PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aşk ve Aşık Olmak!

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 [50] 51

cihatöztürk
24.07.2013, 14:53
Gençler toplanın fikir alış-verişi yapmamız lazım
Hatun buldum Trabzonlu,ama gel gör ki Fb li ne edeyim bu kızı :D

Ülkemizin güzide klüplerinden fenerbahçemiz diye cümleye başlıyosun :)

cem1990
24.07.2013, 15:04
Diyemiyorum o guzide klüp cümlesini
Hüseyin de yok piyasa da kesin ceza yemiştir gene yorumsuz geçmezdi burayı
Fb li falan ama dalyan gibi hatun abi :D

Ali Can
24.07.2013, 15:10
öncelikle futbolu sakın konuşmaların içine sokma, kaybeden sen olursun söyleyeyim

cem1990
24.07.2013, 15:23
öncelikle futbolu sakın konuşmaların içine sokma, kaybeden sen olursun söyleyeyim

Kadını fazla ciddiye alırsan kafadan kaybedersin zaten
Kalbinin bir sahibi yoksa
Sürekli biri gelir biri gider.
Karşımıza çıkan her hatunu kalbimize dahil edersek de üzülen biz oluruz ;)
Dimi sameet :D

Samet Türkmen
24.07.2013, 15:30
Karşıma daha önce birisi çıkmadığı için bilemiyorum :)

Az önce yazdığım gibi işte :o

Alper Beyazay
24.07.2013, 18:09
fb'yi tutuyor diye kızla çıkmamak, sevmemek, düşünmemek gibi saçma bir durum olamaz. Git abicim seviyorsan takımına falan bakma..

Murat 61
25.07.2013, 15:12
http://24.media.tumblr.com/f90b1b90af3e4fdf350ecb2aa0ad8043/tumblr_mp5bnhnCRG1rc9b5io1_1280.jpg

Samet Türkmen
25.07.2013, 16:02
Bu günümüzü neden kadınların klasik yalan cümlelerine ayırmıyoruz ? :D Olur derseniz 1-2 örnek ile başlatabilirim.

İlişki tecrübelisi bir insan olmasam da iyi gözlem yaparım :cool:

Alper Beyazay
25.07.2013, 16:18
Bu günümüzü neden kadınların klasik yalan cümlelerine ayırmıyoruz ? :D Olur derseniz 1-2 örnek ile başlatabilirim.

Yalan değil de, kendisini seven veya hoşlanan birisine söyledikleri bahane mi denir yalan mı denir ne deniyorsa..
- Seninle çok iyi vakit geçiriyoruz çok iyi anlaşıyoruz ama..
- Seninleyken gülüyorum eğleniyorum ama..
- Dertleşiyoruz, her şeyi paylaşıyoruz ama..
Ama arkadaştan ileri göremiyorum.. Bunu diyen kızların kafa yapısını da anlamıyorum.. Ne bekliyorlar ne istiyorlar bilemiyorum artık.. En başında de ki istemiyorum, karşındaki adamın da hayatını mahfetme.. Yazıktır günahtır..
Bu dertten başı yanan adamın da daha sonrasında birisini sevmesi değer vermesi zorlaşıyor işte.. Çıkıyorsun takılıyorsun ama o sevgiyi bulmak öyle kolay olmuyor..
*Tabi bu örnek ilişki durumundan önceki bir örnek..

alper*
25.07.2013, 16:18
Benim en çok duyduğum:

"Bla bla bla .... ama böyle olması gerekiyo :'("

Samet Türkmen
25.07.2013, 16:25
Benim en çok duyduğum:

"Bla bla bla .... ama böyle olması gerekiyo :'("

Bilmememiz gereken nedenler meselesi.Tercümesi : "Başkasıyla senin aranda gidip geldim,onda karar verdim" oluyor bence :)

Uzun süre konuşurlar, üstelik erkeğin durumunu biliyorken.Yapmadığın şey kalmaz, sonra bir mesaj gelir " Ya bana hiç kötülüğün dokunmadı, bundan sonra da dokunmaz ama" falan filan benzeri,belkide 50 kişiye yazdıkları şeyler. Birisine karar verince diğerini böyle siliyorlar işte. Kullanılmak böyle bir şey sanırım :) O kadar düşmedik çok şükür.

Onlar en başında kesin bir dille olmaz diyemiyor ah alıyorlar ama biz de nereye gidersen git,mutlu ol diyemiyoruz. O zaman hep beraber,yüksek sesle "Ne haliniz varsa görün,gidin mutlu olun" diyelim :D

Değişik örneklerinizi bekliyoruz.

alper*
25.07.2013, 16:48
Genelde annelerinin lafını dinleyip terk ediyorlar :p

Samet Türkmen
25.07.2013, 16:50
Genelde annelerinin lafını dinleyip terk ediyorlar :p

Annelere ne diye aktarıyorlar bizi acaba. Özellikle senin ve benim yaşım manita olarak takılmak için fazlasıyla ileri :D

Komik olan ise , 22,23 yaş kadınların 25-26'ya vardıklarında fiziki olarak bir anda çökmeye başlamaları. Bunu anladıklarındaki depresyonlarını görüyoruz :)

Ali Can
25.07.2013, 17:01
Yalan değil de, kendisini seven veya hoşlanan birisine söyledikleri bahane mi denir yalan mı denir ne deniyorsa..
Ama arkadaştan ileri göremiyorum.. Bunu diyen kızların kafa yapısını da anlamıyorum.. Ne bekliyorlar ne istiyorlar bilemiyorum artık.. En başında de ki istemiyorum, karşındaki adamın da hayatını mahfetme.. Yazıktır günahtır..
Bu dertten başı yanan adamın da daha sonrasında birisini sevmesi değer vermesi zorlaşıyor işte.. Çıkıyorsun takılıyorsun ama o sevgiyi bulmak öyle kolay olmuyor..

Gayet iyi açıklamışsın durumu

Bu arkadaş olarak kalmayı tam anlamış değilim tam bir çin işkencesi

Biri bana şu cümleyi açıklayabilir mi?

Birlikte olmayacaksak,Tanrı neden karşılaşmamızı istedi?

Samet Türkmen
25.07.2013, 17:03
Bir şarkıda ne diyor Ali Can " Yâr olamadık,dost nasıl kalacağız ? "

Arkadaş olarak kalmanın geleceğe de yatırımı var tabii ki. Öteki kişiler olmazsa sen yedeksin anlamında.

Alika87
25.07.2013, 17:04

Sorun sende degil, bende :D

Samet Türkmen
25.07.2013, 17:07
Sorun sende degil, bende :D

bu gizli sorunu öğrendiğim gün Dünya hayatımda hiçbir anlam kalmayacak. Allah'ım bunu öğrendim ya,yeter. Gelebilirim :D

DEEP BLUE
25.07.2013, 17:13
-Hanımefendi ben sizi çok beğendim ve...
Türk kızı: Bana bak ben senin bildiğin kızlardan değilim anladın mı! Bunu o kalın kafana sok!

-Ama hanımefendi...
Türk kızı: Yeter kardeşim işine bak!
-Özür dilerim, peki...

1 yıl sonra aynı Türk kızı: Şu çocuk geçen sene teklif etti bana, reddettim. Aslında çok efendi çocuktu, pek de yakışıklıymış... Pişman oldum yaa...

-Madam tanişabilir miyik?
Rus kızı: Nema problema...
-La Arif çok kolay oldi la! Haman gabul etti... Ama bi pokluk var habunda, ben vazgeçiyrım, yapmayrım...

Bir yıl sonra aynı Türk erkeği: La Arif hau Nataşa'yı naşi gaçırdım la! Kafama siçayım...

Alika87
25.07.2013, 17:16
bu gizli sorunu öğrendiğim gün Dünya hayatımda hiçbir anlam kalmayacak. Allah'ım bunu öğrendim ya,yeter. Gelebilirim :D

O cümleye anlam verebilen erkek yok dünyada, ama eminim, o cümleyi söyleyen kadinlarin cogu o cümlenin anlamini kendileri bilmiyor. Genelde kadinlar istediklerini bilmiyorlar, ama biz erkeklerden bilmemizi bekliyorlar.

Bir kücük hikaye anlatayim: Bir kizla tanisiyorum, sali isden sonra onunla görüsüyorum beraber geziyoruz, carsamba idmanim oldugu icin zamanim olmadigi icin görüsemiyoruz, persembe yine isden sonra direk onunla bulusuyorum ve Cuma günü aynen bu mesaji gönderiyor bana: Ali sen bana yeterince zaman ayirmiyorsun. Beni gercekten istedigini yeterince göstermiyorsun.

Tam o an, kadinlarin mantigina inancimi kaybettim, fazla yoktu ama yinede :D

Alika87
25.07.2013, 17:19
-Hanımefendi ben sizi çok beğendim ve...
Türk kızı: Bana bak ben senin bildiğin kızlardan değilim anladın mı! Bunu o kalın kafana sok!

-Ama hanımefendi...
Türk kızı: Yeter kardeşim işine bak!
-Özür dilerim, peki...

1 yıl sonra aynı Türk kızı: Şu çocuk geçen sene teklif etti bana, reddettim. Aslında çok efendi çocuktu, pek de yakışıklıymış... Pişman oldum yaa...

-Madam tanişabilir miyik?
Rus kızı: Nema problema...
-La Arif çok kolay oldi la! Haman gabul etti... Ama bi pokluk var habunda, ben vazgeçiyrım, yapmayrım...

Bir yıl sonra aynı Türk erkeği: La Arif hau Nataşa'yı naşi gaçırdım la! Kafama siçayım...

Bu bana bir arkadasin hikayesini hatirlatti. Kendisi de gurbetci, Trabzona izine gitti ve sahilde yürüyor. Bir mekani ariyor ama bulamiyor. Yol gecen bir bayana, normal bir sekilde, hanimefendi ben felanci mekani ariyorum, nerede oldugunu biliyormusunuz? Kadinin yaniti müthisti: Terbiyesiz, ben evli kadinim, nasil bana laf atarsin.(Kadinin küfürlerini yazmadim).

Halinize aciyorum arkadaslar :D

Samet Türkmen
25.07.2013, 17:31
O cümleye anlam verebilen erkek yok dünyada, ama eminim, o cümleyi söyleyen kadinlarin cogu o cümlenin anlamini kendileri bilmiyor. Genelde kadinlar istediklerini bilmiyorlar, ama biz erkeklerden bilmemizi bekliyorlar.

Bir kücük hikaye anlatayim: Bir kizla tanisiyorum, sali isden sonra onunla görüsüyorum beraber geziyoruz, carsamba idmanim oldugu icin zamanim olmadigi icin görüsemiyoruz, persembe yine isden sonra direk onunla bulusuyorum ve Cuma günü aynen bu mesaji gönderiyor bana: Ali sen bana yeterince zaman ayirmiyorsun. Beni gercekten istedigini yeterince göstermiyorsun.

Tam o an, kadinlarin mantigina inancimi kaybettim, fazla yoktu ama yinede :D

Şunu da anlamıyorlar ; Ya hu "Seviyorum seni" diyoruz,hâla güvensizlik duyuyorlar. Kolun olmasa, ayakların tutmasa, türlü kusurun olsa bana ne ? Gelmişsek her şeyi kabullenmişizdir zaten :) Biraz haklılar tabii ki , fazlasıyla bozuk insan var ve biz de onların yanında yanıyoruz. Böyle çağda gerçek sevgiden şüphe etmeleri normal.

alper*
25.07.2013, 17:32
"Ama"dan önceki her şey yalandır.

Ali Can
25.07.2013, 17:38
"Ama"dan önceki her şey yalandır.

işin içine "Ama" girerse gerçekten öyle

Samet Türkmen
25.07.2013, 17:39
işin içine "Ama" girerse gerçekten öyle

Amalardan önceki her şey yalansa kendimden daha kötü bir insan tanımıyorum bu Dünya'da :eek:

Ali Can
25.07.2013, 17:39
Bir şarkıda ne diyor Ali Can " Yâr olamadık,dost nasıl kalacağız ? "

Arkadaş olarak kalmanın geleceğe de yatırımı var tabii ki. Öteki kişiler olmazsa sen yedeksin anlamında.

Açıkçası bende öyle anladım, 2. bir şans anlamına gelebilir mi bu?

İleride belki deneriz

Canberk
25.07.2013, 17:40

Dürtme yaramı Alper kötü şeyler dökülecek yoksa ağzımdan bu mesele yüzünden.

Ali Can
25.07.2013, 17:42
Amalardan önceki her şey yalansa kendimden daha kötü bir insan tanımıyorum bu Dünya'da :eek:

Sevenin "Ama" ları gerçektir, ben kursam cümleyi sevdiğime, gerçekten doğruları söylemişimdir

Ama (:D) ayrılmak için bir bahane olarak kullanıldığı için kötü bir izlenim bırakıyor,
sicili kabarık bu kelimenin

Samet Türkmen
25.07.2013, 17:54
Durum buyken ve olay bitmişken biz yalanlardan dem vurunca ortaya twitterda orada burada, yani ona dahi yazmamışken alınmaları hakkında ne düşünüyoruz ? Asla yalan demedim gibi mevzular var ya ...

Ali Can
25.07.2013, 17:59
Durum buyken ve olay bitmişken biz yalanlardan dem vurunca ortaya twitterda orada burada, yani ona dahi yazmamışken alınmaları hakkında ne düşünüyoruz ? Asla yalan demedim gibi mevzular var ya ...

Karşındaki kişi hala senin onu düşündüğünü sanıyor olabilir, acaba bana mı dedi diye cevaplamıştır

Ucu her iki tarafada açık, yapan kişi alınır ve inkar eder mantığıyla, yada gerçekten masum olma güdüsüyle cevap yazmış olabilir

Samet Türkmen
25.07.2013, 18:03
Karşındaki kişi hala senin onu düşündüğünü sanıyor olabilir, acaba bana mı dedi diye cevaplamıştır

Ucu her iki tarafada açık, yapan kişi alınır ve inkar eder mantığıyla, yada gerçekten masum olma güdüsüyle cevap yazmış olabilir

Ben de böyle olunca sinirleniyorum işte :) Madem masumsun, şu bilmediğimiz,herkesin bilmemesi gereken nedenleri söyle . Öyle değil mi ? :)

Ali Can
25.07.2013, 18:08
Ben de böyle olunca sinirleniyorum işte :) Madem masumsun, şu bilmediğimiz,herkesin bilmemesi gereken nedenleri söyle . Öyle değil mi ? :)

"Açık ve Net" olmak lazım, çocuk değiliz hiç birimiz

Karşıdakini kırmamak için, hala karşıdakine ufakta olsa sevgi yada merhamet etmeden dolayı yapılan bir şey bence, geçmişin hatırına da denilebilir

Samet Türkmen
25.07.2013, 18:11
"Açık ve Net" olmak lazım, çocuk değiliz hiç birimiz

Karşıdakini kırmamak için, hala karşıdakine ufakta olsa sevgi yada merhamet etmeden dolayı yapılan bir şey bence, geçmişin hatırına da denilebilir

Bizi kullandıkları geçmiş :yumruk: Hatır değerli bir şey olsaydı onun hatrına öteki taraflardan bir şeyler feda edilirdi. Tek mesajla sizi hayatından silmezdi. Bence tabii ki :)

Ali Can
25.07.2013, 18:17
Bizi kullandıkları geçmiş :yumruk: Hatır değerli bir şey olsaydı onun hatrına öteki taraflardan bir şeyler feda edilirdi. Tek mesajla sizi hayatından silmezdi. Bence tabii ki :)

Bu durumda sen haklı oluyorsun

Yüz yüze ayrılmak çok zordur, Allah hepimizi bu durumdan korusun

Samet Türkmen
25.07.2013, 18:18
Bu durumda sen haklı oluyorsun

Yüz yüze ayrılmak çok zordur, Allah hepimizi bu durumdan korusun

Yüz yüze söylenmesini tercih ederim. En azından açık sözlüymüş derdim. Bundan dolayı kendisini kutlar,elini sıkar ,mutluluk dileyip ayrılırdım. Değer vermek sanal alemden yazıp oh bitti sonunda diyecek davranışlarda bulunmak değil.

Ali Can
25.07.2013, 18:21
Yüz yüze söylenmesini tercih ederim. En azından açık sözlüymüş derdim. Bundan dolayı kendisini kutlar,elini sıkar ,mutluluk dileyip ayrılırdım.

Kesinlikle, senin dediğine göre kıyaslayınca yüz yüze en temizi

Samet Türkmen
25.07.2013, 18:27
Kesinlikle, senin dediğine göre kıyaslayınca yüz yüze en temizi

Olay en temiz haliyle şu; Trabzonspor şampiyon olduğunda, Avni Aker'de beraberce kendimizi o müthiş gecede kaybetmeyi istemiştim. Bordo Mavi inanılmaz bir gece. Nasip değilmiş. Artık başkasıyla kutlar.

7/24 futboldan başka bir şey konuşmayan birisiyle.

Alper Beyazay
25.07.2013, 19:31
Gayet iyi açıklamışsın durumu

Bu arkadaş olarak kalmayı tam anlamış değilim tam bir çin işkencesi

Biri bana şu cümleyi açıklayabilir mi?

Birlikte olmayacaksak,Tanrı neden karşılaşmamızı istedi?

Ordaki arkadaş olarak kalma durumlarından bir tanesi de onun için yedekte oluşun.. Hani hiç yoktan biri var o olmadı bu olur.. Belki, deneriz..
En çok da istedikleri, ego tatmini.. Biri var beni seviyor, hep orda.. Hele ki size o laflar edildikten sonra hala gitmemişseniz, karşındakinin gerçek anlamda gururu okşanıyor ve sizi kaybetmek istemiyor.. Dursun orda o, beni seven biri var yehhu..
He ya he öyle.. Madem seviyorsun arkadaşın olarak ona bu durumu yaşatma.. Ki onları söyledikten sonra arkadaş olarak da kalamayacağınızı biliyorsun.. Bilmiyorum kişiden kişiye değişir ama benciller bu konuda, bir hayli..

Samet Türkmen
25.07.2013, 20:58
Trabzon kızlarından hayır gelmez bize eğer orada yaşamıyorsak. Bir umut denedim yakın zamanda ama yok. Hemen değere biniyorlar. Futbol,futbol,futbol,futbol,futbol... Başka birşey bilmiyorlar. Sapıklardan haber veriyoruz, inat eder gibi oraya buraya gerçek fotoğraflar ekleniyor. Ne ayaksın diyorum içimden.

Nedir bu Twitter sevdası kızların ? Ayıptır ya hu ayıptır. Hiç mi aile yok ? Anne , baba sormaz mı nedir elinden düşmüyor bu telefon diye ? Biz deyince karışmış oluyoruz :) Çok ağlarlar bu gidişle ve Trabzonspor için stadyumda bağırıyor diye odunun birini alıp,ömür boyu pişmanlık yaşarlar. Futbol herkesin ilgi duyduğu bir alan. Sen onun ötesine bakmıyorsan her zaman gözün kapalıdır.

Bunları kızlar dinlese de anlamadığı için buraya yazıyorum :D

cem1990
26.07.2013, 10:02
Gençle niye kızlarla ilgili bu kadar derdiniz var :D

Samet Türkmen
26.07.2013, 12:01
Vakit öldürüyoruz yazarak. Kızların bazıları depresyonda bence. Ne dersen de sabah aksam futbol.

Bu depresyon durumunu düşününce üzülüyorum onlara.Asıl bağlanan erkekler değil,kızlar.

Alper Beyazay
26.07.2013, 12:08
Çıkarken söylediklerini ayrılırken veya ayrıldıktan sonra yalanlarlar.. ''Yoo ben öyle bişey söylemedim sanaa!'' ''Hadi ordan yaa ne zaman demişim''.. Benimde başıma gelmişti bi kere bu durum.. Çevremde daha çok rastladım.. Neyi niye inkar ediyorlar bazı durumlarda hiç bilmiyorum, anlamda veremiyorum..

Samet Türkmen
26.07.2013, 12:17
Aşkın Nur Yengi'nin eski bir şarkısı var "Hadi Git" diye. Sözlerini es geçmeden iyi dinleyin arkadaşlar :)

Hasan YAYLI
27.07.2013, 18:27
Burada insanları aşktan,evlilikten boşu boşuna soğutmayın... ;)

Samet Türkmen
27.07.2013, 18:50
Burada insanları aşktan,evlilikten boşu boşuna soğutmayın... ;)

Hasan ben kendimi biliyorum. Evlendikten sonra seversin durumu bana göre değil :)

Hasan YAYLI
28.07.2013, 04:20
Samet ben genel konuştum,bu sayfada hep bu hava var...

Evlilik korkulacak bir şey değil,bekarlara mesajım bu :)

Kader KORELİ
29.07.2013, 01:03
Bana göre değil. Kesin ve net.

Samet Türkmen
02.08.2013, 11:52
Gidenin pesinden sakın ağlamayın.Hayat yeni kapılarını cabuk açıyor :cool:

cem1990
02.08.2013, 12:01
Hayat her zaman kapı açar samet,mesele aradığın insan o mu ?
Bir sonra ki gelen bir öncekinin yerini dolduramıyorsa hayatın açtığı kapı pek de bir işe yaramaz.

alper*
02.08.2013, 12:06
Evlenir evlenmez çoluk çocuğa karışmak lazım.

Cagdas Topal
02.08.2013, 12:11
5 yıllık ilişkim bitti gecen hafta evlilik arifesinde . Aramıza girmelerine izin verdik bir sekilde . Sonunda donulmez bir yola girdik kiskanclik , iftira , guven ve tehdit yuzunden .

Allah herkesin gonlune gore versin .

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Samet Türkmen
02.08.2013, 12:11
Hayat her zaman kapı açar samet,mesele aradığın insan o mu ?
Bir sonra ki gelen bir öncekinin yerini dolduramıyorsa hayatın açtığı kapı pek de bir işe yaramaz.

Kapı Rize'den açılabilir :D

Alper kesinlikle haklısın. Çocuğa karışmayanlardan sıkıntı haberleri geliyor hep :)

Cagdas Topal
02.08.2013, 12:33
Hayat iste insanin istedigi gibi gitmiyor hicbirsey birileri gelip iftira atip cekip gidiyor . En yakinimdaki insanlardan biri amcamin karisi yapiyor bunu . Amcama anlattigimda da durumu karima iftira atmayin benim karim oyle birsey yapmaz diyor . Sonra da bana neden bakmiyor diye babama soyleniyor .

1 senede insanlarin gercek yuzunu tanidigim icin Allah ' a sukurler olsun . Hakkimi elbet alirim bu dunyada da elbet Allah cezalarini verir .

Icim cok rahat ama unutamiyorum , hazmedemiyorum olanlari .

Samet Türkmen
02.08.2013, 12:44
Hayat iste insanin istedigi gibi gitmiyor hicbirsey birileri gelip iftira atip cekip gidiyor . En yakinimdaki insanlardan biri amcamin karisi yapiyor bunu . Amcama anlattigimda da durumu karima iftira atmayin benim karim oyle birsey yapmaz diyor . Sonra da bana neden bakmiyor diye babama soyleniyor .

1 senede insanlarin gercek yuzunu tanidigim icin Allah ' a sukurler olsun . Hakkimi elbet alirim bu dunyada da elbet Allah cezalarini verir .

Icim cok rahat ama unutamiyorum , hazmedemiyorum olanlari .

En başta ağırlığı koymak gerekiyor. Erkek olarak biraz ürkütücü olmamız lâzım. Öyle ki akrabalar konusmaya,fikir bile vermeye çekinecek.

Şahsen hiç bakmam akrabaya,ona buna . Kendim eminsem devam ederim. Sıkıntı cıkarmaya calisanlar da afgurduklarıyla kalır. Lâzım degiller :)

Cagdas Topal
02.08.2013, 12:46
En başta ağırlığı koymak gerekiyor. Erkek olarak biraz ürkütücü olmamız lâzım. Öyle ki akrabalar konusmaya,fikir bile vermeye çekinecek.

Şahsen hiç bakmam akrabaya,ona buna . Kendim eminsem devam ederim. Sıkıntı cıkarmaya calisanlar da afgurduklarıyla kalır. Lâzım degiller :)

Oyle olmuyor iste gidip kiza annesine babasina soylerse istedigin kadar devam etmek iste ipini cekiyorlar .

alper*
02.08.2013, 14:51
Oyle olmuyor iste gidip kiza annesine babasina soylerse istedigin kadar devam etmek iste ipini cekiyorlar .

Sıkma canını kardeşim, sabret. Allah kolaylık versin ...

Cagdas Topal
02.08.2013, 14:58
Sıkma canını kardeşim, sabret. Allah kolaylık versin ...

Bu olaylarin olmasi iyi oldu kimin ne oldugunu cok iyi anladim . Tehdit olayini da yapmis olmasaydim icimde en ufak bir kotu duygu kalmayacakti yasadiklarimdan sonra dayanamadim bende konustum hemde cok agir keske yapmasaydim diyorum ama oldu bir kere .

Sabredemedik bundan sonra sabretmeyi deneyecegiz .

Ali Can
02.08.2013, 15:30
Bu olaylarin olmasi iyi oldu kimin ne oldugunu cok iyi anladim . Tehdit olayini da yapmis olmasaydim icimde en ufak bir kotu duygu kalmayacakti yasadiklarimdan sonra dayanamadim bende konustum hemde cok agir keske yapmasaydim diyorum ama oldu bir kere .

Sabredemedik bundan sonra sabretmeyi deneyecegiz .

Allah Yardımcın Olsun Çağdaş

Samet Türkmen
02.08.2013, 17:00
7/24 futbol konusan kızlardan kesinlikle uzak durun.

Trabzonspor falan hikâye bu islerde.Tribün kızlarından hayır gelmez.

cem1990
03.08.2013, 09:13
Kız dediğin Bordo diyince Mavi diye bağıracak

DNA-TS
03.08.2013, 10:01
................................

Hatice Aslan
03.08.2013, 23:15
7/24 futbol konusan kızlardan kesinlikle uzak durun.

Trabzonspor falan hikâye bu islerde.Tribün kızlarından hayır gelmez.

Çok merak ettim neden??

Ali Can
04.08.2013, 02:34
................................

:) :)

Samet Türkmen
04.08.2013, 02:37
Çok merak ettim neden??

Sürekli futbol konuşması zaten antipatik geliyor. İnsan futbol konusarak karsisindakini nasil taniyabilir ki ?

Tribün olayı ise aslında biraz göreceli. Stadyum ortamlarını,oraya giden adamların çoğunun kafa yapisini az çok biliyoruz. Bunu bilere oralarda takilan bir kız zaten benden uzak olsun.

Bunları bilmeden takılan zaten biraz saftriktir,yine uzak olsun.Futbolda kısılıp kalmış herkes antipatik geliyor bana.

Kız Arkadaşımı tribünden birilerinin "Naber,nasılsın?" gibisine arayıp sormasından hiç hoşlanmam. Ortamlar belli ... Üzerlerinde Trabzonspor forması olması bu adamları veya kızları iyi kisiler yapmaz.

Avni Aker zaten cafe & bistroya dönmüs. Erkekler kızları kesme yarışında,kızlar reklam peşinde. Bunu dile getirmemek için gönüllü bir suskunluk var genclerde. Twitter vb detaylar malum.

Sanal ortamda istatistik vermek,resmi hesaba acitasyon yapip mentionlamak, Trabzonspor'un onemli gunlerini hatirlamak,ona buna laf koymak ... Bunlar inanın o kadar bos ve itici ki ... Futbol olmadan cok sey kaybeden insan kesinlikle bostur. İsterse 1500 tane Trabzonspor kitabı yazsın.

Armağan Dere
05.08.2013, 05:06
https://fbcdn-sphotos-h-a.akamaihd.net/hphotos-ak-ash3/1011190_422505831195468_902912620_n.jpg

Murat GENEL
05.08.2013, 05:11
http://www.youtube.com/watch?v=kY7ZX-2IwVI

fena yapıyor bu şarkı..

CesurHamsi
05.08.2013, 05:56
Asigim evet.

kopeli
05.08.2013, 09:52
Günümüzde para üzerine kurulu.Bence aşk diye birsey yok.

cem1990
05.08.2013, 17:15
Günümüzde para üzerine kurulu.Bence aşk diye birsey yok.

Çünkü hayat buna zorluyor.

esra61
05.08.2013, 19:25
''Eskidenmiş o dağı delip su getirmeler. Şimdi, mutfaktan su getireni bulursan yakala evlen ''demiş birisi
doğru söze ne hacet fazla uçmadan gerçekleri görüp yaşamalıyız....

Doğukan Uçan
05.08.2013, 19:32
Aşk: 90+3 te gelen iddaa kuponu :D

Samet Türkmen
05.08.2013, 19:49
İki iki 4 eder ; 2 milyar benim 2 milyar da bayanın maası olursa Dünya'nın en mutlu,huzurlu,sevgi dolu yuvasını kurmak icin hicbir engel kalmaz.

Diyorsunuz :p

Bu kadar da katı olmayın bence ;)

Soner Albayrak
07.08.2013, 15:59
Bizim köyde bir laf vardır. "Oleyken bole oldi , boleyken ole oldi " Takmayın fazla gençler görücü usulü iyidir :)

Emrah Akcagöz
07.08.2013, 16:32
''Eskidenmiş o dağı delip su getirmeler. Şimdi, mutfaktan su getireni bulursan yakala evlen ''demiş birisi
doğru söze ne hacet fazla uçmadan gerçekleri görüp yaşamalıyız....
Onu diyen Cübbeli Ahmet Hoca. :)

Mert Oğuzlu61
07.08.2013, 17:58
8000. ci mesajımı buraya atmak istedim.

valla neden bende bilmiyorum. attım şimdi gidiyorum :D

derken ganitaya atılan mesajın geçersiz sayıldığını hatırladım. şimdi yine gidiyorum. nereye atayım bu mesajı acaba yaw.

Hasan YAYLI
18.08.2013, 20:39
Bu akşam sahada kaybedersek eğer aşkta kazanmanızı dilerim ... :)

Sefer A.
19.08.2013, 06:44
bazilarina iyi gelebilir

bu sevda yakti baska bir kiz bakalim

http://www.youtube.com/watch?v=jaKaKQAZO08

Kader KORELİ
05.09.2013, 23:27
Bu kadar aşağılarda kalacak bir başlık mı bu millet, aşk olsun.

Samet Türkmen
31.10.2013, 02:16
Sakın hasta olmayın, sakın!

Ekleme: Ya da olun. O zaman anlarsınız kimin gerçek, kimin sahte ve korkak olduğunu.

Emirhan Makul
31.10.2013, 02:24
Bu kadar aşağılarda kalacak bir başlık mı bu millet, aşk olsun.

Aşk bitmiş diyorlar doğru mu ?

freedomforever
31.10.2013, 02:33
..her gelen kirdi benu sanki incir daliyim :) der giderim :D

GT-S5830 cihazımdan Tapatalk 2 ile gönderildi

Alika87
31.10.2013, 17:22
Haftaya kizin ailesine tanismaya gidecegiz. Soguk kanli insanim normalde, ama heyecanlaniyorum yavas yavas :D

Samet Türkmen
31.10.2013, 17:32
Haftaya kizin ailesine tanismaya gidecegiz. Soguk kanli insanim normalde, ama heyecanlaniyorum yavas yavas :D

Benzer bir ortam içinde olacağım bu haftasonu ama karşı tarafta . Çok fena didiklerim :cool:

Ertan1982
31.10.2013, 19:49
Iki genc arkadasi daha kaybediyoruz :)

Saka bir yana o tanisma fasli olayla alakasi olmayan bi izliyeci (Arkadas)icin cok komik oluyor.Yaninda adam ecel terleri döküyor eler ile oynaniyor mülayim mülayim kösede oturuluyor kiz trafi caktirmadan adayi süzüyor ve genc her soruya kisik sesle utangac utangac kisa cevaplar veriyor.Izliyici icin cok mkara bir durum (bizzat yasadim ve gülmekten yerlerdeydim)

Samet Türkmen
31.10.2013, 20:08
İzleyiciyim ben de. Kaybımız 1 :)

ilhan
31.10.2013, 20:12

Daha ölmedim der gibi çıkmışsın ortaya. :D

Alika87
01.11.2013, 01:26
Iki genc arkadasi daha kaybediyoruz :)

Saka bir yana o tanisma fasli olayla alakasi olmayan bi izliyeci (Arkadas)icin cok komik oluyor.Yaninda adam ecel terleri döküyor eler ile oynaniyor mülayim mülayim kösede oturuluyor kiz trafi caktirmadan adayi süzüyor ve genc her soruya kisik sesle utangac utangac kisa cevaplar veriyor.Izliyici icin cok mkara bir durum (bizzat yasadim ve gülmekten yerlerdeydim)

Ya abi dur ya. Simdiden kaytarmak icin yollar ariyorum. Yakinda uzaylilardan kacirilirsam sasirmayin :D

Kubilay ŞAHİN
01.11.2013, 09:26

Hep senin yüzünden.

Ne vardı açtın şu başlığı.

DEEP BLUE
03.11.2013, 14:18
Şahane bir evin, klas bir araban, lüks bir teknen varsa, aşkın kralını yaşayacak altyapın hazır demektir...

Gerçek aşklar mı? Yoklar, gittiler, bittiler...

Samet Türkmen
03.11.2013, 14:46
Şahane bir evin, klas bir araban, lüks bir teknen varsa, aşkın kralını yaşayacak altyapın hazır demektir...

Bana göre hâla en derin şekilde birşeyler hisseden insanlar var ama büyüyen şehirlerde, betonların arasında pek dikkate çarpmıyorlar.

İster kızalım,ister sevmeyelim,isterse olmasın ama bu insanlar iyi insanlardır ;)

Tolga
03.11.2013, 15:54
Aşk falan vakit kaybı gençler :D Hayırlısı diye bir gerçek var, aşkı aramak yerine "40'tan sonra nasıl çalışmam"ın yollarını arayın :D

Misal ben yarından sonrayı arıyorum :D

Samet Türkmen
03.11.2013, 16:06
Sokak sokak gezip birisi aranmaz ama hayırlısı deyip evde oturan kişi de kocakarıların bulduğuna razı olacak :D

Hayret ediyorum evlendikten sonra seversin diyenlere.

Mollasalihoğlu
03.11.2013, 18:29

Gerçekçi ama sarsıcı olmuş :)

Mert Oğuzlu61
03.11.2013, 22:12

http://inciswf.com/1298832300.swf

Samet Türkmen
06.11.2013, 21:52
Televizyon etkisi. Ekranlarda lüks yaşam, arabalar, yatlar ve sözde güzel boyalı varlıklar gösterildigi için insanlar bazı şeylerin kaybolduğuna inanıyor veya inandırılıyor.

Eski aşıklar, aşklar hâla mevcut.

Nice insanlar var ki ölüme giden hastalarla evleniyorlar. Kişilik meselesi.

Canberk
06.11.2013, 22:00
Görücü usulü en iyisi vallahi. Yok aga olmaycak böyle nerede ayarsız var ondan hoşlanıyorum. Yoksa ayarsız ben miyim çözemedim :confused:

Samet Türkmen
06.11.2013, 22:11
Görücü usulü en iyisi vallahi. Yok aga olmaycak böyle nerede ayarsız var ondan hoşlanıyorum. Yoksa ayarsız ben miyim çözemedim :confused:

Biz ayarsızız ;)

Fatih Öztürk
07.11.2013, 17:03
Ne aşkı beyler?sene 2013 olmuş hangi aşk:)

Ertan1982
07.11.2013, 17:24
Burda 30 gecmis halen bekarlar var mi yoksa benim gibiler numune mi artik??

Samet Türkmen
07.11.2013, 22:23
http://www.damnlol.com/pics/726/5d209ecfdfee5f0e5099fbbe9f1574e7.gif

Kader KORELİ
08.11.2013, 00:59

Ask hicbir zaman bitmez bence Emirhan, alemi ayakta tutan ask, biten aslinda insan. Gercek aski yasayabilen insanlar azaliyor, demek istenilen bence o.

Alika87
17.11.2013, 14:31

Yoldayız, 20dk sonra orada olacağız. Allah yardımcım olsun :D

Hüseyin Başoğlu
17.11.2013, 14:37
Yoldayız, 20dk sonra orada olacağız. Allah yardımcım olsun :D

fazla boynunu eğme heyecandan :)

Alika87
17.11.2013, 18:00
fazla boynunu eğme heyecandan :)

Boynum ağırdı Hüseyin :D Allah'a şükür, babam konuşmayı seven biri, bana pek fazla söz düşmedi. Beni kimse yemedi ve hala yasıyorum, önemli olan budur. Özellikle annem kızın annesiyle ve ablalarıyla iyi kaynaştı. Bu iş tamamdır :D

Hüseyin Başoğlu
17.11.2013, 18:26
Boynum ağırdı Hüseyin :D Allah'a şükür, babam konuşmayı seven biri, baba pek fazla söz düşmedi. Beni kimse yemedi ve hala yasıyorum, önemli olan budur. Özellikle annem kızın annesiyle ve ablalarıyla iyi kaynaştı. Bu iş tamamdır :D

iyi hadi hayırlısı :)

Ahmet Demir
17.11.2013, 18:26
Boynum ağırdı Hüseyin :D Allah'a şükür, babam konuşmayı seven biri, baba pek fazla söz düşmedi. Beni kimse yemedi ve hala yasıyorum, önemli olan budur. Özellikle annem kızın annesiyle ve ablalarıyla iyi kaynaştı. Bu iş tamamdır :D

Allah tamamına erdirsin, hayırlısı neyse o olsun.

Alika87
17.11.2013, 20:45
Sağol arkadaşlar. Hayırlısı cümlemize.

Tolga
17.11.2013, 22:29
Sağol arkadaşlar. Hayırlısı cümlemize.

Gel bak yol yakınken bir kez daha düşün :D :D :D

Allah tamamına erdirsin inşallah ...

Burak DERELİ
17.11.2013, 22:40
Buralar eski zamanlarda pek tutulurdu, çoğu bırakmış galiba aşk meşk işlerini :)

Gel bak yol yakınken bir kez daha düşün :D :D :D

Hep böyle diyenler yüzünden kaçtı herkes kesin :D :D :D

Tolga
17.11.2013, 22:56
Buralar eski zamanlarda pek tutulurdu, çoğu bırakmış galiba aşk meşk işlerini :)

Hep böyle diyenler yüzünden kaçtı herkes kesin :D :D :D

Yok be oğluuuum :D Sonu belli yani :D

Bana göre meselenin özü ; Aşka inanmam, güzel bir ilişkin olmalı, evliliğe de karşıyım. Kadınlar bu 3 kola göre hareket eder hayatımda :D :D :D

Onun için şeeettim yani :D

Burak DERELİ
17.11.2013, 23:11
Yok be oğluuuum :D Sonu belli yani :D

Bana göre meselenin özü ; Aşka inanmam, güzel bir ilişkin olmalı, evliliğe de karşıyım. Kadınlar bu 3 kola göre hareket eder hayatımda :D :D :D

Onun için şeeettim yani :D

Senin bu başlığa girmeni yasaklamak lazım, kaçırdın herkesi başlıktan :D
Bende pek inandığımdan değil ya hani :)

Derbeder-53
17.11.2013, 23:39
"Aşk..." diye başlayan bir karikatürler vardı. İsmini unuttuğum sakızın karikatürleriydi :).. o karikatürler aşkı gayet güzel anlatıyor ve iyi de yorumluyorlardı :D

Tolga
18.11.2013, 03:52
Senin bu başlığa girmeni yasaklamak lazım, kaçırdın herkesi başlıktan :D
Bende pek inandığımdan değil ya hani :)

Sana bi ayrılık bahaneleri yazarım başlığı kapatır, adımı ölümsüzleştirir forumda 3 gün tek başlıkta beni konuşursun :D

Ve bunlar gâvurlar da değil.

Sevgi vardır, saygı vardır, birde Allah'ın rızası yani :D Bak A.Ercan'a 20 Milyar kazanıp geçinemiyor.

DNA-TS
18.11.2013, 08:01
http://www.damnlol.com/pics/726/5d209ecfdfee5f0e5099fbbe9f1574e7.gif

bizim olayı özetlemiş samet :)

Alika87
19.11.2013, 14:07
Bilmem neden, ama aileler tanistiktan sonra, ben kendimi o kiza daha baglanmis gibi hissediyorum ve onu normalden daha fazla özlüyorum...Galiba ilk ciddi adimin yan etkileri bu :D

Samet Türkmen
19.11.2013, 14:21
Bilmem neden, ama aileler tanistiktan sonra, ben kendimi o kiza daha baglanmis gibi hissediyorum ve onu normalden daha fazla özlüyorum...Galiba ilk ciddi adimin yan etkileri bu :D

Çünkü o artık senin bir eşyan.Dünya malı işte :cool:

alper*
19.11.2013, 14:34
Aşk?

Alika87
19.11.2013, 14:36
Çünkü o artık senin bir eşyan.Dünya malı işte :cool:

he esyam, hemen satayim onu en fazla verene :D

gabriel omar
21.11.2013, 22:34

Ümit abi klasik realist yapısını burda da elden bırakmamış :)

Mert Oğuzlu61
21.11.2013, 22:56
http://www.youtube.com/watch?v=inC5joI7jdk

Koray
29.11.2013, 22:51
Bir kere asik oldum onunla da evlendim cok mutluyuz.

Ne zorluklar yasadik ne engeller astik ama kavustuk, iki asik bir olunca ilahi guc haric hic bi guc o asiklari ayiramaz bunu bilir bunu soylerim.

Allah herkesi sevdigine kavustursun.

Yiğit Gayretli
30.11.2013, 10:31
Burada romantikleri not ediyorum. Maç başlığında söverken tek tek hatırlatacağım :D

Samet Türkmen
10.12.2013, 14:42
Burada romantikleri not ediyorum. Maç başlığında söverken tek tek hatırlatacağım :D

Şu berbat takım varken forumun herhangibir yerinde romantizm kırıntısı dahi görebiliyor musunuz Yiğit bey ? :)
Zaten Trabzonslular'ın forumundayız,romantizm ne ara la hırtlar :cool:

cihatöztürk
10.12.2013, 22:50
Aşkın meyine kandın
N'oldun a gönül n'oldun
Yaktın beni yandırdın
N'oldun a gönül n'oldun

Bir yerde kararın yok
Hiç yerde yararin yok
Bir kimseden arin yok
N'oldun a gönül n'oldun

Koray
15.12.2013, 16:00
Beyler sevgilinize biraz sert davranin ki yumusak davrandiginizda bunun kiymetini bilsin. :))

Kalite kontrol yaptim gayet basarili bi uygulama.

Koray
15.12.2013, 16:15
He bide sevgilisine yaranmak icin entel dantel davrananlar var

Mesela:

- Sinemaya gidelim mi askimmm
- Tabi gidelim askitom
- Ask filmi olsun askoss
- Olsun tabi bitanem

Bu profil de olan asiklarin birlikteligi genelde uzun omurlu olmuyor.

Mesela ben:

-Sinemaya gidelim mii
- Ne Sinemasi hic havamda degilim bosver
- Ya nolur gidelim
- Tamam ha gidelim
- Ask filmi olsun askim
- Ne aski la korku filmine gidecegiz yoksa gelmem
- Tamam tamam :(

Tabi bazen bu tip seyler kavga cikarsa da ikinci secenekteki asiklarin evlilige kadar yolu var, zaten kavgasiz hic sarmaz. :D

Not: Hala oyleyim.

Muhammet YILMAZ
15.12.2013, 16:20
He bide sevgilisine yaranmak icin entel dantel davrananlar var

Mesela:

- Sinemaya gidelim mi askimmm
- Tabi gidelim askitom
- Ask filmi olsun askoss
- Olsun tabi bitanem

Bu profil de olan asiklarin birlikteligi genelde uzun omurlu olmuyor.

Mesela ben:

-Sinemaya gidelim mii
- Ne Sinemasi hic havamda degilim bosver
- Ya nolur gidelim
- Tamam ha gidelim
- Ask filmi olsun askim
- Ne aski la korku filmine gidecegiz yoksa gelmem
- Tamam tamam :(

Tabi bazen bu tip seyler kavga cikarsa da ikinci secenekteki asiklarin evlilige kadar yolu var, zaten kavgasiz hic sarmaz. :D

Not: Hala oyleyim.

Beyler sevgilinize biraz sert davranin ki yumusak davrandiginizda bunun kiymetini bilsin.

Yazdığından belli zaten :)

Koray
15.12.2013, 16:26
:)))

Adem Erdoğan
15.12.2013, 16:48
BOLAŞIK forever.

Koray
15.12.2013, 16:55
Belamisin arkadas. :D

Adem Erdoğan
15.12.2013, 17:01
Belamisin arkadas. :D

Yalan mı , bolaşıklık konusunda hiçbir yerde taviz vermiyorsun. :D

hakankurt1967
15.12.2013, 17:06
Kadınları anlamak gerçekten zor bunu ilk defa ben söylemiyorum ama yaşayarak tasdik ettim :(

hakankurt1967
15.12.2013, 17:10
Deliler gibi seversin yine kabahatli olursun hani derler ya ilk zamanlar cicim ayları aynen öyle iş ciddiyete girdiğinde işler değişiyor. Biz en başından beri ciddiydik ama şimdi sıkıntılar sıkıntılar..

Samet Türkmen
16.12.2013, 03:49
Hepinizin yedekleri var beyler, kasmayın fazla.

alper*
16.12.2013, 07:59
...

Fatih Öztürk
21.12.2013, 00:11
7 sene oldu eşime ilk günki gibi aşığım.aşk evlilikle beraber mükemmel bir yol alır yeterki bencıl olmasın insan.

Muhteva
21.12.2013, 12:56
İmkansız bir aşkın ızdıraplı yollarına düşmek ve ne kadar ilerlesen de o yolun bitmeyeceğini bilmek insanı günden güne eritiyor sakın aynı hataya düşmeyin..!

Sefer A.
22.12.2013, 19:03
7 sene oldu eşime ilk günki gibi aşığım.aşk evlilikle beraber mükemmel bir yol alır yeterki bencıl olmasın insan.

ah ah aynen öyle bazen evlilik gerekiyor

5yildir biriyle birlikteyim, simdi o ayrilmak istiyor, inanilir gibi degil, kafayi siyiracagim, buraya uzun uzun yazacagim bir ara, herkesin görüsünü almak isterim tavsiye isterim
çaresizim perisanim
kizin piskolojik sorunlari var
çok takintili
herseye ragmen katlanirim seviyorum
bizimkilere dedim onlar da nasil yapçan oyle birini diyolar ama aldirmiyorum
kizi vazgeçirmek için ne yapabilirim, 2 3 haftadir israr ediyorum bazen kendimi dusunur gibi yaziyorum ve aslinda berbat bir yöntemmis
nasil döndürebilirim yaa
kizlar sinirlenince herseyi der en agir laflari bile, bana sana varmam yeni akillanan biriyle birlikte olmam gibi laflar etti, anlamadim gitti
zamana mi birakayim nasil ispat edeyim kendimi, kiz resmen beni kullandin diyor oysa su an kullanilmis hissedilen kisi benim
oooffffffffffffffffffff

cem1990
23.12.2013, 09:42
ah ah aynen öyle bazen evlilik gerekiyor

5yildir biriyle birlikteyim, simdi o ayrilmak istiyor, inanilir gibi degil, kafayi siyiracagim, buraya uzun uzun yazacagim bir ara, herkesin görüsünü almak isterim tavsiye isterim
çaresizim perisanim
kizin piskolojik sorunlari var
çok takintili
herseye ragmen katlanirim seviyorum
bizimkilere dedim onlar da nasil yapçan oyle birini diyolar ama aldirmiyorum
kizi vazgeçirmek için ne yapabilirim, 2 3 haftadir israr ediyorum bazen kendimi dusunur gibi yaziyorum ve aslinda berbat bir yöntemmis
nasil döndürebilirim yaa
kizlar sinirlenince herseyi der en agir laflari bile, bana sana varmam yeni akillanan biriyle birlikte olmam gibi laflar etti, anlamadim gitti
zamana mi birakayim nasil ispat edeyim kendimi, kiz resmen beni kullandin diyor oysa su an kullanilmis hissedilen kisi benim
oooffffffffffffffffffff

Anlatırım anlatmasına da sana işlemeyecek yazdıklarım.Yine de bildiğini okuyacaksın değişen birşey olmayacak ama yine de renktaş hatrına yazıyorum;
İlişkiler de bir kere bitti dendi mi daha geriye dönemezsin .
Dönsen de mutlu olamaz yine ayrılırsın,sebebi aradaki güven kaybolmuştur.
Ne sen ona karşı eskisi gibi olabilirsin ne de o sana karşı.
İlla bir çözüm istiyorsan zamana bırak biraz düşünsün çözüm üretsin kendince,eğer hala dönmüyorsa birşeyler yazmıyorsa bitirmiştir zaten.
Bir renktaş tavsiyesi istiyorsan eğer hayatına kaldığın yerden devam et,kader daha nicelerini çıkarır.Ben onu istiyorum diyerek kendini zorlama bende aynı yerden yürüdüm ama kader nicelerini de çıkarabiliyor karşına.
Git;eğlen,takıl,dolaş,gez... Düşünmemek için ne gerekiyorsa yap,sevgilin varken yapamadığın herşeyi yap
Sen kaybettiğine değil o kaybettiğine üzülsün

Sefer A.
24.12.2013, 02:54
Anlatırım anlatmasına da sana işlemeyecek yazdıklarım.Yine de bildiğini okuyacaksın değişen birşey olmayacak ama yine de renktaş hatrına yazıyorum;
İlişkiler de bir kere bitti dendi mi daha geriye dönemezsin .
Dönsen de mutlu olamaz yine ayrılırsın,sebebi aradaki güven kaybolmuştur.
Ne sen ona karşı eskisi gibi olabilirsin ne de o sana karşı.
İlla bir çözüm istiyorsan zamana bırak biraz düşünsün çözüm üretsin kendince,eğer hala dönmüyorsa birşeyler yazmıyorsa bitirmiştir zaten.
Bir renktaş tavsiyesi istiyorsan eğer hayatına kaldığın yerden devam et,kader daha nicelerini çıkarır.Ben onu istiyorum diyerek kendini zorlama bende aynı yerden yürüdüm ama kader nicelerini de çıkarabiliyor karşına.
Git;eğlen,takıl,dolaş,gez... Düşünmemek için ne gerekiyorsa yap,sevgilin varken yapamadığın herşeyi yap
Sen kaybettiğine değil o kaybettiğine üzülsün

renkdas o ettigin tavsiyenin ise yaramayacagindan o kadar korkuyorum ki......
bu yasima geldim kimse agladigimi görmedi o da oldu gizleyemedim, bizimkiler sandi adam öldürdüm kötü bir sey yaptim nerdeyse kizacaklardi bana
ulan bir çok kisi bu tarz bir kizi takintili sikintili sorunlu diye terkeder, ben aldiris etmiyorum kanser de olsa onu istiyorum, kiza ne oldu bilmiyorum anlamiyor inanmiyor, en çok güvendigi kisi benken artik güvenmemeyi geçtim benden korkuyor endiseleniyor
ben onu sevmekten bikmam ama kendimi ifade edemememden bikacak hale geldim, tutumlu olursun paraci derler, bir seyler yaptirirsin beni kullandin serler seneler sonra, bunda pskolojik sorununun etkisi tabi var, bunlar yetmezmis gibi bu kiz beni psikologa doktora 1 2 güvendigi kisiye beni nasil anlattiysa, hepsi hayatini karartiyo seni kullaniyo demis, anlamiyorum ben arkadas kim onlar falci mi lan ? kizin sorununu bilen annesi falan, kizi köyden tanidik birine vermek için ugrasiyor 2 senedir istiyorlar babasi istemiyor hele okul bitmeden hiç.... kiz da zayif kaliyor boyle seylerde, her an her sey olabilir siz bilirsiniz bile diyeblr korkuyorum
beni biraz biliyormus annesi, çitlatmis, benim adim geçerken ya da kiz benmle konusurken falan annesi kizip tersliyormus, istemeye gelinince memlekette ama o zaman hazirliklar had safhada, biri ziyarete gelse ve onunla evlenebilecek yastaysa bir kaç yas buyuk olsa da herkes bu kiza servisi falan birakiyor bilerek, kiz bunlari bana anlatiyor ama bazi seyleri de anlamiyor, ben bunlari diyince sen ailemi çekistiriyon diyo bana, tamam sevmemesi dogal da bu kdr da olmaz yaa, ailesinden kendi de sikayetçi, ama simdi de diyor ki aileme vermedigim önemi disaridan birine nasil vereyim ? benim suçum mu? 5 sene yahu dile kolay, ümit ver sonra üzdün kirdin ben seni silerim bu ne ya ? hep içine at at at sonra patla, suç benim mi, ki ben en bastan beri ona tembihledim dedim ki ne varsa soyle içine brsy atma bana bazen öyle seyler gerekiyo aklimi basima almam için, tamam mamam dedi ama i ih hiç uygulamadi

tamam hatam var tamam korkuyom endiseleniyom dediginde tam anlayamamistim, meger sorunlarindan biri yalniz basina trene falan binmemekmis, çogu zaman eslik edyodum ama o az olani kötü olani aklinda tuttugu için yine kabak basima patladi
daha 2ay önce trende az omzuma yaslandi duygulandi, nedir bu yahu, yazin karar vermis falan ayrilcak diye, gelince daha az görüscez dedi, ama yazin da kalp yapip resim çekti bana yolladi, kendi seçti de yolladi ben ona zorla bsy göndertmedim, nedir bu yaa ? kendi de farkinda üzülüyordu çelistigi için ama sorununun bir parçasi, tamam ben hepsine tamam diyorum sorun yok ta ayrilmayi gerektirecek bir sey yok ki ? ben ona farkinda olmadan kötülük yasattiysam o da bana aynisini ama bilerek yasatmis oluyor su an, o farki belirttim ona, yazik gerçekten yaa benim hiç bir zaman kötü bir niyetim olmadi
kizlar daha erken olgunlasir e benim de bu konuda hiç tecrübem yok ki kimseyle beraber olmadim ki 4x4lük olayim...... ben de kiz gibiyim su yönden, 1 birliktelik yasadiysam baska istemem o olmasi lazim yaa gözümün önüne o gelmesin baskasi falan olursa yaa, istemiyom vicdanim rahat olmaz su an bile degil su durumda yaa, ooooofffffff içimi döküyorum her yerde bilmem dogru mu ama sastim kaldim kafayi siyircam

cem1990
24.12.2013, 11:58
Güzel kardeşim ben sana ne anlatsam boş
Çünkü hep bildiğini okuyacaksın
Bu yüzden kalbin nasıl diyorsa öyle davran en azından içini rahatlatırsın
Eğer geri kazanmak istiyorsan biraz düşünmesine zaman ver halan istemiyorsa inan yapabileceğin bir şey yok ne yapsan boşadır
Aradan bi 10 gün geçsin,ara durumunun nasıl olduğunu merak ettiğin için aradığını söyle. Normal bir arkadaş muhabbeti yap ben senden kopamam biterim seviyorum dersen hepten çıkmaza girersin.5-10 dk arası konuş ve teli sen kapat. Ve hayatına devam et.
Psikolojisi bozuk kendini çeksen olmaz yanında olsan yine olmaz sen arada kalmaya çalış varlığını hissetsin yeterli.

Sefer A.
24.12.2013, 15:30
Güzel kardeşim ben sana ne anlatsam boş
Çünkü hep bildiğini okuyacaksın
Bu yüzden kalbin nasıl diyorsa öyle davran en azından içini rahatlatırsın
Eğer geri kazanmak istiyorsan biraz düşünmesine zaman ver halan istemiyorsa inan yapabileceğin bir şey yok ne yapsan boşadır
Aradan bi 10 gün geçsin,ara durumunun nasıl olduğunu merak ettiğin için aradığını söyle. Normal bir arkadaş muhabbeti yap ben senden kopamam biterim seviyorum dersen hepten çıkmaza girersin.5-10 dk arası konuş ve teli sen kapat. Ve hayatına devam et.
Psikolojisi bozuk kendini çeksen olmaz yanında olsan yine olmaz sen arada kalmaya çalış varlığını hissetsin yeterli.

anliyorum
ama iste aksi düsünmek istemiyorum korkuyorum
su an hiç yazisma konusma yok, konusmayali 1ay oldu nerdeyse
geçen az yazistik iste simdi de bana bencil diyo iste sadece kendimi düsünüyormusum
varligimi hissetmek istemiyor sanki
agir laflar etti, ama kizlar sinirlenince ne varsa söyler diye mi düsünmeliyim ki ?
yeni akillanan biriyle olmam da sana varmam da seninle daha hayal kurmam da
:( :o

cem1990
24.12.2013, 15:48
Oooo sen kafa da kaybetmişsin renktaş
Sen fazla alttan almışsın sen çok şey kaybetmişsin
Erkeğin gücünü kadına devretmişsin herşeye eywallah demişsin
Ağır laf ettiği halde başka şeye vuruyorsan,sen sendeki seni kaybetmişsin (Ne kafiye oldu ama)
Bence bırak toplaman için sana seneler lazım seni unutup karşısına başka çıkman lazım
Ha de ki değer değmez kardeşim daha niceleri var yeryüzünde.
Bu ilişkin bitmiş kardeşim önüne bakmalısın

Sefer A.
24.12.2013, 17:51
Oooo sen kafa da kaybetmişsin renktaş
Sen fazla alttan almışsın sen çok şey kaybetmişsin
Erkeğin gücünü kadına devretmişsin herşeye eywallah demişsin
Ağır laf ettiği halde başka şeye vuruyorsan,sen sendeki seni kaybetmişsin (Ne kafiye oldu ama)
Bence bırak toplaman için sana seneler lazım seni unutup karşısına başka çıkman lazım
Ha de ki değer değmez kardeşim daha niceleri var yeryüzünde.
Bu ilişkin bitmiş kardeşim önüne bakmalısın

InsaALLAH dedigin gibi olmaz
kabullenemiyorum
aslinda o da çok alttan aldi ama herseyi içine atti gizledi ve patladi
ailesiyle nerdeyse arasi bozuktu her zaman ama smdi onu da bana atiyo sanki ben ona arayi boz dedim, ben hep dedim paylas gizleme ama güvenmiyordu ailesine de, bazen de yine de onlar ailem onlarsiz yapamam derdi evlilikten bahsederken, yeri geldi içgüveysi olr musun dedi yuh lan dedim, sonra dedi iste senden tepki beklerdim baskalari beni istiyor dedigimde, hep degisken tavirlar, sastim kaldim ne yapsam yanlis
seneler hadi neyse de o hâla bekar olur mu bilmem ki
ben kiz gibi dert ediyom baska birliktelik istemiyom rahatsiz olurum diyom kiz beni unutmak için nrdyse baskasina gidecek 5 yillik birliktelik sonrasinda, hayret yaa anlamiyorum

daha 1 2 ay önce bana seni seviyorum dedi, ben ona bsy demeden
yazin benm için resimler kalpli çiçekli
mesafe istedi falan tamam ama beni sevdigi belli, bu iste baska is var arkadas
aile baskisi midir nedir, ben bu oyunu bozmak için elimden ne geliyorsa yapacagim, kiz istemese bile baskalarini araya sokup istemeye gidecem o ani yasamak istiyorum, kiz bi an irtibati kesti ve dediklerini bana yüz yüze olmasa da telefonda söylesene dedim yazdim, bsy dyemiyor yok diyor, ne demek bu ??

cem1990
25.12.2013, 08:58
Kadının kurduğu her kelimeye cevap ararsan içinden çıkamazsın.Kadının her cevabı yeni bir soru doğurur :)
Bir de kadınlar herşeyi yüz yüze diyemezler yani henüz bende denk düşmedim
Gönlünün nasıl istiyorsa öyle davran güzel kardeşim. Ama bana soracak olursan boşa kürek salarsın.Ha hayat bu herşey tersine döner vesaire.
Dünya da daha nice hatunlar varken diretmek mantık dışı gelir bana her zaman.

Ali Can
28.12.2013, 17:44
Sefer araya zamanın girmesi, biraz zaman tanıman kıza, kız tarafının erkeğinin değerini bilmediğini gösterir, kız tarafı pişman olur genellikle..

Cem'in dediklerine katılıyorum. Bundan öncesinde aynı şeyi yaşadım, araya 1 ay girdi,kız tarafı çok pişman oldu ama bende bitirdim kafamda, sen öyle birisine benzemiyorsun tabi ki, bizim ilişkimizin bitmesi başka olaylara dayalı.. seninkisi gibi değil. Allah yardımcın olsun, biliyorum bu ikilemler arasında nasıl kalındığını..

Sefer A.
28.12.2013, 21:56
Sefer araya zamanın girmesi, biraz zaman tanıman kıza, kız tarafının erkeğinin değerini bilmediğini gösterir, kız tarafı pişman olur genellikle..

Cem'in dediklerine katılıyorum. Bundan öncesinde aynı şeyi yaşadım, araya 1 ay girdi,kız tarafı çok pişman oldu ama bende bitirdim kafamda, sen öyle birisine benzemiyorsun tabi ki, bizim ilişkimizin bitmesi başka olaylara dayalı.. seninkisi gibi değil. Allah yardımcın olsun, biliyorum bu ikilemler arasında nasıl kalındığını..

bilmiyorum yaa bu kiz farkli degisik bir kiz, ztn pskolojik sorunlari var onun da etkisi var, ne yapabilecegini kestiremiyorum, ama isin içinde bit yenigi var gibime geliyor ben onun pesindeyim su an, ayni zamanda da kizin ama vazgeçtiyse harbiden nedenini bilmem lazim 5yillik beraberlik sonrasi en dogal hakkim degil mi bu ?

sagolasin renkdas, özelden yazayim biraz ayrintili, buraya çok yazinca olmuyor ya fazla mesgul etmeyeyim....

Lumcera
29.12.2013, 00:09
Sefer, Cem'in de dediği gibi sen ipleri kız arkadaşına vermişsin.
Bundan sonra sana her istediğini yaptırmaya çalışacak.
Senin için en büyük sıkıntı"kabullenememek"tir.
Bunu yendiğin takdirde zamanla toparlayıp unutacaksın.
Şuan olayın sıcaklığı üzerinde ve "onsuz" olmayı kabullenemiyorsun.Veya kendine yediremiyorsun bu durumu.
Senin için hayırlısı olur inşallah.
Ama Cem'in dediklerine bire bir katılıyor ve onaylıyorum.

Sefer A.
30.12.2013, 00:38
Sefer, Cem'in de dediği gibi sen ipleri kız arkadaşına vermişsin.
Bundan sonra sana her istediğini yaptırmaya çalışacak.
Senin için en büyük sıkıntı"kabullenememek"tir.
Bunu yendiğin takdirde zamanla toparlayıp unutacaksın.
Şuan olayın sıcaklığı üzerinde ve "onsuz" olmayı kabullenemiyorsun.Veya kendine yediremiyorsun bu durumu.
Senin için hayırlısı olur inşallah.
Ama Cem'in dediklerine bire bir katılıyor ve onaylıyorum.

ipleri verdim derken nasil verdim ki ? zaten ipler onun elinde, benlik pek bir sey yok ben kurtarmaya çalisiyorum....
istedigi de onu rahat birakmam hayatindan çikmam, ne yaptirsin ki, yaptirma gibi bir niyet de yok öyle gözüküyor, yaptirsa feda olsun yapayim ne istyosa
kabullenememem kadar dogal ne var ki ? yazdiklarini paylassa begeni rekoru kirar, o derece aski vardi bana karsi, benim de ona, nasl bu hale duseriz anlamis degilim

Amin Hayirlisi InsaALLAH

yarin bulusacagiz belki, ALLAH izin verirse, ne yapabilirim var mi döndürmek için bi çare...... oooffff.........

cem1990
30.12.2013, 18:57
Değer verdiğin kişi bunu hakketmiyorsa zorlamanin bir anlami yok
O,sensiz hayat rotasini çizmiştir.
Arada bir senin limanina uğramak isterse,bu kez sen ona herkes gibi olduğunu hissettirmelisin.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Emirhan Makul
30.12.2013, 21:23
Aşk bitmiş mi ?

Oğuzhan
30.12.2013, 23:10
Aşk bitmiş mi ?

Etoyla birlikte bitti

Sefer A.
31.12.2013, 03:48
Değer verdiğin kişi bunu hakketmiyorsa zorlamanin bir anlami yok
O,sensiz hayat rotasini çizmiştir.
Arada bir senin limanina uğramak isterse,bu kez sen ona herkes gibi olduğunu hissettirmelisin.

Discovery cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

yani demek istiyorsun ki yüz verme ? :)

bulustuk degisen bir sey olmadi bugün, pskolojik sorunlari onu da beni de bu hâle getirdi, çok nadir rastlanacak bir sey bu, 1000 kiz getirin ayni sekil davranayim hiç biri davranislarimdan dolayi benden ayrilmaz ama iste bizi de öyle biri buldu ne yapalim
rotasini çizdi mi bilmem ama iste hayir dememe hastaligi vardi bunda, hep tmm diyordu, enayi yerine kondugunu saniyor herkes tarafindan ve simdi kötü rolü oynamaya çalisiyor, tabi eger gerçekse, geçicidir bu bence çünkü özünde iyi biri degismez bu, ama bana döner mi bilmem ben kapiyi açik biraktim ona da söyledim, pek takmiyor su an ama bakalim ne olur, Hayirlisi olsun
ama yüzüme söyle dedim beni sevmedigini, söyledi, hem sasirdim hem rahatladim hem etkilendim fena oldum, karsk duygular.............

Samet Türkmen
05.01.2014, 02:15
Son 1 sene içinde bircok insanın atlatamayacağı seyler gördüm. Aşk isinden tutun da sağlığına kadar.

Size kesinlikle inanmanız gerektiğinizi belirterek söylüyorum ki "Hayır, olmaz" yerine türlü kaçamak cevaplar veren bir kadının peşinden fazladan 1 saniye bile koşmayın.Yani "belki" gibisine duygular asla saklamayın içinizde.

Sizinle konusurken genelde samimiyetten dem vurup sahte insanlardan yakınan bu kızlar, ölüp geri geldiğiniz geceler olsa da, doktorlar bu iş bitti maalesef dese de size bir "geçmiş olsun" bile demeyip, gözünüzün içine baka baka sizinle aynı ortamlarda bulunur da nasıl bu yalancı tipe kandım gibi laflarla kendinize kızarsınız.

Hatta ilk başlarda "Sen nasıl bir karaktersizsin!" diye arasıra sesinizin yükseldiği olur içinizdeki sessizlikte

İnsanda zerre kadar vefa kırıntısı olsa yukarıdaki davranışı gerçekleştirir ama herkese nasip olmuyor :)

Sefer A.
06.01.2014, 20:57
Son 1 sene içinde bircok insanın atlatamayacağı seyler gördüm. Aşk isinden tutun da sağlığına kadar.

Size kesinlikle inanmanız gerektiğinizi belirterek söylüyorum ki "Hayır, olmaz" yerine türlü kaçamak cevaplar veren bir kadının peşinden fazladan 1 saniye bile koşmayın.Yani "belki" gibisine duygular asla saklamayın içinizde.

Sizinle konusurken genelde samimiyetten dem vurup sahte insanlardan yakınan bu kızlar, ölüp geri geldiğiniz geceler olsa da, doktorlar bu iş bitti maalesef dese de size bir "geçmiş olsun" bile demeyip, gözünüzün içine baka baka sizinle aynı ortamlarda bulunur da nasıl bu yalancı tipe kandım gibi laflarla kendinize kızarsınız.

Hatta ilk başlarda "Sen nasıl bir karaktersizsin!" diye arasıra sesinizin yükseldiği olur içinizdeki sessizlikte

İnsanda zerre kadar vefa kırıntısı olsa yukarıdaki davranışı gerçekleştirir ama herkese nasip olmuyor :)

abi az açar misin ya pek anlamadim da..
vefa skintisi ? yukardaki hangi davranis ? tam anlayamadim

(benmki artk belki dgl bitti olmaz nasnas diyo, dellenecem)

Samet Türkmen
06.01.2014, 21:05
abi az açar misin ya pek anlamadim da..
vefa skintisi ? yukardaki hangi davranis ? tam anlayamadim

(benmki artk belki dgl bitti olmaz nasnas diyo, dellenecem)

Ben ortaya yazdım :) İnsan kırılıyor bazı vefasızlıklara Yabancının vefasızlığı bir , değer verdiğininki bin koyar adama demişler. Bir iç döküş diyelim.

Konuyu takip etmedim ama naşnaş diyorsa güzel. Eveleyip gevelemiyor iste. Vakit kaybetmeden yoluna bak sen de. İlk zamanlar zor olur ama sonra hicbirsey olmamış gibi devam edersin.

Gözünü aç ve etrafına bak. Belki sana daha fazla değer verip söyleyemeyen birileri vardır :) Mutluluk sadece onları fark edebilmekte ;)

Sefer A.
06.01.2014, 21:21
Ben ortaya yazdım :) Yabancının vefasızlığı bir , değer verdiğininki bin koyar adama demişler. Bir iç döküş diyelim.

Konuyu takip etmedim ama naşnaş diyorsa güzel. Eveleyip gevelemiyor iste. Vakit kaybetmeden yoluna bak sen de. İlk zamanlar zor olur ama sonra hicbirsey olmamış gibi devam edersin.

Gözünü aç ve etrafına bak. Belki sana daha fazla değer verip söyleyemeyen birileri vardır :) Mutluluk sadece onları fark edebilmekte ;)

anladum senun da yanmis yüreklerun var

yalniz onu da ben zorladm dye dedi, ilk ayrlktan bahsettgnde sinirden dedm ki ben sevdigimle arkdas olmam ya hep ya hiç kararini ver, o da verdi iste güya, salaklk ettm belki oyle diyerek, dogru da olsa acele etmemem gerekirdi belki...
ama aci olan su, 3senedir kafasnda bitirms ama korkudan bsy dyemems devam ettrms anca cesaretini toplamis, inanayim mi abi ? hadi diyemedn ndn umit vermeye gttkçe devam ettn arttirdin?

kardesiyle yazstm, tabi oyun mu yapyolar yalandan mi test edyo kardesi blmm ama bana baskasinin oldugunu bu yaz bsylern geçtgni soyledi, bi suredir de varms ama çok ta ciddi dglms, yani 2kisiyi idare etms oluyo dgl mi? ben de ihanete ugramis oluyorum degl mi ? bu nereye sihar ?
bende de hata vardi evet sevgimi bazen yanls ifade ettm, bazen som agzmi açp greksz yere elestrdm falan, ama o da yapti aynsni, ben sineye de çekmedm kenara attm takmadm gülü seven dikenine de çivisine de katlanir, hatalarimdan dolayi nasl beni silebilir ki ihanet etmedm aldatmadm bsy ypmadm hep sadik kaldm hç bi kizla akraba ble olsa resmim yok listemde kiz arkdas kmse yok tek konustgm sinif arkdslardan 1 2 tane, yine yaranamadik...........
neymis efendim flort dini açidan da yasak ya, kaç senedr brlkteyz ya, smdi onlari kafaya takti hani sarmas dolastik falan, bunlari dusununce ben aklna gelyomusum oyle olunca da benden nefret edyomus ta blmm ne, bsy yapmadm ki, bu harbiden bahane mi yaa boyle çirkin bahane olablr mi ya? 5senede bsy deme simdi de, sonradan akillananlarini sevmem de, e kendin sonradan akillanms olmuyon mu 5sene snra dyon bunlari, o zmn kendini sevme hayret yaa
pskolojik sorunlari olmasa hçbiri olmaz
1000de 1 rastlar boyle bir kiz, o da bana rastladi iste
herseye ragmen sikayetim yok yine istiyorum takintilarina sorunlarina panik atak sorununa ragmen, ama yok anlamyor, yazik

Samet Türkmen
07.01.2014, 00:36
Yanmış yürek meselesi değil de, zor günlerimde neredeyse tanımadığım insanlar bile bir sekilde ulaşıp iyi dileklerini iletirken, hiçbir tarafa çekilmeyecek gayet temiz ve insani olan bu davranışı yapmayan bir tanıdık adına üzüldüm sadece.

Daha ötesi mi var ? İnsan biraz düşünceli olsa karsılaşmamaya çalışır hatta ortamını değiştirir değil mi ? Tabi vefa bilmeyen insan bu erdeme de sahip değildir. Benimki de laf işte :)

Sefer A.
07.01.2014, 01:28
Yanmış yürek meselesi değil de, zor günlerimde neredeyse tanımadığım insanlar bile bir sekilde ulaşıp iyi dileklerini iletirken, hiçbir tarafa çekilmeyecek gayet temiz ve insani olan bu davranışı yapmayan bir tanıdık adına üzüldüm sadece.

Daha ötesi mi var ? İnsan biraz düşünceli olsa karsılaşmamaya çalışır hatta ortamını değiştirir değil mi ? Tabi vefa bilmeyen insan bu erdeme de sahip değildir. Benimki de laf işte :)

seninki daha da farkliymis be abi...
benim mesele apayri

ihanete ugruyorum ya resmen
arkadan is çevirmis resmen, baskasina gonlu kaymis onda karar kilmis
la ne manyakliktir ya bu
bunun hiç bir sekilde savunulur tarafi yok olamaz

Samet Türkmen
07.01.2014, 01:50
Tamam işte, öyle birisi demekki. Çıkar hayatından.Hatırlayacak kadar değer verme seni aldatana.

Mevlana demiş ki " Senin için başkasını terk eden, başkası için de seni terk eder"

Sefer A.
07.01.2014, 02:06
Tamam işte, öyle birisi demekki. Çıkar hayatından.Hatırlayacak kadar değer verme seni aldatana.

Mevlana demiş ki " Senin için başkasını terk eden, başkası için de seni terk eder"

gerçek mi bilmem ama aldgm habere gore, yeni ogrendim yani, onceden birini seviyomus sonra dogumus sonra beni sevmis, 5sene birlikte olduk smdi bitirdi iste, ben de eskiden birine asIk olmstm ama hiç brlkte olmadk gorusmedk bile, unuttum gitti, bunu bu kiz da blyo zaten hiç gizlim yok
baskasini terketmedi benim için ama smdi o eski sevdgnde mi karar kildi anlamadm onun için beni terkedecek oyle gozukuyo

ayrica o yazdigin cümle pek dogru olmuyo ya, beni bi terkedip baskasina gitti mi tamam kmseyi terketmez olur bter yanina da kar kalir anasini satayim
inanilir gibi degil
yediremiyom kendime, bu ihanetin bir bedeli olmali yaa
ümit verip yüzüstü birakmak çok kötü, büyük ah alirsin öyle yaparsan, öyle derler, merak ediyorum yani bu yaptigindan sonra nasil bir yasam sürdürebilecek, o kadar anidan sonra nasil mutlu olabilecek
sanki ben kiz o erkek, tepkilerimiz aynen öyle, gel de kafayi yeme

Samet Türkmen
07.01.2014, 02:15
Ya ne bedeli boşver. Rahat bırak kızı ve kendini :D Takma bu kadar. Olur seyler bunlar. Dünya böyle

Sefer A.
07.01.2014, 02:24
Ya ne bedeli boşver. Rahat bırak kızı ve kendini :D Takma bu kadar. Olur seyler bunlar. Dünya böyle

abi olur mu ya perisan haldeyim bana onu dediginden beri ve o bilgileri kardesinden aldigimdan beri (tabi bilerek mi yapiyolar deniyorlar mi anlamadim gitti kardesi nsll bana kolayca bunlari soyler o ayri mesele de)
yediremiyorum
kiz Araklili bi de yaa
kiz diyo rahat birak beni ama yok oyle 3kurusa 5köfte
ben oyle deseydim daha once, intihar bile ederdi be
5sene idare et kaç, kafayi yememek elde degil

Samet Türkmen
08.01.2014, 01:32
Şu alıntıyı iyi oku :)

---
"Sevmek ile zorunluluk kelimeleri ne kadar da uzaktır birbirine! Zor varsa sevmek yoktur.Hatta zorlanırsa insan sevdiğini bile sevmez olur. Muhabbetin olduğu yerde mecburiyete gerek yoktur.

"Zorla güzellik olmaz" sözünün derininde şu anlam da saklıdır: "Zorla güzellik kalmaz." Zorlandığında bütün güzellikler tahrip olur. Güzellik zorlamaya gelmez.
Sevmek kalbin eylemidir; kalp ise zorlanamaz, zorlamaya gelmez. (Eğer kasların eylemi olsaydı sevmek, belki zorla sevilebilirdi, mecburen sevenler olabilirdi!) "
---

Büyük ihtimal artık konuşmuyorsunuz.Yazsan olmuyor yazmasan için içini yiyordur. Yukarıdaki alıntıyla beraber burada sana yakışan şey, aslında hâla sevdiğin o kadın için iyi bir dua edip yoluna çekilmektir.

Hem sen onun bir hiçsin artık. Yukarıda benim verdigim vefasızlık örneğini okudun. Daha surada 2-3 ay önce ćok zor gunler gecirdim ama gecmis olsun bile denilmedi. Bosveeer. Allah'tan hayırlısını iste :) Sen iyi hatırla.

Sefer A.
08.01.2014, 14:57
Şu alıntıyı iyi oku :)

---
"Sevmek ile zorunluluk kelimeleri ne kadar da uzaktır birbirine! Zor varsa sevmek yoktur.Hatta zorlanırsa insan sevdiğini bile sevmez olur. Muhabbetin olduğu yerde mecburiyete gerek yoktur.

"Zorla güzellik olmaz" sözünün derininde şu anlam da saklıdır: "Zorla güzellik kalmaz." Zorlandığında bütün güzellikler tahrip olur. Güzellik zorlamaya gelmez.
Sevmek kalbin eylemidir; kalp ise zorlanamaz, zorlamaya gelmez. (Eğer kasların eylemi olsaydı sevmek, belki zorla sevilebilirdi, mecburen sevenler olabilirdi!) "
---

Büyük ihtimal artık konuşmuyorsunuz.Yazsan olmuyor yazmasan için içini yiyordur. Yukarıdaki alıntıyla beraber burada sana yakışan şey, aslında hâla sevdiğin o kadın için iyi bir dua edip yoluna çekilmektir.

Hem sen onun bir hiçsin artık. Yukarıda benim verdigim vefasızlık örneğini okudun. Daha surada 2-3 ay önce ćok zor gunler gecirdim ama gecmis olsun bile denilmedi. Bosveeer. Allah'tan hayırlısını iste :) Sen iyi hatırla.

agabey zorla sevme gibi bir sey olmadi ki aramizda, ne için yazmistin onlari ? :)

tartismak için yazistigimiz oluyor, ayrica beddua etmem belki ama Dua eder miyim bilmem, iyilessin bana gelsin diye ederim, baskasiyla mutlu olsun diyecek kadar az sevmedim onu yaaa :/

iyi hatirlamak isterim de bu ihanet olayi varsa iyi hatirlamam zor
vefâ skintisi yok onda belli ki, degil mi ?
sana da ben geçmis olsun diyeyim, galiba biliyorum rastlamistim baska bir baslikta, umarim iyisindir ALLAH daha iyi etsin kimseyi o zor durumlara düsürmesin Âmîn

E. Cumur61
08.01.2014, 16:34
Sefer hay senin aşkına emi :). Beyler Sefer herşeyi kafasında sürekli yoğurdunu için ne yapacağını bilmiyor, küçük bir cümleden dünyaları çıkartıyor, dolayısıyla kafası çok karışık. Sil dedim silmedi aldatıldım dedi, değmezmiş dedim o yine olayın peşinde. Kızın psikolojisi bozuk seni de kendine benzetmek istiyor galiba dedim onda bana hak verdi. Kısacası Sefer çıktı bir sefere dönebilecek mi beraber görecez.

Sefer A.
08.01.2014, 17:02
Sefer hay senin aşkına emi :). Beyler Sefer herşeyi kafasında sürekli yoğurdunu için ne yapacağını bilmiyor, küçük bir cümleden dünyaları çıkartıyor, dolayısıyla kafası çok karışık. Sil dedim silmedi aldatıldım dedi, değmezmiş dedim o yine olayın peşinde. Kızın psikolojisi bozuk seni de kendine benzetmek istiyor galiba dedim onda bana hak verdi. Kısacası Sefer çıktı bir sefere dönebilecek mi beraber görecez.

:D

aslinda kendine benzetmek istiyor mu emin degilim abi, onun pesinde degildir gibime geliyor, ama bilmeyerek te olsa öyle yansiyor evet....
beni çok sevmis sadece bana güvenmis bir süre, ama kendi özgüvenini kaybetmis, smdi beni yüzüstü birakarak benim güven kaybima ve özgüven skintisi yasamama sebep olmuyor mu? oluyor
bencil diyor bana, 3 senedir kafasinda bitirdigi beraberligi yalandan ve tereddütle devam ettirip, güya sirf korkudan diyememis, tek kendini düsündügünü ilerde geç olunca etkisini düsünmedigini kanitlamiyor mu tavri ?
sonra üste çikmaya çalisan ben oluyorum
gel da anla yaau

Samet Türkmen
08.01.2014, 21:50
Picakla gitsin kardesim :)

Sefer A.
08.01.2014, 22:04
Picakla gitsin kardesim :)

Baaddin olsa adim
kesin piçaklardim

yok ya harbi beni bitirmis yazin baskasina dönmüs ama hâlen daha bana bsy demiyor, kardesinden ogrendim, garip ama oyle, çok ilginç inanmakta zorluk çektigim seyler oluyor

kendimi piçaklayacam olcak bitçek

Sefer A.
09.01.2014, 02:13
burda sIk sIk bi misafir dolaniyor
kimdir acaba ?

Alika87
09.01.2014, 07:45
burda sIk sIk bi misafir dolaniyor
kimdir acaba ?

benim o, giris yapmaktan üseniyorum :D

picakla gitsin kardesim. Kizin kendisi anlamadigi seyi, anlamaya calisiyorsun ve bosu bosuna kafa yoruyorsun. Böylesi senin icin daha hayirli, ne kadar pesinden kosarsan, o kadar seni kücük görecek. Salla gitsin, takma onu artik, yüzüne bakma, yazma, alinma...sizin icin bir sans daha varsa, o sana geri döner, o zaman sen istermisin o ayri mesele.

Sefer A.
10.01.2014, 03:53
benim o, giris yapmaktan üseniyorum :D

picakla gitsin kardesim. Kizin kendisi anlamadigi seyi, anlamaya calisiyorsun ve bosu bosuna kafa yoruyorsun. Böylesi senin icin daha hayirli, ne kadar pesinden kosarsan, o kadar seni kücük görecek. Salla gitsin, takma onu artik, yüzüne bakma, yazma, alinma...sizin icin bir sans daha varsa, o sana geri döner, o zaman sen istermisin o ayri mesele.

sen nerelesin abi :D

ya isin ilginç tarafi bana geri dönse affetmeye hazirim
bugün kardesiyle yazstgmi sandi süphelendi, sordu bana yemin et dedi, ben de ne diyeyim konustugumuzu anladi iste
geçende çok sinirli yaziyodu o gitti aninda, çünkü bazi seyleri bilmedigimi saniyodu ama ögrendim kardesi herseyi dedi bana, isin ilginç tarafi da bu
1senedir de o usakla yazisiyomus, 1senedir resmen aldatiyo sayilir, ama gorusme falan yok o memlekette kiz burda
yalniz bi pskolojk sorunu varmis kmsenin bilmedgi, yediremiyo kabullenemiyo, test yapti hastaneye yatti onaylandi, pskologuna da soyleyip rahatlamasi ve dktora gdp ilaç almasi gerek ama demiyo, ne olabilir ki acaba aklim almiyor ???
o sorunundan dolayi beni sildi, benim ufak tefek hatalarimi takinti yapti ki zaten takintili biri asiri derecede, anlamadim gitti
hatasini kabul etti ama bazen üste çikmaya çalisiyo, kardesine kizgin neden bskasyla yazstgmi falan soyledi gibisinden, ulan sen su an askerde olan o kisininn birligini arayp konusuyosun, dusundugune bak
yazisiyoz oyalama beni diyo, 1senedir oyaliyon sen beni, dedm ona bunlari ben robot muyum ben etkilenmiyom mu bu olandan dellendin mi kizim
tabi boyle deyince pek bsy diyemiyo, 2gunde nasil da degsti var ya 2gun once buyuk yazilarla sinirlenmeler herseyi uzerime atmalar
bi de o kisi var ya eeskiden 7sene once falan hoslandigi bi akrabasi, onunla yazismasinin sebebi ise, ben okulda sinif arkadasmla konustum ya, nette de 1 2 sinif arkadasi var ya, ona takmis kafayi, ben bunda ne var dedm dye o da inadima yapms ama haberim yok bsyden tabi, ben dedim ona ulan ben sana seni seven sana asilan birinle mi yazis dedim, ne fark edermis te kiz kiz erkek erkek ayni sey, hayret :)
o kisi hakknda da konusuyodu benle eskiden, yok asiliyo yok beni istyo ama ben sevmyom gicik oluyom hep kotu konustu, smdi ona gdck, dedm manyak misin lan, neymis efendim o bana yaptgn hatalari yapmadi, ha ha ha senede 1ay ayni ortamdasiniz hatta daha az, toplam bas basa hç kalmadnz bile, herhalde hatasi olmayacak dalga mi geçyon yahu ddm, benle 5sene geçrdn yazin memleketteyken bile irtibattaydk bi yol bulup yazsyoduk mail yolluyoduk brbrimize, neyin kafasinda bu yaaa :)

ThePatriot61
10.01.2014, 16:27
Ask bir boktur bunu yiyen coktur.

Samet Türkmen
10.01.2014, 19:08
Sefer, kıza böyle uzun uzun yazmıyordun değil mi? o_O

Faruk BERBER
10.01.2014, 19:39
sen nerelesin abi :D

ya isin ilginç tarafi bana geri dönse affetmeye hazirim
bugün kardesiyle yazstgmi sandi süphelendi, sordu bana yemin et dedi, ben de ne diyeyim konustugumuzu anladi iste
geçende çok sinirli yaziyodu o gitti aninda, çünkü bazi seyleri bilmedigimi saniyodu ama ögrendim kardesi herseyi dedi bana, isin ilginç tarafi da bu
1senedir de o usakla yazisiyomus, 1senedir resmen aldatiyo sayilir, ama gorusme falan yok o memlekette kiz burda
yalniz bi pskolojk sorunu varmis kmsenin bilmedgi, yediremiyo kabullenemiyo, test yapti hastaneye yatti onaylandi, pskologuna da soyleyip rahatlamasi ve dktora gdp ilaç almasi gerek ama demiyo, ne olabilir ki acaba aklim almiyor ???
o sorunundan dolayi beni sildi, benim ufak tefek hatalarimi takinti yapti ki zaten takintili biri asiri derecede, anlamadim gitti
hatasini kabul etti ama bazen üste çikmaya çalisiyo, kardesine kizgin neden bskasyla yazstgmi falan soyledi gibisinden, ulan sen su an askerde olan o kisininn birligini arayp konusuyosun, dusundugune bak
yazisiyoz oyalama beni diyo, 1senedir oyaliyon sen beni, dedm ona bunlari ben robot muyum ben etkilenmiyom mu bu olandan dellendin mi kizim
tabi boyle deyince pek bsy diyemiyo, 2gunde nasil da degsti var ya 2gun once buyuk yazilarla sinirlenmeler herseyi uzerime atmalar
bi de o kisi var ya eeskiden 7sene once falan hoslandigi bi akrabasi, onunla yazismasinin sebebi ise, ben okulda sinif arkadasmla konustum ya, nette de 1 2 sinif arkadasi var ya, ona takmis kafayi, ben bunda ne var dedm dye o da inadima yapms ama haberim yok bsyden tabi, ben dedim ona ulan ben sana seni seven sana asilan birinle mi yazis dedim, ne fark edermis te kiz kiz erkek erkek ayni sey, hayret :)
o kisi hakknda da konusuyodu benle eskiden, yok asiliyo yok beni istyo ama ben sevmyom gicik oluyom hep kotu konustu, smdi ona gdck, dedm manyak misin lan, neymis efendim o bana yaptgn hatalari yapmadi, ha ha ha senede 1ay ayni ortamdasiniz hatta daha az, toplam bas basa hç kalmadnz bile, herhalde hatasi olmayacak dalga mi geçyon yahu ddm, benle 5sene geçrdn yazin memleketteyken bile irtibattaydk bi yol bulup yazsyoduk mail yolluyoduk brbrimize, neyin kafasinda bu yaaa :)

Bir kez okudum, anlayamayacağım ne de olsa bir daha okumadım, gidip şurda 2 atom parçalayayım eminim daha kolay olacak :D

Sefer A.
10.01.2014, 19:41

yok ama simdi yaziyorum, dellendim mi yaziyorum ne varsa

Bir kez okudum, anlayamayacağım ne de olsa bir daha okumadım, gidip şurda 2 atom parçalayayım eminim daha kolay olacak :D

karman çorman yazilar iste
rahatliyorum biraz ne yapayim

Alper Beyazay
11.01.2014, 00:56
Baya takip ettim. Yazmadım ama yazayım artık. Öncelikle bir şey soracağım. Tamam seviyorsun çok, uzun süreli de bir ilişki olmuş. Hiç detaylara girmeden soruyu direk söyleyeyim. Kız gelip sana ben pişmanım tekrar deneyelim dese, nasıl devam ettireceksiniz bu olanlardan sonra? Kabul edeceğini düşünerek söylüyorum.

Sefer A.
11.01.2014, 01:53
Baya takip ettim. Yazmadım ama yazayım artık. Öncelikle bir şey soracağım. Tamam seviyorsun çok, uzun süreli de bir ilişki olmuş. Hiç detaylara girmeden soruyu direk söyleyeyim. Kız gelip sana ben pişmanım tekrar deneyelim dese, nasıl devam ettireceksiniz bu olanlardan sonra? Kabul edeceğini düşünerek söylüyorum.

bilmiyorum
hassas biri hem de çok, ufak yüregini bilmeyerek te olsa kirdim
hiç hatam olmasa Hakkimi bile Helal etmem ama var, bana çok iyiligi de oldu
ama o "aldatma" aslinda herseyi götürüyo, ufak tefek hatalarimi kafaya takan o, ben istesem verip veristiririm bu hatasindan sonra ama ne bileyim onun pskolojk rahatszlgnin ilerlemesine sebep olmusum, gerçek mi bahane mi bilmem ama rahatsizim........
ama herseye ragmen sunlari dedim, eger gidersen, hele ki eskiden sevdigini soylemedigin ama yeni ogrendigim o kisiye, ki o kisi hakknda hep kotu konusurdu beni seviyo ama ben istemyom onu dyodu, dedm ki ona gidersen gozunun onune hep ben geleyim surekli beni getir aklina, yasadigin her olayda anilarimiz canlansin, bunlari demek hakkim
çünkü hatam da olsa ben sadik kaldim hiç baskasini düsünmedim, ve yavas yavas düzeldim hatalarimi indirdim, suçlamalarinin çogu 2 3 sene ve üzeri sürede olan seyler

soruya gelince, ne bileyim kabul ederim çok seviyorum onsuz yapamiyorum öyle geliyor bana, ve o laflari soylememin sebebi su : eminim hayatim boyunca unutmayacagim anilari, baskasiyla olursam surekli onlar canlancak, zaten bskasi olursa ben hç bsy gizlemeyecem ne varsa neyse onu diycem beni seven ona gore sevsin isine gelmiyosa gitsin diye, bi daha boyle darbe yiyemem biktim, yazarken agliyom tutamiyom kendimi, anlamadigim o bir kiz olarak nasil rahat olabiliyo baskasina hop diye gidebiliyo da ben kiz gibi endise edyom, aklim almiyor
bari ozur dile Helallik iste ddm, istemem dedi, gulsem mi aglasam mi çildirsam mi, haddini asiyor, inanlmaz derecede....
nerdeyse aldatmayi örtpas edecek, bi de 1 senedir yazisyo oburuyle (gorusme yok o memlekette ztn) ama daha 2ay oncesine kdr benimle bulusyo benmle gezyo tozuyodu, bebek kardesi var onla konusturuyodu, boyle saçmalik gormedim ben, 2ay once tramvayda omzuma yaslandi duygulandi
ne fena tongaya dustum ben de, pskolojk sorunu oldugunu blmesem burnundan getirirdim de, neyse
sinifta kizla konussam onu takar kafaya
zaten geçen sene oyle bsy olmus kirilmis kendini kotu hssetms gtms irtibata geçms obur usakla, lan bari bekle ya da benle aninda bitir, rezalet

yazin istemeye gelceklerdi de engel oldu babasi diye çekildi odasina zirlamis resmen, ulan sonra buraya geldiginde (her yaz giderim memlekete bi tek geçen yaz gidemedim) nasil yuzume bakacaktin nasil diyecektin bana, zorla nisanlandirdilar ya da evlendirdiler falan diyecekti herhalde, tuh yaziklar olsun bee

Alper Beyazay
11.01.2014, 14:50
Zaten saçma saçma bahaneler uydurduğunda kızlar, çoğu soruya cevap veremedikleri zaman, bi başkasını bulduğundan ayrılmak istiyor(çoğu). Seninki de söylemiş sana böyle böyle biri oldu diye. İnsan onca sene beraber olduğu kişiyi gram düşünmeyerek böyle hareket ediyor, umursamıyor, acı çekmiyor, ama karşısındaki kişi(bu durumda sen) günlerdir haftalardır acısını çekiyor. Sormazlar mı onca zaman hiç mi değerim yoktu gözünde diye. Ama belli ki silmiş seni, silmediyse de öyle görünmeye çalışıyor. Sen ne kadar üstüne gider ısrar edersen o daha da uzaklaşacak senden bence. Ve sen her seferinde kendini daha da düşüreceksin. Bence yapman gereken onu umursamasan da öyle göster. O olmasa da olacağını ona hissettir ve konuşma. O süre zarfında kız dönmez ve aklına bile gelmezsen zaten olay bitmiştir. Bunları söylemesi kolay yapması zor. Ama yapman gereken ne halin varsa gör demek.

Sefer A.
11.01.2014, 19:23
Zaten saçma saçma bahaneler uydurduğunda kızlar, çoğu soruya cevap veremedikleri zaman, bi başkasını bulduğundan ayrılmak istiyor(çoğu). Seninki de söylemiş sana böyle böyle biri oldu diye. İnsan onca sene beraber olduğu kişiyi gram düşünmeyerek böyle hareket ediyor, umursamıyor, acı çekmiyor, ama karşısındaki kişi(bu durumda sen) günlerdir haftalardır acısını çekiyor. Sormazlar mı onca zaman hiç mi değerim yoktu gözünde diye. Ama belli ki silmiş seni, silmediyse de öyle görünmeye çalışıyor. Sen ne kadar üstüne gider ısrar edersen o daha da uzaklaşacak senden bence. Ve sen her seferinde kendini daha da düşüreceksin. Bence yapman gereken onu umursamasan da öyle göster. O olmasa da olacağını ona hissettir ve konuşma. O süre zarfında kız dönmez ve aklına bile gelmezsen zaten olay bitmiştir. Bunları söylemesi kolay yapması zor. Ama yapman gereken ne halin varsa gör demek.

ya söyle bir sey var, saçma geliyor bana da ama kendince saçma degil, kalbi kirilmis sevgisi azalmis güya, tabi içinde neler yasaniyor bilmiyorum, pskolojk sorunundan kaynaklaniyor gibime geliyor, nedir anlayamiyorum kendisi de kabullenemiyor bunu, ben ne oldugunu bilmesem de sorunu oldugunu bldgm için bence benden uzaklasmak istiyor, özgüven sorunu da var eksik o konuda hem de çok, yeni yeni biraz düzeldi, çeliskisi de çok, acayip takintili...... ona aciyacagimizi saniyor onun için kimseye bir sey demiyor, isin ilginç tarafi sadece bana dedi bunu, sorunlarinin yaninda baska kabullenemedigi bir sorununun oldugunu, ne anne ne baskasi kimsenin haberi yokmus, yalan attigini da sanmiyorum bu konuda, peki bu ne demek oluyor sana güvenmiyorum demesine ragmen hâlen güveniyor demek degil mi, yoksa uzaklasayim diye bunu deyip tam olarak ne oldugunu demiyor diye mi düsünmeliyim anlamadim....
Cok mu safim bilmem ama bence "aldatma" olayi da kendisini rahatlatmak içindi, kötü niyetinin oldugunu sanmiyorum, ama ne olursa olsun kabul edilebilir bir sey mi hayir, ama özür dilesin affet desin bana dönsün benim kapim açik, affetmek iyidir, yalniz beni birakip giderse ahim pesini birakmaz gibime geliyor, Dinimizde de böyledir birine ümit verip yüzüstü birakmak çok kötüdür, öbürüne de ümit vermis gibi oluyo ama onunla bas basa kalmadi etmedi benimle 5sene beraber gezdi, beni nasil attiysa onu da kolayca ikna edebilir hç bsy olmaz, zaten o daha önce baskalariyla da beraber olmus arada, bense sadik kaldim kimseye aa bu da olabilir diye bakmadim, onun için kendisi için de benim için herkes için de af dileyip bana dönmesi daha dogrudur, ben bunu anlatmaya çalisiyorum ona ama anlamak istemiyor inat ediyor
o usagin kendi akrabasi olmasi onu rahatlatiyor, güvenemiyor kendisine biraz onun için de beni itiyor, ayri ilçeden olmamiz yeter yabanci sayiliriz, oysa diger türlü ayni köy ayni aile hiç siknti yok baski yok dogru durust kaynanalik yok
onun için bana sürekli sorardi sizinkiler beni sever mi annen sever mi falan filan, ondan bu eylul ayi bana oyle bsy sordu ki sastm kaldim, evlenrsek içguvey olr musun, ben de hrsy feda senin için ama bu da nrdn çkti ddm o is zor ddm demeseydm belki farkli dusunurdu simdi, bunu yazmamin anlami ne kdr endiseli oldugunu göstermek için, belki bu durumu anlayan ya da yakininda ayni sorunu olanlar vardir, çok ilginç geliyor bana bu.......
bi de evde erkek olmasa neyse, babasi var 15 yasinda da erkek kardesi var
simdi diyorum o da kabul, olma molma diyo tabi, yakti gemileri, ama ben de yakacam yok oyle yagma, bana diyor ki iste aldattim seni ne duruyon gitsene birak beni falan filan, sevme beni bilmem ne acayip laflar, nedir bu yahu

Sefer A.
11.01.2014, 21:20
Zaten saçma saçma bahaneler uydurduğunda kızlar, çoğu soruya cevap veremedikleri zaman, bi başkasını bulduğundan ayrılmak istiyor(çoğu).

Dogrudur çogu zaman öyledir herhalde...

Seninki de söylemiş sana böyle böyle biri oldu diye. İnsan onca sene beraber olduğu kişiyi gram düşünmeyerek böyle hareket ediyor, umursamıyor, acı çekmiyor, ama karşısındaki kişi(bu durumda sen) günlerdir haftalardır acısını çekiyor. Sormazlar mı onca zaman hiç mi değerim yoktu gözünde diye.

Sordum, korkusundan 3 senedir kafasinda bitirdigi iliskiyi cesaret bulamadigi için diyememis, oysa 3senedir neler yasadik ne anilar ne günler neler neler....
ama o da aci çektim geceleri az aglamadim diyor, ama benim hiç haberim yok bir seyden, hep gizledi gizliyor....

Ama belli ki silmiş seni, silmediyse de öyle görünmeye çalışıyor. Sen ne kadar üstüne gider ısrar edersen o daha da uzaklaşacak senden bence. Ve sen her seferinde kendini daha da düşüreceksin.

silmediyse de öyle görünmeye çalisiyor bana da öyle geliyor, sorunlari sevgisinin önüne geçiyor bence, ya da öyle inanmak istiyorum....
ama bu ne kadar israr edersen uzaklasir lafini herkes diyor ama yazmasam bsy etmesem hiç yakinlasmaz ki bu, zaten bunu ariyor gibime geliyor, bana nasnas bitti defol git siktir et beni diyenin aklindan ne geçebilir ki, çok saçma söylemleri de var, kardesi ondan 2 yas ufak, onla yazstmm ve o da bana gerçekleri dedi diye (2hafta içinde süphelenip anlamis bunu) bana git onla evlen diyebilecek kadar terbiyesizlesti, beni bosver sen iyi aile kizi bul istersen ben bulim diyecek kadar çirkeflesti.....

Bence yapman gereken onu umursamasan da öyle göster. O olmasa da olacağını ona hissettir ve konuşma. O süre zarfında kız dönmez ve aklına bile gelmezsen zaten olay bitmiştir. Bunları söylemesi kolay yapması zor. Ama yapman gereken ne halin varsa gör demek.

söylemesi kolay yapmasi zor aynen malesef,,, ve o olmasa da olur hissini vermem riskli, ters teper diye tirsiyom, yoksa bunu çoktan yapmistim
ama su var, sonuna kdr israr et ve söz ya da nisan ya da evlilige yakin irtibati kesmek daha da aci daha da koyar, hele bana ben gidiyorum haydi hosçakal derse biterim, ama iste dayanamiyom birakamiyom pesini

.

Alper Beyazay
11.01.2014, 21:58
Şuan yaptığının bir faydasını görüyor musun peki? Konuşmasam ters teper diye korkuyorum diyorsun. Zaten her şey en kötü durumda. Her duyduğun şeyde daha da kötü oluyorsun. Bıraksan unutmaya çalışsan belki daha az acı çekeceksin. Ama sonunda kafan da rahatlayacak vicdanın da, çünkü sen yeterince peşinden koştun bu durumda, onca şeye rağmen.

Sefer A.
11.01.2014, 23:17
Şuan yaptığının bir faydasını görüyor musun peki? Konuşmasam ters teper diye korkuyorum diyorsun. Zaten her şey en kötü durumda. Her duyduğun şeyde daha da kötü oluyorsun. Bıraksan unutmaya çalışsan belki daha az acı çekeceksin. Ama sonunda kafan da rahatlayacak vicdanın da, çünkü sen yeterince peşinden koştun bu durumda, onca şeye rağmen.

güzel soru, cevabi da : yok, ki zaten kisa vadede olmaz bir sey
belki rahatlayacagim her ne kadar süpheli olsam da, ama birakmak istemiyorum ya iste mesele orda, hem yediremiyom o da var hem de deli gibi seviyom, tek ona sahip olabildim baskasina sahip olmak istemiyorum hayatim boyunca onunla olan anilarimi tasimak istemiyorum..... çok sevdim hatalarim oldu evet ama çok seviyorum
pskolojk sorununu çözse belki düzelecek çok sey, doktora gdp ilaç almasi lazim istemiyor yediremiyor kabullenemiyor, pskologuna anlatmasi gerek onu da yapamiyor utaniyor mu ne, anlamiyorum
bu sorunlarini bilmeyen hiç bir seyden haberi olmayan birine gidip rahatlamak istiyor, bir de akraba olmasi rahatliligi, oohh

Alper Beyazay
11.01.2014, 23:38
Gider başka birini tanırsın. İstediğin her an yanında olabilen birini. Gerçek anlamda seversin, o da seni sever. Öyle yalandan dolandan değil. Daha fazla anılarınız olur, eskisi aklına bile gelmez belki. Şuan yaptıkların, boşa bence. Olumlu düşün. Tamamen kendini bu kıza adamışsın. O olmassa ben yapamam, yıkılırım, dayanamam modundasın. Tamam çok zor bir durum, dediğim gibi söylemesi kolay ama, bu durumdan da kendin çıkacaksın kardeşim. Böyle devam edersen daha çok üzüleceksin. Kendi kendini hırpalamayı bırak. Karşındaki sana değer vermezken sen neden bu kadar üzülüyorsun. Sen çekil köşene kafanı dinle biraz, düşünme onu. Biraz yalnızlık iyi gelir belki. Hem başka kızlara da fırsat ver biraz. :)

E. Cumur61
12.01.2014, 13:10

Bu da birşey mi, gece 1 de başlıyor bana yazmaya sabah 4e kadar aralıksız hergün. Kızdan hırsını alamadı, bize sardı :)

Sefer A.
13.01.2014, 00:55
Gider başka birini tanırsın. İstediğin her an yanında olabilen birini. Gerçek anlamda seversin, o da seni sever. Öyle yalandan dolandan değil. Daha fazla anılarınız olur, eskisi aklına bile gelmez belki. Şuan yaptıkların, boşa bence. Olumlu düşün. Tamamen kendini bu kıza adamışsın. O olmassa ben yapamam, yıkılırım, dayanamam modundasın. Tamam çok zor bir durum, dediğim gibi söylemesi kolay ama, bu durumdan da kendin çıkacaksın kardeşim. Böyle devam edersen daha çok üzüleceksin. Kendi kendini hırpalamayı bırak. Karşındaki sana değer vermezken sen neden bu kadar üzülüyorsun. Sen çekil köşene kafanı dinle biraz, düşünme onu. Biraz yalnızlık iyi gelir belki. Hem başka kızlara da fırsat ver biraz. :)

Bilmiyorum yaa ne bileyim biraz duygusalim bu konuda, ilk birlikteligim son birlikteligim olsun istedim her zaman, resmen evlenmem ulan diyecek durumdayim eger o olmazsa, hani sanki kendime öyle sart kosmusum gibi....
Daha önce birini sevdim ama 12 yasinda vuruldum garip bir sey yani, sanki ask için varim ^^ ama onunla birlikteligim hiç bir ani hiç bir seyim olmadi ki ilk sevda olmasina ragmen unuttum 16 17 yasinda, yani aslinda benim için ilk sevda bu "2."si
Deger vermemesini geçtim su an, benim ona sevgim agir bastigi için üzülüyorum, sonuçta uzun süren bir birliktelik var ortada
Ama var ya iyi ki israr ettim ve kardesinden bilgileri aldim yoksa gerçekleri ögrenmesem daha fazla hirpalardim kendimi, ama onun da yaptiklarini ögrenince kendi hatalarimi silmedim tabi ama onun da hatasinin oldugunu hem de çok büyük hata oldugunu gördüm, 80% kendimi suçlarken 50%'ye indi bu, her ne kadar davranisi affedilmez olsa da (affederim bana dönerse)

Bu da birşey mi, gece 1 de başlıyor bana yazmaya sabah 4e kadar aralıksız hergün. Kızdan hırsını alamadı, bize sardı :)

Abi sen ne yaptin yaaaa :cool: :)

Alper Beyazay
13.01.2014, 11:44
Ben daha ne diyeyim. Diyecek bir şey yok, ne desek boş. :)

Samet Türkmen
13.01.2014, 19:03
Google'a bile yazsan 3-5 tane geliyor hafız ! Sen yeter ki bilgisayar başından ayrıl.

Sefer A.
14.01.2014, 01:36
Ben daha ne diyeyim. Diyecek bir şey yok, ne desek boş. :)

benum deduklerum da bos :p
ne dümenler dönüyor kim bilir, yahu nesi var bunun, acaba skizofreni falan mi yahu? kafam karisti hersey olabilir ne varsa geliyor aklima yaa....

Google'a bile yazsan 3-5 tane geliyor hafız ! Sen yeter ki bilgisayar başından ayrıl.

anlamadim ne 3 5i ne bilgisayari he :)

Sefer A.
04.02.2014, 22:01
yandi yürek yandi
resmen arkadan vurulmusuz

Alika87
04.02.2014, 22:16
yandi yürek yandi
resmen arkadan vurulmusuz

bizde onu kafasindan vuralim.

Tolga
04.02.2014, 22:32
Coca Cola'yı ters çevirince yazan şey "Aşk yok, sevgi yalan" bence :) Unutulmayacak ama öyle işte. Haydi dinleyelim dertlileri . . .

Sefer A.
04.02.2014, 22:37
bizde onu kafasindan vuralim.

bilmiyorum abi ya
kotuluk etsem mi etmesem mi
ortaligi karistirsam mi karistirmasam mi
ama ne yaptim ettim usagin kim oldugunu bulduktan sonra askeri birligini aradm eninde sonunda taburunu bolugunu ogrendm ulastm konustum
kiz beni tabi daha yeni anlatti, usagi feyste ekledigimi gorunce tirsti benden once davrandi yazdi
usak ta hiyar ya hem dotun yiyosa gelnce haber ver goruselm dyo hem de pesinden engelliyo, nasl haber verecem? neyseki mailini buldum ve de pesinden konustuk
yazisinda bsy ogrenmek istmyom bsy deme anlatma diyordu ama azck konusunca meraklandi, bilmiyor ki 5 senedir kzla oldugumu, hemen sordu 5senede neler yasandi 5sene az degil, yaaa iste merak etmyodun hani
bi de agustos sonrasini anlat ddi bana, dedm evet belli ki yazin bsyler oldu ama yazdan snra da 2 ay bayagi bi iyi gttk yani daha az blusuyoduk sdce ama umit vermeler evlilikten bahsetmelere devam yani
evlenirsek içguvey olur musun sorusunu 3ay once sordu mesela
neyin nesiydi bu amaci neydi o zaman ?? kahroluyorum ya boyle rezillik gormedim....

ooooffffffffffffff

Soner Albayrak
06.02.2014, 01:51
Henüz bekar arkadaşlara bir önerim olacak. İnsan psikolojisiyle ilgili en az 20 tane kitap okumadan evlilik yapmayın :)
Hayat arkadaşınızla ortalama 30 yıl beraber yaşayacaksınız önceden bilgi edinmekte fayda var a dostlar :)

Sefer A.
06.02.2014, 13:55
Henüz bekar arkadaşlara bir önerim olacak. İnsan psikolojisiyle ilgili en az 20 tane kitap okumadan evlilik yapmayın :)
Hayat arkadaşınızla ortalama 30 yıl beraber yaşayacaksınız önceden bilgi edinmekte fayda var a dostlar :)

çok dogru
hele benim gibi milyonda 1 olacak tarzda bir kisiye rastlarsaniz yandiniz
ufak tefek belirtiler takintilar gorursunuz sanarsiniz, bir de bakmissiniz aslnda sorunlari varmis falan filan
arkadan tekmeyi de yersiniz
aldatildiginizi da anlarsiniz
her geçen zaman yalanlarin ortaya çiktigini gorursunuz
beni buraya yazacaklarim aslinda kitap gibi olur da simdi hemen degil.....

Alika87
06.02.2014, 19:28
bilmiyorum abi ya
kotuluk etsem mi etmesem mi
ortaligi karistirsam mi karistirmasam mi
ama ne yaptim ettim usagin kim oldugunu bulduktan sonra askeri birligini aradm eninde sonunda taburunu bolugunu ogrendm ulastm konustum
kiz beni tabi daha yeni anlatti, usagi feyste ekledigimi gorunce tirsti benden once davrandi yazdi
usak ta hiyar ya hem dotun yiyosa gelnce haber ver goruselm dyo hem de pesinden engelliyo, nasl haber verecem? neyseki mailini buldum ve de pesinden konustuk
yazisinda bsy ogrenmek istmyom bsy deme anlatma diyordu ama azck konusunca meraklandi, bilmiyor ki 5 senedir kzla oldugumu, hemen sordu 5senede neler yasandi 5sene az degil, yaaa iste merak etmyodun hani
bi de agustos sonrasini anlat ddi bana, dedm evet belli ki yazin bsyler oldu ama yazdan snra da 2 ay bayagi bi iyi gttk yani daha az blusuyoduk sdce ama umit vermeler evlilikten bahsetmelere devam yani
evlenirsek içguvey olur musun sorusunu 3ay once sordu mesela
neyin nesiydi bu amaci neydi o zaman ?? kahroluyorum ya boyle rezillik gormedim....

ooooffffffffffffff

kadinlar böyle, yeni birini bulmadan, bir iliskiyi bitirmezler. Kesin birini bulana kadar, seninle sanki hic bir sorun yokmus gibi davranirlar. Ben bunu kendim yasadim ve arkadaslarda gördüm. Az kiz tanimiyorum, iliskiden iliskiye hoplayan. O yüzden sen sakin ol, hayatini yasa, tadini cikar, keyfine bak. Sen daha gencsin, bu yasta böyle ciddi seylerle ugrasmak saglikli degil. En iyisi, al en iyi arkadasini bir daha ki izin icin taylanda gidin :D

Burak
06.02.2014, 20:28
Neyse...

AYYILDIZ
10.02.2014, 00:25
Mesafeler cok zor.Sevdiginiz yaninizdaysa kiymetini bilin.

Alika87
14.02.2014, 03:45
http://i60.tinypic.com/2vjygsy.jpg

Mollasalihoğlu
17.02.2014, 02:04
"son çırpınışımdın sen insanlar arasında
keşke yalnız bunun için sevseydim seni"

Öznur61
17.02.2014, 07:42
Bu sayfa ne böyle ya erken yaşta hayattan soğudum :D

Sefer A.
23.02.2014, 17:24
kızın yaptıkları 61 bölümlük dizi olur
yazacam bi ara
ama şimdi kafa dinleme zamanı, juve'yi eleyelim sahaya atlayacam :)

Samet Türkmen
24.02.2014, 03:09
Sefer biraz daha böyle devam edersen filmi çeken kız olacak kardeşim :)

DEEP BLUE
24.02.2014, 15:26
Kardeşim 46 senelik ömrümde, kadınlara ait öğrendiğim büyük sırrı söyleyeyim:

Beraberken romantizmin dibine vurmak serbest... Ancak, başka dala tutunmadan senden vazgeçmesi, yaratılış olarak mümkün olmayan ''maymun'' iştahlı bir hatuna, ayrılma süreci başladığı andan itibaren ''köpek'' çekeceksin... Vallahi senden kralı yok... Çünkü bunlar ABD başkanı bile olsa, zayıf yaratıklar... Bir erkeğin şefkati olmadan ayakta duramazlar. Gerçek manada kimseyi kaybetmeyi de göze alamazlar. Gidiyorum dedikleri gün bile, dönüş için bir kapıyı daima açık tutarlar... Bunu unutmayın...

Ha, gelelim aşk konusuna... Aşk filan yok kardeş... Meşk var... O da süreli... En iyisi 5 yıllık kontratlar yapıp, duruma göre uzatmak, yada bitirip başka transfer yapmak... Ön libero mu yok dünyada... Takmayın kafanıza... Düşürmeyin kendinizi... Güçlü olan sizsiniz aslında... Onlar, sadece zayıflıklarını örtmek konusunda daha akıllılar... Hepsi bu...

ibrahim
14.04.2014, 19:43
Sen seversin, açılamazsın, kıvranır durursun, nişanlanır evlenir, düğününe gitmezsin, sanki o hiç yaşamamış gibi devam edersin hayatına.

Sen sevdiğini sanarsın, gidersin konuşursun muhabbet başlar, bu sefer kaybetmeyeceğim dersin, açılırsın istemez, nişanlanır evlenir, düğününe gitmezsin, sanki o hiç yaşamamış gibi devam edersin hayatına.

Seni sevdiğini söyler, çabalar durur, peşinden koşar, bu sefer dilim yanmayacak dersin ama ikna eder seni, sende sevmeye başlarsın, tamam buldum hayatımın kadınını dersin, iş ciddiye binince vazgeçer, kaçar gider.

Bu sefer "eğer buda evlenirse düğününü basarım ulan" diyip doldurursun kendini ama daha öncedende tecrübe edindiğin gibi nişanlanıp evleneceğini, düğününe gitmeyeceğini, sanki o hiç yaşamamış gibi hayatına devam edeceğini bilirsin.

Bu boku bilmiyorsan elleme, ne sev nede sevil. Öyle dümdüz yaşa ot gibi. Senin ne işin var aşkla meşkle...

kopeli
23.04.2014, 09:08
Eskiden güzel kızlara aşık olurduk, simdi güvenilir kız olsun yeter diyoruz. Ortam gercekten kötü yaw.. :(

Alika87
24.04.2014, 15:07
mutluyuz, evleniyoruz....saka saka, ama yakinda insallah :D

Tolga
24.04.2014, 15:57
Mutluluğun da evliliğin de şakası olmaz dikkatli ol :D

Alika87
25.04.2014, 14:24
Mutluluğun da evliliğin de şakası olmaz dikkatli ol :D

ben zaten mümkün oldugu kadar uzatiyorum :D

ihsan candas
05.05.2014, 23:49
çok kötüyüm be...

Alika87
07.05.2014, 17:18
çok kötüyüm be...

sende mi brütüs?

Hakan
07.05.2014, 17:19
çok kötüyüm be...

Ben de seni merak ediyodum abi uzun zamandır görünmüyosun :)

Samet Türkmen
09.05.2014, 03:26
Foruma son birkaç gün haricinde girmeyeli 45 gün olmuştu. Bircok nisanlı ve sözlü bırakmıştım arkamda.

Hâla nasıl bekârsınız beyler !

Mert Oğuzlu61
11.05.2014, 17:11
öncelikle başlığı upladığım için özür diliyorum, özelden sövebilirsiniz şikayet etmem... şimdi birşey sorucam, tecrübe edenler varsa cevaplarsa sevinirim.

aşk denen şey insanın başına 1 kere mi gelir ? yoksa o acıyı unutturacak başka biri karşına çıkarda 2. defa aşık olur musun, yine aynı hisleri o kişi sana yaşatabilir mi ? en çok merak ettiğim soru, tozlu raflarda duruyor şimdilik cevabı bulunamadı.

acayip sıkıştım, kaçamıyorum. tuvaleti gelipte dışarı çıkamayan kedi gibiyim, miyavlayıp duruyom kapıyı açan yok, dışarı çıkamıyorum. aranızda var mı ''2. defa aşık oldum seviyoruuuum'' diyen ? bana 2. defa aşık oldun mu olmadın mı onu söyle BMN li ?

yazsanıza ! :mad::confused:

Samet Türkmen
11.05.2014, 17:58
Gereksiz uzunluktaki mesajlarından dolayı üyelerin sürekli bir sövme durumunda olduğunu düşünüyorum sana karşı.

Bu bir tarz ise son derece itici.

Hüseyin Başoğlu
11.05.2014, 18:19
mert :D:D aklıma sadece şu videonun son 1 dk'sı geldi :D

http://www.youtube.com/watch?v=-8urFkca1Gs

nerden geldi aklıma ya töbe töbe :D gidiyim kafamı bi duvara vuruyım iyi gelir :D

Mert Oğuzlu61
11.05.2014, 18:46
Gereksiz uzunluktaki mesajlarından dolayı üyelerin sürekli bir sövme durumunda olduğunu düşünüyorum sana karşı.

Bu bir tarz ise son derece itici.

karakter sınırı koy sana özel mesaj yazayım.

mert :D:D aklıma sadece şu videonun son 1 dk'sı geldi :D

http://www.youtube.com/watch?v=-8urFkca1Gs

nerden geldi aklıma ya töbe töbe :D gidiyim kafamı bi duvara vuruyım iyi gelir :D

olur mu yani ? olur diyorsun öyle mi ? olur mu cidden ? :D

Samet Türkmen
11.05.2014, 20:00
karakter sınırı koy sana özel mesaj yazayım.

Süt sadece doğumdan sonraki evrede içilmemeli, bunu unutma.

-Bilimsel makalelerden bir alıntı

Hüseyin Başoğlu
11.05.2014, 20:06
olur mu yani ? olur diyorsun öyle mi ? olur mu cidden ? :D

deliysen olur :) Akıllı adam işi değil :)

Mert Oğuzlu61
11.05.2014, 21:28
Süt sadece doğumdan sonraki evrede içilmemeli, bunu unutma.

-Bilimsel makalelerden bir alıntı

derdin ne arkadaşım ? varsa bir derdin sıkıntın söyle, çekinme. dinlerim, tavsiyede bulunurum. yaptığım yorumlar niye sana batıp duruyor ?

durup dururken niye ergen kız triplerine girip bana laf çarpmaya çalışıyorsun ? :)

Samet Türkmen
11.05.2014, 21:54
Sınırsız karakter hakkın var. Yaz bakayım şu özelden yazacağını ?

Derdim bir zamanlar belli seviyesi olan foruma ergenlerin dolup bos bos gevezelik yapması.

Rahatsızlık veriyorsunuz. Kelimelerine de dikkat et,yaşını başını unutma.

Mert Oğuzlu61
11.05.2014, 22:14
Sınırsız karakter hakkın var. Yaz bakayım şu özelden yazacağını ?

Derdim bir zamanlar belli seviyesi olan foruma ergenlerin dolup bos bos gevezelik yapması.

Rahatsızlık veriyorsunuz. Kelimelerine de dikkat et,yaşını başını unutma.

terbiyesizliğe devam etmektesin. olayı başlatan sensin, kendini zeytinyağı gibi üste çıkarmayı kes, benden yaran var belliki kabul et beni çekemiyorsun, köşeye sıkıştın mı hemen yaş muhabbetine döndürme mevzuyu. her yazdığım yoruma alınıyorsun, sanki sana yazmışım gibi.

''ergence'' muhabbetlerini buraya tek tek döktürtme bana. seninde smileyi bol, maytaplı mesajların forumda bolca mevcut. aynı mevzuyu uzaylı başlığındada açmıştın, kapağı almıştın. yine aynısını mı istiyorsun ?

bence fazla uzatma, sakinleşmeyi dene. ayrıca ganitadayız, akademik dille konuşmayı gerektirecek bir durum göremiyorum. ;)

Berke6198
11.05.2014, 22:16
Adına sayfalarca sözler yazılmış, asırlardır tartışılan bir konuyu "boş iş bunlar yeaa" diye gömeyim mi şimdi hı ?

Çok tehlikeli adamım :cool:

Samet Türkmen
11.05.2014, 23:23
Kim bilir ne sacmaladı yine paragraflarca. Şunun gibileri forumda tutuyorlar.

Mert Oğuzlu61
12.05.2014, 00:02
sonunda beynini çalıştırmayı denedin ve engelleme yolunu seçtin. tebrikler, bunu akıl edebiliyormuşun en azından, öğrenmiş olduk :)

adamda nasıl bir hasar yarattıysam artık, paranoyak olmuş... fb iyi top oynuyor yazsam fb limisin sen der kavga çıkartmaya çalışır :D o kıvama gelmiş arkadaş.

Alika87
12.05.2014, 01:24
öncelikle başlığı upladığım için özür diliyorum, özelden sövebilirsiniz şikayet etmem... şimdi birşey sorucam, tecrübe edenler varsa cevaplarsa sevinirim.

aşk denen şey insanın başına 1 kere mi gelir ? yoksa o acıyı unutturacak başka biri karşına çıkarda 2. defa aşık olur musun, yine aynı hisleri o kişi sana yaşatabilir mi ? en çok merak ettiğim soru, tozlu raflarda duruyor şimdilik cevabı bulunamadı.

acayip sıkıştım, kaçamıyorum. tuvaleti gelipte dışarı çıkamayan kedi gibiyim, miyavlayıp duruyom kapıyı açan yok, dışarı çıkamıyorum. aranızda var mı ''2. defa aşık oldum seviyoruuuum'' diyen ? bana 2. defa aşık oldun mu olmadın mı onu söyle BMN li ?

yazsanıza ! :mad::confused:

Ilk asik oldugunda hissettigin duygular bir daha tekrarlanmaz, cünkü ilkler her zaman tektir. Bir sürü kiz arkadasim oldu, cogunu unuttum bile, ama birinciyi asla unutmam. Neredeyse 10 sene gecti, ama yasadiklarimizi tek tek sayabilirim zorlanmadan. Onu düsünmem, onu benim icin en uygun kiz oldugu anlamina gelmiyor, sadece ilkti ve ilker unutulmaz.

Suanki kiz arkadasimi ve insallah yakinda esimi cok seviyorum. Ilk kiz arkadasimdan cok daha fazla ve dogru secim yaptigimdan 100% eminim. Aynisi senin icinde gecerli. Kizlar gelip gecer, ilki unutmazsin, ama bu senin baska kizi sevmeni etkilemez.

Kaya
12.05.2014, 01:32
Emirhan şu an çevrimiçi ya burada. Mutlu oluyorum yau... :)

Emirhan Makul
12.05.2014, 01:34
Emirhan şu an çevrimiçi ya burada. Mutlu oluyorum yau... :)

Bir bakınayım dedim derdi kederi olan var mı diye, sene oldu 2014 tutupta açılamayan, kendini anlatamayan kalmamıştır umarım diye bir bakayım dedim, yoktur dimi yoktur dimi beyler, bayanlar :D

Kaya
12.05.2014, 02:09
Alın o zaman, sevipte söyleyemeyenlere gelsin... :)

XKPNqpfvOSA

Mert Oğuzlu61
12.05.2014, 13:59
Ilk asik oldugunda hissettigin duygular bir daha tekrarlanmaz, cünkü ilkler her zaman tektir. Bir sürü kiz arkadasim oldu, cogunu unuttum bile, ama birinciyi asla unutmam. Neredeyse 10 sene gecti, ama yasadiklarimizi tek tek sayabilirim zorlanmadan. Onu düsünmem, onu benim icin en uygun kiz oldugu anlamina gelmiyor, sadece ilkti ve ilker unutulmaz.

Suanki kiz arkadasimi ve insallah yakinda esimi cok seviyorum. Ilk kiz arkadasimdan cok daha fazla ve dogru secim yaptigimdan 100% eminim. Aynisi senin icinde gecerli. Kizlar gelip gecer, ilki unutmazsin, ama bu senin baska kizi sevmeni etkilemez.

haklısın, ilkler unutulmaz ama başkasınıda sevebilirim, tekrardan o güzel kıpırtılar, tatlı heyecan, duygusal şeyler felan olur yani, dimi ? bana olur gibi geliyor :)

Alika87
12.05.2014, 14:25
haklısın, ilkler unutulmaz ama başkasınıda sevebilirim, tekrardan o güzel kıpırtılar, tatlı heyecan, duygusal şeyler felan olur yani, dimi ? bana olur gibi geliyor :)

Olur tabi ki :)

ve kücük bir abi tavsiyesi daha, bir kizin sadece güzelligine aldanma, gönlü güzel olsun, en önemlisi bu. Ben senin yasindayken bir ara iki kizla görüsüyordum, ikisini ayni anda idare etmek fazla yorucu geldi ve tercih yapmak istedim. Ben sirf öbüründen daha güzel oldugu icin sectigim kiz, beni iki hafta sonra birakti :D Vallah bu güzel bir ders oldu bana. Önce gönlü güzel olsun, sonra da yüzü güzelse tam jackpot :D

Mert Oğuzlu61
12.05.2014, 14:38
Olur tabi ki :)

ve kücük bir abi tavsiyesi daha, bir kizin sadece güzelligine aldanma, gönlü güzel olsun, en önemlisi bu. Ben senin yasindayken bir ara iki kizla görüsüyordum, ikisini ayni anda idare etmek fazla yorucu geldi ve tercih yapmak istedim. Ben sirf öbüründen daha güzel oldugu icin sectigim kiz, beni iki hafta sonra birakti :D Vallah bu güzel bir ders oldu bana. Önce gönlü güzel olsun, sonra da yüzü güzelse tam jackpot :D

tam eniştem gibi konuştun, emekli öğretmen kendisi, ne zaman görse beni altın nasihatini veriyorda, buraya yazamam :D:D

Alika87
12.05.2014, 15:48
tam eniştem gibi konuştun, emekli öğretmen kendisi, ne zaman görse beni altın nasihatini veriyorda, buraya yazamam :D:D

bende emekli sayilirim bu konuda :D

E. Cumur61
29.05.2014, 02:50
icimizden birisi.bundan bir kac ay oncesine kadar buranin mudavimi. guzel sesini bizden yillarca saklamis, bende paylasmadan gecemedim. Karsinizda Sefer Asan https://www.youtube.com/watch?v=AKCNsOzlKn8&feature=share (https://www.youtube.com/watch?v=AKCNsOzlKn8&feature=share)
https://www.youtube.com/watch?v=F6w93_xaAkA&list=UUBhfb4T2tWI7PDL2ROxt0sA

Sefer A.
29.05.2014, 03:17
icimizden birisi.bundan bir kac ay oncesine kadar buranin mudavimi. guzel sesini bizden yillarca saklamis, bende paylasmadan gecemedim. Karsinizda Sefer Asan https://www.youtube.com/watch?v=AKCNsOzlKn8&feature=share (https://www.youtube.com/watch?v=AKCNsOzlKn8&feature=share)
https://www.youtube.com/watch?v=F6w93_xaAkA&list=UUBhfb4T2tWI7PDL2ROxt0sA

Ya abi ne yaptın sen yaaaa :D
:o

Alika87
31.05.2014, 01:54
Bizim köyde bir sürü Asan ve Cumur var, köylü olmayalim :D

E. Cumur61
01.06.2014, 02:52
Bizim köyde bir sürü Asan ve Cumur var, köylü olmayalim :D
sizin köy derken ?

Alika87
01.06.2014, 14:45
sizin köy derken ?

Çalköyü.

E. Cumur61
01.06.2014, 16:21
Çalköyü.

Köylü çıktık :D kimlerdensin

Murathan
01.06.2014, 16:46

:D

Alika87
01.06.2014, 18:26

Soyadım Ka ile başlıyor, orta mahallede baya kalabalık bir aileyiz :D

E. Cumur61
01.06.2014, 22:20
He tamam anlaşılmıştır.

Hüseyin Başoğlu
01.06.2014, 22:52

rahat fbı takip etmiyor burayı kimliğini açıklayabilirsin :D:D:D

Timur Mikhail
02.06.2014, 00:43
Anılar şu saatlerde zihnimde daha bir coşkun akıyor.
Özledim diyor kalbim ama zihnim sus ses çıkarma diyor.
Mutsuz ediyordum onu, şimdi daha mutludur.
Tam şu saatlerde gözüm doluyor, yüreğim boğuluyor.
Zaman geçtikçe, zihnimdeki anılar daha bir çoğalıp renkleniyor,
Aldığım soluk, yaşadığım bu dünya daha bir soluklaşıyor.

Herşeye rağmen çabalıyorum, hayatım boyunca yaptığım gibi...

Sefer A.
04.06.2014, 05:03

Karb :D

Ben Oflu'yum, ama ayni soy addan Caykara'da da var Aakçaabat'ta da

İlker Yazıcıoğlu
04.06.2014, 09:46

Şahin'i tanıyor musun?
:)

E. Cumur61
04.06.2014, 13:50
Başlığı tanışma başlığına çevirdik

ESER
09.06.2014, 03:50
Ask güzel sey

ibrahim
25.06.2014, 20:20
Ask güzel sey

Hıı hııı, evveeet, tabi tabi, oldu hıı hııı tabi...

Aşk güzel olurmu be Eser abi? :)

Gesendet.

Alper Calik
26.06.2014, 16:43
Aşk meşk konularında genelde 1-0 yenik durumda olan erkekler için: İlhan Uçkan ın "Kadınları Kullanma Kılavuzu" başyapıtını tavsiye ederim. Burada kitabın ismini görüp yanlış anlaşılma olmasın. İsmi ile alakası yok, sadece erkeklerin kadınları anlayamamasındaki temel yanlışları anlatan ve kesin çözümler içeren faydalı bir kitap :)

Aynı yazarın, kadınlar için "Erkekleri Kullanma Kılavuzu" ve "DOĞRU ERKEĞİ BULMA KILAVUZU" kitaplarını da tavsiye ederim.

Kadın erkek ilişkilerindeki en önemli kural nacizane tecrübeme göre:

Kadınlar, Allah vergisi, biyolojilerine ve içgüdülerine göre hareket eden canlılar. Esas olarak türün devamı için bir çocuk sahibi olmak ve bunu mümkün olan en iyi ve uygun eş ile yapabilmek amacıyla yaratılıştan programlanmış canlılar. Bu nedenle kadınların erkeklerden daha duygusal olduğu inanışı tamamen yanlıştır. Kadınların kendileri daha duygusal olmayıp, özellikle erkeklerin duygularını kullanmakta doğuştan profesyonel MANTIK EKSENİNDE DAVRANAN canlılardır. Bunu kötü anlamda söylemiyorum, kendilerine en uygun eşi bulmaları için bu özellik Allah tarafından kendilerine bahşedilmiştir.

Erkekler, Allah vergisi, kadınlara göre çok daha basit ve düz canlılardır. Kadınlardan daha duygusaldırlar ve DUYGULARINA GÖRE DAVRANAN canlılardır (o nedenle kadınlar tarafından kolaylıkla çekip çevrilebilirler).

Erkekler, "kadınların duygusal olduklarını sanan kendi mantıklarına göre" kadınlarla ilişki kurmaya çalıştıklarında, bu başlıktaki gibi yüzlerce binlerce hikaye çıkar ve bir türlü erkekler olayı anlayamazlar. Siz milyonlarca sayfa yazıp çizseniz, köprü altlarında şaraplarla telef olsanız, camilerde kendinizi dualara adayıp "Allah ım neden böyle oldu?" sorusunun cevabını arasanız da, nedenini anlayamazsınız bir yere varamazsınız :) Çünkü kadınların davranışları sizin sandığınız gibi duygusal değil, biyolojik güdümlüdür. Mantıkları ön plana çıkar. Örneğin "bir sebepten sizin ona uygun eş olmayacağınıza karar vermiştir" ama size yüzlerce değişik duygusal neden sunarak sizi allak bullak eder, öne sürdüğü sebeplerle kafanızı karıştırı, sonra da siz ağzınızla değişik kuşlar tutsanız da sonuç yine değişmez ;) Çünkü asıl neden başkadır ve bunu size doğrudan asla söylemez.

O nedenle değerli TS taraftarı erkek ve kadınlarımıza yukarıdaki kitapları tavsiye ediyorum.

Özellikle hem cinslerime şu veciz sözü hatırlatıyorum "Bir kadının neden yanınızda olduğunu ASLA bilemezsiniz, merak da etmeyin zaten"

Allah hepinize "vicdanlı, dürüst, hayırlı, gerçekten seven" eşler nasip etsin, sağlıklı ve mutlu bir aile versin.

Selam sevgilerimle.

guci 29
17.07.2014, 08:24
Dünyevi sevgilerin sonu yok. :(
Dünya kokan her türlü şeye ilgi duyan biriyle evlendiğiniz zaman, türlü sorunlara hazırlıklı olun.
Allah'ım hayırlı eş nasip etsin, gönlümüze de sevdirip, kabul ettirsin inşallah. :)

Sevilmek değil de, sevmek güzel şey bee. :)