PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aşk ve Aşık Olmak!

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51

Ahmet Başkaya
26.06.2011, 23:59
Kahramanımız 7 yıl önce deliler gibi aşık olduğu kız tarafından reddedilir.Oysa kızla sürekli beraber gezmektedir,her anı birliktedir,dışardan bakan herkes onları sevgili sanmaktadır.Daha sonra filmin erkek başrol oyuncusu başka şehirde çalışmaya gider.Gelir gene güzel vakit geçirmeye başlarlar ama o arada bayan karakter başka figüranlarla da iyi anlaşmaya başlamıştır.Sonra askerlik girer araya uzun bir süre göreşmezler.Tabi figüranlar hemen fırsatı değerlendirmeye çalışır.Kız onlara yüz vermemektedir.Aslında çok havalı olmadığı halde kız gayet seçici davranmaktadır.Asker dönüşü artık baya mesafe açılmıştır.Kız başka şehire gitmiştir.Erkek bunun üzerine yurt dışına çok uzaklara çalışmaya gider onu unutmak için.Orda 6 ay kalıp başka birine aşık olup tekrar ülkesine döner.Aslında bu ilk başta aşk olmadığı halde sonradan aşka dönüşür.Çok uzun bir süre birlikte güzel vakit geçiren çift kızın büyük bir darbe vurmasıyla sonlanır.Herşey biranda gerçekleşmiştir.Kimse ne olduğunu anlamamıştır.Ayrılmalarından uzun bir süre geçmesine rağmen etraflarındakiler olayın hala çok saçma oldugunu düşünmektedirler hala.Kahramanımız yeni yeni toparlanmaya başlamışken 7 yıl önceki bayanla tekrar görüşmeyi sıklaştırmıştır.İçindeki kıpırdanma gene başlamıştır.Belki de şuan tam zamanı olduğunu düşünmektedir ama aradaki mesafe ve daha önceden reddediliş çok korkutmaktadır.

Aşk ve aşık olmak müdavimlerinin görüş,öneri ve fikirleri beklenmektedir :)

Şimdi öncelikle yorumlarım ne kadar zorlasam da objektif olmayacak bunu bilesin :)
Olayın olabiliretisini yazalım önce.

7 yıl önce teklif ettiğin kız hala aşık olduğunu bilerek senle konuşuyorsa bu olayın oluru vardır . Ama şöyle bir durumda var kızlarda acayip bir ego var . Teklif ettirip ret edebilir . Off çok karışık durum:)

Ben kız olaydım sana platonik aşık olurdum :)

Oruç
27.06.2011, 00:02
Ahmet, son cümlen BMN'de En Komik Mesajlar (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=19892) ‎(http://forum.bordomavi.net/images/misc/multipage.gif 1 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=19892) 2 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=19892&page=2) 3 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=19892&page=3) ... Son Sayfa (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=19892&page=32)) başlığına layık.

:D

Mustafa
27.06.2011, 00:04
@Mustafa

Olmaz demeyin, Şansınızı Deneyin :) Yardım edebilecek yorumlar yapabilmek için, ilk reddediliş sebebini bilmek gerekiyor bence... :)

İlk reddediliş sebebi biraz aceleci davranmakta olabilir belki.Yada beğenmemek :)

Bu saatten sonra bakışlar ve bedenlerin konuşacağını düşünüyorum. Hani derler ya hiç konuşmadan başladık he aynen öyle olmalı.
Mesafeler mesafeler....

Arada yaşananları unutmamak gerekli bunca zaman geçtikten sonra bence bazı şeyler söylenmeli.
Geçen zamanda mesafe olsada ufak tefek muhabbet vardı :)

Buranın müdavimi değilim ama nacizane fikrimi belirtmek istedim. Bence bayan arkadaş sizin ondan etkilenmenizden, ilginizden hoşlanıyor. Tamamen farklı düşünüyor olabilir ciddiyet konusunda. Bir mesaj verir farklı bir durum olursa. Ayrıca mesafeler ne kadar sevgi olduğu sürece önemli değil dense de aynı sevginin yok edilmesinde de başrol olur genelde. Umarım hayal kırıklığı yaşamazsınız bol şans :)

Elif 10 numara tespit :)

Şimdi öncelikle yorumlarım ne kadar zorlasam da objektif olmayacak bunu bilesin :)
Olayın olabiliretisini yazalım önce.

7 yıl önce teklif ettiğin kız hala aşık olduğunu bilerek senle konuşuyorsa bu olayın oluru vardır . Ama şöyle bir durumda var kızlarda acayip bir ego var . Teklif ettirip ret edebilir . Off çok karışık durum:)

Ben kız olaydım sana platonik aşık olurdum :)

Ahmet sen kız olma bence :D

Ahmet Başkaya
27.06.2011, 00:22
Ahmet, son cümlen BMN'de En Komik Mesajlar (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=19892) ‎(http://forum.bordomavi.net/images/misc/multipage.gif 1 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=19892) 2 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=19892&page=2) 3 (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=19892&page=3) ... Son Sayfa (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=19892&page=32)) başlığına layık.

:D

Etma da :)

Ahmet sen kız olma bence :D

Artize bakale :D Kız olaydım sana mı bakardım :D Derler di seversen yaranamazsın die :D

Kız reddetmiş ona teklif ediyo biz ne diyok dediğine bak :D

Sibel
27.06.2011, 00:24
Kısa ama en güzel çözüm,Allah'tan hayırlısını dile ve zamanı akışına bırak bence...

Ahmet Başkaya
27.06.2011, 00:28
Kısa ama en güzel çözüm,Allah'tan hayırlısını dile ve zamanı akışına bırak bence...
Akışına mı bıraksın :)

Bıraka bıraka hoş oldu bunun yaşındakilerin torunu var yahu :D

Mustafa
27.06.2011, 00:29
Akışına mı bıraksın :)

Bıraka bıraka hoş oldu bunun yaşındakilerin torunu var yahu :D

Ahmet git öl :D

Mustafa
27.06.2011, 22:40
Nereye el atsam kurutuyorum :D En canlı başlık bile söndü altlarda kaldı ben çıktım takılın siz :D

Canberk
27.06.2011, 22:46
Valla milletin aşkı hevesi içine kaçtı bi anda yaa :D

Hüdai Pervaneli
27.06.2011, 22:52
Tövbe Birdaha

61_Hasan_69
27.06.2011, 22:53
Gelmeyecek sevgiliyi Beklemek İnan Ölüm Gibi,
Dünya Untursa Dönmeyi,
Rüzgar Unutursa Esmeyi,
Ben Unutmam Seni Sevmeyi.

Sabahları Uyandığımda Hayalin Yanıbaşımda,
Geceleri Yalnızlığımda,
Elimde Bir Çiftli Sigara,
Tek Dumanla Gelirim Sana.

http://tr-tr.facebook.com/video/video.php?v=142102772519047&oid=350595119547&comments

TSuha61
27.06.2011, 22:55
Sigara öldürür aşk süründürür.

28TS61
28.06.2011, 19:52
iste ask

http://img233.imageshack.us/img233/2115/123cwn.jpg

Hüdai Pervaneli
28.06.2011, 19:54
iste ask

Aynen
Demekki Bahsettigin Fotograf bu Mükemmel bence
Banada böyle birisi lazim

TSuha61
28.06.2011, 20:30
Böyle birini bulmak sorun, hatalar yapmasam vardı belki de. Allah hepımızın gonlune gore versın renktaşlar :)

61_Hasan_69
29.06.2011, 00:02
Aşk karşılıklı olmak zorunda değil sadece; "Tamam, beni sevmesin; ama hiç kimse ona dokunmasın" diyebiliyorsan, aşk budur işte. ;)

Canberk
29.06.2011, 00:20
Paylaştım Feys'te kardeşim... Harika yaa.

61_Hasan_69
29.06.2011, 00:21
Paylaştım Feys'te kardeşim... Harika yaa.
Gördüm :) .

Emirhan Ömeroğlu
29.06.2011, 08:32
Ben hala hediye alamadım la. 10 gün kaldı.

Faik Yılmaz
29.06.2011, 08:54
Kahramanımız 7 yıl önce deliler gibi aşık olduğu kız tarafından reddedilir.Oysa kızla sürekli beraber gezmektedir,her anı birliktedir,dışardan bakan herkes onları sevgili sanmaktadır.Daha sonra filmin erkek başrol oyuncusu başka şehirde çalışmaya gider.Gelir gene güzel vakit geçirmeye başlarlar ama o arada bayan karakter başka figüranlarla da iyi anlaşmaya başlamıştır.Sonra askerlik girer araya uzun bir süre göreşmezler.Tabi figüranlar hemen fırsatı değerlendirmeye çalışır.Kız onlara yüz vermemektedir.Aslında çok havalı olmadığı halde kız gayet seçici davranmaktadır.Asker dönüşü artık baya mesafe açılmıştır.Kız başka şehire gitmiştir.Erkek bunun üzerine yurt dışına çok uzaklara çalışmaya gider onu unutmak için.Orda 6 ay kalıp başka birine aşık olup tekrar ülkesine döner.Aslında bu ilk başta aşk olmadığı halde sonradan aşka dönüşür.Çok uzun bir süre birlikte güzel vakit geçiren çift kızın büyük bir darbe vurmasıyla sonlanır.Herşey biranda gerçekleşmiştir.Kimse ne olduğunu anlamamıştır.Ayrılmalarından uzun bir süre geçmesine rağmen etraflarındakiler olayın hala çok saçma oldugunu düşünmektedirler hala.Kahramanımız yeni yeni toparlanmaya başlamışken 7 yıl önceki bayanla tekrar görüşmeyi sıklaştırmıştır.İçindeki kıpırdanma gene başlamıştır.Belki de şuan tam zamanı olduğunu düşünmektedir ama aradaki mesafe ve daha önceden reddediliş çok korkutmaktadır.

Biraz karışık bir durum......

Birinci kıza x ikincisine y deyip açıklamaya çalışırsak....

1- Eğer x le aranızda zannettiğiniz kadar yakınlık oluşmamaış. Belki hoşlanma belkide alışkanlık ama bence aşk değil bunun adı.. Çünkü iki taraftada o yoğun duygular görünmüyor... Sen onu unutmuşsun başkasıyla ilişkiye başlamışsın filan.....

2- Y son zamanlarda sıkça karşılabilen bir türdür... Muhtemelen aynı anda bir kaç kişi ile çıkmaktadır. Ve sizde önceki kız arkadaşınızdan bahsetmişsinizdir bu ve başka nedenlerle seçimini belkide yanlış olarak sizi aniden terketmekle bulmuştur.... İstatistikler gösteriyorki bu tipteki düşünceler ömür boyu ikilem yaşamaya mahkumdur . Y den ayrıldığınıza üzülmeyin aksine sevinin.....

3- X le yeniden başlama meselesine gelince. Aynı durum benimde başıma gelmişti. Biraz can sıkıcı ve klasik olucak ama kırılan camlar tekrar bardak olmuor maalesef.... Ömür boyu iki tarafında acaba neden gitti şimdi neden geldi deyip biribirinizi bilerek ya da bilmeyerek hırpalamakla geçicek zamanınız...

Şimdiki uyumlu görünmenizin ardında aslında ayrı olmanız ve artık birbirinizi kıracak bir konu kalmamasıdır aslında....

Ama bazı büyük sevdalarda dinlemiştim. Seneler sonu evlenip ayrılmalarda olsa yeniden buluşulup mutlu olunabilen.... dilerim seninkiside bundandır...

Mustafa
29.06.2011, 11:49
Biraz karışık bir durum......

Birinci kıza x ikincisine y deyip açıklamaya çalışırsak....

1- Eğer x le aranızda zannettiğiniz kadar yakınlık oluşmamaış. Belki hoşlanma belkide alışkanlık ama bence aşk değil bunun adı.. Çünkü iki taraftada o yoğun duygular görünmüyor... Sen onu unutmuşsun başkasıyla ilişkiye başlamışsın filan.....

2- Y son zamanlarda sıkça karşılabilen bir türdür... Muhtemelen aynı anda bir kaç kişi ile çıkmaktadır. Ve sizde önceki kız arkadaşınızdan bahsetmişsinizdir bu ve başka nedenlerle seçimini belkide yanlış olarak sizi aniden terketmekle bulmuştur.... İstatistikler gösteriyorki bu tipteki düşünceler ömür boyu ikilem yaşamaya mahkumdur . Y den ayrıldığınıza üzülmeyin aksine sevinin.....

3- X le yeniden başlama meselesine gelince. Aynı durum benimde başıma gelmişti. Biraz can sıkıcı ve klasik olucak ama kırılan camlar tekrar bardak olmuor maalesef.... Ömür boyu iki tarafında acaba neden gitti şimdi neden geldi deyip biribirinizi bilerek ya da bilmeyerek hırpalamakla geçicek zamanınız...

Şimdiki uyumlu görünmenizin ardında aslında ayrı olmanız ve artık birbirinizi kıracak bir konu kalmamasıdır aslında....

Ama bazı büyük sevdalarda dinlemiştim. Seneler sonu evlenip ayrılmalarda olsa yeniden buluşulup mutlu olunabilen.... dilerim seninkiside bundandır...

Yanlış anlaşılma olmuş Faik biz hiç sevgili olmadık zaten :)

Mollasalihoğlu
29.06.2011, 11:59
Peki ilk bayan arkadaş 7 yıllık süre zarfında ne yapmış ne etmiş?

Faik Yılmaz
29.06.2011, 13:23
Yanlış anlaşılma olmuş Faik biz hiç sevgili olmadık zaten :)

Anladım galiba.....

Gezdiniz vakit geçirdiniz ama duygusal anlamda bir şey olmadı en azından karşılıklı bir şey olmadı.....

Bu durumda Viktor Hugonun güzel bir lafı var.....

"Kadınlar kötü erkeklere aşık olurlar, iyi erkeklerle dertleşirler. "

Seninkide o dönemde böyle bir şey oldu heralde.....

İkinci vatandaşta bir şeyden dolayı senden soğumuştur nednesiz neden gitsinki çok mantıksız... Gerçi bazı bayanların davranışlarında mantık aranmıyor ya neyse :)

Şimdi belki zaman ikinizide olgunlaştırmıştır ama birde şöyle bir durum var... Birlikte vakit geçirmek çok ayrı bir şey birlikte yaşamak ayrı şey....

Yani birisi çok iyi ibr arkadaşın olabilir..Gezersin eğlenirsin dertleşirsin ama seveceğin bir insanın özellikleri onda varmı ya da onunkiler sende varmı işte asıl sorun bu.....

Armağan Dere
29.06.2011, 14:08
Ciğerim yanıyor,İçim kanıyor,Sevmiştim Babam,ZOR GELİYOR!!!...

Mustafa
29.06.2011, 14:11
Peki ilk bayan arkadaş 7 yıllık süre zarfında ne yapmış ne etmiş?

Metin aman diyeyim bunu ben düşünmeye cesaret edemiyorum bile :D

Anladım galiba.....

Gezdiniz vakit geçirdiniz ama duygusal anlamda bir şey olmadı en azından karşılıklı bir şey olmadı.....

Bu durumda Viktor Hugonun güzel bir lafı var.....

"Kadınlar kötü erkeklere aşık olurlar, iyi erkeklerle dertleşirler. "

Seninkide o dönemde böyle bir şey oldu heralde.....

İkinci vatandaşta bir şeyden dolayı senden soğumuştur nednesiz neden gitsinki çok mantıksız... Gerçi bazı bayanların davranışlarında mantık aranmıyor ya neyse :)

Şimdi belki zaman ikinizide olgunlaştırmıştır ama birde şöyle bir durum var... Birlikte vakit geçirmek çok ayrı bir şey birlikte yaşamak ayrı şey....

Yani birisi çok iyi ibr arkadaşın olabilir..Gezersin eğlenirsin dertleşirsin ama seveceğin bir insanın özellikleri onda varmı ya da onunkiler sende varmı işte asıl sorun bu.....

Bu sefer gayet iyi çözdün işte :) Olacak bişey değil benimki zaten.İki hafta sonra bir İstanbul ziyareti yapıp buluşacağız zaten bakalım artık :)

Emirhan Makul
29.06.2011, 14:12
Ciğerim yanıyor,İçim kanıyor,Sevmiştim Babam,ZOR GELİYOR!!!...

Umut Bulut Toulouse'de.

Onur Şeref
29.06.2011, 14:29
Umut Bulut Toulouse'de.

çççççç Sen ne biçim bir adamsın ya :D

Onur Şeref
29.06.2011, 14:30
Taktikten nemalanan var mı?

Onur Şeref
29.06.2011, 14:32
Mustafa abi sen konuşma feysden ekle benim taktiği yap bak valla diyorum olur. :)

Faik Yılmaz
29.06.2011, 14:35
Bu sefer gayet iyi çözdün işte :) Olacak bişey değil benimki zaten.İki hafta sonra bir İstanbul ziyareti yapıp buluşacağız zaten bakalım artık :)

En iyisi ne biliyormusun...

Buluştuğunuzda içindeki her şeyi açıkça konuş.... İçindeki her şeyi açıkca sor ona....

Ben ayrıldığım kız arkadaşımla bir kaç sene sonra yine bir ortamda karşılaştığımda bunu O ' na sormuştum..... Aldığım cevabın beni tatmin ettiğini söyleyemem..... Ama bunca seneden sonra hala dürüst olmadığını anlamama yetmişti ve içimde zaten çok az olan pişmanlık duygusu tamamen kaybolmuştu....

iyide olur.. her zaman açık konuşmayı sevmişimdir o anda seni yaralasa bile ileride çok mutlu olursun.. en azından çok mutsuz olmazsın öyle diyelim.....

Sibel
29.06.2011, 14:51
Umut Bulut Toulouse'de.
El insaf yahu...

Emirhan Makul
29.06.2011, 15:12
çççççç Sen ne biçim bir adamsın ya :D

El insaf yahu...

Yahu niye şaşırıp kızıyorsunuz şimdi adamın sayılı mutlu olma sebeplerinden bir tanesi damara bağlayınca söyleyeyimde mutlu olsun dedim :)

Mustafa
29.06.2011, 15:12
Mustafa abi sen konuşma feysden ekle benim taktiği yap bak valla diyorum olur. :)

Hacı ben buralarda yeniyim senin feys taktiğini bilmiyorum :D

Ahmet Başkaya
29.06.2011, 15:19
Çirkinlerin taktiğe ihtiyacı vardır Mustafa da epey çirkin Onur sen konuş şunla :D

Mollasalihoğlu
29.06.2011, 15:22
Hacı ben buralarda yeniyim senin feys taktiğini bilmiyorum :D

baba bırak taktiği, nargile-mangal-rakı üçlüsünün arasına koyalım, derdi neyse bülbül gibi şakır :D

Mustafa
29.06.2011, 15:30
baba bırak taktiği, nargile-mangal-rakı üçlüsünün arasına koyalım, derdi neyse bülbül gibi şakır :D

İstanbul'a geliyorum bu arada Metin iki hafta sonra :D nargile senin olsunda mangal ve rakıyı ben istiyorum :D

Ahmet Başkaya
29.06.2011, 15:33
İstanbul'a geliyorum bu arada Metin iki hafta sonra :D nargile senin olsunda mangal ve rakıyı ben istiyorum :D

Nargileyi de ben alsam :D

Mustafa
29.06.2011, 15:38

Boşverin aşkı meşki gelin Metin yöneticiliğin kutlaması olarak herkese sınırsız nargile,rakı ve mangal ısmarlıyormuş :D

Ahmet Başkaya
29.06.2011, 15:40
Boşverin aşkı meşki gelin Metin yöneticiliğin kutlaması olarak herkese sınırsız nargile,rakı ve mangal ısmarlıyormuş :D

:D :D:D Doğru mu başkan ?

Mayls
29.06.2011, 15:54
Uçak bileti bakmak lazım :D

Mustafa
29.06.2011, 16:15

Metin dediğine pişman olacak gelince sanırım :D

Emirhan Ömeroğlu
29.06.2011, 16:24
Bu başlıkta bi bana yardım edilmiyor. Bidaha yardım istemicem buradan.

Sibel
29.06.2011, 16:42
Ben yazacaktım bir şeyler ama,yazılanlardan pek farkı yoktu yazacaklarımın.Çok farklı bir şey değil ama yine de yazayım bir şey.
Çokça balon al,10 -15 tane falan.Hepsi aynı renk olsun sadece bir tanesi farklı renk olsun.Hepsinin dibine bir not bağla,güzel kıvrılmış not kağıtları oluyor onlardan olabilir.O tek renk olana da en önemli cümleyi yaz ve içine de çok özel bir hediye at,misal yüzük ya da kolye.Sonra buluşacağınız yere onları elinde tutarak git,baloncu gibi...Ve gerisi sana kalmış artık:)
Belki böyle bir şey yapabilirsin.

Fatih Yücel
29.06.2011, 17:21
Balon deme ççç

Mehmet Ç.
29.06.2011, 17:46

Ben yardim edim :) Ama derdini bilmiyorum, cok uzak kaldim bu baslikdan 1-2 aydir..

Asklan mesklen baglantiyi kopardim...

C'tesi Doktor'da asistani görünce bitkisel hayattan normal hayata geri döndüm :) Benim neyimeymis ask'dan uzak kalmak...

Çağatay_
29.06.2011, 17:48
Ben yazacaktım bir şeyler ama,yazılanlardan pek farkı yoktu yazacaklarımın.Çok farklı bir şey değil ama yine de yazayım bir şey.
Çokça balon al,10 -15 tane falan.Hepsi aynı renk olsun sadece bir tanesi farklı renk olsun.Hepsinin dibine bir not bağla,güzel kıvrılmış not kağıtları oluyor onlardan olabilir.O tek renk olana da en önemli cümleyi yaz ve içine de çok özel bir hediye at,misal yüzük ya da kolye.Sonra buluşacağınız yere onları elinde tutarak git,baloncu gibi...Ve gerisi sana kalmış artık:)

Bunu yaparsam bir kıza, onunla büyük ihtimal yaşar, yaşlanır, sonra ölürüm :D

Çağatay_
29.06.2011, 17:51

Abi mükemmel ya bence yapış bırakma :D anladığım kadarıyla 7 yıl önceki yenge çok karekterli bir insana benziyor zor kız her zaman iyidir peşinden koşmak lazım biraz bu işler hep erkeklere kalıyor ülkemizde :D

Mollasalihoğlu
29.06.2011, 18:44

:D :D:D Doğru mu başkan ?

Metin dediğine pişman olacak gelince sanırım :D

Gelin canlar bir olalım.. Ama yöneticiliğin kutlaması bakış açısı yanlış olmuş.. Oy mu verdiniz olum?? :D

Mustafa
29.06.2011, 18:57
Gelin canlar bir olalım.. Ama yöneticiliğin kutlaması bakış açısı yanlış olmuş.. Oy mu verdiniz olum?? :D

Sana Demirel vari bir cevap veriyorum.Oy verin dedilerde vermedik mi ?

Mollasalihoğlu
29.06.2011, 19:10
Sana Demirel vari bir cevap veriyorum.Oy verin dedilerde vermedik mi ?

Neyse siz gelin, Metin abiye bi piknik organizasyonu yaptırırız :D

Mustafa
29.06.2011, 19:10
Neyse siz gelin, Metin abiye bi piknik organizasyonu yaptırırız :D

O kadar çok vaktim yok kaçamazsın mangal ve rakıdan :D

ApoCaN28
29.06.2011, 22:12
Düzeltme . . .

Mehmet Ç.
29.06.2011, 22:32
Gül senin tenin
Bende güllerin icinde kafesteyim
Vatanim senin yanin
Bende senin kölenim

Bir canim var, o da senin olsun

=)

Panpalar isi cözdüm :)

Mollasalihoğlu
29.06.2011, 22:43
O kadar çok vaktim yok kaçamazsın mangal ve rakıdan :D

yemedi :D

ilyas BAHADIR
29.06.2011, 22:50

vayyy..harikaymışş...ee sibel başka neler yapsak :) senden çok parlak fikirler gelir kesin

Mehmet Ç.
29.06.2011, 23:12
Cok güzel gülüyor :S

Emirhan Makul
30.06.2011, 00:49
Habertürk-Mehmet Coşkundeniz

Emirhan Ömeroğlu
30.06.2011, 08:45

Teşekkürler Sibel. Ev ortamında kutlamayı düşünüyorum bu dediğin olabilir. Gümüş bir kolye yada Gümüş bir bileklik almayı düşünüyorum. Birde Küçük pembe bir pasta :) Bir iki balon süs falan tamamdır bu iş. Teşekkürler.

Ben yardim edim :) Ama derdini bilmiyorum, cok uzak kaldim bu baslikdan 1-2 aydir..

Asklan mesklen baglantiyi kopardim...

C'tesi Doktor'da asistani görünce bitkisel hayattan normal hayata geri döndüm :) Benim neyimeymis ask'dan uzak kalmak...

Sağolasın Mehmet bişeyler yapmaya çalışıcam kendimce :)

Cem Akyüz
30.06.2011, 12:49
Çufa bende bir dua edeyim sana :D

Hüdai Pervaneli
30.06.2011, 12:59
Nee Nargile Mangal mi varmi Kim Kime ne nezaman niye:)

Ask Kötü birsey Bir laf var Ama diyemiyorum

Emirhan Ömeroğlu
30.06.2011, 13:28
Çufa bende bir dua edeyim sana :D

La Totti güzel dua et :D

Planları programları yaptım güzel olucak :)

Merak ederseniz anlatabilirim :D

Sibel
30.06.2011, 14:24
Teşekkürler Sibel. Ev ortamında kutlamayı düşünüyorum bu dediğin olabilir. Gümüş bir kolye yada Gümüş bir bileklik almayı düşünüyorum. Birde Küçük pembe bir pasta :) Bir iki balon süs falan tamamdır bu iş. Teşekkürler.

Kolay gelsin o halde. Allah daim etsin mutluluğunuzu...:)

Cem Akyüz
30.06.2011, 19:52
La Totti güzel dua et :D

Planları programları yaptım güzel olucak :)

Merak ederseniz anlatabilirim :D

Anlat tabi kardaşum belki bir yardımımız dokunur..Sana her zaman güzel dualar ederim kardaşum şüphen olmasın :)

Emirhan Ömeroğlu
30.06.2011, 19:56
Anlat tabi kardaşum belki bir yardımımız dokunur..Sana her zaman güzel dualar ederim kardaşum şüphen olmasın :)

Dakikasında cevap vereyim.

Sağolasın kardaşum kalpler karşılıklı :)

Pembe özel Pasta yaptırtıyorum - Pembeyi çok sevdiği için - Sonra bi Gümüş kolye aldım Kar tanesi :)

Özel uğraşlara girmeyi düşünmüyorum :) zamanında yaptık pek kalıcı olmuyor bence.

Emirhan Makul
01.07.2011, 00:28
Bu saatten sonrada bu olgunluğa ve sakinliğe gir yani adaş :)

Ama romantik olalım evlendikten sonra da lütfen lütfen :) Hemen salmayalım sonra biliyorsun bayanlar çıkıyor demeç veriyorlar sağda solda

"Evlendikya hıhh nasıl olsa benim artık gözü ile bakıyor öküzler o kadar odunlaştı ki anlatamam" :D

Arkamızdan laf ettirmeyelim elimizde çiçekle eve gelelim lütfen :D

Hüdai Pervaneli
01.07.2011, 00:55

Ama romantik olalım evlendikten sonra da lütfen lütfen :) Hemen salmayalım sonra biliyorsun bayanlar çıkıyor demeç veriyorlar sağda solda

"Evlendikya hıhh nasıl olsa benim artık gözü ile bakıyor öküzler o kadar odunlaştı ki anlatamam" :D

Simdi Sen Elinde Ciceklerle Eve mi gidicen görsem Inanmam

Emirhan Makul
01.07.2011, 00:58
Simdi Sen Elinde Ciceklerle Eve mi gidicen görsem Inanmam

Ama aaa kalbimi kırıyorsun ben odun muyum o kadar bekarken yaptık evliyken hayli hayli yaparız canım , bir imza attık diye mandalaşmaya gerek yok :)

Onur Şeref
01.07.2011, 01:03
İnsan aşık olduğunu nasıl mı anlar?

http://fizy.com/s/1ah0sv

Şunu dinlediği zaman sevdiceği aklına gelen, kan dolaşımı yavaşlayan, put gibi kalan hatta ve hatta gözleri dolan kişi aşıktır argadaş.

Canberk
01.07.2011, 01:07
Onur etma gözünü seveyim. Atılacak şarkı mıydı la buu ...

Hüdai Pervaneli
01.07.2011, 01:27
Ama aaa kalbimi kırıyorsun ben odun muyum o kadar bekarken yaptık evliyken hayli hayli yaparız canım , bir imza attık diye mandalaşmaya gerek yok :)

Aaaa Olurmu Hic Makulum Ayip ediyorsun ama senin gibi bir insan cicek getirebilirde hani daha degisik seyleri yapiyorsundur diye dedim:)

Dügün Nezaman Imza Imza Imza diye tutturdun:)

Şunu dinlediği zaman sevdiceği aklına gelen, kan dolaşımı yavaşlayan, put gibi kalan hatta ve hatta gözleri dolan kişi aşıktır argadaş.

Offff Yarama Tuz Bastilar sanki
Sen ne yapdin

Fatih Özkan
01.07.2011, 02:02

Olmadı ama bu...
Hiç olmadı...

Emirhan Ömeroğlu
01.07.2011, 08:27

Yok adaş merak etme :)

Olgunluğa ve sakinliğe gireli oldu baya heralde :)

Sibel
01.07.2011, 22:13
Volkan Konak söyler de etkilenmez mi insan?

Emirhan Makul
02.07.2011, 00:04
@Mahmut - 33 den aşşağısı yok kesinlikle.

@Çufa - Sana özeniyorum ve özeniyoruz haberin olsun Alllah nazarlardan saklasın hem ilişkini hemde senin o olgun tavrını :)

Bekir
02.07.2011, 01:35
An itibariyle öğrendiğim bilgiye göre Kız Para-Banka dersinden kalmış,tesadüf olucak ki Ben de sadece Para Banka dersinden kaldım :)

Gerçi ben yine konuşamam :D

Mehmet Ç.
02.07.2011, 01:42
No Panic Bekir...=)

Git yüzüne seni seviyorum de =)

Bekir
02.07.2011, 02:22
Seni seviyorum Biraz hafif olmaz mı :D

Direk eve davet ediyim ben :)

Mehmet Ç.
02.07.2011, 02:30
Bu sinavlari veremezsem, sebebi sensin, bunu bil de :D 10 dakika sonra sana sarilmazsa birakirim bu isleri :D

Armağan Dere
02.07.2011, 02:34
Beko,para falan önemsiz,2 gönül bir olursa samanlık seyran olur:):)

Bekir
02.07.2011, 02:34
Bu numaralar günümüz Türkiyesinde pek inandırıcı olmuyor :D

Armağan para nerden çıktı,evlenmiyoruz :D

Armağan Dere
02.07.2011, 02:41
Hani 2'nizde para dersinden kalmışınız ya o bakımdan söledim:)....para teorisi falan vardı ev arkadaşım iktisatçıydı üniversitedeyken o da zor bi dersti

Bekir
02.07.2011, 02:44
Hiç aklıma gelmedi gece gece :D

Valla Normal ortalamamın yarısı kadar para ile ilgili derslerimin ortalaması,hiç anlamıyorum Ekonomi derslerinden..

Aslında bu dersi geçerdim hoca test sorucağım dedi sorular verdi,sonra o soruların haricinde klasik sordu herkes ters köşe oldu,tüm sınıf kaldı,baya sövmüştüm hocaya ama şimdi sözlerimi geri alıyorum :)

Kız da okulda geçmesi en kolay hocadan alıyor ama kalmış..

Hüdai Pervaneli
02.07.2011, 03:25
Bekir Kader Senden Yana Siz hep karsilastiriyor Bu bi isaret
Ilk adimi atmalisin biraz cesaret sadece

Sibel
02.07.2011, 15:42
@Sibel
İyi de ben uzun zamandır böyle bir an bekliyordum,altında tepside sunulan fırsatı değerlendiremedim :)

İşin kötüsü okul da bitti,daha 3-4 ay göremiceğim kızı...

Sen böyle demiştin,

Bekir,kaderin ne zaman karşına ne çıkaracağı belli olmaz.Sıkma canını.
Ben de böyle demiştim.
Kader sizi tekrar karşılaştıracak.
Hadi bakalım biraz cesaret...
Sınavdan önce yanına git, sınavdan sonra biraz konuşalım mı de ona.:)

Bekir
02.07.2011, 15:49
Fazla zaman geçmeden kader yine beni ters köşe yaptı :)

Konuşmam gerek artık bu kesin ama en son yaşadığımız olay gibi bir fırsat olmazsa konuşabilceğimi pek sanmıyorum :)

Cem Akyüz
02.07.2011, 21:49
Aslanum Çufa:).OF'umuzun en olgun adamı yemin ederim :)

Emirhan Ömeroğlu
02.07.2011, 23:11
Aslanum Çufa:).OF'umuzun en olgun adamı yemin ederim :)

Sonra sen geliyorsun :)

Armağan Dere
04.07.2011, 02:32
HİÇBİRŞEYİM
sen hiçbir zaman benim değildin !
Ben sana "canımsın" diyemedim
Hiç fırsat vermedin
Ben sana hiçbir şey söyleyemedim
Aslında sen benim, hiçbirşeyimdin
İçimin yandığı anlarda hiç yanımda olmadın
Buz gibi olurdum
Hele bir de yağmur yağıyorsa
Ben sana "canımsın" diyemedim
Yağmur damlasının
Bir yaprağın üzerinden düştüğü an gibiydin
Gönlümden de öylece kayıp gittin
Aslında sen benim, hiçbirşeyimdin Ben sana büyük söyledim
"Ömrüm boyunca" dedim
Gel gör ki
Sensiz bir ânı bile tüketemedim
Başımı ellerim arasın alıp
"Ben ne yaptım" dedim
Çok istedim, fakat
Ben sana hiçbir zaman
"Canımsın" diyemedim
Gece bir yıldızın kayması gibiydin
Gökyüzünü aleve vererek kendini yok ettin
Benim gönlümü de öylece yakıp gittin
Ben sana hiçbirşey söyleyemedim
Bana hiç fırsat vermedin
Ve sen benim, hiçbirşeyimdin
Aslında sen;
Hiçbir zaman benim değildin

Dursun Kaplan
06.07.2011, 23:44
Ben yokken neler olmuş yahu.

Armağan Dere
08.07.2011, 02:11
Mevlana

Derki ; "Bir gün kaldığın yerden başlayacaksın, Biri seni bulacak. Önce

korkacaksın eski ac...ılara yakalanmaktan, Biraz ürkeceksin. Ne kadar

...dirensen de nafile. İnsansın sonuçta, seveceksin. Eski acılara bakıp da

küsme sevdalara, Gavura kızıp da oruç bozulmaz. Sök at kafandan

...acaba'ları! Bir kemik aynı yerden İki defa kırılmaz.."

Onur Şeref
08.07.2011, 02:14
http://fizy.com/#s/1aj9hx

Canberk
08.07.2011, 02:18
Buyur sana aşk tanımı diyorsun yani Sayın Şeref... Yaktın ula bizi gece gece

izzet
09.07.2011, 21:44
Dünya ahiret Bacimsin. Ama bana "Cok agresifsin" "Cabuk sinirleniyorsun" diyip, üc aylik Kocandan dayak yedin. Gecmis olsun. ne olursa olsun, böyle bir alcakligi hak etmedin, hak etmez hicbir iffetli kadin.

Velhasilikelam: EV-LEN-ME-YIN!

Mustafa
12.07.2011, 19:17
Mustafa iliski Durumunu "ümitsiz vaka" Olarak Degistirdi (http://apps.facebook.com/iliski_durumum/)

Canberk
12.07.2011, 20:06
Hayırdır başgan :o

Mustafa
12.07.2011, 20:37
Hayırdır başgan :o

Her an değişebilir gerçi :D

Canberk
12.07.2011, 20:41
Değişsin zaten o nedir öyle yaa :D

Sibel
12.07.2011, 22:53
Ne yaptın Sadri başkan.. :(

TSuha61
12.07.2011, 23:36
Değişim şart

Bekir
27.07.2011, 00:51
Şike depremi Aşkı da baya bir sarstı galiba,bu başlık ilk defa bu kadar diplere düştü..

Bu yaz aylarında niye kimse aşık olmuyor,niye kimse bir şeyler yazmıyor?

Sibel
27.07.2011, 10:22
Şike depremi Aşkı da baya bir sarstı galiba,bu başlık ilk defa bu kadar diplere düştü..

Bu yaz aylarında niye kimse aşık olmuyor,niye kimse bir şeyler yazmıyor?
ççç ççç Allah seni iyi etsin.

Emirhan Makul
27.07.2011, 11:24
Çok sıcak bekir el ele tutuşurken ter yapıyor ondan :D

Sonbahar ve kış gelsin yine başlar aşk sorunları merak etme :D

Sibel
03.08.2011, 16:01
Kurulmuş saat gibi,her aynı günde gugukluyor aşk.

Canberk
03.08.2011, 16:23
Bende diyorum bu aşıklar nerde :D Hanisiniz bayanlar baylar. Kışın alayınız burda :D

Sibel
03.08.2011, 17:22
Aşık ol da gel o zaman Canberk:D

EMiRHAN61
03.08.2011, 23:58
Bende diyorum bu aşıklar nerde :D Hanisiniz bayanlar baylar. Kışın alayınız burda :D

yazın zaten sıcaktan bunalıyoruz ilaveten ateşe sıcağa gerek yok kışın iyi oluyor ama :) :)

Hüdai Pervaneli
04.08.2011, 00:07
Ne Kadar Asik Olursan Ol Ne Kadar Seversen Kadini Anlayamadikdan Sonra Hic birsey olmaz

Birtan Karaman
04.08.2011, 10:38
Beyler aklınız varsa Sakin olun.

.....
04.08.2011, 11:27
Aşk namaz gibidir, niyet ettin mi sağa sola bakılmaz.

Sibel
04.08.2011, 13:39
Aşk namaz gibidir, niyet ettin mi sağa sola bakılmaz.
Ve gösteriş için,öylesine değil,Allah için sevilir...

Mirva
04.08.2011, 14:30
Aşk güzeldir de... Hep bi taraf değerini bilmez.

Hüdai Pervaneli
04.08.2011, 14:36
Ask ne kadar seversen sen Kadini Anlayamadikdan sonra hersey bos

Sibel
04.08.2011, 14:39
Karşılıklı durum.Anlamaktan ziyade,değer vermekle alakalı.
Sevdiğine inanıp,içinde bitireceksin bu işi.

Hüdai Pervaneli
04.08.2011, 14:46
Karşılıklı durum.Anlamaktan ziyade,değer vermekle alakalı.
Sevdiğine inanıp,içinde bitireceksin bu işi.
Yapmadim sey mi Kaldi Her yolu denedim Olmuyo Olmuyo Olmuyo

Sibel
04.08.2011, 14:57
Yapmadim sey mi Kaldi Her yolu denedim Olmuyo Olmuyo Olmuyo
O zaman zorlama.Kopması gerekiyorsa kopar.Ne kadar zorlarsan o kadar batar.

Mirva
04.08.2011, 15:06

Herkes öyle der de kimse kimseyi anlamaz.

Katılıyorum.

EMiRHAN61
04.08.2011, 15:07
sevduğuni alamazsan alduğuni seversun

Mirva
04.08.2011, 15:07

Sevemiyorsan ?

TSuha61
04.08.2011, 15:09
tek bidliğim bu sıcaklar da hiç çekilmez :) Bahara az kaldı aşkınızı erteleyin :)

28TS61
04.08.2011, 15:10
mahmut her seyde bi hayir vardir

Sibel
04.08.2011, 15:11
.....vazcaydım.

TSuha61
04.08.2011, 15:12

+61 aynen öyle

EMiRHAN61
04.08.2011, 15:16
Sevemiyorsan ?

Dinimiz öyle mükemmel bi din ki sevilecek olanı sevilmeyecek olanı belirtmiş. Niteliği mi niceliği mi seveceğine insan karar vermek durumunda. Ama neyi tercih ederse getirisine veya götürüsüne razı olmalı.

Bir de nasip durumu var tabi. Kendini mağaralara da kapasan nasibin kimse gelir seni bulur o yüzden arayışa aşka flörte de gerek yoktur yani :)

İçinde başka sevgi varken,ihanet etmiş olursun.Unutmuşsan sorun yok.:)

Kimin nasibin olduğunu bilmek imkansız. İçinde bir kişiye dair sevgi varsa , o kişinin nasibine ihanet etmiş olursun :)

Mirva
04.08.2011, 15:18
Dinimiz öyle mükemmel bi din ki sevilecek olanı sevilmeyecek olanı belirtmiş. Niteliği mi niceliği mi seveceğine insan karar vermek durumunda. Ama neyi tercih ederse getirisine veya götürüsüne razı olmalı.

Bir de nasip durumu var tabi. Kendini mağaralara da kapasan nasibin kimse gelir seni bulur o yüzden arayışa aşka flörte de gerek yoktur yani :)

Sevilecek olanı sevmek dileğiyle o zaman.

EMiRHAN61
04.08.2011, 15:22
Eyvallah. Nasibi sevmek dileğiyle :)

Hüdai Pervaneli
04.08.2011, 15:24
Kopardim Kopardim Dedigine Katiliyorum

Herkes öyle der de kimse kimseyi anlamaz.

:) Benim Sorunum Beklemekden Yana degildi O bekle dedi Ben Bekleyemedim Olay Bundan Yana Ibaret

28TS61
04.08.2011, 15:26
muhtar senin kadar asik olani görmedim bu forumda :)

Sibel
04.08.2011, 15:27
Her şeyin hayırlısı.
Kendiniz için hayırlı olanı isteyin.Bu yeterli olacaktır.

28TS61
04.08.2011, 15:31
muhtar haftaya izine gidiyorsun. dönüste yalniz gelmezsin artik :)

Mirva
04.08.2011, 15:32
Eyvallah. Nasibi sevmek dileğiyle :)

Amin.

:) Benim Sorunum Beklemekden Yana degildi O bekle dedi Ben Bekleyemedim Olay Bundan Yana Ibaret

Beklemekten bahsetmedim orasını bilemem. :) Kısmet. Hayırlısı olsun hakkında.

Sibel
04.08.2011, 15:33
Kimin nasibin olduğunu bilmek imkansız. İçinde bir kişiye dair sevgi varsa , o kişinin nasibine ihanet etmiş olursun :)
Doğrudur.Mesajımı silmiştim zaten.:)
Allah herkese hayırlısını nasip etsin.

Hüdai Pervaneli
04.08.2011, 15:37
mahmut her seyde bi hayir vardir
Aynen Öyle Abi

muhtar senin kadar asik olani görmedim bu forumda :)
Abi 3Tane Kiz Fazlami 10 Yasimdan beri

muhtar haftaya izine gidiyorsun. dönüste yalniz gelmezsin artik :) Insaallah Bulurum Dicem ama Istemiyorum Buaralar

Amin.
Beklemekten bahsetmedim orasını bilemem. :) Kısmet. Hayırlısı olsun hakkında.

Bitiridim Herseyi Artik Tek basimayim:) Ama Nekadar:) Allahim herseyin Hayirlisini nasip eylesin

Mirva
04.08.2011, 15:40
Bitiridim Herseyi Artik Tek basimayim:) Ama Nekadar:) Allahim herseyin Hayirlisini nasip eylesin

En iyisi. Amin.

28TS61
04.08.2011, 15:40
muhtar istemiyom ama yan cebe at diyorsun :)
senden korkulur, sen dönüste yanindan iki kisiylede dönersin gibi :D

Hüdai Pervaneli
04.08.2011, 15:43
En iyisi. Amin. Amin Amin

muhtar istemiyom ama yan cebe at diyorsun :)
senden korkulur, sen dönüste yanindan iki kisiylede dönersin gibi :D
Yok Buaralar Dinlenmem Gerek Hic Iyi Degilim

EMiRHAN61
04.08.2011, 15:45
Olur ki hoşunuza gitmeyen bir şey, sizin için hayırlıdır ve olur ki, sevdiğiniz şey de sizin için bir şerdir. Allah bilir de siz bilmezsiniz." (Bakara 216)

Kendilerine bir iyilik dokununca, "Bu Allah’tan" derler; başlarına bir kötülük gelince de "Bu senin yüzünden" derler. “Küllün min indillah" [Hepsi Allah’tandır] de, bunlara ne oluyor ki bir türlü laf anlamıyorlar. [Nisa 78]

Hayrıhi ve şerrihi min Allah (Hayır da şer de Allah'tandır)

Ama
Sebep bakımından

İyilik ve güzellikten sana her ne ererse Allah'tandır. kötülük ve çirkinlikten sana ulaşan şeyse kendi nefsindendir. [Nisa 79]

Mirva
04.08.2011, 15:50
Olur ki hoşunuza gitmeyen bir şey, sizin için hayırlıdır ve olur ki, sevdiğiniz şey de sizin için bir şerdir. Allah bilir de siz bilmezsiniz." (Bakara 216)

Özetledi..

.....
04.08.2011, 16:03

Bu niyette birisi de çok zor bulunur.

Hüdai Pervaneli
04.08.2011, 16:04
Ben Varim ya:)

.....
04.08.2011, 16:08
Ben Varim ya:)

Muhtar sen değil karşı cins :)

Mirva
04.08.2011, 16:08

Ben o niyette kimse olmaz sanıyordum ama kız arkadaşını o niyette seven bir erkek arkadaşım var, bazen inanmakta güçlük çekiyorum onlara.

.....
04.08.2011, 16:10
Ben o niyette kimse olmaz sanıyordum ama kız arkadaşını o niyette seven bir erkek arkadaşım var, bazen inanmakta güçlük çekiyorum onlara.

Ben daha görmedim o niyetle seveni.

Hüdai Pervaneli
04.08.2011, 16:10
Ha Oooo Imkansiz Gibi Birsey

Sibel
04.08.2011, 16:11
Allah bilir orasını.:)

Hem de erkek,enteresan:rolleyes:

Mirva
04.08.2011, 16:11
Zaten başta herkesin niyeti öyledir ya da öyle görünür. Sonradan değişir. Bi taraf ne olduğunu anlamaya çalışırken bi bakar öbürü yok bile.

Mirva
04.08.2011, 16:12

:) :) :) Öyle yazmışım o an.

Hüdai Pervaneli
04.08.2011, 16:13
Zaten başta herkesin niyeti öyledir ya da öyle görünür. Sonradan değişir. Bi taraf ne olduğunu anlamaya çalışırken bi bakar öbürü yok bile.
Aynen Öyle Olur

Sibel
04.08.2011, 16:14
:) :) :) Öyle yazmışım o an.
Yok canım yazına değil,erkek tarafının öyle oluşuna dedim.:)

.....
04.08.2011, 16:14

Neyi enteresan ? :)

Mirva
04.08.2011, 16:15
Aynen Öyle Olur

:) Evet.

Yok canım yazına değil,erkek tarafının öyle oluşuna dedim.:)

He tamam :) Orası da öyle. :) İnanamama sebebim de o :)

Sibel
04.08.2011, 16:16
Ha Oooo Imkansiz Gibi BirseyEn azından gibi bir şey eklemişsin.
Allah bilir orasını.

Sibel
04.08.2011, 16:19
Neyi enteresan ? :)
Ayrım olayına gitmek istemiyorum asla,insan olarak bakıyorum olaya.
O yüzden cevabım,boşver :D

Hüdai Pervaneli
04.08.2011, 16:23
En azından gibi bir şey eklemişsin.
Allah bilir orasını.
Söyle Söyliyim Ben Rastlamadim
Heseyi Allah Bilir

EMiRHAN61
04.08.2011, 16:23
En azından gibi bir şey eklemişsin.
Allah bilir orasını.

Mesaj gönderim saati ve dakikası.. . . . :)

Sibel
04.08.2011, 16:25
mesaj gönderim saati ve dakikası.. . . . :)
16.16 :)

Sibel
04.08.2011, 16:27
Söyle Söyliyim Ben Rastlamadim
Heseyi Allah Bilir
Her şeyin hayırlısı Mahmut.:)

.....
04.08.2011, 16:27
Ayrım olayına gitmek istemiyorum asla,insan olarak bakıyorum olaya.
O yüzden cevabım,boşver :D

Tabi ayrım yapmamak lazım bana göre kızlar , kızlara göre erkekler olabilir.

Ama yine de kızlar diyorum ben :p :)

Sibel
04.08.2011, 16:30
Bu başlığa daha girmem.
Adından kaybediyor:D

Hüdai Pervaneli
04.08.2011, 16:33
Bu başlığa daha girmem.
Adından kaybediyor:D
Ney Adindan Kaybediyor

Sibel
04.08.2011, 16:36
Ney Adindan Kaybediyor
Başlık :)Ve yine girdim başlığa:)

Hüdai Pervaneli
04.08.2011, 16:37
Başlık :)Ve yine girdim başlığa:)
Ne Olucak Canim Sohbet ediyoruz

Mirva
04.08.2011, 16:38
Eskiden aşk mı vardı yaa :D :)

Sibel
04.08.2011, 16:40
Malesef eskiden aşk vardı Mirvacım.:)
Aşk eskiden vardı.

Hüdai Pervaneli
04.08.2011, 16:41
Ferhat-Sirin, Leyla-Mecnun, Kerem-Asli :) Üc örnek

Mirva
04.08.2011, 16:42
Malesef eskiden aşk vardı Mirvacım.:)
Aşk eskiden vardı.

Doğrudur :)

Mirva
04.08.2011, 16:43
Ferhat-Sirin, Leyla-Mecnun, Kerem-Asli :) Üc örnek

Espri yaptım :)

Bize Trabzonspor aşkından başka aşktan fayda yok boşverin :)

Hüdai Pervaneli
04.08.2011, 16:50
Espri yaptım :)

Bize Trabzonspor aşkından başka aşktan fayda yok boşverin :)
:) Üzerimdeki Trabzonspor Formam dan Baska Hic birsey Huzur Vermez Oldu

Mirva
04.08.2011, 16:52
:) Üzerimdeki Trabzonspor Formam dan Baska Hic birsey Huzur Vermez Oldu

Aynen :) :) :)

Sibel
04.08.2011, 16:55
O zaman yaşasın bordo mavi aşk:sevinç:

Mirva
04.08.2011, 16:56
Avatarıma yönlendiriyorum sizi :)

Hüdai Pervaneli
04.08.2011, 16:58
Yasasin Bordo Mavi Ask

EMiRHAN61
04.08.2011, 17:08
QADR1oB_qlc

Canberk
04.08.2011, 20:39
Noluyo burda yaa :D

Sibel
04.08.2011, 20:40
Sen kazana düştün :D

Canberk
04.08.2011, 20:43
Geç çağırdın gündüz bi mesaj atsaydın gelirdim :D

Hüdai Pervaneli
04.08.2011, 20:44
Senlik birsey YOk:) Güle güle

Sibel
04.08.2011, 20:46
Senlik birsey YOk:) Güle güle
Mahmut Allah senden razı olsun ççç ççç ççç

28TS61
04.08.2011, 20:55
iste ask

ask ve asik olmayi bunlara sormal lazim

Hüdai Pervaneli
04.08.2011, 20:56
Mahmut Allah senden razı olsun ççç ççç ççç
:) Nedemek:)
Gercekleri söyledim

Mehmet Yusuf
05.08.2011, 06:50
aşk sevdiğine kavuşmak için sergilediğin çabadır, onun biran önce senin olmasını istemektir.
kavuştuğunda senin olduğuna inandığında aşkta yavaş yavaş azalır. belkide biter :)
sevgi sonsuzdur ama. bin kere aşık olacağıma bi kere seveyim yeter.
sevdiğin bi kişiden nefret edemessin ama aşık olduğun kişiden nefret edebilirsin :)

bunlarda benim nacizane görüşlerim :)

Canberk
05.08.2011, 11:35
Sizin burada feyz aldığınız aşk konuştuğunuz kişi Muhtar'sa kendi halinize yanın ççç

Sibel
05.08.2011, 13:47
''Ne yani,papatyada bir yaprak daha olsa beni sevecek miydin?''

Canberk
05.08.2011, 15:07
Eyvah eyvah :D İyi misin Sibel ? :D

Birtan Karaman
05.08.2011, 15:17
Sizin burada feyz aldığınız aşk konuştuğunuz kişi Muhtar'sa kendi halinize yanın ççç
Kardeşim imza atmayı unutmuşsun altına ben atayım bari imzamı. :D

Sibel
05.08.2011, 15:23
Eyvah eyvah :D İyi misin Sibel ? :D
İyiyim;) Hoşuma gidiyor o cümle de yazayım dedim:D

Hüdai Pervaneli
05.08.2011, 16:38

Kardeşim imza atmayı unutmuşsun altına ben atayım bari imzamı. :D

Asik Olmak Baska Ask Konusmak Baska:) Ask Yasamak Baska:) Iste Sizinde Olaya Baktiginiz Yer Ücünede Ayni yerden bakiyorsunuz

Canberk
05.08.2011, 16:54
Biri tercüme etsin şunu .
Kanka sen boşver bunları gel biz msnden sohbet edelim senle :D

Hüdai Pervaneli
05.08.2011, 17:01
Biri tercüme etsin şunu .
Kanka sen boşver bunları gel biz msnden sohbet edelim senle :D
Tamam hadi Gel bunlar bos isler

61_Hasan_69
06.08.2011, 01:40
off ulan off..

Mehmet Yusuf
06.08.2011, 02:02
off ulan off..

hayırdır hasan çok efkarlı gördüm seni ::)

.....
06.08.2011, 04:44
off ulan off..

Ne oldu Hasan nedir bu offlamalar ? :)

61_Hasan_69
06.08.2011, 04:47
hayırdır hasan çok efkarlı gördüm seni ::)

Ne oldu Hasan nedir bu offlamalar ? :)

Bir yandan Trabzonspor bir yandan özel hayat .. hep dert keder be..

Mehmet Yusuf
06.08.2011, 04:51

:)
bu kadar kötü hissetme yaw kendini, kimler gelir kimler geçer takma kafanı bu kadar fazla.
yıpratma kendini. ilerde çok dersin ulan boş yere o kadar üzülmüşüz dertlenmişiz diye.
burda tecrübeli sayılabilecek bi abin konuşuyor dikkate al dediklerimi :)

Hüdai Pervaneli
06.08.2011, 05:02
Ask Herseye Deger Demis Asli Ablamiz:)

Halit Aydın
06.08.2011, 05:06
Ask Herseye Deger Demis Asli Ablamiz:)

Yine ne içtin?

.....
06.08.2011, 05:08

Kardeşim sıkma canını. Trabzonspor yüzümüzü güldürecek Allah'ın izniyle zaten onu kafana takma :)

Özel hayat aşk sevgi meselesiyse ona hiç kafa takma daha yaşın genç kendini sakın paralama derim :)

Hüdai Pervaneli
06.08.2011, 05:11
Yine ne içtin?
Oooo Say Say Bitmez:)

Hürgün Aygün
06.08.2011, 05:13
Oooo Say Say Bitmez:)
Adam içici...:D

Hüdai Pervaneli
06.08.2011, 05:15
Adam içici...:D
Mal da var istermisin

Birtan Karaman
06.08.2011, 08:43
Muhtar sakin..

Hüdai Pervaneli
06.08.2011, 12:47
Sendemi Mal Istiyorsun Daha Gencsiniz durun bi ya:)

Canberk
06.08.2011, 13:33
Muhtar adamsın ama sakin.

Hasan sende nasıl durumlar son konuşmamızdan sonra gelişen birşeyler var mı ;?

Hüdai Pervaneli
06.08.2011, 13:35
Sakiniz Lan Sakin:)
Canberk Senin Durumlar Nasil

exelans_25
06.08.2011, 13:53
ah be çok kötü bişeydir bu meret

Murat GENEL
06.08.2011, 14:02
ne demiş ünlü bir Trabzon sakini..

Kaderimdir dedim üzülmedimki goymuşum o havalara öyle de sarayki :D

Canberk
06.08.2011, 14:07
Sakiniz Lan Sakin:)
Canberk Senin Durumlar Nasil

Bende durum yok olum aşık olamadım henüz şimdilik vakit geçiriyoruz ;)

ah be çok kötü bişeydir bu meret

Sende sakin ol exelans :)

ne demiş ünlü bir Trabzon sakini..

Kaderimdir dedim üzülmedimki goymuşum o havalara öyle de sarayki :D

Ahh ulan ah :D

Birtan Karaman
06.08.2011, 14:07
Mahmut Pervaneli gibisin be güzelim; Aşkı boş kaleye koydum, sen hep dışarı vurdun.

Hüdai Pervaneli
06.08.2011, 14:10
Mahmut Pervaneli gibisin be güzelim; Aşkı boş kaleye koydum, sen hep dışarı vurdun.

Bos Kolaye Herkez Gol Atar Mühüm Olan Dolusuna Atmak :)

Canberk
06.08.2011, 14:10
Birtan ;
Hastasıyız dedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :meşale1:

Birtan Karaman
06.08.2011, 14:12
Bırak bu işleri Muhtar. :)

Panpa destek için saol adamsın. :):)

Hüdai Pervaneli
06.08.2011, 14:14
Birtan ;
Hastasıyız dedeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee :meşale1:

Bırak bu işleri Muhtar. :)

Panpa destek için saol adamsın. :):)

Al Birini Vur Ötekine :)

Birtaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan Sen Kiminle Ugrastigini bilmiyorsun:)

Canberk
06.08.2011, 14:16
Beni al ama vurma bir yerlere Muhtar :D

Hüdai Pervaneli
06.08.2011, 14:19
Beni al ama vurma bir yerlere Muhtar :D
Madem Vurmicam Seni Niye Alayim

Birtan Karaman
06.08.2011, 14:19
Al Birini Vur Ötekine :)

Birtaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan Sen Kiminle Ugrastigini bilmiyorsun:)
Ne konuda Muhtar? :)

Canberk
06.08.2011, 14:20
Madem Vurmicam Seni Niye Alayim

Beni alma formayı al o zaman ççç

Hüdai Pervaneli
06.08.2011, 14:21
Ne konuda Muhtar? :)

Birtan Senin Ask Durumlari Nasil

Beni alma formayı al o zaman ççç
La Sus Sus :)

Birtan Karaman
06.08.2011, 14:22
[QUOTE=Mahmut Pervaneli;1917924198]Birtan Senin Ask Durumlari Nasil

I Love This Life. Bilmem anlatabildim mi. :):)

Hüdai Pervaneli
06.08.2011, 14:27
[QUOTE=Mahmut Pervaneli;1917924198]Birtan Senin Ask Durumlari Nasil

I Love This Life. Bilmem anlatabildim mi. :):)
ANladim Anladim

Birtan Karaman
06.08.2011, 14:28
Aşk konusunu Halit Aydın'a soracaksınız, sessiz göründüğüne bakmayın çok tehlikeli. :)

Hüdai Pervaneli
06.08.2011, 14:31
Aşk konusunu Halit Aydın'a soracaksınız, sessiz göründüğüne bakmayın çok tehlikeli. :)
Bak Öyle Herken Göründügü Gibi degildir:)

Ask Konusunda Tek gececim Adamdir Emirhan Makul

Birtan Karaman
06.08.2011, 14:33
Emirhan Reis'i ben saymıyorum bile sınıf atlamış bir adam. :)

Sibel
06.08.2011, 14:33
:eek::rolleyes::rolleyes::rolleyes::N:S

Hüdai Pervaneli
06.08.2011, 14:38
Emirhan Reis'i ben saymıyorum bile sınıf atlamış bir adam. :)
:) Hmm Tamam Ozaman

Demek Öyle:)

Sibel
06.08.2011, 14:39
Demek Öyle:)
Aynen öyle.:)

Hüdai Pervaneli
06.08.2011, 14:41
Aynen öyle.:)
Yine Burdasin Hayirdir:)

Sibel
06.08.2011, 14:42
Yine Burdasin Hayirdir:)
Zaman öldürüyorum.:rolleyes:

Hüdai Pervaneli
06.08.2011, 14:44
Zaman öldürüyorum.:rolleyes:
Ölü Zaman Ise Yaramaz:)

61_Hasan_69
06.08.2011, 15:07
Muhtar adamsın ama sakin.

Hasan sende nasıl durumlar son konuşmamızdan sonra gelişen birşeyler var mı ;?

Hacı ben çoktan başka denizlere yelken açtım..Ama o yelkenlerde suya düşme yolunda hızla ilerliyo..

Canberk
06.08.2011, 15:16

Panpa şimdi gözümden düştün işte Halit nedir yaa :D

Haklısın Sibel :D

Hacı ben çoktan başka denizlere yelken açtım..Ama o yelkenlerde suya düşme yolunda hızla ilerliyo..

Yeni denizler için iyi olmuş diyecektim ama durum kötüyse ne desem bilemedim :(

Hüdai Pervaneli
06.08.2011, 15:17
Canberk Disari cik Bulursun Birileri gez la oturma evde

Birtan Karaman
06.08.2011, 15:23
Takılıyoruz be Panpa Halit kimdir daha dün manita biz ayarladık ona. :)

Hüdai Pervaneli
06.08.2011, 15:27
Bu Isin tadi tuzu Kaciyor bende Bu Baslikdan Kacayim:)

Halit Aydın
06.08.2011, 16:00

Bırakın bu işleri üzerimden prim yapmayın :D

28TS61
06.08.2011, 16:03
mahmut sen türkiyeye gitmisken izdivac programlarina katil ;)

Hüdai Pervaneli
06.08.2011, 16:07
mahmut sen türkiyeye gitmisken izdivac programlarina katil ;)
Son Derece Ciddi ve Kesin kararim 30 Yasindan Önce Dusinmiyorum :)
10 Yilda Askerligimi Yapicam:)Kendi Parami kazanicam Afrika Amerike Asya ya tatillerimi gerceklestrip :) Sonra Haca Gittikden Sonra Evlenicem:)

28TS61
06.08.2011, 16:08
Son Derece Ciddi ve Kesin kararim 30 Yasindan Önce Dusinmiyorum :)
10 Yilda Askerligimi Yapicam:)Kendi Parami kazanicam Afrika Amerike Asya ya tatillerimi gerceklestrip :) Sonra Haca Gittikden Sonra Evlenicem:)

yalniz basina tatilde napican :)

samet söğüt
06.08.2011, 16:08
seviyorum seni misir ekmeğini yoğurta katıp yer gibi...( tüm mısralarım yemeğe meilli ) :eek:

Hüdai Pervaneli
06.08.2011, 16:11
yalniz basina tatilde napican :)
Bulurum Burdan Bir Kac Arkidas

28TS61
06.08.2011, 16:17
Bulurum Burdan Bir Kac Arkidas

oralardan bulupta gelirsin belkide ;)

Hüdai Pervaneli
06.08.2011, 16:20
oralardan bulupta gelirsin belkide ;)
:) Sanmiyorum Kendimden Eminim Aslinda Olmaz öyle Birsey

28TS61
06.08.2011, 16:24
:) Sanmiyorum Kendimden Eminim Aslinda Olmaz öyle Birsey

kendinden emin olabilirsin ama karsi taraftan emin olma :)

Hüdai Pervaneli
06.08.2011, 16:26
kendinden emin olabilirsin ama karsi taraftan emin olma :)
olmuyorumda:)

Canberk
06.08.2011, 18:37
Canberk Disari cik Bulursun Birileri gez la oturma evde

Arayan mevlasınıda bulur belasınıda muhtar :D Bırak o beni bulsun :D

Ooo lafa bak :o

Bırakın bu işleri üzerimden prim yapmayın :D

Kanka sen olmasan biz bir hiçiz tabi senin üzerinden prim yapacağız yaa :D

Birtan Karaman
06.08.2011, 22:49
Sakin Beyler.

Hüdai Pervaneli
06.08.2011, 22:55
Halit Hakli Adamin Üzerinden Prim Yaparsiniz siz

bordo61
06.08.2011, 23:03
Bu başlıkta hiç mesajım olmadığını fark ettim.

Gerçi arkadaşlar Başlığı rehin almışlar :D :D

Mesaj sayısı ;
Emirhan Makul 875
Mahmut Pervaneli 529
Dursun Kaplan 435
Ahmet Başkaya 374
Ömer 357
Canberk ARSLAN 341
Kubilay Şahin 263
Fatih Yücel 240
izzet 232
Serdar Ersoy 223
Gökhan KAN 221
Emirhan Ömeroğlu 213
livera61 207
Bekir Aydın 157
Sibel 150
Onur Şeref 149
Ömer SEVİNÇ 148
Mehmet Ç. 148
Seda 142
28TS61 124
Birtan Karaman 120
ApoCaN28 113
Mustafa Yüksek 107

Birtan Karaman
06.08.2011, 23:05
Halit'e yağ çekenler var...

Canberk
06.08.2011, 23:06
Giray bu alemde Emirhan Makul bir numaradır. Muhtarı geçiniz :cool:

Birtan Karaman
06.08.2011, 23:11
Giray bu alemde Emirhan Makul bir numaradır. Muhtarı geçiniz :cool:
:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Hüdai Pervaneli
06.08.2011, 23:48
Giray benim Msjlar bos:) Makul den Ötesi yok:)