PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Stadyum Projesi... (1)

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 [9] 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

Hasan Nasrallah
25.03.2006, 22:27
arkadaslar ben istanbulda oturuyorum ve istisnasiz her maca giderim zaten biletlerde ucuz olur ama malesef maclar trabzondaki fatih stadinda olacak cünkü antreman sahasi orda futbolcularin evleri orda her sey orda malesef lanet olsun

Hüseyin Çümen
25.03.2006, 22:30
antreman sahasi hiç sorun degil ki milli takimin çalistigi tesisler bos orda çalisiriz ev konusu biraz zor evet futbolcular zaten senenin yarisinda ailelerinden ayri kaliyolar 1 sene daha ayri kalsalar neolurki arada ziyarete gelir aileleri bizde ailemizden ayriyiz hemde 4 senedir sesimiz çikiyormu ??

eren_61
25.03.2006, 22:33
ya orasi öyle igrenç bi yerde ama.inönü olmazsa orasi olsun.

Adem Erdoğan
25.03.2006, 23:15
yaw olimpiyat olsun bi senede biz izleyelim su takimi

FERO61
26.03.2006, 04:48
arkadaslar bi kac resim eklemisler , ya bu statlarin cogu 45 binin üzeri , bize ise 35 bin kisilik stat yapilacak ..

ya bi sorum olacak bu sponsor olayi illaki türk sponsorlarmi olmali ..yani yurt disi olamazmi?

bide sunu eklemek istiyorum, aslinda optik yönünden okadar iyi olmaya bilir yani okadar umutlu diilim , yani bizim bu türkler anlamio bu islerden ..tr de nerde güzel bi stat var ? fb zaten türk takimi diil, onu gec.....

ve en önemli konulardan biri , maci cekecek kamera cok güzel bi yere yerlestirilmeli, seyir zevki güzel olsun tv den izleyenler icin ....ee maglum yurt disindayiz :(

gelelim konuya, arkadaslar eger 35 bin kisilik bir stat yapilirsa ve koltuklar dik olursa ki olmasi sart diil, tribünlerin üstü rahatca kapatilir yani masrafi daha az olur, yatay olursa ki koltuklar tavanin masrafi artar..kosu pisti olmamali kesinlikle olmamali,ve sahaya yakin oturulmali mümkün oldugu kadar yakin...kutu gibi bisey olsun yeter, seyirciler islanmasin hertarafi kapatilsin , göbek haric, ve tribünlerin yüksekli hepsi ayni olmali kale arkasi dahil...

İ.Öztel
26.03.2006, 05:00
E seneye sampiyonluga oynicaz, stadimizda oynamamak canimi sikiyor. Biz her sene sampiyonluga(!) oynuoz die biliom. Ama sadece seneyeyse stad yapmamiza gerek yok. smileys/smiley4.gif

selcuk
26.03.2006, 05:13
stad önemli ne olursa olsun yapilmali burad bi takim stadi yapilirken federasyonlan ve diger takimlarlan anlasdi ve yeni sezonda ilk yari maclari hep evinde oynadi ilk yari bittiginde hemen stad yikilmisdi ve yapilmaya baslatttilar ikinci yari bütün maclari disarida oynamisdilar ondan sonraki sezonda ilk yari bütün maclar yine disarida oynanmisdi böyleleikle sorunsuz bir sekilde stadlari yapildi 1 senede takimin adi fc tirol stadinda tivoli neu gelen avrupa sampiyonasindada bu stada oynanacak avrupa kupasi maclarida artik istanbulda oynanir oradaki seyircilerde özlemlerini giderir en iyi cözüm bence bu

selcuk
26.03.2006, 05:31
allianz arena dünyanin en güzel stadi bence.o da sponsor ile yapilmis.bizde bulsak hiç fena olmazsmileys/smiley2.gif

sponsor iyi ama adamlar 5 10 sene stadyumun adini firmanin adi olmasina karsin bu olaya katiliyorlar yani diyelim avea sponsorlugu yaptimi avea stadyumu yakismaz bize birde devlet yardim etmeli bize en azindan cok ucuza kredi vermeli ve yarin öbürgün türkiyede sampiyona oynandimi federasyon para vermese hic kapimisi calmasin sonra avrupa birliginde sehirler güzellestirme fonlari var böyle isler icin spora yardim fonlari hepsi arastirilmali ve son olaratrabzonlu isadamlari pamuk elleri ceplerein sokmalidir eminimki baskan bir avusturya , almanya,hollanda turu yaparak trabzonlu isadamlarindan 10-20 milyon euro kadar topliya bilir türkiyedede bunlardan 20-30 milyon dolar kadar toplayabilmelidirler bence

Mustafa Ayazoğlu
26.03.2006, 09:05
Trabzonspor maçlarinin hepsini Istanbul'da oynamamali! Hele olimpiyat stadinda hiç. Galatasaraya döneriz Allah korusun.

Izmir'de ve Ankara'daoynamali.

Akin-61
26.03.2006, 10:34
bencede bütün maçlarin olimpiyatta oynanmasi kötü olacak özellikle havalar sogudugu zaman ne oluyor galatasaray örnegi var.. hermaçdada 50 binkisi oyniyamayiz zannetmiyorum.. ama genede birkaç maçi orada oynamak mantikli

toshiba
26.03.2006, 11:30
Dogu Karadeniz'den ayrilmamali takim.

The Legend
26.03.2006, 11:43
Dogu Karadeniz'den ayrilmamali takim.

bencede

laz_hayri_61
26.03.2006, 12:56
arkadaslar ben istanbulda oturan bir TRABZONLU VE TRABZONSPORLU olarak takimimizin Istanbulda oynamasni isterim fakat tüm maçlarin IST da oynanmasina karsiyim çünkü olimpiyata ulsim zor ve daha bir sürü neden sayabiliriz EN AZINDAN MAÇLARIN YARISINI AKÇAABATTA YARISINIDA IST oynamak daha iyi olur diye düsünüyorum DERBI MAÇLARINDA ÇAKARIZ 80 000 i ipne istanbul takimlari BÜYÜKLÜK GÖRÜRLER................

since1967_
26.03.2006, 13:12
stat için ...... topraga vurmadan inanmam. üzgünüm ama inanmam. bunlara hiç güven olmuyor. mesela bu sene kesin sampiyonuz dedik hüsrana ugradik. yeter ya üzüldügümüz. insani umut yasatir ama ayni zamanda veremde eder. ...... vurulsun inanayim...

Mehmet
26.03.2006, 14:04
Istanbul'da sahane bir stat varken bunun disinda
stad aramak ahmaklik olur.

Istanbul^da oynayacagin her maçta seyircin olacaktir.
Çünkü her anandolu takiminin Istanbulda seyircisi vardir.

Trabzonspor'un Istanbul da oynanacak normal maçlarda
kendi seyircisi taraftari bir kere 20000'in altinda olmaz.

Önemli maçlarda bu seyirci 40 bin ve daha üzeri olabilir.
Hele helede Istanbul takimlari ile oynanacak 3 maçta kazanacagin hasilati Trabzon da bir sezonda kazanamasin.

Akçaabat'ta 5000 kisilik stadda trabzonspor maçlarini oynamaya mahkum edilirse kulüp iflas eder. Öyle saçmalik mi olur?
5000 bilet Trabzon'daki belescilere bedavacilara gider.
Yazik olur valla. Kesinlikle böyle bir yanlisa düsülmemmeli diyorum.

Yalniz! Istanbul Olimpiyat stadinda oynanacak maçlarin pazar günü
gündüz oynanmasi taraftariyim. Eger Pazar günleri gündüz oynanirsa
devamli 40000 civari seyircimiz takimi desteklemeye geleceginden eminim.

Trabzon'da yaklasik 5000 bilet 5 Ytlden satilir yada satilamaz ama
Istanbul'a 30.000 - 40.000 bilet her maçta en az 15 ytl civarinda rahatlikla satilir. 20 veya 25 ytl de olabilir.

Bir yandan stad yapilirken çok büyük paralar lazim olacak iken
böyle bir para kazanma firsatini hangi akil mantik kabul etmezki?

Trabzondaki taraftarlarimiz bir sene sabreylesinler ve maçlarin Istanbul'da oynanmasina destek versinler. Çünkü eger Istanbul da oynarsak maçlarimizi kulüp Trabzon da kazanacagi paralarin çok daha üzerinde kat kat fazlasini kazanacaktir. Bir yandanda Istanbul'da ve civar illerdeki Trabzonspor hasretlilerimiz de hiç degilse bir sezon kulübümüzün maçlarini izleme firsati bulurlar. Ayni zamanda çocuklarimiz için sevgi tazeleme firsati olur. Kolaymi maçlarina gidemedigin takimi çocuguna sevdirmek. Onun sevgisini ona asilamak.

Eger federasyondan bir engel yoksa hiç düsünülmeden stad yapilana
maçlarimizi Olimpiyat stadinda oynayalim. Bu sene Trabzondaki maçlarimiz hep gündüz oynatildi. Olimpiyat stadinda oynayacagimiz kesinlesirse pazar günleri gündüz oynamaliyiz. Neden gündüz çünkü
Trabzonda gece maçlarindan sonra köylere gitme ulasimi ne kadar zor ise burada da fazla bir fark yok.

Pazar günleri gündüz maç oynanir gece karanlik olmadan herkes dagilir evlerine rahatlikla gidebilir. Tekrar ediyorum eger maçlarimiz Olimpiyat
stadina alinirsa kesinlikle maçlarimiz özellikle pazar günleri gündüz oynatilmalidir.

Herkes den bu yönde istek yapmasini beklerim.
Ben kulüp yetkilisi olsam hiç düsünmeden Olimpiyat stadinda israr ederim. Vede maçlarimizo gündüz oynatirim. Bu sekilde 40.000 civar seyircimiz her maçta rahatlikla takimi desteklemeye gelir.
Önemi büyük maçlarda zaten stad tiklim tiklim dolacaktir.
Seyirci hangi takimin olursa olsun hasilat bizim Trabzonspor'un olacaktir.

Daha çok Trabzonspor aski için. Sevgi ve saygilarimla..

Büyük Takim'a büyük stad gerekir.
Istanbul Olimpiyat Stadindan baskasi hiç kimsenin hesabina uymaz.
Olimpiyat stadin'da maçlarimiz pazar günleri gündüz oynandimi
her normal maçta 40000 seyirci garantimiz var.
Bu seyirci kapasitesi önemli maçlarda 60-70bin daha fazlasida olabilir. Akçaabat'ta 5000 bileti belese mi dagitacaklar, yada 5 Ytl den satsalar ne ise yarayacakki?

LaNcELoT
26.03.2006, 14:12
ya kardesim bütün maclrin istanbulda oynanmasina karsiyim derbi maclarii olimpiyatta oynan sin büyük bi destek aliriz arkamizaa nasi olsa ttrabzon taraftari heryerde ama diyer maclarin anadolunun dört biyaninda oynanmasinii isterimm ki böylece anadoluyuuda arkamiza almis oluruzz bi sene sabredecez napalimmmm!!!!!!

LaNcELoT
26.03.2006, 14:14
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

SDanışmaz
26.03.2006, 14:58
Mehmet Abi'nin yazisinin aLtina imzami atarim. Çok güzeL tespitLeri var...

Bende maçLarin IstanbuLda oynanmasini istiyorum ama kafamda bir kusku var. O da su ; GS oLimpiyata gitmeden önce taraftarLari her maça gideriz, stad fuLL çeker diyorduLar ama sezon basLadigi zaman taraftarLar birçok seyi sikayet ederek maça gitmediLer... Ayni seyin bizim basimiza da geLmesinden korkuyorum...

@FLU
26.03.2006, 15:08
aynen katiliyorum ben istanbulda oturyorum ben bile kendimden süphe ediyorum acaba olimpiyatta olursa her maça gidebilirmiyim diye maçlar kesinlikle istanbulda olmali ama derbiler disindaki maçlar olimpiyatta degil baska bir stad da oynanmali

Mustafa Ayazoğlu
26.03.2006, 16:01
Maçlar Istanbulda oynancaksa Ali Samiyende oynansin diyenler var. Muhtemelen eviSamiyene yakin oldugu için böyle bisi istiyodur. Galatasaray bile maçlarini orda oynamak istemezken biz nie oynayalim?

en iyisi kadiköy ama fenerbahçe izin verir mi?

Bülent Bayraktar
26.03.2006, 21:02
mehmet atalay açiklama yapmis olimpimyat stadi trabzonspora hazir

frango
26.03.2006, 22:43
evet seneye stada ...... vurulacak gibi geliyo tabiki yapildiktan sonra en iyisi yapilmali bu konuda umarim cok iyi calisilir ve iyi bi altyapi olusturulur bide nerde oynanacagi sorusu var seneye maçlarin trabzonda oturan biri olarak tabiki akcabatta oynanmasini isterim ama olimpiyatta olsa istanbuldaki taraftarlar acisindan fenada olmaz

Nytre
27.03.2006, 01:10
stadi basari sembolü olarak degil degisimin sembolü olarak görmeliyiz..

stat basari için degil degisim için yapilmali..

trabzonsporumuza yeni bir imaj yeni bir vizyon gerekmektedir ve bu vizyon ve imaj bu statla birlikte saglanacagina inaniyorum...

FERO61
27.03.2006, 02:24
beyler yeni stat yapilacak deniliyor

soruyorum, yenisi yapilacaksa eskisinde neden maclarimaza devam etmiyoruz yani avni akerde, neden istanbula tasiniyoruzyoksa avni akerimi yenilicekler?

bu konuda kafam karisti!!!!!!!!!!!

medyadan takip ettigime göre yeni stat icin yer araniyor...eger avni aker yenilenirse bu isin boku cikar....

yoksa yeni stat yapilirken o arada avni akerede mi ...... vurulacak , yani takim disarda oynayacak, avni aker yikilacak bu arada ve ayni andada yeni stada baslanacak !!!!!!!!!

bilgisi olan biseyler yazsin, kafam karisti

zafercalikoglu
27.03.2006, 09:08

soruyorum, yenisi yapilacaksa eskisinde neden maclarimaza devam etmiyoruz yani avni akerde, neden istanbula tasiniyoruzyoksa avni akerimi yenilicekler?

medyadan takip ettigime göre yeni stat icin yer araniyor...eger avni aker yenilenirse bu isin boku cikar....

yoksa yeni stat yapilirken o arada avni akerede mi ...... vurulacak , yani takim disarda oynayacak, avni aker yikilacak bu arada ve ayni andada yeni stada baslanacak !!!!!!!!!

avni aker buyuk bir olasilikla yikilip yerine süper bir tesis içinde stadida olan bir yer yapilmasi palnlaniyor,

trabzonu bilenler bilir yavuz selim ve 19 mayis salonlarininda yikilip yeni kompleksin içinde sadece yeni br kapali spor salonu ongörülüyor,

bence proje cok buyuk bi o kadarda güzel hadi hayirlisi ,trabzona yakisir olsunda nasil olursa olsun ,bencebu sene lig bitmeden baslamak lazim ,

gelelim maçlara ne olmus yani istanbulda oynasa tüm maclari ,olmazmi ,takimin ruhumu degisir, degisecegi kadar degismis zaten daha ne degissin

ozcan_asanoglu
27.03.2006, 13:36
Sögüt: "Alinacak karara saygiliyiz"

Trabzonspor'un maçlarini oynayacagi yerin belirlenmesi konusunda, 12 taraftar dernegi, yönetimin verecegi karara saygili olduklarini belirtti..
<H4 id=feature_author>27Mart2006, 12:53</H4>

Trazbzonspor'un maçlarini, camianin büyüklügüne yakisir bir statta ve atmosferde oynanmasindan yana olduklarini ifade eden Trabzonspor Taraftarlar Birligi Baskani Adem Sögüt, ''Bu noktada yönetim kurulumuzun en dogru karari alacagina inaniyoruz. Alinacak karara saygiliyiz'' dedi.

Kaya
27.03.2006, 13:40
Maçlar Istanbulda oynancaksa Ali Samiyende oynansin diyenler var. Muhtemelen eviSamiyene yakin oldugu için böyle bisi istiyodur. Galatasaray bile maçlarini orda oynamak istemezken biz nie oynayalim?

en iyisi kadiköy ama fenerbahçe izin verir mi?

Inönü Inönü Inönü

Murat'
27.03.2006, 14:32
evet seneye stada ...... vurulacak gibi geliyo tabiki yapildiktan sonra en iyisi yapilmali bu konuda umarim cok iyi calisilir ve iyi bi altyapi olusturulur bide nerde oynanacagi sorusu var seneye maçlarin trabzonda oturan biri olarak tabiki akcabatta oynanmasini isterim ama olimpiyatta olsa istanbuldaki taraftarlar acisindan fenada olmaz

arkadas bu nasil is yaaa kaszma bile yazamiyoruz bu bildigimiz kaszma

Tekke
27.03.2006, 14:56
MUTLAKA ISTANBULDA OYNANMALI, AMA KESINLIKLE OLIMPIYAT OLMAMALI. YOKSA YAZIK OLUR BU TAKIMA. FUTBOLCULAR SECILMIYOR BILE.

halil ibo
27.03.2006, 15:09
Zaten bu sezonki oyunlariyla onlari Yavuzselim'de bile oynasalar seçemezsin...

morientes
27.03.2006, 15:10
BJK stadi tam bize göre ulasim çok kolay. bin Çapadan otobüse 5 dakkada besiktas , mekan,manzara hersey dört dörtlük, tribün sahaya çok yakin daha etkili olur .Is bjk yönertimini iknada onuda bizim yönetim çesitli önerilerle halledebilir.

Bülent Bayraktar
27.03.2006, 16:46
çogu maçlariolimpiyatta oynayalim bazi maçlari akçaabat fatih stadindaa oynamaliyiz ki trabzondakilerde takimi görüürr

#10 Fietra
27.03.2006, 17:46
Arkadaslar ne Olimpiyat Stadindan bahsediyorsunuz.Tamam önemli maçlari orada oynayalim da her maç orayi doldurmak kolay is degildir.

Dedigim gibi Trabzon'da olacaksa Fatih Stadi.Istanbul'da olacaksa Inönü olmadi bazilarina güvenerek Maltepe diyorumsmileys/smiley1.gif

zedboysts
27.03.2006, 17:58
Güngören belediye abicim Inönüye istanbulda olsam gitmem niye eziklerin yerinde ma izleyelim ki ben istemiyenlerdenim ama Akçaabat fatih bizim için en iyi alternatif

Zafer Şen
27.03.2006, 18:30
ne zaman kesin sonus belli olacak abi? yani hangi tarihte?

61_dnc_TS
27.03.2006, 18:58
maltepenin yeni hali çok sik olmus...ingiliz statlarini andiriyor...ist. olacaksa her yönüyle maltepe derim...

immortal_TS
27.03.2006, 20:28
Taraftar derneklerinden açiklama
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/270306taraftar.jpgTrabzonspor?u destekleyen 12 taraftar dernegi bugün TSYD Trabzon Subesi?nde ortak bir basin açiklamasi düzenleyerek, Hüseyin Avni Aker Stadyumu?nun yenilenme projesinin baslatilmasiyla Trabzonspor?un maçlarini nerede oynamasi gerektigiyle ilgili görüs belirttiler.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

Dernek yetkilileri su açiklamayi yaptilar:

?Bir süredir kamuoyunda yer alan ?Stad insati sürecinde Trabzonspor maçlarini nerede oynamalidir? tartismalarinda Trabzonsporlu tribünleri ve taraftar dernekleri olarak Trabzonspor?un maçlarini camianin büyüklügüne yakisacak bir stadda ve atmosferde oynamasindan yanayiz. Bu noktada yönetim kurulumuzun en dogru karari alacagina inaniyoruz.?

1) Trabzonspor Taraftarlar Birligi
2) Gurbetçi Gençler Grubu
3) Sürmeneli Piranalar Grubu
4) Çilginlar Grubu
5) Birlesik Trabzonsporlular Dernegi
6) Boztepe Trabzonsporlular Taraftarlar Dernegi
7) Trabzonspor Taraftarlar Dernegi
8) Erdogdu Trabzonspor Taraftarlar Dernegi
9) Kuzey Yildizi Trabzonsporlular Taraftar Dernegi
10) Üniversiteli Trabzonsporlular
11) Trabzonlu Gençler Taraftarlar Dernegi
12) 1967 Trabzonsporlular Dernegi

Taraftar dernekleri tam olarak belirtmesede asikar bir biçimde istanbulu göstermislerdir.Baskan Taraftarlara pasi atmisti taraftargruplari cevabiniverdi, top yönetimde hadi gol bekliyoruz!!

Hüseyin Çümen
27.03.2006, 20:33
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/270306taraftar.jpgTrabzonspor?u destekleyen 12 taraftar dernegi bugün TSYD Trabzon Subesi?nde ortak bir basin açiklamasi düzenleyerek, Hüseyin Avni Aker Stadyumu?nun yenilenme projesinin baslatilmasiyla Trabzonspor?un maçlarini nerede oynamasi gerektigiyle ilgili görüs belirttiler.

?Bir süredir kamuoyunda yer alan ?Stad insati sürecinde Trabzonspor maçlarini nerede oynamalidir? tartismalarinda Trabzonsporlu tribünleri ve taraftar dernekleri olarak Trabzonspor?un maçlarini camianin büyüklügüne yakisacak bir stadda ve atmosferde oynamasindan yanayiz. Bu noktada yönetim kurulumuzun en dogru karari alacagina inaniyoruz.?

4) Çilginlar Grubu

Taraftar dernekleri tam olarak belirtmesede asikar bir biçimde istanbulu göstermislerdir.Baskan Taraftarlara pasi atmisti taraftargruplari cevabiniverdi, top yönetimde hadi gol bekliyoruz!!

çok güzel türkiyenin en büyük taraftarinin gruplarina da böyle bi açiklama yakisir yönetime niyetini belli ediyor ama yer dayatmasinda bulunmuyo helal olsun size

yönetim sitede bi anket baslatsin nerde oynanacagina biz karar verelim bence

bmn yönetimi bizde bi anket yapsak ya artik

selokal61
27.03.2006, 20:36
tan 12 tane gurup varmis be dünyada ilk olmasi lazimsmileys/smiley5.gif

Hüseyin Çümen
27.03.2006, 20:39
benim anlamadigim bmn nin anketinde stad la ilgili ankette bazi kesim ufak degisiklikler yeterli olur demis bunu hangi akla hizmet söylüyosunuz bukadar küçük düsünmeyin

ama eziklerden süpelenmiyo degilim mükemmel stadimizi kiskanip böle oy veren ezikler vardir muhakkak

kutoz
27.03.2006, 20:57
tan 12 tane gurup varmis be dünyada ilk olmasi lazimsmileys/smiley5.gif

12 den fazla olmasi gerek. Benim bildigim, Bordo-Mavi Trabzonsporlular Dernegi var Ankara'da, BMN'li arkadaslarimizin kurdugu.

eren_61
27.03.2006, 21:06
ya zaten biz ondan kaybediyoruz.ne diye bu kadar bölünüyoruzki.hepimizin amaci ayni birlik olmamiz lazim.ama biz bölünüyoruz

yaranozlu
27.03.2006, 21:24
önemli olan çok grubun olmasi deil, gruplar arasi diyalogun iyi olmasi. yoksa küçük birimleri idare etmek daha kolay ama grup liderlerinin iyi anlasmasi ve ortak hareket etmesi gerekir. Maçlara gelince olimpiyat olursa mahvoluruz. her gün 6-7 saatimiz gider. oraya trafik de çok fena, hem de uzak. ulasimi zor, maç bileti arti yol parasi- yemek, iflas ederiz heralde. bu yüzden eger istanbulda oynancaksa olimpiyat olmasin derim. alternatif stat olarak da inönü güzel olabilir ama maltepe stadi da iyi diyolar, ben görmedim ama olabilir. Aslinda en iyisi trabzonda baska biyerde oynamak, en azindan deplasmana geldiklerini anlasinlar. Ofsporun stadi olabilir. güzel bi stat ama kapasitesinin artirilmasi gerekir....smileys/smiley17.gif

Nytre
27.03.2006, 21:42
sehrin nüfusu 1 milyon 12 tane grup var... iyi valla... neyse konumuz bu degil.. ayrica hepsinin ortak bir karar açiklamasi sevindirici.. demek ki ortak kararlar alinabiliyormus...

artik trabzon insani sen ben kabugunu kirmaya basliyor...

derneklerin yaptigi açiklamada kulübümüze yakisir bir yerden bahsediliyor ve bunun sebat ordu rize giresun olmadigi kesin....

kararda isim belirtilmeden ima ypilmasida akillica...

hepsine tesekkürler.

aka5
27.03.2006, 22:07
smileys/smiley7.gifya sacmalamyin ya fatih stadimis smileys/smiley7.gifsmileys/smiley7.giftrabzon gibi samp oynayan ,4 buyuk takimdan biri olan takimi sen tut 5000 kisilik stadda oynat .sacmalamyin.bole dusunenlerin trabzonlulugundan suphe ederim ben!!!!ozaman stadi niye yapiyoz yapmayalim .millet fatih stadina razi zaten.smileys/smiley7.gifsehre yakisan bir stad icin tekrar yapiliyor .yeni bir atmosfer olussun diye yapiliyor.sen tutuyosun stad yapilana kadar 5000 kisilik stadda oynayalim diyosun.smileys/smiley7.giftrabzona buyuk stadda oynamak yakisir.biz siradan anadolu takimi degiliz lutfen takimimizla dalga gecmeyelim!!!!!smileys/smiley7.giftrabzon istda oynamali.olursa ilkonce inönü yadasükrü olmali.olmuyorsa olimpiyat olmalidir.!!!!!

Mehmet Öztürk
28.03.2006, 00:37
arkadaslar, bence stat yikilip yeniden yapilmali!
maclar nerede oynanacak? Akcaabat Fatih Stadi´ni da rakiplerimiz icin cehenneme cevirebiliriz!
baska bir arsada yapilacaksa, tabiki avni aker´de oynanmali!
sponsor isine gelince!!
bir arkadasimiz "mesela avea stadi bize yakismaz" diye bir yazi yazdi!
bence yanlis düyünüyor, bu isler böyle dönüyor! yani isim yakismaz diye 20 - 25 milyon euro´dan vazmi gecelim? göreceksiniz bir kac yil icinde Avrupada oldugu gibi Türkiye´de de statlarin isim hakklarini sponsorlar kiralayacak!
bence günümüzün sartlari ne gerektiriyorsa o yapilmali!
ama en önemlisi bize yeni bir stat yapilmali ve bu stat hadi stat yapilsinda bitsin düsüncesiyle yapilmamali!
smileys/smiley2.gif

falcon61
28.03.2006, 01:53

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Dernek yetkilileri su açiklamayi yaptilar:

4) Çilginlar Grubu

<CENTER>
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/270306tarftar1.jpg
</CENTER>

<DIV align=right>27.03.2006 16:05:00</DIV>

Hekimoğlu
28.03.2006, 10:55
tan 12 tane gurup varmis be dünyada ilk olmasi lazimsmileys/smiley5.gif isin ilginç tarafi stad da çilginlardan baska tezahürat yapan yok!

Oruç
28.03.2006, 11:55
Maltepe stadini Tv'den gördüm.Güzel bir seye benziyordu.Tüm maçlar Olimpiyatta olmasa iyi olur.Kisin taraftarimiz perisan olur valla...

Barış
28.03.2006, 11:58
tan 12 tane gurup varmis be dünyada ilk olmasi lazimsmileys/smiley5.gif isin ilginç tarafi stad da çilginlardan baska tezahürat yapan yok!

tv den izleyince öyle oluyor.

Oruç
28.03.2006, 12:03

Çocuktan al haberi diye buna derler istesmileys/smiley4.gif

Rutubet
28.03.2006, 12:24
Maltepe Stadi

Kalearkalari da esit ayni boyda

http://www.maltepe.bel.tr/Haberler/image/stad0.jpg (http://www.maltepe.bel.tr/Haberler/image/stad0.jpg)

14 bin kisinin oturarak maç izleyebilecegi stadyum,ayakta 25 bin kisi kapasiteli olarak düzenlendi.Maltepelilerin yillardan beri özlemle bekledigi Maltepe Stadinda son çalismalar da tamamlandi. Basta Istanbul Valisi Sn.Muammer Güler olmak üzere Il Genel Meclisi üyelerinin destekleri ile yarim kalan insaatina yeniden baslanilarak kisa sürede tamamlanan stadyum görkemli bir açilisla hizmete girecek.

My
28.03.2006, 12:34
Ilginçtir hiç bir yerde yazilmamis. Yada yazildiysa ben atlamisim.
DÜnkü Günebakis gazetesi su an elimde. Trabzon biter basligi altinda aynen söyle yaziyor.</span></font>

Sayitoglu ''Avi Aker'e en erken 2007'nin ocak </span>ayinda k.zma vurulur. Bu kadar erken tartisma baslatmanin bir anlami yok</span>....''

Diye devam ediyor. Dikkatimi çeken her kafadan sanki ayri bir ses mi
çikiyor. Haciosmanoglu Istanbul-Olimpiyat müjdesi verdi, öteki Fatih
Stadi dedi, beriki referandum dedi. Simdi de birisi çikmis k.zma en
erken 2007 ocakta neyi tartisiyorsunuz diyor! Iyi güzelde tartismayi

baslatan biz olmadikki. Yeni sezona Olimpiyat'tayiz diye fitili siz
ateslediniz simdi de k.zma 2007 ocak smileys/smiley5.gif
Edited by: My

My
28.03.2006, 12:40
Ilginçtir hiç bir yerde yazilmamis. Yada yazildiysa ben atlamisim.
DÜnkü Günebakis gazetesi su an elimde. Trabzon biter basligi altinda aynen söyle yaziyor.</span></font>

Sayitoglu ''Avi Aker'e en erken 2007'nin ocak </span>ayinda k.zma vurulur. Bu kadar erken tartisma baslatmanin bir anlami yok</span>....''

Diye devam ediyor. Dikkatimi çeken her kafadan sanki ayri bir ses mi
çikiyor. Haciosmanoglu Istanbul-Olimpiyat müjdesi verdi, öteki Fatih
Stadi dedi, beriki referandum dedi. Simdi de birisi çikmis k.zma en
erken 2007 ocakta neyi tartisiyorsunuz diyor! Iyi güzelde tartismayi

baslatan biz olmadikki. Yeni sezona Olimpiyat'tayiz diye fitili siz
ateslediniz simdi de k.zma 2007 ocak smileys/smiley5.gif
Edited by: My

Badaloğlu
28.03.2006, 12:43

4) Çilginlar Grubu

Arkadaslar, taraftar dernekleri yetkili agabeylerimiz, anladigim kadari ile Istanbul Olimpiyat stadini gösteriyorlar.Büyük bir ihtimalle Istanbul Olimpiyat stadi olacaktir.Gelecek yil Agustosta baslayacak ligimizde 3-5 maç stadi o heyecanla doldururuz ama kis gelince tribünler bos kalir.Yönetimin belkide düsüncesi su; kombine biletlerini ucuz tutup 40-50 bin kombine satip kulübe gelir saglamaktir.Bunun içinde en uygun yer Olimpiyat stadidir.

Ama benim bastan beri söyledigim Maltepe stadidir.Kutu gibi oldu stad.Rakiplerimizi bogariz.Ama olmazsa Inönü stadi olabilir.Hem ulasimi,hemde ambiansi ile etkili bir staddir.

Hekimoğlu
28.03.2006, 12:48

Çocuktan al haberi diye buna derler istesmileys/smiley4.gif kimmis tv'den izleyen benim kombinem var be.çilginlar haricinde stadda ses yok.bi de kimmis bu çocuk.

Hekimoğlu
28.03.2006, 13:01
ocak 2007 geç degil mi?sonraki sezon'a hayattta yetismez.hem ocak 2007 sezon ortasi!ben bisey anlamadim.sayitoglu ile haciosmanoglu arasinda bir kriz olabilir.sanki hangimiz daha yetkili tartismasina dogru gidiyorlar.smileys/smiley5.gif

Nytre
28.03.2006, 13:52
sayitoglu ile baskanin ve i.haciosmanoglunun açiklamalari birbirini tutuyor mu? ya da günebakis kafasina göre açiklama yapiyor

Burçak
28.03.2006, 14:19
bana öyle geliyorki bunlar stati tamamen yikip yapmak yerine parça parça yapacaklar. smileys/smiley5.gif

Hekimoğlu
28.03.2006, 14:27
ben ona da raziyim.hem stad aramaya gerek kalmaz.Edited by: hekimoglu

Erbay
28.03.2006, 14:44
Yeni stadin yapilmasi çok uzun sürmez mi?Arsenal stadini kaç senede yapti.Bence yeni stad yapilmasin.Avni Aker düzenlensin.

Oruç
28.03.2006, 16:35
Kardes ben espri olsun diye Onu Baris'a(Oflu144'e) söyledim üstüne alinmasmileys/smiley2.gif

Ayşe Aygün
28.03.2006, 16:51
Evet bnimde anladigim taraftar dernekelri tam açikca olarak ifade etmeselerde. istanbulu istedikleri ortada. inslaah burda olurda bende kobinemi hemen alirim. Ama olimpiyat uygun hava sartlarinda iyi ama kisin orada bayaga zorluk yasanir. istanbulda baska sdadyum olurda daha iyi olur diye düsünüyorum.

Lokman
28.03.2006, 17:36
Istanbulda olimpiyattan baska oynayacak stad göremiyorum. zorda olsa ben kombinemi alir ve her maçinada giderim.Bakiyorumda daha simdiden bazilari yan cizmeye baslamis yok kisin kötü olur falan ne demek kardesim sevdanin yazi kisi olmaz bizans ........lerine rezilmi olacagiz firtinada çiksa takim sahadaysa bizde tribündeki yerimizi alacagiz. Bu bizim trabzonspora borcumuzdur bundan dönmeyin sakin.

economist
28.03.2006, 18:00
evet ben de katiliyorum ist. de olmasamda(bursadayim) en az 10 maça gelirim trabzon dünyanin neresinde olursa olsun yalniz kalmaz bunu unutmayin

Badaloğlu
28.03.2006, 18:03
Istanbulda olimpiyattan baska oynayacak stad göremiyorum. zorda olsa ben kombinemi alir ve her maçinada giderim.Bakiyorumda daha simdiden bazilari yan cizmeye baslamis yok kisin kötü olur falan ne demek kardesim sevdanin yazi kisi olmaz bizans ........lerine rezilmi olacagiz firtinada çiksa takim sahadaysa bizde tribündeki yerimizi alacagiz. Bu bizim trabzonspora borcumuzdur bundan dönmeyin sakin.

O bazilarindan kastin benmiyim?Ona göre cevap yazacagim.Sana bir soru soracagim.Olimpiyat stadinda simdiye kadar kaç tane maça gittin?Birak Olimpiyati, bu yilki Inönü stadinda oynanan Besiktas-Trabzonspor maçina geldinmi?

ozcan_asanoglu
28.03.2006, 18:07
kunteper sen,ben burdakiler her maç ordayiz insallah ama 20 bin kisi bile gelse stad bos görünür, tezahüratlar bi ise yaramaz...olimpiyat isi yanlis olur..

murat
28.03.2006, 18:40
ya her hafta degisik bir ilde oynayalim, boylece herkesin dedigi olur.. Bu olayi bukadar buyutmeye bence hic gerek yok.

agahozlu
28.03.2006, 19:00
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">badaloglunun açiklamalari çok daha mantikli geldi bana.tamam olimpiyat stadi olur güzel .burda yazanlarin % 75 i de her sartta gider oraya ama 80 bin kisilik yerde 20 bin kisi olunca stad bos gözükür.benim de en gözde yerim inönü stadi ve ya ali samiyen ama bu iki stad için yöneticilerle çok siki pazarliga girmek lazim,saha zeminleri ortalama 20 maçta o hali aliyorsa 40 maçta ne olur ?olimpiyat stadinin en kötü yani herkesin bildigi gibi ulasim.kartal,ümraniye,pendik,tuzla vs. (ben üsküdardayim bu arada) buralardan gelmek epey zor olur.yapilacak en akilli islerden biride takima hasret kalmis bir taraftar kitlesini bulmusken kombineleri uygun yapip taraftar çekmektir diye düsünüyorum.bu yaz stad istanbul diye açiklanirsa kombineler artar</TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>

Nytre
28.03.2006, 19:50
önümüzde gs örnegi var adamlar perisan oldular ve yeri geldi 600kisiye maç yaptilar...

Selman
28.03.2006, 20:45
Olimpiyat'in durumu kis sartlarinda olumsuz ama yakim iyi oynarsa vefakar taraftarimiz kis sartlarinda bile oraya gider diye düsünüyorum.Kimse kusura bakmasin ama bir gerçek var takim kötüyse o kisin sogukta kimse oraya gitmez.Cinconlarin haline düseriz...

KONT
28.03.2006, 20:50
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<BLOCKQUOTE id=eeec2149>
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">arkadaslar istanbulda 800 bin trabzon nufusuna kayitli insan var nerdeyse trabzonun genel nufusu kadar. en tabiki trabzon disinda oynancaksa bu istanbulda olmali 1 sene yahu 100 sene degilki bu 1seneye mahsus bir sey bu ne yaygara kopariliyor. allah sizin mustakinizi versin kulup istanbula tasiniyormus bu ne sacma sey yav sakin boyle seyler demeyin gulerler bize. olimpiyat olacak diye sart yok istanbulda gungoren belediye stadi pek ala bu ise uygun gungoren kucuk trabzondur 15 binlik stadiyla buna uygun bir yer.. hersey trabzonsporumuz icin</TD></TR>
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE></BLOCKQUOTE>

TSelif
28.03.2006, 21:00
Tamam da Ocaktan önce baslanamazmis yapim için. Ilk yariyi burda oynayalim yasmileys/smiley5.gif . Ben çok özlerim TRABZONSPOR umu smileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gifsmileys/smiley19.gif Edited by: tselif

makifbayten
28.03.2006, 21:09
önemli olan hangi stadda oynayacagimiz.bizim taraftar hangi stada gider.

Hüseyin Çümen
28.03.2006, 22:38
ya bana kalsa kadiköy febe stadinda oynayalim ama adamlar angutmu versinler stadi herhafta stadlarini kirar dökeriz o is yas 3 eziklerin stadini unutun artik nekadar mantiksiz bi fikir oldunu analayin keske olsa ama imkansiz

selokal61
28.03.2006, 22:42
bu stad meslesi herkesin kafasini meskul ediyor biran önce ne yapilacaksa açiklanmasi lazim

falcon61
28.03.2006, 22:47
Olimpiyat'in durumu kis sartlarinda olumsuz ama yakim iyi oynarsa vefakar taraftarimiz kis sartlarinda bile oraya gider diye düsünüyorum.Kimse kusura bakmasin ama bir gerçek var takim kötüyse o kisin sogukta kimse oraya gitmez.Cinconlarin haline düseriz...

Bu sene bejeke maçina o sogukta gittik 1 hafta hastaliktan yattim Youla çiktiginda agliyodu soguktan bide düsünün biz 4 den 10a kadar ordaydik ve sabittik yani kosmadik ama oradaydik 20 bin kisiyle olimpiyat bos gözükür diyenleride anlamiyorum 60bin kisinin gelmesindense 20bin kisinin bagirmasini tercih ederim ki o sartlarda da oturacak adam maça gelmez örnek Fener maçi..

zafer6161
28.03.2006, 23:03
la yok ya bunlarin stat yapacagi yok seneye görürsünüz bak bütün maclar yine a akerde

FERO61
29.03.2006, 01:43

avni aker buyuk bir olasilikla yikilip yerine süper bir tesis içinde stadida olan bir yer yapilmasi palnlaniyor,

trabzonu bilenler bilir yavuz selim ve 19 mayis salonlarininda yikilip yeni kompleksin içinde sadece yeni br kapali spor salonu ongörülüyor,

bence proje cok buyuk bi o kadarda güzel hadi hayirlisi ,trabzona yakisir olsunda nasil olursa olsun ,bencebu sene lig bitmeden baslamak lazim ,

gelelim maçlara ne olmus yani istanbulda oynasa tüm maclari ,olmazmi ,takimin ruhumu degisir, degisecegi kadar degismis zaten daha ne degissin

renkdas iyi güzelde benim pek bilgim olmadigi icin soruyorum bu saydigin yavuz selim ve 19 mayis salonlari avni akerle yan yanami?, yani onlarda yikilip sehrin göbegine 35 bin kisilik bir stat sigarmi , bildigim kadariyla tribünler yola kadar uzaniyo

İleli
29.03.2006, 02:39
bence istanbula tasinmali taraftar yonundende artisa gideriz...

3 derbiyi ortalama 65.000 Trabzonluseyretse 3 macta 200.000 Trabzonlu eder manyak para girer kasaya...

tabi is yine Trabzondaki hemserilerimize kalir...

falcon61
29.03.2006, 07:10
Kardes o konuda bilgisi olan yoktur sanirim stad bu sekliyle yapilirsa dedigin dogru sigmaz gibi gözüküyo ancak kosu bandi kaldirilirsa olur o zamanda niye yavuz selimle 19mayis yikiliyo bende anlamadim planlari görmedik daha smileys/smiley4.gifha stad denize paralel olursaki daha önce bazi arkadaslar bunun UEFA standartlarina uymadigini söylediler o konuda bilgim yok dedigim gibi projeler daha yapilmadi ancak tahmin yapiliyo ama bildigimiz evet suanda stad yikilip ayni yere yenisi yapilacak diye gözüküyo...

CAFER ÖZER
29.03.2006, 09:07
Olimpiyat stadi Büyük maçlar için düsünülmeli,Diger maçlarda Alternatif stadlar olabilir.Maltepe Stadi-Güngören stadi vs olabilir.Ama Büyük maçlar kesinlikle Olimpiyat satadinda olmali Istanbulda FB-BJK-GS a karsi 75.000 taraftarla oynayip onlara Büyük nasil olur göstermeliyiz.

Adem Erdoğan
29.03.2006, 09:11
Bütün maçlar olimpiyatta oynansin.Maça gitmesekte alacagimiz kombine kartlarlakulübe bir nebze olsun katkida bulunmus oluruz.

My
29.03.2006, 10:25
Olimpiyat'a gitmesi bi çile gelmesi bi çile. Hele hele araban olmazsa yandin valla.

halil ibo
29.03.2006, 12:47
<DIV style="MARGIN-TOP: 10px; MARGIN-BOTTOM: 5px">
<DIV ="subject">?Gündemde stat projesi yok? </DIV>
29 Mart 2006 Çarsamba</DIV>
<DIV ="">Trabzonspor Asbaskani Hasim Sayitoglu, ?Su an stat projesi gündemimizde degil? dedi. Hüseyin Avni Aker Stadi?na 2007 yilinin Ocak ayindan önce hiç kimsenin ...... vuramayacagini belirten Sayitoglu, ?Vurmasi halinde ...... vuran kisinin elinde kalir. Bütün islemler saglikli bir sekilde yapildiktan sonra yeni stat insaati baslayacak? diye konustu.</DIV>
<DIV ="">Bütün umutlari kiran bir açiklama.Ne yazik...</DIV>Edited by: halil ibo

zanoylu
29.03.2006, 12:59
<T>
<TR height="100%" width="100%" UNABLE="&#111;n">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off">

Ne diyelim gaz bidonunun üstünde oturup sigara içmek gibi bir sey bu...smileys/smiley7.gif</TD></TR>
<TR hb_tag="1" UNABLE="&#111;n">

morientes
29.03.2006, 16:05
ISTANBUL

smileys/smiley32.gif

zanoylu
29.03.2006, 16:08
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> 2007 den sonraymis stad isi arkadaslar.....smileys/smiley5.gif</TD></TR>

halil ibo
29.03.2006, 16:08
Ocak-2007'den önce ...... vurulamayacagina göre bu baslikta o tarihe kadar yorum yapmak havada kaliyor.Belki o tarihte bile böyle birsey gerçeklesmeyecek.O yüzden bosuna yormayalim kendimizi.

Kaya
29.03.2006, 16:16
2007 mi kaynak nedir yau...

halil ibo
29.03.2006, 16:21
<DIV ="">Trabzonspor Asbaskani Hasim Sayitoglu, ?Su an stat projesi gündemimizde degil? dedi. Hüseyin Avni Aker Stadi?na 2007 yilinin Ocak ayindan önce hiç kimsenin ...... vuramayacagini belirten Sayitoglu, ?Vurmasi halinde ...... vuran kisinin elinde kalir. Bütün islemler saglikli bir sekilde yapildiktan sonra yeni stat insaati baslayacak? diye konustu.</DIV>
<DIV =""></DIV>
<DIV ="">BUGÜNKÜ TÜRKIYE GAZETESI'NDEN MAALESEF</DIV>

Bülent Bayraktar
29.03.2006, 16:27
<DIV ="">Bütün umutlari kiran bir açiklama.Ne yazik...</DIV>

bu adam nedey biz bosuna mi konusuyoruz burda önceden neden demeyler bizi zaten akilli bir adam BULMAZKIIsmileys/smiley7.gif

zanoylu
29.03.2006, 16:27
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Bunun adi düpedüz hayal tacirligi,yazik su milleti ne duruma düsürdüler...Trabzonlu yeni ve modern bir stada kavusma hayali,istanbuldaki insanlari takimlarini doyasiya seyretmek hayali kurarken simdi olana bakin. Bunlarin yildiz sözüde balon çikar bee</TD></TR>

Kaya
29.03.2006, 16:39
Sadece smileys/smiley32.gif

halil ibo
29.03.2006, 16:42
Güzel kardesim balonun yarisi devre arasinda patladi zaten siskin kalan kismida Haziran'da patlar.:

Elde var hava.

Bak o zaman gökyüzüne yildiz ara.

Bizde saf safbu yönetimi,devre arasinda yildiz transferi yapmak zordur diye savunmustuk.Insallah yaniliriz ama bu açiklama hiçte samimi degil.Fakat kendi sonunu hazirlar verdigi sözlerden dönerse.Bir daha degilyöneticilik, çaycilik bile yapamaz Trabzonspor'da birileri.

TSunami
29.03.2006, 17:11
meshur bir fikra var ya
Temel demis "ula Dursun ha buraya bi küp altun bulsak"
Dursun "he paylasiruk"
Temel "ula ben buldum"
sen, ben derken baslamislar kavgaya neticede mahkemeye gitmisler arzetmisler durumu.
Hakim "nerede bu altinlar?"
bizimkiler "hakim bey mesela deduk"

biz de akçaabatfatih mi olimpiyat mi. yönetim de mesela dedi. Edited by: TSunami

selokal61
29.03.2006, 17:45
ulann bende okuldaki herkese havami atmistim seneye 35 bin kisilik stad gelicek diye simdi ben ne cevap verecem milletesmileys/smiley7.gif

Lokman
29.03.2006, 18:18
arkadaslar bende basta yapmazlar diyordum ama insallah olacak biraz daha sabir stad birkere yapilacak dendiyse bunlar olmazsa bunlardan sonrakiler mutlaka yapilacak ama ben daha öncede belirtiigim gibi yine yaziyorum gsgm destekli bir stad ve kompleks yapilsin salaklar dünya para yatirdi olimpiyata onun yarisina trabzona müthis bir stad yaparlar bunu denemeli bence yönetim yoksa çok maddi sorun yasanir gibime geliyor hayirlisi olur insallah.

Küçükalioğlu
29.03.2006, 19:02
bu topiç 100 sayfayi geçer varmi iddaaya giren arkadaslar smileys/smiley2.gifgerçi 100 sayfayi geçerde staddin adi geçmez o baska.smileys/smiley5.gif

murat
29.03.2006, 19:10

zaten ben ocak ayindan sonra baslanacagini duymustum, yanliz yaparlarmi yapmazlarmi o ayri konu smileys/smiley1.gif

Sevgi
29.03.2006, 19:28
bu topiç 100 sayfayi geçer varmi iddaaya giren arkadaslar smileys/smiley2.gifgerçi 100 sayfayi geçerde staddin adi geçmez o baska.smileys/smiley5.gif

varim ama stadin adi geçtimi idda biter.100 sayfadan önce isim geçerse ben kazanirim smileys/smiley1.gifdip not düseyim bir kez daha düsünün bugüne kadar hiç idda kaybetmedimsmileys/smiley4.gif

gerçekefsane
29.03.2006, 19:50
nesine, nesine smileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif, kombine biletine mi ?smileys/smiley36.gif

sheva
29.03.2006, 19:59
Ne kombinesi yahu. bence en temizi yemek. yemegine girin. Edited by: sheva

Hüseyin Çümen
29.03.2006, 20:20
smileys/smiley35.gifsmileys/smiley25.gif

Onur
29.03.2006, 21:11
Eger dogruysa bu topic te kapansin....

Nytre
29.03.2006, 23:11

ne diyor bu adam ya?

Özsu
29.03.2006, 23:23
ins bi icraat olur

Nytre
30.03.2006, 04:44
bu iste bir is var ama kokusu çikar yakinda...

CAFER ÖZER
30.03.2006, 09:03
<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Baskanimizdan güven mesaji
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/220306nuri.jpgBaskanimiz Nuri Albayrak, 1 hafta içerisinde oynayacagimiz 3 karsilasma öncesinde güven mesaji verdi.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>?Seri yakalamak istiyoruz?
Medya Merkezimize yaptigi açiklamada futbolcu kadrosuyla teknik heyetin bu müsabakalardan gerekli olan en iyi sonuçla ayrilacagini kaydeden Albayrak, ?Galatasaray beraberliginin ardindan elde ettigimiz Samsuspor galibiyetiyle iyi bir seri yakalamak istiyoruz. Önümüzdeki 3 maçin 2?sini kendi sahamizda oynayacagiz. Kayseri Erciyesspor?u maglup ettikten sonra, taraftarimizin da destegini arkamiza alarak H.Avni Aker Stadi?nda Konyaspor ve Denizlispor?la karsilasacagiz. Bu süreçteki performansimiz ligdeki hedefimiz dogrultusunda da belirleyici olacaktir? dedi.

?Stad ekonomiye dinamizm getirecek?
Trabzon?un ve Trabzonsporlu?nun her seyin en iyisine layik oldugun da altini çizen Albayrak, stad konusunda da kulübün yani sira kentin de ekonomisine dinamizm getirecek bir proje arayisinda olacaklarinin altini çizdi.

?Trabzonspor Trabzonsporlular?indir?
Trabzonspor?un artik Trabzon sinirlarini asarak, evrensel bir kimlige sahip oldugunun da altini çizen Baskan Albayrak, ?Trabzonspor artik bir dünya kulübüdür. O?nun varligina sinir çizmek mümkün degildir. Bu nedenle yönetim kurulumuz atacagi tüm kritik adimlarin yönünü her zaman oldugu gibi Trabzonsporlular?in görüsleri dogrultusunda belirleyecektir. Bundan kimsenin süphesi olmasin. Trabzonspor dünyanin dört bir yaninda yer alan Trabzonsporlular?indir? yorumunu yapti.

?Birlik havasi güvencedir?
Baskanimiz Albayrak, camiada kisa sürede olusan bütünlük havasinin yarinlarda gelecek basarilar için en büyük güvenceleri oldugunu da sözlerine ekledi.

<DIV align=right>22.03.2006 14:35:00</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif***************************************** **********</DIV>
<DIV align=center>KULÜBÜN RESMI SITESINDE BASKAN habire stda ile ilgili açiklama yapiyor,göreve gelirken açiklamalar yapiyor stad yapilacak diye,Bunu taraftarimiz belirleyecek diye simdi çikmis birileri Gündemizde stad projesi yok dendi diye kafa bulandiriyor.O bahsi geçen konusma yapildiysa bile orda neden bahsediliyor Ocakta ...... vurmaktan bahsediyor.Evet bana görede su andaki gündem Trabzonsporda Gelecek yil takimi kimin çalistiracagidir.Gelecek YIL TEKNIK DIREKTÖR KIM OLACAK 1.GÜNDEM SU ANDA BU bu Stad projesinden vazgeçildi anlaminami geliyor.</DIV>

ozcan_asanoglu
30.03.2006, 09:32
böyle önemli projelerde fikir ayriliklari çok normaldir..yönetim kurullarinda bunlar tartisilir, en sonunda bir karara varilir ve uygulanir..

son açiklamalar sadece, yönetim kurulunda açiklanmasi, konusulmasi gereken uyusmayan fikirlerin kamuoyuna açiklanmasindan ibaret..

yani önemli olan yönetim kurulundan ne çikacagidir..

Sevgi
30.03.2006, 09:45
Cafer Abi lütfen rica ediyorum bu tip açiklamalarda sadece stadla ilgili kisimlari buraya kopyalayim gördügünüz üzere yukarda iddaa var stad disinda ki haberlerle sayfa doldurmayalim dimismileys/smiley1.gif

Sonuçta Avni Aker tamamen yikilacak yeniden insaa edilecek ve ortada oynanilmasi gereken 17 maç var stad yapilirken kulüp en az zararla isin içinden çikmayi planliyordur.Buda o kadar kolay olmayacaktir süphesiz.

noname
30.03.2006, 10:08
Benim korkum.. seneye sampiyonluga oynayacagiz diyoruz. En büyük avantajlarimizdan olan olan Avni Aker'den vazgeçiyoruz önümüzdeki sene.

Hekimoğlu
30.03.2006, 10:14
arkadaslar stad hayal oldu gibi.bosuna nerde oynayacagimizi tartismayalim.

My
30.03.2006, 10:38
Baskan ve yönetim sürekli stad konusunda açiklama yapiyor ama her biri ayri telden çaliyor. Hiç iç açici degil bu. Atay AKTUG dönemi gibi, biri birsey diyor öteki baska birsey. Sonra bir baska biri çikiyor o hepten farkli birsey diyor. Insallah bu taraftarlarin hayalleriyle oynamazlar. Zaten milletin cani burnunda.

KuĞu
30.03.2006, 10:38
iskillenmenin geregi yok ne bekliyordunuz ki anlamadim, projenin hazirlanmasi 6 ay falan sürecek diyordu baskan bu da zaten yaza dogru sadece projenin ortaya çikacagi anlamina gelir.

proje hazir olduktan sonra kaynak arayisi baslayacaktir, sponsorlar yapilacak olan ismerkezlerinin satisi veya kirasi vs. bunlardan sonra ...... kurulurki bu da zaten 2007i bulur.

maçlarimizi seneye nerede oynayalim tartismasi da zaten 2007 sezonu için yani ortada garip bir durum yok. Yapacaklardir.

CAFER ÖZER
30.03.2006, 10:55
Cafer Abi lütfen rica ediyorum bu tip açiklamalarda sadece stadla ilgili kisimlari buraya kopyalayim gördügünüz üzere yukarda iddaa var stad disinda ki haberlerle sayfa doldurmayalim dimismileys/smiley1.gif

Sonuçta Avni Aker tamamen yikilacak yeniden insaa edilecek ve ortada oynanilmasi gereken 17 maç var stad yapilirken kulüp en az zararla isin içinden çikmayi planliyordur.Buda o kadar kolay olmayacaktir süphesiz.

Haklisin Sevgi Sadece Stadi burda tartismaliyiz.Benim gibi teknoloji fakirleri Zamane gençleri gibi bilgisayarla Sow yapamiyor o yüzden idare edin.smileys/smiley36.gif

Sevgi
30.03.2006, 11:07
yok abicim ondan degil maksat stad adi açiklanmadan 100 sayfa olmasin hepsi o hatta bir süre bu tartismalara nokta koyalimsmileys/smiley4.gif

AyhanPe
30.03.2006, 13:20
tartisacak bisey yok.nerde oynayacigimiz benim icin önemli degil.zaten münihte oynayamicaklarina göre nerde oynasalar farketmezsmileys/smiley4.gif baskan
stad hakkinda aciklama yapti.proje hazir dedi ankaraya gidip
gürüsülecek dedi..1,5 ay sonra tam olarak bi aciklama yapacagim dedi.
yoksa acaba kisin stada baslamanin zoruklarindanmi bahseder ilerde oda
olabilir tabismileys/smiley4.gif bakalim surda kalmis bir bucuk ay sonra dünya kupasi var..haliyle orda futbolcu izliceklersmileys/smiley4.gif transferde ondan sonraya kalir.stad icin umutluyum gerci ama insan bizimkilerin celiskili aciklamalarini görünce sasiriyor..

coach
30.03.2006, 13:21
Önemli olan yikmak degil,yapmak.

Mevzu bahis olan koca bi stad.Bizim evimizin yaninda 5 katli bi apartman insaati var alti üstü 5 katli apartman 2 senedir bitmedi bi de stadi düsünün yani...

Punisher-61
30.03.2006, 14:06
gecenlerde Baskan 1,5ay sonra stad projesine aciklik geitrecek...

biraz daha sabredin..birisi stad yapilacak diyor biz heycanlaniyoruz sonra yapilmaz deniliyor herkesin morali bozuluyor..

baskan aciklamayi yapana kadar sabredinsmileys/smiley2.gif

Mayls
30.03.2006, 16:34
<DIV>insallah dogru dürüst bi aciklama yapar.</DIV>
<DIV>mesela stadi haftaya yikiyoruz gibismileys/smiley4.gif</DIV>

diskus
31.03.2006, 11:52
dun baskan 6 ay falan bahsediyodu madem hic bir sey hazir degil ne diye taraftarlara seneye nerde oynayalim diye soruluyor.bu bizim stat isi insallah cim bomun kine benzemez,dunku baskanin yorumlarina bakarsak baya zor gibime geliyor.

selcjK
31.03.2006, 11:56
AhahahaSAHSADHHASDH AVNI AKER EN BÜYÜK AVANTAJIMIZMIS GÜLDÜM.

trabzonspor degil 1 sene 2 sene 20 sene istanbulda oynasin hatta trabzona hiç dönmesin ismini trabzonsporist yapsin. bu takim trabzonda avni akerde oynadigi sürece sampiyon olamaz 1000 yilda geçse 10000000 yilda geçse olamaz. ben hayatimda böyle basiretsiz bir taraftar görmedim

Keleşoğlu
31.03.2006, 14:29
stad haftaya yikiliyo öbür haftaya yeni stad hazirsmileys/smiley36.gif

Mayls
31.03.2006, 15:35
<DIV>stadin acilis macini barcelonayla yapiyoruzsmileys/smiley36.gif</DIV>
<DIV>sampiyonlar ligi finali tarbzondasmileys/smiley36.gif</DIV>
<DIV>2010 Dünya Kupasi ilk kez tek bi sehirde oynanacak : Trabzonsmileys/smiley36.gif</DIV>

Nytre
31.03.2006, 17:37
burada aninda haberler (rivayetler) var....

CaMoKa
01.04.2006, 12:40
bi ara bayagi bi hizlanmisti son durum nedir???

Burçak
01.04.2006, 16:08
stata sira gelmesi için saha sonuçlarininda iyi olmasi lazim . takim bu haldeyken stat islerine gireceklerini sanmam.

Nytre
01.04.2006, 16:11
Urfa'da 14 yillik bekleyis bitiyor !..

Sanliurfa'da yapimina 14 yil önce baslanan 30 bin kisilik stadyumun yil sonuna kadar tamamlanacagi açiklandi. Sanliurfa Gençlik ve Spor Müdürü Seref Selli, Türkiye'nin en büyük statlarindan birini hizmete sokacaklarini söylerek söyle konustu:
<H4 id=feature_author>1Nisan2006, 13:45</H4>

"31 milyon YTL tutarinda harcama yapildigi ve insaatin % 95'i tamamlandi.. Stadimiz UEFA standartlarinda.. Bölgede sportif faaliyetlere ciddi anlamda talep var. Ikinci Lig 5. Klasman Grubu'nda 2 takimimiz mücadele veriyor. Ayrica 64 amatör futbol kulübümüz ve binlerce lisansli sporcumuz var. Yapimina 14 yil önce baslanan 30 bin kisilik stadyum yil sonuna kadar tamamlanacak. Böylece önemli futbol organizasyonlarina ev sahipligi yapabilecek kapasiteye ulasacagiz.''

zanoylu
01.04.2006, 16:26
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Duyanda vay be urfada spora ve futbola ne büyük ragbet ve seyirci kitlesi var diyecek. Çürür o stad burda yapsaniza Trabzona uyuzlar ama yok Trabzondan menfaatiniz dimi biz neysek oyuz, öyle bi stad için yalamalik bize gelmez...Onu ancak istanbul ezikleri ve öyle görünmeye çalisan zavallilar iyi becerir...</TD></TR>

gurbetçi 61
02.04.2006, 00:41
ya bu stad meselesi ne alemde,insaat ne zaman baslayacak?ne kadar sürecek?kesin bir bilgi neden açiklanmiyor?

zanoylu
02.04.2006, 01:09
<T>
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"> Ne stadi ,ne insaati kardes biz suyu içtik bile üstüne....2007 den sonra oda belkiymis smileys/smiley7.gif</TD></TR>

Mehmet Öztürk
02.04.2006, 19:08
ooooooooooooooof of

KRALL61
03.04.2006, 00:23
havada bulut biz stadi unutalim, hepsi bos laffffff

Burçak
03.04.2006, 11:47
bu sözler baskan olanakadarmis . eger verdikleri sözlerin arkasinda durmazlarsa gerçek yüzlerini görmüs olacaz. bakalim nekadar ciddiler . zaman gösterecek bunu.

Colakoglu
03.04.2006, 17:56
ya medyanin gazina gelmeyin beyler ya hele bi durun bakalim amma
sabirsizsiniz,adam göreve geleli 3 ay olmadi hemen stadi dikemezdi
oraya ya... hayret biseyiz ya biz böyle yaptigimiz icin zaten hic bi
konuda basarili olamiyoruzya,hele bide baskanin bu forumu okudugunu
düsünsenize bi adami yakinda delirticez bukadar sabirsizlik
olmazki...en az sizler kadar bende yeni bi stad istiyorum ama gecekondu
degil dünya cabinda bi stad yapicam diyo ve kararlida ama o dedigi gibi
stad 2-3 seneye ancak cikar..

Bülent Bayraktar
03.04.2006, 18:02
biz ancak rüyada görürüz stasmileys/smiley7.gifdi

Murat'
03.04.2006, 18:36
walla haslim sayitoglu 2007 den çnce ...... vurulmaz diyor yoksa ...... vuranin elinde kalirmis hehehhesmileys/smiley36.gif

Nytre
03.04.2006, 19:20
acikcasi ben o adamin lafina pek güvenmiyorum...

ayrica bu konuda tek yetkili baskan dediler

sheva
04.04.2006, 15:09

varim ama stadin adi geçtimi idda biter.100 sayfadan önce isim geçerse ben kazanirim smileys/smiley1.gifdip not düseyim bir kez daha düsünün bugüne kadar hiç idda kaybetmedimsmileys/smiley4.gif

noldu ha bu iddianin sonucu? ben Trabzonzpsor taraftarinin çok laf az is düsturuna güvendigimden girmiyorum. Bence de 100 sayfayi geçer de bir tane stad adi geçmez.

Murat'
04.04.2006, 15:18
walla haslim sayitoglu 2007 den çnce ...... vurulmaz diyor yoksa ...... vuranin elinde kalirmis hehehhesmileys/smiley36.gif

yaaa burdaki kasza nie çikmiyor bise anlamadim valla

Sevgi
04.04.2006, 16:27

noldu ha bu iddianin sonucu? ben Trabzonzpsor taraftarinin çok laf az is düsturuna güvendigimden girmiyorum. Bence de 100 sayfayi geçer de bir tane stad adi geçmez.

kombine dagitmanin amma meraklisi varmis alirim kombineleriniziii.Gülcan anlasilan ögrenci harçligi sana çok gelmeye basladi :))

Külünkoğlu
04.04.2006, 16:34
Gülcan derken Sheva'dan bahsediyorsunuz degil mi ? Hani bir yazisinda "birakin kombine karti iddasini, yemegine girinyemegine" diyen sahsiyet degil mi o ? Sevci, ali cengiz oyunu var bu iste. tikat eyle.Kombineler hiç haketmeyenleregidiyor haberin olsun.

Sevgi
04.04.2006, 16:37
Yok Metin abi ne yemegi onun akli fikri yemekte baska bisey düsünmez o hani ben yemek kazanirsam da etegime takilir ya ondan yemek der o stad iddasi varsa ortada iddada kombinesine olur.Merak etme abi ben yedirmem o kombineleri kimseye :))

LazAnisT
04.04.2006, 16:39
konya maçinda takimi seyretmeye giden taraftarin tutumu aklima geldikçe sinirden deli oluyorum.o statda olanlar takima destek verdiklerinimi zannediyorlar.konya maçini taraftar vermistir.eger stad yikilirsa kesinlikle trabzondan uzak bir sehirde oynanmalidir.çünkü ordaki bir kisim taraftara tarbzonspor bir kaç gömlek büyük geliyor.Edited by: lazanist

divranli
04.04.2006, 16:43
istanbul istanbul istanbul istanbul istanbul

sheva
04.04.2006, 16:54
Gülcan derken Sheva'dan bahsediyorsunuz degil mi ? Hani bir yazisinda "birakin kombine karti iddasini, yemegine girinyemegine" diyen sahsiyet degil mi o ? Sevci, ali cengiz oyunu var bu iste. tikat eyle.Kombineler hiç haketmeyenleregidiyor haberin olsun.

Metin abi seni esefle ve siddetle kiniyorum yani aç bir animda sarfetmis oldugum sözcükleri aleyhime böylesine kullanmam hiç hos degil. Tok açin halinden anlamaz diyor kombinemi istiyorum.smileys/smiley4.gif

Küçükalioğlu
04.04.2006, 17:10
sevgi sirf ilerde bana, zaten yarisini sen doldurdun topigin demiyesin diye uzun zamandir sadece takip ediyorum ama emin ol bu iddaayi kaybedeceksin. hersey iyi güzel hosda iddaaya söz konusu olan hediye nedir. hanipahali filan biseyse tüm arkadaslari seferber edeyim topige smileys/smiley36.gifvarmisin TSCLUB dan formasina Edited by: TSIRAMEN

sheva
04.04.2006, 17:19
kombine diyos ya kardes smileys/smiley14.gif

rocco78
04.04.2006, 17:59
hep seneye diyoruz ha avni aker ha istanbul farketmez nasil olsa sampiyon olamaz kizan kizsin

rocco78
04.04.2006, 18:01
istanbulda olursa maça gitsem de gitmesem de kombine kart alirim ve her trabzonsporlunu almasi lazim

Burçak
04.04.2006, 19:51
öyle duruma geldiki bu konu . yeterki stat yapsinlar. ben nerde oynarsak raziyim yani..

Sevgi
04.04.2006, 20:30
sevgi sirf ilerde bana, zaten yarisini sen doldurdun topigin demiyesin diye uzun zamandir sadece takip ediyorum ama emin ol bu iddaayi kaybedeceksin. hersey iyi güzel hosda iddaaya söz konusu olan hediye nedir. hanipahali filan biseyse tüm arkadaslari seferber edeyim topige smileys/smiley36.gifvarmisin TSCLUB dan formasina

maçlar Istanbul da oynanirsa kombinesine(maratonda izlerim maçlari )TRABZON da oynanirsa TS CLUP formasina.Tüm arkadasalrinin seferber edebilirsin nasil olsa 90. sayfadan sonra Metin Abi silecek mesajlari,sirf kombine hakedeni bulsun diyesmileys/smiley4.gif

Gülcan sen otur oturdugun yerde yok yani almim kombineni diyorum zorla al diyorsun :))

Bülent Bayraktar
04.04.2006, 22:22
su stad konusunu konusa konusa kocadik yahu smileys/smiley7.gifamadaha ortada hiçbir sey yookkkk smileys/smiley7.gif

Bülent Bayraktar
04.04.2006, 22:55
walla yaaaaaaa

SessizKral
05.04.2006, 01:50
stad istiyorum.....................

Y.Sert
05.04.2006, 01:55
arkadaslar 5 katli apartman yapmiyoruz.stad yapiyoruz yaa.

adamlar geleli 3 ay oldu basladik atip tutmaya.biraz sabredelim.bu stadin bu yil yikilip baslanmayacagi kesin.eger seneyede stad isi seneye derlerse o zaman baslariz elestirmeye.ama simdi çok erken.

hem bana sorarsaniz önce sampiyonluk gelir.albayragin bizi önce sampiyon yapmasi lazim.

falcon61
05.04.2006, 03:37
Artik yönetimin de net bi açiklama yapmasi lazim yahu bos bos konusturuyolar taraftari burda onlarca sayfa yazsakda bisey degismez önce ilk açiklamayi yönetimin yapmasi lazim bizde bilelim degilmi ne oluyo yada ne olacak (olmayacak smileys/smiley5.gif)...

CAFER ÖZER
05.04.2006, 09:05
<CENTER>Sözümün arkasindayim </CENTER>
http://www.aksam.com.tr/foto/2006/04/05/s4.jpg Kongre öncesi verdikleri tüm sözlerin arkasinda olduklarini belirten Trabzonspor Baskani Nuri Albayrak, göreve geldikleri günün ardindan büyük bir mesafe kat ettiklerini söyledi. Albayrak, 'Trabzonspor, bu sezon zor bir virajdan geçti. Bu viraj, sezon basi Anortohis maçiyla basladi. Daha sonra sporcularimizin sakatlanmasi, Gökdeniz'in 6 ay ceza almasi, teknik heyet degisikligi, mali genel kurulun olaganüstü genel kurula dönüsmesi, Fatih ve Gökdeniz'in araçlarinin kursunlanmasi gibi olaylar yasandi.

TRABZON SPOR KENTIDIR

MALI genel kurulda göreve gelmemizin ardindan camiada birlik, bütünlük için var gücümüzle çalistik. Bunu sagladigimiza da inaniyorum' diye konustu. Devre arasinda 9 sporcu gönderip, 8 sporcu transfer ettiklerini ifade eden Albayrak, 'Bu sporcularla birlikte ikinci yari çikisa geçtik. Önümüzdeki yil için yapacagimiz takviyelerle daha iyi yarisan, daha mücadeleci, zirve için oynayan bir takim olusturmak istiyoruz' dedi. Albayrak, Hüseyin Avni Aker Stadi Projesi nedeniyle Bordo-Mavili takimin bazi maçlarini komsu vilayetlerde, derbi maçlari da Istanbul'da oynamasi gibi bir durumun olabilecegini ifade etti. Trabzon'un bir spor kenti oldugunu ifade eden Albayrak, sözlerini söyle sürdürdü:

STAT IÇIN ÇALISILIYOR

'YASAYAN bir stat projesi için ekibimiz teknik noktada çalisiyor. Kisa sürede projemiz ortaya çikacak ve kamuoyunu bilgilendirecegiz. Bu takim Trabzon'a mal olmus bir dünya takimidir. Öncelik Trabzonlularin, buradaki vatandaslarin hakkidir. Trabzonspor, Türkiye'nin her yerinde, Avrupa'da seyircisi olan bir takimdir. Bu isi öncelikle Trabzon'da çözmeyi düsünüyoruz. Yakin vilayetlerde, bazi derbi maçlarini da Istanbul'da oynamayi düsünebiliriz. Stadyum projesi basladigi zaman halkin ve kamuoyunun görüslerini alarak maçlarin nerede oynanacagina karar verecegiz.'

<CENTER>
<HR width="70%" color=black SIZE=1>
</CENTER>kaynak Aksam gazetesi

Ayşe Aygün
05.04.2006, 09:11
Ever Derbi maçlari Istanbul'daymis diger maçlar yakin illerde olacak diye haber vardi gazetede. ama ne kadar dogru bilemeyiz. ama benim düsüncemde bu yöndeydi.http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley5.gif

Küçükalioğlu
05.04.2006, 11:12
sevgi sirf ilerde bana, zaten yarisini sen doldurdun topigin demiyesin diye uzun zamandir sadece takip ediyorum ama emin ol bu iddaayi kaybedeceksin. hersey iyi güzel hosda iddaaya söz konusu olan hediye nedir. hanipahali filan biseyse tüm arkadaslari seferber edeyim topige smileys/smiley36.gifvarmisin TSCLUB dan formasina

maçlar Istanbul da oynanirsa kombinesine(maratonda izlerim maçlari )TRABZON da oynanirsa TS CLUP formasina.Tüm arkadasalrinin seferber edebilirsin nasil olsa 90. sayfadan sonra Metin Abi silecek mesajlari,sirf kombine hakedeni bulsun diyesmileys/smiley4.gif

Gülcan sen otur oturdugun yerde yok yani almim kombineni diyorum zorla al diyorsun :))

aslinda bizim stad güzel yaw ne gerek var yikmaya güzelim stadi smileys/smiley36.gifinceden yan çizmeye baslayalim smileys/smiley36.gif

Sevgi
05.04.2006, 12:17
efemmm lütfen topic kirliligi yapmayalim sayin baskanimizin açiklamalari Cafer Abi sayesinde bir kez daha gözler önüne serilmistir.Demek ki bir formam daha olacaksmileys/smiley4.gif

gereksiz bütün mesajlar Metin Abi tarafindan silinecektir.smileys/smiley4.gif(buda silinebilir :) )

Guests
05.04.2006, 13:32
stad yenilenecekse ve bu fikir ortaya atildiysa artik geri dönüsü olmamali.bana sorarsaniz üç istanbul ezigi ile yapacagimiz 2 maçida onlarin sahasinda oynayalim biri deplasman biri ev sagibi niteliginde olsun.diger maçlarida karadenizde herhanbi stadda yada ankarada yapalim.Istanbul takimlari kendi sahalarinda deplasman nasil olurmis 10 yil öncelerinden bilirler.stadlarinin yarisi bordomavi idi.smileys/smiley36.gifbunu tekrar yasamak isteyeceklerini sanmam ama isteyenin bir yüzü kara vermeyen arap.smileys/smiley17.gif

yakup midi
05.04.2006, 13:40
samsun da oynansa çok iyi olur bence...

Reha
05.04.2006, 14:55
Oynayin Fatih stadinda oynayin; seneye de rezil olalim elaleme! Yani Trabzonspor'u paylasamamaniz hepimize pahaliya mal olacak...Sanki Trabzonda çok süper bir destek varda ondan mahrum etmiyeceksiniz bizleri(söz meclisten disari).....smileys/smiley5.gif

Külünkoğlu
05.04.2006, 15:14
gereksiz bütün mesajlar Metin Abi tarafindan silinecektir.smileys/smiley4.gif(buda silinebilir :) )

Yok ya neden Metin Abin ? 11 tane forum yöneticisi var dimi. Pata pat yazarken düsünecektiniz, ibreti alem için mesajlariniz burda duracak...Höyyt cevap istemem.

Küçükalioğlu
05.04.2006, 15:27
samsun da oynansa çok iyi olur bence...

hani su rumlarin girip Trabzonlularin giremeyecegi ibaresi olan samsundan mi bahsediyorsun. saka oldugunu filan söyle lütfen.

Nytre
05.04.2006, 15:47
trabzonspor takimi aslinda her yerde oynar... çünkü taraftari heryerde var..

belkide su anda görünen sorun maçlarin nerede oynananacagi ama belkide bu sorun gerçekte göstermelik bir sorundur belkide görünmeyen bir kaç sorun vardir.

sbay
05.04.2006, 16:08
maclar fatihte oynanir derbi maclar da baskan dedi istanbulda oynanir

Murat'
05.04.2006, 16:12
Stadin yapilacagi yoook bence yaaa ben çok umutsuzummm bu konuda

sbay
05.04.2006, 16:15
Stadin yapilacagi yoook bence yaaa ben çok umutsuzummm bu konuda

yaparlar bence ama baskan özhan canaydin gibi cikarsa daha cok bekleriz.

kobra_61
05.04.2006, 16:16
bencede stadin yikilip yapilacagi yok..Onarim fln yaparlar bos yere bekliyoruz

Nytre
05.04.2006, 16:30
baskan konusmasinda stadin yikilip yapilmasi konusund 18 aylik bir süre içinsöz almislar.

FANATIK61
05.04.2006, 16:50
Arkadaslar su anki Yönetimden cok memnunum, verdikleri sözleri tutacaklardir, bundan emin olabilirsiniz...

Bülent Bayraktar
05.04.2006, 16:55
<CENTER>Albayrak, Hüseyin Avni Aker Stadi Projesi nedeniyle Bordo-Mavili takimin bazi maçlarini komsu vilayetlerde, derbi maçlari da Istanbul'da oynamasi gibi bir durumun olabilecegini ifade etti.
</CENTER>
<CENTER>bu bence iyi bir düsünce</CENTER>
<CENTER></CENTER>
<CENTER></CENTER>

TrabZonSpor_.61
05.04.2006, 20:18
Bence trabzonda onyansa daha iyi hemde bende uc sene sonra turkiyeye gelecegim ama trabzonspor macini izliyemiyecegim cinku istanbulda oynaniyor diye ...smileys/smiley19.gif

aman her neyse gerekirse trabzonspor icin olume de giderim, istanbulada gelirim maci seretmeyesmileys/smiley4.gif

Mehmet_Mercanlı
05.04.2006, 20:27
maclar fatihte oynanir derbi maclar da baskan dedi istanbulda oynanir

bendebüyük bir ihtimalböyle olur diyorum. bakalim hayirlisi..

Adem Erdoğan
05.04.2006, 20:41
bütün maçlar istanbulda oynansin.fatih stadinda oynanmasi demek 2 yil sonra uefaya bile katilamayacagiz demektir.

OLIMPIYATsmileys/smiley20.gif

eross61
05.04.2006, 20:41
stadit tamamaiyle yikilip yepyeni bir stad yapilcagini zannetmiyorum yapilsa bile 18 ay gibi bir sure denmis en kisa sure icin kaldi ki o 24 ü bulur oda 2 yil eder yani hic zannetmiyorum........

perfectstorm
05.04.2006, 20:46
tabiki olimpiyat baska alternatif yok ist.da.... hem önemli bir gelirde elde edilir.trabzonda 2-3 milyona bilet satildigi halde dolmuyor.

bu arada bayadir meydanda yoktum..herkese selamsmileys/smiley4.gif

kuzey_lee
05.04.2006, 20:50
tabiki olimpiyat baska alternatif yok ist.da.... hem önemli bir gelirde elde edilir.trabzonda 2-3 milyona bilet satildigi halde dolmuyor.

bu arada bayadir meydanda yoktum..herkese selamsmileys/smiley4.gif

sen deme bunu be abi..tribuncu adamsin,olimpiyatin çilesini bilen adamsin..ordan nasi döndügümüzü hatirla önce..sonra tekrar düsün olimpiyat mi degil mi?

laz_hayri_61
05.04.2006, 20:51
maçlar istanbulda yapilmali en azindan kulüp rara kazanir fatih çok küçük

Bülent Bayraktar
05.04.2006, 20:57
ewt fatih çok küçük ama trabzona yeter avniakere giden taraftar kadar kapasitesi war en iyi yöntem baskanin dedigi gibi derbiler istanbulda olabilir

perfectstorm
05.04.2006, 20:58
istanbulda olsunda nerde olursa olsun derimde ..nerde olucak baska.? ben olurunu söylüyorum.içimden geçen degil.. ilçe takimlarinin hangisi bize yeterli olur söyle..

kuzey_lee
05.04.2006, 21:02
mr cevahir

maltepe stadi uygundur bence..hatta sence de :)

bu arada stad isi bombadir.patlamasi da yakindir..önümüzdeki sene için kimse hayal kurmasin derim.Edited by: kuzey_lee

Mehmet
05.04.2006, 21:13
Baskanin açiklamalari vardi bu gün bazi gazetelerde.

reytingi seyircisi az olacak maçlari komsu illerde düsünüyoruz.
büyük derbilerimizi Istanbul'da düsünüyoruzi henüz tam kararimiz da belli degil, yakinda bu konuya tam açiklik getirecegiz diyor.

Yani tüm maçlarin Istanbul'da oynanacagi hayal.

Eger takim stad insasi sirasinda orda burda sürüm
sürüm oynayacaksa
basari yine hayal.

Bülent Bayraktar
05.04.2006, 21:36
of of of daha icraat yook hep laafff

TrabZonSpor_.61
05.04.2006, 21:44
anmada umutsuzmusunuz bence bu stad yapilirsmileys/smiley32.gif

serdarahmett
05.04.2006, 22:03
BU BASKAN DA ESKI KAFALI BEA.. O NE DEMEKMIS?? DERBILER ISTANBULDA DIGERLERI KOMSU ILLERDE. TAKIMI SABOTE MI ETMEYE ÇALISIYO... 2 YOLU WAR YA AKÇAABAT YA ISTANBUL... BEN ISTANBULDAYIM TAKIMIMIN BURDA OYNAMASINI ISTIYORUM AMA ÖYLE BI ORAYA BIR BURAYA GEZECEKSE TAKIM TRABZONDA KALSIN HIÇ GELMESIN.BASKANIN DEDIGI GIBI OLURSA 3 BÜYÜKLERIN TARAFTARI BIZE BILET BIRAKIRLAR SANIYO HERALDE..

TrabZonSpor_.61
05.04.2006, 22:10
smileys/smiley17.gifbende katiliyorum sadece derbiler istambulda oynanirsa daha iyi olur trabzonsporlu futbolculari kentden ayirmamis oluruzsmileys/smiley17.gif

canim_feda
06.04.2006, 06:01
haberi okurken bile böyle insanin içinde bi yerinde duramamazlik oluyor
insallah stat'imiz yeniden insa edilir trabzon halkina layik güzel ve büyükbir stat olur

Küçükalioğlu
06.04.2006, 13:57
valla bu topik 100 sayfayi geçsinde nerde oynarsalar oynasinlar smileys/smiley36.gif

Sevgi
06.04.2006, 14:11
valla bu topik 100 sayfayi geçsinde nerde oynarsalar oynasinlar smileys/smiley36.gif

ya Metin Abi höyttt cevap vermeyin dedin korkuma cevap yazamadim ama bak görüyorsun hile var :( valla kombine haketmeyene gidecek (valla öyle yazmistin)

Nytre
06.04.2006, 14:14
evet bende her stad haberinde öyle oluyorum....

Fatih Akgün
06.04.2006, 14:21
valla stad yapsinlarda isterse fizanda oynasinlar nasilsa sampiyonluk yok bari adam akilli stadimiz olur

Naim
06.04.2006, 14:44
Bence baskan Çok yanlis bir konusma yapti Tam tersi olmali eger Trabzonda Her hangi bir maç yapilacaksa Bunlar Derbiler olmali
istanbulda da diger illerin takimlariyla oynanabilir
adamlari neden istanbulda kendi evleri gibi bir ortamda Agirlayalimki
Biz zaten Stadlarina gidip geekeni yapiyoruz onlarda gelemiyorlar trabzona
Istanbulda olmama Ragmen Böyle düsünüyorum

Emre Emiroğlu
06.04.2006, 14:54
Bence baskan Çok yanlis bir konusma yapti Tam tersi olmali eger Trabzonda Her hangi bir maç yapilacaksa Bunlar Derbiler olmali
istanbulda da diger illerin takimlariyla oynanabilir
adamlari neden istanbulda kendi evleri gibi bir ortamda Agirlayalimki
Biz zaten Stadlarina gidip geekeni yapiyoruz onlarda gelemiyorlar trabzona
Istanbulda olmama Ragmen Böyle düsünüyorum

Trabzonda Derbi Hangi Statta Yapilabilirki ?

Tahir
06.04.2006, 15:32
Biz dünya capinda bir stada sahip olalim bir sene sampiyon olmayalim nasil olsa olamiyoruz bari stadimiz kaliteli olsun.Onun için maçlari fizanda da oynayabiliriz fark etmez.

TSezgin61
06.04.2006, 15:35
yaa biraz sabredelim yaaaaa, sabredemedik diye neler kaybettik... bence nuri albayraktan baska iyi baskan bulamayiz. adamin bildigi var. yönetim harika bence. ama taraftar sabirsiz. göreceksiniz su lig bitsin neler olacak....trabzonkolik61 demedi demeyinsmileys/smiley4.gif

BOZOHAN
06.04.2006, 15:46
MAÇLARIN NERDE OYNANACAGINA TRABZONDAKI TRAFTAR KARAR VERECEK. BÜYÜK BIR IHTIMAL TRABZONSPORUMUZU FATIH STADINA HAPSETMEYIZ. TARAFTAR ISTANBUL DER.

Emre Emiroğlu
06.04.2006, 15:55
Yaaa neden anlamak istemiyoruz ya..Olimpiyat trabzonspor taraftari icin tam bir eziyet... ortalama 5000 i gecemeyiz beyler yapmayin allah askina kisin oraya giden varmi aaranizda? hiç gördünüzmü ne derece zor oldugunu.. galatasaray orda 216 kisi seyirciye oynadi. tamam bu bizimde öyle olacagimiz anlamina gelmiyor ama 5000 ortalamayi gecemeyiz kisin..Istanbul Olmasin Demiyorum Maltepe Stadi Alternatif Ama Olimpiyat Kesinlikle Olmamali

trapzonely_54
06.04.2006, 18:39
istanbul da olsun da maltepe tam bize göre

gerisiyalan
06.04.2006, 18:55
BU BASKAN DA ESKI KAFALI BEA.. O NE DEMEKMIS?? DERBILER ISTANBULDA DIGERLERI KOMSU ILLERDE. TAKIMI SABOTE MI ETMEYE ÇALISIYO...

kendimizi rakiplerimizin yerine koyalim.
mesela Konyasporlu biri yerine koyalim.
Simdi, ben Konyasporlu olsam, Trabzon deplasmanini istanbulda oynamak için can atardim. Atla uçaga, sip diye istanbuldasin ve istanbulda Konyaspor taraftari da vardir.
Ama örnek olarak maçin giresunda oynanmasini istemezdim. Önce uçakla Trabzona, oradan karadan giresun'a geçmek yorucu olur. Ayrica giresunda kaç tane Konyaspor taraftari olur tribünlerde?

Benim fikrime göre, tüm maçlari istanbulda oynamak rakiplerimizin ekmegine yag sürmek gibi olur.

Nytre
06.04.2006, 19:50
tabiki senin açindan düsünürsek giresunda oynamak daha iyi.

eren_61
06.04.2006, 19:58
ya o zaman fener bjk cimbom dezavantajlimi cikiyo maçlara?

Adem Erdoğan
06.04.2006, 20:35
Ne yapip edip takimi olimpiyata getirmemiz lazim.BMN OLARAK AVNI AKERE bi pankart açalim derim ben.

ts_fan
06.04.2006, 23:08
Bence Konya'da oynansin.Edited by: ts_fan

Emre Emiroğlu
07.04.2006, 00:03
Kesinlikle oLimpiyatta Oynayalim Diyen Arkadaslarin Gerekcesi Ne acaba Cok Merak Ediyorum...

ahmetto
07.04.2006, 09:12
giresunda oynansin derim ben orajida Avni Aker gibi rakipler için dezevantajli olur olur bence

Ama olimpiyatta olursada takimi yanliz birakmayiz haberiniz olsunsmileys/smiley36.gif

Nytre
07.04.2006, 19:36
yalniz birakiriz... o stat kimin olursa olsun taraftarin gelmesi zor...

Reha
07.04.2006, 20:48
Taraftarligi ögrenseydi Trabzondaki arkadaslarimiz , hiç düsünmeden Trabzonda kalsinlar derdim...Heralde bizim Istanbulda yapacagimiz sovlardan sonra geri plana atilacaklar diye düsünüyorlar...Aslinda burda Trabzondan Istanbula gelen arkadaslarla ilgili bir kaç animi anlatirdim ama "çatisma" ortamina girmek istemiyorum...Yani biz kimin ne oldugunu biliyoruz...

Taraftarlik ve tribün kültürü ayri olgulardir ve taraftarlik Trabzonda dünya da görülmemis bir sevgidir.Ama tribün kültürü ise bir o kadar skandaldir...(Çilginlar ve eski Farozlular hariç tabi ki)smileys/smiley5.gif

Emre Emiroğlu
07.04.2006, 20:53
Allaha Dua Ediorum Maclarin Olimpiyatta Oynanmamasi Icin. Insanllah Kulübü Bu yanlisa Itmeyiz.

serdarahmett
07.04.2006, 23:19
takimi istanbula getirsinler yaninda faroz u da getirsinler stadin etrafina söööyle yerlestirsinler ne güzel olur.. hem kimse yanasamaz..

serdarahmett
07.04.2006, 23:22
takim istanbul a gelecek diye isten çikip stada daha çabuk gitmek için motosiklet aldim.. insallah gelir de werdigim paraya deger....

ctmeoy
07.04.2006, 23:30
kesinlikle istanbulda oynamalidir cünkü buradaki bütün taraftar gruplari arasinda husumet var. stadda adam gibi bi organizasyon yapamiyoruz sonrada bagirmiyorsunuz diye elestriliyoruz.istanbulda oynanirsa belki taraftar takimin degerini anlar da bu husumet soona erer

Mehmet_Mercanlı
07.04.2006, 23:40
takim istanbul a gelecek diye isten çikip stada daha çabuk gitmek için motosiklet aldim.. insallah gelir de werdigim paraya deger.... smileys/smiley4.gif

sen beni güldürdün allahta seni güldürsün smileys/smiley36.gif smileys/smiley32.gif

Mehmet_Mercanlı
07.04.2006, 23:41
sadece derbiler ist. da olsa bence daha iyi olur

TrabZonSpor_.61
07.04.2006, 23:51
bencede tek ve tek derbiler ist.da oynansinsmileys/smiley36.gif

serdarahmett
08.04.2006, 00:14
bu stad isi uzaaaaaaar gider.. insallah cincon gibi olmaz...

TrabZonSpor_.61
08.04.2006, 00:19
bu stad yapilacak o kadar!!!! nuri albayraka guvenelimsmileys/smiley4.gif

selokal61
08.04.2006, 00:45
hele bir yönetim projeyle ilgili açiklamalarini bütün kamoyuna açiklasin sonra anlasilir bu iste ne kadar ciddi olup olmadiklari

oguzhan
08.04.2006, 01:46
trabzondaki seyirci malesef takima istenilen havayi veremiyor.yaptiklari en güzel sey gereksiz ve yanlis davranislar.bence maçlar istanblda oynanmali.belki bi nebze tranzondaki taraftarin akli basina gelir.

AyhanPe
08.04.2006, 02:01
sizlere cok gizli bi bilgi vereyim..maclarimizi avni akerde oynayacagizsmileys/smiley4.gif

corleone
08.04.2006, 02:06
http://www.maltepe.bel.tr/haberler/stad.aspx

maltepe stadindan iki resim, merak edenler için, doldurursak iyi atmosfer olur...avcilardan gelecek olmama ragmen olimpiyata tercih ederim...

falcon61
08.04.2006, 02:48
Ya bu is ne zaman kesinlesecek hayret bisi okulu degismeyi düsünüyorum maçlar Istanbulda olacaksa vazgeçicem bi bilgilendirseler yaa

İleli
08.04.2006, 03:04
daha hic kafami yormuyorum bu sene insallah gider avni akerde takimimi desteklerim belcikaya donerim..2007de kazmayi vurdular vurdular dahaenterese etmiyor daha..zaten takim bunaltiyo bide niye stad yapmiyorlar deyipte onadami kafa yorayim pff!

Nytre
08.04.2006, 03:30
smileys/smiley2.gif... olmadi biz yikariz...

Mayls
08.04.2006, 08:46
<DIV>Nezaman aciklama yapacaklarmis</DIV>
<DIV>yanlis hatirlamiyorsam 2 ay önce demislerdi 1,5 ay sonra aciklama yapacaz. yoksa ben mi yanlis hatirliyorum</DIV>

Emorfo
08.04.2006, 11:28
Yöneticilerin açiklamalarindan anladigim kadariyle stad yikimi bu sene olmayacak. 2007 senesinin ocak ayindaya da sezonun sonunda yikilmasi planlaniyor. Stad ile ilgili yasal hiç bir engel kalmadan kazma vurulmayacakmis.. felan filan.... maçlarin nerden oynanmasindan önce yeni stad ne zaman yapilacak onu konusmak lazim...

Adem Erdoğan
08.04.2006, 13:21
bUGÜN YINE gazetede okudum.Baskan "trabzonspor trabzonlularindir" diyor heralde trabzonda bi referanduma gidilecek.

Keleşoğlu
08.04.2006, 13:31
kolay isler degil bunlar milyon dolarlik projelerbekleyelim biraz...

Hüseyin Çümen
08.04.2006, 15:48
ne kadar büyük bi hayal kirikligi stad ocaga kaldi ozaman

bence sponsorla ilgili bi karmasa olabilir yazik oldu yaa

U.Sadıkoğlu
08.04.2006, 15:58
smileys/smiley2.gif... olmadi biz yikariz...

smileys/smiley18.gifsmileys/smiley4.gif

Emre Emiroğlu
08.04.2006, 23:06
aciklama sezonun bitimine 1 hafta kala olmasi lazm.. galiba besiktas macindan önce.. ama lig bitiminde aciklanmis olacak. nuri albayrak lig bitmeden basinaa daha önce örnegi olmayan projemizi tanismis olacagiz die aciklama yapmisti.

Berberoğlu
10.04.2006, 11:38
Konyaspor 35 bin kisilik stad yapiyormus..

Bizim yöneticiler daha uyusun bakalim...

FirtinaTS
10.04.2006, 13:34
Stad yapilsin maçlar istanbulda oynansin

FirtinaTS
10.04.2006, 13:35
Istanbuldaki seyirciyi görsünler kendini taraftar zanneden sessiz filmciler

Küçükalioğlu
10.04.2006, 17:20
FLAS FLAS FLAS ..!

son haftalardaki kötü sonuçlardan sonra futbolcular nerede oynamak istediklerini yönetime bildirdiler. Bütün futbolcularin imzasini tasiyan bildiride futbolcular Trabzondaki herhangi bir banka subesinde oynamak istediklerini beyan ettiler. Neden banka sorusuna ise topluca en iyi performansimizi orada gösterebiliyoruz yaniti verdiler..! smileys/smiley7.gif

Edited by: TSIRAMEN

Mayls
10.04.2006, 19:14
Konyaspor 35 bin kisilik stad yapiyormus..

Bizim yöneticiler daha uyusun bakalim...
<DIV> </DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>Federasyon Türkiye'de bi iki stadyum yeniliyecekmis</DIV>
<DIV>Konya'nin stadini Federasyon yapiyo olabilir ama net bi bilgim yok</DIV>

Bülent Bayraktar
10.04.2006, 19:29
aciklama sezonun bitimine 1 hafta kala olmasi lazm.. galiba besiktas macindan önce.. ama lig bitiminde aciklanmis olacak. nuri albayrak lig bitmeden basinaa daha önce örnegi olmayan projemizi tanismis olacagiz die aciklama yapmisti.

insallah dedigi açiklamayi yaparda stadin seklini görürüz

Nytre
10.04.2006, 20:56
kocaelindede böyle bir çalisma var

Colakoglu
11.04.2006, 01:53
Biz eger sportif anlamda böyle devam edersek o yapilacak olan stad bi b.ka yaramaz........

Mustafa Mahmutoğlu
13.04.2006, 20:20
bence

ATATÜRK OLIMPIYAT STADI

sultantekke
13.04.2006, 20:58
yaw istanbulda olursa bu maltepe stadina bizim tarftar sigmazki olimpiyat çok uzak ama seneyetakim iyi olursa istanbullular medya dahil kimmis büyük taraftar onu görür

Adem Erdoğan
13.04.2006, 21:27
Gelecek olan yildizlari olimpiyat stadinda görmek isteriz.

Bülent Bayraktar
13.04.2006, 21:32
http://www.manutdz&#111;ne.com/oldtrafford/oldtraffordpanoramicnorthstand2004.jpg

iste old trafford bizim stad böyle yapilmaya uygunEdited by: lazikopat61

Berk Eren
13.04.2006, 21:38
stad yapilmayacakki maclari nerde oynayacagimiza karar verelim..bence Avni Aker de oynayacaz yinesmileys/smiley36.gif

Mustafa Mahmutoğlu
13.04.2006, 22:47
2007'ye kadar stad yikilmayacak diyorlar??

LIONAXE
13.04.2006, 22:50
<DIV>bence olimpiyat stadi hem ulasim yönünden hemde sahaya seyircilerin uzakligi yönünden kötü</DIV>
<DIV></DIV>
<DIV>daha küçük bir saha olsa bence daha iyi olur</DIV>

61*TS*61
14.04.2006, 01:38
cok güzel bi proje kim istemezki yeni bir stadin olmasini, insallah hersey yolunda gider, ama benim bir tek sikayetim var bu konuda madem stad yeniden isag edeceksiniz ozaman stadida 30bin degil en az 45bin kapasiteylen yapin, 30bin bana göre cok az trabzon halkina göre, o stadi 80bin bile yapsam o stad tiklim tiklim dolar, insallah en az 45bin kapasiteden asagiya olmaz, saygilar...