sen git iki hafta önceki maçin cezasini simdi ver BU cezalari maçin hemen ardindan vereceksinki bir yaptirimi olsun..Belki bu ceza zamaninda verilseydi gençler maçindaki ruhsuzluk vurdum duymazlik olmayacakti....ne kadar acemice bir anlayistir bu yaaaa...KIM takar böyle bir yönetimi yaaaa ....BURASI ISTANBUL BÜYÜK SEHIR BELEDIYE SPOR DEGIL BASKAN BURASI TRABZONSPOR</TD></TR>

Travelair
11.04.2006, 17:46
Katiliyorum

ozcan_asanoglu
11.04.2006, 17:54
katilmiyorum...

ist. büyüksehir olmadigi için hocadan rapor gelmeden kendi insiyatifi ile hareket etmedi...

Emre Emiroğlu
11.04.2006, 18:00
beyler bu cezalari kayseri erciyes maci icin degil YÜCE VAHIDIN raporu dogrultusunda dsiplinsiz laubali davranista bulunan futbolculara ceza verilmis. galiba haber yanlis..

symet terbiyesizlik yapmis

ferhat ve fatih akyel de laubali davraniomus

bu herif takimi bölmeye devam ediyor. her futbolcuyu küstürüyor !!!

Travelair
11.04.2006, 18:16
Profesyonelim diyen futbolcu davranislarina da dikkat etmek zorunda. Sonra neden sahada bunlar laubali diyoruz degil mi? Aslinda burda Halilhodzic'in raporunu neden 2 hafta beklettigi sorulmali. Eger böyleyse yönetimin bir kabahati yok. Tabi cezalar moral bozmamak amaciyla bekletilmis de olabilir Halilodzic veya yönetim tarafindan

murat
11.04.2006, 18:26
Djokaj 1 hafta yok
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/100406sakat100.jpgGençlerbirligi maçinda aldigi darbe nedeniyle sag diz iç yan baglarinda esneme ve birinci derece zedelenme meydana gelen futbolcumuz Ardijan Djokaj, bir hafta sahalardan uzak kalacak.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Saglik Kurulu Baskanimiz Köksal Güney sakatliklari süren oyuncularla ilgili yaptigi açiklamada, ?Djokaj?in dizindeki agrisi nedeniyle bir hafta dinlenmesini uygun gördük. Diger oyuncularimizla ilgili ciddi bir problemimiz yok? dedi.

Bu arada Güney, dizindeki agrilardan sikayet eden Hüseyin Çimsir?in devam eden testlerinin ardindan sezon sonunda biçak altina yatmasinin ihtimal dahilinde oldugunu da sözlerine ekledi.

<DIV align=right>11.04.2006 </DIV>
<DIV align=right></DIV>
<DIV align=right></DIV>
<DIV align=left>bugun aldigim en guzel haber smileys/smiley2.gif</DIV>

gultekinsurul
11.04.2006, 18:39
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 ="metin"><T><T><T>
<T>
<TR>

<DIV align=right>11.04.2006 12:36:00</DIV></TD></TR></T></T></T></T></TABLE>

öylese biz durmayalim trbazon belediyesi, rize belediyesi, trbzn valilig, rize valiligine mail atip onlarin birlik beraberlik mj vermelerini aramzida böyle sey olmadigini erman toroglunu kinamalarini saglayalim ne dersiniz.

arkadaslarben bir Trabzonlu olarakkendi adima, rtuk. gov.tr sitesinde ki sikayet formunu doldurdum ayrica basbakanlik.gov.tr de, direk basbakanlik formuna da, ayni sikayetlerimi; bu adamin bölgeye nifak sokmaya çalistigina dair ve terbiyesiz hareket ve laflari ile ilgili sikayet yazisi yazdim. Bu da bir yol, belki forumdaki herkes bir mesaj atarsa etkili olur kanaatindeyim.

saygilarimla,

Nytre
11.04.2006, 18:42
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400><T>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>TRABZONSPOR'DA PARA CEZASI
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Turkcell Süper Futbol Ligi'nin 27. haftasinda deplasmanda Kayseri Erciyesspor'a 1-0 yenilen Trabzonspor'da, bu maçla ilgili olarak 6 oyuncuya para cezasi verildi.
Kulüp basin sözcüsü Zeyyat Kafkas, dün aksam yönetim kurulunun yaptigi toplantida, Kayseri deplasmanindaki davranislarindan dolayi Yattara'ya 3 bin, Fatih, Celaleddin ve Lee Yong'a 2 bin, Gökdeniz'e bin, Ferhat'a da 500 YTL para cezasi verme karari alindigini söyledi.
Kafkas, teknik direktör Vahid Halilhodziç'in söz konusu karsilasmayla ilgili raporlarini yeni verdigini ve bu nedenle daha önce oynanan maçla ilgili karari dün aldiklarini kaydetti</TD></TR></T></T></TABLE>
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

Yahu nasil bir yönetim anlayisidir bu yaa sen git iki hafta önceki maçin cezasini simdi ver BU cezalari maçin hemen ardindan vereceksinki bir yaptirimi olsun..Belki bu ceza zamaninda verilseydi gençler maçindaki ruhsuzluk vurdum duymazlik olmayacakti....ne kadar acemice bir anlayistir bu yaaaa...KIM takar böyle bir yönetimi yaaaa ....BURASI ISTANBUL BÜYÜK SEHIR BELEDIYE SPOR DEGIL BASKAN BURASI TRABZONSPOR</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV>
<DIV></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

bu maçi yenselerdi ceza vermeyeceklerdi herhalde...

ahmetansu61
11.04.2006, 19:36
baskan görüsmekta oldugumuz hocalar var demis. hocayla yolun ayrilcagi kesin gibi. biz istikrar istiyoruz demkle de getirdigimiz adamla uzun zaan çalismak istiyoruz diyo. ben baskanin sözlerinden bunu çikardim. yada hiç olmazsa cikarmak istiyorum. vahidle devam demek tum takimi yok etmek demek. hem kadro gidicek hemde sonucta hoca vahid. allahim dusunemiyorum. hersey sifirlanir.

dün trabzon tv de bi yorumcu çok güzel bise dedi. özkan sümer zamaninda futbolculara piskolok tutuluyomus. simdi olamsi gerek ama simdiki futbolcular biz deli degiliz diyip istemiyomus. bence kesinlikle olmali boyle bise. cok gerekli.

Bülent Bayraktar
11.04.2006, 20:10
aynen katiliyorum

The Londoner
11.04.2006, 20:13
dün trabzon tv de bi yorumcu çok güzel bise dedi. özkan sümer zamaninda futbolculara psikolog tutuluyomus. simdi olmasi gerek ama simdiki futbolcular biz deli degiliz diyip istemiyomus.

Ben asil bunu soyleyen futbolcunun ruh ve akil sagligindan suphe ederim. Zaten vaziyet ortada!

Salih Yazıcı
11.04.2006, 21:37
lig tv de haberlerde can karyagdiya baglandi ve hoca teklifi kabul etmese trabzonspor yönetimin b plani oldugunu ve bazi 2-3 hocaylada görüsüyorlarmis. bence vahid hoca yeni teklifi kabul etmeyecek