PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (Genel)

Sayfa : 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82

Emiroğlu
15.09.2005, 19:19
Hakan Korkmaz?dan Szymek?e ?Geçmis Olsun? mesaji
Gaziantepsporlu futbolcu Hakan Korkmaz, bugün Baskanimiz Sayin Atay Aktug?a hitaben gönderdigi ?Geçmis Olsun? yazisinda?..

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Szymkowiak?in ayaginin kirildigini ve sonrasinda Istanbul?da bir operasyon geçirdigini belirterek, ?Bir profesyonel futbolcu olarak söz konusu sakatligin, benim topa müdahalem esnasinda meydana gelmis olmasindan dolayi son derece üzgünüm. Futbolcunuza ve tüm Bordo-Mavili camianiza sahsinizda geçmis olsun dileklerimi bildirirken, meslektasim Szymkowiak?a acil sifalar temenni ederim.? dedi.
<DIV align=right>15.09.2005 17:28:00</DIV>
<DIV align=right></DIV>
<DIV align=right>kaynak: trabzonspor.org.tr</DIV>

Ne olursa olsun adam gibiözür dilemesini biliyorsa(baskana bu tarz bir yazi faksladiysa)acim biraz hafifler.Umarim bu tür olaylari bir daha yasamayiz.

Gülşen
15.09.2005, 20:36
Tahkim kurulu Deniz Baris'in lisansini askiya aldi! Ntv haber...

DERE_61
15.09.2005, 20:41
zaten gençlerbirligi baskani da sölemisti ya bu maç bizim ya da fb klubu para cezasi alir diye heralde fb anlasma sartlarina aykiri davranarak deniz barisi oynatti gb maçinda iyi oldu iyi akli basina gelmistir artik

gerçekefsane
15.09.2005, 20:47
zaten gençlerbirligi baskani da sölemisti ya bu maç bizim ya da fb klubu para cezasi alir diye heralde fb anlasma sartlarina aykiri davranarak deniz barisi oynatti gb maçinda iyi oldu iyi akli basina gelmistir artik

sorun gençlerbirligi kulubü ile deniz arasindaki özel sözlesmeden dolayi kaynaklaniyor.

futbolcu tazminati ödemez ise yeni kulubu ödeyecek. problem çözülmezse ise ilgili futbolcuya lisans çikartilmiyor.

kutoz
15.09.2005, 21:05
Peki bu durumun fb-gençler maçindaki yaptirim ne. Maçin sonucuna bir tesiri oluyor mu? Burasi Türkiye de, kanunen suç olan hareketler, kisilere göre degisim gösterebiliyor. Hele bu federasyonun kendi yaptigi kanunu anadolu takimlarina, patagonya kanunu da bizans takimlarina uyguladigini görünce...

gerçekefsane
15.09.2005, 21:09
Peki bu durumun fb-gençler maçindaki yaptirim ne. Maçin sonucuna bir tesiri oluyor mu? Burasi Türkiye de, kanunen suç olan hareketler, kisilere göre degisim gösterebiliyor. Hele bu federasyonun kendi yaptigi kanunu anadolu takimlarina, patagonya kanunu da bizans takimlarina uyguladigini görünce...

asil sorun suradan kaynaklaniyor. futbol federasyonu deniz Baris'a lisans vermis olmasi, dolaysiyla FB- GB Macina herhangi bir yaptirimi olmuyor.

gerçekefsane
15.09.2005, 21:55
bjk 0 malmö 1 smileys/smiley2.gif

AyhanPe
15.09.2005, 22:12
yahu o kadar zayif bir ligimiz varkismileys/smiley19.gif bu
ligde de sampiyon olamayacaksak...milli takimda dahil bütün türk
takimlarinin hep ayni sorunlari var.cok zor gol atip acayip kolay gol
yemeleri,yan toplarda zaaflar.lucescu zamaninda en azindan adam gibi
savunma yapan takimlar vardi ve buda milli takima yansirdi.

acikcasi bu lig midemi bulandiriyor.kalitenin k si yok.alman ligine
bakiyorum ingiliz ligine birde bizim lige.varsin saibelerle suyla buyla
hep onlar sampiyon olsun ama bizde gidip bu seneki gibi rezil olacaksak
o zaman sampiyon olmamizin ne anlami varki.önemli olan avrupada
basariyi yakalamak.sonra bakalim önümüzü nasil keseceklersmileys/smiley4.gif
bakalim basinlari ne yazacak.sampiyonlar liginde olsaydik bence
gökdenizin üzerine bu kadar kolay gelemezdiler.bizde bütünlük olmayinca
en ufak seyde bizi bölmeyi basariyorlar.tek bir sözüne inanmiyorum bu yalanci basinin</span>.
türkiyede futbolcularin 90% ayni alti yiyorlar.istanbul takimlarinin
futbolculari en alasini yapiyorlar.yöneticileri devre aralarinda para
dolusu cantalarla mac satin aliyor.neden kimse bunlarin üzerine
gitmiyor.

senol hocamiz ne kadar güzel söyledi kir siyah elbiseyi tasiyanda degil beyaz elbiseyi tasiyanda gözükür</span>

Edited by: ölümüne_ts

aka5
16.09.2005, 03:17
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">valla denize uzuldum keske iptal edilmesedi ole okuz topcu varken bizim isimiz kolaylascakti adam geri pas atma ozurlu zaten fener icin gitmesi iide bence bizim icin kötü oldu fener bida böle öküz topcu alamaz adamlar kurtulmus oldusmileys/smiley1.gifikinci olay bjk gs nin yenilmesi valla seneye tek takimla gitcez gibi gözülüyoz eger bu sene portekize gecilrsek aldimiz puanlarda biz tek takima iniyoz samp.liginde.uzuluyom bu yuzden .ama bi yandanda seviniyoom yenildiler diye. napim karar veremedim.smileys/smiley1.giffener le bjk nin yenilmesi kötü oldu bu mac olum kalim maci yenilen hocanin ipi cekilcek takim kariscak o yuzden köpek gibi oynamak zorunda fb de bjkde .ben beraberlik istiyodum ama zor gibi gözüküyor.bu macda cok canlar yancak kartlar ucuscak bence baya gündem olcak bu mactan sonra demedi demeyin gunlerce tartisilcandan eminim bu macin.eger biri kazncaksa bjk e yensin fb kopsun karissin bende dört kose olayim zevktensmileys/smiley1.gifins mac berabere biter gsde takilir bizde lider oluruz </TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

sanatik
16.09.2005, 05:25
senol hocamiz ne kadar güzel söyledi kir siyah elbiseyi tasiyanda degil beyaz elbiseyi tasiyanda gözükür

senol hocanin sözlerini yeni okuyorum. Cok güzel tarif etmis. Akislar efsane senol günes. Sen bir tanesin.

EmrahYalçınalp
16.09.2005, 07:00
bjk 0 malmö 1 smileys/smiley2.gif

Daha önce de belirttigim gibi, bu ülkede futbolu yönetenler çocuk kandirircasina topçulari 'lütfen, lütfen, lütfen' diye bagirtacaklarina adam gibi adaletli bir lig saglayarak Türk Futbolu'nun kalitesini yükseltinceye kadar benim destekleyecegim tek takim Trabzonspor olacak. Dolayisiyla, BJK'yi de yendik !!!

Mollasalihoğlu
16.09.2005, 07:20
yine de insan bi türk olarak üzülüyo ama dedigin gibi bi yere kadar.türkiye'de kendilerini tatmin edenlere ders olmasi bakimindan güzel sonuçlar..

Tmac61
16.09.2005, 08:57
Ne geceydi amasmileys/smiley1.gif

"Allah sorar" baska yorum katamiyorum....

ferro
16.09.2005, 09:03
aynen öyle kardesim ama ALLAH için galatasarayin oynadigi zemin çok kötüydü topçular çamurdan adama dönmüslerdismileys/smiley36.gif

falcon61
16.09.2005, 10:24
Bu arada kadiköydeki gisede bi sorun yoksa maç biletlerimizi maçtan önce alamicaz demektir adam diyoki kapatmislar maçi biletleri ancak staddan alabilirmisiz...

Mollasalihoğlu
16.09.2005, 10:45
biletix maç günü satmaz satsa da stad gisesinden verir bileti

halil ibo
16.09.2005, 11:08
Ne oldu yaa Istanbul'un 3 sülüklerine..Bence onlar bundan sonra mor formayla çiksinlar maçlara,yakisir.Bahane aramasin yalaka medya GeSe çamurda oynadida rakibi yesil çimdemi oynuyordu.O sahada direndiklerine göre A.SamiYendede direnecekler insallah.Jimnastikçi Kargalara gelince kilavuzlari emekli karga Riza oldukça burunlari b..tan kurtulamayacak.BETER OLSUNLAR.

Kimi
16.09.2005, 11:27
Hakan Korkmaz?dan Szymek?e ?Geçmis Olsun? mesaji
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/logo2.gifGaziantepsporlu futbolcu Hakan Korkmaz, bugün Baskanimiz Sayin Atay Aktug?a hitaben gönderdigi ?Geçmis Olsun? yazisinda?..

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Szymkowiak?in ayaginin kirildigini ve sonrasinda Istanbul?da bir operasyon geçirdigini belirterek, ?Bir profesyonel futbolcu olarak söz konusu sakatligin, benim topa müdahalem esnasinda meydana gelmis olmasindan dolayi son derece üzgünüm. Futbolcunuza ve tüm Bordo-Mavili camianiza sahsinizda geçmis olsun dileklerimi bildirirken, meslektasim Szymkowiak?a acil sifalar temenni ederim.? dedi.

ferro
16.09.2005, 11:31
ya iste biraz sonra merter biletixe gidicem orda yoksa gop a yoksa zaten statta kesin buluruz

degok
16.09.2005, 11:53
Trabzonsporun resmi sitesinde bugün yer alan takvim gazetesi haberinden alıntıdır.

Trabzon fırsat tepmiş
FENER'i yıkan Milanlı Kaka'nın Trabzonspor'un kapısından döndüğü ortaya çıktı. Başkan Özkan Sümer'in 2000 yılında Julia Baptisya ile Kaka'yı toplam 5 milyon dolara almadığı öğrenildi.

alttaki linke bakarsanız o yıllar kakanın hangi takımda olduğu bile belli değil. Bizim başkan Jarro yerine kakayı alabilirmiş bence

kaka (http://www.acmilan.com/InfoPage.aspx?id=12614)

halil ibo
16.09.2005, 12:07
Iyi olmus alamamisiz,yoksa 300bin-500 bin yüzünden bugün fenerde olacakti.

baris_aykan
16.09.2005, 12:15
eger kakanin o zaman bize gelme gibi bi durumu vardiysa simdiki gibi oynadigini pek sanmiyorum adam avrupada kendini gelistirmis belli

aka5
16.09.2005, 12:18
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">gecen bu basin milandakikaladze tsnnin kapisindan döndü yazdi.valla dogrusa biz napmisiz degilse basin sacmalama dalga gecme.obasin gecen kakanin antepin kapisindan döndü yazdi simdide bizm kapimizdan dönmüs nasil oluyor bu.basin sacmalamasmileys/smiley7.gif</TD></TR>

#10 Fietra
16.09.2005, 12:23
Trabzonsporun resmi sitesinde bugün yer alan takvim gazetesi haberinden alintidir.

Trabzon firsat tepmis
FENER'i yikan Milanli Kaka'nin Trabzonspor'un kapisindan döndügü ortaya çikti. Baskan Özkan Sümer'in 2000 yilinda Julia Baptisya ile Kaka'yi toplam 5 milyon dolara almadigi ögrenildi.

alttaki linke bakarsaniz o yillar kakanin hangi takimda oldugu bile belli degil. Bizim baskan Jarro yerine kakayi alabilirmis bence

kaka (http://www.acmilan.com/InfoPage.aspx?id=12614)

Abi birakin bu haberleri ya

Mert Pasa
16.09.2005, 12:27
el insaf kaladze,sevcenko ve simdede kaka.

neredeyse maldini de 20 yil once altyapi secmelerini gecememisti denecek,bunlara itibar edipde kendimizle dalga gecirtmeyelim bence

aka5
16.09.2005, 12:41
smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">bizim turkiyedeki takimlar avrupada mac oynadikca böle haberler cikcak bence.kaka gol atti hemen uydurdular bir haber.iki gun sonra bunlardan biri tutar real barca juventus la oynar biri macin yildizi olur sonra gene böle haberler cikar.söle bir haber cikarsa sasirmayin raul tsnin kapisindan döndü yada nedved roanldinho zidane .atin bakalim atin da basin.smileys/smiley7.gifdedmedi demeyin bu haberlere hazir olun.kaka kaladze kim da bize raul roberto carlos ronaldinho nedved maldini gelceksmileys/smiley7.gif hazir olun böle haberlere.utanmasalar marodanarijkaard filan dicekler s.......ktir git basin dalga geccek baska biri bulsmileys/smiley7.gif!!!!</TD></TR>

TSunami
16.09.2005, 12:48
o zaman size iki sene sonrasinin dünya yildizlarini yazayim
maijek zurawski
kahe
deivid de souza
viera
frankovski
pinto
...
listenin geri kalani 2005-2006 transfer topicindesmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Emiroğlu
16.09.2005, 13:03
o zaman size iki sene sonrasinin dünya yildizlarini yazayim
maijek zurawski
kahe
deivid de souza
viera
frankovski
pinto
...
listenin geri kalani 2005-2006 transfer topicindesmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Ahahahahahahahasmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifHarbi öle yaa kirdin beni :)))))

Bi de allahinizi severseniz yaa.Kaka 22-23 yasinda.5-6 yil önce 17-18 yasinda oluyo haliyle.Biz kaç defa brezilya'li 17-18 yasinda topçu aldik?Ya da türkiyede kim 17-18 yasindaki bir brezilyali futbolcuya talip oildu???Yuh diyom yaaa Suyunu çikardilar artik!!!

AyhanPe
16.09.2005, 13:04
bizim alacagimiz adam de souzaydi basindan beri.simdi bu durumlarda
olmazdik eger transferler erken yapilmis olsaydi.tabiki önce bizim
kapimizdan dönecekler.milan la aramizda ne fark varkismileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

AyhanPe
16.09.2005, 13:05

AyhanPe
16.09.2005, 13:06
bizde hic 2-3 senedir 17-18 yasinda yerli futbolcu yetistigini gören varmi??

Emiroğlu
16.09.2005, 13:12
iste yetismedigi içinde bizde kaka ya tlip olduk

smileys/smiley36.gif

Cenkhan
16.09.2005, 13:22

Ergin Keles, Ufukhan, Muhammed.. Ama, sanirim, onbirde oynayacak oyuncu
yetistiremedigimizden dem vuruyosun. Haklisin ama zaten genç
oyuncularin hiçbiri basta istenen düzeyde degildir. Oynayarak
gelismeleri lazim. Bence Sebat'a yollanmalari mantikli. Kaka, Baptista
Avrupa'nin büyük liglerinde oynamasa simdi yildiz olamazdi. Bizim gibi
3. sinif liglerde Fatih Tekke gibi yetenekler 28 yasinda hakettigini
elde ediyor.

Edited by: Cenkhan

AyhanPe
16.09.2005, 13:23
iste yetismedigi içinde bizde kaka ya tlip olduk

smileys/smiley36.gif

yok ya bizde derken türkiyeyi kastettim sadece bizi degilsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif yani milli takimda dahil buna.orayada bir kaka lazim dogrusmileys/smiley4.gif

AyhanPe
16.09.2005, 13:27

Ergin Keles, Ufukhan, Muhammed.. Ama, sanirim, onbirde oynayacak oyuncu
yetistiremedigimizden dem vuruyosun. Haklisin ama zaten genç
oyuncularin hiçbiri basta istenen düzeyde degildir. Oynayarak
gelismeleri lazim. Bence Sebat'a yollanmalari mantikli.

yok ya bence baska nedenleri var bunun.bu gencleri ne kadar
profossionel yetistirebiliyoruz buda var tabi.altyapilar ne
alemde.özkan sümer i altyapi sorumlusumu yapsak tekrar.yada transfer
izleme komitesinin basina gecirelim onu.bu seneki imkan onda olsaydi
keske.ama sadece begenip almadan sorumlu olsun yoksa bi kac sene
oynayip bi kac bin dolar yüzünden baska takimlara giderlersmileys/smiley4.gif

Emiroğlu
16.09.2005, 13:32
Sakasi bi yana bence alt yapidan çok iyiler çikiyor ama cesaret edemedigimzi için degerlendiremiyoruz.Bakin arsenale.Ilk onbirinde 25 yas alti kaçtan var??Benim ilk aklima gelenler var persie FABREGAS(87li) reyes....Bizim 11 de neden yok?Futbolcu olmadigi için mi??Hiç zannetmiyorum.Eger yetismeseydi Trabzon Lisesi neyiyle bu sene final oynadi?????Haksizmiyim?

AyhanPe
16.09.2005, 13:41
yok ya bi kac tanesini taniyorum trabzon lisesinden hali saha maci
yapmistik onlarla.canavar gibi oynuyorlar.bizim cok yetenekli
oyuncularimiz var gercekten ama profossionel yetismiyorlar maalesef
yada yetistirilmiyorlar.imkanlarinin artirilmasi lazim.trabzon futbolcu
fabrikasi bile olabilir

Emiroğlu
16.09.2005, 13:46
Bence ajax gibi bir futbol okulu açilmali.Biraz paraya kiyacaz artik.Adamlar bir futbol okulu yaptilar.Nerdeyse dünyadaki bütün starlar ordan çikiyo örn: henry,ronaldinho,ronaldo,r.carlos,ibrahimoviç....h emsinin çocukluk resimlerini verdi bi ara meltem tv.

Bizde böyle bisy yapsak,zaten iyi olan çocuklarimizi ilerde kimbilir nasil olur.Ama diyorum biraz cesaret lazim

Recluse61
16.09.2005, 14:00
Bu haberlerin bir kismi asparagas olabilir ama bir dönem Trabzonspor'un Rebrov ve Shevchenko ile ilgilendigini ben de hatirliyorum.Hatta dayimin oglu, bi r liseli genç olarak tesislerin önünde otostop yaptiklarini ve Özkan Sümer'in onlari aldigini, yolda dayimin oglunun Özkan Hoca'ya Shevhenko ile Rebrov'u sordugunu Özkan Sümer'in de ona onlari izledim abartildiklari kadar iyi degiller dedigini hatirliyorum.

Emiroğlu
16.09.2005, 14:08
Bu haberlerin bir kismi asparagas olabilir ama bir dönem Trabzonspor'un Rebrov ve Shevchenko ile ilgilendigini ben de hatirliyorum.Hatta dayimin oglu, bi r liseli genç olarak tesislerin önünde otostop yaptiklarini ve Özkan Sümer'in onlari aldigini, yolda dayimin oglunun Özkan Hoca'ya Shevhenko ile Rebrov'u sordugunu Özkan Sümer'in de ona onlari izledim abartildiklari kadar iyi degiller dedigini hatirliyorum.

Hiç gülecem yoktu ama dogrudur.Shevchenko olayini babamda anlatmisti.O zmanlar yönetimdeydi.

gerçekefsane
16.09.2005, 14:35
ferat SAHIN

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470><T><T>
<T>
<TR>
<TD ="yBaslik">Besiktas?i Trabzonspor Kompleksi Yikti</TD></TR>
<TR>
<TD ="txt">

Trabzonspor Famagusta?ya Kibris Rum kesiminde yenilince bütün Trabzonspor camiasini ve takimi Rum ilan edip asli astari olmayan hakaretler saydiranlar, bugün Galatasaray ve Besiktas?in aldigi sonuçlara nasilda kilif buluyorlar simdi. Yok sahaymis, yok çok gol pozisyonuna girilmismis vs vs. Malmö?de adi sani duyulmus bir oyuncu vardi. Hiç olmazsa gençliginde iyi isler yapmis futbolcular vardi Famagusta?da. Sakin yanlis anlamayin Trabzonspor?un Famagusta?ya elenmesi çok kötü bir seydi. Belki bin maçta bir olur. Besiktas?in çok gol kaçirdigindan bahsedenler Famagusta maçinda Trabzonspor?un kaçirdiklarini ve verilmeyen son dakika penaltisini (hakem daha sonra pismanim dedi) hatirlayip hiç yüzleri kizarirmi acaba. Hiç sanmiyorum. Bu tip spor yazarlarinin yüzleride köselelesmis kalpleride. Spor yazarliginda herkes bir takim hakkinda yaziyor ama nedense diger takimlarin yazarlari Trabzonspor?un basarisizlilarinda ölçüyü kaçiriyorlar. Gerçi onlarda hakli Trabzonspor onlari hiç ezik hissettirmedi bu seneye kadar, elendigi maçlarda bile. Kendi takimlarinin yaptiklari ile ezilmeye alismis insanlar, ne yapsinlar. Tabiki kötü sonuçlar içinde sebep arayip bulacaklardir. Yoksa nasil uyuyacaklar geceleri.

Neyse lafi çok uzatmayalim. Hem Besiktas hemde Galatasaray rakiplerini eleyecek güçteler. Yanliz güçlü olanin degil o gün iyi olan ve sansi olan kazaniyor maçlari. Belki bu kötü sonuçlar bu tip insanlari biraz olsun düsünmeye sevkeder. En azindan bir ders çikarirlar kendilerine.

Istanbul takimlarimiz artik Avrupa maçlarinin Türkiye?deki maçlardan farkli oldugunu ve ne hakemlerin ne de basinin onlari kurtarabilecegini akillarina bile getirmemeliler. Artik bunu ögrensinler aksi takdirde nal toplamaya ve penaltimiz verilmedi diye aglamaya devam ederler. Spiker Hasan Sas?a soruyor ne yanlis gitti diye. Hasan Sas?in ilk agizindan çikan böyle hakem hiç görmedim (Herhalde Avrupa?da maç oynamaya oynamaya unutmus) üç penaltimizi vermedi diyor. Tabi bu da normal çünki bizim dandik ligimizin dandik hakemleri bir yerlerinin korkusundan ceza alaninda rakibin dokunmasina penalti veriyorlar. Tabi futbolcularda hakli olarak alisiyorlar. Bence büyük takimlarimiz lig aralarinda Avrupa?dan hakem getirip hazirlik maçi oynasinlar. Belki o zaman daha basarili olurlar Avrupa kupalarinda.

Sevgiyle Kalin.

</TD></TR>
<TR>
<TD ="txtKucuk">internetspor.com
</TD></TR></T></T></T></TABLE>Edited by: gerçekefsane

Ahmet AYDIN-28
16.09.2005, 14:42
Güzel yazmis.smileys/smiley32.gif

AyhanPe
16.09.2005, 15:37
bizim futbolcular avrupadaki futbola uzaydan bakiyorsmileys/smiley4.gif
hatirlayin fenerbahceye zaragoza ciktiginda kolay lokma diye yazmisti
gazeteler.yada türkiyenin grubundan cok kolay cikacagini hatta
fenerbahcenin 2007 ye kadar sampiyonlar ligi sampiyonu olacagini
besiktasin uefa kupasini alacak gücte oldugunu da yazmisdilar.eh
normaldir bu basin oldukca bu kafa devam ettikce bizimkiler uzayda cok
dolasirsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif
artik anlasinlar bizim herhangi bir takimi kücük görme lüksümüz
yok.böyle giderse sampiyonlar ligine tek takimla katilacagiz ve oda iki
ön eleme oynayacak.

Guests
16.09.2005, 15:40
bizim futbolcular avrupadaki futbola uzaydan bakiyorsmileys/smiley4.gif hatirlayin fenerbahceye zaragoza ciktiginda kolay lokma diye yazmisti gazeteler.yada türkiyenin grubundan cok kolay cikacagini hatta fenerbahcenin 2007 ye kadar sampiyonlar ligi sampiyonu olacagini besiktasin uefa kupasini alacak gücte oldugunu da yazmisdilar.eh normaldir bu basin oldukca bu kafa devam ettikce bizimkiler uzayda cok dolasirsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif artik anlasinlar bizim herhangi bir takimi kücük görme lüksümüz yok.böyle giderse sampiyonlar ligine tek takimla katilacagiz ve oda iki ön eleme oynayacak.

Imza

+%18 KDV

AyhanPe
16.09.2005, 15:53
kdv yi trabzonsporumuza birakalimsmileys/smiley4.gif ben sampiyon olamayacagiz diye bir endise tasimiyorum kesinlikle sampiyon olacagiz bu sene olmazsa ilerleyen senelerdesmileys/smiley4.gif ama asil beni düsündüren biz sampiyon olunca iki ön eleme oynama olasaligimiz smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

FANATIK61
16.09.2005, 16:22
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Gaziantepspor maçinda sag ayak bilegindeki tibia kemigi kirilan ve ameliyat olan Szymkowiak?in bugün taburcu olacagi açiklandi. </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>16.09.2005</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Burçak
16.09.2005, 17:28
kdv yi trabzonsporumuza birakalimsmileys/smiley4.gif ben sampiyon olamayacagiz diye bir endise tasimiyorum kesinlikle sampiyon olacagiz bu sene olmazsa ilerleyen senelerdesmileys/smiley4.gif ama asil beni düsündüren biz sampiyon olunca iki ön eleme oynama olasaligimiz smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif

yaa sampiyon olalimda 3 eleme oynayalim yeterki sampiyon olalim.

onurts61
16.09.2005, 20:55
ibrahim ege hic misenden zamanlama diye birsey yok deli danalar gibi saga sola kosmakla olmuyor adama dogru durust girsene be kardesim hic luzumsuz yerde faul yaptin yedik golu jefersonda o gol yenmezki be kardesim ya artik yumruklamayi birak topu tutmayi ogren bu maci kazansak ne olurki soyle bir devre bize yasattilar ya o tribundeki sivasliinin bize boyle hareketler yapmasina sebep verdilerya 5-1 kazansan ne olur

korkak senol beni uzdugun kadar insalllah sende uzursun

The Legend
16.09.2005, 22:20
korkak senol mu aslinda tam tersi keske korkak futbol oynatsaydida kontraatakla isi bitirseydik.

dayi_ismet61
16.09.2005, 23:10
senol günes trabzonsporun cok gerisinde kalmis bir teknik direktör.onca senedir kendini yenileyemedi.zorla getirdiler zorla yollayacaklar.oynanan maclara zerre kadar etkisi yok.maci alacak hamleleri eksik.senol bey beni üye olduguma pisman ettirdi.hic bir teknik direktör avrupada rakibinin macini izlemeden maca takimini hazirlamaz.36 macin emegini bir macta yok etti.

dayi_ismet61
16.09.2005, 23:19
sezon basinda sampiyonluk sözü veren atay aktug famagusta macindan sonra kayseri maci öncesi kimseye sampiyonluk sözü veremem derken senol hocaya gönderdigi mesaj cok anlamliydi.üstelik takimin cok kötü hazirlandigini söylemisti.böyle giderse ilk dört bile hayal.

dayi_ismet61
17.09.2005, 01:21
senol günesin bu takimda oldugu sürece bu tip sonuclara alismamiz gerekir.bu sinyallerini daha famagusta macinda zaten vermisti.konusmasini gelistirdi fakat 96 biraktigi yerden devam ediyor.ilk 20 dk da sergilenen futbol macin tamamina hicbir macta yansimadi.10 sene oldu hangi sistemde oynattigini hala cözemedim.cözen varsa bana yardimci olursa cok sevinirim.bu basariksizliklarin bedelini kim ödeyecek?? acaba bizmi.ne zaman macimizi rahat izleyecegiz stresten uzak.her mac stresli geciyor.senol günes idari meselelere baksada yerine baska bir teknik direktör gelse cok daha güzel olur.örnek giray bulak.hem kendi yipranmaz hemde yaptigi hatalardan dolayi bizde sacimizi basimizi yonmayiz.

Cengiz Çubukcu
17.09.2005, 10:33
bu takimin içi bosalmis. hepsi birer ruhsuz olmus. sivasa yenilmek mühim degil mücadele etmiyorlar. bunun en büyük sorumlusu senol hocadir....

zafercalikoglu
17.09.2005, 10:56
off off bu takim adami deli eder,deli oldum deli

TSelif
17.09.2005, 11:02

Ya arkadasim böyle bir takimin taraftari olmak kolay degil dimi ...ama sunu da bilki bu takimin taraftari olmak su dünyanin en onurlu isi...smileys/smiley17.giftamamen yürek isi abi...gönül isi..

Semih GÜL
17.09.2005, 13:14

Ya arkadasim böyle bir takimin taraftari olmak kolay degil dimi ...ama sunu da bilki bu takimin taraftari olmak su dünyanin en onurlu isi...smileys/smiley17.giftamamen yürek isi abi...gönül isi..

Iyi diyosun onur iside,ben asla anortosis hezimetimizi unutmiyacagim,çok kabuslar gördüm,hayat cehennem oldu benim için tam onu atlattim derken takim güzel oynuyo hirslari geri geldi diye kendimi avuturken yine hüsran yasadim,Bizdeki inanç o takimdaki oyuncularda olsa zaten skor böyle olmazdi,o inancida onlara vermesi gerekenlerde masallah aldiklari para fazla geliyor sanirim yapcak baska seylerden takimi yönetmeye vakitleri kalmiyo.

Ömrümde dün kadar bu forma yazi yazmadim çünkü hala sinirliyim.Trabzonun böyle olmasini kabullenemiyorum kabullenmemde....

Tmac61
17.09.2005, 13:20
saka saka

Edited by: Tmac61

baris_aykan
17.09.2005, 13:40

Iyi diyosun onur iside,ben asla anortosis hezimetimizi unutmiyacagim,çok kabuslar gördüm,hayat cehennem oldu benim için tam onu atlattim derken takim güzel oynuyo hirslari geri geldi diye kendimi avuturken yine hüsran yasadim,Bizdeki inanç o takimdaki oyuncularda olsa zaten skor böyle olmazdi,o inancida onlara vermesi gerekenlerde masallah aldiklari para fazla geliyor sanirim yapcak baska seylerden takimi yönetmeye vakitleri kalmiyo.

Ömrümde dün kadar bu forma yazi yazmadim çünkü hala sinirliyim.Trabzonun böyle olmasini kabullenemiyorum kabullenmemde....

valla su saaten sonra bana kimse onurdan taraftarliktan bahsetmesin cunku yeter benimkide can bak macimiz var dediler gittim urunumuz var dediler gittim aldim o kadar cefa cektik 20 seneyi askin zamandir bekliyoruz cok seymi istiyoruz sadece bir sampiyonluk istiyorum eger cok sey istiyosam yaziklar olsun insan icine cikamaz olduk alay konusu olduk AYIP AYIP

TSelif
17.09.2005, 14:12
kim seninle alay ederse mutlaka onlarinda bir açigi vardir ver cvaplarini...biz takim olarak en az bizimle alay edenler kadar basari yakaladik unutmayin...

TSelif
17.09.2005, 14:18
ha bu demek degildir tabi ..kader napalim ...ama bu bizim takimimiz ondan basari istemek tabiki hakkimiz ..kendi içimizde bütünlesmeli ve düsmanlara malzeme vermemeliyiz...

çok zor günler geçiriyoruz umarim hersey büyük takimin büyük taraftarinin istedigi biçimde gerçeklesir..(çok mu iyimserim smileys/smiley19.gifbilmiyorum ama böyle iste napim)

Oruç
17.09.2005, 15:57
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<DIV =lineStory align=left>Trabzonspor eski formundan uzak.. </DIV></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =ts>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 width=150 align=left>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width=10 align=center bgColor=#000000>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff>http://www.ajansspor.com/resim/ts_diyarbakir_sevinc.jpg</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>Trabzonspor geçen seneyi mumla ariyor.. Geçtigimiz sezon 10 haftada 7 puan kaybeden bordo-mavili ekip, daha sezonun 6. haftasinda ayni puani kaybederek taraftarlarini üzdü..
</TD></TR></T></TABLE>Bordo-mavili ekip, dün Istanbul'da Sivasspor'a 2-1 yenilerek bu sezonun ilk yenilgisini alirken, puan kaybini da 7'ye çikardi.

Karadeniz ekibi, bu sezon deplasmanda Konyaspor ile 0-0 berabere, yine deplasmanda Malatyaspor ile 1-1 berabere kalmisti.

Öte yandan, geçtigimiz sezon Trabzonspor ligin ilk 10 haftasinda Gaziantepspor ile 0-0 berabere kalmis, Galatasaray'a 1-0 ve Fenerbahçe'ye 2-0 yenilerek 7 puan kaybetmisti.

gerçekefsane
17.09.2005, 20:34
Trabzonspor Kulübü?nden duyuru

Trabzonspor Kulübü üyelerinin aidatlarini tüzük geregi 30 Eylül 2005 Cuma günü mesai bitimine kadar ödemeleri gerekmektedir.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

Kulüp tüzügünün 29. maddesine dayanarak yapilacak olan Seçimsiz Olagan Genel Kurul toplantisina üyelerin katilma hakki elde edebilmeleri için aidat borcu bulunmamasi sarttir.

Tüzük geregi 20 Kasim ? 20 Aralik tarihleri arasinda yapilmasi gereken Olagan Genel Kurula katilacak üyelerden aidat borcu bulunanlarin tüzügün 19. maddesine göre en geç 30 Eylül 2005 Cuma günü mesai saati bitimine kadar borçlarini ödemeleri gerekmektedir. Aksi takdirde borçlu üyeler Seçimsiz Olagan Genel Kurula katilma hakkini kaybedeceklerdir. Üyelerimizin konu ile ilgili detayli bilgi için Trabzonspor Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri ve Sadri Sener Halkla Iliskiler ve Soysal Tesisleri?ndeki ilgililerden bilgi alabilirler.

Trabzonspor Kulübü
Sicil Kurulu Baskanligi

trabzonspor.org.tr

Mollasalihoğlu
17.09.2005, 20:37
sadece para istesinler..

TSelif
18.09.2005, 12:39
biz ödeyelim paralari onlar no oldugu belirsiz topçulara versinler ...gördük aldiklari gol kralini...galiba onlarin liginde hiç gol atamayan gol krali oluyor..

Oruç
18.09.2005, 12:39
Trabzonspor'un deplasman fobisi

Geçen sezonun deplasmanda en fazla puan toplayan takimi olan Trabzonspor, bu sezon ligin ilk 3 deplasman maçinda toplam 7 puan kaybederken, ilk maglubiyetini dün Sivasspor karsisinda aldi.

2005-06 sezonuna sampiyonluk parolasiyla baslayan Trabzonspor, lig ve kupada bugüne kadar oynadigi 4 deplasman maçinda galibiyet yüzü görmedi. Bordo-mavili takim Avrupa Sampiyonlar Ligi ön eleme maçinda rakibi Anorthosis Famagusta'ya 3-1 yenilmisti. Ligde oynadigi maçlarda Konyaspor ile 0-0 ve Malatyaspor ile de 1-1 berabere kalan Trabzonspor, dün de Atatürk Olimpiyat Stadi'nda Sivasspor'a 2-1 maglup oldu. Süper Lig'de 3 deplasman maçina çikan Trabzonspor, ligin ilk 6 haftasinda 3 deplasman maçinda toplam 7 puan kaybederek sampiyonluk yolunda yara aldi.

Geçen sezon deplasmanda oynadigi maçlarda ev sahibi takimlarin canini yakan Trabzonspor, bu sezon deplasman fobisi yasiyor. Trabzonspor, 2004-05 sezonunda ligde oynadigi 17 dis saha karsilasmasindan 12'sini kazanirken, sahadan 2 kez beraberlikle, 3 kez de maglup ayrilmisti. Deplasmanda 38 puan toplayan Bordo-mavililer geçen sezonun deplasmanda en çok puani toplayan takimi olmustu. Dis sahada Trabzonspor'u 33 puan ile Galatasaray, 32 puan ile Fenerbahçe ve 30 puan ile Besiktas takip etmisti.

Öte yandan, daha önce Atatürk Olimpiyat Stadi'nda hiç maglup olmayan Trabzonspor, ilk maglubiyetini Sivasspor karsisinda 2-1'lik skorla aldi. Bordo-mavili takim, adeta kendi evi gibi gördügü Olimpiyat Stadi'nda Gençlerbirligi'ni 4-0 yenerek Türkiye Kupasi'ni müzesine götürmüs, geçen sezon lig maçlarinda Galatasaray'i 2-1 ve Istanbulspor'u da 5-0 maglup etmisti.

aka5
18.09.2005, 20:24
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">ezik fener gol atti 1 0 oldu</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

aka5
18.09.2005, 20:44
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">ezik fbliler maca gizli girmisler inönü karsimis ii dayak yemislerdir ins </TD></TR>

aka5
18.09.2005, 22:10
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">eziler 2 1 yendi ya .gs fb aldi gidiyoor valla bereket bjk altimizdada onla ovunuyorum su manisaya koysak alisamiyendede bassak gsye toparlariz baya kendimizi ama zimkosuz nasil olur bilemem ins kazaniriz ins gs macinda ali samiyendeyim uni basladi icin ista gidiyorum artik .haydi tsem 2 kupayi getiirin bize canimizi verelim size oooooooooooooooo ooooooooooooooooo oooooooooooo</TD></TR>

baris_aykan
19.09.2005, 01:57
az once tv 8 de seyrettigim spor programinda trabzonspor bir oyuncu ile anlasmis adini kacirdim mirildandilar yorumcular kim oldugunu soyleyebilecek bir arkadasim varmi acaba

baris_aykan
19.09.2005, 01:59
ha bu demek degildir tabi ..kader napalim ...ama bu bizim takimimiz ondan basari istemek tabiki hakkimiz ..kendi içimizde bütünlesmeli ve düsmanlara malzeme vermemeliyiz...

çok zor günler geçiriyoruz umarim hersey büyük takimin büyük taraftarinin istedigi biçimde gerçeklesir..(çok mu iyimserim smileys/smiley19.gifbilmiyorum ama böyle iste napim)

insallah elif insallah

Semih GÜL
19.09.2005, 02:10
az once tv 8 de seyrettigim spor programinda trabzonspor bir oyuncu ile anlasmis adini kacirdim mirildandilar yorumcular kim oldugunu soyleyebilecek bir arkadasim varmi acaba

transfer dönemi çoktan bitmedimi?Transfer degildir o takimdaki bir oyuncuyla sözlesme uzatmislardir.

baris_aykan
19.09.2005, 02:18
yoo hayir ocak tarnsferinde trabzonspora kesin gelecekmis catliycam valla kim bu yaa anlatsma saglanmis zuravski geri mi geliyo acaba

Semih GÜL
19.09.2005, 02:20
yoo hayir ocak tarnsferinde trabzonspora kesin gelecekmis catliycam valla kim bu yaa anlatsma saglanmis zuravski geri mi geliyo acaba

kafa bulmuyosun demi bak heryerde transfer haberi ariyorum..Gecenin bu saatinde valla benimde uykum kacar.ajanssporda çikarda oda sabah 10 gibi güncelleniyo..

Recluse61
19.09.2005, 02:26
Allah vere de Ocak ayina kadar sampiyonluk yarisindan kopmasak bu futbolla da nasil olacak bilmiyorum.O zaman yönetim mecbur transfer yapacak.Lee Young gider büyük ihtimal.Kayserispor'dan Gökhan Ünal 4 haftadir gol atiyo.Zaten istedik transfer kapanmadan önce vermediler.Insallah dogrudur transfer yapacagimiz.

baris_aykan
19.09.2005, 02:35

kafa bulmuyosun demi bak heryerde transfer haberi ariyorum..Gecenin bu saatinde valla benimde uykum kacar.ajanssporda çikarda oda sabah 10 gibi güncelleniyo..

yok be ne kafa bulucam harbi harbi antlasmis diyo adam ama adini yakalayamadim

Vektra58
19.09.2005, 02:44
Oprogrami bende izledim. Bu olayi Kazim Kanat Söyledi. Ancak Ismini vermedi.

baris_aykan
19.09.2005, 02:48
isim verdi kardes valla verdi ben yakalayamadim

Vektra58
19.09.2005, 02:51

Yok güzel kardesim, Isim falan vermedi. Ben programi bastan sona izledim. Zaten Trabzonspor'u 30 saniye kadar konustular.

baris_aykan
19.09.2005, 02:54

Yok güzel kardesim, Isim falan vermedi. Ben programi bastan sona izledim. Zaten Trabzonspor'u 30 saniye kadar konustular.

30 saniye konustuklarini bende biliyorum neyse

gerçekefsane
19.09.2005, 02:54

bu oyuncunun besiktas'li olma ihtimali varmidir. diyelimki besiktasli, oyunculardan kim olabilir.

pancu, i.akin, i.üzülmez, tayfun, emre, veysel ilk aklima gelenler

Edited by: gerçekefsane

Efrasiyab
19.09.2005, 02:57
kazim biliyosa kesin bejekeyle ilgilidir bejekenin döküntüsünü alcaz herlade

baris_aykan
19.09.2005, 03:01
kazim biliyosa kesin bejekeyle ilgilidir bejekenin döküntüsünü alcaz herlade

allah korusun

Vektra58
19.09.2005, 03:02

bu oyuncunun besiktas'li olma ihtimali varmidir. diyelimki besiktasli, oyunculardan kim olabilir.

Kazim Kanat'in ifadelerinden anladigim kadariyla bu oyuncu besiktas'tan degil.Yüz ifadelerinden edindigim intiba iseKaliteli bir oyuncu imis.Edited by: Vektra58

baris_aykan
19.09.2005, 03:05

Kazim Kanat'in ifadelerinden anladigim kadariyla bu oyuncu besiktas'tan degil.Yüz ifadelerinden edindigim intiba iseKaliteli bir oyuncu imis.

hayirlisi onu bende hissettim kaliteli olcakmis bakalim neler olacak ii geceler

gerçekefsane
19.09.2005, 03:09

Kazim Kanat'in ifadelerinden anladigim kadariyla bu oyuncu besiktas'tan degil.Yüz ifadelerinden edindigim intiba iseKaliteli bir oyuncu imis.

asil soru su o zaman su. trabzonspor'un anlastigi bir oyuncunun (besiktasli olmadigi varsayimi ile ) kazim kanat'in bilgisi nereden geliyor. haber kaynagi kim olabilr. Büyük bir ihtimal besiktas'li bir oyuncudur. Kazim kanat'in begendigi bir oyuncudur.

rigormortis
19.09.2005, 03:16
Emre Asik falan olmasin????

Recluse61
19.09.2005, 03:25
Oldum olasi Kazim kanat'i sevmem bana biraz aspragas gibi geliyor.

aka5
19.09.2005, 03:26
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">alah be gece gece sevicten olcem kim gelcek bari raul filan gelse dermisim smileys/smiley4.giftamam attim canim saka yaptim ama cok sevindim ya ins yalan haber degildir.sole adam gibi adam gelse ya.forvete zuroyu alalim ortayada zenden alalim adamin fiyatihttp://www.transfermarkt.de/ e göre 5500 mil dolar solda adam yok bizde eger dikkat ederseniz hep ortalar sag kanattan yattara emrah var pozisyonlarda soldan yapilan ortalar cokaz gol yok.ya kiydimi adam gibi kiyalim paraya kaliteli olsun hep gs nin fb nijn bjknin trasferlerine mi imrenerek bakicaz ya smileys/smiley7.gifbizde alalim real madride raul bravo var 1.500 mil dolar alamazmiyiz aliriz pavon var 2500 dolar aslinda cok ucuz adam var bizimkiler almiyor cok cok kaliteli smileys/smiley7.gifbizim turkiyede kat kat is yaparlar hepside cok kaliteli takimlarda oynuyorlar yeterki yönetim istesin arklar http://www.transfermarkt.de/ bu siteye girin istediniz topcu yada takimi yazin butun futbolcularin maliyeti yaziyor bence ordan da saglikli kara verebiliriz ona göre yönetime baski yapalim alsin cunku bu kadrola olmuyor</TD></TR>

aka5
19.09.2005, 03:34
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">en cok istedim 2 futbollcu su takimda görmek istedim biri pires biride ljunberg tabi nerde hayal sadece</TD></TR>

Vektra58
19.09.2005, 03:43
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

en cok istedim 2 futbollcu su takimda görmek istedim biri pires biride ljunberg tabi nerde hayal sadece

Manchester United'ten Sol Açik Oyuncusu Ji-Sung Park (http://www.transfermarkt.de/spieler/spieler_details.php4?spieler_id=4592)'a Ne dersin.

Düsünsene; Sagdan Yattara, Soldan Park.. Nasil olur........</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></T></TABLE>

Edited by: Vektra58

aka5
19.09.2005, 03:59
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">hayir demem yeterki gelsin</TD></TR>

aka5
19.09.2005, 04:07
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">ama oldum olasi ben zenden hastasiyim.ozellikle cocu overmars lizarazumediata reizeger zenden hastasiyim bunlardan overmars haric hepsi oynuyor hala yasli masli ama turkiyede super oynarlar elin pierei 2 sene once feneri samp yapti 35 yasinda adam gol krali oldu bence bence bunlar cok ust futbolcular hepsi barcada oynamis birtek lizarazu disinda ben mesela surekli bu adamlari alirim total manager oynarken hastasiyim birde barcaninda bordo mavi olmasi cekiyor beni bence bu adamlardan bir 2 si gelse birde kaladze zoro gibi adam alsak manyalk olur hepsinin maliyeti ucuz cok ama biz gidiyoz jun aliyoz inan juna verilen paralabu takima zuroda gelirdi kaladzede gelirdi zendendesmileys/smiley7.gif</TD></TR>

zafercalikoglu
19.09.2005, 10:33
evet zenden olabislir,ama ara transferde yerli bir forvet ve yerli bir sol almak lazim

FANATIK61
19.09.2005, 11:20
Bana göre acilen Forvete becerikli bir Gölcü lazim. PAF'dan 2 oyuncu alsinlar yukari. Benim Kuzen son 3 haftada 3 Gol atti. Jun'dan hic degilse iyidir. Sut Mut cekiyor...smileys/smiley2.gif

TSunami
19.09.2005, 11:39
<TABLE cellSpacing=2 cellPadding=2 width="100%" align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<H3>Sota ikinci baharinda</H3>
<DIV id=metin>Bir dönem Trabzonspor'da forma giyen ve spektaküler hareketleriyle, golleriyle taraftarin gönlünde taht kuran Sota Arveladze Hollanda'nin Alkmaar takiminda ikinci baharini yasiyor. Takimin basina ünlü teknik adam Louis Van Gaal'i getirerek büyük hedefler pesinde oldugunu gösteren Alkmaar Sota ile cosuyor.

Bu hafta Ajax'i kendi sahasinda 4-2 yenen Alkmaar'da Gürcü futbolcu Sota 2 gole imzasini atti. Türkiye Süper Ligi'nde gol kralligina ulasan ikinci yabanci futbolcu unvanina sahip olan Sota 9 golle Hollanda Ligi gol kraliginda ilk sirada bulunuyor. </DIV></TD></TR><? if ( 'var' == '' ) : ?>
<TR>
<TD></TD></TR><? endif; ?>
<TR>
<TD align=right>19.09.2005</TD></TR>
<TR>
<TD align=left>http://www.superspor.com/i/b.gif
Kaynak : SuperSpor.com dis haberler</TD></TR></T></TABLE>

TSunami
19.09.2005, 11:41
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>ZURAWSKI FIRTINA GIBI ESIYOR... JUN'DA ISE DAHA BIR NUMARA YOK...
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Trabzonspor?un 2.4 milyon euroya almadigi Zurawski, Polonya Milli Takimi ile Celtic?i sirtlayan isim oldu. Yönetimin 4 milyona mal ettigi Çek Jun ise Bordo-Mavili ekipte hayal kirikligi yaratti

Pahali diye Zurawski?yi almadilar, Jun?a daha çok verdiler

Trabzonspor Dimyat?a pirince giderken, evdeki bulgurdan oldu. Bordo-Mavili yöneticiler, transfer döneminde uzun süre pesinden kostugu Zurawski?den pahali diyerek vazgeçmenin pismanligini yasiyor. Bunun yani sira, Zurawski?nin transferinin çikmaza girmesinin ardindan daha fazla paraya alinan Jun ise tam bir hayal kirikligi yaratmis durumda.

Celtic formasi giyen 28 yasindaki Zurawski?yi Trabzon yönetimi 2.4 euroya almadi. Polonya Milli Takimi?nin Dünya Kupasi elemelerinde oynadigi 9 maçta 787 dakika forma giyen tecrübeli yildiz, takiminin attigi 26 golden 7?sine imza koyarken, iki maçta suskun kaldi. Zurawski, Celtic formasiyla ise 6 maçta 3 gol atti.

Yönetimin 4 milyon euroya mal ettigi Tomas Jun ise Çek Milli Takimi?nin Dünya Kupasi elemelerinde 6 maçta 105 dakika oynadi. Takimi 32 gol atarken, Çek oyuncunun kendisi sifir çekti. Trabzonspor?un 6 lig maçinda 231 dakika forma giyme sansi bulan Jun, Türkiye?de henüz golle tanisamadi.</TD></TR></T></TABLE>trabzonhaber.com

FANATIK61
19.09.2005, 11:55
Ne demisler: Gelen gideni aratir !!!smileys/smiley19.gif Edited by: FANATIK61

FANATIK61
19.09.2005, 12:12
Bir süredir Istanbul?da olan yildiz oyuncuya 30 Eylül tarihine kadar süre tanindigi vurgulandi. Izin tarihinin ileriye çekilmesinin ardinda ise bu süre zarfinda tecrübeli futbolcuya verilecek cezanin kesinleseceginin yattigi dile getirildi. Yönetim, Gökdeniz Karadeniz ile ilgili kararin ardindan kesin tavrini belirleyecek.

Kimi
19.09.2005, 12:28
'Takimi taniyamadim'

http://img.mynet.com/sp/atayaktug.jpg Trabzonspor Kulübü Baskani Atay Aktug, Sivasspor karsisinda çok kötü bir futbol oynadiklarini belirterek, sahada sadece Gökdeniz ve Szmykowiak degil, maça çikan 11 adamin da eksik oldugunu söyledi.

Sampiyonlar Ligi hedefini bir baska bahara birakarak, gözünü Turkcell Süper Ligi ve Türkiye Kupasina diken Trabzonspor'da, Sivasspor maglubiyetinin soku yasaniyor. Teknik Direktör Senol Günes ile görüsen Kulüp Baskani Atay Aktug, maglubiyetin nedenlerini arastirdiklarini söyleyerek, "Sivasspor karsisinda çok kötü bir futbol oynadik. Hak ettigimiz bir maglubiyet aldik. Oyunculari ben taniyamadim. Bir an önce toparlanarak, bu olumsuz havadan kurtulmaliyiz. Oyuncularimizin sadece Trabzonspor'un basarisini düsünmeleri için yönetim olarak elimizden geleni yapiyoruz. Onlar da bizim bu çalismalarimiz karsiligini vermek zorundalar. Transfer mevsimi geldigi dönemlerde profesyonelce hareket ederek menajerlerini ortaya sürüyorlar. Biz de onlarda sahada profesyonelce davranmalarini istiyoruz" dedi.

Hatalari bireysel olarak degerlendirmenin yanlis olacagini belirten Baskan Aktug, "Trabzonspor'da takim halinde bir hata var. Takimda sorun oldugu görülüyor. Teknik Direktör Senol Günes ile görüstük. Fikir alis-verisinde bulunduk, hatalarin nereden kaynaklandigini tespit ediyoruz. Kaliteli bir ekibiz, ama sonuca gidemiyoruz, bunlari bir bir çözecegiz. Gerekirse oyuncularla da görüsecegiz. Morallerin düzelmesi için ve iyi sonuçlarin alinmasi için ne gerekiyorsa yönetim olarak yapacagiz. Sahada Gökdeniz ve Szmykowiak'in eksikligini degil, maça çikan 11 adamin eksikligini gördüm. Takim olarak eksiktik" diye konustu.

Ligin devam ettigini söyleyen Baskan Aktug, karamsarliga kapilmanin geregi olmadigini belirterek, "Lig devam ediyor. Önümüzde uzun bir maraton var. Karamsarliga kapilmanin bir anlami yok. Lig daha bitmedi. En kisa zamanda takim kendini toparlayacaktir. Özledigimiz Trabzonspor'u bize oyuncularimiz izlettirecektir" seklinde konustu

Kimi
19.09.2005, 12:55
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490>
<T>
<TR>
<TD =titsBaslik-little bgColor=#f9f9f0>Trabzonspor?da isler karisti</TD></TR>
<TR>
<TD =titsBasliklar bgColor=#f9f9f0>Geçen senenin flash takimi Trabzonspor?da isler karisti. Rum Temsilcisine elendikten sonra ligde de kötü günler geçiren Trabzonspor?da Mali kongrenin seçimli genel kurula dönüstürülebilecegi düsünülüyor.</TD></TR></T></TABLE>

<T>
<TR>
<TD =stdSmall align=right bgColor=#f9f9f0 height=10></TD></TR>
<TR>
<TD>

http://image.haber7.com/haber/16776.jpg
Sezona büyük hedeflerle giren ancak, önce Sampiyonlar Ligi?nde Kibris Rum temsilcisi Anorthosis Famagusta?ya elenen ardindan Gökdeniz olayinin eklenmesi, ligde kötü sonuçlar alinmasi ve ayrica bonservisine 3.5 milyon Euro ödenen Tomas Jun?un beklenen performansi sergileyememesi, Bordo-Mavili camiayi iyice karistirdi. Bunlarla birlikte alacaklarinda iyilestirme yapilmasina ragmen bazi futbolcularin isteksiz bir görüntü ortaya koymasi son olarak bazi yöneticilerin aralarinin açik olmasi, bardagi tasiran damla oldu.
Durum böyle olunca kulislerde çalkalanmaya basladi. Yönetimin 20 Kasim-20 Aralik tarihleri arasinda yapilacak mali kongreyi, seçimli genel kurula dönüstürebilecegi konusuluyor. Iki hafta sonra Trabzon?un G.Saray?la oynayacagi maçin kaybedilmesi halinde de yöneticilerin toplu halde istifa edecegi ileri sürülüyor.

haber7.com</TD></TR></T></TABLE>

Burçak
19.09.2005, 13:01
bu haber dogruysa ne düzelecek bilmemki. off offff. kalsalar bi türlü gitseler baska türlü.

TRABZONLU_TS
19.09.2005, 13:08
ula nedir bizim cekitigimiz gelde kafayi yeme yaa

ferro
19.09.2005, 14:14
bu dogru olabilir çünkü sen gel sivasa bide istanbulda yenil atay aktugun yönetimi gitsin ahmet agaoglu gelsin hiç degilse saldirgan adamsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

sbay
19.09.2005, 14:23
kendi kendilerine isleri karistirdilar simdi de isleri çözemiyolar acemi yöneticilerle buraya kadar olur

ferro
19.09.2005, 14:25
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifbaska diyecek bisey yok

FANATIK61
19.09.2005, 14:42
Saban bizim Macta yok. Zaaten su anda Formda degil...

Aslan?da sok.. Hakan Sükür 2 hafta yok !
Vestel maçinda sakatlanan Hakan Sükür 2 hafta sahalardan uzak kalacak.

ferro
19.09.2005, 14:43
o yoksa hasan kabze var

Kimi
19.09.2005, 14:46

Olsa ne olur olmasa ne olur.Adamin gol attigi mi var.

sbay
19.09.2005, 15:11
keske hakan olsaydi simdi ümit necti oynicak ikiside cok formda ama farketmez öyle yada böyle galip gelmemiz lazim

Murat BAYRAKTAR
19.09.2005, 15:24
Allah kahretsin.. Sabanin olmayisi çok kötü oldu ya...

zanoylu
19.09.2005, 15:44
Zor maç keske oynasaydi.....

TSunami
19.09.2005, 16:40
bütün terslikler üst üste geliyo. simdide hakasükür sakatlanmis. bizim maçta yok

Oruç
19.09.2005, 16:44

Keske oynasaydi Tamer abi.Nasilsa bisey yaptigi yok!

Vektra58
19.09.2005, 16:49

Tüh be ne sanssizlik. Keske oynasaydi. Saban oynadigi zaman takim 10 kisi kaliyor.

aka5
19.09.2005, 16:50
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">yerli sol diyorsunda turkiyede sol kanat topcusu yokki .milli takimda bile forvetten defanstan sol kanat yapiyoroz cogu takimin sol kanadi yok hepsi farkil mevkilerin topculari ama mecbur sol kanat oynuyor.yani yerli alabilcemiz sol kanat yok .sag kanatta yattara emrahin yukunu azaltcak yabanci futbolcu alinmali.buda zenden dir adamin maliyeti cok ucuz ve suan 28 yasinda yani en verimli zamani.hep gs fb bjkmialcak yildiz topcu biz hep onlara imrenerek mi bakicaz allahin jununa verilcek parala suan zenden bizde olurdu yada zuro ben artik yildiz topcu istiyorum eger ocakta siradan topu alcaklarsa paftan oynatalim daha ii para bosuna gitmesin barismileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif</TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=7176e25d>

evet zenden olabislir,ama ara transferde yerli bir forvet ve yerli bir sol almak lazim </BLOCKQUOTE>

zanoylu
19.09.2005, 16:52

gese direkt 10 kisi oynuyor du. Buda bizim sansizligimiz bu aralar zaten üstümüzde kara bulutlar geziyor kardes....

TSunami
19.09.2005, 16:53
sota romeschenko ve vugrineci geri alsinlar. hami de geri dönsün bu haliyle bu takimda iki sene oynar. en azindan sut çekerEdited by: TSunami

Oruç
19.09.2005, 16:57

gese direkt 10 kisi oynuyor du. Buda bizim sansizligimiz bu aralar zaten üstümüzde kara bulutlar geziyor kardes....

Valla öyle abi.Bizim basimiza gelenler pismis tavugun basina gelmemistir herhalde!

Cenkhan
19.09.2005, 20:16
<t>
</t><t></t><table id="HB_Mail_C&#111;ntainer" unable="&#111;n" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" height="100%" width="100%">
<t><tr width="100%" unable="&#111;n" height="100%">
<td id="HB_Focus_Element" unable="off" background="" height="250" valign="top" width="100%">yerli
sol diyorsunda turkiyede sol kanat topcusu yokki .milli takimda bile
forvetten defanstan sol kanat yapiyoroz cogu takimin sol kanadi yok
hepsi farkil mevkilerin topculari ama mecbur sol kanat oynuyor.yani
yerli alabilcemiz sol kanat yok .sag kanatta yattara emrahin yukunu
azaltcak yabanci futbolcu alinmali.buda zenden dir
adamin maliyeti cok ucuz ve suan 28 yasinda yani en verimli zamani.hep
gs fb bjkmialcak yildiz topcu biz hep onlara imrenerek mi bakicaz
allahin jununa verilcek parala suan zenden bizde
olurdu yada zuro ben artik yildiz topcu istiyorum eger ocakta siradan
topu alcaklarsa paftan oynatalim daha ii para bosuna gitmesin bari</td></tr>
<tr hb_tag="1" unable="&#111;n">
<td style="font-size: 1pt;" unable="&#111;n" height="1">

</td></tr></t></table>
<blockquote id="7176e25d">

<div style="text-align: left;">Malatyali Bilal Kisa, Sivasli
Hayrettin, gaysenin aldigi Altan. Hangisini koysan bizim sol dista
oynar. Türkiye ligini bu sene takip etmedigim halde direkt 3 isim
sayabiliyorum. Hatta keske Ufuk olaydi o oynardi...

</div>
</blockquote>Edited by: Cenkhan

aka5
19.09.2005, 20:29
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 unable="off"></TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=4d1f0e73>

<T> </T><T></T>
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 unable="&#111;n"><T>
<T>
<TR height="100%" width="100%" unable="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 unable="off">yerli sol diyorsunda turkiyede sol kanat topcusu yokki .milli takimda bile forvetten defanstan sol kanat yapiyoroz cogu takimin sol kanadi yok hepsi farkil mevkilerin topculari ama mecbur sol kanat oynuyor.yani yerli alabilcemiz sol kanat yok .sag kanatta yattara emrahin yukunu azaltcak yabanci futbolcu alinmali.buda zenden dir adamin maliyeti cok ucuz ve suan 28 yasinda yani en verimli zamani.hep gs fb bjkmialcak yildiz topcu biz hep onlara imrenerek mi bakicaz allahin jununa verilcek parala suan zenden bizde olurdu yada zuro ben artik yildiz topcu istiyorum eger ocakta siradan topu alcaklarsa paftan oynatalim daha ii para bosuna gitmesin bari</TD></TR>
<TR hb_tag="1" unable="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 unable="&#111;n">
</TD></TR></T></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=7176e25d>

<DIV style="TEXT-ALIGN: left">Malatyali Bilal Kisa, Sivasli Hayrettin, gaysenin aldigi Altan. Hangisini koysan bizim sol dista oynar. Türkiye ligini bu sene takip etmedigim halde direkt 3 isim sayabiliyorum. Hatta keske Ufuk olaydi o oynardi...
</DIV></BLOCKQUOTE>

Allah askina saydin adamlar adam degil.hepsi siradan topcu eger onlari saycaksan bizde de okadar var gerek yok ben yildiz topcu diyorum bizi samp yapcak adam diyorum bizi ilk 4 e sokcak adam demiyorum bilmem anlatabiliyomuyum.3 ezikler 1 sene samp olamayinca yönetim gidiyor hoca gidiyor ortalik karisiyor .tamam bende ole olsun istiyorum demedim ama biz en cok samp ihtiyac adamiz aldimiz topcular siradan 3 ezik transfer yapsin samp olsun biz seneye artik diyelim yok ole 22 sene gecti dile kolay 2 3 sene olamasa tamam dicem 22 sene kolaymi!!!!!!!!artik bize maci degistircek yildiz adam lazim .görmuyomusunuz 3 ezik kötü oynuyor ama elinde yildiz topcu var skoru degistiriyor bizde zimko gökdeniz gitti takim dagildi yildiz topcu sart !!!ole burhanlan osmanlan ali velilen olmuyor!!!</BLOCKQUOTE>

Recluse61
19.09.2005, 20:43
Usaklar bu Tv8 de duydugunuz isim netlesti mi bilen varsa lütfen yazsin.Sol kanatta benim uzun zamandir takip ettigim 2 adam var ikisi de kayseri de oynuyor Biri Fatih ki göreceksiniz Milli takima kadar yükselecek digieri Ümit Milli Ergün Teber.Ama benim gönlümden kim geçiyor derseniz Mohammed Zidan.En son Bremen'deydi geçen sene hazirlik maçinda bizim defansi yatirip kaldirmisti.adam Yattara'nin santrafor hali.Gelse Türkiye'yi ayaga kaldirir.

Özkan Erdem
19.09.2005, 21:10
Kayserispor'dan Gökhan Ünal alinmali, böyle oyunculari zamaninda almiyoruz sonra baska takimlarda oynarken kafayi duvara vuruyoruz..

O tv8 de söylenen oyuncuyu bende çok merak ediyorum..

kutoz
19.09.2005, 23:50
16Eylül2005 10:36<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

"Sampiyonluk istiyoruz"

<?:namespace prefix = v ns = "urn:schemas-microsoft-com:vml" /></v:stroke></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:f></v:ulas></v:path><o:lock aspectratio="t" v:ext="edit"></o:lock></v:shape>http://www.ajansspor.com/resim/Jeffers&#111;n_Eller_kapak01.jpg</v:image></v:shape>
Bordo Mavili formayi giyen Brezilyalilar ile Yattara, aileleri ile birlikte ayni apartmanda oturduklari Eller?in evinde bir araya geldiler..

Futbolla yatip, futbolla kalkan bir kentte olmaktan dolayi kendilerini sansli hissetiklerini söyleyen Eller, ?Trabzonspor?da sampiyonluk yasamak ve taraftarimizi mutlu etmek istiyoruz? dedi. Eller, ?Trabzon?a çok çabuk uyum sagladik. Bunda bize rehberlik yapan ve her zaman destek olan Yattara?nin payi oldukça büyük? diye konsutu.

JEFFERSON?A ÖVGÜ

Kaleci Jefferson ise ?Ayni apartmanda oturdugumuz için birbirimize çabuk kaynastik. Diger takim arkadaslarimizla da çok iyi anlasiyoruz. Sadece dil sorunumuz var. Ancak bize herkes yardimci olmaya çalisiyor. Bu da bizi çok mutlu ediyor? ifadesini kullandi. Bu arada Brezilyali kalecinin hayat arkadasi Michele, esine övgüler yagdirdi. Michele, ?Jefferson, Brezilya?nin en iyi üç kalecisinden biri. Ancak bu ona yetmiyor. Dünya?nin en iyisi olmak istiyor? seklinde konustu.

(Aksam) (Bu haber Ajansspor?dan alinmistir)

Çok ilginç geldigi için aktarmak istedim. Madem aktardim, küçükte bir yoru yapiyim da adet yerini bulsun. smileys/smiley2.gif

Jefferson efendi; zaman zaman iyi isler yaptigin inkar edilmez. Ama sivas maçinda yedigin ilk golde topa mi çiktin, yoksa adama anlayamadim. ikisine de çikmadigin kesin, çünkü ikisini de tutamadin. Adam berbat bir zamanlama hatasi ile topa çikiyor ve düserken topa kafasiyla dokunuyor gol oluyor. Ya ikinciye ne demeli. Adam 75 metre top sürüyor, yoruluyor ve vuruyor sen de topu çeliyorsun. Ama nereye... Evlere senlik, terar önüne. Açikcasi ben bile hali sahada gelen topu ya gol olarak kalede görüyorum yada senin gibi çeliyorum. Ama kendime haksizlik yapmakta istemiyorum. Enazindan senden farkli olarak, ya kornere, ya da rakibin olmadigi bir yere çeliyorum...

Hal böyle olunca seninle ayni yasta olan Tolga Zengin'e birilerinin ne kadar haksizlik yaptigi ortaya çikiyor. Senin yerinde o olsaydi ve o golleri yeseydi ne olurdu acaba onun hali... Daragaci çoktan kurulurdu...
<BR style="mso-special-character: line-break"><BR style="mso-special-character: line-break">

Barış
20.09.2005, 00:02
Siz yine de Yattara ya fazla uymayinsmileys/smiley4.gif

Bu arada U17 Milli Takimimizin maçi var galiba gece 02 30 da.

hakanh
20.09.2005, 00:44
Sol kanadimizin (defansif olarak iyi olmasina ragmen) ofansif olarakcokzayif olduguna bende katiliyorum.

Burada bircok arkadasimizin da belirttigi gibi, tehlikeli ataklarimizin cogu, ya sag kanattan (Yattara venadirenEmrah), ya da ortadan (Szymek veGokdeniz tarafindan) hazirlaniyor.

Sol kanadimizda, mucadelesi iyiolmasina ragmen,teknigi bir ofansif oyuncu icin oldukca zayif 3 futbolcumuz var (Celaledden, Volkan ve Lee). Bunlardan hangisini sol acikta kullansak sonuc degismiyor ve yetersiz kaliyorlar.

Buraya yapilabilecek en iyi transfer bana gore, B.B.Ankaraspor'lu, Wederson 'dur.

Wederson'un oyun stiline bakarsaniz, ayni Roberto Carlos gibi. Sag bek oynamasina ragmen, ofansta da son derece etkili. Sutlari ve serbest vuruslari da R.Carlos'u andiriyor.

Ben, su anda 1973 dogumlu Roberto Carlos'un yerine, 1981 dogumlu Wederson'u Trabzonspor'da gormeyi daha cok tercih ederim.

Recluse61
20.09.2005, 00:48
Kutoz'a katiliyorum.Rakibin elle oynadigina itiraz edecegine o elle oynasaydi ilk golü de yemezdik.Ama ben yine de iyi kaleci olduguna inaniyorum.

gerçekefsane
20.09.2005, 00:55
Sol kanadimizin (defansif olarak iyi olmasina ragmen) ofansif olarakcokzayif olduguna bende katiliyorum.

Burada bircok arkadasimizin da belirttigi gibi, tehlikeli ataklarimizin cogu, ya sag kanattan (Yattara venadirenEmrah), ya da ortadan (Szymek veGokdeniz tarafindan) hazirlaniyor.

Sol kanadimizda, mucadelesi iyiolmasina ragmen,teknigi bir ofansif oyuncu icin oldukca zayif 3 futbolcumuz var (Celaledden, Volkan ve Lee). Bunlardan hangisini sol acikta kullansak sonuc degismiyor ve yetersiz kaliyorlar.

Buraya yapilabilecek en iyi transfer bana gore, B.B.Ankaraspor'lu, Wederson 'dur.

Wederson'un oyun stiline bakarsaniz, ayni Roberto Carlos gibi. Sag bek oynamasina ragmen, ofansta da son derece etkili. Sutlari ve serbest vuruslari da R.Carlos'u andiriyor.

Ben, su anda 1973 dogumlu Roberto Carlos'un yerine, 1981 dogumlu Wederson'u Trabzonspor'da gormeyi daha cok tercih ederim.

görüslerine katilmakla beraber ( söylediginizoyuncunun ismindetereddütlüyüm) ilave olarak oyunu yönlendirecek bir oyuncununda alinmasi gerekirEdited by: gerçekefsane

gerçekefsane
03.11.2005, 00:55
kisa bir aradan sonra foruma tekrar kavusmak çok güzel smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

o zaman ilk haberi ekleyelimsmileys/smiley2.gif

---------------------------------------------------------

Tesis Günlügü
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/021105mac.jpgTakimimiz, haftasonu oynayacagi Gençlerbirligi maçinin hazirliklarini bugün saat 10.00?da idman, saat 15.00?de A.Sebatspor ile hazirlik maçi yaparak sürdürdü.

Sabahki idmani, Denizlispor maçinin ilk onbirinde görev alan oyuncular istasyon çalismasi yaparak tamamladilar. Antrenmana, soguk alginligina yakalanan Emrah katilmazken, sakatligi süren Szymkowiak ise takimdan ayri düz kosu yapti.

Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde yapilan hazirlik maçini Trabzonspor 3-2 kazandi.

30 dakikalik iki devre halinde oynanan karsilasmanin gollerini, Fatih Tekke(dk.7), Gökdeniz(dk.39, 58), Emre(dk.26), Ali(dk.50) atti.

Hakemler:
Baris Simsek, Ismail Köse, Serdar Diyadin

Trabzonspor:
Tolga (dk.46 Hasan), Ufukhan, Erdinç, Özgür, Volkan, Ibrahim Ege (dk.46 Gökdeniz), Fabiano Eller, Hasan Üçüncü, Feridun, Tomas Jun, Fatih (dk.46 Yavuz)

Akçaabat Sebatspor:

Ahmet (dk.31 Osman), Ahmet Çebi (dk.31 Enis), Mustafa (dk.31 Hasan), Adem (dk.31 Selim), Ibrahim (dk.31 Sahin), Çagdas (dk.31 Domingos), Hakan (dk.31 Serdar), Ergün (dk.31 Necati), Bülent (dk.31 Ali Güzeldal), Emre Aygün (dk.31 Ergin), Ali Asim (dk.31 Ufuk)

Takimimiz, hazirliklarina yarin saat 17.00?de yapacagi tek idmanla devam edecek.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/021105mac1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/021105mac2.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/021105mac3.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/031105idman1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/031105idman2.jpg
</CENTER>

trabzonspor.org.trEdited by: gerçekefsane

gerçekefsane
03.11.2005, 01:00
Basin Toplantisi: Vahid Halilhodžić
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/021105hoca.jpgTeknik Direktörümüz Vahid Halilhodžić, Cumartesi günü oynanacak Gençlerbirligi maçi öncesinde bugün Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde haftalik basin toplantisini düzenledi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Halilhodžić?den Iyi Bayramlar dilekleri
Halilhodžić, basin mensuplarinin sorularindan önce kulübün bütün birimlerinin, Yönetim Kurulu?nun kulüp çalisanlarinin, Trabzonspor taraftarlarinin, oyuncularinin, basin mensuplarinin ve Trabzon?da yasayan herkesin Ramazan Bayrami?ni kutladi.

?Fatih?in durumu çok daha iyi?
Fatih?in Gençlerbirligi maçinda oynayip oynamayacagi sorusu üzerine Halilhodžić,
?Fatih iki haftadir çok çalisiyor ve oynamak için çok istekli. Bugün Akçaabat Sebatsporla yapacagimiz hazirlik maçinda oynayacak ve durumuna bakip ona göre karar verecegiz. Gençlerbirligi maçinda Fatih?in oynayabilecegi konusunda iyimserim, büyük ihtimalle bu maçin kadrosunda olacagini ve en az bir devre oynayacagini umuyoruz.? dedi.

Halilhodžić orucu tuttu
Bir basin mensubunun sorusu üzerine Halilhodžić , Denizlispor maçi öncesi galibiyet oldugu takdirde tutacagina söz verdigi orucu yerine getirdigini söyledi.

Jun?un antrenman performansi çok iyi
Jun hakkinda gelen soruya cevaben ?Aslinda takimda 3-4 forvet oyuncusu olmasi gerekir? diyen Halilhodžić, sözlerini ?Tomas Jun, idmanlarda çok çalisan bir oyuncu ve idmanlarda sergiledigi performans maçlarda gözükenden çok daha iyi. Ancak bir uyum sürecinden geçiyor, bu da kolay degil zamana ihtiyaci var. Gollere kavustuktan sonra morali yükselecek ve kendine olan güvenini tam anlamiyla kazanacaktir.? seklinde sürdürdü.

'Farkli skorla alinacak bir galibiyet dönüm noktasi olur'
Halilhodžić, Denizlispor maçindan sonra takimda morallerin düzeldigini söyleyerek, ?Denizli maçinda ilk yarida gol yemememiz gerekiyordu. Takimin kendine olan güvenini kazanmasi gerekliydi. Bunu basardik. Aslinda gole dönüstürebilecegimiz diger pozisyonlar da yakaladik, bunlari gole çevirebilseydik 2-3 farkla da yenebilirdik. Farkli alinacak bir galibiyet su anda takimin morali için çok önemli. Geçen hafta alinan galibiyetten sonra oyuncularimin antrenmanlarda yüzleri gülmeye basladi ve kendilerine güvenleri artti. Bundan önce oyuncular moralsiz ve üzgündüler. Bu galibiyet kulübe adeta gün isigi dogdurdu.? sözlerini ekledi.

?Su anda lig siralamasini nasil degerlendiriyorsunuz? sorusunu Halilhodžić, ?Her geçen gün biraz daha takimi ve Türk futbolunu taniyorum. Görünen o ki, Fenerbahçe su anda en iyi oynayan takim. Su anda ikincilik ve üçüncülük için Besiktas ve Galatasaray muhtemel adaylar gözüküyor. Su an itibariyla Trabzonspor dördüncülük ve altincilik arasinda görünüyor. Cumartesi günkü maç bir dönüm maçi olabilir, elde edilecek farkli galibiyet kriz ortamindan arinmak demektir. Ama Allah korusun tersi olursa tekrar takimi etkili bir sekilde sarsar. Ancak kadrodaki eksik oyuncularimin geri dönüsü ve birkaç galibiyet serisinden sonra Trabzonspor?un konumu kesinlikle çok daha iyi olabilir.?seklinde yanitladi.

?Tigana degisikliklere gidecektir'
Besiktas?in yeni teknik direktörü Jean Tigana hakkinda sorulan soru üzerine Halilhodžić, ?Tigana?nin Fransiz ekolünde önemli basarilar gösteren çalistiricilardan biri oldugunu söyleyebilirim. Büyük ihtimalle Tigana da Besiktas?a katki saglayacaktir. Ancak bir kulüpteki tüm birimler ortak çalismiyorsa, bir antrenör her seyi degistiremez. Tigana?nin da geldigi takimda üst seviyede bir futbol kalitesi yakalamasi için büyük ihtimalle bir takim düzenleme ve degisikliklere gitmesi gerekir.? dedi.

Devre arasinda transfer
Devre arasinda transfer yapilacak mi? seklindeki soruya Halilhodžić söyle cevap verdi : ?Devre arasinda oyuncu alimi çok dikkat edilmesi gereken bir sey. Çünkü hiçbir kulüp en iyi oynayan oyuncularini satmaz. Ancak yedek kulübesinde oturan iyi oyunculari alabilirsiniz. Gerçek takimi olusturma zamani sezon basidir. Kadroda bazi degisiklikler olacaktir. Kimlerin gelecegini kimlerin gidecegini henüz bilmiyoruz. Benim henüz hiç kimseyle paylasmadigim bazi fikirlerim var. Zamani gelince Baskana gidip gereksinimleri söyleyecegim. Elbette bazi degisiklikler yapilacaksa kulübün maddi imkanlarina bagli olarak yapilir.?

Maçlarda ben de oyuncularim kadar heyecanlaniyor ve yoruluyorum
Maçlar esnasinda heyecanli tavirlari dikkat çeken Halilhodžić , ?Oyuncularima yakin olmam gerekli. Maç esnasinda onlara yardimci olarak, benim her zaman onlari destekledigimi, onlarin yaninda oldugumu bilmelerini istiyorum. Maçlardan sonra inanin ben belki onlardan daha yorgun hissediyorum. Kendime gelmem için zamana ihtiyacim oluyor.? dedi.

'Türkiye?de hakemler de oyuncular da hirçin'
Türkiye?deki hakemleri nasil degerlendirdigi sorulan Halilhodžić , ?Hakemler üzerinde bazi baskilar oldugunu görüyorum. Bir iki maçtan sonra hakemlerin kararlari hakkinda yorum yaparak ben de tansiyonu yükseltebilirdim ama bunu özellikle yapmadim. Çünkü bizim sorunumuzun hakemlerde degil asil kendi içimizde oldugunu göstermek istedim. Televizyonda izledigim bazi maçlarda çogu kez hakemlerin saha içerisinde agresif ve hirçin davrandiklarini görüyorum. Hakemlerin bazi kulüplere karsi daha toleransli oldugu konusunda çok sey duydum, ancak henüz Türkiye?yi yeterince tanimiyor ve herhangi bir polemige girmek istemiyorum. Ben kendi isimi mümkün oldugunca dürüst ve dogru olarak yapmaya çalisiyorum. Hakemlerden istedigim bize gereken saygiyi ve özeni göstermeleri. Türk futbolunu yönetenlerin bu konularla ilgilenmeleri gerekiyor. Türk futbolunun gelismesi isteniyorsa sahalardaki olumsuzluklarin yok edilmesi gerekir. Bunun yaninda ligdeki kimi oyuncularin da hakemlere karsi her zaman dogru davranmadigini gördüm. Bunun önünün kesilmesi için böyle davranan oyunculara cezalarin çok daha agir olmasi gerekir.? dedi.

trabzonspor.org.tr

Özkan Erdem
03.11.2005, 02:11
Kayserispor'dan Gökhan Ünal alinmali, böyle oyunculari zamaninda almiyoruz sonra baska takimlarda oynarken kafayi duvara vuruyoruz..

Bu oyuncuyu bir çok kez yazdim, demistim demek için söylemiyorumancak Gökhanbasindayer bulmayabasladi, golleriyle dikkat çekiyor.Son vuruslari basit ve akillica yapan bir santraforariyoruz, Gökhan hem mücadeleci, hem hava toplarina hakim hemdeson vuruslari düzgün bir oyuncu, Güçlü bir fizigi var, boyu 1,84.Takipçilik özelligi var, firsatçiligiyla dikkat çekiyor. Daha önce bize önerilmesine ragmen reddettik, bu sezon basindaMehmetYilmaz + 1 milyon dolar'a Mehmet Topuz + Gökhan Ünalvereceklerken son andatransferinden vazgeçtik. Artik akillansak çok iyi olacak, yoksa öndekiler arayi kapatamayacagimiz kadar çokaçacak.Umarim bizi sezonun ikinci yarisinda da Jun ve M. Yilmaz'a ümit baglamaya mahkum etmezler.

eys_61
03.11.2005, 02:51
sanirim biz Gökhan için treni kaçirdik bu saatten sonra eziklerin de devreye girecegini düsünürsek isimiz zor.

Semih GÜL
03.11.2005, 05:45
Noldu yaa sitemize topicler yok olmussmileys/smiley18.gif

Cengiz Çubukcu
03.11.2005, 09:37
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">kayserililerin yaptigi açiklamalari okuyan var mi? adamlar bize misilleme yapiyor..fatihle yattaraya talip olmuslar..bugün bütün gazetelerde yaziyor..ne yapip edip 1-2 futbolcularini almamiz sart oldu..</TD></TR>

Semih GÜL
03.11.2005, 09:40
bosver yaa it ürür kervan yürür,

Bizim Juna verdigimiz paraya onlarin kadrosu ayni paraymis yenildigimiz kupa maçindan sonra gazeteler bunuda yazdi nereye aliyolar onlar.

Yavas alsinlarsmileys/smiley36.gif

My
03.11.2005, 09:43
smileys/smiley36.gifSabah sabah güleceem yoktu ya ha bunlar aksam küspeyi fazla kaçirmis anlasilan. Fatih ve Yattara he smileys/smiley36.gif

Bordo_mavi61
03.11.2005, 09:57
ronaldinho ve eto yu da alicaklarmis..smileys/smiley17.gif

KESKIN_34
03.11.2005, 10:58
gecen gunlerde sivas spor baskanini dinledim tvde dioki bizim en buyuk hedefimiz fb,gs,bjkden sonra 4. buyuk olmak dior bunlar iki uc mac kazandi diye biyerleri kalkti artik bizede bulasmaya basladilarsmileys/smiley7.gif

ycebi_61
03.11.2005, 11:30
umuyorum ki 2. yarı bu Å?ahıslar takımlarını kümede tutmak için
çalıÅ?acaklar ama o kayseri lobisi yok mu yatacak yerleri yok onların..

gerçekefsane
03.11.2005, 12:06
Ufukhan'a milli davet
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/031105ufukhan.jpgA Takim futbolcularimizdan Ufukhan Bayraktar, U-20 Milli Takimimizin 12 ve 14 Kasim tarihlerinde Rusya ile Adana?da oynayacagi iki hazirlik maçi için aday kadroya davet edilmistir.

Sezon basinda Trabzonspor altyapisindan A Takim?a gelen tek oyuncu olan 19 yasindaki Ufukhan, bu sezon henüz resmi bir karsilasmada forma giymedi.

trabzonspor.org.tr

cemka
03.11.2005, 13:05
arkadaslar, herkesin bayramini tebrik eder, nice bayramlara erismenizi temenni ederim...

Fakat, bir problem var...ben tekrar kayit olmak zorunda kaldim..? yönetci arkadaslar bunu açiklayabilirlermi? bir problemmi var?

BDiler61
03.11.2005, 13:10
fatih ve yattara nin formalarini alir ancak onlarsmileys/smiley36.gif

İleli
03.11.2005, 13:16
Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde yapilan hazirlik maçini Trabzonspor 3-2 kazandi.

30 dakikalik iki devre halinde oynanan karsilasmanin gollerini, Fatih Tekke(dk.7), Gökdeniz(dk.39, 58), Emre(dk.26), Ali(dk.50) atti.

akcaabatsebatsporla mac yapmisiz gollerimizi atanlara dikkatsmileys/smiley2.gif!

akcaabatin golunude ali guzeldal atmis

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/021105mac2.jpg
Edited by: AkcaabatliTS

Oruç
03.11.2005, 13:28
http://www.spor3.com/images/Fatih_Tekke_Manset_2.JPGKayserispor Fatih?e talip(!)
Trabzonsporlu golcü Fatih Sultan Tekke?ye Kayserispor talip oldu.

Kayserispor'un, devre arasinda takimi daha güçlü duruma getirmek için transfer yapacagi bildirildi.

Kayserispor Kulübü Yönetim Kurulu'ndan yapilan açiklamada, Trabzonspor'dan Fatih Tekke ve Ibrahim Yattara'ya talip olundugu, bu transferleri gerçeklestirecek güce de sahip olundugu belirtildi. Kadrodaki hiçbir oyuncunun da satilmayacagi bildirilen açiklamada, su ifadelere yer verildi: ?Kulübümüz takimi daha güçlü kilmak için Trabzonspor'dan Fatih Tekke ve Ibrahim Yattara'ya taliptir. Kayserispor'un bu transferleri gerçeklestirecek ekonomik gücü de vardir. Kendi hedeflerimizden dolayi kadromuzdaki hiçbir oyuncuyu satmayacagiz. Basarili olmak için imkanlarimizi zorlayacagiz.''

Zaman

smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifEdited by: thepatfhinder

denizci61
03.11.2005, 13:29
Ah Gökdeniz ahh...Atsan atilmiyorsun, satsan satilmiyorsun...Ne hallere koydun bizi bir bilsen...

denizci61
03.11.2005, 13:33
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Rota belli </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Ligi ilk 6 sirada tamamlayabileceklerini belirten Halilhodziç, Gençler?i de yenersek krizden kurtulur daha umutlu hesaplar yapariz dedi </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>03.11.2005</TD></TR></T></TABLE>

Fenerbahçe?ye övgü
Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodziç, takiminin son durumu ve bu sezonki hedefleri hakkinda önemli bilgiler verdi... Ekibinin su anki görüntüsünü göz önüne alarak, rotayi çizen Bosnak hoca, ?Dördüncülük ile altincilik arasinda bir konumda sezonu tamamlayabiliriz. Fenerbahçe ligin en iyi takimi durumunda. Diger dereceler için de Galatasaray ve Besiktas daha sansli görünüyor? diye konustu. Gençlerbirligi müsabakasina da deginen Karadeniz ekibinin teknik patronu, ?Dönüm noktalarimizdan biri olacak. Alacagimiz bir galibiyet bizi krizden tamamen kurtaracaktir? ifadesini kullandi.

?Baskanla konusurum?
Takim tertibinde de yakin gelecekte bir dizi degisiklikler yapabileceginin sinyallerini veren tecrübeli çalistirici sunlari söyledi: ?Kafamda olusturdugum bir takim fikirler var. Ancak su an için bunlari kimseyle konusmuyorum. Eger yapilacak ciddi icraatlara karar verirsem bunu baskanimizla paylasirim. Futbolcularimi her geçen gün daha iyi taniyorum. Kagit üzerinde çok iyi bir takimimiz var ama sorunlar ortada. Artik kadronun tamamlanmasini bekleyecegiz. Fatih?in durumu hakkinda söyleyebilecegim tek sey ise sürekli bir iyilesme oldugudur. Umarim Gençlerbirligi maçinda ondan faydalanabiliriz.? Fanatik

Vahid hocaya biri Trabzonspor'un büyüklügünü anlatsin..Bu takimin sadece formasi ilk dörde girer. Nasil bir açiklama bu böyle..</TD></TR></T></TABLE>Edited by: denizci61

gurbetçi 61
03.11.2005, 13:37
TABIKI ALIRLAR,ÜÇÜN BIRINI

Oruç
03.11.2005, 13:37
Bu Kayseri bizi yendi diye iyice havalara girmis!smileys/smiley4.gif

Kayseri kim Kral'i almak kim!

Haddinizi bilin!

cemka
03.11.2005, 13:50
neyse arkadaslar...artik bir Tekke posteri hediye ederiz adamlara...üzülmesinler, garipleer...en azindan taraftarlarina kendisini alamadik ama bakin posterini zorda olsa aldik derler... smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

sunlara bak...2-3 maç kazandilar...biryerleri kalkti...önce sivas, sonra kayseri... sezon sonu görecegim hepsini.....

bordox
03.11.2005, 15:06
Biçakci yeni bir maddekoyar transfer yönetmeligine ellerindeki futbolculardan birinin ismini Fatih Tekke digerini de Ibrahim Yattarayaparlar, olur biter.

Yapmadiklari sey mi sanki, adamlar takimlarinin ismini degistiriyor kaldi futbolcu ismini degistirmeyecekler?

Genlerinde var Esegi boyayip,babalarina satmak.(Espridir,Kayserili renktaslarim alinmasin,bayram bayram latife yapalim birazsmileys/smiley17.gif)

FANATIK61
03.11.2005, 20:15
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD>Rota belli </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Ligi ilk 6 sirada tamamlayabileceklerini belirten Halilhodziç, Gençler?i de yenersek krizden kurtulur daha umutlu hesaplar yapariz dedi </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 ="PX11000000"><T>
<T>
<TR>
<TD>03.11.2005</TD></TR></T></T></TABLE>

Fenerbahçe?ye övgü
Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodziç, takiminin son durumu ve bu sezonki hedefleri hakkinda önemli bilgiler verdi... Ekibinin su anki görüntüsünü göz önüne alarak, rotayi çizen Bosnak hoca, ?Dördüncülük ile altincilik arasinda bir konumda sezonu tamamlayabiliriz. Fenerbahçe ligin en iyi takimi durumunda. Diger dereceler için de Galatasaray ve Besiktas daha sansli görünüyor? diye konustu. Gençlerbirligi müsabakasina da deginen Karadeniz ekibinin teknik patronu, ?Dönüm noktalarimizdan biri olacak. Alacagimiz bir galibiyet bizi krizden tamamen kurtaracaktir? ifadesini kullandi.

?Baskanla konusurum?
Takim tertibinde de yakin gelecekte bir dizi degisiklikler yapabileceginin sinyallerini veren tecrübeli çalistirici sunlari söyledi: ?Kafamda olusturdugum bir takim fikirler var. Ancak su an için bunlari kimseyle konusmuyorum. Eger yapilacak ciddi icraatlara karar verirsem bunu baskanimizla paylasirim. Futbolcularimi her geçen gün daha iyi taniyorum. Kagit üzerinde çok iyi bir takimimiz var ama sorunlar ortada. Artik kadronun tamamlanmasini bekleyecegiz. Fatih?in durumu hakkinda söyleyebilecegim tek sey ise sürekli bir iyilesme oldugudur. Umarim Gençlerbirligi maçinda ondan faydalanabiliriz.? Fanatik

Vahid hocaya biri Trabzonspor'un büyüklügünü anlatsin..Bu takimin sadece formasi ilk dörde girer. Nasil bir açiklama bu böyle..</TD></TR></T></T></TABLE>

Bence akilli bir aciklama, bu sözlersaniyorum oyunculari etkilesin diye söyledi. Yani Futbolcular simdi demesi lazimki Hocamizi utandilarim...

FANATIK61
03.11.2005, 20:19
Bravo Senol Hocaya:smileys/smiley32.gif

Günes, birilerinin arkasindan konusmanin çok çirkin oldugunu belirterek, "Bazen susmak en iyi cevaptir. Sikintilarimiz varsa onlari paylasmak gerekir. Ancak Trabzon olarak bu konuda Türkiye'de kötü bir imaja sahip olduk. Bu imaji temizlememiz lazim? dedi.

Konusmak Çok Çirkin

Senol Günes, "Bizler sahis olarak çok kurumlarin ve ülkenin önemli oldugunu bilerek davranalim. Haksizliklar varsa yanlisliklar varsa bu zaman içinde ortaya çikar. Düzeltmek gerekiyorsa yapalim. Ancak her yapilan konusmanin camiaya zarar verdigini de bilelim. Biz bir seyler kaybedebiliriz. Kurumlar ayakta kalirsa bizlerin yine kazanma sansi olabilir? diye konustu.

KuĞu
03.11.2005, 21:25
Sen adamlarin 4 futbolcusunu transfer edecegiz diye simdiden haber çikmasina neden olursan adam da misilleme olarak bunu elbette yapacaktir, alacagindan degil sadece missilleme olarak yapilmis bir açiklama oldugu asikar. Demekki neymis ...?

Lafi çikiyorsa büyüklügünü göstereceksin alacaksin adamlara böyle firsatlar vermeyeceksin, ozaman ist kulüplerinden bir farkin kalmaz onlarda bize ayni seyi yapiyorlardi bu unutulmasin, ama bu yönetimin isi degil bu onlar sebata kiralik verdiklerini geri çagirirlar alin size transfer derler.

gerçekefsane
03.11.2005, 23:58
sevilla 0 bjk 0 ilkyari

Berat
04.11.2005, 00:02
sevilla 2 bejeke0 Saviola,Kanoute dk 72

Armağan Dere
04.11.2005, 00:05
sevilla 2 bejeke0 Saviola,Kanoute dk 72 yazik oldu bjk'ye ülke puani açisindan.. onlar da kaos içinde su an smileys/smiley5.gif

gerçekefsane
04.11.2005, 00:08
schalke04 2 fenerbahçe 0

sevilla 3besiktas 0Edited by: gerçekefsane

BDiler61
04.11.2005, 00:50
bejeke de fark yedi ülke puani açisindan kötü oldu

My
04.11.2005, 10:02
Taka gazetesinde bi anket;

<TABLE id=Aut&#111;number1 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD colSpan=2>
Anket Sonuçlari
<CENTER>Levent Biçakçi'nin 'Trabzon'la barismak istiyorum' sözünü inandirici buldunuz mu?</CENTER></TD></TR>
<TR>
<TD width="50%">Evet buldum : ( 3024 Oy ) </TD>
<TD width="50%">%18,7 http://www.takagazete.com/anket/derece.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width="50%">Hayir bulamadim : ( 13117 Oy ) </TD>
<TD width="50%">%81,2 http://www.takagazete.com/anket/derece.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>
<CENTER>Toplam Oy : 16141</CENTER></TD></TR></T></TABLE>

Ilgimi çeken BIÇAKÇI'yi samimi (simdilik)bulan 3024 oy var. Gerçi her ne olduysa bir ki gün içinde oy patlamasi yapti BIÇAKÇI'la ya neyse.

My
04.11.2005, 10:12
Iki kirmizi, 3 sarinin anlami..

Fenerbahçeliler, en basta da Aziz Yildirim ve onun medyadaki sözcüleri ve etrafindaki tetikçileri, Schalke maçinda daha bir saat dolmadan çikan 2 kirmizi, 3 sari karti iyi degerlendirmek zorundadirlar.
Bu kartlar aslinda Fenerbahçe'ye degil, Türk hakemlerine çikti. Bir yandan Yildirim ve tetikçilerinin, öte yandan Kutsal Ittifak medyasinin müthis baskisi ile, Fenerbahçe için adeta yeni bir kural sistemi getiren hakemlerimiz, Fenerbahçeli futbolcularda, faul yapma konusunda müthis bir pervasizlik, kartlik hareket konusunda da akillara seza bir umursamazlik yarattilar.. Fenerli futbolcular maçlari kendi kurallari içinde oynamaya alistilar. Ayni seyi Avrupa'da, Avrupali hakemlerle yapmaya kalkinca, tokadi yediler.. Ama dedim ya, tokadi yiyenler, aslinda Fenerbahçe Cumhuriyetinin özel hakemleri idiler.

<DIV align=center>http://img.sabah.com.tr/i/yildizlar2.gif</DIV>
Besiktas'a 5 kirmizi kart çikardigi zaman Papila'yi alkislayanlar içindeydim. Galatasaray'i kirmiziya bogdugu zaman Ali Aydin'i yürekten alkisladigim gibi.. Üç büyüklere yönelik kayirmalarin sonu gibi gelmisti bana..
Bugün geriye dönüp baktigimda, açik seçik görüyorum ki, amaç, Fener'in önündeki engelleri temizlemekmis meger.. (Günaydin bana..) Papila Besiktas'i bitiren o bes kartindan sonra bir daha ortada göründü mü?.. Bir daha o kadar kolay kart çikardi mi?.
En yakin örnek.. Fener'in kendisini asagilayan Appiah'ina ikinci saridan kirmizi çikarabildi mi?. Daha dogrusu içinden çikarmak geldi mi?. Özellikle son çeyrek dakikadaki yorumlari ile oyunu Antep 18'ine yikarak, penalti davetiyesi çikarmayi mi yegledi yoksa?.

<DIV align=center>http://img.sabah.com.tr/i/yildizlar2.gif</DIV>

Galatasaray, Türkiye liglerini domine ederken, Avrupa'da da firtina gibi esiyor, hem de ne devleri birbiri ardina deviriyordu.
Dördüncü sampiyonluk yilinda, UEFA ve Süper Kupalara uzanirken, Avrupa'nin en büyük dört liginin lider takimlarini ikiser ikiser devirmisti, Milan ve Real dahil.. Iki Italyan.. Iki Ispanyol.. Iki Ingiliz, Iki Alman..
Dandik takimlar degil.. Devler..
Peki son yillarda içeride basaridan basariya (!) kosan Fener'in Avrupa defterindeki bu rezillik ne?..
Schalke 04 kadar kötü bir Avrupa takimi gördünüz mü hiç?.. 9 kisilik Fener, forvetleri arasindaki "Kahraman olma" yarisina kurban gitmese, maçi berabere, hatta galip bitirebilirdi.. Eintracht'tan alti yiyip çikmisti Schalke sahaya.. PSV'nin ne menem takim oldugu belli.. Milan da en kötü Milanlardan biri..
Fener gurupta sonuncu.. Böyle giderse UEFA'ya bile devam edemeyecek..
Suçlu..
Suçlu Kutsal Ittifak medyasidir..
Suçlu Fenerli futbolculari özel kurallara alistiran Türk hakemleridir.
Papaz her yerde pilav yemiyor.. Her yer Papazin çayiri degil çünkü..

Aziz'in çiftliine döndüü su ortam da dooru düzgün adami elestiren nadir kisilerden biridir. Her ne kadar Hincal ULUÇ'u sevmesemde dobra dobra yazmis adam.

Semih GÜL
04.11.2005, 10:13
yaa bu taka gazetesinin sitesi ne acaba eskiden;

www.takagazetesi.com (http://www.takagazetesi.com) du ama biseyler olmus artik giremiyorum?

My
04.11.2005, 10:22
Eski Karadeniz Haber gazetesinin yerine simdi Taka oldu Semih. Ayrica ben simdi gezindim orda, bi sorun yoktu.

sanatik
04.11.2005, 10:41

www.takagazetesi.com (http://www.takagazetesi.com) du ama biseyler olmus artik giremiyorum?

http://www.takagazete.com/

adress yanlisdi.

Semih GÜL
04.11.2005, 10:45

http://www.takagazete.com/

adress yanlisdi.

Googleden bende buldum ama Tesekkürlersmileys/smiley17.gif

Bazen kafa basmiyosmileys/smiley17.gif

Yattara61
04.11.2005, 11:00
oncelikle bmnsiz 1 gun bile ne kadar kotu geciyormussmileys/smiley36.gifbgn fanatik te okudum..Diyarbakir baskani"türkiye'nin 4.buyugu TRabzonspor diil,biziz..anadoluda en cok taraftar potansiyeline sahip takim biziz"demis..simdi buna yorum yapsak mi yapmasak mi!!artik herkes ustumuze oyniyor,gelin bakalim..Ama artik birilerinin bunlara sus demesi gerek,dur demesi gerek..gerekirse bize gorew dusecekse solesinler biz yapalim..ama yeter!!!!!

Mayls
04.11.2005, 11:03
ayiptir sormasi bjk nin antrönörü kim?

immortal_TS
04.11.2005, 11:03
Onlar sadece konussunlar herkes neyin ne oldugunu çok iyi biliyor millet bizden cevap bekliyor ki medyatik yönleri birazdaha yükselsin.

SiNo
04.11.2005, 11:11
<T>
<TR>
<TD =detaybaslik>Bakan Çoskun takkeli fotografina kizdi !</TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD =detay>http://image.haber3.com/image/alicoskun_takkeli_200-140.jpgSanayi ve Ticaret Bakani Coskun, kendisini takkeli olarak görüntüleyen muhabire kizdi !</TD></TR></T></TABLE>Bayram tatilini geçirmek üzere Antalya?ya gelen Milli Savunma Bakani Vecdi Gönül ile Sanayi ve Ticaret Bakani Ali Coskun, bayram namazini kent merkezindeki Muratpasa Camii?nde kildi.

Gönül, cami girisinde gazetecilere kizarak, ?Oglum ibadete geldik, çekilin önümüzden? dedi. Cami içinde fotografinin çekilmesine de sinirlenen Coskun oturdugu yerden kalkip gazetecilere, ?Siz Müslüman degil misiniz? Ibadet ediyoruz. Rahat birakin bizi? dedi. Basinda takke bulunan Coskun, gazetecileri camiden çikardi.
Bayram tatilini geçirmek üzere Antalya?ya gelen Milli Savunma Bakani Vecdi Gönül ile Sanayi ve Ticaret Bakani Ali Coskun, bayram namazini kent merkezindeki Muratpasa Camii?nde kildi.

Gönül, cami girisinde gazetecilere kizarak, ?Oglum ibadete geldik, çekilin önümüzden? dedi. Cami içinde fotografinin çekilmesine de sinirlenen Coskun oturdugu yerden kalkip gazetecilere, ?Siz Müslüman degil misiniz? Ibadet ediyoruz. Rahat birakin bizi? dedi. Basinda takke bulunan Coskun, gazetecileri camiden çikardi.

SiNo
04.11.2005, 11:12
<T>
<TR>
<TD =detaybaslik>Avrupa Birligi PKK?yi kinayacak !</TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD =detay>http://image.haber3.com/image/PKKlilar_10-200-140.JPGAvrupa Birligi Komisyonu, Ilerleme Raporu?nda PKK?yi kinayacak ! </TD></TR></T></TABLE>AB Komisyonu, 9 Kasim'da açiklayacagi Ilerleme Raporu üzerinde son düzenlemeleri gerçeklestirirken, en önemli degisikliklerden birini, Güneydogu'daki son terör olaylarin nedeninin PKK olarak gösterilmesi olusturacak.

Güneydogu'da artan gerginligin kaynaginda PKK'nin yer aldigi vurgusu Türkiye açisindan önem tasiyor. Metne iliskin pazarliklarin sürdügünü hatirlatan yetkililer, son dakika degisikligi olmamasi halinde bu vurgunun yapilacagini belirtiyor. Bu ifadelerin bir anlamda "PKK'nin AB tarafindan dogrudan kinanmasi" anlami tasiyacagi kaydediliyor.

Yapilacak diger degisiklikler, belgenin ruhunu degistirme kapasitesine sahip olmasa da, bazi alanlarda Türkiye lehine iyilestirme yaratacak nitelikte olduklari dile getiriliyor. Bu çerçevede özellikle Türkiye'nin gönderdigi ve bilgilendirme amaci tasiyan verilerin dikkate alinmasi gündemde.

Aleviligin lise egitim kitaplarina girmesi ve Ermeni Patrikhanesi'nin yasal statü beklentisine hükümetin olumlu görüs bildirmesinin Türkiye lehine metne sokulmasi bekleniyor. Malatya'da çocuk yurduyla ilgili yasanan olaylarsa Türkiye aleyhine metne eklenecek.

Rum Kesimi de, tanima konusunu Katilim Ortakligi Belgesi'ne sokturmak için çabaliyor. Ancak gelinen asamada bu talep olumlu karsilanacak gibi görünmüyor.

SiNo
04.11.2005, 11:14
<T>
<TR>
<TD =detaybaslik>Internet sitesi olmayan sirkete kötü haber ! </TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD =detay>http://image.haber3.com/image/Bilgisayar_Internet_56-200-140.JPGYeni yasayla birlikte internet sitesi olmayan sirketin müdür ve ortaklari hapse girecek. </TD></TR></T></TABLE>Yeni Ticaret Kanunu Tasarisi'yla is dünyasinda seffafligin saglanmasi için anonim ve limitet sirketlere internet sitesi açma zorunlulugu getiriliyor.

Bakanlar Kurulu'nda imzaya açilan ve önümüzdeki günlerde Meclis'e gönderilecek olan tasarinin yürürlüge girmesinin ardindan yaklasik 1 milyon 200 bin sirketin tamami internette site açmak zorunda kalacak. Web adresi almak da dahil internette bir site açmanin maliyeti, niteligine göre 250 ile 1.000 YTL arasinda degisiyor. Yasanin yürürlüge girmesinden itibaren üç ay içinde web sayfasi olusturmayan anonim sirket yönetim kurulu üyeleri, limitet sirket müdürleri ve anonim sirketlerin komandite ortaklari 6 aya kadar hapis cezasina çarptirilacak. Ayrica bu sorumlular hakkinda yeni gün para cezasi sistemine göre 100 günden 300 güne kadar, yani 2 milyar liradan 30 milyar liraya kadar adli para cezasi uygulanacak. Tasariyla ayrica, sirketlerin yönetim ve genel kurul toplantilarinin internet üzerinden yapilmasi ve üyelerin elektronik ortamda oy kullanmasi imkani getiriliyor.

Tasarinin ?Web sitesi' baslikli 1524. maddesine göre sirketlerin internet sitelerinde kanunen yapilmasi gereken ilanlar, pay sahipleri ve ortaklar açisindan önem tasiyan açiklamalara yer verilmesi mecburi olacak. Ayni zorunluluk, yönetim ve genel kurul toplantilarinin hazirlik bilgileri ve pay sahiplerine sunulmasi gereken belgeler için de getiriliyor. Ayrica, finansal tablolar, bunlarin dipnotlari, ekleri, yönetim kurulunun yillik raporu ve denetçi raporlari internette yayinlanacak. Sitede sirketle ilgili her türlü çagri, oy verme, seffaflik ve kamuyu aydinlatma yönünden zorunlu duyurularla, bilgi toplumu baglaminda yararli görülen tüm hizmetlere iliskin bilgiler bulunacak. Düzenlemeye göre sirketle ilgili bilgi almaya yönelik sorular ile bunlara verilen cevaplarin da web sayfasinda yer almasi gerekiyor. Sirketin finansal tablolari ile her türlü raporun sitede en az 3 yil kalmasi mecburi. Web sitesinde bulunmasi gereken bilgi ve belgelerin konulmamasi halinde bundan sorumlu olan sirket yetkilileri, 3 aya kadar hapis ve 100 güne kadar adli para cezasiyla cezalandirilacak. Ayrica söz konusu bilgi ve belgelerin sitede yer almamasi halinde hapis ve para cezasinin disinda ortak veya pay sahiplerinin talebiyle genel kurul kararlari iptal edilebilecek. Sitede sirketle ilgili özel bilgi ve belgelere sadece ortaklar ve pay sahiplerinin ulasmasi öngörülüyor. Sitenin herkese açik olacak bilgi toplumu hizmetlerine ayrilmis kisminda ise ticaret sicili kaydi ile genel bilgilere yer verilmesi isteniyor.

Sirketlere internette site açma mecburiyeti, ticaret hukukunda da AB'ye uyum saglama hedefi kapsaminda getiriliyor. Tasarinin gerekçesinde, uyum sürecinde sirketlerin rekabet gücünün artirilmasi ve seffafligin saglanmasi amaciyla birtakim yeni düzenlemelerin yapildigi belirtiliyor. Avrupa Komisyonu'nun 4 Kasim 2002 tarihli ?Avrupa'da Modern Sirketler Hukukuna Iliskin Çerçeve Sartlarina Dair Rapor'unda da sirketlere web sitesi açma zorunlulugu getirilmesinin önerildigine dikkat çekiliyor. Internet sitelerinin seffaflik için önemli bir araç oldugu vurgulanan gerekçede su degerlendirme yapiliyor: "Seffafligin anonim sirketler hukukundaki yeni araci, internet, elektronik ortamda aktarmalar ve açilmasi zorunlu bulunan web siteleridir. Her sermaye sirketinin bir web sitesi olmasi, bu sitenin seffaflik saglayici bir mekanizma olarak çalismasi gerekir."

Avrupa Komisyonu'nun raporu dogrultusunda tasarida yer verilen yeni bir düzenleme de sirketlerin yönetim ve genel kurul toplantilarinin internet üzerinden elektronik ortamda yapilmasina imkan saglanmasi. Sirket sözlesmesinde yer almak sartiyla müdürler kurulu ile yönetim kurulu üyeleri kurul toplantilarina görüntü ve ses aktarilmasi yoluyla elektronik ortamda katilabilecek ve oy kullanabilecek. Kolektif, komandit, limitet ve sermayesi paylara bölünmüs sirketlerde elektronik ortamda ortaklar kuruluna ve genel kurula katilma, öneride bulunma ve oy verme imkani bulunacak.

SiNo
04.11.2005, 11:15
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD ="detaybaslik">!</TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD ="detay"></TD></TR></T></T></T></T></TABLE>
<TABLE height=159 cellSpacing=0 cellPadding=0 width=760 bgColor=#ffffff><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD width=5></TD>
<TD vAlign=top width=468>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD height=3></TD></TR>
<TR>
<TD><NO></NO></TD></TR>
<TR>
<TD height=4></TD></TR>
<TR>
<TD background=_image/line.gif height=1></TD></TR>
<TR>
<TD height=5></TD></TR>
<TR>
<TD ="detaybaslik">

</TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD ="detay"></TD></TR>
<TR>
<TD height=5></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD height=4></TD></TR>
<TR>
<TD></NO></TD></TR>
<TR>
<TD height=2></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD ="detay">
</TD></TR></T></T></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></T></T></TABLE>Edited by: TUPAC

immortal_TS
04.11.2005, 11:29
Sinan güzel olmus böyle haberleride paylasabiliriz burda ama yorumsuz olarak tabiki.

Berat
04.11.2005, 11:41
Beyler bu topic genelde, genelde de Trabzonspor ile ilgili konular konusuluyor..Yurttan genel haberler için Murat'in serbest kürsüde açtigi basligi kullanabilirsiniz.. (eger Muratin o topic de tarih olduysa yenisini açarsiniz)

Oruç
04.11.2005, 12:54
Bunun gibi...

Trabzonspor'a gençlik atesi sökmüyor !

Trabzonspor ile Gençlerbirligi yarin Hüseyin Avni Aker Stadi'nda yapacaklari karsilasmayla birlikte ligde 43. kez karsi karsiya gelecek.

Bugüne kadar 2 takim arasinda yapilan 42 maçta, bordo-mavililerin galibiyetlerde 26-6 üstünlügü bulunuyor. 10 karsilasmada ise taraftarlar sahadan beraberlikle ayrildilar.

Trabzonspor, söz konusu maçlarda 87 kez rakip fileleri havalandirirken kalesinde 36 gol gördü.

-SAHASINDA DA ÜSTÜN-

Trabzonspor, Gençlerbirligi karsisinda sahasinda yaptigi maçlarda genel olarak üstün olmasina karsin son yillarda zorlaniyor.

Sahasinda yaptigi 21 maçta, 15 galibiyet, 3 maglubiyet ve 3 beraberlik alan bordo-mavililer, son 4 maçta ise zorluk yasadi.

-SON 4 MAÇ-

Trabzonspor, Hüseyin Avni Aker Stadi'nda yaptigi son 4 maçta 1 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 maglubiyet aldi.

Trabzonspor'un söz konusu 4 maçi söyle:

2001-2002: 0-0

2002-2003: 1-1

2003-2004: 1-3

2004-2005: 3-1

ajansspor.

gerçekefsane
04.11.2005, 14:02
ZARAR VERIYORLAR
Trabzonspor Asbaskani Ömer Sari, ilk kez bu kadar sert konustu. Trabzonspor'un en fazla destege ihtiyaci oldugu günlerde ortaya çikip, yönetimi elestirmenin Trabzonspor'a zarar vermekten baska birsey olmadigini belirten Ömer Sari, "Bu isi yapanlarin amaci nedir anlamis degilim. Hepimizin ortak sevdasi olan Trabzonspor'a bu sekilde zarar verdiklerini bilmiyorlar herhalde" diye konustu.
SABRETMELILER
Sabrin olmadigi bir yerde hedefe ulasmanin da zor oldugunun altini çizen Sari, "Bizim insanimiz sabirsiz. Karalayip yikmak, onlarin daha kolayina geliyor. Trabzonlunun Trabzonspor'dan baska birseyi yok. Kayseri takimlarina ve Sivas'a bir bakin. Ligin yeni ekipleri sezon basinda hepsine küme düser gözü ile bakiliyordu. Ancak geldikleri nokta ortada. Çünkü sehir takimlarina sahiplenmis. Bizim sehirin insanlari ise birbirini yemeye çalisiyor" dedi.
KIMSE DÜSÜNMÜYOR
Sari, sikintili günlerde takimin ve yönetimin yaninda olmasi gereken insanlari, kuyularini kazarkan görmenin kendisine büyük aci verdiginin de belirtirken, "Trabzon'a geldigim de, yasadiklarim inanin beni üzüyor. Artik insanlarin ortak sevdamiz olan Trabzonspor'u menfaatsiz desteklemedigini görmek beni kahrediyor. Her yerde çikar iliskisi var. Trabzonspor'u kimse düsünmüyor" diye konustu.
ISKEMBEDEN ATIYORLAR
"Su anda transfer ile ilgili hiçbirsey gündemde yok" diyen Sari, basinda yer alan transfer haberlerine de tepki gösterdi. Sari, "Bu çesit haberleri yapanlar da Trabzonspor'un zarar görmesini isteyenlerdir. Bizim su anda kesinlikte transferle ilgili bir planimiz olmadi. Ama herkes yaziyor, çiziyor. Yabanci olarak da su anda 6 yabancimiz var. Bu insanlari zorla gönderip oyuncu mu alalim. O nedenle Trabzonspor'un menfaatini düsünen herkes sagduyulu olsun. Bu tür haberler herhalde iskemden atiliyor" dedi.

karadenizgazete.com

Burçak
04.11.2005, 14:21
yaaa trabzonspor avrupa maçlarinda çeyrek finalde oynuyo, ligde lider sankide niye elestiriyorlar diyolar hala. hiç aynaya bakmazmi bunlar.

SiNo
04.11.2005, 14:24
bilmiyordum beyler pardonsmileys/smiley9.gif

Semih GÜL
04.11.2005, 14:24
Ya bu adam istifa etmedimi?

gerçekefsane
04.11.2005, 14:29
Ya bu adam istifa etmedimi?

istifa eden Murat Bozoglu

gerçekefsane
04.11.2005, 14:35
"BÜYÜK SENARYO" http://www.gunebakis.com.tr/resim/buyuksenaryo.jpg <DETAILS>

Trabzonspor yönetiminin kongre karari almasi halinde önemli bir senaryonun hayata geçirilmesi için çalismalarin yürütüldügü kaydedildi. Trabzon?da camianin önde gelen isimleriyle, Istanbul?daki bir grup eski yönetici, özellikle Utku Bozoglu?nun baskan adayi olmasi için ikna çalismalarini yürüttügü ifade edildi. Bozoglu?nun bu israrlara karsilik, "Mevcut yönetim görevinin basinda. Kongre karari almis degiller. Ben de 60 yasini asmisim. Bu nedenle bunu kabul etmem kolay degil" dedigi ifade edildi.

Asbaskanliga 3 Aday
Bozoglu üzerinde israr eden gruplarin, eski yöneticiyi baskanlik için ikna etmelerinin an meselesi oldugu vurgulandi. Yönetimin kongre karari almasi ve Utku Bozoglu?nun da ikna edilmesiyle birlikte, Trabzon?daki asbaskaninin kim olacagi sorusu da yanitini buldugu belirtildi. Buradaki güçlü asbaskanlik için Nevzat Sakar, Coskun Kahraman ve Yusuf Ziya Yilmaz?in isimleri geçiyor. Bu isimlerden birinin asbaskanliginda, Trabzon? da güçlü bir yönetimin olusturulmasi için dügmeye basilacagi belirtildi.

Futbol AS?ye Sümer
Utku Bozoglu baskanliginda olusturulacak listenin muhtemel bir kongrede kazanmasi halinde ise bu kez en önemli sorun olan Futbol A.S?nin basina kimin geçirilecegi sorusu yanitini bulacak. Mevcut yönetimin teklif ettigi ama Senol Günes?in kabul etmedigi Futbol Direktörlügü için düsünülen tek ismin ise eski Baskan Özkan Sümer oldugu kaydedildi. Trabzonspor?da baskan olduktan sonra teknik direktörlük hayatina nokta koyan Sümer?in, tek yetkili olarak böyle bir görevi kabul edebilecegi kaydedildi.

Çalismalar Sürüyor
Isminin açiklanmasini istemeyen bir kaynak, Trabzonspor?da mevcut yönetimin kongreye gitmesi halinde bu düsüncenin hayata geçecegini belirterek, "Trabzon?dan çok önemli isimlerin yaninda, Istanbul?da da bir çok eski yönetici Utku Bozoglu?nun baskan adayi olmasi için çalisiyor. O da baskilar karsisinda ?evet? deme noktasina geldi. Trabzon?da çok iyi bir liste yapilacak. Futbolun tek patronu da Özkan Sümer olacak. Onun da böyle bir sorumluluktan kaçmayacagi düsünülüyor" seklinde konustu.

gunebakis.com.tr</DETAILS>Edited by: gerçekefsane

gerçekefsane
04.11.2005, 17:16
Camiamiz Bayramlasti
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/041105bayram.jpgTrabzonspor camiasi, bugün Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde gerçeklestirilen geleneksel bayramlasma töreninde bir araya geldi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Törene, Yönetim Kurulumuz, teknik heyet ve futbolcularimiz, Trabzonspor'da görev yapmis eski baskan ve yöneticiler, altyapi ve amatör branslarimizin antrenörleri ile sporcularinin yani sira çok sayida taraftar katildi.

Bugün 14:00-16:00 saatleri arasinda yapilan bayramlasmada, Baskanimiz Atay Aktug ve Yönetim Kurulu üyelerimiz gelen misafirleri karsilarken, futbolcular ve teknik heyet misafirlerle teker teker bayramlasti.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/041105bayram4.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/041105bayram2.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/041105bayram3.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/041105bayram1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/041105bayram5.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/041105bayram6.jpg

trabzonspor.org.tr

</CENTER>

gerçekefsane
04.11.2005, 17:19
<H4 id=feature_author>"Trabzonspor'un büyüklügü ortada"</H4>
<H4>Trabzonspor'da bayramlasma sirasinda basinin sorularini yanitlayan Baskan Atay Aktug, "Trabzonspor, büyük bir kulüptür ve bu unvani yenilgilerle gitmez." dedi.. Aktug taraftardan da destek istedi.</H4>
<H4>4Kasim2005, 17:04</H4>

Trabzonspor camiasi, bugün Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde bir araya gelerek bayramlasti.

Bayramlasma törenine Trabzonspor Kulübü Baskani Atay Aktug, teknik direktör Vahid Halilhodziç, futbolcular, eski yöneticiler, taraftarlar dernekleri üyeleri ve bazi brans sporculari ile Futbol Federasyonu yönetim kurulu üyesi Erdal Atalay katildi.

-AKTUG, SORULARI YANITLADI-

Basin mensuplarinin sorularini yanitlayan kulüp baskani Atay Aktug, yarin Gençlerbirligi ile yapacaklari karsilasmadan galibiyetle ayrilacak güçte olduklarini söyledi.

Aktug, Gençlerbirligi karsisinda son dönemde lig ve kupada basarili sonuçlar aldiklarini dile getirerek, ''Gençlerbirligi'ni yenecek güçteyiz. Ama futbolculara da taraftarlarimizin 90 dakika boyunca destek vermesini istiyoruz'' dedi.

Sakat futbolculardan dolayi takim olarak etkilendiklerini ifade eden Aktug, ''Dünya'da hangi takimin 4-5 futbolcusu eksik olursa bundan etkilenir. Yavas yavas sakat oyuncularin katilimiyla daha iyi olacagiz'' diye konustu.

Trabzonspor'un büyük kulüplerden biri oldugunu savunan Aktug, söyle konustu:

''Sayin Cavcav da Trabzonspor'un büyük kulüp oldugunu kabul ediyor. Daha önce kulüp politikalari çerçevesinde bazi sözleri söylemis olabilir. Trabzonspor, büyük bir kulüptür ve bu unvani yenilgilerle gitmez. Galatasaray, Fenerbahçe ve Besiktas'in da saha sonuçlariyla büyüklükleri gitmez.''

Tahkim kurulunun Gökdeniz konusunda bir an önce karar vermesini istediklerini kaydeden Aktug, ara transferde de bu karara göre davranacaklarini belirtti.

ajansspor.comEdited by: gerçekefsane

tsmaniac
04.11.2005, 18:04
Trabzonsporumuzun ve hepimizin bayrami kutlu olsun

Oflumehmet
04.11.2005, 19:56
kayseri denen zubiuk takim bizim fatih ve yattaraya talib oldu bügün utandim karadeniz gazetesi ne basilk atti dersiniz bizim yonetim bizda satilik oyuncu yok diyor SORARIM SIZE CEVAP ÖYLEMI OLMALIYDI ARKADASLAR NE HALLERE DÜSTÜK

Bülent Bayraktar
04.11.2005, 20:16
ya bu kayseri kulübüsaka yapiyo herhal rüya da bile boyle bir sey olamaz

DRmavi61
04.11.2005, 20:36
cevap: GAYSERI NIREEEE FATIH,YATTARA NIREE..olmaliydismileys/smiley36.gif

gerçekefsane
04.11.2005, 21:26
galatasaray2 diyarbakir 0

Edited by: gerçekefsane

Yattara61
04.11.2005, 22:30
yaaaa su bi onceki sayfadayazdigim DIYARBAKIR BASKANININ solediklerine yorum alamadim!!su fanatikte yazani benden baska okuyan yok mu???

sanatik
04.11.2005, 22:32
yenilgiden sonrami söylemis büyük oldugunu ??

sanirim oruc tutmakdan aklini ucurmus biraz.

büyük demekle büyük olunsaydi fener dünya takimi olurdu smileys/smiley36.gif

U.Sadıkoğlu
04.11.2005, 23:52
büyük demekle büyük olunsaydi fener dünya takimi olurdu smileys/smiley36.gif smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley36.gif

Semih GÜL
05.11.2005, 07:55
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2 ="hBaslik">Fabiano Eller gitmek istiyor</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/2338eller.jpg</TD>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220><T>
<T>
<TR>
<TD ="txtKucuk">05 Kasim 2005 02:09

</TD></TR>
<TR>
<TD ="hSpot">Trabzonspor?un Brezilyali futbolcusu Fabiano Eller, Gençlerbirligi maçi öncesi yapilan son taktik çalismasinda yedekler arasinda yer aldi. Eller, Trabzon'dan ayrilmak istiyor </TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2 ="txt">
Trabzon'da eller soku

Trabzonspor?un Brezilyali futbolcusu Fabiano Eller, Gençlerbirligi maçi öncesi yapilan son taktik çalismasinda yedekler arasinda yer aldi. Brezilyali futbolcu, Teknik Direktör Vahid Halilhodziç?e Trabzonspor?a ve kente alisamadigini söyleyerek gitmek istedigini belirtti. Halilhodziç de durumu yöneticilere bildirdi, ardindan da Fabiano Eller?i yedekler arasinda antrenmana çikardi.

FATIH TEKKE ILK 11?DE

Brezilyali futbolcunun bu beklenmeyen çikisi karsisinda saskina dönen yöneticiler, Eller?in durumunu pazartesi günü yapilacak toplantida degerlendirecek. Trabzonspor?un kaptani Fatih Tekke, 35 gün sonra bugün yesil sahalara dönecek. Hüseyin Avni Aker Stadi?ndaki Gençlerbirligi maçinin ilk 11?inde görev yapacak olan Fatih Tekke, en son 2 Ekim?deki Galatasaray karsilasmasinda oynamis, sakatlandigi için de Samsunspor, Kayseri Erciyesspor ve Denizlispor mücadelelerinde görev yapamamisti.

Trabzon-G.Birligi
Hakem: Erol Ersoy
Saat: 20.00
Stat: Avni Aker
Yayin: Lig Tv </TD></TR></T></T></TABLE>

Internetspor

Vay be dedirtti bana helal olsun : http://www.takagazete.com/ropbg.aspEdited by: Semih(TS)

Harun
05.11.2005, 10:06
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Bir garip tesadüf!</TD></TR></T></TABLE>

Trabzon'un maçlarini yöneten hakemlerin not ortalamasi, ligin en düsügü. Bordo-mavililerin 11 maçini yöneten 10 farkli hakem ancak 7.52 ortalamaya ulasabildi. Ayrica Trabzon'daki son 3 maçin hakemi, en düsük notlara imza atarken, Erol Ersoy'un bu zinciri kirmasi bekleniyor.

Erol Ersoy stad atmosferine göre maç yöneten bir hakem.Bize karsi saçma sapan kararlar verip taraftar protestosundan kaçmak için ayni sekilde bizim lehimizede oynayabilir.Biz ne lehte nede alehte bir yönetim istiyoruz.

TSlimetin08
05.11.2005, 11:05
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =hSpot>Trabzonspor?un Brezilyali futbolcusu Fabiano Eller, G.Birligi maçi öncesi yapilan son taktik çalismasinda yedekler arasinda kalinca, yönetime bir çagrida bulundu.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Trabzonspor?un Brezilyali futbolcusu Fabiano Eller, Gençlerbirligi maçi öncesi yapilan son taktik çalismasinda yedekler arasinda yer aldi.

Brezilyali futbolcu, Teknik Direktör Vahid Halilhodziç?e Trabzonspor?a ve kente alisamadigini söyleyerek gitmek istedigini belirtti. Halilhodziç de durumu yöneticilere bildirdi, ardindan da Fabiano Eller?i yedekler arasinda antrenmana çikardi.</TD></TR></T></TABLE>

Semih GÜL
05.11.2005, 11:19
Karadeniz ekibi, ara transferde alacagi yildizi belirledi. Trabzon, Saint- Etienne'in golcüsü Pascal Feindouno'yu transfer edecek.

Rota Pascal
Halilhodziç, yönetimden bir ara G.Saray ve Besiktas'in da talip oldugu St.Etienne'li Feindouno'yu istedi. Gineli futbolcu alinirsa, Jun satilacak.

3.5 milyon euro!
Sezon basinda alinan yabancilardan bekledigini bulamayan Trabzon, ara transferde kadrosunu güçlendirmek için çalismalara basladi. Öncelikle iyi bir golcü arayan bordo-mavililere, teknik direktör Halilhodziç'in St.Etienne'in santrforu Pascal Feindouno'yu önerdigi ögrenildi. Maliyeti 3.5 milyon euro'yu bulan Gineli forvet oyuncusu için girisimlere baslandi.

St.Etienne'de 13 gol
Pascal'in transferi olursa, henüz gol atamayan Tomas Jun gönderilecek. 24 yasinda, 1.76 boyundaki Feindouno, geçen sezon St.Etienne formasi ile 13 gol atti. Daha önce Fransa'nin Bordeaux takiminda forma giyen Pascal iki sezon önce G.Saray ile Besiktas'in da gündemine gelmisti. Iki kulüp transferde karsi karsiya gelmis, Pascal'i alamamislardi..

Pas Fotomaç

cemka
05.11.2005, 12:48
Tarihi bir maç olacak
Bugün G.Birligi'ni konuk edecek olan Bordo-Mavililer, 3 puana odaklanirken, Teknik Direktör Vahid Halilhodziç maçin kendileri için tarihi bir sinav oldugunu vurguladi. Denizlispor maçinda aldiklari galibiyetin bir anlam kazanmasi için 3 puana mecbur olduklarini ifade eden Bosnak teknik adam, "Bizim için tarihi bir maç olacak. Ya kazanip krizden tamamen kurtuluruz ya da yeniden kaos ortamina gireriz" dedi.

ONUR MÜCADELESI
Milli maçlar nedeniyle verilecek araya moralli girmek istediklerini söyleyen tecrübeli çalistirici, "Kazanirsak krizden çikariz. Sorunlarimiz da büyük ölçüde biter. Ancak eger kaybedersek, ki aklimizdan bile geçirmiyoruz. Moraller bozulur, umutsuzluk yeniden hakim olur. Kara bulutlar yeniden camiayi sarar. Ayrica lige verilen aradada belirsizlige düseriz. Bu da her günü bize zehir eder. Isimiz hiç kolay olmayacak ancak savasip, onurlu bir mücadele verip 3 puani almaya mecburuz" diye konustu.

Berat
05.11.2005, 12:56
Ey gidi yönetim,bizi düsürdügün duruma bak.. Gençlerbirligi maçi bizim için tarihi maçmis!

Semih GÜL
05.11.2005, 13:23
Ey gidi yönetim,bizi düsürdügün duruma bak.. Gençlerbirligi maçi bizim için tarihi maçmis!

Berat sagol be abi valla epeymoralim düzelmisti ama gökdeniz klasörü ile burada yazdiginla ;

nesemi kaybetmeme sebeb oldun.

Olsun canin sagolsun fikirlerinle seviyorum ben seni msj atmistim gerçi ama burdanda söyliyeyim ;

Iyi bayramlar arkadasim...?

gerçekefsane
05.11.2005, 13:26
ferat SAHIN

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470><T>
<T>
<TR>
<TD ="yBaslik">Sira Sizde</TD></TR>
<TR>
<TD ="txt">

Daha önce Trabzonspor yönetiminin hata yapan ve bu isi bilmeyenlerden arindirilmasi gerekir demistim. Kötü transferlerden sorumlu olanlardan birisi sahsiyetli davranip istifa etti ve ne hikmetse hiç kimsenin istifasini kabul etmeyen sayin Aktug onun istifasini kabul etti. Sonuçta olmasi gereken oldu fakat gerisi gelmeli bu güzel haraketin.

Simdi istifa etmesi gereken kisi ?takimi düzlüge çikarip gitmesini biliriz? diyen ve takim bir galibiyet aldiktan sonra mangalda kül birakmayan sayin Ömer Sari?dir. Gerek transferdeki basarisizligi gerekse yaptigi mantik disi açiklamalar ile yönetimi zorda birakmasi artik onunda gitmesi gerektigini gösteriyor. Gitsinki sayin Aktug yerine bu isi daha ciddiye alan ve yapabilecek birisini getirebilsin. Öyle biz gitmesini biliriz demekle olmuyor. Gidinde baskani rahatlatin.

Ömer Sari ile beraber yönetimdeki görevini kehren devam ettiren Ibrahim Sahin?de artik birakmalidir. Son zamanlarda ya basin açiklamasi yapmakta gecikiyor ya da hedefini asan açiklamalar yapiyor. Malesef ezilmis bir insan görüntüsü veriyor ve açiklamalarini hiç kimse dikkate almiyor. Basin sözcüsü lafi agir olan ve sinirleri saglam olan birisi olmali. Kendisi bu yönetimin gitmesi gerektigini söyleyenlerden birisi ama bunun geregini yerine getirmeli artik. En azindan basin sözcülügünü birakip sinirlerinin kaldirabilecegi bir göreve atansin.

Dedigim gibi siradaki kisiler bunlar ve bu arkadaslarin Trabzonspor?un menfeatleri için görevi birakmalari yada pasif görev almalari gerekmektedir. Bunu öncelikle kendileri görmeli sonrada sayin baskan bunun gerçeklesmesini saglamali. Trabzonspor büyük kulüptür ve yöneticilerinin istekli, becerikli, ve saglam olmasi gerekir.

Belki bazi arkadaslar hersey düzelmeye baslarken niye böyle yazdin diyebilir. Açiklayayim efendim. Içimdeki bir korkudan dolayi böyle yapiyorum. Takimin daha iyi duruma gelecegine inancim tam fakat takim düzelince gideriz diyen arkadaslarin takim düzeldiginde nasil davranacaklarinin isaretlerini gördüm ve sözlerini tutmayacaklarindan dolayi endiseliyim. Dolayisiyla en azindan kendi sözlerini bir hatirlatmak istedim.

Sevgi ile kalin.

internetspor.com</TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: gerçekefsane

sanatik
05.11.2005, 14:06
Eller haberi dogrumu ajansspor.com da ( fener "aksam" gazetesinden alinti )

http://www.ajansspor.com/haber/125613

Kasim2005, 11:53

Trabzonspor?un Brezilyali futbolcusu Fabiano Eller, Gençlerbirligi maçi öncesi yapilan son taktik çalismasinda yedekler arasinda yer aldi. Brezilyali futbolcu, Teknik Direktör Vahid Halilhodziç?e Trabzonspor?a ve kente alisamadigini söyleyerek gitmek istedigini belirtti. Halilhodziç de durumu yöneticilere bildirdi, ardindan da Fabiano Eller?i yedekler arasinda antrenmana çikardi.

(Kaynak: AKSAM)

İleli
05.11.2005, 14:09
Karadeniz ekibi, ara transferde alacagi yildizi belirledi. Trabzon, Saint- Etienne'in golcüsü Pascal Feindouno'yu transfer edecek.

Rota Pascal
Halilhodziç, yönetimden bir ara G.Saray ve Besiktas'in da talip oldugu St.Etienne'li Feindouno'yu istedi. Gineli futbolcu alinirsa, Jun satilacak.

3.5 milyon euro!
Sezon basinda alinan yabancilardan bekledigini bulamayan Trabzon, ara transferde kadrosunu güçlendirmek için çalismalara basladi. Öncelikle iyi bir golcü arayan bordo-mavililere, teknik direktör Halilhodziç'in St.Etienne'in santrforu Pascal Feindouno'yu önerdigi ögrenildi. Maliyeti 3.5 milyon euro'yu bulan Gineli forvet oyuncusu için girisimlere baslandi.

St.Etienne'de 13 gol
Pascal'in transferi olursa, henüz gol atamayan Tomas Jun gönderilecek. 24 yasinda, 1.76 boyundaki Feindouno, geçen sezon St.Etienne formasi ile 13 gol atti. Daha önce Fransa'nin Bordeaux takiminda forma giyen Pascal iki sezon önce G.Saray ile Besiktas'in da gündemine gelmisti. Iki kulüp transferde karsi karsiya gelmis, Pascal'i alamamislardi..

Pas Fotomaç

Feidunoyu izledim cok manyak bi topcu ayni drogba gibi domuz anlicaaniz gineli olmasi dahada guzel yattara acisindan!

tabi haberde danindik bi gazeteden kesin yalandir

gerçekefsane
05.11.2005, 14:18

Rota Pascal

3.5 milyon euro!

St.Etienne'de 13 gol

Pas Fotomaç

Feidunoyu izledim cok manyak bi topcu ayni drogba gibi domuz anlicaaniz gineli olmasi dahada guzel yattara acisindan!

tabi haberde danindik bi gazeteden kesin yalandir

anlasilan yeni moda Fransa ligismileys/smiley4.gif , Fransa liglerinden maç veren bir kanal varmi arastirmak lazim simdidensmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

kisa bir arastirma yaptiktan sonra ülkemizde fransa liglerinden maç yayin yapan kanal oldugunu buldum

kanal'in adi kanala ve bugün saat 18.15 fransa liginden maç yayini varEdited by: gerçekefsane

gerçekefsane
05.11.2005, 14:34
"ELLER'E YOL GÖRÜNDÜ!" http://www.gunebakis.com.tr/resim/ellereyolgorundu.jpg <DETAILS>

Tolga Seyhan?in yerine büyük umutlarla transfer edilen ve, ?Savunmadaki sorunu çözecek? denilen ancak henüz bekleneni veremeyen Fabiano Eller?in devre arasinda ülkesine dönmesi bekleniyor. Halilhodziç?in de fazla benimsemedigi Eller?in de bordo mavili takimda bekledigini bulamadigi kaydedildi. Tecrübeli futbolcunun, Brezilya?daki eski kulübü Flumunense ile görüsme halinde oldugu ifade edildi. Eller?in de yakin çevresine, "Trabzonspor?da bekledigimi bulamadim. Savunmadaki oyuncularla da bir türlü anlasamiyorum. Sampiyonlar Ligi hayalim ise erken bitti. Bu sartlarda kalmamin ne bana, ne takima çok yarari olmaz. Devre arasinda gidebilirim" dedigi vurgulandi.

Sicak bakiliyor
Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodziç ile yöneticilerin de, Fabiano Eller için bir teklif gelmesi halinde, kendisi için ödenen bonservis bedeli karsiliginda birakilabilecegi görüsünü savunuyorlar. Bilindigi gibi Eller, Flumunense?den 900 bin dolar karsiligi transfer edilmisti. Bordo-Mavili takimda istenileni veremeyen Brezilyali futbolcunun ülkesine dönmesi halinde, yerinin çok daha kaliteli bir stoper ile doldurulmasi için çalismalarin baslatildigi da kaydedildi. Trabzonspor yöneticilerinin, sezon basinda Shakhtar Donetsk?e verdikleri Tolga Seyhan?in da kapisini çalabilecekleri ifade edildi.

gunebakis.com.tr</DETAILS>

onurts61
05.11.2005, 14:53

Rota Pascal

3.5 milyon euro!

St.Etienne'de 13 gol

Pas Fotomaç

Tamamen hayal urunu bi haber avrupanin hemen hemen butun 1.sinif takimlarinin tarnsfer listesundeydi pascal St.Etienne onu elinde tutmak icin cok buyuk fedakarlik yapti kimseye satacaklarini sanmiyorum satsalarda bize sira gelecegini sanmiyorum kucuk bi ihtimal vahid hocanin isminin hatri gecebilir adam komple golcu insallah bi yanlislik olurda bize gelir

poetricus
05.11.2005, 15:40
Sanirim oruç tutmakdan aklini uçurmus biraz.

Bu ne demek simdi?

worldmaster
05.11.2005, 15:52
HEÇ

Kimi
05.11.2005, 15:55
Arkadas yapar açiklamayi daha sonra...

sanatik
05.11.2005, 16:19
Sanirim oruç tutmakdan aklini uçurmus biraz.

Bu ne demek simdi?

Nasil tarif ediyim sevgili Poetricus.

Aciklamanin tam oruc bitme dönemine denk gelmesi bunu aklima getirdi, ne yapiyim. Oruc iyi kötü anlaminda degil, zaman olarak bu simdi aciklandigindan.

My
05.11.2005, 18:58
Su anda Lig Tv'de Bordo Mavi programi var. Ali Kemal'le konusuyorlar smileys/smiley1.gif

Oruç
05.11.2005, 19:10
Paf Takimimiz Maglup Oldu
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/051105paf.jpgPaf Ligi'nin 12. haftasinda Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde saat 13:30'da Gençlerbirligi ile karsilasan Paf takimimiz sahadan 3-2 maglup ayrildi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Karsilasmada takimimiz su kadroyla mücadele etti:

Hasan, Cengiz, Eyüp Kadri, Zafer(dk. 70 Abdülaziz), Erhan, Kadir, Aykut, Burak(dk. 61 Emrah), Ziya, Yavuz(dk. 75 Can), Rahman

Takimimiz adina karsilasmanin gollerini 14. dakikada Rahman ve 76. dakikada Ziya kaydederken, rakip takimin golleri 16. dakikada Yasin, 65. dakikada Seçkin ve 83. dakikada Alican'dan geldi.

Öte yandan karsilasmayi Baskanimiz Atay Aktug ve Gençlerbirligi Baskani Ilhan Cavcav da izledi.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/051105paf3.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/051105paf1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/051105paf4.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/051105paf5.jpg</CENTER>

kutoz
05.11.2005, 22:28
Taraftarin Tepkisi!

Hüseyin Avni Aker Stadi'nin kale arkasi bölümünde, yönetim kurulunu istifaya davet eden bir grup taraftar, önce tribündeki koltuklari atese verdiler.

Itfaiye ekipleri, müdahale ederek atesi söndürdüler.

Üzerinde ''Yeter artik'' yazan siyah pankart açan taraftarlar, daha sonra tribündeki koltuklari saha içine firlattilar.

Takimlarinin puan kaybetmesine sinirlenen yaklasik 100 kisilik taraftar grubu, ''Atay Aktug istifa'' ve ''Bu sene sampiyon yine taraftar'' diye bagirdilar. (ajansspor)

Döndük yine basa!!!

U.Sadıkoğlu
05.11.2005, 22:35
ben olsaydim orada atay aktugun var ya tobe estagfurullah yahu seref yokmu bu adamda birak yuru git ulan artiksmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifulan ciger kalmadi bagara bagara yuruuuuuuuuuuuu gittttttttttttt ulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnn ISTEMIYORUZZZZZZZZZZZZ SENIIIIIIIII DEFOLLLLLLLLLLLLLLLLL

Ahmet1968
05.11.2005, 22:36
ne oldu ne dediki bizim baskan ??

The Legend
05.11.2005, 22:37
sorunda o bise diyememesi

kutoz
05.11.2005, 22:38
ben olsaydim orada atay aktugun var ya tobe estagfurullah yahu seref yokmu bu adamda birak yuru git ulan artiksmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifulan ciger kalmadi bagara bagara yuruuuuuuuuuuuu gittttttttttttt ulaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaannnnnnnnnnn ISTEMIYORUZZZZZZZZZZZZ SENIIIIIIIII DEFOLLLLLLLLLLLLLLLLL

Çok ayip. Yasin daha 14, Trabzonspor baskanina ulan diye hitap edip defol diyorsun. Elestirmek bilimin bir alanidir. Dolayisiyla, elestirdigin konuda daha donanimli olman gerek. Yine de kendince elestiri getirebilirsin, ama bu sana Trabzonspor Kulübü Baskanina ulan deme hakkini asla vermez. Söyle düsün, eziklerden birisi kalkip senin yüzüne baka baka Trabzonspor Baskanina ulan demis olsaydi tepkin ne olurdu. Bu yüzden seçtigimiz kelimelere biraz daha dikkat etmek gerek dimi.

U.Sadıkoğlu
05.11.2005, 22:38
ben buna artik baskan demiyorumsmileys/smiley7.gif

Özkan Erdem
05.11.2005, 22:45
Saygisizlik olucak belki ama yönetim yüzsüzlügün sinirini zorluyor artik. Taraftar 7-8 maçtir isyan ediyor. Neye inanip da hala kaldiklarini, neye ümit bagladiklarini anlamiyorum. Transferde çok büyük hata yaptilar, sürekli saha disi islerden canimiz yaniyor, rakiplerimiz disinda kimse onlari istemiyor. Belki hepsi iyi niyetli insanlar ancak Trabzonspor'un bu isi daha profesyonelce yapabilecek bir yönetime ihtiyaci oldugunu düsünüyorum. Masaya yumrugunu vurabilecek insanlar gerekli, sürekli konusarak is yapilmadigi artik ortada.

KuĞu
06.11.2005, 00:58
<T>
<TR>
<TD =titsBaslik-little bgColor=#f9f9f0>Halilhodziç üzgün olduklarini söyledi</TD></TR>
<TR>
<TD =titsBasliklar bgColor=#f9f9f0>Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodziç, Gençlerbirligi ile berabere kaldiklari için üzgün olduklarini söyledi.</TD></TR>
<TR>
<TD =stdSmall align=right bgColor=#f9f9f0 height=10>05 Kasim 200523:35</TD></TR>
<TR>
<TD>http://image.haber7.com/haber/19810.jpg
Halilhodziç, 1-1 biten maçin ardindan yaptigi açiklamada, maça galibiyet için çiktiklarini belirterek, ''Bu maçi kazanma umudumuz vardi. Takim iyi mücadele etti, ancak istedigimiz sonucu alamadik. Üstün götürdügümüz karsilasmada rakibin tek uygun pozisyonunda gol yedik. Berabere kaldigimiz için üzgünüz'' dedi.

aa
</TD></TR></T></TABLE>

KuĞu
06.11.2005, 01:34
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#9f3944>
<T>
<TR>
<TD =general2 width=568>Haberler</TD>
<TD>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/t_s.gif</TD></TR></T></TABLE>

<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Basin Toplantisi: Vahid Halilhodžić
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/051105hoca.jpgGençlerbirligi karsilasmasi sonrasi düzenledigi basin toplantisinda konusan Teknik Direktörümüz Vahid Halilhodžić, ikinci golü bulamayan takimin, baskidan siyrilamadigini belirtti.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Maçin berabere sonuçlanmasinin kendisi için üzücü oldugunu belirten Bosnak teknik adam,
?Bu maçi kazanmak için çok umudumuz vardi. Oyuncularimiz çok iyi mücadele ettiler. Ikinci devrenin bazi bölümlerinde takimda panik olustugunu hissettim. O anlarin birinde golü yedik. Bu pozisyon belki de rakibin maç boyunca yakaladigi tek net gol firsatiydi.? dedi.

Ikinci golün eksikligi
Halilhodžić sözlerini söyle sürdürdü: ?Bizim ihtiyacimiz ikinci bir goldü; bunun eksikligini hissettik. Eger ikinci golü bulsaydik, oyuncular baskidan siyrilip daha rahat oynayacaklardi. Bu sansi yakaladik ama ne yazik ki ikinci golü atacak oyuncu yoktu.?

Fatih?in dönüsü
Fatih?in takima golle dönmesinin memnunluk verici oldugunu söyleyen Halilhodžić, ?Kaliteli bir oyuncunun takima ne kadar katkisi oldugunu herkes gördü. Hatta o, görülenden çok daha fazlasini yapti. Fatih devre arasinda çok yorgundu ama yine de bir 15 dakika daha oynamasini istedim. Bu takima psikolojik olarak katki yapacakti.? diye konustu.

Sert futbol
?Takimdaki oyuncularimizin tam kapasite ile oynadigini söyleyebilirim ama böyle güçlü bir rakibi yenebilmek için çok eksiklerimiz var.? diyen Halilhodžić, rakibin sert oyunundan da yakinarak ?Iki üç kirmizi kart verilebilirdi. Bu sene hakemlerin sempatisini de kazanamadik sanirim? diyerek sözlerini bitirdi.

<DIV align=right>05.11.2005 23:09:00</DIV></TD></TR></T></TABLE>

Hasan Cubukcu
06.11.2005, 01:54
Baskan ve yönetimi Trabzonu bence dagitti ama yinede kirici sözler yönetime karsi yazmiyalim!!!!!!!!!

eys_61
06.11.2005, 02:39
yine yangina körükle gidiyoruz.yakip yikarak bir yere varamayacagimizi daha önce defalarca gördük.

zamani gelince herseyin hesabini (TRABZONSPORLUGA YAKISIR BIÇIMDE) sorariz ama o zaman kesinlikle su an degil.

sabredelim...

Özkan Erdem
06.11.2005, 03:04
yine yangina körükle gidiyoruz.yakip yikarak bir yere varamayacagimizi daha önce defalarca gördük.

zamani gelince herseyin hesabini (TRABZONSPORLUGA YAKISIR BIÇIMDE) sorariz ama o zaman kesinlikle su an degil.

sabredelim...

ligden koptuk, sampiyonlar liginden elendik, kupada ilk maçimizda fark yedik, transferlerimiz fiyasko.. Daha hangi zamani bekleyecegiz, düsmek falan mi ?

eys_61
06.11.2005, 04:51
takima zaman taninmasi gerekigini düsünüyorum sadece.zaman içinde eksiklerin geri gelmesiyle takim toparlanacaktir biz de o zaman olanlardan kim ne kadar sorumlu düsünür tartisir kararimizi veririz.

ama su anda bize yakisan takimimiza (yönetime degil)destegi sürdürmektir.destek de oyle koltuk sökmekle ates yakmakla olmaz.

TRABZONSPOR u yalniz,çaresiz görmek isteyenlere bu keyfi yasatmayalim.

Onur
06.11.2005, 09:42
Fabiano Ellerkadro disi!
Sezon basinda Fluminense?den transfer edilen Fabiano Eller Gençlerbirligi maçinin 18 kisilik kadrosuna alinmadi. Brezilyali savunmacinin maç öncesi teknik direktör Halilhodziç?le görüserek, ?Burada mutlu degilim. Defanstaki arkadaslarimla da uyum saglayamadik? dedigi ve Bosnak teknik adam tarafindan kadroya alinmadigi kaydedildi. Bu gelisme sonrasi, Eller?in devre arasinda Trabzon?dan ayrilmasi da neredeyse kesinlesti.

Harun
06.11.2005, 09:52
takima zaman taninmasi gerekigini düsünüyorum sadece.zaman içinde eksiklerin geri gelmesiyle takim toparlanacaktir biz de o zaman olanlardan kim ne kadar sorumlu düsünür tartisir kararimizi veririz.

ama su anda bize yakisan takimimiza (yönetime degil)destegi sürdürmektir.destek de oyle koltuk sökmekle ates yakmakla olmaz.

TRABZONSPOR u yalniz,çaresiz görmek isteyenlere bu keyfi yasatmayalim.

Biraz klasik olcak ama bu taraftar 20 küsür yildir zaman veriyor zaten.Yüzde yüz hatali olan bir baskan ve yönetim kurulu var.Varsin koltuk kirsinlar ates yaksinlar,hepsi milyarlik futbolcu kesersin 10 ar bin dolar yenisini yaparsin.Ama bu gidis hat degismezse kisisel saldirilar,futbolcu dövmeler,takim otobüsü taslamalar,olmaya baslayinca keske sadece koltuk kirilsaydi diyecegiz.O yüzden birakin bu tepkiler maddi olsun manevi degil.

Necati
06.11.2005, 09:54
Eller de yollaniyorsa takimdan çok adam gider.

Berat
06.11.2005, 14:10
Dk 7 Sivasspor 1 febe 0

immortal_TS
06.11.2005, 14:11
TRABZONDA 7 TARAFTAR IFADE VERDI

Ramazan Akyürek, maçin bitimiyle birlikte bazi taraftarlarin olay çikardigini hatirlatarak, ''Ekiplerimiz tespit ettikleri 7 kisi hakkinda idari islem yapti. Bu kisiler daha sonra ifadeleri alindiktan sonra serbest birakildi'' dedi.

Akyürek, stat güvenlik kameralarindan görüntülerin incelenecegini belirterek, ''Bu görüntüler sonrasi olay çikardiklari tespit edilen kisilerin ifadelerine basvurulacak'' diye kaydetti.

Öte yandan Akyürek, stat disinda bir polis otosunun arka caminin, nereden geldigi belli olmayan bir tas tarafindan kirildigini da kaydetti.

Bu arada Trabzonspor'un stattan Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'ne gidisi sirasinda, genis güvenlik önlemleri alindi.

Tesisler çevresinde de güvenlik önlemleri alinirken, bordo-mavili takim olaysiz bir biçimde tesislere ulasti.

-YÖNETICILER DURUM DEGERLENDIRMESI YAPTI-

Trabzonspor'un aldigi sonuç sonrasi, bordo-mavili kulübün yönetim kurulunun biraraya geldigi ögrenildi.

Taraftarlarin istifaya çagirdigi yönetim kurulunun su ana dek böyle bir karar almadigi kaydedildi.

Salih61
06.11.2005, 14:12
Dk 7 Sivasspor 1 febe 0 Ilginç ve Güzel ama ben bu maçin sonucu yaziyorum sivas:1 febe:2

Berat
06.11.2005, 14:15
Dk 7 Sivasspor 1 febe 0 Ilginç ve Güzel ama ben bu maçin sonucu yaziyorum sivas:1 febe:2

dk:13 Sivasspor 1 febe 1 aurelio

kelkitli29
06.11.2005, 14:26
yaw su petkovici niye sattik biz ya

Necati
06.11.2005, 14:27
Suat Usta dan orta sahadan gol yedi diye.

kelkitli29
06.11.2005, 14:44
sivas 1-2 ezik alex dakika 40

Özkan Erdem
06.11.2005, 14:53
Büyük kaleci petkovic'i görmeniz lazim.. 2 goldede hatali.. Yakti sivasi

kelkitli29
06.11.2005, 14:56
bu sene derhal baslasalar ya stad projesine. ne güzel olurdu. zaten sezonu kapattik. bari su isi yapmis olurlardi

Burçak
06.11.2005, 15:09
bukadart karisik durumun içinde stadi düsünemezler sanmam.

sarializade
06.11.2005, 15:31
sivas:2 febe:2

Burçak
06.11.2005, 15:32
GOOOOOOOOOLL SIVAS ÇAKTI fenere 2 2 oldu

sarializade
anderson dk:73

kelkitli29
dakika 73 sivas 2-2 ezik

Gülşen
06.11.2005, 15:43
Diri takimlar karsisinda fener bocaliyor.Ama gol olur.Baktilar olmuyor mu,futbolun disindaki unsurlar kesinlikle devreye girer.

Burçak
06.11.2005, 15:44
ezikler atti 3 2 öndeler

Gülşen
06.11.2005, 15:44
Ahanda gol oldu. Tuncay atti.

Burçak
06.11.2005, 15:45
bu arada AKÇAABAT SEBAT SPORUMUZ sakarya deplasmaninda 1 0 galip gelerek 3 puani aldi. alkislar SEBATSPORUMUZA.

Gülşen
06.11.2005, 15:51
Aurelio topu ceza sahasinin içinde eliyle durdurdu, tuttu...Ismet Arzuman penaltiyi vermedi. Bütün stad ayaga kalkti. Inanilmaz pozisyon... Ya oynamasinlar. Elle atilan goller, elle tutulan toplar... Takimlar çikmasin sahaya. Hükmen galip gelip alsinlar puanlarini.. Ne geregi var oynamay...

Çabuk Milan gelsin... Gelsin de çikarsinlar acisini!!!

Burçak
06.11.2005, 15:52
Aurelio topu ceza sahasinin içinde eliyle durdurdu, tuttu...Ismet Arzuman penaltiyi vermedi. Bütün stad ayaga kalkti. Inanilmaz pozisyon... Ya oynamasinlar. Elle atilan goller, elle tutulan toplar... Takimlar çikmasin sahaya. Hükmen galip gelip alsinlar puanlarini.. Ne geregi var oynamay...

milan bunlari ezdigi zaman anlarlar .

kutoz
06.11.2005, 16:04

Aurelio alisiktir ceza sahasinda topu eliyle kesmeye. Geçen yilki maçimizda, yine eliyle kesmisti. Hakem de yürek olacak, o pozisyonu çalmasi için. Ama elin oglu, kolyeye bile sari karti veriyor. O tuncay ki, bizim süper ligimizde kolyesiz çikmam abi diyordu. Hangi hakem, ona kart verebildi ki.Milan gelir alir bunlarin bosunu, hiç merak etmeyin.

KuĞu
06.11.2005, 16:07
smileys/smiley5.gifmilandan medet umar hale geldik. milan bunlari 5 lese ne yazar yabanci futbolcu sayisi az diye kusmaya baslayacaklar kim takar hakemi! Edited by: KuGu

İsmail Çavuşoğlu
06.11.2005, 16:10
vayyy be ne olacak bizim bu futbolun hali bunlar nereye kadar haksiz kazanacaklar bide utanmadan sampiyon oldukmu diyecekler.. ama ben kime diyomki ezik bunlar onlar için her yok mubah..

Burçak
06.11.2005, 16:20
elbet hep böyle gidecek degil. bu fenerasyon düsürüldügü zaman bakalip istedikleri sekilde at kosturabilecekmi kus gripli ezikler.

Gülşen
06.11.2005, 16:22
Fener yillardir basarisini(!) haksizlik, hukuksuzluk üzerine insa ediyor. Ve bundan da rahatsizlik duymuyor. En son Aziz "Her basari legaldir" dedi... Fener'in kadrosu söyle böyle, takim su kadarlik takim, deniliyor. Lige yeni çikmis takimlari bile futbol disi unsurlar olmadan yenemiyorsun, hangi büyüklükten bahsediyorsun! Sonra da yurtdisinda bizi temsil edecekmis...Evet, hakkini yemeyelim,Fener bir basarinin içinde, onu inkar edemeyiz, "EN ÇOK KIRMIZI KART YIYEN TAKIM" olarak Sampiyonlar Ligi'nde birinci...

Burada çikmayan kartlar, sartlar esit oldugunda yani düzgünbir hakemlenasil da kendini belli ediyor.

Adaletli bir yönetim olsa sahada, Fener her hafta en fazla 9 kisiyle maçi tamamlar. Aurelio da ancak iki haftada bir maç yüzü görür.

KuĞu
06.11.2005, 16:37
<T>
<TR>
<TD =titsBaslik-little bgColor=#f9f9f0>Trabzonspor'da sular durulmuyor</TD></TR>
<TR>
<TD =titsBasliklar bgColor=#f9f9f0>Trabzonspor Kulübü Yönetim Kurulu Üyesi Metin Akbasoglu, (Trabzonspor'a fayda sagliyorum) diye takima zarar verenlerin desifre edilmesi gerektigini söyledi.</TD></TR>
<TR>
<TD =stdSmall align=right bgColor=#f9f9f0 height=10>06 Kasim 200515:26</TD></TR>
<TR>
<TD>http://image.haber7.com/haber/19832.jpg
Metin Akbasoglu, dün aksamki Trabzonspor-Gençlerbirligi maçinin ardindan yasananlarin çirkin oldugunu belirterek, ''Biz maçin bitiminde taraftarlara, maça gösterdikleri ilgi nedeniyle tesekkür etmeyi düsünüyorduk. Ancak daha maç bitmeden bazi taraftarlar planli sekilde bagirmaya basladi'' dedi.

Yapilanlarin planli oldugunu ve kimler tarafindan yaptirildiginin herkesçe bilindigini savunan Akbasoglu, ''Bu tür davranislarda bulunanlar ayiklanmalidir. (Trabzonspor'a fayda sagliyorum) diye takima zarar verenlerin desifre edilmesi lazim'' diye konustu.

Akbasoglu, yönetim olarak mücadele ederek takimi iyi bir yere getirmeye çalistiklarini ifade ederek, sunlari söyledi: ''Bizi bile strese sokuyorlar ki futbolcular bu ortamda nasil oynasinlar. Sürekli neden (istifa) dediklerini anlamiyoruz. Aday yok, herhangi bir çalisma yok. Kendimizi basarisiz kabul etmiyoruz. Bu sene
basarisiz olabiliriz. Bu noktaya nasil gelinmis onlarin incelenmesi lazim. Yönetimin istifa etmesi çok basittir. Istifa eder gideriz, ancak Trabzonspor'u bu ortamda birakmanin daha da geriye götürecegini düsündügümüz için devam ediyor, dayanmaya çalisiyoruz. Bizim de biryere kadar sabrimiz var. Böyle devam ederse biz de biryerde pes eder, çeker gideriz. Ama gerçekten Trabzonspor'a bu mu lazim, onu iyi belirlemeliyiz.''

Bazi taraftarlarin samimi olduguna inanmadigini vurgulayan Akbasoglu, söyle devam etti: ''Planli, örgütlü ve birileri tarafindan bagirtilan 50 kisiye, diger büyük kesimin karsi çikmasi lazim. Hepimiz buraya emek ve vakit veriyoruz. Biraz daha sagduyulu olmamiz lazim. Yapilanlardan Trabzonspor zarar görüyor. Bizim de yönetim olarak birçok hatamiz var. Biz bazi seyleri söylemiyoruz diye (yönetim acizdir) deniyor. Biz konusmuyorsak kibarliktan susuyoruz, olayi daha da çirkinlestirmek istemiyoruz. Hata yapanlar zaten kendilerini bilirler. Ben hata
yaptigima inansaydim çeker giderdim. Gelinen nokta çok önemli. Ligin
ikincisiydik, bugün (Kayserispor'u yenebilir miyiz, Denizlispor'u yendik) diye sevinir hale geldik, bu çok düsündürücüdür.''

Akbasoglu, daha sakin olunmasi gerektigini belirterek, ''Iyi bir hoca getirdik. Takimin havasi iyi, grafik yukariya dogru çikiyor. Hala eksikler var. Fatih basladi, Szymkowiak baslayacak'' dedi.

Trabzonspor için kupanin da ligin de zor oldugunu ifade eden Akbasoglu, ''Zor, ancak olmayacak diye birsey yok. Bu, 3 puanli bir sistemdir. Yönetimde birliktelik var. Biz de insaniz bir yerde biz de tamam diyebiliriz. Tamam dedigimizde Trabzonspor için hayirli mi olacak? Biz futbolculara kalkan olmaya çalisiyoruz, ancak bizim de gücümüz biryere kadar. Sagduyulu taraftarin kötü bagiranlari
durdurmasi lazim'' diye konustu.

TRANSFER KONUSUNDA GÖRÜSMELER

Akbasoglu, transferde ne gerekiyorsa onu yapacaklarina dikkati çekerek, sunlari kaydetti: ''Transfer için hocamizla da görüsüyoruz. Eksik noktalar var,
buralar için en iyilerini alacagiz. Bu son sansimiz, bunu da deneyecegiz olmazsa birakacagiz. Biz basarili olacagimiza inandigimiz için buradayiz. Fabiano Eller'in gitmek istedigiyle ilgili bize resmi bir bilgi gelmedi. Gitmek isteyen birinin bu kulüpte durmamasi lazim. O gider baskasi gelir, ancak su ana kadar kulübe yansiyan birsey yok. Gökdeniz'in konusu Tahkim Kurulu'nda sürüyor. Askiya birakilmamasini
istedik, itirazimizi ettik. Gökdeniz, zamaninda milli takim için kullanilmis. Bu olayi bildiginiz halde milli takim için kullanmissiniz isiniz bitti (cezalisin, sen oynamiyorsun) denir mi? Bence Tahkim Kurulu bunu degerlendirecektir. Biz açikçasi cezanin düsmesi konusunda görüs bekliyoruz.''

</TD></TR></T></TABLE>