PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (Genel)

Sayfa : 1 [2] 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82

sanatik
09.08.2005, 21:41
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470><T><T>
<T>
<TR>
<TD colSpan=2 ="hBaslik">PFDK'den Fener'e sok ceza</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250></TD>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220><T><T>
<T>
<TR>
<TD ="txtKucuk">09 Agustos 2005 22:01</TD></TR>
<TR>
<TD ="hSpot">Fenerbahçe'nin Everton'la yaptigi hazirlik maçinda çikan olaylar, PFDK'nin gözünden kaçmadi. Disiplin Kurulu, Fenerbahçe'yi sok edecek bir ceza verdi...</TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2 ="txt">
Futbol Federasyonu Profesyonel Disiplin Kurulu (PFDK), Fenerbahçe-Everton hazirlik maçinda ''Meydana gelen disiplin ihlalleri'' nedeniyle, Fenerbahçe Kulübü'ne 1 resmi müsabakayi seyircisiz oynama cezasi verdi.

internetspor.com</TD></TR></T></T></T></TABLE>

tahkim ile cezayi kaldirir bunlar.

sonuc belli.

immortal_TS
09.08.2005, 21:49
Eger böyle bir ceza gerçekten verilmisse ve tahkimle kaldirilirsa sunu açikça söylüyorum arkadaslar bu ligde ezikbahçeden baska sampiyon falan çikmaz.

KuĞu
09.08.2005, 22:31
1-HAKAN KULAKÇIOGLUNUN YAZISINI ÇOK BEGENDIM

2-HÜSEYIN KURT KARDESIM HAYIRLI TESKERELER ALLAH'A EMANET OL!

3-YATTARA HABERINDE ÖMER SARI ADI VAR BU IS KÜLLIYEN BALON ÇIKAR

4-FENERE VERILEN CEZA KESINLIKLE KALDIRILACAKTIR!

5-HÜRRIYET GAZETESI RESMEN FATIHI TRABZONDAN UZAKLASTIRMAYA KARARLI ANDIÇMIS.

ozgur
09.08.2005, 22:31
Bu arada Anorthosis 0 Rangers 0. Ulan neler kacirmisiz be, demekki bu Rangersdada bir sey yokmus, kahretsin boyle sansi

kutoz
09.08.2005, 22:33
Ranger 2'ledi. Serefsiz rumlar, iddaa kuponumu da yatirdilar. Güvenilir mi Ruma.

gerçekefsane
09.08.2005, 22:34
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=331 bgColor=#666666><T>
<T>
<TR bgColor=#cfcfcf>
<TD align=right width=118>Anorthosis </TD>
<TD align=middle width=50>0 - 2 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=champi&#111;ns_q&amp;game=136590)</TD>
<TD width=118>Rangers (Sco)</TD></TR></T></T></TABLE>livescore.com

immortal_TS
09.08.2005, 22:35
Bu arada Anorthosis 0 Rangers 0. Ulan neler kacirmisiz be, demekki bu Rangersdada bir sey yokmus, kahretsin boyle sansi

immortal_TS
09.08.2005, 22:37

abi maç hala devam ediyor.

KuĞu
09.08.2005, 22:45
1-2 olmus :)))

ozgur
09.08.2005, 22:46
Evet tam ben yazarken rangers 2-1 yapti, gerci maci izlemek lazim ama en azindan disimize gore bir rakiplermis gibi geliyor.

onurts61
09.08.2005, 22:56
cok buyuk firsat kacirdik elerdik biz bu rangersi ah su hatalar yapilmasaydi ama yapacak bisey yok en cok kullandigimiz sozu kullanmak dusuyor gene bize

seneye insallahsmileys/smiley19.gif

immortal_TS
09.08.2005, 23:08
Evet tam ben yazarken rangers 2-1 yapti, gerci maci izlemek lazim ama en azindan disimize gore bir rakiplermis gibi geliyor.

Bencede öyle valla rum maçindaki sansizliklar olmasaydi suan belki cl ye göz kirpiyorduk.

sanatik
10.08.2005, 01:22
Ben de Trabzonsporluyum

Vakfikebir'de düzenlenen Ekmek Festivali'nde sahne alan Rafet El Roman, Trabzonspor yönetimine sitem etti. Roman, yürekten Trabzonsporlu oldugunu belirtirken, "Ancak sezon açilisina bile çagrilmadim. Bu beni çok üzdü" dedi. Raman, camiaya da mesaj göndererek, "Geçmise bakarak ileriye gidemeyiz. Trabzonspor'umuzu destekleyerek onun sampiyon olmasina katki vermeliyiz" dedi.

TRABZONLU_TS
10.08.2005, 03:56
evet rafeti ben cok severim. herkes zamaninda televolelerde yok ben ezikliyim yok ben cimbomluyum yok güvercinim derken o gögsünü gere gere TRABZONSPORLUYUM diyordu. ve onun samimiyetine inaniyorum. onun cagirilmamasi bana göre hataydi.

Mert Pasa
10.08.2005, 07:49
rangers maci nasil bitti

Reha
10.08.2005, 08:43
Rangers Rum takimini Kibris'ta 2-1 yenerek 30 yil sonra iskoç halkina ikinci bir bayram yasatti, Osmanli dan beri......................Pardon vikinglerden beri alinan kaçinci zafer bu...ne mutlu bize!smileys/smiley18.gif

zisinoli
10.08.2005, 08:46
...

<TABLE height=44 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=338 colSpan=0 height=44>http://www.pasfotomac.com.tr/i/y/yb/baslik_1257.gif</TD></TR></T></TABLE>Bu yönetimle olmaz

Geriye bakarak, gelecege yönelik söylenen kirici sözleri oldum olasi pek sevmem ama uygulamasina da asla karsi degilim. Evin esinine gelinligi içinde gelen ancak içeriye alinamayan Sampiyonlar Ligi umudunun kaçirilis nedenleri artik sir degil. Taraftar Kayseri maçinda tribünlerden bunu güzel sekilde ilgili yerlere mesaj olarak postaladilar. Artik herkes bulundugu yerin, hedeflere ulasamadiginda nelere malolacagini çok iyi bilmelidir. Dikkatsizlik, tecrübesizlik, yapilalamayan transferler son iki yilda Trabzon'a çok pahaliya maloldu. Ferdi ve keyfi yapilan transferler bu camiayi ne tür çikmazlara soktugu ortada. Trabzon daha sezon basinda dikkat etmezse disardaki itibarini yavas kaybettigi gibi içerideki irtifayi da kaybetmek Fazla derine girmek istemiyorum. Üç yildir oturtulmaya çalisilan bu genç kadronun iki büyük sorunu var. Biri saha içi yöneticisi digeri ise saha yönetimi... Yani takimi saha içinde yönetecek yönlendirecek bilgili diger futbolcularin da sayip sevecegi bir agabeyin bu takima takviyesi sartti. Ama alinmadi! Ikincisi saha disi yönetimi . Burada kastettigi su andaki idari yönetimdir. zamanki hastalik yine nüksetti. Yönetim karmakarisik. Gördügüm kadariyla Baskan Aktug'a uydurabilecek, fikir birligi yapabilecek bir yönetim göremiyorum. Yönetimde ne birlik, beraberlik ne disariya karsi konulacak tavir ve yapilacak konusmalarda disiplin var. Tabi bu da kulübü düsürüyor. Görünen o ki bu yönetimle Trabzonspor hedeflenen amacina kolay kolay ulasamaz. En büyük tehlike ise bu bölünmüslügün futbolculara yansimidir. Aman haa....

Nytre
10.08.2005, 13:35
BU YÖNETIM KOCA IKI YILIN EMEGINI IKI MAÇTA YERLE BIR EDECEK KADAR CÖMERT OLABILIYORSA BU CÖMERTLIGINI NEDEN YILDIZ OYUNCULARI ZAMANIINDA ALARAK YAPMIYOR!

zafercalikoglu
10.08.2005, 14:22
BU YÖNETIM KOCA IKI YILIN EMEGINI IKI MAÇTA YERLE BIR EDECEK KADAR CÖMERT OLABILIYORSA BU CÖMERTLIGINI NEDEN YILDIZ OYUNCULARI ZAMANIINDA ALARAK YAPMIYOR!

bu yönetim bide rafeti çagirmiyor adam koyu trabzon taraftari ,ve hayran kitlesi müthis,basta ben,

bu senede yonetimin gazabina geldik,

The Legend
10.08.2005, 15:44
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center><T>
<T>
<TR>
<TD ="bold">Nytre Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999><T>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff><T>
<T>
<TR>
<TD ="text">BU YÖNETIM KOCA IKI YILIN EMEGINI IKI MAÇTA YERLE BIR EDECEK KADAR CÖMERT OLABILIYORSA BU CÖMERTLIGINI NEDEN YILDIZ OYUNCULARI ZAMANIINDA ALARAK YAPMIYOR!</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>

bu yönetim bide rafeti çagirmiyor adam koyu trabzon taraftari ,ve hayran kitlesi müthis,basta ben,

Zatan Rafeti çagirmayan yönetim, yönetim degildir.

Edited by: The Legend

oumaer61
10.08.2005, 15:57
böyle yönetim olmaz ama basari için istikrar lazim biraz sabir

gerçekefsane
10.08.2005, 15:58
Senol Günes: ?Spekülasyonlar gerçek disi?
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/100805senol.jpgTeknik Direktörümüz Senol Günes bugün Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde düzenledigi basin toplantisinda, takim olarak Sampiyonlar Ligi?nden elenmenin verdigi moralsizligi yavas yavas üzerlerinden atmaya basladiklarini söyledi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>?Lige üç puan alarak baslamak takimin morali açisindan çok önemliydi. Simdi hedefimize gidebilmek için önümüzde Konyaspor maçi var ve onu da kazanmak istiyoruz? diyen Günes,
Konyaspor?un da iyi bir takim oldugunu ve kiran kirana bir maç olmasini bekledigini, ancak Trabzonspor?un üç puani alacak gücü bulundugunu ifade etti.

Geçen haftanin tüm olumsuzluguna ragmen oyuncularin çalismalarini hirsla sürdürmelerinin sevindirici oldugunu ifade eden teknik adam, Konyaspor maçi öncesinde Mehmet Yilmaz?in ön adelesinde hafif bir sakatlik oldugun ancak durumunun iyiye gittigini, annesinin ameliyati nedeniyle moralsiz olan Özgür?ü ise antrenmana çikartmadigini söyledi.

Günes, Sampiyonlar Ligi?nde elenerek beklentilerin altinda performans gösteren takimin, Anorthosis karsisinda iki maçta da ezilmedigini ancak alinan sonucunun bedelinin agir oldugunu kaydetti. Günes sözlerine söyle devam etti: ?Yenilerek hedefimiziden sastigimiz dogrudur ancak bir maç kaybederek büyüklügümüzü yitirmis sayilmayiz. Bu sonuç sadece bir hayal kirikligi yaratti. Iste biz de, güzel futbol oynamayi, savasmayi ve kazanmayi seven bir takim olarak bu duygudan kurtulmaya çalisiyoruz. Geldigimiz nokta çok çalismamiz gereken bir nokta. Her kesim için bu böyle. Savasacak bilgi birikimi ve gücümüz var. Zaten stadyuma gelen taraftarlarimiz da bizi sahiplenerek bunu gösterdiler. Eger inanmasalardi, oraya gelmezlerdi.?

?Disarida, bizim teslim olmamizi, kaçmamizi birakmamizi isteyen insanlar olabilir ama içeridekiler buna alet olmamali. Görüyorum ki komplo teorileri yaratilmaya çalisiliyor. Benim geldigim günden beri yönetimle, baskanla hiçbir sorunum olmadi. Sayet olursa, bu konuyu medya ile de paylasirim ve paylastim da. Alinan oyunculari tanimadigimi ifade ettim, transferde geç kaldigimizi da belirttim.? diye konusan Günes, elestirileri komplo teorisine dönüstürenlere izin vermeyecegini kaydederek, bunun üzerinden prim yapmaya çalisanlara seslendi: ?Elestiriler bizim basarimizin anahtari ama kiskançlik ve nefret tohumlari ekmek için maç sonuçlarini bekleyip bu iddialari ortaya atanlar karaktersizdir. Trabzonspor?un dinamiklerini birbirine vurdurmak bizim basarisizligimi isteyenler tarafindan yapiliyor.? Günes, buna ilaveten göreve ayak oyunlari ile gelmedigini, sorumluluklarinin da bilincinde oldugunu kaydedip, kaçarak gitmeyecegini söyledi.

?Madem, baskanla sorunum olmus, neden hemen ardindan yazilmiyor da simdi gündeme geliyor. Alti tane oyuncu istedigim söyleniyor. Bu da gerçek disi.? diyen Günes, sadece satirlarini doldurmak için haber yapan bu arkadaslarin üstelik Trabzonlu olmasinin daha da büyük bir ayip oldugunu söyledi.

Günes, bir futbolcunun ya da baskanin tek bir beyanatini kulübü yikmak için kullanmanin da ayiplanacak bir durum oldugunu ifade ederek, Istanbul medyasinin böyle emelleri olabilecegini ama kimsenin Trabzonspor camiasinin hiçbir degerine hakaret etme hakkina sahip olmadigini da sözlerine ekledi. Günes, ?Bu üslupla Türkiye?deki futbolun kalitesini degil ancak tansiyonunu yükseltiriz? dedi.

Günes ayrica, saha sonuçlari üzerine yorum yapmanin çesitli zararlari olabilecegini belirtti ve ?Eger maçi 2-0 kazansaydik ve turu geçseydik ne konusulacakti? Maçi kazansaydik simdi her sey mükemmel olacakti ama simdi bir maglubiyetle ortalik toz dumanmis gibi gösterilmek isteniyor. Avrupa?da basarisizlik konusunun önümüze koyulacagini biliyoruz ama dayanmak zorundayiz. Sampiyonlar Ligi basarisizligini kabul ediyorum ama artik bu kadar gündemde tutulmasini da dogru bulmuyorum.? dedi.

Geçen sezon oynadiklari güzel futbolun ardindan herkesin bu sezon Trabzonspor?un futbolunu o performansla kiyasladigini söyleyen Günes, bunun dogal oldugunu ancak futbolcularin da her maçi kazanmasinin beklenmemesi gerektigini söyledi. Günes: ?Geçen sene sampiyonlugu kaçirmamiz yönetim kurulundan, oyuncusuna herkesi ezdi? diye konustu.

?Oyuncularimizda fiziksel açidan çok zihinsel yönden bir bulaniklik vardi? diye konusan Günes, bu yüzden yapilan fizik çalismalarinin etkisinin tam olmadigini, moral gücünden yoksun oyuncularin fizik güçlerinin çok azini kullanabilecegini vurguladi.

Günes, teknik direktörlük disindaki görevlerle ilgili hakkinda çikan spekülasyonlara da açiklik getirdi: Günes: ?Yönetimin bu konuda bana yaptigi serzenisler oluyor. Ancak ben, Trabzonspor Futbol A.S.?ye getirilmek istenen sistemin su anda uygulanmasinin çok zor oldugu kanisindayim. Eger ben sadece karar asamasinda en üst yetkili olacaksam ama isin ekonomik yönü ve uygulamasi yine yönetim kurulunda olacaksa degisen bir sey yok demektir. Diyelim bu görevi kabul ettim o zaman teknik direktörlük görevini birakmam lazim. Su an bile zaman problemim var. Zaman zaman takimin içerisine tam olarak giremedigimi düsünüyorum. Ayrica benim oldugum bir yerde bu tür bir göreve gelecek insan ikincil bir konumda olmali. Bu yüzden sistem idari menajerlik gibi olmali. Teknik direktörün Bu görevi alacak kisi, transferleri yapabilecek, kamp yerleri bakabilecek, oyuncular, yönetim ve hoca arasinda köprü görevi görebilecek biri olmali.?

Günes, ayrica genel menajerlik görevi için Can Çobanoglu?na herhangi bir teklifte bulunulmadigini da açikladi.

Teknik Direktörümüz, yönetime isim vermeyerek sorumluluk almadigi yönündeki elestirileri ?Zurawski?nin ismini ben verdim. Fiyatini bilmiyordum. Fiyatini ögrenince çok pahali diye söyledim.? diyerek yanitladi.

Transferde alinabilecek defans oyuncusu konusunda çok aceleci olmadigini kaydeden Günes, Fazla defans oyuncumuz var ancak verim anlaminda problemlerimiz var.. Erdinç ve Fabiano Eller?in oturmasi problemi çözecektir.?

Günes konusmasinin sonunda, çesitli teklifler alan Hasan Üçüncü?yü birakmayacaklarini Mehmet Yilmaz?in da takimdan ayrilmasina su asamada izin vermeyeceklerini söyleyerek, iç transferle ilgili görüsmelerin tamamlandigini belirtti.

<DIV align=right>10.08.2005 16:08:00</DIV>
<DIV align=right></DIV>
<DIV align=right>trabzonspor.org.tr</DIV>Edited by: gerçekefsane

worldmaster
10.08.2005, 15:58
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" ="ts"><T>
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 width=150 align=right><T>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width=10 align=center bgColor=#000000><T>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff>http://www.ajansspor.com/resim/senolgunes_macsinirli01.jpg</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>
<DIV align=left ="lineStory">Senol Günes ates püskürdü !..</DIV>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE>Anorthosis'e elenerek avrupa kupalarina sok bir sekilde veda eden Trabzonspor'da Teknik Direktör Senoy Günes sonunda patladi !.. Son dönemde spekülasyonlarin ortasinda yer alan Günes, sert açiklamalar yapti..</TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD>
<CENTER><SCR' ? nt+ + ?ipt="src=http://reklam.ajansspor.com/abm.aspx?z=56&amp;nt='"></CENTER></TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD>Yönetimle arasina kara kedi girdigi ifade edilen ve koltugunun sallantida oldugu öne sürülen Senol Günes basin toplantisinda çok sert açiklamalar yapti.

"Bizi yikmak isteyenler, baska çöplüklerde gezinsin.. Hakkimda komplo teorileri üretilmesin.." diyen Günes, göreve ayak oyunlariyla gelmedigi söyledi..

Ne yönetimle, ne futbolcularla sorunu olmadigini dile getiren Trabzonspor Teknik Direktörü, ardindan sözü alinan kötü sonuçlarin yaratacagi etkiye getirdi.

Trabzonspor'un büyük bir kulüp oldugunu hatirlatan Senol Günes, "Bir maç kaybettik diye büyüklügümüzden bir sey yitirmeyiz" diye konustu..

Günes, kulüp baskani Atay Aktug ile bugüne dek hiçbir kavgasinin olmadigini da söyledi.

Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde düzenledigi basin toplantisinda Sampiyonlar Ligi 2. ön eleme turu maçindan sonra yaptiklari Kayserispor maçindan galibiyetle ayrildiklarini belirten Günes,
''Galibiyet, hem puan hem moral açasindan önemliydi. Simdi Konyaspor ile ikinci maçimizi oynayacagiz. Hedefledigimiz yarista, Konyaspor maçini da kazanmaliyiz. Iyi takimla oynayacagiz. Kolay maç olmayacak. Ancak Trabzonspor'da iyi bir takim ve 3 puan alacak gücü vardir'' dedi.

Anorthosis Famagusta karsisinda beklemedikleri bir sonuçla karsilastiklarini dile getiren Günes, ''Kaybettigimiz tek maç var ve Sampiyonlar Ligi'ne veda ettik. Oyun olarak ezilmedik. Ama biz büyük bir takimiz. Bir maç kaybetmek bizi yikmaz. Trabzonspor'un Dünya'da ve Avrupa'da iyi takim olmasini görmek istiyorduk. Bunun yolda devler liginden geçiyordu. Hedefimizi basaramadik. Malesef beklenmeyen sonuç oldugu için üzüntü verici ve hayal kirikligi oldu. Bunun yansimasini geçiriyoruz. Fakat bu asamadan kurtulmak istiyoruz'' diye konustu.

Iyi oynamayi kazanmayi savasmayi isteyen bir takiminin bulundugunu vurgulayan Günes, ''Destek olmak için elestiri yapanlara her zaman kapimiz açik. Ama bizi ortadan kalkmamizi, kaçmamizi, teslim olmamizi isteyenlerin ve özellikle bu tür sonuçlarda her zaman ortaya çikip Trabzonspor'un basarisizligini isteyen distaki kisilerin olmasini normal karsiliyorum ama içtekilerin onlara ayak uydurmasini anlamiyorum'' dedi.

Trabzonspor'un büyük bir camia oldugunu ve bu tür sorunlari asmasini bilmesi gerektigini de belirten Günes, sözlerini söyle sürdürdü:
''Komplo teorileri, senaryolar ve bizim disimizda olmayan seyler yaziliyor. Geldigim ilk günden bu yana yönetimle, baskanla ve oyuncularla sorunum olmadi. Düsünce farkliliklari oldugunu söyledim ve bunlari sizinle paylastim. Transferden haberim olmadigini ve transferde geç kaldigimizi söyledim. Birseyi bilmek önemli degil, anlamak daha önemli. Trabzonspor, o komplo teorilerinin içinde olmamalidir. Ben buna izin vermek istemiyorum. Ama sunu anliyorum. Kaybedilen 1 maç vardir. Bunun üzerinden prim yapmak senorya yazmak isteyenlere söylüyorum. Komplo teorisi yaparak Trabzonspor sirtindan gündem olusturmak isteyenler bizi o isin içine sokmasinlar. Elestiri basarimizin anahtaridir. Kiskançlik nefret tohumlarini disari dökmek isteyenlerin maç sonuçlarini beklemesi karaktersizliktir. Benim baskanla hiç sorunum olmadi. Maç sonunda gitmeden toplanti yaptik. Neler yapabiliriz diye konustuk. Biz, birlikte düsünüyoruz. Farkli düsüncelerimiz var ama bir saygisizlik, olumsuzluk yok. Kavgamiz hiç olmadi. Hiçbir dönem 6 oyuncu istemedim. Kaleci, defans ve forvet olayini kaç defa söyledik. Ama kavgamizin oldugunu yazmak, Istanbul medyasi olabilir ama hele buranin adamiysa çok çirkin.''

Asilsiz haberlerle Trabzonspor'a zarar verilmek istendigini savunan Günes, ''Bu camiadan birileri gelip gider. Ama kimsenin kimseye saygisizlik yapmaya hakki yoktur. Kisir çekismeyle Trabzonspor içinde rant yapmak isteyenlerin Trabzonspor kapisinda isi yok. Baska bir çöplükte ugrassinlar. Trabzonspor yikilmadi. Avrupa Sampiyonlar Ligi için basarisizlik olmustur. Bunu faturasini ödemeye geldigi zaman ne Trabzonspor disinda biri ne içinde olup sorumluluk duymayan bir kisinin birsey söylemeye hakki yok'' diye konustu.

Günes, Trabzonspor'a ayak oyunlariyla gelmedigini ifade ederek, ''Giderken de kaçarak gitmeyiz. Beni kimse o kefeye koymasin. Kin ve nefret duygusunu herkes bir kenara atsin. Içimiz kan aglayacak ancak yolumuza fair-play yolunda devam edecegiz. Trabzonspor'u parçalamak isteyenlerin böyle düsüncesi yok. Ben de giderim, baskan da. Ancak gelis gidiste Trabzonspor'un neler kaybettigi ortadadir'' dedi.

Günes, genel menajerlik konusunda Can Çobanoglu ile hiç görüsmedigini ve öneri gelen futbolcularinin su an için biryere gitmesinin sözkonusu olmadigini sözlerine ekledi. </TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: worldmaster

oumaer61
10.08.2005, 16:00
yani istikrari baska yönetimle de yakalayabiliriz bu yönetimle sart degil

Atinuri
10.08.2005, 16:03
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center><T><T>
<T>
<TR>
<TD ="bold">Nytre Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999><T><T>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff><T><T>
<T>
<TR>
<TD ="text">BU YÖNETIM KOCA IKI YILIN EMEGINI IKI MAÇTA YERLE BIR EDECEK KADAR CÖMERT OLABILIYORSA BU CÖMERTLIGINI NEDEN YILDIZ OYUNCULARI ZAMANIINDA ALARAK YAPMIYOR!</TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></T></TABLE>

Zatan Rafeti çagirmayan yönetim, yönetim degildir.

bu yönetim yönetim degil diyorsunuz hangi yönetim zamaninda trabzonspoun kasasi doldu ha kasasi doldu da ne oldu diyeceksiniz transfer mi yaptilar zaten trabzonspor borç batagina aptal aptal transferler yüzünden girmedi mi.sportif basari olmadiktan sonra paranin ne önemi var diyeceksiniz ben de diyorum ki biz o rum takimiyla 1000 kez maç yapsak 999 unu kazanirdik.simdi zaman destek zamani elestirelim ama belli dayanaklarimiz olsun yipratmayalim

Semih GÜL
10.08.2005, 16:34
he yani hepiniz herseyi çok biliyosunuz kusura bakmayin tamamiyle yönetim hakli demiyorum ama bu yömnetim simdilerde ismi gecen özkan sümerin birak kaçtigi ve mehmet ali imparatorlugunun yikildigi yani TS nin çöküse gectigi bir dönemde basa geldi iyi isler yapti ve takim 2 sendir sam ligine giremesede elemelere katiliyor iyi yolda ilerliyor bunlar hep yeni yönetimin getirdikleri bu umutlari tekrar TS nin varliginin gündeme oturmasi bu yönetimin getirdikleri bi rafeti çagirmadi veya elendig için veya transferi gec yaptigi için onlari yok sayaymayiz sinirnizi anliyorum ama onlara destek olmaliyiz bence.

Çünkü biz ne kaybettiysek birlik olusturamadigimiz için kaybettik.

gerçekefsane
10.08.2005, 16:42
Rafet el roman çagrilmak için davetiye mi bekliyormus, sezon açilis tarihi bellidir. gelmek isteyene neden geldin mi dediler. sezon açilis herkese açikti

#10 Fietra
10.08.2005, 16:46
Rafet el roman çagrilmak için davetiye mi bekliyormus, sezon açilis tarihi bellidir. gelmek isteyene neden geldin mi dediler. sezon açilis herkese açikti

Arkadasim Rafet El Roman sanirim sahneye çikmak istedi açilista ve gelip oraya beni sahneye çikarin diyecek hali yok yönetimimiz bu konu da daha duyarli olur ins.

gerçekefsane
10.08.2005, 16:56

Arkadasim Rafet El Roman sanirim sahneye çikmak istedi açilista ve gelip oraya beni sahneye çikarin diyecek hali yok yönetimimiz bu konu da daha duyarli olur ins.

yazdigim mesaji tekrar okumani isterim. sanirim yanlis anlama var. sahneye çikmamis olabilir. dolayisiyla kirilabilir. fakat varligi ile orada bulunsa daha iyi olmazmiydi. sarki söylemek için gelecekse açilisa, o zaman bir sey söylemem, sadece susarim.

#10 Fietra
10.08.2005, 16:59
Tekrar okumadim çünkü gerek duymadim.Degisecek bisey yok senin bu konu da düsündügün sey farkli demek ben de farkli sey düsünüyorum.

calypso
10.08.2005, 17:32
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470><T><T><T>
<T>
<TR>
<TR>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220><T><T><T>
<T>
<TR>
<TR>
<TD ="hSpot">Fenerbahçe'nin Everton'la yaptigi hazirlik maçinda çikan olaylar, PFDK'nin gözünden kaçmadi. Disiplin Kurulu, Fenerbahçe'yi sok edecek bir ceza verdi...</TD></TR></T></T></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2 ="txt">
Futbol Federasyonu Profesyonel Disiplin Kurulu (PFDK), Fenerbahçe-Everton hazirlik maçinda ''Meydana gelen disiplin ihlalleri'' nedeniyle, Fenerbahçe Kulübü'ne 1 resmi müsabakayi seyircisiz oynama cezasi verdi.

internetspor.com</TD></TR></T></T></T></T></TABLE>

sonuc belli.

kesinlikle öyle. o yüzden bir maç ya zaten. para cezasina çevrilir.

gerçekefsane
10.08.2005, 17:37
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470><T><T><T><T>
<T>
<TR>
<TR>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220><T><T><T><T>
<T>
<TR>
<TR>
<TD ="hSpot">Fenerbahçe'nin Everton'la yaptigi hazirlik maçinda çikan olaylar, PFDK'nin gözünden kaçmadi. Disiplin Kurulu, Fenerbahçe'yi sok edecek bir ceza verdi...</TD></TR></T></T></T></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD colSpan=2 ="txt">

internetspor.com</TD></TR></T></T></T></T></T></TABLE>

sonuc belli.

kesinlikle öyle. o yüzden bir maç ya zaten. para cezasina çevrilir.

KARAR :
Madde 55 ? Disiplin Kurullari, sorusturmanin tamamlandigi günden itibaren üç gün içinde karar verir. Futbol müsabaka mevsiminin bitiminden sonra oynanan özel müsabakalarda meydana gelen olaylar ve islenen fiillerle ilgili kararini, o kategorideki müsabakalarin baslama tarihine kadar verebilir.
tff.org

Oruç
10.08.2005, 18:39
Yattara?nin sözlesmesi 2 yil uzatildi
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/100805yattara.jpgGineli forvet oyuncumuz Ibrahima Yattara, kulübümüzle 2007 yilinda sona erecek olan sözlesmesini 2 yil daha uzatti.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Trabzonspor Futbol A.S. Yönetim Kurulu Üyesi Ömer Sari ve Trabzonspor Sportif Yatirim ve Ticaret A.S. Yönetim Kurulu Baskani Sener Yavuz ile iki gündür süren görüsmeler sonunda bugün 17:00?de resmi sözlesmeyi imzalayan Yattara?ya, sözlesmesinin kalan iki yillik kisminda, yeni anlasilan rakam üzerinden ödeme yapilacak.

Ibrahima Yattara, Trabzonspor?a 2003/04 sezonu basinda Belçika?nin Antwerp takimindan transfer olmustu.

Guests
10.08.2005, 18:42
Ulan bu cezanin neresi sok.Çildirmamak elde degil.Ibne Istanbul basini yine eskiyaya arka çikiyor.Bu ceza azdir.Fenerin türübününde adam vurulmus bir maç seyircisiz Oynama cezasi.Oh ne ala memleket...

Ayni sey Trabzon türbünününde olsaydi kaç maç ceza alirdik gibi gereksiz bir yazi yazmayacagim. Çünkü bizim türübünde böyle seyler olmaz olmayacak ta..

Ama hep birlikte görecegiz tahkim denilen serefsizler kurulu bu cezayi da çok??? görürse kimse sasirmasin

kutoz
10.08.2005, 21:23
http://www.gunebakis.com.tr/resim/yattarasornucozuldu.jpg
Yukaridaki haber,bugünkü Günebakis gazetesinin "Yattara Sorunu Asildi" basligi altindan alinmistir. Haberi almak istemedim,çünkü bir arkadasi ayni haberi baska bir kaynaktan buraya aktarmis. Ben sadece resmi aktarmak istedim.
Resimdekiler BMN'nin yakisikllari degil mi? smileys/smiley2.gif

gerçekefsane
11.08.2005, 11:41
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Yattara'dan Fener'e kötü haber</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/2919yattara.gif</TD>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>11 Agustos 2005 11:15

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Ibrahim Yattara iddiali konustu. Gineli yildiz iki sezondur sampiyonlugu kil payi verdikleri Fenerbahçe'ye sampiyonlugu bu sezon vermemeye kararli.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Trabzonspor ile sözlesmesini 2009 yilina kadar uzatan Gineli oyuncu Ibrahima Yattara, bordo-mavili taraftarlar için takimda kaldigini söyledi.

Yattara, AA muhabirine yaptigi açiklamada, Avrupa Sampiyonlar Ligi'ne katilmayi çok istediklerini, ancak ön eleme turunu geçemediklerini dile getirerek, ''Iki maç oynadik ve elendik. Bunun için çok üzgünüm. Yenemeyecegimiz bir takim degildi. Hep beraber çiktik oynadik, fakat ben onlari yalniz biraktim ve kendimi çok kötü hissettim'' dedi.

Anorthosis Famagusta maçinda kirmizi kart görerek hata yaptigini belirten Yattara, ''Yaptigim hatayi biliyorum. Kirmizi kart sonrasi kötü bir dönem geçirdim. Taraftarlara çok tesekkür ediyorum. Bana sahip çiktilar. Kayserispor maçinda ise kendimi tekrar taraftarlara göstermek istedim. Arkadaslarimi yalniz biraktim ve Kayserispor maçinda biraz olsun bunu telafi etmeye çalistim'' dedi.

Bordo-mavili taraftarlarin kendisini çok sevdigini ifade eden Yattara, söyle devam etti:

''Ben de onlari çok seviyorum. Kayserispor maçinda attigim gol sonrasi onlara yanlis yaptigim bir seyi affettirmek için kostum. Onlara üzgün oldugumu göstermek istedim. Onlari çok seviyorum. Taraftarlardan af diliyorum ve onlar için burada kaliyorum. Trabzon'da çok mutluyum. Büyük paralar alip mutsuz olmaktansa, az para alip mutlu olmak daha anlamli.'' Yattara, kendisini elestiren kulüp baskani Atay Aktug ile bu konuda hiç görüsmedigini ve Aktug'un kendisine bir sey söylemedigini kaydetti.

''DAHA IYI OLACAGIM''

Yattara, Trabzonspor'da 3. sezonunu geçirdigini belirterek, ''Bu yil birinci ve ikinci yilimdan çok daha iyi olacagim. Herkes benim nasil bir futbolcu oldugumu görecek. Her yerde kendimi göstermek için çalisacagim. Trabzonspor'un Sampiyonlar Ligi'nde oynamasi için çalisacagiz. Türkiye Ligi ve Türkiye Kupasi'ni kazanmak istiyoruz. Bunun için ugrasacagiz'' dedi.

Türkiye'de her takimin iyi Trabzonspor'un da büyük bir takim oldugunu ifade eden Yattara, ''Takimdaki bütün arkadaslarima inaniyorum. Yabanci oyuncularin da uyum sorununu kisa sürede çözeceklerini düsünüyorum. Birlikte olur birbirimize destek verirsek, birlik ve beraberlik içinde olursak sampiyon olacagimiza inaniyoruz'' diye konustu.

''BU KEZ YENILMEYECEGIZ''

Geçen sezon Fenerbahçe'ye karsi kazanamadiklarini ve sampiyonlugu rakiplerine kaptirdiklarini animsatan Yattara, ''Bu yil Fenerbahçe'ye bize oynayacagi maçlarda sans tanimiyorum. Onlara kazanma izni vermeyecegiz. Bu sadece Fenerbahçe için degil, diger takimlar için de ayni olacak. Fenerbahçe ile sadece ligde 2 maç oynayacagiz. 2 maçta da savasacagiz. Hedefledigimiz puanlari toplayip, sampiyon olmak için elimizden gelen her seyi yapacagiz'' dedi.</TD></TR>
<TR>
<TD =txtKucuk colSpan=2>
</TD></TR></T></TABLE>internetspor.com

Oruç
11.08.2005, 12:13
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>http://www.pasfotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top>Söz veriyorum 20'yi geçecegim</TD></TR></T></TABLE>

SEZONUN ilk golünü Kayserispor'a atan Szymkoviak, "Konyaspor'a da golüm var'' dedi. Polonyali futbolcu, "Geçen yil 9 gol atmistim. Bu sezon 20'nin üzerine çikmayi istiyorum. Konya'da devam edip, hedefime ulasacagim" dedi.

kaynak:

www.pasfotomac.com.tr (http://www.pasfotomac.com.tr)

denizci61
11.08.2005, 12:27
Haluk ULUSOY'un muhtemel bir olaganüstü kongre nedeniyle baskanlik için nabiz yoklamaya basladigi söyleniyor...Bu haber asparagas bir haber degil...ayrica Özkan Sümer'de Bahri KÖSE'ye baskan ol konusunda baski yapiyormus...Atay baskanin biletini kestiler galiba arkadaslar...

Oruç
11.08.2005, 13:43
http://www.spor3.com/images/Huseyin_Cimsir_1.JPGHüseyin?in yüzü güldü
Ücretinde iyilestirme sözü alan Trabzonsporlu Hüseyin moral kazandi.

Hüseyin sonunda huzura kavustu... Bordo-Mavili yöneticilerin ücretinde iyilestirme yapilacagini açiklamasi basarili oyuncunun moralini yükseltti. Bu sorun nedeniyle sezon basindan beri huzursuz olan Hüseyin, "Yönetimin bana söz vermesi her seyden daha önemli. Artik maçlara daha iyi konsantre olacagima inaniyorum" ifadesini kullandi.

Takvim Edited by: thepatfhinder

worldmaster
11.08.2005, 13:46
http://www.spor3.com/images/Huseyin_Cimsir_1.JPGHüseyin?in yüzü güldü
Ücretinde iyilestirme sözü alan Trabzonsporlu Hüseyin moral kazandi.

Hüseyin sonunda huzura kavustu... Bordo-Mavili yöneticilerin ücretinde iyilestirme yapilacagini açiklamasi basarili oyuncunun moralini yükseltti. Bu sorun nedeniyle sezon basindan beri huzursuz olan Hüseyin, "Yönetimin bana söz vermesi her seyden daha önemli. Artik maçlara daha iyi konsantre olacagima inaniyorum" ifadesini kullandi.

Takvim

Önce oyna sonra hakkini isteEdited by: worldmaster

Oruç
11.08.2005, 13:50
<T>
<TR>
<TD ="normal10siyah">
<DIV align=left></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff>http://www.ajansspor.com/resim/s&#111;ndakika.jpg</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>
<DIV align=left ="lineStory">Ligin yeni adi resmen açiklandi..</DIV>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE>Süper Lig'in yeni adi resmen açiklandi.. Basin toplantisinda konusan Futbol Federasyonu Baskani Levent Biçakci medya mensuplarindan bir ricada bulundu..</TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<TD>
<CENTER><SCR' ? ?ipt="src=http://reklam.ajansspor.com/abm.aspx?z=56&amp;nt='" + nt+></CENTER></TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD>Süper Lig'in yeni adinin "TURKCELL SÜPER LIG" olacagi resmen açiklandi..

Toplantida konusan ve Futbol Federasyonu'nun Türkiye'deki futbol bilincini gelistirmeye çalistigini ifade eden Levent Biçakci, "Medyadan rica ediyorum, ligin adini Turkcell Süper Lig diye yazin ve söyleyin" dedi.. </TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: thepatfhinder

KuĞu
11.08.2005, 16:04
Kaynak bulunmasi açisindan tamam da bana tuaf geliyor yaa öyle lig adimi olur hiç bir agirligi ve resmiyeti yokmus gibi, düsünsenize bu sene sampiyon olsak 2006 türkcell süperligi sampiyonu yazacaklar tuaf bana pek sarmadismileys/smiley5.gif

shotaarveladze
11.08.2005, 16:16
Bu yil kupa maçlarinin ki de sütas olacakmis. Bakalim süt kupasini kim alacak bu senesmileys/smiley36.gif

metinulusoy
11.08.2005, 16:21
banada biraz tuhaf geldi.türkcell süper ligi,sanki türkcell oradaki türkiye yazisinin yerini almis gibi geldi.

türkiye süper ligi-----türkcell süper ligi

ofli_fan
11.08.2005, 16:24
Italyada da Tim sponsor lige ve güzel oldu bence.. Birileri gelip bu pastaya malzeme katmasi pastayi sisirir.. Atiyorum yarinda gelsin THY sponsor olsun , para vermesin tüm takimlari ücretsiz tasisin deplasmanlara fena mi olur

Bravo federasyon olmasi gerekeni yani dünyayi takip ediyorlar..

KuĞu
11.08.2005, 16:30
Cep Papilanin trabzona gelecegine dair duyum alan var mi öyle bisey okudum bir form sayfasinda ama detayli bilgi alamadim. Bilgisi olan var mi bu konuda?

Burçak
11.08.2005, 17:06
26 yada 27 agustosta mi ne gelecek. bende okumustum böyle bisi. ama emin degilim. turnuvami ne varmis.

sanatik
11.08.2005, 17:36
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T><T>
<T>
<TR>
<TD ="normal10siyah">
<DIV align=left></DIV></TD></TR></T></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></T></TABLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" ="ts"><T><T>
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 width=150 align=right><T><T>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width=10 align=center bgColor=#000000><T><T>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff>http://www.ajansspor.com/resim/s&#111;ndakika.jpg</TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></T></TABLE>
<DIV align=left ="lineStory">Ligin yeni adi resmen açiklandi..</DIV>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></T></TABLE>Süper Lig'in yeni adi resmen açiklandi.. Basin toplantisinda konusan Futbol Federasyonu Baskani Levent Biçakci medya mensuplarindan bir ricada bulundu..</TD></TR></T></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD>
<CENTER><SCR' nt+ + ?ipt="src=http://reklam.ajansspor.com/abm.aspx?z=56&amp;nt='" ?></CENTER></TD></TR></T></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD>Süper Lig'in yeni adinin "TURKCELL SÜPER LIG" olacagi resmen açiklandi..

Toplantida konusan ve Futbol Federasyonu'nun Türkiye'deki futbol bilincini gelistirmeye çalistigini ifade eden Levent Biçakci, "Medyadan rica ediyorum, ligin adini Turkcell Süper Lig diye yazin ve söyleyin" dedi.. </TD></TR></T></T></T></TABLE>

Eskiden PisLig di simdi Süper PisLig oldu ismi desene bicakci.

Neyse allah büyükdür.

Oruç
11.08.2005, 17:38
Kaynak bulunmasi açisindan tamam da bana tuaf geliyor yaa öyle lig adimi olur hiç bir agirligi ve resmiyeti yokmus gibi, düsünsenize bu sene sampiyon olsak 2006 türkcell süperligi sampiyonu yazacaklar tuaf bana pek sarmadismileys/smiley5.gif

Yaw sampiyon olalimda ligin ismi pek farketmez dert ettigin seye bak..smileys/smiley4.gif

KuĞu
11.08.2005, 17:57
thepatfhinder
tamam orasai öyle de TÜRKIYE LIGI SAMPIYONU -TURKCELL LIGI SAMPIYONU hangisi daha güzel duruyorsmileys/smiley36.gif

Oruç
11.08.2005, 18:00
Benim için farketmez...smileys/smiley4.gif

denizci61
11.08.2005, 19:57
<T>
<TR>
<TD>
<DIV align=left ="lineStory">TS Club'in patronu Ertugrul</DIV>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE>Trabzonspor Kulübü'nün kendi markasi olan lisansli ürünlerinin üretiminden ve TS Club magazalarinin isletme ve yönetim faliyetlerinden sorumlu Trabzonspor Ticari Ürünler Ticaret A.S.'nin genel müdürlügüne, Dogan Ertugrul getirildi..Kaynak:AJANSSPOR</TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR>

...acaba ne oldu da getirildi...ayrica kimdir? taniyan varmi?Edited by: denizci61

gerçekefsane
11.08.2005, 21:14
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=8 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=4 width="100%">
<T>
<TR>
<TD =article_baslik align=middle bgColor=#336699 colSpan=100>Fener'in itirazina cevap geldi</TD></TR>
<TR>
<TD rowSpan=2></TD>
<TD =black10 vAlign=top align=right width="100%">11 Agustos 2005 21:01
<HR width="100%" noShade SIZE=1>
</TD></TR>
<TR>
<TD =black14 align=left>Fenerbahçe, Everton maçindan yasanan olaylar nedeniyle bir maç ceza almisti. Sari lacivertli kulüp bu cezaya itiraz edip tahkim kuruluna gitmisti ve kurul kararini verdi..</TD></TR>
<TR>
<TD width="100%" background=images/dot_black.gif colSpan=100 height=1></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD>

Fenerbahçe, Everton maçindan yasanan olaylar nedeniyle bir maç ceza almisti. Sari lacivertli kulüp bu cezaya itiraz edip tahkim kuruluna gitmisti ve kurul kararini verdi.

Tahkim kurulu Fenerbahçe'nin yaptigi itirazi reddederek bu karari onadi ve böylece Fenerbahçe bu sezon evinde oynayacagi ilk maç olan Diyarbakirspor maçinda seyircisi karsisina çikamayacak.

internethaber.com
</TD></TR></T></TABLE>

uygar_trb
11.08.2005, 23:01
ilginç tahkim sasirtti beniama sonuna kadar haksiz bii kararrrrr

stada silah sokulup adam vuruluyo 1 maç sadece bizim stadta olsa en az 5 maç ceza alirdik yaaaaaaaaaasmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

kelkitli29
12.08.2005, 00:35
Icimden bir ses diyorki bu bir macta fb puan kaybedecek. Insallah yanilmam

gerçekefsane
12.08.2005, 01:02
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></T></T></TABLE>Trabzonspor Kulübü'nün kendi markasi olan lisansli ürünlerinin üretiminden ve TS Club magazalarinin isletme ve yönetim faliyetlerinden sorumlu Trabzonspor Ticari Ürünler Ticaret A.S.'nin genel müdürlügüne, Dogan Ertugrul getirildi..Kaynak:AJANSSPOR</TD></TR></T></T></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></T></T></TABLE>

...acaba ne oldu da getirildi...ayrica kimdir? taniyan varmi?

TRABZONSPOR Kulübü'nün kendi markasi olan lisansli ürünlerinin üretiminden ve TS Club magazalarinin operasyonlarindan sorumlu Trabzonspor Ticari Ürünler Ticaret A.S.'nin Genel Müdürlügü'ne Dogan Ertugrul getirildi. Is hayatina 1969 yilinda Cankurtaran Holding'de baslayan Ertugrul, holding bünyesindeki Adidas'in Genel Müdür Yardimciligi'na getirildi ve bir sene sonra Genel Müdür oldu. 9 yil bu görevi sürdüren Ertugrul, son olarak ESEM Spor Giyim San. ve Tic A.S. Genel Müdürü olarak görev yapiyordu.

takagazete.comEdited by: gerçekefsane

Ömer Aydın
12.08.2005, 01:49
Trabzonspor'un
golcü futbolcusu Fatih Tekke, Bordo-Mavili takımda yaşanan
gelişmelerden rahatsız. Sezon başında Avrupa'dan transfer teklifleri
alan Bordo-Mavili oyuncunun, "Keşke Avrupa'ya gitseydim. Yönetim ve
Şenol hocanın isteğiyle kaldım. Şimdi hedeflerime ulaşacaktım" dediği
öğrenildi.

Takvim

---------------

Böyle birseyi bizim efendi Sultanimiz söylememistir bence

yakup midi
12.08.2005, 01:55
Icimden bir ses diyorki bu bir macta fb puan kaybedecek. Insallah yanilmam fenere ceza vericeksen diyarbakir maçinda verki zarari olmasin...fener diyarbakir dan 3 puan alir.....diyar neden ligde kaldi hatirlarsiniz.....azizenin samsun baskanina bile telefon ettigini unutmayalim lütfen........

kelkitli29
12.08.2005, 02:32
olsun. bu mac berabere bitecek. üstüne basa basa söylüyorum. fakat fener yenerse lütfen üzerime gelmeyinsmileys/smiley36.gif

Tansu Onur Erdoğan
12.08.2005, 02:58
diyarbakir fenere hep ters geliyo mustafa denizli ,lorant vs hep diyarbakir maclarindan sonra gönderildi yani baya bi ters geliyo fenere

insallah berabere kalirlar acikcasi fenerden nefret ettigim kadar diyarbakirspordanda nefret ediyorum..smileys/smiley7.gif

NoPain-NoGain
12.08.2005, 03:01
Trabzonspor'un golcü futbolcusu Fatih Tekke, Bordo-Mavili takimda yasanan gelismelerden rahatsiz. Sezon basinda Avrupa'dan transfer teklifleri alan Bordo-Mavili oyuncunun, "Keske Avrupa'ya gitseydim. Yönetim ve Senol hocanin istegiyle kaldim. Simdi hedeflerime ulasacaktim" dedigi ögrenildi.

Takvim

---------------

Böyle birseyi bizim efendi Sultanimiz söylememistir bence

Fatih Sultan Tekke'nin hedefi her seyden önce Trabzonspor'da sampiyonluk yasamaktir; Takvim'e duyurulur.

Tansu Onur Erdoğan
12.08.2005, 05:05
adim gibi eminim tekke böyle bi sey sölememistir

arakop
12.08.2005, 07:51
Söylemiste olabilir.Bunda kizacak bir seyde yok.Çünkü adam avrupayi istiyor o olmazsa avrupaya kendimi ispat edeyim diyor e oda ön eleme faciasiyla olmadi.Ne yapsin keske gitseydim de demesin mi?.Böyle dedi diye gittimi yada topmu oynamayacak daha?Hiç merak etmeyin siz.Fatih bu yil gene 25 atar

Tansu Onur Erdoğan
12.08.2005, 08:01
Söylemiste olabilir.Bunda kizacak bir seyde yok.Çünkü adam avrupayi istiyor o olmazsa avrupaya kendimi ispat edeyim diyor e oda ön eleme faciasiyla olmadi.Ne yapsin keske gitseydim de demesin mi?.Böyle dedi diye gittimi yada topmu oynamayacak daha?Hiç merak etmeyin siz.Fatih bu yil gene 25 atar kimsenin böyle biseye kizacak hali yok zaten biz fatih tekkenin kisiligine güvendigimiz ve bildigimiz icin böyle söylemeyecegini söylüyoruz

kamil
12.08.2005, 09:04
Takvim nedir yahu.kim okur inu saçmalamayin

Naim
12.08.2005, 09:39
Arkadaslar Takvim bulvar ayarinda berbat bir tabloid gazete 365 gün boyunca sür maset olarak ezikbahçeden manset geçen bir gazete kaale almaya bile degmez smileys/smiley2.gif

kudu_61
12.08.2005, 09:43
Taka Gazetesinin Haberine göre
"PAPiLA Trabzon'a geliyor
Geçtigimiz sezon Fenerbahçe-Trabzonspor maçinda sergiledigi kötü performansla Bordo-Mavili camiadan büyük tepki toplayan Cem Papila'nin, Trabzon Barosu tarafindan düzenlenecek futbol turnuvasinda Ankara Barosu adina futbolcu olarak yer almak için 27 Agustos'ta Trabzon'a gelecegi belirtildi. Kendisi de avukat olan Papila turnuva boyunca Trabzon'da kalacak. "

KuĞu
12.08.2005, 10:19
Eller çoktan havaya girdi

Turun kaybedilmesinden sonra taraftarlarin destegini kariyeri boyunca unutmayacagini ifade eden Sambaci, henüz uyum saglama asamasinda oldugunu da kaydetti. ?Türkiye?de futbol daha hizli ve agresif oynaniyor? diyen Brezilyali yildiz, sunlari söyledi: ?Brezilya?da biraz daha duragan ve futbolun artistik yönünü ortaya çikarmaya çalisan bir oyun anlayisi vardi. Türk futboluna en kisa zamanda uyum saglayacagima inaniyorum

Fanatik

Ya bir futbolcunun böyle konusmasi nekadar güzel birsey taraftar adina, taraftar futbolcuyu gazagetirir ama futbolcudan ses çikmaz:) al iste bunu okuyan hangi taraftar gazagelmez simdi ben bir anda gurur duydum çünkü o atmosferi yasadim ve futbolcularin ne hissettigini gerçekten çok merak ediyordum. Bizim yerlinin yerlileride devam etsin yabancilar kadar bize deger veren yok!Peh!Bu çilekes taraftarinizi hangi sözünüzle onurlandirdiniz? Tek bildikleri traftarimiz bizi 90 dakika desteklesin, taraftarimiza ihtiyacimiz olacak, taraftar iyiydi her maç böyle olsun...!!!!

Ellerin açiklamasiyla bizim klise yorumlar arasindaki duygu farkini sizde hissediyor musunuz?

antagonist
12.08.2005, 10:35
Tesis Günlügü
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/110905mac.jpgTakimimiz, hafta sonu deplasmanda oynayacagi Konyaspor maçinin hazirliklarini bugün çift kale maç yaparak sürdürdü.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde saat 18.00?de yapilan maçta, mavi takim turuncu takimi 3-0 maglup etti.

Mavi takimda Jefferson, Emrah, Erdinç, Fabiano, Volkan, Lee, Adem, Hüseyin, Szymkowiak, Fatih, Yattara yer alirken; turuncu takimda Hasan(46 dk.Tolga), Özgür, Tayfun, Ufukhan, Feridun, Orhan(yardimci antrenör), Ibrahim, Hasan Üçüncü, Ali Mehmet, Tomas yer aldi.

Goller: Fatih Tekke (2) ve Lee

Antrenmana, hasta olan Gökdeniz ve Celaleddin katilmadi.

Takimimiz, Trabzon?daki son idmanini yarin saat 18.00?de basina kapali yapacak. Ardindan THY?ye ait özel uçakla saat 23.45?de Konya?ya gidecek.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/110905mac3.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/110905mac4.jpg</CENTER>

arakop
12.08.2005, 11:41
Söylemiste olabilir.Bunda kizacak bir seyde yok.Çünkü adam avrupayi istiyor o olmazsa avrupaya kendimi ispat edeyim diyor e oda ön eleme faciasiyla olmadi.Ne yapsin keske gitseydim de demesin mi?.Böyle dedi diye gittimi yada topmu oynamayacak daha?Hiç merak etmeyin siz.Fatih bu yil gene 25 atar kimsenin böyle biseye kizacak hali yok zaten biz fatih tekkenin kisiligine güvendigimiz ve bildigimiz icin böyle söylemeyecegini söylüyoruz Bende böyle bir seyi söyledigi zaman kisiliksizmi oluyor diyorum.Söylemez ayri konu,gazete yalan yazar ayri.Bende söylesede bunda bir kötülük yok diyorum.Bunu söyleyince Fatihe olan güvenimiz kaybolacak sankiEdited by: arakop

Cengiz Çubukcu
12.08.2005, 11:48
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T><T><T><T>
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></T></T></T></TABLE>Trabzonspor Kulübü'nün kendi markasi olan lisansli ürünlerinin üretiminden ve TS Club magazalarinin isletme ve yönetim faliyetlerinden sorumlu Trabzonspor Ticari Ürünler Ticaret A.S.'nin genel müdürlügüne, Dogan Ertugrul getirildi..Kaynak:AJANSSPOR</TD></TR></T></T></T></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></T></T></T></TABLE>

...acaba ne oldu da getirildi...ayrica kimdir? taniyan varmi?

TRABZONSPOR Kulübü'nün kendi markasi olan lisansli ürünlerinin üretiminden ve TS Club magazalarinin operasyonlarindan sorumlu Trabzonspor Ticari Ürünler Ticaret A.S.'nin Genel Müdürlügü'ne Dogan Ertugrul getirildi. Is hayatina 1969 yilinda Cankurtaran Holding'de baslayan Ertugrul, holding bünyesindeki Adidas'in Genel Müdür Yardimciligi'na getirildi ve bir sene sonra Genel Müdür oldu. 9 yil bu görevi sürdüren Ertugrul, son olarak ESEM Spor Giyim San. ve Tic A.S. Genel Müdürü olarak görev yapiyordu.

takagazete.com

iste böyle olmali ts club'in basina böyle iyi firmada çalismis ve tecrübeli, kariyerli biri gelmeliydi...

worldmaster
12.08.2005, 11:58
Tesis Günlügü
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/110905mac.jpgTakimimiz, hafta sonu deplasmanda oynayacagi Konyaspor maçinin hazirliklarini bugün çift kale maç yaparak sürdürdü.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde saat 18.00?de yapilan maçta, mavi takim turuncu takimi 3-0 maglup etti.

Mavi takimda Jefferson, Emrah, Erdinç, Fabiano, Volkan, Lee, Adem, Hüseyin, Szymkowiak, Fatih, Yattara yer alirken; turuncu takimda Hasan(46 dk.Tolga), Özgür, Tayfun, Ufukhan, Feridun, Orhan(yardimci antrenör), Ibrahim, Hasan Üçüncü, Ali Mehmet, Tomas yer aldi.

Goller: Fatih Tekke (2) ve Lee

Antrenmana, hasta olan Gökdeniz ve Celaleddin katilmadi.

Takimimiz, Trabzon?daki son idmanini yarin saat 18.00?de basina kapali yapacak. Ardindan THY?ye ait özel uçakla saat 23.45?de Konya?ya gidecek.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/110905mac3.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/110905mac4.jpg</CENTER>

Fotograflarda göründügü kadariyla Ali Güzeldal takimdan gönderilmemis .Daha önce A.Sebat a kiralanacagi söylenmisti.Iyi ki göndermemisler

halil ibo
12.08.2005, 12:00
Sen Trabzonspor'u dünya kulübü yapamazsan,futbolcunda tabii olarak böyle bir açiklama yapabilir.Bizim taraftar olarak beklentimiz neydi? Gerekli takviyeler yapilip,SL.guruplarda olmazsa UEFA'da yarisan bir TS.Bunu gerçeklestiremeyince yildiz futbolcunun gelmek degil,kaçmak istedigi bir takim olmaktan daha dogal birsey olamaz.B sebeple Fatih böyle bir açiklama yapmis olsa bile ona kizamayiz.

U.Sadıkoğlu
12.08.2005, 14:30
ALLAHIN IZNIYLE KONYAYI GEÇECEGIZ....

sbay
12.08.2005, 14:49
ya jun yine ydek basliycak gibi 4 mlyon dolar verdiler yedek baslatiyolar bu hafta gökdenizin yerine oynasaydi yawwww

worldmaster
12.08.2005, 15:17
Gökdenizin yerine oynamasi sart

worldmaster
12.08.2005, 15:20
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=7 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD ="normal10siyah">
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left>12Agustos2005 12:12</DIV></TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff>http://www.ajansspor.com/resim/k&#111;nya_idman01.jpg</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>
<DIV align=left ="lineStory">Konyaspor'u hirs basti !..</DIV>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE>Turkcell Süper Ligi'nde bu hafta Trabzonspor'u agirlayacak olan yesil beyazlilar güçlü rakibini gözüne kestirdi !.. Konyaspor'da herkes maçi kazanacaklarina inaniyor !..</TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<TD>
<CENTER><SCR' ? nt+ + ?ipt="src=http://reklam.ajansspor.com/abm.aspx?z=56&amp;nt='"></CENTER></TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD>Kendi sahasindaki ilk maçini Trabzonspor ile yapacak olan Konyaspor'da futbolcularin hirsli olduklari gözleniyor.

Yesil-beyazlilar, sakatligi süren Ümit Bozkurt disinda tam kadro çalisiyor.

Konyaspor Kulübü Ikinci Baskani ve Futbol Subesi Sorumlusu Bahattin Karapinar, Trabzonspor ile yapacaklari 2005-2006 sezonunun sahalarindaki ilk maçinda, seyirciye, yeni transferleri, yeni sezondaki oyun ve yeni teknik direktörlerini göstermek istediklerini söyledi.

Trabzonspor maçini galibiyetle kapatmak istediklerini ifade eden Karapinar, ''Burada galibiyet için hazirlaniyoruz. Trabzonspor maçiyla iyi bir çikis yakalamak istegindeyiz. Bu yil hedefimiz ligi 6. veya 7. sirada bitirmek. Iyi futbolla birlikte ligde siralamada iyi bir yeri hedefliyoruz'' dedi.

Karapinar, transfer konusunda teknik direktör Aykut Kocaman ile sürekli görüstüklerini vurgulayarak, Trabzonspor maçinin ardindan Kocaman ile bu konda bir degerlendirme yapacaklarini kaydetti. </TD></TR>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: worldmaster

falcon61
12.08.2005, 15:42
Konya falan bahane takimin morali yerine gelse bu sene sampiyonluga inansalar viz gelir

Oruç
12.08.2005, 15:46
http://www.spor3.com/images/emre_asik-idman.jpgEmre bavulunu hazirladi !
Emre Asik, ?Trabzonspor isterse seve seve giderim? diyerek mesaj yolladi.

Besiktas?la problem var
Özgür Bayer?den istedigi verimi alamayan ve bu futbolcuyu takasta kullanmak isteyen Trabzonspor?un Emre Asik israri sürüyor. Ancak bu transferin gerçeklesebilmesi için Emre?nin de tavri önem tasiyor. Iste FANATIK, tecrübeli futbolcuyla Trabzonspor?a transferi hakkinda konustu. Siyah-Beyazli kulüple aralarinda maddi problemlerin devam ettigini söyleyen Emre Asik, ?Bu problemler bittiginde benim de akibetim netlik kazanacak. O zaman bir karar verecegim. Ama henüz net birsey yok? ifadesini kullandi.

FanatikEdited by: thepatfhinder

Oruç
12.08.2005, 16:08
Yattara'ya süper zam
Aksam

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Trabzonspor yönetimi, 2009 yilina kadar nikah tazeledigi Ibrahima Yattara'ya yüzde 250 oraninda zam yapti. Bu yil 750 bin dolari cebine koyacak olan Gineli futbolcu, her yil da 50 bin dolar zam alacak. Sözlesmeye göre mukavelenin bitis tarihinde daha önce yilda 150 bin dolar kazanan Yattara'nin alacagi para 900 bin dolara ulasacak. Baskan Atay Aktug, Famagusta ile oynanan ilk maçta kirmizi kart gören Gineli futbolcunun satilabilecegini açiklamisti.

zafercalikoglu
12.08.2005, 16:45
iyi para vrmisler yattaraya hadi bakalim karsiligini ver yattara

TSunami
12.08.2005, 17:13
milli takima gökdeniz - tekke- hüseyin- tolga çagrilmissmileys/smiley32.gif. bir de sabansmileys/smiley11.gif

gerçekefsane
12.08.2005, 17:21
ISTE ADAY KADRO-
A Milli Futbol Takimi'nin Bulgaristan ile yapacagi özel maçin aday kadrosuna çagrilan oyuncular söyle:

Fenerbahçe: Rüstü Reçber, Volkan Demirel, Deniz Baris, Ümit Özat, Selçuk Sahin, Serkan Balci, Tuncay Sanli

Besiktas: Okan Buruk, Koray Avci, Ibrahim Toraman

Galatasaray: Hakan Sükür, Necati Ates, Bülent Korkmaz, Hasan Sas

Trabzonspor: Gökdeniz Karadeniz, Hüseyin Cimsir, Fatih Tekke

Schalke 04: Hamit Altintop

Kaiserslautern: Halil Altintop

Shakhtar Donetsk: Tolga Seyhan

Anderlecht: Serhat Akin

Newcastle United: Emre Belözoglu

Hertha Berlin: Yildiray Bastürk

ajansspor.com

KuĞu
12.08.2005, 17:35
Serhata bak :))) akilli çocuk fb de kalsa imkansiz ne top oynar ne millitakima çagrilirdi :)))

The Londoner
12.08.2005, 17:43
Fenerbahçe: Rüstü Reçber, Volkan Demirel, Deniz Baris, Ümit Özat, Selçuk Sahin, Serkan Balci, Tuncay Sanli

Besiktas: Okan Buruk, Koray Avci, Ibrahim Toraman

Galatasaray: Hakan Sükür, Necati Ates, Bülent Korkmaz, Hasan Sas

Bu adamlar milli takima cagirildiklari surece basariyi unutun!smileys/smiley5.gifHa bu arada Bulent`i takimi kenardan motive edecek abi pozisyonunda cagirdi herhalde. Ersun Yanal`dan beri pek bir moda oldu bu!Edited by: The Londoner

Oruç
12.08.2005, 17:59
Eskiden takimlari siralamaya göre yaziyorlardi simdi neden yazilmiyor(herhalde febe 13. sirada oldugundandirsmileys/smiley4.gif)

Su Saban neden alinir anlamadim gitti!

Ya Okana ne demeli?!

Selçuk ve Sas ise tam bir fiyasko!

Bu Bulgarlar bizimkileri duman eder!!!

gerçekefsane
12.08.2005, 18:12
thepatfhinder

hakan sükür 100'ler kulubüne girmek istiyor biliyorsunuz. su an 97 'de.

medya baskisini karsisina almak istemedi herhalde

Oruç
12.08.2005, 18:20
Iyi valla -beyefendi- istiyor diye milli takima alalim,oh ne ala memleket!

gerçekefsane
12.08.2005, 18:22
Futbol Federasyonu'ndan yapilan açiklamaya göre, Ümit Milli Takim'in Bulgaristan karsilasmasi aday kadrosu söyle:

Fevzi Elmas, Ugur Uçar, Sabri Sarioglu, Cafercan Aksu (Galatasaray), Can Arat, Olcan Adin, Semih Sentürk (Fenerbahçe), Serkan Kirintili, Emre Güngör, Umut Bulut (Ankaragücü), Bekir Irtegün, Mehmet Çogum (Gaziantepspor), Ergün Teber, Mehmet Topuz (Kayserispor), Hakan Aslantas, Ramazan Kahya (Malatyaspor), Gökhan Kaba, Fahri Tatan (Çaykur Rizespor), Adem Koçak (Trabzonspor), Selçuk Inanç (Çanakkale Dardanelspor), Sezer Öztürk (G.B.Antwerb), Mehmet Çakir (Gençlerbirligi).

internetspor.com

immortal_TS
12.08.2005, 18:25
abi bu nebicim aday kadro yaaaa daha yeni gördüm valla Bülent korkmaz ne isi var anlamiyorum gs de kadro disi kaliyor milli takima çagriliyor sabir ver ALLAHIM yaaaaaaaaaaaaa.

Bartuğ13
12.08.2005, 18:25
abi bülent korkmaz galatasarayda antrenmana çikmiyo ki telefonlarini kapatmis tatil yapiyo.nasil alindi bu adam???

gerçekefsane
12.08.2005, 18:31
<UL>
<LI>fatih Terim'e sormak isterdim.</LI>[/list]

ugur yildirim'i hollanda'ya kaptirdik.

Nuri Sahin'i A milli takima çagirip son 1 dakika da olsa milli maçta oynatip gerekli önlemi neden almayi düsünmediniz ?

perfectstorm
12.08.2005, 18:34
<UL>
<LI>fatih Terim'e sormak isterdim.</LI>[/list]

ugur yildirim'i hollanda'ya kaptirdik.

Nuri Sahin'i A milli takima çagirip son 1 dakika da olsa milli maçta oynatip gerekli önlemi neden almayi düsünmediniz ?

olurmu bülent korkmaz çirkefini onere etmek çok daha önemli baksaniza adam 10-15 maçtir bu ayaktan milli olup duruyo hiç oynamasada.hatir gönül isleri oldugu müddetçe biz adam olmayiz. bu isin acisini en çokda trabzonspor çekmiyomu..?

perfectstorm
12.08.2005, 18:36
bu arada coca cola ile olan sponsorluk sözlesmesi karsilikli feshedildi. cola turca ile anlasildi.

immortal_TS
12.08.2005, 18:54
Fatih terim dedim biseler yapar ama oda ilk izlenimi verdi abi Almanya bana göre bu kafayla hayalllll.

U.Sadıkoğlu
12.08.2005, 18:56
YA HARBIDEN BULENTI NASIL ALDILARsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif

vivam
12.08.2005, 19:00
smileys/smiley19.giftrabzonspor 'un yeni posteri yokmu internette bir yere koysaniz bizde indirsek

bakalim bulunacakmi? olan kisi bana maillen atabilir yada link verebilir mumyeci@hotmail.com

perfectstorm
12.08.2005, 19:01
neyse bu son veda maçiymis . hazirlik maçi oldugu düsünülürse fazla sakinca yok. sahaya kaptan olarak son kez çikacakmis . insallah öyle olur. zaten aksi olursa terimruh ve sinir hastaliklari hastanesine yatirilir.!

metinulusoy
12.08.2005, 19:31
neyse bu son veda maçiymis . hazirlik maçi oldugu düsünülürse fazla sakinca yok. sahaya kaptan olarak son kez çikacakmis . insallah öyle olur. zaten aksi olursa terimruh ve sinir hastaliklari hastanesine yatirilir.!

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

gerçekefsane
12.08.2005, 19:35
Fevzi Elmas, Ugur Uçar, Sabri Sarioglu, Cafercan Aksu (Galatasaray), Can Arat, Olcan Adin, Semih Sentürk (Fenerbahçe), Serkan Kirintili, Emre Güngör, Umut Bulut (Ankaragücü), Bekir Irtegün, Mehmet Çogum (Gaziantepspor), Ergün Teber, Mehmet Topuz (Kayserispor), Hakan Aslantas, Ramazan Kahya (Malatyaspor), Gökhan Kaba, Fahri Tatan (Çaykur Rizespor), Adem Koçak (Trabzonspor), Selçuk Inanç (Çanakkale Dardanelspor), Sezer Öztürk (G.B.Antwerb), Mehmet Çakir (Gençlerbirligi).

internetspor.com

The Londoner
12.08.2005, 22:04
G.Saray 93`te Umit Karan`in goluyle 1-0 kazanmis. 2`de 2 yaptilar. Bu cekirge gecen sene de cok sicramisti. Tek farkli galibiyetlere devam ediyorlar.

Birgun biz de 93`te gol atmaya baslarsak sampiyon oluruz.

immortal_TS
12.08.2005, 22:14
G.Saray 93`te Umit Karan`in goluyle 1-0 kazanmis. 2`de 2 yaptilar. Bu cekirge gecen sene de cok sicramisti. Tek farkli galibiyetlere devam ediyorlar.

Birgun biz de 93`te gol atmaya baslarsak sampiyon oluruz.

Harbiden öyle yaaa,herifler 1 dakika dayanamadilar bu senede bunlar da simdi 90+ furyasi bize nezaman sira gelecek son dakika golleri yaaaaaa, ama biz son dakika ya birakmayiz insallahsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

Guests
12.08.2005, 23:06
Ulan Bu galatasarayda esoluessek sansi var yaaasmileys/smiley4.gif

ozcilingir
12.08.2005, 23:12

Hami'ye 50.nci defa formayi giydirmeyenler. Bülent'e jest yapiyor. O zaman HAMI 'de jubile yapmamis durumda onuda alip 50.nci defa milli yapsinlar !!OLMAZ DEGILMI?

HAKAN'INDA milli sayisi yükseltilip onere edilecek.MILLI TAKIMLAR TERIM'in çiftligi ne yapacaksin, katlanacagiz. !!! TFF ve TÜRKIYE kamu oyu , bu adama katlanacak.!!

Saygilarimla

falcon61
12.08.2005, 23:20
harbi bu ne is yaa adamlar 90 dakka yatip son 3 dakkada maç aliyo ben hiç hatirlamiyorum böyle biseyi ts nin yaptigini bi mehmet yilmaz sanirim 87 de denizliye bi gol atmisti önceki sene baskada yok smileys/smiley36.gif

CECEN61
12.08.2005, 23:52
arkadaslar bu istanbul takimlarinda öyle bi sans var cenabetmi çikiyorlar afedersiniz sahaya anlamiyorum.nasil bi sanstir seytan bunlardan yana smileys/smiley36.giflanet olsun biz adam gibi çikip son dakikalara birakmayiz

gerçekefsane
13.08.2005, 12:23
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD =article_baslik align=middle bgColor=#336699 colSpan=100>Ümit Özat istiyor, MHK atiyor!</TD></TR>
<TR>
<TD rowSpan=2></TD>
<TD =black10 vAlign=top align=right width="100%">13 Agustos 2005 12:02
</TD></TR>
<TR>
<TD =black14 align=left>Fenerbahçeli futbolcu Ümit Özat bir panelde en begendigi hakemleri açiklamisti. Garip bir tesadüf sonucu saydigi üç hakemden ikisi ilk 2 hafta kendi maçlarinda görev yapti.</TD></TR>
<TR>
<TD width="100%" background=images/dot_black.gif colSpan=100 height=1></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD>

Siki Cimbomlu Sabah yazari Fatih Altayli Fenerbahçelileri kizdiracak yine. Ümit Özat'in bir panelde söyledigi sözleri kösesine tasiyan Altayli spor kamuoyunda polemik baslatti. Iste Altayli'nin kösesinde yer verdigi o ilginç haber:

Sezon baslamadan önce Fenerbahçeli Ümit Özat bir panele katilmis ve " En begendigim hakemler Erol Ersoy, Serdar Tatli ve Mustafa Çulcu. Bunlarla oynamak istiyoruz" demisti.

Bu sözler üzerine de hakem camiasi ayaga kalkmisti.
Ancak Merkez Hakem Komitesi Ümit Özat'i dinlemis ve hak vermis olmali ki, Fenerbahçe'nin ilk hafta maçina Erol Ersoy verildi. Bu haftaki maçlarini Serdar Tatli yönetecek. Hayirlisi ile haftaya da Mustafa Çulcu ile oynarlar.

Ümit Özat daha sonraki haftalara kimleri istiyor onu da bir zahmet söylesin. Yoksa bu sezon dönüsümlü olarak bu üç hakemle mi oynamayi tercih edecekler...

internethaber.com</TD></TR></T></TABLE>

Crazy_OfLu61_
13.08.2005, 12:30
Gene Berabere Kalacaklar Desene.....

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

mr.fa
13.08.2005, 12:58
Atigi goldeki bariz faulü görmemezlikten gelen o serefsiz hakemin, Ankaragüçlü futbolcularin emegi ve alinteri kadar tas düssün ocagina umarim.

gerçekefsane
13.08.2005, 14:40
<T>
<TR>
<TD ="normal10siyah">
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left>13Agustos2005 13:42</DIV></TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>
<DIV align=left ="lineStory">Kanal D'de ilginç spor programi..</DIV>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE>Kanal D'de ekrana gelecek ?Söyle Senden Baska Kimim Var Benim?de ilginç yorumcular var.. Iste o isimler..</TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD>

Bir gazetenin spor servisinde bir araya gelen fanatik Fenerbahçe, Besiktas, Galatasaray ve Trabzonspor taraftari dört gazeteci her hafta Süper Lig?teki maçlari, maçlardaki önemli pozisyonlari degerlendirecekler.

Kanal D Programlar Danismani Feryal Pere?nin tasarladigi ?Söyle Senden Baska Kimim Var Benim?de, Cem Dizdar, Ebru Kiliçoglu, Bagis Erten ve Hakan Dilek programin daimi üyeleri, Ahmet Agaoglu ile Volkan Konak da programin dönüsümlü üyeleri olacaklar.

Kim Kimdir
Cem Dizdar: Milliyet ? Fanatik Gazeteleri yazari ve Besiktas taraftari
Ebru Kiliçoglu: Sabah Gazetesi yazari ve Galatasaray taraftari
Bagis Erten: Radikal Gazetesi yazari ve Fenerbahçe taraftari

Ahmet Agaoglu: Golf Federasyonu Baskani, Trabzonspor eski yöneticisi ve Trabzonspor taraftari

Volkan Konak: Sanatçi, Trabzonspor taraftari

Hakan Dilek: Futbolun profesörü denilebilecek kadar futbolun içinde olan futbol yorumcusu - ombudsman

Ahmet Agaoglu ve Volkan Konak programa dönüsümlü olarak katilacaklar.

(Kaynak: www.medyatava.com (http://www.medyatava.com))

ajansspor.com</TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: gerçekefsane

Mustafa Enez
13.08.2005, 15:44
arkadaslar fanatik veya fotomaç ikisinden birinde geçen bi haber gördüm.haluk ulusoy baskanlik için kulislere baslamis,m.ali yilmaz a da baski yapiliyormus baskanlik için. bilgisi olan varsa paylasabilir mi? yoksa bu gazetelerin sallama haberlerinden mi acaba..

kutoz
13.08.2005, 16:30
Asparagas'tir dostum inanma. Bana da en son gelen haberlere göre, Basbakanin dünürü olan Albayrak'lar aday olmayi düsünüyormus. Sebebi de, yerel seçimlerde kaybedilen Trabzon'u bu sekilde fetetmek mis. Bence biz ayakta duralim, takimimizin yaninda olalim. Bu tür kongre haberleri takima simdilik zarar verir ve bu yilida basarisiz yillar arasina koyariz. Takimimiz güçlü, destek olursak basari gelecektir.

Tansu Onur Erdoğan
13.08.2005, 16:38
valla onu bunu bilmemde su gercek trabzonspora atay baskandan daha iyi bir baskan gelmez...sadece atay baskandan zengin baskan gelir o kdar ...atay baskanin kiymetini bilelim destek olalim

hakanh
13.08.2005, 20:23
Hadi hayirlisi..

dk.18 FB 0-1 Diyarbakir

KuĞu
13.08.2005, 20:40
dün gs maçindaki trt sipikeri heyecandan ölecekti neredeyse gol olunca rahatladi simdi fb maçindaki trt sipikeri bos tribünlerin üzüntüsünü yasiyor pankartlari okuyorsmileys/smiley36.gifyahu bu trt iyice bozdu kendini çok isimiz var yine bu sene çook.

The Londoner
13.08.2005, 20:48
EDITEdited by: The Londoner

hakanh
13.08.2005, 21:16
Hadi hayirlisi..

dk.50FB 0-2 Diyarbakir

The Londoner
13.08.2005, 21:21
Demek ki tilsim seyircideymis (?!)smileys/smiley1.gif

gerçekefsane
13.08.2005, 21:22
bahçe de bakir bulundusmileys/smiley18.gifsmileys/smiley18.gifsmileys/smiley18.gif Edited by: gerçekefsane

Harun-61
13.08.2005, 21:31
atti ezikkk alex

Harun-61
13.08.2005, 21:44
tuncay 'da atti

2:2

The Legend
13.08.2005, 21:53
yapma bee maç bitmedimi hala daha...

sametaydin
13.08.2005, 21:55
berabere bitsin yeter.

sametaydin
13.08.2005, 21:55
hadi diyar göreyim seni

The Legend
13.08.2005, 21:58
v.manisa malatya ya 5 atti.

falcon61
13.08.2005, 21:59
Bit artik yaaa

Harun-61
13.08.2005, 22:00
tuncay kulübeden kirmizi kart gördü smileys/smiley4.gif

ozgur
tuncay salagida 4.hakeme kufurden klubeden atildi. Tam eziklere yakisir bir sekildesmileys/smiley17.gifsmileys/smiley17.gif

kutoz
Bitti;

Zavalli fener, beter ol beter...

ozgur
13.08.2005, 22:01
bitti 2-2

falcon61
13.08.2005, 22:01
AMIN...

gerçekefsane
13.08.2005, 22:02
ezik 2 d.bakir 2smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

hakanh
13.08.2005, 22:14
Her ne kadar 0-2 den sonra beraberlige üzüldüysem de,

Beraberlik de iyi skor. Helal olsun Diyar'a.

Insallah yarin kazaniriz da, bunun degeri bir kat daha artar..Edited by: hakanh

uygar_trb
13.08.2005, 22:15
AYNEN... haydi trabzonnnnnnnnnnnnnn...

kutoz
13.08.2005, 23:17
Nihat Genç hayranlarina duyurulur. Flash TV.de Ceviz Kabuguna konuk oluyor 23.15'den sonra.

kelkitli29
14.08.2005, 11:16
olsun. bu mac berabere bitecek. üstüne basa basa söylüyorum. fakat fener yenerse lütfen üzerime gelmeyinsmileys/smiley36.gif

ula yakup midi. ben ne dedim sana mactan önce? ya hayirdir insallah, bu siralar assagi yukari maclarin nasil bitecegini hep tahmin edebiliyorum. zevki kalmadi bu isinsmileys/smiley17.gif

kutoz
14.08.2005, 11:40
Kanal D'de ilginç spor programi..<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" />

Kanal D'de ekrana gelecek ?Söyle Senden Baska Kimim Var Benim?de ilginç yorumcular var.. Iste o isimler;

Bir gazetenin spor servisinde bir araya gelen fanatik Fenerbahçe, Besiktas, Galatasaray ve Trabzonspor taraftari dört gazeteci her hafta Süper Lig?teki maçlari, maçlardaki önemli pozisyonlari degerlendirecekler.

Kanal D Programlar Danismani Feryal Pere?nin tasarladigi ?Söyle Senden Baska Kimim Var Benim?de, Cem Dizdar, Ebru Kiliçoglu, Bagis Erten ve Hakan Dilek programin daimi üyeleri, Ahmet Agaoglu ile Volkan Konak da programin dönüsümlü üyeleri olacaklar.

Kim Kimdir

Cem Dizdar: Milliyet ? Fanatik Gazeteleri yazari ve Besiktas taraftari
Ebru Kiliçoglu: Sabah Gazetesi yazari ve Galatasaray taraftari
Bagis Erten: Radikal Gazetesi yazari ve Fenerbahçe taraftari
<B style="mso-bidi-font-weight: normal">Ahmet Agaoglu: Golf Federasyonu Baskani, Trabzonspor eski yöneticisi ve Trabzonspor taraftari
Volkan Konak: Sanatçi, Trabzonspor taraftari
[/B]Hakan Dilek: Futbolun profesörü denilebilecek kadar futbolun içinde olan futbol yorumcusu - ombudsman (Kaynak: www.medyatava.com (http://www.medyatava.com))
Volkan Abi sen yersin onlari.<BR style="mso-special-character: line-break"><BR style="mso-special-character: line-break">

kelkitli29
14.08.2005, 12:04
yaw bu ne bicim spor programi ismi? hakikaten isim böylemi?

kutoz
14.08.2005, 12:11
Bu yeni trend dostum. Yani seyirci çekmek için yapilan sebeklikten baska birsey degil. Bizi savunacak bir cengaver orada olacakya, o da bize yeter. Bence burada Volkan Konak'i çok konusacagiz, çok... Kim susturabilir onu orada.

uygar_trb
14.08.2005, 12:13
ahmet agaoglu da o kadar fanatik ben cem papila olayindan sonra ligtv de izlemistim 2 kisiye karsi tek basina mücadele ediyorduu...smileys/smiley32.gif

Oruç
14.08.2005, 12:30
Bizim D.bakir çelmeyi takti febe itine...smileys/smiley4.gif

Efrasiyab
14.08.2005, 12:31
Nihat Genç hayranlarina duyurulur. Flash TV.de Ceviz Kabuguna konuk oluyor 23.15'den sonra.

ya sorma abi izleyemedim 2bucuga dogru girdim eve hulki dükkani kapiyodu

haftayada rize çaksin su fenere nakavt olurlar daum yolcu olursmileys/smiley36.gif

Oruç
14.08.2005, 12:39
http://www.spor3.com/images/tuncay_manset_1408.jpgFenerbahçe?de Tuncay soku !
Dünkü maçta kirmizi kart gören Tuncay?a 3 maç ceza verilmesi bekleniyor.

Fenerbahçe'nin gol yollarindaki etkili ismi Tuncay Sanli dün gece kulübede gördügü kirmizi kartla cezali duruma düstü.

Sari - Lacivertli takimin beraberlik golünü atan yildiz futbolcu, sakatlanarak oyundan çikti. Tuncay maçin kalan bölümünü saha kenarindan izlerken, bir pozisyona sinirlenip, hakem Serdar Tatli'ya "Serefsiz" deyince oyundan atildi. Disiplin Kurulu'na sevk edilecek milli oyuncuya bu söz nedeniyle büyük olasilikla 3 maç ceza verilecek. Bu arada Daum'un, futbolcusunun profesyonellik disi davranisina çok sinirlendigi gözlendi.

MilliyetEdited by: thepatfhinder

Oruç
14.08.2005, 13:22
http://www.spor3.com/images/tff_logo_b.jpgBahis davasinda top Federasyon?da
A.Sebat - Kayseri maçindaki bahis skandalinda top Federasyon?da..

Geçtigimiz sezon oynanan Akçaabat Sebatspor-Kayseri maçina iliskin ?bahis? konusundaki sorusturmasini tamamlayan Sike Tahkik Kurulu?nun raporu, Futbol Federasyonu Yönetim Kurulu tarafindan gündemin ilk maddesi haline geldi. 17 Agustos?ta Bulgaristan ile oynanacak karsilasma için Sofya?ya gidecek olan yönetim, burada yapacagi toplantida kararini verecek ve dosyada adi geçenlere PFDK yolunu açabilecek. Futbol Müsabaka Talimati?nin ?Sike Tahkik Kurulu? baslikli 13. maddesine göre hazirlanan rapor, federasyonda degerlendirilecek, karar ?vicdani kanaate? göre tayin edilecek. Yönetim, dosyayi PFDK?ya sevk etme yetkisinin disinda raporda adi geçen ve futbol ailesi disinda kalan sahislar hakkinda ise Cumhuriyet Savciligi?na suç duyurusunda bulunulmasini görüsecek. Adi basina yansiyan isimlerin disinda bazi kulüp idarecilerinin de sorusturma kapsamina dahil edilebilecegi, ayrica federasyonun ilk kez bir bahis davasini yürüttügü bildirildi. Sorusturma raporunda dönemin Kayserispor kalecisi Metin Aktas, Sebatsporlu Ogün, eski futbolcu Erhan Koç ve Trabzonsporlu Gökdeniz?in esi Serra Karadeniz ile Kenan Erol bulunuyordu

Edited by: thepatfhinder

Oruç
14.08.2005, 13:25
<TABLE style="BORDER-COLLAPSE: collapse" borderColor=#111111 height=149 cellPadding=0 width=468 ="mspot"><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=468 colSpan=2></TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=468 colSpan=2>http://www.reklam3.net/s3files/image/temp.gif</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=468 colSpan=2 height=67>http://www.spor3.com/images/trabz&#111;n_logo_manset_1408.gifAktug'un kader maçi !
Trabzon, Konya?da kaybederse Atay Aktug ve Yönetimin istifasi gündeme gelebilir</TD></TR></T></T></TABLE>

Trabzonspor bugün Konya'da puan kaybederse, baskan Atay Aktug ve yönetim kurulunun istifasi gündeme gelecek.

Turkcell Süper Ligi'nin ikinci haftasinda bugün Konyaspor ile deplasmanda mücadele edecek olan Trabzonspor'da tüm hesaplar üç puan üzerine yapilmis durumda... Bordo-mavili ekipte kaybedilecek puan ya da puanlar, camia içerisindeki huzursuzlugu yeniden gün yüzüne çikaracak. Anorthosis ve Kayserispor maçlari sonrasi istifasi istenen yönetimin konumu da, yeniden tartismaya açilacak... Kayserispor maçi sonrasi bir hafta tatile giden ve bugünkü kritik karsilasmayi izlemesi beklenen Aktug'un da bu maç sonrasi devam ya da tamam karari verecegi belirtiliyor.

Sabah Edited by: thepatfhinder

zanoylu
14.08.2005, 13:32
Umarim öyle bir sey olmaz.........

uygar_trb
15.08.2005, 12:28
dün gece tv8 de vegool adli programda trabzonun güven sorunu olusan senol günesin yerine ersun yanalla görüsüldügü iddalari vardi ne dersiniz?

ama ben sonuna kadar SENOL HOCANIN arkasindayim...

augustus
15.08.2005, 12:33
<DIV style="MARGIN-TOP: 10px; MARGIN-BOTTOM: 5px">
<DIV =subject>Bir de bu habere ne dersiniz..</DIV>
<DIV =subject></DIV>
<DIV =subject></DIV>
<DIV =subject>Tolga geliyor</DIV>
15 Agustos 2005 Pazartesi</DIV>
<DIV =>Milli kampta bitecek
... Ve F.Bahçe yönetimi uzun süredir görüsmelerini gizli olarak sürdürdügü Tolga Seyhan konusunda mutlu sona yaklasti. Sari - lacivertli yönetimin sezon basinda Trabzonspor?dan Shakthar Donetsk?e transfer olan milli futbolcu Tolga Seyhan için Ukrayna kulübüne teklif götürdügü ve bu konuda önemli asama kaydettigi belirtildi. Shakthar yönetimiyle görüsmelerini sürdüren sari-lacivertlilerin Bulgaristan milli maçi aday kadrosunda bulunan ve bugün Istanbul?a gelecek olan yildiz futbolcuyla masaya oturacagi ifade edildi.

3 milyon 750 bin dolara gitmisti
Savunmasinda yasadigi sikintilardan dolayi çözümü Tolga Seyhan?da bulan F.Bahçe yönetimi, milli futbolcunun takiminda yedege düsmesiyle umutlarini iyice arttirdi. Biri Sampiyonlar Ligi olmak üzere bu sezon oynanan 6 resmi maçtan sadece 3?ünde forma sansi bulabilen Tolga?nin da bu transfere sicak baktigi belirtildi. Sezon basinda 3 milyon 750 bin dolar bonservis bedeli karsiliginda Trabzonspor?dan Shakthar Donetsk?e transfer olan Tolga için kulübünün F.Bahçe?den 5 milyon dolar istedigi belirtildi. Sari-lacivertli yönetim Bulgaristan milli maçindan sonra persembe günü Tolga ile görüsecegi iddia edildi.

&gt; M.TAHIR KUM
</DIV>

GeZeGeN
15.08.2005, 12:34
Arkadaslar ligtvyi canli izlemek mümkünsmileys/smiley1.gifadminler herkes görsün diyorsa yeni konu acabilirler yada baska basliga ekliyebilirler

Ligtv canli izle (http://release.theplat&#102;orm.com/c&#111;ntent.select?pid=8ui7sp7TmvywHdSAF9RUiKVztKbgIyG i&amp;Portal=IP+WorldTV&amp;TrackBrowser&amp;TrackLocati&#111;n&amp;Tra )Edited by: GeZeGeN

Barış
15.08.2005, 12:44
Ne bunlar ya.Ersun Yanal ,Tolga.Yuh!!

TRABZONLU_TS
15.08.2005, 14:02
Arkadaslar ligtvyi canli izlemek mümkünsmileys/smiley1.gifadminler herkes görsün diyorsa yeni konu acabilirler yada baska basliga ekliyebilirler

Ligtv canli izle (http://release.theplat&#102;orm.com/c&#111;ntent.select?pid=8ui7sp7TmvywHdSAF9RUiKVztKbgIyG i&amp;Portal=IP+WorldTV&amp;TrackBrowser&amp;TrackLocati&#111;n&amp;Tra )

kardes bu güzel bisey. bu adrese tam olarak nereden girebilirizz onuda söylersen daha iyi olur:)

delihamsi
15.08.2005, 14:07
Cidden de hos ya...

kelkitli29
15.08.2005, 14:24
ama benim bildigim bu olay ligin ilk iki haftasinda oluyor. mesela haftaya bildigim kadariyla ligtv canli vermiyor internetten. Insallah yanlisim vardir ve her hafta verirler. KAKALARIZ LIGTV YIsmileys/smiley17.gif

Oruç
15.08.2005, 15:34
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=124 rowSpan=2>http://www.trabz&#111;nhaber.com/images/guncel/atayaktug04.jpg </TD>
<TD vAlign=top align=left width=276>BASKAN ATAY AKTUG'DAN ÇARPICI AÇIKLAMALAR
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Tatil yaptigi Marmaris?ten Konya?ya gelerek karsilasmayi izleyen Trabzonspor Baskani Atay Aktug?un maç sonrasi alinan beraberlige kizdigi ve çevresindekilere, ?Gerek Avrupa gerekse ligde oynadigimiz maçlar takimin kamplarda iyi hazirlanamadiginin göstergesi. Gerede ve Isviçre kamplari verimli geçmemis. Teknik adamlarla yaptigi görüsmede bana 4-5 maç sonunda bu sorunlarin giderilecegini söylediler. Hazirlikta sorunlar yasansa da 3 maç geride kaldi. Düzelecegimizi düsünüyorum. Ligin sonuna kadar yarismayi sürdürecegiz'' dedigi ögrenildi. Teknik direktör Senol Günes?in de, Aktug?la yaptigi görüsmede, ?Sezon öncesi hazirlik döneminde eksiklerimiz vardi. Milli oyuncular yoktu. Kisa zamanda düzelecegiz'' dedigi ifade edildi.

Atay Aktug, ayrica Anorthosis maçlarinin ardindan gündeme gelen istifa söylentileriyle ilgili de, ?Biz kulübün saglikli yürümesinden ve istikrarindan yanayiz. Yöneticilerin istifalarini da istikrar adina aldim. Birakmak gibi bir niyetim yoktu. Trabzonspor?u yolda birakacak durumda degiliz. Yönetimimiz basarili. Takim sahaya çikana kadar ne gerekiyorsa yapiyoruz. Türkiye?de saga sola borcu olmayan ender kulüplerden biriyiz. Sonuna kadar da yarismayi sürdürecegiz'' dedi.

</TD></TR></T></TABLE>

TRABZONLU_TS
15.08.2005, 17:41
sus bee. seni istemiyorum ben bu yönetimdee. GITTTTTTTTTTTTTTTTTTTTTT

kutoz
15.08.2005, 20:04
Necmi Perekli'nin dünkü yazisinda söyle bir pasaj var arkadaslar. Onu buraya aktarmak istiyorum,
...Esasta bu eksiklerin altinda yatan gerçek korku, endise ve telasti. Futbolcularin bu psikolojik etkilerinin düzeltilmemesi, gerekli motivasyonun saglanmamasi Trabzonspor'un, çok düsük ve hatalarla dolu bir futbol oynamasina sebep oldu...
Takimda; geçen yila nazaran bir düsüs oldugu kesin. Bunun giden Tolga ilede bir alakasi olmadigi, yerine gelen Ellerin'de iyi kumas oldugu, tarafli tarafsiz herkesce kabul görüyor. Geriye kaliyor, Necmi Perekli'nin yukarida ki teshisi. Açikcasi onlarin da insan oldugunu zaman zaman gözden kaçirdigimizi düsünüyorum. Son zamanlarda yasananlar, futbolcularimizi bir endiseye, -ya yenilirsek, ya puan kaybedersek- psikozuna soktugunu düsünüyorum.
Ne yapilmali? Iyi bir rehabilitasyondan geçirilmeliler. Edited by: kutoz

Nytre
15.08.2005, 21:17
bu konuyu bende arkadaslar arasindaki konusmalarda dile getirdim..

bu konudan sorumlu olan kisi tabiki hocadir. çünkü bu futbolcular bu hocanin savascilaridir. hocanin sahip oldugu oyunculari maça motive etmesi onlari oyuna konsantre olmalarini saglamasi hocanin en büyük görevidir..

oyuncularin hirsli olmasi kazanma arzusu içerisinde olmasi ve oyunu dikkate almalarindaki en büyük faktör hocadir..

oyuncularin ailevi sosyal ekonomik dertleri olabilir ancak ziya hoca dönemindede bu insanlarin dertleri vardi dertsiz insan yok ancak o dönemde hoca faktörü devreye giriyor.. ziya hoca için takimi ne güzel motive ediyor diyorduk ancak senol hocanin bu faktörü tam olarak hayata geçirilemiyor kendisi tarafindan bu da takimi etkiliyor. futbolcular en küçük derdi bile onlarin oyunlarini etkiliyor.

antagonist
16.08.2005, 10:37
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Çagdas için atak</TD></TR></T></TABLE>

Savunmaya takviye yapmak isteyen Trabzon, Besiktasli Çagdas için atagini sürdürdü.

Ligde sampiyonluk ve Türkiye Kupasi hedefleri olan Trabzonspor'da Günes'in raporu dogrultusunda transferin devam edecegi ögrenildi. Bugünkü toplantida transferi de görüsecek olan yönetim Besiktasli Çagdas için karar verecek. Toplantida ayrica gitmek isteyen Özgür ve Mehmet Yilmaz'in durumlari da Günes'e sorulacak.

Kaynak:Fotomaç

The Londoner
16.08.2005, 10:41
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Çagdas için atak</TD></TR></T></T></TABLE>

Savunmaya takviye yapmak isteyen Trabzon, Besiktasli Çagdas için atagini sürdürdü.

Ligde sampiyonluk ve Türkiye Kupasi hedefleri olan Trabzonspor'da Günes'in raporu dogrultusunda transferin devam edecegi ögrenildi. Bugünkü toplantida transferi de görüsecek olan yönetim Besiktasli Çagdas için karar verecek. Toplantida ayrica gitmek isteyen Özgür ve Mehmet Yilmaz'in durumlari da Günes'e sorulacak.

Kaynak:Fotomaç

Besiktas Cagdas`i gozden cikarmis durumda zaten. Kendisi Trabzonspor`a faydali olabilir. Denizli`deyken Ozgur`le uyumlu bir ikili olmustu.Alinirsa, yine benzer bir sinerji olusturabilirler.

zanoylu
16.08.2005, 10:54
Özgür gibi adami gönderiyor,çagdasi aliyorsun valla komik isler yapiyorlar.Gülsekmi aglasakmi...?

#10 Fietra
16.08.2005, 12:20
Çagdas alinsin ama Özgür satilmadan

Oruç
16.08.2005, 12:33
Özgür gibi adami gönderiyor,çagdasi aliyorsun valla komik isler yapiyorlar.Gülsekmi aglasakmi...?

En iyisi aglamak!

Çagdas kim be bizim Ufukhan ona 10 basar...

zanoylu
16.08.2005, 12:35
Bencede.......!

Oruç
16.08.2005, 12:49
Fatih?e 3 görücü
Türkiye

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>B.Leverkusen israrci
Uzun süredir Avrupa kulüplerinin gündeminde kalan Trabzonspor?un yildiz futbolcusu Fatih Tekke yarin Sofya?da görücüye çikacak... Trabzonspor yönetiminin Sampiyonlar Ligi maçlarindan dolayi bugüne kadar gelen teklifleri degerlendirmedigi Fatih Tekke?yi Avrupa?nin üç kulübü Bulgaristan-Türkiye maçinda izleyecek. Rusya?dan Spartak Moskova ve Ingiltere?den Wigan Athletic?in birer temsilcisinin yani sira Bayer Leverkusen?in kalabalik bir heyetle Bulgaristan?a gelecegi belirtildi. Alman basini, Rudi Völler ve Augenthaler?in Fatih?i izlemek için Sofya?ya gidecegini duyurdu. Spartak Moskova?nin Fatih için kulübüne 5 milyon euro, kendisine de yillik 2 milyon euro önerdigi belirtildi.

Oruç
16.08.2005, 13:11
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490>
<T>
<TR>
<TD =titsBaslik-little bgColor=#f9f9f0> büyükler hangi futbolu oynuyor?</TD></TR>
<TR>
<TD =titsBasliklar bgColor=#f9f9f0>Türkiye Süper Ligi?nin ilk iki haftasi geride kalirken, istatistikler isigi altinda Trabzonspor,Gese,Febe veJimnastikçi KaraKargalarmasaya yatirildi. Iste çarpici degerlendirme:</TD></TR>
<TR>
<TD =stdSmall align=right bgColor=#f9f9f0 height=10>16 Agustos 200501:29</TD></TR>
<TR>
<TD>

http://image.haber7.com/haber/15417.jpg
Ilk iki haftanin verilerini ortaya koydugumuzda ilginç bilgiler ortaya çikti. 6 puan toplayarak liderlik koltuguna oturan Sari-Kirmizililar, hücum futbolunda rakiplerine fark atarken, topa en çok sahip olan ekip ise Fenerbahçe oldu. KaraKargalar, savunma futbolunu benimserken, Trabzonspor?un oynama istegi rakiplerin tekmeleriyle karsilasiyor.

Sampiyonlar Ligi ön elemesinde Kibris Rum Kesimi?nin temsilcisi Fagamusta?ya elenen Trabzonspor ligde ise ilk iki maçta ortaya çikan kötü istatistiklere ragmen 4 puan toplayarak iyi bir baslangiç yapti. Iki maçta 7 gol pozisyonuyla rakip kalede gol arayan Bordo-Mavililer, kalesinde ise 9 gol pozisyonu ile karsi karsiya kaldi. Rakip filelere 2 gol gönderen Trabzonspor, kalesinde sadece 1 gol gördü. Uzaktan rakip kaleye 24 sut çeken Bordo-Mavililer, bunlardan 10?unda kaleyi buldu.

Geçen sezonun sampiyonu Fenerbahçe önce deplasmanda Gençlerbirligi ardindan Kadiköy?de Diyarbakirspor?la berabere kalarak lige kötü bir baslangiç yapti. Iki maçta 2 puan toplayan Sari-Lacivertliler, 11 gol pozisyona girerken, rakiplerine de 11 gol pozisyonu verdi. Alex ve Tuncay ile rakip fileleri sarsan Fenerbahçe, Ilyas ve Maznov?un golüne engel olamadi. Rakip kalelere 39 sut çeken Sari-Lacivertliler, bunlardan sadece 13?ünde rakip kaleleri buldu. Bu bilgiler isiginda Fenerbahçe?nin iki haftada 4 puan kaybetmesinin sürpriz olmadigi ortaya çikiyor.

Hücum futbolunu çok sevdigini söyleyen Eric Gerets?in çalistirdigi Galatasaray, Konyaspor ve Ankaragücü karsisinda 12 gol pozisyonu üretti. Sari-Kirmizililar, bunlardan sadece 3?ünü Sasa Iliç (2) ve Ümit Karan ile degerlendirebildi. Çok fazla hücuma çikmasina ragmen Sari-Kirmizililar, basarili savunmasi sayesinde rakip forvetlere de sadece 6 gol pozisyonu verdi. Rakip kalelere 36 sut gönderen Sari-Kirmizililar, bunlardan sadece 12?sinde çerçeveyi bulabildi. Bu istatistiklere bakildiginda Sari-Kirmizili takimin maçlarinin bol gollü geçecegini söylemek pek de zor degil.

K.Erciyesspor beraberligi ile lige ?merhaba? diyen Karakargalar, Denizlispor karsisinda yeni transferleri Ailton ve Kleberson?lu kadrosuyla üç puana ulasmakta zorlanmadi. Ilk hafta Sergen?in golüyle beraberligi kurtaran KaraKargalar, Inönü?de oynadigi Denizlispor karsisinda ise Ailton ve Ahmed Hassan ile galibiyete uzandi. Bu iki maçta 6 gol pozisyonu üreten Siyah-Beyazli KaraKargalar, rakip forvete sadece 1 gol pozisyonu verdi. Jimnastikçi Kargalar?in ileri uç elemanlari, 25 suttan 8?inde rakip kaleyi bulmayi basardi. Bu sezon KaraKargalar?in az gol atarak çok maç kazanacagini tahmin etmek zor degil.

Trabzonspor,Galatasaray, Fenerbahçe veJimnastikçi Kargalar'inarasindaki diger istatistikleri göz önüne aldigimizda Sari-Lacivertli takimin kalitesi kendini en iyi sekilde gösteriyor. Iki maçta Fenerbahçe mesin yuvarlakla 1 saat oynarak rakiplerine bu alanda üstünlük kurdu. Özellikle orta sahada teknik oyunculardan kurulu Sari-Lacivertli takim, 1302 kez topla bulustu. Fenerbahçe?yi 1273?le Trabzonspor izliyor. En çok topa sahip olan Fenerbahçeli futbolcular, yaptiklari 1126 pastan 885 tanesinde arkadaslarina topu göndermeyi basardi. Faullere bakildigi zaman ise Kargalar?in maçlarinin kiran kirana geçtigi ortaya çikiyor. Siyah-Beyazli oyuncular, rakiplerine 42 kez faul yaparken, 41 faule de maruz kaldi. Bu istatistige baktigimizda KaraKargalar'in kondisyon açisindan lige en hazir takim oldugunu söylemek yanlis olmaz. Trabzonspor ise rakiplerine sadece 19 faul yapmis. Bordo-Mavili oyuncular ise buna karsin 40 faulle durdurulmus.

Rakip defans en kolay Kargalar?i ofsayta düsürüyor. Siyah-Beyazli ekip, 2 maç geride kalirken 6 kez ofsaytta kaldi. Hareketli forvete sahip olan Galatasaray ise sadece 2 kez ofsafta düstü. Fenerbahçe ve Trabzonspor forvetleri ise 4 kez ofsayta yakalandi.

ZAMAN
</TD></TR></T></TABLE>

worldmaster
16.08.2005, 13:59
Izlyemeyenler ve izlemeye doyamayanlar için

TRT3 Çarsamba aksami maç tekrari

<TABLE id=UcTumAkis1_TVAkis cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468 bgColor=#e0dcd5><T>
<T>
<TR>
<TD width=10 bgColor=#e0dcd5></TD>
<TD ="sUcTumAkis1programakistv">23:00</TD>
<TD width=7 bgColor=#e0dcd5></TD>
<TD ="sUcTumAkis1programakistv">Süper Lig Futbol Karsilasmasi "Konyaspor - Trabzonspor"</TD></TR></T></TABLE>

sametaydin
16.08.2005, 14:04
Izlyemeyenler ve izlemeye doyamayanlar için

TRT3 Çarsamba aksami maç tekrari

<TABLE id=UcTumAkis1_TVAkis cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468 bgColor=#e0dcd5><T><T>
<T>
<TR>
<TD width=10 bgColor=#e0dcd5></TD>
<TD ="sUcTumAkis1programakistv">23:00</TD>
<TD width=7 bgColor=#e0dcd5></TD>
<TD ="sUcTumAkis1programakistv">Süper Lig Futbol Karsilasmasi "Konyaspor - Trabzonspor"</TD></TR></T></T></TABLE>

ne izlemesi. zaten maçi izledigime pisman oldum. konya mahvetti bizi. berabere bitsin diye dua ettim.

sametaydin
16.08.2005, 14:05
dualarim kabul oldu.

sametaydin
16.08.2005, 14:11
smileys/smiley4.gif

TRABZONLU_TS
16.08.2005, 14:35
dualarim kabul oldu.

aynen bende berabere kalsinlar diye az dua etmedimsmileys/smiley5.gif

gerçekefsane
16.08.2005, 16:29
IPLERI ELIME ALABILIRIM!" http://www.gunebakis.com.tr/resim/iplerielimealabilirim.jpg <DETAILS>

Baskan Atay Aktug, Konya dönüsü kurumun gelecegine yönelik planlari hakkinda günebakis?a önemli açiklamalarda bulundu. Uzun süredir hayata geçirmeyi düsündügü profesyonel yapilanmanin Futbol A.S. ile ilgili bölümünü gerçeklestirememekten yakinan Aktug, "Sagligim, isim ve mesaim açisindan karar verdigim taktirde ipleri elime alabilirim" dedi. Futbol A.S.?nin de Baskani oldugunu hatirlatan Aktug, bu konuda yönetimdeki arkadaslarinin da fikrini alacagini vurguladi.

IDEALI GÜNES?TI
Futbol A.S?deki profesyonel görev için ideal ismin aslinda Senol Günes oldugunun altini çizen Aktug, "Gel futbolun basina geç, transferden her seye bu isin yetkisini üstlen, biz de sana yardimci olalim dedik ama tüm israrlarimiza ragmen O?na bunu kabul ettiremedik. Senol?a da hak veriyoruz. O bizim çocugumuzdur. Kolay kolay O?ndan vazgeçemeyiz. Nasil rahat edecegine inaniyorsa öyle çalissin. Ama bizim de bahsettigimiz modele geçmemiz gerekli. Buna bir çözüm bulacagiz" diye konustu.

BÖLÜNME RISKI
Kendisinin ipleri eline almaya karar verdigi taktirde ekip anlayisi içerisinde bir yapilanmaya gideceginin altini çizen Aktug, yönetimde bu görev için isimleri gündeme gelen A.Suat Özyazici ile Özkan Sümer?e bölünme olacagi gerekçesiyle sicak bakmadigini söyledi. "Isinin ehli birisini bulursam hemen görev veririm" diyen Aktug, takimin sorununun fiziksel oldugunun altini çizdi. Baskan, teknik heyetten aldigi bilgilere dayanarak sikintinin 3-4 haftada giderilecegini savundu.

JEFFERSON?A ÖVGÜ
Bordo-Mavili takimin Baskani ayrica Brezilyali kaleci Jefferson?un Konyaspor maçinda sergiledigi performansa övgüler yagdirdi. Trabzonspor?un kalecisini buldugunu ileri süren Aktug, "Jefferson gerek cepheden gerekse de kenardan gelen toplarda çok basariliydi. Giderek kendisini buluyor ve özelliklerini göstermeye basliyor. Eller de öyle. Eger onlarin bu performansi devam ederse biz kolay kolay gol yemeyiz" ifadelerini kullandi.

gunebakis.com.tr</DETAILS>

gerçekefsane
16.08.2005, 17:09
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#9f3944>
<T>
<TR>
<TD =general2 width=568>Haberler</TD>
<TD>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/t_s.gif</TD></TR></T></TABLE>

<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Mehmet Tan anildi
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/160805tan.jpgFanatik ve Milliyet gazeteleri yazari Mehmet Tan, ölümünün 3. yildönümünde mezari basinda anildi. Törene, Teknik Direktörümüz Senol Günes de katildi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Tan?in, Trabzon?un Besikdüzü Ilçesi Akkese Köyü?ndeki aile mezarliginda bulunan kabri basindaki tören saat 11:30?da basladi.

Törene, Günes?in yani sira Tan?in esi, çocuklari ve yakinlari, Trabzon Ticaret ve Sanayi Odasi Baskani Sadan Eren, Trabzonspor Eski Yönetim Kurulu Üyesi Hayrettin Hacisalihoglu, gazeteci dostlari ve vatandaslar katildi.

Anma töreni dua ve Kuran okunmasiyla sona erdi.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/160805tan1.jpg
</CENTER>

<DIV align=right>16.08.2005 16:12:00</DIV>
<DIV align=right>trabzonspor.org.tr</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

Oruç
16.08.2005, 18:27
<TABLE =ts cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 width=150 align=right>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=0 width=10 align=center bgColor=#000000>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff>http://www.ajansspor.com/resim/ibrahimsahin01.jpg</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>
<DIV =lineStory align=left>"Taraftar ve takim bütünlesmeli"</DIV>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>Trabzonspor Basin Sözcüsü Ibrahim Sahin, Ankaragücü maçinin moral ve güven açisindan önemli bir maç oldugunu belirtirken, "Trabzonspor'un gerçek gücünün bu olmadigini herkes biliyor" dedi..</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD>
<CENTER>
var nt=String(Math.random()).substr(2,10);document.wri te ('<scr' + 'ipt = src=http://reklam.ajansspor.com/abm.aspx?z=56&nt=' + nt+ '><\/scri' + 'pt>');

< = src="http://reklam.ajansspor.com/abm.aspx?z=56&amp;nt=9364548798">
</CENTER></TD></TR></T></TABLE>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD>Sahin yaptigi açiklamada, bu sezon ligin çok zor geçecegini düsündüklerini belirterek, ''Dikkatli ve konsantre olmak zorundayiz. Taraftar ve futbol takimi iyi bütünlesmeli. Ligde üst siralar içinde kopma olmayabilir. Kolay bir sezon olmayacak'' dedi.

Ankaragücü maçinda iyi mücadele edip Trabzonspor'un büyük hedefi dogrultusunda 3 puan almak istediklerini kaydeden Sahin, ''Taraftarlarimizin destegiyle bu maçi kayipsiz geçmek istiyoruz. Teknik heyet, futbolculara ve taraftarlara güveniyoruz. Cumartesi aksami herkes üzerine düseni yapacaktir'' diye konustu.

Trabzonspor'un Ankaragücü'nü yenerek, yoluna devam edecegine inandiklarini ifade eden Sahin, söyle konustu:
''Lig uzun bir maraton ve puan kayiplari da olacaktir. Takim sezon basinda istenilen form grafiginde olmayabilir. Bu dogal karsilanmali. Bu dönemi en iyi sonuçla atlatmak durumundayiz. Ankaragücü maçi da moral ve güven açisindan çok önemli. Avrupa Kupasi maçi, bu konuda olumsuz bir ortam yaratmis olabilir. Bir an önce bu ortamdan çikmak istiyoruz. Trabzonspor'un gerçek gücünün bu olmadigini herkes biliyor.''

-SAKATLAR DÜZELIYOR-
Trabzonspor'da sakatliklari bulunan Yattara ve kaleci Jefferson'un Ankaragücü maçina yetisecekleri bildirildi.

Kulüp doktoru Ahmet Çaglar, Yattara ve Jefferson'un sakatliklarinin sürdügünü belirterek, ''Yattara, Konyaspor maçinda sol ayak bilegine darbe aldi. Ayaginda burkulma var. Jefferson'un da sag dizinde ödemi var. Çok ciddi sorun gibi gözükmüyor. 1-2 gün içinde bu futbolcular takimla çalismalara baslayacak. Büyük olasilikla hafta sonundaki karsilasmaya yetisecekler'' dedi.
</TD></TR></T></TABLE>

Oruç
16.08.2005, 18:40
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490>
<T>
<TR>
<TD =titsBaslik-little bgColor=#f9f9f0>Barcelona gelirini ikiye katladi</TD></TR>
<TR>
<TD =titsBasliklar bgColor=#f9f9f0>Barcelona futboldaki basarisinin karsiligini ekonomik olarak görüyor. Ispanya sampiyonu Barcelona, yillik gelirini iki sene içinde yüzde 100 arttirarak 240 milyon euroya yükseltti.</TD></TR>
<TR>
<TD =stdSmall align=right bgColor=#f9f9f0 height=10>16 Agustos 200517:53</TD></TR>
<TR>
<TD>http://image.haber7.com/haber/13198.jpg
Barcelona'dan yapilan açiklamada 2004-2005 sezonunda kulübün kasasina 240 milyon euro (295.6 milyon dolar) girdigi belirtildi.

Geçtigimiz sezon Ispanya Ligi'nde sampiyonluguna ulasan Katalan kulübü 2002-2003 sezonunda 123 milyon euroluk (151.5 milyon dolar) kazançla dünya siralamasinda 13'üncü durumdaydi.

Gelirlerdeki yaklasik yüzde 100'lük artisin futbol takiminin elde ettigi basarili sonuçlarla baglantili oldugu belirtilen açiklamada Barcelona'nin 240 milyon euroluk geliriyle dünya siralamasinda ilk altiya girdigi ifade edildi.

Barcelona ile birlikte dünyanin en fazla kazanan kulüpleri Manchester United, Real Madrid, AC Milan, Juventus ve Chelsea olarak siralaniyor.

</TD></TR></T></TABLE>

gerçekefsane
16.08.2005, 23:17
<T>
<TR>
<TD ="normal10siyah">
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left>16Agustos2005 19:58</DIV></TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#ffffff>http://www.ajansspor.com/resim/ozgurbayer_sivil01.jpg</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>
<DIV align=left ="lineStory">Özgür ikna edildi..</DIV>
<T>
<TR>
<TD height=10>http://www.ajansspor.com/images/1trans.gif</TD></TR></T></T></TABLE>Trabzonspor, Ankaragücü ile hafta sonunda sahasinda yapacagi maçin hazirliklarini sürdürürken, takimdan ayrilmak isteyen Özgür'ün ikna edildigi ögrenildi..</TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD>

Teknik direktör Senol Günes yönetiminde Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde yapilan çalismaya, milli oyuncular Szmykowiak, Hüseyin, Gökdeniz ve Fatih katilmadi.

Günes, antrenmanda futbolculara pas çalismasinin ardindan yarim alanda çift kale maç oynatti.

Bu arada Trabzonspor'da forma sansi bulamadigi için ayrilmak isteyen Özgür'ün ikna edildigi ve bu futbolcunun baska bir takima verilmeyecegi kaydedildi.

ajansspor.com</TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: gerçekefsane

Barış
16.08.2005, 23:37
Seyircisiz oynama cezasinin bir futbol takimi için zalimlik oldugunu ileri süren Alex, "Oyunun havasi olmuyor ve atmosfer çok kötü oluyor" dedi.

Kulübün statta isiklara ve HAKEMLERE PARA HARCADIGINI ve buna karsin geri dönen bir sey olmadigini belirten Alex, "Çünkü taraftarlar stada giremiyor. Saha içinde amatör futbolu oynuyormusuz gibi hissediyoruz. Bütün bunlar misafir takimin lehine isliyor. Sonuç yüzünden söylemiyorum ama taraftarlarin yoklugu bizi çok zarara soktu. Çünkü bizim taraftarlarimiz her dakika bizi destekleyerek bizi galibiyete itiyorlar" dedi.

Kendi de kabul etti ezik oglu ezik.smileys/smiley2.gifsmileys/smiley7.gif

Badaloğlu
17.08.2005, 13:45
Szymek, Konya maçindan sonra Senol Günes'e sikintilarini anlatmis!...Tahmin edin bakalim bu kardesimizin derdi neymis?

CeSS
17.08.2005, 13:50
Derdi nedir bilmiyorum ama , oyundan çikarken yaptigi hareketler için hocaya degil kendisine kizdigina söylemis ve ceza verilmemis.

Yattara'nin ise kulagi çekilecekmis.

Ne güzel yönetiliyoruz.

Bu arada Atay Aktug yönetimi devam karari almis. Hesabi Yattara'ya ödetmeye kalkan zihniyet, Bir hafta tatilden sonra devam karari aldi. Ne güzel memleket...

Edited by: CeSS

falcon61
17.08.2005, 14:06
Hesap isini kapattilar valla onlar degil cezayi biz çekiyoruz smileys/smiley11.gif

Lapina
17.08.2005, 15:20
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>2005-2006 Futbol Sezonu'nda kim sampiyon olur?
12.08.2005
http://www.tahminim.net/s.gif
Katilimci: 1226 kisi
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top colSpan=3>http://www.tahminim.net/s.gif
</TD></TR>
< =anket.asp?aid=27 method=post>
<TR>
<TD vAlign=top colSpan=3>
<TABLE cellSpacing=3 cellPadding=0 width="98%" bgColor=white>
<T>
<TR>
<TD>Fenerbahçe</TD>
<TD width=8>http://www.tahminim.net/s.gif
</TD>
<TD>%30</TD>
</TD>
<TD>http://www.tahminim.net/images/red.GIF</TD>
</TD>
<TD>373 oy</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#f1f1f1 colSpan=7>http://www.tahminim.net/s.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Galatasaray</TD>
</TD>
<TD>%39</TD>
</TD>
</TD>
<TD>484 oy</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Besiktas</TD>
</TD>
<TD>%21</TD>
</TD>
</TD>
<TD>270 oy</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Trabzonspor</TD>
</TD>
<TD>%6</TD>
</TD>
</TD>
<TD>81 oy</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Baska bir takim</TD>
</TD>
<TD>%1</TD>
</TD>
</TD>
<TD>18 oy</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></></T></TABLE>

Lapina
17.08.2005, 15:21
http://www.tahminim.net/anket.asp

ozcan_asanoglu
17.08.2005, 16:06
Szymek, Konya maçindan sonra Senol Günes'e sikintilarini anlatmis!...Tahmin edin bakalim bu kardesimizin derdi neymis?

ya ben anlamiyorum, gs.li futbolcular en az 7-8 yildir, belki daha eskiden beri paralarini hiçbir zaman tam ve zamaninda alamadilar. gün geldi fatih terim cebinden para verdi futbolculara..gün geldi yabancilari kaçti gitti bu yüzden...ama bu arada gs. sampiyon bile oldu...gs.de hiçbir zaman, bir futbolcunun para yüzünden sahada rezil durumlara düstügünü, kulübünü tüm türkiyeye rezil ettigini duymadim...bes kurus almadan aylarca oynadiklarini birçok röportajda okudum, gazeteler de yazildi...

sürekli takim arkadasinin aldigi parayi dert eden, sürekli iyilestirme isteyen ama futbollarini nedense kötülestiren bu abiler acaba gs. futbolculari gibi aylarca paralarini alamasalar ne yaparlardi...

bu karakterde futbolcular niye hep bize rastlarki......!

TSunami
18.08.2005, 09:36
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Anadolu'dan süpriz ve dev transfer</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/225539243.jpg</TD>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>18 Agustos 2005 09:29

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Transfer sezonun bitmesine ramak kala dün Denilson'un Türkiye'den bir kulübe gelecegi açiklandi. Ancak bu oyuncu Istanbul'a degil Anadolu'ya gidecek.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Süper Lig?in çiçegi burnunda ekibi Vestel Manisaspor, transferdeki son bombasini da patlatti. Ege ekibi Real Betis?in Brezilyali yildizi Denilson?u kiraladi. Genel Menacer Mustafa Turgat?in anlasma sagladigi sol kanat oyuncusunun 1-2 gün içinde Türkiye?ye getirilecegi ögrenildi. Anlasmaya göre Vestel Manisaspor?da bir yil kiralik oynayacak Denilson, istendigi taktirde diger sezonda da Siyah - Beyazlilar?da kiralik olarak forma giyebilecek. Bu arada Vestel, Gaziantep maçi hazirliklarini dün yaptigi çalismayla sürdürdü. Teknik direktör Levent Eris yönetimindeki antrenmanda futbolcularin hirsli ve istekli olmasi dikkatlerden kaçmadi. Iyi durumda olduklarini dile getiren basarili hoca, ?Ancak yine de dikkatli olmak zorundayiz. Ligin ilk haftalarinda her türlü sonuç alinabilir? dedi.</TD></TR></T></TABLE>

alone_61
18.08.2005, 09:55
biz de sol kantta hücuma yönelik topçu bulamadik lee'nin yerine. gerçi lee de konya maçinin en iyisiydi. lee mi çok iyi oynadi takim mi çok kötüydü orasina da siz karar verin!!!

daedalus
18.08.2005, 11:34
Bu ne biçim istir anlamadim ben. Ortada bir sözlesme yok mu? O sözlesmenin altinda futbolcunun imzasi yok mu? Hangi sene ne kadar alacagi, maç basi ne kadar alacagi, ne kadar prim verilecegi yazmiyor mu? Yaziyorsa bu ne perhiz, bu ne lahana tursusu ?

Böyle profesyonellik olur mu? Sen anlasmani yapmissin, sözlesmeni imzalanmissin. Ondan sonra kalk bu para az, daha fazla ücret istiyorum diye mizmizlan. Sözlesmeyi imzalarken aklin nerdeydi anlamiyorum ki... Ayrica bunlara göz yumup alacaklari parayi arttiran yöneticileri de anlamiyorum. Hadi Yattara'nin sözlesmesini 2009'a kadar uzattilar ( kibu konuda belki de yaptiklari tek dogruhareketti), bu yüzden imza attirabilmek için daha yüksek para önerdiler, ama digerlerine ne demeli? Simdi bir de Szymek çikmis.

Yav, geçen sene bu takimi sampiyon mu yaptiniz da, hakettiginiz bir pirim veya ekstra para var ve bizim haberimiz yok? Ya da AvrupaKupalarinda destan mi yazdiniz da biz kaçirdik? Trabzon'da aldigiparayi begenmeyini hemen göndersinler, hem de hemen. Onlarin yerineterinin son damlasina kadar harcayacak bir sürü yetenekli genç bulunur. Biz de kahrimizdan ölmeyiz bu adamlar niye oynamiyor, niye tel tel dökülüyor diye....

Bu arada Szymek'in derdi bence para falan degil. Bu adami alirken sezon sonu Zura'da alinacak diye kandirarak Trabzona getirdiler. Zura'yi tam bir beceriksizlik örnegi göstererek elden kaçirinca adam tek kaldi ve moral olarak gitti. Bu sene Szymekten geçen sene ki performansi beklemeyelim arkadaslar. Ta ki, takim ruhu tekrar geri gelip, Szymek'in de onun bir parçasi olduguna onu inandirana dek.

daedalus
18.08.2005, 11:37
Tam mesaji gönderdim, sayfanin basindaki gazete haberini tekrar gördüm, Baskanimiz buyurmus, " Iplkeri Elime Alabilirim"

Yahu, ipler kimin elinde? Biz zaten ipleri size vermedik mi sayin Baskan? Gidip basksina mi verdiniz?

metinulusoy
18.08.2005, 11:40
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468 bgColor=#f1f1f1>
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
12.08.2005
Katilimci: 1381 kisi
</TD></TR>
<TR>
</TD></TR>
< =anket.asp?aid=27 method=post>
<TR>
<TABLE cellSpacing=3 cellPadding=0 width="98%" bgColor=white>
<T>
<TR>
<TD>Fenerbahçe</TD>
</TD>
<TD>%28</TD>
</TD>
</TD>
<TD>388 oy</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Galatasaray</TD>
</TD>
<TD>%38</TD>
</TD>
</TD>
<TD>536 oy</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Besiktas</TD>
</TD>
<TD>%21</TD>
</TD>
</TD>
<TD>303 oy</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Trabzonspor</TD>
</TD>
<TD>%9</TD>
</TD>
</TD>
<TD>136 oy</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Baska bir takim</TD>
</TD>
<TD>%1</TD>
</TD>
</TD>
<TD>18 oy</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#f1f1f1 colSpan=7>http://www.tahminim.net/s.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></></T></TABLE></TD>
<TD width=5>http://www.tahminim.net/s.gif</TD>
<TD width=1>http://www.tahminim.net/s.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=468 colSpan=5>http://www.tahminim.net/s.gif</TD></TR></T></TABLE>

hadi arkadaslar saldirin su siteye.taraftar görsün milletin gözü...

http://www.tahminim.net/anket.asp (http://www.tahminim.net/anket.asp)

Oruç
18.08.2005, 12:59
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=2 width="100%" align=center>
<T>
<TR>
<TD align=right colSpan=2></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>
<DIV align=left>http://www.turkspor.net/images/news/aktug1.jpgGÜNES'IN YETKILERI ALINDI!.. </DIV>

<DIV align=center></DIV>

Trabzonspor'a genis yetkilerle göreve getirilen Senol Günes'in elindeki yetkiler yönetim kurulu tarafindan alindi.. Iste bu gelismenin tüm detaylari..
Trabzonspor'da genis yetkilerle göreve getirilen Senol Günes'in antrenörlük disindaki islere zaman ayiramadigi için yönetim tarafindan yetkileri geri alindi.

Baskan Atay Aktug da kulüpteki yeni yapilanma sonrasinda yasanan sikintilarin her geçen gün artmasi üzerine tüm ipleri eline aldi.

Sampiyonlar Ligi ikinci ön eleme turunda Kibris Rum takimi Anorthosis Famagusta?ya elenerek Avrupa'ya erken veda eden Bordo-Mavili camiada, bas sorumlu olarak yönetim gösterilmisti. Ligin ilk haftasinda da Kayserispor maçinda taraftarlarin istifasini istedigi yönetim, yaklasik 15 günlük bir aradan sonra toplandi. Bir haftalik tatil sonrasi Trabzon'a gelen Atay Aktug baskanliginda dün gece Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde yapilan toplantiya 12 yönetici katildi. Toplantiya Ibrahim Sahin, Murat Bozoglu, Metin Akbasoglu, Önder Bülbüloglu ve Bilgin Aygül gibi isimler katilmadi. Yaklasik 4 saat süren toplantida Bordo-Mavili yönetim önemli kararlar aldi.

Trabzonspor?un A. Famagusta'ya elenerek Avrupa?ya veda etmesi camiada bir süreligine karisikliga neden oldu. Özellikle taraftarlar Baskan Aktug?u ve yönetimi istifaya çagirmisti. Bunun üzerine yönetim kurulu üyeleri istifalarini baskana sunmustu. Yasanan kisa süreli kaostan uzak kalmak isteyen Aktug, bir hafta tatile gitmisti. Yöneticilerin destek amaçli istifalarini kendisine sunmasina tesekkür eden baskan, bu süreçte ciddi bir aday çikmayacagini düsünerek yönetim göreve devam karari aldi. Yönetim ayrica, Günes?in sadece takimlarla ilgili konularda yetkili kalacagi için Futbol A.S?nin basina baska bir ismi getirecek.

Zaman
<DIV align=center></DIV></TD></TR></T></TABLE>

oumaer61
18.08.2005, 15:24
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468 bgColor=#f1f1f1><T>
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
12.08.2005
Katilimci: 1381 kisi
</TD></TR>
<TR>
</TD></TR>&lt; =anket.asp?aid=27 method=post&gt;
<TR>
<TABLE cellSpacing=3 cellPadding=0 width="98%" bgColor=white><T>
<T>
<TR>
<TD>Fenerbahçe</TD>
</TD>
<TD>%28</TD>
</TD>
</TD>
<TD>388 oy</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Galatasaray</TD>
</TD>
<TD>%38</TD>
</TD>
</TD>
<TD>536 oy</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Besiktas</TD>
</TD>
<TD>%21</TD>
</TD>
</TD>
<TD>303 oy</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Trabzonspor</TD>
</TD>
<TD>%9</TD>
</TD>
</TD>
<TD>136 oy</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Baska bir takim</TD>
</TD>
<TD>%1</TD>
</TD>
</TD>
<TD>18 oy</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#f1f1f1 colSpan=7>http://www.tahminim.net/s.gif</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></></T></T></TABLE></TD>
<TD width=5>http://www.tahminim.net/s.gif</TD>
<TD width=1>http://www.tahminim.net/s.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=468 colSpan=5>http://www.tahminim.net/s.gif</TD></TR></T></T></TABLE>

hadi arkadaslar saldirin su siteye.taraftar görsün milletin gözü...

http://www.tahminim.net/anket.asp (http://www.tahminim.net/anket.asp)

bunu daha görünür bi yere koymak lazim hadi beyler

Oruç
18.08.2005, 15:42
http://www.spor3.com/images/Senol_Gunes_Manset_2.JPG?Bu takimla yine basarili olacagiz !?
Trabzonspor Teknik Direktörü Günes, yeni bir sayfa açmak istediklerini söyledi.

Senol Günes, Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde düzenledigi basin toplantisinda, Avrupa Sampiyonlar Ligi ve ligde de Konyaspor beraberligi sonrasi olumsuz bir tablo çizildigini belirterek, ''Trabzonspor olarak mazaretler ortaya sunamayiz. Bu isin üstesinden gelmeliyiz. Daha çok çalisarak ve el ele vererek Trabzonspor camiasi bunu birlikte asacaktir'' dedi.

Takimda moral ve güven kaybinin oldugunu ifade eden Günes, ''Bu oyuncularla basarili olduk yine bu oyuncularla basarili olacagiz. Yönetim, oyuncu ve taraftar bütünlesmesiyle Trabzonspor'un ne kadar güçlü oldugunu gösterecegiz. Daha önce nasil basardiysak, yine öyle basaracagiz'' diye konustu.

''Yükselen degerimizin kiymetini bilemedik. Güvenimizi kaybettik'' diyen Günes, sözlerini söyle sürdürdü: ''Maalesef tartisilir durumdayiz. Oyuncularimiz nasil bir takim oldugumuzu gösterecek. Hiçbir oyuncum geçmis dönemdeki sorunlara takili kalmayacak. Yeni sayfa açmak istiyoruz. Bu oyuncularin yanisira yeni oyuncular da katarak yolumuza devam edecegiz. Ben oyuncularimi seviyorum ve saygi duyuyorum. Performanslarini yine sahnede görmek ve mutlu olmalarini görmek istiyorum. Aldigimiz sonuçlar bizi yaraladi ancak öldürmedi. Sikintilari asacagiz.'' Ankaragücü ile hafta sonunda zorlu bir maç yapacaklarini kaydeden Günes, ''Ankaragücü zorlu bir ekip. Biz de bu maça iyi hazirlandik. Bu haftayla baslayacak galibiyet serisiyle moral ve güven duygusunu kazanmak ve yeni bir sayfa açmak istiyoruz. Trabzonspor'un hedefi sampiyonluktur. Trabzonspor ayakta kalmasini bilen büyük bir kulüptür'' dedi.

Gökdeniz Konusu

Günes, Gökdeniz'in bahis oynadigi biçimindeki iddialarin geçen sezonki 2-0'lik Galatasaray maçi öncesi ortaya çiktigini dile getirerek, ''Bu maç öncesi futbolcumla konustum. Bana 1,5 aydir oynamadigi konusunda yemin etti. Ama bugüne dek bu konu hep gündeme geldi. Maç öncesi bu çocugun ailesiyle birlikte resimleri gazetelere koyuldu. Bu insanlar ülkeye güveniyor ve huzur içinde yasamak istiyor. Geçen yilki bir Akçaabat Sebatspor-Kayserispor maçi bizim oyuncuya baglaniyor'' diye konustu.

Maç içinde degistirdigi oyuncularin verdigi tepkiler konusunda bundan sonra ceza vereceklerini de dile getiren Günes, ''Bütün hareketler bundan sonra cezaya tabidir. Her oyuncumuz bizim için degerdir ancak takimin üzerinde degildir. Takimda hiçbir futbolcunun yanlis yapmasina izin vermeyecegiz'' dedi.

kelkitli29
18.08.2005, 16:27
Rüya gibi. Vestel Manisaspor DENILSON u aliyor. Hayretler icerisinde okudum haberi. Insallah dogrudur.

falcon61
18.08.2005, 16:48
Çok saçma geliyo ama gerçekse bende sevinirim

Barış
18.08.2005, 17:12
Bir adet tokat rica etsem.?smileys/smiley11.gif

Denilson ve Manisasmileys/smiley5.gif

mini FaNaTiK
18.08.2005, 17:18
turk futbolunu gelismemis olarak dusunurdum ama bunlari gordukten sonra biz ne ligde mucadele ediyoruzdiyorumsmileys/smiley5.gif

aka5
18.08.2005, 17:31
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Asil bizim denilsonu almamiz lazimda ist eziklerini nasil catir catir catlatirdik Allahin vestel manisasina denilson geliyor bize koca hatta koskocaman bir hiiiiiiiiiiç!!!!ya biz niye transfer yapmayiz anlamiyorum görüyoki kadro yeterli degil hala yok yok yoksmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley7.gif</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

bobmarley
18.08.2005, 17:37
biz alsaydik kiralik olarakeminim harika olurdu...tek kanatli bi takim olmaktan bezginlik geliyo bazen..

zahido
18.08.2005, 17:37
vAYYY BE manisa denilsonu kiralamis helal olsun yönetici dedigin öyle olur iste

BDiler61
18.08.2005, 17:50
manisayi smileys/smiley32.gifliyorum

ozcan_asanoglu
18.08.2005, 17:56
para ve isbitiricilik...siki pazarlikla-çingeneligin farki....

yazik....koca camianin iki maçla sifira inen moral, prestij ve itibarina...yazik..

Oruç
18.08.2005, 18:14
Senol Günes: ?Iyi bir takim oldugumuzu herkese gösterecegiz?

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/180805senol.jpgTeknik Direktörümüz Senol Günes bugün Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri?nde düzenledigi basin toplantisinda gündemdeki son gelismeleri degerlendirdi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Günes, geçen hafta oynanan Konyaspor karsilasmasinda kaybedilen iki puanin üzüntü verici oldugunu ve özellikle bu tür kayiplari sezon basinda vermenin büyük önem tasidigini belirtti.

?Trabzonspor?un UEFA Sampiyonlar Ligi?nden elenmesi ve takimin oynadigi futbol nedeniyle olumsuz bir tablonun çizilmesi dogal? diyen Günes, mazeretler öne sürerek bu sorunun asilamayacagini, Trabzonspor camiasinin el ele vererek sorunun üstesinden gelebilecegini söyledi.

Son müsabakalarda takimin istenilen performansi sergileyemedigini söyleyen Günes, maça iyi baslayip sonradan oyundan düstüklerini ifade etti. ?Zor ve sikintili bir dönemden geçiyoruz. ama yasanan sikintilar bize bu derece etki etmemeliydi. Moral ve güven kaybi yasadik. Ama biz bu oyuncularla basarili olduk ve yine olacagiz. Daha önce nasil basarmissak yine öyle yapacagiz? diye konusan Günes, geçen sene ulasilan noktanin altinda olduklarini ve takimin yükselen bir deger olarak bulundugu konumu koruyamayarak tartisilir bir boyuta geldigini sözlerine ekledi.

Deneyimli teknik adam söyle devam etti: ?Ne kadar iyi bir takim oldugumuzu çok çalisarak herkese gösterecegiz. Hiçbir oyuncum geçmisteki sorunlariyla ilgilenmeyecek. Hiçbir oyuncu kaybetmeden, gerekirse yeni oyuncular alarak bu basariya yakalayacagiz. Oyuncularimi seviyorum, sayiyorum ve basarili olacaklarina inaniyorum. Trabzonspor camiasi sezon basinda sikintilar yasasa da ?mahvolduk? ?yokolduk? gibi düsünceler yersiz. Zaman zaman spekülasyonlar yaratilsa da, Yönetim Kurulu daima bize destek veriyor. Sadece futbol oynamayi düsündügümüz zaman kazanamayacagimiz maç yok. Umuyorum ki bu hafta ile baslayacak galibiyet serisi bize güven kazandiracak.?

Bu hafta Cumartesi günü yapilacak maçtaki rakibimiz Ankaragücü hakkinda konusan Günes, Ankaragücü?nün oyun disiplinine bagli, çok kosan bir ekip oldugunu ve rakiplerini zorladigini belirten Teknik Direktörümüz, milli takimlarinda bulunan oyuncular haricindeki futbolcularla maça iyi bir sekilde hazirlandiklarini söyledi. Günes ayrica, Yattara ve Jefferson?un Ankaragücü maçinda oynamalarina engel teskil etmeyecek hafif sakatliklari bulundugunu açikladi.

Günes, Çek santrafor Tomas Jun ile ilgili konustu ve ?Jun gayet iyi çalisiyor. bizimle birlikte fazla antrenman yapamadigi için takim oyunu ve performansi henüz bizim istedigimiz seviyede degil ama daha iyi olacak.? dedi.

Bir basin mensubunun ?Oyuncular oyundan alinmalarina neden bu kadar tepki gösteriyorlar?? seklindeki sorusuna ?Oyuncu iyi oynuyordur çikmak istemez veya kötü oynamistir sahayi terketmek istemez bu tür davanislar olabilir. Böyle durumlarda ilk hareketleri normal karsilarim ama tekrari olursa affetmem. Bu aralar bazi oyuncularimizin bu tür hareketlerinden memnun degilim. Futbolcularimiz, bu hareketler sik sik tekrarlanirsa kesinlikle para cezasina çarptirilacaklarini bilsinler. Bu tür davranislar ayni zamadan oyuna giren oyuncuya da hakarettir.? diyerek yanitladi.

Futbolcularin iyilestirme istekleriyle ilgili olarak bazi oyuncularla hala görüsmelerin devam ettigini, henüz anlasilmayanlar oldugunu kaydeden Günes, konu ile ilgili kisisel fikrini de söyle açikladi: ?Oyuncular iyilestirmeyi haketti; yönetim de iyi niyetle meseleye yaklasiyor. Fakat mutlu olan taraf yok. Saha sonuçlari da olumsuz olunca, bu konu yönetim için sanki bir teslimiyet durumuna dönüstü. Hüseyin de iyilestirme hak eden oyunculardan biri. Daha fazla para almak hakki ama hem kendisinin hem de yönetimin bir orta noktada bulusmasi lazim. Önceden de söyledigim gibi degerli bir oyuncu olursaniz bu özelliginizi paraya çevirebilirsiniz. ama para sizi degerli oyuncu yapmaz. Alacagi paraya evet demeyen oyuncu da takimdan ayrilir. Antrenmana çikan oyuncu para, transfer, gibi meseleleri gündeme getirmemeli. Hem buradayim hem mutsuzum diyemezsin. Ya kalirsin ya da gidersin. Bir sorun olamazsin?

Gökdeniz?in Profesyonel Futbol Disiplin Kurulu (PFDK)?ya sevkedilmesi ile ilgili olarak açiklamalar yapan Günes, ?Gökdeniz, geçen yil Galatasaray?a karsi oynanan lig maçindan önce bahis oynamadigini bana iletti. Ben de oyuncuma güvendim. O günden itibaren konu çesitli defalar gündeme getirildi. Eger kusurlu oldugu tespit edilmisse geregini yapsinlar. Kimsenin kimseyi töhmet altinda birakmaya hakki yok. Ellerinde kanitlari daha somut olan baska bir dosya daha var. Asil o dosyayi incelesinler. Devletin kurumlarinin nasil hareket edecegini bilmesi lazim.? dedi.

Bu tür sorunlarla ugrasmanin, oyuncularin konsantrasyonunu da bozdugunu ifade eden Günes, bu kosullar altinda ne kadar antrenman yaparsaniz yapin, ne kadar taktik verirseniz verin, ise yaramaz? dedi.

Trabzonspor Futbol A.S?nin basina getirilecek kisi ve Baskan Atay Aktug?un açiklamalarini da degerlendiren teknik adam, Aktug?un bu görevi üstlenmesinden herhangi bir sikinti duymayacagini, ama kendisinin böyle bir göreve getirilmesi halinde teknik direktörlük görevini birakmasi gerektigini ifade etti.

Günes, ayrica halen yönetimle birlikte transfer çalismasi yaptiklarini hatirlatti. Dün oynanan Milli Takimimiz?in Bulgaristan?a 3-1 yenilgisini ise fazla ciddiye almadigini söyleyen Günes, yeni sistem ve yeni hocanin uyumu için zaman gerektigini ama basarili olacaklarina inandigini söyledi.
Edited by: thepatfhinder

aka5
18.08.2005, 18:15
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">cok buyuk prestij kaybettik Allahin vesteli aldi ya denilsonu prestij filan kalmadi zaten prestij anarthosis le sarsildi bunla beraber bence kalmadi herkes gülcek bize fb apiah iyi olsun olmasin ama önemli isim aldilar bjk kleb ailton gsde kily filan alcak biz ist takimlarinla olan savasta cok gerideyiz ille denilson menilson gelsin diye yazmiyorum yada elestirmiyorum biz zuroyu alamiyoz adamlar paraya acimadan aldilar denili hepsinden geçtim emreyle tumeri alin su takima inan cok mutlu olcamki okadar yukseklerde gözüm yok aslinda varda bunlar yeter yönetim duy sesimizi transfer yap EMRE&amp;TUMERi al!!!!!!smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley19.gif</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

augustus
18.08.2005, 18:31
manisayi hafife almayin.arkalarinda koskoca zorlu holding var

murat
18.08.2005, 18:51
DENILSON dedigin adam Turkiyede topa vuramaz. Buda benim (daha dogru tahminim)ama Denilsonu Vestelin almasi guzel bir olay. Tebrik etmek lazim.

Can basten
18.08.2005, 19:00
Murat, Denilson 28 yasinda yani öyle çok yasli da degil, bence oynar ama sallarsa onu bilemem...

immortal_TS
18.08.2005, 19:21
Valla sok olmus durumdayimsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley5.gif

Ama helal olsun demekten baska çaremiz yok bravo insallah biryere gelirler, bizim yönetime de eli degmisken birkaç ders verseler hiç fena olmaz.

zedboysts
18.08.2005, 19:27
yaw millet gider denilsonu alir biz de bööle bakariz

canim TS
18.08.2005, 19:35
yaw millet gider denilsonu alir biz de bööle bakariz

biz malessef bu gidisle cok bakariz daha

delihamsi
18.08.2005, 19:40
CIri olmamak lazim...

kutoz
18.08.2005, 20:01
Böyle durumlarda ilk hareketleri normal karsilarim ama tekrari olursa affetmem. Bu aralar bazi oyuncularimizin bu tür hareketlerinden memnun degilim. Futbolcularimiz, bu hareketler sik sik tekrarlanirsa kesinlikle para cezasina çarptirilacaklarini bilsinler. Bu tür davranislar ayni zamadan oyuna giren oyuncuya da hakarettir.? diyerek yanitladi.

Senol Günes'in yaptigi basin toplantilarinda ki tarzini hep begenmisimdir. Ama yukariya alintiladigim bölüm için, açikcasi hocamiza sasirdim. Futbolcusunu basina sikeyet eder gibi "....çarptirilacaklarini bilsinler" demesini yadirgadim. Bu cümleyi basina degil de, direk futbolculara söylemeliydi bence.

The Legend
18.08.2005, 20:06
Bizim yöneticiler smileys/smiley7.gif vestel manisali yöneticilerdenders alsinlar.Iste transfer böyle yapilir. smileys/smiley32.gif

gerçekefsane
18.08.2005, 20:27
CEM PAPILA?NIN TRABZON?A GITMESI :.

Tartisilmaya baslanan bir konu da Fenerbahçe kaptani Ümit Özat?in Demirlek, Çulcu ve Tatli?yi begendigini söylemesi ve Fenerbahçe?nin maçina Tatli?nin atanmasi.. Tesadüf mü bu ?
Biz isteklere göre atama yapmaya kalksak yandi gülüm keten helva..

Cem Papila?ya Avni Aker?de maç vereceginizi söylediniz ve Trabzonspor?dan tepki geldi.. Papila?ya Trabzon?da maç verecek misiniz ?

O olay yanlis aksetti medyaya.. Bana Cem Papila?yi Trabzon?a verip vermeyecegimi sordular, ben de ?Hem Papila Trabzon?a gidecek hem de her hakem her yere gidecek. Zaten Trabzonspor taraftari o kadar asildir ki kendi takimina karsi maçi hatali yöneten ismi çiçekle karsilamistir.. Ayni sekilde Papila?ya da sicak yüreklerini açacaklardir..? seklinde konustum
Ama maalesef sözlerim farkli yansidi basina..
Ben sarhosken namaz kilmayin dedim, medya ise o sözü ?Namaz kilmayin? diye aktardi..

ajansspor.com

KuĞu
18.08.2005, 20:32
bunlar hep senol günesi yerden yere vurmanin sonuçlaridir.Futbolcular sorumlulugu senol hocaya atmak için trip yapmaya basladilar zaten millette ondan rahatsiz düsüncesi de hakim, çok simardi bunlar bence senol hocaya tam destek zamanidir ancak taraftar tarafindan senol hoca vazgeçilmez görünürse futbolcu da ona göre daha saygili ve daha agir davranir.Traftarlar olarak acimasizca elestirilerle senol hcayi futbolcularin gözünde de tüketiyoruz bu çok adice! bu insan bu noktalara kolay gelmedi, futbolcular gitsin gidecek biri olacaksa o kalsin çünkü bir merkez lazim, çekirdek lazim elektronlar etrafinda dönsün, hayatin kanunu bu. senol hoca bittigi gün takim dagilacaktir etrafinda dönecek merkezleri kalmayacak çünkü. yillarca istikrarsizligi yasadik durduk çünkü hep ertitik tükettik bizden olmayanda en zor anda kaçti gitti. lafin özü su :senol günes tribünlerde herkesten çok alkis tezahurat almali futbolcusunun gözünde düsürülmemeli!

KuĞu
18.08.2005, 20:35
nee papila mi !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! karsima çiktigi anda avatarimdan ona yapacaklarimi görebilirsiniz suan idman yapiyorumsmileys/smiley7.gif

immortal_TS
18.08.2005, 20:38
bunlar hep senol günesi yerden yere vurmanin sonuçlaridir.Futbolcular sorumlulugu senol hocaya atmak için trip yapmaya basladilar zaten millette ondan rahatsiz düsüncesi de hakim, çok simardi bunlar bence senol hocaya tam destek zamanidir ancak taraftar tarafindan senol hoca vazgeçilmez görünürse futbolcu da ona göre daha saygili ve daha agir davranir.Traftarlar olarak acimasizca elestirilerle senol hcayi futbolcularin gözünde de tüketiyoruz bu çok adice! bu insan bu noktalara kolay gelmedi, futbolcular gitsin gidecek biri olacaksa o kalsin çünkü bir merkez lazim, çekirdek lazim elektronlar etrafinda dönsün, hayatin kanunu bu. senol hoca bittigi gün takim dagilacaktir etrafinda dönecek merkezleri kalmayacak çünkü. yillarca istikrarsizligi yasadik durduk çünkü hep ertitik tükettik bizden olmayanda en zor anda kaçti gitti. lafin özü su :senol günes tribünlerde herkesten çok alkis tezahurat almali futbolcusunun gözünde düsürülmemeli!

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Seni gerçekten tebrik ediyorum mükemmel bir konuya deginmissin ve bende böyle düsünüyorum.Senol hocamizin yaninda olalim kötü senaryolar kuran basinin karsisinda olalim.

Barış
18.08.2005, 21:04
Zaten Trabzonspor taraftari o kadar asildir ki kendi takimina karsi maçi hatali yöneten ismi çiçekle karsilamistir.. Ayni sekilde Papila?ya da sicak yüreklerini açacaklardir.

Sakacismileys/smiley4.gif

Barış BAKIRTAŞ
19.08.2005, 08:49
Vestel Manisa Brezilyali Denilson ile anlasmis. Valla helal olsun adamlara bence yilin transferini yaptilar.. Zorlu grubunu Trabzona küstürenler utansin..

owenank
19.08.2005, 09:34
Denilson Real Betiste istenmeyen bir adam. Oyle bir basarisi da yok son yillarda. Artik sadece ismi kalmis ve Betis iteleyecek takim ariyordu o da Vestel oldu. Gerci sabahki haberlerde konu ile ilgili olarak Denilsonun menejerinin olayi yalanlayan bir aciklamasi var. Yani Vestel ile anlasmadiklarini ve Denilsonun Turkiyeye gelmeyeceginden bahsediyor. Belki bu Vestelden daha cok para koparma taktigi de olabilir ama sonucta artik dususe gecmis ve istenmeyen bir adam için ah su aldi biz alamiyoruz boyle adamlar demenin manasi yok.

Barış BAKIRTAŞ
19.08.2005, 11:08
@owenank

Ben adamlar bak denilsonu aldi biz alamadik demek için yazmadim o yaziyi. Ahmet Nafiz Zorlu bu transferi hediye etmis vestel manisaya. Bir zamanlar hatirlarsaniz Vestel gögüs reklamimizdi ve trabzonspora olan katkisi azinmayacak kadar nede oldu Ahmet Nafiz Zorlu'nun annesi Trabzonlu ama birden Trabzona küstürüldü.

Yoksa denilson çok kral topçu gibi edalarda bulunmadim bizde olmasini istemedigim bir futbolcu..

gerçekefsane
19.08.2005, 11:19
<CENTER>Besiktas, Kürsat'i Trabzonspor'a veriyor </CENTER>

Besiktas Kulübü Asbaskani ve Futbol Subesi Sorumlusu Kivanç Oktay, Kürsat Duymus'un Trabzonspor'a transferi için bordo-mavili kulüple büyük ölçüde anlastiklarini söyledi.
Siyah-beyazli kafilenin yarinki Gençlerbirligi maçi için Ankara'ya gidisi öncesinde Atatürk Havalimani'nda gazetecilerin sorularini yanitlayan Kivanç Oktay, sezon basinda Çaykur Rizespor'dan alinan, ancak 18 kisilik maç kadrosuna girememesi nedeniyle sikintili olan Kürsat'in Trabzonspor'a verilmesi konusunda bordo-mavili kulüple görüstüklerini belirterek, ''Trabzonspor Kulübü ile görüsmemiz oldu. Büyük ölçüde anlastik. Trabzonspor Kulübü herhalde oyuncuyla da görüsecek. Bu görüsmenin ardindan transfer neticelenebilir'' dedi.

milliyet.com.tr

worldmaster
19.08.2005, 13:24
Vestel Manisa Brezilyali Denilson ile anlasmis. Valla helal olsun adamlara bence yilin transferini yaptilar.. Zorlu grubunu Trabzona küstürenler utansin..

Bence de bi kösede utanip gelsinler

worldmaster
19.08.2005, 13:28
http://www.spor3.com/images/sapka.jpgSapka kavgasi !
Trabzonspor ? Fenerbahçe tartismasi yeni bir boyut kazandi.,

1995-96 sezonunda Fenerbahçe ile Trabzonspor arasinda yasanan sampiyonluk yarisinin Sari-Lacivertli ekip lehine sonuçlanmasinin ardindan iki kulüp arasinda yasanan rekabetin adeta kavgaya dönüsmesi, yeni bir boyut kazandi. Zira Sari-Lacivertli kulüp, Karadeniz ekibini patenti kendisinde olan ürünü izinsiz üretmekle suçluyor. Fenerbahçe Yönetimi 30.12.2003 tarihinde Türk Standartlari Enstitüsü?ne basvurarak, 12 nolu taraftar sapkasini 10 yil süreyle 556 sayili kanun hükmünce kulüp adina tescil ettirdi.

Izinsiz üretim var

Sari-Lacivertli yöneticiler, Türkiye?de üretim hakki sadece Fenerbahçe?de bulunan 12 nolu sapkanin Trabzonspor tarafindan da üretildigini ögrenince harekete geçti. Bordo-Mavili kulübün kendilerinden izin almadan böyle bir üretim yaptigini belirten Fenerbahçe yönetimi, ilk etapta Trabzonspor Kulübü?ne ihtarname gönderdi. Ihtarnamede yasadisi olan üretimin bir an önce durdurulmasi ve daha önce satisa sunulan 12 nolu sapkalarin bir an önce toplatilmasi da istendi.

Tazminat hakki sakli

Fenerbahçe yönetiminin yasalar uyarinca Trabzonspor Kulübü?ne tazminat davasi açma hakki da bulunuyor. Eger Sari-Lacivertli kulüp bu yola basvurursa, Karadeniz ekibinden büyük miktarda para alabilecek. Ancak Fenerbahçe yönetimine yakin kaynaklar, Trabzonspor?un 12 nolu sapka üretimini durdurmasi ve satisa sunduklarini da toplatip, imha etmesi halinde tazminat davasi açilmayacagini bildiriyor.

Dogan Çil / Aksam

FANATIK52
19.08.2005, 13:37
arkadaslar kurt dumanli havayi severmis

herseyin aleyhimize oldugu sularin durulmadigi su günlerde takimimizin yaninda olmali gereken destegi sonuna kadar vermeliyiz

ben son gelismelerden sonra ne takimimizin sitesine ne de buraya girmek gelmiyor içimden neden çünkü çok yorulduk küstürüldük ama

su günde takimimiza sahip çikmamaiz gerektigini nladim

ve tam destek hep destek

sbay
19.08.2005, 13:37

1995-96 sezonunda Fenerbahçe ile Trabzonspor arasinda yasanan sampiyonluk yarisinin Sari-Lacivertli ekip lehine sonuçlanmasinin ardindan iki kulüp arasinda yasanan rekabetin adeta kavgaya dönüsmesi, yeni bir boyut kazandi. Zira Sari-Lacivertli kulüp, Karadeniz ekibini patenti kendisinde olan ürünü izinsiz üretmekle suçluyor. Fenerbahçe Yönetimi 30.12.2003 tarihinde Türk Standartlari Enstitüsü?ne basvurarak, 12 nolu taraftar sapkasini 10 yil süreyle 556 sayili kanun hükmünce kulüp adina tescil ettirdi.

Izinsiz üretim var

Sari-Lacivertli yöneticiler, Türkiye?de üretim hakki sadece Fenerbahçe?de bulunan 12 nolu sapkanin Trabzonspor tarafindan da üretildigini ögrenince harekete geçti. Bordo-Mavili kulübün kendilerinden izin almadan böyle bir üretim yaptigini belirten Fenerbahçe yönetimi, ilk etapta Trabzonspor Kulübü?ne ihtarname gönderdi. Ihtarnamede yasadisi olan üretimin bir an önce durdurulmasi ve daha önce satisa sunulan 12 nolu sapkalarin bir an önce toplatilmasi da istendi.

Tazminat hakki sakli

Fenerbahçe yönetiminin yasalar uyarinca Trabzonspor Kulübü?ne tazminat davasi açma hakki da bulunuyor. Eger Sari-Lacivertli kulüp bu yola basvurursa, Karadeniz ekibinden büyük miktarda para alabilecek. Ancak Fenerbahçe yönetimine yakin kaynaklar, Trabzonspor?un 12 nolu sapka üretimini durdurmasi ve satisa sunduklarini da toplatip, imha etmesi halinde tazminat davasi açilmayacagini bildiriyor.

Dogan Çil / Aksam

bu haber dogruysa yönetim büyük bir fiyaskoya daha imza koydu

FANATIK52
19.08.2005, 13:39
takimimizin avrupaya kapisini kapatmasi

baskanin istifa edecegi gibi bir suru asparagas haberler

acikcasi beni bunaltmistir ve takimimla ilgili hic birsey okumadimve dinlemedimneden bilmiyorum am sogudum medyada bizim uzerimize geldi ve sunu yinelemek istiyorum

hep destek tam destek

gerçekefsane
19.08.2005, 13:49
<CENTER>Vestel Manisaspor'da Denilson bilmecesi </CENTER>

http://www.milliyet.com.tr/2005/08/19/s&#111;n/resim/s&#111;nspo21.jpg Mehmed Hakki ÖZBAYIR / MANISA,19(DHA)

VESTEL Manisaspor'un Real Betis'in Brezilyali yildizi Denilson'u transfer ettigi haberi, büyük yanki uyandirirken ünlü futbolcunun transferi yalanladigi iddiasi saskinlik yaratti.
Real Betis ve Denilson'un menajeriyle her konuda anlastiklarini, su anda ünlü futbolcunun Türkiye'ye gelisiyle ilgili programi beklediklerini açiklayan Asbaskani Semih Vardader, sunlari söyledi:
?Denilson'un böyle bir açiklama yaptigina iliskin söylentiler, bizim da kulagimiza geldi. Ancak son dakikaya kadar kulübümüze resmi anlamda olumsuz bir bilgi ulasmadi. Sonuçta bu bir transfer olayi. Her türlü sürpriz yasanabilir. Imza atmadan hiç bir futbolcu bir baska kulübün oyuncusu olmaz.''

milliyet.com.tr

Oruç
19.08.2005, 14:04
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490><T>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#f9f9f0 ="titsBaslik-little">Karakargalar, Kürsati Trabzonspor'a veriyor</TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#f9f9f0 ="titsBasliklar">KargalarKulübü Asbaskani ve Futbol Subesi Sorumlusu Kivanç Oktay, Kürsat Duymus'un Trabzonspor'a transferi için bordo-mavili kulüple büyük ölçüde anlastiklarini açikladi.</TD></TR>
<TR>
<TD align=right bgColor=#f9f9f0 height=10 ="stdSmall">19 Agustos 200511:55</TD></TR>
<TR>
<TD>

http://image.haber7.com/haber/12609.jpg
Siyah-beyazli kargalarinkafilenin yarinki Gençlerbirligi maçi için Ankara'ya gidisi öncesinde Atatürk Havalimani'nda gazetecilerin sorularini yanitlayan Kivanç Oktay, sezon basinda Çaykur Rizespor'dan alinan, ancak 18 kisilik maç kadrosuna girememesi nedeniyle sikintili olan Kürsat'in Trabzonspor'a verilmesi konusunda bordo-mavili kulüple görüstüklerini belirterek, ''Trabzonspor Kulübü ile görüsmemiz oldu.
Büyük ölçüde anlastik. Trabzonspor Kulübü herhalde oyuncuyla da görüsecek. Bu görüsmenin ardindan transfer neticelenebilir'' dedi.

</TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: thepatfhinder

arakop
19.08.2005, 14:46

Izinsiz üretim var

Tazminat hakki sakli

Dogan Çil / Aksam

bu haber dogruysa yönetim büyük bir fiyaskoya daha imza koydu Ben bu sapkalardan aldim.Aldim almasina ama alirkende demedigimi birakmadim.'Kardesim fenerin 12 sini yazmasaniz buraya olmazdi'diye..Ve iste buyrun simdi....

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
19.08.2005, 15:03
ne yani simdi sapkaya 12 yazan fb ye para mi verecek..
bir rakamin tescili olur mu?
bence saçmalik yani...
simdi TS 12 numarali oyuncusuna forma da mi satamayacak....
gerçi sapkalari onalrin olsun ama yine de zirva bence smileys/smiley1.gif

Oruç
19.08.2005, 15:36
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=2 width="100%" align=center><T><T>
<T>
<TR>
<TD align=right colSpan=2></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>
<DIV align=left>http://www.turkspor.net/images/news/tekke_s&#111;n_tek1.jpgFATIH TEKKE'YE YÖNETIMDEN VETO!.. </DIV>

<DIV align=center></DIV>Trabzonspor Yönetimi, Fatih Tekke'nin avrupanin önde gelen takimlarinin transfer listesinde yer almasina ragmen kesinlikle birakilmayacagini açikladi.. Iste Detaylar..
Trabzonspor Kulübü Asbaskani Ömer Sari, kaptan Fatih Tekke'yi takimi sampiyon yapmadan hiçbir yere göndermeyeceklerini söyledi. A Milli Takim'in Bulgaristan ile oynadigi özel maçta milli forma altinda bir gol kaydeden Fatih Tekke'yi bu maçta birçok ünlü takimin menajerinin de izledigini hatirlatan Asbaskan Sari, "Fatih Tekke bana göre sadece Türkiye'nin degil, dünyanin en iyi forvetlerinden biridir. Ona teklif yapilmasi gayet dogaldir. Ancak biz kulüp olarak hep sunu söyledik. Fatih önce bizi sampiyon yapacak. Ondan sonra dünyanin sayili kulüplerinden birine transfer olup Trabzon'u ve Türkiye'yi en iyi sekilde temsil edecek. Aksi düsünülemez. Fatih her seyin en iyisine layik bir oyuncumuz. Onunla gurur duyuyoruz; ancak bize resmi bir teklif yok" dedi.

</TD></TR></T></T></T></TABLE>Edited by: thepatfhinder

Barış
19.08.2005, 15:38
Yeter be hep ayni haber.Yok dediler iste.

baris_aykan
19.08.2005, 15:52
Yeter be hep ayni haber.Yok dediler iste.

iyi dememisiz galiba baksana smileys/smiley1.gif

zanoylu
19.08.2005, 17:18
Saydiklari takimlar bi kere krala yakismaz.Haydeeeee....!

Barış
19.08.2005, 17:20
Wigan teklif yapmis 3.5 milyon euro.smileys/smiley4.gifTekke için.smileys/smiley4.gif

Ve Wigan kulüp tarihinin en pahali transferi olcakmis.smileys/smiley4.gif

Oruç
19.08.2005, 17:27
Olsun olum adamlar futbolcudan anliyorlar ama ekonomiden anlamiyorlar maalesef...(3.5 milyon eurosmileys/smiley4.gif)

gerçekefsane
19.08.2005, 18:48
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD =article_baslik align=middle bgColor=#336699 colSpan=100>Kürsat Duymus Trabzonspor'da</TD></TR>
<TR>
<TD rowSpan=2></TD>
<TD =black10 vAlign=top align=right width="100%">19 Agustos 2005 18:34
</TD></TR>
<TR>
<TD =black14 align=left>Besiktas'ta Riza Çalimbay ile yildizi bir türlü barismayan Kürsat Duymus artik bordo mavili takimin basarisi için ter dökecek.</TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>
Besiktas ile her konuda anlasmaya vardiklarini belirten Yönetim Kurulu Üyesi Çubukçu, "Kürsat ile görüsmelerimiz de olumlu sonuçlandi. Kendisini kulübünden bonservisiyle aldik. Iyi bir oyuncuyu renklerimize bagladigimiz için mutluyuz. Zaten Kürsat 2002 yilinda Trabzonspor formasi giymistir. En kisa sürede Kürsat'i sehre getirip imza attiracagiz. Bu transfer camiamiza hayirli olsun" dedi</TD></TR></T></TABLE>internethaber.com

Armağan Dere
19.08.2005, 19:29
arkadaslar vestel manisa denilsonla anlasmis gibi.... bizimkiler ugrassin kürsatla onla bunla adamlar mali götürüyo bizim yönetim uyuyo ayiptir yahu manisa ya helalsmileys/smiley32.gif bizim yönetime yaziklar olsun smileys/smiley5.gif

gerçekefsane
20.08.2005, 02:08
Besiktas'a büyük umutlarla gelen Kürsat, Trabzonsporlu yöneticilerle görüsüp anlasti. Pazartesi imza atacak
Trabzonspor, Besiktas'ta forma sansi bulamadigi için rahatsiz olan Kürsat ile anlasti. Bordo mavili kulüple her konuda anlasma saglayan Kürsat, pazartesi günü Trabzon'a gelecek sözlesme imzalayacak. Tecrübeli futbolcunun kulübe maliyeti bu yil için 800 bin dolar oldugu açiklanndi. Daha önce de Bordo Mavili takimda forma giyen Kürsat, 3 yillik sözlesmeye imza atacak.
Turkcell Süper Lig'in 3. haftasinda bugün Ankaragücü ile oynayacak olan Bordo Mavililer 3 puana sartlandi. Teknik Direktör Senol Günes, 'Galip gelmek zorundayiz' derken futbolcularda taraftara 3 puan sözü verdiler. Savunma oyuncusu Erdinç ise yeni transfer Eller ile uyum sorunu yasadiklarini ancak zamana ihtiyaçlari oldugunu söyledi.

Sapka'da sorun çözüldü
Fenerbahçe ile Trabzonspor'u karsi karsiya getiren '12 numarali taraftar sapkasi' sorunu çözüldü. Trabzonspor kanadindan yapilan açiklamada sorunun üretici firma tarafindan kaynaklandigi, Fenerbahçe'nin müracaati ile yanlistan dönüldügü bildirildi ve sözkonusu sapkanin ürün listesinden çikarildigi bildirildi

gunes.com

Barış
20.08.2005, 02:11
Kürsat i nasil istememis buRiza anlayamadim.Ilk hafta kadrodaydi nasil birden gözden düstü.Kötü de oynamadi.

gerçekefsane
20.08.2005, 02:16
Oflu144
Ibrahim toraman, koray, gökhan zan, cagdas, m.dogan gibi oyuncular var defansta,

yedek kalmak istemedi, bir de maç basi ücrette anlasma yapti ise, ilk onsekize girememe gibi nedenler olabilirEdited by: gerçekefsane

The Londoner
20.08.2005, 02:38
800 bin dolar rakami dogru degildir umarim. Eger dogruysa Fatih ve Gokdeniz`den sonra takimin en iyi ucret alan adami oluyor. Bu sene alinan yabancilara yillik ortalama 500 bin dolar ucret verip, Besiktas`ta kadroya giremeyen adama 800 bin veriyorsak, hic kimse iyilestirme talep eden oyunculardan sikayet etmesin! Takimdaki dengeleri bu sekilde bozuyorlar, ondan sonra da isin icinden cikamiyorlar.

Ben yine de dogru olduguna inanmak istemiyorum.

Berat
20.08.2005, 02:42
Bu sene için toplam maliyeti 800.000 Dolar deniliyor, Kivanç Oktay da "kiralamadik, bonservisiyle sattik" dedi galiba.. Ben bonservisi beles verdiklerine inanmiyorum.. Sahsi kanaatim; Kürsatin bu yil alacagi para + bonservisi= 800.000 Dolar

FERO61
20.08.2005, 02:42
bence vestelin maclarida naklen yayinlansin , bari ligten zevk alaim orda denilson var

gerçekefsane
20.08.2005, 02:44
The Londoner

bu yilki kulube maliyeti bonservis ve futbolcuya verilen ücret dahildir.

gazete haberine dayanarakEdited by: gerçekefsane

The Londoner
20.08.2005, 02:45
The Londoner

bu yilki kulube maliyeti bonservis ve futbolcuya verilen ücret dahildir.

Bundan emin misin? Elinde saglam bilgi varsa bonservisinin ne kadar, alacagi yillik ucretin ne kadar oldugunu da soyler misin?

gerçekefsane
20.08.2005, 02:52
The Londoner

yukaridaki habere bakip, kulübe maliyetindenbonservis ve bu yilki ücretin dahil oldugu anlasilmaktadir.

gazete haberine dayanarak Edited by: gerçekefsane

Barış
20.08.2005, 02:55
<TABLE cellSpacing=0 width="100%" ="sklein"><T>
<T>
<TR ="aufzaehlb">
<TD>Karel Adriaan Roby Korneel D´Haene (http://www.transfermarkt.de/spieler/spieler_details.php4?spieler_id=6861)</TD>
<TD> (http://www.transfermarkt.de/fussball/anmerkung_los.htm)</TD>
<TD>24</TD>
<TD>http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/19.gif (http://www.transfermarkt.de/vereine/laender.php4?land_id=19)</TD>
<TD align=middle>1,81 </TD>
<TD align=middle>L/R</TD>
<TD align=right>2.500.000smileys/smiley4.gif</TD></TR></T></T></TABLE>

<T>
<TR ="aufzaehlb">
<TD>Ü.Ozat (http://www.transfermarkt.de/spieler/spieler_details.php4?spieler_id=6933)</TD>
<TD>28</TD>
<TD>http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/174.gif (http://www.transfermarkt.de/vereine/laender.php4?land_id=174)</TD>
<TD align=middle>1,86 </TD>
<TD align=right>4.500.000smileys/smiley4.gif</TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR ="aufzaehla">
<TD>Serkan (http://www.transfermarkt.de/spieler/spieler_details.php4?spieler_id=7345)</TD>
<TD>21</TD>
<TD>http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/174.gif (http://www.transfermarkt.de/vereine/laender.php4?land_id=174)</TD>
<TD align=middle>1,73 </TD>
<TD align=right>4.000.000smileys/smiley5.gif</TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR ="aufzaehla">
<TD>Gökdeniz (http://www.transfermarkt.de/spieler/spieler_details.php4?spieler_id=6871)</TD>
<TD>25</TD>
<TD align=middle>1,75 </TD>
<TD align=right>9.500.000smileys/smiley29.gif</TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR ="aufzaehlb">
<TD>Fatih Tekke (http://www.transfermarkt.de/spieler/spieler_details.php4?spieler_id=6924)</TD>
<TD>27</TD>
<TD align=middle>1,78 </TD>
<TD align=middle>R</TD>
<TD align=right>8.000.000smileys/smiley24.gif</TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR ="aufzaehla">
<TD>Denilson (http://www.transfermarkt.de/spieler/spieler_details.php4?spieler_id=7660).</TD>
<TD>[/url]</TD>
<TD>27</TD>
<TD>http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/157.gif (http://www.transfermarkt.de/fussball/anmerkung_los.htm)</TD>
<TD align=middle>1,77 </TD>
<TD align=right>9.500.000smileys/smiley22.gif</TD></TR></T></T></TABLE>
<T>
<TR ="aufzaehlb">
<TD>Kily Gonzalez (http://www.transfermarkt.de/spieler/spieler_details.php4?spieler_id=7438).</TD>
<TD></TD>
<TD>31</TD>
<TD>http://www.transfermarkt.de/bilder/flaggen/9.gif (http://www.transfermarkt.de/fussball/anmerkung_los.htm) !</TD>
<TD align=middle>1,75 </TD>
<TD align=middle>L</TD>
<TD align=right>7.000.000smileys/smiley3.gif</TD></TR></T></T></TABLE>

<TABLE =sklein cellSpacing=0 width="100%">
<T>
<TR =aufzaehlb>
<TD>[u]Kürsat Duymus (http://www.transfermarkt.de/spieler/spieler_details.php4?spieler_id=14151)</TD>
<TD>26</TD>
<TD align=middle>1,86 </TD>
<TD align=middle>R</TD>
<TD align=right>1.000.000</TD>
<TD>2005- ?</TD></TR></T></TABLE>

Transfermarkt.de Denilson ve Kily i eklemisler.Edited by: Oflu144

Barış
20.08.2005, 03:35
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Fatih'e Lucescu kancasi</TD></TR></T></TABLE>

Shakhtar Donetsk'in hocasi Lucescu, Tolga'dan sonra Fatih Tekke'nin de pesine düstü. Lucescu'nun, Trabzon'un 'kral' golcüsünün alinmasi için Shakhtar kulübü yöneticilerini ikna ettigi ögrenildi. Ukrayna kulübünün, Fatih için Trabzon'a 5 milyon euro bonservis bedeli ödemeye hazir oldugu ifade edildi.

Hangi gazete oldugunu tahmin etmek hiç de zor degil.smileys/smiley4.gifsmileys/smiley5.gifsmileys/smiley7.gif

metinulusoy
20.08.2005, 11:24
http://www.spor3.com/images/Fatih_Tekke_2.JPGFatih konusunda olumsuz yanit !
Fatih Tekke konusunda gelen tekliflere Trabzon yönetimi geri çeviriyor.

Trabzonspor Yönetimi, Avrupa kulüplerinin yakin markajina giren golcü futbolcuyu satmayi düsünmüyor. Bordo-Mavililer Fatih Tekke için gelecek olan tüm önerileri geri çevirme karari aldi.

Bordo - Mavili takimin golcü oyuncusu Fatih Tekke'ye Avrupa yolu kisa vadede kapali. Trabzonspor Yönetimi, Milli Takim'da attigi gollerle büyük kulüplerin gündemine giren Fatih Tekke'yi bu sezon hiçbir yere göndermeme karari aldi.

Yönetici Yüksel Simsek, bugüne kadar resmi bir öneri almadiklarini açiklayarak, "Fatih'ten de, yabanci kulüplerden de kapimizi çalan olmadi. Takimda en az 5 - 6 süperstar futbolcu var. Burada olmalari kulübümüzün büyüklügünü gösterir. Onlari birilerinin izlemesi de çok güzel. Su anda tekliflere kapaliyiz. Hedeflerimiz var. Trabzonspor'u futbolcular bir yerlere getirdi. Ancak bugün oynadiklari futbol, gerçek oyunlari degil ve bunu kendileri düzeltecek. Taraftarin beklentileri gerçeklesene kadar kadroyu bozmayi düsünmüyoruz" dedi.

Guests
20.08.2005, 11:27
5-6 tane star degil süperstar dikkatinizi çekeriz.Real Madridte 9-10 tane var 3-4 tane daha alin da real olalim bari ama tek farkimiz onlar önüne geleni eziyor biz anorthosise eleniyoruz.Süperstar ha smileys/smiley5.gif Edited by: Scholes

oumaer61
20.08.2005, 12:07
ya fatihin sözlesmesinde avrupanin önde gelen kulüplerinden teklif gelirse kolaylik gösterilecegi yönünde bi madde vardi yanilmiyorsam

niye kapatiyolar adamin önünü