PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Stadyum Projesi... (1)

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 [28] 29 30 31 32 33

Gürkan
08.09.2007, 12:14
http://www.worldstadiums.com/stadium_menu/past_future/pictures/future_stadiums/st_peterburg_zenit2.jpg
http://www.worldstadiums.com/stadium_menu/past_future/pictures/future_stadiums/st_peterburg_zenit2.jpg
zenit'in seneye bitecek olan stadı kapasite 62000
tribünler mükemmel tasarlanmış her yerden rahatça izlenme imkanı var

bu nasıl saha öle tribünler sahaya çok yakın öle satd mı olur. şöle 45 50 metre olacakki tribün sahaya zevki çıksın.

bağır bağır duyurama.

Samet Yildirim
08.09.2007, 12:37
ISTNABUL olympiyat stadinda atmosfer olmyuormus ne ilgisi var 80 bin kisilik stada 30bin gelirse tabi olmaz gelsin bi 80bin bakin bakigim atmosfer oluyor mu olmyuor mu SAMPIYONLAR ligi finali doldu ve müthis bi atmosfer vardi yani..TRABZON böyle stad yapsin ve 30bin kisi gelsin müthis atmosfer olur olympiyatlar bitikten sonra BJK nasil yaptigsa bizde yapariz yani...ve sadece stadi düsünmeyin dünyanin en iyi tesisler ve digerleri iste bizde olur...

melih61
08.09.2007, 13:10
bize son durum ile ilgili bilgi verebilecek bir arkadaş yok mu? son durum nedir ne zaman yer tahsis edilecek ? emorfo abi kesin senin bildiğin birşeyler wardır!!!

Remzi
08.09.2007, 13:46
kasım ayında karar çıkacak diye bi haber dolaşıyordu ortalıkta..tabi kasımda cıkar kesin aralıkta seçim var çünkü..

Samet Yildirim
08.09.2007, 13:55
kasim 15 gibi temeli atilacak....

melih61
08.09.2007, 15:58
kasim 15 gibi temeli atilacak....

eminmisin?

Mayls
08.09.2007, 16:52
YILLIK GELIR 5 MILYON $
Trabzonspor, bu dev projenin tamamlanmasinin ardindan hem 30 bin kisilik UEFA kriterlerine uygun modern bir stad kazanirken, bunun yaninda stadin altinda yeralacak ve kiraya verecegi yerlerden de yillik kasasina yaklasik 5 milyon $ girecek. Yönetim, Y.Selim'in yikilacak olmasi nedeniyle amatörün magdur edilmemesi için Trabzon Belediyesi ile görüserek sahildeki dolgu alanlarinda yeni sahalar yapilmasi konusunda fikir birligine vardi.
trabzonda o yerleri kiralıyacak esnaflar var mı acaba?
Sehir disinda dükkani kim acacakmis onuda düsünmüslermi acaba?

melih61
08.09.2007, 17:11
Sehir disinda dükkani kim acacakmis onuda düsünmüslermi acaba?

bahsetttiği ilk proje olmalı bu kıyı kanunu çıkacak olan projeden yıllık daha fazla gelir çıkması muhtemel çünkü otogar alışveriş merkezi otel bunlar war ama yapılırsa!!;)

macka61
08.09.2007, 17:44
ya bu albayrak ın kafasından zoru var yada benim sözlerini yerine getirmiş stad yapıldıda bizmi görmedik maketi statlamı karıştırıyosun albayrak benzin istasyonunda ihale açtınız onuda iptal ettiniz yıldız dediğin futbolcular nerde takımda mı Allah aşkına bırak git hep aynı şeyleri konuşup duruyon başbakanın trabzon ve Trabzonspora ne desteği olmuş bugüne kadar

Samet Yildirim
08.09.2007, 20:06
eminim merak etme...15 gibi kazma vurulacakdir....

futbalski60
08.09.2007, 20:14
kayseri ile bizim stadı kıyaslamaya gerek yok.Trabzon'un stad projesi spor kompleksi olarak düşünülüyo içinde her türlü sosyal imkan var bu da Türkiye'de ilk olacak gerçekten bu poje yapılırsa Trabzon'un kurtuluşu olur

okan6161
08.09.2007, 20:26
bu hafta gene maket mi yapacaklarmış

Mayls
08.09.2007, 21:13
eminim merak etme...15 gibi kazma vurulacakdir....
Kiyi kanunu degismeden kazmayi nasil vuruyorlar?

Mehmet Fatih Yavuz
08.09.2007, 22:45
stad olimpiyat olduktan sonra sadece kulübn kasasına fayda eder..
takıma ve saha içi sonuçlara etkisi negatif olacaktır.

İHSAN
09.09.2007, 00:10
Şu an ki stadyumdan iyi olacağı düşünülürse, kesinlikle fayda sağlayacaktır.

melih61
09.09.2007, 00:44
ya daha kaliteli bilgi verecek
arkadaş yok mu?

futbalski60
09.09.2007, 00:51
şuan sahil yasasının meclisden geçmesini bekliyoruz meclis malum bu aralar yoğun yani spor bakanımızın da desteği varmış projeye zaten oylamada direk meclisten gecer ondan sonra iş yönetime kalmış olimpiyatlara yetişir diyodu mehmet ali şahin

28TS61
09.09.2007, 04:15
kosu pisti olcaksa hic olmasin

Mayls
09.09.2007, 09:30
Şu an ki stadyumdan iyi olacağı düşünülürse, kesinlikle fayda sağlayacaktır.
Iyi olacaksa fayda olur ama yeni stadda tribünler sahaya daha da uzak olacak. Avni Aker'in zaten dogru dürüst akustigi yok olimpiyatta hepten kaybolur ses.

Benim kafama takilan su. Sehir icinde 20 bin kisilik stad dolmuyor sehir disinda 30 bin kisilik stad nasil dolacak.

My
09.09.2007, 09:50
Tek korkum Dimyat'a pirince giderken evdeki bulgurdan olmak. Olabilir mi? Valla şu yönetime, yönetilişe, zihniyete bakacak olursak http://forum.divxplanet.com/style_emoticons/default/sad.gif

MarceloTS
09.09.2007, 10:23
Iyi olacaksa fayda olur ama yeni stadda tribünler sahaya daha da uzak olacak. Avni Aker'in zaten dogru dürüst akustigi yok olimpiyatta hepten kaybolur ses.

Benim kafama takilan su. Sehir icinde 20 bin kisilik stad dolmuyor sehir disinda 30 bin kisilik stad nasil dolacak.

Ayıptır sorması millet Ayman'ın Hüseyin'in salaklıklarını izlemek için mi gidecek maç izlemeye.Sokaktaki adama Trabzonspor deyince adamın yüzü 5 karış oluyor..

Takımın başına futboldan anlayan, oyunu güzelleştirmek için hamleler yapan bi td gelince bak bakalım doluyor mu dolmuyor mu?Milletin gidip gitmemeside önemli değil benim için.Ben gider otururum maçımı izlerim.Avni Aker dolmuyor diye yeni staddan vazgeçecek hali yok kimsenin..

Samet Yildirim
09.09.2007, 12:22
kayseri ile bizim stadı kıyaslamaya gerek yok.Trabzon'un stad projesi spor kompleksi olarak düşünülüyo içinde her türlü sosyal imkan var bu da Türkiye'de ilk olacak gerçekten bu poje yapılırsa Trabzon'un kurtuluşu olur

sana katiliyorum sadece stad olarak düsünmemek lazim....

Samet Yildirim
09.09.2007, 12:23
Kiyi kanunu degismeden kazmayi nasil vuruyorlar?

zaten o yasa cikacakdir...BASBAKAN destek veriyor...MEHMET ALI SAHIN VE MEHMET ATALAY destek veriyor yani yüzde yüz cikar o yasa gerisi yönetime ve baskana kalmis bisi.....

melih61
09.09.2007, 13:03
zaten o yasa cikacakdir...BASBAKAN destek veriyor...MEHMET ALI SAHIN VE MEHMET ATALAY destek veriyor yani yüzde yüz cikar o yasa gerisi yönetime ve baskana kalmis bisi.....

başbakını verdiği sözün ben hani kayseri sadece stadı 1.5 senede yaptı biz üç senden bu komlex i nasıl bitirecez?:confused:

Samet Yildirim
09.09.2007, 13:45
başbakını verdiği sözün ben hani kayseri sadece stadı 1.5 senede yaptı biz üç senden bu komlex i nasıl bitirecez?:confused:

kayseri stadi 1 sene sürüyor ve orda 10 kisi calisiyorsa trabzonda 20 kisi calisir örnegin ozaman fazla sürmez.....

melih61
09.09.2007, 13:51
kayseri stadi 1 sene sürüyor ve orda 10 kisi calisiyorsa trabzonda 20 kisi calisir örnegin ozaman fazla sürmez.....

almanyada oturıon bunları nerden öğrendin kazma vurulacak falan?:confused:

Samet Yildirim
09.09.2007, 13:56
almanyada oturıon bunları nerden öğrendin kazma vurulacak falan?:confused:

trabzonlu arkadasim var onun babasi i$ adami TRABZONSPORlu onunla sohbet felan ediyoruz..özkan sümer zamaninda aurelioyu tutmak icin 100.000 euro bile gönderdi yani gercek TS`lu..kendisi NURI ALBAYRAK cok iyi bi TS`lu oldugunu söylüyor fakat yöneticiler iyi olmadigindan dolayi cok sorun cektigini söylüyor ve TS oldugu icin aralik ayinda baskan adayi olmak istiyor baskan olmasi icin de mecbur stadi yapicak...

Ahmet Karadeniz
09.09.2007, 17:13
ISTNABUL olympiyat stadinda atmosfer olmyuormus ne ilgisi var 80 bin kisilik stada 30bin gelirse tabi olmaz gelsin bi 80bin bakin bakigim atmosfer oluyor mu olmyuor mu SAMPIYONLAR ligi finali doldu ve müthis bi atmosfer vardi yani..TRABZON böyle stad yapsin ve 30bin kisi gelsin müthis atmosfer olur olympiyatlar bitikten sonra BJK nasil yaptigsa bizde yapariz yani...ve sadece stadi düsünmeyin dünyanin en iyi tesisler ve digerleri iste bizde olur...

ben katılmıyorum bu yoruma olimpik stad larda atmosfer iidegildir bunu herkes biliyo juventus Delle Alpi. Kapasite, 67.229 ama olimpik oldugu için yeni satd yapılıyo kapasitesi 40 600 kişi

Ahmet Karadeniz
09.09.2007, 17:19
kosu pisti istemiyoruz

A.Alper
09.09.2007, 17:55

Stadda atmosfer olması kişi sayısının çokluğuna bağlı değildir.Çatısı kapalı Avrupalıların deyimiyle "Close Square" bir stadda 15.000 kişiyle 60.000 kişilik gürültü çıkarabilirsin.Ama sahayı ancak dürbünle görebileceğin Atatürk Olimpiyat Stadı gibi stadlarda 80.000 kişi de gelse sahayı etkileyemezsin.Ayrıca her maça da 80.000 kişi toplayamazsın.

melih61
10.09.2007, 21:47
başkan gene konuştu bu gün tay yeap in yanına gidecekmiş aralığa kadar kazma vurulacakmış dev proje gelior:D

Ahmet Karadeniz
11.09.2007, 19:20
bu projenin trabzonspor belki maddi anlamda kazanslar verebilir ama manevi anlamda pek yararlı olmayacaktır heralde nuri albayrak heralde 12. adamı gozden cıkarmıs

sena
11.09.2007, 19:39
En çok güldüğüm de yıldız sözünü tuttum oldu. Sahi başkan nerde o sözünü tuttuğun yıldız . Biz niye göremiyoruz :)

KUTADGU
11.09.2007, 22:30
En çok güldüğüm de yıldız sözünü tuttum oldu. Sahi başkan nerde o sözünü tuttuğun yıldız . Biz niye göremiyoruz :)

önyargılar nereye kadar, mesnetsiz suçlamalar nereye kadar...

Yıldız için gökyüzüne, stad için akyazı sahiline bakın.. kıpırtı göreceksiniz......

bizi sırtlayanları ateşe atmayalım yazdıklarımızla...

Oğuzhan Görkan
12.09.2007, 13:44
ana sayfada başka bir stadın resmini görünce acaba projemiz bu mu dedim birden:D

Selçuk Çetin
12.09.2007, 14:43
yeni stad porjesi bumu yoksa resim koyun merak ettim

Selçuk Çetin
12.09.2007, 14:45
bu resimleride buldum sizde başka varmı

MarceloTS
12.09.2007, 14:46
YUH!!! Resimde bile sahayla,trübün arasında 100 metre fark var.Gerçekte nasıl olacak Allah bilir..

Selçuk Çetin
12.09.2007, 14:48
buda hatırladığım resim
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=236779

LazAnisT
12.09.2007, 15:27
Seçimler yaklaşınca yalanda olsa kazmayı vururlar. Çünkü Adamların işi gücü siyaset

Samet Yildirim
12.09.2007, 15:35
yeter artik yönetimleri ve hocalari elestirmekden baska bisi bildigimiz yok sampiyon olmak istiyoruz 92.dk 1-0 öndeyken sahaya giren insanlar oluyor ve biz hala baskan hoca felan diyoruz...EN BÜYÜK BASKAN NURI ALBAYRAK...AKYAZI PROJESINI GERCEKLESTIRSIN BEN OZAMAN GÖRÜRÜM ARALIK AYINDAKI SECIMI....

Ali Can
12.09.2007, 15:58
YUH!!! Resimde bile sahayla,trübün arasında 100 metre fark var.Gerçekte nasıl olacak Allah bilir..
kalearkası baya uzak sahaya diğer kaleyi zor görür

Ali Can
12.09.2007, 15:59
ben sanmıyorum yapabileceklerini ortada bişey yok ki
yapmıcam dese daha iyi en azından ümitlenmeyiz

Samet Yildirim
12.09.2007, 16:09

Olyimpiatlar bitikten sonra yakinlastiririz orasi kolay BJK da yapti bunu biz mi yapamaciaz yani...önemli olan BU GENEL PROJEdir...

Ahmet Karadeniz
13.09.2007, 00:49
yeni stad porjesi bumu yoksa resim koyun merak ettim

evet yeni stad projesi bu

Ahmet Karadeniz
13.09.2007, 00:52
Olyimpiatlar bitikten sonra yakinlastiririz orasi kolay BJK da yapti bunu biz mi yapamaciaz yani...önemli olan BU GENEL PROJEdir...

oyle stad yakınlastırmak kolay mı sanıyosun sennn peki madem yakınlastırcan nie olimpik stad yapıyonn.

Ahmet Karadeniz
13.09.2007, 00:54
buda hatırladığım resim
http://wowturkey.com/forum/viewtopic.php?p=236779

hocam o resimdeki satd ilk projeydi avni akeri yıkıp onu yapcaklar dı sonradan projeyi degiştirip. sahili doldurarak bir spor kompleksi yapmaya karar verdiler

Erdem Keser
13.09.2007, 09:22
yeter artik yönetimleri ve hocalari elestirmekden baska bisi bildigimiz yok sampiyon olmak istiyoruz 92.dk 1-0 öndeyken sahaya giren insanlar oluyor ve biz hala baskan hoca felan diyoruz...EN BÜYÜK BASKAN NURI ALBAYRAK...AKYAZI PROJESINI GERCEKLESTIRSIN BEN OZAMAN GÖRÜRÜM ARALIK AYINDAKI SECIMI....

Kusura bakma ama saçmalamışsın..Olimpiyatlardan dolayı stad zaten yapılacak ... albayrakta bunun arkasına sığınacak ama Trabzonspor taraftarıda buna inanacak kadar saf değildir heralde
Mümkünse takımdan elini çeksin gitsin limana gemi alsın.

Faik Yılmaz
13.09.2007, 09:30
yani stadın ismini cismini unuttuk..şu maket resmini koyunda hatırlayalım....

melih61
13.09.2007, 10:50
emorfo nerdesin yetiş!!!

Hekimoğlu
13.09.2007, 10:56
emorfo nerdesin yetiş!!!özelden yaz birader.

melih61
13.09.2007, 12:09
özelden yaz birader.

tamam birader!

Erdem Keser
13.09.2007, 12:33
Eğer bu proje çok degerli başkanımızın projesiyse olası bir seçim mağlubiyeti sonucunda stad yapılmayacak mı? Olimpiyatlardan dolayı stad devlet tarafından yapılacaksa bu proje nasıl albayrakın projesi oluyor?

Samet Yildirim
13.09.2007, 12:58
oyle stad yakınlastırmak kolay mı sanıyosun sennn peki madem yakınlastırcan nie olimpik stad yapıyonn.

2011 Olyimpiyatlari trabzonda ve avni akerde olacak hali yok mecbur böyle olacak...kolay pisti sonra kaldirmak BJK da yapti biz daha da iyi yapariz.....

Samet Yildirim
13.09.2007, 12:59
Eğer bu proje çok degerli başkanımızın projesiyse olası bir seçim mağlubiyeti sonucunda stad yapılmayacak mı? Olimpiyatlardan dolayı stad devlet tarafından yapılacaksa bu proje nasıl albayrakın projesi oluyor?

Bu projeyi üreten ve öneren ALBAYRAK devletden istedigi sadece yasa cikmasi baska bisi degil...devlet bize para vermiyorki GS da oldugu gibi...

Samet Yildirim
13.09.2007, 13:02
En büyük başkan nuri albayrak öylemi? Sana söylenebilecek birşey kalmamış dostum :)

tabi ki en BÜYÜK BASKAN $AMIL EKINCI bana göre ama birgün NURI ALBAYRAK olabilecek kapasitededir....

Samet Yildirim
13.09.2007, 13:13
BJK sahayi indirdi ve kosu pisti de gitti aynisi manchester cityde öyle yapti adamlar yeni stad yaptilar pisti olan olyimpiatlar bitti pisti kaldirdilar aynisini TS da yapar onlari fazla düsünmeye gerek yok....

MarceloTS
13.09.2007, 13:50
Polyannacılık baya yayılmış bazı kişiler tarafından.Geçmişe bakarak geleceğin nasıl olacağını kestirmek zor değil.Yalan,dolan,sahtekarlık..

Faik Yılmaz
13.09.2007, 13:57
bu yönetim neyi becerebilmişki takımı sıradan yapmaktan başka....

yok yok artık bir şey söylemiyorum bunlara hala inananlara inanabilenlere....

Remzi
13.09.2007, 15:34
BJK sahayi indirdi ve kosu pisti de gitti aynisi manchester cityde öyle yapti adamlar yeni stad yaptilar pisti olan olyimpiatlar bitti pisti kaldirdilar aynisini TS da yapar onlari fazla düsünmeye gerek yok....

eğer akyazıdaki proje olursa bizim sahayı yerin dibine daha indireceklerini sanmıyorum.Zaten stadyum dolgu üzerine yapılacak..

Faik Yılmaz
13.09.2007, 15:44
eğer akyazıdaki proje olursa bizim sahayı yerin dibine daha indireceklerini sanmıyorum.Zaten stadyum dolgu üzerine yapılacak..

valla stadı indirecekmi bilmiyorum ama Avni Akeri yerin dibine indirecekler....

Ahmet Karadeniz
13.09.2007, 15:55
2011 Olyimpiyatlari trabzonda ve avni akerde olacak hali yok mecbur böyle olacak...kolay pisti sonra kaldirmak BJK da yapti biz daha da iyi yapariz.....

hocam sen stad yapıdıktan sonra pisti kaldıracaklarından eminmisin ki bu adam bunu yapmazz bunu herkes biliyoo. yıldız transfer yapcam dedi fatih i sattı marcelinhoyu aldı onu da sattı kimi aldı bu adamm busene ne trasfer yaptı 100 milyon euro borcu olan galatasaray bile sponsor bukarak tarnsfer yapıyo bzimkiler nie ugrasmıyooo
bak goreceksin bu adam bu stad ın ustune yatarr..

Burçak
13.09.2007, 16:18
yahu Aralık yaklaşıyor iyiden iyiye. merak ediyorum yeni Maketlerimiz nasıl .

bi duyuma göre yeni stat maketlerimiz üstü kapalı imiş.
kapasitede 50 bin üzeri. nasılsa nuri albayrak için sallamada sınır yok.

Burçak
13.09.2007, 16:19
Aralık ayı iyiden iyiye yaklaşıyor. acaba nuri albayrağın yeni stat Maketleri nasıl olacak.

Burçak
13.09.2007, 16:52
50 bin değil ben onu öylesine dedim. mesela yani. hani hazırlıklı olmaktada fayda var. nasılsa sallamada sınır tanımıyorlar diye :)

Samet Yildirim
13.09.2007, 17:37
hocam sen stad yapıdıktan sonra pisti kaldıracaklarından eminmisin ki bu adam bunu yapmazz bunu herkes biliyoo. yıldız transfer yapcam dedi fatih i sattı marcelinhoyu aldı onu da sattı kimi aldı bu adamm busene ne trasfer yaptı 100 milyon euro borcu olan galatasaray bile sponsor bukarak tarnsfer yapıyo bzimkiler nie ugrasmıyooo
bak goreceksin bu adam bu stad ın ustune yatarr..

Biz TÜRKLER sunu ögrenmemiz gerekiyor her oyuncu satilikdir bunu bilmek lazim HENRY ARSENALin sembolu ama satildi cünkü iyi para verildi mecbur satildi...veya LUIS FIGO BARCADAN REALE gitti bunlar artik normal.... aynisi FATIH TEKKEde de öyle iyi para verildi ve mecburdu satmaya herkes bo$ bo$ konusmasin M.A.YILMAZ nasil satigini biliyoruz...her oyuncu satilik fakat önemli olan yerini doldurmakdir malesef bu olmadi ama insallah ilerde olur...

Samet Yildirim
13.09.2007, 17:40

ben illa indirilmesi gerekildigini söylemiyorum sadece bi örnek psiti kaldirip ordan tribün yaparak üst üste gidebilirsin ozaman da yakin oluyor...insallah anlamissindir nasil demek istedigimi nasil yazacagimi bilmiyordum ondan:)

Samet Yildirim
13.09.2007, 18:29
Henry fransız arsenal ingiliz takımı, figo portekizli barcelona ispanyol takımı. Aradaki duygusal bağ farkını anlamak bu kadarmı zor?

sacmaliyorsun baya ülkelerle ne ilgisi var simdi ARSENALIN sembolu HENRY bizim Sembolumuz FATIH TEKKE..ARSENALa git herkes HENRYi babasi...kardesi...oglu...dayisi gibi felan sever adamin FRANZIZ mi yoksa ingiliz mi ona bakmiyor...FATIH TEKKE auvrupaya gitmek istedi ve gitti istedigi yerde olmazsa...TRABZON`lu futbolcular hic bi yerde kolay kolay basarili olamaz TRABZONSPOR disinda okadar basit....

Mayls
13.09.2007, 19:08
Transfer nerden cikti burasi Stad basligi :D

melih61
13.09.2007, 20:14
ya arakadaşlar kazma ne zaman vurulacak siz ondan dem vurun gelen sallıo giden sallıo?

melih61
13.09.2007, 20:15
Transfer nerden cikti burasi Stad basligi :D
zaten burada her şey konuşılıo:D

Ahmet Karadeniz
13.09.2007, 21:39
Biz TÜRKLER sunu ögrenmemiz gerekiyor her oyuncu satilikdir bunu bilmek lazim HENRY ARSENALin sembolu ama satildi cünkü iyi para verildi mecbur satildi...veya LUIS FIGO BARCADAN REALE gitti bunlar artik normal.... aynisi FATIH TEKKEde de öyle iyi para verildi ve mecburdu satmaya herkes bo$ bo$ konusmasin M.A.YILMAZ nasil satigini biliyoruz...her oyuncu satilik fakat önemli olan yerini doldurmakdir malesef bu olmadi ama insallah ilerde olur...

tamam oyuncuları satıyonuz oyuncuda almıyonuz peki sattıgınız oyunculArdan gelen paralar nereye giddi bunun cevanı versinler.. fatih tekkeyi rekor fiyata sattılar tamam diyelim. adam marcelinhoyu aldın parasını kendi cebimden verdim dedi sonra marcelinhoyu da karla sattı ondan sonra pahalı bir yıldız transferi yapmadı peki bu oyunculardan gelen para nereye gittti nurinin cebine miiiii!!!!!!
hocam bu nuri albayrak ın nesini savunuyosun anlayamıyorum adam yalan kunusmaktan soylecek yalan bulamadıgı icin programlara bile cıkmıyo artık.

denizgrsy
13.09.2007, 21:40
site girişinde fonda ki stad güzelmiş :)

Samet Yildirim
13.09.2007, 22:45
Madem saçmalıyorum buyur tek başınasın ;)

yok ya canin sagolsun herkesin kendi görüsü var ama sen haklisindir TRABZONSPORA ne hayirliyse öyle olsun dimi;);)

Samet Yildirim
13.09.2007, 22:47
tamam oyuncuları satıyonuz oyuncuda almıyonuz peki sattıgınız oyunculArdan gelen paralar nereye giddi bunun cevanı versinler.. fatih tekkeyi rekor fiyata sattılar tamam diyelim. adam marcelinhoyu aldın parasını kendi cebimden verdim dedi sonra marcelinhoyu da karla sattı ondan sonra pahalı bir yıldız transferi yapmadı peki bu oyunculardan gelen para nereye gittti nurinin cebine miiiii!!!!!!
hocam bu nuri albayrak ın nesini savunuyosun anlayamıyorum adam yalan kunusmaktan soylecek yalan bulamadıgı icin programlara bile cıkmıyo artık.

benim cebime gitmedigi kesin heralde:D

Ahmet Karadeniz
13.09.2007, 23:01
orası kesinn canımm

Harun_ayar_ts
13.09.2007, 23:17
Stad yapılırsa trabzonspor a yakısan ve trabzonspor a para kazandıran biryer olması gerekir bence

:tsmeşale::tsbayrak::tsatkı:

Ünyeli Murat
14.09.2007, 08:16
Trabzon şehrine yeni staddan ziyade önce bazı başlıkları düşünmek gerekir....
şehrin yeni stada ihtiyacı varmı?
varsa neden var?
bu topicte bazı stad resimleri gördüm..onlara benzer stadı yapabilecek ekonomik güce sahip Türkiye de kaç kişi var?
seyirci yeni yapılan stada ekonomik ne kadar katkı sağlayacak?
yeni yapılan stada yine bedavacılar girecekmi?
bilet fiyatları yine 5 ytl mi olacak?

Nurettin Yılmaz
14.09.2007, 08:53
Evet ioni arkadaşın dediği gibi , kentimize yapılacak olan stad bu topiçlerdeki stad resimleri gibimi olacak ? aslında kentimize böyle bir stad yakışır ! yakışırda lakin kentimiz ve kentimizdeki taraftarlarımız böyle bir stada yakışırlarmı orası bilinmez işte...

Hekimoğlu
14.09.2007, 10:18
Evet ioni arkadaşın dediği gibi , kentimize yapılacak olan stad bu topiçlerdeki stad resimleri gibimi olacak ? aslında kentimize böyle bir stad yakışır ! yakışırda lakin kentimiz ve kentimizdeki taraftarlarımız böyle bir stada yakışırlarmı orası bilinmez işte...hep aynı terane.yakışır güzelim sen canını sıkma.

Faik Yılmaz
14.09.2007, 10:45
Adam öldürenlerin , polis yaralayanların 55 bin kişilik stadyumu vrdas onlar ayakışıyorda bize neden yakışmasınki.....

lazzist
14.09.2007, 11:24
bu şehir nasıl gelişeçek durduk yeremi insanlar bişiler yapacak efendim yakışırmı yakışmazmı gereklimi gereksizmi olurmu ya isterse yakışmasın ister gereksiz olsun ne farkeder yeni daha iyi bişiler olacak buna nasıl karşı cıkılrı anlamam...

Nurettin Yılmaz
14.09.2007, 12:29
Ben böylelerine trabzon düşmanı diyorum artık :)
Sen önce dostunu ve düşmanını iyi tanı !! her yüzüne güleni , şakşakçıları dost olarak belliyorsan vay senin haline. önce sana dost kılığında yaklaşan ( içimizdeki irlandalıları ) ları düşün ve öyle kararını ver...

Samet Yildirim
14.09.2007, 14:19
AKAYAZI PROJESI trabzonun kurtlusu gibi biseydir...FUTBOL DÜNYASINDA olmayan proje begenilmiyor cünkü stada pist varmis sanki cok büyük sorun biz istanbulda 80bin kisilik stada 50-60 bin kisi geldiginde süper atmosfer yokmuydu 5gol atmadik mi ISTANBULSPORa karsi...yeterki stad doooolssuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuun.... .

Faik Yılmaz
14.09.2007, 14:58
AKAYAZI PROJESI trabzonun kurtlusu gibi biseydir...FUTBOL DÜNYASINDA olmayan proje begenilmiyor cünkü stada pist varmis sanki cok büyük sorun biz istanbulda 80bin kisilik stada 50-60 bin kisi geldiginde süper atmosfer yokmuydu 5gol atmadik mi ISTANBULSPORa karsi...yeterki stad doooolssuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuun.... .

Arkadaşım öyle bir konuşuyorsunki sanki stadyum projesi bitmişte iş seyircinin stadı doldurmasına kalmış... daha ortada fol yok yumurta yok... elimizde sadece bir adet maket var o kadar.....

Bana birini hatırlatıyorsun şimdilerde buraya pek uğramayan birisini :)

Nurettin Yılmaz
14.09.2007, 15:37
Ben onlara dostum demedim nerenden uyduruyorsun? Trabzona hiç bişe yakıştıramıyorsunuz, Trabzon insanı stad haketmiyor, Trabzon insanı cahil, Yeni stad istanbula yapılsın vs.. diyenleri ben Trabzon düşmanı olarak görüyorum. Ve bunların hepsini burada söyleyenler var. Hergün tecavüz olan, her türlü pisliğin yapıldığı istanbul insanı herşeyi hakediyor, her türlü stadı hakediyor ama Trabzon insanı haketmiyor. Helal olsun valla.

Bak dostum sen nerenden algılıyorsan bende oramdan söylüyorum. Biz Trabzon a ve ordaki taraftarlarımıza yeni stadın yakışmadığını söylemedik . biz gerek kentimizin sosyo ekonomik yapısındaki yetersizliğini, gerekse ordaki taraftarlarımızın futbol kültürü ve taraftarlık bilincindeki eksikliklerini göz önünde bulundurarak , kentimize yapılması düşünülen avrupai bir stadın şu an için gereksiz olduğunu ve fuzuli masraftan öteye gidemeyeceğini düşündük ve açıkladık.

ayrıca kullanmış olduğun son cümlelere cevap vermeye tenezzül dahi etmeyeceğimi belirtirim . aynı zamanda İstanbul ' a yakıştırdığınız kelimeler hiçte hoş değil , unutmayınki bu kentimizde sayıları belkide Trabzon kadar olan hemşerilerimiz yaşıyor.
O yüzden lafını bilde konuş ...

aleminkrali
14.09.2007, 16:06
Bak dostum sen nerenden algılıyorsan bende oramdan söylüyorum. Biz Trabzon a ve ordaki taraftarlarımıza yeni stadın yakışmadığını söylemedik . biz gerek kentimizin sosyo ekonomik yapısındaki yetersizliğini, gerekse ordaki taraftarlarımızın futbol kültürü ve taraftarlık bilincindeki eksikliklerini göz önünde bulundurarak , kentimize yapılması düşünülen avrupai bir stadın şu an için gereksiz olduğunu ve fuzuli masraftan öteye gidemeyeceğini düşündük ve açıkladık.

ayrıca kullanmış olduğun son cümlelere cevap vermeye tenezzül dahi etmeyeceğimi belirtirim . aynı zamanda İstanbul ' a yakıştırdığınız kelimeler hiçte hoş değil , unutmayınki bu kentimizde sayıları belkide Trabzon kadar olan hemşerilerimiz yaşıyor.

kardes sen ne dedigini bilmiyorsun herhalde. Trabzonsporu buyuk yapan taraftaridir. Bu buyuk taraftarada buyuk ve yeni bir stat yakisir.Sen su anda sadece Trabzon daki Trabzonsporlulara degil, tum Trabzonlulara saygisizlik yapiyorsun. Trabzon insani ve taraftari bilgili, kulturlu , medeni ve futbolu damarlarinda yasayacak kadar seven yuksek kaliteli insanlardir. Sirf bu nedenlerden dolayi stadi hak ediyor.

Hekimoğlu
14.09.2007, 16:11
bu vatandaşları anlamak güç.israilli naziler nasıl tuhafsa trabzonlu olup trabzon'a söven istanbul'u savunanlar da o kadar tuhaf.

LazAnisT
14.09.2007, 16:40
Rizespor 'da stada başlıyor.Basın sözcüleri 1.5 yıl içersinde yeni stadımızda olacağız dedi.

Erdem Keser
14.09.2007, 17:00

Trabzon halkı kültürsüzdür, bilinçsizdir ,Trabzon halkı bunları haketmiyor yani ...konu başlığından beri farklı bişey yazmadınız sürekli Trabzon halkından bahsedip durdunuz nedir bu Trabzon halkıyla alıp veremediğiniz ... merak ettim doğrusu avrupai bi stada sahip olmamız için ne yapmamız gerekiyor kriterleri nelerdir bi açıklarsanız seviniriz elin kültürlü ingilizi almanı hakediyor ama Trabzon haketmiyor hatta istanbul hakediyor ama Trabzon haketmiyor .....
Senin için kültürün geçtiği yerde Trabzon geçmiyor galiba

ÖmerFarukYılmaz
14.09.2007, 17:33
bu gidişle geyse bile stad yapar biz kalırız

Samet Yildirim
14.09.2007, 17:53
Haklısın ama yapılacak stad 28 bin kişilik. 50 - 60 bin kişi nerde 28 bin kişi nerde. Tribünler genişledikçe daha alçak olacak ve çok kötü bir görüntü oluşturacak. Yüksek kapasitede sorun olmaz ama 28 bin kişilik olimpiyat stadının avni akerden bir farkı olmaz.

stad 30bin kisilik olacak ve o 30bin kisi CEKIRDEK yicegine AYA KALKIP EN BÜYÜK TRABZONSPOR bagrirsa ozaman o stada da atmosfer olur hic merak etme yani en azindan AVNI AKERDEN yüzde 100% iki kati olur o atmosfer...sonra pistler kalkar stad 35 bin kisi felan olur okadar basit...

Samet Yildirim
14.09.2007, 17:56
Arkadaşım öyle bir konuşuyorsunki sanki stadyum projesi bitmişte iş seyircinin stadı doldurmasına kalmış... daha ortada fol yok yumurta yok... elimizde sadece bir adet maket var o kadar.....

Bana birini hatırlatıyorsun şimdilerde buraya pek uğramayan birisini :)

ya ben baska forumlarada üyeyim ve herzaman aynisini diyorum ama kimse dinlemiyor...ATAY AKTUG gitmesi yanlis dedim herkes benimle tartisdi simdi herkes onu ariyor...ziya dogan gelmesi yanlis dedim simdi herkes onu göndermek icin elinden geleni yapiyor..simdi de diyorum ki ALBAYRAK iyi baskan olur iyi bi yönetimle ve ziya doganin kalmasi dogrudur simdi diyorum bakalim ne olacak...stad konusunda fazla konusmaya gerek yok aslinda ALBNAYRAK yaparsa böyle yapacak yapmasa aralik ayinda yeni secilecek BASKAN yapar olur biter...

Ünyeli Murat
14.09.2007, 18:01
bende zaman zaman kentin futbol kültürünün fazla gelişmemiş olduğunu düşünüyorum...yapılabilecek yeni stadı taraftar her yönüyle istemeli...yoksa sahaya girip stadı 5 maç kapattıracaklarsa,stad mtad istemem....
ingilizleri almanları falan diline dolamış bazı arkadaşlar...ingilteredeki takım 5-0 sahadan mağlup ayrılsa taraftarı ayağa kalkıp yinede takımını alkışlıyor....biz bırakın mağlup durumda olmayı galipken bile sahaya inip rakip futbolcuları tokatlıyoruz.....

Mayls
14.09.2007, 18:02
stad 30bin kisilik olacak ve o 30bin kisi CEKIRDEK yicegine AYA KALKIP EN BÜYÜK TRABZONSPOR bagrirsa ozaman o stada da atmosfer olur hic merak etme yani en azindan AVNI AKERDEN yüzde 100% iki kati olur o atmosfer...sonra pistler kalkar stad 35 bin kisi felan olur okadar basit...

30 bini nerden duydun bilmiyorum ama Stad Projesi ilk tanitildiginda 28 bin kisilik denmisti. Gerci o Avni Aker'in yerine planlaniyordu. Dolgu alandaki stad 30 bin kisilik olabilir tam bilmiyorum. Ama stad olimpiyat stadi olacak ve tribünler sahaya daha da uzak olacak. Ne kadar bagirirsan bagir Avni Aker'den daha iyi akustigi olmaz bence. Ayrica sehir icindeki 20 bin kisilik Avni Aker dolmazken sehir disindaki 30 bin kisilik stad nasil dolacak merak ediyorum acikcasi. Ve bence bu stad yapildiktan sonra en az 10-15 yil yatirim yapilmayacaktir stada. Pistler falanda kalkmaz yani.

Nurettin Yılmaz
14.09.2007, 18:39
Ben istanbulda yaşayan 12 (herneyse) milyon insanın hepsi için konuşmadım, ama sen bütün trabzon halkı için konuştun. Onun için bence sen lafını bilde konuş.

Tribününde insan öldüren, sahaya bıçak sallayan, polisi kör eden, tribünlerinde silah patlayan insanların futbol kültürü var, taraftarlık bilinci var ama trabzon insanının yok öylemi? Konuştukça batıyorsun.

dostum ben ne diyorum sen ne diyorsun , yaşın başın kaç bilmiyorum ama sarf ettiğin sözlere bakılırsa, bir adamı değil ancak bir çocuğu yansıtıyorsunuz.
o yüzden sen ne öz eleştiriden anlarsın nede eksiklerini görmekten , kaldıkı senin eleştirilmeye bile tahammülün yok , seninle yazışmak benim açımdan ancak vaktimi boşa harcamak olduğu için , o yüzden siz devam edebilirsiniz.

MarceloTS
14.09.2007, 19:21
30 bini nerden duydun bilmiyorum ama Stad Projesi ilk tanitildiginda 28 bin kisilik denmisti. Gerci o Avni Aker'in yerine planlaniyordu. Dolgu alandaki stad 30 bin kisilik olabilir tam bilmiyorum. Ama stad olimpiyat stadi olacak ve tribünler sahaya daha da uzak olacak. Ne kadar bagirirsan bagir Avni Aker'den daha iyi akustigi olmaz bence. Ayrica sehir icindeki 20 bin kisilik Avni Aker dolmazken sehir disindaki 30 bin kisilik stad nasil dolacak merak ediyorum acikcasi. Ve bence bu stad yapildiktan sonra en az 10-15 yil yatirim yapilmayacaktir stada. Pistler falanda kalkmaz yani.

Ya bi kerede bi işi tam yapalım.Büyük düşünün biraz 10.000 kişilik mi yapalım stadı?Dolmazsa dolmasın bana ne birileri doldurmayacak diye.Ben bu stadda EURO 2012'yi vs vs izlemek istiyorum.Stad en az 25.000 olmalı sonrası taraftara kalır.Örneğin JUVE 69.000 kişilik Delle Alpi yerine 40.000 kişilik mütiş bi stad yapacak kapasite düşüyor ama maç izlemek keyfli hale geliyor.Kapasiteden çok olay önemli..

Mayls
14.09.2007, 19:26
Ya bi kerede bi işi tam yapalım.Büyük düşünün biraz 10.000 kişilik mi yapalım stadı?Dolmazsa dolmasın bana ne birileri doldurmayacak diye.Ben bu stadda EURO 2012'yi vs vs izlemek istiyorum.Stad en az 25.000 olmalı sonrası taraftara kalır.Örneğin JUVE 69.000 kişilik Delle Alpi yerine 40.000 kişilik mütiş bi stad yapacak kapasite düşüyor ama maç izlemek keyfli hale geliyor.Kapasiteden çok olay önemli..
Yanlis anladin ben kücük stad yapilsin demiyorum. Yönetimin yaptigina (eger gercekten onlar yapiyorsa) anlam veremiyorum. Sehir disinda dolmayacagini bile bile stad neden yapiliyor. Sehir icine yaparsin 30 bin kisilik stadi. Seyir zevki oldumu eminim her hafta dolar.

Nurettin Yılmaz
14.09.2007, 19:26
Trabzon halkı kültürsüzdür, bilinçsizdir ,Trabzon halkı bunları haketmiyor yani ...konu başlığından beri farklı bişey yazmadınız sürekli Trabzon halkından bahsedip durdunuz nedir bu Trabzon halkıyla alıp veremediğiniz ... merak ettim doğrusu avrupai bi stada sahip olmamız için ne yapmamız gerekiyor kriterleri nelerdir bi açıklarsanız seviniriz elin kültürlü ingilizi almanı hakediyor ama Trabzon haketmiyor hatta istanbul hakediyor ama Trabzon haketmiyor .....
Senin için kültürün geçtiği yerde Trabzon geçmiyor galiba

Arkadaşım sen önce yazdıklarımı doğru düzgün okuyup ta ondan sonra cevap versen. bak üste arkadaş bahsetti futbol kültüründen ve taraftarlık bilincinden tabi anlayana . kaldıkı ben kentimizdeki taraftarlarımıza kültürsüz ve bilinçsiz de demedim , sadece eksikliklerden bahsettim , krıterde arıyorsan 5 ytl bilet fiyatını çok bulup stada kaçak giren seyirciler ve her yenildiğimiz maçtan sonra başkan istifa , teknik direktör istifa naraları kaldıki bunların sayıları hiçte azımsanacak gibi değil. bu dediğim küçük bir örnekti aslında şöyle yazmaya devam etsem infiaal olacağından korkuyorum...

Ahmet Karadeniz
16.09.2007, 01:28
arkadaslar biz boyle kendi aramızda tartısırsak sampiyonluk gelmez tabi öncelikle birlik ve beraberligi saylamamız gerekiyor.zaten son zmanlarda istanbuldaki ts lilerle trabzondaki tsliler hep catısma içind elutfen boyle bi yere varamayız bizim bu zamnlarda birlik olmamız lzım basarıya giden yolda birlik gerekir.

Mehmet Fatih Yavuz
16.09.2007, 13:21

olimpik staddan hayır gelmez.
anasının nikahı kadar doldursan da hayır gelmez.
GS istanbul gibi yerde 30 milyona kombine sattı dolduramadı..

bu tarz stadlar sadece final maçları ya da dünya kupası gibi organizasyonlarda işe yarar.
onun dışında kulüp takımları için tam bir intahardır..

dolduramazsın....

bedava bilet dağıtsan da dolmaz.

o saçmalıktaki bir stada kimse gitmez.

havzalı61
16.09.2007, 13:44
bekleyin siz stadı bekleyin :D yapılacak nuri yapacak stadı böyük iş bilen paralı başkanımız var ya bizim

zanoylu
16.09.2007, 13:48
Hep umutsuzdum halen daha umutsuzum kasım gibi yönetim bu konuyu tekrar kaşımaya başlar maket proje falan bildik siyasi manevralar işte :(

Cem Balcı
16.09.2007, 20:55
artık şu stadyumuda yapsalarda bi görsek anca laftalar icraat yok maalesef..

melih61
16.09.2007, 21:43
saha sonuçlarına bak allah aşkına böle takımda hiç bir şey olmaz elin oğluna bak birde bize yazıklar olsun!

Cem Balcı
16.09.2007, 22:02
peehhh saha yapacaklarmışş bi yapsanızda görsek beeee...gs ile dalga geçiyoduk şimdi bizim başımıza geldi aynısı...

Nurettin Yılmaz
17.09.2007, 08:32
Bu takımamı yeni stad yapacaz ? vallaha kimse kusura bakmasın ama dün akşamki takım , benim şöyle kendi mahallemden çıkardığım " onbir " i bile yenemez....

Faik Yılmaz
17.09.2007, 08:36
Yıldızlar satıldı ne kadar kalitesiz büyükleirn artığı isim varsa takımda toplandı.

Yakında olimpik dandik bir stad uğruna Avni Akeride elimizden alıcaklar....

Hayali projelerle Mehmet Ali Yılmaz Tesisilerinide yok ettilermi Trabzonsporu sıradan bir anadolu takım yapma yolunda emellerine ulaştılar demektir

Nurettin Yılmaz
17.09.2007, 08:54
yıldızlar satılmadı aslında , satmak zorunda kalındı. artık anlayalım yıldız futbolcular takımımızı ve kentimizi tercih etmiyorlar , bizede büyüklerin artıkları kalıyor. M.A.Y da bi senesi "yerli ve yabancı yıldızları Trabzon a getirecem" demişti , getire getire fethi , recep gibi büyüklerin artıklarını ve pisi pisi ( mise mise ), şaka gibi de karadelikleri getirdi.

Ünyeli Murat
17.09.2007, 08:59
Bu takımamı yeni stad yapacaz ? vallaha kimse kusura bakmasın ama dün akşamki takım , benim şöyle kendi mahallemden çıkardığım " onbir " i bile yenemez....
sevgili dostum 5ytl lik maç parasına ancak bu futbolcuları transfer edebiliyoruz....fakat canını sıkma...bizim tarafatarımız 5 ytl ye kıyamıyor ama başkan cebinden 20 milyon dolar verecek(hani çay parası ya onun için) kente yeni bir stad yaptıracak.....yeni stad yapıldığındada taraftarlarımızda biraz fedakarlık yaparlar herhalde..mesela beleş girmezler ,birde 5 ytl yerine 6 ytl veririler....sen o zaman gör Trabzonspor umuzu....kalede buffon defansta cannavaro forvette nisterloyy vs. vs..

Faik Yılmaz
17.09.2007, 09:00
yıldızlar satılmadı aslında , satmak zorunda kalındı. artık anlayalım yıldız futbolcular takımımızı ve kentimizi tercih etmiyorlar , bizede büyüklerin artıkları kalıyor. M.A.Y da bi senesi "yerli ve yabancı yıldızları Trabzon a getirecem" demişti , getire getire fethi , recep gibi büyüklerin artıklarını ve pisi pisi ( mise mise ), şaka gibi de karadelikleri getirdi.

Parasını verdikten sonra huzurunu sağladıktan sonra bide asıl yerlerinde oynattıktan sonra bi sorun ıkmaz....

Daha 2 yıl öncesinde symek, fatih, lee , eller , stepanov , marcelinyo gibi dünya çağında yıldızlarımız vardı bunların çoğu şehre ayak uyduramadıkları için değil 3 kuruş için stıldı....

Bide MAY DÖNEMİNDE ALINAN FETHİYİ RECEPİ dersinizde hayalinizde bile göremeyeceğiniz Olsen , Pfaff , Vugrinec , Campell gibi oyuncuları niye hiç söylemezsiniz anlamıyorum.

Nurettin Yılmaz
17.09.2007, 09:07
Parasını verdikten sonra huzurunu sağladıktan sonra bide asıl yerlerinde oynattıktan sonra bi sorun ıkmaz....

Daha 2 yıl öncesinde symek, fatih, lee , eller , stepanov , marcelinyo gibi dünya çağında yıldızlarımız vardı bunların çoğu şehre ayak uyduramadıkları için değil 3 kuruş için stıldı....

Bide MAY DÖNEMİNDE ALINAN FETHİYİ RECEPİ dersinizde hayalinizde bile göremeyeceğiniz Olsen , Pfaff , Vugrinec , Campell gibi oyuncuları niye hiç söylemezsiniz anlamıyorum.

biraz araştır da bak , olsen , campell , paff ne kadar kentimizde kalmışlar ve niçin takımımızdan ayrılmışlar , birde symek ve marce nin ayrılma nedenlerinide zor değil iki - üç tuşla net den bulabilirsin...

Faik Yılmaz
17.09.2007, 09:12
Özel hayatı renkli olan futbolcular yani gece hayatı olan oyuncular için güzel bir kent değil ancak işini yapan profesyonel oyuncular için şehrin büyüklüğü hiç önemli değil.

Symek kaç yıl futbol oynadı şehir büyüktüde sonradanmı küçüldü... Yada FAtih Tekke şehir küçüktü diyemi takımdan ayrıldı.... Yada Lee onun içinmi gönderildi.... Mesela Marcelinyo ısrarla hayatında hiç oynamadığı yerd eoynatıldı oynasa ve başarılı olsa gönderilmiydi....

Ünyeli Murat
17.09.2007, 09:12

dostum şu yıldız kavramını bize biraz açarsan sevinirim...yukarıda bahsettiğin isimlerden sadece pfaff ve marcelinho yıldızdı.....ötekiler olsa olsa göktaşı olur........

Faik Yılmaz
17.09.2007, 09:18
dostum şu yıldız kavramını bize biraz açarsan sevinirim...yukarıda bahsettiğin isimlerden sadece pfaff ve marcelinho yıldızdı.....ötekiler olsa olsa göktaşı olur........

32 yaşındaki ceyhun yıldızsa o dönem Avrupa şampiyonu olna takımın belkemiği olan Olsen ultra mega yıldızdır......

Davor Vugrinecte bizden gittikten sadece 1 yıl sonra 28 milyon dolarlık teklif aldı..... zannmıca Türkiyede bu parayı alan başka yıldız yoktur

Ünyeli Murat
17.09.2007, 09:30
32 yaşındaki ceyhun yıldızsa o dönem Avrupa şampiyonu olna takımın belkemiği olan Olsen ultra mega yıldızdır......

Davor Vugrinecte bizden gittikten sadece 1 yıl sonra 28 milyon dolarlık teklif aldı..... zannmıca Türkiyede bu parayı alan başka yıldız yoktur
vugrinec teklif almış ama o kadar parayı cebine hiç hayatında koymuşmu ?...teklifi yapan takım hangisi barcelona veya manchester united mi?futbolu biraz iyi takip ederseniz sevinirim...vugrinec sıradan bir italyan takımına gittiki adamların bütün bütçesi 28 milyon dolar değil...ayrıca vugrinec gittikten bir yıl sonrada seri b ye düştüler....

Ünyeli Murat
17.09.2007, 09:40
Trabzondaki taraftara sallayana kadar git üye ol kulübe boş boş konuşma.
haksız değilsin.....ama ben üye olayım sayemde bir kişi daha içeri beleş girsin değilmi....haksızmıyım?

Nurettin Yılmaz
17.09.2007, 09:43
İşte Symek in takımımızdan ayrılma nedeni , hormonlu filan değil bunlar , sadece kendi ağızından çıkan ifadeler , tabi anlayana ;

Szymkowiak'tan ağır sözler
30 Aralık 2006 Cumartesi 08:32
Ortadan kaybolan Szymkowiak ülkesindeki gazetelere konuştu. Futbolcu Bordo mavili kulübü yerden yere vurdu.

Trabzonspor'a gönderdiği esrarengiz mektupla futbolu bıraktığını bildiren Polonyalı milli futbolcu Miroslaw Szymkowiak, ülkesinde medyaya yaptığı açıklamalarla bordo-mavili kulübü eleştirdi.

Trabzon'da hayatının çok sıkıcı ve basit geçtiğini belirten Polonyalı oyuncu, "Askeri kampta gibiyiz. Tüm hayatım, antrenmanlar ve evim arasında geçiyor. Güvenlik sorunu yüzünden ailelerle dışarı çıkmak imkansız. Maç kazandığınız sürece el üstünde tutuluyor, kaybedince yerin dibine sokuluyorsunuz" gibi ifadeler kullandı.

Trabzonspor'da sık sık teknik adam değişikliğine gidildiğini de vurgulayan Szymkowiak, "Geldiğimden beri sürekli farklı teknik direktörlerle çalışıyorum. Trabzonspor'un bu kafayla başarılı olması çok zor" dedi.
Ocak ayında transfer yapmak istediğini ve Türkiye'ye dönmeyi düşünmediğini belirten Polonyalı oyuncu, dönerse de ancak iki vatandaşının oynadığı Antalyaspor'da forma giyebileceğini vurguladı, iki hafta içinde Polonya'da basın toplantısı yaparak durumuna açıklık getireceğini söyledi

Faik Yılmaz
17.09.2007, 09:50
vugrinec teklif almış ama o kadar parayı cebine hiç hayatında koymuşmu ?...teklifi yapan takım hangisi barcelona veya manchester united mi?futbolu biraz iyi takip ederseniz sevinirim...vugrinec sıradan bir italyan takımına gittiki adamların bütün bütçesi 28 milyon dolar değil...ayrıca vugrinec gittikten bir yıl sonrada seri b ye düştüler....

Vugrinec Leeceye gittikten 1 yıl sonra Lazio tarafından geldi bu teklif... hatta o zaman basına bile yansımıştı ancak klübü ihtiyacı olduğu için satmadı onu.....

Nurettin Yılmaz
17.09.2007, 09:53
haksız değilsin.....ama ben üye olayım sayemde bir kişi daha içeri beleş girsin değilmi....haksızmıyım?

çok güzel yazmışsın kardeş sana katılıyorum ve alkışlıyorum.

:alkış::alkış::alkış::alkış:

Faik Yılmaz
17.09.2007, 09:58
son sivas maçında Zorlu Grand otelde binlerce bedava bilet dağıtıldı.....

Knedimi keriz gibi görüyorum maça biletli girince..... şimdi bunlar yönetim istifa diye bağırırımı.....

Nurettin Yılmaz
17.09.2007, 10:38
BU DA MARCELİNHO NUN AYRILMA NEDENİ , KENDİ AĞZINDAN...

Trabzon Bir Kabustu!
15/01/2007

Bordo-Mavili takımdan Wolfsburg'a transfer olan Marcelinho, Türkiye'ye gelmesinin bir hata olduğunu söyledi. Brezilyalı futbolcu, "Trabzon'u bundan sonra aklıma bile getirmem" dedi..

BURADA KENDİMİ YALNIZ HİSSETTİM

Marcelinho bombaladı... Trabzonspor'dan Wolfsburg'a transfer olan Brezilyalı yıldız, Bundesliga'ya yeniden döndüğü için çok mutlu olduğunu söyleyerek, "Trabzon'a gitmek benim için en büyük hataydı. Burada sosyal hayatım yoktu. Kendimi bu kentte her zaman yalnız hissettim" diye konuştu.

DÜNYAYI VERSELER BİLE DÖNMEM

Trabzonspor'dan erken kurtulmasının kendisi için büyük şans olduğunu dile getiren Marcelinho, "Buradaki günlerim benim için kabustan farksızdı. Bir daha Trabzonspor'un adını bile anmam. Bana dünyaları verseler buraya dönmem söz konusu olamaz. Kurtulduğum için çok mutluyum" dedi.

Mehmet Fatih Yavuz
17.09.2007, 11:19
sevgili dostum 5ytl lik maç parasına ancak bu futbolcuları transfer edebiliyoruz....fakat canını sıkma...bizim tarafatarımız 5 ytl ye kıyamıyor ama başkan cebinden 20 milyon dolar verecek(hani çay parası ya onun için) kente yeni bir stad yaptıracak.....yeni stad yapıldığındada taraftarlarımızda biraz fedakarlık yaparlar herhalde..mesela beleş girmezler ,birde 5 ytl yerine 6 ytl veririler....sen o zaman gör Trabzonspor umuzu....kalede buffon defansta cannavaro forvette nisterloyy vs. vs..

hiçbir maçı kaçırmayan, ilk fırsatta da kulübe üye olmuş biri olarak söylüyorum ;

olimpik stad yaparlarsa biletleri bedava dağıtsalar da gitmem..

Mehmet Fatih Yavuz
17.09.2007, 12:27
ipe un sermek olunca maksat uydurur insan..

üye olmak deyince aklına beleş bilet geliyor vatandaşın...
dervişin fikri neyse zikri de odur..

en büyük beleşçi kendisi herhalde..

UmutBaykan
17.09.2007, 12:44
ya şu takım liderliğe oynasın şampiyon oynasın da..stad kalsın istemiyorm.

eys_61
17.09.2007, 20:39
Stadyum işi de yönetimin diğer birçok projesi gibi yılan hikayesine döndü öyle ki bu ankete ne cevap verdiğimi anımsayamacak kadar zaman geçmiş,çakılı bir çivi dahi yok.

Cem Balcı
18.09.2007, 00:24
arkadaslar hiç umudum yok stadyum projesinden fason proje :-) sadece lafta...

Gürkan
18.09.2007, 01:47
konuyu mu konuşacaksınız yoksa atışacakmısız.atışacaksınız yeri bu forumdeğil.

İHSAN
18.09.2007, 02:19
Hayali bile güzel!

Sağolsun Başkanımız , böyle güzel, ihtişamlı projelerle bizleri hayal dünyasına sevk ediyor.

Yine de hayali bile hoş.

Harun-61
18.09.2007, 10:19
Almanya 2. Lig ekiplerinden A. Aachen yeni bir Stad yapacakmi$.

Kapasite: 32.500

Maliyet: 50 milyon Euro
biti$: 2009/2010 yili

.

1461
18.09.2007, 12:50
son sivas maçında Zorlu Grand otelde binlerce bedava bilet dağıtıldı.....

Knedimi keriz gibi görüyorum maça biletli girince..... şimdi bunlar yönetim istifa diye bağırırımı.....
Aynı olay ama Atay Aktuğ döneminde de yaşanmıştı.Ben Sürmenede iken, belediye hoparlöründen anons yapılmıştı ki, adını unuttuğum taraftar grubuna üye olanların hem de fener maçına bilet almadan bedavaya girebilmesi için, ilgili yere müracaat etmeleri gerekir diye.
O maça gitmiştim ama,kendimi aptal hissederek:mad:

Cem Balcı
19.09.2007, 01:59
hiç sanmıyorum hiiiiiiiçççç....

Sacit
19.09.2007, 13:54
Yönetim Kasım ayına kadar ilk kazmayı vuracakmış güyaa

zeyyat kafkas söyledi,bekleyip görücez...

Faik Yılmaz
19.09.2007, 13:59

eğer kazma sıkıntısı çekiyorsa takımda bol miktarda var onlardan kullanabilir....:D

Mayls
19.09.2007, 14:10

Acaba verdigi kacinci tarih bu?

Cem Balcı
19.09.2007, 14:23
3 gün güldüm zaten stadyum projesi denince :-))))))

Ünyeli Murat
19.09.2007, 16:40
Trabzonspor Kulübü Başkanı Nuri Albayrak: ... Ben inşaatçıyım. O stadı 24 saat çalışır ve gelir getirir hale getireceğiz. Projemiz hazır ve bir sene içinde yıkıp yenisini hizmete sunacağız. (17 Aralık 2005 - Hürriyet)

Mehmet Fatih Yavuz
19.09.2007, 17:08
ya stad olimpiyat mı??
bitti.....

fuzuli bana stad vaadi ile gelmesin..

o stad falan değil..

takımın da hiçbir işine yaramaz tribün desteği olarak...

seyirci de çekemezsin olimpiyat stadına..

atatürk olimpiyat stadı gibi koyun otlatırsın işte içinde..

LazAnisT
19.09.2007, 18:22
Kongrede tek oyum var.Dünyanın en modern stadını yapsalarda bu oy asla Albayrak'a gitmeyecek.

Yavuz Hasan
20.09.2007, 08:03
hep dedim hala da diyorum bu yonetimin stad falan yapacagi yok hepsi kolpa hepsi yemece

havzalı61
20.09.2007, 14:48
214 kişi inanıyormuş oha, :D yani albayrak çıkıp seneye şampiyonlar liginde şampiyonuz dese yine inanacakmısınız? vallahi pes biz bu kafayla daha çoook stad bekleriz

Sacit
20.09.2007, 15:01
3 gün güldüm zaten stadyum projesi denince :-))))))

sana katılıyorum kardeşim,bende güldüm hatta gülüyorum

biri bizi durdursun yahu,Albayrak durdursun :D

Murat'
21.09.2007, 13:23
http://wowturkey.com/tr179/Rasimm_Kadir_Has_St_Pan_3.jpg

kayserinin stadı son süret gidiyor yaaaa

melih61
21.09.2007, 16:36
stad işi yatar bu yönetim derhal istifa etmeli:@

Ahmet Karadeniz
21.09.2007, 18:05
offf ulann offf bu yonetim istifa etsede kurtulsakkkk

Faik Yılmaz
24.09.2007, 14:46
Irak savaşının başladığı günler. Basra’ da ufak bir kasaba adı Umr Kasr. Amerika bu kasabayı aldığını iddia ediyor ama ertesi gün bu haber yalanlanıyor. Bu olay bi kaç kez tekrarlanıyor. Amerikanın itibarı ayaklar altında. En sonunda yine ele geçrdiklerini iddia ettiler Umr Kasrı

Rus İtar Tass haber ajansı bu olayı birazda dalga geçerek şöyle anlatmıştı :

- Amerikan Birlikleri Umr Kasrı ele geçirdi. Bu savaşın başından beri ele geçirilen 5. Ümr Kasr oldu.
Tarih aralık 2005 : Trabzonspor Başkanı Albayrak yeni seçilmiş. Esip gürlüyor. Bir stad projesi açıklanıyor. Taraftarın anket yaptırdığını , buna göre stadı mevcut yerinde istediği. Bu yüzden bir proje hazırlattıklarını stadı yan çevirip alışveriş merkezleri dahil olmak üzere 24 saat yaşayan bir stad yapılacağını açıkladı. ( oysa şu an Yavuz Selim yeniden yapılandırılıyor. Çim saha filan derken bu proje tamamen rafa kalktı)

Tarih mart 2006 : Başkan 16 ay önce verdiği sözü unutmuş gibi yeni bir proje açıkladı içinde stad spor alanları otogar dahil bir çok proje vardı. Hollandalı bir firma ile görüştüklerini işin sadece evete kaldığını açıkladı.( oysa projeyi hazırlayan firmanın bile bu işten haberi yoktu. Bu burada da yazıldı ) Ancak yüzlerce dönüm araziyi doldurup sonra onlarca tesisi barındıran bu proje ne kanuna uyuyordu nede finansmanının nasıl karşılanacağı açıklanıyordu. Sadece kanunlar karşı koyuyorsa değiştirilir. Para isteniyorsa bulunur gibi üstü kapalı laflarla taraftar kandırılmaya çalışıyordu.

Tarih 1 nisan 2007 : Başkanımız diğer projeyi kamuoyuna inandıramadığı için ( çünkü ne kanuni neden maddi altyapısı dahil onlarca sorunu vardı oysa ellerinde maketten başka bir şey yoktu.) yeni bir proje ile karşımıza çıktı. Buna göre Mehmet Ali Yılmaz Tesislerinin içindeki 60 dönüm araziye yeni, bir stad yapılacak. Gerek stadın büyüklüğü gerekse ışıklarının etkilemesi nedeniyle bu stad havaalanın hemen dibinde asla yapılamaz. Çünkü havaalanının hemen yanında bu kadar ışık yayan bir binaya asla izin verilmez. Ayrıca yapı olarak büyük olması da alçalan uçaklar için tehlike arz eder.yani yapılması imkansız…

Şimdi bazı arkadaşlar çıkar derki bakanımız var şuyumuz var buyumuz var. Görüldüğü üzere bu stad işleri aldatmacadan gündem değiştirmek için yapılan açıklamalardan ibaret. Eline bir maket almakla olmuyor bu işler.

Seçileli 17-18 ay oldu bu yönetimdekiler 3 tane stad yaptılar. Çok yakında 4. sünü de yaparlar. 5. iyide.

Aklıma yukarıdaki olay geldi. Bu savaşın başından beri ele geçirilen 5. Ümr kasr oldu…. J

Yukarıdaki yazı yazılalı 5 ay 23 gün oldu. Ancak bir damla olsun 1 arpa boyu olsun yol alınamadı....... Tıpkı ondan önceki 7 aydada ondan önceki 9 ayda olduğu gibi......

1 yıl 9 ay......

doğu cephesinde değişen bir şey yok.....

Burçak
25.09.2007, 11:18
Aralıka şunun şurasında ne kaldı. yeni maketler yolda kimse meraketmesin.

Ünyeli Murat
26.09.2007, 11:48
artık biri başkana taraftarlardan büyük bir bölümünün " kral çıplak " diye bağırmaya başladığını söylese iyi olacak...

Nurettin Yılmaz
26.09.2007, 11:54
Bence başkan kral ın çıplak olduğunu biliyorda , ona elbise dikmeye çalışarak beyhude uğraştığını bilmiyor.

Ünyeli Murat
26.09.2007, 11:56
arkadaşım biz tutup albayaraka bize stad yap demedik...kendisi yazdı kendisi oynuyor...madem yapmayacak niye söz veriyor...insan söz verirken bir düşünür...20 milyon dolar bu simit parası deği ya...

Nurettin Yılmaz
26.09.2007, 12:01
bence o sözü isteyerek değilde sanki istemeyerek verdi. ve ya iş olsun deyine. derlerya "olmayacak duaya amin" işte o mesele.

Murat'
26.09.2007, 12:04
belki merak ediyorsunuzdur diye koyuyorum kayserinin stadının son haliii

http://img208.imageshack.us/img208/6926/alpaslan1453stad20eyluljr9.jpg

Ünyeli Murat
26.09.2007, 12:08
bence o sözü isteyerek değilde sanki istemeyerek verdi. ve ya iş olsun deyine. derlerya "olmayacak duaya amin" işte o mesele.
söz bu ağızdan çıkar..burası i.b.belediyespor mu....onlara söz verebilirsin...çünkü takımın bir tane seyircisi yok...bizim öylemi?madem stad söz verdi yapacak hemde 50.000 kişilik...

Nurettin Yılmaz
26.09.2007, 12:14
olmayacak beklentilere dalarsan , aradığın lüferi zor bulursun. işte adamı böyle kandırılar akabinde köpek balıklarına da yem ederler...

Ünyeli Murat
26.09.2007, 12:19
maden yeni stad projesi bir sözden ibaret niye biz havanda su dövüp duruyoruz..çıksın desinki arkadaş ben stad için yeterli kaynak bulamadım...cebimdende çıkartıp 20-30 milyon dolar veremem...stadı unutun...yok illaki istiyorsanız bize destek olun desin...kombine alın,resmi lisanslı ürün satın alın,klube üye olun desin...

Nurettin Yılmaz
26.09.2007, 12:22
maden yeni stad projesi bir sözden ibaret niye biz havanda su dövüp duruyoruz..çıksın desinki arkadaş ben stad için yeterli kaynak bulamadım...cebimdende çıkartıp 20-30 milyon dolar veremem...stadı unutun...yok illaki istiyorsanız bize destek olun desin...kombine alın,resmi lisanslı ürün satın alın,klube üye olun desin...

lafın tamamı insana söylenmez arkadaşım.

Nurettin Yılmaz
26.09.2007, 12:30
işte ne güzel söyledin arkadaşım. adam aslında söylüyor söyleyeceğini ama karşısındakiler anlamak istemiyor ne yazıkki. suç kimde ?

Hekimoğlu
26.09.2007, 12:31
dar alanda kısa paslaşmalar!!ilgiyle izliyoruz.

Ünyeli Murat
26.09.2007, 12:34
işte ne güzel söyledin arkadaşım. adam aslında söylüyor söyleyeceğini ama karşısındakiler anlamak istemiyor ne yazıkki. suç kimde ?
her gelen bizi birşeylerle nereye kadar kandıracak..may geldi yıldızlarla dolduracam Trabzonspor u dedi..buda yeni stad falan...şarkı sözü gibi "gelen vurdu,giden vurdu "....

Faik Yılmaz
26.09.2007, 13:08
İcraat yapanla boş konuşanların arasındaki farkı yukarıda kayseri stadının hali ile bizim olmayan stadımızın halini görerek ölçebilirsiniz.....

Artık boş laf istemiyoruz hiç konuşmasınlar sadece icraat yapsınlar..

Mehdi
26.09.2007, 13:29
Arkadaşlar elinizde beli bir bilgi veya kafanızda yazmak istediğiniz bir düşünce varsa lütfen bunu başlıklara aktarırken başka bir üyeyi karşınıza almamaya çalışın.

Lütfen bizide anlayın.

Ne kadar mantıklı olursa olsun yazdığınız yazı ikili tartışma yaratacak mahiyette olursa malesef silmek zorunda kalırız.

Ünyeli Murat
26.09.2007, 13:30
İcraat yapanla boş konuşanların arasındaki farkı yukarıda kayseri stadının hali ile bizim olmayan stadımızın halini görerek ölçebilirsiniz.....

dostum bizde icraat bekliyoruz ama kayserinin imkanlarıylada Trabzon un imkanlarını bir tutamayız..örnekmi?
Kayseri bağımsız sancak merkezi iken; 1924 Anayasası ile vilâyet yapılmış, Cumhuriyet''in ilk yıllarında 39.500 nüfuslu, harap, küçülmüş, fakirleşmiş bir şehir halini almıştır. 1927 yılında demiryolu hattının şehre ulaşması ile ulaşımda büyük bir gelişme olmuştur. Kayseri Tayyare Fabrikası ile 1935''te Sümerbank Bez Fabrikası''nın kuruluşu, Kayseri''yi bir sanayi şehri yapmıştır. Daha sonra 1950''li yıllarda şehirde büyük bir imar faaliyeti yapılmış, Türkiye''de ilk defa "Sanayi Sitesi" kurulmuş, birçok özel fabrika ve Kayseri Şeker Fabrikası açılmıştır. Kayseri bugün Orta Anadolu''nun sanayi ve ticaret merkezi olma gururunu taşırken, kültür ve turizm yönünden de büyük atılımlar içindedir.
Trabzon yukarıdakilerin kaç tanesine sahip...

melih61
26.09.2007, 14:04
dar alanda kısa paslaşmalar!!ilgiyle izliyoruz.

10 dakika güldüm abi süper tespit:):alkış:

Nytre
26.09.2007, 14:31
demek isteyince oluyormuş... bahane aramaya - malzemeye yapmaya gerek yokmuş!.. adamlar bizden sonra projeye başladılar ve şimdi neredeyse stat bitmiş...

çok güzel olacak belli...

Nytre
26.09.2007, 14:37
adamlar 2005 yılında bu sözü söylemişler. isteyen googledan arayabilir buraya yazmak istemedim. stat 2006 kasımda başladı ve 2007 aralıkta bitirecekler. aradaki zaman farkının ne kadar az oldugunu göstermek istiyorum. kimse çıkıpta onlarda arazi var demesinler. bahane aramayalım. zaten kimsenin sabrı kalmadı bu konuda.. yönetiminde bu konuda bizleri oyaladığını herkes biliyor. yok başbakanmış yok bilmem neymiş. hikaye bunlar. iktidarı bizlere hoş gösterme çabaları...

geçin efendim bu boş işleri geçin!...

Nurettin Yılmaz
26.09.2007, 15:56
dostum bizde icraat bekliyoruz ama kayserinin imkanlarıylada Trabzon un imkanlarını bir tutamayız..örnekmi?
Kayseri bağımsız sancak merkezi iken; 1924 Anayasası ile vilâyet yapılmış, Cumhuriyet''in ilk yıllarında 39.500 nüfuslu, harap, küçülmüş, fakirleşmiş bir şehir halini almıştır. 1927 yılında demiryolu hattının şehre ulaşması ile ulaşımda büyük bir gelişme olmuştur. Kayseri Tayyare Fabrikası ile 1935''te Sümerbank Bez Fabrikası''nın kuruluşu, Kayseri''yi bir sanayi şehri yapmıştır. Daha sonra 1950''li yıllarda şehirde büyük bir imar faaliyeti yapılmış, Türkiye''de ilk defa "Sanayi Sitesi" kurulmuş, birçok özel fabrika ve Kayseri Şeker Fabrikası açılmıştır. Kayseri bugün Orta Anadolu''nun sanayi ve ticaret merkezi olma gururunu taşırken, kültür ve turizm yönünden de büyük atılımlar içindedir.

şapka çıkartılacak bir yazı. bazı arkadaşlar stad yapmayı her halde merek yapmakla karıştırıyorlar. kayseri kendini aşmış dev bir sanayi kenti ,zenginleri büyük şehirlere değil oraya yatırım yapıyorlar bu şekilde şehir kendi kendine yetiyorda artıyor bile.
para orda kazanıldığı için birleriyle uyum içerisindeler , kent , takım ve para çok iyi anlaşıyorlar aralarında hiç bir uyuşmazlıkları yok. ama takımımızda öyle değil , gelecek paralı bir başkan istanbul dan gönderecek paraları hem takımımızı doyuracak hemde kenti. sanki bize başkan değil de galiba başka bir şey lazım.. ama bizde bilmiyoruz bunun ne olduğunu..

Faik Yılmaz
26.09.2007, 17:33

Arkadaşım imkan meselesi dediğin illa cebinden para çıkması gerekmiyor. Fener nasıl yaptı tribünlerini. kaldıki denizi doldurmaktan çok daha ucuza malolacak yollar var... mevcut stadı 3-5 milyon dolara rehabilite etmek dururken akıllara zarar projelerle uğraşmak pek normal değil.

alırsın kale arkalarını verirsin Koç Holdinge kardeşim altı senin üstü benim dersin bedava yaptırırsın. verirsin doğuş holdinge 3-5 yıllığına stad içinin reklamını kapalıyo maraytonuda onlara yaptırırsın olur biter. koç doğuş olmazda cevahirler ulusoylar olur isim farketmez önemli olan kimsenin cebinden para çıkmadan sponsorlar vasıtası ile yapılması...

izmirinde bir sürü sanayisi var ama kırık dökük stadlarda oynuyorlar...

mesele yapmak istemekle ilgili....

kayserililer yapmak istiyordu yaptılar bizimkiler istemiyordu yapmadılar....

demek 1 senede stadyumda bitiyrmuş biz 2 senede hala kanuni altyapısının altyapısıyla uğraşıyoruz....

hadi hhiç bi şey yapamadın şu yavuz selimdeki kale arkalaruından iki tanedemi yapamıyorsun....

arkadaşım öpmeye niyeti olmayan yanağıun nerde diye sorarmış mesele bu....

Fatih
26.09.2007, 17:43
arkadaşım öpmeye niyeti olmayan yanağıun nerde diye sorarmış mesele bu....

evet mesele hakkaten bu!!

lazooo28
27.09.2007, 00:18

aynen:alkış:

Ünyeli Murat
27.09.2007, 08:27
[quote=blackseastorm;963769]Arkadaşım imkan meselesi dediğin illa cebinden para çıkması gerekmiyor. Fener nasıl yaptı tribünlerini. kaldıki denizi doldurmaktan çok daha ucuza malolacak yollar var... mevcut stadı 3-5 milyon dolara rehabilite etmek dururken akıllara zarar projelerle uğraşmak pek normal değil.

alırsın kale arkalarını verirsin Koç Holdinge kardeşim altı senin üstü benim dersin bedava yaptırırsın. verirsin doğuş holdinge 3-5 yıllığına stad içinin reklamını kapalıyo maraytonuda onlara yaptırırsın olur biter. koç doğuş olmazda cevahirler ulusoylar olur isim farketmez önemli olan kimsenin cebinden para çıkmadan sponsorlar vasıtası ile yapılması...

sevgili arkadaşım yazmış olduğun yorumun bazı cümlelerine noktasına virgülüne kadar varım...fakat konuya ana fikir oluşturan bazı cümlelerindede fikir ayrılığımız olduğunu söylemeliyim...
önce niyet meselesinden başlayalım...mutlakaki başkanda yeni stadı yapmak istiyor...maalesef ne yönetimde nede kentte stadı finanse edecek güç yok...yapmak için hesapsız kitapsız girilecek bu işin içinden kimse çıkamaz...yani şaha kalkan eşek sırtüstü düşer misali...
birde sponsorlara yaptıralım diyorsun...koç lara doğuş lara falan...öyle kolay değil bu işler...adamlar sponsor olupda Trabzonspor için diğer büyüklerle ters düşmek istemezler...(vestel örneği)ayrıca sen istermisin Trabzonkoçspor,veyahut Trabzondoğuşspor isminin olmasını...
kayserililer yapmak istediler yaptılar diyorsun...onlardaki birlik beraberlik karadeniz insanında varmı?onların içinden çıkan zenginler kentlerine yatırım yapıyor...Trabzon'dan çıkanlarda bırak kentlerine yatırım yapmayı g.saraya başkan olmaya çalışıyor...

Faik Yılmaz
27.09.2007, 08:40
Abey sponsorlar illaki isim vererek sponsor olmuyorlar. Mutualizm ( karşılıklı fayda esasına göre)
denilen bir şekil oluyor. Yani mesela kale arkasına tribün yapıyorlar. Alt katınada alışveriş merkezi bu merkezin 10-15 yıllığına kirasız kullanıyorlar. Bu şekilde her türlü yatırım yapılabilir.

Özellikle stadın bulunduğu yer şehirin merkezi bir yerde böyle bir yerde kolay kolay yer bulunamaz. Bu fırsat değerlendirlmeli.

İsim filan değiştirmeyede gerek yok. Fenerin kale arkasının birisini migros yaptı alt katına mağazalar koydu 10 yıllık kşra bedeli karşılığıda tribünleri yaptı. Bu gün oraya migros tribünü diyorlar. kapalı ise doğuş holdingin stad içi reklamlarını belli bir süre kullanımı ile yaptırıldı. Yani fenerin adı koç fenerde olmadı.....

Trabzonspor büyük bir markadır yeterki büyüklüğünü bilsinler farkına varsınlar.

Ünyeli Murat
27.09.2007, 08:57
gerçi mesajımın son bölümünde belirtmiştim...ama yeniden yazmamda bir fayda vardır...
başka kentlerden çıkan işadamları vs. yatırımlarını kentlerine yapıyorlar...bizden çıkanlarda başka klüplere hizmet ediyorlar...(haluk ulusoy,ergun gürsoy gibi)yani içimizden çıkan insanlar bile gereken desteği vermezken başka zengin işadamlarından yatırım beklemek hata olur...Trabzon 'a yatırım yapsalar bile isimlerini vermeden yapmazlar...bugün adam bir çeşme yaptırıyor çeşmeden büyük tabela koyuyor (ahmet,mehmet hayratıdır vs.)
bugün f.bahçe stadını yaptı ama, bırakın yöneticileri ,sponsorları, taraftarının klübe verdiği desteği kimse gözardı edemez...100 ytl ye forma aldılar,kale arkası tribününe 50 ytl vererek maça girdiler kombine aldılar...

Erdem Keser
27.09.2007, 09:46
gerçi mesajımın son bölümünde belirtmiştim...ama yeniden yazmamda bir fayda vardır...
başka kentlerden çıkan işadamları vs. yatırımlarını kentlerine yapıyorlar...bizden çıkanlarda başka klüplere hizmet ediyorlar...(haluk ulusoy,ergun gürsoy gibi)yani içimizden çıkan insanlar bile gereken desteği vermezken başka zengin işadamlarından yatırım beklemek hata olur...Trabzon 'a yatırım yapsalar bile isimlerini vermeden yapmazlar...bugün adam bir çeşme yaptırıyor çeşmeden büyük tabela koyuyor (ahmet,mehmet hayratıdır vs.)
bugün f.bahçe stadını yaptı ama, bırakın yöneticileri ,sponsorları, taraftarının klübe verdiği desteği kimse gözardı edemez...100 ytl ye forma aldılar,kale arkası tribününe 50 ytl vererek maça girdiler kombine aldılar...
Fenerbahçe taraftarının 100 ytl ye forma aldığından bahsettiniz ..peki siz cebinizden para vererek orjinal forma aldınız mı?

Ünyeli Murat
27.09.2007, 10:00
Fenerbahçe taraftarının 100 ytl ye forma aldığından bahsettiniz ..peki siz cebinizden para vererek orjinal forma aldınız mı?
aldım..bu neyi değiştirecek?beni sorgularken senin varmı?veyahut varda kaç yıl önce aldın?istanbulda yaşayan takımı canlı seyretme şansına 2-3 maç sahip(oda bilet bulup girebilirse) taraftar resmi lisanslı ürün alacak...ben buradan klübe katkı sağlayacağım oradaki sözde taraftar bedava maça girecek...burada istanbuldan adam başkan olacak para verecek stad yapacak 3-5 sözde taraftar albayrak istifa diye bağıracak, adamı kalaylayacak...oh ne ala...
dostum başkalarını eleştireceğine sende biraz icraat yap...bu dünyada eleştiren zaten yeterince çok...iş yapan pek yok...hadi durmak ,yok yola devam...

Murat'
27.09.2007, 10:13

geçen seneki formalarda iki tane aldım...hemde para biriktirerk...ondan önceki sezondada turuncu ve çubuklu formalardan aldım...herkes orjinal forma alsa veya alabilse zengin oluruz zaten

Erdem Keser
27.09.2007, 10:17
aldım..bu neyi değiştirecek?beni sorgularken senin varmı?veyahut varda kaç yıl önce aldın?istanbulda yaşayan takımı canlı seyretme şansına 2-3 maç sahip(oda bilet bulup girebilirse) taraftar resmi lisanslı ürün alacak...ben buradan klübe katkı sağlayacağım oradaki sözde taraftar bedava maça girecek...burada istanbuldan adam başkan olacak para verecek stad yapacak 3-5 sözde taraftar albayrak istifa diye bağıracak, adamı kalaylayacak...oh ne ala...
dostum başkalarını eleştireceğine sende biraz icraat yap...bu dünyada eleştiren zaten yeterince çok...iş yapan pek yok...hadi durmak ,yok yola devam...
:) eğer fotoğraftaki kişi sizseniz üzerinizdeki forma orjinal değil haberiniz olsun :)benim senede kaç tane forma aldığımı da forumda beni tanıyan herkes biliyor .. Şunuda açıkca söylim takımının formasına 50 ytl parayı çok görenler zaten taraftar değildir benim fikrime göre..
Eğer kulube yapacağın yardımdan başka kişilerin istifade edeceğini düşünüyorsan boşver hiç bir yardım yapma eksik kalsın;) bunlar ucuz bahaneler Trabzon taraftarını eleştiriken insan birazda kendisine bakacak burda Trabzondaki bedavacı bir grubu kastederek bütün taraftara bilmeden kin kusmak herşeyden önce bir Trabzon taraftarına yakışmaz ..

Samet Yildirim
27.09.2007, 16:39
:) eğer fotoğraftaki kişi sizseniz üzerinizdeki forma orjinal değil haberiniz olsun :)benim senede kaç tane forma aldığımı da forumda beni tanıyan herkes biliyor .. Şunuda açıkca söylim takımının formasına 50 ytl parayı çok görenler zaten taraftar değildir benim fikrime göre..
Eğer kulube yapacağın yardımdan başka kişilerin istifade edeceğini düşünüyorsan boşver hiç bir yardım yapma eksik kalsın;) bunlar ucuz bahaneler Trabzon taraftarını eleştiriken insan birazda kendisine bakacak burda Trabzondaki bedavacı bir grubu kastederek bütün taraftara bilmeden kin kusmak herşeyden önce bir Trabzon taraftarına yakışmaz ..

karisiyorum ama orginal forma olsun olmazsin böyle konusmana gerek yok herkesin gücü ayridir ne fark ediyor yani bana söylemiss olsaydin ben kendimi asagalamis hissederdim ve hic kabul etmezdim yani...kusura bakmayin karistigim icin...

Erdem Keser
27.09.2007, 17:03
karisiyorum ama orginal forma olsun olmazsin böyle konusmana gerek yok herkesin gücü ayridir ne fark ediyor yani bana söylemiss olsaydin ben kendimi asagalamis hissederdim ve hic kabul etmezdim yani...kusura bakmayin karistigim icin...
Kusura bakmadım ama yazıya atlamadan önce tartışmanın başlangıc sebebinini okuma zahmetini gösterseydin :)zaten gücü olmayıpta orjinal forma alamayan zaten lafımız yok ..ama alıntı yapmadan önce yapacağın konunun öncesinde neler yazılmış iyi oku

TUFİÇİLO
27.09.2007, 17:41
ziya doğan anca bu stad projesinde amele olarak kulübümüze hizmet edebilir..

Nurettin Yılmaz
27.09.2007, 20:34
sorun sadece takımımızın lisanslı - orjinal formasını alıp almamakla bitmiyor. asıl mesele defalarca değidiğim gibi arzı mümkün olmayan paralı başkan beklentisi ve Kentimize dışardan para gelerek başarının gelmesini beklemek gibi uçuk düşünceler.. böyle olunca kentle para arsında bir uyuşmazlık dengesizlik oluşuyor bu da takımımıza menfi yönde yansıyor. yoksa avrupai bir stad kentimize yapılsın buna kimsenin bir itirazı olamaz . ama burda amaç kentte görüntü olsun deyinemi bu stadı yapacağız yoksa camiamızın özlediği başarılara ulaşmakta bir itici güç olacağı içinmi ?

Hekimoğlu
27.09.2007, 21:10
7000. mesaja az kaldı ortada hiçbirşey yok.albayrak aday olabilmek için son koz olarak kullanacak.en azından bir temel atma töreni veya inşaat için karar felan çıkarmak zorunda.Allah yeni modern bir stat'da maç seyretmeyi nasip eder inşallah.

Öztürk Adem
27.09.2007, 21:18
Stadin Tadilat Yapilcagina Bile Inanmioz Artik

Ahmet Karadeniz
28.09.2007, 00:39
yaaa bu stad projesiyle ilgili enn sonn ne haberler varrr son zmanalardaa hiçç makett yapmıyolarr heralde maket alacak paraları kalmamamıss bi futbolcuu satıppp artık yeni maketlerrr gelecekk:D

Ünyeli Murat
28.09.2007, 07:52
avatarındaki resim ne kadar sensen benim avatarımdaki resimde o kadar benim...şöyle klavyenin tuşuna bir basıpda profilime baksaydın gerçek resmimi görürdün...ayrıca forma hususunda anlatmak istediklerimide anlayamadığını görüyorum...buradaki mesele bir kişinin formasıyla düzelecek mesele değil... bütün taraftar bir blok halinde ortak hareket etmeli...
ayrıca resimdekide arkadaşım...ist.olimpiyat stadında çekildi...üzerindeki formada sahte-orjinal değil...peki neden biliyormusun...Trabzonspor tırı gelmiş meydanda yok...stadın önünde onlarca seyyar satıcı kaşkol forma satıyor...o gün istanbulspor-Trabzonspor maçına gelen 55 000 seyircinin %80 i sahte formalaradan kaşkollardan satın aldı...istersen bir çevrende soruştur oldumu...

Erdem Keser
28.09.2007, 08:41
Eğer tutup örnek olarak fenerbahçe taraftarının bir maça 100ytl vermesini 50 ytl vererek forma almasını örnek gösterirsen benimde sana sorma hakkım var sen ne kadar fedakarlıkta bulunuyorsun kendi kulubün için diye...

taraftar resmi lisanslı ürün alacak...ben buradan klübe katkı sağlayacağım oradaki sözde taraftar bedava maça girecek...burada istanbuldan adam başkan olacak para verecek stad yapacak 3-5 sözde taraftar albayrak istifa diye bağıracak, adamı kalaylayacak...oh ne ala...

Kulübe yapacağın maddi katkıdan,destekten Trabzondaki taraftarın istifade edeceğini söylüyorsun senin tsclubten alacağın ürünlerden Trabzondaki taraftarın ne çıkarı olacak sence bunlar inandırıcı bahaneler mi ,maddi imkanı olan ve takımını seven herkesin bu desteği vermesi gerekmez mi...

Yukarıdada söylemişsin başkalarını eleştireceğine icraat yap valla aslında benim söylemek istediğimi söylemişsin aynı şeyi bende tekrarlıyorum :)başkasını eleştireceğimize icraat yapalım ..bahanelerin arkasına sığınmayalım

Mayls
28.09.2007, 09:50
buradaki mesele bir kişinin formasıyla düzelecek mesele değil... bütün taraftar bir blok halinde ortak hareket etmeli...

Herkes "benim almam neyi degistirir" diye düsünürse asla taraftarlar arasinda birlik saglanamaz.

ahmettt
28.09.2007, 10:20
Atalay'dan Stat Projesine Destek
28 Eylül 2007 / 09:30
Gençlik ve Spor Müdürü Mehmet Atalay'dan Trabzonspor'un Akyazı projesine tam destek.

Mehmet Atalay, "Trabzonspor'un stat projesi çalışmalarını destekliyoruz. Sayın Başbakanımızın da desteği var. Trabzonspor'un böyle bir stada sahip olması kurtuluşu olur. Bu stadımızda 2011 olimpiyatlarının açılış ve kapanış seremonilerini de yapabiliriz" dedi.

Atalay: "Trabzon Havalimanının tek pisti olimpiyat sürecinde ihtiyaca cevap vermesi mümkün değil. Yeni pistin yapılmasıyla Trabzonspor tesisleri haliyle kaldırılacak. Fakat kaldırılan tesisin yerine daha iyisi yapılacak" diye konuştu.
Taka

Faik Yılmaz
28.09.2007, 10:42
Gençlik ve Spor Müdürü Mehmet Atalay'dan Trabzonspor'un Akyazı projesine tam destek.

Mehmet Atalay, "Trabzonspor'un stat projesi çalışmalarını destekliyoruz. Sayın Başbakanımızın da desteği var. Trabzonspor'un böyle bir stada sahip olması kurtuluşu olur. Bu stadımızda 2011 olimpiyatlarının açılış ve kapanış seremonilerini de yapabiliriz" dedi.

Atalay: "Trabzon Havalimanının tek pisti olimpiyat sürecinde ihtiyaca cevap vermesi mümkün değil. Yeni pistin yapılmasıyla Trabzonspor tesisleri haliyle kaldırılacak. Fakat kaldırılan tesisin yerine daha iyisi yapılacak" diye konuştu.
Taka

Temcit pilavı yine önünüzde..... yerseniz....

Hekimoğlu
28.09.2007, 12:56
24 saat yaşayan yeni stad yapacağım.tabi yerseniz ki yedik afiyet olsun.şimdi birde bir bardak soğuk su içelim.tabi iftardan sonra.:)

Samet Yildirim
28.09.2007, 15:03

Taka

yapilacak zaten bu proje benim hic bi korkum yok bu dogrultuda fakat i$ biraz uzadi buna üzüldüm ama olsun sonucta yapilmasi önemli...

Emre B.
28.09.2007, 16:00
Eğer olimpimpik stad yapıcakalrsa boşuna para harcamasınlar.Avni Aker'in tribünlerini sahaya yakınlaştırın, kale arkalarını büyütüp üstünü kapatın yeter.

Remzi
28.09.2007, 17:20
Olimpik Stad Trabzon için ölü yatırımdır .Sadece olimpiyatlar için kullanılır o da bir seferlik..
TRabzon Atletizim Şehri Değil TRabzon Futbol Şehridir...

Osman Küçük
28.09.2007, 17:26

Sevgili arkadaşlar ben dikkatinizi şu cümleye çekmek istiyorum; "Bu stadımızda 2011 olimpiyatlarının açılış ve kapanış seremonilerini de yapabiliriz"
benim bundan anladığım bu stadta tartan pist yok ve olimpik te diil çünkü sadece açılış ve kapanış seremonilerinin yapılabileceği belirtiliyor

Remzi
28.09.2007, 18:31
Valla bulardan herşey beklenir..Hem Projedeki stad da olimpik staddı..Ha dersiniz ki TRabzonsporda Proje Bol ona tamam derim:D

Mayls
28.09.2007, 18:31

Sevgili arkadaşlar ben dikkatinizi şu cümleye çekmek istiyorum; "Bu stadımızda 2011 olimpiyatlarının açılış ve kapanış seremonilerini de yapabiliriz"
benim bundan anladığım bu stadta tartan pist yok ve olimpik te diil çünkü sadece açılış ve kapanış seremonilerinin yapılabileceği belirtiliyor
Verilen makette pist var. Ama tabi fazla takilmamak lazim makete cünkü ne zaman isler kötüye gitse yeni bir maket cikiyor ortaya. Genel Kurul'a kadar yeni bir maket daha cikacaktir.

Ama sunu da unutmamak lazim Albayrak "24 saat yasayan bir stad" yapacagini söyledi. Sehir disinda hicbir stad 24 saat yasamaz. Kimse alisveris icin sehirdisina cikmaz ihtiyaclarini sehiricindede karsilayabilirken. Dogal olarakta Kimse yapilmasi vaad edilen Alisveris merkezine yatirim yapmaz akli basindaysa.

A.Alper
28.09.2007, 18:33
Mehmet Atalay, "Trabzonspor'un stat projesi çalışmalarını destekliyoruz. Sayın Başbakanımızın da desteği var. Trabzonspor'un böyle bir stada sahip olması kurtuluşu olur. Bu stadımızda 2011 olimpiyatlarının açılış ve kapanış seremonilerini de yapabiliriz" dedi

Lafa bak ! Üçüncü sınıf bürokratların diline düştük.

Rıza ÇOLAK
28.09.2007, 22:42
İki sene oldu hala maket aşamasından ileri gidemedik. Rezil herifler...

Nurettin Yılmaz
29.09.2007, 09:20
Defalarca belirttiğim gibi , kentimiz henüz böyle bir stada hazır değil . sebepleri çok tekrar tekrar yazmaya da gerek yok. biraz daha zamana ihtiyaç var. kent hazır olsun stad kendiliğinden gelir merak etmeyin.

Ünyeli Murat
29.09.2007, 09:34
Defalarca belirttiğim gibi , kentimiz henüz böyle bir stada hazır değil . sebepleri çok tekrar tekrar yazmaya da gerek yok. biraz daha zamana ihtiyaç var. kent hazır olsun stad kendiliğinden gelir merak etmeyin.
kent yeni stadyuma psikoljik olarak hazırda,kentte lojistik destekden bahseden yok...herkes elini biraz taşın altına koyabilmeli...ama nedense kimse fedakarlık yapmak istemiyor...birçoğumuz eski türk filmlerindeki polisler gibi mevzu bittikten sonra olay yerine gelmek istiyoruz...başrol oyuncusu adeleti sağlar en son polis gelir ya cesetleri toplar veyahut suçluyu alır gider...buradaki tercih bizim ya başrol oyuncusu olacağız yada eski türk filmlerindeki polis...

Murat'
29.09.2007, 12:53
http://img444.imageshack.us/img444/1094/alpaslan1453kayseristadwx8.jpg

Öztürk Adem
29.09.2007, 12:55
baskanın yapmadı son soz bu ımıs yıldız onu almıs benzın ıstasyonu onu da yaptı sımdı sadece yerıne getırmedıgı tek soz ıse stad bakalım onu da yapacakmıs

Hekimoğlu
29.09.2007, 14:32
kayserinin stadı çok güzel kutu gibi ve pist yok.nuri laf üretme icraat yap gör de utan biz senden olimpiyat köyü istemedik sadece stad yeter bize futbol stadı.

A.Alper
29.09.2007, 14:59

Defalarca aynı saçma cümleyi kurmak ona doğruluk kazandırmıyor.Kentin nesi varmış da böyle bir stada hazır değil?Zamanla ne değişecek?

Maket bile fazla şehri ve takımı küçük görenlere.

Eğer şehir böyle bir şeye hazır değilse gerçekten dediğiniz gibi,hazır hale getirmek için ne yaptınız Allah aşkına?Trabzon için ne yaptınız da böyle her fırsatta hakir görüyorsunuz?İnsanı hazır değil,şehir hazır değil.Ama kalk şampiyonluk bekle.

Trabzon futbolun başkentidir.Bunu kafanıza sokun.

Nurettin Yılmaz
29.09.2007, 15:09
Defalarca aynı saçma cümleyi kurmak ona doğruluk kazandırmıyor.Kentin nesi varmış da böyle bir stada hazır değil?Zamanla ne değişecek?

Maket bile fazla şehri ve takımı küçük görenlere.

Eğer şehir böyle bir şeye hazır değilse gerçekten dediğiniz gibi,hazır hale getirmek için ne yaptınız Allah aşkına?Trabzon için ne yaptınız da böyle her fırsatta hakir görüyorsunuz?İnsanı hazır değil,şehir hazır değil.Ama kalk şampiyonluk bekle.

Trabzon futbolun başkentidir.Bunu kafanıza sokun.

Yazımda da belirttiğim gibi bunu daha önce defalarca dile getirdik. ama senin anlayışın kıtsa ben ne yapayım.

A.Alper
29.09.2007, 15:10
Çok büyük bir pozisyondaymış gibi çoğul konuşmayı bırak da beni aydınlat.Diğer yazılarınızı görmedim.

Koray
03.10.2007, 16:31
bn onu bunu bilmem eğer yaparsalar ki yapacaklar büyük ihtimal tartan pistli olmasını kesinlikle istemiyorz...

atlet izlemeye değil futbol izlemeye gidecez oraya...

Ahmet Karadeniz
03.10.2007, 16:40
bunu zatenn herkesss istitorrr tartan pistt olmasınn ama bu adamlarınn hiç anlamıyolarr secimi iple cekiyorum

Mayls
03.10.2007, 16:42
Insallah kongreden önce insaat falan baslamaz.

Ahmet Karadeniz
03.10.2007, 16:51
inslaahhhhhh

Şuayip Aydın
03.10.2007, 17:04
yukaradki resimde bir satad isa ediyolar kim stadi o acaba

Ahmet Karadeniz
03.10.2007, 17:19
kayserisporun yeni stadı

Ünyeli Murat
03.10.2007, 17:53
Sevgili dostlar bu topicte herkes birşeyler yazdı , bir şeyler çizdi...bizde zaman zaman bir şeyler karalamaya çalıştık...bu konuyu yeniden enine boyuna fazla uzağa gitmeden yine bu topic içinde araştırdım..arkadaşlarımızın bir çoğunun yazmış olduğu mesajları ve konuyla alakalı haberleri yayınlıyorum...yorum sizin....
arkadaslar bence 30,000 kisilik yeterli ayrica yonetim 30,000kisilik stadi doldurabilmek için bilet fiyatlarina diger kuluplere gore ucuz tutmali..
nytre
stadi doldurmak için sadece biz degil yonetim de ugrasacak zaten..
mesela normal bir maçta kalearkasini 5 milyon yaparsan herkes gelmez..
2,5 milyon yaparsin hep stat dolar hemde küçümsenmeyecek bir gelir elde edersin..
nytre
(yeni yapılacak stadın takımımıza ne kadar gelir sağlayacağı ortada...fiyat kırarak ne kadar olacaksa)

Trabzonspor, daha önce 49 yilligina kiraladigi Avni Aker Stadi'ni satin alip, yeniden insa etmek için harekete geçti. Bordo-Mavili yönetim, stadin yanindaki Yavuz Selim toprak sahasi ile Orman Evleri'ni de içine alan bölgeye UEFA standartlarina uygun, 30 bin kisilik tribün kapasitesi olan stat yapmayi planliyor. Baskan Atay Aktug ve ekibi, tapuyu aldigi takdirde, Avni Aker projesi sezon biter bitmez hayata geçirilerek ve yeni stat 1 yil içinde kullanima hazir hale gelecek. Projenin Bordo-Mavili kulübe 35-40 milyon dolara mal olacagi belirtildi.

(stad projesini söz veripde yapmayan nuri albayrak değilmiş meğer...söz verenleri iyi hatırlamak lazım..)

Yeni stadin en az 30-40yil (belkide daha fazla) Trabzonspor`a hizmet edecegini; bu arada sehrin ve ulkenin nufusunun artacagi; elde edilecek basarilarla kulubun taraftar sayisinin da artacagi varsayilirsa 50,000 kisilik bir stad hic ucuk degil. Ayrica, bugun degil belki ama gelecekte seyirci gelirlerini artirmak icin daha buyuk bir stada er gec ihtiyac duyulacak.
The Londoner
(hangi gelir dostum..bilet fiyatlarını düşürdük...ayrıca 100.000 lik olsa ne olur..maçları seyircisiz oynayacağımızı hesaba katmadınız herhalde)

"Tabii ki Trabzon'un ekonomik yapisinin, Trabzonspor gibi emsal grupta yer aldigi 3 kulüple birlikte Türkiye?de çok seyi asmis, artik dünya markasi olma yolunda büyük mesafeler kat eden bir kulübün gereksinimlerini karsilayabilecek bir beklenti içinde olunmasi hayalciliktir.
kenti su siralar dünyanin gündemine sokan ve de hiç haketmedigi elestirilere ugramasina neden olan gelismelerin kökeninde de ekonomik yapisi yatmaktadir. Son günlerin moda söylemiyle; Atatürk Alani?nda birlesen Sahil Yolu, Maras Caddesi, Uzun Sokak ve Tanjant yolda gezinen 3 bin dolayindaki genç, issizlik nedeniyle bir kivilcimla patlamaya hazir bomba halinde dolasirken, bir provokasyonla taa Amerikalar?dan Trabzon?a gazeteci getirtmistir. DPT?nin gelismislik siralamasinda 38. il olan, kisi basina gayri safi milli hasilasi bin 506 dolarda kalan, aradaki 6 dolarlik fark nedeniyle tesvik kapsamina alinmak için 3 yildir beklerken IMF?nin canini sikan kentlerden biri konumundaki Trabzon, tabi ki Trabzonspor?un gereksinimlerini karsilayamaz.
Ergun ATA

şimdi kendi kendimize soralım..yeni stad gerçekten yapılmalımı?yapılırsa Trabzon amı yapılmalı?

devam edecek.........

Samet Yildirim
03.10.2007, 20:47
Stad Projesi

Samet Yildirim
03.10.2007, 20:51
bu stad yüzde yüz yapilacak istemeyenler varsa fazla hevesnlenmesinler cünkü bunu biliyorum ve söylüyorum bu STAD PROJESI Y-A-P-I-L-A-C-A-K....ilerde görürüz zaten temeli atiliyor mu atilmiyor mu?!?!?! merak etmeyin ben bilyiorumda konusuyorum bu konuda

Remzi
03.10.2007, 21:29
Stadı yeniden koz olarak kullanacak bence albayrak kesin bi projesi daha vardır!!!

Mehmet Öztürk
03.10.2007, 22:33
Kayserispor bile stat yaptirabiliyor, ama Anadolu´nun beyi, Türkiye´nin dört büyügünden, bana göre tek büyük, biri

0
0
0
0

Emirhan Makul
04.10.2007, 00:22
stad olimpiyat olursa trabzon ili takımlarında soğur bence il futbola küserrr olimpik stad istemiyoruzzz sahaya yakınnnn akustik bir stad istiyoruzz

Öztürk Adem
04.10.2007, 00:45
keske yapsalar su stadı yanlıslıkla :alkış:

Ünyeli Murat
04.10.2007, 09:49
İKİDE BİR KAYSERİ KADİR HAS STADYUMUNUN RESİMLERİNİ BU TOPİCE KOYAN ARKADAŞLAR STADYUMUN KİM TARAFINDAN VE NASIL YAPILDIĞINI NİYE YAZMIYORLAR ACABA...BİZDE ÖĞRENİRDİK...

4 Kasım 2006, 14:26

Törene Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay, Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın ve çok sayıda milletvekili ile spor camiasından davetliler katıldı.

Törenin açılış konuşmasını yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Kayseri'ye UEFA standartlarında bir stat yapacaklarını ve stadın Türkiye'nin en büyük statlarından birisi olacağını söyledi.
Başkan Özhaseki, "Kayseri isminden en çok söz ettiren şehir. Bizim sizden beklentimiz önümüze kanuni engeller çıkarmayın, yasal düzenlemeler yapın, önümüzü açın. Bize para verin demiyoruz. Biz 'Bu devlet nerede?' diye bağırmayız. Kayseri Antalya gibi bir turizm şehri de değil. Ama bizim Kayseri'ye yaptığımız projelerin değeri ölçülemeyecek kadar fazla. Bunları nasıl yapıyorsunuz' diye sık sık soruyorlar. Bu çok basit ve kolay. Bunu çalışkan müteşebbisler ile yapıyoruz" dedi.

Daha birkaç sene önce belediye başkanlarının kulüp başkanı olması yasaklandı ama şu işe bakınki Kayseri'nin stadını belediye yapıyor, bence daha da önemlisi Kayserispor tüzüğünde gelirler ibaresinde, belediyenin ayırdığı kaynak diye bir madde var.

İNŞALLAH BİR DAHA BAŞKA RESİMLER GÖRMEYİZ BURADA.....KENDİ STADYUMUMUZDAN BAŞKA.....

İ.safer
05.10.2007, 16:27
laf değil icraat önemli.yapabiliyosan söyleyeceksin yapamıyosan o ütopyadır sadece. bana göre bu ütopya olarak kalacak bir fikir. yinede Allah Yardımcısı olsun Albayrak yönetiminin

61_dnc_TS
05.10.2007, 17:00
kalearkasi.net'ten savaş arkadaşımızdan alıntıdır.

Stadımızın Rakip Takım Soyunma odasına giden koridoru yeniden yapılandırılıyor,koridor duvarlarına Trabzonsporumuzun geçmişteki efsane kadroları,tarihi zaferlerimiz vb. resimler yerleştirildi..Bundaki amaç sahaya çıkan rakip takımı baskı altına almak ve Geçmişteki efsaneyi bir an olsun onlara anlatmak..

Bugün koridorlara gidip resimlerin resimlerini çektim ve paylaşıyorum..

http://img441.imageshack.us/img441/8569/dsc03119as0.jpg
http://img441.imageshack.us/img441/337/dsc03125ii6.jpg
http://img222.imageshack.us/img222/4198/dsc03122zt8.jpg
http://img222.imageshack.us/img222/2372/dsc03121ww2.jpg

http://img222.imageshack.us/img222/7550/dsc03120us4.jpg

TS-Tiryaki
05.10.2007, 17:09
eline saglik kardes

28TS61
05.10.2007, 17:13
paylasim icin tskler

A.Alper
05.10.2007, 17:30
Bu resimler rakibi değil bizimkileri baskı altına alıyordur.

sanatik
05.10.2007, 18:19
Tur garanti degil ama helal olsun trabzon :--)

Albayrak'ın Stat KozuAralık kongresinde yeniden adaylığını koymaya hazırlanan başkan Nuri Albayrak stat projesini kullanmaya hazırlanıyor.

Albayrak'ın Stat Kozu
Aralık kongresinde yeniden adaylığını koymaya hazırlanan başkan Nuri Albayrak stat projesini kullanmaya hazırlanıyor

STATA TEMEL ATMAK İSTİYOR
Aralık ayında yapılacak kongre öncesi Trabzonspor'da kulisler hareketlenmeye başladı. Başkan Nuri Albayrak'ın kongrede yeniden aday olacağı yönünde sinyaller vermesi üzerine muhalif kanat ortak bir isim belirleme çabası içerisine giriyor. Başkan Nuri Albayrak ise yaşanan gelişmelerden sonra seçim öncesi en büyük kozu olan Akyazı'daki tesis projesini hayata geçirmek için kolları sıvadı.

YILMAZ'IN KAPISI ÇALINACAK
Görevde bulunduğu süre içerisinde tesis projesi için somut bir adım atamayan Albayrak, seçim öncesi stat projesini hayata geçirerek oyunu artırmak amacında. Stat projesi için Başbakan Recep Tayyip Erdoğan'dan da tam destek alan Albayrak, listesine ise yedi isim ilave ederek yönetim kadrosunu da güçlendirmek istiyor. Albayrak'ın seçim öncesi yapacağı bu hamlelerle tekrar başkan olamayacağını savunan muhalifler ise, onursal başkan Mehmet Ali Yılmaz'ın kapısını çalacak.
Taka

--

Allah korusun. Inschallah Stad projelerini bizi yeniden rezil edemeyecek birileri elden gecirirde yeni hic bir affi olmayan bir cöküsden kurtuluruz.

Inschallah bu stad proje ayanklari ile de secilmezsin albayrak.

Sen birak o isi becerebilenler yapsin.

Murat'
08.10.2007, 09:26
İKİDE BİR KAYSERİ KADİR HAS STADYUMUNUN RESİMLERİNİ BU TOPİCE KOYAN ARKADAŞLAR STADYUMUN KİM TARAFINDAN VE NASIL YAPILDIĞINI NİYE YAZMIYORLAR ACABA...BİZDE ÖĞRENİRDİK...

Törene Dışişleri Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Abdullah Gül, Devlet Bakanı ve Başbakan Yardımcısı Mehmet Ali Şahin, Sanayi ve Ticaret Bakanı Ali Coşkun, Gençlik ve Spor Genel Müdürü Mehmet Atalay, Galatasaray Kulübü Başkanı Özhan Canaydın ve çok sayıda milletvekili ile spor camiasından davetliler katıldı.

Törenin açılış konuşmasını yapan Büyükşehir Belediye Başkanı Mehmet Özhaseki, Kayseri'ye UEFA standartlarında bir stat yapacaklarını ve stadın Türkiye'nin en büyük statlarından birisi olacağını söyledi.
Başkan Özhaseki, "Kayseri isminden en çok söz ettiren şehir. Bizim sizden beklentimiz önümüze kanuni engeller çıkarmayın, yasal düzenlemeler yapın, önümüzü açın. Bize para verin demiyoruz. Biz 'Bu devlet nerede?' diye bağırmayız. Kayseri Antalya gibi bir turizm şehri de değil. Ama bizim Kayseri'ye yaptığımız projelerin değeri ölçülemeyecek kadar fazla. Bunları nasıl yapıyorsunuz' diye sık sık soruyorlar. Bu çok basit ve kolay. Bunu çalışkan müteşebbisler ile yapıyoruz" dedi.

Daha birkaç sene önce belediye başkanlarının kulüp başkanı olması yasaklandı ama şu işe bakınki Kayseri'nin stadını belediye yapıyor, bence daha da önemlisi Kayserispor tüzüğünde gelirler ibaresinde, belediyenin ayırdığı kaynak diye bir madde var.

İNŞALLAH BİR DAHA BAŞKA RESİMLER GÖRMEYİZ BURADA.....KENDİ STADYUMUMUZDAN BAŞKA.....

o resimleri koyuyorum koymayada devam edeceğim.....çünkü beni heyecanlandıran bir proje..kadir has bu projeye tam 10 trilyon verdi...

Ünyeli Murat
08.10.2007, 09:34
o resimleri koyuyorum koymayada devam edeceğim.....çünkü beni heyecanlandıran bir proje..kadir has bu projeye tam 10 trilyon verdi...
sen yazımı bir daha dikkatli bir şekilde oku istersen...stadı kayseri de kimler nasıl yapıyor yazıyı oku ve bir daha düşün...senin seyircinin biletleri pahalı bulduğu bir şehirde, onursal başkanının gelirlerine haciz koydurduğu bir spor klubünün bırak stad yapmayı, ayakta kalması bile zordur..kayserinin ne yaptığı değil bizim ne yapabildiğimiz önemli...yoksa bu resimleri buraya koymak kayserinin yaptıklarıyla övünmeye argoda başkasının......................denir...açık yazmıyorum ama anlaşılmıştır herhalde...

Murat'
08.10.2007, 09:45
işte yine koyuyorum.......buradan stad konusu gündeme geldiği zaman yüzlerce stad resmi koyduk buraya....ben kayserinin yaptığıyla övünmüyorum ayrıca...bizim beceriksizliğimize üzülüyorum....
http://img339.imageshack.us/img339/5264/fatihtaskingoruntu065qt3.jpg

Samet Yildirim
08.10.2007, 14:28
DEVLET desteyile yapilyior iste ABDULLAH GÜL olmasaydi o stad yapilmazdi ama olsun yapsinlar güzel bi stad yani...

Erdem Keser
08.10.2007, 15:13
sen yazımı bir daha dikkatli bir şekilde oku istersen...stadı kayseri de kimler nasıl yapıyor yazıyı oku ve bir daha düşün...senin seyircinin biletleri pahalı bulduğu bir şehirde, onursal başkanının gelirlerine haciz koydurduğu bir spor klubünün bırak stad yapmayı, ayakta kalması bile zordur..kayserinin ne yaptığı değil bizim ne yapabildiğimiz önemli...yoksa bu resimleri buraya koymak kayserinin yaptıklarıyla övünmeye argoda başkasının......................denir...açık yazmıyorum ama anlaşılmıştır herhalde...

Sene başında Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz gibi yıldızlarımızı satmamamıza rağmen sadece 5 adet yanlış duymadınız 5 adet kombine satan kayserisporun taraftarı takımına sahip çıkmış oluyor ama trabzonspor taraftarı en rezil konuma sahip oluyor gözünüzde ..madem iş taraftarda bitiyorsa 5 adet kombine satan kayseri bu stadı nasıl yapmış oluyor ..:)herkes önce kendisine bakarsa ortada sorun kalkmaz ..içinizde ki trabzon taraftarına olan kini her yazıda kusmayada gerek yok ..icraat yapalım..
Bir taraftar düşünün takımı 24 senedir şampiyon olamıyor,lige kötü başlamış,intertoto faciaları yaşamış,futbolun f sini ortaya koyamıyor ama haftaiçi bigün hemde iftar saatine denk gelen bir maçta allahın dağındaki bir stada 20 bine yakın taraftarı ile gidiyor..

http://www.hurhaber.com/news_detail.php?id=65456&uniq_id=1187095834

Ünyeli Murat
08.10.2007, 17:59

bazı arkadaşların ya algılama problemi var yada okuma özürleri....lütfen bu yazıyı yüz kere bir daha okuyun, bin kere daha düşünün ve ondan sonra bir kere düzgün cevap yazın...bana aynı yazıyı lütfen bir daha tekrarlatmayın...ayrıca bazı sivri dilli arkadaşlarla bu seneki iftarda tanışamadık ama kısmetse bir dahaki iftarda onları isim isim arayacağım....

Ünyeli Murat
08.10.2007, 18:01
Ayrica Kandİlİnİz Ve Kandİlİmİz MÜbarek Olsun...allah C.c. Dualari Bu Gecede Kabul Olan Kullarin ZÜmresİne CÜmlemİzİ İlhak Eylesİn...

Amİn

Ünyeli Murat
08.10.2007, 18:20
Sene başında Gökhan Ünal ve Mehmet Topuz gibi yıldızlarımızı satmamamıza rağmen sadece 5 adet yanlış duymadınız 5 adet kombine satan kayserisporun taraftarı takımına sahip çıkmış oluyor ama trabzonspor taraftarı en rezil konuma sahip oluyor gözünüzde ..madem iş taraftarda bitiyorsa 5 adet kombine satan kayseri bu stadı nasıl yapmış oluyor ..:)herkes önce kendisine bakarsa ortada sorun kalkmaz ..içinizde ki trabzon taraftarına olan kini her yazıda kusmayada gerek yok ..icraat yapalım..
Bir taraftar düşünün takımı 24 senedir şampiyon olamıyor,lige kötü başlamış,intertoto faciaları yaşamış,futbolun f sini ortaya koyamıyor ama haftaiçi bigün hemde iftar saatine denk gelen bir maçta allahın dağındaki bir stada 20 bine yakın taraftarı ile gidiyor..

http://www.hurhaber.com/news_detail.php?id=65456&uniq_id=1187095834
işkembeden sallamayalım bence...al sana kombine raporu....ayrıca yazında kullandığın çirkin kelimelerde senin iç dünyanı yansıtıyor...yazımın içinde kendimi kapsayan cümleler kullandım...kesinlikle taraftarımız ve takımımız hakkında olumlu bir cümle yok...kendine yandaş toplamak istiyorsan önce taraftar ol...

Gönderim Zamanı: 16 Ağustos 2007 Saat 14:21Turkcell Süper Lig'de yer alan takımların kombine bilet fiyatları ve satış rakamları şöyle:
Konyaspor: Kale arkası 50 YTL, yeni yeşil tribün 75 YTL, eski yeşil tribün 100, maraton 100, kapalı tribün ise 800 YTL (Satış rakamı bildirilmedi)
Sivasspor: Maraton 200 YTL (Şu ana kadar 1300 bilet satıldı)
Çaykur Rizespor: C sınıfı 200 YTL, B sınıfı 300 YTL, A sınıfı 400 YTL (Şu ana kadar 450 bilet satıldı)
Trabzonspor: VIP-1 tribünü 2 bin YTL, VIP-2 tribünü bin YTL, kapalı numaralı tribün 500 YTL, maraton özel tribün 300 YTL, maraton tribün 200 YTL, kale arkası tribün 100 YTL, 6 kişilik loca (üst) 500 YTL (kişi başı), 8 kişilik loca (alt) bin YTL (kişi başı) (Şu ana kadar 2 bin 500 bilet satıldı)
Kayserispor: Kapalı tribün 3 bin YTL, açık tribün 500 YTL (şu ana kadar 2 bin bilet satıldı)
Gaziantepspor: Numaralı tribün bin YTL, Kombine Maraton tribünü 150 YTL (satış rakamı bildirilmedi)

Erdem Keser
08.10.2007, 23:12
bazı arkadaşların ya algılama problemi var yada okuma özürleri....lütfen bu yazıyı yüz kere bir daha okuyun, bin kere daha düşünün ve ondan sonra bir kere düzgün cevap yazın...bana aynı yazıyı lütfen bir daha tekrarlatmayın...ayrıca bazı sivri dilli arkadaşlarla bu seneki iftarda tanışamadık ama kısmetse bir dahaki iftarda onları isim isim arayacağım....

Trabzonluya olan kinini her fırsatta kusan ve üstelik sıkılmadan tehdit eden şahsın mesajının takdirini forum yöneticilerine bırakıyorum

Külünkoğlu
09.10.2007, 08:50
Birbirinizi yanlış anlamakta ısrar edişinizin kimseye bir yararı yok. Biz burda olduğumuz sürece bu forumda kimse kimseyi tehdit edemez. ioni'nin yüzyüze görüşmekten kasdettiği meydan okuma değil, karşılaştıklarıyla daha olanaklı daha samimi bir şekilde hasbihal etmektir. En azından ben öyle anladım. İoni gelip ne düşündüğünü neyi kasdettiğini de söyleyecektir. Aksi takdirde ise biz ne gerekiyorsa onu yaparız kimsenin şüphesi olmasın.

Nurettin Yılmaz
09.10.2007, 09:10
ioni arkadaşım ; bence boşuna uğraşıyorsun. burdaki bir takım insanlara laf anlatmak adeta "eşşeği sudan geçirmeye eşdeğer" . bırak iş olacağına varsın , nede olsa zaman her şeyi ortaya çıkaracak , işte ben o zaman bu insanları görmek isterim. boşver arkadaşım hiç gereği yok , klavye başında harcadığın o değerli zamanına , döktüğün emeğe yazık.
Bak işte senin o araştırma destekli yazılarına cevap veremeyince nasıl mesnetsiz suçlamalarda bulunuyorlar. bu bile senin bu konuda ne kadar haklı olduğunu göstermiyormu?

Hekimoğlu
09.10.2007, 09:43
değirmendere ve ioni parsellediniz gene bu topic'i atıp tutuyorsunuz bakıyorum.birbirinize olan bağlılığınız da gözlerimi yaşartıyor.yalnız mesnetsiz iddia yok ortada hafiften tehditler savurmaya da başlamışsınız ki bu çooook tehlikeli.;)

Ünyeli Murat
09.10.2007, 09:43
değirmendere dostum fikirlerimi anlayan birinden böylesine müspet bir yorum okumak gurur verici...
bende açıkçası merak ediyorum Trabzon la kayseriyi karşılaştırıp sosyo - ekonomik dengelerini belgelerle sunmanın neresinde hakaret neresinde tehdit var doğrusu anlayamadım...veyahut bazı üyelerin şahsıma yönelik bu tarz yönelik yorum yapmalarının sebebi ne?
bazılarının niyeti üzüm yemek değil herkalde bağcıyı dövmek...

chovy senin şahsıma yapmış olduğun dayanaksız alaksız yorumlara sadece şu cevabı verebilirim...
yalan öyle bir okturki,atılanı değil atanı yaralar..

poetricus
09.10.2007, 13:24
Stad mı? Ne stadı?
Biri Trabzon'a stad mı yapacakmış?
Başlangıçta bunları ben de ciddiye alıyordum ama geçti.
2011 için nasıl olsa olimpik bir stad yapılır. Yönetimin derdi o tarihe kadar başta kalıp ben yaptım ya da yaptırdım diyebilmek.

Faik Yılmaz
09.10.2007, 13:27
Stad mı? Ne stadı?
Biri Trabzon'a stad mı yapacakmış?

Abey malumunuz ramazan ayının standart yemeğidir temcit pilavı. Elinde avucunda başka kozu kalmayan Nöri Kantar Albayrak bu pilavı 100. defa önmüzüe sundu ısıtarak.....

Albayrak Trabzona iyi gelir.....

Tabi Yerseniz......

Faik Yılmaz
09.10.2007, 13:56
Aklımı kurcalayan bazı sorular.....

1- 2011 de gençlik olimpiyatları yapılacakmı ?

Evet yapılacak........

2- Olimpiyatlar için bize olimpik bi stadyum lazımmı ?

Evet Lazım.....

3- Havaalanı küçük geliyormu bize ?

evet artık ihtiyaca cevap vermiyor......

4- Modern bir otobüs terminali lazımmı bize ?

Evet peynir ekmek gibi lazım.....

5- Hepsinin bir arada olduğu bir yapıyı yapacak kadar yerimiz varmı ?

Hayır yok......

6- Deniz dolgusu en güzel alternatif olarak durmuyormu ?

Evet en makul en mantıklısı o

7- Peki bu projeyi kim yapacak.....

Büyük ihtimalle yap-işlet-devret modeli ile devlet ytarafından yaptırılacak....

8- Peki o zaman Albayrağın bu proje ile ilgisi ne.....

Projeyi onlar hazırlatmış.....

9- Peki bu stadyum öyle ya da böyle yapılacaksa ve hükümet desteği ile yapılacaksa Stadyum projesinden dolayı Albayrağa neden oy verilmesi isteniyor. HükümeT ALBAYRAK KAZANIRSA DESTEK VERECEKSE ÖRNEĞİN YUSUF ZİYA YILMAZ KAZANIRSA DESTEK VERMEYECEKMİ...

normal şartlarda destek vermesi lazım. Klüp başkanlığı ile olimpiyatların ya da diğer tesislerinhiç bir bağlantısı yok.....

10- Peki neden albarağa oy verelim....

projeyi onlar hazırlatmış....

11- Peki projeyi hazırlayana mühendislerede başkan yardımcılığı teklif edelim.....

kem küm........

görüldüğü züer estadyum projesi ile başkanın projeyi hazırlamak dışında uzaktan yakından ilgisi yok....

kaldıki olimpiyat için yapılacak ucube bir stad olacaksa eğer avni akerd edirekleri seyretmeye devam ederim daha iyi

Samet Yildirim
09.10.2007, 15:16
Aklımı kurcalayan bazı sorular.....

1- 2011 de gençlik olimpiyatları yapılacakmı ?

Evet yapılacak........

2- Olimpiyatlar için bize olimpik bi stadyum lazımmı ?

Evet Lazım.....

3- Havaalanı küçük geliyormu bize ?

evet artık ihtiyaca cevap vermiyor......

4- Modern bir otobüs terminali lazımmı bize ?

Evet peynir ekmek gibi lazım.....

5- Hepsinin bir arada olduğu bir yapıyı yapacak kadar yerimiz varmı ?

Hayır yok......

6- Deniz dolgusu en güzel alternatif olarak durmuyormu ?

Evet en makul en mantıklısı o

7- Peki bu projeyi kim yapacak.....

Büyük ihtimalle yap-işlet-devret modeli ile devlet ytarafından yaptırılacak....

8- Peki o zaman Albayrağın bu proje ile ilgisi ne.....

Projeyi onlar hazırlatmış.....

9- Peki bu stadyum öyle ya da böyle yapılacaksa ve hükümet desteği ile yapılacaksa Stadyum projesinden dolayı Albayrağa neden oy verilmesi isteniyor. HükümeT ALBAYRAK KAZANIRSA DESTEK VERECEKSE ÖRNEĞİN YUSUF ZİYA YILMAZ KAZANIRSA DESTEK VERMEYECEKMİ...

normal şartlarda destek vermesi lazım. Klüp başkanlığı ile olimpiyatların ya da diğer tesislerinhiç bir bağlantısı yok.....

10- Peki neden albarağa oy verelim....

projeyi onlar hazırlatmış....

11- Peki projeyi hazırlayana mühendislerede başkan yardımcılığı teklif edelim.....

kem küm........

görüldüğü züer estadyum projesi ile başkanın projeyi hazırlamak dışında uzaktan yakından ilgisi yok....

kaldıki olimpiyat için yapılacak ucube bir stad olacaksa eğer avni akerd edirekleri seyretmeye devam ederim daha iyi

dediklerin coguna katiliyorum ama buraya olyimpik stad yapilacagi belli zaten 2011 icin ve ALBAYRAK-RECEP TAYIP ERDOGAN 40yillik dostlar simdi albayrak secimi kazanmasi icin bu stadin temelini atmaya mecbur recep tayip erdogan destek de veriyor yani eninde sonunda bi stad mecbur 2011 icin...ama albayrak gidip baskasi gelirse devlet destek verirmi pek zanetmiyom ...

Murat'
09.10.2007, 15:25
dediklerin coguna katiliyorum ama buraya olyimpik stad yapilacagi belli zaten 2011 icin ve ALBAYRAK-RECEP TAYIP ERDOGAN 40yillik dostlar simdi albayrak secimi kazanmasi icin bu stadin temelini atmaya mecbur recep tayip erdogan destek de veriyor yani eninde sonunda bi stad mecbur 2011 icin...ama albayrak gidip baskasi gelirse devlet destek verirmi pek zanetmiyom ...

yaaa burada koskoca birşehirden bahsediyoruz.....nuri gibi pısırık bir adam olmazsa o stad buraya yapılamayacak mı....eğer böyleyse bize gerçekten çok yazık

Samet Yildirim
09.10.2007, 15:31
yaaa burada koskoca birşehirden bahsediyoruz.....nuri gibi pısırık bir adam olmazsa o stad buraya yapılamayacak mı....eğer böyleyse bize gerçekten çok yazık

yapilir bi stad ama o akyazi projesi ancak devlet desteyile olur yoksa olmaz ALBAYRAK`a destek oldugu icin yapilma sansi daha yüksek ama albayrak gidip baskasi gelirse devlet destegini cekme ihtimalli daha yüksek oazamn bu proje de hayata olmaz yani...

A.Alper
09.10.2007, 15:34
Eşek olacağıma eşeği sudan geçirmeye çalışırım daha iyi.

erolizmts
09.10.2007, 16:22
Konunun açılış tarihi 05.03.2005. Biz halâ stad denilince heyecanlanıyoruz. Sanırım bu duygularımız sömürülüyor. BU yönetimin göreve gelirken en büyük yalanı buydu ve beklenildiği gibi önümüzdeki seçimlerdede bunu koz olarak kullanacaklar. Sanırım yeni stad projesi yine Albayrak'a başkanlığı getirecektir. Karşısına çıkabilecek güçlü bir aday yok gibi şu an için. Üzücü ama gerçek.

Nurettin Yılmaz
09.10.2007, 17:03
Trabzon ' a ne zaman avrupai bir stad yapılır ?
Ben buna şöyle cevap veririm ;şayet Trabzon belediyesi onu yapabilecek -yaptırabilecek ( yaptırıp yaptırmaması mevzubahis değil ) konuma ,
güce ve kapasiteye sahipse ancak o zaman yapılır. bunun krıteri bu bence. aynen kayseride olduğu gibi. yoksa paralı bir başkan yada devlet tarafından yapılacak bir stadın kentimize bir yararı dokunacağını sanmıyorum . aksine yarardan çok zararı bile olacağını düşünüyorum.

Samet Yildirim
09.10.2007, 18:04
Beşiktaş 2008 Eylül'ü bekliyorozaman Fulya Süleyman Seba Projesi sonra ermis olacak ve yillik 14milyon dollar gelir elde edecek...istanbul kulüpleri ucuyor da ucuyor FB zaten müthis gelir BJK ekleniyor GS seyrantepe projesi oluyor artik bizde bisiler yapmaya mecburuz bu akyazi projesi $art biz ordan okadar büyük gelir elde ederiz ki düsünülmeyecek kadar...ISTANBUL kulüpleri zaten maddi anlamda ilerde daha fazla acilirsa bu ara ozaman 25 sene degil 125 sene bekleriz $ampiyonlugu...

AYYILDIZ
09.10.2007, 20:19
Beşiktaş 2008 Eylül'ü bekliyorozaman Fulya Süleyman Seba Projesi sonra ermis olacak ve yillik 14milyon dollar gelir elde edecek...istanbul kulüpleri ucuyor da ucuyor FB zaten müthis gelir BJK ekleniyor GS seyrantepe projesi oluyor artik bizde bisiler yapmaya mecburuz bu akyazi projesi $art biz ordan okadar büyük gelir elde ederiz ki düsünülmeyecek kadar...ISTANBUL kulüpleri zaten maddi anlamda ilerde daha fazla acilirsa bu ara ozaman 25 sene degil 125 sene bekleriz $ampiyonlugu...

Bencede Akyazi projesi sart ama Albayrak gun gectikce inandiriciligini kaybediyor.

Erdem Keser
09.10.2007, 22:21
değirmendere dostum fikirlerimi anlayan birinden böylesine müspet bir yorum okumak gurur verici...
bende açıkçası merak ediyorum Trabzon la kayseriyi karşılaştırıp sosyo - ekonomik dengelerini belgelerle sunmanın neresinde hakaret neresinde tehdit var doğrusu anlayamadım...veyahut bazı üyelerin şahsıma yönelik bu tarz yönelik yorum yapmalarının sebebi ne?
bazılarının niyeti üzüm yemek değil herkalde bağcıyı dövmek...

chovy senin şahsıma yapmış olduğun dayanaksız alaksız yorumlara sadece şu cevabı verebilirim...
yalan öyle bir okturki,atılanı değil atanı yaralar..

Evet haklısın iftira atmışım demek:)yazılanlar ortada uzatmaya gerek yok..Bir şehri haksız yere karalamak benim gözümde dahada ayıptır nokta