PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (Genel)

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82

TSunami
07.01.2006, 14:15
halilodziç bir defans almadan mehmetyilmazi birakmam demis. santrofor için de çek liginin sonuçlanip gol kralinin belli olmasini bekliyorlarmis.

yeter daaaaaa.

gerçekefsane
07.01.2006, 14:19
ntv'de canli yayin Trabzonspor kampinda

Semih Kırsüleymanoğlu
07.01.2006, 14:31
baktim.... ama bildigmiz seyler!

temelyilmaz
07.01.2006, 14:46
Trabzon hedefini simdiden belirledi

Ikinci yari hazirliklarini Antalya'da sürdüren Trabzonspor'da önümüzdeki yilin hedefi simdiden belirlendi. Yapilan ortak açiklamada hedef Avrupa Kupalari oldu.

Trabzonspor'un ikinci kaptani Hüseyin Çimsir, Antalya'da çok iyi bir hazirlik dönemi geçirmek istediklerini belirterek, "Ilk yarida puan farkinin açildi. Hedefimiz en azindan lig üçüncülügünü elde edip, Avrupa Kupalari'na katilmak. Çok kötü bir ilk yari geçirdik. Ikinci yarida bunu unutturmak ve üzülen camiamizi sevindirmek istiyoruz" diye konustu.

Yeni transfer Fatih Akyel ise yeni takimiyla geçirdigi bir haftayi degerlendirdi. Bordo-mavili takim ile ilk kamp dönemini geçirdigini belirten Fatih Akyel, "Antrenmanlar çok agir geçiyor. Çalismalara 4-5 gün önce basladik. Antrenmanlarimiz oldukça agir geçiyor. Burada iyi bir kamp dönemi geçirip lige en iyi sekilde girmek ve Trabzonspor'u layik oldugu yere yani üst siralara çikartmak istiyoruz" dedi.

Lig baslayana kadar hazir hale gelecegini ifade eden Fatih Akyel, "Trabzonspor'da milli takimda birlikte oynadigim arkadaslarinin bulunmasi sebebiyle hiç yabancilik çekmiyorum. Çok sicak bir ortamdayim. Arkadaslarim beni hemen içlerine aldilar" diye konustu.

internetspor

İ.Öztel
07.01.2006, 15:15
napalim eldeki avuctaki futbolcularla bakalim neler yapacaz ?? cok merak ediyom

Taner Gündoğdu
07.01.2006, 15:34
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">szymek'i nasil aldik zurawski yi nasil alamadik valla kimse bilmiyor smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifali güzeldal forvet mi? kendisini daha önceden tanimiyorum ama yaz kampinda hazirlik maçlarini seyrettigimde çok iyi paslar attigini görünce bu adamdan iyi orta saha oyuncusu olur dedim fatihin arkasina. maçin sonlarina dogru spiker alinin aslinda ortasaha oyuncusu oldugunu ama sahada forvet olmadigi için onun foforvet oynadigini söyledi. bilmiyorum sebatta hangi mevki de nasil oynadi. bilen varsa beni de bilgilendirsin bir zahmet. kafam karisti smileys/smiley5.gif</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

eren_61
07.01.2006, 15:54
ya yok yine uydurmadir. sonra kafadan bir isim atacaklar bonservis bedeli yüksek diye almadik diyecekler

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gif

smertkan
07.01.2006, 16:15
Hani Yildiz alacaktikya.Herhalde almamamizin bir sebebide yabanci kontenjani gösteriliyordu.Ben bunu asacak bir formül ürettim tabi kendi çapimda.Haber milliyetten;
<CENTER>Real Sociedad, Nihat'i gözden çikardi... </CENTER>

http://www.milliyet.com.tr/2006/01/07/s&#111;n/resim/s&#111;nspo09.jpg Senhan Bolelli

Real Sociedad, transferi gündemde olan Nihat Kahveci'yi artik gözden çikartirken, teknik direktör Jose Mari Amorrortu, Celta Vigo maçinin kadrosuna Türk futbolcuyu almadi.
Son 2 haftadir Rus Spartak Moskova takimina transferi gündemde olan, ancak bir türlü durumu resmilik kazanmayan Nihat, La Liga'da pazar günü deplasmanda oynanacak Celta Vigo maçinda forma giymek istemesine ragmen teknik direktör Amorrortu, onu kadro disinda birakmayi tercih etti.
Amorrortu, ''Üzgünüm ama Nihat'i götürmeyi düsünmüyorum. Yönetim Kurulu'ndan bana herhangidir talimat gelmedi ama hafta basindan beri bu fikre sahibim. Fiziki olarak iyi durumda, ancak diger yandan baska takim arkadasinin kadroda yer almasi daha iyi. Gerçeklerle yüzlesmek zorundayiz'' açiklamasinda bulundu.
Ispanyol Diariovasco gazetesi, 26 yasindaki Nihat Kahveci'nin Real Sociedad kulübü doktoru Eduardo Escobar ile birlikte gelecek pazartesi günü Almanya'nin Münih kentine giderek Spartak Moskova kulübünün doktorlari tarafindan saglik kontrolünden geçecegini yazdi.
Rus kulübünün en büyük endisesinin geçtigimiz subat ayinda sag dizinden sakatlanan ve ameliyat geçiren Nihat'in tamamiyle iyilestigini garanti edilmesi oldugu söyleniyor.
Öte yandan El Mundo Deportivo gazetesi, Nihat'in kaderinin Spartak Moskova gibi gözükmesine ragmen Ingiliz Newcastle United kulübünün de devreye girdigini iddia etti. Graeme Souness'in teknik direktörlügündeki Newcastle United kulübünün, Spartak Moskova'nin teklifine benzer bir fiyat getirerek Real Sociedad'a 2.9 milyon Avro, Nihat'a ise sezon basina 3 milyon Avro önerdigi ileri sürüldü.
Micheal Owen'in sakatlanmasi sonucu yeni futbolcu aradigi belirtilen Newcastle'in Nihat'i en iyi alternatif olarak gördügü yorumu yapildi.

----------------------------------------------------------

Iste size Yildiz. En azindan Mehmet Yozgatlidan daha iyi oldugu garanti.Serbest vurus isini çözer.Her yerden Çakar BJK patentli ama Asli Trabzon Köprübasi Kahvecilerle ilgisi vardir diye düsünüyorum. Uyum sorunuda olmaz.Efendi usakturda.Fatih ve Hüseyin bey ile Gökdeniz Efendide bu ise sicak bakar.HAni arkadaslik babindan canim.Fatih Akyele sicak baktiklarina göre Nihati haydi haydi isterler.Bide eziklere atacagimiz bu çalim varki böyle çalimi biizm memelekete birde Yattara atar.Ronaldinho var ama oda ecnebi memlekettinde.

Bu habere göre Bonservisi ucuz en azindan jundan ucuz.3 milyon Avro.(Ama Bonservisi herhalde 10Milyon Avro civarindadir) Ama is Adamin yillik ücretinde bitiyor.

Biliyorsunuz Fatihin Yillik ücreti 1.5 Milyon Avro civarinda is burada kopuor iste .Aldinizmi Nihati Takimdaki dengeler bozulur.

Buradan bakinca Yildiz bekleyen arkadaslar öyle büyük isimlere sartlanmasinlar. Sonra Özkan Hocanin lafina gelirler.

Hemen pesine ekleyeyim bu yaziyi yazaken niyetim Yönetimi elestirmek degil.Zaten onlar agizlarindan çikan Yildiz Sözünden nasil olsa daha çok çekereler.Benim söylemek istedigim su varsin adam çok büyük yildiz olmasin. Simek ayarinda birileri bize yeter herhalde. Önemli olan iyi futbolcuyu bulup alabilmek.

Simeki biz nasil aldik bilmiyorum.Ama Simek ayarinda 2-3 transfer yapsak yeterlidir Derim. Yildizlar ne olacak derseniz. Iyi Futbol, galibiyet ile Mehtap ve deniz beni keser.

tamer__61
07.01.2006, 16:19
arkadaslar dun aksam karadeniz tv de spor programi vardi

m.tahir kum da konuktu

dedigine gore bizim yoneticiler italyaya hareket etmis

cok iyi bir futbolcuyla goruseceklermis 48 saat icinde belli olur dedi

yonetimden 3 kisi biliyormus futbolcunun kim oldugunu birde tahir kum biliyomus

artik bekleyip gorecegiz ne kadar dogru oldugunu

temelyilmaz
07.01.2006, 16:30
sakin vieri olmasinsmileys/smiley36.gifbakiyosun nesta yi getiriyolarmis defansa

immortal_TS
07.01.2006, 16:35
SON DAKIKA:

saat 13 de Trabzon 19 Mayis kapali spor salonunda baslamasi gereken Trabzonspor - Gümüshane kusakkaya basketbol müsabakasi Rakip takimin gelmemesi sebebiyle Trabzonspor hükmen galip sayiliyor.

simdimaçta olanutku ile konustum. bizim takimda idman yapiyomus.

artikönümüzdeki haftaya bakacazsmileys/smiley2.gif

Güzel bu habere sevindimsmileys/smiley2.gif

onurkaradeniz
07.01.2006, 17:18
iyi iste yol masrafindan kurtuldularsmileys/smiley1.gif

FANATIK61
07.01.2006, 17:24
arkadaslar dun aksam karadeniz tv de spor programi vardi

m.tahir kum da konuktu

dedigine gore bizim yoneticiler italyaya hareket etmis

cok iyi bir futbolcuyla goruseceklermis 48 saat icinde belli olur dedi

yonetimden 3 kisi biliyormus futbolcunun kim oldugunu birde tahir kum biliyomus

artik bekleyip gorecegiz ne kadar dogru oldugunu

Bu programa bende baktim dün Aksam. Bugün veya yarin Kampa katilacakmis yeni Transfer. Italya'da oynuyormus yildiz Futbolcumuz(?).

U.Sadıkoğlu
07.01.2006, 17:49
hehehehehe oynamadan kazaniyoz istesmileys/smiley36.gif

gerçekefsane
07.01.2006, 18:05
hehehehehe oynamadan kazaniyoz istesmileys/smiley36.gif

20-0 degil mismileys/smiley2.gif, sayi yemeden maçi kazandiksmileys/smiley4.gif

GeZeGeN
07.01.2006, 18:09
Gitmek isteyen futbolcular niye tutuluyor anlamiyorum ibrahim ege,mehmet yilmaz,hasan sönmez ,emrah eren ve öbür gitmek isteyenler birakin gitsinler bu saatden sonra ne fayda görücezki biz bu adamlardan Trabzonsporun Büyüklügünü bilmiyen anlamiyan futbolcu istemiyoruz
adamlar tonca para aliyorlar ve halen gitmek istiyorum diyorlar cikarin paftan futbolculari bari yeni isimler kazanmis oluruz bunlardan hayir gelmez nede olsa artik

Burçak
07.01.2006, 18:37
mehmet yilmaz ibrahim ege zaten kalsalarda bize faydali olabileceklerini sanmam. bi çok seyi kafalarinda biirmisler.

makifbayten
07.01.2006, 18:42
ruhlari gitmis futbolcularin kampta ne isi var. yollayin onlarda ne yapacaklarini bilsinler.sinek küçüktür ama mide bulundurur.

en iyi fenerli ölü fenerlidir.

coach
07.01.2006, 18:46
ruhlari gitmis futbolcularin kampta ne isi var. yollayin onlarda ne yapacaklarini bilsinler.sinek küçüktür ama mide bulundurur.

en iyi fenerli ölü fenerlidir.

bu yazida sineklerinde midesi oldunu anladim.puhahahahasmileys/smiley36.gif

GeZeGeN
07.01.2006, 18:54
<LEGEND>3 Ocak 2006 06:11Sali</LEGEND>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=15 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>LIG RADYO 92.3 frekansindan dün itibariyle yayin hayatina basladi. Lig Radyo'nun Genel Yayin Yönetmeni daha önce Skyturk ve Alem FM'de spikerlik ve editörlük yapan Mustafa Iyi. Radyo Aksam Gazetesinin Davutpasa'daki merkezinden yayina basladi.
LIG Radyo, Lig TV'deki bazi programlar ve haber bültenlerinde ortak yayin yapacak. Turkcell Süper Ligi Maçlarinin naklen yayinlanacagi radyoda futbol disinda da spor programlarina ve haber bültenlerine yer verilecek.
</TD></TR></T></TABLE>

kerimof61
07.01.2006, 18:58
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n"><T>
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

hayir!!! en iyi fenerli hiç dogmamis fenerlidirsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

sinekleride düsünmek lazim
» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.<?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>
<O:P></O:P>
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Uygunsuz hareket/Yazim Kurallari)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4337&amp;PN=1&amp;FID=3&amp;PR=3) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
************************************************** *******</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

makifbayten
07.01.2006, 19:02
kerimof bize senin dediginde uyar.eyvallah kardesim.

61&gt;34 gerisi yalan

Burçak
07.01.2006, 19:02
TRT3 de Trabzon Belediyespor'un bayan hentbol takimin maçibaslamak üzere. izlemek isteyenler için söyledim.

TSezgin61
07.01.2006, 19:48
ya söyle bir bakiyorum haberlerede, aslinda süphe etmemize gerek yok.

1. trabzonspor Julio Cesarin sini bitirmek üzere! (bir futbolcunun iside bitsede görsek). transfer yarin netlik kazanacak

2. trabzonsporlu yöneticilier ismi sir gibi saklanan italyan yildizi trabzona getirmek üzere (yine getirmek üzere)

3. trabzonspor vitakicle anlasmak üzeree ( daha üzere) yarin netlik kazanacak

diger yanda hanson, frei, falan

hadi bizi kandiramadilar ama diyelim dogru. hepsinle anlasildi. eeee hani yabanci kontenjani. 1 kisilik degilmiydi. LÜTFEN DAHA INANDIRICI YALANLAR SÖYLEYIN SAYIN YÖNETIM

erdi-61
07.01.2006, 20:33
arkdaslar trabzonspor taraftarinin bu dönem kadar üzüldügünü darlandigini hatirlayan varmi?

Nihat Güneş
07.01.2006, 21:30
arkdaslar trabzonspor taraftarinin bu dönem kadar üzüldügünü darlandigini hatirlayan varmi?

sen hiç brezilya dizisi izlemedin galiba....smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

U.Sadıkoğlu
07.01.2006, 21:53
Neden Fenerli Olunmaz

1)Sampiyon olmadan kendisini Sampiyon zannedip tur atan tek camia.
2)Yayla Cup'a katilan ilk ve tek istanbul takimi.
3)Pendik'e elenen ilk 1. lig takimi
4)Kendi futbolcusunu jip içinde döven taraftara sahip ilk dünya takimi
5)2.Ligi kutlayan tek dünya takimi
6) Avrupa kupalarinda sifir çeken ilk ve tek türk takim
7) Kendisine koyan kulup adeti kadar formasina yildiz taktirip saklabanlarin kiyafetlerine tas çikartacak güzellikteki formaya sahip olan ilk ve tek takim
8) Kendini dünya takimi olarak gören ama Kadiköy'ün disina çikamayan çiktigi zaman da sayisiz taciz ve tecavüzlere ugrayan ilk ve tek takim
9) TRABZONSPORLULAR tarafindan kalesinin ortasina bayrak dikilen ilk ve tek takim
10) Taraftarina para veren ve taraftarligi köpeklige çeviren ilk ve tek takim
11) 20 senede bir türkiye kupasi alan tek takim
12) KURTLUS SAVASI SIRASINDA TÜM SPOR KULÜPLERI DAGILMIS OYUNCULARI CEPHELERE GITMESINE RAGMEN fb DAGILMAMIS VE OYUNCULARI SAVASA GITMEKTEN KORKMUS VE BU SAVASTAN KAÇAN VATAN HAINLERIYLE BIR MAÇ KAZANARAK KENDISINI MILLI KAHRAMAN ILAN EDEN ILK VE TEK TÜRK (OLDUGUNU ZANNEDEN) TAKIMI
TRABZONLU OLMAK AYRICALIKTIR
yasamayan bilemez!!!

TSezgin61
07.01.2006, 21:57
Neden Fenerli Olunmaz

7) Kendisine koyan kulup adeti kadar formasina yildiz taktirip saklabanlarin kiyafetlerine tas çikartacak güzellikteki formaya sahip olan ilk ve tek takim
8) Kendini dünya takimi olarak gören ama Kadiköy'ün disina çikamayan çiktigi zaman da sayisiz taciz ve tecavüzlere ugrayan ilk ve tek takim
9) TRABZONSPORLULAR tarafindan kalesinin ortasina bayrak dikilen ilk ve tek takim
12) KURTLUS SAVASI SIRASINDA TÜM SPOR KULÜPLERI DAGILMIS OYUNCULARI CEPHELERE GITMESINE RAGMEN fb DAGILMAMIS VE OYUNCULARI SAVASA GITMEKTEN KORKMUS VE BU SAVASTAN KAÇAN VATAN HAINLERIYLE BIR MAÇ KAZANARAK KENDISINI MILLI KAHRAMAN ILAN EDEN ILK VE TEK TÜRK (OLDUGUNU ZANNEDEN) TAKIMI
yasamayan bilemez!!!

smileys/smiley32.gif

yakutlu61
07.01.2006, 22:08
Farfan atagi

Transfer çalismalarini sürdüren Trabzonspor, Teknik Direktör Vahid Halilhodziç?in PSG?den eski ögrencisi olan stoper Farfan?i renklerine baglamak için dügmeye basti. Baskan Yardimcisi Ethem Haciosmanoglu bugün Fransa?ya giderek bonservisi PSG?de olan bu oyuncu için girisimlere baslayacagi ögrenildi. Glasgow Rangers?ta kiralik oynayan Farfan için yönetimin bütün sartlari zorlayacagi belirtildi. Bu arada Lille?nin santrforu Gineli Pascal için de temaslarin sürdügü kaydedildi.

diskus
07.01.2006, 22:14
benim anlamadigim bu thomas yun neden ayin 3.nde trabzonda degildi neden simdi antalyada antreman yapmiyor,yok transfer isleri varmis yok baska takima gitmek istiyormus,menaceri yokmu bunun?yoneticiler uyumayin bu adama senelik 600.000 euro veriyorsunuz adam uyum problemi cekiyorum baska takim ariyorum diye bizleri aldatiyor.ilk yarida cok birsey yapmis gibi tatilini uzatiyor,en dogrusu kovulmak istiyor.taraftarlarin istemedigi mehmet yilmaz ve ibrahim ege kendilerine takim buluyorlar gondermiyorsun,mecburen antremana cikiyorlar, elin adami gel keyfim gel, bi de ayligi zamaninda yatmasa bankaya zaten param odenmiyor diyebeles gidecek.ben yonetimde olsaydim bu adam ayin 3.de our futbolcular gibi trabzonda olurdu.

AyhanPe
07.01.2006, 22:14
basmasin bunlar dügmeye sonu hic iyi olmuyor yahusmileys/smiley4.gif

yakutlu61
07.01.2006, 22:30
Spor (http://www.takagazete.com/default.asp?kategori=20)

Ara transfer dönemi olmasi nedeniyle kaliteli futbolculari kulüplerinden koparmakta bir hayli zorlanan Trabzonspor, umudunu hiç yitirmiyor...

Trabzonspor yönetimi, özellikle forvet sikintisi nedeniyle bu mevkiye oyuncu ariyor.

IKISINDE DE DERTLI
TRABZONSPOR, bir taraftan ikinci yari hazirliklari çerçevesinde Antalya kampina dün baslarken diger taraftan da kadroya takviye yapmak için arayislarini sürdürüyor. Yurt içi transferlerinde büyük sikinti yasayan Bordo-Mavililer, yurt disinda da dertli mi dertli.

FATIH SON OLABILIR
UGUR ve Umut gibi oyunculardan olumsuz yanit alan Trabzonspor yönetimi, yabanci transferinde de Vitakic ve Pascal?la ilgili sorunlar yasiyor. Bordo-Mavili kulübün, ara transfer sezonunu Fatih Akyel transferiyle noktalayabilecegi da iddia ediliyor.

FORVET SIKINTISI
TOMAS?IN henüz kulüp bulamamasi ve Mehmet Yilmaz?in da, ?Ayrilmak istiyorum? demesinin ardindan, forvet yükünün sakatligi süren Fatih ve milli takimda oldugu için ilk 4 maçta oynamasi zor olan Yattara?ya kalacagi endisesiyle bu mevkiye bir an önce transfer yapmayi planliyor.

helal olsun ya .ilk ve son ara transfer fatih akyellllllllllllllllllllllllllllllll...

insallah ilerde bunada sukur demicez...

yakutlu61
07.01.2006, 22:45
Kamuoyuna açiklama
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/logo2.gifIçinde bulundugumuz dönemin genel özelligi geregi medyamiz bir çok oyuncuyla ilgili transfer haberlerine yogun biçimde agirlik vermektedir. Bu haberler arasinda kadromuzda bulundurdugumuz futbolcularin da yer almaya basladigini hayretle ve ibretle izlemekteyiz.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

Trabzonspor Kulübü olarak amacimiz, mümkün oldugunca seffaf davranarak, çalismalarimiz konusunda gerekli gördügümüz durumlarda kamuoyunu bilgilendirmektir.

Ligin ilk yarisini çesitli sebeplerle istenen yerde tamamlayamayan ekibimiz, ikinci devreye daha iyi bir baslangiç yapmak ve hedeflerine ulasmak dogrultusunda hazirliklarina devam etmektedir.

Bu dogrultuda büyük önem verdigimiz Antalya Kampi?nin basladigi su günlerde, futbolcularimizin ayrilmalari yönünde medyada yer alan haberlere itibar edilmemesi uyarisinda bulunuyoruz.

Yönetim kurulumuz, Teknik Direktörümüz Vahid Halilhodzic?le istisare halinde transfer faaliyetlerini yürütmektedir.
Gerçekler bu yöndeyken, Antalya kampina gönderdigimiz oyuncularimizin tamamindan ligin ikinci yarisinda faydalanma düsüncesinde oldugumuz açiktir.

Bu nedenle özellikle taraftarlarimizin ve futbolcularimizin kulübümüz yetkilileri tarafindan herhangi bir açiklama yapilmadigi taktirde medyada yer alan transfer haberlerine daha ihtiyatli yaklasmalarini istiyor, bu gerçegi kamuoyunun bilgisine sunuyoruz.

Trabzonspor Yönetim Kurulu

Kisaca budur arkadaslar.. yani en dogrusunu soylemisler ne yazilirsa yazilsin imzalar atilmadan hersey hikaye....

salihismet
07.01.2006, 22:52
Yakutlu61. Anlasilan yeni oyuncu alamadik, yalniz ya sev ya terk et ne oluyor onu anlamadim?Ts icinmi yazdin yoksa baska sey icinmi yazdin?
<div style="text-align: left;">
</div>

no NAME
08.01.2006, 00:36
<LEGEND>3 Ocak 2006 06:11Sali</LEGEND>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=15 width="100%"><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD>........................Lig Radyo'nun Genel Yayin Yönetmeni daha önce Skyturk ve Alem FM'de spikerlik ve editörlük yapan Mustafa Iyi. Radyo ..........</TD></TR></T></T></T></T></TABLE>

uleyn MUSTAFA;seni tebrik eder görevlerinde basarilar dilerim.

ufaktan bir hatirlatmasmileys/smiley2.gif;TRABZONSPOR maçlarinaisini iyi yapanspikerlerverme;buraya neler yazacagimi ben bilirim. (mesela ; "amazon kadinlari"diyeyim.sen anlarsinsmileys/smiley36.gif)

AyhanPe
08.01.2006, 04:33
Trabzonspor yönetimi, özellikle forvet sikintisi nedeniyle bu mevkiye oyuncu ariyor.

</font></span>

yeni yönetimin konusuyor</span>:

calismalarimiz bitti gelir gelmez ilk önceligimiz transferler..1 ocagi
bekleyin basin alacagimiz futbolcuyu 1 hafta konusacak bombalar
patlayacak...3 ocagi bekleyin yeni transferler takima katilacak..6
ocagi bekleyin futbolcu transferi halolacak..10 tane fatih akyel gibi
futbolcu bulsam alirim..8 ocak oldu ama bekleyinnn forvete
futbolcu arandiktan sonra alinacaksmileys/smiley36.gif

bekleyin seneye sampiyonlugu kovalayacak bi takim olusturacagiz bunun
temelleri simdiden atilmaya baslandi rahat olun..yeni stati bekleyin
monaco ya yeni stat yapacagizsmileys/smiley4.gif

<br style="font-weight: bold;">
biz konusuyoruz</span>

bekleyelim parali yönetimi geldi artik kimse sokaga atilacak tek kurusumuz yok demeyeceksmileys/smiley4.gif 50 bin dolarlar yüzünden futbolcu kacirmayacak..

temelyilmaz
08.01.2006, 06:05
rota portekiz

Bordo-Mavililer?in Sporting Lisbon?da oynayan Semedo ve Benfica?da forma giyen Anderson?u ilk planda tuttugu bildirildi

Yolculuk yarin
Trabzonspor?da Eller?in takimdan ayrilmasinin ardindan baslayan yabanci stoper arayislari devam ediyor. Geçtigimiz günlerde Fransa?ya giderek Vikatiç?le ilgili temaslar kuran ancak bu transferi gerçeklestiremeyen Bordo-Beyazli yönetimin, yarin Portekiz?e gidecegi ögrenildi. Yönetimin, bugün Antalya?da teknik direktör Vahid Halilhodziç?le görüsecegi ve Benfica ile Sporting Lizbon takimlarinda forma giyen 5 oyuncu ile ilgili fikir alacagi bildirildi. Karadeniz temsilcisinin bu futbolculardan en az biriyle kesin anlasmaya varacagi kaydedildi.

Anderson ön planda
Portekiz?e giderek Sporting Lizbon ve Benfica takimlarinda forma giyen oyuncularla temasa geçecegi ifade edildi. Bordo-Mavililer?in öncelikli olarak Benfica?da oynayan 25 yasindaki Anderson?u gündemine aldigi, Sporting Lizbon?dan Semedo ile de görüsme yapilacagi kaydedildi. Trabzon?un ilgilendigi diger isimler ise Tonel, Alcides ve Luisao... Bu arada, yönetimin Jun?dan beklenen performansin alinamamasi nedeniyle forvet için de Halilhodziç?ten rapor alacagi ve bu konudaki politikasini da Portekiz seyahati öncesinde belirleyecegi belirtildi.

FANATIK

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Pepe listede</TD></TR></T></TABLE>

Trabzonspor, Porto'nun Brezilyali savunmacisi için harekete geçti. Listede Costa ve Alves de bulunuyor.

<DIV align=center>***</DIV>

Pepe harekati

Porto'nun Brezilyali defansi Pepe'yi transfer etmek için harekete geçen bordo-mavililer ayni takimdan Costa ve Alves'i de gözlem altina aldi.

Trabzonspor transfer için Avrupa'yi karis karis tariyor. Bordo-mavili yöneticiler, Portekiz'in Porto takiminda oynayan Pepe'yi almak istiyor. 2001-04 yillari arasinda Portekiz'in Maritimo takiminda görev yapan 22 yasindaki defans oyuncusu, iki yildir top kosturdugu Porto'da 24 lig maçinda yer alip bir gol atti.

ILK 11 IÇIN GIDECEK
Pepe, Sampiyonlar Ligi'nde ise bes karsilasmada görev yaparken, iki gol atti. Ancak teknik direktör Co Adriaanse tarafindan bu yil sadece dokuz maçta oynatilan Pepe, direkt ilk 11'de oynayacagi bir takim ariyor ve bu yüzden Trabzonspor'un teklifine sicak bakiyor.

LISTEDE 2 ISIM DAHA
Trabzon, ayrica 24 yasindaki Ricardo Miguel Costa ve Bruno Eduardo Alves ile de ilgileniyor. 1.90 boyundaki Alves, Porto Altyapisi'ndan yetisti. Costa ise Porto'nun 11 lig maçinda oynadi. Bordo-mavililerin bu isimlerden birini transfer etmesine kesin gözüyle bakiliyor.

<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Cacau&amp;Serhat atagi</TD></TR></T></TABLE>

Trabzonspor, Besiktas'in da talip oldugu Stuttgart'in Brezilyali golcüsü Cacau ve Young Boys'un Türk ön liberosu Serhat Göçer'i almak için grisimlere basladi.

Trabzonspor, Besiktas ile transfer yarisina girecek gibi... Trabzonspor yönetimi, Besiktas'in da talip oldugu Stuttgart'in golcüsü Cacau ve Isviçre'nin Young Boys takiminin Türk ön liberosu Serhat Göçer'i almak için harekete geçti. Yönetimin, 25 yasindaki Brezilyali Cacau ile olumlu bir görüsme yaptigi ögrenildi. Çesme'deki genç milli takimlar kampinda bulunan 21 yasindaki Serhat için de olumlu rapor alindigi, baskan Albayrak'in harekete geçmeye karar verdigi belirtildi.

FOTOMAÇ

valla dün bi italya söylentisi vardi sabah kalkar kalkmaz oturdum bilgisayarin basina amasmileys/smiley5.gifneytse hayirli pazarlr diyelimsmileys/smiley1.gif

<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</DIV>
<DIV align=center></DIV>

Travelair
08.01.2006, 10:23
Türk gurbetçilere yönelinmesi olumlu. Trabzonspor'un baslattigi bir olaydi yillar önce Ogün Abdullah ile sonra uyandilar ama birkaç senedir piyasasi yoktu. Birçok gurbetçimiz var disarda yetenekli takip etmek lazim

Nadir Bekar
08.01.2006, 10:56
bu ne be yok sunun pesinde yok bunun pesinde heralde transfer filan yok gibi veyahutta tomas gibi bir iki tane alip gelecekler smileys/smiley7.gif

kamil
08.01.2006, 11:17
bizleri oyalayip transfer saatini bitirecekler herhalde.Ondan sonra siz bizi sezon sonunda görün diyerek yeni masallara baslayacaklar.Faruk Özaktan sonra adam gibi bir yönetimimiz olmadi.Bunlarla bir yere gidilmez.Bosuna yazip durmayalim.Saglik her seyin basidir.

U.Sadıkoğlu
08.01.2006, 11:18
Geliyo geliyo bomba geliyo ins.

The Legend
08.01.2006, 11:58
bu yönetiminde transfer yapacagi yok.büyük baskan dedigin alacagi oyuncuyu bir günde belirler ikinci gündede alir.sormasi ayip kaç gün geçti.smileys/smiley2.gif

Zeki Çelenkoğlu
08.01.2006, 12:24
Ayiptir

ILGINÇ ÖDÜL
2 Aralik'ta Istanbul Rüstü Saraçoglu Stadyumu'nda oynanan ve 2-2 sona eren Fenerbahçe-Trabzonspor maçi baz alinarak Sari-Lacivertli ekibe 'Mavi Bayrak' ödülü verilmesi saskinlikla karsilandi. Maç boyunca Trabzonsporlu taraftarlara küfür edip bozuk para atan Fenerbahçeliler, maç bitiminde de attiklari cisimlerle Yardimci Antrenör Bruno Baronshelli'nin kafasini yardilar.
TEPKI GÖRDÜ
Baronchelli'nin kafasina 3 dikis atilirken, maç sonrasinda dönemin Baskani Atay Aktug röportoj yaparken atilan taslar nedeniyle röportaji yarida kesmek zorunda kalmisti. Ancak herkesin tepkisini çeken bu olaylar, Futbol Federasyonu ve Spor-Toto Teskilati tarafindan ödüllendirildi. Iki kurum, bu olaylar yüzünden! Fenerbahçe'yi, "Futbolda siddeti ve düzensizligi uygulamak" amaciyla verilen Mavi Bayrak Ödülü'ne layik gördü.

CAFER ÖZER
08.01.2006, 12:31
Neden Fenerli Olunmaz

yasamayan bilemez!!!

Rakip takimin oyuncusundan yedigi çalimlar karsisinda aciz kalip,Futbolcunun formasini yirtip birde ne yaptip diyen Denizler oldugu içinsmileys/smiley36.gif

eren_61
08.01.2006, 12:33
Geliyo geliyo bomba geliyo ins.

nerden geliyo acaba.bilgin varsa bizlede paylas

Taner Gündoğdu
08.01.2006, 13:12
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Alalh büyüktür gelir bir yerden smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif</TD></TR>

Travelair
08.01.2006, 13:21
Mavi bayrak olayini duyurmustum az daha da yutturuyorlardi 2 gün önce Besiktas'a verdiler hesaplamalarda yanlislik yapilmis sanki kuantum fizigi mübarek!

Kaya
08.01.2006, 13:24
<TABLE cellSpacing=2 cellPadding=2 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>Basketbolda Hükmen Galibiz: 20-0</TD></TR>
<TR>
<TD>Basketbol takimimiz, bugün karsilasacagi Gümüshane Kusakkaya'nin sahaya çikmamasi nedeniyle müsabakayi hükmen 20-0 kazandi. Bu sonucun ardindan basketbol takimimiz 9 puanla grubundaki 2.sirayi korumus oldu.</TD></TR></T></TABLE>

Kul
08.01.2006, 13:29
Fatih Akyel suanda canli yayinda Tv8'de..

tsmaniac
08.01.2006, 13:30
o mavi bayragi alip bi taraflarina diksin spor totosmileys/smiley7.gif ama Trabzonda görecekler mavi bayragi

Burçak
08.01.2006, 14:16
Içimden geldi...

http://img496.imageshack.us/img496/7020/hami1lk.jpg

Özlemisiz ..

Emre B.
08.01.2006, 14:41
Gökdeniz hazirlik maçlarinda oynayabilecek mi

Semih Kırsüleymanoğlu
08.01.2006, 14:42
Helal be.... nekadar özledim haminin gollerini!

Özkan Erdem
08.01.2006, 14:42
oynar

Metin Ural
08.01.2006, 14:43
zaten tek hazirlik maçi... arada genk maçini veren tv kanali var mi. yeni transferleri izlemek açisindan.smileys/smiley1.gif

Semih Kırsüleymanoğlu
08.01.2006, 14:45
<DIV id=f8 align=left>Hazirlik Maçi Tarih: 13.01.2006 17.00 Trabzonspor KRC Genk </TD></TR><TR><TD bgcolor="#ffffff" colspan="7"></TD></TR><TR><TD bgcolor="#d9d9d9"></TD></DIV>

fincher
08.01.2006, 14:55
Youla 6 ayligina fransiz klubü metz'e kiralik verildi...

TSezgin61
08.01.2006, 15:44
ya 48 saat bitmedimi yaaaaa. hani italyadan YILDIZ geliyordu. bunlar bizi aptalmi zannediyor yaaaasmileys/smiley7.gif

abi aslinda bu yönetime linc girisiminde bulunulacak trabzon böyle giderse, allah yardimcilari olsun

KUYMAK
08.01.2006, 15:58
Transferin kapanmasina 48 saat kala alacaklar herhaldesmileys/smiley2.gif

Harun-61
08.01.2006, 16:18
Trabzonspor ve transer :-( Zurawski ve digerleri...

TSezgin61
08.01.2006, 16:22
titanic batmaz - yönetim transfer yapmaz - yönetim stad yapmaz

erdi-61
08.01.2006, 16:25
http://www.takagazete.com/resim/img/trabz&#111;n8.jpg
Spor (http://www.takagazete.com/default.asp?kategori=20)

Trabzonspor, Young Boys takimindaki gurbetçi golcü Ferhat Çökmüs?ün transferi için menajerlerle temaslara basladi...

HENÜZ 20 YASINDA
TRABZONSPOR Teknik Direktörü Vahid Halilhodziç, Isviçre?nin Young Boys takiminda top kosturan 20 yasindaki gurbetçi futbolcu Ferhat Göçer?in transferi için girisim baslatti. Bordo-Mavili kulübün yöneticilerinin, teknik patron Halilhodziç ile görüserek, golcü oyuncu Ferhat?in transferi için temaslarina hiz kazandirdigi dile getirildi.

TEMASLAR SÜRÜYOR
HAKAN Yakin ile ayni takimda top kosturan Ferhat Çökmüs, uzun süre Young Boys takiminin altyapisinin basinda oynadiktan sonra kisa bir süre önce A takima dahil edildi. Ferhat?in yani sira yurt disinda ve yurt içinde temaslarina hiz kazandiran Trabzonspor, Ugur ve Umut?tan alinan olumsuz cevabin ardindan Mehmet Yozgatli, Pascal, Vitakic ve Cesar için görüsmelere devam ediyor.

Ál sana bomba istesmileys/smiley5.gif

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=546><T>
<T>
<TR>
<TD></TD></TR></T></T></TABLE>

61_dnc_TS
08.01.2006, 16:32
ferhat defansta oynamiyor mu??

sanatik
08.01.2006, 16:35
o mavi bayragi alip bi taraflarina diksin spor totosmileys/smiley7.gif ama Trabzonda görecekler mavi bayragi

smileys/smiley36.gif

Emre B.
08.01.2006, 17:10
Hç tranfer yok mu?

BDiler61
08.01.2006, 17:14
kisiler degisiyor ama taraftarin çilesi bitmiyorsmileys/smiley7.gif

Emre B.
08.01.2006, 17:16
Eskiden bi heyecan vardi.Simdi hiç bisey yok

erdi-61
08.01.2006, 17:33
Yok Yok bizim cilemiz bitmez arkadaslar bunu bir caresini bulmamiz lazim !!!!!!!!!

Travelair
08.01.2006, 17:37
Nankörsünüz siz nankör Fatih Akyel geldi daha ne istiyorsunuz? smileys/smiley36.gif

kerimof61
08.01.2006, 17:37
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>JUN'A 2 TEKLIF VAR
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Büyük umutlarla transfer edilen, ancak ligin ilk yarisinda beklenen performansi sergileyemeyen Tomas Jun için Trabzonspor?a resmi tekliflerin gelmeye basladigi ögrenildi. Almanya?nin Wolfsburg ve ismi açiklanmayan bir baska takimin Bordo-Mavili yönetime, genç oyuncuyu kiralamak için teklif yaptigi ve yönetimin bu konudaki kararini önünüzdeki günlerde verecegi ifade edildi.
</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>

kerimof61
08.01.2006, 17:42
<T>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>MENAJERLER TRABZONSPOR'A YABANCI GOLCÜ TEKLIF EDIYORLAR
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Tomas Jun?dan kurtulmaya çalisan Bordo-Mavililer?e menajerler Kamerunlu golcüyü önerdi Karadeniz ekibi, Çek futbolcuyu satabilirse 26 yasindaki Herve Tum?u renklerine baglayacak

Trabzonspor'a Kamerunlu golcü... Savunma ve forvete takviye yapmak için arayislarini sürdüren Bordo-Mavililer?e Fransiz ekibi Metz?te forma giyen Herve Tum önerildi. Menajer Jacky Muyol?un teklif ettigi Tum?un iki yildir Fransiz ekibinde forma giyip, geçen sezon 31 maçta 9 gol, bu sene 10 karsilasmada 784 dakika oynayip 1 gol attigi belirtildi.

Sezon basinda transfer ettigi Çek golcü Tomas Jun?u kendine kulüp bulmasi için Almanya?ya gönderen Trabzonspor?da bu futbolcunun satilmasi halinde yönetimin Kamerunlu forvetle ile hemen masaya oturacagi ögrenildi. Bordo-Mavili yöneticilerin, menajer Muyol?a, ?Jun?u satma konusunda yardimci olun Tum?u alalim? önerisinde bulundugu ifade edildi.

Metz'de bu sezon fazla etkili olamayan 26 yasinda 1.83 boyundaki Tum?un Trabzonspor?a yillik maliyetinin 1 milyon euro olacagi belirtildi. Asbaskan Hasim Sayitoglu, transfer çalismalarini sürdürdüklerini belirterek, ?Eller?in temiz kagidini, Jun?un satilmasini bekliyoruz. Iki oyuncudan kurtulunca yerlerine gerekli takviyeleri yapacagiz? dedi.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=2c79f31d>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">trabzonhaber.net</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE></BLOCKQUOTE>

kerimof61
08.01.2006, 17:46
<T>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>TRABZONSPOR'DA JEFFERSON SOKU
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Brezilyali file bekçisi Jefferson sabahki isinma kosusu sirasinda sol alt adalesinden sakatlandi. Idmanin hemen basinda arkadaslarindan ayrilmak zorunda kalan Brezilyali genç kalecinin alt adalesinde çekme oldugu belirtildi.

</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>

GeZeGeN
08.01.2006, 17:50
Halil Altintop seneye Schalke04 ile anlasmis sözlesmesi sona ericek bu sezon sonunda anliyacaginiz bonservisi elinde Schalke04 de gidicek
Insallah Basarili olurlar kardeslersmileys/smiley36.gif

uslanmazlaz
08.01.2006, 18:26
insallah talihsizlikleri atlatip 2006-2007 sezonunda iyi bir trabzon spor nekliyorum bu sene iiçin 3 lük düyorum

Dursun Ali Bahçekapılı
08.01.2006, 18:27
ferhat defansta oynamiyor mu??

Evet defans oyuncusu.Haberi yazanin bizim kadar bilgisi yok anlasilan

Burçak
08.01.2006, 18:35
BMN ye her girisimde ilk son dakika topici ne bakiyorum. müjdeli haberler almak için. ama hala ses seda yok.smileys/smiley5.gif

FANATIK61
08.01.2006, 18:38
Az önce Lig Tv'de Baskani dinledim. 2 Yabanci oyuncu ile prensipte anlastik dedi...

61_dnc_TS
08.01.2006, 18:43
smileys/smiley5.gifsmileys/smiley11.gifsmileys/smiley18.gif

Firtina28
08.01.2006, 18:54
Az önce Lig Tv'de Baskani dinledim. 2 Yabanci oyuncu ile prensipte anlastik dedi...

Ne zaman geleceklerini soylemedimi kardes???

Onur
08.01.2006, 19:00
BMN ye her girisimde ilk son dakika topici ne bakiyorum. müjdeli haberler almak için. ama hala ses seda yok.smileys/smiley5.gif

Aynen...smileys/smiley5.gif

Tansu Onur Erdoğan
08.01.2006, 19:02
prensipte ben bile anlasirim 1-2 futbolcuyla önemli olan klübüyle anlasmak hey allahim ya smileys/smiley36.gif

TheCrow
08.01.2006, 19:33
En kötüsüne hazirlikli olalim...

Jun'u kimseye satamazsak,Eller transferinde de son anda pürüz çikarsa,asil o zaman seyreyleyin gümbürtüyü...

Özkan Erdem
08.01.2006, 19:49
bende az önce dinledim "2 futbolcuyla anlastik, toplamda 6-7 oyuncuyla görüsüyoruz ancak takdir edersiniz ki kulüplerde kendi çikarlari için oyunculari satmamaya çalisiyorlar, çabalarimiz sürüyor." dedi

Erbay
08.01.2006, 19:51

Bendesmileys/smiley11.gif

The Legend
08.01.2006, 19:53
anlastigimiz(henüz imza attiramadigimiz) oyuncularin ikiside yabancimi?

temelyilmaz
08.01.2006, 20:31
bombalar geliyo desenizesmileys/smiley5.gif ellerin temiz kagidi gelmedi daha sanki araba adam temiz kagidi gelecek adam gideli bir ay oldu nerdeyse temiz kagidi bekliyolar nedir bu yani bi günlük is bu

61_dnc_TS
08.01.2006, 20:44
hala transfer yok mu yaaaa...

her tiklayisimda baska bir umut doguyor içime

ama nafile

Özer Öztekin
08.01.2006, 20:55
Önemli olan kimi nerede ve nasil aradiginiz?
Albayrak, bir basin mensubunun ?Kisitli bütçeyle nasil yildiz alacaksiniz?? seklindeki sorusunu, ?Bunun için yogun çalisiyoruz. Önemli olan kimi nerede ve
nasil aradiginiz" diyerek yanitladi.

?En iyi transfer mevcut futbolcular olabilir?
Trabzonspor'da ikinci yarida en iyi transferin mevcut futbolcular
olabileceginin de unutulmamasi gerektigini belirten Albayrak, "Gitmek
isteyenler de kalacaklar de ellerinden gelenin en iyisini yaparlarsa bu
durum herkes için çok iyi olur. Ben futbolcularimizin her seyden önce
kendileri için oynamalarini istiyorum." dedi.

smileys/smiley29.gif

temelyilmaz
08.01.2006, 20:59
Önemli olan kimi nerede ve nasil aradiginiz?
Albayrak, bir basin mensubunun ?Kisitli bütçeyle nasil yildiz alacaksiniz?? seklindeki sorusunu, ?Bunun için yogun çalisiyoruz. Önemli olan kimi nerede ve

smileys/smiley29.gif

biri hemen tercüme etsin smileys/smiley5.gifaahh özkan sümer ahh

BDiler61
08.01.2006, 21:51

Bendesmileys/smiley11.gif

al bendende o kadar

giresunTS
08.01.2006, 22:14
bekleyen dervis, .......smileys/smiley36.gif

temelyilmaz
08.01.2006, 22:15
bugünde transfer yok hepinize ii aksamlar

szymeks
08.01.2006, 22:17
az önce villareal real madrid maçini izlerken güntekin onay su cümleleri kurdu real madridin aldigi gerek cicinho gerek robinho olsun trabzonsporlu yattara ikisindende çok ii oyuncu akillara durgunluk veren çalimlari ortalari tribünlere ayaga kaldiran hareketleri la liganin çogu opyuncusunda yok bence yattara ispanyaya gitse orayida ayaga kaldirir :) ala ala bu güntekin onay gsli deilmiydi desenize içimizdeki gizli yattara fanatiklerindenmis bencede robinhodan daha yetenekli yattara sizce :?

Tansu Onur Erdoğan
08.01.2006, 22:19
az önce villareal real madrid maçini izlerken güntekin onay su cümleleri kurdu real madridin aldigi gerek cicinho gerek robinho olsun trabzonsporlu yattara ikisindende çok ii oyuncu akillara durgunluk veren çalimlari ortalari tribünlere ayaga kaldiran hareketleri la liganin çogu opyuncusunda yok bence yattara ispanyaya gitse orayida ayaga kaldirir :) ala ala bu güntekin onay gsli deilmiydi desenize içimizdeki gizli yattara fanatiklerindenmis bencede robinhodan daha yetenekli yattara sizce :? hyrdir insallah :)

noname
08.01.2006, 22:20
az önce villareal real madrid maçini izlerken güntekin onay su cümleleri kurdu real madridin aldigi gerek cicinho gerek robinho olsun trabzonsporlu yattara ikisindende çok ii oyuncu akillara durgunluk veren çalimlari ortalari tribünlere ayaga kaldiran hareketleri la liganin çogu opyuncusunda yok bence yattara ispanyaya gitse orayida ayaga kaldirir :) ala ala bu güntekin onay gsli deilmiydi desenize içimizdeki gizli yattara fanatiklerindenmis bencede robinhodan daha yetenekli yattara sizce :?

ben de izliyordum maci. hosuma gitmedi desem yalan olur guntekin onay in soyledikleri. Bir de villareal in kaleci.. bizim sezon basinda almak istedigimiz kaleci degil miydi? oysa.. keske alsaymisiz.

szymeks
08.01.2006, 22:23
evet o kaleci adam her maça sapkayla çikio karizma oluyo yani iii kaleci bencede :)

h@msi61
08.01.2006, 22:24
yattaranin biraz devamliligi, biraz disiplini olsa zaten tutamayiz elimizde... adam resmen sihirbaz...

Emre B.
08.01.2006, 22:29
Kaleci iyi oynadi.Robinhoyu begenmedim.Abartildigi kadar yokmus

h@msi61
08.01.2006, 22:30
bence transfer suan o kadarda önemli degil ne de olsa kayip bir sezon geçiriyoruz 2.yari bikaç genç futbolcu kazanmamiz daha önemli bence. devre arasi vasat bi topçuya bir sürü para ödenmesinden ziyade sene sonu çok daha iyi topçulari çok daha ucuza alabiliriz.. alicaksak Türk alalim arada bence..

Harun-61
08.01.2006, 22:35
bugünde transfer yok hepinize ii aksamlar

smileys/smiley18.gif

gerçekefsane
08.01.2006, 22:43

G. Onay Besiktas'lidir. Robinho Yattara'dan daha iyi bir oyuncu. Yattara sürekliligi olmayan bir oyuncu. Robinho Real madrid'e alisma dönemi içersinde. Futbol otoriteleri Robinho'nun nasil bir futbolcu oldugunu biliyorlarki bahis geçen futbolcu Brezilya milli takiminda oynuyor.

U.Sadıkoğlu
08.01.2006, 22:46
OOO Ibrahim yattaraaaa

Emre B.
08.01.2006, 22:48
Safak kaç oldu?

eren_61
08.01.2006, 22:50
ya 48 saat gecti ve transfer yok.valla ne bu yaaa.bari yalan söylemeyin.italyadan yildizmis smileys/smiley5.gif

Travelair
08.01.2006, 22:52
Safak kaç oldu?

smileys/smiley36.gif

gerçekefsane
08.01.2006, 22:54
Nuri Albayrak: ?Verdigimiz sözleri tutacagiz?
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/080106baskan.jpgTakimimizi kamp yaptigi Antalya?da ziyaret eden Baskanimiz Nuri Albayrak, burada basin mensuplarina açiklamalarda bulundu.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

Fenerbahçe örnegi
Iki sezondur sampiyonluk yasayan Fenerbahçe?nin bu basarilar öncesinde çok sikinti çektigini hatirlatan Albayrak, ?Biz çok sabirsiz ve tez canli bir toplumuz. Fenerbahçe geride biraktigi sikintili günlerin ardindan karsiligini simdi aliyor. Bizim onlari geçmemiz gerekiyor. Yönetimimiz uzun vadede çok iyi isler yapacagiz. Yeni stat projesi de bunlardan bir tanesidir? dedi.

Halilhodžić?le sikinti yok
Albayrak, Teknik Direktörümüz Vahid Halilhodžić?le aralarinda hiçbir problem olmadigini da vurgulayarak, ?Son derece uyumlu bir biçimde çalismalarimizi sürdürüyoruz. Aksi yöndeki haberlerin neden ve nasil çikarildigini anlamakta zorlaniyorum? diye konustu.

?Kurumsallasma sürecek?
Baskanimiz sözlerini söyle sürdürdü: ?Önceki yönetimler döneminde önemli adimlar atilan kurumsallasma hamlesine kendimizce dogru olacak sekilde devam edecegiz. Istikrarli ve söyledikleriyle yaptiklari birbiriyle uyumlu olan bir yönetim olmak istiyoruz. Çesitli spekülasyonlar üretiliyor ama biz isimize bakacagiz. Çünkü gelecegi düsünmek zorundayiz. Göreve gelirken yeni stadyum insaati ve iki yildiz oyuncu sözü verdik. Bu sözlerimizi tutacagiz. Ayrica altyapiya önem verecegiz.?

Yildiz oyuncu mutlaka alinacak
Takimdan ayrilmak isteyen bazi oyuncularin oldugu yönündeki iddialara yanit veren Albayrak, ?Türkiye?de futbolculara verilen ücretler belli. Baska kulüplerden daha fazla para alacaklarini düsünmeleri hayalcilik olur.? dedi. Albayrak, takima yeni oyuncular kazandirmak için yogun çaba sarf ettiklerini de kaydederek, ?Yildiz futbolcu alacagiz dedik. Bu
devre olursa bu devre, olmazsa gelecek sezon mutlaka yildiz oyuncular alacagiz. Bunu yaparken de takimdaki ücret dengelerini muhakkak gözetecegiz. Diger arkadaslari tedirgin edecek bir parayla bir futbolcu transfer etmemiz söz konusu olamaz" açiklamasini yapti.

?Önemli olan kimi nerede ve nasil aradiginiz?

trabzonspor.org.tr

Travelair
08.01.2006, 22:55
"BANA SAMARAS?I ALIN!" http://www.gunebakis.com.tr/resim/Bana%20samaras.jpg <DETAILS>

Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodziç?in yabanci transferinde en çok istedigi oyuncunun Hollanda?nin Heerenveen takiminda forma giyen 20 yasindaki Yunan forvet Georgios Samaras oldugu kaydedildi. 1.93 boyuna ragmen çabuklugu, sürati, dripling yapma becerisi ve gol vuruslariyla efsanevi forvet Van Basten?in yeni versiyonu olarak kabul edilen Samaras?in alinmasi halinde, Trabzonspor?un da büyük bir yildiz kazanacagina inaniliyor.

Yeni Yönetimden Umutluydu
Vahid Halilhodziç?in, Samaras?in transferi konusunde özellikle yeni yönetimin görev basina gelmesiyle çok umutlandigi da dile getirildi. Bosnak Teknik Direktörün yakin çevresine, ?Yeni yönetimin ekonomik olarak çok iyi oldugunu ögrendim. Buna sevindim. Çünkü istedigimiz bazi oyuncular pahali ama büyük is yapacak durumdalar. Bunlarin basinda da Samaras geliyor. Yeni yönetim, bu oyuncuyu belki alabilir ve Trabzonspor?a büyük güç katarlar? dedigi belirtildi.

Pahali Ama Karli
Samaras?in transferiyle yakindan ilgilenen mevcut yönetim ise 4-5 milyon avroyu bulan maliyeti karsisinda geri adim atarken, futbolla yakindan ilgilenen bir çok kisi de, ?Samaras asla zarar ettirmez? dediler. Transfer uzmanlari, ?Samaras?in degeri su anda 4-5 milyon avro olabilir ancak iki-üç yil sonra bu oyuncuyu 20-30 milyon avro?ya satabilirsiniz. Çünkü kendisi, Avrupa?nin en büyük kulüplerinde oynayacak yeteneklere sahip? yorumunu yapiyorlar.

Kaynak: gunebakis.com.tr

Agzim sulandi be! kafama yatti hemen alalim! :) Ayrica Ossasuna kalecisi Ricandinho da çok iyi kaleci onu da alalim</DETAILS>

yakutlu61
08.01.2006, 23:00
planda
Portekiz?e giderek Sporting Lizbon ve Benfica takimlarinda forma giyen oyuncularla temasa geçecegi ifade edildi. Bordo-Mavililer?in öncelikli olarak Benfica?da oynayan 25 yasindaki Anderson?u gündemine aldigi, Sporting Lizbon?dan Semedo ile de görüsme yapilacagi kaydedildi. Trabzon?un ilgilendigi diger isimler ise Tonel, Alcides ve Luisao... Bu arada, yönetimin Jun?dan beklenen performansin alinamamasi nedeniyle forvet için de Halilhodziç?ten rapor alacagi ve bu konudaki politikasini da Portekiz seyahati öncesinde belirleyecegi belirtildi.
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</DIV>
<DIV align=center></DIV>

Emre B.
08.01.2006, 23:04
Samaras olsa çok iyi olur

61_dnc_TS
08.01.2006, 23:09
"BANA SAMARAS?I ALIN!" http://www.gunebakis.com.tr/resim/Bana%20samaras.jpg <DETAILS>

Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodziç?in yabanci transferinde en çok istedigi oyuncunun Hollanda?nin Heerenveen takiminda forma giyen 20 yasindaki Yunan forvet Georgios Samaras oldugu kaydedildi. 1.93 boyuna ragmen çabuklugu, sürati, dripling yapma becerisi ve gol vuruslariyla efsanevi forvet Van Basten?in yeni versiyonu olarak kabul edilen Samaras?in alinmasi halinde, Trabzonspor?un da büyük bir yildiz kazanacagina inaniliyor.

Vahid Halilhodziç?in, Samaras?in transferi konusunde özellikle yeni yönetimin görev basina gelmesiyle çok umutlandigi da dile getirildi. Bosnak Teknik Direktörün yakin çevresine, ?Yeni yönetimin ekonomik olarak çok iyi oldugunu ögrendim. Buna sevindim. Çünkü istedigimiz bazi oyuncular pahali ama büyük is yapacak durumdalar. Bunlarin basinda da Samaras geliyor. Yeni yönetim, bu oyuncuyu belki alabilir ve Trabzonspor?a büyük güç katarlar? dedigi belirtildi.

Pahali Ama Karli
Samaras?in transferiyle yakindan ilgilenen mevcut yönetim ise 4-5 milyon avroyu bulan maliyeti karsisinda geri adim atarken, futbolla yakindan ilgilenen bir çok kisi de, ?Samaras asla zarar ettirmez? dediler. Transfer uzmanlari, ?Samaras?in degeri su anda 4-5 milyon avro olabilir ancak iki-üç yil sonra bu oyuncuyu 20-30 milyon avro?ya satabilirsiniz. Çünkü kendisi, Avrupa?nin en büyük kulüplerinde oynayacak yeteneklere sahip? yorumunu yapiyorlar.

</DETAILS>

su samarsi alirsak büyük olay yapariz...

çokgenç ve yetenekli

elinizden geleni ardiniza koymayin alinsamarasi .

Travelair
08.01.2006, 23:32
Norveç'ten Alper diye bir çocuk çikti. Carew'den daha iyiolacak diyorlar. 2. kez genç milli olacakmis Norveç adina. Bilgi sahibi olan var mi?

salihismet
08.01.2006, 23:53
Ts lu yöneticiler göreve baslamadan önce transferleri gec yapacaklarina dair yemin ederekmi göreve basliyorlar,böyle bir sey duyan varmi?

Tolgaa6161
09.01.2006, 00:00

Pahali Ama Karli

</DETAILS>

su samarsi alirsak büyük olay yapariz...

çokgenç ve yetenekli

elinizden geleni ardiniza koymayin alinsamarasi .

alsinlar 3 ay durmadan gobek aticam smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

Taner Gündoğdu
09.01.2006, 00:17
<T>

yani vahit hoca bu adamin bu kadar kisa sürede degerlenecegini görmüste

heerenveen yöneticileri bilmiyor mu? madem o kadar yetekli bu adam niye 20

milyon avroya satmak varken bize 5 milyon avroya versinler? biraz gerçekçi

olalim...smileys/smiley5.gif</TD></TR>

kutoz
09.01.2006, 00:33
"BÜYÜK HAYAL ISTASYON!" http://www.gunebakis.com.tr/resim/buyuk%20hayal.jpg <DETAILS>

Trabzonspor?un Istanbul Kartal?daki tesislerinin yaninda yer alan ve otoyolun yaninda yer alan bölgede Benzin Istasyonu kurma girisimlerinde son asamaya gelindigi kaydedildi. Özkan Sümer yönetimi tarafindan gündeme getirilip, belli noktaya tasiyan, Atay Aktug döneminde ise sadece imza asamasina gelen Benzin Istasyonu yapimi tam 4 yildir Bordo-Mavili yönetimlerin hayallerini süslüyor. Benzin Istasyonu?yla ilgili olarak Istanbul Büyüksehir Belediyesi ve Kartal Belediyesinin imzalariyla birlikte Trabzonspor?un en az 5 milyon dolarin üzerinde bir gelire kavusacagi dile getiriliyor.

Albayrak?in Temaslari
Bordo-Mavili kulübün yeni baskani Nuri Albayrak, benzin istasyonunun yapilabilmesi için gerekli yetkiyi yönetimden aldigini vurgularken, ?Istanbul Büyüksehir Belediye Baskani Sayin Kadir Topbas ile de görüstük. Çok önemli bir pürüz gözükmüyor. Benzin Istasyonu?nun kisa bir süre içinde yapimina baslanabilir. Zaten burasini ?yap-islet-devret? modeliyle yaptirmayi planliyoruz. Kulübe ilk etapta 5 milyon dolarin üzerinde bir gelir temini bekliyoruz. Ardindan da sürekli bir gelir kaynagina sahip olmayi amaçliyoruz. Kimse merak etmesin. Bu proje hayata geçecek? seklinde konustu.

-insallah kisa sürede pürüzler giderilir ve bu tür girisimlerin sayisi artar da, Trabzonspor'un yarinlari garanti altina alinir.-</DETAILS>

BDiler61
09.01.2006, 00:42
yarin burayi açtigimda insallah bir transfer yapmis oluruz.

bu arada eller in durumu ne oldu bilen varmi?

salihtopal48
09.01.2006, 00:58
samarasi gördüm iyi oturur bizim takima keske bir an önce transfer etseler

İleli
09.01.2006, 02:39
heerenveen samarasi hayatta SAT-MAZ bu adamin yildizi parladi heerenveen cok para kazanacak samarasdan belli!

Trabzonsporda olsaydi satarmiydik..satmazdik tabi

AyhanPe
09.01.2006, 02:53
Ts lu yöneticiler göreve baslamadan önce transferleri
gec yapacaklarina dair yemin ederekmi göreve basliyorlar,böyle bir sey
duyan varmi?

hemde kitaba el basaraksmileys/smiley4.gif

Fanatik28
09.01.2006, 03:41
Heerenveen Samaras´i niye satmasin. Verirsin, 4-5 milyon Avro( Jun´u satip üstüne 2 milyon ), ondan sonra yapacagi transferdende %25 pay verdinmi olur bu is veya buna benzer bir alternatif. Bu adam daha Yunan milli takiminda oynamiyor veya yeni basladi. Yunanistan dünya kupasi´na gitmiyor. Heerenveen takimininda büyük bir hedefi yok. Kaldiki Samaras daha takimda direk oynamayan bir oyuncu idi. Peki Samaras daha ne kadar pahali olabilirki. Eger Yöneticilerimiz isbitirir cinsten ise bu transfer gerceklesir.

AyhanPe
09.01.2006, 03:46
ÇOK ABARTIYORLAR
Albayrak, "Transferi
yaparken en çok önem verdiğimiz detay, dengedir. Takım içindeki
dengeleri bozmamak için ince eleyip sık dokuyoruz. Yoksa dışarıdan 5
milyon dolara adam da alabiliriz. Halilhodziç ile aramızda hiç bir sorun yok. Bu konu çok abartılıyor" şeklinde konuştu.

iki yildiz sözü vermeden önce akli neredeydi o zaman dengelerin bozulacagini tahmin edemedimi..

dönek baskan istemiyoruz</span>

</span>

Tansu Onur Erdoğan
09.01.2006, 03:56
benim albayraga güvenim sonsuz zamaninda fener ortegayi aldi gördü gününü sonra

sabir biraz arkadaslar bu yönetim iyi seyler yapacak

canim TS
09.01.2006, 04:27
benim albayraga güvenim sonsuz zamaninda fener ortegayi aldi gördü gününü sonra

sabir biraz arkadaslar bu yönetim iyi seyler yapacak

Insallah diyelim, bekliyelim zaten ve görelim neler olacak.

UğuR
09.01.2006, 07:58
Thomas jUN a 3 milyon verdik Samaras a mi 5 milyon vermeye çekiniyorlar.Kaliteli futbolcuyu bedava almayami çalisiyorlar.5 e al 2 sene sonra 8 e 10 a sat.

imported_Suha
09.01.2006, 10:01
1 cak geçtiii....baskan 1 caktan sonra tarnsfer ypicazz diyodu..bekliyoruzzz.

Külünkoğlu
09.01.2006, 10:08
Galatasaray;

Riva Arazisi 1,175,000 metrekare Tapulu mal
Florya Metin Oktay Tesisleri 22,627 metrekare Tapulu mal
Kuruçesme Adasi 2,520 metrekare Tapulu mal
Ali Sami Yen Stadi yaninda arsa 2,127 metrekare Tapulu mal
Hasnun Galip Sokak Kulüp merkezi 3 katli bina Tapulu mal
Erenköy?de 3 adet lüks daire 550 metrekare Tapulu mal
Not: Ayrica Kalamis, Ali Sami Yen gibi devletten kiralanmis araziler mevcuttur.

Besiktas
Fulya Arsasi 50,340 metrekare Tapulu mal
BJK Plaza Binasi A ve B Blok?ta 3 bölüm Tapulu mal
Üsküdar?da daire 2 no?lu bir daire Tapulu mal
Not: Ayrica Ümraniye Tesisleri, Inönü Stadi gibi devletten kiralanmis araziler mevcuttur.

fenerbahçe'nin tapulu bir mali yok, var gibi gözükenlerdevletten kiralanmis.

Trabzonsporumuzun durumu da fenerbahçe'den farkli degil,Kulubümüz mutlak suretle kendisine devamli gelir getirecek mülklere sahip olmasi gerekmektedir. Piyasa kosullarina göreen çok rantin elde edildigi Istanbul'da bu arazilerin ve isletmelerin alinmasi çok daha iyi olacaktir.

halil ibo
09.01.2006, 10:21
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>TRABZON'DA PORTEKIZ RÜZGARI.. ISTE LISTEDEKI YENI ISIMLER
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Trabzonspor transfer için Avrupa'yi karis karis tariyor. Bordo-mavili yöneticiler, Portekiz'in Porto takiminda oynayan Pepe'yi almak istiyor. 2001-04 yillari arasinda Portekiz'in Maritimo takiminda görev yapan 22 yasindaki defans oyuncusu, iki yildir top kosturdugu Porto'da 24 lig maçinda yer alip bir gol atti.

Pepe, Sampiyonlar Ligi'nde ise bes karsilasmada görev yaparken, iki gol atti. Ancak teknik direktör Co Adriaanse tarafindan bu yil sadece dokuz maçta oynatilan Pepe, direkt ilk 11'de oynayacagi bir takim ariyor ve bu yüzden Trabzonspor'un teklifine sicak bakiyor.

Trabzon, ayrica 24 yasindaki Ricardo Miguel Costa ve Bruno Eduardo Alves ile de ilgileniyor. 1.90 boyundaki Alves, Porto Altyapisi'ndan yetisti. Costa ise Porto'nun 11 lig maçinda oynadi. Bordo-mavililerin bu isimlerden birini transfer etmesine kesin gözüyle bakiliyor.
</TD></TR></T></TABLE>Simdide Portekiz,ilgilenmeyecegim diyorum,yapamiyorum.Yok yok bu son bir daha transferle ilgili birsey yazarsam kendimi bir hafta nopostla cezalandiracagim.

U.Sadıkoğlu
09.01.2006, 10:28
siz göbek atcaksiniz ben HORON tepecem

Emre B.
09.01.2006, 12:20
Hiç transfer haberi yok mu?

U.Sadıkoğlu
09.01.2006, 12:50
uploads/OFLU61/2006-01-09_130721_4452cacau.jpgGolcü arayislarini sürdüren Trabzonspor, Stuttgart ile siki pazarlikta. Alman takimi, Trabzonspor'un geçen sezon bekledigi verimi alamadigi Jun ile görüsürken Cacau'nun transferi için Trabzon'a yesil isik yakti. Jun-Cacau takasi gündeme gelirken Alman kulübünün arti parayi yüksek tutmasi Trabzonspor'u düsündürdü.

Katar'dan teklif

Geçen sezon attigi 12 golle dikkat çeken 25 yasindaki oyuncuya Katar takimlarinin ve Besiktas'in da talip olmasi Trabzon'un isini zora soktu. Bordo-mavililer Hannover'in para, Stuttgart'in ise Jun arti para teklifleri karsisinda kararsiz kaldi. Trabzonspor'un Cacau için Stuttgart'tan arti parada indirim istedigi ve olumsuz yanit aldigi söyleniyor.

Trapattoni kizdi

Teknik direktör Giovanni Trapattoni'nin, menajer Oktay Haslak'a, "Trabzon, Cacau'yu istiyorsa elini çabuk tutsun. Zaten diger golcüm Streller Köln'e gitti. Eger beni oyalamayi sürdürürlerse Cacau için herseyden vazgeçerim" dedigi ögrenildi.

Emre B.
09.01.2006, 13:11
Istanbul Küçükçekmece ve Gaziosmanpasa'da kus gribi görülmüs

61_dnc_TS
09.01.2006, 13:33
yüzde yüz fenerliler yaymistir bunu..

szymeks
09.01.2006, 13:34
bu arada yattara togoyla oynanan hazirlik maçinda sov yapti maçin tek golünde iki kisiyi geçen yattara düsürüldü penaltiyi bangoura gole çevirdi ee milli takimdada sov yapio ve ilk onbir oynuoo :)

ÇaGaTaY
09.01.2006, 13:40
valla ya bari su yattara yi elimizde tutabilsek,farkinda deiliz belki ama bi dünya yildizi kadromuzda oynuyo,bunun degerini iyi bilmek lazim,hiç bi alacagimiz adam böyle sov yapamaz vallasmileys/smiley32.gif

uslanmazlaz
09.01.2006, 13:42
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=488>
<T>
<TR>
<TD width=12></TD>
<TD vAlign=top width=464>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Son imparator </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Sakatligini atlattiktan sonra sahalara dönen Szymkowiak: 'Bu kulüpte sampiyon olacak potansiyel var...' diye konustu </TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>Transfer oldugu dönemden bu yana tüm teknik direktörleri en önemli kozu olan ve su ana kadar sergiledigi performansla Bordo-Mavili taraftarlarin kurtarici gözüyle baktigi Szymkowiak, Antalya kampinda FANATIK?e konustu...

Artik gözle görülür bir toparlanma sürecine girdiklerini belirten Polonya?li futbolcu, camiaya da umut dolu mesajlar yolladi. Ligin ilk yarisinda tüm talihsizliklerin üst üste geldigini ve bundan her takimin ayni sekilde etkilenebilecegini belirten yildiz futbolcu, disaridan edindigi izlenimleri de aktardi...

?Avrupa gideriz?
Ligin 2. bölümünde herkesin çok daha iyi bir Trabzonspor izleyecegini öne süren Szymkowiak, ?Kötü sonuçlarda sadece benim yoklugum etken degildi elbette. Fatih ve Gökdeniz gibi iki kaliteli arkadasimizin yoklugu da isnen performansin gösterilmesini etkiledi. Ancak kadro simdi toparlandi. Yeni yönetimimizin de diger eksikleri gidermek için çok çalistigindan eminim. Kalan haftalarda yine beklenmedik talihsizliklerle karsilasmazsak farki hizla kapatabiliriz. Trabzonspor?un sezonu Avrupa Kupalari?na gidebilecek bir dereceyle tamamlayacagi inancindayim. Bu elbette tatmin edici bir basari olmaz ama bu kadar sikintilar içinde geçmis bir sezon için feselli niteligi tasiyabilir? ifadelerini kullandi.

?Hersey para degil?
Yeni yönetimin de en büyük projesi olan sampiyonluk hakkinda da söyleyecekleri vardi Karadeniz ekibinin yildizinin. Sampiyonlugun sadece hayali kurulabilecek bir olgu olmadigina deginen Szymkowiak, bu basarinin saglanmasi için herkesin sorumluluk almasi gerektigini vurguladi. Su an ligin zirvesinde yer alan ve sampiyonlugun en güçlü adayi olarak kabul edilen Fenerbahçe?nin en büyük kozlarinin maddi imkanlar ve yildiz transferler oldugunu anlatan deneyimli futbolcu, ?Oyunlarin kaderini etkileyecek oyunclar tercihlerini paradan ve ünlü kulüplerden yana kullaniyorlar. Bu da gayet normal. Fakat çok para ve yildiz transferi mutlaka sampiyonlugu getirecek diye birsey söz konusu degil. Eger öyle olsaydi her sene ayni takimlar sampiyon olurdu. Ben Trabzonpor?da sampiyon olabilecek potansiyeli görüyorum. Herkesin simdiden gelecek sezona iliskin planlar ve hareketler yapmasi lazim. Kadronun buna göre sekillenmesi, transferlerin buna göre yapilmasi gerekir. Sampiyonluk Trabzonspor için asla imkansiz olarak degerlendirilemez. Ipi gögüsleyebilecek kapasitemiz ve potansiyelimiz var? dedi.

?Sokaga çikamiyorum?
Trabzonspor?da en mutlu ve en üzüntülü anlarini da paylasan Szymkowiak, önce kötüsünden basladi... Sakatligin her futbolcu gibi kendisinin de kabusu oldugunu hatirlatan Polonyali, ?Takimdan uzak kalip arkadaslarimi bir seyirci gibi takip ettigim her gün çok zor geçti. Buniun disinda çok ciddi problemlerim oldugunu söyleyemem. Trabzonspor?da forma giymekten keyif aliyorum ve bunun paralelinde sahada vakit geçirmek beni hep mutlu kiliyor? açiklamasini yapti. Son olarak Türkiye?ye ve Trabzon?a alisip alismadigini sordugumuz Szymkowiak, önce uzun uzun güldükten sonra su cevabi vererek röportaji noktaliyor: ?Dogrusu bu konuda çok rahatsizim (yüzünde hala tebessüm hakim). Türkiye?ye ve Trabzon sehrine alistim ama sokaga çikamama gibi bir sorunum var. Çünkü tesislerin disina çikar çikmaz insanlarin büyük ilgisiyle karsilasiyorum. Bu nedenle yürümekte ve alis-veris yapmakta dahi zorlaniyorum. Tabi bu da sevildigimin göstergesi ve bundan dolayi çok mutluyum. Bu insanlara çok keyifli günler ve büyük basarilar tattirmak istiyorum.?

Blade69
09.01.2006, 13:42
Belki bu kus gribi bizi öldürmez ama bu medya öldürür ne kadar çok abartiyorlar ya inanamiyorum arasira ben bile hapsursam acaba kus gribi mi oldum diye düsünüyorum o hale getirdiler olayi sonuçta bu bir grip nasil ki su anda insan gribi bizim için çok basit geliyorsa yakinda bu hastalikda o kadar basit gelecek çünkü buvirüse duyarli asilar gelistiriliyor

uslanmazlaz
09.01.2006, 13:45
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD>http://www.fotomac.com.tr/i/header_trabz&#111;nspor.gif</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD width=10 rowSpan=4></TD>
<TD vAlign=top align=left colSpan=2 height=284>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 align=left>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left>http://www.fotomac.com.tr/2006/01/09/im/9CD773B21980FD439C521AF4b.jpg</TD>
<TD vAlign=top colSpan=2>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left colSpan=3 height=8>http://www.fotomac.com.tr/i/1_pix_beyaz.gif</TD></TR></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=80>
<T>
<TR>
<TD width=19 rowSpan=2>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gifhttp://www.fotomac.com.tr/i/y/yf/1259.gif</TD>
<TD width=10 rowSpan=2></TD>
<TD vAlign=top align=left>http://www.fotomac.com.tr/i/y/yf/1259_k_header.gif</TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR></T></TABLE>

<T>
<TR>
<TD>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>Al artik Trabzon</TD></TR></T></TABLE>

Stuttgart'li yöneticiler, Trabzon'a seslenerek, "Cacau için elinizi çabuk tutun" dediler. Almanlar, sambaci için Jun arti para istiyor.

<DIV align=center>***</DIV>
Cacau-Jun takasi

Çek futbolcuyu almak isteyen Alman takimi, Cacau'nun Trabzonspor'a gidisine sicak bakiyor. Ancak 'arti para' konusundaki anlasmazlik sürüyor.

Golcü arayislarini sürdüren Trabzonspor, Stuttgart ile siki pazarlikta. Alman takimi, Trabzonspor'un geçen sezon bekledigi verimi alamadigi Jun ile görüsürken Cacau'nun transferi için Trabzon'a yesil isik yakti. Jun-Cacau takasi gündeme gelirken Alman kulübünün arti parayi yüksek tutmasi Trabzonspor'u düsündürdü.

KATAR'DAN TEKLIF
Geçen sezon attigi 12 golle dikkat çeken 25 yasindaki oyuncuya Katar takimlarinin ve Besiktas'in da talip olmasi Trabzon'un isini zora soktu. Bordo-mavililer Hannover'in para, Stuttgart'in ise Jun arti para teklifleri karsisinda kararsiz kaldi. Trabzonspor'un Cacau için Stuttgart'tan arti parada indirim istedigi ve olumsuz yanit aldigi söyleniyor.

TRAPATTONI KIZDI
Teknik direktör Giovanni Trapattoni'nin, menajer Oktay Haslak'a, "Trabzon, Cacau'yu istiyorsa elini çabuk tutsun. Zaten diger golcüm Streller Köln'e gitti. Eger beni oyalamayi sürdürürlerse Cacau için herseyden vazgeçerim" dedigi ögrenildi. </TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

www.fotomaç.com (http://www.fotomaç.com)

bahadır2561
09.01.2006, 13:49
cacau mükemmel olur da gelmez heralde...bi de takasta ki arti para isi zora sokuyor..ne diyelim hayirlisi!!!!!!!

giresunTS
09.01.2006, 13:50
habu cacau kimdir?? ne is yapiyor? ben almanyada yasiyorum, ilk defa duyuyorum ismini, bence ts ye faydali olamaz

zaten haberin hangi gazete verdiginden de anlasiliyorki külliyen yalan

Fatih Akgün
09.01.2006, 13:52
katiliyorum arkadasim kesin yalan

uslanmazlaz
09.01.2006, 13:53
Albayrak'tan tepki..

rabzonspor Kulüp Baskani Nuri Albayrak, Teknik Direktör Vahid Halilhodzic ile aralarinda hiçbir problem olmadigini, son derece uyumlu bir sekilde çalistiklarini söyledi

Trabzonspor Yönetim Kurulu olarak uzun vadede çok iyi islere imza atacaklarini ifade eden Nuri Albayrak, "Biz çok sabirsiz ve tez canli bir toplumuz. Yönetim olarak uzun vadede çok iyi isler yapacagiz. Camia olarak sabirli olmak zorundayiz. Çektigimiz bu sikintilarin karsiligini mutlaka alacagiz. Biz rakiplerimiz olan Fenerbahçe, Galatasaray ve Besiktas'i geçmeliyiz. Bunun için de çalismalarimizi sürdürüyoruz. Yeni stadyum projesine baslayarak bunun ilk adimini atacagiz. Ancak istikrari yakalamamiz sart" dedi.

Transferde yasanan hadiseler nedeniyle Teknik Direktör Vahid Halilhodzic ile aralarinda problem varmis gibi gösterilmesini saskinlikla karsiladigini belirten Albayrak, "Teknik Direktörümüz Vahid Halilhodzic ile aramizda hiçbir problem yok. Son derece uyumlu bir biçimde çalismalarimizi sürdürüyoruz. Fikir alisverislerinde degisik fikirlerin ortaya atilmasi normaldir. Biz Trabzonspor'un menfaatlerini düsünüyoruz. Hocamiz da Trabzonspor'un menfaatlerini düsünüyor. Ortak bir yerde bulusuyoruz. Hocamizla aramizda hiçbir problem yok. Ayni seyleri düsünüyoruz ve birbirimizle paylasiyoruz. Bunun disinda çikan haberlerin neden çikarildigini da anlayamiyorum" diye konustu.

Istikrarli, söyledikleriyle yaptiklari birbiriyle uyumlu olan bir yönetim olmak istediklerini dile getiren Albayrak, "Çesitli spekülasyonlar üretiliyor ama biz isimize bakacagiz. Çünkü gelecegi düsünmek zorundayiz. Göreve gelirken yeni stadyum insaati ve iki yildiz oyuncu sözü verdik. Bu sözlerimizi tutacagiz" dedi.

Kulüp baskanligini kazanmasi durumunda takima yildiz bir futbolcu kazandiracagi sözünün arkasinda oldugunu da belirten Albayrak, konuyla ilgili sunlari söyledi: "Türkiye'de futbolculara verilen ücretler belli. Baska kulüplerden daha fazla para alacaklarini düsünmeleri hayalcilik olur. Takima yeni oyuncular kazandirmak için yogun çaba sarf ediyoruz. Yildiz futbolcu sözü verdik. Bu devre olursa bu devre, olmazsa gelecek sezon mutlaka yildiz oyuncular alacagiz. Bunu yaparken de takimdaki ücret dengelerini muhakkak gözetecegiz. Diger arkadaslari tedirgin edecek bir parayla futbolcu transfer etmemiz sözkonusu olamaz".

Gelecek sezon kuracaklari kadro ile sampiyonlugun en güçlü adaylarindan biri olacaklarini ifade eden Albayrak, "Gelecek yilin kadrosunu simdiden kuruyoruz. Yönetim olarak elimizdeki mevcut kadroya çok iyi takviyeler yaparak güçlendirmek isteriz. Bu 2. devre kadromuzdaki mevcut oyuncular için de bir degerlendirme sezonu olacak. Hata yapan ve uyum saglamakta zorluk çeken oyuncular ile yollarimizi ayiririz. Bordo-mavili formayi giyen oyuncular o formanin hakkini vermek zorunda. Oyuncularimiz sahada mücadele ederken biz de yönetim olarak onlara her türlü maddi ve manevi destegi verecegiz. Bundan hiç kuskulari olmasin. Yeter ki mücadele ettiklerini görelim" seklinde konustu

bravo baskan smileys/smiley32.gif

bahadır2561
09.01.2006, 13:53
yalan oldugu belli de biz belki gelir diye umut ediyoruz...

coach
09.01.2006, 13:55
Sokaga çikamiyorum?
Trabzonspor?da en mutlu ve en üzüntülü anlarini da paylasan Szymkowiak, önce kötüsünden basladi... Sakatligin her futbolcu gibi kendisinin de kabusu oldugunu hatirlatan Polonyali, ?Takimdan uzak kalip arkadaslarimi bir seyirci gibi takip ettigim her gün çok zor geçti. Buniun disinda çok ciddi problemlerim oldugunu söyleyemem. Trabzonspor?da forma giymekten keyif aliyorum ve bunun paralelinde sahada vakit geçirmek beni hep mutlu kiliyor? açiklamasini yapti. Son olarak Türkiye?ye ve Trabzon?a alisip alismadigini sordugumuz Szymkowiak, önce uzun uzun güldükten sonra su cevabi vererek röportaji noktaliyor: ?Dogrusu bu konuda çok rahatsizim (yüzünde hala tebessüm hakim). Türkiye?ye ve Trabzon sehrine alistim ama sokaga çikamama gibi bir sorunum var. Çünkü tesislerin disina çikar çikmaz insanlarin büyük ilgisiyle karsilasiyorum. Bu nedenle yürümekte ve alis-veris yapmakta dahi zorlaniyorum. Tabi bu da sevildigimin göstergesi ve bundan dolayi çok mutluyum. Bu insanlara çok keyifli günler ve büyük basarilar tattirmak istiyorum.?

herkez su trabzona gelmez bu trabzon'a gelmez trabzon küçük,yok millet arabalarin önünü kesiyor felan filan birsürü laf yazan arkadaslarimiz var,,

bak adam olana nasil ilgi gösteriyorlar,istanbul'da olsa bu adam bu kadar mutlu olabilir mi? ilgiden alisveris yapamiyorum diyo adam ,,

giresunTS
09.01.2006, 13:59
arkadaslarim, yattaranin togo macindaki "show" unu hangi kanal gösterdi? ve handi kanal gösterecek, BMN nin videolar bölümünde olacakmi bu görüntü?

temelyilmaz
09.01.2006, 14:38
HOROZ'DAN ALEX BOMBASI !..

Turkcell Süper Lig senleniyor !.. Vestel Manisa'nin Zelenka bombasindan sonra bir bomba da Denizlispor patlatti !.. F.Bahçeli Alex'in Cruzerio'dan takim arkadasi, Brezilya Ligi'nin yildizlarindan Alex Alves Horozlar'a imza atti !..

2002?de Portuguesa?nin renklerine bagladigi Alves iki sezon imzaladigi kontrata ragmen 1 yilin ardindan gözünü sampiyonluga diken Cruzeiro tarafindan transfer edildi.. Portuguesa?da 1 sezonda 17 maça çikip 4 gol kaydeden Alves, Alex de Souzali Cruzeiro?nun sampiyonluga ulastigi 2003?te takimin basarili isimleri arasinda yer aldi..

Cruzeiro?nun ardindan Botafogo?nun renklerine bagladigi Alves, siyah beyazli takimin formasini 2 sezon boyunca 47 kez giydi ve 16 gol kaydetti..

Botafogo?da ilk sezonunda yasadigi hafif sakatliklar sebebiyle ilk 11?de 6 kez yedek olarak da 4 kez forma giyen Alves ilk sezonunda kaydettigi 2 golün ardindan 2005?te 33?ü ilk 11 olmak üzere toplamda çiktigi 37 lig maçinda 14 gol atti ve Botafogo?nun 22 takimli Campeonato Brasileiro?da sezonu 9. sirada tamamlamasini sagladi..

61_dnc_TS
09.01.2006, 14:45
<DIV style="OVERFLOW: ; HEIGHT: 30px">http://www.ajansspor.com/images/turler/2.gif</DIV>
<DIV style="OVERFLOW: ; HEIGHT: 10px"></DIV>
<DIV style="HEIGHT: 170px">
<DIV style="FLOAT: left; OVERFLOW: ; WIDTH: 10px; HEIGHT: 170px"></DIV>
<DIV id=feature_photo style="FLOAT: left; WIDTH: 210px">http://www.ajansspor.com/resim/alex_alves_brezilya.jpg</DIV>
<H2 ="replace_feature sIFR-replaced">< =sIFR-flash style="WIDTH: 391px; HEIGHT: 34px" pluginspage=http://www.macromedia.com/go/getflashp src=/flash/futura.swf width=391 height=34 =applicati&#111;n/x-shockwave-flash flashvars="txt=HOROZ'DAN ALEX BOMBASI !..&amp;w=391&amp;h=34&amp;textcolor=#000033" wmode="opaque" bgcolor="null">HOROZ'DAN ALEX BOMBASI !..</H2>
<DIV style="OVERFLOW: ; HEIGHT: 1px"></DIV>
<H3 ="replace_feature sIFR-replaced">< =sIFR-flash style="WIDTH: 539px; HEIGHT: 110px" pluginspage=http://www.macromedia.com/go/getflashp src=/flash/futurabold.swf width=539 height=110 =applicati&#111;n/x-shockwave-flash flashvars="txt=Turkcell Süper Lig senleniyor !.. Vestel Manisa'nin Zelenka bombasindan s&#111;nra bir bomba da Denizlispor patlatti !.. F.Bahçeli Alex'in Cruzerio'dan takim arkadasi, Brezilya Ligi'nin yildizlarindan Alex Alves Horozlar'a imza atti !.. Alex hakkindaki ayrintili bilgiler Ajansspor'da !..&amp;w=539&amp;h=110&amp;textcolor=#333333" wmode="opaque" bgcolor="null">Turkcell Süper Lig senleniyor !.. Vestel Manisa'nin Zelenka bombasindan sonra bir bomba da Denizlispor patlatti !.. F.Bahçeli Alex'in Cruzerio'dan takim arkadasi, Brezilya Ligi'nin yildizlarindan Alex Alves Horozlar'a imza atti !.. Alex hakkindaki ayrintili bilgiler Ajansspor'da !..</H3>
< = =text/>
//<![C[
if (sIFR != null && sIFR.replaceElement != null) {
sIFR.replaceElement("h2.replace_feature","/flash/futura.swf","#000033", null, null, null, null, null, null, null);
sIFR.replaceElement("h3.replace_feature","/flash/futurabold.swf","#333333", null, null, null, null, null, null, null);
}
//]]>

</DIV>
<DIV id=leftcol>
<DIV style="FLOAT: right; OVERFLOW: ; WIDTH: 5px; HEIGHT: 500px"></DIV>
<DIV id=columnad style="FLOAT: right; OVERFLOW: visible; WIDTH: 300px; TEXT-ALIGN: center">
<DIV =tanitim>
<DIV style="PADDING-RIGHT: 5px; PADDING-LEFT: 5px; PADDING-BOTTOM: 5px; PADDING-TOP: 5px">http://www.ajansspor.com/futbol/gundemdekiler/kose.gifAVRUPA PANORAMASI (http://www.ajansspor.com/futbol/panorama/)

<DIV =tanitim_resim>http://www.ajansspor.com/gundemdekiler/pana.gif (http://www.ajansspor.com/futbol/panorama/)</DIV>Avrupa'da haftaya kimler damgasini vurdu, altin 11'i hangi kramponlar olusturdu.. Avrupa'da haftanin artilari, eksileri PANORAMA'da...</DIV></DIV>
<DIV style="OVERFLOW: ; HEIGHT: 5px"></DIV>
<DIV =tanitim>
<DIV style="PADDING-RIGHT: 5px; PADDING-LEFT: 5px; PADDING-BOTTOM: 5px; PADDING-TOP: 5px">http://www.ajansspor.com/futbol/gundemdekiler/kose.gifUEFA KUPASI (http://www.ajansspor.com/futbol/uefakupasi/)

<DIV =tanitim_resim>http://www.ajansspor.com/html/tanitim/uefakupasi.gif (http://www.ajansspor.com/futbol/uefakupasi/)</DIV>UEFA Kupasi ile ilgili son haberlere, puan durumlarina, fikstürlere ulasmak için UEFA Kupasi sayfalarimizi ziyaret edebilirsiniz.</DIV></DIV>
<DIV style="OVERFLOW: ; HEIGHT: 5px"></DIV>
<DIV =ad style="TEXT-ALIGN: center">http://www.ajansspor.com/anket/reklam.gif</DIV>< marginWidth=0 marginHeight=0 src="http://reklam.ajansspor.com/abmw.aspx?z=17&amp;is=true" Border=0 width=300 scrolling=no height=300></></DIV>http://c11.statcounter.com/countersc_project=1126286&amp;java=0&amp;security=66e6d102 &amp;invisible=1
<H4 id=feature_author>9Ocak2006, 14:00</H4>

Denizlispor'un yeni Brezilyalisi Alex Alves Genel menejer Can Çobanoglu ile yaptigi görüsmeden sonra imza atarak Antalya kampina katildi.. Alex, 6 ay arti 1 yil opsiyonlu resmi imzayi atti..

Menajer Can Çobanoglu Ajansspor'a yaptigi açiklamada Alex Alves gibi bir yildizi Türkiye'ye getirmenin çok zor oldugunu belirterek, transferi gerçeklestirmenin mutlulugunu yasadiklarini belirtti.. Çobanoglu Alex Alves'in sadece Denizlisporlu taraftarlar degil, tüm futbolseverler tarafindan zevkle izlenecegini de sözlerine ekledi..

Daha önce Selahattin, Inanç ve Ahmet Çagrina'i renklerine katan Denizlispor da Alex ile birlikte tüm yeni transferler kamp bitiminde Denizli'de basin önünde topluca imza attirilacak.

Yesil siyahli ekip bugün saat 16:00 da Diyarbakirspor ile CORNER turnuvasinda karsilacak..

(Haber: Önder Varol / Antalya - Ajansspor)

(Ajansspor Dis Haberler Servisi)

Alex Alves kimdir ?

2003?te Cruzeiro formasiyla Brezilya Sampiyonasi, Campeonato Brasileiro?da sampiyonluk yasayan Alex Alves futbol kariyerine 1999?da Brezilya Ligi ekibi Juventus SP?de basladi..

2 sezon Juventus SP'de oynadiktan sonra Bahia tarafindan transfer edilen Alves, 13 lig maçina çikti..

2002?de Portuguesa?nin renklerine bagladigi Alves iki sezon imzaladigi kontrata ragmen 1 yilin ardindan gözünü sampiyonluga diken Cruzeiro tarafindan transfer edildi.. Portuguesa?da 1 sezonda 17 maça çikip 4 gol kaydeden Alves, Alex de Souzali Cruzeiro?nun sampiyonluga ulastigi 2003?te takimin basarili isimleri arasinda yer aldi..

Cruzeiro?nun ardindan Botafogo?nun renklerine bagladigi Alves, siyah beyazli takimin formasini 2 sezon boyunca 47 kez giydi ve 16 gol kaydetti..

Botafogo?da ilk sezonunda yasadigi hafif sakatliklar sebebiyle ilk 11?de 6 kez yedek olarak da 4 kez forma giyen Alves ilk sezonunda kaydettigi 2 golün ardindan 2005?te 33?ü ilk 11 olmak üzere toplamda çiktigi 37 lig maçinda 14 gol atti ve Botafogo?nun 22 takimli Campeonato Brasileiro?da sezonu 9. sirada tamamlamasini sagladi..

3 Temmuz 1975?te Barbosa Ferraz?da dogan Alex Alves 1.72 boyunda ve 65 kilo agirliginda.. Forvet hattinin her yerinde oynamayi basaran tecrübeli golcü orta sahada da göre yapabiliyor ve orta sahada görev aldigi zamanlarda sol ve sag kanattan yaptigi çikislarla dikkat çekiyor..
</DIV>

TheCrow
09.01.2006, 14:56
Bizimkiler de hala devre arsinda transfer yapmanin zor oldugundan bahsetsin...Isten anlamiyorsaniz bari Vestel Manisa'li,Denizli'li yöneticilerden yardim isteyin,bu nasil istir anlamadim...

Travelair
09.01.2006, 14:57
Bosveriin bize kakao gelicek daha. Arkadaslar bu haberler canimi sikiyor oto-sansür uygulamamiz lazim en azindan biz de güzel bir transfer yapincaya kadar yoksa moralman çöküyoruz. Bak yine kizdim yönetime yüklenecem. Yok yildiz alacaz ama takimin dengesini bozmayalim iste ucuz olsun ama yildiz olsun falan filan fesmekan??!! Biz bu laflari çok duyduk. En azindan Fenerbahçe gibi yapin. Her gelen yildiz 5 milyon euroya alinmis gibi yapilsin. hepsine de standart para veriyomussunuz gibi söyleyin. Ama yildiz transfer yapin!

Yönetim uyuma yildizlara sahip çik!

degok
09.01.2006, 14:58
Bizimkiler de hala devre arsinda transfer yapmanin zor oldugundan bahsetsin...Isten anlamiyorsaniz bari Vestel Manisa'li,Denizli'li yöneticilerden yardim isteyin,bu nasil istir anlamadim...

ben artik vestel manisayi tutacam zaten kaanim. Bu arada alooooo

TheCrow
09.01.2006, 15:29

Futbolcudan önce yönetici mi transfer etsek acaba???

Blade69
09.01.2006, 15:38
Arkadaslar simdi zelenka çok iyi bir futbolcu olsa manisaya gelirmiydi? Acaba Avrupa da ki ünlü takimlar onu birakirmiydi? Ayrica bizde de Szymek var sizce hangisi daha iyi?

Gelelim Denizlinin aldigi Alex Alvese bu adam sadece kalbur üstü bir futbolcu yani öyle çok sasali bir futbolcu degil söyle söylüyüm jardelin biraz daha alt versiyonu burda ki hangi arkadasim isterse bu adamin bütün istatistiklerini gönderebilirim bu yüzden diger takimlarin yaptiklari transferleri çok büyütmeyelim eger yönetimimiz biraz daha aktif olsa bunlardan da daha iyi transfer yapabiliriz lütfen biraz bekleyelim

degok
09.01.2006, 15:43

Futbolcudan önce yönetici mi transfer etsek acaba???

ettikya albayrak ve sürekasini transfer

TheCrow
09.01.2006, 16:00
Daha zamanimiz var tranfer için,bu dogru,ama yönetim isik vermiyor...

Kongrede iki yildiz alacagiz,hem de cebimizden diyerek camianin zayif karnina vurdular,inanan inanmayan herkes "Yalan da olsa hosuma gidiyor,bana sevdigini söyle" dizelerindeki gibi,bu vaatlerle resmen hipnotize oldular.

Transferler 3 Ocak'ta bitecek dediler.Sonra devre arasinda transfer yapmak zor,ama olsun biz alacagiz dediler

Daha sonra yabanci kontenjanimiz doluyken nasil adam alalim dediler (bu arada yerli transferi nasil etkiliyor yabancilar belli degil)

Ve nihayet sihirli cümle duyuldu : "sokaga atacak paramiz yok" , gerekirse ayni kadroyla devam ederiz...(Bu arada ayni kadro dedikleri kadronun yarisinin baska takimlarla görüsmelerine izin verildi,adamlara size ihtiyacimiz yok mesaji gönderildi)

Daha sonra "evet söz verdik,iki yildiz alacaz ama,ne zaman alacagimizi söylemedik,simdi olmazsa seneye" seklinde bir açiklama geldi.Bu kadroyla ligi 10. bitir,sonra seneye yildizlar da sana gelsin,tabi,ne güzel.

Son olarak da ikinci sihirli cümlemiz geldi : "Dengeleri bozamayiz"...Iste bu taraftara atilan son tokattir...Ne demek dengeleri bozamayiz?Alacagimiz adam elimizdekilerden daha fazla para istemeyecek,hesaplayin canim iste,o paraya hangi yildiz oynayabilirse en iyi ihtimal o alinabilir(en iyi ihtimal,dikkat)...

Netice olarak,kimse fazla ümitlenmesin,ya transfer yapilmayacak,ya da yapilan transfer Jun veya Eller'den daha iyi olmayacak...

Taner Gündoğdu
09.01.2006, 16:03
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">offff offfff yeter artik albayrak... alin artik bir futbolcu... ya ben artik yildizdan da vazgeçtim bir tane yabanci adam gibi adam... fazla bisey istemiyoruz kiiiiii</TD></TR>

#10 Fietra
09.01.2006, 16:03
Görünen o ki zar zor 1 tane yabanci getirip bitirecekler.

sbay
09.01.2006, 16:06
tomas junu veremedikten sonra nasi yabanci alacaz 1 tane alirlar yabanci bide umutu alirlar transferi kapatirlar

#10 Fietra
09.01.2006, 16:07
tomas junu veremedikten sonra nasi yabanci alacaz 1 tane alirlar yabanci bide umutu alirlar transferi kapatirlar

Elleri satmadik mi abi.

gerçekefsane
09.01.2006, 16:15

Elleri satmadik mi abi.

Futbol federasyonun resmi sitesinde Eller'in transferi ile ilgili herhangi birbilgi gözükmüyor. ( kiralik olarak gittgini gösteren )

Mehmet Yilmaz'inda Denizlispor'a gitme sansi azaldi, bundan sonra G.Birligi'ne gider.( giderse tabi ki )

#10 Fietra
09.01.2006, 16:21
Dogrusun gerçekefsane zaten önceden de yazildi daha sözlesme imzalanmadi falan diye.Herhalde imza attirmadilar futbolcu alamayinca geri çagiracaklar.

smertkan
09.01.2006, 16:21
Bizim Yöneticiler 3 ocakta is biter derken 3 ocagin iki bayram arasi oldugunu unutmuslar.Iki bayram arasi kiz alinmadigi gibi topçuda alinmaz.Zinhar olmaz.smileys/smiley1.gif

Bakin Bayramdan sonra birer birer nasil patliyor bombalar.smileys/smiley2.gif

Cacau diye yazan salaklar bizim hala telgrafla haberlestigimizi saniyor herhalde.Açin forumdaki siteleri bu adam ne yapmiski jun üstüne para olsun.Adamin degeri neki.Hani bilmesek yedirecekler.smileys/smiley7.gif

Dengeleri bozamayiz demekle yildiz isteyen gökyüzüne baksin demek arsinda fark olmadigi kanisindayim.

Zaten ben öyle 10 milyon$ bonservisi olan 3 milyon$ yillik ücreti olan adami alacagimizi düsünmedim hiç.Çünkü fatih 1,5 milyon $ aliyor takimdaki denge meselesi.Adamin yarisi olmayanlar bile neredyse onun kadar para istiyorlar. Birde o kadar çok para alan adam Trabzona niye gelsinki.

Ama Illaki alacagiz derlersede benim adayim Nihat Kahveci, basin parayi alin adam gitmrk istiyor iste.(Esi Türkiyeyi Istememesi ayri dert)

Bizim alcagimiz adamalar Marko Aurello Ve Simek tipinde adamlar olabilir.Yani 3-5 milyon $ bonservis yillik 1 milyon $ paraya mala edilebilecek adamlar bizde is görür diye düsünüyorum.Hem Aurelleo hemde Simekin Her ikisini almamiz bana göre birazda sanstir.Ama bu tür adamlari almak istiyorsak TRansfer komitesini profesyonallerden olusturup sürekli dünyada gezdirmek zorundayiz.Biliyorum akliniza Lemi gelecek ama bu is için ondan önce daha çok adam bulunabilir.Bakin Can ÇOBANOGLUNA nasil is bitiriyor.Hani bizim eski yönetimle kiristirmislardi ancak netice olamamisti.

Futbol artik yalniz sahada oynanan bir oyun olmaktan çikti.Bilgisayar oyunlarinda bile transfer isleri var.Bu yüzden Nasilki sahadaki adamlarin profesyonel olmasini istiyorsak saha disindaki isleride profesyonallere devretmeliyiz.

Umarim Kurumssallasmaya devam edecegiz derken Basakanimiz sn Nuri ALBAYRAK ta ayni seyleri kastediyordur.

sbay
09.01.2006, 16:22

Elleri satmadik mi abi.

elleri satttikda jun satamiycamizi varsayarsak 1 yabanci hakkimiz var onuda defans icin kullanirlar herhalde defansta hic adam kalmadi eller kürsat özgür gittikten sonra

#10 Fietra
09.01.2006, 16:25

Elleri satmadik mi abi.

elleri satttikda jun satamiycamizi varsayarsak 1 yabanci hakkimiz var onuda defans icin kullanirlar herhalde defansta hic adam kalmadi eller kürsat özgür gittikten sonra

Abi farkli frekanslardayiz.

sbay
09.01.2006, 16:25
bu arada denizli alex alvesi almis izledim o adami brezilyada is yapiyodu burda da öyle oynarsa cok iyi is basarmis olurlarsmileys/smiley32.gif

zisinoli
09.01.2006, 16:29
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490>
<T>
<TR>
<TD =titsBaslik-little bgColor=#f9f9f0>Eski hakemden sike iddiasi</TD></TR>
<TR>
<TD =titsBasliklar bgColor=#f9f9f0>Bir dönemin tartismali hakemlerinden Ali Aydin, kendisinin istifa etmesi için Bülent Yavuz'un gözyasi döktügünü belirterek sike iddialari hakkinda sok açiklamalarda bulundu.</TD></TR>
<TR>
<TD =stdSmall align=right bgColor=#f9f9f0 height=10>09 Ocak 200612:27</TD></TR>
<TR>
<TD>http://image.haber7.com/haber/4283.jpg

Sabah Gazetesi'nden Balçiçek Pamir istifasi günlerce tartisilan eski hakemlerden Ali Aydin'la görüstü. Aydin bir dönemin gizli kalan olaylarini yeniden gündeme tasidi iste Pamir'in ropörtaji:

Ali Aydin kuskusuz futbolun en tartismali hakemlerinden biriydi. Yönettigi maçlar kadar istifasi da konusuldu. Ali Aydin ile federasyon seçimlerine bes kala sohbet ettik. Aydin "Bugün dönüp baktigimda istifa etmesem olurmus" diyor. "Ilk hata yaptigimda niye ceza almadim, niye dinlendirilmedim ve niye üst üste maçlara gönderildim" diye soruyor. Ve ardindan ekliyor Merkez Hakem Komitesi Baskani Bülent Yavuz istifa etmem için agladi. Ali Aydin'in söylediklerini ilgiyle okuyacaginizi düsünüyorum.

Futbol dünyasinda degisen ne var? Son günlerde temiz toplum kadar temiz futbol da konusulur oldu.

Gençlik yillarimdan bu yana örnegin benim içimde hep amatör bir ruh vardi. Eskiden kosullar iyi degildi ama insanlar futbolu içlerinden geldikleri gibi oynuyordu. Para pul çok da önemli degildi. Her sey menfaat, koltuk için degildi.

Yoksa bunlarin hepsi her zaman vardi da siz mi küçüktünüz?

Belki de. Ne zaman sahalar çim olmaya basladi, tribünler büyüdü futbolun amatör ruhu da bozulmaya basladi.

Siz aslinda basketbol oynuyordunuz. Nasil oldu da futbola kaydiniz?

Boyum 1.92, bir ara kiloma hiç dikkat etmedim ve 125 kilo oldum. Tamamen keyiften. Öyle olunca bir agabeyim dedi ki "Sen böyle kosamazsin sen gel hakem ol." Futbol ve hakemlik öyle basladi. Ne bir hayalim vardi ne de gelecek düsüncem. Iki üç maçtan sonra sehir disina deplasmanlara gitmeye baslayinca isi sevdim.

Hakemlik nasil bir güç? Yani oyunun kaderi iki dudaginizin arasinda.

O kisiye göre degisir... Neden degisir? Insanin egosu vardir, egoyu tatmin etmek vardir. Simdi bakiyorsunuz 23 yasinda hakemlerimiz var. Adam "Ah ne büyük futbolcu" dedigi insanlarin maçini yönetiyor. Eger bir hakem kendini ön plana çikarmiyorsa daha basarili olur. Hakemligin içinde vardir ön plana çikma istegi.

Son derece popüler bir meslek.

Ben hakemligi meslek olarak kabul etmiyorum. Yarininiz yok. Maçlara giderken sigortaniz var ama örnegin bacaginiz kirilsa uzun vadede kimse size bir sey yapmiyor. Üstelik hangi maçi yöneteceginize baskalari karar veriyor. Yani size hiç maç vermeyebilirler. Sizi sevmeyebilirler.

Peki bir hakem nasil yükselir? Örnegin sizin yükselisiniz çok çabuk olmus.

Evet çok hizli bir sekilde çiktim 1. Lig maçlarini yönetmeye basladim.

ANADOLU HAKEMI IYIDIR

Bir yerde "Anadolu hakemleri, küçük yerlerin hakemleri daha iyidir, onlari etki, baski altinda tutamazsiniz" demissiniz. Ne demek istediniz bu cümleyle?

Kim ne derse desin futbolu basin ve kulüpler yönetiyor. Bir maçtan önce hakem belli olana kadar isimler geçer. Sonra hakem belli olur. O zamana kadar gösterdigi kartlardan tutun da, çaldigi düdüklere kadar istatistikler yayinlanir. Dolayisiyla seyirci ve futbolcu hakeme karsi bir önyargiyla gider. Hakem de konusulanlarin söylenenlerin etkisinde kalir. Büyük sehirlerdeki hakemler bunu daha çok hisseder çünkü etkiyi ve baskiyi canli canli yasarlar.

Basin da oyunun bir parçasi yani

Evet. Bu ülke insaninin beklentisi nedir? Kavga dövüs, 'Kurtlar Vadisi' tarzi, Semra Hanim. Durgunlugu sevmez Türk insani. Illa kavga dövüs ister. Sporda bile. Sonuçta gazeteler de bir ticarethanedir.

Kimse babasinin hayri için is yapmaz. O yüzden de kavgayi körüklerler. Büyük takimlarin da gazeteler için maddi manevi degeri oldugunu unutmamak lazim tabii. Aslinda en önemli soruntakimlarin yönetici profili. Ona bakmak lazim.

Ne görecegiz?

Türkiye'de yaklasik 200 profesyonel takim vardir, 4-5 bin yönetici vardir. Bunlarin kaç tanesi ilkokul mezunu bakin bakalim. Bizim spor yöneticisi profilinde ne yazik ki aranan tek özellik para. Yani kimin parasi varsa o yönetici olarak oraya aliniyor. Yani amaç yöneticinin parasal olarak takima katkida bulunmasi, okumus mudur sporu biliyor mudur hiç önemli degil.

Peki dönelim Anadolu hakemlerine

Eskiden özellikle önemli maçlara Anadolu hakemleri verilirdi. Etki altinda kalmalari engellenirdi. Su anda tam tersi olmaya basladi. Hakemlik artik Ankara ve Istanbul'dan yönetilmeye baslandi. Büyük sehirde yasarsaniz, diger hakemler ve federasyon üyeleriyle diyaloga girersiniz. Insanlarin sizi sikistirir. Kulüp yöneticileri yanlarina ugramadiniz diye gönül koyar. Insanlar sizi etki altinda birakir.

Kim bu insanlar?

Hakemlik camiasi, yönetim camiasi. Örnegin Zonguldakli Cem Papila ile Ankarali Cem Papila arasinda daglar kadar fark var.

Ne farki var?

Zonguldakli Cem Papila güven duyulan, dürüstlügüyle anilan bir hakemdi. Ankara'ya geldikten sonra yönettigi maçlarda sikinti yasamaya basladi. En elestirilen hakem oldu. Neden? Çünkü büyük ilde seni sevmeyen çok olur. Küçük illerin ekonomik ve kültür anlamindaki yardimlasmasi çok iyidir. Birbirine bakis açisi degisiktir. Istanbul'da yasadiginiz zaman deger verdiginiz birinin yanina ugramadiginizda alinganlik kirginlik olur. O yöneticinin yanina bir ugramaya baslarsaniz bu sefer etki altinda kalmaya hazir olmaniz gerekir.

Kulüp yöneticileri hakemler üzerinde etkileri olsun isterler. Söylediklerinizden bunu anliyorum. Bu is bir hakemi göndermeye kadar gidebilir. Örnegin Besiktas 'Muhittin Bosat gitsin' der, Trabzon Cem Papila'yi sevmez.

G.Saray da 'Ali Aydin gitsin' der. Evet bunu derler. Her takimin sevmedigi bir hakem vardir. Insanlari mutlu etmek mümkün degil. 'Ali Aydin'i istemiyoruz' diyorlardi. Niye? Bize 4 kart çikardi. Haksiz miydi peki? Yönetimlerden biz basarisizdik diye bir laf duymadim simdiye kadar, hep hakem suçludur. Iste o yüzden diyorum ki MHK'da mutlaka Kulüpler Birligi'nden bir temsilci olmali.

Siz gazetede köse yazarken hangi maça hangi hakemin verilecegini tahmin ediyordunuz. Yani böylesine belli mi her sey? Her maçin hakemi belli midir?

Her maçin hakemi bellidir. Tekrar söylüyorum. Hakem kadrosuna bakin. FIFA kokartli hiçbir hakeme derbi verilmemis. Neden? Demek bir eksiklikleri var. Ya derbi ver ona ya da kokartini elinden al. Dürüstlüklerinde mi bir sey var kötü mü maç yönetiyorlar açikla o zaman.

KULÜPLER ETKIN

Siz üstü kapali konusuyorsunuz. Belki futbol camiasi sizin sifreli laflarinizi anlayabilir ama ben daha açik yorumlar istiyorum. Neden bu hakemlere derbi maçi vermiyorlar?

Futbolun sahibi kulüplerdir. Kulüpler olmasa ne hakem olur ne de federasyon. Kulüpler bazi hakemler için "Biz istemiyoruz" diyebiliyorlar. F.Bahçe-G.Saray-Besiktas maçina bir Erol Ersoy kaç seneden beri çikmadi. Kaçinci senesi oldu.

Neden?

Acaba büyükler küçükleri yer mi? Büyük takimlar küçük hakemleri yer. Hakemler her zaman insanlarin gözünde özellikle kulüplerin gözünde, bize yaranmasi gereken insanlar gibi görünür. Hakemler mutlaka kulüplerle iyi geçinmek zorudaymis gibi davranilir.

Sürekli hakemlerin dürüst olmasindan bahsediyoruz. Siz madem dürüsttünüz niye gönderildiniz?

Ben niye kiziyorum biliyor musunuz? Dürüst hakem lafina. Bu bir meziyet degil ki. Her insanda olmasi gereken sey. Benim arkamdan üzülenlerin timsah gözyaslari döktüklerine inaniyorum. Bakin hakemler kurnazdir. Verilen mesaji çok iyi alirlar. Hakem yöneticisinin verdigi mesaji anlar. </TD></TR></T></TABLE>

Tansu Onur Erdoğan
09.01.2006, 16:46
laf laf laf

coach
09.01.2006, 16:57
Dün aksam televizyonda hakemlerin fifa kokarti töreni vardi,mhk baskani ufuk özerten olucak dingil çikmis ortada oyun oynuyor,sanki ligde hiç bir problem yok hakemlerin adaleti peygamber adaleti,sanki çok çalismis çok gayret etmis de simdi oyun oynayarak stres atiyor,,

PUANLARIMIZ ÇALINIYOR UFUK ÖZERTEN SEN ORDA GÖBEK ATIYOSUN HALA

Ondan sonrada mikrofonu cempapilaya uzatiyorlar,bu cem papila denen arkadasda en geç 5 sene içerisinde avrupada maç yönetecek diyor türk hakemleri,

CEM PAPILAsen önce satiliga çikardigin o düdügünü ve haysiyetini kurtarihala uyanmadiniz avrupada heysiyetli ve sereflihakemlere maç veriyorlar,yaptiginiz pisliklerle edindiniz söhret avrupala ulasti

SALE CEM PAPILA

sbay
09.01.2006, 17:01
Dün aksam televizyonda hakemlerin fifa kokarti töreni vardi,mhk baskani ufuk özerten olucak dingil çikmis ortada oyun oynuyor,sanki ligde hiç bir problem yok hakemlerin adaleti peygamber adaleti,sanki çok çalismis çok gayret etmis de simdi oyun oynayarak stres atiyor,,

PUANLARIMIZ ÇALINIYOR UFUK ÖZERTEN SEN ORDA GÖBEK ATIYOSUN HALA

Ondan sonrada mikrofonu cempapilaya uzatiyorlar,bu cem papila denen arkadasda en geç 5 sene içerisinde avrupada maç yönetecek diyor türk hakemleri,

CEM PAPILAsen önce satiliga çikardigin o düdügünü ve haysiyetini kurtarihala uyanmadiniz avrupada heysiyetli ve sereflihakemlere maç veriyorlar,yaptiginiz pisliklerle edindiniz söhret avrupala ulasti

SALE CEM PAPILA

smileys/smiley20.gifsmileys/smiley20.gif

zisinoli
09.01.2006, 17:02
UEFA'nin bazi maçlar için tetikçi hakemleri yok mu saniyoruz. Cem PAPILA bu konuda kendini yetistirmis ve UEFA için biçilmis kaftan!!!

Nytre
09.01.2006, 17:08
zelenka iyi adam olmasa onu butun avrupa duyarmiydi? anelka içinde bitti dendi ama bir kaç maçta kurtardi takimini

Jackdaniels
09.01.2006, 18:43
Az önce baskani dinledim cnnturkte devre arasi transferi bitti baska transfer yapmiycaz dedi baskanin bize ilk kazigi hepimize hayirli olsunsmileys/smiley32.gif bakalim daha neler görecez...

61_dnc_TS
09.01.2006, 18:52
<T>

hiç sasirmadim

</TD></TR>

coach
09.01.2006, 18:58
Az önce baskani dinledim cnnturkte devre arasi transferi bitti baska transfer yapmiycaz dedi baskanin bize ilk kazigi hepimize hayirli olsunsmileys/smiley32.gif bakalim daha neler görecez...

nasil olur anlamaim,bi hedef sasirtma felan olmasinuploads/coach/2006-01-09_185737_iiimmm.gif

Jackdaniels
09.01.2006, 19:02
Hayir coach cnnturk spor haberlerini izlersen mutlaka görürsün sende...bende izlerken inanamadim ama gerçek bu malesef fena aldatildik gibime geliyo smileys/smiley7.gif

Travelair
09.01.2006, 19:06
Bu bana evlilik öncesi vaatleri animsatti. Kiza türlü türlü vaatler sonra otur oturdugun yere. Türk filmlerine döndük. Ama simdiden tahmin edebiliyorum eger sözler tutulmazsa taraftarin nasil tepki verecegini onun için herkes sabirli olmali

zisinoli
09.01.2006, 19:06
Hayir coach cnnturk spor haberlerini izlersen mutlaka görürsün sende...bende izlerken inanamadim ama gerçek bu malesef fena aldatildik gibime geliyo smileys/smiley7.gif

Trabzon'a küfreden baska futbolcu yok ki kardes. Kimi alsinlar!!!smileys/smiley36.gif

Travelair
09.01.2006, 19:09
Derhal açiklama yapilmali ne demek transfer yok? Basibos mu sandilar kulübü? Ona buna gönder mevcut fulbolcularini sonra transfer yok? Yok öyle YAGMA

Tmac61
09.01.2006, 19:12
Yildiz sözü veripde alan hangi baskan var dünyada...

Bunlari oy verirken düsünecektik...

Sümer gelse kat kat iyiydi...

TheCrow
09.01.2006, 19:14
Biri bana bunun fena bir saka oldugunu söylesin...

szymeks
09.01.2006, 19:14
yuh bu ne abi madem transfer yapmiyicaklardi nie elleri junu volkani mehmet yilmazi hasan üçüncüyü ibrahim egeyi özgürü takima küstürdüler adamlara her gün takas olucan de sonra transfer yok de kafami yapiolar milletle ukan böle serefsizlik olmaz trabzona geldiginde yönetim ordaki ark lar lütfen bu olayi protesto etsin ne bilim takimin sahipsiz olmadigini anlasinlar valla killanmaya basladim bu nuri albayrak takimi düsürmek içinmi geldi ya transfer yapicak yada çekip gidicek suraya yaziorum yattarasuz gökosuz ve hiç transfer yapilmadan bu kadro kayseriden fark yer ve ne üçüncülügü fatihin sakatlanmasi tekrar muhtemel olursa 10 luk ta iidir smileys/smiley7.gif yeter artik ya bu ne

Henry Mancini
09.01.2006, 19:15
Yildiz transferini mutlaka devre arasinda yapacaz demis miydi var mi hatirlayan.?

Jackdaniels
09.01.2006, 19:16
Henry yildiz transfer degil kardes transfer yok....anlayabildinmi?

Henry Mancini
09.01.2006, 19:20
Sorum yildiz transferi hemen isteyenlereydi.

Jackdaniels
09.01.2006, 19:22
Konu bu degil ama... adam daha normal transfer yapmiyo kaldi yildiz transferi.

TheCrow
09.01.2006, 19:26
Arkadas,kongrede konusurken,"Iki tane yildiz alacagiz ve bunu kendi olanaklarimizla yapacagiz" demedi mi?..Ne zaman oldugunu söylemedi diye,8 sene sonra alsa da olur mu yani?..O zaman niye seçim öncesi bunu söyledin?..Daha önce sordum kimse cevap vermedi,tekrar soruyorum:

Özkan Sümer "4 yildiz alacagiz" deseydi,Önal "5 dünya çapinda süper yildiz alacagiz" deseydi,seçim sonucu ne olacakti?Bu kadar üye Albayrak'a oyunu niye verdi?..

Ozan
09.01.2006, 19:28
insallah yaniliyorumdur ama söyle bir sözü vardi baskan in .

?En iyi transfer mevcut futbolcular olabilir? smileys/smiley5.gif

Jackdaniels
09.01.2006, 19:30
Fanatik ne tesadüf ayni cümleyi bende duydum smileys/smiley1.gif

Henry Mancini
09.01.2006, 19:30
Adamlar yatmiyor,ugrasiyorlar.Yildiz alinca begenmez kimse eminim,ama o zaman ne diyecekler merak ediyorum.

Jackdaniels
09.01.2006, 19:32
Aaaa....arkadaslar baskan yildiz getiriyomus adida kutup yildizi smileys/smiley36.gif

TheCrow
09.01.2006, 19:38
En iyi transfer mevcut futbolcular olsun,tamam da,hepsini küstürdünüz ya kardesim...Yoksa mevcut futbolcularin diger takimlara transferinden bahsetmis olmasin sakin???

Travelair
09.01.2006, 19:39
Böyle birsey varsa ki var transferi kapadik demis baskan diyorsunuz; ben de bu ya yönetimin acemiligi ve Trabzonspor'da yöneticilik yapma kabiliyetlerinin olmadigini ortaya koyuyor ya da terbiyesizliklerini. Madem transfer yapamayacak eline yüzüne bulastiracaktiniz neden takimdan onca oyuncu gitti onca oyuncu küstürüldü? Elinizde bir oyuncak mi var saniyorsunuz?Basindan beri süphelendim bu yönetimden. Umarim beni haksiz çikartirsiniz. Ama baba çiftligi degil burasi o kadar uzun boylu degil. Takimi katledemezsiniz! Buna izin vermeyecegiz! Tepkim yerindedir arkadaslar lütfen müdahele etmeyelim smileys/smiley36.gifsmileys/smiley7.gif

telha23
09.01.2006, 19:40
arkadaslar bu adamlar transfer yapmazsa bende elazigdan kalkip gidemcem ve kulüp binasi önünde 3 gün oturma eylemi yapacam benimle birlikte gelen olursa tabi bu isin sözde kalmadiginin ispati için

TRABZONLU_TS
09.01.2006, 19:45
ya kafayi siyircam. bunlar transfer ne yaptilarki daha transfer yapmicaklarmis. kafami buluyolar bizle ....

gerçekefsane
09.01.2006, 19:55
Dünküaçiklamasiyla örtüsen bir açiklama yaptigina inaniyorum.

drss
09.01.2006, 20:06
cnnturk de baskani bende izledim biraz once

Allah 2. yari yardimcimiz olsun

szymeks
09.01.2006, 20:09
geçmis olsun beyler adam kazigi atti trabzonda olupta yönetimi protesto etmeyen ayip etmis olur yalan söledis ve gitmek zorunda burasi babasinin çiftligi deil smileys/smiley7.gif

drss
09.01.2006, 20:24
ilkyari hicbirsey yapmayan emrah hasan gibikadro disi birakilan mehmet yilmaz gibi gunlerce gonderilecegi soylenen takasta kullanilacagi soylenen butopcullarla 2. yariyi bitirmeye calismaknasil bir mantiktir.

ne yapmaya calisiyorlar

Tamam basarilli olma sansimiz dusuk Evet onumuzdeki seneyi dusunmeliyiz amayonettiginiz takimTRABZONSPOR , adi var bu ulkenin buyugu en buyugu ligi ortalamabir takim gibi biran once bitsin seklinde bir anlayislatop oynayarak bitiremez bitirmemeli sen zaten eksik olan kadronu azaltiyorsunbu da yetmezmis gibi yollamaya calistigin topculardan medet umuyorsun geri cagiriyorsun vedevre arasi baska transfer yok diyorsun

unutmayin beyler yonettiginiz klubun adi TRABZONSPOR

Taner Gündoğdu
09.01.2006, 20:25
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">ya yuh artik! bir insanin sabriyla bu kadar oynanmaz ki! önce f.akyel olayiyla bizi delirtti. sonra bekleyin yildizlar geliyor dedi! simdi de yok transfer diyor!smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifya kardesim sizi oraya niye getirdiler? kara kasiniza kara gözünüze mi hayrandilar? transfer yapcaz dediniz... paraniz var diye geldiniz. hani??? bu isin b.ku çikti artik smileys/smiley7.gif</TD></TR>

kutoz
09.01.2006, 20:48
Sakin olun arkadaslar. Son günlerde basinda Trabzonspor'un yaptigi transferleri hepimiz okuyoruz. Basin hergün bir futbolcuyu bize transfer olmus gibi gösteriyor. Bunlarin önünü kesmek için yapilmis bir açiklama olabilir. Bu yüzden biraz daha beklemekte fayda var.

gerçekefsane
09.01.2006, 20:51
"muhabir'in sorusunun ne oldugunu bilmeden, muhabirin hangi sorusuna baskan cevap vermis bunu bilmeden, sadece baskanin söylediklerinin hangi sorunun karsiligi oldugunu bilmeden" yapilacak yorumlar saglikli yorumlar degildir.

önemli olan muhabirin sorusu nedir. sorudan hangi sorular türetilmistir. bunlari dikkate alin .

The Legend
09.01.2006, 20:56
helal olsun baskana.kaç gündür bubeyenatini bekliyordum.yorulmustum hergün birisiyle anlastik haberlerini okumaktan.Hepsinin yalan oldugunu herkes biliyordu ve baskanin ne bir futbolcu nede bir yildiz alacak gücüde yoktu zaten.taraftari oyalamayi birakipdogruyu söyledigi için kendisine tekrar tekrar tesekkür ediyorum.smileys/smiley32.gif

Travelair
09.01.2006, 20:57
Her ne olursa olsun iyi yöneticilik örnegi vermiyorlar Daha dün bir bugün 2. Eger basina feyk atip adamlarin fiyatlarini yükseltmek istemiyorlarsa Fener gibi patronlarina söylersiniz onlar da yazmaya cesaret edemez. Yoksa milleti kudurtarak bu isler olmaz

Travelair
09.01.2006, 20:59
Arkadaslar kimse üzerine alinmasin ama zügürt tesellisi yapmayalim lütfen rica ediyorum tesekkürler

Onur
09.01.2006, 21:47
<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Albayrak?tan kutlama
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/090106bayram.jpgTrabzonspor Kulüp Baskani Nuri Albayrak günün 3. idmaninda sahaya gelerek teknik heyetin ve futbolcularin Kurban Bayramini kutladi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.com/images/trans.gif</DIV>Kervansaray Otel Sahasi ortasinda bir araya gelen futbolculara idman öncesinde hitap eden Albayrak, ?Size inaniyor ve güveniyoruz. Hiçbirinizin yeteneginden ve özverisinden süphemiz yok. Kampinizin da hayirli ve basarili tamamlanmasini diliyoruz. Ayrica Türk milletine ve tüm Islam Alemine Kurban Bayraminin hayirlar getirmesini diliyorum. Hayirlara vesile olmasini temenni ediyorum. Insallah Islam alemi ve Türk milleti nice bayramlara kavusur. Futbolumuzun da önümüzdeki ikinci yarida basarili geçmesini diliyor, tüm futbol takimlarina hayirli olmasini diliyorum? dedi.

Öte yandan takimimiz, yarin saat 10:30?da antrenman yapacaktir.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/090106bayram1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/090106bayram2.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/090106bayram3.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/090106bayram4.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/090106bayram5.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/090106bayram6.jpg
</CENTER>

<DIV align=right>09.01.2006 19:17:00</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.com/images/trans.gif</DIV>

Özer Öztekin
09.01.2006, 21:55
Gerçek efsane yazdi:"muhabir'in sorusunun ne oldugunu bilmeden, muhabirin hangi sorusuna baskan cevap vermis bunu bilmeden, sadece baskanin söylediklerinin hangi sorunun karsiligi oldugunu bilmeden" yapilacak yorumlar saglikli yorumlar degildir.

önemli olan muhabirin sorusu nedir. sorudan hangi sorular türetilmistir. bunlari dikkate alin .

Dogru...Konusma söyle geçmis olabilir:

Muhabir: Iyi aksamlar efendim, nasilsiniz?

Albayrak: Biz transferi kapattik...

Muhabir:Eldeki armut mu? Daldaki armut mu?

Albayrak: En iyi transfer eldekiler olabilir..

Muhabir: Eldekilerden kastiniz yaban eller mi?

Albayrak: Eller'i yaban ellere verdik, elimizden gelenin en iyisini yapiyoruz..

Muhabir: Yönetime gelirken taraftara verdiginiz sözler?,yildiz oyuncu?

Albayrak: Verdigimiz sözlerin arkasindayiz, iki yildiz sözü verdik, alacagiz...Bu arada transferi kapattik, gerekirse yeniden açacagiz, takimimiz için en iyisi neyse onu yapacagiz...Taraftar basindaki asilsiz transfer haberlerine inanmasin, baska transfer yapmayacagiz...

Bu benim tahminim....Televizyondan izleyenler konuyu daha iyi biliyorlardir...

agahozlu
09.01.2006, 22:00
ara dönemde anlasilan futbolcu alinmayacak.verilen yildiz sözleri gerçeklestirilecekmis fakat sene sonu için diyorlar.

BDiler61
09.01.2006, 22:42
baskan saka yapmistir ne demek tranferi kapattik

U.Sadıkoğlu
09.01.2006, 22:57
transferi kapattik mismileys/smiley5.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley5.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley5.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley5.gif

İleli
09.01.2006, 23:09
Hic sasirmadim biliyordum cunku!

diskus
09.01.2006, 23:17
ya arkadaslar denizlinin aldigi adami fazla abartmayalim ilk once alex alves diye okuyunca bende sasirdim ama benim tanidigim alex alves baskasiymis resimdeki o degil,gecen sezonlarda hertha berlinde oynuyordu super futbolcu ama cok problemli(iki tane ilhan mansiz eder problem yapmakta)o alinsaydi denizlispor kesin 2.ci lige duserdi.bizim cacau ile ilgilendigimiz yaziyor bana gore iyi futbolcu,jun dan daha faydali olur.

Taner Gündoğdu
09.01.2006, 23:25
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">kardes günaydin smileys/smiley36.gifbosvar buda gelir bu da geçer. biliyorum sende bizim gibi soktasin... smileys/smiley36.gifama geçmis olsun çünkü baskan transferi kapattik gibi talihsiz bir açiklama yapti. insallah diger sözlerinde durmadigi gibi bu sözünde de durmaz da transfer yaparsmileys/smiley7.gif</TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=9c7c6457>
ya arkadaslar denizlinin aldigi adami fazla abartmayalim ilk once alex alves diye okuyunca bende sasirdim ama benim tanidigim alex alves baskasiymis resimdeki o degil,gecen sezonlarda hertha berlinde oynuyordu super futbolcu ama cok problemli(iki tane ilhan mansiz eder problem yapmakta)o alinsaydi denizlispor kesin 2.ci lige duserdi.bizim cacau ile ilgilendigimiz yaziyor bana gore iyi futbolcu,jun dan daha faydali olur. </BLOCKQUOTE>

gerçekefsane
10.01.2006, 00:08
MEHMET ALI YILMAZ ÇEKILMIYOR!

Daha önce Haluk Ulusoy'un aday olmasi durumunda Ulusoy'un lehine Federasyon Baskanligi seçiminden çekilecegini açiklayan Mehmet Ali Yilmaz, fikir degistirdi.. Ulusoy'un henüz adayligini açiklamadigini belirten Yilmaz, "Bundan sonra aday olsa bile çekilmem zor" dedi..
<H4 id=feature_author>9Ocak2006, 23:51</H4>

Star TV'de Spor Müdürü Serhat Ulueren'in sundugu 'Son Nokta' programina konuk olan Mehmet Ali Yilmaz sunlari söyledi:
"Biz adaydik, aday olursa destek veririz dedik. Sayin Ulusoy, aday olmak için Kulüpler Birligi'nin kararini bekledigini söyledi. Ama ilk görüsmemizde böyle bir durum yoktu. Ve hala adayligini açiklamadi. Bundan sonra aday olsa bile çekilmem zor."

ajansspor.com

Travelair
10.01.2006, 00:19
Mehmet Ali Yilmaz hakli Kimse sözünde durmazken onun durmasi biraz enayilik olurdu Bravo!

Tansu Onur Erdoğan
10.01.2006, 00:26
al birini vur ötekine biri fenerli digeri galatasarayli ama ikisi arasinda tercihyap deseler may derim

irfanköse276
10.01.2006, 00:28
ulusoy derim

Hasan Cubukcu
10.01.2006, 00:44
Hicbiri derim smileys/smiley2.gif.
Demekki transfer bitti ha bu yeni yönetim kafasina göretakiliyor , bunlarinin basarili olacagindan süphe ediyorum .smileys/smiley32.gif

Aleykü selam

chigannes
10.01.2006, 00:54
iyi oldu transfer falan kazim degil bize simdi

napcak bu sezon takim ronaldinho gelirse üçüncü kimse gelmezse 4. oluruz bu kadar basit niye hemen transfer diye kükrüyoruzki

biraz sabir yeni sezonda gelmezse iki yildiz yapisiriz yönetimin yakasina

biraz sakin olmak lazim

sezon sonu ne bjk de ne gs de para yok silme götürecegiz topculari bakin da görün

ama bu devrearasi GE-REK YOOOOOK

gurbetçi 61
10.01.2006, 01:01
m.ali yilmaz kendini favori görüyor,ve adayliktan çekilmesinin zor oldugunu söyledi,

hauptstrasse
10.01.2006, 01:02
bu takim ilk devre maclari kaybederken garip sekilde burda herkez sözbirligi etmiscesine transfer diyordu baska bir sey demiyordu ama bakiyorumda yeni baskan geldi geleli cok akliselim davraniyor kimi arkadaslarimiz! o eski heyecanlarindan bir sey kalmamis transferin sezon sonu yapilabileceginden dem vuruyorlar simdi! yildiz olayini zaten unuttuk kaldiki ciddiye de almamistik amaiki yüzlülügün böylesi nerde görülmüs bilmem ancak bildigim bir sey varsa bunu biz coktan hakettik!

afferin sana albayrak once trabzonun elinden limani aldin simdi de trabzonsporu aliyorsun...

sanirim biz birseyi yanlis anlamisiz!

bu akp nin hinci gecmis falan degil ve kendilerini affettirmekte degil dertleri dertleri intikam almak ve intikam icin kaleyi icten fetih ettiler bile..

alin size 21.yuzyilin truva ati..

giresunTS
10.01.2006, 01:11
"ZIDANE BOMBASI!" http://www.gunebakis.com.tr/resim/zidane2%20copy.jpg <DETAILS>Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, kongreden önce, "Bir yildiz benden" sözünü yerine getirebilmek için yogun arastirmalar yaparken, gündeme Real Madrid?in Cezayir asilli Fransiz futbolcusu Zidenek Zidane?nin geldigi kaydedildi. Bordo-Mavili yöneticilerin, "Yildiz alacaksak ve bu tüm Türkiye?yi etkileyecekse, Zidane gibi bir isim olmali. Hem futbolda zirveye çikmis, hem karekteri düzgün, hem de takima agabeylik yapabilecek birisi? Ama sartlarini çok iyi arastirmak gerekir" dedikleri vurgulandi. Zidane?nin durumunun arastirilmasina karsin, gelmesinin de çok zor oldugu gerçegi kabul edildi.

CANIM TS M BENIM, ÖLÜN DE BENIM DIRIN DE!!! anlayana sivrisinek saaaaz, anlamayana davul zurna az...smileys/smiley2.gif

TRABZONLU_TS
10.01.2006, 01:20
bu takim ilk devre maclari kaybederken garip sekilde burda herkez sözbirligi etmiscesine transfer diyordu baska bir sey demiyordu ama bakiyorumda yeni baskan geldi geleli cok akliselim davraniyor kimi arkadaslarimiz! o eski heyecanlarindan bir sey kalmamis transferin sezon sonu yapilabileceginden dem vuruyorlar simdi! yildiz olayini zaten unuttuk kaldiki ciddiye de almamistik amaiki yüzlülügün böylesi nerde görülmüs bilmem ancak bildigim bir sey varsa bunu biz coktan hakettik!

afferin sana albayrak once trabzonun elinden limani aldin simdi de trabzonsporu aliyorsun...

sanirim biz birseyi yanlis anlamisiz!

bu akp nin hinci gecmis falan degil ve kendilerini affettirmekte degil dertleri dertleri intikam almak ve intikam icin kaleyi icten fetih ettiler bile..

alin size 21.yuzyilin truva ati..

Ya usta birakin artik bu komplo teorilerini. acaba yazdigin bu seye kendin inaniyonmu cok merak ediyom?? Kim neyi nicin feth etsin. o insanlar simdi Ts mizi kümeyemi götürmeye geldi. Bir Trabzonlu Trabzonsporun kümeye gitmesini isteyebilir yada düsünürmü.
Artik ileriye bakalim ve bu ucuk yazilari yazmayalim.

giresunTS
10.01.2006, 01:22
TRABZONLU_TSsmileys/smiley32.gif

temelyilmaz
10.01.2006, 01:26
transfer kapatilmismi kapatildiysa zaten olacagi buydu bu insanoglu ne çekerse dilinden çeker neyse mehmet yilmaz hasan falan takimi sabote etmezler umarim yoksa biz burada daha çok yasabir çekeriz veya baskan trnsfer kapatildi dios abu halil hoca için ters bi olay yada onu sene sonu göndermek için yapilmis bi olay bu yoksa durup durup aramizda problem yok demek zaten ortada bi problem oldugu anlamina gelir (bence umarim yanilirim)kendi kissel görüsüm amasezon sonu hocamizi görmeyebiliriz takimin basinda

Travelair
10.01.2006, 01:30
Albayrak gözümden fena düstü kendisine yuh çekecem sik sik. Böyle çocukla oynar gibi tutarsiz davranislar bize uymaz. Agziyla kus tutsa ne fayda. Neyse o zaman düsünürüz belki smileys/smiley36.gif

temelyilmaz
10.01.2006, 01:38
transfer yok bütün forum sevkim kaçti smileys/smiley5.gifsmileys/smiley4.gifneyse arkadaslar hepinize iyi bayramlar

Taner Gündoğdu
10.01.2006, 01:44
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">al sana düz mantik! arkadasim bir yildiz bir takima niye transfer olur? yeni hedefler için mesela... peki biz bu sene avrupa kupalarina katilamazsak hangi "yildiz" niye gelsin? sanki dersin yildizlar üstelik baskanin söz verdigi dünya çapinda yildizlar açmis kollarini trabzonspor gelsede beni alsa diyor! bu sene bir halt edemezsek seneye yine eldekilere yada brezilyanin 3.sinif yildizlarina talim ederizsmileys/smiley7.gifben mi söz verdim transfer diye? baskan verdi öyleyse yapacak! seçimler öncesi devre arasi yada sezon sonu demedi o zaman benim simdi transfer beklemek en dogal taraftarlik hakkim. artik eminim ki trabzonsporun basarisini nuri albayraktan daha fazla istiyorum!!!</TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=40344a34>

napcak bu sezon takim ronaldinho gelirse üçüncü kimse gelmezse 4. oluruz bu kadar basit niye hemen transfer diye kükrüyoruzki

biraz sakin olmak lazim

sezon sonu ne bjk de ne gs de para yok silme götürecegiz topculari bakin da görün

ama bu devrearasi GE-REK YOOOOOK </BLOCKQUOTE>

saglam
10.01.2006, 01:52

biraz sakin olmak lazim

ama bu devrearasi GE-REK YOOOOOK

Bu takim transfersiz de,UEFA'ya gider diyorsun yanihttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley22.gif

gerçekefsane
10.01.2006, 02:28
Amaç banko oyuncu

Ömür AVCI/DHA

Trabzonspor Baskani Albayrak, "Kamuoyu için transfer yapmam. Amacimiz takima hemen girebilecek oyuncu almak. Önceki arkadaslarimizin yaptigi çalismalar vardi. Bunlara baktirdik, ama hiçbirinden netice alamadik" dedi.

Önce kulüp menfaati

Trabzonspor Kulübü Baskani Nuri Albayrak, "Kamuoyu istiyor, diye oyuncu almayiz. Görevim kulübün menfaatlerini de göz önünde bulundurmak" dedi. Seçilirken verdigi yildiz oyuncu transferi sözünün kamuoyunda transfer beklentisi yaratmasiyla ilgilli degerlendirmelerde bulunan Albayrak söyle devam etti: "Amacimiz takima hemen girebilecek oyuncu almak. Önceki arkadaslarimizin yaptigi çalismalar vardi.

Sifirdan basladik

Bunlara baktirdik, ama hiçbirinden netice alamadik. Antrenörümüz ve yeni transfer komitemizle bazi yeni isimler tespit ettik. Su anda bunlar üzerinde çalisiyoruz. Kesin bir sey söz konusu degil. Ancak kesinlesenleri açikliyoruz ve bunu da sürdürecegiz. Transfere sifirdan basladik, diyebiliriz." Baskan Albayrak, takimdan ayrilmak isteyen oyuncular konusunda da su degerlendirmeyi yapti: "Tüm oyuncularla görüstüm.

Dengeleri bozmayacagiz

Futbolcu gitmek istedigi zaman degil de Trabzonspor göndermek istedigi zaman gidebilir. Bunu söyledim. Biz eger imkan olursa da onlarin yerine daha kalitelilerini alabilirsek, gönderebiliriz. Öncelikle takimda bazi dengeler var. Bunlari bozmayacagiz. Ligdeki durumumuz da ortada. Bu yil ligi daha ekonomik nasil bitiririz ona bakiyoruz. Önümüzdeki senenin kadrosu için hedeflerimiz var."

hurriyet.com.tr

bir tv kanalinda baskanin söyledikleri ile örtüsen açiklama, burada transfer yapmayacagiz diye herhangi bir açiklama var mi ?

Fanatik28
10.01.2006, 03:18
chigannes Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>

biraz sakin olmak lazim

ama bu devrearasi GE-REK YOOOOOK</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Diyorsun ki transfer yapsak da ligi anca 3. veya 4. bitiririz. Peki hic transfer yapmazsak, bu kadroyla ligi kacinci bitiririz sence?

Evet sence Avrupa Kupalarina gidebilirmiyiz?

Avrupa Kupalarina gidemeyen bir takima hangi yildiz oyuncu gelir?

Daha da önemlisi elimizdeki yildizlar bu durumda takimdan ayrilmak istemez mi?

Özer Öztekin
10.01.2006, 05:15
Baskan; bu sezon ümidimiz yok, küme düselim dese bunu bile savunacak arkadaslarimiz var galiba...Hedef kalmamis, vizyon yok...Korkarim bugünlerimizi de arayacagiz...Transferi FATIH A ile açtilar, FATIH A ile kapattilar...Bilmezlermi ki en son Fatiha'yi hep taraftar okur?

Sabir mi? Kim kime sabredecek? Bu taraftar 25 yildir sabrediyor...Onlar daha yeni geldiler; taraftari sabirla karsilasinlar...

Taraftarin gönlünü sarhos ettiler yildizlarin altinda...Simdi gözüne yumrugu indiriverdiler...Bazilarimiz uyandi...bazilarimiz daha bir kendinden geçti...smileys/smiley18.gif

Gökte yildiz ellidir,

Ellisi de bellidir..

Baskanin sözü ikidir,

Ikisi de belli degildir...

Persembenin gelisi,

Çarsambadan bellidir...

fincher
10.01.2006, 09:58
ya uçus gördüm de bu kadarini da görmedim.bu kadar sallama haber olmaz.zidane dedi ya,yuh artik.(haberi yazan basina)

fincher
10.01.2006, 10:03
Son imparator

Sakatligini atlattiktan sonra sahalara dönen Szymkowiak: 'Bu kulüpte sampiyon olacak potansiyel var...' diye konustu
09.01.2006

Transfer oldugu dönemden bu yana tüm teknik direktörleri en önemli kozu olan ve su ana kadar sergiledigi performansla Bordo-Mavili taraftarlarin kurtarici gözüyle baktigi Szymkowiak, Antalya kampinda FANATIK?e konustu...

Artik gözle görülür bir toparlanma sürecine girdiklerini belirten Polonya?li futbolcu, camiaya da umut dolu mesajlar yolladi. Ligin ilk yarisinda tüm talihsizliklerin üst üste geldigini ve bundan her takimin ayni sekilde etkilenebilecegini belirten yildiz futbolcu, disaridan edindigi izlenimleri de aktardi...

?Avrupa gideriz?
Ligin 2. bölümünde herkesin çok daha iyi bir Trabzonspor izleyecegini öne süren Szymkowiak, ?Kötü sonuçlarda sadece benim yoklugum etken degildi elbette. Fatih ve Gökdeniz gibi iki kaliteli arkadasimizin yoklugu da isnen performansin gösterilmesini etkiledi. Ancak kadro simdi toparlandi. Yeni yönetimimizin de diger eksikleri gidermek için çok çalistigindan eminim. Kalan haftalarda yine beklenmedik talihsizliklerle karsilasmazsak farki hizla kapatabiliriz. Trabzonspor?un sezonu Avrupa Kupalari?na gidebilecek bir dereceyle tamamlayacagi inancindayim. Bu elbette tatmin edici bir basari olmaz ama bu kadar sikintilar içinde geçmis bir sezon için feselli niteligi tasiyabilir? ifadelerini kullandi.

?Hersey para degil?
Yeni yönetimin de en büyük projesi olan sampiyonluk hakkinda da söyleyecekleri vardi Karadeniz ekibinin yildizinin. Sampiyonlugun sadece hayali kurulabilecek bir olgu olmadigina deginen Szymkowiak, bu basarinin saglanmasi için herkesin sorumluluk almasi gerektigini vurguladi. Su an ligin zirvesinde yer alan ve sampiyonlugun en güçlü adayi olarak kabul edilen Fenerbahçe?nin en büyük kozlarinin maddi imkanlar ve yildiz transferler oldugunu anlatan deneyimli futbolcu, ?Oyunlarin kaderini etkileyecek oyunclar tercihlerini paradan ve ünlü kulüplerden yana kullaniyorlar. Bu da gayet normal. Fakat çok para ve yildiz transferi mutlaka sampiyonlugu getirecek diye birsey söz konusu degil. Eger öyle olsaydi her sene ayni takimlar sampiyon olurdu. Ben Trabzonpor?da sampiyon olabilecek potansiyeli görüyorum. Herkesin simdiden gelecek sezona iliskin planlar ve hareketler yapmasi lazim. Kadronun buna göre sekillenmesi, transferlerin buna göre yapilmasi gerekir. Sampiyonluk Trabzonspor için asla imkansiz olarak degerlendirilemez. Ipi gögüsleyebilecek kapasitemiz ve potansiyelimiz var? dedi.

?Sokaga çikamiyorum?

BDiler61
10.01.2006, 10:50
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Son gün Cuma </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Trabzon Baskan Yardimcisi Ibrahim Haciosmanoglu: 'Cuma gününe kadar biri stoper, digeri forvet iki yabanci oyuncuyu kadromuza katiyoruz' </TD></TR></T></TABLE>

Müjde verdi
31 Ocak?ta sona erecek ara transfer dönemi öncesi çalismalarini hizlandiran Trabzonspor Yönetimi?nden müjdeli haber... Baskan Yardimcisi Ibrahim Haciosmanoglu, cuma gününe kadar iki yabanci ismi kadrolarina katacaklarini söyledi. Geçtigimiz günlerde Baskan Nuri Albayrak, Asbaskan Hasim Sayitoglu ve kendisinin de katimiyla teknik direktör Vahid Halihodziç ile görüstüklerini hatirlatan Haciosmanoglu, ?Vakit kaybediyoruz. Cuma gününe kadar biri stoper, digeri forvet iki oyuncuya kavusacagiz? dedi.

Yildiz arayisi
Izleyecekleri rotayi kararlastirdiklarini söyleyen Haciosmanoglu, ?Eksiklerimizin farkindayiz. Ancak daha önce de defalarca söyledigimiz gibi ara transfer kolay olmuyor. Biz transferi ikiye ayirmistik. Ilk etabi takimin ikinci yaridaki yerini üst siralara tasimak adina takviye amaçli transferlerdi. Subat ayindan itibaren baskanimizin söz verdigi gibi yildiz oyuncu girisimlerimiz de olacak? ifadesini kullandi. Teknik Direktör Vahid Halilhodziç?le ilgili de konusan Trabzonsporlu idareci, sunlari söyledi:

?Problem yok?
?Vahid Halilhodziç, Trabzon?da olmaktan rahatsizlik duymuyor. Aramizda problem yok. Hocamiz bizim gibi Karadenizli özelligini tasiyan, düsündüklerini söylemekten kaçinmayan bir kisilige sahip. Elbette o da takimin bir an önce toparlanmasini istiyor ve takviye bekliyor. Ancak rahatsiz oldugu ya da bize güvenmedigine yönelik söylentiler kesinlikle asilsizdir. Tam tersine bu heyetle uzun yillar Trabzon?da görev yapmak istedigini gönül rahatligiyla söyleyen birisi. Son derece uyumlu bir biçimde çalismalarimizi sürdürüyoruz.?

selcjK
10.01.2006, 11:33
stutgarta junu verip cacauyu alirsak trabzonda kral olur

cemka
10.01.2006, 11:35
bütün trabzonspor camiasinin bayramini tebrik ediyor ve nice sampiyonluklarla dolu böyle güzel bayramlara erismemizi Cenab-i Allah'tan diliyorum....

tsakrep61
10.01.2006, 11:55
<A =koyubaslik>Fatih ve Gökdeniz'i satabiliriz</A>

Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, kulübün maddi sikintisinin bulunmadigini; ancak Fatih ile Gökdeniz?i iyi bir teklif gelirse satabileceklerini söyledi. Baskan Albayrak, 19-20 Ocak?ta gerçeklestirilecek Futbol Federasyonu Genel Kurulu?nda Haluk Ulusoy?u destekleyeceklerini açikladi.

Trabzonspor?un çiçegi burnunda baskani Nuri Albayrak, Antalya kampinda Zaman?a çarpici açiklamalarda bulundu. Aralik ayinda yapilan genel kurul öncesi, ?Trabzonspor?a mutlaka yildiz transfer edecegim.? diyen Albayrak, kulübün maddi sikinti içinde olmadigini; ancak iyi teklif gelmesi halinde Fatih Tekke ile Gökdeniz Karadeniz?i satabileceklerini söyledi. Trabzonspor?un sampiyon olmasi için ne gerekiyorsa yapacaklarini, ancak zamana ihtiyaçlari bulundugunu vurgulayan Albayrak, ?Transfer çalismalarimiz devam ediyor. 4-5 tane futbolcu ile temas halindeyiz. Bizden önceki yönetim bazi arastirmalar yapmis, ancak hiçbir netice elde edemedik.? dedi.

Trabzonspor?da yönetime yeni geldiklerini ve tüm incelemeleri yaptiklarini kaydeden Baskan Albayrak, ?Su anda kulübümüzün maddi yönde hiçbir sikintisi yok. Oyuncularin tüm alacaklarini ödüyoruz. Bazi projeler hazirlayip kulübümüze ekonomik kaynak olusturacagiz. Bu yönde çalismalar devam ediyor.? diye konustu. Trabzonspor?da göreve geldikten sonra teknik heyet ve futbolcularla birebir görüsme yaptiklarini hatirlatan Baskan Nuri Albayrak, sözlerini söyle sürdürdü: ?Takimda bazi sikintilar vardi. Teknik Direktörümüz Vahid Halilhodziç?le görüserek cezali olan futbolculari affettik. Ben futbolcularima daha ilk toplantida ?Önce kendinizi düsünün sonra Trabzonspor?u düsünün.? dedim. Onlar kendilerini düsününce Trabzonspor?u da düsünmüs olurlar. Takimdan ayrilmak isteyen futbolcularin gidip gitmeme konusunda karari biz veririz. Gönderilme-si gerekenleri göndeririz. Ama ?ben gidiyorum? diyen futbolcu da gidemez. Fatih Tekke ve Gökdeniz Karadeniz?e iyi bir teklif gelirse satabiliriz.?

Haluk Ulusoy?u destekliyoruz

Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, Futbol Federasyonu?nun 19-20 Ocak tarihlerinde yapilacak baskanlik seçimlerinde Futbol Federasyonu baskan adayi Haluk Ulusoy?u destekleyeceklerini söyledi. Albayrak, yabanci futbolcu sinirlamasi konusunda ise, ?Maçlarda 6 yabanci futbolcu oynatalim. Ancak kadromuzda daha fazla yabanci olsun. Böyle yaparsak en azindan yurtiçindeki transfer borsasini asagiya çekmis oluruz.? diye konustu.

Bartuğ13
10.01.2006, 12:06
zaten anca satiyor herifler.bir de adam gibi birini alsalar.paso ilgileniyoz.

İHSAN
10.01.2006, 12:53
Alacagiz sabredin.......!

cIlgInIm
10.01.2006, 12:57
Alacagiz sabredin.......!

3 ün 1 olmasa barismileys/smiley4.gif

temelyilmaz
10.01.2006, 14:44
transfer bi var bi yok diolar anlamadim bende simdi bayramdan sonra kaldi diye beyanatlar var neyse hepinize iyi bayramlar kendinize iyi bakin arkadaslar(transfer yok forumda kalamiyorum artiksmileys/smiley4.gif)

cIlgInIm
10.01.2006, 15:14
ya bu bizim takimin isleride bi acaip ya.. hadi tranfresden gectik.. Trabzonsporla ilgili tüm sitelere üyeyim bi tanesiminden bile bi bayram msj bile alamadik ya smileys/smiley36.gif

ama olsun msj da cekmesenizde inadina Trabzon Inadina Trabzonsporsmileys/smiley32.gif

Nytre
10.01.2006, 15:19
saglik olsun hayirlisi olsun ...

antagonist
10.01.2006, 16:07
Teknik Heyet-Basin : 10-5
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/100106mac.jpgTeknik heyet ve kampimizi takip eden basin mensuplari bugün maç yapti. Kervansaray Otel?in sahasinda oynanan karsilasmayi teknik heyetimiz 10-5 kazandi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.com/images/trans.gif</DIV>Teknik Heyet : Ömer, Bruno, Çemsir, Hamit, Hakan, Turgut, Dursun, Halilhodžić

Basin: Alaattin, Celal, Can, Cevat, Gürkan, Hakan, Ibrahim, Ali Kemal

Goller: Halilhodžić (5), Dursun (2), Çemsir, Turgut, Hakan (Teknik heyet), Ibrahim (2), Ali Kemal, Turgut(K.K), Can (Basin)

Maç, 15?er dakikadan iki devre oynandi.

Öte yandan takimimiz, saat 10:30?da hafif bir ter idmani yapti.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/100106mac1.jpg
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/100106mac2.jpg
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/100106mac3.jpg
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/100106mac4.jpg
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/100106mac5.jpg
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/100106mac6.jpg
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/100106mac7.jpg
</CENTER>

EmrahYalçınalp
10.01.2006, 16:32
ya bu bizim takimin isleride bi acaip ya.. hadi tranfresden gectik.. Trabzonsporla ilgili tüm sitelere üyeyim bi tanesiminden bile bi bayram msj bile alamadik ya smileys/smiley36.gif

ama olsun msj da cekmesenizde inadina Trabzon Inadina Trabzonsporsmileys/smiley32.gif

Önce bir kayit ol bakalim...

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4583& (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4583&amp;PN=1) amp;PN=1

Recep Çaltepe
10.01.2006, 16:33
Teknik Heyet-Basin : 10-5
http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/100106mac.jpgTeknik heyet ve kampimizi takip eden basin mensuplari bugün maç yapti. Kervansaray Otel?in sahasinda oynanan karsilasmayi teknik heyetimiz 10-5 kazandi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.com/images/trans.gif</DIV>Teknik Heyet : Ömer, Bruno, Çemsir, Hamit, Hakan, Turgut, Dursun, Halilhodžić

Basin: Alaattin, Celal, Can, Cevat, Gürkan, Hakan, Ibrahim, Ali Kemal

Goller: Halilhodžić (5), Dursun (2), Çemsir, Turgut, Hakan (Teknik heyet), Ibrahim (2), Ali Kemal, Turgut(K.K), Can (Basin)

Maç, 15?er dakikadan iki devre oynandi.

Öte yandan takimimiz, saat 10:30?da hafif bir ter idmani yapti.

<CENTER>

http://www.trabz&#111;nspor.com/images/haberpic/100106mac6.jpg

</CENTER>

Vahid sahaya!!!smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gif

t-sat
10.01.2006, 16:35
Baskan bi kanala çikti,acil ihtiyacimiz olan bi mevki yok,sezon sonuna kadar artik transferi kapattik dedi.Sonra çikti mutlaka birilerini alacagiz dedi baska bi kanala.Çok acaip bi transfer taktigi uyguluyoruz bu kez.smileys/smiley36.gif

Berat
10.01.2006, 16:43
<DIV align=left>

Alaattin Abi fazla gaza gelmis sankismileys/smiley4.gifgöbek te aradan gözükmeseymis iyiymissmileys/smiley36.gif</DIV>

zanoylu
10.01.2006, 17:05
Yarim saatte 5 gol desenize yildiz içimizde.....Vahid hoca acilen sahayasmileys/smiley36.gif

antagonist
10.01.2006, 17:07
sen oyna vahid sen oyna smileys/smiley36.gif

selcjK
10.01.2006, 17:47
» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.<?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>
<O:P></O:P>
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4337&amp;PN=1&amp;FID=3&amp;PR=3) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
1) Forumumuzda küfür, hakaret, tehdit içeren, satasma, asagilama amaci tasiyan, kisi hak ve özgürlüklerine saygisiz içerige sahip olan, irk veya din farki gözetilerek yazilmis, siyasi nitelik tasiyanmesajlar göndermek kesinlikle yasaktir. Forumda bu amaçlara yönelik olarak kisaltmalar, imalar kullanmak da kesinlikle yasaklanmistir. Bu tür davranislarda bulunulmasi halinde forum yöneticileri bu tip mesajlari silmek, düzenlemek ve mesaji atan kisiye gerekli cezalandirmayi yapmak konusunda tam yetkilidir. Bu kurala aykiri davranista bulunan üyelerin üyelikleri 1 haftaligina durdurulur. Ayni davranisin devami halinde ise ceza 2 haftaya çikacaktir.
selcjK Isimli üye 1 hafta no-post cezasi almistir.Edited by: tigin

U.Sadıkoğlu
10.01.2006, 17:49
<DIV align=left>

Alaattin Abi fazla gaza gelmis sankismileys/smiley4.gifgöbek te aradan gözükmeseymis iyiymissmileys/smiley36.gif</DIV> hocanin gözüne girmeye çalisiyosmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gif