PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Son Dakika Haberleri (Genel)

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82

Ayşe Aygün
24.11.2005, 09:15
shevchenko... 16 http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif 52 http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif 70 http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gif 76http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley32.gifAslinda baska söz egerek yok. Bu fener Avrupanin En iyi takiminda yenilir. 3. sinif takiminada benim FEDERSAYONDAN RICAM LÜTFEN FENERI AVRUPAYA YOLLAMAYIN..Yeter rezil oluyoruz. Hep 3-5 yiyo ama bu sefer 4 yemeis. çok üzüldüm.smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=450>
<T>
<TR>
<TD =sayi width=25 rowSpan=9></TD></TR>
<TR>
<TD align=middle width=400>http://www.sabah.com.tr/2005/11/24/im/BD56A4C1C8DD0E43B2350A14m.jpg</TD></TR></T></TABLE>

Baksaniz ya bizden çok onlar sevinmis demek ki EZIKLER gol yedikçe mutlu oluyo. Allah hep göstersin onlara.Nerdeyse Schevhenko yu omuzlarina alacaklar maçtan sonra. FB bunlar yaparlar.

Ayşe Aygün
24.11.2005, 09:19
Aralik ayindaki seçim, Trabzonspor?da yeni bir süreç baslatacak. Iste kongre öncesindeki son durum

Aktug: Kimse mazaret bulmasin
Aralik?taki mali genel kurula seçim maddesi koyduran Atay Aktug, bu kararin asla geç olmadigini söyledi. Genel kurul karari alinmasi ve kalan sürenin yeterliligi konusunda kimsenin mazeret üretmemesi gerektigini de vurgulayan Aktug, ?Seçim karari geç kalinmis bir karar degildir. Bunu dile getirenler demek ki hazirliklarini iyi yapmamislar. Bugüne baktigimizda Trabzonspor?un borcu yoktur ve kasasinda parasi vardir. Trabzonspor?un sorunu kulüp performansi degildir. Su andaki olumsuz görüntüsü iki sezondur lig ikincisi olan ve Sampiyonlar Ligi?nde ön eleme oynayan futbol takiminin aldigi saha sonuçlaridir? dedi.

Sahin: Gücümüz camia
Basin Sözcüsü Ibrahim Sahin, Trabzonspor?un en büyük gücünün camiasi oldugunu ve camianin destegiyle yeni gelecek yönetim kuruluna hem saha içinde hem de saha disinda rakiplerle mücadele edecek olanagin saglanmasi gerektigini söyledi. Sahin, seçimli yapilacak mali genel kurulda sagduyulu davranilacagina inandigini belirterek, ?Genel kurulda Trabzonspor?u temsil edecek kisiler seçilir. Trabzonspor?un önü açiktir. En büyük gücümüz camiadir. Camianin destegiyle yeni gelecek yönetim kuruluna hem saha içinde hem saha disinda rakiplerle mücadele edecek olanak saglanmalidir? diye konustu.

Agaoglu: Gelenek oldu
Aday olmasi konusunda birçok teklif oldugunu dile getiren Ahmet Agaoglu?nun tutumu da oldukça net: ?Gönül isterdi ki, gerçekten basarili bir yönetim kurulu olsun, saha sonuçlari buna paralel olarak iyi gitsin. Ancak toplumun beklentileri karsilanamadi. Bu ülkede 6 milyon Trabzonspor taraftari var. Maalesef futbolda, idari yapiniz ne kadar iyi olursa olsun, finansal açidan ne kadar olumlu adimlar atarsaniz atin, eger saha sonuçlarinda istikrar saglanamiyorsa yönetim degisiyor. Bunun acisini en çok çeken kulüp de Trabzonspor. Resmen gelenek haline geldi. Ben kendime göre farkli bir misyon üstlendigime inaniyorum. Ülke sporuna hizmet ediyorum. Ileriki yillar ne gösterir elbette bilemem ancak su an itibariyla herhangi bir yönetime girmeyi asla düsünmüyorum. Herkes beni bagislasin ancak Trabzonspor?da yöneticilik yapmam, amatör sporlara haksizlik olur?

Abanoz kapilari kapadi
Adayligini koymayacagini açiklayanlardan biri de eski yönetici Osman Abanoz?du... En son yapilan genel kurulda mevcut kulüp baskani Atay Aktug?a rakip olan Abanoz, Trabzonspor?un çok kötü saha sonuçlari aldigini ve bu dönemlerden bir an önce kurtulmasi gerektigini belirterek, ?Bu da güçlü bir yönetim kuruluyla son bulabilir. Bunun için tek liste olusmasi sart. Bu nedenle baskanliga simdilik aday olmayi düsünmüyorum? dedi.

Hacisalihoglu ve Önal anlasacak
Baskan adayligi için adi geçen Hayrettin Hacisalihoglu ve Iskender Önal karsilikli aday olmayi düsünmüyor. Hacisalihoglu ve Önal?in birbirleriyle yaris içinde olmak istemedikleri, birinin aday olmasi durumunda digerinin adayliktan vazgeçecegi bildirildi. Bu arada Iskender Önal?in da tek liste oldugu takdirde seçime girebilecegi ileri sürüldü.

Art arda açiklamalar geliyor
Adaylik için ismi geçenler, nabiz yoklamaya devam ederken camiada adlari öne çikan bazi isimler, kesinlikle aday olmayacaklarini açikladilar. Basta onursal baskan Mehmet Ali Yilmaz olmak üzere eski baskanlardan Samil Ekinci, Özkan Sümer, Futbol Federasyonu eski baskani Haluk Ulusoy ve Utku Bozoglu adayligini koymayacak.

Ahmet AYDIN-28
24.11.2005, 09:19
fb için degil ama Türk Futbolu adina üzüldüm dün aksam. Sahada oynayan futbolcularin 7-8 tanesi 2 yil önce gelecegin milli takimi olarak görülüyordu. Ki bu futbolcularin biçogunun Trabzonspor'da oynamasini istiyordum sahsen. Ama bugün gelinen noktaya bakin. Hepsi siradan futbolcular olmuslar.

Bi de bisey dikkatimi çekti. Biz aylardir takimda 3 önemli futbolcunun eksikliginin takimi neden bu kadar etkiledigini tartisiyor yönetimi filan suçluyoruz. (Ben dahil) Ama fb.nin bence 2 önemli futbolcusunun eksikligi fb.yi siradan bir takim yapmisti dün gece.

Ayşe Aygün
24.11.2005, 09:26
?Fatura çikacaktir?
Bordo-Mavili taraftarlara da seslenen Fatih Tekke, ?Onlari çok üzdük. Artik sözle özür dilemenin bir faydasi da kalmadi. Simdi ilk yarida kalan 4 maçi da kazanmak zorundayiz. Devre arasi iyi gelecektir? yorumunu yapti. Yönetim krizini ve kapida bekleyen revizyonu da degerlendiren Karadeniz ekibinin kaptani, ?Gelismelerden hiç etkilenmiyoruz desek yalan olur. Ancak mazeret üretecek durumda degiliz. Isimizi daha iyi yapmaya mecburuz. Radikal kararlara gelince... Elbetteki bu basarisizligin faturasi bazi isimlere kesilir. Bunlar için de beklemek ve görmek gerekiyor.?

halil ibo
24.11.2005, 10:15
Fener eziginin aksam ki hezimete ugramasinda göz ardi edilemeyecek bir gerçek : Aurelio'nun yoklugu.Hani bazi taraftarlarimizin tekrar baskanligi için methiyeler dizdigi Ö.Sümer varya el fenerini 2 senedirsampiyon yapan futbol dehasidir.

Bu baglamda yeni gelecek yönetim sezon sonu mukavelesi sona erecek bu oyuncuyu alamasa bile fiyatini yükselterek fenere mali açidanda olsa zarar vermelidir.

Emre B.
24.11.2005, 10:26
Shevanin yanina servet dallamasini koyarsan böyle olur

Emre B.
24.11.2005, 10:27
Fenerbahçe bu sene tecrübe kazandi! seneye daha iyi olucaklar

kudu_61
24.11.2005, 10:33
Aylardir üç önemli eksigimiz var Allah' in kulu çikip ta Trabzonspor iyi takim ama eksikleri oldugu için böyle demedi dünke eziklere bi bakin dove çikip eksiklerimizin yeri dolmadi diyo ya servetin lucianonun denizinhepsi topçu olsa ne olur ya süper ligin komedisi iste rezil takimi vezir ediyorlar...

My
24.11.2005, 10:50
febelilerin piskinliklerini burada tekrar tekrar dile getirmeme gerek yok. Isyerime gittiimde febeli arkadaslarin Milan'i parçaladik sözlerini duyunca ilkin bi afalladim. Sonra anladim isin aslini. Meer adamlar Rui Costa'nin formasini parçalamislar maç esnasinda smileys/smiley36.gifAldi beni bi gülmek. Bütün febeli arkadaslar çok kzid bana ama n'apiim anasini satiim. Tam bi soytari tayfasi bunlar ya smileys/smiley36.gifSoytari-bahçe...

Buda bugün okuduum en güzel haber diim. Insallah asparagas diildir usaklar. Taka'dan ;

http://www.takagazete.com/resim/img/tomasens.jpg

Tomas?a Jun, Ingiltere ve Fransa?dan ismi sir gibi saklanan 3 kulübün talip oldugu ve yetkililerin Rize maçini izlemek için Trabzon?a gelecegi ögrenildi...

3 KULÜP TALIP
TRABZONSPOR ilk yarinin bitimine 4 hafta kala halen daha gol atma basarisi gösteremeyen Tomas?i göndermenin planlari yaparken, bu oyuncuya Fransa ve Ingiltere?den talipler oldugu bildirildi. Ismi saklanan bu kulüplerin Çek Cumhuriyeti?nin Norveç ile oynadigi maçta Tomas?i izlemek üzere bu ülkeye gittigi ancak forma giyememesi nedeniyle futbolcuyu izleyemedigi bildirildi.

IZLEYECEKLER
INGILIZ ve Fransiz kulüplerinin yetkililerinin bu hafta oynanacak olan Ç.Rizespor maçi için Trabzon?a gelerek bu genç forvet oyuncusunu izleyecegi ifade edilirken, mevcut yönetimin 18 Aralik?ta yapilacak kongreden sonra gelecek olan yönetime bu oyuncuyu isteyen kulüpler hakkinda bilgi verecegi bildirildi. Trabzonspor?un Tomas?i takasta kullanabilecegi ifade edildi.

UğuR
24.11.2005, 11:48
ALLAHIM Insallah dogrudur.

TSunami
24.11.2005, 11:51
ALLAHIM Insallah dogrudur.
amiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii iiiin Edited by: TSunami

Oruç
24.11.2005, 13:01
Trabzonspor'da hasret maçi..

Bir tarafta 75 gündür evinde kazanamiyor olmanin stresi, diger yanda Szmykowiak'in 75 gün sonra sahalara dönüyor olmasinin heyecani.. Trabzonspor baskanini aradigi su günlerde camiaya birazcik olsa da moral verecek 3 puanin pesinde..

TRABZONSPOR, 2.5 AYLIK HASRETE SON VERMEK ISTIYOR
Turkcell Süper Ligi'nin 14. haftasinda oynanacak Karadeniz derbisinde Çaykur Rizespor'u konuk edecek Trabzonspor, bu karsilasmada 75 günlük galibiyet hasretine son vermek istiyor.

Bu sezon kendi sahasinda oynadigi 6 lig karsilasmasindan 3 galibiyet, 2 beraberlik ve 1 de maglubiyetle ayrilan bordo-mavililer, en son galibiyetini Gaziantepspor karsisinda 2-0'lik sonuçla elde etmisti. Gaziantepspor galibiyetinden sonra taraftari önünde galibiyet yüzü göremeyen Trabzonspor, evinde agirlayacagi Çaykur Rizespor'u yenerek galibiyet hasretine son vermek itiyor.

Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodziç de üçüncü kez çikacagi Hüseyin Avni Aker Stadi'nda Bordo-mavili taraftarlar önünde ilk galibiyetiyle tanismak istiyor. Halilhodziç yönetimindeki Trabzonspor, kendi sahasinda çiktigi 2 karsilasmada Kayseri Erciyespor ile 0-0, Gençlerbirligi ile de 1-1 berabere kalmis, Türkiye Kupasi maçinda ise Kayserispor'a 3-0 maglup olmustu.

SZMYKOWIAK, 75 GÜN SONRA SAHALARA DÖNÜYOR
Trabzonspor'un Polonyali oyuncusu Miraslow Szmykowiak, sakatligi nedeniyle lige verdigi 8 haftalik aranin ardindan Çaykur Rizespor maçiyla yeniden sahalara dönüyor.

Turkcell Süper Ligi'nin 5. haftasinda oynanan Gaziantepspor maçinin son dakikasinda girdigi ikili bir mücadele sonrasi ayak topugundan sakatlanan Szmykowiak, 75 gün sonra Hüseyin Avni Aker Stadi'nda oynanacak Çaykur Rizespor maçiyla taraftariyla bulusuyor. Ülkesi ve Trabzon'da kendisine verilen tedavi programini aksatmadan uygulayan Polonyali oyuncu, bu sekilde daha uzun sürmesi beklenen sakatlik süresini de azaltarak formasina kavustu.

Geçen sezon ortasinda Trabzonspor'a gelen ve tüm maçlarda forma giyerek sergiledigi performansla Bordo-mavili taraftarlarin takdirini kazanan Szmykowiak, bu maçlarda 9 gole imza atmisti. Bu sezon ise tek golünü Kayserispor karsisinda kaydeden Szmykowiak, en son Gaziantepspor karsisinda forma giymis, Trabzonspor da son galibiyetini bu maçta elde etmisti.

21. RANDEVU
Trabzonspor ile Çaykur Rizespor yarin Hüseyin Avni Aker Stadi'nda yapacaklari karsilasmayla birlikte ligde 21. kez karsi karsiya gelmis olacak.

Bugüne dek 2 takim arasinda yapilan 20 maçta, bordo-mavililerin galibiyetlerde 12-2 üstünlügü bulunuyor. 6 karsilasmada ise taraflar sahadan beraberlikle ayrildilar.

Trabzonspor, söz konusu karsilasmalarda 31 gol kaydederken, kalesinde 10 gol gördü.

-TRABZON'DA YENILGISI YOK-

Trabzonspor, Çaykur Rizespor ile sahasinda yaptigi karsilasmalarda basarili bir grafik sergiledi.

Bordo-mavililer, sahasindaki 10 maçta, 9 galibiyet ve 1 beraberlik elde etti.

Tarihinde rakibine sahasinda hiç 3 puan vermeyen Trabzonspor, tek puan kaybini ise 1985-86 sezonunda 0-0 biten maçin ardindan yasadi.

ajansspor.comEdited by: thepatfhinder

irfanköse276
24.11.2005, 13:15
bunu buraya yaziyorum.

içimdeki his o çocuk 26-27 yasina geldiginde iyi bir golcü olacak ve biz dizimizi dövecez

hi-laz
24.11.2005, 13:16
ABI BIR MACTAN BU KADAR ZEVK ALMAZDIM.. SHEVA CAKTI...FENERI DÖRTLEDI... MACI IZLEMEYEN FENERLILER HERHALDE MESAJ FAZLADAN GELDI DÜSÜNMÜSLERDIR...SHEVA DA KARADENIZ USAGI OLDUGU BELLI... BIRDE DENIZ NE YAPTI ÖYLE FORMA OLMASA ADAMIN DERISINI YÜZECEKTI NERDEYSE.. RUI COSTA DA AL HEDIYEM OLSUN DEMISTIR...BURADA ORANIN TÜRKIYE GIBI HAKEMLERLE AYAK OYUNLARIYLA BIR YERE GELINEMEYECEK BIR YER OLDUGUNU ANLAMISLARDIR..

Erdinç Dilek
24.11.2005, 13:18
bunu buraya yaziyorum.

içimdeki his o çocuk 26-27 yasina geldiginde iyi bir golcü olacak ve biz dizimizi dövecez

tam bir ceza sahasi forveti çek liginde attigi golleri görmedim ama son attigi milli maçtaki golde sadece topa dokunmasi gerekti vede o da onu yapti.. su anki durumdaki trabzonsporda parlamamasi olagan egerki geçen senekiTrabzon olsaydi çok daha farkli bir jun izleyebilirdik, Fatih Tekke bile çaresiz kaliyorsa bu takimda bu çoçugun üstüne yüklenmemeklazim ama yinede pismesi gerekir..Edited by: erdinç67

irfanköse276
24.11.2005, 13:21
bunu buraya yaziyorum.

o zaman bizde pissin... dolu para verdik adama

bende sampiyonlar liginde mailana attigi golü gördüm..

22yasinda bi golcüde israr etmekte yarar var die düsünüorm.

tam bir ceza sahasi forveti çek liginde attigi golleri görmedim ama son attigi milli maçtaki golde sadece topa dokunmasi gerekti vede o da onu aypti.. su anki durumdaki trabzonsporda parlamamasi olagan egerki geçen senik Trabzon olsaydi çok daha farkli bir jun izleyebilirdik, Fatih Tekke bile çaresiz kaliyorsa bu takimda kimsenin üstüne yüklenmemek lazim ama yinede pismesi gerekir..

zanoylu
24.11.2005, 13:22
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Forza Ac milan.........smileys/smiley36.gif </TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Oruç
24.11.2005, 13:22
"Milan ortada siçan oynadi !" smileys/smiley4.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Milan, F.Bahçe ile kedinin fareyle oynadigi gibi oynadi. Veya ortada siçansmileys/smiley36.gif yaptilar...

Fenerbahçe havlu atti
Dakika 28; kenardan tabela kalkti. Çikan Selçuk, girenKemalsmileys/smiley36.gif Kenara gelen Selçuk, tam kulübenin önünden geçerken Daum'a eldivenlerini firlatti. Aslinda bu, Fenerbahçe'nin havluyu atma isaretiydi.

Aziz Yildirim, bu 4-0'a da bir seyler bulur, gündem degistirmeye kalkar. Allah'i var, bu kadar iyi futbolcuyu alan da o, sonra Daum'a sahip çikan da... Aziz Yildirim 11 yabanci istiyor. Aldigi Nobre, Marco, Alex bile yokken yedek.

Üç gün önce Vestel Manisa maçinda kulübede olanlar bugün sahada. Çünkü Daum, ucuz kahramanlik pesinde. Lig sampiyonu olacak. Bu kadrolu F.Bahçe'yi vasat bir teknik direktör de Türkiye Ligi'nde sampiyon yapar.

Üç gün sonra G.Saray maçi var. Vatan, millet, cumhuriyet, G.Saray maçi, hakem... Aziz Yildirim bu Milan'i veya Sampiyonlar Ligi basarisizligini unutturur.

Mahalle takiminda olmazsmileys/smiley36.gif
Soruyorum size, maça baslayan F.Bahçe'nin sahadaki dizilisi ile iki oyuncu degisikliginden sonra sahadaki F.Bahçe dizilisini birisi bana anlatsin. Bir oyuncu degisiyor, bes kisinin de yeri.smileys/smiley36.gif Bu is, mahalle takiminda olmaz.smileys/smiley36.gif Ama bize de fazla bir sey söylemek düsmez. Çünkü Aziz Yildirim, Daum'dan çok memnun. Allah bu ikiliyi muvaffak etsin. Ve kol kola onlari daim etsin.

Daum cin gibi, akilli bir adam. Böyle bir kadro, böyle bir lig, böyle bir para, böyle bir futboldan anlamayan yönetici toplulugu... Dünyanin neresinde böyle bir grubu bulur da bu paryi kazanir.

Bakin, Milan, F.Bahçe ile kedinin fareyle oynadigi gibi oynadi. Veya ortada siçan yaptilar.smileys/smiley36.gif Seyredenler diyecek ki: "Milan müthis oynadi." Hayir, Milan aman aman oynamadi. Ayaga top yaptilar, sabirla beklediler. Zaten F.Bahçe'de ne orta saha var, ne defans. Onlarin kabak çiçegi gibi açilmasini beklediler. Ve çok kolay 4-0'i yaptilar. F.Bahçe öyle hale geldi ki, 72. dakikada Serkan, "ben öldüm, bittim" diyordu kulübeye. Serkan'in bunu dedigi yerde, F.Bahçe takiminin ne hale düstügünü siz düsünün.

Kimseyi aldatmayalim
Bazilari diyebilir ki, "F.Bahçe çok top kaybetti." Bunu söyleyenler zaten futboldan nasibini almamis kisilerdir. F.Bahçe topa hakim olmadi ki, kaybetsin.smileys/smiley36.gif Son zamanlarda iyi tezahürat yapiyor dedigimiz F.Bahçe seyircisi bile takiminin bir sey oynamadigini görünce, Besiktas seyircisinin söyledigi, "Söyle senden baska kimim var benim. Seninle aglar, seninle gülerim" parçasini söylemeye basladi...

Milli takimimiz, kulüp takimlarimiz derken, ailece evimize döndük. "Sizinle agladik, sizinle güleriz"i bir yana birakalim, sapkayi çikaralim, önümüze koyalim. "Biz nerede hata yaptik?" diyelim. "Ne yaparsak dogruyu buluruz" diyelim. Hakemin soyunma odasi kapisini kirmayalim. Rakip futbolculari koridorda dövmeyelim. Ve benim güzel halkimi da aldatmayalim. Hepimize Türkiye Ligi hayirli olsun. Yani annemizin ligi.

Erman Toroglu
etoroglu@hurriyet.com.tr

Erman arada dogru seylerde söylüyorsmileys/smiley4.gifEdited by: thepatfhinder

Oruç
24.11.2005, 13:49
Iyi girgir besmileys/smiley36.gif

Bunlar simdi de Sheva'nin pesine düsmüslersmileys/smiley36.gif

zanoylu
24.11.2005, 13:56
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> rui costa nin hareketi süperdi al su forma parçasinida evine koy der gibi anlayin iste yaaww</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">

Burçak
24.11.2005, 14:13
:D milan resmen dalga geçti. cani istedi tempo yapti. cani istedi oyunu soguttu. hersey kontrolü altindaydi. eziklerin gözleri sahada papilayi aradi devre arasinda levent amcalarinida aradi.Fakat O maç avrupanin gözü önünde oynaniyodu ve orda leventte papilada önemsizdi. Adalet yerini buldu. Forza AC MIlan.

Oruç
24.11.2005, 14:19
''Trabzonspor bizi geçemez"

Turkcell Süper Ligi'nde üçüncü sirada bulunan Kayserispor'da, Teknik Direktör Ertugrul Saglam, takiminin basarisini degerlendirirken, iddiali açiklamalarda bulundu !..

Teknik Direktör Ertugrul Saglam, ''Bu kadar yukarilara çikabilecegimizi düsünmüyorduk, ama bu basari sans degil'' dedi.

Saglam, takim 2. kaptani Johnson ve milli takima çagrilan Gökhan Ünal ile birlikte Fevziçakmak Lisesi'nde, ögrencilerle düzenlenen söylesiye katildi.

Okul bahçesinde, ögrencilerin, ''Sampiyon Kayserispor'' sloganlariyla karsilanan Saglam ve futbolcular, konferans salonuna geçerek takimla ilgili sorulari cevaplandirdi.

Ögretmenler Günü'nde ögretmen ve ögrencilerle birarada olmayi özellikle istedigini vurgulayan Saglam, ''Kayserispor sevgisini sizlere asilamaya geldik'' dedi.

Ögrencilerden merak ettigi sorulari sormalarini isteyen Saglam, 2. sinif ögrencisi Fatma Selçuk'un, ''Ligde firtinalar estiriyorsunuz. Trabzonspor ve Besiktasgibi ekipleri geride biraktiniz. Bunu bekliyor muydunuz'' Geçtigimiz sezon takim ve sehir çok büyük sikintilar çekti. Biz öncelikle bu sikintilarin yasanmamasini hedefledik. Bu kadar yukarilara çikacagimizi düsünemiyorduk, ama bu basari sans degil. Basariya giden yolda yapilmasi gereken her seyi yaptik. Bu da bizi üçüncülüge tasidi. Ekip ruhu ve çok çalismamiz sayesinde yakaladigimiz bu basari bize yetmiyor. Daha üst siralari hedefliyoruz.'' diye konustu.

''TRABZONSPOR VE BESIKTAS BIZI GEÇEMEZ''

Konusmasi zaman zaman ögrencilerin slogan ve alkislariyla kesilen Saglam, ligin ikinci yarisinda ayni basarinin devam edip etmeyecegi ve UEFA Kupasi'na katilip katilinamayacagi yönünde sorulan bir soruyu da ''Devre sonunda geldigimiz noktayi degerlendirip ikinci devre için strateji belirleyecegiz. Disaridaki güçlerle mücadele etmek zorunda kalabiliriz. Birlik ve beraberligimizi devam ettirebilirsek Trabzonspor ve Besiktas dahil bizi kimse geçemez. Bizi desteklemeye devam edin'' diye yanit verdi.

http://www.ajansspor.com/haber/127631

Erdinç Dilek
24.11.2005, 14:24
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD align=middle ="haberbaslik">Bakan'dan Nefis Fener Espirisi</TD></TR>
<TR>
<TD align=right colSpan=2 ="red_text">24.11.2005 13:58</TD></TR>
<TR>
<TD ="mansetozet">Bakan Ali Çoskun, Italyan is adamlarina Türkiye'deki tesvikleri anlatiyordu "Fenerbahçe Milan?a 4-0 yenilerek bu tesvige güzel bir örnek vermis oldu" dedi. Salon yikildi...</TD></TR>
<TR>
<TD align=left ="small_text">http://67.15.4.84/images/news/alicoskun34.jpg

Sanayi ve Ticaret Bakani Ali Çoskun, Türkiye-Italya Is Forumu?nda yaptigi konusmada siyasi iliskilerdeki gelismelerin, ekonomik ve ticari iliskileri de gelistirdigini bildirdi.

Italya ve Türkiye?nin sanayilerinin birbirini tamamlayan bir nitelikte oldugunu belirten Çoskun, bunun, yatirimlara dönüstürülmesi gerektigini kaydetti. Çoskun, uzun vadeli ekonomik isbirliginin saglanmasi için Türkiye?de katma degeri yüksek sektörlerin tesvik edilmesi gerektigini ifade etti. Çoskun, Fenerbahçe-Milan maçina degindigi konusmasinda, "Bu tesviklerden birini dün aksam verdik. Fenerbahçe takimi Milan?a 4-0 yenilerek bu tesvige güzel bir örnek vermis olduk. Ticari hayatimizda rakiplere karsi insallah hep birlikte zafer kazanacagiz" dedi. Bu espri üzerine salondakiler uzun süre güldüler...

</TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: erdinç67

zanoylu
24.11.2005, 14:28
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Bakayim o Biçakçi gidince görecem ben o kayseri takimlarinin halini.......</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

Oruç
24.11.2005, 14:29
"Soför Sheva Fener'i devirdi"

''Shevchenko, gol pokeri yaparak Fenerbahçe'yi parçaliyor'',smileys/smiley4.gif ''Shevchenko, 4 golle kendini daha da büyüttü'', ''Shevchenko, Fenerbahçe'yi yikti''.. Iste Fenerbahçe-Milan maçinin Ispanyol basinindaki yankilari..

Sampiyonlar Ligi'nde dün aksam Fenerbahçe'nin AC Milan'a 4-0 yenildigi maçla ilgili Ispanyol basini, golleri atan Ukraynali yildiz futbolcuya övgüler yagdirarak, ''Shevchenko, gol pokeri yaparak Fenerbahçe'yi parçaliyor'' diye yazdi.

Marca gazetesi, Milan'in dün aksamki ''soförünün'' Shevchenko oldugunu ve Fenerbahçe'yi ''yere devirdigini'' belirtti.

''Shevchenko, 4 golle kendini daha da büyüttü'' basligini atan AS gazetesi, maçin ikinci yarisinda 25 dakika içinde 3 gol atan yildiz futbolcunun takimini Sampiyonlar Ligi'nde bir üst tura tasidigini kaydetti.

Ispanya'daki diger gazetelerde ise El Mundo, ''Shevchenko, Fenerbahçe'yi yikti'', El Mundo Deportivo ''Istanbul'da 4 kez Sheva'' basliklari atti.

smileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gifsmileys/smiley4.gif

http://www.ajansspor.com/haber/127630Edited by: thepatfhinder

FANATIK61
24.11.2005, 14:30
Arkadaslar su Milanin oynadigi Futbolun 4'de birini oynarsak cok menun olurum vallahi. Adamlar ne kadar kolay bir galibiyet aldi. Biz niye zorlaniyoruz anlamiyorum. Iste Haftaya FB Maci var. Bizim Futbolcular acaba bakti mi dünkü Maca??? Bu Mactan kendiler icin az da olsa birsey alabildiler mi??? (Oyun anlayisi, Takim oyunu vs....)

zanoylu
24.11.2005, 14:32
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Bir kadroyu kurabilsek maç kazanacazda yok iste olmuyor.....</TD></TR>

Oruç
24.11.2005, 14:37
?Milan, Türkiye kabusunu sildi?

Milan?in 4-0?lik Fenerbahçe galibiyeti, Italyan basininda cosku ile karsilandi...

Avrupa Sampiyonlar Ligi (E) Grubu'nda AC Milan'in Fenerbahçe karsisinda elde ettigi 4-0'lik deplasman galibiyeti Italyanlar'i sevindirdi.

Italyan gazeteleri, geçen yil Istanbul'daki Avrupa Sampiyonlar Ligi final karsilasmasinda sampiyonlugu kilpayi kaçiran AC Milan'in, dün gece Fenerbahçe karsisinda elde ettigi farkli skorlu galibiyet sayesinde Istanbul'daki kötü anilarin üstüne bir sünger çekmis oldugunu bildirdiler.

Tuttosport Gazetesi, bugünkü sayisinda, ''Milan, Türkiye kabusunu sildi'' diye manset atarken, alt baslikta ise ''Shevchenko zincirden bosandi.smileys/smiley4.gif Istanbul'da Fenerbahçe'yi adeta darmadagin eden Ukraynali yildizdan 4 harika gol'' denildi.

Iç sayfada ise ''Istanbul'da Sheva kasirgasi'' basligi kullanan Tuttosport, stattaki 42 bin Fenerbahçe taraftarinin da sonuç itibariyla Ukraynali yildizi alkisladiklarina isaret etti.

La Gazzetta dello Sport da konuya iliskin haber basliginda, ''Milan'dan Türkiye'de 4-0'lik harika zafer'' dedi. Shevchenko'nun maçta adeta bir kare as islevi gördügüne deginilen haberin spot cümlelerinde ise dün geceki maç su sözlerle özetlendi:

''Sheva pokeri ve Milan'in uçusu. Ukraynali yildiz bir kare asla Istanbul kabuslarinin üstüne sünger çekti. Ukraynali forvet 4 golle Fenerbahçe'yi adeta Istanbul'a gömerken, kirmizi-siyahlilarin grupta liderlige yükselmesini sagladi.'' Corriere dello Sport Gazetesi de gollerin kahramani Shevchenko'yu ön plana çikararak, ''Istanbul, Sheva'ya boyun egdi'' basligini kullandi.

Haberin spot cümlelerinde ise su ifadelere yer verildi:

''Istanbul'da tam seyirlik bir maç. Ukraynali yildiz 4 gol atarken, 3 de gol kaçirdi.smileys/smiley4.gif Milan iyice çostu. Bu kez rakip takimla durumu esitlemek zorunda kalmadi.'' Bir baska haberde ise maç sirasinda Italya Cumhurbaskani Carlo Azeglio Ciampi'nin de resmi bir ziyaret için Istanbul'da bulunduguna isaret edildi.

http://www.spor3.com/detay.php?d=118396Edited by: thepatfhinder

EmrahYalçınalp
24.11.2005, 14:37
SHEVA DA KARADENIZ USAGI OLDUGU BELLI...

smileys/smiley4.gif

________

Forumdagörsel düzen saglamak amaciylakurallar geregi büyük harf kullanmak yasaklanmistir. Üyemiz ilgili kural geregince uyarilmistir.

zanoylu
24.11.2005, 14:43
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Vay be su adami zamaninda begenmeyip geri göndermisiz.Gelde içme simdi gaz yagini.......</TD></TR>

Sevgi
24.11.2005, 14:43
''TRABZONSPOR VE BESIKTAS BIZI GEÇEMEZ''

Konusmasi zaman zaman ögrencilerin slogan ve alkislariyla kesilen Saglam, ligin ikinci yarisinda ayni basarinin devam edip etmeyecegi ve UEFA Kupasi'na katilip katilinamayacagi yönünde sorulan bir soruyu da ''Devre sonunda geldigimiz noktayi degerlendirip ikinci devre için strateji belirleyecegiz. Disaridaki güçlerle mücadele etmek zorunda kalabiliriz. Birlik ve beraberligimizi devam ettirebilirsek Trabzonspor ve Besiktas dahil bizi kimse geçemez. Bizi desteklemeye devam edin'' diye yanit verdi.

ikinci devre sizde yerinizi bulursunuzçLigi ne TRABZONSPOR un nede bjk nin üstünde bitirecegine ihtimal vermiyorum...

ozcan_asanoglu
24.11.2005, 14:46
DOST ACI SÖYLER, VAHID HOCA KONUSTU;

Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodziç, bordo-mavili takimda bazi oyuncularin hal ve hareketleriyle bazilarinin da kaliteleriyle oynamayi haketmedigini söyledi.

Vahid Halilhodziç, Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde düzenledigi basin toplantisinda, Diyarbakirspor maçi sonrasi milli takimlarda bulunan bazi oyuncularinin geç geldigini belirterek, ''Daha erken gelmeliydiler. Bazi oyuncular istediklerini yapmaya alismislar. Buna bir 'dur' demek gerek. Ben bunu durduracagim'' dedi.

Zorluklara karsi takimin sundugu oyunun ayip verici oldugunu ifade eden Halilhodziç, ''Trabzonspor'un itibarini zedeledik. Herkes büyük elestiriler hakediyor. Ben de hakediyorum. Diyarbakirspor maçi öncesi futbolcularin durumlarini gördügüm zaman onlara maçi yitirecegimizi söyledim. Idmani yarida kestim. Konsantre olamadiklari gördüm. Maçtan çok baska seyleri düsündüler ve konsantre olamadilar'' diye konustu.

Lee ve Yattara'nin Diyarbakirspor maçinda ilk 11'de yer almamasiyla ilgili bir gazetecinin sorusuna Halilhodziç, ''Lee, maç sabahi Yattara ise bir gün önce geldi. Çok yorgun olduklarini söylediler. O tür disiplinsizlik yapmaya, öyle hareket etmeye alismislar. Simdi öyle olmayacak. Trabzonspor'u sevdigini söyleyen oyuncular, bunu göstermeliler. Sevgiyi göstermek sözde olmaz. Trabzonspor'a çok yalan söylüyoruz. Baska seyler yapiyoruz. Ben buradayken herkes Trabzonspor'a daha degisik davranmasini ögreniyor. Bunun yaninda fizik olarak da yeterli degillerdi. Böyle durumda maçta sakatlanabilirlerdi. Ikinci yari Yattara'yi sahaya koydum. Yaptiklarini gördünüz. Sahada uyudular. Kural ve prensiple o maçi yitirmeyi tercih eder, diger maçi kazanmayi isterim. Disiplinsizligi cezalandirarak, saha disinda bazi seyleri düzeltmek gerekir, saha içinde iyi seyler yapmak için.'' dedi.

Halilhodziç, bordo-mavili takimda tüm oyunculara sans verdigini ifade ederek, ''Ufukhan disinda hepsine sans verdim. Ufukhan'a da Çaykur Rizespor maçinda görev verecegim. Böylece her oyuncunun degerlendirmesini yapmis olacagiz. Daha önce Trabzonspor'un yerinin ligde 4'üncülük ile 6'ncilik arasi olacagini söylemistim ve herkes sasirmisti. Bu bile iyimser bir tahmindi. Hepimiz Trabzonspor'a yalan söylüyoruz. Belki gerçekler sizi rahatsiz edebilir. Ben buraya yalan söylemeye degil, çalismak ve kulübe yarar saglamak için geldim. Istediklerimi yapamayacagimi görürsem bavulumu toplar gururlu bir biçimde giderim. Benim degil Trabzonspor için bazi degisiklikler olmali. Bu kulüpte çok hayalcilik var. Bu durumu düzeltmek için disiplin, çalismak, ask ve istek gerekli.'' diye konustu.

''Hiçbiri kendi alacaklarini almak için bankaya giderken yorgun degildi'' diyen Halilhodziç, ''Bazi oyunculara verilecek cezalari göreve geldigim anda engelledim. Onlari tesvik etmek, çalismak adina cezalarinin verilmemesini istedim. Ama hepsini ayni sapka altina koymamak gerek. Çok çalisan oyuncular da var. Bu tür oyuncularin olmasi gelecek adina umut veriyor'' diye konustu.

''RADIKAL KARARLAR ALACAGIM''

Trabzonspor'da bazi degisiklikler yapilmasi gerektigini belirten Halilhodziç, ''Ben göreve geldigimde hiç çalismadiklarini söylüyorlardi. Simdi ise çok çalismaktan yakiniyorlar. Ne istiyorlar? Bazi degisiklikler olacak. Radikal kararlar alacagim. Her gün yeni yeni seyler ögreniyorum. Bazi oyuncularin iyi yasamadiklarini, sigara içtiklerini ögreniyorum'' dedi.

Herkesin kendisinden 1 ayda tüm sorunlari çözmesini istedigini kaydeden Bosnak asilli Fransiz çalistirici, ''Görevde bulundugum 40 gün içinde yalnizca 1 gün izin yapabildim. Tüm günlerimi kulüpte geçirdim. Çünkü düzeltilmesi gereken çok sey var. Çogu gerçegi, arkamda olanlari bilmiyorum. Belki benimle çalisan bazi kisiler görevlerini yerine getirmiyor olabilirler. Ben kendimi çok ayipli hissediyorum. Ama hiçbir biçimde pes etmiyorum. Tersine daha güçlü biçimde güç topluyorum. Ben burada oldugum takdirde ikinci yarida gerçek Trabzonspor görülecek.'' dedi.

''YÖNETIM DAYANMALIYDI''

Halilhodziç, kulüp baskani Atay Aktug'un aldigi kararin kendisini üzdügünü ifade ederek, ''Onu anliyorum. Diyarbakirspor maçindan sonra da üzgün oldugunu biliyorum. Büyük bir olasilikrla kendini feda etmek istedi. Onun ve takim üzerindeki baskiyi azaltmak için belki de böyle bir karar verdi. Ama aralik ayina dek dayanmasi gerekiyordu. Simdi belirsiz bir durumdayiz. Ikinci devre için hazirlanmak gerek. Baskanla dürüst iliskilerimiz vardi. Neler yapmamiz gerektigi konusunda konusmustuk. Su anki durum zor ve karisik. Yeni bir yönetim gelecek. Hedeflerini, benimle çalismak isteyip istemeyecegini bilmiyorum. Kimler gidecek, kimler kalacak bunlar belirsiz. Yönetim görevi birakmis durumda. Birileriyle konusmam gerek. Aralik ayindan sonraki kongrede ne olacak bilmiyorum ama yillarca burada kalacakmis gibi çalisiyorum. Kulübün iyiligi için üzerime düseni yaparim.'' diye konustu.

Szmykowiak'in çok iyi bir profesyonel oldugunu da kaydeden Halilhodziç, ''Çaykur Rizespor maçi kadrosunda yer alacak. Ancak toplara vurdugu zaman bileginde bazen agri hissediyor. Adele sorunu olabilir. Ama çok çalisti. 1-2 ay içinde gerçek performansina ulasabilir'' diyerek sözlerini tamamladi.

Oruç
24.11.2005, 15:12
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=470>
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Hakem odasinin kapisini ikisi kirmis</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/3997volkan1.jpg</TD>
<TD vAlign=top width=220>
<TABLE cellSpacing=1 cellPadding=4 width=220>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>24 Kasim 2005 11:56

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Türkiye-Isviçre maçinda delege olarak görev yapan Michal Listkiewicz, ülkesinde basina konustu. Listkiewicz, hakem odasinin kapisin kiran iki ismi de açikladi?</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Türkiye-Isviçre maçinda görev yapan Michal Listkiewicz, ülkesi basinina, "Dövüsler, yumruklar, itip-kakmalar, tekmeler orada olanlar için yeterli. Bana göre, olaylara karisan futbolcu ve antrenörler en az bir ya da iki yil ceza alir" dedi.

TÜRKIYE-Isviçre milli maçinda delege olarak görev yapan Polonyali Michal Listkiewicz, ülkesine döndükten sonra raporunu yazip, FIFA Ceza Kurulu'na gönderdi. Polonyali delege, ülkesinde çikan gazetelere verdigi demeçte, Istanbul'da yasanan olaylarin bir skandal oldugunu ifade etti. Wyborcza gazetesi "Baraj savasi", Prezglad Sportwy gazetesi "Skandal" basligiyla haberi verirken, Litskiewicz söyle konustu:

"Gece saat 02.00'ye kadar stattan ayrilmadim ve herkesle görüserek bilgi aldim. Gözlemlerimi raporumda belirttim. Size de sunlari söyleyebilirim. Maç içinde hiçbir sey olmadi. Ancak maçtan sonra tahmin edilemeyecek kadar büyük olaylar yasandi. Özellikle, saha içinde Emre Belözoglu, Mehmet Özdilek, Alpay Özalan, Fatih Terim'in yaptiklari sporcu kisiligi ile bagdasmayacak davranislardi.

Daha sonra koridora girdim. Koridorda polisler bir taraftan dayak yiyen Isviçreli futbolculari korumaya çalisirken, bir taraftan da kameralarin görüntü almasini engelliyorlardi. Bu nedenle de gerekli görüntüleri elde edemedik. Dövüsler, yumruklar, itip-kakmalar, tekmeler orada olanlar için yeterli.

1 yada 2 yil ceza

Daha sonra hakemlerin odasina gittim. Gördügüm manzara daha da yürekler acisiydi. Hakem odasinin kapisi kirilmis, hakemler ise yerlerinde yoktu. Ardindan hakemler ve gözlemcilerle, FIFA temsilcileri ile yaptigim görüsmede hakem odasinin kapisinin kaleci Volkan ve Fatih Terim tarafindan tekmelenerek kirildigini ögrendim.

Bu olaylar büyük cezalari gerektiriyor. Bana göre, olaylara karisan futbolcu ve antrenörler en az bir ya da iki yil ceza alir. Türk Milli Takimi'na verilecek ceza konusunda su anda bir seyler söylemem mümkün degil. Tekrar söylüyorum ben raporumu FIFA Ceza Kurulu'na verdim. Cuma günü (yarin) tekrar Isviçre'ye gidecegim ve orada yeniden konuyu gündeme getirip, ceza kuruluna ifade verecegim."

Kaynak: Hürriyet</TD></TR></T></TABLE>

zanoylu
24.11.2005, 15:15
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Iste Terimin bitisinin resmidir bu.Avrupaya da rezil oldu daha onu kim alir......</TD></TR>

Oruç
24.11.2005, 15:16
Bir an önce defolup gitmesi dilegiyle...

zanoylu
24.11.2005, 15:21
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">Amiiiiiiinnnnnnn..............</TD></TR>

uslanmazlaz
24.11.2005, 15:25
aminnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnnn

BDiler61
24.11.2005, 16:02
DOST ACI SÖYLER, VAHID HOCA KONUSTU;

Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodziç, bordo-mavili takimda bazi oyuncularin hal ve hareketleriyle bazilarinin da kaliteleriyle oynamayi haketmedigini söyledi.

Vahid Halilhodziç, Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'nde düzenledigi basin toplantisinda, Diyarbakirspor maçi sonrasi milli takimlarda bulunan bazi oyuncularinin geç geldigini belirterek, ''Daha erken gelmeliydiler. Bazi oyuncular istediklerini yapmaya alismislar. Buna bir 'dur' demek gerek. Ben bunu durduracagim'' dedi.

Zorluklara karsi takimin sundugu oyunun ayip verici oldugunu ifade eden Halilhodziç, ''Trabzonspor'un itibarini zedeledik. Herkes büyük elestiriler hakediyor. Ben de hakediyorum. Diyarbakirspor maçi öncesi futbolcularin durumlarini gördügüm zaman onlara maçi yitirecegimizi söyledim. Idmani yarida kestim. Konsantre olamadiklari gördüm. Maçtan çok baska seyleri düsündüler ve konsantre olamadilar'' diye konustu.

Lee ve Yattara'nin Diyarbakirspor maçinda ilk 11'de yer almamasiyla ilgili bir gazetecinin sorusuna Halilhodziç, ''Lee, maç sabahi Yattara ise bir gün önce geldi. Çok yorgun olduklarini söylediler. O tür disiplinsizlik yapmaya, öyle hareket etmeye alismislar. Simdi öyle olmayacak. Trabzonspor'u sevdigini söyleyen oyuncular, bunu göstermeliler. Sevgiyi göstermek sözde olmaz. Trabzonspor'a çok yalan söylüyoruz. Baska seyler yapiyoruz. Ben buradayken herkes Trabzonspor'a daha degisik davranmasini ögreniyor. Bunun yaninda fizik olarak da yeterli degillerdi. Böyle durumda maçta sakatlanabilirlerdi. Ikinci yari Yattara'yi sahaya koydum. Yaptiklarini gördünüz. Sahada uyudular. Kural ve prensiple o maçi yitirmeyi tercih eder, diger maçi kazanmayi isterim. Disiplinsizligi cezalandirarak, saha disinda bazi seyleri düzeltmek gerekir, saha içinde iyi seyler yapmak için.'' dedi.

Halilhodziç, bordo-mavili takimda tüm oyunculara sans verdigini ifade ederek, ''Ufukhan disinda hepsine sans verdim. Ufukhan'a da Çaykur Rizespor maçinda görev verecegim. Böylece her oyuncunun degerlendirmesini yapmis olacagiz. Daha önce Trabzonspor'un yerinin ligde 4'üncülük ile 6'ncilik arasi olacagini söylemistim ve herkes sasirmisti. Bu bile iyimser bir tahmindi. Hepimiz Trabzonspor'a yalan söylüyoruz. Belki gerçekler sizi rahatsiz edebilir. Ben buraya yalan söylemeye degil, çalismak ve kulübe yarar saglamak için geldim. Istediklerimi yapamayacagimi görürsem bavulumu toplar gururlu bir biçimde giderim. Benim degil Trabzonspor için bazi degisiklikler olmali. Bu kulüpte çok hayalcilik var. Bu durumu düzeltmek için disiplin, çalismak, ask ve istek gerekli.'' diye konustu.

''Hiçbiri kendi alacaklarini almak için bankaya giderken yorgun degildi'' diyen Halilhodziç, ''Bazi oyunculara verilecek cezalari göreve geldigim anda engelledim. Onlari tesvik etmek, çalismak adina cezalarinin verilmemesini istedim. Ama hepsini ayni sapka altina koymamak gerek. Çok çalisan oyuncular da var. Bu tür oyuncularin olmasi gelecek adina umut veriyor'' diye konustu.

''RADIKAL KARARLAR ALACAGIM''

Trabzonspor'da bazi degisiklikler yapilmasi gerektigini belirten Halilhodziç, ''Ben göreve geldigimde hiç çalismadiklarini söylüyorlardi. Simdi ise çok çalismaktan yakiniyorlar. Ne istiyorlar? Bazi degisiklikler olacak. Radikal kararlar alacagim. Her gün yeni yeni seyler ögreniyorum. Bazi oyuncularin iyi yasamadiklarini, sigara içtiklerini ögreniyorum'' dedi.

Herkesin kendisinden 1 ayda tüm sorunlari çözmesini istedigini kaydeden Bosnak asilli Fransiz çalistirici, ''Görevde bulundugum 40 gün içinde yalnizca 1 gün izin yapabildim. Tüm günlerimi kulüpte geçirdim. Çünkü düzeltilmesi gereken çok sey var. Çogu gerçegi, arkamda olanlari bilmiyorum. Belki benimle çalisan bazi kisiler görevlerini yerine getirmiyor olabilirler. Ben kendimi çok ayipli hissediyorum. Ama hiçbir biçimde pes etmiyorum. Tersine daha güçlü biçimde güç topluyorum. Ben burada oldugum takdirde ikinci yarida gerçek Trabzonspor görülecek.'' dedi.

''YÖNETIM DAYANMALIYDI''

Halilhodziç, kulüp baskani Atay Aktug'un aldigi kararin kendisini üzdügünü ifade ederek, ''Onu anliyorum. Diyarbakirspor maçindan sonra da üzgün oldugunu biliyorum. Büyük bir olasilikrla kendini feda etmek istedi. Onun ve takim üzerindeki baskiyi azaltmak için belki de böyle bir karar verdi. Ama aralik ayina dek dayanmasi gerekiyordu. Simdi belirsiz bir durumdayiz. Ikinci devre için hazirlanmak gerek. Baskanla dürüst iliskilerimiz vardi. Neler yapmamiz gerektigi konusunda konusmustuk. Su anki durum zor ve karisik. Yeni bir yönetim gelecek. Hedeflerini, benimle çalismak isteyip istemeyecegini bilmiyorum. Kimler gidecek, kimler kalacak bunlar belirsiz. Yönetim görevi birakmis durumda. Birileriyle konusmam gerek. Aralik ayindan sonraki kongrede ne olacak bilmiyorum ama yillarca burada kalacakmis gibi çalisiyorum. Kulübün iyiligi için üzerime düseni yaparim.'' diye konustu.

Szmykowiak'in çok iyi bir profesyonel oldugunu da kaydeden Halilhodziç, ''Çaykur Rizespor maçi kadrosunda yer alacak. Ancak toplara vurdugu zaman bileginde bazen agri hissediyor. Adele sorunu olabilir. Ama çok çalisti. 1-2 ay içinde gerçek performansina ulasabilir'' diyerek sözlerini tamamladi.

hocamiz çok dogru seyler söylemis.Bu sözler devrim niteliginde

worldmaster
24.11.2005, 16:20
Hoca dogru seyler söylüyor insallah takimi düzeltir en kisa zamanda.

zafercalikoglu
24.11.2005, 16:23
bu hoca gercektende ne bildigi varsa soyluyor,helal olsun

sigara içen topçumuz bile varmis,yuh ulan bu ne yaaww,

vahid hocadan biraz profosyenellik ogrenin ey ruhlar,

hocam sana yeni yonetiminde destek verecegini tahmin ediyorum ,

adam dogru soylemis gorunen koy ,klavu istemez,

ayrica milli takim da senol hocanin günahini cekecek,

ozcan_asanoglu
24.11.2005, 16:30
yeni yönetimin kesinlikle vahit hocanin arkasinda durarak ne istiyorsa, ne diyorsa yapmasi gerekiyor...tabi bu rastgele degil ortaklasa olusturalacak bir plan çerçevesinde belli bir sistem üzerinde olmali...çürük elmalar en kisa sürede ayiklansin...

bordox
24.11.2005, 16:50
yeni yönetimin kesinlikle vahit hocanin arkasinda durarak ne istiyorsa, ne diyorsa yapmasi gerekiyor...tabi bu rastgele degil ortaklasa olusturalacak bir plan çerçevesinde belli bir sistem üzerinde olmali...çürük elmalar en kisa sürede ayiklansin...

Haklisin ama eger baskan degisirse ki öyle görünüyor isler de düzelmezse Vahit Hoca'nin ipini çekerler hele böyle dogru bildigini söylemekten çekinmeyen adami kolay kolay barindirmazlar.

Vahit Hoca'yi anca taraftar durdurur.Ona sahip çikilirsa yönetime kim gelirse gelsin mecburen çalisacaklar ama ne kadar saglikli olur bilinmez tabi.

gerçekefsane
24.11.2005, 16:53

Haklisin ama eger baskan degisirse ki öyle görünüyor isler de düzelmezse Vahit Hoca'nin ipini çekerler hele böyle dogru bildigini söylemekten çekinmeyen adami kolay kolay barindirmazlar.

Vahit Hoca'yi anca taraftar durdurur.Ona sahip çikilirsa yönetime kim gelirse gelsin mecburen çalisacaklar ama ne kadar saglikli olur bilinmez tabi.

çok degil, bir ay sonra, bakalim enkaz devraldik, Sokaga atilacak paramiz yok,taraftar bize güvensingibi klise olmus cümleler duyacakmiyiz. çok az kaldi sadece bir aydan az bir süreEdited by: gerçekefsane

hauptstrasse
24.11.2005, 17:09
hocanin yaptigi aciklamalar aslinda gelinen noktada herseyi apacik gozlerönüne sermesinin yanisira verlien tepkilere de bakilarak aslinda nasil kokusmus bir sistemin orda olustugunu gosteriyor!

ama asil deginmek istedigim su ki ortada hala bir baskan adayi görünmuyor! nerede su baskanin üzerine yürüyen delikanli(cik) ve elestiren aMA ÜRETeMEYEN BASKAN ADAY ADAYLARI!!!!

bana oyle geliyor ki bunlarda yürek yok! kulubun borcu olmadigi halde kendilerini ortaya cikarip plan projelerini anlatmiyorlar! cünkü ne planlari ne de projeleri var! secime sayili gunler kala ortaya cikacaklar ve kendilerini zorla sectirtecekler! cünkü alternatifleri olmayacak! ya da oyle dusunuyorlar!

en ciddi düsüneni albayrak diye bir adam! o bile hala düsünecegim diyor! neyini düsünüyorsun be mübarek ! madem düsünecektin zamaninda düsünseydin! yumurta göte dayandiktan sonra cikip boyle sacmalayan bir insan baskan olacak takima!

HAZIRLIKLI OLUN ARKADASLAR HAZIRLIKSIZ BIR BASKANIMIZ VE YÖNETIM KURULUMUZ OLACAK!!!!!!Edited by: hauptstrasse

coach
24.11.2005, 17:25
vahit hoca çok açik sözlü ne biliyosa anlatiyo ama insallah bildikleri bu kadardir adam bildigimi söylüyorum dedi bilmedigi neler var allah bilir,,

insallah araliktan sonra yine takimda kalir kimileri zoru basarmayi sever,ben vahit hocanin bunu basaracagi kanisindayim,,

ozcan_asanoglu
24.11.2005, 17:28
diger takimlara özellikle ist. takimlarina baktigimizda da ciddi, proje sahibi baskan veya baskan adaylari gözükmüyor..bu Türk futbolunun sorunu..sadece fener, aziz yildirimin becerikli ve is bitirici çikmasiyla bu konuda sansli..onun da ilk yillarinda pendik facialariyla zirveye varan saha sonuçlari var..ama projeleri bir bir gerçeklestirmesiyle saha sonuçlari da arkadan geldi...(takildigi yerde fenerasyonun iteklemesini unutmuyoruz tabi)...

ancak, trabzonsporun hedef ve fiili durum açisindan çok ciddi sikintilari var..masa basinda da zayif oldugu için tökezledigi anda çok sert düsüyor..bu yüzden gerçekten bu isi sahiplenecek, projeler ortaya koyacak baskan adaylari lazim...

bir de su var tabi geçmiste, programinda bir sürü proje ile seçimi kazanip hiçbirini gerçeklestirmeyenler de var..böyle olacagina plansiz gözüküp seçimi kazandiktan sonra hizla planli bir sekilde proje çikarmasi da evladir...

gerçekefsane
24.11.2005, 17:37
diger takimlara özellikle ist. takimlarina baktigimizda da ciddi, proje sahibi baskan veya baskan adaylari gözükmüyor..bu Türk futbolunun sorunu..sadece fener, aziz yildirimin becerikli ve is bitirici çikmasiyla bu konuda sansli..onun da ilk yillarinda pendik facialariyla zirveye varan saha sonuçlari var..ama projeleri bir bir gerçeklestirmesiyle saha sonuçlari da arkadan geldi...(takildigi yerde fenerasyonun iteklemesini unutmuyoruz tabi)...

ancak, trabzonsporun hedef ve fiili durum açisindan çok ciddi sikintilari var..masa basinda da zayif oldugu için tökezledigi anda çok sert düsüyor..bu yüzden gerçekten bu isi sahiplenecek, projeler ortaya koyacak baskan adaylari lazim...

bir de su var tabi geçmiste, programinda bir sürü proje ile seçimi kazanip hiçbirini gerçeklestirmeyenler de var..böyle olacagina plansiz gözüküp seçimi kazandiktan sonra hizla planli bir sekilde proje çikarmasi da evladir...

söylediklerine katilmakla beraber, Trabzonspor'un kongre sürecinde medya da ismi çikmis bazi baskan adaylarinin söyledigi iddia edilen açiklamalarinda kendi baskanligi adayligi altinda tek listeyle gidilme düsüncesi sizce yarinlar için bir umut olur mu.? sorun burada basliyor. mevcut yönetiminin istifasini isteyenler kongre sürecine bir aydan az kalmasina ragmen daha bu konularda bir ileri adim atmamis gibi gözüküyorlar. Trabzonspor kulubu baskansiz kalmaz ama bir olaganüstü kongre süreci daha yasamayiz.

Edited by: gerçekefsane

rigormortis
24.11.2005, 17:54
Vahid Hoca aci ama gerçek olani söylemis sanirim... Adam daha bir ay oldu geleli ama herseyini vermeye çalisiyo sanirim takima... Insallah dedigi gibi TRABZONSPORUMUZ içi en hayirlisi olur bundan sonra...

ozcan_asanoglu
24.11.2005, 17:57
tabiki kendi baskanliklarinda tek liste istenmesi hos degil ama mesela iskender önal ben gerekirse son sirada da olurum diyor..tek liste istemenin amaci tam destek alarak seçilmek, iki veya üç liste olursa bölünme olur, kongre sonrasinda tam birlik yasanmaz düsüncesi olabilir..(zaten ne zaman tam birlik olduki..maalesef)

insanin gönlünden geçen elbette camianin tüm önde gelenlerinin destek verdigi birlestigi bir listenin seçime girmesi..ama bu zor ve bana göre olmasa da dünyanin sonu degil..artik iki-üç listenin yarisip delege kimi seçerse herkesin ona destek çikmasinin zamani gelmedi mi...hem biz ne kongreler yasadik unuttunuz mu? iki liste ayni oylari aldi, baskan adaylarinin oylari farkli, listeleri farkli oy aldi..neler neler..

ayrica, bir süre sonra tekrar seçim olsun korkmamak lazim...koalisyonlarla yönetilen ülkeler ardi ardina yapilan seçimlerle istikrara kavustu, tek hükümet kurabildi..bizde de aynisi olur...tabi hep olumsuz senaryolar..umariz trabzonspor için en iyi senaryolar gerçeklesir...

gerçekefsane
24.11.2005, 18:10
ayrica, bir süre sonra tekrar seçim olsun korkmamak lazim...koalisyonlarla yönetilen ülkeler ardi ardina yapilan seçimlerle istikrara kavustu, tek hükümet kurabildi..bizde de aynisi olur...tabi hep olumsuz senaryolar..umariz trabzonspor için en iyi senaryolar gerçeklesir...

dernekler kanununda spor kulublerinin seçimlerinde elektronik oylama yapilmasi mümkün degil, bu konuda önce dernekle kanunundasporkulublerin seçimlerinde elektronik oylama yapilmasi yönündeciddi bir adim atilmasi gerekmektedir. düsüne biliyormusunuz 100.000 üye kampanyasi baslatiyorsunuz. 100.000 üyeninde üyelik aidatlarini düzenli olarak ödedigini düsünürseniz bu 100.000 kisinin oy kullanacagini düsünün.sizce spor kulublerin seçimlerimde elektronik oylamaya ihtiyaç duyuluyor mu ?Edited by: gerçekefsane

Emre B.
24.11.2005, 19:00
Bir arkadasim dedimisti fatih kosamiyo diye.Neden dedim sigara içiyo tikaniyo dedi.Ne kadar dogru bilmiyorum ama

gerçekefsane
24.11.2005, 19:01
Bir arkadasim dedimisti fatih kosamiyo diye.Neden dedim sigara içiyo tikaniyo dedi.Ne kadar dogru bilmiyorum ama

hiç bel agrisi çekmis mi.?smileys/smiley2.gifyada herhangi bir ameliyat geçirmis mi

Burçak
24.11.2005, 19:03

hatta fazlaca içtigini bende duymustum.

gerçekefsane
24.11.2005, 19:05

hatta fazlaca içtigini bende duymustum.

bu konuda varsayimlarla hareket etmek dogru mu? o demisti, bu demisti gibi açiklamalar dogru mu ?Edited by: gerçekefsane

Emir BAYRAK
24.11.2005, 19:07
cogu futbolcular iciyo sigara...yapilan idmanlar duzenli oldugu surece bi zararida yokmus diye duymustum...

Cengiz Çubukcu
24.11.2005, 19:12
bence futbolcularin çogu sigarayi arada sirada içiyorlardir...fatih tekke de böyledir...bizim topçular profosyonel düsünmüyor demissek de bu kadar uzun boylu degildir herhalde...

ibrahim_yattara
24.11.2005, 19:28
tuncay adapazarli bende adapazarinda oturuyorum ve çoook saglam yerlerden bizzat arkadaslarindan aldigim bilgilere göre tuncay tam bir kes.. fena halde kuru aliskanligi varmis önceden. ama o zamanda kosuyordu simdide beygir gibi kosuyor.

not. su an kullanmadigi söyleniyor..

kaplan6161
24.11.2005, 19:49
Sakatlandiktan sonra anlasilir. Düzenli idmanda hiçbirsey yapmaz ama 1 hafta da idmanlariaksatsin ondan sonra görürüm.

Semih GÜL
24.11.2005, 20:42
cogu futbolcular iciyo sigara...yapilan idmanlar duzenli oldugu surece bi zararida yokmus diye duymustum...

Ben üniversitede okurken amatör bir klüpten onlarla oynamam için teklifte bulunmuslardi.

Bende ilk olarak günde 1 pakete yakin sigara içtigimi söylemistim.Verdikleri cevap:

Alsun profosyonel futbolcular bile içiyorsmileys/smiley11.gif

Ben çok sasirmistim.Ama bizde kim içer kim içmez bilemiyorum.

hauptstrasse
24.11.2005, 20:48
oncelikle sigara sorunsali üzerine! profesyonel futbolda bunlarin yeri yok ancak ingilterede ve almanyada da bir cok oyuncu sigara iciyor ve futbol oynuyor! buna en acik örnek almanyadan mario basler ! bu arkadasin sigara ictigini arkadaslarindan hocasina kadar herkez biliyordu!

yönetim sorunsalina gelince!

aday kisilerin derdi saglam bir yapi olusturmak degil sadece secime girdikleri taktirde secilme garantisi alabilmek icin tek listeden bahsediyorlar ve sürekli bunu gundeme tasiyorlar! tek baslarina onlara kimsenin o makami vermeyecegini en iyi kendileri biliyor! ayrica daha bir yil öncesine kadar tuzuk geregi yonetim kurulu ve baskan ayri ayri seciliyordu ve bu büyük sorunlari beraberinde getiriyordu! simdi bu tuzuk degistirildi! ama hala birileri diyor ki birlikte secime girelim! herkez birisinin ak dedigine ak diyecekse neden secim yapiyoruz!secimin amaci farkli dusuncelerin farkli calisma medotlarinin ve hedeflerin yarismasi degil midir! yani simdi bu arkadaslar demeye getiriyor ki hepimizin amaci gibi yolu da bir gelin birlik olalim! yok böyle birsey! bence yapilmasi gereken belirli mustereklerde bulusabilenler biraraya gelir kendi grubunu kurar digerleride baska bir grup icinde yeralir ve kurum en saglikli secimi onlari dinleyerek yapar vebaskanini secme yolunagider! ama daha once de belirttigim gibi bu secimde de goruldugu uzere trabzona somut birseyler verebilecegini aciklayan hicbir baskan adayi yok ortada! sahi neye göre sececegiz biz bu yeni baskani! kara kasina kara gözune desem hepsi birbirinden cirkin nedir baremi trabzonspor baskanligina aday olmanin!Edited by: hauptstrasse

EyüpKILIÇ61
24.11.2005, 20:58
SIGARA IÇEN FUTBULCU OLURMU??

OLUR AMA MAÇTA BIR YARI OYNARKEN IKINCI YARI NERDEDIR GÖREMEZSIN

Oflumehmet
24.11.2005, 21:38
KONU BULAMADIK SIMDIDE SIGARAYA TAKTIK BIZIM TARAFTARLIGIMIZ BU KADAR YAV TRABZON SPOR ELDEN GIDIYOR BIRLIK OLUP YARIN STADA NELER YAPACAGIZ DIYEN YOK

hamucera
24.11.2005, 21:42
ben sigara içiyom ama kosamiyom

onlar nasil kosacak üstelik sabahtan aksama kadar da çalisiyom belkide onlardan fazla idman yapiyom is yerinin alt katindan üst katina gidene kadar

hamucera
24.11.2005, 21:43
abi stattta bisi yapama ama ekran karsisinda tam destege devam

eys_61
24.11.2005, 23:15
''Hiçbiri kendi alacaklarini almak için bankaya giderken yorgun degildi''V.Halilhodziç,

para konusunda ne kadar profesyonel futbolcularimiz var smileys/smiley32.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

ftunsal
25.11.2005, 00:55
vahid hoca takim için sans onu yedirmeyelim.

yeni yönetimin hoca ile devami için mutlak kamuoyu olusturalim.

denizgrsy
25.11.2005, 01:01

aynen öyle güzel kardesim...düzenli idmanlarda zehir balgamla disari atiliyor..vücutta barinamiyor

smertkan
25.11.2005, 08:59
Biz Yönetimde Profesyoneller olsun derken Futbolcularinda Profesyonel olmasi gerektigini varsaymistik.Ama gerçek karsimiza dikiliyor birden. Sorunun baska boyutlarini atladigimizi anliyoruz.

Iste Vahid Hoca gibi bir profesyonel isin basinda olunca ne kadar çarpik bir yapimizin oldugu ortaya çikiyor.

Profesyonel olmayan Yönetim, Profesyonel olmayan Futbolcular, HArcanan paralar harcanan ümitler, Sporun siyasallasmasi, mafyalasmasi sporun rant kavgasina dönüsmesi, Bu sorunlar yumagi bizi dibe dogru çekiyor.Isin içinden çikamiyoruz.

Yabanci getirmekte çözüm degil artik? Kaç Yabanci Simek ve MArco Aurello disinda tam anlamiyla profesyonel çikti.DHane Somers gibi yetersiz kalanlari saymazsak?

Ayni sorun yumagi Türk Futbolu hatta sporunuacayip sekilde dibe vuruyor.

Bu gün Futbolda Dünya kupasinda yoksak, Basketbolda avrupada 10. siradaysak, Halterde men cezasi almissak, Güreste iddamiz yoksa, Atletizimde dökülmüssek, Yüzme gibi bir çok dalda hala Sporcularimiz ancak seçmeler seviyesinde ise artik sapkayi önümüze alip düsünmemiz lazim.

Ayşe Aygün
25.11.2005, 09:25
"BU TABLO KADER DEGIL!" http://www.gunebakis.com.tr/resim/butablokaderdegil.jpg <DETAILS>

Albayrak Açiklamasi
Trabzonspor eski yöneticisi ve ismi baskan adaylari arasinda geçen Hayrettin Hacsilahioglu günebakis Gazetesi'ne konustu. Hayrettin Hacisalihoglu, "Birkaç gündür bazi gazetelerde ismim Nuri Albayrak ile birlikte aniliyor. Bana bazi gazeteciler, ?Nuri Albayrak ile görüsürmüsünüz?? diye sordu. Ben de medeniyet geregi ?neden olmasin? dedim. Ama hemen asbaskan yakistirmasi yapildi. Belki Nuri Albayrak bize katilmayi ister. Sayin Albayrak?dan da bir talep zaten gelmedi. Su anda ne Albayrak, ne de bir baskasinin listesinde olmayi düsünüyorum. Su dönemde ancak benim baskanligimda bir liste olursa görev almayi düsünürüm" ifadelerini kullandi.

Gönül ve Bilgi Isi!
Hayrettin Hacisalihoglu, Trabzonspor?da isminin her kongrede konusulmasiyla ilgili degerlendirmede bulunurken, "Yönetici oldugum dönemlerde hep aktif bir görüntüm oldu. Asla pasif kalmadim. Bunun için ismimiz adaylar arasinda her zaman geçiyor. Tabii ki bu is yalniz hevesle olacak bir hadise degil. Sartlarin uygun, kulübün böyle bir ihtiyaci ve benim buna hazir olmam gerekir. Yalnizca ?ben adayim? demekle is bitmez ve bugünkü yönetim tarzindan farkli bir model ortaya çikmaz. Bu ise gönül vermis, tecrübeli olan bir ekiple beraber bu ise aday olunursa Trabzonspor'un sorunlarina çare bulunur" dedi.

Tek Sorun Saha Degil
Eski Futbol Sube Sorumlusu Hayrettin Hacisalihoglu, "Hem saha sonuçlari, hem kulübün isleyisi açisindan ve idari olarak birçok konuda bu günkü kadar Trabzonspor'un kongreye veya yönetimin istifasina hakli sebep bir araya gelmemistir. Kongre karari alan yönetimle ilgili su anda memnuniyetsizlik saha sonuçlari ile ilgili degildir. Ama saha sonuçlari da bu konular için uygun ortam yaratmistir. Trabzonspor sadece saha sonuçlarinda basarisiz degildir yönetim biçiminde, temsilde, camiasina güven verme açisindan basarisizdir. Futbolcularina güven verme açisindan basarisizdir, Sonucunda transferde basarisizdir" yorumunda bulundu.

Eller Tasin Altina Girmeli
Hayrettin Hacisalihoglu, "Gönül istiyor ki bizim artik devrimiz kapanmis olsun. Oradaki insanlara yalnizca disardan bir katkimizin olacagi, bizden böyle bir istekte bulunuldugu zaman destek olalim. Fakat maalesef bu günkü tablo, Trabzonspor'a gönül veren bazi insanlarin artik tasin altina elini koymasi gerektigi gibi bir sarti ortaya çikarmistir. Bu yalnizca çevremde bu konulari tartistigimiz otuz kirk civarinda çogunlugu Trabzonspor'da yöneticilik yapmis, bir kismi da diger kurumlarda basarili görevlerde bulunmus insanlarla olan görüsmelerimizden ortaya çikan bir sonuçtur. Yoksa biri bizim adimiza ?aday ol? da demedi" seklinde konustu.

Politik Nutukla Olmuyor
Eski yönetici Hayrettin Hacisalihoglu, "Kimler aday olacak, ne sekilde olacak buna bakmak gerekir. Bizim gayemiz öyle koltuklarla politik nutuklar atmak degildir. Amacimiz Trabzonspor'un iyi yönetilmesidir. Bir kisi çikip da ?ben baskan adayiyim? demekle, Trabzonspor'un iyi yönetilmeyecegi bu güne kadar çok ayan beyan ortaya çikmistir. Trabzonpor'un sorunlarini bilen ve Trabzon?la bütünlesen, kaynasan, isler kötü gittigi zaman beraberlik çagrisi yapmayan, geldigi günden itibaren buna kendini mecbur hisseden bir anlayisa, bir yönetim sekline ihtiyaci var" diye konustu.

Yönetimin Rolü Var
Hayrettin Hacisalihoglu, "Saha sonuçlarinin kötü olmasinda yönetici arkadaslarin kasitlari olmasi mümkün degil ama kabahatleri de yok degil. Yönetim bu kötü gidise davetiye çikarmistir. Olumsuz sonuçlar sonucunda alinan karar bu gidisata ?dur? demek için bir kan degisikligi firsati demektir. Sporcu kadrosu, saha sonuçlari, idari yapilanma acil düzeltilmesi gereken sorunlardir. Tek sevindirici taraf vardir olumsuz sartlarda dahi baskan adaylarinin liste çikarmasi ve Trabzonspor kulübüne sahip çikilmasidir" ifadesini kullandi.

Tek Liste Olsa!
Hacisalihoglu, "Camianin yönlendirici isimleri durum degerlendirmesi yapip Trabzonspor menfaatleri dogrultusunda liste çikartip destekleyici olmalidir. Bunun için zamana ihtiyaç var. Görüsmelere, degerlendirmelere ihtiyaç var. Gidisatin kötü oldugunu söyleyip, kongre yapilmasini istemistim. Ayni sözümdeyim. Trabzonspor?a katkisi olacak, iyi isimlerden olusan bir yönetim görürsek destek oluruz. Adayligimiz koltuk ihtirasindan degil, tasin altina elimi koymak istememdendir. Gönül ister ki çok güçlü bir yönetimle, tek listeyle kongreye gitmektir" diye konustu.

MahmutHSO
25.11.2005, 09:25
Bence yabanci hocalarin ,yerli hocalardan tek ve en önemli farki bu bence.yabanci hocalar gördügü gerçekleri ,objektif olarak ,kimseden çekinmeden söyleyebiliyorlar.Çünkü Türkiye'de kaybedecek birseyleri yok.Bu sayede biz taraftarlar da gerçekleri ögrenmis oluyoruz.Eger yeni gelecek yönetim Vahid hocanin arkasinda gerçek anlamda durabilirse,futbolcuya dayali sistem kirilmis olur.Futbolcu hocayi gönderemeyecegini anlarsa,formanin ucuz olmadigini anlar ve essek gibi sadece isini yapar.Futbol oynar,kendini yirtarak oynar.

Berberoğlu
25.11.2005, 09:38
maç sahada kazanilir. eger futbolculariniz profesyonel degilse sahada iyi sonuç almaniz nerdeyse imkansizdir.

bize amatör ruhlu futbolcu lazim deyip dururuz ya. al iste.
futbolcularimiz amatörce davranislar sergiliyor. vahid hoca da
alisamadi duruma tabii. alisir alisir...

Allah sonumuzu hayir etsin.

ozcan_asanoglu
25.11.2005, 09:40
futbolcu sahada görevini yapiyorsa ne içerse içsin kimse karismaz, gündeme de gelmez..ama isini iyi yapmamaya baslarsa sigarasi da gündeme gelir, gece hayati da herseyi de...o yüzden sigara içen isini iyi yapacak...tipis tipis bankaya kos, parayi al, sigariyi tüttür, gez toz, onrdan sonra önüne gelen yensin seni..yok böyle birsey...

ayrica bence futbolcularin bugünkü durumunun sigarayla falan bir ilgisi yok..kapasiteleri bu kadar...bir de buna ruhsuz oynamalari eklenince sonuç gayet normal...

FANATIK61
25.11.2005, 13:13
Ayip Ayip:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=624><T>
<T>
<TR>
<TD width=624 colSpan=3 height=10></TD></TR>http://www.spor3.com/haberimaj/halilhodzic2511.jpg?Sigara içen futbolcular var !?

Trabzonspor Teknik Direktörü Vahid Halilhodziç, takimda bazi oyuncularin davranislariyla, bazilarinin da kaliteleriyle oynamayi haketmedigini söyledi.

"Hepimiz Trabzon'a yalan söylüyoruz. Disiplinsizlik had safhada. Bazilari bu formayi hiç hak etmiyor, sigara bile içen var. Buna artik 'dur' diyecegim."

Halilhodziç, söyle konustu: "Milli takimlardan bazi oyuncular geç geldi. Bazilari istediklerini yapmaya alismis. Buna bir 'dur' demek gerek ve ben bunu durduracagim. Zorluklara karsi takimin sergiledigi futbol ayiplanacak türden. Takimin itibarini zedeledik. Ben ve herkes elestirileri hakediyor. Disiplinsizlige alismislar. Artik öyle olmayacak. Trabzon'u sevdigini söyleyen, bunu göstermeli. Sevgi de sözle gösterilmez

<TR>
<TD width="100%" colSpan=3></TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: FANATIK61

Oruç
25.11.2005, 13:31
Bu ''sigara içen oyuncular'' ile ilgili isim ortaya atmak ne kadar dogru?.Üstelik ortada kesin bir kanit yokken.Üstelik telafuz ettiginiz isim ''Fatih Tekke''.Yani ''Kral''imiz.O'nun bu takima verdikleri anlasilan çok çabuk unutulmus!

1818.Edited by: thepatfhinder

Berat
25.11.2005, 13:34
patfhinder herkes duyumlarini söylüyor.. burada birisi "fatih tekke kesin içiyordur" derse (içtigini görmeden) bu hos olmaz ama "fatih tekke içiyomus diye duydum" demenin bir sakincasi yok- ki ben de Fatih Abinin sigara içtigini benim de kulagima gelmist daha önceleri,ne kadar dogru bilemem..

Oruç
25.11.2005, 13:37
Duyumlarini söylemekle kalsalar sorun yok ama.Bu olayi ''Suçlayici'' tarzda söylediklerihissine kapildigim içinyukaridaki mesaji yazma geregi duydum.

Oruç
25.11.2005, 14:30
Iste Avrupa'daki tarihi hezimet listemiz !

Iste Türk takimlarinin Avrupa Kupalari?nda aldigi tarihi hezimetler.

.Bahçe?nin Milan?a 4-0 gibi farkli bir skorla yenilmesi, akillara Türk takimlarinin Avrupa Kupalari?nda aldigi tarihi hezimetleri getirdi. Sükrü Saracoglu Stadi?nda Italyan temsilcisi karsisinda zor durumlar yasayan sari-lacivertliler, tarihinin en farkli maglubiyetini 7-0?lik skorla Portekiz ekibi Benfica?dan almisti. Milan?in takimlarimiza karsi aldigi en farkli skor 1962 yilinda G.Saray?i 5-0 maglup ettigi Sampiyon Kulüpler Kupasi maçinda yasandi. Avrupa Kupalari?ndaki yasadigimiz en büyük hezimet ise yine ayni yil oynanan Roma-Altay maçinda yasandi. Bu maçta Italyan ekibi Altay filelerine 10 gol atarken, Izmir ekibi 1 golle cevap verebildi.

Yil Statü Maç Skor
1962 UEFA Roma - Altay 10-1
1965 UEFA 1860 Münih - Göztepe 9-1
1975 S.K.K. Benfica - F.Bahçe 7-0
1992 UEFA S.Olomouc - F.Bahçe 7-1
1972 S.K.K. B.Münih - Galatasaray 6-0
1978 UEFA Honved - Adanaspor 6-0
1979 UEFA B.Ostrava - Orduspor 6-0
2000 S.L. Leeds U. - Besiktas 6-0
2000 UEFA W.Bremen - Antalya 6-0
1990 K.G.K. Barcelona - Trabzon 7-2
1970 UEFA Twente - Eskisehir 6-1
1978 S.K.K. PSV - Fenerbahçe 6-1
2002 UEFA Porto - Denizlispor 6-1
1962 S.K.K. Milan - Galatasaray 5-0
1976 UEFA Salzburg - Adanaspor 5-0
1977 K.G.K. Diosgyor - Besiktas 5-0
1986 K.G.K. Ajax - Bursaspor 5-0
1986 S.K.K. Besiktas - D.Kiev 0-5
1999 S.L. G.Saray - Chelsea 0-5
2000 S.L. Barcelona - Besiktas 5-0

Türkiye

Not:Yanlissa düzeltin lütfen.Barça'ya yenildigimiz o yil Barça sampiyon oldu ve Barça'yi yenen tek takimda Trabzonspor'du!

Erdinç Dilek
25.11.2005, 15:10
<T>
<TR>
<TD =hBaslik colSpan=2>Efsane isimleri skyturkte bulusuyor!</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top width=250>http://www.internetspor.com/v3/resim/haber/sky.jpg</TD>
<T>
<TR>
<TD =txtKucuk>25 Kasim 2005 11:33

</TD></TR>
<TR>
<TD =hSpot>Fenerbahçe eski baskani Ali Sen ve Devlet Eski Bakani ve Trabzonspor onursal baskani Mehmet Ali Yilmaz yazarimiz Can Küçükyildirim'la bulusuyor. </TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Fenerbahçe eski baskani Ali Sen ve devlet eski bakani ve trabzonspor onursal baskani Mehmet ali yilmaz can küçükyildirimla bulusuyor.

Isviçre maçlarindan ,futbol federasyonuna,mhkden ,galatsaray - fenerbahçe derbisine türk futbolu tüm hatlariyla masaya yatiriliyor?

Türk futbolunun iki efsane ismi Ali Sen ve Mehmet Ali Yilmaz?in katilacagi Can küçükyildirim?in sundugu Interaktif spor Özel Cuma günü (bugün)saat : 17.00?de n itibaren canli yayinda Skyturk?te?
</TD></TR></T></TABLE>

#10 Fietra
25.11.2005, 16:04
Fatih Tekke'yi çok abarttiniz artik ne yapti samp. mu etti?Posteri falan yapilacakti.Bastan yanlis o organizasyon zaten.Fatih Tekke iyi topçu büyük topçu diyecek yok ama hiçbir zaman hersey degil o.

halil ibo
25.11.2005, 16:23
Takimin ayakta kalan tek diregi.Trabzonspor bagliligindan hiç ödün vermeyen, bir yetenek daha ne olsun.Herkese hak ettigi degeri vereceksin.Trabzonspor taraftari Fatih'e sadece hak ettigi degeri veriyor.Fazlasini degil inanin buna.

#10 Fietra
25.11.2005, 16:27
Takimin ayakta kalan tek diregi.Trabzonspor bagliligindan hiç ödün vermeyen, bir yetenek daha ne olsun.Herkese hak ettigi degeri vereceksin.Trabzonspor taraftari Fatih'e sadece hak ettigi degeri veriyor.Fazlasini degil inanin buna.

Size kalsa heykelini de dikersiniz.

Ycandan
25.11.2005, 16:27
BARCA KUPA KALIPLERI FINALINDE M.UNITED A FINALDE 2-0 YENILMISTI.FINALE KADAR BIR TEK BIZE YENILMISTI

Mehmet_Mercanlı
25.11.2005, 16:34
ayip yaFATIH'in buyuklugunu tartisiyosunuzsmileys/smiley7.gif

ayrica "FATIH" sigara iciyorsa hepsi içsin belki onun gibi oynarlarsmileys/smiley7.gif

Erdinç Dilek
25.11.2005, 16:39
[QUOTE=mercanli]

ayip yaFATIH'in buyuklugunu tartisiyosunuzsmileys/smiley7.gif

ayrica "FATIH" sigara iciyorsa hepsi içsin belki onun gibi oynarla

bu da bi mantik tabi saygi duyuyorum yaa

TSunami
25.11.2005, 16:45
içmesin de ne yapsin.
son üç aydir hele trabzon maçlarinin oldugu gün 3 paket gidiyo neredeyse.smileys/smiley4.gif

uslanmazlaz
25.11.2005, 16:49
3 paket içse iyi bu yönetimle sigara fabrikasi olsa yetismez

halil ibo
25.11.2005, 16:53
Evet heykelide dikilir Fatih'in.Sampiyonlugumuzda kaptanimizsa, herhalde onu elestirenlerin degil,onun heykeli dikilir.

temelyilmaz
25.11.2005, 17:53
yaaa fatih bi paket sigara içiyo diyelim yahu su mehmet yilmazi gören taraftar kaç paket sigara içiyo onu soran yok bunla saçma seyler keske herkes fatih kadar olsun da varsin sarapçi olsunlar

halil ibo
25.11.2005, 17:57
Fatih'in kesip attigi tirnak olamayacak bir sürü adam var kadroda.Ve her ne hikmetse bazilari Fatih'idetakimdan koparma sevdalisi.Amaç takimi tamamen dip noktaya çekmek herhalde.

Yattara61
25.11.2005, 19:00
barcanin disinda bi notda ben ekliyeyim,Bizim liverpoolu yendigimiz sene liverpool o yil sadece 2 kere yenilmis biri bize..hatta o senesi o kupada adi degisti simdi,final trabzonspor-liverpool diyormus butun dunya ama erken eslesmisiz..COK GEÇ DOGMUSUMMM COKKKKsmileys/smiley36.gif

no NAME
25.11.2005, 19:20
Bu ''sigara içen oyuncular'' ile ilgili isim ortaya atmak ne kadar dogru?.Üstelik ortada kesin bir kanit yokken.Üstelik telafuz ettiginiz isim ''Fatih Tekke''.Yani ''Kral''imiz.O'nun bu takima verdikleri anlasilan çok çabuk unutulmus!

1818.

KESINLIKLE arkadasa ithafen yazilmamistir.

ALLAH askina birakin su "kral" muhabbetini ya. kabul ediyorum futbol becerisi , bilgisi üstdüzeyde olan bir futbolcu. belki de su anda takimi için en fazla efor sarfeden oyuncuda odur. ama FATIH'in altay ve antep öncesindede bizim takimin oyuncusu oldugunu unutmayalim. o dönemde sinirli, agresif, takim içerisinde uyumu zor biri olarak yansimistir disariya hep."kendi sahsina münhasir" edalariyla önplana çikmis bir futbolcuydu. kabul antepten geldikten sonra eski tavir ve davranislarinda az yada çok olumlu degismeler olmustur. çok farkli sebepleri vardir mutlaka bunun."sinifin en yaramazini baskan yaparakortami kurtarabilirimçünkühep gözönündedir"in verdigi mecburiyetteüstündeki yükünyada sorumlulugun farkina varmasi ihtimalide olabilir. bakin her insanin dogal olarak yapabilecegi bir davranisi yapmayi ona yakistiramiyoruz. içebilir niye içmesin. o, normal, sizin benim gibi bir insan degil mi. bunu ona yakistiramiyorken yaptigi bazi davranislari neden gözardi ediyor ve "KRALCI" oluyoruz:

1- milli takimda popülaritesinin arttigi dönemlerde "kendisinin farkina varan kisi olarak ersun yanala minnettarligini belirtirkensamet hoca, ziya hoca ve senol hocalara olan minnetine ne olmustu, aklinami gelmemisti acaba. bu durumun farkina yorumcularimizdan biri "yanilmiyorsam ergun ATA" varmisti.

2- son 2 sezondur "en yakin arkadasim, ailece görüsürüz" dedigi zat-i muhteremle!!!!! birlikte takimda bu isleri daha iyi yapabilecek1-2 kisi olma ihtimali varken serbest vuruslara ambargo konulmasi ( ne hikmetse "en yakin" arkadasinin IDDIAmaceralarini Alisen bilirken o bilmiyordu)

3- takimda geçen sezonlarda en fazla penalti kaçiran futbolcular arasinda ilk 3te olmasina

4-" kendi sahsina münhasir" davranislari arasinda olan kendini biraz üstün görme egosuna bagli olarak herkese bagirma hakkini kendinde bulmasina "maç anlatan spikerler bile bunu bazen söylediler ki symek'e de bu ambargo konulmaya ( bana neden pas atilmiyor edasiyla)çalisilmis ama yildizi parlayinca devami gelmemisti"

5- artik meshurolan "sabah antrenmanina sakatligi sebebiyle katilmadi" cümlesinin en fazla onuniçin kullanilmasi.

6- kayinimdan alinti" hangi sebeple bilmiyorum ama kayiniminsinif arkadasinin evine gelmis, artik orada ne olmussa evin dedesi Fatih'e : ogul TIRAPZON'i kaç tefa sampiyon ettun da bu kadar kasiliyisun" demesi

7- takimda yeni göreve baslayan bir hocayi daha görmeden , onunla tanismadan, hakkinda yeterince bilgi sahibi olmadan onla ilgili "ucu sivri " ithamlarda bulunabiliyorsun. aldigi para cezasi bu davranisini dogruluyor.

8- benim en fazla garibime giden FATIHinhalilhodziç'leçalismaya basladiktan sonraattigi ilk golün ardindanhiçbir arkadasina dogru dürüst ugramadan "elestirdigi ve para cezasi aldigi" hocasina kosupsarilmasi.

9-hemen her agizdan"takimi içerden dinamitleyenler, satanlar var"sözleri çikarken, bazi hocalarin çok ilginç gidis hikayeleri olurken takimda hala bazi dinamikler degismiyorsa, takimin içerisindeki "RUH"buhar olup uçarken bu duruma takim içerisindenIKNA EDICI mesajlar bir türlü gelmiyor vebirisi , kaptan olarakmasaya yumrugunu vurmuyorsa.

10-galatali arif'e laf etmeyen futbolsever yoktur sanirim. buna bazen kendi taraftarlarida dahil. neden ceza sahasina yaklastigi anda "ben taklalar!!!!!!! atmaya baslayacagim hazirlanin"a alistirmisti herkesi. çok k.f.r yemisbirçok takimin ve futbolcunun ekmegiyle oynamistir bu yüzden.gerçek olanlarin disinda sahte düsmelerle ayni beklentilere girenlerden biridir bizim oyuncumuz. bunu ben degil tvde yorum yapanlar söylüyorlar. ve o yüzden fatihe yapilan bazi sert faullere de bu yüzden düdük çalmadiklari belirtiliyor.( ben tarihçiyim ,bildigim kadariyla krallar sadece mecbur kaldiklarinda, kendi halklarini korumakiçin dizlerinin üzerine düserlerdi. ama hiçbiri zafer kazanmak için ne dizlerinin üzerine düsmüs nede yerlere yuvarlanip "soytari"misali taklalar atmistir.

Fatih karsiti biri olmadigimi belirteyim. sadece kim olursa olsun degerinin hakettigikadar olmasindan yanayim. Fatih'te çok önemli bir futbolcudur dogru .üstte olanlarabakarakona "KRAL"muamelesi yapilacaksa,20-30 sene öncesininsartlarini da düsünerek sampiyon olanSENOL, TURGAY, NECATI, CEMIL, ISKENDER, NECMI, ALI KEMALve adlarini su an unuttugum ve aflarina sigindigimo essiz insanlara hangi ünvani verecegimizi ben bilmiyorum.

selam ve hürmetleEdited by: no NAME

bordox
25.11.2005, 22:44
Trabzonspor?un ?Gençlik Plani? hazir
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/251105altyapi.jpgTrabzonspor Altyapi Birimi, futbolun yeni ihtiyaçlarina cevap verebilmek amaciyla hazirladigi Gençlik Plani?nin detaylarini bugün düzenlenen toplantiyla basina ve kamuoyuna duyurdu.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Toplantiya Trabzonspor Altyapi Genel Koordinatörü Mustafa Akçay, Süper Genç Takim Antrenörü A. Güven Piriskender, B Genç Takim Antrenörü Hamdi Zivalioglu, A Yildiz Takim Antrenörü Turgay Karsli, B Yildiz Takim Antrenörü Metin Bak, A Minik Takim Antrenörü Salim Dogan ve B Minik Takim Antrenörü Salih Tekke katildi.

Yrd. Doç Dr. Hikmet Yazici ve uzman psikolog Mustafa Sahin de toplantinin katilimcilari arasindaydi.

Mustafa Akçay toplantida yaptigi konusmada futbolun yeni gerekliliklerinde stresle basa çikabilme becerisinin ve teknigin öne çiktigini vurgulayarak, futbolcularin artik modern bir savasçi kimligine bürünmesi gerektigini ifade etti.

Akçay, ?Günümüzün futbolcusu teknik, dinamik olmali ve içsel motivasyonu üst düzeyde bulunmali. Özellikle bölgemizin oyuncularindaki en büyük eksik bu. Maddi degerler ve arzular konusunda bir soru yok fakat içsel manevi güçleri yeterli degil.? diye konustu.

Mustafa Akçay sözlerini söyle sürdürdü: ?Yeni gelistirdigimiz Gençlik Plani?yla Aile-Okul-Kulüp isbirligini en üst düzeye çikarmayi hedefliyoruz. Ayrica planda isbirligine gidecegimiz yeni kisi ve kurumlar bulunuyor. Pedagoji ve psikoloji konusunda uzman kisilerden danismanlik destegi almayi planliyoruz. Bu kisiler hem bize hem de futbolculara yol gösterecek. Üniversiteden 2 ögretim üyesi bize bu konuda yardimci olacak. Ayrica Beden Egitimi ögretmenlerini de isbirligi grubumuza dâhil edecegiz. Bu amaçla, onlara gelecek hafta bir seminer düzenleyecegiz. Gençlik Plani?nin altinda bir de amatör takimlar ve sporcularla iletisimi kuvvetlendirecek bir ?Amatöre Entegrasyon Plani? hazirladik. Tüm konulara bilimsel yaklasmak için bir de ?Bilim Kurulu? olusturacagiz.?

Yrd. Doç. Dr Hikmet Yazici ise toplantida yaptigi konusmada, futbolcularin yeteneklerini gelistirmenin salt sporla olmayacagini savunarak, ?Insanlar dogustan yetenekli olabilir fakat bu yetenekler ancak sosyal, duygusal ve kisiler arasi iliskilerle gelistirilebilir.? dedi.

Yazici, 38 yasinda olmasina ragmen halen Italya?nin Milan takiminin formasini giyen Paolo Maldini?yi örnek göstererek, ?Bu, sadece kisinin ihtirasi ve fizyolojisi ile açiklanamaz. Kisinin yaptigi ise yükledigi anlam önemli. Maldini, sadece söhretini sürdürmek ve para kazanmak için degil futboldan zevk aldigi için ve topluma olan sorumlulugu adina böyle yapmaktadir. Herkes Maldini?yi örnek almalidir.? diye konustu.

?Batili spor kulüplerinde sporcular bireysel psikolojik destek programlarina katilmaktadir. Bu çalismalar, stresle islevsel olarak basa çikmak, performansi yükseltmek ve yasam kalitesini artirmak adina yapiliyor.? diyen Yazici, bu metotlarin Galatasaray ve Milli Takim?da da uzun zamandir kullanildigina dikkat çekerek, ?Bu konuya profesyonel yaklasmak çok önemli? diye konustu.

Yazici psikolojik destek programinin üç hedef kitlesi bulundugunu söyledi. Bunlar:

1) Sporcularin aileleri ve okullar
2) Sporcular
3) Antrenörler

Yazici sözlerini söyle sürdürdü: ?Iyi bir sporcu ayni zamanda akademik yasantisinda da üst düzey bir performans sergileyebilmelidir. Bu yüzden okuldaki ögretmenler ve ailelerle isbirligine gitmek istiyoruz. Onlarla toplu bilgilendirme toplantilari yapacagiz. Ailelerin beklentilerini makul seviyelere getirerek, müdahale ve baskilari ortadan kaldirmaya çalisacagiz. Böylece sporcularimizi uzun süreli yüksek performans sergileyecek bir duruma getirecegiz. Futbolcunun ailesi ve okulu ile olan iliskileri büyük önem tasiyor. Ailelerin beklentileri, bazen mali kaygilarin da ön plana çikmasiyla gerçegin çok üstüne çikiyor. Bu da büyük stres yaratiyor.?

?Sporcular ikinci grubumuz. Onlara etkilesim, iletisim, stres ve kaygiyi azaltma, içsel motivasyonu artirmak konularinda destek verecegiz. Dissal motivasyon konularinda problemleri yok. Taninmak, iyi para kazanmak, lüks arabalara ve evlsere sahip olmak istiyorlar fakat basari arzusu, taraftarlarin beklentilerine cevap verme hususlarinda motive olmalari sart. Bu tür motivasyon hiç bitmez ama diger bitebilir. Sadece içsel arzular bizi ayakta tutar.

?3. grup olan antrenörlerimizle ise proje çalismalari ve tartisma toplantilari yapacagiz?

Mikrofonu tekrar alan Trabzonspor Altyapi koordinatörü Mustafa Akçay, yeni projeler hakkinda ek bilgilendirmeler yapti. Buna göre:

- Antrenman saatlerinin okul ve kurs saatleri ile olasi çakismalarini dikkate alarak antrenman sahalari isiklandirilacak.
- Profesyonel Takim için hazirlanan yeni binanin faaliyete geçmesinin ardindan mevcut bina altyapi tarafindan kullanilmaya baslanacak.
- Sehir disindan altyapiya kazandirilan sporcular için koruyucu aile formülü gelistirilecek. Bu aileler Trabzonspor tarafindan ekonomik olarak desteklenecek.
- Yatili alana kütüphane kurulacak ve zeka oyunlari oynatilacak.
- Sokak futbolu modernize edilecek
- Altyapida görüntü, resim, doküman, ve CD?lerden olusan bir arsiv olusturulacak.
- Yurtiçi ve yurtdisi turnuvalar düzenlenecek.
- 2007?de bir gençler turnuvasi yapilmasinin fizibilite çalismalari yapiliyor.
- Futbol okulu projesi baslatilacak.

no NAME
25.11.2005, 23:54
takimda "KRAL"arayanlar, 5 hafta sonra sahaya birtane geldi. sari saçli biriydi ve formasinda"7" yaziyordu. adini yazmasi da söylemesi de biraz zor(!). bugün verdigi mücadeleden dolayi onu sadecesmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif.

immortal_TS
26.11.2005, 00:04
Bu takimin bir krali var oda Sultanimizdir, Tabi szymek yattara ayridir onlarda mükemmeldir ama bizim kralimiz tekdir.

Muhalif
26.11.2005, 00:26
Türkiye ve dolayisiyla Tr sinirlari içinde olan Trabzon cumhuriyet ve demokrasiyle yönetiliyor arkadaslar.. bosa tartismayalim.. bu sistem içre krallara yer yok yani.. kraldan çok kralci olanlara da lafim yok tabismileys/smiley4.gif

BDiler61
26.11.2005, 00:28
bir fatih szymek kiyaslamasi gibi saçma bir sey olamaz ikiside bizim oyuncumuz ikisinide seviyoruz

Analyzer
26.11.2005, 00:34
Türkiye ve dolayisiyla Tr sinirlari içinde olan Trabzon cumhuriyet ve demokrasiyle yönetiliyor arkadaslar.. bosa tartismayalim.. bu sistem içre krallara yer yok yani.. kraldan çok kralci olanlara da lafim yok tabismileys/smiley4.gif

Sanki çok iyi bi espri yapmis gibi bi de pismis kelle yapmis sonuna. Aferin Cenk aynen devam.

immortal_TS
26.11.2005, 00:39

Türkiyede kral yokmusmileys/smiley5.gifBen krallik ülkesi olarak biliyordum ama neyse...

Analyzer
26.11.2005, 00:50
takimda "KRAL"arayanlar, 5 hafta sonra sahaya birtane geldi. sari saçli biriydi ve formasinda"7" yaziyordu. adini yazmasi da söylemesi de biraz zor(!). bugün verdigi mücadeleden dolayi onu sadecesmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif.

Aynen katiliyorum. Avatarimda görüldügü gibi kutsal formayi askla öpüyor "gerçek kral"

eys_61
26.11.2005, 01:01

takimin bir tane"SULTAN"i varamaSzymekin de hakkini yiyemeyiz o da ASLAN KRAL olsun...

ftunsal
26.11.2005, 01:30
futbolcular arasinda ayrimcilik yapmayalim.özellikleri ve yetenekleri itibariyle hepsi ayri ayri klas da ve degerde..

ayrica su söze katiliyorum.
kimseye hakkettiginden fazla deger vermemek lazim

no NAME
26.11.2005, 01:33
ortam biraz farkli boyuta gidiyor gibi. iyisimi bir "kral" yada "sultan"da olmasi gereken meziyetleri siralayayim naçizane.

varligini tamamen ona adayan,

gerektigi zaman ölüme gözünü kirpmadan giden,

memleketinin yasadigi en ufak sikintida bile aglayan, üzülen

temsil ettigi insanlara karsi sorumluluklarini bilen

sorumluluklarini yerine getirmek için gece ve gündüzü ayirt etmeyen

sorumluluklarindanASLA kaçmayan

hareketleri, konusmalari, bilgi birikimi kisaca herseyiyle insanlara örnek olan

en sikintili anlarda bile idarecilik özelliklerini ön plana çikarabilen

insanlari yikmaktan , kirmaktan, bölmekten çok yapici,toparlayici ve bütünlestirici olan kisidir.

SELAM VE HÜRMETLE

akliniza gelenleri LÜTFEN ekleyin;Edited by: no NAME

cemka
26.11.2005, 10:05
baska isiniz gücünüz yokmu sizin yaaa....smileys/smiley7.gifFatih ile Szymek'i karsilastirip birisini takdir edip birisinide yermek kimsenin haddine degil... Bunu yapanlari Trabzonspor düsmani ve Trabzonsporu bölmeye-yipratmaya çalisan insanlar olarak nitelendiriyorum.... Ikiside bizim için çok degerli oyuncular...

smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

smertkan
26.11.2005, 11:13
Fatih konusunu Söyle kapatsak Hiç kimse Trabzonspordan büyük degildir.

Ben Fatihi sevelim diyorum.Ama onu ne çok büyütelim nede çok küçültelim.Oda bir insan elbette eksigi vardir.Ama onu eksigiyle de sevebiliriz.

Sevelim çünkü hala bu takimin kaptani hala gol atmaya çalisiyor hala çirpiniyor.

Sevelim çünkü gerçekten tam bir futbolcu.Sahada o kadar müsfette futbolcu gördükten sonra bu gün simek yattara fatih üçlüsünün neler yaptigini görünce yetenege saygi ve hayranlik duymak gerekir.

Ama herkes Fatihi sevmek zorundada degildir.Böyle bir dayatmayada gerek yoktur.Saygi kurallari çerçevesinde elestirebilirlerde.Bunda yadsinacak bir seyde yok.Genel bu sekilde düsünüyor diye bu fikre katilmayanda olabilir.

Ama ilk basta dedigim gibi Hiç Kimse ama Hiç kimse Trabzonspordan büyük degildir.Eger anlatilmak istenen bu ise bu herkes için geçerlidir.

Mollasalihoğlu
26.11.2005, 11:20
Fatih'i sevmemek ayridir,itham etmek ayridir.

Fatih takimi sampiyon edememistir henüz ama dikisleriyle Ruim Kesimi'nde kafayi çakmis golünü atmistir.(Alex bu hafta çok hafif bir sakatligi olmasina ragmen ilerleyebilir diye oynamiyor,birebir duydum)

Trabzon'dan Altay'a gitmeden önceki hal ve tavirlarini yadirgadigimiz bu adama tribünden her maçta küfür ediliyodu nerdeyse.Hatta bi maçtan sonra Hami elinden tutup maratona getirmis,taraftarla baristirmisti.Belki o zamanlar hatanin büyük kismi ondaydi ama 2. TRABZONSPOR macerasindan itibaren gayet sakin ve takimi çekip çeviriyor..

''artik meshurolan "sabah antrenmanina sakatligi sebebiyle katilmadi" cümlesinin en fazla onuniçin kullanilmasi'' sebebi de en çok onun sakat sakat maçlara çikiyor olmasi olabilir mi acaba???

Sonuç olarak ,evet fatih kraldir ve de Ben kraldan çok kralciyim...

Edited by: oflee61

FANATIK61
26.11.2005, 12:52
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=624><T>
<T>
<TR>
<TD width=624 colSpan=3 height=10>

http://www.spor3.com/haberimaj/halilhodzic_200-140_1.JPGTrabzon?da iki oyuncu kadro disi !

Vahid Halilhodziç Trabzonspor'da oyuncuyu kadro disi birakildi.

Alinan bilgiye göre, bordo-mavili takimin teknik direktörü Vahid Halilhodziç'in istegi dogrultusunda Özgür Bayer ile kaleci Hasan Sönmez süresiz kadro disi birakildi.

Halilhodziç'in konuyla ilgili yönetimi bilgilendirdigi ögrenildi.
</TD></TR>
<TR>
<TD width="100%" colSpan=3></TD></TR></T></T></TABLE>Edited by: FANATIK61

BDiler61
26.11.2005, 12:56
<CENTER>Trabzonspor'da iki oyuncu kadro disi birakildi... </CENTER>
Trabzonspor'da 2 oyuncu kadro disi birakildi.
Alinan bilgiye göre, bordo-mavili takimin teknik direktörü Vahid Halilhodziç'in istegi dogrultusunda Özgür Bayer ile kaleci Hasan Sönmez süresiz kadro disi birakildi.

halil ibo
26.11.2005, 13:03
Fatih ve Simek taraftarligi yapmak ? Abesle istigal.Trabzonspor taraftariyiz.Bize hizmet eden sonuna kadar sahip çikmaliyiz.Takimda bu tip ayirmlari baslatan bizler miyiz yoksa ? Önce Ünal-Hami,Yattara-Gökdeniz,simdi de Fatih-Simek.AYIPTIR YA SAMIMI OLUN,AKLLI OLUN.IKISININDE HAKKINI VERIN TAKIMIMIZ IKISIYLE BIRLIKTE GÜZEL.

Oruç
26.11.2005, 13:10

1818.

ALLAH askina birakin su "kral" muhabbetini ya. kabul ediyorum futbol becerisi , bilgisi üstdüzeyde olan bir futbolcu. belki de su anda takimi için en fazla efor sarfeden oyuncuda odur. ama FATIH'in altay ve antep öncesindede bizim takimin oyuncusu oldugunu unutmayalim. o dönemde sinirli, agresif, takim içerisinde uyumu zor biri olarak yansimistir disariya hep."kendi sahsina münhasir" edalariyla önplana çikmis bir futbolcuydu. kabul antepten geldikten sonra eski tavir ve davranislarinda az yada çok olumlu degismeler olmustur. çok farkli sebepleri vardir mutlaka bunun."sinifin en yaramazini baskan yaparakortami kurtarabilirimçünkühep gözönündedir"in verdigi mecburiyetteüstündeki yükünyada sorumlulugun farkina varmasi ihtimalide olabilir. bakin her insanin dogal olarak yapabilecegi bir davranisi yapmayi ona yakistiramiyoruz. içebilir niye içmesin. o, normal, sizin benim gibi bir insan degil mi. bunu ona yakistiramiyorken yaptigi bazi davranislari neden gözardi ediyor ve "KRALCI" oluyoruz:

1- milli takimda popülaritesinin arttigi dönemlerde "kendisinin farkina varan kisi olarak ersun yanala minnettarligini belirtirkensamet hoca, ziya hoca ve senol hocalara olan minnetine ne olmustu, aklinami gelmemisti acaba. bu durumun farkina yorumcularimizdan biri "yanilmiyorsam ergun ATA" varmisti.

2- son 2 sezondur "en yakin arkadasim, ailece görüsürüz" dedigi zat-i muhteremle!!!!! birlikte takimda bu isleri daha iyi yapabilecek1-2 kisi olma ihtimali varken serbest vuruslara ambargo konulmasi ( ne hikmetse "en yakin" arkadasinin IDDIAmaceralarini Alisen bilirken o bilmiyordu)

3- takimda geçen sezonlarda en fazla penalti kaçiran futbolcular arasinda ilk 3te olmasina

4-" kendi sahsina münhasir" davranislari arasinda olan kendini biraz üstün görme egosuna bagli olarak herkese bagirma hakkini kendinde bulmasina "maç anlatan spikerler bile bunu bazen söylediler ki symek'e de bu ambargo konulmaya ( bana neden pas atilmiyor edasiyla)çalisilmis ama yildizi parlayinca devami gelmemisti"

5- artik meshurolan "sabah antrenmanina sakatligi sebebiyle katilmadi" cümlesinin en fazla onuniçin kullanilmasi.

6- kayinimdan alinti" hangi sebeple bilmiyorum ama kayiniminsinif arkadasinin evine gelmis, artik orada ne olmussa evin dedesi Fatih'e : ogul TIRAPZON'i kaç tefa sampiyon ettun da bu kadar kasiliyisun" demesi

7- takimda yeni göreve baslayan bir hocayi daha görmeden , onunla tanismadan, hakkinda yeterince bilgi sahibi olmadan onla ilgili "ucu sivri " ithamlarda bulunabiliyorsun. aldigi para cezasi bu davranisini dogruluyor.

8- benim en fazla garibime giden FATIHinhalilhodziç'leçalismaya basladiktan sonraattigi ilk golün ardindanhiçbir arkadasina dogru dürüst ugramadan "elestirdigi ve para cezasi aldigi" hocasina kosupsarilmasi.

9-hemen her agizdan"takimi içerden dinamitleyenler, satanlar var"sözleri çikarken, bazi hocalarin çok ilginç gidis hikayeleri olurken takimda hala bazi dinamikler degismiyorsa, takimin içerisindeki "RUH"buhar olup uçarken bu duruma takim içerisindenIKNA EDICI mesajlar bir türlü gelmiyor vebirisi , kaptan olarakmasaya yumrugunu vurmuyorsa.

10-galatali arif'e laf etmeyen futbolsever yoktur sanirim. buna bazen kendi taraftarlarida dahil. neden ceza sahasina yaklastigi anda "ben taklalar!!!!!!! atmaya baslayacagim hazirlanin"a alistirmisti herkesi. çok k.f.r yemisbirçok takimin ve futbolcunun ekmegiyle oynamistir bu yüzden.gerçek olanlarin disinda sahte düsmelerle ayni beklentilere girenlerden biridir bizim oyuncumuz. bunu ben degil tvde yorum yapanlar söylüyorlar. ve o yüzden fatihe yapilan bazi sert faullere de bu yüzden düdük çalmadiklari belirtiliyor.( ben tarihçiyim ,bildigim kadariyla krallar sadece mecbur kaldiklarinda, kendi halklarini korumakiçin dizlerinin üzerine düserlerdi. ama hiçbiri zafer kazanmak için ne dizlerinin üzerine düsmüs nede yerlere yuvarlanip "soytari"misali taklalar atmistir.

Fatih karsiti biri olmadigimi belirteyim. sadece kim olursa olsun degerinin hakettigikadar olmasindan yanayim. Fatih'te çok önemli bir futbolcudur dogru .üstte olanlarabakarakona "KRAL"muamelesi yapilacaksa,20-30 sene öncesininsartlarini da düsünerek sampiyon olanSENOL, TURGAY, NECATI, CEMIL, ISKENDER, NECMI, ALI KEMALve adlarini su an unuttugum ve aflarina sigindigimo essiz insanlara hangi ünvani verecegimizi ben bilmiyorum.

selam ve hürmetle

Fatih için söylenen ''Kral'' kelimesininnun Geçen sezon gol ''Kral''i olmasindan kaynaklandigini hatirlatmak da gerek var mi bilmiyorum!

Fatih Sampiyon yapti mi diyorsunuz.Iyi o zaman bizim takimi Sapmiyon yapmayan hiç bir oyuncumuz için ''degerli'' sözler sarfetmeyelim.Sizin mantiginiza göre.Fatih'i sevmeyebilirsiniz.Buna saygi gösteriyorum ama sizin de bize ayni saygiyi göstermeniz gerektigini de hatirlatirim!Edited by: thepatfhinder

worldmaster
26.11.2005, 13:18
Ben ve çogu kisi Fatih Tekke nin neden sevilmedigini biliyoruz .Bu düsünceyle hareket edipte bu degerli futbvolcumuza gereken degeri vermeyenlere söylenecek söz yok.Herkes biliyor ki Fatih Tekke yi sevmeyenler;onu ,sahipoldugu düsünceleri ve degerleri nedeniyle benimseyemiyor.Bu düsünceyle hareket eden zihniyetleri nefretle kiniyorum

Oruç
26.11.2005, 13:19

Size kalsa heykelini de dikersiniz.

Valla burada Gökdeniz'in halen savunuldugu düsünülürse Fatih'in heykelinin dikilmesi çok normal bence Osman kardesim...

Oruç
26.11.2005, 13:23
Ben ve çogu kisi Fatih Tekke nin neden sevilmedigini biliyoruz .Bu düsünceyle hareket edipte bu degerli futbvolcumuza gereken degeri vermeyenlere söylenecek söz yok.Herkes biliyor ki Fatih Tekke yi sevmeyenler;onu ,sahipoldugu düsünceleri ve degerleri nedeniyle benimseyemiyor.Bu düsünceyle hareket eden zihniyetleri nefretle kiniyorum

O Konuya hiç girme kardesim.Kimin kimi ne için sevmedigini bilen biliyor.Öyle arkadasim söyledi,yok bir yerden duydum,yok basin sunu yazmis...Basinin ''Istanbul merkezli'' oldugunu ne çabuk unuttunuz?!

onurts61
26.11.2005, 14:02

1818.

selam ve hürmetle

Lutfen arkadaslar no name in yazdigi yaziyi dikkatlice okuyun ve herhangi bir yerinde fatih e camur atiyor veya yalan soyluyor diyebilirmisiniz bence hayir her seyi butun acikligi ile anlatan muhtesem bir yazi fatih iyi futbolcudur , yeteneklidir ama o kadar superstar degildir lutfen herkese hakkettigi degeri verelim ne eksigi en fazlasi ve 6. maddeyi tekrar okuyalim

bu arada bazi arkadasalr isi siyasete dokmeye kalkip buyuk bir genelleme yapmis sunu belirteyim fatih in siyasi fikrini cok iyi biliyorum cunku ortak degerlere inaniyoruz ayni siyasi goruse sahibiz ama yukarida yazilan olumsuzluklari gormeme ve soylememe neden degildir fatih i seviyoruz cunku o formayi giyen herkes bizim icin degerlidir ama insanlari oldugundan buyuk gostermiyelim.Edited by: onurts61

Oruç
26.11.2005, 14:04
''Bazi arkadaslar isi siyasete dökmüs'' diyorsunuz.O arkadaslarin kim oldugunu da söylerseniz.sevinirim.

Ayrica beni kast ediyorsaniz Bravo dogrusu.O cümleden siyaseti kastettigimi anladiginiz için...Edited by: thepatfhinder

supermann
26.11.2005, 14:06
Trabzonspor'da hafta içinde düzenledigi basin toplantisinda yaptigi açiklamalarla dikkatleri üzerine çeken Vahid Halilhodziç, bordo mavili takimda iki oyuncuyu süresiz olarak kadro disi birakti..

smileys/smiley32.gif

onurts61
26.11.2005, 14:10
baska isiniz gücünüz yokmu sizin yaaa....smileys/smiley7.gifFatih ile Szymek'i karsilastirip birisini takdir edip birisinide yermek kimsenin haddine degil... Bunu yapanlari Trabzonspor düsmani ve Trabzonsporu bölmeye-yipratmaya çalisan insanlar olarak nitelendiriyorum.... Ikiside bizim için çok degerli oyuncular...

smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

Aradigin cevap yazdigin yazida gizli hic bir trabzonlu symek icin en kucuk olumsuz bir sey diyebilecek bir insan oldugunu sanmiyorumpeki ben ve benim gibi dusunen fatih hakkinda olumsuz fikirler beyan eden insanlarin varligini yok mu sayacaksiniz su na emin ol bende en az senin kadar bu takimi seviyorum fatih in daha iyi olmasini istiyorum cunku onda bu potansiyel var ama yapmiyor kendini asmiyor kendini bi cok degerin ustunde goruyor ama kimse trabzonspor un ustunde degildir eger ona kral ,sultan diyeceksek ali kemal ' lere , necmi ' lere zeus dememiz lazim.

Oruç
26.11.2005, 14:16
1-Üstteki yazinin sahibi ben degilim.

2-Ali Kemal'lere,Necmi'lere de kimse ''Kral ya da Sultan'' demeyin diye bisey söylemiyor.

3-Fatih hakkinda olumsuz görüsleri hiçe falan saydigim yok.Anlasilan mesaj iyi okunmamis...

Berberoğlu
26.11.2005, 14:48
Trabzonspor'da hafta içinde düzenledigi
basin toplantisinda yaptigi açiklamalarla dikkatleri üzerine çeken
Vahid Halilhodziç, bordo mavili takimda iki oyuncuyu süresiz olarak
kadro disi birakti..

Alinan bilgiye göre, bordo-mavili takimin
teknik direktörü Vahid Halilhodziç'in istegi dogrultusunda Özgür Bayer
ile kaleci Hasan Sönmez süresiz kadro disi birakildi.

smileys/smiley32.gif

sebeb neymis?

zanoylu
26.11.2005, 14:59
Buda benim sahsi görüsümdür arkadasin(no NAME) yazdiklarina saygi duyuyorum ama hemen hemen hiç birine katilmiyorum.....Biraz yüzeysel olmus bir konu hakkinda kati karar verebilmek için konuya tamamiyle hakim olmak gerekir.

Bu gibi ön yargili yazilar(ki zamani degil)zaten su günlerde kisiler arasive kurum _kisilerzayif olan birlkiktelige zarar verir....bunun ne yeri nede zamani

gurbetçi 61
26.11.2005, 16:56
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490>
<T>
<TR>
<TD =titsBaslik-little bgColor=#f9f9f0>Fatih Tekke: Üzülmemizi isteyen çok</TD></TR>
<TR>
<TD =titsBasliklar bgColor=#f9f9f0>Trabzonspor'un takim kaptani Fatih Tekke, ''Bizim üzülmemizi isteyen birçok kisi var'' dedi.</TD></TR>
<TR>
<TD =stdSmall align=right bgColor=#f9f9f0 height=10>26 Kasim 200516:08</TD></TR>
<TR>
<TD>http://image.haber7.com/haber/19816.jpg
Fatih, Trabzonspor'un resmi internet sitesinde yer alan açiklamasinda, Trabzonspor'un Çaykur Rizespor karsilasmasinin ilk yarisinda sezonun en iyi futbolunu oynadigini belirterek, ''Özellikle ilk yarida çok iyi bir futbol sergiledik. Skor daha da farkli olabilirdi. Bu galibiyet takima büyük bir moral kazandiracak'' dedi.
Sakatliktan kurtulan Szymkowiak'in bordo-mavili takima büyük katki sagladigini ifade eden Fatih, söyle devam etti:
''Futbolcular olarak içinde bulundugumuz duruma çok üzülüyoruz. Hem biz hem de taraftarlar çok stresliydi. Bu sezon onlari çok üzdügümüzü biliyoruz. Ama sunu da ekleyeyim, bizim üzülmemizi isteyen birçok kisi var. Biz kendi yagimizla kavrulan bir takimiz. Hep birlikte hareket edip birbirimize destek olmamiz lazim. Zor durumlarda Trabzon insani asla arkadasini yalniz birakmaz.'' Karsilasmanin ardindan taraftardan gördügü tepki nedeniyle aglayan Mehmet Yilmaz'in iyi bir futbolcu oldugunu dile getiren Fatih, ''Hepimiz gol kaçirabiliriz. Bu yüzden Mehmet'e moral vermeliyiz'' diye konustu.
</TD></TR></T></TABLE>

halil ibo
26.11.2005, 17:05
Zamaninda bu basin Hami'ylede taraftarin açmasini istemis.Kismen basarili olmustu.Ayni sey Fatih üzerinde deneniyor.Basarili olacaklarini zannetmiyorum.Çünkü Fatih'le ayni manevi degerlere sahip taraftar sayimiz yeterince mevcuttur.Ayrica inanci ne olursa olsun futboldan anlayan taraftar sayimizda bir hayli fazla.Eeeeee geriye kalan siyaset gözlerini kör etmis bir avuç taraftarimiz kaliyor.Onlarada hosgörüyle bakiyoruz.

uslanmazlaz
26.11.2005, 17:36
Hasan Sönmez ve Özgür Bayer kadro disi
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/261105resim.jpgTeknik Direktörümüz Vahid Halilhodžić iki oyuncuyu kadro disi birakti. Buna göre Hasan Sönmez ile Özgür genel tavir ve davranislari gerekçe gösterilerek bugünkü antrenmana alinmadilar. Halilhodžić?in talimatiyla bu futbolcular ikinci bir tebligata kadar PAF takimiyla çalismalara devam edecekler.

www.trabzonspor.org.tr

zafer6161
26.11.2005, 18:28
ama sebeb ne kardesim kötü oyundanmi yoksa baska bise mi

arahna
26.11.2005, 18:33
fatih için noname in yazdiklarina aynen katiliyorum

yetenekleri abartiliyor.takimin en basarili oldugu dönemlerde fazla gol
atiyor.takimm kötü oynadiginda etkisiz kaliyor.yattara simek ve
gökdenzin iyi oynadgi bir maçta hakan sükür kazmasi bile fazlaca gol
atabilir.kayserideki gökhani düsünün

süratli

seri

teke tekte etkili

her mesafeden sert ve isabetli sut atabiliyor

peki fatih:

fatih çok zeki gol vurusu ve sezgisi iyi ama sürati yok ikili
mücadelede topu saklayip topun önüne ayagini koyup faul yaptirmayi
tercih ediyor.kalee yakin yerde kaleye dogru hiçbir zaman adam
geçmiyor geçemiyor

topla süratli gidemiyor.kaleye uzaktan sut atamiyor.dikkatli bir markajci fatihi kolay durdurabiliyor

ve yurt disindan gelecek cazip teklife hemen evet diyebilecegini biliyoruz ve acaba gidecekmi diye tedirgin oluyoruz

bütün bunlar düsünüldügünde abartilmamasi gerektigini düsünüyorum

ama küçüklerimize takimi sevdirmek için fatih gibi yattara gibi kisileri ön plana da çikarmak gerekir illaki

rigormortis
26.11.2005, 18:43
bu kadro disi olaylari dogru bi konu açsaniz?

DeAgLeMaNyAq
26.11.2005, 18:46
Trabzonspor'da, Hasan Sönmez ve Özgür'den sonra Emrah Eren'in de kadro disi birakildigi ögrenildi.

Teknik direktör Vahid Halilhodziç'in ögleden sonra Emrah Eren ile bir görüsme yaptigi ve görüsmeden sonra Fransiz teknik adam tarafindan kadro disi birakildigi bildirildi.

Hasan Sönmez, Özgür ve Emrah Eren'in bundan sonra genç takimla antrenmanlara çikacagi kaydedildi.

Kaynak : Anadolu Ajansi

Hayda!

t-sat
26.11.2005, 18:48
Fatih'in Türkiye standartlarinin çok çok üzerinde oldugunu ve hak ettigi degeri görmedigini düsünüyorum.Bence pekçok kisinin en iyi yerli diyebilecegi Hakan Sükür'den kat kat daha yetenekli ve kaliteli bir futbolcudur kendisi.Bunun yaninda Trabzonsporu tek basina Fatihin götürmesini beklemek de pek gerçekçi degil.Ronaldinho'yu koysak bu takima bisey yapamaz yalniz basina.

Emre B.
26.11.2005, 19:02
Fatih szhmek tartismasini birakalim beyler.Bizim daha önemli sorunlarimiz var

corleone
26.11.2005, 19:04
walla ridvan ellibin kere bizim bu fatih raulden bile iyi golcü dedi, cnn de cem yilmaz (spor spikeri olan) fatih eger yabanci bir futbolcu olsaydi bi çogumuz sokaklarda onun ismi yazili formalarla gezerdik dedi, basinin abatmalarini ve çomaklarini bu forumda tartismayi yersiz buluyorum...

erol-61
26.11.2005, 19:33
ya arkadaslar siz ne yapmaya çalisiyorsunuz futbolcu arkadaslaribirazdaha yerden yere vurun elalem kis kis gülüyo haberiniz varmi bir gökdeniz istanbulda olsa ceza almazdi;bir fatih bir szymkowiak istanbulda olsalar gipta ile bakardik bizdeler ama biz ne yapiyoruz o bunu yapmis bu büyle yapmis birakin arkadaslar bunlari trabzonu fener maçinda nasil yalniz birakmayacagiz onu tartisin yaaa..... Geçi içimizde kani B..... kimselerde yok degil yenilmemizi hatta fark yememizi bekleyenler var.TS'LI FUTBOLCULARIN HEPSI BIZIMDIR

Nihat Güneş
26.11.2005, 19:45
smileys/smiley32.gif

1818.

selam ve hürmetle

altina imzami atiyorum!!!!!

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

My
26.11.2005, 19:48
http://img318.imageshack.us/img318/8375/261105idman63rx.jpg (http://imageshack.us/?x=my6&amp;myref=http://imageshack.us/)

smileys/smiley1.gif

Nihat Güneş
26.11.2005, 19:53
http://img318.imageshack.us/img318/8375/261105idman63rx.jpg (http://imageshack.us/?x=my6&amp;myref=http://imageshack.us/)

smileys/smiley1.gif

beraber gidecekler ya ondan olsa gerek..kader arkadaslarismileys/smiley7.gif

Recep Çaltepe
26.11.2005, 21:37
Emrah da kadro disi
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/231105emrah.jpgTakimizda Hasan Sönmez ve Özgür Bayer'in ardindan Emrah Eren de kadro disi birakildi. Buna göre bu oyuncu da diger iki futbolcu gibi PAF takimiyla çalismalara katilacak. Emrah Eren ikinci bir tebligata kadar A takimla antrenmana çikamayacak.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>
<DIV align=right>26.11.2005 21:23:00</DIV>
<DIV align=right></DIV>
<DIV align=left>kaynak: www.trabzonspor.org.tr (http://www.trabz&#111;nspor.org.tr)</DIV>
<DIV align=left></DIV>
<DIV align=left>eger kadrodisi kalmasaydi, ufukhanin dünkü performansindan sonra yedek kulubesine demir atacakti bence.</DIV>
<DIV align=right></DIV>

Dursun Ali Bahçekapılı
26.11.2005, 21:43
Kadro disin kalan futbolcularin neden kadro disi kaldigini bilen var mi.Bu konuyu baslik olarak da acabiliriz.Yetkisi olan biri konuyu acabilir mi

bordox
26.11.2005, 21:52
Kadro disin kalan futbolcularin neden kadro disi kaldigini bilen var mi.Bu konuyu baslik olarak da acabiliriz.Yetkisi olan biri konuyu acabilir mi

-Bilgilerin dogrulugunu bilmiyorum ama böyle bir haber var.-

Trabzonspor'da 2 oyuncu kadro disi birakildi. Alinan bilgiye göre, bordo-mavili takimin teknik direktörü Vahid Halilhodziç'in istegi dogrultusunda Özgür Bayer ile kaleci Hasan Sönmez süresiz kadro disi birakildi.

Trabzonspor'un sag kanat oyuncusu Emrah Eren, Teknik Direktör Vahid Halilhodziç tarafindan kadro disi birakildi.

Sabah yapilan idman sirasinda bütün oyuncularla teker teker tokalasan Bosnak teknik adam Vahid Halilhodziç'in elini Kürsat, Ibrahim Ege ve Emrah Eren sikmadi. 3 oyuncunun tepkisiyle karsilasan Bosnak teknik adam sok olurken, 3 oyuncunun Vahid Halilhodziç'in elini hafta içinde yaptigi açiklamalardan dolayi sikmadigi ögrenildi. Bordo-mavili futbolcu Emrah Eren'in Halilhodziç'e "Bize yalanci diyen bir hocanin elini sikmam, biz para için degil Trabzonspor'un basarisi için oynuyoruz. Burada hiçbir zaman da paramizi kosarak gidip almadik. Biz fedakerlik yaparak Trabzonspor'da bugüne kadar oynadik. Trabzonspor'un bu durumundan bizim mutlu oldugumuzu mu saniyorsunuz?" dedigi ögrenildi.

Bu konusmanin ardindan Emrah Eren'i odasina çagiran Teknik Direktör Vahid Halilhodziç'in oyuncu ile yaptigi görüsmeden sonra kendisine kadro disi kaldigini söyledigi ögrenildi.

Kaleci Jefferson'un sakat olmasi nedeniyle Çaykur Rizespor maçinda forma giymeyi bekleyen kaleci Hasan Sönmez'in de hafta içinde yapilan idmanda Vahid Halilhodziç'in 'Bu nasil top tutmaktir' diyerek azarlamasi, kaleci Hasan'in da 'Ben 13 yildir kaleciyim nasil top tutulmasi gerektigini biliyorum' demesi üzerine kadro disi kaldigi ögrenildi. Çaykur Rizespor maçi kadrosunda yer almayan Özgür Bayer'in de maç toplantisina katilmamasindan dolayi kadro disi birakildigi bildirildi.

Dursun Ali Bahçekapılı
26.11.2005, 22:00
Yazdiklarin dogruysa Vahid hoca alkisi hakediyor.Ilk defa bu kadar disiplinli bir hocamiz var.Vahid hoca bizi ayaga kaldiracak tek adamdir

Mollasalihoğlu
26.11.2005, 22:03
Askeriye gibi olmus tesisler ama süper olmus,yok hocaya artistlik yapmak,herkes yerini bilsin..

DeAgLeMaNyAq
26.11.2005, 22:22
Hoca zaten tesislerden çikmiyormus. Bu konuda dün Fatih bile hocasini takdir etti. Disiplini hiç elden birakmiyor... smileys/smiley32.gif

no NAME
27.11.2005, 01:57
smertkan&gt;&gt;&gt; Hiç Kimse ama Hiç kimse Trabzonspordan büyük degildir.Eger anlatilmak istenen bu ise bu herkes için geçerlidir.<?:namespace prefix = o ns = "urn:schemas-microsoft-com:office:office" /><O:P></O:P>

Hocam, bunumesajlarimda özellikle yazdigimi hatirliyorum(serbest vuruslarikim kullansin; shf13<O:P></O:P>

Oflee61&gt;&gt;&gt;Sonuç olarak ,evet fatih kraldir ve de Ben kraldan çok kralciyim...

?çiplak kral? hikayesini okudunuz mu?.

Halil ibo&gt;&gt;&gt;Fatih ve Simek taraftarligi yapmak ? Abesle istigal.Trabzonspor taraftariyiz.Bize hizmet eden sonuna kadar sahip çikmaliyiz.

Ayni seyleri düsündügümü belirteyim

The patfhinder&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;Fatih Sampiyon yapti mi diyorsunuz.Iyi o zaman bizim takimi Sapmiyon yapmayan hiç bir oyuncumuz için ''degerli'' sözler sarfetmeyelim.Sizin mantiginiza göre.Fatih'i sevmeyebilirsiniz.Buna saygi gösteriyorum ama sizin de bize ayni saygiyi göstermeniz gerektigini de hatirlatirim!

Yazimda "takimi sampiyon yapmayanoyuncularimiz için degerli sözler söylemeyelim, FATIH?i sevmiyorum anlamina gelen ve size ?Saygisizlik? olarak nitelendirdiginiz kismi belirtirseniz sevinirim.<O:P></O:P>
<O:P></O:P>
World master&gt;&gt;&gt;Herkes biliyor ki Fatih Tekke yi sevmeyenler;onu ,sahipoldugu düsünceleri ve degerleri nedeniyle benimseyemiyor.Bu düsünceyle hareket eden zihniyetleri nefretle kiniyorum<O:P></O:P>
yazdiginiz sebeplerden dolayi FATIH?i kiskanip benimsemeyen zihniyeti bense ?YOK? sayiyorum<O:P></O:P>
Onurts61&gt;&gt;&gt;&gt;Lutfen arkadaslar no name in yazdigi yaziyi dikkatlice okuyun ve herhangi bir yerinde fatih e camur atiyor veya yalan soyluyor diyebilirmisiniz<O:P></O:P>
Tesekkürler hocam. Yazimi iyi analiz ettiginizi anliyorum. Çünkü o yaziyi FATIH?i elestirmek degilher insanin yapabilecegi davranislari (sigara gibi) o yapincaçok garipmis gibigörenleriçin yazmistim. <O:P></O:P>
Zanoylu&gt;&gt;&gt;&gt;&gt;Biraz yüzeysel olmus bir konu hakkinda kati karar verebilmek için konuya tamamiyle hakim olmak gerekir??Bu gibi ön yargili yazilar(ki zamani degil)??..<O:P></O:P>

yazimi önyargili olarak degerlendirdiniz. 6. madde hariç digerlerinin hiçbiri bana ait fikirler degil. Ortada olan ve görülüp yazilan söylenen seylerdi. Ben onlari bir araya getirdim. Ilk cümlenize de bu yüzden karsilik yazmadim. daha detaylilari oralarda var.

yazimla ilgili hertürlü karsiliga tesekkür ederim. yazimi FATIH'i elestirmek amaciyla yazmadigimi ÖZELLIKLE belirteyim. FATIH, gayet normal sizin benim, disardaki herkes gibibir insandir, birtakim aliskanliklari olmasida GAYET normaldir. ama kalkip bu davranislari bir ULU INSAN yapiyormus ve büyük kabahat isliyormus gibi davranilmasini garipsedigim için yazdim o yaziyi. En basiti FATIH'e bu sekilde tepki veren bir düsüncenin ATATÜRK'e sigaradan dolayi"ki O alkolde kullaniyordu" ne tepki verecegini merak ediyorum. buDÜSÜNCEYE mensup olanlarinyazimdaki"6.madde hariç" diger durumlarda neden sessiz kaldiklarini merak ettigim için onlari siraladim.

tüm dostlara, selam ve hürmetle.

NOT: yukaridaki alintilar mesajimla ilgili oldugu düsüncesiyle buraya aktarilmislardir..cevap yazmak isteyen arkadasalariminözel mesaj yazmalarini "diger üyelerirahatsiz etmemesiaçisindan rica ederim.Edited by: no NAME

Mollasalihoğlu
27.11.2005, 03:00
çiplak kral ''gol krali'' olmus mu hiç?smileys/smiley1.gif

batugol
27.11.2005, 03:35
Operasyon basladi

Ömür AVCI / DHA

Trabzonspor?da, teknik direktör Vahid Halilhodziç?in istegi üzerine Özgür Bayer, Emrah Eren ve kaleci Hasan Sönmez kadro disi birakildi. Özgür ve Hasan kesin olarak gönderilecek, Emrah Eren hakkindaki karar ise daha sonra verilecek.

TRABZONSPOR Teknik Direktörü Vahid Halilhodziç, hafta içinde sözünü ettigi operasyona basladi. Bosnak çalistirici dün, Özgür Bayer, kaleci Hasan Sönmez ve Emrah Eren?i süresiz kadro disi birakti. Halilhodziç ilk olarak, kendisine gelerek devre arasinda takimdan ayrilmak istedigini söyleyen Özgür ile yollarini ayirdi. Bosnak teknik direktörün, genç oyuncuya, ?Devre arasini bekleme, simdi ayril. Artik antrenmanlara gelme? dedigi belirtildi. Kaleci Hasan Sönmez de Çaykur Rizespor maçi sonrasindaki davranislari nedeniyle kadro disi kaldi. Hasan?in kampta kadrolarin asildigi panoya baktiktan sonra küfür ettigi ve Halilhodziç?in de bunu duydugu ileri sürüldü.

Bordo mavililerde Özgür ve Hasan?in ardindan kadro disi kalan üçüncü isim Emrah oldu. Tecrübeli oyuncu hakkindaki karar, dün ögleden sonra Halilhodziç ile yaptigi görüsmenin ardindan açiklandi. Hafta içindeki açiklamalari nedeniyle Bosnak teknik direktörü kizgin olan Emrah?in, ?Hoca bizi taraftarin önüne atti? dedigi belirtildi. Trabzonspor yönetimi, bu oyuncu hakkindaki kararini bugün veya yarin açiklayacak. Özgür ve Hasan ise devre arasina kadar PAF takimiyla çalisacak ve ara transfer döneminde de gönderilecek.

zeyno61
27.11.2005, 04:26
fatih tekke adam gibi adam ! hem özel hayatinda hem futbol hayatinda
süper! adam dinini sonuna kadar yasayan tipik bir trabzonlu siz
olunda onun kadar olun laf atmak cok kolay! insanin bukadarda üstüne
gidilmez!!! adam isini biliyor!<!--
var SymReal&#079;nLoad;
var SymReal;

Sym()
{
window.open = SymWinOpen;
if(SymReal != null)
SymReal();
}

Sym&#079;nLoad()
{
if(SymReal&#079;nLoad != null)
SymReal&#079;nLoad();
window.open = SymRealWinOpen;
SymReal = window.;
window. = Sym;
}

SymReal&#079;nLoad = window.&#111;nload;
window.&#111;nload = Sym&#079;nLoad;

//-->

Semih GÜL
27.11.2005, 05:52

smileys/smiley1.gif

beraber gidecekler ya ondan olsa gerek..kader arkadaslarismileys/smiley7.gif

Sonuçta herkez insan unutma arkadasim bunu.Onlarda senin gibi.

irfanköse276
27.11.2005, 08:29

smileys/smiley1.gif

bence çok güzel bi foto

uygar_trb
27.11.2005, 08:34
bilmiyorum duygusal olabilir ama yazini hiç begenmedim fatih tekkeyle ilgili ne yaptin sampiyon mu yaptin demisin bu takimin efsanesi en çok gol atmis adami HAMI MANDIRALI hiç sampiyonluk yasamamistir...

smertkan
27.11.2005, 10:55
Arkadaslar biliyorum bende yazdim ama FAtih konusundaki dfüsüncelerinizi Futbolcular basligi altindaki bölümde tartisirsaniz daha iyi olur.

Burasi herkesin bir gelisme haber varmi dedigi yer. Orada Fatih TEKKE topigi var düsündüklerimizi lütfen oraya yazalim.

zedboysts
27.11.2005, 11:09
Vahid hoca yeni yönetimle bu takimi sahlandirmazsa bende ne oliyim müthis bi disiplin var bu adamda

halil ibo
27.11.2005, 12:06
Yigidi öldür ama hakkini yeme.Baskan bir spor kulübüyönetimini beceremedigini dosta düsmana gösterdi.Ama fotograftaki insana has duygularla samimi bir kucaklasma.Insallah yeni gelecek baskan ve yönetim kurulu üyelerimizin tamami tüm futbolcularimizi böyle sevgiyle kucaklar.smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

Oruç
27.11.2005, 13:32
walla ridvan ellibin kere bizim bu fatih raulden bile iyi golcü dedi, cnn de cem yilmaz (spor spikeri olan) fatih eger yabanci bir futbolcu olsaydi bi çogumuz sokaklarda onun ismi yazili formalarla gezerdik dedi, basinin abatmalarini ve çomaklarini bu forumda tartismayi yersiz buluyorum...

Ne kadar da aramizda ufak çapli tartismalar olsa da bu yazinizi çok begendigimi belirtmek isterim.Ayrica yine bir spor programinda (galiba NTV'de Futbol Aktüel'de) spiker ''Fatih Avrupa'li bir futbolcu olmus olsaydi gazeteler her gün O'nun için ekler verirdi'' demisti...

worldmaster
27.11.2005, 14:52
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=464 align=center>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<TABLE height=78 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Japonya?dayiz </TD></TR>
<TR>
<TD>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD>Avrupa Sampiyonasi?nda dereceye bile giremeyen Türkiye, agirligini koydu ve Japonya?daki Dünya Sampiyonasi?na katilma hakkini elde etti. FIBA, 4 Wild Card?tan (kontenjan hakki), birini Sirbistan Karadag, Italya ve Porto Riko?yla beraber Türkiye Basketbol Federasyonu?na verdi </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<TABLE =PX11000000 cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>27.11.2005</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD vAlign=top width=10>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=top width=122>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=122 align=center>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD vAlign=center width=122>
<T>
<TR>
<TD colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=122>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=120 height=150>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/basketbol/devler2711.jpg</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

worldmaster
27.11.2005, 14:53
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=331 bgColor=#666666>
<T>
<TR bgColor=#cfcfcf>
<TD width=45 height=18>http://www1.livescore.com/img/flash.gif HT</TD>
<TD align=right width=118>Ankaragucu</TD>
<TD align=middle width=50>1 - 1 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=turkey1&amp;game=133418)</TD>
<TD width=118>Samsunspor</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=4 height=1></TD></TR>
<TR bgColor=#dfdfdf>
<TD align=right width=118>Denizlispor</TD>
<TD align=middle width=50>0-0</TD>
<TD width=118>Genclerbirligi</TD></TR>
<TR>
<TR bgColor=#cfcfcf>
<TD align=right width=118>Erciyesspor</TD>
<TD align=middle width=50>0 - 1 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=turkey1&amp;game=133416)</TD>
<TD width=118>Diyarbakirspor</TD></TR>
<TR>
<TR bgColor=#dfdfdf>
<TD align=right width=118>Gaziantepspor</TD>
<TD align=middle width=50>1 - 1 (http://www.livescore.com/default.dll/Game?comp=turkey1&amp;game=133413)</TD>
<TD width=118>Kayserispor</TD></TR></T></TABLE>

ftunsal
27.11.2005, 15:18
&lt;A onclick="return fitsInWindow;" href="http://imageshack.us/?x=my6&myref=http://imageshack.us /"&gt;id=thepic title=&lt;/A&gt;

smileys/smiley1.gif

FOTONUN TARIHI HAKKINDA BILGI VARMI?

FANATIK61
27.11.2005, 17:01
Maç sonucu
16:30Süper Lig`de Ankaragücü ile Samsunspor 1-1 berabere kaldi.

Maç sonucu
16:26Süper Ligi`de Kayseri Erciyesspor, kendi sahasinda Diyarbakirspor`a 2-0 yenildi.

Maç sonucu
16:21Süper Lig`de Gaziantepspor, sahasinda Kayserispor`a 4-1 yenildi.

Tansu Onur Erdoğan
27.11.2005, 17:49
bu kayseri ne böle yaw gelene gidene cakiyo hay massallah

#10 Fietra
28.11.2005, 00:20

selam ve hürmetle

Biraz geç olsa da katiliyorum bu yaziya.

smileys/smiley32.gif

Gülşen
28.11.2005, 04:48
Resmi site hacklenmis sanirim.

eys_61
28.11.2005, 04:52
evet hangi serefsiz yaptiysa *********smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

http://img288.imageshack.us/img288/456/hacked30fm.gif (http://imageshack.us)

üstteki resim çikio sayfada

DeAgLeMaNyAq
28.11.2005, 05:12
FB'lilerden baska kim yapacak... smileys/smiley7.gif

Hüda Topaloğlu
28.11.2005, 05:21
vay serefsiz ajann

ahmetturk
28.11.2005, 08:40
hala düzeltememisler siteyi.

Hekimoğlu
28.11.2005, 08:45
iletisime geçmek lazim bu *** ile.yakin bir iliski sart oldu.

Ayşe Aygün
28.11.2005, 11:28
Bizi yenmekle kendilerini 4. büyük ilan edenSivas ve Kayseriyi bu hafta gördük. Onlari Alt siramiza almaya az kaldi. Üstümzüdede olsaalar büyüklügümüzden eziliyolar.smileys/smiley7.gif Edited by: aaygun61

hi-laz
28.11.2005, 11:31
yaaaaa bu kadar olur.... sen git vestel , kayseri ile ugras onlar kim yaaa.. konusmaya degmez... büyüklük verilmez zaten alinilir....

Mehmet_Mercanlı
28.11.2005, 11:34
bunlari konusmayin smileys/smiley7.giflütfen..!

Mehmet_Mercanlı
28.11.2005, 11:43
site onarildismileys/smiley1.gif

Oruç
28.11.2005, 12:29
Atay Aktug'dan devam sinyali !..

Trabzonspor'da seçim sürecine girilmesine ragmen baskan adayliginda yasanan belirsizlik devam ediyor.. Bu arada sabah idmaninda futbolcularla konusan Aktug, "Belki de göreve devam ederiz" dedi..

Bordo-mavili takimin saat 10.00'da baslayan antrenmani öncesi, yönetim kurulu üyeleri Sener Yavuz, Orhan Aksu ve Yüksel Simsek ile Mehmet Ali Yilmaz Tesisleri'ne gelen kulüp baskani Atay Aktug, antrenman öncesi futbolcularla toplanti yapti.

"BELKI GÖREVDE KALIRIZ"

Toplantinin ardindan gazetecilere açiklama yapan Aktug, futbolcular ile görüstügünü belirterek, ''Onlara (seçim sürecinden etkilenmeyin, belki de göreve devam ederiz. Biz Trabzonspor'uz, birbirinize sarilin. Böyle zor dönemde hoca, futbolcular ve taraftar, birbirine sarilmalidir) dedim'' diye konustu.

Son günlerde bordo-mavili kulüpte yasanan gelismelerin ister istemez futbolculari da etkiledigini ifade eden Aktug, ''Onlarin da destege ihtiyaci var. Fenerbahçe maçindan da iyi konsantre olup iyi bir sonuçla döneceklerine inaniyorum. Baskanlik konusunda ise bana öyle yogun bir baski yok'' diye konustu.

-''HOCANIN ARKASINDAYIZ''-
Aktug, bordo-mavili takimda Hasan Sönmez, Özgür ve Emrah'i kadro disi birakan teknik direktör Vahid Halilhodziç'in arkasinda olduklarini söyledi.

Aktug, her takimin bir liderinin bulundugunu kaydederek, ''Takimin da lideri Halilhodziç'tir. Koydugu kurallara uyulmasi gerekir. Eger uymuyorlarsa da gereken yapilir. Biz de hocanin arkasindayiz'' dedi.

Aktug, futbolcularin antrenmanlarda yaptigi hareketler nedeniyle kadro disi kaldiklarini da belirterek, ''Bu futbolcular gereken cezayi almistir. Kurallara riayet etmeyen olursa yine gereken yapilir. Bu bir futbol takimi. Kimse futbolcusunun kadro disi kalmasini istemez. Hoca da istemez. O da (hersey daha iyi olsun) der. Önemli olan Trabzonspor'un bu zor dönemini kenetlenerek asmasidir. Biz görev süremizin sonuna kadar arkasindayiz'' diye konustu.

Futbolun bir spor olmaktan çiktigini savunan Aktug, sunlari söyledi:
''Gaziantepspor Kulübü Baskani Celal Dogan'in, Galatasaray takiminin arabasi taslaniyor. Futbol bu, biri yenecek, digeri yenilecek. Roma dönemindeki arenadaki gladyatör savaslari gibi oldu. Futbol seyircisi nasil böyle yapabiliyor?''

Açiklamanin ardindan kahvalti yapan Aktug, daha sonra takimin antrenmanini izledi.

ajansspor.com

Tmac61
28.11.2005, 12:36
Uleyn serefsizlere mail atacam simdi...

o istanbula getirip ananizi hacklemiyim sizin...

Allahin topaçlari...

halil ibo
28.11.2005, 12:38
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>HALILHODZIÇ'TEN OPERASYONA DEVAM
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Trabzonspor'da Emrah, Özgür ve Hasan Sönmez'le baslayan nester operasyonunun sürecegi ögrenildi. Halilhodziç'in, Baskan Aktug'la yapacagi görüsme ardindan 3 futbolcunun daha kadro disi birakilmasi bekleniyor
Çaykur Rize'yi maglup ederek rahat bir nefes alan Trabzonspor'da Teknik Direktör Vahid Halilhodziç'in üç futbolcuyu daha kadro disi birakmayi düsündügü bildirildi. Emrah Eren, Özgür Bayer ve Hasan Sönmez'in sürpriz sekilde kadro disi birakilmasiyla baslayan nester operasyonunun hiz kesmeden sürecegi vurgulandi.

Bosnak teknik adamin, Baskan Atay Aktug'la yapacagi toplantida konuyu gündeme getirerek kadro disinda birakilmasini istedigi üç futbolcunun durumunu masaya yatiracagi ögrenildi. Baskan Aktug'un da onay vermesi halinde üç oyuncu daha kadro disinda kalacak ve böylece PAF Takima gönderilen isimlerin sayisi 6'ya yükselecek. </TD></TR></T></TABLE>Kaynak:trabzonhaber.com

JoNTuRK
28.11.2005, 12:57
<DIV =lineStory>56 orta, 21 sut...</DIV>
<DIV =deckStory style="MARGIN-TOP: 20px">Tribünlerin yönetimi istifaya davet etmesi ilk degil.</DIV>
<DIV>
</DIV>

Nevzat Aydin
<DIV =textMedBlack>NTV-MSNBC</DIV>
<DIV =textTimestamp>Güncelleme: 02:04 TSI 31 Ekim 2005 Pazartesi</DIV>

Anorthosis maçindan ve Vestel Manisa maçindan sonra da yönetim istifaya davet edildi. Ama bu sefer ortada kellesi gidecek kimse de kalmadi.
ISTANBUL - Tarihinde ilk defa üstüste 4 lig maçini kaybetmis bir futbol takimi, 4 as oyuncusundan yoksun sekilde çiktigi ligin 4.sü ve deplasmandaki bütün maçlarini kazanmis bir takima karsi 90 dakika içerisinde rakip kaleye 56 orta yapip 21 sut çekiyor ve golü bulamiyorsa; bu maç sonrasi yönetimi istifaya davet etmek ne kadar dogru acaba?

Daha önce bazi yöneticiler istifa etti, Senol Günes gibi kariyerli ve bence çok basarili bir teknik direktör gitti. Furya artik yönetim ve baskan Atay Aktug?a geldi dayandi.

Ancak ben bu kadar tek kale oynanmis sanssiz bir karsilasmanin arkasindan yönetimin - her ne kadar ciddi hatalar yapmis olsalar da - sagduyu içerisinde hareket edip istifa etmemesi gerektigini düsünüyorum.

SAKATLAR, CEZALILAR VE YILDIZLAR
Geçen sene Trabzonspor ile karsilasmak üzere olan bir takimin teknik direktörü olsaniz ve size ?Trabzonspor?dan seçeceginiz 4 futbolcu bir dahaki maçta forma giyemeyecek. Hangilerinin oynamamasini isterdiniz?? diye sorulsa heralde yanitiniz Fatih Tekke, Symzek, Gökdeniz ve Hüseyin olurdu. Ne yazik ki Trabzonspor bu 4 kilit oyuncusunun üzerine tam da kasasi doluyken yapabilecegi 3 yabanci transfer ile Sampiyonlar Ligi?nde yukarilari çok da zorlanmadan bulabilirdi. Ancak dün aksam 45 dakika 10 kisi oynayan Erciyesspor önünde bu sene büyük ümitler ve uzun ugrasilarla aldigi 3 yabanci da sahadaydi ama gözler hala Trabzonspor?un yildizlarini Fatih?i, Symzek?i, Gökdeniz?i ariyordu.

HASAN DOGAN - GÖKDENIZ DÜETI
Gökdeniz benim futbol anlayisimda sonuna kadar suçlu ve affedilmemesi gerekiyor. Ancak klüpteki genel hava bu degil ve geçtigimiz hafta içerisinde de Gökdeniz antremanlara basladi. Bu durumdan sonra artik Gökdeniz ile iliski kesilmeli gibi söylemleri sürdürecek degilim, olaya farkli bir açidan yaklasacagim.

Hasan Dogan, Gökdeniz?e herseyi itiraf ettigi takdirde daha az ceza alacagini söyleyen ve bir ölçüde Gökdeniz?i itiraf ettirten federasyon yetkilisi. Birtakim söylemlere göre Hasan Dogan Gökdeniz ile konusurken minimum ceza olan 3 aydan bahsediyor ancak ceza 10 ay olarak geliyor. Bunun sesli olarak etrafta konusulmasindan sonra da - NTV?de yayinlanan 90 Dakika bu programlardan sadece biri - kendini tüm Trabzonspor ve kismen futbol camiasindan gelen tepkilere karsi korumak amaci ile alelacele kurgulanan röportajda çetenin elebasi olarak Gökdeniz?i gösterip cezasinin 15 ay oldugunu ancak suçunu itiraf ettigi için 10 aya indirildigini iddia ediyor. Yani Gökdeniz ve Trabzonspor kulübü tam cezaya itiraz ettikten ve itiraz karar baglanma sürecindeyken Hasan Dogan çikip manset manset ?Gökdeniz çetenin elebasiydi.? diyor. Tipki Star televizyonunda yayinlanan Telegol programinda tam Gökdeniz?in cezasi açiklanmadan önceki Pazar günü Ali Sen?in konusturulup bütün gece Gökdeniz?e yüklenildigi gibi. Federasyonda olayla en ilgili olan yetkili kisi bu açiklamayi yaptiktan sonra bakalim Trabzonspor?un ve Gökdeniz?in itirazi ne sekilde sonuçlanacak. Ancak Gökdeniz ile ilgili birtakim gelismeler ve demeçler gerek yazili basinda gerekse televizyonlarda nasil bu kadar ?dogru? zamanlarda çikiyor. Dogrusu merak ediyorum.

TRABZONSPORLU OLMAK
Trabzon?un kent olarak Anadolu?nun diger sehirlerinden çok farki yok. Sanayi derseniz gelismis degil, nüfus derseniz çogu ilden çok daha az. Cografi konumu ve insan yapisi olarak baktigimizda çok uzaga gitmeye de gerek yok. Alin hemen yanibasinda bulunan Samsun?u, Ordu?yu, Rize?yi... Hiçbirinden ciddi anlamda bir farki yok. O zaman Trabzonspor?un Türkiye Futbol Ligi?nde Istanbul disindan baska hiçbir sehrin yapamadigi sekilde
aldigi sampiyonluklari, kupalari, Avrupa?daki basarilari neyle izah edebiliriz? Hadi bazi çok bilmis futbol yazarlarinin dedigi gibi son 20 senedir gelmeyen sampiyonlugu bahane edip bunun sadece belli bir döneme ait oldugunu varsayalim. Son 10 sene içerisinde 3 defa 2. olmus, son 3 sene içerisinde 2 defa Türkiye Kupasi?ni almis büyük takimin taraftarinin bir Ramazan cumasi ardarda 4 yenilgi almis ve sene içerisinde büyük hayalkiriklari yasatmis bir takim ugruna tribünleri hincahinç doldurmasi size ne ifade ediyor? Hem de lig lideri Galatasaray kendi evinde oynadigi maçlari hala ful tribünlere oynayamiyorken?..

Trabzonspor hiçbir zaman herhangi bir Anadolu takimi olmayacak. Isterse senelerce ligin alt siralarinda yer alsin. Tipki Valencia?nin, Atletico Madrid?in küme düstügü halde hiçbir zaman Osasuna veya Real Zaragoza olmamasi gibi. Taraftar ve camia basarinin, sampiyonlugun ne oldugunu tatmis ve hiçbir zaman daha aziyla yetinmeyecek. Büyük Trabzonspor?un büyük taraftari; Cuma günü galip gelemedigimiz için çok üzüldüm ama siz beni yine çok gururlandirdiniz...

gecmish zamane yazIsI oLmasIna ragmen dikkat cekici .. es gecmeyin ..

coach
28.11.2005, 15:10
bu topic yeri degil belki ama yazacak bi yer bulamadim

" EY BIZIM KALECI PROBLEMIMIZ YOKTU DIYEN TRABZONSPOR TARAFTARIMIZ ACABA SIVASTA OYNAYAN PETKONUN FENER VE BEJEKE'DEN YEDIGI GOLLERI IZLIYO MUSUNUZ ? "

Muhalif
28.11.2005, 15:12
bence erken konusma biz daha 2 siyle de oynamadik coach...

Oruç
28.11.2005, 15:13
bu topic yeri degil belki ama yazacak bi yer bulamadim

" EY BIZIM KALECI PROBLEMIMIZ YOKTU DIYEN TRABZONSPOR TARAFTARIMIZ ACABA SIVASTA OYNAYAN PETKONUN FENER VE BEJEKE'DEN YEDIGI GOLLERI IZLIYO MUSUNUZ ? "

Önünde Hakki gibi futbolla alakasi olmayan bir oyuncu oynarsa normaldir.Buffon'u koysan viz gelir...

coach
28.11.2005, 15:18
tabi bir futbol takiminin defansi önemlidir ama çevremde ve bazen forumda bu adamin gelmesini ve ya yok yere gönderildigini söylenip yazilinca çok üzülüyorum,,

yedigi goller çok acayip bizdeyken bizi beni ilgilendirmiyor gerçi ama sivasta sivasi yakiyo tümerden yedigi son gol tambi fiyasko adam 20 metreden plase gol atti petkoya,,

Oruç
28.11.2005, 15:19
Hacisalihoglu karar asamasinda..

Trabzonspor'da, gelecek ay yapilacak seçimli mali genel kurul öncesi henüz adayligini açiklayan bir isim çikmazken, kulüp eski genel kaptani Hayrettin Hacisalihoglu, bu hafta kararini verecegini söyledi..
<H4 id=feature_author>28Kasim2005, 14:36</H4>

Hacisalihoglu, olusturacagi yönetim kurulu ve destek alacak isimlerle görüsmeler yaptigini belirterek, ''Kararimi Çarsamba veya Persembe günü verecegim'' dedi.

Aday olmayi düsündügünü dile getiren Hacisalihoglu, büyük olasilikla bu hafta kararini resmen açiklayacagini kaydetti.

ajansspor.com

ozcan_asanoglu
28.11.2005, 15:21
önemli veya büyük maçlarda sahneye çikamama klasigini devam ettiriyor petkoviç...sasirmamak gerek...bizim büyük maçlarda büyük oynayacak tecrübeli, iyi bir kaleciye ihtiyacimiz vardi halâ var..

ferro
28.11.2005, 15:24
öyle bir kaleci varsa bile bize gelince kazma çikar

sbay
28.11.2005, 15:40
eger bu hafta jefferson maça damgasini vurabilirse onu daha tartismam çünkü bu hafta iyi kaleciye ihtiyacimiz var galatasaray macinda oynamadi bu macta kendini ispatlayabilir sezon basinda alex ve nobreden gol yemicem diye söz vermisti bu sözünü bu hafta insallah yerine getireceksmileys/smiley1.gifEdited by: sbay

ferro
28.11.2005, 15:59
delikanli ise zaten sözünü yerine getirmek için elinden geleni yapar

uslanmazlaz
28.11.2005, 17:00
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<T>
<TR>
<TD>Yildizlar geliyor </TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Önce Fatih Tekke, sonra Miroslaw Szymkowiak... Bu iki futbolcunun katilimi Trabzonspor?un futboluna da olumlu bir sekilde yansidi </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<T>
<TR>
<TD>28.11.2005</TD></TR></T></TABLE>özellikle son rize maçindaki </TD></TR></T></TABLE>maçindaki futbol, basta teknik heyeti olmak üzere, taraftarlari ve yönetimin de yüzünü güldürdü. Simdi ise gözler 10 ay ceza alan Gökdeniz?e çevrildi. Bordo-Mavililer, Tahkim Kurulu?na yapilan itiraz sonucu, cuma günü durusmali toplantiya katilacak olan Gökdeniz?in cezasinin indirilmesini ve ligin ikinci yarisinda bu futbolcunun tekrar takimda yer almasini bekliyor. Büyük olasilikla sali günü Istanbul?a gidecek Gökdeniz?in cezasinin 6 aya indirilmesi halinde, ligin 4. haftasindaki Malatyaspor maçinin ardindan takimindan ayri kalan bu futbolcu ikinci yaridaki karsilasmalarda forma giyebilecek
<DIV align=center>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</DIV></TD>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#aaaaaa colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#aaaaaa>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<T>
<TR>
<TR>
<TD width=122>
<T>
<TR>
<TD bgColor=#e5e5e5 colSpan=3>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD></TR>
<TR>
<TD width=1 bgColor=#e5e5e5>http://www.e-kolay.net/fanatik/images/trans.gif</TD>
<TD width=120 height=150>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/trabz&#111;n/fatihtekke2811.jpg</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>www.fanatik.com.tr

uslanmazlaz
28.11.2005, 17:04
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>
<T>
<TR>
<TD>Sümer?in inadi inat </TD></TR>
<TR>
<TR>
<TD>Trabzonspor?da baskan adaylarinin kim olacagi da merakla beklenirken, Özkan Sümer?i ikna çalismalarindan da bir sonuç alinamadi </TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=bottom>
<T>
<TR>
<TD>28.11.2005</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>Istanbul?da Trabzonlu isadami grubuyla önceki gece yemek yiyen Sümer?e, isadamlarinin, ?Her türlü destegi vermeye haziriz. Aday olmanizi istiyoruz? dedigi, Sümer?in kendisine yönelik baskilara, ?Aday olmam su anda sözkonusu degil. Sadece bir sartla olabilirim. O da simdilik bende sakli kalsin? seklinde yanit verdigi ögrenildi.

Albayrak hazirlaniyor
Baskan adayligi için ismi geçen Nuri Albayrak hafta içinde Trabzon?a gelerek bazi görüsmelerde bulunacak. Iskender Önal da Istanbul?a giderek baskan adayligi için destek arayacak. Hayrettin Hacisalihoglu cephesinde ise henüz net bir gelisme yasanmadi. Bu arada önceki gün yöneticilerin yaptigi sohbet toplantisinda, Baskan Atay Aktug?a 18 Aralik?taki kongrede aday olmasi için baski yapan yönetici sayisinda artis oldugu, fakat Baskan Aktug?un bekleme tavrini sürdürecegini söyledigi ifade edildi. </TD>
<T>
<TR>
<TR>
<T>
<TR>
<TR>
<TD width=122>
<T>
<TR>
<TR>
<TD width=120 height=150>http://www.e-kolay.net/fanatik/images1/futbol/trabz&#111;n/ozkansumer2311.jpg</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

Murat'
28.11.2005, 17:20
iyi neler olacak bakalim kongrede

KuĞu
28.11.2005, 17:40
ya kardesim büyük paralarla oynamayi bilen baskan lazim bize yoksa Atay Aktugdanfarkli bise olacagi yok. Edited by: KuGu

JoNTuRK
28.11.2005, 19:59
bu yonetim kalsin .. daha iyisinin geleecegi yok .. bary gelecegimizi yok etmiyelim,..

kaleciye gelince .. yetenekli amma daha cok pismesi lazIm .. comez hala..

imported_Suha
28.11.2005, 20:04
parali adam sart..yoksa peri masallariyla ertesi sabaha uyanirizzz..smileys/smiley2.gif

Tahsin Armutcu
28.11.2005, 20:29
alex buyuk ihtimalle devreyi kapadi.veya kes daum onu psvye sakladi.ister alexli ister cingen nobreli ne olursa olsun hakeme ragmen ordan en az bir puan almaliyiz.tabii ki yenmemiz muhtesem olur.hem geri donusumuzun godtergesi olur,hem de ertesi hafta avni akerde beyaz carsafi asarizsmileys/smiley4.gif

Burçak
28.11.2005, 20:30
alex bizim maçta oynamak istiyomus ama. insalla oynayamaz.

imported_Suha
28.11.2005, 20:37
alex.in sakatligi ciddi..bizim maçta oynamasi çooookk çoook zoorr..insalllah bu firsati iyiy degerlendiririzz..

EyüpKILIÇ61
28.11.2005, 22:11
ts'liler!!! Aldigim son duyumlara göre fenerlilerin dogalgazini belediye kesmis ve yerine (milan)gaz takmislarsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gif

Can basten
28.11.2005, 22:13
ts'liler!!! Aldigim son duyumlara göre fenerlilerin dogalgazini belediye kesmis ve yerine (milan)gaz takmislarsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley1.gif

smileys/smiley4.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley4.gif

onurkaradeniz
28.11.2005, 22:54
süperdi hehesmileys/smiley36.gifsmileys/smiley32.gif

onurkaradeniz
28.11.2005, 23:00
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#eeeeee>
<T>
<TR bgColor=#e0e2e6>
<TD colSpan=2 height=20>FIFA SÖZCÜSÜ HERREN'IN AÇIKLAMALARI... </TD></TR>
<TR>
<TD bgColor=#83858a colSpan=2>http://www6.mackolik1.com/img/v3/tr.gif</TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=2>http://www6.mackolik1.com/img/logo/buyuk/504.gif Istanbul - [/B]FIFA Sözcüsü Andreas Herren, ''Türkiye-Isviçre maçinda yasanan olaylarin, FIFA tarihindeki son 20 yilin en büyük olayi oldugu'' seklinde medyada yer alan açiklamalarinin ardindan, Futbol Federasyonu'na bir yazi göndererek, kendisine atfedilen bu açiklamanin tam anlamiyla dogru olmadigini bildirdi.

Futbol Federasyonu'nun yazili açiklamasina göre, Herren bilgilendirme yazisinda, kendisine, ''FIFA için bu davalarin olagan olup olmadiginin'' soruldugunu belirterek, ''Bunun olagan olmadigini söyledim. Türkiye-Isviçre maçiyla ilgili sorusturma, FIFA tarihinin en derin ve en büyük sorusturmasidir'' dedi.

Yasanan olaylarin degil, sorusturmanin büyüklügüne dikkat çeken Herren, ''Bu olayla ayni önemde sadece bir olay daha vardir. O da 1989 yilinda Brezilya ve Sili arasinda oynanan Dünya Kupasi eleme maçidir. Rio de Janeiro'da oynanan maçta, Sili kalecisi Roberto Rochas bir mesaleyle yaralanmis taklidi yapmisti. Ayrica Türkiye-Isviçre karsilasmasina iliski dava daha kapsamli. Çünkü olaylara karisan kisi sayisi çok fazla'' açiklamasini yapti. </TD></TR></T></TABLE>

erol-61
29.11.2005, 00:21
Ben jefersonun bu maçi kurtaracagina inaniyorum neden derseniz bu kaleci aslinda iyi ama önünde iyi oynayan yok geldigi takimin maçlarini seyretmis dim orada süperdi ama su ana kadar fiyasko .kaleciyi kaci yapan defans adamlaridir!!!!!!

temelyilmaz
29.11.2005, 00:26
ya su albayrak a taktim ben yaa bunlar ak partinin adami gibi geliyo bana bence kardesim atay kalsin bu albayraklarla olcak deil kaleci ye gelince 23 yasindayim trabzonda adam gibi bi kaleci görmedim ben

degok
29.11.2005, 00:31
Ben jefersonun bu maçi kurtaracagina inaniyorum neden derseniz bu kaleci aslinda iyi ama önünde iyi oynayan yok geldigi takimin maçlarini seyretmis dim orada süperdi ama su ana kadar fiyasko .kaleciyi kaci yapan defans adamlaridir!!!!!!

Ne yani fener maçi için iyi defans oyuncularimi getirdi bizm takim da haberimiz olmadi

erol-61
29.11.2005, 00:48
onu kashttp://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/hakem.jpgtedmedik heralde yaziyi iyi oku .(anlayana)http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/241005yattara.jpg

https://www.trabz&#111;nspor.com.tr/resim/0506orj&#102;ormac.jpg

arahna
29.11.2005, 02:25
ula temel

adamin kimin adami oldugu önemliyse atay da mafyanin adami

adayin kalitesine ve yapabileceklerine bak önce

akparti kadar tas düssün kafana diyecegim alinacaksin

100 yildir bu memlekete chp den ne fayda geldi de chp li atay iyi oldu diyecegim siyaset olacak

adayin kim oldugu degil ne yapacagi önemli

isterse rus abramoviç gelsin versin milyar dolarlari çelsi gibi avrupa devi olalim

takilma bunlara

albayraklar ist.b.sehir bld spra stad yapacak yakinda bizim stadi büyütse fenami

falcon61
29.11.2005, 02:47
Onun bunun adami farketmez Atay gitsin sonuçta yeni yönetim yeni bi hava getirir takima Allah in izniyle 2.yari Gökdenizde oynarsa (bende bayilmiyorum adama ama daha iyisi yok varsada biz alamayiz) keyseri sivas falan yalan olur ki her sene böyle olmustur 2-3 adamda takviye lazim (bu yönetimin adam almaya deil satmaya niyeti var gibi sanki takim açik ara farkla 1.) gelenler biseyler vaad edip gelmeli albayrakti ulusoydu anlamam ben bize ne verecek o önemli hem bu albayraklar futboldan ne kadar anliyoki?

Can basten
29.11.2005, 03:19
ula temel

Atay Aktug hangi mafyanin adami??? Cidden bilmedigim ve merak ettigim için soruyorum...smileys/smiley5.gif

eys_61
29.11.2005, 04:35
ula temel

Atay Aktug hangi mafyanin adami??? Cidden bilmedigim ve merak ettigim için soruyorum...smileys/smiley5.gif

harbiden nasil bir mafya ki bu kadar aciz kalabiliyor???

Tansu Onur Erdoğan
29.11.2005, 06:41
atay baskan mafyami heheh hiç gülecegim yoktuu

KUYMAK
29.11.2005, 08:01
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Suçlu Hodziç</TD></TR></T></TABLE>

"Takima yanlis yükleme yapip, kondisyonumuzu bozan hocamiz simdi dikkatleri baska yerlere çekmeye çalisiyor".

Bir tek Fotomaç okurlarinin aninda ögrendigi "Emrah'in Hodziç'in elini sikmama protestosunun" ayrintilarini arastirmak için aradigimiz 4 futbolcudan biri ilginç açiklamada bulundu. Iste virgülüne dokunmadan söyledikleri: "Emrah'in hocanin elini sikmadigi dogru. Kürsat abi, Ibrahim Ege ve Volkan da ellerini saklayip tokalasmadi."

BIZI PARAGÖZ YAPTI
"Çaykur Rize gibi çok kritik bir maç öncesinde bize güven asilamasi görevi olan sevgili hocamiz belli ki kendi güvenini de yitirmis, kaybedebilecegimizi düsünerek önceden kendini garantiye alimis. Tüm suçu futbolculara yükleme düsüncesi ile bizi taraftara bankaya kosan, paragöz futbolcular olarak açikladi. Sigara içenler var dedi. O aile içi sirlari sadece kendi kellesini düsünerek ortaliga saçti. Bizim de cevap hakkimiz var. "

YANLIS ÇALISMA
"Neden antrenmanlara yorgun çiktigimizi, dikkatli etüt edenler çok iyi anlayacaktir. Halilhodziç bizi yanlis zamanlarda yanlis çalistirarak sürantrene etti. Trabzon su anda sürantrene durumda. Ilk yari kondisyonumuzu çok iyi idare ediyoruz ama ikinci 45'te yürüyecek halimiz kalmiyor. Biz böyle bir takim miydik?"

HER SABAH TEHDIT
"Hakikaten hocamiza takilan isim dogru. Hodziç bir gerilla... Antrenmana gelince nasil bir hakaret duyacagimizin korkusunu, içimde hep hissediyorum. Daha idmandan önce tehditlerine basliyor: 'Hata yapani yakarim. Takimi bir daha göremez? Futbol hayatini bitiririm' gibi..."

O BIZI ANLAMIYOR
"Senol hoca gittiginde sadece güven duygumuz eksikti. Yönetimden güven duygusu asilayabilecek, dilimizi bilen bir hoca beklerken, Hodziç geldi. Onun verdigi güven duygusu da, kondisyon da ortada... Iyi olursa Hodziç'ten; kötü olursa futbolculardan..."

Emrah i ben bu kadar karektersiz bilmezdim!!

Erdinç Dilek
29.11.2005, 08:33
bu tür açiklamalari gerçekten bende ilk defa bir teknik direktöründen duyuyorum yani su laflari:-utaniyorum gerçekten ayip, bu takimdan utaniyorum.. evet bazi seylerde açik konusmak açik olmak tabiki güzel ama herseyi açik açik konusamazsiniz meselma mahrem seylerinizi nasil rahat rahat anlatamazsiniz ya heryerde bazi seylerden kastimda bu idi. aile içinde konusulup halledilecek seyler aile içinde halledilmeli, gerçekten disiplin sart ama bu tür alanlarda fazla disiplin zarar getirir... insanin neye ihtiyaci varsa ona göre yükleme yapilmasi gerek..

ayrica vahid hoca en kisa zamanda türkçe ögrenmeli en azindan ne yapmasi gerektiginin bizim oyuncalara aktarmasi gerekir.. niye mi son maçta heyecanla tercümana birseyler anlatiyor:

1. tercüman yanlis telafuz edebilir, tam olarak ayrintiyi o anda aktaramayabilir

2. hoca tercümana taktik verirken duydugu heyecani tercüman futbolcuya aktarirken duymuyor bu da aktarilan futbolcuda fazla uyarici bir etki birakmiyor

tespitlerim bunlar türkçe ögrenmeli hoca, kulüp bu yönde bir etkinlik yapmaliEdited by: erdinç67

smertkan
29.11.2005, 09:29
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Suçlu Hodziç</TD></TR></T></T></TABLE>

"Takima yanlis yükleme yapip, kondisyonumuzu bozan hocamiz simdi dikkatleri baska yerlere çekmeye çalisiyor".

Bir tek Fotomaç okurlarinin aninda ögrendigi "Emrah'in Hodziç'in elini sikmama protestosunun" ayrintilarini arastirmak için aradigimiz 4 futbolcudan biri ilginç açiklamada bulundu. Iste virgülüne dokunmadan söyledikleri: "Emrah'in hocanin elini sikmadigi dogru. Kürsat abi, Ibrahim Ege ve Volkan da ellerini saklayip tokalasmadi."

BIZI PARAGÖZ YAPTI
"Çaykur Rize gibi çok kritik bir maç öncesinde bize güven asilamasi görevi olan sevgili hocamiz belli ki kendi güvenini de yitirmis, kaybedebilecegimizi düsünerek önceden kendini garantiye alimis. Tüm suçu futbolculara yükleme düsüncesi ile bizi taraftara bankaya kosan, paragöz futbolcular olarak açikladi. Sigara içenler var dedi. O aile içi sirlari sadece kendi kellesini düsünerek ortaliga saçti. Bizim de cevap hakkimiz var. "

YANLIS ÇALISMA
"Neden antrenmanlara yorgun çiktigimizi, dikkatli etüt edenler çok iyi anlayacaktir. Halilhodziç bizi yanlis zamanlarda yanlis çalistirarak sürantrene etti. Trabzon su anda sürantrene durumda. Ilk yari kondisyonumuzu çok iyi idare ediyoruz ama ikinci 45'te yürüyecek halimiz kalmiyor. Biz böyle bir takim miydik?"

HER SABAH TEHDIT
"Hakikaten hocamiza takilan isim dogru. Hodziç bir gerilla... Antrenmana gelince nasil bir hakaret duyacagimizin korkusunu, içimde hep hissediyorum. Daha idmandan önce tehditlerine basliyor: 'Hata yapani yakarim. Takimi bir daha göremez? Futbol hayatini bitiririm' gibi..."

O BIZI ANLAMIYOR
"Senol hoca gittiginde sadece güven duygumuz eksikti. Yönetimden güven duygusu asilayabilecek, dilimizi bilen bir hoca beklerken, Hodziç geldi. Onun verdigi güven duygusu da, kondisyon da ortada... Iyi olursa Hodziç'ten; kötü olursa futbolculardan..."

Emrah i ben bu kadar karektersiz bilmezdim!!

Dün Aksam Hincal ULUÇ konu besiktasa ve Yildirim Demirörene gelince. Türkiyede muhabir kalmamis diye söyledi ve ekledi.Ben Yildirim Demirörenin istifasi ve geri dönüsü niyedir diye basindan bir sey anklamayinca BJK içinde 3 ayri kisiyi aradim.Sonuç BJK da para yok, Erdogan Demirören parayi kesiyor.Yildirim Demirören IStifa ediyor.Baba tekrar para muslugunu açincada istifa rafa kalkiyor.Olay budur.Ama artik Bunu Türkiyede yazacak Muhabir kalmadi çünkü korkuyorlar.Baskandan onlari kulüple iliskilerini keser kendi medya patronlarini arar kovdurur diye korkuyorlar diye ilave etti.

Buradan bakinca yukaridaki haberi bir degerlendirelim.

1.BJK için 20 milyon $verecegi söylenenErdogan DEMIRÖREN parayi kesebiliyor.Demekki PArayla Saadet olmuyor.Hiç kimsede öyle büyük paralar vermiyor.Hatta oglu ile ters bile düsüyor.

2.Türk Futbolu Yönetim ve Yönetici Krizindedir. Tff, TS, bjk, gs , samsun, denizli Yönetim ve Yönetici krizleri hala sürüyor.Bu genelde bir hastalik.Çözümünü TS den bekleyecegiz baskasi da yapamaz.Bu konuda Kötü Gidisin nedenleri ve Çözüm Önerileri basliginda yeteri kadar açiklama var.Ilavelerde yapilabilir.

3.MUhabirler Baskandan korkuyorlar çünkü BAsakan isterse hem kovdurabilir yada kulüple ilsigini keser.

4Muhabirler fUTBOLCULAR ve futbol adamlari ile ile siki fiki iliskiler içindeler.Örnegin Aziz Yildirim ve Bilimum Fenerliler.Azize ANALARINA sövse ne güzel konusuyor diyecekler.

5.En Saldirilmasi Kolay TS.

6.Cevat Kol, Adnan Sungur önce cezalandirildi sonra affedildi simdi onlarda ayari kaçirmiyorlar.

7.Serhat Demirtas bir haber yapiyor.Hedef Vahid hoca.Yandaki Sütunda Ergun ATA yaziyor ama hiç Vahid hoca demiyor..O bir konussa yönetim ve geçen yönetimeleri anlatacak ama Susuyor.

8.Yukaridaki haber, Vahid Hoca Futbolculari paragöz olarak suçluyormus.Hangi Trabzonsporlu suçlamiyorki?

9.Aile sirlari ortaya dökülmezmi.Adama sormazlarmi butaraftar neci diye.Trabzonspor tek camiadir içinde sir olmaz hele tarftardan gizlenmez.Gizlense ne olacak taraftar yutuyormu saniyorsun.

10.Emrahin derdi yerini Ufukhana kaptirmak degilmidir.4-5 hafta önce Feriduna niye çok sert girdiki o zaman.

11.Vahid hoca onlari anlamiyormus.Senol hoca sizi anladida ne oldu. Sizi evladi gibi gördüde ne oldu.Siz adami arkadan vurmadiniz mi?Senol Hoca size çalismayinmi dedi arkadas olmayinmi dedi yenilinmi dedi?

12.Ortada basarisizligin daniskasi var Fatih Simek olmadan gol bile atamiyorsunuz sonrada çikip onlar kadar para istiyorsunuz.Bu na paragözlük degilde ne denir.

13.Bu haber daha önce Serhat Demirtasin yazdigi haberin tamamen aynisi.Özü ayni biçimi farkli.yazdiran YA futbolcular yada yeni gelecek yönetime simdiden göz kirpan Trabzonspor TD adayi bir zat.

14.Yönetimde, Antrenörlerde Profesyonellesmelidir.Vahid hoca tam bir profesyoneldir.Isini seviyor Adam tesislerden çikmiyor.Isini yapmaktan baska derdi yok.Birakipta gidmiyor.

15.Parasini isterken de alirkende profesyonel olanlar is yaparkende profesyonel olmak zorundadir.

16.Vahid hocaya saldirmak çok kolay çünkü arkasinda Taraftardan baska kimse yok.Mevcut Yönetim zaten emanetçi artik.

Sonuçta bu yazi yine yazdiriliyor, Ama kim yazdiryorsa Serfsizin önde gideni ünvanini hak ediyor.

gultekinsurul
29.11.2005, 09:34
Emrah efendinin açiklamalarina hiç sasirmadim.

Çünkü gerçekten karaktersizin biri. Bu adam bi de 1 trilyon para aliyor. Yaziklar osun. Seni çaput gibi ortya atan Gs ye kos hadi belki alirlar seni. Bu kulüp seni adam etti. Kimse yüzüne bakmiyo du.

Yok efendim hodziç yanlis çalisma uygulamis.

Hadi ordan Hodzic gelmeden önce de hiç biriniz ayakta duramiyodunuz.

Kimi Kandiriyorsun sen.

Yemezler koçum.hiç bir futbolcu kendini padisah sanmasin hiçbiriniz kulübten degerli olmadiginiziartik anlayin.

Bence Emraha rekor düzeyde söyle bi 100 bin dolar ceza verilsin ki bi daha iftira atmasin.

melrok
29.11.2005, 09:35
eger yukaridaki röportaj dogru ise vay halimize. simdide takim içi bizans oyunlari basladi demeki. bi de utanmadan tüm suçu futbolculara atiyor demis. sezon basindan beri oynadiginiz top beli aldiginiz para beli hoca demesede biz sizin ne mal oldugunuzu biliyoruz. akli sira hocayi yakacak, yeni hoca ve yönetimde bu lavugu afedeceksmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.gif

ozcan_asanoglu
29.11.2005, 09:52
emrah gibileri alismislar istediklerini yaptiricaklari hoca tipine..zorlandilar...disiplin olmayan bir yerde basari da olmaz..olsa bile anliktir...1 trilyonu cebe indirken, gs. ile anlasmisken fazla para alarak sözlesmeye imza atarken yorgun falan degildin ama..

vahit hoca gelmeden önceki manisa gibi uyduruk takimlara yenilginin sebebi neydi o zaman..güvenlerini kaybetmislermis...sen geç o isleri..aldigin paranin hakkini vereceksin..1 trilyon al güveni kaybet, kimse sana birsey demesin...kendi isini kursan, ayda 500 milyon maas verdigin biri seni zarara hatta zararciga ugratsa ve sana sa güvenimi kaybettim o yüzden dese sen ne yaparsin..aninda kapinin önüne koymaz misin...

helal sana vahit hoca...aynen devam...

Ahmet AYDIN-28
29.11.2005, 10:43
fotomaça gerçekten bir futbolcu böyle açiklamalar yapmissa yazinin içeriginden emrah, kürsat, i. ege ve volkan olmadigi anlasiliyor. açilamayi yapan futbolcu (eger gerçekten böyle bir açiklama varsa) benim tahminime göre kürsata "abi" diye hitap eden biri olduguna göre özgür olabilir. Ama fotomaça böyle bir açiklama yapildigina da pek inanmiyorum.

halil ibo
29.11.2005, 11:11
Dün belirmistim olay bu kadar basit olamaz.Olayi bu sekle sokan fotomaç denen bizans oyunlarinin her çesitini yapabilen bir gazetedir.Simdi de ayni olay üzerinde devam ediyorlar.Çünkü onlar azizenin ve tüm eziklerin çocuklari oldugunu baska türlü gösteremezler.Büyük maç öncesi ya bir futbolcumuzun transferini gündeme getirirler.Yada bizi birbirimize düsürerek akillari sira kendi takimlarinin kazanmasi için ortam hazirlarlar.

Teknik direktörümüz bir karar almistir.Basindaki üçüncü kisilerehooost köpek diyebiliriz.

ferro
29.11.2005, 11:12
serefsiz emrah ilk geldiginde bir b.k degildi adam olunca cebine para girince g..t ü kalkti INDIRMEK LAZIM!!!!

ferro
29.11.2005, 11:16
ATAY AKTUG MÜLAYIMIN TEKI O DAHA DOGRU DÜRÜST ADAM TEHTID EDEMEZ ONU BIRAK TERS BILE BAKAMAZ NE BAKIYORSUN BIRSEY MI VAR?(AMA KORKUTURCASINA!!!)DIYEMEZ

Mehmet Demirkaya
29.11.2005, 11:43
ulan kimsinizde bide hocaya laf atiyosunuz siz!Emrahmis,volkanmis,kursatmis...Defolun gidin ya..Devre arasinda bunlari mutlaka gondermek lazim artik iyice takimi karistirmaya basladilar!!!smileys/smiley7.gifSimdiden devre arasi transferleri icin calismalar yapmak lazim ama kim yapicak,yonetim belli mi baskan belli mi..Of ya cok uzuluyorum isimiz cok zor...smileys/smiley19.gif

temelyilmaz
29.11.2005, 11:45
atay mafyaysa bende alkaponum alcatraz dan çiktim ne mafyasi atay çok beyefendi iyi bi insan hiç deilse insanlarda öle bi izlenim birakiyo belki kötü bi yönetici olabilir

Oruç
29.11.2005, 12:37
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=5 width=490>
<T>
<TR>
<TD =titsBaslik-little bgColor=#f9f9f0>Ronaldinho'ya bir ödül daha</TD></TR>
<TR>
<TD =titsBasliklar bgColor=#f9f9f0>Barcelona takiminda oynayan Brezilyali yildiz Ronaldinho, Avrupa'da yilin futbolcusu seçildi. Ronaldinho böylece son bir yilda üçüncü ödülünü aldi. Diger yildizlarin siralamadaki yerleri söyle:</TD></TR>
<TR>
<TD =stdSmall align=right bgColor=#f9f9f0 height=10>29 Kasim 200511:52</TD></TR>
<TR>
<TD>http://image.haber7.com/haber/21055.jpg

2004 yilinda 'FIFA Yilin Oyuncusu' seçilen ve ödülünü aralik ayinda alan Ronaldinho, eylül ayinda da Dünya Futbolcular Birligi (FIFPro) üyelerinin katildigi oylamada yilin futbolcusu unvanini almisti. Ronaldinho böylece bir yil içerisinde üç kez 'en iyi oyuncu' ödülünü almis oldu.

Fransiz spor dergisi France Football tarafindan her yil Avrupa'nin en iyi oyuncusuna verilen Altin Top ödülünü, bu yil Brezilyali Ronaldinho kazandi. Barcelona'da forma giyen yildiz futbolcu, France Football'un açikladigi 50 aday futbolcu arasindan en iyisi seçildi.

25 yasindaki Ronaldinho ödüle Frank Lampard ve Steven Gerrard'i geride birakarak hak kazandi.
</TD></TR></T></TABLE>

zanoylu
29.11.2005, 13:38
10 yil sora bu adam milli takima çagrilmazsa Alex te takima girersmileys/smiley36.gif

onurkaradeniz
29.11.2005, 13:51
10 yil sora bu adam milli takima çagrilmazsa Alex te takima girersmileys/smiley36.gif
dogru beesmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Vehbi Sancak
29.11.2005, 13:58
ronaldinho'yu psg de de çok begeniyordum

keske bizde olsa diyordum

adam nerden nereye geldi

ama neyse hep dogru renk formalarda oynamis oldu

irfanköse276
29.11.2005, 14:16
dogru beesmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Oruç
29.11.2005, 14:29
Iyi gir gir besmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

Biraz keyfimizi bulalim...smileys/smiley4.gif

FANATIK61
29.11.2005, 14:38
16. ve 17. hafta maç programlari
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/logo2.gifTürkiye Futbol Federasyonu, Turkcell Süper Ligi 16. ve 17. hafta programlarini bugün açikladi. 11 Aralik Pazar günü saat 16.00'de kendi evinde Ankaraspor'u konuk edecek takimimiz, 18 Aralik Pazar günü saat 19.00'da Besiktas'in karsisina çikacak.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Tüm maçlarin programi ise söyle:

16. HAFTA

9 Aralik Cuma:

20.00 Vestel Manisaspor-Kayserispor (Manisa 19 Mayis)

10 Aralik Cumartesi:

16.30 Denizlispor-Çaykur Rizespor (Denizli Atatürk)

16.30 Gaziantepspor-Ankaragücü (Kamil Ocak)

19.00 Galatasaray-Besiktas (Ali Sami Yen)

11 Aralik Pazar:

14.00 Samsunspor-Malatyaspor (Samsun 19 Mayis)

14.00 Sivasspor-Konyaspor (4 Eylül)

14.00 Gençlerbirligi-Diyarbakirspor (Ankara 19 Mayis)

16.00 Trabzonspor-Ankaraspor (Hüseyin Avni Aker)

19.00 Kayseri Erciyesspor-Fenerbahçe (Büyüksehir Belediyesi Atatürk)

17. HAFTA

16 Aralik Cuma:

20.00 Kayserispor-Galatasaray (Büyüksehir Belediyesi Atatürk)

17 Aralik Cumartesi:

14.00 Ankaragücü-Sivasspor (Ankara 19 Mayis)

16.30 Malatyaspor-Gaziantepspor (Malatya Inönü)

19.00 Fenerbahçe-Denizlispor (FB Sükrü Saracoglu)

18 Aralik Pazar:

14.00 Diyarbakirspor-Samsunspor (Diyarbakir Atatürk)

14.00 Çaykur Rizespor-Gençlerbirligi (Rize Atatürk)

14.00 Konyaspor-Vestel Manisaspor (Konya Atatürk)

14.00 Ankaraspor-Kayseri Erciyesspor (Ankara 19 Mayis)

19.00 Besiktas-Trabzonspor (BJK Inönü)

Oruç
29.11.2005, 14:44
Galatasaray'da 5 yildiz(!) yolcu !

Fenerbahçe?ye evinde yenilen Galatasaray?in 5 yildizi takimdan ayrilmak istedigini söyledi...

Fenerbahçe yenilgisi ile sampiyonluk yarisinda çok büyük bir yara alan Galatasaray'da 5 futbolcunun takimdan ayrilmak istemesi, sok etkisi yaratti. Basta Song olmak üzere Ümit Karan, Hasan Kabze, Volkan ve Heinz'in yönetime basvurarak devre arasinda ayrilmak istediklerini bildirecekleri ifade edildi.

Ocakta tufan
Ümit, Song, Heinz, Volkan ve Hasan Kabze ara transferde takimdan ayrilmayi düsünüyor. Ocakta yaprak dökümü var.

F.Bahçe yenilgisi G.Saray'daki iç huzursuzlugu su yüzüne çikardi. Sezon basindan beri sikintilari olan ancak simdiye kadar susan futbolcular sonunda patladi. Derbiden sonra Ümit Karan, "Ben joker degilim. Avrupa'dan teklifler var. Ocakta ciddi ciddi gitmeyi düsünüyorum" diyerek ilk isyan bayragini açan isim oldu.

Song çok mutsuz
Ancak isyanin Ümit'le sinirli olmadigi; Song, Heinz, Volkan ve Hasan Kabze'nin de ara transferde ayrilmayi düsündükleri ögrenildi. Hagi gittikten sonra mutsuz olan Song, Gerets'le sorunlar yasamasi ve ödemelerin zamaninda yapilmamasi nedeniyle artik G.Saray'da kalmak istemiyor.

Heinz alisamadi
Hasan Kabze, "Her girdigim maçta gol atiyorum, yine de yedeklikten kurtulamiyorum" diye dert yanarken, Volkan da oynayacagi bir takima gitmek istiyor. Türkiye'ye uyum saglayamayan Heinz ise kulüp ariyor. Kisaca ocakta G.Saray'da yaprak dökümü olacak.

Pas Fotomaç

Su Heinz transfer edilmeden önce galiba(!) geldigi gibi devre arasinda postalanir diye yazmistim BMN'de.''Bazi arkadaslar ''yok canim kaliteli oyuncu diye yazmislardi''!!!!!!!!!!!!!!!

zanoylu
29.11.2005, 14:48
gese nin yekününe yazin 4 milyon dolarcik dahasmileys/smiley36.gif

zanoylu
29.11.2005, 15:04

Arkadaslar amaciniz takimda oyuncularin kimilerini göge çikarip kimilerini yere sürtmek mi ki degildir o zaman nedir bu polemik bilemiyorum

Miroslaw çok profesyonel,ayaklarina hakim,herseyden önce akli ile ayaklari çok uyumlu...... simdi onu Fatihle kiyaslamakta nerden çikti.hele yaptigi hizmetleri bi görelim su an itibari ile Fatih nire Miroslaw nere allah askina gerçekçi olun

FORZA TRABZONSPOR

Ustaalioğlu
29.11.2005, 15:07
Galatasaray'da 5 yildiz(!) yolcu !

Fenerbahçe?ye evinde yenilen Galatasaray?in 5 yildizi takimdan ayrilmak istedigini söyledi...

Fenerbahçe yenilgisi ile sampiyonluk yarisinda çok büyük bir yara alan Galatasaray'da 5 futbolcunun takimdan ayrilmak istemesi, sok etkisi yaratti. Basta Song olmak üzere Ümit Karan, Hasan Kabze, Volkan ve Heinz'in yönetime basvurarak devre arasinda ayrilmak istediklerini bildirecekleri ifade edildi.

Ocakta tufan
Ümit, Song, Heinz, Volkan ve Hasan Kabze ara transferde takimdan ayrilmayi düsünüyor. Ocakta yaprak dökümü var.

F.Bahçe yenilgisi G.Saray'daki iç huzursuzlugu su yüzüne çikardi. Sezon basindan beri sikintilari olan ancak simdiye kadar susan futbolcular sonunda patladi. Derbiden sonra Ümit Karan, "Ben joker degilim. Avrupa'dan teklifler var. Ocakta ciddi ciddi gitmeyi düsünüyorum" diyerek ilk isyan bayragini açan isim oldu.

Song çok mutsuz
Ancak isyanin Ümit'le sinirli olmadigi; Song, Heinz, Volkan ve Hasan Kabze'nin de ara transferde ayrilmayi düsündükleri ögrenildi. Hagi gittikten sonra mutsuz olan Song, Gerets'le sorunlar yasamasi ve ödemelerin zamaninda yapilmamasi nedeniyle artik G.Saray'da kalmak istemiyor.

Heinz alisamadi
Hasan Kabze, "Her girdigim maçta gol atiyorum, yine de yedeklikten kurtulamiyorum" diye dert yanarken, Volkan da oynayacagi bir takima gitmek istiyor. Türkiye'ye uyum saglayamayan Heinz ise kulüp ariyor. Kisaca ocakta G.Saray'da yaprak dökümü olacak.

Pas Fotomaç

Su Heinz transfer edilmeden önce galiba(!) geldigi gibi devre arasinda postalanir diye yazmistim BMN'de.''Bazi arkadaslar ''yok canim kaliteli oyuncu diye yazmislardi''!!!!!!!!!!!!!!!

hasan kabze ve song tam bizlik valla..

Oruç
29.11.2005, 15:13

Arkadaslar amaciniz takimda oyuncularin kimilerini göge çikarip kimilerini yere sürtmek mi ki degildir o zaman nedir bu polemik bilemiyorum

Miroslaw çok profesyonel,ayaklarina hakim,herseyden önce akli ile ayaklari çok uyumlu...... simdi onu Fatihle kiyaslamakta nerden çikti.hele yaptigi hizmetleri bi görelim su an itibari ile Fatih nire Miroslaw nere allah askina gerçekçi olun

FORZA TRABZONSPOR

Abicim dil dökmene gerek yok.Çok söyledik ama nafile.Bilen biliyor neyin ne oldugunu hem de çok iyi biliyor.Arkadas ''Necmi'lere,Ali Kemal'lere ne diyecegiz.Fatih'e ''Kral,Sultan'' diyenlere söylüyor.Kimse O'nlara bisey söylemeyin demiyor.Necmi'de zamaninda ''Kral''di!

Ha bi de belki bilmiyorlardir(!).Fatih'e ''Kral'' dememizin sebebi Geçen yil bu ligde ''Kral'' olmus olmasindandir!!!!Edited by: thepatfhinder

Ustaalioğlu
29.11.2005, 15:14
Emrah efendinin açiklamalarina hiç sasirmadim.

Çünkü gerçekten karaktersizin biri. Bu adam bi de 1 trilyon para aliyor. Yaziklar osun. Seni çaput gibi ortya atan Gs ye kos hadi belki alirlar seni. Bu kulüp seni adam etti. Kimse yüzüne bakmiyo du.

Yok efendim hodziç yanlis çalisma uygulamis.

Hadi ordan Hodzic gelmeden önce de hiç biriniz ayakta duramiyodunuz.

Kimi Kandiriyorsun sen.

Yemezler koçum.hiç bir futbolcu kendini padisah sanmasin hiçbiriniz kulübten degerli olmadiginiziartik anlayin.

Bence Emraha rekor düzeyde söyle bi 100 bin dolar ceza verilsin ki bi daha iftira atmasin.

bu oyuncular kadro disi birakildiklarinda da maaslarini alabiliyorlar mi, cok yazik olur eger oyleyse, cunku bu para bir nevi bizim paramiz!!!

halil ibo
29.11.2005, 15:17
Song defans için mükemmel olur.smileys/smiley32.gifEger haber dogru ise yeni yönetim ve hocanin dikkatini bu adama çekmek gerekiyor.Ama H.Kabze için ayni seyi söyleyemeyecegim.Ikinci M.Yilmaz vakiasi yasatabilir.Hem zaten o bize gelmeyip cinconu tercih etmisti transfer zamani.smileys/smiley2.gif

halil ibo
29.11.2005, 15:20
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=400>
<T>
<TR bgColor=#ffffff>
<TD vAlign=top align=left width=276>YATTARA 2.KEZ BABA OLDU
</TD></TR>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=276>Bordo-Mavililer'de Yattara 2. kez baba oldu. Gineli oyuncu, Yattara, dogum yapan esi Aminata ve yeni dogan erkek çocugunu görmek için Halilhodziç'ten izin alarak Belçika'ya gitti.
</TD></TR></T></TABLE>Bence fener maçindan sonra ödül olarak gönderilmeliydi.Insallah oyununu olumsuz etkilemez.Gidince birde yengeyle tartisirsa moralde bozulacak.Allah korusun.smileys/smiley36.gif

zanoylu
29.11.2005, 15:22
Geçmis bizimdir.Ama artik su ortamda o bile sorgulaniyor artik yorumcular ve otoriteler(sözde)tarafindan.Onun için elimizdeki degerlere sahip çikalim.O bir KRAL'DIR ve bunuda tarihe yazmistir.Yani anlamiyorum ona böyle hitap etmek bazilarini neden geriyor.

Birine cevap yetistirecez diye çignediginiz kisilere dikkat edelim......

Oruç
29.11.2005, 15:22
Yattara'nin esi ameliyat oldu..

Trabzonspor'un Gineli oyuncusu Ibrahima Yattara'nin, dün bir erkek çocugu dünyaya getiren esinin, dogum sirasinda hayati tehlike geçirdigi ve ameliyata alindigi ögrenildi..

Yattara'nin esi Aminata, dün aksam Belçika'da normal dogum yaptigi sirada fenalasmasi üzerine ameliyata alindi. Yattara'ya dogum sirasinda hayati tehlike geçiren esinin durumu hakkinda kulüp tarafindan tam olarak bilgi verilmedi.

Teknik direktör Vahid Halilhodziç, dün aksamki bu gelisme üzerine Yattara'ya yarin aksama kadar izin verdi. Dün aksamki antrenmanda üzgün oldugu gözlenen Yattara, bugün Belçika'da durumu ögrendi. Yattara'nin esinin hayati tehlikeyi atlattigi kaydedildi.

Fenerbahçe maçi öncesi hazirlik çalismalarina katilamayacak olan Yattara'nin persembe günü Istanbul'da bordo-mavili kafileye dahil olacagi bildirildi.

Fenerbahçe maçinda bordo-mavili takimin gol umutlarindan biri olan Gineli oyuncunun Belçika'da tek basina antrenman yapacagi belirtildi.

http://www.ajansspor.com/haber/128190

Ustaalioğlu
29.11.2005, 15:30

smileys/smiley1.gif

yeni mi bu fotograf:)

beraber gidecekler demekki..

halil ibo
29.11.2005, 15:31
Bu ameliyat isinden haberim yoktu.Geçmis olsun.Allah acil sifalar versin.Umarim kara firtinamizin morali bozulmaz.

Erdinç Dilek
29.11.2005, 15:43
<T>
<TR>
<T>
<TR>
<TD =hSpot>Alex'in devreyi kapatmasindan sonra bugün de Fenerbahçe'nin milli futbolcusu Selçuk Sahin, sakatligi yüzünden ilk yariyi kapattigi açiklandi.</TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD background=img/menuarka.gif colSpan=2>http://www.internetspor.com/v3/futbol/img/1x1.gif</TD></TR>
<TR>
<TD =txt colSpan=2>
Acibadem Hastanesi'nin Kozyatagi'ndaki ünitesinde yapilacak ameliyat öncesi kulübün resmi internet sitesine açiklama yapan Selçuk, AC Milan maçina igne ile çiktigini belirterek, ''Ama çok faydasi olmadi. Hocama oyundan çikmak istedigimi söyledim ve çiktim. Ertesi gün, agrilarim fazlalastigi için de MR çekildi ve fitik oldugum ortaya çikti'' dedi.

Selçuk, doktorunun biran önce ameliyat olmasi gerektigini söyledigini ifade ederek, ''Çünkü bel diskinde problem varmis. Durumun daha kötüye gitmesini engellemek ve kuvvet kaybinin önüne geçmek için ameliyatin sart oldugunu ifade etti. Devre arasinda toparlanacagimi saniyorum'' diye konustu.
</TD></TR></T></TABLE>

Tansu Onur Erdoğan
29.11.2005, 15:46
alex olmadan fener cok puan kaybeder görün bakin

halil ibo
29.11.2005, 15:52
Diger maçlar için farketmez ama kansiz bize karsi iyi oynuyordu.Olmamasi güzel.Luciano,Selçuk,Alex yok.Deniz belki oynar.Oynasa iyi olur aslinda.Bayagi eksiliyorlar.Allah eksiklerini artirsin.smileys/smiley36.gif

zanoylu
29.11.2005, 15:54
Eksik olmanin tadina onlarda varsinlar...Ama onlari ufuk abileri var

Oruç
29.11.2005, 15:56
Yok abi bizim maçlarin hakemleri daha önceki maçlarimizi nasil iyi(!) yönettiyse bunu da öyle iyi(!) yönetir... Edited by: thepatfhinder

zanoylu
29.11.2005, 15:59
Süphesiz.....Helal süt emmis yokmu bunlarin içinde.....

temelyilmaz
29.11.2005, 18:40
istermisiniz maça papilayi versinler maçin hakemi açiklandimi

Mehmet Demirkaya
29.11.2005, 18:53
hakem yine kimbilir ne cakalliklar yapar simdiden baslamislardir anlasmalara!!!Isi hakeme birakmamamiz lazim,fatih sultan tekke ne varsa sende var,gorelim seni...

coach
29.11.2005, 19:12
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#9f3944>
<T>
<TR>
<TD =general2 width=568>Haberler</TD>
<TD>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/t_s.gif</TD></TR></T></TABLE>

<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Fatih Tekke'ye tesekkür
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/291105fatih.jpgUmut Çocuklari Dernegi?nin Istanbul Sokak Çocuklari yararina 25 Kasim 2005 tarihinde Hollanda?nin Rotterdam kentinde düzenledigi geceye, imzali formasini göndererek katkida bulunan takim kaptanimiz Fatih Tekke?ye Dernek tarafindan bir tesekkür yazisi gönderildi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Hollanda Parlamentosu?ndan milletvekili Nebahat Albayrak?in sunuculugunu yaptigi gecede kimsesiz çocuklar yararinda ?30.000 toplanirken, Fatih?in formasi ?300?ya yeni sahibinin oldu.

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/291105fatih1.jpg
</CENTER>

<DIV align=right>29.11.2005 18:16:00</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

BDiler61
29.11.2005, 19:15
hakem persembe açiklanir

onurkaradeniz
29.11.2005, 21:04
papila yi verirlermis smileys/smiley36.gifsmileys/smiley7.gif

rigormortis
29.11.2005, 21:29
papila yi verirlermis smileys/smiley36.gifsmileys/smiley7.gif

http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifYapar mi yapar bu fenerasyon...

laz_hayri_61
29.11.2005, 21:39
arkadaslar.........fener bu kadar eksik olmasina ragmen unutmayalimki arkasinda FENERSYONsmileys/smiley7.gifvar yni bu adamlar maça 12 ye karsi 11 kisi basliyorlar ALLAH in izniyle bu KÖPEKLERIsmileys/smiley7.gifgetirecegiz

61 TS 1967
29.11.2005, 21:50
Mehmet Ali Yilmaz gelse federasyona nasil olur acaba.. Gerçi o basa gelse Ali Senle ittifak olcaklarindan pek iyi olur mu orasi da bi çeliski.. vay be harbiden de bizim bizden baska dostumuz yok ya.. Ama MAY'da Trabzonlu degil mismileys/smiley5.gif..

temelyilmaz
29.11.2005, 21:56
iki resim arasindaki benzerlik

http://img387.imageshack.us/img387/9821/image0015lx.jpg (http://imageshack.us)

http://img387.imageshack.us/img387/3148/image0023db.jpg (http://imageshack.us)

futbolu bilen arkadaslar hemen cevaplarsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley17.gif

Mehmet_Mercanlı
29.11.2005, 22:24
4x4 smileys/smiley36.gif

irfanköse276
29.11.2005, 22:27
smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

AyhanPe
29.11.2005, 23:32
yarin öbürgün marco nun oynamayagi haberi de gelse fena olmazsmileys/smiley4.gif adamlarda orta saha cöker oda olmazsa ayni milan macina döner..