PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (Genel)

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82

Hekimoğlu
19.01.2006, 11:47
fatih gibi müthis bir golcü'nün yanina iyi bir golcü daha alabilsek fatih'in de yükü azalir,çok daha tehlikeli bir takim oluruz.ama maalesef tomas jun ve mehmet yilmaz gibi gol atmayi beceremeyen golcü(!) lerimiz vardi.simdi bir firsatimiz var jun'u muhakkak göndermeliyiz ister kiralik ister bonservisiyle.zarar edebiliriz ama bence maddi zarar o kadar önemli degil daha güçlü bir kadro yeni yüzler yeni bir heyecan daha önemli.

the real
19.01.2006, 11:57
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

fenerbahçe afrika kupasi için gana milli takimi kampinda olan appiah için özel izin almis ve lig maçlarinda oynatabilecekmis.... adamlar yapmislar yapacaklarini ............eee bizim vaatleri ile ön planda olan yeni yönetimimiz yattara için neyi bekliyooooo...........smileys/smiley7.gif</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

trapezus61
19.01.2006, 12:01
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

fenerbahçe afrika kupasi için gana milli takimi kampinda olan appiah için özel izin almis ve lig maçlarinda oynatabilecekmis.... adamlar yapmislar yapacaklarini ............eee bizim vaatleri ile ön planda olan yeni yönetimimiz yattara için neyi bekliyooooo...........smileys/smiley7.gif

Kardesim arastirmadan hemen yönetime sinirlenme... Yattara en son Besiktas maçinda gördügü4. sari karttan dolayi zaten Kayseri maçinda cezali... Yani istesende oynatamazsin...</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

BDiler61
19.01.2006, 12:18
Jun 'un kendine güveni yoktu birde en büyük sanssizligi çok kötü bir dönemde geldi Trabzonspor'a sans buldugu maçlarda takimin yildizlarindan hiç biri yoktu sahada gol atamamasida git gide üstündeki baskiyi arttirdi.Kiralik verilirse döndügünde daha iyi olacagini düsünüyorum

eren_61
19.01.2006, 12:20
Jun 'un kendine güveni yoktu birde en büyük sanssizligi çok kötü bir dönemde geldi Trabzonspor'a sans buldugu maçlarda takimin yildizlarindan hiç biri yoktu sahada gol atamamasida git gide üstündeki baskiyi arttirdi.Kiralik verilirse döndügünde daha iyi olacagini düsünüyorum

aynen katiliyorum.dogru tespit.smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Nihat Güneş
19.01.2006, 12:30
arkadasalar bence tecrübe ve uyum sorunu futbolda okadar etkili etkenler degil...mesela yillardir antrenörler genelde türk antrenörleri tecrübesizlikten bahsederler..gen ç oyuncularimiz için....ama bilmezler ki gerçekten iyi ve kaliteli futbolcunun tecrübeye ihtiyaci yoktur..nasil messi 17 yasinda camp nou da nasil rooney 17 yasinda ingiltere adina milli takimda oynayabiliyorsa bizim gençlerimizde bunu yapabilir...yeterki kaliteli ve iyi futbolcular olsunlar...belki ilk maçlarindda biraz heyecan yapabilirler okadar...uyum sorunu de boyle bisey kanimca..uyum sorunu diye bisey yok..futbolcu olan kumasi kaliteli olan futbol zekasi olan sahaya çiktiginin 10 dkkasinda bunu belli eder...szymkowiak devre arasinda gelmedi mi...onun uyum sorunu neden olmadi...

yunn ne fiziksel ne teknik olarak iyi bir oyuncu degil...top kontrolü son vuruslari yok...bu arakdasin uyum sorunu halletmesi için 10 seneye daha ihtiyaci var bence !!! türkiye liglerinde yunn gibi sayisiz futbolcu var ...aklimi karistiran milli takim kadrosuna alinmasi...bunu da kendimce soyle açikliyorum..bazi ülkeler vardir...oyuncularinin çogu lejyoner dir..bu milli takimlar da yerel liglerinde oynayan bi kaç oyuncuyu kontenjandanda olsa milli takima alirlar...veya piyasaya sürmek istedikleri oyuncular olur..bu oyunculari bu yüzden milli takima alabilirler...bence yunn da boyle bi oyuncu...yani özetlee ne köy oluuur ne kasabaa....

U.Sadıkoğlu
19.01.2006, 12:59
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>BOMBA.. BOMBA.. TRABZON YÖNETIMINDEN ''BOMBA'' AÇIKLAMALAR
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>2.Baskan Ibrahim Haciosmanoglu Radyospor'da sert açiklamalar yapti.. Bakan Sahin ve Hasan Dogan'i hedef alan Haciosmanoglu, "TFF'deki koltuklar stajyer koltugu degildir. Sabrimizi zorlamasinlar. Kulüp Baskanlari dik dursun" dedi..

Trabzonspor Ikinci Baskani Ibrahim Haciosmanoglu Radyospor?da yayinlanan Bülent Yüksel Ile Imza programinda Federasyon seçimleri dolayisiyla sert açiklamalarda bulundu.

Haciosmanoglu, futbol dünyasindaki ??kaygan zemin?? yakistirmalarini yorumladi: "Insanlar ilkeleriyle yasamak, dik durmak zorunda. Ulu Önder Atatürk, ismini lider olarak dünya tarihine yazdirirken, durusu hep dikti. Insanlar hakkaniyet dogrultusunda, etkilenmeden yolunda ilerlemek zorunda. Bizim ömrümüz böyle geçti, böyle devam edecek."

TOP YUVARLAK DIYE BIZ DE BERABER YUVARLANMAMALIYIZ!
"Top yuvarlak bir top. Biz de bu yuvarlak topun etrafinda toplandik, ülkeye hizmet ediyoruz." diyen Haciosmanoglu, "Top yuvarlak diye bizde onla beraber yuvarlanmamaliyiz. Yani top hakkaniyet çerçevesinde nasil yuvarlanir onun çalismasini yapmaliyiz. Biz bu vesile ile yönetimiz, baskanimiz ve Trabzonspor camiasi olarak, tarihte yolunu bu ilkeleriyle almis bir toplumuz. Ben temenni ederdim ki, mevcut federasyon yönetim kurulu basina hiçbir olumsuzluk gelmeden yoluna devam etseydi, ama bu bilgi, beceri, birikim ve dik durma isidir." seklinde konustu.

OYNUYORLAR...
"Sizi birileri o göreve atiyorsa, orda basarili olma sansi yoktur. Görev verilmez alinir!" ifadelerini kullanan Trabzonspor ikinci baskani yönetim kurulunu yererken Levent Biçakçi?yi övdü. Saitoglu söyle konustu; "Görev alan arkadaslarin Türk futbolunu tasidiklari nokta ortadadir. Türk futbolu hem sportif manada hem de ahlaki manada hiç bu kadar dibe vurmamisti. Simdi bu sorumluluktan kaçip da hala Türk futboluna nasil yön verirz demek ikiyüzlülüktür. Insanlar önce sapkalarini önlerine koyup, dogru zamanda dogru yerde dogru isler yapmak zorundadir. Simdi bu dibe vurmus federasyonun yetkililerine bakiyorsunuz, bu dibe vurmus federasyonun olusmasinda arkadan destek olmus kisilere bakiyorsunuz, sanki uzaydan yeni gelmisler gibi futbolu kurtarma adina mücadele veriyor. Soruyorum; Levent Biçakçi miydi bu federasyonun yegane suçlusu? Cevabini da veriyorum; içlerinde en günahsiz olani Levent Biçakçi?ydi. O?nu zaten bulup, bu olusumun basina koydular. Bu olusumun aktörlerine bakiyorsunuz, güçlerini nereden aliyorlarsa, hala daha Türk Futbolunu nasil düzeltirizi oynuyorlar?

HASAN DOGAN?A: BU KOLTUK STAJYER KOLTUGU DEGIL!
Hasan Dogan?a sert elestiriler yönelten Ibrahim Haciosmanoglu, su ifadeleri kullandi;"O?nu hayretle izliyorum; burada siz ikinci, bir rivayete göre de birinci adamsiniz, son dönemde yasanan olumsuzluklarin yegane sorumlularimdan birisiniz, programlarda soru soran arkadaslar dahi kandisine bir muhalefet lideriymis gibi davraniyorlar. Bu insana, Türk futbolunun nasil bu hale geldigini soracaksiniz. Mali genel kurula seçimli genel kurul maddesini koyan bu arkadaslar, hakem kararlarinin Fenerbahçe lehine ve kasti verildigini beyan etmistir. Ama diyor ki ben bunu kameralar önünde deklare etmedim, yönetim kurulunda söyledim? Ben farki anlayamiyorum. Önemli olan adaletsizligin ortaya çikmasidir. Ve siz bundan sonra seçime gidiyorsaniz yapacak tek bir sey vardir: Bu isin basina geçtiniz basarisiz oldunuz! TFF Baskanligi ve yönetim kurulu üyelerinin oturdugu koltuk stajyer koltugu degildir. Stajyerlik yapacaksaniz da amatör ya da profesyonel, bir kulüpte görev alir, yükselirsiniz... Günes dogudan yükselir, batidan dogarsa orada bir felaket olacagini herkes bilmeli..."

BAKAN SAHIN?IN AÇIKLAMALARI YERSIZ
Haluk Ulusoy hakkinda bu tür iddialar vardiysa, teftis kurulu raporlari tekrar federasyona ulastiysa, bunlarin neden takibi yapilmadi, neden zamaninda isleme konulmadi? O zaman ben bu durumu ??Elimizde koz olarak bulunduralim, Ulusoy aday olursa bak elimde bu sopa var deriz?? seklinde algilarim. Sayin Bakan Türkiye Cumhuriti?ndeki tüm sahislarin, hepimizin bakanidir. Sahislar gelip geçici makamlar kalicidir. O makam biziz orada bizler temsil ediliyoruz. O makama kimsenin saygisizlik yapmaya hakki yok. Ama ben Sayin Bakan?in açiklamalarini, yersiz ve zamansiz buluyorum..

TRABZONSPOR CAMIASINI HAFIFE ALAN YANLIS YAPAR!
Bakan Sahin?in sampiyonluk Fenerbahçe?ye yakisir açiklamalarini da hatirlatan Haciosmanoglu, Trabzonspor?un hafife alinacak bir camia olmadiginin alatini çizdi. Haciosmanoglu sözlerine söyle devam etti:
"Sayin bakana sormak lazim o zaman. Tarafsiz olmasi gereken yegane kisi kendisi olmasi gerekirken, geçtigimiz senelerde iki güzide kulübümüz sampiyonluk yarisindayken, bu sampiyonlukta yarisan Trabzonspor?a iki dönemde gönüllerin sampiyonu ünvani verilirken ve Trabzonspor?un sampiyonluklari elinden alinirken tarafsiz olmasi gereken kisinin, ??Sampiyonluk Fenerbahçeye yakisiyor. Fenerbahçe bizi Sampiyonlar Ligi?nde daha iyi temsil eder?? deyip de Trabzonspor?un sampiyonlugunun elinden alindigi zamanla, simdiki zaman arasinda bir fark görmüyorum.

Bugün insanlar Trabzonspor camiasini hafife aliyorlarsa cok büyük yalis yapiyorlar demektir. Kim seçilirse seçilsin adaletin pesinde olacagiz. Birakin Trabzonspor alehinde karar vermeyi bir baska takim alehinede karar verilirse bunun atesle karsisinda olacagiz. Bizim için oradaki kisinin kimin adami oldugu da önemli degil. Art niyetli gelmiyorsa her türlü destegi veririz."

SABRIMIZI ZORLAMASINLAR!
Karanediz insaninin üzerine oyun oynamaya kimsenin cüreti ve hakki olmadigini vurgulayan Ibrahim Haciosmanoglu, "Birilerine hizmet için yola çikanlar varsa da bunlari önümüzdeki süreçte hayallerini kursaklarinda birakiriz! Hiç kimse Trabzonlu?nun sabrini bu kadar zorlamasin! Karadeniz?de sarp kayalar var, dalgalar o kayalara hergün vuruyor. O dalgalarin bir amaci var, kayalari asip Akdeniz?e inmek? Eger siz bu insanlarin sabrini zorlarsaniz, dalgalar kayalari asarsa kimse durduramaz, bunu herkesin böyle bilmesini istiyorum!" seklinde sert ifadeler kullandi.

KULÜP BASKANLARINA: DIK DURUN!
Levent Biçakçi seçim ertelensin teklifini kabul etmemekle çok dogru yaptigini sözlerine ekleyen Trabzonspor Ikinci Baskani kulüplere de seslenerek ??Tek hakli benim, haksizlar altimdaki insanlardir bu tezgahi kuranlardir??dedi. Haciosmanoglu kulüp yöneticilerinden dik durmalarini isteyerek, aksi takdirde her zaman egilmeye mahkum olacaklari uyarisinda bulundu.
</TD></TR></T></TABLE>

61_dnc_TS
19.01.2006, 13:00
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

The Legend
19.01.2006, 13:06
bu beyanatlari biz alkislamamismiydik smileys/smiley2.gif

coach
19.01.2006, 13:09
bu beyanatlari biz alkislamamismiydik smileys/smiley2.gif

evet ama baksana hala yankilari sürüyor.

61_dnc_TS
19.01.2006, 13:11
uzun zaman dir böyle dobra dobra açiklama yapan bir yönetim görmemistik ondandir...

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

smileys/smiley36.gif

Edited by: 61_dnc_TS

krilov
19.01.2006, 13:12
Arkadaslar Afrika Kupasi maçlarini veren bir TV kanali var mi? Yattara'mizi izlesek. Hatta BMN moderatörleri bir Afrika Kupasi basligi açsalar da oradan bilgilensek, konussak... ne güzel olur..

61_dnc_TS
19.01.2006, 13:13
var zaten

Özkan Erdem
19.01.2006, 13:15
Arkadaslar Afrika Kupasi maçlarini veren bir TV kanali var mi? Yattara'mizi izlesek. Hatta BMN moderatörleri bir Afrika Kupasi basligi açsalar da oradan bilgilensek, konussak... ne güzel olur..

Afrika Kupasi maçlarini Eurosport'dan izleyebilirsin.

Afrika Kupasi 2006 (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4979&amp;PN=1) bu topic Türk ve Dünya Futbolubölümündezaten mevcut, üzerine tiklayarak girebilirsin.

krilov
19.01.2006, 13:17
Heerenveen Try To Hold On To Samaras Manchester City's bid to sign Georgios Samaras from Heereveen looks to have hit a stumbling block after the Dutch club revealed that they hoped to keep hold of the player for at least the next six months.
<DIV id=_spec></DIV>
<DIV id=_testo_articolo>

City have been in talks with Heereveen over signing the 20-year-old, but are yet to react an agreement.

Chairman Riemer van der Velde said: "We hope that all involved parties come to the conclusion that it will be good for everyone if Samaras stays with us for the next six months or even the next year and a half..

Samaras'i almamiz zor görünüyor.</DIV>

Mollasalihoğlu
19.01.2006, 13:21
berat soktu aklimiza adami simd yalandan üzülüyoz alamayacaz die

Faik Yılmaz
19.01.2006, 13:31
Heerenveen Try To Hold On To Samaras Manchester City's bid to sign Georgios Samaras from Heereveen looks to have hit a stumbling block after the Dutch club revealed that they hoped to keep hold of the player for at least the next six months.
<DIV id=_spec></DIV>
<DIV id=_testo_articolo>

City have been in talks with Heereveen over signing the 20-year-old, but are yet to react an agreement.

Chairman Riemer van der Velde said: "We hope that all involved parties come to the conclusion that it will be good for everyone if Samaras stays with us for the next six months or even the next year and a half..

Samaras'i almamiz zor görünüyor.</DIV>

yazilanlara göre zor degil imkansiz oluyor......

Cengiz Çubukcu
19.01.2006, 13:35
arkadasalar bence tecrübe ve uyum sorunu futbolda okadar etkili etkenler degil...mesela yillardir antrenörler genelde türk antrenörleri tecrübesizlikten bahsederler..gen ç oyuncularimiz için....ama bilmezler ki gerçekten iyi ve kaliteli futbolcunun tecrübeye ihtiyaci yoktur..nasil messi 17 yasinda camp nou da nasil rooney 17 yasinda ingiltere adina milli takimda oynayabiliyorsa bizim gençlerimizde bunu yapabilir...yeterki kaliteli ve iyi futbolcular olsunlar...belki ilk maçlarindda biraz heyecan yapabilirler okadar...uyum sorunu de boyle bisey kanimca..uyum sorunu diye bisey yok..futbolcu olan kumasi kaliteli olan futbol zekasi olan sahaya çiktiginin 10 dkkasinda bunu belli eder...szymkowiak devre arasinda gelmedi mi...onun uyum sorunu neden olmadi...

yunn ne fiziksel ne teknik olarak iyi bir oyuncu degil...top kontrolü son vuruslari yok...bu arakdasin uyum sorunu halletmesi için 10 seneye daha ihtiyaci var bence !!! türkiye liglerinde yunn gibi sayisiz futbolcu var ...aklimi karistiran milli takim kadrosuna alinmasi...bunu da kendimce soyle açikliyorum..bazi ülkeler vardir...oyuncularinin çogu lejyoner dir..bu milli takimlar da yerel liglerinde oynayan bi kaç oyuncuyu kontenjandanda olsa milli takima alirlar...veya piyasaya sürmek istedikleri oyuncular olur..bu oyunculari bu yüzden milli takima alabilirler...bence yunn da boyle bi oyuncu...yani özetlee ne köy oluuur ne kasabaa....

jun konusundaki fikirlerine katiliyorum..çek cumhuriyetinin bütün oyunculari kapis kapis giderken jun kala kala bize kaliyor..avrupa takimlari iyi futbolcuyu ne yapar eder alirlar..

Dursun Ali Bahçekapılı
19.01.2006, 13:37
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490>
<T>
<TR>
<TD =titsBaslik-little bgColor=#f9f9f0>Haftanin hakemleri açiklandi</TD></TR>
<TR>
<TD =titsBasliklar bgColor=#f9f9f0>Turkcell Süper Ligi'nde 2005-2006 sezonunun ikinci yarisinin ilk hafta maçlarini yönetecek hakemler açiklandi. 18. hafta maçlarinda görev yapacak hakemler söyle</TD></TR></T></TABLE>

Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapilan açiklamaya göre, 18. hafta maçlarinda görev yapacak hakemler söyle:

20 Ocak Cuma:

20.00 Fenerbahçe-Gençlerbirligi: Yunus Yildirim, Adil Sinem, Alper Ulusoy

21 Ocak Cumartesi:

16.30 Gaziantepspor-Samsunspor: Cüneyt Çakir, Bahattin Duran, Alpaslan Dedes

16.30 Ankaragücü-Vestel Manisaspor: Süleyman Abay, Aleks Tasçioglu, Harun Tas

19.00 Besiktas-Kayseri Erciyesspor: Erol Ersoy, Baki Tuncay Akkin, Serkan Akarca

22 Ocak Pazar:

14.00 Malatyaspor-Sivasspor: Bülent Yildirim, Cem Satman, Ufuk Sepik

14.00 Çaykur Rizespor-Diyarbakirspor: Oktay Demiray, Ismail Sencan, Süleyman Özay

14.00 Ankaraspor-Denizlispor: Bülent Demirlek, Ali Saygin Ögel, Timur Direkler

16.00 Kayserispor-Trabzonspor: Firat Aydinus, Cemal Bingül, Kemal Yilmaz

19.00 Konyaspor-Galatasaray: Metin Tokat, Fatih Gündogdu, Özgür Fatih Kalayci

EmrahYalçınalp
19.01.2006, 13:43

Eurosport veriyor, sik sik tanitimlarda geçiyor. Bizimkilerden veren var mi bilmiyorum.

Baslik açmak için moderatör olmaya gerek yok ki...smileys/smiley2.gif

imported_gökhan61
19.01.2006, 13:57
SELAM BIR KERE IBRAHIM YATTARANIN CEZASI F.KARAGÜMRÜK MAÇINA YANSIMISTIR LIGDEKI KAYSERI MAÇINDA OYNUYA BILIR BEYLER TAKIMI IYI TAKIP EDELIM..

BIRDE BILEN VARMI TOPIÇ NASIL AÇILIYOR YARDIMCI OLAN VARSA SEVINIRIM SAYGILAR......TARABYALI USAK61

Dursun Ali Bahçekapılı
19.01.2006, 13:57
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T><T>
<T>

fenerbahçe afrika kupasi için gana milli takimi kampinda olan appiah için özel izin almis ve lig maçlarinda oynatabilecekmis.... adamlar yapmislar yapacaklarini ............eee bizim vaatleri ile ön planda olan yeni yönetimimiz yattara için neyi bekliyooooo...........smileys/smiley7.gif

Kardesim arastirmadan hemen yönetime sinirlenme... Yattara en son Besiktas maçinda gördügü4. sari karttan dolayi zaten Kayseri maçinda cezali... Yani istesende oynatamazsin...</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></T></TABLE>

Ayrica macimiz pazar günü.Gine Milli takiminin da maci pazar günü.Hem de ayni saatlerde basliyor.Yattara ayni anda 2 yerde birden olamaz.

Gana Milli takiminin maci pazartesi ezikbahcenin maci ise cuma yani arada 2 gün var.Getirilmesi normaldir.

Dursun Ali Bahçekapılı
19.01.2006, 13:59
BIRDE BILEN VARMI TOPIÇ NASIL AÇILIYOR YARDIMCI OLAN VARSA SEVINIRIM SAYGILAR......TARABYALI USAK61

Topic açmak için 50 msj limitini doldurman gerekiyor

Travelair
19.01.2006, 14:00
Biz bu gazeteyi konustukça ve ona tepki gösterdikçe onlar zaten amaçlarina ulasmis oluyor bizi kullanarak seslerini duyurmus oluyorlar.

Kasitlari bu zaten. Onun için bu konuda Halilhodzic'in dedigi gibi konusmaya degmez, prim yaptirmamak gerek tartisma konusu yaparak

61_dnc_TS
19.01.2006, 14:01
SELAM BIR KERE IBRAHIM YATTARANIN CEZASI F.KARAGÜMRÜK MAÇINA YANSIMISTIR LIGDEKI KAYSERI MAÇINDA OYNUYA BILIR BEYLER TAKIMI IYI TAKIP EDELIM..

sari kart cezalari kupaya etki yapmiyor...kirmizilar etkiliyorrrrr

yani karagümrük maçindaoynayip oynamamasi biseyi degistirmez...Edited by: 61_dnc_TS

61_dnc_TS
19.01.2006, 14:02
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 width="98%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =ing align=left></TD></TR>
<TR>
<TD =bold align=left width="95%">http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/open_folder_ic&#111;n.gifbordomavi.net | Forum (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/default.asp) : Genel (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_topics.asp?FID=3&amp;PN=0) </TD>
<TD align=right width="5%"></TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=4 width="98%" align=center>
<T>
<TR>
<TD width="70%">http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/subject_folder.gif Konu: Son Dakika Haberleri (Genel) </TD>
<TD align=right>http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/post_reply.gif (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4020&amp;get=last#reply)http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_images/new_post.gif (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/post_message_&#102;orm.asp?FID=3) </TD></TR></T></TABLE>

yeni konu

sanatik
19.01.2006, 14:04
transfermarkt.de sitesinde tomas jun / nürnberg konusunda son yazilanlardan bir cek gazetesinde cikan haberin tercümesi var almancaya ( kaynak (http://forum.transfermarkt.de/dc/dcboard.php?az=show_topic&amp;forum=7&amp;topic_id=242780&amp; mesg_id=247458) ):

tomas jun su anda pragda ve ts ile nürnberg anlasmasini bekliyormus, dogum gününü kutlamis, 23 yasinda, ancak tr ye dönmek istemiyor, hanimi hamile, almanya cek cumhuriyetine hem daha yakin hem daha benzer, tr ye hic alisamadi insanlarini sevmiyor ( !!! ), ts yepara icin gelmis, 2010 a kadar imzalamasina pisman olmus......inanilmaz devam etmiyim.

bu türkiyeyi iyice kötülemis, gelse bir hayri olmaz, gercekden bunlari söylediyse, hic basarili olamaz, yönetim bunu geri almaz bu düsünceler ile.

yeni santrofor gelecek gözüyle bakiyorum.Edited by: sanatik

Özkan Erdem
19.01.2006, 14:04
Üç genç kiralik
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/190106gencler.jpgPAF Takim oyuncularimiz Emrah Kol, Eyüp Kadri Ataoglu, Burak Keskin ve Yavuz Otabasi, 2. Lig B Kategorisi 1. Klasman Grubu takimlarindan Sariyer'e sezon sonuna kadar kiralik verildi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

Sariyer, grubunda ilk yariyi 33 puanla 5. sirada tamamlamisti.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/190106gencler1.jpg </CENTER>

Faik Yılmaz
19.01.2006, 14:08
hayirli olsun ama

bir trabzon takiminin artik 2. ligde olmasi lazim...

pilot takim olarak....

Özkan Erdem
19.01.2006, 14:10
<DIV align=center>
<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Fatih Akyel'in forma numarasinda degisiklik
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/060106fatih.jpgDaha önce 14 numarali formayi giyecegi açiklanan Fatih Akyel'in forma numarasi 3 olarak degistirildi.

<DIV align=right>19.01.2006 13:53:00</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center></DIV>
<DIV align=center>www.tranzonspor.org.tr (http://www.tranz&#111;nspor.org.tr)</DIV></DIV>Edited by: QuakeviL61

UğuR
19.01.2006, 14:11

BIRDE BILEN VARMI TOPIÇ NASIL AÇILIYOR YARDIMCI OLAN VARSA SEVINIRIM SAYGILAR......TARABYALI USAK61 Yattara Karagümrük maçinda oynadi, cezasi lig maçinda yani Kayseri maçinda beyfendi takimi iyi takip et.

U.Sadıkoğlu
19.01.2006, 14:13
hayirli olsun

krilov
19.01.2006, 14:15
&lt;SPAN ="titolo"&gt;Heerenveen Try To Hold On To &lt;FONT face="Arial, Helvetica, sans-serif" color=#990000 size=3&gt;Samaras</font>&lt;/SPAN&gt; &lt;SPAN ="sommario"&gt;Manchester City's bid to sign Georgios Samaras from Heereveen looks to have hit a stumbling block after the Dutch club revealed that they hoped to keep hold of the player for at least the next six months. &lt;/SPAN&gt;&lt;!--######### Inizio colonna SPECIFICHE (foto, didascalia, articoli correlati) ############### --&gt;
&lt;DIV id=_spec&gt;&lt;!--Video--&gt;</div>&lt;!--######### Fine colonna SPECIFICHE ################################################## ###### --&gt;
&lt;DIV id=_testo_articolo&gt;

Samaras'i almamiz zor görünüyor.</div>

yazilanlara göre zor degil imkansiz oluyor......

impossible is nothing smileys/smiley1.gif

4.8 milyon poundu geri çevirmiş herenveen

61_dnc_TS
19.01.2006, 14:16
bizde 10 verelimsmileys/smiley36.gif

Özkan Erdem
Böylece geçen gün yasanan bir forma numarasinin ayni sezon içersinde sadece 1 oyuncu tarafindan kullanilacagi tartismasi da son bulmus oldu.

Bir forma numarasi sadece bir oyuncu tarafindan kullanabiliyormus, geçen gün bende F. Akyel yüzünden yanilgiya düsmüstüm.Edited by: QuakeviL61

ahmetturk
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=515>
<T>
<TR>
<TD =news_er width=511 height=5>ALBAYRAK'DAN KULÜPLER BIRLIGINE ISYAN!.. </TD>
<TD width=2 bgColor=#e80000></TD></TR>
<TR>
<TD width=2 bgColor=#e80000></TD>
<TD =news_detail_date width=511 height=5>19
f_write_month(1)
Ocak 2006 12:02</TD>
<TD width=2 bgColor=#e80000></TD></TR>
<TR>
<TD width=2 bgColor=#e80000></TD>
<TD width=511>http://www.marat&#111;n.com.tr/qHUsMbuK28cYW/images/news_images/5127_1_060119124437.gif

Trabzonspor Kulübü Baskani Nuri Albayrak, Futbol Federasyonu Olaganüstü Genel Kurulu'nda Haluk Ulusoy'u destekleyeceklerini söyledi. Aybayrak, daha önce Kulüpler Birligi'nin Haluk Ulusoy'u destekleyecegi yönündeki kararina uymasini isteyerek, "Kulüpler Birligi yaptigi toplantida Haluk Ulusoy'u destekleme karari almisti. Simdi Kulüpler Birligi'nin bu sözlerinin arkasinda durmasini bekliyoruz" dedi.
Nuri Albayrak, bir gazetecinin Hasan Dogan'in, Ayhan Bermek'in listesinden seçime girmesi hakkindaki düsüncesini sormasi üzerine, "Hasan Dogan daha önce hiçbir listede yer almayacagini söylemisti. Simdi Ayhan Bermek ile birlikte hareket ediyor. Hasan Dogan'in kimin listesinde yer alacagi beni ilgilendirmiyor. Biz sonuna kadar Haluk Ulusoy'un arkasindayiz" diye konustu. </TD></TR></T></TABLE>

Travelair
19.01.2006, 14:17
Üç genç kiralik
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/190106gencler.jpgPAF Takim oyuncularimiz Emrah Kol, Eyüp Kadri Ataoglu, Burak Keskin ve Yavuz Otabasi, 2. Lig B Kategorisi 1. Klasman Grubu takimlarindan Sariyer'e sezon sonuna kadar kiralik verildi.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/190106gencler1.jpg </CENTER>

Sariyer'e gitmeleri hosuma gitmedi. O genç yasta Istanbul'a alismamalari lazimdi

sanatik
19.01.2006, 14:19
transfermarkt.de sitesinde tomas jun / nürnberg konusunda son yazilanlardan bir cek gazetesinde cikan haberin tercümesi var almancaya ( kaynak (http://forum.transfermarkt.de/dc/dcboard.php?az=show_topic&amp;forum=7&amp;topic_id=242780&amp; mesg_id=247458) ):

tomas jun su anda pragda ve ts ile nürnberg anlasmasini bekliyormus, dogum gününü kutlamis, 23 yasinda, ancak tr ye dönmek istemiyor, hanimi hamile, almanya cek cumhuriyetine hem daha yakin hem daha benzer, tr ye hic alisamadi insanlarini sevmiyor ( !!! ), ts yepara icin gelmis, 2010 a kadar imzalamasina pisman olmus......inanilmaz devam etmiyim.

bu türkiyeyi iyice kötülemis, gelse bir hayri olmaz, gercekden bunlari söylediyse, hic basarili olamaz, yönetim bunu geri almaz bu düsünceler ile.

yeni santrofor gelecek gözüyle bakiyorum.

jun hakkinda herkes alismadi, zaman ihtiyaci var demisdi, diyorda ancak bu kisaca tercüm ettigim haber/repörtaj onun tr ye alismak istemedigini gösteriyor.

Ben türkiyede oynamak istemiyorum diyen birisinden ne beklersiniz ?

yeni santroforumuz kim olabilir ? SAmaras sürekli gündeme geliyor ancak ts hic sözkonusu olmadi, bu yüzden hic beklemedigimiz bir isim olacagini düsünüyorum yine.

hayirlisiyla, bu sezon yasadiklarimizin tam tersini yasamak dilegiyle.

UğuR
19.01.2006, 14:20
Onlar için iyi bir deneyim olacak,Ayrica Istanbul olmasindan korkmayalim.topçu heryerde topçulugunu gösterecek ve özel hayatina dikkat edecek.

Travelair
19.01.2006, 14:23
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=483><T>
<T>
<TR>
<TD>

Kaynak: radyospor.com

Kayserispor, hafta sonu kendi sahasinda Trabzonspor ile oynayacagi maçin hazirliklarini sürdürüyor. Kayseri Atatürk Stadi?nda Teknik Direktör Ertugrul Saglam nezaretinde yapilan antrenmanda sari-kirmizili oyuncular, isinma ve dar alanda pas çalismasinin ardindan taktik agirlikli çift kale maç yapti. </TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD ="D2">Antrenmanda futbolcularin hayli hirsli ve istekli olduklari dikkat çekti. Genel Menajer Süleyman Hurma, hafta sonu oynanacak Trabzonspor maçinda iddiali olduklarini söyledi. Ligin ikinci yarisina Trabzonspor gibi ciddi bir takimla baslamanin avantaj oldugunu ifade eden Hurma, "Trabzonspor gibi güçlü bir takimi yenmeyi istiyoruz. Özellikle kendi seyircimiz önünde ikinci yariya iyi bir baslangiç yapacagimizdan eminim. Bazi oyuncularimizin sakat olmasi dezavantaj olmasina ragmen Trabzonspor maçinda sahadan 3 puanla ayrilacagimizi düsünüyorum" dedi.
Devre arasinda transfer yapmanin çok zor oldugunu belirten Hurma, "Oyuncu arayislarimiz sürüyor. Devre arasinda oyuncu almak çok zor. Özellikle iyi oyuncularini takimlar birakmak istemiyor. Istese dahi 3-4 katini istiyor. Kayserispor için gerekli olan oyuncuyu ariyoruz. Bulamasak da transfer yapmayacagiz" ifadelerini kullandi.
</TD></TR></T></T></TABLE>Süleyman Hurma iyi demis de kendi takimini yüceltirken biraz abartmis. Bu ne cesaret Allah askina? Sanki takimi sampiyonluga oynuyor gibi demeç veriyor

Edited by: Travelair

Özkan Erdem
19.01.2006, 14:24

jun hakkinda herkes alismadi, zaman ihtiyaci var demisdi, diyorda ancak bu kisaca tercüm ettigim haber/repörtaj onun tr ye alismak istemedigini gösteriyor.

yeni santroforumuz kim olabilir ? SAmaras sürekli gündeme geliyor ancak ts hic sözkonusu olmadi, bu yüzden hic beklemedigimiz bir isim olacagini düsünüyorum yine.

Bugünkü fanatik gazetesinde de Tomas Jun ile yapilmis bir röportaj var, üstte bahsettiklerinle çelisecek biçimde. Bir ülke kendisine gelecek oyuncuyu daima önceki yerinden mutsuz, rahatsiz diye lanse eder, bu bir medya gelenegidir. Bu röportaji da okumadan geçmeyin derim ;

Fanatik Gazetesi 19.01.2006 Tomas Jun Röportaji (http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/TS/Haber.asp?PID=315&amp;HID=7&amp;HaberID=351258)

Dursun Ali Bahçekapılı
19.01.2006, 14:28
suan itibari ile ulusoy 69 oy ayhan bermek 81 oy.4 sandik acildi.Acilmayan 2 sandik daha var

Travelair
19.01.2006, 14:31
Jun'a hak vermemek mümkün degil su ana kadar ligde gol atamayan futbolcu tabiki mutsuz olacaktir. Akli sira mutsuzdum ondan atamadim yoksa ben kaliteliyim demeye getiriyor

gurbetçi 61
19.01.2006, 14:32
<T>
<TR>
<TD =titsBaslik-little bgColor=#f9f9f0>Dördüncü sandikta Ulusoy fark atti</TD></TR>
<TR>
<TD =titsBasliklar bgColor=#f9f9f0>Futbol Federasyonu Olaganüstü Genel Kurulu toplantisinda oylarin sayimi sürüyor. Dördüncü sandik da açildi. Adaylar arasinda çok az oy farki var.</TD></TR>
<TR>
<TD =stdSmall align=right bgColor=#f9f9f0 height=10>19 Ocak 200614:20</TD></TR>
<TR>
<TD>http://image.haber7.com/haber/23597.jpg
4. sandik sayimi sonrasinda Bermek 68 oy alirken, Ulusoy 82 oy aldi.

Bermek ve Ulusoy arasinda büyük bir yarisa sahne olan Futbol Federasyonu Baskanligi seçimi için nefesler tutuldu.

Futbol Federasyonu Olaganüstü Genel Kurulu toplandi. Ankara Sheraton Oteli'ndeKI salonda 211 delege var. Toplantiya, Gaziantep Spor Kulübü Baskani Celal Dogan Baskanlik ediyor. Ögleden sonra yeni baskan seçilebilir.

Genel Kurul'da 223 delegenin oy hakki bulunuyor. Genel Kurul'un toplanabilmesi için, bugün salt çogunlugun saglanmasi gerekiyordu. Bu rakam 211 delegenin oyuyla saglanmis oldu.

GECIKMEYLE BASLADI

Futbol Federasyonu Olaganüstü Genel Kurulu, Ankara Sheraton Oteli'nde 1 saatlik gecikmeyle basladi. Genel Kurul'da divan baskanligi yapmak istemedigini dün açiklayan Gaziantepspor Kulübü Baskani Celal Dogan, bugün de bu kararinda israr
edince, genel kurul daha önce açiklandigi gibi saat 11.00'de baslayamadi. Daha sonra Devlet Bakani ve Basbakan Yardimcisi Mehmet Ali Sahin tarafindan ikna edilen Celal Dogan, Divan Kurulu Baskanligi yapmayi kabul etti.

Divan Kurulu'nda ayrica Fatih Atay, Seyfi Güner ve Feridun Tankut yer aldi. Genel Kurul 223 delegeden 211'inin hazirun defterini imzalamasi ve Celal Dogan'in açilis konusmasinin ardindan yapilan saygi durusu ve Istiklal Marsi'nin okunmasiyla basladi. Otelin teknik islerden sorumlu müdürünün akredite karti bulunmadigi gerekçesiyle genel kurul salonuna alinmamasi nedeniyle Istiklal Marsi, banttan
degil hep birlikte müziksiz okundu. Teknik aksakliklar genel kurul salonunda görev yapan kameramanlarin da sikinti yasamasina neden oldu.

Genel Kurul'da, Sheraton Oteli ve çevresinde polis yogun güvenlik önlemleri alirken adeta kus uçurtulmadi. Daha önce Genel Kurul'a katilip katilmayacagi tartisma konusu olan Fenerbahçe Kulübü delegeleri de, kulüp baskani Aziz Yildirim
liderliginde genel kurul salonuna geldiler. Ayrica Devlet Bakani ve Basbakan Yardimcisi Mehmet Ali Sahin ile Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay da genel kurul salonunda yer aldilar.

BIÇAKÇI'DAN TESEKKÜR

Futbol Federasyonu Olaganüstü Genel
Kurulu'nda bir konusma yapan baskan Levent Biçakci, Türk futbolunun
çitasini yükseltme çalismalarinin bazi kesimleri rahatsiz ettigini
söyledi.
Ankara Sheraton Oteli'nde yapilmakta olan genel kurulda konusan
Biçakci, Türk futbolunun gelismesi için yaptiklari çalismalarin bazi
kesimlerin hosuna gitmedigi belirterek, ''18 aylik görev süremizde
Türk futbolu için çagin gereklerini yerine getirmeye çalistik. Türk
futbolunun çitasini yükseltme çalismalarimiz bazi kesimlerin hosuna
gitmedi. Bazi kesimler de engellemeye çalisti'' dedi.
Biçakci, buna ragmen tüm zorluklari gögüslediklerini ifade ederek,
''Biz çalismalarimizi bu dogrultuda sürdürdük. Son günlerde gelen
seçimi erteletme taleplerini de hep geri çevirdim'' diye konustu.
Göreve seçileceklerin kendilerini asmasi gerektigini ifade eden
Biçakci, ''Çitayi yükselttik. Göreve gelecek olanlar bunu asmak
zorundadir. Görev süremiz boyunca federasyonun kurumsallasmasi için
çalistik. Çünkü kurumsallasmayi gerçeklestirirsek, federasyonun
kisilere ihtiyaci olmaz'' dedi.
Biçakci, Türk futbolunun en çok huzura ve güvene ihtiyaci oldugu
bir dönemi yasadigini dile getirerek, sunlari söyledi:
''Insanlarin sahsi ikballerini degil, Türk futbolunu düsünmelerini
istiyorum. Çünkü Türk futbolunun huzura, güvene birlik ve beraberlige
en çok ihtiyaci oldugu bir dönemdeyiz.''
Bu arada, Futbol Federasyonu Olaganüstü Genel Kurulu Divan
Baskanligi'na seçilen Celal Dogan, UEFA adina Senes Erzik'in kongreyi
takip edecegini söyledi.

SAHIN'IN AÇIKLAMALARI

Biçakçi'nin ardindan Spordan Sorumlu Devlet Bakani Mehmet Ali Sahin bir konusma yapti.

Genel Kurul'un basarili geçmesini dilediini belirten Sahin, Türkiye Futbol Federasyonu'nun en büyük taraftar kitlesi olan federasyon oldugunu bunun da seçimiönemli kildigini savundu.

Sahin özetle sunlari söyledi: "Gençlere sahip çikilmasi. Onlarin ehil ellerde yetismesi sportifligin en önemli meselesidir.

Altyapi çalismalari zenginlestirilmeli.

Pek çok kulübümüzün maddi kriter eksikligi var. Eksikliklerin giderilmesinde sadece kulüpler sorumlu olamaz. Bunda devlet ve hükümetlerde sorumludur. Bunu birlikte yapmaliyiz.

Iddia oyunlariyla ciddi bir kaynak elde edildi. Bu kulüplere büyük gelir getirdi. Bu kaynak baska kurumlarin da istahini kabartmiyor degil.

Yeni gelecek yönetim kulüplerin gelir pastasini büyütmekten sorumludur. Kulüplerimizin gelir kaynagini artirmaliyiz.

Hükümet ve bakanlik olarak Türk sporunun gelismesi adina her türlü ve destegi verdik bundan sonra da hazirizi.

Kulüplerin yönetim ve hesap verebilmek adina daha seffaf olmasi istiyoruz.

BERMEK'IN AÇIKLAMALARI

Baskan adaylarindan Ayhan Bermek salondaki delegeler söyle seslendi.

Birikim ve deneyimlerimi Türk futbolu adina kullanmak için aday oldum. Bizi destekleyenler Türk futboluna hizmet etmek isteyenler olacaktir. kosmaya seçim öncesi basladik. Bayragi aldiktan sonra da kosmaya teslim edene kadar devam edecegiz. Türk futbolunu dünyada izlenebilir bir hale getirmek için çalisacagiz. futbolun standardini yükseltecegiz. Desteginizle ipi gögüsleyecegime inaniyorum.

Birinci önceligimiz Türk futbolu için yeni kaynaklar yaratmak olacaktir. Türk futbolunu ileriye götürme ve uluslararasi basarilara imza atmak için buradayiz. Adil ve seffaf yönetim, kaynaklartin esit paylasimi ve finallerin gediklisi bir Türk Milli Takimi en büyük hayalimizdir. Üstünde formasini çikarmamis yöneciler hayati kararlara imza atamayacak. Türk futbolunun gelecegini için sagduyulu olun. Tarih tekerrür etmesin.

ADAYLARDAN DOSTLUK MESAJLARI

Futbol Federasyonu Olaganüstü Genel
Kurulu'nun baslamasina dakikalar kala Sheraton Oteli'nin lobisinde bir
araya gelen baskan adaylari Ayhan Bermek ve Haluk Ulusoy, dostluk
mesajlari verdiler.
Kulüpler Birligi ve Galatasaray Kulübü Baskani Özhan Canaydin ile
birlikte otelin lobisinde kahve içerek sohbet eden Bermek ve Ulusoy, 2
eski dost olduklarini vurgulayarak, seçim sonunda kazananin Türk
futbolu olmasi temennisinde bulundular.
Haluk Ulusoy'un Türk futbolu için önemli çalismalar yapmis, büyük
basarilara imza atmis bir federasyon baskani oldugunu ifade eden
Bermek, ''Bu kez 2 hemsehri rakip olduk. Türk futboluna biraz da ben
hizmet etmek istedim. Bu nedenle aday oldum. Seçimi kazanirsam
Ulusoy'un baslattigi çalismalari sürdürmek ve onun tecrübelerinden
istifade etmek istiyorum'' dedi.
Haluk Ulusoy ise genel kurulun ülke futboluna hayirli ugurlu
olmasini diledigini belirterek, söyle konustu:
''Biz iki eski dostuz. Bu ülke futboluna hizmet etmek için karsi
karsiya degil yan yanayiz. Seçim sonunda kaybeden olmayacak. Ben Türk
futboluna 7.5 yil hizmet ettim. Kazandigim basarilar ortada. Genel
Kurul bir dönem daha görev verirse en iyi sekilde hizmet ederek eski
basarilarimizin üzerine çikacagimiza inaniyorum. Eksik kalan bazi
projelerimizi de tamamlamak istiyorum.''
Özhan Canaydin ise iki baskan adayinin centilmence yaris içinde
seçime girmesinden duydugu memnuniyeti dile getirirken, ''Dün aksamki
Kulüpler Birligi toplantisi beraberlik dogurdu. Hangi aday kazanirsa,
Türk futbolu kazanacak. Bundan eminim. Her sey çok güzel olacak'' diye
konustu.

HABER </TD></TR></T></TABLE>

Dursun Ali Bahçekapılı
19.01.2006, 14:32
Haluk Ulusoy 109 Ayhan Bermek 102 Baskan Haluk Ulusoy hayirlisi olsun

Sandiklar

ulusoy bermek

1. 20 28

2. 16 23

3.22 13

4. 11 17

5. 19 14

6. 21 7Edited by: mackdali22

ahmetturk
19.01.2006, 14:33
Haluk Ulusoy baskan hayirli olsun

gurbetçi 61
19.01.2006, 14:34
<T>
<TR>
<TD =titsBaslik-little bgColor=#f9f9f0>Yeni Federasyon Baskani belli oldu</TD></TR>
<TR>
<TD =titsBasliklar bgColor=#f9f9f0>Futbol Federasyonu Olaganüstü Genel Kurulu toplantisinda oylarin sayimi tamamlandi. Haluk Ulusoy Futbol Federasyonu'nun ikinci kez baskan oldu.</TD></TR>
<TR>
<TD =stdSmall align=right bgColor=#f9f9f0 height=10>19 Ocak 200614:20</TD></TR>
<TR>
<TD>http://image.haber7.com/haber/23597.jpg

Haluk Ulusoy Futbol Federasyonu'nun yeni Baskani oldu.

Ulusoy 109 Bermek 102 oy aldi.

4. sandik sayimi sonrasinda Bermek 69 oy alirken, Ulusoy 81 oy aldi.

Bermek ve Ulusoy arasinda büyük bir yarisa sahne olan Futbol Federasyonu Baskanligi seçimi için nefesler tutuldu.

Futbol Federasyonu Olaganüstü Genel Kurulu toplandi. Ankara Sheraton Oteli'ndeKI salonda 211 delege var. Toplantiya, Gaziantep Spor Kulübü Baskani Celal Dogan Baskanlik ediyor. Ögleden sonra yeni baskan seçilebilir.

Genel Kurul'da 223 delegenin oy hakki bulunuyor. Genel Kurul'un toplanabilmesi için, bugün salt çogunlugun saglanmasi gerekiyordu. Bu rakam 211 delegenin oyuyla saglanmis oldu.

GECIKMEYLE</TD></TR></T></TABLE>

uquR Ayaz
19.01.2006, 14:37
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">tebrikler haluk ulusoy, simdiye kadar bize bi faydan olmadi ama eminim ki bundan snra olacaktir....</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

kuzey_lee
19.01.2006, 14:37
sükür,binlerce sükür..hükümete bir tokat daha geldi.her seye karisin da bizim mahalle arasinda oynadigimiz oyuna burnunuzu sokmayin

irfanköse276
19.01.2006, 14:40
haluk ulusoy yararli olacagindan degil de hasan dogan ve m.ali sahin istediklerine ulasamaiklari için sevindim

hayirli olsun

UğuR
19.01.2006, 14:41
Hayirli olsun.Simdiye kadar Haliuk ULUSOY dan pek adil davranis görmedik ama neyse

sanatik
19.01.2006, 14:43
sevinelimmi üzülelimmi bilemiyorum.

haluk ulusoy trabzonspora tesekkür etsin, yoksa kazanamazdi !

yanlismi ?

Travelair
19.01.2006, 14:44
Haluk Ulusoy: 109 Ayhan Bermek:102

Mor renk bazilarina çok yakisiyor smileys/smiley4.gifÖzellikle kulüp baskanlarini görmelisiniz

TSelif
19.01.2006, 14:46
hayirli olsunsmileys/smiley36.gif

ozcan_asanoglu
19.01.2006, 14:47
haluk ulusoy gerekli dersleri çikarmistir...trabzon olmasa asla ve asla kazanamazdi..hasan dogan ve onun gibilere büyük bir tokat oldu bu...hayili olsun..

ahmetturk
19.01.2006, 14:53
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD ="detaybaslik">Ulusoy: ?Kimseyi mahçup etmeyecegim?</TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD ="detay">TFF Baskani seçilen Haluk Ulusoy yaptigi açiklamada kimseyi mahçup etmeyecegini söyledi.</TD></TR>
<TR>
<TD height=5></TD></TR>
<TR>
<TD background=_image/line.gif height=1></TD></TR>
<TR>
<TD height=4></TD></TR>
<TR>
<TD><!--
if (!.phpAds_used) .phpAds_used = ',';
phpAds_random = new String (Math.random()); phpAds_random = phpAds_random.substring(2,11);

.write ("<" + " ='' ='text/' src='");
.write ("http://www.reklam3.net/adjs.php?n=" + phpAds_random);
.write ("&amp;what=z&#111;ne:6&amp;target=_blank");
.write ("&amp;exclude=" + .phpAds_used);
if (.referrer)
.write ("&amp;referer=" + escape(.referrer));
.write ("'><" + "/>");
//--><NO></NO></TD></TR>
<TR>
<TD height=2></TD></TR>
<TR>
<TD background=_image/line.gif height=1></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD ="detay">Türkiye Futbol Federasyonu Baskanlik seçiminde 7 oyluk farkla Ayhan Bermek?i geride birakan Ulusoy, kendisinin yaninda olan herkese tesekkür etti.

Son sandiga kadar yarisi geriden takip eden ulusoy hakemelerin sandigi olarak bilinen 6. sandikta baskanligini ilan etti.
</TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: ahmetturk

Erdinç Dilek
19.01.2006, 14:57
haluk ulusoyun seçimi kazandigini ögrenince yumrugu sikip shavaya kaldirdim hayirli olsun

sanatik
19.01.2006, 15:01

Bugünkü fanatik gazetesinde de Tomas Jun ile yapilmis bir röportaj var, üstte bahsettiklerinle çelisecek biçimde. Bir ülke kendisine gelecek oyuncuyu daima önceki yerinden mutsuz, rahatsiz diye lanse eder, bu bir medya gelenegidir. Bu röportaji da okumadan geçmeyin derim ;

Fanatik Gazetesi 19.01.2006 Tomas Jun Röportaji (http://www.e-kolay.net/fanatik/Futbol/TS/Haber.asp?PID=315&amp;HID=7&amp;HaberID=351258)

haklisin baya ters birbirine, neyse umarim giderde yerine bir gol atacak diye bizi 10 sene bekletmeyen biri gelir.

Erdinç Dilek
19.01.2006, 15:02
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD>http://www.internetspor.com/v3/img/yazar/borabayraktarBanner.gif (bora@internetspor.com)</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk align=right>19 Ocak 2006 Persembe</TD></TR>
<TR>
<TD =yBaslik>Ulusoy'un seçimi birilerine kapak olsun</TD></TR>
<TR>
<TD =txt>
Son iki yilda Türk futbolunun 20 yil geri gitmesine yol açan seyin siyasi baskilar, futbol yöneticileri ve basiretsiz kulüp yöneticileri oldugunu biliyoruz.

Son iki yilda disisleri bakaninin memleketi Kayseri'nin 2, basbakan yardimcisinin memleketi Sivas'in ve Ankara Büyüksehir Belediyesi'nin takimlarinin birinci lige çikmasi bir tesadüf degildi.

Fenerbahçe'nin 2004 yilindaki garip sampiyonluguna kimse ses çikaramazken Kasimpasaspor'un ikinci lige yükselmesi de öyle.

Tabi Kadiköy Sükrü Saracoglu Stadi'nda açilan "adam gibi adam" pankartlari bu basarinin mimarini isaret ediyordu.

Zamaninda Haluk Ulusoy'u buradan hep birlikte elestirdik. Ama gelen gideni aratti. Hakem manipülasyonlari(hatalari degil çünkü hata istemeden yapilir), eyyamci cezalar, kayirmalar son iki yilda ayyuka çikti. Maçlar tekrar edildi, elle goller atildi, medyada bazilarinin sesi kesilirken, siyasetin el atmadigi lig, kulüp kalmadi.

Siyaset hem güç kullandi, baski yapti hem de bazilarini zengin etti, böylece ligin, futbolun çehresi degisti.

Milli takim düzeyinde, kulüpler düzeyinde futbolumuz 20 yil geriye gitti.

Federasyon seçimleri sirasinda siyasi baski ayyuka çikti. Hiç beklemiyordum ama hükümet destekli aday devre disi kaldi.

Yeni federasyonun bu ortamda isi çok zor. Üzerlerinde büyük bir siyasi baski olacak. Ama eger TÜrk futboluna hizmet etmek istiyorlarsa bütün bunlara gögüs germek ve yeniden bayragimizi yukarilara tasimak için gayret etmeliler.

Umarim yeni yönetimle ikinci yarida daha iyi, kaliteli ve dürüst futbol izleriz.

Hayirli olsun.</TD></TR></T></TABLE>

Ayşe Aygün
19.01.2006, 15:06
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/4574bermek.jpg</TD>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>19 Ocak 2006 14:48

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Rakibi Haluk Ulusoy'a 7 oy farkla kaybeden Ayhan Bermek giderayak sitemli mesaj verdi: Evet seçimi kaybettim ama fikirlerimi kaybettigim inancinda degilim...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Türkiye Futbol Federasyonu Baskanligi seçimlerini 7 oy farkla kaybeden Ayhan Bermek, seçimleri kaybettigini ancak fikirlerinin her zaman kazanacagini söyledi. Bermek konusmasini söyle sürdürdü:

Ben müdafaa ettigim fikirlerin bugüne kadar arkasinda duydum. Bugün de müdafaa ettigim, yarin da müdafaa edecegim fikirlerin kaybedecegi inancinda degilim. Bu mesaji vermek de bi görevdir. Adalet ve hukuk buram buram tribünlere gidecek. Seffaf yönetimi getirecegim, kulüpçülügü ve hemsehriciligi kaldircagim dedi. Bu fikirler ölmez. Kampanyam boyunca en çok üniversite ve gençlerden destek buldum. Hiç kirikligim yok. Bayragi gençlere teslim ediyorum. Onlar bu isi götürecek.

"Dün burada kulislerde konusulan sizin 20-30 oy farkla bu seçimi kazanacaginiz yönündeydi" sorusuna Bermek'in yaniti ise ilginç oldu:

Ben seçim kulisi veya manipilasyonlari beceremiyorum. Ama fikirlerimi kaybettigim inancinda degilim...</TD></TR></T></TABLE>

Ayşe Aygün
19.01.2006, 15:07
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Ulusoy duygusal konustu...</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/4498ulusoy.jpg</TD>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>19 Ocak 2006 14:46

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Futbol Federasyonu'nun yeni patronu Ulusoy, ilk açiklamasini yapti. 'Top pesinde kostum para pesinde kosmadim' diyen Ulusoy'a göre sonuçlar 'çok hayirli' oldu. </TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) Haluk Ulusoy, oylamanin bitmesinin ardindan sicagi sicagina kameralara konustu. Ses tonundan çok heyecanli oldugu gözüken Haluk Ulusoy, öncelikle ailesine ve ardindan delegelere tesekkür etti. 'Onur mücadelesi yaptim. Bu süreçte çok aci çektim' diye konusan Ulusoy, sözlerini söyle sürdürdü:

Para pesinde kosmadim, top pesinde kosmadim. Ayyildizli bayragimi en yüksege çikarmayi Allah nasip etsin insallah. Allah hakkimizda hayirlisini versin diyorduk, hayirlisini verdi. </TD></TR></T></TABLE>

Travelair
19.01.2006, 15:07
smileys/smiley32.gif

Özkan Erdem
19.01.2006, 15:08
haklisin baya ters birbirine, neyse umarim giderde yerine bir gol atacak diye bizi 10 sene bekletmeyen biri gelir.

smileys/smiley36.gifinsallah gitse bir an önce de halledilse su transfer

Nihat Güneş
19.01.2006, 15:29
ULUSOY un baskanligi hayirli olsun...kendisi trabzonspora ve yönetimine dua etsinn...ayrica bu kayseri takimlari ve ankara takimlarina da ders olsun...ayrica sayin bakan a da hayirli olsun....gerçekten beni çok rahatsiz etti bu kadar basarisizliga ve rezillige ragmen hasan dogan ve arkadaslarinin oldugu bi yönetimi desteklemesi....ama karsilarinda tek dik durabilen kurum yine trabzonsporumuz oldu...yeni yönetime bu açidan tekrar tesekkürler....

Mollasalihoğlu
19.01.2006, 15:31
Ayhan Bermek'in listesi kadar ynar döner bi liste de görmemistim,Allah korudu valla Türk Futbolu'nu...

selcuk
19.01.2006, 15:37
jun olayinda nürnberg hayatinda daha sanirim bir oyuncuya 3 milyon euro yakininda para vermedi alisalar ancak kiralik alirlar

trapezus61
19.01.2006, 15:38
Ayhan Bermek'in listesi kadar ynar döner bi liste de görmemistim,Allah korudu valla Türk Futbolu'nu...

Sadece Allah degil... TRABZONSPORUM da korudu...

U.Sadıkoğlu
19.01.2006, 15:39
Ayhan Bermek'in listesi kadar ynar döner bi liste de görmemistim,Allah korudu valla Türk Futbolu'nu... aynen hemso

smertkan
19.01.2006, 15:48
Trabzonspor yine düzeni yikti.Oyunu bozdu. Hasan DOGAN gibi TS düsmanlarina gerekli cevabi verdi. Durusunu bozmadi.Sözünü yemedi.

Ama Umarim Haluk ULUSOY bizi yaniltmaz.Geçmiste yaptigi hatalara düsmez.

Elbette bize diyet borcu yoktur.Zaten kiyakta istemiyoruz.Ama adil bir lig için ugrassin.

Yeni aday olunacak Turnuvalarda Trabzonuda unutmasin.Futbolun Türkiyedeki besiklerinden birisinde maç oynatmanin Trabzonun hakki oldugunu açiklasin vede uygulasin.Ve Trabzonda yapilmasi düsünülen Futbol mabedimize elinden gelen destegi versin.

Hayirli olsun.

Salih Yazıcı
19.01.2006, 15:54
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">arkadaslar ulusoy un listesinde trabzonspor baskanliginda adi geçen ibrahim usta var</TD></TR>

ozcan_asanoglu
19.01.2006, 15:59
ibrahim usta...arsinspor baskaniydi, mühendisler odasi baskani da yanilmiyorsam...çok aktif biri...belki de asbaskan falan olur....

trabzon için çok iyi oldu bu seçim..hakkimiz yenmesin, hakkimiz verilsin yeter..ekstra birsey bekleyen namerttir...

eren_61
19.01.2006, 15:59
kim gekirse gelsin.bizi ilgilendirmiyo.biz adil bir lig istiyoruz.

haluk ulusoya da basarilar

Emre B.
19.01.2006, 16:00
Hayirli olsun

Dursun Ali Bahçekapılı
19.01.2006, 16:01
Mehmet Ali Sahin'in televizyondan izledigim aciklamasinda,Teftis Kurulunun raporunu bekleyecegini,Kuruldan Haluk Ulusoyaleyhineolumsuz bir rapor cikmasi durumunda Türkiye Futbol Federasyonunu Olaganüstü genel secime götürecegini söyledi

Hala bu isle ugrasmasini acikcasi yadirgadimEdited by: mackdali22

ozcan_asanoglu
19.01.2006, 16:03
simdiye kadar niye gelmemis bu raporlar..iki yildir nerdeydiler..beklet, lazim olunca sür piyasaya...var mi böyle birsey..bu ders yetmedi ona herhalde...

Fatih Akgün
19.01.2006, 16:05
hayirli olsun kötünün iyisini seçtik umarim halkina nankörlük yapmaz

sanatik
19.01.2006, 16:06
misafir fenerlilere slm smileys/smiley31.gif

mehmet ali sahin istifa et artik, yeter.

metehan
19.01.2006, 16:08
Mehmet Ali Sahin'in televizyondan izledigim aciklamasinda,Teftis Kurulunun raporunu bekleyecegini,Kuruldan Haluk Ulusoyaleyhineolumsuz bir rapor cikmasi durumunda Türkiye Futbol Federasyonunu Olaganüstü genel secime götürecegini söyledi

Hala bu isle ugrasmasini acikcasi yadirgadim

Eee, lafin altinda kalmamak adina böyle diyecek tabi. O zaman ben de diyorumki, mecliste hakkinda dava olan ne kadar milletvekili varsa istifa etsin ve yeniden seçim yapilsin. Hakkinda dava var diye insanlari federasyon baskani olmaya layik görmeyen zihniyetin, ayni sekilde ülkenin kaderine de hükmetmemesi gerekir.

Peki mevcut federasyonda görevli olan Hasan Dogan, Davut Disli gibiler Isviçre maçi rezaletinde basrol oynarken, sayin bakan neden onlari da görmüyor? Bermek kazansaydi ve UEFA bize esasli bir ceza verseydi, yine yetkilerini kullanacak miydi?

Ayşe Aygün
19.01.2006, 16:10
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=480>
<T>
<TR>
<TD align=middle colSpan=2>Federasyon Baskanligi?na Haluk Ulusoy seçildi.
ULUSOY HEPSINI YENDI !
</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2 height=5></TD></TR>
<TR>
<TD =Standart vAlign=top width="32%">
<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#555555 height="100%" cellSpacing=1 cellPadding=0 width=145 border=1>
<T>
<TR>
<TD>http://www.objektifhaber.com/yeni/Resim.aspGenislik=144&amp;Resim=img/haber/eski/haluk_ulusoy_2.jpg (http://www.objektifhaber.com/yeni/img/haber/eski/haluk_ulusoy_2.jpg)</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD =Standart width="68%">Türkiye Futbol Federasyonu Olaganüstü Genel Kurulu?nda Baskanlik için yapilan seçimi Haluk Ulusoy kazandi. Ayhan Bermek 102 oy alirken, Haluk Ulusoy 109 oy alarak baskanlik yarisinda ipi gögüsledi. Spordan Sorumlu Devlet Bakani Mehmet Ali Sahin?in Ulusoy ile ilgili açiklamalarinin ardindan, Bermek?in kazanmasi</TD></TR></T></TABLE>Haluk Ulusoy?un yönetim kurulu asil üyeleri su isimlerden olusuyor:

Affan Keçeci, N.Kemal Ünsal, Kemal Kapulluoglu, Galip Asal, Metehan Bektas, Mustafa Urhan, Ibrahim Usta, Rafet Kirgiz, Süheyl Önen, Turan Özen, Cihangir Önger, Tahir Kiran, Erdal Batmaz, Ender Alkoçlar.

Dursun Ali Bahçekapılı
19.01.2006, 16:10
<H4 id=feature_author>Albayrak'in kehaneti tuttu</H4>

Ankara'da Genel Kurul'da oy kullanma islemi baslamadan kisa süre önce Ajansspor.com Genel Yayin Yönetmeni Cem Kurel ile sohpet eden Nuri Albayrak kimin, nasil kazanacagini açikladi ve Albayrak'in söyledigi çikti !..

Nuri Albayrak oy kullanma isleminde kisa süre önce ANkara'da TFF Genel Kurul'unun yapildigi otelde sohpet etiigi Ajansspor.com Genel Yayin Yönetmeni Cem Kurel'e "Sn. Haluk Ulusoy 110 oy civarinda alir ve seçimi kazanir, Sn. Bermek ise 100 oy civarinda alir" dedi..

Böylece Nuri Albayrak'in kehaneti tuttu !..

ancibranoz
19.01.2006, 16:21
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Taraftardan özür dilerim </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Tomas Jun: Türkiye?ye büyük hayallerle geldim. Ancak yeteri kadar sans bulamadim, gol atamamanin getirdigi baski hayatimi zorlastirdi </TD></TR></T></TABLE>

?Beni duygulandirdilar?
?Özellikle Trabzonspor taraftarina çok tesekkür ediyorum. Trabzon?da bulundugum sürede pek skor üretemedim ve iyi futbol ortaya koyamadim. Buna ragmen her zaman arkamda durdular ve beni desteklediler. Bana güvenmeleri çok güzeldi, onlarin bu davranisi beni çok duygulandirdi. Keske Trabzonspor taraftarina sahada attigim gollerle cevap verebilseydim. Umarim takim arkadaslarim basarili olarak taraftara layik olduklari sevinçleri yasatirlar.?

Travelair
19.01.2006, 16:21
"Önce evde kabul, sonra misafirlikte"

Yeni Futbol Federasyonu Haluk Ulusoy böyle konustu. "Trabzon benim evim Trabzonspor beni desteklemeseydi veya taban gruplari desteklemeseydi aday olmayacaktim"

Medyamiz yine bu sözleri çarpitacak süphesiz

Benim anlamadigim nokta su: Milletvekilleri seçimlerinde dahi anayasanin esitlik ilkesine istinaden sadece ilkokul mezuniyeti sarti aranirken sirf Ulusoy seçilemesin diye yüksek ögrenim görmemisse baskan olamaz maddesi koydurdu tabi anayasadan döndü. Ardindan olmadi raflara atilan(?) sorusturma dosyalarini tehdit olarak kullanildi...

Ayhan Bermek'in listesindeki eski yönetim; Hasan Dogan (Hükümet iddialari) ve Davut Disli (Fenerbahçe iddialari)nin seçilmemesine sevindim. Ayhan Bermek iyi birfutbolseverdi yazik etti kendisine yine de kullanilacakti Allah korudu

Bakanimiz ise aklanmadan gelmemesi lazimdi diyor hala acaba her insan suçlulugu ispatlanincaya kadar suçsuzdur ilkesini bilmiyor mu? Bunu kendisine sormak isterdim

halil ibo
19.01.2006, 16:22
Aramizda baskanimiz için basbakanin adami diyenlerde artik bundan sonra daha dikkatli olur herhalde.Zira basbakanin en has adamlarindan vetescilli Trabzonspor düsmaniHasan Dogan'a osmanli tokadi atilmistir.

Sira Haluk Ulusoy'dadir.Kendisi Trabzonspor camiasinin bu delikanli destegini hiçbir zaman unutmamalidir.Biz diyet degil hak,hukuk,adalet istiyoruz.Bunu gerçeklestirmek için çalisirsa kolay kolay yikilmaz.

TSunami
19.01.2006, 16:25
G.BIRLIGI, FENERBAHÇE'YE YINE DAVA AÇTI

Gençlerbirligi Kulübü Baskani Ilhan Cavcav, Fenerbahçe'nin Brezilyali futbolcusu Marco Aurelio ile yaptiklari sözlesmede özel bir madde oldugunu, bu nedenle sari-lacivertli kulübe bu futbolcu için dava açtiklarini söyledi.
Cavcav, Deniz Baris olayinda oldugu gibi Aurelio ile de sözlesmelerinde özel bir madde bulundugu, bunun için Fenerbahçe'nin kendilerine belli bir ücret ödemesi gerektigini belirterek, ''Ancak bu parayi ödemediler ve biz de dava açtik. Tahminim, bu futbolcu için de Fenerbahçe'den 1 milyon dolara yakin para aliriz. Biz Fenerbahçe'den bu tür futbolcular için para almaya alistik'' diye konustu

Mollasalihoğlu
19.01.2006, 16:28
Biz Fenerbahçe'den bu tür futbolcular için para almaya alistik'' diye konustu

smileys/smiley36.gif

coach
19.01.2006, 16:28
arkadaslar jun takimdan ayrildimi? fazla bakamadim bu güm ekrana,,

Özkan Erdem
19.01.2006, 16:30
arkadaslar jun takimdan ayrildimi? fazla bakamadim bu güm ekrana,, abi kesin bisey yok henüz

TSunami
19.01.2006, 16:31
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>EMRAH VE VOLKAN'IN BONSERVISLERI VERILDI
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Malatyaspor ile daha önce anlasarak idmanlarina çikan Emrah Eren ve Volkan Bekiroglu'nun transferleri kesinlesti.
Bordo-mavili kulübün, Emrah ve Volkan'in bonservislerini Malatyaspor Kulübü'ne verdigi bildirildi.
Futbolcularin Malatyaspor'a transferlerinin ücret karsiliginda gerçeklestigi belirtildi.
Karadeniz ekibinin sezon sonrasinda Malatyaspor'dan Bilal Kisa'nin transferi için de söz aldigi kaydedildi.</TD></TR></T></TABLE>

halil ibo
19.01.2006, 16:34
Her ne kadar Cavcavi sevmesemde,sonradan kivirmaya çalistigi febe-bölücüler benzetmesi ve bu para almaya alistik diye ....... geçmesi hosuma gidiyor.Bizim alamadigimiz parayi onlar alsin bari eziklerden.

Özkan Erdem
19.01.2006, 16:37
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400><T>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>EMRAH VE VOLKAN'IN BONSERVISLERI VERILDI
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Malatyaspor ile daha önce anlasarak idmanlarina çikan Emrah Eren ve Volkan Bekiroglu'nun transferleri kesinlesti.
Bordo-mavili kulübün, Emrah ve Volkan'in bonservislerini Malatyaspor Kulübü'ne verdigi bildirildi.
Futbolcularin Malatyaspor'a transferlerinin ücret karsiliginda gerçeklestigi belirtildi.
Karadeniz ekibinin sezon sonrasinda Malatyaspor'dan Bilal Kisa'nin transferi için de söz aldigi kaydedildi.</TD></TR></T></T></TABLE>

Bu haber delirtiyo beni.. Kardesim sezon sonu almaknedir ?????? Bu adam sakatlanir, bisey olur, büyük bi ceza alir. Malatya'nin yönetimi degisir. Bin tane is var yaptigimiza bak

#10 Fietra
19.01.2006, 16:38
Quak abi sezon sonu almak da degil 2 oyuncu verdik sene sonu için söz aldiksmileys/smiley1.gif

Ayşe Aygün
19.01.2006, 16:38
. Biz Fenerbahçe'den bu tür futbolcular için para almaya alistik'' diye konustu

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gif

Özkan Erdem
19.01.2006, 16:42
Quak abi sezon sonu almak da degil 2 oyuncu verdik sene sonu için söz aldiksmileys/smiley1.gif

Tövbe tövbe.. Hakkaten bak dikkat etmemisim, çok iyi yapmisiz ya önemli olan söz kesmek. Daha ne olsun ki. Söz senettir zaten bu ülkede..

tunganyan
19.01.2006, 16:44
Afrika Uluslar Kupasi

Maçlar,tarihleri,saatleri,yayin yapan kanallar,kanallarin hangi uyduda olduklari

http://64.77.87.5/sport/FT_ANC06.html

ahmetturk
19.01.2006, 16:51
Futbol Federasyonu Olaganüstü Genel Kurulu'nda baskanlik seçiminin ardindan görüslerini açiklayan
Trabzonspor Kulübü Baskani Nuri Albayrak, ''Ilkeli olanlar kazandi'' dedi.

Albayrak, ''Biz Kulüpler Birligi olarak toplandik ve bir ilke karari aldik. (Haluk Ulusoy'u destekleyecegiz) dedik. Daha sonra bu karardan dönenler oldu. Fakat biz sözümüzün arkasinda durduk. Hersey ilkelerle yapilir. Sirket yönetiminde de devlet yönetiminde de kulüp yönetiminde de ilkeli olmak zorundasiniz. Federasyon Baskanligi Sayin Ulusoy'a hayirli olsun'' diye konustu.
Trabzonspor'un kongrede kilit takim olarak gösterilmesinin dogru bir yorum olmadigini ifade eden Albayrak, ''Bizim 7 degil, 25 oyumuz var'' dedi.

irfanköse276
19.01.2006, 17:00
malatya küme düsme potasinda yer aldigi için bilali vermeye yanasmamis. Bizim yönetimimiz de hocanin kadrosunda düsünmedigini söyledigi futbolcularin yüksek maliyetlerinden kurtulmak için böyle bir yol izlemis. Malatyadan aldigim duyumlar böyle ;)

Nihat Güneş
19.01.2006, 17:05

Tövbe tövbe.. Hakkaten bak dikkat etmemisim, çok iyi yapmisiz ya önemli olan söz kesmek. Daha ne olsun ki. Söz senettir zaten bu ülkede..

arkadaslar bence de bu transfer bu iki futbolcumuzun yüksek maliyetlerinden kurtulabilmek için yapildi..ayrica malatyadan zamaninda tolga seyhan i onlarin da ihtiyaçlari oldgu bir dönemde almistik..bunun yaninda ziya hocamiz orda o olmsaydi belki bugün çok farkli yerlerde olabilirdik..iyi kötü kadromuzun temellerini o atti...takimimiza çok degerli hizmetleri oldu..simdi malatya kötü durumda...kendisinin herzeman basarili olmasini isterim...

valla ben hakkimi helal ettim... emrah da volkan da helal olsun ziya hocama...smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

metehan
19.01.2006, 17:12
Sayin Bakan, hadi bakalim buna cevap verin !

------------------------------------------------------------ --
<CENTER>Sakaryaspor baskani, hür oy kullanamayacagi için baskanligi birakti! </CENTER>

Sakaryaspor Kulübü Baskani Selahattin Aydin, Futbol Federasyonu Genel Kurulu'nda hür iradesiyle oy kullanma imkaninin bulunmadigini gerekçe göstererek, kulüp baskanligindan istifa ettigini açikladi.
Genel kurulda da oy kullanmayacagini bildiren Aydin, yaptigi açiklamada, ''Insanlara, sayin bakanimizin ifadelerinin, israrla sayin basbakanimizin görüsü oldugu söyleniyor. Ben buna inanmiyorum. Çünkü ayni bakanimiz Futbol Federasyonu'nu basarisiz buldugunu söyledi, ama bakiyoruz ki hiç kimse bundan alinmiyor. Sayin Levent Biçakci disinda herkes bu isin içinde olmak için can atiyor'' dedi.
Basarisiz bulunan, Türkiye'yi dünyaya rezil eden, Sakaryalilarin alin terini çalan ve haklarini aradiklarinda kendilerini ligden ihraç etmekle tehdit eden kisilerin bulundugu listeye, ne pahasina olursa olsun oy vermeyecegini vurgulayan Aydin, sözlerini söyle tamamladi:
''Haluk Beyin akçali islerle problemi oldugunu söyleyenlere sormak istiyorum. Emek ve alin teri hirsizligi daha mi masumane? Haluk Beye oy versem, Adapazari Büyüksehir Belediye Baskani Aziz Duran Beye zarar verecegim endisesini tasiyorum. Ayhan Beye oy verirsem, Sakaryalilara ihanet edecegim. Böyle bir ortamda yapmamiz gereken en onurlu hareketin istifa etmek olduguna karar verdim.''

www.milliyet.com.tr (http://www.milliyet.com.tr)

Özkan Erdem
19.01.2006, 17:15
Jefferson idmani yarida birakti
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/190106sakat.jpgDizindeki zorlanma nedeniyle idmani yarida birakan kaleci Jefferson, MR?i çekilmek üzere hastaneye götürüldü.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Jefferson?un durumu hakkindaki kesin bilgi daha sonra verilecek.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/190106sakat1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/190106sakat2.jpg </CENTER>

imported_gökhan61
19.01.2006, 17:15
ZATEN BU EMRAH GEÇEN SEZON SONU SATILMALIYDI GALATASARAYA GITTI GELDI ADAM AYAKTA ZORDURUYO BENCE VOLKAN DESEN AMATÖRLER GIBI BIR OYUNCU GELDIGI TAKIMBELLI ADANA SIMDI YOKLARA OYNUYO....SU HASAN ÜÇÜNCÜDENDE BI KURTULSAK BU TÜR OYUNCULARIN BIZDE NE ISIVAR ANLIYAMIYORUM BIZE DÜZ OYUNCU DEGIL BIREYSEL YETENEKLI OYUNCULAR LAZIM YATTARA TARZINDA BIRE BIRDE ADAM GEÇICEK TOPU ÇIZGI ÜSTÜNDE GÖTÜRECEK SIFIRDAN ORTA YAPICAK VS VS ....

TARABYALI USAK......

Murat'
19.01.2006, 17:18
BIALI, ALSAYDIK II OLURDU

ÇaGaTaY
19.01.2006, 17:29
arkadaslar emrah la volkan ne kadara satilmis bilgisi olan varmi?

Travelair
19.01.2006, 17:33
Kendi futbolculari için dünya paralar istediklerine göre herhalde iyi paraya satilmislardir

saglam
19.01.2006, 17:36
Emrah'i 550.000YTL'ye, Volkan'i da 320.000YTL'ye satmisiz diye okumustum bir gazetede.

CAFER ÖZER
19.01.2006, 17:42

arkadaslar bence de bu transfer bu iki futbolcumuzun yüksek maliyetlerinden kurtulabilmek için yapildi..ayrica malatyadan zamaninda tolga seyhan i onlarin da ihtiyaçlari oldgu bir dönemde almistik..bunun yaninda ziya hocamiz orda o olmsaydi belki bugün çok farkli yerlerde olabilirdik..iyi kötü kadromuzun temellerini o atti...takimimiza çok degerli hizmetleri oldu..simdi malatya kötü durumda...kendisinin herzeman basarili olmasini isterim...

valla ben hakkimi helal ettim... emrah da volkan da helal olsun ziya hocama...smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Celalettini de almistik ayrica Tolgadan iyi para kazandik.Malatya bize zorluk çikarmadi.ayrica gerçekten Göndermek istedigimiz oyuncuyu elde Ttutarak onalarin maliyetine katlanmanin geregi yok

Sevgi
19.01.2006, 17:54
Emrah ve Volkan nin TS den ayrilmasi hem kulüp için hem kendileri için hayirli oldu.Insallah MalatyaSpor a bir faydalari dokunurda kümede kalirlar.

sanatik
19.01.2006, 17:58
Sayin Bakan, hadi bakalim buna cevap verin !

------------------------------------------------------------ --
<CENTER>Sakaryaspor baskani, hür oy kullanamayacagi için baskanligi birakti! </CENTER>

Sakaryaspor Kulübü Baskani Selahattin Aydin, Futbol Federasyonu Genel Kurulu'nda hür iradesiyle oy kullanma imkaninin bulunmadigini gerekçe göstererek, kulüp baskanligindan istifa ettigini açikladi.
Genel kurulda da oy kullanmayacagini bildiren Aydin, yaptigi açiklamada, ''Insanlara, sayin bakanimizin ifadelerinin, israrla sayin basbakanimizin görüsü oldugu söyleniyor. Ben buna inanmiyorum. Çünkü ayni bakanimiz Futbol Federasyonu'nu basarisiz buldugunu söyledi, ama bakiyoruz ki hiç kimse bundan alinmiyor. Sayin Levent Biçakci disinda herkes bu isin içinde olmak için can atiyor'' dedi.
Basarisiz bulunan, Türkiye'yi dünyaya rezil eden, Sakaryalilarin alin terini çalan ve haklarini aradiklarinda kendilerini ligden ihraç etmekle tehdit eden kisilerin bulundugu listeye, ne pahasina olursa olsun oy vermeyecegini vurgulayan Aydin, sözlerini söyle tamamladi:
''Haluk Beyin akçali islerle problemi oldugunu söyleyenlere sormak istiyorum. Emek ve alin teri hirsizligi daha mi masumane? Haluk Beye oy versem, Adapazari Büyüksehir Belediye Baskani Aziz Duran Beye zarar verecegim endisesini tasiyorum. Ayhan Beye oy verirsem, Sakaryalilara ihanet edecegim. Böyle bir ortamda yapmamiz gereken en onurlu hareketin istifa etmek olduguna karar verdim.''

www.milliyet.com.tr (http://www.milliyet.com.tr)

levent bicakciyida böyle basa getirmislerdi, fenerbahceleri 2 yildir tam gaz gidiyor tr de ( avrupada gercekler ortaya cikiyor ama anlayana .. ).

mehmet ali sahin, derhal istifa etmelidir, ortada ne güven kaldi ne birsey, futbol ile birlikde diger spor alanlarinda yasanan rezillikler istifayi cokdan gerekdirmisdi ama kendisinin umrunda degil halen daha istediklerini gerceklestirmek icin savas cikariyor.

federasyon özerk ise mehmet ali sahin istifa etmelidir.

zanoylu
19.01.2006, 18:04
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Bu bakan hangi yüzle çikip bide demeç vereceksmileys/smiley7.gif Derhal istifa</TD></TR>

saglam
19.01.2006, 18:04
aziz duran, m.ali sahin ile ayni partidendir, sakaryaspor'da federasyonla ilgili bir sorun yasamisti yakin tarihte.

kulüp baskanini tebrik ediyorum, biz futbolda siyaset olmamali diyoruz ama belediye takimlari var. nasil siyaset olmasinsmileys/smiley5.gif

Özkan Erdem
19.01.2006, 18:15
Tesis günlügü
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/190106idman.jpgTakimimiz bugün saat 16.00?da Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde yaptigi antrenmanla hafta sonunda Kayserispor?la yapacagi maçin hazirliklarini sürdürdü.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Istasyon çalismasiyla idmana baslayan takimimiz daha sonra tam sahada çift kalede maç yapti. 1-1 biten karsilasmada turuncu takimin golünü Fatih Tekke, turuncu takimin golünü ise Ergin atti.

Turuncu takim
Tolga, Tayfun, Celaleddin, Erdinç, Fatih Akyel, Ufukhan, Hüseyin, Adem, Szmykowiak, Fatih Tekke (Ali), Ömer

Yesil takim
Ahmet, Feridun, Ferhat, Stepanov, Aykut, Arda, Kadir, Hasan Üçüncü, Cemsir Muratoglu, Gökdeniz, Ergin

Bu arada, Jefferson, dizindeki zorlanma sebebiyle antrenmani yarida birakip MR?i çekilmek üzere hastaneye götürülürken çift kale maç sirasinda dizinde agri hisseden Fatih Tekke çalismayi tamamlayamadi.

Takimimizin yarinki idmani saat 16.00?da yapilacak.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/190106idman1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/190106idman2.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/190106idman3.jpg</CENTER>

KuĞu
19.01.2006, 18:29
demekki yedek takim as takim kadar kuvvetli giren çikani aratmayacak smileys/smiley17.gif

TSunami
19.01.2006, 18:38
jefferson'un dizi döndü !
Kayserispor maçi hazirliklarini sürdüren Trabzonspor'da kaleci Jefferson soku yasaniyor.. Aksam çalismasinda sag dizi dönen Brezilyali file bekçisi, idmani yarida birakti.. Genç kalecinin durumu çekilecek MR'indan sonra belli olacak..
Turkcell Süper Ligi'nin 2. yari ilk maçinda deplasmanda Kayserispor ile karsilasacak Trabzonpor, bu maçin hazirliklarini Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde yaptigi çalisma ile sürdürürken, kaleci Jefferson aksam idmaninda sakatlandi. Kondisyon çalismasi sirasinda sag dizi burkulan Brezilyali file bekçisi idmani yarida birakarak, MR çekilmesi için hastaneye götürüldü. Jefferson'nun saglik durumunun MR çekildikten sonra netlik kazanacagi belirtildi.

uslanmazlaz
19.01.2006, 18:39
bu takim is yapar arkadas bakalim bize babalanlar ne yapacak yürüyün bordomavi kaplanlar

BDiler61
19.01.2006, 19:01
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/190106idman3.jpg

yüzifadelerine bakarsiniz antremanlar baya yorucu geçiyorEdited by: madheart17

Mollasalihoğlu
19.01.2006, 19:03
bulara az bile edii hoca smileys/smiley1.gif

İleli
19.01.2006, 19:04
baba vahid pestilini cikartiyor oyuncularin smileys/smiley4.gif

Jackdaniels
19.01.2006, 19:04
Gökdenize çok kizmistim ama özlemisim keratayi yaw nede olsa bizim usak...

dr_st
19.01.2006, 19:07
haluk ulusoy federasyon baskani seçildi arkadaslar hayirli olsun hepimize..

My
19.01.2006, 19:11
Seçildi seçilmesine de ha bu SAHIN ortalii iice karistiracak gibime geliyor.

The Legend
19.01.2006, 19:45
Sahine yedigi bu TOKAT yeter.smileys/smiley2.gif

Özkan Erdem
19.01.2006, 19:54
Jefferson 2-4 hafta sahalardan uzak kalacak.

Kaynak : Lig Tv Ana haber

My
19.01.2006, 19:55
Quakevil61 benden önce davranmis smileys/smiley17.gifIç yan baglarinda 2. derece yirtik olusmus...Edited by: Gölge Oyunu

Özkan Erdem
19.01.2006, 20:00
Quakevil61 benden önce davranmis smileys/smiley17.gifIç yan baglarinda 2. derece yirtik olusmus... smileys/smiley2.gif

Bu arada Ahmet Sahin'de kismetli adammis, gelir gelmez kaleyi alacak herhalde.

lazutlarlivera
19.01.2006, 20:03
<H4 id=feature_author>Albayrak'in kehaneti tuttu</H4>

Ankara'da Genel Kurul'da oy kullanma islemi baslamadan kisa süre önce Ajansspor.com Genel Yayin Yönetmeni Cem Kurel ile sohpet eden Nuri Albayrak kimin, nasil kazanacagini açikladi ve Albayrak'in söyledigi çikti !..

Nuri Albayrak oy kullanma isleminde kisa süre önce ANkara'da TFF Genel Kurul'unun yapildigi otelde sohpet etiigi Ajansspor.com Genel Yayin Yönetmeni Cem Kurel'e "Sn. Haluk Ulusoy 110 oy civarinda alir ve seçimi kazanir, Sn. Bermek ise 100 oy civarinda alir" dedi..

Böylece Nuri Albayrak'in kehaneti tuttu !..

Eeeeee olsun o kadar TÜRKIYENIN EN BÜYÜK TAKIMININ BASKANI

birakinda bu islerden anlasin

lazutlarlivera
19.01.2006, 20:05
Jefferson 2-4 hafta sahalardan uzak kalacak.

Kaynak : Lig Tv Ana haber

Tekrar merhaba sansizlik.Ben dostlugumuz ilk devrenin bitmesiyle son bulmustu sandim ama senin bizi birakacagin yok.Bu sezon hiç birakmadin pesimizi

kelkitli29
19.01.2006, 20:07
harbiden ya özlemisiz gökdenizi. ne ara paslari, ne asist veriyordu be firtina

eren_61
19.01.2006, 20:20
ya bence diger kaleciler de onun kadar kaleyi korur hatta tolgaya ona verildigi kadar sans verilse ondan iyi olur

Özkan Erdem
19.01.2006, 20:22
Jefferson'un sakatlanmasiyla çok birsey kaybettigimizi düsünmüyorum bende..

metinulusoy
19.01.2006, 20:26
Bencede pek ziyani yok.Zaten genç yildizlarda böyle firsatlar sayesinde ortaya çikar.Tolga kaleye geçip iyi bir performans sergilere kaleyi bi daha Jeff. vermez diye düsünüyorum.Insallah yanilmam.Ne dersiniz.

My
19.01.2006, 20:30
Haluk Ulusoy?un yeniden Futbol Federasyonu Baskani seçilmesi Trabzon?da sevinç gösterileriyle kutlandi.

Trabzonspor Taraftarlar Dernegi Baskani Özgür Özal, Futbol Federasyonu Haluk Ulusoy Kamp ve Egitim Tesisleri önünde yaptigi açiklamada, 1.5 yil önceki genel kurulda Haluk Ulusoy?un aday olmasinin engellendigini, ancak bugün yeniden baskan seçilmeyi basardigini söyledi.

Ulusoy?un seçilmesi ile Türkiye?de futbolun yeniden yükselise geçecegini savunan Özal, ??Ulusoy?un baskanligi tüm Türkiye?ye hayirli olsun?? dedi.

Özal, daha sonra Haluk Ulusoy?un resmini tesisin giris kapisinin önüne birakti.

Tesis önünde toplanan yaklasik 50 kisiden olusan grup ise demir parmakliklara Haluk Ulusoy?un posterini asarak, mesale yaktilar.

Ulusoy lehine bir süre tezahürat yapan grup, daha sonra dagildi. (RADYOSPOR)

metinulusoy
19.01.2006, 20:37
Üç genç kiralik

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/190106gencler1.jpg</CENTER>
<CENTER></CENTER>
<DIV align=left>Yönetimin degisdigi nasilda belli oluyor ama.Insallah gelisir ve birer yildiz olarak geri dönerler.Bu dördüde iyi topçular zaten.</DIV>

gerçekefsane
19.01.2006, 20:40
yukaridaki haberden bir sey anlamadim. üç genç kiralik diyor, dört tane isim var. açiklama yapabilecek biri var mi ?

kuzey_lee
19.01.2006, 20:41
su son haberde baslikta 3 genç yaziyor ama haberde 4 kisinin adi var..yazik su resmi siteyle ugrasan kisiye yazik..

ayrica özgür yine yapmis reklamlari,tamam basin açiklamasi yap,tebriklerini ilet de poster koyma falan olmuyor,yakismiyor

Nytre
19.01.2006, 20:44
arkadaslar az once haber kanallarinin birinde alt yazi geçti...

afrika kupasi nedeniyle gana milli takiminda oynayan fb.li appiah gençler maçi için türkiyeye gelmis ...

peki yattara neden gelemiyor?

irfanköse276
19.01.2006, 20:46
millimaç ile kayseri maçi ayni gün

gerçekefsane
19.01.2006, 20:48
arkadaslar az once haber kanallarinin birinde alt yazi geçti...

afrika kupasi nedeniyle gana milli takiminda oynayan fb.li appiah gençler maçi için türkiyeye gelmis ...

peki yattara neden gelemiyor?

Yattara 4 sari kart gördügü için Sari kart cezalisi, Hasan Üçüncü'de Sari kart cezalisi. iki futbolcu kayseri maçinda yok.Edited by: gerçekefsane

lazutlarlivera
19.01.2006, 20:54
o karaktersiz takimin maçi yarin gana milli takiminin maçi ise pazartesi günü.iste bu yüzden gelebildi.

metinulusoy
19.01.2006, 21:08
yukaridaki haberden bir sey anlamadim. üç genç kiralik diyor, dört tane isim var. açiklama yapabilecek biri var mi ?

haberi ben buraya kopyaladim ama hiç dikkatimi çekmedi ya.Haklisiniz.BU ne?

Mollasalihoğlu
19.01.2006, 21:20
biri genç degildir belki smileys/smiley17.gif

Özkan Erdem
19.01.2006, 21:24
<DIV id=feature_photo style="FLOAT: left; WIDTH: 210px">http://www.ajansspor.com/resim/terim_basin0001.jpg</DIV>
<H2 ="replace_feature sIFR-replaced">Terim istifasini veriyor !..</H2>
<DIV style="OVERFLOW: ; HEIGHT: 1px"></DIV>
<H3 ="replace_feature sIFR-replaced">Milli Takimlar Teknik Direktörü Fatih Terim, genel kurulda Haluk Ulusoy'un Futbol Federasyonu Baskanligi'na seçilmesinden sonra, yeni yönetimin önünü açmayi uygun gördügünü söyledi..</H3>
< = =text/>
//<![C[
if (sIFR != null && sIFR.replaceElement != null) {
sIFR.replaceElement("h2.replace_feature","/flash/futura.swf","#000033", null, null, null, null, null, null, null);
sIFR.replaceElement("h3.replace_feature","/flash/futurabold.swf","#333333", null, null, null, null, null, null, null);
}
//]]>

<DIV id=leftcol>
<DIV style="FLOAT: right; OVERFLOW: ; WIDTH: 5px; HEIGHT: 500px"></DIV>http://c11.statcounter.com/countersc_project=1126286&amp;java=0&amp;security=66e6d102 &amp;invisible=1
<H4 id=feature_author>19Ocak2006, 20:51</H4>

Terim, yaptigi açiklamada, Türkiye Futbol Federasyonu'nun yönetimindeki degisiklik nedeniyle seçilen yeni yönetimi, kararlarinda serbest birakma düsüncesinde oldugunu belirterek, sunlari kaydetti:
''Bundan 6 ay önce bana teklif edilen milli takimlar teknik direktörlügünü, Türk futbolunu altyapidan baslayarak yeniden yapilandirmak ve toplumda futbola katilimi arttirmak ve yayginlik kazandirmak amaciyla kabul etmistim. Bu amaca uygun olarak geçen süre içinde arkadaslarimla birlikte futbolda gereken dönüsümü saglayacak kalici çalismalarin temelini attik. Türkiye Futbol Federasyonu'nun yönetimindeki degisiklik nedeniyle seçilen yeni yönetimi, kararlarinda serbest birakma düsüncesiyle önlerini açmayi uygun görüyorum.''</DIV>

onurkaradeniz
19.01.2006, 21:25
biri genç degildir belki smileys/smiley17.gif

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifilginçsmileys/smiley36.gif

fincher
19.01.2006, 21:29
Haluk Ulusoy?un yeniden Futbol Federasyonu Baskani seçilmesi Trabzon?da sevinç gösterileriyle kutlandi.</font>

&lt;FONT face=Arial size=2&gt;Trabzonspor Taraftarlar Dernegi Baskani Özgür Özal, Futbol Federasyonu Haluk Ulusoy Kamp ve Egitim Tesisleri önünde yaptigi açiklamada, 1.5 yil önceki genel kurulda Haluk Ulusoy?un aday olmasinin engellendigini, ancak bugün yeniden baskan seçilmeyi basardigini söyledi. Ulusoy?un seçilmesi ile Türkiye?de futbolun yeniden yükselise geçecegini savunan Özal, ??Ulusoy?un baskanligi tüm Türkiye?ye hayirli olsun?? dedi. Özal, daha sonra Haluk Ulusoy?un resmini tesisin giris kapisinin önüne birakti. Tesis önünde toplanan yaklasik 50 kisiden olusan grup ise demir parmakliklara Haluk Ulusoy?un posterini asarak, mesale yaktilar. Ulusoy lehine bir süre tezahürat yapan grup, daha sonra dagildi. (RADYOSPOR)</font> niye seviniyor ki bizimkiler.haluk ulusoy dönemini de biliriz.onun döneminde de sampiyonlugumuz çalindi,hakemler o varken de fenerbahçeliydi.sevinilecek hiçbisey yok,hersey kaldigi yerden devam eder...

TSezgin61
19.01.2006, 21:40
bencede. onun döneminde hep galatasaray olmadimi sampiyon. hem fenere hem cincona calismadimi. al iste eziklerin 100. yili ve bu demek oluyorki 100. yillarinda ezikleri sampiyon yapmak istiyecek. ve biz dedigin gibi kaldigimiz yerden

Emre7
19.01.2006, 21:42
<DIV id=feature_photo style="FLOAT: left; WIDTH: 210px">http://www.ajansspor.com/resim/terim_basin0001.jpg</DIV>
<H2 ="replace_feature sIFR-replaced">Terim istifasini veriyor !..</H2>
<DIV style="HEIGHT: 1px"></DIV>
<H3 ="replace_feature sIFR-replaced">Milli Takimlar Teknik Direktörü Fatih Terim, genel kurulda Haluk Ulusoy'un Futbol Federasyonu Baskanligi'na seçilmesinden sonra, yeni yönetimin önünü açmayi uygun gördügünü söyledi..</H3>&lt; = =text/&gt; //
<DIV id=leftcol>
<DIV style="FLOAT: right; WIDTH: 5px; HEIGHT: 500px"></DIV>http://c11tcounter/countersc_project=1126286&amp;java=0&amp;security=66e6d102 &amp;invisible=1
<H4 id=feature_author>19Ocak2006, 20:51</H4>

Terim, yaptigi açiklamada, Türkiye Futbol Federasyonu'nun yönetimindeki degisiklik nedeniyle seçilen yeni yönetimi, kararlarinda serbest birakma düsüncesinde oldugunu belirterek, sunlari kaydetti:
''Bundan 6 ay önce bana teklif edilen milli takimlar teknik direktörlügünü, Türk futbolunu altyapidan baslayarak yeniden yapilandirmak ve toplumda futbola katilimi arttirmak ve yayginlik kazandirmak amaciyla kabul etmistim. Bu amaca uygun olarak geçen süre içinde arkadaslarimla birlikte futbolda gereken dönüsümü saglayacak kalici çalismalarin temelini attik. Türkiye Futbol Federasyonu'nun yönetimindeki degisiklik nedeniyle seçilen yeni yönetimi, kararlarinda serbest birakma düsüncesiyle önlerini açmayi uygun görüyorum.'' </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>bu adam takimi korkak oynatiyo gitmesi iyi olabilir ama unutmayalim bunun gibi adam türk liginde zor bulunur...</DIV>Edited by: units

#10 Fietra
19.01.2006, 21:44
@units

Nasil korkak oynatiyor anlamadim.Daha Fatih Terim futbol mantalitesini Milli Takima yerlestirmedi ki?Su ana kadar yaptigi maçlarda sadece skor için oynadi.

irfanköse276
19.01.2006, 21:47
yabanci hoca getirmedikten sonra terimden daha iyisini bulamayiz

saglam
19.01.2006, 22:16
Madem Milli takimdan Terim gidecekse, Senol Günes tekrar gelsin.Edited by: saglam

Mollasalihoğlu
19.01.2006, 22:23
paraya kiyip dünya çapinda bir adam getirilsin..Ver yilda 7-8 milyon euro ,getir capello ayarinda bir adam.Koskoca Türkiye'ye dokunmaz herhalde...FB'nin,GS'nin,BJK'nin affedilen vergi borçlariyla bu ayarda 8-10 kisilik bi teknik ekip bile kurulur..

Nytre
19.01.2006, 22:33
dünyanin harcamasi yapilior federasyonda dünya çapinda bir t.direktor getirsinler...

Nytre
19.01.2006, 22:36
ayrica ben öyle bir hava algiliyorum ki sanki h.ulusoy zamaninda biz sampion oldukta yine o geldi yine s. olacagiz :)

saglam
19.01.2006, 22:37
Dünyanin en iyi KALECILERI

ULUSLARARASI Futbol Tarihi ve Istatistikleri Federasyonu (IFFHS) ?Dünyanin En Iyi 20 Kalecisi?ni seçti.
Siralamada, hiçbir Türk kalecisi bulunmuyor.
(19 Ocak 2006 Persembe)

Ankette, Chelsea takiminin Çek kalecisi Petr Cech, 175 puanla ilk sirada yer alirken, Milan'in file bekçisi Dida 91 puanla ikinci, Juventus'un kalecisi Gianluigi Buffon ise 78 puanla üçüncü oldu. Siralamadaki diger kalecileri ise söyle:

4. Gregory Coupet- Olympique Lyonnais- 43 puan.
5. Oliver Kahn- FC Bayern München- 42 puan.
6. Iker Casillas- Real Madrid - 41 puan.
7. Jerzy Dudek- Liverpool- 34 puan.
8. Edwin van der Sar- Manchester United- 32 puan.
9. Rogerio Ceni- SÆo Paulo- 31 puan.
10.Roberto Carlos Abbondanzieri- CA Boca Juniors- 26 puan.
11.Heurelho da Silva Gomes- PSV Eindhoven - 17 puan.
12.Igor Akinfeyev- CSKA Moscow- 12 puan.
13.V¡ctor Valdes Arribas- FC Barcelona- 11 puan .
14.Jens Lehmann - Arsenal- 11 puan.
15.Jose Manuel Reina P ez- Liverpool- 11 puan.
16.Carlos Fernando Navarro Montoya- Club de Gimnasia Esgrima La Plata-10 puan.
17.Oswaldo Sanchez- CD Guadalajara- 10 puan.
18.Mark Schwarzer- Middlesbrough- 10 puan.
19.Andreas Isaksson - Stade Rennais FC- 8 puan .
20.Fabien Barthez - Olympique de Marseille- 6 puan .
21.Jose Mar¡a Buljubasich- CD Universidad Catlica Santiago- 6 puan.
22.Carlos Idriss Kameni- RCD Espanyol de Barcelona- 6 puan.

TSezgin61
19.01.2006, 22:49
jeffersonu alana kadar , su kücük takimlardan yada brezilyada oynayan listedeki diger kalecilerden alsaydilar ...

Nytre
19.01.2006, 22:49
alsak bitanesini..

Hüda Topaloğlu
19.01.2006, 22:50
Ulusoy seçilirsem ilk isim Mustafa Denizli yi getirmek olacak demisti, insallah vazgeçer yoksa yandik

TSezgin61
19.01.2006, 22:51
ne mustafa denizlisi yaaaaaaasmileys/smiley7.gif

zafer6161
19.01.2006, 23:03
en uygunu giray bulak smileys/smiley32.gif

Nytre
19.01.2006, 23:20
OHA yani :)

<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Tanriverdi'den alicengiz oyunu...</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/4428hikmet-tanriverdi.jpg</TD>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>20 Ocak 2006 00:05

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Kendi takimi zor durumda iken, buna çare bulmasi gereken Malatyaspor Baskani Hikmet Tanriverdi, Futbol Federasyonu seçimleri sirasinda bin türlü oyun çevirdi...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Türkiye Futbol Federasyonu Baskanlik seçimlerinde, ekranlardan eksik olmayan, canli yayindan canli yayina kosan, Malatyaspor Baskani Tanriverdi'nin oynadigi bir oyun, kendi sehrinde büyük tepki gördü.

Tanriverdi, seçim sabahina kadar Ayhan bermek'in listesindeydi. Fakat daha sonra açiklanmayan bir sebeple listeden çikti. Ve yerine 2. baskan Ilhan Kavuk'u koydu.

Yani Baskan Tanriverdi, bir anda Ayhan Bermekci olurverdi. Bu gidis gelisler arasinda Haluk Ulusoy listesini açikladi. Ulusoy'un listesinde de Malatyaspor Baskani Hikmet Tanriverdi'nin yönetim kurulu üyesi Metehan Bektas vardi.

Yani ayni anda Malatyaspor Baskani Hikmet Tanriverdi, Haluk Ulusoycu oluverdi.

Bu nasil bir profösyönellik anlayisi ,biz anlayamadik, umariz sayin Tanriverdi nin bir açiklamasi vardir.

Tüm Türkiye'nin gündemini mesgul eden, Futbol Federasyonu Baskanlik seçiminde bizim elimize gelen bilgiler simdilik bunlarla sinirli kaldi. Bunun gibi örnekler çogaltilabilir. Öyle görülüyor ki, bu seçimlerde epey bir alicengiz oyunu döndü. Ve kazanan bir baskan çikti. Bu kadar saibenin kol gezdigi bir ortamda Türk Futbolu ne kazandi. Iste sorulmasi gereken asil konu bu...</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk colSpan=2>
</TD></TR></T></TABLE>

Emre7
19.01.2006, 23:28
@units

Nasil korkak oynatiyor anlamadim.Daha Fatih Terim futbol mantalitesini Milli Takima yerlestirmedi ki?Su ana kadar yaptigi maçlarda sadece skor için oynadi.

abi demek istedigim korkaklik bu takim çift forvetle oynayamazmiydi... oynardi çok da güzel bu takimda hakan gibi adamlarin yerine baska biri oynayamazmiydi oynardi... simdi diyceksinki genmi hakan ama diycegim oki bu takimin psikolojisini ve hatta geseninkini bozan da odur...onsuz milli takim basariya ulasacaktir...evet adam görev yapti zamaninda ... ama bitti dimi birak... konuyu saptirdim....

demem oki daha hucuma dönük adamlarla oynatabilirken tek forvet ve de hakan seçince korkakligini belli etmistir....düsüncemi yeterince aktarmisimdir. ama benim fikrim bu onu da diim

61_dnc_TS
19.01.2006, 23:39
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">ziya dogan yakisir</TD></TR>

AyhanPe
19.01.2006, 23:43
yakisir ziya hoca

Emre B.
19.01.2006, 23:46
ZiyaDogan iyi olur ama Malatyayi bu durumda birakmaz

AyhanPe
19.01.2006, 23:49
gelecek sezon icin anlasilir..sanki bu sene milli mac var.mayista lig de bitiyor

gerçekefsane
19.01.2006, 23:52
yabanci bir hoca ile anlasilir.

Tunga
20.01.2006, 00:01
Arkadaslar sizden bir ricam var, lütfen buraya bir haber eklediginizde altina mutlaka kaynagini koyuverin.

Siz de biliyorsunuz ki, güzide medyamiz çok sever çarpik haber vermeyi. Hiç olmazsa bilelim kim demis, niye demis.

gerçekefsane
20.01.2006, 00:05
kayserispor _ Trabzonspor maçi hakemi Firat Aydinus

azer
20.01.2006, 00:19
su bir gerçektir ki i... i..i isirmazmis bunlarda öyle iste

Travelair
20.01.2006, 00:55
Ziya Dogan'i neden bu kadar tutuyorsunuz pek anlamadim Hatirladigim kadariyla Trabzonspor'u birakip gitmisti.

Kendisini severim ama bizde bir mucize yarattigina inanmiyorum. En büyük özelligi takimi lige fizikman iyi hazirlamasi. Milli takimda ise o kadar çalisma yaptiramaz. Milli takima daha çok taktik,strateji uzmani lazim

Lucescu gibi

gerçekefsane
20.01.2006, 01:01
Ziya Dogan'i neden bu kadar tutuyorsunuz pek anlamadim Hatirladigim kadariyla Trabzonspor'u birakip gitmisti.

Kendisini severim ama bizde bir mucize yarattigina inanmiyorum. En büyük özelligi takimi lige fizikman iyi hazirlamasi. Milli takimda ise o kadar çalisma yaptiramaz. Milli takima daha çok taktik,strateji uzmani lazim

Lucescu gibi

az önce Flash tv'de Faik Çetiner milli takim teknik direktörü olarak Lucescu'nun isminin geçtigini söyledi ( kendisi de duyum Almis )

Travelair
20.01.2006, 01:12
Heheyt hedef 12 smileys/smiley36.gifKesinlikle yarari olur

Dursun Ali Bahçekapılı
20.01.2006, 01:13
<A =koyubaslik>Trabzonspor tarihi martta satisa çikiyor</A>

38 yillik tarihine büyük basarilar sigdiran Trabzonspor'un tarihi bir kitapta toplaniyor.

Ön çalismalari dört yildir süren 'Dünden Bugüne Trabzonspor' kitabi mart ayinda piyasaya çikacak. 'Dünden Bugüne Trabzonspor' kitabi ayni zamanda Trabzonspor'un resmi kulüp dergisini yayina hazirlayan Sportif Yayincilik tarafindan hazirlaniyor. Yogun ve yorucu bir çalisma yaptiklarini belirten Sportif Yayincilik Yöneticisi Bülent Gürkan kitabin Trabzonspor tarihindeki büyük bir eksigi giderecegini söyledi.

zaman.com.tr

Zeki Çelenkoğlu
20.01.2006, 01:23
http://www.ajansspor.com/resim/jeffers&#111;n_idmankurtaris01.jpg

Jefferson en az 2 hafta yok !..

Kayserispor ile yapacagi maçin hazirliklarini sürdüren Trabzonspor'da, aksam yapilan çalismada sakatlanan kaleci Jefferson'un en az 2 hafta forma giyemeyecegi bildirildi..
<H4 id=feature_author>19Ocak2006</H4>

Kulüp doktoru Ahmet Çaglar, Jefferson'un bu aksam MR'ini çektirdiklerini belirterek, ''Jefferson'un sag diz iç yan baglarinda ikinci derecede yirtik var. En az 2 hafta sahalardan uzak kalacak'' dedi.

Jefferson'un 2 hafta sonra durumunu tekrar degerlendireceklerini kaydeden Çaglar, Brezilyali kalecinin sakatliginin 4 hafta da sürebilecegini sözlerine ekledi.

ajansspor.com

Dursun Ali Bahçekapılı
20.01.2006, 01:24
Kendini akilli sanmanin zorluklari

Bu baslik, Futbol Federasyonu seçimiyle degil, kendi tercihimle ilgili. Ama istiyorsaniz onunla da iliskilendirebilirsiniz.

Iki gündür yok efendim böyle kirli bir seçimin nesini izleyelim, yok efendim zaten bu genel kurul ertelenir diye homurdanip durduktan sonra Ankara?ya gitmeye karar verebildim.

Ben yola çiktigimda baskan adaylari konusmalarini yapiyorlardi. Böylece genel kurulu radyodan ve televizyondan takip etmis oldum. Bunlara bir de Ankara Esenboga Havaalani çevresinde yogunlasan kar yagisi eklenince uçagimiz yaklasik 1,5 saat havada dönüp durdu. Shereton oteline ulastigimizda ise seçim çoktan sonuçlanmis, kutlamalar yapiliyordu. Yani bu genel kurulu izlemek için biraz akillica davranalim derken, böyle bir fiyasko yasamis olduk.

Elbette ki bu seçimle ilgili olarak çok degisik degerlendirmeler yapilacaktir. Bunlarin basinda da Turgut Özal?in ANAP?inin iktidar oldugu seçimde dönemin kudretli adami Kenan Evren?in Turgut Sunalp?i destekleyen konusmasi akillara gelecektir.

Haluk Ulusoy?un listesinde yer almayan; ama perde gerisindeki beyin olarak görülen Ata Aksu?nun degerlendirmesine göre bu seçimle Türk futbolunun onuru kurtarilmistir. Yine onun degerlendirmesine göre Haluk Ulusoy, Anayasa Mahkemesi?nin karari sonrasinda ille de aday olmak niyetinde degildi; ama Bakan Sahin?in konusmalari onun bu ise soyunmasina yol açmisti.

Bu yazinin basligi seçimin galibi Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak da olabilirdi. Hiç olmadik adamlarin sasirtici zigzaglar çizdikleri bir ortamda Albayrak bastan sona Haluk Ulusoy?un arkasinda durarak takdir topladi. Çünkü bu dönemde iktidara yakin bazi kisilerin Haluk Ulusoy?a telefon ederek, ?Hakkini helal et, büyük baski var. Bermek?e oy vermek zorundayiz.? dedikleri belirtiliyordu.

Nitekim bu baskilardan bunalan Sakaryaspor delegesi Selahattin Aydin?in salonda istifasi çarpici bir kanit olusturdu.

Nuri Albayrak?in kazandigi ilginç bir nokta da iki adayin alacaklari oylari tam olarak tahmin etmesiydi. Albayrak?a göre Haluk Ulusoy 110 oyla seçilecek, Bermek de yüzün üstünde oy alacakti. Öyle de oldu.

Seçimin bir baska galibi olarak da Besiktas Kulübü gösterilirken, Fenerbahçe ile Galatasaray iktidarla birlikte en büyük magluplar olarak gösteriliyordu. Fenerbahçe son dakikaya kadar genel kurul kulisinin disinda kalmaya gayret etmis; ama ikinci baskan Nihat Özdemir?in beyaniyla iktidarin istediginin disinda hareket etmeyecegini göstermisti. Galatasaray?da ise genel kurulun açilis saatlerinde radyo spor?a konusan Ergün Gürsoy, seçimi kazanmis olmanin rahatligi içinde görülüyordu. Sari-Kirmizili kulübün deneyimli yöneticisi, ?Ömer Gürsoy, Ayhan Bermek?in listesinde. Tabii ki Bermek?i destekliyoruz. Haluk Ulusoy da kardesimiz ama herkes gerçekleri kabul etmek zorunda.? diyordu. Simdi o gerçekler herhalde Ergun Gürsoy?a uzaktan nanik yapiyordur.

Simdi ne olacak....

Haluk Ulusoy, çok umutsuz gibi görünen bir ortamda saglam durarak seçimi kazanmayi basardi. Bu durumda ilk akla gelen ona geçit vermeyecegini açikça ortaya koymus bulunan Bakan Sahin?in tavri. Bakan?in seçimin hemen ardindan Meclis?te yaptigi konusma degisik sekillerde yorumlandi. Onun savasi sürdürecegini düsünenler de var, bir süre sessiz kalarak gelismeleri beklemesi gerektigini düsünenler de. Hatta istifa etmesi gerektigini düsünenler de az degil...

Daha bunun gibi bir yigin konuyu önümüzdeki günlerde sikça tartisacagiz. Ama simdi Ata Aksu?nun minik bir anekdotuyla bitirelim: ?20 gün önce de biz Haluk Bey?le Shereton otelindeydik. O zaman etrafimizda üç kisi bile yoktu. Simdi seninle konustugum su on dakika içinde telefonuma 42 tane cevapsiz arama, 35 tane de mesaj gelmis.?

Gelir. Böyledir bu isler...

Ahmet ÇAKIR

zaman.com.tr

Özkan Erdem
20.01.2006, 02:17
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=left><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>http://www.fotomac.com.tr/2006/01/20/im/9C1B81CA3227F2429CA94F74b.jpg</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>Jancker atagi</TD></TR></T></T></TABLE>

Jun'u Nürnberg'e veren Trabzonspor, Kaiserslautern'de oynayan Carsten Jancker'e göz dikti. Trabzonspor, bu müthis transferde sona yaklasti.

<DIV align=center>***</DIV>

Jancker geliyor

Bordo-mavililerin, Kaiserslautern'in golcü futbolcusu Jancker'i transfer etmek için harekete geçtigi ögrenildi.

33 kez milli oldu
Trabzonspor, Kaiserslautern'in golcüsü Carsten Jancker'i renklerine bagliyor. Bu sezon Kaiserslautern'de bes maçta forma giyen tecrübeli forvetin yapilan görüsmelerde Türkiye'ye gelmeyi kabul ettigi belirtildi. Tomas Jun'u Almanya'nin Nürnberg takimina vermek üzere olan bordo-mavililer, 33 kez Alman Milli Takimi'nda görev yapip 10 gol atan Jancker'in transferini bitirme noktasina geldi.

Kariyeri süper
1.93 boyundaki Alman futbolcu, 1993-95 yillari arasinda Köln (5 maç 1 gol), 1995-96'da Rapid Wien (27 maç 7 gol), 1996-2002 arasi Bayern Münih (143 maç 48 gol), 2002-04 yillarinda Italya'nin Udinese (36 maç 2 gol) takiminda top kosturdu. Son iki sezondur Almanya'nin Kaiserslautern ekibinde oynayan Jancker, 30 maçta görev yapip 4 gol kaydetti.
Galip ÖZTÜRK

Heyecanlanmayin çünkü;

Kaynak : Fotomac Gazetesi

Haber balondur büyük ihtimal ama olmasa bile ben Jancker'i istememEdited by: QuakeviL61

Cakirmelik
20.01.2006, 02:39
yok abim olmaz...dün Zurawski yi yasli diyenler bugün janckeri nasil alir lar ya..

Fanatik28
20.01.2006, 02:58
Bizim Yöneticiler Halil Altintop´u herhalde almak istemiyorlar. Onun yedegi Jancker´imi alacaklar. Jancker´in son 2 sezonda futbolu unutmus gibi bir görüntüsü var.

fincher
20.01.2006, 03:29
Kariyeri süper 1.93 boyundaki Alman futbolcu, 1993-95 yillari arasinda Köln (5 maç 1 gol), 1995-96'da Rapid Wien (27 maç 7 gol), 1996-2002 arasi Bayern Münih (143 maç 48 gol), 2002-04 yillarinda Italya'nin Udinese (36 maç 2 gol) takiminda top kosturdu. Son iki sezondur Almanya'nin Kaiserslautern ekibinde oynayan Jancker, 30 maçta görev yapip 4 gol kaydetti.

bu kariyerin neresi süper,adam son 4 sezonda 6 gol atmis...

CAFER ÖZER
20.01.2006, 09:05
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Baskent?te transfer pazarligi...</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/4162albayrak.jpg</TD>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>20 Ocak 2006 08:21

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, Futbol Federasyon seçimleri için bulundugu Ankara'da transfer kovaladi. Albayrak, istedikleri iki oyuncu için nabiz yokladi...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Baskan Nuri Albayrak, Ankaragücü?nden Umut ve Gençlerbirligi?nden Ugur Boral için federasyon seçimlerinde yine nabiz yokladi

Federasyon seçimleri nedeniyle Ankara?da bulunan Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, bir yandan seçim temposuna ayak uydururken, diger taraftan da transfer girisimlerinde bulundu.

Bordo-Mavililer?in patronu, teknik heyetin alinmasini istedigi Ankaragücü?nden Umut ve Gençlerbirligi?nden Ugur Boral için yine nabiz yokladi.

Baskanlar Cemal Aydin ve Ilhan Cavcav ile görüsen Nuri Albayrak?in gelecek sezona iliskin transferler konusunda söz istedigi ortaya çikti. Aydin ve Cavcav, gelen bu son teklife olumlu yaklastigi ifade edildi.

Kaynak: Fanatik

</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk colSpan=2>
Bu haber toplam 569 defa okunmustur.

</TD></TR></T></TABLE>

Ayşe Aygün
20.01.2006, 09:33
Toptan kriz

Haluk Ulusoy seçildi ama dava bitmedi.

Hükümetin sert muhalefetine ragmen yeniden Futbol Federasyonu Baskani seçilen Ulusoy'un sevinci yarim kaldi. Bakan Sahin 'Genel Kurul'u topluyor, seçimlerin iptali gündemde. Terim ise istifa sinyali verdi!

Bu kavga bitmez

1.5 yil önce koltugundan zorla indirilen Ulusoy, siyasi baskiya ragmen Bermek'i 7 oyla geçip omuzlarda geri döndü. Mehmet Ali Sahin kongreyi tekrar toplayacagini açikladi..

Hükümette soguk dus
Futbol Federasyonu Genel Kurulu'nda zaferi 109 oy alan Haluk Ulusoy kazandi... Ayhan Bermek 102 oyda kalirken, siyasi baskilara ragmen Haluk Ulusoy'un kazanmasi hükümette soguk dus etkisi yapti. Haluk Ulusoy'un seçimi kazanmasindan yaklasik bir saat sonra Bakan Mehmet Ali Sahin bomba bir açiklama yaparak, "Haluk Ulusoy seçimi kazanmis olabilir. Ama ben Teftis Kurulu'ndan rapor alip, Genel Kurulu bir kez daha toplayacagim" dedi.

400 sayfalik rapor 34 dava
Bakan Sahin, temiz futbol adina Haluk Ulusoy'un adayligina karsi çiktigini belirterek, "Hakkinda 400 sayfalik rapor olan, 34 dava açilan bir kisinin Futbol Federasyonu Baskani seçilmesi beni rahatsiz etti. Yaptigim çikistan da asla pisman degilim" dedi. Siyasi baskilara ragmen seçimi kazanan Haluk Ulusoy ise "Beni Genel Kurul seçti. Bakan'in sözlerine büyük saygi duyuyorum" ifadesini kullandi.

Dört yilligina seçildi
Futbol Federasyonu Genel Kurulu tarafindan 4 yilligina baskan seçilen Haluk Ulusoy, pazartesi gününden itibaren kollari sivayacagini söyledi. Ulusoy yönetimi, Affan Keçeci, N.Kemal Ünsal, Kemal Kapulluoglu, Galip Asal, Metehan Bektas, Mustafa Urhan, Ibrahim Usta, Rafet Kirgiz, Süheyl Önen, Turan Özen, Cihangir Önger, Tahir Kiran, Erdal Batmaz, Ender Alkoçlar'dan olusuyor.

Takvim Gazetesi

tunganyan
20.01.2006, 09:34
yaw janckeri alan var yaaaaaaaaaa............................adamin super kaariyeri var bu sezon 4 maç oynamisss...gool falan da yok ölmüs adamm onu alacak kadarr aptal deildir yönetim süper oyuncu alacaazz demislerdi süzme oyuncu degil!!!!!!!!!!1

Ayşe Aygün
20.01.2006, 09:35
TAKIM ULUSOY BERMEK
F.BAHÇE 1......... ..6
G.SARAY 3 ..........4
BESIKTAS 6 ........1
TRABZON 7 .........0
KAYSERI 0 ..........5
G.BIRLIGI 3......... 2
SIVASSPOR 4 ......1
K. ERCIYES 0 .......5
KONYASPOR 0 ......5
GAZIANTEP 0 .......5
V. MANISA 3 ........2
A.GÜCÜ 5 ............0
DIYARBAKIR 4 ......0
ANKARA 5 ...........0
Ç. RIZE 0 ............5
SAMSUN 5........... 0
DENIZLI 4 ............1
MALATYA 2 ..........3
TOPLAM 52 .........45

Takvim Gazetesi

Ayşe Aygün
20.01.2006, 09:36
<TABLE height=168 cellSpacing=0 cellPadding=0 align=left>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=100>http://img.takvim.com.tr/2006/01/20/im/5DF1AB5B15BDDB46990DF782b.jpg</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://img.takvim.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://img.takvim.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></TABLE>
Cavcav yine para pesinde

Gençlerbirligi Baskani Ilhan Cavcav, Deniz Baris'tan sonra simdi de Aurelio'dan para kazanmak istiyor. Brezilyali oyuncunun Fenerbahçe'ye transfer olmadan önce G.Birligi ile sözlesme imzaladigini belirten Ilhan Cavcav, Sari-Lacivertli kulübü mahkemeye verdigini açikladi.

EmrahYalçınalp
20.01.2006, 09:39

Trabzonspor'un teknik direktörüyken bjk'nin teklifine "yahu kardesim, ben Trabzonspor'un hocasiyim, sampiyonluga kosuyorum, ne isim var lig 12.si bjk'da" diyemeyen...

bjk'den teklif aldigini açikladiktan sonra Demirören'in "teklif falan yok, istesek 3'ünü birden (ziya-samet-riza) aliriz zaten" diyerek yalanci konumuna düsürdügü...

Bu açiklamadan sonra "yahu kardesim sen ne biçim adamsin, teklif yapmadin mi? Koca Trabzonspor teknik direktörü bjk'ya zarf atacak pozisyona düser mi?" demeyen, diyemeyen Ziya Dogan Milli Takima hoca olsun...

Güzel ! Ilkmaç kadrosuna Klaberson'u çagirir artik. Kutsal renkleri görünce hocamin felegi sasiyor ne de olsa...

Ayşe Aygün
20.01.2006, 09:41
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Ille de Bangoura </TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Yattara?nin milli takimdan arkadasi, 23 yasindaki Gine?li golcü Bangoura'nin transferi için yönetim girisimlerini hizlandirdi </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>20.01.2006</TD></TR></T></TABLE>Jun mutlaka gidecek
Jun?u kiralik ya da bonservisiyle birlikte elden çikartmakta kararli olan Trabzonspor Yönetimi, renklerine baglayacagi yabanci forveti de büyük ölçüde belirledi. Yattara ile Gine Milli Takimi?nda top kosturan ve Ingiltere?nin Stoke City ekibinin formasini giyen 23 yasindaki Bangoura?yi kadroya dahil etmek için baslatilan girisimler hizlandi. Sekiz golle Stoke City?nin en skorer elemani durumunda olan siyahi oyuncuya Yattara?nin da arkadasina baski yaptigi ve alacagi yaniti yönetime iletecegi ögrenildi.

Yanit bekleniyor
Trabzonspor Yönetimi?nin de oyuncusu Yattara?dan gelecek yanita göre bir rota belirleyecegi ve Ingiliz Kulübü ile temasa geçecegi ögrenildi. Stoke City?nin genç oyuncuyu simdilik gözden çikarmayi düsünmedigi belirlenirken, Bordo-Mavililer?in bu transferde kesenin agzini da açabilecegi vurgulandi. Transfer komitesi üyelerinin konuyu hafta basina kadar netlestirerek somut adimlar atmasi bekleniyor. Eger bu transfer gerçeklesirse Bangoura?nin yurt disinda imza atip Afrika Kupasi maçlarindan sonra Türkiye?ye gelecegi belirtildi.

<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</DIV>
<DIV align=center>Fanatik</DIV></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top width=10>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=top width=122>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=122 align=center>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=center width=122>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=122>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=120 height=150>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/trabz&#111;n/bangoura2001.jpg</TD>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Faik Yılmaz
20.01.2006, 10:39
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD>Ille de Bangoura </TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Yattara?nin milli takimdan arkadasi, 23 yasindaki Gine?li golcü Bangoura'nin transferi için yönetim girisimlerini hizlandirdi </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 ="PX11000000"><T>
<T>
<TR>
<TD>20.01.2006</TD></TR></T></T></TABLE>Jun mutlaka gidecek
Jun?u kiralik ya da bonservisiyle birlikte elden çikartmakta kararli olan Trabzonspor Yönetimi, renklerine baglayacagi yabanci forveti de büyük ölçüde belirledi. Yattara ile Gine Milli Takimi?nda top kosturan ve Ingiltere?nin Stoke City ekibinin formasini giyen 23 yasindaki Bangoura?yi kadroya dahil etmek için baslatilan girisimler hizlandi. Sekiz golle Stoke City?nin en skorer elemani durumunda olan siyahi oyuncuya Yattara?nin da arkadasina baski yaptigi ve alacagi yaniti yönetime iletecegi ögrenildi.

Yanit bekleniyor
Trabzonspor Yönetimi?nin de oyuncusu Yattara?dan gelecek yanita göre bir rota belirleyecegi ve Ingiliz Kulübü ile temasa geçecegi ögrenildi. Stoke City?nin genç oyuncuyu simdilik gözden çikarmayi düsünmedigi belirlenirken, Bordo-Mavililer?in bu transferde kesenin agzini da açabilecegi vurgulandi. Transfer komitesi üyelerinin konuyu hafta basina kadar netlestirerek somut adimlar atmasi bekleniyor. Eger bu transfer gerçeklesirse Bangoura?nin yurt disinda imza atip Afrika Kupasi maçlarindan sonra Türkiye?ye gelecegi belirtildi.

<DIV align=center>Fanatik</DIV></TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top width=10>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=top width=122>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=122 align=center><T>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=center width=122>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=122>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=120 height=150>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/trabz&#111;n/bangoura2001.jpg</TD>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>

valla alinabilse çok iyi olur

bsr kaç maçta izleyebildigim kadariyla çok hizli ve hava toplarina hakim bi forvet

TS61_NL
20.01.2006, 10:39

Trabzonspor'un teknik direktörüyken bjk'nin teklifine "yahu kardesim, ben Trabzonspor'un hocasiyim, sampiyonluga kosuyorum, ne isim var lig 12.si bjk'da" diyemeyen...

bjk'den teklif aldigini açikladiktan sonra Demirören'in "teklif falan yok, istesek 3'ünü birden (ziya-samet-riza) aliriz zaten" diyerek yalanci konumuna düsürdügü...

Bu açiklamadan sonra "yahu kardesim sen ne biçim adamsin, teklif yapmadin mi? Koca Trabzonspor teknik direktörü bjk'ya zarf atacak pozisyona düser mi?" demeyen, diyemeyen Ziya Dogan Milli Takima hoca olsun...

Güzel ! Ilkmaç kadrosuna Klaberson'u çagirir artik. Kutsal renkleri görünce hocamin felegi sasiyor ne de olsa...

+ imza + 1967.........smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

ÇaGaTaY
20.01.2006, 10:42

+1 smileys/smiley32.gif

metehan
20.01.2006, 10:43
Bence Fatih Terim ile devam edilir.

Travelair
20.01.2006, 10:44
Jancker alinirsa protesto ederim. Adam hem yasli hem de ise yaramaz. Gol atma özürlüsü kariyeri boyunca

ÇaGaTaY
20.01.2006, 10:46
<TABLE height=168 cellSpacing=0 cellPadding=0 align=left><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=100>http://img.takvim.com.tr/2006/01/20/im/5DF1AB5B15BDDB46990DF782b.jpg</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://img.takvim.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://img.takvim.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></T></TABLE>

Cavcav yine para pesinde

Gençlerbirligi Baskani Ilhan Cavcav, Deniz Baris'tan sonra simdi de Aurelio'dan para kazanmak istiyor. Brezilyali oyuncunun Fenerbahçe'ye transfer olmadan önce G.Birligi ile sözlesme imzaladigini belirten Ilhan Cavcav, Sari-Lacivertli kulübü mahkemeye verdigini açikladi.

bu aurelio da ne 3 kagitçi adammis ya..smileys/smiley7.gif

Faik Yılmaz
20.01.2006, 10:47
YANI BANGOURO DURURKEN ONUN ALINMASI MANTIKSIZ OLUR....

zaten samaras i alamadik üzgünüz......

barem bangouroyu alin.....

Erdinç Dilek
20.01.2006, 10:49
<T>
<TR>
<TD>http://www.internetspor.com/v3/img/yazar/turgutyeterBanner.gif (turgut@internetspor.com)</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk align=right>20 Ocak 2006 Cuma</TD></TR>
<TR>
<TD =yBaslik>Trabzonspor da kazandi mi?</TD></TR>
<TR>
<TD =txt>
Sandiktan kameralar ve patlayan flaslar önünde , kivirmadan sözünün arkasinda duran Trabzonspor?undestekledigi adayçikti. Açikçasi basinin çogu , ben dahil yanildik!

Güçlü tek parti hükümetinin spor bakani kanal kanal dolasti , gazete ve dergilere demeçler verdi , cebindeki belgeleri gösterdi ve radyolar bangir bangir bagirdi ama geri tepti iste! Kulüpler birligi toplantilarinin müdavimi kulüp baskanlari yan çizdiler de kadrolarinin ne yapacagini pek tahmin edemediler.

Verdikleri kararla seçtikleri baskandan dolayi degil ama sergiledikleri durus açisindan hepsini kutlamak gerekir. En azindan, pazarliklar , çikar iliskileri ve korkulariyla oylarinin rengini degistiren baskanlarina hiç çekmemisler.

Mehmet ali sahin ve eski bakan meslektasi Mehmet Ali Yilmaz dahil kimse Yargitay?in bu kadar erken karar verip, birde üstüne üstlük karari Haluk Ulusoy?un lehine bozacagini tahmin edemezdi.

Yoksa futboldan çok siyaset ve baska iliskilerin döndügü federasyon seçimleri öncesinden isler bu kadar son ana birakilirmiydi! Suç iddiali dosyalar daha önceden gündeme getirilip , kulisler ve karsilikli ikramlar haftalar öncesinden bitirilip is garantiye alinmazmiydi! Trabzonspor?un onursal baskani geçmiste pekte halef selef olmadigi Oflu hemsehrisine destegini bu kadar kolay açiklarmiydi?

Hepsine geçmis olsun demek lazim. Su saatten sonra yok görevden alinabilir , yok istifa etsin, yok su , yok bu hepsi yalan olur. Galipler büyüklük gösterecek?Geçmisten dersler çikaracak? Maglupler de magluplügünü bilecek!

Demek ki bu is böyle olmuyormus! Evdeki hesap pekçarsiyla ayni deyilmis! Demek ki elinizde belge varsa iki yil sonra, federasyon seçimine üç gün kala degil , zamaninda devreye sokmak gerekiyormus. Demokrasiden , özgürlükten bahsederken antidemokratik bir sekilde ,medyayla ve iktidar gücüyle insanlari mazlum durumuna düsürmemek lazimmis.

Sonuçta Haluk Ulusoy kazandi. Umariz degismistir.Umariz Türk futbolu da kazanir?.

Peki Haluk Ulusoy?un kendini tek belli eden destekçisi Trabzonspor kazandi mi?

Bunu asla bir ayricalik elde etme ya da iktidardan pay koparma olarak düsünmeyin!

Kafama takilan ve asagida yer alan sorulari degerlendirirseniz hiçbir pozitif ayricalik istemedigimi anlayacaksiniz.

1- Artik ben, daha maçlar oynanmadan , maçin sonucuyla ilgili tek kesin bildigim sey ?Trabzon maçinin hakemi en düsük notu alacak? diyip de hep hakli çikacakmiyim?

2- Hep kritik maçlarda Trabzonspor?un rakip takimlarina uyduruktan penaltilar çalinacakmi?

3- Trabzonspor zirvedeyken yaristaki rakipleri eskisi gibi kollanmaya devam edecek mi?

4- Yaristaki rakipleriyle oynarken ve maç ortadayken hakemlerin gazabina ugramaya devam edecek mi?

5- Trabzonspor?un naklen yayin gelirleri düzeltilecekmi?

6- Lig kurulmadan önce bilmem kaç yilinda sampiyon olmus herhangi bir takima lig sampiyonlugu hediye edilecek ve bu sayede saçma sapan yildiz sayisi , havuzdan aldigi para artirilacakmi?

7- Eger böyle olursa Trabzonspor?u olusturan Idman ocagi ve Idman gücü takimlarinin bir sürü bölge sampiyonluklari sayilip (yildiz umurumda degil) , havuzdan payina düsen para yükseltilecekmi?

8- Trabzonspor haksizliklara ugradiginda, telefonun karsisinda birakin Haluk Ulusoy?u tam yetkili bir federasyon azasini bulabilecek mi?

9- Trabzonspor eskisi gibi gece maçlari yapabilecek mi?

10-Trabzonspor maçlari tv?den naklen yayinlanmaya devam edecek mi?

11-Trabzonspor?un federasyondan en ufak talebi geri çevrilirken diger büyük takimlar için hakem , stad ,maç saati arajmanlari yapilmaya devam edecek mi?

12-Federasyon baskani, ben Trabzonluyum yanlis anlasilir ,beni Trabzonsporlu zannederler deyip hiçbir Trabzon maçina gelmezken Galatasarayli gözükmekden hiç çekinmeyip GS seref tribününün tekrar müdavim olacak mi?

Yazi biter bu sorular bitmez!

Bakalim , görelim; üvey evlat esas oglan olabilecek mi? Daha ne süprizler yasayacagiz! </TD></TR></T></TABLE>

TSunami
20.01.2006, 10:54
Lucescu yu getireblirler milli takima. o zaman milletçe aglamaya baslariz maç sonlarinda. saha islakti, hakem kötü, basim agriyor, çarsamba maç mi olur.smileys/smiley36.gif

bence kendini medya ya yedirmeyecek kariyerli bir yabanci lazim.

EmrahYalçınalp
20.01.2006, 11:19
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470><T><T>
<T>
<TR>
<TD>http://www.internetspor.com/v3/img/yazar/turgutyeterBanner.gif (turgut@internetspor.com)</TD></TR>
<TR>
<TD align=right ="txtKucuk"></TD></TR>
<TR>
<TD ="yBaslik"></TD></TR>
<TR>
<TD ="txt">1- Artik ben, daha maçlar oynanmadan , maçin sonucuyla ilgili tek kesin bildigim sey ?Trabzon maçinin hakemi en düsük notu alacak? diyip de hep hakli çikacakmiyim?

2- Hep kritik maçlarda Trabzonspor?un rakip takimlarina uyduruktan penaltilar çalinacakmi?

3- Trabzonspor zirvedeyken yaristaki rakipleri eskisi gibi kollanmaya devam edecek mi?

4- Yaristaki rakipleriyle oynarken ve maç ortadayken hakemlerin gazabina ugramaya devam edecek mi?

5- Trabzonspor?un naklen yayin gelirleri düzeltilecekmi?

6- Lig kurulmadan önce bilmem kaç yilinda sampiyon olmus herhangi bir takima lig sampiyonlugu hediye edilecek ve bu sayede saçma sapan yildiz sayisi , havuzdan aldigi para artirilacakmi?

7- Eger böyle olursa Trabzonspor?u olusturan Idman ocagi ve Idman gücü takimlarinin bir sürü bölge sampiyonluklari sayilip (yildiz umurumda degil) , havuzdan payina düsen para yükseltilecekmi?

8- Trabzonspor haksizliklara ugradiginda, telefonun karsisinda birakin Haluk Ulusoy?u tam yetkili bir federasyon azasini bulabilecek mi?

9- Trabzonspor eskisi gibi gece maçlari yapabilecek mi?

10-Trabzonspor maçlari tv?den naklen yayinlanmaya devam edecek mi?

11-Trabzonspor?un federasyondan en ufak talebi geri çevrilirken diger büyük takimlar için hakem , stad ,maç saati arajmanlari yapilmaya devam edecek mi?

12-Federasyon baskani, ben Trabzonluyum yanlis anlasilir ,beni Trabzonsporlu zannederler deyip hiçbir Trabzon maçina gelmezken Galatasarayli gözükmekden hiç çekinmeyip GS seref tribününün tekrar müdavim olacak mi?

Yazi biter bu sorular bitmez!

Bakalim , görelim; üvey evlat esas oglan olabilecek mi? Daha ne süprizler yasayacagiz! </TD></TR></T></T></T></TABLE>

Çok güzel sorular... Helal olsun adama. Bakalim öyle ya da böyle sonucunu dogrudan Trabzonspor'un etkiledigi bu seçim sonunda kazanan ekibin akibeti ne olacak?Edited by: perhaps

smertkan
20.01.2006, 11:34
Evet gerçekten. TFF yönetim tecrübesi olan, oraya oturmamasi için ugrasilan Sn ULUSOY bu dönemden sonra tekrar aday olamayacagi TFF baskanliginda gerçekten adil olabilecekmi?

Dün aksam Yasamdan dakikalarda Davincinin Bir sözünü söylediler

Nasil uyudugunuz gününüzü nasil geçirdiginize bagli

Nasil anilacaginiz ise Ömrünüzü nasil geçirdiginize bagli

Haluk Ulusoy bu son dönemindeki icraatiyla bizim onu hayirla anmamamiza neden olacak isler yapmasini bekliyoruz.

sanatik
20.01.2006, 11:46
Kariyeri süper 1.93 boyundaki Alman futbolcu, 1993-95 yillari arasinda Köln (5 maç 1 gol), 1995-96'da Rapid Wien (27 maç 7 gol), 1996-2002 arasi Bayern Münih (143 maç 48 gol), 2002-04 yillarinda Italya'nin Udinese (36 maç 2 gol) takiminda top kosturdu. Son iki sezondur Almanya'nin Kaiserslautern ekibinde oynayan Jancker, 30 maçta görev yapip 4 gol kaydetti.

bu kariyerin neresi süper,adam son 4 sezonda 6 gol atmis...

hihahaha

ya ne yalan attilar yine, bizi üzmek icin elinden geleni yapiyorar.

sagol pistanbul medyasi.

jancker size yakisir.

Colakoglu
20.01.2006, 12:20
Evet beyler resmi siteye göre jeffersonun durumu cok kötü ve 2-4 hafta
sahalardan uzak sansizliklar pesimizi birakmicakya al iste bi haber
daha,kaleye kim gecicek tolgami ahmetmi bence ikiside hazir bi görünüm
vermiyolar...

zafer6161
20.01.2006, 12:28
hasan gecsin hepsinden daha iiiiiiiii

Erinç
20.01.2006, 12:33
Ben bardagin dolu tarafindan bakiyorum. Eger Ahmet ya da Tolga iyi performans gösterirlerse, önümüzdeki sene de kalemizi korumaya aday olurlar. Biz de yabanci hakkimizi baska mevkilerde kullanabiliriz. smileys/smiley1.gif

Cengiz Çubukcu
20.01.2006, 12:36
hasan gecsin hepsinden daha iiiiiiiii

bence tolga geçsin

Faik Yılmaz
20.01.2006, 12:38
Ben bardagin dolu tarafindan bakiyorum. Eger Ahmet ya da Tolga iyi performans gösterirlerse, önümüzdeki sene de kalemizi korumaya aday olurlar. Biz de yabanci hakkimizi baska mevkilerde kullanabiliriz. smileys/smiley1.gif

hadi bakalim öyle olsun gönüldasim....

zafer6161
20.01.2006, 12:39
hasan yada ahmet ikisinden biri

Colakoglu
20.01.2006, 12:53
bence hasan gececek kaleye,hepsinden daha iyi ben zaten ahmet yildirimi
neden aldigimizi anlamadim büyük trabzonuma yakismadi bu transfer...

UğuR
20.01.2006, 14:07
benim tercihim Tolga neden diye soracak olursaniz G.S.maçini unutmus degilim fakat o maçi kaldiramiyacagi belliydi ama genede Orhan risk yapip oynatti bu onun için kötü bir baslangiç olmasina ragmen ben K.Gümrük maçinda iyi oynadigina inaniyorum.bu maçda da heyecan yapmazsa kale onun hakki diyorum.

Fatih Akgün
20.01.2006, 14:13
vahid hoca hasani kesin oynatmaz ahmetide tanimadigi için en büyük ihtimal tolga

uslanmazlaz
20.01.2006, 14:13
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=left>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>http://www.fotomac.com.tr/2006/01/20/im/9C1B81CA3227F2429CA94F74b.jpg</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>Jancker atagi</TD></TR></T></TABLE>

Jun'u Nürnberg'e veren Trabzonspor, Kaiserslautern'de oynayan Carsten Jancker'e göz dikti. Trabzonspor, bu müthis transferde sona yaklasti.

Jancker geliyor

Bordo-mavililerin, Kaiserslautern'in golcü futbolcusu Jancker'i transfer etmek için harekete geçtigi ögrenildi.

33 kez milli oldu
Trabzonspor, Kaiserslautern'in golcüsü Carsten Jancker'i renklerine bagliyor. Bu sezon Kaiserslautern'de bes maçta forma giyen tecrübeli forvetin yapilan görüsmelerde Türkiye'ye gelmeyi kabul ettigi belirtildi. Tomas Jun'u Almanya'nin Nürnberg takimina vermek üzere olan bordo-mavililer, 33 kez Alman Milli Takimi'nda görev yapip 10 gol atan Jancker'in transferini bitirme noktasina geldi.

Kariyeri süper
1.93 boyundaki Alman futbolcu, 1993-95 yillari arasinda Köln (5 maç 1 gol), 1995-96'da Rapid Wien (27 maç 7 gol), 1996-2002 arasi Bayern Münih (143 maç 48 gol), 2002-04 yillarinda Italya'nin Udinese (36 maç 2 gol) takiminda top kosturdu. Son iki sezondur Almanya'nin Kaiserslautern ekibinde oynayan Jancker, 30 maçta görev yapip 4 gol kaydetti.
fotomaç dan ne kadar dogru siz karar verin

Murat'
20.01.2006, 14:15
bence jancker trabzonspora faydali olamaz

uslanmazlaz
20.01.2006, 14:17
haber fotomaçdan dogrulugu tartisilir ama dogruluk varsa janker bencede faydali olamaz

Faik Yılmaz
20.01.2006, 14:18
bence hasan gececek kaleye,hepsinden daha iyi ben zaten ahmet yildirimi neden aldigimizi anlamadim büyük trabzonuma yakismadi bu transfer...

aynen katiliyorum....

sirf transfer yaptik denilmesi için yapilan bir transfer...smileys/smiley7.gif

uftinci
20.01.2006, 14:26
ya ne jancker i kardesim kabul etmiyoruz böyle bi transfer gençlesecez diyip 50 yasindaki adami golcü diye alip getirmeyin karsimiza. Yakariz bu gezegeni yakariz.... :))

Onu alacaginiza jun'u hiç yollamayin daha iyi bence

Taner Gündoğdu
20.01.2006, 14:33
yok daha neler ya! kariyeri süpermis... ne süperi adam30 maçta 4 gol atmis... o zaman mehmet yilmazi niye gönderdik? o da o kadar atiyordu smileys/smiley36.gif

metinulusoy
20.01.2006, 14:40
Bu adam nazinin teki.Irkçi bir adam.Bunu alacaksak M.Yilmazi neden gönderdik ki.O da her sezon 5-10 gol atiyordu zaten.

Murat'
20.01.2006, 14:42
bence hasan gececek kaleye,hepsinden daha iyi ben zaten ahmet yildirimi neden aldigimizi anlamadim büyük trabzonuma yakismadi bu transfer...

aynen katiliyorum....

sirf transfer yaptik denilmesi için yapilan bir transfer...smileys/smiley7.gif

o hiç belli olmaz

coach
20.01.2006, 14:48
Ben bu janker'i biliyorum ayni anelka gibi avrupada gözden düsmüs bi futbolcu yani,yani tabiri cahisse avrupa artigi bir futbolcu ama bizde ne yapar kestiremedim.

eross61
20.01.2006, 14:53
yine fotamacin asilsiz haberlerinden satamiyor tabi ezikbahceye yonelik bi gazete ne kadar satabilir ki ama bangoura olusa hic de fena olmaz cok avantajli yonleri vat trabzonspor icin

uslanmazlaz
20.01.2006, 14:53
Biz biriz, biz biziz, biz Trabzonspor?uz" http://www.gunebakis.com.tr/resim/%20bbizzz.jpg <DETAILS>

TÜRKIYE Futbol Federasyonu?nun dün yapilan olaganüstü kongresinde Haluk Ulusoy, 1.5 yillik aradan sonra yeniden Futbol Federasyonu Baskanligi?na seçildi. Hükümetin agir baskilarina ragmen, Trabzonspor?un arkasinda kale gibi durdugu Ulusoy, kesin zafer kazandi.
Albayrak: Trabzonsporlu Gibi Davrandik
TFF?NIN seçimlerine Trabzonspor damgasini vurdu. Trabzonspor yönetiminin vizyonu hem Ulusoy?un arkasinda durdu, hem tüm güçlerini seferber etti. Baskan Nuri Albayrak, ?Kulüpler Birligi Toplantisi?nda kararimizi vermistik. Biz Trabzonsporluyuz. Trabzonsporlu gibi davrandik.

KESIN ZAFER?ini ilan eden Haluk Ulusoy, ?Ülke insanimizi iyi taniyorum. Bizden basari bekliyor. Allah insallah millet olarak bize yeni basarilar tattiracak. Tek vücut, tek yumruk olacagiz. Bakanimiz?a gidip görüsecegiz. Daha önce de söyledigim gibi tek adam devri bitti. Ortak çalisacagiz? dedi.
Bakan Faruk Özak Ulusoy?un Listesine Destek Vermedi
TRABZONSPOR eski Baskanlari?ndan ve Bayindirlik Iskan Bakani Faruk Özak da Bermek?e destek verdi. Daha önce Biçakçi yönetimine isim öneren Özak, bu kez Trabzonspor yönetiminin kesin tavri karsisinda karsi listeye isim veremedi. Ulusoy?un listesine Trabzonlu 2 kisi yönetici olarak girdi.

TRABZONSPOR Baskani Nuri Albayrak?in seçim feraseti takdir topladi. Albayrak, seçim öncesi Ulusoy?la öngörüsünü paylasti. ?Haluk Bey, 110 oyla seçilecek. Bermek 102 oyda kalir? diyen Albayrak, bu görüsünü IHA Spor Müdürü Tahir Kum?a aktardi. Albayrak?in dedigi oldu.

Trabzonspor?un sonuna kadar destek verdigi Haluk Ulusoy ve ekibi Genel Kurul?dan zaferle çikti
Ankara Sheralton Otel?de yapilan genel kurulda Ulusoy 109 oy, Ayhan Bermek ise 102 oy aldi. Ulusoy, 1,5 yillik bir aradan sonra yeniden Futbol Federasyonu Baskani seçildi.
Türkiye Futbol Federasyonu Genel Kurulu, dün saat 11.00?de Ankara Sheraton Otel?inde yapildi. Genel Kurul?da Haluk Ulusoy ve Ayhan Berbek baskanliginda iki liste yaristi. Trabzonspor?un da Basbakan Yardimcisi ve Devlet Bakani Mehmet Ali Sahin ve siyasi iktidarin bir çok mensubunu karsisina alarak sonuna kadar destek verdigi Haluk Ulusoy oylarin 109?unu, Ayhan Bermek ise 102?sini aldi. Haluk Ulusoy, 1,5 yil aradan sonra yeniden Futbol Federasyonu baskanligina seçildi. Ulusoy?un, Anayasa Mahkemesi tarafindan önünün açilmasinin ardindan ve delegelere büyük baski yapilmasina karsin seçilmesi, ?Tam bir zafer? olarak nitelendirildi.
Türkiye Futbol Federasyonu Baskanligi'na seçilen Haluk Ulusoy ve ekibinde genel kuruldan sonra büyük bir cosku yasanirken, Ayhan Bermek?i destekleyenler ise hayal kirikligina ugradi. Trabzonspor basta olmak üzere bir çok Süper Lig kulübü, 2. ve 3. Lig kulüpleriyle, Taban Birliklerinin tam destegini alarak baskan seçilen Ulusoy, yaptigi açiklamada öncelikli olarak Devlet Bakani ve Basbakan Yardimcisi Mehmet Ali Sahin ile aralarinda hiçbir sorun olmadigini belirterek, "Bakanimiz ne derse onun takdiridir. Bakanimiz Türk sporunun baskanidir ve saygida kusur asla etmeyiz. Randevu isteyecegiz ve ziyaret edecegiz" dedi.
Seçim sonuçlarinin ardindan açiklamalarda bulunan Haluk Ulusoy, geçmiste gelen basarilarindan dolayi arkasinda çok büyük bir güç olustuguunu ifade ederek, "Bana çok büyük bir destek verdiler. Ben bir dönem daha ülkeme, bayragima hizmet edecegim. Tüm genel kurula sonsuz sükranlarimi sunuyorum. Bana inandilar bana güvendiler ve oylariyla destek verdiler, hepsinden Allah razi olsun. Eski günlerimizdeki gibi mükemmel basarilara imza atan bir Türk Milli Takimi, bir TFF olacak. Allah insallah bize bu basarilari geçmeye izin versin, ülke insanimiz biliyorum Ulusoy'dan basari bekliyor, final bekliyor ve Allah izin verirse herkesle birlikte yeniden bu basarilara imza atacagiz" dedi.
Ulusoy, "Tek vücut olacagiz tek yumruk olacagiz. Bu yol sadece Ulusoy yolu degil, bu yolu el birligiyle basaracagimiza inaniyorum. Ben ülkemin bayragi için savas vermeye devam edecegim. Bakanimiz ne derse onun takdiridir, görevi aldik, randevu isteyecegiz ve bakanimizi ziyaret edecegiz. Biz devletimizin ayagina gideriz. El birligiyle çalisma içinde oluruz. Artik, tek adam devri bitti. Tüm kurumlariyla ortaklasa çalisan ve birlikte kararlar alarak çalisacagiz. Hükümetimizle ortak çalismak durumundayiz" diye konustu. Yapilan seçim sonunda Ulusoy?un yönetim kurulunda Arsinspor baskanligini da yapan Ibrahim Usta ve Süyehl Önen gibi iki Trabzon?lu üyenin olmasi da sevinç yaratti. Iste seçim sonunda olusan Liste:
Affan Keçeci
Kemal Ünsal
Galip Asal
Metehan Bektas
Ibrahim Usta
Rafet Kirgiz
Süheyl Önen
Cihangir Önger
Tahir Kiran
Erdal Batmaz
Ender Alkoçlar
Turan Özen
Kemal Kapulluoglu
Mustafa Urhan
BAKAN PES
ETMIYOR
Basbakan Yardimcisi ve Devlet Bakani Mehmet Ali Sahin ise genel kuruldan sonra Türkiye Büyük Millet Meclisinde kendisine verilen soru önergesini yanitlarken yaptigi açiklamada, "Sayin Ulusoy?a basarilar diliyorum. Kendisi hakkinda Basbakanlik Teftis Kurulu?nun raporlari var. Eger müfettisler, ?Haluk Ulusoy?un baskanligi sakincalidir? seklinde bir mütealada bulunurlarsa o zaman genel kurulu yeniden toplarim. Bunu daha önce söyledim. Söyledigim için de bunu yapmak zorundayim. Aslanda benim yaptigim temiz futbol için takdir edilmelidir" seklinde konustu.
ALBAYRAK?IN
KEHANETI
Kongredeki en ilginç olaylarin basinda ise Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak?in feraseti geldi. Albayrak, Ulusoy ve diger yetkililerle paylastigi seçim sonucunu Ihlas Haber Ajansi Spor Müdürü Tahir Kum'da anlatti. Albayrak kongrenin hemen öncesinde yaptigi konusmada, "Haluk Ulusoy 110 oyla seçilir. Ayhan Bermek ise 102 oyda kalir" dedigi ögrenildi. Ulusoy?u desteklemesine kesin gözüyle bakilan Sakaryaspor Baskani Selahattin Aydin son anda istifa edip oy kullanmayinca bu ekibin almasi beklenen 110 oy, 109?a gerilemis oldu. Ancak Albayrak bir oy farkiyla sonucu önceden bilmenin mutlulugunu yasadi. Tahir Kum da, "Sayin Albayrak?in tahminleri beni çok sasirtti. Sonucu neredeyse yüzde yüz dogru olarak bildi" diye konustu.

www.günebakis.com (http://www.günebakis.com) </DETAILS>

uslanmazlaz
20.01.2006, 15:02
Iste haftanin hakemleri..

Turkcell Süper Ligi'nde 2005-2006 sezonunun ikinci yarisinin ilk hafta maçlarini yönetecek hakemler açiklandi.. Iste, zorlu mücadelelerde düdük çalacak isimler

Futbol Federasyonu Merkez Hakem Kurulu'ndan yapilan açiklamaya göre, 18. hafta maçlarinda görev yapacak hakemler söyle:

20 Ocak Cuma:
20.00 Fenerbahçe-Gençlerbirligi: Yunus Yildirim, Adil Sinem, Alper Ulusoy

21 Ocak Cumartesi:
16.30 Gaziantepspor-Samsunspor: Cüneyt Çakir, Bahattin Duran, Alpaslan Dedes
16.30 Ankaragücü-Vestel Manisaspor: Süleyman Abay, Aleks Tasçioglu, Harun Tas
19.00 Besiktas-Kayseri Erciyesspor: Erol Ersoy, Baki Tuncay Akkin, Serkan Akarca

22 Ocak Pazar:
14.00 Malatyaspor-Sivasspor: Bülent Yildirim, Cem Satman, Ufuk Sepik
14.00 Çaykur Rizespor-Diyarbakirspor: Oktay Demiray, Ismail Sencan, Süleyman Özay
14.00 Ankaraspor-Denizlispor: Bülent Demirlek, Ali Saygin Ögel, Timur Direkler
16.00 Kayserispor-Trabzonspor: Firat Aydinus, Cemal Bingül, Kemal Yilmaz
19.00 Konyaspor-Galatasaray: Metin Tokat, Fatih Gündogdu, Özgür Fatih Kalayci

Özkan Erdem
20.01.2006, 15:08
Günebakis'a bak Bangoura'nin alternatif'i Luca Toni'ymis. Yahu biraz destekli sallayin be kardesim. Italya milli takiminda direkoynuyor adam.

Faik Yılmaz
20.01.2006, 15:09
Günebakis'a bak Bangoura'nin alternatif'i Luca Toni'ymis. Yahu biraz destekli sallayin be kardesim. Italya milli takiminda direkoynuyor adam.

italyan ligini burakip kimse buraya gelmez realist olalim....

bun demek transfer yapmayacagiz demek......

zanoylu
20.01.2006, 15:52
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=b98ddd07>

Anelkada fransiz milli takiminda oynuyor,fb trabzonspordan büyük bir takim mi yani....Basarsin parayi alirsin kardes</BLOCKQUOTE>

Faik Yılmaz
20.01.2006, 16:01
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=b98ddd07>

Anelkada fransiz milli takiminda oynuyor,fb trabzonspordan büyük bir takim mi yani....Basarsin parayi alirsin kardes</BLOCKQUOTE>

istanbul ayri trabzon ayri kardes......

parayi versende gelmezler.....

hem o kadar parayi kim verecek....

bi samarasi alamayan adam luca toniyi nasil alacak. maliyeti en az 15 milyon dolar bu adamin.... 3 tane takim kurulur bu para ile...

zanoylu
20.01.2006, 16:06
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Samaras konusunda haklisin ama Luca yillik 3 milona oynuyor milli takimda yok yeni yeni sivriliyor böyle adamlari almanin tam sirasidir</TD></TR>

Emir BAYRAK
20.01.2006, 16:22
Tomas Jun dönüyor !..

Trabzonspor'un istedigi verimi alamadigi için gözden çikardigi Tomas Jun'in Almanya'nin Nurnberg takimina transferi de gerçeklesmedi.. Bordo mavili yönetim, bunun üzerine Çek golcüyü Türkiye'ye çagirdi.

Atay Aktug yönetimi tarafindan transfer edilen ve Trabzonspor'da bir türlü istenileni veremeyen ve hayal kirikligi yasatan Tomas Jun, Almanya'nin Nurnberg kulübü ile yaptigi transfer görüslerinden olumlu sonuç alamadi.

Trabzonspor Kulübü Asbaskani Hasim Sayitoglu, Nurnberg Kulübü'nün teklifinin kendilerine ulastigi ve teklife cevap verdiklerini, ancak su ana kadar bir sonuç alamadiklarini belirterek, "Bunun üzerine biz de Tomas Jun'u Trabzon'a çagirdik. Oyuncunun bugün yarin Trabzon'da olmasi gerekiyor. Gerekli yazismalari hem resmi yoldan hem de basin araciligiyla ilettik. Gelmemesi durumunda resmi yollara basvuracagiz" dedi.

Özkan Erdem
20.01.2006, 16:31
Tomas Jun dönüyor !..

Trabzonspor'un istedigi verimi alamadigi için gözden çikardigi Tomas Jun'in Almanya'nin Nurnberg takimina transferi de gerçeklesmedi.. Bordo mavili yönetim, bunun üzerine Çek golcüyü Türkiye'ye çagirdi.

Atay Aktug yönetimi tarafindan transfer edilen ve Trabzonspor'da bir türlü istenileni veremeyen ve hayal kirikligi yasatan Tomas Jun, Almanya'nin Nurnberg kulübü ile yaptigi transfer görüslerinden olumlu sonuç alamadi.

Trabzonspor Kulübü Asbaskani Hasim Sayitoglu, Nurnberg Kulübü'nün teklifinin kendilerine ulastigi ve teklife cevap verdiklerini, ancak su ana kadar bir sonuç alamadiklarini belirterek, "Bunun üzerine biz de Tomas Jun'u Trabzon'a çagirdik. Oyuncunun bugün yarin Trabzon'da olmasi gerekiyor. Gerekli yazismalari hem resmi yoldan hem de basin araciligiyla ilettik. Gelmemesi durumunda resmi yollara basvuracagiz" dedi.

tarih, kaynak ?

Özkan Erdem
20.01.2006, 16:49
Ufukhan ve Ferhat?a milli davet
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/logo2.gifFutbolcularimiz Ufukhan Bayraktar ve Ferhat Çökmüs, Ümit Milli Futbol Takimimizin 25 Ocak 2006 Çarsamba günü Norveç?le Antalya?da yapacagi özel maç için aday kadroya davet edilmislerdir.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Antalya Atatürk Stadi?nda oynanacak karsilasma saat 18.00?de baslayacak.
<DIV align=right>20.01.2006 16:25:00</DIV>

ozcan_asanoglu
20.01.2006, 16:51
Tomas Jun dönüyor !..

tarih, kaynak ?

hayret birsye yaa...kurtaramadik bu adamdan...yönetimin bir sekilde göndermesi gerekiyordu..insallah yurt içine bir yere verilir ama zor gibi...

uquR Ayaz
20.01.2006, 16:54
<T>
<BLOCKQUOTE id=a9cdcac5>
<T>
<DIV id=feature_photo style="FLOAT: left; WIDTH: 210px">http://www.ajansspor.com/resim/tomasjun_sivil.jpg</DIV>
<H2 ="replace_feature sIFR-replaced">< =sIFR-flash style="WIDTH: 279px; HEIGHT: 34px" pluginspage=http://www.macromedia.com/go/getflashp src=/flash/futura.swf width=279 height=34 =applicati&#111;n/x-shockwave-flash bgcolor="null" wmode="opaque" flashvars="txt=Tomas Jun dönüyor !..&amp;w=279&amp;h=34&amp;textcolor=#000033">Tomas Jun dönüyor !..</H2>
<DIV style="OVERFLOW: ; HEIGHT: 1px"></DIV>
<H3 ="replace_feature sIFR-replaced">< =sIFR-flash style="WIDTH: 523px; HEIGHT: 88px" pluginspage=http://www.macromedia.com/go/getflashp src=/flash/futurabold.swf width=523 height=88 =applicati&#111;n/x-shockwave-flash bgcolor="null" wmode="opaque" flashvars="txt=Trabz&#111;nspor'un istedigi verimi alamadigi için gözden çikardigi Tomas Jun'in Almanya'nin Nurnberg takimina transferi de gerçeklesmedi.. Bordo mavili yönetim, bunun üzerine Çek golcüyü Türkiye'ye çagirdi..&amp;w=523&amp;h=88&amp;textcolor=#333333">Trabzonspor'un istedigi verimi alamadigi için gözden çikardigi Tomas Jun'in Almanya'nin Nurnberg takimina transferi de gerçeklesmedi.. Bordo mavili yönetim, bunun üzerine Çek golcüyü Türkiye'ye çagirdi..</H3>
< = =text/>
//<![C[
if (sIFR != null && sIFR.replaceElement != null) {
sIFR.replaceElement("h2.replace_feature","/flash/futura.swf","#000033", null, null, null, null, null, null, null);
sIFR.replaceElement("h3.replace_feature","/flash/futurabold.swf","#333333", null, null, null, null, null, null, null);
}
//]]>

<DIV id=leftcol>
<DIV style="FLOAT: right; OVERFLOW: ; WIDTH: 5px; HEIGHT: 500px"></DIV>http://c11.statcounter.com/countersc_project=1126286&amp;java=0&amp;security=66e6d102 &amp;invisible=1
<H4 id=feature_author>20Ocak2006, 15:59</H4>

Trabzonspor Kulübü Asbaskani Hasim Sayitoglu, Nurnberg Kulübü'nün teklifinin kendilerine ulastigi ve teklife cevap verdiklerini, ancak su ana kadar bir sonuç alamadiklarini belirterek, "Bunun üzerine biz de Tomas Jun'u Trabzon'a çagirdik. Oyuncunun bugün yarin Trabzon'da olmasi gerekiyor. Gerekli yazismalari hem resmi yoldan hem de basin araciligiyla ilettik. Gelmemesi durumunda resmi yollara basvuracagiz" dedi. </DIV></TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE></BLOCKQUOTE>

caykaraliTS
20.01.2006, 17:01
kaynak iddaa nin sitesinde yaziyodu

Özkan Erdem
20.01.2006, 17:04
Bu eski bir haber aslinda, önceden yapilmis bir açiklama. Insallah yalandir

bahadır2561
20.01.2006, 17:04
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Trabzon'da yabanci transferi zor...</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/4598tomas-jun.jpg</TD>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>20 Ocak 2006 16:46

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Trabzonspor, yarin sabah özel uçakla Kayseri'ye gidecek. Bu arada yabanci futbolcu arayislarini sürdüren yönetim Jun'un geri dönüsü ile zor durumda kaldi...</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Türkcell Süper Ligi'nde deplasmanda Kayserispor ile karsilasacak olan Trabzonspor, yarin sabah özel uçakla Kayseri'ye gidecek.

Kayseri'ye 17 kisilik futbolcu kadrosuyla gidecek olan bordo-mavili takimda, sakatliklari süren Lee Yong, Jefferson, cezali olan Gökdeniz, milli takim kampinda bulunan Yattara ve yeni transfer Ferhat'in yer almayacagi bildirildi.

Kulüp Asbaskani Hasim Sayitoglu, ''Ikinci yariya iyi bir baslangiç yapmak istiyoruz'' dedi.

Devre arasinda iyi bir çalisma imkani bulduklarini ifade eden Sayitoglu, ''Ligdeki hedeflerimiz dogrultusunda kayipsiz geçmememiz
gereken bir maç yapacagiz. Rakibimiz güçlü bir takim, ancak Trabzonspor'un her takimi yenecek gücü var'' diye konustu.

TOMAS JUN, GELIYOR-

Trabzonspor'un Çek oyuncusu Tomas Jun'un bu gece Trabzon'da olacagi kaydedildi.

Kulüp Asbaskani Hasim Sayitoglu, yabanci oyuncu kontenjanlarinin dolu oldugunu belirterek, ''Su anda yabanci transferi zor gözüküyor. Gelismeler dogrultusunda hareket edecegiz'' diye konustu.

Kayseri'ye gidecek olan Trabzonspor Kafilesi'nde Vali Hüseyin Yavuzdemir, milletvekilleri Sevket Arz, Kemalettin Göktas, Mustafa Cumhur, eski askanlardan Sadri Sener, Salih Erdem ve Ahmet Celal Ataman gibi isimlerin de yer alacagi kaydedildi.

Bordo-mavili takimin sabah 9.00'da özel uçakla Kayseri'ye gitmeyi planladigi ve programda bir degisiklik olmadigi kaydedildi. </TD></TR></T></TABLE> kaynak:internet spor

Hekimoğlu
20.01.2006, 17:27
6 trilyona mi yanarsin kontenjani doldurmasina mi yanarsin su durumlara düsmemizin nedenlerinden biri olmasina mi yanarsin.basimiza bela misin lan çek git istemiyoruz seni.

The Legend
20.01.2006, 17:31
junu alan zati muhterem demistiki junu istesek su anda(o zaman)aldigimiz paraya satariz.simdi bu çok muhterem sahistan junun bonservisini kendi üzerine almasini istiyorum.Hadi bakalimgösterin ne kadar Trabzonspor'lu oldugunuzuda bizde görelim.smileys/smiley2.gif

eren_61
20.01.2006, 17:31
vallahi 6 milyon dolarlik bela ya bu adam yeter be git

ozcan_asanoglu
20.01.2006, 17:34
Yerinde bir açiklama...

Haksiz kazanç pesinde kosmayiz!"

Asbaskan Sayitoglu, hafta sonu deplasmanda oynayacaklari Kayserispor maçindan 3 puanla ayrilarak ikinci yariya iyi bir baslangiç yapmak istediklerini belirtti.

Türkiye Futbol Federasyonu (TFF) seçimlerini Haluk Ulusoy'un kazanmasini degerlendiren Trabzonspor Kulübü Asbaskani Hasim Sayitoglu, "Türkiye Futbol Federasyonu seçimlerinde Trabzonspor'un lobisinin ne kadar güçlü oldugunu gösterdik. Ancak insanlarin aklina Haluk Ulusoy kazandi diye Trabzonspor'un haksiz kazanç pesinde oldugu gelmesin. Trabzonspor'un buradan arti bir menfaatlenme düsüncesinde oldugunu kimse düsünmesin. Sadece biz geçmiste Trabzonspor'un aldigi yaralari almamasi için lobi faaliyetlerimiz yaptik ve Sayin Haluk Ulusoy'a destek olduk. Ben Haluk Ulusoy ile 2002-2004 döneminde çalistim. Lobileri çok iyi biliyorum. Kimlerin gruplarin basini çektigini biliyorum. Ferdi bir oy yoktur. Trabzonspor sayin baskanimiz Nuri Albayrak ile beraber bu gücünü kullandi. Zaten Ulusoy'un kariyeri ve yeri belliydi. Aday olmasi da yeterliydi. Sonuç da bu sekilde tecelli etti" diye konustu.

"Biz Trabzonspor olarak kimsenin hakkina tecavüz edilsin istemiyoruz ama bizim de hakkimiza kimse tecavüz etmesin" diyen Asbaskan Sayitoglu, "Türk futbolundaki yarismalar sahadaki kalsin istiyoruz. Özellikle son 1.5 yildir Trabzonspor'un Futbol Federasyonu Disiplin Kurullari'nda, Tahkim Kurullari'nda alinan kararlarla sanki çökertilmis ve bastirilmis bir durumu vardi. Artik bundan sonra net olarak bunlari yasamayacagiz. Sahada olumsuzluklar olabilir. Futbol oynandigi sürece bu tür seyler olabilir. Bunun olmayacagini söylemek gibi bir sansimiz yok. Ben inaniyorum ki masa üzerindeki bir yanlislik bundan sonra Trabzonspor'un aleyhine olmayacak, lehine de olmayacak. Hakkaniyetli kararlarin verilmesi noktasinda biz bunlarin pesinde olacagiz" dedi.

Hafta sonu oynayacaklari Kayserispor maçiyla ikinci yariya iyi bir baslangiç yapmak istediklerini belirten Asbaskan Sayitoglu, "Oyuncu sayisi ve oyuncu kalitesi anlaminda istedigimiz performasta degiliz. Ama mevcut arkadaslarimizin da bu yükü tasiyacaklarindan emin oldugumuzdan dolayi ligin ikinci yarisina bu sekilde baslayacagiz. Insallah Kayseri'de istedigimiz sonucu elde ederiz ve ikinci yariya güzel bir baslangiç yapariz. Göreve geldigimiz günden itibaren bir toplumsal uzlasmayi ariyoruz. Trabzonspor'un bütün dinamiklerini hayata geçirme ve lobisini güçlendirme faaliyetlerini sürdürüyoruz. Eski kulüp baskanlarini ve sehrimizin üst düzey yöneticilerini Kayserispor ile oynayacagimiz maç için Kayseri'ye davet ettik. Trabzonspor ikinci yariya hem sahadaki bütünlük, hem tribündeki, hem de lobideki bütünlügünü saglayarak baslasin istiyoruz. Çünkü güçlerimizi birlestirebilirsek basariya gidebiliriz. Bizim düsüncemiz bu, bu düsüncemizi de hayata geçirmek için atilimlari yaptik. Insallah deplasmanda düsündügümüz 3 puani aliriz ve ikinci yarinin ilk startini iyi vermis oluruz" diye konustu.

Özkan Erdem
20.01.2006, 17:35
Götürsünler Jun'u da kayseriye, erciyes'e birligine teslime etsinler. Bitsin bu is

eren_61
20.01.2006, 17:37
Götürsünler Jun'u da kayseriye, erciyes'e birligine teslime etsinler. Bitsin bu is

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gif

ozcan_asanoglu
20.01.2006, 17:39
junu alan zati muhterem demistiki junu istesek su anda(o zaman)aldigimiz paraya satariz.simdi bu çok muhterem sahistan junun bonservisini kendi üzerine almasini istiyorum.Hadi bakalimgösterin ne kadar Trabzonspor'lu oldugunuzuda bizde görelim.smileys/smiley2.gif

bravo..gerçekten öyle..hem de trabzonspor dergisine açiklama yapmisti...simdi gelsin alsin bonservisini..ya, satmaya birak kiralik da veremedik...

uslanmazlaz
20.01.2006, 17:44
jun elimizde patladi denebilir bakalim hayirlisi olsunda adami kimse almak istemiyor heralde gitmeyecek ve yabanci tra nsferi sezon sonuna klacak

cIlgInIm
20.01.2006, 18:07
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2 ="hBaslik">Trabzon'da yabanci transferi zor...</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/4598tomas-jun.jpg</TD>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220><T>
<T>
<TR>
<TD ="txtKucuk">20 Ocak 2006 16:46

</TD></TR>
<TR>
<TD ="hSpot">Trabzonspor, yarin sabah özel uçakla Kayseri'ye gidecek. Bu arada yabanci futbolcu arayislarini sürdüren yönetim Jun'un geri dönüsü ile zor durumda kaldi...</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD colSpan=2 ="txt">
Türkcell Süper Ligi'nde deplasmanda Kayserispor ile karsilasacak olan Trabzonspor, yarin sabah özel uçakla Kayseri'ye gidecek.

Kayseri'ye 17 kisilik futbolcu kadrosuyla gidecek olan bordo-mavili takimda, sakatliklari süren Lee Yong, Jefferson, cezali olan Gökdeniz, milli takim kampinda bulunan Yattara ve yeni transfer Ferhat'in yer almayacagi bildirildi.

Kulüp Asbaskani Hasim Sayitoglu, ''Ikinci yariya iyi bir baslangiç yapmak istiyoruz'' dedi.

Devre arasinda iyi bir çalisma imkani bulduklarini ifade eden Sayitoglu, ''Ligdeki hedeflerimiz dogrultusunda kayipsiz geçmememiz
gereken bir maç yapacagiz. Rakibimiz güçlü bir takim, ancak Trabzonspor'un her takimi yenecek gücü var'' diye konustu.

TOMAS JUN, GELIYOR-

Trabzonspor'un Çek oyuncusu Tomas Jun'un bu gece Trabzon'da olacagi kaydedildi.

Kulüp Asbaskani Hasim Sayitoglu, yabanci oyuncu kontenjanlarinin dolu oldugunu belirterek, ''Su anda yabanci transferi zor gözüküyor. Gelismeler dogrultusunda hareket edecegiz'' diye konustu.

Kayseri'ye gidecek olan Trabzonspor Kafilesi'nde Vali Hüseyin Yavuzdemir, milletvekilleri Sevket Arz, Kemalettin Göktas, Mustafa Cumhur, eski askanlardan Sadri Sener, Salih Erdem ve Ahmet Celal Ataman gibi isimlerin de yer alacagi kaydedildi.

Bordo-mavili takimin sabah 9.00'da özel uçakla Kayseri'ye gitmeyi planladigi ve programda bir degisiklik olmadigi kaydedildi. </TD></TR></T></T></TABLE>

kaynak:internet spor

sonunda benim adamim geri geliyoru.. hayde jun gel at gollerinide seni begenmeyenlere bir ders ver.. tamda yattara yok f.tekke sakat ne oldugu belli degil eger takima girerse herkes tomas jun kimdir anlayacak.. bu saatten sonrada zaten jun iyi bir yabanci transfer yapamayiz.. tutupta ronoldoyu alacak halimiz yok..

iyi ki geldin junnnsmileys/smiley32.gif

Özkan Erdem
20.01.2006, 18:13
devre arasinda idman yapmadi, o hazir olana kadar gökdeniz, yattara, fatih gelir

Cengiz Çubukcu
20.01.2006, 18:16
halamin biyiklari olsa amcam olurdu....keske jun bizim yüzümüzü kara çikartsa ...

Tmac61
20.01.2006, 18:17
Sene sonu gazlariz dünya kupasi falan iyi gelir...

bodozlama
20.01.2006, 18:20
<T>
<BLOCKQUOTE id=b98ddd07>

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifBu harbi komikmis.zanoylu abi lucatoni suan italya'nin ve mili takimin1 numarali futbolcusu,adam fierontina'yi tek basina götürüyor.isin asil komik tarafi bu adamin Bangoura'nin yedegi olmasio yüzden senin dedigin gibi bu adami aliyor olsak bile komiklik yapmislar

krilov
20.01.2006, 18:29
&lt;TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470&gt;&lt;T&gt;
&lt;T&gt;
&lt;TR&gt;
&lt;TD colSpan=2 ="hBaslik"&gt;Trabzon'da yabanci transferi zor...&lt;/TD&gt;&lt;/TR&gt;
&lt;TR&gt;
&lt;TD vAlign=top width=250&gt;height=175 http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/4598tomas-jun.jpg&lt;/TD&gt;
&lt;TD vAlign=top width=220&gt;
&lt;TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220&gt;&lt;T&gt;
&lt;T&gt;
&lt;TR&gt;
&lt;TD ="txtKucuk"&gt;20 Ocak 2006 16:46&lt;/TD&gt;&lt;/TR&gt;
&lt;TR&gt;
&lt;TD ="hSpot"&gt;Trabzonspor, yarin sabah özel uçakla Kayseri'ye gidecek. Bu arada yabanci futbolcu arayislarini sürdüren yönetim Jun'un geri dönüsü ile zor durumda kaldi...&lt;/TD&gt;&lt;/TR&gt;&lt;/T&gt;&lt;/T&gt;&lt;/TABLE &gt;&lt;/TD&gt;&lt;/TR&gt;
&lt;TR&gt;
&lt;TD background=img/menuarka.gif colSpan=2&gt;height=5 http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif&lt;TR&gt;
&lt;TD colSpan=2 ="txt">Türkcell Süper Ligi'nde deplasmanda Kayserispor ile karsilasacak olan Trabzonspor, yarin sabah özel uçakla Kayseri'ye gidecek.Kayseri'ye 17 kisilik futbolcu kadrosuyla gidecek olan bordo-mavili takimda, sakatliklari süren Lee Yong, Jefferson, cezali olan Gökdeniz, milli takim kampinda bulunan Yattara ve yeni transfer Ferhat'in yer almayacagi bildirildi. Kulüp Asbaskani Hasim Sayitoglu, ''Ikinci yariya iyi bir baslangiç yapmak istiyoruz'' dedi. Devre arasinda iyi bir çalisma imkani bulduklarini ifade eden Sayitoglu, ''Ligdeki hedeflerimiz dogrultusunda kayipsiz geçmememiz gereken bir maç yapacagiz. Rakibimiz güçlü bir takim, ancak Trabzonspor'un her takimi yenecek gücü var'' diye konustu. TOMAS JUN, GELIYOR- Trabzonspor'un Çek oyuncusu Tomas Jun'un bu gece Trabzon'da olacagi kaydedildi. Kulüp Asbaskani Hasim Sayitoglu, yabanci oyuncu kontenjanlarinin dolu oldugunu belirterek, ''Su anda yabanci transferi zor gözüküyor. Gelismeler dogrultusunda hareket edecegiz'' diye konustu. Kayseri'ye gidecek olan Trabzonspor Kafilesi'nde Vali Hüseyin Yavuzdemir, milletvekilleri Sevket Arz, Kemalettin Göktas, Mustafa Cumhur, eski askanlardan Sadri Sener, Salih Erdem ve Ahmet Celal Ataman gibi isimlerin de yer alacagi kaydedildi. Bordo-mavili takimin sabah 9.00'da özel uçakla Kayseri'ye gitmeyi planladigi ve programda bir degisiklik olmadigi kaydedildi. &lt;/TD&gt;&lt;/TR&gt;&lt;/T&gt;&lt;/T&gt;&lt;/TABLE&gt;

kaynak:internet spor

sonunda benim adamim geri geliyoru.. hayde jun gel at gollerinide seni begenmeyenlere bir ders ver.. tamda yattara yok f.tekke sakat ne oldugu belli degil eger takima girerse herkes tomas jun kimdir anlayacak.. bu saatten sonrada zaten jun iyi bir yabanci transfer yapamayiz.. tutupta ronoldoyu alacak halimiz yok..

iyi ki geldin junnnsmileys/smiley32.gif

JUN işte bu. Devrearasının en iyi transferi bence JUN olacak. Dünya kupasında oynama şansı olan JUN'un Çek milli takımına seçilmek için elinden geleni yapacağını düşünüyorum,tabii kendisini sol açık oynatmakta ısrar etmezsek.

cIlgInIm
20.01.2006, 18:41
halamin biyiklari olsa amcam olurdu....keske jun bizim yüzümüzü kara çikartsa ...

teysenin biyigi olsa o da dayinmi olurdu..ne sacmalik ya.. bos kaleye gol atamayan mehmet yilmazi agustini bagrimiza bastikda bi junu cekemiyoruz.. biraz sabir edelim ya.. bu acele ne ya.. mehmet yilmaza düsen toplar juna düstüde atamadimi.. bana kacirdigi net bir gol pozisyonu söyleyin tamam diyeyim size...

Jackdaniels
20.01.2006, 18:41
Gözümüz aydin yeni transferimiz thomas jun smileys/smiley36.gifneyse sene sonuna kadar oynasin belki bi mucize olur ve gol atar bizde bellimi olur...

degok
20.01.2006, 19:14
Arkadaslar bu arada serbest kürsüde yer alan

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4942& (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4942&amp;PN=1&amp;TPN=1) amp;PN=1&amp;TPN=1

topigine girmenizi tavsiye ederim.

Kazim koyuncunun TRT konserinin videolarini koymus serkan arkadasimiz. Büyük hizmet yapmis. Video kayitlar çok kaliteli. Isteyenler indirebilir. Bidaha bulamayabiliriz. Bizden sonrakilere kazimin bir kayidini birakmak isteyenlere duyurulur.

Özkan Erdem
20.01.2006, 19:28
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =general>Kürsat'a izin çikti (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&amp;PID=449&amp;HaberID=32475)
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/211105kursat.jpgAnkaraspor?la yapilan anlasma geregi Kürsat Duymus konusunda Futbol Federasyonu?ndan beklenen izin çikti. Buna göre, konuyu degerlendiren Federasyon Yönetim Kurulu üçüncü tescil konusunda getirilen kisitlamayi bir defaya mahsus olmak üzere kaldirdi.
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Devam»» (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&amp;PID=449&amp;HaberID=32475)

<DIV align=right>20.01.2006 18:03:00</DIV>
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2 height=10>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/sline.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =general>Futbolculara ödeme yapildi (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&amp;PID=449&amp;HaberID=32474)
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/200106emin.jpgYönetim kurulumuz daha önce futbolculara verilen söz geregi Kayserispor maçi öncesinde 400 bin YTL tutarindaki ödemeleri bugün gerçeklestirdi. Kulübümüz Mali Saymani Emin Kahraman açiklamasinda Baskan Nuri Albayrak?in daha önce futbolculara ödemelerin maçlar baslamadan yapilacaginin teminatini verdiginin altini çizdi.
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Devam»» (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&amp;PID=449&amp;HaberID=32474)

<DIV align=right>20.01.2006 17:53:00</DIV>
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2 height=10>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/sline.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =general>Jun Trabzon'a geliyor (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&amp;PID=449&amp;HaberID=32473)
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/200106jun.jpgYönetim kurulumuzun transfer görüsmeleri nedeniyle izin verdigi Tomas Jun, belirlenen sürede temaslarini sonuçlandiramamasi üzerine Trabzon?a çagrildi.
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Devam»» (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&amp;PID=449&amp;HaberID=32473)

<DIV align=right>20.01.2006 17:53:00</DIV>
<TR>
<TR>
<TD =general>Hasan Sönmez Sebatspor'a kiralandi (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&amp;PID=449&amp;HaberID=32472)
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/200106hasan.jpgTakimimizin kalecilerinden Hasan Sönmez sezon sonuna kadar Lig A ekiplerinden Akçaabat Sebatspor?a kiralandi. Kirmizi-Beyazli takimin talebini degerlendiren yönetim kurulumuz, bu oyuncunun verilmesi konusunda görüs birligine vardi.
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Devam»» (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/haber.asp?MainID=448&amp;PID=449&amp;HaberID=32472)
</TD></TR></T></TABLE>

metinulusoy
20.01.2006, 19:33
Son habere sevindim,Tolganin Kayseri maçinda oynayacagi kesinlesti artik.Kendini gösterip o kaleyi bir daha birakmamali.

sanatik
20.01.2006, 19:38
fotomac´dan yalan uydurma janker haberini alip 2 gündür bu konuyu mesgul etmenin anlami nedir ?

insanin inanin morali bozuluyor, halen bu gazeten buraya haber akdarmaya ne gerek var ?

görüyorsunuz bilmem iki gündür kac kisi haberin dogruluk payini arastiriyor da ne gerek var buna YALAN diyin eklemeyin, rahatlayalim burda.

resmen alerji oldum. fotomac alerjisi.

coach
20.01.2006, 19:41
ula ya vurunda atin kapiya habu jun'u