PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aşk ve Aşık Olmak!

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51

Dursun Kaplan
13.10.2010, 17:30
Dediğimi yapabilirsin Gökhan. :p

Birtan Karaman
13.10.2010, 17:35
Bu konuyu Cem abinin tecrübeleri ile daha rahat çözebiliriz.

Bizi aşar yani. :cool:

:D

Ali Tunahan Güllü
13.10.2010, 17:40
Gökhan abi merakla bekliyoruz devamını Bursaya dönüş ne zaman:)?

Gökhan KAN
13.10.2010, 17:48
Gökhan abi merakla bekliyoruz devamını Bursaya dönüş ne zaman:)?

Yarın olabilir.

Kubilay ŞAHİN
13.10.2010, 18:21
Bir süre garantide takılacak..

Emirhan mı..?

Bıyıklıoğlu
13.10.2010, 20:31
Ama şahsen değil mi?
Bütün gidişler şahsen.
Bütün hamlelerde Şah Sen.

...Mat bir renktir tenim,
Mat edişlerinden bilirim.
Emre GÖKÇE

Cem Akyüz
13.10.2010, 20:43
Ben ona diyeceğimi dedim merak etme. :cool:

Buradan yazamıyorum şimdi. :D
Sövdün la direk utanmaz herif

:D:D

"Devrim derken devrilen lider Cem Akyüz baskılara dayanamayıp isyan etti.."
İsyan yok Kubi siyasi anlamda isyan var sadece:)

:D:D

"Devrim derken devrilen lider Cem Akyüz baskılara dayanamayıp isyan etti.."

" Aşk yok demedim, aşık olunacak kız yok. " dedim açıklamalarıyla şok etkisi yaratan Cem Totti'nin evlilik için gün saydığı ifade ediliyor.

BMN Magazin Servisi

Afkur Dursun msn den yazarsın bana baba taktik ver nasıl yapalım diye o zaman görücem ben seni :D

Cem Akyüz
13.10.2010, 20:45
Sorunu olan yazsın dostlarım..Bu arada Gökhan Bursa'ya döndüğün zaman paslaşalım dostum..Birtan adımı yazma la habire bende seni benden yana biliyordum utanmaz ergen :D

Kubilay ŞAHİN
13.10.2010, 22:37
"Hakkında bir çok haber çıkan Cem Akyüz basın mensuplarının sorularını cevaplandırıyor..(Canlı Yayın..)":D

- Evet Cem bey.. Aşk nasıl bir duygu.. Yaşamayanlar için soruyorum..

:rolleyes:

Gökhan KAN
13.10.2010, 23:00
Însan sevgiye hükmeder ama aşk insana hükmeder...

Hüdai Pervaneli
13.10.2010, 23:03
Cem bey Duyduklarimiz dogrumu

Serdær
13.10.2010, 23:48
Buraya yazı yazıp paylaşan ve zaman ayıran Aşık,Aşık olmak isteyen ve aşka inanan arkadaşlara gelsin :p

Sözleri tam sizi ifade ediyor :o

Emir - Elime Düştüm

i5ftu2eQo68

Ayrıca diğer dillerde :)

C_rl9EtWyTM

wiRL4_u0IqA
eVTf_NrYNN4

Fatih Yücel
14.10.2010, 08:39
Însan sevgiye hükmeder ama aşk insana hükmeder...

Korktum şimdi :D

Dursun Kaplan
14.10.2010, 10:10
Nerde bu aşıklar ? :cool:

Mustafa ÖZDEMİR
14.10.2010, 10:13
burdayız...

Serdar Ersoy
14.10.2010, 10:16
Günaydın aşıklar, son durumlar nedir ?

Birtan Karaman
14.10.2010, 10:22
Birtan adımı yazma la habire bende seni benden yana biliyordum utanmaz ergen :D
Dursun abi beni kendi safına çekiyor abi. :D :p

Dursun Kaplan
14.10.2010, 10:23
Günaydın aşıklar, son durumlar nedir ?

burdayız...

Evet Mustafa cevap ver Serdar'a ? :cool:

Dursun abi beni kendi safına çekiyor abi. :D :p

Ben masumum. :p

Birtan Karaman
14.10.2010, 12:46
Cem abi kattı karıştırdı forumu ya..

Çok amansız geldi. :D

Arda'
14.10.2010, 12:50
editleyelim bari :D

Ahmet Karadeniz
14.10.2010, 13:17
neler döniyi haburadaaaaaaaaaaa

.....
14.10.2010, 15:45
Zaman zaman ümit verecektir sana :D

Aldırma ;)

Yok kardeşim ya takma sen. Bu evrenin sırrını bir gün çözerler ama kadınları asla çözemeyecekler.

Sadece sen bu durumda değilsin. Benzer durumlar bizde de mevcut.

Vay be... Sen her türlü nezaketi göster, konuşsun konuş, cevap vermesin, "neden ?" diye sorma, canın sağolsun de, sonra da "senin beni zorlayacağını biliyordum" desin... Şaka gibi gerçekten.

Allah sabır versin hepimize.

Allaha şükürler olsun. Her şey için sonsuz kere.

Belki böylesi daha hayırlı. Belki doğru olan bu.

O yüzden kafaya takmadan yolumuza devam edelim.

Her ne kadar bunu ben başaramıyorsam da :)

Gökhan KAN
14.10.2010, 18:38
Kızın ismini öğrendim ama kız bu sefer başka kasadaydı. İsmini de o kasaya götürmüşmüdür..:)

Serdar Ersoy
14.10.2010, 18:55
Kızın ismini öğrendiysen kasayı napıcan :D

Gökhan KAN
14.10.2010, 19:04
Kızın ismini öğrendiysen kasayı napıcan :D

Serdar kızın bulunduğu kasadan aldığım fişle öğrendim ismini. Ama kız bu sefer başka bir kasadaydı. O kasada daha önce başka kız vardı o kızda ayaktaydı bugün.Yani öteki kızın ismi olabilirmi.

Fatih Yücel
14.10.2010, 19:14
ya biri doğru çıkacak hangisi denk gelirse gökhan şansını dene ççç

Gökhan KAN
14.10.2010, 19:19
Bugün bütün fikirleri almam lazım. Yarın bu işe noktayı koyucam.

Bıyıklıoğlu
14.10.2010, 19:45
Serdar kızın bulunduğu kasadan aldığım fişle öğrendim ismini. Ama kız bu sefer başka bir kasadaydı. O kasada daha önce başka kız vardı o kızda ayaktaydı bugün.Yani öteki kızın ismi olabilirmi.
Fişteki isim onun mu diye şüpheliysen geçen gittiğinde aldığın fişe bir de bak :D

Gökhan KAN
14.10.2010, 20:09
Fişteki isim onun mu diye şüpheliysen geçen gittiğinde aldığın fişe bir de bak :D

Geçen gittiğimde fiş almamıştım.

agahozlu
14.10.2010, 20:25
Bir alışveriş daha şart o zaman. Dizi tuttu zaten, bölüm gerek :)

Gökhan KAN
14.10.2010, 20:31
Bana gelsin...:)

jehRc3f_zz4

Mustafa ÖZDEMİR
14.10.2010, 20:35
okulda kız telefon numaramı istedi vermedim.neden vermedigimi ben de anlamadım hala düşünüyorum :D
ortada bir sıkıntı var anlaşılan...

Gökhan KAN
14.10.2010, 20:55
Cem ben geldim hacı ver taktikleri..:)

Mustafa
14.10.2010, 21:11
Gökhan yaz facebooktan ismini bak vardır elbet facebook adresi :D

Ahmet Başkaya
14.10.2010, 22:26
Cem ben geldim hacı ver taktikleri..:)

İsmini de değiştirmemiştir ...

Sen benim dediğim şeyi yap hacı hangi kasada olursa olsun ismi ile teşekkür et .

Fişteki ile ismim o değil derse daha iyi meil vermiş olur önemsemeyen teşekkür edip durur.

İsmim bu derse bu daha güzelmiş dersin ;)

Cagdas Topal
14.10.2010, 23:51
okulda kız telefon numaramı istedi vermedim.neden vermedigimi ben de anlamadım hala düşünüyorum :D

Ben de anlayamadım :D

Gökhan KAN
15.10.2010, 00:03
İsmini de değiştirmemiştir ...

Sen benim dediğim şeyi yap hacı hangi kasada olursa olsun ismi ile teşekkür et .

Fişteki ile ismim o değil derse daha iyi meil vermiş olur önemsemeyen teşekkür edip durur.

İsmim bu derse bu daha güzelmiş dersin ;)
Buraya yaza yaza bu kız bende iyice saplantı haline geldi. Direk evlenme teklif edersem şaşırmayın.:D

Ayrıca bi daha herhangi bir kasiyere yan gözle bakarsam Allah cezamı versin..:)

Gökhan KAN
15.10.2010, 00:13
Gökhan yaz facebooktan ismini bak vardır elbet facebook adresi :D
1600 kere baktım abi yok..:)

Ömer TOPAL
15.10.2010, 00:31
Bugün bütün fikirleri almam lazım. Yarın bu işe noktayı koyucam.

1. FİŞ - AYŞE
2. FİŞ - Fatma

bir şeyler al...aldıkların parasını öde ama geriye mutlaka para üstü versin..sonra üç adım ilerle...bir adım geri gel kafanı çevir ve AYŞE hanım diye seslen..bakarsa odur..pardon para üstü aldımmı dersin....bakmazssa yanına gel size seslendim dersiniz..oda diycek duymadım..e ayşe hanım dedim...ben ayşe degilim..e ama fişte öyle yazıyor..felan filan işte :)

çok basit ya bana böle basit konularla gelmeyin :) zor yokmu zorrr :D

Hüdai Pervaneli
15.10.2010, 00:42
1. FİŞ - AYŞE
2. FİŞ - Fatma

bir şeyler al...aldıkların parasını öde ama geriye mutlaka para üstü versin..sonra üç adım ilerle...bir adım geri gel kafanı çevir ve AYŞE hanım diye seslen..bakarsa odur..pardon para üstü aldımmı dersin....bakmazssa yanına gel size seslendim dersiniz..oda diycek duymadım..e ayşe hanım dedim...ben ayşe degilim..e ama fişte öyle yazıyor..felan filan işte :)

Senarist olmayi dusundunmu abi:D

Bıyıklıoğlu
15.10.2010, 00:54
1. FİŞ - AYŞE
2. FİŞ - Fatma

Yada şöyle olsun :D

Seni daha önce görmüş olabilirmiyim bir yerden?
Hiç yüzün yabancı gelmiyor.
Ama yok görmüş olsam bırakmazdım bugüne tanışmayı.
O gün tanışırdım.
Bu arada ben Gökhan.
:D:D:D

Ömer TOPAL
15.10.2010, 01:04
düşünmedim mahmut..ama bir çogundan iyi yaparım o işi kesinlikle... Mesut öyle olmaz..bu bayat ve basit...e kız diyecekki tabiki gördün daha önce her gün burdan alışveriş yapıyorsun görmezssen salaksın der ve çocuk eksiye geçer...riske etmeyelim şimdi :)

Bıyıklıoğlu
15.10.2010, 01:06
düşünmedim mahmut..ama bir çogundan iyi yaparım o işi kesinlikle... Mesut öyle olmaz..bu bayat ve basit...e kız diyecekki tabiki gördün daha önce her gün burdan alışveriş yapıyorsun görmezssen salaksın der ve çocuk eksiye geçer...riske etmeyelim şimdi :)
Abi dizinin bir an önce başlaması lazım artık ama :)

Ömer TOPAL
15.10.2010, 01:06
Abi dizinin bir an önce başlaması lazım artık ama :)

başrol oyuncumuz teşrif etmediler henüz :) başlıcak dizi bi gelse

Gökhan KAN
15.10.2010, 01:07
Okudum Ömer abi. Kafam çok karışık. 100 tane plan var kafamda. Çıldırcam yeminle..:)

Ömer TOPAL
15.10.2010, 01:14
sen tüm planları sil dinle ömer abini....bi bildigimiz varda konuşuyoruz da :)

Gökhan KAN
15.10.2010, 01:18
Bu kız ocağıma incir ağacını dikmeden bişeyler yapmam lazım..:D

Ömer TOPAL
15.10.2010, 01:41
ben söylicemi söyLedim..gerisi sana kalmış

Ahmet Başkaya
15.10.2010, 02:03
Git bacım çıktığın var mı de yanlış anlamasın .

Yok derse artık var de . :D

Dursun Kaplan
15.10.2010, 09:33
Çıkma teklifi edeceğin birine bacım demek ne kadar doğru ? :)

Ahmet Başkaya
15.10.2010, 13:52
Çıkma teklifi edeceğin birine bacım demek ne kadar doğru ? :)

ççç Çıktığı varsa Gökhan'a dayak yedirmeyelim diye ççç

Gökhan KAN
15.10.2010, 13:54
Öneriler için herkese teşekkür ederim. Bundan sonra sadece sonucu yazıcam buraya..

Serdar Ersoy
15.10.2010, 14:11
Ya neden sadece sonuç :)

Giriş gelişmeye ne oldu ? :D

Gökhan KAN
15.10.2010, 14:17
Girişi yaptım Serdar gelişme yok sadece..:)

Buraya yazdıkça içimdeki duygular daha çok büyüyor bunu farkettim. Olumsuz bir sonuca karşı çok fazla etkilenmek istemiyorum.

Hakan Karadirek
15.10.2010, 14:45
Kizin markettin ciktigi saati ogren. Kiz ciktiginda her seyi soyle, oyle dizilerdeki gibi 40 bolum uzatmana gerek yok. Gecen her gun alehine isleyecektir.

Mesela dukkan saat 10' da kapaniyor. Bi kosede bekle. Kiz ciktiginda karsisina cik ve ansizin her seyi soyle. Cevap olumsuz' da olsa rahatlayacaksindir. Yapman gereken tek sey azicik cesaret toplamak.

Emrah Akcagöz
15.10.2010, 14:52
Zor işler bunlar arkadaş zooorr.. Çok şükür geçtik o yolları..:D

Dursun Kaplan
15.10.2010, 14:59
Bazen öyle bir ilişkiye tutulursunuz ki, ne sevebilir, ne terk edebilirsiniz.
Kör kütük bağlanmışsınızdır aslında...
En güzel yıllarınızın, acı tatlı hatıralarınızın ortağıdır; iç çekişmelerinizin müsebbibi, yazılarınızın ilhamı, sohbetlerinizin konusudur.
Gözyaşlarınızda, bilinçaltınızda, kahkahanızdadır. Korkunca saklandığınız bir sığınak, coşunca öptüğünüz bir bayrak...
Sevdanız riyasız, çıkarsız, karşılıksızdır. Sınırsız ve nihayetsiz;
"Ölmek var, dönmek yok"tur.

* * *

Lakin gün gelir anlarsınız; içten içe bir şeylerin kanadığını...
Tutkulu sevdaların gizli hançerleri başlar parıldamaya... Şurasından, burasından eleştirmeye koyulursunuz:
"Şöyle görünse, öyle demese, değişse biraz ya da eskisi gibi olsa..."
Başkalarını örnek göstermeye, "Bak onlar nasıl yaşıyor" demeye başlarsınız.
Hem birlikte yaşayıp, hem özgür olmanın yollarını ararsınız. Aşkınızın gözü kör değildir artık, yanlışını görür düzeltmek istersiniz. "Eskiden böyle miydi ya.." diye başlayan sohbetlerde açılır eleştirinin kapısı; açıldıkça, bastırılmış itirazlar yükselir bilinçaltından...
Böyle süremeyeceğini bilirsiniz. Değişsin istersiniz.
O, sevgisizliğinize yorar bunu... İhanete sayar. Tutkulu ilişkilerde ihanetin bedeli ölümdür.
"Ya sev böyle ya da terket" diye gürler...

* * *

Bir zamanlar bir gülücüğüyle alacakaranlığı ışıtan o rüya, bir kabusa dönüşür birden... Kapatır gönlünün kapılarını, yasaklar kendini size... Hoyrattır, bakmaz yüzünüze...
Zehir akar dilinden, konuşturmaz, suçlar, yargılar mahkum eder.
Mühürler dudaklarınızı, yırtar atar yazdıklarınızı, siler sizi defterden...
"İyiliğin içindi hepsi, seni sevdiğim için..." dersiniz, dinletemezsiniz. Ayrılırsanız yaşamayacağınızı bilirsiniz, lakin böyle de sevemezsiniz.
İhanetten kırılmşıtır kaleminiz; severek, terk edersiniz...

* * *

"Madem öyle..."nin çağı başlar ondan sonra...
Madem ki siz böylesine tutkunken, o hep başkalarını seçmiştir, madem ki kıymetinizi bilmemiştir, o halde "günah sizden gitmiştir".
Lanet ederek bu karşılıksız aşka, çekip gitmeleri denersiniz.
Aşkın göçmenlik çağı başlar böylece...
Daha özgür olacağınız limanlara demirlerseniz bir süre... Ne var ki unutamaz, uzaktan uzağa izlersiniz olup biteni... Etrafı bir sürü uğursuzla dolmuş, kurda kuşa yem olmuştur. Deli kanlılar, eli kanlılar, uğruna ölenler, sırtına binenler sarmıştır çevresini...
Gurur duyar onlarla, koynunda besler, gözünü oysunlar diye...
Uğruna kan dökenleri sever, yoluna gül dökenlerden fazla...
"Bana ne... kendi seçimi" diye omuz silkmeye çabalarsınız bir süre...
Ama sonra... ansızın kulağımıza çalınan bir şarkı ya da kapı aralığından süzülüp gelen bir koku, hatırlatır onu yeniden...
Yaban ellerde, başka kollarda ondan bahseder ağlarsınız. Kokusunu özlersiniz; türküsünü söylemeyi, şarkısını dinlemeyi, yemeğini yemeyi, elinden bir kadeh rakı içmeyi...
Karşı nehrin kenarından hasret şiirleri haykırırsınız, sular kulağına fısıldasın diye...
Dönüp "Seni hala seviyorum" diye bağırmak geçer içinizden...
Dönemezsiniz.
Göremedikçe bağlanır, uzaklaştıkça yakınlaşırsınız.

* * *

Anlarsınız ki bir çaresiz aşktır bu, ne onunla olur, ne onsuz...
Hem kollarında ölmek, kucağına gömülmek arzusu, hem "Ne olacak sonunda" kuşkusu...
Böyle sevemezsiniz, terk de edemezsiniz.
Sürünür gidersiniz.

Can DÜNDAR

Birtan Karaman
15.10.2010, 15:07
Gökhan abiyide kaybettik desene.. :D

Abi sen kızın adını öğrenicem diye Alışveriş yaparsan sürekli Finansal yönden büyük sarsıntı geçirirsin. :D

Birtan Karaman
15.10.2010, 16:57
ççç

Face'de Cem abi ilişki yaptıktan sonra 30 küsür yorum var ve kimse inanmıyor. :D

Arka arkaya yorumlar gelmeye devam ediyor..

Ve olay adam ortaya çıkıyor ; Her şey yolunda dostlarım herhangi bi sıkıntı yok:)..Bu gece msn ye gireceğim her türlü soru ve görüşleri dinleyeceğim :D

Öldüm gülmekten. ççç

Gökhan KAN
15.10.2010, 16:57
Eğer...

O'nu hatırladıkta başı göğe ermişçesine ya da asansör boşluğuna düşmüşçesine ürperiyorsa yüreğiniz... Ömrü saatlere sıkışmış bir kelebek telaşıyla, o hüzünden bu neşeye konup kalkıyorsanız gün boyu nedensiz ve her konduğunuzda diğerini iple çekiyorsanız bu hislerin...

O'nunlayken pervaneleşen yelkovanlar, o'nsuz mıhlanıp kalıyorsa yerine, bir akrep kadar hain... Sınıfta, büroda, yolda, yatakta içiniz içinize sığmıyor, o'ndan söz edilince yüzünüz, sizden habersiz, mis kokulu bir ekmek dilimi gibi kızarıyor, mahcup somurtuyor veya muzip sırıtıyorsa ve o her durduğunuz yerde duruyor, her baktığınız yerden size bakıyor, siz keyiflendikçe gülüp, hüzünlendikçe ağlıyorsa...

Dünyanın en güzel yeri o'nun yaşadığı yer, en güzel kokusu bedenindeki ter, en dayanılmaz duygusu gözlerindeki kederse... Hayat o'nunla güzel ve onsuz müptezelse (=değersizse) ... Elmalar pembe, kiremitler pembe, gökyüzü, yeryüzü, o'nun yüzü pembeyse, kışlar ilkbaharsa, yazlar ilkbahar, güzler ilkbahar...

Her şiirde anlatılan o'ysa... Her filmin kahramanı o... Her roman o'ndan söz ediyor, her çiçek o'nu açıyorsa... Bir anlık ayrılık, bir ömür gibi geliyor ve gider gitmez özlem saç diplerinizden çekiştirip beyninizi acıtıyorsa... iştahınız kapanıyor, iştahınız açılıyor, iştahınız şaşırıyorsa, iştahınız hasret acısında bile karşı konulmaz bir tat buluyorsa...

Eliniz telefonda yaşıyor, işaret parmağınızla ha bire o'nu tuşluyor, dara düştüğünüzde kapıyı çalanın o olduğunu adınız gibi biliyorsanız... Mütemadi bir sarhoşluk halinde, her çalan telefona o diye atlıyor, vitrindeki her giysiyi o'na yakıştırıyor, konuşan birini dinlerken "keşke o anlatsa" diye iç geçiriyorsanız...

Kokusu burnunuzdan, sureti gözünüzden, sesi kulağınızdan, teni aklınızdan silinmiyorsa bir türlü... Özlemi, sol memenizin altında tek nüsha bir yasak yayın gibi taşıyorsanız gün boyu... Hem kimseler duymasın, hem cümle alem bilsin istiyorsanız...

O'nsuz geceler ıssız, sokaklar öksüzse... Ayrılık ölüme, vuslat sehere denkse... Gamze gamze tebessüm de onun içinse, alev alev öfke de; bunca tavır, onca sabır ve nihayetsiz kahır hep o'nun yüzü suyu hürmetine... Uğruna ödenmeyecek bedel, gidilmeyecek yol, vazgeçilmeyecek konfor yoksa... Dışarıda yer yerinden oynuyor ve "içeri"de bu sizi zerrece ilgilendirmiyorsa, nedensiz küsüyor, sebepsiz affediyorsanız ve bütün bu hallerinize siz bile akıl erdiremiyorsanız...

Kaybetme korkusu, kavuşma sevincinden ağır basıyorsa ve aşk, gurura baskın çıkıyorsa bu yüzden her daim... Gece yarısı kadim bir dost gibi kucaklayan tanıdık bir şarkı, bütün acı sözleri unutturmaya yetiyorsa... Her gidişte ayaklarınız "Geri dön" diye yalpalıyorsa ve siz kendinize rağmen dönüyorsanız, sınırsız, sabırsız, doyumsuz bir tutkuyla...

...o halde bugün sizin gününüz!..

"Çok yaşa"yınız ve de "siz de görün"üz...
Can Dündar (Şiir Gibi Yazılar)

Enes Ünal Kaya
15.10.2010, 17:17
Bir İnsanın Güveni Nasıl Kazanılır ?

Ahmet Başkaya
15.10.2010, 17:19

Karşıdaki kız ise kazanılamaz :D

Ahmet Demir
15.10.2010, 17:21

bi insana nası güvenilir?

Enes Ünal Kaya
15.10.2010, 17:25
Bilmiyorum Ama Bazı Hatalarım Yada Ona Göre Hatalarım Yüzünden Güvenmiyor Bana Ne Yapmam Lazım AnlamıyoruM Artık..
Canım Yanıyor Her Gün

Gökhan KAN
15.10.2010, 17:32
Güven konusu çok zor bir konu.

Enes Ünal Kaya
15.10.2010, 17:56
Farkındayım..
Zaman Zaman Zaman.. Ama Sıkıldım Beklemekden..
Çok Seviyorum Oda Seviyor..
Önceden Ne Dersem Oydu.. Artık İsteklerimi Yapmayı Bırakın.. İstediğini Yapıyor.
Ama Seviyor. Bunda Şüphem Yok..
Güvenmediği İçin Böle Olduğunu Biliyorum. Kendiside Dedi..

Ancak Nasıl Üstesinden Gelcem Bilmiyorum.. Daha Önce Hiç Birinin Güvenini Kazanmak İçin Uğraşmadım

ApoCaN28
15.10.2010, 18:39
Farkındayım..
Zaman Zaman Zaman.. Ama Sıkıldım Beklemekden..
Çok Seviyorum Oda Seviyor..
Önceden Ne Dersem Oydu.. Artık İsteklerimi Yapmayı Bırakın.. İstediğini Yapıyor.
Ama Seviyor. Bunda Şüphem Yok..
Güvenmediği İçin Böle Olduğunu Biliyorum. Kendiside Dedi..

Ancak Nasıl Üstesinden Gelcem Bilmiyorum.. Daha Önce Hiç Birinin Güvenini Kazanmak İçin Uğraşmadım

Güvenini nasıl kaybettiysen o yoldan çözüm yolları ara . Anladığım kadarıyla kız sana güveniyordu ve her dediğin oluyordu ama şimdi güvenini kaybetmişsin ve bu da aranıza girmiş . Ne olduysa o soruna göre hareket etmeye çalış .

Enes Ünal Kaya
15.10.2010, 18:49
Güvenini nasıl kaybettiysen o yoldan çözüm yolları ara . Anladığım kadarıyla kız sana güveniyordu ve her dediğin oluyordu ama şimdi güvenini kaybetmişsin ve bu da aranıza girmiş . Ne olduysa o soruna göre hareket etmeye çalış .

Ne Oldu Biliyormusun. ?
Türkiye Kupasını Aldığımız Gün Taksime Gitmişdim Kutlamaya..
Bu Sorun Yarattı Tartıştık Sinirlendim Bitti Dedim Bugunde Adamın Canını Sıkıyorsun..
Sonra Başka Kızla Sinemaya Gittim Ama Sade Film İzledik.. Sonra Pişman Oldum :S O Olay Onun İçin Aldatma Olarak Kaldı Öyle. Sonra Barışdık Ama Unutmadı .
İşin Özü Bu.. Aynı Yoldan Nasıl Güven Kazanılırki

Ömer TOPAL
15.10.2010, 19:13

Aslında çok zor..çokta basit..yani güven kazanmak için öyle uçuk bir şey yapmaya gerek yok..anlamıcan basit bir şey bir jest bir söz karsındakinin bakış açısına göre etkili olabilir...Bir örnek vereyim...

Bir bayan vardı ulaşılması zor...Etrafında cok dolasan var ama ulasan sayılı..güvenmiyor kimseye....Bir gün kesişti yolumuz...o kadar muhabbet sohbet telefonlasmalar felan derken baya ilerledik ama sadece muhabbet sohbet...ne desem boş..güvenemiyorum diyor kimseye...ugraşmadım düşünmedim çaba sarf etmedim zamana bıraktım....

Bir gün izmire gittim...ona msj atmıştım yoldayım gidiyorum bir günlük gelicem şu gün diye....Hayırlı yolculuklar görüşürüz dikkat et kendine yavas git fln....

İzmire iner inmez sabah ona yazdım...
"Günaydun....İndim sag salim İzmirdeyim..iyiyim..kahvaltı yapıp uyicam...."
cevap
"teşekkür ederim iyi uykular"
msj
"Uyandım dışardayım kuzenle kordon felan bir yerleri gezdiriyor bana"
cevap
"hmm e senin telefon elinde banamı yazıyorsun...oranın kızları güzeldir nasiplerini kapatma..etrafı izle"
işte bomba mesajım
"Hepsi güzel olsa ne yazarki...benim bedenim burda aklımda kalbimde samsunda...burda günü birlik elli güzele bakmaktansa samsundaki güzelime 1 dakika bakarım ömür boyu hapis yatarım"
cevap
"Sen ne zaman geliceksin?"

akabini söylemiyorum artık ondan sonrası bana özel :)

yani bunu neden anlattım...Güven kazanmak için illaki ona kendini güvenilir bir kişi olarak ıspatlamak zorunda degilsin...işin özü şudurki...

"EGER GERÇEKTEN GÜVENİLİR BİR İNSANSAN..KARŞINDAKİ KİŞİNİN BİR GÜN BİR ŞEKİLDE GÜVENİNİ KAZANIRSIN..."

Ahmet Başkaya
15.10.2010, 20:20
Ömer Abi yaş farkı çok önemli o mesajı 18 yaşında birine atsan , kro diye bile nitelendirilebilirsin ...

Herkes özellikle 16-19 bizim yaş aramızda her insana bir mod yükleme havası var .

Ama güven meselesi kazanılacak bir şey değil özellikle bu yaşlarda :)

Hele kaybetti isen :) En ufak senin için masum bir duyguyu bile kötüye çekecektir gör bak ..

100 gün çok güvenilir ol , 1 gün anlık bir hatan olsan . Adın Güvenilmez olur yine :)

KUTADGU
15.10.2010, 22:46
Girerim araya ...
Ahan da girdim.

Mesaj da şudur;

"Sevdaluk eyi şeydur"

Ahan da kanıt!

http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs892.snc4/72576_166929883319459_100000073453777_565941_61933 56_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=546803&id=100000073453777)

Enes Ünal Kaya
15.10.2010, 23:31
Aslında çok zor..çokta basit..yani güven kazanmak için öyle uçuk bir şey yapmaya gerek yok..anlamıcan basit bir şey bir jest bir söz karsındakinin bakış açısına göre etkili olabilir...Bir örnek vereyim...

Bir bayan vardı ulaşılması zor...Etrafında cok dolasan var ama ulasan sayılı..güvenmiyor kimseye....Bir gün kesişti yolumuz...o kadar muhabbet sohbet telefonlasmalar felan derken baya ilerledik ama sadece muhabbet sohbet...ne desem boş..güvenemiyorum diyor kimseye...ugraşmadım düşünmedim çaba sarf etmedim zamana bıraktım....

Bir gün izmire gittim...ona msj atmıştım yoldayım gidiyorum bir günlük gelicem şu gün diye....Hayırlı yolculuklar görüşürüz dikkat et kendine yavas git fln....

İzmire iner inmez sabah ona yazdım...
"Günaydun....İndim sag salim İzmirdeyim..iyiyim..kahvaltı yapıp uyicam...."
cevap
"teşekkür ederim iyi uykular"
msj
"Uyandım dışardayım kuzenle kordon felan bir yerleri gezdiriyor bana"
cevap
"hmm e senin telefon elinde banamı yazıyorsun...oranın kızları güzeldir nasiplerini kapatma..etrafı izle"
işte bomba mesajım
"Hepsi güzel olsa ne yazarki...benim bedenim burda aklımda kalbimde samsunda...burda günü birlik elli güzele bakmaktansa samsundaki güzelime 1 dakika bakarım ömür boyu hapis yatarım"
cevap
"Sen ne zaman geliceksin?"

akabini söylemiyorum artık ondan sonrası bana özel :)

yani bunu neden anlattım...Güven kazanmak için illaki ona kendini güvenilir bir kişi olarak ıspatlamak zorunda degilsin...işin özü şudurki...

"EGER GERÇEKTEN GÜVENİLİR BİR İNSANSAN..KARŞINDAKİ KİŞİNİN BİR GÜN BİR ŞEKİLDE GÜVENİNİ KAZANIRSIN..."

Güzelmiş Valla :) Anlıyorum Zaman Herşeyi Çözer Ah Şu Beklemek oLmasa Ama.. Sabırsızım 2 3 Hafta oLdu Hergün Daha Zor Geliyor Bana.. Tam olurken Sinirlenyrm Triplere Giriyorum

Enes Ünal Kaya
15.10.2010, 23:32
100 gün çok güvenilir ol , 1 gün anlık bir hatan olsan . Adın Güvenilmez olur yine :)

En Doğru Tespit Bu.. 100 Gün Sana Tapsa 1 Gün Şaşır Dalgınlığına Gelsin Bitiosun O Anda .. Nasıl Canlılar Bunlar Ya..

Gökhan KAN
15.10.2010, 23:56
En Doğru Tespit Bu.. 100 Gün Sana Tapsa 1 Gün Şaşır Dalgınlığına Gelsin Bitiosun O Anda .. Nasıl Canlılar Bunlar Ya..

Bu konular zaman ister.. Ne kadar çabuk olsun istersen o kadar uzar. Bencede zamana bırak. Yanlış yapma.

Gökhan KAN
15.10.2010, 23:57
Ahmet ve Özge,

Konuşmalarımızı burda görmek istemiyorum ona göre.:)

Özge
16.10.2010, 00:00
Ahmet ve Özge,

Konuşmalarımızı burda görmek istemiyorum ona göre.:)
Tamam tamam unuttum bile yazılanları:):)

Gökhan KAN
16.10.2010, 00:02
Tamam tamam unuttum bile yazılanları:):)
Direk sonucu yazıcam buraya çünkü. Onun dışında yazınca kıza daha çok bağlanıyorum:)

Özge
16.10.2010, 00:03
Direk sonucu yazıcam buraya çünkü. Onun dışında yazınca kıza daha çok bağlanıyorum:)
Tamam sen daha iyi bilirsin:)Ama gelişmeleri bize bildir bari:D

Enes Ünal Kaya
16.10.2010, 00:08
Bu konular zaman ister.. Ne kadar çabuk olsun istersen o kadar uzar. Bencede zamana bırak. Yanlış yapma.

Bunu Az Önce Fark Ettim..
Telde Aradı Yine Acele Ettim. Yine Tartışdık .. Bırakıcam Artık Saolun ..
Umarım Herşey Yoluna Girer..
Bi Hata Yüzünden Onu Kaybetmek İstemem..

Gökhan KAN
16.10.2010, 00:09
Tamam sen daha iyi bilirsin:)Ama gelişmeleri bize bildir bari:D

Ahmet ve senin yardımın çok oldu. Özellikle senin. Söylerim tabi size.ççç

Özge
16.10.2010, 00:54
Ayıp ettin ama:D

Ömer TOPAL
16.10.2010, 01:43
gökhan cibeles neresi tarif et şu marketi tc sine kadar ögrenim...sonra gerisi sana kalmış :) yapacan yok bu işi senin

Gökhan KAN
16.10.2010, 01:48
gökhan cibeles neresi tarif et şu marketi tc sine kadar ögrenim...sonra gerisi sana kalmış :) yapacan yok bu işi senin
Yapıcam abi yapıcam merak etme.. ççç

Cibeles Madrid'de Real Madrid'in şampiyonluklarını kutladığı bir meydan.:)

Ömer TOPAL
16.10.2010, 01:54
Yapıcam abi yapıcam merak etme.. ççç

Cibeles Madrid'de Real Madrid'in şampiyonluklarını kutladığı bir meydan.:)

Anaaa o marketteki meydanda Türk kızmı çalışıyooooooo ççççççççç

Ahmet Başkaya
16.10.2010, 03:04

Yazık ... :)

ApoCaN28
16.10.2010, 11:58
Ne Oldu Biliyormusun. ?
Türkiye Kupasını Aldığımız Gün Taksime Gitmişdim Kutlamaya..
Bu Sorun Yarattı Tartıştık Sinirlendim Bitti Dedim Bugunde Adamın Canını Sıkıyorsun..
Sonra Başka Kızla Sinemaya Gittim Ama Sade Film İzledik.. Sonra Pişman Oldum :S O Olay Onun İçin Aldatma Olarak Kaldı Öyle. Sonra Barışdık Ama Unutmadı .
İşin Özü Bu.. Aynı Yoldan Nasıl Güven Kazanılırki

Başka birisinin yanında bile görünsen hatta başka birisinin şakasına gülsen bile oluyor adı aldatma, anlam verilmiyor bazen kızlara . Umarım düzelir ve hayırlısı olur .

.....
16.10.2010, 17:12
Sevmek güzel şeydir. Sevilmek daha güzeldir :)

Kubilay ŞAHİN
16.10.2010, 18:55
Aşksız Ayşe, Ayşesiz Aşk olmaz..

Ömer TOPAL
17.10.2010, 02:39
bu gün bir şey daha keşfettimki..aşk kalpte yürekte felan olan bir şey degil..Tamamen onun dümeni mekanizması BEYİN ile ilgili bir şey...

boztepeli61
17.10.2010, 03:13
Kalbim kırık.. Dikkat et elini kesmesin!

.....
17.10.2010, 18:19
Tek aşkım TRABZONSPOR.

Teşekkürler! :)

Özge
17.10.2010, 20:57
Gökhan bi gelişme var mı?:)

Gökhan KAN
17.10.2010, 21:55
Arkadaşlar dizi kötü sonla bitti herkese duyrulur..

EmreYavuz61
17.10.2010, 22:11
ilk kez girdim bu konuya ..:) neymiş telli erkeklere kız bakmazmış..telimin rengi yeter...bord-mavi...tek aşk...! :)

Cagdas Topal
17.10.2010, 22:30
Okulumuzdaki lab asistanına karşı güzel hisler beslemeye başladım acayip etkilendim :) Umarım bundan zararlı ben çıkmam :D

Ahmet Demir
17.10.2010, 23:04

hadi yaa :o:mad::eek:
canın sağolsun be abi!

Gökhan KAN
17.10.2010, 23:21
hadi yaa :o:mad::eek:
canın sağolsun be abi!
Elimden geleni yaptım.

Mustafa Yüksek
17.10.2010, 23:27
Okulumuzdaki lab asistanına karşı güzel hisler beslemeye başladım acayip etkilendim :) Umarım bundan zararlı ben çıkmam :D

Asistanlardan uzak dur yiğen...Onlardan uzak dur:D

Cagdas Topal
17.10.2010, 23:29

Yarın yanına gideceğim uzak duramam :D

Ömer TOPAL
17.10.2010, 23:58

aa niye ? naptın kıza ya...bi anlat bakım hele...bitmemiştir..Aslında tamda bitti dedigin yerde başlar bu işler..

Gökhan KAN
18.10.2010, 00:26
Aşkın gözü kör olsun..

Cagdas Topal
18.10.2010, 00:36
Aşkın gözü kör olsun..

Öyle söyleme yarın fikrin değişebilir ;)

Kubilay ŞAHİN
18.10.2010, 01:09

Yok oyle bişe yau yalan soyledile sağa..

Bıyıklıoğlu
18.10.2010, 01:10
Her insanın hayatında varlığını ve değerini bilen, hisseden, fark eden kuyumcular mutlaka vardır. Mesele kuyumcuyu bulmaktadır..

hcicek61
18.10.2010, 05:56
Bordo'nun yanında mavi'yi görünce gözlerin ışıldamasıdır aşk.
Aşk hayatındaki her şeyi unutup sadece bir kişiyi hatırlamaktır.
1400 yıl önce hiç tanımadığın, görmediğin bir beşerin sadece ismini duyunda dahi gözlerin dolmasıdır aşk.
Aşk bayrak için ezan için ve inandığın doğrular için gözünü kırpmadan can vermektir.

Aşk ihanet eden, çekip giden ve karşılıksız bırakanlara rağmen en asil duyguların başındadır.

Dursun Kaplan
18.10.2010, 10:01
Cem Totti ve ekibine karşı yeni bir arkadaş aramıza katıldı. :cool:

Hoşgeldin Gökhan. Geçmiş olsun. :)

Kubilay ŞAHİN
18.10.2010, 11:47
Cem Totti ve ekibine karşı yeni bir arkadaş aramıza katıldı. :cool:

Hoşgeldin Gökhan. Geçmiş olsun. :)

Cem Totti derken..?

Onunki mutlu sonla bitti..:D

Hoşgeldin aramıza Gökhan..

Sana Volkan Konak'tan Ayşem şarkısını hediye ediyorum..

Birtan Karaman
18.10.2010, 12:01
Şşştt !!

Doldurun Gökhan abime 1 bardak, kendine gelsin.. :cool:

Mehmet Ç.
18.10.2010, 12:01
Buraya yazmisdim.. Bir kiza asik oldum diye.. 2 hafta sonra yine görecegim 1 hafta demisdim.. ve o hafta gecen hafta idi.. Paylasmak istedigim tek sey var.: Kiz'a gittikce daha'da asik oluyorum.. Cuma aksamin'dan beri onu düsünüyorum.. Kiz'i görmedigim her an aklim onda..

Ne olacak benim bu halim? Normal sartlar'da kac haftada unutulur böyle asklar? Benim aslinda hic unutasim yok, ama neyse.

Dursun Kaplan
18.10.2010, 12:03
Cem Totti derken..?

İnkâr ettiğin bir duyguyla mutlu olmak nasıl bir şey acaba ? :rolleyes:

Cevap bekliyoruz Mecnun Totti, pardon Cem Totti. :D

Buraya yazmisdim.. Bir kiza asik oldum diye.. 2 hafta sonra yine görecegim 1 hafta demisdim.. ve o hafta gecen hafta idi.. Paylasmak istedigim tek sey var.: Kiz'a gittikce daha'da asik oluyorum.. Cuma aksamin'dan beri onu düsünüyorum.. Kiz'i görmedigim her an aklim onda..

Ne olacak benim bu halim? Normal sartlar'da kac haftada unutulur böyle asklar? Benim aslinda hic unutasim yok, ama neyse.

Kızla görüşüyo musun ?

Mehmet Ç.
18.10.2010, 12:10
Kızla görüşüyo musun ?

3 hafta önce: Sokakta görsek birbirimi merhaba diyip gecerdik herhalde.

2 hata önce: Hal hatir sorardik.

Bugün: Yolda görsek birbirimizi, gel napiyon birseyler icelim durumna geldik.

Su an icin tek görüsme yolu Facebook. O da denk gelirsek..

Gökhan KAN
18.10.2010, 12:38
Olumsuz cevaplar ters tepki yapıyor abi bunu anladım. Daha çok bağlanıyorum. Aşk nefret ilşkisi gibi bişey bu.

Mehmet Ç.
18.10.2010, 12:45
Olumsuz cevaplar ters tepki yapıyor abi bunu anladım. Daha çok bağlanıyorum. Aşk nefret ilşkisi gibi bişey bu.

haha XD ne yani kiz sevmiyorum dese daha mi makbule gececek seviyorum'dan :D

Bende tam tersi :D Selcuk Colman ikilisi gibiyiz. Su anlik arkadasiz ama cok iyi anlasiyoruz ;) beni de daha cok asik eden bu :D

C'tesi dügün deydim.. iphone'den Facebook'a girdim. Kiza yazdim. geri cevap gelmedi. üzüldüm. birde evde bilgsayar'dan actim Facebook'u. Birde ne göreyim. Kiz geri yazmis birde soru isareti atmis 3 tane neden geri yazmiyorsun diye.

ne yapcagimi saasirdim.. tamam mi devam mi :( ?

Gökhan KAN
18.10.2010, 12:48
Cem Totti derken..?

Şşştt !!

Doldurun Gökhan abime 1 bardak, kendine gelsin.. :cool:

Daha durun bakalım. Herşey bitmedi..ççç

Dursun Kaplan
18.10.2010, 13:29
Mehmet sen neyi bekliyorsun ? :)

Birtan Karaman
18.10.2010, 13:32
Dursun abimin İmzası gelsin sana Gökhan abi.. :D

Mehmet Ç.
18.10.2010, 13:38
Mehmet sen neyi bekliyorsun ? :)

dogru zamani demek isterim, ama malesef bende bilmiyorum neyi bekledigimi :D

Dursun Kaplan
18.10.2010, 13:43
Madem kızla bu kadar samimisin, bundan daha doğru zaman mı olur ? Git konuş. :cool:

Gökhan KAN
18.10.2010, 14:04
Git konuş Mehmet. Olmazsa benim gibi olucan işte başka da bişey olmaz.:)

Mehmet Ç.
18.10.2010, 14:42
ççç Gökhan senin durum ne ? ççç

Ya ben gözümde herseyi büyütüyorsam?? Yaaa.. Erman gibi hersey'de birsey bulurum ben. :D

Ahmet Karadeniz
18.10.2010, 14:58
haha XD ne yani kiz sevmiyorum dese daha mi makbule gececek seviyorum'dan :D

Bende tam tersi :D Selcuk Colman ikilisi gibiyiz. Su anlik arkadasiz ama cok iyi anlasiyoruz ;) beni de daha cok asik eden bu :D

C'tesi dügün deydim.. iphone'den Facebook'a girdim. Kiza yazdim. geri cevap gelmedi. üzüldüm. birde evde bilgsayar'dan actim Facebook'u. Birde ne göreyim. Kiz geri yazmis birde soru isareti atmis 3 tane neden geri yazmiyorsun diye.

ne yapcagimi saasirdim.. tamam mi devam mi :( ?

valla hocam benden sana söylemesi çokda arkadas olarak davranma kıza ozaman seni arkadas olarak algılayacak sevdigini soylediginde ben seni arkadas olrak sevdim gibi saçma sapan şeyler diyecekdir benim başıma çok geldigi için:D:D
niyetini yavas yavas hissettir bi arkadas gibi yaklaşma kıza....

Emrah Akcagöz
18.10.2010, 15:06
Git konuş Mehmet. Olmazsa benim gibi olucan işte başka da bişey olmaz.:)
Sende o kadar samimiydin Gökhan..:)

Gökhan KAN
18.10.2010, 15:25
ççç Gökhan senin durum ne ? ççç

Ya ben gözümde herseyi büyütüyorsam?? Yaaa.. Erman gibi hersey'de birsey bulurum ben. :D

Sende o kadar samimiydin Gökhan..:)
Benim dururum vahime doğru gidiyor. Olumsuz cevap beni çok ona bağlıyor her geçen saat.:) Sabah gözlerimi bir açtım ilk aklıma gelen o oldu. Böyle bişey olabilirsin Mehmet.:)

Mehmet Ç.
18.10.2010, 15:43
Benim dururum vahime doğru gidiyor. Olumsuz cevap beni çok ona bağlıyor her geçen saat.:) Sabah gözlerimi bir açtım ilk aklıma gelen o oldu. Böyle bişey olabilirsin Mehmet.:)

Ben daha beterim.. Kiz rüyama girdi.. Rüyamda kiz ilen 2 arkadas daha alisverise mi ne gitiik.. bunlar beni birakdi gitti.. sabah kalkdigimda cocuk gibi aglamaya baslayacakdim.. sabah ise bilen gec kaldim uyayim'da daha güzel bitsin rüyam diye.. ççç bunlar bu sabah yasandi, ise 10 dk. gec kaldim ççç patron n'oldu dedi? bende saati yanlis ayarlamisim dedim ççç

valla hocam benden sana söylemesi çokda arkadas olarak davranma kıza ozaman seni arkadas olarak algılayacak sevdigini soylediginde ben seni arkadas olrak sevdim gibi saçma sapan şeyler diyecekdir benim başıma çok geldigi için:D:D
niyetini yavas yavas hissettir bi arkadas gibi yaklaşma kıza....

o kadar da degil :D öyle olsa ask olmazdi zaten bana göre :D o kadar samima arkadas denecek kadar da degilim yani... benim is arkadasi kiz ilen ayni sinifa düstü.. kiz tenefüslerde ara sira geldim mi.. türkce konusmaya baslayip.. Mehmet sana birsey anlatmaliyim felan diyor.. arkadas'da arnavut.. almanca konusun felan diyor..

okul döneminde kizin biri bana seni seviyorum demisdi.. bende o zaman kiza karsi bosdum.. ne diyeyim.. kiza kiddikca asik olmaya basladim.. kiz benimle dertelsmeye felan basladi.. bende kiz'dan hoslanmaya basladim.. birgün kiz bana msn'de mehmet ben su cocugu cok seviyorum, birseyler yapsana lütfen diyince.. bende sinirlendin.. lan yürü git, ben senin ömer babanmiyim neyim dedim ve kizlan baglanti koptu.

tabi o gün len bugün kiyaslanamaz.. simdiki bambaska :(

Gökhan KAN
18.10.2010, 15:47
Ben daha beterim.. Kiz rüyama girdi.. Rüyamda kiz ilen 2 arkadas daha alisverise mi ne gitiik.. bunlar beni birakdi gitti.. sabah kalkdigimda cocuk gibi aglamaya baslayacakdim.. sabah ise bilen gec kaldim uyayim'da daha güzel bitsin rüyam diye.. ççç bunlar bu sabah yasandi, ise 10 dk. gec kaldim ççç patron n'oldu dedi? bende saati yanlis ayarlamisim dedim ççç
Ohoooo. Sen çoktan bitmişsin beya..:) Hayaller kuruyorsun dimi sürekli kızla..Doğru döyle...:)

Mehmet Ç.
18.10.2010, 16:54
Ohoooo. Sen çoktan bitmişsin beya..:) Hayaller kuruyorsun dimi sürekli kızla..Doğru döyle...:)

Yoksa sende mi? :)

Ahmet Karadeniz
18.10.2010, 16:59
o kadar da degil :D öyle olsa ask olmazdi zaten bana göre :D o kadar samima arkadas denecek kadar da degilim yani... benim is arkadasi kiz ilen ayni sinifa düstü.. kiz tenefüslerde ara sira geldim mi.. türkce konusmaya baslayip.. Mehmet sana birsey anlatmaliyim felan diyor.. arkadas'da arnavut.. almanca konusun felan diyor..

okul döneminde kizin biri bana seni seviyorum demisdi.. bende o zaman kiza karsi bosdum.. ne diyeyim.. kiza kiddikca asik olmaya basladim.. kiz benimle dertelsmeye felan basladi.. bende kiz'dan hoslanmaya basladim.. birgün kiz bana msn'de mehmet ben su cocugu cok seviyorum, birseyler yapsana lütfen diyince.. bende sinirlendin.. lan yürü git, ben senin ömer babanmiyim neyim dedim ve kizlan baglanti koptu.

tabi o gün len bugün kiyaslanamaz.. simdiki bambaska :([/QUOTE]

ohooooo mehmet senin durumda tam türk filmi gibi olmus, ne diyim ins istedeğine kavuşursun

Serdar Ersoy
18.10.2010, 17:03
Güzelim yaz aylarında çok sessizdi buralar.

Son bahar geldi şenlendi buralar... :D

Neden yazın değil de şimdi ? :D

Dursun Kaplan
18.10.2010, 17:12
Zamanımı oluyor bu işlerin olum ? :cool:

Ahmet Başkaya
18.10.2010, 17:12

Gökhan bu hafta başka marketlere uğrayıp , gözüne bir kız kestirip tavlıyorsun .

Sonra o kız kasiyerken kullandığı önlüğüyle dışarı çıkıyor senle ve şu an ki kızın yol güzergahında takılıyorsun :D

Sonra her şey daha güzel olacak :)

Gökhan KAN
18.10.2010, 17:20
Yoksa sende mi? :)
Hayır demeyi çok isterdim.:)

Gökhan bu hafta başka marketlere uğrayıp , gözüne bir kız kestirip tavlıyorsun .

Sonra o kız kasiyerken kullandığı önlüğüyle dışarı çıkıyor senle ve şu an ki kızın yol güzergahında takılıyorsun :D

Sonra her şey daha güzel olacak :)
İllede Yasemin..:)

Serdær
18.10.2010, 17:30
Arkadaşlar hayattaki felsefeniz her zaman hep ileriye bakmak olsun.

Sadece ''geriye'' araba sürerken bakın ( geri geri giderken) , oda dikiz aynasından olsun ki sıkıntı olmasın..

Hep ileriye ..

:)

Mehmet Ç.
18.10.2010, 17:37
Hayır demeyi çok isterdim.:)

Biz uzun yasamayiz bu iskence ilen :) SAW filminde bile böyle olmamisdim :D

Ahmet Başkaya
18.10.2010, 17:41

Alttaki Serdær nickli abimin yorumuna yönlendiriyorum seni :)

Olursa olur yahu , olacaksa da şu an değil biraz bekleyelim ;)

Gökhan KAN
18.10.2010, 17:47
Markete ilk gittiğim güne lanet olsun..:)

Mehmet Ç.
18.10.2010, 17:54
Markete ilk gittiğim güne lanet olsun..:)
Markette kac kasa var?

Gökhan KAN
18.10.2010, 17:56
Markette kac kasa var?
4 olması lazım yada 5.

Mehmet Ç.
18.10.2010, 17:58
4 olması lazım yada 5.

Sen'de muhtemelen hep o kiz'da ödüyorsun?? dogru mu??

hatice_61
18.10.2010, 18:00
karşılık sevmek çok kötü bişe sevipte açılamamak bu daha kötü bişee

Gökhan KAN
18.10.2010, 18:00
Sen'de muhtemelen hep o kiz'da ödüyorsun?? dogru mu??
E yani..:)..

Ahmet Başkaya
18.10.2010, 18:08
karşılık sevmek çok kötü bişe sevipte açılamamak bu daha kötü bişee

Yok yok bence çok güzel seveceksin açılmayacaksın , izleyeceksin böyle ama platonik kalacak :D

Emrah Akcagöz
18.10.2010, 18:10
Markette kasiyer olmak vardı..:)

Dursun Kaplan
18.10.2010, 18:19

Hiç tercih edilmeyecek bir durum bence. :)

Ahmet Başkaya
18.10.2010, 18:21

Gökhan nasıl anlattı ise , herkesin fikirleri değişti :)

Mehmet Ç.
18.10.2010, 18:22
E yani..:)..

Bidakinde baska kasa'da öde... Bir bak bakim kiz sana bakiyor mu bakmiyor mu ;) bakarsa iyi.. bakmazsa.. o zaman yine onda ödemeye devam :D

Gökhan KAN
18.10.2010, 18:44
Bidakinde baska kasa'da öde... Bir bak bakim kiz sana bakiyor mu bakmiyor mu ;) bakarsa iyi.. bakmazsa.. o zaman yine onda ödemeye devam :D
Yapıcam artık bişeyler..

Ne kasiyeri ya. Tornacı olsunda kasiyer olmasın..:)

Emrah Akcagöz
18.10.2010, 18:47
Hiç tercih edilmeyecek bir durum bence. :)

Gökhan nasıl anlattı ise , herkesin fikirleri değişti :)
Niye abicim sürekli insanlarla iletişim halindesiniz ve dolayısıyla kimi şahıslarda aşk doğuyor size karşı..

Mesela ismini vermek istemiyorum baş harfi Gökhan KAN..:D

*

Tabi ben arayış içerisinde değilim yanlış anlaşılmasın..:)

Mehmet Ç.
18.10.2010, 18:58
Yapıcam artık bişeyler..

Ne kasiyeri ya. Tornacı olsunda kasiyer olmasın..:)

Nasil yani?

Gökhan KAN
18.10.2010, 19:06
Nasil yani?
Ne nasıl yani ?

Mehmet Ç.
18.10.2010, 19:15
Ne nasıl yani ?

Ne kasiyeri ya sözü ve devamini anlamadim.. Kiz kasier mi degil, yada nasil?

Gökhan KAN
18.10.2010, 19:38
Ne kasiyeri ya sözü ve devamini anlamadim.. Kiz kasier mi degil, yada nasil?
O sana değildi yahu:) Kasiyer olsun falan dediler ya. Olmasın abi çok zor konuşması falan...Tornacı olsun daha iyi..:)

Fatih Yücel
18.10.2010, 19:45
O sana değildi yahu:) Kasiyer olsun falan dediler ya. Olmasın abi çok zor konuşması falan...Tornacı olsun daha iyi..:)

Kız olsun yeter be gökhan :) gerisi hallolur.

Gökhan KAN
18.10.2010, 20:11
Aşk adamı 2 3 günde 86.2 kilodan 84.5'e indiriveriyor işte. Gitti 1.7 kilom. Vay be. En büyün diyet aşk.:)

Ahmet Demir
18.10.2010, 22:36
Yok yok bence çok güzel seveceksin açılmayacaksın , izleyeceksin böyle ama platonik kalacak :D

işte o zaman aşk çok daha masum oluyo..
saflığı da bozulmuyo..
aaaahh ahhhhh

Gökhan KAN
18.10.2010, 22:50
saflığı da bozulmuyo..
aaaahh ahhhhh
Onun ayrı bir güzelliği var kabul ediyorum ama birde sevgilinin elini tutup gözlerinin içine saatlerce bakmak var. Onun yeri bambaşka. Tarif edilemez.

Ahmet Demir
18.10.2010, 23:28
Onun ayrı bir güzelliği var kabul ediyorum ama birde sevgilinin elini tutup gözlerinin içine saatlerce bakmak var. Onun yeri bambaşka. Tarif edilemez.

onu yapamayanlar var işte bi de :(

Ömer TOPAL
19.10.2010, 00:14
aşk demli bir çay iç iç uykun kaçar....! :)

Cagdas Topal
19.10.2010, 00:19
Aşık olmayın başka işiniz mi yok :D

Gökhan KAN
19.10.2010, 01:33
Beni bu başlığa bağımlı hale getiren o insana günü gelicek güzel bir şekilde hesabını sorucam.:)

Ömer TOPAL
19.10.2010, 01:36
sen o insana bi şekilde bu başlıgı okutursan ertesi gün nikah için tarih almaya gidersiniz gökhan ;)

Mehmet Ç.
19.10.2010, 09:18
Bu aciylan ben fazla yasayamam..

kendi kendime.. Sevdimseni birkere baskasini sevemem deli diyorlar bana desinler degisemem desinler degisemmemm ... bu sarkiyi söylüyorum hep kendi kedime...

tarkan'dan adimi kalbine yaz bini hüzüne boguyor :(

off offf.. :(

Birtan Karaman
19.10.2010, 10:38
Başlığın müdavimlerinden Cem bey daha uğramaz oldu buralar.. Böyle birşey işte Aşk.. :D

izzet
19.10.2010, 11:20
Yasasin Özgürlük!

Ahmet Başkaya
19.10.2010, 11:34
saflığı da bozulmuyo..
aaaahh ahhhhh

Haaa en güzeli de mi bencede :)

Kızın hareketlerini yargılayamıyorsun çünkü senin duygularını bilmiyor . Ondan gözünde ki değeri de azalmıyor . :)

Sevmek güzel şey .

Gökhan KAN
19.10.2010, 12:13
Kapı açılır sen yeterki vurmayı bil..! Ne zaman açılır Bilemem..!! Sen yeterki; o kapıda durmayı bil..!!

Oruç
19.10.2010, 12:23
Biliyorum sana giden yollar kapalı
Üstelik sen de hiçbir zaman sevmedin beni

Ne kadar yakından ve arada uçurum;
İnsanlar, evler, aramızda duvarlar gibi

Uyandım uyandım, hep seni düşündüm
Yalnız seni, yalnız senin gözlerini

Sen Bayan Nihayet, sen ölümüm kalımım
Ben artık adam olmam bu derde düşeli

Şimdilerde bir köpek gibi koşuyorum ordan oraya
Yoksa gururlu bir kişiyim aslında, inan ki

Anımsamıyorum yarı dolu bir bardaktan su içtiğimi
Ve içim götürmez kenarından kesilmiş ekmeği

Kaç kez sana uzaktan baktım 5.45 vapurunda;
Hangi şarkıyı duysam, bizimçin söylenmiş sanki

Tek yanlı aşk kişiyi nasıl aptallaştırıyor
Nasıl unutmuşum senin bir başkasını sevdiğini

Çocukça ve seni üzen girişimlerim oldu;
Bağışla bir daha tekrarlanmaz hiçbiri

Rastlaşmamak için elimden geleni yaparım
Bu böyle pek de kolay değil gerçi…

Alışırım seni yalnız düşlerde okşamaya;
Bunun verdiği mutluluk da az değil ki

Çıkar giderim bu kentten daha olmazsa,
Sensizliğin bir adı olur, bir anlamı olur belki

İnan belli etmem, seni hiç rahatsız etmem,
Son isteğimi de söyleyebilirim şimdi:

Bir geceyarısı yazıyorum bu mektubu
Yalvarırım onu okuma çarşamba günleri

Cemal Süreyya

*

Şiir sevmeyen biriyim, hatta hiç sevmem. Ama bu hoşuma gitti.

Mehmet Ç.
19.10.2010, 12:34
Kapı açılır sen yeterki vurmayı bil..! Ne zaman açılır Bilemem..!! Sen yeterki; o kapıda durmayı bil..!!

bekliyorum. peki bu kapi vurmadan'da acilir mi?

Cem Akyüz
19.10.2010, 12:43
Başlığın müdavimlerinden Cem bey daha uğramaz oldu buralar.. Böyle birşey işte Aşk.. :D
Oğlum seni karşıma alıp bir temiz döveceğim..Ne edeyim ben kameralar önünde ilişki yaşamayı sevmiyorum özel hayat özeldir :D

Gökhan KAN
19.10.2010, 12:44
bekliyorum. peki bu kapi vurmadan'da acilir mi?
Benim durumum için hiç sanmıyorum. Senin içinde %5, 6 olasılık falan..:)

Kubilay ŞAHİN
19.10.2010, 13:20
Oğlum seni karşıma alıp bir temiz döveceğim..Ne edeyim ben kameralar önünde ilişki yaşamayı sevmiyorum özel hayat özeldir :D

ççç ççç....

Adamsın..;)

Mehmet Ç.
19.10.2010, 13:57
Benim durumum için hiç sanmıyorum. Senin içinde %5, 6 olasılık falan..:)

malesef bende'de hic acilmayacak gibi :( baksana kiz face'ni bilen acmiyor.. kapimi acar bu kiz :(

Dursun Kaplan
19.10.2010, 14:22
Son zamanda kimselerin beklemediği bir hamle yaparak, sevgili edinen Cem Totti yakın zamanda " bekârlığa veda partisi " düzenleyeceğim dedi.

BMN Magazin Servisi

:p

Birtan Karaman
19.10.2010, 17:20
:D Tamam abi bişe demedim kavga olmasın. :D

Son zamanda kimselerin beklemediği bir hamle yaparak, sevgili edinen Cem Totti yakın zamanda " bekârlığa veda partisi " düzenleyeceğim dedi.

BMN Magazin Servisi

:p
Buna ne diyorsun peki Cem abi ? :D

Dursun Kaplan
19.10.2010, 17:33
Bana bişe diyemez. :U

.....
19.10.2010, 18:01
Dün gece mesajlaşıyorduk derslerden hayattan filan. Konusu geçti

Kız bana bayramda sözlenebilirim biliyor musun dedi.

O an yaşadığım duyguları sizlere tarif bile edemem.

Hayat ne garip be

Mehmet Ç.
19.10.2010, 18:32
Dün gece mesajlaşıyorduk derslerden hayattan filan. Konusu geçti

Kız bana bayramda sözlenebilirim biliyor musun dedi.

O an yaşadığım duyguları sizlere tarif bile edemem.

Hayat ne garip be

benim önceki mesajlarimdan birinde yazmisdim . ayni olay'a benzer bir durum basimdan gecti .

ben ilk önce bir garipsedim, aglayacak gibi oldum, sonra kiza iyi sövdüm :(

.....
19.10.2010, 18:34
benim önceki mesajlarimdan birinde yazmisdim . ayni olay'a benzer bir durum basimdan gecti .

ben ilk önce bir garipsedim, aglayacak gibi oldum, sonra kiza iyi sövdüm :(

Cidden ağlamaklı oldum. Yani o kadar büyük bir aşk değildi bendeki ama ona rağmen baya etkilendim.

Bayramda sözlenebilirim , yanında da bir gülücük.

hayırlısı olsun demekten başka bir şey gelmez elden.

Gökhan KAN
19.10.2010, 18:36
Yüreğim yangın yeri..

Mehmet Ç.
19.10.2010, 18:42
Cidden ağlamaklı oldum. Yani o kadar büyük bir aşk değildi bendeki ama ona rağmen baya etkilendim.

Bayramda sözlenebilirim , yanında da bir gülücük.

hayırlısı olsun demekten başka bir şey gelmez elden.

bende öyle olmadi tam.

kiz benden hoslandigi söylemisdi, bende bosdum ona karsi o aralar..

kizlan yazismaya basladik felan.. kizdan baya bir hoslanmaya basladim.. yani yine sormaya kalksa "bende seni" bilen diyebilirdim...

kiz bana pat diye "mehmet ben bu cocuga asik oldum, bana yardim etsene birseyler yap lütfen" yazdi..

bende kafam atti.. bir garip oldum.. gözlerim burusdu.. "lan yürü git, ben senin ömer babanmiyim, yürü baska kapiya" gerii yazip uzun hemde baya uzun bir süre baglantiyi kopardim.. kiza o aksam yatana kadar iyi sövmüsdüm :o

Mehmet Ç.
19.10.2010, 23:39
Ben iyigene kafayi siyirrtim... Kizin yüzünü unutmaya basladim... Tam net haYal edemiyorum daha... Kizi bir yandan unutuyorum, diger taraftan cok ama cok seviyorum... NAsil bir durumdur bu? Yasayaniniz oldumu?

Ahmet Başkaya
20.10.2010, 00:36
Aşk , onun mutluluğuyla mutlu olabilmektir .

Aşk , onu kendinden bağımsız düşünebilmektir .

Aşk , onu kaybetmekten korkarcasına onu sadece seyretmektir .

Ahmet Demir
20.10.2010, 02:30
birbirini seven iki insan birbirini mutlu etmeyi neden beceremez ki:o:confused::mad::o

Ahmet Başkaya
20.10.2010, 02:38
birbirini seven iki insan birbirini mutlu etmeyi neden beceremez ki:o:confused::mad::o

Cevap ile soru aynı aslında :)

Birbirlerini sevdikleri için mutlu etmeyi beceremezler :)

SEDAT
20.10.2010, 02:51
- Ula Ne Olmuş Burası , Valla Duygulandım Be Gerçekten , Ama Hayat İşte , Her Zaman Herşey İstediğiniz Gibi Gitmiyor..

Ahmet Başkaya
20.10.2010, 02:57
Evden dışarı çıkmamam lazım o zaman.Neredeyse İstanbul'un her yerinde anımız var :)

Yeni bir kıza aşık ol meselesine gelince her baktığım suratta onu görüyor gibi oluyorum bir an.Hem canım çok yandı.Bir daha uzun süre aşk filan uzak dursun benden.

Üzülme dönemlerim çok şükür bitti.Aşırı kötü zamanlarım olmuştu ama çok şükür bitti.Sadece normal bir şekilde aklıma geliyor.Ama her gün geliyor.Ona ait eşyaların hepsini bir valize koydum ve kaldırdım...

Mesut senle aynı şeyleri yaşadım ilişkinin süresi ne kadardı ?

Ben de çok acı çektim , ama inan geçiyor :)

Ve aşık olduğun gün öyle bir unutuyorsun ki içindekileri ...

Şu an senin içindekileri anlayabiliyorum , ama geçecektir .

O kadar yüksek görme karşındakini , sen onu kaybetti isen o da seni kaybetti ;)

Ona da üzülme hakkı ver ...

Güzel günler göreceğiz inan , yaşımız daha genç :)

Kızlar sevdikçe güzel :D

Elimde olsa hepsine aşık olurum :p

Fatih Yücel
20.10.2010, 13:39
Noldunuz be :) herkes kendinden geçmiş ağlayan sızlayan ççç

Birtan Karaman
20.10.2010, 14:06
Herkez dibe vurmuş vaziyette..

Herkez Cem abi değil ki arkadaş. :cool:

ççç

Dursun Kaplan
20.10.2010, 14:22
Genelleme yapmayın. :cool:

Fatih BALTA
20.10.2010, 14:23
18-20 li yaşlardayken bende sizin bu anlattıklarınızı büyük aşk acıları olarak bellemiştim hafızama.

Şimdi zorlayınca aklıma geliyor ve gülüyorum o anlara.

Onun için fazla takmayın hayat devam ediyor.

Gökhan KAN
20.10.2010, 14:46
Benimle beraber büyük bir hüzün akını başladı burda..:D

Özge
20.10.2010, 18:12
Benimle beraber büyük bir hüzün akını başladı burda..:D
Son durum nedir?:D

izzet
20.10.2010, 18:39
Yasasin Özgürlük.

Yasasin üstün Cinsin Egemenligi!

Cem Akyüz
20.10.2010, 19:30
Herkez dibe vurmuş vaziyette..

Herkez Cem abi değil ki arkadaş. :cool:

ççç
Birtan lafımı unutma seni döveceğim :D

Genelleme yapmayın. :cool:
Oğlum sen ölmüşsün seni gömmeyi unutmuşlar senin tanımın yok laççç

Ali Tunahan Güllü
20.10.2010, 19:43
Gökhan abinin durumu ne oldu diye merak ettim gireyim dedim şöyle 3-4 sayfa okuyunca kötü haberi okudum.
Ama olucak Gökhan abi bırakmak yok:)

Reşit
20.10.2010, 19:46
Yasasin Özgürlük.

Yasasin üstün Cinsin Egemenligi!
wayy demek oyle hemı konu acılınca hıc boyle demıyon ama ızzet kanka :D

Emirhan Makul
20.10.2010, 19:48

Açılmasada kapı gibi Aşkın var be Gökhan yetmez mi ?

Olmadı zile basar kaçarsın , sonra acaba açtılar mı diye düşünerek arkana bakmadan koşarsın.

Gökhan KAN
20.10.2010, 20:05
Açılmasada kapı gibi Aşkın var be Gökhan yetmez mi ?

Olmadı zile basar kaçarsın , sonra acaba açtılar mı diye düşünerek arkana bakmadan koşarsın.

Nerdesin be abi. Neyse seninle bir ara konuşalım hacı.

Emirhan Makul
20.10.2010, 20:11
Konuşalım müdür geceler bizimdir , Alem fm + sohbet :)

Sen adamsın Cem :D

Gökhan KAN
20.10.2010, 20:15
Cem senin yanında yer almak için elimden geleni yapıyorum kanka.

Gökhan KAN
20.10.2010, 20:18
Gökhan abinin durumu ne oldu diye merak ettim gireyim dedim şöyle 3-4 sayfa okuyunca kötü haberi okudum.
Ama olucak Gökhan abi bırakmak yok:)

Inşallah hocam. Olursa zaten çocuklara çikolata, kek falan dağıtıcam. :)

Cem Akyüz
20.10.2010, 22:07
Konuşalım müdür geceler bizimdir , Alem fm + sohbet :)

Sen adamsın Cem :D
Sağol Dostlarım :)

Cem senin yanında yer almak için elimden geleni yapıyorum kanka.
Olur beklerim gel kardeşim :)

Mehmet Ç.
20.10.2010, 22:29
Ben bu aciylan sezon sonunu bilen göremem :(

Kubilay ŞAHİN
20.10.2010, 22:58
Konuşalım müdür geceler bizimdir..

Sen sus.. Gözlerin dahil hiç bir yerin konuşmasın..

izzet
21.10.2010, 00:49
wayy demek oyle hemı konu acılınca hıc boyle demıyon ama ızzet kanka :D

benim Ask denen hayali Ürünle uzaktan yakindan Isim Gücüm olmaz, olmamistir, olmayacaktir !

.

Emirhan Makul
21.10.2010, 00:55
benim Ask denen hayali Ürünle uzaktan yakindan Isim Gücüm olmaz, olmamistir, olmayacaktir !

.

Atma Ziya Din Kardeşiyiz :D

Gökhan KAN
21.10.2010, 00:57

.
O ne biçim avatar la. Değiştir şunu..:)

Uğurtan
21.10.2010, 01:59
Seviyosun..

Sevdiğini biliyor..

Seni seviyor..

Anlıyorsun..

Ama bir şey dememen lazım..

Zaman lazım eminsin..

İraden test ediliyor..

Birbirini bilip el uzatamayan iki insan..

Böyle işkence olur mu?

Ahmet Başkaya
21.10.2010, 03:17
Seviyorsun ...

Sevdiğini bilmiyor :(

Seni seviyor mu bilmiyorsun :(

Anlamıyorsun :(

Ama bir şey demen lazım :)

Demek için zaman lazım eminsin :(

Hiçbir şeyin test edilmiyor .

El uzatmak isteyen bir insan :(

Karşıdakini bilmiyorsun .

Böyle işkence olur mu ?

Olur olur ...

Bundan güzel işkence mi olur ;)

Mucahid Erdogan
21.10.2010, 09:02
Ahmet aynen, aynen ve aynen
ben genelde bu ısgenceyı cekıyorum :(

Burçak
21.10.2010, 13:48
http://sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/hs024.snc4/33579_168904213125350_100000173187065_632771_36526 14_n.jpg

Mustafa Yüksek
21.10.2010, 13:55
Seviyosun..

Sevdiğini biliyor..

Seni seviyor..

Anlıyorsun..

Zaman lazım eminsin..

İraden test ediliyor..

Böyle işkence olur mu?

Uzat olm elini:D Tövbe tövbe...Sıkıntıya bak.

Nurbanu
21.10.2010, 16:43
Damdan düştüm galiba :D

bambAŞKa :p

Dursun Kaplan
21.10.2010, 16:45
Ahanda. :eek:

Neler oluyor bu başlığa girenlere. :D

Nurbanu
21.10.2010, 16:47
kimse büyük konuşmasın sakıınnnnnnnn ççç ççç ççç

Gökhan KAN
21.10.2010, 16:49
Aşkın ateşi yakıyor cayır cayır herkesi...:)

Dursun Kaplan
21.10.2010, 16:49
Yoksa sende devrimci Cem Totti gibi mi konuştun geçmiş sayfalarda ? :p

Gökhan, Hande Yener'i getirdin aklıma. :)

Gökhan KAN
21.10.2010, 16:56
Ben bu konuda hiç büyük konuşmamıştım yani aşık olmam gibi sözler etmemiştim hiç. Edilmez zaten. Benim inanmadığım şey ilk görüşte aşk'tı. Buna inanmıyordum. En azından sesini, az çok bir hareketini görmen lazım diye düşünüyordum ama hiçte öyle değilmiş. Çok büyük bir kapak oldu bana...)

Emirhan Makul
21.10.2010, 17:11
Evet kış aşıkları dökülmeye başladı :D

Dursun Kaplan
21.10.2010, 17:20
Ben bu konuda hiç büyük konuşmamıştım yani aşık olmam gibi sözler etmemiştim hiç. Edilmez zaten. Benim inanmadığım şey ilk görüşte aşk'tı. Buna inanmıyordum. En azından sesini, az çok bir hareketini görmen lazım diye düşünüyordum ama hiçte öyle değilmiş. Çok büyük bir kapak oldu bana...)

Hacı Nurbanu'ya söylemiştim zaten. :) Aynı anda yazınca hatlar karıştı.

Hüdai Pervaneli
21.10.2010, 17:39
Ohyyyy Büyük Konusmayayimda Asksiz basim daha guzel:D

Ahmet Başkaya
21.10.2010, 18:08
Aşk ... meşk boş işler bunlar yaa :D sıkmayın canınızı renktaşlar :p

ha bu arada Faik abiye katılmadan edemeyeceğim. Hiç kimse vazgeçilmez değildir

kendimi avutmuyorum ben sadece gerçekçi yaklaşıyorum olaya

Mecnun bile gerçek "Aşk"ı buldu sonunda ;) eğer mecazi aşk gerçek olsaydı herhalde öncelikle Mecnun sonuna kadar yaşardı bunu :p bana boş geliyor (nacizane fikrim aynı görüşte olmayabilirsiniz ;) ) :D :D :D

Bir kaç Nurbanu mesajı ççç ççç

Kubilay ŞAHİN
21.10.2010, 18:13
Livera61 II vakası..

Ahmet Başkaya
21.10.2010, 18:18
Ne yapsak hacı büyük mü konuşsak :D :D

Süleyman Eruyar
21.10.2010, 18:28
eskiden marifet sanırdım aşık olmayı,
ne bileyim, birde aşk acısı yaşadıkmı tamam, tüm şarkılar tüm şiirler bizimdi,
birde anlatırdık sağa sola,
meğer en güzeli kendimizde kalmasıymış,
büyüyünce anlıyor insan,
herneyse, bence en güzeli 20 li 24 lü yaşları aşk peşinde koşmadan
tüm parayı kendimize ayırıp, güzel dostluklar ile deplasmanlarda harcamak.
ilerde anlatacağınız anılar, aşk yüzünden düştüğünüz durumlardan çok
burada yaşadığınız olaylar oluyor,
kısmet bir yerden geliyor zaten,
geldi, gördüm. .

Ahmet Başkaya
21.10.2010, 18:35
Eriyorum kızı düşününce ...

Konuşsa dinlesem sabaha kadar onu , ne dediğini anlamadan ...

Sevgili miyiz ?

-Hayır .

Olabilir mi ?

- Eee Nasip bu işler :)

Ama mutluyum halimden , izlenmelik gibi yaaa ...

Aşk güzel şey ;)

iskenderunlu
21.10.2010, 21:26
Ne yapsak hacı büyük mü konuşsak :D :D
dertsiz başına dert alma derim çünkü ister istemez kızlar dert sarıyor başına

Ahmet Başkaya
21.10.2010, 21:42
dertsiz başına dert alma derim çünkü ister istemez kızlar dert sarıyor başına

:)

Yok yok niyetim yok daha :)

Emirhan Makul
21.10.2010, 22:19
Sen Ahmet Başkayasın Büyük Düşün. :D

Ya zaten bakın 10-20 sene içerisinde öyle aşk acısı felan kalmayacak herkes mutlu mesut olacak , eğitim seviyesi arttıkça , aşk ve ilişki yaşamanın su içmek gibi bir ihtiyaç olduğunu tüm cümle alem anlamış olacak hiç böyle damara bağlamayacak kimse iddaa ediyorum.

Mehmet Ç.
21.10.2010, 22:30
Ben sevdim. Ama acilamadim. Zaten acildim acildim, acilamadim bu isi unutayim!

Bu Isvicre'nin civisi kaymis. 10 sene icinde bu anti-bebek haplarinin suya karismasi nedeniylen cocuk mocuk gelmeyecegi düsünülüyor :)

Offff ben yine sevecemde öylede böyledr..., benim acilen büyümem lazim , yani pardon acilmam lazim.

Reşit
22.10.2010, 00:40

.
kanka benı şantaj yapmak zorunda bırakma afişe ederım senı ha . msn günlükleri kayıtlı bılgisayarımda :D

Reşit
22.10.2010, 00:41
Seviyosun..

Sevdiğini biliyor..

Seni seviyor..

Anlıyorsun..

Zaman lazım eminsin..

İraden test ediliyor..

Böyle işkence olur mu?
:alkış::alkış: bunun üstüne rahat 3 tane freşa içerim ben

Birtan Karaman
22.10.2010, 08:29
Cem bey abi yok mu ? :D

Şuayip Aydın
22.10.2010, 11:01
sakın asık olmayın ben oldum da ne oldu 2 defa olumden dondum ask mı asla dıyorum artık ask nasl bir sey diye merak edip asık olmaya calısanlara sesleniyorum ben buradan sakın asık olmayın en buyuk askınız TRABZONSPOR olsun

Fatih Yücel
22.10.2010, 12:18

Ya zaten bakın 10-20 sene içerisinde öyle aşk acısı felan kalmayacak herkes mutlu mesut olacak , eğitim seviyesi arttıkça , aşk ve ilişki yaşamanın su içmek gibi bir ihtiyaç olduğunu tüm cümle alem anlamış olacak hiç böyle damara bağlamayacak kimse iddaa ediyorum.

Bazen insan kendi derdine düşüyo be sultan hiç bi şey onu kendine bağlayamıyor :D Aşk bile

Cem Akyüz
22.10.2010, 12:52
Burdayım merak etme kardeşim ama dayak yiyeceksin unutma :D

Ahmet Başkaya
22.10.2010, 13:29

Dediklerine katılıyorum :)

Şu an küçük düşünmek zorundayım ama :p

Gökhan KAN
22.10.2010, 13:59
Yandım valla sen. Cem haşlıcak..:D

Ahmet Başkaya
22.10.2010, 14:11
Yandım valla sen. Cem haşlıcak..:D

Aşk ne hale getiriyor insanları , konuşamaz oldun :D

Gökhan KAN
22.10.2010, 14:14
Sorma hacı iyice kayış koptu bende. Avatar çok manalı hacı :D

Ahmet Başkaya
22.10.2010, 14:17
Sorma hacı iyice kayış koptu bende. Avatar çok manalı hacı :D

Neymiş bakalım manası :D

Yeşil - Beyaz kızın Bursa'da olduğunu mu anlatıyor :D

Gökhan KAN
22.10.2010, 14:20
Neymiş bakalım manası :D

Yeşil - Beyaz kızın Bursa'da olduğunu mu anlatıyor :D
Kanka çiçek Yasemin çiçeğiymiş.. Renkler Yeşil Beyaz dediğin gibi Bursa'yı anlatıyor..

Üzerindeki böcekte ben oluyorum.. ççç

Ahmet Başkaya
22.10.2010, 14:21
Kanka çiçek Yasemin çiçeğiymiş.. Renkler Yeşil Beyaz dediğin gibi Bursa'yı anlatıyor..

Üzerindeki böcekte ben oluyorum.. ççç

Valla mı ççç

Adında Uğur olsa idi tam olurdu ççç

Bu kızın çıktığı varsa adı kesin Uğur'dur kanka ben burdan bunu çıkardım :cool:

Gökhan KAN
22.10.2010, 14:26
Valla mı ççç

Adında Uğur olsa idi tam olurdu ççç

Bu kızın çıktığı varsa adı kesin Uğur'dur kanka ben burdan bunu çıkardım :cool:
Manası çok derin..:)

Hacı hiç çıktığı falan konularına girme moralim bozuluyor. İnşallah yoktur. Cuma da az dua etmedim.

Ahmet Başkaya
22.10.2010, 14:30
Manası çok derin..:)

Hacı hiç çıktığı falan konularına girme moralim bozuluyor. İnşallah yoktur. Cuma da az dua etmedim.

Allah dualarının karşılığını verir inşallah :)

Tamam yoktur zaten :)

Hacı ailesini bulup istemeye mi gitseniz :p

Gökhan KAN
22.10.2010, 14:31
Allah dualarının karşılığını verir inşallah :)

Tamam yoktur zaten :)

Hacı ailesini bulup istemeye mi gitseniz :p
Amin inşallah.

Direk istemeye gitsem şansım daha çok buna eminim.

Ahmet Başkaya
22.10.2010, 14:36
Amin inşallah.

Direk istemeye gitsem şansım daha çok buna eminim.

Kızı takip etsene evi nerde :)

Gökhan KAN
22.10.2010, 14:42
Kızı takip etsene evi nerde :)
Mahallesini biliyorum hacı..Bizim hemen yukarsı..Evinide bildiğimi zannediyorum.:) Kızın annesi babası almaya geldiği için babasını az çok gördüm uzaktan. Bugün de Cuma ya gittiğimde babasına benzettim birini. Aynı giyinmiş aynı fizikte gözlüklü bir adamdı. Girdiği evde tahmin ettiğim mahalledeydi..:)

Mehmet Ç.
22.10.2010, 14:48
Mahallesini biliyorum hacı..Bizim hemen yukarsı..Evinide bildiğimi zannediyorum.:) Kızın annesi babası almaya geldiği için babasını az çok gördüm uzaktan. Bugün de Cuma ya gittiğimde babasına benzettim birini. Aynı giyinmiş aynı fizikte gözlüklü bir adamdı. Girdiği evde tahmin ettiğim mahalledeydi..:)

sen hazir oldugunda söyle, bende kalkip gelecem isvicre'den sana kizi istemeye ççç

dua'da bütün bmn asiklari icin dua etseydim :)

Gökhan KAN
22.10.2010, 14:59
sen hazir oldugunda söyle, bende kalkip gelecem isvicre'den sana kizi istemeye ççç

dua'da bütün bmn asiklari icin dua etseydim :)
Cidden ha. Kız benim düşünceme göre görücü uslü evlenip gider...) O görücü niye ben olmıyım.:)

Bir daha ki sefer hepimiz için dua edicem..Şimdilik kendim için ettim..:)

Emrah Akcagöz
22.10.2010, 15:01
O kadar çok seviyorsun bi ümitle bağlanıyorsun tam açılacakken öğreniyorsun ki kızın başka çıktığı var çok kötü bi durum Allah kimsenin başına vermesin..

"Senden istediğim çok şey değilki
Uzaktan uzağa bir gülsen yeter."