PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (Genel)

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82

selcuk
23.02.2006, 22:45
arkadaslar bi organisasyon yapin havaalanina gidin adamlara moral verin onlarda en azindan bizi kadar üzgün en azindan bi kacidir

UğuR
23.02.2006, 22:46
birak birbirlerini yesinler...

bi yilda kazanmayalim kupayi ne olacak belki böylesi daha hayirli bosver...

onlar birbirlerini yerken üst siralara çikariz...

Birakalim 5 sene daha sampiyon olmayalim belki hayirlisi olur onlarda birbirlerini yerler varmi böyle mantik Arkadasim yanlis anlama ama Biz Trabzon Sporuz ve hep basari bekleriz.buda hakkimiz.

Nytre
23.02.2006, 22:51
ben 5 seneden bahsetmedim...bu seneden bahsettim...

öyle bir mantik yok sen çikardin öyle bir mantik....

Nytre
23.02.2006, 22:52
<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>TS Club TIR?i Ankara?da
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/270905tir.jpgTrabzon?un düsman isgalinden kurtulusunun 88. yildönümü nedeniyle 24 Subat 2006?da gerçeklestirilecek etkinler kapsaminda Trabzonspor TS Club TIR?i Ankara?da olacak.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Yarin saat 10.00?dan itibaren 19 Mayis Spor Salonu önünde gün boyu hizmet verecek olan TIR?dan taraftarlarimiz lisansli kulüp ürünlerinden satin alabilecekleri gibi, Trabzonspor Kulübü üyelik islemlerini yaptirabilecekler ve Trabzonspor Dergisi?ne abone olabilecekler.
<DIV align=right>23.02.2006 10:13:00</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>
<DIV align=center></DIV>

Nytre
23.02.2006, 22:54
bu haberde bir yanlislik var sanirim...

19 mayis spor salonu trabzonda degilmi?

yoksa ankaradada mi var..

UğuR
23.02.2006, 22:55

Su an çok sinirliyim.özür dilerim ama senin yaklasiminda basarisizligi kabullenmek gibime geldi.

Analyzer
23.02.2006, 22:55
Hic kimse takimi kücümsediler demesin, resmen salaklik olur. Cünkü ilk kez büyük takim kücük takimla oynamiyor. iyi sonuc alamayinca kücümsedik, iyi sonuc alinca tarih yazdik. Her $eyden önce takim olmak ve inanmak lazim bugün hicbiri yoktu. Hepsi ruhsuz ve abdestsizdiler.

Abdestle ne ilgisi var? Haddini bil!

ahmetansu61
23.02.2006, 23:48
olum son maclarda hep diyorum simek agzimaz ediyo resmen. ya vahid hoca onu forvet oynatiyo yada kendisi bilerek forvet oynuyo. asil yeri orta sahanin göbegi. ara paslarla forveti destekliyecek 10 numara bi futbolcu ama hiç oyle oynamiyo. surekli forvet. fatihin yaninda. bide bu aralar turbune oynamak için her faul atisinda topun basinda.

bide ben bu yattarayi cozdum. bu adam ne zaman bi futbolcu sert girse hemen mactan dusuyo. ya bi gol atar yatar. ya hiç oynamaz. ya son dk atar. bunlar trabzonda futbolu cozmusler. surekli tribune oynayarak yildiz oluyolar. ya eski gunlerine dönsünler yada ......ip gitsinler. bu kadar rezalet olmaz yaa.

bide bi arkadas havalanina karsilamaya gidin demis. bi yerdede bu yuzsuzler astar istiyo. o sinira gelmiyelim yeter artik. ne karsilamasi.

hele onumuzdeki sivas maci o tayfun ilk 11 girsin da. hele bunlar bi kotu oynasinda. o stati baslarina yikalimda akillansinlar. hep destek verdik simardilar. yeter artik yeter....smileys/smiley7.gif

ahmetansu61
23.02.2006, 23:53
tayfun erdinç celo bunlar bu takimdan kesin gitsin yaa. hele bu tayfun la mehmet yilmaza tanidigimiz toleranslarin hatti hesabi yok. omrumden omr aldilar yaa.

daha 22 yasindayim. eminim bu trabzonspor omrumden en az 10 yil aldi. tukettiniz bizi. bikerede zoru basarinda. bi turu soye zordan geçin.

Travelair
23.02.2006, 23:59
Takim kazaniyor, gol yemiyor bosverin iyi yoldayiz. Gelecek sene insallah. Bu arada transfer çalismalari da sessizden yürütülsün artik. Takimi etkiliyor gibime geliyor

ahmetansu61
24.02.2006, 00:04
kodum transfere. baskan bile diyo avrupaya gidemezsek adam madam yok diye. hem zaten avrupa cazibesi olmazyan hangi takima yildizmis futbolcuymus gelir. birakin bu isleri. bunlarin artik bi kulagini cekme sirasi geldi. valla su yattarayi bi samarlayalim mesela bak ozaman nasil oynuyo...

zeyno61
24.02.2006, 00:57
KISMET DEGILMIS! NE YAPALIM COK ISTEDIK OLMADI!!!!!! INSALLAH BUNDAN SONRA HERSEYIN HAYIRLISI OLUR!!! BIZ TRABZONLUYUZ HEMEN PES ETMEK YOK ÖLÜMÜNE BORDO MAVI!!!!

Travelair
24.02.2006, 01:16
kodum transfere. baskan bile diyo avrupaya gidemezsek adam madam yok diye. hem zaten avrupa cazibesi olmazyan hangi takima yildizmis futbolcuymus gelir. birakin bu isleri. bunlarin artik bi kulagini cekme sirasi geldi. valla su yattarayi bi samarlayalim mesela bak ozaman nasil oynuyo ***

Bana elektronik aletleri çalismasi için yumruklayan adamlari hatirlattin. Küfür etmekle kaba kuvvet kullanmakla hiçbirseyi halledemezsin. Bu kadar hayalkirikligi çok fazla. Bütün özgüvenini tuttugun takiminbasarisina baglamana gerek yok. Dolayisi ile sinire de gerek yok. Temenni edersin olmazsa eyvallah dersin hayat çok kisa

Hasan Cubukcu
24.02.2006, 01:25
Ahmetansu dogru diyor arada bir dayak hak ediyorlar bence bizim sözde futbolcular , kendi öz ve öz evlatlarimizi zamaninda stad dan cikartmazken bir sey olmuyorduda simdi mi oluyor hatta dahada cok para kazaniyorlar.

UğuR
24.02.2006, 01:49
Beyler abartayin lütfen okey elendik ve iyi top oynamadik ama biz 22 senedir sampiyon olamiyoruz tabiki sampiyonluk istiyoruz ama unutmayin Trabzon Sporluluk ayricaliktir.YENILSENDE YENSENDE TARAFTARIN SENINLE ÜZÜNTÜNDE SEVINCINDE SENINLE BIRLIKTE

falcon61
24.02.2006, 02:18
He valla noluyo ya gaza geldik ki anlamiyorum denizli maçinda bi gol daha atsak yada yemesek simdi çikmistik geçen hafta sorun yoktuda bu gece niye costuk! tamam dogru kosmadilar oynamadilar ama Trabzonspor o oyunculardan olusuyo unutmayalim suan için! onlardan baskasi yok...

TRABZONLU_TS
24.02.2006, 02:42
Durun bakalim kim kime koyuyor öyle seymi olur. az sakin olun arkadaslar. arkadaslarin dedikleri gibi nasip degilmis demek. Takima destk olmak lazim nedir bir macta yine sirtinizi dönüyonuz.

Faik Yılmaz
24.02.2006, 08:44
nasibin olmasi içinde biraz çalismak lazim arkadasim....

dün futbolcular kafalarinda her seyi bitirmisler onu gördüm. ulen futbolcu bozmalarini paralarinizi takir takir aliyorsunuz. her nereye gitseniz seyirci destegi var arkanizda. yönetimde destek veriyor...

daha ne istiyorsunuz ya....

ahmetansu61
24.02.2006, 08:46
bu taki sampiyon oldugu zamanlarda bi mactan yenik döndügünde orduda otobusun onunu kesip ordunun kadinlarindan dayak yiyolardi. bizimkilere zamni gelince hep destek ama yeri gelincede dayak lazim valla. su yattaranin gözünü biri koru korkutsa yemin edrim ........ gibi oynar. simege gideceksin yada adam gibi oyna dense bak bakalim ........ gibi oynamiyolarmi. bunlar bizim tam destek vermemizden simaran topcular oldular artik. bakiyolarki ne olursa olsun bu taraftar destek veriyo. her mactan sonrada neymis özür diliyoruz taraftarimizdan. yaa birakin yaa. hersey gelip geçici taraftar bakidir. bu yattaranin kafasini eze eze futbol oynatcan ki b ak nasil oynuyo pust.

Erdinç Dilek
24.02.2006, 08:51
yattara nin gittigi heryere ziya doganin fotosunu koy bak nasil degisiyor

Ayşe Aygün
24.02.2006, 08:52
Taraftar disinda kimse inanmamis gördüm sahada. Dün avrupada oynanan bir futbol vardi adamlar tüm benlikleri ile gol yemelerine ragmen maçi aliyor. bizmkiler karsisindakiler onlari anca tv görürken yarilari kadar etmeyen adamlari hafife alarak bu sonucu bize yasatiyolar. Ben sahada son 3 haftadir oynayan takim görmedim.Sanki herseyi kabullenmislerdi. Yapilan organize bie ataka bile yoktu. Yazikyazik çok yazik.Hep baska bahara diyoruz ama bu baharlarinda sonu gelir insallah bir gün.

ahmetansu61
24.02.2006, 08:52
hee yaa olamadi ne yapalim lige bakacaz artik. sikisa simdi 3. olma zaten.

bunlari cok smartmisiz beyler. ben sukadarini soyluyorum sivas macinda bu tayfun oynarsa çagirmaalim. bu yattarayi çagirmayalim. akillari baslarina gelsin biraz.

ben valla bu ufukhani oynatmayan ziyniyetin taaa neresine yani. gidiyo tayfunu oynatiyo. manyakmi bu adam yaa. simegi forvette oynatiyo. bu nasil kadro kurmaktir yaa. helede bide erdinç i oynatsin sivas macinda. sahaya iniyorum yani okadar doldum.

bu takimda tayfunu erdinçi celo y oynatmiyacaksin. bide yattarayla simegi kafalarini biraz surtuceksin bak bakalim nasil kopek gibi futbol oynuyolar.

TSelif
24.02.2006, 08:54
bu taki sampiyon oldugu zamanlarda bi mactan yenik döndügünde orduda otobusun onunu kesip ordunun kadinlarindan dayak yiyolardi. bizimkilere zamni gelince hep destek ama yeri gelincede dayak lazim valla. su yattaranin gözünü biri koru korkutsa yemin edrim ........ gibi oynar. simege gideceksin yada adam gibi oyna dense bak bakalim ........ gibi oynamiyolarmi. bunlar bizim tam destek vermemizden simaran topcular oldular artik. bakiyolarki ne olursa olsun bu taraftar destek veriyo. her mactan sonrada neymis özür diliyoruz taraftarimizdan. yaa birakin yaa. hersey gelip geçici taraftar bakidir. bu yattaranin kafasini eze eze futbol oynatcan ki b ak nasil oynuyo pust.

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifher durumda bizi yanlarinda gördüler..destek destek kafamiza kadar çiktilar..sonuna kadar haklisin arkadassmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

DİNÇ
24.02.2006, 10:10
kodum transfere. baskan bile diyo avrupaya gidemezsek adam madam yok diye. hem zaten avrupa cazibesi olmazyan hangi takima yildizmis futbolcuymus gelir. birakin bu isleri. bunlarin artik bi kulagini cekme sirasi geldi. valla su yattarayi bi samarlayalim mesela bak ozaman nasil oynuyo...

Yaw durun celallenmeyin!!!...Biz bu teraneyi 22 yildir yasiyoruz...Size bir animi anlatayim;

Yil 1996...Trabzon-Fener maçi...Maasimin tam 3 kati parayla uçak bileti+Karaborsa maç bileti+Otel masrafi yaptim...Yeni evliydim ve bir sürü de borcum vardi...Ama bu Trabzonspor sevgisi hiçbir seye benzemiyor...Yillardir sampiyon olamamisiz...Maç sonunda üstümde forma ile Izmire geri döndügümde gecenin 1i olmus hala Fenerliler turlar atiyordu...Galibiyeti ve sampiyonluklarini kutluyorlardi...Bir ara Bordo-Mavi Formamla ilgilerini çektim...Öyle küfürler ve el hareketleri yaptilar ki tek basima bu büyük kalabaliga dalacaktim...Gecenin 1inde üstümde formami çikarip yari çiplak evime ulastim...Yoksa gerçekten sinirimden birseyler olacakti...
Ben karadenizli ya da Trabzonlu degilim...Ama benim içimdeki taraftarlik duygusu bambaska...Galip geldigimiz her gün benim için bayram...

Dayakla küfürle bir sey olmuyor...22 senedir bunlari yasadik...Liverpool taraftarinin bir sarkisi var ''Asla yalniz yürümeyeceksin"...Bu takim bizim...Yenilse de yensede asla yalniz olmayacak...Bizim gibi taraftarlar sayesinde tribünler yine dolacak...Soruyorum size fener bizim durumumuzda olsaydi kaç taraftar toplayabilirdi....Türkiyenin bir ucunda 10 Bin taraftar...Hem de Altay maçi...

Sirada Vestel Manisa maçi var...Bu 10 Bin taraftar Manisa maçindada destege devam etsin....

Köü günde destek ol ki iyi günün tadini çikarasin...

trapezus61
24.02.2006, 10:21

Yaw durun celallenmeyin!!!...Biz bu teraneyi 22 yildir yasiyoruz...Size bir animi anlatayim;

Yil 1996...Trabzon-Fener maçi...Maasimin tam 3 kati parayla uçak bileti+Karaborsa maç bileti+Otel masrafi yaptim...Yeni evliydim ve bir sürü de borcum vardi...Ama bu Trabzonspor sevgisi hiçbir seye benzemiyor...Yillardir sampiyon olamamisiz...Maç sonunda üstümde forma ile Izmire geri döndügümde gecenin 1i olmus hala Fenerliler turlar atiyordu...Galibiyeti ve sampiyonluklarini kutluyorlardi...Bir ara Bordo-Mavi Formamla ilgilerini çektim...Öyle küfürler ve el hareketleri yaptilar ki tek basima bu büyük kalabaliga dalacaktim...Gecenin 1inde üstümde formami çikarip yari çiplak evime ulastim...Yoksa gerçekten sinirimden birseyler olacakti...
Ben karadenizli ya da Trabzonlu degilim...Ama benim içimdeki taraftarlik duygusu bambaska...Galip geldigimiz her gün benim için bayram...

Dayakla küfürle bir sey olmuyor...22 senedir bunlari yasadik...Liverpool taraftarinin bir sarkisi var ''Asla yalniz yürümeyeceksin"...Bu takim bizim...Yenilse de yensede asla yalniz olmayacak...Bizim gibi taraftarlar sayesinde tribünler yine dolacak...Soruyorum size fener bizim durumumuzda olsaydi kaç taraftar toplayabilirdi....Türkiyenin bir ucunda 10 Bin taraftar...Hem de Altay maçi...

Sirada Vestel Manisa maçi var...Bu 10 Bin taraftar Manisa maçindada destege devam etsin....

Köü günde destek ol ki iyi günün tadini çikarasin...

Yüregim herkes gibi kan agliyor ama yine de bu arkadasima tüm kalbimle katiliyorum. Iste gerçek TRABZONSPOR taraftari...

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Travelair
24.02.2006, 10:31

Dostum kelimelerine dikkat etmiyorsun. Ilk alintindaki kelimen birileri tarafindan düzeltilmis ceza almamissin ama hala ayni çirkin kelimeyi kullaniyorsun. Birilerini dövmekle bir yere varamazsin. Anca insanlari galeyana getirirsin bu laflarinla. Ne demek dövmek, burunlarini sürtmek, ezmek? Eger iyi oynayamiyorsa oynayamiyor. Illa dövmek mi lazim? Bilerek yapiyorsa zaten gönderilir takimdan. Yönetim izin veriyorsa iyi oynamamasina o zaman da yönetimi de protesto et ama kimseye hakaret veya asarim keserim diyemezsin. O da Allah'in kulu sende. Belki de sen böyle yakisiksiz konustugun için oadam da iyi oynayamiyor. Hersey birbirini tetikler. Iyilikle yaklas ki iyilik bulasin. Ha hiç olmadi. Bu isi herkesten daha iyi yaparim diyorsun. O zaman çik sen yönet kulübü ama kimseye karsi kin duyma yanlis kelimeler sarfetme günahtirsmileys/smiley21.gif

Naim
24.02.2006, 10:36
bi taraftara üzüldüm
yayinci kurulus çok göstermedi ama gördügümüz kadariya mükemmel bir kalabalik vardi
bi kupa gider diger kupa senesi gelir
Taraftarin görevi destek
biz destegimizi olalimda gerisine artik bisi diyemiyorum

Barış BAKIRTAŞ
24.02.2006, 11:41
Bu dayak yol kesme korkutma nedir ? Saçmalik bunlar, bunu düsünenlerin beyninden süphe ederim ben. 1 maçlik taraftarlik olmaz. Izlerken zevk aldigin yaptigi asistlerle, attigi gollerle övünerek istanbul takimlarina örnek gösterdigin bir futbolcuyu bir maç yüzünden dövelim diyen insanin taraftarligindan süphe ederim ben !

ÇaGaTaY
24.02.2006, 11:45
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Altay, yedeklerle</TD></TR></T></TABLE>

Ikinci Lig A Kategorisi'nde zirve mücadelesi veren Altay, hafta sonunda oynayacagi Sakaryaspor karsilasmasini düsünerek, Trabzon karsisina yedek agirlikli bir kadroyla çikti. Kupada hiçbir iddiasi olmayan Izmir takimi, aslarini Sakaryaspor maçina sakladi.

kaynak : fotomac

bravo,bu da rezilligimizi bir kat daha perçinliyo...

ÇaGaTaY
24.02.2006, 11:48
bi taraftara üzüldüm
yayinci kurulus çok göstermedi ama gördügümüz kadariya mükemmel bir kalabalik vardi
bi kupa gider diger kupa senesi gelir
Taraftarin görevi destek
biz destegimizi olalimda gerisine artik bisi diyemiyorum

hayir,böyle laskaliga izin veremeyiz,normal olarak takim küçümsenir,bosluguna gelir bise olur da 2.lig takimina maglup olunabilir,kaza deriz ona ama böylesine kritik bir maçta,küçümsemenin kesinlikle olamayacagi bir maçta üstelik bu takimin da yedek agirlikli kadrosunu geçemezsen burda artik film kopar...

noname
24.02.2006, 11:48
Benim üzüldügüm noktalardan biri.. olasi bir Kayseri karsilasmasi ihtimalini elimizden kaçirmamizdir. Gerçi iyi ki sansa falan yenmemisiz ve Kayseri karsimiza çikmais. bu sekilde oynarsak bir 3-4 daha yerdik kesin..

selçukabi
24.02.2006, 11:53
Bir kere burasi dönmüs Altay-Trabzonspor topicine, ikincisi tamam hepimiz üzüldük de, gruptaki maçlarin sonuçlarindan herkesin bu tarz bir durumu çikarmasi gerekirdi diye düsünüyorum.Trabzonsporun bu seneki performans tablosu belli.Çok fazla bir seyler beklemek ancak hesapta olmayan futbolcularimizin olaganüstü performanslari sonucunda gerçeklesebilir.Fazla abartmayip önümüzdeki maçlara bakalim.

Dursun Ali Bahçekapılı
24.02.2006, 12:29
Trabzonspor tekrar istiyor !..

Fortis Türkiye Kupasi'nda dün deplasmanda Altay'i 1-0 maglup etmesine ragmen averajla kupanin disinda kalan Trabzonspor, maçta kural hatasi yapildigi iddiasiyla Futbol Federasyonu'na basvurarak maçin tekrarini isteyecek !.

Trabzonspor, Pazar günü kendi sahasinda oynayacagi Sivasspor maçi hazirliklarina ara vermeden basladi

FATIH TEKKE'NIN SAKATLIGI

Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde Teknik Direktör Vahid Halilhodzic yönetimindeki çalismaya dünkü maçta sol diz kapagindaki sinirlerine darbe alarak sakatlanan Kaptan Fatih Tekke katilmadi. Golcü futbolcunun, odasinda istirahat ettigi bildirildi. Bugün yapilacak kontrollerden sonra Fatih Tekke'nin Sivasspor maçinda forma giyip giymeyecegi netlik kazanacak. Antrenmanda dün aksamki maçta forma giyen futbolcular düz kosu yaparken, diger futbolcular taktik agirlikli bir çalisma yapti.

Öte yandan Trabzonspor Kulübü'nün dün aksam oynanan Altay maçinda kural hatasi yapildigi iddiasiyla Futbol Federasyonu'na basvurarak maçin tekrarini isteyecegi bildirildi. Ilk yarinin 43. dakikasinda Ibrahim Yattara'nin sakatlanmasi sirasinda Altayli futbolcunun topu taca atmasinin ardindan karsilasmanin hakemi Yilnur Önen'in sakatligin tedavisi sonrasinda taç atisini Trabzonspor'un kullanmasi gerekirken, Altayli bir futbolcunun kullanmasina izin verdigi bildirildi. Bu durumu kural hatasi olarak degerlendiren Trabzonspor, maçin tekrari için Türkiye Futbol Federasyonu'na basvurmaya hazirlaniyor. Gerekli görüntü ve dökümanlari toplamaya çalisan Bordo-mavili kulübün, Futbol Federasyonu'ndan maçin tekrarini isteyecegi ögrenildi.

ahmetansu61
24.02.2006, 12:32
ben performans beklemiyorum yaa kupada sampiyon olcaz da demiyorum ama trabzon hp boyle kritik durumlarda en ezik takimlara karsi etkisiz kaliyo.

bizim altaya 10 atmamiz lazimken helede adamlar yedek cikmis. biz onlara fark atamiyoruz. sen at farki sonra ki macta yenilirsin eleniriz uzulmem ama boyle olunca içimiz kan agliyo kan.

bana denmiski yok yonetimi elestir topculara bise deme. bu takimin basina ne geldiyse bizim topculari deilde teknik direktörü yönetimi elestirmemizden oldu. baskan en alasindan isini yapiyo. topcular ustundeki formanin hakkini veremiyolarsa ne yapsin.

biride bi gunluk taraftar lmaz demis. yazik diyorum yazik.

bu takimin arkasinda herzaman olucaz ama bazen onune de gecmek lazim. bunlar oynamiyosa biz onumuzdeki mac bu topculara yine buyuk destek verirsek bunlar aynen devam eder. zaten tribune oynuyolar.

helede trabzonspor taraftari takimina hep destek verir ama yeri gelince bu destek farkli olur.

sivas macinda bu tayfun bu yatara bu simeki yine pohpohlarsak bunlar yakinda taraftar tanimiyacaklar.

misal erdinç. dagdan geldi bagdakini kovacak nerdeyse. adamlari pohpohlaya pohpohlaya tepemize cikardik. adam tribune el kol hareketi yapicak ve hala takimda kalicak sonrada bizi kayseriye satip mactan cikarken kayseri seyircisini alkisliyacak. bunlarin akillari baslarinda degil. getirmek bize duser.

The Legend
24.02.2006, 12:35
kural hatasi varsa tekrarlanmasi lazim maçin.

ahmetansu61
24.02.2006, 12:40
onu herkes gördüde bi tactan maci tekar etmezler. diyelimki ettiler dun bi cabasi bi umudu bi gayreti olmayanlar mi aticak 2 tane gol. hemde 45 dk da. smileys/smiley4.gif

Naim
24.02.2006, 12:47
bence tekrar edilmesi pek hol olmaz
olmadiysa olmadi
tekrar falan yapip milletin hakkini yemeye gerek yok

Salih Yazıcı
24.02.2006, 13:06
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">arkadaslar bu yönetim sene sonu iyi transfer yapmak zorunda yapmasa verdigi sözleri tutmassa giderler sampiyonluga oynayacagiz seneye bu nu yönetim de çok iyi biliyor albayrak verdigi yildiz sözünü tutmak zorunda çünkü ailesi adina verdi bu sözü yani albayrak adina leke gitirmez sözünü tutmadi dedirtmez o yüzden sene sonuna kadar sabir lütfen arkadaslar artik destek vermeliyiz takima ve yönetimi sonuçlar ne olursa olsun hep destek tam destek olmali çünkü biz TRABZONSPORLUYUZsmileys/smiley32.gif</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Nytre
24.02.2006, 13:10
ben ha|a tayfunun neden 0ynadigini an|amadim....

Erdinç Dilek
24.02.2006, 13:10
kural hatasi varsa tekrarlanmasi lazim maçin.

hayir hayir hayiiiiirrr ... böyle rezil bir 90 dakika daha yasayamam Aman Tanriimmmm..!(Sahan' dan bir alinti)

ahmetansu61
24.02.2006, 13:14
yaa bu yildiz gelcek takim seneye sampiyon olcak tam destek verelim sözleri beni deli ediyo atrik. destek dediginiz stada gidip her mac kotu oynayan adamlari tribüne cagirip tepemize cikarmakmi.

biraz trabzonsporlu olun. ayiptir.

Travelair
24.02.2006, 13:14
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =bold>ahmetansu61 Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>

bana denmiski yok yonetimi elestir topculara bise deme.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Ben öyle demedim.Takimina sahip çik dedim. Futbolcunu elestir ama asma kesme dövme sövme dedim. Bilerek oynamiyorsa ve de yönetim de buna destek çikiyorsa yönetimi deelestir dedim. Objektif olalim öfkeyle kalkip zararla oturmayalim. Hersey daha iyi bir Trabzonspor için olmali. Tartisarak, arastirarak, kavgasiz...Herkese lafim. Kardesim yasindasin. Sadece ögüt benimkisi alinacak bisey yok. Bak güzel bir siir var Can Yücel'den. Son dakika haberi degil ama güzel bir siir izin verirseniz paylasayim:

Her Sey Sende Gizli

Yerin seni çektigi kadar agirsin,
Kanatlarin çirpindigi kadar hafif..
Kalbinin attigi kadar canlisin,
Gözlerinin uzagi gördügü kadar genç...
Sevdiklerin kadar iyisin,
Nefret ettiklerin kadar kötü..
Ne renk olursa olsun kasin gözün,
Karsindakinin gördügüdür rengin..
Yasadiklarini kar sayma:
Yasadigin kadar yakinsin sonuna; ne kadar yasarsan yasa,
Sevdigin kadardir ömrün..
Gülebildigin kadar mutlusun.
Üzülme bil ki agladigin kadar güleceksin
Sakin bitti sanma her seyi,
Sevdigin kadar sevileceksin

Nytre
24.02.2006, 13:15

Su an çok sinirliyim.özür dilerim ama senin yaklasiminda basarisizligi kabullenmek gibime geldi.

amacim basarisiz|igi kabu| etmek degi|di..

basarisiz|iga sap|anmamak..

hepimiz sinir|endik evet..

Nytre
24.02.2006, 13:15
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Halilhodziç sinirlendi konusmadi </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Altay karsisinda sergilenen futbol ve galibiyete ragmen 3 farkin gelmemesi teknik direktör Vahid Halilhodziç?i çok sinirlendirdi </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>24.02.2006</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top width=10>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=top width=122>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=122 align=center>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=center width=122>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=122>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=120 height=150>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/trabz&#111;n/halil2402.jpg</TD>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</DIV>

ahmetansu61
24.02.2006, 13:17
ben her maca giderim mac esnasinda kotu gidiyosa destegimi verrim show yapiyolarsa arkama yaslanir guler. ama mac sonda kim kotu oynamis sa onu bagrima basmaz kalkar ona kufrederim. bazi adamlar yeteri kadar destek verdik. bunlarin anlayacagi dilden destek vermek gerekir.

Nytre
24.02.2006, 13:20
<TABLE id=Aut&#111;number2 style="BORDER-RIGHT: 3px inset; BORDER-TOP: 3px inset; BORDER-LEFT: 3px inset; BORDER-BOTTOM: 3px inset; BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 height=1 cellSpacing=0 borderColorDark=#f0f0f0 cellPadding=0 width=546 borderColorLight=#f0f0f0 border=1>
<T>
<TR>
<TD width=286 bgColor=#99cc00 height=1>DERiN DARBE!</TD>
<TD width=253 bgColor=#c0c0c0 height=1>
<TABLE id=Aut&#111;number9 style="BORDER-RIGHT: #e9e9e9 1px groove; BORDER-TOP: #e9e9e9 1px groove; BORDER-LEFT: #e9e9e9 1px groove; BORDER-BOTTOM: #e9e9e9 1px groove; BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 height=6 cellSpacing=1 borderColorDark=#e9e9e9 width=253 borderColorLight=#e9e9e9 border=1>
<T>
<TR>
<TD width="23%" bgColor=#99cc00 height=3>Editör :</TD>
<TD width="77%" bgColor=#e9e9e9 height=3>takagazete (takagazete@takagazete.com)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=546>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>

http://www.takagazete.com/resim/img/derindarbe.jpg
Spor (http://www.takagazete.com/default.asp?kategori=20)

ALTAY?A TEK GOL ATABiLDiK, KUPA RÜYASINI BiTiRDiK Altay?i Djokaj?in tek golüyle 1-0 yenen Trabzonspor?a bu skor yetmedi ve Bordo-Mavililer averajla kupadan elendi...
<DIV id=1 style=": 1; LEFT: 692px; WIDTH: 179px; : ; TOP: 143px; HEIGHT: 20px">
< name=1 =diger.asp?aksiy&#111;n=aramas&#111;nuc method=post>< style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px groove; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px groove; FONT-FAMILY: Verdana" size=26 name=ara> < style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px ridge; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px ridge; FONT-FAMILY: Verdana" =submit value=Ara name=B1> </></DIV>

GOL DJOKAJ?DAN GELDI
11. DAKIKADA Hüseyin?in sagdan ortasinda Djokaj kafayi vurdu, top az farkla auta gitti. 16. dakikada Szymkowiak'in ara pasinda topla bulusan Fatih Tekke, ceza sahasi içinde kaleci Akin ile karsi karsiya kaldi. Fatih Tekke'nin vurusunu kaleci Akin çeldi. 18. dakikada Szymek'in ara pasi ile ceza sahasina giren Fatih Tekke topa sert vurdu, kaleci uzaklastirdigi topu Djokaj iyi takip ederek plase bir vurusla topu aglara gönderdi ve bu golle Trabzonspor ilk yariyi 1-0 önde kapadi.

SONUÇ ÇIKMAYINCA...
56. DAKIKADA Djokaj?in soldan ortasinda ceza sahasinda Szymkowiak'in kafa ile vuramadigi top auta çikti. 68. dakikada Fatih Tekke'nin ceza sahasi içinde kafa ile indirdigi topa Szymkowiak sert bir vurus yapti. Kaleye giden mesin yuvarlagi Metin Depe çizgiden çevirdi. 82. dakikada Can'in ara pasinda ceza sahasinda Saffet'in, topun gelisine yaptigi sert vurusu kaleci Tolga tokatlayarak uzaklastirdi. Kalan dakikalarda gol olmayinca Trabzonspor kupaya veda etti.

STAT: Izmir Atatürk
HAKEMLER: Yilnur Önen**, Metin Kitmir**, Ayhan Akgöz**
ALTAY: Akin**, Yasin Avci* (Müjdat dk. 89?), Sancak*, Metin Depe**, Niyazi**, Merter*, Alp* (Haydar dk. 67**), Murat**, Can**, Mehmet Sen** (Saffet dk. 67*), Fazli**

TRABZONSPOR: Tolga**, Tayfun**, Stefanov***, Fatih Akyel*** (Ferhat dk. 78**), Lee**, Hüseyin**, Szymkowiak**, Ali** (Adem dk. 46**), Djokaj***, Yattara**, Fatih Tekke** (Ergin dk. 75*)

GOL: Djokaj (dk.18)
SARI KARTLAR: Can (Altay), Stefanov, Tayfun (Trabzonspor</TD></TR></T></TABLE>

---------------------------------------------

<TABLE id=Aut&#111;number2 style="BORDER-RIGHT: 3px inset; BORDER-TOP: 3px inset; BORDER-LEFT: 3px inset; BORDER-BOTTOM: 3px inset; BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 height=1 cellSpacing=0 borderColorDark=#f0f0f0 cellPadding=0 width=546 borderColorLight=#f0f0f0 border=1>
<T>
<TR>
<TD width=286 bgColor=#99cc00 height=1>Kaptan sakatlandi</TD>
<TD width=253 bgColor=#c0c0c0 height=1>
<TABLE id=Aut&#111;number9 style="BORDER-RIGHT: #e9e9e9 1px groove; BORDER-TOP: #e9e9e9 1px groove; BORDER-LEFT: #e9e9e9 1px groove; BORDER-BOTTOM: #e9e9e9 1px groove; BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 height=6 cellSpacing=1 borderColorDark=#e9e9e9 width=253 borderColorLight=#e9e9e9 border=1>
<T>
<TR>
<TD width="23%" bgColor=#99cc00 height=3>Editör :</TD>
<TD width="77%" bgColor=#e9e9e9 height=3>takagazete (takagazete@takagazete.com)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=546>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>

http://www.takagazete.com/resim/img/kaptansakatlandi.jpg
Spor (http://www.takagazete.com/default.asp?kategori=20)

Altay maçinin ikinci yarisinda sakatlanarak oyunu terk eden Fatih Tekke?nin Sivas maçinda oynamasinin süpheli oldugu dile getirildi...
<DIV id=1 style=": 1; LEFT: 692px; WIDTH: 179px; : ; TOP: 143px; HEIGHT: 20px">
< name=1 =diger.asp?aksiy&#111;n=aramas&#111;nuc method=post>< style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px groove; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px groove; FONT-FAMILY: Verdana" size=26 name=ara> < style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px ridge; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px ridge; FONT-FAMILY: Verdana" =submit value=Ara name=B1> </></DIV>

ADALEYE DARBE ALDI
TRABZONSPOR?un yildiz futbolcusu Fatih Tekke, Altay maçinin ikinci yarisinda sakatlanarak oyunu acilar içinde terk etti. Maçin son yarim saatlik bölümüne girilirken, rakibiyle girdigi ikili mücadele sonrasi sol arka adalesine aldigi darbeyle yere yigilan Fatih Tekke?ye müdahale saha içinde yapildi.

MR NETLESTIRECEK
FATIH?in oyuna devam edemeyecegi anlasilinca Halilhodziç, kaptani oyundan alip yerine Ergin Keles?i koydu. Fatih Tekke?nin, Pazar günü Sivas ile oynanacak olan lig maçinda takimindaki yerini almasinin süpheli oldugu, kesin kararin bugünkü MR?in ardindan verilecegi belirtildi. Fatih Akyel?in durumu ise ciddi degil.
</TD></TR></T></TABLE>

Mustafa Önal
24.02.2006, 13:21
ya ben bu hocayi anlamiyorum. ufukhani neden kesiyor hala anlamadim. adami nereye koysa oynuyor. hemde süper oynuyor. sag bek, sol bek ,sag açik , ortasaha daha neden kesiyor anlamiyorum. takim mücadele etmiyor. canavar gibi mücadele eden ferhati koymuyor. neyin planini yapiyor. bi sözümde yattara ya antep maçi sonu sunu dedi: ben konusmak yorgun oldugumu hocamla oda beni dinlendirdi . çarsamba kupa maçini düsünerek. bu cümleler yattaraya ait masallah iyi dinlenmis.

Badaloğlu
24.02.2006, 13:21
Altay, maçin tekrari halinde tam kadro sahaya çikarsa vay halimiza smileys/smiley5.gif...Komik durumlara düsmenin alemi yok, hele hele Anadolu takimlarinin tepkisini çekmenin alemi yok...Trabzonspor var oldugu sürece bu takimlarla çok daha maçlar yapacagiz ama yarin öbür gün sampiyonluk veyahutta çok önemli bir maç öncesi Denizli ya da Altay ile baska maçlarda karsilasabiliriz.O zamanda bu tekrarlanan maçlar unutulmaz.Varsin Denizli oynasin çeyrek finalde...Sen Altay'a gol atmak için ne yaptin?Birakin bu isleri...

murat
24.02.2006, 13:29
Altay, maçin tekrari halinde tam kadro sahaya çikarsa vay halimiza smileys/smiley5.gif...Komik durumlara düsmenin alemi yok, hele hele Anadolu takimlarinin tepkisini çekmenin alemi yok...Trabzonspor var oldugu sürece bu takimlarla çok daha maçlar yapacagiz ama yarin öbür gün sampiyonluk veyahutta çok önemli bir maç öncesi Denizli ya da Altay ile baska maçlarda karsilasabiliriz.O zamanda bu tekrarlanan maçlar unutulmaz.Varsin Denizli oynasin çeyrek finalde...Sen Altay'a gol atmak için ne yaptin?Birakin bu isleri...

aynen katiliyorum, hakkimiz degildi ve bir tac yuzunden tekrar istemek sadece utanc verici bir olay olur. Tarihimize leke surulmus olur..

Nytre
24.02.2006, 13:32
bende0 p0zisy0nun macin kaderini deistirecegini sanmi0rum.

bordox
24.02.2006, 13:34
Yönetim dikkatleri maçin sonucundan uzaklastirmaya çalisiyor bence,maçin tekrari falan hikaye.

Taner Gündoğdu
24.02.2006, 13:41
bunu ciddi olarak söyleyen yöneticimiz oldugu için utandim! bu ne saçmalik ya! bir taç yüzünden maç tekrar edilecek öyle mi? bunlar kilif aramaktan baska bisey degil.

ama bu arada altayin aksamki "olagan üstü" çabasini anlamis deilim. daha 20. dk. da zaman geçirmeye baslaamak kime hizmetti anlamadim smileys/smiley7.gif

Şentürk
24.02.2006, 13:42
yattara nin gittigi heryere ziya doganin fotosunu koy bak nasil degisiyor

smileys/smiley36.gif smileys/smiley32.gif

Şentürk
24.02.2006, 13:42
maç neden tekrarlanabilirmis??

Mustafa Önal
24.02.2006, 13:56
<TABLE borderColor=#111111 height=820 cellSpacing=0 cellPadding=3 width=384 align=center>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD bgColor=#ffffff height=81>
<DIV align=center>
TRABZONSPOR TARAFTARI STAT MODELINI KENDI BELIRLIYOR</DIV>
<DIV align=right></DIV></TD></TR>
<TR bgColor=#f3f3f3>
<TD width=378 height=739>
<DIV align=left>
<TABLE id=Aut&#111;number2 style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 height=733 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR vAlign=top>
<TD height=733>
<DIV align=left>

http://www.takagazete.com/resim/img/bullet_yesil.gif Hollanda'nin baskenti Amsterdam'in bir bakima dünyaya açilan pencerelerinden biri ve en önemlisi Arena Stadihttp://www.takagazete.com/stads/stad3.jpg

Zemini ve tavani rayli sistem
olan stadin altindan otoyol geçiyor, stadin içinde alisveris merkezleri bile var

KAPASITE 51 BIN 100
1996 yilinda bitirilen ve Kraliçe Beatrix tarafindan açilan statta ilk olarak Ajax-Milan maçi oynandi. 51.100 seyirci kapasiteli stadyumda basin mensuplari için 216, VIP için 1564 koltuk var. Euro 2000'e Belçika ile birlikte ev sahipligi yapan Hollanda'nin Arena Stadi'nda Hollanda-Çek Cumhuriyeti, Slovenya-Ispanya, Fransa-Hollanda maçlarinin yani sira çeyrek ve yari final maçlari da oynandi.

http://www.takagazete.com/stads/stad4.jpgRAYLI SISTEMI VAR
1900 yilinda kurulan Kirmizi-Beyaz renklere sahip Ajax Kulübü'nün maçlarini oynadigi stadyum Arena'nin en önemli özelliklerinden biri rayli bir sisteme sahip olusu. Stadyumun zemini de tavani da rayli sistem araciligiyla kaldirilabiliyor ve bu yöntemle çim zemine zarar verilmeyerek 80-90 bin kisilik konserler stadyumda gerçeklestirilebiliyor.

ALTINDAN OTOYOL GEÇIYOR
Araba, otobüs, metro ve trenle sehir içi ulasimin saglandigi Arena, Amsterdam havalimanina 18 km. mesafede. Stadin en ilginç özelligi ise otoyolun stadyumun altindan geçiyor olmasi.http://www.takagazete.com/stads/stad1.jpg

Ayni zamanda Amerikan futbolu müsabakalarinin da yapildigi bir yer Amsterdam Arena. Restoranlar, konferans odalari, alisveris merkezleri de stadin içinde.

http://www.takagazete.com/stads/stad2.jpg
http://www.takagazete.com/stads/stad5.jpg
http://www.takagazete.com/stads/stad6.jpg</DIV></TD></TR></T></TABLE></DIV>
<DIV align=right></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Dursun Ali Bahçekapılı
24.02.2006, 13:58
maç neden tekrarlanabilirmis??

Öte yandan Trabzonspor Kulübü'nün dün aksam oynanan Altay maçinda kural hatasi yapildigi iddiasiyla Futbol Federasyonu'na basvurarak maçin tekrarini isteyecegi bildirildi. Ilk yarinin 43. dakikasinda Ibrahim Yattara'nin sakatlanmasi sirasinda Altayli futbolcunun topu taca atmasinin ardindan karsilasmanin hakemi Yilnur Önen'in sakatligin tedavisi sonrasinda taç atisini Trabzonspor'un kullanmasi gerekirken, Altayli bir futbolcunun kullanmasina izin verdigi bildirildi. Bu durumu kural hatasi olarak degerlendiren Trabzonspor, maçin tekrari için Türkiye Futbol Federasyonu'na basvurmaya hazirlaniyor. Gerekli görüntü ve dökümanlari toplamaya çalisan Bordo-mavili kulübün, Futbol Federasyonu'ndan maçin tekrarini isteyecegi ögrenildi.

Iste bu yüzden.Bence küçük bir ihtimal.Ama ben sahsen tekrarlanmasini istemem.Diyet ödeme mevzunun acilmasini istemiyorum

Mustafa Önal
24.02.2006, 13:58
benim gönlümdeki stad da ya amsterdam arena yada yada auof arena shalkenin stadi. gerçi en sevdigim stad barça nin stadi neo camp ama bizim için ideal olabilir amsterdam arena tipinde bi stad.

Burçak
24.02.2006, 14:03
Tesis günlügü
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/240206idman.jpgTakimimiz dün Altay?la oynanan FORTIS Türkiye Kupasi maçinin ardindan, pazar günü Sivasspor?la yapilacak Turkcell Süper Ligi müsabakasi için hazirliklarina ara vermeden basladi.

Saat 11.00?de Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde yapilan antrenmanda dün aksamki maçin ilk 11?inde forma giyen oyuncular düz kosu yaparken, diger futbolcular taktik agirlikli bir antrenman yaptilar.

Ömer Riza ve Hasan Üçüncü?nün de katildigi antrenmandaki tek eksik Altay maçinda sol diz kapagina darbe alan Fatih Tekke?ydi. Fatih?in durumu bugün yapilacak kontrollerden sonra kesinlik kazanacak.

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/240206idman1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/240206idman2.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/240206idman3.jpg

www.trabzonspor.org.tr (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr)
<DIV align=right>24.02.2006 14:04:00</DIV>

Ayşe Aygün
24.02.2006, 14:17
Hangi yönetici bunu düsündü ya. Sanki adamlar hakkimiz yediler.Komik duruma düsüp milletin agzina düsürmesinler bizi. yeterince sakiz olduk zaten millete.

Badaloğlu
24.02.2006, 14:19
Ömer Riza bu takimda banko oynamali...Gol atip atmamasi beni çok baglamiyor,onun o öldürücü deparlari rakip defanslara çok zorlu anlar yasatacaktir.

Gol atmasi çokta önemli degil,önemli olan onungol pozisyonuna girebilmesi,nasil olsagolünüde atacak.Hele de deplasmanlarda kesinlikle oynamali...Mermi gibi oglan...smileys/smiley1.gif

Mustafa Önal
24.02.2006, 14:26
Ömer Riza bu takimda banko oynamali...Gol atip atmamasi beni çok baglamiyor,onun o öldürücü deparlari rakip defanslara çok zorlu anlar yasatacaktir.

Gol atmasi çokta önemli degil,önemli olan onungol pozisyonuna girebilmesi,nasil olsagolünüde atacak.Hele de deplasmanlarda kesinlikle oynamali...Mermi gibi oglan...smileys/smiley1.gif aynen katiliyom deplasmanlarda kesinlikle oynamali. deparlari çok iyi son vurusleride kesinlikle düzelir gbi geliyor bana. bide nedn dün ali güzeldal sol iç oynadi hala anlamadim. verimsiz oldu usagim moralide bozuldu sol dista daha iyi oldugu söleniyordu. böyle devam ederse hoca futbolcular onada küsecek çünkü bir hafata çok iyi oynayani sonraki hafta oynatmiyor.

salihismet
24.02.2006, 14:29
Analyezer arkakada$: Ruhsuz ve abdesizdiler,diye yazdigim cümleyi yanli$ anlayip, abdestle ne ilgisi var haddini bil, gibi meydan okumani dogru bulmuyorum 1, 2 .bende müslümanim, 3.hickimsenin inancida beni ilgilendirmiyor.
Ben, F. Tekke`nin mafya veya cete her ne ise onlara kar$i meydan okuyarak:abdest alayimda kafama sikin, cümlesini kastederek, ruhsuz ve abdestsizdiler diye yazdim, yani mafyaya meydan okudugu gibi, Altaya meydan okuyamadi.
Bazi ki$iler bu cümleyi bu sidede cok kullandi, F. Tekke`yi kahraman ilan ettiler. Yaptigi bu harakette beni rahatsiz etti,futbol di$i bir olay oldugu icin, cünkü beni onun futbolu ilgilendiriyor, meydan okumasi deyil.sen en iyisi git ona haddini bildir, umarim anla$ilmi$tir ne demek istedigim.

Taner Gündoğdu
24.02.2006, 16:44
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490>
<T>
<TR>
<TD =titsBaslik-little bgColor=#f9f9f0>Tekrarlanirsa Trabzon'u yeneriz</TD></TR>
<TR>
<TD =titsBasliklar bgColor=#f9f9f0>Fortis Türkiye Kupasi'nda Trabzonspor'a 1-0 yenilen Altay'da, kulüp baskani Mehmet Erdogan, karsilasmanin tekrar oynanmasi durumunda bu kez sahadan galibiyetle ayrilacaklarini belirtti.</TD></TR>
<TR>
<TD =stdSmall align=right bgColor=#f9f9f0 height=10>24 Subat 200616:00</TD></TR>
<TR>
<TD align=right bgColor=#f9f9f0>Yazi boyutunu büyütmek için http://image.haber7.com/font-size-12px.gif http://image.haber7.com/font-size-14px.gif http://image.haber7.com/font-size-16px.gif </TD></TR>
<TR>
<TD id=C&#111;ntent>

http://image.haber7.com/haber/25727.jpg
Fortis Türkiye Kupasi'nda Trabzonspor'a 1-0 yenilen Altay'da, kulüp baskani Mehmet Erdogan, karsilasmanin tekrar oynanmasi durumunda bu kez sahadan galibiyetle ayrilacaklarini belirtti.
Erdogan, Trabzonspor yönetiminin, kural hatasi iddiasiyla maçin tekrar oynanmasi talebinde bulunmak için hazirlik yapmasini degerlendirdi. Söz konusu pozisyonda taç atisini Trabzonspor'un yapmasi gerektigini, bunu kendisinin de fark ettigini anlatan Erdogan, ''Taci bizim futbolcularimiz atti, ama kural hatasi oldugunu sanmiyorum, ancak maçin tekrarina karar verilirse tüm inancimla söylüyorum, bu kez Trabzonspor'u yeneriz. Takimimiza güveniyorum'' dedi.

bu kadar saçma bir idda ile ortaya çikarsak bu kadar saçma bir cevap aliriz!

</TD></TR></T></TABLE>

TS61_NL
24.02.2006, 16:52
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490><T>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#f9f9f0 ="titsBaslik-little">Tekrarlanirsa Trabzon'u yeneriz</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#f9f9f0 ="titsBasliklar">Fortis Türkiye Kupasi'nda Trabzonspor'a 1-0 yenilen Altay'da, kulüp baskani Mehmet Erdogan, karsilasmanin tekrar oynanmasi durumunda bu kez sahadan galibiyetle ayrilacaklarini belirtti.</TD></TR>
<TR>
<TD align=right bgColor=#f9f9f0 height=10 ="stdSmall">24 Subat 200616:00</TD></TR>
<TR>
<TD align=right bgColor=#f9f9f0>Yazi boyutunu büyütmek için http://image.haber7.com/font-size-12px.gif http://image.haber7.com/font-size-14px.gif http://image.haber7.com/font-size-16px.gif </TD></TR>
<TR>
<TD id=C&#111;ntent>

http://image.haber7.com/haber/25727.jpg
Fortis Türkiye Kupasi'nda Trabzonspor'a 1-0 yenilen Altay'da, kulüp baskani Mehmet Erdogan, karsilasmanin tekrar oynanmasi durumunda bu kez sahadan galibiyetle ayrilacaklarini belirtti.
Erdogan, Trabzonspor yönetiminin, kural hatasi iddiasiyla maçin tekrar oynanmasi talebinde bulunmak için hazirlik yapmasini degerlendirdi. Söz konusu pozisyonda taç atisini Trabzonspor'un yapmasi gerektigini, bunu kendisinin de fark ettigini anlatan Erdogan, ''Taci bizim futbolcularimiz atti, ama kural hatasi oldugunu sanmiyorum, ancak maçin tekrarina karar verilirse tüm inancimla söylüyorum, bu kez Trabzonspor'u yeneriz. Takimimiza güveniyorum'' dedi.

bu kadar saçma bir idda ile ortaya çikarsak bu kadar saçma bir cevap aliriz!

</TD></TR></T></T></TABLE>

smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

Travelair
24.02.2006, 16:59

Gol atmasi çokta önemli degil,önemli olan onungol pozisyonuna girebilmesi,nasil olsagolünüde atacak.Hele de deplasmanlarda kesinlikle oynamali...Mermi gibi oglan...smileys/smiley1.gif

aynen katiliyom deplasmanlarda kesinlikle oynamali. deparlari çok iyi son vurusleride kesinlikle düzelir gbi geliyor bana. bide nedn dün ali güzeldal sol iç oynadi hala anlamadim. verimsiz oldu usagim moralide bozuldu sol dista daha iyi oldugu söleniyordu. böyle devam ederse hoca futbolcular onada küsecek çünkü bir hafata çok iyi oynayani sonraki hafta oynatmiyor.

Ben de katiliyorum. Fakat su var. Geçtigimiz 2 yilda aldigimiz ikinciliklerden sonra süper lig takimlari bize daha çok önlem almaya ve daha çok kapali dar alan futbolu oynamaya basladilar. Buna mukabil basarisiz ve istikrarsiz saha sonuçlarimiz geldi.

Bu su yüzdendi: Takimin kadro yapisi ve futbol taktigi kontra-atak üzerine kurulmus genis alan futbolunu benimsiyordu. Halbuki bize karsi oynayan rakiplerimiz bunu çözmüs ve bize alan birakmiyorlardi. Üstüne üstlük en iyi oyuncularimiz da çesitli nedenlerden dolayi takimda olamayinca basarisiz sonuçlar almamiz kaçinilmaz oldu.

Bu nedenle ancak kendinden daha güçlü takimlara karsi uygulanabilecek olan kontra-atak sistemine bagli oyun düzenimizi gelecek sezona degistirmeli ve bu özellikteki oyuncularin yerine oyuna daha çok hakim olan (domine edebilen), ofans anlayislarinin yani sira defans anlayislari da olan, oyunu derinlemesine okuyabilen ve dar alanda kabiliyetli olan futbolcular almaliyiz. Yoksa yeni sezonda da birkaç maç disinda kontra-atak tarzi oyunumuz bize geri teper ve Besiktas'ta Youla örneginde oldugu gibi Ömer Riza ve benzer futbolcular datakima gerekli katkiyi saglayamaz. Bu yüzden eger basa oynayacak bir takim pesindeysek dedigim özellikte futbolculara agirlik vermeli ve yeri geldigince (Avrupa maçlari, önemli lig derbileri vb) taktiksel anlamda bu tip kontra-atak futbolcularini oynatmak üzere hazir tutmaliyiz

Tmac61
24.02.2006, 17:01
Anasayfadaki bi çok saçmalikdan olusan banner temizlenmis;</span><br style="font-weight: bold;">

<br style="font-weight: bold;">

Son hali;</span>

http://img527.imageshack.us/img527/2986/ads305z6yg.jpg

eys_61
24.02.2006, 17:01
ne tekrari yaw.bi taçla maçin tekrar edilecegini mi saniyor bizim yönetim?yazik valla küçülmeyin bu kadar.

Muhalif
24.02.2006, 17:05
smileys/smiley17.gifne yalan söyleyim takdir ettim adami..

Recep Çaltepe
24.02.2006, 17:07
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

"Koltuk sevdalisi degiliz !.."

Trabzonspor 2. Baskani Ibrahim Haciosmanoglu, Fortis Türkiye Kupasi'nda oynadiklari Altay maçindan, haftasonu oynayacaklari Sivas maçina, ligdeki hedeflerinden, yönetim olarak gelecek hedeflerine kadar birçok konuda açiklamalar yapti..
<H4 id=feature_author>24Subat2006, 16:35</H4>

Fortis Türkiye Kupasi maçinda Altay karsisinda sanssizlik yasadiklarini belirten 2. Baskan Haciosmanoglu, "Bu maça takilip kalmanin bir anlami yok. Önümüze bakmak zorundayiz. Yönetime geldigimiz günden buyana ikinci yariya hazirladigimiz takim, görmek istedigimiz futbolun yüzde 20'sini oynuyor. Oyuncularimiz gün geçtikçe ve birlikte oynadikça ilerleyen günlerde daha iyi olacaklar. Sezon sonuna kadar kuracagimiz iskelet kadroya yapacagimiz 4-5 kaliteli takviyeyle sampiyonlugu kovalayacagiz ve Trabzonspor kelimesinin yanina sampiyon cümlesini yerlestirecegiz" diye konustu.

Koltuk sevdalisi olmadiklarini belirten Haciosmanoglu, "Maç kazandigimiz zaman havaya girmeye, maç kaybettigimiz zaman da ahlanmaya hakkimiz yok. Biz gelecegin sampiyon takimini kuracagiz. Biz koltuk sevdalisi degiliz. Trabzonspor'dan bir seyler almaya degil, bir seyler vermeye geldik. Eski Fenerbahçeli oyuncu Ridvan Dilmen ile ilgili bir söz vardi. 'Seytan Avni Aker Cehennemi'nde 1 puanla zor kurtuldu' diye, yeniden Hüseyin Avni Aker Stadi'ni cehenneme çevirmek oyuncularimizin isidir. Biz yönetim olarak üzerimize düseni yapiyoruz. Sahaya çikan 11 tane aslan adam sahaya çiktigi zaman yenemeyecegi takim yoktur. Kendi evimizde oynayacagimiz Galatasaray ve Fenerbahçe derbilerinde oyuncularimiz gelecek için iyi bir mesaj vereceklerine inaniyorum" dedi.

Ligde hedeflerinin artik her maçi kazanmak oldugunu ifade eden Haciosmanoglu, "Bizim için artik hedef önümüzde oynayacagimiz her maçi kazanmaktir. Biz takim olarak öncelikle önümüzde oynayacagimiz 90 dakikayi kazanip daha sonra diger 90 dakikaya düsünmeliyiz. Önünde oynayacagin maçi kazanmadan kendine hedef belirlersen yolda yayan kalirsin. Bizim hedefimiz öncelikli olarak önümüzde oynayacagimiz maçi kazanmak olmalidir" diye konustu.

Sivasspor'un ligin flas takimlarindan oldugunu belirten Haciosmanoglu, "Ilk maçta bizi yendiler. Süper Lig'e yeni çikmalarina ragmen oynadiklari futbolla iyi bir takim olduklari görülüyor. Biz Altay maçini unuttuk ve bu maçi düsünüyoruz. Zor bir maç olacak ama kazanan taraf biz olacagiz" ifadelerini kullandi.

kaynak: www.ajansspor.com (http://www.ajansspor.com)</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">

Recep Çaltepe
24.02.2006, 17:09
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

Fatih Tekke'nin durumu belirsiz !..

Fortis Türkiye Kupasi'nda Altay ile oynanan karsilasmada aldigi darbe sonucu sol diz kapaginin altinda bulunan sinirlerde sikisma olan Trabzonspor Kaptani Fatih Tekke'nin, Sivasspor maçinda oynayip oynamayacagi maç saatinde belli olacak..
<H4 id=feature_author>24Subat2006, 15:14</H4>

Trabzonspor Kulüp Doktoru Ahmet Çaglar, Fatih Tekke'yi sürekli kontrol altinda tutacaklarini belirterek, "Sivasspor maçina kadar bekleyecegiz. Bu maçta oynayip oynamayacagi maç gününde belli olacak. Fatih'in durumunda net bir sey yok. Bir günde de kendini toparlayabilir, tedavisi 10 gün de sürebilir" dedi.

Öte yandan, Gaziantepspor maçinda omuzundan sakatlanan Ömer Riza'nin oynamayacak olmasi ve takim kaptani Fatih Tekke'nin ise durumunun net olmamasi teknik direktör Vahid Halilhodzic'i Sivasspor maçi öncesi düsündürmeye basladi. Her iki oyuncusundan da yoksun olabilecegini düsünen Bosnak teknik adam, genç forvet oyunculari Ali Güzeldal ve Ergin Keles'i hazirliyor.

kaynak: www.ajansspor.com (http://www.ajansspor.com)</TD></TR>

Emre GÜRDAL
24.02.2006, 17:10
valla tekrarlanmasina gerek yok nasi olsa gene yatar defansa 11 kis altay denizliye calisir hic gerek yok bu polemige girmeye bizsesimizi ligde duyuracaz smileys/smiley1.gif

fincher
24.02.2006, 18:17
niye maçin tekrarini talep etmek saçmalik oluyo ki.kural hatasi varsa tekrarini istemek en dogal hakkimiz.geçen seneki rize maçini kim hatirliyor.ama fenerbahçenin sampiyonlugunu herkes hatirliyor.hiç de küçük düsürücü bir talep degil tekrar talebi.kural hatasi varsa sonuna kadar bastirmaliyiz...

hamucera
24.02.2006, 18:23
yav biz maçi altay bizim kullanmamiz gerken taçi kullandi diye mi kaybettik. hakem hatasi bu kural hatasi degil

fincher
24.02.2006, 18:54
yav biz maçi altay bizim kullanmamiz gerken taçi kullandi diye mi kaybettik. hakem hatasi bu kural hatasi degil
kural hatalarina bu sekilde yaklasilmaz.o taci biz kullansak tabiki sonuç degismezdi.birçok kural hatasi maçin sonucunu etkilemez ama maç tekrari yapilir.ama hakem hatasi olarak gözükmesi daha olasi.hakem top Trabzonlulardan çikti sandim derse hakem hatasi olur ve muhtemelen öyle der...

coach
24.02.2006, 19:10
Bil-Kazan?da yeni talihliler belli oldu
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/bilkazan.gifResmi internet sitemizin bilgi yarismasi Bil-Kazan?da bu haftanin talihlileri belli oldu. Sorumuza dogru cevap veren 10 Trabzonspor üyesi pazar günü Sivasspor?la oynanacak Turkcell Süper Ligi maçina bilet kazandi.

Asagida bilet kazanan üyelerimizin isimleri listelenmistir. Talihliler biletlerini, üyelik kartlarini göstermek kaydiyla Trabzonspor Sadri Sener Sosyal Tesisleri?nden 26 Subat Pazar günü saat 14.00?e kadar alabilirler.

ASIL ÜYELER

1) Yücel Duman
2) Fatih Lermi
3) Necmettin Kumus
4) Samet Saraç
5) Okan Ersan
6) Osman Ersoy
7) Müfit Gürsel Pasaoglu
8) Turgay Ilyas

GENÇ ÜYELER

1) Efe Besli
2) Sefa Ozan Kalayci

Bu haftanin sorusu: Trabzonspor?da forma giyen ilk Alman futbolcu kimdir?[/B]

Bu haftanin cevabi: Jürgen Groh

Bu haftada bi sey çikmadi,haftaya insallah.

coach
24.02.2006, 19:39
Adem Koçak - Yozgat Yerköy

Ahmet Sahin - Istanbul

Ali Güzeldal - Samsun

Aykut Akgün - Almanya dogumlu

Celalettin Koçak - Almanya dogumlu

Ergin Keles - Arsin

FatihTekke - Sürmene

Ferhat Çökmüs - Isviçre dogumlu

Feridun Sungur - Arsin

Gökdeniz Karadeniz - Giresun

Hasan Üçüncü - Sürmene

Hüseyin Çimsir - Arakli

Ömer Riza - Ingiltere dogumlu

Tayfun Cora - Vahfikebir

Tolga Zengin - Hopa

Ufukhan Bayraktar - Trabzon

Takimimizdaki Türk futbolcularin memleketleri.

The Legend
24.02.2006, 19:42
Fatih Akyel - Sürmene

hiç gülecegim yoktu.saolasin.smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

eys_61
24.02.2006, 19:43
@coach

yukaridaki bilgiler futbolcularin nufusa kayitli olduklari yerler.

örnegin tayfun tonyali gökdeniz de besikdüzülüdür

krilov
24.02.2006, 19:43
Futbol Federasyonu'ndan yapilan açiklamaya göre, 26 Subat Pazar aksami saat 17.00'de Izmir Crown Plaza Otel'de toplanacak A Milli Takim, 27 Subat Pazartesi günü saat 18.30'da maçin oynanacagi Atatürk Stadi'nda çalisacak. Milliler, 28 Subat Sali günü saat 18.30'da Altay Tesisleri'nde yapacaklari idmanla Çek Cumhuriyeti karsilasmasinin hazirliklarini tamamlayacak. Milli Takimlar Bassorumlusu Fatih Terim 27 Subat Pazartesi günü saat 12.00'de Crown Plaza Otel'de bir basin toplantisi düzenleyecek.

A Milli Takim'in kadrosu söyle:
"Rüstü Reçber, Volkan Demirel, Servet Çetin, Tuncay Sanli (Fenerbahçe), Ümit Karan, Necati Ates, Hasan Sas, Orhan Ak (Galatasaray), Mustafa Sarp, Ersen Martin (Ankaraspor A.S.), Gökhan Zan, Ibrahim Akin (Besiktas A.S.), Fatih Akyel, Hüseyin Cimsir (Trabzonspor A.S.), Ugur Boral (Gençlerbirligi), Mehmet Topuz, Gökhan Ünal (Kayserispor), Fahri Tatan (Çaykur Rizespor), Bilal Kisa (Malatyaspor), Tolga Seyhan (Shakthar Donetsk), Nuri Sahin (Borussia Dortmund), Yildiray Bastürk (Hertha Berlin), Halil Altintop (Kaiserslautern)."

İleli
24.02.2006, 19:44
Fatih Akyel - Sürmene

hiç gülecegim yoktu.saolasin.smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Bende tam bunu yazacaktim herhalde Fatih Tekke ile karistirildi smileys/smiley4.gif

Berat
24.02.2006, 19:45
Fatih Tekke milli takim kadrosunda yok..Bravo...smileys/smiley11.gif

krilov
24.02.2006, 19:46
Fatih Tekke sakatligindan dolayi mlli takima çagrilmadi herhalde... yani öyle umuyorum en azindan.

Mustafa Önal
24.02.2006, 19:47
adem ferhat celaleddin ahmet sahin ömer riza hariç bide fatih akyel hepsi trabzonlu iyi desene fatih akyel trabzon dogumlu mu ? gençlerin hepsinin trabzonsporlu oldugunu düsünürsek gelecekte iyi bi kadro var. deriz. bu takimn taraftari olan en az 7 oyuncu olmali kadroda ama iyi taraftari olcak. bak o zaman sen sahadaki mücadeleyi siz görün

coach
24.02.2006, 19:51
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD bgColor=#dfdfdf colSpan=2>2.eski trabzon nerede</TD></TR>
<TR>
<TD>sebahattin dilaver</TD>
<TD align=right>02.02.2006 19:06:03</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>mustafa hoca'yi 1990 tilindan beri tanirim ben 4 yil surmenespor'da oynadim.hocam o zamanlarda altyapidaydi .hersey o zamanlar yolundaydi en onemlisi sehirde ve takimda ruh vardi azim vardi.ben surmeneli olmama ragmen fenerbahce taraftariyim ama trabzonun bu hali beni muthis uzuyo </TD></TR></T></TABLE>

Ula sürmeneliler sürmenespor'da Srbahattin Dilaver diye biri oynadimi ?

kaynak:trabzonspor.org

bordox
24.02.2006, 19:52
Servet Çetin ne yapiyor ki milli takima seçiliyor, anlasilmaz bir durum.

coach
24.02.2006, 19:54
Fatih Akyel - Sürmene

Çaktirma düzelttim kardesim.

Kaya
24.02.2006, 19:54

Umarim sakatliktan ötürüdür. F.terim senden nefret ediyorum nefret.smileys/smiley7.gif

Can basten
24.02.2006, 19:58
Ali Güzeldal - Samsun

Gökdeniz Karadeniz - Giresun

Ömer Riza - Ingiltere dogumlu

Tolga Zengin - Hopa

Bunlar memleketleri degil, dogum yerleri oluyor...smileys/smiley2.gif Ali Güzeldal ve Ufukhan Arsinli, Tolga aslen Gümüshaneli, Ömer Riza Kibrisli, Gökdeniz Besikdüzülü'dür...

The Legend
24.02.2006, 19:59
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TR>
<TR>
<TD colSpan=2>mustafa hoca'yi 1990 tilindan beri tanirim ben 4 yil surmenespor'da oynadim.hocam o zamanlarda altyapidaydi .hersey o zamanlar yolundaydi en onemlisi sehirde ve takimda ruh vardi azim vardi.ben surmeneli olmama ragmen fenerbahce taraftariyim ama trabzonun bu hali beni muthis uzuyo </TD></TR></T></T></TABLE>

dilaverler sürmenelidir.oynamis olabilir.

bordox
24.02.2006, 20:01

Umarim sakatliktan ötürüdür. F.terim senden nefret ediyorum nefret.smileys/smiley7.gif

Sakatlik olmali biz bilmiyoruz ama onlar kendi aralarinda konusmuslardir.Hafta sonu oynarsa eger iste o zaman Fatih'i düsünmüyor diyebiliriz.

Birde Selçuk Sahin alinmamis kadroya iyi bir gelisme eger sakatligindan dolayi degilse.

coach
24.02.2006, 20:02
Bildiklerinizi listeden düzeltinki bizde bilelim kim nerelismileys/smiley2.gif

Mustafa Önal
24.02.2006, 20:05
kardesim bu ülkede fatih tekke kalitesinde topçumu var . çagirsa takimda 2. kaptan olcak isim fatih tekke var bence rüstüden sonra kaptan olcak isim fatih ama insallah art niyet yoktur. servetin ne torpili hadi dicem karsi takimda sheva olsa serveti takima alda sheva biraz daha sov yapsin. thomas jun sov yaparv belki serveti görünce belki shevadan biseyler görmüstür.

onurkaradeniz
24.02.2006, 20:08
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TR>
<TR>
<TD colSpan=2>mustafa hoca'yi 1990 tilindan beri tanirim ben 4 yil surmenespor'da oynadim.hocam o zamanlarda altyapidaydi .hersey o zamanlar yolundaydi en onemlisi sehirde ve takimda ruh vardi azim vardi.ben surmeneli olmama ragmen fenerbahce taraftariyim ama trabzonun bu hali beni muthis uzuyo </TD></TR></T></T></TABLE>

dilaverler sürmenelidir ama oynadimi böyle biri bilmiyorumsmileys/smiley5.gif

selcuk
24.02.2006, 20:44
tolgada simdiden b milli takimina cagrildi smileys/smiley32.gif

bordox
24.02.2006, 20:46
Ferhat ve Ufukhan'da Ümit Milli Takima çagrildi.Ali Güzaldal ve Ergin Keles çagrilmamis maalesef.

DeAgLeMaNyAq
24.02.2006, 20:51
Hakan Sükür'de yok ilginç...

selcuk
24.02.2006, 20:54
fatihi sakat diye cagirmamislardirlar

KuĞu
24.02.2006, 21:03
hasan 3.yü sakat diyemi çagirmadi bu simdi smileys/smiley5.gif

selcuk
24.02.2006, 21:06
smileys/smiley36.gifsendeyani varsin ya

KuĞu
24.02.2006, 21:07
A Milli Takim'in kadrosu söyle:
"Rüstü Reçber, Volkan Demirel, Servet Çetin, Tuncay Sanli (Fenerbahçe), Ümit Karan, Necati Ates, Hasan Sas, Orhan Ak (Galatasaray), Mustafa Sarp, Ersen Martin (Ankaraspor A.S.), Gökhan Zan, Ibrahim Akin (Besiktas A.S.), Fatih Akyel, Hüseyin Cimsir (Trabzonspor A.S.), Ugur Boral (Gençlerbirligi), Mehmet Topuz, Gökhan Ünal (Kayserispor), Fahri Tatan (Çaykur Rizespor), Bilal Kisa (Malatyaspor), Tolga Seyhan (Shakthar Donetsk), Nuri Sahin (Borussia Dortmund), Yildiray Bastürk (Hertha Berlin), Halil Altintop (Kaiserslautern)."

bukadar forvet ne olacak?? fatihi alsa bile bu adamlar içinde forma verecegini sanmiorum

selcuk
24.02.2006, 21:09
nuri sahin defensiv ortasaha tuncay sol acik öbürlerdede fatihin klasi olmadini demem gerekmez

bordox
24.02.2006, 21:13
Hakan Sükür'ü çagirmadiya bak Fatih Tekke'yi de almadim ayagina yatmasin Fatih Terim!!!

Daha sakatligi hakkinda net bir bilgimizde yok aslind.....ontrol olacakti bugün.

KuĞu
24.02.2006, 21:15
selçuk bu açiklnan kadroda defansif fazla bir adam yok aday kadro tamamen ofansif bir kadro yani bu kadroya girmek çok zor bence

bordox
24.02.2006, 21:16
selçuk bu açiklnan kadroda defansif fazla bir adam yok aday kadro tamamen ofansif bir kadro yani bu kadroya girmek çok zor bence

Saka yapiyorsun herhalde.Kim kesecek Fatih Tekke'yi bu kadrodan.

KuĞu
24.02.2006, 21:21
valla ben kdro kuracak olsam maçina göre tabi ersen yada gökhandan birini garanti oyatirim ve yanina kalanlardan form durumuna göre adam koyarim listeye bak iyice iyi isimler var

bordox
24.02.2006, 21:25
Kugu,listedeki ismlere bakarak bu adam iyidir diyebilirsin ama Fatih Tekke gibi bir futbolcu saglamsa her zaman oynar.

Ersen yillarin futbolcusu yenimi kesfedildi.Bjk de tutunamadi.Son zamanlarda ne zaman gol attiginida hatirlamiyorum eger golcü olarak düsünüyorsan.Gökhan'i tipik bir golcü olarak görmüyorum kapali defanslara karsi ceza sahasinda etkisi yok.

Milli Takim maçlari lig maçlarina benzemez ordaki mücadeyi herkes kaldiramaz.

hamucera
24.02.2006, 21:25
bu kadroya fatih giremeyecek olabilir nede olsa isveç maçinda son 10 dk oyuna alinan bir adami kadroya almamasi normal. yeni bir olusum diyen hocaya sormak isterdim yeni olusumunda neden fatih tekke yok. öyle yasli bi adam dadegil

KuĞu
24.02.2006, 21:33
valla listedeki isimlerden 2 tane çok kalite milli takim kurulur fatihin eksikliginin hissedilecegini sanmam, duygusal olmaya gerek yok. elbetteki fatih hayranlikl izledigimiz gözbebegimiz ama milli takim düzeyinde uluslararasi onunda tecrübesi yeterli degil bence,ben almadi niye almadi diye sitem edecek birsey görmüyorum çünkü bu sene sakatliktan kurtulamadi birsürü olay yasadi ve formunda oldugunu söyleyemeyiz. bu milli taimin forveti gökhan ümit necati halil 4 lüsünden 2 siyle kurulur bence

bordox
24.02.2006, 21:39
Fikirlerine saygi duyuyorum ama özellikleri ve futbol yetenegi açisindan saydigin 4 adam yarim Fatih etmez bence.Duygusallikla bir alakasi yok yazdiklarimin.Kesinlikle yeteneklerine bakarak yaziyorum.

Fatih Trabzonspor'da oynamasaydi sirf onu izlemek için her hafta onun takiminin maçini izlerdim sahsen.

KuĞu
24.02.2006, 21:44
bordox benim söylemek istedigim bu isimler sunki fatih tekkeyi aratmaz, son maçini izledin sen de sanirim, 2.lig takiminin yedek oyuncuarina karsi oynadi sirtini kaleye hep döndü ve sürekli kendini birakti yani gücü olsa 19 yasindaki messi kadar kuvvetli olur bunu biliyoruz, kisaca milli takim için hazir oldugunu düsünmüyorum su zamanda listedeki isimler aratmaz bence

elbetteki formunda hazir bir fatih tekkeyi türkiyede tek geçerim.

gerçekefsane
24.02.2006, 21:44
Servet ve Hasan Sas milli takim aday kadrosuna çagrilmis. smileys/smiley5.gif

Fatih Tekke sakatligi dolayisiyla milli takima çagrilmadi, çagrilmadi diye neden tepki verdiniz. sonuçta bir hazirlik maçi.

ÇaGaTaY
24.02.2006, 21:50
sallayin ya hazirlik maçi için,birakin adam dinlensin zaten sakatlaniyo hemen smileys/smiley36.gif

selcuk
24.02.2006, 21:52
kudu sende toptan anladigin varsa barcelona bir yildiz toplulugu onlara karsi bi adami 2 kisiyle tuttunmu yanindaki ucub kider hemde bak ona yapilan 2. faulde adama kirmizi verildi fatihe 1 macta 10 tane öyle faul yapiliyor cogunda düdük bile calinmiyor

KuĞu
24.02.2006, 22:00
smileys/smiley1.gifok ben anlamiyorum

19 yasinda adi messi barcelonada evetronaldinho eto bu adamlara dünyanin en kati savunmasi yapildi ne oldusmileys/smiley2.gifneyse konu yanlis yere kayiyor uzatmanin anlami yok çagrilmadigi iyi olmus dinlensin heryere yetisecek degilya!

selcuk
24.02.2006, 22:05
ben saaten trabzonum altaytopicine yazdiydim artik kaptan en azindan 1 ay gidip sakatliklarinin düzeltmeye baksin kendini gelen seneye hazirlasin en dogrusu bence bu olur inan miyorsan gir o topice bak

gerçekefsane
24.02.2006, 22:08
ben saaten trabzonum altaytopicine yazdiydim artik kaptan en azindan 1 ay gidip sakatliklarinin düzeltmeye baksin kendini gelen seneye hazirlasin en dogrusu bence bu olur inan miyorsan gir o topice bak

bir ay çok uzun bir süre, iki hafta sonra Galatasaray maçi var. smileys/smiley2.gif

KuĞu
24.02.2006, 22:09
niye inanmiyayim biliyorum hem yazdigini okudum hatirliyorum smileys/smiley1.gif

bosver isimize gelir hazirlik maçi nasil olsasmileys/smiley2.gif

selcuk
24.02.2006, 22:14
nihatida cagirmamis bu adam

salihismet
24.02.2006, 22:15
Fatih Tekke T. Sporun en önemli silahidir. </span>milli takima cagrilmamasinin önemli bir nedni vardir mutlaka, böyle bir önemli silahi </span>herkes takiminda görmek ister.

gerçekefsane
24.02.2006, 22:15
Fatih Terim geçtigimiz hafta bir spor programinda Fatih Tekke'nin Milli takim için çok önemli bir oyuncu oldugunu söylemisti.

Fatih Tekke sakatligi dolayisiyla çagrilmadi.

salihismet
24.02.2006, 22:21
Sorunsuz bir F. Tekke milli takimin degi$mez adamidir, fakat ben Terimin samimiyetine inanmiyorum, hele bu isvicre macindan sonra hic inanmiyorum.

gerçekefsane
24.02.2006, 22:38
Fatih Tekke için kesin karar Pazar'a
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/240206fatih.jpgAltay karsilasmasinda bacagina aldigi darbe sonrasinda oyundan çikmak zorunda kalan Fatih Tekke?nin pazar günü Sivasspor?la yapilacak karsilasmada forma giyip giyemeyecegi maç günü belli olacak.

Saglik Kurulu Baskanimiz Köksal Güney, Fatih?in saglik durumuyla ilgili Medya Merkezimize bilgi verdi. Fatih? Tekke?nin sag bacak sinirlerinde darbeye bagli zedelenme meydana geldigini belirterek, oyuncunun bugün KTÜ Farabi Tip Fakültesi?nde EMG?sinin çekildigini söyledi. Güney, ?Maç gününe göre durumu yari yariya daha iyi. Fatih tedaviye olumlu yanit veriyor ancak Sivasspor maçinda oynayip oynayamayacagi sorusuna ancak maç günü cevap verebiliriz? açiklamasini yapti.

Ömer Riza?nin da omzundaki sakatligin iyiye gittigini kaydeden Güney, bu oyuncunun da durumunu maç günü degerlendireceklerini sözlerine ekledi.

trabzonspor.org.tr

Ömer Riza ve Fatih Tekke Sivasspor maçinda oynar.smileys/smiley2.gif

the real
24.02.2006, 22:56
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">yaa birakin arkadaslar fatih çagrilmis çagrilmamais sonuçta bu bir hazirlik maçi fatih milli takimdan çok bize lazim..iyikide çagrilmamis zaten adam nanemolla iki maçta bir sakatlaniyo ..varsin çagrilmasin isimize gelir..</TD></TR>

bordox
24.02.2006, 23:05
24. Hafta

4 Mart Cumartesi
14.00 Vestel Manisaspor-Trabzonspor (Manisa 19 Mayis)

25. Hafta

12 Mart Pazar
19.00 Trabzonspor-Galatasaray (Hüseyin Avni Aker)

26. Hafta

19 Mart Pazar
16.00 Trabzonspor-Samsunspor (Hüseyin Avni Aker)

gerçekefsane
24.02.2006, 23:05
24,25,26. haftalarin programlari belli oldu
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/tff.jpgTürkiye Futbol Federasyonu Turkcell Süper Ligi 24,25 ve 26. haftalarin programini açikladi.

Buna göre, 24. Hafta Vestel Manisaspor'la karsilasacak olan takimimizin bu maçi 4 Mart Cumartesi günü saat 14.00'te baslayacak. Bir sonraki hafta Hüseyin Avni Aker Stadyumu'nda Galatasaray'la yapilacak önemli karsilasma ise 12 Mart Pazar günü saat 19.00'da oynanacak. Trabzonspor bir hafta sonra bu kez de Samsunspor'u kendi sahasinda konuk edecek. Bu karsilasma da 19 Mart Pazar günü 16.00'da baslayacak.

Tüm programlar ise söyle:

24. Hafta

4 Mart Cumartesi
14.00 Vestel Manisaspor-Trabzonspor (Manisa 19 Mayis)
19.00 Galatasaray-Samsunspor (Ali Sami Yen)

5 Mart Pazar
14.00 Ankaragücü-Diyarbakirspor (Ankara 19 Mayis)
14.00 Sivasspor-Kayseri Erciyesspor (4 Eylül)
14.00 Malatyaspor-Gençlerbirligi (Malatya Inönü)
14.00 Gaziantepspor-Denizlispor (Kamil Ocak)
14.00 Konyaspor-Çaykur Rizespor (Konya Atatürk)
16.00 Besiktas-Ankaraspor (BJK Inönü)
19.00 Kayserispor-Fenerbahçe (Büyüksehir Belediyesi Atatürk)

25. Hafta

10 Mart Cuma
20.00 Kayseri Erciyesspor-Vestel Manisaspor (Büyüksehir Belediyesi Atatürk)

11 Mart Cumartesi
16.00 Gençlerbirligi-Gaziantepspor (Ankara 19 Mayis)
16.00 Çaykur Rizespor-Ankaragücü (Rize Atatürk)
19.00 Fenerbahçe-Konyaspor (FB Sükrü Saracoglu)

12 Mart Pazar
14.00 Diyarbakirspor-Malatyspor (Diyarbakir Atatürk)
14.00 Ankaraspor-Kayserispor (Ankara 19 Mayis)
14.00 Denizlispor-Sivasspor (Denizli Atatürk)
16.00 Samsunspor-Besiktas (Samsun 19 Mayis)

26. Hafta

17 Mart Cuma
20.00 Kayserispor-Besiktas (Büyüksehir Belediyesi Atatürk)

18 Mart Cumartesi
16.00 Vestel Manisaspor-Denizlispor (Manisa 19 Mayis)
19.00 Ankaragücü-Fenerbahçe (Ankara 19 Mayis)

19 Mart Pazar
14.00 Konyaspor-Ankaraspor (Konya Atatürk)
14.00 Malatyaspor-Çaykur Rizespor (Malatya Inönü)
14.00 Gaziantepspor-Diyarbakirspor (Kamil Ocak)
14.00 Sivasspor-Gençlerbirligi (4 Eylül)
16.00 Trabzonspor-Samsunspor (Hüseyin Avni Aker)
19.00 Galatasaray-Kayseri Erciyesspor (Ali Sami Yen)

trabzonspor.org.tr

Punisher-61
24.02.2006, 23:21
Gökdeniz ne zaman dönüyor??? bi ara Konya macindsa dediler ama hani nerde??

61-firtina
24.02.2006, 23:27
gel bakalim gese smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

salihismet
24.02.2006, 23:32
Biz istemesekte Gökdenizi takimda görecegimizi sanmiyorum, cünkü yönetim bunun kilifini hazirlamakla me$gul §u aralar. En azindan sezon sonuna katar kalsa bile ondan takimin yararlanacagini sanmiyorum. Artik Fatihlede bir arada oynamalari zor. Zamanla herkes cok $eylerin aciklanmadigini görecek.

61_dnc_TS
24.02.2006, 23:33
gel bakalim gese smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

\/

\/

\/

selcuk
24.02.2006, 23:53
Gökdeniz ne zaman dönüyor??? bi ara Konya macindsa dediler ama hani nerde??

gaylere karsi olan macta oyniyabilir

61_dnc_TS
25.02.2006, 00:02
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=758 align=center>
<T>
<TR vAlign=top>
<TD bgColor=#ffffff></TD>
<TD =metin width=588 bgColor=#ffffff>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/black.gif

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#9f3944>
<T>
<TR>
<TD =general2 width=568>Haberler</TD>
<TD>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/t_s.gif</TD></TR></T></TABLE>

<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Fatih Tekke için kesin karar Pazar'a
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/240206fatih.jpgAltay karsilasmasinda bacagina aldigi darbe sonrasinda oyundan çikmak zorunda kalan Fatih Tekke?nin pazar günü Sivasspor?la yapilacak karsilasmada forma giyip giyemeyecegi maç günü belli olacak.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Saglik Kurulu Baskanimiz Köksal Güney, Fatih?in saglik durumuyla ilgili Medya Merkezimize bilgi verdi. Fatih? Tekke?nin sag bacak sinirlerinde darbeye bagli zedelenme meydana geldigini belirterek, oyuncunun bugün KTÜ Farabi Tip Fakültesi?nde EMG?sinin çekildigini söyledi. Güney, ?Maç gününe göre durumu yari yariya daha iyi. Fatih tedaviye olumlu yanit veriyor ancak Sivasspor maçinda oynayip oynayamayacagi sorusuna ancak maç günü cevap verebiliriz? açiklamasini yapti.

Ömer Riza?nin da omzundaki sakatligin iyiye gittigini kaydeden Güney, bu oyuncunun da durumunu maç günü degerlendireceklerini sözlerine ekledi.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/240206fatih1.jpg</CENTER></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

U.Sadıkoğlu
25.02.2006, 00:08
ins. durumu ciddi degildir

Onur
25.02.2006, 01:11
Bence deil...

lakerta
25.02.2006, 01:15
sinir ezilmesi olmus bence rahatsiz edici bi sakatlik ama kolay atlatirr

UğuR
25.02.2006, 01:18
Insallah Sivas maçinda sahada yerini alir.

U.Sadıkoğlu
25.02.2006, 09:49
fanatikte sivas maçinda yok diyosmileys/smiley5.gif

Burçak
25.02.2006, 09:53
fanatik ne yazarsa tersini düsün. asil fatihin durumu iyi oynayabilcek yazsaydi durum kritik demektir.

TSelif
25.02.2006, 09:54
fanatikte sivas maçinda yok diyosmileys/smiley5.gif

fanatigi birak zaten ..bi kutuda kina alsinlar yanlarinasmileys/smiley7.gif

Mustafa Mahmutoğlu
25.02.2006, 10:05
ya birakin fanatigi FATIH TEKKE bu kolay atlatçak ins.smileys/smiley2.gif

irfanköse276
25.02.2006, 10:09
Bence hoca oynatmasin dinlendirsin.malum maç yaklasiyo ;)

temelyilmaz
25.02.2006, 10:26
aman iyiki almamis fatihi milli takima bizim türk futbolcusu idman yaparken sakatlaniyo milli takima almasin gitsin serveti alsin jun un morale ihtihaci varsmileys/smiley1.gif

Berk Eren
25.02.2006, 10:30
fatih oynamazsa omer oynar,omer oynamazsa ali ve ergin oynar,her sekil yenecez sivasi..ama irfankose arkadasim cok guzel demis malum mac yaklasiyor,fatih dinlensin..

Mustafa Önal
25.02.2006, 11:02
sanirim malum maça bizim gibi hazirlanan biri daha var gözkdeniz. zaten kendini affettirmenin ilk adimini malum maçta atmali. rüyamda gördüm insallah gerçeklesir gs dagilmis biz ligi ikinci bitirmisiz. rüyamda bile baya hayel görüyom sanirim bi kaç darbe alirsa baya düser gayse .

Emre GÜRDAL
25.02.2006, 11:06
ben size gercekleri soliyim bende futbol oynuyorum bu duruma bende dustum mac esnansinda ayni sekilde sinir damarlamin oldugu yere tekme yedim 10 kadar oynamadim simdi diceksinizki sen fatih le birmisin bunun fatihle veya benle alakasi yok bu sakatlik ciddi bi olay insan yurumekte bile zorluk cekiyo dedigim gibi 10 merak etmeyin

TSelif
25.02.2006, 11:11
smileys/smiley36.gifmalum maç..harika ya ..malum maçsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifdananin kuyrugunun kopacagi maç..geçen yilin intikaminin alinacagi maçsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

DKaraduman
25.02.2006, 12:47
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=3 width=550 align=center bgColor=#000000>
<T>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#ffffc0>C.S TEXAS (BURSASPOR)</TD>
<TD width="35%" bgColor=#ffffc0>http://basicpoll.com/images/blue.gif</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>3.55%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 590</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#ffffc0>ÇARSI (BESIKTAS)</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>7.89%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 1311</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#ffffc0>ÇILGINLAR (TRABZONSPOR)</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>15.00%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 2493</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#ffffc0>ÇILGINLAR 38 (KAYSERISPOR)</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>2.45%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 408</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#ffffc0>ÇOTANAKLAR (GIRESUNSPOR)</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>3.31%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 550</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#ffffc0>67 YIGIDOLAR (SIVASSPOR)</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>9.36%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 1556</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#ffffc0>GENÇ FENERBAHÇELILER (FENERBAHÇE)</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>13.44%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 2235</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#ffffc0>GECEKONDU (ANKARAGÜCÜ)</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>1.86%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 310</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#ffffc0>HODRI MEYDAN (KOCAELISPOR)</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>1.65%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 274</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#ffffc0>46 GENÇLIK (KAHRAMANMARASSPOR)</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>1.56%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 260</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#ffffc0>KARSIYAKA ÇARSI (KARSIYAKA)</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>0.87%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 144</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#ffffc0>KIZILCIKLI (ESKISEHIRSPOR)</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>9.04%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 1503</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#ffffc0>MAVI SIMSEKLER (ADANADEMIRSPOR)</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>2.00%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 332</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#ffffc0>MEKANSIZLAR (ÇAYKUR RIZESPOR)</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>0.51%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 84</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#ffffc0>NALÇACILILAR (KONYASPOR)</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>1.36%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 226</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#ffffc0>TATANGALAR (SAKARYASPOR)</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>2.69%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 448</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#ffffc0>SEYTANLAR (MERSIN IDMAN YURDU)</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>3.54%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 588</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#ffffc0>ULTRASLAN (GALATASARAY)</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>14.82%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 2463</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#ffffc0>YALI (GÖZTEPE)</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>4.12%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 685</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#ffffc0>DIGER</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>0.99%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 164</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#ffffc0>Total</TD>
<TD width="35%" bgColor=#ffffc0></TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>100%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 16624</TD></TR></T></TABLE>
<DIV></DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>millet acayip yavasladik yakinda gayseliler geccek bizi hadi abanin</DIV>
<DIV>http://www.ankette.com/ateslitaraftar.html</DIV>

CaMoKa
25.02.2006, 12:49
ankete yüklenin beyler bayanlar cok yawasladik fark kapandi bu kadar emek bosa gitmesin

Travelair
25.02.2006, 13:32
futbollig.com' a ne oldu bileniniz var mi?

poetricus
25.02.2006, 13:38
Sanirim malum maça bizim gibi hazirlanan biri daha var: Gözkdeniz. Zaten kendini affettirmenin ilk adimini malum maçta atmali. Rüyamda gördüm insallah gerçeklesirGS dagilmis biz ligi ikinci bitirmisiz. Rüyamda bile baya hayel görüyom sanirim birkaç darbe alirsa bayagi düser "Gayse" .

Sevgili Szmek,

Ayni rüyayi bir de FB için görebilir misin lütefen!

Mustafa Önal
25.02.2006, 13:41
Sanirim malum maça bizim gibi hazirlanan biri daha var: Gözkdeniz. Zaten kendini affettirmenin ilk adimini malum maçta atmali. Rüyamda gördüm insallah gerçeklesirGS dagilmis biz ligi ikinci bitirmisiz. Rüyamda bile baya hayel görüyom sanirim birkaç darbe alirsa bayagi düser "Gayse" .

Sevgili Szmek,

Ayni rüyayi bir de FB için görebilir misin lütefen! bak iste o çok zor bu ülkede bu hakemler oldugu sürece o is çok zor yine biz geçersek gayleri geçeriz.

Mustafa Önal
25.02.2006, 14:04
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk align=right>25 Subat 2006 Cumartesi</TD></TR>
<TR>
<TD =yBaslik>Bazi gerçekler...</TD></TR>
<TR>
<TD =txt>
Herkes kötümser oldugumu düsünüyor. Çogu kisi hep bardagin bos tarafini gördügümü , mutlulugu paylasamadigimi söylüyor. Oysa, tam tersi olmasam da çogu zaman iyimser düsünmeye çalisirim. Daima her tünelin bir çikisinin olduguna inanirim. Yeter ki tünelin içindeki hizinizi yüksek tutun ve bir daha karanlik kanallara girmemeye çalisin.

Bir çiçekle baharin gelemeyecegini yasadigim 30 yilda yeterince tecrübe ettim.
Trabzon sehrinde , 83-84 sezonunun sonunda, daha ilkokul 4.sinifi bitirirken yasadigimiz coskunun hep sürecegini düsünmüstüm. Daha sonra büyünün nasil bozuldugunu sorgulayamadan onlarca yili umutla o sehirde tükettim. Her gelen baska baska zaferlerle dolu gelecekler vaat ediyordu. Her sezon basinda bizim bakkal , Ayasofya?daki dernek lokali baska bir kadronun posterini duvara asiyor, ?iste bu sezonun sampiyon 11?i? diyordu.
Simdilerde büyüyü Marmara hamsisinin bozdugundan eminim. Yillarca Lezzetli Karadeniz hamsisine alismis bünyenin hormonlu ve obez Marmara hamsisini kabul etmedigini net bir sekilde görüyorum. Yerli mali haftalarinda yurdumuz okullarinda anlatilan Trabzonspor?un fersah fersah önde oldugu Marmara kulüplerini kopyalamaya basladigi anda hapi yuttugunu düsünüyorum. Yukaridakinin asagidakine özenmesinin en çarpici ve ilginç örnegidir bu.

Ihtiyaç mi , degil mi , takima ve yöreye uyum saglar mi , saglamaz mi demeden gazetelerde biraz daha yer isgal etme adina gerçeklestirilmeye baslanan yabanci transferleri, Trabzonspor?un bölge kulüpleriyle baglarinin koparilmasi , kulübün camia ve taraftardan uzaklastirilarak bir baskanin temsiline birakilmasi , altyapi ve yöre kaynaklarinin yeterince desteklenmemesi ve bu kaynaklardan faydalanilamamasi , her yil yükseltilen hedefler , hedeflerin gerçeklesmemesi nedeniyle sürekli degisen kadro ve yönetim istikrarsizliklari , dünyada yasanan degisim ve dönüsüme ayak uydurulamamasi , sonuçta sürpriz olmayan basarisizliklar? Bütün bunlar son 22 yilda yasanan binlerce olayin açiklamasi olacak nitelikte.

Son 25 yili Trabzonspor bilinciyle yasayip ve geçmisin muhasebesini yaptiktan sonra her olani manalandirma ihtiyaci hissediyorum. Bu saatten sonra fanatik olmak zor. Ama iyi bir radikal oldugumu biliyorum. Bugünü yasarken geçmisle ve gelecekle baglanti kurmadan edemiyorum. Öngörülerim teker teker çikarken üzülüyorum.

Taraftari ve bazi arkadaslarimi da tamamen haksiz görmüyorum. Herkes umut etmek ve mutlu olmak , ele güne karsi güçlü oldugunu gösterecek bir olay yakalayinca tadini çikarmak istiyorlar. Artik birilerine inanmayi arzulamak insani bir ihtiyaç oluyor. Ama geçmiste defalarca seyredilen filmlerin degisik sahneleri degis tokus yapilip farkli bir filmmis gibi vizyona sürülüyorsa, bunu görmemek futbolu bilen büyük Trabzonspor taraftarina yakisir mi?

Hocasinin kafasi karisik .Trabzonspor?u bol bol deney yapilabilecek laboratuara çevirdi. Devre arasinda , özellikle de son günlerine denk getirerek 11 transfer yaptirdi. Sanki kritik dönemde Trabzonspor?un futbolcu deneyecek lüksü varmis gibi. Sezon basi kampinda acaba denilecek hamlelerle futbolcu transfer ediyoruz dedim. Sanirsiniz ki beni daha da hakli çikarmak için, maçlarin baslayacagi haftada denenmek üzere bir kuzey ülkesinden santrafor getirip, 5 gün denedikten sonra geri gönderdiler. Vahid hoca Transfer ettirdigi 11?in yarisini oynatmiyor . Oynattigi diger yarisinin da basarili olanlarini diger maçta 11?e almiyor. Ali güzeldal , Ergin keles , Ufukhan en çarpici örnekler.

Eger Avrupa?da birileri bir kulübün yönetimine aday olacaksa , yada ilerde kendisini o yerlerde görüyorsa koltuga oturdugunda kafasini kasimasina gerek yoktur. Hatta seçim olmadan adaylarin transferleri konusulmaya baslar. Reçete, proje hazirdir. Yönetim yetkidir. Sadece uygulama hakkini elde edersiniz. Dedigim gibi, koltuga oturdugunuzda basinizi kasiyip durmazsiniz. Torba dolsun diye önünüze geleni transfer etmezsiniz. Bu yönetimi maalesef fazla hazirlikli görmedim. Ama her zaman elestirecegim anlami çikmasin. Dogrulari gördügümde ilk yazan ben olmak isterim.

Bazilari Özkan Sümerci diyor. Özkan Sümer?i yakin mesafeden 4-5 kez gördüm. 13 yillik televizyoncu olmama ragmen. Ilk canli olarak gördügümde Trabzonspor Istanbul Riva?da kamp yapiyordu ve Özkan Sümer elinde sopayla bagirip çagiriyordu. Benim Özkan sümer?de elestirecegim tabiî ki çok sey var. Ama süreci biliyorum.Degisimi gördüm. Bir patronun elinde oyuncak yapilan koca kulübün en sancili dönemde kurtulusunu gördüm. Paraya ve medya destegine ragmen ilk baskaldiriyi unutmadim. Onursal baskanin ?Trabzonspor?a benden baska sahip çikan yok , ortada kaldi ben baskan olmak zorunda kaldim, biraksam yine ortada kalir? gibi küçük düsürücü açiklamalarina karsi camianin önde gelenlerini kapi kapi dolasip aday olun dedigini kanitlarim. Onursal baskanin iktidardan düstükten sonra Trabzonspor?un kapisina icra getirirken yasanan dar bogazi ve kulübün yasadigi çalkantiyi hiç unutmadim. Ilk yil küme hatti , sonraki yil uefa ve daha sonraki yil sampiyonluk mücadelesi?Hatirlayin geçmisi!

Bugün birileri Trabzonspor?un yönetimine aday olabiliyorsa bunun bir altyapisi ve üstyapisi var. Seversiniz sevmezsiniz , Özkan Sümer kadar futbolu bilen Türkiye?de çok az adam vardir. Ben sadece transferi futbolu bilen insanlar yapsin dedim. Bunu tekrar tekrar tartismak istemiyorum.

Ne diyeyim. Bu kulübün her cephesini bilirim. Çocukluktan orta yasa , taraftarliktan basin tarafina...Hep çevrelerdeydim. Bu kulübün taraftarinin hakikaten bazi teknik adamlara ders verecek kadar futbolu iyi bildigini bilirim. Bilemedigim ve anlayamadigim bazilarinin hala günübirlik düsünmesi!
</TD></TR></T></TABLE>

Emiroğlu
25.02.2006, 14:11
Özkan SümeR ? Özkan Sümer Hakkinda Gerçekleri Ne Kadar Biliyosunuz ?

Emorfo
25.02.2006, 14:15
Danger! Özkan Sümer....smileys/smiley1.gif

Emiroğlu
25.02.2006, 14:16
Danger Özkan Sümer....smileys/smiley1.gif

Türkçe Yazsan Daha Bi Hoº Olurdu..

Emorfo
25.02.2006, 14:20
Söyle açikliyim o zaman

http://www.masternewmedia.org/news/images/Danger.jpg

Tehlike Özkan Sümersmileys/smiley4.gif

Emiroğlu
25.02.2006, 14:23
smileys/smiley32.gifMütis oLdu smileys/smiley4.gif

ÇaGaTaY
25.02.2006, 14:23
nerden çikti simdi bu özkan sümer muhabbeti ya

Emiroğlu
25.02.2006, 14:25
Szmekin Yazisinin Okusana. Yada Son Paragraflari

Nytre
25.02.2006, 14:30
<T>
<TR>
<TD align=middle bgColor=#ffffc0 colSpan=4>SIZCE TÜRKIYENIN EN ATESLI TARAFTAR GRUBU HANGISI ?

</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#feff8b>
<CENTER>Answer</CENTER></TD>
<TD width=160 bgColor=#feff8b>
<CENTER>Graph</CENTER></TD>
<TD bgColor=#feff8b>
<CENTER>%</CENTER></TD>
<TD bgColor=#feff8b>
<CENTER>Votes</CENTER></TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 590</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>7.88%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 1312</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>15.04%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 2506</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>2.47%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 411</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>3.31%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 551</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>9.35%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 1557</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>13.42%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 2235</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 310</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>1.64%</TD>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>1.57%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 261</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>0.92%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 154</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>9.02%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 1503</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>1.99%</TD>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>0.50%</TD>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>1.36%</TD>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>2.69%</TD>
<TR>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 589</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>14.80%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 2466</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 686</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 165</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 16660</TD></TR>
<TR>
<TD align=middle bgColor=#feff8b colSpan=4>Return to: anket dernegi (http://www.ankette.com/) </TD></TR></T></TABLE>

f.tekkenin sakatlanmasi sanssizlik mi yoksa bir ihmal mi?...

bir futbolcu bir sezonda bu kadar sakatlanir mi?...

vücudun yeterince çalismamasimi bunun nedeni olabilir...

zaten gol yollarinda sikinti çekiyoruz...

ali ömer riza forvette gol arayacak... baska adam yok zaten.. bence simek ve yattara forvete çekilmemeli.

Emiroğlu
25.02.2006, 14:34
Ömer Riza Ve Fatihin Oynayip Oynamayacagi Mac Saati Belli oLacakmis Yani 2 Side Oynamayabilir. 2 Side Oynayabilir .. Yada Sadece 1 ini Görebiliriz.. Her Ihtimal var

Symek Ve Yattaranin Forvette Oynamasina Bende Karsiyim.. Ikiside Ileri Ucta Olunca Top Yapamiyoruz 2 Pas Atamiyoruz.. Hüseyin ÜStün Performans Sergilerse Zar Zor Bisiler Oluyor..

Su 2 Maci KAzasiz Atlatsakta Gökdenizde Takima Kavussa. oZaman Herkes Yerli Yerinde Oynicak Symek Göbekte Kalacak Fatih Gökdeniz As Tekrar Yürürlüge Girecek.. Ve Fazladan Ömer Riza Djokaj Var.. aMa Bu 2 Haftayi cok ii Atlatmamis Lasm

Berat
25.02.2006, 14:38

Özkan Sümer; Yattara,Gökdeniz,Fatih Tekke,Hüseyin,Aurelio... Ilk aklima gelenler bunlar... Simdi siz de olumsuzlari sayarsiniz muhtemelen ama ne derseniz deyin( ayrica olumsuzlardan bahsederken o dönemde kulübün içinde bulundugu duruma,temliklere,o transferlerin hangi sartlarda yapildiklarina ve maliyetlerine de bir göz atin)..Bana göre Trabzonspor'u uykudan uyandiran adamlar Özkan Sümer ve Samet Aybaba'dir...

Size bol yildizli günler..

Emiroğlu
25.02.2006, 14:41
Getirdiklerini Inkar Etmiyoruz... Ama Bunlarin Yaninda Verdigi Zararlari Gözümle Gördüm.. cok Seye Sahit oldumm. Bence Artik Trabzonsporla aLakadar oLmamali

Nytre
25.02.2006, 14:46
özkan sümerin yaptiklarini kimse inkar etmiyor ancak yöneticilik vasfinin olmadiginida herkes bilior..

ona kizanlar bu yüzden kiziordur...

ayrica f.tekke oynamazsa vahid hoca forveti ergine ve aliye emanet etmez..

ömer riza sakatsa bile oynatir.

TSezgin61
25.02.2006, 14:46
arkadaslar trabzonsporumuzun resmi web sitesinde erdincin büyük resmimi var yoksa benmi yanlis görüyorum....

kutoz
25.02.2006, 14:47
Getirdiklerini Inkar Etmiyoruz... Ama Bunlarin Yaninda Verdigi Zararlari Gözümle Gördüm.. cok Seye Sahit oldumm. Bence Artik Trabzonsporla aLakadar oLmamali

Bence de Trabzonspor'la alakali olmali. Ne yapabiliriz ki. Ortada bir bardak var, kimimiz yarisi bos diyoruz, kimimiz yarisi dolu. Yani herkes görmek istedigini görüyor.

Kimimiz buraya Özkan Sümer'in olumsuz yönlerini yazar, kimimizse basarilarini, futbol dehasini. Ama bir gerçek var ki, anit gibi duruyor Trabzonzonspor Müzesinde... Iki sampiyonluk kupasi... Bu rütbelerle bile saygiyi hak ediyor Özkan Sümer... Bu rütbelerle bile, Trabzonspor'dan asla koparilmamalidir, tipki Ahmet Suat Özyaziciyi silemeyecegimiz gibi... Onlar degerdir ve onlara hak ettigi degeri de vermek zorundayiz. Sayet vermek istemiyorsak, en azindan verenlere muhalif olmak zorunda degilsinizdir.

Yaniliyorsam, düzeltin lütfen.

gerçekefsane
25.02.2006, 14:48
arkadaslar trabzonsporumuzun resmi web sitesinde erdincin büyük resmimi var yoksa benmi yanlis görüyorum....

web sitesine her giriste veya sayfa yenilendiginde futbolcu resimleri degisiyor.

Emiroğlu
25.02.2006, 14:48
Hepsinin Var. BendedE ufukhan Duruo her sefer degisio

Nytre
25.02.2006, 15:19
Trabzonspor çikista

IFFHS'nin dünya takimlari arasinda yaptigi degerlendirmede bordo-mavililer 50 basamak birden çikarak 114. siraya yerlesti.

Uluslararasi Futbol Tarihi ve Istatistikçileri Federasyonu'nun (IFFHS) yaptigi degerlendirmede Trabzon, ocak ayinda 114. sirada yer aldi. IFFHS'nin degerlendirmesinde Trabzonspor 164. siradan 95 puan ile 114. siraya yükseldi. 2003-04 sezonunda hem Avrupa'da hem de ligde aldigi basarili sonuçlar sonrasi 38. siraya kadar yükselen bordo-mavili takim bu sezonki kötü skorlarin ardindan 164. basamaga gerilemisti

Travelair
25.02.2006, 15:24

Bence de Trabzonspor'la alakali olmali. Ne yapabiliriz ki. Ortada bir bardak var, kimimiz yarisi bos diyoruz, kimimiz yarisi dolu. Yani herkes görmek istedigini görüyor.

Kimimiz buraya Özkan Sümer'in olumsuz yönlerini yazar, kimimizse basarilarini, futbol dehasini. Ama bir gerçek var ki, anit gibi duruyor Trabzonzonspor Müzesinde... Iki sampiyonluk kupasi... Bu rütbelerle bile saygiyi hak ediyor Özkan Sümer... Bu rütbelerle bile, Trabzonspor'dan asla koparilmamalidir, tipki Ahmet Suat Özyaziciyi silemeyecegimiz gibi... Onlar degerdir ve onlara hak ettigi degeri de vermek zorundayiz. Sayet vermek istemiyorsak, en azindan verenlere muhalif olmak zorunda degilsinizdir.

Neyi tartisiyoruz? Hata insana özgü. Önce insana saygi olmali. Her insan hata yapar ama destek çikarsak birbirimize ilerleyebiliriz yoksa hatalarini yüzüne vurarak degil

Mollasalihoğlu
25.02.2006, 15:26

Abi haklisin ama dedigin gibi o kupalarla Özkan HOCA yerini saglama almistir Trabzonspor tarihinde.Ama dedigim gibi Özkan HOCA,BASKAN degil.Çok farkli seyler...

Emorfo
25.02.2006, 15:29

Özkan Sümer; Yattara,Gökdeniz,Fatih Tekke,Hüseyin,Aurelio... Ilk aklima gelenler bunlar... Simdi siz de olumsuzlari sayarsiniz muhtemelen ama ne derseniz deyin( ayrica olumsuzlardan bahsederken o dönemde kulübün içinde bulundugu duruma,temliklere,o transferlerin hangi sartlarda yapildiklarina ve maliyetlerine de bir göz atin)..Bana göre Trabzonspor'u uykudan uyandiran adamlar Özkan Sümer ve Samet Aybaba'dir...

Size bol yildizli günler..

Berat olay Özkan Sümer tartismasina dönmesin... Ben espirili yaklastim fazla da üstünde durmamaya çlisiyorum. Sen öyle düsünürsün ben farkli düsünürüm... Özkan Sümer'in Trabzonspor'a elbette katkilari olmustur benim düsüncem katkisindan çok zararinin oldugudur. Alt yapidan ana avrat küfür edip kaçirdigi futbolcularin haddi hesabi yok... Özkan Sümeri basarili ve samimi bulmuyorum... Uyuyan dev küme düsüyordu ölüm uykusuna yatiyordu bu basarisizligi hiç bir sekilde kabul etmem....

Tansu Onur Erdoğan
25.02.2006, 18:14
kimi küfredip kacirmis isim ver ben mehmet yilmazi gönderdigini biliyorum bi tek ondada cok hakliymis

TSezgin61
25.02.2006, 18:19
arkadaslar bosverin yaaa...eski defterleri karistirip birbirinizin kalbini kirmayin. kapatalim o konulari...

DKaraduman
25.02.2006, 19:04
<T>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>3.53%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 592</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>7.91%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 1326</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>15.03%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 2519</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>2.46%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 413</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>3.29%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 552</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>9.37%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 1571</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>13.37%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 2241</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 311</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>0.97%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 163</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>8.99%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 1507</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>1.98%</TD>
<TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>1.35%</TD>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>2.67%</TD>
<TR>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 591</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>14.87%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 2492</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 690</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>0.98%</TD>
<TR>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 16758</TD></TR></T></TABLE>
<DIV></DIV>
<DIV>Arkadaslar ankete verdiginiz süper ilgi sonucu gayseyle aramizda 27 fark kalmistir hepinize tesekkürler</DIV>

Emre7
25.02.2006, 20:40

Sevgili Szmek,

Ayni rüyayi bir de FB için görebilir misin lütefen!

bak iste o çok zor bu ülkede bu hakemler oldugu sürece o is çok zor yine biz geçersek gayleri geçeriz.

smileys/smiley36.gif

U.Sadıkoğlu
25.02.2006, 20:42
manisa-2 gese-2 HOLOSKOsmileys/smiley36.gif

Emre GÜRDAL
25.02.2006, 20:45
evet sayin arkadaslar suanda macin 76 dksi golllllllll holosko

Recep Çaltepe
25.02.2006, 20:49
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">3-2 gs smileys/smiley5.gif</TD></TR>

TAMTÜRK61
25.02.2006, 20:51
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T><T><T>
<T>

3-2 gs smileys/smiley5.gif</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></T></T></TABLE>

Gs mi önde yoksa manisa mi belli degil,herhalde Gs öndedir.

Emre B.
25.02.2006, 20:56
4-2

BDiler61
25.02.2006, 21:03
malesef gayse yendi ama manisa iyi takim haftaya dikkatli olmak lazim

U.Sadıkoğlu
25.02.2006, 21:07
evet manisa harbiden saglam

Emre7
25.02.2006, 21:07
arkadaslar bu yazi fanatik gazetesinden alintidir. azizenin sözüne karsi hosuma gitti bi bakin
<TABLE =PX11333333 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>DIKTATÖR AZIZEDEN PANIK SALVOLARI !...
Ebru Men
</TD>
<TD vAlign=top align=right>25.02.2006 16:38:03</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>AZIZE HAKEM DESTEGI ILE LIGI RAHAT GÖTÜRÜRKEN SESI ÇIKMIYORDU. HERKES F5 LEHINE YAPILAN BARIZ HAKEM HATALARINA ISYAN ETTI. F5 GERÇEK VE ONURLU BIR HAKEMIN YÖNETTIGI MAÇ SONRASI MAGLUP OLDU. AZIZE RESMEN PANIKTE VE GÜNDEM DEGISTIRMEK IÇIN HAKEMLERIN DIKKATINI BASKA YERE KANALIZE ETMEK TELASINDA. AMA ADAMA SORMAZLAR MI; SON KUPA MAÇINDA VE GS-F5 BASKETBOL MAÇINDA YAPILAN SINKAFLI KÜFÜRLER NEYDI ? GS' A YAPILAN KÜFÜRLERDEN DOLAYI ÜZÜLÜP ÖZÜR DILEYEN YÖNETICISINI , AZARLAYAN AZIZE DEGIL MIYDI? ONA GÖRE GS HAKETMISTI; O ZAMAN SENDE HAK EDIYORSUN DEMEK ,NIYE CIYAKLIYORSUN? NEDENI BELLI DIKTATÖR AZIZE PANIKTE VE GÜNDEM DEGISTIRME TELASINDA. Yorumumun yayinlanmasi tarafsizliginizin göstergesidir, tesekkürler.</TD></TR></T></TABLE>

Recep Çaltepe
25.02.2006, 21:08
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">manisa'nin 4 gol yedigine bakmayin, iyi oynuyorlar. gayse 2 kere kaleye gidip 4 gol atti. çünkü 2 gölü uzaktan sutla buldu. </TD></TR>

TAMTÜRK61
25.02.2006, 21:09
arkadaslar bu yazi fanatik gazetesinden alintidir. azizenin sözüne karsi hosuma gitti bi bakin
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=center ="PX11333333"><T>
<T>
<TR>
Ebru Men
</TD>
<TR>
<TD colSpan=2>AZIZE HAKEM DESTEGI ILE LIGI RAHAT GÖTÜRÜRKEN SESI ÇIKMIYORDU. HERKES F5 LEHINE YAPILAN BARIZ HAKEM HATALARINA ISYAN ETTI. F5 GERÇEK VE ONURLU BIR HAKEMIN YÖNETTIGI MAÇ SONRASI MAGLUP OLDU. AZIZE RESMEN PANIKTE VE GÜNDEM DEGISTIRMEK IÇIN HAKEMLERIN DIKKATINI BASKA YERE KANALIZE ETMEK TELASINDA. AMA ADAMA SORMAZLAR MI; SON KUPA MAÇINDA VE GS-F5 BASKETBOL MAÇINDA YAPILAN SINKAFLI KÜFÜRLER NEYDI ? GS' A YAPILAN KÜFÜRLERDEN DOLAYI ÜZÜLÜP ÖZÜR DILEYEN YÖNETICISINI , AZARLAYAN AZIZE DEGIL MIYDI? ONA GÖRE GS HAKETMISTI; O ZAMAN SENDE HAK EDIYORSUN DEMEK ,NIYE CIYAKLIYORSUN? NEDENI BELLI DIKTATÖR AZIZE PANIKTE VE GÜNDEM DEGISTIRME TELASINDA. Yorumumun yayinlanmasi tarafsizliginizin göstergesidir, tesekkürler.</TD></TR></T></T></TABLE>

Desene Azizede panik hezeyanlari husule gelmeye basladi.Acilen bir psikologa havale ettirmek lazim,doktorlarimiz uyuyor mu?smileys/smiley36.gif

zanoylu
25.02.2006, 21:10
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Bu manisa maçi harbi zor olacak,çok saglam takim</TD></TR>

Emre7
25.02.2006, 21:11
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=center ="PX11333333"><T><T>
<T>
<TR>
Ebru Men
</TD>
<TR>
<TD colSpan=2>AZIZE HAKEM DESTEGI ILE LIGI RAHAT GÖTÜRÜRKEN SESI ÇIKMIYORDU. HERKES F5 LEHINE YAPILAN BARIZ HAKEM HATALARINA ISYAN ETTI. F5 GERÇEK VE ONURLU BIR HAKEMIN YÖNETTIGI MAÇ SONRASI MAGLUP OLDU. AZIZE RESMEN PANIKTE VE GÜNDEM DEGISTIRMEK IÇIN HAKEMLERIN DIKKATINI BASKA YERE KANALIZE ETMEK TELASINDA. AMA ADAMA SORMAZLAR MI; SON KUPA MAÇINDA VE GS-F5 BASKETBOL MAÇINDA YAPILAN SINKAFLI KÜFÜRLER NEYDI ? GS' A YAPILAN KÜFÜRLERDEN DOLAYI ÜZÜLÜP ÖZÜR DILEYEN YÖNETICISINI , AZARLAYAN AZIZE DEGIL MIYDI? ONA GÖRE GS HAKETMISTI; O ZAMAN SENDE HAK EDIYORSUN DEMEK ,NIYE CIYAKLIYORSUN? NEDENI BELLI DIKTATÖR AZIZE PANIKTE VE GÜNDEM DEGISTIRME TELASINDA. Yorumumun yayinlanmasi tarafsizliginizin göstergesidir, tesekkürler.</TD></TR></T></T></T></TABLE>

Desene Azizede panik hezeyanlari husule gelmeye basladi.Acilen bir psikologa havale ettirmek lazim,doktorlarimiz uyuyor mu?smileys/smiley36.gif

sen onu bide maç alehine bitince gör

Emre7
25.02.2006, 21:16
habere bak ezikler irkti arkadaslar bunlar yapamazsa biz yapalim hosuma gitti smileys/smiley36.gif

Ilginç bir iddia
Fenerbahçeli taraftarlarin internetteki bulusma noktasi olan www.antu.com isimli sitede, Besiktaslilar?in uçak kiralayip, stat üzerinde tur atacaklari ileri sürüldü. ?Valilige uyari? baslikli yazida, söyle denildi: ?Duyumlarimiza göre Besiktas taraftarlari uçak kiralayacak, üzerinde tahrik edici ifadeler olan bez afisle stadimizin üzerinde tur atip, taraftarlarimizin üzerine yabanci maddeler birakacaklarmis. Uçakla 50 bin kisinin üzerinde dolasilmasina izin vermek bunca insanin canini tehlikeye atmaktir. Sayin Valimizi ve diger yetkilileri uyariyoruz. Bu, kesin delillere dayanan ihbar yazisidir.?

Erbay
25.02.2006, 21:22
Manisanin hucüm gücü çok iyi ama fazla hucüm oynuyorlar.Gsye karsi biraz kapanip hizli hucumu düsünselerdi (özellikle zaferle ki zaferi oyuna çok geç aldi)puan alirlardi.Bu defans yeneriz onlari.

Emre7
25.02.2006, 21:27
arkadaslar yazildimi göremedim ama bi bakin

TRABZONSPOR YÖNETIMINE !

Gökdeniz'in cezasinin bitmesine 1 hafta kalmistir.Eger Vestel Manisaspor maçi Pazar günü oynanirsa Gökdeniz Karadeniz sahada olacaktir

Bizim istegimiz sizlerin gereken adimlari atip maçin PAZAR günü oynanmasini saglamanizdir.Trabzonspor taraftarlari olarak futbolcumuzu Vestel Manisaspor maçinda sahada görmek bizleri mutlu eder.Bu istegimizi dikkate alip gereken görüsmeleri yapacaginizi düsünüyor ve simdiden tesekkür ediyoruz.

Saygilarimizla
kalearkasi.net|ÇILGINLAR

mail: yonetim@trabzonspor.org.tr (y&#111;netim@trabz&#111;nspor.org.tr)

zanoylu
25.02.2006, 21:28
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=6bb6f2ef>

<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=3 width=550 align=center bgColor=#000000><T>
<T>
<TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>7.91%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 1326</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>15.03%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 2519</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>2.46%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 413</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>3.29%</TD>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>9.37%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 1571</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>13.37%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 2241</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 311</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>0.97%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 163</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>8.99%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 1507</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>1.98%</TD>
<TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>1.35%</TD>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>2.67%</TD>
<TR>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 591</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>14.87%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 2492</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 690</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>0.98%</TD>
<TR>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 16758</TD></TR></T></T></TABLE>
<DIV></DIV>
<DIV>Arkadaslar ankete verdiginiz süper ilgi sonucu gayseyle aramizda 27 fark kalmistir hepinize tesekkürler</DIV>

Arkadaslar bu ankete neden bu kadar ilgisiz kaliyoruz anlamis degilim..............</BLOCKQUOTE>

Travelair
25.02.2006, 21:32
Ilginç bir iddia
Fenerbahçeli taraftarlarin internetteki bulusma noktasi olan www.antu.com isimli sitede, Besiktaslilar?in uçak kiralayip, stat üzerinde tur atacaklari ileri sürüldü. ?Valilige uyari? baslikli yazida, söyle denildi: ?Duyumlarimiza göre Besiktas taraftarlari uçak kiralayacak, üzerinde tahrik edici ifadeler olan bez afisle stadimizin üzerinde tur atip, taraftarlarimizin üzerine yabanci maddeler birakacaklarmis. Uçakla 50 bin kisinin üzerinde dolasilmasina izin vermek bunca insanin canini tehlikeye atmaktir. Sayin Valimizi ve diger yetkilileri uyariyoruz. Bu, kesin delillere dayanan ihbar yazisidir.?

Artik bu isin suyu çikti. Devletin Ingiltere'de oldugu gibi fanatiklere önlem almasi lazim. Ne olacak bunun sonu? Yakinda futbolcu kaçirip maç sonu serbest mi birakacaklar yoksa daha kötüsü mü? Allah korusun herkesi göreve çagiriyorum smileys/smiley3.gif

Emre7
25.02.2006, 21:37
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=6bb6f2ef>

Arkadaslar bu ankete neden bu kadar ilgisiz kaliyoruz anlamis degilim..............</BLOCKQUOTE> sitenin ismini tekrar yazarmisin

tonyali_61
25.02.2006, 21:38
ya birak usta ya stadin üstünde ucacaklarmissssta hikaye bunlar,bos sen bunlari biz kendimize bakalim

U.Sadıkoğlu
25.02.2006, 21:45
puahahahahah yok bombalayaclarhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

tonyali_61
25.02.2006, 21:49
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

zanoylu
25.02.2006, 21:50
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">www.ankette.com (http://www.ankette.com) bombalayin surayi arkadaslar .............smileys/smiley7.gif</TD></TR>

gerçekefsane
25.02.2006, 21:56

V.Manisa maçinda Trabzonspor defansi, defans hatasi yapmazsa maçi çok rahatlikla aliriz. Yeter ki orta saha oyuncularimiz hizli olsunlar. Ömer Riza ve Yattara bu maçta çok pozisyon bulur. Yeter ki Ersun Yanal'in oyun anlayisinda topu kaptirdiktan sonra oyuncularin faul yaptiklarini biliyoruz,sakatlik problemi yasamayalim.

Gökdeniz olsaydismileys/smiley5.gif

tonyali_61
25.02.2006, 21:58
bombaladim orayi daGGGGGGGGGGG

61-firtina
25.02.2006, 22:14
su konya maçini kazanalimda manisa maçini o zaman düsünürüz

61-firtina
25.02.2006, 22:15
su konya maçini kazanalimda manisa maçini o zaman düsünürüz düzeltiyorum sivassmileys/smiley1.gif

Zeki Çelenkoğlu
25.02.2006, 22:23
benden bir oy daha.. hadi hayirlisi...

gerçekefsane
25.02.2006, 22:54
Chelsea- Barcelona maçi birazdan Star'da (tekrar )

BDiler61
25.02.2006, 23:02

V.Manisa maçinda Trabzonspor defansi, defans hatasi yapmazsa maçi çok rahatlikla aliriz. Yeter ki orta saha oyuncularimiz hizli olsunlar. Ömer Riza ve Yattara bu maçta çok pozisyon bulur. Yeter ki Ersun Yanal'in oyun anlayisinda topu kaptirdiktan sonra oyuncularin faul yaptiklarini biliyoruz,sakatlik problemi yasamayalim.

Gökdeniz olsaydismileys/smiley5.gif

haklisin gökdeniz olsa çok iyi olurdu ersun yanalin takimlarinakarsi her zaman çok iyi maçlar çikartti gökdeniz

Emiroğlu
26.02.2006, 00:14
smileys/smiley36.gif

Ilginç bir iddia

Artik bu isin suyu çikti. Devletin Ingiltere'de oldugu gibi fanatiklere önlem almasi lazim. Ne olacak bunun sonu? Yakinda futbolcu kaçirip maç sonu serbest mi birakacaklar yoksa daha kötüsü mü? Allah korusun herkesi göreve çagiriyorum smileys/smiley3.gif

Yok artikkkkk.. Yalandir Ya... Ama Yapsalarda Kötü oLmaz Hani smileys/smiley36.gif

salihismet
26.02.2006, 00:52
Özkan Sümer 1976 da alt yapi hocasiydi,kisa bir sürede olsa beni cali$tirdi
disiplin anlayi$i cok ferkli bir ki$iydi, resmen korkuyorduk ondan. I$ i$ten gectikden sonra onun dogrularini anladim fakat gec oldu.
Alt yapisi ona bagli sayisiz oyuncu yeti$tirdi. T. spor icin dogru $eyler yaptigina inaniyorum. Yönetici yönünü pek bilmem,ba$kan secilmesi mecburi oldu, bunu kendiside acikladi, bana görede iyi bir cesaret örnegi gösterdi. Ayrilma $ekli dogruydu fakat zamanlamasi yanli$ti.
Bu son secime bile zorlamayla katildi, $u $arti koydu: bana 1000 imza getirirseniz aday olurum, Toplanan imza 1300`e yakin, verilen oy imza atanlarin yarisi bile deyil. Bir oyum vardi ona verdim, cünkü futbol anlayi$ina inaniyorum.T. spor ondan veya onun gibilerden mutlaka yararlanmali.

Recep Çaltepe
26.02.2006, 00:54
<T>

su sirada oynanan zaragoza barcelona maçini izleyen var mi bilmiyorum ama maçin sonlarina dogru ilginç olaylar oldu. zaragoza seyircisi, etoo'ya irkçi tezahüratlarda bulundu, etoo ise sahaya terketme kalkisti ancak son anda ikna edildi. bu sirada 0-0 devam etmekteydi. daha sonra barcelona iki gol buldu ve ikinci golün asistini de etoo yaparak zaragoza seyircisine cevabi verdi.

avrupalilar bize barbar der, ama kendileri hala daha medeniyetsiz farkinda degiller. bi de bakalim hassas ruhlu fifa ne gibi bi yaptirim uygulayacak zaragozaya.</TD></TR>

onurts61
26.02.2006, 01:02
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>

su sirada oynanan zaragoza barcelona maçini izleyen var mi bilmiyorum ama maçin sonlarina dogru ilginç olaylar oldu. zaragoza seyircisi, etoo'ya irkçi tezahüratlarda bulundu, etoo ise sahaya terketme kalkisti ancak son anda ikna edildi. bu sirada 0-0 devam etmekteydi. daha sonra barcelona iki gol buldu ve ikinci golün asistini de etoo yaparak zaragoza seyircisine cevabi verdi.

avrupalilar bize barbar der, ama kendileri hala daha medeniyetsiz farkinda degiller. bi de bakalim hassas ruhlu fifa ne gibi bi yaptirim uygulayacak zaragozaya.</TD></TR>

Korner atilirken irkci soylemler baslamisti etoo cikmaya kalkti ama ikna edildi ve o korner penalti kirmizi kart oldu ilahi adalet bu olsa gerek

sevgili samuel etoo burayi takip etmedigini biliyorum ama sana maymun diyen , derinin rengiyle alay edenlere soyliyecegimiz kelimler vardir elbette hepimiz maymunuz hepimiz zenciyiz

Avrupa ortacagda biraktigi gercek kimligine geri donuyor gibi ahh bizde ortacagda biraktigimiz gercek kimligimize donebilsek

Muhalif
26.02.2006, 01:04
Etoo yari yolda kaldi.. en kötüsü de yari yolda kalmaktir zaten... basladigi isi bitirmeliydi.. dönmemeliydi bence geri.. dönen alçak olsun hatta:)

Gollerin de tam bu dakikadan sonra gelmesi hos oldu dogrusu.. zalimin zulmü varsa sevenin Allah'i var durumlari falan olustu:)

Ayrica golleri atan Ronaldinho ve Larsson'un kosup Etoo'ya sarilmalari da iyi bir mesaj oldu sanirsam ele güne karsi..

Tamtamimizi çaldik yanindayiz Etoo:)

Travelair
26.02.2006, 01:05
<T>

Pis insanlar. Biz kimin daha insancil oldugunu çok iyi biliyoruz. O maç büyük ihtimal berabere bitecekti. Ama Allah'in sopasi yok

eys_61
26.02.2006, 01:43
febe maçindan dolayi zaragozaya karsi sempatim vardi yerle bir etti ahmak heriflersmileys/smiley7.gif ama ilahi adalet iste...

Emiroğlu
26.02.2006, 01:57
<T>

BEnde izledim... ve sonn sinirlendim.. kendi takimlarindada zenci futbolcu bulunmasina ragmen etoyla alay etmeleri cok aptalcaydi.. kendilerince dünyaya medeniyet dersi verenülkelerde bu olaylari görmek komik ve üzücü.. BIZDEN DERS ALMALARI GEREK

KuĞu
26.02.2006, 01:59
bende izledim ve etoyu tebrik ediyorum harika bir hareket yapti sahayi terketmek isteyerek smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Taner Gündoğdu
26.02.2006, 02:05
bu sadece bu maçta olmadi spikerin demesine göre chealse maçinda da ingilizler yapti bu terbiyesizligismileys/smiley7.gif

Analyzer
26.02.2006, 02:06
Etoo yari yolda kaldi.. en kötüsü de yari yolda kalmaktir zaten... basladigi isi bitirmeliydi.. dönmemeliydi bence geri.. dönen alçak olsun hatta:)

Gollerin de tam bu dakikadan sonra gelmesi hos oldu dogrusu.. zalimin zulmü varsa sevenin Allah'i var durumlari falan olustu:)

Ayrica golleri atan Ronaldinho ve Larsson'un kosup Etoo'ya sarilmalari da iyi bir mesaj oldu sanirsam ele güne karsi..

Bu ilk basta öyle birsey gibi gözükse de öyle birsey degil aslinda. Eto'o'nun sahayi terketmek isteyisi yüregi ise sahaya geri dönüsü de kendisine kucak açan Barcelona'ya olan sevgisidir kanaatimce. Bir hareket bin sözden daha fazlasini anlatir yeri gelince. Chelsea maçinda Eto'o topu ayagina alinca maymun sesi çikaran Chelsea taraftarlari Eto'u nun golüyle yenildikten sonra Zaragosa taraftarlari da maç 0-0 iken Eto'o ya karsi irkçi tezahürat yapip maçtan 2-0 yenik ayrildilar. Ayrica Chelsea'de Drogba, Phillips, Gallas, Geremi, Makalele v.s. gibi çok sayida siyahi futbolcu var. Zaragosa takiminda dasiyahi oyuncular var.Eger para hersey degilse bu futbolcularin da irkçi tezahüratlari protesto etmeleri gerekir. Eto'o tek basina bütün bunlarin üstesinden gelmek zorunda degil. Ya da Fifa söyle bir açiklama yapmali: "Yapilan incelemeler sonucu maçlarda maymun sesi çikaranlarin bunu kasitli yapmadiklari, gerçekten maymun olduklarindan çikaracak baskasesleri olmadigi için böyle sesler çikardiklari tespit edilmistir. Tüm dünya futbol kamuoyunun bilgilerine sunariz".

Emiroğlu
26.02.2006, 02:07
uploads/lazoliii/2006-02-26_020656_0063.jpg

uploads/lazoliii/2006-02-26_020540_065.JPG

Emiroğlu
26.02.2006, 02:08
Pekde Yakismis Yav smileys/smiley36.gifArkadasLar Bu Tanitimdan Haberi oLan Varmi ? Suan bugün Bi Sitede Yayinlanmis smileys/smiley4.gif

Taner Gündoğdu
26.02.2006, 02:43
nasil kaçirdiksmileys/smiley36.gif

cemka
26.02.2006, 10:54
<T>
<TR>
<TD align=middle bgColor=#ffffc0 colSpan=4>
SIZCE TÜRKIYENIN EN ATESLI TARAFTAR GRUBU HANGISI ?

</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#feff8b>
<TD bgColor=#feff8b>
<CENTER>%</CENTER></TD>
<TD bgColor=#feff8b>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>3.50%</TD>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>7.89%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 1335</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>15.04%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 2544</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>2.45%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 415</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>3.26%</TD>
<TR>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 1581</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>13.46%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 2278</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>1.84%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 312</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>1.62%</TD>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>1.55%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 262</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>1.07%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 181</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>8.94%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 1512</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>1.96%</TD>
<TR>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 85</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>1.34%</TD>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>2.65%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 449</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>3.51%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 594</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>14.98%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 2534</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>4.10%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 693</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 167</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 16918</TD></TR>
<TR>
<TD align=middle bgColor=#feff8b colSpan=4>Return to: anket dernegi (http://www.ankette.com/) </TD></TR></T></TABLE>

arkadaslar, su ankata asilalim biraz yaaff...bu ne... pis gayseliler iyice yaklasmis.... hadi arkadaslar yaa...

Murat'
26.02.2006, 11:59
lisnkini verde asilalaim

Zeki Çelenkoğlu
26.02.2006, 12:12
www.ankette.com (http://www.ankette.com)

Recep Çaltepe
26.02.2006, 12:13
<T>
<BLOCKQUOTE id=cbbf2749>
<T>
<T>
<TR>
<TD align=middle bgColor=#feff8b colSpan=4>Current Results for ULUSAL TARAFTAR GRUBU ANKETI </TD></TR>
<TR>
<TD align=middle bgColor=#ffffc0 colSpan=4>
SIZCE TÜRKIYENIN EN ATESLI TARAFTAR GRUBU HANGISI ?

</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#feff8b>
<TD bgColor=#feff8b>
<CENTER>%</CENTER></TD>
<TD bgColor=#feff8b>
<TR>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 593</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>7.88%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 1336</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>15.05%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 2551</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>2.47%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 418</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>3.26%</TD>
<TR>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 1585</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>13.47%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 2284</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>1.84%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 312</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>1.62%</TD>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>1.55%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 262</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>1.07%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 182</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>8.93%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 1513</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>1.96%</TD>
<TR>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 85</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>1.33%</TD>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>2.65%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 449</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 594</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>15.00%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 2542</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="12%" bgColor=#ffffc0>4.09%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 693</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 167</TD></TR>
<TR>
<TD align=right width="13%" bgColor=#ffffc0> 16950</TD></TR></T></TABLE>

http://www.ankette.com/ateslitaraftar.html (http://www.ankette.com/ateslitaraftar.html)</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE></BLOCKQUOTE>

TSezgin61
26.02.2006, 12:19
hadi arkadaslar herkes oy versin. (bu topicte amma sayfa yazilmis ha)

zedboysts
26.02.2006, 12:36
Arkadaslar bizim forma tanitimindaki sayi ikonlari simdi giydikleri ile ayni deil bi bilgisi olan var mi?

Murat'
26.02.2006, 12:38
yolluyorum bileee

Burçak
26.02.2006, 12:53
bende yolladim simd. herkes arkadasina msn den falan desin. hadi oylar gelsiin. smileys/smiley1.gif

gerçekefsane
26.02.2006, 13:00
Arkadaslar bizim forma tanitimindaki sayi ikonlari simdi giydikleri ile ayni deil bi bilgisi olan var mi?

Futbol kulublerinin maçlarda giyecegi formalar belli kurallara tabidir.

forma tanitimdaki formalar ise, tanitim amaçli oldugu için sayi ikonlarinin nasil oldugunu önemli degildir.

Onur
26.02.2006, 14:13
(Yaff sirasi degil ama en çok bakilan topic bu oldugundan buraya yaziyorum...)

TSClub tan forma siparis ettim fakat numara yazdirmak istemedim. Çünkü bazilarinda 4. rakam ve harf etiketleri kullanilmis. Eger orjinal tsclub çikisli formasi olan var sa buraya fotosunu koyabilir mi.? Yani sözün özü bizim siparis ettigimiz formalarda sirt numarasi ve isim nasil duruyor?

Taner Gündoğdu
26.02.2006, 14:20
var ama dijital makinam yoksmileys/smiley5.gifbenim çok hosuma gitti. helede uzun bir isim olunca güzel oluyorsmileys/smiley2.gif

UğuR
26.02.2006, 14:21
Fatih Sivas maçinda oynuyormu haberi olan varmi ...

Onur
26.02.2006, 14:24
var ama dijital makinam yoksmileys/smiley5.gifbenim çok hosuma gitti. helede uzun bir isim olunca güzel oluyorsmileys/smiley2.gif

Hangi renkte ve sayfa basindaki bmnforum resmindeki font mu?

Taner Gündoğdu
26.02.2006, 14:36
bende ki bordo forma. haliyle üstüne mavi yazi. yani o resimdekinin tam ters renkli olani

ozcilingir
26.02.2006, 15:03
EDIT

#10 Fietra
26.02.2006, 15:08

Süper slogan Cenk abismileys/smiley1.gif

Sana katiliyorum Eto'o basladigi isin devami getirecekti yanlis yapti.

Emiroğlu
26.02.2006, 15:47
RIZE 0 - Kayseri 0

Denizli 1 - malatya 0

Diyarbakir 0 - KOnya 1

Gençlerbirligi 0 - Ankaragücü 1

Samsun 0 - Ankaraspor 1

Maclarin Bitimine 3 Dk Var

Kayseri Berabere Kalmak ÜZere Cok iyi Sans Hadi Trabzonsporum Cak Su Sivasa.

selcuk
26.02.2006, 15:55
riiiiiizesmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Emiroğlu
26.02.2006, 15:57
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

RIZE 0 - Kayseri 0

Denizli 1 - malatya 0

Diyarbakir 0 - KOnya 1

Gençlerbirligi 0 - Ankaragücü 1

Samsun 0 - Ankaraspor 1

Maclarin Bitimine 3 Dk Var

Kayseri Berabere Kalmak ÜZere Cok iyi Sans Hadi Trabzonsporum Cak Su Sivasa.

MACLAR BU SONUCLARLA BITTI RIZEYI GÖNÜLDEN KUTLUYORUMsmileys/smiley32.gif

bu arada diyarbakir - konya macina yarida kaldi yaziyorsmileys/smiley36.gif

Zeki Çelenkoğlu
26.02.2006, 15:59
denizli 1-0 malatya
gol. mehmet yilmaz 84'

helal be smileys/smiley17.gif

maç bitti

selcuk
26.02.2006, 15:59
diyarli kirolar düsmeyi bence artik garantiledi

selcuk
26.02.2006, 16:01
denizli 1-0 malatya
gol. mehmet yilmaz 84'

helal be smileys/smiley17.gif

maç bitti

mehmet yilmazin disleri dökülmeye devam ediyor gibi denizlidesmileys/smiley36.gif

İslam Sezer
26.02.2006, 16:13
kayseri berabere yenersek sivasi bu hafta 2 puan kaliyor arada...

Emre GÜRDAL
26.02.2006, 16:32
ya mehmet gene atmis golu ne olacak ya baksana adam bizde yilda 1 tane atiyodu gitti 3 dort macta 4 tane atti anlamadim bize karsi bi kasti mi var

irfanköse276
26.02.2006, 16:45
d.bakirda seyirciler sahaya inmis. D.bakira geçmis olsun mu desek hayirli olsun mu desek :D

UğuR
26.02.2006, 16:50
trabzon spor 0 siva s 0 ilk yari sonucu

Tayfun u nasil oynatiyor bu Hoca anlamiyorum.

Emre B.
26.02.2006, 16:57
Mehmet Yilmaz böyle giderse gol krali olur

Atmaca
26.02.2006, 17:56
Mehmet Yilmaz böyle giderse gol krali olur

Trabyon seneye iyi bir golcü alacak, ahada buraya yaziyorum: Mehmet YILMAZ

AyhanPe
26.02.2006, 17:59
hocanin oyun degisikleri ve özellikle zamanlamasi skandal..bilmiyorum bu hocadan emin degilim güvenemiyorum pek

Punisher-61
26.02.2006, 18:13
diyarli kirolar düsmeyi bence artik garantiledi

gitsin bee birdaqha gelmesinler zaten

Mehmet_Mercanlı
26.02.2006, 18:19
ya bunasil bitaktik ya gol yememek için leler yaptilar ben iki takimida kutluyorum helal iyi mucadelesmileys/smiley32.gif

Mehmet_Mercanlı
26.02.2006, 18:22
ama ben takimi mucadelesinden dolayi kutluyorum gercekten sivas maca iyi hazirlanmis bizimkiler ellerinden geleni yapti