PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (Genel)

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82

eys_61
17.01.2006, 18:32
ona da özür diletirler yakinda ama gene de birilerinin çikip da "dik" durabilmesi güzel

krilov
17.01.2006, 18:33
daha lig bitmedi dur bakalim. isallah jun gelir, Fatih'the nicotine' Tekke'ye verdigimiz krediyi ona da verirsek harikalar yaratir.

Travelair
17.01.2006, 18:33
Mehmet Demirkol'un söylediklerine inanmayacaksin zaten Ellerbahçe takiminin taraftaridir kendisi yorumlarinda tarafsiz olamiyor

sanatik
17.01.2006, 18:35
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=483><T>
<T>
<TR>
<TD>Trabzonspor Ikinci Baskani Ibrahim Haciosmanoglu Radyospor?da yayinlanan Bülent Yüksel Ile Imza programinda Federasyon seçimleri dolayisiyla sert açiklamalarda bulundu. Spordan Sorumlu Devlet Bakani Mehmet Ali Sahin ve Futbol Federasyonu Baskan Vekili Hasan Dogan?i da hedef alan Haciosmanoglu külüp yöneticilerinden de "dik durmalari" çagrisi yapti.</TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD ="D2">
Bülent Yüksel?in sorularini yanitlayan Haciosmanoglu, futbol dünyasindaki ??kaygan zemin?? yakistirmalarini yorumladi: "Insanlar ilkeleriyle yasamak, dik durmak zorunda. Ulu Önder Atatürk, ismini lider olarak dünya tarihine yazdirirken, durusu hep dikti. Insanlar hakkaniyet dogrultusunda, etkilenmeden yolunda ilerlemek zorunda. Bizim ömrümüz böyle geçti, böyle devam edecek."<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><O:P></O:P>
<O:P></O:P>
TOP YUVARLAK DIYE BIZ DE BERABER YUVARLANMAMALIYIZ!

"Top yuvarlak bir top. Biz de bu yuvarlak topun etrafinda toplandik, ülkeye hizmet ediyoruz." diyen Haciosmanoglu, "Top yuvarlak diye bizde onla beraber yuvarlanmamaliyiz. Yani top hakkaniyet çerçevesinde nasil yuvarlanir onun çalismasini yapmaliyiz. Biz bu vesile ile yönetimiz, baskanimiz ve Trabzonspor camiasi olarak, tarihte yolunu bu ilkeleriyle almis bir toplumuz. Ben temenni ederdim ki, mevcut federasyon yönetim kurulu basina hiçbir olumsuzluk gelmeden yoluna devam etseydi,ama bu bilgi, beceri, birikim ve dik durma isidir." seklinde konustu.

BIÇAKÇI?YI SEÇTILER

"Sizi birileri o göreve atiyorsa, orda basarili olma sansi yoktur. Görev verilmez alinir!" ifadelerini kullanan Trabzonspor ikinci baskani yönetim kurulunu yererken Levent Biçakçi?yi övdü. Saitoglu söyle konustu; "Görev alan arkadaslarin Türk futbolunu tasidiklari nokta ortadadir. Türk futbolu hem sportif manada hem de ahlaki manada hiç bu kadar dibe vurmamisti. Simdi bu sorumluluktan kaçip da hala Türk futboluna nasil yön verirz demek ikiyüzlülüktür. Insanlar önce sapkalarini önlerine koyup, dogru zamanda dogru yerde dogru isler yapmak zorundadir. Simdi bu dibe vurmus federasyonun yetkililerine bakiyorsunuz, bu dibe vurmus federasyonun olusmasinda arkadan destek olmus kisilere bakiyorsunuz, sanki uzaydan yeni gelmisler gibi futbolu kurtarma adina mücadele veriyor. Soruyorum; Levent Biçakçi miydi bu federasyonun yegane suçlusu? Cevabini da veriyorum; içlerinde en günahsiz olani Levent Biçakçi?ydi. O?nu zaten bulup, bu olusumun basina koydular. Bu olusumun aktörlerine bakiyorsunuz, güçlerini nereden aliyorlarsa, hala daha Türk Futbolunu nasil düzeltirizi oynuyorlar?

HASAN DOGAN?A ELESTIRI
"BU KOLTUK STAJYER KOLTUGU DEGIL!"
Hasan Dogan?a sert elestiriler yönelten Ibrahim Haciosmanoglu, su ifadeleri kullandi;"O?nu hayretle izliyorum; burada siz ikinci, bir rivayete göre de birinci adamsiniz, son dönemde yasanan olumsuzluklarin yegane sorumlularimdan birisiniz, programlarda soru soran arkadaslar dahi kandisine bir muhalefet lideriymis gibi davraniyorlar. Bu insana, Türk futbolunun nasil bu hale geldigini soracaksiniz. Mali genel kurula seçimli genel kurul maddesini koyan bu arkadaslar, hakem kararlarinin Fenerbahçe lehine ve kasti verildigini beyan etmistir. Ama diyor ki ben bunu kameralar önünde deklare etmadim, yönetim kurulunda söyledim? Ben farki anlayamiyorum. Önemli olan adaletsizligin ortaya çikmasidir. Ve siz bundan sonra seçime gidiyorsaniz yapacak tek bir sey vardir: Bu isin basina geçtiniz basarisiz oldunuz! TFF Baskanligi ve yönetim kurulu üyelerinin oturdugu koltuk stajyer koltugu degildir. Stajyerlik yapacaksaniz da amatör ya da profesyonel, bir kulüpte görev alir, yükselirsiniz... Günes dogudan yükselir, batidan dogarsa orada bir felaket olacagini herkes bilmeli..."

BAKAN SAHIN?IN AÇIKLAMALARI YERSIZ
Haluk Ulusoy hakkinda bu tür iddialar vardiysa, teftis kurulu raporlari tekrar federasyona ulastiysa, bunlarin neden takibi yapilmadi, neden zamaninda isleme konulmadi? O zaman ben bu durumu ??Elimizde koz olarak bulunduralim, Ulusoy aday olursa bak elimde bu sopa var deriz?? seklinde algilarim. Sayin Bakan Türkiye Cumhuriti?ndeki tüm sahislarin, hepimizin bakanidir. Sahislar gelip geçici makamlar kalicidir. O makam biziz orada bizler temsil ediliyoruz. O makama kimsenin saygisizlik yapmaya hakki yok. Ama ben Sayin Bakan?in açiklamalarini, yersiz ve zamansiz buluyorum..

TRABZONSPOR CAMIASINI HAFIFE ALAN YANLIS YAPAR!

Bakan Sahin?in sampiyonluk Fenerbahçe?ye yakisir açiklamalarini da hatirlatan Haciosmanoglu, Trabzonspor?un hafife alinacak bir camia olmadiginin alatini çizdi. Haciosmanoglu sözlerine söyle devam etti; "Sayin bakana sormak lazim o zaman.Tarafsiz olmasi gereken yegane kisi kendisi olmasi gerekirken, geçtigimiz senelerde iki güzide kulübümüz sampiyonluk yarisindayken, bu sampiyonlukta yarisan Trabzonspor?a iki dönemde gönüllerin sampiyonu ünvani verilirken ve Trabzonspor?un sampiyonluklari elinden alinirken tarafsiz olmasi gereken kisinin, ??Sampiyonluk Fenerbahçeye yakisiyor. Fenerbahçe bizi Sampiyonlar Ligi?nde daha iyi temsil eder?? deyip de Trabzonspor?un sampiyonlugunun elinden alindigi zamanla, simdiki zaman arasinda bir fark görmüyorum.<O:P></O:P>
Bugün insanlar Trabzonspor camiasini hafife aliyorlarsa cok büyük yalis yapiyorlar demektir. Kim seçilirse seçilsin adaletin pesinde olacagiz. Birakin Trabzonspor alehinde karar vermeyi bir baska takim alehinede karar verilirse bunun atesle karsisinda olacagiz. Bizim için oradaki kisinin kimin adami oldugu da önemli degil. Art niyetli gelmiyorsa her türlü destegi veririz.

SABRIMIZI ZORLAMASINLAR!

Karanediz insaninin üzerine oyun oynamaya kimsenin cüreti ve hakki olmadigini vurgulayan Ibrahim Haciosmanoglu, "Birilerine hizmet için yola çikanlar varsa da bunlari önümüzdeki süreçte hayallerini kursaklarinda birakiriz! Hiç kimse Trabzonlu?nun sabrini bu kadar zorlamasin! Karadeniz?de sarp kayalar var, dalgalar o kayalara hergün vuruyor. O dalgalarin bir amaci var, kayalari asip Akdeniz?e inmek? Eger siz bu insanlarin sabrini zorlarsaniz, dalgalar kayalari asarsa kimse durduramaz, bunu herkesin böyle bilmesini istiyorum!"seklinde sert ifadeler kullandi. <O:P></O:P>
KULÜP BASKANLARINA: DIK DURUN!

Levent Biçakçi seçim ertelensin teklifini kabul etmemekle çok dogru yaptigini sözlerine ekleyen Trabzonspor Ikinci Baskani kulüplere de seslenerek??Tek hakli benim, haksizlar altimdaki insanlardir bu tezgahi kuranlardir??dedi.Haciosmanoglu kulüp yöneticilerinden dik durmalarini isteyerek, aksi takdirde her zaman egilmeye mahkum olacaklari uyarisinda bulundu.
<O:P></O:P></TD></TR></T></T></TABLE>RADYOSPOR</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

100 %

chigannes
17.01.2006, 18:37
bence jun gibi bi oyuncuy vermemek lazim

kesinlikle....

sezon sonuna kadar beklemeli bence çünkü çok büyük bir yildiz olabilr

hem simdi gitse alincak yabanci golcü kim olcak henry mi,adriano mu

sezon bitsin olmuyosa satarsin alirsin topçuyu ondan sonra

yapilan transferler sezon arasi için yeterlidir bence

Tmac61
17.01.2006, 18:41
Bu hararetli ortam arasi bi haber;

ferhat ilk idmana çikti;

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/170106idman10.jpg

krilov
17.01.2006, 18:43
"Mehmet Demirkol'un söylediklerine inanmayacaksin zaten Ellerbahçe takiminin taraftaridir kendisi yorumlarinda tarafsiz olamiyor"

Travelair, kimseden "iyi oynayan kazansin taraftarligi" beklemiyorum ama fenerbahçe taraftari diye birini suçlamak anlamsiz. birileri futbolu sizden daha dikkatli takip ediyorsa, mesaisini futbola harciyorsa ve buu hakkiyla yapiyorsa o adamlara karsi 'bilmiyorum' sinirinda durmak gerekir.

eys_61
17.01.2006, 18:44
Mehmet Demirkol'un söylediklerine inanmayacaksin zaten Ellerbahçe takiminin taraftaridir kendisi yorumlarinda tarafsiz olamiyor

dogrudur kendisi gese lisesinde okumus bir febeli son yillarda ise g.birligi sempatizani oldugunu söylüyor.

BDiler61
17.01.2006, 18:49
<CENTER>Trabzonspor'dan Jun'a 'geri dön' çagrisi </CENTER>
Trabzonspor, Kayserispor ile hafta sonu deplasmanda yapacagi maçin hazirliklarini çift antrenmanla sürdürdü.
Teknik direktör Vahid Halilhodziç yönetiminde, Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde yapilan çalismaya sakatligi süren Lee Young, milli takim kampinda bulunan Yattara ile Jun katilmadi.
Bordo-mavili futbolcular, antrenmanda sut çalismasinin ardindan çift kale maç yaptilar.

FERHAT IDMANDA
Trabzonspor'un Isviçre'nin BSC Young Boys takimindan transfer ettigi savunma oyuncusu Ferhat Çökmüs, bordo-mavili takim ile ilk idmanina çikti.
Kulüp asbaskani Hasim Sayitoglu, dün aksam Trabzon'a getirdikleri Ferhat ile her konuda anlasmaya vardiklarini ve yarin büyük olasilikla sözlesme imzalayacaklarini kaydetti.

JUN'A DÖN ÇAGRISI
Sayitoglu, baska takimlar ile transfer görüsmesi yapan Çek oyuncu Tomas Jun'dan haber alamadiklarini belirterek, ''Jun'un su ana dek bir takim ile anlasma haberi bize gelmedi. Biz de kendisine bugün tekrar dön çagrisi yaptik'' diye konustu.
Bordo-mavili takimin, cumartesi sabahi özel uçak ile Kayseri'ye gidecegi kaydedildi.

BASKANLARA DAVET
Kulüp basin sözcüsü Zeyyat Kafkas, birlik ve beraberlik sloganiyla göreve gelen bir yönetim kurulu olduklarini belirterek, ''Ilk deplasman maçinda camianin bütünlügü adina eski baskanlarimizi yanimizda görmek istiyoruz. Onlari bizimle birlikte Kayserispor maçina davet ediyoruz'' dedi.
Tüm eski baskanlari aradiklarini ifade eden Kafkas, ''Ligin ikinci yarisina iyi bir baslangiç yapmak adina Kayserispor maçina büyük önem veriyor ve degerli baskanlarimizi yanimizda görmek istiyoruz'' diye konustu.

Tmac61
17.01.2006, 18:52
smileys/smiley4.gif

http://img294.imageshack.us/img294/7171/4499174qc.jpg

coach
17.01.2006, 18:55
daha lig bitmedi dur bakalim. isallah jun gelir, Fatih'the nicotine' Tekke'ye verdigimiz krediyi ona da verirsek harikalar yaratir.

Su yazdina kendin inaniyon mu allah askina?? Size kolay geliyor galiba 20,000 kisinin karsisina adam çikarmak,dikkat edin ADAM dedim...... degil.Edited by: coach

bahadır2561
17.01.2006, 19:08
samaras ve l'quienta haberleri asilsiz..zannetniyorum...jun'u da kiralik versinler sakin ha satmasinlar...

Cabri61
17.01.2006, 19:11
ya bu gazeteler de 1 haftadir kelime degistiriyorlar...

jun nümberg yolunda

jun nümbergle anlasmak üzere

jun anlasti anlasaçak

.....

eross61
17.01.2006, 19:24
o adam anlasamaz elimizde patlar

Salih Yazıcı
17.01.2006, 19:32
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Imza töreni yarin 13.30'da
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/logo2.gifKulübümüzün yeni transferleri Ömer Riza, Milan Stepanov, Ahmet Sahin ve Ferhat Çökmüs için yarin imza töreni düzenlenecek.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde saat 13.30'da yapacak törende oyuncularimiz kendilerini Trabzonsporlu yapacak sözlesmeleri imzalayacaklar. </TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Salih Yazıcı
17.01.2006, 19:37
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">jun artik git yaaaaaaaaaaaaaaaaasmileys/smiley19.gif</TD></TR>

Travelair
17.01.2006, 19:37
"Mehmet Demirkol'un söylediklerine inanmayacaksin zaten Ellerbahçe takiminin taraftaridir kendisi yorumlarinda tarafsiz olamiyor"

Travelair, kimseden "iyi oynayan kazansin taraftarligi" beklemiyorum ama fenerbahçe taraftari diye birini suçlamak anlamsiz. birileri futbolu sizden daha dikkatli takip ediyorsa, mesaisini futbola harciyorsa ve buu hakkiyla yapiyorsa o adamlara karsi 'bilmiyorum' sinirinda durmak gerekir.

Kendisini çok yakindan yazilarindan ve tv programlarindan takip ediyorum yani bilerek konustum. Ama sen benim fikirlerimi ve beni bilmiyorsun onun için senin "bilmiyorum" sinirinda durman daha sik olurdu

krilov
17.01.2006, 19:38
dil ilevarlik arasina adam gibi artik kimsenin ne oldugunu ve nasil olundugunubilmedigi terimler girmez sevgili coach.senin adamdemen nedir? adam kelimesi bazen siradan bir zamirin yerini alir farkinda misin?Jun zaten buraya gelmedengökyüzüne kaydini yaptirmis bir futbocuydu. iki gol kaçirinca, zamaninda samsundan kurtarici olarak gelen 'el numero 10' Mehmet Yilmaz'a çevirdik onu.

krilov
17.01.2006, 19:44
Travelair yazmis:

"Kendisini çok yakindan yazilarindan ve tv programlarindan takip ediyorum yani bilerek konustum. Ama sen benim fikirlerimi ve beni bilmiyorsun onun için senin "bilmiyorum" sinirinda durman daha sik olurdu"

önce ilk yazdigina bir bakalim travelair: "m.demirkol febe taraftaridir, tarafsiz degildir... bla bla.."

bu kadar hizli bir tümevarima ya da yargilamaya karsi "bilmiyorum" sinirinda durmak mümkün mü?

Hüseyin Çümen
17.01.2006, 19:48
ajansspor un su güzel basligina bi bakin

helal olsun yönetime sesi gür çikiyor

www.ajansspor.com (http://www.ajansspor.com)

BDiler61
17.01.2006, 19:51
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">jun artik git yaaaaaaaaaaaaaaaaasmileys/smiley19.gif</TD></TR>

bencede ama kiraliksmileys/smiley4.gif

coach
17.01.2006, 19:52
dil ilevarlik arasina adam gibi artik kimsenin ne oldugunu ve nasil olundugunubilmedigi terimler girmez sevgili coach.senin adamdemen nedir? adam kelimesi bazen siradan bir zamirin yerini alir farkinda misin?Jun zaten buraya gelmedengökyüzüne kaydini yaptirmis bir futbocuydu. iki gol kaçirinca, zamaninda samsundan kurtarici olarak gelen 'el numero 10' Mehmet Yilmaz'a çevirdik onu.

ne anlatiyon hocam sen ne dili ne zamiri ne varligi ???

adami ne zaman izlesem miyminti miyminti duruyo sahanin bi kenarinda ve her ne hikmetse önce jun çikiyor idman sahasindan,topçu biraz bagirir,seslenir ,top ister , kavga eder , sakalasir vs...vs...

bu miyminti hareketleri hiç hosuma gitmiyor bu nasil topçu böyle...ayrica gol olayina felan hiç deginmedim farkindaysan.

Travelair
17.01.2006, 19:56
Peki tekrar yazayim o zaman. Fenerbahçe taraftarligini sadece tahmin ettim çünkü tv ve gazete yazilarinda ne zaman Fb'nin bir üçkagitçiligi olsa araya girip baska yanlislarla bunlari örtmeye çalisir. Geçenlerde nasil olur derbilerde tansiyon olsun gerlim olsun dedi basimiza tas yaginca küfürler yaginca is üstüne yikilmasin diye gerilim olsun da bunlar olmasin diye çevirdi lafi. Dikkat et Fener elle gol atti de ne diyecek biliyormusun ee Maradona da atti diyecek. Yani benim kanimca Fb kulübünü hakli haksiz savunan birisi.

Diger yandan sen benim yazdiklarimi bla bla diye okursan daha benle çok tartismaya girersin. Hem daha yeni üye olmussun neden millete saldirip duruyorsun? Bence biraz daha bilgilen insanlari elestirmeden önce

krilov
17.01.2006, 20:04
"bu miyminti hareketleri hiç hosuma gitmiyor bu nasil topçu böyle...ayrica gol olayina felan hiç deginmedim farkindaysan"

sol açigi aldigi 15er dakikalik sürelerde gol atamadi diye elestirmeyeceksin umarim.miymintiligi beni ilgilendirmez. adamin karakterinden, suskunlugundan, ses tonundan, kaskolununun uzunlugundanbanane. bilindik diyaloglara girmeye gerek yok. ben sparta prag ve çek milli takiminda jun'un nasi bir topçu oldugunu gördüm. oryantasyon sorunu kulübün sorunu biraz da.

krilov
17.01.2006, 20:09
"Diger yandan sen benim yazdiklarimi bla bla diye okursan daha benle çok tartismaya girersin. Hem daha yeni üye olmussun neden millete saldirip duruyorsun? Bence biraz daha bilgilen insanlari elestirmeden önce"

senin yazdiklarini grameri ekonomik kullanma adina bla ba diye alintilamisimdir travelair. yoksa hic ciddiye alip yanit da yazmayabilirdim. bilgi konusunda ise beni ziya dogan'a sorabilirsin. mehmet demirkol, sirf israrla aziz yildirim'a karsi oldugu için bile takdir etmeye deger. küçük laflardan büyük yargilara varmamanini dilerim.

hala hürmetler

Travelair
17.01.2006, 20:12
Ben de cin olmadan adam çarpma derim hürmetler benden

sanatik
17.01.2006, 20:13
arkadaslar birakin allah askina tartismayi, son gelisen konular haberlerde millet sizin tartismanizi degil haber okumak istiyor.

özelden birbirinizi yiyebilirsiniz.

tesekkürler.

Travelair
17.01.2006, 20:21
Sanatik geldigimden beri kimseye saygisizlik bir kusur ettim mi? Herkes fikrini söylesin isterim ben. Ama bana saldiri olursa da pabucum pahalidir Her neyse dogru dedin arkadaslar kim birisinin yazisini bilip bilmeden elestirmek isterse özelden yapsin lütfen

Herkesten de bu yersiz tartisma için özür dilerim

krilov
17.01.2006, 20:35
benim çok eski bir haberi simdiki haberlere referans olsun diye alintilamamdan sonra basladi her sey. Travelair'in benimmehmet demirkol fikrimiasagilamaya çalismasini yadirgadim ve saygisizlik etmeden buna karsi koydum.hiç bir kötüleme ya da asagilama tonu içermeyen bir karsi koyma biçimiydi bu.travelair, bilgilen de gel" gibi küçümseyici tavirlari sürdürünce ne yapmam beklenir? ya da "benim pabucum pahalidir" gibi tehdidkar savunmayi gündeme getirirse? trabzonsporlu olusumuzdan baska bizi birbirimize baglayan ne var, lütfen bunun degerini bilelim.

Berat
17.01.2006, 20:37
konu adi: "Son Dakika Haberleri"

14 mesajdir ne haber var ne birsey..lütfen arkadaslar..

KuĞu
17.01.2006, 20:44
smileys/smiley4.gifula yeter da

Travelair
17.01.2006, 20:45
Lütfen ya smileys/smiley36.gifMadem Ingilizce biliyorsun Bla bla ne durumda ne manaya gelir bilirsin. Gramer ekonomisi filan biraz hikaye. Diger laflarimi yazmissin?. "Yoksa seni ciddiye almaz yazi da yazmazdim" demen...Bence senin günün kötü geçmis millete laf atmak için yer ariyorsun. Neyse dostum görüyorsun birbirimizi kandirmayalim. Hem tehdit olarak gördügün sey de komik. Kendimi savunurum demektir o laf. Kurtlar Vadisi'nden gelip demedim yani smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Herneyse umarim artik her yazimi uzun uzadiya açiklamam gerekmez. Özelden yazalim dedik ama olmadi. Sen haklisin diyeyim baska çare yok herhalde...

Iyi geceler arkadaslar haber olsa araya kaynar artik yarin insallah smileys/smiley36.gifherkese iyi aksamlar
Edited by: Travelair

Travelair
17.01.2006, 21:24
BERMEK'IN LISTESINDE SÜRPRIZ BIR ISIM!..
17 Ocak 2006 20:48

Kaynak: www.maraton.com.tr (http://www.marat&#111;n.com.tr)

Futbol Federasyonunun 19 Ocak Persembe günü baslayacak olan Olaganüstü Genel Kurulu'nda, Federasyon Baskanligina aday olan Ayhan Bermek, Merkez Hakem Kurulu (MHK) Baskani Ufuk Özerten ve Kayseri Erciyesspor Ikinci Baskani Dr. Erol Bedir'in listesinde oldugunu açikladi.

Bermek, genel kurulun yapilacagi Sheraton Oteli'nde gazetecilere yaptigi açiklamada, kisa bir sürede aday oldugunu belirterek, sunlari söyledi:

"Planimi, programimi hazirladim. Liderligim, yaptigim hizmetlerden tescillidir. Ciddiyim ve kararliyim. Adalet ilkesi ile hareket edecegiz. Hakemlerin çaldigi düdüklerin dogruluguna halk inandigi zaman adalet gelmis demektir. Disiplin kurulu ceza veriyor. O futbolcu ertesi gün antrenmana oynayacakmis gibi hazirlaniyor. Çünkü futbolun anayasasindan cezasi dönüyor. Böyle bir sey olmaz. Seçimde siyasetin ilgisi olduguna inanmiyorum. Polemiklere girmem."

Fatih Terim'in teknik direktörlügünün, tartisilamayacak kadar büyük oldugunu vurgulayan Ayhan Bermek, söyle konustu:

"Fatih terim ile 7 yil çalistim. Türkiye'nin yetistirdigi en büyük teknik adamdir. Türk futboluna hizmet eden herkesi listeme alirim. Su anki yönetimden bazi isimler de benimle seçime girebilir."

Bermek, daha sonra Merkez Hakem Kurulu (MHK) Baskani Ufuk Özerten ve Kayseri Erciyesspor Ikinci Baskani Dr. Erol Bedir'i yanina çagirarak, bu iki ismin listesinde oldugunu söyledi. Ayhan Bermek, ayrica Mehmet Baykam'in da listesinde yer aldigini bildirdi.

Su anki yasalligi tartisilir ( Kuraldisi seçim olaylari, açilan seçim iptal davasi) + rezalet hakem hatalarinin önüne geçemeyen Mhk baskani Ufuk Özerten, ve katilmasi muhtemel asbaskan Hasan Dogan.

Eee ne kaldi ki tu kaka dedigimiz bu yönetimden alinmadik? Yani Biçakçi mi idi suçlu? Sizin yorumunuza birakiyorum

TheRapZoNe
17.01.2006, 21:45
<DIV style="FLOAT: right; OVERFLOW: ; WIDTH: 5px; HEIGHT: 500px"></DIV>Trabzonspor'da öfke dinmiyor !.. 2. Baskan Ibrahim Haciosmanoglu Radyospor'da sert açiklamalar yapti.. Bakan Sahin ve Hasan Dogan'i hedef alan Haciosmanoglu, "TFF'deki koltuklar stajyer koltugu degildir. Sabrimizi zorlamasinlar. Kulüp Baskanlari dik dursun" dedi..http://c11.statcounter.com/countersc_project=1126286&amp;java=0&amp;security=66e6d102 &amp;invisible=1
<H4 id=feature_author>17Ocak2006, 18:22</H4>

Trabzonspor Ikinci Baskani Ibrahim Haciosmanoglu Radyospor?da yayinlanan Bülent Yüksel Ile Imza programinda Federasyon seçimleri dolayisiyla sert açiklamalarda bulundu.

Haciosmanoglu, futbol dünyasindaki ??kaygan zemin?? yakistirmalarini yorumladi: "Insanlar ilkeleriyle yasamak, dik durmak zorunda. Ulu Önder Atatürk, ismini lider olarak dünya tarihine yazdirirken, durusu hep dikti. Insanlar hakkaniyet dogrultusunda, etkilenmeden yolunda ilerlemek zorunda. Bizim ömrümüz böyle geçti, böyle devam edecek."

"Top yuvarlak bir top. Biz de bu yuvarlak topun etrafinda toplandik, ülkeye hizmet ediyoruz." diyen Haciosmanoglu, "Top yuvarlak diye bizde onla beraber yuvarlanmamaliyiz. Yani top hakkaniyet çerçevesinde nasil yuvarlanir onun çalismasini yapmaliyiz. Biz bu vesile ile yönetimiz, baskanimiz ve Trabzonspor camiasi olarak, tarihte yolunu bu ilkeleriyle almis bir toplumuz. Ben temenni ederdim ki, mevcut federasyon yönetim kurulu basina hiçbir olumsuzluk gelmeden yoluna devam etseydi, ama bu bilgi, beceri, birikim ve dik durma isidir." seklinde konustu.

OYNUYORLAR...
"Sizi birileri o göreve atiyorsa, orda basarili olma sansi yoktur. Görev verilmez alinir!" ifadelerini kullanan Trabzonspor ikinci baskani yönetim kurulunu yererken Levent Biçakçi?yi övdü. Saitoglu söyle konustu; "Görev alan arkadaslarin Türk futbolunu tasidiklari nokta ortadadir. Türk futbolu hem sportif manada hem de ahlaki manada hiç bu kadar dibe vurmamisti. Simdi bu sorumluluktan kaçip da hala Türk futboluna nasil yön verirz demek ikiyüzlülüktür. Insanlar önce sapkalarini önlerine koyup, dogru zamanda dogru yerde dogru isler yapmak zorundadir. Simdi bu dibe vurmus federasyonun yetkililerine bakiyorsunuz, bu dibe vurmus federasyonun olusmasinda arkadan destek olmus kisilere bakiyorsunuz, sanki uzaydan yeni gelmisler gibi futbolu kurtarma adina mücadele veriyor. Soruyorum; Levent Biçakçi miydi bu federasyonun yegane suçlusu? Cevabini da veriyorum; içlerinde en günahsiz olani Levent Biçakçi?ydi. O?nu zaten bulup, bu olusumun basina koydular. Bu olusumun aktörlerine bakiyorsunuz, güçlerini nereden aliyorlarsa, hala daha Türk Futbolunu nasil düzeltirizi oynuyorlar?

HASAN DOGAN?A: BU KOLTUK STAJYER KOLTUGU DEGIL!
Hasan Dogan?a sert elestiriler yönelten Ibrahim Haciosmanoglu, su ifadeleri kullandi;"O?nu hayretle izliyorum; burada siz ikinci, bir rivayete göre de birinci adamsiniz, son dönemde yasanan olumsuzluklarin yegane sorumlularimdan birisiniz, programlarda soru soran arkadaslar dahi kandisine bir muhalefet lideriymis gibi davraniyorlar. Bu insana, Türk futbolunun nasil bu hale geldigini soracaksiniz. Mali genel kurula seçimli genel kurul maddesini koyan bu arkadaslar, hakem kararlarinin Fenerbahçe lehine ve kasti verildigini beyan etmistir. Ama diyor ki ben bunu kameralar önünde deklare etmedim, yönetim kurulunda söyledim? Ben farki anlayamiyorum. Önemli olan adaletsizligin ortaya çikmasidir. Ve siz bundan sonra seçime gidiyorsaniz yapacak tek bir sey vardir: Bu isin basina geçtiniz basarisiz oldunuz! TFF Baskanligi ve yönetim kurulu üyelerinin oturdugu koltuk stajyer koltugu degildir. Stajyerlik yapacaksaniz da amatör ya da profesyonel, bir kulüpte görev alir, yükselirsiniz... Günes dogudan yükselir, batidan dogarsa orada bir felaket olacagini herkes bilmeli..."

Haluk Ulusoy hakkinda bu tür iddialar vardiysa, teftis kurulu raporlari tekrar federasyona ulastiysa, bunlarin neden takibi yapilmadi, neden zamaninda isleme konulmadi? O zaman ben bu durumu ??Elimizde koz olarak bulunduralim, Ulusoy aday olursa bak elimde bu sopa var deriz?? seklinde algilarim. Sayin Bakan Türkiye Cumhuriti?ndeki tüm sahislarin, hepimizin bakanidir. Sahislar gelip geçici makamlar kalicidir. O makam biziz orada bizler temsil ediliyoruz. O makama kimsenin saygisizlik yapmaya hakki yok. Ama ben Sayin Bakan?in açiklamalarini, yersiz ve zamansiz buluyorum..

Bakan Sahin?in sampiyonluk Fenerbahçe?ye yakisir açiklamalarini da hatirlatan Haciosmanoglu, Trabzonspor?un hafife alinacak bir camia olmadiginin alatini çizdi. Haciosmanoglu sözlerine söyle devam etti:
"Sayin bakana sormak lazim o zaman. Tarafsiz olmasi gereken yegane kisi kendisi olmasi gerekirken, geçtigimiz senelerde iki güzide kulübümüz sampiyonluk yarisindayken, bu sampiyonlukta yarisan Trabzonspor?a iki dönemde gönüllerin sampiyonu ünvani verilirken ve Trabzonspor?un sampiyonluklari elinden alinirken tarafsiz olmasi gereken kisinin, ??Sampiyonluk Fenerbahçeye yakisiyor. Fenerbahçe bizi Sampiyonlar Ligi?nde daha iyi temsil eder?? deyip de Trabzonspor?un sampiyonlugunun elinden alindigi zamanla, simdiki zaman arasinda bir fark görmüyorum.

Bugün insanlar Trabzonspor camiasini hafife aliyorlarsa cok büyük yalis yapiyorlar demektir. Kim seçilirse seçilsin adaletin pesinde olacagiz. Birakin Trabzonspor alehinde karar vermeyi bir baska takim alehinede karar verilirse bunun atesle karsisinda olacagiz. Bizim için oradaki kisinin kimin adami oldugu da önemli degil. Art niyetli gelmiyorsa her türlü destegi veririz."

SABRIMIZI ZORLAMASINLAR!
Karanediz insaninin üzerine oyun oynamaya kimsenin cüreti ve hakki olmadigini vurgulayan Ibrahim Haciosmanoglu, "Birilerine hizmet için yola çikanlar varsa da bunlari önümüzdeki süreçte hayallerini kursaklarinda birakiriz! Hiç kimse Trabzonlu?nun sabrini bu kadar zorlamasin! Karadeniz?de sarp kayalar var, dalgalar o kayalara hergün vuruyor. O dalgalarin bir amaci var, kayalari asip Akdeniz?e inmek? Eger siz bu insanlarin sabrini zorlarsaniz, dalgalar kayalari asarsa kimse durduramaz, bunu herkesin böyle bilmesini istiyorum!" seklinde sert ifadeler kullandi.

Levent Biçakçi seçim ertelensin teklifini kabul etmemekle çok dogru yaptigini sözlerine ekleyen Trabzonspor Ikinci Baskani kulüplere de seslenerek ??Tek hakli benim, haksizlar altimdaki insanlardir bu tezgahi kuranlardir??dedi. Haciosmanoglu kulüp yöneticilerinden dik durmalarini isteyerek, aksi takdirde her zaman egilmeye mahkum olacaklari uyarisinda bulundu.

_________

Iste Yönetici Dedigin Böyle Olur.. Haciosmanoglu gayet güzel bir sekilde dogrulari dile getirmis..Helal Olsun

Mollasalihoğlu
17.01.2006, 21:55
Kayseri takimlari Ayhan Bermek'le de kendilerini saglama almislar smileys/smiley2.gif

The Legend
17.01.2006, 22:03
yine oyuna geldik.Trabzonlulari birbirlerine vurdurup devre disi biraktilar.smileys/smiley19.gif

My
17.01.2006, 22:08
Iyi çalisiyorlar iyi, bir çok yenilik bizi bekliyorhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifAltug ATALAY'in maili ;

Sayin Yildiz,
Sitemize yeni bir kimlik vermeye çalistigimiz dogru. Tamamen bir ajans
mantigiyla organize edip ilerleyen süreçte görüntü destegi de verecegimiz
sitemiz, kisa süre içerisinde messenger tarzi son dakika haber
uygulamasina da baslayacaktir.
Sitemizin görselligi konusunda da hazirlayan firmayla gerekli temaslar
baslamistir..
Ilginize tesekkür ediyor, çalismalarinizda basarilar diliyorum

Altug Atalay
-------------

Özkan Erdem
17.01.2006, 22:21
Görüntü destegi derken, idmanlari falan izleme olanagi mi olacakacaba?

lazutlarlivera
17.01.2006, 23:11
yönetim dedigin böyle olur arkadas.

Adamlar göreve gelirken söyledi "her anlamda masaya yumrugunu vuran bi yönetim anlayisiyla geliyoruz"diye.Helal olsun wallaha.Atay Aktug hala baskanimiz olsa eminim ki bu igrenç tezgaha sessiz kalirdi.Veya uymursamazdi.

Sonuna kadar arkanizdayiz yeter ki siz BIZI BU SEKILDE TEMSIL ETMEYE DEVAM EDIN

Nytre
17.01.2006, 23:21
KAYSERI TAKIMLARI HÜKÜMET NE DERSE ONU YAPMAK ZORUNDALAR!..

61_dnc_TS
17.01.2006, 23:22
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=5 rowSpan=2>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD>
<TD vAlign=top>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2 height=5>
<DIV align=right>http://www.ajansspor.com/images/1pixtrans.gif</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD>[/url]</TD>
<TD>
<DIV align=right> (http://www.ajansspor.com/uye/kural.asp)</DIV></TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=5>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD>
<DIV align=center>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width=330 bgColor=#999999><T>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff>http://www.ajansspor.com/resim/ibrahim_haciosmanoglu_flas.jpg (http://www.ajansspor.com/haber/132554)</TD></TR></T></T></TABLE></DIV></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=center>
<DIV align=center>http://www.ajansspor.com/resim/ibrahim_haciosmanoglu_yazi.jpg (http://www.ajansspor.com/haber/132554)</DIV></TD></TR>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD width=3>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif </TD>
<TD>Trabzonspor'da öfke dinmiyor !.. 2. Baskan Ibrahim Haciosmanoglu Radyospor'da sert açiklamalar yapti.. Bakan Sahin ve Hasan Dogan'i hedef alan Haciosmanoglu, "TFF'deki koltuklar stajyer koltugu degildir. Sabrimizi zorlamasinlar. Kulüp Baskanlari dik dursun" dedi..[[u]+ (http://www.ajansspor.com/haber/132554)] </TD>
<TD width=3>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif </TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=5>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>

yönetime kanim isinmaya basladi yav....smileys/smiley32.gifEdited by: 61_dnc_TS

temelyilmaz
17.01.2006, 23:39
"Futbol Federasyonunun 19 Ocak Persembe günü baslayacak olan Olaganüstü Genel Kurulu'nda, Federasyon Baskanligina aday olan Ayhan Bermek, Merkez Hakem Kurulu (MHK) Baskani Ufuk Özerten ve Kayseri Erciyesspor Ikinci Baskani Dr. Erol Bedir'in listesinde oldugunu açikladi. "

bu ufuk özerten nasil biriki sen listene aliyosun çok mu basarilydi el ............ febeli abdullah lale kayserili spor bakani çikiyo haluk ulusoy un dosyalari var bu zamana kadar nerdeydin madem bu millettin parasiyla saltanat sürdüler simdiye kadar nerdeydin aday oldumu akliniz basina geldi zihniyete bakarmisiniz simdiki federsayon tüm birimleriyle basarisiz sen sadece baskanini deistiriyosun sonra düzelir diosun ne düzelirallah bu spor bakanina kimse bisey diyemiyo sen özerk bi kuruma nasil müdahale ediyosun yetkilerini kullanip müdahale etmek istiyosan bi sene önce nerdeydin sezon basi nerdeydin bunlar türkiyede sporu bitirdiler her bransta simdi futbolu da bitircekler ama koca türkiyede vatan haini ilan edilen trabzondan baska kimsenin sesi çikmiyor

arahna
17.01.2006, 23:45
baskanligin bu açiklamalari beni heyecanlandirdi.resmen içimizdekileri
dobra dobra söyledi.bu yürekle süpersigi hizaya sokabiliriz.bunu ts
camiasindan baskasi da yapacak degil.

hele ; günes dogudan yükselir kismi müthisti

tebrikler size

arkanizdayiz

devam

agirliginizi koyun seçimleri çevirin

ayhan bermek de özerten de judaiktir.gerçi ulusoy da öyle ama en
azindan ts destegi aldigi için bizi satmaz.senolu da milli takima
getiren o degilmiydi.

My
18.01.2006, 00:06
Haciosmanoglu'na smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifDobra dobra konusmus valla smileys/smiley32.gif

sanatik
18.01.2006, 00:08
KAYSERI TAKIMLARI HÜKÜMET NE DERSE ONU YAPMAK ZORUNDALAR!..

atasözü mü bu yoksa fikra filanmi - hehe smileys/smiley1.gif

neyse keyfim aslinda hic yerinde degil, ( özel hayat ) ama ts konusunda rahatladim keyif aliyorum ( yönetime güvenim son ibrahim bey basin aciklamasindan sonra 100 % ).

bu ülkede dogru dürüst temiz bir takim vardir oda trabzonspordur.

Özgür Öztürk
18.01.2006, 00:57
Tebrikler Karadenizin asi ve yürekli çocugu Ibrahim Haciosmanoglu...

Söylenebilcek her sey tek tek dile getirdi.smileys/smiley32.gif

Salih Yazıcı
18.01.2006, 00:58
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=9efc89e3>
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<BLOCKQUOTE id=f6114bfe>
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220><T>
<T>
<TR>
<TD ="txtKucuk">
</TD></TR>
<TR>
<TD ="hSpot">............ Lideri Baykal, Türk futbolunun kaosta oldugunu ve siyasetin spora müdahale ettigi bir döneme sahit olduklarini belirterek, "Türk futbolunu böldüler" dedi.</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2 ="txt">
........................ Genel Baskani Deniz Baykal, Türk futbolunun kaosta oldugunu ve siyasetin spora müdahale ettigi bir döneme sahit olduklarini belirterek, "Türk futbolunu böldüler" dedi.

Futbol Federasyonu Olagan Genel Kurulu'nun yapilacagi Sheraton Oteli'ne bir toplantiya katilmak üzere gelen ........................ Genel Baskani Deniz Baykal, yapilacak olan federasyon seçimlerini degerlendirdi.

Siyasetin spora müdahale ettigi bir döneme sahit olduklarini ifade eden Baykal, "Spora siyaseti bulastirmislardir. Özerklikle ilgili hem hükümet, hem muhalefet olarak herkes destek verdi. Ancak futbol dünyasinin özerkligi hükümete fazla gelmistir. Hükümet bu tür davranislarla spora en büyük darbeyi vurmustur. Türk Futbolunu böldüler" dedi.

Hükümet göreve geldigi zaman Türkiye'nin futbolda dünya üçüncüsü oldugunu söyleyen Baykal, sunlari kaydetti:

"Bugün futbola darbe yapilmistir. 2 gün sonraki seçimlere müdahale etmek dogru degildir. Hükümetin Bakani Mehmet Ali Sahin, Haluk Ulusoy için 'aklansin gelsin' diyor. Böyle bir sey için önce sunu söylemek gerek. Önce senin Basbakanin aklansin gelsin."

Deniz Baykal, Anadolu'daki kulüplerde herkesin birbirine hasim gibi bakacagini da ifade ederek, "Bu böyle olmamaliydi. Siyaset, sporu bölmüstür. Levent Biçakçi için ise görevini iyi yapti diyebilirim" diye konustu.
</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2 ="txtKucuk">
</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE></BLOCKQUOTE></BLOCKQUOTE>Edited by: saaalih

bodozlama
18.01.2006, 01:12
Tebrikler Karadenizin asi ve yürekli çocugu Ibrahim Haciosmanoglu...

Söylenebilcek her sey tek tek dile getirdi.smileys/smiley32.gif

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifIçimdekileri ifade etti.helal olsun diyorum.Mehmet Ali sahin'in geçen sene yaptigi çok büyük ayipti ve hiçkimse de bunun üstüne gitmedi.

Nytre
18.01.2006, 01:15
baykalda nerede kötü bisey var arkasinda hiç samimi gelmior iktidar gibi...

ayrica ibrahim sahinden sonra böyle biri sartti aslinda...

Hasan Cubukcu
18.01.2006, 01:18
Vallahi sasirti beni Haciosmanoglu smileys/smiley32.gif

Nytre
18.01.2006, 01:19
Bakan Sahin?in sampiyonluk Fenerbahçe?ye yakisir açiklamalarini da hatirlatan Haciosmanoglu, Trabzonspor?un hafife alinacak bir camia olmadiginin alatini çizdi. Haciosmanoglu sözlerine söyle devam etti:
"Sayin bakana sormak lazim o zaman. Tarafsiz olmasi gereken yegane kisi kendisi olmasi gerekirken, geçtigimiz senelerde iki güzide kulübümüz sampiyonluk yarisindayken, bu sampiyonlukta yarisan Trabzonspor?a iki dönemde gönüllerin sampiyonu ünvani verilirken ve Trabzonspor?un sampiyonluklari elinden alinirken tarafsiz olmasi gereken kisinin, ??Sampiyonluk Fenerbahçeye yakisiyor. Fenerbahçe bizi Sampiyonlar Ligi?nde daha iyi temsil eder?? deyip de Trabzonspor?un sampiyonlugunun elinden alindigi zamanla, simdiki zaman arasinda bir fark görmüyorum.

Bugün insanlar Trabzonspor camiasini hafife aliyorlarsa cok büyük yalis yapiyorlar demektir. Kim seçilirse seçilsin adaletin pesinde olacagiz. Birakin Trabzonspor alehinde karar vermeyi bir baska takim alehinede karar verilirse bunun atesle karsisinda olacagiz. Bizim için oradaki kisinin kimin adami oldugu da önemli degil. Art niyetli gelmiyorsa her türlü destegi veririz."

büyük harflerle yazilan yazi beni mahvetti ya!.. helal olsun ya...

ÇaGaTaY
18.01.2006, 01:26
HELAL OLSUN HACIOSMANOGLU...TUTTUM SENI smileys/smiley32.gif

denizgrsy
18.01.2006, 01:31
iste demek istedigimde bu...ne kadar iyi olsakta bi sekilde engellendik..bize böyle cevap verebilecek yöneticiler lazim!diyecek baska bi sey yok...

BDiler61
18.01.2006, 01:34
Helal olsun Haciosmanoglu'nasmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Nytre
18.01.2006, 01:35
bize yürekli yoneticiler lazim..taraftarin senelerden beri söyledigi sözleri gördügü haksizliklari dile getirecek adamlar lazim...

Dursun Ali Bahçekapılı
18.01.2006, 01:50
<A =koyubaslik>Trabzonspor?da Fatih Tekke sevinci yasaniyor</A>

Trabzonspor?da sakatligi geçmeye baslayan Fatih Tekke, dün ilk kez antrenmana çikarak teknik heyeti sevindirdi.

Bordo-Mavili ekipte teknik direktör Halilhodziç, dünkü antrenmanda Kayserispor maçinin ilk 11?ini sekillendirmeye basladi.

Dün yapilan antrenmanda Bosnak hocanin olusturdugu ilk 11 su isimlerden olusuyor: Jefferson, Fatih Akyel, Erdinç, Tayfun, Ufukhan, Celaleddin, Adem, Hüseyin, Szymkowiak, Ömer Riza ve Fatih Tekke. Kondisyon olarak istenilen seviyede olmayan Fatih Tekke forvette yeni transfer Ömer Riza ile birlikte görev aldi. Yildiz futbolcunun hafta sonu oynanacak karsilasmaya kadar hazir hale gelecegi belirtildi. Dünkü çift kale maçin son bölümlerini tamamlayamayan Fatih?in yerine diger genç golcü Ali Güzeldal girdi. Yeni transfer Stepanov ise yedek takimda forma giydi. Bahis oynadigi gerekçesiyle ceza alan Gökdeniz de yedek kadroda takimda yer alirken, bu oyuncunun hirsli ve istekli olusu dikkat çekiyor. Teknik Direktör Halilhodziç çift kale maçta oyunu sik sik durdurarak, hata yapan oyuncularini uyardi. Trabzonspor?un Isviçre?nin BSC Young Boys takimindan transfer ettigi Ferhat Çökmüs, dün sabah saglik kontrolünden geçti. Karadeniz Teknik Üniversitesi (KTÜ) Farabi Hastanesi?ne giden oyuncu, burada kan, EKG, efor gibi testlerden geçti. Genç futbolcuyla birlikte diger yeni transferlerin de bugün resmî sözlesme imzalamasi bekleniyor

Öte yandan Trabzonspor Baskan Nuri Albayrak?in amcasi Ali Albayrak vefat etti. Albayrak?in amcasi bugün Of ilçesi Ballica beldesinde kilinacak ögle namazini müteakip aile kabristanliginda defnedilecek. Bu arada Trabzonspor Yönetim Kurulu, kulüpte daha önce baskanlik yapan isimleri hafta sonu deplasmanda oynanacak olan Kayseri maçina davet etme karari aldi. Ibrahim Sahin, Trabzon
zaman.com.tr

tunganyan
18.01.2006, 02:17

aslinda büyük harflerle yazilan yerin yaninda kirmizi yazilan yerdeki yazi da çok anlamli.Bravo Haciosmanogluhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

selçukabi
18.01.2006, 08:21
Ibrahim Haciosmanoglu

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

uygar_trb
18.01.2006, 08:47
helal olsun be hocamiz alayina gider açtimi agzini susturamazlar yönetimimiz konustumu kimse susturamaz bi de futbolcu abilerimiz vursalar yumruklarini artik ne güzel olur hadi hayirlisi . . .smileys/smiley32.gif

zisinoli
18.01.2006, 09:10
.Edited by: zisinoli

zisinoli
18.01.2006, 09:13
sabotaj.

zisinoli
18.01.2006, 09:14
.

zisinoli
18.01.2006, 09:15
sabotaj

Faik Yılmaz
18.01.2006, 09:22

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

coach
18.01.2006, 10:30
sabotaj

kardesim hayirdir ?? Benimde aklima bi seyler geldi ama...

zisinoli
18.01.2006, 10:51
sabotaj

Can, bilgisayarim açiken fenerli bir arkadas benim adima mesaj atti benden habersiz. Ben de mesaji düzeltip sabotaj yazmak zorunda kaldim. Fenerbahçeli arkadasin akibetini merak ediyorsan gereken yapilmistir. Sen içini rahat tutsmileys/smiley1.gif

Emre B.
18.01.2006, 11:11
Ibrahim Haciosmanogluna helal olsun smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

CAFER ÖZER
18.01.2006, 11:30
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD>http://www.internetspor.com/v3/img/yazar/feratsahinBanner.gif (ferat@internetspor.com)</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk align=right>18 Ocak 2006 Çarsamba</TD></TR>
<TR>
<TD =yBaslik>Hükümetin Büyük Ayibi</TD></TR>
<TR>
<TD =txt>
Bu konuyu yazmamak ve demokrasinin islemesi açisindan katki yapmaya karar vermistim fakat sayin spordan ?çok? anlayan ?is bilir? bakanimiz ve dolayisiyla hükümetimiz sayesinde bu yaziyi yazmak zorunda kaldim. Son zamanlardaki olaylar gösterdi ki Türk sporunun çöküsü ne sayin Biçakçi?nin ne de sayin Ulusoy?un yaptiklari yada yapmadiklarindan dolayi gerçeklesmedi. Türkiyede sporu çöküs noktasina getiren diger konularda basarili görünen ...... hükümetidir. Bastada sayin spordan sorumlu bakanimizdir. Hiç bir dönemde spor içine bu kadar siyaset karistirilmamisti. Nerede ise bir gecede Ankara?dan gelen komutlar ile kurulan bir Biçakçi federasyonu var önümüzde bir gerçek olarak. Bu gerçegi degistirmeye hiç kimsenin gücü yetmez. Bu seçimde sayin Bermek seçilse bile bu seçimler ve Biçakçi federasyonu bu hükümetin spor bakaninin yüz karasi olarak kalacaktir. Bu kösede daha önce hükümetin daha iyi becerdigi islere yani ekonomiye, özgürlüklere, ve AB hazirlikliklarina yogunlasmasi gerektigini söylemistik. Daha önceki tecrubeler gösterdiki spora karisan siyasi yapilar yipranmaya mahkumdur. Aslinda bunun bilincindeler fakat iktidar tutkusu ve Biçakçi hatasini düzeltme dürtüsü onlarin sporu en basta futbolu serbest birakmasina engel oluyor. Gerçi siyasetçilerden de baska bir haraket beklenemezdi zaten. Fakat her firsatta özerklikten bahseden sayin bakan bir hafta içinde çeliskiler içinde yüzerek seçimde aday olan bir kisi hakkinda bir muhalefet partisi havasinda demeç vererek özerklik konusunda ne kadar ciddiyetsiz oldugunu ve sadece göz boyadigini açikça gösterdi. Isin ilginci bunu görebilenlerin sayisinin çok olmasina ragmen seslerinin pek çikmamasidir.

Daha öncede belirttigim gibi sayin Ulusoy?u destekliyor degilim fakat göz göre göre haksiz olarak linç edilmesini futbolun özerkligi adina ve demokrasi adina içim elvermiyor. Sayin bakan hic kendisine sormuyor mu acaba ben neredeydim simdiye kadar diye söyledigi iftira boyutundaki laflardan sonra. Ulusoy federasyonu gideli neredeyse iki sene olacak sen çikmis Ulusoy aklanmali diyorsun. Hadi Ulusoy?un gidisini bosver müffettis raporlari çikali aylar olmus sen çikip simdi sesini yükseltiyorsun. Müffettis raporlarinda da elle tutulur bir sey olsa. Hesabi olmayan para tutarlari çok komik Trabzondaki tesis haricinde. Türkiye?nin enflasyon sartlari altinda hangi devlet projesi planlandigi miktarda bitirilebilmistir ki bu tesis bitirilebilsin. Isterlerse hesaplarina rahatlikla ulasabilecekleri Ankara ve Istanbul metro insaatlarinin hesaplarini incelesinler anlarlar. Daha öncede belirttigim gibi bunu zaten onlarda biliyor. Açilan bu davalardan bir sey çikmayacagini onlarda biliyor ama dertleri baska. Onlarin derdi futbolun basina kendi adamlarini geçirmek. Yahu hükümeti ele geçirmissiniz zaten devletteki kadrolasmanin haddi hesabi yok birakin milletin tek zevki futbol bari yasasin, özerk olsun. Daha once futbol federasyonu için bir sey yapin dendiginde ?özerkligi içimize sindirmeliyiz? diyen sayin bakan simdi kendisi özerkligi içine sindiremiyor. Herhalde sindirim sistemi bozuldu. Çok yazik. Hapiste iken basbakan çikarmis bir partinin bakanina hiç yakismiyor. Demek ki demokrasi istekleri sadece kendileri gücü eline geçirinceye kadarmis. Çok yazik o kadar iyi is ile puan toplayan ...... hükümetinin çöküsü futboldan olacak galiba. Devamli puan kaybediyorlar.

Isin ilginç tarafi kendi ellerinde olan kulüpler bile Ulusoy?u desteklediklerini açiklamislardi. Sözde karismadiklarini söyledikleri bu takimlar birden bire Bermek destekçisi oluverdiler. Zaten yanlislari orada basliyor. Yahu bütün kulüpler elinizde olsa ne olacak. Bu hirs niye. Söyle bir bakin en küçük Anadolu kulübünün yönetim seçimlerinde bile ...... iktidari mensuplarinin oyun ve etkileri var. El insaf. Bu kadar açik siyaset ancak Türkiye?de hos görülür. Isin ilginç tarafi bütün bu olanlara sayin Basbakan?in sessiz kalmasi, yada öyle görünmesi diyelim. Partinin puan kaybettigini nasil göremez inanamiyorum. Herhalde Fenerbahçe?liligi partisinden once geliyor. Bu bakan degilmiydi Trabzonspor?un gönüllerin sampiyonu ilan edildigi dönemlerde ?Sampiyonluk Fenerbahçe?ye yakisir? patavatsizligini yapan. Iste bu zihniyet o zamanlar tepki görmedi ama artik herkes gerçegi gördü. Aslinda en büyük suçlu kulüpler birligidir çünki Ulusoy disinda bir saglam aday çikaramadilar. Bu yüzden hükümetin ve onun bakaninin kuklasi durumuna düstüler. Unutmamalilarki hükümetler gelip geçicidir. Yarin baska bir hükümet gelir ve bu olup bitenlerin hesabini sormaya kalkarlar çünki futbolda özerklik artik yoktur. Aksini artik hiç kimse iddia edemez. Bu asamadan sonra kim seçilirse seçilsin kisa sürede gidecekler. Bermek gelse kendisini desteklemeyen bir sürü kulüp ve tecrubesizligi bu kaosu bitiremiyecek. Ulusoy gelse siyasi baski yüzünden dogru düzgün çalisamiyacak. Dedigim gibi sayin Erdogan nasil olduda bunlara izin verdi anlamak çok güç.
Gelelim Bermek ve onun listesinde olacagi söylenen insanlara: Hasan Dogan ve Davut Disli. Yahu bunlar Biçakçi federasyonunun sabikalilari degil mi? Hasan Dogan?in arkasindaki siyasi güçten baskan neyi var. Hiç kimsenin listesine almak istemedgi bir kisi. Davut Disli?ye gelince Isviçre maçinda yasananlarin bas mimari. Simdi sayin Bermek siyasi destek ugruna bu iki beceriksizi listesine aliyor. Unutmamali ki yarin isler iyi gitmezse kendisi batacak ve bu isimler yine kurtulacak belkide baska bir baskanin altinda güç olmaya devam edecekler. Etme bulma dünyasidir bu dünya. Bunu hiç unutmamak gerekir. Ayrica Kayseri Erciyes ve Konyaspor?dan da birer kisi almaya söz vermis. Yahu bu nasil yeni yönetim nasil yeni anlayis. Sayin Bermek?in kendisi zaten yeni degildir aslinda. Uzun süre Ulusoy?un ekibinde çalismistir. Liderlik vasiflari zayif bir insandir malesef. Kaldi ki su ana kadar takdir ettigim adayliktaki israri son siyasi manevralari ile yerini makam tutkusu olarak kendisini göstermistir. Seçilmek için her türlü teklifi kabul etmektedir. Yani seçilirse yeni ama kisiliksiz bir futbol federasyonu bizi bekliyor. Yani kaos.
Evet sonuç olarak. Zaten çok iyi yerlerde olamayan sporumuz ve öncelikle futbolumuz siyasilerce katledilmis ve liglerimizde ki büyük küçük bütün takimlar buna izin vermislerdir. Ne diyelim koca bir yazik. Türk futbolu can çekisiyor insaallah sezon sonu cenaze namasi kilinmaz. Isin tek çözümü sayin Erdogan?in söyledigi iddia edildigi gibi sayin bakanin ve siyasilerin baski ve telkinleri birakip seçimlerin demokratik bir ortamda geçmesini saglamaktir. Eger kotü bir yönetim seçerlerse tekrar seçime gitmek yine kulüplerin elindedir. Nasil ...... seçildi simdi is basindadir. Zamani gelince onlarda görevi baskalarina devredeceklerdir. Bu is sira ile degil seçimle. Dolayisiyle sayin bakanin bu kadar baski yapmasi aslinda kendi görevini layiki ile yerine getirememenin verdigi ezikliktendir. Ilk eziklik Biçakçi yönetiminin basarisiz olmasidir. Daha öncede dedigimiz gibi ismarlama gelen federasyon ismarlama gider. Ikinci ezikligi ise Ulusoy?u durduramamis olusundandir. Bu eziklik içinde de verdigi demeçler artik gerçekten mantiksiz ve seviyesiz olmaya baslamistir. Sayin Erdogan?in dedigi gibi gerçekten ellerine yüzlerine bulastirmislardir.
Kisada olsa Trabzonspor?dan da söz edelim. Yönetim izledigi transfer politikasi ile beni sasirtti acikçasi. Bütün transferler hoca ile beraber yapildi ve çok baslilik sergilenmedi. Gerçekten profesyonellikleri zayif futbolculari gönderip yerlerine en az onlar kadar kaliteli isimler aldilar. Mehmet Yilmaz?i kiralik yollamalari ve genç isimlere agirlik vermeleri ayrica takdire deger. Açikcasi önceki yönetimin en kötü tarafi idi transfer. Çok baslilik ve çekememezlik çok yanlis transferler yaptirdi yönetime. Ikinci takdire deger taraflari ise Halilhodziç?e asil görevinin ne oldugunun hatirlatilmasidir. Verdigi listeden alinmayan sadece Ugur Boral ve Gökhan Ünal?dir. Böyle olmasina ragmen istedigim transferler yapilmadi diyebilmistir. Kaldiki kendisi ara transferde oyuncu transferinin zorlugunu çokça soylemistir. Herhalde hocanìn dedigi gibi dedikleri yanlis anlasildi. Umarim bir daha olmaz çünki yònetim yeni yeni birligi ve beraberligi saglamaya basladi. Bu tip polemikler hem yönetimi hem teknik adamlari yipratir.

Transferlere bakildiginda ara transferde yapilabilecek en iyi transferler gibi görünüyor. Ömer Riza gerçekten kalitesi olan bir hücum oyuncusu. Takima gerekten güç katacaktir. Sonuçta takima çabuk uyum saglamasi önemli. Fatih Akyel?i konusmaya gerek yok. Yeterki formunu ya......in. Setepanov biraz kapali kutu ama bu konuda hocaya güvenmek lazim. Madem izledi ve begendi büyük ihtimalle iyi bir futbolcudur. Ferhat Çökmüs?e gelince gerçekten defansa taze kan olabilir çünki defansta farkli yerlerde oynayabilen bir oyuncu. Takima uyum saglar ise Türkiye?de yildizi parlayabilir. Kaleci Ahmet Sahin?e gelince. Bu futbolcunun neden alindigini pek anlamis degilim. Üçüncü kalecilik için biraz yasli. Onun yerine gelecek vaad eden bir kaleci alinabilirdi. Transferde asil bomba Jun?un Almanya?ya trasnferinin sonuçlanmasi ile patlayacak. Yönetim forvete almayi düsündügü isimler gerçekten iyi futbolcular. Insaallah Jun isi uzatmaz ve bu transfere yeterince vakit kalir. Bence eger bu oyuncu bu hafta yada en geç geleck hafta takima katilmaz ise sezon sonuna birakmak daha akillica olabilir çünki o zaman ayni paraya daha kaliteli oyuncular alinabilir. Simdilik transferde bir hayal kirikligi yasamadim çünki ara transferde pahali transferlerin yarari hakkinda süphelerim var. Özellikle sampiyonluk iddiasinin olmamasi bosu bosuna kulübün parasini harcamamayi gerektiriyor. Simdi takimi UEFA?ya götürecek bir kadro yeterlidir.

Sevgi ile kali

</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk>
Bu yazi toplam 244 defa okunmustur.</TD></TR></T></TABLE>

Hükümetin Futbola yaptigi müdaheleyi kiniyorum.Bence yanlis yapiyorlar,Kulüpler Birliginin de basin toplanstisi ile açikladigi aday Haluk UlUSOYA sahip çikmamasini kiniyorum.Trabzonsporunda DIK DURUSUNU TEBRIK EDIYORUM.

YAZARIN yukarda yazmis oldugu yaziya aynen katiliyorum güzel bir yazi yazmis.hükümet Bu konuda yanlis yapmaktadir.Bende ULUSOY u savundugum için degil.Madem Ulusoy suçlu neden bu güne kadar beklediniz.Zamaninda yanlis yaptiniz Biçakçiyi baskan seçtirdiniz 1,5 yil dayanamadan bitti.Türkiye futbolda rezil hale geldi Bence Burda tek suçlu kulüpleredir.Trabzonspor gibi dik dursalar Hükümet Bu konuda hiç bir sey yapamaz.2 günde hemen karar degistiren Kulüpler yarin bir gün aglamaya baslarlar.kardesim madem Haluk Ulusoy saibeli o zaman kendi aranizda adam gibi birisini bulup aday yapin neden Boyun egiyorsunuz M.ALI SAHIN in baskilarinaYAZIKLAR OLSUN BU KAFA ILETÜRK FUTBOLU hiç bir yeregidemez.

coach
18.01.2006, 11:37
sabotaj

Can, bilgisayarim açiken fenerli bir arkadas benim adima mesaj atti benden habersiz. Ben de mesaji düzeltip sabotaj yazmak zorunda kaldim. Fenerbahçeli arkadasin akibetini merak ediyorsan gereken yapilmistir. Sen içini rahat tutsmileys/smiley1.gif

uploads/coach/2006-01-18_113727_bravoo.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/uploads/coach/2006-01-18_113727_bravoo.gif

Ayşe Aygün
18.01.2006, 11:45
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley32.gifTebrikler bunlari söyleyecek bir yürek istemistik oda var artik. Gerisi hiç önemli degil.

eren_61
18.01.2006, 11:49
haber fotomaç.ne kadar dogru bilmiyorum

Forvet Ingiltere'den
Halilhodziç çift kalede forvet olarak Fatih Tekke ile Ömer Riza'yi denedi. Kayserispor maçinda Fatih Tekke forvet oynayacak. Ömer Riza forvet arkasinda görev alacak. Bu arada yönetimin kulagi Jun'dan gelecek transfer haberinde... Ingiltere'de ismi sir gibi saklanan bir yildiz futbolcu ile temaslarin sürdügü ögrenildi.

Özkan Erdem
18.01.2006, 11:53
Kurnaz Trabzon
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=150 align=right>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=150></TD></TR>
<TR>
<TD width=150></TD></TR></T></TABLE>

Yönetim, Halilhodziç?in raporu dogrultusunda 7 isimle yollarini ayirdi. Eller, Özgür, Mehmet Yilmaz Ibrahim Ege, Kürsat, Emrah ve Volkan?in gidisiyle Bordo-Mavililer, 7.5 milyon YTL tasarruf sagladi

TRABZONSPOR?UN kongresi öncesi ?Göreve gelirsek kulübün sirtindaki ekonomik kamburu kaldiracagiz? diyen Baskan Nuri Albayrak sözünü tuttu... Bordo-Mavili kulüp idari ve ekonomik anlamda yeni bir yapilanma sürecine girerken, gözden çikarilan futbolcularin baska takimlara gönderilmesiyle kulübün sirtindan 7.5 milyon YTL?lik bir yük de kalkmis oldu...

Halilhodziç?in raporuyla Bordo-Mavili yönetim Mehmet Yilmaz ve Ibrahim Ege?yi Denizlispor?a, Özgür ve Kürsat?i Ankaraspor?a, Emrah ve Volkan?i ise Malatyaspor?a verirken, Brezilyali Eller de ülkesine döndü. Bu 7 oyuncunun yani sira Almanya?ya gitme planlari yapan Tomas Jun ile Hasan Sönmez?in de ayrilmasi halinde Karadeniz temsilcisi, bu futbolculara ödeyecegi 10 milyon YTL?lik yükü de sirtindan atmis olacak.
Kaynak : Star Gazetesi&nbs p;&nbs p;

Bu arada bu konuyu daha dün tartismistik.. Forumumuzu sandigimizdan fazla kisinin okuma ihtimali olmasin sakin..

UğuR
18.01.2006, 11:58
YAbu imza show nezaman olacak haberi olan varmi

Tmac61
18.01.2006, 12:02
Kurnaz Trabzon

<table align="right" border="0" cellpadding="0" cellspacing="0" width="150">

<t><tr>
<td valign="top" width="150">

</td></tr>

<tr>
<td width="150">

</td></tr>

</t></table>

http://www.stargazete.com/resimler/haber/18012006/s04.jpgYönetim,
Halilhodziç?in raporu dogrultusunda 7 isimle yollarini ayirdi. Eller,
Özgür, Mehmet Yilmaz Ibrahim Ege, Kürsat, Emrah ve Volkan?in gidisiyle
Bordo-Mavililer, 7.5 milyon YTL</span> tasarruf sagladismileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif </font>

Faik Yılmaz
18.01.2006, 12:05

BILIYORSUN GÖNÜLDASIM BASKANIMIZIN AMCASI ÖLDÜ CENAZESI BUGÜN OLDUGUNDAN IMZA TÖRENI ERTELENDI....

büyük ihtimalle yarin olacak.....

eren_61

saat 13:30 da medya önünde deniyor.heralde kanalardan biri verir

uslanmazlaz
KARADENIZ FIRTINASI

Trabzonspor'da öfke dinmiyor !.. 2. Baskan Ibrahim Haciosmanoglu Radyospor'da sert açiklamalar yapti.. Bakan Sahin ve Hasan Dogan'i hedef alan Haciosmanoglu, "TFF'deki koltuklar stajyer koltugu degildir. Sabrimizi zor

Trabzonspor Ikinci Baskani Ibrahim Haciosmanoglu Radyospor?da yayinlanan Bülent Yüksel Ile Imza programinda Federasyon seçimleri dolayisiyla sert açiklamalarda bulundu.

Haciosmanoglu, futbol dünyasindaki ??kaygan zemin?? yakistirmalarini yorumladi: "Insanlar ilkeleriyle yasamak, dik durmak zorunda. Ulu Önder Atatürk, ismini lider olarak dünya tarihine yazdirirken, durusu hep dikti. Insanlar hakkaniyet dogrultusunda, etkilenmeden yolunda ilerlemek zorunda. Bizim ömrümüz böyle geçti, böyle devam edecek."

"Top yuvarlak bir top. Biz de bu yuvarlak topun etrafinda toplandik, ülkeye hizmet ediyoruz." diyen Haciosmanoglu, "Top yuvarlak diye bizde onla beraber yuvarlanmamaliyiz. Yani top hakkaniyet çerçevesinde nasil yuvarlanir onun çalismasini yapmaliyiz. Biz bu vesile ile yönetimiz, baskanimiz ve Trabzonspor camiasi olarak, tarihte yolunu bu ilkeleriyle almis bir toplumuz. Ben temenni ederdim ki, mevcut federasyon yönetim kurulu basina hiçbir olumsuzluk gelmeden yoluna devam etseydi, ama bu bilgi, beceri, birikim ve dik durma isidir." seklinde konustu.

OYNUYORLAR...

HASAN DOGAN?A: BU KOLTUK STAJYER KOLTUGU DEGIL!
Hasan Dogan?a sert elestiriler yönelten Ibrahim Haciosmanoglu, su ifadeleri kullandi;"O?nu hayretle izliyorum; burada siz ikinci, bir rivayete göre de birinci adamsiniz, son dönemde yasanan olumsuzluklarin yegane sorumlularimdan birisiniz, programlarda soru soran arkadaslar dahi kandisine bir muhalefet lideriymis gibi davraniyorlar. Bu insana, Türk futbolunun nasil bu hale geldigini soracaksiniz. Mali genel kurula seçimli genel kurul maddesini koyan bu arkadaslar, hakem kararlarinin Fenerbahçe lehine ve kasti verildigini beyan etmistir. Ama diyor ki ben bunu kameralar önünde deklare etmedim, yönetim kurulunda söyledim? Ben farki anlayamiyorum. Önemli olan adaletsizligin ortaya çikmasidir. Ve siz bundan sonra seçime gidiyorsaniz yapacak tek bir sey vardir: Bu isin basina geçtiniz basarisiz oldunuz! TFF Baskanligi ve yönetim kurulu üyelerinin oturdugu koltuk stajyer koltugu degildir. Stajyerlik yapacaksaniz da amatör ya da profesyonel, bir kulüpte görev alir, yükselirsiniz... Günes dogudan yükselir, batidan dogarsa orada bir felaket olacagini herkes bilmeli..."

SABRIMIZI ZORLAMASINLAR!
Karanediz insaninin üzerine oyun oynamaya kimsenin cüreti ve hakki olmadigini vurgulayan Ibrahim Haciosmanoglu, "Birilerine hizmet için yola çikanlar varsa da bunlari önümüzdeki süreçte hayallerini kursaklarinda birakiriz! Hiç kimse Trabzonlu?nun sabrini bu kadar zorlamasin! Karadeniz?de sarp kayalar var, dalgalar o kayalara hergün vuruyor. O dalgalarin bir amaci var, kayalari asip Akdeniz?e inmek? Eger siz bu insanlarin sabrini zorlarsaniz, dalgalar kayalari asarsa kimse durduramaz, bunu herkesin böyle bilmesini istiyorum!" seklinde sert ifadeler kullandi.

Levent Biçakçi seçim ertelensin teklifini kabul etmemekle çok dogru yaptigini sözlerine ekleyen Trabzonspor Ikinci Baskani kulüplere de seslenerek ??Tek hakli benim, haksizlar altimdaki insanlardir bu tezgahi kuranlardir??dedi. Haciosmanoglu kulüp yöneticilerinden dik durmalarini isteyerek, aksi takdirde her zaman egilmeye mahkum olacaklari uyarisinda bulundu.

helal olsun be isde budur haklarimizi bilen ve adam gibi savunan bir yönetim aziz yildirima duyrulur

eren_61
18.01.2006, 12:06
Imza töreni bugün 13.30'da
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/logo2.gifKulübümüzün yeni transferleri Ömer Riza, Milan Stepanov, Ahmet Sahin ve Ferhat Çökmüs için bugün imza töreni düzenlenecek.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.com/images/trans.gif</DIV>

Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde saat 13.30'da baslayacak törende oyuncularimiz kendilerini Trabzonsporlu yapacak sözlesmeleri imzalayacaklar.

resmi site trabzonspor.com dan

ahmetturk
18.01.2006, 12:06
13:30 da imzalar atilacak galiba...

Baskan yardimcisinin açiklamalarina tek kelime ile helal olsun diyorum. Her zaman arkanizdayiz... Ortaligi bos buldular ama karsilarinda kudretli dik duran egilmeyen bir Trabzonspor camiasi var. Herkesi sindirebilirler ama hirçin karadenizlileri asla...

Tmac61
18.01.2006, 12:07

13:30 smileys/smiley20.gif

UğuR
18.01.2006, 12:08
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Helal sana Haciosmanoglu

Faik Yılmaz
18.01.2006, 12:09
usaklar cenaze sebebiyle yarina ertelenmedimi bu imza isi.....

Nytre
18.01.2006, 12:09
simdi trabzonspor tv olsaydi oradan canli canli izlerdik.. futbolcularin görüslerinide dinlerdik...

Nytre
18.01.2006, 12:11
<H4 id=feature_author>18Ocak2006, 10:53</H4>

(Ajansspor Dis Haberler Servisi)

Kim tutacak Arsenal'i !..

Arsenal idari direktörü Keith Edelman, Arsenal'in yeni sezonda yeni stadyumuna geçtiginde Dünya'nin en çok gise hasilati kazanacak kulüplerinden biri olacagini açikladi..

Edelman gazetecilere yaptigi açiklamada sezonluk bilet satislari ve özel loca gelirlerinin 60.000 taraftar kapasiteli yeni stadyum için çok iyi gittigini 38.000 kapasiteli Highbury'nin ardindan büyük degisiklikler yasanacagini belirtti..

Geçen Eylül net borcunu 153 milyon pound olarak açiklayan Arsenal, yeni stadyum projesi için net 390 milyon pound haracama yapti..

Emirates Stadi'nda maç seyretmek eskissine nazaranla biraz daha pahali olacak bunun sebebi de stadyumun tamaminin elektronik sistem ve 500'ün üzerinde yüksek çözünürlüklü büyük ekranlarla kaplaniyor olmasi..

Edelman, özel loca satislarini tamamlayan Emirates'in Dünya'nin en çok kazandiran stadyumu olacagina süphesi yok..

Edelman ayrica kulüp borçlarinin tamaminin 2009-10'da da bitecegini açikladi..

Sezonluk 45.000 sezonluk bilet satacak olan Arsenal bunlardan 12.000'ini deplasman maçlari için de satacak..

Highbury ise 93 yil aradan sonra Arsenal tarafindan birakilacak..

Highbury her bir parçasi ise Arsenal taraftari tarafindan düzenlenecek hatira için açik arttirma da satilacak..

Edelman'da Highbury'deki koltugunu satin alacagini ve evine monte edecegini açikladi..

Faik Yılmaz
18.01.2006, 12:20

Arsenal idari direktörü Keith Edelman, Arsenal'in yeni sezonda yeni stadyumuna geçtiginde Dünya'nin en çok gise hasilati kazanacak kulüplerinden biri olacagini açikladi..

Edelman gazetecilere yaptigi açiklamada sezonluk bilet satislari ve özel loca gelirlerinin 60.000 taraftar kapasiteli yeni stadyum için çok iyi gittigini 38.000 kapasiteli Highbury'nin ardindan büyük degisiklikler yasanacagini belirtti..

Geçen Eylül net borcunu 153 milyon pound olarak açiklayan Arsenal, yeni stadyum projesi için net 390 milyon pound haracama yapti..

Emirates Stadi'nda maç seyretmek eskissine nazaranla biraz daha pahali olacak bunun sebebi de stadyumun tamaminin elektronik sistem ve 500'ün üzerinde yüksek çözünürlüklü büyük ekranlarla kaplaniyor olmasi..

Edelman, özel loca satislarini tamamlayan Emirates'in Dünya'nin en çok kazandiran stadyumu olacagina süphesi yok..

Sezonluk 45.000 sezonluk bilet satacak olan Arsenal bunlardan 12.000'ini deplasman maçlari için de satacak..

Highbury her bir parçasi ise Arsenal taraftari tarafindan düzenlenecek hatira için açik arttirma da satilacak..

Edelman'da Highbury'deki koltugunu satin alacagini ve evine monte edecegini açikladi..

bizda maça 20000 kisi gelsince bayiliyoruz...

adamlara bak be....smileys/smiley19.gif

uslanmazlaz
18.01.2006, 12:33
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center><T><T>
<T>
<TR>
<TD ="bold">Nytre Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999><T><T>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff><T><T>
<T>
<TR>
<TD ="text">

Arsenal ......

koltugunu satin alacagini ve evine monte edecegini açikladi..

</TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></T></TABLE>

bizda maça 20000 kisi gelsince bayiliyoruz...

adamlara bak be....http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley19.gif

adamlar ömürlük bilet satiyorlar taraftar gelior bizimde hem maça gitmioz hemde basari beklioz bu isler ilgi ile baslar diye düsünüyorum

cIlgInIm
18.01.2006, 13:01
simdi trabzonspor tv olsaydi oradan canli canli izlerdik.. futbolcularin görüslerinide dinlerdik...

iste Trabzonsporun bi eksigi daha smileys/smiley32.gif

noname
18.01.2006, 13:05

Bir de bu adamlarin kombine biletlerini almak için en az 5 yil sirada beklemek gerekiyor!

ahmetturk
18.01.2006, 13:13
Ilginç olan su baskanimiz 15 milyon euro dan falan bahsediyodu adamlarin harcadigi para 390 milyon pound eee aradaki fark... Nasil olucak bu is?

coach
18.01.2006, 13:21
Ilginç olan su baskanimiz 15 milyon euro dan falan bahsediyodu adamlarin harcadigi para 390 milyon pound eee aradaki fark... Nasil olucak bu is?

Özkan Erdem
18.01.2006, 13:27
usaklar cenaze sebebiyle yarina ertelenmedimi bu imza isi.....

Baskanimizin amcasinin cenazesi nedeniylebugüne ertelendi. Yani saat 13.30 da imzalar atilacak

Faik Yılmaz
18.01.2006, 13:35
SAGOL ARKADASIM.....

coach
18.01.2006, 13:41
uploads/coach/2006-01-18_134042_adsiz.JPG

uploads/coach/2006-01-18_134103_yi9p.JPG

darisi bizim basimiza. (arsenalin yeni stadi stad emir ates)

gerçekefsane
18.01.2006, 13:43

ekonomik güce bagli bir durum

6-7 milyon taraftariniz varsa,

100.000 üye kampanyasinda gerçeklesen üye sayisi, aidatlarinidüzenli olaraküye sayisi,Lisansli ürün satisi ne kadar, kombine bilet satisi ne kadar, Trabzonspor Dergisinin aylik satisi ne kadar, ortalama seyirci sayisi ( maçlari izleyen )

her kosulda destek, yoksa sadece Trabzonspor'luyum demekle destek bir yere kadar

önce taraftar bilinçlenecek.

ahmetturk
18.01.2006, 13:45
Arkadaslar demek istedigim 15 milyon euroya yeni stadin nasil yapilacagi. Arsenal kazikmi yemis yani...smileys/smiley18.gif

Murat'
18.01.2006, 13:50
ulan ne satd yapmisalr yaaaa

tunganyan
18.01.2006, 14:17
stada arsenal para harcamadi kii sponsor isi bu...fly emirates firmasi dunyanin en buyuk ucus firmasi....stadin ismi 11 yilliigina emirates stadyumu olduu bu kadarr yani..bizde emirates gibi olmasa da ona yakin bikaç firma bulduumuz takdirde stadyumu cok kolay yaptirabilirizzzz..yani bu is için satislardan kazanacaaimizz 10 milyon dolarin herhangi bi etkisi olmiiicakk bilginizeehttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley2.gif

Faik Yılmaz
18.01.2006, 14:31

ekonomik güce bagli bir durum

6-7 milyon taraftariniz varsa,

100.000 üye kampanyasinda gerçeklesen üye sayisi, aidatlarinidüzenli olaraküye sayisi,Lisansli ürün satisi ne kadar, kombine bilet satisi ne kadar, Trabzonspor Dergisinin aylik satisi ne kadar, ortalama seyirci sayisi ( maçlari izleyen )

her kosulda destek, yoksa sadece Trabzonspor'luyum demekle destek bir yere kadar

önce taraftar bilinçlenecek.

cIlgInIm
18.01.2006, 14:32
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/170106idman2.jpghttp://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/170106idman2.jpg

resimde görültügü gibi hasan zeybek havasi ile nasil top saklanira bir örnek göstermis idmanda smileys/smiley4.gifEdited by: cIlgInIm

krilov
18.01.2006, 14:41
Giresunspor Basin Sözcüsü Ali Yaraman, Emre Karaman'in satildigi yönündeki haberlerin gerçegi yansitmadigini belirterek, ?Gerçekle alakasi olmayan bu durum karsisinda açiklama yapmak durumunda kaldik? dedi. Emre Karaman konusunda asilsiz haber yapanlara ates püsküren Basin Sözcüsü Yaraman, ?Bir gazetede çikan haberde futbolcumuz Emre Karaman'in Trabzonspor'a sözünün verildigi, Trabzonsporlu yöneticilerin Giresun'a geldigi, kulüp baskanimiz Sayin Fatih Kitapçi ve bazi yöneticilerin hazir bulundugu bir ortamda görüsmeler yapildigi, Emre'nin transferi için bizlerin okey verdigi, böylelikle de anlasmanin yapildigi, sezon sonuna kadar genç oyuncumuzun Giresunspor'da kalacagi sarti oldugu ifade edilmektedir. Bu haber, tamamen asilsizdir? diye konustu.Giresunspor?a Hizmet Edecek Emre Karaman için bugüne kadar hiçbir kulübe söz vermediklerini ve bu oyuncunun sezonun ikinci yarisinda da Giresunspor'un formasini terletecegini belirten Basin Sözcüsü Ali Yaraman, ?Emre Karaman, Giresunspor'un yetistirdigi ve her zaman övgü ile bahsedecegi evladidir. Uzun yillar Giresunspor'a hizmet edecektir. Genç oyuncumuzun kulübümüzle olan sözlesmesi devam etmektedir. Kendisini birakmayi düsünmüyoruz. Emre de takimdan ayrilmayi düsünmüyor. Emre dahil hiçbir oyuncumuzla yollarimizi ayirmayacagiz. Ancak zamani geldiginde Emre'nin ve Giresunspor'un menfaatleri düsünülerek gerekenin yapilacagindan kimsenin kuskusu olmamasini tüm camiaya duyuruyoruz. Bizlere inanan ve destek veren herkesin bunu böyle bilmesini istiyoruz? seklinde konustu.

Günebakis gazetesinden...

Emre'ye bak ne kiymetliymis...

MahmutHSO
18.01.2006, 14:46
Emre de takimdan ayrilmayi düsünmüyor

Bak sen su ise Emre ömrünün sonuna kadar Giresunspor da kalmak istiyormus.

Trabzonspor da neymis canim.smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

gurbetçi 61
18.01.2006, 14:47
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/170106idman2.jpg

yürübe hasan kim tutar seni,

krilov
18.01.2006, 14:47
Günebakis Gazetesi ile devam edeim....
Özkan Sümer döneminde çok istenmisti ama alinamamisti. Gineli yine listenin <?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />
basina oturdu! Trabzonspor yönetimi Tomas Jun?un gitmesiyle birlikte forvete
takviye yapacak. Gineli forvet Sambegou Bangoura?da listeye girdi. Lujiboja
plase, Pascal, Samaras, Keita, Frei, Hossam alternatif isimler olarak gündemdeki
yerlerini koruyorlar.
Güçlü Forvet
Trabzonspor Yönetimi, kaliteli bir forvet almak için kollari sivarken, Tomas
Jun?un Nürnberg?le sözlesme imzalamasi halinde gündemdeki ilk ismin Özkan
Sümer?in 2001-2002 sezonunda izlenip çok begendigi Gineli forvet Sambegou
Bangoura oldugu kaydedildi. O dönemde Ahmet Agaoglu tarafindan çok gizli bir
sekilde Istanbul?a kadar bile getirilen ama daha sonra yabanci oyuncu
bosaltilamadigi için geri gitmek zorunda kalan Bongoura? Ingiltere?nin Stoke City
takiminda forma giyiyor. Bu futbolcu daha güçlü bir takima transfer olmayi
istiyor.
Lujiboja Alternatif
Belçika?nin Lockeren takiminda forma giyerken begenile Bangoura simdi Ingiltere
1. Lig takimlarindan Stoke City?nin formasini giyiyor. Bu futbolcunun gelmeye çok
sacak baktigi belirtildi. Bangoura?nin alternatifinin ise PSG?den, Almanya?nin
Stuttgart takimina geçen Danijel Lujiboja oldugu kaydedildi. Bu iki ismin disinda
Heerenvee?in Yunan forveti Samaras, Misirli Hossam, Malili Keita, yine Gineli
Pascal Feindauno, Isviçreli Alexsander Frei?da gündemdeki yerlerini koruyorlar.
Baskan Nuri Albayrak, yabanci transferini mutlaka yapacaklarini ifade etti.
Kayseri?den Fatih Istendi
Volkan Bekiroglu?nun, Malatyaspor?a verilmesinden sonra sol kanatta büyük sorun
yasayan Trabzonspor?un gündemine Kayserispor?un basarili oyuncusu Fatih Ceylan
geldi. Transferi Nuri Albayrak?in yürüttügü ifade edildi. Denizli?li Mustafa
Keçeli, Erciyesporlu Ömer Közen, G. Birligi?nden Ugur Boral ve Ankaragücü?nden
Umut Bulut?un gündemdeki yerlerini koruduklari belirtildi. Her an bir ikisinin
imza atabilecegi kaydedildi.
Kerem Yilmaz Arastirmasi
Öte yandan Trabzonspor yönetimi, yabanci transferinin yaninda yerli ve gurbetçi
oyuncularla ilgili de genis bir arastirma baslatti. Özellikle Hollanda?nin
Rothendam takiminda forma giyen orta saha oyuncusu Kerem Yilmaz?in yakin takibe
alindigina isaret edildi. Oyun kurucu olarak görev yapan ve henüz 21 yasinda olan
Kerem?in teknik kapasitesinin çok yüksek ve ayni zamanda da mücadeleci bir yapiya
sahip oldugu vurgulandi.

</DETAILS>

Özkan Erdem
18.01.2006, 14:54
günebakis da tadini kaçirdi..

İleli
18.01.2006, 14:55
Bangourayi unutmus degilim ne topcu bee adam belcika ligine sigmiyordu resmen onune gelene cakardi nerdeysesmileys/smiley4.gif...simdi ingilterenin 2.llig takimina gitmis sasirdim ona ...

Bangourada Gineli Yattara gibi!!!

http://www.sportwereld.be/Assets/Images_Upload/NBSV_C4GOURA.MM.jpg

sbay
18.01.2006, 14:57
dün laquintayi alacagimiz yaziyodu g.bakista kuyruklu asparagasinda bu kadari

sbay
18.01.2006, 14:59
uploads/coach/2006-01-18_134042_adsiz.JPG

uploads/coach/2006-01-18_134103_yi9p.JPG

darisi bizim basimiza. (arsenalin yeni stadi stad emir ates)

cok bomba bi stad omus ya bizde 30 bin kisiligini yapsak ne yakisirdi ya

BDiler61
18.01.2006, 15:08
bizim imza sov ne oldu ses yok hala

ozcan_asanoglu
18.01.2006, 15:09
Trabzonspor'dan imza sov !..

Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde kulüp baskan yardimcisi Ibrahim Ethem Haciosmanoglu'nun hazir bulundugu imza töreninde, Denizlispor'dan Ömer Riza ile 1 yili opsiyonlu 2.5 yil, Isviçre'nin Young Boys takimindan Ferhat Çökmüs ile 2 yili opsiyonlu 4.5 yil, Istanbul Büyüksehir Belediyespor'dan kaleci Ahmet ile 3 yil, Sirbistan Karadag'in Vojvodina takimindan Milan Stepanov ve altyapidan Aykut Akgün ile 4.5 yilligina sözlesme imzalandi.

Haciosmanoglu, imza töreninde yaptigi açiklamada, sözlesme imzaladiklari oyuncularin Trabzonspor'a hizmet edecegine inandiklarini belirterek, ''Gönülden, severek geldiler. Ikinci yari Trabzonspor'un basarisinda katkilari olacagina inaniyoruz. Hocamizin dedigi gibi (Yüregini sahaya koyan, adam gibi oynayan) oyuncular aldik. Camiaya hayirli olsun.''

Haciosmanoglu, gözden çikardiklari Çek oyuncu Tomas Jun'un Almanya'nin Nünberg takimiyla anlastigini ifade ederek, ''Ancak kulüpler arasindaki iliskiler biraz yavas yürüyor. Jun'u kiralik veya bonservisiyle satacagiz. Bunun kesinlesmesinden sonra bir yabanci oyuncu daha alacagiz'' diye konustu.

--------------------------------

imzalar atildi...müjdeyi de aldik en kisa sürede bekliyoruz golcüyü...

Tmac61
18.01.2006, 15:18
imzalar atildi fakat textlerin ve fotograflarin sayfayi girilmesini bekliyoruz az daha sürer...</span><br style="font-weight: bold;">

eren_61
18.01.2006, 15:21
ya biz neye inancagimizi sasirdik.hergün baska birini transfer ediyoz ama alacagimiz sadece bir kisi oda tomas giderse.smileys/smiley11.gif

Salih Yazıcı
18.01.2006, 15:33
<T>
<BLOCKQUOTE id=aba1fd63>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde kulüp baskan yardimcisi Ibrahim Ethem Haciosmanoglu'nun hazir bulundugu imza töreninde, Denizlispor'dan Ömer Riza ile 1 yili opsiyonlu 2.5 yil, Isviçre'nin Young Boys takimindan Ferhat Çökmüs ile 2 yili opsiyonlu 4.5 yil, Istanbul Büyüksehir Belediyespor'dan kaleci Ahmet ile 3 yil, Sirbistan Karadag'in Vojvodina takimindan Milan Stepanov ve altyapidan Aykut Akgün ile 4.5 yilligina sözlesme imzalandi.

Haciosmanoglu, imza töreninde yaptigi açiklamada, sözlesme imzaladiklari oyuncularin Trabzonspor'a hizmet edecegine inandiklarini belirterek, ''Gönülden, severek geldiler. Ikinci yari Trabzonspor'un basarisinda katkilari olacagina inaniyoruz. Hocamizin dedigi gibi (Yüregini sahaya koyan, adam gibi oynayan) oyuncular aldik. Camiaya hayirli olsun.''

Haciosmanoglu, gözden çikardiklari Çek oyuncu Tomas Jun'un Almanya'nin Nünberg takimiyla anlastigini ifade ederek, ''Ancak kulüpler arasindaki iliskiler biraz yavas yürüyor. Jun'u kiralik veya bonservisiyle satacagiz. Bunun kesinlesmesinden sonra bir yabanci oyuncu daha alacagiz'' diye konustu. </TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE></BLOCKQUOTE>

UğuR
18.01.2006, 15:34
THOMAS JUN git artik ama giderken hiç olmazsa yari parani kurtaralim biz de isimize bakalim yeni bir golcü alalim.

imported_gökhan61
18.01.2006, 15:35
trabzonun en iyi transferi ömer riza bence daha iyileri için para lazim ...ben anlam veremiyorum 5 ve ya 6 tane oyuncu alacagina git iki tane yildiz oyuncu al be kardesim kadroyu kuvvetlendir böyle olmaz daha çok sayiklariz sampiyonlugu aci ama gerçek....

tunganyan
18.01.2006, 15:36
diger yerlerde Halilhodzic Stepanov'a özel program uyguluyor diyo.???

http://www.yenicaggazetesi.com.tr/haber_resimleri/2006/01/18/m2.jpg Trabzonspor?da çirkin tezgah

?Bosnali mücahit? teknik adami kaçirmak için,
getirilen ikinci sinif bir Sirp oyuncuyu ?Oynatacaksin?
baskisi yapiliyor.

Önceki yönetimin takimin basina getirdigi Halilhodziç, Bosna?da Sirplar?a karsi kahramanca savasirken malini mülkünü feda etmis. ?Mücahit? payeli teknik adamin su siralar yeni yönetimle arasinda soguk savas var.

Halilhodziç?le çalismak istemeyen yeni yönetim tazminati yüzünden göndermeyi göze alamayinca çirkin bir tezgaha basvurdu. Aldiklari Sirp oyuncuyu oynatmasi için hocaya baski yapip istifaya zorluyor.

Mücahit Vahid?e Sirp futbolcu!

Halilhodziç, Bosna-Sirp savasinda malini, mülkünü ülkesine feda edip ?mücahit? pâyesini aldi. Onu göndermek isteyen Trabzon yönetimi ise 2.sinif bir Sirp oyuncuyu revâ gördü .

Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodziç bugünlerde çok üzgün. Zira baskan Nuri Albayrak?in seçilmeden önce verdigi ?yildiz futbolcu? sözünün yerine getirilmeyecegini anladi.

Üstüne üstlük bir de, Sirbistan-Karadag?in siradan takimlarindan Vojvodina Novi Sad?da oynayan ikinci sinif Sirp oyuncu Stepanov zorlamasi yapilinca çileden çikti. Bosna Hersek?in büyük yaralar aldigi Sirplar?la yapilan savasta ülkesine malini, mülkünü, parasini, herseyini vererek büyük fedakarlik yapan, bundan dolayi da Bosna?da milli kahraman gibi görülüp ?mücahit? lakabini alan Vahid Halilhodziç?in, yakin çevresine ?Bana yildiz futbolcu sözü verdiler ama almadilar. Ondan vazgeçtim, sanki garezine yapar gibi bir de Sirp futbolcu transfer ettiler. Gitmemi istiyorlar. Ancak bunun bir bedeli oldugunu kimse unutmasin. Moralim çok bozuk? dedigi ögrenildi. Bosnak çalistiricinin antrenmanlarda çok çalisan Stepanov?la hiç ilgilenmedigi, Sirp futbolcuya sürekli sirtini döndügü belirtildi. Halilhodziç?in geçtigimiz günlerde Paris Saint Germain Kulübü?yle yaptigi hukuk savasindan 3.5 milyon avro kazandigini unutmayan Bordo Mavili yönetimin, açiklamalarindan rahatsizlik duydugu Bosnak hocayi göndermek istedigi, tazminat ödememek için de yildirma taktigi uyguladigi öne sürülüyor.

Tmac61
18.01.2006, 15:42
haydiiiiiiiiiismileys/smiley11.gif

Küçükalioğlu
18.01.2006, 15:42

http://www.yenicaggazetesi.com.tr/haber_resimleri/2006/01/18/m2.jpg Trabzonspor?da çirkin tezgah

baskisi yapiliyor.

Önceki yönetimin takimin basina getirdigi Halilhodziç, Bosna?da Sirplar?a karsi kahramanca savasirken malini mülkünü feda etmis. ?Mücahit? payeli teknik adamin su siralar yeni yönetimle arasinda soguk savas var.

Halilhodziç?le çalismak istemeyen yeni yönetim tazminati yüzünden göndermeyi göze alamayinca çirkin bir tezgaha basvurdu. Aldiklari Sirp oyuncuyu oynatmasi için hocaya baski yapip istifaya zorluyor.

Halilhodziç, Bosna-Sirp savasinda malini, mülkünü ülkesine feda edip ?mücahit? pâyesini aldi. Onu göndermek isteyen Trabzon yönetimi ise 2.sinif bir Sirp oyuncuyu revâ gördü .

Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodziç bugünlerde çok üzgün. Zira baskan Nuri Albayrak?in seçilmeden önce verdigi ?yildiz futbolcu? sözünün yerine getirilmeyecegini anladi.

Üstüne üstlük bir de, Sirbistan-Karadag?in siradan takimlarindan Vojvodina Novi Sad?da oynayan ikinci sinif Sirp oyuncu Stepanov zorlamasi yapilinca çileden çikti. Bosna Hersek?in büyük yaralar aldigi Sirplar?la yapilan savasta ülkesine malini, mülkünü, parasini, herseyini vererek büyük fedakarlik yapan, bundan dolayi da Bosna?da milli kahraman gibi görülüp ?mücahit? lakabini alan Vahid Halilhodziç?in, yakin çevresine ?Bana yildiz futbolcu sözü verdiler ama almadilar. Ondan vazgeçtim, sanki garezine yapar gibi bir de Sirp futbolcu transfer ettiler. Gitmemi istiyorlar. Ancak bunun bir bedeli oldugunu kimse unutmasin. Moralim çok bozuk? dedigi ögrenildi. Bosnak çalistiricinin antrenmanlarda çok çalisan Stepanov?la hiç ilgilenmedigi, Sirp futbolcuya sürekli sirtini döndügü belirtildi. Halilhodziç?in geçtigimiz günlerde Paris Saint Germain Kulübü?yle yaptigi hukuk savasindan 3.5 milyon avro kazandigini unutmayan Bordo Mavili yönetimin, açiklamalarindan rahatsizlik duydugu Bosnak hocayi göndermek istedigi, tazminat ödememek için de yildirma taktigi uyguladigi öne sürülüyor.

bu nedir kardesim heryerden bi kulp takiyolar trabzonuma yuh ki ne yuhhhsmileys/smiley5.gif

UğuR
18.01.2006, 15:44
Haberin dogrulugu tartisilir.Benim bildigim sirp Milan i Vahid Hoca istedi diye alindi.Hangisi dogru tartisilir

sbay
18.01.2006, 15:44
bence halilhodzic bu oyuncu(stepanov) geldigi gün istifa ederdi smileys/smiley20.gif

BDiler61
18.01.2006, 15:45
bu basina simdi küfür edecegim olmayacak ne biçim haber simdi bu

ozcan_asanoglu
18.01.2006, 15:45
bu yeniçag gazetesinin yaptigi tek kelimeyle igrençlik....bu futbolcuyu hoca bizzat takip ettirdi ve alinmasini istedi....bu kadar mi senaryo uydurulur...

Tmac61
18.01.2006, 15:48
"Yeniçag"

Bayagi bir siyaset girer bu konuya en iyisi bakmadan diger sayfaya geçin...

Dikkate almaya degmez...

sbay
18.01.2006, 15:48
yeniçag yenisafakin en önemli rakibi yenisafakta bizim baskanin bildigim kadariyla. yipratmak icin yapilmis bencesmileys/smiley20.gif

Özkan Erdem
18.01.2006, 15:49
Eski yönetimden de bu oyuncuyu istemis Vahid Hoca, artik nereye siçrayacagini sasirdi bu basin. Yaziklar olsun böyle gazetecilige.

Basin toplantisinda baskana varanakadarherseyi açik açik söyleyen vahid hoca sirp oyuncuyu istemedim diyemezmiydi ? Ama ne dedi genç bir yildiz aldik dedi. Biraz düsünüp, tartip haber yazmak gerek. Suni gündem olusturup kargasa yaratma pesindekilere en güzel cevabi sahada vermek dilegiyle..

The Legend
18.01.2006, 15:52
stepanovu bizzat hoca istemistir.

bu haberleri nasiluyduruyor bu ............ler anlamak mümkün degil.smileys/smiley7.gif

selimberkan
18.01.2006, 15:53
bu nedir yaa.........

Tmac61
18.01.2006, 15:54
tmac61 farkiylasmileys/smiley1.gif

http://img388.imageshack.us/img388/4032/4501541ku.jpg

tunganyan
18.01.2006, 15:55
benihtimal vermiyorum.sebepler:

1- böyle bi durum olsa Halilhodzic aninda bunu söylerdi.(lafini esirgemedigini biliyoruzsmileys/smiley36.gif)

2- böyle bi durum olsa idmani izleyen taraftarimiz 10 dakkada anlardi

3- böyle bi durum olsa fotomaç muhabiri bunu görse hemen katliama baslardi.

4- haberin sonunda Halilhodzic'in adamla ilgilenmedigi yaziyor.ama Stepanov'a özel program uygulaniyormus.

fincher

[IMG]style="BORDER-RIGHT: #ffc6b4 2px solid; BORDER-TOP: #ffc6b4 2px solid; BORDER-LEFT: #ffc6b4 2px solid; BORDER-BOTTOM: #ffc6b4 2px solid" hspace=5 src="http://www.yenicaggazetesi.com.tr/haber_resimleri/2006/ 01/18/m2.jpg" align=right vspace=5 border=2&gt; Trabzonspor?da çirkin tezgah
&lt;P align=justify&gt;&lt;FONT style="FONT-SIZE: 11px" face=verdana&gt;?Bosnali mücahit? teknik adami kaçirmak için, getirilen ikinci sinif bir Sirp oyuncuyu ?Oynatacaksin? baskisi yapiliyor.Önceki yönetimin takimin basina getirdigi Halilhodziç, Bosna?da Sirplar?a karsi kahramanca savasirken malini mülkünü feda etmis. ?Mücahit? payeli teknik adamin su siralar yeni yönetimle arasinda soguk savas var. Halilhodziç?le çalismak istemeyen yeni yönetim tazminati yüzünden göndermeyi göze alamayinca çirkin bir tezgaha basvurdu. Aldiklari Sirp oyuncuyu oynatmasi için hocaya baski yapip istifaya zorluyor. Mücahit Vahid?e Sirp futbolcu!Halilhodziç, Bosna-Sirp savasinda malini, mülkünü ülkesine feda edip ?mücahit? pâyesini aldi. Onu göndermek isteyen Trabzon yönetimi ise 2.sinif bir Sirp oyuncuyu revâ gördü .Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodziç bugünlerde çok üzgün. Zira baskan Nuri Albayrak?in seçilmeden önce verdigi ?yildiz futbolcu? sözünün yerine getirilmeyecegini anladi. Üstüne üstlük bir de, Sirbistan-Karadag?in siradan takimlarindan Vojvodina Novi Sad?da oynayan ikinci sinif Sirp oyuncu Stepanov zorlamasi yapilinca çileden çikti. Bosna Hersek?in büyük yaralar aldigi Sirplar?la yapilan savasta ülkesine malini, mülkünü, parasini, herseyini vererek büyük fedakarlik yapan, bundan dolayi da Bosna?da milli kahraman gibi görülüp ?mücahit? lakabini alan Vahid Halilhodziç?in, yakin çevresine ?Bana yildiz futbolcu sözü verdiler ama almadilar. Ondan vazgeçtim, sanki garezine yapar gibi bir de Sirp futbolcu transfer ettiler. Gitmemi istiyorlar. Ancak bunun bir bedeli oldugunu kimse unutmasin. Moralim çok bozuk? dedigi ögrenildi. Bosnak çalistiricinin antrenmanlarda çok çalisan Stepanov?la hiç ilgilenmedigi, Sirp futbolcuya sürekli sirtini döndügü belirtildi. Halilhodziç?in geçtigimiz günlerde Paris Saint Germain Kulübü?yle yaptigi hukuk savasindan 3.5 milyon avro kazandigini unutmayan Bordo Mavili yönetimin, açiklamalarindan rahatsizlik duydugu Bosnak hocayi göndermek istedigi, tazminat ödememek için de yildirma taktigi uyguladigi öne sürülüyor. </font>
o.ç smileys/smiley7.gif

sbay

giyecekleri numaralar belli mi acaba Edited by: sbay

oflubektas
18.01.2006, 15:57
Zaten Vahid Hoca asirlarca beraber yasadiklari bir halktan futbolcu almis. Inter'de oynayan Mihajloviç gibi fasist tipler disinda her Bosnak HocaYugoslavya kökenli futbolcularlaçalismak ister.Miloseviç,Karadziç ve ........lerinin yaptiklarini bu islerle alakasi olmayan 22 yasindaki birine yüklemek te gazetenin özel bir marifeti olsa gerek. Edited by: oflubektas

Özkan Erdem
18.01.2006, 15:57

stepanov sahiplendi yenilerismileys/smiley36.gif

Tmac61
18.01.2006, 15:58
Nolari belli Sortlarda

Yine Tmac61 Farkiyla smileys/smiley1.gif

http://img15.imageshack.us/img15/9167/4501530fo.jpg

Edited by: Tmac61

oflubektas
18.01.2006, 15:59

giyecekleri numaralar belli mi acaba

Dönün bakaym sirtunuzi.smileys/smiley1.gif

The Legend
Tmac61 Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999><T>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff><T>
<T>
<TR>
<TD ="text">tmac61 farkiylahttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gif

</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>

aykutun boyu epey uzunmus.bu çocuk forvette mi oynuyor ? eger öyleyse tamaradigimiz santrafor tipinde.Edited by: The Legend

tunganyan

stepanov sahiplendi yenilerismileys/smiley36.gif

aynen. adam amma sarilmis.sanki yillardir taniyo.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif

onurkaradeniz
18.01.2006, 16:00
güzel bi görüntü insaallah hepsi faydali olur smileys/smiley1.gif

sbay
18.01.2006, 16:02
ömer riza kac giyiyo yaw tamami görünmüyo 27 mi? Edited by: sbay

Özkan Erdem
18.01.2006, 16:02
o sortlardaki numaralar yanlis olabilir çünkü;

23 - Ali Güzeldal - Ferhat'in sortu

27 - Ergin Keles - Ömer riza'nin sortu

Ayrica Stepanov 55 numara giyecek diye açiklandi ama sort 14 numara.. Bu kadar yanlislik fazla degil mi ? smileys/smiley36.gif

Resmi sitede haberi çiksin muhtemelen orada söyleyecektir.

Tmac61
18.01.2006, 16:03
Sira gecesi masallah

http://img12.imageshack.us/img12/9000/4501511jx.jpg

The Legend
18.01.2006, 16:05
tmac61 fotolara devamsmileys/smiley2.gif

Tmac61
Haciosmanoglu: ?Futbolda hakkin ve adaletin hakim olmasini istiyoruz?</font>

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/180106ibrahim.jpgBaskan
Yardimcimiz Ibrahim Ethem Haciosmanoglu, yarin baslayacak Futbol
Federasyonu seçimleriyle ilgili gündemdeki konulari degerlendirdi.

<div align="center">http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</div>

Futbol Federasyonu Baskanvekili Hasan Dogan?in son günlerdeki
açiklamalarina dikkat çeken Haciosmanoglu, ?Biz Türk futbolunda hakkin
ve adaletin hakim olmasini istiyoruz Hasan Dogan?in açiklamalarini
hayretle izliyorum?? dedi. Kulüpler Birligi?nden Ayhan Bermek isminin
çikmadiginin altini çizen Haciosmanoglu, ??Birlik, hür iradesiyle
kararini vermisti. Ancak Dogan, 1,5 senelik hizmetlerinin karsiligi
olarak Kulüpler Birligi?nin kararinda degisiklik yaptigini söylüyor.
Halbuki kongre kararini alan da kendileriydi. Bu açiklamanin mantigini
anlamak mümkün degil? diye konustu.

?Türk sporu hiç bu kadar dibe vurmamisti?

Ibrahim Haciosmanoglu sunlari söyledi: ??Türk sporu sportif ve
ahlaki manada son 1,5 senede hiç bu kadar dibe vurmamisti. Bunun
nedenine baktigimiz zaman sanki tek suçlu Baskan Levent Biçakci,
yanindakiler ise basarili gibi gösterilmek isteniyor. Herkesin
sorumluluk almasinin zamani gelmistir. Basarisiz insanlarin tekrar
futbola yön verme düsüncesinde olmasini da yersiz buluyorum??.

<b style="color: rgb(204, 0, 0);">?Hak yemeyiz, hakkimizi yedirmeyiz?[/b]
</span>

Haciosmanoglu, Haluk Ulusoy?u Trabzonlu oldugu için degil adaylar
arasinda Türk futbolunu en iyi yönetecegine inandiklari için
desteklediklerine dikkat çekerek, ?Bizim sonuçtan dolayi bir endisemiz
yok. Kimsenin hakkini yemeyiz, kimseye de hakkimizi yedirmeyiz. Sadece
bize karsi degil, çevremizde olan haksizliklara da karsi koyacak
güçteyiz.? açiklamasini yapti.

?Suçu sabit görülmeden kimse suçlu ilan edilemez?

Spordan Sorumlu Devlet Bakani ve Basbakan Yardimcisi Mehmet Ali
Sahin?in ilk açiklamalarini olumlu buldugunu ifade eden Haciosmanoglu,
?Fakat sonraki süreci kabul edemiyorum. Elbette suç islemis bir kisi
bunun bedelini öder. Yetkili insanlarin bu suçlamalari tekrar tekrar
gündeme getirmesinin olayin degerini düsürdügüne inaniyorum. Ayrica,
kimse suçu sabit görülmeden suçlu ilan edilemez. Eger aklanirsa bu
baskilarin ve haksizliklarin bedeli nasil ödenecek?? ifadesini
kullandi.

?Bakan Sahin?e yakismadi?

Haciosmanoglu sözlerini söyle tamamladi: ?Iki senedir gönüllerin
sampiyonu olarak ligi ikinci sirada bitiren takimimizin, geçen sene
oynadigi bir maç öncesinde ?Fenerbahçe bizi Avrupa?da daha iyi temsil
eder? diyerek görüs bildiren Sahin?e, devletin üst kademesinde tarafsiz
kalmasi gereken bir insana, bu açiklama hiç yakismamistir. Sonra da
bizim basimiza çorap örülmüstür?.</span>

onurkaradeniz
yürü be çok hosuma gitti bu yöneticimizin konusmalari masaya yumrugunu vuracak bi adama benziyosmileys/smiley32.gifEdited by: onurkaradeniz

BDiler61
18.01.2006, 16:06
hayirli olsun

The Legend
18.01.2006, 16:06
Ali Albayrak topraga verildi
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/180106cenaze.jpgPazartesi aksami vefat eden Baskanimiz Nuri Albayrak?in amcasi Ali Albayrak, bugün Of Merkez Çarsi Camii?nde kilinan cenaze namazinin ardindan Of Ilçesi Ballica Beldesi?ndeki Albayrak Aile Kabristani?na defnedildi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

tunganyan
18.01.2006, 16:08
uploads/tunganyan/2006-01-18_161304_222.jpgEdited by: tunganyan

Tmac61
18.01.2006, 16:12
Geciktin topraksmileys/smiley4.gif

Hekimoğlu
18.01.2006, 16:13
resmi site geriden geliyo yine:)

tunganyan
18.01.2006, 16:14
caktirmasmileys/smiley36.gif

Özkan Erdem
Yeniler resmen Trabzonsporlu oldu
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/180106imza.jpgKulübümüzün yeni transferleri Milan Stepanov, Ömer Riza, Ahmet Sahin, Ferhat Çökmüs ve altyapidan yetisen genç oyuncumuz Aykut Akgün bugün saat 13.30?da Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde düzenlenen törenle kendilerini resmen Trabzonsporlu yapan sözlesmeye imza attilar.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Seçilmis ve yüregini ortaya koyan futbolcular
Törene katilan Baskan Yardimcimiz Ibrahim Ethem Haciosmanoglu, yeni oyuncularin Trabzonspor?a iyi hizmet edeceklerine inandiklarini ifade ederek, ??Ikinci yaridaki basarilarimizda onlarin da katkilari olacagini biliyoruz. Hepsi hocamizin degerlendirmeleri ve raporlari dogrultusunda seçilmis, yüregini sahaya koyan futbolcular. Transferlerin hayirli olmasini diliyorum? dedi.

Ömer Riza: "Hedefimiz büyük"
Imza sonrasinda oyuncularimiz, transferleriyle ilgili açiklamalarda bulundular. Trabzonspor?a geldigi için kendisini çok mutlu hissettigini söyleyen Ömer Riza, ??Büyük bir camiaya ve daha önemli bir takima geldim. Ikinci devre hedeflerimiz büyük. Ligi üst siralarda bitirmek istiyoruz. Eski ve yeni oyuncularla bir arada insallah basaracagiz.? diye konustu.

?Fatih?le iyi isler yapacagiz?
Fatih Tekke?yle yan yana oynayacagi hatirlatilan Ömer, ?Fatih milli takimda da oynayan çok önemli bir oyuncu. O?nu bir çok kez seyrettim. Benim için onunla birlikte oynamak da önemli. Birlikte çok iyi isler yapacagimiza inaniyorum? görüsünü seslendirdi.

Stepanov: "Herkes mükemmel"
Yabanci transferimiz Stepanov, Trabzonspor?un çok iyi bir teknik direktörü ve iyi bir oyuncu kadrosu bulunduguna dikkat çekti. Stepanov, ??Buraya gelerek kariyerimde asama kaydedecegime eminim. Trabzon?da ilk haftami geçiriyorum ve gerek sehirdeki gerekse kulüpteki herkesin mükemmel oldugunu söyleyebilirim?? ifadesini kullandi. Genç futbolcu, Halilhodzic?in iyi bir eski golcü, basarili bir teknik adam olduguna da dikkat çekerek gelisiyle ilgili sunlari söyledi: ??Önce Cemsir Hoca?nin bilgileri dogrultusunda CV?me ulasilmis, kasetlerim izlenmis, elde edilen olumlu fikirlerin ardindan canli seyredildikten sonra transferime karar verilmis??

Hedefi milli takim
Kaleci Ahmet Sahin, kendisine güvenenleri mahcup etmeyip, formayi alacagini ve milli takima kadar yükselmek istedigini belirtirken, ilk kez profesyonel sözlesme imzalayan PAF Takim oyuncumuz Aykut Akgün ise kendisini egiten altyapi hocalarina tesekkür etti.

?Trabzonspor?da oynamak gurur verici?
Ferhat da Trabzonspor?da futbol oynamanin kendisi için gurur vericigi oldugunu söyleyerek, ?Umarim kulübümle sampiyonluk yasarim ve Avrupa kupalarinda mücadele etme firsati yakalarim? açiklamasini yapti.

Kontrat süreleri
Bu arada, Stepanov?un 4,5 , Ahmet Sahin?in 3, Ömer Riza?nin bir yili opsiyonlu 3,5, Ferhat?in ise 2 yili opsiyonlu 2,5 yillik sözlesme imzaladiklari belirtildi.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/180106imza1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/180106imza2.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/180106imza3.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/180106imza4.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/180106imza5.jpg
</CENTER>

The Legend
Yeniler resmen Trabzonsporlu oldu
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/180106imza.jpgKulübümüzün yeni transferleri Milan Stepanov, Ömer Riza, Ahmet Sahin, Ferhat Çökmüs ve altyapidan yetisen genç oyuncumuz Aykut Akgün bugün saat 13.30?da Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde düzenlenen törenle kendilerini resmen Trabzonsporlu yapan sözlesmeye imza attilar.
Edited by: The Legend

Taner Gündoğdu
18.01.2006, 16:17
stepanov ömer rizadan bir kaç beden büyük galiba smileys/smiley36.gif

Tmac61
2. Mükerrer oldu millet heyecan yapmayin site çökecek yakinda...smileys/smiley36.gif

ozcan_asanoglu
bu arada 34 numarali formadan kurtaramadik gitti...kaleci Ahmet'in no.su 34..bu istanbuldan gelenler ne kadar seviyor bu istanbulu ki 34 ü birakimiyorlar, hayret ya...

Tmac61
18.01.2006, 16:19
Giyemez ayni senede 2 farkli kisi...

Bi kansizdan kurtulduk 2.si ni istemez...

coach
18.01.2006, 16:22
SIZ BENIM KOÇLARIMI GÖRDÜNÜZ MÜ ?uploads/coach/2006-01-18_162205_adsiz.JPG

tunganyan
18.01.2006, 16:23
Sira gecesi masallah

sag taraftakiler poz veriyo.soldakiler anlasma sartlarini okuyo galiba.

sagdakiler ithal,soldakiler yerlismileys/smiley36.gif

Özkan Erdem
18.01.2006, 16:23
Giyemez ayni senede 2 farkli kisi...

Bi kansizdan kurtulduk 2.si ni istemez...

Giyebiliyor ; Fatih Akyel 14 - Özgür Bayer 14

Ancak o üzerlerindeki kendi numaralari degil..

Stepanov 55 giyecek.

Hekimoğlu
18.01.2006, 16:24
ben bu haciosmanoglu'nu tuttum.icraatçi bir adama benziyor dedikleri lafta kalmaz,kulübümüzün hakkini sonuna kadar koruyacaklar buna inaniyorum.

Tmac61
18.01.2006, 16:25
Milan Halil hoca hakkinda söyledikleri az önceki haberi çürütüyor;</span>

??Önce Cemsir Hoca?nin bilgileri dogrultusunda CV?me ulasilmis,
kasetlerim izlenmis, elde edilen olumlu fikirlerin ardindan canli
seyredildikten sonra transferime karar verilmis??</span>

sbay
18.01.2006, 16:25
ayni numaralar giyilmez bence hatta haberi bile cikti F. Akyel 4 numara istemis eller giydigi icin verilememis

eren_61
18.01.2006, 16:26
Sira gecesi masallah

sagdakiler ithal,soldakiler yerlismileys/smiley36.gif bu en soldaki adam kim yaa

sbay
18.01.2006, 16:27
ben bu haciosmanoglu'nu tuttum.icraatçi bir adama benziyor dedikleri lafta kalmaz,kulübümüzün hakkini sonuna kadar koruyacaklar buna inaniyorum.

evet ön plana cikmaya basladi ben hasim sayitoglundan bekliyodum bu cikti

hamucera
18.01.2006, 16:28
bu kadar abartmayalim ya jun gelincede aynisi olmustu hadi hayirlisi oda bi kiralansada uzun bi santrafor alsak tam olacak uzun hizli teknik. hepsi bi arada olsun iyi olsun

The Legend
18.01.2006, 16:28
eren_61

altyapidan yetisen genç oyuncumuz Aykut Akgün

Tmac61
18.01.2006, 16:29
Hayirli olurlar gidenleri aratmazlar insallah...</span><br style="font-weight: bold;">
<br style="font-weight: bold;">
Amin</span> smileys/smiley1.gif

Erdinç Dilek
18.01.2006, 16:29
alt yapidan Aykut isimli genç bir arkadasimiz galiba

sbay
18.01.2006, 16:30
Sira gecesi masallah

bu en soldaki adam kim yaa

alt yapidan aykut aygün olmasi lazim

ÇaGaTaY
18.01.2006, 16:31
yeni transfer haberi yokmu?

tunganyan
18.01.2006, 16:33

yeni haber cikmadan bi oyuncuyu alicaz gibi.oyuncuyu Türkiye'ye gelince ögrenecegiz gibime geliyor.

Salih61
18.01.2006, 16:34
Nolari belli Sortlarda
Yine Tmac61 Farkiyla smileys/smiley1.gif

Ömer Rizaya forma biraz küçük geldi galiba...

Özkan Erdem
18.01.2006, 16:34

yeni haber cikmadan bi oyuncuyu alicaz gibi.oyuncuyu Türkiye'ye gelince ögrenecegiz gibime geliyor.

Bende öyle düsünüyorum çünkü Jun anlasmis sadece kulüpler arasi yazismalarin bitmesi bekleniyor.

coach
18.01.2006, 16:40
uploads/coach/2006-01-18_163714_adsiz.JPG

adamlara baksaniza kardesim hepsi tosun gibi,bizim ömer'e bakin bide, ömer hiçmi ekmek yemedin ula??

Tmac61
18.01.2006, 16:42
Fotojenik degil adam belkide gitmeyin bu kada üstüne yav...smileys/smiley1.gif

Cabri61
18.01.2006, 16:43
yani yeniçag gazetesine burdan yuh demek istiyorum..insan atarda az biraz mantikli atar...böle bir sey olsaydi gider sbretrenitsa dan oyuncu alirdik...

sbay
18.01.2006, 16:44
fotografta ömer cok degisik bi sekil yapmis smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Özkan Erdem
18.01.2006, 16:45

adamlara baksaniza kardesim hepsi tosun gibi,bizim ömer'e bakin bide, ömer hiçmi ekmek yemedin ula??

abi boyunu bosver islevi önemli ömerin smileys/smiley2.gif

trapezus61
18.01.2006, 16:54

Koca Trabzonsporun 5 tane topu yok mu ya... Gariban Ömere bu kadar eziyet çektirilir mi? Çocuk zaten digerlerinin yaninda tifil kalmis. http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Özkan Erdem
18.01.2006, 16:56

Koca Trabzonsporun 5 tane topu yok mu ya... Gariban Ömere bu kadar eziyet çektirilir mi? Çocuk zaten digerlerinin yaninda tifil kalmis. http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Abi bi daha say istersen smileys/smiley36.gif

BDiler61
18.01.2006, 16:56
hepsi uyum saglar ve faydali olurlar insallah

Zeki Çelenkoğlu
18.01.2006, 16:57
toplar5 tane ya birader. o ömerin kendi stili...

trapezus61
18.01.2006, 16:58
http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Harbiden yaa toplar 5 taneymis... Megerse Ömer istemem yan cebime koy pozlarindaymis...

ÇaGaTaY
18.01.2006, 16:59

Bende öyle düsünüyorum çünkü Jun anlasmis sadece kulüpler arasi yazismalarin bitmesi bekleniyor.

insallah yarin uyandigimizda forvet almis oluruz smileys/smiley36.gif

BDiler61
18.01.2006, 17:00

insallah yarin uyandigimizda forvet almis oluruz smileys/smiley36.gif

güzel bir sürpriz olur

halil ibo
18.01.2006, 17:01
Ne yapsin çocuk top eline yakismiyor ama ayaginda pekde sik duruyor.Hepsine cani gönülden basarilar diliyorum.Umarim uzun yillar hizmet verirler takimimiza.

Ayşe Aygün
18.01.2006, 17:05
Hayirli ugurlu olsun. Insallah bizi ve kendilerini utandirmazlar..smileys/smiley4.gif

ozcan_asanoglu
18.01.2006, 17:06
bu arada borsada hisse fiyatimiz 5.20 yi buldu..yani ihraç fiyatini geçti..piyasinin güveni bile tam yani..

Mollasalihoğlu
18.01.2006, 17:10
Ne yapsin çocuk top eline yakismiyor ama ayaginda pekde sik duruyor.Hepsine cani gönülden basarilar diliyorum.Umarim uzun yillar hizmet verirler takimimiza.

FB'li degil ki top eline yakissin..

Futbol ayakla oynanir..smileys/smiley2.gif

Özkan Erdem
18.01.2006, 17:18
bu arada borsada hisse fiyatimiz 5.20 yi buldu..yani ihraç fiyatini geçti..piyasinin güveni bile tam yani..

smileys/smiley32.gifEdited by: QuakeviL61

Tmac61
18.01.2006, 17:23
Tesadün borsa bu ara kaynadi diye düsündüm ben de dün bi yokladim endeksi durumlar gicir su aralar...

Tmac61
18.01.2006, 17:25
Bu nasil bi poz yaw Ismail Baser yine mi sensmileys/smiley11.gif

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/180106imza10.jpg

eren_61
18.01.2006, 17:28
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Erdinç Dilek
18.01.2006, 17:44
arkadaslar bu kadar güzel haberlerden sonar simdi okudugum haberin dogrulugu tartisilir ama yinede paylasmak istedim iste bir gazetede yayinlanan bir haber bilginize sunulur:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =haberbaslik align=middle>Trabzon'da Sirp Zulmü mü?</TD></TR>
<TR>
<TD =red_text align=right colSpan=2>18.01.2006 15:37</TD></TR>
<TR>
<TD =mansetozet>Bosnali mücahit? teknik adami kaçirmak için, getirilen ikinci sinif bir Sirp oyuncuyu "oynatacaksin" baskisi yapiliyor. Yeniçag Gazetesi'nin çok ilginç haberi. </TD></TR>
<TR>
<TD =small_text align=left>http://67.15.4.84/images/news/vahidhalilhodzic2.jpgIste Yeniçag Gazetesi'nin Trabzonspor'da yasananlarla ilgili çok ilginç haberi:

Üstüne üstlük bir de, Sirbistan-Karadag?in siradan takimlarindan Vojvodina Novi Sad?da oynayan ikinci sinif Sirp oyuncu Stepanov zorlamasi yapilinca çileden çikti. Bosna Hersek?in büyük yaralar aldigi Sirplar?la yapilan savasta ülkesine malini, mülkünü, parasini, herseyini vererek büyük fedakarlik yapan, bundan dolayi da Bosna?da milli kahraman gibi görülüp ?mücahit? lakabini alan Vahid Halilhodziç?in, yakin çevresine ?Bana yildiz futbolcu sözü verdiler ama almadilar. Ondan vazgeçtim, sanki garezine yapar gibi bir de Sirp futbolcu transfer ettiler. Gitmemi istiyorlar. Ancak bunun bir bedeli oldugunu kimse unutmasin. Moralim çok bozuk? dedigi ögrenildi. Bosnak çalistiricinin antrenmanlarda çok çalisan Stepanov?la hiç ilgilenmedigi, Sirp futbolcuya sürekli sirtini döndügü belirtildi. Halilhodziç?in geçtigimiz günlerde Paris Saint Germain Kulübü?yle yaptigi hukuk savasindan 3.5 milyon avro kazandigini unutmayan Bordo Mavili yönetimin, açiklamalarindan rahatsizlik duydugu Bosnak hocayi göndermek istedigi, tazminat ödememek için de yildirma taktigi uyguladigi öne sürülüyor.</TD></TR></T></TABLE>

gerçekefsane
18.01.2006, 17:45
FORMA NUMARALARI

Trabzonspor ile anlasan futbolculardan Ahmet Sahin (77), Milan Stepanov 55, Ömer Riza 88, Ferhat Çökmüs 85, Aykut Ünlü 28 forma numaralariyla mücadele edecek.

milliyet.com.trEdited by: gerçekefsane

FANATIK61
18.01.2006, 17:46
Sira gecesi masallah

bu en soldaki adam kim yaa

PAF Takimdan Aykut Akgün, kendisi Kuzenim oluyor. Tabiiki onunla gurur duyuyorum. Hayali gercek oldu. Antalya Kampinin en iyi Futbolcusu secildi...

KuĞu
18.01.2006, 17:46
yeni kalecimizde santrafor tipi var boylu poslu fizigi gücü yerinde gibi duruyor jun geri dönerse bu kaleciye golcü olarak sans verilebilir mi acaba yattaranin ortalarina iyi vurur gibi duruyor smileys/smiley36.gifömer riza gökdeniz 2 huyu benzemesin smileys/smiley1.gif

tunganyan
18.01.2006, 17:49
arkadaslar bu kadar güzel haberlerden sonar simdi okudugum haberin dogrulugu tartisilir ama yinede paylasmak istedim iste bir gazetede yayinlanan bir haber bilginize sunulur:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T><T>
<T>
<TR>
<TD align=middle ="haberbaslik"></TD></TR>
<TR>
<TD align=right colSpan=2 ="red_text"></TD></TR>
<TR>
<TD ="mansetozet"></TD></TR>
<TR>
<TD align=left ="small_text"></TD></TR></T></T></T></TABLE>

biz bu haberi okuduk,tartistik yanlisligini ispatladik ve olayi bitirdik.Edited by: tunganyan

FANATIK61
18.01.2006, 17:49
FORMA NUMARALARI

Trabzonspor ile anlasan futbolculardan Ahmet Sahin (77), Milan Stepanov 55, Ömer Riza 88, Ferhat Çökmüs 85, Aykut Ünlü 28 forma numaralariyla mücadele edecek.

milliyet.com.tr

28 Numara: Aykut Akgün

Mollasalihoğlu
18.01.2006, 17:50
Bir de bu ''yakin çevresi'2 olayini anlamadim gitti.Kim bu hocanin yakin çevresi ve her anlattigini niye gazetelere iletiyor..smileys/smiley36.gif

KuĞu
18.01.2006, 17:51
sanirim yeni çaga daha çok dokunmus sirp futbolcu olmasi ama rapaic fenerde oynarken kimsenin azini biçak açmiyordu.

tunganyan
18.01.2006, 17:57

bu ne yaww.komikfoto diyemi çekmis bunu.smileys/smiley7.gif

gölgeler zaten ayri bi güzellik katmis.bi fotograf ancak bu kadarkötü olurdu.Edited by: tunganyan

Tmac61
18.01.2006, 18:51
Bülent Gürkana kadar ulastim ama ne fayda foto selim abi bile daha iyi düsürürdü isigi valla...</span>

DKaraduman
18.01.2006, 18:55

bu ne yaww.komikfoto diyemi çekmis bunu.smileys/smiley7.gif

gölgeler zaten ayri bi güzellik katmis.bi fotograf ancak bu kadarkötü olurdu.

harbiden berbat yaasmileys/smiley5.gifsmileys/smiley11.gif

sanatik
18.01.2006, 18:57
uploads/tunganyan/2006-01-18_161304_222.jpg

stephanov izlerken aklima birden bizim KAHE geldi, he ya hau brezilyali, sonradan almanyaya giden, kahe.

bu arada sayin haciosmanoglu, acdi agzini yumdu gözünü, mehmet ali sahin, koltukdan düsmüsdür kesin ama maalesef o koltuga yine oturmusdur sanirim.

EmrahYalçınalp
18.01.2006, 19:04
smileys/smiley36.gifhttp://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/180106imza4.jpg

Bu Ömer Riza'nin ailesinin Kibris'tan Londra'ya göç ettigi haberi dogru mu? Bana sanki Arafilboy'dan çikmis gibi geliyorsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

uslanmazlaz
18.01.2006, 19:10
transferler hayirli olur insallah

Tmac61
18.01.2006, 19:14
<div style="color: rgb(204, 0, 0); font-weight: bold;" ="lineStory">Trabzonspor topa tuttu!</div>

<div ="deckStory" style="margin-top: 20px; font-weight: bold;">Trabzonspor Kulübü
Baskan Yardimcisi Ibrahim Ethem Haciosmanoglu, Futbol Federasyonu
Olaganüstü Genel Kurulu öncesi, Federasyon Baskan Vekili Hasan Dogan ve
Bakan Mehmet Ali Sahin?i hedef alan açiklamalarda bulundu.<br style="font-weight: normal;">
Trabzonspor Kulübü Baskan Yardimcisi Ibrahim Ethem Haciosmanoglu, ?1.5
yildir basarisizliga imza atan insanlarin tekrar futbola yön verme
düsüncelerini gayri ciddi buluyorum? dedi.</span><br style="font-weight: bold;">
Bordo-mavili kulübün
transfer ettigi 5 futbolcunun imza töreninde basin mensuplarinin
sorularini yanitlayan Haciosmanoglu, Futbol Federasyonu seçimleri
öncesi ?hayret edici? gelismelerin yasandigini belirterek, ?Biz
Trabzonspor olarak Türk futbolunda hak, hakkaniyet, adaletin hakim
olmasini istiyoruz. Isimler üzerinde bir sorunumuz yok. Sadece
adaletten yana sorumuz var? diye konustu.</span><br style="font-weight: bold;">
Hasan Dogan?in
açiklamalarini da ?hayretle? izledigini dile getiren Haciosmanoglu,
?Kendisi, Türkiye?de 1.5 yilda yapmis oldugu icraatlari neticesinde
kulüplerin teveccüh gösterdigini, o yüzden böyle organizasyon içinde
yer aldigini söylüyor. 1.5 yilda yönetim kurulu kendi karariyla fesih
edilmis, kongre karari almislardir. Böylesine takdir gören yönetimin
neden böyle karar aldigini anlamis degilim. </span><br style="font-weight: bold;">
Baktiginiz zaman
gerçek böyle degil. Kulüpler Birligi Toplantisi?nda kulüpler isim
vermistir. Orada Ayhan Bermek?in ismi çikmamistir. Sayin Dogan, orada
düsüncelerini söyleyip, saygi duydugunu söyledi. Hür iradesiyle
Kulüpler Birligi karar vermistir. Sonra Kulüpler Birligi?nin kararinin
degismesini kendi yaptigi hizmet nedeniyle oldugunu söylüyor.
Insanlarin böyle bir durumda kör ve sagir olmasi lazim.</span><br style="font-weight: bold;">
Yakin
tarihimizde Türkiye?de futbol hem sportif hem ahlaki manada bu kadar
dibe vurmamistir. Levent Biçakci basarisiz, digerleri basarili gibi
gösterilmek isteniyor. Onu bir kenara ayirdilar. Simdi onun yerine daha
rahat kullanabilecekleri bir baskan adayi ariyorlar. Burada herkes
sorumluluk almali. Sayin Dogan, federasyonun ikinci, bir rivayete göre
birinci adami. Basarisizliklardan yegane sorumlu o olmalidir. 1.5
yildir basarisizliga imza atan insanlarin tekrar futbola yön verme
düsüncelerini gayri ciddi buluyorum.</span> Inandirici bulmuyorum.?</span><br style="font-weight: bold;">
Haciosmanoglu,
Trabzonspor olarak Federasyon Baskanligi konusunda Haluk Ulusoy?u
desteklemelerinin nedeni konusunda sunlari kaydetti: </span><br style="font-weight: bold;">
?Haluk
beyi hemsehrimiz oldugundan degil, su anki adaylar içinden Türk
futbolunu daha iyi yönetecegini düsündügümüzden destekliyoruz. Bu bir
seçimdir. Demokratik ortamda yapilacak. Sonuç ne olursa olsun endisemiz
yok. Biz Trabzonlular, Trabzonspor camiasi olarak haklarimizi kimseye
yedirmeyiz. Kimsenin de hakkini yedirmeyiz. Gücümüzün Türkiye
Cumhuriyeti Devleti?nde herkes tarafindan bilindigi asikardir.?</span><br style="font-weight: bold; color: rgb(153, 0, 0);">

SAHIN?IN AÇIKLAMALARI</font><br style="font-weight: bold;">
Spordan
Sorumlu Devlet Bakani ve Basbakan Yardimcisi Mehmet Ali Sahin?in ilk
açiklamalarini olumlu buldugunu ifade eden Haciosmanoglu,?Fakat sonraki
süreci kabul edemiyorum. Elbette suç islemis bir kisi bunun bedelini
öder. Yetkili insanlarin bu suçlamalari tekrar tekrar gündeme
getirmesinin olayin degerini düsürdügüne inaniyorum. Ayrica, kimse suçu
sabit görülmeden suçlu ilan edilemez. Eger aklanirsa bu baskilarin ve
haksizliklarin bedelini kim nasil ödeyecek? dedi.</span><br style="font-weight: bold;">
Devletin her kademesine ve makamina saygi gösterdiklerini ifade eden Haciosmanoglu, sözlerini söyle tamamladi:</span><br style="font-weight: bold;">
?Ama
ben sayin Bakan?a Trabzonspor camiasi adina sormak istiyorum. 2 yil
Trabzonspor gönüllerin sampiyonu oldugu zaman sampiyonluk
Trabzonspor?un elinden çalinmistir. Sayin Bakanimiz o yaristigimiz
dönemde ?Sampiyonluk Fenerbahçe?ye yakisir. Avrupa?da bizi daha iyi
temsil eder? demis ve ondan sonra da bizim basimiza çorap örülmüs ve
sampiyonluk elimizden alinmistir. Bu noktada tarafsiz kalmasi gereken,
devletin tepesindeki görevli insanlardir, Spordan Sorumlu Devlet
Bakani?dir. Yegane tarafsiz kalmasi gereken insandir. Hangi düsünceyle
bunlari söylemistir, anlamis degilim.</span> Trabzonspor kamuoyu kindar degil,
ama söylenen sözleri unutmaz. Onun için tarafsiz kalmasi gereken herkes
tarafsiz kalmalidir.?</span><br style="font-weight: bold;">

</div>

Tmac61
18.01.2006, 19:16
Bunu bmn anasayfaya koymak lazim;

http://img498.imageshack.us/img498/825/2185175kp.jpg

İleli
18.01.2006, 19:21
<DIV style="FONT-WEIGHT: bold; COLOR: rgb(204,0,0)" ="lineStory">Trabzonspor topa tuttu!</DIV>
<DIV style="MARGIN-TOP: 20px; FONT-WEIGHT: bold" ="deckStory">Biz Trabzonlular, Trabzonspor camiasi olarak haklarimizi kimseye yedirmeyiz. Kimsenin de hakkini yedirmeyiz. Gücümüzün Türkiye Cumhuriyeti Devleti?nde herkes tarafindan bilindigi asikardir.?<BR style="FONT-WEIGHT: bold; COLOR: rgb(153,0,0)"></DIV>

Bu yonetim boyle konussun canimi alsin!!!

eren_61
18.01.2006, 19:29
istedigim sey yönetimden böyle konusmalari ve icraat yapmalariydi.helal olsun konus beeee.biz her zaman sizin ayaninizdayiz

bahadır2561
18.01.2006, 19:48
file:///C:/&#068;ocuments%20and%20Settings/Adminis/Desktop/180106imza1.jpg

bu adamda da piskopat tipi varsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

kutoz
18.01.2006, 19:54

baskisi yapiliyor.

Bütün günüm, bu haberin üzerimde yarattigi olumsuz atmosferle geçti. internete girme imkanim da olmadigi için, resmi sitede bu haberin yalanlanip yalanmadigini ögrenmek amaciyla, bizim meshur 444 1967 çagri merkezimi aradim.

Çagri merkezindeki arkadasa, konuyu ilettim. Kendisinin konu hakkinda bilgisi olmadigini söyledi, bunun üzerine resmi sitede bir yalanlama varmi diye sordum, bana burasi Istanbul dedi.

Düsündüm... Sonra, "Sizin orda internetler mi kesik" dedim. Sasirdi... Internetteki resmi siteden bahsediyorum, MAY Tesislerinden degil... Öyle diyince, yaklisk bir 65 sn. sayfayi açmasini bekledim. Hal böyle olunca, çagri merkezindeki arkadaslarin internette resmi siteyi açik tutmadigini anladim. Açik olsa bu kadar beklemezdim. Nihayetinde bekledigim, daha dogrusu beklemedigim bir cevap gelmedi.

Resmi sitede, basinda çikan bu haber yalanlamadi. Sahi neden yalanlanmamisti. Eve geldigimde resmi siteye baktim, acaba yalanlama varmi diye. Yine yoktu... Imza bölümünde Stepanov'un demecini okuyunca, biraz duruldu beynimde bulanan fikirler.

Ama yine de, kulübümüz bu haberi yalanlamaliydi. En azindan bu tür haberleri yapacaklar için bir gözdagi olurdu. Bu sekliyle, haberi kabul etmis gibi bir ortam doguyor...

My
18.01.2006, 19:56
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/180106imza4.jpg

Of of of of su formalarin güzelligine bak hele yau smileys/smiley4.gifNe kadar güzel renklerimiz var bizim be kardesim smileys/smiley32.gif

HACIOSMANOGLU'nun açiklamalari bomba gibi, içimizden geçen ne varsa adam çatir çatir söylüyor. Helal olsun sana HACIOSMANOGLU.Isin ilginci ise malum partiyle anilan yönetimimizin Bakan SAHIN'e karsi takinmis olduu tavir, tepki.

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/180106ibrahim.jpg

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Özkan Erdem
18.01.2006, 19:58
Önce cenaze, ardindan imza töreni, bugün biraz yogun bir gündü eminim farkettiklerinde bu haberle ilgili bir açiklama yapacaklardir. Ancak bunu yapmalari haftalik basin toplantisinda olur gibime geliyor.

asem61
18.01.2006, 20:07
helal sana haciosmanoglu.böyle konusacaksin iste. basinada sira gelecek umarim. böyle iskembeden yazi yazmak, huzurumuzu bozmak icin ugrasanlarada dersi verilmeli.

TheRapZoNe
18.01.2006, 20:10
Yeniçag gazetesi birde kendi hurafesini özel haber diye nitelendirmis. Hey büyük Allah'im sen nelere kadirsin..

My
18.01.2006, 20:12
FIFA'YA ''SEÇIME SIYASET KARISTI'' SIKAYETI...

Futbol Federasyonu?nun yarin Ankara?da yapilacak Olaganüstü Genel Kurulu?na siyaset karistirildigini öne süren avukat Mustafa Bakraç, Uluslararasi Futbol Federasyonlari Birligi?ne (FIFA) sikayette bulundu. Yunanistan ve Portekiz?de de benzer olaylar görülmüstü...

Isviçre?de yasayan avukat Bakraç, FIFA Baskani Joseph Blatter?e gönderdigi sikayet dilekçesinde, Türkiye?de futbolda en zor seçimin olacagini ve bunun sebebinin de seçimlere siyasetin karismasindan kaynaklandigini ifade ederek, federasyon delegelerine baski yapildigini, bunun da hukuk devletine karsi, demokrasi ve FIFA kurallarina aykiri bir seçim olacagi görüslerine yer verdi.
Bakraç, siyasilerin, Haluk Ulusoy?un seçimi kazanmasini engellemek için delegeleri üstü kapali olarak tehdit ettiklerini ve ilk kez genel kurulun açik oylamayla yapilmasinin söz konusu oldugunu ileri sürdü.

ULUSOY: BÖYLE BIR ORTAM YARATILMAMALIYDI

Futbol Federasyonu baskan adayi Haluk Ulusoy, Isviçre?de yasayan avukat Mustafa Bakraç?in Futbol Federasyonu Olaganüstü Genel Kurulu?na siyaset karistirildigi yolundaki FIFA?ya sikayeti ile ilgili olarak, ??Böyle bir ortam yaratilmamaliydi ??dedi.
Ulusoy, dünyada bunun örneklerinin oldugunu ifade ederek, ??Eger, FIFA bu sikayeti incelemeye alirsa Türkiye?de bunun muhattabi var. Yeni kurul olusturuluncaya kadar mevcut Futbol Federasyonu Baskani ve yönetimi var. Ayrica Senes Erzik de UEFA?nin 2. baskani ve burada?? diye konustu.

<HR>

FIFA BU TÜR OLAYLARI AFFETMIYOR

Avukat Mustafa Bakraç?in, FIFA?ya yaptigi bu sikayetten sonra en son Yunanistan ve Portekiz?de oldugu gibi FIFA?nin Türk futbolunu incelemeye alabilecegi ifade edildi. Senez Erzik?i seçimdeUEFA adinagayri resmi gözlemci olarak görev yapacak.
Yarin yapilacak genel kuruldaki incelemeden sonra futbola siyasetin karistiginin belirlenmesi halinde sirasiyla uyari, üyeligi askiya alma ve üyelikten atma seklinde müeyyideler uygulanabilecegi kaydedildi.

<HR>

UEFA Asbaskani ve Futbol Futbol Federasyonu Onursal Baskani Senez Erzik ve Futbol Federasyonu Yöneticisi Sekip Mosturoglu konu ile ilgili açiklamalarda bulundular:

ERZIK: BEN ZATEN UEFA?NIN RESMI GÖZLEMCISIYIM

"Ben zaten UEFA?nin resmi gözlemcisiyim ve UEFA adina kongreyi takip ediyorum" diyen Erzik, "FIFA?dan bu yönde bir talep gelir ve görüsünüze basvurulursa müdahale olup olmadigi konusunda ne söylersiniz?" seklindeki sorumuza ise "Bu konuda konusamam" sözleriyle cevap vermekten kaçindi..

MOSTUROGLU: BIR SEY ÇIKACAGINI SANMIYORUM

"Birsey çikacagini sanmiyorum.. FIFA olayi takibe alirsa Türkiye?den önemli isimlerin fikirlerini alir ve basinda çikan haberleri takip eder.. Fakat örnegin Haluk Ulusoy bu konuda bir sikayette bulunur ya da hükümetin müdahale ettigi yönünde bir ifade verirse olay ciddilesir.." (RADYOSPOR)

Kaygan zeminde özerklik!
Ergun Ata
eata@fanatik.com.tr (eata@fanatik.com.tr)

<TABLE height=6 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>......?li Ankara Büyüksehir Belediye Baskani, ......?li Basbakan adina yanlis isaret verdi, rüzgar ters esti. </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>18.01.2006</TD></TR></T></TABLE>

Eski Federasyon Baskani, Anayasa Mahkemesi?nin ilgili yasayi iptal karariyla yeniden elde ettigi seçilme hakkini kullanmak üzere adayligini açiklarken, o yasagi koyanlara, sanki baskalari koymus gibi ?bol yagli!? basin toplantisiyla kendini asti! Derken anlasildi ki; bilgilendirilme yanlis. Bir ......?li firça yerken, baska ......?li Büyüksehir Belediye Baskani devreye girdi. ......?li Basbakan?in yakin arkadasi sifatiyla federasyon yikan kuran bilge kisi safini belirleyerek, Basbakan?in asil adresini verdi.
Basin toplantisinin yaglari bosa giderken, bütün bunlardan güç ve moral alan ......?li Bakan daha sert esmeye-gürlemeye devam etti. Içinde bulundugu kabinedeki bazi arkadaslarinin, partili bir çok milletvekilinin durumuyla dalga geçercesine tabi bize göre- ?Hakkinda 40 dosya olan kisi önce aklansin da sonra aday olsun? israrini sürdürdü. Ardindan belediyelere haber salindi. Çogunlugu ......?li belediyelerin baskanlari, bir çok kulübün Onursal Baskani sifatiyla duruma el koydu, kulüpler gerektigi biçimde ?sakin ha!? diyerekten uyarildi. Uyari ilk gün 10 kulübün kararini degistirdi. Pesi gelecek insallah!
Rivayete göre, yandaslarina, apartman seçimlerinde bile müdahil olmalari talimati verilen bir partinin Futbol Federasyonu gibi YTL?den bol sifirli bütçeye sahip bir kurumda, özerk mözerk, aktif olmamalarini beklemek kadar saflik olamaz. Nitekim aktif oldular, hem de bu kez ap açik, bir nebze olsun saklama geregi bile duymadan.
Bütün bunlar sözde siyasetten arinmis Türkiye?nin tamamen Özerk (!) Futbol Federasyonu?nun seçimlerine kisa süre kala son birkaç gündür yasaniyor. Biri; federasyonun iki yönetimini yikan, digeri; olayli Isviçre maçlarindan namli gölge siyasilerden birini sagina, digerini de soluna alan, kalanlari da verilecek listeyle tamamlayacak olan en güçlü aday, eger bu kaygan zeminde bir kazaya ugramasa, hedefine agir agir ilerliyor.Yasasin Türkiye?nin Özerk Futbol Federasyonu.
Burada olan Trabzonspor?a oldu. Iki Trabzonlu?nun birbirine girmesi, ......?li Basbakan?in çok yakin arkadasi Trabzonspor Baskani?ni zor durumda birakti. Artik hükümetin gözünden düsmüs adaya kalan Trabzonspor, bu konudaki kararliligini net biçimde açiklayarak en dogruyu yapti. Ama Basbakan?in, bir tarafta arkadasi, bir tarafta bakani oldugu için çok sikinti çektigi Trabzonspor kongresinden büyük zaferle çikan Sayin Baskan, Basbakan?a kendinden daha yakin kisiyle, ......?li Büyüksehir ve kulüplerin onursal baskanlarina yenik düstü. Bir gerçek var ki Trabzonspor, federasyondan yana skoru tayin eden golü yedi.
Özerklik mi dediniz? Eee kaygan zeminde ancak bu kadar özerklik olur. Demokrasi anlayisiyla tamamen ilintili bir durum bu. Demokrasi; yani bizim asla kullanmayi bilmedigimiz, ya da isimize geldigi biçimiyle, kadariyla kullandigimiz.

Isin iice cilki çikti valla. Futboldan sogumaya basladim artik ya! BERMEK'in listesi korku filmi gibi smileys/smiley5.gif</TD></TR></T></TABLE>Edited by: Gölge Oyunu

kutoz
18.01.2006, 20:57
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/120106yeni4.jpg

Yeniçag gazetesine göre, Vahid Hoca sirt dönüyormus yeni trensferimiz Stepanov'a... Ne kadar belli dimi sirt döndügü... Ne yapamya çalisiyor bu gazete... Nasil bir olayin içine çekmeye çalisiyor bizi. Özel haber diye verdigi haberinin altinda, habere yapanin ismi bile yazmiyor.

BDiler61
18.01.2006, 21:18
Bu gazetenin hakkindan gelir yakinda HACIOSMANOGLU merak etmeyin Edited by: madheart17

eys_61
18.01.2006, 21:19
abi bmn infaz timi bir daha harekete geçse fena olmaz sanirim.yeniçag akillanir belki

TheCrow
18.01.2006, 21:49
Bir de bu ''yakin çevresi'2 olayini anlamadim gitti.Kim bu hocanin yakin çevresi ve her anlattigini niye gazetelere iletiyor..smileys/smiley36.gif

Evet ben de daha önce ayni konuda yazmistim...Yakin çevresi kimdir?Amcasinin oglu olabilir mi?ya da kayinçosunun kuzeninin görümcesi mi?Yoksa anneannesinin evine giren hirsizin komsusu mu yoksa?..Hem bunlar neutanmaz kisilerdir ki,adamcagiz bir içini dökünce yemeyip içmeyip hemen kosarak basina anlatirlar,peki bu adamtevekkel midir da hep tufaya geldigi halde yine de akillanmayip bikmadan usanmadan her seyini bu yakin çevresine anlatir?..

Bir de "iddia edildi" olayi var...Kim iddia etti kardesim?"Iddia edildi" de ne demektir,kendin uydurmussun bir tarafindan,yani iddia etmissin,sonra da kendi iddiani "iddia edildi" diye yaziyorsun.Yahu bir sey degil,mahkemeye versen "kim iddia etti ulan,ispatla" diye, "abi,ben iddia ettim ya iste" diyecekler...Ayni sekilde "ögrenildi" var...Kim ögrendi?..belli degil,e kardesim sen gazeteci degil misin,sen ögrendiysen kimden ögrendigini yaz,yok baskasi ögrendiyse,sen ne is yaparsin,hem sen onun ögrendigini nerden ögrendin?..Edited by: TheCrow

kutoz
18.01.2006, 21:52
abi bmn infaz timi bir daha harekete geçse fena olmaz sanirim.yeniçag akillanir belki

Bunu bende düsündüm. Kulübümüzün konuyla ilgili yapacagi bir yalanlama yada herhani bir açiklamadan sonra bunu yapmakta fayda var. Çünkü resmi sitede bu haber henüz yalanlanmadi.

KuĞu
18.01.2006, 21:56

Evet ben de daha önce ayni konuda yazmistim...Yakin çevresi kimdir?Amcasinin oglu olabilir mi?ya da kayinçosunun kuzeninin görümcesi mi?Yoksa anneannesinin evine giren hirsizin komsusu mu yoksa?..Hem bunlar ne ........... kisilerdir ki,adamcagiz bir içini dökünce yemeyip içmeyip hemen kosarak basina anlatirlar,peki bu adam ............ mudur da hep tufaya geldigi halde yine de akillanmayip bikmadan usanmadan her seyini bu yakin çevresine anlatir?..

Bir de "iddia edildi" olayi var...Kim iddia etti kardesim?"Iddia edildi" de ne demektir,kendin uydurmussun bir tarafindan,yani iddia etmissin,sonra da kendi iddiani "iddia edildi" diye yaziyorsun.Yahu bir sey degil,mahkemeye versen "kim iddia etti ulan,ispatla" diye, "abi,ben iddia ettim ya iste" diyecekler...Ayni sekilde "ögrenildi" var...Kim ögrendi?..belli degil,e kardesim sen gazeteci degil misin,sen ögrendiysen kimden ögrendigini yaz,yok baskasi ögrendiyse,sen ne is yaparsin,hem sen onun ögrendigini nerden ögrendin?..

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifgüzel degerlendirdin durumu çok güldüm

The Legend
18.01.2006, 22:00
Bu gazetenin hakkindan gelir yakinda HACIOSMANOGLU merak etmeyin

dogru diyosun kardesim.böyle bi yöneticimiz varken evel allah sirtimiz yere gelmez.smileys/smiley32.gif

Burçak
18.01.2006, 22:04
smileys/smiley36.gif

Evet ben de daha önce ayni konuda yazmistim...Yakin çevresi kimdir?Amcasinin oglu olabilir mi?ya da kayinçosunun kuzeninin görümcesi mi?Yoksa anneannesinin evine giren hirsizin komsusu mu yoksa?..Hem bunlar ne ........... kisilerdir ki,adamcagiz bir içini dökünce yemeyip içmeyip hemen kosarak basina anlatirlar,peki bu adam ............ mudur da hep tufaya geldigi halde yine de akillanmayip bikmadan usanmadan her seyini bu yakin çevresine anlatir?..

Bir de "iddia edildi" olayi var...Kim iddia etti kardesim?"Iddia edildi" de ne demektir,kendin uydurmussun bir tarafindan,yani iddia etmissin,sonra da kendi iddiani "iddia edildi" diye yaziyorsun.Yahu bir sey degil,mahkemeye versen "kim iddia etti ulan,ispatla" diye, "abi,ben iddia ettim ya iste" diyecekler...Ayni sekilde "ögrenildi" var...Kim ögrendi?..belli degil,e kardesim sen gazeteci degil misin,sen ögrendiysen kimden ögrendigini yaz,yok baskasi ögrendiyse,sen ne is yaparsin,hem sen onun ögrendigini nerden ögrendin?..

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifgüzel degerlendirdin durumu çok güldüm

iste arastirmaci gazetecilik böyle olur smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifbu sorulari niye hiç bi klüp yöneticimiz sormuyo acaba.

Metin Ural
18.01.2006, 22:12
haberi yazanlar nereden biliyor ki bu adamin ikinci sinif oldugunu. sirbistanin 21 yasalti takiminda oynuyor ve takim avrupa sampiyonasina katilacak. ve bu oyuncu o takimin degismeyen bir defans oyuncusu. bu bilgiler isiginda 2. sinif diyen bir gazete bizim 21 yasaltinda oynayan futbolcular için 4. sinif demesi gerekir. ne de olsa biz katilamiyoruz sampiyonaya.

zaten "2. sinif sirp futbolcu" kelimelerini okuyunca bos bir haber olduguna karar verdim.

degok
18.01.2006, 22:21

Evet ben de daha önce ayni konuda yazmistim...Yakin çevresi kimdir?Amcasinin oglu olabilir mi?ya da kayinçosunun kuzeninin görümcesi mi?Yoksa anneannesinin evine giren hirsizin komsusu mu yoksa?..Hem bunlar neutanmaz kisilerdir ki,adamcagiz bir içini dökünce yemeyip içmeyip hemen kosarak basina anlatirlar,peki bu adamtevekkel midir da hep tufaya geldigi halde yine de akillanmayip bikmadan usanmadan her seyini bu yakin çevresine anlatir?..

Bumudur. Bence budur.

Zaten ezik medyasinda her haber bir taraftan uydurmadir. Bir gündem yaratirmiyiz acaba cevat abi. Hani halilodziç bosnak stepanov sirp. Atalim bi haber ortaya. Ne çikarsa bahtimiza. Iyiki halilodziçin babasini stepanovun dedesi savasta kesmis diye sallamamislar.

Adamlar medeniyetin tillahi olmus 7-8 sene önce savasmislar. Ancak olanlar unutulmus. Suçlu cezasini çekmis. Ayni cografyada yasamaya devam ediyorlar. Bizim medyanin ezikleri ise bunu anlayamayacak kadar medeniyetsiz kalmis.

AyhanPe
19.01.2006, 04:10
haberi yazanlar nereden biliyor ki bu adamin
ikinci sinif oldugunu. sirbistanin 21 yasalti takiminda oynuyor ve
takim avrupa sampiyonasina katilacak. ve bu oyuncu o takimin degismeyen
bir defans oyuncusu. bu bilgiler isiginda 2. sinif diyen bir gazete
bizim 21 yasaltinda oynayan futbolcular için 4. sinif demesi gerekir.
ne de olsa biz katilamiyoruz sampiyonaya.

zaten "2. sinif sirp futbolcu" kelimelerini okuyunca bos bir haber olduguna karar verdim.

smileys/smiley1.gif

arkadaslar bizde o zaman bu 4.sinif gazetenin yaptigi haberi konusmayalim smileys/smiley4.gif ben bu gazeteyi daha önce hic duymamistim..

Nytre
19.01.2006, 07:47
o haberi hangi gazete yapmis?...

bizimkiler her haberi kaale alacaksa isimiz var demektir..

ben zannetmiyorum hocanin öyle bir sey yapacagini...

o haberi yazan iyi "yazmis(!)"

Nytre
19.01.2006, 07:51
yeniçaga sormak lazim kimden para almislar bu haberi yapmak için*

Nytre
19.01.2006, 07:55
bu arada simdi hatirliyorum.. fb maçindan sonraki günlerde yeni çag gazetesi almistim atay aktug ile aziz yildirimin ve sonra da diger kuluplerin baskanlarinin kapistigi bir dönemdi.

spor sayfasinda bir yazar(!) yazisinda aziz yildirima o kadar güzel sahip çikiyordu ki sanki aziz yildirim sahipsizmis gibi!... atay aktugu da sportif basarisizligini örtmek için aziz yildirima saldirmakla suçluyordu.

hatta adama ben cvp yazmistim.. aziz yildirim denen adam vakti zamaninda "ben maçlarin sadece sahada kazanilmadigini ögrendim" diyen adam diye hatirlatmalarda bulunmustum....

Nytre
19.01.2006, 08:05
SES GETIRDIK

YENIÇAG gazetesi yine bir ilke imzasini atti."Mücahit Vahid'e Sirp futbolcu!" haberimiz, spor dünyasina bomba gibi düstü. Binlerce okurumuz gazetemiz araciligi ile Trabzonspor yönetimini kinadi.

"MÜCAHIT Vahid'e Sirp futbolcu" haberimiz ortaligi karistirdi. Gazeteniz YENÇAG'in dünkü haberi spor dünyasina bomba gibi düstü. Spordaki ilkeli öncülügünü, haberdeki liderligini uzak ara olarak götüren gazetemiz, bir ilke daha imza atti. Servisimizi arayan binlerce okurumuz, Halilhodziç'e yapilanlarin büyük haksizlik oldugunu dile getirerek, gazetemiz araciligi ile Trabzonspor yönetimini kinadi.

Kadroya almadi

Vahid Halilhodziç, gazetemizin haberi üzerine spor kamuoyunun destegini arkasina aldi. Trabzonspor'un basarili teknik direktörü, dün yaptirdigi idmanda, Kayseri maçinin onbirini denerken, Stepanov'u yedek takimda oynatti. Sirp oyuncunun kendisine bir komplo olarak getirildigini düsünen Bosnak çalistiricinin bu futbolcuyu maç kadrosuna almadigi gibi, bir araya gelmemek için özen gösterdigi gözlendi. Bu arada yönetimin olayi incelemeye aldigi ögrenildi.

19.01.2006

Okunma : 169

Nytre
19.01.2006, 08:08
"""""trabzonspor yönetiminin böyle bir uygulama yapacagini zannetmiyorum. alinan oyuncuyu da kimse kafasina göre almamistir. teknik heyetin istegi dogrultusunda transfer yapilmistir.
hem savas geride kaldi. trabzonsporun sezona kötü basladigi da göz önünde bulundurulsa sizler trabzonsporun yürüyüsüne çomak sokmaktan baska bir sey yapmaya çalismiyorsunuz...
haberinizde ilkeli olmak için haberinizin kaynagini kimin tarafindan yapildigini ve bu iddialari neye dayanarak attigini yaziniz... futbolda IRKÇILIK YAPMAYIN!...."""""

gazeteye böyle bir cvp yazdim.

Nytre
19.01.2006, 08:10
ogün federasyon secimleri için dava açmaya hazirlaniyormus!!!

ajansspor.com

Barış BAKIRTAŞ
19.01.2006, 08:58
Yeniçag gazetesinin yaptigi resmen serefizliktir. Savas geride kaldi ve sirplarla bosnalilar arasinda büyük bir yaklasim vardir. En basit örnegin geçtigimiz Eurovison yarismasi Bosnalilar 12 tam puani sirplara vermistir. Bütün bu olaylardan 22 yasinda bir futbolcuyu sorumlu tutmak ahmakliktir. Ayrica Vahidin sezon sonu anlasmasi bitiyor nedir bu tazminat saçmaligi.

kabus84
19.01.2006, 09:05
irkçilik yapmak saçmalik diyelimde insan genede süphe uyandiriyor aldiklari oyuncu yildiz degil adi sani duyulmamis bir oyuncu yönetim böyle oyunculari bulmak için çok arastiriyor mu aldigi oyuncu yildiz olmali deneme yanilma yolu yapacagimiza kaliteyi yakalayalim böyle yapilacaksa alt yapidan oyuncu sürüp oynatsinlar..

ozcan_asanoglu
19.01.2006, 09:05
bu gazete saçmalamaya halâ devam ediyor....binlerce kisi aramis...mis..senin tirajin ne ki...yönetim sert bir biçimde bunlara tepki göstermeli...erdogan'a olan düsmanliklarinin ne boyutlara vardiginin açik göstergesi...bu bizi ilgilendirmez ama trabzonsporumuzu karistirmasinlar bu ise..

Faik Yılmaz
19.01.2006, 09:14
Nuri Albayrak baskanligindaki Trabzonspor Yönetimi, bir yabanci forvetle anlasmaya vardi. Tomas Jun için Nürnberg'den gelecek teklifin ardindan listedeki isimlerden biri renklere baglanacak.
Yabanci transferinde üzerinde durulan oyuncularin basinda gelen Hollanda'nin Heerenveen takiminda forma giyen Georgios Samaras'in sözlesmesinin uzun süreli olmasi, Yunanli forvet için Ingiliz Manchester City'nin devreye girmesi transfer komitesini diger alternatiflere yöneltti.

Bangoura gelebilir
Ingiltere'nin Stoke City takiminin formasini giyen Gineli forvet oyuncusu Bangoura'nin en güçlü aday oldugu bildirildi. Bu futbolcunun ikna edilmesi için vatandasi Ibrahima Yattara da devreye sokuldu. Bordo-mavililerin ayrica Stuttgart takiminda oynayan Daniel Lujiboja ve transferi zor olmasina ragmen Isviçreli forvet oyuncusu Alexander Frei ile de ilgilendigi kaydedildi.

Ayşe Aygün
19.01.2006, 09:37
Bunca pisligin içine çekemediler bizi vçekmek içinde ellerinden geleni yapiyolar. Biliyolar karadeniz insanini ne çilede çikarir hemen onu uygulamaya basliyolar. Biliyolar karadeniz insanin ne kadar vatan perver oldugunu , biliyolar karadeniz insaninin anca bu yolla galyana getireceklerini. Ama bilmiyolarki karadeniz insani çok akilidir öyle gereksiz yere galyana gelmez.Onlar degilmiydi bizi rum maçinda elendigimiz için vatan haini ilan eden simdide sirp futbolcu aldik diye bizi suçlu ilan eden.Biz onlar gibi düsünmüyoruz ki biz futbolu bir oyun olarak görüyoruz. Peki bu gazete neredeydi fenerbahçe israil asilli futbolcu oynatirken.hemde israil filistin savasi sürerken ordan bir futbolcuyu alipta burda ekmek verirken neredeydi bu gazete. evet bu gazete asiri milliyetçi ve türkçü oldugunu idda edigi bir gazete. o zaman neredeydi bunlar. Tabi o onlara göre koca fenerbahçeydi onlara hakiinda bir sey yazilamazdi.Yazin ama gördüklerinizi ve dogrulari. Lütfen. Lütfen yazin Fenerebhçeninde israilli futbolcu oynattiini bir zamanlar.

CAFER ÖZER
19.01.2006, 09:45
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=left>
<T>
<TR>
<TD =digermansetler style="BORDER-BOTTOM: #e0e0e0 1px solid" vAlign=center align=left width="100%" height=16>Spor (http://www.hurriyet.com.tr/spor/)</TD></TR>
<TR>
<TD align=left width="100%" height=14>http://www.hurriyet.com.tr/images/spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width="100%">
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" align=left bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =hurtextverdana vAlign=top align=left width="100%">
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =muhabir vAlign=top align=right width="100%">19 Ocak 2006 </TD></TR>
<TR>
<TD =hurtextverdana vAlign=top align=left width="100%">

Halilhodziç?ten Stepanov tepkisi!

Trabzonspor'un Bosnak Teknik Direktörü Vahid Halilhodziç, dün bir gazetede çikan yönetimin kendisini istemedigi için Sirp futbolcu Milan Stepanov?u transfer ettigine iliskin haberin gerçegi yansitmadigini söyledi.

Halilhodziç, Stepanov için "Almayi istedigimiz bir oyuncuydu. Bu konuda açiklama yapmama bile gerek yok" dedi. Bordo mavililerin devre arasinda renklerine bagladigi, Denizlispor?dan Ömer Riza, Young Boys?tan Ferhat, Istanbul Büyüksehir Belediyespor?dan Ahmet Sahin, Vojvodina?dan Stepanov ve Altyapidan Aykut resmi imzayi atarak Trabzonsporlu oldu.

Kaynak Hürriyet gazetesi.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Faik Yılmaz
19.01.2006, 09:48
Bunca pisligin içine çekemediler bizi vçekmek içinde ellerinden geleni yapiyolar. Biliyolar karadeniz insanini ne çilede çikarir hemen onu uygulamaya basliyolar. Biliyolar karadeniz insanin ne kadar vatan perver oldugunu , biliyolar karadeniz insaninin anca bu yolla galyana getireceklerini. Ama bilmiyolarki karadeniz insani çok akilidir öyle gereksiz yere galyana gelmez.Onlar degilmiydi bizi rum maçinda elendigimiz için vatan haini ilan eden simdide sirp futbolcu aldik diye bizi suçlu ilan eden.Biz onlar gibi düsünmüyoruz ki biz futbolu bir oyun olarak görüyoruz. Peki bu gazete neredeydi fenerbahçe israil asilli futbolcu oynatirken.hemde israil filistin savasi sürerken ordan bir futbolcuyu alipta burda ekmek verirken neredeydi bu gazete. evet bu gazete asiri milliyetçi ve türkçü oldugunu idda edigi bir gazete. o zaman neredeydi bunlar. Tabi o onlara göre koca fenerbahçeydi onlara hakiinda bir sey yazilamazdi.Yazin ama gördüklerinizi ve dogrulari. Lütfen. Lütfen yazin Fenerebhçeninde israilli futbolcu oynattiini bir zamanlar.

evet hain revivo....

sonra lazetiç .....

ve daha bir sürüsünü oynattilar.....

biliyormusunuz bende zaman gazetesi almiyorum.geçen yil fener faciasi oldugunda tek satir bile yazmadilar hakkinda.bende sinir oldum onlara....

yok madem böle bisiy var herkes uysun...... öyle milliyetçiyim ayagina bizi bölmeye kimse çalisamaz.

yok milliyetçiyim diyorlarsa hiç biri benim kadar yada baska bi gönüldasim kadar milliyetçi degil....

adami kizidirmasinlar mail bombardumanina tutariz o bi parmak gazetelerini....smileys/smiley7.gif

CAFER ÖZER
19.01.2006, 09:54
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Taraftardan özür dilerim </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Tomas Jun: Türkiye?ye büyük hayallerle geldim. Ancak yeteri kadar sans bulamadim, gol atamamanin getirdigi baski hayatimi zorlastirdi </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>19.01.2006</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top width=10>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=top width=122>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=122 align=center>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=center width=122>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=122>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=120 height=150>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/trabz&#111;n/jun1901.jpg</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Tomas Jun sezon basinda Sparta Prag takimindan son dakikada transfer edilmis ve beraberinde büyük umutlari da Trabzonspor?a getirmisti. Kariyeri parlakti; hem Çek liginde, hem milli takimda gösterdigi performans, hem de yasinin henüz sadece 22 olmasi beklentileri artiriyordu. Onu Türkiye?ye gelisinde FANATIK ekibi olarak Istanbul?da biz karsilayip ilk röportaji yapmistik. Ilk yurt disi deneyimi nedeniyle ürkek ve durgun bir ruh haliyle yüzyüzeydik. Ancak iddialiydi, Trabzonspor?a büyük basarilar ve Avrupa?nin önemli takimlarina açilmak için geldigini söylemisti. Fakat isler hiç de öyle gitmedi. Jun, ne Senol Günes ne de Halilhodziç döneminde bekledigi sansi bulabildi, ne de seytanin bacagini kirip bir gol atabildi. Devre arasinda dogal olarak gözden çikarildi. Kendisi Almanya?nin Nürnberg takimiyla anlasti, yönetimlerin de uzlasmasini bekliyor. Herkesin Trabzon serüveni hakkinda neler söyleyecegini merak ettigi Çek futbolcuyu, yine FANATIK buldu. Iste Jun?un agzindan Türkiye macerasi...

?Umarim sorun çikarmazlar?
?Trabzonspor ile baglarim kopmak üzere. Menacerim, Alman ekibi Nürnberg?le konustu ve benim adima her konuda anlasma sagladi. Artik Bundesliga?da forma giymek istiyorum ve bunun için gün sayiyorum. Fakat Nürnberg ile Trabzonspor arasinda bir sorun oldugunu ve bunun için temaslarin sürdügünü biliyorum. Kulüpler anlasirsa, birkaç gün içinde transferim gerçeklesir. Umarim gitmeme izin verirler. Çünkü Trabzonspor?da mutsuzum ve buradan gerçekten de ayrilmak istiyorum...?

?Uyum süreci uzun sürdü?
?Türkiye Ligi?ne adapte olmak çok zordu benim için. Oynamayi ve burada basarili olarak kendimi ülkem disinda da ispat etmeyi çok istiyordum. Eger sürekli forma sansi bulabilseydim daha iyi isler de yapabilirdim. Fakat olmadi. Sparta Prag?da 6 seneye yakin oynadim ve ilk kez farkli bir ülkeye, farkli bir hayata basladim. Alismam dogal olarak uzun sürdü, zorluklarla karsilastim. Trabzon?da hersey farkliydi. Gol atamamanin getirdigi stres hayatimi giderek zorlastirdi. Keske daha fazla oynama sansi bulabilseydim...?

?Türkiye Ligi çok zor?
?Herseye ragmen Trabzonspor?da ortam çok güzeldi. Tüm arkadaslar bana çok sicak ve dostça davrandi. Kimseyle en ufak bir tartismam dahi olmadi. Takim içerisindeki en iyi arkadasim ise Yattara?ydi. Onunla çok iyi anlasiyorduk. Zaten bos zamanlarimda genelde onunla beraber oluyordum. Türkler gerçekten çok sicak ve dost canlisi insanlar. Ülkeniz de çok güzel. Türkiye Ligi hayli zor ve mücadele yapisi yüksek bir lig. Taraftarlar sürekli maça geliyor ve takimlarini destekliyor. Statlardaki atmosfer çok atesli ve heyecan verici. Fakat az önce dedigim gibi oldukça zor. Öyle bir denge var ki, en alt siradaki takim, en üstlerde bulunan bir ekibi maglup edebiliyor, siralamayi degistirebiliyor...?

?Beni duygulandirdilar?
?Özellikle Trabzonspor taraftarina çok tesekkür ediyorum. Trabzon?da bulundugum sürede pek skor üretemedim ve iyi futbol ortaya koyamadim. Buna ragmen her zaman arkamda durdular ve beni desteklediler. Bana güvenmeleri çok güzeldi, onlarin bu davranisi beni çok duygulandirdi. Keske Trabzonspor taraftarina sahada attigim gollerle cevap verebilseydim. Umarim takim arkadaslarim basarili olarak taraftara layik olduklari sevinçleri yasatirlar.?

Bence yazik oldu adama yasi daha gençti ve gerçekten ona yeterince sans taninmadai M.YILMAZ a verilen sans ona verilse belkide su anda Onun yerine Futbolcu aramiyorduk.Bu da LANGEgibi olur gittigi yerde basarili olur.daha 22 yasinda.Yolun açik olsun JUN

Harun
19.01.2006, 10:00
Sans verilmedigi kanisina katilmiyorum.Futbolcunun kumasini anlamak için illa 90 dk.5 hafta oynatmaya gerek yok.5 dk da olsa top ayagina geldiginde bir albenisi olmasi lazim.Fakat ben Jun'da bunu göremedim.

CAFER ÖZER
19.01.2006, 10:13
Sans verilmedigi kanisina katilmiyorum.Futbolcunun kumasini anlamak için illa 90 dk.5 hafta oynatmaya gerek yok.5 dk da olsa top ayagina geldiginde bir albenisi olmasi lazim.Fakat ben Jun'da bunu göremedim.

Harunhaliloviç Konustu.smileys/smiley36.gif

Mollasalihoğlu
19.01.2006, 10:20

bence takimdaki birçok kisiden çok yakisiyodu top ayagina...

bahadır2561
19.01.2006, 10:54

bence takimdaki birçok kisiden çok yakisiyodu top ayagina...

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

metehan
19.01.2006, 10:56

Ben de Harun gibi düsünüyorum. Belki biraz daha sans verilebilirdi ama anladigim kadariyla Jun, Trabzon'a uyum saglayamadi. Takimin kötü olusu da bunda bir etken olabilir. Neticede kimse Jun için, "kötü oyuncu" diyemez ama bizde tutmadi. Umarim baska takimlarda kendini gösterir, çok fazla ahlanip vahlanacak bir durum yok bence.

Faik Yılmaz
19.01.2006, 11:00
olmayinca olmuyor iste.....

uyum saglamak çok önemli.....

hemde trabzonun olmayan futbol stiline uygun oynamiyordu....smileys/smiley19.gif

ahmetturk
19.01.2006, 11:19
Kötü zamanda takimin kötü oldugu bir dönemde takimimiz da bulundu. Buda onun ve bizim ve sansizligimiz.

Faik Yılmaz
19.01.2006, 11:22
EVET MAALESEF ÖYLE OLDU....