PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (Genel)

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 [36] 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82

selimberkan
02.02.2006, 10:05
eee simdi kursundan korkmayan adam nasil tarsnfer edecegiz???

TSunami
02.02.2006, 10:07
yeni transferlerimiz

polat, abdülhey, memati

ozcan_asanoglu
02.02.2006, 10:10
ben bilal ile ilgili haberlere inanmiyorum....zaten seneye için anlasildi malayta ile..

selimberkan
02.02.2006, 10:11
yeni transferlerimiz

polat, abdülhey, memati

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gif

coach
02.02.2006, 10:28
uploads/coach/2006-02-02_102813_LO.JPG

owenank
02.02.2006, 10:28
Istanbul gazetelerinin Bilal olayi ne kadar dogru bilmiyorum cunku bu adami bize vermemisti Malatya. Hatta Volkan ve Emrahi verirken bile para karsiligi olmustu transfer. Buna sebep de Malatyanin dusme tehlikesi idi. Hatta bunda 2-3 gun once, Malatya baskani, sene sonunda, Trabzonspordan hebersiz Bilali kimseye satmayacaklarini cunku onceligin Trabzonsporda oldugunu soylemisti. Önce Everton haberleri, sonra bu Bilal haberi, sanki bize gelme ihtimali olan topculara simdiden bakin Trabzon boyle tehlikeli bir yer imaji uyandirmak isteyen basinin planli bir hareketi gibi.Nedir bize olan bu kin ve nefret anlamis degilim.

Küçükalioğlu
02.02.2006, 10:33
simdi öncelikle kursunlanma olayi of'lu ismail in yigeni organize etmistir diye bazi çevrelerde her tasin altindan bo of ilçesi çikiyor gibi yazilar görüyorum öncelikle sunu sormak lazim su anki mevcut baskanimizda of lu ne olacak simdi böyle birsey olurmu böle saçmalik olurmu ben oflu degilim, bizim en büyük sorunumuz kimse dile getirmesede bu ilçe çatismalaridir araya nifak sokmalar bilmem neler simdi bu hakan süleyman denen soysuzu ver bakalim oflularin eline ne yapacaklarbu sahsabunu düsünen yok, benim tek bildigim garalahana dolmasini, hamsiyi, misir ekmegini, muhlamayi, kuymagi yiyormu arkadas gerisi tras banane ilçesinden bilmem nesinden zaten bu degerlerimizi kaybettigimizden bu durumlara gelmedikmi. yazik çok yazik..!

coach
02.02.2006, 10:40
Istanbul gazetelerinin Bilal olayi ne kadar dogru bilmiyorum cunku bu adami bize vermemisti Malatya. Hatta Volkan ve Emrahi verirken bile para karsiligi olmustu transfer. Buna sebep de Malatyanin dusme tehlikesi idi. Hatta bunda 2-3 gun once, Malatya baskani, sene sonunda, Trabzonspordan hebersiz Bilali kimseye satmayacaklarini cunku onceligin Trabzonsporda oldugunu soylemisti. Önce Everton haberleri, sonra bu Bilal haberi, sanki bize gelme ihtimali olan topculara simdiden bakin Trabzon boyle tehlikeli bir yer imaji uyandirmak isteyen basinin planli bir hareketi gibi.Nedir bize olan bu kin ve nefret anlamis degilim.

Neden olucak zamaninda Trabzon ve Trabzonspor bu bahsettigin kisi ve gruplari her alanda tezbih(!) gibi siraya dizdide ondan.

Faik Yılmaz
simdi öncelikle kursunlanma olayi of'lu ismail in yigeni organize etmistir diye bazi çevrelerde her tasin altindan bo of ilçesi çikiyor gibi yazilar görüyorum öncelikle sunu sormak lazim su anki mevcut baskanimizda of lu ne olacak simdi böyle birsey olurmu böle saçmalik olurmu ben oflu degilim, bizim en büyük sorunumuz kimse dile getirmesede bu ilçe çatismalaridir araya nifak sokmalar bilmem neler simdi bu hakan süleyman denen soysuzu ver bakalim oflularin eline ne yapacaklarbu sahsabunu düsünen yok, benim tek bildigim garalahana dolmasini, hamsiyi, misir ekmegini, muhlamayi, kuymagi yiyormu arkadas gerisi tras banane ilçesinden bilmem nesinden zaten bu degerlerimizi kaybettigimizden bu durumlara gelmedikmi. yazik çok yazik..!

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Tmac61
01.02.2006 daki idmanimiz;

http://www.trabzonspor.org.tr/videolar/010206_antreman.wmv

selimberkan
02.02.2006, 10:43
01.02.2006 daki idmanimiz;

http://www.trabzonspor.org.tr/videolar/010206_antreman.wmv

saol kardes

Travelair
02.02.2006, 10:59
Bu olaylar bu kadar büyüktü de neden bu zamana kadar kimsenin sesi çikmadi? Trabzonspor'un imaji yerlerde sürünüyor. Çok üzgünüm

ahmetansu61
02.02.2006, 11:07
gökdeniz ne isler asti basimiza.

kendinide yakti bizide yakti. cikip en ii sekilde oynayacak sonrada bi takima satilacak. yoksa bu cocuk burda kaldikca bize de kendinede zarar vericek.

ama mafyaysa mafya kardesim. uyuma mehmet ali yilmaz. guya onursal baskansin. yan gel yat....

Faik Yılmaz
02.02.2006, 11:13
gökdeniz ne isler asti basimiza.

kendinide yakti bizide yakti. cikip en ii sekilde oynayacak sonrada bi takima satilacak. yoksa bu cocuk burda kaldikca bize de kendinede zarar vericek.

ama mafyaysa mafya kardesim. uyuma mehmet ali yilmaz. guya onursal baskansin. yan gel yat....

evet ya hatasini baska hatalarla kapatma yoluna gitti. buda sonucu daha kötü yapti. ama mafyada kuraldir bir söz verilmisse yapilir. yaplmazsa bu acizlik ifadesidir. ula boyu küçük ama takimimiza açtigi yaralar çok büyük bu gökdenizin.

ne yapacagiz bilmem...smileys/smiley5.gif

eren_61
02.02.2006, 11:21
bu olaylardan sonra takim hakkinda referans isteyen futbolcular bunlari duyunca gelir mi sizce????

Tahir
02.02.2006, 11:26
Bu gün ahlanip vahlanma günü degildir.Bu gün her zamankinden daha çok kenetlenme, futbolcularimiza kisaca takimimiza sahip cikma günüdür.Hepimiz bu bilinçle hareket edersek bu zor günleri daha kolay asariz.

Küçükalioğlu
02.02.2006, 11:28
hazir bu olaylarüzücü de olsa yasanmisken su stad projesi hayata geçsede trabzonspor 1 seneliginede olsa istanbulda oynasa hem olaylar sogur, hem istanbuldaki taraftar kitlesi özlemini gidermis olur, hemde kendi görüsümce trabzona artik büyük gelen trabzonspor'u özlerler biraz. Sunada karsiyim her ne kadar trabzon'a trabzonsporbüyük gelsede 1 seneligine olsun bazi arkadaslar gibi düsünmüyorumsüresiz istanbula gelsin anlaminda.çünkü her ne olursa olsun TAS YERINDE AGIRDIR..!

Tahsin Armutcu
02.02.2006, 11:33
bunu yapanlar kesinlikle trabzonlu olamaz, kendi evladindan harac isteyen adam, kendi evladini tehdit eden bizden degildir, bunlarin trabzonlulugundan kusku duyarim

Travelair
02.02.2006, 11:41
Ben herseyden öte Gökdeniz'e üzülüyorum. Eger devlet olaya agirligini koyarsa Gökdeniz paçayi siyiramaz gibime geliyor

Tahir
02.02.2006, 11:46
Baksaniza Bilal bile korkmus gelmeye.Siz düsünün diger alinmaya çalisilan yabancilarin halini.

Hekimoğlu
02.02.2006, 11:47
Ben herseyden öte Gökdeniz'e üzülüyorum. Eger devlet olaya agirligini koyarsa Gökdeniz paçayi siyiramaz gibime geliyor bu herifin basimiza açtigi belalar bir degil bin degil.boyuna bakmadan böyle islere kalkisir ondan sonra da trabzonspor'un oyuncusudur sahip çikalim diyoruz.nesine sahip çikacaksin.her türlü alavera dalavera onda haram para onda mafya iliskisi onda yalancilik onda fener'e imza atan da o gel de sahip çik.

Faik Yılmaz
02.02.2006, 11:50
Baksaniza Bilal bile korkmus gelmeye.Siz düsünün diger alinmaya çalisilan yabancilarin halini.

bizi istemeyeni bizde istemeyiz.....smileys/smiley7.gif

TSelif
02.02.2006, 11:53
iyide napicaz biz ya..TRABZONSPOR un çikarini düsünmek zorundayiz ..da bu nasil olacak bilmiyormsmileys/smiley5.gif

bir laf vardir . Yukari tükürsen biyik, asagi tükürsen sakal..

gönder gitsin ikisinide . Eee kim oynayacak of of . futbolcu bile alamazken böyle bir lükse sahip degiliz. yani yine destek yine destek

Hekimoğlu
02.02.2006, 11:53
Baksaniza Bilal bile korkmus gelmeye.Siz düsünün diger alinmaya çalisilan yabancilarin halini. bilal gitsin kumda çelik çomak oynasin. Edited by: hekimoglu

ozcan_asanoglu
02.02.2006, 11:56
"ABDEST ALALIM, KAFAMIZA SIKIN"....pankart yaptiralim, bizle ugrasan herkese mesaj olsun...

halil ibo
02.02.2006, 11:58
Bilal olayina inanmiyorum.Onu Bizans'a pazarlamak isteyen Trabzonspor düsmani medyanin oyunu gibi geliyor.Hani normalde bizden bahsetmeyip kötü durumumuzda bizi manset yapan adi Bizans medyasi.Ve o Ist.kulüplerinin ve baskanlarinin k.... yalayan medyanin güdümünde yerel basin IS-TE-MI-YO-RUUUUUUUUUUM.(Bu lafim günebakis gazetesine)

TSelif
02.02.2006, 12:02
Bilal olayina inanmiyorum.Onu Bizans'a pazarlamak isteyen Trabzonspor düsmani medyanin oyunu gibi geliyor.Hani normalde bizden bahsetmeyip kötü durumumuzda bizi manset yapan adi Bizans medyasi.Ve o Ist.kulüplerinin ve baskanlarinin k.... yalayan medyanin güdümünde yerel basin IS-TE-MI-YO-RUUUUUUUUUUM.(Bu lafim günebakis gazetesine)

bu gazeteler adami fitil eder zatensmileys/smiley7.gif. Ortaligi karistiran onlar degil mi?smileys/smiley7.gif smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

TAMTÜRK61
02.02.2006, 12:07
Bu gün ahlanip vahlanma günü degildir.Bu gün her zamankinden daha çok kenetlenme, futbolcularimiza kisaca takimimiza sahip cikma günüdür.Hepimiz bu bilinçle hareket edersek bu zor günleri daha kolay asariz.

Arkadaslar önce birlik-beraberlik ve takimimizin basarisi. Son yönetim ne ypacagina gelecek sezon icin karar versin..

Travelair
02.02.2006, 12:16
Diger kulüp baskanlarina bakiyorum da, acaba mafya lekesi atilmaya çalisilan kulübümüze neden destek mesajlari yollamiyorlar?

Ben söyleyeyim, ödleri kopuyor, çünkü birçogu mafyayla içiçe

degok
02.02.2006, 12:16
Arkadaslar. Görüldügü üzere takimin üzerindeki kara bulutlar ve talihsizlikler giderek artiyor. Bir gurup çapulcu trabzonda bizim yuvamizda yani ve gözümüzün önünde futbolcularimizdan haraç istiyor, kaçirip kafasina silah dayiyor. Hemde takimin trabzonlu olan en önemli topçularina hatta ve hatta kaptanina tehtitler savurup kursun yagdiriyor.

Olaylardan anlasildigi üzere söz konusu durum yeni de degil. Belirli bir geçmisi ve gelisimi var. Bu olaylar takima cem papiladan, azizeden, mhk dan daha fazla zarar vermistir. Kafaca rahat olmayan, haraç istenen, kaçirilip seni bacagindan vururuz futbol hayatini bitiririz tehtitleri alan futbolcular sizce maça rahat rahat çikabilirmi. Antremanda rahat olabilirmi.

Yanliz sunu da belirteyim ki helal olsun kaptanimiza. Bu çapulculara karsi dik durmasini bilmis. Abdes alayim da kafama sikin demis adam. Kurban olsun herkes sana kaptanim.

Gelelim olayin asil boyutuna. Bu tip çapulcular her yerde vardir kesinlikle. Istanbulda alalari vardir hemde.O ezik takimlarive futbolculari kimbilir neler veriyordur bunlara. Örnek isterseniz bir kalemde aklima gelen, BJK ile çakici iliskisi, ridvan ile kumar ve atyarisi çeteleri arasindaki iliskiverilebilir.

Bizi ilgilendiren kismi ise trabzon ayagidir. Burada sunu belirtmek isterim ki, bir takimin topçusu kaçiriliyor kafasina silah dayaniyor. Diger bir topçusundan haraç aliniyor araya istanbuldan hatirli kisiler sokuluyor, haraç geri veriliyor(Eger dogruysa tabi) tüm bu olaylar olurken bizim yönetim ya uyuyor yada uyuma numarasi yapiyor. Ya arkadas senin su anda en degerli topçun kim. Gelen transfer tekliflerindeki rakamlar da ispat ediyorki fatih. EEE sen bu adama verilen 5 milyon euro bedeli komik buluyorsun degeri 2 katidir diyorsun. Ama adam 10 para etmez bir kursuna hedef olacak noktaya gelmis haberin yok. Elin çapulcusu adami tehtit etmis futbol hayatini bitiririz demis daga kaldirmis, digerini haraca baglamis yönetim durumu bilmiyor. Istanbuldaki hatirli kisiler biliyor yönetim bilmiyor. Yada biliyorda bilmemelikten geliyor. Ikiside hata. Arkadas yönetici olmak sadece futbolu yönetmek degildir. Futbolcunun özel hayatini da takip edeceksin, derdini sikintisini da bileceksin.

Ben gelisen bu olaylarda yönetimin de duyarsizliginin etkisi var diye düsünüyorum. Yönetim derken bu günkü yönetim de dahil olmak üzere bir önceki yönetimi de kast ediyorum.

selimberkan
02.02.2006, 12:20
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490>
<T>
<TR>
<TD =titsBaslik-little bgColor=#f9f9f0></TD></TR>
<TR>
<TD =titsBasliklar bgColor=#f9f9f0>FLAS, FLAS, FLAS.. Iki futbolcusunun araç ve isyerleri mafyanin kursunlarina hedef olan Trabzonspor, valilikten koruma talebinde bulundu. Açiklama Trabzon Valisi'nden geldi.</TD></TR>
<TR>
<TD =stdSmall align=right bgColor=#f9f9f0 height=10>02 Subat 200610:50</TD></TR>
<TR>
<TD align=right bgColor=#f9f9f0>Yazi boyutunu büyütmek için http://image.haber7.com/font-size-12px.gif http://image.haber7.com/font-size-14px.gif http://image.haber7.com/font-size-16px.gif </TD></TR>
<TR>
<TD id=C&#111;ntent>http://image.haber7.com/haber/24335.jpg

Trabzon Valisi Hüseyin Yavuzdemir, Trabzonspor Kulübü'nün kendilerinden koruma talebinde bulundugunu bildirdi.

Trabzon Valisi Hüseyin Yavuzdemir, ''Trabzonspor Kulübü koruma talebinde bulundu'' dedi.

Vali Yavuzdemir, gazetecilere yaptigi açiklamada, bugün ulusal bir gazetede yer alan ''bir ay önce Fatih Tekke'nin ayaklarinin dibine ates edildigi, Valiyle görüsen Trabzonspor Kulübü Baskani Nuri Albayrak'in olayin kapatilmasini sagladigi'' yönündeki haberi degerlendirdi.

Vali Yavuzdemir, Valilige ve emniyete basvuruldugu iddialarinin gerçegi yansitmadigini belirterek, ''Söz konusu gazetede yazilanlarin asli yoktur'' dedi.

Trabzonspor Kulübü'nün, güvenliklerinin saglamasi yönünde Valilige müracaat ettigini ifade eden Vali Yavuzdemir, ''Koruma talebinde bulundular. Bunu degerlendirecegiz'' diye konustu.

Trabzon'da 30 Ocak 2006'da Trabzonspor'un kaptani Fatih Tekke ve esinin otomobilleri ile Gökdeniz Karadeniz'in esi Serra Karadeniz'in otomobili ve isyerine yönelik silahli saldiri düzenlenmisti.</TD></TR></T></TABLE>

Travelair
02.02.2006, 12:24
Atay Aktug döneminde de bir bina/cam kursunlama olayi yasanmisti. Bedava bilet istiyorlar falan denmisti sanirim Acaba bu konuyla ilgisi varmiydi? Yanlismi hatirliyorum?

Edited by: Travelair

Tansu Onur Erdoğan
02.02.2006, 12:30
allah belalarini versinnn

selimberkan
02.02.2006, 12:31
allah belalarini versinnn

amin

Travelair
02.02.2006, 12:32
Kaynak:hurriyet.com.tr

Besiktas?in Ailton?a 280 bin $ borcu var!

Kemal DOGAN / HAMBURG

BESIKTAS?in Almanya?nin Hamburg takimina kiraladigi Ailton?un menajeri Werner Helleckes, siyah beyazli kulübün Brezilyali futbolcuya 280 bin dolar gerektigini iddia etti. Helleckes, Sport Bild dergisine yaptigi açiklamada, "Besiktas?tan futbolcuma alacaklarindan vazgeçilmesi için baski yapiliyor. Oyuncum tehdit ediliyor" derken, olayin hukuk yoluyla FIFA?ya yansiyabilecegini vurguladi. Ailton ise, "Istanbul?a bir daha dönmek istemiyorum" demekle yetindi.

Su Besiktas da az anladigin degil Adamlar o parayla Jun'u kiraladi Ailton sen bir bardak soguk su iç smileys/smiley36.gif

Bu arada mafya ariyorsunuz Bizans medyasi bir buna bir de beyzbol sopali Ribery kaçiricilarina da bakmaniz lazim

selimberkan
02.02.2006, 12:34
istanbul yuzunden yildizlar turkiyeye gelmiooya

halil ibo
02.02.2006, 12:35
<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Gine Senegal karsisina çikiyor
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/300106yattara.jpgFutbolcumuz Ibrahima Yattara?nin da forma giydigi Gine Milli Takimi bu aksam 17.00?de Afrika Uluslar Kupasi çeyrek final maçinda Senegal?le karsilasacak.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Gine, karsilasmayi kazandigi takdirde 7 Subat?ta Misir ? Demokratik Kongo Cumhuriyeti maçinin galibiyle oynayacak.
<DIV align=right>02.02.2006 10:15:00</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gifKaybetmeleri dileklerimle...</DIV>

selimberkan
02.02.2006, 12:36
maçi kanal A MI VERIOR

Faik Yılmaz
02.02.2006, 12:37
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 ="metin"><T>
<T>
<TR>
<TD>Gine Senegal karsisina çikiyor
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/300106yattara.jpgFutbolcumuz Ibrahima Yattara?nin da forma giydigi Gine Milli Takimi bu aksam 17.00?de Afrika Uluslar Kupasi çeyrek final maçinda Senegal?le karsilasacak.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Gine, karsilasmayi kazandigi takdirde 7 Subat?ta Misir ? Demokratik Kongo Cumhuriyeti maçinin galibiyle oynayacak.
<DIV align=right>02.02.2006 10:15:00</DIV></TD></TR></T></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gifKaybetmeleri dileklerimle...</DIV>

hayatimda ilk defa yattarnin oldugu takimin yenilmesini istiyorum. ula derdimiz boyumuzu geçti....

bida onun yoklugu ile ugrasmasak ya...

Salih Yazıcı
02.02.2006, 12:38
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Trabzon?dan dev adim

Ömür AVCI / TRABZON, (DHA)

Bordo mavililer, Istanbul Kartal?da açmayi düsündükleri benzin istasyonu için girisimlerini sonuçlandirdi. Projede ilk etapta 10 milyon dolar bekleniyor.

TRABZONSPOR Baskani Nuri Albayrak?in, kulübün gelir kaynaklarinin artirilmasi yönündeki çalismalari ilk meyvelerini vermeye basladi. Bordo mavililer, Istanbul Kartal?da açmayi düsündükleri benzin istasyonu için girisimlerini sonuçlandirdi. Trabzonspor bu proje sonunda ilk etapta 10 milyon dolar, ardindan da her yil en az 1-2 milyon dolar gelir bekliyor. Eski baskanlardan Özkan Sümer?in baslattigi, Atay Aktug yönetiminin de üzerinde çok durdugu benzin istasyonu projesi için Baskan Nuri Albayrak?in girisimleri ile son noktaya gelindi. Mevcut yönetimin yetki verdigi Albayrak, istasyonla ilgili görüsmeleri sonuçlandirdi.

Tesis için arsa araniyor

Bugüne kadar belediyelerle sorun yasandigi için sonuçlandirilamayan projede, Istanbul Büyüksehir Belediyesi ve Kartal Belediyesi?nden gerekli imzalar tamamlandi ve benzin istasyonu projesinin önünde engel kalmadi. Trabzonspor Kartal Tesisleri yanindaki arsada insa edilecek benzin istasyonu, yap-islet-devret modeliyle ihaleye çikartilacak. Yönetimin bu ihaleden en az 10 milyon dolar gelir bekledigi vurgulanirken, yapilacak sözlesmeye göre her yil kardan da belli bir pay alinacak. Bu miktarin da yillik 1 milyon dolarin üzerinde gerçeklesmesinin beklendigi ifade edildi. Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, ayrica Istanbul Büyüksehir Belediye Baskani Kadir Topbas ile yaptigi görüsmede yeni bir tesis için arsa arayislarina basladigini bildirerek bu konuda da yardim istedi</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Salih Yazıcı
02.02.2006, 12:41
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">ARKDASLAR ARTIK BU TAKIMA SAHIP ÇIKMALIYIZsmileys/smiley32.gif</TD></TR>

gerçekefsane
02.02.2006, 12:42
maçi kanal A MI VERIOR

hayir, KanalA maçlari 3 subat'tan itibaren maçlari yayinlayacak.

Tahir
02.02.2006, 12:47
Baskanin özel iliskilerini kullanarak kulübe bu konularda yardimci olmasi sevindirici.Projede emegi olalara minnettariz.smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

DKaraduman
02.02.2006, 12:49
maçi kanal A MI VERIOR

<DIV> </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>ee hangi kanal veriyo o zaman ve frekanslari ne????</DIV>

Travelair
02.02.2006, 12:52
Eta örgütü Ispanya'da nasil etkisiz hale getirildi hepiniz biliyorsunuz. Artik birlik içinde büyük bir halk yürüyüsünün sirasidir. Yoksa bu kara lekeyi üstümüzden atamayiz

selimberkan
02.02.2006, 12:53
ewt yattaranin maçlarini hangi kanla verior frekanslari ne ozaman????

halil ibo
02.02.2006, 12:55
Benimde aklima taraftar tepkisi olarakbu geliyor.Hani Cem Papila ............ine karsi gösterilen tepkinin daha büyügü daha büyük ............ olan bu çapulculara karsi gösterilmeli.

Nytre
02.02.2006, 13:03
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=730 align=center bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD width=14></TD>
<TD =hurtextverdana vAlign=top width="100%">
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width="100%">
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=left>
<T>
<TR>
<TD =digermansetler style="BORDER-BOTTOM: #e0e0e0 1px solid" vAlign=center align=left width="100%" height=16>Gündem (http://www.hurriyet.com.tr/gundem/)</TD></TR>
<TR>
<TD align=left width="100%" height=14>http://www.hurriyet.com.tr/images/spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width="100%">
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=left bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =hurtextverdana vAlign=top align=left width="100%">
<T>
<TR>
<TD =muhabir vAlign=top align=right width="100%">2 Subat 2006 </TD></TR>
<TR>
<TD =hurtextverdana vAlign=top align=left width="100%">Trabzonlu futbolculara saldiriyi Peker?in adami mi azmettirdi

http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/1004779.jpgIstanbul polisi, Trabzonsporlu Fatih Tekke ile Gökdeniz Karadeniz?in otomobil ve isyerlerine yapilan silahli saldirinin arkasinda, "Aydin" olan soyadini Sedat Peker?e yakinligi nedeniyle "Peker" olarak degistiren Olgun Peker?in bulundugu yönünde bulgulara ulasti. Istanbul Polisi, sorusturmayi derinlestirdi.

OLGUN Peker?in "Kelebek Operasyonu" kapsaminda polis tarafindan dinlenen telefonlarinda, Diyarbakir-Samsun ve Trabzon-Diyarbakir maçinin sonucunu belirlemek için girisimlerde bulundugu ortaya çikmisti. Iddialara göre Gökdeniz Karadeniz?in adinin karistigi bahis skandali ile ilgili olarak "Arnavut mafyasi" ile isbirligi yaptigi öne sürülen Olgun Peker, Tekke ve Karadeniz?e gözdagi vermek amaciyla silahli saldiri için Hakan Süleyman ve 2 adamini azmettirdi. Üst düzey polis yetkilileri, sorusturmada futbolcularin verecegi ifadelerin önemli oldugunu kaydederek "Bildiklerini polisle paylasirlarsa sorusturma saglikli bir sekilde yürür ve olay çözülür. Sayet birtakim iliskileri gizlerlerse sorusturma tikanir" dedi. http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/1004780.jpg

Iki futbolcuya yönelik saldirida "azmettirici" oldugu öne sürülen Olgun Peker?in ismi ilk kez "Kelebek" operasyonu kapsaminda gündeme gelmisti. Organize suç örgütü lideri oldugu iddiasiyla halen tutuklu olan Sedat Peker?in sag kolu olarak bilinen Olgun Peker?in Fenerbahçe Stadi?ndaki reklam panolarinin kiralama isini de aldigi öne sürülmüstü.

HER SiKE KONUSMASINDA ONUN ADI VAR

Istanbul Organize Suçlarla Mücadele Sube Müdürlügü ekiplerinin gerçeklestirdigi "Kelebek Operasyonu" kapsaminda izlenen ve dinlenen telefon konusmalarinda "sike ve bahis" içerikli konusmalarda Olgun Peker?in ismi sik sik geçmisti.

DIYARBAKIR-SAMSUNSPOR:

Bu kayitlara göre Peker grubu, 14 Mart 2004?te oynanan Diyarbakir-Samsunspor maçinin sonucunu belirlemek için girisimde bulundu. Olgun Peker, maç öncesi görüstügü bir kisiye, Diyarbakir maçi için "Göksel" ile (Samsunspor kalecisinin adi da Göksel) görüstügünü belirterek "Diyarbakir?a golü Serkan atacak. Haftaya yine Diyarbakir?da çok film dönecek" diyor. Samsunspor, Diyarbakir?i 3-1 yeniyor. Ilk golü de 8. dakikada Serkan atiyor.

TRABZON-DIYARBAKIR: http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/1004781.jpg

Trabzonlu Zeki Mazlum?u 22 Nisan?da arayan Olgun Peker, "Diyarbakirspor Baskani, Reis?in dostudur. Reis, havalimaninda iyi bir karsilanma istiyor. Baskani iyi karsilayin, iyi agirlayin" diyor. Mazlum da "Abi tamam. Sen merak etme. Bir sey soracagim. Rizesporlu Saffet?le baglantimiz var mi? Bir maçla alakali görüsmemiz lazim" diye konusuyor. Bu görüsmeden 2 gün sonra Rizespor-Akçaabat Sebatspor maçi oynaniyor. O dönem düsme tehlikesi olmayan Rizespor, maçi 1-0 kaybediyor. Taraftar, oyunculara "maçi sattiniz" diye tepki gösteriyor. Rizespor Teknik Direktörü Yilmaz Vural, maçi yarida birakiyor ve görevinden ayriliyor.

Spor basini, Saffet?in de oynadigi bu maçta Rizelilerin, Akçaabat Sebat?in kazanmasi için maça asilmadigini yazdi. Rizespor da bu maçtan sonra düsme hattina girdi.

DIYARBAKIR-BESIKTAS:

18 Mart 2004?teki telefon görüsmesinde ise Olgun Peker, bir kisiyle konusmasinda, "Istedigimiz hakemi tayin ettiremedik. O köyün müftüsü Diyarbakir?da müftü olacak" diye konusuyor. Diyarbakir-Besiktas maçini Hakem Kuddusi Müftüoglu yönetti. Maçi Diyarbakir 3 -1 kazaninca bazi gazeteler "Kartal?i hakem yakti" diye baslik atti.

Fatih?i kaçirip tehdit etmisler

Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz?in otomobil ve isyerini kursunlayanlarin 24 yasindaki Hakan Süleyman, ayni yastaki Erkan Kiliç ve 23 yasindaki Özgür Eyüboglu oldugu bilgisine, uzmanlarin görev yaptigi Emniyet Genel Müdürlügü Kaçakçilik ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Baskanligi?ndaki teknik incelemede ulasildi. Haraç çetesi henüz ele geçmezken, ortaya atilan iddialar yanit bekliyor. Çetenin bir ay önce, tenha bir yere götürüp "Haraç vermezsen ayagina sikariz, futbol hayatin biter" diye tehdit ettigi Fatih Tekke?den "Abdest alayim, kafama sikin" yanitini aldigi iddia edildi. Çetenin Gökdeniz Karadeniz?den para aldigi, ancak Istanbul?dan araya girenler olunca bunu iade ettigi ileri sürüldü.

TOLGA SEYHAN OLAYI

Futbolculara yönelik seri kursunlama olayinin zanlilarina yönelik bir baska iddia da Trabzonspor?dan Ukrayna?nin Shaktar Donetsk futbol takimina transfer olan Tolga Seyhan?dan haraç alinmasi. Tolga Seyhan?in, bu çeteden kurtulmak istedigi için yurtdisina gittigi ileri sürüldü. Suçlanan Hakan Süleyman?in suç islemeye henüz 15 yasindayken basladigi bildirildi. Bugüne kadar, hirsizlik, evrakta sahtecilik, tehditle haraç isteme dahil 16 ayri suça karistigi, bu suçlardan 8 kez cezaevine girdigi ve belirli sürelerde hapis yattigi belirtildi.

Trabzon?da yerel basindan ortak tepki

TRABZON?da iki gün önce Trabzonsporlu Fatih Tekke ile Esi Müge Tekke?nin araçlari ve Gökdeniz Karadeniz?in esi Serra Karadeniz?in isyeriyle arabasinin kursunlanmasina yerel basin ortak tepki gösterdi. Trabzon?da günlük yayimlanan 4 gazete, saldiriyi kinayan ortak bir metni ayni baslikla, birinci sayfada sürmansetten verdi. Trabzon Gazeteciler Cemiyeti?nin önderliginde bir araya gelen 4 yerel gazetenin yöneticileri, ortak tepki gösterme karari aldi. Hazirlanan metin dün, "Yeter Artik" basligiyla 4 gazetede yer aldi. Gazeteciler, güvenlik güçlerinin sehrin huzurunu bozan çetelerle daha etkin mücadele etmesi istendi. </TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Nytre
02.02.2006, 13:07
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Trabzonspor koruma talep etti</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/2928trabz&#111;n.gif</TD>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>02 Subat 2006 10:52

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Trabzonspor'lu futbolculara yapilan saldiri kulübün gözünü korkuttu. Trabzon Valisi Yavuzdemir, kulübün kendilerinden koruma talebinde bulundugunu açikladi.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Trabzon Valisi Hüseyin Yavuzdemir, ''Trabzonspor Kulübü koruma talebinde bulundu'' dedi.

Vali Yavuzdemir, gazetecilere yaptigi açiklamada, bugün ulusal bir gazetede yer alan ''bir ay önce Fatih Tekke'nin ayaklarinin dibine ates edildigi, Valiyle görüsen Trabzonspor Kulübü Baskani Nuri Albayrak'in olayin kapatilmasini sagladigi'' yönündeki haberi degerlendirdi.

Vali Yavuzdemir, Valilige ve emniyete basvuruldugu iddialarinin gerçegi yansitmadigini belirterek, ''Söz konusu gazetede yazilanlarin asli yoktur'' dedi.

Trabzonspor Kulübü'nün, güvenliklerinin saglamasi yönünde Valilige
müracaat ettigini ifade eden Vali Yavuzdemir, ''Koruma talebinde
bulundular. Bunu degerlendirecegiz'' diye konustu.

Trabzon'da 30 Ocak 2006'da Trabzonspor'un kaptani Fatih Tekke ve
esinin otomobilleri ile Gökdeniz Karadeniz'in esi Serra Karadeniz'in otomobili ve isyerine yönelik silahli saldiri düzenlenmisti.

Trabzonspor Kulübü Asbaskani Hasim Sayitoglu, bordo-mavili takimin kaptani Fatih Tekke ve esinin otomobilleri ile Gökdeniz Karadeniz'in esi Serra Karadeniz'in otomobili ve isyerine yönelik silahli saldiri olayiyla ilgili koruma talebi konusunda ilk gün gerekli görüsmeleri yaptiklarini ve dün de
gerekli resmi yaziyi prosedür geregi Valilige verdiklerini söyledi.

Sayitoglu, AA muhabirine yaptigi açiklamada, yasanan silahli saldiri sonucu ilk gün ilgili yerlerle gerekli görüsmeleri yaptiklarini ve sözlü koruma talebinde bulunduklarini belirterek,''Dün de gerekli resmi yaziyi prosedür geregi valiligimize verdik. Bu konuda gerekli çalismalarimizi ilk gün gerçeklestirdik'' dedi.

Koruma taleplerinin Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz ile ilgili oldugunu kaydeden Sayitoglu, ''Sadece bu sporcularin korunmasi için koruma talebinde bulunduk. Tesis ve kulüple alakali bir talebimiz yok.

Deplasman maçlari için de böyle bir istegimiz yok. Çünkü her deplasman
takimi için gerekli önlemler aliniyor. Bu olay yasanmadan önce de gittigimiz deplasmanlarda güvenlik güçleri her takim için uygulanan önlemleri bizim için de aliyorlardi'' diye konustu.

Bordo-mavili takimin yavas yavas bu olayi üzerinden attigini da ifade eden Sayitoglu, söyle konustu:

''Biz sadece biraz daha güvenlik tedbirini artirarak bu sporcularin afalarinin iyice rahat olmasini istedik. Sporcularimiz için üzerimize düsen her seyi yapmak ve tedbiri elden birakmamak durumundayiz. Bir müddet bu uygulama sürecek.</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk colSpan=2>
</TD></TR></T></TABLE>

Tmac61
02.02.2006, 13:10
Offf of nereleri gitti olay ipin ucu kaçti ki tam kaçti daha neler çikacak neler...

Gödeniz yaktin kendini de Fatih'i de Trabzonu da Trabzonsporu da...

selimberkan
02.02.2006, 13:10
peki biziml ne alip veremedigi varmis

Travelair
02.02.2006, 13:14
Bu laflari duymaktansa küme düsmeyi tercih ederim Bir futbola ilgim vardi. Buyursunlar o da onlarin olsun

Travelair
02.02.2006, 13:14
Futbolcularimizin basin toplantisi bugün
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/logo2.gifFatih Tekke ve Gökdeniz'in yasadigi olayin ardindan futbolcularimiz bugün toplu bir basin toplantisi yapma karari aldi. Toplanti 15.30'da Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde yapilacak.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

selimberkan
02.02.2006, 13:16
gökdenizde konussuun artik

FANATIK61
02.02.2006, 13:30
maçi kanal A MI VERIOR

<DIV> </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>ee hangi kanal veriyo o zaman ve frekanslari ne????</DIV>

Guinea - Senegal (Cuma günü, Saat 15:00 TSI)

Canli Yayin: Kanal A

Frekans:
<TABLE borderColor=#3366cc cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center border=1>
<T>
<TR bgColor=#79bcff>
<TD align=middle>11159 V
MPEG-2</TD>
<TD align=middle>3150 5/6</TD>
<TD bgColor=#b9dcff height=40>Kanal A</TD></TR></T></TABLE>

falcon61
02.02.2006, 13:40
Ya sonuç olarak canli yayimlayan bi kanal yok degilmi?

FANATIK61
02.02.2006, 13:42
IsteHaftanin Hakemleri:

3 Subat Cuma:
20.00 Fenerbahçe-Çaykur Rizespor: Selçuk Dereli .

4 Subat Cumartesi:
19.00 Besiktas-Gençlerbirligi: Ismet Arzuman .
16.30 Ankaraspor-Diyarbakirspor: Hüseyin Göçek .
16.30 Kayserispor-Denizlispor: Cüneyt Çakir .

5 Subat Pazar:
14.00 Sivasspor-Samsunspor: Yilnur Önen .
16.00 Ankaragücü-Trabzonspor: Kuddusi Müftüoglu .
14.00 Konyaspor-Kayseri Erciyesspor: Zafer Önder Ipek .
14.00 Gaziantepspor-Vestel Manisaspor: Cem Deda .
19.00 Malatyaspor-Galatasaray: Serdar Tatli .

Faik Yılmaz
02.02.2006, 13:54
kuddusi hoca yi ilk maçlarinda çok takdir ediyordum ama son zamanlarda hata yapmaya basladi....

notlarida düstü......

insallah bizim maçta hata yapmaz.........

Hasan Nasrallah
02.02.2006, 13:57
gine macini ve bütün afrika maçlarini eurosport canli veriyor

FANATIK61
02.02.2006, 14:03
Ya sonuç olarak canli yayimlayan bi kanal yok degilmi?

Eger 15:00'de bakamiyorsan, Aksama birdaha Bant'dan (Eurosport)veriyorlar tekrar o zaman bakarsin... tamam mi???smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

falcon61
02.02.2006, 14:05
Tamam o sorun degilde resmi siteye göre maç bugün saat 17.00da herneyse saol..

61 TS 1967
02.02.2006, 14:17
YAYIN AKISI (http://www.kanala.com.tr/yayinakisi.asp) burda aradiginiz sey var.. canli olan yani 15:00 da olan maç gine maçi.. (Sayfanin açilmasi biraz uzun sürebilir..)

(Saygilar...)

selimberkan
02.02.2006, 14:25
ok saol kardes

Travelair
02.02.2006, 14:48
Kuddusi'nin adi sike olaylariyla geçiyor bir gazetede yazdi bugün

selimberkan
02.02.2006, 15:05
hangi gazetede

Eddy
02.02.2006, 15:13
<H3>"Abdest alayim kafama sikin"</H3>
<DIV id=metin>Trabzonsporlu milli futbolcular Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz'e gözdagi vermek için geçen pazar gecesi otomobil ve isyeri kursunlayan ?haraç çetesi? henüz ele geçmezken, ortaya atilan iddialar yanit bekliyor. Bir ay önce ?Ayagina sikariz, futbol hayatin biter? diye tehdit edip haraç istedikleri Fatih Tekke'den, ?Abdest alayim kafama sikin? yanitini alan haraç çetesinin, Gökdeniz Karadeniz'den para aldigi ancak Istanbul'dan araya girenler olunca bunu iade ettigi ileri sürüldü.
Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz'in otomobil ve isyerini kursunlayanlarin 24 yasindaki H.S. ayni yastaki E.K. ve 23 yasindaki Ö.E. odugu bilgisine, deneyimli uzmanlarin görev yaptigi Emniyet Genel Müdürlügü Kaçakçilik ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Baskanligi?ndaki teknik incelemede ulasildi. GSM verilerini kaydeden baz istasyonlarinin kayitlari incelendi ve H.S. ve adamlarinin seri kursunlama olayinin gerçeklestirildigi dakikalarda o bölgede olduklari saptandi. Teknik incelemede futbolcular Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz ile eslerinin kullandiklari telefonlarla yapilan tüm görüsmeler incelendi.

Görgü tanigi ve kesin deliller araniyor

Milli futbolculara gözdagi vermek amaciyla otomobillerle isyeri kursunlamakla suçlanan, ?haraç almak? ve ?yaralama? suçlarindan sabikali H.S. ile olaya katildiklari ileri sürülen adamlari Ö.E. ve E.K.'nin yakalanmalarinni an meselesi oldugu belirtildi.

Trabzon Emniyet Müdürlügü ekipleri, kursunlama olayi ile birlikte daha önceki olaylari da mercek altina aldi. Sorusturmayi yürüten savci ve emniyet yetkililerinin, son silahli saldiriyi H.S. ve adamlarinin gerçeklestirdigine iliskin görgü tanigi ve kesin delil aradigi belirtildi.

Gündeme gelen sok iddialar

Trabzon'da herkes, pazar gecesi ?haraç çetesi?nin futbolculara gözdagi vermek amaciyla gerçeklestirdigi seri kursunlama olayinin tüm yönleriyle aydinlatilmasini beklerken ortaya, zanlilarin Gökdeniz Karadeniz'den aldiklari haraci iade etmek zorunda kaldigi ve Fatih Tekke'yi de tenha bir yere götürüp tehdit ettigi iddialari ortaya atildi.

Trabzon'da herkesin dilinde dolasan bu iddialar söyle:
Kursunlama olayinin zanlisi H.S. ve adamlari bir süre önce Gökdeniz Karadeniz?den haraç istedi ve bu futbolcuyu sikistirmaya basladi. Gökdeniz, sonunda istedikleri parayi verdi ancak devreye Istanbul'da oturan bazi hatirli kisileri soktu. H.S.'nin sözünden çikamadigi bir büyügü devreye girince alinan haraç Gökdeniz'e iade edildi.

"Abdest alayim kafama sikin"

Aldigi haraci iade etmek zorunda kalmasina sinirlenen H.S., bu kez hem Gökdeniz Karadeniz'den hem de Fatih Tekke?den haraç istedi. Futbolcular istenen haraci vermeyince H.S. ve adamlari bir ay önce konusacaklarini söyleyerek Fatih Tekke?yi Maçka Ilçesi'ne götürdü. Tenha bir yerde ?Istedigimiz parayi vermezsen ayaklarina sikar futbol yasantini bitiririz? diyen H.S. ve adamlarina Fatih Tekke ?Size para vermem. Isterseniz, abdest alayim, kafama sikin. Bu is burada bitsin'' diyerek rest çekti.

Fatih Tekke'nin bu kararli tavri karsisinda amaçlarina ulasamayan H.S. ve adamlari, haraç almakta kararli olduklarini göstermek ve milli futbolculara gözdagi vermek amaciyla pazar gecesi seri kursunlama olayini gerçeklestirdi.

Tolga Seyhan olayi

Futbolculara yönelik seri kursunlama olayinin zanlilarina yönelik bir baska iddia da Trabzonspor'dan Ukrayna'nin Shaktar Donetsk futbol takimina transfer olan Tolga Seyhan?dan haraç alinmasi. Tolga Seyhan'in, bu çeteden kurtulmak istedigi için yurt disina gititgi ileri sürüldü.

Suç islemeye 15 yasinda baslamis

Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz'e gözdagi vermek amaciyla otomobilleri ve isyerini kursunlamakla suçlanan H.S. suç islemeye henüz 15 yasindayken basladi.

H.S.'nin bugüne kadar, hirsizlik, evrakta sahtecilik, tehditle haraç isteme, ruhsatsiz silah bulundurma, isyeri kursunlama ve silahla adam yaralama olmak üzere 16 ayri suça karistigi, bu suçlardan 8 kez cezaevine girdigi ve belirli sürelerde hapis yattigi belirtildi.</DIV>

Travelair
02.02.2006, 15:24
Burda: Kaynak:hurriyet.com.tr

Trabzonlu futbolculara saldiriyi Peker?in adami mi azmettirdi

http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/1004779.jpgIstanbul polisi, Trabzonsporlu Fatih Tekke ile Gökdeniz Karadeniz?in otomobil ve isyerlerine yapilan silahli saldirinin arkasinda, "Aydin" olan soyadini Sedat Peker?e yakinligi nedeniyle "Peker" olarak degistiren Olgun Peker?in bulundugu yönünde bulgulara ulasti. Istanbul Polisi, sorusturmayi derinlestirdi.

OLGUN Peker?in "Kelebek Operasyonu" kapsaminda polis tarafindan dinlenen telefonlarinda, Diyarbakir-Samsun ve Trabzon-Diyarbakir maçinin sonucunu belirlemek için girisimlerde bulundugu ortaya çikmisti. Iddialara göre Gökdeniz Karadeniz?in adinin karistigi bahis skandali ile ilgili olarak "Arnavut mafyasi" ile isbirligi yaptigi öne sürülen Olgun Peker, Tekke ve Karadeniz?e gözdagi vermek amaciyla silahli saldiri için Hakan Süleyman ve 2 adamini azmettirdi. Üst düzey polis yetkilileri, sorusturmada futbolcularin verecegi ifadelerin önemli oldugunu kaydederek "Bildiklerini polisle paylasirlarsa sorusturma saglikli bir sekilde yürür ve olay çözülür. Sayet birtakim iliskileri gizlerlerse sorusturma tikanir" dedi. http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/1004780.jpg

Iki futbolcuya yönelik saldirida "azmettirici" oldugu öne sürülen Olgun Peker?in ismi ilk kez "Kelebek" operasyonu kapsaminda gündeme gelmisti. Organize suç örgütü lideri oldugu iddiasiyla halen tutuklu olan Sedat Peker?in sag kolu olarak bilinen Olgun Peker?in Fenerbahçe Stadi?ndaki reklam panolarinin kiralama isini de aldigi öne sürülmüstü.

HER SiKE KONUSMASINDA ONUN ADI VAR

Istanbul Organize Suçlarla Mücadele Sube Müdürlügü ekiplerinin gerçeklestirdigi "Kelebek Operasyonu" kapsaminda izlenen ve dinlenen telefon konusmalarinda "sike ve bahis" içerikli konusmalarda Olgun Peker?in ismi sik sik geçmisti.

DIYARBAKIR-SAMSUNSPOR:

Bu kayitlara göre Peker grubu, 14 Mart 2004?te oynanan Diyarbakir-Samsunspor maçinin sonucunu belirlemek için girisimde bulundu. Olgun Peker, maç öncesi görüstügü bir kisiye, Diyarbakir maçi için "Göksel" ile (Samsunspor kalecisinin adi da Göksel) görüstügünü belirterek "Diyarbakir?a golü Serkan atacak. Haftaya yine Diyarbakir?da çok film dönecek" diyor. Samsunspor, Diyarbakir?i 3-1 yeniyor. Ilk golü de 8. dakikada Serkan atiyor.

TRABZON-DIYARBAKIR: http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/1004781.jpg

Trabzonlu Zeki Mazlum?u 22 Nisan?da arayan Olgun Peker, "Diyarbakirspor Baskani, Reis?in dostudur. Reis, havalimaninda iyi bir karsilanma istiyor. Baskani iyi karsilayin, iyi agirlayin" diyor. Mazlum da "Abi tamam. Sen merak etme. Bir sey soracagim. Rizesporlu Saffet?le baglantimiz var mi? Bir maçla alakali görüsmemiz lazim" diye konusuyor. Bu görüsmeden 2 gün sonra Rizespor-Akçaabat Sebatspor maçi oynaniyor. O dönem düsme tehlikesi olmayan Rizespor, maçi 1-0 kaybediyor. Taraftar, oyunculara "maçi sattiniz" diye tepki gösteriyor. Rizespor Teknik Direktörü Yilmaz Vural, maçi yarida birakiyor ve görevinden ayriliyor.

Spor basini, Saffet?in de oynadigi bu maçta Rizelilerin, Akçaabat Sebat?in kazanmasi için maça asilmadigini yazdi. Rizespor da bu maçtan sonra düsme hattina girdi.

DIYARBAKIR-BESIKTAS:

18 Mart 2004?teki telefon görüsmesinde ise Olgun Peker, bir kisiyle konusmasinda, "Istedigimiz hakemi tayin ettiremedik. O köyün müftüsü Diyarbakir?da müftü olacak" diye konusuyor. Diyarbakir-Besiktas maçini Hakem Kuddusi Müftüoglu yönetti. Maçi Diyarbakir 3 -1 kazaninca bazi gazeteler "Kartal?i hakem yakti" diye baslik atti.

Fatih?i kaçirip tehdit etmisler

Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz?in otomobil ve isyerini kursunlayanlarin 24 yasindaki Hakan Süleyman, ayni yastaki Erkan Kiliç ve 23 yasindaki Özgür Eyüboglu oldugu bilgisine, uzmanlarin görev yaptigi Emniyet Genel Müdürlügü Kaçakçilik ve Organize Suçlarla Mücadele Daire Baskanligi?ndaki teknik incelemede ulasildi. Haraç çetesi henüz ele geçmezken, ortaya atilan iddialar yanit bekliyor. Çetenin bir ay önce, tenha bir yere götürüp "Haraç vermezsen ayagina sikariz, futbol hayatin biter" diye tehdit ettigi Fatih Tekke?den "Abdest alayim, kafama sikin" yanitini aldigi iddia edildi. Çetenin Gökdeniz Karadeniz?den para aldigi, ancak Istanbul?dan araya girenler olunca bunu iade ettigi ileri sürüldü.

TOLGA SEYHAN OLAYI

Futbolculara yönelik seri kursunlama olayinin zanlilarina yönelik bir baska iddia da Trabzonspor?dan Ukrayna?nin Shaktar Donetsk futbol takimina transfer olan Tolga Seyhan?dan haraç alinmasi. Tolga Seyhan?in, bu çeteden kurtulmak istedigi için yurtdisina gittigi ileri sürüldü. Suçlanan Hakan Süleyman?in suç islemeye henüz 15 yasindayken basladigi bildirildi. Bugüne kadar, hirsizlik, evrakta sahtecilik, tehditle haraç isteme dahil 16 ayri suça karistigi, bu suçlardan 8 kez cezaevine girdigi ve belirli sürelerde hapis yattigi belirtildi.

Trabzon?da yerel basindan ortak tepki

TRABZON?da iki gün önce Trabzonsporlu Fatih Tekke ile Esi Müge Tekke?nin araçlari ve Gökdeniz Karadeniz?in esi Serra Karadeniz?in isyeriyle arabasinin kursunlanmasina yerel basin ortak tepki gösterdi. Trabzon?da günlük yayimlanan 4 gazete, saldiriyi kinayan ortak bir metni ayni baslikla, birinci sayfada sürmansetten verdi. Trabzon Gazeteciler Cemiyeti?nin önderliginde bir araya gelen 4 yerel gazetenin yöneticileri, ortak tepki gösterme karari aldi. Hazirlanan metin dün, "Yeter Artik" basligiyla 4 gazetede yer aldi. Gazeteciler, güvenlik güçlerinin sehrin huzurunu bozan çetelerle daha etkin mücadele etmesi istendi.

hauptstrasse
02.02.2006, 15:33
yasananlara bakinca trabzonsporun saha sonuclarinin neden sürekli bir düsüs icinde oldugunu daha iyi anlayabiliriz!

yasananlarin görünenden daha farkli boyutlari oldugu muhakkak! gökedinizin ve fatihin yapmasi gereken eteklerindeki tüm taslari yöneticilerin,burokratlarin sivil toplum orgutlerinin taraftarin katilimiyla yapilacak bu basin aciklamasinda herseyin en bastan baslanarak kamuoyuyla paylasilmasi ve sorumlulugun da herkesime esit sekilde dagitilmasi gerekiyor!

devlet bu konuda sucludur cunku cetelesmeyle savasmak onlari ortadan kaldiracak bireyin guvenligini saglayacak yapi odur! yönetim oyuncusunun profesyonel yasamina katki saglayacak ve onu kontrol edecektir!ama bunu yapamamistir,taraftar kisir cekismeleri siyasi tartismalari bir yana birakip beraberligi saglamak zorundadir!bu gerceklesmemistirmülki amirler olayin uzerine giderek bu olayi sonuclandirmak zorundadir!

trabzonspor su an da tarihinin en agir krizinin icinde bulunmaktadir! bizler hala olayin magazinel yönuyle ilgileniyoruz! ne gökdeniz ne de fatih bu olayi artik gizlememeliler! gökdenizin sebep oldugu bahis skandaliyla bu olay dupeduz alakalidir ancak ne tur bir bag vardir bunu kamuoyu bilmek zorundadir ki bu yolla bunlara karsi savasabiliriz! trabzon halkinin artik aklini basina alip bu tur insanlara aralarinda yasam hakki tanimamalidir!

aciktir ki trabzonspor futbolcularinin baski yedigi kesim taraftar degildir! anlasildigi uzere mafya trabzonsporda us kurmus ve kendisineburadan bizim bilmedigimiz rant yollari acmistir!trabzonspor -soylemekten utaniyorum- ancak mafyanin oyuncagi haline gelmistir! bu asamadan sonra bireyleri suclamak ya da karalamak yerine birarada durmak veyasananlara ve bunlarin sorumlularinakarsi savasmak zorundayiz.

bilmiyorum bu olayin etkileri ne kadar sürer bize nelere mal olur kestirmek gercekten güc! gercek su ki kaybettigimiz sadece bir sezon degil ayni zamanda itibarimizda yerle bir olmustur! olayin sevindirici tarafi butun bunlarin bir sekilde gunisigina cikmis olmasidir!

yapilmasi gereken olaylarin uzerine kararlilikla gidilmesidir!

yönetimin iki oyuncuyu ikna ederek her türlü devlet destegini vegüvenlikguvencesini saglayarak iki oyuncumuzu ve eger varsa diger oyuncularimizi da konusmaya bildiklerini aciklamaya davet etmelidir!olayi iki köpegin sahiplerinin emirleri dogrultusunda oyuncularimizi tehdit etme seviyesine dusurmemeleyiz! aciktir ki kursunu sikanlar da tehdit edenlerde birilerinin k ö p ek l i g i n i yapmaktadirlar! beni en cok uzen bu i t l e r i n trabzonlu olmasi ve trabzon sehrine böyle bir utanci hem de iki trabzon kökenli oyuncuyu tehdit ederek zorla onlardna harac alarak gerceklestirmis olmalaridir!

bu utanc hepimizindir arkadaslar! bu utanci birlikte paylasirsak hem acisini hem de etkisini hafifletmis oluruz!

gercek anlamiyla bir cözüm bu olaylari yönlendirenlerin ortaya cikarilmasi ve yargiya götürülmesinden gecmektedir! iki tetikci köpegin yargi önune cikip ceza almasi bu olayin cözümüne katki saglamayacaktir.

cok acil olarak birseyler yapmalayiz! Edited by: hauptstrasse

selimberkan
02.02.2006, 15:34
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nhaber.net/images/tepe02.jpg
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124 rowSpan=2>http://www.trabz&#111;nhaber.net/images/guncel/fatihtekke2105.jpg </TD>
<TD vAlign=top align=left width=276>VE FATIH TEKKE TRABZON'A VEDA EDIYOR... ISTE SICAK GELISMELER !!!...
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Fatih Tekke?nin Everton rüyasi, önümüzdeki sezon gerçeklesecek.. Kaptan?i ara transferde vermeyen Bordo-Mavili yönetimin lig sonu Ingilizler?le yeniden masaya oturacagi ögrenildi

Fatih Tekke rötarli da olsa Trabzon?dan gidecek!.. Hafta basinda yasanan kursunlama olaylarindan sonra kentten ayrilmayi kafasina koydugu belirtilen tecrübeli golcünün Ingiliz ekibi Everton?a transferi, sezon sonunda gerçeklesecek.

Fortis Türkiye Kupasi?ni kazanma ve Avrupa kupalarina katilma hedefleri için Fatih Tekke?yi Ingilizler?e vermeyen Bordo-Mavili yönetimin kapiyi tam olarak kapatmadigi ve lig bitiminde iki tafin yeniden bir araya gelerek pazarlik için masaya oturacaklari ögrenildi. Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak ve yeni Yönetim Kurulu?nun 2006-2007 sezonuna bambaska bir takimla girmeyi planladigi, bu çerçevede kentte huzursuz olan Fatih?i de satmayi düsündügü belirtiliyor. Trabzonspor Yönetimi?nin kapiyi 5 milyon eurodan açmasi, Everton?in ise pazarliga 2 milyon eurodan baslamasi bekleniyor.
</TD></TR>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124>474
kez okundu
2006-02-02 12:03:39

smileys/smiley7.gif</TD>
<TD vAlign=bottom align=right width=276>
arkadasina gönder (http://www.trabz&#111;nhaber.net/guncel.php?guncel_id=6749#)</TD></TR></T></TABLE></DIV>smileys/smiley7.gif

Eddy
02.02.2006, 15:39
fatih'i kimse satamaz...fatih isterse gider...ve fatih in gitme sebebi bu olaylar diil...sizce korkcak biri mi???öle olsa abdest alayim kafama sikin demezdi...fatih avrupa da futbol oynamak isteyen bi futbolcu;yasida ilerliyor...tabii ki gitmeli avrupaya...ama satilma diye bisi olamaz...onu bu takimdan istegi disi gönderecek kadar güçlü biri yok...

sanatik
02.02.2006, 15:43
fatih avrupada futbol oynamak istiyorsa trabzonsporu UEFA kupasina tasisin.

ahmetansu61
02.02.2006, 15:48
cok güzel dedin

fatih bi yere gidemez giderse gökdeniz gitsin kafamiz rahatlasin.

ah usagim ne isler astin basimiza

coach
02.02.2006, 15:58
cok güzel dedin

fatih bi yere gidemez giderse gökdeniz gitsin kafamiz rahatlasin.

ah usagim ne isler astin basimiza

Yapicani yapti daha ne yapabilirki ? Simdi biraz kendi meslegiyle ilgilensin.

Murat'
02.02.2006, 16:01
ulan bu idddaa isi bizi dagitti

ahmetansu61
02.02.2006, 16:03
gönderemedikte adami biraz göstersin kendinide avrupaya satalim

1 sene 2 sene oynar geri gelir

selimberkan
02.02.2006, 16:03
millet alarmi verioruz!!!! tehlikesinyalleri çaliorrr!!

hakanh
02.02.2006, 16:10
INSALLAH, GINE Fark Yer ve Elenir !!!

(Yattara Ankaragucu maci icin yetisir ve eger yapilacaksa; Mansare, Bangoura ve Feindouno transferleri bir an once yapilir veya acikliga kavusur...)

INSALLAH, Yattara ve ozellikle de Bangoura, Feindouno ve Mansare, Berbat Oynar ve Hayati Hatalar Yaparlar !!!

(Dolayisiyla, Bangoura, Mansare ve Feindouno'nun taliplileri azalir ve fiyatlari duser... Yattara'nin da, su an icin gereksiz olan yeni taliplileri cikmaz...)

Not: Fatih Tekke ; ?Abdest alayim kafama sikin?.
Sana yakisani soylemissin be, KAPTAN...
Senin gibisine kurban olurum. Benim gozumde, Trabzonspor Kaptan ?ligina cok yakisiyorsun...
Not2: Ne Gokdeniz, ne de Fatih, hicbir yere gitmemeli.. Trabzonspor, birilerinin tehditleriyle futbolcusunu satan bir kulup durumuna asla dusmemeli... Hem de Kaptanlarini ve en buyuk yildizlarini, asla...

<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

sbay
02.02.2006, 16:14
Futbolcularimiz tek yürek oldu
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/020206toplanti.jpgFutbolcularimiz bugün saat 15.30?da düzenledikleri basin toplantisinda yaptiklari yazili açiklamayla Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz?e karsi yapilan çirkin saldiriyi kinadilar. Toplantiya teknik heyetimiz de katildi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.com/images/trans.gif</DIV>

Toplantida konusan Teknik Direktörümüz Vahid Halilhodžić, son zamanlarda meydana gelen olaylar sebebiyle oyuncular ve teknik kadromuz adina Hüseyin bir açiklama yapacagini belirterek, ?Bu duyuruyla Fatih ve Gökdeniz?e e tam destegimizi veriyoruz? dedi.

Açiklamayi okuyan ikinci kaptan Hüseyin Çimsir su görüslere yer verdi: ?Geçtigimiz Pazar aksami yasanan ve hepimizi derinden yaralayan talihsiz olay nedeniyle bugünkü toplantiyi yapmayi uygun gördük.

Trabzon kentinden yetiserek Ay-Yildizli forma altinda ülkemizi temsil etme onurunu yasayan iki degerli arkadasimizin araçlarina ve isyerine yapilan saldiriyi futbolcular ve teknik heyet olarak siddetle kiniyoruz.

Söz konusu olay son yillarda ülke futbolunda görmeye alistigimiz siddet olaylarinin geldigi boyutu göstermesi açisindan son derece anlamlidir.
Burada Fatih ve Gökdeniz?e sikilmis gibi algilanan kursunlarin hedefi yalnizca Trabzon ve Trabzonspor degil asil hedefi Türk futboludur.

Bizler bugüne kadar oldugu gibi yine elele vererek arkadaslarimizin yaninda destegimizle onla siper olacagiz.

Ancak ülkede halen bu olaya duyarsiz kalan kisi ve kuruluslar oldugunu görmek de bizleri derinden üzüyor.

Bu tarz olaylara asil tepki göstermesi gereken kulüpler, profesyonel futbolcular, Profesyonel Futbolcular Dernegi ve spor camiasinin içindeki yetkili kesimler maalesef seslerini çikarmamakta ve devekusu misali kafalarini kuma gömmektedirler.

Bugün iki kardesimize atilan kursunlarin önümüzdeki dönemlerde farkli adreslere yönelmeyeceginin garantisini kimler verebilir?
Ogün?ün, Rüstü?nün, Necati?nin basina gelenlerin ardindan Fatih ve Gökdeniz?e yönelik yapilan bu saldiri gelecege yönelik ciddi bir uyari olarak algilanmaktadir.

Devletin ilgili kisi ve kurumlari, Basbakanimiz, Içisleri Bakanimiz, Valimiz, Emniyet güçlerimiz üzerlerine düsen görevi yaparak failleri en kisa sürede yakalayip adalete teslim etmenin çabasi içindedirler.

Onlara buradan bir kez daha tesekkürlerimizi sunuyoruz.
Ancak bu tip olaylar sadece devletimizin çabalariyla sona erdirilebilecek olaylar degildir.

Sporun içindeki tüm birimler elele vererek duyarsiz tavirlarindan vazgeçmeli ve tek vücut olarak olumsuzluklara karsi gereken tepkiyi göstermelidirler.

Buradan diger meslektaslarimiza da sesleniyoruz!...
Trabzonsporlu futbolcular olarak bizlerin çektigimiz izdiraba ragmen her zaman oldugu gibi görev sorumlulugu bilincinde hareket ederek, meslegimizin gerektirdigi sagduyuyu gösterecegimizden kimsenin süphesi olmasin?
Yikilmadik, aksine daha da kenetlendik.

Saygilarimizla?

Trabzonsporlu Futbolcular

gerçekefsane
02.02.2006, 16:18

bakiniz Fatih Tekke'nin sözlesmesi ne zaman sona eriyor. smileys/smiley2.gifsmileys/smiley2.gif

<TABLE style="BORDER-RIGHT: #2d5569 1px solid; PADDING-RIGHT: 0px; BORDER-TOP: #2d5569 1px solid; PADDING-LEFT: 0px; PADDING-BOTTOM: 0px; MARGIN: 0px; BORDER-LEFT: #2d5569 1px solid; PADDING-TOP: 0px; BORDER-BOTTOM: #2d5569 1px solid" cellPadding=0 width=750 align=center>
<T>
<TR style="FONT-SIZE: 12px; COLOR: #ffffff; FONT-FAMILY: Verdana, Arial, Helvetica, Geneva; TEXT-DECORATI&#079;N: n&#111;ne" bgColor=#0a3061 colspan="4">FUTBOLCU ÖZLÜK BILGILERI</TR>
<TR style="FONT-SIZE: 11px; COLOR: #000000; FONT-FAMILY: Verdana, Arial, Helvetica, Geneva; HEIGHT: 20px; TEXT-DECORATI&#079;N: n&#111;ne" bgColor=#c6d8e2>
<TD width="25%">ADI SOYADI</TD>
<TD width="25%">FATIHTEKKE</TD>
<TD width="25%">UYRUK</TD>
<TD>TC</TD></TR>
<TR style="FONT-SIZE: 11px; COLOR: #000000; FONT-FAMILY: Verdana, Arial, Helvetica, Geneva; HEIGHT: 20px; TEXT-DECORATI&#079;N: n&#111;ne" bgColor=#c6d8e2>
<TD width="25%">YABANCI</TD>
<TD width="25%"></TD>
<TD width="25%">TC VAT.GEÇ.TARIHI</TD>
<TD width="25%"> </TD></TR>
<TD width="25%">KULÜP KODU</TD>
<TD width="25%">000154</TD>
<TD width="25%">KULÜP ADI</TD>
<TD width="25%">TRABZONSPOR A.S. </TD></TR>
<TD width="25%">BÖLGE ADI</TD>
<TD width="25%">TRABZON</TD>
<TD width="25%">LISANS TÜRÜ</TD>
<TD width="25%">A</TD></TR>
<TD width="25%">DOGUM YERI</TD>
<TD width="25%">SÜRMENE</TD>
<TD width="25%">DOGUM TARIHI</TD>
<TD width="25%">09/09/1977</TD></TR>
<TD width="25%">SÖZLESME
BASLANGIÇ TARIHI</TD>
<TD width="25%">02/06/2005</TD>
<TD width="25%">SÖZLESME
BITIS TARIHI</TD>
<TD width="25%">31/05/2007</TD></TR>
<TD width="25%">FESIH GEC.
TARIHI</TD>
<TD width="25%"></TD>
<TD width="25%">SÖZLESME
NOTER TARIHI</TD>
<TD width="25%">02/06/2005</TD></TR>
<TD width="25%">ÖNCEKI KULÜP KODU</TD>
<TD width="25%">000154</TD>
<TD width="25%">ÖNCEKI KULÜP ADI</TD>
<TD width="25%">TRABZONSPOR</TD></TR>
<TR style="FONT-SIZE: 11px; COLOR: #000000; FONT-FAMILY: Verdana, Arial, Helvetica, Geneva; TEXT-DECORATI&#079;N: n&#111;ne" bgColor=#c6d8e2>
<TD width="25%">KIRALIK GITTIGI
KULÜP KODU</TD>
<TD width="25%"></TD>
<TD width="25%">KIRALIK GITTIGI
KULÜP ADI</TD>
<TD width="25%"> </TD></TR>
<TD width="25%">AMATÖRE DÖNÜS
TARIHI</TD>
<TD width="25%"></TD>
<TD width="25%">PROFESYONELE
GEÇIS TARIHI</TD>
<TD width="25%">20/07/1995</TD></TR>
<TD width="25%">FORMA NO</TD></TR></T></TABLE>

tff.org

sanatik
02.02.2006, 16:21
YOULANINFUTBOL EXTRA Dergisine yaptigi çarpici açiklamalardan alinti?

YATTARA?NIN PROBLEMI AILE
- Yattara?yla ne kadar süredir tanisiyorsunuz?
- Gine?den tanisiyoruz, sonra Belçika?da birlikteydik, milli takimda da?

- Yattara sana göre nasil bir futbolcu, neden problem yasiyor?
- Çok iyi ve yetenekli bir futbolcu. Ama Yattara ailesiyle sürekli problemli. Belçika?da da bu problemleri yasadi. Yattara?nin fazla geçmisi yok. Belçika?da fazla oynamiyordu, belki de hiç. Gine?de de öyle. Burada yildiz oldu. Milli takima da ilk kez buradayken çagrildi.

- Türkiye?deki en iyi forvet kim?
- Bana göre Fatih Tekke. Çok yetenekli bir futbolcu. Sergen de çok iyi futbolcu. Ama saglam oldugu zaman iyi futbolcu.

Özkan Erdem
02.02.2006, 16:23
Aklima geldi de, su Jun gittigi an imza atacak hazirda bekletilen golcüye ne oldu ?

Travelair
02.02.2006, 16:24
Ancak ülkede halen bu olaya duyarsiz kalan kisi ve kuruluslar oldugunu görmek de bizleri derinden üzüyor.

Bu tarz olaylara asil tepki göstermesi gereken kulüpler, profesyonel futbolcular, Profesyonel Futbolcular Dernegi ve spor camiasinin içindeki yetkili kesimler maalesef seslerini çikarmamakta ve devekusu misali kafalarini kuma gömmektedirler.

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Bunlarin sesi çikmaz çünkü ne olup bitiyor bizden daha iyi biliyorlar!

yakup midi
02.02.2006, 16:24

ahmet agaoglu da mi idda oynamisti.....agaoglunu tehdit eden adamlarla bu adamlar ayni adamlar degilmi.....

bizde burda takimin kötü gidisiyle ilgili yorumlar yapip durduk saçma sapan....

insan disardayken memleketiyle ilgili kötü bir sey hatirlamiyor.....son olan olaylar bana da aramizdan çok ............ insanlar çikabildigini hatirlatti......

takimimizda ölümden dönen futbolcular varmis....tolga ukraynaya bu nedenlerle gitmek istemis vs vs....trabzonspor bitti dedigimiz çok zaman oldu.....trabzonspor dirildi ayaga kalkti dedigimiz zamanlarda çok oldu sükürki....ama artik çürüme basladi bitmekten beter olduk....

selimberkan
02.02.2006, 16:26
Aklima geldi de, su Jun gittigi an imza atacak hazirda bekletilen golcüye ne oldu ?

???????????????????????????????????????????????? bende ok merak ediorumsmileys/smiley7.gif

ahmetansu61
02.02.2006, 16:27
sen daha öncesini okumadin heralde

ben fatihten bahsetmiyorum gökdenizden bahsediyorum

denizgrsy
02.02.2006, 16:27
bombaydi transferdi ya,yönetimin elinde batladihttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

Fatih Akgün
02.02.2006, 16:28
dostumuz ve düsmanimiz iyice ortaya çikti neyse biz böye büyügüz ve en büyügüz

Travelair
02.02.2006, 16:29
Neemelo geldi ya sakat çikti yoksa almistik adami

sbay
02.02.2006, 16:33
belkide bangourayla anlastilar gelmesini bekliyolar olurmu olur

ahmetansu61
02.02.2006, 16:35
giresun macinda 2 bin kisiden fazla adam vari. imza attirsalardi o 2 bin kisi basardi tesisleri.

ne mal o

selimberkan
02.02.2006, 16:38
belkide bangourayla anlastilar gelmesini bekliyolar olurmu olur

isallah smileys/smiley36.gif

lazutlarlivera
02.02.2006, 16:38
Arkadaslar bi tane abi var kafamin etini yiyo ille de diyo ki yaz su siteye OUSMANE BANGOURA yi alsinlar diye.Var midir izleyen?

selimberkan
02.02.2006, 16:39
giresun macinda 2 bin kisiden fazla adam vari. imza attirsalardi o 2 bin kisi basardi tesisleri.

ne mal o

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

61_dnc_TS
02.02.2006, 16:41
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#9f3944>
<T>
<TR>
<TD =general2 width=568>Haberler</TD>
<TD>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/t_s.gif</TD></TR></T></TABLE>

<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Futbolcularimiz tek yürek oldu
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/020206toplanti.jpgFutbolcularimiz bugün saat 15.30?da düzenledikleri basin toplantisinda yaptiklari yazili açiklamayla Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz?e karsi yapilan çirkin saldiriyi kinadilar. Toplantiya teknik heyetimiz de katildi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Toplantida konusan Teknik Direktörümüz Vahid Halilhodžić, son zamanlarda meydana gelen olaylar sebebiyle oyuncular ve teknik kadromuz adina Hüseyin bir açiklama yapacagini belirterek, ?Bu duyuruyla Fatih ve Gökdeniz?e e tam destegimizi veriyoruz? dedi.

Açiklamayi okuyan ikinci kaptan Hüseyin Çimsir su görüslere yer verdi: ?Geçtigimiz Pazar aksami yasanan ve hepimizi derinden yaralayan talihsiz olay nedeniyle bugünkü toplantiyi yapmayi uygun gördük.

Trabzon kentinden yetiserek Ay-Yildizli forma altinda ülkemizi temsil etme onurunu yasayan iki degerli arkadasimizin araçlarina ve isyerine yapilan saldiriyi futbolcular ve teknik heyet olarak siddetle kiniyoruz.

Söz konusu olay son yillarda ülke futbolunda görmeye alistigimiz siddet olaylarinin geldigi boyutu göstermesi açisindan son derece anlamlidir.
Burada Fatih ve Gökdeniz?e sikilmis gibi algilanan kursunlarin hedefi yalnizca Trabzon ve Trabzonspor degil asil hedefi Türk futboludur.

Bizler bugüne kadar oldugu gibi yine elele vererek arkadaslarimizin yaninda destegimizle onla siper olacagiz.

Bugün iki kardesimize atilan kursunlarin önümüzdeki dönemlerde farkli adreslere yönelmeyeceginin garantisini kimler verebilir?
Ogün?ün, Rüstü?nün, Necati?nin basina gelenlerin ardindan Fatih ve Gökdeniz?e yönelik yapilan bu saldiri gelecege yönelik ciddi bir uyari olarak algilanmaktadir.

Devletin ilgili kisi ve kurumlari, Basbakanimiz, Içisleri Bakanimiz, Valimiz, Emniyet güçlerimiz üzerlerine düsen görevi yaparak failleri en kisa sürede yakalayip adalete teslim etmenin çabasi içindedirler.

Onlara buradan bir kez daha tesekkürlerimizi sunuyoruz.
Ancak bu tip olaylar sadece devletimizin çabalariyla sona erdirilebilecek olaylar degildir.

Sporun içindeki tüm birimler elele vererek duyarsiz tavirlarindan vazgeçmeli ve tek vücut olarak olumsuzluklara karsi gereken tepkiyi göstermelidirler.

Buradan diger meslektaslarimiza da sesleniyoruz!...
Trabzonsporlu futbolcular olarak bizlerin çektigimiz izdiraba ragmen her zaman oldugu gibi görev sorumlulugu bilincinde hareket ederek, meslegimizin gerektirdigi sagduyuyu gösterecegimizden kimsenin süphesi olmasin?
Yikilmadik, aksine daha da kenetlendik."

Bu açiklamadan sonra konusan Halilhodžić, "Oyuncularimizin basina gelen böyle bir olayi hiçbirimiz beklemiyorduk, hepimiz sok olduk. Ama bu olay bizi daha fazla birbirimize kenetleyecektir. Trabzonspor yasanan bu olumsuzlurdan daha güçlü sekilde çikacaktir."

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/020206toplanti1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/020206toplanti2.jpg</CENTER></TD></TR></T></TABLE>

Travelair
02.02.2006, 16:48

ne mal o

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

smileys/smiley36.gif

salihismet
02.02.2006, 16:49
Bu takimin asil sahibi gercek taraftardir, suclulari korumak icin deyil bu takimin sahipsiz olmadigini haykirmak icin gerekirse sokaklara dökülmeliyiz.
Ancak bu $ekilde sikilan kur$unlari asil adreslerine iade etmi$ oluruz.
Sakin ne bu takimdan gitmekmisteyen ne bu takima gelecek olanlar bu kur$unlari bahane etmesinler, bu bahaneler o , silahdan cesaret alan korkaklara cesaret verir.
Artik bu sorun Fatih ve Gödenizin sorunu deyil, ülke futbolunun sorunu olmali. ama neyse,
o mafya bozuntularini kullanarak secim kazananlarda var,onun icin onlar mejburi birer kinama mesaji yayinlayarak i$i geci$tiriler,bizim icin bu kadar basit geci$tirilmemeli.Yoksa cok sevdigikiz bu takimi kaybedebilirizde, tarafdar olarak bu asalak böceklere firsat vermeyelim, unutmayin dünyada ikinci bir T. spor yoktur,olaninida alcaklara teslim etmeyelim. bu takimin gercek sahipleri bizleriz.

Atmaca
02.02.2006, 16:50
Helal olsun size, aslanlar.

Travelair
02.02.2006, 16:50
Kürsat?in parasi kalmadi
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/200106sekreter1.jpgGenel Sekreterimiz Zekai Firat Dülger, Ankaraspor?a gönderilen Kürsat?in kulüpten 200 bin dolar alacagi kaldigi yönünde yaptigi yorumlar üzerine Medya Merkezimize bir açiklamada bulundu.

Alacaklarindan feragat edecekti
Dülger, ??Kendisine Ankaraspor?dan gelen teklif üzerine hareket ettik. Karsi tarafin talebi 200 bin dolar bonservis ücreti ile Kürsat?in alacaklarindan feragati yönündeydi. Biz de bunu degerlendirdik ve transfere onay verdik?? ifadesini kullandi.

'Sartlari kabul etmisti'
Genel Sekreter Dülger, ??Kürsat kulübümüzle karsilikli fesihname imzalayarak bu sartlari kabul ettigini göstermistir. Yine de elinde bizim O?na borcumuzun bulundugunu ispatlayacagi herhangi bir belge varsa kulübümüze basvurabilir?? diye konustu.

Ya bu Kürsat ne zaman geldi ne oynadi da 200bin dolar istiyor? Bu futbolcular iyice sapitti. Istersen ayakbasti parasi diye verelim ?!!

sbay
02.02.2006, 16:52
Arkadaslar bi tane abi var kafamin etini yiyo ille de diyo ki yaz su siteye OUSMANE BANGOURA yi alsinlar diye.Var midir izleyen?

Sammy Bangoura demek istedin herhalde bizim alacagimiz o. stoke cityde oynayansmileys/smiley2.gif

coach
02.02.2006, 16:57
uploads/coach/2006-02-02_165646_adsiz.JPG

Alem adamsin Vahid hoca smileys/smiley36.gif

selimberkan
02.02.2006, 16:58
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Tahir
02.02.2006, 16:59
Iyi bir fubolcu ama alinmasi zor gibi.Çünkü turnuvada deger kazanan futbolcular arasinda.Stoke City de oynuyor ve gineli

halil ibo
02.02.2006, 17:03
Sikintidan ayaklari mantar gadasim onun için terlik istirahati var.smileys/smiley36.gif

sbay
02.02.2006, 17:05

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

BDiler61
02.02.2006, 17:07

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Erbay
02.02.2006, 17:12
uploads/coach/2006-02-02_165646_ads%C4%B1z.JPG

Terliklerdeki karizmaya bakin.Dalga geçmeyin yavsmileys/smiley36.gif

Travelair
02.02.2006, 17:18
Anafikir yüzlerde

ozcan_asanoglu
02.02.2006, 17:25
Bilal Kisa'dan transfer yalanlamasi..

Malatyaspor'un genç futbolcusu Bilal Kisa, kendisi hakkinda Trabzonspor'a gidiyor haberlerini yalanlayarak, "Baska takimlara transfer olacagima iliskin haberler gerçegi yansitmiyor" dedi..

Trabzonspor ile sözlesme imzalayacagina iliskin bir gazetede yer alan haber üzerine Malatyaspor'un resmi internet sitesine açiklama yapan Bilal Kisa, ''Bugüne kadar ne bir kulüple konustum; ne de bir kulüpten transfer teklifi aldim. Bu durumda Trabzon'a nasil imza atmaya giderim? Bu tür maksatli haberlerin asli astari bulunmamaktadir. Malatyaspor'da futbol oynamaktan mutluyum'' diye ..

------------------------------------

ne büyük hedefleri varmis bu adamin...soyadi gibi akli da kisa herhalde..

Travelair
02.02.2006, 17:26
Trabzonspor sayfasindan bize sponsor olan firmalara linkler var. Bir tanesi www.arascargo.com (http://www.arascargo.com). Bu sponporumuzun sayfasina gittigimde gördügüm sey hayli ilginçti. Trabzonspor'un sponsoru olmasi ile övünmesi gereken bu sirket, Fenerbahçe basketbol subesinin sponsoruyuz diye takim fotografiyla geriniyordu...

sanatik
02.02.2006, 17:27
EN AZINDan Trabzondan korkuyormusda gelmek istemiyormu UYDURMASI ortaya cikdi. Pistanbul Medyasi firsat bu firsat hemen isine geldigi gibi basladi Yalan haberlerine.

Tolga Seyhan da umarim hemen aciklamasini yapar.

sbay
02.02.2006, 17:28
bilal antipatik olmaya basladi sanki baska futbolcumu yok yaw

Taner Uykuçeken
02.02.2006, 17:29
Iyi de ozaman emrah la volkani biz neye karsilik verdi Malatyaya bildigim kadariyla malatya mali sikintidaydi Anlamadim gittismileys/smiley11.gif

Travelair
02.02.2006, 17:31
Bu Malatyaspor isinden bisey anlamadim birisine 300 digerine 600 kusur milyar aldigimiz söylendi bildigim kadariyla. O kadar para biraz komik kaldi o zaman.

Bu is vur ensesine al lokmasini olmaya basladi öyleyse

EmrahYalçınalp
02.02.2006, 17:32
Trabzonspor sayfasindan bize sponsor olan firmalara linkler var. Bir tanesi www.arascargo.com (http://www.arascargo.com). Bu sponporumuzun sayfasina gittigimde gördügüm sey hayli ilginçti. Trabzonspor'un sponsoru olmasi ile övünmesi gereken bu sirket, Fenerbahçe basketbol subesinin sponsoruyuz diye takim fotografiyla geriniyordu...

ArasKargo -eger yanilmiyorsam- fenerum TIR'inin da mal sahibi... Ne güzel de oturdu, "mal sahibi"...smileys/smiley4.gif

hakanh
02.02.2006, 17:32

???????????????????????????????????????????????? bende ok merak ediorumsmileys/smiley7.gif

Arkadaslar,

Benimde tahminim ve beklentim; O futbolcunun Bangoura veya Feindouno oldugudur.

Feindouno biraz ucuk bir beklenti gibi gozukse de, Agaoglu'nun "Trabzonspor, super bir yabanci ile anlasmis durumda oldugu" sozu, bana bu futbolcunun Feindouno da olabilecegi hissi vermektedir ve bu transfer icin Gine'nin, Afrika Kupasi'ndan elenmesi beklendigidir.

Zaten, bu sebeptendir ki, asagidaki mesaji yolladim ;

INSALLAH, GINE Fark Yer ve Elenir !!!

(Yattara Ankaragucu maci icin yetisir ve eger yapilacaksa; Mansare, Bangoura ve Feindouno transferleri bir an once yapilir veya acikliga kavusur...)

INSALLAH, Yattara ve ozellikle de Bangoura, Feindouno ve Mansare, Berbat Oynar ve Hayati Hatalar Yaparlar !!!

(Dolayisiyla, Bangoura, Mansare ve Feindouno'nun taliplileri azalir ve fiyatlari duser... Yattara'nin da, su an icin gereksiz olan yeni taliplileri cikmaz...)

Sonuc olarak; Bunun, boyle olup, olmadigini anlamamiz icin, Gine'nin bir an once Afrika Kupasi'ndan elenmesi lazim...

coach
02.02.2006, 17:41

ArasKargo -eger yanilmiyorsam- fenerum TIR'inin da mal sahibi... Ne güzel de oturdu, "mal sahibi"...smileys/smiley4.gif

evet sen yazdiktan sonra bende fark ettim kardesim,yanlis bi durum ama bunlarin var olusu basli basina bi yanlis zaten.

Travelair
02.02.2006, 17:45

Aynen smileys/smiley1.gif. Yine de bu tip davranislara maruz kalmamamiz için büyüme hizimizi arttirmamiz lazim. Bizim gücümüz birlessek kimseden az degildir. Birlesip büyümek gerek

CaMoKa
02.02.2006, 17:56
oOOooo en gerekli olan transfer haberlerinin didinda her türlü haber cikiyor medyada bu ne biçim is ya daha düne kadar Totti haberleriyle hayaller kuruyorduk

Özkan Erdem
02.02.2006, 18:10
Agaoglu'nun sözününde kendi iyi niyeti disinda birseye dayanmadigini düsünüyorum.

salihismet
02.02.2006, 19:07
MUHTE$EM MEDYA
Hani bir omo reklami var "Kirlenmek güzeldir" bunu icat eden ki$iden ba$ka hicbir allahin kulu kirlenmenin güzel olduguna inanmaz, bazi medyada olan ki$iler haric.
iki türlü gazeteci grubu var:
1.grup ara$tirmaci gazeteci
2. grup kari$tirmaci gazeteci grubu.Bu 2. gruba giren biri var, bu adam beni cok $a$irdiyor. SERHAT ULUEREN,
Adam diyorki futbola mafya bula$ti bunu kari$tirark pardon ara$tirarak ortaya cikardik. Adam mafya diye bula bula gidip Arnavut Bu$iyi buluyor.
Te$vik konusunu i$liyor adam te$vik vereni bulduk diyor, ve haftalarca bu te$vigi vereni yerden yere vuruyorlar, yanindaki arkada$lari SERHAT ULUERENI devamli kutluyorlar, böyle bir olayi bulup ortaya cikardigi icin, aslinda amac onu kutlamak deyil yalakalik yaparak oradaki ömürlerini biraz daha uzatmak ,yoksa adam kapiya koyacak onlari.Birisi te$vik verende alan kadar sucludur diyecek oldu ve FENERIN verdigini idda etti, admi afaroz etti nerdeyse bu SERHAT ULUEREN. Bu soyadi ona veren böyle bir adam olacagini bilse o ULU KELIMESINI soyadindan cikartirdi herhalde.
BIRGÜN DOGRU BIR $EY ANLATSIN PROGRAMINI SONUNA KADAR IZLEYECEGM YADA E$$EK GIBI ANIRACAM: Gliba anirmak ona tahammül etmekten daha kolaydir.

</span>

BDiler61
02.02.2006, 19:12
transfer bekkliyoruz ama transferin adi bile geçmiyor bu aralarsmileys/smiley7.gif

falcon61
02.02.2006, 19:15
Yorumcularin isimlerini tam ezberleyemem ama izlerim bu sehat ulueren starda çikan herif galiba hani gökdeniz olayini arastiran!Harbiden adam tam bi hasta her hafta ugrasicak biseyler ariyolar aslinda hak veriyorum dedigin gibi para kazanmak için yapiyolar ama onlardan istedigim sürekli tarafsiz deyip durmasinlar herkesin bildigini kabul etsinler sonra yorum! yapsinlar yine ayni yere geliyoruz

Kurt kocayinca ........... maskarasi olurmus...

salihismet
02.02.2006, 19:21
Onlar tarafsiz olamazlar, olurlarsa i$lerini kaybederler
Trabzon daki bu olay onlarin cok ho$una gitti Allah allah deyip gözleri kapali saldiracaklar.

Travelair
02.02.2006, 19:23
Biraz da içlerinde var. Mesela benle roportaj yapsinlar itmeyin beyefendi diye kamerayi 1 2 sallasalar Allaaaa

salihismet
02.02.2006, 19:30
Son yazdigini anlayamadim ama galiba ikimizde ayni $eylerden bahsediyoruz.

bahadır2561
02.02.2006, 19:32

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Travelair
02.02.2006, 19:36
Kamerayi sallasalar televizyondan olay var gözüküyor. Onu anlatmak istedim smileys/smiley1.gif

Bahsi edilen Serhat Uluerensöylemlerinde isin inceliklerini Ahmet Çakar'dan ögrendigini dile getirmistir.

Ahmet Çakar'in ünlü bir sözü vardir mesela:

- Bu yaptiginizi ancak ..........lar yapar. Ama dikkat edin, sakin yanlis anlamayin, ben size..........siniz demiyorum...

salihismet
02.02.2006, 19:42
<div style="text-align: left;"> BIZ TARAFTARLAR OLARAK O SIKILAN KUR$UNLARI ADRESINE IADE ETMEZSEK T. SPOR ICIN BIR $EY YAPMI$ SAYLMAYIZ. UNUTMAYIN DÜNYADA BIR BA$KA TRABZONSPOR YOKTUR, OLANLARDA ONUN YERINI TUTAMAZ. LÜTFEN BU TAKIMA SAHIP CIKALIM YALNIZ SAHADA OYNARKEN DEYIL HER PLATFORMDA SESIZIMIZI CIKARTALIMKI BU TAKIMIN GERCEK SAHIPLERINI HERKES TANISIN.
</div>

salihismet
02.02.2006, 19:51
Anladim galiba ne demek istediginizi, nokta nokta gectiginiz yerleride en kisa zamanda cözecegimi umarim.

Travelair
02.02.2006, 19:55
aklievvelin esmanalisi ama sansür var ondan öyle görünüyor. Demek istedigimi anlamissindir. Rating için nasil birbirlerinle bogaz bogaza gelir gibi yapiyorlarsa olaylari çarpitmak, büyütmek ve dünyanin sonu gibi göstermek de onlarin isi

szymeks
02.02.2006, 20:03
madem yabanci bi forvet almiyicaktik ne diye junu besiktasa kiraladik ayriyetten baskan gerçekten bi yildiz alacaksa o isi simdi yapsa sansasyonel bi transfer bütün herseyi unutturur medyaya yoksa atip tutuolar yok trabzoina gidilmez transfer yapmiyicak trabzonspor die :(

salihismet
02.02.2006, 20:03
Dogru size katiliyorum,eger sakincasi yoksa TRAVELAIR herhankibir anlam icerigi varmi?

lazutlarlivera
02.02.2006, 20:21

Sammy Bangoura demek istedin herhalde bizim alacagimiz o. stoke cityde oynayansmileys/smiley2.gif

Yok kardes bu adam baska.Yattara nin yerine o oynuyo GINE milli takiminda.Adida Ousmane BANGOURA.

Travelair
02.02.2006, 20:22
Arkadaslar son dakika haberi veremeyecegim ama bu Roma-Galatasaray maçinda bildigim kadariyla 2 maç seyircisiz oynama cezasi almisti Roma ve olaylar Türkiye-Isviçre maçindan bin beterdi. Simdi Türkiye için en az 5 maç saha kapatmadan bahsediyorlar. Sizce bu adalet mi?

Tahsin Armutcu
02.02.2006, 20:32
kesinlikle degil ki orda bize polis bile saldirmisti yanlis hatirlamiyorsam yanlisim varsa duzeltin

Travelair
02.02.2006, 20:54
Trt-3de eski Danimarka-Almanya maçi var. Eski dostlari görmek isteyen izleyebilir

gerçekefsane
02.02.2006, 22:22
Yönetim Kurulu yemek verdi
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/020206yemek.jpgYönetim Kurulumuz bu aksam futbolculara ve teknik heyete Galanima Restaurant'ta bir yemek verdi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Yemekle birlikte yönetim kurulumuz, teknik heyet ve futbolcularimizla olan iliskilerini pekistirerek, Fatih'le Gökdeniz'in yasadigi sikintili olaydan ötürü etkilenen oyunculara destek verdi.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/020206yemek1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/020206yemek2.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/020206yemek3.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/020206yemek4.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/020206yemek5.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/020206yemek6.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/020206yemek7.jpg
</CENTER>

trabzonspor.org.tr Edited by: gerçekefsane

The Londoner
02.02.2006, 22:26
Bizim bu futbolcular habire yiyor, bu siralar surekli yemek fotograflari yayinlaniyor. Yedikleri kadar da oynasalar sorun kalmayacak.

#10 Fietra
02.02.2006, 22:29
Abi bu Hasan harbi makara adam teknolojik herifsmileys/smiley36.gif

Emre B.
02.02.2006, 22:31
Abi bu Hasan harbi makara adam teknolojik herifsmileys/smiley36.gif smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

diskus
02.02.2006, 22:36
ousmane bangoura goller atmisti ama pek gozume giremedi.ibrahime bangoura 10 numarayla oynuyor son macta iyi oynadi,cok hizli calim atabiliyor orta alandan geliyor biraz sol tarafta oynuyor.golcu bangorayi sadece ilk macta 15 dakika gordum haraketler olumlu idi,golde atti.sonraki maclardagormedim.ama en iyi futbolculari feidundo ileririye donuk oynuyor son maclarinda yattarinin yerine girdi mukemmel oynadi.feidundo dan sonra en iyisi yattara ama adamlar oynatmiyor.

Nytre
02.02.2006, 22:43
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468>
<T>
<TR>
<TD =haberBaslikk>PFDK'dan üç büyüklere küfür cezasi </A></TD></TR>
<TR>
<TD><A =s&#111;nDakikaOzet>http://www.haberturk.com/foto2/futbol.gif Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK), Fenerbahçe ve Besiktas kulüplerine 5 bin YTL, Galatasaray'a ise 2 bin 500 YTL para cezasi verdi. </A></TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.haberturk.com/http://www.haberturk.com/htimgs/0.gif
</TD></TR>
<TR>
<TD>
<A =s&#111;nDakikaMetin>
<CENTER>http://www.haberturk.com/foto2/mansetkufur.jpg

</CENTER>

http://www.haberturk.com/foto2/haberturksporani.gif (http://www.haberturk.com/spor.asp)

PFDK'dan yapilan yazili açiklamada, Fenerbahçe'yi Gençlerbirligi,
Besiktas'i Kayseri Erciyesspor lig maçlarinda taraftarinin yaptigi
çirkin ve kötü tezahürat nedeniyle 5'er bin, Galatasaray'i ise
Konyaspor maçinda taraftarinin çirkin ve kötü tezahüratti sebebiyle 2
bin 500 YTL para ile cezalandirdigi bildirildi.
Kurul ayrica, Malatyaspor ve Sivasspor'u çikan saha olaylari
yüzünden 2 bin 500'er, Diyarbakirspor'u, Çaykur Rizespor maçinda
sahada doktor bulundurmayarak talimatlara aykiri davranista
bulunmaktan bin YTL para ile cezalandirdi.
Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu'nun ceza verdigi diger kulüpler
ve cezalari söyle:
Bucaspor 5 bin, Çanakkale Dardanelspor 3 bin, Türk Telekomspor
500, Nevsehirspor bin, Mersin Büyüksehir Belediyesi bin, Pendikspor 2
bin 500, Küçükköyspor 4 bin 500, Eyüpspor 750 YTL, Aytaç Kaya
(Yalovaspor futbolcusu) 1 maç.

</A></TD></TR></T></TABLE>AHLAKSIZ HERIFLER... :)

Emre B.
02.02.2006, 22:45
Yattara'nin maçi ne oldu?

Nytre
02.02.2006, 22:45
yemek olayi iyi olmus .. yönetim taraftarada yemek verse karnimiz acikti :)...

Özkan Erdem
02.02.2006, 22:50
Bizim bu futbolcular habire yiyor, bu siralar surekli yemek fotograflari yayinlaniyor. Yedikleri kadar da oynasalar sorun kalmayacak. Olur mu abi yetmiyo yedikleri, bi de üstüne sahada dünyalari yiyolar..

BDiler61
02.02.2006, 22:52
yemek olayi iyi olmus .. yönetim taraftarada yemek verse karnimiz acikti :)...

iyi olur valla

lakerta
02.02.2006, 22:55
AFIYET BAL SEKER OLSUN TÜM TRABZONSPOR EKIBINEEE.KESKE IMKANIM OLSADA BENDE YEMEK VERSEMM....smileys/smiley4.gif

TAMTÜRK61
02.02.2006, 23:01
Bizim bu futbolcular habire yiyor, bu siralar surekli yemek fotograflari yayinlaniyor. Yedikleri kadar da oynasalar sorun kalmayacak.

Hay agzina saglik dogru demissin kardes. Bar bizimkiler bu hafta Anakaragücünü yemek niyetine yeseler.Biz de sevinseksmileys/smiley1.gif

Nytre
02.02.2006, 23:07
adamlar kilo aldi ya..

nerede kondisyon? nerede yemek programi ...

yok kardesim yok...

bizim futbolcular tatile girmisler yeniden... kar tatili kursun tatili derken...

Bartuğ13
02.02.2006, 23:28
abi paso yemek yiyolar ya biz heriflerin karnini tok,sirtini pek tuttukça sahada hiç bi sey yapmiyolar.aç birakmak lazim bunlari aç.

zaten adam olsalar yedikleri kaba etmezler

selimberkan
02.02.2006, 23:46
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD align=middle bgColor=#f0f0f0>Free Web Polls (http://basicpoll.com/) - Free Online Blogs (http://theblogs.net/) - Free Guestbooks (http://hostedbooks.com/) - Free Message Boards (http://hostedboard.com/) - Free Site Search (http://pagesearch.net/) - </TD></TR></T></T></TABLE>

<CENTER>&lt; =text/&gt;<!--
google_ad_client = "pub-5383333103304094";
google_ad_width = 728;
google_ad_height = 90;
google_ad_at = "728x90_as";
google_ad_ = "text_image";
google_ad_channel ="7917773950";
google_color_border = "CCCCCC";
google_color_bg = "FFFFFF";
google_color_link = "000000";
google_color_url = "666666";
google_color_text = "333333";
//--> &lt; src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js " =text/&gt; &lt; name=google_ads_ marginWidth=0 marginHeight=0 src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/ads?client= ca-pub-5383333103304094&amp;dt=1138915800049&amp;lmt=1138915 800&amp;at=728x90_as&amp;output=&amp;channel=7917773950&amp; url=http%3A%2F%2Fbasicpoll.com%2Fresult.php&amp;color_ bg=FFF FFF&amp;color_text=333333&amp;color_link=000000&amp;color_ur l=666666&amp;color_border=CCCCCC&amp;ad_=text_image&amp;ref= http%3A%2F%2Fwww.ankette.com%2Fateslitaraftar.&amp;cc= 1581&a mp;u_h=864&amp;u_w=1152&amp;u_ah=830&amp;u_aw=1152&amp;u_cd= 32&amp;u_tz=120&amp;u_his=1&amp;u_java=true" Border=0 width=728 scrolling=no height=90 allowTransparency&gt;http://pagead2.googlesyndicati&#111;n/pagead/imp.gif&#101;vent=noi&#102;rame&amp;client=ca-pub-5383333103304094&amp;dt=1138915800049&amp;lmt=1138915800&amp;&#102; ormat=728x90_as&amp;output=html&amp;channel=7917773950&amp;url =http%3A%2F%2Fbasicpoll%2Fresult.php&amp;color_bg=FFFF FF&amp;color_text=333333&amp;color_&#108;ink=000000&amp;color_url=6 66666&amp;color_border=CCCCCC&amp;ad_type=text_image&amp;ref=h ttp%3A%2F%2Fwww.ankette%2Fateslitaraftarl&amp;cc=1581&amp; u_h=864&amp;u_w=1152&amp;u_ah=830&amp;u_aw=1152&amp;u_cd=32&amp;u_tz=1 20&amp;u_his=1&amp;u_java=true</>
&lt; =text/&gt;<!--
google_ad_width = 728;
google_ad_height = 15;
google_ad_at = "728x15_0ads_al_s";
google_ad_channel ="7917773950";
google_color_border = "CCCCCC";
google_color_bg = "FFFFFF";
google_color_link = "000000";
google_color_url = "666666";
google_color_text = "333333";
//--> &lt; src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js " =text/&gt; &lt; name=google_ads_ marginWidth=0 marginHeight=0 src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/ads?client= ca-pub-5383333103304094&amp;dt=1138915800109&amp;lmt=1138915 800&amp;prev_fmts=728x90_as&amp;at=728x15_0ads_al_s&amp;outp ut=&amp;channel=7917773950&amp;pv_ch=7917773950%2B&amp;url=h ttp%3A%2F%2Fbasicpoll.com%2Fresult.php&amp;color_bg=FF FFFF&a mp;color_text=333333&amp;color_link=000000&amp;color_url=6 66 666&amp;color_border=CCCCCC&amp;ref=http%3A%2F%2Fwww.anket te .com%2Fateslitaraftar.&amp;cc=503&amp;u_h=864&amp;u_w=1152&a mp;u_ah=830&amp;u_aw=1152&amp;u_cd=32&amp;u_tz=120&amp;u_his =1&amp;u_java=true" Border=0 width=728 scrolling=no height=15 allowTransparency&gt;http://pagead2.googlesyndicati&#111;n/pagead/imp.gif&#101;vent=noi&#102;rame&amp;client=ca-pub-5383333103304094&amp;dt=1138915800109&amp;lmt=1138915800&amp;p rev_fmts=728x90_as&amp;&#102;ormat=728x15_0ads_al_s&amp;output= html&amp;channel=7917773950&amp;pv_ch=7917773950%2B&amp;url=ht tp%3A%2F%2Fbasicpoll%2Fresult.php&amp;color_bg=FFFFFF&amp; color_text=333333&amp;color_&#108;ink=000000&amp;color_url=6666 66&amp;color_border=CCCCCC&amp;ref=http%3A%2F%2Fwww.ankett e%2Fateslitaraftarl&amp;cc=503&amp;u_h=864&amp;u_w=1152&amp;u_ah=8 30&amp;u_aw=1152&amp;u_cd=32&amp;u_tz=120&amp;u_his=1&amp;u_java=true</></CENTER>

<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=3 width=550 align=center bgColor=#000000><T>
<T>
<TR>
<TD align=middle bgColor=#cdc477 colSpan=4>Current Results for ULUSAL TARAFTAR GRUBU ANKETI </TD></TR>
<TR>
<TD align=middle bgColor=#f0f0df colSpan=4>
SIZCE TÜRKIYENIN EN ATESLI TARAFTAR GRUBU HANGISI ?

</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#cdc477>
<CENTER>Answer</CENTER></TD>
<TD width=160 bgColor=#cdc477>
<CENTER>Graph</CENTER></TD>
<TD bgColor=#cdc477>
<CENTER>%</CENTER></TD>
<TD bgColor=#cdc477>
<CENTER>Votes</CENTER></TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#f0f0df>C.S TEXAS (BURSASPOR)</TD>
<TD width="35%" bgColor=#f0f0df>http://basicpoll.com/images/blue.gif</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#f0f0df>4.91%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#f0f0df> 420</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#f0f0df>ÇARSI (BESIKTAS)</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#f0f0df>10.53%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#f0f0df> 900</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#f0f0df>ÇILGINLAR (TRABZONSPOR)</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#f0f0df>16.36%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#f0f0df> 1398</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#f0f0df>ÇILGINLAR 38 (KAYSERISPOR)</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#f0f0df>0.56%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#f0f0df> 48</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#f0f0df>ÇOTANAKLAR (GIRESUNSPOR)</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#f0f0df>4.01%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#f0f0df> 343</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#f0f0df>67 YIGIDOLAR (SIVASSPOR)</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#f0f0df>9.42%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#f0f0df> 805</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#f0f0df>GENÇ FENERBAHÇELILER (FENERBAHÇE)</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#f0f0df>14.67%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#f0f0df> 1254</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#f0f0df>GECEKONDU (ANKARAGÜCÜ)</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#f0f0df>0.61%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#f0f0df> 52</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#f0f0df>HODRI MEYDAN (KOCAELISPOR)</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#f0f0df>2.38%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#f0f0df> 203</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#f0f0df>46 GENÇLIK (KAHRAMANMARASSPOR)</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#f0f0df>2.43%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#f0f0df> 208</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#f0f0df>KIZILCIKLI (ESKISEHIRSPOR)</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#f0f0df>9.29%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#f0f0df> 794</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#f0f0df>MAVI SIMSEKLER (ADANADEMIRSPOR)</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#f0f0df>2.43%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#f0f0df> 208</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#f0f0df>MEKANSIZLAR (ÇAYKUR RIZESPOR</TD>
<TD width="35%" bgColor=#f0f0df>http://basicpoll.com/images/blue.gif
<TD align=right width="12%" bgColor=#f0f0df>0.27%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#f0f0df> 23</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#f0f0df>NALÇACILILAR (KONYASPOR)</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#f0f0df>1.93%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#f0f0df> 165</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#f0f0df>TATANGALAR (SAKARYASPOR)</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#f0f0df>3.74%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#f0f0df> 320</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#f0f0df>SEYTANLAR (MERSIN IDMAN YURDU)</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#f0f0df>3.76%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#f0f0df> 321</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#f0f0df>ULTRASLAN (GALATASARAY)</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#f0f0df>9.01%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#f0f0df> 770</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#f0f0df>YALI (GÖZTEPE)</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#f0f0df>2.76%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#f0f0df> 236</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#f0f0df>YARENLER (BOLUSPOR)</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#f0f0df>0.40%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#f0f0df> 34</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#f0f0df>DIGER</TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#f0f0df>0.53%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#f0f0df> 45</TD></TR>
<TR>
<TD width="35%" bgColor=#f0f0df>Total</TD>
<TD width="35%" bgColor=#f0f0df></TD>
<TD align=right width="12%" bgColor=#f0f0df>100%</TD>
<TD align=right width="13%" bgColor=#f0f0df> 8547</TD></TR>
<TR>
<TD align=middle bgColor=#cdc477 colSpan=4>Return to: anket dernegi (http://ankette.sitemynet.com/) </TD></TR></T></T></TABLE>

<CENTER>&lt; =text/&gt;<!--
google_ad_width = 468;
google_ad_height = 60;
google_ad_&#102;ormat = "468x60_as_rimg";
google_cpa_choice = "CAAQ8aaVzgEaCPJg3qtkyXM9KOm293M";
//--> &lt; src="http://pagead2.googlesyndication.com/pagead/show_ads.js " =text/&gt; <I&#070;RAME name="google_ads_frame" border="0" allowTransparency height="60" scrolling="no" width="468" frameBorder="0" src="http://pagead2.googlesyndicati&#111;n/cpa/adsclient=ca-pub-5383333103304094&amp;cpa_choice=CAAQ8aaVzgEaCPJg3qtkyX M9KOm293M&amp;dt=1138915800149&amp;lmt=1138915800&amp;&#102;ormat=4 68x60_as_rimg&amp;output=html&amp;url=http%3A%2F%2Fbasicpo ll%2Fresult.php&amp;regi&#111;n=_google_cpa_regi&#111;n_&amp;ref=htt p%3A%2F%2Fwww.ankette%2Fateslitaraftarl&amp;cc=71&amp;u_h= 864&amp;u_w=1152&amp;u_ah=830&amp;u_aw=1152&amp;u_cd=32&amp;u_tz=120&amp;u _his=1&amp;u_java=true" marginHeight="0" marginWidth="0" border="0">http://pagead2.googlesyndicati&#111;n/pagead/imp.gif&#101;vent=noi&#102;rame&amp;client=ca-pub-5383333103304094&amp;cpa_choice=CAAQ8aaVzgEaCPJg3qtkyX M9KOm293M&amp;dt=1138915800149&amp;lmt=1138915800&amp;&#102;ormat=4 68x60_as_rimg&amp;output=html&amp;url=http%3A%2F%2Fbasicpo ll%2Fresult.php&amp;regi&#111;n=_google_cpa_regi&#111;n_&amp;ref=htt p%3A%2F%2Fwww.ankette%2Fateslitaraftarl&amp;cc=71&amp;u_h= 864&amp;u_w=1152&amp;u_ah=830&amp;u_aw=1152&amp;u_cd=32&amp;u_tz=120&amp;u _his=1&amp;u_java=true</></CENTER>var win = null; function NewWindow(mypage,myname,w,h,scroll){ LeftPosition = (screen.width) ? (screen.width-w)/2 : 0; TopPosition = (screen.height) ? (screen.height-h)/2 : 0; settings = 'height='+h+',width='+w+',top='+TopPosition+',left ='+LeftPos ition+',scrollbars='+scroll+',resizable' win = window.open(mypage,myname,settings) }

ewt arkadaslar günlerden beri devam ettigimiz çalismalar sonunda meyvasini verdi ankette çok gerilerde olmamaiza ragmen sonunda istanbulu geçtik bu konuda emegi geçen degerli bmn üyelerileri ve KAN grubu arkadslari kucak dolusu.smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

jeffer ve ölümüne_ts adli arkadaslari bulmus oldugu yontemlerden dolayi takdir ediorumsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

bu arada sakin boslamayalim yok sa tekrar gerilere düsebilirizsmileys/smiley2.gifEdited by: selimberkan

ahmetansu61
02.02.2006, 23:57
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Mustafa Ayazoğlu
03.02.2006, 00:03
Star TV de Objektif programinda Fatih ile Gökdeniz'inkursunlanmasi ile ilgili program yapilio..

Olgun Peker konusmaya basladi.. smileys/smiley1.gif
kendisi fenerbahçeli olup, soyadini degistiren, Sedat Pekerin sag kolu...
Kaçirmayin..

ahmetansu61
03.02.2006, 00:04
simdi fanatikte bise duydum çildirdim.

galatasaray alt yapisi ordudan 10 yasinda bi topcu almis alt yapiya. cocuk cok yetenekliymis.

biz elimizin altindakileri kaçirdikça bu isler zor beyler. ordudaki cocuga trabzonspor sevgisin asilayamamissak yazik bize.

valla acayip sinirlendimsmileys/smiley7.gif

selimberkan
03.02.2006, 00:09
smileys/smiley19.gif

galatasaray alt yapisi ordudan 10 yasinda bi topcu almis alt yapiya. cocuk cok yetenekliymis.

biz elimizin altindakileri kaçirdikça bu isler zor beyler. ordudaki cocuga trabzonspor sevgisin asilayamamissak yazik bize.

bu habere çok üzüldümsmileys/smiley19.gifçokta sinirlendimsmileys/smiley7.gif

Nytre
03.02.2006, 00:28
smileys/smiley19.gif

bu habere çok üzüldümsmileys/smiley19.gifçokta sinirlendimsmileys/smiley7.gif

çocugun ailesi gs.lidir kesin...

Nytre
03.02.2006, 00:30
bu anketi kimse yayinlamaz..

çünki ilerideyiz.

aka5
03.02.2006, 00:37
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=250></TD>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220><T>
<T>
<TR>
<TD ="txtKucuk">02 Subat 2006 16:29

</TD></TR>
<TR>
<TD ="hSpot">Türkiye'de maçlari izleyen seyircilerin sayisinin hem nüfuslari düsük hem de futbol kaliteleri tartisilacak düzeyde olan ülkelerinkinden az sayida oldugu tespit edildi. </TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2 ="txt">
Futbol Extra dergisinin arastirma haberine göre, Türkiye'de lig maçlarini ortalama 5 bin 179 kisinin izledigi, bu ortalamanin yükselmesini saglayanlarinda sadece büyük takimlarin taraftarlari oldugu belirtildi.

Geçen sezon Fenerbahçe'nin maçlarini ortalama 15 bin 503 seyirci izlerken, Galatasaray için bu rakam 12 bin 304 kisi olarak kayitlara geçti. Maçlarini ortalama 9 bin 7 kisinin izledigi Trabzonspor ise sadece 6 bin 148 ortalamada kalan Besiktas'i geride birakti. Hatta 9 bin 26 seyirci ortalamasina sahip Kayserispor, Trabzonspor ve Besiktas'in da önüne geçti. Bu sezonun ilk yarisinda Fenerbahçe, Besiktas ve Trabzonspor seyirci rakamlarini Futbol Federasyonu'na bildirmezken, Galatasaray ise 17 bin 468 ortalamayla, 'bildirim yapanlar' içinde ilk sirayi elde etti.

Seyirci ortalamasinda ikinci ve üçüncü siralari Kayseri takimlari paylasti. Ligin yeni takimi Kayseri Erciyesspor 13 bin 695 ortalama ile ikinci sirayi alirken, geçtigimiz sezon Besiktas ve Trabzonspor'u geride birakmayi basaran Kayserispor da 10 bin 940 ortalama ile üçüncü sirayi elde etti. Ortalama 2 bin 600 kisiye oynayan Samsunspor ise ligin en az seyirciye sahip takimi oldu.

REKOR ALMANLARDA
Ülke futbolu adina isin en aci tarafi, Isviçre, Avusturya gibi hem nüfusu düsük hem de futbol kalitesi tartisilir ülkelerin bile seyirci sayisi açisindan Türkiye'nin önünde yer almasi. Isviçre bu alanda 8 bin 521 ortalamaya ulasirken, Avusturya'da da bir maçi ortalama 8 bin 393 kisi tribünden izliyor. Bu konudaki rekoru ise Almanlar ellerinde bulunduruyor. Alman takimlarinin en düsük seyirci ortalamasi bile 20 binin üzerine çikarken, genel ortalama tam 40 bin kisi. Almanya'yi 33 binle Ingiltere, 29 binle Ispanya, 22 binle Italya ve 21 binle Fransa takip ediyor.

Kulüpler bazinda ise en fazla seyirci ortalamasina sahip takim Real Madrid. Ispanyol ekibi, basarisiz bir dönem geçirmesine ragmen bu sezonun ilk yarisinda ortalama 75 bin 374 seyirci ile ilk sirayi kimselere kaptirmadi ve ülkesindeki en yakin rakibi Barcelona'ya bile ortalamada 5 bin fark atti. Almanya'nin en atesli taraftar topluluguna sahip takimi olan Borussia Dortmund ise lider Bayern Münih'i ortalamada 9 bin seyirci ile geride birakarak 74 bin 892 rakamina ulasti. Italya'da Milan'in 60 bin, Fransa'da Marsilya'nin 50 bin, Hollanda'da Ajax'in 45 bin ortalamalarina ulastigini düsündügümüzde, Türkiye'deki 'karanlik' tablo bir kez daha gün isigina çikiyor.

ÜLKELERIN SEYIRCI ORTALAMASI

Ülke Seyirci
Almanya 40.006
Ingiltere 33.734
Ispanya 29.239
Italya 22.566
Fransa 21.723
Hollanda 16.539
Isviçre 8.521
Avusturya 8.393
Türkiye 5.179

Not: Türk takimlarinin bir kismi bu sezon seyirci sayilarini federasyona bildirmedikleri için Türkiye adina geçen yilin degerleri baz alinmistir.

SEYIRCI LIDERI KULÜPLER
Kulüp Ülke Ort. Seyirci
R.Madrid Ispanya 75.374
B.Dortmund Almanya 74.892
M.United Ingiltere 67.840
Milan Italya 59.932
Marsilya Fransa 49.048
Ajax Hollanda 45.620
Basel Isviçre 22.848
Salzburg Avusturya 16.609
F.Bahçe Türkiye 15.503
G.Saray Türkiye 12.304

2004-2005 SEZONU HASILAT VE SEYIRCI SAYISI

KULÜP Maç Top. Seyirci Top. Brüt Hasilat Ort. Seyirci Brüt Hasilat
A.SEBAT 17 20.384 136.741.00 1.199.06 8.043.59
B.ANKARA 18 84.042 964.070.50 4.669.00 53.559.47
BESIKTAS 19 116.829 2.058.728.50 6.148.89 108.354.13
Ç.RIZE 18 54.753 347.752.50 3.041.83 19.319.58
DENIZLI 18 70.772 664.009.50 3.931.78 36.889.42
DIYARBAKIR20 102.208 619.261.00 5.110.40 30.973.05
F.BAHÇE 20 310,068 6.831.881.50 15.503.45 341.594.08
G.SARAY 20 246.098 5.133.042.30 12.304.90 256.652.12
G.ANTEP 17 51.224 267.063.00 3.013.18 15.709.59
G.BIRLIGI 17 56.264 885.657.50 3.209.65 52.097.50
ISTANBUL 17 72.371 971.463.00 4.257.12 57.144.88
KAYSERI 18 162.471 866.667.00 9.026.17 48.148.17
KONYA 18 88.970 608.034.93 4.942.78 33.779.72
MALATYA 17 57.139 506.056.00 3.391.12 29.768.00
A.GÜCÜ 18 66.448 739.580.00 3.691. 56 41.087.78
SAKARYA 17 83.003 874.532.50 4.882.53 51.443.09
SAMSUN 18 72.098 413.169.20 4.005.44 22.953.84
TRABZON 19 171.144 1.926.869.40 9.007.58 101.414.18 </TD></TR></T></T></TABLE>

belki en ucuz bilet satan takimiz ama su ortalamay bak ya yazik ya yaziksmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsamp bekliyoz bide yani sen takimina sahip cikmamzsan bu takimm nasil samp olsun.taraftar gelmeyince takimda sallamiyo.smileys/smiley7.gifneolur su takima sahip cikin.biz istda hep full dolduruyoz siz trabzonda 5 10 mil olan biletlere gitmiyonuz.inan takim istda olsa isterse 30 40 olsun her maca giderim trabzonun siz 5 10 mil olan biletlerle gitmiyonuz yazik ya yaziksmileys/smiley7.gifEdited by: tigin

aka5
03.02.2006, 00:40
<T>
<TR>
<TD =normal10siyah>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left>2?ubat2006 17:08</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE =ts cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 width=150 align=right>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width=10 align=center bgColor=#000000>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff>http://www.ajansspor.com/resim/aktug_ulusoy.jpg</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<DIV =lineStory align=left>"ULUSOY'A DESTEK OLUN"</DIV>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>Trabzonspor Eski Baskani Atay Aktug'dan, seçimi kazanmasina ragmen diken üstünde duran Haluk Ulusoy'a destek !.. Hasan Dogan'in bile Ulusoy'a destek olmasini isteyen Aktug, Trabzon'da yasananlari ve Türk futbolunun durumunu Ajansspor.com'a degerlendirdi..</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD>
<CENTER></CENTER></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD>
"GÖKDENIZ TEHDIT ALMISTI"
Fatih ve Gökdeniz?in maruz kaldigi saldiri geçmise dayaniyor.. Fatih?in silahla alikonuldugu bile iddia ediliyor.. Sizin bu konularda bir bir bilginiz var mi ?
Fatih konusunda bir bilgi sahibi degilim.. Ben de basindan duyuyorum.. Ama ne kadar gerçek oldugunu bilmiyorum.. Ama Gökdeniz ve ailesinin sikayetleri vardi.. Tehdit aldigini belirtmisti.. Gerekli sikayetleri yapmistik.. Trabzon?da bu olay tabi ki hiçbir Trabzonlu?nun tasvip etmeyecegi bir olay.. Olayin derinligini yönetim kurulundaki arkadaslarimiz daha iyi bilir ve geregini yapiyordur.. Bu sosyal bir olay.. Trabzon?da baska olaylar da oluyor.. Seçim döneminde oldugu gibi..

"MASABASI OYUNLARI VAR"
Türk futbolunun geldigi bu nokta için ne söyleyeceksiniz?
Türk futbolu gittikçe geriliyor.. Seyrediyorsunuz maçlari.. Türk futbolunun 3-4 sene önceki konumuyla bugünkü konumu çok farkli, futbolumuz gittikçe geriliyor.. Buna Futbol federasyonunun bir çözüm bulmasi lazim.. Türk futbolunun güzellestirilmesi, milli takima katki saglayacak futbolcularin yetistirilmesi için herhalde onlarin da düsünceleri vardir..
Futbol güzel olunca taraftarlar zevk aliyor.. Amaç bu olmali.. Ne olursa olsun sahadan galip çikmak için her seyin yapilmasi yanlis.. Masabasi oyunlar deniyor, bunlar yanlis.. Futbol masada baslamali masada bitmeli.. Ama maalesef her türlü sey oluyor.. Dünya?da da böyleydi ama bazi ülkeler bunu halletti.. Bu konuda en büyük görev federasyonun.. Çok insan futbol sektörüyle ugrasiyor, karisiyor futbolun içine.. Eskiden tribünde rakip taraftarlar kol kola otururdu.. Insallah o günler geri gelir.. Amaç budur..

"HALUK ULUSOY'A DESTEK OLUNMASI LAZIM"
Haluk Ulusoy enteresan bir seçimi galip bitirdi ve TFF baskani oldu.. Ama disaridan müdahaleler gündeme geldi..
Futbolun içindeki aktörlerin ne yapmasi gerektigini bilmesi lazim.. Futbolu futbol olarak elestirip, futbol olarak takip edip tribünlere sevdirmesi lazim.. Tribün anarsisine karsi yasa çikarildi ama anarsi devam ediyor.. Saha içinde futbol geriliyor.. Ulusoy ve yönetim kurulu bunlara bir çözüm bulacaktir.. Basarili bir baskanlik dönemi geçirdi.. O firsatin tekrar verilmesi gerekiyor.. Ayni zamanda sadece firsat verilmesi degil desteklenmesi de gerekiyor.. Ama hep birlikte.. Futbolun içindeki bütün aktörlerin yardimci olmasi lazim..

Siz Nuri Albayrak?in yerinde olsaniz yine Ulusoy?u mu desteklerdiniz ?..
Ben tabii ki Ulusoy?u desteklerdim.. Geçen seçimde de Ulusoy?u destekleyecegimi açiklamistim, ama o seçime girmeyince Mehmet Ali Yilmaz?i desteklemistim.. bu gayet demokratik bir haktir.. Ama seçim bittikten sonra da TFF Baskani bütün kulüplerin baskanidir.. Esit ve adil olmasi lazim.. Ben Haluk Ulusoy?un böyle yönetecegine inaniyorum..

Sayin Albayrak da Basbakan ile iliskileri iyi olmasina ragmen Ulusoy?u destekleyecegine dair verdigi sözden dönmedi..
Aferim iyi yapti, dogru yapti.. Siyasetin futbola karismamasi gerekiyordu.. O da Trabzonspor baskani olarak geregini yapmistir..

"SIYASET KARISMASIN"
Trabzonspor Kongresinden sonra da ayni seyi söylemistiniz, hükümetin müdahalesinden yakinmistiniz..
Ama bunun Nuri Bey?le bir alakasi yok.. Ben bunu 1 sene önce de söylüyordum.. Siyaset karismasin bu ise diye.. Federasyon seçimlerinde ortaya çikti zaten..

Bu müdahaleler Türk futbolunu nereye götürür?
Siyaset kurumu, Futbol Federasyonunun özerk yapisini bozmayacak sekilde denetimini yapabilir, yapmasi da lazim.. Her demokratik kurum gibi onun karisma sekli bu olmalidir.. Ama basibosluk olmamalidir, keyfilik olmamalidir.. Onun disinda federasyon seçimlerinde birini seçtirmek için çaba harcamalari yanlistir..

"ULUSOY KAZANDIYSA DESTEK VERMELILER"
Levent Biçakci yönetiminden memnun muydunuz?
O dönemde Trabzonspor olarak Futbol Federasyonu?ndan aykiri bir tavir görmedik hakkimiz olan her seyi talep ettik ve aldik.. O dönemde büyük kulüp küçük kulüp ayrimi, ya da bunu da dememek lazim, taraftari çok olan kulüpler var olmayan kulüpler var.. Futbol Federasyonunun hepsine ayni mesafede olmasi lazim..

Hasan Dogan için neler düsünüyorsunuz?
Seçimde biri kazanir biri kaybeder.. Hasan Dogan kaliteli ve iyi niyetli bir insan.. O da kurumsallasma açisindan çok çaba sarf etti.. Seçimde Ayhan Beyi desteklemis olabilir.. Ayhan Bey?i de yakindan tanirim.. O da iyi bir insandir.. Seçimde insanlar son ana kadar seçimi kazanmak için ugrasir, seçimden sonra da kazanan tarafa herkesin yardimci olmasi lazimdir..

Ama burada çeliskili konusmuyor musunuz ?.. Hem siyasetin futbola müdahalesinden rahatsizsiniz, hem de bu konuda en çok elestiri alan isim olan Hasan Dogan?i övüyorsunuz..
Tabii ki olmamasi gerekir diyorum.. Zaman zaman düsünce çatismasi yasadigimiz, onlarin yanlis yaptigi seyler oldu.. Ama bunu gazete sayfalarina dökmeden, aramizda konustuk.. Istedigimiz tarzda da degismistir..

"TRABZONSPORLULAR FUTBOLCULARA GÜVEN VERMELI"
Trabzonspor?da kötü gidis durdurulamiyor.. Halilhodzic?in de su anki yönetimle sorunlari oldugu basinda yer aliyor.. Halilhodziç?le devam edilmeli mi size göre?
Halilhodziç?in anlasmasi sezon sonuna kadardir.. Basarili ya da basarisiz olmasina göre yönetim kararini verecektir..

Basari nasil gelecek?
2 sene 2. olduk, Türkiye Kupasi?ni aldik.. Bu sene de hedef sampiyonluktu.. Ama Sampiyonlar Ligi?nden elenmemiz, Gökdeniz?in bu olaylara karismasi, ardindan takimin en önemli isimlerinin yasadigi sakatliklar.. Bunlarin hepsi birer soktu.. Saha sonuçlari kötü gidince futbolculara da güvensizlik geliyor.. Trabzonsporlu taraftarlarin sonuçlar ne olursa olsun takimlarina olan güvenlerini göstermeleri gerekir, gösteriyorlar da..

Ama taraftar baskisindan yakiniliyor zaman zaman..
Taraftari çok olan kulüplerde taraftarlar kulüplerinin çok basarili olmasini istiyor.. Trabzonspor 20 senedir sampiyon olamadi.. 2 sene sampiyonluk kil payi kaçti, bu sene sampiyonluk olmadi.. Taraftarin takimi desteklemesi lazim.. </TD></TR></T></TABLE>

Nytre
03.02.2006, 01:01
<DIR>

&gt;Sikildin mi Yeni bir dost, sicak bir ses mi istiyorsun

&gt;Galatasaray'in Eski Baskani Adnan Polat seni bekliyor

&gt;Adnan Polat'la sicak dakikalar için : 0533 303 10 33

&gt;

&gt;Her dakika GS'ye bagis olarak toplanmaktadir.

&gt;durma GS için herkese yolla

&gt;10 kisiye yollarsan 1forvet

&gt;5kisiye yollarsan 1defans</DIR>

&gt;kimseye yollamazsanYILDIRIM DEMIRÖREN GSyi alcak ....

bu mesajda msn.den geldi paylasayim dedim..

Edited by: tigin

tunganyan
03.02.2006, 01:03
http://www.takagazete.com/resim/img/transfercikmazda.jpg
Spor (http://www.takagazete.com/default.asp?kategori=20)

Bordo-Mavili yönetim, yurtdisinda sürdürdügü transfer çalismalarindan istedigi sonucu henüz çikaramadi...

Transferle ilgili görüsmelerin gelecek sezona endekslenmesi, yabanci futbolcu transferini çikmaza soktu

ARA TRANSFER SEZONUNUN BITIMINE 9 GÜN KALA
9 GÜN KALDI AMA?
TÜRKIYE?de uzatilan ara transfer sezonunun bitimine 9 gün kaldi ancak Bordo-Mavili yönetim, transfer görüsmelerinin çikmaza girmesi nedeniyle yurt disindan henüz bir asama kaydedemedi. Yönetimin, birçok futbolcunun kulüpleriyle sözlesmesinin devam etmesi nedeniyle daha çok gelecek sezona yönelik politikalar izledigi belirlendi.
HEDEF 2006-2007
SÖZLESMESI bitince serbest kalacak oyunculari takip eden ve kulüplere bonservis bedeli ödemek istemeyen Trabzonspor yönetimi, bu nedenle 2006-2007 transfer sezonunu beklemeye basladi. Yönetimin, Bongoura, Pascal, Camara gibi Afrika Kupasi?nda takip edilen oyuncularin fiyatlarinin yükselmesi nedeniyle de sikinti yasadigi dile getirildi.

yaa arkadaslar su kalin harflerle yazilanlari görmedigimiz bi transfer dönemi olmayacakmi.yeter artik.....http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley7.gif
Edited by: tunganyan

Nytre
03.02.2006, 01:12
taraftar kitlesinin düsüklügü ile ilgili daha öncede serzeniste bulunmustum . simdi bunlarin sayisal verilerle ispatlanmasi daha iyi oldu...

olacagi su arkadaslar... futbolun türkiyede çok sevildiginden bahsediyorlar ancak sike , tesvik primi , statta küfür, en küçük liginden en üst ligine kadar futbolcular yöneticiler taraftarlar arasinda kavga dövüs küfürlesme isbirliksiz tutum , hakemlerin yanli hatalari , rant çevrelerinin belirgin varligi , futbolda çetelesme , futbola siyasetin karismasi , statlarda biçakla yaralanmalar ölümler ve statta silah sikmalar...

simdi bir aile babasi nasil çolugunu çocugu alip gitsin maça ? ya da duyarli bir aile çocuklarina nasil izin versin?

bu bir devlet politikasi olmalidir... stattlar tertemiz olmali ve buna bu stattlara sahip kuluplerle baslanmalidir..

ancak her kampanya hüsranla sonuçlaniyor. ben istiyorum ki malatyaya manisaya antalyaya gittigimde karsimda 30,000-40,000kisi olsun... dolu dolu stattlarda oynayalim...

kendi taraftarimdan bahsetmiyorum o sehrin takimindan bahsediyorum..

3istanbul takiminin emperyalist ve sömürgeci tutumlari bunun yaninda "hep bana hep bana" seklindeki davranislari futbolumuzun bu duruma gelmesini saglamistir.

Nytre
03.02.2006, 01:13
niye kimseyi alamadiklari için uyduruk bir adam alacaklar..

tunganyan
03.02.2006, 01:16

tomas jun transferi gibi biseyimi kastediyosun.

falcon61
03.02.2006, 02:16
<DIR>

&gt;Sikildin mi Yeni bir dost, sicak bir ses mi istiyorsun

&gt;Galatasaray'in Eski Baskani Adnan Polat seni bekliyor

&gt;Adnan Polat'la sicak dakikalar için : 0533 303 10 33

&gt;

&gt;Her dakika GS'ye bagis olarak toplanmaktadir.

&gt;durma GS için herkese yolla

&gt;10 kisiye yollarsan 1forvet

&gt;5kisiye yollarsan 1defans</DIR>

&gt;kimseye yollamazsanYILDIRIM DEMIRÖREN GSyi alcak ....

bu mesajda msn.den geldi paylasayim dedim..

smileys/smiley36.gifYahu moralim ne kadar bozuk olsa su sitede gülecek biseyler çikiyo karsima ya alemsiniz smileys/smiley4.gif

Nytre
03.02.2006, 02:39

örnek kürsat... örnek jun...

Nytre
03.02.2006, 02:42
Tesis günlügü
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/020206idman.jpgTakimimiz bugün saat 16.00?da Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde yaptigi idmanla Ankaragücü gücü maçinin hazirliklarini sürdürdü.

Fatih ve Gökdeniz?in de katildigi antrenmanda takimimiz istasyon çalismasi yapti.

Lee?nin düz kosu yaptigi idmana sakatligi devam eden kaleci Jefferson, asil tendonunda agrisi bulunan Erdinç ile Gine milli takimina giden Yattara katilmadi.

Ayrica, antrenman sahasina gelen taraftarlar Fatih Tekke ve Gökdeniz?e çiçek verdiler.

Ekibimiz, yarin saat 16.00?da basina kapali olarak yapacagi idmanla çalismalarinin Trabzon ayagini sonlandiracak.
------------------------------------------

Tesis günlügü
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/010206idman.jpgTakimimiz bugün saat 16.00?da yaptigi tek antrenmanla Ankaragücü maçinin hazirliklarina devam etti.

Taktik agirlikli bir çalisma yapilan idmana Cuma gününe kadar izinli olan Gökdeniz katilmadi. Cuma gününe kadar izinli olan bir diger futbolcumuz Fatih Tekke ise kendi istegiyle idmana katilip kisa bir süre düz kosu yapti. Sakatliktan yeni çikan Lee?de düz kosu yaparken Jefferson sakatligi nedeniyle, Yattara ise Afrika Uluslar Kupasi?nda olmasi nedeniyle antrenmanda yer almadi.

Bu arada, futbolculara destek vermek amaciyla idmana gelen bir taraftar grubu futbolculara Kaptan Fatih Tekke?ye idman sahasinda çiçek verdi.

Takimimiz yarin da ayni saatte bir antrenman yapacak.
-----------------------------

arkadaslar bir soru soracagim...belki yeri degil ama sormak istiyorum...

iki haberdede kulüp tarafindan yazilanlarda bir eksik oldugunu düsünüyormusunuz?

peki bunun sebebi nedir?

falcon61
03.02.2006, 04:48
Bilmece gibi oldu valla 2 yazi arasindaki farklari bulun :p Gökdenizden bahsediyosun herhalde ama onun sebebi bence zaten herkesin Gökdenizin oynamayacagini biliyo olmasi yada ben öyle umuyorum...smileys/smiley18.gif

Naim
03.02.2006, 08:38
Bundan sonra bu haber bölümünden eziklerle ilgili yayinlanan tüm haberleri sikayet edicem
kusura bakmayin arkadaslar ama artik Yeter!
nedir be zaten hepimiz medyayi takip ediyoruz bir sekilde isteyen gitsin ilgili eziklerin sitesine baksin
defaatla yapmayin dedi insanlar
inadinami yapiliyor anlamiyorum ks smileys/smiley7.gif

Erdinç Dilek
03.02.2006, 08:53
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Olaylar transferi etkilemez? </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Trabzonspor Baskan Yardimcisi Ibrahim Haciosmanoglu, yapilan ferdi bir eylemin etkisinin çok uzun sürmeyecegini söyledi </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>03.02.2006</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top width=10>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=top width=122>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=122 align=center>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=center width=122>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=122>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=120 height=150>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/trabz&#111;n/haciosmanoglu1001.jpg</TD>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</DIV>

Trabzon güvenlidir?
Bordo-Mavili takimin baskan yardimcisi Ibrahim Haciosmanoglu, gündemdeki kursunlama konusunun iç veya dis transfere ne bugün ne de gelecekte olumsuz bir yansimasinin olmayacagi görüsünü savundu. Ferdi bir olayin Trabzonspor gibi bir camiayi fazla sarsmayacagini belirten Karadeniz ekibinin idarecisi, ?Trabzon hala mal ve can güvenliginin garanti altinda oldugu tek sehirdir. Yasananlari bu halka mal etmek en büyük ayiptir? diye konustu.

?Haksiz suçlamalar?
Olaylarda adi geçen insanlarin da haksiz yere suçlandigini ifade eden Ibrahim Haciosmanoglu, ?En az herkes kadar Trabzonspor?un ve Trabzon?un menfaatlerini koruyan insanlar neredeyse bu isin içinde gösterildi? açiklamasini yapti. Iç ve dis transferdeki gelismeler hakkinda da bilgi veren Trabzonspor?un baskan yardimcisi, ?Bazilari kabul etmese de büyük bir kulübüz. Böyle sorunlarin üstesinden gelebiliriz. Taraftarimiz endiselenmesin? dedi.

<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<T>
<TR>
<TD>Malatyasporlu Bilal bitiyor </TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Sol kanat açigini yerli bir futbolcuyla kapatmak isteyen Trabzonspor, Malatyaspor?un basarili oyuncusu Bilal için yogun çaba sarfediyor </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD width=122>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=120 height=150>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/trabz&#111;n/bilal0202.jpg</TD>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=left>Sol kanat açigini yerli bir futbolcuyla kapatmakta kararli görünen Trabzonspor, Malatyaspor?un basarili oyuncusu Bilal?in isini bitirmek yogun çaba sarfediyor. Bu konuda Bordo-Mavili takimin büyük asama kaydettigi ögrenilirken, teknik direktör Vahid Halilhodziç?in de Bilal için olumlu görüs belirttigi vurgulandi. Yerli ve maç eksigi de bulunmayan Bilal?e resmi imzanin en geç hafta basinda attirilmasi beklenirken, daha sonra tespit edilen yabanci forvet oyunculari için son bir yurt disi seferinin baslayacagi dile getirildi.</DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<T>
<TR>
<TD>Kalede favori Tolga Zengin </TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Kayserispor maçinda, Jefferson?un yoklugunda, kaleye yeni transfer Ahmet Sahin?in yerine Tolga Zengin?in geçmesi bekleniyor </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<TR>
<T>
<TR>
<TR>
<TD width=122>
<T>
<TR>
<TR>
<TD width=120 height=150>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/trabz&#111;n/tolgazengin0302.jpg</TD>
<TR>
<TR>
<TR>
<DIV align=center></DIV></DIV>
<DIV align=left>Jefferson?un sakatlanmasinin ardindan Kayserispor ile oynanan ilk resmi maçta kalede yeni transfer Ahmet Sahin?e görev veren teknik direktör Vahid Halilhodziç?in Ankaragücü sinavinda bir degisiklige gidebilecegi tahmin ediliyor. Idmanlarda oldukça iyi bir performans sergileyen genç file bekçisi Tolga Zengin?in ilk 11?de sahaya çikmasi beklenirken, Bosnak hocanin kaleci antrenörlerinden de oyuncularinin durumu hakkinda sik sik bilgi aldigi vurgulandi. Bu arada Halilhodziç?in kart cezalisi olan Erdinç?in yerine de Stepanov?u sahaya sürecegi bildirildi. </DIV>
<DIV align=left>Kaynak:Fanatik</DIV></TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo align=left></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Erdinç Dilek
03.02.2006, 08:56
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Stepanov göreve</TD></TR></T></TABLE>

Ankaragücü'ne bilenen bordo-mavililer, istasyon ve gol çalismasi yapti. Çift kalede cezali Erdinç'in yerinde Stepanov forma giydi.

Bordo-mavililer, Ankaragücü maçinin hazirliklarina devam ediyor. Basin toplantisinin ardindan yapilan dünkü idmanda önce istasyon çalismasi gerçeklestirildi. Halilhodziç daha sonra kanatlardan ortalarla gol çalismasi ve çift kale maç yaptirdi. Çift kalede kart cezalisi Erdinç'in yerinde Stepanov'un forma giymesi dikkat çekti. Izinli olmalarina ragmen Fatih Tekke ve Gökdeniz de çalismada yer aldi. Antrenmani izleyen taraftarlar, iki oyuncuya çiçek verdiler

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>Trabzonspor günlügü</TD></TR></T></TABLE>

Lee kosuya devam
Sakatligi süren oyunculardan Lee Yong düz kosulara devam ediyor. Dün de takimdan ayri çalisan Güney Koreli oyuncunun, haftaya takima katilmasi bekleniyor. Kaleci Jefferson ile asil tendonunda agrisi bulunan Erdinç ise dünkü çalismada yer almadilar.

Ömer Riza iddiali
Ara transferde alinan Ömer Riza, ilk golünü Ankaragücü maçinda atmak istiyor. Ilk forma giydigi Kayseri maçinda uyum sorunu göze çarpan golcü oyuncu, "Takima artik alistim. Ankaragücü maçinda oynarsam çok daha iyi isler yaparim. Amacim ilk golümü atmak" dedi.

Hakem Müftüoglu
MHK, pazar günü 16.00'da Ankara 19 Mayis Stadi'nda oynanacak Ankaragücü- Trabzonspor karsilasmasinda Kuddusi Müftüoglu'nu görevlendirdi. Hakemlerden yana son iki sezondur dertli olan bordo-mavililerde yöneticiler, adil ve tarafsiz bir yönetim istedi.

Yattara yari final ariyor
Gine Milli Takimi ile Afrika Kupasi'nda mücadele eden Yattara, bugün çeyrek final maçina çikiyor. TSI 15.00'te Senegal ile karsilasacak olan Yattarali Gine, galip geldigi takdirde yari finale çikacak. ve 7 Subat'ta Misir- Kongo maçinin galibiyle final için mücadele edecek.

Metin Yüce anilacak
Bordo-mavililerin eski sporcularindan Metin Yüce, Ankaragücü- Trabzonspor maçinda anilacak. Pazar günkü maçtan önce Yüce anisina bir dakikalik saygi durusu yapilacak. Internet sitesinde yapilan açiklamada, saygi durusu için iznin federasyondan alindigi bildirildi.

Kaynak:Fotomaç</TD></TR>

akdin
03.02.2006, 09:54
Erdinç 600 bin dolara Ankaraspor a verilmis.......

Erdinç Dilek
03.02.2006, 10:01
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">kaynak nedir?</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<BLOCKQUOTE id=6329339e>
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>

</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=b942e5c4>

</BLOCKQUOTE></BLOCKQUOTE>Edited by: erdinç67

Özer Öztekin
03.02.2006, 10:10
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center><T><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0><T><T>
<T>
<TR>
<TD>Olaylar transferi etkilemez? </TD></TR></T></T></TABLE>

Dogru....Transferimiz hiç etkilenmis gibi görünmüyor...Önceden neyse simdi de o...

Olaylardan önce de transfer yapamiyorduk, simdi de yapamiyoruz...</TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: Trabzonolog

drss
03.02.2006, 10:11
bugün sabah gazetesi erdinçin 600 bin dolara ankaraspora transfer oldugunu yazdi

dogru mudur bir bilgisi olan var mi?

Özer Öztekin
03.02.2006, 10:12
Yahu saka maka, bu transfer dönminde elinden en çok futbolcu çikaran takim kim sizce?

Dursun Ali Bahçekapılı
03.02.2006, 10:28
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=624>
<T>
<TR>
<TD width="100%" colSpan=3>http://spor3.com/haberimaj/kazimkanat2511.jpgBu yazi ortaligi karistiracak !

Sabah yazari Kazim Kanat, Fatih Tekke?nin neler yasadigini ve nelerin olacagini yazdi? </TD></TR>
<TR>
<TD width=624 colSpan=3></TD></TR></T></TABLE>

Ben dinledim ve inanamadim! Siz de okuyunca inanmayacaksiniz! Ama gerçek bu. Bu gerçek hepimizin içini acitacak. Dahasi ve önemlisi bu gerçek Türkiye'nin utancidir. Bakiniz burada söz konusu olan bir insan. Yani vatandas Fatih Tekke... Ama bu söz konusu insan Türkiye'nin umudu. Bu söz konusu olan insan Trabzonspor'un gözbebegi.
Simdi su imdat çigligina lütfen kulak verin. Bakin Sevgili Tekke ne diyor:

* Çocuklarimla helallestim. Artik ölümü bekliyorum. (Bütün sülalesi perisan. Hepsi yakin koruma olmuslar)

* Beni daga kaldirdilar. Öldürmek istediler. Bütün bunlari Cumhuriyet Savcisi'na anlattim. Disari çiktim, savci ile ne konustugum aninda ögrenilmis.

* Evimden korkarak disari çikiyorum. Bir elimde silah, sokaklara bakarak arabama biniyorum. (Silah tasidigi için elestirenler. Buyrun gerçek buymus!)

* Birakin futbol oynamayi, ben simdi 'Hayatimi nasil kurtaririm?' diyorum. (Trabzon yönetimi ise 'Biz taraftarin yüzüne bakamayiz' diyerek izin vermedi)

Peki Fatih Tekke'nin suçu nedir? Suçu su: Gökdeniz Karadeniz'e sahiplenmek ve onu Türk futboluna yeniden kazandirmak için iyi niyet elçisi olmak.

Buradan Trabzonspor Baskani Sayin Nuri Albayrak'a sesleniyorum... Fatih Tekke'nin kilina zarar gelirse bunun sorumlusu sen olursun? Buradan Baskan Sayin Recep ............ Erdogan'a sesleniyorum... Durum çok ciddi, lütfen!
Buradan Fatih Terim'e sesleniyorum... Lütfen adasini kurtar!
Bütün bunlari bilen Futbol Federasyonu Baskani Bay Haluk Ulusoy neden susar?
Benim sorum da bu efendim!

Sabah
Kazim KANAT

Iddianin sahibi Trabzonspor düsmani Kazim Kanat ne kadar dogrudur bilinmez

ozcan_asanoglu
03.02.2006, 10:40
kazim nerden ögrenmis bunlari...fatih ile bizim baskan kaç defa görüsmüsler, anlatmamis mi ona...

trabzondan giderse fatih'in hayati o zaman tehlikeye girer...trabzonda korunamayan adam ing.de mi korunacak...fatih i koparmak için salliyolar iste..dikkate almaya degmez..

Faik Yılmaz
03.02.2006, 10:53
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD>Olaylar transferi etkilemez? </TD></TR></T></T></T></TABLE>

Dogru....Transferimiz hiç etkilenmis gibi görünmüyor...Önceden neyse simdi de o...

Olaylardan önce de transfer yapamiyorduk, simdi de yapamiyoruz...</TD></TR></T></T></T></TABLE>

EVET GERÇEKTEN HIÇ ETKILEMIYOR....

ÖYLEDE YAPILAMIYOR BÖYLEDE YAPILAMIYOR.....smileys/smiley7.gif

mircemal
03.02.2006, 10:55
Sabah gazetede okudum TrabzonSpor valilikten koruma talep etmis bu bizim ayibimiz sporularimizi biz korumaliyiz...smileys/smiley7.gif

coach
03.02.2006, 11:00
Sabah gazetede okudum TrabzonSpor valilikten koruma talep etmis bu bizim ayibimiz sporularimizi biz korumaliyiz...smileys/smiley7.gif

Kardesim yasanan olaylar herkez gibi bizide çok yipratti fakat koruma talep etmenin neresi ayip ? Dünyada önemli insanlar siki korunur basbakanlar,bakanlar,sarkicilar,türkücüler,savcila r,avukatla r vs. vs...

Bunlar geride kalicak ama unutulmayacak!Edited by: coach

fincher
03.02.2006, 11:02
&lt;TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=624&gt;
&lt;T&gt;
&lt;TR&gt;
&lt;TD width="100%" colSpan=3&gt;[IMG]hspace=3 src="http://spor3.com/haberimaj/kazimkanat2511.jpg" align=left border=1&gt;&lt;SPAN =mansettopbaslik&gt;Bu yazi ortaligi karistiracak !&lt;/SPAN&gt;&lt;SPAN =detayspot&gt;Sabah yazari Kazim Kanat, Fatih Tekke�nin neler yasadigini ve nelerin olacagini yazdi� &lt;/SPAN&gt;&lt;/TD&gt;&lt;/TR&gt;
&lt;TR&gt;
&lt;TD width=624 colSpan=3&gt;&lt;/TD&gt;&lt;/TR&gt;&lt;/T&gt;&lt;/TABLE&gt;

Ben dinledim ve inanamadim! Siz de okuyunca inanmayacaksiniz! Ama gerçek bu. Bu gerçek hepimizin içini acitacak. Dahasi ve önemlisi bu gerçek Türkiye'nin utancidir. Bakiniz burada söz konusu olan bir insan. Yani vatandas Fatih Tekke... Ama bu söz konusu insan Türkiye'nin umudu. Bu söz konusu olan insan Trabzonspor'un gözbebegi. Simdi su imdat çigligina lütfen kulak verin. Bakin Sevgili Tekke ne diyor: * Çocuklarimla helallestim. Artik ölümü bekliyorum. (Bütün sülalesi perisan. Hepsi yakin koruma olmuslar) * Beni daga kaldirdilar. Öldürmek istediler. Bütün bunlari Cumhuriyet Savcisi'na anlattim. Disari çiktim, savci ile ne konustugum aninda ögrenilmis. * Evimden korkarak disari çikiyorum. Bir elimde silah, sokaklara bakarak arabama biniyorum. (Silah tasidigi için elestirenler. Buyrun gerçek buymus!) * Birakin futbol oynamayi, ben simdi 'Hayatimi nasil kurtaririm?' diyorum. (Trabzon yönetimi ise 'Biz taraftarin yüzüne bakamayiz' diyerek izin vermedi) Peki Fatih Tekke'nin suçu nedir? Suçu su: Gökdeniz Karadeniz'e sahiplenmek ve onu Türk futboluna yeniden kazandirmak için iyi niyet elçisi olmak. Buradan Trabzonspor Baskani Sayin Nuri Albayrak'a sesleniyorum... Fatih Tekke'nin kilina zarar gelirse bunun sorumlusu sen olursun? Buradan Baskan Sayin Recep ............ Erdogan'a sesleniyorum... Durum çok ciddi, lütfen! Buradan Fatih Terim'e sesleniyorum... Lütfen adasini kurtar! Bütün bunlari bilen Futbol Federasyonu Baskani Bay Haluk Ulusoy neden susar? Benim sorum da bu efendim! Sabah Kazim KANAT

Iddianin sahibi Trabzonspor düsmani Kazim Kanat ne kadar dogrudur bilinmez

kazim gene meydani bos buldu salliyor...

‘Ben isime bakarim’
Kötü anlari sahaya çiktiginda geride birakip futbola konsantre olacagini söyleyen Fatih Tekke, tek sorun ailemin psikolojik durumu dedi
03.02.2006

Isimle unutacagim
Kimligi belirlenen, ancak henüz yakalanamayan kisiler tarafindan hem kendisinin hem esinin hem de takim arkadasi Gökdeniz’in aracinin kursulanmasi olayiyla sarsilan Trabzonspor’un kaptani Fatih Tekke, içinde bulundugu ruhsal durumu FANATIK ile paylasti. Kendisinin yasanan kötü anlari sahaya çiktiginda geride birakabilecegini ve sadece futbola konsantre olacagini söyleyen yildiz oyuncu ailesinin psikolojisinin ise hala tam manasiyla düzelmedigini belirtti.

‘Herkese tesekkürler’
Böyle bir olaydan sonra yakin çevresinin moralinin bozuk olusunun kendisini de üzdügünü söyleyen Fatih Tekke, “Bize herkes yakin ilgi ve alaka gösterdi. Bunun için tesekkürü borç bilirim. Su an ortaya atilan konular hakkinda konusmak dogru olmaz. Yetkililerin kisa sürede bu olayi aydinlatacagindan eminim. Ben sahada yine her zamanki takimimin basarisi için çalisacagim. Umarim ailem de bu sikintili günleri çabuk unutur ve hersey normal seyrine döner” dedi.

telha23
03.02.2006, 11:03
neden istanbul gibi yerde enerli, futbolcunun basina bu olay gelmiyor neden bizim futbolcularimiz büyük baskan m.ali yilmaz baskan olsaydi bu çakallarin kulagini simdiye kadar kesmisti bile http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley18.gif

coach
03.02.2006, 11:11
neden istanbul gibi yerde enerli, futbolcunun basina bu olay gelmiyor neden bizim futbolcularimiz büyük baskan m.ali yilmaz baskan olsaydi bu çakallarin kulagini simdiye kadar kesmisti bile http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley18.gif

Bu olaylar kimsenin basina gelmesin.

Faik Yılmaz
03.02.2006, 11:15

smileys/smiley32.gif

fincher
03.02.2006, 11:19
sabahta erdinç ankaraspora transfer oldu yaziyor,bu haber de fotomaçtan...

Erdinç bilmecesi

Ben konus madim!
Trabzon'da Erdinç'in durumu bilmeceye döndü. Ankaraspor ile anlasan oyuncuya Halilhodziç izin vermemisti. Dün ise resmi sitede Erdinç'in agzindan 'Kaliyorum' açiklamasi yer aldi. Ancak futbolcunun bu açiklamadan haberi yok!

Faydali olamam
Erdinç, "Haberi görünce ben de sasirdim. Artik Trabzon'a faydali olamam. Gitmek istiyorum" diyerek ayrilma istegini yineledi. Kayserispor maçi sonrasi tehdit telefonlari alan oyuncunun gitmeyi kafasina koydugu ögrenildi.

Halilhodziç karsi
Ancak savunmadan Emrah, Volkan, Kürsat ve Eller'i gönderen Hodziç, "Erdinç'i de verirsek defansta adam kalmaz" diyerek bu transfere karsi çikiyor. Ne yapacagini sasiran yönetim, Erdinç'i iknaya ugrasiyor.

temelyilmaz
03.02.2006, 11:26
* Çocuklarimla helallestim. Artik ölümü bekliyorum. (Bütün sülalesi perisan. Hepsi yakin koruma olmuslar)

* Beni daga kaldirdilar. Öldürmek istediler. Bütün bunlari Cumhuriyet Savcisi'na anlattim. Disari çiktim, savci ile ne konustugum aninda ögrenilmis.

* Evimden korkarak disari çikiyorum. Bir elimde silah, sokaklara bakarak arabama biniyorum. (Silah tasidigi için elestirenler. Buyrun gerçek buymus!)

* Birakin futbol oynamayi, ben simdi 'Hayatimi nasil kurtaririm?' diyorum. (Trabzon yönetimi ise 'Biz taraftarin yüzüne bakamayiz' diyerek izin vermedi)

bunlar fatih tekkenin agzindan çikan sözlermi yoksa kazim kanatin kendi kaleminden çikan yazilarmi yani herhalde böle bi konuda yalan yazmazlar?smileys/smiley5.gif

selimberkan
03.02.2006, 11:30
çok süper oynuorya bide naz yapior erdinç zaten zaman olsa bi dk tutunamazdinsmileys/smiley7.gif

temelyilmaz
03.02.2006, 11:32

niye hala onursal baskan degilmi takimini korumasi için bizi korumasi için baskan mi olmasi lazim ? takimin yönetiminde mi olmasi lazim hep destek tam destek vede artik trabzon böle olaylarla anilmamali artik medyada zaten olay ariyo yazmaya less kargasi medya gazetede almiyacam artikEdited by: temelyilmaz

Faik Yılmaz
03.02.2006, 11:33
sen adami önce takimdan kovarcasina uzaklastir.....

sonra federasyon baskaligindada yamuk yap......

ondan sonra seni desteklesin.....

ne güzel istanbul be......

Hekimoğlu
03.02.2006, 11:37
sen adami trabzonspor onursal baskani yap

sen adami spor bakani yap

sonra adam seni desteklesin

ne güzel istanbul be...

imported_Suha
03.02.2006, 11:44
neler oluyor yaaaaa.fatih agzini açip bir kelime sarf edemezmi?? yoksa bska olaylar mi dogar??*

Travelair
03.02.2006, 11:53
Atay Aktug önceki röportajinin aksine günah çikartmis. Herkese mavi boncuk dagitmis

Ne yazik ki Fatih Tekke-Gökdeniz olayini diger takimlar yillarca bize köstek olmak için kullanacaklar, her talip oldugumuz futbolcuya telefon açip burada bunlar oluyor diye transferlerden vazgeçirtecekler. Geçmiste Aurelio'nun yaptigi gibi...

Necati olayi büyümedi, çünkü Necati'nin sözleri çok netti. Ben bunlardan çok gördüm Galatasaray'in futbolcusuyum beni kimse sogutamaz dedi takima bagliligini gösterdi. Fatih ise hep yuvarlak konusuyor "Trabzonspor'a hizmet etmenin karsiligi bu olmamali" gibi mantiksiz cümleler sarfediyor. Diger yandan bu sözlerini psikolojisine ve içinde bulundugu duruma da bagliyorum tabiki.

Kanimca herkes gücü yettigince mafya bu ülkede. Bu durumda kulüp baskanlarina en büyük mafya olmak kaliyor

selimberkan
03.02.2006, 12:09
dostum bence necati ile fatih olayinda daglar kadar fark var birinde yumruk tekme var iisin içinde silah var oo olay necatiyi fazla etkilememistir ama fatih e kursun sikildi yani!!! ama fatih bi atlatsin bunuda söler suan psikolojik çökmüs durumda

bide trabzonda hiç ts için çalisan mafya yokmu ya fb nin var bjk var gs nin de var bizizm yok mu??!!

denizci61
03.02.2006, 12:09
Kazim KANAT önce ÇARSI için iki satir yazsin. Trabzon'a birakin maçi turist olarak bile gelemeyen bir spor yazari olarak Istanbul'dan atip tutmakisin kolayi... Edited by: denizci61

Travelair
03.02.2006, 12:12
dostum bence necati ile fatih olayinda daglar kadar fark var birinde yumruk tekme var iisin içinde silah var oo olay necatiyi fazla etkilememistir ama fatih e kursun sikildi yani!!! ama fatih bi atlatsin bunuda söler suan psikolojik çökmüs durumda

bide trabzonda hiç ts için çalisan mafya yokmu ya fb nin var bjk var gs nin de var bizizm yok mu??!!

Haklisin zaten yazimda da söyledim bunu. Fatih'in içinde bulundugu durumun etkisi büyük

Nihat Güneş
03.02.2006, 12:26
biraz abes kaçacak ama...bence bu olaylarin düzelmesinin tek yolu var....bu haraçççi çetecilerii...kendilerini TRABZONLU zanneden aciz yaratiklari bacaklarindan topuklarindan vurdurup..ibreti aleme gstermek lazi m kiii... ey futbolcu zümresi trabzonun futbolcusuna kimse silah çekemz ..kursun yagdiramaz....yaparsa sonu bu olur....anli sanli deggerli mafyamiz mafyaligini bir kez de TRABZONSPORUMUZUN hayrina kullansin...bu serserileri bulsun temizlesin....temizlesin kiiii....trabzonda ki futbolcumuz daaa...transfer edecegimiz futbolcularda anlasin ve bilsin kii...bizden haraç isteyecek acizlerin sonu bu olur ....

aksi halde...bu olay herzaman her sartta özellikle yabanci transferler de önümüze herzaman engel koyacakk...gelecek oyuncu iki kez düsünecek.....

bu adamlarin vatan hainlerinden farki yok..memleketine vatanina topragina namusuna irzina ihanet adamlardan farki yok...bu insanlarin yasamaya hakki yok.....

Naim
03.02.2006, 12:46

ne güzel istanbul be...

sen adama girdigi her seçimde destek ver
Klubunun tüm tesislerine neredeyse onun adini ver
sonra oda gitsin en büyük düsmaninin formasiyla fotograf çetirsin
ne güzel istanbul be

Selimgil
03.02.2006, 13:11
bu nasil bi mantik travelair. necatinin olayi ile nasil bagdastirabilirsin. adamlar kendi taraftarlari iki tane deyyus içmis hava alanini bize nasil bedava maç bileti vermezsiniz die karistirmis ve necati ye tesadüfen bi tane yumruk sallamis(kisisel degil eminim). ama iki mayfa sarlatani boy göstermek için çocuklara kursun sikiyor. ve sen bunlara yuvarlak konusuyor diyorsun. bu adamlar yillarini ve hayatlarinin en iyi tekliflerini reddetmis adamlar. FATIH TEKKE (altay da kiralik oynadigi zaman trabzona gol attigi için aglayacak kadar sevdali birisidir trabzon'a.) GÖKDENIZ KARADENIZ ( kendisine fenerbahçe 10milyon dolar önerildiginde ben trabzon luyum deyip bos mukaveleye imza atan bir adam.) bu yüzden kelimelerinizi ve takima ve fubolculara sadakatinizi tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

Tmac61
03.02.2006, 13:21
Futbolcularin basin toplantisi;

Videolari;

http://www.trabzonspor.org.tr/videolar/020206_futbolcu_bas in_top1.wmv

http://www.trabzonspor.org.tr/videolar/020206_futbolcu_bas in_top3.wmv

http://www.trabzonspor.org.tr/videolar/020206_futbolcu_bas in_top2.wmv

http://www.trabzonspor.org.tr/videolar/020206_futbolcu_bas in_top4.wmv

Travelair
03.02.2006, 13:26
bu nasil bi mantik travelair. necatinin olayi ile nasil bagdastirabilirsin. adamlar kendi taraftarlari iki tane deyyus içmis hava alanini bize nasil bedava maç bileti vermezsiniz die karistirmis ve necati ye tesadüfen bi tane yumruk sallamis(kisisel degil eminim). ama iki mayfa sarlatani boy göstermek için çocuklara kursun sikiyor. ve sen bunlara yuvarlak konusuyor diyorsun. bu adamlar yillarini ve hayatlarinin en iyi tekliflerini reddetmis adamlar. FATIH TEKKE (altay da kiralik oynadigi zaman trabzona gol attigi için aglayacak kadar sevdali birisidir trabzon'a.) GÖKDENIZ KARADENIZ ( kendisine fenerbahçe 10milyon dolar önerildiginde ben trabzon luyum deyip bos mukaveleye imza atan bir adam.) bu yüzden kelimelerinizi ve takima ve fubolculara sadakatinizi tekrar gözden geçirmenizi tavsiye ederim.

Bakalim bakalim... Tavsiyelerin çok güzel de gel görelim geçmiste senin anlattigin olaylarda neler olmus... Fatih Tekke kiralik oynadigi Altayspor döneminde gazetelere çarsaf çarsafdemeç vererek bir daha asla Trabzonspor'a dönmem demis. Buradan çok memnunum demis. Yine örnek verdigin Gökdeniz o dönemde Fenerbahçe ile ön protokol imzalamis...

Bence yazdigim son mesajlara tekrar bak. Orada futbolcularimiza destek verdigimi ama onlarin da sözleriyle takimi yipratmayarak bir bütünlük içerisinde takimi yukariya tasimalari gerektigini belirtiyorum

Necati gibi olaylarda olaylarin farkliligini da sözlerimde belirttim ama biz onlari savunurken onlarin bizi hedef göstermesinin ne kadar sadakat ile ilgisi bulundugunu düsünmeni istiyorum. Bunun da bir kismini içinde bulunduklari duruma bagliyorum elbette. Son 2 3 mesajima tekrar bak istersen. Böyle oldugunu göreceksin. Ayrica ortada kisiye kursun sikma yok. Aleni bir tehdit var. Bu gibi durumlarin Necati'nin de basina geldiginden eminim. Hatta daha derin düsünürsek, bu futbolcularin ve kulüplerin tehditlere hedef olmamak için/tehditlerden kurtulmak için mafya ile ne tür iliskiler içine girdikleri hergün gazetelerde çikiyor. Bakiniz Besiktas örnegi ve diger Istanbul büyükleri...

Tavsiye konusuna gelince bence siz art niyet aramaksizin burada bu insan ne demeye çalismis diye yazilanlarin tümünü okumaniz gerek. Siddetle tavsiye ederim smileys/smiley36.gifBöylelikle birbirimizi yanlis anlamayiz dostum

Selimgil
03.02.2006, 13:34
haklisin travelair zaten su anda acele ile ve pek fazla düsünmeden yazdigimin hatasindan dolayi ders aldim. gökdenizin ve fatihin olaylarinda ise genel bir bilgim olmadigi için susucam ama destek vermiyorum sana. yanlis anlasilmadan dolayi özür dilerim. takimimiza olan sadakatinden dolayi ettigim agir itham dan dolayi da ayrica özürdilerim...

Taner Gündoğdu
03.02.2006, 13:40
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490>
<T>
<TR>
<TD =titsBaslik-little bgColor=#f9f9f0>Trabzon'un hocasi acil transfer istedi</TD></TR>
<TR>
<TD =titsBasliklar bgColor=#f9f9f0>Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodzic, bordo-mavili yönetimden Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz'e alternatif olabilecek oyuncu transferi istedi.</TD></TR>
<TR>
<TD =stdSmall align=right bgColor=#f9f9f0 height=10></TD></TR>
<TR>
<TD align=right bgColor=#f9f9f0></TD></TR>
<TR>
<TD id=C&#111;ntent>http://image.haber7.com/haber/21411.jpg
Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodzic, bordo-mavili yönetimden Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz'e alternatif olabilecek oyuncu transferi istedi. Trabzonsporlu futbolcular Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz'in araçlarinin ve is yerlerinin kursunlanmasinin ardindan kafa olarak biten iki oyuncudan verim alamayacagini bordo-mavili yönetime ileten Bosnak çalistirici, bu oyuncularin yerlerine alternatif olabilecek isimlerin transferini istedi. Halilhodzic, kadro olarak sikinti yasadigini ve birde kursunlama olayindan sonra iki önemli oyuncu Fatih ve Gökdeniz'in kafa olarak toparlanmalarinin çok zor olacagini belirterek, acil olarak yapilmasi gereken transferlerin bir an önce bitirilmesini istedi. Öte yandan, yabanci transferi için gün sayan bordo-mavili yönetimin, milli oyuncularina yapilan silahli saldirilar sonrasi bu olayin Avrupa'da duyulmasi ile sikintiya girdi. Yurt içinde ve yurt disinda silahli saldiri olayi nedeni ile futbolcularin Trabzonspor'a gelmeye sicak bakmadiklari belirtildi. Teknik Direktör Vahid Halilhodzic ise çareyi PAF takiminda ariyor. A takim ile birlikte PAF takim oyuncularini da denemeye alan Bosnak çalistirici, mevcut kadroda kullanabilecegi oyunculari kadroya alacagi ögrenildi.

</TD></TR></T></TABLE>

Travelair
03.02.2006, 13:41
Önemli degil dostum ben de özür dilerim. Bazen yazimda eksiklikler olabiliyor. Yukaridaki gibi daha açik yazmam gerekiyordu bazi seyleri. Kapali yazinca tepki göstermekte haklisin

Trabzonspor canimiz, hersey onun için

#10 Fietra
03.02.2006, 13:43
1907 Tribünleri?ndeki Koltuklara TV Monte Edildi
02 Subat 2006 Persembe

Fenerbahçe Sükrü Saracoglu Stadi?nda yer alan 1907 tribününde bulunan koltuklara mini ekran televizyonlarin monte islemi tamamlandi. Taraftarlarimiz, bu televizyonlarda maçin görüntülerinin yani sira, FB Tv ve diger ulusal kanallari da seyretme olanagi bulacaklardir.

Resimlere gerek yok, reklamin iyisi kötüsü olmaz mantigindan yola çikarak resimleri uçuruyorum...

Edited by: Badaloglu

Murat'
03.02.2006, 13:44

ne güzel istanbul be...

sen adama girdigi her seçimde destek ver
Klubunun tüm tesislerine neredeyse onun adini ver
sonra oda gitsin en büyük düsmaninin formasiyla fotograf çetirsin
ne güzel istanbul be

haklisiniz

trapezus61
03.02.2006, 13:45
Vayy bee.. Gavur neler yapiyor????http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

#10 Fietra
03.02.2006, 13:47
Vayy bee.. Gavur neler yapiyor????http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifGüzel espriydi abismileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Selimgil
03.02.2006, 13:51
travelair tsk ederim...smileys/smiley1.gif(buna benim anlayisligim diyelim.)

Taner Gündoğdu
03.02.2006, 13:52
biraz abes kaçacak ama...bence bu olaylarin düzelmesinin tek yolu var....bu haraçççi çetecilerii...kendilerini TRABZONLU zanneden aciz yaratiklari bacaklarindan topuklarindan vurdurup..ibreti aleme gstermek lazi m kiii... ey futbolcu zümresi trabzonun futbolcusuna kimse silah çekemz ..kursun yagdiramaz....yaparsa sonu bu olur....anli sanli deggerli mafyamiz mafyaligini bir kez de TRABZONSPORUMUZUN hayrina kullansin...bu serserileri bulsun temizlesin....temizlesin kiiii....trabzonda ki futbolcumuz daaa...transfer edecegimiz futbolcularda anlasin ve bilsin kii...bizden haraç isteyecek acizlerin sonu bu olur ....

aksi halde...bu olay herzaman her sartta özellikle yabanci transferler de önümüze herzaman engel koyacakk...gelecek oyuncu iki kez düsünecek.....

bu adamlarin vatan hainlerinden farki yok..memleketine vatanina topragina namusuna irzina ihanet adamlardan farki yok...bu insanlarin yasamaya hakki yok.....

yani baya abes kaçmis. yok daha neler! yani simdi o adamlar öldürülünce yada kursunlaninca topuklarinda bütün futbolcular"vay be futbolcularini nasil koruyorlar" diyip trabzona mi gelmek isticek,yoksa burada hersey silahla hallediliyor galiba deyip gelmek istemicek mi? sadece 5 dk mantikli düsün ve öyle cevap ver olur mu?

Naim
03.02.2006, 13:57
aAA sak sak sak
yaw iyice fener sitesini geçti burasi
valla
çok üzülüyorum
fietra sen yapma bari böyle seyler
o fotolari zaten görüyoruz her yerde birde buraya göndermekten ne zevk aliyorsunuz ki

selimberkan
03.02.2006, 14:01
valahi avni akeri gösterin birazda

Selimgil
03.02.2006, 14:04
adamlarin abramoviç gibi kara para aklama yollari bunlar bence gocunmamali tepki göstermeliyiz bu resimlere.. rezillik. bide neymis kulüp batacakmis 100.000$ bagis kampanyasiymis lansiz insanlarinizi aç birakin ondan sonra engelismis teknolojiyi yapin bi kulüp batmasin milyon dolarlar bagislayin.. insanlik degil bu beyler bu gibi aciz resimlere karsi tepki gösterin yerinmeyin. ülkemizde açliktan ölenler var basit birsey degil biraz olsa kimse yokmu yada deniz feneri gibi programlari izleyin anlarsiniz...

salihismet
03.02.2006, 14:28
FENERBAHCE NEDEN SEVILMIYOR?
$imdi varmi bilmiyorum, önceleri kamyon veya bakkallarda $öyle yazardi: Allahin dedigi olur.
gecenlerde F. bahce U. Boralla anla$mi$, Ziya $engül kö$esinde $u ba$ligi atmi$: F. Bacenin dedigi olur.
</span>

Emiroğlu
03.02.2006, 14:30
Ya eger bu konuya girersek uzadikça da uzar.Eger öyleyse fatihin aldigi para ne kadar.?? Fatihin veyua diger herhangi bir futbolcunun aldigi parayi,birak ekmege muhtaç olan bi insanimizi,senin benim gibi birisi ne kadr zamanda kazanir??? Bence yapilan gerçekten iyi bir is.Adamlar yapmis,biz yapamiyoruz dye hemen karalamaya gerek yok..Bizde yapalim sonra karalayalim smileys/smiley4.gif

salihismet
03.02.2006, 14:31
Gine maci saat kac gibi oynanacak?

selimberkan
03.02.2006, 14:32
saaat 15 de kanal a da

Taner Gündoğdu
03.02.2006, 14:34
saaat 15 de kanal a da

16 degil mi?

selimberkan
03.02.2006, 14:38
15 de diye biliorumm

Dursun Ali Bahçekapılı
03.02.2006, 14:38
Saat 15te ama kanalA vermiyor http://lc2international.tv/ (http://lc2internati&#111;nal.tv/)sitesinden izleyebilirsiniz

BDiler61
03.02.2006, 14:41

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifGüzel espriydi abismileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

tunganyan
03.02.2006, 14:43

örnek kürsat... örnek jun...

benim anlatmak istedigim.adamlarla üç kurusun pazarligini yapip elinden kaçiripkürsat'i alacagina üç kurus daha verip istedikleri oyunculari almalari gerektigidir.

Salih61
03.02.2006, 14:43

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifGüzel espriydi abismileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Salih61
03.02.2006, 14:44
Sol kanat açigini yerli bir futbolcuyla kapatmakta kararli görünen Trabzonspor, Malatyaspor?un basarili oyuncusu Bilal?in isini bitirmek yogun çaba sarfediyor. Bu konuda Bordo-Mavili takimin büyük asama kaydettigi ögrenilirken, teknik direktör Vahid Halilhodziç?in de Bilal için olumlu görüs belirttigi vurgulandi. Yerli ve maç eksigi de bulunmayan Bilal?e resmi imzanin en geç hafta basinda attirilmasi beklenirken, daha sonra tespit edilen yabanci forvet oyunculari için son bir yurt disi seferinin baslayacagi dile getirildi

Kaynak:Fanatik

Taner Gündoğdu
03.02.2006, 14:54
bilal kendisi yalanladi bu haberi. malatyada kalacagini söyledismileys/smiley5.gif

Salih61
03.02.2006, 14:56
bilal kendisi yalanladi bu haberi. malatyada kalacagini söyledismileys/smiley5.gif Gelmezse gelmesin...

coach
03.02.2006, 14:57
Usaklar bizim *kuzu'dan bi haber yok mu ?

* yattara

Salih61
03.02.2006, 14:57
http://www.takagazete.com/resim/img/hoijd&#111;nkukesti.jpg
Spor (http://www.takagazete.com/default.asp?kategori=20)

HOIJDOONK?U KESEN CEES LOK, TRABZONLU AYKUT?U PROFESYONEL YAPTI...
<DIV id=1 style=": 1; LEFT: 692px; WIDTH: 179px; : ; TOP: 143px; HEIGHT: 20px">
< name=1 =diger.asp?aksiy&#111;n=aramas&#111;nuc method=post>< style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px groove; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px groove; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px groove; FONT-FAMILY: Verdana" size=26 name=ara> < style="BORDER-RIGHT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-TOP: #c0c0c0 1px ridge; FONT-SIZE: 10px; BORDER-LEFT: #c0c0c0 1px ridge; BORDER-BOTTOM: #c0c0c0 1px ridge; FONT-FAMILY: Verdana" =submit value=Ara name=B1> </></DIV>

Hollanda Birinci Futbol Ligi
takimlarindan NAC Breda, Trabzonlu 17 yasindaki Aykut Demir?i profesyonel yaparak 2,5 yillik sözlesme imzaladi
HAYALIM MILLI FORMA
IMZA törenine; genç futbolcu Aykut Demir, ailesi, NAC Breda Kulübü yetkililerinden Theo Mommers, NAC Breda?nin yeni teknik direktörü Cees Lok ve çok sayida Türk basin mensubu katildi. Demir, "Kisa zaman içerisinde benim neler yapacagimi herkes görecektir. Her Türk genci gibi ben de ay yildizli milli formayi giymek isterim" dedi.
HOIJDOONK?U BILE KESTI
NAC Breda takiminda Pierre van Hooijdonk?u kadro disi birakarak simsekleri üstüne çeken teknik direktör Cees Lok, "Aykut, büyük bir yetenek. Bize büyük katki yapacagindan eminim" diye konustu. 9 yildir NAC Breda?nin alt yapisinda futbol oynayan Demir, son olarak WK U-17 Türk Genç Milli Takimi?nin formasini giyerek basarili bir futbol sergilemisti.

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=546>
<T>
<TR>
<TD></TD></TR></T></TABLE>

sbay
03.02.2006, 14:59
YATTARA YOK YEDEK HERHALDE

Travelair
03.02.2006, 15:09
Kaynak:radyospor.com

Trabzonspor Kulübü Baskani Nuri Albayrak, ??Trabzonspor?a siyaset hiçbir zaman giremez?? dedi.

Albayrak, Trabzonspor Dergisi?ndeki röportajinda, Trabzonlu oldugunu ve Trabzonspor?u çok sevdigini belirterek, ??Olumsuz sartlara ragmen basarili olan Trabzonspor?da, son yillarda bazi kopukluklar oldu. Son üç yilda yapilan kongreler ve dört teknik adam degisikligi, takimi basarisizliga dogru itti. Biz de bu kötü gidisata ?dur? demek istedik. Önce aile içinde karar verdikten sonra, spor camiasinin da baskisiyla bu ise soyunduk. Kongreyi kazanacagima inancim tamdi?? diye konustu.

KURUMSALLASMA
Trabzonspor?u kurumsallasma konusunda daha ileriye götürmeyi hedeflediklerini ifade eden Albayrak, ??Trabzonspor?u öyle bir sirket yapmaliyiz ki kendi kendini yönetsin ve kim gelirse gelsin sistemi bozamasin. Benim tek temennim, sirketlerimizi nasil yönetiyorsak, Trabzonspor?u da öyle yönetmemiz?? dedi.
Trabzonspor?a siyasetin hiçbir zaman giremeyecegini vurgulayan Albayrak, ??Yöneticilerimizin içinde her siyasi görüsten insan var. Bizler, Trabzonspor partisinin birer çalisaniyiz?? diye konustu.
Hüseyin Avni Aker Stadi?ni, ?24 saat yasayan stat? yapma projeleri oldugunu kaydeden Albayrak, sunlari söyledi:
??Bu projemizin taslagi, su an Gençlik ve Spor Genel Müdürlügü?nde bulunuyor. Ankara?ya giderek bu projeyi görüsecegiz. Hüseyin Avni Aker Stadi?ni sadece 15 günde bir maç oynanan degil, tüm sosyal donatilariyla birlikte 24 saat yasayan bir stat haline getirmek istiyoruz.??

YENI TRANSFERLER
Albayrak, ikinci yari öncesi gerçeklestirdikleri transferlerle gelecek sezonlara yatirim yaptiklarini belirtti.
Transfer politikalarini, teknik direktör Vahid Halilhodziç?in istegi dogrultusunda belirlediklerini ifade eden Albayrak, söyle devam etti:
??Bu rapor dogrultusunda 67 kere milli olmus, birçok önemli takimin formasini giymis Fatih Akyel?i transfer ettik. Yine çok genç ve gelecek için çok büyük umutlar vaat eden Milan Stepanov?u renklerimize bagladik. Ardindan yine hocamizin raporuyla Denizlispor?dan hizli ve genç bir golcü Ömer Riza?yi, Istanbul Büyüksehir Belediyespor?dan Ahmet Sahin?i, Yong Boys?tan genç yildiz Ferhat?i da takimimiza kazandirdik. Bunlarin yani sira Akçaabat Sebatspor?da kiralik olarak oynayan Ali Güzeldal ve Ergin Keles, PAF takimimizdan Aykut Akgün?ün takima katilmasiyla alternatifli bir kadro olusturduk. Ugur Boral veya Mehmet Yozgatli gibi oyuncular vardi. Ancak Ugur, kararini sezon sonunda verecegini, su anda Gençlerbirligi?nde kalmak istedigini söyledi. Mehmet Yozgatli?yi da Fenerbahçe vermek istemedi. Mecburen bu oyunculardan da vazgeçtik.?? Albayrak, bu sezon için hedeflerinin ligi olabilecekleri en iyi yerde bitirmek oldugunu ifade ederek, ??Su anda matematiksel olarak, ligin zirvesi için sansimiz devam ediyor. Ancak, en azindan UEFA Kupasi?na katilabilmek için elimizden gelen herseyi yapacagiz?? diye konustu.

sbay
03.02.2006, 15:27
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=580 align=center>
<T>
<TR align=middle width="100%">
<TD vAlign=top colSpan=4>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=center bgColor=#b4cdd5>
<T>
<TR height=20>
<TD colSpan=4>
<T>
<TR>
<TD align=left width="25%">03/02/2006</TD>
<TD align=left width="20%"></TD>
<TD align=left width="40%"></TD>
<TD align=middle width="15%"></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR height=20>
<TD align=left width="25%" rowSpan=2></TD>
<TD vAlign=top align=left width="20%" rowSpan=2></TD>
<TD align=left width="40%" height=15></TD>
<TD align=right width="15%" rowSpan=2></TD></TR>
<TR height=20>
<TD align=left width="40%"></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=4>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#a4a4a4 colSpan=5></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=left width="20%">http://www8.mackolik1.com/img/logo/buyuk/1213.gif </TD>
<TD vAlign=center noWrap align=right width="25%">Guinea (java&#115;cript std1213,'2006')</TD>
<TD align=middle width="10%">
<TABLE height=40 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD vAlign=bottom align=middle height=10>23'http://www8.mackolik1.com/img/ic&#111;ns/devam.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=middle height=30>1-0 </TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=center noWrap align=left width="25%">Senegal (java&#115;cript std665,'2006')</TD>
<TD vAlign=center align=right width="20%">http://www8.mackolik1.com/img/logo/buyuk/665.gif </TD></TR>
<TR>
<TD =t3 align=right colSpan=3></TD>
<TD =t3 align=left colSpan=2></TD></TR>
<TR>
<TD =t3 align=middle colSpan=5></TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#a4a4a4 colSpan=5></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR align=middle width="100%">
<TD vAlign=top colSpan=4>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" align=center>
<T>
<TR bgColor=#eaf0ea>
<TD =normal align=right width="30%">Diavara</TD>
<TD =normal align=right width="5%">http://www8.mackolik1.com/img/ic&#111;ns/goal.gif</TD>
<TD =normal align=right width="10%">(1-0)</TD>
<TD =normal noWrap align=middle width="5%">24'</TD>
<TD =normal align=left width="10%"></TD>
<TD =normal align=left width="5%"></TD>
<TD =normal align=left width="30%"></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

trapezus61
03.02.2006, 15:36
Maalesef Gine 1-0 önde... Sanirim daha çok bekleyecegiz Yattarayi...

selimberkan
03.02.2006, 15:39
öle gözüküorrr

Travelair
03.02.2006, 15:39
Bu Mansare olmazsa Senegal'in sol kanadi da fena degil Mendy

selimberkan
03.02.2006, 15:40
camara gol atacak gibi gözüküoo

Salih61
03.02.2006, 15:47
Mantigim Gine yensin diyor...Ama Duygularim Senegalden yana...smileys/smiley2.gif

sbay
03.02.2006, 15:51
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=center bgColor=#b4cdd5>
<T>
<TR height=20>
<TD colSpan=4>
<T>
<TR>
<TD align=left width="25%">03/02/2006</TD>
<TD align=left width="20%"></TD>
<TD align=left width="40%"></TD>
<TD align=middle width="15%"></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR height=20>
<TD align=left width="25%" rowSpan=2></TD>
<TD vAlign=top align=left width="20%" rowSpan=2></TD>
<TD align=left width="40%" height=15></TD>
<TD align=right width="15%" rowSpan=2></TD></TR>
<TR height=20>
<TD align=left width="40%"></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=4>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#a4a4a4 colSpan=5></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center align=left width="20%">http://www8.mackolik1.com/img/logo/buyuk/1213.gif </TD>
<TD vAlign=center noWrap align=right width="25%">Guinea (java&#115;cript std1213,'2006')</TD>
<TD align=middle width="10%">
<TABLE height=40 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD vAlign=bottom align=middle height=10>IY'http://www8.mackolik1.com/img/ic&#111;ns/devam.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=middle height=30>1-0 </TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=center noWrap align=left width="25%">Senegal (java&#115;cript std665,'2006')</TD>
<TD vAlign=center align=right width="20%">http://www8.mackolik1.com/img/logo/buyuk/665.gif </TD></TR>
<TR>
<TD =t3 align=right colSpan=3>Ilk Yari Skoru : 1-0 </TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

ILK YARI SKORU

coach
03.02.2006, 15:59
Gine yenilsin istedikya tutarlar dünya sampiyonu olurlar.

Taner Gündoğdu
03.02.2006, 16:01
Gine yenilsin istedikya tutarlar dünya sampiyonu olurlar.

afrika demek istedin galibasmileys/smiley4.gif

selimberkan
03.02.2006, 17:17
gine-2 senegal 3

Şahinoğlu
03.02.2006, 17:17
<T>

Gine-2 Senegal-3 maç bitti

Yattara geliyo insallah yaninda -2 topçuda alip gelir.</TD></TR>

selimberkan
03.02.2006, 17:18
isallah

selçukabi
03.02.2006, 17:19
La Usaklar gine yenildi ve elendi.Ibrahim Yattara da oynamadi, yani yorgun falan degil.Simdi yapilmasi gereken yönetimin özel uçakla Yattarayi Ankaragücü maçina getirmesidir.Misir denilen yer de Türkiyeye çok uzak degil.

Acilen bu yapilmali hadi yönetim uyuma!

selcuk
ve gine 3-2 yenildi ne de hosuma gitti o .... atrönere has oldu takim sagsi bütün mac boyu felc insan oynatirdi yattarayi ama belki simdi ankara macina yetisir insallah

ozcan_asanoglu
bu senelik yeter, seneye insallah final oynarlar..bizim de ihtiyacimiz var, daa...

emre umarim dedigin gibi olur da iki oyuncu alir gelir...rastgele kimi alirsan al gel biz de rahat ilk onbirde oynar...

Travelair
03.02.2006, 17:21
Senegal'de Mendy'yi begendim sol kanata yakin oyunuyor. Müthis süratli bir oyuncu. Edgar Davis'i hatirlatti bana smileys/smiley36.gif

Gine kalecisinden kaybetti. Hiç hata yapmamis olsa bile eger bir kaleci defansina güven vermiyorsa o defansin hata yapma orani artar

Mustafa Önal
03.02.2006, 17:22
çok iyi oldu ginenin elenmesi. yattara atla gel zaten seni oynatmadilar. gel yaninda 2 tane arkadasinida al gel sov var ankarada hadi atla gel kara oglan.

selcuk
03.02.2006, 17:22
tek siuclusu bu isin atrönerleri

tunganyan
03.02.2006, 17:24
tek siuclusu bu isin atrönerleri Allah o antrenörden razi olsun smileys/smiley4.gif

Şahinoğlu
03.02.2006, 17:26
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Dogru diyosun özcanim az idman yapim erdinç kadar oynarim smileys/smiley4.gifinsallah alirlar Boungoura ve Mansare'yi </TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=db95f1b1>

bu senelik yeter, seneye insallah final oynarlar..bizim de ihtiyacimiz var, daa...

emre umarim dedigin gibi olur da iki oyuncu alir gelir...rastgele kimi alirsan al gel biz de rahat ilk onbirde oynar... </BLOCKQUOTE>