PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aşk ve Aşık Olmak!

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51

hatice_61
04.11.2009, 14:35
bizim uşaklar aşk acılarından kurtulmuş yeni sevdaluklara yelken açmış

Serdar Ersoy
04.11.2009, 14:36
Ilk defa tanisiyorlar

O zaman normal muhabbet ederim yukarda dediğim hususları düşünürüm olursa olur olmazsa olmaz. Kaybedicek birşey yok. Yani kafasına göre takılsın.

izzet
05.11.2009, 01:40
Lafa giremiyorum...yani ehmmm sey...Arkadasim lafa giremiyo :S

Onur Şeref
05.11.2009, 22:11
İzzet anladık tamam..Kardeşim bence sen bu kız ile sizi tanıştırmak isteyen arkadaşlarla bir yerde buluşun öyle tanışın.Gidin bi kafeye oturun arkadaşlarla o ortamda tanışın görüşün ilk başta..

Ömer SEVİNÇ
06.11.2009, 02:55
Emirhan yardımına ihtiyacım var:))

Geçen gün kütüphanede bir kızla tanıştım. Sırada önümdeydi, kızı beğenince elindeki kitaba bakabilir miyim diyerekten muhabbete girdim, biraz konuştuk, sonra kız kitabı iade etti, ben aldım. Kız gitti:)

Derken geçen gün facebook profilime mesaj geldi aynı kızdan. Adımı soyadımı bilmemesine rağmen nasıl başarmışsa beni bulmuş, demiş ki; " O günü kütüphanede kredi kartımın şifresinin yazdığı kağıdı kaybettim. Sizin aldığınız kitabın içinde olabilir mi acaba? Haber verebilir misiniz? "

Ben de fırsat bu fırsat biraz daha muhabbet ettim tabi. Durum şuanda bundan ibaret:) Şimdi benim durumum nedir? Kız yüz vermiş mi yoksa gerçekten kredi kartını kaybetmiş olabilir mi? Bir şansım var mıdır sizce? Bir durum değerlendirmesi bekliyorum sizden:))

Emirhan Makul
06.11.2009, 03:11
Kredi kartı şifresi yazan kağıt kitabın içindemiymiş sonra ?

Ömer SEVİNÇ
06.11.2009, 03:12
Baktım ben birşey yoktu.

Emirhan Makul
06.11.2009, 03:24
Kız gerçekten kredi kartını kaybetmiş olamaz.

Çünkü hiç bir insan kredi kartının şifresinin yazdığı kağatı kendinin sahip olmadığı bir kütüphane kitabının arasına koymaz.

Ayrıca senin ismini soyismini bilmemesine rağmen seni eklemesi sence de enteresan değil mi ?

Bu kadar detaycı bir kız ismini ya sağlam bir aracıdan yada kütüphanede isim yazılıp imza atılan yerden almıştır.

Bence bayan sana resmen "Seninle tanışacağım al işte buda bahanesi " demiş. Ama bence tabi sonuçta bayanı gören,gözlerinin içine bakan,haraketlerini gören sensin buna en son sen karar vereceksin ben sadece durum değerlendirmesi yaptım

Birde okuduğu kirabın ismini söylersen :)

Ömer SEVİNÇ
06.11.2009, 03:30
Vallahi beni nasıl bulduğunu sormak istemedim utanır diye. Oldukça merak etmekteyim yoksa:)

Ben de öyle demiş olmasını ümit ediyorum vallahi. İlk görüşte aşk gibi bişey olacak resmen:D Normalde hayatta öyle cesaret edemezdim ben gidip bi kızla direk konuşmaya falan. Birden gaz geldi nasıl olduysa:D

Kitap " Dünyada görülmesi gereken en güzel doğa harikaları " Öküz gibi bir kitap. Kız gidince hamallığıma yanmıştım boşuna eve kadar taşıyacağım diye:D:D

Emirhan Makul
06.11.2009, 03:42
Kural 43 -) Kızlar utanması gerektiği hiç birşeyi yapmazlar,plansız,programsız ve sonunu düşünmedikleri bir şeye asla başlamazlar.

Vallahi kitabın ismi de gayet olumlu bence bu kitabı okuyan birinin ruh halini az çok bilmen lazım söylemeyim ben anladın sen onu :)

Ama şunu söyleyeyim bu konuda hep kendimi bayan yerime koymuşumdur çünkü hep bizim isyanımızdır "Ya arkadaş bir kerede kızlar teklif etsin" Eee ama hiç birimiz kendimize dönüp sormadık bir kız bize teklif ettiğinde biz nasıl davrandık %99 böyle dedi "Ya kıza bak resmen bana teklif etti,ne ayak bu ya çözemedim" bu düşünce ilerleyen ilişkide kızların aşşalanması ile devam etti ve erkeklerden nefret eden bir sürü kızları biz yarattık.

Tek önerim şudur eğer bayan sana bir şekilde yanaşmaya çalışıyorsa,bunu çok iyi değerlendir ve en ufak şekilde kırıcı olacağını düşüneceğin birşeyi yapma.

Ama aklına gelen diğer herşeyi yap çünkü zaman geçmiş olabilir o gün o sözü diyemedin diye zaman çoktan geçmiş olabilir. Benim hayatımı üzerine kurduğum bir cümledir belkide ama olay şudur.

"Yapmadım diye pişman olacağıma,yapar rezil olurum."

Cem Akyüz
06.11.2009, 04:08
bir yorum patlatıcam yakında :)

Dursun Kaplan
06.11.2009, 09:31
Bekliyoruz baba. :p

Kitap bahane olabilir Ömer. Sende aynı kitabın içine bişiler sıkıştır ver kıza. :D

Seda
06.11.2009, 12:39
Bekliyoruz baba. :p

Kitap bahane olabilir Ömer. Sende aynı kitabın içine bişiler sıkıştır ver kıza. :D
Bekliyoruza da katiliyorum, kitabin bahane olmasina da :))
Simdiden hayirli olsun doktor Ömer :cool::)

ilhan
06.11.2009, 12:43
Geçen gün kütüphanede bir kızla tanıştım. Sırada önümdeydi, kızı beğenince elindeki kitaba bakabilir miyim diyerekten muhabbete girdim, biraz konuştuk, sonra kız kitabı iade etti, ben aldım. Kız gitti:)

Çapkınnn.
:D

Ömer SEVİNÇ
06.11.2009, 12:54
Dalga geçmeyin ula:D

Gece rüyamda gördüm, parmağında yüzük vardı ne yazık ki:)

İnşallah olur bu iş. Reelde bir randevu istemek ve facebookta muhabbete devam etmek arasında kaldım ama. Ne yapsam? Kime sorsam bir süre uzak dur, ilgilenme diyor:S

Emirhan yok ben öyle düşünmem merak etme:) Kızın karşısındakine ilgisini göstermesi değerini düşürmez bence.

Semih
06.11.2009, 12:54
Oğlum neler dönmüş burda ya:D

Ömer iyisin:p

Seda
06.11.2009, 12:57
Dalga geçmeyin ula:D

Gece rüyamda gördüm, parmağında yüzük vardı ne yazık ki:)

İnşallah olur bu iş. Reelde bir randevu istemek ve facebookta muhabbete devam etmek arasında kaldım ama. Ne yapsam? Kime sorsam bir süre uzak dur, ilgilenme diyor:S

Emirhan yok ben öyle düşünmem merak etme:) Kızın karşısındakine ilgisini göstermesi değerini düşürmez bence.
Dogrudur, uzak durup ilgilenmezsen kizin daha da ilgisini cekersin :))))

Ömer SEVİNÇ
06.11.2009, 12:57
champions usta o kadar laf ettik aşka meşke ama pat diye benim kapımı da çaldı vallahi.

ilk görüşte aşk var mı ne?:S

@Seda

İyi de ne saçma bişeydir bu yahu? Uzak durunca neden bir kızın ilgisini çekeyim ki? Alem şu kızlar vesselam:)

Seda
06.11.2009, 13:02
E bunu bilmeyen mi var artik =)
Ben bile bizi anlayamiyorum bazen, sen hic anlamaya calisma - sadece mantigin sana ne söylerse tersini yap :):)

ilhan
06.11.2009, 13:03
Oğlum neler dönmüş burda ya:D

Ömer iyisin:p

Adam yere bakan yürek yakan oğlum. :D Olamaz mı yaneeeeeee? :D Kızlar ona bakmayacak da sana bana mı bakacak? :D

--

Şaka bir yana Ömer'im, msnde denkleşirsek ben sana 1-2 yol gösterebilirim. :D

Ömer SEVİNÇ
06.11.2009, 13:05
Sonra da bu erkekler bizi hiç anlamıyor.. Dediğin gibi, sizi anlamak ne mümkün? :)

Yarın nöbetçiyim zaten pazar gününe kadar bekleyeceğim bakalım. Bu iş olursa herkese benden +1000 rep :D

ilhan bir yerde yakalamayım olm ben seni:D

Semih
06.11.2009, 13:05
Kızlar ona bakmayacak da sana bana mı bakacak? :D

Oğlum beni niye karıştırıyorsun:D

Adem Erdoğan
06.11.2009, 13:13
Atıl kurt.:cool:

Hemen yapış.:D

ilhan
06.11.2009, 13:15
ilhan bir yerde yakalamayım olm ben seni:D

Sen benim taktiği dene kanka. :D Kızlar ikiye ayrılır. Sevenler ve sevmeyenler diye. :p

Oğlum beni niye karıştırıyorsun:D

Ne yani ben Ömer'den daha iyiyim mi demek istiyorsun. Kan çıkar. ççç

Atıl kurt.:cool:

Hemen yapış.:D

Olay budur.
:alkış:

Ömer SEVİNÇ
06.11.2009, 13:18
Sayende artık biliyorum o ayrımı ilhan teşekkürlerççç

BAHADIR33
06.11.2009, 13:21
Vallahi beni nasıl bulduğunu sormak istemedim utanır diye. Oldukça merak etmekteyim yoksa:)

Ben de öyle demiş olmasını ümit ediyorum vallahi. İlk görüşte aşk gibi bişey olacak resmen:D Normalde hayatta öyle cesaret edemezdim ben gidip bi kızla direk konuşmaya falan. Birden gaz geldi nasıl olduysa:D

Kitap " Dünyada görülmesi gereken en güzel doğa harikaları " Öküz gibi bir kitap. Kız gidince hamallığıma yanmıştım boşuna eve kadar taşıyacağım diye:D:D
Naçizane fikrim, forumda yazdığın şeyler de izleniyor,gözleniyor olabilir :)

Seda
06.11.2009, 13:22
Naçizane fikrim, forumda yazdığın şeyler de izleniyor,gözleniyor olabilir :)
:alkış:
Kulagina küpe Ömer :cool:

Ömer SEVİNÇ
06.11.2009, 13:24
Yok be o kadar da uzun boylu değil. Adımı soyadımı bilmeden beni facebookta bulmuş olabilir ama hangi forumlara takıldığımı da bulamaz yahu:D

Seda
06.11.2009, 13:25
Yok be o kadar da uzun boylu değil. Adımı soyadımı bilmeden beni facebookta bulmuş olabilir ama hangi forumlara takıldığımı da bulamaz yahu:D
Facebook'a bakmasi kafi :cool:

Ahmet Başkaya
06.11.2009, 13:26
Emirhan yardımına ihtiyacım var:))

Derken geçen gün facebook profilime mesaj geldi aynı kızdan. Adımı soyadımı bilmemesine rağmen nasıl başarmışsa beni bulmuş, demiş ki; " O günü kütüphanede kredi kartımın şifresinin yazdığı kağıdı kaybettim. Sizin aldığınız kitabın içinde olabilir mi acaba? Haber verebilir misiniz? "

Ben de fırsat bu fırsat biraz daha muhabbet ettim tabi. Durum şuanda bundan ibaret:) Şimdi benim durumum nedir? Kız yüz vermiş mi yoksa gerçekten kredi kartını kaybetmiş olabilir mi? Bir şansım var mıdır sizce? Bir durum değerlendirmesi bekliyorum sizden:))

Hayırlı olsun daha ne deyim :D...

Direk Reelde buluşma bence face de biraz konuş önce:)...

BAHADIR33
06.11.2009, 13:29
Google'da adını yazınca bak ne çıkıyor :)

Aşk ve Aşık Olmak! - Sayfa 165 - bordomavi.net | Forum (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2747955)
7 gönderi - 3 yazar - Son gönderi: 8 saat önce
Ömer SEVİNÇ'in Avatarı. Kayıt Tarihi: 28-11-04. Yer: Edirne again. Mesajlar: 6.123. Varsayılan ... Ömer SEVİNÇ tarafından gönderilmiş daha fazla mesaj bul ...

Ömer SEVİNÇ
06.11.2009, 13:30
Facebook'a bakmasi kafi :cool:

İyi de Seda buraları okuyorsa daha iyi. Artık bu iş olmuş demektir bu kadar da detaylı inceliyorsa:))

Adem Erdoğan
06.11.2009, 13:31

Aşk ve Aşık Olmak! - Sayfa 165 - bordomavi.net | Forum (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?p=2747955)
Ömer SEVİNÇ'in Avatarı. Kayıt Tarihi: 28-11-04. Yer: Edirne again. Mesajlar: 6.123. Varsayılan ... Ömer SEVİNÇ tarafından gönderilmiş daha fazla mesaj bul ...

Google'a ismini yazıp bmn'deki nickini kopyala yapıştır yapıp öyle bulmuş yani facebooktan.:cool:

Seda
06.11.2009, 13:32
Mersinli abiye kulak ver derim Ömer :D:D
Gugil emmi bile senden bahsediyor artik..
Bu isi olmus biliyorum :))))

Ömer SEVİNÇ
06.11.2009, 13:32
Bir aşk ve aşık olmak bir de Engin Baytar çıkmış yahu. Bu başlığı anladım da Engin ne alaka? Bari Umut çıksa :D

editlesem mi ne etsem yazdıklarımı:D:D

Ahmet Başkaya
06.11.2009, 13:33

ççç ççç .....

Ömer bak kıza de ki benim adımı bir google a yaz de :) :) ... Gerisi tamam ...

BAHADIR33
06.11.2009, 13:34
Google'a ismini yazıp bmn'deki nickini kopyala yapıştır yapıp öyle bulmuş yani facebooktan.:cool:
Vice versa diye bir tabir vardır :)
Tümevarım mı tümdengelim mi kullandı bilmiyoruz :cool:

Ömer SEVİNÇ
06.11.2009, 13:35
Ahmet ilanı aşk edeyim daha kolay:D

Seda
06.11.2009, 13:36
Ömer senin isin yas kardesim ççç

Adem Erdoğan
Ömer, bırak şimdi noktadan virgülden çıkarımlar yaparak çözümleme yapmayı, atıl kurt diyorum sana.:cool:

Ömer SEVİNÇ
Bu başlık yüzünden bu iş olmazsa ilhana hepinizi banlatırım zaten:D

adem daha nasıl atılayım yahu? kütüphanede ben atıldım, etki verdim. şimdi tepkiyi beklemem lazım:D

BAHADIR33
Dünya biliyor artık bundan daha güzel bir ilan verilemezdi :)

Ahmet Başkaya
06.11.2009, 13:37

Bak buldum kızın yakın bir arkadaşını bul :) :) ...

Kız dur şu oğlanın adını bir google a girelim desin işlem tamam :) ..

Burdaki yorumları düzeltip biraz da ağır alırsak tamam ...

Ne uğraşıyoruz ya bu iş olmuş sayılır bana güven :) ...

BAHADIR33
06.11.2009, 13:37
başlıkta da 2 misafir var :)

Ömer SEVİNÇ
06.11.2009, 13:38

Aha geldiler editleyin çabuk bütün mesajları :)))

Atılay
06.11.2009, 13:38

adem daha nasıl atılayım yahu? kütüphanede ben atıldım, etki verdim. şimdi tepkiyi beklemem lazım:D

tepki geldi ya kredi kartı meselesi hamle sırası sende

Dursun Kaplan
06.11.2009, 13:39
Bi kitapla kız tavlamak teorileri üzerinde çalışıyorum.

Yakında paylaşacağım. :D

Ahmet Başkaya
06.11.2009, 13:39
Ömer dediğim hemen yaptın sanırım 2 side girdi helalsin be hızlı çıktın ççç

Seda
06.11.2009, 13:40
Bak buldum kızın yakın bir arkadaşını bul :) :) ...

Kız dur şu oğlanın adını bir google a girelim desin işlem tamam :) ..

Burdaki yorumları düzeltip biraz da ağır alırsak tamam ...

Ne uğraşıyoruz ya bu iş olmuş sayılır bana güven :) ...
Kiz ad san bilmeden bizim usagi bulur ama bizim usak kizin adini da bilse bir arkadasini bulamaz :D:D

Ömer SEVİNÇ
06.11.2009, 13:40
Atılay da haklı tabi:)))

Seda bulma buluruz da bulacağım arkadaş da sonuçta kız olacağı için bir sonuç olmaz:D

Adem Erdoğan
06.11.2009, 13:41

sen o zaman biraz daha entel dantel takıl, ağaçlar böcekler, kütüphaneden çıkma, dereyi karşı geçince normal hayatına dönersin.:D

BAHADIR33
06.11.2009, 13:41
Kitap " Dünyada görülmesi gereken en güzel doğa harikaları " Çok güzel bir kitap. Kız gidince eve kadar sabredemeden yolda yarısını okuyuverdim bir çırpıda"

Gökhan KAN
06.11.2009, 13:42
Ahmet le aynı düşünüyorum..Face de konuşmaya devam et..Olacağı varsa olur zaten..

Seda
06.11.2009, 13:43
Atılay da haklı tabi:)))

Seda bulma buluruz da bulacağım arkadaş da sonuçta kız olacağı için bir sonuç olmaz:D
Bu durumda sen de bir kiz arkadasini devreye sokuyorsun - kiz kizin halinden daha iyi anlar ççç

Saka maka, sira sende Ömer - adim bekliyoruz kardesim :rolleyes:

Atılay
06.11.2009, 13:43
Kitap " Dünyada görülmesi gereken en güzel doğa harikaları " Çok güzel bir kitap. Kız gidince eve kadar sabredemeden yolda yarısını okuyuverdim bir çırpıda"

Tabi şöyle bi yaklaşım da olur kitapta bütün dünya harikaları vardı da sen yoktun sanırım görmem gereken bi dünya harikası daha var ee ne zaman buluşuyoruz ççç

Ömer SEVİNÇ
06.11.2009, 13:44
adem zaten kız ileride kütüphane açmayı düşünüyormuş. Artık yeni mekanım orası benim:D Son okuduğunuz kitap yorumları da favori başlığım olacak:D

akdenizli abi madem buraları okuyor, madem bütün kartları açıyoruz o zaman kitabın değil kızın güzelliini ön plana çıkarmak lazım:D

Adem Erdoğan
06.11.2009, 13:45
Tabi şöyle bi yaklaşım da olur kitapta bütün dünya harikaları vardı da sen yoktun sanırım görmem gereken bi dünya harikası daha var ee ne zaman buluşuyoruz ççç

vaaay, emirhan 2 .:D

Seda
Emirhan'lar cogalirsa .... :D

Ömer SEVİNÇ
Bu durumda sen de bir kiz arkadasini devreye sokuyorsun - kiz kizin halinden daha iyi anlar ççç

Saka maka, sira sende Ömer - adim bekliyoruz kardesim :rolleyes:

Zaten bu ara gördüğüm her kıza soruyorum var mıdır bir ışık bir yardım et diye:D

Atılay sen daha çok yaz olm. Güzel fikirler çıkıyor:)

Hüseyin İlkin
06.11.2009, 13:47

Güzel yaklaşım.

Ahmet Başkaya

Ömer tamam bunu yap Atılay harikasın ççç ....

Kubilay ŞAHİN
Eyvah Eyvah..:D

Bu Arada;

Aşk, Sevdiğinle Aynı Otobüse Binmek İçin Geldiğin Yere 14 Km Geri Gitmektir.. Daha Sonra Aynı Yere Gelerek Doğru Otobüse Binmektir..:)

Ömer SEVİNÇ
06.11.2009, 13:48
Bu başlığı 1-2 haftalığına misafirlere kapasak iyi olurdu:D

Yaşadığım yeri de değişsem mi acaba çakmasın durumu okumasa daha iyi bunları:D

ilhan
06.11.2009, 13:48

İmdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaatttttttttttttttttttttttt tttttttt :eek::eek::N:N

Seda
06.11.2009, 13:51
Ömer yardimci olabilirim: Seda'dan mechul kiza:
"Aaaaa, Ömer'in sürekli bahsettigi o kiz sen misin? Canim yazmadan gecmek istemedim - cok serkermissin gercekten de.." :D

BAHADIR33
06.11.2009, 13:51
adem zaten kız ileride kütüphane açmayı düşünüyormuş. Artık yeni mekanım orası benim:D Son okuduğunuz kitap yorumları da favori başlığım olacak:D

akdenizli abi madem buraları okuyor, madem bütün kartları açıyoruz o zaman kitabın değil kızın güzelliini ön plana çıkarmak lazım:D
Benim görüşüm; İlgi alanlarınızın ortak olması , yapacağın en ala iltifattan daha etkileyicidir. Bir bayana güzel olduğunu herkes söyleyebilir ama hayatta karşısına kaç kere "Dünyada görülmesi gereken Doğa Harikaları" kitabını koltuğunun altına sıkıştırmış bir yakışıklı çıkar ki? :)
Sen seyahat etmeyi ve doğayı çok seven bir kardeşimiz olarak zaten bayrağı kapmış durumdasın.

Ömer SEVİNÇ
06.11.2009, 13:55
Yok abi zaten kitabı beğendim ben. Çok kalın ve ağırdı sadece:D Dediğin gibi kızla ortak alanımız çok. Geçen gün zaten konuştuk işte biraz etkiledim sanırım:)

Eğer kızda biraz meyil varsa ben hallederim bu işi. Öküz değiliz çok şükür ama o meyil var mı yoksa gerçekten sadece şifresini mi kaybetmiş ona emin olamıyorum işte:)

Ahmet Başkaya
06.11.2009, 13:56
Ya kız belki sırf Ömer ile yakın olmak için kitap okuyordu kızı hemen doğacı yaptık :D....

Ahmet Başkaya
06.11.2009, 13:58
Yok abi zaten kitabı beğendim ben. Çok kalın ve ağırdı sadece:D Dediğin gibi kızla ortak alanımız çok. Geçen gün zaten konuştuk işte biraz etkiledim sanırım:)

Eğer kızda biraz meyil varsa ben hallederim bu işi. Öküz değiliz çok şükür ama o meyil var mı yoksa gerçekten sadece şifresini mi kaybetmiş ona emin olamıyorum işte:)

Yahu Ömer şifreyi kaybetse sana niye sorsun gider kartı iptal eder :)...

Sonuçta kredi kartı şifresi o kadar saf değildir sanırım şifrem var mı demez şifresi orda olsa :) ...

Ömer durma :) ... Şimdi hareket zamanı :D...

BAHADIR33
06.11.2009, 14:00

Şimdi biraz beyin "fırtına" sı yapalım o zaman,
Sen aynı durumda olsan. Kredi kartı şifreni kaybetsen bankayı mı ararsın yoksa adını bile bilmediğin birini mi bulmaya çalışırsın?

Ömer SEVİNÇ
06.11.2009, 14:06
Güzel bir yaklaşım:)

Kızı beğensem kızı bulmaya çalışırım bir bahane için. Ama bir meyil olmasa uğraşmazdım direk bankaya giderdim tabi ki. Valla ikna etti beni bu cümle.

BAHADIR33
06.11.2009, 14:08
Hakkında hayırlısı olsun ve Allah gönlüne göre versin kardeşim.

Atılay
06.11.2009, 14:08
Güzel bir yaklaşım:)

Kızı beğensem kızı bulmaya çalışırım bir bahane için. Ama bir meyil olmasa uğraşmazdım direk bankaya giderdim tabi ki. Valla ikna etti beni bu cümle.

Ama şöyle de bi durum var o kağıtta şifresiyle beraber kartın numarası da varsa kesin onu bulurdum nerden bilecem iyi niyetli biri olduğunu

Ömer SEVİNÇ
06.11.2009, 14:11
Kötü niyetli birini bulman ne işine yarayacak ki? Yok der, geçer gider.

Teşekkürler akdenizli abi Allah razı olsun:)

BAHADIR33
06.11.2009, 14:12
Ama şöyle de bi durum var o kağıtta şifresiyle beraber kartın numarası da varsa kesin onu bulurdum nerden bilecem iyi niyetli biri olduğunu
burada da biraz empati ve mizah yapalım :)
"ha bu kağutta yazan benim kredi kartu şifremdur ha bu da kredi karti numaramdur"

Ahmet Başkaya
06.11.2009, 14:48
Kötü niyetli birini bulman ne işine yarayacak ki? Yok der, geçer gider.

Teşekkürler akdenizli abi Allah razı olsun:)

Banada teşekkür etsene ondan önce ben dedim ççç ... :D...

Ömer SEVİNÇ
06.11.2009, 14:57
Atlamışımdır yahu Ahmet. Senden de Allah razı olsun:)

Atılay
06.11.2009, 15:17
İmdaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaatttttttttttttttttttttttt tttttttt :eek::eek::N:N

Ne oldu olm hayırdır :)

Cem Akyüz
06.11.2009, 15:18
Ömer kız inşallah anti umut buluttur:)

ilhan
06.11.2009, 15:18
Yok oğlum bir şey :)

Bir an Türk sineması replikleri geldi gözümün önüne. :D

Atılay
06.11.2009, 15:19
Yok oğlum bir şey :)

Bir an Türk sineması replikleri geldi gözümün önüne. :D

Zaten bu işlerden anlasaydım ömrüm boyu bi kere aşık olurdum :)

ilhan
06.11.2009, 16:08
Anlayıp ne yapacaksın? :) Akışına bırakacaksın hayatı ve rahat yaşayacaksın. ;)

Ömer SEVİNÇ
06.11.2009, 22:20
Randevuyu kaptım. Hadi hayırlısı:)

Cem Akyüz
06.11.2009, 22:21
Randevuyu kaptım. Hadi hayırlısı:)

Tebrikler Ömer:alkış:

Emirhan Makul
06.11.2009, 22:25
Hayırlı Uğurlu olsun :)

Onur Şeref
06.11.2009, 22:36
Vay vay vay.Doktora bak çapkın çıktı.2 günde randevuyu kaptı.Ömer abi sen var ya sennnn ççç

Gamze
06.11.2009, 22:54
:)))
Başlığın geri sayfalarını henüz okudum. Seferber olmuş forum :)
Müthişsiniz yahu.

Emekleri boşa çıkarmayan, yere bakan yürek yakan Ömer Sevinç'i de tebrik ederim. :))

Ömer SEVİNÇ
06.11.2009, 22:58
Eyvallah kardeşlerim:)) Pazar günü kritik. Kızla iyi anlaşabilirsem, etkileyebilirsem olur bu iş inşallah:)

Gamze tebrik edeceğine bir fikir ver sen de kardeşim :D

Gamze
06.11.2009, 23:01
Oğlum fikre ihtiyacın mı kalmış senin :D

Bundan gayrısı doğallık. "Şöyle davran böyle davran" demeyeceğim. Kendimi beğendireceğim diye Olmadığın biri gibi davranacaksan hiç kasma zaten. Kızın senden hoşlanmasını sağla, başka bir kişilikten değil :))

Ne diyeyim la, temel taşı koydum önüne işte. :D

Yalnız bu BMN tehlikeli bir yandan yahu, hemen bulunabiliyoruz :)) Dikkat etmek lazım geliyor :))

.....
06.11.2009, 23:02
Aşk bizim gibilerin neyine sevgiyle yetinmek lazım.

Vesselam...

Fatih Ersoy
06.11.2009, 23:04
ehehehe başlık hayli ilginç bir hal almış :)))

Hadi hayırlısı :)

Onur Şeref
06.11.2009, 23:05
Ömer Abi sen bence al Laptop'u git kızın yanına gir foruma sayfaları tek tek okut.En sonunda hepsini okuttuktan sonra Seviyorum işte anla artık mimoza çiçeğimde sonra WMP'den mimoza çiçeğim çalsın.Siz erin muradınıza biz çıkalım kerevetine.ççç

Seda
06.11.2009, 23:14
Bu randevudan benim neden haberim yok? :D

Enes Başkaya60
06.11.2009, 23:17
gÖkÇenes..................

.....
06.11.2009, 23:59
Sanki içim kimseyi gerçek anlamda sevemiyor.

Sanki benden o duyguları koparıp almışlar.

Taklitleri sadece aslını yüceltir sözü aklıma gelince daha da kötü oluyorum!

Mustafa Yüksek
07.11.2009, 00:08
Valla Ömer ben o duyguyu baya yaşadım...Sonu kötü olmuş bir aşktan sonra tekrar sevmek zor....Ancak sen bunu büyütmezsen bir süre sonra kendiliğinden değişir..Yeter ki sen kendi kendine büyütme...Ben sevemiyorum deme...

izzet
07.11.2009, 00:11
Allah herkesin gönlüne göre versin

Emirhan Makul
07.11.2009, 00:28

Amin ya İnşallah.

izzet
07.11.2009, 00:35
Aska meske inanmiyorum, ancak alleh herkese anlasabilecegi, ahlakli ve sevimli bir hayat arkadasi nasip etsin.

Emirhan Makul
07.11.2009, 00:44
Aska meske inanmiyorum, ancak alleh herkese anlasabilecegi, ahlakli ve sevimli bir hayat arkadasi nasip etsin.

Ağzından bal damlıyor ya Amin arkadaş amin ya gerçekten amin inşallah.

izzet
07.11.2009, 00:46
Emirhan dediklerimi begendi :)

Juppiiiieee:D

Hüdai Pervaneli
07.11.2009, 00:55
Bir insan bana asik olacaksa benim Parama araba evime ve katlarim yatalarima degil bana asik olucak

Gecen Arkasdas diyordu sevgilimde acayip para var sonkez parasini yiyip birakicam diyordu Sonra erkekler suclu gerci bu almanlarda öyle degil:D

Ömer SEVİNÇ
07.11.2009, 10:01
Seda sana söyleyecektim de piyasada yoktun:D

Seda
07.11.2009, 11:01
Seda sana söyleyecektim de piyasada yoktun:D
Ceza olarak yemegi katliyorum - ayrica ben cok yemek yerim :cool:

Herseye ragmen cooooook sevindiiimmm :):)

Zeynep Terzi
07.11.2009, 11:38

Amin demekten başka yapılacak birşey yok sanırım:)

esra61
07.11.2009, 12:01
aşk;acı çekmektir.........

ApoCaN28
07.11.2009, 14:45
Aşk Acıyı Bile Mutluluk Saymaktır bence =)

Ayrıca Hep Acıyı değil yaşanılan güzel şeyleri düşünmek daha doğru Olumlu düşünmek lazım =)

Adem Erdoğan
07.11.2009, 15:13
Koçum benim işte böyle.:cool:

Onur Şeref
08.11.2009, 17:30
Ömer abiiiii!

N'oldu buluşma anlatsana biraz.Meraktan çatlıcaz burda:)

Ömer SEVİNÇ
08.11.2009, 17:31
:) Onur buluşmaya tam 1 saat var:)

Şans dileyin bana:))

Tanju
08.11.2009, 17:38
Aşk zavallı duruma düşmektir, ezik kalıp çaktırmamaya çalışıp iyice dibe batmaktır..

Ömer SEVİNÇ
08.11.2009, 17:41
Yahu aşka inanmayabilirsiniz bu gayet normal. Aslına bakarsanız bu devirdeki aşklara ben de inanmıyorum hatta. Ama gelip burada aşkı kötülemek komik kaçıyor biraz. Yaşadığını düşünenler gayet mutlu. Yaşayamayanlar kötüleme gayretinde. Kıskançlıktan mı oluyor bilmiyorum.

Tanju
08.11.2009, 17:43
Bana göre Aşk zaten kötü bir şey, bağımlılık.. sigara gibi; zararlı ama içiyorsun ;)

Ömer SEVİNÇ
08.11.2009, 17:45
Ben aşkı sigaradan öte namaz kılmaya benzetirim. Kılanlar var her yerde ama hakkıyla, hissederek kılan çok az. Yine de kılmak lazım;)

mehmets61
08.11.2009, 17:54
ilginç bir benzetme olmuş namaz benzetmesi...

Bu arada umarım diledigin gibi geçer görüşmen...

Seda
08.11.2009, 18:00
Ben aşkı sigaradan öte namaz kılmaya benzetirim. Kılanlar var her yerde ama hakkıyla, hissederek kılan çok az. Yine de kılmak lazım;)
Kilmayanlarin da kiskancliklari malum tabi :cool:
Ömer, ask sana yaramis :D

Tanju
08.11.2009, 18:07
Zaten herkes için aşk aynı tanım olsa, herkes aynı kişiye aşık olurdu. Senin namazındır aşk, benim kadehim...

Ömer SEVİNÇ
08.11.2009, 18:09
Sonuç olarak hepimizin kaderi ama;)

Tanju
08.11.2009, 18:12
Sadece 3 harfli bir kelime olarak..

Adem Erdoğan
08.11.2009, 18:15
:) Onur buluşmaya tam 1 saat var:)

Şans dileyin bana:))

İşin şansa kaldıysa, bir Trabzonsporlu olarak, şansın sıfır.:)

Okyanusu geçmişsin Ömer dereyi nasıl geçeceğini düşünüyosun.:rolleyes:

Onur Şeref
08.11.2009, 18:33
Şu anda buluşmada Ömer abi.Bakalım nolcak.Numarasıda yok ki arayıp durum değerlendirmesi alsak ççç

Oktay AKKUŞ
08.11.2009, 18:42
Haydi hayırlısı Ömer abiye:)

Onur Şeref
08.11.2009, 22:25
Ömer abi nerdesinnnn?? ççç

Emirhan Makul
08.11.2009, 22:40
Ömer abi nerdesinnnn?? ççç

Hava üsküdar kız kulesi karşısında diz dize çay içilecek kadar sıcak ve romantik Onur :)

Mustafa Yüksek
08.11.2009, 22:45
Hava üsküdar kız kulesi karşısında diz dize çay içilecek kadar sıcak ve romantik Onur :)

O kadar sıcak değil de üstüne hırka mırka alınca bir şeye benziyor:cool:

Hüdai Pervaneli
08.11.2009, 22:51
Ask bu dile kolay gelir
Cilesi var bunun Kolay mi cekmesi

Ahmet Başkaya
08.11.2009, 23:11
Ömer buraya üçlü çektir tayfaya dualarımızı seninle:D...

Ömer SEVİNÇ
09.11.2009, 00:00
Valla ne desem bilmem ki. Oldu galiba ama tam da emin değilim:)

Emirhan Makul
09.11.2009, 00:01
Valla ne desem bilmem ki. Oldu galiba ama tam da emin değilim:)

Kim emin oldu ki olmuştur o olmuştur :) Haydi hayırlı olsun.

Ömer SEVİNÇ
09.11.2009, 00:04
Eyvallah Emirhan sağolasın:)

En son ayrılırken çok güzel bir gece oldu teşekkür ederim dedim. O da evet bence de dedi. Bir daha buluşmak üzere de söz aldım. Daha ne olsun yahu:D

Ahmet Başkaya
09.11.2009, 01:55
Helal olsun babaaa büyüksün yau dediğin gibi daha ne olsun ...

Tebrikler Çapkın Abim :) ...

Emirhan Makul
09.11.2009, 02:34
Sen rüyalara inanır mısın?

Anlatabilir misin hiç gitmediğin bir ormanı ?

Uyku tutmayan gecelerde hayal kurar mısın?
Sonra o hayallerin peşinden koşar mısın?

Karanlığı ya da aydınlığı tarif edebilir misin ?

Hatırlayabilir misin her gözyaşının sebebini?

Kimsesizliğe katlanabilir misin ?

Sebepsizce sevdiğini arayıp "canımsın" der misin?

Yağmurda umarsızca ıslanır mısın?
Ve inanır mısın her yağmurdan sonraki gökkuşağına?

Bilir misin unutmayı ya da hiç aklında yokken hatırlamayı?

Sahi sen "AŞK" a inanır mısın?

Şiir tadında yaşamak, duyguların dillenişine şahit olmak, sevginin, aşkın dizelerden, sözlerden uzanıp yüreğinize dokunduğunu hissetmek ve hislerinizde yalnız olmadığınızı anlamak adına...

--
Yüreğiniz ne kadar kan ağlarsa ağlasın dünya sizin için dönmesini durdurmaz...

Hayat dediğin 1 çay,
İnsan ise sadece 1 şeker
Karıştırdıkça hayattan tat aldığını sanırsın,
Oysaki;
Hayatın seni erittiğini
çay bitince anlarsın!!!

GÜLÜŞLERİNİZ GÖZLERİNİZE IŞIK OLSUN...

Nurbanu
09.11.2009, 08:23
--
Yüreğiniz ne kadar kan ağlarsa ağlasın dünya sizin için dönmesini durdurmaz...

İşte burası son noktanın konulduğu yerdir. Hayat süprizlerle dolu kimi zaman ne çıkaracağı belli olmuyor. Sadece ve sadece anı yaşamak ve hiç bir şeyi takmamakmış kafaya :S :D

28TS61
09.11.2009, 13:35
ya biri bana aciklama yapabilirmi?

3 aydir bir kizdan hoslandim ama diyemedim. tam dedigim günden önceki aksam ise bunu 2. kez görmeye gelen görücüye, ilk geldiklerinde benim icin hayir demis. ben ona karsi acilamayinca 2.sinde söz verdim oglana diyor.
neymis ben gec kalmisim. sözümden vazgecmem diyor. ortada bisey yokki diyorum onunla. sirf 2 kez gördün beni ise 3 aydir hergün calistigim yerine geldigimde görüyorsun dedim.
neyse cuma gününden beri bunu ikna etmeye calistim ama olmadi. kendi kendimi yedim durdum, halada yiyorum.
dün onu hic aramadim baktim dün aksam saat 22:30da bi gizli nr dan tel geldi.actim oymus. merak etmis benim nasil oldugumu. konustuk ettik. hala sözümde durcam diyor. bana keske 1 hafta yada 1 gün öncesinden deseydin benden hoslandigini falan o zaman sana varirdim.
dün telde diyorki kafam karisik acaba kararim dogrumu diye. bide aglayip durdu.
ben ne anlim bundan? bu kiz ne yapmak istiyor. hem bana gorusmeyelim konusmayalim diyor hem ariyor aglayip duruyor

bende ise kendi kendimi yiyip duruyorum :(

siz napardiniz bu durumda? gerci aptallik bende. istemeyin pesinden ne kosuyorum

BAHADIR33
09.11.2009, 13:43
Ben bu konuda yorum yapmam arkadaşım.

28TS61
09.11.2009, 13:43
he bide yazmayi unuttum. dun aradiginda saat 22:30 dan bu sabah 8 e kadar tellestik. beni özlemis merak etmis diyordu.
madem istemion niye özleyim merak edip bu kadar uzun konusuyorsun dimi?
bu hafta sonu ise o görücüler bir kez daha gelcekmis ve karar verilcekmis dedi

of ya kafam iyice zonglayip duruyor

28TS61
09.11.2009, 13:44
Ben bu konuda yorum yapmam arkadaşım.

neden abi. isin icinden sendemi cikamadin benim gibi.

BAHADIR33
09.11.2009, 13:49
neden abi. isin icinden sendemi cikamadin benim gibi.
Yok, yorumlarımla yanlış bir karar vermeni istemem. Sen biraz empati yap. Kendini başkalarının yerine koy. Kalbini dinle. Sana söylenenleri bir daha dikkatlice düşün.

28TS61
09.11.2009, 13:54
Yok, yorumlarımla yanlış bir karar vermeni istemem. Sen biraz empati yap. Kendini başkalarının yerine koy. Kalbini dinle. Sana söylenenleri bir daha dikkatlice düşün.

yaptim ettim abi. binlerce kez düsündüm anlamaya calistim. ama ne bilim heralde olayin sicakligindan kendi kendimi üzmekten baska bir sey yapmiyorum.
asil anlamadigim sey ise benden biseyler beklemis hatta isten ciktiktan sonra benim evin oraya gelmis beni yolda falan görür diye ama neden 2 kez ailesiyle eve geldi ve tanimadigi kisiye ilkinde hayir deyip ikincisinde söz veriyor?
sonrada beni arayip özledim merak ettim ve telde aglamalar.
asil sorun bende ne takiyorsam kafama.

BAHADIR33
09.11.2009, 13:59
İnsan söz verdiği için, sevdiği biri varken , sevmediği biriyle evlenmeli mi?

28TS61
09.11.2009, 14:03

haklisin tabikide. ona bisey demiyorum. belkide onla anlasamam diyor vazgecer benden diyor. ama ben sözümde dururum her zaman diyor.
ah neyse ya bekleyip görücez ne olcani. hayirlisi olsun diyelim.

Seda
09.11.2009, 14:03
Sen baskasina söz vermis bir bayanla ne diye hala konusuyorsun?
Hayir diyorsa birakacaksin kardesim, cocuk oyuncagi mi bu?

Bu isin nazi olur mu bilmiyorum ama bence naz yapmaya calismis, is ciddiye binince de ne yapacagini sasirmis..

28TS61
09.11.2009, 14:07
Sen baskasina söz vermis bir bayanla ne diye hala konusuyorsun?
Hayir diyorsa birakacaksin kardesim, cocuk oyuncagi mi bu?

Bu isin nazi olur mu bilmiyorum ama bence naz yapmaya calismis, is ciddiye binince de ne yapacagini sasirmis..

seda diyorum ya aptallik bende. bak ilk beraberligimde o zamanki kiz beni bir baskasiyla aldattigini söyledi bu kadar dokunmadi bana. sonra tanisip görüstügüm kisilerde oldu ama anlasamayinca sen yoluna ben yoluna dedik.
bu sefer neden böyle bilmiyorum. diyorumya asil aptallik bende

BAHADIR33
09.11.2009, 14:09
26 yaşındasın ve bundan sonraki hayatın için atacağın adımlar sağlam ve kararlı olmalı. Seni düşünerek ilkinde hayır diyen bir insan, ikincisinde neden evet der?
İlkinde hayır cevabı alan bir aile neden ikinci sefer aynı kapıyı çalar? Söz verdiğin bir insan varsa neden başkasıyla saatlerce konuşur ve ağlarsın?

Kubilay ŞAHİN
09.11.2009, 14:09

Al İşte Soru..

Çöz Çöz Dur..

Seda
09.11.2009, 14:12
Insan sevdigi birisi varken neden sevmedigi birisine söz verirki?

Adem Erdoğan
09.11.2009, 14:14
Kız yalan söylüyor bence, sen biraz daha elini çabuk tutasın diye.

Nihal Ayvaz
09.11.2009, 14:18
Eyvallah Emirhan sağolasın:)

En son ayrılırken çok güzel bir gece oldu teşekkür ederim dedim. O da evet bence de dedi. Bir daha buluşmak üzere de söz aldım. Daha ne olsun yahu:D

:eek::eek: Ömerr neler görüyorummm...:) Hayırlı olsunnn.Ayrıntıları istiyorum ama ona göre.:rolleyes:

28TS61
09.11.2009, 14:21
Kız yalan söylüyor bence, sen biraz daha elini çabuk tutasın diye.

yok sanmiyom cünki annesi benim yanimda tel acti buna. illaki görücüler tutturmus bu aksam yine gelcez diye dedi. hem o telden sonra morali baya bi bozulmustu.

diyorumya madem beni istemiyon soz verdin o kisiye diye. neden peki dun aksam beni arayip beni özledigini merak ettigini söylüyorsun, telde agliyorsun beni üzdügünü söyleyerek ve yaklasik 10 saat telde duruyorsun benle?

Adem Erdoğan
09.11.2009, 14:24
yok sanmiyom cünki annesi benim yanimda tel acti buna. illaki görücüler tutturmus bu aksam yine gelcez diye dedi. hem o telden sonra morali baya bi bozulmustu.

diyorumya madem beni istemiyon soz verdin o kisiye diye. neden peki dun aksam beni arayip beni özledigini merak ettigini söylüyorsun, telde agliyorsun beni üzdügünü söyleyerek ve yaklasik 10 saat telde duruyorsun benle?

Bu soruları ona neden sormadın yahu ? :)

Ba®ış
09.11.2009, 14:26
adem6167 yüksek lisansını aşk doktoru Mehmet Coşkundeniz,master'ını da Nedim Saban'ın yanında yapmıştır.önerilerini dikkate almak lazım.

28TS61
09.11.2009, 14:26
Bu soruları ona neden sormadın yahu ? :)

sordum ama cvp yok. zor soru sormicakmisim.
bide bana diyorki kafam cok karisik acaba dogru karar verdimmi diye.
soruyom nasil yani nelerden süphelisin kararinda diye yince cvp yok

Serdar Ersoy
09.11.2009, 14:27
başlık karışmış yine :)

Adem Erdoğan
09.11.2009, 14:28
adem6167 yüksek lisansını aşk doktoru Mehmet Coşkundeniz,master'ını da Nedim Saban'ın yanında yapmıştır.önerilerini dikkate almak lazım.

O dediğin adamları ilk defa duyuyorum Barış, anlaşılan sen baya mastır yapmışsın onların yanında.:D

Serdar Ersoy
09.11.2009, 14:31
kızları anlamak çok zor ya 28TS61 abi işin çok karışık ya allah kolaylık versin valla neden bu tür tehlikeli oyunlar oynarlar anlamış değilim !

Kubilay ŞAHİN
09.11.2009, 14:32
İlginç Bir Durum..

Seda
09.11.2009, 14:32
Etmayin usaklar, bir kiz böyle diye bütün hepsini anlasilmaz ilan ediyorsunuz, ciks ciks :S

Ba®ış
09.11.2009, 14:33
bırak şimdi üstâd.Hocalarını deşifre etmemek istemeni anlıyorum ama bırak bu ayakları,lütfen.sen değilmisin Güzin Abla vefat ettikten sonra mektuplara cevap yazan kişi?açıkla lütfen.

BAHADIR33
09.11.2009, 14:34
Etmayin usaklar, bir kiz böyle diye bütün hepsini anlasilmaz ilan ediyorsunuz, ciks ciks :S
Ne dedin Seda? mesajını tam anlayamadım :D

Serdar Ersoy
09.11.2009, 14:34

%75 anlaşılmazdır yer yer %100 anlaşılmazdır :) :p

28TS61
09.11.2009, 14:37
yok ya harbiden anlamak mümkün degil. hem hoslan hem benim acilmami bekle tam acildigim gün ise gec kaldin de. saka mi bu ya.

Serdar Ersoy
09.11.2009, 14:38
şaka yaptıklarını sanıyorsun ama genelde ciddi oluyorlar !

Seda
09.11.2009, 14:38
Ne dedin Seda? mesajını tam anlayamadım :D
Gayet anlasilirim bence :)

Seda
09.11.2009, 14:39
Bayanlari elestirirken burada da bayanlarin oldugunu unutmayalim arkadaslar, rica ediciimm :D

Serdar Ersoy
09.11.2009, 14:40
3 bayan burda görebiliyorum ve uzun bir cevap yazdıklarını tahmin ediyorum yaklaşık 5 dakikadır burdalar :)

Erbay
09.11.2009, 14:42
Bu başlıktaki ilk ve son mesajımı yazıyorum :) : Yemişim aşkını.

BAHADIR33
09.11.2009, 14:43
Issız Adam filmini izledin mi bilmiyorum ama şöyle bir replik vardı;
Zamanında yemiş gibi duruyorsun :D

Serdar Ersoy
09.11.2009, 14:44

ççççççççççççççççççççç

Ahmet Başkaya
09.11.2009, 16:56

çççççç çççççç

:D:D:D ....

Ne güldüm aynı espriye 2. gülüşüm :) ...

Mayls
09.11.2009, 17:31
Yarın...
Açılacağım ve tüm irtibatımı keseceğim.

Emirhan Makul
09.11.2009, 18:52
28TS61 ;

Yazdıklarını okudum.

Öncellikle bu sorunun kesin bir cevabı olmaz,kişiden kişiye değişir cevaplar. Ancak şunu söylemek istiyorum kesinlikle kendin olayı hissetmeye çalış,ben birşeyler söyleyeyim ama sakın söylediklerimle haraket etme ama fikir alırsan ne memlun bana ki yaşca benden büyüksün sadece anladığımı yazayım ukelalık olmasın.

Yazdığın yazı da şöyle demişsin "Eğer bana dönmek istemeseydi neden beni arasın".

Bir bayan her zaman bir erkekten daha duygusaldır,aslında kadınlara yılan,şeytan,cingöz lakapları takılır ama bir kadın arkasında bıraktıklarını her zaman düşünür.

Eğer bir kadın ayrılmaya karar vermişse sana değilde 2. istemeye geleni kabul etmiş kafasına sinmiş ise ki durum vaziyet bence öyle gözüküyor kendime göre çözümlediğim olay şu ;

Bayanın aklına 2. istemeye gelen kişi yatmış yatmış dediysem karar aşamasını vermemiş ancak ağır basan taraf karşı taraf ancak manevi olarak sana telefonla geri dönüp mahçupluğunu bildirmeye gereksini duyuyor.

Çünkü kadınlar manevi olarak rahatsızlık duymaktan nefret ederler,emin olun ki şu dünyada rahatlıkla ilyon dolar borçla yaşarlar ama omuzlarında olan bir ah ile yaşamazlar kesinlikle kendilerini manevi açıdan rahatlatmak için çaba sarfederler,bu çabanın sonucunda yine onların istediği olur başkasının olurlar ancak allem ederler kullem ederler gönlünüzü alırlar yada almadan bırakmazlar. İşte bu yüzden biz erkekler genellikle "Bak vicdansıza birde gelmiş ne yüzle konuşuyor sen tercihini yapmışsın ne işin var benle git konuşma" gibi telkinlerle yaptıklarının kötü birşey olduğunu varsayıp kadınları kötüleriz ama aslında onlar bizim asla yapmadığımız şeyi yaparlar çünkü genellikle biz arkamızı dönüp çeker gideriz.

Senin durumuna tekrar dönersek ; Çok bütük bir aile baskısı (Aşiret,Töre,Beşik kertmesi vb.) yoksa büyük ihtimalle seninde katkılarınla yeniden beraber olursunuz çünkü kızların ailelerine söz geçirebildiği ve haklı oldukları sevgi,aşk ve evlilik tercihlerinde ailelerine söz geçirebildikleri devirdeyiz. Eğer bu baskıların hiç birinin olmadığı bir halde sana dönmüyorsa gerçekten o gelen çocuk evlilik olarak aklına yatmıştır fakat seni seviyor ise kesinlikle geri dönecektir bayanlar seviyorlarsa peşini bırakmazlar ve hiç bir kadın sevediği biri ile bir evlilik yapmak istemez ölür yine de o evliliği gerçekleştirmez.

Sen eğer aileden okey alır isen istemeye gitmelisin kesinlikle istemelisin,çünkü uç noktaya gelmişsin aklındaki ve gönlündeki herşeyi herkese açmalısın dillendirmelisin.

"Bir şeyi yapmayıp pişman olacağına yapar rezil olurum"

Bir kez daha hatırlatayım söylediklerim fikir versin yön değil kendin sakin kafa ile bilgileri ve karşı tarafın sözlerini haraketlerini harmanla ve sonuca var emin ol sonuca varacak güçtesin.

Erbay
09.11.2009, 19:00

:D Bu sefer son mesajım olsun. Hiçbir şey olmadı, kimseye aşık olmadım. Sadece sevgilim olsun diye aşık olmak kast ediliyorsa o ayrı.

Ahmet Başkaya
09.11.2009, 19:03
Uzaktan aşık olmak en iyisi hep ulaşılmaz kalacak ... Ulaştığında aşk olmuyor çoğu zaman.. Gözünde büyütüyorsun ulaşamadıkça ulaşınca birden düşüyor ordan ...

m@rdi
09.11.2009, 19:06
28TS61 ;

...

Çünkü kadınlar manevi olarak rahatsızlık duymaktan nefret ederler,emin olun ki şu dünyada rahatlıkla milyon dolar borçla yaşarlar ama omuzlarında olan bir ah ile yaşamazlar .
...

Güzel tesbit Emirhan.
;):alkış:

Hani bayanları " anlaşılmaz yaratıklar" olarak gören arkadaşlar varya onlar için güzel bir ip ucu .

Seda
09.11.2009, 20:45
Yarın...
Açılacağım ve tüm irtibatımı keseceğim.
Ayni siniftayken mi? Hi hi...
:)

28TS61
09.11.2009, 21:56
@ Emirhan Makul

tsk ederim yazdiklarin icin. burda sizlerinde düsüncenizi ögrenmek istedim. elbette hepimiz hemfikir olamayiz her konuda.

kizin aile baskisi falan yok. aileler demis kendi aranizda anlasabilirseniz anlasin. zaten kizin dayisini taniyorum. ama bu zamana kadar onun dayisi oldugunu bilmiyordum. hem kizla cogu arkadaslarimiz ayni cikti muhabbet ederken.
aslinda kafasina yatan onunda ayni memleketten olmasi ve eskiden ayni kurslara gitmis olmalari sanirim.
önceleri bir görüsmüslükleri tanismisliklari yok. sirf yer olarak ayni yerde imisler. oglan bunu bi dügün fotosunda görmüs arastirtmis anasina.
o diyo dogru yoldan gelmis falan. sanki ben egri yoldan gittim :)
sende diyo 3 aydir diyo hadi bana acilamadin dayimi taniyordun olmadi senin arkadasinin ailesi bizi taniyordu, onlara citlatsaydin durumu ve ya annenle babanla gelip niyetini ortaya koysaydin diyor.
her hoslandigimiz kiza böyle yapsak vay halimize.
ben utangacim cekingenim. öyle pat diyede denmezki hoslandim falan filan.
tamda o gun sormaya gittigimde sok oldum onun dedikleri ile. gec kaldin dedi.
dedim ilk senin düsüncelerini bilmek istedim, seninde bana karsi biseylerin varmi diye sonra gerisi zaten kendiliginden gelirdi dedim ama laf anlatamiyoruzki.
bide resim istemisti zamaninda. hala ondaymis resim ve bakiyormus arasira.

ya gercekten su kiz milletini anlamak cok zor. yada ben gercekten cok aptalim :)

Mayls
09.11.2009, 22:51
Ayni siniftayken mi? Hi hi...

Ne kaybederim ki? :o

Hüdai Pervaneli
09.11.2009, 23:30
Ne kaybederim ki? :o
Emirhanin bir lafi var bilmem bilirmisin

Yapmayip pisman olacagima yapip rezil olmayi tercih ederim:D

Buarada Ask bos isler

Mayls
09.11.2009, 23:33
Valla planım tıkır tıkır işlerse, ki bundan eminim, ya beni sever, ya nefret eder. İkisi de güzel şey :)

Kazanma ihtimalim var sadece ;)

Seda
09.11.2009, 23:46
Senin icin bir anlam ifade ediyor mu bilmiyorum ama 'arkadaslik' mesela.

izzet
09.11.2009, 23:47
Kendi tecrübelerime bakarak diyorum.

Bayanlarin büyük cogunlugu ilk tipe ve hali vaktine bakar.

Erkekler ise cogunlukla sadece tipe bakar :D

Mustafa Yüksek
09.11.2009, 23:51

Kafanda farklı bir düşünce varsa arkadaşlık pek mümkün değil...Hatta imkansız...Kimse kendini kandırmasın...Aşk hayal kurmaktır...Birlikte gezerken hayal ettiğin bir kızın(erkeğin) arkadaşı olup yanıbaşında durmak can acıtır...Elbet dayanılmaz olur...Onun için vakit doğrudur diye düşünüyorsan söyleyeceksin bence...

Mayls
09.11.2009, 23:55
Etmiyor. Hem de hiç.
Ben onu arkadaş gibi göremedikten sonra arkadaşlığın anlamı ne? Sprite'tan acı gerçekler'deki kadar iğrenç olmasa da ona benzer bir arkadaşlığımız olur...

Hüdai Pervaneli
10.11.2009, 00:01
Bu benim basima geldi Simdi cok iyi arkadasiz hersey Kendi kafamda bitirdim

Emirhan Makul
10.11.2009, 00:14
Bu benim basima geldi Simdi cok iyi arkadasiz hersey Kendi kafamda bitirdim

Seni taktir ettim Mahmut aslında asi bir kişilik gibi görünüyorsun ama bu yaptığının herkese örnek olması gerek.

KUTADGU
10.11.2009, 00:18
Nietzche baba güzel söylemiş.

"Kadınlara mı gidiyorsun? Kırbacını unutma"

Seda
10.11.2009, 00:21
Kafanda farklı bir düşünce varsa arkadaşlık pek mümkün değil...Hatta imkansız...Kimse kendini kandırmasın...Aşk hayal kurmaktır...Birlikte gezerken hayal ettiğin bir kızın(erkeğin) arkadaşı olup yanıbaşında durmak can acıtır...Elbet dayanılmaz olur...Onun için vakit doğrudur diye düşünüyorsan söyleyeceksin bence...
'Normal' sartlarda katilirdim bu söylediklerine, dogru da aslinda. Ama konuyu biliyorum, kizin düsüncelerini biliyorum, arkadasin olmayacak bir duaya amin dedigini biliyorum ve her ne kadar kabul etmese de o kizin arkadasliginin onun icin cok önemli oldugunu da biliyorum. Bu durumda olmayacagini bile bile neden hala bir seyler söylenmek ister? Arkadasligini da !bile bile! kaybetmek icin mi? Kaldi ki ayni sinifta yüz yüze bakacagin bir insan..

Etmiyor. Hem de hiç.
Ben onu arkadaş gibi göremedikten sonra arkadaşlığın anlamı ne? Sprite'tan acı gerçekler'deki kadar iğrenç olmasa da ona benzer bir arkadaşlığımız olur...
smA, iyi düsün ;)
Umarim dogru karari verirsin neticede kardes kuymagum benum :)

Muhammed
10.11.2009, 00:28
Arkadaş olma fikri bencede hiç doğru değil. Hatta insanı çok daha fazla incitir.

Mayls
10.11.2009, 00:38
Başlayamamanın ızdırabını çekmektense, bile bile bu hatayı yapmak istiyorum sanırım ;)

Fatih Ersoy
10.11.2009, 00:40
Nooolur nil olsun !!!.. :D:D

Erkan
10.11.2009, 00:53
Bazen bir kisinin arkadasligini kaybetmeyi goze alamayacak kadar cok seversin. Onun yaninda olmak acitmaz adami, mutluluk duyarsin huzurlu olursun seni acitan onun seni senin onu gordugun gibi gormemesi. Erkekler hakkinda konusmaya baslayacak kadar yakin oldugunda ise kalbini yerinden sokup tel tel kopartip tuz ile ezmesini ondan iyi bileni de yoktur..

Mayls
10.11.2009, 15:04
Rahatladım, yemin ediyorum :D

Seda
10.11.2009, 15:23
Sonuc?
Deli oldugun haricindekini soruyorum bu arada..

Mayls
10.11.2009, 15:30
Sonuc?
Deli oldugun haricindekini soruyorum bu arada..
Cevap alamadım. Daha doğrusu vermesini beklemeden uzaklaştım.

Seda
10.11.2009, 15:32
Cevap alamadım. Daha doğrusu vermesini beklemeden uzaklaştım.
Istedigin cevabi alirsin insallah :(

Ömer SEVİNÇ
10.11.2009, 15:37
Yalnış yapmışsın Selim. Kızları düşündürmeyeceksin..

28TS61
10.11.2009, 15:46
kizlar isine gelince cvp verirler zaten. cvp veremedikleri sorulara ise "bana zor soru sorma" derler.

Mehmet Fırat
10.11.2009, 15:52

İşte bu! ççç

Cevabına göre belki ben de uygularım kanka. :D

Mayls
10.11.2009, 15:54
İşte bu! ççç

Cevabına göre belki ben de uygularım kanka. :D
Cevap belli aslında. Önemli olan benim rahatlamamdı ççç

I found freedom. Losing all hope was freedom :D

Onur Şeref
10.11.2009, 17:46
smA mazoşist olmuş!..ççç

Red edilip edilmemek adamın hiç umrunda değil. Rahatladım diyo!. ççç

28TS61
11.11.2009, 17:16
ya böyle bisey olamaz. tam unutuyorum diyorum az önce beni aradi merak ettim seni diyor :(
neyimi merak ediyorsun soruncada, o günü burdan ciktigindan sonra eve vardinmi, yok su bu nasil merak ettim diye aradim diyor.
bende iti neden merak ediyorsun dedim.

neden aradigimi bilmiyonmu. sana karsi bos degilim diyo ama soz verdim bi kere diyor hala. of ya ne bu benim cektigim arkadas ya.

arkadasi geldi diye isyerine birazdan aricakmis beni.

hatta diyor aksama yürüyüse cikicam annem gelmezse beraber yürüyüs yapariz diyor. gelde cildirma

bu gidise kafayi yicem. ne yapmaya calisiyor bi anlasam?????

Onur Şeref
11.11.2009, 17:28
Abi bence açık açık söyle.

Ne yapmak istiyorsun amacın ne söyle de.Ya bana gel yada ona git ve beni arama bitsin bu eziyet de.Senin ve vicdanın için en iyisi o.Çünkü giderse zaten kafasına koymuş ve gitmiştir.Eğer daha hiçbirşey belli olmadan diğer kişiyle alakalı ona giderse zaten boşver.

Dipnot: Aklı başında kimse sadece söz verdim diye birisiyle evlenmez,hayatını birleştirmez..

28TS61
11.11.2009, 17:36
Dipnot: Aklı başında kimse sadece söz verdim diye birisiyle evlenmez,hayatını birleştirmez..

bende onu anlatmaya calisiyorum ama anlamiyor.

ne güzel 2 gundur normale donuyordum. bi bakim ne dicek zaten sogdum kendisinden 2 gundur yasananlari sakin kafayla düsününce diyorum kendime salakmisin ne hali varsa görsün diye.

bana diyorki dun evde yoktun, geziyordun. nerden biliyorsun deyince bosver diyo.
benim kullandigim arabalari gorunce ben aklina geliyormusum.
yolda yururken arkasina bakiyormus sanki hemen yanima gelcekmissin gibi hisediyorum diyo.
seninle olmayi cok isterim ama söz verdim diyo.
öyle deyincede ben kafayi yiyorum acikcasi.

Hüdai Pervaneli
11.11.2009, 18:11
Seni taktir ettim Mahmut aslında asi bir kişilik gibi görünüyorsun ama bu yaptığının herkese örnek olması gerek.

Emirhan HAyat bu bugun variz yarin yokuz

Hüdai Pervaneli
11.11.2009, 18:12
kizlar isine gelince cvp verirler zaten. Cvp veremedikleri sorulara ise "bana zor soru sorma" derler.

iste bu nezaman soru sorasam aldigim cevap

28TS61
12.11.2009, 14:15
ya bi insan istemedigi birini neden hala arar anlamiyorum. bana hayir diyor ama hala arayip duruyor.
10 yildir ayni nr yi kullaniyorum sonunda degistirtcek bana nr yi.

hatice_61
12.11.2009, 18:08
ya bi insan istemedigi birini neden hala arar anlamiyorum. bana hayir diyor ama hala arayip duruyor.
10 yildir ayni nr yi kullaniyorum sonunda degistirtcek bana nr yi.

alışkanlık diyelim insan suya nasıl alışır çıktığı insanada bi süre sonra alışıyo sevmesede arııyo:D:D

Hüdai Pervaneli
12.11.2009, 18:13
Telefonlar cikmayi dene Konusmayi dene Belki pismandir

28TS61
12.11.2009, 19:45
Telefonlar cikmayi dene Konusmayi dene Belki pismandir

konusuyorum. pisman gibi ama sözüm söz diyor. bugun anlattigina göre pazar aksami ailecek buluscaklarmis oglanla tel nr larin degisceklermis. sonra artik sohbete baslar tanisirlar yakinda söz, nisan derken pat diye dügünleri oluverir.

en sinir oldugumda kendine benim icin iyi bak. sen cok iyi insansin demesi.
tersliyorum bende o öyle deyince. sen beni ne dusunup merak ediyonki 2 -3 gün sonra onla yakinlascaksin, mutlu olup, beni zaten unutcaksin diyorum.
ben iyi olsaydim suan böyle bu durumda olmazdim diyorum.

bu aksam yine aricam diyor bana isten sonra.:mad:

28TS61
12.11.2009, 19:47
alışkanlık diyelim insan suya nasıl alışır çıktığı insanada bi süre sonra alışıyo sevmesede arııyo:D:D

aliskanlik oldugunu pek sanmiyorum. bence vicdani rahat degil belkide.

ben en iyisi bi ask asisi olayim :D

Gökhan KAN
12.11.2009, 20:12
Aşık olmak istiyorum..Tekrar acı çekmek havalarda uçmak istiyorum..Yeter verdiğimiz ara...

28TS61
12.11.2009, 20:20
Aşık olmak istiyorum..Tekrar acı çekmek havalarda uçmak istiyorum..Yeter verdiğimiz ara...

gökhan kardesim bence eksik olsun de hic gerek yok bosuna aci cekmeye.
illa aci cekmek istiyorum diyorsun basini duvarlara vur. yada ne bilim ayaginin üzerinden araba gecsin. :)

Gökhan KAN
12.11.2009, 20:26
gökhan kardesim bence eksik olsun de hic gerek yok bosuna aci cekmeye.
illa aci cekmek istiyorum diyorsun basini duvarlara vur. yada ne bilim ayaginin üzerinden araba gecsin. :)

Özledim be abi..Acı çekiyordum ama bir taraftanda çok mutluydum o zamanlar..O günlere geri dönmek istiyorum..

28TS61
12.11.2009, 20:30
Özledim be abi..Acı çekiyordum ama bir taraftanda çok mutluydum o zamanlar..O günlere geri dönmek istiyorum..

valla sen bilirsinde sonunda pisman olma bence

Vural Kuyumcu
12.11.2009, 20:55
konusuyorum. pisman gibi ama sözüm söz diyor. bugun anlattigina göre pazar aksami ailecek buluscaklarmis oglanla tel nr larin degisceklermis. sonra artik sohbete baslar tanisirlar yakinda söz, nisan derken pat diye dügünleri oluverir.

en sinir oldugumda kendine benim icin iyi bak. sen cok iyi insansin demesi.
tersliyorum bende o öyle deyince. sen beni ne dusunup merak ediyonki 2 -3 gün sonra onla yakinlascaksin, mutlu olup, beni zaten unutcaksin diyorum.
ben iyi olsaydim suan böyle bu durumda olmazdim diyorum.

bu aksam yine aricam diyor bana isten sonra.:mad:
cikma telefona verme cevap ihsan abi derim :)

Gökhan KAN
12.11.2009, 20:59
cikma telefona verme cevap ihsan abi derim :)

Vural a katılıyorum..Bütün bağlantılarını kopar hem senin hem onun için hayırlı olacaktır bence..

28TS61
12.11.2009, 21:20
ya öylede ama cikmamazlikta edemiyorum.

Vural Kuyumcu
12.11.2009, 21:26
etmen lazim abi resmen aci cektiriyor böyle sana hem hayir diyemiorum diyo hemde seni istiorum diyo yok öyle ............erkek masaya vurdu mu tabaklar oynar :cool:

Çakıroğlu İhsan
Bence senin çok iyi biri olduğunu seninle çok iyi dost olabilceğini düşünüodur o yüzden :P muhabbete ortadan daldım kusura bakmayın :D

Aşk göreceli bi kavramdır başkada bişe deil :)

Emirhan Makul

Fuzulininde söylediği gibi

Söylesem tesiri yok ; sussam gönül razı değil.

Adil ÖZGÜR
12.11.2009, 23:07
Yine bakışların soluk,
Kasım ayında grip mi oldun,
Yine ellerin buz gibi soğuk,
Aşk'ı yaşayamayan bana birşey mi sordun?
*-*
Hayır sorma; Ben birşey değilim,
Senin nefesin soğukta buharlaşmıyor?
Ben benim zamanımdaki aşkı bilirim,
Bu zamanın aşk gen'i değişti nefesinden anlaşılıyor..
*-*
Eğer güz ayında aşk-ı yaşamak istersen,
Kestane ağaçlarındaki yaprak yere düşerken,
Sevdalı göz ile nefes aşkı yaşarken,
Sararır yaprak gibi, Saka kuşu gibi uçarken.
*-*
Güz ayında aşk romantizm yaprak yaprak,
Nisan yağmuruna nazire edene bak,
Sarı yaprakta yürürken gök gürültüsünden korkarak,
Benim zamanımdaki güz-i aşk-ı yaşarak,
*-*
Hey dağlar neden susarsınız, aşk-ı nara ile yazarsam,
Kızılağaç altındaki çamurlu yoldan geçen ben değilmiydim,
Yokuş yukarı sarı yaprakları göz yaşım ile ıslatsam,
Güz'ün Aşk-ını o yıllarda yaşayan ben değilmiydim?
*-*

Hüdai Pervaneli
12.11.2009, 23:29
Ihsan Abi gecmis olsun sifayi kapmissin Allah Yardimcin Olsun

28TS61
13.11.2009, 00:15
Ihsan Abi gecmis olsun sifayi kapmissin Allah Yardimcin Olsun

sagolasin mahmut. malesef bunun asisida yok. domuz gribinden beter resmen:D

zaten o böyle davrana davrana sogdumda ondan. yinede mutlu olmasini dilerim. hersey kader kismet. hayirlisi buymus demekki.

Hüdai Pervaneli
13.11.2009, 00:17
sagolasin mahmut. malesef bunun asisida yok. domuz gribinden beter resmen:D

zaten o böyle davrana davrana sogdumda ondan. yinede mutlu olmasini dilerim. hersey kader kismet. hayirlisi buymus demekki.

Suanda onu dusundugune göre pek unutmusa benzemiyorsun

Emirhan Makul
13.11.2009, 00:27
"Kızılağaç altındaki çamurlu yoldan geçen ben değilmiydim,"

Adil abi ya vallahi şu başlıklarda kal özledik gerçekten ben özledim ya , boşver teknik konuları edebiyat bölümüde açılırsa hep burada kal. Futbol hiç birşeydir Aşk Herşeydir herşeydir,zaten futbol herşey olsaydı bir yenilgiden sonra bir diğer maça gitmez idik,Eğer aşk olmasaydı Futbolu ağzımıza almaz idik.

Hüdai Pervaneli
13.11.2009, 00:28
Benim icin Ask Futboldur Futbol Askdir

28TS61
13.11.2009, 01:17
mahmut zar zor kapattirdim teli ona simdik.
teli kapat sabah uyandiginda beni unutmus ol dedim. hic hayatina girmemisim gibi davran.
2 kez görüp ona karsi biseyler hisettigin kisiyi düsün dedim ona.

oh be kurtuldum artik. en büyük ve tek askim trabzonsproum bana yeter. sampiyon olamasakta, beni aglatsada askimiz hic bir zaman bitme ts mizle

Vural Kuyumcu
13.11.2009, 01:27
mahmut zar zor kapattirdim teli ona simdik.
teli kapat sabah uyandiginda beni unutmus ol dedim. hic hayatina girmemisim gibi davran.
2 kez görüp ona karsi biseyler hisettigin kisiyi düsün dedim ona.

oh be kurtuldum artik. en büyük ve tek askim trabzonsproum bana yeter. sampiyon olamasakta, beni aglatsada askimiz hic bir zaman bitme ts mizle
dogru olani yaptim ihsan abi http://1.1.1.3/bmi/forum.bordomavi.net/images/icons/icon12.gif

28TS61
13.11.2009, 01:38
biliyorum vural. ama insanin canina dokunuyor artik. hala onu kirmamak icin kendimi zor tuttum.
umarim vicdanin rahattir dedim. helallestim o kadar.

kimseye iyilik yaramiyor arkadas.

kusura bakmasin ama ben tanimadigim birine karsi hemen biseyler hisedemem. inkar etmiyorum ilk gördügümde hoslandim icim kipir kipir oldu. ama seni tanimadigim icin biseyler hisetmedim. cünki birinden bisey hisetmek icin onu tanimak gerekir. seni tanidikca yavas yavas biseyler hisetmeye basladim diye anlattim ona.

Adil ÖZGÜR
13.11.2009, 08:53
"Kızılağaç altındaki çamurlu yoldan geçen ben değilmiydim,"

Adil abi ya vallahi şu başlıklarda kal özledik gerçekten ben özledim ya , boşver teknik konuları edebiyat bölümüde açılırsa hep burada kal. Futbol hiç birşeydir Aşk Herşeydir herşeydir,zaten futbol herşey olsaydı bir yenilgiden sonra bir diğer maça gitmez idik,Eğer aşk olmasaydı Futbolu ağzımıza almaz idik.

Haklısın Emirhan, hep böyle açıklı yazarsak sonra birileri yanlış düşünür, hele yengen okursa kafamın etini yer, zaten saç ta yok, :)

Şaka şaka, biz o yılları katmerli geçtik, ancak eteğinde taş olanlar bu güzel köşeyi süslemeli, güzel düşüncelerini herkesle paylaşmalı

hatice_61
13.11.2009, 17:33
aliskanlik oldugunu pek sanmiyorum. bence vicdani rahat degil belkide.

ben en iyisi bi ask asisi olayim :D

bence en iyisi zamana bırak yana düzelir her şey aşkta tek ilaç bence zman

Ömer SEVİNÇ
13.11.2009, 19:43
Benim iş tamamdır. Vatana millete hayırlı uğurlu olsun. Yardımı geçen herkese teşekkür ederim;)

Mehmet Fırat
13.11.2009, 19:56
Benim iş tamamdır. Vatana millete hayırlı uğurlu olsun. Yardımı geçen herkese teşekkür ederim;)

Allah tamamına erdirsin Ömer. Darısı bizim başımıza. :D

Emirhan Makul
13.11.2009, 20:33

Biz teşekkür ederiz,nice Aşk,sevgi ve saygı dolu günlere :)

Allah korusun :D

Nihal Ayvaz
13.11.2009, 20:54

Ben sana demiştim:cool: :p Hayırlı olsunn..:rolleyes:

Erkan
13.11.2009, 22:32
Emirhan ask zor is ya. Zor Zor Zor.... Uzak durdugunu sandigin anda icine cektigi zaman seni daha da zor oluyor.

izzet
13.11.2009, 22:33
Allah hepinizi mutlu etsin. Allah mesut bahtiyar etsin...

Emirhan Makul
13.11.2009, 22:41
Emirhan ask zor is ya. Zor Zor Zor.... Uzak durdugunu sandigin anda icine cektigi zaman seni daha da zor oluyor.

Zorluğu ilişkiyi yürütmekte bence maya meşagatli bir iş bildiğin zanaat gerektiriyor.

Dursun Kaplan
13.11.2009, 22:43
Yeni oluşan çiftlere mutluluklar diliyorum. :p

Henüz tek takılanlara da, kolaylıklar diliyorum. :cool:

izzet
13.11.2009, 22:49
Yeni oluşan çiftlere mutluluklar diliyorum. :p

Henüz tek takılanlara da, kolaylıklar diliyorum. :cool:

Ikisinin arasinda biryerlerde bulunanlarada allahtan sabir diliyorum:)

Erkan
13.11.2009, 22:49
Zorluğu ilişkiyi yürütmekte bence maya meşagatli bir iş bildiğin zanaat gerektiriyor.

O noktaya kadar gelse :rolleyes:

Emirhan Makul
13.11.2009, 22:51
O noktaya kadar gelse :rolleyes:

O Noktaya kadar ne imla kuralları var diyorsun yani :)

İşte bu yüzdendir dil bilgisini sevmeyişim,imla kuralsız yaşadık hep aşkları ne yapalım :D

Erkan
13.11.2009, 22:54
O Noktaya kadar ne imla kuralları var diyorsun yani :)

İşte bu yüzdendir dil bilgisini sevmeyişim,imla kuralsız yaşadık hep aşkları ne yapalım :D

Aynen oyle :D verin bana finansal problemler versinler tarih verin sorun yasamam.. ama bu dil bilgisi varya =)

Ömer SEVİNÇ
13.11.2009, 23:15
Eyvallah dostlar:) Darısı başınıza..

Suayb
14.11.2009, 02:29
Ask bence Allah rizasi cercevesinde aski yasayabilmektir.. Yani bir insani Allah aski cercevesinde sevebilmek ve ona O ask cercevesinde asik olmak...

Keske her ask bu ask temeli ile suslense ve yalan ask uzeri kurulmasa...

Onur Şeref
14.11.2009, 16:56
Hayırlı olsun Ömer abi..:)

Bi kaç Taktik versen hiçte fena olmaz yani..:)

Mayls
14.11.2009, 23:15
Ömer hayırlı olsun :)

Onur, ben de isterdim taktik vermek ama plan tutmadı ççç

Ömer SEVİNÇ
14.11.2009, 23:41
:) Teşekkür ettim.

Onur ne zaman istersen danışabilirsin kardeşim. Kızlar o kadar da karmaşık yaratıklar değil inan ki. Sadece aşık olunca beyin çalışmıyor biraz:D

Fatih Ersoy
14.11.2009, 23:47
:) Teşekkür ettim.

Onur ne zaman istersen danışabilirsin kardeşim. Kızlar o kadar da karmaşık yaratıklar değil inan ki. Sadece aşık olunca beyin çalışmıyor biraz:D

Hayır o kadar karmaşık yaratıklar :)))

Zeynep Terzi
15.11.2009, 00:33
Hayır o kadar karmaşık yaratıklar :)))
İnanın çoğu erkekten daha anlaşılır kadınlar var;)