PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aşk ve Aşık Olmak!

Sayfa : 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51

Emirhan Ömeroğlu
06.02.2009, 14:05
Ozan kardeşimizin sorusuna cevap istiyorum Selamiii :)

ApoCaN28
06.02.2009, 14:05
Sonunda Selami abinin nasıl biri olduğu anlaşıldı...
Delikanlı
Kaya gibi serrt
Trabzonspor'Lu(en fanatiklerinden)
Daha ne olsun...:D

Selami Gürpınar
06.02.2009, 14:10
Ozan kardeşimizin sorusuna cevap istiyorum Selamiii :)

En güzel cevap budur. :)

Sonunda Selami abinin nasıl biri olduğu anlaşıldı...
Delikanlı
Kaya gibi serrt
Trabzonspor'Lu(en fanatiklerinden)
Daha ne olsun...:D

Dilara
06.02.2009, 14:11
Selami yenge duymasın bence bu cevabı ;) ayrılık sebebidir.. :)

Harun Karadeniz
06.02.2009, 14:13
Herşeyin bir şakadan ibaret olduğunu söyliyerek konudn çıkıyorum arkadaşlarçççççç

kusura bakma selo biraz güldük işte:D

Selami Gürpınar
06.02.2009, 14:16
Selami yenge duymasın bence bu cevabı ;) ayrılık sebebidir.. :)

Benim sevdiğim insan bu tür konulara takılıp ayrılık kelimesinden bahsetmez Dilara. :)

Herşeyin bir şakadan ibaret olduğunu söyliyerek konudn çıkıyorum arkadaşlarçççççç

kusura bakma selo biraz güldük işte:D

Gülüncek adammıyım ben Harun.

Neyse bizde yakalarız birgün. :)

Harun Karadeniz
06.02.2009, 14:17
Neyse Selami konuyu fazla uzatmıcam Sitede bi karizman var:D

Adem Erdoğan
06.02.2009, 14:37
'^+'^+%+^&^+/(&/(+!-AH ŞU KIZLAR AH''^+'^+%&%&+%

-öpersin küstah olursun öpmezsin aptal yerine konursun
-iltifat edersin yalan der
-etmezsin bırak der
-her istedigine ewet desen karaktersiz karşı çıkarsan alnlayışsız olursun
-çok sık aradıgında sıkıldım der az arasanız küser
-iyi giyinirsen çapkın der dikkat etmesen zevksiz der
-kıskanırsın kötü huy der kıskanmazsın sewmiyorsun der
-Bir dakika geç kalsan kıyamet kopar kendisi bir saat geç kalsa bunda ne war der:D:D:D:D

Özet olarak kızlar erkeklerden kat be kat daha bencildirler diyerek bağlayabiliriz.:cool:

Recep Alkan
06.02.2009, 14:44
Özet olarak kızlar erkeklerden kat be kat daha bencildirler diyerek bağlayabiliriz.:cool:

bende unutulan şeyi eklerim tam olur;

:alkış::alkış::alkış::alkış::alkış:

Mehdi
06.02.2009, 15:48
Selami sen git Mehdi ile Gökçe ye yapış sana gılıbıklığın ince noktalarını anlatsınlar :)

Ula ihbar gelmese şu yazıdan haberim bile olmayacak.Bide adımız gılıbığa çıkmış ama aşk meşk başlığından çıkmayan sen:)

Bugüne bugün gemileri yakıp Ankara'ya deplasmana gitmiş adamım.Kızdırmayın kafamı:D

Yasin Berber
06.02.2009, 16:00
Ula ihbar gelmese şu yazıdan haberim bile olmayacak.Bide adımız gılıbığa çıkmış ama aşk meşk başlığından çıkmayan sen:)

Bugüne bugün gemileri yakıp Ankara'ya deplasmana gitmiş adamım.Kızdırmayın kafamı:D

Harbi ankaraya gelerek ne kadar taş fırın olduğunu gösterdin abi bravoooo:alkış::alkış::D:D

Selami Gürpınar
06.02.2009, 16:12

Mehdi abi nedir bu bizden alamadıkları. :D

Yasin Berber
06.02.2009, 16:22
Mehdi abi nedir bu bizden alamadıkları. :D

Erişmayin selamiye....Aşk doktorlarının reçeteye yazdığı tek ilaç....... Cengiz kurtoğlu-Duvardaki resim

Dursun Kaplan
06.02.2009, 16:28
Erişmayin selamiye....Aşk doktorlarının reçeteye yazdığı tek ilaç....... Cengiz kurtoğlu-Duvardaki resim

Cengiz baba.. Yarimi ellere gelin etmişler. Hey gidi. Başladım gene. :D

Recep Alkan
06.02.2009, 16:28
ben selamiye bu çıktığı yolda sonuna kadar katılıyorum. kardeşim hayatı için doğru seçimi yapmıştır. aşk insanı değiştirir.

ama değiştirene bakacaksın. inanıyorum ki kardeşim kendie layık on numara bir insan bulmuştur. bu davranışı beni ile şaşırtan selami bizi daha çok şaşırtacak diye düşünüyorum.

selami gözler sende kardeşim :D

Koray
06.02.2009, 16:40

Bana geldiğimden kimsenin haberi yok demiştin yeme bizi şimdi :)

Ba®ış
06.02.2009, 16:42
Mehdiyle uğraşmayın la adam tee Angaralara geldi deplasmana rahat bırakın gardaşımı :cool:

Mehdi
06.02.2009, 16:46
Bana geldiğimden kimsenin haberi yok demiştin yeme bizi şimdi :)

Ula ben size haber vermeden geldim manasında dedım ya.

Barış de habunlara bişe.:)

Hay mübarek aşk başlığının müdavimlerine gılıbık olmadığımızı kantılayrız.Yabak dünyanın haline:D

Koray
06.02.2009, 16:49
Bırak ya :D

Mollasalihoğlu
07.02.2009, 00:23
aşk, doksan +2 de gol olunca mesaj çekmektir sevgiliye.. :)

Harun Karadeniz
07.02.2009, 00:33
Aşk 90+2 de gelen golden sonrasını hatırlamamaktır...

iskenderunlu
07.02.2009, 01:22
tek aşkım Trabzonspor diğer türden aşk maşk yok bend :D

Torullu_y
07.02.2009, 01:22
Kaçıracağum seni,
Yaşın küçüktür küçük,
Çay filizi gibisin,
Her yanın iki buçuk.

:D
Selamun Aleyküm ya bu şarkının adı nedir ?

Emirhan Makul
07.02.2009, 01:33
Aşk 90+2 de gelen golden sonrasını hatırlamamaktır...

Aşk Umuta bile sempati duyabilmektir

Diyoruz ve konumuza dönüyoruz Bazı şeyler duydum konunun kişiselleşmesi de tercih ettiğimiz birşey değil ancak burda bir kişisellikden genel bir sorunumuza geçeceğiz

Karşılıklı sevgi ilişkilerinde Bir tarafın diğer tarafa kısıtlama koymasını tasfip etmiyorum emri vaki değilde çiftler mantıklı olarak doğruyu bulup uygulaması gerekir yoksa "Zehra birdaha görmeyin sümsüğü vururum kafana" "Murteza bir daha aynı şey olursa beni unut" yani böyle restleşmelerle birbirini kısıtlama ilişkileri zedeler oturursun doğruyu bulursun anlaşırsın beraber uygularsın tamam Erkek baskın bir kişiliktir ama Kadından üstün değildir Kadında Erkekden üstün değildir hepimiz aynı tarlanın tohumlarıyız.

Harun Karadeniz
07.02.2009, 01:35
Şiddete karşıyız:D

Kubilay ŞAHİN
07.02.2009, 01:42

Diyoruz ve konumuza dönüyoruz Bazı şeyler duydum konunun kişiselleşmesi de tercih ettiğimiz birşey değil ancak burda bir kişisellikden genel bir sorunumuza geçeceğiz

Karşılıklı sevgi ilişkilerinde Bir tarafın diğer tarafa kısıtlama koymasını tasfip etmiyorum emri vaki değilde çiftler mantıklı olarak doğruyu bulup uygulaması gerekir yoksa "Zehra birdaha görmeyin sümsüğü vururum kafana" "Murteza bir daha aynı şey olursa beni unut" yani böyle restleşmelerle birbirini kısıtlama ilişkileri zedeler oturursun doğruyu bulursun anlaşırsın beraber uygularsın tamam Erkek baskın bir kişiliktir ama Kadından üstün değildir Kadında Erkekden üstün değildir hepimiz aynı tarlanın tohumlarıyız.

İşte Neden Sonuç İlişkisi. :D

Aslında aşkı bir program yazmaya benzetebilirmiyiz.:) İlk önce yazacağın programı kafanda tasarlarsın. Onun bir algoritmasını çizersin. Daha sonra bunu kodlara dökersin. Hata verirse hatanın nerede, neden gerçekleştiğini anlarsın ona göre devam edersin. Aynı Üstte yazısını okuduğunuz Emirhan hocamın yaptığı gibi. Bu restleşmelerde programın verdiği hata kodları gibidir. Çözümü buldunmu sonuca gidersin.

Emirhan Makul
07.02.2009, 01:49
Evet aynen Kubilay hatayı bulursun sonra Dosya/farklı kaydet/.exe olarak / enter ve masa üstünde programın bitmiş hali.

Uzunoğlu
07.02.2009, 11:34

Kanka şimdi tüm bilinmeyenleri ortaya dökmeye gerek yok dimi :)

Mesela Ankara'ya gidiş hikayenin başlangıcını arkadaşlara anlatmak istemezsin :)

Aşk meşk başlığında ciddi bir mesajım var mı benim :)

Ben sizin gibi gılıbık olmayacam :)

Emirhan Ömeroğlu
07.02.2009, 11:55
90+2 de gelen Umutun golünden hemen sonra Sevdiğine haber vermektir aşk :D ;)

Dursun Kaplan
07.02.2009, 12:09
90+2 de gelen Umutun golünden hemen sonra Sevdiğine haber vermektir aşk :D ;)

Ben Kazım'a haber verdim. Yapma bunu Emirhan.. :D

Emirhan Ömeroğlu
07.02.2009, 12:36
Ben Kazım'a haber verdim. Yapma bunu Emirhan.. :D

hadi ya tüh :D

Dilara
07.02.2009, 21:38
Sanırım aşık oluyorum :D:D Hadi hayırlısı :D

Semih
07.02.2009, 21:41

Geçmiş olsun Dilek:p

Emirhan Makul
07.02.2009, 21:43

Sende Aşık oluyorsun sanırım bak isimleri karıştırdın Dilara diyecektin sanırım :D

Dilara
07.02.2009, 21:43

Dilek? :S:S anlamadım ?

Cafer KILIÇSOY
07.02.2009, 21:45
Semih'de aşık olanlar kervanına katıldı da ondan karıştırıyor Dilara:D

Dilara
07.02.2009, 21:48

Anladım zaten Cafer abi :D:D Hadi hayırlısı... herkes aşık olsun güzel bişey :D:D

Semih
07.02.2009, 21:51
Sende Aşık oluyorsun sanırım bak isimleri karıştırdın Dilara diyecektin sanırım :D

Anladım zaten Cafer abi :D:D Hadi hayırlısı... herkes aşık olsun güzel bişey :D:D

Ahahah:))))

Afedersin Dilara...

Beni mazur görün, ben yeni ayrılanlar kervanındanım:S

Dilara
07.02.2009, 21:53
Ahahah:))))

Afedersin Dilara...

Beni mazur görün, ben yeni ayrılanlar kervanındanım:S

Geçmiş olsun kardeşim :):)

Seda
07.02.2009, 23:31
Hani ask yoktu? Niye sukoy veriyorsun ki sen simdi durduk yere? :D
Sevgililer gününe 7 gün kalmis olma semptomlari mi bunlar? Halbuki ayin 15'inde gececekti hersey :S

Tüh, kaybettik seni de :p

Yasin Berber
07.02.2009, 23:45
gerksizz işdeee

Seda
08.02.2009, 00:40
Sevgililer günü yaklasiyor :)

Size bir sürprizim var :p
Daha cok hediye verme imkani olmayanlar icin süper bir sürpriz aslinda :):):)
Bizim sevgilimiz yok ama olanlar kiz arkadaslarina gönderir artik :p
Sadece 10 defa indirildigi icin bir kac defa birden yükledim :S
Hepsi aynidir yani bir kere indirmek kafi, ama cooooooooook acilinca onlardan bir sürü oluyor ekranda :):)

http://rapidshare.com/files/195303460/hedieeee.rar.html
http://rapidshare.com/files/195304009/hedieeee.rar.html
http://rapidshare.com/files/195304626/hedieeee.rar.html

Dursun Kaplan
08.02.2009, 00:42
Evet Seda çok güzel bir hediye oldu. :)

Tekrar teşekkür ederim. ;) O fotoyu bul bende sana jest yapacağım ama. :hıh

Seda
08.02.2009, 00:43
Rica ederim :p
Söz dedik ya :) Bulacagim :):)

magicyattara
08.02.2009, 00:46

Hahahahahahhahaha

Sen çok yaşa emi...

Yasin Berber
08.02.2009, 00:53
Sevgililer gününü kutlamak için değişik anlamlı söz isteyen olursa bana bir haber verin yeter:);)

Emirhan Ömeroğlu
08.02.2009, 15:40
reklam kokan hareketler bunlar Yasin :)

Egemen Yılmaz
08.02.2009, 15:51
İşte Neden Sonuç İlişkisi. :D

Aslında aşkı bir program yazmaya benzetebilirmiyiz.:) İlk önce yazacağın programı kafanda tasarlarsın. Onun bir algoritmasını çizersin. Daha sonra bunu kodlara dökersin. Hata verirse hatanın nerede, neden gerçekleştiğini anlarsın ona göre devam edersin. Aynı Üstte yazısını okuduğunuz Emirhan hocamın yaptığı gibi. Bu restleşmelerde programın verdiği hata kodları gibidir. Çözümü buldunmu sonuca gidersin.

Ben hiç mi hiç katılmıyorum. Program yazmak tamamen mantık sınırları ve kuralları içinde yapılan bir iştir. Ama aşkın mantıkla taban tabana zıt bir şey olduğunu düşünüyorum :D

Ümit Küçük
08.02.2009, 16:25
dünyayı erkekler yönetir ekekleride kadınlar ben dünyayı yönetmedime göre sorun yok aşk da yok acıda yok gözyasıda yok.Ama aşk nedir? sorusuna verilecek tek cevap sudur birini gündüzleri hayallerinde geceleride rüyalarında yasatabiliyosan işte o duygunun o yasayışın adı aşkdır
ha bir tafsiye daha size birini etkilemek istiyosanız onun size sorabilecegi soruları önceden kestirin ve onun sormasına izin vermeden kendiniz sorun kendiniz cevaplayın hem karsınızdaki size güvenir hemde sempati duymaya baslar ve yeni tanısdıgınız birne kesinlikle 60 cm daha yakın mesafede durmayınki onu ürkütmeyin 120 cm mesafeden daha uzak durursanızda onu kendinizden sogutursunuz ortası bulmak lazım

Emirhan Makul
08.02.2009, 17:21
Bir Kere şunda anlaşalım Aşk Vardır Kesinlikle vardır ve soyutlanmaya çalışılır ama aslında bir kalem kutusu bir sehba gibi somut birşeydir yani bir cisim gibi kabullenmeliyiz kesin var.

Ama şunu diyebilirsiniz Mutlu Aşk varmıdır tamam bunu sabaha kadar tartışırız ama Aşk yoktur diyemezsiniz zaten zamanında bende demiştim yani bende dahil "Aşk yoktur" diyenler Genellikle Aşık olmuş ancak mutlu olamamış insanlardır mutlu olamadık diye böyle muhteşem bir duyguyu yerin dibine sokmamak lazım

Ayrıca sevgililer günü ile de ilgili olarak şimdi bu gün hakkında dilimizde şöyle sözcükler var
"Batı dayatması bir gelenek" "Ben sevgililer gününde sevmiyorum ki hergün seviyorum"
"Ticari yapılan bir olay oyuna gelmeyelim"

Bu sözleri söyleyenler kusura bakmasın kendilerini kandırırlar yahu siz hanımınıza veya sevgilinize kısaca sevdiğiniz insana her gün çiçek alıyormusunuz hergün hediye alıyormusunuz Muamma almıyorsunuz Eee şimdi olayı demegoji yaparak geçiştirmemek lazım tamam gergün sevgi gösterirsin ama güzeldir hediye almak sevindirmek o günü sınırında yaşamak güzeldir ama bu sözlerle olayı atlatmak kabul edilemez Bunu hiç bir bayanda kabullenemez ayrılma nedenidir.Ama muhteşem önem verilmesi gereken birşey değildir küçük bir hediye alınması gerekir hatta hatırlamak bile yeterlidir seviyeli ilişkilerde diyorum ve topu size bırakıyorum.

Kubilay ŞAHİN
08.02.2009, 17:46
Ben hiç mi hiç katılmıyorum. Program yazmak tamamen mantık sınırları ve kuralları içinde yapılan bir iştir. Ama aşkın mantıkla taban tabana zıt bir şey olduğunu düşünüyorum :D

Egemen şimdi birde şöyle düşün. Programda yazarken belli bir yolu izleyerek sonuca ulaşırsın değilmi ?:) Aşkda da öyle ... Mesela aşık olduğun birine teklif edeceğin zaman ilk önce neyi seçersin kullanacağın kelimeleri ve onları kullanabileceğin en iyi cümleleri. Daha sonra nereden başlayacağını gibi. Daha sonra bunları işe dökmek vardır.

Aynı en basitinden bir hesap makinesi programı gibi. Sadece aşka algoritmaları kafanda tasarlarsın.:D Daha sonra kodlara dökersin yukarıda dediğim gibi. :D

Bu başlıkta Emirhan Çok Başarılı. Yaptığın tespitlerden dolayı seni kutluyorum. :alkış:

Mesela üstte yazdığı yazı. :alkış:

Öztürk Adem
08.02.2009, 17:59
Ask ask ask ask ula bu nasıl bır sey bılmeyenler anlamaz cok cok cok cok da acayıp bır sey

Selami Gürpınar
08.02.2009, 19:10
İnsan nasıl özlüyor ya.

Cafer KILIÇSOY
08.02.2009, 19:34
Biri Selami'yi bu başlıktan uzak tutsun:D

EyüpKILIÇ61
08.02.2009, 19:40
Uzun zamandır girmediğim için bir kaç şeye cevap vermek istedim :D

Ya inanıyorum ilerde birşey olacağım ama ne olacağım bilmem oyuncu olamadık piskolojide okuyamadık tek halkla ilişkiler kaldı seviyorum adaş insan bilimini seviyorum halkla ilişkiler okuyup bu işi yapacam ilerde ben istiyorum ki adam bana gelsin fabrikada "Müdür manita pas vermiyo çalışamıyorum" heeee uzan dayı şuraya Halkla ilişkiler departmanında çalışmak istiyorum dur bakalım hele bir bitirelim şu okulu da bakacauk.

Emirhan Halkla İlişkiler bölümünü bu konu için okumana hiç gerek yok :) İsmindeki gibi Halkla İlişkiler değil çünkü tamamen reklamcılık dersi görüyorsun.Kişilerarası eğitim dersi var bir tek onda da kuramlar felan var onu gösteriyorlar.

Tavsiye etmem :D

Gelmesini istiyorumda gelmey işte uğraşıyorum belki beddua alırım

Harun aynı durumda kalsam Selami gibi bende kapatırdım emin ol bunu kılıbıkla bir alakası yok. Ben kapatırırım aynı zamanda kapattırırım da :D Ama dediğin gibi gelmesini istiyorum da gelmey :D

Dilara gördün beni İstanbulda ligt bi tipim mi var ya. :D

Bu harun aslında benim nasıl biri olduğumu gayet iyi biliyo ama işte biraz sopa istiyo. :D:D

Kanka seni en iyi tanıyan kişilerden birisiyim :D Selami'ye light yakıştırması yapmak Kadir İnanır'a pembe takım elbise giydirmek gibi bir şey olur herhalde :D

Adem Erdoğan
08.02.2009, 19:44
Kanka seni en iyi tanıyan kişilerden birisiyim :D Selami'ye light yakıştırması yapmak Kadir İnanır'a pembe takım elbise giydirmek gibi bir şey olur herhalde :D

http://images.hepsiburada.com/assets/Film/200/vcdwar121.jpg

Dilara
08.02.2009, 19:58
İnsan nasıl özlüyor ya.

Yakında hasret giderirsin inş :):)

Selman
08.02.2009, 20:00
İnsan nasıl özlüyor ya.

Ah Selami vah Selami:)

İnşallah, inşallah:D

EyüpKILIÇ61
08.02.2009, 20:02
Sevenleri kavuştur yarabbi :D

Remzi
08.02.2009, 20:02
..........................

Dilara
08.02.2009, 20:03
Amin :D:D Yazık Selo'ya yoksa :D:D

Misina
08.02.2009, 20:13
http://www.trabzonspor.org.tr/Upload/Resimler/buyuk/22-7O4R7T4I.jpg

En büyük Aşk.gerisi boş.

Koray
08.02.2009, 20:15
http://www.resimler-im.com/data/media/978/Trabzonspor_Resimleri1.jpg

Aşk karşılıksızdır,menfaat gözetmeksizin...

Cafer KILIÇSOY
08.02.2009, 20:24
Evet aşk vardır. Bunu kimse inkar edemez. Kimine göre aşk bir elma şekerine benzer. Kimine göre ölümsüzlüğe açılan bir kapıdır. Kimine göre aşk bir romantizmin büyüsüdür. Kimilerine göre ise vuslatı olmayan. dokunulduğunda biten bir olgudan ibarettir. Herkes kafasında ''Aşk Nedir'' sorusuna yanıt arayabilir. Ama bir gerçek daha varki aşkın asla bir anlamdan ibaret olmadığıdır. Yani her yaşayanın mutlaka değişik bir aşk yorumu vardır. Bana göre aşk asla mutluluk değildir mesela Ama biliyorum ki aşkın anlamıda bu değildir.

Aşkı çeken yorumlar, çekmeyen ise elma şekerine benzetir durur.

Dilara
08.02.2009, 20:27
Evet aşk vardır. Bunu kimse inkar edemez. Kimine göre aşk bir elma şekerine benzer. Kimine göre ölümsüzlüğe açılan bir kapıdır. Kimine göre aşk bir romantizmin büyüsüdür. Kimilerine göre ise vuslatı olmayan. dokunulduğunda biten bir olgudan ibarettir. Herkes kafasında ''Aşk Nedir'' sorusuna yanıt arayabilir. Ama bir gerçek daha varki aşkın asla bir anlamdan ibaret olmadığıdır. Yani her yaşayanın mutlaka değişik bir aşk yorumu vardır. Bana göre aşk asla mutluluk değildir mesela Ama biliyorum ki aşkın anlamıda bu değildir.

Aşkı çeken yorumlar, çekmeyen ise elma şekerine benzetir durur.

Aşk elma şekerine benzermiş Cafer abi şekerini yersin bi süre sonra kazıgı kalırmış:) tabi ben buna inanmıyorum..

Cafer KILIÇSOY
08.02.2009, 20:28
Aşk elma şekerine benzermiş Cafer abi şekerini yersin bi süre sonra kazıgı kalırmış:) tabi ben buna inanmıyorum..
Bize şekerini yemek kısmet olmadan kazığı kaldı Dilara:D

Dilara
08.02.2009, 20:30
Bize şekerini yemek kısmet olmadan kazığı kaldı Dilara:D

Hımm... Geçmiş olsun abi :)

Egemen Yılmaz
08.02.2009, 20:40
Egemen şimdi birde şöyle düşün. Programda yazarken belli bir yolu izleyerek sonuca ulaşırsın değilmi ?:) Aşkda da öyle ... Mesela aşık olduğun birine teklif edeceğin zaman ilk önce neyi seçersin kullanacağın kelimeleri ve onları kullanabileceğin en iyi cümleleri. Daha sonra nereden başlayacağını gibi. Daha sonra bunları işe dökmek vardır.

Aynı en basitinden bir hesap makinesi programı gibi. Sadece aşka algoritmaları kafanda tasarlarsın.:D Daha sonra kodlara dökersin yukarıda dediğim gibi. :D

Bu başlıkta Emirhan Çok Başarılı. Yaptığın tespitlerden dolayı seni kutluyorum. :alkış:

Mesela üstte yazdığı yazı. :alkış:

Tabii ki insanın kendi içinde yaşadığı sürecin algoritmik bir yapısı var ama iş pratiğe dökmeye gelince bunların hepsi yalan olabiliyor :)

Adem Erdoğan
08.02.2009, 20:47
Tabii ki insanın kendi içinde yaşadığı sürecin algoritmik bir yapısı var ama iş pratiğe dökmeye gelince bunların hepsi yalan olabiliyor :)

Compile-time tamam da her seferinde run-time hatası veriyor.:rolleyes:

Selami Gürpınar
08.02.2009, 21:56
Harun aynı durumda kalsam Selami gibi bende kapatırdım emin ol bunu kılıbıkla bir alakası yok. Ben kapatırırım aynı zamanda kapattırırım da Ama dediğin gibi gelmesini istiyorum da gelmey

Kanka seni en iyi tanıyan kişilerden birisiyim. Selami'ye light yakıştırması yapmak Kadir İnanır'a pembe takım elbise giydirmek gibi bir şey olur herhalde :D

Varmıdır üstüne laf ? :)

Ah Selami vah Selami:)

İnşallah, inşallah:D

Selman abi bana acır gibi bir halin var sanki. :D

Sevenleri kavuştur yarabbi :D

Amiiinn. :)

Hatim edicem şimdi haa. :D

Koray
08.02.2009, 21:59
Site kopmuş gidiyor,aşık olan aşık olan üstüne hayırlısı bakalım :))
Selami Allah sabır versin kardeşim :D
Milleti güle güle Allah beni de çarpacak aşık olacağım ondan korkuyorum :D

Seda
08.02.2009, 22:08
Koray sen asik olamiyorsun diye kiskanma :D

Egemen Yılmaz
08.02.2009, 22:08
Compile-time tamam da her seferinde run-time hatası veriyor.:rolleyes:

Evet ben de o yüzden makinalara aşığım, en azından beni yok yere umutlandırıp hemen sonra hayallerimi katletmiyorlar. İstedikleri belli, verdikleri belli... :D

Yasin Berber
08.02.2009, 22:23
Aşık olanlara ALLAH`tan şifalar diyorum:D

Yasin Berber
08.02.2009, 22:24
reklam kokan hareketler bunlar Yasin :)

Mesajını yeni gördüm bir hayli şaşırdım........

Selami Gürpınar
08.02.2009, 22:24
Yaz bir dörtlük de okuyalım be Yasin. :)

Dursun Kaplan
08.02.2009, 22:25
Selami seni görünce insanın aşık olası geliyor kardeşim. :)

Yasin Berber
08.02.2009, 22:26
Yaz bir dörtlük de okuyalım be Yasin. :)

millete isteyen olursa bir 4 lük yazarız diyoruz özel... reklam kokan hareketlermiş...:)..entertesan..

Fatih Ersoy
09.02.2009, 00:21
34 sayfanın tüketildiği bu başlıkta hala aşk tam olarak tanımlanamamış.. :)

EyüpKILIÇ61
09.02.2009, 00:23
İndim yayla düzine
Kolbasti oynayirim
Selami senin yüzünden
Aşık olamayirim :D ççç

Selami bak yazdım sörtlük :D ççç

EyüpKILIÇ61
09.02.2009, 00:24

Umutun golünden sonra deli gibi sevinmemiz aşktır aga :D delicesine hemde :D

Emirhan Makul
09.02.2009, 00:32

Bir Kere şunda anlaşalım Aşk Vardır Kesinlikle vardır ve soyutlanmaya çalışılır ama aslında bir kalem kutusu bir sehba gibi somut birşeydir yani bir cisim gibi kabullenmeliyiz kesin var.

Ama şunu diyebilirsiniz Mutlu Aşk varmıdır tamam bunu sabaha kadar tartışırız ama Aşk yoktur diyemezsiniz zaten zamanında bende demiştim yani bende dahil "Aşk yoktur" diyenler Genellikle Aşık olmuş ancak mutlu olamamış insanlardır mutlu olamadık diye böyle muhteşem bir duyguyu yerin dibine sokmamak lazım

Fatih Ersoy
09.02.2009, 00:38

Ben aşk yoktur demedim. "Aşk tam olarak tanımlanamamış" dedim.

Aslında anlatmak istediğim aşk'ın tam bir tanımı olmadığı. Sanki göreceli, herkese göre değişen bir kavram gibi duruyor..

Belkide aşk denilen şeyi güzel kılan da bu... :)

Ba®ış
09.02.2009, 00:39
aşk eski bir yalan,Adem'le Havvadan kalan

Emirhan Makul
09.02.2009, 00:39
Yahu Bir Duygu biçimi boşver daha ne tanımlayacan Enteresan bir duygu biçimi Aşk güzeldir Yaşayabilene !

Adil ÖZGÜR
09.02.2009, 00:40
Emirhan, yazdıklarını yorumlamak isterim,

Yaşlara göre Aşk'ın tarifini yapmamız lazım.

Genel manada aşk'ı düşünüp değerlendirmek gerekir.

Yunus aşkı bir ayna,
Mevla-Şems'te ayna,

Emirhan'ın romantik aşkı,
34 Sayfada karma aşk var.

Kişilerin bakış açısına göre değerlendirmek lazım.

Gençlik duyguları ile esasen aşkı birbirine karıştırmamak en güzeli.

Hele hele,
Abdest ile aşkı bir yoğurursan,
Gençlik duyguları zeytinyağı gibi yukarıda kalır.

Fatih Ersoy
09.02.2009, 00:47
Yahu Bir Duygu biçimi boşver daha ne tanımlayacan Enteresan bir duygu biçimi Aşk güzeldir Yaşayabilene !

Aşk'ı sadece bir duygu biçimi olarak nitelendirmek yada genellemek yanlış olur bana sorarsan..

Sana göre duygu olan aşk, bir başkasına göre acı, sevgi, gözyaşı belki yaşamak veya ilahi bir tutku olabilir.

Adil ÖZGÜR
09.02.2009, 00:51
veya ilahi bir tutku olabilir.

Bu konuyu anlatanlar şöyle yorumluyor,
Eğer Osmanlının şairleri yazdıkları aşk üzerinde samimi ve içtenlikle yaşadıkları halde, ibadet yerine geçer.
(B.S.N)
Evet Aşk bu kadar kutsal bir kavram, frekansını yakalamak lazım.

Emirhan Makul
09.02.2009, 00:57
Sen benim gözümün Nuruydun
Sen gittin gideli şimdi kör oldum
Sakınacaksan Saçının Telini
Yak o zaman Yak Gitsin Herşeyini
Elim Kolum Bağlanmış Dertler Üstüme Çullanmış
Kalbime bir bıçak vurdun geldinde Yar beni mi buldun !

Offffff Aşk Nefretde etsen Yıllarca Bir Kelamda Etmesen Mutluluğunu Duyunca Burulmaktır :(

Adil ÖZGÜR
09.02.2009, 01:04
Aşk;
Gençlik yılları gibi, kalbin içindeki sönmeyen ışık,
Çok sevindiğinde aşk ile hüzünlenerek ağladığında,
Yanağımdaki damla olur o ışık,
Ağlamadaki sevginin belirtisi işte o ışık...
*-*
(Aşk ile)Ağlamanın rahatlığını hissetersin,
Hangi tabip'de öyle rahat edersin,
Önündeki zamanlar birden iyi olur,
Acı duygusuyla ağlama firak olur...
*-*

Emirhan Makul
09.02.2009, 01:11
Off off Habule Sanki İçimdeki Közü çubukla biri bir oyana bir buyana karıştırdı

Adil ÖZGÜR
09.02.2009, 01:20
İnsanın fıtratı yaratılış gereği bulunduğu ortamlara uyumludur.
Mesela; Askerlik soğuk bir duygudur, yabanlar bilir, sevemezsin askerliği,
Ancak; Askerden geldikten sonra, soğuk duygu ile baktığın o askerliği ömrünce bitiremezsin,
Yaşadığın zamanlarda halbuki zorluk, emir, elem, firak(ayrılık), olumsuzluk fiilleri ile karşı karşıya iken,
Gün gelir, uğrunda tokat yediğin acıya bile alışılabiliyormuş teşhisi koyarsın, fıtratının gereği işte bu duygular,

Halbuki gençlik yıllarında ölümden korkarsın, hiç toprağa girmek istemezsin,

Ancak; Ölüm bir gün herkesi aşk ile kucaklamayacakmı?

Eğer ölümde o aşk olmasaydı, belkide ölümün öldürülme caresini insanlık bulacaktı, bulamadığına göre...

İşte Annen, baban, deden, aşk ile baktıkların, ya hiçbir leke dokunduramadığın çok sevdiğin eşin, çocuklarının annesi ölmüşse, gençlik yıllarını da yavaş yavaş devirmişsen, o aşkı hissedersin, o aşk tıpkı ölüm gibidir,

Kesinlikle o aşk öldürülmez, öldüremezsin, ölümsüzdür....

Kubilay ŞAHİN
09.02.2009, 01:32
İnsanın fıtratı yaratılış gereği bulunduğu ortamlara uyumludur.
Mesela; Askerlik soğuk bir duygudur, yabanlar bilir, sevemezsin askerliği,
Ancak; Askerden geldikten sonra, soğuk duygu ile baktığın o askerliği ömrünce bitiremezsin,
Yaşadığın zamanlarda halbuki zorluk, emir, elem, firak(ayrılık), olumsuzluk fiilleri ile karşı karşıya iken,
Gün gelir, uğrunda tokat yediğin acıya bile alışılabiliyormuş teşhisi koyarsın, fıtratının gereği işte bu duygular,

Halbuki gençlik yıllarında ölümden korkarsın, hiç toprağa girmek istemezsin,

Ancak; Ölüm bir gün herkesi aşk ile kucaklamayacakmı?

Eğer ölümde o aşk olmasaydı, belkide ölümün öldürülme caresini insanlık bulacaktı, bulamadığına göre...

İşte Annen, baban, deden, aşk ile baktıkların, ya hiçbir leke dokunduramadığın çok sevdiğin eşin, çocuklarının annesi ölmüşse, gençlik yıllarını da yavaş yavaş devirmişsen, o aşkı hissedersin, o aşk tıpkı ölüm gibidir,

Kesinlikle o aşk öldürülmez, öldüremezsin, ölümsüzdür....

Yer Yer değişim göstermekte :D.. Şuanlık Bir korkum yok ama önceden varmıydı ? vardı.

Adil Abi Tarifin çok güzel.

:alkış::alkış:

Emirhan Ömeroğlu
09.02.2009, 08:12
Mesajını yeni gördüm bir hayli şaşırdım........

millete isteyen olursa bir 4 lük yazarız diyoruz özel... reklam kokan hareketlermiş...:)..entertesan..

çok alıngan gördüm seni :rolleyes:

yoksa unutacak değiliz ;)

Adil ÖZGÜR
09.02.2009, 09:45
http://www.haber61.net/images/author/23_b.jpg
Murat Saylan
Aşk ve Trabzonspor

08 Şubat 2009 Pazar
Bugüne kadar aşkın tarifini tam olarak hiç kimse yapamamıştır.Kimilerine göre, aşk tutku,kimilerine göre sevgi,kimilerine göre alışkanlık,kimilerine göre saygın bir oluşumdur.Aslında aşk, bu saydıklarımın hepsini kapsamalı.Hepsini kapsadığı anda aşk, dünyanın en güzel şeyi oluyor.Zaten dünya, aşkın üzerine kurulu değil mi?Dünya kurulduğundan bu yana,tarih, hep ölümsüz aşkları anlatır.Türk tarihinin ölümsüz aşklarını hatırlamak gerekirse,Leyla ile Mecnun,Ferhat ile Şirin,Kerem ile Aslı,ilk akla gelenler.Bu isimleri hepimiz biliriz ,ama o dönemlerdeki hiç bir sultanı,sadrazamı ve siyasetçileri anımsamayız.Demekki aşk,insan hayatındaki her şeyden daha önemli...

Trabzonspor aşkı da bizim için ölümsüz bir tutkudan farklı bir şey değil.Öyle bir sevgi ki bazen ölümle bile sonuçlanıyor.Hiç birimiz istemeyiz ama o heyecana bazen kalbimiz dayanamayıp duruyor.Geçmişte bir çok kez yaşanan bu olayların inşallah tekrarını yaşamayız.Ne biz,ne de başka taraftarlar, sevdiklerini üzmezler.Biz Trabzonspor'a olan aşkımızı, yukarıda belirttiğim kriterlerin hepsini kapsayacak şekilde gösterelim.Sevgi ve tutkumuzu alışkanlığımızla birleştirip kulübümüze sahip çıkalım.Sonuç ne olursa olsun, sevdiğimize zarar vermeyelim.Futbol Federasyonu ,Ankaraspor maçında,taraftarlarımız ın ,kötü tezahüratından dolayı, Trabzonspor'umuza para cezası vermiş.Demekki sevgimizin göstergesini iyi ayarlamamız lazım...
Kaynak:Haber61

alper*
09.02.2009, 09:47
Gereksiz bir mesaj yazdım siliyorum.

Uzunoğlu
09.02.2009, 19:06
14 Şubat geliyor gılıbıklar dökülecek meydana :)

Özellikle baş gılıbıklara(onlar kendilerini biliyor) duyurulur :)

Gökçebey
09.02.2009, 19:13
14 Şubat geliyor gılıbıklar dökülecek meydana :)

Özellikle baş gılıbıklara(onlar kendilerini biliyor) duyurulur :)

Senin ne işin var la burda :D Pek hayra alamet değil bu olay :D Sanki yavaş yavaş bu tür konulara girerek zemin hazırlıyorsun :D

Baş gılıbıklardan biri benim bu arada hiç de çekinmem söylerim ççç

Adem Erdoğan
09.02.2009, 19:15
Onun başına gelecek var çok iddialı laflar ediyor.:rolleyes:

Büyük lokma ye büyük konuşma.:)

Mustafa K. Demirbaş
14 Şubat hayal ürünüdür tek gerçek Trabzonspor tribünüdür.;)

ApoCaN28
İndim yayla düzine
Kolbasti oynayirim
Selami senin yüzünden
Aşık olamayirim :D ççç

Selami bak yazdım sörtlük :D ççç

Abicim ne yaptın sen yahu koptum :D

Uzunoğlu
09.02.2009, 19:20
Senin ne işin var la burda :D Pek hayra alamet değil bu olay :D Sanki yavaş yavaş bu tür konulara girerek zemin hazırlıyorsun :D

Baş gılıbıklardan biri benim bu arada hiç de çekinmem söylerim ççç

Onun başına gelecek var çok iddialı laflar ediyor.:rolleyes:

Büyük lokma ye büyük konuşma.:)

Bu sözler tarafıma atılmış iftiralardan ibarettir :) Yok öyle bişe :) Yalnız eğer öyle bir şey olursa herhalde BMN ile bağımı kopartmak zorunda kalacağım :)

Gökçebey
09.02.2009, 19:24
14 Şubat hayal ürünüdür tek gerçek Trabzonspor tribünüdür.;)

La Mustafa, senin tribünlere bağlamadığın herhangi bir olay var mı? :D

Gökçebey
09.02.2009, 19:25
Bu sözler tarafıma atılmış iftiralardan ibarettir :) Yok öyle bişe :) Yalnız eğer öyle bir şey olursa herhalde BMN ile bağımı kopartmak zorunda kalacağım :)

Yok öyle bişe, nere ile bağın varsa oradan bize çektirdiklerinin kat be kat fazlasını çektireceğiz sana :D

Uzunoğlu
09.02.2009, 19:26
Yok öyle bişe, nere ile bağın varsa oradan bize çektirdiklerinin kat be kat fazlasını çektireceğiz sana :D

Gökçe ben inatçı adamım size inat olsun diye bekar ölecem :)

vurgun_kiz_61
09.02.2009, 19:39
Gökçe ben inatçı adamım size inat olsun diye bekar ölecem :)

Engin bu cumlene hic sasirmadim.....:)

Dilara
09.02.2009, 20:23
Dilerim ki Bitmesin içimdekii bu tutku sevgi :):o

Gamze
09.02.2009, 20:26
Dilerim ki Bitmesin içimdekii bu tutku sevgi :):o

Dilara sen de koptun gidiyorsun, gel bakiim msn e. :D

Dilara
09.02.2009, 20:28
Dilara sen de koptun gidiyorsun, gel bakiim msn e. :D

Senle konuşmamız gerekiyodu zaten geç bile kaldık Gamze :D:D

vurgun_kiz_61
09.02.2009, 20:31
Gamze ya benimde konusmaya ihtiyacim var...:D

Ba®ış
09.02.2009, 20:32
Güzin Abla efsanesi Gamze Abla olarak değişecek galiba :D

Gamze
09.02.2009, 20:35
Oy Yasemin abla ne dersun. :D
Ben iyi dinleyiciyimdir, anlatabilirisin.z :D
Barış, varsa sıkıntın çekinme. :D

vurgun_kiz_61
09.02.2009, 20:37
Bosver Gamzecim kafan siser valla...:D ama teklif icin tesekkurler:)

Recep Alkan
09.02.2009, 20:47
bu arada gerekli yerlerden gerekli izinleri aldım arkadaşlar. bilmiyorum aranızda bilen var mı ama. ilk öğrenen benim. yarın eğer radyo programımı gerçekleştirebilirsem size hoş güzel ve sevineceğiniz bir haber vereceğim. umarım aksilik çıkmazz.

bmn ye bomba haber geliyorrrr

Adem Erdoğan
09.02.2009, 20:51
bu arada gerekli yerlerden gerekli izinleri aldım arkadaşlar. bilmiyorum aranızda bilen var mı ama. ilk öğrenen benim. yarın eğer radyo programımı gerçekleştirebilirsem size hoş güzel ve sevineceğiniz bir haber vereceğim. umarım aksilik çıkmazz.

Nasıl bir haber Recep.Başlıklamı alakalı.:D

Cafer KILIÇSOY
09.02.2009, 20:53
Paylaşmak istediklerin içinde kalınca acısı dayanılmaz oluyor Yasemin:(

Emirhan Makul
09.02.2009, 20:54

Desti-izdivacın radio versiyonunu kesin ya içime doğdu :D Hepimiz evlenecez :D

Güzin Abla efsanesi Gamze Abla olarak değişecek galiba :D

Tam da ben yazacaktım varya ağına sağlık Gençleri rahat bırakalım lüffen :D

Recep Alkan
09.02.2009, 20:54
valla adem konu başlıkla on numara alakalı. hem merak edilen, hemde şaşıracağınız bir haber.

ama inanın bmn ye bomba haber. boş konuşmuyorum

Ba®ış
09.02.2009, 20:56
ne oldu? Tülin le Caner izdivaç kararı mı aldı?

Koray
09.02.2009, 20:58
ne oldu? Tülin le Caner izdivaç kararı mı aldı?

ççç..........

vurgun_kiz_61
09.02.2009, 21:04
Paylaşmak istediklerin içinde kalınca acısı dayanılmaz oluyor Yasemin:(

Peki Cafer abi ne oneriyorsun bana?

Recep Alkan
09.02.2009, 21:05
tülinle canerden bize ne ya. bu haber daha bombaaaaaa.

Dilara
09.02.2009, 21:06
Ben süprizi acıklıyayım :D Recep abim evlenicek tabi malum yaşı geldi, Esra Erol la izdivaça davet ettiler :):)

Emirhan Makul
09.02.2009, 21:06
tülinle canerden bize ne ya. bu haber daha bombaaaaaa.

Valla Ben Şimdiden Merak Etmeye Başladım !

Manu61
09.02.2009, 21:07
Aşk ahh ahh ahh uğramıyor pek bize :D

melâl
09.02.2009, 21:08
konuyu 8 üye görüntülüyor :D

sanırım 14 şubat yoğunluğu :D

ben de yarın bankaya harcımı yatırmaya gidicem :rolleyes:

anlayan anladı ççç

Gamze
09.02.2009, 21:11
konuyu 8 üye görüntülüyor :D

sanırım 14 şubat yoğunluğu :D

ben de yarın bankaya harcımı yatırmaya gidicem :rolleyes:

anlayan anladı ççç

Benim en büyük aşkım okul mu diyorsun adaşım?
Ben anlamadım :D:D:D

Bu arada sürprizi ben de biliyirum. :)

melâl
09.02.2009, 21:13
gamzecim facebookta bir seferberlik başlattık :D

14 şubatta napıcan ... diye sordum bir arkadaşa
hiiiç dedi :D bankaya gidicem harcımı yatirmaya... belki kuyrukta bişeyler olur :D

bu muhteşem fikri hepimiz benimsedik :D yarın büyük gün diyorum ççç

-töbe töbe..ben ne diyorum yahu :N :)

Gamze
09.02.2009, 21:13
Süpersiniz ya. :D :D

melâl
09.02.2009, 21:14
sağol adaşım :D o senin süperliğin :D

dibin notu: şu süpriz konusunda fena meraklandım :U

Ba®ış
09.02.2009, 21:15
sizin harçlar cumartesi günümü yatıyor :)

Recep Alkan
09.02.2009, 21:15
dilara aramızda kalsın dedim ama dayanamadn. neyse bende yarına başka bir bomba bulayım barim. :)

Cafer KILIÇSOY
09.02.2009, 21:16
gamzecim facebookta bir seferberlik başlattık :D

14 şubatta napıcan ... diye sordum bir arkadaşa
hiiiç dedi :D bankaya gidicem harcımı yatirmaya... belki kuyrukta bişeyler olur :D

bu muhteşem fikri hepimiz benimsedik :D yarın büyük gün diyorum ççç

-töbe töbe..ben ne diyorum yahu :N :)
Melal ne o kız, hepiniz banka kuyruğuna mı gireceksiniz:D:D

Emirhan Makul
09.02.2009, 21:17
Herkes biliyo ya çatlarım ben şimdi neyse bekleyeceğiz artık

Ama benim tahminim şunlar

"Bmn ile İzdivaç-Bizi Dinleyin Size Bordo Dediğinizde Mavi Diyecek Sevgili Bulalım"
Adlı ve sloganlı bir program başlatılacak bu olabilir

Yada 100 Kişilik bir Tsira Grubu sitemize toplu üye olacak "Bmn Matinası" diye bir bölüm "Altın Günü" Haı Yıkama" "Makyaj Yapma" gibi konular açılacak forumumuz sosyallaşecek

Tahminim bunlar :D

Dilara
09.02.2009, 21:17
dilara aramızda kalsın dedim ama dayanamadn. neyse bende yarına başka bir bomba bulayım barim. :)

Abi bilmeyen çok kişi var :):)

Recep Alkan
09.02.2009, 21:20
emrhan hayranım ş u baanlar konusundaki fikirlerine. evet aslında dediğin doğru. sen kriterleri yaz ben sana bir tane bakayım kardeşim. kendimize bulduk ya sana da buluruz ççç ççç

bu arada dilaracım bilenleri biliorum. forumda sadece 6 kişi biliyoruz. ama yarın bütün bmn öğrenecek bu bomba haberi. tabiki sende :)

Dilara
09.02.2009, 21:20
Ya zaten herkese söyle bana deme :) Küsecem sana ya Neyse :)

Cafer KILIÇSOY
09.02.2009, 21:21
emrhan hayranım ş u baanlar konusundaki fikirlerine. evet aslında dediğin doğru. sen kriterleri yaz ben sana bir tane bakayım kardeşim. kendimize bulduk ya sana da buluruz ççç ççç

bu arada dilaracım bilenleri biliorum. forumda sadece 6 kişi biliyoruz. ama yarın bütün bmn öğrenecek bu bomba haberi. tabiki sende :)
6 kişinin bildiği süpriz değildir Recep:D

Ba®ış
09.02.2009, 21:22
7..7..7..7 hazırmıyız?

Recep Alkan
09.02.2009, 21:22
6 kişinin bildiği süpriz değildir Recep:D

ya abi o sır değildir değilmiydi ya :)

bu arada abi bana kaldı bunu açıklamak bende yarın ki radyo programımda açıklamayı uygun gördüm. azıcık merak iidir :)

Emirhan Makul
09.02.2009, 21:23

Yok abi ya öyle ısmarlama olmuyo dürüm gibi ben kendim bulacam ama şuanda öyle bir sıkıntım yok :D her ne kadar var gibi göstersemde böyle iyi dışardan yorum yapmak mütiş oluyor

Bu arada 6 kişinin bildiği Cafer abinin dediği gibi sürpriz değildir :D

Gamze
09.02.2009, 21:23
ya abi o sır değildir değilmiydi ya :)

bu arada abi bana kaldı bunu açıklamak bende yarın ki radyo programımda açıklamayı uygun gördüm. azıcık merak iidir :)

Beni kışkırtıyorsun şimdi Recep, radyo yayınına başlayıp söyleyesim geldi :D:D

Manu61
09.02.2009, 21:26
Radyo programına seyirci çekmek için böyle oyunlar yapmana gerek yok abi :D:D

vurgun_kiz_61
09.02.2009, 21:26
Iyi valla herkes biseyler acikliyor bende anlatayim bari...birini radyo yayini odunc alsamda anlatsam olmazmi?:)

Recep Alkan
09.02.2009, 21:27
Beni kışkırtıyorsun şimdi Recep, radyo yayınına başlayıp söyleyesim geldi :D:D

oldu gamze. lütfen yaynımı kundaklamayalım. senin de bildiğini biliyorum. ama sabırr :)

bu arada sence beklemeye değecek bir haber mi ?

çok kopya vermeden

Emirhan Makul
09.02.2009, 21:28
Yok ya kesin Biziu Gönül Foruma gelip bizle konuşacak :D

Recep Alkan
09.02.2009, 21:29
Radyo programına seyirci çekmek için böyle oyunlar yapmana gerek yok abi :D:D

kardeşim alem fm de yayın yapmıyorum. bunun reiting ile alakası yok. sadece açıklamayı rado programı olarak uygun gördük. o yüzden

Cafer KILIÇSOY
09.02.2009, 21:29
Evet bende öğrendim sonunda:D Güzel.

Gamze
09.02.2009, 21:30
Beklemeye değecek bir haber de, temkinli de olunması gereken bir durum aynı zamanda. :)

Kubilay ŞAHİN
09.02.2009, 21:30
Öğrenen öğrenene du bakalım. :D:D..

alper*
09.02.2009, 21:31
Ben bu konuda bir kamyon yazı yazabilirim.Ya of.Kötüyüm.

Recep Alkan
09.02.2009, 21:32
Evet bende öğrendim sonunda:D Güzel.

abi acaba tongaya mı düşürmeye çalışıyorsun bizi :)

Beklemeye değecek bir haber de, temkinli de olunması gereken bir durum aynı zamanda. :)

tabiki canım yani yorumu bize düşmez. sadece ben duyurmakla görevliyim. ondan sonrası beni aşar.

Öğrenen öğrenene du bakalım. :D:D..

kubilay kardeşim yakındır. sonra 22 saat :)

Manu61
09.02.2009, 21:32
kardeşim alem fm de yayın yapmıyorum. bunun reiting ile alakası yok. sadece açıklamayı rado programı olarak uygun gördük. o yüzden
Oda olur abi inşallah :D Neyse yayını merakla bekliyoruz..

Koray
09.02.2009, 21:33
Siz adamı öldürürsünüz :)
Bendeki bu merakta en son başıma iş açacak ama du bakalım :D

Fatih Ersoy
09.02.2009, 21:33
Ula herkes öğreniyor nasıl bi süprizdir bu :D

Adem Erdoğan
09.02.2009, 21:34
Selami geldi açılın yol verin.

Cafer KILIÇSOY
09.02.2009, 21:35
çççççç......

Recep Alkan
09.02.2009, 21:38
Ula herkes öğreniyor nasıl bi süprizdir bu :D

valla fatih bakma ağız oklayanlarda var :) artık öğrenmeen de yarnı beklesin :)

ola selo sende biliyorum de de tam olsun barim :)

Selami Gürpınar
09.02.2009, 21:40
Vira Bismillah yaktık abayı. ( Olimpiyatı değilmiydi o ya ) :D

Ne sürprizi neler oluyor kim kiminle acaba efendim hıı tamam ne oluyor ya. :D

Hangi sürpriz Recep abi. :D

Cafer KILIÇSOY
09.02.2009, 21:40
İnandırıcı olması açısından istersen açıklayayım Recep. Ha, ne dersin:)

vurgun_kiz_61
09.02.2009, 21:41
Ula Recep milletti topladin haburaya acikla simdi ne aciklayacaksan:)

Emirhan Makul
09.02.2009, 21:41
Çök Çök Çök Hoooooooooooooooooooooooooo Cafer Abi ortaya Sürpriz söyle Kullanıcılara

Koray
09.02.2009, 21:42
Müberek ne sırmış bizden başka herkes biliyor :))

Selami Gürpınar
09.02.2009, 21:43
Beklemeyi hiç sevmem çok da meraklıyımdır acaba ne bu sürpriz bilenler banada söylemeyecekmi ama neyse sürpriz işte adı üstünde yarını bekleyelim Recep abi yede ayıp olmasın. :D

Yasin Berber
Selami kardeşim çekemiyorlar seni sana önerim aşık veysel dinle:D:D

Recep Alkan
alla alla. daha ne istiorsunuz arkadaşım. habu saatte herkes toplantı buraya sohbet ediyoruz. bende hayatta tuttamam içimde böyle şeyleri. şimdi çıkacak ağzımdan :)

Cafer KILIÇSOY
09.02.2009, 21:44
Çök Çök Çök Hoooooooooooooooooooooooooo Cafer Abi ortaya Sürpriz söyle Kullanıcılara
Dolmuşa binmem Emirhan, uçağı tercih ediyorum:D

Yasin Berber
09.02.2009, 21:46
Cafer abi seni ne kadar severim bilirsin sağ üstten özel mesaj bölümünde bana ulaşabilirsin:D

Recep Alkan
09.02.2009, 21:49
Dolmuşa binmem Emirhan, uçağı tercih ediyorum:D

abi bu davranışını canı yürektten kutluyorum :)

Cafer abi seni ne kadar severim bilirsin sağ üstten özel mesaj bölümünde bana ulaşabilirsin:D

yasinnnnnnnnnnnnnnn

Emirhan Makul
09.02.2009, 21:50
Tamam Hadi Pazar günü Selaminin Gülşah düğün sarayında evleneceğini söyleyin de çatlamasın millet :D

Yasin Berber
09.02.2009, 21:51
yasinnnnnnnnnnnnnnn

Kıskandınmı ya senide valla çok severim tamam sen söle:D:D (Bakın bana sölemek için yarışılıyor:D)

Adem Erdoğan
09.02.2009, 21:52
Yoksa Selman mı?

Kız Gamze gelinmi geliyor yoksa.Sıra ondaydı.:rolleyes:

Koray
09.02.2009, 21:53
Tamam Hadi Pazar günü Selaminin Gülşah düğün sarayında evleneceğini söyleyin de çatlamasın millet :D

Bırak şimdi ?

Gamze
Nerdee Adem?
Öyle bir talihsiz kızcağız arıyoruz ama yok. :)

Recep Alkan
selo bu durumda bile sana takılıyor ya millet :)

Hüseyin İlkin
09.02.2009, 21:58
Bu başlıkta üç yeni sayfa ne ara oldu yahu , şu süprizi bende merak ettim şimdi :D

Bu arada lise iki'den beri aşık olamıyorum :cool:

Selami Gürpınar
09.02.2009, 21:59
Neden ben ya. :D

Arkadaşlar düğün davetiyelerim basılıyo hepinizi bekliyorum..

Manu61
09.02.2009, 21:59
Ben seni aşık edecem ama hiç yoksun Hüseyin :D:D

vurgun_kiz_61
09.02.2009, 22:01

Selami yurt disinda yasayanlarida unutma emi....davetiye icin adresi daha sonra veririm sana:D

Recep Alkan

selo dur la.nereye ne evlenmesi. millet de sen sanacak alla alla. karıştırmaalım ortalığı

Cafer KILIÇSOY
Nerdee Adem?
Gamzeee, bak ararım Selman'ı şimdi:cool:

alper*
09.02.2009, 22:02

Selami gerçekten evleniyor musun ?
Allah bahtiyar etsin :)

Dilek61
09.02.2009, 22:03
Neler oluyor? :)

vurgun_kiz_61
09.02.2009, 22:03
Nerdee Adem?

Gamze bende bakiyom Selmana buralardan bir kiz ama maalesef daha bulamadim:)

Tuğba ÖZTÜRK
09.02.2009, 22:04
Selami gerçekten evleniyor musun ?
Allah bahtiyar etsin :)
:):):):):) :):)

Fatih Ersoy

Selami ne iş ?

Gamze
Gamzeee, bak ararım Selman'ı şimdi:cool:

Abi sen zahmet etme, ben kendim arayıp da söylerim :D

Recep Alkan
Gamze bende bakiyom Selmana buralardan bir kiz ama maalesef daha bulamadim:)

anam bana kız bulacak diye canı çıkıyor. ALLAH rızası için biri de benle ilgilense. valla anam çok dua eder. :D

alper*
09.02.2009, 22:05
:):):):):) :):)

Komik olan ne ?

Dilek61
09.02.2009, 22:05
Selami enişte :)

Tuğba ÖZTÜRK
09.02.2009, 22:06
Komik olan ne ?
pardon......

Cafer KILIÇSOY
Ortaya Selman'ı atıpta konuyu kaynatmayın.:D

Adem Erdoğan
Selami enişte :)

Ne dersun.:D

Cafer KILIÇSOY
09.02.2009, 22:08
anam bana kız bulacak diye canı çıkıyor. ALLAH rızası için biri de benle ilgilense. valla anam çok dua eder. :D
Yok mu ana duası alacak olan?:D

Recep Alkan
Ortaya Selman'ı atıpta konuyu kaynatmayın.:D

abi sana gene şiddetle katılıyorum :)

Ne dersun.:D

kim kimin eniştesi yahu. seloooooooo bir el koy şu işe be kardeşim

vurgun_kiz_61

Ayipsin hemserim hemen ilgileniriz sevindirelim teyzemizi...:)

Cafer KILIÇSOY
09.02.2009, 22:11
Yasemin böyle bir iyilik karşısında kestirmeden Cennete gidersin:D

Dilek61
09.02.2009, 22:12
abi sana gene şiddetle katılıyorum :)

kim kimin eniştesi yahu. seloooooooo bir el koy şu işe be kardeşim

Eniştee, oluyorr.. :) Ama yarın acıklarlar. :)

Emirhan Makul
09.02.2009, 22:12
Selami & X
http://www.yeniresim.com/data/media/330/www.yeniresim.com_-_Kalp_Resimleri_-_Kalp_Ve_Damlalar.jpg
Bir Hayat Seçtik Güneşi hiç batmayacak
Bir Ömür Bulduk koklayınca solmayacak
Kalplerimiz birbirine bağlı kalacak
Buna yemin ettik hep böyle kalacak
Bir yuva kuruyoruz hiç yıkılmayacak
Sizlerde Katılırsanız ...Mutluluğumuz Kat Kat Artacak

14 Şubat Cumartesi gecesi Saat 19:00 da Kına gecesi Adres:Üsküdar Fıstıkağacı Nane mahallesi (Kız evinin önündeki çayırlık+Sınırsız Kuruyemiş ve Mezdeke)

Düğün Tarihi 15 Şubat Pazar saat 17:00 Gülşah düğün salonu Maltepe :D

Not:Takısız Davetlilerin Salona Girişleri Yapılmayacaktır

Yasin Berber
09.02.2009, 22:13
Gitmayin selaminun üzerine isteduni yapsın....:D

Tuğba ÖZTÜRK
09.02.2009, 22:13
Selami & X
http://www.yeniresim.com/data/media/330/www.yeniresim.com_-_Kalp_Resimleri_-_Kalp_Ve_Damlalar.jpg

14 Şubat Cumartesi gecesi Saat 19:00 da Kına gecesi Adres:Üsküdar Fıstıkağacı Nane mahallesi (Kız evinin önündeki çayırlık+Sınırsız Kuruyemiş ve Mezdeke)

ççok güzel ollmuş :D

Recep Alkan
09.02.2009, 22:14

büüksn yasemin. dertten kurtardn beni :)

abi ne diyorsn ya annem varyaa duaya boğar o şanslı kişii :)

vurgun_kiz_61
09.02.2009, 22:15

Abi bu durumda olan tanidigin varsa yonlendirebilirsin bana:D

Tuğba ÖZTÜRK
09.02.2009, 22:15
büüksn yasemin. dertten kurtardn beni :)

abi ne diyorsn ya annem varyaa duaya boğar o şanslı kişii :)
daha var yaşın o kadar acele etmesin :D

Recep Alkan
09.02.2009, 22:16
Abi bu durumda olan tanidigin varsa yonlendirebilirsin bana:D

yasemin hayırdır bu kadar çifti nasıl birşeltirceksin yahu ???

Yasin Berber
09.02.2009, 22:16
Yarın saat 13,00 da Selami Gürpınar ali haydar bakkalın önünde basın toplantısı düzenliyecekdir....

Saygılar

çççççççççççç

Recep Alkan
09.02.2009, 22:17
daha var yaşın o kadar acele etmesin :D

yaşım mı var. 19 luk selaminin düğün davetiyeleri basılmış baksana ben evde kalmışım :(

daha ne olsun yaş 26. tam zamanı aslında ama bakma işteeee

Emirhan Makul
Yarın saat 13,00 da Selami Gürpınar ali haydar bakkalın önünde basın toplantısı düzenliyecekdir....

Saygılar

çççççççççççç

Düğün pastası ve Çalınacak müzikler ve takılar hakkında :D

ApoCaN28
Ah Selami Abi Ah Aşık olsan bin dert olmasan bir dert...

vurgun_kiz_61
09.02.2009, 22:18
yasemin hayırdır bu kadar çifti nasıl birşeltirceksin yahu ???

Valla bilmem Recep ama karaliyim madem anneler sevinecek yapacagiz artik biseyler...

Tuğba ÖZTÜRK
09.02.2009, 22:18
yaşım mı var. 19 luk selaminin düğün davetiyeleri basılmış baksana ben evde kalmışım :(

daha ne olsun yaş 26. tam zamanı aslında ama bakma işteeee
yani tam zamanı aslında :) doğru dedin de o zaman sen balıkesirden karadenize doğru şöyle bir gezintiiye çık akrabalarını falan gez boy göster gerisi gelir :)

Cem Akyüz
09.02.2009, 22:20
ben olayı biliyorum yakında açıklama yapar zaten Selami

Selami Gürpınar
09.02.2009, 22:20
Eniştee, oluyorr.. :) Ama yarın acıklarlar. :)

Dilek sen beni nerden tanıyorsun bakiyim enişte falan anlamadım bizim eniştedenmi bahsediyorsun yoksa kim hadi söle bize. :D

Dilek61
09.02.2009, 22:23
Olayın senınle ilgili oldugunu anladım, makarasına öyle dedim. :D

Recep Alkan
09.02.2009, 22:24
Valla bilmem Recep ama karaliyim madem anneler sevinecek yapacagiz artik biseyler...

valla yasemin cafer abinin dediği gibi işin zor ama cennetliksin :)

yani tam zamanı aslında :) doğru dedin de o zaman sen balıkesirden karadenize doğru şöyle bir gezintiiye çık akrabalarını falan gez boy göster gerisi gelir :)

tuğba sülalenin en küçüğü benim. benden sonraya kız kalmadı :) mecbur boyu başka yerlerde göstereceğiz :)

LaZrAiL_EkO_61
09.02.2009, 22:25
selamun aleyküm arkadaşlar nasulsunuz la ne diysunuz haburda he la yasin :D:D:d

Cem Akyüz
09.02.2009, 22:25
Recep abi ne evlenmesi yav dertsiz başına dert mi alacaksın bekar takıl işte tek başına:)

Koray
09.02.2009, 22:26
Bu zamanda 30 yaşından erken evlenilmez :)

Tuğba ÖZTÜRK
09.02.2009, 22:27
aynen öle :))

Ba®ış
09.02.2009, 22:28
Recep abi ne evlenmesi yav dertsiz başına dert mi alacaksın bekar takıl işte tek başına:)
işte realist,rasyonalist yaklaşım tebrikler totti aynı düşünüyoruz:alkış:

Recep Alkan

cem okulun bitsein, askere git birde iş bul bakalım anan 1 dakika tutacak mı seni tek :)

Selami Gürpınar
Selami & X

Not:Takısız Davetlilerin Salona Girişleri Yapılmayacaktır

Arkadaşlar bekliyorum ha.

Yasin Berber
Kız arkadaşı aşık olmak aşkın yarısı sevmek hepsi bana ters telfon kullanmam kontür derdi yok kız arkadaşım yok ayriyetten dırdır derdi yok

YAŞASIN YANLIZLIK

Kubilay ŞAHİN
09.02.2009, 22:29
cem okulun bitsein, askere git birde iş bul bakalım anan 1 dakika tutacak mı seni tek :)

Beni şimdiden uyarıyor 30 dan önce evlenmek yok diye ççç

Cem Akyüz
09.02.2009, 22:30

abi işim var o konuda derdim yok açıköğretimi bitirip giderim askerede ama evdekiler evlen falan demezler o konuda rahatım ben:):)ama madem teyzemiz istiyor bu kadar bul birini Recep Abi:)

Recep Alkan
09.02.2009, 22:30
Beni şimdiden uyarıyor 30 dan önce evlenmek yok diye ççç

o zaman çok şanslısın kardeşim. ama diyeyim sana inanılmaz değişiyorlar. dikkat et kendine

Manu61
09.02.2009, 22:31
Evlenmekmi !! Kulağa ilk başta çok korkunç geliyor :)

Tuğba ÖZTÜRK
09.02.2009, 22:32
erkeğin bekar gezmesi kötü kızın değil de erkeğin kötü :D

vurgun_kiz_61
09.02.2009, 22:32
Yahu habu Selami ciddimi?

Cem Akyüz
09.02.2009, 22:33
Totti'nin bir akrabası ile evlenicem ben:):)

Koray
09.02.2009, 22:33
Yahu habu Selami ciddimi?

Valla abla bana çok ciddi geldi msnde :)
Beni mi kekledi bilmiyorum ama var bişeyler tam olarakta söylemedi :)

vurgun_kiz_61
09.02.2009, 22:35
Valla abla bana çok ciddi geldi msnde :)
Beni mi kekledi bilmiyorum ama var bişeyler tam olarakta söylemedi :)

Oylemi? Selami yap bakayim ablana bi aciklama?:)

Emirhan Makul
09.02.2009, 22:35

Romayı yakacaksın yani :D Zeuussss :D

Adem Erdoğan
09.02.2009, 22:36

Recep'e bu noktada sonuna kadar katılıyorum.Ereğli'den soğudum bu yüzden.:D

Selami Gürpınar
09.02.2009, 22:36
Oylemi? Selami yap bakayim ablana bi aciklama?:)

Yasemin abla yarın Recep abi yayında tüm açıklamaları yapıcak söz verdim ona burda söyleyemem vallaha. :D

Cem Akyüz
09.02.2009, 22:37
Romayı yakacaksın yani :D Zeuussss :D

hemda nasi Emirhan:) la bırak evlenmeyi falan bjk maçına gidiyomuyuz:):)

vurgun_kiz_61
09.02.2009, 22:37
Yasemin abla yarın Recep abi yayında tüm açıklamaları yapıcak söz verdim ona burda söyleyemem vallaha. :D

Iyide yarin ben yokkum ne olacak simdi?

Recep Alkan
09.02.2009, 22:38
zaten olayın suyu çıktı. millet zehir hafiye gibi. ?????

istersen konuşalım kardeşim ama sen sus dedin bana

Emirhan Makul
Ben kız isterim Selami yani bunu becerebilirim daha önce çok bulundum bu etkinliklerde :D

Fatih Ersoy

ehehehe :D:D:p

Mustafa K. Demirbaş
09.02.2009, 22:40
Ben kız isterim Selami yani bunu becerebilirim daha önce çok bulundum bu etkinliklerde :D
ççç bi o işe el atmamıştın

Emirhan Makul
09.02.2009, 22:45
ççç bi o işe el atmamıştın

Bak çaktırmadan gençlere bir eski adet söyleyeyim diyelim böyle bir etkinliğin içindesin veyahut yabancı bir yerde kalabalık bir şekilde oturuyorsun evin kızı çay veyahut kahve servisi yapıyorsa kahveni alırken bayanın gözlerinin içine kısa bir bakış yapıp sonra ayak parmaklarınla bayanın ayak parmaklarıa küçük dokunuş yaparsın ve teşekkür edersin eğer bayan gülüyorsa bir umut vardır demektir ama sadece küçük bir temas :D

Mustafa K. Demirbaş
09.02.2009, 22:45
Bak çaktırmadan gençlere bir eski adet öğreteyim diyelim böyle bir etkinliğin içindesin veyahut yabancı bir yerde kalabalık bir şekilde oturuyorsun evin kızı çay veyahut kahve servisi yapıyorsa kahveni alırken bayanın gözlerinin içine kısa bir bakış yapıp sonra ayak parmaklarınla bayanın ayak parmaklarıa küçük dokunuş yaparsın ve teşekkür edersin eğer bayan gülüyorsa bir umut vardır demektir ama sadece küçük bir temas :D
la sende neler varmış böyle köylüm:D

Recep Alkan
09.02.2009, 22:47
şimdi arkadaşlar ufak bir anketttt

ben dedim ki yarın benim yayında açıklayaym. çünkü isim babası benim bu işin :) ama muhatapları der ki isterseniz yarına uzatmayalım çnkü uzadı ve öğreniliyor bu gece açalım bu işi bitsin eziyet. soruyorum size

a) evet yeri şimdi burası
b) hayır yarını bekleyelim

?????????????

Fatih Ersoy
09.02.2009, 22:48
Bak çaktırmadan gençlere bir eski adet söyleyeyim diyelim böyle bir etkinliğin içindesin veyahut yabancı bir yerde kalabalık bir şekilde oturuyorsun evin kızı çay veyahut kahve servisi yapıyorsa kahveni alırken bayanın gözlerinin içine kısa bir bakış yapıp sonra ayak parmaklarınla bayanın ayak parmaklarıa küçük dokunuş yaparsın ve teşekkür edersin eğer bayan gülüyorsa bir umut vardır demektir ama sadece küçük bir temas :D

ççç ççç ççç süpersin emirhan :D

Selami Gürpınar
b) hayır yarını bekleyelim. :D

vurgun_kiz_61
Yahu Recep daha bekletecekmisin bizi aciklayin da...

Selami sen karisma buyuk soz dinle biraz...:D

Adem Erdoğan
09.02.2009, 22:49

Emirhan o kitabın yazarını söyle biz de edinelim bir tane.:D

Emirhan Makul
ççç ççç ççç süpersin emirhan :D

Şener şen izlemenin faydalarııı

Recep Abiii Yeri Burası evet açıklaaa çatlayacam :D

Mustafa K. Demirbaş
yoksa yarın 15:15 de mi açıklanacak:D