PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aşk ve Aşık Olmak!

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51

bASTURk
25.08.2010, 03:48
Sana o iyiliği yapmışsalar daha ne istiyorsun:)

yigits
25.08.2010, 03:50
Size bir karadeniz türküsü armağan ediyorum...

Eskiden sevdaluklar yürektendi yürekten,

Şimdiki sevdaluklar hep döneyi direkten... :D

Orhan Kahraman
25.08.2010, 03:55
Sana o iyiliği yapmışsalar daha ne istiyorsun:)

Bende çeşitli göz göze gelmelerden çeşitli anlamlar çıkarmıştım önce kendimi garantiye almak adına bekledim. Sonra kıs tatilinden önce açılmam lazim dedim ve aynı mekanın çıkışında önünü kestim kolunu tuttum "konuşmamız lazim" dedim ""nedir?" dedi. Böyle böyle dedim suan birsey demek zorunda degilsin demeye kalmadan tanımak bile istemiyorum dedi. Anladım ki bosa anlamlar cikarmisim olan bitenden neyse arkadaslarım sırtımı sıvazladı biraz zaman gecti unutmam lazim hayat böyle gitmez dedim "unutmak için beni seven birini bulayım habu yüz daha gülmüyor belki güler" dedim nitekim birinin çıktığını zannettim mutlu mesut tadını çıkarayım su işin belki severim dedim ama o da ne "manyak mısın ? Yok öyle birsey" ile karşılaşınca 2. Fail geldi son 5-6 aydır kimseyle göz göze gelmemeye çalışıyorum belki yanlış bir anlam çıkarırım da yine bana hüsran olur diye

Valla ne iyilik ama...:)

Orhan Kahraman
25.08.2010, 04:00
Yıkılıp şişelerin dibinde aradım aylarca cevapları

Neden? Sorusunun cevaplarını

Az biraz bulmuş ya da avunmuşken tekrar sarılmaya çalışırken hayata 2. kez darbe yiyince kolay olmuyor ayakta durmak kendimi işe(okula) verdim olmadı çareyi kendimi Trabzonspor'a adamakta buluyorum suan

bASTURk
25.08.2010, 04:06
Oho usta sen ne yapmışsın.Sadece arkadaştık:)

Ama gerçekten iyilik yapmış bunda ısrar ediyorum.Yaşanmaması daha iyi.

Aslında biraz doğru söylüyorlar.Kastığın zaman,başarılı olunduğunda ilerde anlaşılıyor neden bu kadar zorlanıldığı baştan.Yani bu arızanın nedeni neydi..
Bakıyordu diyorsun eminsin.Altında vardır bir şey ve bununla yüzleşmesi çok kötü.O yüzden onun ne olduğunu bilemeden bitmesi çok daha iyi.

Sonu baştan yazılmış gibi bir şey.Berbat berbat..

Olmuyorsa olmayacağını anlamıştır da olmamıştır.

yigits
25.08.2010, 04:06
Hayatımda ilk kez işte gerçek aşk dediğim kızı bulmuştum,ama onu sahiplenemedim.Üzüntüsü beni sigaraya başlattı.

Orhan Kahraman
25.08.2010, 04:14
İşin kötü yani olumsuz cevap bile tatmin etmiyor seni.

"heyecanlanmistir" dıyorsun içten içe
"sadece arkadaş" bile olmamak koyuyor insana ne ola ki bunun sebebi nedir yani ne?
Hayir göz göze bile gelmiyorum artık kimseyle ama peki neden gözlerin hiç gitmiyor gözlerimin önünden
Çık artık lanet olası beynimden
Tenefus ettigim hava bile ciğerlerime zarar veriyor

Peki "böylesi daha iyi olmuş"

İyide halaa acıyor be içim

bASTURk
25.08.2010, 04:25
Seni temin ederim bunun en önemli nedeni bizdeki bu ''elde edebilme güdüsü''

Aslında neye yandığını bilmiyorsun.Yani kaybedilen bir şey yok ortada.Şöyle yok,emek verilir aylar yıllar harcanır,saçın ağırır başka biri olursun sonra biter oturur ağlarsın onu anlarım.Ama öyle değil anladığım kadarıyla.O gözün önünden gitmeyen objeler de hayal kırıklığının tezahürüdür diye düşünüyorum.Daha doğrusu tahmin edebiliyorum.

Bence pek takılmayın buna.

Orhan Kahraman
25.08.2010, 04:27
Belki haklisindir bazı seyleri bazen ogrenmemek daha iyidir ama insanoğlu merak ediyor işte

Ve beni korkutan ; 20 gün sonra üniversite açılıyor tam 8 ay sonra yeniden onu görmenin üzerimde yaratacağı etkiden korkmuyor değilim
Bu durum dersleride etkiler ki etkiledi ve bu sene benim için egitim bazında çok değerli

Zaman geçtikçe de artıyor hersey heyecan,stress ,korku , endişe

Orhan Kahraman
25.08.2010, 04:33
Seni temin ederim bunun en önemli nedeni bizdeki bu ''elde edebilme güdüsü''

Aslında neye yandığını bilmiyorsun.Yani kaybedilen bir şey yok ortada.Şöyle yok,emek verilir aylar yıllar harcanır,saçın ağırır başka biri olursun sonra biter oturur ağlarsın onu anlarım.Ama öyle değil anladığım kadarıyla.O gözün önünden gitmeyen objeler de hayal kırıklığının tezahürüdür diye düşünüyorum.Daha doğrusu tahmin edebiliyorum.

Bence pek takılmayın buna.

Emek 6 aylık bir emek vardı (tanımaya çalışmak , dogrumdur degilmidir e karar verme aşaması tanıma evresi muhabbet etme zorla aynı ortamlarda bulunma )
Artık bu pembe hayattan sıkılmıştım gidip konuşayım ne olursa olsuna geldi iş arkadaşlığı bile bitirmeyi göze almıştım aslında megersem alamamışım arkadaşlığı bile bitirmeyi göze
Suan eskiden olduğu gibi kuru kuruya bile muhabbet edebilmeyi arıyorsam razı degilmisim meger

bASTURk
25.08.2010, 04:35
Aynı amfide olmak pek iyi değil ama ona görmeyecek şekilde oturun bir kaç hafta kademe kademe atlatırsın.

Beni tanımazsın etmezsin ama olmuyorsa mutlaka bir nedeni var ve bu neden seni çok rahatsız edecek,bugüne kadar yaşamadığınız ağrıyı sızıyı size yaşatacak olan nedendir.Bence kurcalamayın.Bunun bedelini ben ağır ödedim.Öyle böyle değil hem de o yüzden diyorum.

Neyse niyetleri edelim yatalım bence sonra devam ederiz.:)

Orhan Kahraman
25.08.2010, 04:35
Haa tabiki de normal bir iliskinin bitmesi ile baslayamadan bitmesi çok farkli yikimida farkli

Allah'a şükür ikisini de yaşadım..

Cihan
25.08.2010, 04:37
nolmuş la size :D ... aşk mı ...daha neler ?

Cihan
25.08.2010, 04:38
kendinimi Türk Sanat Müziğine adadım :) .. Bordo Maviye adadım :) .. daha güzel aşk mı var ?

Orhan Kahraman
25.08.2010, 04:39
"Daha"sinı bilemeyeceğim cihan ama bu da var yani :) neyse yarın aksam bagaruk :)

bASTURk
25.08.2010, 04:42
Haa tabiki de normal bir iliskinin bitmesi ile baslayamadan bitmesi çok farkli yikimida farkli

Allah'a şükür ikisini de yaşadım..
Benim demek istediğim ikisinden de farklı biraz.

Hani başlayamadan biten ilişki var ya.O ilişki başlıyor iyi gidiyor hoş gidiyor zaman geçiyor aylar geçiyor derken soruveriyorsun neden gecikti diye,bu tereddütün nedeni neydi diye?
Aldığım cevaptan sonra daha ordu'nun önünden geçmem.Sen hesap et

Orhan Kahraman
25.08.2010, 04:49
Enteresan dersem çok mü hafif kalır cevabı meraklandirdi beni

Orhan Kahraman
25.08.2010, 04:56
Hayir aklıma gelen seyler var ama yok artık denecek türden

bASTURk
25.08.2010, 04:57
Tek bir cevap değildi bu olamaz da zaten.Abartmıyorum başımı suyun altına soktuğumda coz sesini duydum o an.

4 ay boyunca olmaz dedi de ben onu oldurtmuştum.Bedelini de ödemek zorunda kalıyorsun.Acemiliğin,saflığının bedelini.

Söyledim ya ''şu yüzden ayrıldım'' diyebiliyorsanız eğer birine üzülmeyin ne mutlu size.Gerçekten..
O yüzden herşeyiyle bir ilişkiye kendini vermeye çalışanı görünce anlatıyorum böyle.Düşman başına gelmesin derler ya.
Başlamamışsa hazır yol yakın bırakın.En rahat en az sancılı ve en az pişman olacağınız seçenek o olur mutlaka.

.....
25.08.2010, 05:01
Bu devirde sevdalarda yalan aşklarda.

Gerçek olan bir şey varsa o da ihanettir!

Orhan Kahraman
25.08.2010, 05:02
Sonuna kadar gitmek ?

Biraz buraya bağlanıyor iş

Sonuna kadar gittiğinde de yıkılan sen oluyorsun
İliskiye çevirmeye çalıştığında olmaz dendiğinde de yikiliyorsun

Birinde niye sonuna kadar zorladığına yanıyorsun birinde niye sonunu göremediğine yanıyorsun

Orhan Kahraman
25.08.2010, 05:05
Süreç icinde katlandigin zorluklar kişiliğini onurunu gururunu bir kenara bırakıp yaptığın fedakarlıklar tek bir cevap : iliski olmaz arkadaşlık biter niye lan mağaradan mı çıktın güzelim diyesi geliyor insanın

bASTURk
25.08.2010, 05:07
Evet aynen öyle.

Eyvallah güzel sohbet oldu.Varsa yine başka konu konuşulacak,konuşuruz.Hayden Allahaısmarladık

.....
25.08.2010, 05:08
İlişki denilen şey bitince kendi kendime şöyle demiştim ;

Ohh ya dünya varmış. Mesaj atma derdi yok arama derdi yok. Kafayı dinle olum Ömer

:)

Orhan Kahraman
25.08.2010, 05:09
Konu bitmez gönülde
Sonra bir gece devam ederiz yine
Hayden Allah rahatlık versin

SDanışmaz
25.08.2010, 05:10
Sonuna kadar gitmek ?

Sonuna kadar gitmek...
Kim bilir bu sebep kaç çiftin ayrılmasına sebep oldu? Halbuki ne gerek var daha ilişkinin cicim aylarında bunu düşünmeye?

Galiba çiftler bir süre sonra durduk yere sorunlar yaratmaya başlıyor :)

.....
25.08.2010, 05:11
Okey atalım var mısınız ?

:D

Onur Şeref
25.08.2010, 05:11
Benim yaklaşık 5 aydır süren bir ilişkim var.İyi kötü gidiyor.

Canımı sıkan şeyler oluyor olmuyor değil ama gidiyor işte bir şekilde.
Örnek vermek gerekirse yaklaşık 3 ay önce aramızda gayri ciddi bir konuşma geçerken ben bizde insanız dedim.Bundaki amacım hiç bir şekilde biz de insanız ihtiyaçlarımız var biz aldatırız anlamında değildi ama o bunu böyle anlamış ve bana 1 hafta boyunca surat astı konuşmadı msjlarıma cevap vermedi aradım açmadı.Daha sonra ben bu nedenle böyle davrandığını öğrenince arkadaşlarıyla adaya gezmeye gitmişler kalktım bende adaya gittim sırf düzelsin diye.Konuştuk ettik hallettik mevzuyu ama o zamandan beri bana "aşkım" kelimesini kullanmıyor.Ve ister istemez bu benim canımı aşırı derecede sıkıyor.O lafa bayıldığımdan veya o lafın anlamından dolayı değil.Yanlış anladığı bir şeyin getirisinin bu kadar uzun süre devam etmesinden...

İkinci büyük olay ise daha yeni oldu bir kaç hafta önce.Benim arkadaşımla bunun arkadaşı sevgililer ve benim arkadaşım kızı aldatıyor.sonra laflar falan dönüyor ortada olay bana patlıyor sen niye söyledine geliyor.Yahu ben bir şey söylemedim diyorum anlatamıyorum.sonra tepem çok kötü attı başladım o kız hakkında atıp tutmaya o nasıl böyle konuşur falan diye ama ağzıma geleni sayıyorum.Daha sonra akşama kadar konuşmadık aynı günde benim elim kesildi hastaneden eve yeni gelmişim az daha kan kaybından gidicektim bi baktım telefon çaldı bana sen niye böyle konuştun açıkla diye bir mesaj ya kendimde değilim ölücektim diyorum anlatamıyorum noldu fln derken 5-6 mesaj olayı yine aynı noktaya getirdi sen o kız hakkında niye böyle konuştuna geldi.Ben o anki halimle sen nasıl hala bunu sorarsın ben burda ölüyorum can çekişiyorum sen neyin derdin desin sevgime yazık falan diye mesaj attım.Acayip sinirim bozuldu.3-4 gün kavgalıydık.Artık dayanamadım buluşalım dedim.Buluştuk karşılıklı konuştuk olay sonuca bağlandı haksız olmasına rağmen sana birşans daha vermeyi düşünüyorum dedi tamam dedim öyle devam ediyor ama ortada ne sevgi kaldı ne birşey...Hiçbir sevgi sözcüğü yok isimlerle hitap etmeler var... Bende yemin ettim o bana gelene kadar ben o na bu konu hakkında bir adım dahi atmicam.Buluşalım dahi demicem...

.....
25.08.2010, 05:15
Benim yaklaşık 5 aydır süren bir ilişkim var.İyi kötü gidiyor.

Canımı sıkan şeyler oluyor olmuyor değil ama gidiyor işte bir şekilde.
Örnek vermek gerekirse yaklaşık 3 ay önce aramızda gayri ciddi bir konuşma geçerken ben bizde insanız dedim.Bundaki amacım hiç bir şekilde biz de insanız ihtiyaçlarımız var biz aldatırız anlamında değildi ama o bunu böyle anlamış ve bana 1 hafta boyunca surat astı konuşmadı msjlarıma cevap vermedi aradım açmadı.Daha sonra ben bu nedenle böyle davrandığını öğrenince arkadaşlarıyla adaya gezmeye gitmişler kalktım bende adaya gittim sırf düzelsin diye.Konuştuk ettik hallettik mevzuyu ama o zamandan beri bana "aşkım" kelimesini kullanmıyor.Ve ister istemez bu benim canımı aşırı derecede sıkıyor.O lafa bayıldığımdan veya o lafın anlamından dolayı değil.Yanlış anladığı bir şeyin getirisinin bu kadar uzun süre devam etmesinden...

İkinci büyük olay ise daha yeni oldu bir kaç hafta önce.Benim arkadaşımla bunun arkadaşı sevgililer ve benim arkadaşım kızı aldatıyor.sonra laflar falan dönüyor ortada olay bana patlıyor sen niye söyledine geliyor.Yahu ben bir şey söylemedim diyorum anlatamıyorum.sonra tepem çok kötü attı başladım o kız hakkında atıp tutmaya o nasıl böyle konuşur falan diye ama ağzıma geleni sayıyorum.Daha sonra akşama kadar konuşmadık aynı günde benim elim kesildi hastaneden eve yeni gelmişim az daha kan kaybından gidicektim bi baktım telefon çaldı bana sen niye böyle konuştun açıkla diye bir mesaj ya kendimde değilim ölücektim diyorum anlatamıyorum noldu fln derken 5-6 mesaj olayı yine aynı noktaya getirdi sen o kız hakkında niye böyle konuştuna geldi.Ben o anki halimle sen nasıl hala bunu sorarsın ben burda ölüyorum can çekişiyorum sen neyin derdin desin sevgime yazık falan diye mesaj attım.Acayip sinirim bozuldu.3-4 gün kavgalıydık.Artık dayanamadım buluşalım dedim.Buluştuk karşılıklı konuştuk olay sonuca bağlandı haksız olmasına rağmen sana birşans daha vermeyi düşünüyorum dedi tamam dedim öyle devam ediyor ama ortada ne sevgi kaldı ne birşey...Hiçbir sevgi sözcüğü yok isimlerle hitap etmeler var... Bende yemin ettim o bana gelene kadar ben o na bu konu hakkında bir adım dahi atmicam.Buluşalım dahi demicem...

Onur kardeşim , kız milleti çok sinsidir aman dikkat et.

Masum gibi görünselerde altında ne çakallıklar yatar...

Ben kendimden biliyorum çok güvendiğim dağlara karlar yağdı...

Orhan Kahraman
25.08.2010, 05:21
Onur senin iliskinin başlama evresinin nerdeyse aynisiydi benim ki

Bakismalar nispetler ben telini almıştım öyle ki 3.5 ay sadece bilgi topladım MSN-Facebook-mesaj felan muhabbet arkadaşlığa iyice kaymadan açıldım senin ki iyi gitmiş benim ki kötü ama dusundum de iyi gitse kesin böyle abidik gubidik seyler yaşardim bende

O yüzden Baştürk'ün dediğine bağlarsam iyi ki de başlamamış demeye çalışayım bari.

Onur Şeref
25.08.2010, 05:21
Anlamadığım diğer bir nokta bir insan 3 ay boyunca buna nasıl dayanır? Şahsen ben dayanamam belkide bu yüzden kaybediyorum...

Bu nasıl bir inat? Nasıl bir kırgınlık?

.....
25.08.2010, 05:23
Anlamadığım diğer bir nokta bir insan 3 ay boyunca buna nasıl dayanır? Şahsen ben dayanamam belkide bu yüzden kaybediyorum...

Bu nasıl bir inat? Nasıl bir kırgınlık?

Bana inat deme gözünü seveyim Onur.

Zaten ayrılığımızda bir inat uğruna oldu ya...

Onur Şeref
25.08.2010, 05:26
Temmuzda doğum günüydü onun ve benim tatilde olmam dolayısıyla kutlayamamıştım geçen hafta hediye aldım ama henüz vermedim.

Neden mi?

Yeminliyim diye...

Bir insan sevgilisine buluşmayı o söyleyene kadar ben söylemicem diye yemin eder mi? Eder abi eder bal gibi eder...

Ben ettim o bana söyleyene kadar söylemicem yatsın hediye evde.Benim doğum günümde bana hiç beklemediğim anda sürpriz yapmıştı ama ben ona yapmıcam kuru kuru hediyeyi vercem neden mi?

Yaptığım şeyler yüzünden ondan af dilediğim anlamını çıkarmasın diye.

İyi mi yapıyorum kötü mü yapıyorum bilmiyorum ama sürpriz yapmayı düşünmüyorum.Yaparsam çok mutlu olacağına eminim ama yapmayacağım sanırım.

Belkide en doğrusu budur...

.....
25.08.2010, 05:27
Aynı şeyi bende yapardım.

O aramadan aramayacam o mesaj atmadan atmayacam derdim.

Sonu hep kavga ile biterdi...

Onur Şeref
25.08.2010, 05:29
Aynı şeyi bende yapardım.

O aramadan aramayacam o mesaj atmadan atmayacam derdim.

Sonu hep kavga ile biterdi...

Hepte haksız biziz...

Ben bir kere haksız olduğunu görmedim.

Ama şu ander kalp yok mu anlamıyor işte yine illede o diyor söküp atamıyor.

Orhan Kahraman
25.08.2010, 05:29
Ulen essek herif diyorum kendi kendime 6 sene bir iliskin oldu büyüdün dunya görüşün herbir seyin değişti ee en nihayetinde ayrıldın

Peki şimdi niye bir iliski baslayamadi diye bu kadar ahlanip vahlaniyorsun diyorum kendi kendime

"ya başlasa bu olurdu Orhan bak valla"
" laaayn hadi ordan olsa önceki olurdu"
Şeytan çık git kafamın icinden konuşup durma
Su yaptıgım saflık belki de yürümeyecek bir iliskinin olmamasına aslında olsa çok iyi olacaktı diye vahlanmak harbi saflık ama soyutlanamiyorum iste içinde bulunduğum durumdan

.....
25.08.2010, 05:30
Ula lise sonda iken lise 1 ama çok güzel bir kız bana vurulmuştu :D

Şimdi facebooktan resmini gördüm ne olmuş öyle yaaa :)

Onur Şeref
25.08.2010, 05:36
Yapsam mı ki?

Desem mi buluşalım?

O söylemeden canım,cicim,hayatım desem mi?

Yine mi ben şımartmış olurum?Çok mu herşeye göz yummuş olurum?

Orhan Kahraman
25.08.2010, 05:37
Onur sana birsey söyleyeyim dinlersin dinlemezsin anlarsın anlamak istemezsin bilemem bu başlığa iliskinin başlama evresi ve oncesi zamanında yazdıklarını birer kez daha oku ve sonra o zamandan bu zamana kadar gecen süre icinde olan biteni unut ve kendi kendine sor

Acaba elde edene kadar miydi ?

.....
25.08.2010, 05:38
Yapsam mı ki?

Desem mi buluşalım?

O söylemeden canım,cicim,hayatım desem mi?

Yine mi ben şımartmış olurum?Çok mu herşeye göz yummuş olurum?

Bende hep kendime böyle sorular sorardım. Genelde dayanamaz yapardım.

Bu karşısındakine koz vermek demekmiş bana da arkadaş söyledi :)

Tabi senin bileceğin iş ama ben olsam kesin dayanamaz ve söylerdim orası ayrı :p :)

Orhan Kahraman
25.08.2010, 05:41
Eğer degilse ara mesaj at bisey yap
Eğer elde edene kadar ise git hediyeyi verecek baskasini bul

Onur Şeref
25.08.2010, 05:41
Yok abi yapmayacağım...

Bu zamana kadar hep ben söyledim hep ben birleştirici oldum bundan sonra beni istiyor ise birazda o olsun bana onu hissettirsin yeter.

Karşısında gözlerim bile doldu o konuyu anlatırken kalkıp tuvalete gittim belki en büyük hatayı orda yaptım dayanacaktım ama yapamadım orda verdim büyük kozu artık fazla olur dahası...

.....
25.08.2010, 05:47
Resmen insanın kafasını yoruyor ve masrafa sokuyor böyle işler.

Her anlamda çürüyorsun. Ben son 3 ayda 5 yıl yaşlandım.

Gerek yok. Hayatın tadını çıkarmak lazım :)

Onur Şeref
25.08.2010, 05:48
Yada yapıcam son kez bunu yapıcam.

Belki hediyemi verdikten sonra herşey daha iyi olur.

Yapıcam...

ph=61
25.08.2010, 05:57
Lise dönemindeki bir gencin karşısındaki diğer gence " hayatımın aşkı, sen olmadan ben yaşayamam, sensiz sabah olmuyor, bir teselli ver" gibi lafları genelde hep "Allah belanı versin, sevdiğim bir kız vardı olmuş bir ... " gibi laflarla bitmekte.

Siz siz olun lisede aşık olmayın.

Ahmet Başkaya
25.08.2010, 13:55
Onurrr Aşkıımm :)

Onur Şeref
25.08.2010, 14:12
Ahmet ağır yavşaksın. ççç

Emirhan Çorumlu
25.08.2010, 15:15
Ben Kendimi Hocaliga adadim... artik alt yapida oynuyan cocuklari calistiriyorum... bol bol mac var özellikle hafta sonlari... sevgiliye zaman kalmadi... en iyisi bu... okul, ev ve antrenman... :D

.....
25.08.2010, 15:47
Bizde üniversite ev uyku olarak gidip geliriz :p :)

Bıyıklıoğlu
25.08.2010, 23:09
Modern zamanlarda aşk kanatlanıp uçmuşmudur?..

Ahmet Faruk
26.08.2010, 01:21
Şu başlık ne güzel bir başlık ya :)
Özellikle genç arkadaşların maceraları, kırgınlıkları, hani ayrıldıktan sonra yazdıkları falan çok hoşuma gidiyor :D
Bir daha seversemler falan, zevkli oluyor okuması arkadaşlar :)

Buradan kalbinizin kırılmasından mutlu olduğum anlamı çıkmasın, hani olayın buraya yansıyış şekli ilginç oluyor :)

Emirhan Çorumlu
27.08.2010, 21:09
Bir Sorum var ya... ama gülmeyin... bir kiz var... taniyorum bayadir... ilgimi cekmiyor degil hani sanki ondada var gibi birseyler (gerci karsi tarafin yaptiklarini ve ima etmek istediklerini pek anliyan birisi degilim ama neyse... :D) hani hep benle ugrasir... ne bileyim böyle cilve yaparcasina... yada bana öyle geliyor :D ne zaman bas basa kalsak öyle tam konusmaya hazirlanirken kiz bana bakiyor ve diyorki öyle bakma korkuyorum :D ama gülerek diyor? ama hep ayni... bende artik merak etmeye basladim acaba kiza yiyecekmis gibisine mi bakiyorum ne bileyim yada budami birsey demek... anlamiyorum? bakisimda problem oldugunu zannetmiyorum... ne zaman kizla basbasa kalsak ayni seyi diyor cünkü... bu nedemek simdi? =) ondan sonra bahane uydurup gidiyor... yani benle basbasa kalmamak icinmi yapiyor? hep aynisi anladigim o... hani kacan kovalanir hesabimi yoksa baska birseymi anliyamiyorum :D hani desem benle ilgilenmiyorda kaciyor o civelek hareketler ne ozaman? =) bir yardim etseniz.... sizlerini düsünceleri nelerdir... ustalara sormak lazim untangac ve toy bir eleman olarak dedim... :D

Yağızhan Sağnak
27.08.2010, 21:33
Bir Sorum var ya... ama gülmeyin... bir kiz var... taniyorum bayadir... ilgimi cekmiyor degil hani sanki ondada var gibi birseyler (gerci karsi tarafin yaptiklarini ve ima etmek istediklerini pek anliyan birisi degilim ama neyse... :D) hani hep benle ugrasir... ne bileyim böyle cilve yaparcasina... yada bana öyle geliyor :D ne zaman bas basa kalsak öyle tam konusmaya hazirlanirken kiz bana bakiyor ve diyorki öyle bakma korkuyorum :D ama gülerek diyor? ama hep ayni... bende artik merak etmeye basladim acaba kiza yiyecekmis gibisine mi bakiyorum ne bileyim yada budami birsey demek... anlamiyorum? bakisimda problem oldugunu zannetmiyorum... ne zaman kizla basbasa kalsak ayni seyi diyor cünkü... bu nedemek simdi? =) ondan sonra bahane uydurup gidiyor... yani benle basbasa kalmamak icinmi yapiyor? hep aynisi anladigim o... hani kacan kovalanir hesabimi yoksa baska birseymi anliyamiyorum :D hani desem benle ilgilenmiyorda kaciyor o civelek hareketler ne ozaman? =) bir yardim etseniz.... sizlerini düsünceleri nelerdir... ustalara sormak lazim untangac ve toy bir eleman olarak dedim... :D

Seni seviyorum de.

Emirhan Çorumlu
27.08.2010, 22:06
Seni seviyorum de.

hem benden 1,5 yas büyük... hemde babamin is arkadasinin kizi... yani akrabalik yok ama öyle bin kat el de degil hani... görüsürüz felan arada bir... nasil diyeyim simdi bunu ben? :confused: ailesini tanimasam tmm da ama biraz tuhaf oluyorum düsünürken bile???... caresiz vaka... hani yabanci olsa... cok cok hayir der ve birdaha görüsmezsin (benim onu yapmam bile zor bu utangaclik ile :D) ama simdi diyelim o hayir dedi... ilerde yine görüsecegim... ne olacak? acaib birsey ya...

Emirhan Makul
27.08.2010, 23:29
Modern zamanlarda aşk kanatlanıp uçmuşmudur?..

Elbet Bir Yere Konar.

yakarcı
27.08.2010, 23:44
aşk budur bence

KAÇ GECEDİR SANA UYUYORUM, SANA UYANIYORUM KAÇ SABAHTIR, HER NEFESTE SENİ ÇEKİYORUM İÇİME, BİLMİYORSUN… İSMİN DUDAKLARIMDA GİZLİ, SENİ ÖZLÜYORUM SABAH AKSAM, KAÇ DUMANDİR GÖZLERİMDE TÜTÜYORSUN, BİLMİYORSUN… SENİ AGLIYORUM KAÇ DAMLADIR, HEP SENİ GÜLÜYORUM, SENİ SUSUYORUM HEP, BİLMİYORSUN… KAÇ DALGADIR SENİ VURUYOR DENİZLER YÜZÜME, KAÇ MARTIDIR BASIMDA DOLAŞIYORSUN, KAÇ RÜZGÂRDIR SAÇLARIMDA ELLERİN, BİLMİYORSUN… KAÇ SİİRDİR SENİ YAZIYORUM KALBİME, SENİ ÇİZİYORUM KAÇ RESİMDİR, SENİ ÇAĞIRIYORUM KAÇ TÜRKÜDÜR, BİLMİYORSUN... KAÇ GÜNDÜR SENİ ÜŞÜYORUM, SANA YANIYORUM KAÇ HAFTADIR, KAÇ BULUTTUR SENİNLE ISLANIYORUM, BİLMİYORSUN… ASKINDAN YÜZÜM SEN, GÖZÜM SEN, AKLIM SEN OLDUN, KAÇ AYNADIR SEN DURUYORSUN KARŞIMDA, KAÇ YANGINDIR YANIYORSUN YÜREGİMDE, BİLMİYORSUN... GÜLLER GÖRDÜM KIRLARDA, KELEBEKLER GÖRDÜM, KAÇ BAHARDIR SENİ AÇTI ÇİÇEKLER, SENDE UÇTU BÜTÜN UGUR BÖCEKLERİ, BİLMİYORSUN... KAÇ ŞARKIDA SENİ DİNLER AGLARIM, KAÇ KADEHTİR SEN DOKUNUYORSUN DUDAKLARIMA, SENİ İÇİYORUM KAÇ SARAPTİR, BİLMİYORSUN… KAÇ ÖLÜMDÜR ÖLÜYORUM ARDINDAN KAÇ MEZARDIR GÖMÜYORUM ASKINI, BEN ÖLDÜM SEVGİN ÖLMÜYOR İÇİMDE, BİLMİYORSUN… KAÇ ZAMANDIR SANA İHTİYACİM VAR, KAÇ ZAMANDIR SEVGİNE İHTİYACİM VAR, KAÇ ZAMANDİR BEKLİYORUM ARAMIYORSUN, BİLMİYORSUN... SAÇLARIM NEDEN BU KADAR DAĞINIK, NEDEN GÖZLERİM BU KADAR ÇARESİZ, SENİ NASIL SEVİYORUM DELİCESİNE, BİLMİYORSUN VE HİÇ bilmeyeceksin aşk budur bence

Emirhan Makul
27.08.2010, 23:57
Kadınlar melektir. Sadece kanatları kırıldığında süpürgeleri üzerinde uçmaya devam ederler..

.....
28.08.2010, 00:06
Sevdalar güzel şeydir.

İnsan elinden gittiğinde anlıyor kıymetini :)

mehmets61
28.08.2010, 03:29
ömer bu bir itiraf mı:)

ph=61
28.08.2010, 03:32
"Aşk kendi içinde Komunist, dışardan bakıldığında Cumhuriyetçi'dir." ph=61 :)

Armağan Dere
28.08.2010, 03:33
Kadınlar melektir. Sadece kanatları kırıldığında süpürgeleri üzerinde uçmaya devam ederler..

o süpürgeler kanatları kırıldı mı erkeklerin kafalara da indiği görülmektedir:)...asla bir kadın ile laf dalaşına girilmemelidir:)..zararlı çıkarsınız..dövsen dövülmez,sövsen sövülmez:)

yakarcı
28.08.2010, 04:17
aşk nedir sence ?
saygımı ? sevgimi ? mücadele mi ? birleşmekmi ? yoksa zorluklarla mücadele mi ? herşeye boyun bükmek mi ????

.....
28.08.2010, 05:07
ömer bu bir itiraf mı:)

Daha çok bir isyandır :)

Ali Sırrı
28.08.2010, 06:10
Bu da benim aşk tarifim :)

Aşk, sadece üç harften ibarettir bence. Aslında, yığınla duyguyu barındıran saçmalıktan başka birşey değil. Bunca zaman varlığına inandığım, peşinden şuursuzca koşturduğum, uğruna içip sarhoş olduğum hayal dünyasındaki bir yalanmış. Kaptırıyoruz bazen kendimizi o üç harf uğruna. Tebessüm ederek geçirdiğimiz günler, aylar belki de yıllar. Ya aşk bittiğinde? Bittiğinde ise sonu mış'la biten cümleler kurdurur insana belki de.

Aşk, zamanımızı boşa geçirdiğimizi düşündüğümüz ya da zamanımıza anlam katan bir değerdir bence. Aşk, başladığında akıp giden zamanı farkedemediğimiz, bizi mutlu eden, ruhumuzu okşayan bir simgedir belkide. Ya aşk bittiğinde? Bittiğinde ise milim milim ilerleyecek olan zaman bizi felakete itecek, saçmalıklara sürükleyebilecek kadar da gerçek olduğunu anlayacağımız hayattır belki de..

Aşk, fedakarlıktır bence. Aile bireylerinden birinin su istemesini "banane" diyerek tersleyip sevgilimizin ya da eşimizin yarı uyanık halde su istemesini kıramayıp tıpış tıpış su getirmektir. Ya da aşkın uğruna yüzlerce kilometre yol katettiğin, geçen her kilometrede aşkına biraz daha yaklaştığını hissetmektir. Ya aşk bittiğinde? Bittiğinde ise, herhangi bir tartışma anında "sen benim için ne yaptın ki" denilebilecek kadar da ağır bir cümledir belkide.

Aşk, körlüktür bence. Sevdiğimizdeki kusurları örten, yapılan hataların görmemezlikten gelinmesidir. Ya aşk bittiğinde? Daha başka bakar insan sevdiğine. Rutin şeyler göze batmaya başlar, her haraketinden şikayet eder, uzak tutar seni kendinden. Aşk, körlük değil bakıpta görememektir belkide.

Aşk, hayal kurmaktır bence. Gözümüzü kapattığımızda, onu hissederek düşlere dalmak, mutlu olmaktır belkide. Ya aşk bittiğinde? Hayallere kapılıp iki damla yaşın gözlerinden süzülmesi, onu düşünerek mutlu olmaktır en güzeli ya da hayaller içinde yerin olmadığını bilmektir belkide.

Aşk bir yalandır bence. Pembe yalanların gölgesinde esir kalmak, beyaz diye bildiğin rengin siyah olduğunu öğrenmektir belkide. Ya aşk bittiğinde? Pembe adıyla anılan yalanların yüzeye çıkmasıyla başlar vicdan muhasebesi sonrasında yalan üstüne yalan ve o günü kurtarabilmek için söylenen başka yalanlardır belkide.

Benim adım aşk bence. Değerini bilmeyen kişi ise aşktan öte bir hece belkide..

A. Sırrı
04.01.2010 - 02.15

Üstteki tarih itibariyle sevdigim kızdan ayrıldıgim gün yazmıştım, nacizane paylaşmak istedim..

Dursun Kaplan
28.08.2010, 10:23
" Kadınlar doğurdular beni bağıra bağıra. Ve yine onlar öldürecekler beni aşktan bağırta bağırta. "

Can YÜCEL

Birtan Karaman
28.08.2010, 11:10
Dursun abi başkalarının yorumları değilde senin yorumlarını çok beğeniyorum bu başlık altında. Takipcinim. :D

ApoCaN28
28.08.2010, 11:36

Duygularını aç Sen Ama Sana Karşı Hislerim Var Şeklinde Konuşmaya Başla. Ayrıca rahatlarsın hem reddetse de yüzüne nasıl bakarım korkusu olmasın dersin benim böyle hislerim var ama seni de kaybetmek istemiyorum . Her Şey Düzelir sen de rahatlarsın . ;)

Dursun Kaplan
28.08.2010, 14:32
Dursun abi başkalarının yorumları değilde senin yorumlarını çok beğeniyorum bu başlık altında. Takipcinim. :D

Can Yücel başkası mı olum ? :eek: :cool:

Benim yorumlara ara verdim döneceğim yakında. :)

.....
28.08.2010, 23:09
Aşk mı ? Aşık mı ?

Yok canım daha neler :)

esra61
28.08.2010, 23:22
gzl bi başlık...kimsinin hikayesini okurken kendimi buluyorum kimisinde gülüyrum kimisinde ise üzülüyorum....aşk işte gülü seven dikenine katlanır;)

.....
28.08.2010, 23:23
Artık gülde yok dikende yok :p :)

esra61
28.08.2010, 23:27
ömer dertlisin galiba bu konuda?

.....
28.08.2010, 23:32
ömer dertlisin galiba bu konuda?

Esra denizde kum bende dert :)

O derece yani :)

esra61
28.08.2010, 23:35
dertsiz kul olmaz ömer.insan sıkıntılarla yaşamayı öğrenmeli.....

.....
28.08.2010, 23:36
Çok doğru dertsiz kul olmaz :)

Tabi benimkiler kadar da dert olmaz :p :D

esra61
28.08.2010, 23:36
daha hayatın yarısına gelmeden ne bu dert sendeki..hayırdır neyin var?

Mehmet Yusuf
28.08.2010, 23:37
''.....
.....
.....

Züleyha Yusuf’a bir mektup yazmaya başlayınca. Yusuf diye başladı, Yusuf diye bitirdi.
gördü ki hitaptan öteye geçemedi.
Anladı ki aşkın namesinde ser-nameden öte kelam yok.ve züleyha’ nın lügatinde Yusuf’tan öte sözcük yok...''

aşkın ne demek olduğunu bilmek istiyosanız züleyhanın yusufuna yazdığı mektubu okuyun... insanın içine işliyo resmen.
bu mektubu okuyunca ismimi daha çok seviyorum :)

http://uzletizeranu.blogcu.com/zuleyha-nin-yusuf-a-mektubu/2982146

.....
28.08.2010, 23:38
Yok ya şaka yapıyorum :) Allah bugünlerimizi aratmasın.

Ama bu başlık artık miadını doldurdu :D silinsin gitsin :)

.....
28.08.2010, 23:42
''.....
.....
.....

Züleyha Yusuf’a bir mektup yazmaya başlayınca. Yusuf diye başladı, Yusuf diye bitirdi.
Anladı ki aşkın namesinde ser-nameden öte kelam yok.ve züleyha’ nın lügatinde Yusuf’tan öte sözcük yok...''

aşkın ne demek olduğunu bilmek istiyosanız züleyhanın yusufuna yazdığı mektubu okuyun... insanın içine işliyo resmen.

Aga şimdi böyle sevgilerden bir tane örnek göster bana camdan atlarım :)

Yok aga yok. Keşke olsa ama bu deviderde böyle sevgiler bulmak samanlıkta iğne aramaktan daha zor.

esra61
28.08.2010, 23:44
''.....
.....
.....

payşaşım gzl:alkış::alkış:
züleyha gibi sevmek zor. bu devirde doğru kişiyi bulmak daha da zor..

.....
28.08.2010, 23:47
Bu devirde sevmek en zoru :)

Mehmet Yusuf
28.08.2010, 23:53
Aga şimdi böyle sevgilerden bir tane örnek göster bana camdan atlarım :)

Yok aga yok. Keşke olsa ama bu deviderde böyle sevgiler bulmak samanlıkta iğne aramaktan daha zor.

ömer kardeşim aklıma bi başka yusufla züleyha için yazılmış yazıyı getirdin :):) devamıda var tabi bunun ama en güzel yerini aldım.

Gönül dilinden anlamam konuşamam dayanamam bu çileye karşılıksız hiçbir şey veremem diyorsan; talip olmayacaksın Yusufluğa. Yusuf olmak için Yusuf gibi yürek gerek gönül gerek iman gerek. Züleyha değilsen eğer peşine düşmeyeceksin Yusufların. Kendi ayarında birini seveceksin ki mutlu olasın.
Her babayiğidin harcı değildir Yusufluk ve her kadının harcı değildir Yusuf yüreklileri taşıyabilmek layık olabilmek Züleyha olabilmek!...
:alkış::alkış::alkış::alkış:

.....
28.08.2010, 23:57
ömer kardeşim aklıma bi başka yusufla züleyha için yazılmış yazıyı getirdin :):) devamıda var tabi bunun ama en güzel yerini aldım.

Gönül dilinden anlamam konuşamam dayanamam bu çileye karşılıksız hiçbir şey veremem diyorsan; talip olmayacaksın Yusufluğa. Yusuf olmak için Yusuf gibi yürek gerek gönül gerek iman gerek. Züleyha değilsen eğer peşine düşmeyeceksin Yusufların. Kendi ayarında birini seveceksin ki mutlu olasın.
Her babayiğidin harcı değildir Yusufluk ve her kadının harcı değildir Yusuf yüreklileri taşıyabilmek layık olabilmek Züleyha olabilmek!...
:alkış::alkış::alkış::alkış:

Süper.Tek kelimeyle.:alkış:

Paylaştığın için ayrıca teşekkür edeirm. :)

Mehmet Yusuf
29.08.2010, 00:07
Süper.Tek kelimeyle.:alkış:

Paylaştığın için ayrıca teşekkür edeirm. :)
şimdi anlamışsındır heralde neden bu devirde böyle sevgilerin olmadığını.
kısaca;
bütün iş tahirle zühre olabilmekte. yani yürekte.. :P:P

.....
29.08.2010, 00:08
şimdi anlamışsındır heralde neden bu devirde böyle sevgilerin olmadığını.
kısaca;
bütün iş tahirle zühre olabilmekte. yani yürekte.. :P:P

Yürekte de bitmiyor sadece. Karşındaki insan çok önemli :)

Cem Akyüz
29.08.2010, 00:13
Yürekte de bitmiyor sadece. Karşındaki insan çok önemli :)
Birde "Hukuk" önemli :D

Ömer kızmıyorsun umarım arada böyle takılıyorum

.....
29.08.2010, 00:20

Yok abi ya ne kızması :)

Hukuk çok önemli gerçekten :p :)

Hukukumuzu bilmeden bu işlere kalkışmayacakmışız ona anladım ben :)

Kubilay ŞAHİN
29.08.2010, 00:23

Önemli önemli senin içinde önemli değelmi..:D:D

Cem Akyüz
29.08.2010, 00:25
Önemli önemli senin içinde önemli değelmi..:D:D
Ben Kamu Yönetimi okuyorum Kubi sorun yok:D

Mehmet Yusuf
29.08.2010, 00:26
Yok abi ya ne kızması :)

Hukuk çok önemli gerçekten :p :)

Hukukumuzu bilmeden bu işlere kalkışmayacakmışız ona anladım ben :)
ömer sağolsun anlayışlı bi kardeşimiz hissettim bunu :)
bu arada hukuk hakkaten önemli :) :)

Kubilay ŞAHİN
29.08.2010, 00:29
Ben Kamu Yönetimi okuyorum Kubi sorun yok:D

Olsun her kamu hukuktan geçer..:D

Misina
29.08.2010, 00:30
Aşk buluşmaya giderken heyecandan çiçek almayı unutmaktır :D

Mustafa
29.08.2010, 00:34
Aşk yenir mi :p

boztepeli61
29.08.2010, 00:34
İsyan eden kalbimi biraz olsun SEV yeter...

Cem Akyüz
29.08.2010, 00:37
Olsun her kamu hukuktan geçer..:D
Neyden geçerse geçsin beni ilgilendirmez:DYa Totti'nin bir akrabası yada hiç kimseççç

Mehmet Yusuf
29.08.2010, 00:40
Aşk buluşmaya giderken heyecandan çiçek almayı unutmakmaktır :D
ya kimle buluşucağınıda unutursa...:confused: :D

Misina
29.08.2010, 00:41
ya kimle buluşucağınıda unutursa...:confused: :D

O kadar da değil :D

Kubilay ŞAHİN
29.08.2010, 00:43
Neyden geçerse geçsin beni ilgilendirmez:DYa Totti'nin bir akrabası yada hiç kimseççç

Olum bak bu Totti bizim oradan gitmeymiş bunun babaannesi Vakfıkebir doğumluymuş bulayımmı bi Vakfıkebirli..

ççç

.....
29.08.2010, 00:47
ömer sağolsun anlayışlı bi kardeşimiz hissettim bunu :)
bu arada hukuk hakkaten önemli :) :)

O senin anlayışındır abi :)

Bu arada Hukuk okumakta ne var anlamış değilim :)

O dava senin bu dava benim milletin peşinden sürünüyorsun resmen :)

En güzeli öğretmenlik nasip olursa öğretmen olacam tabi şu KPSS denilen zıkkımı geçersem :)

Tatilleri ben sayamadım o derece rahat yani :p :D

Cem Akyüz
29.08.2010, 00:51
Olum bak bu Totti bizim oradan gitmeymiş bunun babaannesi Vakfıkebir doğumluymuş bulayımmı bi Vakfıkebirli..

ççç
la oğlum yooook bağurtman beni Totti'yi Vakfıkebire bağladın ya sağa helal olsunççç

.....
29.08.2010, 01:16
Üniversite başlasada kendimi derslere versem yaa :D

Aşk meşk beni bozuyo :p :)

Kubilay ŞAHİN
29.08.2010, 01:19

Sen Kocaeliye gelirsen unutursun Herşeyi..:)

Bak Cem bi geldi geliş o geliş :D

.....
29.08.2010, 01:21

Kocaeli deme bana ABİİİİİİİİİİİİİİİİİ Demeeeeeeeeeee :D

Mehmet Yusuf
29.08.2010, 01:42

ömerim yenimi kazandın yoksa üni yi? :)

Cem Akyüz
29.08.2010, 01:51

Beni karıştırma oğlum onurlu direnişim devam edecek..Neydi sloganımız ya Totti'nin akrabası yada hiç kimseççç

Emirhan Makul
29.08.2010, 02:06
Bu da benim aşk tarifim :)

Aşk, sadece üç harften ibarettir bence. Aslında, yığınla duyguyu barındıran saçmalıktan başka birşey değil. Bunca zaman varlığına inandığım, peşinden şuursuzca koşturduğum, uğruna içip sarhoş olduğum hayal dünyasındaki bir yalanmış. Kaptırıyoruz bazen kendimizi o üç harf uğruna. Tebessüm ederek geçirdiğimiz günler, aylar belki de yıllar. Ya aşk bittiğinde? Bittiğinde ise sonu mış'la biten cümleler kurdurur insana belki de.

Aşk, zamanımızı boşa geçirdiğimizi düşündüğümüz ya da zamanımıza anlam katan bir değerdir bence. Aşk, başladığında akıp giden zamanı farkedemediğimiz, bizi mutlu eden, ruhumuzu okşayan bir simgedir belkide. Ya aşk bittiğinde? Bittiğinde ise milim milim ilerleyecek olan zaman bizi felakete itecek, saçmalıklara sürükleyebilecek kadar da gerçek olduğunu anlayacağımız hayattır belki de..

Aşk, fedakarlıktır bence. Aile bireylerinden birinin su istemesini "banane" diyerek tersleyip sevgilimizin ya da eşimizin yarı uyanık halde su istemesini kıramayıp tıpış tıpış su getirmektir. Ya da aşkın uğruna yüzlerce kilometre yol katettiğin, geçen her kilometrede aşkına biraz daha yaklaştığını hissetmektir. Ya aşk bittiğinde? Bittiğinde ise, herhangi bir tartışma anında "sen benim için ne yaptın ki" denilebilecek kadar da ağır bir cümledir belkide.

Aşk, körlüktür bence. Sevdiğimizdeki kusurları örten, yapılan hataların görmemezlikten gelinmesidir. Ya aşk bittiğinde? Daha başka bakar insan sevdiğine. Rutin şeyler göze batmaya başlar, her haraketinden şikayet eder, uzak tutar seni kendinden. Aşk, körlük değil bakıpta görememektir belkide.

Aşk, hayal kurmaktır bence. Gözümüzü kapattığımızda, onu hissederek düşlere dalmak, mutlu olmaktır belkide. Ya aşk bittiğinde? Hayallere kapılıp iki damla yaşın gözlerinden süzülmesi, onu düşünerek mutlu olmaktır en güzeli ya da hayaller içinde yerin olmadığını bilmektir belkide.

Aşk bir yalandır bence. Pembe yalanların gölgesinde esir kalmak, beyaz diye bildiğin rengin siyah olduğunu öğrenmektir belkide. Ya aşk bittiğinde? Pembe adıyla anılan yalanların yüzeye çıkmasıyla başlar vicdan muhasebesi sonrasında yalan üstüne yalan ve o günü kurtarabilmek için söylenen başka yalanlardır belkide.

Benim adım aşk bence. Değerini bilmeyen kişi ise aşktan öte bir hece belkide..

A. Sırrı
04.01.2010 - 02.15

Üstteki tarih itibariyle sevdigim kızdan ayrıldıgim gün yazmıştım, nacizane paylaşmak istedim..

Aşk Hiç Bitmez , Eğer Aşk İse.

Bitmeyen Aşk için saptadıklarınız , gerçeği yansıtmamaktadır Abi.

Emirhan Makul
29.08.2010, 02:07
Beni karıştırma oğlum onurlu direnişim devam edecek..Neydi sloganımız ya Totti'nin akrabası yada hiç kimseççç

Roma Bursaya düşmedi ki sana bir kız yapalım bursa tribününde :D

Cem Akyüz
29.08.2010, 02:09
Aynen dostlarım ya bakalım seneye inşallah:D

Kubilay ŞAHİN
29.08.2010, 02:11

Tottiyle alakalığı ne olcak olm yine ben bişeyden bağladım..

Cem Akyüz
29.08.2010, 02:13
Tottiyle alakalığı ne olcak olm yine ben bişeyden bağladım..
Romalı işte oğlum daha ne olsun ekreba olmasada olur:DBen Francesco derim o Totti :D:D

Mehmet Yusuf
29.08.2010, 02:14
Romalı işte oğlum daha ne olsun ekreba olmasada olur:DBen Francesco derim o Totti :D:D francesco dediğimde totti demeyen manitayı neyleyim...:cool::cool:

Kubilay ŞAHİN
29.08.2010, 03:59
Romalı işte oğlum daha ne olsun ekreba olmasada olur:DBen Francesco derim o Totti :D:D

Olm la o zaman aranızda hiç cümle kurulmayacakmı..

Düşünsene "Aşkım su getirirmisin.." diyecek Cem..

Francesssssco. fran. ces. fran.co.

O da cevap verecek.. "Tabi ne demek."

Tot..Tim..

Bıyıklıoğlu
29.08.2010, 05:25
Sevgilim, gel seninle bir koalisyon kuralım.Verip bir gensoru ayrılık hükümetini düşürelim iktidardan.Kalbimizi başbakan yapıp ellerimizi kavuşturma bakanı atayalım.Gözler içişlerine baksın, yanaklar imar ve iskana, yerleşelim gönül konutumuza.Anayasayı değiştirelim ve değiştirilemez ilk maddesi seni seviyorum olsun...Dudak açılımı yapalım referandumda, ilelebet yaşayalım aşk cumhuriyetinin bağımsız topraklarında...

.....
30.08.2010, 00:03
Bu facebook denilen zıkkımı kim çıkardıysa...............

En azından görmezdim şimdi sürekli profile ve ne yaptığına bakasım geliyor!!!

Kubilay ŞAHİN
30.08.2010, 01:00
Bu facebook denilen zıkkımı kim çıkardıysa...............

En azından görmezdim şimdi sürekli profile ve ne yaptığına bakasım geliyor!!!

Benim profilime bak boşver..

.....
30.08.2010, 01:02
Benim profilime bak boşver..

Senin profiline bakınca ne olacak ? :D

Cihan
30.08.2010, 01:06
aha aşıklar cezalı :D noldu la size orhan :D

.....
30.08.2010, 01:19
Bu devirde aşklar yalan

Baki olan yürekte taşıdığın yaran...

EDİT: Benim eserim :):)

Mehmet Yusuf
30.08.2010, 01:24
ömer bu gecede burdasınnn bakıyomda :))

Muhammed
30.08.2010, 01:26
Niyeyse bu başlıkta hep Umutçular var :D

Cihan
30.08.2010, 01:35
:Dççççççççç:alkış:

Kubilay ŞAHİN
30.08.2010, 04:10
Senin profiline bakınca ne olacak ? :D

La onun profiline bakıp ağlayacana takıl bana hayatını yaşa..

Bıyıklıoğlu
30.08.2010, 04:47
:):)Umutçular umudu olanlar :):)

.....
30.08.2010, 05:09
ömer bu gecede burdasınnn bakıyomda :))

Aslında benim mekanım burası da çaktırmıyom ben :)

Umutsuz yaşanmazda o yüzden Muhammedim :) Hepimiz bir umut bekliyoruz işte :p :)

La onun profiline bakıp ağlayacana takıl bana hayatını yaşa..

Ne ağlayacam ya ? Erkek adam ağlar mı ? Hem sana takılırsam mutlaka onu da görürüm çünkü o da Gölcükte yaşıyor... :D

Umutçular umudu olanlar :)

Aynen. Hepimiz bir Umut beklemedeyiz :)

Bıyıklıoğlu
30.08.2010, 05:23
Aşk modern çağa ayak uydurup uçmuşmudur? :)

.....
30.08.2010, 05:28
Aşk gerçekten modern çağa ayak uydurmuş :)

Ama ne yazık ki ben ayak uyduramadım bu çağa. Geri kaldım ben geri :)

Bıyıklıoğlu
30.08.2010, 05:36
level atlamak gerekli sanırım :)

.....
30.08.2010, 05:37
level atlamak gerekli sanırım :)

Level mevel beni bozar aga :D

İllaki çağa göre geri kalmış , bana göre ileri gitmiş birisini bulurum yaa :p :)

Bıyıklıoğlu
30.08.2010, 05:41
Bulursun,buluruz :)daha yaşımız kaç bizim:) sanki evde kaldık ya :):)

.....
30.08.2010, 05:43
Bulursun,buluruz :)daha yaşımız kaç bizim:) sanki evde kaldık ya :):)

Hı hı bence de :)

Zaman daha neler gösteriri nelerrrrrrrr :)

Ama unutmak hiç kolay olmuyor :cool:

.....
30.08.2010, 06:11
Neyse durup durup moralimizi bozmaya gerek yok.

Hayat devam ettiği sürece böyle şeylerle karşılaşabiliriz.

Yeter ki alışmasını ve dayanmasını bilelim...

Bıyıklıoğlu
30.08.2010, 06:12
Pişmansın ama dimi Ömer ?

.....
30.08.2010, 06:15
Pişmansın ama dimi Ömer ?

Ya pişmanlık var tabi. Benim yüzümden bitti koskoca 7 8 yıl.

İstemezdim böyle olmasını. Çünkü eski kız arkadaşımın benim için yaptıklarını şu dünyada başka kız zor yapar. Yani yapan olur ama binde bir denk gelir.

Çok fazla şey yaptı benim için ve ilerisi için.

Böyle olmasını istemezdim.Ama evlendikten sonra mutsuz olacağımızı ikimizde biliyorduk. Belki böylesi daha hayırlıdır. Hiç belli olmaz zamanın ne göstereceği...

.....
30.08.2010, 06:21
Benimde aynen öyle.

Normalde kızlarla ilişkilerim çok sınırlıdır. Yani sınıf arkadaşlarımı sokakta görünce bile zor selam veriyorum bazen veremiyorum.

Bundan sonra önümüze illaki çıkacaktır. Ama istediğim düzeyde ve kişilikte olacakmıdır orası şüpeli.

Onca yıl yaşanan ve yapılan şeyler bir hiç gibi silinip gidiyor.

En çokta severek ayrılmak bana koyan şey. Keşke kavga edip filan ayrılsaydık. Nefretle filan ayrılsak bu kadar üzülmezdim...

.....
30.08.2010, 06:26
Kendimizi başka şeylere vermemiz lazım :)

Ben üniversitenin açılmasını bekliyorum mesela :) Ders çalışmayı hiçbir zaman başaramasamda belki üniversitede başarırım diye bir ümit bekliyorum :p :)

Bıyıklıoğlu
30.08.2010, 06:38
Hı tamam :)

Neyse ya hakkımızda hayırlısı olsun demekten başka çaremiz yok :)

Allah hepimizin gönlüne göre birisini verir buna eminim :)
Aynen öyle hakkımızda hayırlısı :)

Birtan Karaman
30.08.2010, 13:42
Can Yücel başkası mı olum ? :eek: :cool:

Benim yorumlara ara verdim döneceğim yakında. :)
Bekliyorum abi. Dön biran önce. :)

Kubilay ŞAHİN
30.08.2010, 20:02
Ne ağlayacam ya ? Erkek adam ağlar mı ? Hem sana takılırsam mutlaka onu da görürüm çünkü o da Gölcükte yaşıyor... :D

Aha.. Olmadı bu şimdi.. Eniştemi olacaktın..

O zaman Eved Ayşeme devam..

.....
30.08.2010, 23:34
Aha.. Olmadı bu şimdi.. Eniştemi olacaktın..

O zaman Eved Ayşeme devam..

İsminin yarısını nerden biliyorsun ? :D

Cem Akyüz
31.08.2010, 01:21
Kubilay bu konularda çok tehlikeli bir arkadaşımızdır herşeyi bilir dikkatli ol Ömer :)

Cihan
31.08.2010, 01:25
ayşenur da bilmeyen mi var :D

Serdær
31.08.2010, 01:33
Bu başlığa ne uğrarırım nede yazarım ..

Ne aşık oldum nede olmak istiyorum..

Uzak dursun ..

Bıyıklıoğlu
31.08.2010, 01:34
Hiçbir zaman "MUTLU SON" olmaz.. mutlu oldukça zaten "SON" bulmaz...!

Kubilay ŞAHİN
31.08.2010, 01:41

Sen rahat ol..

Bak bu lafımı unutma.. "Herkesin bir Ayşe'si vardır.."

Bak memleketler içerisinde bir güzel memleket Türkiye değilmi Cem..:)

Cem Akyüz
31.08.2010, 01:42
Sen rahat ol..

Küba,İtalya,Yunanistan bunlarda iyidir Kubi :)

Mustafa Yüksek
31.08.2010, 01:46

Ama oralarda Ayşe yok...

Cem Akyüz
31.08.2010, 01:47
Ama oralarda Ayşe yok...
Sorun değil dostlarım herşey kontrol altında :)

Kubilay ŞAHİN
31.08.2010, 01:51

Varmı bunlarda rahşanlar süleymanlar, Orada ablasının kızının adına Ayşe koyan varmı.. Söyle bana..

Ama oralarda Ayşe yok...

Dabi Kim kim "eved Ayşem" diye sesleniyor orada..

Cem Akyüz
31.08.2010, 01:53
Varmı bunlarda rahşanlar süleymanlar, Orada ablasının kızının adına Ayşe koyan varmı.. Söyle bana..

Oğlum Fidel ve kardeşi varken çatlak ses çıkmaz o ülkede rahat olsun bırakın süleyman gibileri:D

Koyaruk adını Ayşe nedu yane mesele mi şimdi

Kubilay ŞAHİN
31.08.2010, 01:55
Oğlum Fidel ve kardeşi varken çatlak ses çıkmaz o ülkede rahat olsun bırakın süleyman gibileri:D

Koyaruk adını Ayşe nedu yane mesele mi şimdi

Ahahahaha ççç

.....
31.08.2010, 02:06
Kubilay bu konularda çok tehlikeli bir arkadaşımızdır herşeyi bilir dikkatli ol Ömer :)

Valla çok haklısın abi çoğu şeyi biliyor :)

ayşenur da bilmeyen mi var :D

Ayşenur değil bilemedin :D

Sen rahat ol..

Çok doğru. Herkesin bir Ayşe'si vardır. Ama artık benim yok... :(

.....
31.08.2010, 02:16
Bi şey soracam,

Benim facebook şifremi biliyordu kendisi ve ben o şifreyi değiştirmedim. Kendine yeni bir facebook açmış ama şifresi aynı şifre değil yani değiştirmiş.

Bu sevgiye sığar mı ?

Ayrılsak bile ben şifremi değiştirmedim istediği zaman girsin baksın. Ama o değişmiş...

Mustafa Yüksek
31.08.2010, 03:03
Ömer bu ayrılma sebebi ile de alakalı bir durum...

Sana tavsiyem şudur ki, onun için uğraşmana değecek bir kızsa uğraş tekrardan başlamak için...Sonradan omzuna yük olacak şeyler yapmadan...Dene..

Yok değil ise, o zaman yarın sabah dinç kalk, onsuz da nefes alabildiğinin farkına var...Yeni biri gelince zaten kendiliğinden huzur da gelir...

Kubilay ŞAHİN
31.08.2010, 04:02
Yok değil ise, o zaman yarın sabah dinç kalk, onsuz da nefes alabildiğinin farkına var...Yeni biri gelince zaten kendiliğinden huzur da gelir...

İskefiye kavakli Trabzon memleketum.. Kızlarina bakmaya takatum yok takatum..

Tarladan geri gelsam anam beni eldurur.. Ne zaman bi kız sevsam elaleme güldurur..

Mehmet Yusuf
31.08.2010, 05:35
aşk = bordoyla mavinin buluşması :P

Dursun Kaplan
31.08.2010, 09:11

Ama oralarda Ayşe yok...

Kararttığım bölge insanını daha doğrusu hatunlarını bende çok beğenirim. :D

İlla Ayşe olması şart değil. :cool: Alessandra olur, Amelea olur. :D

Emirhan Makul
31.08.2010, 13:35
Dur Dur Dur Dur Dur Panik yapma ne Panik yapıyorsun ya.

Erdinç Dilek
31.08.2010, 14:21
Bir zamanlar adamın biri derdinden ağlayıp sızlanıyormuş. Ünlü şeyhlerden Şibli onun halini görmüş, ...ağlamasının sebebini sormuş ;...

- Güzelliği canıma can katan, ömrümü arttıran bir sevgilim vardı. Geçenlerde öldü, şimdi ayrılığı beni de öldürüyor........

- Madem ki sevgilinin hasretiyle yanıp tutuşuyorsun, demiş Şibli ; o halde yeni bir sevgili bul kendine...Ama dikkat et, bu sefer aşık olduğun sevgili ölenlerden olmasın !
(http://www.facebook.com/HzMevlanaSayfasi?ref=mf)

.....
31.08.2010, 20:34
Ömer bu ayrılma sebebi ile de alakalı bir durum...

Sana tavsiyem şudur ki, onun için uğraşmana değecek bir kızsa uğraş tekrardan başlamak için...Sonradan omzuna yük olacak şeyler yapmadan...Dene..

Uğraşmaya değecek birisi bence ama bu sefer olmaz.

İki kere kendi isteğimle ayrıldım sonra tekrar barıştık ama bu sefer benim isteğimle olmaz. Onun istemesiyle olur o da hukuku bırakacak.Birmilyonda 1 ihtimal eder...

Atılay
31.08.2010, 20:37
Bu nasıl bi bencilliktir Ömer şu okuduklarımdan anladığım kadarıyla ortada bi suçlu varsa yüzde yüz sensin kardeşim

Bıyıklıoğlu
31.08.2010, 20:39
Ömer sende hukuka başla problem kalmaz:)bu düşünceden ayrılmış olman çok yanlış.

hatice_61
31.08.2010, 21:06
insan aşık olmayınca aşkın güzel olan yönlerinden mahrum kalıyo ama yine de insanın aşık olmaması daha ii diye düşünüyorum kafan rahat oluyo sorunların olmuyo ohh bee

esra61
31.08.2010, 21:31
aşık olmak zor iş.hele karşındakinin duygularını bilmiyosan dahada zor ama en iyisi karşılık beklemeden sevmek.karşılık beklemeden sevdiğim tek sevdam trabzonspor

Kubilay ŞAHİN
31.08.2010, 22:07
Kararttığım bölge insanını daha doğrusu hatunlarını bende çok beğenirim. :D

İlla Ayşe olması şart değil. :cool: Alessandra olur, Amelea olur. :D

La avrupanın Ayşesi olurmu la..
La avrupada bu 4 harf bir araya gelirmi la..

A-y-ş-e harfleri Türkiyeden başka hangi ülkede görülmüş..
Hangi ülkede uyandığında bestelere güldüğü işlenmiş bu ismin..

Aşk bir sanatsa Her sanatın içinde bir Ayşe vardı..

61Cem61
31.08.2010, 22:47
Zor iş istemdışı olması da ayrı bi dert.

.....
31.08.2010, 22:59
Kız dediğin İstanbul gibi olacak.

Ben Trabzonspor olacak fethedeceğim onu :p :)

.....
02.09.2010, 00:02
Tek aşk Trabzonspor ulan

Gerisi yalan...

Oğuzhan İnce
02.09.2010, 00:39
hani iftara bir saat kala getirdin ya o pilavı,haftalardır patatesten başkasını görmeyen şu bünyeye bayram havası yaşattın ya,seviyorum seni be :)

yakarcı
02.09.2010, 00:49
AŞIK OLMAK ÜZÜLME KEDER ELEM HÜZÜN SEVİNÇ GÖZYAŞI DRAM DUYGUSELİ KARŞINDAKİ İNSANI SEVİYORSUN FAKAT O SENİ SEVMİYOR KENDİNİ İFADE ETMEK İSTİYORSUN AMA ONUN UMRUNDA DEĞİL SEVİYORSUN GÖZYAŞI DÖKÜYORsun fakat umrunda değil kaç gecedir üşüyorsun hüzün bulutları üzerinde geziyo ama kimsenin umrunda deil anlaşılmak istiyorsun kimsecikler anlamıyor ve ilerlemek sevilmek istiyorsun önüne bir set çıkıyo dönüyorsun hüzünlenerek aglıyorsun feryadını kimsecikler duymuyor hayata baglanmak istiyorsun fakat sevgiden yoksun nasıl yaşabilirsinki bazen anlamsız gelsede sana yaşam ilerliyorsun yinede düşe kalka devam edmek zorundasın ya sefillere oynuyorsun sevdiğinin umrunda değil sonun sevgiden mahrum gidiyorsun aslında sevgi sevmeyi sen yaşıyorsun fakat o karşılıklı sevenler çıkar uğruna sevdikleri için kaybetiyolar bence ==yalagız cocuk==

yakarcı
02.09.2010, 00:53
Unutacağım seni, unutacağım sesini
Öyle bir unutacağımki
İsmini bile unutacağım
Saçlarının rengini, gözlerinin ışıltısını
Dahada unutacağım şaşıracaksın
...Seven unuturmu diyeceksin
Çektirdiğin acılardan sonra
Sevmeyi bile unutacağım...

Emirhan Makul
02.09.2010, 01:38
Tek aşk Trabzonspor ulan

Gerisi yalan...

Aşk'dan darbe yiyen insan piskolojisi :)

Dalga geçmiyorum esrafurullah ama tek bir söz söylüyorum "Kendini Kandırıyorsun"

Allah Aşkı
Vatan Aşkı
Takım Aşkı
İnsana Duyulan Aşk
Hayvana Duyulan Aşk

Bunlar hep farklı katogoriler şimdi boş olan kategori yerine başka birşey koyarsan olmaz , çaya tuz atılmaz.

yakarcı
02.09.2010, 01:40
tek aşk karşı cinse duyulan saygı

Mehmet Yusuf
02.09.2010, 01:47
hani iftara bir saat kala getirdin ya o pilavı,haftalardır patatesten başkasını görmeyen şu bünyeye bayram havası yaşattın ya,seviyorum seni be :)
heheh çok güzel :):)

Mucahid Erdogan
02.09.2010, 14:44
Aşk'dan darbe yiyen insan piskolojisi :)

Dalga geçmiyorum esrafurullah ama tek bir söz söylüyorum "Kendini Kandırıyorsun"

Allah Aşkı
Vatan Aşkı
Takım Aşkı
İnsana Duyulan Aşk
Hayvana Duyulan Aşk

Bunlar hep farklı katogoriler şimdi boş olan kategori yerine başka birşey koyarsan olmaz , çaya tuz atılmaz.

ama o boşluguda bır şekılde başka katagorılerle doldurmak yada yamamak lazım :)

Bıyıklıoğlu
02.09.2010, 18:44
Hiçbir lokantada tek başınıza oturabileceğiniz şekilde dizayn edilmiş masa bulamazsınız. Toplum sizi yalnızlıkdan kurtarmak için gerekirse ruh sağlığınızla oynar!..

iskenderunlu
02.09.2010, 20:03
aşkımla buluşmak için bayramda Bursa'da olacağım kendisi koyu cimbomludur ama :D

yakarcı
02.09.2010, 20:53
aşkımla buluşmak için bayramda Bursa'da olacağım kendisi koyu cimbomludur ama :D
bu olmadı işte

Eren Karaahmetoğlu
03.09.2010, 11:00
Benim gibi bir adam da aşık oldu ya. Saygı duyuyorum artık bu başlığa. Bugüne kadar sevgilim olan hiçbir kıza bile aşık olamayan ben, gittim yakın arkadaşıma aşık oldum sanırım. Şimdi oha ilk defa mı aşık oldun yani demeyin boşa. Arada olur gibi olduğum oluyordu. Ama bu resmen farklı bir boyut kazandı. Ulan nerden bileydim ben böyle olacağını? Hay allah belasını versin ya.

Bari Ceyhun, Selçuk, Giray ve Egemen sözleşme yenilese.

Dursun Kaplan
03.09.2010, 11:10
Sevdiğim karikatürlerden biri. :)

http://t2.gstatic.com/images?q=tbn:sImqQGCTswnIUM:http://yesersin.googlepages.com/Ask9.png&t=1

Eren Karaahmetoğlu
03.09.2010, 11:11
Çok güzel moral veren bir karikatür.

:D

Serdar Ersoy
03.09.2010, 11:11
Ne diyorsun yani Dursun ?

Geçmiş olsun Eren :)

Dursun Kaplan
03.09.2010, 11:12
Sen sus gözlerin konuşsun Serdar. :p

Atılay
03.09.2010, 12:13
Karikatüre bayıldım diyebilirim

.....
04.09.2010, 22:18
Bugün telefonuma bir mesaj geldi , hani toplu olarak yollarlar ya ondan.Numaraya baktım O nun numarası. Sildiğim için numarayı kayıtlı değildi.

Daha sonra Afedersiniz ? diye mesaj attım , çok özür dilerim yanlışlıkla oldu afedersiniz dedi.

Demek ki numaramı silmemiş. Bir ümit var mı yoksa :)

Birtan Karaman
04.09.2010, 22:36
2 Ay'dır falan Ne Aşk var ne bişe.. Ara iyi geliyor bazen.. ;)

Hazırlık Kampı iyi geçiyor. :D

Sekerkiz61
04.09.2010, 23:38
ASK tarif edilmez....

Bıyıklıoğlu
05.09.2010, 01:09
Bugün telefonuma bir mesaj geldi , hani toplu olarak yollarlar ya ondan.Numaraya baktım O nun numarası. Sildiğim için numarayı kayıtlı değildi.

Daha sonra Afedersiniz ? diye mesaj attım , çok özür dilerim yanlışlıkla oldu afedersiniz dedi.

Attığın o cevaptan sonra acaba dediğin ümit kalmadı sanırım Ömer

Bıyıklıoğlu
05.09.2010, 01:12
Sağır olsam yüzün
Kör olsam sesin yeter..

...Nasıl ki eminsin
İki kere iki dört
Sevdama emin olmak için gönlüne de;

'' İKİ KERE BENİ ÖRT '' !

(Emre Gökçe)

Kubilay ŞAHİN
05.09.2010, 01:41
Addım elden taşımi.. Vırdum argadaşımi.. Evvel seni severdım.. Şindi gız gardaşıni..

Bıyıklıoğlu
05.09.2010, 02:12
Neden hayatında biri yok diye soranlara:
Hani bazen durakta belli bir otobüs...ü beklersiniz ya on dakika,onbeş dakika,yirmi dakika beklersiniz gelmez.
Bu arada başka alternatiflerde geçer ama binmezsiniz.
Nede olsa "beklemişsinizdir o kadar" boşa gitsin istemezsiniz.Sormayın artık bana! Herhangi biriyle değil, beklediğime “değecek” olanla devam etmeliyim bu yola! Durakta yaşlanmak olsada işin ucunda...
(Can Yücel)

Oğuzhan İnce
05.09.2010, 02:34

valla canını sıkan adam olmak istemem ama,muhtemelen sırf ümitlen diye yapmıştır.

Selami Gürpınar
05.09.2010, 02:54
Özledim bu başlığıda. :)

Armağan Dere
05.09.2010, 03:41
Sonu gelmez bitemez yine de ümitler yoksa bahçemin eski şanı sebebi koparılan çiçekler

Mehmet Yusuf
05.09.2010, 04:20
bizde uzun süre konuşmamıştık, kavga edip küsmüştük. ama onun yüzünden küstük birbirimize onun hataları yüzünden.

yaklaşık 2 ay sonra bi baktım telefonuma msj yazmış, hayırlı cumalar diye.

bende kendinden emin bi şekilde şunları yazdım...;

sizede hayırlı cumalar...

ama numarayı hatırlıyamadım...

:):)

SDanışmaz
05.09.2010, 04:29
Özledim bu başlığıda. :)

Nesini özledin la? Allah düşürmesin bu başlığa :D

Orhan Kahraman
05.09.2010, 04:55
Neden hep bu aklımıza mih gibi kazınmış olan numaraların kişisi silinse bile yine de oradan gelen mesajlara pardon kimdiniz taniyamadim diye cevap veririz ? Halbu ki her gelen mesajin o numaradan olmasını isterken ??

Ya da niye her seferinde aslında direk olarak ona attığın bir mesajin ardından olumlu ya da olumsuz herhangi bir mesajı "pardon yanlışlıkla attım " diyerek cevaplarız

Amacımız nedir?

Neden ısrarla sırf onu hatırlatıyor diye ısrarla bir şarkıyı her yerde arar dinler ve "yok abi ben bu şarkıyı harbi seviyorum başka birşeyden dolayı değildir dinlemem" ısrarında bulunuruz ?

Derdimiz nedir?
Gayemiz nedir?

Niye hep ona benzeyen ya da ısrarla benzettigin birine aşık olmaya çalışırsın ve sonra ona benzemedigini anlayıp sucu bu yaptığın saçma sapan kuruntuya değilde zavallı kıza yüklemeye çalışırız??

Neyiz biz? Aşık mı ?

Bıyıklıoğlu
05.09.2010, 05:20
Yan gelip yatmadım seni severken sevgili...An'ımıda alıp gidiyorum !!
Hoşçakal ....

.....
05.09.2010, 14:02
Attığın o cevaptan sonra acaba dediğin ümit kalmadı sanırım Ömer

Ümit değilde bir ışık diyelim :) Çünkü ben ona dedim hukuku bırakırsan her zaman burdayım diye :):)

valla canını sıkan adam olmak istemem ama,muhtemelen sırf ümitlen diye yapmıştır.

Öyle birisi değil yanlışlıkla yaptığını düşünüyorum :)

.....
05.09.2010, 23:08
bizde uzun süre konuşmamıştık, kavga edip küsmüştük. ama onun yüzünden küstük birbirimize onun hataları yüzünden.

yaklaşık 2 ay sonra bi baktım telefonuma msj yazmış, hayırlı cumalar diye.

bende kendinden emin bi şekilde şunları yazdım...;

sizede hayırlı cumalar...

ama numarayı hatırlıyamadım...

:):)

Herşey bitti yani ?

Mehmet Yusuf
05.09.2010, 23:31
Herşey bitti yani ?

bende bilmiyorum inanki :)

.....
05.09.2010, 23:32
bende bilmiyorum inanki :)

Hı çok garip :)

Ama normal bence :p :)

Mehmet Yusuf
05.09.2010, 23:36
Hı çok garip :)

Ama normal bence :p :)
çok karışık bu işler bildiğin gibi değil :)

.....
06.09.2010, 00:01
çok karışık bu işler bildiğin gibi değil :)

Bilirim. Çünkü benimkiler her zaman karışık olmuştur :p :)

Ömer TOPAL
06.09.2010, 01:47

:) ula ömer tabiki bir ümit var...eger sen bir ümit varmı acaba deyip içinde ümit besliyorsan demekki sende de varmıs bir seyler...ee o zaman neyi bekliyorsunuz ki....Aşkta grurur yoktur....Saldır ömer

.....
06.09.2010, 02:21
:) ula ömer tabiki bir ümit var...eger sen bir ümit varmı acaba deyip içinde ümit besliyorsan demekki sende de varmıs bir seyler...ee o zaman neyi bekliyorsunuz ki....Aşkta grurur yoktur....Saldır ömer

Aşkta çok büyük gurur vardır Ömer abi :)

Ben 2 kere ayrıldım sonra 2 kere görüşmeyi istedim. 3.kez olmaz.

Zaten yine benim yüzümden ayrıldık. Ama bu sefer sıra onda. Hukuku ne zaman bırakırsa devam eder. Bırakmazsa ben ona tamam filan diyemem. Bunun gururlada bir alakası yok yani.

Elimden bir şey gelmiyor bu saatten sonra...

Bıyıklıoğlu
06.09.2010, 02:37
Aşkta çok büyük gurur vardır Ömer abi :)

Ben 2 kere ayrıldım sonra 2 kere görüşmeyi istedim. 3.kez olmaz.

Zaten yine benim yüzümden ayrıldık. Ama bu sefer sıra onda. Hukuku ne zaman bırakırsa devam eder. Bırakmazsa ben ona tamam filan diyemem. Bunun gururlada bir alakası yok yani.

Elimden bir şey gelmiyor bu saatten sonra...
Allahın hakkı 3'tür Ömer.
Saldır derim ben :)

Mehmet Yusuf
06.09.2010, 02:41
benced devam et ömerr...
pes etme arkandayız biz..:))

.....
06.09.2010, 02:43

Bu sefer ben saldıramam. Karşıdan bekliyorum. Gelirse gelir gelmezse gelmez.

Zaten pek umudum yok. Yani Binde 1 ancak :)

Eren Karaahmetoğlu
06.09.2010, 11:14
Niye hep ona benzeyen ya da ısrarla benzettigin birine aşık olmaya çalışırsın ve sonra ona benzemedigini anlayıp sucu bu yaptığın saçma sapan kuruntuya değilde zavallı kıza yüklemeye çalışırız??

Neyiz biz? Aşık mı ?

Şimdi şu kısmı alıntılıyorum özellikle. Ona benzeyen benzemeyen, karşılık bulma ihtimalim olan birçok kıza aşık olmaya çalıştım. Hala da çalışıyorum. Ama mümkün olmuyor. Onlarlayken bile elim sürekli telefona gidiyor. Öğlen bir mesaj mı attım, akşama kadar cevap gelmezse bütün gün bitiyor benim için. Hem yanımdaki insanlara kötü davranıyorum, hem kendime. Daha önce böyle berbat bir duruma düşmemiştim. Birşey hissediyor gibi olsam direk çat diye söylerdim. Kabul ediyorsa sıkılınca ayrılır, kabul etmiyorsa da yoluma devam ederdim. Şimdiki hakikaten bir değişik. Yakın arkadaşım olduğu için kendisi, en azından beni öyle olarak gördüğü için düşündüğü şeyleri de biliyorum. Mesela çok uzun zamandır tanıyorum. Ama bir yıl önce falan anca garip hissetmeye başladım. Bu saatten sonra hayatta kabul etmez, orası kesin gibi birşey zaten. Söylesem bile en az benim kadar üzüleceğine eminim. Hiç gerek yok o nedenle. Böyle ayvayı yemiş vaziyette beklemek durumundayım. Ayrıca ben bunu kendi arkadaşlarıma bile söyleyemiyorum takdir edersiniz ki. Sonra kanka ayağı bilmem ne ayağı falan muhabbetler belli.

Evet şimdi size sorayım o zaman. Bir insan çok sık gördüğü ve içli dışlı olduğu birine aşık olmuşsa, nasıl unutabilir? Ne yapması gerekir? İşin pozitif yönüne hiç girmeyeceğim. Nasıl normal halime dönebilirim? Onu söyleyin bana.

Bu arada Ömer, çok özel olmazsa hukuğu niye bıraktırmak istiyordun ki yahu.

.....
06.09.2010, 22:52

Kısaca evlenmeyi düşünmüştüm , o yüzden istedim bunu.

Tabi artık böyle bir şey kalmadı...

Mucahid Erdogan
06.09.2010, 23:46
hiç geregi yokken hayatımda mutluyken ozgurlugumu yasarken nerden cıktı bu ask nerden cıktı bu kız

.....
06.09.2010, 23:47
hiç geregi yokken hayatımda mutluyken ozgurlugumu yasarken nerden cıktı bu ask nerden cıktı bu kız

Hadi gözün aydın Mücahid :):)

Mucahid Erdogan
06.09.2010, 23:51

ya ne gozun aydını 3 gundur ıflagım kesınldı hele su son gun

Mucahid Erdogan
06.09.2010, 23:56
ama yınede sevıyorum :D

.....
07.09.2010, 00:53
ama yınede sevıyorum :D

Hı ne güzel :)

Ömer TOPAL
07.09.2010, 01:22
ömer o zaman yeni bir aska yelken aç..gecmisi sil at :) ben daha sana ne diyeyim

Orhan Kahraman
07.09.2010, 03:40
Şimdi şu kısmı alıntılıyorum özellikle. Ona benzeyen benzemeyen, karşılık bulma ihtimalim olan birçok kıza aşık olmaya çalıştım. Hala da çalışıyorum. Ama mümkün olmuyor. Onlarlayken bile elim sürekli telefona gidiyor. Öğlen bir mesaj mı attım, akşama kadar cevap gelmezse bütün gün bitiyor benim için. Hem yanımdaki insanlara kötü davranıyorum, hem kendime. Daha önce böyle berbat bir duruma düşmemiştim. Birşey hissediyor gibi olsam direk çat diye söylerdim. Kabul ediyorsa sıkılınca ayrılır, kabul etmiyorsa da yoluma devam ederdim. Şimdiki hakikaten bir değişik. Yakın arkadaşım olduğu için kendisi, en azından beni öyle olarak gördüğü için düşündüğü şeyleri de biliyorum. Mesela çok uzun zamandır tanıyorum. Ama bir yıl önce falan anca garip hissetmeye başladım. Bu saatten sonra hayatta kabul etmez, orası kesin gibi birşey zaten. Söylesem bile en az benim kadar üzüleceğine eminim. Hiç gerek yok o nedenle. Böyle ayvayı yemiş vaziyette beklemek durumundayım. Ayrıca ben bunu kendi arkadaşlarıma bile söyleyemiyorum takdir edersiniz ki. Sonra kanka ayağı bilmem ne ayağı falan muhabbetler belli.

Evet şimdi size sorayım o zaman. Bir insan çok sık gördüğü ve içli dışlı olduğu birine aşık olmuşsa, nasıl unutabilir? Ne yapması gerekir? İşin pozitif yönüne hiç girmeyeceğim. Nasıl normal halime dönebilirim? Onu söyleyin bana.

Bu soruyu sorduğuma göre bu tür seyleri tecrübe ettigimi anlayacağınızı umarım ve cevabım su : normale dönemezsin. Böyle ahh çekerek hergün muhabbet edersin , onu mutlu etmeye çalışırsın , onun için gercekten onemli olan , zor olan birçok şeyi halledersin ve bunları sadece arkadaşı oldugun için yaptığına onu ikna edersin ama sana birsey söyleyeyim mi ? kız bunu yemiyordur ... sonra "böyle iyi en azından onu kaybetmeyeyim" dersin ama birgun ne olur biliyor musun? "Felancadan çok hoşlandım cikmaya bile başladık " cümlesi yüzünün ortasına yapısınca iste o zaman niye "normal olamazsın" dediğimi anlarsın dostum
Peki ne yapılmalı : Benim yapamadığım ; Düzgün bir dille insani duygularını açıklamak

Orhan Kahraman
07.09.2010, 03:50
Hee ya da sen hiç söyleme birine aşık olsun en azından sadece biriniz üzülün o da sen ol .
Aşk bazen fedakarlık yapmak degil midir ki ?

Kubilay ŞAHİN
07.09.2010, 03:56

Ömer seni Gölcüğe davet ediyorum..

Belki başlığı bırakıp gelirsin..:D

Eren Karaahmetoğlu
07.09.2010, 11:56
Bu soruyu sorduğuma göre bu tür seyleri tecrübe ettigimi anlayacağınızı umarım ve cevabım su : normale dönemezsin. Böyle ahh çekerek hergün muhabbet edersin , onu mutlu etmeye çalışırsın , onun için gercekten onemli olan , zor olan birçok şeyi halledersin ve bunları sadece arkadaşı oldugun için yaptığına onu ikna edersin ama sana birsey söyleyeyim mi ? kız bunu yemiyordur ... sonra "böyle iyi en azından onu kaybetmeyeyim" dersin ama birgun ne olur biliyor musun? "Felancadan çok hoşlandım cikmaya bile başladık " cümlesi yüzünün ortasına yapısınca iste o zaman niye "normal olamazsın" dediğimi anlarsın dostum
Peki ne yapılmalı : Benim yapamadığım ; Düzgün bir dille insani duygularını açıklamak

İşin garibini söyleyeyim mi sana Orhan. Bu kız, benim ondan hoşlandığımı düşünüyordu bir zamanlar. Arkadaş çevremizden duyduklarım tabii bunlar. Ama o zamanlar hakikaten hoşlanmıyordum. Bu nasıl bir iş gerçekten anlamıyorum. Gidip bunlar neler söylüyor diye kendisine sorduğumda, ne yani inandın mı, onları dinlemen hata diye başlamıştı ağlamaya. Ben de tamam diyip geçmiştim. Sonradan neler oldu da bu hale geldim, büyü mü yaptı bana ne yaptı bilmiyorum. Bu arada o günü sabırsızlıkla mı bekliyorum, gelmemesi için dua mı ediyorum, onu da bilmiyorum? O gün dediğim şu çocukla çıkmaya başladık falan olayı. Hiçbir şey bilmiyorum. Hoşlandıysa birinden söylüyor direk aslında. ''Erennnn, çok tatlı çocuk değil mi Erennn..?'' İçimden geçenler tabii ki ''Zıkkımın kökü Erenn...'' tarzında oluyor ve sinirlendiğimi belli ediyorum. Hoşuna da gidiyor. Ama dediğim gibi çok yakın olduğumuz için normal karşılıyoruz ikimiz de. Muhtemelen biriyle çıkmaya başladığında, o herif tanıdığım biri olacak. Bir de arkadaşım olursa, eyvah ki ne eyvah. Ne yaparım. Ne ederim. Çocuğa nasıl düşmanca bir gözle bakmaya başlarım, tahmin edebiliyorum. Çünkü şuan bile, iyi geçindiği erkeklere kötü gözle bakıyorum. Bu kız bana, ne kadar kıskanç bir hayvan olduğumu da farkettirdi. Konuşma faslına gelince, dediğim gibi, mümkün değil. Hem o çok üzülecek, hem ben. Yabancı gibi olmayı mümkün değil göze alamam. Şöyle birşey var. Ben ondan hoşlanmıyorken, ona çıkma teklif edenler oluyordu. Verdiği tepkileri ve benle bu konuda paylaştıklarını düşününce daha bir olmaz diyorum. Öyle bir iş ki çözümü yok sanki. Bıktım.

Bu arada google hazretlerine Eren Karaahmetoğlu yazınca direk bu başlıktaki mesajlarım çıkıyor. Eyvahlar olsun. Modlardan veya adminlerden buna bir çözüm bulunmasını talep ediyorum. Ziyaretçiye kapatılabilir mi en azından bu başlık?

Eren Karaahmetoğlu
07.09.2010, 12:00
Ömer 19 yaşında evlenmeyi mi istedin? Önce okullar bir bitseydi, önünüzü görecek vaziyete gelseydiniz en azından. Ama zaten ayrılma sebebimiz tamamen benim hatam demiştin. Üstüne gelmeyeyim. Özür dilerim.

Serdar Ersoy
07.09.2010, 12:06
Eren sana harbiden geçmiş olsun :)

Şuan işteyim yazdıklarını okudum hakkında ki düşüncelerimi akşam paylaşıcam :)

Şimdilik iyi bak kendine... :D

Dursun Kaplan
07.09.2010, 12:15
Merakla bekliyoruz Serdar. :rolleyes:

Eren Karaahmetoğlu
07.09.2010, 12:33
Serdar, Dursun'un bu mesajlarından sanki beni çılgınlıklara sürükleyecekmişsin izlenimine kapıldım. :D

Ben de merakla bekliyorum.

Ayrıca bu başlığın ziyaretçiye kapatılması isteğimi yineliyorum. Duyun sesimii.

.....
07.09.2010, 15:00
ömer o zaman yeni bir aska yelken aç..gecmisi sil at :) ben daha sana ne diyeyim

Yeni bir aşka yelken açma konusunda şüpelerim var ama bakalım zaman neyi gösterecek :)

.....
07.09.2010, 15:01
Ömer seni Gölcüğe davet ediyorum..

Belki başlığı bırakıp gelirsin..:D

Gölcüğe gelemem abi :)

Gölcük benim için bitmiştir daha da Gölcüğe gelmem :p :D

.....
07.09.2010, 15:03
Ömer 19 yaşında evlenmeyi mi istedin? Önce okullar bir bitseydi, önünüzü görecek vaziyete gelseydiniz en azından. Ama zaten ayrılma sebebimiz tamamen benim hatam demiştin. Üstüne gelmeyeyim. Özür dilerim.

Çok estağfurullah.

Hani bu devirde evlenilecek kız pek kalmadı derler ya o bakımdan evlenmeyi düşündüğümü zennetmiştim :) Tabi çok erken olduğunu anladım.

Ayrılma nedenimiz ise evlenmeyi düşündüğüm için bu şekilde olmayacağı içindi. Neyse sağlık olsun :)

Orhan Kahraman
07.09.2010, 16:26
Google dedin de bende bakayım dedim ne çıkıyor benle ilgili (:

Orhan Kahraman ilköğretim okulu felan varmış iyi iyi :)

Serdar Ersoy
07.09.2010, 16:29
" Bu devirde evlenilecek kız yok "

Ömer lafım sana değil genel konuşuyorum bu lafa çok tavımdır :)

Ne demek evlenilecek kız yok ?

Bunun kıstas'ı nedir ?

Kime göre neye göre kız yok ?

Ona bakarsan hangi devirde vardı ki derler :)

.....
07.09.2010, 18:58

Bunun kıstas'ı nedir ?

Yaa haklısın aslında :)

Var tabiki de ama bize denk gelmez öylesi anlamında demiş olayım :p :)

Orhan Kahraman
07.09.2010, 19:20
Yaa haklısın aslında :)

Var tabiki de ama bize denk gelmez öylesi anlamında demiş olayım :p :)

"Bize denk gelmez" ne demek yahu adam değil misin sen? benim bildiğim adamsın gelir merak etme sana da denk gelir

beki sağından solundan bastırır,sıkıştırır sana denk gelecek vaziyete getirirsin.

Eren Karaahmetoğlu
07.09.2010, 19:26
Beyler bana denk gelmez o net. Gelince kanka oluyorum. Genelde evlenilmeyecek tiplerle aşk yaşıyorum. Serdar, senin yorumunu hala bekliyorum, bakalım ne diyeceksin. :D

Bir de, bu başlık artık ziyaretçiye kapatılsınnn. Nulur. Şuan 1 misafir var başlıkta. Heyecandan titredim.

Derken misafir sayısı 2'ye yükseldi. Vay bana vaylar bana.

.....
07.09.2010, 19:58
"Bize denk gelmez" ne demek yahu adam değil misin sen? benim bildiğim adamsın gelir merak etme sana da denk gelir

beki sağından solundan bastırır,sıkıştırır sana denk gelecek vaziyete getirirsin.

Ya geliyor geliyorda benim istediğim düzeyde değil :)

Hanım hanımcık hesabı yapıyorum :p :)

.....
07.09.2010, 19:59
Beyler bana denk gelmez o net. Gelince kanka oluyorum. Genelde evlenilmeyecek tiplerle aşk yaşıyorum. Serdar, senin yorumunu hala bekliyorum, bakalım ne diyeceksin. :D

Bir de, bu başlık artık ziyaretçiye kapatılsınnn. Nulur. Şuan 1 misafir var başlıkta. Heyecandan titredim.

Derken misafir sayısı 2'ye yükseldi. Vay bana vaylar bana.

O misafir genelde burda :D

Ganitayıda misafire kapatırsak hiç açmayalım forumu millete o zaman :D

Eren Karaahmetoğlu
07.09.2010, 20:36
Ömer Ganita değil. Sadece bu başlık. Tehlikeli değil mi sence de? :D Benim Eren Karaahmetoğlu yazıp google'da aratacak oldukça psikopat arkadaşlarım var malesef. Ayrıca o da bu eylemi gerçekleştirebilir. Onda da bu potansiyel var.

Bıyıklıoğlu
07.09.2010, 20:38
Ömer Ganita değil. Sadece bu başlık. Tehlikeli değil mi sence de? :D Benim Eren Karaahmetoğlu yazıp google'da aratacak çok psikopat arkadaşım var. Ayrıca o da bu eylemi gerçekleştirebilir. Onda da bu potansiyel var.
Tehlikenin bende farkındayım.Googla yazdığın anda patlıyosun :D

Mustafa Yüksek
07.09.2010, 20:45

Bunun kıstas'ı nedir ?

Üstadım saygılar..Takipçinizim..

Hüdai Pervaneli
07.09.2010, 20:46
Ask mi O da Ne?

Bıyıklıoğlu
07.09.2010, 20:49
Ask mi O da Ne?
Daha geçen tamamdı o iş sanki Mahmutum facede öle gözüküyor idi.:)

Serdar Ersoy
07.09.2010, 22:22
Eren ben geldim :D

Şimdi nasıl kurtulurum diye soruyorsun öyle birşey istemediğini yazılarından, belli açık açık ifade ediyorsun. Senin derdin unutmak değil nasıl elde ederim de değil. Kolay yoldan bu işi çözüme kavuşturmak istiyorsun. Kızı çok iyi tanıyorsun çok iyi arkadaşın kaybetmek istemiyorsun eyvallah ama tek arkadaşın o olmucak zaten kızı kaybetmek istememeninde ki neden de kıza karşı birşeyler istediğinden dolayı. Kız madem çok iyi arkadaşın sana illa ki sorunlarını sıkıntılarını anlatıyordur. Ve senden bu sorunlarına çözüm üretmeni bekliyor. Geçmişte çıkan dedikodulara bakılırsa hala bir umut var demektir. Benim sana tavsiyem kıza açılman yönünde çünkü birbirini bu kadar iyi tanıyan kişilerde bu olur zaten kızların istediğide tanıdığım güvendiğim biriyle birşeyler yaşayımdır. Ve sen bu profile çok uyuyorsun. Kıza mesaj atıyorum cevap atmazsa deliriyorum diyorsun bir mesaj atıp bekleme günde 3-4 mesaj at cevap atıyorsa daha çok at. Birde şöyle birşey var madem bu kadar iyi arkadaşsınız bu kız senin yapma dediklerini yapıyor mu yani sözünü dinliyor mu ? Bir ağırlığın var mı ? Sözünü geçirebiliyormusun ? Eğer öyle ise bu da iyi birşey daha çok karış daha çok ilgi göster emin ol olmuycak birşey değil ve sonunda mutlu olucağını düşünüyorum. Geçmişte çıkma teklif edenlere verdiği tepkiler demişsinde emin ol o tepkilerle karşılaşmıycaksın.

Bazı sorular sorucam ?

Son ilişkisinde sen bu kadar yakınmıydın kıza ?

Veya seninle bu kadar yakın arkadaşken bir çıktığı oldu mu ?

Sen bu mesajıma cevap ver ben sana daha çok mesaj yazıcam :)

Bu arada kim bu ziyaretçi yarım saatdir burda ççç

Birtan Karaman
07.09.2010, 22:44
Ne hikmetse Başlığın sahibi pek gözükmüyor bu aralar.. :cool: :)

Serdar Ersoy
07.09.2010, 22:56
Birtan başlığın sahibi tatilde :)

Eren Karaahmetoğlu
07.09.2010, 23:03
Serdar öncelikle hoşgeldin.

Sorularını yanıtlayayım şimdi sırayla. :)

Son ilişkisinde bu kadar yakın değildim ama, o herifle sonradan tanıştım. Hatta o da vardı. Birlikte baya eğlenmiş, dalgaya almıştık çocuğu. Güzeldi.

Benimle yakınken çıktığı olmadı. :D

Serdar Ersoy
07.09.2010, 23:15
Eren, çıktığı çocuk hakkında seninle birlikte dalga geçebiliyorsa emin ol senin yorumlarını senin tepkini merak ediyordur. Demek ki benimseyememiş ki seninle birlikte çocuk hakkında dalga geçebiliyor. Ve son olarak git şu açıl ! Pişman olmucaksın...

Hüdai Pervaneli
07.09.2010, 23:24
Daha geçen tamamdı o iş sanki Mahmutum facede öle gözüküyor idi.:)
Mesutum Orasi face:D
Yok banda ugradi bu aralar o yuzden yazdiydim:D

Eren Karaahmetoğlu
07.09.2010, 23:26
Açıl deyince akan sular durur. Mümkünübilatı yok şuan. O dediğim çocukla ayrılmaları çok garipti. Çocuk yine çıkmak istedi bununla. Tabi kız kabul etmiyordu, ancak bir ara bana ben onunla yeniden çıkmayı düşünüyorum gibi birşey demişti. Gerçi izin vermemiştim. Şimdi yok öyle bir durum. Ama açılmamın imkanı yok Serdar.

Serdar Ersoy
07.09.2010, 23:41
Senin bu yaptığın korkaklık kendine güvensizlik başka hiçbirşey değil... Sonradan pişman olursun bilgin olsun...

Tabi son karar senin Eren, ben sadece fikirlerimi ben olsam yapıcaklarımı paylaşıyorum :)

Orhan Kahraman
08.09.2010, 00:21
Size bir hikayemi anlatacağım, nedenini bilmeden...

Üniversitenin hazırlık bölümündeyim.
Henüz ilk senem , yarı dönemin yarısındayız. Hazırlık binasının hemen çıkışında yarı oval bir alan var , bizlerin sigara içmek için kullandığı bir alan. Orada sigara ihtiyacını giderirken bir yandan da milleti süzeriz.
Benim gözler uzağı tam görmez , yüzler netleşmez yani. Bu şekilde "aval aval" çevreye bakınırken içlerinde ''farklı'' birinin olduğunu farkettim , onun yüzü görünüyordu sanki tüm netliğiyle . Tekrar çevreye bakmaya başladım ve teğit ettim "evet onun yüzü farklıydı." Onun duruşu farklıydı , daha bir "Asil" duruyordu sanki , nefesim kesiliyordu , tanımam gerekiyordu onu.
Derin bir bilgi toplama seansına başladım herşeyi öğrenmeliydim. Tabi önce Trabzon delikanlısına yakışır şekilde sevgilisi olup-olmadığıydı öğrenmem gereken kritik nokta.Varsa kalbe gömüp yaşamaya devam etmeye çalışacaktım , neyseki ondan habersiz yürüyen çalışmalarım tam da istediğim şekilde gitti. Adı, Soyadı, Memleketi, Bölümü, Evi, Msn adresi, Telefonu akla gelebilecek herşeyini biliyordum birtek kendisi hariç...
Sonraki gün , bir sonraki gün ve daha sonraki gün artık daha yakın durmaya başladım. Çat,pat ikili muhabbetler,sanki istemeden aynı krişin önünde karşılaşmışız gibi aniden "pardon" deyip 3-5 saniye muhabbetler derken zaman; önce okuldaki arkadaş çevremi durumdan haberdar etmeye geldi ama o da ne?? yakın çevremdeki arkadaş !! dediğim adam! lardan kıza yazılmaya çalışan birçok kişi var ve duygularının benimkiyle alakası yok , amaçlar farklı , tek gecelik mercimek-fırın durumu , ortalık geriliyor... kız bu durumlardan habersiz onlar ile samimi şekilde zaman geçiriyordu , aldığım istihbarat doğrultusunda o gece birşeyler yapacaklardı ve kızı kurtarma planı yaptık (5 kisi ile başlayan ama yalnız bitirdiğim plan) karşı taraf kızı zil zurna sarhoş etme çabasında ve o gece tabiri caizse iş pişirme derdindeler , hazırlıkta herkes birbirini tanıdığı için nerde olduklarını öğrenmem kolay oldu ve ani bir şekilde mekana dalıp beni "satan" arkadaşlarımdan sonra tek başıma (ki zaten daima hazırlıklıyımdır tek başıma kalmaya)(ve bu sadece benim üzerime aldığım bir mesele)neyse.. sorgusuz sualsiz kızı oradan çıkardım ufak tartışmaların akabinde. Ve kendisini evinin önüne kadar getirip tek kelime etmeden pardon iki kelime ettim ( iyi uykular) ve evine bıraktım.
Ertesi gün :
Beni okulda bekleyen bir kaç önemi olmayan tip ve asıl önemli olan beni "neden? " diye sorgulayacak kıza verecek cevabımın henüz netlik kazanmaması aklımı kurcalarken , kaçınılmaz son gelir.. Sınıfımın önünde kız yolumu keser "ne yapmaya çalışıyorsun sen?" sorusu karşısında diyebilecek onlarca şeyimin olmasına rağmen "seni korumaya" demekle yetindim ve gittim
[Çocuklarla aramda neler yaşandığını merak eden varsa şöyle söyleyeyim] : "Yanlış adam"a çattıklarını 4 kişinin arasına "tek" giren birini gördüklerinde anladılar ki "delikanlı" imajı onların "adamsızlığına " yetti bile. Her neyse 1-2 gün geçirdim bu şekilde ve artık dayanamadım bir okul çıkışı her zamanki yerden otobüse binmek için kalktığı sırada yanına gittim ve : "Konuşmalıyız" dedim . "Arkadaşlığından fazlasını beklemiyorum seni sadece tanımak istiyorum , herhangi birşey de teklif etmiyorum ama şunuda bilmeni isterim ki şuan bu zamana kadar yaşamış olduğun 20 sene içinde beni dinleyerek geçirdiğin 2(iki) dakikanın olduğunu ve bu 2(iki) dakikanın tüm hayatın boyunca daima olacağını bilmek benim için gerçekten herşeye bedel" dedim ve derin bir nefes aldım. "zamana bırakalım tanışmanın zararı olmaz" dedi ve gitti
Gecen 2 ay boyunca tanımaya çalıştım dışardan görünen "Olgun","Asil" duruşu içerde pek belli olmuyordu ama yine de "kafa yapımızda uyuşan" çok şey vardı , dışarda beraber güzel zaman geçirdik , yemeklere , konserlere gittik İstanbul'u gezdik. Bu arada tanışmamızda baş rol oynayan, etken olan gerginliği sordu, anlattım ilk başta onu arkadaşlarından "zorla" ayıran bu "zorba" nın kim olduğunu merak etti ve hatta sadece bu yüzden tanımak istediğini söyledi ama sonunda "ne hikmetse" (niye böyle dediğimi daha sonra anlatacağım) hak verdi.
Ve sonra bir dönem onun tarafından bana doğru soğuk rüzgarlar esmeye başladı ve bu rüzgarlar beni bir Cumartesi akşamı demlenmeye itti...
Bu sırada bir telefon:
-Kanka senin kız bizim mekanda , lavuğun biriyle.
( içen adama bu söylenir mı ? )
10 dakka sonra mekandaydım.
2 katlı bir bar altta gümbür gümbür müzik üst kat daha tenha ve slow tarzda.
Üst kata attım kendimi
Oda ne ? Harbi doğru
Elemanın biriyle oturuyor
Kafam hafif iyi sanırım bu yuzden algılayamıyorum durumu tam.
Göz göze geldik önce kızla, sonra uzun süre elemanla ...
Karşı masaya; beni arayan arkadaşımın masasına oturdum , izliyorum
(Ciftler dans etmek için kalkar )
Yapma dedim yapma ama demeye kalmadan onlarda kalktı o elleri bir başkası tutuyordu hemde gözümün önünde.
-Olm çok içtin hayal görüyorsun diyorum kendi kendime .
Dans ediyor... "taptiğim kadın"!! karşımda bir başkasıyla dans ediyor.
Ama keşke bu kadarıyla kalsaydı
Gözümün içine bakarak "öpüşmeye" evet yanlış okumadınız "öpüşmeye" başladı elemanla
Artık düşünemiyor, algılayamıyor , anlayamıyordum.Yavaşça ayağa kalktım ilk başta gitmek için kalkmıştım sonra "birine vurmalıyım" dedim ama hangisine ...
içimdeki Karadeniz'in bıçkın delikanlısı elini kıza götüremez ama çocuğa da o sırada vurmak gelmiyor içimden
Peki ya içimdeki kavgacı , Asi Karadeniz dalgaları bu enerjiyi nasıl atacaktı dışarı... Şuan bile üzerinden aylar geçmesine rağmen seri seri solunuyorsam bunları yazarken , o zaman nasıl zapteddim kendimi halaa anlamış değilim
Bir hışım ile üzerlerine yürümeye başladım , "bana birşey derler bahanem olur ikisinden biri illaki birşey der " dedim, gidiyorum üzerlerine üzerlerine ama gidemiyorum 2 kişi bir kolumda , 1 kişi bir diğer kolumda ... Kendime dışardan bakabilsem " biri durdursun şu hayvanı " derdim . Bu sırada güvenlik geldi sadece 1-2 metre kalmişken aramızda... Ve sadece nefretle , hırsla , kinle bakabildim gözlerine
Hissediyordum içimden bir hayvan çıkıyordu , durduramıyordu o bardaki kimse beni ama asıl içinden çoktan çıkmış olan "hayvan" tam karşımda "hayvanlar gibi " sevişiyordu gözleri benim gözlerimde halaa...
O kafayla beni apar topar arabaya götürdüler ve yine o kafayla gözlerimi hastahanede açabildim nerdeyse pert olmuş bir arabanın içinden sağ çıkmış bir vaziyette.
O günden beri Aşık olmayı yasakladım bu bünyeye

Pişman mıyım açıldığım için ? Açılmamış olmaktan daha iyidir diye cevaplayabilirim.

Açılırken düşünmesi gereken ama yine de açılması gereken dostlara...

Okuyan herkese Teşekkürler.

Bıyıklıoğlu
08.09.2010, 01:11
Mesutum Orasi face:D
Yok banda ugradi bu aralar o yuzden yazdiydim:D
Burda bizim gibi insanların duygularıyla dalga geçeysun yane anladım tamam tamam:D:D

Eren Karaahmetoğlu
08.09.2010, 01:23
Senin bu yaptığın korkaklık kendine güvensizlik başka hiçbirşey değil... Sonradan pişman olursun bilgin olsun...

Tabi son karar senin Eren, ben sadece fikirlerimi ben olsam yapıcaklarımı paylaşıyorum :)

Serdar demin konuşuyorduk kızla. Yine dostum falan dedi. Ben alıştırmıştım bu lafa onu bir zamanlar resmen. Ben söylerdim. Bütün şevkim kırıldı yine.. :) İnan kendine güvenle alakası yok bu durumun. Başka biri olsa hiç çekinmem. Ama bu sefer olmaz işte. Olmuyor.

Orhan senin hikayeni yarın okuyacağım. Şimdi çok uykum geldi.