PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Stadyum Projesi... (1)

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

Alpayer
19.03.2006, 02:20
olimpiyat olsun yaw belki yeri igrenc bi yerde ama seyirci kapasitesi cok fazla daha önce de söylemistim yine söyleyeyim. gayler orda oynadigi sene cok zorlandi.biz de geçen seneki istanbul maçina gittigimizde gördük ne kadar kötü bi yere stad yaptiklarini.orda maç falan oynanmaz.amabi ara bi projeden bahsediliyordu.saha zemini alçaltilsa üstü örtülse iyiolur falan deniyordu ancak böyle bi düzenlemeden sonra orda maç oynanir.

selcuk
19.03.2006, 02:38
milan-liverpool oyniyor bütün dünya muhtesem buluyor ama bizim ts taraftarimiz oyuncusunun ayligini ödeyemeyen gay lere kulak asiyor

1de saaten maclar trabzonda oynanacak

bide ts taraftarinin istanbul pisliklerine dinleyip yorum yapmasina hic yadirgiyamiyorum öbür topicde suna buna yatmisik burada bu iste siradada sike yapalim diyceksiniz nedir bu yaw nasil ts in eziklerin stadlarinda oynamasini istersiniz dolduramiyacaksaniz orayi dolduramiyacagik deyin ama yok hava kosulu yok ulasim zorlugugu sizi ts macindan uzak tutacaksa yanlis forumdasiniz

Kaya
19.03.2006, 03:14
milan-liverpool oyniyor bütün dünya muhtesem buluyor ama bizim ts taraftarimiz oyuncusunun ayligini ödeyemeyen gay lere kulak asiyor

bide ts taraftarinin istanbul pisliklerine dinleyip yorum yapmasina hic yadirgiyamiyorum öbür topicde suna buna yatmisik burada bu iste siradada sike yapalim diyceksiniz nedir bu yaw nasil ts in eziklerin stadlarinda oynamasini istersiniz dolduramiyacaksaniz orayi dolduramiyacagik deyin ama yok hava kosulu yok ulasim zorlugugu sizi ts macindan uzak tutacaksa yanlis forumdasiniz

Selçuk bi nokta virgül bisi koy kardesim. Çok karismis cümleler.

Özsu
19.03.2006, 03:28
trabzon olmazsa ben izmirde oynanmasindan yanayim ama trabzona uzak

cakal 61
19.03.2006, 13:49
bence oncelik trabzon almali yonetimde oyle dusunuyor he trabzon almazsa mecburen istanbul olacaktir hayirlisi olsun

Alpayer
19.03.2006, 14:39

bide ts taraftarinin istanbul pisliklerine dinleyip yorum yapmasina hic yadirgiyamiyorum öbür topicde suna buna yatmisik burada bu iste siradada sike yapalim diyceksiniz nedir bu yaw nasil ts in eziklerin stadlarinda oynamasini istersiniz dolduramiyacaksaniz orayi dolduramiyacagik deyin ama yok hava kosulu yok ulasim zorlugugu sizi ts macindan uzak tutacaksa yanlis forumdasiniz kim ezikleri dinliyomus. beni kastediyosan ben gördügümü+yasadigimi aktardim.gidip gaylerle konusmus degilim.

KaRaKaN61
19.03.2006, 15:14
Yeni stad yapilsin SÜKRÜde oynanmasina bile raziyim.Hiç olmazsa o renklerle sereflenir. sanirim bana diyon, cunku ben yazdim o parcayi.

Avni akere kac kere gittim. Yazdigimi iyi bi oku.

Nytre
19.03.2006, 15:23
hayal kirikligina ugrayacagimizi sanmiyorum.. ancak yine tekrarliyorum ..yönetimin sunacagi projelerin hangisinin hayata geçecegine halk karar versin.. ya da delegeler.

serdarahmett
19.03.2006, 15:26
arkadaslar stad yikimina bence taraftarda katilmali.. biz yikalim o stadi........ kürekkk

Nytre
19.03.2006, 16:04
stat yapilirken maçlar ankarada oynansin :)))))

serdarahmett
19.03.2006, 16:09
trabzonsporun aldigi kupalarTS nin büyüklügünü kabul etmeyenlerinXXXXXXX baska bise demiyom.. lan arkadas heriflerle kavga etmekten biktim. ne .......... bu fenerliler yaw...takimstad yapilana kadaristanbula gelsin hepsi kafasini kuma sokacak.. XXXXXXEdited by: Kaya

Nytre
19.03.2006, 16:17
:))) hayir hayir.. stadin yikilacagi son maçta koltuklari söküp eve götürelim...

Kaya
19.03.2006, 20:36
trabzonsporun aldigi kupalarTS nin büyüklügünü kabul etmeyenlerinXXXXXXX baska bise demiyom.. lan arkadas heriflerle kavga etmekten biktim. ne .......... bu fenerliler yaw...takimstad yapilana kadaristanbula gelsin hepsi kafasini kuma sokacak.. XXXXXX

Biraz sakin, lütfen...

Emre B.
19.03.2006, 20:36
Çimleri saklayinhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley36.gif

Berk Eren
19.03.2006, 22:25
benimde yikilmayla degilde,yapimla ilgili bi fkrim var..diyelim stad 35 bin kisilik..stadin icinde bole buyuk cafeler olsa mac izleyebilecegimiz,yani bilet almadan o atmosferi yasayarak mac izlemek..hos olmazmi gollll sesini yakindan duymaksmileys/smiley2.gifhem disarda izleyecegimize Trabzonsporumuza para kazandiririz...

hay1699
19.03.2006, 22:31
stadin yikilmasi seneye sampiyonlukyarisinda bizi sekteye ugratmazinsallah..

Adem Erdoğan
19.03.2006, 22:59
stad ii olmus.bize yeter ins.

Nytre
19.03.2006, 23:53
mac|ar nerede 0ynansin diye s0ran 0|ursa bana istanbu| derim.

Nytre
20.03.2006, 00:00
tamam cim|eri birakirim ama yedek ku|übesini a|irim smileys/smiley2.gif

Egemen
20.03.2006, 00:13
bayrak direkleri benim. 3 eziklere hediye edecem :):):):) ahahah

saka bi yana ben hala sadece kale arkalarinin yikilip seref tribünüyle birlestirilip tekrar yapilmasindan yanayim. üstü kapanacak, tartan pist kaldirilacak. tribünler yaklastirilacak( zemin asagi indirilecek) hem daha ucuz olur hemde maçlari trabzonda yapabiliriz...

Nytre
20.03.2006, 00:25
tamam yazi0rum bak yan|is ya da faz|adan bi sey a|mayin ha..

smileys/smiley36.gif

İleli
20.03.2006, 00:31
Aha gidin numuneye mi gideceksiniz nere giderseniz

Edit: Yine kapattik yolu yav smileys/smiley4.gif

http://img158.imageshack.us/img158/2411/avniaker2fu.jpg

baba bu cok guzel durdu ama yikip nou campi yapsak nasil olursmileys/smiley4.gif?

kabus84
20.03.2006, 00:33
Stad yikilipyeniden yapilacaksa en mantiklisi istanbul..

ahmetturk
20.03.2006, 08:52
Tmac61 harikasin...

bunlari yönetime mail atsana gösterdigin iki stadi da yada hep beraber atalim.

Faik Yılmaz
20.03.2006, 08:52
arkadaslar stad yikimina bence taraftarda katilmali.. biz yikalim o stadi........ kürekkk

ula çok hatirasi var kiyamam ben ya....

Tmac61
20.03.2006, 09:28
Tmac61 harikasin...

bunlari yönetime mail atsana gösterdigin iki stadi da yada hep beraber atalim.

Hoca ne projeler yolladim ama sallayan yok junk maile gidiyo hepsi bellismileys/smiley1.gif

sarman61
20.03.2006, 09:30
http://amsterdam2024.tripod.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/.pond/amsterdam_arena_565.jpg.w300h204.jpghttp://amsterdam2024.tripod.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/.pond/amsterdam_arena_565.jpg.w300h204.jpg

Arkadaslar bence amsterdam arena stadi gibi birsey yapalim yani ses okustigi öyle olsunki stadda 10000 kisi olsa bile ses çok kuvvetli çiksin yani ses kaybolmasin bu stadin özelligi üstünün kaptilabilir olmasi böylece maçlarda üstünü kapatacaksin ses kaybi çok aza inecek rakip takimlari bunalticaksin.

Baskan yardimicisi tam benim istedigim gibi açkilma ayapti stadi sadece maç günleri kullanilan bir yer olarak tasarlamiyacagiz. Stad ne kadar kullanisli olursa takima o kadar kaznç gelir alisveris merkezi otoparki sinema salonlari cafeteryalar spor salonlarinin oldugu devasa bir yapit olacak.

serseerii
20.03.2006, 11:20
ya arkadaslar cimrilik yapmayin ben idd ediyoeum ki trabzondaki taraftardan çok daha fazla istanbulda t.s taraftari var hem istanbulda bilet 10 olsada millet maça gider 2milyon olmasina gerek yok daha fazla para kazanilir bide bence t.s maçlarini karadenizde yapmali bi hafta zonguldak bi hafta giresun bi hafta ordu bu sehirlerin sampatisi var zaten mesela ben zonguldakliyim t.s zonguldakta maç yapsa stat tam dolar hem takimimi görmüs olurum ?????????

Şentürk
20.03.2006, 11:24
bence idmanlar trabzonda yapilmali yani futbolcular trabzonda yasamali sadece maçlar istanbulda oynanmali bu en mantikli çözüm..

yorgunluk diye bir sey olamaz çünkü 1-2 saatlik uçak yolculugundan bir sey olmaz!!!

EmrahYalçınalp
20.03.2006, 12:32
ya arkadaslar cimrilik yapmayin ben idd ediyoeum ki trabzondaki taraftardan çok daha fazla istanbulda t.s taraftari var

Ben de Trabzonspor'un en çok Trabzon'da üyesi var diyorum. Iddia falan da degil, kayitlara göre böyle. Meydan okuma degil, sitem olarak ele alin, Halep ordaysa arsin burda...

Ben Trabzon'da kalinmasindan yanayim. Istanbul'a gidilmesinden kisisel olarak hiç bir rahatsizlik duymam. Ancak bu geçici durumun futbolcularin sosyal yasantilarini çok olumsuz etkileyecegini düsünüyorum. Bir revizyondan falan bahsediliyordu Fatih Stadi için. Biraz daha kapasite artililirsa kotarir belki...

Sonuçta iki çözümünde kendi içinde sorunlar barindirdigi ve bu degisimin takimi bir sekilde etkileyecegi muhakkak. Bu noktada ilgilendigim nokta kimin nerede daha çok maç seyretme firsati bulacak olmasi degil, maksimum puan toplayarak bu geçis dönemini oldukça yumusak halletmek...

Kaya
20.03.2006, 12:59
Böyle rekabete can kurban. Herkes Trabzonspor'u biraz daha fazla görmek için can atiyo. Trabzon, Trabzonspor'undan vazgeçemiyor, Istanbul bir sene boyunca Trabzonspor'u görmenin heyecanini yasiyor. Bunlarin yaninda Ankarave Izmir'de hakli olarak Trabzonspor'u kendi sehirlerinde görmek istiyo. Keske takima hep böyle sahip çikabilseydik stadyumlarda.

Kisacasi; yönetim hangi karari alisa alsin, kazanan Trabzonspor Futbol Takimi olsun...Edited by: Kaya

Hekimoğlu
20.03.2006, 14:18
stad yapilsinda nerde oynanacagi o kadar da önemli degil.bence trabzon'da olmuyorsa istanbul hak eden sehir.izmir ve ankara'da maçlarin dolu tribünlere oynandigini görmedim.

Erbay
20.03.2006, 14:26
Trabzonda olsun diyecem ama Trabzonda da en iyi stad Fatih Stadi.Istanbulda olursa daha iyi olur.

morientes
20.03.2006, 14:50
kesinlikle ist sampiyon olacak takimin fatih sitadinda ne isi var koskoca trabzonspor rezil etmeyin arkadaslar ist 500000 traftarimiz var en az sampiyonluga opynarsak 20.000 ortalamayla oynariz medya bize ist oldugumuz için daha çok yer verir saldirilara daha kolay karsi koyariz.sampiyon olur yini stadimiza pasalar gibi konariz..smileys/smiley2.gif

Hüseyin Çümen
20.03.2006, 15:03
Trabzon daki trabzonspor seyircisi trabzonsporuna biraz doymus gibi gözüküyor dün samsun maçinda pek sesi çikmadi taraftrarin anca gol atinca bagiryo bunu bi türlü asamadi trabzon o yüzden 1 sene trabzonsporu trabzondan istanbula tasimak pekte fena bi fikir degil hem takim hasrreti artar hem biz istanbul kolu takimimizi atesli bi sekilde destekleriz 30 bin ortlama tutturuz burda sonra 1 sene geçince aradan trabzon kanadida takim dan uzak kalmanin verdigi hasretle ve yeni stadiyla takimini çilginca destekler

istanbula bu sans taninmali maçlar 1 sene istanbulda oynanmali

sarman61
20.03.2006, 15:27
Arkadasim yanlis düsünüyorsun istnbulda trabzonsporun istanbulda 1 milyon taraftari rahat vardir. Maça gidecek maximumtaraftar sayisi ise60000 dir ortalama 40000 oynar rahat.

denizci61
20.03.2006, 15:33
Bu yönetim seneye sampiyon olacagiz diyor. Maçlarini istanbulda oynayan bir Trabzonspor sampiyon olabilirmi önce bunu düsünmek lazim. Çok ince detaylar var. Mesela ilk aklima gelenlerden birisi Istanbul takimlari için Trabzon diye bir deplasman olmayacak!

fanatikdevri
20.03.2006, 15:36
bence istanbulda olursa sampiyon oluruz

denizci61
20.03.2006, 15:40
Istanbul'daki arkadaslari anliyorum takimla hasret gidermek istiyorlar ama. Bir ezik bu olaya sevinmazmi ben onu diyorum

Kaya
20.03.2006, 15:55
Bence Istanbul'da her hangi bir stadyum tamamen doldurulunca daha beter bir atmosfer olacaktir. Nitekim, Cevahir TS Club'a giderseniz magazanin Istanbul Olimpiyat stadindaki görüntülerle süslendigini ve donatildigini görürsünüz...

denizci61
20.03.2006, 16:01
Ben zaten iyi olur kötü olur demiyorum. en ince ayrintisina kadar bu olayi iyice masay yatiralim diyorum. tabiki oradaki sampiyonlugu tadi bir baska olur. TRUVA olayi gibismileys/smiley36.gif

eren_61
20.03.2006, 16:02
Istanbul'daki arkadaslari anliyorum takimla hasret gidermek istiyorlar ama. Bir ezik bu olaya sevinmazmi ben onu diyorum

hayir öyle bise olmaz tamamen deplasman olur ist takimlari için.onlar biz nasil 500 bilet veriyosa bizde onlara o kadar bilet veririz vede stati cehenneme ceviririz

emre81
20.03.2006, 16:31
Ben Istanbul'da yasiyorum ve takim buraya geldiginde maçina gitmek en büyük zevkimve istanbulda ortalama 30 bin kisinin takimin maçlarina gidecegine adim gibi eminim fakat biliyorum kiTrabzon Trabzonsporla yasiyor, sehrin en önemli parçasini geçici olarak bile koparip almanin yanlis olacagini düsünüyorum umarim en dogru karar verilir bir an önce muhtesem bir stada kavusuruz.

Sacit
20.03.2006, 16:38
kafam karisti yav ne desem simdi.smileys/smiley5.gif

Külünkoğlu
20.03.2006, 16:46

1500 yada 750 bilet alip karsilarinda 30 bin yada 60 bin Trabzonsporlu gördüklerinde mi? hiç sanmiyorum dostum, hiç sanmiyorum...Edited by: Külünkoglu

halil ibo
20.03.2006, 16:49
Ve o muhtesem 61.dakika mesale sov,Yattara sovla birlestiginde ezikler dogduklari günede ...... okurlar.Istanbul'da olduklarinada.

selokal61
20.03.2006, 16:54
ben yönetimin seneye maçlari istanbulda yaptiracagina inaniyorum.Trabzondaki arkadasalarimizda 1 yil hasret çekip sonrasinda yeni stadla beraber takimizi yogun bir sekilde desteklerler.Aslinda bir yil istanbulda oynamamiz bizim açimizdan çok büyük firsat düsünsenize olimpiyatta oynanacak fener derbisinde 75 kisi olsak ne büyük sansayyon yaratiriz herkesde trabzonspor taraftarinin büyüklügünü konusur

Hüseyin Çümen
20.03.2006, 17:06
trabzonspor u trabzondan koparmak degilki amacimiz taraftarin en çok oldugu sehire bu takimi getirip hem istanbul eziklerine karsi bi gövde gösterisi yapmis olucaz hemde tüm türkiyeye trabzon taraftarinin büyüklügünü kanitlayacaz sadece 1 sene ligine izin verin bize

Murat'
20.03.2006, 17:27
bencde önemli olan stadin akustigi ama ben bu satd projesine hala daha inanmiyorum

murat
20.03.2006, 18:22
http://amsterdam2024.tripod.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/.pond/amsterdam_arena_565.jpg.w300h204.jpghttp://amsterdam2024.tripod.com/sitebuildercontent/sitebuilderpictures/.pond/amsterdam_arena_565.jpg.w300h204.jpg

Arkadaslar bence amsterdam arena stadi gibi birsey yapalim yani ses okustigi öyle olsunki stadda 10000 kisi olsa bile ses çok kuvvetli çiksin yani ses kaybolmasin bu stadin özelligi üstünün kaptilabilir olmasi böylece maçlarda üstünü kapatacaksin ses kaybi çok aza inecek rakip takimlari bunalticaksin.

Baskan yardimicisi tam benim istedigim gibi açkilma ayapti stadi sadece maç günleri kullanilan bir yer olarak tasarlamiyacagiz. Stad ne kadar kullanisli olursa takima o kadar kaznç gelir alisveris merkezi otoparki sinema salonlari cafeteryalar spor salonlarinin oldugu devasa bir yapit olacak.

Arena ornek alinacak bir stad degil bence. Akustigide idare eder. Ustu kapali oldugundan oyle geliyor ama basici bir atmosfer yaratilmiyor.

Ustu kapali stadlar futbolun guzelligini yok ediyor. Yagmur yok camur yok kar yok ruzgar yok. Futbol budur bence smileys/smiley2.gif

Kemal Musaoğlu
20.03.2006, 18:31
en iyi alternatif olimpiyat stadi.fatih stadi bizi sampiyonluga tasiyamaz.

Küçükalioğlu
20.03.2006, 18:44
Önemli olan burda Trabzon kandi ve Istanbul kanadi olarak ikiye bölünmek eger böyle birsey olursa zaten biteriz. Bir arkadasimiz demiski Trabzon deplasmanindan kurtulmus olurlar pardon hangi Trabzon deplasmani en son ne zaman yendik galatasayi veya feneri Trabzonda varmi hatirlayan.

Emiroğlu
20.03.2006, 18:47
Önemli olan burda Trabzon kandi ve Istanbul kanadi olarak ikiye bölünmek eger böyle birsey olursa zaten biteriz. Bir arkadasimiz demiski Trabzon deplasmanindan kurtulmus olurlar pardon hangi Trabzon deplasmani en son ne zaman yendik galatasayi veya feneri Trabzonda varmi hatirlayan. galatasaray 9 yil oldu.. fenerbahce yi bu sene yenemezsek 3 olacak

sarman61
20.03.2006, 19:10
Behcede istanbulda oynamali büyük takimin büyük taraftarini fatih stadi yetmez olimpiyat stadi bile az gelir. Ben olimpiyat stadina yarim saatlik mesafedeki basaksehirde otruyorum en çok ben istiyorum olimpiyata gelsin diye tüm maçlarda olimpiyattayim. Hemide 6 kisi garanti.

Adem Erdoğan
20.03.2006, 19:28
tAKIMI ÖZLESINLER BIRAZ.Bizde 1 sene boyunca doymaya çalisalim trabzonsporumuza.

Nytre
20.03.2006, 19:32
bencede istanbul en büyük alternatif... belkide uzun süredir yapilmasi hayal edilen bir sey yapilmis olacak ve görecegiz nasil oluyor diye.

Adem Erdoğan
20.03.2006, 19:38
Kahvalti organizasyonundada genel görüs olimpiyat stadiydi.

Nytre
20.03.2006, 19:43
bizim statta akustigin a'si bile yok!.. bagiriyorsun martilar duyuyor sesini ....

stadin her tarafi kapatilmali...

İlyas Özdemir
20.03.2006, 20:20
kesinlikle istanbul olmali

büyük maçlar olimpiyatta diger maçlar kasimpasa stadindada olabilir

serdarahmett
20.03.2006, 20:47
arkadaslar takimin istanbula gelecegi açiklandigi gün muhtesem bir bütünlesme içine girmemiz lazim.zamanimiz kisitli olacak.ist. eziklerine 1 senede nasil birlik olunur göstericez.arkadaslar bir düsünün takim istanbula geldiginde kisa zamanda iyi isler gerçeklestirirsek ne ULTRAVESTI NE ÇARSI-PAZAR NE DE GayFBler kalir.futbolsa futbol savassa savas. (sanki takimin ist. gelecegi kesinmis gibi yazdim ama...)

eren_61
20.03.2006, 21:13
insallah oda kesinlesir kardes.sende bunlari o zaman tekrar yazarsin

Nytre
20.03.2006, 21:17
0|impiyat stadi uzak 0raya gidi|mez kisin..

ama diger|eride stat|arini vermez|er..

biz en iyisi ist.e de bi stat yapa|im hazir e| atmisken

grandiose
20.03.2006, 22:11
yeni stad sart.. 35,000 kisilik... klise belki ama öyle... bazen klise,çok seyi hallediyor... yeni olsun yeter ki.. eskisinden mutlaka daha modern olacaktir smileys/smiley2.gif Edited by: grandiose

Adem Erdoğan
20.03.2006, 23:06
0|impiyat stadi uzak 0raya gidi|mez kisin..

ama diger|eride stat|arini vermez|er..

biz en iyisi ist.e de bi stat yapa|im hazir e| atmisken
aman kalsin yoksa bizde gs gibi kümeste oynamaya mahkum oluruz.

Nytre
20.03.2006, 23:23
iste burada en önemli olay yasanmis bir tecrübe var... gs.nin durumuna düsmemek lazim.

selokal61
20.03.2006, 23:28
iste burada en önemli olay yasanmis bir tecrübe var... gs.nin durumuna düsmemek lazim.

sanki o yil gs nin kötü olmasinin tek nedeni olimpiyat stadi.O yil gs kadro olarakta kötüydü.

sarman61
21.03.2006, 08:27
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Stat için referandum</TD></TR></T></TABLE>

Avni Aker Stadi'nin yerine yapilacak yeni stat için dügmeye basildi. Baskan Nuri Albayrak, "Sinema salonlari, alisveris merkezi, sergi bölümü, restoranlarin bulundugu 35 bin kisilik bir stat yapacagiz. Maçlari oynayacagimiz yeri referandum ile belirleyecegiz" dedi

Arkadaslar baskan böyle diyor yani referandum yapliacak. En mantiklisi bu ama nasil olacak bu is siteye bir anket eklesin yani trabzonsporun resmi sitesine oraya her kullanici oy verebilecek sekilde ayrlasinlar oradan oy verelim. En mantiklisi bu.

CAFER ÖZER
21.03.2006, 08:33
Maçlarimiz olimpiyatta oynansin en kötü günde bile 10.000 taraftarimiz olur bundan kimsenin süphesi olmasin,Istanbula uzak deniliyor ya Arkadaslar Büyükçekmece nin yaridan fazlasi Trabzonspor taraftari ,takim iyi oynasin sadece Büyük çekmeceden 10.000 taraftar gelir kesinlikle en az 5000 tanede kombine satilir.Bence en uygunu olimpiyat stadi

CAFER ÖZER
21.03.2006, 08:36
<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Baskan Albayrak: ?Oyuncularimiza güveniyoruz?
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/190206nurialbayrak.jpg2-1?lik Samsunspor galibiyetinin ardindan basin mensuplarina açiklamalar yapan Baskanimiz Nuri Albayrak, oyunculari kutladi ve Trabzonspor?un üçüncülük hedefiyle ilgili olarak futbolcularina güvendiklerini belirtti.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>Bu galibiyetle puan farkini 3?e indiren futbolculara ve Trabzonsporlu taraftarlara tesekkür eden Albayrak, ?Trabzonspor ikinci yarida yakaladigi ivmeyi devam ettirmektedir. Bu maça da mutlak galibiyet parolasiyla çikmistik. Hedefimiz üçüncülük bu konuda futbolcularimiza güveniyoruz. Insallah Trabzonspor bu maratonun sonunda ligi üçüncü bitirecektir. Elimizde olan bazi avantajlari iyi kullandigimiz takdirde takimimiz ligi üçüncü bitirip UEFA Kupasi?na katilmaya hak kazanacaktir? ifadelerini kullandi.

Albayrak, Trabzonspor?da teknik direktör tartismasini olmadiginin altini çizerek, ?Bu tartisma sadece basinin gündeminde. 10-15 günlük bir sürenin ardindan yönetim kurulu arkadaslarimizla bir karara varacagiz.? diye konustu.

Stadyum projesiyle ilgili bir açiklama yapan Albayrak, projenin baslamasi halinde Trabzonspor?un maçlara nerede oynayacagiyla ilgili olarak ise, ?Taraftarlarimiza saygiliyiz. Trabzonspor, Trabzon?un ve Trabzonlular?in takimidir. Onlar nerede isterlerse orada oynayacagiz? açiklamasini yapti.

<DIV align=right>19.03.2006 19:52:00</DIV></TD></TR></T></TABLE>
<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>
<DIV align=center></DIV>RESMI SITEDEN ALINTIDIR.Baskan bu konuyu Taraftara birakiyor.

Faik Yılmaz
21.03.2006, 08:48
Behcede istanbulda oynamali büyük takimin büyük taraftarini fatih stadi yetmez olimpiyat stadi bile az gelir. Ben olimpiyat stadina yarim saatlik mesafedeki basaksehirde otruyorum en çok ben istiyorum olimpiyata gelsin diye tüm maçlarda olimpiyattayim. Hemide 6 kisi garanti.

12000 KISI OLACAK FATIH STADI BILET FIYATLARINI BIRAZ YÜKSEK TUTARIZ YETERDE ARTAR BILE...

CAFER ÖZER
21.03.2006, 08:54
Arkadaslar madem baskanimiz bu konuda taraftarin fikrini alacak o zaman sadece Trabzondaki taraftarlarin degil bizlerinde fikrinin önemli olmasi yönünden Kulübe mail atalim.ben bu topigin sayfasini göndererek mail attim mail atmak isteyenlere iste adres.

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=520 align=center>
<T>
<TR bgColor=#e0e0e0>
<TD colSpan=2>Trabzonspor ile ilgili soru ve önerileriniz için:</TD>
<TD>info@trabzonspor.org.tr (info@trabz&#111;nspor.org.tr)</TD></TR></T></TABLE>

madem taraftara sorulacak o zaman bizde taraftar olarak kulübe fikir beyan edelim.

Faik Yılmaz
21.03.2006, 09:03
smileys/smiley32.gif

bizim statta akustigin a'si bile yok!.. bagiriyorsun martilar duyuyor sesini ....

stadin her tarafi kapatilmali...

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

bu konuda gönüldasimla fikir birligi içindeyim....

Erdinç Dilek
21.03.2006, 09:22
Trabzon Istanbul' a tasinmamali

Samsun maçini tribünde izleyen ve yeni yönetimle bulusan Trabzonspor?un bir önceki dönem baskani Atay Aktug, gözlemlerini aktarip, kulübün projelerini yorumladi. Ciddi hedeflere yürüyen takimlarin zaman zaman kötü oynadigi maçlari da kazanmasi gerektigine dikkat çeken Aktug, ?Yönetime yardimci olmak lazim. Transfer döneminde iyi islerin yapildigi ve eksiklerin giderildigi görülüyor. Yeni heyecan ve yeni bir ruhun olusmasi istenen çikisin da baslangici haline gelmis. Bunlari görmek bir Trabzonlu ve Trabzonsporlu olarak güzel? ifadesini kullandi. Gündemdeki stat projesine de deginen Aktug sunlari söyledi: ?Bizim dönemimizde de stat konusu konusuluyordu. Proje hazirlayip, GSGM?den de izin talep etmistik. Ama simdiki durum farkli. Stadin komple yikilip, Trabzonspor?un bir sezon boyunca tüm maçlarini Istanbul?da ya da baska bir sehirde oynamasi pek dogru olmaz. Sonuç itibariyla bu takimdaki insanlari uzunca bir dönem evlerinden, yuvalarindan ayirmis olursunuz. Bunun bir de taraftar boyutu var. Tüm bunlari göz önüne aldiginizda stadin kisim kisim yikilip yenilenmesi daha mantikli bir tercih olacaktir.?

zafercalikoglu
21.03.2006, 09:50
takim bencede agirlikli olarak istanbulda oynamali maclarini ufak tefek maclarinida fatih stadinda oynayabilir,

çünkü trabzonun seyirci desteginin en fazla oldugu il trabzonda

arasira samsun da olabilir,bursayada gidebilirler,bence turkiyenin farkli sehirlerini gezsinler ,ordaki taraftarlarimizda mutlu olur,

bide bu kadar zahmet ten sonra umarim iyi bir stad yaparlar,

Faik Yılmaz
21.03.2006, 09:51
öyle olmaz ya her stada alismak için zaman lazim...öyle göçebe geibi olurmu....

maçlar 1 stadda oynansin. zaten deplasmana gidince takimin maçini izlemek isteyenler geliyor

zafercalikoglu
21.03.2006, 10:13
tmac61 arkadasimizn yaptigi projeye yonetim bir baksin bence

kuzey_lee
21.03.2006, 11:37
''önce sebat stadi yenilenecek'' açiklamasindan sonra önümüzdeki sene stadin yikilmasi hayaldir ulaaan der,yönetimin kendiyle çelisen açiklamalarindan dolayi topicin iskembe-i kübra hakkinda detayli yorumlar yapan insanlarin (ki buna ben de dahil) kendini eglendirmesi olarak görürümEdited by: kuzey_lee

Adem Erdoğan
21.03.2006, 11:43
Atay aktug a kalirsa biz daha çok stad diye bagiririz.Yapilsin bi anda olsun bitsin.Kisim kisim yikilirsa o is 10 sene süreer.

Mustafa Ayazoğlu
21.03.2006, 11:48
Trabzonspor'umuza yakisan bence 34 maçini Türkiye'nin 34farkli sehrinde yaparak sampiyon olmasi. Dünya tarihinede geçeriz. Büyük bir proje olur bence. Tüm Türkiye Trabzonspor a sahip çikar. Edited by: Badaloglu

kuzey_lee
21.03.2006, 11:49
Atay aktug a kalirsa biz daha çok stad diye bagiririz.Yapilsin bi anda olsun bitsin.Kisim kisim yikilirsa o is 10 sene süreer.

cehaletimi bagisla da bu yazidaki atay aktug ironisini anlayamadim maalesef..biraz açarmisin?

Mustafa Ayazoğlu
21.03.2006, 12:02

cehaletimi bagisla da bu yazidaki atay aktug ironisini anlayamadim maalesef..biraz açarmisin?

Gelmisin 2sene baskanlik yapmisin. Stadi yapmamisin takim dibe vuruodu nerdeyse. Konusma hakki yok bence. Atay Aktug'un. Stad yapilsin tiz elden.

kuzey_lee
21.03.2006, 12:07
@61_OFLU_35

baskan atay mi simdi?stadi yapmasi gerekenler belli,konu niye ataya geldi?

not:diger söylediklerine de soracak sorularim var ama topic disina çikilmasini istemiyorum

Alpayer
21.03.2006, 12:14
Behcede istanbulda oynamali büyük takimin büyük taraftarini fatih stadi yetmez olimpiyat stadi bile az gelir. Ben olimpiyat stadina yarim saatlik mesafedeki basaksehirde otruyorum en çok ben istiyorum olimpiyata gelsin diye tüm maçlarda olimpiyattayim. Hemide 6 kisi garanti. 6 kisi garanti haasmileys/smiley36.gifalemsiniz yav.saka bi yanatakim iyi oynasin 35-40 bin garanti.

Kaya
21.03.2006, 12:21
Nuri Albayrak seçim öncesi yeni stad yapimini çok vurguladi. Geçmis dönemlere göre daha çok üzerine düstü bu konunun. Bu bakimdan forumdaki çogu üyemizde Nuri Albayrak'a destek verdi. Simdi bekleyip, görecegiz. Su asamada eski baskani ve mevcut baskani elestirmeye gerek yok. Yeri gelince olumlu ya da olumsuz elestirimizi zaten yapacagiz.

denizci61
21.03.2006, 12:21
Trabzonspor'umuza yakisan bence 34 maçini Türkiye'nin 34farkli sehrinde yaparak sampiyon olmasi. Dünya tarihinede geçeriz. Büyük bir proje olur bence. Tüm Türkiye Trabzonspor a sahip çikar.

Bak bu fikir süper bence. Takimin tüm Türkiye'yle kucaklasmasi nefis olur

Adem Erdoğan
21.03.2006, 12:25

Atay aktug un yazisi var bir önceki sayfada oana karsilik yapilan bir yorumdur.

Kaya
21.03.2006, 12:26
Trabzonspor'umuza yakisan bence 34 maçini Türkiye'nin 34farkli sehrinde yaparak sampiyon olmasi. Dünya tarihinede geçeriz. Büyük bir proje olur bence. Tüm Türkiye Trabzonspor a sahip çikar.

Bak bu fikir süper bence. Takimin tüm Türkiye'yle kucaklasmasi nefis olur

Takimin bünyesi allak bullak olur bence. Kolay mi her hafta bir sehire uçmak. Oranin havasina, suyuna alismak. Böyle bir proje olacagina Trabzona'da küçük bir stadyumda oynasinlar daha iyi. Benim fikrim bu yönde.Edited by: Kaya

kuzey_lee
21.03.2006, 12:30
@fromtherapzone

yaziyi görmedim,kusura kalma....

34 maçin 34'ünü de farkli sehirlerde oynamak imkan ve serait disinda..zira ancak 17'si hakkinda istegimizi bildirebiliriz..biraz ütopik olacak ama dün gece ben de ''maçlari futbolun olmadigi,küçücük bi sehirde oynayalim'' diye düsündüm..aklima bartin geldi..ne güzel dimi..

oumaer61
21.03.2006, 12:32
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" bgColor=#9f3944>
<T>
<TR>
<TD =general2 width=568>Haberler</TD>
<TD>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/t_s.gif</TD></TR></T></TABLE>

<TABLE =metin cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD>Baskan Albayrak: ?Oyuncularimiza güveniyoruz?
http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/haberpic/190206nurialbayrak.jpg2-1?lik Samsunspor galibiyetinin ardindan basin mensuplarina açiklamalar yapan Baskanimiz Nuri Albayrak, oyunculari kutladi ve Trabzonspor?un üçüncülük hedefiyle ilgili olarak futbolcularina güvendiklerini belirtti.

<DIV align=center>http://www.trabz&#111;nspor.org.tr/images/trans.gif</DIV>

Bu galibiyetle puan farkini 3?e indiren futbolculara ve Trabzonsporlu taraftarlara tesekkür eden Albayrak, ?Trabzonspor ikinci yarida yakaladigi ivmeyi devam ettirmektedir. Bu maça da mutlak galibiyet parolasiyla çikmistik. Hedefimiz üçüncülük bu konuda futbolcularimiza güveniyoruz. Insallah Trabzonspor bu maratonun sonunda ligi üçüncü bitirecektir. Elimizde olan bazi avantajlari iyi kullandigimiz takdirde takimimiz ligi üçüncü bitirip UEFA Kupasi?na katilmaya hak kazanacaktir? ifadelerini kullandi.

Albayrak, Trabzonspor?da teknik direktör tartismasini olmadiginin altini çizerek, ?Bu tartisma sadece basinin gündeminde. 10-15 günlük bir sürenin ardindan yönetim kurulu arkadaslarimizla bir karara varacagiz.? diye konustu.

Stadyum projesiyle ilgili bir açiklama yapan Albayrak, projenin baslamasi halinde Trabzonspor?un maçlara nerede oynayacagiyla ilgili olarak ise, ?Taraftarlarimiza saygiliyiz. Trabzonspor, Trabzon?un ve Trabzonlular?in takimidir. Onlar nerede isterlerse orada oynayacagiz? açiklamasini yapti.

www.trabzonspor.org.tr</TD></TR></T></TABLE>

coach
21.03.2006, 12:32
Zaman gaztesinde baskan'in "Trabzonspor Trabzon halkina ayittir nerde oynamak istiyorlarsa orda oynariz"açiklamasini okudum.

Adem Erdoğan
21.03.2006, 12:35
HER hafta ayri sehirde oynanmasi demek trabzonsporun idam fermanini imzalamak demektir.Olimpiyat olaacaaaaak.

Adem Erdoğan
21.03.2006, 12:40
@fromtherapzone

yaziyi görmedim,kusura kalma....

34 maçin 34'ünü de farkli sehirlerde oynamak imkan ve serait disinda..zira ancak 17'si hakkinda istegimizi bildirebiliriz..biraz ütopik olacak ama dün gece ben de ''maçlari futbolun olmadigi,küçücük bi sehirde oynayalim'' diye düsündüm..aklima bartin geldi..ne güzel dimi..

Önemli degilde kardes ne isimiz var Allahin bartininda.Ordan kus uçmaz kervan geçmez.O mantikla yaklasirsak gelsin kdz ereglide oynasinlar.Benim 2. memleketimdir eregli.nüfusunun yarisindan fazlasi trabzonludur buna zonguldaktan alaplidan düzceden hatta boludan gelecek olan hemsehrilerimizide eklersek baya bi taraftar potansiyeli olusur.Stadida akçaabat stadindan iidir.

oumaer61
21.03.2006, 12:44
baskan referandum gibi bir söz kullandi eger öyle bir olay olursa kesinlikle maçlar istanbulda olur (taraftar fazlaligi göz önüne alinirsa) bana kalsa sebatin stadi daha uygun

Emir BAYRAK
21.03.2006, 12:54

Öyle seymi olur kardes..Takimda düzen müzen kalmaz göçebe kuslar gibi...Finansal olarakta zor olur...Trabzonum IstanbuLa IstanbuLa...

Adem Erdoğan
21.03.2006, 13:26
Büyük bir ihtimalle sitede anket yapilacak.Sonuçtada tabiki istanbul çikacak.

Nytre
21.03.2006, 13:50
anketten çok referandum olsa daha iyi olur ya da delegeler bir pazar günü toplanip bu konuya karar versinler.

halil ibo
21.03.2006, 13:52
Nytre'nin dedigi gibi en mantiklisi delegelere sorulmasi.Katilimci demokrasinin güzel bir örnegini vererek bizansi bu konudada mat etmis oluruz.

Oruç
21.03.2006, 14:21
San Siro akustigin en güzel oldugu stadlardan biri bu konuda San Siroörnek alinabilir...

TRABZONLU_TS
21.03.2006, 16:44
Stadt mutlak akustik olarak cok iyi olmali. Cilginlar o kadar yirtiyolar kendilerini biz Tv de bisey duyamiyoz. En önemli sorun o bence.

Burçak
21.03.2006, 17:14
su kosu pisti kesinlikle olmamali. sahaya yakin olmali tribünler. akustikde çok önemli tabi. böyle büyük bi projede ilerde pisman olunacak hatalar yapilmaz heralde.

Hekimoğlu
21.03.2006, 17:14
ben halen hangi para ile yapilacagini merak ediyorum bu stadin.sponsor ismi duymadim.en az 70-80 milyon dolara mal olur bu stad.bu para nasil bulunacak hemde 1 senelik bir sürede.

Burçak
21.03.2006, 17:25
bukadar ciddi olduguna göre vardir bi bildikleri. smileys/smiley2.gif

yoksa klübün parasiyla olacak is degil bu. kesin sponsorlarla yaptirilir.

Nytre
21.03.2006, 18:15
yönetimin aslinda referanduma gitmesine gerek yok bu sayfalari incelesin yeter.

Punisher-61
21.03.2006, 18:22
yani arkadaslar 1 yil istanbulda oynasak ne olur?? cok mu kötü yani.. trabzonspor trabzonundur..biri baska sey mi söyledi yoo.. ehe problem nerde..?? bence istanbulda oynansin böylece Trabzondaki taraftarlarimizda Takim nasil desteklenir görsünler..böylece Takimin kiymetini daha iyi anlarlar belki.. cünkü Istanbuldaki Taraftarimiz Trabzondaki Taraftardan daha iyi bence..

düsünsenize maclar nerde oynansin tartismasi yüzünden stadi yikip yeniden yapilmasindan vazgecilirse?? Trabzonspor maclarini seneyede Trabzonda oynayabilmesi icin stadi sadece modernize yaparlarsa ne olur?? daha iyi mi olur??

kutoz
21.03.2006, 19:17
Izmir'de yasayan birisi olarak, Trabzonspor'un maçlarini Trabzon disinda oynamasinaçok sicak bakamiyorum birtürlü. Trabzonspor o sehrin, bacasiz fabrikasidir. Sehrin ekonomisine zarar verebilecegini düsünüyorum. Trabzonspor merkezli, evini geçindiren bir sürü insan taniyorum. Bu insanlar malesef memur da degilki, bir yil boyunca yatsinlar, aybaslarinda da ATM.ye karti takip maaslarini alsinlar.

Sayet bir anket yapilacaksa, bu internet üzerinde olmamali. Trabzon sehrinin tam göbeginde olmalidir. Yüzlerce kombine alan insan taniyorumki birakin interneti, ellerine mouse bile almamislardir.

Aslinda, Trabzon'da yasayan arkadaslarimiz bize sehrin bu konudaki düsüncelerini daha iyi anlatabilirler. Sehirde olusabilecek bir tepki, mazallah birçok seyi altüst edebilir. Sehrimizin insani, Trabzonspor'un Trabzon disinda müsabaka yapmalarina nasil bakiyor?

Bizler alisigiz Trabzonspor'u uzaktan sevmeye... Ama Trabzon sehri...

Mehmet_Mercanlı
21.03.2006, 19:39
TRABZON SPOR TRABZON'DA GÜZEL

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley32.gif

Mustafa Önal
21.03.2006, 21:03
TRABZON SPOR TRABZON'DA GÜZEL

smileys/smiley32.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley1.gifsmileys/smiley2.gifsmileys/smiley32.gif bir yil özleyin takimida o zaman ne kadar daha güzel oldugunu anlarsiniz. bizimde hasretimiz bitsin. bir yil bize emenet edin o kadar.

tsLee
21.03.2006, 21:20
abi ne istanbulu yatrabzonda olmayacaksa istanbulda da olmamali bence 3.dunya savasi çikar valla istanbulda olursa .. düsünsene hakembahçe-TRABZONSPOR maçi olimpiyatta oluyo düsünemiyorum valla...smileys/smiley18.gifsmileys/smiley18.gif

grandiose
21.03.2006, 21:32
abi ne istanbulu yatrabzonda olmayacaksa istanbulda da olmamali bence 3.dunya savasi çikar valla istanbulda olursa .. düsünsene hakembahçe-TRABZONSPOR maçi olimpiyatta oluyo düsünemiyorum valla...smileys/smiley18.gifsmileys/smiley18.gif

ne savasi be canim kardesim ne savasi... olamaz öyle bisey.... farzet ki maçlarimiz olimpiyata alindi... stad kaç kisilik? 80.000...ev sahibi kim? Trabzonspor.... misafir takim kontenjani kaç kisilik? %5...kaç kisi eder bu? 4.000... yani basit bir hesapla, 76.000 laz, 4000 ezik...sence cikar mi savas??? yorum senin smileys/smiley1.gif

serdarahmett
22.03.2006, 00:05
tabi her stad için ayri kombine aliriz smileys/smiley2.gif

Punisher-61
22.03.2006, 00:13
kim ne derse desin madem stad yikilacak ve yenisi yapilacak Trabzonda kesin mac oynayamayiz nerde oynayacagiz 6000kisilik fatih stadinda mi?? unutmayalim Trabzonspor Uefa Kupasina katilirsa fatih stadinda mi oynayacak?? bazi arkadaslarin yazdiklarida tuafima gidiyor Trabzonspor trabzonun baska yerde oynayamaz falan..yani abartmayada gerek yok

serdarahmett
22.03.2006, 00:14
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="95%" align=center>
<T>
<TR>
<TD =bold>tsLee Yazdi:

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width="100%" bgColor=#999999>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=2 width="100%" bgColor=#ffffff>
<T>
<TR>
<TD =text>abi ne istanbulu yatrabzonda olmayacaksa istanbulda da olmamali bence 3.dunya savasi çikar valla istanbulda olursa .. düsünsene hakembahçe-TRABZONSPOR maçi olimpiyatta oluyo düsünemiyorum valla...http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley18.gifhttp://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley18.gif</TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE>

ne savasi be canim kardesim ne savasi... olamaz öyle bisey.... farzet ki maçlarimiz olimpiyata alindi... stad kaç kisilik? 80.000...ev sahibi kim? Trabzonspor.... misafir takim kontenjani kaç kisilik? %5...kaç kisi eder bu? 4.000... yani basit bir hesapla, 76.000 laz, 4000 ezik...sence cikar mi savas??? yorum senin http://www.bordomavi.net/bmn/forum/smileys/smiley1.gif
WALLA TAKIM IST GELSIN 76BIN EZIK OLSA DA BIZIM IÇIN FARK ETMEZ 1 LAZ 1000 EZIKBAHÇELI DEMEK.....

Nytre
22.03.2006, 00:16
ona çare bulurlar canim... uefa maçlarini ofta oynariz :))) uefa maçlari olursa istanbulda oynariz... zaten sebatin stadinda uefa maçi mi oynanir? kabul etmez uefa...

serdarahmett
22.03.2006, 00:18
walla bu gidisle ya bizde iç savas .ikacak ya da klüp stad isinden wazgeçecek.. TRABZONDAKIKARDESLERIM LÜTFEN BIRAZ HÖSGÖRÜ.....

serdarahmett
22.03.2006, 00:32
ben halen hangi para ile yapilacagini merak ediyorum bu stadin.sponsor ismi duymadim.en az 70-80 milyon dolara mal olur bu stad.bu para nasil bulunacak hemde 1 senelik bir sürede.

walla bu konuda her ne kadar istemesek de ezikbahçe örnek alinmali. çünkü herkesin bildigi gibi saraçoglunun kale arkalarini TELSIM ve MIGROS insaa etti.. fenerium tribünü maç hasilatlariyla maraton da yönetimin zenginleri ne yaptirildi. adamlar nerdeyse bedavaya stad dikti. tabi bunun sonucunda bizim tribünler de sponsorlarin adini alacaktir..

serdarahmett
22.03.2006, 00:35
yönetim bence trabzondaki taraftar çok tepki göstermesin takima su anki destegini çekmesinler diye karari açiklamiyo. sezon sonu maçlarin istanbulda oynanacagini söyleyeceklerdir. buna eminim

serdarahmett
22.03.2006, 00:38
yönetim takimin su anki havasini bozmamak we taraftari küstürmemek için karari açiklamiyordur. ama sezon sonu maçlarin istanbulda oynanacagini söyleyeceklerdir bence...

serdarahmett
22.03.2006, 00:40
aslinda en iyisi yönetimin futbolculara danismasi olmazmi??

Tansu Onur Erdoğan
22.03.2006, 00:44
yaw bisiy sorucam biz seneye hem ilk yari hemde ikinci yari karar verilen yerdemi oynicaz bir bucuk senemi sürecek bu is??

Tansu Onur Erdoğan
22.03.2006, 00:47
istanbulda oynamak cok mantikli hem haslat bakimindan hemde yabanci transferindede kolaylik olur

yildiz futbolcular istanbul disinda bi takimi genelde tercih etmiyolar

hem thomas jun istanbula bayiliyomussmileys/smiley36.gif

Vehbi Sancak
22.03.2006, 10:33
bu is öyle sanal yazmalarla olmaz

toplaniriz, çikartiriz parayi,

bmn istanbul, istanbul da oynanacak ise su kadar kombine aliyoruz deriz

olur biter

hem size söyleyeyimmi, ist de oynansin maçlar 100.000 üyeyi bile geçeriz

denizgrsy
22.03.2006, 11:02
ulaa yapsinlar schalke nin ki gibi her tarafi kapali,bak nasi ses çikiyo...

devre arasinda yanindakiyle hocayi çekistirsen duyulur smileys/smiley36.gifahan da akustiksmileys/smiley2.gif

gerçekefsane
22.03.2006, 11:26
Fatih Stadi'nin kapasitesi artacak..

Akçaabat Sebatspor'un maçlarini yaptigi Akçaabat Fatih Stadi'nin seyirci kapasitesi artiriliyor.. 3 bin olan kapasitenin 8 bin 400'e çikacagi, tribünlerin altina spor salonu yapilacagi belirtildi..
<H4 id=feature_author>22Mart2006, 10:52</H4>

Gençlik ve Spor Il Müdürlügü Tesisler Sube Müdürü Tuncay Durna, Fatih Stadi'nin, Hüseyin Avni Aker Stadi'nin alternatifi olacagini belirterek, "Bir yil içinde bitecek olan tribün insaati ile Trabzon ikinci büyük stadyumuna sahip olacak" dedi.

ajansspor.comEdited by: gerçekefsane

Aslıhan
22.03.2006, 11:39
bugün gazetede okuduguma göre baskan taraftarinda istegi dogrultusunda karar verilecegini söylemis bu nedenle bazi yerel gazeteler anket ve referandum düzenleyecekmis.

anlayacaginiz nerde oynamak istiyorsak biz karar verecegiz.

umarim bu haber dogrudur smileys/smiley4.gif

Faik Yılmaz
22.03.2006, 11:49
valla bu anketi TRABZON da yaparlarsa istanbuldaki gönüldaslarim üzülürler.....

burdan çikmaz takimim çikmamalida....

Nytre
22.03.2006, 13:32
sponsor bulunmasi konusunda belki çalismalar vardir...

avea geçen sene bi teklif sunmustu ancak bu is bir sponsorla olacak bi isdegil türkiye sartlarinda...

Emorfo
22.03.2006, 13:39
Ortada yönetimin genel kurulda söz verdigi bir stad projesi var...

Bu konuda girismler baslamis, sadece stad degil kapali spor salonu ve Yavuz Selim Sahasini da içine alan komple bir proje düsünülüyor... Bu proje sezon sonunda baslayacak deniyor... Bu durumda Trabzonspor maçlarini nerde oynayacak nerde oynamali....

Olaya kulübün ekonomisi açisindan bakarsak ki stadin ekonomik bir yük getirecegi bir gerçek... Ufak bir hesap yapalim... Trabzonspor'un Avni Aker'de bir sezonda hasilat gelirini 1 milyon dolar olarak kabul edelim. (Bu kadar da oldugunu sanmiyorum)... Maç günleri Ts Clublar'dan yapilan yillik alis veris oranini da 1.5 milyon dolar olarak kabul edelim... Stad'in reklam panolarindan da yillik 1 milyon dolar geldigini farzedelim. Avni Aker stadinin Trabzonspor'a yillik getirisi 3,5 milyon dolar civari bir para yapiyor. Biz biraz daha dolduralim 5 milyon dolar olsun... Bu stad yikilacak ve Trabzonspor maçlarini nerde oynayacak....

Siklara gelelim modernize edilmis Akçaabat Fatih Stadin'da oynarsak stad gelirlerimiz daha da az olacaktir... Bir diger alternatif olarak adi geçenIstanbul'da oynarsak Tribün hasilati abartmiyorumsenede 10 milyon dolari asar... Her maçtan önce Ts Club Tiri stadin önüne çekilirse maç günleri ürün satisi ile yillik 2 milyon dolari çok rahat geçer... Staddaki reklam panolarina gelince, reklam panolarinin anlasmlari bildigim kadariyle yilliktir. Trabzonspor Istanbul'da medyanin merkezinde oynamanin avantajini kullanip reklam panolarindan çok daha fazla para kazanabilir. Bunu da 1.5 milyon dolar olarak kabul edersek Trabzonspor'un maçlarini bir sene Istanbul'da oynamasi demek stad gelirlerinin %200 artmasi demektir...

Bu üstün körü hesaptan ne çikiyor Trabzon'da Avni Aker stadinin dogrudan ve yan gelileri ile senede 5 milyon dolar kazanan Trabzonspor Kulübü, maçlarini bir sene Istanbul'da oynamasi halinde 13.5 milyon dolar eder... Istanbul ile ilgili gelirlerleri minumum seviyede tutmaya çalistim. Bu oran 20 milyon dolara kadar çikar....

Ne oluyor bu durumda stad yaparken ekonomik anlamda sikintiya girecek olan Trabzonspor bir sene maçlarini Istanbul'da oynayarak stad projesinin nerdeyse yari parasini çikariyor...

Olayin sosyal boyutuna bakarsak Trabzonspor bir kimliktir ve Trabzon disina çikamaz hele hele istanbul'da maçlarini oynayamaz gibi bir düsünce var... Arkadaslar zaman degisti futbol endüstrilesiyor ve Trabzonspor buna uygun olarak kendini gelistiremezse gelecegi tehlike altinda kalacak demektir.

Dikkat çekmek istedigim bir nokta ise son 20 senede Trabzonspor taraftari çok dravma geçirdi. Çok hayal kirikligina ugradi Avni Aker cehennemi artik bittigi gibi taraftarimizda artik garip davranislar sergiler hale geldi. Trabzon sehir olarak artik ekisi gibi takimina sahip çikip destek vermiyor... Samsun maçini izlerken bir görüntü aci aci gülümsememe neden oldu. Trabzon'da yasiyorsun Trabzonspor maçina gidiyorsun zahmet edip bir tane bordo mavi bir seyi yanina almiyorsun. 1980 lerde kalmis tribün görüntülerini Avni Aker'de hala görmekteyiz. Bu durumu gerçekten anlamakta zorluk çekiyorum... Maça giden bir insan enazindan bir atkiyi bereyi yanina alir öyle gider... Bu durumun bir nedenide Avni Aker tribünlerinin yas ortlamasidir. Genç nesil Uzun Sokak'ta kizlara hava atmakla mesgul...

Bu nedenle Trabzonspor bir seneligine Istanbul'da maçlarini oynamalidir. Trabzon sehri Trabzonspor'suz yapamaz gibi söylemlere katilmiyorum... Trabzon halki bir sene disini sikacak takimini uzaktan seyredecek, eksiklerini görecekler takima yeteri kadar destek olamadiklarini görmeleri lazim. En önemlisi taraftarligi ögrenmeleri lazim... Avrupa maçlarini izliyoruz. Yaslisi genci formasini atkisi almis gelmis maça, birde Trabzon'a bakiyoruz siyah siyah montlu insanlar :))

Yönetim maçlari Istanbul'da oynamak istiyor ancak Trabzon sehrinden gelecek tepkilerden çekiniyorlar... Aklin yolu birdir Trabzonspor'un yararina en uygunu bir sene maçlarini istanbul'da oynamasidir...

laz_sinan
22.03.2006, 13:59
yeni stad yapcaksak türkiyede esi benzeri olmayan bi stad olsun.

Badaloğlu
22.03.2006, 14:09
Faruk, yazdiklarinin altina imzami atiyorum kardesim.Ayrica Istanbulda geçirecegimiz 1 yilda basin faktörünün dahada ön plana çikacagini unutmayalim:trabzona karsi olusan ön yargilarida yerle bir etmek için elimize geçecek bu firsati en iyi sekilde degerlendirelim derim...Edited by: Badaloglu

Reha
22.03.2006, 14:30
Yeni kullanicilara dikkat; aramizda eziklerin oldugunu hissediyorum..Ben bunlarin kokusunu ekrandan alirim, provakeye dikkat...Çünkü onlar Istanbulda maç oynamamizi istemezler, ne kadar güçlenip ne kadar hasilat kazanacagimizi iyi bilirler....Isin ilginci Trabzondaki dostlarda Istanbulda oynamamizi istemiyor, bu ne yaman çeliski!!smileys/smiley5.gif

coach
22.03.2006, 14:34
Yeni kullanicilara dikkat; aramizda eziklerin oldugunu hissediyorum..Ben bunlarin kokusunu ekrandan alirim, provakeye dikkat...Çünkü onlar Istanbulda maç oynamamizi istemezler, ne kadar güçlenip ne kadar hasilat kazanacagimizi iyi bilirler....Isin ilginci Trabzondaki dostlarda Istanbulda oynamamizi istemiyor, bu ne yaman çeliski!!smileys/smiley5.gif

Alemsin Reha Abismileys/smiley4.gif

Reha
22.03.2006, 14:54

Alemsin Reha Abismileys/smiley4.gif

Coachum benim!smileys/smiley36.gif

kuzey_lee
22.03.2006, 15:13
@vehbis

abicim neden istanbulda maçlar oynaninca 100 bin üyeye ulasiyoruz da trabzonda oynarken ulasmiyoruz?yani birisinin üye olmasi için illa takimin sehrinde mi olmasi gerekiyor.kusura bakma ama ben o tür zihniyetteki adamin trabzonspora katkisini felan istemiyorum.bir ön kosulla trabzonspora yaklasan kisiler benim gözümde çikarcidan baska bisey degildir.tipki güzel sehrimizin güzel bir ilçesinin genelinin trabzonspor baskani kendi ilçelerinden çikan birisi olana kadar kulupten uzak kalmalari gibi.

@emorfo

yazinda dogru tespitler var yalniz su ts clup tiri olayina katilmiyorum.daha önce de ts clup tiri istanbula geldi.ne oldu?sonuç ne?hep ''gelsin alacaz'' diyenler yalan oldular,kolpa çiktilar..tipki ''dergi poster versin,cd versin'' diyip de almayanlar gibi..

daha önce dedigim gibi..eger ki fatih stadinda oynanacaksa maçlar,önümüzdeki sene stadin yikilmasi hayalden baska bir sey degildir..fatih stadinin bitirilmesi için tahmini olarak 1 yil beklenmesi gerekiyor..degisik alternatifler düsünülerek hareket edilmeli.

SiNo
22.03.2006, 15:20
istanbulda maçlarin olusu daha iyi olacaginda süpelerimizde var ama genede istanbul iyi seçim olacaktir yönetimin verecegi karar tarihi bir karar ayarrinda olacaktir bundan hiç süpem yok hersin hayirlisi.

CAFER ÖZER
22.03.2006, 15:22
Arkadaslar madem baskanimiz bu konuda taraftarin fikrini alacak o zaman sadece Trabzondaki taraftarlarin degil bizlerinde fikrinin önemli olmasi yönünden Kulübe mail atalim.ben bu topigin sayfasini göndererek mail attim mail atmak isteyenlere iste adres.

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=520 align=center><T>
<T>
<TR bgColor=#e0e0e0>
<TD colSpan=2>Trabzonspor ile ilgili soru ve önerileriniz için:</TD>
<TD>info@trabzonspor.org.tr (info@trabz&#111;nspor.org.tr)</TD></TR></T></T></TABLE>

madem taraftara sorulacak o zaman bizde taraftar olarak kulübe fikir beyan edelim.

Tekrar yeniliyorum madem bize sorulacak o zaman bizde cevap verelim yukarda adres var

Aslıhan
22.03.2006, 15:30
aslinda istanbul çok iyi olur ama baska bir bakis açisida var futbolcular açisindan hiç bakmiyoruz galiba söyleki ;

hepsinin trabzondakurulu bir düzeni var 1 yilligina ist.git sonra tekrar geri dön onlar içinde zor olmaz mi? sadece maçlar için istanbula gidilecekse bu da baska bi handikap her hafta yolculuk bu da takimi çok yorar.

bu açidanda bakmak gerektigini düsünüyorumsmileys/smiley1.gif

ama simdi kimse bana sen takimin trb.dan çikmasini istemiyosun demesin lütfen ben her açidan bakmak gerektigini söylüyorum

Eyüphan
22.03.2006, 16:30
Istanbul'u fethetme zamani geldi artik.

Görüsüm Maçlarin Fatih Stadi yerine Olimpiyat stadinda oynanmasidir.

coach
22.03.2006, 16:42
Arkadaslar eger ki takimimiz seneye Istanbul'da oyniyacaksa maçlarini sadece maç yapmak için degil devamli Istanbul'da kalmali öyle antiremani Trabzon'da yap maçi gel Istanbul'da oyna bu sekilde çok zor olur.

Murat'
22.03.2006, 16:50
ulaa yapsinlar schalke nin ki gibi her tarafi kapali,bak nasi ses çikiyo...

devre arasinda yanindakiyle hocayi çekistirsen duyulur smileys/smiley36.gifahan da akustiksmileys/smiley2.gif

yapsak yapsak yapsakkk olmuyor iste bizde o kadar para nerde

Nytre
22.03.2006, 18:16
Ortada yönetimin genel kurulda söz verdigi bir stad projesi var...

Bu konuda girismler baslamis, sadece stad degil kapali spor salonu ve Yavuz Selim Sahasini da içine alan komple bir proje düsünülüyor... Bu proje sezon sonunda baslayacak deniyor... Bu durumda Trabzonspor maçlarini nerde oynayacak nerde oynamali....

Olaya kulübün ekonomisi açisindan bakarsak ki stadin ekonomik bir yük getirecegi bir gerçek... Ufak bir hesap yapalim... Trabzonspor'un Avni Aker'de bir sezonda hasilat gelirini 1 milyon dolar olarak kabul edelim. (Bu kadar da oldugunu sanmiyorum)... Maç günleri Ts Clublar'dan yapilan yillik alis veris oranini da 1.5 milyon dolar olarak kabul edelim... Stad'in reklam panolarindan da yillik 1 milyon dolar geldigini farzedelim. Avni Aker stadinin Trabzonspor'a yillik getirisi 3,5 milyon dolar civari bir para yapiyor. Biz biraz daha dolduralim 5 milyon dolar olsun... Bu stad yikilacak ve Trabzonspor maçlarini nerde oynayacak....

Siklara gelelim modernize edilmis Akçaabat Fatih Stadin'da oynarsak stad gelirlerimiz daha da az olacaktir... Bir diger alternatif olarak adi geçenIstanbul'da oynarsak Tribün hasilati abartmiyorumsenede 10 milyon dolari asar... Her maçtan önce Ts Club Tiri stadin önüne çekilirse maç günleri ürün satisi ile yillik 2 milyon dolari çok rahat geçer... Staddaki reklam panolarina gelince, reklam panolarinin anlasmlari bildigim kadariyle yilliktir. Trabzonspor Istanbul'da medyanin merkezinde oynamanin avantajini kullanip reklam panolarindan çok daha fazla para kazanabilir. Bunu da 1.5 milyon dolar olarak kabul edersek Trabzonspor'un maçlarini bir sene Istanbul'da oynamasi demek stad gelirlerinin %200 artmasi demektir...

Bu üstün körü hesaptan ne çikiyor Trabzon'da Avni Aker stadinin dogrudan ve yan gelileri ile senede 5 milyon dolar kazanan Trabzonspor Kulübü, maçlarini bir sene Istanbul'da oynamasi halinde 13.5 milyon dolar eder... Istanbul ile ilgili gelirlerleri minumum seviyede tutmaya çalistim. Bu oran 20 milyon dolara kadar çikar....

Ne oluyor bu durumda stad yaparken ekonomik anlamda sikintiya girecek olan Trabzonspor bir sene maçlarini Istanbul'da oynayarak stad projesinin nerdeyse yari parasini çikariyor...

Olayin sosyal boyutuna bakarsak Trabzonspor bir kimliktir ve Trabzon disina çikamaz hele hele istanbul'da maçlarini oynayamaz gibi bir düsünce var... Arkadaslar zaman degisti futbol endüstrilesiyor ve Trabzonspor buna uygun olarak kendini gelistiremezse gelecegi tehlike altinda kalacak demektir.

Dikkat çekmek istedigim bir nokta ise son 20 senede Trabzonspor taraftari çok dravma geçirdi. Çok hayal kirikligina ugradi Avni Aker cehennemi artik bittigi gibi taraftarimizda artik garip davranislar sergiler hale geldi. Trabzon sehir olarak artik ekisi gibi takimina sahip çikip destek vermiyor... Samsun maçini izlerken bir görüntü aci aci gülümsememe neden oldu. Trabzon'da yasiyorsun Trabzonspor maçina gidiyorsun zahmet edip bir tane bordo mavi bir seyi yanina almiyorsun. 1980 lerde kalmis tribün görüntülerini Avni Aker'de hala görmekteyiz. Bu durumu gerçekten anlamakta zorluk çekiyorum... Maça giden bir insan enazindan bir atkiyi bereyi yanina alir öyle gider... Bu durumun bir nedenide Avni Aker tribünlerinin yas ortlamasidir. Genç nesil Uzun Sokak'ta kizlara hava atmakla mesgul...

Bu nedenle Trabzonspor bir seneligine Istanbul'da maçlarini oynamalidir. Trabzon sehri Trabzonspor'suz yapamaz gibi söylemlere katilmiyorum... Trabzon halki bir sene disini sikacak takimini uzaktan seyredecek, eksiklerini görecekler takima yeteri kadar destek olamadiklarini görmeleri lazim. En önemlisi taraftarligi ögrenmeleri lazim... Avrupa maçlarini izliyoruz. Yaslisi genci formasini atkisi almis gelmis maça, birde Trabzon'a bakiyoruz siyah siyah montlu insanlar :))

Yönetim maçlari Istanbul'da oynamak istiyor ancak Trabzon sehrinden gelecek tepkilerden çekiniyorlar... Aklin yolu birdir Trabzonspor'un yararina en uygunu bir sene maçlarini istanbul'da oynamasidir...

yazdigin yazi c0k d0gru.. bastan beri destek|edigim "mac|ar ist.te 0ynansin" fikrine c0k d0gru tespit|er|e destek|emissin.

simdi senin bu teme| hesabini sanirim yönetim de yapmistir. trabz0n insani bir sene disini siksin baksin ts.siz ne 0|uy0rmus? biraz kiymetini an|asin takim|arinin. maca gitmek isteyen 0|ursada ka|ksin gitsin istanbu|a... zaten her trabz0n|unun bir ayagi istanbu|da..

simdi diy0ruz ki sebatin stadinda 0ynaya|im .. peki sebatin stadi 3.000den 8500e cikari|acakmis peki bu stat yetisecek mi yeni sez0na?

trabz0nsp0r dünya takimidir diy0ruz ...0 zaman neden trabz0ndan disari cikaramiy0ruz?

bunu diyen|er yine trabz0ndaki insan|arin kendi ic|erindeki benci||ige veriy0rum. ya da "ts.siz bu sehir ne yapacak" diy0r|ar.. gurbetteki insan ne yapiy0rsa siz de 0nu yapin. bak hayatimda i|k defa trabz0n disina ciktim. hicte ö|meyi düsünmedim maca gidemedigim icin...

hic bir sey 0|maz kimse merak etmesin.. hatta zararindan c0k yarari 0|ur...

ayrica SIYAH M0NT|U|ARA da bir cift |afim var!!! ya kardesim farukunda dedigi gibi su stada ge|irken nereye gittigini zannediy0rsun? tiyatr0 gösterisine mi?.. ya da sinemaya mi?.. su türkiye |ig|erinde sizin kadar SIYAH M0NT|U y0k!!! bunu yapan|arin yas|arida kema|e ermis insan|ar!... ayiptir ya !...

trabz0n genc|erinin ak|inda nedense hep baska|arina hava atayim kahve|erde vakit geciriyim internet kafe|erde zamani ö|dürriyime ca|isiy0r.. gidin iki kitap 0kuyun gazete 0kuyun.. genc|iginizi heba ediy0rsunuz b0s b0s gezerek... hafta s0n|arida maca gidin ne 0|acak?

yan|issam düze|tin!

asem61
23.03.2006, 00:08
http://www.stadi&#111;nwelt.de/stadi&#111;nwelt_stadien/templates/stadi&#111;nguides/deutschland/1_fc_koeln/images/guide.jpg (http://www.stadi&#111;nwelt.de/stadi&#111;nwelt_stadien/index.php?template=stadi&#111;nguides&amp;land=deutschland&amp; stadi&#111;n=1_fc_koeln)http://www.stadi&#111;nwelt.de/stadi&#111;nwelt_stadien/templates/stadi&#111;nguides/deutschland/1_fc_koeln/images/guide2.jpg (http://www.stadi&#111;nwelt.de/stadi&#111;nwelt_stadien/index.php?template=stadi&#111;nguides&amp;land=deutschland&amp; stadi&#111;n=1_fc_koeln&amp;bereich=stadi&#111;nfotos)http://www.stadi&#111;nwelt.de/stadi&#111;nwelt_stadien/templates/stadi&#111;nguides/deutschland/1_fc_koeln/images/guide_001.jpgarkadaslar bence böyle mütevazi ve dik trübinleri olan bir stad yapsinlar yete. fazla ucmaya gerek yok. shalkede ajax arenada mac seyrettim.atmosfer okadar iyi degil.sadece stadin mimarisi güzel. bence futbol icin böyle kölnün veya dortmundun stadi gibi olmali.http://www.stadi&#111;nwelt.de/stadi&#111;nwelt_stadien/templates/stadi&#111;nguides/deutschland/borussia_dortmund/images/guide.jpg (http://www.stadi&#111;nwelt.de/stadi&#111;nwelt_stadien/index.php?template=stadi&#111;nguides&amp;land=deutschland&amp; stadi&#111;n=borussia_dortmund&amp;bereich=stadi&#111;nfotos&amp;tri buene=auf_einen_blick)http://www.stadi&#111;nwelt.de/stadi&#111;nwelt_stadien/templates/stadi&#111;nguides/deutschland/borussia_dortmund/images/guide_luft.jpg (http://www.stadi&#111;nwelt.de/stadi&#111;nwelt_stadien/index.php?template=stadi&#111;nguides&amp;land=deutschland&amp; stadi&#111;n=borussia_dortmund&amp;bereich=stadi&#111;nfotos&amp;tri buene=luft)

http://www.stadi&#111;nwelt.de/stadi&#111;nwelt_stadien/templates/stadi&#111;nguides/deutschland/borussia_moenchengladbach/images/120_luft.jpg (http://www.stadi&#111;nwelt.de/stadi&#111;nwelt_stadien/index.php?template=stadi&#111;nguides&amp;land=deutschland&amp; stadi&#111;n=borussia_moenchengladbach&amp;bereich=stadi&#111;nf otos&amp;tribuene=luft)http://www.stadi&#111;nwelt.de/stadi&#111;nwelt_stadien/templates/stadi&#111;nguides/deutschland/borussia_moenchengladbach/images/guide00.jpgbuda borissia mönchengladbachin yeni sahasi. buda cok güzel

selokal61
23.03.2006, 00:24
tribünlerin dik olmasi görüntü ve tezahurat açisindan önemli

zanoylu
23.03.2006, 00:30
<TABLE id=HB_Mail_C&#111;ntainer height="100%" cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%" border=0 UNABLE="&#111;n">
<T>
<TR height="100%" UNABLE="&#111;n" width="100%">
<TD id=HB_Focus_Element vAlign=top width="100%" background="" height=250 UNABLE="off"></TD></TR>
<TR UNABLE="&#111;n" hb_tag="1">
<TD style="FONT-SIZE: 1pt" height=1 UNABLE="&#111;n">
<DIV id=hotbar_promo></DIV></TD></TR></T></TABLE>
<BLOCKQUOTE id=afee0a88>

walla bu konuda her ne kadar istemesek de ezikbahçe örnek alinmali. çünkü herkesin bildigi gibi saraçoglunun kale arkalarini TELSIM ve MIGROS insaa etti.. fenerium tribünü maç hasilatlariyla maraton da yönetimin zenginleri ne yaptirildi. adamlar nerdeyse bedavaya stad dikti. tabi bunun sonucunda bizim tribünler de sponsorlarin adini alacaktir..

Bunlarda topçuya verecek para kalmadi o zaman aç mi geziylersmileys/smiley36.gif</BLOCKQUOTE>

Tirgiloglu
23.03.2006, 03:14
Sen baskan olacaksin, stad projesini ortaya atacaksin ve bunun finansmanini halletmemis olacaksin? bu ne profesyonellige ne mantiga sigar.! adama gülerler! Kimse kusura bakmasin ama ben bizim baskandan cok umutluyum. abizim baskan yas tahtaya basmaz.

Hesabini Kitabini bilen birine benziyor. Bizim yüzümüzü kara cikarmaz!

Haydi yönetim gösterin kendinizi. Bu stadla kente anitinizi dikmis olursunuz.

noname
23.03.2006, 08:09
E seneye sampiyonluga oynicaz, stadimizda oynamamak canimi sikiyor.

Nytre
23.03.2006, 14:20
arkadasin dedigi gibi bu projeyi yapan yönetimi kimse unutmaz!..

ayrica finansman yollarinin hepsinin ayrintili olarak düsünüldügüne inaniyorum hala da düsünülüyordur.

Hekimoğlu
23.03.2006, 14:56
hangi projeyi daha görmediksmileys/smiley4.gifsabirsizlaniyorum.açiklansada hayal mi gerçek mi anlasak.

Lokman
23.03.2006, 15:52
yok agalar kalsin trabzonda takim yoksa kim üç milyona bu kadar küfür kaldiracak

enbüyük korkulardan biride belki istanbuldaki taraftar trabzonspora daha çok sahip çikacagi için bundan sonra yönetimin ve futbolcununda taraftardan beklentisi artacak tabi buda tribüne sadece sinirnini bosaltmaya giden arkadaslarin hiç isine gelmeyecek takim istanbula gelsin de destek göjrsün bazilari.

Bülent Bayraktar
23.03.2006, 16:01
ya fatih stadinda oynarsak biz seneye uefa da (insallah gideriz) biz nerde oynayacaz

Naim
23.03.2006, 16:02
Emorfonun tesbitleri çok dogru
fiyatlarda biraz agagidan almis
görülüyorki Trabzon istanbulda maç yaptiginda en kötü saat hava kosulunda dahi stad dolduruluyor
Bazi arkadaslar gaysenin olimpiyatta basarili olmadigindan bahsediyor hatirladigim kadariyla gayse sezonun ilk maçlarinda evlerinde iyi puanlar kazandirlar ama onlar alismislar ellerinin altinda maçlarin olmasina etilerden 5 dakikada maça gelmeye bizimbazi Trabzonsporlu Trabzonlu arkadaslarimiz gibi
Bizim Baskan bu stadi yapar bu stad sayesinde para kazaniriz o sirada maçlarin istanbulda olmasi sayesinde de stadin masrafinin hiç degilse bir kisminin maaliyetinin daha çabuk karsilanmasi saglanir

Aslıhan
23.03.2006, 16:14
yok agalar kalsin trabzonda takim yoksa kim üç milyona bu kadar küfür kaldiracak

enbüyük korkulardan biride belki istanbuldaki taraftar trabzonspora daha çok sahip çikacagi için bundan sonra yönetimin ve futbolcununda taraftardan beklentisi artacak tabi buda tribüne sadece sinirnini bosaltmaya giden arkadaslarin hiç isine gelmeyecek takim istanbula gelsin de destek göjrsün bazilari.

senin yazdiklarin çok suçlayici üç bes kisi yüzünden bütün trabzon halkina haksizlik yapiyosun tipki istanbul medyasi gibi....

arkadasalar dönüp dolanip ayni konuya geliyoruz ist-trb çatismasi gibi olmaya basladi bu mesele kendi aramizdaki bi çatismadan bahsediyorum

bi arkadas çikar trb.deki taraftarlara stadi kaçkere doldurdunuz diye sorar digeri takim trb den çikamaz der basladik kim daha iyi taraftar kavgasina sanki

istanbul trabzonu - trabzon istanbulu suçlamaya basladi arkadaslar sakin olun hepimizin tek istegi ve tek gerçegi trabzonspor bunu unutmadan yazilarinizi yazin birbirimizi suçlayarak degilsmileys/smiley9.gif

halil ibo
23.03.2006, 17:18
Trabzonsporumuzun yüksek menfaatleri neyi gerektiriyorsa öyle olur insallah.

Nytre
23.03.2006, 18:29
açiklanir insallah en kisa zamanda. dört gözle bekliyoruz.

serkan61
23.03.2006, 20:01
beyler birakin bu isleri yaa 10 bin kisilik staddami oynayacak koskocaman trabzon yakisirmi bize gelin istanbulda oynayalim yapmayin hemde cok para kazanicaz inat etmeyin

@FLU
23.03.2006, 20:36
arkadaslar öncelikle umarim yeni yapilacak stad umdugumuzdan güzel olur ve bize hayirli ugurlu olur insallah . Bence önümüzdeki sezon stad tadilattayken maçlarin tümünü istanbulda oynamamiz bize sampiyonluk bile getirebilir . Ama stad seçimi derbilerde olimpiyat diger maçlarda maltepe stadi olmalidir . Maltepe de oturdugumdan dolayi degil maltepe stadi bu sene yeniden yapildi ve sükrü saraçoglu stadinin küçügünü düsünün çok güzel bir stad seyirci atmosferini direk sahaya yansitabilecegimiz bir stad ve maltepe istanbulda olimpiyat stadindan daha merkezi bir yer her yerden ulasim kolay ve rahat olimpiyat o kadar büyük ve açik bir atmosfere sahipki taraftarlar arasinda çok kopukluk oluyor biri bordo derken digeri islik çaliyor ve kimse birbirini duymuyor ayni zaman da çok kötü bir yeri var derbiler için ideal bir yer ama diger maçlar için maltepe stadi çok daha güzel stad yeni bitti ve resimlerini bulamadim ama bulursam direk burda sizlere de sunucam saygilar ..

kutoz
23.03.2006, 20:49
Bu konu insallah, Trabzonspor taraftarlari arasinda Trabzon-Istanbul çatismasina dönüsmez. Daha fikir asamasinda bile, tartismalar yasaniyor. Asagidaki haberin dogruluguna, haberi yayinlayan gazetenin geçmisteki sabikalarindan dolayi pek fazla itibar etmememle beraber, bu fikrin yarin daha yüksek sesle dile getirilecegini düsünüyorum.

Insallah, Trabzonspor'umuz için hayirlisi olur.

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Olimpiyat'a veto</TD></TR></T></TABLE>

Trabzonspor Taraftarlar Dernegi Baskani Özgür Özal, Avni Aker'in yapimi sirasinda maçlarin Istanbul Olimpiyat Stadi'nda oynanmasina karsi olduklarini açikladi. Özal, "Fatih Stadi ile ayda bir Rize ve Giresun'da oynanabilir" dedi. (Kaynak; Tiklayin ) (http://www.fotomac.com.tr/tra106.html)

Hüseyin Çümen
23.03.2006, 21:00
Trabzonspora adina yakisir stadda oynamak düser ne yani o ufacik stada koskoca trabzon sigar mi

Barış
23.03.2006, 21:12
Ilçelerde oynansin diyecem ama stadlar küçük,olsa dehset olurdu vallasmileys/smiley4.gif

@FLU
23.03.2006, 21:14
kulübe attigim mail ;

Sayin yönetim ,

Trabzonsporu çok seven bir taraftar olarak bir istegim ayni zaman da bir önerim var dikkate alirsaniz sevinirim . Stadi yenileme karariniz beni ve diger taraftarlarimizi çok sevindirdi . Umarim Trabzonumuza bu karar hayirli ugurlu olur lafi fazla uzatmadan konuya girmek istiyorum stadin tadilattayken maçlarin nerde oynanacagi hakkinda ki nacizane görüsümü sizlere sunmak isterim ayni zaman da tek dilegim ve istegimi ; ben istanbulda ikamet etmekteyim benim gibi istanbulda yasayan binlerce Trabzonspor taraftari var ve bunlarin yani biz gurbetçilerin hasretine bir sene de olsa son vermenizi istiyoruz . Yani maçlarin istanbulda oynanmasini istiyoruz .

Egerki gelecek sezon maçlari istanbulda oynarsak bana göre bize getirecekleri ;

1- Bir kere basinda daha çok konusulacagiz .

2- Istanbul atmosferi futbolcularimiz üzerinde olumlu hava yaratacak .

3- Bu sene yasadigimiz çirkin ve kötü olaylarin futbolcular üzerinde yarattigi baskiyi unutturacak .

4- Hiç almadiklari hiç tatmadiklari hiç yasamadiklari taraftarlarini yasayacaklar .( Trabzondaki taraftarimiza lafim yok ama burdaki taraftarin farkini olimpiyatta olsun diger stadlar da olsun bir çok kez gördük )

5- Burdaki taraftarimizin kazancinin ordaki taraftarimizdan oranla daha yüksek olmasi ve burdaki taraftarimizin en önemlisi Trabzonspora aç olmasi bos trübünlere maç oynamiyacak olmasi demektir .

6- Istanbulda oynanan her maç kulübümüze stad hasilati ts club hasilati olarak geri dönecektir .

7- Ayrica istanbulda oynayacagimiz maçlar vizyonumuzu genisletecek gündeme oturmamizi yeni taraftarlar kazanmamizi maddi ve manevi yönden güçlenmemizi ve olaylarin içine girmemizi saglayacaktir .

8- En önemlisi SAMPIYON olmamizi saglayacaktir . ( bu tabi benim inancim )

Eger maçlarin istanbulda oynanmasina karar verilirse bence stad konusunda derbi maçlarda Olimpiyat stadi seçilmeli diger maçlar için de Maltepesporun stadi .

Maltepe stadi bu sene yeni yapildi ve gerçekten güzel bir stad avantajlari ;

1- Dört bir tarafi kapali ve trübünler sahaya yakin .... bu da taraftarin sahaya hakim olmasi ve takimini daha fazla hirslandirmasi anlamina geliyor . ( olimpiyat çok büyük ve genis taraftar sahaya uzak ses dagiliyor ve kimse birbirini duymuyor taraftar organize olamiyor ve takimina gereken destegi vermek istesede veremiyor )

2- Istanbulda merkezi bir yerde ve ulasim her yerden çok rahat . ( olimpiyat her yere uzak gidip gelmesi zor )

3- Istanbulda kamp yapilacak yere de yakin olmasi . ( olimpiyat ise uzak olacaktir )

Ben tarafinizdan maltepe stadinin incelenmesini rica ediyorum çünkü bence sizde uygun göreceksinizdir .

Biz gurbetçileri sevindirin ve su sabirsizlikla bekledigimiz müjdeli haberi bize verin ...

Tesekkürler basarilar ,

Mehmet CANDAN

selokal61
sürmenenin stadinin kapasitesi artirilirsa olabilirsmileys/smiley1.gif

k_o_m_a_n_d_o
Trabzondaki taraftarlari çekirdekçi olarak belleyen bazi kesimlerin ne kadar hirçin bi taraftar oldugunu görebilmek için bende istanbulu istiyorum..

Emiroğlu
23.03.2006, 21:25
oLimpiyat Stadina Hem Trabzonun Geneli Hemde Canakkaledeki Trabzonlu Gruplar Karsi.. Istanbuldaki Maclara Gitme Oranimizin Daha Yüksek oLmasina Ragmen Biz Olimpiyat Stadini Istemiyoruz.. Istanbulda Belki Baska Alternatifler oLabilir. . Ama oLimpiyat Stadi oLmamali.. zaten Taraftarlar Dernegide Istemiyor.. Istanbulda Veya Yakinlarinda Bulunan Taraftarlarimiz Haricinde Pekde Isteyen YOk Zaten..

serdarahmett
23.03.2006, 21:35
maltepe stadinin kapasitesi kaç???

serdarahmett
23.03.2006, 21:37
stepanov taraftarimiz muhtesem demiss

@FLU
23.03.2006, 21:41
tam bilmiyorum ama maltepe stadi 25 bin galiba

Berat
23.03.2006, 21:47
Maltepe Stadi ile ilgili bir link;

http://www.maltepe.bel.tr/haberler/stad.aspx

Kapasitesi; koltuklu 14.000, ayakta 25.000 kisi..

onurkaradeniz
23.03.2006, 21:53
maltepe stadi nerden esti ya neden maltepe acaba tUncay hoca mi önerdi yoksa?

Berat
23.03.2006, 21:57
Yazdigim linkteki yaziyi oku,anlarsin neden Maltepe Stadi Onurcum.. çok yeni,kapasitesi gayet iyi ve seyirci baskisi kurulabilecek bir stad..

@FLU
23.03.2006, 22:01
ben önerdim yeni yapilmis ve yepyeni güzel bir stad ama ufak gibi yaa ...

baba maltepe olmasi sart degil ama istanbulda merkezi bir yer olsun olimpiyat anasinin nikahi

onurkaradeniz
23.03.2006, 22:01
@ berat tekke...
size de yakin tabi hosuna gittismileys/smiley4.gif

ne zaman sonuçlanacak acaba?

kuzey_lee
23.03.2006, 22:03
aylardir söyledigim yer maltepe stadi..eger ki istanbulda oynanacaksa tam yeridir..

The Londoner
23.03.2006, 22:36
Avni Aker Stadi`nin mevcut koltuk kapasitesi 21,000 olmasi lazim. Tribunlerin full cektigi GS macinda bile 19000 biletli seyirci izlemis maci. Yilllik ortalamada ic saha maclari 10,000 civarinda bir seyirci cekiyor tahmin ediyorum. Bu durumda14,000 koltuk kapasiteli Maltepe stadi yeterli olur ve Istanbul`daki taraftar sayesindesurekli olarak full ceker. Konum itibariyle sehir icinde olmasi ve tamamen yeni bir stad olmasiacisindan uygun bir alternatif gibi gorunuyor.4000 kusur araclik otopark kapasitesi de onemli bir imkan.

CAFER ÖZER
24.03.2006, 09:21
Taraftarlar Istanbul?u istedi

MARATON.com.tr internet sitesinin, stat projesinin gerçeklesmesi halinde ?önümüzdeki sezon Trabzonspor maçlarini nerede oynamali?? anketine katilanlarin yüzde 61?i ?Istanbul? dedi. Kulüp baskan yardimcisi Ibrahim Haciosmanoglu, ?Taraftarlarimizin ve camianin düsüncelerini yönetim kurulu olarak degerlendirecegiz. Önemli olan Trabzonspor?un yüksek menfaatleridir? diye konustu. Bu arada Trabzonspor?un Istanbul?da bulunan TS Clup magazalarinda yapilan incelemelerde 180 bin YTL?lik paranin kayip oldugu gerekçesiyle sorusturma baslatildi.

<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD width=151 ="main_titles">http://www.marat&#111;n.com.tr/images/boxtitles_ic&#111;n.gifAnket</TD>
<TD width=2 ="main_titles"></TD></TR>
<TR>
<TD colSpan=3 height=198 ="width=155">
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=3 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top ="anket_er">? </TD></TR>
<TR>
<TD ="anket_text">
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%"><T>
<T>
<TR>
<TD>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=320>
<T>
<TR>
<TD =main_titles width=316>Anket Sonuçlari</TD>
<TD =main_titles width=2></TD></TR>
<TR>
<TD = width=320 colSpan=3>
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=1 width=320>
<T>
<TR>
<TD =puandurumu_er align=left width=300 colSpan=3>YENI STAT YAPILANA KADAR TRABZONSPOR'UN MAÇLARINI NEREDE OYNAMASINI ISTERSINIZ? </TD></TR>
<TR>
<TD =iddaa_text1 align=left width=175> AKÇAABAT SEBAT FATIH STADI</TD>
<TD =iddaa_text1 align=left width=100>
<TABLE style="HEIGHT: 15px" cellSpacing=0 cellPadding=0 width=36 bgColor=#a40b1e>
<T>
<TR>
<TD></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD =iddaa_text1 align=middle width=40>% 36 </TD></TR>
<TR>
<TD =iddaa_text2 align=left width=175> ISTANBUL ATATÜRK OLIMPIYAT STADI</TD>
<TD =iddaa_text2 align=left width=100>
<TABLE style="HEIGHT: 15px" cellSpacing=0 cellPadding=0 width=64 bgColor=#a40b1e>
<T>
<TR>
<TD></TD></TR></T></TABLE></TD>
<TD =iddaa_text2 align=middle width=40>% 64 </TD></TR></T></TABLE></TD></TR></T></TABLE></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR>
<TR>
<TD></TD></TR></T></T></TABLE></></TD></TR>
<TR>
<TD ="anket_text"></TD></TR></T></T></TABLE>http://www.maraton.com.tr/ (http://www.marat&#111;n.com.tr/)</TD></TR></T></T></TABLE>

Onur
24.03.2006, 09:33
2- Istanbul atmosferi futbolcularimiz üzerinde olumlu hava yaratacak .

Bu konuda sana katilmiyorum...

zafercalikoglu
24.03.2006, 10:15
en sonunda tokmagi alip elime baslayacagim yikima,finansman olarakda biz taraftarlar olarakda desteek çikabiliriz,çünkü bu stad bizim olacak,herkes eline cebine atarsa 10-15 milyon dolar sirf taraftar toplar,

zafercalikoglu
24.03.2006, 10:21
stad olayi bence çok abartildi,okdar da büüytmeye gerek yo kzaten 17 maç +5 kupa de+5 uefa de 25 mac

bu maclarin 10 tanesini trabzon civarinda oyna ,15 maltepede olimoiyatda seyircin nereyi istiyorsa orda

buda olmdi gelin bizim koye bos bir arazi var orda oynayin agaclar da tarfftar olur:)))

Nytre
24.03.2006, 12:55
iyi de bunun da bir kurali var keyfine gelen yerde oynayamazsin bildigim kadariyla federasyona bir yer belirtmelisin....

haritadan yer mi begenecegiz her maç için :)))

türkiye turuna çikalim aslinda fena olmaz bi gün izmir öbür gün ankara sonra antalya hatay adana giresun rize samsun ordu artvin erzurum van :))))

poetricus
24.03.2006, 13:20
"Kirk yilda bir" diye bir deyim vardir. Iste bu deyimi yasayarak ögrenmenin tam zamani. Kurulusumuzun 40. yilina kutlamaya hazirlandigimizsu siralarda Trabzonspor'un maçlarini Istanbul'da oynama ihtimalinden bahsedilmesi bazi arkadaslari fena halde kizdirmis gibi görünüyor. Ben son 6 yil disinda neredeyse kendimi bildim bile gurbette yasayan bir Trabzonsporlu olarak biraz empatik düsünmeye çalisiyorum. Bence olayi birkaç madde altinda ele almakta fayda var.

1. Trabzon disinda,dogal olarak da Istanbul'dayasayan Trabzonsporlu kardeslerimizin bu takimi bizdan daha az sevdigini kimse iddia edemez,
2. Bu durumda o insanlarin da Trabzonspor'u kirk yil da bir de olsa canli seyretme, futbolculara bizlerin bakabildigi mesafelerden bakabilme, onlarla kaynasma görüsme ve hasret giderme hakki en az bizim kadar vardir,
3. Bu iki maddeyi kabul ediyorsak maçlarin bir sezonluk Istanbul'da oynanmasi bence yerinde olur.

Ayrica:

Mahalli basinin Trabzonspor üzerindeki herkesin tahmin ettiginden çok daha fazla olan baskici ve hatta egoist ve art niyetli etkisini kirmak ve yine mahalli basin kanaliyla takim ve futbolcular üzerindeki emellerini gerçeklestirmeye klüpten nasiplenmeye çalisan kisilerden bir sezon olsun kurtulmak için Trabzonspor'un böyle bir degisiklige ihtiyaci var. Burada kendini adam zannedip gazete ve televizyonlarda daragaci kuranlar söyle bir sezon nal toplasinlar da akillari baslarina gelsin. Meslek ahlakina ve Trabzonspor sevgisine sahip olanlari tenzih ediyorum.

Hepimiz Trabzonsporluysak ve Baskan'in da belirttigi gibi Trabzonspor bir dünya klubüyse -ki bence öyledir- sahsî arzularimizdan biraz fedakârlik etmemiz gerekir.

Neticede ben fikrimi söyledim, karar mercii degilim. Trabzonspor için en hayirlisi neyse o olsun.

Selamlar.

Hüseyin Çümen
24.03.2006, 14:17
aslinda yönetim artik projeyi açiklasa da merakimiz bitse çok heyacanlanmaya basladik bu stad Türkiye nin en güzel stadi olucak heralde febe ninkine basriz gibi gözüküyor

öyle bi yapilsinki taraftar rakip futbolcuya parmak atma mesafesinden daha uzak olmasin :D

hemen açiklanmamasinin bi nedenide bence sponsorluklar böyle bi proje nin yapilmasi kolay degil

halil ibo
24.03.2006, 14:36
Hocam yalniz gözden kaçirilmamasi gereken en önemli nokta takimimizin Istanbul'da hangi stadda oynayacagi konusudur.Olimpiyat stadi kulaga hos geliyor fakat stadin sehir merkezine uzakligi sebebiyle her maçta tribünlerin dolmama ihtimalive yayla havasina benzer iklimiyle soguk havalardataraftarin zaatüreye yakalanma riski yüksektir.Neticede cefakar Istanbul taraftari ekran basinda verem yada stadda zaatüre iklemi arasindadir.

Latife bir yana Istanbul'da oynanmasini en çok isteyenlerden biride benim.Fakat hem Trabzon ekonomisinin olumsuz etkilenmesi hemde Istanbul'da Olimpiyat stadyumu gibi handikaplar var.

yukOF61
24.03.2006, 14:52
arkadaslar bursada yasayan bir trabzonspor tarattari olarak sayet istanbulda oynarsak maclarimizi kombine almayi düsünüyorum ve benim gibi düsünen bir cok trabzonspor taraftarida var bursada ayriyeten istanbula komsu,yakin olan iller izmit sakarya bu aralardandan cok sayida kombine alan taraftarlarimiz olur ve iyi bir seyirci potansiyelimiz olur maclarda ama maclarin nerede oynanicagi konusunda olimpiyatta derbiler oynana bilir ama kis aylarinda o stada kimse gelmez gençlerbirligi ve istanbulspor maclarina gittim olimpiyat stadina o stadi bilen kisin gitmez orda mac izlemeye bu trabzonsporla alakali degil barcalano olsada kimse gitmez

morientes
24.03.2006, 14:54
Bence kesinlikle istanbul öylede olacak .... Koskaica trabzonu fatih stadi gibi bir viraneya hapsetmeye kimsesnin hakki yok ,buda böyle biline

smileys/smiley36.gif

Murat'
24.03.2006, 15:19
bhi proje gerçeklesirse gerçekten tarih bunu unutmaz ama bana öyle geliyorki bu isten çok borçlu çikacagiz

Burçak
24.03.2006, 15:49
http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20050126/i/3226788643.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20050126/i/3805730095.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20050126/i/485588312.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20050126/i/537513239.jpg

Bundesliga club Hamburg SV's

__________________________________________________ __________ ___

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20060217/i/3404419894.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20060217/i/1546012158.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20060217/i/1817752081.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20060217/i/1689154842.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20060217/i/3116662056.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fi/20050512/i/1899944508.jpg

Bundesliga Hertha Berlin.

__________________________________________________ ______

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20050126/i/4016948020.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20050126/i/2863066870.jpg

Bundesliga club Borussia Dortmund's

__________________________________________________ __________ ___

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20060217/i/598449560.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20060217/i/1555439858.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20060217/i/2325144257.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20060217/i/89355525.jpg

Frankfurt 4

__________________________________________________ __________ ____

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20050126/i/4118708274.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20050126/i/1469736166.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20050126/i/3820697982.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20050126/i/1436774422.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20050126/i/3211419542.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20050126/i/1107296270.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20031127/i/3471932713.jpg

Gelsenkirchen ve shalce04 statyumlari

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20060217/i/1166225402.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20060217/i/4284194891.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fi/20050725/i/117531776.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fi/20050725/i/851206860.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fi/20050725/i/2562063948.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fi/20050512/i/3598400608.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20050126/i/4250419714.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20031127/i/1058748631.jpg

Stadium, Hanover

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20050126/i/2576744048.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20050126/i/3544467400.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20050126/i/3996788999.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20031129/i/1173692308.jpg

FC Kaiserslautern.

__________________________________________________ ________

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fi/20050512/i/2158188167.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20050126/i/1139416614.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20050126/i/449338201.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20050126/i/3388416175.jpg

Köln
__________________________________________________ __________ _______

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20050126/i/350990653.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20050126/i/2587647225.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20050126/i/2875106745.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20050126/i/394695227.jpg

Leipzig/Zentralstadion

__________________________________________________ ________

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20060217/i/3217653415.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20060217/i/2777250007.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20060217/i/2895439994.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fi/20050512/i/4029247081.jpg

Nurnberg

__________________________________________________ _______

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20050126/i/3945910624.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20050126/i/336144073.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20050126/i/942031066.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20050126/i/1573816139.jpg

stutgart

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20060217/i/1935126185.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20060217/i/2310249189.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fifa/20060217/i/203951510.jpg

http://us.news1.yimg.com/us.yimg.com/i/fifa/gen/fi/20050512/i/610525335.jpg

Bayern Münich

__________________________________________________ _______

Statlarin bazilari görüldügü gibi eski. bazilarida sifir . bunlarin hepsi almanyada oynanacak olan dünya kupasi için kullanilacak statlar. çok yeni olanlar modernize edilmis halleri. eski gibi olanlarda modernizasyon çalismalarina devam ediliyor.

LazAnisT
24.03.2006, 15:58
umarim istanbulda oynanir ama zor gibi.

halil ibo
24.03.2006, 16:12
Böyle stadlari görünce insanin futbolcu olasi geliyor.Ama nerdeee bizden geçti artik.Neyse yönetim bu isten alninin akiyla çikarda insallah.Hem altyapidan gelenler hemde disaridan transfer edilecekler yeni stadimizda oynamak için yarisirlar.

Mayls
24.03.2006, 16:40
Stadyumlara baktim bizim icin fazla lüks cogu okadar modern stad lazim degil ama Kölnün stadi bence süper tam bizlik

Emir BAYRAK
24.03.2006, 16:53
Küçük küçük stadlarin isimlerinin geçmesi bile komik.Adi geçen stadlara Trabzonsporumuz sigmaz...Mümkün degildir...Açikcasi Istanbulda olsa bile ilçe stadlarida çok ezik kalir Trabzonspor için...Besiktasla anlasilsin mesela maçlarimizi Inönüde oynayalim mesela...En kötü Olimpiyat...Bu sayede transfer politikamizda olumlu etkilenecektir...Trabzon'da oynamaya sicak bakmayan kaliteli isimleri Istanbul'da oynarsak alabiliriz bile...

The Legend
24.03.2006, 17:08
en basta olan Hamburg SV's nin stadi tam bizlik.

Hekimoğlu
24.03.2006, 17:13
allianz arena dünyanin en güzel stadi bence.o da sponsor ile yapilmis.bizde bulsak hiç fena olmazsmileys/smiley2.gif

Mayls
24.03.2006, 17:20
<DIV>Chelsea'nin sahibi acayip zenginmis</DIV>
<DIV>bi sorsak kardeslik teklif etsek belki bizede yapar bi stad</DIV>
<DIV>hem koskoca Trabzonsporun kardesligini reddedecek degilller yasmileys/smiley36.gif</DIV>

sultantekke
24.03.2006, 17:25
trabzonspor tarihinde belki ilkdefa böyle birsey söz konusu eger inönüstadiyla anlasilirsa taraftar açisindan biraz olsun özlem gidermis olur

Hekimoğlu
24.03.2006, 17:32
Küçük küçük stadlarin isimlerinin geçmesi bile komik.Adi geçen stadlara Trabzonsporumuz sigmaz...Mümkün degildir...Açikcasi Istanbulda olsa bile ilçe stadlarida çok ezik kalir Trabzonspor için...Besiktasla anlasilsin mesela maçlarimizi Inönüde oynayalim mesela...En kötü Olimpiyat...Bu sayede transfer politikamizda olumlu etkilenecektir...Trabzon'da oynamaya sicak bakmayan kaliteli isimleri Istanbul'da oynarsak alabiliriz bile... eee sonra trabzon'a dönünce ne olucak.biz gelmeyiz mi diyecekler bu kaliteli! isimler.peki sizin için bir sene daha mi oynayalim diyecegiz.trabzonda iç savasmi var,kapkaç mi var,terör mü var.trabzon gibi güzel bir sehri nerden bulacak bu kaliteli oyuncular.yesil mavi bir arada taraftar ilgisi desen maximum.disko'ya bar'a geldiyseler ayri tabi.parasini verdigin her oyuncu gelir.trabzon'a kosa kosa gelir.sirf su kaliteli oyuncular trabzon'a degil istanbul'a gelir diyenlere inat akçaabat'ta oynanmasina razi gelicem.

ozcan_asanoglu
24.03.2006, 17:40
gs. on bin seyirciden daha az ortalama seyirci ile sampiyonluga kosuyor..

biz de 10-15 bin kapasiteli, her maç tiklim tiklim, rakibe baski kuracagin maltepe stadinda niye oynamayalim..

olimpiyata 20 bin kisi bile gelse bos gözükecek..ki kisin o kadar bile gelmez..arti, o statta seyirci baskisi, organize tezahürat olmayacak..

çok çok kaliteli takim kurulur da seyirci ve saha baskisina gerek kalmaz o baska tabi...

Badaloğlu
24.03.2006, 18:47
"Kirk yilda bir" diye bir deyim vardir. Iste bu deyimi yasayarak ögrenmenin tam zamani. Kurulusumuzun 40. yilina kutlamaya hazirlandigimizsu siralarda Trabzonspor'un maçlarini Istanbul'da oynama ihtimalinden bahsedilmesi bazi arkadaslari fena halde kizdirmis gibi görünüyor. Ben son 6 yil disinda neredeyse kendimi bildim bile gurbette yasayan bir Trabzonsporlu olarak biraz empatik düsünmeye çalisiyorum. Bence olayi birkaç madde altinda ele almakta fayda var.

1. Trabzon disinda,dogal olarak da Istanbul'dayasayan Trabzonsporlu kardeslerimizin bu takimi bizdan daha az sevdigini kimse iddia edemez,
2. Bu durumda o insanlarin da Trabzonspor'u kirk yil da bir de olsa canli seyretme, futbolculara bizlerin bakabildigi mesafelerden bakabilme, onlarla kaynasma görüsme ve hasret giderme hakki en az bizim kadar vardir,
3. Bu iki maddeyi kabul ediyorsak maçlarin bir sezonluk Istanbul'da oynanmasi bence yerinde olur.

Ayrica:

Mahalli basinin Trabzonspor üzerindeki herkesin tahmin ettiginden çok daha fazla olan baskici ve hatta egoist ve art niyetli etkisini kirmak ve yine mahalli basin kanaliyla takim ve futbolcular üzerindeki emellerini gerçeklestirmeye klüpten nasiplenmeye çalisan kisilerden bir sezon olsun kurtulmak için Trabzonspor'un böyle bir degisiklige ihtiyaci var. Burada kendini adam zannedip gazete ve televizyonlarda daragaci kuranlar söyle bir sezon nal toplasinlar da akillari baslarina gelsin. Meslek ahlakina ve Trabzonspor sevgisine sahip olanlari tenzih ediyorum.

Hepimiz Trabzonsporluysak ve Baskan'in da belirttigi gibi Trabzonspor bir dünya klubüyse -ki bence öyledir- sahsî arzularimizdan biraz fedakârlik etmemiz gerekir.

Neticede ben fikrimi söyledim, karar mercii degilim. Trabzonspor için en hayirlisi neyse o olsun.

Selamlar.

Tebrik ederim, özellikle yerel basin konusunda yazdiklarinin altina imzami atiyorum.

Trabzonspor, hepimizindir.Keske anlasabilsekte maçlarimizi Inönü'de oynasak...Düsünsenize Besiktas, Inönü'ye deplasmana gelecek, keza Fener ve Galatasaray da öyle...

Ama olimpiyat olmazzzz...Orasi bizi hepten bitirir.Tamam Agustos ayinda baslayacak liglerden dolayi bir kaç maç stadi doldururz ama sonra kis gelince oraya kimse maça gitmez,gidemez.Yalan olur, bir sezon daha...

Berat
24.03.2006, 18:53
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Olimpiyat'a veto</TD></TR></T></T></TABLE>

Trabzonspor Taraftarlar Dernegi Baskani Özgür Özal, Avni Aker'in yapimi sirasinda maçlarin Istanbul Olimpiyat Stadi'nda oynanmasina karsi olduklarini açikladi. Özal, "Fatih Stadi ile ayda bir Rize ve Giresun'da oynanabilir" dedi. (Kaynak; Tiklayin ) (http://www.fotomac.com.tr/tra106.html)

Özgür Özal istemez tabi Istanbul'da oynanmasini..eger Istanbul'da oynanirsa kulüpten nasil bedava bilet alacak? Kulüpten aldigi 4 YTL'lik biletleri Trabzonspor taraftarina hem de Trabzonspor Taraftar Dernegi'nde nasil 20 YTL'ye satacak? Nasil rant saglayacak?

Bülent Bayraktar
24.03.2006, 19:20
bu stadlar için bir sey demeye gerek warmi yanliz bayern münih in ki süper süper süper......... bu stadlarin hepsi almanyada hepsi en az 35000 kisilik bide bizim stadlara bak 3 stad tan baska 30000 kisinin üstünde olan stad yokk ama üç stadimizda 50000 nin üzerinde onuda gözardi etmemek lazim

Bülent Bayraktar
24.03.2006, 19:22
bizim stadin tribünlerin önüne de mikrofon falan koymak lazim mesela fener öyle yapiyoooo

Selman
24.03.2006, 19:59
Istanbul ama neresi.Bu çok önemli.Ama ne olursa olsun eziklere taraftar neymis gösteririz diye umuyorum.Trabzona gelemediklerinden taraftar görmemisler biz gelir gösteririz...

U.Sadıkoğlu
24.03.2006, 22:43
akçabatin stadi çöker yawsmileys/smiley18.gif

Adem Erdoğan
24.03.2006, 22:45
<t>
<t>
</t></t><table cellpadding="0" cellspacing="0"><t><tr>
<td valign="top">Olimpiyat'a veto</span></td></tr></t></table>
</span>
</span>Trabzonspor Taraftarlar Dernegi Baskani Özgür Özal, Avni Aker'in yapimi sirasinda maçlarin Istanbul Olimpiyat Stadi'nda oynanmasina karsi olduklarini açikladi. Özal, "Fatih Stadi ile ayda bir Rize ve Giresun'da oynanabilir" dedi. (Kaynak; Tiklayin ) (http://www.fotomac.com.tr/tra106.html)</span>

Özgür Özal istemez tabi Istanbul'da oynanmasini..eger Istanbul'da oynanirsa kulüpten nasil bedava bilet alacak? Kulüpten aldigi 4 YTL'lik biletleri Trabzonspor taraftarina hem de Trabzonspor Taraftar Dernegi'nde nasil 20 YTL'ye satacak? Nasil rant saglayacak?
smileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gifsmileys/smiley32.gif

onurkaradeniz
24.03.2006, 23:04
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0><T><T>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top>Olimpiyat'a veto</TD></TR></T></T></T></TABLE>

çok dogru bi yorum berat abi...

ben bu olayi sahsen yasadigim için çok iyi biliyorum ordakiler istemez tabi istanbulda oynanmasini niye istesinlerki nasil beles girecekler içeri ya da taraftar dernekleri nasil beles bilet alip kendi taraftarina kazik atacak allah'tan maraton özel tribününü de vermediler onlara yoksa içeri giremiyecektik trabzondaki taraftar bilmez bunu tabi istanbuldan maça gelenler nasil giriyo içeri nerden kaça bilet buluyo da maça giriyobiz taraftar gruplarini tanimadigimiz için neden 30 ytl verelim ne ayricaligi var ordaki taraftarin bizdenyazik deilmi yanismileys/smiley7.gif

taraftarlar dernegi istemez tabi neden istesinki nasil geçinecekler 1 sene boyunca ordasmileys/smiley7.gif

insaallah burda oynanir maçlarimiz...bi de burayi deneyelim bakalim bence burda avni akerdeki galibiyet yüzdemizi çok rahat asariz !!

poetricus
24.03.2006, 23:15
Stad konusu elbette mühim. Ben Trabzonspor'un öyle kaptan kaba dökülecek bir takim haline gelmesini istemem.Bu durumun Trabzonspor'un Istanbul'daki renkdaslarimizla kaynasmasi için bir firsata dönüstürülmesi gerektigine inaniyorum. Hem de Istanbul takimlarini ininde vurmak, Istanbul'dan dünyaya haykirmak çok daha farkli bir hava yaratacaktir. Ama hepsinden önemlisi Trabzonspor Istanbul'daki taraftarina bunu borçludur diye düsünüyorum. Bu Izmit, Bursa, Yalova gibi civar illerden pekçok renkdasimizin da takimla bütünlesmesini hatta yeni Trabzonsporlu bir jenerasyonun ortaya çikmasini saglamasi açaisindan mühimdir.

Stad konusunda arkadaslarimin endiselerine hak vermemek mümkün degil. Gerçi bu isleri oldukça siki takip eden biri olarak Livertpol-Milan Sampiyonlar ligi finali disinda Olimpiyat Stadi'nda en fazla taraftarin oldugu maç Istanbulspor-Trabzonspor maçiydi. Mümkün olsa da maçlarimizi Inönü'de oynasak harika olur. Ama Senlikköy ya da Yusuf Ziya Önis Stadi'nda oynamaktansa Olipiyat tercih edilebilir gibi geliyor bana.

Sevgili Badaloglu'na çok tesekkür ediyorum. Trabzon'a yerlestigim son alti yil maalesef buradaki mahalli basin yayin organlarini, spor otoritelerini, teknik adamlari çok daha yakindan tanima firsati verdi bana. Bu konuda ayri bir yazi yazmayi düsündügüm için fazla detaya girmeyecegim.

Netice-i Kelam. Hersey Trabzonspor'umuzun ve onun Türkiye'nin hatta dünyanin her tarafindaki büyük taraftarinin hayrina ve gönlüne göre olsun.

Mehmet
24.03.2006, 23:46
Istanbul'da sahane bir stat varken bunun disinda
stad aramak ahmaklik olur.

Istanbul^da oynayacagin her maçta seyircin olacaktir.
Çünkü her anandolu takiminin Istanbulda seyircisi vardir.

Trabzonspor'un Istanbul da oynanacak normal maçlarda
kendi seyircisi taraftari bir kere 20000'in altinda olmaz.

Önemli maçlarda bu seyirci 40 bin ve daha üzeri olabilir.
Hele helede Istanbul takimlari ile oynanacak 3 maçta kazanacagin hasilati Trabzon da bir sezonda kazanamasin.

Akçaabat'ta 5000 kisilik stadda trabzonspor maçlarini oynamaya mahkum edilirse kulüp iflas eder. Öyle saçmalik mi olur?
5000 bilet Trabzon'daki belescilere bedavacilara gider.
Yazik olur valla. Kesinlikle böyle bir yanlisa düsülmemmeli diyorum.

Yalniz! Istanbul Olimpiyat stadinda oynanacak maçlarin pazar günü
gündüz oynanmasi taraftariyim. Eger Pazar günleri gündüz oynanirsa
devamli 40000 civari seyircimiz takimi desteklemeye geleceginden eminim.

Trabzon'da yaklasik 5000 bilet 5 Ytlden satilir yada satilamaz ama
Istanbul'a 30.000 - 40.000 bilet her maçta en az 15 ytl civarinda rahatlikla satilir. 20 veya 25 ytl de olabilir.

Bir yandan stad yapilirken çok büyük paralar lazim olacak iken
böyle bir para kazanma firsatini hangi akil mantik kabul etmezki?

Trabzondaki taraftarlarimiz bir sene sabreylesinler ve maçlarin Istanbul'da oynanmasina destek versinler. Çünkü eger Istanbul da oynarsak maçlarimizi kulüp Trabzon da kazanacagi paralarin çok daha üzerinde kat kat fazlasini kazanacaktir. Bir yandanda Istanbul'da ve civar illerdeki Trabzonspor hasretlilerimiz de hiç degilse bir sezon kulübümüzün maçlarini izleme firsati bulurlar. Ayni zamanda çocuklarimiz için sevgi tazeleme firsati olur. Kolaymi maçlarina gidemedigin takimi çocuguna sevdirmek. Onun sevgisini ona asilamak.

Eger federasyondan bir engel yoksa hiç düsünülmeden stad yapilana
maçlarimizi Olimpiyat stadinda oynayalim. Bu sene Trabzondaki maçlarimiz hep gündüz oynatildi. Olimpiyat stadinda oynayacagimiz kesinlesirse pazar günleri gündüz oynamaliyiz. Neden gündüz çünkü
Trabzonda gece maçlarindan sonra köylere gitme ulasimi ne kadar zor ise burada da fazla bir fark yok.

Pazar günleri gündüz maç oynanir gece karanlik olmadan herkes dagilir evlerine rahatlikla gidebilir. Tekrar ediyorum eger maçlarimiz Olimpiyat
stadina alinirsa kesinlikle maçlarimiz özellikle pazar günleri gündüz oynatilmalidir.

Herkes den bu yönde istek yapmasini beklerim.
Ben kulüp yetkilisi olsam hiç düsünmeden Olimpiyat stadinda israr ederim. Vede maçlarimizo gündüz oynatirim. Bu sekilde 40.000 civar seyircimiz her maçta rahatlikla takimi desteklemeye gelir.
Önemi büyük maçlarda zaten stad tiklim tiklim dolacaktir.
Seyirci hangi takimin olursa olsun hasilat bizim Trabzonspor'un olacaktir.

Daha çok Trabzonspor aski için. Sevgi ve saygilarimla..

selcuk
25.03.2006, 00:02
yine tekrarliyorum eger ts i düsnürek istanbulda oynanmasini isteseniz kabul edecem bende diycem istanbulda oynansin ama hepiniz kendi cikariniza bakiyorsunuz bi arkadasda ts oradaki taraftara borcu var yaziyor ts in hic kimseye borcu yok ve olmaz egoizmi bi birakinda ts in cikarini düsünün iyi bir pro contra olarak yanlis olacagini sizde görüsünüz

Emiroğlu
25.03.2006, 00:07
BENCE SITENIN IDARI YÖNETICILERI TARAFINDAN TARAFTAR GRUBUMUZU TEMSILEN TRABZONSPOR YÖNETIMINE FAX CEKILMELI.. MACLARIMIZI KIBRIT KUTUSU BÜYÜKLÜGÜNDEKI AKCAABAT FATIH STADINDA OYNAMASI COK SAÇMA.. ISTANBULDA OYNAMAMIZ TARAFTAR POTANSIYELIMIZ ACISINDAN COK MANTIKLI FAKAT BU OLIMPIYAT STADI OLMAMALI.. OLIMPIYATTA HER MAC 20 BIN SEYIRCI ILE OYNASAK BILE BOS GÖZÜKÜR VE BI BÜTÜNLÜK SAGLANAMAZ.. HEM KISIN ORTASINDA BIRAKIN 20 BIN I 5 BIN BILE ZOR OLUR.. BU KACINILMAZ GERÇEK.. YINE ISTANBULDA OYNANSIN FAKAT SEHIR YÖNÜNDEN DEGILDE STADYUM YÖNÜNDEN ISTANBULDA BASKA BIR ALTERNATIF BULUNSUN. BESIKTASIN INÖNÜYÜ BIZE KULLANIM IÇIN VERECEGINI SANMIYORUM.. 7 GÜNDE BIR ORADA MAC OYNANIRSA ZEMIN BERBAT OLUR KALDIRMAZ.. BU YÜZDEN KABUL EDILMEYECEKTIR.

MALTEPE STADI GIBI STADYUMLAR BIZIM IÇIN COK DAHA IYI OLACAKTIR..

SITEMIZ YÖNETIMININCOGUNLUK BU GÖRÜSLER CERCEVESINDE OLURSA BI KARAR ALIP OLIMPIYATTAN UZAK DURMAMIZ GEREKTIGINI TARAFTAR DILIYLE KULÜBÜMÜZ YÖNETIMINE BILDIRMESINI ISTERIM

İleli
25.03.2006, 03:59
en basta olan Hamburg SV's nin stadi tam bizlik.

hastayim sahaya yaklasik dik duran tribunlere

Tirgiloglu
25.03.2006, 04:59
ben almanyada yasiyorum. burada bircok stadda mac seyrettim. hepsi cok güzel. Trabzonuma Trabzonsporuma öyle bir stad isterim ki dünyada esi benzeri olmasin. bu mümkün mü? belki degil ama, en azindan taraftarin ve sevenlerin katkilariyla bu güzel kentimize bir inci tanesi hediye edebiliriz.

neyleyim cok güzel stadi, bu stad benim olmayinca.

EmrahYalçınalp
25.03.2006, 08:27
Tartan pisti olmayan, tribünleri dik konumlanmis, üzeri modern asma-germe sütrüktürlerle örtülmüs, sehrin silüetine katki yapacak sik bir sey istesek çok mu oluruz acabasmileys/smiley9.gif

eren_61
25.03.2006, 11:33
bu stat konusuyla ilgili maraton.com.tr de anket var.bence herkez katilmali

U.Sadıkoğlu
25.03.2006, 11:42
TRABZONSPOR taraftar derneklerinde oylama yapilsa sonra her dernekten çikan stad isimlerini alsak en fazla olan seçilsesmileys/smiley5.gif

Adem Erdoğan
25.03.2006, 12:03
Gelsinler kocaelide oynayalim.Fatih stadindan bin kat daha iidir.Hiç olmazsa isiklandirmasi var.

coach
25.03.2006, 12:22
Gelsinler kocaelide oynayalim.Fatih stadindan bin kat daha iidir.Hiç olmazsa isiklandirmasi var.

Bi çok kez o stadda Trabzon'un maçlarini izlemisimdir,eskiden gidenler iyi bilir stada biletle degil jetonla girilirdi biz hem jeton alirdik hemde misafir takimin taraftarinin giris kapisinin üstindeki baz istasyonu diregine tirmanip stada atlardik sonrada jetonlari disarda bekleyen taraftarlarimiza atardik onlarda beles girerlerdi,ne günlerdi onlar....Edited by: coach

TSelif
25.03.2006, 12:29
Bu konu tam bir muamma ya . Yukari tükürsen biyik asagi tükürsen sakal misalismileys/smiley5.gifYa biz seneye sampiyon olalim da nerde olursak olalim ..

Sonuçta kutlamalari TRABZON MEYDANINDA yapacagiz dasmileys/smiley36.gif

Nytre
25.03.2006, 12:32
stat konusuna artik toplumsal açidanda bakiliyor.

sehrin merkez olarak tekliginden kurtulacagi falan ...

Nytre
25.03.2006, 12:44
yok yok boztepede bir saha var orada insallah.. ya da ktü.deki statta...

Nytre
25.03.2006, 12:46
arkdaslar dün bjk.nin maçini izledim yine anladim ki onlarin kapali tribunlerinin üstünün beton olmasi en ufak bir sesin ne kadar güçlü çikmasini sagliyor...

ve bizim tribunlere baktim.. bizde onlar kadar hatta onlardan çok bagiriyoruz bazen ama bizim sesimiz dagilip gidiyor havada...

ÇaGaTaY
25.03.2006, 12:55
<TABLE cellSpacing=0 cellPadding=0 width=468>
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=100 height=85>http://www.fotomac.com.tr/i/y/1238.jpghttp://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD>
<TD vAlign=top align=left width=10 rowSpan=4>http://www.fotomac.com.tr/i/_spacer.gif</TD>
<TD vAlign=top align=left width=338 rowSpan=3>
<TABLE height=44 cellSpacing=0 cellPadding=0 width="100%">
<T>
<TR>
<TD vAlign=top align=left width=338 colSpan=0 height=44>http://www.fotomac.com.tr/i/y/yb/baslik_1238.gif</TD></TR></T></TABLE>Hüseyin Avni Aker

Trabzonspor üzerine tartisilan bir konu vardi. O da, bordo-mavili takimin Istanbul'da oynamasi halinde daha basarili olup olamayacagi idi. Yillardir tartisilir durur bu konu. Nuri Albayrak ve yönetimi, Hüseyin Avni Aker Stadi'ni yenileme projelerini haya geçirmek üzere kollari sivadi. Insaat süresinde Trabzonspor, Istanbullu Karadenizliler'in konugu olacak. Trabzon'da Inönü Caddesi'nde bulunan ve Yenimahalle ile Faroz'un üst kisminda bulunan Hüseyin Avni Aker Stadi, yanindaki Yavuz Selim Sahasi, onun yanindaki 19 Mayis Spor Salonu ve Orman Bölge Müdürlügü'nün hepsi birden yikilip yerine içinde sinemalar, tiyatrolar, magazalar ve ofislerin bulunacagi bir heybetli stat yapilacakmis. Düsünce iyi, bir de proje kamuoyuna sunulursa daha iyi olur. En önemlisi bu projenin Galatasaray'inkine benzememesi tabii. Çünkü büyük bir yük var ortada ve Trabzonspor için çok önemli bir düsünce bu.

Sehir göbeginde stat
Bu arada çok önemli bir konu var. Istanbul'da Ali Sami Yen Stadi ve Sükrü Saracoglu Stadi, Hüseyin Avni Aker Stadi gibi sehrin tam göbeginde. Maç günlerinde yasanan izdiham sehri felç ediyor. Bu nedenle önemli, güzel ve yararli bu proje için iyi düsünülmeli. Belki Trabzon'un baska bir yerinde daha verimli ve zararsiz bir bölgede yapilacak stat Trabzonspor'a daha çok seyler kazandirabilir. Oturup iyi düsünmeli, tartismali ve saglam karar verilmeli. Hiçbir zaman "Ben yaptim oldu" dememeli. Üzerine basa basa yaziyorum. Fikir çok güzel. Ancak, bu Trabzonspor Kompleksi'nin yeri bugünkü Hüseyin Avni Aker Stadi'nin yeri mi olmali? Bir sey daha eklemekte yarar var. Yikilacak 19 Mayis Spor Salonu'nun yenisi mutlaka daha modern bir sekilde yapilmali. Çünkü spor yalniz futbol degildir. </TD></TR></T></TABLE>

kaynak:fotomac

TSelif
25.03.2006, 13:34
<DIV style="PADDING-RIGHT: 10px; PADDING-LEFT: 10px; FONT-WEIGHT: bold; FONT-SIZE: 13pt; PADDING-BOTTOM: 0px; PADDING-TOP: 10px">Trabzonspor Istanbul'a dogru!</DIV>
<DIV style="PADDING-RIGHT: 10px; PADDING-LEFT: 10px; FONT-SIZE: 13px; PADDING-BOTTOM: 10px; COLOR: #000000; LINE-HEIGHT: 18px; PADDING-TOP: 0px; FONT-FAMILY: verdana, arial">Trabzonspor yönetiminin Avni Aker'in yerine yeni bir stat yapmayi planlamasi nedeniyle taraftarlar arasinda düzenlenen ankette, bordo-mavili takimin bu dönemdeki maçlarini Atatürk Olimpiyat Stadi'nda oynamasi istegi ön plana çikti.

Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay, taraftar anketinden çikan Trabzonspor'un maçlarini Atatürk Olimpiyat Stadi'nda oynamasi düsüncesine kendilerinin de sicak baktigini ve bu stadin Trabzonspor'un hizmetinde oldugunu söyledi.

Trabzonspor'un Istanbul'da büyük bir seyirci potansiyeline sahip oldugunu ifade eden Atalay, ''Trabzonspor'dan bir talep gelmesi halinde stadi hizmetlerine vermekten mutluluk duyariz. Bordo-mavili takimin seyircilerinin Atatürk Olimpiyat Stadi'ni dolduracagina inaniyorum. Eger Trabzonspor yönetiminin böyle bir talebi olursa her türlü kolayligi gösteririz'' diye konustu. </DIV>
<DIV style="PADDING-RIGHT: 10px; PADDING-LEFT: 10px; FONT-SIZE: 13px; PADDING-BOTTOM: 10px; COLOR: #000000; LINE-HEIGHT: 18px; PADDING-TOP: 0px; FONT-FAMILY: verdana, arial">www.internethaber.com
</DIV>

#10 Fietra
25.03.2006, 14:22
Trabzon'da ise Fatih Stadi

Istanbul'da ise Inönü Stadi

eren_61
25.03.2006, 14:25
inönü daha iyi olur ancak hiç adi geçmiyo.sadece olimpiyat diyolar

Emiroğlu
25.03.2006, 14:45
beyler inönüyü vermezlerrrrr konusmaya bile gerek yok

Punisher-61
25.03.2006, 16:02
beyler inönüyü vermezlerrrrr konusmaya bile gerek yok

evt bencede.. öyle olurse bizim icinde dezavantaj olur..

cünkü saha cok kötü olur..

Toplam 34 lig maci..

nerden baksaniz 10 türkiye kupasi maci

ve 6-7 uefa maclari buna saha mi dayanir

kutoz
25.03.2006, 16:18
Aslinda çözüm önümüzde. Ama neden böyle bir düsünce zikredilmez anlayamiyorum.

Avni Aker yikilip, yerine yeni bir stat mi yapilacak? Sayet böyleyse, bu stati yikmakta parayla olmuyor mu? Öyleyse, neden stat Sehir disinda uygun bir mahâle insaa edilmiyor. Böylece hem sehir merkezindeki hengame ortadan kalkar, hemde Istanbul mu? Trabzon mu? tartismasi sona erer. Takimimiz da, yeni stat yapilincaya kadarAvni Aker'de oynamaya devam eder.

Bu isten ben hiçbirsey anlamadim. Tek bildigim, hizla Istanbul-Trabzon çatismasina dogru sükürlendigimiz.

Birde maraton adli sitede anket yapilmis. Ilginç anketi gazetelerden okuyorum. Peki internet kullanmayan Trabzonspor taraftarlarinin bu konuda hiç mi söz söyleme hakki yok. Açikcasi, kimseyi gücendirmeden bu isin altindan nasil kalkilir bilemiyorum. Hayirlisi artik...Edited by: kutoz

Emre B.
25.03.2006, 16:23
Maltepe Stadi olabilir

hamucera
25.03.2006, 16:44
bi baslasalarda bizde görsek nasil bisi olacagini. proje ile ilgili de tam bi bilgi yok. önceki yönetim bi proje çizdirdi ama bu yönetim ayni projeyi mi uygulayacak belli degil. bu konuda neden hala net bi açiklama yapmadilar.

Hüseyin Çümen
25.03.2006, 17:38
ya bize eziklerin stadini verme gibi bi riski de almazlar her hafta olay çikar kavga lar dövüsler taraftarlari kalmaz valla hepsi hastanelik olur! bizim için hava hosta onlarin taraftarlarinin emniyetini kim saglayacak

bide tabi sahanin durumu da kötülesir

SiNo
25.03.2006, 17:40
baslatmayin maltepe stad in dan ya

olimpiyat bu stad diyarbakirda bile olsa olimpiyat derdim olimpiyat gibi stad gerek baska yolu yok

emreercanli
25.03.2006, 17:40
kutoza katiliyorum bu agiz iyi bi agiz diil (istanbul)smileys/smiley7.gif

Emorfo
25.03.2006, 17:42
Stadin baska bir yerde ya da sehir disinda yapilmasi hiç yararli olmaz. Ayaginin dibindeki stada gitmeyen Trabzon halki sehrin disina gidecegini hiç sanmiyorum... Stadin yine ayni yerde yapilmasi bir çok noktada yararli olur. Yönetemin düsündügü proje sadece bir stad yapmak degildir. Stadin sehir merkezinde olmasinin avantajini kullanip 24 saat yasanir alisveris mekanlari, eglence merkezlerinin ve is yerlerinin oldugu bir stad düsünülüyor. Bu sayede Trabzonspor stadindan büyük miktarda para kazanir hale gelecek. Stadin sehir merkezinde olmasinin avantajini kullanip ayni zamanda Trabzon'a adam gibi bir alisveris mekani kazandirilacak...

Bu stad yapilirken nerde oynayacagiz konusunda bir kaç sayfa önce yazdigim gibi Trabzonspor'un ekenomik yarari ve tribün destegi bakimindan istanbul'da oynamasi çok yararli olur. Baska bir seçenek düsünemiyorum... Ayrica Maltepe stadi diyen arkadaslara sasiriyorum. Trabzonspor 1 seneligine Istanbul'a gelecek ve bu sansi 15 bin kisilik bir stadda harcayacak mi. Trabzonspor için Istanbul'da oynamasi bir sanstir. maltepe stadinda oynayacagina Olimpiyat Stadinda oynamasina raziyim. Kombinelerin fiyatlari düsük tutulur ve Trabzonspor tarihindeki en büyük kombine geliri Olimpiyat stadinda elde eder. Olaya duygusal yaklasirken birazda kulübü ve ekonomisini düsünmek lazim...

gerçekefsane
25.03.2006, 17:46
Maçlar, yüzde %99 Istanbul'da oynanacak.smileys/smiley2.gif.

Edited by: gerçekefsane

sultantekke
25.03.2006, 17:51
HERKES MAÇLARIN NERDE OYNANCAGINI TARTISIYOR BIRDE SITADIN NASIL YAPILACAGINI KONUSSALAR SÖYLE DISTAN GÖRÜNÜSÜ ARENA STADI GIBI OLSA NASIL OLCAK YA ÇOK MERAK EDIYORUMsmileys/smiley1.gif

l-m
25.03.2006, 17:55
Maçlar Istanbul'da olacak, muhtemelen Olimpiyat Stadi olacak bu, yönetim kurulu üyeleri özel araçlariyla giderken, millet soguk, uzak mazeretleriyle ki son derece geçerli mazeretlerdir bunlar maça gitmeyecek, sonunda ne Istanbul'daki taraftarin gönlü olacak ne de Trabzon'daki taraftarin. Trabzon'da yapilacak stada gelince, ben ortada dere göremiyorum maalesef. Gelismeleri hep beraber izleyecegiz, umarim izlemekle kalmayiz..

selokal61
25.03.2006, 18:03
olimpiyat stadini derbiler haricinde doldurmamiz çok zor hemde anadolu yakasinkaki taraftarlarimiza çok uzak inönü veya ali samiyen olsa çok daha güzel olur

sultantekke
25.03.2006, 18:03
BUOLIMPIYAT STADINI NIYE ALLAHIN DAGINA DIKTILER YA YÖNETIMIN BUNUN ÇARESINE BAKMASI LAZIMsmileys/smiley36.gifsmileys/smiley36.gif

aliemre
25.03.2006, 18:13
Olimpiyat stadinda olmasini istanbul'da oturan bir TRABZONSPOR'lu olarak çok isterim ama bir çok problem söz konusu...Örnegin takim antremanlari haftaarasi nerde yapacak. Trabzon'da yaparsa her hafta gelip gitmek zor olmucak mi? Istanbul'da yapacaksa takimin tamamen motivasyonu düser..Mantiga aykiri geliyor..Bence Ulasimin Trabzon'a kolay olacagi biyer seçilmelidir.

kutoz
25.03.2006, 18:23
Dünyanin her yerinde alisveris merkezleri sehir disindadir. Sadece Türkiye'de sehrin göbegine yapiliyor. Gerçi bu konuda da bir yasa hazirlaniyor. Sehir merkezindeki alis veris merkezlerinin, sehir disina tasinmasi konusunda. Sehir disinda yapilmasinin mantigiysa, küçük esnafi öldürmemektedir.

Trabzon sehrinin, sehir disi neresi oluyor? Açikcasi, Ankara istikametinden sonra Samsun'a inildiginde, bütün yerlesim yerleri inci gibi birbirine eklenmis durumdadir. Bu özellik Trabzon'da son yillarda daha da bariz gözlenmektedir. Çocuklugumda Akçaabat-Trabzon arasi yaklasik 35 dk.da alirken, simdi 13 dakikada Moloz'da oluyoruz. Sehir disindan kastim, Erzurum yolu degildi. KTÜ'nün altinda uygun bir mekan bulunabilir.

24 saat yasayan bir stat büyük kazançtir Trabzon'a. Yapilacak alisveris merkezi için servis koyuldugu takdirde, mesafeleride ortadan kaldirmis olursunuz. Bugün Türkiye'de ki büyük alisveris merkezlerinin birçogunun servisi vardir. Ya da Izmir'de bu böyle.

Trabzonspor Istanbul'da yine oynasin müsabakalarini. Ben Izmir'de oldugum için, ha Istanbul ha Trabzon, benim için fark etmiyor. Ben, 10 yil sonra Trabzon'a dönüp orada yasamayi düsünen bir birey olarak, böyle bir kompleksin sehir disinda olmasinin avantajli olacagini düsünüyorum. Bugün bile Avni Akerden çiktiktan sonra, trafik kabusa dönüsüyor. Yarin oradaki kompleksin 24 saat isleyecegini düsünürsek -ki söylemler hep bu yönde- trafik sürekli sorun yaratacaktir. Üstelik, statin altli üstlü hastane oldugunu düsündügünüzde, hastanin hastaneye yetistirilmesi sürecinin bu trafikte dahada uzayacagi kanisindayim.

Malesef, bu tür projeler, günü kurtarmak için yapilmis bugüne kadar. Benim gönlümden geçense, 50 yil sonrasinin Trabzon Sehrini düsünerek adim atilmasidir.

hcicek61
25.03.2006, 18:38
EVET ARKADASLAR BENDE TRABZON SPORUMUZUN IST/OLIMPIYAT STADINDA OYNAMASINI ISTIYORUM. TRABZONDAKI HEMSERILERIMIZ HIÇ MERAK ETMESIN BÜYÜK TRABZON SPOR TARAFTARI TAKIMINI ISTANBULDA DAASLA YANLIZ BIRAKMIYACAKTIR. ÖNÜMÜZDEKI SEZON UEFA KUPASINA KATILDIGIMIZ TAKTIRDE FATIH STADI BIZE YETMIYECEKTIR. BU KONUDA RENKTASLARIMIZIN SAG DUYULU OLMASINI ARZU EDIYORUM. SAYGILARIMLA PENDIK'LI/HASAN

ahmetansu61
25.03.2006, 19:32
bence isanbul hariç anadolunu dört biyerinde oynayalim. her hafta baska il. hem boylece anadoluyu arkamiza aliriz. hemde anadoluyu ist karsi tekrar kenetleriz. bizans hariç her yer de oynayalim. dost dusman trabzon taraftari nekadar buyu gorsun

Emre B.
25.03.2006, 20:17
bence isanbul hariç anadolunu dört biyerinde oynayalim. her hafta baska il. hem boylece anadoluyu arkamiza aliriz. hemde anadoluyu ist karsi tekrar kenetleriz. bizans hariç her yer de oynayalim. dost dusman trabzon taraftari nekadar buyu gorsun Takim çok yorulur.34 hafta baska sehirde olmaz.Istanbulda oynasinlar

tonyali_61
25.03.2006, 20:28
Bende isterim Istanbulda oynanmasini ama takim nerde kalicak istanbulda mi yoksa trabzondami ?

@FLU
25.03.2006, 20:39
arkadaslar inatla olimpiyat diyorsunuz olimpiyata gitmenin ne kadar zor oldugunu biliyormusunuz ayrica o stad yanindaki adamin ne dedigini duymuyorsun ve dogru düzgün bagramiyorsun bile organize olamiyorsun deli gibi bagiriyoruz ama bosa kürek çekiyoruz çünkü dag basi ses dagilip gidiyor rüzgar desen yaz kis var orda ulasim desen yok istanbul desen degil dag basi orayi her maç dolduramadiktan sonrafatih stadinda oynayalim daha iyi bencesadece derbilerde olimpiyat diger maçlarda maltepe stadi yada benzer bir stad seçilmeli maltepe stadi basil ve dört bir yani kapali sahaya yakin sifir bir stad daha maç yapilmadi orda orda rakip takim üzerinde çok rahat baski kurma imkaniniz var ama bu olimpiyatta yok

LaNcELoT
25.03.2006, 20:41
ya ben anlamiyorummm istanbulda oynanabilirr ama istanbullu olupta ts li arklarin laf atmasinii anlamiyomm yorumlarii okurken birisii yazmiss avni akerii ne zman doldurdunuzz biz olimpiyatta seyirci rekoruu kirdik diyyee siz takimii kac yilda bir görüyonuzz trabzonsporuu trabzondan 1 sene mahrum birakin ondan sonra stadada kac kisinin geldiini görünnn trabzonun nüfusuu gelir o macaaa dünya seyircii rekoruu kirilmassa .............iimmm!!!!!!

@FLU
25.03.2006, 20:42
http://www.maltepe.bel.tr/haberler/stad.aspx (http://www.maltepe.bel.tr/haberler/stad.aspx)

yukaridaki linkte maltepe stadi hakkinda bilgiler var

olimpiyat hariç istanbulda maltepe stadina karsi alternatifler bulalim derim

falcon61
25.03.2006, 20:57
bence isanbul hariç anadolunu dört biyerinde oynayalim. her hafta baska il. hem boylece anadoluyu arkamiza aliriz. hemde anadoluyu ist karsi tekrar kenetleriz. bizans hariç her yer de oynayalim. dost dusman trabzon taraftari nekadar buyu gorsun

Bu nasil mantik?Iyice saçmalamaya basladik gibime geliyor arkadaslarinda söyledigi gibi bu is Istanbul-Trabzon çatismasina dönmeden yönetimden net bir karar çikmali yoksa biryere varamayacagizz..

Kaya
25.03.2006, 20:58
Oynanacaksa ya Samiyen ya da Inönü olsun. Gerisi iyi olmaz...

bodozlama
25.03.2006, 21:21
su olimpiyat diyenler acaba kac maca gidecekler merak ediyorum.olimpiyat stadi fatihden beter bir fikir.madem o kadar iyiydi gs niye birakip kacti.
olimpiyata 4 defa gittim ve sunu soylemeye hakkim var orasi istanbul degil...

Selçuk Sarı
25.03.2006, 22:05
Acikcasi olimpiyata direk kombinemi alirim hiçbi maçida kaçirmam...

Selçuk Sarı
25.03.2006, 22:07
He bi dipnot daha çekirdekten nefret ederim......

Hüseyin Çümen
25.03.2006, 22:16
olimpiyat ta yapilsin en az yarisina giderim maçlarin ortalama 30 bin kisi gelir maçlara sanki trabzonda tribünler doluyo yarisini dolduramiyo bence trabzon bi cezayi hakettikim nederse desin trabzon da taraftar takima tam sahip çikmiyor malesef çikan gruplar çok fazla ama çekirdek yamekten baska bise yapmayan da çok insan var herkes çilginlar gibi olsa fotolara bakiyorum stadin %80 inde bordo mavi yle alakali bisey yok

ama istanbul da öylemi tribünler senlik havasi nda tam her yer bordomavi gurbetçi gençler sayesinde de kimse susmadan takimi destekliyor

kimse kafasini yormasin istanbul kanadi tüm türkiyeye nasil takim desteklenir en iyi sekilde göstericek istanbulspor maçinda bile 61 bin kisi geldi maça derbilerde 80 bin kisi olucaz inanin buna

belli olsun trabzonun gelecegi buraya en az 40 bin konbine satilir bunlarin yarisi her maça gelir zaten bu konbinelerin biriside benim olacak maddi geliride siz düsün emorfo nun yazdigi yazi çok mantikli