PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aşk ve Aşık Olmak!

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 [40] 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51

Dursun Kaplan
14.06.2011, 23:38
Nedir yani Poyraz :D

Canberk
15.06.2011, 00:04
Abim o zaman iş değişir :D

Huni apayrı bir yaşam tarzıdır :cool:
Huniliyiz hunili:rolleyes:

Deniz Tosunoğlu
15.06.2011, 00:11
Ask bazen sihir gibidir. Ama sihir bazen illusiondur...

Mucahid Erdogan
15.06.2011, 00:33
aşk usta bir yalancıyla konuşmaktır anlaşmaktır

Ahmet Başkaya
15.06.2011, 00:34
http://i53.tinypic.com/bil0sg.jpg

Mustafa olmadan huniyle ilgili konuşmak , imamsız cuma namazı kılmak kadar abestir .

Canberk
16.06.2011, 00:08
Bu konu nasıl olurda 12. sıraya düşer :o
Nerdesiniz gençlik. Sibel nasıldı bugünkü dersin :D

Bekir
16.06.2011, 00:13
Ulan bugün heyecandan bayılıyordum :D

Canberk
16.06.2011, 00:19
Anlat kardeşim anlat :D

Bekir
16.06.2011, 00:26
İlk olarak Kütüphanede kitap arıyodum,kitaplardan kafamı kaldırdım soluma döndüm Kız orda bana doğru bakıyor,tek ikimiz sayılırdık göz göze geldik,sonra biraz daha kitap arayıp diğer tarafa gittim :)

Baya geçti kız çıktı kütüphaneden Ben de arkadaşlara sınav yerlerine bakmaya gidiyorum dedim ve Ben de çıktım,Yolda kız ile karşılaştım ters tarafa gidiyordu,Ben de sınav yerlerine bakmaya indim..

Sıkışıklık içinde Listede kendimi ararken ağzıma saç telleri gelmeye başladı,tiskindim önüme bi baktım O kız :)

O an şok oldum 1-2 dakika daha durdum öyle yan yana,,sonra kızı arkadaşı çağırdı ama Kız bi arkadaşımın nerde girdiğine bakıyorum dedi Ama Listede kendi adını gösteriyordu,sanki bana Al sana adım der gibi :D

Çok tuhaf bir andı gittikçe yaklaşıyorum :)

Canberk
16.06.2011, 00:42
Ohooo hikayeye bak :D
Sen Feys'te ekledin mi bunu ?

Bekir
16.06.2011, 00:44
Hayır tabiki de tanışmadan niye Facede eklicem :)

Canberk
16.06.2011, 00:52
Git tanış o zaman :D
O yeni resminle o kız tavlarsın :cool: :D

28TS61
16.06.2011, 00:53
Hayır tabiki de tanışmadan niye Facede eklicem :)

msj at en azindan. adini buldun mu listede falan de :)

Bekir
16.06.2011, 00:55
Git tanış o zaman :D
O yeni resminle o kız tavlarsın :cool: :D
Ah bi tanışabilsem,hep bu sefer olcak diyorum ama olmuyor...
Yanımdaki Abiyi kırpamıyorum Beni o sanarsa daha da işi olmaz Benle :D

msj at en azindan. adini buldun mu listede falan de :)
Mesaj falan attım da Fake hesapla atmıştım önceden
Adını daha önce biliyordum zaten :)

Canberk
16.06.2011, 00:58
Tam onu diyecektimde demedim :D
Seni görmeyeli çok olmuş la esprisini yapacaktım baktım sen arkadaymışsın :D Kırp gitsin ççç

Bekir
16.06.2011, 01:00
Ohh be 15 dakikalık çaba sonucu sonunda kırpabildim :D

28TS61
16.06.2011, 01:02
Ah bi tanışabilsem,hep bu sefer olcak diyorum ama olmuyor...
Yanımdaki Abiyi kırpamıyorum Beni o sanarsa daha da işi olmaz Benle :D

Mesaj falan attım da Fake hesapla atmıştım önceden
Adını daha önce biliyordum zaten :)

bi yerden sohbete girmek icin biseyler yaz gitsin :)

Canberk
16.06.2011, 01:04
Niye 15 dakika Bekir? :D

Bekir
16.06.2011, 01:07
bi yerden sohbete girmek icin biseyler yaz gitsin :)
Abi ben sohbete girdikten sonra direk Yüzyüze girerim daha iyi :)

Korkak erkek imajı vermek istemem Şimdiki kızlar cesaretli erkek istiyormuş :D

@Canberk

İlk defa Profil resmi kırptığım için bilmiyordum :D

Canberk
16.06.2011, 01:11
Ula bende adama ayıp olur diye bekliyor sandım :D
Ula Bekir:D:D:D

28TS61
16.06.2011, 01:11
saclarini hangi sampuanla yikiyorsun, cok güzel tadi ve kokusu vardi. agzimin icine kadar girdi saclarinin teli de :D

Bekir
16.06.2011, 01:13
Ula bende adama ayıp olur diye bekliyor sandım :D
Ula Bekir:D:D:D
Ne ayıbı la profilimde adamın ne işi var :D

saclarini hangi sampuanla yikiyorsun, cok güzel tadi ve kokusu vardi. agzimin icine kadar girdi saclarinin teli de :D
Kıza bunu dersem,Bi kutu da sana alıyım,canın çekince yersin der herhalde :D

28TS61
16.06.2011, 01:15
Ne ayıbı la profilimde adamın ne işi var :D

Kıza bunu dersem,Bi kutu da sana alıyım,canın çekince yersin der herhalde :D

biseycik olmaz. bende aynisini kullaniyorum dersin :D

Bekir
16.06.2011, 01:16
biseycik olmaz. bende aynisini kullaniyorum dersin :D
Abi kıza Manyak olduğum imajını verip mi etkilemeye çalışcam :D

Şampuan markasını sorduğum kıza Ben de aynısından kullanıyom dersem,Öğrenci İşlerine şikayet eder beni :D :D

Hüdai Pervaneli
16.06.2011, 01:19
OO SIZ IYICE ASIK oLMUSSUNUZ

28TS61
16.06.2011, 01:19
Abi kıza Manyak olduğum imajını verip mi etkilemeye çalışcam :D

Şampuan markasını sorduğum kıza Ben de aynısından kullanıyom dersem,Öğrenci İşlerine şikayet eder beni :D :D

belki öyle kisilerden hoslaniyordur olamaz mi :)

saka bi yana. kontagi kurtuysan gerisi gelir yavas yavas. ama dikkat et 2. vitese gecerken

Bekir
16.06.2011, 01:22
Ben bu gidişle kontak falan kuramam,son 3 kere daha okula gidicem,3 günde de zor konuşurum :)

Mahmut artık aşk yok,hoşlanma var :)

Hüdai Pervaneli
16.06.2011, 01:23
Bekir Kiza git gördügün yerde Söyle Senden Hoslaniyorum

Bekir
16.06.2011, 01:25
Bekir Kiza git gördügün yerde Söyle Senden Hoslaniyorum
Mahmut daha önce bunu herhangi bi Türkiye altyapılı bi kızda denedin mi :D

28TS61
16.06.2011, 01:25
ne güzel iste. kaybedecek biseyin yok. gidip konus

Hüdai Pervaneli
16.06.2011, 01:26
Mahmut daha önce bunu herhangi bi Türkiye altyapılı bi kızda denedin mi :D
Hayir Ama kaybedecek Birseyin Yok

Canberk
16.06.2011, 01:27
Mahmut'a danışma la ççç

Mert Oğuzlu61
16.06.2011, 01:28
Hayir Ama kaybedecek Birseyin Yok

demesi çok kolay.. uygulamaya geçince kalıyorsun öyle ağa yakalanmış hamsi gibi pörtlek pörtlek gözlerle...... :)

Bekir
16.06.2011, 01:29
Ben öyle düşünmüyorum,Şuan kızın olumlu bir cevap verme ihtimali çok düşük,bu ihtimalle kızı kaybetmek istemiyorum..

İleride daha iyi şartlarda,olumlu cevap alabilirim,benim acelem yok,olursa olur,olmazsa olmaz :)

Canberk çççççç
Mahmut'la ilgili mesajı Niye editledin Canberk o mesaj çok güzeldi :D

Hüdai Pervaneli
16.06.2011, 01:32
Mahmut'a danışma la ççç

Ya Ugrasma benle Kirginim Sana

demesi çok kolay.. uygulamaya geçince kalıyorsun öyle ağa yakalanmış hamsi gibi pörtlek pörtlek gözlerle...... :)
Benim basimdan Buna benzer bir olay gecti ama Sadece Benzer
Bilirim Bilirim

Canberk
16.06.2011, 01:36
Bekir toparlayamadım ondan kaldırdım :D

Mahmut noldu kanka sana

Hüdai Pervaneli
16.06.2011, 01:47
Yoooook Senin hatan i ben mi dicem :) Kendi Hatan Kendin Anla:)

28TS61
16.06.2011, 01:51
Neymis : Birini seviyorsak serbest birakacakmisiz, dönerse bizimmis dönmezse hic bizim olmayacakmis. Güvercin besliyoruz sanki :D

Hüdai Pervaneli
16.06.2011, 01:54
Ortak Yanlis Seyle Bunlar Seviyorsan takip edicen :)

Bekir
16.06.2011, 01:56
Neymis : Birini seviyorsak serbest birakacakmisiz, dönerse bizimmis dönmezse hic bizim olmayacakmis. Güvercin besliyoruz sanki :D
Abi ben ömrümün yarısını güvercin besleyerek geçirdim :)

Güvercini ilk aldığında önce ya kanadını çekerek 1 ay,ya da bantlayarak istediğin kadar uçurtmuyosun..
Bi nevi güvercini uzun bir süre rehin alıyorsun,sonra serbest bırakıyorsun..

Bi kız benim yanımda 1 ay kaldıktan sonra isterse gitsin :D

Armağan Dere
16.06.2011, 03:19
http://www.youtube.com/watch?v=__aOBYlUOXI

Bu şarkıyı dinleyin!!..Çok güzel...

SDanışmaz
16.06.2011, 03:29
@Bekir Aydın

Bir yerden kızın telefon numarasını bulmaya çalış. Bulunca da mesaj at. Önce kendini kısaca tanıt, sonra "yemeğe çıkalım mı veya bir kafede muhabbet edelim mi?" de.

Telefon numarasını bulamazsan feysbuktan mesaj at.

Onu da yapamazsan tek yakaladığın müsahit bir zaman git tanış :) (En iyisi bu)

Çağatay_
16.06.2011, 03:34
@Bekir Aydın

Bir yerden kızın telefon numarasını bulmaya çalış. Bulunca da mesaj at. Önce kendini kısaca tanıt, sonra "yemeğe çıkalım mı veya bir kafede muhabbet edelim mi?" de.

Telefon numarasını bulamazsan feysbuktan mesaj at.

Onu da yapamazsan tek yakaladığın müsahit bir zaman git tanış :) (En iyisi bu)

Kızın numarasını alıp mesaj atma fikri iyi değil.

Öyle bir şey yapılırsa bu kızın hoşuna gitmeyeceği gibi, kim verdi lan numarayı buna moduna girecektir.

1-0 mağlup başlarsın, bence.. Tabi tanıdığın birisiyse ve numarasını bilmiyorsan başka.. Tanımadığın sadece gördüğün birisi ise hoş olmaz.

Facebook ehh işte..

En iyisi yüz yüze konuşmak.

Armağan Dere
16.06.2011, 03:35
Selami ya kızın manitası varsa:)...Bi de Bekir kardeşimizi kavga mı ettireceksin:)...Bekir ara tara kızın manitası falan var mı yoksa problem yaşarsın...

En olmadı döveriz kardeşim:)...

SDanışmaz
16.06.2011, 03:46
Armağan ve Çağatay, gitsin yüzyüze konuşsun. En iyi fikir budur.
Kızın sevgilisi varsa hemen söyler yüzüne karşı.

Bir kızı tanımıyorsan, kızın gözüne en iyi kendine olan özgüveninle ve konuşmanla girersin. Heyecanını kontrol edip, muhabbeti götürebilirsen işin iş ;)

Sakın bana kızın karşısına çıkıp konuşamam felan deme. Maça 1-0 felan değil en az 3-0 mağlup başlarsın.
*

Arkadaşın uzun zamandır peşinde olduğu kız var. Kız bunu çok çok iyi tanıyor ama başka birini sevdiğinden arkadaşla sevgili olamıyor. Neyse 1-1,5 ay önce (zamanı sallamış olabilirim :D) bu kıza resti çekti. Arada bazı olaylar oldu arkadaş kızla konuşmam lazım dedi. Ne yapmalıyım felan dedi. Ben ne diyorsam o olmaz dedi, o ne diyorsa ben olmaz dedim. Sonunda kızdım "yemeğe davet et" dedim. Hemen mesaj attı.

Boyunun ölçüsünü aldı ama belirsizliği ortadan kaldırdı. İnsanı aşk değil belirsizlik eritir.

Ahmet Başkaya
16.06.2011, 10:42
@Bekir Aydın , sadece uzaktan baksan yetmiyor muydu ?

Kızın saçını ağıza almak falan nedir . Platonik insana yakışmaz bunlar .

Emirhan Makul
16.06.2011, 10:45
Bu Şarkı Sevipte Kavuşamayanlar için gelsin ; Bekir , Armağan ve Selami için gönderiyorum bu şarkıyı :)

so0k-tAOWns

Tascaynar
16.06.2011, 10:46
Tek taraflı ise dünyanın en berbat şeyi,karşılıklı ise dünyanın en güzel şeyi.

Ahmet Başkaya
16.06.2011, 10:46
@Emirhan bana da yollasana bi şarkı :)

Ahmet Başkaya
16.06.2011, 10:48
Tek taraflı ise dünyanın en berbat şeyi,karşılıklı ise dünyanın en güzel şeyi.

Aynen geçen beğenmediğim bi kıza gittim , ben sana aşık falan değilim ya dedim ben de sanaaa dedi , insan rahatlıyor bi hoş oluyo :)

Hüdai Pervaneli
16.06.2011, 11:13
Aynen geçen beğenmediğim bi kıza gittim , ben sana aşık falan değilim ya dedim ben de sanaaa dedi , insan rahatlıyor bi hoş oluyo :)
Ahmet Size yakin deli hastanesi varmi:)

onur-ts
16.06.2011, 11:23

ya ben de diyorum sevmek, onunla bu konuyu konuşunca da sevilmemek, kibarca reddedilmek kaderimiz mi diye.bu senin dediğini yapmayı hayal ettim de şimdi, gerçekten adamın psikolojisini rahatlattırıyo.bak egolarımı tatmin ederim ben böyle :) düşünmesi bile rahatlattı...çağ açar bu gençlerde

Bekir
16.06.2011, 12:13
Hepnize yardımlarınız için teşekkürler :)

Kızın tabi ki sevgilisi yok,bunu çoktan öğrendim...

Kızın numarasını bulmak kolay iş ama numara,Face işi dediğiniz gibi 1-0 yenik başlamak olur,en iyisi yüz yüze olanı,ilk aşamada sadece tanışmak bile yeter bana..

Kızın karşısında konuşmaya gelince,Adriana Lima'nın karşısında bile heyecan yapmam ben :D

Ahmet ben almadım ki,kız ne zaman gelmiş,ne ara oraya geçmiş anlamadım bile,yoksa ben o kadar yakınlaşamam kıza :)
Bu arada Mahmut'a katılıyorum kendini bi kontrol ettir sen,milleti de kandırmaya başladın,yakında tüm forum platonik olucak :)

@Emirhan
Sabah sabah ağlattın beni :D

Birtan Karaman
16.06.2011, 12:26
Bu Şarkı Sevipte Kavuşamayanlar için gelsin ; Bekir , Armağan ve Selami için gönderiyorum bu şarkıyı :)

so0k-tAOWns

Yürüü be Reis be, kralsın sen..

Onur Şeref
16.06.2011, 12:48
Bekir' e şimdi Facebook konusunda taktik verirdim de bu başlıkta olmaz. :)

Hüdai Pervaneli
16.06.2011, 12:48
Bekir' e şimdi Facebook konusunda taktik verirdim de bu başlıkta olmaz. :)
Onur Sen Anliyonmu Bu islerden

Onur Şeref
16.06.2011, 12:53
Face' de profilime bak anla. :D

Hüdai Pervaneli
16.06.2011, 12:56
Onur Taktik vericeksen Burdan Bekliyoruz :) baska yerden Ugrasdirma Bizleri

Ahmet Başkaya
16.06.2011, 13:10
Gençler adam yakışıklı ondan , yoksa taktik falan bildiğinden değil :)

Taktik bizim gibi tipsizlerin işi :)

Hüdai Pervaneli
16.06.2011, 13:14
Gençler adam yakışıklı ondan , yoksa taktik falan bildiğinden değil :)

Taktik bizim gibi tipsizlerin işi :)
Bir yerde celiski var :) SImdi Tipsizsin diyorsun ama aldigin dün Aldigin En karizmatik ödülü aldin

Bekir
16.06.2011, 14:07
Biz gerçek hayatta taktik bilmiyoz,Onur Face taktiği bile geliştirmiş :D

Neymiş Onur,uygulamak için değil de bu kadar kişi merak etti :p

Ahmet'e o ödülü teselli için verdiler :)

ağasarlı emre
16.06.2011, 14:12
bi ilişkiden sonra her önüne gelene evet demezsen asilmişsin yeni modaymış.. ula demekki ben 17 senedir bekliyorum çok asilim yavv.:D

Onur Şeref
16.06.2011, 15:10
Şimdi başlıyorum;

Face'de ekledin o kızı sakın selam,merhaba,hi, hello, hallo,selamun aleykum tarzı şeyler yazma ve bekle. Gerekirse 2 gün, 3 gün, 1 hafta, 1 ay bekle ama bekle. Eğer eklediğin zaman sap gibi merhaba yazarsan silinmen veya umursanmaman çok yakındır.

Sonunda kızı şimdi ekledin sen feysden düşüncek bu beni ekledi ama niye yazmıyor? Sonra dayanamicak o yazıcak. Tanışıyor muyuz? diyecek sakına tanışalım mı tarzı şeylerde söyleme. Tersle kızı yani kendini ağırdan sat. Özgüven sahibi olduğunu hissetsin ve düşünsün "Bu ne ya hem ekliyor hemde tersliyor nasıl biri bu?" desin, der yani. Merak eder eğer kızı meraklandırmaya başladıysan başarılı olursun çünkü kızın bilinçaltında yer edinirsin ve feyse gelince bakar online mısın diye. Eğer onlinesan ne zaman yazcaksın diye bekler ve tren rayına oturur. İlk konuşmadan sonra 2-3 kere online olsanda yazma bekle onu.

Sonunda kız etkilenmişse senin bu özgüveninden ve odunluğundan zaten yazar. Çoğu kız tipe önem vermiyorum der ama veriyorlar kimse kimseyi kandırmasın. Sonrasıda senin karizman ve ağzının laf yapmasına kalmış. Aman çokta konuşma he. Ağırbaşlı konuşkan ol. :D

Onur Şeref
16.06.2011, 15:12
(Ahmet o ödülü nasıl aldı zaten hayretler içindeyim.ççç)

Hüdai Pervaneli
16.06.2011, 15:13
Derin BMN yönetimi

Canberk
16.06.2011, 15:40
@Bekir Aydın , sadece uzaktan baksan yetmiyor muydu ?

Kızın saçını ağıza almak falan nedir . Platonik insana yakışmaz bunlar .

Aynen yaa. Nasıl fantazilerin var lan Bekir...

ççççççççç

Şimdi başlıyorum;

Face'de ekledin o kızı sakın selam,merhaba,hi, hello, hallo,selamun aleykum tarzı şeyler yazma ve bekle. Gerekirse 2 gün, 3 gün, 1 hafta, 1 ay bekle ama bekle. Eğer eklediğin zaman sap gibi merhaba yazarsan silinmen veya umursanmaman çok yakındır.

Sonunda kızı şimdi ekledin sen feysden düşüncek bu beni ekledi ama niye yazmıyor? Sonra dayanamicak o yazıcak. Tanışıyor muyuz? diyecek sakına tanışalım mı tarzı şeylerde söyleme. Tersle kızı yani kendini ağırdan sat. Özgüven sahibi olduğunu hissetsin ve düşünsün "Bu ne ya hem ekliyor hemde tersliyor nasıl biri bu?" desin, der yani. Merak eder eğer kızı meraklandırmaya başladıysan başarılı olursun çünkü kızın bilinçaltında yer edinirsin ve feyse gelince bakar online mısın diye. Eğer onlinesan ne zaman yazcaksın diye bekler ve tren rayına oturur. İlk konuşmadan sonra 2-3 kere online olsanda yazma bekle onu.

Sonunda kız etkilenmişse senin bu özgüveninden ve odunluğundan zaten yazar. Çoğu kız tipe önem vermiyorum der ama veriyorlar kimse kimseyi kandırmasın. Sonrasıda senin karizman ve ağzının laf yapmasına kalmış. Aman çokta konuşma he. Ağırbaşlı konuşkan ol. :D

Onur bu işi biliyor beyler dağılın. Vallahi helal olsun lan o ekleyip yazmama işi çok etkili oluyor...

Adam kendi bile hayretler içinde Onur ççç

Bekir
16.06.2011, 15:50
Canberk sen de mi Ahmet'ten taraf oldun :)

Onur'un taktik harika imiş,Yüz yüze konuşamayanlar için bire bir :)

Mustafa
16.06.2011, 15:53
Mustafa iliski Durumunu "Rolantide" Olarak Degistirdi (http://apps.facebook.com/iliski_durumum/)

Canberk
16.06.2011, 15:55
Ben Ahmet kadar manyamasam da fikirlerini genel olarak beğeniyorum :cool:
Evet Onur'un o taktik süper :D İşe yarıyor :cool:

Rolantide hee ççç

Birtan Karaman
16.06.2011, 17:14
Şimdi başlıyorum;

Dayı sen ne yaptın yaa..

Dağılın beyler..

Emirhan Ömeroğlu
17.06.2011, 11:39
Bir doğum günü daha yaklaşıyor. Hediye önerilerinizi bekliyorum. Bakalım neler çıkacak.

Onur Şeref
17.06.2011, 12:07
Bir doğum günü daha yaklaşıyor. Hediye önerilerinizi bekliyorum. Bakalım neler çıkacak.

Küpe!

Ben aldım kızın çok hoşuna gitti 2 haftadır kulağında. :)

Onu şimdi böyle kırmızı kutu, pempe kesenin içine koyuyolar elde taşınmaz poşette de olmaz mecbur cepte taşıncak. Verirkende "Ya şunu alıp koysana çantana sabahtan beri bacağıma battı durdu" de ve çıkartıp ver.

Yaptım gayet başarılı oldu. Beklenmedik anda beklenmedik şekilde hediyeler alan kadınların görünmez kanatları çıkar ve bir meleğe dönüşür. ççç

Çağdaş DENİZ
17.06.2011, 12:17
millet ne muhabbet varmış burada yaw:D

Emirhan Ömeroğlu
17.06.2011, 12:21
Küpe!

Ben aldım kızın çok hoşuna gitti 2 haftadır kulağında. :)

Onu şimdi böyle kırmızı kutu, pempe kesenin içine koyuyolar elde taşınmaz poşette de olmaz mecbur cepte taşıncak. Verirkende "Ya şunu alıp koysana çantana sabahtan beri bacağıma battı durdu" de ve çıkartıp ver.

Yaptım gayet başarılı oldu. Beklenmedik anda beklenmedik şekilde hediyeler alan kadınların görünmez kanatları çıkar ve bir meleğe dönüşür. ççç

Onur kaç yıldır çıkıyorsunuz? Küpe basit kalır bence.

Canberk
17.06.2011, 12:23
Onur sende ne numaralar varmış yaa :D

Onur Şeref
17.06.2011, 12:30
Onur kaç yıldır çıkıyorsunuz? Küpe basit kalır bence.

5 ay oldu herhalde. Sizinki kadar eski değil. :)

Emirhan Ömeroğlu
17.06.2011, 12:31
5 ay oldu herhalde. Sizinki kadar eski değil. :)

Eski demeyelimde Yıllanmış Şarap gibi diyelim :)

Fikirler lazım.

Çağdaş DENİZ
17.06.2011, 12:35
valla onurun söylediği taktikler kısa vadede işe yarayabilir.ancak ilerleyen zamanlarda seni tam manasıyla karşı taraf tanıyacağı için sonuç hayal kırıklığı olabilir...
ben 2 temmuzda 6. seneme gireceğim inşallah...

Ahmet Başkaya
17.06.2011, 12:36
Şimdi başlıyorum;

Taktik budur . Bu taktiğin tutmayacağı kız , kız değildir . Travesti falandır .

Emirhan Ömeroğlu
17.06.2011, 12:36
valla onurun söylediği taktikler kısa vadede işe yarayabilir.ancak ilerleyen zamanlarda seni tam manasıyla karşı taraf tanıyacağı için sonuç hayal kırıklığı olabilir...
ben 2 temmuzda 6. seneme gireceğim inşallah...

Var mı fikir? Yardım?

Bende 6 seneyi doldurdum gidiyorum.

Ahmet Başkaya
17.06.2011, 12:38
Emirhan senin ilişkin epey uzun , sen küpeyi afedersin kafanı yarıp içinden çıkarsan kız yine de etkilenmez söyleyim . Daha güzel şeyler bulunabilir .:)

Uzun ilişki için .

Emirhan Ömeroğlu
17.06.2011, 12:40
Emirhan senin ilişkin epey uzun , sen küpeyi afedersin kafanı yarıp içinden çıkarsan kız yine de etkilenmez söyleyim . Daha güzel şeyler bulunabilir .:)

Uzun ilişki için .

Soruyorum işte var mı düşünceleriniz. Sadece bir hediyede olabilir güzel bir hediye sıradan olmasın da. Yoksa ecükten becükten uğraşırım yaparım olur biter :)

Çağdaş DENİZ
17.06.2011, 12:40
global dünyada kılıbık olmak lazım:D:D:D

Çağdaş DENİZ
17.06.2011, 12:41
bu arada ben mesela bir keresinde forma imzalatıp verememiştim.Sonradan baktım kız üzülecek ben de kendim imzaladım verdim.Bak imzalattım diye:D:D

Emirhan Ömeroğlu
17.06.2011, 12:42
Ben Cumaya gidiyorum :) Düşünelim 5 Temmuz'a kadar bitmesi gerekiyor bu işin.

Çağdaş DENİZ
17.06.2011, 12:45
hayırlı Cuma'lar genjler

Ahmet Başkaya
17.06.2011, 13:31
Ben Cumaya gidiyorum :) Düşünelim 5 Temmuz'a kadar bitmesi gerekiyor bu işin.

5 Temmuz'a kadar Evlenme Teklifi için hediye bile buluruz dostum ne demeye bizi acele ettiriyorsun .

Emirhan Ömeroğlu
17.06.2011, 13:56
5 Temmuz'a kadar Evlenme Teklifi için hediye bile buluruz dostum ne demeye bizi acele ettiriyorsun .

Evlenme teklifi işini hallettim ben. Hediye lazım şimdiden hazırlamak lazım anca.

Ahmet Başkaya
17.06.2011, 14:28
Bi sandık bul . Ama şöyle zor açılanından bilirsin şifreli sandıkları. İçine gül yaprakları dök ve 365 tane küçük küçük kağıttan notlar yerleştir . Ve her güne uyandığında bir tanesini açmasını iste . Her gün bir tane .

Güller ıslakken , becerebilirsen içine kağıttan notlar yazıp bük ve artık öyle kalmasını nasıl sağlarsın hangi yapıştırıcı ile bilemem . 15-20 tane de onlardan hazırla ve içine barışmanız için gereken güzel sözler yaz . Bugün seni kırdım biliyorum özür dilerim falan gibi .

Kavga ettiiniz zamanlar da onlardan bir tane açıp okumasını iste . İşi iyice abartırım diyorsan o içine not yazdığın gül yapraklarına numara ver edebileceğiniz kavgalara göre notlar düzenle . Misal onu kıskandığın için kavga ettiğin bir gün , "seni çok kıskanıyorum belki abartıyorum ama seni çok seviyorum napayım" gibi bir not koydun . Bunun da üzerine 3 yazdın . Kskançlıktan dolayı kavga ettiğiniz gün ona msj atıp o numarayı açmasını isteyebilirsin .

Tabi bunlarıkafana göre özel hayatınıza göre başka şekillerde değiştirebilirsin .

Şu an aklıma bu geldi başka geldikçe yazarım .

Emirhan Ömeroğlu
17.06.2011, 14:48
Uhhh. Ahmet böyle bir şey yapmak istemiyorum açıkcası :)

Zamanında bunun gibi şeyler yaptım tam böyle bişey değildi ama yaptım.

Ahmet Başkaya
17.06.2011, 14:51
Uhhh. Ahmet böyle bir şey yapmak istemiyorum açıkcası :)

Zamanında bunun gibi şeyler yaptım tam böyle bişey değildi ama yaptım.

Hediye daha çok maddi bir hediye mi olacak yoksa manevi bir şey mi ?

Emirhan Ömeroğlu
17.06.2011, 14:54
Farklı bişe arıyorum Maddi yönü sıkıntı değil. Ne bilim Farklı bişe sıradan pantolon tshirt eşarp değilde farklı bişede olabilir. Manevi bişeyde olabilir hiç yapmadığım manevi bir şey olursa ilgimi çekerse beğenirsem neden olmasın.

Ahmet Başkaya
17.06.2011, 15:06
Farklı bişe arıyorum Maddi yönü sıkıntı değil. Ne bilim Farklı bişe sıradan pantolon tshirt eşarp değilde farklı bişede olabilir. Manevi bişeyde olabilir hiç yapmadığım manevi bir şey olursa ilgimi çekerse beğenirsem neden olmasın.

Biraz düşünelim Emirhan elbet farklı fikirler çkar :)

Emirhan Ömeroğlu
17.06.2011, 15:22
Çıkması lazım :)

Ben düşünüyorum.

Serdar Ersoy
18.06.2011, 10:13
İnsanlardan soğuma sebebimsin.

Kubilay ŞAHİN
18.06.2011, 11:16
İyi Akşamlar..

Armağan Dere
18.06.2011, 14:58

Müzik kutusu al,en sevdiğiniz şarkı çalsın açtığında:):)..Ne bileyim aklıma bu geldi Emirhan..

Çağdaş DENİZ
18.06.2011, 15:53
bana bırakın siz bu işi halledecem ben:)

Çağdaş DENİZ
18.06.2011, 16:00
diğer forumlardan kopya çekiyom:D:D:D

ALINTIDIR(BİRAZ DEĞİŞTİRİLEREK YAPILABİLİR)

Benim Aklımda nice fikirler var birtanesi buamliyeti 8 ytl ama değeri paha bicilemez hemen geçiyroum
'' bakınız öncelikle kasaplardan veya başak yerlerden 2 sırınga kan alıyorsunuz sonra belirli bir yere gidiyorsunz örneğin migros kapitol gibi bir alış veriş yerinin önünde yada kişinin evinin önünde oraya kan damlalarından kalp ciziyorsunuz kan damlaları büyük olacak ve kalp cizeceksinz sonra kırtasiyeden alacağınız beya parlatıcı sim o kan damlasını kuruduktan sonra üzerine dökeceksiniz sonra o her kandamlasının yanına üstü cam kapalı bir mum eski gaz lambası gibi ama cok ufak cünkü akşam olduğu için kan damlası parlıyor gibi gözükeck sonra normal tebeşirler kabin içne snei seviyorum yazacaksın snei ile seviyorumun arasına bir cocuk kamyonu biraz büyük bir cocuk kamyonu kasaına cickeler koyacaksınız sonra kişi yi cağıracaksınız o sırada etrafdan müzik sesi en sevdiğiniz müzik sesi eğer biraz abartmak istiyorsanız bir projeksiyon cihazı ile birlikte cekildiğiniz resimler fln bir duvara yansıtırsınız sonra kız geldiğinde kamyonu açıp cicekleri dökersiniz sornada dersinizki bana lütfen söyle kim seni benim kadar sevdi benim kadar sevipte yollarıan cicek dökece kadar kimse yolalrına cicek döktümü diyeceksiniz artık bu saatten sonra herşey size kalmış o yüzünüzün surat ifadesi bakışınız o saniyeki giyimizni herşeyini o saniyye bağlı e sonrası mutluluk buyrun en ilginc fikirlerden biri

61Elif
18.06.2011, 16:02
Doğum günü için bence hediyeden çok farklı bir olay yaşatılması daha da unutulmaz kılar o günü.
Benim bir dostuma yapmayı düşündüğüm plan var sizle de paylaşmak isterim belki faydası olur renkdaşlarımıza.
Arkadaşımın abisiyle görüşüp anlaştıktan sonra doğum günü olduğu gün ona daha önce istediği hediyeyi almak için buluşcaklar.
Buluşma yerine gelene kadar doğumgününe katılacak herkes onun ilerleyeceği güzergahta belirli aralıklarla onu bekleyecek. Onu gördüğü zaman yanına yaklaşıp doğum günün kutlu olsun deyip tek kelime etmeden gidecek, doğum gününün kutlanacağı mekana. Her karşılaştığı kişi farklı bir şey de söyleyebilr ya da bir not verebilir ya da bir çiçek ve üstünde not bu arkadaşın cinsine göre değişir :) En sonunda abisiyle birlikte buluşacak. Abisi onu herkesin toplandığı yere getirecek. Orda işte sürpriz iyiki doğdun vs gibi kutlamalar olacak. Bundan önce de doğumgününe girdiği gece 00.00 da kapısında küçük bir pasta ve mumlar da olacak tabi, erkeklerin kızarkadaşlarına ailesi nedeniyle yapması zordur tabi ama imkan varsa fena olmaz:)

Kutlama yapmayı düşünen arkadaş, kız arkadaşının çevresindekilerle böyle bir plan yapabilirse güzel olabilir. Şahsen bir hediyeden çok böyle bir olay beni daha çok mutlu eder. Böyle bir durumda da ona o zamana kadar istediği bir saati, bir telefonu veya bir laptopu vs. hediye olarak verebilirsiniz. Yani çok anlam taşımasına da gerek yok :)
Bol şans..

Çağdaş DENİZ
18.06.2011, 16:05
:D fena değil elif
sen böyle bi hediye aldın mı hiç?

61Elif
18.06.2011, 16:06
Hayır bu kadar olmadı maalesef :)

Çağdaş DENİZ
18.06.2011, 16:12
Hayır bu kadar olmadı maalesef :)

şu hayat ne gariptir...
birileri hayaller kurar süpriz yapılmasını ister kendine
bazılarına ise tüm bunlar yapılır ama değer bilmez...
ilginç...:confused:

Hüdai Pervaneli
18.06.2011, 16:16
Burda evli nisanli sözlü insanlarda var. Acaba nasil bir duygu Tavsiye ederlermi?

Serdar Ersoy
18.06.2011, 16:18
Burda evli nisanli sözlü insanlarda var. Acaba nasil bir duygu Tavsiye ederlermi?

İnsanların neden yarasını deşiyorsun Mahmut ? :D

61Elif
18.06.2011, 16:20
şu hayat ne gariptir...
birileri hayaller kurar süpriz yapılmasını ister kendine
bazılarına ise tüm bunlar yapılır ama değer bilmez...
ilginç...:confused:

Evet ilginç gerçekten. Ama olsun sürprizlerle sevdiklerimizin mutluluğunu görmek paha biçilemez biz de bekleriz, herkes o kadar düşünceli olamaz ya düşünemeyenlerin yerine düşünülür :)

Çağdaş DENİZ
18.06.2011, 16:29
Evet ilginç gerçekten. Ama olsun sürprizlerle sevdiklerimizin mutluluğunu görmek paha biçilemez biz de bekleriz, herkes o kadar düşünceli olamaz ya düşünemeyenlerin yerine düşünülür :)

oyle olsun bakalım.:)
mutlu oldum birden.havuza gidecektik iptal oldu ya.ona mı sevindim ben şimdi?
güneş başıma vurdu sanırım:D

Hüdai Pervaneli
18.06.2011, 16:38
İnsanların neden yarasını deşiyorsun Mahmut ? :D

Ne dedim ki ben ya Sadece Soru Sordum

Serdar Ersoy
18.06.2011, 16:40
Ne dedim ki ben ya Sadece Soru Sordum

Takılıyorum öyle ya alınma hemen. :cool:

Hediye çok önemliymiş valla o olmazsa ilişki bitermiş ben öyle duydum.

Çağdaş DENİZ
18.06.2011, 16:42
hediye yüzünden ilişki bitecekse başlamasın kardeşim...

Hüdai Pervaneli
18.06.2011, 16:43
Takılıyorum öyle ya alınma hemen. :cool:

Hediye çok önemliymiş valla o olmazsa ilişki bitermiş ben öyle duydum.

Tamam Abi yazin burdan giderken Aliriz iki Tane Yüzükyani:)

Alinmadim abi zaten:) Sadece gülücük koyma yi unuttum:)

Serdar Ersoy
18.06.2011, 16:45
hediye yüzünden ilişki bitecekse başlamasın kardeşim...

Yok yok bitiyormuş kriter olarak koyuyorlarmış.

Hediyeyi alınca chek atıyorlarmış yanına.

Yapacak bir şey yok :cool:

Ahmet Başkaya
18.06.2011, 18:13
En güzeli çıktığınız kızın sizin kafadan olması ben başta konuşurum bunları , doğum günüymüş , ilk gördüğü günmüş , ilk öptüğü günmüş böyle hediyeleri sevmiyorum hele sürpriz doğum günü partisi yapıp üzerine hediye almak çok saçma geliyor :)

Sadece ilk yılımızı kutlamamızı belirtirim o da hediye olarak değil . Ortak paramızla il dışı bir şeyler yapılabilir falan .

Ama ekstra hediyeler olmalı tabiki ama böyle özel günden dolayı olması sıkıyor insanı :)

Murat Erdem
18.06.2011, 19:39
ölüm bir, yâr bir...

ApoCaN28
18.06.2011, 23:40
Aşkı bilmem de sevmek; saatli bomba gibidir ya tam zamanında bombayı durdurursunuz ya da zamanlama hatası yaparsınız her şey elinize yüzünüze bulaşır :)

Canberk
18.06.2011, 23:53
İşte bu yüzden geldim Apocan.
Yazdığını gördüm bi bakayım dedim :D
Hay ağzına sağlık :D

ApoCaN28
18.06.2011, 23:59
Eyvallah hacım :D

Mehmet Ç.
19.06.2011, 01:57
Ask dondurma gibidir, yaladikca erir (Mehmet ç.)

:D

Hatiram olsun :)

Turgay 6161
19.06.2011, 12:55
eşimi çok seviyorum.sevgi ve saygının olduğu heryerde tüm güzellikler birleşiyor.

Canberk
19.06.2011, 13:00
Hay hatırana ççç Başka yok mu böyle Mehmet ççç

Armağan Dere
19.06.2011, 22:32
eşimi çok seviyorum.sevgi ve saygının olduğu heryerde tüm güzellikler birleşiyor.

Turgay abi sen şanslısın...bizler de sevecek ve sayacak insan arıyoruz...Mutlu olmak,sevmek zor...

Emirhan Ömeroğlu
20.06.2011, 08:14
Arkadaşlar arka sayfalardaki Doğum günü önerilerini okudum. Fakat böyle birşeyde düşünmüyorum :)

Başka fikirler lazım bana anlaşılan.

Canberk
21.06.2011, 01:17
Hadi ama Bekir :cool: ççç

Bekir
21.06.2011, 01:21
...............................

Canberk
21.06.2011, 01:22
---------------------------------

Bekir
21.06.2011, 01:23
...........................

Canberk
21.06.2011, 01:24
Konuşma geçmişi yok allah belasını versin ççç
Tek çare karalı yerleri açıklamak :D
1 hafta paşa paşa yatacağız artık :D

Bekir
21.06.2011, 01:25
........................

Canberk
21.06.2011, 01:26
Buna erkek mi sevecen lan i**liği yapma! yazıyor orda arkadaşlar lütfen yanlış anlamayın :D:D

Bekir
21.06.2011, 01:27
....................

Canberk
21.06.2011, 01:28
Olum sana yorum yapıp ceza almak istemiyorum :D Kaldır la şunu şurdan ççç

Bekir
21.06.2011, 01:30
................................

Canberk
21.06.2011, 01:30
Eyvah eyvah millet gelmeye başladı :D
Orjinali yok ya ne gada geniş konuşuyorsun !! :D İlla bana çakma hesap açtıracaksın :D Adama bak haklıyken haksız duruma düştük yaa :D

Bekir
21.06.2011, 01:32
...................................

Canberk
21.06.2011, 01:35
Tamam arkadaşlar konu kapandı. Ufak bir yanlış anlama olmuş :D

Bekir
21.06.2011, 01:36
Bence fotoyu tekrar yayınlayalım,kim ne anlıyorsa anlasın :D

Canberk
21.06.2011, 01:45
Bekir gaybol :cool: :D

ilyas BAHADIR
21.06.2011, 18:04
ölüm bir, yâr bir...

insan sevdigiyle birlikte olduktan sonra, herşey o akdar güzel oluyor ki..anlatılması tarif edilmesi, imkansız ötesi bir hoşluk, güzellik..allah herkese seveceği bir eş nasip eylesin der ve inallah en yakın zamanda evliler kervanına katılma dileğim ile beraber selamar, saygılar sunarım . :)

61_Hasan_69
21.06.2011, 23:18
hayatımda 4. kez aşık oldum ... ama bu seferki başka galiba...

TSuha61
21.06.2011, 23:44
aşık olamamak ve aşkı bulamamak diye bir baslık neden yok. Ya da bulduğunda da b.k etmek filan.

TSuha61
21.06.2011, 23:46

yaş 17 ? :) sen daha çok bulursun hasan emmi :)

Canberk
22.06.2011, 00:09

Her sefer başka gelir kardeşim :)

aşık olamamak ve aşkı bulamamak diye bir baslık neden yok. Ya da bulduğunda da b.k etmek filan.

Noldu yine sanaaa :D

61_Hasan_69
22.06.2011, 00:30
Harbiden başka bu seferki.. Ama şuan için platonik takılıyorum :)

Ahmet Başkaya
22.06.2011, 00:32
Platonik dediler geldik .

Canberk
22.06.2011, 00:34
Adam koku alıyor arkadaş.
Platonikle ilgili tüm sorunları Ahmet'e yönelt. Ben o kadar profesyonel olamadım henüz :D

61_Hasan_69
22.06.2011, 00:40
Platonik dediler geldik .

ama umutsuz platonik :)

Hüdai Pervaneli
22.06.2011, 01:52
Hasan Nerden anladin umutsuz oldugunu :)

Canberk
22.06.2011, 02:03
Hasan'ım umutsuz platonik yoktur.

Var mıdır Ahmediim ??

Mayls
22.06.2011, 02:24

Var mıdır Ahmediim ??
Bence yoktur. Platoniklik zaten umutsuz bir durumdur. Yani umutsuz bir platonik çift taraflı bir aşka yelken açmak üzeredir :D

Canberk
22.06.2011, 02:28
Sevgi pıtırcığımız Mayls'da oynayladığına göreee...
Hasan Umutsuz platonik yok kardeşim :cool:

Bekir
22.06.2011, 02:31
4 Mü?

Bana göre Aşk başka,sevmek başka,hoşlanmak başka..

Birçok kızdan hoşlanabilirsin,birçok kızı da sevenilirsin ama sadece 1 kişiye aşık olabilirsin..

Ben birçok kızdan hoşlandım,2-3 kere sevdiğim de oldu ama Sadece 1 kere aşık oldum ve hep öyle kalıcak;
O'ndan sonra çok kişiye karşı hislerim oldu ama hiçbiri Aşk değil..

Aşk bu kelimeyi hayatın boyunca sadece bir kişi ile özleştirebilince Aşk olur,gerisi fasa fiso..

Mayls
22.06.2011, 02:36
Bekir katılmıyorum. Yani eğer öyleyse, hayatın boyunca kime aşık olduğunu bilmezsin. Ölene kadar hep daha fazla sevebileceğin birisinin karşına çıkma ihtimali vardır :)

İyice sardım bu başlığa. Yatayım en iyisi :D

Bekir
22.06.2011, 02:42
Tabi ki ölene kadar daha fazla sevebiliceğin kişi karşına çıkabilir..

Ben O kişiye karşı Şuan hiçbir şey hissetmiyorum,hoşuma da gitmiyor ama Benim için Aşk denilince aklıma o gelir ve ömür boyu da o gelicektir..
Bunun böyle olması hiçbir şeye engel değil,yine başkalarını sevebilirsin,Hatta O'ndan sonra onun kadar olmasa da O'na yakın sevdiğim kişi oldu;

Ama Aşk çok farklı bir boyut;Bana göre Aşk sevmek de değil hoşlanmak da..

Bu arada iyi uykular :)

Hüdai Pervaneli
22.06.2011, 02:43
Ask Lafini duyunca ne oldu geldiniz Hepiniz:)

Beyler Adam platonik asik mis Ahmet varsa gelsin gerisi fayda etmez

Mayls
22.06.2011, 02:44
Tabi ki ölene kadar daha fazla sevebiliceğin kişi karşına çıkabilir..

Ben O kişiye karşı Şuan hiçbir şey hissetmiyorum,hoşuma da gitmiyor ama Benim için Aşk denilince aklıma o gelir ve ömür boyu da o gelicektir..
Bunun böyle olması hiçbir şeye engel değil,yine başkalarını sevebilirsin,Hatta O'ndan sonra onun kadar olmasa da O'na yakın sevdiğim kişi oldu;

Ama Aşk çok farklı bir boyut;Bana göre Aşk sevmek de değil hoşlanmak da..

Bu arada iyi uykular :)
Daha 19 yaşında, senin tarif ettiğin aşkı yaşamış olman pek olası değil bence :) Daha karşına ne hatunlar çıkar :D

Ben yüzlerce karşıcinse aşık oldum ve hala yüzlercesine aşığım ççç

Hüdai Pervaneli
22.06.2011, 02:49
Daha 19 yaşında, senin tarif ettiğin aşkı yaşamış olman pek olası değil bence :) Daha karşına ne hatunlar çıkar :D

Ben yüzlerce karşıcinse aşık oldum ve hala yüzlercesine aşığım ççç
VAaay Itiriaf baslginda ayni seyleri duyabilirz belkide:)

Ask deiginiz tek kisiye olur binlerce yuzlerce insana degil:)

Bekir
22.06.2011, 02:49
Öyle olmuyor işte..

Ne hatunlar çıkar ama hiçbiri onun kadar olamaz,Şuanda hislerimin olduğu Hatunlar var ama hepsinin güzelliğine,çekiciliğine karşı hislerim var..

Tam tarif ettiğim Aşk'ı yaşadım; Bahsettiğim kızı güzel de bulmuyordum,hatta güzel olmadığını söyleyebilirim,çekiciliği olan bir kız da değildi Ama hiç beklentisiz 4 yıl boyunca sevebildim...

Öyle bir durum ki sevgili olmak istemiyorsun,uzaklaşmak da istemiyorsun,fazla yakınlaşınca da acı çekiyorsun..

Mayls
22.06.2011, 02:53
VAaay Itiriaf baslginda ayni seyleri duyabilirz belkide:)

Ask deiginiz tek kisiye olur binlerce yuzlerce insana degil:)
Olur Muhtar olur. Hayat güzel, kızlar güzel. Biz de hala güzel olduğumuza göre tadını çıkaralım :D

Hem yüzlercesine aşık olursan birisi seni mutlaka sever. Yani boşta kalmazsın :D

Hüdai Pervaneli
22.06.2011, 02:54
Olur Muhtar olur. Hayat güzel, kızlar güzel. Biz de hala güzel olduğumuza göre tadını çıkaralım :D

Hem yüzlercesine aşık olursan birisi seni mutlaka sever. Yani boşta kalmazsın :D
Her Guzel seyin Bir Sonu vardir

Bekir
22.06.2011, 03:18
............................

Ahmet Başkaya
22.06.2011, 04:31
ama umutsuz platonik :)

Saçma.

Var mıdır Ahmediim ??

Umutsuzluk ve platoniklik aynı cümlede bile var olamaz .

Platonikliğin amacı umuttur . Umut olmadan platoniklik olmaz . Ulan umut yoksa neden platonik olmayım gerizekalı mıyım ben ? Dokunmak , koklamak varken mal gibi uzaktan bakayım .

Ama diyorum ya Umuttur platoniklik , bazısı öper koklar ama ayrıldıktan sonra birdaha onun için o kız olmayacaktır . Ama platonik için böyle bir durum yoktur . Her zaman onla olabilme umudunuz vardır . Hem de çok yüksektir . Unutmayın teklif etmediğiniz her kız size AŞIKTIR .

Emirhan Ömeroğlu
22.06.2011, 08:24
Yıllanmış Şarap gibi eskidikçe zevk aldığım hayatımın kadınına Hediye almak istiyorum. Çok absürt bişey aramıyorum ama sıradanda olmasın yardımlarınızı bekliyorum :)

ilyas BAHADIR
22.06.2011, 10:13
Yıllanmış Şarap gibi eskidikçe zevk aldığım hayatımın kadınına Hediye almak istiyorum. Çok absürt bişey aramıyorum ama sıradanda olmasın yardımlarınızı bekliyorum :)

Benim fikrim,

Kendi ellerinle papatyadan taç yapabilirsin..hem basit hem çok güzel bir hedye..hem kendi el emeğin.. ;)

Fatih Yücel
22.06.2011, 13:59

Çufa senin sonunu hiç iyi görmüyorum :P

Emirhan Ömeroğlu
22.06.2011, 15:03
Benim fikrim,

Kendi ellerinle papatyadan taç yapabilirsin..hem basit hem çok güzel bir hedye..hem kendi el emeğin.. ;)

Bu basit olur biraz benim için :) Yanında verilmek üzere yapılabilir.

Çufa senin sonunu hiç iyi görmüyorum :P

Valla benim keyfim yerinde asıl ben senin sonunu hiç iyi görmüyorum :)

TSuha61
22.06.2011, 22:56
Her sefer başka gelir kardeşim :)

Noldu yine sanaaa :D

Borsaya bildirmiyorum tepetaklak olmasın diye :D

Canberk
23.06.2011, 01:00
Oyy Dağlar Oy...

61_Hasan_69
23.06.2011, 01:09
ahhhhh ahhhhhhhhhhhh

Canberk
23.06.2011, 01:16
Adam platonik :D
Hasan dinledin mi Ahmet'in dediklerini.Bu adam ne derse yap yapma dediğinide yap :D Platoniklik konusunda 1(Bir) numaradır :D

61_Hasan_69
23.06.2011, 01:19
Adam platonik :D
Hasan dinledin mi Ahmet'in dediklerini.Bu adam ne derse yap yapma dediğinide yap :D Platoniklik konusunda 1(Bir) numaradır :D

güzel konuşmuş ama ben hala platoniğim..:(

Gelmeyecek sevgiliyi beklemek inan ölüm gibi..:(

Canberk
23.06.2011, 01:24
Platoniklik iyidir hoştur. Kızla konuşuyor musunuz ? Muhabbet ediyor musunuz yoksa Bekir manyağı gibi kızın saçını ağzına filan mı alıyorsun ?

61_Hasan_69
23.06.2011, 01:25
Platoniklik iyidir hoştur. Kızla konuşuyor musunuz ? Muhabbet ediyor musunuz yoksa Bekir manyağı gibi kızın saçını ağzına filan mı alıyorsun ?

hiç bir muhabbetim yok :D

Canberk
23.06.2011, 01:33
He o zaman ilk ders kızla konuşmak. Kızla muhabbeti kuracaksın arkadaşım :D Kızla tanışmak arkadaş olmak şart :D

61_Hasan_69
23.06.2011, 01:39
Kız çok sosyetik ya :D birde söylemesi ayıb 2 yaş küçük bnden..bu kızı okul yokken nerede bulup konuşacam :D ? Faceden konş dersen eğer sana şunu söyleyeyim : kız bir yazı paylaştığı anda dakikada en az 150 beğeni oluyo :D Sayfa gibi profili var:D
Var sen düşün bide bu kıza sohbetten kaç kişi yazdığını..Aradan beni seçcekte bana cevap yazacak

Canberk
23.06.2011, 01:41
Eyvah eyvah. 150 mi.(sayı tam olmasada tahmin edebiliyorum :D) parkta bahçede görme şansın yok mu hiç Feysten muhabbetle olacak iş değil bu. Feysten anca selam naber dersin bu yetmez

61_Hasan_69
23.06.2011, 01:44
görme şansım yok şuan için kız yazlıklarında tatilde bizim gibi amelelik yapmıyo bursada :D

Canberk
23.06.2011, 01:50
O zaman tatil dönüşünü bekle :D Ama sen yine de şimdilik zemin hazırlamak istersen feysten ekle ama yazma :D Arka sayfalarda çok güzel İLK MUHABBET dersleri var :D

61_Hasan_69
23.06.2011, 01:53
Tamam sağolasın :) bakayım ben şu muhabbetlere :D

Dursun Kaplan
23.06.2011, 23:13
Pek çok şey ifade eden bir karikatür.

http://img227.yukle.tc/images/4233akjq3.jpg

Sibel
23.06.2011, 23:19
http://img221.imageshack.us/img221/3578/5049361671512710316692n.jpg (http://imageshack.us/photo/my-images/221/5049361671512710316692n.jpg/)

Canberk
23.06.2011, 23:34
eyy gidi neydi bunlar yaa :)

Sibel
23.06.2011, 23:35
Yine var onlardan Canberk:)

Canberk
23.06.2011, 23:41
Biliyorum Sibel :U

Hasan hoşgeldin. Var mı bi gelişme :D

Çağdaş DENİZ
23.06.2011, 23:42
ha bu şıpsevdi değul mu la:D

Mehmet Yusuf
23.06.2011, 23:49
http://www.youtube.com/watch?v=EbmT4mvVsGA

'Sen'in için...:)

Canberk
23.06.2011, 23:57
Ahh ah yaktın yine bizi :o

61_Hasan_69
24.06.2011, 00:13
kıza faceden slm yazdım cevap vermedi bile :(

Canberk
24.06.2011, 01:06
Ula hani derslere bakacaktın. Hangi derste yazıyor kıza selam yaz diye söyle sildirelim onu ordan. Hacı selam yazılmaz yaa. hele slm asla yaa :o

61_Hasan_69
24.06.2011, 01:08
bulamadımki :D sen bana sayfa sayısını versen hiç bu durumlara düşmeyecektim ...

Mehmet Yusuf
24.06.2011, 01:09
http://www.youtube.com/watch?v=zWUKxekZwoA&feature=related

Dinleyice duygulanmayacak adam tanımıyorum..
hasan ballim sen dinle özellikle ağla biraz açılırsın :):)

Bekir
24.06.2011, 01:14
Beni tanı,ben dinledim ve duygulanmadım :)

Hatta hiçbir şey hissetmedim,maç dinlerken bile daha çok duygulanıyorum :D

-Samet
24.06.2011, 01:21
RBN7wyNWgpw

Çocuk aşkından neler söylüyor dinleyin de aşk neymiş görün :)

61_Hasan_69
24.06.2011, 01:22
damara bağladım uleeennnn

Mehmet Yusuf
24.06.2011, 01:22
Beni tanı,ben dinledim ve duygulanmadım :)

Hatta hiçbir şey hissetmedim,maç dinlerken bile daha çok duygulanıyorum :D

tanıştığıma memnun oldum :)

maç olayını karıştırma, orası farklı bi dünya, farklı bi alem :)

Canberk
24.06.2011, 01:29
Şimdi başlıyorum;

Şu 1 Hasan:D

Vallahi Bekir Öncelikle "Tanışmamalıyım" fikrini kafandan at. :)

Ömür kısa , pişman olmak için ise çok daha kısa.

Keşke diyeceğine , Git naber de.

Şimdi nasıl tanışacağın konusuna gelince ;

1-) Ders Notu
2-;)Okulun herhangi bir yerinde "Şu dersten ne aldın sınavda" sorusu
3-)Sınıfda ki veya okulda ki varsa ortak arkadaşlarınla ilgili bahis açıp devam etmek

Yani böyle oluyor şu zamanda , artık gidip merhaba birşey konuşabilir miyiz , ben senden hoşlaşıyorum ne dersin demek yok artık kalmadı ya aslında en doğalı budur ama böyle bir dünya kalmadı ne yazık ki insanlar çok doğal yaşıyormuş gibi "Bana yaklaşımı doğal olsun" "Çıkma teklifi doğal olsun" "Ay evlenme teklifide doğal olsun" diye isteklerde bulunuyorlar.

Neyse bir şekilde bir bahane bulup konuşmalısın , bu konuda en kilit olay "Sabır" yani aslında şu 2 şeyi kafana yerleştir.

1-) Ben bu kızla tanışacağım arkadaş
2-) Tanışırım evet ama öyle sohbet muhabbet hiç bir beklentim yok bundan arkadaşız işte

Gibi davranmalısın 2. madde gibi davranmalısın niyetini apaçık belli etmene gerek yok karşında kinin adı Kadın kadın bakış tipinden anlar zaten boşver sen git doğal tanış meğili ve hoşlaşması varsa oda senle arkadaş olur.

Şu 2 Hasan :D

Bu arada Bekir gardaşım bak ne dikkatimi çekti :D
Ayrıldığımda yazmıştım bunu(08-06-2011, 00:48). Kaç zaman geçmiş aradan ?

Hasan şu kızın saçını ağzına alan psikopat arkadaşımız bu Bekir Aydın :D

61_Hasan_69
24.06.2011, 01:33
Ben baştan kaybettim o zman :(

Canberk
24.06.2011, 01:35
Sil tekrar ekle baştan başlarsın :D O aşamayı geçip devam et sende . Bekle yazma. Hatta zamanla sende beğen yazdıklarını. Ben bunları görmeden yapmıştım ekledim birini yazmadım yazmadım ama o arada aşk sözleri filan paylaşıyordu bende beğeniyordum :D en sonunda kimsiniz filan muhabbet başladı şu anda bayaa iyiyiz :D Kızdan hiç ümidim yoktu aslında pek havalı bir tip bana bakmaz diyordum hiçte öyle görünmüyor şimdi :D

61_Hasan_69
24.06.2011, 01:37
Tamam denicem .. herşey sil baştan :)

Canberk
24.06.2011, 01:45
Bunlar iş yapar eğer bunlara uyarsan kızla muhabbeti kurarsın. Öyle sosyal olduğuna bakma çözersin sen onun şifresini :rolleyes:

Mehmet Yusuf
24.06.2011, 01:46
Tamam denicem .. herşey sil baştan :)

beşevlerin neresindensin :)
kesin seyir cafeyi biliyosundur :)

61_Hasan_69
24.06.2011, 01:47
beşevlerin neresindensin :)
kesin seyir cafeyi biliyosundur :)
Seyir cafe bizim mekanımız :)

Mehmet Yusuf
24.06.2011, 01:51
Seyir cafe bizim mekanımız :)
orası uğur getiriyor diye ta görükleden oraya maç izlemeye geliyodum ben :)

61_Hasan_69
24.06.2011, 01:52
orası uğur getiriyor diye ta görükleden oraya maç izlemeye geliyodum ben :)

:D orada maç izlemenin keyfi bir başka :) son hafta ordamıydın ? olaylara karıştınmı ?

-Samet
24.06.2011, 01:53
Ooo biri seyir cafe mi dedi ?

bir daha fenerlilerin kutlama yapmaya kalkışabileceklerini düşünmüyorum orda :)

Cami hazır , musalla taşı hazır hemen Kuba camii :)

Ahmet Başkaya
24.06.2011, 01:55
Bi kız olsa , aşık olsam ...

Teklif etsem , reddetse ... Sana mı bakacağım lan gerizekalı tipine baale bi deyip dalga geçse benimle ...

Ulaşılmazım olsa, izlesem onuu , izleseem , izleseeem , izleeeseeemmm...

Mehmet Yusuf
24.06.2011, 01:57
:D orada maç izlemenin keyfi bir başka :) son hafta ordamıydın ? olaylara karıştınmı ?

Ooo biri seyir cafe mi dedi ?

bir daha fenerlilerin kutlama yapmaya kalkışabileceklerini düşünmüyorum orda :)

Cami hazır , musalla taşı hazır hemen Kuba camii :)

kuba camı.. eyy gidi eyy :)

biliyomusun bitek son hafta gitmedim yolda dönerken fblilerin kutlamalarını izlemeyi kaldıramayacağımı düşündüğüm için:)
şimdi diyom keşke gitseydim ulan, belki yine uğur getirecekti gitseydim.

Kader KORELİ
24.06.2011, 01:57
............

61_Hasan_69
24.06.2011, 02:06
kuba camı.. eyy gidi eyy :)

biliyomusun bitek son hafta gitmedim yolda dönerken fblilerin kutlamalarını izlemeyi kaldıramayacağımı düşündüğüm için:)
şimdi diyom keşke gitseydim ulan, belki yine uğur getirecekti gitseydim.

gelseydin şampiyonluğun üstüne stres atardın fenerlilerinn arabalarını tekmeleyerek

Mehmet Yusuf
24.06.2011, 02:08
gelseydin şampiyonluğun üstüne stres atardın fenerlilerinn arabalarını tekmeleyerek

düşünemedim işte o kadarını. keşke keşke gelseydim.
ama evde BMN forumdaydım. orda olmakta çok güzeldi o gece.

Mustafa Yüksek
24.06.2011, 02:12
Bi kız olsa , aşık olsam ...

Teklif etsem , reddetse ... Sana mı bakacağım lan gerizekalı tipine baale bi deyip dalga geçse benimle ...

Ulaşılmazım olsa, izlesem onuu , izleseem , izleseeem , izleeeseeemmm...

Bi manitam olsaaaaa:D

Serdar A
24.06.2011, 02:13
Bu videoyu , aşkın sillesini yemiş , arabeskin dibine vurmuş tüm dostlarıma armağan ediyorum

Biliyorum , bu film bir çoğumuzun bilinçaltını deşifre ediyor :D
kDdrCwYeGKQ

Mehmet Yusuf
24.06.2011, 02:15
heheehehe :):)

Ahmet Başkaya
24.06.2011, 12:21

Saçlarııı sarıııı olsaa :)

61_Hasan_69
24.06.2011, 14:16
Saçlarııı sarıııı olsaa :)

Fenerbahçeli olsa :)

Ahmet Başkaya
24.06.2011, 14:27
Fenerbahçeli olsa :)

Allahından bulsun terbiyemi bozmayacam :D

Sibel
24.06.2011, 21:42
Kader.....

Canberk
24.06.2011, 22:07
Arkadaşa aşık olmaktan daha zor bir şey varsa o da aşık olduğunla arkadaş kalmaya çalışmaktır.

Şuna bak yaa.Of ulan of gece gece yazılacak yazımıydı bu . Sildim listeden bunu yazan sayfayı :D

Sibel
24.06.2011, 22:11
Sakin ol şampiyon...:rolleyes:

Bekir
24.06.2011, 22:50
Ve ilk defa kız ile tek kelimelik de olsa konuştum ama bu işlerde çok mal olduğumu anladım :)

Sınav bitti eve gidiyoruz,kız önümde yürüyor,metrobüs durağına gelmeden kızın önenüne geçtim,gittim bir yerde durdum;
Koskoca durakta Kız da gelip tam yanımda durdu,yan yana metrobüsü bekledik..

Sonra metrobüs geldi ilk ben içeri girdim,girişteki oturaklara oturmak yerine arka tarafa yöneldim 2-2 karşılıklı koltuklara oturdum,Kız ilk girişteki oturaklara oturuyordu,oturmadı Koskoca metrobüste onca boş yer varken tam karşıma oturdu,üstelik ters koltuğa oturdu :)

Sonra 45 dakika karşılıklı yolculuk,kızda kulaklık vardı,hiçbir şey söylüyemedim,arada sırada dizlerimizin çarpması dışında hiçbir şey olmadı :)

Son durağa geldik önce kız kalktı,Ben tüm metbobüs boşalınca kalktım;

Kız metrobüste notlarını düşürdü,bir tanesini aldı diğerini almadı,yerde kaldı,sonra nedendir anlamadım notu bırakıp,diğer kapıya yöneldi;
Metobüste tek ikimiz vardık,ben eğilip notu aldım kıza uzattım,
Teşekkür ederim dedi Ben de kısık sesle önemli değil dedim,sonra bir şey demeden yol aldım :)

Özet olarak ben bu kadar aptal olabiliceğimi tahmin etmiyordum..

Ahmed'
24.06.2011, 22:50
şiir gibi bir ev...
yeryüzünün en saadetli evi ...

sonuna kadar dinlenesi bir video..
özellikle son kısmı müthiş!

http://www.youtube.com/watch?v=xauBQLwot7Y

Canberk
24.06.2011, 22:55
Ve ilk defa kız ile tek kelimelik de olsa konuştum ama bu işlerde çok mal olduğumu anladım :)

Sınav bitti eve gidiyoruz,kız önümde yürüyor,metrobüs durağına gelmeden kızın önenüne geçtim,gittim bir yerde durdum;

Sonra metrobüs geldi ilk ben içeri girdim,girişteki oturaklara oturmak yerine arka tarafa yöneldim 2-2 karşılıklı koltuklara oturdum,Kız ilk girişteki oturaklara oturuyordu,oturmadı Koskoca metrobüste onca boş yer varken tam karşıma oturdu,üstelik ters koltuğa oturdu :)

Sonra 45 dakika karşılıklı yolculuk,kızda kulaklık vardı,hiçbir şey söylüyemedim,arada sırada dizlerimizin çarpması dışında hiçbir şey olmadı :)

Kız metrobüste notlarını düşürdü,bir tanesini aldı diğerini almadı,yerde kaldı,sonra nedendir anlamadım notu bırakıp,diğer kapıya yöneldi;
Teşekkür ederim dedi Ben de kısık sesle önemli değil dedim,sonra bir şey demeden yol aldım :)

Şerrefsizim benim aklıma gelmişti :D Hacı o kız o notu bilerek almadıysa o resmi tekrar at ulan buraya. O kadar iddialıyım :D

Bekir
24.06.2011, 22:57
Bende bi mallık var herhalde :)

Ama resmi buraya atarım çok istiyorsan :p

Sibel
24.06.2011, 23:00
Yeşilçam olmuşsunuz Bekir.:)

Ahmed'
24.06.2011, 23:00
Kirletildi tüm değerler Yapmacık baharlarla suni lalezarlarla süslenmeye çalışılır oldu birliktelikler Bu kirliliklerden aşk ve sevgi de nasibini aldı günümüzde “Sevmek dokunmaktır” diye bir felsefe yada daha doğrusu bir safsata koydular ortaya Böylece yüreklerde değil bedenlerde gezinip duran şeyin adı sevgi oldu
Efendimiz(s.a.v.): “seni kördüğüm gibi seviyorum.”

Adeta bekarlara has bir değer olarak sunulur oldu adı aşk ve sevgi olan kutsal değer Evliler arasında ise eşler birbirlerine güzel sözlerle hitap etmeyi ayıp sayar oldular Yada ‘yahu yaşımız başımız geçmiş artık’ diyerek aşkın ve sevginin gün olup sönmesi gereken bir olgu olduğuna inandırdılar kendilerini Nişanlılık dönemi yada evlilikler denemek için yapılır oldu ‘Yürütemez isek ayrılırız’ diyerek adeta ayrılmak için evlenilir oldu Gerçek aşkın ve sevginin var olduğu yuvalarda hiç ayrılık olur mu!? Yada aşktan ve sevgiden kaynaklanan huzursuzluk olur mu hiç!?

Canım… Canım… Bitanem… Gibi sevgi ifadelerine ne kadar samimi davranıyoruz acaba? İnsan ‘Canım’ dediği benliğinden bir parça gördüğü ‘Canımı candan öte can bil…’ ‘Ruhum ruhuna gönlüm gönlüne yüreğim yüreğine dayanak…’ ‘Kanın biterse kanım kanım biterse gözyaşlarım var unutma’ dediği sevgilisini yada aşkını nasıl kırar nasıl üzer Söylemlerde samimiyet olsa sevgililerin kalpleri kırılır mı hiç?!

O sevgi fısıltıları dilden değil de yürekten kopup gelse acılar ve çaresizlikler içinde kıvranır mı sevgili?! Bu derece yoğun olan bir sevgi yürekte her geçen gün çoğalması gerekirken sönüp gider mi?! Ve aşkın ayrılmaz parçası olan kıskançlıklar yuva yıkmak yerine aşkı daha da alevlendirmesi gerekmez mi?! Yoksa kıskançlıklarda mı yapaylaştı dersiniz?!

Hayatının her sahnesini örnek almak zorunda olduğumuz Resulümüzün eşlerine olan sevgisinden haberdar mıyız?! Bu gün tüm edebiyatçıları susturacak tüm sözde aşıkları kıskandıracak Resulümüz eşleriyle şakalaşır ve onları sevdiklerini nasıl bir aşk ile bağlandıklarını söylemekten hiç çekinmezdi Aşkı sadece yüreğinde yaşatmaz dillendirirdi kimi zaman

Hz Aişe kendisini tanıtırken önce babasının ismiyle “Ebubekir kızı Aişe” diyor ve ekliyordu; “ Ben Allah’ın Sevgilisinin Sevgilisiyim” O Resulün Sevgilisiydi Bunu bilmesine rağmen sormadan edemezdi “Ey Allah’ın Resulü beni seviyor musun?” Allah’ın Resulü bu ne biçim soru demiyor sevmesem burada ne işim var demiyor Cevap veriyor; “Evet Ya Aişe tabi seviyorum!” Bununla yetinmiyor Hz Aişe validemiz dahasını da merak ediyor acaba nasıl seviyordu?

Hemen soruyor; “Beni nasıl seviyorsun?” Peygamberimiz sevgi tanımlamasını yapıyordu sevgili eşine İçten samimi ve hayran kalınan bir ifadeyle; “Kördüğüm gibi…” Sevgiye bakın aşka bakın Açılmayan çözülmeyen kördüğüm gibi sevgi Hz Aişe aldığı bu cevap karşısında çok memnun kalmıştı Ve her zaman da alacağı cevap kendisini daha da mutlu edeceğinden sık sık sorardı; “Ey Allah’ın Resulü Kördüğüm ne alemde?” O Yüce Resul her defasında Hz Aişe’yi memnun eden cevabını veriyordu; “İlk günkü gibi”

O sevgi örneği Yüce Resul beraber yemek yerken ilk önce Hz Aişe’nin yemesini isterdi ve bir şey içilecekse önce Hz Aişe’ye içirirdi sonra kendisi içerdi İçerken de Hz Aişe’nin içtiği yerden içmeye dikkat ederdi Bir et yemeği yeniyorsa mutlaka Hz Aişe’nin elindeki parçayı alır onun ısırdığı yerden kendisi de ısırırdı

Resulümüzden eşlere karşı davranış aşk ve sevgi hususunda alacağımız daha nice nice örnekler vardır Devam edelim Bir sahabe Amr b As soruyor; “Ya Resulallah! Halkın sana en sevgilisi kimdir?” cevap geliyor; “Aişe…” Yani eşi… Yani sevgilinin Sevgilisi…

O Resul ki birlikte sefere çıktıklarında Hz Aişe kolyesini kaybetmişti Peygamberimiz de kolyeyi aramaya başladı ve kolye bulunmadan oradan ayrılmak istemedi Susuz kalmalarına gece yarısı olmasına rağmen gitmedi Allah’ın Resulü Ve öylece dizinde sabahladı Hz Aişe kaybolan kolyesini kaldırdığı devesinin altında bulmuştu Kızmadı darılmadı sevgilisine Peygamberbaktabul

O Yüce Resül “Çocuklarımın anası dediği” “Evimin hanımı” dediği Sevgili eşlerinden Hz Hatice validemizin vefatına o kadar üzülmüştü ki iki büklüm olmuştu O yılın adını da koydu “Hüzün yılı!” Var mı başka bir örneği dersiniz?! Eşinin ölüm yılını “Hüzün yılı” olarak adlandıran başka bir sevgili var mı?!

“Gözbebeğim” derdi kimi zaman eşlerine Sen sus hep ben konuşayım demezdi eşlerine “Ya Aişe konuş gönlümüz açılsın” derdi”Ferahlat Ya Aişe” derdi kimi zaman

Evet var mı acaba günümüzde hiç kördüğüm gibi bir sevgi? Var mı ilk günkü gibi canlılığını koruyan bir aşk? Var mı yürekten bir gözbebeğimiz? Var mı ardından hüzün yılı ilan edebileceğimiz bir sevgili? Yâda var mı ölümümüzle beraber gelecek bir hüzünlü yıl?

not: yazı alıntıdır..

Canberk
24.06.2011, 23:04
Bende bi mallık var herhalde :)

Ama resmi buraya atarım çok istiyorsan :p

Kanka mallığına değinmiyorum :D Atma la :D

Bekir
24.06.2011, 23:04
Yeşilçamda bile böyle mallar yok :D

Canberk atıyım la moralim bozuk gece gece gülelim :)

esra61
24.06.2011, 23:09
bekir cidden komikmiş.keşke o notu uzatmasaydın ona;)

Bekir
24.06.2011, 23:11
Notu da yanımda getirebilirdim de Keşke karşıma oturmasaydı :)

Aşırı özgüvenli biri olarak,özgüvenimi yitirdim kız sağolsun.

Sibel
24.06.2011, 23:12
Bekir bence çok kötü duruma düşmedin.Aksine kız o notu bilerek düşürdüyse,senden bir atak beklemiştir.
Sen de yapmadın:eek:,o da bu durumda hayal kırıklığına uğramıştır.
Sonuç olarak sen kazandın.:)

Canberk
24.06.2011, 23:12
Yeşilçamda bile böyle mallar yok :D

Canberk atıyım la moralim bozuk gece gece gülelim :)

Var artık ççç
Yok olum atma dedik :D

Burak DERELİ
24.06.2011, 23:14

bunlar olduysa daha ne denirki ,
Dünya bile istiyor artık konusmanı :)

Bekir
24.06.2011, 23:14
@Sibel
İyi de ben uzun zamandır böyle bir an bekliyordum,altında tepside sunulan fırsatı değerlendiremedim :)

İşin kötüsü okul da bitti,daha 3-4 ay göremiceğim kızı...

@Canberk

İşte bu hakaretten sonra resmi atarım ben :D

@Burak
Ben de çok istiyorum ama olmuyo işte,yapamıyorum..

Sibel
24.06.2011, 23:16
Bekir,kaderin ne zaman karşına ne çıkaracağı belli olmaz.Sıkma canını.

Onur Şeref
24.06.2011, 23:16
Bekir mavi ekran vermiş. Driver'ı güncellemek lazım olmadı format atcaz artık.

Alihan Ertürk
24.06.2011, 23:17
Bizim Hürgün'ün muhabbeti buraya aktardın mı sen Canberk? :)

Ahmet Başkaya
24.06.2011, 23:17
Kız : Ben senden hoşlanıom ola .

Bekir : Ben de , ama platonik takılacam .

Tebrikler Bekir , doğru hamle :)

Bekir
24.06.2011, 23:21
Onur doğru söylüyosun kendimi güncellemem lazım bu şekilde devam etmez :)

Ahmet zaten 45 dakika mal mal seyrettim Bundan büyük platoni mi var :D

Canberk
24.06.2011, 23:22
@Canberk

İşte bu hakaretten sonra resmi atarım ben :D

.

Kankaa :)

Bekir mavi ekran vermiş. Driver'ı güncellemek lazım olmadı format atcaz artık.

Durum bu aynen.

Kız : Ben senden hoşlanıom ola .

Bekir : Ben de , ama platonik takılacam .

Tebrikler Bekir , doğru hamle :)

61_Hasan_69
26.06.2011, 00:37
İyi gider ...

M5aYaLzxkJI

Mustafa
26.06.2011, 12:25
Kahramanımız 7 yıl önce deliler gibi aşık olduğu kız tarafından reddedilir.Oysa kızla sürekli beraber gezmektedir,her anı birliktedir,dışardan bakan herkes onları sevgili sanmaktadır.Daha sonra filmin erkek başrol oyuncusu başka şehirde çalışmaya gider.Gelir gene güzel vakit geçirmeye başlarlar ama o arada bayan karakter başka figüranlarla da iyi anlaşmaya başlamıştır.Sonra askerlik girer araya uzun bir süre göreşmezler.Tabi figüranlar hemen fırsatı değerlendirmeye çalışır.Kız onlara yüz vermemektedir.Aslında çok havalı olmadığı halde kız gayet seçici davranmaktadır.Asker dönüşü artık baya mesafe açılmıştır.Kız başka şehire gitmiştir.Erkek bunun üzerine yurt dışına çok uzaklara çalışmaya gider onu unutmak için.Orda 6 ay kalıp başka birine aşık olup tekrar ülkesine döner.Aslında bu ilk başta aşk olmadığı halde sonradan aşka dönüşür.Çok uzun bir süre birlikte güzel vakit geçiren çift kızın büyük bir darbe vurmasıyla sonlanır.Herşey biranda gerçekleşmiştir.Kimse ne olduğunu anlamamıştır.Ayrılmalarından uzun bir süre geçmesine rağmen etraflarındakiler olayın hala çok saçma oldugunu düşünmektedirler hala.Kahramanımız yeni yeni toparlanmaya başlamışken 7 yıl önceki bayanla tekrar görüşmeyi sıklaştırmıştır.İçindeki kıpırdanma gene başlamıştır.Belki de şuan tam zamanı olduğunu düşünmektedir ama aradaki mesafe ve daha önceden reddediliş çok korkutmaktadır.

Aşk ve aşık olmak müdavimlerinin görüş,öneri ve fikirleri beklenmektedir :)

Canberk
26.06.2011, 12:45
Ne hikayeymiş abi yaa :o

AYAN61
26.06.2011, 12:48
@Mustafa

Olmaz demeyin, Şansınızı Deneyin :) Yardım edebilecek yorumlar yapabilmek için, ilk reddediliş sebebini bilmek gerekiyor bence... :)

Serdar Ersoy
26.06.2011, 13:09
Yukarıda ki hikayede şu aşamada sözlerin pek manasının olmadığı düşüncesindeyim.

Fatih Yücel
26.06.2011, 13:50
Yukarıda ki hikayede şu aşamada sözlerin pek manasının olmadığı düşüncesindeyim.

Ölsün mü şimdi ne diyosun ? :D

Serdar Ersoy
26.06.2011, 13:56
Ölsün mü şimdi ne diyosun ? :D

Bu saatten sonra bakışlar ve bedenlerin konuşacağını düşünüyorum. Hani derler ya hiç konuşmadan başladık he aynen öyle olmalı.

Fatih Yücel
26.06.2011, 14:00
Bende şu teorinin arkasındayım, insanlar konuşa konuşa :D

Serdar Ersoy
26.06.2011, 14:02

Ama sözler kelimeler kifayetsz kalır burada hikayenin kahramanları birbirine "haydi gel benimle ol buluşup yıldızlarla bakalım dünyada ki resmimize" bakışı atıp sıkı sıkı sarılmalı , yeniden sağlam bir ilişkiye başlamalı.

Fatih Yücel
26.06.2011, 14:05
Arada yaşananları unutmamak gerekli bunca zaman geçtikten sonra bence bazı şeyler söylenmeli.

61Elif
26.06.2011, 15:44
Buranın müdavimi değilim ama nacizane fikrimi belirtmek istedim. Bence bayan arkadaş sizin ondan etkilenmenizden, ilginizden hoşlanıyor. Tamamen farklı düşünüyor olabilir ciddiyet konusunda. Bir mesaj verir farklı bir durum olursa. Ayrıca mesafeler ne kadar sevgi olduğu sürece önemli değil dense de aynı sevginin yok edilmesinde de başrol olur genelde. Umarım hayal kırıklığı yaşamazsınız bol şans :)

metinulusoy
26.06.2011, 16:37

Aşk öyle menem bişey ki bazen dili de kitleyebiliyor..O zaman o teoride çürüyor...
Bizzat yaşadım bu durumu:)hem de hiçbir olumsuzluk yokken,karşı taraf da olumlu düşünürken,tam 3 saat aynı masada oturup,konuyla alakasız toplam 10 kelime konuşabildim:) Aşk işte:)
Vay be tam 10 yıl geçmiş bu olayın üzerinden...

(Not:Hanım bunları duymasın:))