PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (Genel)

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 [55] 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82

Mustafa Önal
17.03.2006, 14:07
<TABLE cellSpacing=0><T>
<T>
<TR>
<TD ="txttop style4">

szymekin gitmesini isteyen yönetim ve taraftarlar okusun lütfen!!!
1- trabzon 3 - rize 1 (sakatliktan sonra ilk maçi ve iki muhtesem asist)

2-fener 2 -trabzon 2

3-trabzon 2 - ankara 3 (bir gol bir asist ayrica yedigimiz iki golde o sahada yoktu!!)

4-besiktas 0-trabzon 1

5-k.gümrük 1- trabzon 2( fatih yattara hepsi doksan dakka oynadi ama maç 1-1 gidiyordu ve 70 küsürde szymek girdi ve mükemmel bir asist daha!!)(bu maçta serefimizi kurtarmistir)

6-kayseri 4-trabzon 2(bir gol ve bir mükemmel pas)

7-ankaragücü1-trabzon2

8-trabzon 1 - malatya 0

9-trabzon3-denizli1 (bir gol bir asist birde gol baslangici)

10-g.antep 0 -trabzon 2(bir gol)

11-trabzon0 - sivas 0

12-v.manisa 1-rabzon 2(iki harika pas)

13-trabzon 1-galatasaray 1

14-altay 0 -trabzon 1( fatihe attigi arapasi sonrasi gol)

sakatliktan sonraki oynadigi maçlarda trabzonun attigi 25 golün içerisinde direk olarak 13 gol de var digerlerinde ise üçüncü veya dördüncü oyuncu olarak bir sekilde var!!

kötü oynuyor diyen arkadaslaradir bu istatistik te onlara kapak olsun!!!

dogru geçen yilki szymekten uzak bu günlerde ama adam bu haldeyken bile bu kadarsa iyi halini düsünemiyorum!!

simdi düsünün takimin en iyisi kim diye onun olmadigi oynamadigi maçlarda sadece bir galibiyet aldik o da denizliye onun oynamadigi maçlarda galibiyetimizde bile 1 golden fazla gol atamadik!!!!!

szymek gibi yildiz futbolcular kötü oynasa bile oyunda kalmalidir her zaman çünkü yukaridada belirttigim gibi bir ara pasi veya kendi kalitesiyle birlikte skoru degistirebilecek oyunculardir bunlar!!!

artik elestirmeyi birakin szymeksiz trabzonspor düsünemiyorum!!!

o bizim gibi o bizden biri!!!

hangi futbolcumuz yenildigimiz maçtan sonra gözyaslarini tutamamistir!!

o her zaman niezwyciezony szymek!!!!

trabzonspordan en son gönderilecek futbolcudur!!!</TD></TR>
<TR>
<TD ="txtbottom style4">
</TD></TR></T></T></TABLE> szymek vahid hoca gelenden sonra baya morali bozuk. karagümrük maçinda bunu gözlemleyebildim.sahada sanki istedigi gibi rahat deil. bide tavsiye ettigi topçularin hiç birini almadilar.sanirim dünya kupasindan sonra bi ton para verip polanyadan topçu almaya kalkarlar.polanyadan dünya kupasinda baya umutluyum. insallah takimda tutabiliriz. takimdan gitcek en son isim szymek.

selçukabi
17.03.2006, 14:13
Bu arada hazir aklima gelmisken, bu sene liglerimizde oynayan ve sözlesmesi sene sonunda bitecek olan bazi futbolcular sunlar; Umut Bulut (Ankaragücü), Fahri (Ç.Rizespor), Baki (Gençlerbirligi), Bülent Bölükbasi,Fatih Ceylan (Kayserispor), Burak (Denizlispor), Erdal, Lazarov (Gaziantep), Ömer Erdogan (Malatya) gördügünüz gibi türkiye özellikle büyük kulüpler için çok da transfer cenneti degil.

Faik Yılmaz
17.03.2006, 14:51
bnulardan hiç birisi bizde oynayacak futbolcular degil....

takimlarinda basarili olabilirler ama bizim takimda oynamak çok farkli....

sbay
17.03.2006, 14:52
Bu arada hazir aklima gelmisken, bu sene liglerimizde oynayan ve sözlesmesi sene sonunda bitecek olan bazi futbolcular sunlar; Umut Bulut (Ankaragücü), Fahri (Ç.Rizespor), Baki (Gençlerbirligi), Bülent Bölükbasi,Fatih Ceylan (Kayserispor), Burak (Denizlispor), Erdal, Lazarov (Gaziantep), Ömer Erdogan (Malatya) gördügünüz gibi türkiye özellikle büyük kulüpler için çok da transfer cenneti degil.

bunlara hasan sas ve necatide eklenebilir.

salihismet
17.03.2006, 14:56
Kimseyi savunmak niyetinde deyilim, fakat rahatsizlik duydugum bir konu var. Özkan Sümer, hizli yapilan transferlerde seciciligin ön planda olmadigini, ve kalite bakimindan istenilen seviye tutturulamatigini anlatiyor, $imdi bunun kendisini Pele sanmasiyla ne ilgisi var? Kazanilan 6 $ampiyonlugun 2 si bunun hocaligi zamaninda alindi, sayisiz futbolcu yeti$tirdi, bana göre Trabzonspora herkesden daha fazla hizmetleri oldu ve olmayada devam ediyor, ne $ekilde olursa olsun koltuga yapi$madi, kendiside söylüyor ba$kanlik benim i$im deyil, $imdi kalkipta yok celme takiyor, yok kendisini Pelemi saniyor, demenin ne anlami var? Bende diyorumki bu $ekil suclama yapanlar Trabzonun yapisini bilmiyorlar. Onun biraktigi koltuga oturabilmek icin sacma sapan vaatlerde bulunup oy alanlara bakin nasil bir politika uykuluyorlar, kurumsalla$mada büyük payi olanlar istifa edip gidiyor, bana göre istifa ettiriliyorlar ama neyse onlarinda hizmet verme anlayi$i böyledir demekki. in$allah yildiz alma i$inde takimi zarara ugratip kacmazlarda hic begenmedigimiz parasiz adamlar gelip orayi düzeltmek zorunda kalmazlar, cünkü hep öyle oldu.
Edited by: ismet61

Burçak
17.03.2006, 15:08
özkan sümerin üzerine fazla gidiliyor bencede

TSunami
17.03.2006, 15:40
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Inanmasi güç ama, o bir futbolcu...</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/5280futbol-dede.jpg</TD>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>17 Mart 2006 14:35

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Trabzon'da futbol oynayan Atay Yurdakul, sahaya çiktiginda herkesi kendisine hayran birakiyor. Onun kirdigi rekorlara ise ne Pele ne de Maradona ulasabilir....</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Trabzon 1. Amatör Kümede mücadele eden Necmiati Kulübü'nde futbol oynayan Atay Yurdakul, kendinden ortalama 50 yas küçük oyuncularla futbol oynuyor....

Futbola 18 yasinda basladigini belirten Yurdakul, yaptigi açiklamada, yarim asirdir çim ve toprak sahalarda mücadele ettigini ifade ederek, ''Futbolu çok seviyorum'' dedi.

Sürekli olarak idman yaptigini ve spordan hiç uzak kalmadigini vurgulayan Yurdakul, 61 yasinda futbolu birakacagini açikladigini, fakat çevresindeki insanlarin baskisiyla tekrar sahalara döndügünü kaydetti.

Yurdakul, sahalarda olmaktan dolayi çok mutlu oldugunu belirterek, söyle devam etti:

''Ayaklarim yerden kesilene kadar futbol oynayacagim. Jübile yapmayacagim. Çünkü futbol benim için bir yasam biçimi. Futbolsuz hayattan zevk almiyorum. Genç kardeslerimle oynamak bana ayri bir zevk veriyor. Gerek kendi takim arkadaslarim, gerekse rakip oyuncular bana karsi çok saygili. Bu da beni çok mutlu ediyor.'' Trabzon'da futbola 1956 yilinda Erdogduspor'da basladigini hatirlatan Yurdakul, simdi oynadigi takimda 15 yasinda oyuncular oldugunu vurguladi.

Ligler baslamadan önce kesinlikle saglik kontrolünden geçtigini kaydeden Yurdakul, hiçbir saglik sorununun bulunmadigini ifade etti.
</TD></TR></T></TABLE>

Zeki Çelenkoğlu
17.03.2006, 15:42
<DIV align=left>Yattara sevindirdi
Trabzonspor, pazar günü oynanacak Samsunspor maçinin hazirliklarini günde iki antrenmanla sürdürüyor. Bordo-Beyazli takimda Galatasaray maçinda sergiledigi performansla begeni toplayan Gökdeniz?in yani sira, cezasi biten Yattara?nin da takima dönüyor olmasi teknik direktör Vahid Halilhodziç?i sevindirdi. Bosnak teknik adam, ligde alt siralardan kurtulma mücadelesi veren Samsunspor maçinda sahaya sürecegi 11?i sekillendirmeye çalistigi ögrenildi.</DIV>
<DIV align=left></DIV>

bordo beyaz mi?smileys/smiley36.gif

Zeki Çelenkoğlu
17.03.2006, 15:45
<TABLE cellSpacing=0><T><T>
<T>
<TR>
<TD ="txttop style4">

szymekin gitmesini isteyen yönetim ve taraftarlar okusun lütfen!!!
1- trabzon 3 - rize 1 (sakatliktan sonra ilk maçi ve iki muhtesem asist)

2-fener 2 -trabzon 2

3-trabzon 2 - ankara 3 (bir gol bir asist ayrica yedigimiz iki golde o sahada yoktu!!)

4-besiktas 0-trabzon 1

5-k.gümrük 1- trabzon 2( fatih yattara hepsi doksan dakka oynadi ama maç 1-1 gidiyordu ve 70 küsürde szymek girdi ve mükemmel bir asist daha!!)(bu maçta serefimizi kurtarmistir)

6-kayseri 4-trabzon 2(bir gol ve bir mükemmel pas)

7-ankaragücü1-trabzon2

8-trabzon 1 - malatya 0

9-trabzon3-denizli1 (bir gol bir asist birde gol baslangici)

10-g.antep 0 -trabzon 2(bir gol)

11-trabzon0 - sivas 0

12-v.manisa 1-rabzon 2(iki harika pas)

13-trabzon 1-galatasaray 1

14-altay 0 -trabzon 1( fatihe attigi arapasi sonrasi gol)

sakatliktan sonraki oynadigi maçlarda trabzonun attigi 25 golün içerisinde direk olarak 13 gol de var digerlerinde ise üçüncü veya dördüncü oyuncu olarak bir sekilde var!!

kötü oynuyor diyen arkadaslaradir bu istatistik te onlara kapak olsun!!!

dogru geçen yilki szymekten uzak bu günlerde ama adam bu haldeyken bile bu kadarsa iyi halini düsünemiyorum!!

simdi düsünün takimin en iyisi kim diye onun olmadigi oynamadigi maçlarda sadece bir galibiyet aldik o da denizliye onun oynamadigi maçlarda galibiyetimizde bile 1 golden fazla gol atamadik!!!!!

szymek gibi yildiz futbolcular kötü oynasa bile oyunda kalmalidir her zaman çünkü yukaridada belirttigim gibi bir ara pasi veya kendi kalitesiyle birlikte skoru degistirebilecek oyunculardir bunlar!!!

artik elestirmeyi birakin szymeksiz trabzonspor düsünemiyorum!!!

o bizim gibi o bizden biri!!!

hangi futbolcumuz yenildigimiz maçtan sonra gözyaslarini tutamamistir!!

o her zaman niezwyciezony szymek!!!!

trabzonspordan en son gönderilecek futbolcudur!!!</TD></TR>
<TR>
<TD ="txtbottom style4">
</TD></TR></T></T></T></TABLE>

szymek vahid hoca gelenden sonra baya morali bozuk. karagümrük maçinda bunu gözlemleyebildim.sahada sanki istedigi gibi rahat deil. bide tavsiye ettigi topçularin hiç birini almadilar.sanirim dünya kupasindan sonra bi ton para verip polanyadan topçu almaya kalkarlar.polanyadan dünya kupasinda baya umutluyum. insallah takimda tutabiliriz. takimdan gitcek en son isim szymek.

kim istiyomus yaw gitmesini.. onu diyenin aklina sasarim... kimi alcaklarmis? ronaldinho mu? haspin ALLAH..!!!!!!smileys/smiley7.gif

Travelair
17.03.2006, 15:50
Kimseyi savunmak niyetinde deyilim, fakat rahatsizlik duydugum bir konu var. Özkan Sümer, hizli yapilan transferlerde seciciligin ön planda olmadigini, ve kalite bakimindan istenilen seviye tutturulamatigini anlatiyor, $imdi bunun kendisini Pele sanmasiyla ne ilgisi var? Kazanilan 6 $ampiyonlugun 2 si bunun hocaligi zamaninda alindi, sayisiz futbolcu yeti$tirdi, bana göre Trabzonspora herkesden daha fazla hizmetleri oldu ve olmayada devam ediyor, ne $ekilde olursa olsun koltuga yapi$madi, kendiside söylüyor ba$kanlik benim i$im deyil, $imdi kalkipta yok celme takiyor, yok kendisini Pelemi saniyor, demenin ne anlami var? Bende diyorumki bu $ekil suclama yapanlar Trabzonun yapisini bilmiyorlar. Onun biraktigi koltuga oturabilmek icin sacma sapan vaatlerde bulunup oy alanlara bakin nasil bir politika uykuluyorlar, kurumsalla$mada büyük payi olanlar istifa edip gidiyor, bana göre istifa ettiriliyorlar ama neyse onlarinda hizmet verme anlayi$i böyledir demekki. in$allah yildiz alma i$inde takimi zarara ugratip kacmazlarda hic begenmedigimiz parasiz adamlar gelip orayi düzeltmek zorunda kalmazlar, cünkü hep öyle oldu.

Özkan Sümer'i ondan belki birkaç mesaj öncesinde savunmustum Ama her seferinde sagi solu elestirecegine biraz destek versin. Peki "Bu transferler aceleye geldi takim kalitesiz Gs maçinda aldiklari 1 puan bile basarili sayilir" demenin ne anlami var?

Özkan Sümer'in her firsatta kendini demeç verme zorunlulugunda hissetmesi, sürekli transferleri elestirmesi bence "Arkadan çelme takmaktir" Pele konusuna gelince bu bir benzetmedir. Pele de ayni Özkan Sümer gibi elestirip durur Brezilya'yi Brezilya ise ona inat dünya kupasina her seferinde banko koyar.

Yazimi yazarken Özkan Sümer'e yakismiyor bunlar dedim sözlerimin arkasindayim. Bence yazimi dikkatle okumamissin. Yazimda saldiri amaci yok. Parali parasiz olmasi da umrumda degil. Ama sen anladigim kadariyla yeni yönetime karsisin ondan benim yaziya tavir koymussun

Yapi konusunu kimin bilip bilmedigini ise Allah bilir onuhiç açmayalim Edited by: Travelair

TSunami
17.03.2006, 15:59
özkan hocada iyidir hostur ama takimin ikinci onursal baskani gibi iki de bir herseye yorum yapip duruyor.
6 tane brezilyali aldin. biri iyi çikti onu da takimdan sen gönderdin.

madem takimin iyiligini istiyorsun bu açiklamalari basina degil git bizzat yönetime yap. tecrübeni onlarla paylas.

yok arkadas biz böyle devam edersek bizden hiçbirsey olmaz. o kadar basarili isadamlari var hiçbirinin takima katkisi yok. o kadar futboldan anlayan adam var hepsi ayri telden konusup takimi yipratiyo. o kadar lobi yapacak masada etkili olacak (ne anlarsaniz anlayin) adamimiz var hepsi aleyhimize çalisiyor.

zafercalikoglu
17.03.2006, 16:04
özkan hocada iyidir hostur ama takimin ikinci onursal baskani gibi iki de bir herseye yorum yapip duruyor.
6 tane brezilyali aldin. biri iyi çikti onu da takimdan sen gönderdin.

madem takimin iyiligini istiyorsun bu açiklamalari basina degil git bizzat yönetime yap. tecrübeni onlarla paylas.

yok arkadas biz böyle devam edersek bizden hiçbirsey olmaz. o kadar basarili isadamlari var hiçbirinin takima katkisi yok. o kadar futboldan anlayan adam var hepsi ayri telden konusup takimi yipratiyo. o kadar lobi yapacak masada etkili olacak (ne anlarsaniz anlayin) adamimiz var hepsi aleyhimize çalisiyor.

Murat'
17.03.2006, 16:10

bunlara ben denizliden mustafa keçeliyi eklemek istiyorum bence gerçekten iii oyuncu keskle djkajin yerine o alinsaydi bence faydali olur

Özkan Erdem
17.03.2006, 16:11

Umut Bulut - Bülent Bölükbasi olsa fena olmaz aslinda..

TSunami
17.03.2006, 16:16

bunlara ben denizliden mustafa keçeliyi eklemek istiyorum bence gerçekten iii oyuncu keskle djkajin yerine o alinsaydi bence faydali olur

yattara döver onu.smileys/smiley36.gifkavgalilar zaten.

saka bir yana fazla maçini izlemedim ama iyi oyuncuya benziyor. zaten türkiyede fazla sol bek yok. hücumada iyi çikiyor. ortalari iyi. bir de sivasta hayrettin var.

KuĞu
17.03.2006, 16:17
ben bunu gazetede okudum ve ilk okudugumda tepki koyan arkadaslar gibi hissettim, gazeteci çarpitarak yazmadiysa gereksiz saçma zamansiz bir açiklama! neyi elestirdigi belli degil transferleri begenmemis, bu transferler sayesinde suan 3. lük kovaliyoiruz begenmedigi bu transferler yapilmasaydi küme düsme tehlikesi yasanacakti, haybeye salliyor zamansiz konusuyor bizde takip ettik yönetim alinabilecek en iyileri almis artik yipratmanin alemi ne?!

özkan sümer sebata baskan olsun ve o batakligi kurutsun ayrica dev bir takim yapabilecek yetisini görmüs oluruz buna ihtiyacimiz var çok bilenleri is yaparken görmek çok iyi olur zamansiz elestirmek hiç hos degil.Insaallah gazetecinin çarpitmasidir "zira" özkan sümer'e yakistiramiyorum bunlari.

emre81
17.03.2006, 16:30
Solkanat yilan hikayesine döndü Hayerettin, Faruk ve Mustafa Keçeli bakalim kim alinacak bence 3 üde iyi futbolcular göbek oturursa sola bunlardan birisi sag kanada da Fatih A. kaydirilabilir ya da iyi bir oyuncu alinirsa bu bölgede sorunumuz kalmayacak.

TSunami
17.03.2006, 16:47
tabii hepsi türkiye sartlarinda iyi oyuncular ama, szymek sakatliktan dönünce birisi tv de su yorumu yapmisti. futbol kaliteli futbolcularla oynanir. digerleri istedigi kadar hirsli azimli olsun yetenegi sinirli olunca pozitif futbol ortaya çikmiyor. maç kazanmaya yetmiyor.

su halde yabanci sayisi eger böyle kalirsa yabancilar takimin %60 ni olusturuyor ki çok iyi seçilmesi ve kritik noktalara alinmasi lazim. en önemli kisimda yerli oyuncular. takimi tasiyacak yerli oyuncu bulmak çok zor. bu sayilanlar ancak hedefe giden kadroda alternetif oyuncular olabilir. zaten mukavelesi bitenler yerli oyuncu kitliginda absürt rakamlar isteyecektir. bonservisi olanlarinda kulüpler 2 maç iyi oynayan adama 2 milyon dolardan basliyor pazarliga.
çok ciddi bir transfer komitesi kurulup teknik ekiple birlikte iyi degerlendirme yapmalari ve sezon bitmeden transferi kapatmalari gerekir.
kaleye de jeferson gönderilip tolga ile rekabet edecek iyi bir yerli kaleci alinmali. yabanci kaleciye gerek yok.

trapezus61
17.03.2006, 17:00
Bence Trabzonsporun herseyden önce çok kaliteli bir kaleciye ihtiyaci var. Eger hedefiniz sampiyonluksa bu Tolgayla veya onunla rekabet edecek bir kaleciyle olmaz kesinlikle. Kaleci bir takimin yarisidir sözüne çok inananlardan biriyim bende. Çok iyi bir kalecimiz olsaydi geçtigimiz iki sezonda da sampiyon olurduk diye düsünüyorum...

Trabzonspor kalesini mutlaka Dudek ayarinda yabanci bir kaleciye emanet etmelidir. Yerli piyasada Rüstü hariç bu agirligi kaldiracak kaleci yok bence. Gencecik Tolgayi da bu agir yükün altina sokup simdiden kaybetmemeliyiz diye düsünüyorum. Yoksa o da Metin AKTAS gibi kaybolup gider...

TSunami
17.03.2006, 17:10
süphesiz ayni fikirdeyim ama biz kaleci yabanci olunca iyi saniyoruz. az önce yazacaktim yazmadim. eger yabanci kaleci alinacaksa çok iyi bir isim olmali. gidip bir jefferson ya da petkoviç ya da petronovic yada victor... alinmasina gerek yok anlaminda.
digip dudeki lehmani aldilar hayir mi dedik.
mesela rüstü de düsünülebilir. neden olmasin. Edited by: TSunami

yakup midi
17.03.2006, 17:24
Bence Trabzonsporun herseyden önce çok kaliteli bir kaleciye ihtiyaci var. Eger hedefiniz sampiyonluksa bu Tolgayla veya onunla rekabet edecek bir kaleciyle olmaz kesinlikle. Kaleci bir takimin yarisidir sözüne çok inananlardan biriyim bende. Çok iyi bir kalecimiz olsaydi geçtigimiz iki sezonda da sampiyon olurduk diye düsünüyorum...

Trabzonspor kalesini mutlaka Dudek ayarinda yabanci bir kaleciye emanet etmelidir. Yerli piyasada Rüstü hariç bu agirligi kaldiracak kaleci yok bence. Gencecik Tolgayi da bu agir yükün altina sokup simdiden kaybetmemeliyiz diye düsünüyorum. Yoksa o da Metin AKTAS gibi kaybolup gider... tamamen dogru.....

coach
17.03.2006, 17:38

Trabzonspor kalesini mutlaka Dudek ayarinda yabanci bir kaleciye emanet etmelidir. Yerli piyasada Rüstü hariç bu agirligi kaldiracak kaleci yok bence. Gencecik Tolgayi da bu agir yükün altina sokup simdiden kaybetmemeliyiz diye düsünüyorum. Yoksa o da Metin AKTAS gibi kaybolup gider...

tamamen dogru.....

Kardesim kesinlikle yaniliyorsun,F.Karagümrük karsisinda vaziyeti kurtarmamizi saglayan iki kisi vardi biri senin begenmedigin tolga digeride simdilerde gitmesini isteyenlerin çogaldigi simek'tir.

Tolga'nin çelik gibi sinirleri var ve kaleyi rahatlikla kaldirabilecek yetenekte.

mahmuter61
17.03.2006, 17:43
Beyler konu disi ama ben bisey sormak istiyorum!Su bulundugunuz sehri gösteriyosunuzya nerden giriliyo o ben beceremedim..!

metehan
17.03.2006, 17:44
...digeride simdilerde gitmesini isteyenlerin çogaldigi simek'tir.

Szymkowiak'in gitmesini isteyen kimdir acaba? Szymko'nun gitmesini istemek için ne olmak gerekir bilmiyorum, ben bir isim bulamadim.

DKaraduman
17.03.2006, 18:02
Beyler konu disi ama ben bisey sormak istiyorum!Su bulundugunuz sehri gösteriyosunuzya nerden giriliyo o ben beceremedim..!

yöneticiye söylüyorsun onlar ekliyor...

degok
17.03.2006, 18:11

tamamen dogru.....

Kardesim kesinlikle yaniliyorsun,F.Karagümrük karsisinda vaziyeti kurtarmamizi saglayan iki kisi vardi biri senin begenmedigin tolga digeride simdilerde gitmesini isteyenlerin çogaldigi simek'tir.

Tolga'nin çelik gibi sinirleri var ve kaleyi rahatlikla kaldirabilecek yetenekte.

Bence yanilmiyor. Tolga iyi bir kaleci olacak bunun tartisilir yani yok. Ancak Kaleci demek tecrübe demektir. Maçlara dikkat ederseniz tolganin tecrübesizliginden dolayi yaptigi birçok hatayi görebilirsiniz. Bir iki maçi kurtarmasi birsey degistirmez. Topu oyuna sokusuna bile bakarsaniz bunu hemen anliyorsunuz.

Bencede hem avrupa tecrübesi olan hemde yetenekli bir kaleci alinmasi sart. Bu özelliklerde bir kalecinin arkasinda bulunmak tolgaya da mesleki açidan büyük artilar katacaktir.

61_dnc_TS
17.03.2006, 18:21

Umut Bulut - Bülent Bölükbasi olsa fena olmaz aslinda..

marco aurelioEdited by: 61_dnc_TS

Emre B.
17.03.2006, 18:21
Tolaga oynamazsa nasil tecrübe kazanabilir?

61_dnc_TS
17.03.2006, 18:24
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#9f3944>
<T>
<TR>
<TD =general2 width=568>Haberler</TD>
<TD>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/t_s.gif</TD></TR></T></TABLE>

<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Szymek?e plaket
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/170306szymek.jpgTakimimizin basarili orta saha oyuncularindan Miroslaw Szymkowiak?a bugün Trabzon Teknik Elemanlar Dernegi?nce bir plaket verildi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Futbolculugunun yaninda meslegi teknisyenlik olan Szymek?e plaketini Dernek Baskani Sadik Yilmaz Bulut verdi. Polonyali futbolcu bu davranis karsisinda memnuniyetini dile getirirken, dernegin ani defterini imzaladi. Szymek daha sonra dernege kendi formasini verdi.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/170306szymek1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/170306szymek2.jpg
</CENTER>

<DIV align=right>17.03.2006 18:10:00</DIV></TD></TR></T></TABLE>

61_dnc_TS
17.03.2006, 18:26
<T>
<TR>

<T>
<TR>
<TD>Tesis günlügü http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/video.gif
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/170306idman.jpg Takimimiz bugün saat 17.00?de tam kadro halinde taktik agirlikli bir antrenman yapti.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Oyuncularimiz idmani frikik çalismasi yaparak tamamladilar.

Yarin ögleden sonra Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde kampa girecek takimimiz, son çalismasini saat 16.00?da basina kapali olarak yapacak.

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/video.gif Tesis Günlügü (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/videolar/170306tg.wmv)

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/170306idman1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/170306idman2.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/170306idman3.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/170306idman4.jpg </CENTER></TD></TR></T></TABLE>

Şentürk
17.03.2006, 18:30
ben bu szymeke hastayim yaaa!!!!!

onu gönderirlerse varya kulübü basarim haasmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

selcuk
17.03.2006, 18:33
ben bu szymeke hastayim yaaa!!!!!

onu gönderirlerse varya kulübü basarim haasmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

arkadas göndermek gündemde degil bence adami tutabilmek zor is dünya sampiyonasindan sonra saldiracak herkes trabzona onu almak icin polonyanin 10 numarasi

Travelair
17.03.2006, 18:35
Keske bizim oyuncular da biraz hakeme baski yapsa yapilan fauller karsisinda. Simek diyor ki basta Sabri ayagimi kirmaya giriyorlar. Halbuki bize yapilan faullerden sonra hiç tepki göremiyorum bizimkilerde. Kontrolü kaçirmadan hakemden haklarini talep etsinler

salihismet
17.03.2006, 18:49
Hic anlamiyorum,ele$tirmek bs$ka $ey kar$i olmak ba$ka $ey, Özkan Sümeri ele$tirenler ona kar$i oldugu icin ele$tirmiyor. Bizim en kötü tarafimiz, insanlari iyi anlayamamaktir. Biri bir $ey konu$tumu hemen ona bir yer ayarliyoruz, bu Ahmet Suatci buda Özkan Sümerci gibi.Benim yönetime kar$i olmam mümkün deyil, yanli$ yaparlarsa onlari kendi cabimda ele$tiririm. Cünkü herkesin ortak birle$tigi bir nokta var, Trabzonspor, oraya siyasetin girmemesi lazim, oraya adam kayirmanin girmemesi lazim.
Onursal ba$kanla Özkan Sümerin Trabzonspora baki$ acilari faklidir, biri demi$tiki benim cebim olmasa bu takim ayakta duramaz, digeride demi$tiki Trabzonspor kimsenin cebine sigmaz. Yorum sizin.
Ben Trabzonun bir futbol sanayi $ehri oldugunu, Türkiyenin alt yapisini olu$turdugunu söyledim demekki az söylemi$im,Altan Danrikulu bir futbol ülkesi oldugunu söyliyor,bunu kimlerin organize ettigini biraz ara$tirin lütfen.Sanayi yalniz fabrikayla olmaz, bunun icin ugra$an herkes bana göre dogru yapiyor. Yildiz futbolcu almakla i$ler düzelmez, düzelmi$ gibi görünür. $ampiyonluga oynamayi isteyen yöneticiler bence celi$kiye dü$üyorlar, hem sahayi yapacaklar (dogru karar) hemde ba$ka sahalarda oynayip $ampiyon olacagiz, bunun örnegi varmi bilmiyorum bilen varsa yazsinda ögrenmi$ olalim. Ben bu yönetime oy vermedim, dogru yaptiklarina inanirsam neden vermeyeyim. Sonucda benim istedigim Trabzonun ba$arisi, o $ehire futbol sayesinde bir $eylerin girmesi.

szymeks
17.03.2006, 18:54
valla arklar moral bozmayimda idman görüntülerinde hoca önce yattarayi as takimda oynatiyodu sonra baktim yedek takimda onun yerine bu haftada djokaji oynatirsa sasmayin valla umarim böle bi hata yapmazsmileys/smiley19.gif

Nihat Güneş
17.03.2006, 19:03
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

bende moral bozmayayim ama ..tayfun da as tak1mda gzüküyo..idman grüntülerinde...smileys/smiley4.gif

</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

ahmetansu61
17.03.2006, 19:07
simek gitsin demiyoruz elbet ama ii bi parayla bi klup cikarsa bence hayir denemez. soucta 30 una girdi. elbet birgun gidicek. onemli olan ondan para kazanmak elbette.

bi arakdasimiz simegin iilestikten sonraki performansini koymus. bende sunu diyorum eger simek eskisi gibi oynasaydi o maclarin hiçbirini kay betmezdik. eskiden super top oynuyordu. simdi ise ayagi kirilcak diye korkarak oynuyor. simegin ve bizimen cok sevdigimiz özelligi hirsiydi. bu hirsini kaybetti ne yazikki.

bi arkadasimizda simek trabzon avrupaya gidemedigi için oynamiyo demisti. bence cok dogru bise. kendisinde dedigi gibi trabzonu avrupanin vitrini olarak gördügü için geldigini demisti.

avrupa yada degil herseyiyle %100 luk oynamasi lazim simegin.

eskisi gibi olur isallah

KuĞu
17.03.2006, 19:10
bende moral bozmayayim ama sanirim üsüttüm kötü hissediyorum :P smileys/smiley36.gif

ahmetansu61
17.03.2006, 19:13
tayfun u bu sefer biz disari cikaricaz gorunde bakin. oynarsa egeri, ilkhatasinda disari diye bagiricaz.

artik yeter. hayir adam olmasa anliyacam senin yedeklerinde ufukhan gibi bi futbolcun varken tayfunu oynatamazsin.

100 tane tayfun bir araya gele bi ufukhan yapamaz.ki bence ufukhan ii oynadimi sahanin en iisi oluyo.

benim görüsüm ii futbolcu teknik yada saglam fotbolcu degil.

en buyuk futbolcu hirsli futbolcu. bu yuzden ufukhani stepanovu fatihi tekkeyi. HASANI cok beyeniyorum sonuc ne olursa olsun oynuyolar.

simek transfer olmadan once atay aktug milli takimda izlemeye gitmisti. soyledigi suydu mac 9-1 polonya yeniyo. simek hala arkadaslarina bagirip çagiriyo hata yapiyosunuz diye. en cok bu sözlerinden etkilenmistim transferinde.

geldiginde de bizi yaniltmadi. skor ne olursa olsun hirsla devam ediyodu. KESKE ESKISI GIBI OLSAN SIMEK

diskus
17.03.2006, 19:29
oyle taraftarlik olmaz hoca tayfunu oynatiyorsa biz de taraftar olarak onu destekleyecegiz,ben dunyanin hic bir yerinde boyle macin baslarinda kendi futbolcusunu kotuleyen taraftar gormedim.tayfun oynadigi icin problemimiz varsa bu tayfunla degil hocayladir.Edited by: diskus

Travelair
17.03.2006, 19:30
Adam açikladi kasti faul yapiyorlar ben de korkuyorum dedi. Basiniza eger benzer bir olay geldiyse ( Allah Korusun) anlarsiniz neden ürkek davrandigini. Biraz zaman verelim kisa sürede atlatacaktir. Hem bu kisi o kadar kötü de oynamiyor. Bu dünya kupasi oynayacagi son dünya kupasi olacak insallah. Anlayisli olalim. Kasti faulleri elestirelim oyuncumuzu neden yerle bir ediyoruz?

KuĞu
17.03.2006, 19:36
symek bizim altyapida kendi istegi olan 10 yas grubu antrönörü olarak göreve baslayacak ve çocuklara futbol ögretecek nereye yolluyorsunuz hayirdir

bunyamin55
17.03.2006, 20:03
ama bu kadar olmaz son haftalarin en kötü ismi tayfun.

tsmaniac
17.03.2006, 20:06
Szymek in ayagini kirmak için kasti tekme atmis sabri insallah o sabri denen ist. k...... ayagi kirilirda ömrü boyunca sürünürsmileys/smiley7.gif

selcuk
17.03.2006, 20:09
kayseri0-1jimnastikciler sevinelimmi üzülelimmi benc beraber kalsalar bizim icin en iyisi olur

Travelair
17.03.2006, 20:18
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400 bgColor=#666666>
<T>
<TR =light>
<TD width=20>7'</TD>
<TD align=middle width=50>[0 - 1]</TD>
<TD align=left width=163></TD>
<TD width=163>D.R.D.S. Bobo http://www1.livescore.com/img/goal.gif</TD></TR></T></TABLE>

Bu Brezilyalilarin isimlerinden bile korkulur yav smileys/smiley36.gif

selcuk
17.03.2006, 20:20
en süper kaka fenerede kaka yaptiydi ya acayip eziklerlen dalga gecmistik burada

hamucera
17.03.2006, 20:36
ya arkadaslar bence szymek konusu biraz fazla abartildi bu forumda bazilari gitmesini istediler diye onu takimdan göndermezler. almak isteyenede 20 milyon avro dersin olur biter. sözlesmeli oyuncu nede olsa. öle kolay kolay gitmez bu takimdan

Oruç
17.03.2006, 20:37
Kayseri yenik.Bir bakima da iyi hani Kayseri yenecegine kargalar yensin.insallah berabere biter.

U.Sadıkoğlu
17.03.2006, 20:43
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400 bgColor=#666666><T>
<T>
<TR ="light">
<TD width=20>7'</TD>
<TD align=middle width=50>[0 - 1]</TD>
<TD align=left width=163></TD>
<TD width=163>D.R.D.S. Bobo http://www1.livescore.com/img/goal.gif</TD></TR></T></T></TABLE>

Bu Brezilyalilarin isimlerinden bile korkulur yav smileys/smiley36.gif zuahahaha sanki küfür ediyosmileys/smiley4.gif

salihismet
17.03.2006, 21:00
oyle taraftarlik olmaz hoca tayfunu oynatiyorsa biz de taraftar olarak onu destekleyecegiz,ben dunyanin hic bir yerinde boyle macin baslarinda kendi futbolcusunu kotuleyen taraftar gormedim.tayfun oynadigi icin problemimiz varsa bu tayfunla degil hocayladir.
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Alpayer
17.03.2006, 21:10
oyle taraftarlik olmaz hoca tayfunu oynatiyorsa biz de taraftar olarak onu destekleyecegiz,ben dunyanin hic bir yerinde boyle macin baslarinda kendi futbolcusunu kotuleyen taraftar gormedim.tayfun oynadigi icin problemimiz varsa bu tayfunla degil hocayladir.
o zaman maç baslamadan tepki koysunlar.çikmasin maça.yeter artik.futbol okulu degil orasi.

selcuk
17.03.2006, 21:26
o zaman maç baslamadan tepki koysunlar.çikmasin maça.yeter artik.futbol okulu degil orasi.

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley21.gifkatilmiyorum trabzon formasini tasiyana herzaman saygi durmamiz gerekir o bir takim 1 nin moralini bozarsak hepsi etkilenir taraftara basari dilemek düser ona macin basinda eger oyniyorsa bi destek olsun mactaki tribünler oda düzelir

Seyit Hoca
17.03.2006, 21:45
ya Hoca kimi eziyo anlamadim

her maç 11 de baslat

oyundan al

hoca

sen Ufukhanimi eziyon Tayfunuda

ikisi de olumsuz etkileniyor bu isten

Recep Çaltepe
17.03.2006, 22:00
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

Kayserispor-besiktas maçini besiktas 1-0 kazandi. Aslinda berabere bitmesini isterdim ama su durumda da en azindan Kayserispor asagi çekilmis oldu. Samsunsor maçini kazanirsak, bu sonuç da lehimize olmus sayilir.

Su anda puan durumu:

KS 43 / bjk 42 / GB 38 / TS 37</TD></TR>

Punisher-61
17.03.2006, 22:07
besiktasin yenmesi iyi oldu bence..bizde samsunu yenersek puan farki 3e inersmileys/smiley32.gif

Muhalif
17.03.2006, 22:10
kazandik mi saflar siklasir.. gençler sivastan beraberlikle gelir.. 43-42-40-40 olur durum.. çok da iyi olur dogrusu.. bjk ile son maça akdar puan farki 2 olarak kalsin bence.. son maçi kazanip 3. olalimsmileys/smiley4.gif

FANATIK61
17.03.2006, 22:10
Bana göre de iyi oldu BJK'ninyenmesi. Onlar daha bize gelecek... O zaman insallah Uefa yerini garantileriz....

Selman
17.03.2006, 22:13
Iyi oldu iyi rakibimiz jimnastikçiler zaten onlarda bize gelecegine göre sorun yok diye düsünüyorum puan farki açilmazsa simdi ama bizde görevimizi yapalim Samsun'u yenelim dimi...

Saygilarimla,

salihismet
17.03.2006, 22:16
Dogru orasi futbol okulu deyil, orasi senin ve senin gibilerin sitres atma yeridir. Sen bir futbol seversin, i$in kötü tarafi malisef Trabzonspor taraftarisin. Her hafta 11 i sen belirle, senden daha iyisini mi yapacaklar,bo$una hocayada para vermesinler, sen bedava yaparsin o i$i.

U.Sadıkoğlu
17.03.2006, 22:24
besiktasla son haftaya kadar 3 puan getirisek son haftada yenersek 2 li averajdan geçeriz

TSelif
17.03.2006, 22:28
bu bjk i biri fitilledi mi ne arkadassmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifkaç haftadir....smileys/smiley5.gif

eys_61
17.03.2006, 22:38
güzel oldu bu sonuç.artik her puanin degeri çok daha fazla Edited by: eys_61

Salih Yazıcı
17.03.2006, 23:07
smileys/smiley32.gif
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">kayseri nin son hafta galatasarayla istanbulda oynayacak</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

hakantpl
17.03.2006, 23:23
Daha Neler olacak ligde bakalim Ama ben Hala Üçüncülükden süpheliyim smileys/smiley18.gif

Kupa Finalinde Insallah Ligde Üçüncü Olan Takim Oynarda Bizde Dördüncü Olursak Belki Uefaya Gideriz... Hadi hayirlisi

selcuk
18.03.2006, 00:40
bu bjk i biri fitilledi mi ne arkadassmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gifkaç haftadir....smileys/smiley5.gif

jun tabikismileys/smiley2.gif

UğuR
18.03.2006, 00:45
GEce gece bu iyiydi ya hiç gülecegim yoktusmileys/smiley32.gif

degok
18.03.2006, 00:50

Asil fitili bjk yönetimi önümüzdeki sene tiganayla devam edecegini açiklayarak verdi. Topçu psikolojisi bence. BJKli futbolcular tigana seneye gider mi mantigiyla muallakta oynuyorlardi. Kalacagi anlasilinca yirtmaya basladilar. Kazanmaya ve iyi oynamaya da bu olay sonrasi basladi eziktas.

Bizim içinde vahitin durumu netlesirse daha iyi olur kanisindayim

Travelair
18.03.2006, 00:56
2 yil için 5 milyon ? smileys/smiley1.gif Bejiktaj yönetimibiliyor tabi 2 gün sonra bu adam dayanamaz istifa eder. Boldan sallamislar parayi

denizgrsy
18.03.2006, 01:12
sonus iyidir bizim için,kayserinin yenmesi puan açisindan iyi olmazdi..simdi puanlama daha iyi oldu...ancak arada bi de gençler var,bu hafta sivasa takilirlar umarim,yoksa onlarda sessizce geliyorlar!ben bjk yi takmiyorum,bjk ile ikimiz kalirsak avantaj bizde,inönüde yendik,Trabzona gelecekler!önemli olan kayseri ve gençlerin takilmasi

İleli
18.03.2006, 02:52
kayseri ve gencler gelemez bizimle..son hafta bjkyi yener uefaya katiliriz insallah

Tansu Onur Erdoğan
18.03.2006, 03:42
bence de bjk ile çekisiriz kayseri büyük bi düsüs yasicak bence 3,ya biz yada bjk olur gencler kayseriyi gecer kayseri ancak 6.olabilirr

ayrica eger biz gidemeyeceksek dilerim besiktas gider sonucta avrupa kayseri hiçbisey yapamaz orda sonra kazayla uefraya kalirsalar kendilerni nimetten sayar bunlarr

EmrahYalçınalp
18.03.2006, 09:10

Jun'dan fitil mi yaptilar??? Uyum sorunu yasamaz insallah.

smileys/smiley4.gif

diskus
18.03.2006, 09:18
Dogru orasi futbol okulu deyil, orasi senin ve senin gibilerin sitres atma yeridir. Sen bir futbol seversin, i$in kötü tarafi malisef Trabzonspor taraftarisin. Her hafta 11 i sen belirle, senden daha iyisini mi yapacaklar,bo$una hocayada para vermesinler, sen bedava yaparsin o i$i.
tebrikler ismet61 iste gercek taraftarlik budur. takim kazaniyor biz cikalim bu adami istemiyoruz diye ilk haraketide islik calalim boyle taraftarlik olmaz.hoca kimi koyuyorsa ona destek verilir,zaten boyle ilk yanlis harakete tepki verdigimiz icin umit milli takimda harika oynayan adem kocak in durumuna bakalim aha simdi yanlis yapacagim korkusuyla, cok top caliyor ama hemen kaybediyor,begenmedigimiz mehmet yilmaz a10 takim talip oluyor bu kadar kotu ise neden bu kadar isteyeni var,denizliyi de buyuk ihtimalle 1.ligte tutacak.eger illede birine bagiracaksak bunlar rakip takim futbolculari olsun.kufurlu degil tabiki bunlar bize yakismaz.

TSelif
18.03.2006, 09:19

Jun'dan fitil mi yaptilar??? Uyum sorunu yasamaz insallah.

smileys/smiley4.gif

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

keske bunu günün eglencesi topigine yazsaydik ya smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

mahmuter61
18.03.2006, 09:21
Bjk nin kupa finalini f veya gay larla oynamasi lazim bjk 3.bile olsa 4.olursak ozaman uefaya gideriz ama 3.oluruz gibi geliyo bana.

U.Sadıkoğlu
18.03.2006, 09:26
3. oluruz alllahin izniyle

Ayşe Aygün
18.03.2006, 09:52
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Iyi ki Trabzon?dayim </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Fatih Akyel, Bordo-Mavili camiada kendini yeniden buldugunu söyledi ve ekledi: 'Trabzon, Istanbul gibi degil. Kentin herseyi Trabzonspor' </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>17.03.2006</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top width=10>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=top width=122>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=122 align=center>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=center width=122>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=122>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=120 height=150>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/trabz&#111;n/fatih_akyel1703.jpg</TD>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</DIV></TD>
<TD vAlign=top width=10>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=top width=122>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=center width=122>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=122>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=120 height=150>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/trabz&#111;n/fatih_akyel1703.jpg</TD>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</DIV>

?Çarsida-sokakta basiniz dik gezmek istiyorsaniz hep iyi mücadele etmek, kazanmak zorundasiniz. Bu sayede futbola daha rahat konsantre oluyorum?

Sezon ortasinda teknik direktör Vahid Halilhodziç?in istegi dogrultusunda bir transfer stratejisi belirlenmis, özellikle savunmanin takviyesi ön plana alinmisti... Göreve yeni gelen yönetimin ilk icraati, uzun süredir yurt disinda top kosturan ve Türkiye?yi yakindan taniyan Fatih Akyel?i Bordo-Mavili renklere baglamak oldu. Ilk günlerde bazi kesimler bu transferi elestirirken, tecrübeli futbolcu Antalya kampinda söylentilere kulagini tikayip hocasinin gözüne girmeye çalisti. Ve sezon basladi, Fatih formayi kapti. Ikinci yaridaki tüm maçlarda ilk 11?de sahaya çikan ve son Galatasaray maçinin yildizi olarak gösterilen deneyimli savunmaci, geride kalan süreci ve beklentilerini FANATIK ile paylasti.

* Transferin üzerinden kisa bir süre geçmesine kadroya girdin ve 9 maçta da ilk 11?de forma giydin. Bu uyum sürecini çabuk asmanda neler etkili oldu?
- Öncelikle Trabzonspor?u ve Türk futbolunu artik çok yakindan taniyan bir oyuncuyum. Özgüvenim de bir hayli yüksektir. Trabzonspor?da basarili olacagima dair kendimi sartlandirdim. Takima katildiktan sonra herkes bana inanilmaz derecede sicak davrandi. Aslinda bu sadece benimle alakali bir durum degil. Çünkü bu kulübe yeni gelenlere yönetimden oyunculara kadar herkes yakin ilgi gösteriyor. Ayrica milli takimdan tanidigim arkadaslarimin sayisi bir hayli fazlaydi. Ilk maçlarda da iyi bir performans ortaya koyunca açikcasi isim çok kolay oldu.

* Galatasaray maçinin yildizi oldun. Özel bir motivasyon mu etkili oldu bu performansi göstermende?
- Kesinlikle Galatasaray?a ya da baska bir takima karsi özel bir motivasyon geregi duymam. Iyi oynamak için buna ihtiyacim yok. Trabzonspor?a geldigim günden beri hep iyiydim ve Galatasaray mücadelesinde de bunu sürdürdüm. Zaten inandigim sudur ki, ben iyi bir futbol oynuyorsam rakibimin kim oldugu önemli degildir.

* Bochum ve PAOK?tan sonra yeniden Türkiye?ye döndün ve Trabzon?daki oyununla milli takima seçildin. Nasil hissettin kendini?
- Sunu söylemeliyim ki, Türkiye?de olmak ve burada futbol oynamak gerçekten bambaska bir his. Trabzonspor?a geldigimde de buradaki formumla yeniden milli takima gitmek istedigimi söylemistim. Bunu basarmak çok önemli ama devamini da getirmek zorundayim. Milli takimin basindaki Fatih Terim hocam, beni Türk futboluna armagan eden isimdir. Ona çok güveniyorum ve iyi oldugumda beni çagiracagini biliyorum. Trabzonspor?da bana güvenenleri simdiye kadar mahcup etmedim, ayni sey milli takim için de geçerlidir.

* Daha önce Fenerbahçe ve Galatasaray?da da oynadin. Simdi Türkiye?nin bir baska büyügü Trabzonspor?dasin. Gözlemledigin temel farklar neler?
- Ilk göze çarpan durum Trabzon?un herseyi Trabzonspor. Buradaki insanlar takimlarini ve bu oyunu çok seviyorlar. Hani derler ya, Trabzon bir futbol sehri. Kentin yüzde 95?i Trabzonspor?u tutuyor. Eger çarsida-sokakta basiniz dik ve rahat gezmek istiyorsaniz her zaman en iyi sekilde mücadele etmek ve kazanmak için çaba sarfettiginizi göstermek zorundasiniz. Dolayisiyla sadece futbola konsantre oluyorsunuz. Trabzon?da olmaktan dolayi çok memnunum. Iyi bir tercih yaptigimi her geçen gün daha iyi anliyorum.

* Taraftarlarin bir bölümü ilk geldiginde tepkiliydi. Simdi ise hepsi yanindalar. Ilk zamanlar etkilendin mi?
- Ben geçmiste yasananlarin ve sonraki bazi konularin abartildigini düsünüyorum. Insanlar medyada yer alan haberlerden etkileniyor ve buna göre tavir alabiliyorlar. Fakat gerek performansim gerekse diger sagduyulu kisilerin ilgisi sonucunda sorunlar büyümeden önlendi. Artik gereken destegi görüyorum.

* Savunmada çok genç isimlerle oynuyosun. Bu dezavantaj mi avantaj mi?
- Gençlerle oynamak çok güzel ve gurur verici. Çünkü Türk futbolunda bu kadar genç yasta Trabzonspor gibi bir büyügün formasini giymeleri gelecek adina da olumlu sinyaller niteligindedir. Ben eskiden Galatasaray?da oynadigim dönemde Hagi?den, Popescu?dan, Bülent ve Hakan agabeyden çok sey ögrendim. Simdi bildiklerimi aktarma sirasi bende.

* Tek tek degerlendirirsen, Ufukhan, Tayfun ve Stepanov için neler söylersin?
- Stepanov fizik gücünü çok iyi kullanan ve hava hakimiyeti üst seviyede olan bir oyuncu. Takimi için mücadeleden asla vazgeçmiyor. Kendisini çok begeniyorum. Tayfun?u son haftalardaki futboluyla degerlendirmemek lazim. Çünkü uzun süre stoperde görev yaptiktan sonra simdi sag beke yerlestirildi. Daha önce ben de benzer durumlarla karsilasmistim. Insan bu durumu yadirgar. Son dönemlerdeki performans düsüklügünü de buna bagliyorum. Kendisine böyle zamanlarda destek vermek lazim. Ufukhan da begendim isimlerden biri. Asla yilmiyor. Onu geçmek bir forvet ya da orta saha oyuncusu için çok zor.

* Çok hocayla çalistin. Halilhodziç nasil bir teknik adam?
- Bizim hocamiz disiplini ön planda tutuyor. Disaridan çok sert görünüyor. Fakat böyle olmak zorunda. Sonuçta 25 tane oyuncuyu idare ediyorsunuz ve belli bir seviye gerekli. Elestirilmesi de normal. Baktiginiz zaman ligin zirvesindeki ekiplerin hocalari dahi elestiriliyor. Ama artik hoca Türk oyuncusunu tanidi ve daha ilimli tavraniyor.

* Önemli kayiplara ugradiniz. UEFA sansinizi nasil görüyorsun?
- Kayiplarimiz oldu ama bu sezon 3. olacagimizdan eminim. Çünkü fikstür açisindan diger rakiplerimize oranla daha avantajli konumdayiz. Benim ve diger arkadaslarimin bu konuda hiçbir endisesi yok.

* Peki gelecek sezonki sampiyonluk hedefi için neler düsünüyosun?
- Su anki takimda Türkiye?nin en yetenekli oyunculari var. Ancak takviye gerektigi de süphesiz. Eger bu konuda gerekli adimlar atilirsa Trabzonspor?un sampiyonlugun en güçlü adaylarindan biri olacagindan eminim. Zaten bundan önceki iki sezonda zirveye kosan takim, bu sezon bazi talihsizliklerle karsilasmasa belki hedefe daha erken varabilirdi.

* Son olarak taraftarlara söylemek istedigin birsey var mi?
- Trabzonspor seyircisi takimina gerektigi sekilde sahip çikiyor. Özellikle son Galatasaray maçinda verdikleri destek inanilmazdi. Bunu sürdürmelerini istiyorum. Çünkü futbolcular için en büyük itici güç taraftarlardir.

Hekimoğlu
18.03.2006, 10:35
tebrikler ismet61 iste gercek taraftarlik budur. takim kazaniyor biz cikalim bu adami istemiyoruz diye ilk haraketide islik calalim boyle taraftarlik olmaz.hoca kimi koyuyorsa ona destek verilir,zaten boyle ilk yanlis harakete tepki verdigimiz icin umit milli takimda harika oynayan adem kocak in durumuna bakalim aha simdi yanlis yapacagim korkusuyla, cok top caliyor ama hemen kaybediyor,begenmedigimiz mehmet yilmaz a10 takim talip oluyor bu kadar kotu ise neden bu kadar isteyeni var,denizliyi de buyuk ihtimalle 1.ligte tutacak.eger illede birine bagiracaksak bunlar rakip takim futbolculari olsun.kufurlu degil tabiki bunlar bize yakismaz. bu siradan oyunculara verdiginiz yogun destekten dolayi sizi kutluyorum gerçek taraftarlar.smileys/smiley21.gifsmileys/smiley21.gif

halil ibo
18.03.2006, 10:48
Hiçbirseyden anlamiyorsaniz insan psikolojisindende mi haberiniz yok? Hangi isleilgili olursa olsun;size basaramayacaginizi hissettirseler daha ise baslamadan sen ne anlarsin bu isten vs.diye elestirmeye baslasalar nasil hissedersiniz ?

Önce insanlara ve yaptiklari ise saygi duymalarini ögrenmeliyiz.Vahid Hocayada Tayfun'ada yaptigi isten para kazananprofesyoneller olduklari için saygi duyacagiz,taraftar olarak kadroda kim varsa onlari motive etmek olmali,daha maçin basinda adama sövüp sayarak takimi 10 kisi oynamaya mahkum birakmak taraftarlik degildir,HAINLIKTIR.

Bu arada Tayfun'un sahada gösterdigi performanstan memnun olmayanlarin belki en baslarinda ben gelirim.Ama adam ilk 11'de çikarsa anormal tepki göstermek Trabzonspor'a ihanettir.

salihismet
18.03.2006, 10:52
Hiçbirseyden anlamiyorsaniz insan psikolojisindende mi haberiniz yok? Hangi isleilgili olursa olsun;size basaramayacaginizi hissettirseler daha ise baslamadan sen ne anlarsin bu isten vs.diye elestirmeye baslasalar nasil hissedersiniz ?

Önce insanlara ve yaptiklari ise saygi duymalarini ögrenmeliyiz.Vahid Hocayada Tayfun'ada yaptigi isten para kazananprofesyoneller olduklari için saygi duyacagiz,taraftar olarak kadroda kim varsa onlari motive etmek olmali,daha maçin basinda adama sövüp sayarak takimi 10 kisi oynamaya mahkum birakmak taraftarlik degildir,HAINLIKTIR.

Bu arada Tayfun'un sahada gösterdigi performanstan memnun olmayanlarin belki en baslarinda ben gelirim.Ama adam ilk 11'de çikarsa anormal tepki göstermek Trabzonspor'a ihanettir.
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

donvitoOFleone
18.03.2006, 11:04

helal smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

U.Sadıkoğlu
18.03.2006, 11:12
aynen

Ferşat Balcı
18.03.2006, 11:36
'Sira disi bir futbolcu'

BORDO-Mavililer'de Halilhodziç, Fatih Tekke'ye övgüler yagdirirken, üstü kapali elestirdi. Fatih'i "siradisi bir futbolcu" olarak degerlendiren Bosnak hoca, sik sik sakatlanmasini ilestirdi. Hodziç, "Ben neden sik sik sakatlandigini iyi biliyorum. Ama açiklayamam. Kafasini degistirirse her takimda oynar" dedi.

bu ne demek simdi gene konustu bizim ki... yoksa gaste mi sikti.

Hekimoğlu
18.03.2006, 11:36
ben suçu tayfun'da bulmuyorum suç vahid'in.mehmet yilmaz israrida mehmet yilmaz'in yuhalanmasina neden olmustur.siradan oyunculardan kurtulmak için yuhalamamiz gerekmiyor elbette.iyi hoca bulursak sorunda çözülür.futbolcu psikolojisinden bahsedenler taraftar psikolojisini gözardi etmesin. Edited by: hekimoglu

halil ibo
18.03.2006, 11:40
O taraftar psikoljisi degil mi zaten bizi geren ? Takim deplasmanda puanlari toplar,kendi sahasinda rakip yerine kendi futbolcusu ile ugrasan taraftar yüzünden baski altinda puan yada puanlari rakiplerine kaptirir.Neyse kardesim bakis açimiz farkli o yüzden bu konuda baska yorum yapmayacagim.

halil ibo
18.03.2006, 11:44
Szymek?e plakethttp://www.trabz&#111;nspor.com/images/video.gif
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/170306szymek.jpgTakimimizin basarili orta saha oyuncularindan Miroslaw Szymkowiak?a bugün Trabzon Teknik Elemanlar Dernegi?nce bir plaket verildi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.com/images/trans.gif</DIV>Futbolculugunun yaninda meslegi teknisyenlik olan Szymek?e plaketini Dernek Baskani Sadik Yilmaz Bulut verdi. Polonyali futbolcu bu davranis karsisinda memnuniyetini dile getirirken, dernegin ani defterini imzaladi. Szymek daha sonra dernege kendi formasini verdi.

http://www.trabz&#111;nspor.com/images/video.gifSzymek?e plaket (http://www.trabz&#111;nspor.com/videolar/180306Szymekplaket.wmv)

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/170306szymek1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/170306szymek2.jpg</CENTER>

Hekimoğlu
18.03.2006, 11:44
22 yildir sampiyonluk bekleyen taraftardan bahsediyoruz dimi.

salihismet
18.03.2006, 12:02
Bir arkada$ da bu siradan oyunculara verdigimiz destekden dolayi bizi kutluyor, siradan kelimesi hic ho$ deyil. Bazi arkada$lar milli takimlarda 0ynayan oyuncularin iyi oynadigini, hatta ba$ka takimlara gidenlerde daha farkli oynadiklarinin farkindalar. Pravo, hepsi dogru.
Bazi oyuncular gitmek istediklerinde onlara kiziyoruz, bu sebeplerden dolayi gitmek isteyenler var.Takimin yapisina uymayanlari takim gönderir zaten. icten oynayan oyuncular belli oluyor, Fatih Akyel gelmeden ba$ladik di$lamaya, bunlari yapanlarin hakli gerekceleri olabilir, fakat yöntem yanli$, kendisi biraz tecrübeli oldugu icin cabuk atlatti, iyide oynuyor,fakat gencler o kadar cabuk atladamayabilir. Buna Ufukhanda tahil. Size eskilerden bir örnek vereyim, Trabzon Liverbolu icerde 1-0 yener, oraya gittiklerinde Ali Kemali bazi seyirciler omuzlarina alirlar, Ali Kemal öylesine hirslanirki (kendi anlatimi) Liverbolu
tek ba$ima yenebilirim diye dü$ünür.. Kadirin yoklugunda 3-0 yenildik elendik, belki oynasaydi yine yenilebilirdik fakat o hirsi oyuncuya vermek onu cok farkli motive eder. Hasn A. gücü macinda güzel oynadi, G,saray macinda golün pasini verdi, fakat oyun sitilini hic begenmiyorum, sahaya ciktiginda bu begenmeme duygum orada biter,
eger bitmese takima zarar veririm, Hasana deyil, ki onada zarar verme hakkimin olmadigini söyliyeyim.
Bana göre Yattara rumlara kar$i elenmemizin ba$ mimarlarindan biridir, o elenme öyle basite alinacak bir $ey deyil, hem o seneki emekler bo$a gitti hemde bu seneyi kaybettik. $imdi bunu takindi haline getirp her macta Yattaranin alehinde bagirsam onu protesto etsem neyi geri getirecegim? Enteresandir ondan bir kac mac sonra, onu oyundan alan hoca yuhalandi, buda dogru deyil, cünkü bunu yaparken Yattaraya $u mesaj veriliyor: sen bize ne kadar zarar verirsen ver biz seninleyiz, bence o oyuncuda sorumsuzluguna devam edip, bir sonraki macin önemini dü$ünmeden amatörce yani oyun di$i bir haraketle ceza aldi. $imdi bu haraketi o deyilde, ne bileyim F. Akyel, Hasn yapsa idi 1000 kerede özür dilese coklari onu af etmezdi. Benim dü$üncem gercek taraftarin, takima zarar vermenin ne anlama geldigini, ve nelere mal oldugunu bilmesi gerekir, ki Trabzonsporun farki biraz olsun anla$ilsin. Cünkü futbolda gercekten Trabzaon Türkiyede devrim yapmi$ti, o zamanlarda aradaki ekonomik ve medyatik farklar cok büyüktü, eger Trabzon dogru yönetilirse bunlarin hic biri engel sayilmaz, sirf Türkiyede deyil Avrupadada ba$arili olmamasi icin hic bir neden yoktur, hatta Avrupadan bile fazlaligi var hic apartmiyorum,o alt yapidaki oyuncu potansiyeli hic bir takimda yok, tek bir fark var egitim ve ynli$ politikalar, alt yapiya fazla yatirimin yapilmamasi. Eger bunlar giterilirse
farki herkes görecektir, cünkü Trabzonun sanayisi futboldur, $ehirin ekonomik lokomatifininde öncüsü futbol olacaktir, bundan eminim, yeterki bu gücümüzün farkinda olalim.

onurkaradeniz
18.03.2006, 12:22
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=758 align=center>
<T>
<TR vAlign=top>
<TD bgColor=#ffffff></TD>
<TD =metin width=588 bgColor=#ffffff>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/black.gif

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>
<T>
<TR>

<T>
<TR>
<TD>Kamp kadrosu belli oldu
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/170306idman10.jpgYarin Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde kampa girecek 19 kisilik Trabzonspor kadrosu belli oldu.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Buna göre kadroda su oyuncular yer aldi.

Tolga, Jefferson, Ufukhan, Fatih Akyel, Stepanov, Celaleddin, Yattara, Hüseyin, Szymkowiak, Lee, Gökdeniz, Fatih Tekke, Djokaj, Erdinç, Hasan, Ömer Riza, Adem, Tayfun, Ali

feridun ve ergin kesik yemisler...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Hekimoğlu
18.03.2006, 12:31
bu taraftarin siradan oyuncuya tahammülü kalmamistir.ben gayse'yi 9 sene sonra kendi sahamda yenecekken bu siradan oyuncunun hatasi yüzünden yenemiyorsam ve bu haftalardir devam ediyorsa buna tahammül edemem.ben 26 yasinda vede halen sampiyonluk sevinci yasayamamis bir trabzonspor'lu olarak artik sampiyon bir trabzonspor görmek istiyorum.takimin siradanlasmasina göz yumamam.

Travelair
18.03.2006, 12:41
Kaynak:fanatik.com.tr

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Küfüre önlem</TD></TR></T></TABLE>

Türkiye Spor Yazarlari Dernegi Trabzon Subesi, spor yazarlarinin yakinlarina Samsunspor maçini basin tribününden ücretsiz seyretme imkâni saglayacak. Bu girisimle tribünde çocuk ve bayan izleyici sayisi artirilarak küfür azaltilacak.

------------------------------------------------------------ -------------------------------------

Spor yazarlarinin aklina sasayim. Yanlislara bakin.

1- Spor yazarlarinin yakinlarina bedava bilet. Ne alaka?

2- Basin tribününden bedava seyrettirme (Babanizin çiftligi)

3- Bu girisimle çocuk ve bayan seyirci arttirilarak küfürün önüne geçilecek.(Duyduklari küfürlerle kalacaklar. Böyle önlem olmaz)

FANATIK61
18.03.2006, 12:51
Bizim Futbolcular daha cok calismasi lazim baksaniza antremanda neler oluyor:

Bordo-mavili futbolcular, antrenmanda dar alanda pas çalismasinin ardindan sut çalismasi yapti. Sut çalismasinda oyuncular 87 sutun 6?sini gole çevirdiler. Szmykowiak ve Adem 2, Gökdeniz ve Ali de bir gol attilar.smileys/smiley5.gif

BDiler61
18.03.2006, 12:57
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=left>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>http://www.fotomac.com.tr/2006/03/18/im/7165FC100F9DBD4AA44D334Ab.jpg</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>Pascal atagi</TD></TR></T></TABLE>
Bordo-mavililer, Yattara'nin Gine Milli Takimi'ndan arkadasi Feindouno'yu transfer etmek için simdiden harekete geçtiler.

Gelecek sezon sampiyonluga oynayan bir kadro olusturmayi hedefliyen Trabzonspor yönetimi, simdiden kollari sivadi. Izleme komitesi birçok futbolcuyu takibe alirken ara dönemde de transferi için büyük çaba sarf edilen Pascal Feindouno'yu almak için girisim baslatildi. Fransa'da St. Etienne'de oynayan Yattara'nin Gine Milli Takimi'ndan arkadasi olan Pascal'in menajeriyle ilk görüsmenin yapildigi ögrenildi.

AKALE DE GÖZETIM ALTINDA
Gineli Yattara'dan Trabzonspor'un bilgilerini aldigi belirten Pascal'in da transfere sicak baktigi söyleniyor. Trabzonspor, St. Etienne Kulübü'ne Pascal için sezon sonuna dogru resmi basvuruyu yapacak. Bu arada Auxerre'de oynayan Kanga Akale'nin de listede oldugu dile getirildi. Fildisi Sahili'li Akale'nin de uzun süredir bordo-mavililerin gözetiminde oldugu, hatta bu futbolcu ile görüsmelerin olumlu geçtigi ifade ediliyor.

salihismet
18.03.2006, 12:57
Bende 42 ya$indayim $ampiyonluklarda gördüm, sen $ampiyonluk görmemene ragmen takimi bu kadar candan sahiplenmen Trabzonsporun ne kadar özel bir takim oldugunu gösterir, fakat senin bu yapmi$ oldugun tebkinin hem zamanlamasi hemde adresi yanli$, $öyleki:transfer zamani deyil, hicbir futbolcuda silah zoruyla kendisini oynatmiyor, ve zorlada Trabzonsporlu olmadilar. Futbolcuyu ele$tirebilirsin her taraftarin hakki oldugu gibi seninde hakkin, fakat gücümsemek gibi veya hakarete varan sözler kullanmak gibi bir hakkimizin olmadigini dü$ünüyorum, oynayan oyuncuyu demolorize ederk deyil onu motive ederek ondan azami verimi almanin yollarini aramaliyiz, $u anda biz taraftarlara dü$en görevin bu olduguna inaniyorum, transfer sezonu taraftarlar olarak önerilerimizi getiririz yöneticiler dinler veya dinlemez oda onlarin sorunu, dinlemezlerse protestomuzu ba$ka $ekilde yapabiliriz,msela maclara gitmeyiz, veya sorumlulari istifaya davet ederiz, takima zarar vermeden bunlarin yapilmasi lazim yoksa cok sevdigimiz Trabzonsporuda istemedigimiz $ahislarla birlikte yok ederiz, ki bunada hic hakkimiz yok, yoksa cocuklarimiza, ezikler veya cinconlar diye alay ettigimiz takimlara benzeyen bir takim birakiriz, oysa Trabzonspor onlardan farkli olmasi lazim en azindan bana göre öyle. Dedigim gibi yeterki dogru politikalarla yönetilsin.

BDiler61
18.03.2006, 12:59
haber fotomaçtan oyüzden malesef güveninirligi 0

Hekimoğlu
18.03.2006, 13:01
abi bende sabir kalmadi.önce mehmet yilmaz simdi tayfun.biz bunlari haketmiyoruz.

salihismet
18.03.2006, 13:17
abi bende sabir kalmadi.önce mehmet yilmaz simdi tayfun.biz bunlari haketmiyoruz.
Kesinlikle sana katiliyorum, en azindan futbolculara zarar vermeyelim, onlarda ekmek parasini bu i$ten cikariyorlar, biraz tesdek olalim göreceksinki oyunlarinda farklilik olacak. Bana görede yetersiz futbolcular var bizde, yönetimde söz verdi iyi oyuncular alinacakmi$, birakalim $u anki oyuncular hem kendileri zevkle oynasinlar hemde biz zevk almaya cali$alim, en azindan sezon sonuna kadar.

diskus
18.03.2006, 14:55
abi bende sabir kalmadi.önce mehmet yilmaz simdi tayfun.biz bunlari haketmiyoruz. kardes siradan dedigin oyuncular umit milli veya a2 milli takiminda oynamis futbolculardir senin veya benim onlardan daha iyi bir kariyerimiz olmadigina gore bosuna konuyu uzatmaya gerek yok.mehmet yilmaz ve tayfun satilik olsun en az 10 tane birinci lig takimi ister.biraz insafli davranalim.

Şentürk
18.03.2006, 15:17
simek gitsin demiyoruz elbet ama ii bi parayla bi klup cikarsa bence hayir denemez. soucta 30 una girdi. elbet birgun gidicek. onemli olan ondan para kazanmak elbette.

bi arakdasimiz simegin iilestikten sonraki performansini koymus. bende sunu diyorum eger simek eskisi gibi oynasaydi o maclarin hiçbirini kay betmezdik. eskiden super top oynuyordu. simdi ise ayagi kirilcak diye korkarak oynuyor. simegin ve bizimen cok sevdigimiz özelligi hirsiydi. bu hirsini kaybetti ne yazikki.

bi arkadasimizda simek trabzon avrupaya gidemedigi için oynamiyo demisti. bence cok dogru bise. kendisinde dedigi gibi trabzonu avrupanin vitrini olarak gördügü için geldigini demisti.

eskisi gibi olur isallah

ben takimi ticaret kulübü olarak görmüyorum kardes..bir futbolcunun heleki bu yabanci ise bilirsinizki en verimli yillari 28-34 yaslari arasidir gidin bakin bir çok yildiz var...

szymeki en verimli çaginda satmak aptalliktan baska bir sey degildir!!

biz yildiz oyuncu arayacagiz ama juventus veya bir baska ünlü kulüp bizden szymeki almak için milyon dolarlik vericek bizde onu satacagiz bu hangi mantiga sigar???

szymek diyorkijuventus gelse beni istese gitmek için diz çökerim,hangi yildiz futbolcu ona sorsalar juventusmu trabzonmu diye cevabi trabzon olur???ama bizim yildiz alabilmek için tek sansimiz onlarin verdiginin iki katini verebilmektir...

ve yildiz olara trabzona gelebilecek oyuncularda fubol kariyerini tamamlamis 34-35 yaslarindaki futbolculardir..ama senin elinde szymek gibi 30 yasina yeni girmis en önemlisi trabzonda yildiz olmus uyum saglamis bir oyuncu var..parayi ona verecegine hayal alemine dalmak gerçekten de aptallik olur???

Cabri61
18.03.2006, 15:33

Bordo-mavili futbolcular, antrenmanda dar alanda pas çalismasinin ardindan sut çalismasi yapti. Sut çalismasinda oyuncular 87 sutun 6?sini gole çevirdiler. Szmykowiak ve Adem 2, Gökdeniz ve Ali de bir gol attilar.smileys/smiley5.gif

kalede tolga varhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gifEdited by: shogun61

Burçak
18.03.2006, 15:36
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=580 align=center>
<T>
<TR align=middle width="100%">
<TD vAlign=top colSpan=4>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=center bgColor=#b4cdd5>
<T>
<TR height=20>
<TD colSpan=4>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD align=left width="25%">18/03/2006</TD>
<TD align=left width="20%"></TD>
<TD align=left width="40%"></TD>
<TD align=middle width="15%"></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR height=20>
<TD align=left width="25%" rowSpan=2></TD>
<TD vAlign=top align=left width="20%" rowSpan=2></TD>
<TD align=left width="40%" height=15></TD>
<TD align=right width="15%" rowSpan=2></TD></TR>
<TR height=20>
<TD align=left width="40%"></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=4>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#a4a4a4 colSpan=5></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=left width="20%">http://www.mackolik1.com/img/logo/buyuk/445.gif </TD>
<TD vAlign=center noWrap align=right width="25%">A.Sebatspor (java&#115;cript std445,'2005/2006')</TD>
<TD align=middle width="10%">
<TABLE height=40 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD vAlign=bottom align=middle height=10>MS</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=middle height=30>1-1 </TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=center noWrap align=left width="25%">Karsiyaka (java&#115;cript std541,'2005/2006')</TD>
<TD vAlign=center align=right width="20%">http://www.mackolik1.com/img/logo/buyuk/541.gif </TD></TR>
<TR>
<TD =t3 align=right colSpan=3>Ilk Yari Skoru : 1-1 </TD>
<TD =t3 align=left colSpan=2></TD></TR>
<TR>
<TD =t3 align=middle colSpan=5></TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#a4a4a4 colSpan=5></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" align=center>
<T>
<TR bgColor=#eaf0ea>
<TD =normal align=right width="30%"> Selim Akbulut (java&#115;cript sod21320,'2005/2006')</TD>
<TD =normal align=right width="5%">http://www.mackolik1.com/img/ic&#111;ns/goal.gif</TD>
<TD =normal align=right width="10%">(1-0)</TD>
<TD =normal noWrap align=middle width="5%">7'</TD>
<TD =normal align=left width="10%"></TD>
<TD =normal align=left width="5%"></TD>
<TD =normal align=left width="30%"></TD></TR>
<TR bgColor=#fafefa>
<TD =normal align=right width="30%"></TD>
<TD =normal align=right width="5%"></TD>
<TD =normal align=right width="10%"></TD>
<TD =normal noWrap align=middle width="5%">28'</TD>
<TD =normal noWrap align=left width="10%">(1-1)</TD>
<TD =normal align=left width="5%">http://www.mackolik1.com/img/ic&#111;ns/goal.gif</TD>
<TD =normal align=left width="30%">.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

sebatspor yine berabere kaldi yaa. mersin kaybetti. mersinle aramizda kaldi 3 puan . onlari geçebilirsek ligde kaliriz.

halil ibo
18.03.2006, 16:35
Allah Sebat'a kolaylik,sans ve beceri versin.Insallah 2.ligde kalirlar.Ama seneye nasil tutunurlar onu bilemem.

U.Sadıkoğlu
18.03.2006, 17:24
sebat ligde kalicak insallah

61_dnc_TS
18.03.2006, 17:27
insallah

ahmetansu61
18.03.2006, 17:52

eskisi gibi olur isallah

ben takimi ticaret kulübü olarak görmüyorum kardes..bir futbolcunun heleki bu yabanci ise bilirsinizki en verimli yillari 28-34 yaslari arasidir gidin bakin bir çok yildiz var...

szymeki en verimli çaginda satmak aptalliktan baska bir sey degildir!!

biz yildiz oyuncu arayacagiz ama juventus veya bir baska ünlü kulüp bizden szymeki almak için milyon dolarlik vericek bizde onu satacagiz bu hangi mantiga sigar???

szymek diyorkijuventus gelse beni istese gitmek için diz çökerim,hangi yildiz futbolcu ona sorsalar juventusmu trabzonmu diye cevabi trabzon olur???ama bizim yildiz alabilmek için tek sansimiz onlarin verdiginin iki katini verebilmektir...

ve yildiz olara trabzona gelebilecek oyuncularda fubol kariyerini tamamlamis 34-35 yaslarindaki futbolculardir..ama senin elinde szymek gibi 30 yasina yeni girmis en önemlisi trabzonda yildiz olmus uyum saglamis bir oyuncu var..parayi ona verecegine hayal alemine dalmak gerçekten de aptallik olur???

kardes birakin bu satamaylim kimseyi islerini. ee 35 yasian kadar geldi diyelim. ii tamam ozamana kadar trabzona katkisida cok ii digelim kii 32 den sonrasi tartisilir.

ne olacak ondan sonra bide teknik direktor yapalim simegi. sonra bakarsin baskan olur. dunyanin en buyuk takimi bile elindeki yildiza para verince satiyo. zaten futbolcuyu ucua alip cok buyuk paralara satinca buyuk oluyosun.

misal fenerin bu durumda olmasinin bi sebebide boliç kaç paraya gitti real e dusun.

ii para verirlerse satilmayacak futbolcu yoktur. bunu tartismaya gerek yok.

ahmetansu61
18.03.2006, 17:54
samsun maci skor tahmini 3-0

***Lazkopat***
18.03.2006, 17:58
akçabatin isi zor ama basarabilir

Nytre
18.03.2006, 18:15
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">sebatim bir haftada kazan da!...</TD></TR>

UğuR
18.03.2006, 18:19
Insallah ligde kalacak buna inaniyorum.

Alpayer
18.03.2006, 18:26
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=580 align=center><T><T>
<T>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=center bgColor=#b4cdd5><T><T>
<T>
<TR height=20>
<TD colSpan=4>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T><T>
<T>
<TR>
<TD align=left width="25%">18/03/2006</TD>
<TD align=left width="20%"></TD>
<TD align=left width="40%"></TD>
<TD align=middle width="15%"></TD></TR></T></T></T></TABLE>

</TD></TR>
<TR height=20>
<TD align=left width="25%" rowSpan=2></TD>
<TD vAlign=top align=left width="20%" rowSpan=2></TD>
<TD align=left width="40%" height=15></TD>
<TD align=right width="15%" rowSpan=2></TD></TR>
<TR height=20>
<TD align=left width="40%"></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=4>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#ffffff><T><T>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#a4a4a4 colSpan=5></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=left width="20%"></TD>
<TD vAlign=center noWrap align=right width="25%">A.Sebatspor (java&#115;cript std445,'2005/2006')</TD>
<TD align=middle width="10%">
<TABLE height=40 cellSpacing=0 cellPadding=0><T><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=bottom align=middle height=10>MS</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=middle height=30>1-1 </TD></TR></T></T></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=center noWrap align=left width="25%">Karsiyaka (java&#115;cript std541,'2005/2006')</TD>
<TD vAlign=center align=right width="20%"></TD></TR>
<TR>
<TD align=right colSpan=3 ="t3">Ilk Yari Skoru : 1-1 </TD>
<TD align=left colSpan=2 ="t3"></TD></TR>
<TR>
<TD align=middle colSpan=5 ="t3"></TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#a4a4a4 colSpan=5></TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" align=center><T><T>
<T>
<TR bgColor=#eaf0ea>
<TD align=right width="30%" ="normal"> Selim Akbulut (java&#115;cript sod21320,'2005/2006')</TD>
<TD align=right width="5%" ="normal">http://www.mackolik1.com/img/ic&#111;ns/goal.gif</TD>
<TD align=right width="10%" ="normal">(1-0)</TD>
<TD noWrap align=middle width="5%" ="normal">7'</TD>
<TD align=left width="10%" ="normal"></TD>
<TD align=left width="5%" ="normal"></TD>
<TD align=left width="30%" ="normal"></TD></TR>
<TR bgColor=#fafefa>
<TD align=right width="30%" ="normal"></TD>
<TD align=right width="5%" ="normal"></TD>
<TD align=right width="10%" ="normal"></TD>
<TD noWrap align=middle width="5%" ="normal">28'</TD>
<TD noWrap align=left width="10%" ="normal">(1-1)</TD>
<TD align=left width="5%" ="normal">http://www.mackolik1.com/img/ic&#111;ns/goal.gif</TD>
<TD align=left width="30%" ="normal">.</TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></T></TABLE>

sebatspor yine berabere kaldi yaa. mersin kaybetti. mersinle aramizda kaldi 3 puan . onlari geçebilirsek ligde kaliriz. selim bizim genç usak mi? stoper olanEdited by: Alpayer

Alpayer
18.03.2006, 18:30

nedir bu yaaa. minyatür kaleye mi sut çekiyolar.elin eziklerinin savunma oyunculari bile sut çekiyolar.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

Alpayer
18.03.2006, 18:31
[QUOTE=FANATIK61]

nedir bu yaaa. minyatür kaleye mi sut çekiyolar.elin eziklerinin savunma oyunculari bile sut çekiyolar.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif

demek her maç 20 kere önleri bos kalipsut çekseler 1 gol atabilecekler.

Nytre
18.03.2006, 18:34
<T>
<TABLE id=Aut&#111;number2 style="BORDER-RIGHT: 3px inset; BORDER-TOP: 3px inset; BORDER-LEFT: 3px inset; BORDER-BOTTOM: 3px inset; BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 height=1 cellSpacing=0 borderColorDark=#f0f0f0 cellPadding=0 width=546 borderColorLight=#f0f0f0 border=1>
<T>
<TR>
<TD width=286 bgColor=#99cc00 height=1>RAKAMLAR YALAN SÖYLEMEZ</TD>
<TD width=253 bgColor=#c0c0c0 height=1>
<TABLE id=Aut&#111;number9 style="BORDER-RIGHT: #e9e9e9 1px groove; BORDER-TOP: #e9e9e9 1px groove; BORDER-LEFT: #e9e9e9 1px groove; BORDER-BOTTOM: #e9e9e9 1px groove; BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 height=6 cellSpacing=1 borderColorDark=#e9e9e9 width=253 borderColorLight=#e9e9e9 border=1>
<T>
<TR>
<TD width="23%" bgColor=#99cc00 height=3>Editör :</TD>
<TD width="77%" bgColor=#e9e9e9 height=3>takagazete (takagazete@takagazete.com)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=546>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>

http://www.takagazete.com/resim/img/rakamlaryalansoylemez.jpg
Spor (http://www.takagazete.com/default.asp?kategori=20)

Ligin ilk yarisinda 17 maçta 23 puan toplayan Trabzonspor, ikinci yaridaki 7 maçta 14 puan toplayarak 15 puanli G.Saray?dan sonra en iyiler arasinda yer aldi...
<DIV id=1 style=": 1; LEFT: 692px; WIDTH: 179px; : ; TOP: 143px; HEIGHT: 20px">
< name=1 =diger.asp?aksiy&#111;n=aramas&#111;nuc method=post>< style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px groove; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px groove; FONT-FAMILY: Verdana" size=26 name=ara> < style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px ridge; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px ridge; FONT-FAMILY: Verdana" =submit value=Ara name=B1> </></DIV>

EN IYISI GALATASARAY
Ligin ilk yarisindaki 17 maçla, ikinci yarisindaki 7 maç arasinda yapilan kiyaslamada, sezonun ikinci yarisinin en iyi takiminin 15 puan toplayan ve hiç yenilgi almayan G.Saray oldugu dikkat çekiyor. G.Saray?i, 14?er puanli 4 takim takip ediyor. Averaja göre, 14 puanli takimlar, Denizlispor, Besiktas Kayseri ve Trabzonspor seklinde siralaniyor. G.Birligi?nin, Rizespor?un 12 puan topladigi ikinci yarida, Fenerbahçe 11 puanda kaldi.

TRABZON TIRMANISTA
Manisaspor ikinci yarida 10 puan toplarken, Konya-spor 9, Ankaragücü, Anka-raspor ve Erciyesspor 8?er, Samsunspor ve Sivasspor 6?sar, Diyarbakir-spor 5, G.Antepspor 4 puan topladi. En az puani 3 puanla Malatyaspor aldi. Ligin ilk yarisini 23 puanla 8.sirada bitiren Trabzonspor, ikinci yaridaki performansiyla 2 sira yükselebildi ve 6. sirada kendine yer buldu. Ligin ilk yarisinda maç basina 1.35 puan ortalamasi tutturan Trabzonspor?un, ikinci yaridaki ortalamasi 2 oldu.
</TD></TR></T></TABLE>

kaleyi bi de bos biraksalar .... kalecimi iyi futbolcular mi kötü?</TD></TR>

uslanmazlaz
18.03.2006, 18:36
trabzonspor iyi yolda artik kötü günler geride kalior iyi yerlere gelecez

Ozan
18.03.2006, 18:43
evet takim büyük bir degisim gösterdi olumlu olarak . insallah böyle devam eder ve uefaya gideriz. seneye de sampiyonluk

Uğurtan
18.03.2006, 19:21
Satma konusunda yabancilari satma konusunda biraz daha iyimserim yani bide smek gibi 30 olmus birini tartismam bile..Iyi bir paraya kesinlikle satilabilir...Daha yasi 25 olan ve birçok seyi bana verebilecek bir yabanciyi satmam...Fatih gökdeniz gibi(baska yöneleri disinda sadece futbolcululariyla ilgili) özkaynaklarimdan yetismis oyunculari ve takimin sembolü niteligindekileri ise kesinlikle satmam..Büyük kulüp böle olunur hem ekonomi hem degerler..

Uğurtan
18.03.2006, 19:26
Bu arada vestel manisa denizli yi 4-2 yendi golleri Yilmaz-Meduna-Holosko-Arda atti Denizlispor un golleri Alex alves ve bizim Selo dan geldi..Vestelde tufan kirmiziyla atildi..

ahmetansu61
18.03.2006, 19:27
valla herkes satilir. herkes gidici sonucta. vesinler fatihe 30 kagit verelim. vermezsek aptaliz zaten.

simege 10 kagit verseler. simke gibi adam bulamazmiyiz yani. okadar parayi alt yapiya harcasan simegin alasi cikar.

baki olan tek sey trabzonspor ve buyuk taraftaridir. gerisi gelip gecici.

UğuR
18.03.2006, 19:35
ANKARAGÜCÜ 0 F.B. 1

Nytre
18.03.2006, 19:35
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=3d6961c6>

fb ankaragücünün kendi kalesine attigi golle yeniyor...

www.maratontribun.com (http://www.marat&#111;ntribun.com) adresi açildi

d.bakir-fb maçi neden seyircisiz oynaniyor?

</BLOCKQUOTE>

szymeks
18.03.2006, 19:40
ferhat maç kadrosunda yok çok ilginç bizi resmen satan erdinç var hiçbisi yapmayan tayfun var gs maçi hariç her hafta ii oynayan ferhat yok oyuncu böle küstürülür aynisi ömer rizayada oldu muhtesem oynadigi manisa maçi sonrasi onun yarisi kadar oynamayan djokaj tarafindan kesildi hani hoca hakedene forma veriyordu ilginç yani

UğuR
18.03.2006, 19:44
A.GÜCÜ 1 F.B. 1

Nytre
18.03.2006, 19:45
<T>

ne istir anlamiyorum .. biz bi bilmiyoruz baskalarimi daha iyi biliyor...

</TD></TR>

zanoylu
18.03.2006, 20:20
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> fb-2 oldu</TD></TR>

hamucera
18.03.2006, 20:29
ferhat maç kadrosunda yok çok ilginç bizi resmen satan erdinç var hiçbisi yapmayan tayfun var gs maçi hariç her hafta ii oynayan ferhat yok oyuncu böle küstürülür aynisi ömer rizayada oldu muhtesem oynadigi manisa maçi sonrasi onun yarisi kadar oynamayan djokaj tarafindan kesildi hani hoca hakedene forma veriyordu ilginç yani Evet hak edene veriliyor sen antremanlarimi yönetiyon birak ne yapacaksa yapsin takim maç kazaniyo mu kazaniyo e sorun ne kardesim illa hep ilk 11 de oynayacaklar diye bi sart yok. Senin istedigin oyuncular oynasaydi takim kadrosu kim bilir kaç olurdu ama sööle bisey var ufukhanin harcanmasina göz yumuyoruz

Mollasalihoğlu
18.03.2006, 21:47
Senol Hoca'ya da salladik Anortosis maçinda Eller'i çikardi diye haftalarca,sonra ögrendik ki bacagi çektigi için çikmis..Bilmeden konusmamak lazim..Ama sebep yoksa Ferhat'in olmamasi saçma gerçekten.

AyhanPe
18.03.2006, 21:49
günebakis gazetesinden..artik kizmiyorum gercekten cok güldürükcü bi gazetesmileys/smiley4.gif

Anlaşmalar Yapıldı
Bordo-Mavili kulübün kurmayları, Denizli?den Mustafa Keçeli, A.Gücü?nden Umut

Bulut, Malatya?dan Bilal için el sıkıştı. Galatasaray?lı Hasan Şaş, G.Birliği?nden

Uğur Boral, Ankara?dan Musa Büyük, Mustafa Sert, Kayseri?den Gökhan Ünal, Mehmet

Topuz için girişimler sürüyor. Yabancı olarak Kamerunlu Meyong, Gineli Pascal,

Mansare ve Fildişili Akale ile anlaşmaya varıldı. Yönetim bir de kaleci almanın

planlarını yapıyor. </span></font>

selcuk
18.03.2006, 21:54
kac takim seneye kuracakmisiksmileys/smiley36.gif

İ.Öztel
18.03.2006, 22:12
günebakis gazetesinden..artik kizmiyorum gercekten cok güldürükcü bi gazetesmileys/smiley4.gif

Anlasmalar Yapildi
Bordo-Mavili kulübün kurmaylari, Denizli?den Mustafa Keçeli, A.Gücü?nden Umut

Bulut, Malatya?dan Bilal için el sikisti. Galatasaray?li Hasan Sas, G.Birligi?nden

Ugur Boral, Ankara?dan Musa Büyük, Mustafa Sert, Kayseri?den Gökhan Ünal, Mehmet

Topuz için girisimler sürüyor. Yabanci olarak Kamerunlu Meyong, Gineli Pascal,

Mansare ve Fildisili Akale ile anlasmaya varildi. Yönetim bir de kaleci almanin

planlarini yapiyor. bu gazetenin yazarlari galiba bizim bu siteyi çok takip edio smileys/smiley36.gifbaksana bayaa tüyo vermisiz istedigimiz futbolcularin hepsi orda yazio smileys/smiley36.gif

TSelif
18.03.2006, 22:12

Anlasmalar Yapildi
Bordo-Mavili kulübün kurmaylari, Denizli?den Mustafa Keçeli, A.Gücü?nden Umut

Bulut, Malatya?dan Bilal için el sikisti. Galatasaray?li Hasan Sas, G.Birligi?nden

Ugur Boral, Ankara?dan Musa Büyük, Mustafa Sert, Kayseri?den Gökhan Ünal, Mehmet

Topuz için girisimler sürüyor. Yabanci olarak Kamerunlu Meyong, Gineli Pascal,

Mansare ve Fildisili Akale ile anlasmaya varildi. Yönetim bir de kaleci almanin

planlarini yapiyor.

masallah ..nazar almayalimsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Berk Eren
18.03.2006, 22:49
aaaa gunebakis zidaneni yazmayi unutmussmileys/smiley36.gif

U.Sadıkoğlu
18.03.2006, 22:57
smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Emre B.
18.03.2006, 23:09
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Travelair
18.03.2006, 23:48
Gs'li Arda gelecekte büyük topçu olacak piril piril gençler geliyor

cenk109
19.03.2006, 00:09
abi normaldir Adnan Sungur orda yaziyor...Herif tam bir yalan makinasi

Fanatik28
19.03.2006, 00:29
Symek´in görüslerini okudunuz sanirim. Istedigim arkadaslarim alinsaydi sampiyon olurduk diyor. Gercekten dogru. Su anki moral bozukluguna bir delil bu. Taraftara büyük is düsüyor. Yabanci futbolcularimiza sahip cikalim. Symek su anda onun moralsizligini yasiyor. Onlara gerekli destegi verirsek, lig 3. lügünü rahat yakalariz. Haydi arkadaslar, simdi destek zamani.

Yabanci transfer arayislarina simdiden baslamaliyiz. Benim favorim ilk olarak Pascal Feindouno

Alpayer
19.03.2006, 01:24
ferhat maç kadrosunda yok çok ilginç bizi resmen satan erdinç var hiçbisi yapmayan tayfun var gs maçi hariç her hafta ii oynayan ferhat yok oyuncu böle küstürülür aynisi ömer rizayada oldu muhtesem oynadigi manisa maçi sonrasi onun yarisi kadar oynamayan djokaj tarafindan kesildi hani hoca hakedene forma veriyordu ilginç yani nerde yaziyo maç kadrosu. ne tayfunu yaasmileys/smiley7.gif.yeter artik.bi kurtulamadik sundan.onun yerine koy Hasan 3. oynasin 1000 kat daha iyi oynar.

Tansu Onur Erdoğan
19.03.2006, 02:08
denizlili mustafa keçeli cok saglam topcu yaw alsak ii olur

Uğurtan
19.03.2006, 03:33
Bu mustafa keçeli yattaranin dalastigi adam dimi yawssmileys/smiley36.gifIdmandada bunlar yer birbirini idmana da merkez hakem kurulundan hakem ve gözlemci istemek lasim..smileys/smiley36.gif

Oruç
19.03.2006, 07:38
Diyarbakir 3 maç ceza aldigindan Fb maçi seyircisiz oynanacak.Benim anlamadigim Persembe günü biz ve FB oynuyoz.Fb nin maçi seyircisiz ve 20.00'da.Bizim maç seyircili 16.30'da!.Ula federasyon millet iste o saatlerde...

U.Sadıkoğlu
19.03.2006, 10:22
bizim maçlari hep 16.00 da yaptiriyolarsmileys/smiley7.gif

BDiler61
19.03.2006, 11:15
Bu Trabzon Izlenir

Trabzonspor 2. Baskani Ibrahim Haciosmanoglu, Samsun maçi için taraftarlari tribüne çagirdi. Bu sezonun ideal kadrosunun ilk kez bir arada oynayacagini belirten Haciosmanoglu, "Bu Trabzonspor zevkle izlenir. Samsun önünde bu sezonun ideal kadrosu sahada olacak. Ama unutmayin bu kadro bu sezonun ideal kadrosu. Gelecek sezonki idealimiz çok daha baska" dedi

insallah sözerini tutarlar ve biz geçmis senelerdeki gibi hayal kirikligina ugramayiz

FANATIK61
19.03.2006, 11:26
Her takim 11 yabanciyla sahaya çikacak !

Federasyon, Türk takimlarinin 11 yabanciyla sahaya çikabilecegi bir sistemi devreye sokmak üzere..

Iste 2006-2007'nin Süper Ligi: 18 kisilik kadroya ikisi alt yapidan en az 7 Türk futbolcu konacak. Istenirse 11 yabanci 'yerli' olarak sahaya çikabilecek. "Üç büyükler" de Anelka disindakilerin hepsi 'yerli' sayilacak.

11 yabanci oynayacak

Futbol Federasyonu, yeni sezonda Türk takimlarinin 11 yabanciyla sahaya çikabilecegi bir sistemi devreye sokmak üzere. Kesin karar çok yakinda açiklanacak!.

Futbol Federasyonu, Türk futbolundaki yabanci oyuncu sinirlandirmasina son seklini vermek için yogun bir çalisma baslatti. Bu konuda Asbaskan Kemal Kapulluoglu'na yetki veren Baskan Haluk Ulusoy, rakamlara takilmadan sistemin belirlenmesini ve detayli bir çalisma yapilmasini istedi. Hedef bir an önce yeni sistemi olusturmak ve kulüplere Dünya Kupasi öncesinde transfer yapabilme imkani saglamak. Dünya Kupasi'nda oynayan futbolcularin maliyetlerinin kupadaki performanslarina göre çok artabilecegi için basta Fenerbahçe olmak üzere birçok kulüp yeni sistemin Kupa'dan önce açiklanmasi için israr ediyor.

Hepsi Sahada Olabilir

Futbolda önde gelen ülkelerdeki sistemleri detayli olarak incelemeye baslayan Kapulloglu ve profesyonellerden kurulu ekip, bazi temel konularda görüs birligi içinde. Bunlarin basinda artili sistemden uzak durmak geliyor. Yani yabanci oyuncu sayisi kaç olursa olsun hepsi sahada olabilecek. Tüm bu arastirmalarin sonunda Federasyon yönetimi üyelerinin ortak karari ile yabanci sayisinin sinirlandirmasi kaldirilacak.

Iste yeni sezonda yabanci sayilmayacak futbolcular

* AB üyesi ülkeler için: Kendi milli takimlarinda son 2 yilda yüzde 30 oraninda forma giyen oyuncular.
* AB disindaki Avrupa ülkeleri için: Kendi milli takimlarinda son 2 yilda yüzde 70 oraninda forma giyen oyuncular.
* Afrika ve Asya ülkeleri için: Kendi milli takimlarinda son 2 yilda yüzde 70 oraninda forma giyen oyuncular.
* Güney Amerika ülkeleri: Arjantin ve Brezilyali oyuncular için milli olma kriteri aranmayacak. Diger Güney Amerikali oyuncularda Afrika-Asya kriteri aranacak.

2 altyapi oyuncusu sart

* Her takim en az 14 Türk futbolcuyla sözlesme imzalayacak.

* FIFA'nin aldigi karar geregi gelecek sezondan itibaren uygulanacak olan "Her takim 18 kisilik maç kadrosuna en az 2 altyapi oyuncusunu almak zorunda" kurali bu sezondan itibaren geçerli olacak.

* Her takim 18 kisilik maç kadrosunda en az 7 Türk oyuncu bulunduracak. Yani 2 altyapi oyuncusu dahil toplam 7 futbolcusunu 18 kisilik kadroya alan takim, 11 futbolcusunu yabancilardan olusturabilecek.

* Yabanci sayilmama kriterine giremeyen oyuncularin sayisinin 2 veya 3'le sinirlandirilmasi bekleniyor.

BDiler61
19.03.2006, 11:53
bu sistemin hem iyi hem kötü yanlari var

Travelair
19.03.2006, 11:58
Arjantin ve Brezilya'ya iltimas geçilmis. Afrika'ya da geçilebilirdi

ahmetansu61
19.03.2006, 13:55
boyle bi sistem gelemez. 4 buyuk hariç diger butun klupler 11 tane brezilyali arjentinli alir takima. valla turkiye ligimi brezilya ligimi belli olmaz. valla bence 4 yabanci siniri olsun. 4 tanede milli takimlarinda oynamak sartiyla olsun. 18 kisilik kadrodado 3 yada 4 tane paf oyuncu olsun. bence bu harika sistem olur. hem anadolu takimlari için hemde buyukler için

Travelair
19.03.2006, 14:10
Burda anladigim kadariyla mesele Türk futbolunu kalkindirmak degil. Alternatif bir yol izleniyor. Amaç Avrupa kupalarinda Türkiye'yi güçlü tutarak yükselmek. Diger yol ise Türk gençlerinin önünü açarak yükselmekti. Bu ikisi arasinda tartisma çok olur.

Yabanci alinirken genç yetenekler açisindan umarim milli olmamis denerek bir sorun çikartilmaz. Disardan yetenek getirmek de çok önemli, hele de büyük Avrupa ligleri kendilerini "milli alinacak" kriterine baglamisken

Zeki Çelenkoğlu
19.03.2006, 14:17
yaa birakin su türk gençlerinin önünün açilmasi davasini.. ingilterde, fransa da , italya da yabanci kontejani mi var.. adamlar niye bu kadar iyi milli takimlara sahipler.. niye sürekli yetenekli gençler çikariyolar.. abicim her zaman iyi olan oynar.. türklerde çalissin adam gibi oynasin.. profesyonelligi ögrensin.. ondan sonra bak böyle bi sikinti kaliyo mu.. gençlerin önünü açacaz diye ülke disina çikan rezil olup geliyo.. lan anartosisi eleyemedik be.. geçin bunlari cigerimm önünüze bakin..

Şentürk
19.03.2006, 14:24
Symek´in görüslerini okudunuz sanirim. Istedigim arkadaslarim alinsaydi sampiyon olurduk diyor. Gercekten dogru. Su anki moral bozukluguna bir delil bu. Taraftara büyük is düsüyor. Yabanci futbolcularimiza sahip cikalim. Symek su anda onun moralsizligini yasiyor. Onlara gerekli destegi verirsek, lig 3. lügünü rahat yakalariz. Haydi arkadaslar, simdi destek zamani.

Yabanci transfer arayislarina simdiden baslamaliyiz. Benim favorim ilk olarak Pascal Feindouno

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

su favorilere bir de zurowskiyi eklersek tamamdir!!

Emiroğlu
19.03.2006, 14:27
Gençler Birligi Sivasda Sivasi Yenior Yasmileys/smiley11.gif

Berk Eren
19.03.2006, 14:30
sivas atti lazoliii kardessmileys/smiley2.gif

Zeki Çelenkoğlu
19.03.2006, 14:35
<table align="left" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="290"><t>
<tr>
<td ="iddaa_text1" align="left" width="10%">
</td>
<td ="iddaa_text1" align="right">Orduspor</td>
<td ="iddaa_score1" align="center" width="10%">1-0</td>
<td ="iddaa_text1" align="left">KOCAELISPOR</td>
<td ="iddaa_text1" align="center" width="10%">48'</span></td></tr>
<tr>
<td ="iddaa_seperator" colspan="5">
</td></tr>
<tr>
<td ="iddaa_text2" align="left" width="10%"></td>
<td ="iddaa_text2" align="right">Gaziantepspor</td>
<td ="iddaa_score2" align="center" width="10%">1-0</td>
<td ="iddaa_text2" align="left">Diyarbakirspor</td>
<td ="iddaa_text2" align="center" width="10%">33'</span></td></tr>
<tr>
</td></tr>
<tr>
<td ="iddaa_text1" align="left" width="10%"></td>
<td ="iddaa_text1" align="right">KONYASPOR</td>
<td ="iddaa_score1" align="center" width="10%">0-0</td>
<td ="iddaa_text1" align="left">B. B. ANKARASPOR</td>
<td ="iddaa_text1" align="center" width="10%">33'</span></td></tr>
<tr>
</td></tr>
<tr>
<td ="iddaa_text2" align="right">Malatyaspor</td>
<td ="iddaa_score2" align="center" width="10%">0-0</td>
<td ="iddaa_text2" align="left">Caykur Rizespor</td>
<td ="iddaa_text2" align="center" width="10%">33'</span></td></tr>
<tr>
</td></tr>
<tr>
<td ="iddaa_text1" align="right">SIVASSPOR</td>
<td ="iddaa_score1" align="center" width="10%">1-1</td>
<td ="iddaa_text1" align="left">Genclerbirligi</td>
<td ="iddaa_text1" align="center" width="10%">33'</span></td></tr></t></table>

lazyilmaz
19.03.2006, 14:56
Bu sistem gelsin FB'de bir tane Turk oyuncu oynayamaz.

Tansu Onur Erdoğan
19.03.2006, 15:02
bu arada

alkmar :1 feyenord :0

gol sotaaaaaaaaaaaaaaa

KRALL61
19.03.2006, 15:04
kanal a almanya muhabiri gelecek sezon alpayin trabzonsporla anlastigi soyledi, smileys/smiley32.gif

Zeki Çelenkoğlu
19.03.2006, 15:10
ordu 1-3 kocaeli 83'smileys/smiley5.gif

Zeki Çelenkoğlu
19.03.2006, 15:13
kanal a almanya muhabiri gelecek sezon alpayin trabzonsporla anlastigi soyledi, smileys/smiley32.gif

hay ben böyle isinn....smileys/smiley11.gif

Nytre
19.03.2006, 15:14
ordu ne ettin ya? kocaeli 12.sirada ordu 6. sirada.. yüz yüz simdi koyver yelkenleri oldu mu kardesim?...

sivas maçi almasi lazim...

KRALL61
19.03.2006, 15:23
ts samsun macikadrosunda4 degisiklik var kalede jefferson tayfunun yerine ufukhan szymyerinecellalettin bide hasan ucuncu oynuyor

Özkan Erdem
19.03.2006, 15:24

saka mi bu ?

KRALL61
19.03.2006, 15:25
ordu penalti kacirdi

Zeki Çelenkoğlu
19.03.2006, 15:27
<table align="left" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="290"><t>
<tr><td ="iddaa_text2" align="right">Orduspor</td>
<td ="iddaa_score2" align="center" width="10%">1-3</td>
<td ="iddaa_text2" align="left">KOCAELISPOR</td>
<td ="iddaa_text2" align="center" width="10%">90'</span></td></tr>
<tr>
</td></tr>
<tr>
<td ="iddaa_text1" align="right">Gaziantepspor</td>
<td ="iddaa_text1" align="left">Diyarbakirspor</td>
<td ="iddaa_text1" align="center" width="10%">70'</span></td></tr>
<tr>
</td></tr>
<tr>
<td ="iddaa_text2" align="left" width="10%">
</td>
<td ="iddaa_text2" align="right">KONYASPOR</td>
<td ="iddaa_score2" align="center" width="10%">0-0</td>
<td ="iddaa_text2" align="left">B. B. ANKARASPOR</td>
<td ="iddaa_text2" align="center" width="10%">70'</span></td></tr>
<tr>
</td></tr>
<tr>
<td ="iddaa_text1" align="left" width="10%">
</td>
<td ="iddaa_text1" align="right">Malatyaspor</td>
<td ="iddaa_text1" align="left">Caykur Rizespor</td>
<td ="iddaa_text1" align="center" width="10%">70'</span></td></tr>
<tr>
</td></tr>
<tr>
<td ="iddaa_text2" align="right">SIVASSPOR</td>
<td ="iddaa_score2" align="center" width="10%">2-1</td>
<td ="iddaa_text2" align="left">Genclerbirligi</td>
<td ="iddaa_text2" align="center" width="10%">70'</span></td></tr></t></table>

Emiroğlu
19.03.2006, 15:27
cok iyi olduuuuu ya gencler yeniliyor

coach
19.03.2006, 15:33

saka mi bu ?

Bu transfer Atay baskan dönemindede gündeme gelmis o dönemin transfer komitesi olan Ibrahim Sahin ve Ömer Sari, Sn.Bozoglu'nun bu transferi bititrdini söylemesine ragmen Alpay Bordo-Mavi'li renklere baglanamamisti.

O zaman Alpay'in Trabzonspor'a transfer olamamiyisi beni üzmüstü fakat her iste bir hayir vardir su anda Fatih-Stafanov-Ufukhan gibi harika bir defansa kavustuk.

Ayrica Alpay transferinin dogru olma ihtimali çok yüksek,su anda takiminda islerin yolunda olmadigini biliyorum.

U.Sadıkoğlu
ordu 1-0 dan verdi maçismileys/smiley5.gif

Özkan Erdem
Bu Vahid hoca nasil bir adamdir anlamadim gitti kardesim, bu ne biçim kadro, ortasahaya bak Bi hafta 18 e almiyor öbür hafta ilk 11 oynatiyor Celaleddin'i, kaç maçtir 11'in degismezi Szymek yok, ayni durumdaki Ferhat 18 de yok. Oyuncularin mevkii ile oynuyor, takimda özgüven sorunu baslayacak diye korkuyorum...

Allah sonumuzu hayretsin, insallah beni utandirirda oynar su takim..

Özkan Erdem
19.03.2006, 15:35

saka mi bu ?

Bu transfer Atay baskan dönemindede gündeme gelmis o dönemin transfer komitesi olan Ibrahim Sahin ve Ömer Sari, Sn.Bozoglu'nun bu transferi bititrdini söylemesine ragmen Alpay Bordo-Mavi'li renklere baglanamamisti.

O zaman Alpay'in Trabzonspor'a transfer olamamiyisi beni üzmüstü fakat her iste bir hayir vardir su anda Fatih-Stafanov-Ufukhan gibi harika bir defansa kavustuk.

Ayrica Alpay transferinin dogru olma ihtimali çok yüksek,su anda takiminda islerin yolunda olmadigini biliyorum.

Çok fazla kart görüyor, penaltiya neden oluyor. Takimina zarar veren bir oyuncu bence alpay. Insallah dogru degildir.

U.Sadıkoğlu
19.03.2006, 15:36
szymek yok birde üstünee jeffersonu koymus tolga ne güzel gidiyordusmileys/smiley18.gif

KRALL61
19.03.2006, 15:39
fatih akyelin trabzona gelesinde herkez istemiyordu ama simdi defansin bel kemigi durumunda alpay avrupada oynuyor bence o yuzden kirmizi kartlari yiyor ama bunlari TRABZONSPORA DA yapamaz bence cok iyi transfer, ayrica hasan sas da gundemde gelebilir

DKaraduman
19.03.2006, 15:40
Erdinç Trafik Kazasi geçirdi...</span><br style="font-weight: bold;"><br style="font-weight: bold;">Maddi hasar var sadece...</span><br style="font-weight: bold;">
Kaynak:Lig TV

since1967_
19.03.2006, 15:41
ya symek oynamazmi yav bu nasil is anlamadim

U.Sadıkoğlu
19.03.2006, 15:42
ewet demi spiker söyledi

KRALL61
19.03.2006, 15:43
kayserlilere gecmis olsun diyerlim ne diyelim

canim TS
19.03.2006, 15:47
evet ne yapalim Erdince gecmis olsun

demek süper 4 lügü göremicegiz ilk 11 neyse Vahid Hoca biliyordur birseyler.

Nytre
19.03.2006, 15:56
<T>
<TR>

<T>
<TR>
<TD>Geçmis olsun Erdinç
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/190306erdnc.jpgDefans oyuncumuz Erdinç Yavuz bugün Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'ne gitmekteyken Degirmendere Mahallesi üniversite kavsaginda bir trafik kazasi geçirdi. Erdinç, yara almadan atlattigi kazanin ardindan Samsunspor maçinin kadrosuna alindi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Kendisine Trabzonspor Kulübü olarak geçmis olsun diyoruz.
<DIV align=right>19.03.2006 15:59:</DIV></TD></TR></T></TABLE>çok mu üstüne gittik çocugun ? smileys/smiley5.gif

Tansu Onur Erdoğan
19.03.2006, 16:00
jefferson un gecmesi daha ii olmus bence

Nytre
19.03.2006, 16:08
sivas-gençler 1-1 bitti...

ya bu adam neden degstirdi kadroyu durup duruken ???????????

Nytre
19.03.2006, 16:13
maçi anlatan yok mu?

Nytre
19.03.2006, 16:14
bizim kadro nedir arkadaslar ?... kimse yok mu

Zeki Çelenkoğlu
19.03.2006, 16:18
bizim kadro nedir arkadaslar ?... kimse yok mu

DINLEMEK IÇIN TIKLA (http://www.trt.net.tr/wwwtrt/canli.aspx)

Nytre
19.03.2006, 16:22
dinleyemiyorum çünkü bu bilgisayarlara hoparlör koymamislar.

Nytre
19.03.2006, 16:25
pardon arkadaslar

sivas-2 g.birligi-1 maçin skoru..

toshiba
19.03.2006, 16:29
yedik:(

Nytre
19.03.2006, 16:29
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=488>
<T>
<TR>
<TD width=12></TD>
<TD vAlign=top width=464>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Büyük tehdit! </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Ingiliz Guardian gazetesi, Avrupa?nin 18 dev kulübünü bünyesinde barindiran G 14 olusumunun Sampiyonlar Ligi?ne her sene katilma garantisi isteyip, UEFA?ya bu yönde baski yaptigini iddia etti </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>19.03.2006</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

?Yoksa ayriliriz?
Avrupa futbolunun önde gelen olusumlarindan G 14 için ortaya atilan bir iddia ortaligi karistirdi. Ingiliz Guardian gazetesi, ele geçirdigi bir raporda 18 dev kulübü bünyesinde barindiran G 14 olusumunun Sampiyonlar Ligi?ne her sezon katilma garantisi istedigi ve UEFA?yi bu yönde ?Yoksa ayriliriz? diyerek tehdit ettigini yazdi. Ancak G 14?ün Genel Menaceri Thomas Kurth bu yöndeki iddialari kesin bir dille yalanlarken, ?Böyle bir düsüncemiz bulunmuyor? açiklamasini yapti.

2000?de 14 kulüp kurdu
2000 yilinda 14 kulübün kurdugu G 14 daha sonra 4 takimin eklenmesiyle 18 ekiplik bir olusum halini aldi. Aldigi kararlarla ve lobisiyle Avrupa futbolunda önemli güç halini alan G 14?e Ajax, Arsenal, Barcelona, Leverkusen, B.Münih, Dortmund, Inter, Juventus, Liverpool, Lyon, M.United, Marsilya, Milan, PSG, Porto, PSV, Real Madrid ve Valencia takimlari üye... G 14, oyuncularini milli takimlarina gönderme inisiyatifi konusunda FIFA?ya açtigi davada Belçika?nin Charleroi kulübünü destekliyor.

sacmaliktan baska bir sey degil...

ama derlerseki fener katilmasin tamam!...

toshiba
19.03.2006, 16:33
attik, helal be:)

toshiba
19.03.2006, 16:36
Ya yanlis sayfaya yazmisim yorumlarismileys/smiley5.gifEdited by: toshiba

Nytre
19.03.2006, 16:54
smileys/smiley2.gif

KRALL61
19.03.2006, 18:07
zor da olsa 2-1 kazandip uefa yolumuzda emin adimlarla ilerliyoruzz

selcuk
19.03.2006, 18:09
zor da olsa 2-1 kazandip uefa yolumuzda emin adimlarla ilerliyoruzz

adilarimiza eminden basarili disiher sey denilebilir ama kesinlikle emin ve basarili degil

KRALL61
19.03.2006, 18:11
arkadaslar eger bu saatten sonra vahid hoca kalsin diyenlere ben sitem ediyorum , adam szym nasil yedek soyundurur onun ruhu yetiyor ufukhan hasan ucuncu celallettin vasatin altindaydilar
djokaji niye koydu anlamis diyilim omer riza gibi oyuncu dururken sol tarafa onu niye koymadi ilginc ( ben torpil diyorum) yattara ya laf yok adam defansi silip supurdu 2ci gol geldi ,
MACIN adami YATTARAsmileys/smiley32.gif

Travelair
19.03.2006, 18:15
Gelecek sene ofansif, takim oyunu oynayabilen ayni zamanda oyuna agirligini koyabilen bir kadro istiyorum

buramburam61
19.03.2006, 18:17
Bu celaleddin öldürecek beni.Yahu bir futbolcu bu kadar mi kötü hale gelir? Erdinçle kolkola girsinler, yollari yollari açik olsun.

Djokajin da onlardan kalir tarafi yok.Resmen yoklari oynuyor.

Helal sana fatih akyel.

Ne zaman rahat rahat bir futbol izleyecegiz acaba???

selcuk
19.03.2006, 19:27
bu aradada gaylerde 1-0 öne gecti

Selman
19.03.2006, 19:38
Gelecek sene ofansif, takim oyunu oynayabilen ayni zamanda oyuna agirligini koyabilen bir kadro istiyorum

Daha çok bekleriz arkadasim.Syzmek oynatilmiyor bence korkaklik yüzünden seneye Fatih Tekke'nin yanina adam sart ama hoca O-Y-N-A-T-A-M-A-Z...

Saygilarimla,

selcuk
19.03.2006, 19:46
gayse2-1erciyes

TSelif
19.03.2006, 19:49
gayse2-1erciyes

ne zaman atmislar o kadar golü yaasmileys/smiley5.gif

selcuk
19.03.2006, 19:51
gayse2-1erciyes

ne zaman atmislar o kadar golü yaasmileys/smiley5.gif

23 de ayhan, 41 necati,45 cenk

Mustafa Önal
19.03.2006, 20:03
bu s.. geyseliler szymek hakkinda pankarat açmislar tvde gözüme ilisti. beni hiç sasirtmiyorlar. insallah geysenin ne kadar s... oldugunu formdaki tüm arkadaslar anlar.

selcuk
19.03.2006, 20:05
ne yazdilar

TSelif
19.03.2006, 20:06
bu s.. geyseliler szymek hakkinda pankarat açmislar tvde gözüme ilisti. beni hiç sasirtmiyorlar. insallah geysenin ne kadar s... oldugunu formdaki tüm arkadaslar anlar.

hangi hakla ne alaka ya szmek için pankart..biraz daha bilgi lütfen smileys/smiley5.gif

selcuk
19.03.2006, 20:09
sanirim sabri ayagimi kirmaya calisdi dedigi icin

FANATIK61
19.03.2006, 20:09
Halilhod?ić: "Zor bir galibiyet"
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/190306hoca.jpgSamsunspor maçının ardından düzenlediği basın toplantısında konuşan Vahid Halilhod?ić, zor bir galibiyet aldıklarını belirterek, oyuncuların kendi sahalarında oynadıkları karşılaşmalarda kendi kendilerine yarattıkları bir baskı altına girdiklerini söyledi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

Halilhod?ić, ?Oyuncularımın mücadelelerine diyecek bir şey yok fakat bu takım çok daha fazlasını yapabilecek güçte. Rakibimiz fazla sorun yaratmadı, sorunları biz kendi kendimize yarattık. Çok basit oynamak yerine, oyunu karıştırdık. Bu maçı daha açık bir farkla kazanmamız gerekirken, son ana kadar rakibin beraberliği sağlamaması için mücadele etmek zorunda kaldık. Bu durumdan dolayı memnun değilim ama en önemlisi galibiyet? dedi.

Takımdaki sorunun psikolojik olduğuna inandığını ifade eden Boşnak teknik adam, ?Takım kendi sahasında oynadığı zaman bir baskı altında oynuyor. Bu baskıyı da kendi kendilerine yaratmışlar. Bu nedenle gerçek kapasitelerini kullanamıyorlar. Hafta içinde bu konu hakkında çok konuştuk. Bizim kendi sahamızda oynadığımız karşılaşmaları farklı skorla kazanmamız gerekli? açıklamasını yaptı.

Halilhod?ić, oyuncularına daha basit ve kolektif futbol oynamaları yönünde telkinde bulunacağını belirterek, ?Bulunduğumuz konum itibariyle eğer daha yukarılara tırmanmak istiyorsak kötü bir sonuca izin vermememiz gerekiyor. Bütün maçları galibiyet için oynamamız lazım. Her maça takımımızın çok iyi motive olup çıkması gerekiyor. Üçüncülük yolunda çok ciddi rakiplerimiz var? dedi.

Samsunspor maçında farklı oyunculara yer vermesiyle ilgili sorulan bir soruya Halilhod?ić şöyle cevap verdi: ?Bir takım sadece 11 kişiden oluşmuyor. 18 kişiden oluşuyor. Bir oyuncu form düşüklüğü gösterirse onu değiştiriyorum, biraz dinlendiriyorum ve diğer oyunculara şans veriyorum. Büyük ihtimalle Trabzonspor?da hep aynı oyuncuların oynamasına alışılmıştır. Bende isimler değil en formda olanlar oynar.?

Bu Adami sevmeyenler yakin zamanda yanilacaklar. Bu Hoca birseyler biliyor ve uyguluyorki, son 9 Maci yenilmedik...Daha ne istiyorsunuz, su an bu Kadro bu Kapasite ile bukadar...

mini FaNaTiK
19.03.2006, 20:10
Maçi izlemiyorum ama bu hafta Szymek'in Sabri hakkinda ayagimi kirmak istedi yorumuna pankart açmislardir ama benim sadece varsayim olarak

TSelif
19.03.2006, 20:13
Maçi izlemiyorum ama bu hafta Szymek'in Sabri hakkinda ayagimi kirmak istedi yorumuna pankart açmislardir ama benim sadece varsayim olarak

tabi.. iki puani Avni Akerde birakmak zorlarina gitti herhalde kediciklerin..Bari ayak kirsaydik diye düsünmüslerdirsmileys/smiley7.gif

selcuk
19.03.2006, 20:19
gayler 2 -2 erciyes yine cenk

Mustafa Önal
19.03.2006, 20:20

tabi.. iki puani Avni Akerde birakmak zorlarina gitti herhalde kediciklerin..Bari ayak kirsaydik diye düsünmüslerdirsmileys/smiley7.gif sabrinin ne kadar çirkef oldugunu biliyoruz. geçen yil yaptiklari ortada bide agzindan küfür düsmeyen biri oldugu ortada. szymek gibi biri duruop dururken konusmaz kaldiki ayagi kirildigi zaman dahi en ufak bi laf söylemedianteplitopçu hakkinda. her yönüyle süper biri o. babam bile çikip laf atsa ona ilk ben çikarim karsisina. trabzon formasinin hakkini veren iki yabancdan biri sota ve o . gerçi sota yabanci sayilmaz bizden biri artik o. geyse hala unutamiyo tabi geçen yil szymek imin geçen yil çatala taktigini.

Emiroğlu
19.03.2006, 20:21
yuh... mac 2-2 oldu smileys/smiley36.gif

selcuk
19.03.2006, 20:23

tabi.. iki puani Avni Akerde birakmak zorlarina gitti herhalde kediciklerin..Bari ayak kirsaydik diye düsünmüslerdirsmileys/smiley7.gif

sabrinin ne kadar çirkef oldugunu biliyoruz. geçen yil yaptiklari ortada bide agzindan küfür düsmeyen biri oldugu ortada. szymek gibi biri duruop dururken konusmaz kaldiki ayagi kirildigi zaman dahi en ufak bi laf söylemedianteplitopçu hakkinda. her yönüyle süper biri o. babam bile çikip laf atsa ona ilk ben çikarim karsisina. trabzon formasinin hakkini veren iki yabancdan biri sota ve o . gerçi sota yabanci sayilmaz bizden biri artik o. geyse hala unutamiyo tabi geçen yil szymek imin geçen yil çatala taktigini.

bizde persembe cevabini verelim

TSelif
19.03.2006, 20:33
yuh... mac 2-2 oldu smileys/smiley36.gif

gülmeyelim ama çok komik ya ..bunlar gol yedikçe ben mest oluyorum..smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

U.Sadıkoğlu
19.03.2006, 20:34
zuahaha cenk

BDiler61
19.03.2006, 20:38
pankartta ne yaziyor bilmiyorum ama cevabinin verilmesi lazim

U.Sadıkoğlu
19.03.2006, 20:39
anaaa agaliye bak nasi kaçirdismileys/smiley18.gif

61-firtina
19.03.2006, 20:39
valla bizi haftaya zor bir maç bekliyor

U.Sadıkoğlu
19.03.2006, 20:40
pardon öbürü kaçirmis agali simdi girdismileys/smiley17.gif

selcuk
19.03.2006, 20:48
gayler 3 -2 yi atti ümit karanEdited by: selcuk

Mustafa Önal
19.03.2006, 20:48
aptal erciyes atamayan aatarlar saban atti

U.Sadıkoğlu
19.03.2006, 20:49
bala bak yawsmileys/smiley7.gif

selcuk
19.03.2006, 20:52
erciyes haketti bukadarda geri cekilmez yasmileys/smiley7.gif

selcuk
19.03.2006, 20:54
4-2

TSelif
19.03.2006, 20:55
4-2 adamlar 4forvetle oynuyo yaasmileys/smiley5.gif

U.Sadıkoğlu
19.03.2006, 20:57
maç bitti agali kirmizi kart gordu bittikten sonra

diskus
19.03.2006, 21:48
o zaman trabzon macinda oynamiyor agalismileys/smiley4.gifstepanov u cok zorlardi oynasaydi.

TSelif
19.03.2006, 21:58
Sn. Haciosmanoglu trabzontv de canli yayinda..yeni stad projesini anlatiyor

TSelif
19.03.2006, 22:00
seneye maçlarin nerde oynanacagi konusu taraftara sunulacakmissmileys/smiley2.gif

zafer6161
19.03.2006, 22:01
stat nasi olacakmis ne diyor

TSelif
19.03.2006, 22:03

tamamen yikilip yepyeni modern bir stad..

U.Sadıkoğlu
19.03.2006, 22:05
insallah hayirlisi

zafer6161
19.03.2006, 22:06
nazaman baslayacaklarmissmileys/smiley17.gif

UğuR
19.03.2006, 22:08
o zaman trabzon macinda oynamiyor agalismileys/smiley4.gifstepanov u cok zorlardi oynasaydi.

Keske oynasaydi etkisiz eleman bütün toplari ezmekten baska hiç bir sey yapmadi

TSelif
19.03.2006, 22:22
Nuri Albayrak'in açiklamasi:(bir soru üzerine)

Bu takim Trabzon'un takimidir, bu takim Trabzon halkinin takimidir. Taraftarimiz nerde isterse maçlar orda oynanacaktir...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

U.Sadıkoğlu
19.03.2006, 22:25

Keske oynasaydi etkisiz eleman bütün toplari ezmekten baska hiç bir sey yapmadi smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

FANATIK61
19.03.2006, 22:55
Cenk'de fena Futbolcu degil, bizim defans dikkat etmesi lazim.Samsun Macinda yedigimiz ilk Gol'de defans büyük hata yapti...

U.Sadıkoğlu
19.03.2006, 23:01
zorlayacak tek adam cenk gibi duruyo

hakantpl
19.03.2006, 23:21
Cenk Son haftalarda baya bir formda defansimizin dikkat etmesi lazim.

Nytre
19.03.2006, 23:44

tamamen yikilip yepyeni modern bir stad..

baska ne diy0r?

Nytre
19.03.2006, 23:46
stadin tamamen yiki|ip yapi|masi iyi...

Alpayer
19.03.2006, 23:51
Nuri Albayrak'in açiklamasi:(bir soru üzerine)

Bu takim Trabzon'un takimidir, bu takim Trabzon halkinin takimidir. Taraftarimiz nerde isterse maçlar orda oynanacaktir...smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

baska önemli seyler söyledimi stadla ilgili

ne zaman baslar

ne zaman biter

maliyet falan

Tahsin Armutcu
20.03.2006, 00:09
cenk nerederse her sezon bize gol atar, adam otomatige baglamis gibi.butun sene yatarlar, bu cenk ssamsunlu serkan eski istanbulsporlu saffet bizi hic bos gecmez yaw

İ.Öztel
20.03.2006, 00:16
dua ette bu hafta bosch gecsin o zaman smileys/smiley4.gif Edited by: ofkopat

Salih Yazıcı
20.03.2006, 00:16
<T>
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">arkadaslar mustafa denizli ismine tepki göstermeliyiz yoksa geldiginde is isten geçer o yüzden e-mail atamaliyiz yönetime bu konuda desteginizi bekliyorum arkadaslar daha sonra fatih akyel gibi olmasinda basta önlemimizi almaliyiz ayrica mustafa denizli pas i birakmis</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>

İ.Öztel
20.03.2006, 00:19
bizim bu yönetim ne yapmaya calisio acaba ? baskalarina kariyer mi hazirlamaya çalisio ?? Mustafa denizli gibi bi adamla bu isler olmaz. Bu sefer önlemimizi önceden almamiz gerekir.smileys/smiley5.gif

salihismet
20.03.2006, 00:56
Denizli konusunda yönetimin bir aciklamasi varmi arkada$lar?

gerçekefsane
20.03.2006, 00:59
Denizli konusunda yönetimin bir aciklamasi varmi arkada$lar?

açiklama yok, vahid halilhodzic ile nisan ayinin ilk haftasinda görüsme yapilacak.

Salih Yazıcı
20.03.2006, 01:01
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">o yüzden e-mail kanpanyasi baslatalim yönetime basin mustafa denizli bize vermeye çalisiyoo yönetime istemiyoruz e-mail atalim arkadaslar info@trabzonspor.org.tr (info@trabz&#111;nspor.org.tr) adresine atalim lütfen ÇÜNKÜ BEN VE ÇOGUMUZ MUSTAFA DENIZLIYI ISTEMIYORUZ ISIMIZI BU SEFER SAGLAMA ALALIM..haydi destek arkadaslar basin a tepkisini koysun yönetim</TD></TR>

yakup midi
20.03.2006, 01:02
kim teknik direktör olacak bilinmez am denizli insallah olmaz....korktuklarim hep basima gelir....kabus görmek istemiyorum....

Salih Yazıcı
20.03.2006, 01:04
<T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Denizli, hangi takima geliyor</TD></TR></T></TABLE>

Pas'la yol ayrimindaki Denizli Trabzon'la her an anlasabilir

<DIV align=center>***</DIV>
Denizli birakti

Pas'tan ayrilan Denizli, Trabzon ile anlasabilir.

Iran'da Pas'i çalistiran Mustafa Denizli istifa etti. Haftaya lider giren Pas'in, Ahan'a 3-0 yenilerek koltugundan indigi maçta takimin basinda sahaya çikmayan Denizli'nin yönetimin futbolculara ödeme yapmamasi nedeniyle ayrildigi ögrenildi. Denizli'nin bu gelismelerden sonra Trabzonspor'la görüsebilecegi dile getirildi. Bordo-mavili yönetim, hocayi istiyor.
bu haber ne yaaaaaaaaaaasmileys/smiley7.gif</TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=3daed47>
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE></BLOCKQUOTE>Edited by: saaalih

salihismet
20.03.2006, 01:07
Vahid hocayla sanirsam devam etmezler, Denizliyi getirebilirler, bence dogru secim olmaz. Kim gelirse gelsin kesinlikle futbolcuya taviz vermemesi gerekir, ister yildiz olsun ister siradan bir oyuncu olsun, antreman yapmayan veya cani isterse oynayan oyuncuyu yola getirecek bir hoca olmasi gerek, cünkü bunlari yapan oyuncular var bizde.

salihismet
20.03.2006, 01:21
Bugünkü macin yorumcusu Serdar Bali ,Yattara korneri kaleye atinca, Yatara egleniyor dedi, dogruluk payida var yani. Taraftar laf söyletmiyor ona belki hocada o yönden oyundan alamiyor onu.

Travelair
20.03.2006, 01:22
Eger Halilhodzic giderse:

Valla ben Denizli'nin oynattigi futbolu sevmem. Ama artik yeter. Artik kazanan bir teknik adam istiyorum. Belki bana tepki koyacaksiniz ama sonuna kadar Denizli'ye destek veriyorum. Denizli getirebilecegimiz en tecrübeli ve basarili, kariyerli teknik direktörlerden biri. Isini biliyor, isine sahip çikiyor, takimini iyi çalistiriyor, taktigini iyi uygulayabiliyor. Idealleri yüksek.

Siz söyleyin. Eger gelecek sene mutlaka sampiyonluk istiyorsak getirilecek teknik adam Türk futbolunu yakindan tanimali, yani yabancilari atin. Buna Türk futbolundan uzak kalan Lucescu vb dahil. Yerlilerden en tecrübelileri ve en basarililari kim? Fatih Terim, Senol Günes, Denizli. Daha var mi? Samet, Ziya, Yilmaz Vural teoride iyi, yeni jenerasyon ama pratikte artik hangisi sayilir? Belki Samet... Diger Trabzonlu hocalar ise bencekamuoyundaki agirliklari açisindan biraz hafif kalir. Kisacasi artik sampiyonluk getirecek gerçek bir kaptan lazim bu geminin basina. Bu kosullar altinda en iyileri Denizli veya Samet Aybaba'dir