PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Aşk ve Aşık Olmak!

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 [10] 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51

SDanışmaz
15.06.2009, 19:41
eyi Da.. dövseydin bide.. Hııııhhh

Koptum, gülmekten öleceğim ççç

Delikanli Erkek Bir Bayana El kaldirmaz :cool:

Helal :cool:

Murat GENEL
15.06.2009, 19:44
Selami, 2 yıl geçti üzerinden allaha şükür rahatım..:) varsın 3 yıl daha geçsin.. yok arkadaş yok olmaz:) :)

Emirhan Makul
15.06.2009, 19:49
ilhan'a Gelsin :)

OUaoN56M_2s

ApoCaN28
15.06.2009, 19:51
Bir Yarım Sende kaldı felan =)

Kadir
15.06.2009, 19:51
Saçma sapan aşklara tribünsel darbe
Trabzonspor aşkı yeter bu kalbe

:D

SDanışmaz
15.06.2009, 19:52
Selami, 2 yıl geçti üzerinden allaha şükür rahatım..:) varsın 3 yıl daha geçsin.. yok arkadaş yok olmaz:) :)

1 yıl daha var ;) Ne de olsa tecrübe :D

^^MeRWee^^
15.06.2009, 19:53
Koptum, gülmekten öleceğim ççç

ölmeden önce soruma cvp verr:D

nedir komik olann ??:mad::mad:

Murat GENEL
15.06.2009, 19:56
http://www.youtube.com/watch?v=jfPZF8q8Spw

Selami senin durumuda hatırlıyorum geçen sayfalardan:)

bu şarkıyı bi dinle..:)

Uğur GEMİCİOĞLU
15.06.2009, 19:58
Saçma sapan aşklara tribünsel darbe
Trabzonspor aşkı yeter bu kalbe

Var mı la daha ötesi :D:D

ApoCaN28
15.06.2009, 20:02
Tek Ts da bir yere kadar yahu =)

^^MeRWee^^
15.06.2009, 20:03
Tek Ts da bir yere kadar yahu =)

TS Yeterr de artarrrrrrr

ilhan
15.06.2009, 20:06
Emirhan,

İnsanların beynine olmayan şeyleri empoze etmeye çalışma. Aşk yoktur. :D Bir ara vardı, ama artık yoktur. ççç

Hüdai Pervaneli
15.06.2009, 20:07
TS Yeterr de artarrrrrrr

Bak Bur Konuda Sana hak verdim Trabzonspor Sevgimi baska Kimseyle Paylasamam
Yahu Önemisz mac olsa bile heycanlanyiorum

Emirhan Makul
15.06.2009, 20:14
Emirhan,

İnsanların beynine olmayan şeyleri empoze etmeye çalışma. Aşk yoktur. :D Bir ara vardı, ama artık yoktur. ççç

Bir Ara olduysa Her ara olabilir demektir :D

Milyonlarca taraftarla paylaşıyorsunda bir sevdiceğinle paylaşmak mı zor geldi mahmut :)

İnan paylaşınca daha güzel oluyor !

Remzi
15.06.2009, 20:19

Valla ben çok isterim paylaşmak ama şimdilik mümkün değil. Fakat Bordo dediğimde MAvi diyen bir sevgilim var en azından :D

Hüdai Pervaneli
15.06.2009, 20:21
Valla ben çok isterim paylaşmak ama şimdilik mümkün değil. Fakat Bordo dediğimde MAvi diyen bir sevgilim var en azından :D

Size Yok O Benim

ApoCaN28
15.06.2009, 20:21
Bordo Mavi paylaşılmaz orası ayrı ama bir yere kadar...=)

Emirhan Makul
15.06.2009, 20:22
Size Yok O Benim

Ne bencilsin azıcık colmanından ver bari ya :D

Hüdai Pervaneli
15.06.2009, 20:23
Ne bencilsin azıcık colmanından ver bari ya :D
Olmaz Hepsi benim:D

Remzi
15.06.2009, 20:24
Bordo Mavi paylaşılmaz orası ayrı ama bir yere kadar...=)

Sevgilin başka takımı tutsun seni görürüm paylaşmak için can atacaksın :D

Emirhan Makul
15.06.2009, 20:24
Olmaz Hepsi benim:D

Faty papy'yi ver bari adam daha kadroya giremedi :D

ApoCaN28
15.06.2009, 20:26
Sevgilin başka takımı tutsun seni görürüm paylaşmak için can atacaksın :D

O takımı bırakmak zorunda kalıcak ve futbol a bir daha karışmayacaktır =)

Emirhan Makul
15.06.2009, 20:29

Fanatik olunca hiçde öyle olmuyor işte onla yaşamak zorunda kalıyorsun tabii Trabzonspor-Fenerbahçe maçındaki bıyıklı amca gibi "Godoş" diye tabir ettiğimiz sıfata bürünmemek lazım.

Hüdai Pervaneli
15.06.2009, 20:30
Faty papy'yi ver bari adam daha kadroya giremedi :D

La Emirhancim Yok diyorum

ApoCaN28
15.06.2009, 20:31
Yok yok kız dediğin ilgilenmesin futbolla boşver =)

Emirhan Makul
15.06.2009, 20:31
La Emirhancim Yok diyorum

Mahmut Sen Aşıksın :)

Remzi
15.06.2009, 20:32

Öyle dediğin gibi olmuyor işte evlenince bırakır takımını ancak.:D

Emirhan Makul

Niye evlenince :D

Hüdai Pervaneli
Mahmut Sen Aşıksın :)

Kime Asigim:D

Emirhan Makul
15.06.2009, 20:33
Kime Asigim:D

Trabzonspor'a

Koray
15.06.2009, 20:34
Bırakın habu boş işleri ne aşkı :D:D

ApoCaN28
15.06.2009, 20:35

Anlaşırız erkenden bırakır =):rolleyes:

Hüdai Pervaneli
15.06.2009, 20:36
Trabzonspor'a

Tabikide Asigim

Remzi
15.06.2009, 20:38
Niye evlenince :D

Çünkü normalde kavga edip duruyorsun. Ama evlenince Her istediği şeyde Trabzonspor şartını önüne koyarsın o da kabul etmek zorunda kalır:D

Emirhan Makul
15.06.2009, 20:41
Çünkü normalde kavga edip duruyorsun. Ama evlenince Her istediği şeyde Trabzonspor şartını önüne koyarsın o da kabul etmek zorunda kalır:D

Ben Anlatılınca Her insanın Trabzonsporu tutacağına inanıyorum onun için elimde gerekli video resim yazı bulunduruyorum güzel bir anlatım şekliyle sevdirebiliyorsun insanlara yani diyeceğim şu aşırı fanatik değilse ki Kadınlar akıllı varlıklardır bizler gibi delirmezler kararında bırakırlar onları Trabzonsporlu yapmak mümkündür.

Remzi
15.06.2009, 20:43
Akıllı oldukları kadar inatçılar. Yapmadığım şey kalmadı la forma aldım bileklik aldım anlattım ama olmadı.. Senin dediğin yolu da deneyeceğim bakalım. Kaldı ki anlatmama gerek yok aslında ailesinde herkes Trabzonsporlu ama bu kızlarımız neden memleketinin takımları yerine istanbul takımlarını tutarlar anlamam:)

hatice_61
15.06.2009, 20:53
remzi işin zor çıktığında azıcıkta laz inadı varsa bayağı uğraşcan

Remzi
15.06.2009, 20:55
Hem laz inadı var hem de Koç burcu:D

Emirhan Makul
15.06.2009, 20:55
Akıllı oldukları kadar inatçılar. Yapmadığım şey kalmadı la forma aldım bileklik aldım anlattım ama olmadı.. Senin dediğin yolu da deneyeceğim bakalım. Kaldı ki anlatmama gerek yok aslında ailesinde herkes Trabzonsporlu ama bu kızlarımız neden memleketinin takımları yerine istanbul takımlarını tutarlar anlamam:)

Böyle birşey benimde başıma geldi Ya rutin sözler dışında şunları söyle akıl vermek gibi olmasında anlatayım işte du :D

1-)Ya ben fanatik bir insan değilim ama inan Trabzonsporu tutmak başka takımı tutmak gibi değil, kurduğum bu cümle bu kadar basit değil, ya bu bir aşk aşkında ötesinde ben Trabzonspor ile kültürümü yaşıyorum yaşatıyorum anlıyormusun ben buyum, Ben futbol anlatmıyorum bana Trabzonsporu soranlara yöremi anlatıyorum oyunlarımı lehcemi anlatıyorum. Kimseyle paylaşmıyorum eleştirttirmiyorum Trabzonsporu İnsan hiç sevgilisini eşini başkasıyla tartışır mı tartışmıyorum bile, iyide oynasa kötüde oynasa aynı sen gibi işte Trabzonspor, sende ağlatsanda güldürsende hiç isyan etmiyorum hep Seviyorum Trabzonspor gibi.

2-)Ben isterim ki Kalbimde Olan Trabzonspor Aşkı ile Senin Aşkını ayrı ayrı odalara değil Bütün duvarları yıkıp tek bir salonda yaşatmak haydi sarılın birbirinize Sarılın çünkü siz Aşksınız sizin adınız aşk ve ayrı gayrı olamazsınız birlikte olmalısınız ve benim kalbimde yaşamalısınız

3-) İnan ki benim senden bu isteğim sana karşı bir egemenlik ve üstünlük sağlamak için değil istersen yimpaş yozgat sporu tut benim için hiç farketmez ama ortak Aşkımız Aslında bizim topraklarımızdan gelen birşey olsun istiyorum

Bak Kısa Kısa 3 Madde İlk Giriş Detay verici açıklayıcı,ikinci giriş Duygusal ve dayanamayacağı bölüm, üçüncü giriş ise espiri ile karışık Sen aslında benlen eşitsin ben çağdaş bir erkeğim hissiyatını veren cümle.

Bunları Açık havada kafan yere eğik zaman zaman yüzüne bakarak kaşlar çatık bir şekilde söylüyorsun 61 dakka sonra yakacak meşale aramazsa bende Emirhan Değilim :D

Şaka bir yana birde bunları dene Remzi gerçekten test edilmiş ve onaylanmıştır.

Mustafa K. Demirbaş
15.06.2009, 20:56
Bırakın habu boş işleri ne aşkı :D:D
diyene bak:D

hatice_61
15.06.2009, 20:57
Hem laz inadı var hem de Koç burcu:D

ııı yandın tek kelimeyle bence Allah yardımcın olsun

***NiLLYyY***
15.06.2009, 20:58
Böyle birşey benimde başıma geldi Ya rutin sözler dışında şunları söyle akıl vermek gibi olmasında anlatayım işte du :D

1-)Ya ben fanatik bir insan değilim ama inan Trabzonsporu tutmak başka takımı tutmak gibi değil, kurduğum bu cümle bu kadar basit değil, ya bu bir aşk aşkında ötesinde ben Trabzonspor ile kültürümü yaşıyorum yaşatıyorum anlıyormusun ben buyum, Ben futbol anlatmıyorum bana Trabzonsporu soranlara yöremi anlatıyorum oyunlarımı lehcemi anlatıyorum. Kimseyle paylaşmıyorum eleştirttirmiyorum Trabzonsporu İnsan hiç sevgilisini eşini başkasıyla tartışır mı tartışmıyorum bile, iyide oynasa kötüde oynasa aynı sen gibi işte Trabzonspor, sende ağlatsanda güldürsende hiç isyan etmiyorum hep Seviyorum Trabzonspor gibi.

2-)Ben isterim ki Kalbimde Olan Trabzonspor Aşkı ile Senin Aşkını ayrı ayrı odalara değil Bütün duvarları yıkıp tek bir salonda yaşatmak haydi sarılın birbirinize Sarılın çünkü siz Aşksınız sizin adınız aşk ve ayrı gayrı olamazsınız birlikte olmalısınız ve benim kalbimde yaşamalısınız

3-) İnan ki benim senden bu isteğim sana karşı bir egemenlik ve üstünlük sağlamak için değil istersen yimpaş yozgat sporu tut benim için hiç farketmez ama ortak Aşkımız Aslında bizim topraklarımızdan gelen birşey olsun istiyorum

Bak Kısa Kısa 3 Madde İlk Giriş Detay verici açıklayıcı,ikinci giriş Duygusal ve dayanamayacağı bölüm, üçüncü giriş ise espiri ile karışık Sen aslında benlen eşitsin ben çağdaş bir erkeğim hissiyatını veren cümle.

Bunları Açık havada kafan yere eğik zaman zaman yüzüne bakarak kaşlar çatık bir şekilde söylüyorsun 61 dakka sonra yakacak meşale aramazsa bende Emirhan Değilim :D

emirhan bunu gercekten test ettin mi yoksa remzinin basini mi yakacaksin:D

Emirhan Makul
15.06.2009, 21:00

emirhan bunu gercekten test ettin mi yoksa remzinin basini mi yakacaksin:D

Yok test ettim onaylattım hatta şimdi karşılığını da almaktayım.

ÜNAL
15.06.2009, 21:00
Ben isterim ki Kalbimde Olan Trabzonspor Aşkı ile Senin Aşkını ayrı ayrı odalara değil Bütün duvarları yıkıp tek bir salonda yaşatmak haydi sarılın birbirinize Sarılın çünkü siz Aşksınız sizin adınız aşk ve ayrı gayrı olamazsınız birlikte olmalısınız ve benim kalbimde yaşamalısınız

Bu madde süper ççç

Remzi
15.06.2009, 21:01
İşe yarayacağını Hiç sanmıyorum ama deneyeceğim Emirhan. Sağol önerilerin için :D

O 2. madde biraz riskli aslında evet.ççç

***NiLLYyY***
Bu madde süper ççç

katiliyorum sana:D bu madde gercekten süper:alkış:

ÜNAL

Yazın bi kenara :D

Emirhan Makul
15.06.2009, 21:02
İşe yarayacağını Hiç sanmıyorum ama deneyeceğim Emirhan. Sağol önerilerin için :D

Biraz zaman geçsin sen yazdığım gibi bir uygula kesin işe yarayacak yılmak yok.

ÜNAL
15.06.2009, 21:04
Şaka değil cidden test etti.Bilginiz olsun ççç

Mehmet Çoşkundeniz onaylı:D

http://www.eflatunbebek.com/img/31/eflatunbebek.mehmetcoskundeniz01.jpghttp://photos-a.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc1/hs056.snc1/4506_86865433964_681293964_1804184_3799671_n.jpg (http://www.facebook.com/photo.php?pid=1804162&id=681293964)

SDanışmaz
15.06.2009, 21:04
http://www.youtube.com/watch?v=jfPZF8q8Spw

Selami senin durumuda hatırlıyorum geçen sayfalardan:)

bu şarkıyı bi dinle..:)

http://www.youtube.com/watch?v=tjZpqgeiGFQ

Bu şarkı da sen dinle kafan yerine gelir :D

Emirhan Ömeroğlu
15.06.2009, 21:25
Allah muhabbetinizi aşkınızı artırsın :)

otuken55
15.06.2009, 22:15
[QUOTE=Emirhan Makul;2358416]Böyle birşey benimde başıma geldi Ya rutin sözler dışında şunları söyle akıl vermek gibi olmasında anlatayım işte du :D

mahfetti beni bu madde,ilk defa bi başkasının sözünü dinledim,yemediğim zılgıt kalmadı:D
fanatik değilim dediğim için çok ters baktı bana:)arkadaşınız biraz tersse yapamyın etmeyin uygulamayın:D

Kubilay ŞAHİN
15.06.2009, 23:36
Emirhan Boş Bir Zamanında Sana Ulaşayım :D..

Fatih Yücel
15.06.2009, 23:37
kubilay bende sana ulaşayım sinerji oluşturalım :D

Kubilay ŞAHİN
15.06.2009, 23:59
Sana Kim Ulaşacak..:)
Fatih Bu Sinerjinin Sonu Gelmez Benden Demesi..:D:D

Erkan
16.06.2009, 00:02
Sinerjiyi bozmayiyim bende fatihe ulasirim :D

Remzi
16.06.2009, 00:03
Herkes Kubilay'a ulaşsın :D

Hüdai Pervaneli
16.06.2009, 00:09
Ben Erkan a ulasirim:D Sinerjiye devam:D

gülsün
16.06.2009, 00:11
bence sevdiceğiniz farklı takımı tutuyorsa onu öyle kabullenin :D
fanatikse bu önerilerin hiç biri işlemez:)

Remzi
16.06.2009, 00:16
bence sevdiceğiniz farklı takımı tutuyorsa onu öyle kabullenin :D
fanatikse bu önerilerin hiç biri işlemez:)

Sen fanatik değil miydin? :D

Ayrıca onu öyle kabullenin diyeceğine bir taktik ver de bilelim:)

gülsün
16.06.2009, 00:19
ben takım tutmuyodum o yüzden zor olmadı :)

Kubilay ŞAHİN
16.06.2009, 00:23
Herkes Kubilay'a ulaşsın :D

Sanada Sıra Gelecek..:D

Aşk, Bazen Sallanan Bir Üst Geçit Üzerinde Sevdiğinle Karşılaşmaktır..:)

Remzi
16.06.2009, 00:26
Sanada Sıra Gelecek..:D

Aşk, Bazen Sallanan Bir Üst Geçit Üzerinde Sevdiğinle Karşılaşmaktır..:D

Valla biz sallanan üst geçitte değil genelde nCity'nin orada karşılaşıyoruz:D

Remzi
16.06.2009, 00:28
ben takım tutmuyodum o yüzden zor olmadı :)

Peki ne yapmam lazım yardımcı olabilecek misin bana?:)

.....
16.06.2009, 00:54
Ula bırakın bu işleri Aşk diye bi şey yoktur...

gülsün
16.06.2009, 00:54
benim yaptğım yardımla sen onun takımna geçersin ancak:)
ama tek bidiğim bu konularda ısrar olumlu sonuç doğurmaz.
açık açık söyleme hissettir.mesela hayallerden bahsederken üzgün bi şekilde gerçekleşmeyecek bi hayalim var seninle ts forması giyip maça gitmişiz gerçek olmasını çok isterdim falan diyebilirsin.
illa da ts li ol dersen olmaz ama senin ne kadar istediğini ya da ne kadar mutlu olacağını görürse fikri değişebilir.bilemiyorum...

Kadir
16.06.2009, 00:56
Ula bırakın bu işleri Aşk diye bi şey yoktur...

Ya varsa ?

:)

.....
16.06.2009, 01:02
Ya varsa ?

:)

Yok usta yok, Aşk diye seni kandırırlarda Aşk başınla kalırsın ortalıkta. Bu devir böyle artık. Can dediklerin canını alırda , sen aşk dersin...

Y-DRMS
16.06.2009, 01:05
doğum günü ayın 22 sinde onsuz geçen 3.sene başkaları oluyor ama insan sevdiğini kolay kolay unutamıyor aşk mı sevgi mi ne derseniz diyin adına

SDanışmaz
16.06.2009, 01:05
doğum günü ayın 22 sinde onsuz geçen 3.sene başkaları oluyor ama insan sevdiğini kolay kolay unutamıyor aşk mı sevgi mi ne derseniz diyin adına

Sevgidir o :)

gülsün
16.06.2009, 01:06
aşk yok diyenler, geceleri ayak sesi duyup ta birşey duymuyorum burda benden başka kimse yok diyerek kendilerini kandrmaya çalışan çocuklara benzerler...

Remzi
16.06.2009, 01:06
açık açık söyleme hissettir.mesela hayallerden bahsederken üzgün bi şekilde gerçekleşmeyecek bi hayalim var seninle ts forması giyip maça gitmişiz gerçek olmasını çok isterdim falan diyebilirsin.
illa da ts li ol dersen olmaz ama senin ne kadar istediğini ya da ne kadar mutlu olacağını görürse fikri değişebilir.bilemiyorum...

Teşekkürler. Deneyeceğim bu dediklerini.Ama bakalım ne zaman:D

Y-DRMS
16.06.2009, 01:07
Sevgidir o :)

değil mi ? renktaş zor işler bunlar (:

SDanışmaz
16.06.2009, 01:09
aşk yok diyenler, geceleri ayak sesi duyup ta birşey duymuyorum burda benden başka kimse yok diyerek kendilerini kandrmaya çalışan çocuklara benzerler...

Ne kadar inkar etsek de, kızsak da, sövsek de var...

değil mi ? renktaş zor işler bunlar (:

Zor mor, her şeyde bir hayır vardır. Belki daha iyisini buluruz diyerek kendimizi kandıralım, ne dersin :D

.....
16.06.2009, 01:11

sen gözünden sakınırsın o gözünün yaşına bakmaz, bu simdi aşk mı sevgi mi ? bence sevgidir..

Y-DRMS
16.06.2009, 01:14
Ne kadar inkar etsek de, kızsak da, sövsek de var...

Zor mor, her şeyde bir hayır vardır. Belki daha iyisini buluruz diyerek kendimizi kandıralım, ne dersin :D

%100 destekliyorum arayış devam pes etmek yakışırmı bize :)

.....
16.06.2009, 01:15
%100 destekliyorum arayış devam pes etmek yakışırmı bize :)

Abi sakın arama , bırak o seni bulsun. Sunu unutma ne kadar arasan o kadar kaçarlar...

gülsün
16.06.2009, 01:15
sen gözünden sakınırsın o gözünün yaşına bakmaz, bu simdi aşk mı sevgi mi ? bence sevgidir..

o gözünün yaşına bakmaz ama sen yine de onu düşünürsün içinden atamazsın.budur aşk..

.....
16.06.2009, 01:16
o gözünün yaşına bakmaz ama sen yine de onu düşünürsün içinden atamazsın.budur aşk..

işte budur Sevgi , buna aşk diyemem ki ben , Sevgidir , sevdadır bu...

SDanışmaz
16.06.2009, 01:17
Abi sakın arama , bırak o seni bulsun. Sunu unutma ne kadar arasan o kadar kaçarlar...

Bence Aşk aranmaz.. Bir an da olur biter, neye uğradığını şaşırırsın :)

.....
16.06.2009, 01:19

bir anda olur gelip geçer , aşkın tanımına uyar bence. Ama sevdanın asla...

Y-DRMS
16.06.2009, 01:20

hiç uğraşamam zaten arama derken sokak sokak cadde cadde aramıyorum yaw :d zamanı gelince bulur zaten bide onu aramakla vakit harcayamam zaten hepimizin vardır biryerlde bir kısmetı gelince zamanı bulur bizi.

.....
16.06.2009, 01:23
hiç uğraşamam zaten arama derken sokak sokak cadde cadde aramıyorum yaw :d zamanı gelince bulur zaten bide onu aramakla vakit harcayamam zaten hepimizin vardır biryerlde bir kısmetı gelince zamanı bulur bizi.

Katılıyorum sana ;)

Kubilay ŞAHİN
16.06.2009, 01:26
Bu Aşk Konusuna Yarın Devam Edecem..:)

.....
16.06.2009, 01:27
Bu Aşk Konusuna Yarın Devam Edecem..:)

Her zaman bekleriz :)

.....
16.06.2009, 01:34
Adıyaman

Düz tarayar Düz tara
Yar zülfünü Düz Tara
Sana neden yar diyorlar biliyormusun
Yaran düşmek gibisin
Ne Kolay Gidiyorsun Sen
Ne kolay Silip atıyorsun bizi
Beni İnkar edemessinki
Sözlerinde adım gizli
Beni inkar edemessin
Gözlerinde yüzünün resmi
Beni İnar edemessin
Gittiğin her yerde görüceksin
Beni inkar edemessin
Duydugun her ses benimkisi
Benimkisi

Şimdi sen ömrümü eze eze gidiyorsun sevdiğim
Beni beş para etmez birine beş paraya sata sata gidiyorsun
Oy benim yaralım sende aldatılıyorsun
İçerden çürütüyorlar bizi görmüyormusun Görmüyormusun
Aklını çeliyorlar senin sevdamızı satıyorlar anlamıyormusun
Bizi savura savura toz gibi dagıtıyorlar
Tükeniyoruz kayboluyoruz bitiyoruz
Görmüyormusun oy benim yaralım sende aldatılıyorsun sende aldatılıyorsun
Oy aman aman aman burası adıyaman
alem düşman kesilir seni sevdiğim zaman
Sana kötü dediler bağı bahçwyi sattım
Evi yurdu bıraktım anamdan bile geçtim
Ben için için hep seni sevdim hep sana geldim
Alem düşman kesildi seni sevdiğim için
O günden sonra kardeşlerimide hiç görmedim
Sana kötü dediler düşmanı oldum iyilerin
Mahalleden arkadaşları sildim
Sarı necmi ölmüş cenazesine gidemedim
Bir hayır duasını bile alamadım adamın
Kocamış gitmiş susmuş bizden sonra kimseyle konuşmamış
Bana hala dargınmış yumdugunda gözlerini hayata
Hacer yeyzem hayırsız demiş ardımdan
anama alış demişler dönmez artık unut demişler
Bir kara taş vermişler eline
Oglunun yerine al bunu bas bağrına demişler
anam adıyamanda hala ağlıyormuş
o kara taşı hayırsızım diye bagrına basıp seviyormuş
anam adıyamanda hala aglıyormuş

Fatih Ersoy

Diyorsunnnn :D

Ahmet Başkaya
Çok şikayetçisin herşeyden be aşkım...Madem özelliklerimi değiştirmemi istiyosun benimle niye çıkıyorsun beni değiştireceksen benle çıkmanın mantığı ne kendinle çıkıyorsun o zaman....

SDanışmaz
16.06.2009, 01:35
bir anda olur gelip geçer , aşkın tanımına uyar bence. Ama sevdanın asla...

Aşık olduktan sonra sevdin mi yandın demek :)

Diyorsunnnn :D

Diyorum, var mı itirazın :cool:

Fatih Ersoy
16.06.2009, 01:36
Aşık olduktan sonra sevdin mi yandın demek :)

Diyorum, var mı itirazın :cool:

Yok be ne itirazım olcak öle diyosan öledir :D:D

Y-DRMS
16.06.2009, 01:39
Çok şikayetçisin herşeyden be aşkım...Madem özelliklerimi değiştirmemi istiyosun benimle niye çıkıyorsun beni değiştireceksen benle çıkmanın mantığı ne kendinle çıkıyorsun o zaman....

bi ayna hediye ette mutlu olsun o zaman (:

SDanışmaz
16.06.2009, 01:39
Fatih sen aşık olmuş bir vaziyette yanıma gelirsen yedim seni :D Öl ama yanıma gelme o şekilde :D

Fatih Ersoy
16.06.2009, 01:40
Fatih sen aşık olmuş bir vaziyette yanıma gelirsen yedim seni :D Öl ama yanıma gelme o şekilde :D

Ne demiş ünlü düşünür..

Ben çoktan beri kapadım o defteri. Aşk bana lazım değil artık :D

.....
16.06.2009, 01:41

Uğur Arslan - Allah Gidenleri Affetsin

Bütün ışıkları söndürdüm
Susturdum bütün sesleri
Artık aglayabilirsin kanka
severken bana sormadın ağlarkende utanma
Nasıl unuturum diye düşünmeye başlama bir beyhude çabayla
Her unutmak çabası bir hatırlamak hamlesidir aslında
ilk akla gelendir en çok unutmak istediğin
Hep kaçmak istediğin yere koşarsın aşk
Çok ahmakça biliyorum ama
Herkez teslim oluyorsa eğer en çok kurtulmak istediğine
Bu Kez Ahmaklık sırası sende usta
Alımlı delikanlılıgında alıngan bir adam yaratmışın
Yumruklarının içine sıktın gururun kırıldı kırılacak
Ama dert etme gururum kırıldıkça çogalacak
Aşkın acısını çekmek
Aşkta hile yapıp gitmekten daha asil iştir
Sen şimdi seni sakız gibi çiğneyip tükürdü sanıyorsun
Vaziyeti şaşırıp algıda hata yapıyorsun
O sadece çiğnedi sen tükür gitsin
Gel şimdi bi haset şarkısı okuyalım
Allah gidenleri affetsin
Üsküdar'da sandalda yıkılır sallanırlar
Topanede mangallar yar diye yağlar ağlar
İsmini çığlık çıglık haykırıyor martılar
Senin için söyledim kumpıda şarkılar
Yar yoklugunu itirazım var
Üsküdar'da sandalda yıkılır sallanırlar
Topanede mangallar yar diye yağlar ağlar
İsmini çığlık çıglık haykırıyor martılar
Senin için söyledim kumpıda şarkılar
Yar yoklugunu itirazım var

SDanışmaz
16.06.2009, 01:42
Ne demiş ünlü düşünür..

Valla benim ki açık isteyen gelip yazabilir :p

Hatta senle beraber buralarda gezip yaz aşkı da arayabiliriz :D

.....
16.06.2009, 01:43
Ahmet kardeş şiir iyi gelir , Geceleri sabahlara kadar şiir okurdum , ama nedense benim acımı arttırırdı...

Fatih Ersoy
16.06.2009, 01:48
Valla benim ki açık isteyen gelip yazabilir :p

Hatta senle beraber buralarda gezip yaz aşkı da arayabiliriz :D

Öyleyse başka bir düşünürden bir söz yazayım :)

Sesim çıkmıyor doğru, ama bağırsam kime ne faydası var.
Bedelli mutluluklar düzeninde yüreğe güvenmek değil kolay :D

SDanışmaz
16.06.2009, 01:50
Öyleyse başka bir düşünürden bir söz yazayım :)

Sesim çıkmıyor doğru, ama bağırsam kime ne faydası var.
Bedelli mutluluklar düzeninde yüreğe güvenmek değil kolay :D

Kendine güvenmezsen kızlar sana niye güvensin :cool:

Fatih Ersoy
16.06.2009, 01:53
Kendine güvenmezsen kızlar sana niye güvensin :cool:

Olm olayı farklı mecralara çekme sana yazdım ben onu :D:D

SDanışmaz
16.06.2009, 02:15
Olm olayı farklı mecralara çekme sana yazdım ben onu :D:D

Bana niye yazıyorsun len ben kendime güvenirim :cool:

Ali Yıldız
16.06.2009, 02:22
Bir Kız NasıL Bir Erkek isTer :D

.....
16.06.2009, 02:43

Bu sorunun cevabı görecelidir. Bakarsın söyle ister birisi , diğeri de söyle böye ister :) insallah anlatabilmişimdir :)

Ali Yıldız
16.06.2009, 02:46
Biraz Uzun oLdu Ama Güzel Anlattın :)

.....
16.06.2009, 02:49
Biraz Uzun oLdu Ama Güzel Anlattın :)

Sağolasın kardeşim . Ama sunu unutma bu ask mesk işlerine kendini bulaştırma diyecem ama bulaştırmayan birisi varmıdır ki ? :) o zaman fazla ilgilenme diyim sana :)

Ahmet Başkaya
16.06.2009, 03:00
Kızın istekleri hiç bitmez istediğini bulduktan sonra bile istediğinin her özelliğini başka istedikleriyle değiştirir....

Ali Yıldız
16.06.2009, 03:16
Sağolasın kardeşim . Ama sunu unutma bu ask mesk işlerine kendini bulaştırma diyecem ama bulaştırmayan birisi varmıdır ki ? :) o zaman fazla ilgilenme diyim sana :)

Bulastık Hemde Çok Fena Tutulduk :D

^^MeRWee^^
16.06.2009, 03:16

Maçooo... :D

Ali Yıldız
16.06.2009, 03:25
Hehe BayıLıyoLar :D

Emirhan Ömeroğlu
16.06.2009, 08:14

Vay beh duygulandım :)

Ne muhabbetler dönmüş burada.

Fatih Yücel
16.06.2009, 10:38
Aşk, Bazen Sallanan Bir Üst Geçit Üzerinde Sevdiğinle Karşılaşmaktır..:)

kubilay tesadüfün böylesi :D her gün sefaköy üst gecitte karşılaşıyordum orası da genelde sallanıyo çççama artık yıkılsa da umrumda değil ...

Dursun Kaplan
16.06.2009, 10:45
Konuya Fransız kalıyorum. :hıh

Fatih Yücel
16.06.2009, 11:15
sen mi dursun?

ula bu konuya en cok vakıf olan sensin aslında :D

Emirhan Ömeroğlu
16.06.2009, 11:18
Dursun numara yapıyor olum :) misafir olarak takip ediyordur konuyu o varya ooo :D

Fatih Yücel
16.06.2009, 11:25
aynen bi ara evlenecem diye tutturmuştu hatırlıyo musun emirhan :D bide bize atmıştı suçu :D

Dursun Kaplan
16.06.2009, 11:36
Arkamdan konuşmayın olum. ççç

Emirhan Makul
16.06.2009, 11:38
Evet Stüdyoda Gergin Anlar................. :D

Emirhan Ömeroğlu
16.06.2009, 11:39
Hatırlamazmıyım Fatih.. Hey gidi Dursun heeyy..

Dursun Kaplan
16.06.2009, 11:41
Sizin hatırlayıpta benim hatırlamamam çok ilginç değilmi Emirhan.

Emirhan Ömeroğlu
16.06.2009, 11:44
İşine gelmiyor ondan hatırlamıyorsun olum.

Nihal Ayvaz
16.06.2009, 11:45
Ne demiş ünlü düşünür..

Sen mi kapadın o defteri :rolleyes::rolleyes::rolleyes:

Bi daha düşün derim:D

Emirhan Makul
16.06.2009, 11:50
Domuz Gribi Aşkın yanında hastalıksa bende neyim ya :D

Dursun Kaplan
16.06.2009, 11:57
http://img260.imageshack.us/img260/592/askci2.gif

.....
16.06.2009, 12:12
Ne mutlu gerçek sevgiyi yaşayanlara , ne mutlu ki birbirini deliler gibi sevenlere , samimi olanlara ne mutlu...

Fatih Yücel
16.06.2009, 12:17
Domuz Gribi Aşkın yanında hastalıksa bende neyim ya :D

domuz gribi iyi emirhan ölüp kurtulursun aşk öyle değil acıyı çekeceksin iliklerine kadar işler :D

hele karşındaki vicdansızsa o zaman ne bileyim yaa işte öyleee.....

Kubilay ŞAHİN
16.06.2009, 12:25
Aşk, Bu Sıcakta Hemde Öğle Zamanında Sevdiğine Ulaşma Çabasıdır..:)

Emirhan Makul
16.06.2009, 12:28
Aşk, Bu Sıcakta Hemde Öğle Zamanında Sevdiğine Ulaşma Çabasıdır..:)

Güneşin en dik olduğu vakit de dimi Kubilay.

Remzi
16.06.2009, 12:28
Kubilay görende çölde yaşıyorsun sanacak. :D Sanki benim gibi 400 km yol katediyorsun:D

Dursun Kaplan
16.06.2009, 12:29
Uçmuşsunuz olum siz.

Fatih Yücel
16.06.2009, 12:33

ççç

şşşştttttt

Dursun sende ucacaksın merak etme :D

Emirhan Makul
16.06.2009, 12:39
Kubilay 2 Saatlik yol gidiyorum ben sen daha mı fazla yol katediyorsun ?

Kubilay ŞAHİN
16.06.2009, 12:59

Hemde 90 Derece..:)

Kubilay görende çölde yaşıyorsun sanacak. :D Sanki benim gibi 400 km yol katediyorsun:D

Remzi Sana Yorum Yapamıyorum :D:D

Kubilay 2 Saatlik yol gidiyorum ben sen daha mı fazla yol katediyorsun ?

Evet Emirhan 2 Saat Civarı..:)
Ama Bana o İki Saat Sanki İki Trabzon Gitmiş Gelmişim Gibi Geliyor..:D

Emirhan Makul
16.06.2009, 13:01
Aynı bende ama ne yaparsın İnsan 75 defa aşık olmuyor işte mecbur katlanacağız :)

Emirhan Ömeroğlu
16.06.2009, 13:03
Aşk ne illet birşeydir yaw :)

Emirhan Makul
16.06.2009, 13:08
Aşk ne illet birşeydir yaw :)

Ne illet???

Emirhan Ömeroğlu
16.06.2009, 13:09
Hastalık :) bağımlılık onsuz yapamamak falan filan adaş.
Bir nevi hastalık. Hasta olmak :D karşı cinse.

Emirhan Makul
16.06.2009, 13:16
Hastalık :) bağımlılık onsuz yapamamak falan filan adaş.
Bir nevi hastalık. Hasta olmak :D karşı cinse.

Karşı cinse diye sınırlamamak lazım şimdi yani koskoca hollanda devletini yok sayamazsın dimi :)

Nurbanu
16.06.2009, 13:19
Ne illet???

aşkkk tabiki :) kene gibi yaaa yapıştı mı kopmuyor bi türlü :D :D

Emirhan Makul
16.06.2009, 13:20
aşkkk tabiki :) kene gibi yaaa yapıştı mı kopmuyor bi türlü :D :D

Koparsan daha kötü zehiri vucuda yayılıyor dimi :)

Nurbanu
16.06.2009, 13:22
evet aynen öyle :( bi kere ısırınca sen koparamıyorsun :S karşı taraf kop(ar)malı. ulaa ona da yanaşmayler :) nası bi şeydir buu yaa :)

Emirhan Makul
16.06.2009, 13:23
evet aynen öyle :( bi kere ısırınca sen koparamıyorsun :S karşı taraf kop(ar)malı. ulaa ona da yanaşmayler :) nası bi şeydir buu yaa :)

En iyisi pikniğe gitmemek diyecem ama mangalsızda olmuyor Hayat !

Nurbanu
16.06.2009, 13:25
bu dünyada vejeteryan olmak lazım :) yada pikniğe gitmemeye yeminli olmak... :D

Emirhan Makul
16.06.2009, 13:27
Ama birde şu açıdan bakalım kenelerin hepsi zehirli değil yani :D

Nurbanu
16.06.2009, 13:29
o zaman bizde paron ben de şans yok :) bi dene bulaştı o da en zehirlisi çıktı :D:D

Emirhan Makul
16.06.2009, 13:31
o zaman bizde paron ben de şans yok :) bi dene bulaştı o da en zehirlisi çıktı :D:D

Allah Panzehiri olmayan Zehiri dünyaya getirmemiştir.

Herşeyde bir çıkar yok bir olağan durum vardır.

Ümiti kesmemek yaranın üzerine tuz pasmamak keneyle yakından ilgilenmek gerekir diyorum ben :)

Emirhan Ömeroğlu
16.06.2009, 13:37
Adaş alemsin ya Hollanda'yı karşıma alamam zaten.

Emirhan Makul
16.06.2009, 13:38
Adaş alemsin ya Hollanda'yı karşıma alamam zaten.

O Zaman Aşkı genele yayalım ne Aşık insanlar var Kimlere Aşıklar Ohoo Sen genele yay gitsin cinsiyet verme Aşkın cinsiyetide yoktur :)

Emirhan Ömeroğlu
16.06.2009, 13:40
Haklısın adaş ben kendi gözümle baktığım için :)

Aşk "haz" veren midir?

Emirhan Makul
16.06.2009, 13:45
Haklısın adaş ben kendi gözümle baktığım için :)

Aşk "haz" veren midir?

Ya zor bir soru bir yönden tabi ki haz verendir ancak şöyle düşünmeden edemiyor insan

Eğer Aşk onu ilk gördüğün anda haz vermeye başlasaydı yani herşey olduğundan daha kolay başlasaydı ve devam etseydi ilişki boyunca da bu haz vermek devam etmiş olsaydı herşey çok rahat olsaydı "Aşk" denen duygunun şiddeti bu kadar fazla olabilirmiydi?

Yani Diyeceğim Sanırım Aşk duygusu %60 miktarında zorla,imkansızlıkla ve acıyla beslenen bir duygu.

Bir duygunun başka bir duyguyla beslenebilmeside daha enteresan bir olay.

Emirhan Ömeroğlu
16.06.2009, 13:49
Aşk haz vermesse aşk olmaz ki!

hatice_61
16.06.2009, 13:52
2 emirhanda sizin aşkla başınız azcık belada galiba

Emirhan Ömeroğlu
16.06.2009, 13:53
Biz olduğumuz gibi belayız zaten :)

Emirhan Makul
16.06.2009, 13:56
Aşk haz vermesse aşk olmaz ki!

Kimse Kesin Haz alacağından emin olarak aşık olmaz ki o hissedilen duygu "Acaba haz alabilirmiyim" "İşte haz alabileceğim kişi burda" duygusudur.

Yani bunları hissederek Aşık olursun Aşık olmada kesinlik yoktur hiçbirşeyden kesin olamazsın bilinç altında 5-10 soru geçer o Aşk anında ama geçer ve gider farkına varamazsın Aşk anında sorgular beyin kendini.

Acaba bu mu?
Aşık mı oluyorum?
Seviyormuyun?
Beni Sever mi?
Kimdir acaba?
Umrumda değil mi acaba kim olması?
Haz alabilecekmiyim acaba?

Bunları o ilk görüşte akıldan geçer ama kimse gidipte

- Pardon Hanımefendi/Beyefendi Size Aşık oluyorumda acaba siz bana haz verebilecekmisiniz siz benim aradığım aşkmısınız ?

Diye sormaz Gider Karşıdaki insanla tanışmak ve Aşk yaşamak ister

Dükkat et adaş Aşık olunduğu zaman onu anlamaya değil kendini ona anlatmayı denersin yani bu ne demektir sen ondan haz almayı sadece ümit ediyorsun ama sen ondan zaten haz alıyorsun bir bakmayla bile haz alıyorsun ve bu aldığın hazzı ona anlatmaya çalışıyorsun işte Karşında k insanda senin duyduğun hazzı anlayabilirse Bu Seviyeli bir Aşk ve ilişki olur.

Eğer oda senin ile aynı anda Haz almışsa ki çok ender olur bu olay muhteşem birşey olur tarihi bir Aşk olur.

Yalnız tabi o aynı anda haz almadı diye üzülmeye gerek yok onun senin aldığın hazı anlaması muhteşem bir ilişki olması için yeterde artar bile.

Emirhan Ömeroğlu
16.06.2009, 14:07
Şimdi adaş Ben benim avatarımdan Haz alıyorum ama bu ona aşık olduğum anlamını getirmez tabi ki :)

Ama şöyle düşün ikili ilişkiler için diyorum bunu Karşında kini görünce (Hollanda'lılarda geçerli) Hoşuna gider dönüp bir daha bakarsın hoşuna gitmesi demek haz almak demek. İlerleyen zamanlarda kalbin heyecanla çarpar dizlerin tutmaz Haz alırsın. Bunun farkına varmassın ama bu böyledir. Bu haz devam ettikçe daha ileriye gitmek istersin daha fazla haz almak istersin.

Demişsin ki sende olan hazzı ona anlatmaya çalışıyorsun. Tamam sende bir haz var ki ortaya Aşk olmuş karşılıklı haz'lar aşkı doğurur zaten ikimizde aynı şeyi diyoruz.

Farkımız Haz olmadan aşk olmaz diyorum ben. Haz almak kalbinin patırdaması göğüs kafeslerini kırmaya çalışmasıdır mutlu olmaktır :)

Emirhan Makul
16.06.2009, 14:13
Ever Adaş Sonuç olarak dediğin gibi Haz almadan Aşık olunmaz bir ilişkide olmaz iki tarafta kesin haz alıyordur.

Emirhan Ömeroğlu
16.06.2009, 14:16
Ama her haz aldığımız aşk değildir :) belirtelim ne olur ne olmaz.

Fatih Yücel
16.06.2009, 14:20
ya uşaklar bulandurmayun işi :D

aşk hayatta yaşanılan en güzel duygu ve histir :D

Dursun Kaplan
16.06.2009, 14:28
Alttan izliyorum devam. :cool:

Emirhan Ömeroğlu
16.06.2009, 14:30
Sizlerinde görüşlerinizi bekleriz beyfendiler :cool:

Tayfun
16.06.2009, 14:33
İlahî aşk tercihimdir :)

.....
16.06.2009, 14:34
İlahî aşk tercihimdir :)

:alkış: Tebrikler . bendensin ;) :)

Dursun Kaplan
16.06.2009, 14:40
Emirhan böyle iyi kardeşim. Arka sıradan izlemek güzel. :)

Fatih Yücel
16.06.2009, 14:43
saman altından su yürütenlerden dursun :D

Emirhan Makul
16.06.2009, 14:43
Emirhan böyle iyi kardeşim. Arka sıradan izlemek güzel. :)

Mavi Sakal Sen misin yoksa :D :D :D

Dursun Kaplan
16.06.2009, 14:48
Yok hacı benim sakallar siyah. :p

Emirhan Makul
16.06.2009, 14:52
Yok hacı benim sakallar siyah. :p

Arka sıradakiler diyince birde alttan izleyince bir an dedim mavi sakal sen misin diye :D

Dursun Kaplan
16.06.2009, 15:02
Fatih'e malzeme çıktı. ççç

Neyse konumuz aşk. :hıh

Fatih Yücel
16.06.2009, 15:10
evet konuyu saptırmayalıum dursun hep sen karıştırıyosun ortalığı hee :D

habire özel mesaj atıyo bana evleniorum düğünüme gel die dursun ne adamsın yaa ççç

burda da arka sıradan olayı kavramaya çalışıyo :D

Emirhan Makul
16.06.2009, 15:17
100. Sayfayıda Bulduk Dalya Dedik,Bunun Hatırına Meşhur Dalya Çiçeği.........

http://www.9sn.net/resim/Dahlia_Yildiz-Cicegi.jpg

Emirhan Ömeroğlu
16.06.2009, 15:23
Harika bir çiçek bu adaş.

Emirhan Makul
16.06.2009, 15:25
Evet beyaz rengide var dalya yazdım birşeyler bulmak için bu çıktı çok güzel bir çiçek.

^^MeRWee^^
16.06.2009, 23:37
Fışgu yesun sevdaluk..

Dilara
16.06.2009, 23:38
Merveee seni bu başlıkta çok görüyorum canım :)

Hüdai Pervaneli
16.06.2009, 23:40
Dilara seninde ondan asagiya kalir yanin yok

Ali Çolak
16.06.2009, 23:41
Bu yaşta olmama rağmen çok kötü bişey .. İnsan karşındakinin hain , insanın duygularıyla oynayan biri olduğunu bile bilemiyor...Ben böyle 2 defa oldum :( ...2.daha yeni acısı geçmedi bir türlü :(

Koray
16.06.2009, 23:42
Bu başlığa 20'den fazla mesaj atan herkes aşık bana göre, en başta Emirhan tabi :))

Ali Çolak
16.06.2009, 23:44
Bu yaşta deneyim sahibi olmuşsun yani :)
Keşke olmasaydım be ablacım :) Bizimçide deyimmidur. Annem le babamun sevdaluğu akluma geldikçe kendime çeliyrum. Babam annem uğruna ne çocuklar dövmüş. Bende çipirti bile yoktur :):)

Hüdai Pervaneli
16.06.2009, 23:45
Benim işim olmaz Mahmut önümde kocaman bir ÖSS gerçeği var ;)

Tabi tabi benim Önümdede 2 aylik Staj ve 3 Senelik Okul Var:D

Öss bahane ASk Sahane:D

Mustafa K. Demirbaş
16.06.2009, 23:47
Tabi tabi benim Önümdede 2 aylik Staj ve 3 Senelik Okul Var:D

Öss bahane ASk Sahane:D
+ ıstakalarla taşlar var:D:D

^^MeRWee^^
16.06.2009, 23:49
Bu yaşta olmama rağmen çok kötü bişey .. İnsan karşındakinin hain , insanın duygularıyla oynayan biri olduğunu bile bilemiyor...Ben böyle 2 defa oldum :( ...2.daha yeni acısı geçmedi bir türlü :(

Kardeş habu BOŞ işleriiii boşverr...

Hüdai Pervaneli
Ama sende bişeyler var sanki gibime geliyoo neysee :)
Ya Sadece Bir i vardi Ondan Kurtuldugum icin Mutluyum Ama unutamyiorum 2-3 yil Oldu

Ali Çolak
Bu arada açıklamak istiyorum yeni aşk böceğimiz Musti :D
Nettin dilara abla bi adama aşk böceee denirmi :):)
@^^Merwee^^
Zaten ablacığım bu işler bizi aşıyor +18 mi ne diyolar ondan işte ama küçüklükte olan öylesine olaylar varya psikolojik zırt pırt işte onlar bunlar .Gerçek olamaz :)

Mustafa K. Demirbaş
16.06.2009, 23:52
la ne böceği ne aşkı ...
nerden çıktı bunalr

Hüdai Pervaneli
16.06.2009, 23:53
Ali Bu Yasta ne hiz

bekle En azindan 16 17 yasina kadar Sonra Asik Ol :D

Ali Çolak
16.06.2009, 23:54
+18 se bende sıyrıldım :D
Sıyrıldım derken :D
@Mahmut Pervaneli
Öyle diyorumya abicim bende kendime inanamadım :DHormonlarım coşmuş nede olsa karadenizliyik :D

Ali Çolak
16.06.2009, 23:55
Dilara Magazin :p
Aman aman uzak durmak lazım :rolleyes::rolleyes:

Fatih Yücel
16.06.2009, 23:56
"Ölüyüm mezarda değilim diriyim hayatta değilim
Bilmem ki ben ne edeyim şu yalancı dünyada"

Ahhh ahh ....

Mustafa K. Demirbaş
yalan ve yanlış haberde 1 numara:)

Hüdai Pervaneli

magazin mi Hmmm bayilirim magazin e:D

Baska ne haberler var:D

28TS61
16.06.2009, 23:57
ben hic bir kiza asik olamadim, cünki tek askim trabzonspor

Ali Çolak
16.06.2009, 23:57
ben hic bir kiza asik olamadim, cünki tek askim trabzonspor
Herkes TS ye aşık abicim :):)Yoksa babam annemi sevmiyomu :D ??

Ali Çolak
16.06.2009, 23:59
Bak ya tamam tamam ne demişler doğru söyleyen 9 köyden kovulurmuş.. :)

Hadi dediğin gibi olsun :U
Klasik kız hareketi ":U" :D

Hüdai Pervaneli
17.06.2009, 00:00
Valla bomba haberi söyledik başka yok :)

Oldu Bu kadarmi haber yapabildiniz :D

Ihsan abi gercekten Asik olmadin mi ?

Ali Çolak
17.06.2009, 00:04
Aşk varmı yokmu bilinmez ama aynı zamanda bu muhabbetin sonuda gelmez. Hepinize iyi geceler abilerim ablalarım :):)

28TS61
17.06.2009, 00:06
Oldu Bu kadarmi haber yapabildiniz :D

Ihsan abi gercekten Asik olmadin mi ?

benim sansima kizlar fb li cikiyor nedense :)
anlasamiyoruz diyorum yol yakinken cek git, bana ts li bir kiz arkadas lazim.
kisacasi ayni dili konusmaliyiz :)

hem ask diye bisey yok, eskidenmis o :(

Ahmet Kuru
17.06.2009, 00:09
Başlığında bu akşam maşallahı var he:)

Fatih Yücel
17.06.2009, 00:09
iyide aşk farklı bi olay illa trabzonsporlu birini buylup aşık olmak zorunda değilsin :D

fb li hatta gs li bile olsa aşık olmak için standart aranmaz gönül işi bu standart ararsan bu başlıktan çıkar mevzu :D

Hüdai Pervaneli
17.06.2009, 00:13
Başlığında bu akşam maşallahı var he:)

Abi senin durumlar nelerdir:D

Ahmet Kuru
17.06.2009, 00:15
yaz geldi yaz aşkları başlıyor ondandır :)
Hımm..
İlginçmiş:)

Abi senin durumlar nelerdir:D

Ben tüm insanlığı seviyorum Mahmut:)

Hüdai Pervaneli
17.06.2009, 00:16
Hımm..
İlginçmiş:)

Ben tüm insanlığı seviyorum Mahmut:)

:D Sevmek Guzeldir hesabi:D

Ahmet Başkaya
17.06.2009, 00:47
Aşk sevdiğini düşünmeden adım atmamaktır!!!

Hüdai Pervaneli
17.06.2009, 00:49
:D Hayat sevince güzel sevince tatlı günler bir kuşu kelebeği bir taşı sevin yeter :D

Sevdikde Yanlis Insani sevdik YAnlis kisiye Denk geldik

SDanışmaz
17.06.2009, 01:23
Sevdikde Yanlis Insani sevdik YAnlis kisiye Denk geldik

Doğru kişi değilmiş, hayırlısı de geç ;)

Fatih Ersoy
17.06.2009, 04:16
Heyyy başlık bu gün buraya imza bırakıyorum bu tarihi kaydet... ;)
Döncem ben sana :)

Dursun Kaplan
17.06.2009, 09:06
Aşklarında mevsimimi var yahu. Yaz aşkı, kış aşkı.

Vay bee.

Fatih Yücel
17.06.2009, 10:31
ohooo dursun harbiden varya saf ayagına yatıosun ama eminim ki bu konuda senin engin tecrübelerin vardır :D

bahar & yaz aşkları çok güzeldir...

kışın genelde soğuk rüzgarlar eser ççç

Kadir
17.06.2009, 11:31
Sen varken kötü diye bir şey bilmiyorduk
Mutsuzluklar, bu karalar yaşamada yoktu
Sensiz karanlığın çizgisine koymuşlar umudu
Sensiz esenliğimizin üstünü çizmişler
Nicedir bir pencereden deniz güzel değil
Nicedir ışımayan insanlığımız sensizliğimizden.

Sen gel bizi yeni vakitlere çıkar.

İlhan Berk

Kubilay ŞAHİN
17.06.2009, 11:51
Bu Güneş Altında Serin bir Ağaç Altı Bulup Sevdiğinle Sonsuz Ufuklara Dalmak Ne Güzeldir Değilmi..:)

Seda
17.06.2009, 12:57
Cok sacma :rolleyes:
Ne yani erkek arkadasim olacak, baska bir takimi tutacak ve benden de onun tuttugu takimi desteklememi isteyecek?
Yani kisaca "Trabzonspor'dan vazgec" diyecek..

Asla :) Böyle bir sey söz konusu olursa vazgececegim Trabzonspor olmaz :cool:

Emirhan Makul
17.06.2009, 12:59
Trabzonspor İçin Başka Bir Takımdan Vazgeçirtilebilir
Ama Kimse Trabzonsporlu Bir Kızı Kendi Takımı İçin Trabzonspordan Vazgeçirtemez.

İki zıt nokta birinin imkanı vardır birinin imkanı yoktur !

Seda
17.06.2009, 13:00
Trabzonspor icin bunu deneyebilirsin tabii ki ama israrci olmak bence cok sacma olur Emirhan ;)
Kendimi örnegin Galatasarayli bir kizin yerine koyabiliyorum su durumda (ama cok zor oldu bea :D)

Emirhan Ömeroğlu
17.06.2009, 13:10
Trabzonspor İçin Başka Bir Takımdan Vazgeçirtilebilir
Ama Kimse Trabzonsporlu Bir Kızı Kendi Takımı İçin Trabzonspordan Vazgeçirtemez.

İki zıt nokta birinin imkanı vardır birinin imkanı yoktur !

Haklısın adaş.

Emirhan Makul
17.06.2009, 13:11
İstanbul takımlarını tutan insanlara piskolojik baskıyla takımlarını bıraktırmak çok kolay gerçekten çok kolay çünkü onlar yeşillik olsun diye o takımları tutuyorlar ya biz bizim için bu şey bir futbol takımı değil işte bu başka birşey onun için bu takımı tutan birdaha bırakamaz.

ApoCaN28
17.06.2009, 17:06
Sadece karşı takıma küfür sayımı biraz azaltır o kadar =)

Mayls
17.06.2009, 17:11
Trabzonsporlu birisinin Trabzonspor'dan vazgeçmesi mantıksız zaten. Sebep ne olursa olsun.

Trabzonspor'u tutmanın bir anlamı, bir sebebi vardır. İstanbul takımı tutan birisi sonradan Trabzonsporlu olabilir. Çünkü İstanbullu olmayan birisinin Trabzonspor'u tutması, İstanbul'u tutmasından daha anlamlıdır.

Ama Trabzonsporlu birisi kalkıp Fenerbahçe'yi tutmaz. Tutabiliyorsa Trabzonsporluluk kavramını pek anlayamamıştır.

Emirhan Makul
17.06.2009, 18:54
Evet Selim buda anlatılabilir anlatmasına bağlı gerçekten anlatılabiliyor.

Bakalım Remzi deneyecek olur inşallah.

Emirhan Ömeroğlu
17.06.2009, 18:59
Yaw zaten istanbul takımlarını tutan bayanlar daha çok takım tutmak için tutuyorlar yoksa bişe bildiklerinden değil ;)

Mayls
17.06.2009, 19:02
Yaw zaten istanbul takımlarını tutan bayanlar daha çok takım tutmak için tutuyorlar yoksa bişe bildiklerinden değil ;)
Anlatmaya çalıştığım bu. İstanbul takımlarının gerçek taraftar sayılarının çok düşük olduğunu düşünüyorum. Çoğu sırf takım tutmak için tutuyor onları.

Oysa Trabzonsporluluk farklı. Takım tutmuş olmak için Trabzonspor'u tutan birisini hayal edemiyorum. Trabzonsporluluk İstanbulluluğa bir tepkidir ;)

Emirhan Ömeroğlu
17.06.2009, 19:06
Selim Takım tutmak için Trabzonspor'u tutanlar yok diyemeyiz ;) gerçekçi olalım :)

Emirhan Makul
17.06.2009, 19:07
Anlatmaya çalıştığım bu. İstanbul takımlarının gerçek taraftar sayılarının çok düşük olduğunu düşünüyorum. Çoğu sırf takım tutmak için tutuyor onları.

Oysa Trabzonsporluluk farklı. Takım tutmuş olmak için Trabzonspor'u tutan birisini hayal edemiyorum. Trabzonsporluluk İstanbulluluğa bir tepkidir ;)

Ya %90'ı

"Biz fenerliyık abi alex ya abi varya çok manyak topçu varya fenerbahçe ya çok iyi abi ya"

"Cimbomluyum abi en büyük cimbombom ardayı çok seviyoz sarı kırmızı abi tabi abi samiyende abi herkesi yeneriz abi"

"Çarşı abi alayına gider abi en büyük abi sen ne diyosun sesimiz yeter abi"

Hani bu sözleri söyleyip toplum içinde karşılık alıp bir atışma ortamına girmek için takım tutan tiplerle dolu istanbul takımlarının taraftarları işte bunların dernek veya futbolcu görmüşleride fanatik oluyorlar cebine para koydun mu amigo hamburger aldın mı sürekli taraftar oluyorlar taraftar profili bu.

Ama bize Trabzonspor denildi mi Aylarca hiç durmadan Anlatacağımız Şeyler vardır Herkesi Aslında kendi iç dünyasına götüren Güzellikler.

Selim Takım tutmak için Trabzonspor'u tutanlar yok diyemeyiz ;) gerçekçi olalım :)

Ben görmedim adaş öyle biri yok belki gurbette ki vatandaşlarımız hiç görmediğinden bilinçsiz olabilirler birde ülkemizdeki ufak çocuklar ama ben bilinçsizler dışında tutmak için Trabzonsporu tutan görmedim Adaş.

Emirhan Ömeroğlu
17.06.2009, 19:11
Var adaş var.

Mayls
17.06.2009, 19:12
Tamam vazgeçiyorum bu kuramımdan :)
Ama eğer Trabzonsporluluk Trabzonluktan kaynaklanmıyorsa pek hayal edemiyorum sırf takım tutmak için Trabzonspor'u tutan birisini.

Emirhan Makul
17.06.2009, 19:14
Tamam vazgeçiyorum bu kuramımdan :)
Ama eğer Trabzonsporluluk Trabzonluktan kaynaklanmıyorsa pek hayal edemiyorum sırf takım tutmak için Trabzonspor'u tutan birisini.

Yok Trabzonsporlu Olmak Anadolulu olmaktan geliyor Trabzonda hiç alakası yok Binlerce İnsan var Anadoluda Trabzonsporu tutan ama yeni nesillerine bu Aşkı aşılayamamışlardır o başka mevzu.

Emirhan Ömeroğlu
17.06.2009, 19:20
Bizim burada Trabzonspor'lular derneği var orada bi abi var Erzurumlu Trabzonla alakası yok ama deli Trabzonspor lu çocuklarını kendini falan hep Trabzonspora üye yapmış zamanında üzerinde formasız dolaşmaz çocuklarıda aynı şekil çocuklarınada aynı şeyi aşılamış. Gıpta ediyorum :)

Emirhan Makul
17.06.2009, 19:23
Bizim burada Trabzonspor'lular derneği var orada bi abi var Erzurumlu Trabzonla alakası yok ama deli Trabzonspor lu çocuklarını kendini falan hep Trabzonspora üye yapmış zamanında üzerinde formasız dolaşmaz çocuklarıda aynı şekil çocuklarınada aynı şeyi aşılamış. Gıpta ediyorum :)

Öyle İnsanlara bayılıyorum ya başımın üstünde yeri var.

Onların ki Aşk işte.

Emirhan Ömeroğlu
17.06.2009, 19:28
Aynen adaş aynen :)

gülsün
17.06.2009, 20:23
Cok sacma :rolleyes:
Ne yani erkek arkadasim olacak, baska bir takimi tutacak ve benden de onun tuttugu takimi desteklememi isteyecek?
Yani kisaca "Trabzonspor'dan vazgec" diyecek..

Asla :) Böyle bir sey söz konusu olursa vazgececegim Trabzonspor olmaz :cool:

sevgilindeki ts aşkını görüp te ts ye aşık olmamak sanırım zor =)
yani takımına gerçekten bağlı koyu bir taraftar takım değiştirmez belki ama takım tutmayı ts li birinde öğrenen değiştirir ve ts siz geçen yıllara üzülür:)

tuncay1984
17.06.2009, 21:03
ask bir sudur ic ic kudur desem klasik olur mu?

hatice_61
17.06.2009, 21:34
sevgilindeki ts aşkını görüp te ts ye aşık olmamak sanırım zor =)
yani takımına gerçekten bağlı koyu bir taraftar takım değiştirmez belki ama takım tutmayı ts li birinde öğrenen değiştirir ve ts siz geçen yıllara üzülür:)

çok güzel açıklamıssın

Adil ÖZGÜR
17.06.2009, 22:12
Aşk çok güzel bir düş,
Sıkı tutunmak lazım bu da bir görüş,
Dile düşer, göze gelir, belkide havalanır,
İrtifa kaybederse anlaki naralı bir düşüş,
Aşk çok güzel bir yaşayış,
Yaşanırsa sinede sessizce bir ağlayış,
Merhametsize düşendeki yalvarış,
Aşk anlaşmadır, karşılıklı davranış...

Remzi
17.06.2009, 22:19
Sen Yoksun diye içimde hep bir boşluk.
Rüzgar sürükler hayaller uçar gider Yine Ellerim bomboş.
Gözlerin boşluğa dalıp gider yine sen yoksun, ben sana yoksun..
Bambaşka şehirlerde gecenin soğuk nefesini çekerken içine
Ben hep seninle kalacağım,
hayalinle yaşayacağım,
Sensiz Bu dünyanın tadını almayacağım..

Hüdai Pervaneli
17.06.2009, 22:20
Yinemi Ask Konusu

Ne KAdar Cook Asik varmis yahu

birkaN61
17.06.2009, 22:23
Ona söyLe , Onu Gercekten Sevmedim .
Ona söyLe , Onu bir daha görmek istemiyorum ..
Ona söyLe , Onsuzda her$ey güzeL ..
Ona söyLe , Onu coktan unuttum ..
Ama ona sakIn bunLari gözya$Lari icinde söyLedigimi söyLeMe ...

Remzi
17.06.2009, 22:24
Yinemi Ask Konusu

Ne KAdar Cook Asik varmis yahu

Başlık aşk ve Aşık olmak ula ne konuşacağız burada:D

Adil ÖZGÜR
17.06.2009, 22:29
Sen varya okuyunca aşık olacak çocuk,
Yeterki oku, aşk için yazalım,

Bir gün çiseli havada ayakkabısı kauçuk,
Mavili gözden nazarlı aşka eğer dersen boncuk,

Ben o zaman inanmam sana inandıramazsın,
İşte o zaman aşkına kendini bile kandıramazsın,

Hafife alma aşkı, daha yaşın kücüçük, minnacıksın,
Birgün gönlünün pençeresi açılınca, aşkına bakacaksın,

Belki o zaman pişmanlığında bir duvar ararsın,
Bu dizelerin arasından Adil Amcana dürbünle bakarsın.

Hüdai Pervaneli
17.06.2009, 22:33
Başlık aşk ve Aşık olmak ula ne konuşacağız burada:D

Ne Kadarda Cooook mussunuz :D

Adil ÖZGÜR
17.06.2009, 22:42
Bak yine yatsı ezanı okunurken aşkın sesini duydum,
Abdest suyu konuşuyor, dilinden okudum,
Rüzgarın benizi atmış, sen aşkımıza dokunma,
Ezan-ı Muhammedi aşktır, rüzgardan duydum.

^^MeRWee^^
17.06.2009, 23:36
Ona söyLe , Onu Gercekten Sevmedim .
Ona söyLe , Onu bir daha görmek istemiyorum ..
Ona söyLe , Onsuzda her$ey güzeL ..
Ona söyLe , Onu coktan unuttum ..
Ama ona sakIn bunLari gözya$Lari icinde söyLedigimi söyLeMe ...

Harikasın :(:(

Alper Beyazay
17.06.2009, 23:44
Bırakın ya aşkı falan :)

Hüdai Pervaneli
17.06.2009, 23:48
Bırakın ya aşkı falan :)

birakabiliyorsan Sen birak

Alper Beyazay
17.06.2009, 23:49
birakabiliyorsan Sen birak

Tamam bişe demedim say :rolleyes:

Hüdai Pervaneli
17.06.2009, 23:50
Tamam bişe demedim say :rolleyes:

Ne oldu rengin Soldu:D

Yanlis Anlama kizmadim Sana:D

Dilara Ya Dolu cikarsa

Hüdai Pervaneli
17.06.2009, 23:53
Bilmem bana çıkmadı bugüne kadar sana çıkar inşallah :)

Sansim Yokki bana Ciksin nedense hep iki yuzluler cikiyor

Kubilay ŞAHİN
17.06.2009, 23:56
Aşk, Bir Taraftan Çayını Yudumlarken Bir Taraftarn Sevdiğni Özlemektir..

Alper Beyazay
17.06.2009, 23:56
Ne oldu rengin Soldu:D

Yanlis Anlama kizmadim Sana:D

Öylesine demiştim zaten,tepkileri merak etttiğimden.. :)

Hüdai Pervaneli
17.06.2009, 23:58
kumarda kaybeden aşkta kazanırmış :D Okeyde kaybet aşkta kazanıcaksın :p :D

kumar coook oynadim kaybettim Okeyde de kaybettim

Aska kazanAMAM BEN TRECRÜBESIZIM

Gökhan KAN
18.06.2009, 00:00
Aşk mı ben susayım...

Hüdai Pervaneli
18.06.2009, 00:03
Öylesine demiştim zaten,tepkileri merak etttiğimden.. :)

Önce kendin Dene bakalim Yapabiliyormusun

Alihan Ertürk
18.06.2009, 00:04
Muhtarım sen de mi aşık oldun yoksa ?

Çıkmaz oldun bu başlıktan :D

Alper Beyazay
18.06.2009, 00:05
Önce kendin Dene bakalim Yapabiliyormusun

Ya tepkileri merak ettiğimden söyledim. :) Bir insanın üzerine bu kadar gelinmez ki..:rolleyes::)

Hüdai Pervaneli
18.06.2009, 00:09
Muhtarım sen de mi aşık oldun yoksa ?

Çıkmaz oldun bu başlıktan :D

Ben 3 yildir Bir insan asigim 10-11 Yildir Bir Efsanaye Asigim