PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aşk ve Aşık Olmak!

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51

Hüseyin Başoğlu
02.01.2013, 12:38
Aşk açısı çeken yanlız bayanlar bu numaradan beni pardon yanlış oldu.

yan sekmeye yazıcaktın veysel :D:D seni gidi seni :D

Sibel
02.01.2013, 14:45
Samet, paylaştığın yazı çok güzel.

kürşat şen
02.01.2013, 15:28
sevmek adamın bağırsaklarını bile bozar..
ciddi diyorum..
yüklemi öznesi yer değiştirir adamın..
türkçe konuşmaya çalışan turist gibi olur..
aşk güzeldir..
avni akerin turnikelerinden geçince insana olan his gibi..

Samet Türkmen
02.01.2013, 15:42
Düzeltme : Yanlış başlık :)

Mert Oğuzlu61
02.01.2013, 17:34
Allah belanı versin in tercümesi işte. veriyor her türlü belanı.

Ahmet Demir
02.01.2013, 17:51
http://www.youtube.com/watch?feature=endscreen&v=E88RFzXARsk&NR=1

Bunu dinleyip de dertlenmek için aşık olmaya gerek yok...

Miraç Atalay Çiftçi
02.01.2013, 18:22
avni akerin turnikelerinden geçince insana olan his gibi..

Bu tanımlamayı çok beğendim.

Samet Türkmen
05.01.2013, 16:03
Merhaba aşk ehli insanlar :) Güzel bir beyit ve onun kısa ama öz açıklaması. Hoş bir yazı . Açıklaması olmadan bende anlamıyorum tabiiki :)
---------

Gül-i maksûdu el buldu benim zâr olduğum kaldı
Bu hâristân-ı âlemde dil-efgâr olduğum kaldı
(Yahyâ)

Maksûd : Kasd edilen, istenen.
Zâr : Ağlayan
Hâr : Diken. Hâristan : (Sadece) dikenlerin bulunduğu yer.
Dil : Gönül
Efgâr : Yaralı
Dil-efgâr : Gönlü yaralı

[Arzulanan gülü eller buldu, bana da ağlamak kaldı sadece -gül koparıldıktan sonra dikenden başka ne kalır ki gül ağacında- ve dikenlerle paramparça olmuş bir gönül kaldı geriye kala kala.]

Aşkın üç kahramanı vardır: Âşık, mâşuk, rakip. Gül, bülbül, diken; Cüneyt Arkın, Türkan Şoray, Erol Taş gibi.

Rakip, sevgilinin hemen yanında,yakınında bulunur. Alçaktır, kahrolasıdır ama hep kavuşur da, âşık mahrûm kalır. Esasen kanundur; ‘aşkta kavuşmak olmaz’

Hayati İnanç

kürşat şen
05.01.2013, 20:55
nazlı bir yar gibidir trabzon..
kaçtıkça kovalanan..
kovalandıkça güzelleşen..
güzelleştikçe bir kez daha kendine aşık eden trabzon..

taşını toprağını seviyorum bu memleketin..
baya bir yer gördüm yurt içi yurt dışı...
ama hiç birini trabzona değişmem..

Samet Türkmen
05.01.2013, 22:05
nazlı bir yar gibidir trabzon..
kaçtıkça kovalanan..
kovalandıkça güzelleşen..
güzelleştikçe bir kez daha kendine aşık eden trabzon..

taşını toprağını seviyorum bu memleketin..
baya bir yer gördüm yurt içi yurt dışı...
ama hiç birini trabzona değişmem..

Sayılı günlerde buradayım maalesef :( Çıkıp ayrıca birkez daha soluyacağım memleketimin havasını şimdi pencereden. İçimden geldi.

oğ 61 efsanesi
05.01.2013, 22:25
Sayılı günlerde buradayım maalesef :( Çıkıp ayrıca birkez daha soluyacağım memleketimin havasını şimdi pencereden. İçimden geldi.

Duygusal ve çok da dolu bir adammışsınız sizi yanlış tanımışım.

Cihad Varlı
05.01.2013, 22:46
Pinhani - Dön bak dünyaya .
Umudun şarkısı beyler , iyi dinleyin .

Cihad Varlı
05.01.2013, 22:56
Yüz oldu . Yazdığım mesajı silip duruyorum . Atmamam lazım . Ama böyle giderse atacağım galiba .

cem1990
07.01.2013, 08:59
Yüz oldu . Yazdığım mesajı silip duruyorum . Atmamam lazım . Ama böyle giderse atacağım galiba .

Üni fln okuyorsan eğer yeni kadınlar dahil et hayatına
Eğer halan daha işe yaramıyorsa mesaj at
Ama bişey de kazanamazsın yine de,hele ki dönmezse.

Samet Türkmen
09.01.2013, 19:34
Biz dilimizdeki tutukluğu çözmeye çalışırken iyi eğitimli,kariyer sahibi ,sempatik olmak adına yalandan güzel çene yapan el oğlu gelecek ve o gönüle sızacak.İşte tüm korkum bu .

DNA-TS
09.01.2013, 19:52
.................................................. ....

Samet Türkmen
09.01.2013, 20:02
Herseyi göze alıp söyle bu aksam bir ses diyor ama bilmiyorum.

Sibel
09.01.2013, 21:49
Trabzonspor...
Gökteki yıldızlar ve ötesi...

Emirhan Makul
09.01.2013, 22:02
Herseyi göze alıp söyle bu aksam bir ses diyor ama bilmiyorum.

Sen abayı yaktın birine ama hadi hayırlısı :)

Samet Türkmen
09.01.2013, 22:32
Abayı da yaktık kendimiz de yandık ama bu ateş karşıyı yaktı mı onu anlayamıyorum,emin olamıyorum Emirhan :) Belkide ısıtmamıştır bile o da olabilir. Volkan Konak ,sarkı, elma meselesi

Emirhan Makul
09.01.2013, 23:08
Abayı da yaktık kendimiz de yandık ama bu ateş karşıyı yaktı mı onu anlayamıyorum,emin olamıyorum Emirhan :) Belkide ısıtmamıştır bile o da olabilir. Volkan Konak ,sarkı, elma meselesi

Sana ne ya :) bir ateş varsa ateşi ona doğru yönelt, onun da yanmsını ne bekliyorsun, git yanıyorum de :)

Samet Türkmen
09.01.2013, 23:11
Gerekirse derim ama o kadar kelam ettim bir cevap gelmedi.twitterda görüyorsun. illaki o iki kelimeyi mi demem lazım :)

Samet Türkmen
10.01.2013, 01:05
Emirhan sen zahmet etme kardesim cevabını da kendim yazayım. Sahte sanıldık,anlasılamadık.Sahte olmadıgımızı o kisiyi yaratan iyi biliyor. Sol yanımdakini bir sandığa kilitleyip soguk bir mahzene attılar artık .kırılmıs ve dagınık vaziyette cunku. anahtarı yine kilitleyen kiside tabi. Benim gerceklerim lnsanlara hikaye geliyormus demekki.

Cihad Varlı
10.01.2013, 01:10
Adaletin bu mu dünya ? Ne mal verdin ne yar dünya . Kötülerinsin sen , iyileri öldüren dünya .

Cihad Varlı
10.01.2013, 01:14
Bu arada , unutmadan.. Çoğu insan yirmi yaşında ölür seksen yaşında gömülür demiş şair..

alper*
10.01.2013, 01:22
Bu arada , unutmadan.. Çoğu insan yirmi yaşında ölür seksen yaşında gömülür demiş şair..

Zaten bir kadınlardan bir de şairlerden çekiyoruz . . .

Samet Türkmen
10.01.2013, 01:23
Beni de erken aldı toprak. Yapack birsey yok .Elbet bu konuya yazacak asıklar bulunur ama bizimki olmadı.Nasip degilmis .

Cihad Varlı
10.01.2013, 01:25
Hala görünce elim ayağımı dolanıyor . Başkası olduğunu bildiğim halde error veriyorum . Emerson gibi oluyorum . Neden bu kadar çarptı ki ?

Tolga
10.01.2013, 01:26
Beyler yapmayın gözünüzü seveyim :) Ölüm toprak falan filan bunlar değil sonuç :)

alper*
10.01.2013, 01:28
Karşılık alamayanlar üzülüyor da önce karşılık alıp sonra babayı alanlar da var. Halinize şükredin.

Cihad Varlı
10.01.2013, 01:29
Karşılık alamayanlar üzülüyor da önce karşılık alıp sonra babayı alanlar da var. Halinize şükredin.

Bu işte babayı almanın en babasıdır . Tarifi yoktur bunun . Selçuk Galatasaray'da , Burak Galatasaray'da başlığına eşdeğerdir bu .

Beyler yapmayın gözünüzü seveyim :) Ölüm toprak falan filan bunlar değil sonuç :)

Reis bildiğin gibi değil ama . Her şey güzel giderken bir anda ortada bıraktı . Başkasını seçti . Nefret etmem için bir çok sebep varken , her gün daha da bağlanıyor gibiyim . Yüzüne bakınca Jaja geri gelmiş gibi oluyorum .

Tolga
10.01.2013, 01:32
Bu işte babayı almanın en babasıdır . Tarifi yoktur bunun . Selçuk Galatasaray'da , Burak Galatasaray'da başlığına eşdeğerdir bu .

Reis bildiğin gibi değil ama . Her şey güzel giderken bir anda ortada bıraktı . Başkasını seçti . Nefret etmem için bir çok sebep varken , her gün daha da bağlanıyor gibiyim . Yüzüne bakınca Jaja geri gelmiş gibi oluyorum .

Yok ben bildiğim için söylüyorum :) Sonucu yanlış kanıtlarla teyit ediyorsunuz :)

Cihad Varlı
10.01.2013, 01:33
Yok ben bildiğim için söylüyorum :) Sonucu yanlış kanıtlarla teyit ediyorsunuz :)

Var mıdır bir hal çaresi abi peki ?

Tolga
10.01.2013, 01:35
Var mıdır bir hal çaresi abi peki ?

Bunun sonucunu kimse bilemez :) Fakat bu sana bağlı değil ona bağlı . Zamanla nefret oluşacak ki adı aşk olsun.

Samet Türkmen
10.01.2013, 01:37
Ben hicbir zaman genc halimde koluma takmak icin dusunmedim.Sanırım ben anlatamıyorum kendimi.Cennette en güzel hurileri verseler bana sahte gelir.Onlar zaten sizi sever halde yaratılmıslar.Ben buradaki o tek kisiyle sonsuz hayatı gecirmeyi istiyordum.Daha acık nasıl yazayım bilemedım

Cihad Varlı
10.01.2013, 01:38
Anasını satayım.

Cihad Varlı
10.01.2013, 01:42
Tam akışına bıraktım her şeyi . Sonra kendisi gelir yaptı ama gelmedi . Ben geldi sanmıştım ama . Meğer çok uzaklaşmış farkında olmamışım .

Cihad Varlı
10.01.2013, 01:45
Fazla oldum farkındayım ama , paylaşmak istedim . Gecenin yorumu ...

Ucuzundan bir şarabın dibini görüyorum, yine!.. Rutin yerini monotona devrediyor; her gece dipler görüyorum ben. Yalnız bir ben ve 4 farklı duvar, konuşuyorlar dördünün de ayrı ayrı hikayeleri, sevdikleri, sevemedikleri.? nefesim yorgun, son bir sigara daha derken kül klavyeye düşüyor. yorgun bir akciğer,

Sefa Murat Dokuz
10.01.2013, 04:42
Abi ne olur şu kızlara değer vermeyin. B*k gibi davranın üzülmeyin artık abi hiç bir şey sizin hayatınızdan değerli değil. Benim hikayemi anlatsam kızlar gezegende böyle erkek yok diye yalan falan der. Erkekler kafamız en az kızlar kadar çalışıyor ezdirmeyin kendinizi.

Sibel
10.01.2013, 08:18
Herkes ettiğini bulur...
Kimsenin ahı kimsede kalmaz...
Kimse yaşattığını yaşamadan ölmez.

Mollasalihoğlu
10.01.2013, 12:19

:)))))))))))))))

Çok iyi bu.. :D

Emirhan Makul
10.01.2013, 15:23
Emirhan sen zahmet etme kardesim cevabını da kendim yazayım. Sahte sanıldık,anlasılamadık.Sahte olmadıgımızı o kisiyi yaratan iyi biliyor. Sol yanımdakini bir sandığa kilitleyip soguk bir mahzene attılar artık .kırılmıs ve dagınık vaziyette cunku. anahtarı yine kilitleyen kiside tabi. Benim gerceklerim lnsanlara hikaye geliyormus demekki.

Yahu bir sakin ol mübarek :) Sen twitteri falan geç oradan olmaz o işler, yüzüne karşı da her şeyi söylediysen ve olmadıysa next de bir diğerine geç :) Ohooo takılıp üzüleceksen ölelim daha iyi, yok yani üzülecek şey var üzülmeyecek şey var boş ver.

Fatih Öztürk
10.01.2013, 15:52
Ah ulen gençlik:)

Samet Türkmen
10.01.2013, 15:58
Ben yapamam onu Emirhan. Sadakate,sadık olmaya aykırı tüm bunlar. İllaki kavusacagız diye mi sever insan ? Allahım bu olmadı baska bırısı lutfen diye mi dua edeyim yani? muhakkak baska birisini bulması gerekmiyor kisinin bence . ben dusunemiyorum birden fazla birisini sevmeyi. twıtter vs oylesıne yazıyorum :) Baska bırısı daha demek sahte samimi olunmamaktır bana gore . Vuslata ermesekte, karsısı baska birisini seçse de ben bununla ölene dek yasarım.Çok farklı birsey Emirhan anlatmak zor :) Bu saklayıp herkes bekar yasayamaz . Ancak olayı hisseden yasar

oğ 61 efsanesi
10.01.2013, 16:03
Ben yapamam onu Emirhan. Sadakate,sadık olmaya aykırı tüm bunlar. İllaki kavusacagız diye mi sever insan ? Allahım bu olmadı baska bırısı lutfen diye mi dua edeyim yani? muhakkak baska birisini bulması gerekmiyor kisinin bence . ben dusunemiyorum birden fazla birisini sevmeyi. twıtter vs oylesıne yazıyorum :) Baska bırısı daha demek sahte samimi olunmamaktır bana gore . Vuslata ermesekte, karsısı baska birisini seçse de ben bununla ölene dek yasarım.Çok farklı birsey Emirhan anlatmak zor :) Bu saklayıp herkes bekar yasayamaz . Ancak olayı hisseden yasar

Bu sözlerinize ilerde düşününce şaşıracaksınız.

Samet Türkmen
10.01.2013, 16:09
Öyle
birsey olmayacak. Bunu dusunenler bile kendl samimiyetini
sorgulamalı.Hersey bir imtihan. Hem az da olsa bir umudum var daha . Sen
kendi konuna yaz :)

Öznur61
10.01.2013, 16:16
Abi ne olur şu kızlara değer vermeyin. B*k gibi davranın üzülmeyin artık abi hiç bir şey sizin hayatınızdan değerli değil. Benim hikayemi anlatsam kızlar gezegende böyle erkek yok diye yalan falan der. Erkekler kafamız en az kızlar kadar çalışıyor ezdirmeyin kendinizi.

Gidene kal demek zavallılara kalana git demek terbiyesizlere dönmeyene dön demek acizlere hak edene yol vermek size yakışır.Devam :alkış:

Sefa Murat Dokuz
10.01.2013, 19:26

Kardeşim varya seni o kadar iyi anlıyorum ki ama şu mantığı kafamıza yerleştirelim. Biz bu kızı görene kadar onu görmeden öncede yaşıyorduk bir hayatımız vardı. Evet şimdi o zaman ne yapsak boş geliyor belki sana ama hayatımız ondan ibaret mi ben 22 yaşındayım bir kıza aşık oldum 20 sene boş beleş yaşamışım dedim. 1 sene beni anlaması için savaştım belki daha fazla savaşmaktan kimsenin ne dediğini umursamadım herkes yapma etme olum değmez dediler ben kimseden gizlemedim saklamadım haykırdım . Şimdi look at the tabela , kimseye birşey hissettiğimi söylemez oldum ben o kızı unuttum desemde insanlar hadi lan sen mi kimi kandırıyosun diyor hala. Açık söyliyim ben aşık falan olmamıştım daha önce ve heyecana kapılıp bocalamışım yaptıklarıma bakınca acemiliğime gelmiş ben böyle bir duygu olduğuna bile inanmıyordum 2 sene önce taki bir kızı Ankara'nın -13 lük ayazında 7-8 saat 1 dk birini görebilmek için beklerken buldum kendimi. Şimdi bakıyorum yaptıklarıma asla diyorum. Twitterda geçen bir yazı okudum aynen öyle hayat , "hayatta tetris gibi elbet uygun parça gelecek önemli olan uygun parça gelince telaşa kapılmamak" . Ben ömrümden 2 sene kaybettim diye üzülüyorum. Sen hayatından zaman çalma , kafaya takarda biriyle olduğunu falan duyarsan çok koyar daha çok üzülürsün. Yüz yüze hissettiklerini söylediysen olmadıysa salla Kaybedenler Klübüne hoşgeldin . Ben uzun uğraşlar sonucu yenebildim yenemedim de bunla yaşamayı öğrendim. 1 sene başka bir kızla dışarı çıkıp oturup kalkmalardan falan bile sıkılıyordum 5 dk durunca darılıyordum . Sonra biri çıktı geldi birşeyler yaşandı dedim ki dünya ondan ibaret değilmiş. çok sevmiştim de olmadı koy g... Rahvan gitsin dedim başkalarıyla olmaya alışınca :D ne ararım ne sorarım ne zamandır bizim başlangıç olayımıza bakarsak intikam da almam lazım aslında. Ama daha fazla zaman kaybı olur benim için sadece bak hala seviyorum kendimi biliyorum 2 sene geçti görünce bir numarası yok ama içten içe titriyor dilim elim . Bilsemki şu an kabul edecek gidip de seni bile demem bırak seviyorumu. Şimdi söyle diyim benim için bir kızla zaman geçirmemiş hiç birşey yapmamış olup tanışıp 1-2 hafta sonra teklif eden erkek reddedilmeli. Benim için bir kızın yapması gereken bu. Her önüne geleni kabul etmemeli zaten. Böyle olunca daha değerli oluyor. Kendini tanıttın zaman geçirdin sana ümit verdi üstüne reddettiyse o kızın ... anlayın. Onlardan uzak durun senin olayı tam bilmiyorum ondan yorumlayamıyorum. Ama öğrendiğim tek şey ben b*k gibi davrandıkça kızın bundan rahatsız olup eski beni arar olması. Beni yoklaması aldığı ters ve aşşağılık cevaplara rağmen hala Msj atması muabbet araması. Kötü olun kötüler kazanır bu dünyada. İyi olduğum için defalarca kaybettim ve kötü olmayı öğrendim. Kalp de kırın siz kırılmayın yeterki bugün için duygusallık zayıflık bencillik ise güçtür. Biz yanlış zaman dilimine hitap ediyoruz. Hayatına bak kardeşim etrafta bir sürü güzel kız var sen 1 tanesini koluna tak , o seni kıskanıp patlamazsa delirmezse Adam değilim. Ne hâli varsa görsün zaten eğer iyi bir insan değilse.durumu Bilsem daha net konuşacağımda işte...

Sefa Murat Dokuz
10.01.2013, 19:44
Birde benim zoruna giden şu , bugüne kadar bu kıza aşık olana kadar yani 20 sene izmirde yaşadım İzmirde bir sürü kızla çıktım takıldım yahu bu kıza onlara yaptığım numaraları baştan çeksem bu da olacakmış ona üzülüyorum kızlar bu olmamalı diyorım. ben bu kez özel diye tamamen saçmalamışım hani erkek için 2 kız var bana göre bir eğlenmelik , evlenmelik. Açık konuşıyom bu kıza eskilere yaptığım sulu çene marjinal takılıyorum ortama akıyorum tarzı çeksem olurmuş. Anladığım kendisinin gelip benle tanışmasının sebebi popülerlik falanmış benim anladığım bu. Kızlar bunu kabul etmez ama durum bu , ben en reziline tutulmuşım :D Seviyorum kendimi .

Samet Türkmen
10.01.2013, 20:44
Yakında baslıgı kapatıp siteden atacaklar beni :) sustum

Hatice Aslan
10.01.2013, 21:35
Başlığı okumak intihar sebebi. :)
Allah yardımcısı olsun herkesin..

Emirhan Makul
10.01.2013, 22:03
Birde benim zoruna giden şu , bugüne kadar bu kıza aşık olana kadar yani 20 sene izmirde yaşadım İzmirde bir sürü kızla çıktım takıldım yahu bu kıza onlara yaptığım numaraları baştan çeksem bu da olacakmış ona üzülüyorum kızlar bu olmamalı diyorım. ben bu kez özel diye tamamen saçmalamışım hani erkek için 2 kız var bana göre bir eğlenmelik , evlenmelik. Açık konuşıyom bu kıza eskilere yaptığım sulu çene marjinal takılıyorum ortama akıyorum tarzı çeksem olurmuş. Anladığım kendisinin gelip benle tanışmasının sebebi popülerlik falanmış benim anladığım bu. Kızlar bunu kabul etmez ama durum bu , ben en reziline tutulmuşım :D Seviyorum kendimi .

Sen belanı aramışın kardeş, eskilerine " berat kandilinizi kutlar sevgilerimi sunarım" diye mesaj at, boş ver unut bunları :)

alper*
10.01.2013, 22:09
Deveye diken . . .

Özet bu .

Samet Türkmen
10.01.2013, 22:17
Ben bu tayfada değilim arkadaslar.İsyanlarda da degilim.Sizin söylediklerinizle benim dediklerim tamamen farklı. Kabul edin veua etmeyin ama bosverebiliyorsanı sizin durumlar geçici. Bakın bir itirafta bulunayım ; ben degil o kisinin yuzunu fotografını bile gormedim. Kendisi yüzümü görüyor ama.Neyse ,yollar farklı,buradaki arkadaslarla anlasmamız zor bu konuda:)

Soner Albayrak
10.01.2013, 22:21
Biz dilimizdeki tutukluğu çözmeye çalışırken iyi eğitimli,kariyer sahibi ,sempatik olmak adına yalandan güzel çene yapan el oğlu gelecek ve o gönüle sızacak.İşte tüm korkum bu .

İşte hak etmeyen birisi belki de senin uğruna herşeyini verebileceğin birisini kapacak..

Neden arkadaş neden dış görünüşe bakar insanlar..

Günün birinde herkez yaşlanmayacak mı neden insanlar dışını beğenmediği birisinin içini merak etmez..

Of of bu başlığa girdim yine duvarlardan acı fışkırıyor kötü oldum. Girmez olaydım.

Emirhan Makul
10.01.2013, 22:28
Çok derinlere girdiniz siz ne ettiniz ya :) Herkes bitap düşmüş, önce sakin, relax sakin ommmmmm

Youtube'ye girip Hüseyin Kağıt- Tespih yazıp enter tuşuna basıyoruz ve dinliyoruz rahatlıyoruz, lütfen bu kadar gerilime gerek yok beyler :)

Hatice Aslan
10.01.2013, 22:30
Çok derinlere girdiniz siz ne ettiniz ya :) Herkes bitap düşmüş, önce sakin, relax sakin ommmmmm

Youtube'ye girip Hüseyin Kağıt- Tespih yazıp enter tuşuna basıyoruz ve dinliyoruz rahatlıyoruz, lütfen bu kadar gerilime gerek yok beyler :)

AYUXOP9hPyU

Soner Albayrak
10.01.2013, 22:36

İşte bu dünyanın en büyük sorunu bana göre aptal insanların özgüveni yüksek, akıllı insanların şüphe içinde olmasıdır.

Bize aptal özgüveni gerekli..Gamsız olmayı çok isterdim şu hayatta.

Samet Türkmen
10.01.2013, 22:37
Emirhan ,berbat sekilde cuvallayacagımı bilsem de , göğsüm daralsa da seni dinleyip acıkca soyleyecegim birazdan :) Durumu merak edersen twitterdan dm at evet ya da hayır diye cevap yazarım :)

Emirhan Makul
10.01.2013, 22:42
Evet Hatice koydu parçayı, bir tıkla huzuru buluyoruz ve bu kasvetli konuları bırakıyoruz arkadaşlar, gülmeyeceksek neden geldik bu dünyaya :) Acayip misiniz aa ayıp ama :)

Soner Albayrak
10.01.2013, 22:44
Emirhan ,berbat sekilde cuvallayacagımı bilsem de , göğsüm daralsa da seni dinleyip acıkca soyleyecegim birazdan :) Durumu merak edersen twitterdan dm at evet ya da hayır diye cevap yazarım :)

Yanlış anlama kardeşim ama hani moralini bozmak gibi olmasında '' sen çok iyi bir insansın benim gözümde çok iyi kalpli birisin ama ben kimse ile düşünmüyorum seni arkadaş olarak görüyorum en iyisi arkadaş kalalım '' tarzından bir cevap alacağını düşünüyorum.

Sakın sen ne karışıyorsun deme içinden. Çünkü senin iyi niyetli ve düşüncelerinin temiz olduğuna inanıyorum ve böyle düşünen insanlarda malesef mutluluğu hak etmez bu hayatta adaleti yoktur bu dünyanın :)

Mustafa Umut
10.01.2013, 22:46
Yanlış anlama kardeşim ama hani moralini bozmak gibi olmasında '' sen çok iyi bir insansın benim gözümde çok iyi kalpli birisin ama ben kimse ile düşünmüyorum seni arkadaş olarak görüyorum en iyisi arkadaş kalalım '' tarzından bir cevap alacağını düşünüyorum.

Sakın sen ne karışıyorsun deme içinden. Çünkü senin iyi niyetli ve düşüncelerinin temiz olduğuna inanıyorum ve böyle düşünen insanlarda malesef mutluluğu hak etmez bu hayatta adaleti yoktur bu dünyanın :)

Zaten bu cevabı almayan erkek sayısı çok azdır..

Emirhan Makul
10.01.2013, 22:47
Zaten bu cevabı almayan erkek sayısı çok azdır..

Ohoo :) Elhamdürillah defalarca duyduk bunu :)

Samet Türkmen
10.01.2013, 22:50
Bende
biliyorum o cevabı alacagımı :) İyi niyetimi suistimal ettln bile
diyebilir. Totem yapıp tam 11'de kursuye cıkayım whatsappta :)

Soner Albayrak
10.01.2013, 23:00
Ohoo :) Elhamdürillah defalarca duyduk bunu :)

Valla ben daha bir kere aldım o cevabı.. Siz çok şey görmüşsünüz maşallah.

Demek ki daha çok alıcaz o cevabı demek ki daha çok saçımız dökülecek :)

Samet Türkmen
10.01.2013, 23:23
dedigin gibi sanırım Soner . Belkide daha kotusu.Biraz uzansam iyi olacak.Kalın saglıcakla

Alika87
11.01.2013, 02:13
seviyorum bu basligi :D

bir komik hikaya yasadim, aslinda o kadar komik degil, ama bu olayi ben yasadigim icin bana baya komik geliyor. 3 hafta önce köylülerin dügününe gitmisiz, karsi masada genc bir oturuyordu, bana bakip duruyordu, bende ona bakiyordum, hoslandigimdan degil, gözlüksüz pek iyi görmedigim icin, acaba o kizi biryerden taniyormuyum, hatirlamadigim bir akrabami acaba, yoksa neden öyle baksin bana. Kardesimin nisanlisi bunu görüyor, soruyor abi begendinmi kizi? Bende öylesine, evet güzel kizmis dedim. Olaylar simdi burda basliyor, bizim gelin anneme söylüyor, annem o dügünü düzenleyen yengeyi ariyor, o yenge o kizin annesini ariyor, o kizin annesi kiz ile konusuyor, kizin annesi tekrar o yengeyi ariyor, o yenge tekrar annemi ariyor, annem beni ariyor ve uzun lafin kisasi, kiz benimle tanismak istiyor :D Sokakta görsem onu tanimam, neyse hayirlisi :D

mehmets29
11.01.2013, 02:33

bir komik hikaya yasadim, aslinda o kadar komik degil, ama bu olayi ben yasadigim icin bana baya komik geliyor. 3 hafta önce köylülerin dügününe gitmisiz, karsi masada genc bir oturuyordu, bana bakip duruyordu, bende ona bakiyordum, hoslandigimdan degil, gözlüksüz pek iyi görmedigim icin, acaba o kizi biryerden taniyormuyum, hatirlamadigim bir akrabami acaba, yoksa neden öyle baksin bana. Kardesimin nisanlisi bunu görüyor, soruyor abi begendinmi kizi? Bende öylesine, evet güzel kizmis dedim. Olaylar simdi burda basliyor, bizim gelin anneme söylüyor, annem o dügünü düzenleyen yengeyi ariyor, o yenge o kizin annesini ariyor, o kizin annesi kiz ile konusuyor, kizin annesi tekrar o yengeyi ariyor, o yenge tekrar annemi ariyor, annem beni ariyor ve uzun lafin kisasi, kiz benimle tanismak istiyor :D Sokakta görsem onu tanimam, neyse hayirlisi :D

abi hakikatten koordinasyon mükemmel. hayırlısı

Sefa Murat Dokuz
11.01.2013, 06:20
Ben bu tayfada değilim arkadaslar.İsyanlarda da degilim.Sizin söylediklerinizle benim dediklerim tamamen farklı. Kabul edin veua etmeyin ama bosverebiliyorsanı sizin durumlar geçici. Bakın bir itirafta bulunayım ; ben degil o kisinin yuzunu fotografını bile gormedim. Kendisi yüzümü görüyor ama.Neyse ,yollar farklı,buradaki arkadaslarla anlasmamız zor bu konuda:)

Aşk vazgeçememekle ölçülmez. Zamanla boşverebileceğini göreceksin. Bir insan ne kadar birisi için üzülebilecek. Ben kızı 5 Ekim 2010 Salı günü ilk kez gördüm düşün 2 seneyi geçti 1 sene ölü gibiydim ilk 3 ay herşey süper gidiyordu onu geçiyorum ondan sonraki 1 sene yani. Sonra artık her dk değil her saat sonra günde 5-6 kez düşünmeye kadar düşüyor. Benim 2 senede günde 5-6 ya düştü. Seninde düşer merak etme. Alışıyorsun. Sallamamak değil de insansın hayatta zevk aldığın şeyleri yapar yüzünü gülümsetirsen az yanlız kalırsan onu daha az düşüneceksin emin ol. Bende öyle değil benimki başka sadece çok sevmenin dile vurması. Sen burdaki insanların bahsettiğinden farklı birşey yaşamıyorsun. Ben çok üzdüm kendimi olmuyor dedim elimde değil falan da hayat çok başka da güzel üzmeye değmez. Seviyorum evet hatta ileriye dair bir sürü Plan'ım var onla ilgili ama bugünümü zehir edememki ben yeterince günümü yedim gençliğimden öğrendim sende öğrenirsin.

cem1990
11.01.2013, 09:03
Bana kalırsa teklif etme biraz ara ver tekrar görüşmeye başla samet kardeşim
Çünkü arkadaş kalalım cevabı alabilirsin
Kadının sana arkadaş gözü ile bakmasını istemiyorsan kadına DOKUNMALISIN.
Dokunmak bir kadının bilinç altına farklı mesajlar yollar şansın varsa beraber aktivitelere git oyunlar oyna.Gezerken bir yerden dönerken belini tut(Bu önemli bir mesajdır),her hangi bir oyun oynarken elini tut vesaire.Arkadaş kalalım cevabı büyük ölçüde değişir :)

Mesut
11.01.2013, 09:19
Sevdamız için düştük yollara. :)
Herşey güzel olacak Allahın izni ile.
Kızı ikna edebilirsek önümüzdeki ay bir söz nişan yapacağım inşAllah

alper*
11.01.2013, 09:23

:):):) Çok güzelmiş , hayırlısı olsun :)

Samet Türkmen
11.01.2013, 09:39
arkadaslar rıca edıyorum benimle alakalı mevzu bitsin baslıkta.ıyı nıyetinizden suphem yok ama artık tamam.bu sadece bana kalsın

Cihad Varlı
12.01.2013, 06:42
Çok sevdik be abi . O bizi sevmese de , başkasını sevse de çok sevdik . Ekmek gibi , su gibi , gol sevinçleri gibi , bordo gibi , mavi gibi , her yıl şampiyonluğa oynar gibi.. Bütün benzetmelerle sevdik kısacası .

Cihad Varlı
14.01.2013, 03:28
Ah olan sevdaluk yaktun canimi.

Canberk
14.01.2013, 03:41
68a52b_nVms

kürşat61
07.02.2013, 16:40
Geriye doğru okudum biraz, genç arkadaşlarımızın durumları vahim takmayın bu kadar :)

Dursun Kaplan
17.02.2013, 16:04
İyiymiş :)

Ahmet Başkaya
19.02.2013, 20:44
http://m.YollaYap.com/b010/1361299456587.jpg (http://m.YollaYap.com/b010/1361299456587.jpg)

Trabzonspor Aşk'tır .

ilyas BAHADIR
19.02.2013, 20:47
Ulan arkadaş nasıl bişeydir bu

Samet Türkmen
27.02.2013, 18:01
Hahahaha

http://www.damnlol.com/pics/862/cddb112d51e725dec406050b83a35ee6.gif

Samet Türkmen
05.03.2013, 20:59
Tanıdığım bir abimle sohbet ederken belkide bizim yaş grubundaki insanların kafasında toplayamadığı aşk,sevgi kavramlarını güzelce açıkladı bana. İzniyle paylaşıyorum. Şöyle diyor :

"Günümüzde kavramlar o kadar iç içe geçmiş ki aşkta bu kavramların arasında değerini yitirmiş.Beğenmek dolaylı yoldan sahip olma duygusunu da getirir.O senin olmalıdır ama o senin olduğunda ne kadar özgürdür ? Sevdiğini düşünürsün ama köpeğini seven insan da ona tasma takmaktan ya da yeri geldiği zaman malıymış gibi davranmaktan geri kalmaz.

Demekki sadece sevmek aşk değil.Gerçek aşk karakterin oluşturduğu bütünler davranışı sonucu ortaya çıkan tavırdır. Meselâ anlayış gösterebilmek, karşılıksız yardım-hizmet dilekleri yerine getirmek,çok zor bir durumda kendinden,gerektiğinde prensiplerinden taviz verebilmek ve senin bu davranışlarına karşılık onun da sana aynı şekilde,seni kullanmaya çalışmadan karşılık verebilmesi ... Bütün bunların sonunda oluşan duygu sanırım aşk olmalı.

Anlık oluşan duyguların farklı birşey olduğunu aşk olarak tanımlanamayacağını düşünüyorum "

Tabiiki yardımlardan kasıt,birisini kandırıp ona hoş görünme çabaları değil.İçten gelen birşey.

Sefa Murat Dokuz
09.03.2013, 12:37
5 Mart'ta başladık. Hatun 2.5 yıl peşinden koşturdu ama sonunda ikna oldu :D bizde böyle bir manyağız sayın seyirciler.

Emrah Akcagöz
09.03.2013, 13:17
FxoV3ctjQYg
Ayhan Alptekin-Şimdi Geldi Ağlamanın Zamani

Size gelsin uşaklar. :)

Canberk
09.03.2013, 13:33
5 Mart'ta başladık. Hatun 2.5 yıl peşinden koşturdu ama sonunda ikna oldu :D bizde böyle bir manyağız sayın seyirciler.

Maşallah :O Hayırlı olsun ne diyelim :)

Samet Türkmen
12.03.2013, 14:27
2.5 yıl ... Ben ileride noktasını atarak yazacağım bu rakamları. İnşallah BMN hâla ayakta olur da alıntılarım bu mesajı :)

Hayırlı olsun. Gönül eğlendirmeyin,evlenin : ))

Emrah Akcagöz
12.03.2013, 14:32
2.5 yıl ... Ben ileride noktasını atarak yazacağım bu rakamları. İnşallah BMN hâla ayakta olur da alıntılarım bu mesajı :)

Samet haklı. Doğru insanı bulun ve evlenin. :)

Samet Türkmen
12.03.2013, 14:39
Tabii ki doğru insanın gözünde sizin doğru insan olmama durumuna da hazırlıklı olmalısınız :)

TSezgin61
12.03.2013, 14:50
------------

Emirhan Çorumlu
12.03.2013, 15:01
İşte bu dünyanın en büyük sorunu bana göre aptal insanların özgüveni yüksek, akıllı insanların şüphe içinde olmasıdır.

Bize aptal özgüveni gerekli..Gamsız olmayı çok isterdim şu hayatta.

+1

Emirhan Çorumlu
12.03.2013, 15:09
Tüm sevenlere, sevipte sevilmeyenlere ve Aska inananlara gelsin bu Sarki ozaman...

BM51Pb8e6Mg

Emirhan Çorumlu
12.03.2013, 15:13
Askin Tadi cogu Zaman Aci...
Ama yinede Yalnizligin Ilaci...
;)

Alika87
12.03.2013, 16:03

evet, sagi solu birakin, kariyer felan da yapmayin, hemen evlenin, gerisi bos :D

Sefa Murat Dokuz
13.03.2013, 22:26

Gönül eğlendirecek çok kız oldu da 6 günden çok uğraştığım olmadı bu kez bir farklı oldu hissettiklerimde farklıydı 7. Günü gördüğüm gün zaten kabul edene kadar bırakmıcam demiştim bu işin peşini burda anlattım çok kez hatunları yola getirmenin taktiklerini ve 2.5 yıl sonra epey bir emekten sonra artık niyetimin ciddi olduğuna tamamen inandı. Beyler unutmayın imkansız diye bir şey yok sadece gerçekten istemekle alakalı. Ben defalarca anlattım burda bu kız bana ilk teklif ettiğimde 2.5 sene önce hiçbirşey hissetmiyorum demişti bugün sana aşığım dediği noktaya geldi.Bu 2.5 yılı hayatımdan bir kayıp görmüyorum ben sonuçta istediğimi yaşamak için feda etmiş oldum. Sevdiğiniz insanı bırakmayın çok emek ve bir kaç erkeksi taktikle olmayacak birşey yok benim kız kayaydı zor oldu çok yordu ama çok mutluyum sonuçta . Allah herkesi sevdiğine bağışlasın.
Maşallah :O Hayırlı olsun ne diyelim :)

Sağolasın biladerim. Çok uğraştım ama yaptım oldu.

İlker Yazıcıoğlu
13.03.2013, 22:34
Allah herkesin gönlüne göre versin arkadaşlar.
Paylaşımda bulunan arkadaşların yaşlarına dikkat ettim de ,umarım bahsettiğiniz duygu yoğunluğunu bu denli istikrarlı bir şekilde sürdürürsünüz.
Gönül ilişkilerinde en büyük sıkıntıyı zaten sevdiğinizle yaşamazsınız.Ne zaman aileler araya girer,o zaman gerçekler su yüzüne çıkar.İşte o zaman yaşanacak olaylara karşı da bu kararlı ve sağlam tutumu göstermek gerekiyor.
İlişkiyi yaşayacak 2 kişi var gibi duruyor ama iş ciddi bir boyuta gelince karşılıklı olarak ailelerin tavrı da çok çeşitli sorunlara sebebiyet verebiliyor.
İnsanlar tuhaf,yaşanılanların ne kadar değerli olduğu,aileler işin içine girince daha iyi anlaşılıyor....

Samet Türkmen
13.03.2013, 22:43
Ne mutlu sana Sefa. Aynı şeyleri yaşamış birisi olarak diyorum bunu.

Umarım sadece Dünya'da değil, sonsuz cennet hayatında da aynı sevgiyi hissedecek şekilde bir beraberliğiniz olur :) Sonsuzluk diliyorum ikinize de Allah'tan :)

Kader KORELİ
09.04.2013, 02:42
3. sayfaya kadar düşmüş aşk.

O bana hiç gülmedi, ama ben onu ayağa kaldırmaya geldim bakın gecenin bu saatinde.

Aşksız yaşanmaz bu hayat.

İşidin ey yârenler
Kıymetli nesnedir aşk
Değmelere bitinmez
Hürmetli nesnedir aşk

Dağa düşer kül eyler
Gönüllere yol eyler
Sultanları kul eyler
Hikmetli nesnedir aşk

Kime kim vurdu ok
Gussa ile kaygu yok
Feryad ile âhı çok
Firkatli nesnedir aşk

Denizleri kaynatır
Mevce gelir oynatır
Kayaları söyletir
Kuvvetli nesnedir aşk

Miskin Yunus neylesin
Derdin kime söylesin
Varsın dostu toylasın
Lezzetli nesnedir aşk

Yunus Emre

Samet Türkmen
09.04.2013, 02:49
Madem öyle sevdiğim bir yazardan iki söz yazayım. İlkinde sitem var biraz. Geç kalmış veya geç kalacak sevmelere kızıyor,ölümün yaklaştığını belirtiyor.İkincisinde ise artık kenara çekildiğini belirtiyor.El sallamıyorum diyor ama "o" gelse yine eski heyecanına kavuşacak,bu sözlerini unutacak.

"Vakti öldürmeyi bırak, vakti oldurmaya bak... Geçip giden sensin zaman değil... Aşka tutun zamanı geride bırak... Sen olmalısın ol demde, ol demden ırak.." (s.g.)

"Durgun sulara demirlemişim aşkı.Sakin koyların sığıntısıyım artık.Ne uzaktan geçen gemilere el sallıyorum ne de kendimi farkettirmek kaygısındayım... Hayata tebessümle bakabildiğim an benimdir... Yaşadıkça kendimi yeniden tanıyorum..." (s.g.)

jojuk
09.04.2013, 03:37
aşık olunacak kız varmı bakıyorum ama etrafıma çevreme hayır ...herşey parada bitiyor paran varsa herkes kulun paran yoksa game over ..aşk denen bişey yoktur parayla saadet vardır ..bir kıza faceden bir mesaj atarsın onun sana mesaj yazması imkansızdır fakat başbakana ulaşman daha rahattır .

Tolga
09.04.2013, 08:30
:D Aşk diye birşey yoktur. One night stand vardır, One pound fish vardır, Once upon a time vardır :D

alper*
09.04.2013, 08:33
Hahahaha

http://www.damnlol.com/pics/862/cddb112d51e725dec406050b83a35ee6.gif
Ahahahhahahahahha :D Sabah sabah :D

alper*
09.04.2013, 08:34
evet, sagi solu birakin, kariyer felan da yapmayin, hemen evlenin, gerisi bos :D
Senin düğündeki olay ne oldu :):)

cem1990
09.04.2013, 09:18
aşık olunacak kız varmı bakıyorum ama etrafıma çevreme hayır ...herşey parada bitiyor paran varsa herkes kulun paran yoksa game over ..aşk denen bişey yoktur parayla saadet vardır ..bir kıza faceden bir mesaj atarsın onun sana mesaj yazması imkansızdır fakat başbakana ulaşman daha rahattır .

Oyunu bilen adamın paraya ihtiyacı yoktur
Olan parası ile çevresini güzelleştirir.
Bir kızla buz pateni yapmak,go-karta gitmek vb çokta para isteyen şeyler değildir.
Bir kızla her buluşmada bir yere gidip oturmayın,ilk buluşma sohbet ise ikincisi sohbet olmasın eğlence olsun ama asla sinema olmasın.
Herşey para demek değildir :)
İstediğin kadar paran olsun altında S2000 olsun kadın becerin yoksa hep sınıfta kalırsın :)

Mert M.
09.04.2013, 11:09
Öyle çok ilişki uzmanı değilim ama aşk, ilişki, birliktelik bunların hepsi belli bir ekonomik düzey gerektiriyor.
Eskidenmiş o zengin kız, fakir oğlan edebiyatları.

Ve artık davul dengi dengine bile değil. Çevremdeki lise mezunu kızlar bile paralı koca istiyorlar.
Allah sonumuzu hayır etsin.

OfLiyeLiz
10.04.2013, 17:05
Aşk değil ACI :)

Canberk
11.04.2013, 18:34
Ooo Yeliz hoş geldin aramıza :)

jojuk
11.04.2013, 18:50
Oyunu bilen adamın paraya ihtiyacı yoktur
Olan parası ile çevresini güzelleştirir.
Bir kızla buz pateni yapmak,go-karta gitmek vb çokta para isteyen şeyler değildir.
Bir kızla her buluşmada bir yere gidip oturmayın,ilk buluşma sohbet ise ikincisi sohbet olmasın eğlence olsun ama asla sinema olmasın.
Herşey para demek değildir :)
İstediğin kadar paran olsun altında S2000 olsun kadın becerin yoksa hep sınıfta kalırsın :)
merak etme o paran oldumu becerin olmasına gerek yok onlar seni gelip buluyor zaten

Samet Türkmen
11.04.2013, 19:12
Aynı şehirde olmadan zor bu çağda. Duygular yazılara yansımıyor. Demirden bir kalp lâzım uzaktan sevmeye. Demirden olacak...Başkaları giremeyecek,içerideki de çıkmayacak.

28TS61
11.04.2013, 22:39
resmi nikah tarihimiz 12.12.12 olarak belli oldu :)

veeeeeee evlendiiiik :)

6 ay aradan sonra dün ilk kez bmn ye girdim tekrar :D

Samet Türkmen
11.04.2013, 22:41
Allah mutlu eylesin ömür boyu sizi. Sadece Dünya hayatıyla sınırlı kalmayan bir beraberliginiz olur insallah.Hayırlı olsun :)

omondoles
11.04.2013, 22:42

Allah mesud etsin. İşini biliyorsun vallahi. İstesende o evlenme tarihini unutmazsın. :)

%61 Loading...

28TS61
11.04.2013, 22:54
Allah mutlu eylesin ömür boyu sizi. Sadece Dünya hayatıyla sınırlı kalmayan bir beraberliginiz olur insallah.Hayırlı olsun :)

Allah mesud etsin. İşini biliyorsun vallahi. İstesende o evlenme tarihini unutmazsın. :)

%61 Loading...

tesekkür ederim, insallah sizlerde mutlu ve mesut olursunuz.

nikah 12.12.12
dügün 23.12.12 idi

ibrahim
11.04.2013, 23:26

Yuh durum okadarmı vahim? Allah kurtarsın.. :S

Herif 4 ay sonra anca kendine gelebildi.. :D :D

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

28TS61
11.04.2013, 23:34
Yuh durum okadarmı vahim? Allah kurtarsın.. :S

Herif 4 ay sonra anca kendine gelebildi.. :D :D

Gesendet von meinem HTC Sensation XE with Beats Audio Z715e mit Tapatalk 2

yok ya vahim degil, allaha sükür her sey cok güzel gidiyor.

biraz futboldan soguttu beni bu sike olaylari

Alika87
12.04.2013, 00:44
Senin düğündeki olay ne oldu :):)

Kizla biraz görüstüm, ama pek anlasamadik, o yüzden fazla ileriye gitmeden isi biraktim. Neyse iki hafta sonra ise basliyorum, karizmama para eklenecek, kimse daha durduramaz beni :D Saka bir yana, annem kafami yiyor, hergün oglum artik kendine birini bul denilirmi? Allah yardimcim olsun :D

Adem Erdoğan
12.04.2013, 00:53
Pistonlara dikkat bu aylarda.

Ahmet Demir
12.04.2013, 08:28
Aynı şehirde olmadan zor bu çağda. Duygular yazılara yansımıyor. Demirden bir kalp lâzım uzaktan sevmeye. Demirden olacak...Başkaları giremeyecek,içerideki de çıkmayacak.

sen de böyle diyorsan başkaları ne yapsın :confused:
:)

Hüdai Pervaneli
12.04.2013, 10:55
Abimiz Evlendi Kardesim Nisanlandi Biz halaDogru insan Pesinde kosalim

omondoles
12.04.2013, 11:09
Abimiz Evlendi Kardesim Nisanlandi Biz halaDogru insan Pesinde kosalim

O iş hikayedir kardeşim. Sana tavsiyem eşini seçerken "ben mükemmel değilim ki mükemmel biri ile evleneyim" düşüncesinde olman. Yoksa yaş olur 40 hala doğru insan ararsın.

Kendimden biliyorum.

%61 Loading...

Hüdai Pervaneli
12.04.2013, 11:16
O iş hikayedir kardeşim. Sana tavsiyem eşini seçerken "ben mükemmel değilim ki mükemmel biri ile evleneyim" düşüncesinde olman. Yoksa yaş olur 40 hala doğru insan ararsın.

Kendimden biliyorum.

%61 Loading...
Trabzonlu Olsun Yeter:)

Samet Türkmen
13.04.2013, 04:15
sen de böyle diyorsan başkaları ne yapsın :confused:

Durum böyle Ahmet. Böyle bir çağda mesafelere rağmen birşeylerin olabileceğine inanmayanların bizzat kendisi bu çağdan etkilenmiş maalesef.

Allah icimizdeki duygulara değer verenlerle karşılaştırsın bizi.

Elbette hayatta birisi icin aglamak guzel seydir ama karsi taraf kaba tabirle sallamiyorsa, kendine sorular sormakta geç kalmamalı insan :)

esra61
17.04.2013, 22:33
bu sayfaya epeydir girmiyorum gerçi foruma da girmiyorum ama yıne epey ortalık karışmış

evlenen arkadaşlara Rabbim hayırlı mutlu ömür versin diğerlerine ise sabretmelerini arayış içinde değilde adayış içinde olalım ve bazı şeylerin nasip olduğunu da unutmayın ;)

jojuk
17.04.2013, 22:56
bu sayfaya epeydir girmiyorum gerçi foruma da girmiyorum ama yıne epey ortalık karışmış

evlenen arkadaşlara Rabbim hayırlı mutlu ömür versin diğerlerine ise sabretmelerini arayış içinde değilde adayış içinde olalım ve bazı şeylerin nasip olduğunu da unutmayın ;)
nasip diye beklersek çok bekleriz :D

Sibel
01.05.2013, 21:41
nasip diye beklersek çok bekleriz :D

Bu cümleyi kıymetli yöneticimiz, en kıvrak zekalı üye dalında benden oy alan Emirhan Makul'un yorumlamasını istiyorum.
Arz ederim.

Ali Yıldız
02.05.2013, 00:40
Haburasi Çok Sıkıntili.

Yiğit Gayretli
02.05.2013, 01:52

O kadar mucizevi değil Samet. 6 yıl oldu, 3'ü ayrı hemen hemen...

İlker Yazıcıoğlu
02.05.2013, 02:12
Ooo Yeliz hoş geldin aramıza :)

Hayırdır oğlum,ne ayaksın sen?
Beni böyle karşılamıyorsun forumda:)

Canberk
02.05.2013, 11:07
Hayırdır oğlum,ne ayaksın sen?
Beni böyle karşılamıyorsun forumda:)

Yeliz'i uzun zamandır tanıyorum abi üye olup buraya yazınca şaşırdım haberim yoktu üye olduğundan :)

Senin yerin ayrı :rolleyes:

Emrah Akcagöz
02.05.2013, 18:21
Alakası yok. Yeterki birbirinizi sevin, sayın ve yalan söylemeyin. Ayrıca sabredin. Bu her iki taraf için de önemli.

Samet Türkmen
03.05.2013, 19:32
Bir şiirde diyor ki : " Birlikte ıslandığımız yağmurlarımız yok... " İşte öyle birşey.

Hüdai Pervaneli
03.05.2013, 19:34
Yani tüm mesele Yagmurda berabermi Islanmak:)

Canberk
18.05.2013, 03:59
7KCydhq9TJ4

Mert Oğuzlu61
18.05.2013, 12:44
olm yükseltme şu başlığı yaw....

Canberk
18.05.2013, 23:42
Dayanamıyorum kanka nabayım.

İlker Yazıcıoğlu
18.05.2013, 23:45
Neyse....

Hatice Aslan
19.05.2013, 00:05

Vur kadehi ustam..

Mert Oğuzlu61
19.05.2013, 12:57

http://www.youtube.com/watch?v=7h9DY9DI5a0

yandım, yandım, yandım... cennetlik duygularla cehennem olduk kaldık...

Hüdai Pervaneli
19.05.2013, 13:09
Ulan Canberk Dayanamiyormus Ne dayanamiyorsun:) Rahat mi batiyor kardesim Anlamiyorum ki sen

Hamza Milet
26.05.2013, 01:19
ZZHS5OTSON8

Saat 00.00i geçince ne zamani?
Tabikii slow türkk zamanii

TSezgin61
26.05.2013, 02:49
arkadaslar ask demisken, Cephanelikte veya ktü sahil tesislerinde bir dügün kaca mal oluyor?

bilgisi olan varmi bu konuda? varsa yardimci olursa sevinirim...

yeni bir baslik acmak istemedim..

Kadir
26.05.2013, 05:00
Vay anasını ya arama yaptım da hatundan ayrıldığımız dönemlerde nasılda içimi dökmüşüm :D :D

2011 Mart'tan beri ufak tefek ayrılık süreçleri olsada devam eden ve artık iyice ciddiye binen bi ilişkim var, en güzeli evlenmeyi düşünmek gerçi kafadan 2 sene var daha ama olsun insan sevdiğiyle bunu hayal edince bile mutlu oluyor :))

esra61
18.06.2013, 21:24
kararsız kalmak en kötü karardan daha kötüdür.aklınız karışıksa biran önce her şey için karar verin daha sonra her şey öyle rahat oluyor ki kafanız rahat kalbiniz rahat hayat güzel..(benden söylemesi)... ;)

bASTURk
18.06.2013, 21:29
Herkes aşk profesörü ama sınıfı geçen yok.:)

esra61
18.06.2013, 21:40
Karar verince sınıf geçilmiş oluyor ;) tabi kararsızsak eğer..

Hatice Aslan
18.06.2013, 22:02
Karar verirsin herşeyin iyi gideceğini sanırsın sonrası askerlik arkadaşı style..

alper*
18.06.2013, 22:07
Baba olmak nasıl bir şey acaba :)

Sefa Murat Dokuz
19.06.2013, 01:54
Benım bu baslıktakı teorilerimi girdilerimi 2 sene sevdigim kızı ikna cabalarımı bilen bilir. Bu hafta 4.ayımız birlikteligimizin ve iyiki 2 sene peşinden koştum diyorum. Tavsiyem seviyorsan vazgeçmeyeceksin. Kendine güvenin, duygularına ınancın varsa eminsen ve de sabrın varsa gel bana o kızı yola getirelim :D

Samet Türkmen
27.06.2013, 23:46
Yazılarını severek takip ettiğim Hayati İnanç dili ağır olan dizeleri öyle güzel açıklıyor ki okumaya doyamıyor insan. Bir iki alıntı ;

Gayret-i aşk eyler Es’âd kâse-i ömrün şikest
Hem-sifâl-i bezmi fağfûr olmasın bir kimsenin

Sevgiliye başkalarının el uzatması ya da onun gayrılara meyl etmesi ihtimâli bitirir ömrümü. Gamdan ölmem korkarım gayret helâk eyler beni – Ş Galip.

Gönlü kırılmaya hazır kristal kâse gibi olmayagörsün bir kimsenin. Aşığın ise gönlü tam da öyledir; tam bir çaresizlik ifadesi yani. İnsan başkalarından dayak yese üzülmez de, sevdiği sertçe baksa paramparça olur. Rakibin attığı taş değil, dostun gülü yaralar insanı.
Ne derler Anadolu’da: “Gönül sırça saraydır, yıkılırsa yapılmaz!”
Aşk zor zenaat vesselâm

------------

Aşka şöhret hüsne mestûrî olur revnâk-fezâ
Sen ol ey mihrim hüveydâ sen kal ey mâhım nihân

Hüsn: Güzellik
Mestûrî: Örtülü olma hâli
Revnâk-fezâ: Renklilik, gösterişlilik
Mihr: Güneş
Hüveydâ: Açıkta, meydanda
Mâh: Ay

Sevgiliyi (daha doğrusu güzelliği) aya, aşkı ise güneşe benzeterek diyor ki; “Aşkın herkesçe bilinmesi, şöhret bulması yaraşır, güzelliğin ise örtülü olması esastır. Öyleyse ey sevgili sen gizli kal gözlerden, kimse görmesin seni; benim aşkım ise âleme şöhret salsın.]
Tabiî şöhret bulan aşk, âşığa türlü belâlar getirecektir. Şairimiz o belâlara baştan razı olduğunu ilân etmekte, gayrıların gözünden sakındığı sevgilinin ise gizli olmasını gayret (kıskançlık) ile talep etmekte; ancak bunu çok güzel bir sebebe bağlamakta ve gerekçelendirmektedir: “hüsne mestûrî yaraşır”

alper*
27.06.2013, 23:47
Biraz sonra +18 mesajlar atacağım herkes kaçsın.

Hüdai Pervaneli
27.06.2013, 23:47
Burdayiz Hic bir yere gitmiyoruz:)

alper*
27.06.2013, 23:50
Avatarı falan kaldirayım belli olmasın tipim.

Samet Türkmen
27.06.2013, 23:51
Bir kere de eritmeyin yazdıklarımı ey güzel insanlar :)

Hüdai Pervaneli
28.06.2013, 00:07
Bu isler bos isler askmi falan filan:) Önce evlenin Sonra sevmeye baslarsiniz:)

jojuk
28.06.2013, 00:10
paran varsa istediğin kıza aşık olursun bu işler herşey para da bitiyor

alper*
28.06.2013, 00:15
Bugün sinirden otobüste birini dövdüm sinirim geçmedi dayak yersem belki geçer bayıltana kadar birini dövmek ya da birinden o şekil dayak yemem lazım. Mazlumu getirin.

Alper Beyazay
28.06.2013, 15:47
Bugün sinirden otobüste birini dövdüm sinirim geçmedi dayak yersem belki geçer bayıltana kadar birini dövmek ya da birinden o şekil dayak yemem lazım. Mazlumu getirin.

Dayak yemek, atmaktan daha çok etkiler seni o durumda.. Bıraksaydın da dövseydi seni otobüsteki.. :D

Alika87
30.06.2013, 02:13
paran varsa istediğin kıza aşık olursun bu işler herşey para da bitiyor

niye sen kiza asik oluyorsun? Kiz sana asik olsun, para sende :D
Ayrica bunlar hepsi bahane, param yok, boylu degilim, kiloluyum, yakisikli degilim. Hersey özgüvende bitiyor ve sempatik bir gülüs genelde bir sürü acigi kapatabiliyor. Kizlar eglendirilmek istiyor ve buna illa para gerekmiyor. Fikra anlatin, hikaye anlatin, iyice abartin, komik olun, kizi güldürün. Gülmek cok positif bir duygu, kizi güldürürsen, o positif duyguyu sana bagliyor, basit piskoloji :D sessiz sessiz kösede oturana hic kimse asik olmadi.

Samet Türkmen
30.06.2013, 02:16
Ayrica bunlar hepsi bahane, param yok, boylu degilim, kiloluyum, yakisikli degilim. Hersey özgüvende bitiyor ve sempatik bir gülüs genelde bir sürü acigi kapatabiliyor. Kizlar eglendirilmek istiyor ve buna illa para gerekmiyor. Fikra anlatin, hikaye anlatin, iyice abartin, komik olun, kizi güldürün. Gülmek cok positif bir duygu, kizi güldürürsen, o positif duyguyu sana bagliyor, basit piskoloji :D sessiz sessiz kösede oturana hic kimse asik olmadi.

DM'den yürüyün arkadaş.Ne deşifre edersunuz taktikleri :D Şimdi önyargı yapıp bize bağlamayacaklar :p

Canberk
30.06.2013, 02:40

Bu kadar basit işte bu olay :D Son kısma katılmıyorum bazı kızlar da öyle tipleri merak edip aşık olabiliyor :D

GULER
30.06.2013, 04:34
Bugun istasyonda metroyu beklerken bana dogru bir kiz yaklasip benden ates sordu. Bir centilmen olarak tabiki sigarasini yaktim. Sonra ayni metroya bindikten sonra tesadufen ayni durakta ciktik metrodan. Kiz yine bir sigara yakmak icin bana ates sordu ve bu kez cakmagimi ona hediye verdim. Haliyle bu kez ben cakmaksiz kaldim. Sigarami yakmak icin bu kez ben ona ates sordum ve karsilikli gulduk.. Kiz cantasinda benim verdigim cakmagi ararken yanlislikla baska bir cakmak cikardi cantadan. O an asik oldum kiza.. Ve numarasini aldim. :)

Canberk
30.06.2013, 12:52
Bugun istasyonda metroyu beklerken bana dogru bir kiz yaklasip benden ates sordu. Bir centilmen olarak tabiki sigarasini yaktim. Sonra ayni metroya bindikten sonra tesadufen ayni durakta ciktik metrodan. Kiz yine bir sigara yakmak icin bana ates sordu ve bu kez cakmagimi ona hediye verdim. Haliyle bu kez ben cakmaksiz kaldim. Sigarami yakmak icin bu kez ben ona ates sordum ve karsilikli gulduk.. Kiz cantasinda benim verdigim cakmagi ararken yanlislikla baska bir cakmak cikardi cantadan. O an asik oldum kiza.. Ve numarasini aldim. :)

Millet metro istasyonunda sigara içiyor :(

Benim gibi bir insan başka hangi detaya takılabilir ki zaten :(

Alika87
30.06.2013, 14:40

simdi merak ettigim bir konu var. Avrupa kizlarla tanismak ve numaralarini almak cok zor degil. Türkiyede nasil??

Timur Mikhail
30.06.2013, 14:47
Türkiyede daha zor numara almak.

alper*
30.06.2013, 14:47
simdi merak ettigim bir konu var. Avrupa kizlarla tanismak ve numaralarini almak cok zor. Türkiyede nasil??

Benim çıktığım bir kız vardı. Biz çıkmaya başladıktan sonra numarasını alabilmiştim. (Şaka değil gerçek) Gerisini sen düşün.

GULER
30.06.2013, 14:51
simdi merak ettigim bir konu var. Avrupa kizlarla tanismak ve numaralarini almak cok zor. Türkiyede nasil??

Turist bolgelerinde kolay. Onun disinda pek deneyimim yok Turkiyede :)

GULER
30.06.2013, 14:53
Millet metro istasyonunda sigara içiyor :(

Benim gibi bir insan başka hangi detaya takılabilir ki zaten :(

Istasyonun belirli bolgelerinde serbest ;)

Alika87
30.06.2013, 14:56
Benim çıktığım bir kız vardı. Biz çıkmaya başladıktan sonra numarasını alabilmiştim. (Şaka değil gerçek) Gerisini sen düşün.

durumunuz vahim :D allah yardimciniz olsun.

alper*
30.06.2013, 15:43
Yok ya o kadar vahim değil 18 ay sonra baba olmayı planlıyorum ben sıkıntı yok :)))

Samet Türkmen
30.06.2013, 16:10
Düzeltme : Gerek yok buraya yazmaya. Aşk'ın A'sı bile yok konuda.

Alika87
30.06.2013, 16:12
Yok ya o kadar vahim değil 18 ay sonra baba olmayı planlıyorum ben sıkıntı yok :)))

ayni plan bende de var. Cocuklarimiz erkek olursa, karsilikli top oynattiririz onlara :D

alper*
30.06.2013, 16:32
İnlallah :)

Alika87
30.06.2013, 17:00
İnlallah :)

aile baskisiyla evlenecegiz artik, ne yapalim :D

alper*
30.06.2013, 17:05
Ne aile baskısı boşver ya en güzeli evlenmek saçma sapan tripleri çekeceğine otur evinde çoluk çocuğa karış mis gibi. :)

Alika87
30.06.2013, 17:05
Ne aile baskısı boşver ya en güzeli evlenmek saçma sapan tripleri çekeceğine otur evinde çoluk çocuğa karış mis gibi. :)

aynisni ailem de diyor. annemle ayni kafadasiniz :D

alper*
30.06.2013, 17:08
aynisni ailem de diyor. annemle ayni kafadasiniz :D

Aklın yolu bir kardeş, tez zamanda hayırlısını dilerim :)

Hüdai Pervaneli
30.06.2013, 18:51
Evlenipde Basinizi yakmayin Baskilara Direnin Arkadas
Abim 24 Yasinda evleneli 1 Yil Oldu Kardesimde 1 Yildir Nisanli 20 Yasinda Onlari gördükce Bekarlik Sulltanlik diyorum

alper*
30.06.2013, 19:08
Kesinlikle bir kadın ve bir erkek arasında kurulabilecek en sağlıklı münasebet evliliktir. Her açıdan. Asıl diğerleri ölümcül zararlı. :)))

DNA-TS
30.06.2013, 19:24
26 yaşındayım 1.80 cm 82 kg ssk lı çalışıyorum ev araba alabilecek kadar kredi çekebilecek itibarımız var bankalarda safım her yola gelirim. Taliplerimi bekliyorum numaram 0462 ... .. .. :)

Aşk meşk işleri bu seviyelere düştü tv lerde bangır bangır bağırıyorlar twitter facebook da arkadaş olup çıkıyorlar evlenmeyeni dövüyorlar neredeyse ama bende bir kısmet sorunu olduğunu düşünüyorum 17 sene okullarda harca bir tane mi çıkmaz adamın karşısına sağda solda zaten iyi bişe çıkmaz karşına ee bu durumda eş dost akraba araya girer seni baş göz eder. Evet ben bu son söylediğim başkaları tarafından yani görüücü usulü olanla başgöz edileceğim. Uzun lafın kısası sevdiğini alamıyorsan( ki burda sevdiğini alamama gibi bir durum söz konusu değil hiç bişe bulamama sorunu var ) aldığını seveceksin.:)

Bir arkadaşımın böyle bir sıkıntısı vardı paylaşayım istedim :D

Samet Türkmen
30.06.2013, 19:25
26 yaşındayım 1.80 cm 82 kg ssk lı çalışıyorum ev araba alabilecek kadar kredi çekebilecek itibarımız var bankalarda safım her yola gelirim. Taliplerimi bekliyorum numaram 0462 ... .. .. :)

Aşk meşk işleri bu seviyelere düştü tv lerde bangır bangır bağırıyorlar twitter facebook da arkadaş olup çıkıyorlar evlenmeyeni dövüyorlar neredeyse ama bende bir kısmet sorunu olduğunu düşünüyorum 17 sene okullarda harca bir tane mi çıkmaz adamın karşısına sağda solda zaten iyi bişe çıkmaz karşına ee bu durumda eş dost akraba araya girer seni baş göz eder. Evet ben bu son söylediğim başkaları tarafından yani görüücü usulü olanla başgöz edileceğim. Uzun lafın kısası sevdiğini alamıyorsan( ki burda sevdiğini alamama gibi bir durum söz konusu değil hiç bişe bulamama sorunu var ) aldığını seveceksin.:)

Arkadaşına hayırlısını nasip olur inşallah. Selam söyle, çok zamandır görüşemiyorduk :D

Alika87
30.06.2013, 19:40
Aklın yolu bir kardeş, tez zamanda hayırlısını dilerim :)

haklisin alper, yakin zamanda gideriz istemeye o zaman kizi.

Alika87
30.06.2013, 19:42

misafir umdugunu degil, buldugunu yer :D

Hüseyin Başoğlu
30.06.2013, 20:14

türk kızları burnu yere düşse lütfedip yerden almazlar...

ötesini sen düşün :)

alper*
30.06.2013, 20:21

Biriyle çıkıp da evlenmenin büyüsüne inanmıyorum yani uzun süre birlikte olup sonra evlenen çok az gördüm.
Genelde mutlu evlilikle böyle tanışıp altı ay sonra evlenenlerde oluyor.
En mantıklı yol bu diğeri zor zaten 26 yaşında bir adamın da artık biriyle tanışıp uzun bir ilişki yaşadıktan sonra evlenme ihtimali yok gibi bir şey çoluk çocuk 30-35 yaşını bulur o da geç bana göre.
Yani biz yaşlarda biri şu an uzun yıllardır konustugu biriyle evlenme hazırlığı yapıyor olmalı.

Sibel
30.06.2013, 20:35
Bir şey yazmak zorundayım. Neden hep kendinizi kayırarak bayanlardan dem vuruyorsunuz ki?
Cinsiyet ayrımı yapılacak en son şey bu mesele.
Çünkü iki taraf da aynıdır hemen hemen. Önemli olan karakterdir.
Ve karakter kız erkek diye ayrılmıyor. İnsana özgü bir durum.

Alika87
30.06.2013, 20:40
Bir şey yazmak zorundayım. Neden hep kendinizi kayırarak bayanlardan dem vuruyorsunuz ki?

erkeklerin kafa yapisi bu konuda dünyanin her yerinde neredeyse ayni. Kadinlar ülkeden ülkeye degisiyor :D

Samet Türkmen
30.06.2013, 20:48
Aşk gönülde yaşanır,mantık yürüterek değil. "Kavuşamadıysam maşuk suçludur" Ülkedeki anlayış bu ne yazık ki. Maşuka sordun mu aşık olurken ? İnsanlar kendi kafasında birşeyler yazıp karşısı hakkında fikir sahibi olmamalı. Herkes birşeyler yaşıyor içinde.

Bu ve benzeri nedenler ... Büyükler birşey biliyor da üstüne basa basa,inatla ve vazgeçmeden bunu diyor : "Allah'tan hayırlısını dile"

alper*
30.06.2013, 21:02
Ben daha çevremde ilişkisi için taş üstüne taş koyan kız görmedim.

Alika87
30.06.2013, 21:08

erkekler mücadele eder, kizlar naz. Olay bu kadar basit :D

DNA-TS
30.06.2013, 21:09
Arkadaşına hayırlısını nasip olur inşallah. Selam söyle, çok zamandır görüşemiyorduk :D

twitter kapatalı beri görüşemedik. ben gene aynı takılıyorum :)

Biriyle çıkıp da evlenmenin büyüsüne inanmıyorum yani uzun süre birlikte olup sonra evlenen çok az gördüm.
Genelde mutlu evlilikle böyle tanışıp altı ay sonra evlenenlerde oluyor.
En mantıklı yol bu diğeri zor zaten 26 yaşında bir adamın da artık biriyle tanışıp uzun bir ilişki yaşadıktan sonra evlenme ihtimali yok gibi bir şey çoluk çocuk 30-35 yaşını bulur o da geç bana göre.
Yani biz yaşlarda biri şu an uzun yıllardır konustugu biriyle evlenme hazırlığı yapıyor olmalı.

bu saatten sonra senin dediğin gibi olacak zaten direkt evlilik.
------------------------------------------------------------
aşık olmak demek birisiye çıkma ,sms atma değil yani gözünün ondan başka birşey görememesi gündelik yaşantına devam etmene engel olacak kadar onu düşünmek demek diye düşünüyorum.ben öle birşey yaşamadım ötekileri zaten gelip geçici heveslerdi.bu saatten sonra aşkı beklemek zaman kaybı ben hep aynı yerde bekliyorum gelecek olsaydı gelirdi :)

Hüseyin Başoğlu
30.06.2013, 21:24

:) :) nazlanan erkek duydunmu sen hiç :) Veyahut afra tafra yapan erkek :) Veyahut şu günü hatırlamadın bu günü hatırlamadın diye sinirlenen erkek :)

Bu konuda kadınla erkeğin eşit olduğu tek yer birbirlerinden dem vurmaları...Bayanlar erkeklerden erkeklerde bayanlardan her zaman dem vurur :) Onun haricinde kesinlikle benzerlik ve eşitlik olduğunu düşünmüyorum :)

TSarıalioğlu
30.06.2013, 23:06
İmkansız olduğunda aşk oluyor bence yahu buda bizim kaderimiz oluyor

Adem Erdoğan
01.07.2013, 12:15

Ben gördüm, okey oynarken koyuyorlar.

TSdepare
01.07.2013, 13:15
Yaramı deşen bir konu bu sakın imkansız bir aşka tutulmayın kendinizi yakar yandıkça erirsiniz..

Hüdai Pervaneli
01.07.2013, 17:27
erkeklerin kafa yapisi bu konuda dünyanin her yerinde neredeyse ayni. Kadinlar ülkeden ülkeye degisiyor :D

Polanyali Ukranaynali Ruslar ve Almanlar Degismezler pek;)

Hatice Aslan
01.07.2013, 22:41
Evlenmeyi iyi bişey sananlar var, rahat olacağını sananlar var, ilginç.. Tripten, nazdan bıktık diyorsunuz da evlenip çoluk çocuk yapınca iş değişecek mi? Sadece baba olursunuz beyler, yine aynı naz trip çene devam eder, demedi demeyin.

Samet Türkmen
01.07.2013, 23:40
Evlenmeyi iyi bişey sananlar var, rahat olacağını sananlar var, ilginç.. Tripten, nazdan bıktık diyorsunuz da evlenip çoluk çocuk yapınca iş değişecek mi? Sadece baba olursunuz beyler, yine aynı naz trip çene devam eder, demedi demeyin.

Yemekleri pişirsin,ihtiyarlayınca baksın yeter. Gerisini "yav he he" deyip hallederiz :U

Hatice Aslan
02.07.2013, 00:15
Yemekleri pişirsin,ihtiyarlayınca baksın yeter. Gerisini "yav he he" deyip hallederiz :U

Ahahaha:D:D Oda güzelmiş :D

cem1990
02.07.2013, 08:30

Bir kız bir erkeği evlilikten tek cümle ile bu kadar mı soğutur :)
En azından hani azaltsanız bizim ki de can değil mi :D

Alper Beyazay
02.07.2013, 10:20

3 cümle de bu kadar soğutmuş seni Cem.. Düşün biraz daha yazsa ''evlenmicem ben yaaa'' diye çıkacaksın forumdan.. :D

Hüseyin Başoğlu
02.07.2013, 10:32
Trip naz ve çenelerinin olduğunu kabul ettiklerine göre kadınlardada gelişme varmış demekki bi umut var :D

cem1990
02.07.2013, 11:21
3 cümle de bu kadar soğutmuş seni Cem.. Düşün biraz daha yazsa ''evlenmicem ben yaaa'' diye çıkacaksın forumdan.. :D

Zaten evlenmek falan yok en azından bu uğurda zaman harcayabileceğim bir hatun yok,lakin Hatice de öyle diyince net karar verdim artık
Ama tabii Haticenin kendini bilmesi güzel demek ki erkek sendromundan anlayabiliyor :D

Alper Beyazay
02.07.2013, 14:06
Trip naz ve çenelerinin olduğunu kabul ettiklerine göre kadınlardada gelişme varmış demekki bi umut var :D
Kabul ederler ama geri adım atmazlar o konuda. ;)

Zaten evlenmek falan yok en azından bu uğurda zaman harcayabileceğim bir hatun yok,lakin Hatice de öyle diyince net karar verdim artık
Ama tabii Haticenin kendini bilmesi güzel demek ki erkek sendromundan anlayabiliyor :D
Genelleme yapma, öyle biri çıkar ki bir gün karşına, tüm düşüncelerin silinir anında..

Soner Albayrak
06.07.2013, 01:32
mühendislikte 4. yılın sonu ( ilişkisi yok )^4

Hüseyin Başoğlu
06.07.2013, 09:03

mühendis isen yok değiştirmediğine şükrediceksin :D:D :D

Hatice Aslan
06.07.2013, 22:25

Doğruları yazıyorum hemcinslerim diye savunacak halim yok ya :D Hee sende yok mu dırdır dersen vardır elbet kadın milleti değil mi bir damar çeker illa :D

cem1990
08.07.2013, 17:07
Doğruları yazıyorum hemcinslerim diye savunacak halim yok ya :D Hee sende yok mu dırdır dersen vardır elbet kadın milleti değil mi bir damar çeker illa :D

Yapmayın dırdır mırdır,mutlu mesut yaşayalım işte :D
Ama bir kadının bunu itiraf etmesi güzel en azından kavganın ortasında sana hatırlatılırsa sakinleşe?bilirsin :D

Soner Albayrak
09.07.2013, 06:07
mühendis isen yok değiştirmediğine şükrediceksin :D:D :D

direnmühendisöğrencisi :D

Samet Türkmen
09.07.2013, 13:41

Benim bölümü okusaydın "Senin evine taşınabilir miyim ? " diyen kızlarla karşılaşacaktın :D

Hüseyin Başoğlu
09.07.2013, 13:51
direnmühendisöğrencisi :D

İktisadi İdari Bilimler Fakültesinde okuyorum karşımız mühendislik fakültesi :D Garibanlara acıyorum böyle 4 gözle bizim buraya bakıyorlar :D

cem1990
09.07.2013, 17:32
Benim bölümü okusaydın "Senin evine taşınabilir miyim ? " diyen kızlarla karşılaşacaktın :D

Hangi bölüm bu
Madem öyle bu kadar teklifin içinde bulamadın mı hala birini samet :D

Hüseyin Başoğlu
09.07.2013, 17:42
Hangi bölüm bu

İletişim Fakültesidir :)

Samet Türkmen
09.07.2013, 17:44
Hangi bölüm bu

Yok dedim tabii ki kıza. Hiçkimse de olmadı hayatımda. Fazla odundum sanırım üniversitede. :D Radyo,tv sinemaydı bölüm

Düzeltme : Hüseyin iyi uyandı :)

Hüseyin Başoğlu
09.07.2013, 17:46
Yok dedim tabii ki kıza. Hiçkimse de olmadı hayatımda. Fazla odundum sanırım üniversitede. :D Radyo,tv sinemaydı bölüm

Düzeltme : Hüseyin iyi uyandı :)

Ehh yani biliyoruz bişiler :D

Adın çıkıcağına canın çıksın diye boşa dememişler :)

Samet Türkmen
09.07.2013, 17:48
Ehh yani biliyoruz bişiler :D

Adın çıkıcağına canın çıksın diye boşa dememişler :)

İnanır mısın okulun da en güzel kızıydı :D Yine de ilgil toplardım ama :cool:

Hüseyin Başoğlu
09.07.2013, 17:49
İnanır mısın okulun da en güzel kızıydı :D Yine de ilgil toplardım ama :cool:

Boşver iyi yapmışsın...

Bir erkek bir kızla ev arkadaşlığı yapamaz :)

Samet Türkmen
09.07.2013, 17:55
Boşver iyi yapmışsın...

Tabii ki. Evet diyecek kadar düşmedik :)

alper*
09.07.2013, 18:01
Sürüüüüüüüüüüünüyorum...

alper*
10.07.2013, 14:25
p_pI-FQ6LcE

Alika87
10.07.2013, 17:12
Boşver iyi yapmışsın...

Olmaz gercekten. Bunu yasadim ve kafamin etini yedi o kiz :D

Bu arada, dün oruclu oruclu simdiye kadar tanistigim en ilginc kadiniyla tanistim. Ne güzel namusuyla yakinda kizi istemeye gidecektik, bu seytan var ya, benimle oyun oynuyor :D

cem1990
10.07.2013, 17:37
Yaw red edilir mi yahu
Dökün ordan işi manita ayağına siz yok da yok arkadaş :D

Hüseyin Başoğlu
10.07.2013, 21:24
Yaw red edilir mi yahu
Dökün ordan işi manita ayağına siz yok da yok arkadaş :D

öğrenci evinde hiç yaşamadın galiba :)

o rahatlığı kız uğruna vazgeçermiyim beah :D

Olmaz gercekten. Bunu yasadim ve kafamin etini yedi o kiz :D

Bu arada, dün oruclu oruclu simdiye kadar tanistigim en ilginc kadiniyla tanistim. Ne güzel namusuyla yakinda kizi istemeye gidecektik, bu seytan var ya, benimle oyun oynuyor :D

Uyma şeytana :)

cem1990
11.07.2013, 12:31
Aynı şehirde üni okuyunca yaşamadım hüseyin :D
Ama yine de önceliğim birkaç kadın olabilirdi hafif fırlama olanlarından :D

Alika87
11.07.2013, 12:56
Uyma şeytana :)

seytan bu sefer cok cekici bir kilifa girmis -.-

Hüseyin Başoğlu
11.07.2013, 15:49
Aynı şehirde üni okuyunca yaşamadım hüseyin :D
Ama yine de önceliğim birkaç kadın olabilirdi hafif fırlama olanlarından :D

seytan bu sefer cok cekici bir kilifa girmis -.-

2 kulhüvallahü 1 elham oku gider asadwqdsad :D :D

Alika87
11.07.2013, 16:53

2 kulhüvallahü 1 elham oku gider asadwqdsad :D :D

gider de, seytanin bana mesaj atmasini engellermi? :D

Hüseyin Başoğlu
11.07.2013, 17:26
gider de, seytanin bana mesaj atmasini engellermi? :D

onada 2-3 kıroluk yap :D mesaj attıgında karşı mesaj salimden alo şarkısını yolla :D :D yaptıgım şeydir işe yarıyor :D :D

Samet Türkmen
11.07.2013, 17:41
Bu kadar yardımsever olduğunuzu bilseydim olayın gerçekleştiği yıl durumu buraya aktarırdım :p

Alika87
11.07.2013, 22:53
onada 2-3 kıroluk yap :D mesaj attıgında karşı mesaj salimden alo şarkısını yolla :D :D yaptıgım şeydir işe yarıyor :D :D

ulan hüseyin, kiz mafya baglantili, ona kiroluk yaparsam, sikar topuguma :D Cok ilginc birisi, neden dikkatimi o kadar cekiyor anlamis degilim. Galiba uzun zamandir dayak yemedim ve ona merakliyim :D

Hüseyin Başoğlu
11.07.2013, 23:24
ulan hüseyin, kiz mafya baglantili, ona kiroluk yaparsam, sikar topuguma :D Cok ilginc birisi, neden dikkatimi o kadar cekiyor anlamis degilim. Galiba uzun zamandir dayak yemedim ve ona merakliyim :D

Leyla ile mecnundaki yavuz sendromu diyoruz buna :D :D Dayak yemeden rahatlayamıyor :D o zaman kardeşim dicek bişiyim yok yiceksin temiz bi dayak sonra kuyruğunu kıstırıp doğruuuu kız istemeye :D :D :D

Samet Türkmen
16.07.2013, 01:04
Huzur kovalananda değil peşinize düşende arkadaşlar . Kaynak sağlam ;)

Samet Türkmen
18.07.2013, 19:33
"Yakından bak, onun bir hâyali,hatırası var orada"

http://s18.postimg.org/uayeen97t/d1a8b5d86819eab434b02fb8cfbc5936.jpg

Alper Beyazay
18.07.2013, 23:58
Belki de ilk defa...

Ali Can
21.07.2013, 18:29
çok sevidiğim canım ciğerim olan birisinden uzun bir süreden sonra, onunla eskisi gibi olmayacağını bilmek ne kadar kötüymüş be

sen üzülürken onun üzülmemesini istemektir aşk

yakaladınız mı bırakmayın sakın, ben bir eşeklik ettim, allah belamı versin

Dursun Kaplan
22.07.2013, 22:15
Bu başlıkta eski mesajlarımı okudum. Sonuç ibretlik.:cool:

Büyük konuşmayacaksın. :D

Alper Beyazay
22.07.2013, 22:20
Sevdiğinin yanında saçmalarsın abi, farkında olmaz ne diyeceğini bilemezsin. :rolleyes:

Hatice Aslan
22.07.2013, 22:27
AŞK MI DEDİNİZ?

http://k1307.hizliresim.com/1c/q/qn2q3.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Başka yok.

Mert Oğuzlu61
22.07.2013, 23:27
yeter be....

Sibel
23.07.2013, 00:42
Ne diyor bestekâr,
"Sevdalar buruk, insanlar çürük"

Samet Türkmen
23.07.2013, 01:12
Hepimiz saçmalıyoruz ve yanlış yoldayız. Vidyosunu izlemeyeceğiniz için yazayım ;

Bir kişi peygamberimize gelip "Ben şu kadınla evlenmek istiyorum ya Resullallah, bana dua et de onunla evleneyim" demiş.

Peygamberimiz : " Eğer senin için İsrafil Aleyhisselâm dua etse, Cebrail Aleyhisselam da dua etse, Mikail Aleyhisselam da dua etse, arş-ı âlayı taşıyan yüce melekler de dua etse, ben de onların arasında o duaya katılsam sen yine de senin için yazılmış olan kadından başkasıyla evlenemezsin. Nasipte ne varsa onunla evlenirsin" buyurmuş.

Gereksiz hüzünlerde boğulmanın manâsı yokmuş. Bizim eksikliğimiz çoğu şeyden bihaber olmamız,Dünyalık düşünmemiz ...

Öğütleri Peygamberimizden değil şairlerden aldığımız için sonunda şaşkınlık ve kırgınlıklar yaşıyoruz.

Ali Can
23.07.2013, 01:25
Hepimiz saçmalıyoruz ve yanlış yoldayız. Vidyosunu izlemeyeceğiniz için yazayım ;

Bir kişi peygamberimize gelip "Ben şu kadınla evlenmek istiyorum ya Resullallah, bana dua et de onunla evleneyim" demiş.

Peygamberimiz : " Eğer senin için İsrafil Aleyhisselâm dua etse, Cebrail Aleyhisselam da dua etse, Mikail Aleyhisselam da dua etse, arş-ı âlayı taşıyan yüce melekler de dua etse, ben de onların arasında o duaya katılsam sen yine de senin için yazılmış olan kadından başkasıyla evlenemezsin. Nasipte ne varsa onunla evlenirsin" buyurmuş.

Gereksiz hüzünlerde boğulmanın manâsı yokmuş. Bizim eksikliğimiz çoğu şeyden bihaber olmamız,Dünyalık düşünmemiz ...

Samet kardeşim yazdığın çok iyi bir örnek olmuş

Aslında bakarsan bende böyle düşünerek şimdiye kadar geldim, ve en sonunda yürüttüğüm bir ilişkim vardı, uzun bir süreden sonra bitiverdi, hayıra yormayı diliyorum ama olmuyor, çünkü hayırla geldiğini düşünüyordum

Hayırlısı... Herkes için en hayırlısı ne ise o olur inşallah..

Dediğim gibi buldunuz mu bırakmayın sakın..

Samet Türkmen
23.07.2013, 18:56
Bulduysak bile hayırlısı değilse olmasın :) Dış güzellik uğruna ömür boyu sıkıntılı dönemler yaşamak istemeyiz değil mi ;)

cem1990
24.07.2013, 10:31
Gençler toplanın fikir alış-verişi yapmamız lazım
Hatun buldum Trabzonlu,ama gel gör ki Fb li ne edeyim bu kızı :D

esmertr
24.07.2013, 11:31
Hiç zorlamadan bırak:):)

DNA-TS
24.07.2013, 11:54
sevgili günlük en son yazdığımdan bu yana hayatımda değişen birşey olmadı. her güne acaba bugün o gün mü? diyorum kendi kendime. ama değişen birşey yok gene santraforlar gene sağ bekler konuşuyorum birtek senlen konuşamıyorum. neyse sevgili günlük işe dönmem lazım sonra yazarım gene.

TSaskı
24.07.2013, 12:33
+ O seni üzmez.
- Ya üzerse
+ Bana gelicen
- Niye ?
+ Çünkü ben 40 yılda geçse seni seviyo olucam. (aşk budur)

Alika87
24.07.2013, 14:31
Gençler toplanın fikir alış-verişi yapmamız lazım
Hatun buldum Trabzonlu,ama gel gör ki Fb li ne edeyim bu kızı :D

fazla uzatmadan birak, kani bozuk, ne yapacagin bunu. Salla gitsin.

Alika87
24.07.2013, 14:32
sevgili günlük en son yazdığımdan bu yana hayatımda değişen birşey olmadı. her güne acaba bugün o gün mü? diyorum kendi kendime. ama değişen birşey yok gene santraforlar gene sağ bekler konuşuyorum birtek senlen konuşamıyorum. neyse sevgili günlük işe dönmem lazım sonra yazarım gene.

Belki santrfor yerine onunla konusursan, birsey degisebilir.

Adem Öztürk
24.07.2013, 14:37
Aşk ula o nasi birşey bilmeyenler anlamaz çok çok çok da acayip birşey.

Samet Türkmen
24.07.2013, 14:50
Yukarıda yazdığım örneği uygulamadığıma dair...

Peşinden ağlamak anlamında değil ama sizi hayatından çıkarmış bir insan için neden her seferinde korkmadan ateşlere atlıyor gönlüm anlamıyorum.

Yerinizde olsam Trabzonsporlu olan bir kadını sevmemeye çalışırım. Bizim her şeyimiz Trabzonspor ve bordo mavi renkler. Bunlarla yaşıyoruz.O sevgilinin anıları,bakışları,stadyumdaki heyecanı,yumuşak elleri,en güzel renkli gözleri hatta hüznü bu renklere öyle bir siniyor ki birisi Trabzonspor dediğinde sürekli içinizde fırtınalar kopuyor.Çok sevdiğimiz takımımızın ismi bile yarayı deşmeye yetiyor.

Sev kardeşim,git fenerliyi sev. En azından sürekli hatırlayıp zorda kalmazsın sonrasında.

Şarkıdaki gibi :" Yapma dedim yaptın gönül...Şimdi beni kurtar gönül..."

alper*
24.07.2013, 14:52
Hiç Trabzonsporlu bir kızla çıkmadım.
Hep kızları Trabzonsporlu yaptım :cool:

Sonradan özlerine döndüler tabi :D