PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aşk ve Aşık Olmak!

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 [47] 48 49 50 51

Hüdai Pervaneli
16.06.2012, 14:03
Kız erkek ayrımı yapmak hata. Böyle bir ayrım biyolojik olarak mevcut, gerisi her insanın kendisiyle alakalı.
:) Kizlar erkeklerden SIkayetci Erkekler Kendin sikayetci :) Bende Kendinde Hata bulan bir Asik Yada terkedilmis biri görmedim :) Suclu herzaman baskasiydi

exelans_25
16.06.2012, 14:30
çok riskli bir durum süründürebilir:)

Soner Albayrak
17.06.2012, 01:41
Allah belamı versin gelmeyecek yahu beklemeyelim artık şu gemiyi gelmeyecek arkadaş gelmeyecek

Ula Canberk daha erken senin için hayatını yaşa derim bunun için kendini sıkma daha yaşın benden genç bişeylerin eksikliğini hissetmiyosundur şimdi onun için eğlenmene bak sen ;)

O gemi belkide gelmiştir de sen görmüyorsun ve sen de gitmen lazım az bişe
Bekliyoruz bizde

Valla Burak kardeşim birisiyle düşündük olmadı inan artık birisini sevmeye korkuyorum artık yoruldum bi karamsarlık aldı başını gidiyor bende umut bitti anlıycan :)

Kız erkek ayrımı yapmak hata. Böyle bir ayrım biyolojik olarak mevcut, gerisi her insanın kendisiyle alakalı.

Erkek ve bayanların bir ilişkiye bakış açıları ve beklentileri farklı oluyor çoğu kez bunun için bir yerde kız erkek ayrımı yapmak zorunda kalıyoruz ;)

çok riskli bir durum süründürebilir:)

Süründük daha ne kadar sürüncez usta :(

Utku61
17.06.2012, 01:59
Şu bahsettiğiniz gemi geleli 1-2 ay oldu ama bu ara gemi su almaya başladı :( Ne yapacam ben ya

Canberk
17.06.2012, 02:07
Sana Bekir verdi cevabı hâlâ soraymısın ? :D

Utku61
17.06.2012, 02:08
Anlayan biri gelsin Canberk sen bi git ya :D

Canberk
17.06.2012, 02:10
Sen benim gibi adamı buldun da bunuyor musun lan :D Sende ki beyni kuşa taksan ters uçar olum 2 senedir tanıyorum seni az planlı hareket etmen lazım:D

Utku61
17.06.2012, 02:16
http://www.youtube.com/watch?v=xfiNY3tFbM0&feature=BFa&list=ALzxNYRMVOCRjNZq3PLao4etFxhEx8tvod alın dinleyin akşam akşam süper gidiyo :)

esra61
17.06.2012, 22:20
oy oy oy şu başlığa bayadır uğramadım neler olmuş neler.......

şu birkaç sayfa analizim: herkez ayrılık sebebini karşı tarafa yıkıyor.hadi tamam kabul kızlar hatalı e peki sende hiç mi suç yok derler insana?

Kubilay ŞAHİN
18.06.2012, 00:46
hadi tamam kabul kızlar hatalı e peki sende hiç mi suç yok derler insana?

Maalesef yok.. yaranılmıyor arkadaş.. Ne olursa olsun..

Yazmayayım dedim ama.

Canberk
18.06.2012, 01:01
herkez ayrılık sebebini karşı tarafa yıkıyor.hadi tamam kabul kızlar hatalı e peki sende hiç mi suç yok derler insana?

Desinler vallahi her seferinde vicdanım rahat :) Ya bize(özellikle bana)öyle geliyor ya da cidden kızlar hep hatalı :)

Samet Türkmen
18.06.2012, 01:21
Aaahh ah. Şu konuya bir açılsam flood yapmaktan ban yerim. O biçim doluyum :)

Hüdai Pervaneli
18.06.2012, 01:22

şu birkaç sayfa analizim: herkez ayrılık sebebini karşı tarafa yıkıyor.hadi tamam kabul kızlar hatalı e peki sende hiç mi suç yok derler insana?
Vallahi ben kimseyi suclamiyorumen azindanonunbeni sucladigi kadar degil:) Ama Ikimizde hataliz:)

Bunlar bos isler

Emirhan Makul
18.06.2012, 02:00

Esra haklı beyler :(

Tamam kızlarımız tripli ve enteresan fakat tüm suçlarda onlarda olmayabilir birde aynada kendimize bakalım. Hadi dağılın kendinizle yüzleşin,hatalarınızı ayıklayın öyle gelin.

Timur Mikhail
18.06.2012, 02:59
Kız beni terketsin diye 120 kilo oldum yok arkadaş banamısın demiyor, daha da saplantı yaptı :)

alper*
18.06.2012, 07:35
http://www.kulfoto.com/interesting-things/19386/a-reporter-asked-the-old-couple

:)

esra61
21.06.2012, 10:34
tek tek cevap vermek isterdim lakin öyle mesajları alıp cvp vermeyi bilmiyorum burda:)

gelelim konuya: tamam kabul kızların çoğunda hata vardır ayrılık sebebininde %80 onlarda olsun ki kabul etmiyorum istisnalar hariç yüzde 80lik kısmı bir kenara koyup yüzde yirmideki kendi hatamızı aramalıyız bence... yüzde 20lik kısımda da eğer hatanızı bulamadıysanız üzülmenize gerek yok arkadaşlar demek ki giden sizi hak etmiyormuş;)
belki ben yanlış düşünüyorumdur kişisel düşüncem bu.;)

Hüdai Pervaneli
21.06.2012, 10:44
Abi ne bu türk kizlarinin yaptigi Bi trip bi tirip sanki dünyada tek bunlar bulunmaz hint kumaslari

Mert Oğuzlu61
21.06.2012, 12:16
Abi ne bu türk kizlarinin yaptigi Bi trip bi tirip sanki dünyada tek bunlar bulunmaz hint kumaslari

alayının azimli mert korkusuz gazetesi, nde adları çıksın...

Sibel
21.06.2012, 15:45
Desinler vallahi her seferinde vicdanım rahat :) Ya bize(özellikle bana)öyle geliyor ya da cidden kızlar hep hatalı :)
:mad: Bana göre de çoğunlukla erkekler hatalı. Ne olacak şimdi oylum? :rolleyes:

Şu insanoğlu ne kadar zalim ve vefasız...
Sevmek ve sevgiye saygı göstermek ne kadar da zor geliyor insanlara.
Çünkü her şey sahteleşiyor... Aşk gelir geçer, önemli olan sevgi.
O da herkese nasip olmuyor.
Tamam gidiyorum:D

Armağan Dere
21.06.2012, 15:53
Esra haklı beyler :(

Tamam kızlarımız tripli ve enteresan fakat tüm suçlarda onlarda olmayabilir birde aynada kendimize bakalım. Hadi dağılın kendinizle yüzleşin,hatalarınızı ayıklayın öyle gelin.

iyice hanımköylü olmuşun:):)...
Kendine iyi bak kardeşim..

Emirhan Makul
21.06.2012, 17:04
iyice hanımköylü olmuşun:):)...
Kendine iyi bak kardeşim..

Seninde boylarını görürüz Armağan bey :) Ya ne yapayım hanımınköyünden olmayımda kafayı mı yiyim :D Ayrıca armağan şike başlığında 96 ve 2011'den maçlar anlatmayı bırak, yanlışlıkla okuyorum gerçekten hiç tribe giresim yok habu sıcakta :)

Koray
21.06.2012, 17:10
Bi kere kızlar erkeklerin Sosyal hayattaki üstünlüğünü kabul etmeli.

Saat: 22:00

Kız: Nerdesin

Erkek: Çay bahçesindeyim arkadaşlar takıyoruz

Kız: Ne işin var bu saatte dışardaaa! Ben bu saatte dışarı çıkıyormuyummmm !!1!11

Erkek: Çıkamazsın zaten kızım bu kadar basit.

Canberk
22.06.2012, 01:51
:mad: Bana göre de çoğunlukla erkekler hatalı. Ne olacak şimdi oylum? :rolleyes:

Şu insanoğlu ne kadar zalim ve vefasız...
Sevmek ve sevgiye saygı göstermek ne kadar da zor geliyor insanlara.
Çünkü her şey sahteleşiyor... Aşk gelir geçer, önemli olan sevgi.
O da herkese nasip olmuyor.
Tamam gidiyorum:D

Gitme dur nereye gidiyorsun oylum :D

Bi kere kızlar erkeklerin Sosyal hayattaki üstünlüğünü kabul etmeli.

Saat: 22:00

Kız: Nerdesin

Erkek: Çay bahçesindeyim arkadaşlar takıyoruz

Kız: Ne işin var bu saatte dışardaaa! Ben bu saatte dışarı çıkıyormuyummmm !!1!11

Erkek: Çıkamazsın zaten kızım bu kadar basit.

Helal reis :alkış:

esra61
01.07.2012, 18:44
bir soru da benden.görüşlerinizi merak ediyorum;
sizce kırılan kalp ve zarar gören güven tekrar eski haline döner mi?

M.Kılıç50
02.07.2012, 02:17
Beyler Ortaligi Yatistirmak amaciyla sizlere yeni bir konu acayim...

Bu Arkadasken Asik olma olayina ne diyorsunuz?

"Yok biz en iyisi sadece Arkadas Kalalim" cevabini duymaktan cok korkuyorum! :(

Soner Albayrak
02.07.2012, 23:26

kendini buna alıştırsan iyi olur çünkü %90 o cevabı alacaksın. Defol git hayatımdan seni istemiyorumun kibarcasının arkadaş kalalım olduğunu herkez bilir ;)

Yiğit SARI
02.07.2012, 23:28
2 sene önce hoşlandığım bi kız vardı öyle hoşlantı sadece. Ama halen daha kızı ne zaman görsem bi değişik oluyorum öyle ne yapacam bilmiyorum :o

Bekir
03.07.2012, 01:56

O soruyu sorsan da sormasan da pişman olacaksın,hep içinde sorsam mı sorusu olacağına sorman daha mantıklı.

He unutmadan aşkta mantık olmaz :)

M.Kılıç50
03.07.2012, 17:11
kendini buna alıştırsan iyi olur çünkü %90 o cevabı alacaksın. Defol git hayatımdan seni istemiyorumun kibarcasının arkadaş kalalım olduğunu herkez bilir ;)

bu cok agir oldu simdi Soner naptin! :(

O soruyu sorsan da sormasan da pişman olacaksın,hep içinde sorsam mı sorusu olacağına sorman daha mantıklı.

He unutmadan aşkta mantık olmaz :)

o Pismanligi hep duydum... bir kac kez dedim Hadi be Memo simdi Tam sirasi!
ama yooook... hep verecegi cevap geldi aklima ve tirstim :(

en iyisi vazgecmek, arkdasliga alismak...

sümela61
03.07.2012, 19:00
"yalnız kalacağımdan değil... ben seninle olsun istemiştim, hepsi bu..."

Emirhan Makul
04.07.2012, 20:33
Yıllar sonra giyindim acılarımı yeniden geldim, merhaba herkese, merhaba gönül yarası olanlara.

bASTURk
04.07.2012, 20:45
bir adın kalmalı geriye
bütün kırılmış şeylerin nihayetinde
aynaların ardında sır
yalnızlığın peşinde kuvvet
evet nihayet
bir adın kalmalı geriye
bir de o kahreden gurbet

sen say ki
ben hiç ağlamadım
hiç ateşe tutmadım yüreğimi
geceleri, koynuma almadım ihaneti
ve say ki
bütün şiirler gözlerini
bütün şarkılar saçlarını söylemedi
hele nihavent
hele buselik hiç geçmedi fikrimden
ve hiç gitmedi
bir topak kan gibi adın
içimin nehirlerinden
evet yangın
evet salaş yalvarmanın korkusunda talan
evet kaybetmenin o zehirli buğusu
evet nisyan
evet kahrolmuş sayfaların arasında adın
sokaklar dolusu bir adamın yalnızlığı
bu sevda biraz nadan
biraz da hıçkırık tadı
pencere önü menekşelerinde her akşam

dağlar sonra oynadı yerinden
ve hallaçlar attı pamuğu fütursuzca
sen say ki
yerin dibine geçti
geçmeyesi sevdam
ve ben seni sevdiğim zaman
bu şehre yağmurlar yağdı
yani ben seni sevdiğim zaman
ayrılık kurşun kadar ağır
gülüşün kadar felaketiydi yaşamanın
yine de bir adın kalmalı geriye
bütün kırılmış şeylerin nihayetinde
aynaların ardında sır
yalnızlığın peşinde kuvvet
evet nihayet
bir adın kalmalı geriye
bir de o kahreden gurbet
beni affet
Kaybetmek için erken, sevmek için çok geç

Mert Oğuzlu61
04.07.2012, 21:14
o Pismanligi hep duydum... bir kac kez dedim Hadi be Memo simdi Tam sirasi!
ama yooook... hep verecegi cevap geldi aklima ve tirstim :(

en iyisi vazgecmek, arkdasliga alismak...

bende hep erteledim, bir türlü söyleyemedim. ünivde yarım dönemim kızı düşünmekle geçti, farklı bölümde okuyor haftada bir gün görüyorsun (ortak ders ing idi) tek dezavantaj buydu. gerçi benim durum seninkinden biraz farklı, sonradan atak yaptım, kankasıyla konuştum sevgilisi var dedi orda frene bastım.

dünya başıma yıkıldı, hala daha unutabilmiş değilim tatil dönüşü okul açıldığında ne mok yiyecem onu düşünüyorum, aralarına mı gireyim sevgilisi okuldan mı değil mi kızın tepkisi ne olur düşündükçe harbi çıldıracak kıvama geliyorum. başka kız felanda görmüyor gözüm, bu aşk konularında bende hiç şans yok. son gün sınava gireceğiz, kapının önünde kankasıyla bana bakıp konuşuyorlardı kesin öğrendi ona olan ilgimi. gidip çekip kolundan o kalabalıktan çıkarıp konuşamadım onla, ona yanıyorum şuan. hatta onada değil, 3 ay mal gibi beklediğime yanıyorum. seneye ne yapacağım hiç bilmiyorum bildiğim tek birşey var bu kızı istiyorum... alacağum...

dönelim senin konuya, bak sana şunu söyleyeyim ''bir şekilde git konuş'' ..... ben alacağım dersi aldım, bekleme felan yok aşkta utanmayacakmışın sonra kazık her türlü giriyor sana, ben gider yeni dönemde arar bulurum bunu çekerim böyle böyle derim o yönden sıkıntı yok ama sevgilisi varmış işte şimdi ben onu düşünüyorum nasıl bir taktik izlesem diye...

özet : ''seviyorsan git konuş bence'' cilere kulak ver, harbi git konuş.

Alper Beyazay
04.07.2012, 22:57

Durma,git söyle uygun bir zamanda,uygun bir yerde. Ayrıca arkadaşlığa alışmam en iyisi demişsin,alışamassın kardeşim alışamassın.

alper*
04.07.2012, 23:16
Sevgilisi olan kıza ne sebeple olursa olsun bakmak delikanlılığa sığmaz.
Öbür çocuğun yerine kendinizi koyun.

Mert Oğuzlu61
04.07.2012, 23:57
Sevgilisi olan kıza ne sebeple olursa olsun bakmak delikanlılığa sığmaz.
Öbür çocuğun yerine kendinizi koyun.

açıkçası kız dışında kimse umrumda değil... ama işim çok zor, orası kesin.

Bekir
05.07.2012, 00:34
açıkçası kız dışında kimse umrumda değil... ama işim çok zor, orası kesin.

Düşünüyorum da senin yaptığını birisi benim sevgilime yapsa adamı dağa çıkartır orda bırakırım.

Ayıp be kardeşim biraz empati yap,vazgeç bu sevdadan,eğer sevgilisi varken senle olmayı kabul ederse bile ileride başkasını bulunca da sana yol verir.

Mert Oğuzlu61
05.07.2012, 00:39
Düşünüyorum da senin yaptığını birisi benim sevgilime yapsa adamı dağa çıkartır orda bırakırım.

Ayıp be kardeşim biraz empati yap,vazgeç bu sevdadan,eğer sevgilisi varken senle olmayı kabul ederse bile ileride başkasını bulunca da sana yol verir.

benim hayata bakış açım biraz farklı, benim mutluluğum herşeyden önce gelir... bu hayatta ailem dışında kimseye acımam, tabiatım böyle ne yapayım.

ama burda kötü taraf benim, kabul ediyorum. yalnız henüz birşey yapmışlığım yok, yeni dönemde kendimi dizginleyemezsem olacak...

Bekir
05.07.2012, 00:41
benim hayata bakış açım biraz farklı, benim mutluluğum herşeyden önce gelir... bu hayatta ailem dışında kimseye acımam, tabiatım böyle ne yapayım.

ama burda kötü taraf benim, kabul ediyorum. yalnız henüz birşey yapmışlığım yok, yeni dönemde kendimi dizginleyemezsem olacak...

Burda mutluluktan da öte mide meselesi var zira bir kızı ne kadar sevsem de sevgilisinden ayrılıp bana gelmesini benim midem kaldırmaz,gerçekten sen biraz farklısın.

Umarım kendini dizginlersin.

Mert Oğuzlu61
05.07.2012, 00:52
Burda mutluluktan da öte mide meselesi var zira bir kızı ne kadar sevsem de sevgilisinden ayrılıp bana gelmesini benim midem kaldırmaz,gerçekten sen biraz farklısın.

Umarım kendini dizginlersin.

düşündüğün gibi bir kız değil o.

Bekir
05.07.2012, 00:58
düşündüğün gibi bir kız değil o.

Bilemiyorum ben kaldıramam böyle bir şeyi.

Mesela ben de 1 aya yakındır bir kızla görüşüyorum neredeyse 24 saat konuşuyoruz ama kız hala olmaz diyor.

Benim kıza dediğim tek laf ''Sen öyle ya da böyle benimsin ama benden başka biri olursa benim için artık ölüsün'' lafı oldu.

Kız da olursa sen olur olmazsa kimse olmaz dedi ve hala konuşmaya devam ediyoruz.

Bilmiyorum kızı şuan çok seviyorum ama başkası olma ihtimali olmasa da başkası olursa benim için öyle bir kız hiç olmamış olur,belki yine severim ama yok sayarım.

Mert Oğuzlu61
05.07.2012, 01:06

Mesela ben de 1 aya yakındır bir kızla görüşüyorum neredeyse 24 saat konuşuyoruz ama kız hala olmaz diyor.

Benim kıza dediğim tek laf ''Sen öyle ya da böyle benimsin ama benden başka biri olursa benim için artık ölüsün'' lafı oldu.

Kız da olursa sen olur olmazsa kimse olmaz dedi ve hala konuşmaya devam ediyoruz.

Bilmiyorum kızı şuan çok seviyorum ama başkası olma ihtimali olmasa da başkası olursa benim için öyle bir kız hiç olmamış olur,belki yine severim ama yok sayarım.

senden önce başkası olmadı yani ? öylemiymiş...

bence önemli olan mutlu olacağın kişiyi bulmak.. karşındakinin zaten ne olduğunu çok değil 1 ay içinde anlarsın.. ilişkinin en önemli evresidir, iki tarafta belli eder ne olduklarını.

mutluysanız devam, ne güzel işte bırakma.

Bekir
05.07.2012, 01:12
senden önce başkası olmadı yani ? öylemiymiş...

bence önemli olan mutlu olacağın kişiyi bulmak.. karşındakinin zaten ne olduğunu çok değil 1 ay içinde anlarsın.. ilişkinin en önemli evresidir, iki tarafta belli eder ne olduklarını.

mutluysanız devam, ne güzel işte bırakma.

Benden önce başkası olmadı buna eminim,ancak benden önce başkası olsa da olurdu bu bizim konumuzla alakalı değil.

Sorun kızın sevgilisi varken kıza hamlede bulunman,kız ayrıldıktan sonra tabi ki sevdiğin kıza açılmak en doğal hakkın ama ayrıldığı kişiyi seviyorsa eğer kısa bi mutluluktan sonra hayatınızın en kötü günlerini geçirmeye hazır olun.

Alper Beyazay
05.07.2012, 01:12

Uzun bir süre böyle gider ve en sonunda ben seni arkadaştan öte göremiyorum derse nasıl olacak? Ölü sayıp geçicek misin yani ? Ona bağlandıktan sonra. Zor. Dikkatli ol derim.

Bekir
05.07.2012, 01:16
Uzun bir süre böyle gider ve en sonunda ben seni arkadaştan öte göremiyorum derse nasıl olacak? Ölü sayıp geçicek misin yani ? Ona bağlandıktan sonra. Zor. Dikkatli ol derim.

Kızın da beni sevdiğinden,en azından benden hoşlandığından şüphem yok.

Biraz ailesel,biraz çevresel olarak kız sevgili olma konularına çok karşı,ama zamanla bana alışıyor ve gittikçe sevgili gibi oluyoruz.

Mesela önceden ben onların kapısında iken balkona bile çıkmazdı,şimdi ben balkona çık diyorum çıkıyor hatta bazen o çağırıyor gel diye.

Ben bağlanmaktan korkmuyorum çünkü öyle ya da böyle evleneceğim kız o olucak bunu biliyorum.

Mert Oğuzlu61
05.07.2012, 01:21
Benden önce başkası olmadı buna eminim,ancak benden önce başkası olsa da olurdu bu bizim konumuzla alakalı değil.

Sorun kızın sevgilisi varken kıza hamlede bulunman,kız ayrıldıktan sonra tabi ki sevdiğin kıza açılmak en doğal hakkın ama ayrıldığı kişiyi seviyorsa eğer kısa bi mutluluktan sonra hayatınızın en kötü günlerini geçirmeye hazır olun.

bu daha açıklayıcı oldu.

bu yüzden zaten içime atıyorum, bir türlü gidip söyleyemedim. ama o biliyor, kankasına söylemiştim o da kesinlikle gidip söylemiştir. aynı sınıftada değiliz, bir dahada asla aynı sınıfta olmayacağız. okulda görürsem görürüm, gerçi görmek istemediğim halde fare gibi önüme çıkıp duruyor. dizginlemeye çalışıyorum kendimi ama zor bir durum, ne yapayım. bunun ilişkisi varda ona açılamıyorum diye son zamanlarda çok değiştim, sinirli bir yapıya büründüm. ilacı nedir bunun bilmiyorum, tatil bitip oraya gidince yine çıkacak karşıma, yine yine... bilmiyorum ne yapacağımı, bir yanım diyor unut diğer yanım diyor peşinden koş.

zor zor..

Alper Beyazay
05.07.2012, 01:21
Kızın da beni sevdiğinden,en azından benden hoşlandığından şüphem yok.

Biraz ailesel,biraz çevresel olarak kız sevgili olma konularına çok karşı,ama zamanla bana alışıyor ve gittikçe sevgili gibi oluyoruz.

Mesela önceden ben onların kapısında iken balkona bile çıkmazdı,şimdi ben balkona çık diyorum çıkıyor hatta bazen o çağırıyor gel diye.

Ben bağlanmaktan korkmuyorum çünkü öyle ya da böyle evleneceğim kız o olucak bunu biliyorum.

Durum böyleyse güzel o zaman. Hakkınızda hayırlısı olsun. :)

Bekir
05.07.2012, 01:25
bu daha açıklayıcı oldu.

bu yüzden zaten içime atıyorum, bir türlü gidip söyleyemedim. ama o biliyor, kankasına söylemiştim o da kesinlikle gidip söylemiştir. aynı sınıftada değiliz, bir dahada asla aynı sınıfta olmayacağız. okulda görürsem görürüm, gerçi görmek istemediğim halde fare gibi önüme çıkıp duruyor. dizginlemeye çalışıyorum kendimi ama zor bir durum, ne yapayım. bunun ilişkisi varda ona açılamıyorum diye son zamanlarda çok değiştim, sinirli bir yapıya büründüm. ilacı nedir bunun bilmiyorum, tatil bitip oraya gidince yine çıkacak karşıma, yine yine... bilmiyorum ne yapacağımı, bir yanım diyor unut diğer yanım diyor peşinden koş.

zor zor..
Bence senin için en hayırlısı şu göremeyeceğin uzun zamanda yeni birilerini sevmeye çalışmak olmalı,zira az da olsa birisini sevebilirsen unutman çok kolay olucaktır.
Eğer unutamıyorsan da kız ayrılana kadar hiçbir şey yapmamalısın.

@Alper Beyazay

Teşekkürler kardeşim :)

Bekir
05.07.2012, 01:28
Şunu da ekleyim sevgili işlerine ben de karşıyım,kız sevgilim olsa da olur olmasa da olur ben bu kızla öyle ya da böyle evleneceğim,istesem de uzak duramam

Emirhan Makul
05.07.2012, 01:35
Sevmeyin boşuna, hepimizin sonu görücü usulü ile bir yuva kurmak, yapacak bir şey yok ilahi kader böyle demek ki, zorlamayalım.

Bekir
05.07.2012, 01:38
Sevmeyin boşuna, hepimizin sonu görücü usulü ile bir yuva kurmak, yapacak bir şey yok ilahi kader böyle demek ki, zorlamayalım.

Ne diyorsun Emirhan bardağın kırıldı diye su içmekten mi vazgeçiyorsun?

Oysa elinde belki de eskisinden daha iyi yeni bir bardak bulma,ya da kırılan bardağı onararak tekrar su içme ihtimali varken,su içmekten vaz mı geçeceğiz?

Yiğit SARI
05.07.2012, 01:40
Oooooof oooof

Emirhan Makul
05.07.2012, 01:50
Ne diyorsun Emirhan bardağın kırıldı diye su içmekten mi vazgeçiyorsun?

Oysa elinde belki de eskisinden daha iyi yeni bir bardak bulma,ya da kırılan bardağı onararak tekrar su içme ihtimali varken,su içmekten vaz mı geçeceğiz?

Bekir elimi verdim kolum kaldı. Yeni bir bardak tutamam ben. Hayır yeni bardağı yiyeyim eskisi neden kırılıyor ben onu anlamıyorum, içmem ben daha bardaktan su.

Bekir
05.07.2012, 01:58
Bekir elimi verdim kolum kaldı. Yeni bir bardak tutamam ben. Hayır yeni bardağı yiyeyim eskisi neden kırılıyor ben onu anlamıyorum, içmem ben daha bardaktan su.

Eski mesajlara dönersen kim neler yazmış,kim her şey bitti daha hiçbir şey olmaz demiş,kimler daha bu ilişki sürmez demiş ama sonradan neler olmuş daha iyi görebilirsin.

Senin yaşadığın olay daha yeni ve onun psikolojisindesin,ileride her şey değişecek bu yazdıklarına belki de sadece güleceksin.

Mesela ben bile daha ortada bir şey olmamasına rağmen haftada 1 tamam her şey bitti,daha hayatta konuşamayız deyip hayata küsüyorum ama 3 gün sonra her şey değişiyor.

Deniz Tosunoğlu
05.07.2012, 03:02
Biri ben.. Biri sen.. İki damla gozyasi akti gozlerimden.. Olmadi, olduramadik.. Ve ask gitti bizden :)

Sibel
05.07.2012, 12:14
Arkadaşlar tartışmanıza son verirseniz sevinirim. İyi forumlar.

alper*
05.07.2012, 12:15
Eyvallah başkan. Afedersin. Herkesten özür dilerim.

Canberk
06.07.2012, 21:11
Burada tartışma mı olmuş size hiç yakıştıramadım gençler aşk başlığı burası tartışacak neyiniz var :)

Bekir'e dokunmayın gençler o farklı bir arkadaşımız ve doğru yolda ilerliyor ve yakında memlekete gidip düğününde oyun oynayacağız :D Mert'le Bekir'in anlaşamaması gayet doğal yani ikisini de çok iyi tanıyorum :D

Ama Mert'e ben de karşı çıkacağım ne olursa olsun sevgilisi olan bir kıza bakılmaz kardeşim . Kızın sana yüz vermesi de hata senin ona bakman da . Bunu bilir bunu söylerim

Bekir
07.07.2012, 01:21
Burada tartışma mı olmuş size hiç yakıştıramadım gençler aşk başlığı burası tartışacak neyiniz var :)

Bekir'e dokunmayın gençler o farklı bir arkadaşımız ve doğru yolda ilerliyor ve yakında memlekete gidip düğününde oyun oynayacağız :D Mert'le Bekir'in anlaşamaması gayet doğal yani ikisini de çok iyi tanıyorum :D

Ama Mert'e ben de karşı çıkacağım ne olursa olsun sevgilisi olan bir kıza bakılmaz kardeşim . Kızın sana yüz vermesi de hata senin ona bakman da . Bunu bilir bunu söylerim

Sen de doğru yol dedikten sonra artık bu yoldan hiç çıkmam :)

Yakın dediğinin en az 7 senesi vardır,daha çok erken değil mi :)

Delibas
07.07.2012, 10:18
Ben bu aşkı çakıyordum kaleye, üst direği sıyırıp stad dışına uçtu. O gün bu gündür aşksız bir hayat oynuyorum. Topsuz futbol oynayan, sahada uyana buyana koşup frikik gölü, rövoşata gölü attığını hayal eden kafadan çatlakları düşünün, öyle bir şey işte.

esra61
07.07.2012, 11:56
bir soru da benden.görüşlerinizi merak ediyorum;
sizce kırılan kalp ve zarar gören güven tekrar eski haline döner mi?

benim sorum geride kaldı...hadi bakalım yorumları göriyim:)

Mehmet Fatih Silik
07.07.2012, 12:02
benim sorum geride kaldı...hadi bakalım yorumları göriyim:)

Her$ey insanoglu icin yaratildigini dü$ünürsek eski haline dönebilir...
Ben hayatimda neler neler görmedim (: Ve haala da görüyorum yakin cevremde...bana ters olsada...
Konuyu tam olarak bilmiyorum maalesef...konuya ve insanina göre degi$ir tabiki...

Mert Oğuzlu61
07.07.2012, 13:19

canberkcim kalbime gömdüm şimdilik, seneye ne olur bilemem...........

Emirhan Makul
07.07.2012, 13:39
Aşk'ın kendisi ile ettiğimiz kavga yetmedi, birde kendimiz ile mi ediyoruz ?

Soner Albayrak
08.07.2012, 01:28
Mert kardeşim bize yakışmaz sahipli kıza yanaşmak. Aradan çekilip eyvallah demesini bilmelisin. Mutluluk bozma mutluluğun olmaz derler. Gel vazgeç şu sevdadan kendine ve başka insanlara zarar verme bence ;)

Sacit
08.07.2012, 22:43
İlahi aşka dair kitaplar okuyun..

Şems-i Tebrizi ve Mevlana ile ilgili kitaplar..
Aşkın ne olduğunu bu büyük insanlarda bulacaksınız

Günümüzde yaşayan insanlarda aşkın ne anlama geldiğinin cevabını bulamadım. Zaten bilselerdi bu kadar ulvi bir duygunun altına girmezlerdi..! Cinsiyet ne olursa olsun, insanların bu yüce duygunun anlamını iyi kavramaları gerekiyor. Çünkü bu basit bir olay değil.

Mevlana'nın söylediği gibi; ''Gönül verip, umut bağlayıp yarı yolda bıraktığın bir insanın gönül sadakasını her iki cihanda veremezsin''

Armağan Dere
13.07.2012, 02:02
Yüreğimde umutların,
Gözlerinde gözlerim kalmış...

alper*
13.07.2012, 10:41
Sabır yoksa bu işlere girmeyin. Çünkü gezegende kızlardan daha sinir bozucu bir şey yok.
Kaşıkla verir kepçeyle alır bunlar. Bir gram şeker için bir çuval keçiboynuzu yemek istiyorsanız hadi durmayın.

Alihan Ertürk
14.07.2012, 00:35
Selamunaleyküm ağalar... :(

Gökhan Koç
14.07.2012, 01:19
Aşk insana şiirler yazdırır,

Ama sonra başka bir kıza aşık olursanız, o şiirleri bilgisayarınızdan silmeyi unutmayın :)

Hüdai Pervaneli
14.07.2012, 01:29
Nezaman Asik Olamayacagim dedimde Yüce rabbim karsima Birini cikardi
Nezaman Bu Islerden Uzak durucam Dediysem Yüce rabbim Yine birinelerini Cikardi karsima
Yine Kimse Olmaz Olamamali Dedidigimden sonra yinebirini cikardi

Yanlizlik Yanlizlik Yanlizlik Gibisi yok

Canberk
14.07.2012, 01:45
allah herkesi birbiri için yaratmış ama kim kimin için belli değil

http://www.porttakal.com/resimler/1108000/1109493.jpg

Deniz Tosunoğlu
14.07.2012, 02:03
Ben de tam bunu yazmaya gelmistim Canberk.. Agzim acik kaldi kardes..

titanic
14.07.2012, 03:18
Aşk insanın kendi kendisiyle imtihanıdır. Bazısı kağıdını tam doldurur, bazısı kağıdını yanlışlarla doldurur,bazısı boş kağıt verir,
zilin çalmasıyla da biter.

Bekir
14.07.2012, 17:25
Çıkma fobisi nedir arkadaş,bana bunu birisi açıklayabilir mi?

Hep yanımda ol,uzaklaşma,konusmayı deneyelim ama ben erkeklere yaklaşamıyorum, sevgili olamıyorum,çıkma fobim var?

Bu nedir,bunun bir açıklaması var mı?

Daha da açık sabah 9'lara kadar mesajlaşıp,uyandıgında da mesajlasmaya devam eden,telefonda da sürekli konuşan hatta 5 saat telefonda konuştuğu olan,sevgilimmiş gibi her şeyi kıskanan bir insan neden çıkma fobim var der?

Deniz Tosunoğlu
16.07.2012, 14:20
Ailesinden korkuyor bu kadar basit.

Cem Akyüz
16.07.2012, 15:15
Aşka yoktur gibi cümlelerim meşhurdur herkes bilir 1-2 defa denedim ama bana göre olmadığınıda anladım.Ama şu Sultan Emirhan'ı üzdüler ya bu konuda bir daha aşığım seviyorum diyen görürsem suratına patlatırım haberi olsun.Sultan sevmiyorsa kimse sevmeyecek ulan :)

Canberk
16.07.2012, 15:21
Aşka yoktur gibi cümlelerim meşhurdur herkes bilir 1-2 defa denedim ama bana göre olmadığınıda anladım.Ama şu Sultan Emirhan'ı üzdüler ya bu konuda bir daha aşığım seviyorum diyen görürsem suratına patlatırım haberi olsun.Sultan sevmiyorsa kimse sevmeyecek ulan :)

Sultan bizi de yıktı ama hayırlısıymış demek lazım bazen Totti. Allah daha iyilerini çıkartır inşallah karşısına

Emirhan Makul
16.07.2012, 15:26
Bu iyi dilekler hepimiz için geçerli olur inşallah. Önderimiz Akyüz Cem'in yolundan şaştık aşk konusunda, döndük yine geri, artık o ne derse o :)

Cem Akyüz
16.07.2012, 15:28
Bu iyi dilekler hepimiz için geçerli olur inşallah. Önderimiz Akyüz Cem'in yolundan şaştık aşk konusunda, döndük yine geri, artık o ne derse o :)

Estağfurullah Dostlarım :)..Neyse boşverin aşk olaylarını zaten

Sacit
17.07.2012, 14:09
Çıkma fobisi nedir arkadaş,bana bunu birisi açıklayabilir mi?

Hep yanımda ol,uzaklaşma,konusmayı deneyelim ama ben erkeklere yaklaşamıyorum, sevgili olamıyorum,çıkma fobim var?

Bu nedir,bunun bir açıklaması var mı?

Daha da açık sabah 9'lara kadar mesajlaşıp,uyandıgında da mesajlasmaya devam eden,telefonda da sürekli konuşan hatta 5 saat telefonda konuştuğu olan,sevgilimmiş gibi her şeyi kıskanan bir insan neden çıkma fobim var der?

Bu başlık beni çok güldürüyor :):)

Kardeşim bende ilk defa görüyorum ve şaşkınlık içindeyim.. :)

çıkma fobisi ? çok ilginç..

Canberk
17.07.2012, 16:13
Yok Sacit abi ben de duydum bir kaç kere bana olmadı ama şahit oldum bu tür arkadaşlar da var etrafta :D

Bekir senin olay Rayman'ın yazdığı gibi ailesel olabilir. Sonuçta ailesini tanıyorsun sen de kız ailesinin vereceği tepkiden emin olamıyordur ondan bekleme kararı almış olabilir. Sen yeter ki acele etme gardaşım :D

Emirhan Makul
17.07.2012, 17:35
Bekir ben duydum öyle bir şeyde, senin karşılaştığın olay hobi değil de işime gelmiyor durumu :)

Hüdai Pervaneli
17.07.2012, 17:37
:) Ufacik bir Nacizhane Bir sorum Olucak:) Bir Kiz Bir hanimefendi Bir bayan Seviyor ama Sevdigini söylemiyor Inadina sevmiyorum niye desin ?

M.S.SOFU
17.07.2012, 18:42
:) Ufacik bir Nacizhane Bir sorum Olucak:) Bir Kiz Bir hanimefendi Bir bayan Seviyor ama Sevdigini söylemiyor Inadina sevmiyorum niye desin ?

sevmiyordur abi
kim seviyor dediyse kandrımış seni
acı ama gerçek bu,bu gerçekle yüzleş
istemiyorum diyorsa belki gerçekten istemiyordur yani
zorlamaya gerek yok

dakikalar sonra gelen edit: pampa şimdi düşündüğün zaman ben erkeğim,kadınları anlamam.şöyle kendime baktığım zaman bu konularda pek tecrübemde yok.
ama insan olarak baktığında,yani normal bir bireyi ele aldığımızda insan niye istemediği bir şeyi söylesin,ya da söyleyemesin,velev ki söyledi diyelim,anında düzeltecektir.velev ki bahsi geçen hatun kişsi bahsi geçen yamukluğu yaptı ve seviyorken sevmiyorum dedi
öneri:kaçarak uzaklaş,ne kadar tecrübeli olmasamda bu tip hatunları bilirim,şansıma hep böyleleri geldi.kaçarak uzaklaş,başına bela alma.sonra yok nazıydı tasasıydı derken işin b.ku çıkıyor,çekilmiyor yani.bu tipler -hatta türkiyedeki mevcut hatunların çoğu- kendini prenses zannediyor,hayal dünyasında yaşıyorlar.sonra bu sonuçlar ortaya çıkıyor,bizim gibi gençler bu yollarda heder oluyor :D

Emirhan Makul
17.07.2012, 18:49
Seviyorsa seviyorum der muhtar pembe dizi değil ya bu elbet der demiyorsa sevmiyordur, gerçi diyenlerinde sevmeme ihtimali var ama olsun sonuçta senin sorduğun sorunun cevabı sevmiyor :)

Hüdai Pervaneli
17.07.2012, 18:56
Baskasina Seviyorum demis
Bu Kadin Milletini Anlamak Cok zor

Bekir
17.07.2012, 19:00
Hepinize yorumları için teşekkür ederim.

Büyük ihtimalle Rayman'ın dediği gibi aile yüzünden olan şeyler,bu şekilde düşününce böyle oldugunu anladım.

Emirhan işime gelmiyor durumu değil,kız da en az ben kadar istiyor bunu en yakın arkadası ve bana karsı olan konusmalarından dolayı biliyorum,sadece korkuları var.

Canberk'in dediği gibi acele etmeden beklersem bu iş olucak gibi,ilk konusmaya basladıgımız ile şimdi arasında daglar kadar fark var,kız yine ailesine gitmesinden korkuyor ama yavaş yavaş bağlanıyor bana.

Bu fobi de gerçekten varmış,kızla saatlerce telefonda bunun üzerine konuştuk,kız daha hiç kimseyle çıkamamış bile,bir de ben olunca ailesel korkular da eklendi,sonuc olarak çok yakın 2 aileyiz.

M.S.SOFU
17.07.2012, 19:05

an itibariyle bakkala git bir enerji içeceği al ve koşarak uzaklaş
bak ciddi diyorum
tecrübe diyorum
şimdi başlarsın,cicim ayları geçince benim dediğimi anlarsın.
yol yakınken geri dön.
yaşını göremiyorum ama 27 nin altındaysan hiç bulaşma.
mutlaka düzgün bir insan karşına çıkacaktır.bekle ve her şeyin zamanında güzel olduğun bil.

Hüdai Pervaneli
17.07.2012, 19:09
an itibariyle bakkala git bir enerji içeceği al ve koşarak uzaklaş
bak ciddi diyorum
tecrübe diyorum
şimdi başlarsın,cicim ayları geçince benim dediğimi anlarsın.
yol yakınken geri dön.
yaşını göremiyorum ama 27 nin altındaysan hiç bulaşma.
mutlaka düzgün bir insan karşına çıkacaktır.bekle ve her şeyin zamanında güzel olduğun bil.

:) daha genc sayilirim :) 21 yasindayim Dogru insani bende bekliyorum zaten

titanic
17.07.2012, 20:05

Doğru insan yok be renkdaş,hayırlı insan var,Onlardan biri ile karşılaşırsın insalllah

Sibel
17.07.2012, 22:28

Bırak bu işleri panpa.:)
Sanki, yani gören duyan da der ki, öyle bir yorumlar yapılıyor ki, okuyan izleyen düşünür ki, (daha uzatamıyorum ya:D:D)
sizi anlamak çok kolay...
Diyeceğim budur.

Cem Akyüz
18.07.2012, 12:08

Otobüs mü la bu bekliyorum diyorsun :D..Git kendin bul :D..Bana kalsa her zaman ki gibi bu işlere girmeyin derim oğlum bırakın bu boş işleri.Trabzonspor varken olmaz.Kaç defa diyeceğim arkadaş :)

Mollasalihoğlu
18.07.2012, 12:15
bayiliisunuz boş gonuşmaya..

esra61
18.07.2012, 14:47
şu sayfada biri de çıkıp demez ki kızlar iyidir...herkez şikayetçi olmuyor böyle beyler...:)

kızları anlamak zor tamamda sizi de anlamak pek kolay olduğu söylenemez hani;)

28TS61
18.07.2012, 15:08
iyi kizlar iyidir :)

Emirhan Makul
18.07.2012, 15:11
şu sayfada biri de çıkıp demez ki kızlar iyidir...herkez şikayetçi olmuyor böyle beyler...:)

Siz erkekler iyidir diyor musunuz :)

esra61
18.07.2012, 15:25
Siz erkekler iyidir diyor musunuz :)

demiyoruz ama bu kadar da genelleme yapmak yanlış bence;)

Hüdai Pervaneli
18.07.2012, 15:44
Bırak bu işleri panpa.:)
Sanki, yani gören duyan da der ki, öyle bir yorumlar yapılıyor ki, okuyan izleyen düşünür ki, (daha uzatamıyorum ya:D:D)
sizi anlamak çok kolay...
Diyeceğim budur.

Panpaa Yapma Kizlari anlamak daha zor :) Imkansiz gibi hatta:)

Beyler Genel Bir Soru daha Madem Sevmiyorsun Anliyorum Ama Niye Kiskandirmaya Calisiyorsun ?

Hüdai Pervaneli
18.07.2012, 15:47

:) Kizlar Kötüdür demiyorum Ben öyledir böyledir demiyorum:) Sadece Kizlari Anlamak pek mumkun degil sadece Ama iyilerdir iyileri vardir Kötüleri vardir :)
Evli Olani vardir Nisanli Olani vardir:)

M.S.SOFU
18.07.2012, 18:23
Panpaa Yapma Kizlari anlamak daha zor :) Imkansiz gibi hatta:)

Beyler Genel Bir Soru daha Madem Sevmiyorsun Anliyorum Ama Niye Kiskandirmaya Calisiyorsun ?

bıyıklı güzin amca mod on

2 ihtimal var
1.sevmiyordur :D
2.huyu değişiktir,öyle öğrenmiştir vs. bunlar önemli değil,yine kaçarak uzaklaşıyorsun hüdai,yaşın genç,şimdi para kazan sonra olur o işler,şu anda bir şeyleri ciddi yapmak için çok erken,biraz takıl hayatını yaşa,gez toz,parayı oralara harca.sonra evlenme moduna girersin.ne kadar erken girersen o kadar çabuk bunalırsın,bunaltırlar.illa sevgili yapacağım diye kasıyorsan düzgün birini bul.sonra iş ciddiye binince kaçmak olmaz.bu tiplerden de uzak dur. :)

bıyıklı güzin amca mod off

Hüdai Pervaneli
18.07.2012, 18:27
bıyıklı güzin amca mod on

2 ihtimal var
1.sevmiyordur :D
2.huyu değişiktir,öyle öğrenmiştir vs. bunlar önemli değil,yine kaçarak uzaklaşıyorsun hüdai,yaşın genç,şimdi para kazan sonra olur o işler,şu anda bir şeyleri ciddi yapmak için çok erken,biraz takıl hayatını yaşa,gez toz,parayı oralara harca.sonra evlenme moduna girersin.ne kadar erken girersen o kadar çabuk bunalırsın,bunaltırlar.illa sevgili yapacağım diye kasıyorsan düzgün birini bul.sonra iş ciddiye binince kaçmak olmaz.bu tiplerden de uzak dur. :)

bıyıklı güzin amca mod off

Öncelikle Evlilik Bana göre degil Ben bir insana Baglanamam;) Baglanirsam Kopamam :)

Bu Yasima Kadar yapmak isteyip de yapamadigim 1-2 Sey Kaldi Onlarida yapicam Bu Sene :)

M.S.SOFU
18.07.2012, 19:17
Öncelikle Evlilik Bana göre degil Ben bir insana Baglanamam;) Baglanirsam Kopamam :)

Bu Yasima Kadar yapmak isteyip de yapamadigim 1-2 Sey Kaldi Onlarida yapicam Bu Sene :)
eyvallah kendin bilirsin
yukarıda da yazdım,ben öyle ilişki uzmanı falan değilim
hepi topu toplasan 2-3 ilişkim olmuştur
onlarında hepsi 3 ay 5 ay
ama her şey zamanında güzel onu söyleyeyim tekrar.
sonra kucağında bir çocukla yanıma gelme ''ben buna hazır değilim diye :D

Hüdai Pervaneli
18.07.2012, 21:56
eyvallah kendin bilirsin
yukarıda da yazdım,ben öyle ilişki uzmanı falan değilim
hepi topu toplasan 2-3 ilişkim olmuştur
onlarında hepsi 3 ay 5 ay
ama her şey zamanında güzel onu söyleyeyim tekrar.
sonra kucağında bir çocukla yanıma gelme ''ben buna hazır değilim diye :D

Yok Canim Yok :) Bizimde dilimiz yana yana ögreniyoruz:) Zaten Kalbimde birisi varken Baskasina yalandan guzel sözler söyleymem

Bakiyoruz Artik Abimiz evlendi Kardesimiz nisanlandi Baskilara ne kadar dayanabilcem

Hüdai Pervaneli
18.07.2012, 21:58
Cocuklari severimde Bakarim sorun olmaz :) Deneyimliyim :) bakmisligim var:) Cok guzel cocuk uyuturum

Derbeder-53
21.07.2012, 04:37
Ben'im ki istanbul'da ama söyleyemem bu herkesin arasında utanç verici !

Sacit
21.07.2012, 16:01
:):)

Bu başlığı okumak çok güzel :)

Ahmet Başkaya
30.07.2012, 03:53
http://d1207.hizliresim.com/z/y/b7qnf.jpg (http://bit.ly/c25MCx)

Öyle bir şey...

Maşallah deyin , poponuzu kaşıyın gavurlar :)

Emirhan Makul
30.07.2012, 03:57
Ahmet bıyıkların nerede :(

Canberk
30.07.2012, 03:58
Hortlatmasan ölürsün dimi biz şurada yaralarımızı sarmaya çalışalım senin yaptığın şeye bak

Ahmet Başkaya
30.07.2012, 03:59
Hep kötü anmayın diye aşkı :) Güzellikleri de var Canberk'im :)

Emirhan Makul
30.07.2012, 04:06
Eski beni görüyorum şu anda :) Ulan çok masumsun ve ahmet :) gülümseyerek geçmekteyim :):) Aşk'ın güzel yanı varda aşk bir yanlı değil sorun orada.

Ahmet Başkaya
30.07.2012, 04:10
Eski beni görüyorum şu anda :) Ulan çok masumsun ve ahmet :) gülümseyerek geçmekteyim :):) Aşk'ın güzel yanı varda aşk bir yanlı değil sorun orada.

Senin eskilerini ben antika niyetine satmışımdır Emirhan'ım merak etme :) 3 yıllık ilişkim bitti benim daha önce , ama hayat sürprizlerle dolu , aşık güzel çıkmadı diye aşkı karalamaya ne gerek ? :)

Emirhan Makul
30.07.2012, 04:15
Ne karalayacam la bana ne :) Hayatımda öyle bir şey yapmadım ben, hiç bir zaman karşımda ki kişi sevdirmedi ki bana aşkı, ben eski sevgililerimi halen daha seviyorum, bu benim içimde biter, onlar bedendir, ben ruhlarına ve kendi oluşturduğum hayallerine aşık olurum öylede kalır birer tatlı hatıra olarak, hiç benden duydun mu "lanet olsun bu aşka lanet olsun bu sevgiye" tripleri :) Ben anlamam öyle işlerden öyle bir adam olamadım, ya o değilde çok başka şeyler var anlatılması gereken bir kademe daha atladım bir çok daha atlayacağım bu konularda sanırım, bir az zaman ayırıp içimdeki piskolojik rahatsızlıktan kurtulduktan sonra uzun uzun bazı saptamalarımı yazacağım.

Emirhan Makul
30.07.2012, 04:17
"Senin eskilerini ben antika niyetine satmışımdır Emirhan'ım "

Oha bunu atladım bu arada, bu ne la, oğlum bak git, valla ceza veririm laflara bak Allah aşkına hiç utanıyor mu ya bir bak şu haline bir bak lafa bak "Demirden korksaydık trene binmezdik" de diyecek misin bunun sonrasında lütfen başlığı mantıklı bir manevi sohbet çizgisine getirelim ahmet. :)

Ahmet Başkaya
30.07.2012, 04:19
Ben yanlış anladım o vakit :) Senle aynı şekilde bakıyoruz aşka , biliyoruz "vahh bu kızla evlenirim ben " olayının saçmalığını .

Yarın ne olacağı hiç belli değil , ama "aşk" ı sevmek gerek ; önce aşktan ötürü , sonra aşıktan ...

Önce "aşk" ı sev ki , "aşık" çekip giderse "aşk" ın yüzüne bakacak surat bulasın kendinde .

Ahmet Başkaya
30.07.2012, 04:21
"Senin eskilerini ben antika niyetine satmışımdır Emirhan'ım "

Oha bunu atladım bu arada, bu ne la, oğlum bak git, valla ceza veririm laflara bak Allah aşkına hiç utanıyor mu ya bir bak şu haline bir bak lafa bak "Demirden korksaydık trene binmezdik" de diyecek misin bunun sonrasında lütfen başlığı mantıklı bir manevi sohbet çizgisine getirelim ahmet. :)

Dedim ya olayı yanlış anladım ben şöyle yorumladım mesajını :)

" Ulann ahmeett ne safsınn , aşıksın yaa şimdi hiç bitmeyecek sanıyorsuunn aynıı ben laa .. Vaay vaaay bir zamanlar biz de böyleydik olm , büyüyüncee anlıyosun her şey öyle basit değil be tosunum. "

Ama "Senin eskilerini ben antika niyetine satmışımdır Emirhan'ım . " sözünü bu yorumlamamdan sonra hemen ürettim . Ağır ayar laf oldu , biraz kırocan olsa da , sevdim :)

Emirhan Makul
30.07.2012, 04:22
Ahmet bak ben artık şöyle düşünüyorum eğer bir insan aşk etmeyi kendine yaşam biçimi edinirse, buradan hem bir dosta aşık olur hem bir olguya, hem bir kuruma hem bir ülkeye ve ilahi aşka kavuşur, tüm yollar buraya çıkıyor gibime geliyor.

Ayrıca evlenirim ben hiç demedim, ömrüm boyuncada diyeceğimi zannetmiyorum ama iddialı konuşmayacak kadarda tecrübem var 30'unda afkurmaya başlarım evllilik diye orasıda ayrı mevzularda ben öyle bir hayal hiç kurmadım belkide bundan dolayı böyle oldu neyse bunları daha genelleyerek anlatmak lazım kişiselliştirmeden :)

Ahmet Başkaya
30.07.2012, 04:24
Anlat güzelim anlat , anlat da dinleyelim .

Emirhan Makul
30.07.2012, 04:39
Bir kendime anlatayım da sonra insanlığa yönelirim :)

alper*
30.07.2012, 12:17
Sabır işi . Kız denen şeye sabreden kazanır .

Cem Akyüz
31.07.2012, 03:15
Ahmet sakalsız halini görünce kız arkadaşının senden ayrılması lazım la :)

.....
31.07.2012, 04:17

Ahmet'im her haliyle yakışıklıdır :)

Ahmet Başkaya
31.07.2012, 04:18

Bunu duyduğum ilk kişi değilsin :D:D

Olm ben her halimle kendime çok yakışıklı geliyom la :D

~~~

Ömer cansın . Yorumdan ötürü değil ;)

Mehmet Yusuf
31.07.2012, 04:36
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/552413_331440190270885_1642457157_n.jpg

Cem Akyüz
01.08.2012, 01:33
Bunu duyduğum ilk kişi değilsin :D:D

Olm ben her halimle kendime çok yakışıklı geliyom la :D

~~~

Ömer cansın . Yorumdan ötürü değil ;)

Sen iyi değilsin la kendine gel sonra yakışıklı olursun :D

Soner Albayrak
01.08.2012, 02:23
http://a3.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-prn1/552413_331440190270885_1642457157_n.jpg

yapma bunu yapma bunu..

Sacit
03.08.2012, 17:05
İnsaf et, aşk iyi bir şeydir;
Ona halel veren senin kötü huyundur.
Sen şehvete aşk adı koymuşsun,
fakat bilesin,
Şehvet ile aşk arasında ne uzun yol vardır

Mevlana Celaleddin Rumi

Hüdai Pervaneli
03.08.2012, 19:22
Ask süründüürür Ama Öldürmez:)

karsi Tarafi ne kadar surundururseniz o kadar daha cok seviyor:) Denenmisdir:)

Ahmet Başkaya
04.08.2012, 02:26
Ümidinizi kaybetmeyin , öyle bir anda öyle biri çıkar ki karşınıza öyle bir şey olur .

Soner Albayrak
04.08.2012, 04:50
Ümidinizi kaybetmeyin , öyle bir anda öyle biri çıkar ki karşınıza öyle bir şey olur .

Ulan herkez de bunu söylüyor yahu. Bi gelmedi o gemi be Ahmedim anasını satayım :(

Atakan
04.08.2012, 05:29
Aşk boş iş, süründürür.

Sizi mutlu eden/edebilecek birini bulun.

kelkitli29
04.08.2012, 07:54
Ben inanmazdim aska. Cocuklugumda cok karsiydim, hic acimazdim ask acisi ceken insanlara, bos is gibi geliyordu bana. ´´ Oglum isinize gücünüze bakin, paraniza pulunuza ibadetinize. Allah bir gün yüzünüze bakar bulursunu birini´´ diye söylerdim hep.

Cokta basariliydim bu konuda. 15-20 yaslarinda resmen millete piskoloji dersi veriyordum. Cile ceken yanima geliyordu, konusuyorduk.

Neyse gel zaman git zaman bir senesi alti haftaligina izine gittik. Daha ücüncü günü birini gördüm ve o anda bir tuhaf oldum. Hosuma gitti, baska bir gözle bakiyordum. 1-2 gün daha gecti ve ben anladimki o kizin yanindan gitmek istemiyorum. Aman Allahim asik oluyordum galiba. Bu ne heyecanli ne bambaska bir his.

Aradan tam iki hafta gecti ve ben sirilsiklam asik olmustum. O ana kadar arastirmistim, kimin neyi oldugunu ögrenmistim. Her gece rüyalarimda görmeye basladim. Araliksiz her gece görüyordum, ama ulasamiyordum. Uyandigimda ter icindeydim. Kararimi verdim bu kizi sevdigimi duyuracaktim.
Annemle konustum,´´Anne oglun asik oldu, arastir sorustur, bu kizi iste´´. Anam cok sevindi tabi.

Neyse uzun lafin kisasi, olmadi. Isteyenler cokmus. Kizin anasi yurtdisina veremem dedi. Eger buralara gelirsen seve seve.

6-7 ay cok zoruma gitti, türkülere vurdum kendimi. Biraz daha denedim olmadi. Ve bitti....

Sonrami? Sonra baska bir kizla evlendim. Asik olmadan evlendim. Ve Allah bana nurtopu gibi bir cengaver verdi. O kadar güzel bir seyki evlilik, herseyi unutturdu bana.
Su anda dünyanin en mutlu insani benim, esimle cocugumla.

Allah hepinize nasip etsin.

DIyecegim o ki: her dert gecicidir, kalbinizi ferah tutmayi bilin. Illada asik olup evlenmeyi beklemeyin.

Neyse baya zirvaladim sabah sabah, kalin saglicakla usaklar.

Adem Erdoğan
04.08.2012, 09:01
@kelkitli

Kardeş o kadar güzel anlattın ki bir an dumanların arasından Reha Yeprem çıkacak sandım. :)

Onur Şeref
04.08.2012, 18:28

Öyle bir anda öyle biri bi çıkmadı arkadaş.

Canberk
05.08.2012, 02:07
Bana da çıkmadı sorun bizde mi dersin Onur ?

Sacit
10.08.2012, 02:03
''Hiçbir erkek asi ve dik başlı kadından hoşlanmaz. Kadına yumuşak huylu olmak yaraşır.
Kocasının hoş kokulu gülşeni olmak yaraşır kadına''

alper*
10.08.2012, 02:32
Asi ve dik başlı kadın kaybetmeye mahkumdur. Bu cinsi hiç çekilmez. Kaprisi bir yandan nazı bir yandan. Offff.

İnternete girmek yasak.
Dışarı çıkmak yasak.
Alışveriş yasak.
Oyun dizi yasak
Sıçmak yasak
Bu tip kızlar böyle.

Emirhan Makul
10.08.2012, 03:54

Sende fazla ümitlenme bir gün öyle bir anda bir kıçı kırık bir cümle kurup terk eder ki seni bir daha gülemezsin bile.

alper*
10.08.2012, 04:24
Sende fazla ümitlenme bir gün öyle bir anda bir kıçı kırık bir cümle kurup terk eder ki seni bir daha gülemezsin bile.

"Seni seviyorum ama..."
1- Böyle olmak zorunda
2- Seni üzmek istemiyorum
3- Seni haketmiyorum
.
.
.

"Ama" dan önceki her şey yalan.

.....
10.08.2012, 05:07

Gerçekten bazen öyle bir an geliyor ki , canım cicim dediğin kişiyi görecek gözün olmuyor.

O yüzden bu tür ilişkilerde ben böyle cümleleri çoğu zaman samimi bulmuyorum ve yapmacık geliyor bana.

Kendin olmakta yarar var. Bir de tabi ki zırt pırt kullanmamakta :)

Tolga
10.08.2012, 06:01
Aşk cidden bir elma şekeriymiş arkadaş.

ççç ççç

Ahmet Başkaya
10.08.2012, 10:31
Siz niye beni ayırıyosunuz olm :) Olan olur giden gider , hayat devam eder bebeklerim .

Murat Acar
10.08.2012, 11:00

Emirhan hayta pozitif bak hacı aşk bu kelebek misali nereye ne zaman konacağı hiç belli olmaz ...Ne senden başkasıyla yapamam lafları ne sensiz yaşayamam lafları hepsi hikaye Aşk bu biri bitince başkasına yelken açmak lazımki açıyor insan yapısı gereği ; Tecrübe Konuşuyor Demedi demeyin:)

Hami Demir
10.08.2012, 11:33
aşk mı oda ne ?

Murat GENEL
15.08.2012, 04:31
Uyuyamıyorum..Deli gibi alkol tüketesim var..Bildiğin başımdan aşagı kaynar sular döküldü..Adaletinin ta..

alper*
15.08.2012, 12:51
Ayrılmalı barışmaları şeylere inanmazdım ama birden barıştık yahu :) Mutlu oldum :)

M.S.SOFU
15.08.2012, 14:14
hayat insanlara duvar gibi dik ve vurdumduymaz olmayı öğretti.
böyle olması onların kırılmaması için daha iyi olsa gerek.

Mucahid Erdogan
16.08.2012, 01:13
Ayda bir buraya gelip aşk maşk yalan diyip cikiyorum :)

Kader KORELİ
16.08.2012, 14:47
Ben inanmazdim aska. Cocuklugumda cok karsiydim, hic acimazdim ask acisi ceken insanlara, bos is gibi geliyordu bana. ´´ Oglum isinize gücünüze bakin, paraniza pulunuza ibadetinize. Allah bir gün yüzünüze bakar bulursunu birini´´ diye söylerdim hep.

Cokta basariliydim bu konuda. 15-20 yaslarinda resmen millete piskoloji dersi veriyordum. Cile ceken yanima geliyordu, konusuyorduk.

Neyse gel zaman git zaman bir senesi alti haftaligina izine gittik. Daha ücüncü günü birini gördüm ve o anda bir tuhaf oldum. Hosuma gitti, baska bir gözle bakiyordum. 1-2 gün daha gecti ve ben anladimki o kizin yanindan gitmek istemiyorum. Aman Allahim asik oluyordum galiba. Bu ne heyecanli ne bambaska bir his.

Aradan tam iki hafta gecti ve ben sirilsiklam asik olmustum. O ana kadar arastirmistim, kimin neyi oldugunu ögrenmistim. Her gece rüyalarimda görmeye basladim. Araliksiz her gece görüyordum, ama ulasamiyordum. Uyandigimda ter icindeydim. Kararimi verdim bu kizi sevdigimi duyuracaktim.
Annemle konustum,´´Anne oglun asik oldu, arastir sorustur, bu kizi iste´´. Anam cok sevindi tabi.

Neyse uzun lafin kisasi, olmadi. Isteyenler cokmus. Kizin anasi yurtdisina veremem dedi. Eger buralara gelirsen seve seve.

6-7 ay cok zoruma gitti, türkülere vurdum kendimi. Biraz daha denedim olmadi. Ve bitti....

Sonrami? Sonra baska bir kizla evlendim. Asik olmadan evlendim. Ve Allah bana nurtopu gibi bir cengaver verdi. O kadar güzel bir seyki evlilik, herseyi unutturdu bana.
Su anda dünyanin en mutlu insani benim, esimle cocugumla.

Allah hepinize nasip etsin.

DIyecegim o ki: her dert gecicidir, kalbinizi ferah tutmayi bilin. Illada asik olup evlenmeyi beklemeyin.

Neyse baya zirvaladim sabah sabah, kalin saglicakla usaklar.

ben sevmediği biriyle ne kadar mutlu olabilir ki insan diye düşünüyorum ve öyle biriyle evlenmeye sıcak bakmıyorum, yazında beni şaşırtan kısım o son kısım oldu bu düşüncem yüzünden, bana mutlu olamayacakmışım, anlaşamam, bir aile kurmuş olurum, ama ömrümün sonuna kadar mutlu olamam gibi geliyor, hiç evlenmemek daha iyi geliyor doğrusu, saçma bir düşüncedir belki, ama kurtulamıyorum bu düşünceden, evlenirsem yürekten sevdiğim biriyle evlenmek istiyorum, ama şu an aşık olduğum biri de yok, çıkmadı karşıma öyle biri, öte yandan bildiğin tipik türk ailelerinde olduğu gibi baskı da var, yaş da ilerliyor

Mustafa Umut
16.08.2012, 20:13
Bu iş çok b*ktan bi iş.
Olabilecek kişiye de konmaz ki şu kalp.
Aynı ortamda çok bulunduk ama muhabbetimiz hiç olmadı kızla. Sadece facebookta arkadaş:)
Gönül döndü dolaştı oraya kondu.
Hadi şimdi çıkar aklından, ya da başla bi yerden ama çok zor.
Nerden başlasan nasıl yapsan zor..
Hiç muhabbetin olmayan birisi.
Aşkın gözü kör abi.

oeince
16.08.2012, 21:19
Aşk fedakarlıktır

Ahmet Başkaya
17.08.2012, 03:14
Tanımadan aşık olmak diye bir şey olabilir mi ? İnanmıyorum .

Birinin sadece dış görünüşüne aldanıp olsa olsa Allah'a aşık olurum ne güzel çizmiş yaradan diyerekten .

Elbette gözüne hitap etmeli sevilen ama , tanıdıkça aşık olmalı bana göre insan . Tanıyorum , tanıdıkça aşık oluyorum her gün bin kere.

Mustafa Umut
17.08.2012, 03:36
Aşık olmak için tavırları, konuşması, hareketleri ya da 2 bakışı bile yeter bazen..

Alihan Ertürk
17.08.2012, 03:47
Aşk nedir, aşık olmak nasıl bir duygu ki..

Ahmet Başkaya
28.08.2012, 03:01
Aşk nasıl bir şey bilmem pek de aşık olmak çok güzel .

Alican Altunbaş
28.08.2012, 09:38
Aşkı tanımlamayı hiç denemedim.Sormadım da kendime aşkı.O beni buldu ve bana hayatımın en mutlu günlerini yaşattı ve yaşatmaya da devam ediyor.Hayatımda bir çok şarkı sözü yazdım aşk üzerine.. Kendimi o aşkın yerine koydum ve yazdım ama kendi yaşadığım bir aşkı hiç kelimelere dökmemiştim.Sizlerle paylaşmak istedim.Bu yazdığım sözler şu an 5 yıldır hayatımda olan ve inşallah eşim olucak kişiye yaptığım şarkının sözleridir. Allah umarım herkesin kalbine göre verir ve bu mutluluğu yaşar...

Gökyüzü Şahit....

Bir salıncak içimde kurduğun
Delicesine sallanıp durduğun
Bir nehirsin içime aktığın
Derin denizlere karışıp dalgalandığın...

Senden öncesi yalan
Seninle her günüm rüya
Yıldızlar şahit olsa
Bu tertemiz parıltıya..

Senden öncesi yalan
Seninle her günüm rüya
Gökyüzü şahit olsa
İçimizdeki bu rüzgara..

Bildiğim en güzel gözlerin
Küçük bir bakış yeter ömrüme
Bildiğim o en güzel şarkılar
Garip bir hüzün kokar Sen olmayınca...
Gökyüzü şahit inan sana olan Aşkıma...

Soner Albayrak
28.08.2012, 12:22
Aşk gelip geçicidir kalıcı olan sevgidir. Aşk, beğendiğin insanı gözünde ve kalbinde büyütme sanatıdır bir başka deyişle..

Mehmet Ç.
02.09.2012, 02:57
Yardim edin :(

3 sene oldu tanisali.. 8-10 aydir unutmusdum...

Yine depresdi.. uyuyamiyorum laann...

Kiz bir msj atti.. benimki firladi yine 0 dan 100 e :(

Tolga
02.09.2012, 03:15

Sakin ol, telefonu yere bırak ve derin bir nefes al evlat . Sakın yapma o dediğini :D :D :D

Ne yapmak istiyorsan kimseye sorma yardır devam et renktaş . . .

SDanışmaz
02.09.2012, 03:18

Bunu en son kendi kendime sorduğumda çok fena aşık olmuştum. O yüzden artık sormuyorum :)

Hasan YAYLI
02.09.2012, 04:59
Aşk bir kuyu misali...

En dibe inip kana içersin suyundan...

Sonra dışarı çıkmak istersin...

Ama malesef dışarı nasıl çıkılacağını unutmuşsundur...

Tek birşeyi hatırlarsın...

Oda malum,hiç çıkmaz aklından...

Hasan YAYLI
02.09.2012, 05:01

Sana burada yardım edebilecek birinin olacağını sanmıyorum...Sende yaz o kıza unutamadım ben seni de,kendimi kandırmışım de...Yüreğimi ağzıma getirdin,uykularımı kaçırdın de...Belki o yardımcı olabilir sana...

Uğur GEMİCİOĞLU
02.09.2012, 05:04
Goyayum hau aşka size bir şey olmasın :D

Alika87
02.09.2012, 05:16

benim tavsiyem, ilk basta mesafeni koy, mesajina cevap verme iki üc gün, verirsende soguk ve mesafeli ver. Konusmaya baslarsaniz arkadas gibi konus onunla, sakin öyle canim manim gibi birseyler söyleme, biraz sürünsün ve pesinden kossun. Nasil biz baska takimlarin oyuncularini yere göge sigdiramiyoruz, kizlarda aynisini ulasamadigi erkeklerle yapiyor. Senin hikayeni az cok hatirliyorum, yazmistin buraya, kol muhabbeti vardi :D O yüzden süründür onu, pesinden kossun, ztn hoslaniyorsa biraz emek sarf eder. Böyle 8 ay sonra bir mesaj atti diye, sen hemen kosup gelirsen, o kiz ilgisini cabuk kaybeder.

Hasan YAYLI
02.09.2012, 05:23
benim tavsiyem, ilk basta mesafeni koy, mesajina cevap verme iki üc gün, verirsende soguk ve mesafeli ver. Konusmaya baslarsaniz arkadas gibi konus onunla, sakin öyle canim manim gibi birseyler söyleme, biraz sürünsün ve pesinden kossun. Nasil biz baska takimlarin oyuncularini yere göge sigdiramiyoruz, kizlarda aynisini ulasamadigi erkeklerle yapiyor. Senin hikayeni az cok hatirliyorum, yazmistin buraya, kol muhabbeti vardi :D O yüzden süründür onu, pesinden kossun, ztn hoslaniyorsa biraz emek sarf eder. Böyle 8 ay sonra bir mesaj atti diye, sen hemen kosup gelirsen, o kiz ilgisini cabuk kaybeder.

Soğuk davrandığında ayrılmakla ne kadar doğru yaptığımı şuan daha iyi anlıyorum deyip,muhabbeti yarıda keserse ne olacak peki :D

Alika87
02.09.2012, 05:27
Soğuk davrandığında ayrılmakla ne kadar doğru yaptığımı şuan daha iyi anlıyorum deyip,muhabbeti yarıda keserse ne olacak peki :D

tamam diyip yoluna devam edeceksin...kadinlar hic bir zmn kolayi tercih etmezler, bunu itiraf etmezler, ama gercekten böyledir. Bu konu uzar gider ve sabaha kadar burda otururuz, benden iyi geceler, allah rahatlik versin :)

Mehmet Ç.
02.09.2012, 15:04
Sakin ol, telefonu yere bırak ve derin bir nefes al evlat . Sakın yapma o dediğini :D :D :D

Ne yapmak istiyorsan kimseye sorma yardır devam et renktaş . . .

benimki dedigim, kalbim.. yanlis anlasilmasin :)

Sana burada yardım edebilecek birinin olacağını sanmıyorum...Sende yaz o kıza unutamadım ben seni de,kendimi kandırmışım de...Yüreğimi ağzıma getirdin,uykularımı kaçırdın de...Belki o yardımcı olabilir sana...

unutmusdummm!! zikkim mesaj atana kadar unutmusdum... en büyük etken onu daha görmememdi. simdi her sali görüyorum :(

ayynisini bende düsünüyordum.. buz gibi... kiz 2 mesaj atti, eridi o buz muz.. : )

kiz alakasi olmayan bir konu ile yine baglantiya gecti.. sonra tel no. istedi.. verdik..

3-4 gün mesajlasdik.. ben soguk davranacagim derken, kiz ile bir kac kez dalga gectim :S simdi yazmiyor.. bende yazmam

o kol mevzusunu ben yanlis anlamisim :D o cocuk ayni sirketde calisiyormus.. :D

yapamaz

Mehmet Ç.
05.09.2012, 23:55
Cok mutluyum :D hemde hic olmadigi kadar :)

Hasan YAYLI
06.09.2012, 00:30
tamam diyip yoluna devam edeceksin...kadinlar hic bir zmn kolayi tercih etmezler, bunu itiraf etmezler, ama gercekten böyledir. Bu konu uzar gider ve sabaha kadar burda otururuz, benden iyi geceler, allah rahatlik versin :)

Yapan birini tanıyorsam peki :D

Hasan YAYLI
06.09.2012, 00:31

Allah bozmasın :)

.....
06.09.2012, 00:50

Allah bozmasın. :)

esra61
06.09.2012, 15:04
aşk ne tuaf şey bazen umutsuzluk yakana yapışır bazense bir bakmışın bir umut gülümser sana kapı aralığından:)

Kubilay ŞAHİN
06.09.2012, 15:52
Başlıktakiler bir gün gelecek isyan bayraklarını sizlerde sallayacaksınız.. Ama çok geç olacak..

28TS61
06.09.2012, 23:19
12.12.12

....

Emirhan Makul
06.09.2012, 23:38

Aşk, demirbaş duygulardan nasibini alamamış insanların uydurduğu bir şizofren sevme biçimi. Bu yüzden var mı yok mu tartışılıyor, yada artık tartışılmıyor diyebiliriz.

Dikkat et kimde ne eksik varsa onu tamamlayacak kişilere aşık olurlar, yenilgiden tek çıkış yoludur aşk.

Fazla derin anlatmaya gerek yok, şöyledir ki aşk hiç bitmez, aşık olunanlar gider ama aşk hiç bitmez etkisini kaybeder o kadar, sonra yeni biri gelir yeniden filizlenir sonra oda gider, hayat bir yol, herkes bu yolda gidiyor, arada birbirimize uğruyoruz müsait kavşaklarda, sonra hepimiz gidiyoruz birbirimizden.

Mehmet Ç.
07.09.2012, 00:29
buraya yazmaya gelmiyor anasini satiimm... bugunde cok mutsuzdum :(

depresiyondayiimm.. unuttldumm.. aldatildim... seevgilimden ayrildim.. cok yalnizimmm.. :)

emiirhan. ask vardir ve ben kölesiyim :)

her ne kadar kizsamda ona, bir tek kelimesinde herseyi unutuyorum.. ne bicim birsey bu yaa!!

Emirhan Makul
07.09.2012, 00:33
Valla Mehmet bence de vardır yok demedim :) Ama öyle işte bir garip bişe

Mehmet Ç.
07.09.2012, 00:44
Iki dakika önce aldigim karar ile, bu tek tarafli iliskiye son vermeye karar verdim. Kafa ne kadar az hasar görürse o kadar iyi...

Karari vermeden bir dakika önce birsey gördüm, ben bu sinirle kafa göz dalarim..

Ben yarin sabah uyanirsam, büyük mucize olur

Emirhan Makul
07.09.2012, 00:54
Aga cinayet var.

Alika87
07.09.2012, 01:03

depresiyondayiimm.. unuttldumm.. aldatildim... seevgilimden ayrildim.. cok yalnizimmm.. :)

her ne kadar kizsamda ona, bir tek kelimesinde herseyi unutuyorum.. ne bicim birsey bu yaa!!

demedim mi sana uzak dur, soguk davran, senin pesinden kossun :D

Alper Beyazay
07.09.2012, 09:58

Yaa öyledir tabi, tek kelimesine her şeyini unutur yine seversin, bu da aptal aşık modudur ve hiç iyi bir şey değildir. :D

ESER
07.09.2012, 10:30
ask bir pencereye benzer, fazla acarsan havani alirsin

Faruk Türk
07.09.2012, 10:31
Iki dakika önce aldigim karar ile, bu tek tarafli iliskiye son vermeye karar verdim. Kafa ne kadar az hasar görürse o kadar iyi...

Karari vermeden bir dakika önce birsey gördüm, ben bu sinirle kafa göz dalarim..

Ben yarin sabah uyanirsam, büyük mucize olur

Degmez , bunu bil :)

Olmadi de, kismet degilmis de.. kaderde yokmus de , si*tir çek :)
kafana göre takil iste. Senin hayatin senin kararlarin, baskalarina seni piskolojik sIkIntiya sokmasIna izin verme be kardesim , gerek yok.
DEGMEZ

Mehmet Ç.
07.09.2012, 10:43
unutdum.. :D (simdilik) :S

ben aptal asik degilim. geri zekali asik im :)

bazen kendime soruyorum. gerci daha simdi geldi, aklima, ama artik soracagim.
benim onu sevdigim kadar, benide biri seviyormudur aceba? seviyorsa, Allah belami versin benim.
cok büyük günah'ya.. resmen süründürüyor..
eger sevmiyorsa'da.. Allah onlarin belasini versin.. Niye kimse sevmiyor lan beni :)

korkamyin a dostlar.. benim durum yazdigim kadar kötü degil.. biraz kafam bozukdu ve hepsi bir anda geldi iste..

@alika, senin taktigi uygulamaya karar verdim. daha geri yazmak yok :)

@faruk, birsey yapmadim ki, olmadi diyim :)

..

telefon acmadikca bu is bitti :) ama telefon acarsa :( o allüüüü sü yok mu?? offf...

Faruk Türk
07.09.2012, 10:46
unutdum.. :D (simdilik) :S

ben aptal asik degilim. geri zekali asik im :)

bazen kendime soruyorum. gerci daha simdi geldi, aklima, ama artik soracagim.
benim onu sevdigim kadar, benide biri seviyormudur aceba? seviyorsa, Allah belami versin benim.
cok büyük günah'ya.. resmen süründürüyor..
eger sevmiyorsa'da.. Allah onlarin belasini versin.. Niye kimse sevmiyor lan beni :)

korkamyin a dostlar.. benim durum yazdigim kadar kötü degil.. biraz kafam bozuk.. hepsi bir anda geldi iste..

@alika, senin taktigi uygulamaya karar verdim. daha geri yazmak yok :)

@faruk, birsey yapmadim ki, olmadi diyim

..

telefon acmadikca bu is bitti :) ama telefon acarsa o allüüüü sü yok mu?? offf...

hmm olmadiii... ^^ zaten hep öyle olur.. seversin herseyi gerçekten herseyi yaparsin, gelir elin iti bisey yapmadan kapar...
ya da seversin herseyi yaparsin, ailesi yüzünden olmaz..
ya da seversin seversin seversin, seninle oynayip 10 tane baska erkekle yazisir

Sonra bir gün gelir, bulursun "dogrusunu" onu da sen istemezsin :)

acayip seyler ya :D
ama sonunda da birini bulup sevip evlenirsin o da var :D

Mehmet Ç.
07.09.2012, 10:52
Faruk hayat'dan sogudum!

o ne?

ben seviyorum seviyorum seviyorum, ama hic birsey yapmadim daha.. hani 3. nokta uyuyor.. ama 10 tane baska erkek nerden cikti?

ben tek seviyorum. birsey yapmadim daha, bunu bilin :)

bir kere buradan aldigim gaz ile, kiz'a birsey demisdim, pisman oldum. dinlemiyorum daha sizi :)

faruk senin sevgilin var mi? yokdur, böylee yazdigina göre :)

+ lütfen cevap yazarken su mesajlari alintilamayin.. mesajlarimi gördükce bunalima giriyorum :)

Faruk Türk
07.09.2012, 10:55
Faruk hayat'dan sogudum!

o ne?

ben seviyorum seviyorum seviyorum, ama hic birsey yapmadim daha.. hani 3. nokta uyuyor.. ama 10 tane baska erkek nerden cikti?

ben tek seviyorum. birsey yapmadim daha, bunu bilin :)

bir kere buradan aldigim gaz ile, kiz'a birsey demisdim, pisman oldum. dinlemiyorum daha sizi :)

faruk senin sevgilin var mi? yokdur, böylee yazdigina göre :)

+ lütfen cevap yazarken su mesajlari alintilamayin.. mesajlarimi gördükce bunalima giriyorum :)

kardesim sadece benim yasadiklarimi sana anlatiyorum :)
durum sende farkli olabilir^^

biz de sevdik.. herseyi yapdik , olmadi , arkadaslik istedi, gitti baskasiyla beraber oldu
baska sevdik, çok sevdik, ailem karsi cikti
yine ilk sevdigim vardi.. baya sevmistim, istemedi , en yakin arkadasimla yakaladim..

senin durumunu bilmiyoruz istersen anlat , yardimci oluruz
hem sinirliyken kimseye mesaj atma... çogu zaman pisman olursun:D

Mehmet Ç.
07.09.2012, 11:04
1. alintilamayi birakirsan sevinirim :)

bu basliga nerede ise cv'mi yazdim.. anlatamam, uzun sürer :) bide aci cekerim :)

sanada gecmis olsun kardesim. bende olsa katil olurdum herhalde..

ben ikinciyi bulamadim.. 3 senedir ayni bela :S

unutdum.. hic aklima gelmedi.. ama simdi her sali görüyorum, birsey olmasada..
simdi bu kuz olumsuz yaklassa, ben bir sene bu salilari nasil gecirecegim? :)

Faruk Türk
07.09.2012, 11:09
katil olabilirdim ama aklimi kullandim :) biliyorum ki bir gün pisman olacaklar , bundan adim gibi eminim :)

senin durumun kötü degil..
3 senedir ayni kisi.. yani 3 senedir söylemedin sevdiginii^^

Neyi bekliyorsun? Git söyle iste. olumlu olumsuz kader be kardesim
Böyle düsünerek, çok tecrübe kazandim.
1. Sevdigim.. bambaskaydi, 1 sene her gün takildik fln... olmadi
2. dedim bu olacak yine 6-12 ay aarasi ugrsatim olmadi
3. yine ayni oldu

hep ugrastim olmadi..
ama en güzel sey, korkmadan , yürekten
seni seviyorum demekdi..
onu dedikten sonra kurtulmustum, sanki 100 kilo zayiflamistim öyle oluyordu :)
tabi olumsuz olunca üzülürsün, ama o da bi tecrübe..
Hersey kafanda kardesim, eger istersen de unutursun.. hani sevdigini degil, ama aci vermeyecek kadar unutursun, ya da aciya o kadar alisirsin ki , acI olarak görmezsin, hissetmezsin daha :D

Mehmet Ç.
07.09.2012, 11:20
birgün burada, bana öyle gaz verdiler ki, sisdim.. patladim.

kiza sevdigimi söyledim.. ama geri adim atdim.. benim bir kiza seni seviyorum diyisim böyle olmamali diye..
kiza'da yazik.. biri sana, seni seviyorum diyor, ondan sonra, sen o yazdigimi unut diyor?!? kizda tamam dedi..

1 sene sonra ne olursa olsun derim, ama simdi yapamam. hayatim, kariyerim hersey biter..

sen pisman olmada kardesim,.. madem unutmussun.. ne halleri varsa görsünler..

Faruk Türk
07.09.2012, 11:28
duygular her zaman karisik olurr
ama bence hatan, o sözleri geri çekmendi :)

Ama yüz yüze görüsüp söylemelisin bunlari , öyle yaparsan daha iyi olur

sen almanya da mi oturuyorsun?

Mehmet Ç.
07.09.2012, 11:52
geri cekmede hakliyim :) onda pismanlik yok.. pismanlik o hatayi yapip, seni seviyorum dememdi :)

yüz yüze müsaid bir yerde görsem :) anasini sattigim onun yaninda 5 benim yanimda 5 kisi oluyor, gördügümde..

hayir isvicre'de.. sen almanyada misin?

Faruk Türk
07.09.2012, 11:57
geri cekmede hakliyim :) onda pismanlik yok.. pismanlik o hatayi yapip, seni seviyorum dememdi :)

yüz yüze müsaid bir yerde görsem :) anasini sattigim onun yaninda 5 benim yanimda 5 kisi oluyor, gördügümde..

hayir isvicre'de.. sen almanyada misin?

bende isviçre :D vay be ..

ozaman söyle, hani bulusun, gidin biyerde yemek yeyiin, dolasin, göl kenarlarinda takilin dondurma yee. bu hafta sonu havalar iyii :D tam zamani pazar günü 3-5 arasi :D
yas kaç?

evet haklisin geri çekmekde, çünkü o kelimeleri , yüz yüze söylemelisin

M.S.SOFU
07.09.2012, 12:11
@Mehmet Ç.

kimse yazmamış hayret ettim,ya da daha önce yazmışlar galiba
olsun adetttendir

seviyorsan git konuş bence pampa :D

nice yiğitler bu lafa güvenip bu yollarda heder oldu.
bu meselelere çok canınızı sıkmayın gençler

Faruk Türk
07.09.2012, 12:21
@Mehmet Ç.

kimse yazmamış hayret ettim,ya da daha önce yazmışlar galiba
olsun adetttendir

seviyorsan git konuş bence pampa :D

nice yiğitler bu lafa güvenip bu yollarda heder oldu.
bu meselelere çok canınızı sıkmayın gençler

bende bunu diyorum zaten :alkış:

Mehmet Ç.
07.09.2012, 12:24
@ Faruk Türk

ohaaa :) sen beni o zaman sima olarak taniyabilirsin :) Isvicre'de nerede?

kizla bulussam, yapacak cok sey var.. biz bi bulusalim :)

yas 19.

@ M.S.Sofu

yapma pampa.. hatirladigim kadari ile, gecen sefer'de sen vermisdin gazi.. git konus. adamsan söyleysen, böyleysen :)

bende o lafa güvenip heder oldum :)

evet daha önce yazildi.. sen yazdin!!

Yunus Emre SEYHAN
07.09.2012, 12:26
Ask diye bir sey yoktur sadece biz asik olmaya asigiz buyüzden ask var saniyoruz. halbuki ask sadece bir hevesten ibarettir. Insanin icindeki asik olma dürtüsü insani sadece yaniltir aldatir halbuki ask denen o duygu en fazla 2 yil sürer sonra piriltilari sönmeye baslar gercek yüzünü ortaya koyar. Gercek olan tek sey sevgi, saygi, emek, sadakat.

Faruk Türk
07.09.2012, 12:28
yas 19, azrail a.s mi mi bekliyorsun konusmak için :D
yüz yüze konusun, herseyi... gözlerine bakarak..
olmazsa Tabancayi al:
"ula evlenmezsen benimle seni vururum"
biter bu is :D
.......
saka bi yana

ben isvicrenin
SG ilinden ( Sargans taraflarindanim) ya sen?

Faruk Türk
07.09.2012, 12:29
Ask diye bir sey yoktur sadece biz asik olmaya asigiz buyüzden ask var saniyoruz. halbuki ask sadece bir hevesten ibarettir. Insanin icindeki asik olma dürtüsü insani sadece yaniltir aldatir halbuki ask denen o duygu en fazla 2 yil sürer sonra piriltilari sönmeye baslar gercek yüzünü ortaya koyar. Gercek olan tek sey sevgi, saygi, emek, sadakat.

öylee :) ask gecicidir, sevmek ömür boyu sürebilir :)

Mehmet Ç.
07.09.2012, 13:53
yas 19, azrail a.s mi mi bekliyorsun konusmak için :D
yüz yüze konusun, herseyi... gözlerine bakarak..
olmazsa Tabancayi al:
"ula evlenmezsen benimle seni vururum"
biter bu is :D
.......
saka bi yana

ben isvicrenin
SG ilinden ( Sargans taraflarindanim) ya sen?

Dur daha ne evlenmesi :)

Zürich

Faruk Türk
07.09.2012, 13:57
Dur daha ne evlenmesi :)

Zürich

saka bi yana dedim ya:D

hah iyii iyii zürich style , peki neden zürichin göl kenarlarinda dondurma yemye gitmiyirsunuz daa ?

Mehmet Ç.
07.09.2012, 14:00
iyi gaz veriyorsun :) fark etmedim sanma :) yemezler :)

Faruk Türk
07.09.2012, 14:03
iyi gaz veriyorsun :) fark etmedim sanma :) yemezler :)

ya kardesim, ne gazi, iyiligini istiyoruz bi tavsiye. hani tek basina gezmek isi olmadi böyle bisey yapalim:

sen onu ve onun iyi (fizigi güzel) bi arkadasini cagir ben geleyim yanina :D
hani belki sevdigin tek basina gelmek istemez , ben gelirim
"WING-MAN" olurum

Mehmet Ç.
07.09.2012, 15:22
Telefon acti :):):)

Acmadim :D:D:D

@Faruk: fizigi güzel bir arkadasi var.. hemde cok güzel :) ben onun yanina adam götürmüyüm? giderim 2'ye 1 :p

zafer6161
07.09.2012, 15:44
bir kıza aşık olursun
1 sene içinde 5 kere teklif edersin,cevap red olur
sonra derdini bir arkadaşa söylersin
isim vermeyerek kızı nasıl tavlanır diye yardım istersin
arkadaşda sana bakmayan seni kabul etmeyin kızın bilmem ne diye söylenir,,

2 ay sonra o kızın o arkadaşın kız kardeşi olduğunu öğrenirsin :D

aşk böyle şey işte

Soner Albayrak
07.09.2012, 17:12
Güzel vakitler geçirebilecek, eğlenilebilecek, ve en önemlisi kendinize ayırabileceğiniz koca bir vakti birisini sevmekle harcamayın arkadaşlar boşverin genelinin sonu aynı kapıya çıkacak ve siz ölüm fermanının altına imzayı atmış olacaksınız ''evlilik'' :)

Faruk Türk
07.09.2012, 17:19
mehmeeeeeeeeeet :D gel Dilailaya giderim hep beraber, hem bir renkdasm olur hemde egleniriz hep berabereee :d

M.S.SOFU
07.09.2012, 17:37
@ Faruk Türk

ohaaa :) sen beni o zaman sima olarak taniyabilirsin :) Isvicre'de nerede?

kizla bulussam, yapacak cok sey var.. biz bi bulusalim :)

yas 19.

@ M.S.Sofu

yapma pampa.. hatirladigim kadari ile, gecen sefer'de sen vermisdin gazi.. git konus. adamsan söyleysen, böyleysen :)

bende o lafa güvenip heder oldum :)

evet daha önce yazildi.. sen yazdin!!

ulan,iş üstümüze kalacak iyi mi :D
ben demedim pampa
elimde sağlam deliller var(geçmiş sayfalar )
ama bana kalırsa seviyorsan git konuş bence :D....

güzin abla mode on:

neyse mehmet ç. artık şemsiye olayını hatırlatayım sana.olan olmuş.
hatta bizim buralarda bir laf var şey olan şeyin davası olmaz diye.eğer kepaze oldum zaten diyorsan sonuna kadar yürü.arkanda sanal bir ordu var.(bordo klavyeliler) :) git durumu anlat,yok istemiyorum diyorsa allahın hakkı 3 tür ,2 kere daha git.olmazsa olmaz zaten.askıntı olma.sonra arkandan ''şu çocukta bana yazdı yazdı,yüz vermedim,sonra totosunun üstüne oturdu bak hiç sesi çıkmıyo,ne yavşarmış,sakız oldu bana'' dedirtme.

ya da kaçan kovalanır uygula ama kaçan kovalanır taktiği işe yaramayabilir.yani tavşan dağa küsmüş dağın haberi olmamış durumuna düşebilirsin.ama düşmeyedebilirsin.zaten bu işler hep nasip kısmet :)

ya da direk bana kız mı yok lan moduna girip postayıda koyabilirsin.

güzin abla mode off

not:ben bu işlerde pek tecrübeli değilim :D

Mehmet Ç.
07.09.2012, 23:53
faruk, dilaila'ya götürecek göz var mi bende kizlari?

M.s.sofu. Ne olacaksa olsun.. Ben 2 adim ilerisini düsünen biri olsam, satranc oynamasini ögrenirdim.. Onu bile bilmiyorum...

Atakan
08.09.2012, 16:22
Allah kimseyi severek ayrılmak gibi zor bir şeyi yaşatmasın.

Onur Şeref
08.09.2012, 17:31
Artık zor. Okul bitip askerden geldikten sonra anneme; "Anne bana hayırlı bir kız bul evleneceğim." diyeceğim. Aşk meşk dilim çok yandı 3 gün önce sensiz nefes alamayan insanları, umut verip sonra kaybolup giden çok kişi gördüm, yaşadım. Artık uzak kalsın. Çok uzak kalsın...

Tolga
08.09.2012, 19:23
Artık zor. Okul bitip askerden geldikten sonra anneme; "Anne bana hayırlı bir kız bul evleneceğim." diyeceğim. Aşk meşk dilim çok yandı 3 gün önce sensiz nefes alamayan insanları, umut verip sonra kaybolup giden çok kişi gördüm, yaşadım. Artık uzak kalsın. Çok uzak kalsın...

Bu sensiz nefes alamıyorum cümlesi bana oldum olası saçma gelmiştir :D Böyle söyleyen bir kız arkadaşım hiç olmadı Allah'a şükür :D Bu kızları genelde geçici insanlar olarak görmek lâzım ve hemen geçirmek lâzım. Oksijen Tüpü müyüm Yaşam Ünitesi mi arkadaş :D

Tabi işe olumsuz tarafından bakıldığında kız için ideal bir kişi olmadığım da söylenebilir :D Ama bu sözlere kanmayın gözünüzü seveyim.Abartınında mantıklısı olmalı aşkta . . .

Mehmet Ç.
09.09.2012, 13:52
dün gece araba sürerken 2 dk. kiza gitti aklim, anasini sattigim radar'a yakalandik. göz göre göre kirmizida gectim!! 400 tl ( 250.- isvicre fanki) ceza gelecek simdi haftaya!

bu ask beni yakti off..

Hüseyin Başoğlu
09.09.2012, 14:03
dün gece araba sürerken 2 dk. kiza gitti aklim, anasini sattigim radar'a yakalandik. göz göre göre kirmizida gectim!! 400 tl ( 250.- isvicre fanki) ceza gelecek simdi haftaya!

bu ask beni yakti off..

haaha türkiyede olsan jandarmaya anlatırdın derdini 2 çay ısmarlar basar gaza giderdin :D:D:D

ask konusundada tavsiye vermek isterdim ama tr de değilsin yurtdısında basına bela acarsın beni dinlersen oyüzden bosver neselen 400 tl baktınki canını acıttı şöle bir kere daha ceza ye baktınki para daha fazla acı veriyor paranı düşün bundan sonra kız aklına geldiğinde :D (evet iğrencim )

Faruk Türk
10.09.2012, 09:21

bu ask beni yakti off..

Olum kendinee gel , hastamsn sen lan.
Bu ne ya^^ bu isi bir an önce hallett korkmaa nolacak..
benim tavsiyelerimi biliyorsun, o kiz seni birazcik olsa begeniyorsa seviyorsa
bu isi bitirirsin ;)

Mehmet Ç.
10.09.2012, 13:43
kiz 4 gündür yazmiyor bile. neyi hal edim?

ben halettim bile.. artik bitti :)

Faruk Türk
10.09.2012, 13:48
kiz 4 gündür yazmiyor bile. neyi hal edim?

ben halettim bile.. artik bitti :)

hmm ..... nereli o kiz ya?

Alika87
10.09.2012, 14:32
hmm ..... nereli o kiz ya?

fark etmez, ama türk oldugu her haliyle belli :D

Faruk Türk
10.09.2012, 14:47
fark etmez, ama türk oldugu her haliyle belli :D

ondan sormustum... :) Türk'dür heralde...
:D

Mehmet Ç.
10.09.2012, 14:55
Türk oldugu yetmiyormus gibi, bir de karadenizli. kiz tam inat ya...

Faruk Türk
10.09.2012, 15:41
Türk oldugu yetmiyormus gibi, bir de karadenizli. kiz tam inat ya...

ouuu :D yandIn sen olmmm :) neresinden karadenizin..?
senden yasli degil umarim ( belki sorun orda olabilr)

Mehmet Ç.
10.09.2012, 16:15
ouuu :D yandIn sen olmmm :) neresinden karadenizin..?
senden yasli degil umarim ( belki sorun orda olabilr)

mevki veremem, taniyan cikar :) ama Trabzon'lu degil :)

tam 1 yas kücük.

Yunus Emre SEYHAN
10.09.2012, 16:18
Küçük süprizler...

Faruk Türk
10.09.2012, 16:23
mevki veremem, taniyan cikar :) ama Trabzon'lu degil :)

tam 1 yas kücük.

eh aslinda, hersey iyi gözüküyor..
hani olumlu gitmiyor.. yani dikkatli ol, kaybediyorsan onu ,bari bütün düsündüklerini söyleyerek kaybet :) yoksa neden demedim diye için Içini yer...

Mehmet Ç.
12.09.2012, 09:39
dün gördüm. yüzüne bile bakmadim. kafami o yöne cevirmedim bile..

saclari baglimi, acik mi,dalgali mi? yüzü nasil hasta mi? üzgün mü? mutlu mu?

hic birsey bilmiyorum, cunki bakmadim !

merhaba bile demedim. o da demedi, ama bakti cok iyi biliyorum.. sessiz gene bakti sadece..

ne anlarsa anlasin.. ben vazgectim.. cok kirildim..

birde Ezel'i izlemeye basladim.. hepten duygusala vurdum.. birde Ezel'deki Bahar kiza benziyor. ha bire izlerken kiz geliyor aklima :)

ama artik pasi verdim.. topu nereye atar, ona kalmis :)

Alika87
12.09.2012, 12:54

merhaba bile demedim. o da demedi, ama bakti cok iyi biliyorum.. sessiz gene bakti sadece..

birde Ezel'i izlemeye basladim.. hepten duygusala vurdum.. birde Ezel'deki Bahar kiza benziyor. ha bire izlerken kiz geliyor aklima :)

senin B-planin yada hatta C-planin yokmu???

Cem Akyüz
12.09.2012, 14:24

Hüseyin Çimşir pasları gibi atmasın sakın :D

Mehmet Ç.
12.09.2012, 16:26
B ve C'yi birak. A planim bile yok.

Alika87
12.09.2012, 16:57

yani senin hayatinda o kizdan baska bir kiz yokmu??? Varsa git onunla görüs, hem daha cabuk unutursun, hemde o asik oldugun kiz, senden birazcik olsada hoslaniyorsa, baska bir kiz ile ciktigini duyunca,cok kiskanacak ve senin pesinden dolasmaya baslayacak.Basit kadin piskolojisi bu.

ccd6167
12.09.2012, 17:12
yani senin hayatinda o kizdan baska bir kiz yokmu??? Varsa git onunla görüs, hem daha cabuk unutursun, hemde o asik oldugun kiz, senden birazcik olsada hoslaniyorsa, baska bir kiz ile ciktigini duyunca,cok kiskanacak ve senin pesinden dolasmaya baslayacak.Basit kadin piskolojisi bu.

basit kadin psikolojisi diorsun ama..

tersi teperse kotu olur baskan..sonucta kiz milletinin harbisi olunca cocuk kiskandirmak icin baskasiyla oldugunu dusununce kizlar bazen direkt silebiiyor..

o yuzden bekleyip gormekte fayda var.. onemli olan niyet .. iki tarafinda ici temizse bnce olur.. ama nasil olur ne zaman olur bnce bi anda olur..

ccd6167
12.09.2012, 17:14

kardes ask da plan yapmya gerek yok..neyse oysun..bekle ve gor..eger kiz bisi demiyorsa sana ama gonlunun sende oldugunu hissebiliyosan altin vurusu yap baskan..hic bekleme ask beklemeye gelmez..korkma kucuk dusmezsin..reddettiginde de eline bisiler al sonra kir at sinirlen acayip sekil oluyor valla..karadnizli bide kiz severler oyle seyleri

Yunus Emre SEYHAN
12.09.2012, 17:19
basit kadin psikolojisi diorsun ama..

tersi teperse kotu olur baskan..sonucta kiz milletinin harbisi olunca cocuk kiskandirmak icin baskasiyla oldugunu dusununce kizlar bazen direkt silebiiyor..

o yuzden bekleyip gormekte fayda var.. onemli olan niyet .. iki tarafinda ici temizse bnce olur.. ama nasil olur ne zaman olur bnce bi anda olur..

Ters tepebilir mi bilmiyorum ama risk budur bence.. Telafisi de kolay ve ilgi çekici olur (Herkes yalan, tek gerçek sen gibi :D )

--
Karşı cinsin büyük çoğunluğu hatta %95 'lik oranı, iyi bir insan olan erkekten H-O-Ş-L-A-N-M-A-Z.

Kolay elde edebileceği şeyler onlara çekici gelmez, daima en zorun , en imkansızın peşinden koşarlar..

Kendisine hakaret eden, iplemeyen, dalga geçen, insan yerine koymayan mahlukatlar onlara zaman zaman çekici gelebilmektedir.

Herşeyden önce, şu yaşıma geldim, öğrendiğim tek şey karşı cinste mantık aramamak gerektiği.

Son olarak; Aşk , Meşk olaylarında üzülmeye değmez, hele tek taraflıysa..

Seni sevmeyeni sevmek ile kendine hakaret etmiş olursun.

Mehmet Ç.
12.09.2012, 17:44
Ben hic bir kiz'da o duyguyu yasamadim. Uzun sürede yasamam. Yani A'si B'si yok bu isin..

Kiz 90% biliyor kendinden hoslandigimi.. bu sebepden cevap yazmayida birakti mesajlarima bence :(

plan proje diye yazmaya basladi. devaminda kizdan bir daha plan proje duymadim. ne oldu o is diyorum, cevap yok..

Ama benimki hoslanmayi gecti.. Deli gibi seviyorum..

Kiz'da bos degil bence.. Hangi kiz hoslanmadigi erkege telefonu alüüü diye acar ? :)

Ben hayati biraktim akisina.. ne olursa, nasil olacaksa olsun..

Dün keske kiza baksaydim diyorum. en azindan bana olan bakisini görmek icin :(

Kiz benimle yazisinca/konusunca hep mutlu, his ediyorum. hep gülüyor..

bizde birazda cevre problemi var :S 2013'den önce birsey olmaz bizden :)

2013'de okul bitiyor. sinavlari veriyoruz. cevre'den o zaman kurtuluyoruz..

inanin ben cevremdekilerin kizla birlikte oldugumuzu bilmesini istemem. kiz'da istemez. anlarim..

ccd6167
12.09.2012, 18:33
Ben hic bir kiz'da o duyguyu yasamadim. Uzun sürede yasamam. Yani A'si B'si yok bu isin..

Kiz 90% biliyor kendinden hoslandigimi.. bu sebepden cevap yazmayida birakti mesajlarima bence :(

plan proje diye yazmaya basladi. devaminda kizdan bir daha plan proje duymadim. ne oldu o is diyorum, cevap yok..

Kiz'da bos degil bence.. Hangi kiz hoslanmadigi erkege telefonu alüüü diye acar ? :)

inanin ben cevremdekilerin kizla birlikte oldugumuzu bilmesini istemem. kiz'da istemez. anlarim..

kardesim hala ne bekliyorsun ya.kafan mi guzel.hem asigim diyosun kizda da bisiler var diyorsun..git konus adam gibi ..cesaret et .

ben 2 sene bi kizi takip ettim , ettirdim , arastirdim kizin bnden 2 sene boyunca haberi olmadan hatta..sonunda konustum beraberiz hatta 2 sene icinde yaptiklarini hatirlatinca ona yeniden soka donmus oldu..kiz daha da baglanir boyle durumlarda

sana tek tavsiyem var..cesaretini topla git konus..kizi sahiplen pasa..bu isler oyle zamana birakilacak isler degil..seviyorsan alacaksin pesinden kosacaksin..

unutma gurur yapilacak yer ve zaman degil smdi..onunda yeri zamani var

Serdær
12.09.2012, 19:44
Baya Baya Aşk dolu mesajlar okuyoruz yahu :cool:

Mert Oğuzlu61
12.09.2012, 19:55
aşk ne la ..?

Alika87
12.09.2012, 22:59
aşk ne la ..?

http://tr.wikipedia.org/wiki/Ask buyur, kendin oku :D

Cem Akyüz
12.09.2012, 23:04

Git konuş bencede Renkdaşım beklemenin bir anlamı olmaz

SEDAT
12.09.2012, 23:18
* Kadınları anlayan beri gelsin, şuan bulutların üstünde olan Cem bey hariç cicim aylarında şuan kendisi :)

Faruk Türk
13.09.2012, 09:32
Böyle bisey yapalim Mehmet,

eger Trabzonspor , Sivasi yener, ve fenerbahçeye karsi en azindan 1 puan alirsa , gidip konusacaksin :D

Mert Oğuzlu61
13.09.2012, 14:22
Böyle bisey yapalim Mehmet,

eger Trabzonspor , Sivasi yener, ve fenerbahçeye karsi en azindan 1 puan alirsa , gidip konusacaksin :D

yok böyle olmadı, şöyle yapıyoruz bak şimdi :

1) eğer sivasıda feneride yenersek çıkacak çatır çatır söyleyecek kıza.

2) yok eğer iki maçtan birinde tökezlersek, o kız unutulacak.

3) ikisindede yenilirsek ne yapayım ? diyecek olursan... önce bmn ye girip, malum başlıklarda sövüp bir hafta felan ceza yiyeceksin. ''başlarım Trabzonuna'' diyip, herşeyi bir kenara atıp o gazla (sinirli olunca insan cesur oluyor) kızın karşısına çıkacaksın.

not : 3. seçenek ters etki yaratabilir. ama en etkilisi bu olur, ateşli bir şekilde konuşacaksın kızla. o sinirle ağzına geleni söyleyeceksin, durdurmak isteyeceksin kendini ama duramayacaksın, söyleyeceksin. lafların bitince kız ya sana tatlı gülüş atacak (o an iş biter) yada olumsuz şeyler olacak ama olmaz gibi sanki, olmaz bence, olmamalı yani.

not 2 : fenere yenildikten hemen sonra yapmalısın bu dediklerimi. bmn ye gir yarım saat söv gaza gel, sonra çık artık telden mi netten mi biryerden ulaş kıza bitir işi.

Mehmet Ç.
13.09.2012, 14:25
Deli olacam lannnn....

Hic bir adim atmayacagim.. O biliyor ne yaptigini.. Henüz'de dönmedi..

Bugün otüübüs'de hayatimin en güzel bayanini gördüm :) Her kafayi cevirdigimde bana bakiyordu..
2-3 kere bakinca kafasini cevirdi, ama ondan sonra inene kadar baktigimda o da bakti.. cok güzeldi.. :) Cok güzel bir smile'si vardi :)

Ama ben aklimdan öbürünü cikaramadim.Elimde Telefon vardi, az daha suyunu sikacakdim. Kiza ayi gibi baktim :( 3 sn. den fazla bakamadim.

Cok masum bir yüzü vardi.. 2-3 kiz arkadasi ile binmisdi.. Cok güzeldi bee :S

Allah'im yarin ise yine gec gitmeyi göze aldim, yeterki o binsin yine o otübüse..

Ne ceza gelirse gelsin.. Yeterki yine görim :)

Otübüs'den inince Allah'a dua ettim, yine göreyim diye. Ama ihtimali yok bence..

3 senedir o yolda gidip geliyorum, hic görmedim :( Ama cok güzeldi :)

Allah bir kapiyi kapatip, yenisi acarmis. Yani her isde hayir vardir..

Gecen gün bakmadim, yine bakmam o güzel :S yüzüne :(

@Mert Oguzlu: Ben özel hayitimla futbolu karistirmam. Yenildik diye ne baskasini üzerim, nede kendimi..
Ben bu dünya'da en cok Ailemi (Anne-Baba-Kardeslerim) severim. On'dan sonra ikinci Ailem olan Trabzonspor'u (BMN).
Kizi su an Trabzonspor'dan fazla düsünüp seviyorum, ne yalan söylim.

Mert Oğuzlu61
13.09.2012, 14:36
@Mert Oguzlu: Ben özel hayitimla futbolu karistirmam. Yenildik diye ne baskasini üzerim, nede kendimi..
Ben bu dünya'da en cok Ailemi (Anne-Baba-Kardeslerim) severim. On'dan sonra ikinci Ailem olan Trabzonspor'u (BMN).
Kizi su an Trabzonspor'dan fazla düsünüp seviyorum, ne yalan söylim.

şaka maksatlı yazdım zaten :) hem yenildik, sinirlen git kıza patla anlamı mı çıkardın ordan ? :D demek istediğim, bir gaz lazım sana... kızın sevgilisi yoksa hiçbir sıkıntı yok... kıza belli et sevdiğini gerisi gelecektir, niyetini belli et bir şekilde.

yalnız üstteki mesajın ilginç geldi, kızı deliler gibi seviyorum diyorsun ama bugün bindiğin otobüsteki bir kızı tekrar görmek için dua ediyorsun ? :)

Mehmet Ç.
13.09.2012, 14:38
şaka maksatlı yazdım zaten :) hem yenildik, sinirlen git kıza patla anlamı mı çıkardın ordan ? :D demek istediğim, bir gaz lazım sana... kızın sevgilisi yoksa hiçbir sıkıntı yok... kıza belli et sevdiğini gerisi gelecektir, niyetini belli et bir şekilde.

yalnız üstteki mesajın ilginç geldi, kızı deliler gibi seviyorum diyorsun ama bugün bindiğin otobüsteki bir kızı tekrar görmek için dua ediyorsun ? :)

Unutmak icin.

Mert Oğuzlu61
13.09.2012, 14:44
Unutmak icin.

tabi özel durumları bilemem, neden unutmak istiyorsun diye sormayacağım vardır bir sebebi.

ama unutmak zor oluyor.

Faruk Türk
13.09.2012, 14:54
ya kardesim abartmayalim bea :)
habu 5 kurusluk dünyada.. iyi kötü 60 yil yasiyoruz.. sende burda tripden tripe girdin..
kardesim, unutma ki , " KAZA ve KADERE INANMAK" ImanIn sartlarindan biri :)
olursa olur olmazsa olmaz, rahat ol.. tabi üzülürsün sinirlenirsin
zamanla UNUTAMAZSIN, bu düsünceyi unut, hep aklina gelir gülümsersin, biter :)
zamanla acIya alisirsin, zamanla katlanirsin herseye^, just relax amigo

Mehmet Ç.
13.09.2012, 15:13
Ben bu kizi ulasilamaz olarak gürdügüm icin seve bilirmiyim?

Ben kiza sevdigimi söyleyecegim. Kiz bende seni, yada hayir olmaz diyecek. Hayir dese tamam.

Bende seni derse ne olacak? Bende Seni Seviyorum'dan sonrasi ne? Benim korkum o!

Bende zamana birakdim artik. Banane. Ne olursa olsun.

Faruk Türk
13.09.2012, 15:33
Eger dedigin gibi 2 senedir hoslaniyorsan, her türlü seviyordursun, bu kadar endise ediyorsan mutlaka her türlü seviyodursun :D

bende seni derse ne güzel iste..
bende seni derse, yapistir dudaklari birbirine :D:alkış::alkış: