PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (Genel)

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82

My
15.12.2005, 12:00
Radyospor'un internet sitesinde yukarida ki Yattara röportajiyla ilgili yazilar söyle arkadaslar.

Fenerbahçe çok astronomik paralarla yildiz transferleri yapti. Günün birinde Fenerbahçe?den böyle bir teklif gelse ne yaparsin?

Fenerbahçe çok büyük bir camia. Ancak bu kulübümü ilgilendirir. Ben de böyle bir teklif gelirse degerlendiririm.

Türkiye?de en begendigin yerli futbolcular kimler?

Hasan Sas, Tuncay, Ümit Özat en sevdiklerim. Ama bir tane derseniz o zaman Tuncay derim. Bunlari söylerken Hakan Sükür?ü ayri tutuyorum. Çünkü Hakan Sükür, bir kral. Türkiye?ye gelmeden önce de Hakan Sükür?ü yakindan taniyordum.

En begendigin yabanci futbolcu kim peki?

Hayran oldugum tek bir oyuncu var. O benim idolüm. Ismi ise Nicolas Anelka. Gerçekten çok yetenekli bir oyuncu.

Tamamini bu http://www.radyospor.com/detay.asp?CID=3750linkten okuyabilirsiniz.

Yalniz Yattara'yla bi kaç kere yapilan röportajlar vardi. Hiçbirinde bu sekilde açiklamalar yapmamisti. Hatta sadece Trabzonspor diye açiklamalari da vardi. Radyospor zaten febenin eski yöneticisi SARAN'a ait. Bence kasitli sorular verilmis cevaplari yine her zaman ki gibi febeliler kendilerine diledikleri gibi yontmustur. febe diince aklima her türlü pislik geliyor. Yine febe basladi ardarda çirkefliklerine.Edited by: Gölge Oyunu

halil ibo
15.12.2005, 12:02
''AKP iktidari boyunca Trabzonspor'a hiç destek verilmedi... Sayin Basbakan sizin yapmaniz gereken Trabzonspor'u ele geçirmek degil, Trabzonspor'un sorunlarini çözmektir. Inanin Trabzonlu kadir kiymet bilir. Hizmeti de unutmaz. Ihaneti de...''

Bu ne demek simdi? Trabzon'lu kelii,ferli koca baslilarin yapmadigini basbakan mi yapacak? Ülkenin basbakani isini gücünü birakip Trabzonspor'un sorunlarini mi çözecek ?smileys/smiley5.gifDirekt ugrasamayacagi için vekil yoluyla bu isi yapacaksa daha iyi ya iste.Kiymetli yazarin dedigini yapmis oluyor sayin basbakan.smileys/smiley36.gif</DETAILS>

TSelif
15.12.2005, 12:05
Bu kadar sinire gerek yok be güzel kardesim.Hani bir zamanlar bizim tribünlerde güzel bir tezahürat vardi.:''Gökdeniz bizimdir,..... sizindir.''oradan Gökdeniz'i al koy yerine Yattara'yi tekrar söyle fenere smileys/smiley36.gifAma bak baskan Özkan Sümerolursa o zaman birsey diyemem.Hatta üzerine Simek'ide fenere hediye edebilir.smileys/smiley5.gif

evet aorello yu verdigi gibi verir..hepsini verir o adam..smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

cani gitmek isteyen gider ..defolsunlar gitsinler..bizde TS kani tasimayan adam zaten oynamasin kardesimsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Oruç
Listeler belirlendi
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/151205secim.jpgTrabzonspor Kulübü?nün 17?18 Aralik tarihlerinde yapilacak Seçimli Olagan Gene Kurulu öncesinde baskan adaylarinin listeleri netlesti. Buna göre, adaylar bugün saat 10.00?da Divan Baskanlik Kurulu Baskanligi?na listelerini sundular.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Taraflar ayrica kongrenin oturum divan baskanligini yapmasi konusunda Av. Cengiz Çebi ismi üzerinde anlasmaya vardilar. Böylelikle aday listeleri ve renkleri söyle olustu:

PEMBE LISTE

NURI ALBAYRAK (BASKAN)

YÖNETIM KURULU ? ASIL

Hasim Sayitoglu
Ibrahim Ethem Haciosmanoglu
Emin Kahraman
Kahraman Altintas
Faruk Kanca
Yusuf Simsek
Köksal Güney
Ibrahim Baturoglu
Zeyyat Kafkas
Aydin Pisiren
Ahmet Ugur Zihni
Zekai Firat Dülger
Serhat Akçay
Cemal Saglam

YÖNETIM KURULU ? YEDEK

Abdullah Baser
Güven Küçükosman
Muhammet Misir
Halit Muzaffer Ermis
Metin Özke
Muhammet Küçükali
Günhan Üçüncüoglu

----------------------------------------------

MAVI LISTE

ISKENDER ÖNAL (BASKAN)

YÖNETIM KURULU ? ASIL

Önder Karaduman
Mehmet Öksüzoglu
Necmettin Aytekin
Mehmet Hasançebi
Tevfik Öz
Hasan Yener
Hüseyin Tütüncü
Ali Sefik Abdioglu
Ekrem Imamoglu
Yusuf Bahadir
Ömer Yalçin Atalar
Mustafa Beyazli
Hüseyin Balaban
Ahmet Sükrü Ipek

YÖNETIM KURULU ? YEDEK

Ali Riza Egemen
Zeki Kurt
Isa Güney
Seker Ertem
Lütfi Yazici
Hakan Aygün
Recep Ayvaz

----------------------------------------------------

SARI LISTE

ÖZKAN SÜMER (BASKAN)

YÖNETIM KURULU ? ASIL

Ihsan Alioglu
Temel Kazancioglu
Mahmut Aksu
Mehmet Aydin Fettahoglu
Hüseyin Ates
Ünal Ekinci
Yusuf Reha Alp
Mehmet Akif Karslioglu
Ali Karahasan
Mehmet Emin Özer
Süleyman Aydogdu
Ömer Sagir
Levent Erkuloglu
Hüseyin Köksal

YÖNETIM KURULU - YEDEK

Ali Nihat Ofluoglu
Nezih Onur
Abdülaziz Bahadir
Coskun Çebi
Hasan Basri Halisçelik
Hamdi Çaliskan
Selçuk Okan Kartal

NOT: Baskan adaylarina ait listelerin siralamasi soyadi alfabetik sirasina göre yapilmistir.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/151205secim1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/151205secim2.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/151205secim3.jpg
trabzonspor.org.tr</CENTER>

Ayşe Aygün
Isin garip yani Ben bu ropartajtan YATTARANIN FB asigi oldugunu ortaya çikardim. En begendigi futbolcular ne hikmetse FB toplanmis. Hatta bizm usak gece alamlerine gidemiyomus bundanda sikayetçiymis. Hatta trabzonda diskoda yokmus. Ama ben bile ünv trbzonda okurken diskoya çok gittim trabzonda varsin o eksik olsun.Ya inamayin bunlara siz ya nedense herkes fener hayani yapmak istiyolar. Hem yattar ne güzel beyanlar vermis demmki bu kadar güzel konusabiliyo.Edited by: aaygun61

Erdinç Dilek
Transfer dönemi geliyo ya ortagi karistiracaklar ilaki hem yattara ne zaman firsat bulduda böyle programa katildi. Bu adamlar kampta degilmi ya. Klaupten habersiz nasil ropartaj yapiyo ben anliymiyorumç Balon haberdir bence.

nike in reklam çekimleri için istanbula gitmisti orada yapmistir o röpörtaji

Hüda Topaloğlu
15.12.2005, 12:08
Su gazetede yaziyi yazan serefsiz kim oldugunu bilmiyorum ama resmen dupeduz kendi AKP dusmaligina bizi alet etmeye calismasi. Bugune kadar bu forumda hiç bir zaman agir soz sarf etmemek için elimden geleni yaptim, fakat bu adama az bile dedigimin dusuncesindeyim. AKP dusmani olmasi beni ilgilendirmez, kendi bileceegi, ama Trabzonspor'umuz için en temiz adayin, toplumun sevgisini kazanmis diye bahsettigi Özkan Sümeri önermesini tamamiyla samimiyetsizliginin bir gostergesi olarak buluyorum.

Özellikle son bölümde yazdigi "Demek ki sizin gözünüzde Trabzonspor ele geçirilecek kadar küçük bir takim...." demesi tamamiyla kendi kafasindan gecirdikleridir bu adamin. Hiç birsey demiyorum, senin nasil biri oldugun zaten belli.

Hele en son cumledeki yag cekmelerin gozlerimi yasartti, "Inanin Trabzonlu kadir kiymet bilir. Hizmeti de unutmaz. Ihaneti de..." . Trabzonlu kelimesini bidakine agzina almadan once besmele çek, arti ihanet edenide biliriz, ama yag cekenden dahada nefret ederiz...

Badaloğlu
15.12.2005, 12:10
Radyospor'un internet sitesinde yukarida ki Yattara röportajiyla ilgili yazilar söyle arkadaslar.

Fenerbahçe çok astronomik paralarla yildiz transferleri yapti. Günün birinde Fenerbahçe?den böyle bir teklif gelse ne yaparsin?

Fenerbahçe çok büyük bir camia. Ancak bu kulübümü ilgilendirir. Ben de böyle bir teklif gelirse degerlendiririm.

Türkiye?de en begendigin yerli futbolcular kimler?

Hasan Sas, Tuncay, Ümit Özat en sevdiklerim. Ama bir tane derseniz o zaman Tuncay derim. Bunlari söylerken Hakan Sükür?ü ayri tutuyorum. Çünkü Hakan Sükür, bir kral. Türkiye?ye gelmeden önce de Hakan Sükür?ü yakindan taniyordum.

En begendigin yabanci futbolcu kim peki?

Hayran oldugum tek bir oyuncu var. O benim idolüm. Ismi ise Nicolas Anelka. Gerçekten çok yetenekli bir oyuncu.

Tamamini bu http://www.radyospor.com/detay.asp?CID=3750linkten okuyabilirsiniz.

Yalniz Yattara'yla bi kaç kere yapilan röportajlar vardi. Hiçbirinde bu sekilde açiklamalar yapmamisti. Hatta sadece Trabzonspor diye açiklamalari da vardi. Radyospor zaten febenin eski yöneticisi SARAL'a ait. Bence kasitli sorular verilmis cevaplari yine her zaman ki gibi febeliler kendilerine diledikleri gibi yontmustur. febe diince aklima her türlü pislik geliyor. Yine febe basladi ardarda çirkefliklerine.

Yattaranin Ümit Özati neden çok sevdigini düsündünüz mü arkadaslar?...Çünkü Yattaranin karsisinda oynayan Ümit her seferinde rezilleri oynuyor, Yattarada istedigi gibi adami yattirip kaldiriyor...Bende olsam Ümit Özat derdim,yoksa Ümit kazma ümit yani...smileys/smiley36.gif

Ayşe Aygün
15.12.2005, 12:10
Transfer dönemi geliyo ya ortagi karistiracaklar ilaki hem yattara ne zaman firsat bulduda böyle programa katildi. Bu adamlar kampta degilmi ya. Klaupten habersiz nasil ropartaj yapiyo ben anliymiyorumç Balon haberdir bence.

nike in reklam çekimleri için istanbula gitmisti orada yapmistir o röpörtaji

Ya tamamda özelikle FB bahsetmesi biraz garip dimi. Yani adam tamen FB asigi gibi duruyo teklif bekliyomus gibi. ben yinede inanmiyorum konu çarptirlmis bence.

akrep 61
15.12.2005, 12:13
arkadaslar benim konum biraz degisik gene trnxsfer donemi basladi ya baktim yattara fenere gelebilirmis yazilari basladi bunlari kiniyalim arkadaslar trbzonsporumuzu gene karistirmaya basladilar hep destek tam destek zamani en begendigi futbolcu tuncaymis yok umit mis idolu anelkaymis biraksinlar bu isleri adam mutluyum diyo onlar simdiden trnsfr oldu diyolar kiniyalim arkadaslar

akrep 61
15.12.2005, 12:17
Bu kadar sinire gerek yok be güzel kardesim.Hani bir zamanlar bizim tribünlerde güzel bir tezahürat vardi.:''Gökdeniz bizimdir,..... sizindir.''oradan Gökdeniz'i al koy yerine Yattara'yi tekrar söyle fenere http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifAma bak baskan Özkan Sümerolursa o zaman birsey diyemem.Hatta üzerine Simek'ide fenere hediye edebilir.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley5.gifsana katiliyorum arkadasim simeki de veriri bu ****
» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi Tarafindan Düzenlenmistir.<?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>
<O:P></O:P>
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
» Forum yöneticileri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://www.bordomavi.net/bmn/forum/forum_posts.asp?TID=4337&amp;PN=1&amp;FID=3&amp;PR=3) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net
************************************************** *******Edited by: perhaps

Mollasalihoğlu
15.12.2005, 12:19
@gölgeoyunu

radyosport SARAL'a degil SARAN'a ait..

My
15.12.2005, 12:22
Bunlar kesinlikle kasitli sorulara verilmis cevaplar diye düsünüyorum. Yoksa Badaloglu'nun da dedii gibi Poke Ümit'in neyini sevecek Allah askina ya! En son hatirladiimda Poke Ümit Yattara'nin karsisinda kivirtmaktan bel emari çektiriyordu Acibadem'de smileys/smiley2.gif

My
15.12.2005, 12:25
@gölgeoyunu

Klavyem sürçmüs smileys/smiley9.gifE olar o kadar smileys/smiley17.gif

halil ibo
15.12.2005, 12:38
<H3>Trabzon'a 20 milyon dolar</H3>
<DIV id=metin>Bordo-Mavili kulübün 17-18 Aralik?ta gerçeklestirilecek kongresinde gözler baskan adaylarinda ve verdikleri vaatlerde. Üç aday seçim gezilerine devam ederken, en iddiali açiklamalar Nuri Albayrak?tan geliyor. Baskan olmasi halinde bir yildiz futbolcu sözü veren Albayrak?in Trabzonlu isadamlarindan toplam 20 milyon dolar alacagi ve bunu transferde kullanacagi ögrenildi. Bu arada Albayrak dün Baskan Atay Aktug ile teknik direktör Halilhodziç?i ziyaret etti ve fikir alisverisinde bulundu.''&n bsp;&n bsp;&n bsp; Kaynak:Süperspor</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Iddiasi,hedefi olmayanin gelecegide olmaz.Yillar sonra iddiali bir baskan adayi görmek güzel.smileys/smiley32.gif</DIV>

halil ibo
15.12.2005, 12:40
<TABLE cellSpacing=2 cellPadding=2 width="100%" align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<H3>Fabiano Eller Inter'de</H3>
<DIV id=metin>Sezon basinda büyük umutlarla Trabzonspor'a transfer olan ancak bekleneni veremeyen Fabiano Eller, 6 ay sonra ülkesi Brezilya'ya geri döndü.

Brezilyali savunma oyuncusunun dün aksam Internacionel takimiyla 1 yillik ön anlasma imzaladigi ortaya çikti. Fabiano Eller'in Trabzonspor'a gelmeden önce forma giydigi Fluminense takiminin teknik patronu Abel Braga'nin iki gün önce Inter takiminin basina geçmesi, bu transferin gerçeklestiren en önemli neden oldu. 26 yasindaki savunma oyuncusunun bonservis bedeli konusunda Trabzonsporla anlastigi belirtildi. </DIV></TD></TR><? if ( 'var' == '' ) : ?>
<TR>
<TD></TD></TR><? endif; ?>
<TR>
<TD align=right>15.12.2005</TD></TR>
<TR>
<TD align=left>http://www.superspor.com/i/b.gif
Kaynak : IHA</TD></TR>
<TR>
<TD align=middle></TD></TR>
<TR>
<TD align=middle>
< =text/><!--
google_ad_client = "pub-3466856522837745";
google_ad_width = 468;
google_ad_height = 60;
google_ad_at = "468x60_as";
google_ad_ = "text_image";
google_ad_channel ="";
//-->

< src="http://pagead2.googlesyndicati&#111;n.com/pagead/show_ads.js" =text/>
</TD></TR></T></TABLE>

Badaloğlu
15.12.2005, 12:46
@gölgeoyunu

Klavyem sürçmüs smileys/smiley9.gifE olar o kadar smileys/smiley17.gif

Arkadaslar bir sey daha var...Bu radyonun adi el degistirdikten sonra Radyosport degil,Radyospor olmusdur.Edited by: Badaloglu

halil ibo
15.12.2005, 12:53
<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Güvenç Kurtar?dan tesekkür
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/141205guvanc.jpgÇaykur Rizespor Teknik Direktörü Güvenç Kurtar, Trabzonspor Kulübü?nden yeni göreviyle ilgili gelen basari dilekleri yazisina bir tesekkür mesaji gönderdi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Baskanimiz Atay Aktug?a hitaben yazilan yazida,

?Çaykur Rizepor Kulübü?nde basladigimiz yeni görevimizle ilgili nazik mesajiniz, gerek sahsimi, gerekse çalisma arkadaslarimi son derece onurlandirmistir. Sahsim ve çalisma arkadaslarim adina Türk sporuna katkilarinizin daim olmasini temenni ediyor, basta sahsiniz olmak üzere tüm Trabzonspor camiasina basarilar diliyor, saygilar sunuyorum.? ifadelerine yer verildi.

<DIV align=right>15.12.2005 12:00:00</DIV></TD></TR></T></TABLE>

Güvenç hocada karadenizli oldu çikti.Önce Sebat simdi Rize etrafimizda dolasip duruyor.Hayirdir insallah.smileys/smiley36.gif
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

szymeks
15.12.2005, 12:55
liste saglama benzio arklar internetten arastirdim nuri albayrakin listesi

temelyilmaz
15.12.2005, 13:03
ya bu bizim medya varyaa istiyolarsa satsinlar yattarayi adam iki kelime yeni ögrendi zar zor konusuyo bunlar adami öldürür yaa siz neden tuncay la ümiti sevdigini söyliyim ilk gol tuncay lee takip etmedi lee bos kaleye vurdu ikincisindede yattara ümit ozati maymun etti onun için baska bi sebebi yok

coach
15.12.2005, 13:06

kimler var kardesim ?uploads/coach/2005-12-15_130600_iiimmm.gif

Oruç
15.12.2005, 13:06
DERBI TATLI'ININ...

18 Aralik Pazar:

19.00 Besiktas-Trabzonspor: Serdar Tatli, Selçuk Kaya, Serdar Akçer.

Ayvayi yedik arkadaslar...!

Oruç
15.12.2005, 13:08

kimler var kardesim ?uploads/coach/2005-12-15_130600_iiimmm.gif

PEMBE LISTE

NURI ALBAYRAK (BASKAN)

YÖNETIM KURULU ? ASIL

Hasim Sayitoglu
Ibrahim Ethem Haciosmanoglu
Emin Kahraman
Kahraman Altintas
Faruk Kanca
Yusuf Simsek
Köksal Güney
Ibrahim Baturoglu
Zeyyat Kafkas
Aydin Pisiren
Ahmet Ugur Zihni
Zekai Firat Dülger
Serhat Akçay
Cemal Saglam

YÖNETIM KURULU ? YEDEK

Abdullah Baser
Güven Küçükosman
Muhammet Misir
Halit Muzaffer Ermis
Metin Özke
Muhammet Küçükali
Günhan Üçüncüoglu

Bir önceki sayfada diger adaylarin listelerini de görebilirsin...smileys/smiley2.gif

Ahmet AYDIN-28
15.12.2005, 13:08
Tatli kötünün iyisi bence. Daha iyisi yok su anda bana göre.

coach
15.12.2005, 13:09
DERBI TATLI'ININ...

18 Aralik Pazar:

bak bu çok iyi iste,severim tatli'yi uploads/coach/2005-12-15_130921_keyif_sigarasi.gif

coach
15.12.2005, 13:14
DERBI TATLI'ININ...

18 Aralik Pazar:

bak bu çok iyi iste,severim tatli'yi uploads/coach/2005-12-15_130921_keyif_sigarasi.gif

ne demisler yicen tatliyi öpücen besiktasliyiuploads/coach/2005-12-15_131423_güllük_gülistanlik.gif

Muhalif
15.12.2005, 13:21
Tatli mevcut yapi içinde baskiyi en fazla gögüsleyebilecek hakemdir... zaten 2 takiminda bir amaci yok.. çok zorlanacagini tahmin etmiyorum.. futbolcularimiza tavsiyem hakemle pek ugrasmasinlar çünkü feci kiziyor ve bagiriyorsmileys/smiley36.gif

temelyilmaz
15.12.2005, 13:22
marsilya ribery transfer fiyatini açikladi ''isteyen 50 milyon avro getirir''

galatasaray 175 bin dolar veremedi adama simdi 50 milyon avro istiyo marsilya

kaynak:metrospor

coach
15.12.2005, 13:41
Bunlar kesinlikle kasitli sorulara verilmis cevaplar diye düsünüyorum. Yoksa Badaloglu'nun da dedii gibi Poke Ümit'in neyini sevecek Allah askina ya! En son hatirladiimda Poke Ümit Yattara'nin karsisinda kivirtmaktan bel emari çektiriyordu Acibadem'de smileys/smiley2.gif

poke ümituploads/coach/2005-12-15_134140_çok_mu_komik!.gif

kuzey_lee
15.12.2005, 14:08
malum serdar tatli 2 sene önceki inonudeki 5-0 biten maçi yoneten hakemdir.besiktasliligi tescillenmis,bahsedilen maçta 30.dk'da fatihi ''allah cezasini versin beee'' dedigi için kirmizi kartla cezalandirmis hakemdir.

Faik Yılmaz
15.12.2005, 14:26
<DIV id=metin>Bordo-Mavili kulübün 17-18 Aralik?ta gerçeklestirilecek kongresinde gözler baskan adaylarinda ve verdikleri vaatlerde. Üç aday seçim gezilerine devam ederken, en iddiali açiklamalar Nuri Albayrak?tan geliyor. Baskan olmasi halinde bir yildiz futbolcu sözü veren Albayrak?in Trabzonlu isadamlarindan toplam 20 milyon dolar alacagi ve bunu transferde kullanacagi ögrenildi. Bu arada Albayrak dün Baskan Atay Aktug ile teknik direktör Halilhodziç?i ziyaret etti ve fikir alisverisinde bulundu.''&a mp;n bsp;&a mp;n bsp;&a mp;n bsp; Kaynak:Süperspor</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Iddiasi,hedefi olmayanin gelecegide olmaz.Yillar sonra iddiali bir baskan adayi görmek güzel.smileys/smiley32.gif</DIV>

bu kadarda iskembeden sallamak olmaz. bir yildiz alinacak deseler inanirim ama bu kadarda atilmazki canim.demekki bunlarinda bi halt yapacagi yok........

bordox
15.12.2005, 14:31
<DIV id=metin>Bordo-Mavili kulübün 17-18 Aralik?ta gerçeklestirilecek kongresinde gözler baskan adaylarinda ve verdikleri vaatlerde. Üç aday seçim gezilerine devam ederken, en iddiali açiklamalar Nuri Albayrak?tan geliyor. Baskan olmasi halinde bir yildiz futbolcu sözü veren Albayrak?in Trabzonlu isadamlarindan toplam 20 milyon dolar alacagi ve bunu transferde kullanacagi ögrenildi. Bu arada Albayrak dün Baskan Atay Aktug ile teknik direktör Halilhodziç?i ziyaret etti ve fikir alisverisinde bulundu.''&a mp;a mp;n bsp;&a mp;a mp;n bsp;&a mp;a mp;n bsp; Kaynak:Süperspor</DIV>
<DIV></DIV>

bu kadarda iskembeden sallamak olmaz. bir yildiz alinacak deseler inanirim ama bu kadarda atilmazki canim.demekki bunlarinda bi halt yapacagi yok........

Öyle deme bence.Stadi yeniden yapacagim veya Avrupa standartlarina çikaracagim diyorsa 2o milyon dolarda yetmez.

Birde eger bu parayi Trabzonlu isadamlarindan toplaycaksa nakit olarak degil,hizmet olarak da toplayabilir.Stadin ihtiyaçlarina göre her isadamina bir bölüm finanse ettirilebilir.

halil ibo
15.12.2005, 14:37
Yani bu tip haberleri atmak,tutmak seklinde degilde,baskan seçilmesi durumunda sözünde duracak mi diye takipçisi olmak gerekiyor.En azindan digerlerinden maddi güç olarak önde olduguna göre bir yildiz sözü verip geçistirebilirdi.Ama adam bir yildiz kendinden birde Ali Agaoglu'ndan yildiz sözü almis.Stadi yenileyecegini söylüyor.Yani vaatleri güzel de bize düsen dedigim gibi bu sözlerin takipçisi olmak.En azindan yetersiz yetkin adaylar gibi yardim beklemiyor.

Ayşe Aygün
15.12.2005, 14:41
Hep iddali baskan istemdikm hep bir seyler vaad eden hep bundan yakindik kimse bir sey yapmuyo diye. Simdi adam çikmis vaad ediyo yapacagim diyo bizde adama iskenbeden atma diyoruz. Aslinda biz ne bekliyoruz bence biz bunu bile bilmiyoruz. Adam istekklerimizi göz önün aliyo ama kimse inanmiyo. simdi birde inandirmak içinmi ugrasacak ya inanmiyorum size bu kadar elestirmeyin ya bekleyelim bakalim ne olacak.Hemen yargisiz infaz yapmayalaim hemen. IKI altarnatifi var çünkü. yapacak hepimizn gönlünü kazanacak en öenmlsi trabzsonspor kazanacak. yada yapmayacak hep bizi hem takimi en önemlisi kendine olan güveni kaybedecek. Benece burda kaybedecegi güven onun is hayatinida sarsar bekleyeim bir görelim sonra elestiriziz.

halil ibo
15.12.2005, 15:42
<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Yattara'dan açiklama
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/241005yattara.jpgFutbolcumuz Ibrahima Yattara, bugün bazi ulusal gazetelerde çikan ?Fenerbahçe?de oynarim? seklindeki haber üzerine bir açiklama yapma geregi duymustur.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Haber üzerine konusan Yattara, ?Birkaç gün önce sponsorluk anlasmasi imzalamaya gittigim Istanbul?da düzenledigim basin toplantisi ve LIG TV?ye verdigim özel röportaj disinda hiç kimseyle konusmadim. ?Fenerbahçe?de oynarim? seklinde bir sözüm kesinlikle olmadi. Haberde adi geçen basin kurumuna da herhangi bir beyanat vermedim.? açiklamasini yapti.
<DIV align=right>15.12.2005 14:33:00</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>Yattara'nin biryerleri fenere ve radyospor'a hayirli olsun. </DIV>

Mollasalihoğlu
15.12.2005, 15:50
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 ="metin"><T>
<T>
<TR>
<TD>Yattara'dan açiklama
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/241005yattara.jpgFutbolcumuz Ibrahima Yattara, bugün bazi ulusal gazetelerde çikan ?Fenerbahçe?de oynarim? seklindeki haber üzerine bir açiklama yapma geregi duymustur.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Haber üzerine konusan Yattara, ?Birkaç gün önce sponsorluk anlasmasi imzalamaya gittigim Istanbul?da düzenledigim basin toplantisi ve LIG TV?ye verdigim özel röportaj disinda hiç kimseyle konusmadim. ?Fenerbahçe?de oynarim? seklinde bir sözüm kesinlikle olmadi. Haberde adi geçen basin kurumuna da herhangi bir beyanat vermedim.? açiklamasini yapti.
<DIV align=right>15.12.2005 14:33:00</DIV></TD></TR></T></T></TABLE>
<DIV align=center>Yattara'nin biryerleri fenere ve radyospor'a hayirli olsun. </DIV>

yattaranin formasini ima etmek istedin insallah smileys/smiley36.gif

Erdinç Dilek
15.12.2005, 15:51
<T>
<TR>
<TD>
<DIV align=right></DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

halil ibo
15.12.2005, 16:39
Ufakliginiima ettim.

Hani en son dogani.Adini t-shirte bile yazdirmisti.Ama unuttum.smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

hay1699
15.12.2005, 17:29
yaw ne adi bir basindir bu..fenerde oynarim demis, serefsizler..gerçi fenere imza atan oyuncuya bile bisey denmiyor ama..

Murat'
15.12.2005, 17:35
yaw kardesim bu kadar da sallanmaz yani

yaranozlu
15.12.2005, 17:36
Besiktas maçinin hakemi serefsiz Serdar Tatli olmus. Yaziklar olsun. O adam çok adi bi hakem. O adamla yaptigimiz maçlarda Besiktasa iki kere 5-0 kaybettik. ikisinde de ciddi hakem hatalari oldu. hatirlatayim. avni akerde çok iyi bir maç çikariyoduk. Ilk yari adeta ezdik Besiktasi. Bu serdar zibidisi yalan bi faul çaldi. Tümer vurdu, gol... sonrasi malum. bi de iki sene evvel maçin basinda bütün takimi saridan geçirip Fatihe de kirmizi veren adi hakem de bu serdar adisiydi. bunlara tepki göstermedik diye heralde göstere göstere yine bu adi hakemi maça vermisler. agzimi daha da bozardim ama....

Recep Çaltepe
15.12.2005, 17:48
Ufakliginiima ettim.

Hani en son dogani.Adini t-shirte bile yazdirmisti.Ama unuttum.smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

amadou yattarasmileys/smiley1.gif

fener onu bile alamaz, ne de olsa trabzonsporlusmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

selcjK
15.12.2005, 17:51
<H3>Fabiano Eller Inter'de</H3>
<DIV id=metin>Sezon basinda büyük umutlarla Trabzonspor'a transfer olan ancak bekleneni veremeyen Fabiano Eller, 6 ay sonra ülkesi Brezilya'ya geri döndü.

Brezilyali savunma oyuncusunun dün aksam Internacionel takimiyla 1 yillik ön anlasma imzaladigi ortaya çikti. Fabiano Eller'in Trabzonspor'a gelmeden önce forma giydigi Fluminense takiminin teknik patronu Abel Braga'nin iki gün önce Inter takiminin basina geçmesi, bu transferin gerçeklestiren en önemli neden oldu. 26 yasindaki savunma oyuncusunun bonservis bedeli konusunda Trabzonsporla anlastigi belirtildi. </DIV>

The Londoner
15.12.2005, 19:15
<CENTER>Fenerbahçe'ye "En iyi ilk yari performansi" için galibiyet gerekiyor </CENTER>

Turkcell Süper Ligi'nin 17. haftasinda Denizlispor ile karsilasacak lider Fenerbahçe, rakibini yenerse, 3 puanli sistemde, ligin 34 maç üzerinden oynandigi 13 sezonun en iyi performansini ortaya koyacak.
Devreyi lider tamamlamayi 16. haftanin ardindan en yakin rakibiyle puan farkini 4'te tutarak garantileyen Teknik Direktör Christoph Daum yönetimindeki sari-lacivertliler, ilk yarinin son maçinda Denizlispor karsisinda 3 puan alirsa, 45 puana ulasarak, en iyi ilk yari performansini sergileyecek.
Bu sezon ligde henüz yenilgi yüzü görmeyen Fenerbahçe'nin, 16 maçta 13 galibiyet, 3 beraberlikle 42 puani bulunuyor.

...................................

Yukaridaki haber Milliyet Son Dakika`dan. Fener son maci kazanirsa 34 mac uzerinden oynanan son 13sezonun en iyi derecesini elde edecek. Peki halihazirda ilk yari puani rekoru kimde biliyormusunuz? Trabzonspor`da tabi ki. Haberde Fener`in rekoru kiracagindan bahsedilip mevcut rekorun kime ait oldugunu belirtmemek habercilik acisindan normal mi sizce? Evet, o lanetli 1995-1996 sezonun ilk yarisini 14 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 yenilgiyle (Fener`e karsi Istanbul`da) 44 puan toplayarak lider kapamistik.

Bu rekorla baglantili bir baska rekorumuz daha var. Ilk yariyi rekor puanla lider bitirip sezonu sampiyon tamamlayamayan tek takimiz. Daha tirajik olani o sezon, 1. ligde mucadele ettigimiz tum sezonlar icerisinde en basarili sezonumuzu yasamamiza ragmen (82 puan; 34 macta 26 galibiyet) sampiyonlugu Fener`e kaptirmamizdi. Ligde 6 sampiyonlugu olan bir takimin mac basina puan acisindan en basarili sezonunu sampiyon bitirememesi garip degil mi?Edited by: The Londoner

Hasan Cubukcu
15.12.2005, 19:44
Stadi yaptiracaksa kendi cebinde vermiyecek öyle degilmi , yada ben mi yanlis okdum !!!!!!! Biz 3-4 futbolcu derken Albayrak gelmis 1 tane yildiz futbolcu alacagim diyor Allahim sen sabir ver bize .

erdi-61
15.12.2005, 20:39
Allah bize en büyük sabiri versin, bu sezon ki gibi walla daha
olmadik herhalde. Ne yapalim kaderimiz.

En büyük Trabzonspor...

Barış
15.12.2005, 20:44
Stadi yaptiracaksa kendi cebinde vermiyecek öyle degilmi , yada ben mi yanlis okdum !!!!!!! Biz 3-4 futbolcu derken Albayrak gelmis 1 tane yildiz futbolcu alacagim diyor Allahim sen sabir ver bize .

1 yildiz futbolcu kesin alacam diyor sadece 1 transfer yapacam demiyor ki adam.

sanatik
15.12.2005, 22:34
kusura bakmayin arkadaslar ancak ben bu 1 yildiz getirecegim düsüncesinden hoslanmiyorum.

hedef bir yildiz getirip diger 10 onu segretmesi ise getirmesinler hic kimseyi.

11 ayni anlayisda futbolcu istiyorum.

yildiz mildiz umrumda degil.

TS-Karadeniz
15.12.2005, 23:08
stad yapacak sonrada 1 yildiz getirecek!! hadi yaa.. biz bunlari cok duyduk

kerimof61
15.12.2005, 23:19
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">bir yildiz bile yeter bize diger yildizlar içimizden çiksin FATIH SULTAN TEKKE gibi daha iyi hem güçlü bir takim illa birçok yildidan olusacak diye birsey yok bize bir yildiz yeter ileride olmassa bir tane daha gelir hem agaoglu da bir yildiz sözü vermis albayraga</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

lazyilmaz
16.12.2005, 02:00
Arkadaslar Fatih Wiganaya transfer oldugunu duydum dogrumudur yoksa ben mi yanlis duydum????

Çebi
16.12.2005, 02:03
evet her konuda anlasmis...pzartesi sözlesme imzalicaksmileys/smiley1.gif

yok kardesim öyle bisey...Teklif var sadece söz konusu kulüpten...

lazyilmaz
16.12.2005, 02:04
Bence satsinlar, hem iyi para verecekler hemde Fatih kendini kurtarir

gerçekefsane
16.12.2005, 02:14
<DIV style="MARGIN-TOP: 10px; MARGIN-BOTTOM: 5px">
<DIV =subject>Eller gitti </DIV>
16 Aralik 2005 Cuma</DIV>
<DIV =>Sezon basinda büyük umutlarla Trabzonspor?a transfer edilen, ancak bekleneni veremeyen Fabiano Eller, 6 ay sonra ülkesi Brezilya?ya geri döndü. 26 yasindaki savunma oyuncusunun Internacionel takimiyla 1 yillik ön anlasma imzaladigi ve bonservis bedeli konusunda Trabzonspor?la anlastigi belirtildi.</DIV>
<DIV =></DIV>
<DIV =>turkiyegazetesi.com.tr</DIV>

devbey
16.12.2005, 09:32
lütfen siyasi icerikli yazilar veya fotolar koymayin siteye!Edited by: murat

kelkitli29
16.12.2005, 09:50
Devre arasi Fatih Tekke Wiganda.

Demedi demeyin. Hayirli ugurlu olsun

AyhanPe
16.12.2005, 09:51
smileys/smiley4.gif biz lazlar yokmuyuz..

tamamda sözlesmesi var ve baskan biile belli degil.ama dogrudur bizde
vaat edilen herseyin tersi yapilir.yildizmi alacagim diyor o zaman
yildiz satacaktir.fatihi satarsa bu hesap oluyor

Edited by: ölümüne_ts

halil ibo
16.12.2005, 10:08
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Kisitli süre sorun</TD></TR></T></TABLE>

Eski yönetici Ekrem Imamoglu'nun organize ettigi Fuat Saka konserinde Senol Günes, Ünal Karaman, Ahmet Agaoglu, Hüseyin Tütüncü gibi davetliler Trabzonspor'u konustu. Ekrem Imamoglu seçim ile ilgili "Yönetimlerin alal acele yapilmasi sikinti yaratacak" dedi.'' Kaynak:Fotomaç

Adamlar giderayak bile kazik atti.Ondan sonra gelde samimiyetlerine inan.Kardesim 2 ay önce alsaydin su seçim kararinida listeler daha rahat hazirlansaydi ya...

Ayşe Aygün
16.12.2005, 10:30
Darisi digerlerinin basina...

The Londoner
16.12.2005, 11:06
Devre arasi Fatih Tekke Wiganda.

Demedi demeyin. Hayirli ugurlu olsun

Kim satmis?Mevcut yonetim mi, yeni gelecekyonetim mi ???smileys/smiley2.gif

Kimi
16.12.2005, 12:07
"Trabzonsporlular'a tesekkür ederim"

Trabzonspor'da yarin baslayacak ve 2 gün sürecek seçimli mali genel kurul öncesi baskan adaylarindan Nuri Albayrak, listesindeki isimleri basina tanitti.

Trabzon Gazeteciler Cemiyeti'nde düzenledigi basin toplantisiyla ekibini tanitan Albayrak, yönetime seçilmeleri halinde ilk olarak saha sonuçlarinin iyi gitmesini saglamaya çalisacaklarini söyledi.

Albayrak, teknik heyet ile bir görüsme yapacaklarini da dile getirerek, ''Teknik heyet ile görüstükten sonra ileriye yönelik hedefleri belirleyecegiz ve bu dogrultuda çalismalara baslayacagiz'' dedi.

Kulübün mali durumunun çok kötü olmadigini ifade eden Albayrak, ''Trabzonspor, UEFA Kriterlerini yerine getiren 8 kulüpten biri. Benim de baskan oldugum Istanbul Büyüksehir Belediyespor da ikinci ligde UEFA Kriterlerini yerine getiren ilk takim. Mali durumu konusunda hersey tamamlanmis gibi gözüküyor. Bunun yaninda eksiklikleri var. Insallah onlari tamamlamak da bize nasip olacak'' diye konustu.

Trabzonspor'un olmazsa olmazinin taraftar oldugunu kaydeden Albayrak, söyle devam etti:

''Taraftar olmazsa Trabzonspor olmaz. Taraftarlara tesekkür ediyorum. Trabzon'a geldikten sonra onlardan çok yakin ilgi gördüm. Bizi sevdiler, biz de onlari sevdik. Camiadan beklentimiz birlik ve beraberligin olmasi. Trabzonspor'un herseyin üstünde olmasini taraftarin da camianin da bilmesini istiyorum.''

-FEDERASYON SEÇIMLERI-

Albayrak, bir gazetecinin ''seçilmeniz halinde Futbol Federasyonu seçimlerinde tavriniz ne olacak'' sorusuna da, ''Öncelikle kongereden güçlü bir biçimde çikmamiz gerekiyor. Kulübümüzün onursal baskani Mehmet Ali Yilmaz, aday olursa onun arkasindayiz. Diger iliskilerimizin iyi oldugu kulüpler var. Bu konuda onlarla da görüsecegiz'' diye konustu.

Kendisinin Istanbul'da bulundugunu ancak seçilme durumunda Trabzon'daki toplantilari aksatmayacaklarini kaydeden Albayrak, ''Futbol, Istanbul'dan yönetiliyor. Futbol Federasyonu'nun oldugu yer. Çogu kurum ve kurulus da burada. Orada olmamizin avantajlari olacak. Ancak Trabzon, 1.5 saat uzakliginda. Haftalik toplantilari aksatmayacagiz'' dedi.

Faik Yılmaz
16.12.2005, 13:58
herkes neden albayragi yaziyor neden diger adaylarin listeleri açiklanmiyor. yada digerleri medyada gösterilmiyor.sizcede bu bi oyun degilmi....

Murat'
16.12.2005, 14:46
walla eger trabzonun sezonu ortalama bir yerde(5)bitirecegi garanti olsa bence hemen satmaliyiz fatihi

Burçak
16.12.2005, 14:57
tabi yaa fatihide satalim. sonra maçlar oynanirken ii adamlar bile alsak yetersizlik sonucunda kaçirilan hedefler sonunda ahh fatih ahh . keske seni satmasaydik diyelim. kesin bunu deriz.fatihi satanakadar onun gibi adamlari kazanmaninyolunu bulmaliyiz.

Ayşe Aygün
16.12.2005, 15:22
KUS AVLAYAN BALIK DÜNYADA YALNIZ KARADENZIDE YASAR.

-- HAMSIDIR---

KANARYA VE KARTALA HASTADIR...

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Erdinç Dilek
16.12.2005, 15:22
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Sampiyonlar Ligi'nde kuralar çekildi</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/barcel&#111;na2.jpg</TD>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>16 Aralik 2005 14:20

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Devler Ligi'inde kuralar Nyon kentinde çekildi. 2004-2005 sezonunda eslesen Chelsea ve Barcelona, bu yil da çeyrek finale kalabilmek için kozlarini paylasacak. </TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Sampiyonlar Ligi'nde ikinci tur kuralari çekildi, geçen yil oldugu gibi yine çilgin eslesmeler var: Erken final: Chelsea-Barcelona. Bir diger Ispanyol-Ingiliz eslesmesi: Real Madrid-Arsenal. Bir diger dev kapisma ise Bayern Münih-Milan arasinda.

Devler Ligi'nin kaderini belirleyecek kura, Isviçre'nin Nyon kentinde çekildi. Ve korkulan oldu, 2004-2005 sezonunda eslesen Chelsea ve Barcelona, bu yil da çeyrek finale kalabilmek için kozlarini paylasacak. Chelsea Ingiltere Premier Ligi'nde, Barcelona ise Ispanya La Liga'da liderligini sürdürüyor. Iki takim da bu sezon Sampiyonlar Ligi'nin yine en favori ekipleri olarak gösteriliyordu. Geçtigimiz yil nefes kesen iki maç sonunda Mourinho'nun takimi Barcelona'yi kupanin disina itmisti.

Alman takimlari ile Italyan takimlari da birbiriyle oynayacak: Werder Bremen-Juventus, Bayern München-Milan.

Chelsea Barcelona
Real Madrid Arsenal
Werder Bremen Juventus
Bayern München Milan
PSV Eindhoven Lyon
Ajax Inter
Benfica Liverpool
Glasgow Rangers Villarreal </TD></TR></T></TABLE>

Ahmet AYDIN-28
16.12.2005, 15:30
Hersey yolunda gitseydi Glasgow'un yerinde biz olur, simdi Villareali eleyip çeyrek finale çikacagimiz günü bekliyor olurduk. smileys/smiley19.gif

eys_61
16.12.2005, 15:33
chealsea-barça ,madrid-arsenal ,münih-milan

bu sene de sürpriz bir takim alacak galiba S.L.ni.favorilerim lyon,villareal

Ahmet AYDIN-28
16.12.2005, 15:37
benim de favorim Barcelona, sürprizim Lyon.

hi-laz
16.12.2005, 15:40
ne villereali... sampiyon ya barca ya chealse...

Nytre
16.12.2005, 15:41
fatihin oyunda olmadigi süreler gol yollarinda büyük sikinti çekiyoruz. onun yerini dolduracak futbolcu su anda ne trabzonda var ne de türkiyede. en azindan lig sonu beklenmeli bu konuda.

Nytre
16.12.2005, 15:48
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>FLAS...FLAS... ''HANGI BASKAN ADAYI TRABZONSPOR'DA BASARILI OLUR ?..'' ANKETIMIZ SONA ERDI... ISTE ANKETIMIZIN SONUCU...
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>SITEMIZIN DÜZENLEDIGI VE SALI GÜNÜNDEN ITIBAREN DEVAM EDEN ''HANGI BASKAN ADAYI TRABZONSPOR'A BASARILI OLUR ?..'' ISIMLI ANKETIMIZ CUMA 00.00 ITIBARIYLE SONA ERMISTIR...
BÜYÜK ILGI GÖREN ANKETIMIZIN SONUCUNDA NURI ALBAYRAK EN FAZLA OYU ALDI.
ISKENDER ÖNAL ISE OYLAMADA 2.OLURKEN, ÖZKAN SÜMER ISE 3.SIRADA YER ALDI.
ISTE ANKETIMIZIN SONUÇLARI
HANGI BASKAN ADAYI TRABZONSPOR'A YARARLI OLUR ?..
NURI ALBAYRAK 55.74 % (3287)
ISKENDER ÖNAL 27.35 % (1613)
ÖZKAN SÜMER 16.91 % (997)
Toplam Oylar: 5897

</TD></TR></T></TABLE>

www.trabzonhaber.com (http://www.trabz&#111;nhaber.com)

sbay
16.12.2005, 16:40
yattara fenerden teklif gelirse degerlendiririm demis cok üzüldüm

Barış
16.12.2005, 16:41

Yalanladi o haberi.

sbay
16.12.2005, 16:45

Yalanladi o haberi.

iyi yaw bu taraftarin en sevdigi adam gitse cok üzülürüm hele feneresmileys/smiley7.gif

Mayls
16.12.2005, 16:55

Yalanladi o haberi.

iyi yaw bu taraftarin en sevdigi adam gitse cok üzülürüm hele feneresmileys/smiley7.gif
<DIV> </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>zamaninda fatih ve gökdeniz imza attilar fenere deniyodu... noldu?</DIV>

sbay
16.12.2005, 17:02
gökdenizinki cikti o yüzden hersey beklenir.gökdeniz imza attiysa fenere yattara da pek ala atabilir.artik futbolculara güvende kalmiyo

Erbay
16.12.2005, 17:10
Ya su fotomaçsmileys/smiley7.gifne çok salliyo ya uyuz oluyorum

eren_61
16.12.2005, 17:14
o gasteyi okumican hatta kimseye aldirtmican

denizercin
16.12.2005, 17:17
herzamanki gibi gazeteler salliyo arkadaslar inanmayalim

onurkaradeniz
16.12.2005, 17:18
ya bu basin varya...smileys/smiley7.gif

hakanh
16.12.2005, 17:22
Kayserispor'lu Gokhan Unal alinir (stili Fatih'i andiriyor. Hem gol atiyor, hem de asist yapiyor (12 golle 1. sirada, 7 asistle 2. sirada). Kisacasi; sadece golcu degil, ayni zamanda akilli bir forvet), bir sene Fatih ile birlikte oynatilir ve daha sonra, eger takima oturursa Fatih'i satmak düsünülebilir ve degerlendirilir.

Su an ki durumda (birakin Fatih'in yaninda oynayan bir golcuyu, Fatih'in yedegi bile yokken), O'nu satmayi düsünmek; Ya TRABZONSPOR HAINLIGIDIR, ya da bu isten (futboldan ve futbol yöneticiliginden) hiç anlamamaktir (Tabi ki, eger söylendigi gibi; Hedef Sampiyonluk ise??).

O'nu satacak zihniyet basimiza geçerse, eminim Onlar, Gokdeniz'i de bir sekilde yollarlar...

Fatih ile Gokdeniz'i sattiktan sonra, getirilecek 2 "yildiz" futbolcuyu da hiç getirmesinler ve mümkünse kendileri de gelmesinler.

Ama hiçbir önemli yildizimizi (Fatih, Gokdeniz, Szymek, Yattara, Huseyin, gibi) satmadan, takimimiza 2 yildiz daha kazandiracak olanlarin, basimizin üzerinde yeri var...

onurkaradeniz
16.12.2005, 17:26
Trabzon'da ve Türkiye'de bizimle çok sey degisecek

Nuri Albayrak Trabzonspor'un yönetimleri sadece Trabzonspor'u degil Türkiye'de futbolu yönlendiren tüm kurumlari yönetecek bir güçte olmali dedi. Baskan Aktug'la görüstü. Hodziç'den takim ile ilgili genis rapor aldi.
SEÇICI OLUNMALI
17-18 Aralik'ta yapilacak olan genel kurul öncesi verdigi mesajlar ile tarafli tarafsiz herkesin dikkatine çeken Nuri Albayrak, Baskanliga talip oldugu ilk gün ile bugün geldikleri nokta arasinda çok büyük fark oldugunu söyledi. Trabzonspor delegesinin ve Trabzonspor taraftarinin kendisine gösterdigi ilgiden memnun oldugunu ifade eden Albayrak, "Ilk gün ile bugün arasinda çok büyük fark var. Trabzonspor delegesinin de bu kongrede seçici olacagina inaniyorum" dedi.
ÇOK SEY DEGISECEK
Kulüplerde istikrar olmasi gerektiginin de altini çizen Nuri Albayrak, " Bu istikrar sadece kulüp yönetimi ile sinirli olmalali. Trabzonspor yönetimleri Türkiye'nin futbolla ilgili kurumlarini da yönlendirmeli. Biz göreve geldigmizde hem Trabzonspor'da hemde Türkiye futbolunu yönetem kurumlarda çok sey degisecek. Bunun sözünü veriyorum"dedi.
HODZIÇ'I DINLEDI
Albayrak dün en kritik görüsmelerinden birini yapti ve Teknik Direktör Hodniç'le görüstü. Hodziç'den takim ile ilgili bilgiler aldigini belirten Albayrak "Hodniç'e günemiz tam. Biz hocamiza inaniyoruz. Takim ile ilgili çok önemli bilgiler aldik. Bize yol göstermesi açisindan çok olumlu oldu"dedi. Nuri Albayrak Baskan Aktug'la da bir görüsme yapti.

Yakisani yapti

YÖNETIME GIREMIYOR
Baskan adayi Nuri Albayrak'in listesinde yer alan is adami Ibrahim Haciosmanoglu, göreve gelmeleri halinde Trabzonspor'a bir yildiz hibe edecegini söyleyen Ali Agaoglu'nun kendisine yakisani yaptigini söyledi. Haciosmanoglu, Agaoglu'nun Trabzonspor üyesi olmadigi için yönetemlerine giremeyecegini belirtirken, "Ancak kendisi sayin Albayrak'in oldugu her yerde kendisinin de yer alacagini söyledi. Yönetimde bulunmasa da Trabzonspor'a her zaman hizmet edecegini belirtti. Bize de bu anlamda bir yildiz hibe edeceginin sözünü verdi. Agaoglu, yönetimde olmasa da yönetimde gibi fahri olarak çalisacak" dedi.

Dursun Ali Bahçekapılı
16.12.2005, 17:28
Kayserispor'lu Gokhan Unal alinir (stili Fatih'i andiriyor. Hem gol atiyor, hem de asist yapiyor (12 golle 1. sirada, 7 asistle 2. sirada). Kisacasi; sadece golcu degil, ayni zamanda akilli bir forvet), bir sene Fatih ile birlikte oynatilir ve daha sonra, eger takima oturursa Fatih'i satmak düsünülebilir ve degerlendirilir.

Su an ki durumda (birakin Fatih'in yaninda oynayan bir golcuyu, Fatih'in yedegi bile yokken), O'nu satmayi düsünmek; Ya TRABZONSPOR HAINLIGIDIR, ya da bu isten (futboldan ve futbol yöneticiliginden) hiç anlamamaktir (Tabi ki, eger söylendigi gibi; Hedef Sampiyonluk ise??).

O'nu satacak zihniyet basimiza geçerse, eminim Onlar, Gokdeniz'i de bir sekilde yollarlar...

Fatih ile Gokdeniz'i sattiktan sonra, getirilecek 2 "yildiz" futbolcuyu da hiç getirmesinler ve mümkünse kendileri de gelmesinler.

Ama hiçbir önemli yildizimizi (Fatih, Gokdeniz, Szymek, Yattara, Huseyin, gibi) satmadan, takimimiza 2 yildiz daha kazandiracak olanlarin, basimizin üzerinde yeri var...

Gökhan Ünal konusunda haklisin mutlaka alinmasi gereken bir oyuncu.Ama Fatihi satacak zihniyet de kim oluyor onu anlayamadim

eren_61
16.12.2005, 17:34
yildiz satilarak yildiz alincaksa ne anladik o isten hepsi durcak ve trabzonsporumuzun bir kurusuna dokunmadan 2 yildiz alacaklar secilirlerse sözleri var

FANATIK61
16.12.2005, 17:39
Vay Usaklar helal olsun size...

Halilhod?ić?e taraftar desteği
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/161205taraftar.jpgTakımımızın bu akşam basına kapalı olarak gerçekleştirdiği antrenman öncesinde tesislerimize gelen bir grup taraftar Teknik Direktörümüz Vahid Halilhod?ić?e destek verdiler. http://www.trabzonsport.com (http://www.trabz&#111;nsport.com/) internet sitesine üye gençler arasından oluşan taraftar grubu Halilhod?ić?e bir buket çiçek ve kendisine hitaben kaleme alınmış bir mektup sundular. Halilhod?ić taraftarın ilgisi üzerine yaptığı kısa konuşmada kendisine verilen desteğe teşekkür etti.

Trabzonspor?un düzelmesi adına elinden gelen tüm çabayı gösterdiğini kaydeden Boşnak teknik sirektör, alınan sonuçların kendileri adına kabul edilemez olduğunun bir kez daha altını çizdi. Vahid Halilhod?ić yeni seçilecek yönetimin göreve başlamasının ardından kendileriyle görüşüp ilerleyen süreçteki yönünü belirleyeceğini de vurguladı. Taraftarlar Halilhod?ić?e güvenlerini vurgularlarken, kesinlikle ayrılmaması dileğinde bulundular. Halilhod?ić?e verilen mektupta ise şöyle denildi:

??Vahid Hocam taraftarlar olarak sana olan duygularımızı bir mektupta ifade etmemiz mümkün değil. Ama kendini yalnız hissettiğin bu dönemde gerçekleri sana göstermek de bizim borcumuz.

Hepsinden önce bilmeni istediğimiz şey, seni inanılmaz derecede çok sevdiğimiz ve asil duruşun karşısında saygıyla eğildiğimizdir. Trabzonspor?un armasından yüreğimize yansıyan gururu ve ışığı fark eden ve hisseden bir hocaya sahip olduğumuz için kendimizi çok şanslı sayıyoruz. Biz Trabzonspor taraftarları olarak sana inandık hocam, hala inanmaya devam ediyoruz, her zaman edeceğiz. Kulübümüze geldiğinden beri uğraşmana gerek olmayan konularda çalışmaya mecbur edildin. Oyuncularından ve yönetiminden destek görmedin. Belki de seni kimsenin sevmediğini düşündün ama bunu düşünürken taraftarı hesaba katmadın. Seni istisnasız her taraftar seviyor hocam, hatta inan ki başka takımların taraftarları dahi sana karşı hayranlık besliyorlar. Sen bizim kulübümüzde daha önce yapılamayanları yaptın, şimdiye kadar hiçbir hocanın dile getiremediği aksaklıkları belirttin, bunları yaparken Trabzonspor?un menfaatlerini kendi kariyerini riske atmak pahasına da olsa ön planda tuttun. Tüm bunları yüreğini ortaya koyarak yaptın. Eğer kendini yalnız hissetmeseydin şüphesiz ki takımımızı çok daha ileri seviyelere götürecektin. Taraftar olarak hatamızı kabul ediyoruz. Bugüne kadar sana yalnızlık çektiğin dönemlerde yeterli derecede destek olmadık. Ama tekrar hatırlaman gerekir ki istisnasız hepimiz seni çok seviyoruz. Taraftar bir yana tabi ki yönetimsel bazda güçlü bir desteğe ihtiyaç duyuyorsun. İşte aradığın bu desteği kongrede gelecek yeni yönetimle bulacağına emin olabilirsin. Başkan kim olursa olsun görüşme yaptığında kulübümüz için ne kadar önemli bir insan olduğunu anlayacaksın Vahid Hocam. Lütfen bugüne kadar sergilediğin gururlu ve korkusuz tavrını kaybetme, asla çalışmaktan yılma. Kendi inancını kaybettiğin zamanlarda yirmi iki yıldır şampiyonluk görmemiş Trabzonspor taraftarının gözündeki parıltıyla beslen. Belki de sana hissettiremedik ama sen bizim yıllardır aradığımız insansın, sen bizi bizden daha iyi anlayabilecek tek insansın. Henüz Trabzonspor?un güzel günlerini görmedin hocam. Henüz Trabzonspor?da başarı yaşamanın, mutluluk yaşamanın gururunu, sevincini yaşamadın hocam. Dünyanın hiçbir yerinde böylesine saf bir mutluluk yaşanamaz. Sabır gösterdiğin takdirde kendini bu çılgın sevginin tam ortasında bulacaksın.

Bu mektubun, sahada alınan skorlara göre tepki gösteren, çalışmanın ve emeğin karşılığını umursamayan, gerçek sevginin ne olduğunu bilmeyen kişilerin kaleminden çıktığını sanma. Bu mektup Trabzonspor?un gerçek sahipleri olan vefalı taraftarların yüreklerinden koparak kâğıda döküldü.

Mektupta kullanılan samimi hitap şekli için affına sığınıyor, bunun sebebinin ?Baba?ya duyulan sıcak sevgi, şefkat ve saygıdan başka bir şey olmadığını bilmeni istiyoruz. Mektubun imza kısmı boş kalacaktır fakat milyonlarca taraftarın yüreğinde atılan imzaları hissedeceğine inanıyoruz.

Bu mektup seni kaybetmek istemeyen taraftarın çırpınışlarının kâğıda yansımış halidir.

Bizi Asla Bırakma Vahid Hocam, Seni Seviyoruz!

Yazan: Kadir Değirmenci

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/161205taraftar1.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/161205taraftar2.jpg

http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/161205taraftar3.jpg</CENTER>

onurkaradeniz
16.12.2005, 17:39
yildiz satacak zaman degil simdi bence satmazlar

Burçak
16.12.2005, 17:43
tesislerden geleli yaklasik 45 dakka oldu. vahid hoca ile yapilan sohbet sonrasi tesislerden ayrildik. konusma esnasinda idmana çikmakta olan futbolcular arasinda simkonun trabzooon trabzooon diye bagirmasida çok güzel bi enstantaneydi.

Vahid hoca seninleyiz.

Keleşoğlu
16.12.2005, 17:52
iste taraftar..smileys/smiley32.gifhani sampiyon??smileys/smiley5.gif

ShadoW
16.12.2005, 19:31
Koçum szymek be... Trabzon Trabzon diyen sesine, o sese nefes veren yüregine kurban senin.

Dursun Ali Bahçekapılı
16.12.2005, 19:35
Trabzonspor'da yarin baslayacak ve 2 gün sürecek seçimli mali genel kurul öncesi, kulüp baskani adaylarindan Nuri Albayrak, asbaskan adayi Hasim Sayitoglu ile birlikte eski Trabzonspor Teknik Direktörü Ahmet Suat Özyazici'yi ziyaret etti..

Nuri Albayrak, ziyarette yaptigi konusmada, Türkiye'nin çesitli illerindeki kulüplerde yöneticilik yaptigini belirterek, ''Dogup büyüdügümüz kente de bir katkimiz olsun istedik ve aday olduk'' dedi.

Taraftarlarin Trabzonspor'un 1975'li yillardaki basarisini beklediklerini ifade eden Albayrak, ''Kulüp yönetiminde deneyimliyim. Arkadasimiz Hasim Sayitoglu da futbolda deneyimli bir insan. Birlik beraberlik içinde çalistigimiz takdirde basarili olacagimiza inaniyoruz'' diye konustu.

Ahmet Suat Özyazici ise camianin sampiyonluk beklentisinin arttigini, ancak çok sayida yildiz futbolcuyu takima katmanin basarinin garantisi olmayacagini savundu.

Trabzonspor'un 3 büyük takim gibi büyük bütçeye sahip olmadigini, bu nedenle eldeki imkanlarin çok iyi degerlendirilmesi gerektigini vurgulayan Özyazici, Albayrak'a duvarda asili Trabzonspor'un bir lig sampiyonlugu kupasinin yer aldigi fotografi göstererek, ''Bu kupadan bir tane istiyorum'' dedi.

kaynak ajansspor

hamucera
16.12.2005, 19:36

Yalanladi o haberi.

gazetede haberin radyodan alindigi yaziyor yani radyonun isminide verdiler pek yalan oldugunu sanmiyorum bunun. dogru çikabilir.

Barış
16.12.2005, 21:16

Yalanladi o haberi.

gazetede haberin radyodan alindigi yaziyor yani radyonun isminide verdiler pek yalan oldugunu sanmiyorum bunun. dogru çikabilir.

Yattara'dan açiklama

Haber üzerine konusan Yattara, ?Birkaç gün önce sponsorluk anlasmasi imzalamaya gittigim Istanbul?da düzenledigim basin toplantisi ve LIG TV?ye verdigim özel röportaj disinda hiç kimseyle konusmadim. ?Fenerbahçe?de oynarim? seklinde bir sözüm kesinlikle olmadi. Haberde adi geçen basin kurumuna da herhangi bir beyanat vermedim.? açiklamasini yapti.

trabzonspor.org.tr

Hasan Cubukcu
17.12.2005, 01:29
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=774 bgColor=#f7f8fa><T>
<T>
<TR>
<TD width=9></TD>
<TD vAlign=top width=468>
<TABLE width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD width="100%">http://www.trt.net.tr/wwwtrt/imgs/1pix.gif</TD></TR>
<TR>
<TD></STYLE>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468><T>
<T>
<TR>
<TD id=UcHaberDevam1_tdhaber width=468 colSpan=2 ="sUcHaberDevam1haber"></TD></TR>
<TR>
<TD width=468 colSpan=2>http://www.trt.net.tr/wwwtrt/imgs/1pix.gif</TD></TR>
<TR>
<TD id=UcHaberDevam1_tdbaslik width="60%" ="sUcHaberDevam1baslik">SPOR (http://www.trt.net.tr/wwwtrt/spor.aspx)</TD>
<TD id=UcHaberDevam1_tdyayin align=right width="40%" ="sUcHaberDevam1yayin">16.12.2005 11:40</TD></TR>
<TR>
<TD width=468 colSpan=2>http://www.trt.net.tr/wwwtrt/imgs/1pix.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=468 colSpan=2>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468><T>
<T>
<TR>
<TD width=256 height=192>http://www.trt.net.tr/haber/2004/11/05/resim/besiktas_taraftar_b.jpg</TD>
<TD width=3>http://www.trt.net.tr/wwwtrt/imgs/1pix.gif</TD>
<TD vAlign=center>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=1><T>
<T>
<TR>
<TD id=UcHaberDevam1_tdmanset ="sUcHaberDevam1manset">Emniyetin Holigan Dosyasi</TD></TR>
<TR>
<TD id=UcHaberDevam1_tdaciklama ="sUcHaberDevam1aciklama">En çok holigan, Besiktas taraftarlarindan çikti.</TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD id=UcHaberDevam1_tdtumhaber align=right width=468 colSpan=2>TÜM HABERLER (http://www.trt.net.tr/wwwtrt/tumhaber.aspx)</TD></TR>
<TR>
<TD width=468 colSpan=2>
<TABLE cellSpacing=5 cellPadding=5 width=468><T>
<T>
<TR>
<TD id=UcHaberDevam1_tddevam width=468 ="sUcHaberDevam1devam">Emniyet Genel Müdürlügü, "Spor müsabakalarinda siddetin önlenmesine iliskin yasa"nin yürürlüge girdigi tarihten itibaren gözaltina alinan taraftarlarin hangi takimlari tuttugunu açikladi.

Emniyet teskilati, söz konusu yasanin yürürlüge girdigi 7 Mayis 2004 tarihinden bugüne kadar 1002 fanatik taraftari siddet olaylarina karistigi gerekçesiyle gözaltina aldi.

Gözalti verilerine göre, 1002 holiganin 224'ü Besiktas'i destekliyor. Siddet olaylarina karisanlarin 64'ü Fenerbahçe, 37'si Galatasaray, 3'ü de Trabzonspor taraftari.

Geri kalan holiganlar ise, amatör ligler dahil Türkiye liglerinde mücadele eden takimlarin taraftarlarindan çikti.

Emniyet Genel Müdürlügü Basin Sözcüsü Ismail Çaliskan gözaltina alinan taraftarlara maçlari izlemelerinin yasaklanmasinin yanisira ve çesitli para cezalari verildigini açikladi. </TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE></TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: 61Hamsi61

gerçekefsane
17.12.2005, 01:49
Trabzonspor'a çag atlatacagim

Bayram AYDIN

Trabzonspor?un baskan adayi, ?Hedefi olan ve Avrupa kupalarinda sürekli mücadele eden bir takim olacagiz. 10 milyon dolarlik bir oyuncuyu transfer edecegim. Stadi bir sene içinde yikip, yenisini yapacagiz? dedi.

TRABZONSPOR?un yarinki olaganüstü genel kurulunda, Özkan Sümer ve Iskender Önal?la birlikte baskanlik için yarisacak olan Nuri Albayrak?in hedefleri büyük. ?Uyuyan devi uyandirip, Trabzonspor?a çag atlatacagim? diyen Albayrak, hedeflerini ve projelerini HÜRRIYET?e anlatti. Trabzonspor Kulübü?nün yillardir iyi yönetilemedigini savunan Albayrak, sunlari söyledi:

Verdigim sözü yaparim

?Böyle sikintili bir dönemde göreve talip olduk. Ben, yapamayacagim islere kalkismam. Bir söz verirsem, mutlaka yerine getiririm. Mevcut yönetimle futbolcular ve teknik heyet arasinda inanilmaz bir bosluk var. Gökdeniz?in olayi, Fatih ve Szymkowiak?in sakatliklari da basarisizlikta önemli etkendi.

Trabzonspor, Türk futbolunun temel taslarindan birisidir. Bordo mavili takimin sampiyonluk yarisinda her zaman olmasi lazim. Eger göreve gelirsek, köklü degisiklikler yapacagiz. Hedefleri olan ve Avrupa kupalarinda sürekli mücadele eden bir takim olacagiz. Sorunlari biliyor ve nester vurmaya geliyoruz.

Projelerimiz hazir

Taraftarlarimiza süper bir transfer sözü veriyorum. Maliyeti 10 milyon dolara kadar olan bir futbolcuyu kendim alip hediye edecegim. Bir isadami arkadasim da ayni sekilde eger biz göreve gelirsek bir futbolcu hediye edecek. Stat projemiz de var. Bildiginiz gibi ben insaatçiyim. O stadi 24 saat çalisir ve gelir getirir hale getirecegiz. Projemiz hazir ve bir sene içinde yikip yenisini hizmete sunacagiz.?

hurriyet.com.tr

10 milyon dolar'dan bahsediliyor. büyük rakam Edited by: gerçekefsane

Hasan Cubukcu
17.12.2005, 02:00
cebinden 1 verip 2 almasin sakin !!!!!!

Insallah dedikleri dogrudur ve sözünü tutar tutmadigi takdirde aliriz vallahi asagiya !!!!!!!

Ustaalioğlu
17.12.2005, 03:06
cok saglam sozler veriyor valla, 500 gunde herkese 2 anahtar da verir bu gidisle..

saka bir yana 10 mio dolarlik oyuncuya gerek yok turkiyede, dogru durust bir kaleci, bir stoper, fatihin yanina bir adam fazla bile, buyuk transferler altyapiya zarardan baska yarar getirmez trabzonspor icin..

avni akeri yikip - mumkunse cebinden para ahrcamadan sponsorlar vasitasiyla- yerine ambiansi yuksek bir 25bin kisilik stad yeter...

Ustaalioğlu
17.12.2005, 03:11
pahali degil akilli transferler lazim, 500bin dolar icin zuravskiden vazgecmesinler mesela yeter...

AyhanPe
17.12.2005, 05:40
bu sözleri söyledigini nerden bilecegiz.sürekli yalan yazan gazeteye
güvenilirmi.neyse stad 25 bin kisi olmasin ya bizide düsünsünler.yaz
aylarinda tr nin her tarafindan trabzona tatile gelenler arti biz gurbetciler gelince
nufüs artiyor birde bizi en 30-40 sene tasiyabilecek bi stad olacagini
düsünürsek ve nüfus artisini da hesaba katarsak 35-45 kisilik bi stad
yapilsa iyi olursmileys/smiley4.gif

1 senedemi yapacakmissmileys/smiley4.gif o zaman baskan olursa hemen yikima baslasin..5 ayda bitirir o kesin bu hizlasmileys/smiley4.gif secim yaklastikca vaatlerde artiyor.o zaman haftaya olsun secim belki sampiyonlar ligi sampiyonlugu vaadini de koparabiliriz

Emre B.
17.12.2005, 10:34
Bence baskan seçilmese bile vaatleri yerine getirsin.Eger gerçek TRABZONSPORLUYSA

owenank
17.12.2005, 10:55
Taraftarlarimiza süper bir transfer sözü veriyorum. Maliyeti 10 milyon dolara kadar olan bir futbolcuyu kendim alip hediye edecegim.

Bu parasadece bonservis ucreti olarak düsünülmemeli. Kaliteli bir futbolcunun yillik ücreti 1-1.5 milyon dolar civarindadir. Yaklasik 4 yillik anlasma yapilan bir oyuncunun alacagi 5 milyon civari ederse, geri kalan 5 milyon dolar da bonservis ücreti için düsünülebilir. Bu da yildiz sayilabilecek ve Trabzona gelecek bir oyuncu için yeterlidir.Bir kiyaslama yaparsak Zurawski 4 milyon dolar, Lizbona giden Deivid Souza 5 milyon dolar, yine alamadigimiz Uruguayli kaleci 4-5 milyon dolar bonservis ücretli oyunculardi.

Ustaalioğlu
17.12.2005, 10:56
Bence baskan seçilmese bile vaatleri yerine getirsin.Eger gerçek TRABZONSPORLUYSA

kim yapar boyle bir fedekarligi enayimi adam...

The Legend
17.12.2005, 11:15
Bencede diger adaylar albayragin vaatlerini yerine getirebilmesi için adayliktan çekilsinler.Eger gerçek TRABZONSPORLULARSA

coach
17.12.2005, 11:43
Bencede diger adaylar albayragin vaatlerini yerine getirebilmesi için adayliktan çekilsinler.Eger gerçek TRABZONSPORLULARSA

heh! bak bu çok güzel iste,çekilsinler,eger sözlerini yerine getirmezsede kafasini koparsinlar,,

Burçak
17.12.2005, 13:00
Vaatleri duyunca ister istemez insanin aklina acaba sorusu geliyor. bu dediklerini gerçekten yapacakmi yapabilecekmi. ama bukadar vaatide sallamak olmaz heralde. böyle emin konusuyosa yapar diye düsünüyorum.

halil ibo
17.12.2005, 13:06
Eger baskan seçilmezsede ayni yardimi yapsin demek ne kadar mantikli ? Birde söyle düsünelim yada talep edelim o zaman :

Baskan seçilemedigi takdirde Özkan Sümer ve Iskender Önal'da baskan olduklari takdirde harcayacaklari zamani yine Trabzonspor için harcarlar mi ? Yani hiçbir maddi beklentileri olmadan Nuri Albayrak baskanligindaki Trabzonspor için mesai,fazla mesai yaparlar mi ?

owenank
17.12.2005, 13:22
Baskan seçilemedigi takdirde Özkan Sümer ve Iskender Önal'da baskan olduklari takdirde harcayacaklari zamani yine Trabzonspor için harcarlar mi ? Yani hiçbir maddi beklentileri olmadan Nuri Albayrak baskanligindaki Trabzonspor için mesai,fazla mesai yaparlar mi ?

O ki Ozkan Sumer futbocudan cok iyi anliyor (forumda herkes bundan bahsediyor), seçilemese de futbolcu izleme-transfer komitesinde fahri gorev yapmasi istenebilir.

tirebolulu
17.12.2005, 13:33
ARKADASLAR 40 YILDA BIR FIRSAT ÇIKTI EN AZINDAN BEN BUNU DEGERLENDIRELIM DIYORUM.

BENCE NURI ALBAYRAK

gerçekefsane
17.12.2005, 13:36
cnntürk,Trabzonspor kongresinde canli yayinda ,röportajlar yapildiEdited by: gerçekefsane

BDiler61
17.12.2005, 14:19
umarim albayrak kazanir ve vaatlerini yerine getirir

selcjK
17.12.2005, 14:39
bu nuri uçmus ya beni bile heyecanlandirdi, hadi olsun bakalim baskan görecez ne yapacagini.

bu arada ;

<H3>Fatih Istanbul'a silahiyla geldi</H3>
<DIV id=metin>Turkcell Süper Ligi'nde yarin Besiktas ile karsilasacak olan Trabzonspor, Istanbul'a geldi.

Havalimaninda gazetecilerin sorularini yanitlayan takim kaptani Fatih Tekke, her iki takim için de zor bir maç olacagini vurgulayarak, ''Iki takimin da durumu çok iyi degil. Ama sonuçta bir derbi maç ve bu tip karsilasmalarin sonucu önceden tahmin edilemez. Trabzonspor da Besiktas da ne kadar eksikleri olursa olsun, kendilerine yakisan bir mücadele gösterecektir. Biz kazanip, taraftarimizi sevindirmek istiyoruz'' dedi.

Bu arada, golcü futbolcunun Istanbul'a silahiyla geldigi gözlendi. Havalimaninda silahini Silah Teslim Masasi'ndan alan Fatih Tekke, bir gazetecinin, ''Tehdit mi aliyorsunuz?'' sorusuna, ''Hayir, bizi kim tehdit edebilir'' diye yanit verdi.
Bordo-mavililer, hazirliklarini bu aksam yapacaklari idmanla tamamlayacaklar.

fatih sikacak </DIV><? if ( 'var' == '' ) : ?>

#10 Fietra
17.12.2005, 14:43
Allah Allah havalaninda böyle biseyi gözden kaçirdik herhaldesmileys/smiley5.gif

Barış
17.12.2005, 14:45

O ki Ozkan Sumer futbocudan cok iyi anliyor (forumda herkes bundan bahsediyor), seçilemese de futbolcu izleme-transfer komitesinde fahri gorev yapmasi istenebilir.

En büyük rakibinin altinda çalisacak öyle mi?Trabzonspor için bile yapmaz bunu.

uslanmazlaz
17.12.2005, 14:51
helal fatihe tam trabzonlu ya hastayim bu adama

onurkaradeniz
17.12.2005, 14:53
yakisir kaptanasmileys/smiley32.gif

selcjK
17.12.2005, 14:53
kurt hoca özkani futbol direktörü yapmak gerek.

#10 Fietra
17.12.2005, 14:58
Yuhlar olsun size.Fatih Tekke silah tasiyor diye haber yapiliyor siz de yakisir diyorsunuz böyle bir mantalite var mi ya.En büyük Fener dese Fatih Tekke'yi alkislarsiniz.Beyninizi mi yikadi bu adam anlamiyom yaa. Edited by: #10 Fietra

zedboysts
17.12.2005, 15:06
Yuhlar olsun size.Fatih Tekke silah tasiyor diye haber yapiliyor siz de yakisir diyorsunuz böyle bir mantalite var mi ya.En büyük Fener dese Fatih Tekke'yi alkislarsiniz.Beyninizi mi yikadi bu adam anlamiyom yaa.

Ne alakasi var be kardesim ya. Silah tasimak Trabzon'lunun ruhunda var besmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

hay1699
17.12.2005, 15:32
imzam bu olayi açikliyorsmileys/smiley36.gif

erdi-61
17.12.2005, 15:47
bence istanbula kalasnikof ile gitmek lazim,
gitmiskende bi temizlik yapmak lazim smileys/smiley4.gif smileys/smiley36.gif

onurkaradeniz
17.12.2005, 15:57
Yuhlar olsun size.Fatih Tekke silah tasiyor diye haber yapiliyor siz de yakisir diyorsunuz böyle bir mantalite var mi ya.En büyük Fener dese Fatih Tekke'yi alkislarsiniz.Beyninizi mi yikadi bu adam anlamiyom yaa.

herkesin fikirleri farklidir osman bana göre yakisir.hem sana ne yapti fatih tekke...bu benim görüsüm..

halil ibo
17.12.2005, 16:02
Dolmabahçe'den sonra Karagümrük var ya ! Emanet belki lazim olur.smileys/smiley2.gif

falcon61
17.12.2005, 16:03

Silah tasimak kötü biseymi ben çözemedim bencede helal olsun trabzon usagi tasiycak tabi bene üniv.bitsin kenime alicam ne varki bunda.Üstelik biz Fatihi en büyük fener diyecek birisi olmadiginan seviyoruz...

Nytre
17.12.2005, 16:04
Holigan liginde Kartal birinci

Soner GÜREL/ANKARA

http://www.hurriyet.com.tr/_newsimages/823018.jpgFutboldaki taraftar siddetinin önüne geçmek için, olaylara karistigi tespit edilenlere maç sirasinda tutulacaklari karakollarda uzmanlar tarafindan centilmenlik egitimi verilecek.

Olaylara karisan bin 2 kisinin takim profilinde ise Besiktas açik ara önde gidiyor. Buna göre, olaylara karisanlarin 224?ü Besiktas, 64?ü Fenerbahçe, 37?si Galatasaray ve 3?ü de Trabzonspor taraftari.

Olaylara karistigi için statlara girisi yasaklanan basta üç büyük kulübün fanatiklerinin deplasman maçlarina giderek yine olaylara karistiginin tespit edilmesi üzerine, ?mobil holiganlar?in seyahatlari önlenecek. Emniyet Genel Müdürlügü bünyesinde olusturulan Spor Güvenlik Büro Amirligi de iller arasinda koordinasyonu saglayarak kimlikleri polis tarafindan bilinen fanatikleri müsabaka süresince karakollarda tutulmasini saglayacak. Emniyet kayitlarina göre, mahkeme karari ile bir yil süre ile maçlara girmesi yasaklanan bin 2 kisiye, karakollarda iki saat süre ile ?Fair Play? konusunda uzmanlar tarafindan egitim verilecek.

Siki takip

Olaylara karistiklari gerekçesiyle maçlara Istanbul?da girislerine izin verilmeyen Fenerbahçe, Besiktas ve Galatasaray?in bazi taraftarlarinin deplasman maçlarina gittiklerini animsatan üst düzeydeki emniyet yetkilisi, ?Bu kisilerin deplasman maçlarinda da olaylara karistiklarini tespit ettik. Mobil Holigan olarak adlandirdigimiz bu kisileri merkezdeki Spor Güvenlik Büro Amirligi araciligiyla takip ediyoruz. Maçlara girisi yasakli holiganlarin deplasmanda müsabaka izlemelerini bu merkez araciligi ile önleyecegiz? dedi.

iste senelerce bizlerin "holigan" oldugunu söyleyenlere en güzel cevap!!!!!

allah belani versin istanbul medyasi!

serdar61
17.12.2005, 16:09
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">aminn</TD></TR>

irfanköse276
17.12.2005, 16:10
adam almis ruhsatini, silahi tasir da tasimaz da... bunda bile memleket irkçiligi yapmak çok saçma. Edited by: irfanköse276

Nytre
17.12.2005, 16:26
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>TRABZONHABER CANLI YAYINDA... VE KONGRE BASLADI.. ISTE KONGRE SALONUNDAN HABERLER...
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Trabzonspor Kulübü'nün genel kurul toplantisi basladi. 19 Mayis Spor Salonu'nda baslayan ve 2 gün sürecek olan bordo- mavili kulübün 54. Genel Kurulu'na ilk günde üyeler fazla ilgi göstermezken, yarin yapilacak seçimde baskanlik için yarisacak Nuri Albayrak, Özkan Sümer ve Iskender Önal listelerinde bulunan bazi üyeler ile birlikte toplantiya katildilar.
Genel Kurul'da Divan Baskanligi'na oybirligi ile Avukat Cengiz Çebi seçildi.
Trabzonspor Kulübü'nün dagittigi 110 sayfalik raporda 2006 yili konsolide bütçesinde toplam gelirler 41 milyon 365 bin YTL, toplam giderler ise 41 milyon bin 731 YTL olarak açiklanirken, net kar ise 363 bin 269 YTL olarak gösterildi.
Trabzonspor Futbol A.S.'nin ise Mayis ayi sonunda gelir ve gider dengesinde herhangi bir degisiklik olmadigi takdirde 2 milyon 691 bin 945 YTL zarar edecegi belirtildi.

14. BASKAN SEÇILECEK
Trabzonspor Kulübü'nde 14. baskani Genel Kurul'un yarinki toplantisinda seçilecek.
3 bin 520 üyenin oy verme hakki bulundugu Genel Kurul'da, Nuri Albayrak pembe, Özkan Sümer sari, Iskender Önal ise mavi listeyle yarisacak.
Bordo-mavili kulüp, yarinki seçimle 39. yönetim kurulunu seçmis olacak.
</TD></TR></T></TABLE>

zafercalikoglu
17.12.2005, 17:03
adam almis ruhsatini, silahi tasir da tasimaz da... bunda bile memleket irkçiligi yapmak çok saçma.

kardes sen güzel acikladin dogru soz

#10 Fietra
17.12.2005, 17:05
Silah tasimak bir Trabzonlu için normal olabilir ancak bunu abartip alkislamaya ne gerek var.

gurbetçi 61
17.12.2005, 17:42
bence istanbula kalasnikof ile gitmek lazim,
gitmiskende bi temizlik yapmak lazim http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley4.gif http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

My
17.12.2005, 20:11
<T>
<TR>
<TD>Yattara'dan açiklama

<DIV align=right>15.12.2005 14:33:00</DIV></TD></TR></T></T></TABLE>

smileys/smiley32.gifUla sana helal olsun Yattara smileys/smiley32.gifBüyük adamsin vesselam smileys/smiley32.gifAdam en ufak bi biseyde hemen resmi siteden yok öyle bisey diye çiklama yapiyor smileys/smiley32.gif

Hasan Cubukcu
17.12.2005, 20:28
Nytre ekledigin haber double oldu !!!!!!!!!!

Silahi bende seviyorum ama orasi Texas degil silhasiz olsa bence daha iyi olurdu , dogru olan tek verdigi cevap bence "Hayir, bizi kim tehdit edebilir'' .smileys/smiley2.gifEdited by: 61Hamsi61

İHSAN
17.12.2005, 20:31
1- YATTARA YAPTIGI BU AÇIKLAMAYLA NE KADAR TRABZONPORLU OLDUGUNU GÖSTERMISTIR... HELALLLLALL OLSUN KOÇUM...SANADA FANARI REDDETMEK YAKISIR.

2- KAPTANIMIZ SILAH TASIYORSA VARDIR BIR SEBEBI, ÖNLEMINI ALMIS HEPSI BU....

3- KIMIN TARAFTARININ HOLIGAN OLDUGU GÜN GIBI ORTADA...ALLAH BU ISATANBUL MEDYASINI VE TAKIMLARINI BETER ETSINNNNN BETEEER.Edited by: Berat Tekke

Berat
17.12.2005, 20:38
mcgyver_61 kardes, ilgili kural geregi uyari aldin.. küçük harflerle yazalim lütfensmileys/smiley2.gif

Forumun düzenini bozdugu gerekçesiyle 3'den büyükfontlarla yazmak, mesajin tamaminda renkli, kalinve italik font kullanmak ve gönderilen mesajin tamamini büyük harflerle yazmak da uygun olmayan davranis olarak tanimlanmistir. Kuralin ihlali halinde, ilgili üye önce uyarilir, hatanin devami halinde ise üye 2 gün foruma mesaj gönderememe cezasi alir.
<?:NAMESPACE PREFIX = O /><O:P></O:P>

BDiler61
17.12.2005, 20:41
ruhsatini almis tasiyor kime ne Edited by: madheart17

Nihat Güneş
17.12.2005, 20:45
elalem cep telefonlarini yasakliyor...takimin konsantrasyonu bozulmasin diye...bizim kisi silah tasiyor....ve hala alkislaniyor...boyle bir takimda disiplinden bahsedicez...

alkislar fatih tekke..ne diyelim..seni kimse tehdit edemez...kabadayi misin futbolcu mu anlamadim....

seni alkislayan taraftari ben de alkisliyorum...

gerçi bi arkadasimizin dedigi gibi fenerliyim desen bu taraftar seni yine alkislar....

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Berat
17.12.2005, 20:47
Olayin iç yüzünü bilmeden yorum yapmaktan kaçinalim..Fatih Abinin Istanbul'da tanidigi biri için Trabzondan silah getirmedigi ne malum?

Külünkoğlu
17.12.2005, 21:01
tabi tabi vurun Fatih'e Türkiye'de tasisa bile bir tek o mu silah tasiyor ?

ShadoW
17.12.2005, 21:11
Ne cikmis Abi Fatih'in ustunden? Roketatar mi? Haaa. ondan koptu bu firtina.

Hasan Cubukcu
17.12.2005, 21:53
Tamam silah tasiya bilir ona hic kimse karisamaz ama dogru degil , Fatih den haric kac tsli futbolcu daha silah tasiyorkimbilir !!!!!!

Tasiyorsa gizli yapsin !!!!!!!!! Ama bunu da sorun yapmayalim kendi kendimizi elestirmeyelim !!!!!

onurkaradeniz
17.12.2005, 21:55
anlamadim bazi arkadaslar fatih'in silah tasimasindan neden rahatsiz oldular çok ilginç yani!!!

61 TS 1967
17.12.2005, 21:59
Ya fbli,gsli, veya bjkli birinin de silah tasimadigi ne malu.. Allah Allah ya.. tasir mi tasir.. Istanbul medyasi serefsiz ya duymustur bi yerden öçle bise oldugunu hemen çullanmistir Fatihe.. Siz de tasimamali diyorsunuz.. bence oralari bilmeden yorum yapmayalim..

AyhanPe
17.12.2005, 22:17
bi kasik suda firtina kopariyoruz.hemen bi tartisma bi tartisma..ya
adamlar cok iyi taniyor bizi gercekten.bizim zayif noktamizi iyi
biliyorlar.banane tasisa tasimasa bu onun sorunu..takimi rahatsiz eden
bi durum varsa buda o takimin sorumlularinin sorunu..adam görevini
yapiyorsa ortada bi sucta yoksa neyi tartisiyoruz anlamiyorum.her
yaptiklari haberi de ciddiye almayalim artik.biz düsersek nasil daha
fazla vurupta batiririz düsünüyorlar bizde onlara hepte yardimci
oluyoruz.sonrada neden neden diye soruyoruz.

su adamda ne zaman gelecek yaa.stada baslasa biran önce.hemen
baslamasinda fayda var..bi sene dedi o zaman seneye mayista yeni
stadimizi görmek istiyoruz.bu sene uefa falanda zor.yazin macta
yok..rahat rahat yaparlar artik.

eger hemen baslamicaksa gelmesin ben özkan sümeri istiyorum o
zaman.yildizi o getirir hemde klübü borclandirmadan.üstelik suanda
ekonomik durum ilk geldigi zamandan daha iyi.daha iyi futbolcular
bulur..hoca isi biliyor yaaa.yattara barcelonada bile oynar devamliligi
olursa.al sana yildiz...aurrolio olmadan medya maymunu takimin
yildizlarinida görüyoruz

Hasan Cubukcu
17.12.2005, 22:24
Silah mi sorun oldu simdi ????????????? allah allah

Baska problemimiz yokmus gibi Fatihin silah tasimasini elestiriyoruz yahuuuu,kendimizi yenelim ondan sonra rakipleri de rahatlikla yeneriz degilmi ?????????????????

Hem bunu yazan arkadas nerden aldi haberi ???

onurts61
17.12.2005, 22:28
elalem cep telefonlarini yasakliyor...takimin konsantrasyonu bozulmasin diye...bizim kisi silah tasiyor....ve hala alkislaniyor...boyle bir takimda disiplinden bahsedicez...

alkislar fatih tekke..ne diyelim..seni kimse tehdit edemez...kabadayi misin futbolcu mu anlamadim....

seni alkislayan taraftari ben de alkisliyorum...

gerçi bi arkadasimizin dedigi gibi fenerliyim desen bu taraftar seni yine alkislar....

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Onu kim tehdit edebilirki o kral zaten tarihte firavunda yanindaki ondan korkan yalakalarinin iltifatlari yuzunden gercekten kendini tanri zannetmisti , simdi adamin ustunden silah cikiyor ve hala onu alkislayanlar var bu adam 2+2 =5 dese arkasindan gidecek insanlar var devam edin bakalim nereye kadar gideceksiniz bide fatih in baskasina silah getirebilecegini soyleyen kisiye cevabim eger oyle bir sey varsa sorulan soruya arkadasima getirdim denir bizi kim tehdit edebilirki denmez

kendini trabzonsporun ustunde goruyordu simdide hukuk un ustunde gormeye basladi onu elestirmeyip her hareketine onay veren zihniyet dusunsun bakalim nerde hata yaptiklarini

yakup midi
17.12.2005, 23:11
ne alakasi var silahla maça gidiliyor....gerçekten saçma sapan isler yapilmaya basladi....simarcak bir insansa kaptan ona zarar vermemek adina sevgimizi esirgeyebiliriz ondan.....

arhavili08
17.12.2005, 23:13
fatih heralde silahi kendisini korumak icin getirmedi istbulda hep takimla beraber olacak zaten antremana falan da silahla cikacak deil belkiide silah kacakciligina baslamistir tanju da altin ayakkabi aldiktan sonraki sene yakalanmisti heraldesmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Ali Sırrı
17.12.2005, 23:29
Trabzonsporlu Fatih Sultan Tekke = SILAH :) Espri bir yana tabide ;

Ruhsatli silah tasir tasimaz bu kimseyi baglamaz.Adam futbolcu diye silah tasiyamaz mi? Tasiyinca bu holihanizme mi geçiyor yada "tehtit mi aliyorsunuz Fatih bey" sorusumu sorulmak gerekiyor.

Biz top alip hava alanina gitsek, "hayirdir ali bey futbolcumu oluyorsunuz" derler mi :) Hele bunu istanbul medyasi duyarsa sorma, bir kaos daha atarlar ortaya, hele o fotomaç midir ne karin agrisiysa..

Ustaalioğlu
18.12.2005, 00:16
MALATYA - Dogan, 2-0 kazandiklari Gaziantepspor maçi sonrasinda, ?Su bir gerçek ki, çok eksigimiz var. Ligin 4. haftasinda herkes bu takimin düsecegini düsünüyordu. Ancak bunun böyle olmadigi görüldü. Ikinci yarida daha iyi bir takim olusturmak için hamleler yapmamiz gerekiyor. Malatyaspor düsme potasina degil, daha üst siralar için mücadele etmesi gereken bir takim? dedi.
Su Ziya Dogan'a bak, bu takimi bile adam etti, helal olsun valla...

Ustaalioğlu
18.12.2005, 00:18
Fatih'in silah tasimasinin savunulacak bir yani yok bence de bu konu yuzunden bir insan yipratilmaya calisilmaz umarim...

kutoz
18.12.2005, 00:26
Fatih silah tasir, futbolcuya silah tasima ruhsati verilmez diye bir yasa yok henüz. Ama açikcasi, yadirgadim. Yeri ve zamani uygun degildi bana göre. Üstelik, Trabzonspor esofmanlari üzerindeyken çok sik durmadi silah. Düsüncesizce davranmis. Diger bir tabirle, disiplinsizlik örnegi... Vahid Hoca'nin hanesine-eksi- puandir bu.

hay1699
18.12.2005, 00:28
vahid hoca ne yapsin, "kilçik gibi bogazinda" kalir mazallahsmileys/smiley36.gif

Halit M. MOLLASALİHOĞLU
18.12.2005, 00:28
baska isiniz mi yok da...
sanki çogumuzun babasi dedesi hatta bi çogumuzun kendi belimizde var...

tasir tasimaz bize ne...

Ustaalioğlu
18.12.2005, 00:41
Wigan Fatih'i isterken bir kere daha dusunur herhalde bu olaydan sonra...

AyhanPe
18.12.2005, 00:44

ziya dogan bizde kalsaydi farkli olurdu.teknik direktörlügünü cok
begeniyorum ama besiktas macerasindan sonra trabzonun büyüklügünü
kavrayamadigina inandim..trabzonspor on besiktas eder.anlamiyorum neden
futbolcular teknik adamlar bu medya maymunu takimlara gitmek isteyip
kariyerlerini tehlikiye attiklarini örnek zafer biryol.bize gelseydi
suan farkli durumda olurdu.avrupa ya bile gidebilirdi..su bi gercek
türkiyede trabzonspor un degerini bilen cok yok.hersey para degil..

Ustaalioğlu
18.12.2005, 00:57
Ziya Doganin bizim acimizdan tek eksigi kendi camiamizdan olmayisi, yillarca bjk de oynamis bir adamin bjk nin teklifinden etkilenmesi normal. Problem o ki, efsane kadrodan dahi Senol Gunes haricinde su anki Trabzonsporu tasiyabilecek bir teknik adam cikmamis olmayisi, mesela Ziya Dogan ayarinda bir adamin cikmamis olmayisi..

Özkan Erdem
18.12.2005, 01:19

ziya dogan bizde kalsaydi farkli olurdu.teknik direktörlügünü cok begeniyorum ama besiktas macerasindan sonra trabzonun büyüklügünü kavrayamadigina inandim..trabzonspor on besiktas eder.anlamiyorum neden futbolcular teknik adamlar bu medya maymunu takimlara gitmek isteyip kariyerlerini tehlikiye attiklarini örnek zafer biryol.bize gelseydi suan farkli durumda olurdu.avrupa ya bile gidebilirdi..su bi gercek türkiyede trabzonspor un degerini bilen cok yok.hersey para degil..

Çünkü vitrinimiz yok. Dogru düzgün taninmiyoruz izlenmiyoruz, 2 sezonduravrupadaadini duyurma sansinitepiyor avrupanin kulüpler bazindakien önemli organizasyonu olan sampiyonlar ligine katilamiyoruz.Katilamadikça büyüyemiyoruz gelisemiyoruz, tecrübe katamiyoruz. Sayet 2 sezondur Trabzonspor Sampiyonlar Ligine girebilmis olsaydi yerli oyuncularin kulübe bakisi çokfarkli olacakti, hepsi can atacakti bu formayi giymeye.

Takimin kiymetini ancak taraftar bilir, futbolcular ise kalite arar, imkanlarinin üst düzeyde olmasini ister,futbolbazindaüst seviye arar, yüksek hedef ve basari arar. Iste bu seçenekler arasinda istanbul'a karsi yenik düstügümüz noktaoyuncuya saglanacak imkanlardir, istanbul kulüpleri oyunculara daha güzel, daha degerli evler arabalar vaad ediyor, istanbulun sehir olarak Trabzondan daha gelismis oldugu üzücü olsada bir gerçek ve çogu oyuncu da bu alis-veris, eglence merkezi gibi yerlerin, kisacafutbol disindaki renkli hayatinbüyüsüne kapilip,ve dealacagi yüklü miktardakiparaya bakip onlari tercih ediyor.

Bana kalirsa bizim yapmamiz gerekenen önemlisey saha basarilarini artirip, daha düzenli bir takim yapisi olusturup, avrupa seviyesine çikmaktir. Biz bunlari yaptigimiz zaman basari isteyen futbolcu, kendini göstermek isteyen futbolcu bize kendisi gelecektir. Takim yükseldikçe diger kriterlerin önemi azalacaktir.

Firtina28
18.12.2005, 01:23
Olayin iç yüzünü bilmeden yorum yapmaktan kaçinalim..Fatih Abinin Istanbul'da tanidigi biri için Trabzondan silah getirmedigi ne malum?

Bu olayi gokdeniz yapsa acaba ne derdin merak ediyorum berat TEKKE!!!

AyhanPe
18.12.2005, 01:33
Çünkü vitrinimiz yok. Dogru düzgün taninmiyoruz
izlenmiyoruz, 2 sezonduravrupadaadini duyurma
sansinitepiyor avrupanin kulüpler bazindakien önemli
organizasyonu olan sampiyonlar ligine katilamiyoruz.Katilamadikça
büyüyemiyoruz gelisemiyoruz, tecrübe katamiyoruz. Sayet 2 sezondur
Trabzonspor Sampiyonlar Ligine girebilmis olsaydi yerli oyuncularin
kulübe bakisi çokfarkli olacakti, hepsi can atacakti bu formayi
giymeye.

Takimin kiymetini ancak taraftar bilir, futbolcular ise kalite arar,
imkanlarinin üst düzeyde olmasini
ister,futbolbazindaüst seviye arar, yüksek hedef ve
basari arar. Iste bu seçenekler arasinda istanbul'a karsi yenik
düstügümüz noktaoyuncuya saglanacak imkanlardir, istanbul
kulüpleri oyunculara daha güzel, daha degerli evler arabalar vaad
ediyor, istanbulun sehir olarak Trabzondan daha gelismis oldugu üzücü
olsada bir gerçek ve çogu oyuncu da bu alis-veris, eglence merkezi gibi
yerlerin, kisacafutbol disindaki renkli hayatinbüyüsüne
kapilip,ve dealacagi yüklü miktardakiparaya bakip
onlari tercih ediyor.

Bana kalirsa bizim yapmamiz gerekenen önemlisey saha
basarilarini artirip, daha düzenli bir takim yapisi olusturup, avrupa
seviyesine çikmaktir. Biz bunlari yaptigimiz zaman basari isteyen
futbolcu, kendini göstermek isteyen futbolcu bize kendisi gelecektir.
Takim yükseldikçe diger kriterlerin önemi azalacaktir.

sana kismen katiliyorum..kalite olarak ülke futbolu özellikle klübler
bazinda ikinci sinif bir futbol ülkesi..türkiyeden sampiyonlar ligine
gidenleri cokmu iyi bir vitrin.kac futbolculari avrupada
oynuyor..trabzonspor bence iyi bir vitrin.deportivo fatih icin cok
ugrasti ben biliyorum ama satamadilar gökdenizi juventus gercekten
izletmisti burda yasayan italyanlar bile taniyor onu..buradan
polanyalisindan tutun her bi milletten insan var ve trabzonsporu
taniyorlar.lucescu türkiyeden neden sadece tolgayi aldi.son zamanlarda
avrupada olamadik bununda nedenleri farkli tabi..

türkiyede trabzona gelen futbolcunun yildizlasma ve milli takima
yükselmesi cok zor degil.akilli bir futbolcu parayi degil önce
kariyerini düsünmesi gerekir.sonra fazlasiyla kazanir..zafer bize
gelseydi fener gökdenize önerdigi kadar onada önerirdi.bosuna her
futbolcumuza kanca takmiyorlar.

iyi bir trabzonspor her zaman vitrindir..</span>

trabzonspor sampiyonlar ligine katilma sansini yakaladi.bize
gelseydiler sampiyonlar liginde oynama sanslarida olurdu.gecen sene kil
payi kacti..fenere gidip kac kere kadroya giripte kendilerini
gösterebiliyorlar sampiyonlar liginde.fenerin forvete ihtiyaci varmis
ama sampiyonlar liginde tr gol krali olmus bir oyuncuyu kadroya bile
almiyorlar ama onlarin sorunu.her takimdan fark yiyen bir takimin
futbolcusu ne kadar vitrine cikabilir???

temelyilmaz
18.12.2005, 01:42
silah tasiyosa keske febe maçinda metin tokatin ayagina iki tane siksaydi o zaman daha çok alkislardik.arkadaslar silah bu silah savasmaya mi gidiyosunuz futbol oynamayami tabiki silah tasiyabilirsiniz ama trabzonspor klübünü kaptani öle üstünde o forma varken silahla gezemez malzemeciye verir veya klübün görevlisine o geregini yapar buradan da böle seylere çanak tutmayalim lütfen

Hasan Cubukcu
18.12.2005, 01:57
Bir insan silah tasir tasimaz o ona kalmis ama sunu da söylemek gerekiyor bizim futbolcumuza yakismaz silah tasimak, bizim futbolcunun silahi sahada verdigi mücadeledir , attigi gollerdir , hazirladigi gol pozisyonlaridir ve gol yememizi engelleyendir .

Deminden ZDF(Almanya) deki (Das AKtuelle Sport Studio) spor programini izliyorudum sunucu davet edilen Futbolcuya ( Francesco) sordu "Senin Futbol hayatin nasil geciyor ve nasil hazirlaniyorsun ":

Cevap: Özel hayatim arka planda (silahlarda degilyanismileys/smiley36.gif) ve gelsitirmeye bakiyorum her gün kendimi "calisarak" ,futbolu düsünüyorum iyi oynamaya calisiyorum( iddaa oynamyi degilsmileys/smiley36.gif) .

Dedig kiscasi su ben parami futbolda kazaniyorum iyi oynarsam daha fazla kazanirim kötü oynarsam, az kazanirim yada hic .

Hic kimse alinmasin futbolcularimiz profesyonelce düsünmezse biz mi illaki söyliyelim !!!!!

Özkan Erdem
18.12.2005, 02:00
öyle deme kardes, bizim futbolcudan profesyonelini bulamazsin. Bi sözlesme yenilemeye kalk da gör nasil da profesyonel oluyorlar..

Hasan Cubukcu
18.12.2005, 02:07
oooooooooosözlesme zamani geldimionlardan tilkisi yoktur, o tilkiligi birazda sahada gösterseler fena olmaz smileys/smiley7.gif.

AyhanPe
18.12.2005, 02:34
öyle deme kardes, bizim futbolcudan
profesyonelini bulamazsin. Bi sözlesme yenilemeye kalk da gör nasil da
profesyonel oluyorlar..

smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

BDiler61
18.12.2005, 03:05

Bu olayi gokdeniz yapsa acaba ne derdin merak ediyorum berat TEKKE!!!

ikiside bizim oyuncumuz bence degisen bir sey yok hos durmadi ama kimse karisamaz ruhsati olan herkes silah tasiyabilir

Yattara61
18.12.2005, 03:09
Fatihin silah tasimasi diil sorun yaratan,Takimla birlikte deplasmana giderken ustunde olmasi sorunnn olan..yanlistir bu hareket,yakiamamis..

canim TS
18.12.2005, 03:23
Fatihin silah tasimasi diil sorun yaratan,Takimla birlikte deplasmana giderken ustunde olmasi sorunnn olan..yanlistir bu hareket,yakiamamis..

katiliyorum ve sonucta Fatih de cogu kisi icin örnek biri, Cocuklar icin gencler icin ve bu bir iyi örnek degil diye düsünüyorum.

İ.Öztel
18.12.2005, 05:25
Göz önünde olan insanlarin bazi konularda daha dikkatli olmasi ve yaptigi hareketlerin insanlara örnek olmasi gerekir. Yakismayan hareketler yapmamasi lazim.

selcjK
18.12.2005, 09:25
trabzon&amp;silah iliskisiyle türküler bile var ya, ismail türütün. söyledi sanirim ;

trabzonun usagi hem delidir hem deli
kendi 14lü tasir, anasi barebelli

irfanköse276
18.12.2005, 09:35
trabzon&amp;silah iliskisiyle türküler bile var ya, sanirim ;

sizce, trabzonsporsadecetrabzondan mi olusuyor

Emre B.
18.12.2005, 10:40
Bence Fatihin silah tasimasi kimseyi ilgilendirmezKendi bilecegi is

Mollasalihoğlu
18.12.2005, 10:59
Devlet ruhsat vermis,tasimasini uygun görmüs te size ne oluyor anlamadim gitt.

Silahi da malzemeciye falan veremez ayrica birebir islem yapmasi gerekir böyle konularda...

the real
18.12.2005, 12:05
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">bu silah haberini hürriyet gazetesi "silahli milli futbolcu" seklindehemdeilk sayfada vermis, trabzonsporla ilgili herhangi bir haberin ilk sayfada verildigini hatirlayan varmi,? Trabzonsporla ilgili haberlerin hangi sartlarda mansetlere tasinabilecegi ve ilk sayfada yer alabilecegi bir kez daha biz trabzonsporlularin yüzüne bir tokat gibi çarpti Bu durumda etrafimizda dolasan ve pusuda bekleyen leskargasi misali bir basin varken Trabzonsporu temsil eden her bireyin çok daha dikkatli olmasi gerekir.her nekadar ruhsatli silah tasimasi çok yadirganacak bir sey olmasa bile Tekke ninde kimseye koz vermemesi gerekirdi.</TD></TR>

#10 Fietra
18.12.2005, 12:41
Ya arkadaslar kimse baska taraftan bakmasin oalya Fatih'e ruhsatli silah verilmis tasiyabilir bu degil sorun olan sizin tutup da alkislamaniz holey holey Fatih Sultan Tekke yakisir ona çekmeleriniz sorun olan.

temelyilmaz
18.12.2005, 12:41
sadece hürriyet deil bütün gazeteler ya mansetten ya sürmansetten vermis olmamalidi adamlar zaten koz bekliyor hiç bi gazete febe maçinda ayaginda vurulan adami konusmuyo bu ülkjede ama fatih e kovboy yakistirmasi yapiliyo bütün gazetelere bakin ahh fatih ahhh

Emre B.
18.12.2005, 12:45
Vatanda da ilk sayfada.Buraya yaziyorum bu haftanin gündemi Fatihin silah tasimasi

irfanköse276
18.12.2005, 12:48
POSTA da da manset

Nytre
18.12.2005, 12:52
isteyen silah tasir kardesim kime ne?...

alpay mehmet özdilek isvicreli futbolculara saldirdiginda "saldirgan milli futbolcu" diye mi baslik attilar?

karadeniz insani ne tasisin nemlendirici mi?

lazutlarlivera
18.12.2005, 13:05
Bu bizim kültürümüz.Bunu tüm türkiye biliyo.Silahin ruhsatida war.eeee niye bu kadar tartisma konusu oldu anlamis degilim.Silahi tasiyo diye illa kullanacak mi yani?hayret bisey yaaaaaa

eys_61
18.12.2005, 13:12
yorum yazip yollayin arkadaslar.yalniz uygun bir dil kullanmaya dikkat edelim.hürriyete yolladim sira digerlerinde.burda birbirimize yazmakla olmuo sesimizi duyuralim.

kamil
18.12.2005, 13:31
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

Tanju altin kaplama silah tasirken kahraman oluyordu gazete köselerinde.Bizimkiler ise abartiliyor.Dikkate alinmayacak bir konu o sadece fatihi ilgilendirir.Futbolcular ayni zamanda is adamidir.Silah tasimayan is adami gördünüzmü hiç.Bence gayet dogal bir olay.</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

kutoz
18.12.2005, 13:34
Arkadaslar Fatih silah tasir, ruhsat almissa kime ne. Trabzon insaninin silah meraki, tüm ülke çapinda da bilinen birsey. Ama sorun bu degil. Bende silah tasirim, babamda, amcamda, arkadasimda. Bizde silah namus gibidir. Silahimizi öyle aleni, elimizde tasimayiz. Yani gözükmemesi, karsimizdakini rahatsiz etmemesi için belimizde uygun bir yerde muhafaza ederiz.

Fatih, keske tasimasaydi yaninda. Özel araciyla gitse neyse. Uçakla ve prosedür geregi, pilota silahini teslim etmesi gerektigini bile bile, üstelik hava alaninda kameralarin karsisinda olabilme ihtimalini göz önüne alarak, yapmamaliydi. Yanlislik, silaha sahip olmasinda degildir, silahi yanlis zamanda yaninda tasimasindadir...

Bu arada Son Dakika Haberlerinde içine ettuk, usaklar. smileys/smiley4.gifEdited by: kutoz

Muhalif
18.12.2005, 13:40

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Nytre forumda son zamanlarda gördügüm en kalite espriydi yahuhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

ama tabi meseleye bakis açisi öyle olmamali.. odasinda fatih posterlerinden yer olmayan bir sürü genç taraftarimiz var.. 15-18 yas arasi özellikle tam yetisme çagindaki bireylerin idolleri vardir ve idollerinin her yaptigi dogrudur onlar için.. meseleye bu açidan bakmak lazim.. ne basinin bilerek kasimasi ne de fatih in ts kaptani olarak yaptigi bu olay dogrudur.. en saglikli bakis açisi yukarida bahsettigim konudur bence..

ondan sonra ah-u vah içre okuyoruz gazetelerde haberleri.. bilmem hangi maçtan sonra atilan serseri bir kursun gencecik bir cana mal oldu... bu isin temel noktalarindan biri de o bahsettigim yas grubundaki gençlerin idollerinin 'kurtlar vadisi tipleri' olmasidir.. ve fatih de idoldür bu gençler için.. o yanlis yapmaz.. silah tasiyorsa uluorta 'heeyt be yakisir kaptana' naralariyla karsilaniyorsa üstelik eh bana da yakisir o halde der o genç de kendi kendine...

coach
18.12.2005, 13:41
olabilir,bende çogu zaman unutuyorum belimde farkinda olmuyorum bi kerecarefourr girerken dedektör çaldi o zaman farkettim üzerimde oldugunu,büyütmemek lazim hemde hiç,ist veya haberi yazan embesilin tuhafina gidebilir ama bizim gitmemeliEdited by: coach

Muhalif
18.12.2005, 13:43
bu arada ben de bu avatarla böyle bir yorum yazdim ya bana da helal olsun demismileys/smiley4.gif

coach
18.12.2005, 13:45
bu arada ben de bu avatarla böyle bir yorum yazdim ya bana da helal olsun demismileys/smiley4.gif

avatarin çok güzel degistirme kardesim

Nihat Güneş
18.12.2005, 13:50

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Nytre forumda son zamanlarda gördügüm en kalite espriydi yahuhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

ama tabi meseleye bakis açisi öyle olmamali.. odasinda fatih posterlerinden yer olmayan bir sürü genç taraftarimiz var.. 15-18 yas arasi özellikle tam yetisme çagindaki bireylerin idolleri vardir ve idollerinin her yaptigi dogrudur onlar için.. meseleye bu açidan bakmak lazim.. ne basinin bilerek kasimasi ne de fatih in ts kaptani olarak yaptigi bu olay dogrudur.. en saglikli bakis açisi yukarida bahsettigim konudur bence..

ondan sonra ah-u vah içre okuyoruz gazetelerde haberleri.. bilmem hangi maçtan sonra atilan serseri bir kursun gencecik bir cana mal oldu... bu isin temel noktalarindan biri de o bahsettigim yas grubundaki gençlerin idollerinin 'kurtlar vadisi tipleri' olmasidir.. ve fatih de idoldür bu gençler için.. o yanlis yapmaz.. silah tasiyorsa uluorta 'heeyt be yakisir kaptana' naralariyla karsilaniyorsa üstelik eh bana da yakisir o halde der o genç de kendi kendine...

aynen imzami atiyorum...

Hasan Cubukcu
18.12.2005, 14:07
Silahl haberi bittsin lütfen, herkes ayri telden vuruyor .

Egri oturup dogru konusan yok !!!!!!!

Burçak
18.12.2005, 14:24
fatihin silah tasimasi kimi ilgilendirir yaa. gangsterlik yapmiyorya. o manseti atanlarin amaçlari belli. silah tasimak yasak ise o na tasima ruhsatini vermezdi devlet. kimseyi ilgilendirmez.

kutoz
18.12.2005, 14:31
Silahl haberi bittsin lütfen, herkes ayri telden vuruyor .

Egri oturup dogru konusan yok !!!!!!!

Sen "Egri otur,dogru konusta" bilgilenelim biraz olur mu... Bizim aklimiz kesmiyor sanirim. Yukarida da masal anlattik dimi biz.!

Emre B.
18.12.2005, 14:34
At, avrat, SILAH

Oruç
18.12.2005, 14:35
Fatih silah tasir veya tasimaz bu kimseyi ilgilendirmez!

Bazi arkadaslar isim de vereyim;onur ve nihat nikli üyeler dikkatimi çekti de ''ne zaman Fatih ile ilgili bir haber çiktiginda'' hep forumdalar (!) çok ilginç baska mesajlarini göremiyoruz ne yazik ki!

Ha bi de bazilarinin yazdiklarina ''imzami atarim,smiley koyarim'' demek olmuyor.Bisey biliyorsaniz yazin...!

hay1699
18.12.2005, 14:38
bu serefsizlerin anadolu insanina bakisi boyle, fatih tekkeyi mansete çikarmak için silah tasimasini beklediler..senol hocanin da karizmasi yokmus, ne biçim giyiniyormus gibi saçma kriterlerle degerlendiriyorlardi..bu köksüz serfsizleri kaale almayalimsmileys/smiley7.gif. bu durumda insanin hatali da olsa fatihe destek veresi geliyor.

Erbay
18.12.2005, 14:43
Dogru devletten ruhsatini almis silahi var bize ne?Ama sen futbolcusun.Ne isin var silahla.Bilmiyomusun bunun hos karsilanmayacagini.Sanki savasa geliyosun.Yanlis

Fatih Akgün
18.12.2005, 14:54
adamin özel hayati ve zevkleri var kimene

Muhalif
18.12.2005, 15:17

Bazi arkadaslar isim de vereyim;onur ve nihat nikli üyeler dikkatimi çekti de ''ne zaman Fatih ile ilgili bir haber çiktiginda'' hep forumdalar (!) çok ilginç baska mesajlarini göremiyoruz ne yazik ki!

Ha bi de bazilarinin yazdiklarina ''imzami atarim,smiley koyarim'' demek olmuyor.Bisey biliyorsaniz yazin...!

yazdiklarina imzami atarimsmileys/smiley4.gif

Oruç
18.12.2005, 15:20
Valla ne diyecegimi bilmiyorum sizin bu yaptiginiz tam....Edited by: thepatfhinder

eys_61
18.12.2005, 15:22
az önce ev arkadasimla da ayni konuyu tartistik ve anladim ki silahin Karadeniz kültürü içindeki yerini (her nekadarben de pek hoslanmasam da) idrak etmek disaridan bakan insanlar için çok zor.

konu Trabzonspor veya Trabzonsporlu futbolcular olunca basinin konuya gösterdigi hassasiyetin sebebini düsünmek ise zaten onlarin aklini asacak derecede karisik.

yakup midi
18.12.2005, 15:40
az önce ev arkadasimla da ayni konuyu tartistik ve anladim ki silahin Karadeniz kültürü içindeki yerini (her nekadarben de pek hoslanmasam da) idrak etmek disaridan bakan insanlar için çok zor.

konu Trabzonspor veya Trabzonsporlu futbolcular olunca basinin konuya gösterdigi hassasiyetin sebebini düsünmek ise zaten onlarin aklini asacak derecede karisik.

silah kültürü sadece bizdemi varniye güney dogu silah dolu....adamlari dizilerle övüyorlar bide....asiret dizilerine bogulduk agalar krolar silahlar rajonlar.....bizde çok büyük bir medya problemi var.....

U.Sadıkoğlu
18.12.2005, 15:42
isterse bazuka tasir lan onlara nesmileys/smiley7.gif

onurts61
18.12.2005, 15:43

Oncelikle tebrik ederim iyi bir takipcisin ama eksik takipcisin Fatih e yapilan elestirilere cevap vericem diye o kadar cok caba harciyorsunku diger konulari takipte zorlaniyorsun takip etseydin ordada bir seyler yazdigimizi gorurdun bizim gizlimiz saklimiz yok fatih i sevmiyorum nedenlerinide fatih ile ilgili sayfada yazdim ben trabzonsporu seviyorum ama senin yazilarinda trabzonspordan cok fatih in ismi geciyor amacim tartisma cikartip bunu uzatmak olayi baska yerlere cekmek degil bende eminim sende trabzonsporu cok seviyorsun ama fikirlerimiz uyusmuyor senin fikirlerime katilmamakla birlikte sonsuz saygi duyuyorum ama TRABZONSPOR fatih ten ibaret degil

Oruç
18.12.2005, 15:47
@onurts61

Valla ben elestirilere cevap verecek diye çaba harcamiyorum siz elestirmek için firsat kolluyorsunuz.Yanlissa söyleyin de bilelim.Benim yazdiklarimi takip etmedigin çok ama çok açik.Kimse Trabzonspor'dan üstün degildir bunu sen de ben de biliyoruz.Ama sizin yazilariniz hep Fatih'i elestirmekle ilgili.Yazilarimi gerçekten takip etmis olsaydiniz Fatih Tekke topicinde yazdiklarima cevap vermis olurdunuz ama hiç önemli degil...

Oruç
18.12.2005, 16:06
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=331 bgColor=#666666>
<T>
<TR bgColor=#cfcfcf>
<TD width=45 height=18>FT</TD>
<TD align=right width=118>Ankaraspor</TD>
<TD align=middle width=50>1 - 1 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=turkey1&amp;game=133438)</TD>
<TD width=118>Erciyesspor</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=4 height=1></TD></TR>
<TR bgColor=#dfdfdf>
<TD align=right width=118>Diyarbakirspor</TD>
<TD align=middle width=50>0 - 0 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=turkey1&amp;game=133442)</TD>
<TD width=118>Samsunspor</TD></TR>
<TR>
<TR bgColor=#cfcfcf>
<TD align=right width=118>Konyaspor</TD>
<TD align=middle width=50>1 - 1 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=turkey1&amp;game=133446)</TD>
<TD width=118>Manisaspor</TD></TR>
<TR>
<TR bgColor=#dfdfdf>
<TD align=right width=118>Rizespor</TD>
<TD align=middle width=50>1 - 1 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=turkey1&amp;game=133443)</TD>
<TD width=118>Genclerbirligi</TD></TR></T></TABLE>

Ilginç hepsi berabere bitti.Rize 90+da penaltidan golü buldu...

Nihat Güneş
18.12.2005, 16:21

demek 164 mesajim var hepsi fatihle alakali...vay beeeeee...neçok yazmisim fatihle alakali....

hamucera
18.12.2005, 16:21
biz kazanalim da onlara sonra bakariz

Oruç
18.12.2005, 16:34

demek 164 mesajim var hepsi fatihle alakali...vay beeeeee...neçok yazmisim fatihle alakali....

Piskinlik dizboyu...

kaze
18.12.2005, 16:35
silahin bir manasi var, karadeniz kültüründe yeri var da kim ise giderken yanina silahini alir ki ! (ne is yaptiginda önemli ama bu is silahla gidilenlerindisinda olsa gerek)

e hadi bi hata ettin bari efendi ol da milletin eline koz verme, sonra niye yaygara oluyor, nasil olmasin yaa.

allah muhafaza sigarasini yakarken barut daalev alacak sonra smileys/smiley36.gif

tam teksas yaaa, meslegin? profosyonel futbolcu ama sigara var, silah var,artistlik var, hocaya asi olmak var,neyse ki gece hayati yok ve en önemlisi trabzonlu oldugu ve kimsenin olmadigi zamanlarda yüregiyle top oynadigi için hala bu kadar kredisi var.

fatih sultan tekke diyipbagrimiza bastigimiz bir yildizimiz da çok olumlu bir yol da degil açikçasi, o da baskalari gibi bedelini agir ödeyecegi isler yapmazumarim. nezaket ve alçakgönüllügün bir arada olmasi dilegiylehayirlisi artik diyelim.

Nihat Güneş
18.12.2005, 16:55

Piskinlik dizboyu...

üslubumuza dikkat edelimm...

onurts61
18.12.2005, 16:58

Piskinlik dizboyu...

Kullandigin kelime cok agir o kelimeyi kullandigin insanin donanimini biliyormusun eger ozelliklerimizi ve donanimlarimizi karsilastiralim bakalim hangimizin hangimize piskin demeye hakki var

Emre B.
18.12.2005, 21:12
Istanbulda okullar tatilsmileys/smiley4.gif

phoenix
18.12.2005, 21:13
O_F_L_U _61 yapma. mantikli ol ve mantikli konus. nasil bir düsünce ve nasil bir siglik nasilbir basitliktir bu. ne oldu simdi delikanlilik yapmis oldun ne yaptin yani.

fatih bunu yapmissa yanlis yapmistir ,yüzkere yanlis yapmistir ,binkere yanlis yapmistir. biz neyiz yaa...

#10 Fietra
18.12.2005, 21:16
TV görüntülerini izleyince sasirdim kameralar varken mermileri sarjöre takmanin alemi ne?

uslanmazlaz
18.12.2005, 21:33
TAKIMLAR&nbs p; O G B M A Y P Av
--------------------------------------------------

1-FENERBAHÇE 17 14 3 - 43 17 45 +26
2-GALATASARAY&nbsp ; 17 13 2 2 39 17 41 +22
3-KAYSERISPOR&nbsp ; 17 9 2 6 30 22 29 +8
4-GENÇLERBIRLIGI 17 6 7 4 21 12 25 +9
5-BESIKTAS&n bsp; 17 7 4 6 24 19 25 +5
6-SIVASSPOR& nbsp; 17 6 7 4 19 17 25 +2
7-KAYSERI ERCIYESSPOR 17 5 8 4 17 19 23 -2
8-TRABZONSPOR&nbsp ;17 6 5 6 21 24 23 -3
9-KONYASPOR& nbsp; 17 5 7 5 22 18 22 +4
10-GAZIANTEPSPOR 17 5 6 6 22 27 21 -5
11-VESTEL MANISASPOR 17 5 5 7 21 23 20 -2
12-ANKARAGÜCÜ&nbsp ; 17 4 7 6 19 21 19 -2
13-DIYARBAKIRSPOR 17 5 3 9 16 30 18 -14
14-ANKARASPOR&nbsp ;17 3 8 6 22 24 17 -2
15-MALATYASPOR&nbs p;17 4 5 8 14 27 17 -13
16-ÇAYKUR RIZESPOR17 3 6 8 13 23 15 -10
17-SAMSUNSPOR&nbsp ; 17 3 5 9 27 37 14 -10
18-DENIZLISPOR 17 3 4 10 12 25 13 -13

isde ilk yari sonu tablolar

BDiler61
18.12.2005, 22:11
geçen hafta kaybetmesek simdi 4.ydük

pReN@_61
18.12.2005, 22:27
arkadaslar siz trabzonda biz istanbulda bu takimi desteklerimizle daha da yukarilara tasiyacagiz allahin izniyle HAYDi uSAKLAR desteklerinizi esirgemeyin...!

Özkan Erdem
18.12.2005, 22:29
Fatih Tekke Bjk maçindan sonra Lig Tv ye yaptigi açiklamada silah tasima olayini degerlendirdi. Bjk ve Karagümrük maçlarindan sonra ailesiyle Trabzon'a dönmeden tatile çikacagini ve yolculugunu kendi arabasiyla yapacagi için yollarda güvence olsun diye silahini yanina aldigini söyledi. Allah kullanmakdurumunda birakmasindiyen kaptan kendisine silah tasimanin risklerinden ve tehlikelerinden bahsedip bunlarin bilincinde oldugunu belirtti.

Trabzonsporum
18.12.2005, 22:47
Fatihim geldigi yerde herkesin cebinde carsida dolasirken bitane duruyor, o tatile giderken almis yanina cok mu?

sanatik
18.12.2005, 23:11
fatihl ve silahi ileilgili mutlaka tepki verilmesi gereken yazi. Yazarfanatik "satilmis" gs li.

http://www.internetspor.com/v3/yazar.php?yaziID=1324Edited by: sanatik

FANATIK61
18.12.2005, 23:12
1.)Siyah-beyazli taraftarlar, Trabzonspor'un kaptani Fatih Tekke'nin Istanbul'a ruhsatli silahiyla gelmesine de göndermede bulunarak, "Fatih Tekke ates etsene" ve "Emniyet uyuma Fatih Tekke burada" diye tempo tuttu.

2.)Besiktasli taraftarlar, geçen aylarda vefat eden sanatçi Kazim Koyuncu'yu unutmadi. Siyah-beyazli taraftarlar, yeni açik tribünde dev bir Kazim Koyuncu posteri açti. Kapali tribünde de "Kanserden ölmesin Karadeniz. Yeter" yazili pankart açildi.

1.) Sizi ilgilendirmez...smileys/smiley7.gif

2.) Alkissmileys/smiley32.gif

FANATIK61
18.12.2005, 23:18
fatihl ve silahi ileilgili mutlaka tepki verilmesi gereken yazi. Yazarfanatik "satilmis" gs li.

http://www.internetspor.com/v3/yazar.php?yaziID=1324

Serefsizin Adi Selim'mis. Ula Selim seni... dürterim...

AyhanPe
18.12.2005, 23:33
Albayrak?tan sonra kürsüye gelen Özkan Sümer delegelerin takdirine
saygı göstermek gerektiğini kaydederek, şunları söyledi: ?Başarı,
başarısızlıkta birbirine güvenen insanların hakkıdır. İyi günlerimizde
değil kötü günlerimizde de bir olursak o büyük hedefe ulaşma
doğrultusundaki dinamiği yakalamış oluruz. Trabzonspor?un ne olacağı
bizim ne olduğumuza bağlıdır. Hiçbir insanımızı kaybetmemeye dikkat
edelim. Bütün insanlarımıza ihtiyacımız vardır. İnsan insan için
kutsaldır. Bu doğrultuda Sayın Albayrak?ı kutluyor, iyi ve kötü gününde
her zaman yanında olacağımın sözünü veriyorum.?

Sümer?in ardından mikrofonu alan diğer aday İskender Önal da, ipi
önde göğüslediklerinden ötürü Albayrak?ı kutlarken, ?Projelerimi
onlarla paylaşmaya hazırım çünkü hepimiz gibi ben de bir Trabzonspor
sevdalısıyım. Gönlünüz rahat olsun. İyi ve kötü günde yanınızda
olacağız.? dedi.

Konuşmalar sonunda Trabzonspor'un yeni yönetim kurulu objektiflere poz verdi.

smileys/smiley32.gif insallah lafta kalmaz

arhavili08
18.12.2005, 23:47
ya hocam adam aciklamasini da yapmis ruhsatli silahi belliki silah zevkide var kimse karisamaz benimde imkanim olsa bende alir gezerim

Tahsin Armutcu
18.12.2005, 23:48
su yazara hemen bi protesto cekmeliyiz arkadaslar

Punisher-61
18.12.2005, 23:57
1.Fatih tekkenin ruhsati var mi?? VAR

konu kapanmistir..

ve su selim denenrezil herif hic konusmasin..fatihin ne yapip yapmadigi ona kalmamis...

bir zamanlar Fenerde Faruk denen bir futbolcu vardi sakalli falan..o adam TV kameralar karsisinda evin bahcesinde Tüfek ile ates etti kimse bisey demedi... Uche Avcilik yapiyor kimse bisey demiyor....

BDiler61
19.12.2005, 00:12
bu silah olayi çok uzadi bence kapatilmasi lazim artik

My
19.12.2005, 04:35
Fatih'e maç sonu silah meselsini sordular. Ilk defa silahla çiktim disari, silah tasimak gibi bi aliskanliim yok zaten. Özel arabamla, ailemle tatile çikacaktim, hirsizi var, arsizi var, kapkaçcisi var.. Ama görüntülemeye çalisan gazeteci arkadasta pek ii niyetli diildi diye bi açiklamada bulundu. Tamamdir, Fatih belki hatalidir ama masallah gazeteler ve gazeteciler de her nedense en ufak biseyde bizi yipratmak için, çomaklamak için ellerineden geleni ardlarina komuyolar. Onca sey oldu mansete çikamadik ama ne hikmetse bulduklari en ufak firsatta mansetlere çikiyoruz. Ben hiç Ümit KARAN'la Berkant'in discoda barda duvar dibine .serken mansetten verildiini göremedim. Yada milli maç sirasinda, Kadiköy'de, maç elden gittii anlasilinca febelilerinfebeli olmayan dier takim futbolcularina veya takimlara küfür edildiinin mansetlere tasindiini, bizde olduu gibi vatan haini muamelesiyle Hürriyet'in mansetlerini Sabah'in mansetlerini süslediini görmedim. Ne hikmetse hep bize hep bize.

Fatih silah konusunda hatasi vardir elbette ama basinin da bu olayin bu kadar dallanip budaklanmasinda büyük rolü vardir. Maksat hep ayni ; bizlere zarar vermek, kafa karistirmak, birlik beraberliimizi hirpalamak.

gerçekefsane
19.12.2005, 04:51
Yattara Besiktas maçinda gördügü sari kart nedeniyle Ligin ikinci yarisinda ilk maç olan Kayserispor maçinda oynamayacak.

DeAgLeMaNyAq
19.12.2005, 07:13
Serhat Ulueren efendinin yaptigi açiklamaya bakin hele. "Gökdeniz nasil ceza aldiysa Fatih'te almali!" smileys/smiley7.gifAdnan efendi de Fatih suça özendirme maddesinden yargilanabilir diyor...

gerçekefsane
19.12.2005, 09:15
Kazim Kanat 19.12.2005 tarihli sabah gazetesi

MESAJ: Fatih Tekke gibi bir sporcunun tabanca ile seyahat etmesine elestiri getirenlere sunu diyorum: Peki maçi silahli olarak seref tribününden izleyen yöneticilere ne diyelim?

sabah.com.trEdited by: gerçekefsane

ozcan_asanoglu
19.12.2005, 09:18
silah olayi "trabzonda bu sefer de fatih'i nasilbitiririz operasyonudur" ama yemezler...adam ruhsatlisilahini ist.a evine getiriyor ne varbunda..yasak mi...serhat ulueren en büyük trabzon düsmanidir...

coach
19.12.2005, 09:51
su starda yayinlanan programi her ne pahasina olursa olsun izlemeyin arkadaslar(telegol)

hep sansasyon pesinde kosuyorlar bi adam akilli program yaptiklarini hatirlamam bunlar bir kenera o programda bir trabzonspor yorumcusu yok bu en geçerli sebep olsa gerek adamlar trabzimspor'u konusmuyor bile,,

Onur
19.12.2005, 10:03
Walla Trabzonspor isminin bu tür programlarda geçmemesi beni mutlu ediyor. Öyle 2 kurusluk heriflerin agzinda kirlenmemeli bu isim. Allah tan TS savunan biri yok. Bir de olsa adama neler yapmaz bunlar...smileys/smiley7.gif

Onur
19.12.2005, 10:06
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=774 bgColor=#f7f8fa>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top width=468>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE id=UcPuanTablo1_tblGenelPuanTablo cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE id=UcPuanTablo1_tblBaslik cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468>
<T>
<TR bgColor=#f7d384>
<TD =sUcPuanTablo1A12 align=left height=25>17. Hafta Puan Durumu</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10 align=right width=50 height=25></TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10 align=right height=25>GENEL (http://www.trt.net.tr/wwwtrt/ligler.aspx?tur=futbol&amp;tip=2&amp;grup=504&amp;sez&#111;n=2005-2006&amp;hafta=0&amp;yer=genel)</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10 align=right height=25>IÇ SAHA (http://www.trt.net.tr/wwwtrt/ligler.aspx?tur=futbol&amp;tip=2&amp;grup=504&amp;sez&#111;n=2005-2006&amp;hafta=0&amp;yer=ic)</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10 align=right height=25>DIS SAHA (http://www.trt.net.tr/wwwtrt/ligler.aspx?tur=futbol&amp;tip=2&amp;grup=504&amp;sez&#111;n=2005-2006&amp;hafta=0&amp;yer=dis)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD>
<TABLE id=UcPuanTablo1_tblPuanTablo cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468>
<T>
<TR bgColor=#d8d7d5>
<TD =sUcPuanTablo1A10 align=right width=5 height=25></TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10 align=right width=20 height=25></TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10 align=middle height=25>S</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10 align=middle height=25></TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10 align=middle height=25>O</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10 align=middle height=25>G</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10 align=middle height=25>B</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10 align=middle height=25>M</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10 align=middle height=25>A</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10 align=middle height=25>Y</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10 align=middle height=25>Av</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10 align=middle height=25>P</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10 align=right width=20 height=25></TD></TR>
<TR borderColor=#d9d8d7 bgColor=#ffffff>
<TD =sUcPuanTablo1A10aa align=right width=5 height=20></TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10aa align=left height=20>http://www.trt.net.tr/wwwtrt/imgs/ucPuanTablo/s.gif
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>1</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right width=5 height=20></TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=left height=20>Fenerbahçe</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>17</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>14</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>3</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>0</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>43</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>26</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>45</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right width=18 height=20></TD></TR>
<TR borderColor=#d9d8d7 bgColor=#eaeaea>
<TD =sUcPuanTablo1A10aa align=left height=20>http://www.trt.net.tr/wwwtrt/imgs/ucPuanTablo/s.gif
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>2</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=left height=20>Galatasaray</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>13</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>39</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>22</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>41</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=left height=20>Kayserispor</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>9</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>6</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>30</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>8</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>29</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10aa align=left height=20>http://www.trt.net.tr/wwwtrt/imgs/ucPuanTablo/y.gif
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>4</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=left height=20>Gençlerbirligi</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>7</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>21</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>12</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>25</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10aa align=left height=20>http://www.trt.net.tr/wwwtrt/imgs/ucPuanTablo/a.gif
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>5</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=left height=20>Besiktas A.S.</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>24</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>19</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=left height=20>Sivasspor</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=left height=20>Kayseri Erciyesspor</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>-2</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>23</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10aa align=left height=20>http://www.trt.net.tr/wwwtrt/imgs/ucPuanTablo/y.gif
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=left height=20>Trabzonspor</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>-3</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10aa align=left height=20>http://www.trt.net.tr/wwwtrt/imgs/ucPuanTablo/a.gif
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=left height=20>Konyaspor</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>18</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>10</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=left height=20>Gaziantepspor</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>27</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>-5</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>11</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=left height=20>Vestel Manisaspor</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>20</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=left height=20>Ankaragücü</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=left height=20>Diyarbakirspor</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>16</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>30</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>-14</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=left height=20>Ankaraspor</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>15</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=left height=20>Malatyaspor</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>-13</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>16</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=left height=20>Çaykur Rizespor</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>-10</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>15</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=left height=20>Samsunspor</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>37</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>-10</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=left height=20>Denizlispor</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>10</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right height=20>-13</TD>
<TD =sUcPuanTablo1A10a align=right width=18 height=20></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD width=9>http://www.trt.net.tr/wwwtrt/imgs/1pix.gif</TD>
<TD vAlign=top width=160>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=160>
<T>
<TR>
<TD width=160>http://www.trt.net.tr/wwwtrt/imgs/1pix.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=160>http://www.trt.net.tr/wwwtrt/imgs/canlidinle.gif (http://www.trt.net.tr/wwwtrt/canli.aspx)</TD></TR>
<TR>
<TD width=160>http://www.trt.net.tr/wwwtrt/imgs/1pix.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>
< style =text/css> A.sprSty:link {font-size:12; font-weight:bold;color: black;text-decoration: none}
A.sprSty:visited {font-size:12; font-weight:bold;color: black;text-decoration: none}
</STYLE>

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=160>
<T>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD>http://www.trt.net.tr/wwwtrt/imgs/ucSporMenu/ust.gif</TD></TR>
<TR>
<TD align=middle bgColor=#4c9f1a>FUTBOL (http://www.trt.net.tr/wwwtrt/ligler.aspx?tur=futbol&amp;tip=2&amp;grup=443&amp;sez&#111;n=2004-2005&amp;hafta=0&amp;yer=genel)</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR height=1>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD align=middle bgColor=#6ab53d>BASKETBOL (http://www.trt.net.tr/wwwtrt/ligler.aspx?tur=basketbol&amp;tip=2&amp;grup=102&amp;sez&#111;n=200 4-2005&amp;hafta=0&amp;yer=genel)</TD></TR>
<TR height=1>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD align=middle bgColor=#8bc568>VOLEYBOL (http://www.trt.net.tr/wwwtrt/ligler.aspx?tur=voleybol&amp;tip=2&amp;grup=44&amp;sez&#111;n=2004-2005&amp;hafta=0&amp;yer=genel)</TD></TR>
<TR height=1>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD>
<T>
<TR>
<TD align=middle bgColor=#a4d487>HENTBOL (http://www.trt.net.tr/wwwtrt/ligler.aspx?tur=hentbol&amp;tip=2&amp;grup=9&amp;sez&#111;n=2004-2005&amp;hafta=0&amp;yer=genel)</TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.trt.net.tr/wwwtrt/imgs/ucSporMenu/alt.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Emre B.
19.12.2005, 10:55
Silah meseliesini çok uzatmayalim

gerçekefsane
19.12.2005, 11:14
Ferat SAHIN

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470><T><T>
<T>
<TR>
<TD ="yBaslik">Güzel Bitis</TD></TR>
<TR>
<TD ="txt">

Trabzonspor takimi bugün Ankaraspor maçinin bir anlik bosluk ve kaza oldugunu ispatladi. Öncelikle defans mükemmele yakin oynadi bir iki sut harici kaleyi çok iyi kapattilar. Jeferson?da fena degildi. Takimda ilk yari iki kisi çok aksadi: Hüseyin ve Adem. Hele Adem saç bas yoldurdu. Bir kaç önemli top kaybini arkadaslari düzeltmese çok zor anlar yasatabilirdi takimina. Bu arkadas Ziya hoca zamaninda çok iyi bir performans sergiliyordu. Senol hoca zamaninda bazi ailevi sebeplerle zor günler yasamisti. Herhalde hala o olayin etkisinde. Umarim bir an önce eski günlerine döner. Onun füzelerini özledik.

Takdik olarak hem basit hemde çok iyi çalisilmis bir düzen vardi Trabzonspor?da. Kontra atak ve ara paslarina dayali ayrica defans güvenligi elden birakilmayan bir sistem. Halilhodziç her rakibe ayri ve özel takdik uyguluyor. Bunlarin çogunda basarili oluyor fakat kadro sikintisi sonucu takdik galibiyeti getirmiyordu.

Bu arada yeni yönetime basarilar dileyelim ve verdikleri sözlerin muhasebesini tutacagimizi bir daha bildirelim. Insaallah kulübün profesyonellesmesini engellemez bilakis daha ileriye götürürler. Eger dedikleri gibi kulübü sirketleri gibi yöneteceklerse Trabzonspor çok sansli demektir. Hayirli olsun.

Yeni yönetim öncelikle Halilhodziç ile oturup anlasmali. Hoca ya iki üç yilligina anlasmali yada gitmeli. Planlar ciddi olmali ve sözler yerine getirilmeli. Bu takima iki üç iyi oyuncu takviyesi olursa hem simdiki oyuncularin yetenekleri daha çok ortaya çikar hemde takimin genel kalitesi yükselir. Sayin Albayrak daha önce görüstügü Vahid hoca ile bir toplanti yapmali ve hocanin planlarina bakmali. Insaallah takim için yararli bir döneme girilmistir. Zaten sampiyonluk bu sene gittigine göre kupaya önem verilmeli ve seneye hazirlanilmalidir. En azindan UEFA?ya gidebilecek bir puana çikilmali ve son iki yilin Avrupa ayibi kapatilmalidir.

Son olarak Fatih Tekke?ye deginecegim. Bu arkadasimiz havaalaninda ruhsatli silahini teslim alirken görüntüleniyor ve kamuoyunun önüne sanki bir mafya lideri yada suçluymus gibi atiliyor. Bir TC vatandasi olarak silah tasima hakkini almis ve tatilini geçirmek için geldigi ikinci evine silahini getirmistir. Sonuçta silahini baska birisine vermesi veya tasitmasi mümkün degil çünki tasima ruhsatlari kisiye özeldir. Fatih?in esi bile onun silahini tasiyamaz. O yüzden bosu bosuna sulari bulandirmanin bir anlami yok. Kapkaç çetelerinin El-Kap-Kaç olarak adlandirildigi ülkemizde bir insanin ailesini koruma amaçli silah tasimasi normal ve yasaldir. Isin çirkin tarafi bunun alanen sergilenmesi ve basin tarafindan sisirilmesidir. Bunda Fatih?inde dikkatli olmamasi sebebi ile suçu vardir. Onlara malzeme vermistir. Fenerbahçe stadinda vurulan genç bu kadar konusulmamisti. El insaf. Üstüne üstlük bir de bu insana hakaret ediliyor ve hem yazili hemde görsel basinda yerden yere vuruluyor. Tutmus bir programda da bu adam cezalandirilmali yada kadro disi kalmali gibi saçma sapan sözler sarf ediyorlar. Bu kadar olur yani. Futbol profesyonel bir oyun. Fatih?in yaptigi suç bile olsa -ki degil bu onunla kanun koruyucularinin arasinda bir sey - Trabzonspor kulübü niye onu kadro disi biraksin. Ama amaç baska. Takim biraz düzeldi ya Fatih iyi bir kaptan olarak takimini sirtliyor ya, GS maçinda tribünden gelen seviyesiz tezahurata sahsiyetli bir tepki verdi ya. Iste bütün dert bu.

Neyse kalbinizden sevgi eksik olmasin.

internetspor.com
</TD></TR></T></T></T></TABLE>

Edited by: gerçekefsane

trapezus61
19.12.2005, 11:25
Serhat Ulueren Serefsizi tam bir Trabzonspor düsmanidir. Bu serefsize acilen haddi bildirilmeli. Gökdenizden sonra simdi de Fatihi bitirmeye çalisiyorlar ama silah ellerinde patlayacak haberi yok serefsizin...

Ahmet AYDIN-28
19.12.2005, 11:33
serhat ulueren denilen adam! gençlere, sevenlerine kötü örnek oldugunu söylüyor. Dogruluk payi olabilir ama sizler gündemde tuttukça bu olabilir ancak. Ayrica üç eziklerin saha içinde ve saha disindaki serefsizliklerinin gençlere kötü örnek oldugunu düsünmüyor ki gündeme getirmiyor. Emek hirsizligi, ekmek hirsizligi, rakibe, hakeme küfür ve tükürük vb. gençlere güzel örnekler galiba...

EmrahYalçınalp
19.12.2005, 11:43
Bir spor kafilesinde silah tasinamaz, Trabzonspor gibi milletin salyalarini akitarak baktigi bir camiada hiç tasinamaz. Bunun -bence- kabul edilebilecek bir tarafi da yok. Yasal olarak asansörde gegirmenin de bir sakincasi yok ama bunu yapmiyoruz. (En azindan yapanlar da "çaktirmadan" yapiyorlardir) Bu, olayla ilgili kisisel görüsüm...

Öte yandan, biz yeriz, kimseye de yedirmeyiz! Istanbul merkezli basin kendi bünyesindeki pisliklere baksin önce.

Ayşe Aygün
19.12.2005, 11:47
Fatih ne yapmis seviçten maçtan sonra hava ya silahmi atmis. Ülkeyi yöneten mecliste bulunan herkesin cebinde silah varken , ruhsatsiz silahlarla insanlar disarida dolasirken Fatih ne yapmis. Bosverin bu serefsizleri.Kimin nasil örnek oldugu ortdaa bence bu olayi bu kadar gündemde tutmayin.

irfanköse276
19.12.2005, 11:55
sporcu birinin silah tasimasinin da savunulacak bi tarafi yok bence.Sen istanbul'a takiminla birlikte gelmissin, zaten medya denen kalemsörler trabzonsporu sadece böyle haberlerle gündeme çikariyorlar. Bunu bilmesine ragmen fatihin böyle hareketler yapmasi,tehdit mi aliyorsunuz sorusuna verdigi cevap son derece simarikçadir.Fatih'in her yaptigini alkislamaktan biran önce vazgeçmeliyiz bence

zafercalikoglu
19.12.2005, 12:05
onlar fatihin silahini tasisinlar,,,,,smileys/smiley36.gif

Küçükalioğlu
19.12.2005, 12:08
tamamda arkadaslar adam zaten bunun açiklamasini yapti bu konu ne kadar uzadi sanki adam meskun mahalde silah sikti zaten kendiside söledi ii bisey degil ama k.gümrük maçindan sonra ailemle tatile çikacagim sahsi aracimla diye ne var simdi bunda sanki adam katliam yapti silahi varsa var adam rusyadan keles kaçakçiligi yapiyor sanki. la havle yaa

yaranozlu
19.12.2005, 12:20
Trabzonlu insanlarin tutkusudur silah. Bu bir gerçek. Kötü örnekse kötü örnek ama Trabzonda büyüyenler silahtan zaten uzak degildir. Bu bir eglencedir. Adam öldürmek için tasimiyor ya silahi Fatih. Bunlari gündeme getirmeye gerek yok, Trabzon kültüründe silahin yeri vardir. Hatta bordomavi.net forumlarina da bu sevgi bazi arkadaslar tarafindan tasinmistir. .

corleone
19.12.2005, 13:02
su adama Allah askina protesto maili atin

selim@internetspor.com

eys_61
19.12.2005, 13:07
Yattara Besiktas maçinda gördügü sari kart nedeniyle Ligin ikinci yarisinda ilk maç olan Kayserispor maçinda oynamayacak.

hasan üçüncü de cezali duruma düstü

Oruç
19.12.2005, 13:07
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490>
<T>
<TR>
<TD =titsBaslik-little bgColor=#f9f9f0>Yesil sahalarin silahli kuvvetleri!</TD></TR>
<TR>
<TD =titsBasliklar bgColor=#f9f9f0>Trabzonsporlu milli futbolcu Fatih Tekke'nin Istanbul'a maça gelirken silahiyla görüntülenmesi büyük yanki uyandirdi. Ancak Fatih silaha merakli tek futbolcu degil. Iste liste:</TD></TR>
<TR>
<TD =stdSmall align=right bgColor=#f9f9f0 height=10>19 Aralik 200510:52</TD></TR>
<TR>
<TD>http://image.haber7.com/haber/22139.jpg

Fatih Tekke silah meraki olan tek futbolcu degil. Iste digerleri: Gökdeniz, Hüseyin, Hasan, Erdinç, Emrah (TS). Ibrahim Üzülmez, Sergen, Tümer ve Tayfur (BJK). G.Saray ve F.Bahçe'de silahli yok.

Trabzonsporlu milli futbolcu Fatih Tekke'nin, Istanbul'da dün oynanan Besiktas maçina takim kafilesi ile gelirken esorfmanina koydugu silahiyla görüntülenmesi büyük yanki uyandirdi. Ancak Fatih Tekke, silahi olan tek futbolcu degil. Özellikle Trabzonsporlu futbolcularin bir çogunun silah meraki var. Ancak yine bir çogu Tekke'nin aksine silahi yaninda tasimiyor. Trabzonsporlu futbolcularin silah meraki esasen çok eskiye dayaniyor. Trabzon'da görev yapan bazi eski valilerin büyük maçlar öncesi futbolculari, "Bu maçi kazanin silah ruhsatiniz bizden" diyerek ödüllendirdikleri bile söylenmekte. Karadeniz insanina özgü silah meraki, takimda oynayan yabanci oyunculara dahi silahhediye edilmesini beraberinde getirmis. 2003-2004 sezonunda Arda Avci, Beyaz Rus oyuncu Romashenko'ya Browling marka silah hediye etmisti. 1995 yilinda ise, o dönem Trabzonspor ve milli takimin yildiz futbolcusu olan Ünal Karaman tesislerin bahçesinde avlandigi için yönetimden yüklüce para cezasi almisti. Trabzonspor Kulübü tarafindan, futbolcularin silah meraki nedeni ile 1997 yilinda tüzüge futbolcularin tesise silahla giremeyecegi maddesi koydurulup sporculara tek tek imzalattirilmis, ancak ileriki yillarda tüzüge futbolcularin "özel durumlarda ruhsatli silahini yaninda tasimasina izin verilmistir" maddesi eklenmisti.

MAKSAT HOBI OLSUN

Silahli futbolcular sadece Trabzonspor'da bulunmuyorelbette. Kamuoyu tepkisinden çekinen futbolcular, silah tasiyip tasimadiklari konusunda yorum yapmaktan kaçinsalar da, özellikle büyük takimlarda görev yapan çesitli oyuncularin silah bulundurduklari biliniyor. Ancak bunlarin çogu silahi evinde bulundurmakla yetiniyor. Av veya aticilik gibi meraklari olanlarin sayisi ise bir hayli az. Bunun istisnalarindan biri, poligonlarda atis talimi yapma meraki olan eski Galatasarayli milli futbolculardan Arif Erdem. Bir baska ilginç nokta da, diger takimlarda silah sahibi olan futbolcular arasinda; Besiktas'in milli futbolculari Zonguldakli Tümer Metin ve Artvinli Ibrahim Üzülmez gibi Karadenizli olanlarin sayisindaki fazlalik.

ESKI YILDIZLAR DA SILAHA MERAKLIYDI

Tanju Çolak, Ali Nail gibi yildizlarin ardindan Trabzonspor?un basarili kaptani Fatih Tekke de tabancasiyla futbol kamuoyunun gündemine oturdu.

Silah tasiyana 5 milyar ceza

Fatih, önceki gün Istanbul?a gelirken ruhsatli tabancasini da yaninda tasirken, ?Tatil için Istanbul?da kalacagim. Bu yüzden silahimi da getirdim? açiklamasi yapti. Daha önce Trabzonsporlu futbolcular kampta tüfeklerle poz vermis ve tepkilere yol açmis, bordo mavili yönetim geçen yil yaz aylarinda da bir yönetmelikle ?Kampta silah tasiyan futbolcuya 5 milyar lira para cezasi? kesilecegini açiklamisti. Ancak bu sezon Fatih?in bir deplasmana gelirken yaninda silahini tasimasi kafalari karistirdi.

Trabzon?da silah meraki bir baska

Trabzonsporlu futbolcularin silah tutkusu baska. Bordo mavililer geçtigimiz yillarda takimin kampinda tüfeklerle objektiflerin karsisina da geçti. 2002 Nisan?inda yabancilari disindaki bordo mavili futbolcular silah ruhtasi almak için Trabzon Valiligi?ne basvuruda bulundu. 2004 yilinda bir sirket, bazi bordo mavili futbolculara silah hediye etti. Kulüp yönetim kurulu futbolcular arasindaki silah tutkusu nedeniyle 2004 Agustos?unda kampta silah bulundurmayi yasakladi.

Tanju: Potayi kursunladi kulüpten gönderildi

Türkiye Ligi?nin eski gol krali Tanju Çolak da silah tutkusuyla ünlüdür. Bu tutku onun Galatasaray ile yollarinin ayrilmasinda da önemli rol oynamistir. Galatasaray?in ünlü golcüsü Florya Metin Oktay Tesisleri?nin salonundaki basketbol potalarini kendisine hedef yapar. Tabancasiyla potayi süzgeçe çevirir. Dönemin Galatasaray Baskani Alp Yalman, salondaki potalarin halini görünce Tanju?nun ipini çeker ve hemen gönderilmesini ister. Tanju ile ipler toparilir ve 1991-92 sezonu sonunda Fenerbahçe?ye transfer olur.

Ali Nail: Az daha takim arkadasini vuracakti

Fenerbahçe ve milli takimin eski yildizlarindan Ali Nail Durmus da silah merakiyla biliniyordu. Bursaspor?da kaptanliga kadar ulasan Ali Nail?in ilginç bir silah macerasi kulaktan kulaga dolasiyor. Yasandigi yillarda ört-bas edilen bu olay aynen söyle gerçeklesti:

Bir maç öncesinde soyunma odasinda Ali Nail?in silahini çantasina koydugunu gören bir takim arkadasi, gizlice eline aldigi silahla oynarken bir anda ates etti. Soyunma odasinda büyük bir panik yasandigi sirada silah kullanmayi bilmeyen bu futbolcu az kalsin Danimarkali Pingel?i vuracakti. Ali Nail hemen silahi eline alip sarjörünü çikardi, herkes sus-pus bir sekilde maça çikti.

Sabah-Hürriyet

Bu da bazilarina kapak olsun!!!
</TD></TR></T></TABLE>

gerçekefsane
19.12.2005, 13:10

hasan üçüncü de cezali duruma düstü

Ara transferde gitme ihtimali var smileys/smiley2.gif

Murat'
19.12.2005, 13:15
yani haberde silahli yok demis fener ezigi için daha ne diyelim tarafli iste walla herkes silah tasir bunda kimse karisamaz ne yani bizimkiler istanbullular gibi laylalara gidip içip azitmiyorlar hiç olmazsa bu kimseyi ilgilendirmezzzzz nadam bazukada tasir kimse karisamaz

Faik Yılmaz
19.12.2005, 13:15
su starda yayinlanan programi her ne pahasina olursa olsun izlemeyin arkadaslar(telegol)

hep sansasyon pesinde kosuyorlar bi adam akilli program yaptiklarini hatirlamam bunlar bir kenera o programda bir trabzonspor yorumcusu yok bu en geçerli sebep olsa gerek adamlar trabzimspor'u konusmuyor bile,,

hele serefsiz bi adam varya saçlarini geriy etarayan gicik oluyorum ona. bu kadar aleni trabzonspor düsmanligi yapilmaz.demekki futbolcuyken bayagi canini yakmisiz zürriyetsizin....

Oruç
19.12.2005, 13:17
Halilhodzic'e rekor tazminat

http://img.mynet.com/sp/halilhodzic.jpg Fransa'da ücret anlasmazliklarina bakan bir mahkeme, Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodzic'in eski takimi Paris St Germain'e karsi açtigi tazminat davasinda Fransiz Kulübü'nün 3 milyon 500 bin Euro tazminat ödemesine karar verdi.

Vahid Halilhodzic geçtigimiz yil Paris St. Germain'in basinda iken takimin arka arkaya aldigi kötü sonuçlar üzerine takimdan gönderilmisti ve yerine Paris St. Germain'in de eski oyuncusu olan Laurent Fournier getirilmisti. Bu olay üzerine Vahid Halilhodzic sözlesmesinin 2.5 yillik oldugunu ve kovulamayacagini belirterek, kulübü aleyhine 9 milyon Euro'luk tazminat davasi açmisti. Fransa mahkemesi Halilhodzic'in açtigi davayi hakli bularak Fransiz kulübünün Bosnak asilli teknik adama 3 milyon 500 bin Euro tazminat ödemesine karar verdi.

Bosnak asilli Fransiz teknik adam Vahid Halilhodzic, 7 Ekim 2005 tarihinde Senol Günes ile yollarini ayiran Trabzonspor'la anlasmis ve Trabzonspor'un yeni teknik direktörü olmustu

mynet.