PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Stadyum Projesi... (1)

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33

Faik Yılmaz
07.08.2007, 15:44
Trabzonsporun şampiyon olduğu senelere bakın....

Stadyumumuzu inceletin göreceksinizki 2. lig takımının bile daha iyi stadyumu var. Yani şampiyonlukla seyirci arasında direkt bir bağlantı yok..... ancak taraftar moral motivasyon artıramak açısından işe yarar o kadar....

yoksa sahaya hasan, ferhat , keçeli aymanla çıkarsanız isterseniz 100 bin seyirciniz olsun maximum başarı oranı 4. lükten öteye gitmez....

Nurettin Yılmaz
07.08.2007, 16:25
Trabzonsporun şampiyon olduğu senelere bakın....

Stadyumumuzu inceletin göreceksinizki 2. lig takımının bile daha iyi stadyumu var. Yani şampiyonlukla seyirci arasında direkt bir bağlantı yok..... ancak taraftar moral motivasyon artıramak açısından işe yarar o kadar....

yoksa sahaya hasan, ferhat , keçeli aymanla çıkarsanız isterseniz 100 bin seyirciniz olsun maximum başarı oranı 4. lükten öteye gitmez....

Şu andaki stadımız , kentimizin sosyo ekonomik durumu ile aynı paralelde.
zaten 25 yıldır şampiyon olamamızın en büyük nedeni de bu.

takımımızın bir sıkıntısı da son paragrafta değindiğiniz kadro zaafiyeti , yani şampiyonluğa oynayan bir takımı sürükleyecek , hedefe ulaştıracak kalitede futbolcuların olmayışı. ama yapacak fazla bir şey de yok sanırım. kentimize avrupai bir stad da yapsak ne fark edecek , yerli ve yabancı üst düzeydeki futbolcuların , kentimizin sosyo ekonomik yönden yapısını göz önüne alarak takımımızı tercih etmemeleri , ve takımımızda sivrileşen futbolcularında İstanbul takımlarına gitmek istemeleri gibi....

Adem Erdoğan
07.08.2007, 16:55
stad yapılsın başarı gelir başarı gelirse para gelir para gelirse futbolcu gelir futbolcu gelirse şampiyonluk gelir.

Mayls
07.08.2007, 17:12
Gönül isterki Trabzon ' a Nou camp misali bir stad yapılsın ve her maçımızı 80 - 100 bin kişiye oynayalım , rakipler sahaya çıkarken dizleri titresin , yeri göğü inletecek tezahürat lan müthiş bir atmosfer oluşturalım . bu vesile ile takımızı ateşlerken rakiblerimize de cehennem i yaşatıp adeta maçlara 1 - 0 önde başlayalım .

ama nerdeeee !!

gel görki var olan stadımızı bile ( buna önemli ve derby maçları da dahil) bir çok maçta dolduramıyoruz. işin başka bir vahim yanıda , maça giden taraftarlarımızın nerdeyse üçte birininde bir şekilde bilet almadan maça giren beleşçilerden oluşması.

Bence stad dan önce yapılacak olan iş ,yönetimden ve diğer yetkili organlardan avrupai bir stad bekleyen taraftarlarımıza , taraftar olma bilincini aşılayıp öyle bir stada layık olacak seviyeye getirmek olmalıdır....

Nou Camp'a gerek yok. 32 bin kisilik Inönü Dünya'nin en sesli stadi. Önemli olan taraftarin atesli olmasi. Carsi grubu Tottenham macinda dezibel rekoru kirdi (dünya genelinde)

hekimoglu
07.08.2007, 17:24
Gönül isterki Trabzon ' a Nou camp misali bir stad yapılsın ve her maçımızı 80 - 100 bin kişiye oynayalım , rakipler sahaya çıkarken dizleri titresin , yeri göğü inletecek tezahürat lan müthiş bir atmosfer oluşturalım . bu vesile ile takımızı ateşlerken rakiblerimize de cehennem i yaşatıp adeta maçlara 1 - 0 önde başlayalım .

ama nerdeeee !!

gel görki var olan stadımızı bile ( buna önemli ve derby maçları da dahil) bir çok maçta dolduramıyoruz. işin başka bir vahim yanıda , maça giden taraftarlarımızın nerdeyse üçte birininde bir şekilde bilet almadan maça giren beleşçilerden oluşması.

Bence stad dan önce yapılacak olan iş ,yönetimden ve diğer yetkili organlardan avrupai bir stad bekleyen taraftarlarımıza , taraftar olma bilincini aşılayıp öyle bir stada layık olacak seviyeye getirmek olmalıdır....

dostum yazdıklarına katılmamak elde değil...şehirdeki sözde taraftarların paralı bir başkan istemeleri doğal....kendileri beleşe alıştıkları için birilerinin para vermesi gerekiyor ,parayıda veren başkan olsun bari diye düşünüyorlar.....fakat bu seferki başkan biraz cimri çıktı onlara göre.....albayrak istifa sesleri kaç haftadır sürüyor....iyi düşünmek lazım..........başarısızlıkla veya yeni stadla alakası yok istifa seslerinin
................

Nurettin Yılmaz
07.08.2007, 18:01
dostum yazdıklarına katılmamak elde değil...şehirdeki sözde taraftarların paralı bir başkan istemeleri doğal....kendileri beleşe alıştıkları için birilerinin para vermesi gerekiyor ,parayıda veren başkan olsun bari diye düşünüyorlar.....fakat bu seferki başkan biraz cimri çıktı onlara göre.....albayrak istifa sesleri kaç haftadır sürüyor....iyi düşünmek lazım..........başarısızlıkla veya yeni stadla alakası yok istifa seslerinin
................

ilgi ve alakalarınız için tesekkürler arkadaşım.

Bence kentimize yeni bir stad yapmaktansa , şöyle insanların rahatça çekirdek yemeleri için büyükçe bir maydan parkı yapılsa daha iyi olur diyorum..

nede olsa maça giden taraftarlarımızın büyük bir bölümü farklı bir şey yapmıyor , ancak çekirdek çıtlatıp bol bol küfür edip edebiyat yaptıklarını sanıyorlar.... .....

horoz1977
07.08.2007, 21:56
Arkadaşlar ben bu stad işine olmasa daha iyi olur diyenlere hayret ediyorum bu kadar geri kafalık olmaz.Ben bunu daha öncede yazdım o stada enaz onbin kişi direkler yüzünden gitmiyo.Trabzonspor'a stad lazım değil diyenler ya kafa buluyo yada o stada hiç gitmiyo.Ben yıllardır gidiyorum artık gınağ geldi orada maç izlemek tam bir işkence .Sırf bu yüzden maça gitmeyen binlerce insan var.Bazı arkadaşlar hala gerek yok diyo.Ozaman bende diyorumki bu arkadaşlar maça pek gitmiyo uzaktan sallıyo.Bu günkü şartlarda büyümek istiyosan mutlaka stadın iyi olacak bunu artık tartışmaya bile gerek yok.Ama bazı arkadaşlar hala 20 sene önceden bahsediyo artık bunlar değişti fener k.......leri stadları yapılmadan boş türübünlere oynuyodular.Nezaman satdlarını yaptılar adamların gelirleri kat kat arttı.Artık bunu lütfen görelim.20 yıl öncede kalmayalım.

LazAnisT
08.08.2007, 15:58
Kim ne derse desin bu yönetimin en iyi yaptığı iş siyeset.Bence benzin istasyonu olayını sürükleyerek Aralık ayına kadar getirirler.Stad olayıyla ilgilide kıyı kanunu,meclis kararı gibi resmi işleri başlattık havası verilip kongrede yine seçilirler.Biz taraftarlarda eziyet çekmeye devam ederiz.Onun için yapılan işlerin içeriğini tam olarak bilmeden üzerine atlamamakta fayda var.

Sencer Bulut
08.08.2007, 16:51
arkadaslar bi stad maketi icin tartısmaya bile gerek yoq cünkü stad yapılmayacak makete bakar dururuz artık...

Mehmet Fatih Yavuz
11.08.2007, 09:15
habu başlık eski yoğunluğunu kaybetti..:(

sweetrose
11.08.2007, 19:19
Ben bu başlığa artık yazı yazmak istemiyorum;

Eşşek olunca semer vuran çok olur...!

6Şafak Aydın1
12.08.2007, 04:09
ASÖ stad konusu Trabzonsporun 100 yilini kurtaracak bir projedir demisse benim icin hani nerdedir diye artik tartismaya gerek kalmaz.

hekimoglu
13.08.2007, 09:22
bence Trabzon şehrine dün akşam gördüğümüz sözde bazı tarafatarlar için yeni stad yapılacaksa yazık.......illaki yapılması gerekiyorsa tribünleri hayvan kafesleriyle çevirmek lazım..........maça çıkan futbolcuların ellerinide kontrol ederiz kabuklu yemiş falan atmasınlar diye........

Adem Erdoğan
13.08.2007, 09:28
o kadarda abartmaya gerek yok.sanki bitek avniakerde oluyo bu olaylar.Senin sözde taraftar dediklerin her maçta ordalar.Avniakerde kavga dövüş eksik olmaz.ama adam bıçaklanmaz polis dövülüp kör edilmez.Traftar dün akşam çok iidi.İnşallah hep böyle devam eder.

Recep KINALI
13.08.2007, 10:11
Trabzona yapılacak bir stad cok seyi değiştirecektir buna canı gönülden inanıyorum

ama bu yönetim yapabilirmi yapamazmı onu bilemem

Burçak
13.08.2007, 10:16
yoksa siz hala nuri başkana inanıyormusunuz :))

yahu bunlar palavraymış anlamadımadınız mı hala. maketlerle kandırıldık. 4 ay sonra aralıkta kongre var. çekip gidecekler. sonrada diyecekleri şey , bizi seçmediniz . statı yeni yönetim yapsın.

hep palavra söylemişler bize inanmayın bu stat işine. en azından nuri albayrağın yapacağına. stat yapılacaksa zaten 2011 bahanesiyle yapılacak

Hekimoğlu
13.08.2007, 13:13
yönetici arkadaşlardan ricam sadece bu topic'e yazan ve sürekli trabzonlulara hakaret eden hekimoglu ve değirmendere nickli arkadaşlara gereken ilgi ve alakayı göstersinler.ben bu ikisi yüzünden ceza aldım.yalnız nickimiz çok yakın kazaya kurban gitmiyeyim.:)

Nurettin Yılmaz
13.08.2007, 13:27
vallaha dostum bizim kimseye hakaret ettiğimiz yok , o dediklerin kendi kuruntuların.. biz ortaya yazıyoruz ve bir takım gerçekleri dile getiriyoruz , getireceğizde.. siz niye üstünüze bu kadar alınıyorsunuz anlamadım , yoksa yazdıklarımız zülfüyaram ı dokununuyor....

Miraç Atalay Çiftçi
13.08.2007, 13:32
» Bu Mesaj BMN Forum Yöneticisi / Moderatörü Tarafindan Düzenlenmistir.
» Mesajin forum kurallarina uygun olmadigi tespit edilmistir (Genel Kurallar)
» Forum yöneticileri / moderatörleri kurallara uymayan mesajlari düzenleme ve silme hakkina sahiplerdir.
» Foruma üye olan herkes Forum Kurallarini (http://forum.bordomavi.net/showthread.php?t=2344) kabul etmis sayilir.
» Gerekli durumlarda itirazlariniz için: uyelik@bordomavi.net (uyelik@bordomavi.net)

Adem Erdoğan
13.08.2007, 13:32
değirmendere,sende bidaha avniakerde maç izlemezsin olur biter.madem taraftar hayvan sende kendi hemcinslerinle maç izlersin.

Miraç Atalay Çiftçi
13.08.2007, 13:33
Arkadaşlar bu son uyarı eger aynı şekilde konuşmaya devam ederseniz silinen mesajlarınız yüzünden cezai işlem yapacagım.

Adem Erdoğan
13.08.2007, 13:44
ceza,i işlem yapmak için geç bile kaldın.yazdıklarını okumadın galiba adamın.yap gerekeni adalet yerini bulsun o zaman.

denizgrsy
13.08.2007, 13:52
adalet her zaman er yada geç yerini bulur...arkadaşlar kısa bir süre dinlenecekler!

Adem Erdoğan
13.08.2007, 14:10
Trabzonspor taraftarı her zaman modern bir stadı haketmiştir.

hami10
13.08.2007, 17:43
stad falan yalan 10 yıl içinde imkansız bu topicte kitlensin boşa görende yen istad yapılıyor sancak..

recarte61
13.08.2007, 18:01
biz Trabzonspor umuz için yeni stad beklerken eski stadımızda akşam yaşananlar gerçekten üzüntü verici şeyler....taraftarlarımız böyle yaparsa yeni stad nasıl yapılacak....
ilk mesajımı böyle bir topice yazmak istemezdim....ayrıca burada yeni stad için fikir falan üretildiğini çözüm arandığını sanıyordum...fakat bazı üyeler arasında yapılan yorumlar tamamen kişisel.karşı fikri algılayamama zıt görüşlere saygı duymama .........yazık millet uzaya gidiyor burada bazı üyeler kendi işini göremeyince birilerini ispiyonluyor.......

denizgrsy
13.08.2007, 18:10
biz Trabzonspor umuz için yeni stad beklerken eski stadımızda akşam yaşananlar gerçekten üzüntü verici şeyler....taraftarlarımız böyle yaparsa yeni stad nasıl yapılacak....
ilk mesajımı böyle bir topice yazmak istemezdim....ayrıca burada yeni stad için fikir falan üretildiğini çözüm arandığını sanıyordum...fakat bazı üyeler arasında yapılan yorumlar tamamen kişisel.karşı fikri algılayamama zıt görüşlere saygı duymama .........yazık millet uzaya gidiyor burada bazı üyeler kendi işini göremeyince birilerini ispiyonluyor.......

öncelikle hoşgeldiniz ! ilk mesajda biraz sert olmuş ancak sanırım ortamın gergin ve bulanık olmasından dolayıdır bu sertliğiniz? bu nedenle mesajınızda bazı düzenlemelerde bulundum , umarım anlayışla karşılarsınız,görüşmek üzere

recarte61
13.08.2007, 19:12
öncelikle hoşgeldiniz ! ilk mesajda biraz sert olmuş ancak sanırım ortamın gergin ve bulanık olmasından dolayıdır bu sertliğiniz? bu nedenle mesajınızda bazı düzenlemelerde bulundum , umarım anlayışla karşılarsınız,görüşmek üzere

uyarınız için çok teşekkür ederim...camianın şu an içinde bulunduğu durum itibarı ile anlayış gösterdiğiniz için müteşekkirim.

AYYILDIZ
13.08.2007, 19:48
Trabzona modern stad sart bu Istanbul takimlarina Trabzonu cekemeyenlere karsi bu stad projesinin yapilmasi sart

Semih Kırsüleymanoğlu
13.08.2007, 20:12
stadta verilen dergide nuri nin bu yazisi var. Diyor ki Basbakan onay vermis ve kasim ayinda baslanilacak mi stadin (komplex) yapimina. 18 sürecekmis.

Semih Kırsüleymanoğlu
13.08.2007, 20:15
o kadarda abartmaya gerek yok.sanki bitek avniakerde oluyo bu olaylar.Senin sözde taraftar dediklerin her maçta ordalar.Avniakerde kavga dövüş eksik olmaz.ama adam bıçaklanmaz polis dövülüp kör edilmez.Traftar dün akşam çok iidi.İnşallah hep böyle devam eder.

sana katiliyorum. Taraftar dün gercekten müthis di. 90 dk. bagirdik.
Bende stadtadim ve hayatimin en güzel günlerinden birini gecirdim.

Adem Erdoğan
14.08.2007, 08:11

yeni üye olmuşsun hangisisin madem.hekimoglumu değirmenderemi.Zıt görüşe saygı duymamakmış.Saygı falan duymam ben o görüşe.Sen git taraftara hayvan muamelesi yap biz sana saygı duyalım ne güzel istanbul.

Hekimoğlu
14.08.2007, 08:20
ilk mesajımı böyle bir topice yazmak istemezdim....ayrıca burada yeni stad için fikir falan üretildiğini çözüm arandığını sanıyordum...fakat bazı üyeler arasında yapılan yorumlar tamamen kişisel.karşı fikri algılayamama zıt görüşlere saygı duymama .........yazık millet uzaya gidiyor burada bazı üyeler kendi işini göremeyince birilerini ispiyonluyor.......daha ilk mesajda belli etmeyin bari kendinizi.doğum tarihini ve kan grubunu değiştirseydin bari.recarte diye girmişsin banlanmışsın şimdide recarte61 biraz yaratıcı ol.verilen cezaya saygı duy.

Samet KILIÇ
14.08.2007, 08:52
ya kardeşim bunlardan stat mı bekliyon bunlar en iyi halı saha yaparlar maliyeti düşük diye :D

beyzade-61-
14.08.2007, 12:15
Akyazi Sahİllİnde Stada KarŞiyim İŞte Nedenlerİm
1.kÜresel Isinmadan Dolayi Karadenİzİn Sulari 2050 Yilimda 50cm İle 1.5m Arasinda YÜkselcek Ee Nolcak Sonra Stadin Etrafi BatakliĞa DÖnecek Bİ SÜrÜ Yatirim BoŞa Gİddecek.
2.maÇ GÜnlerİ Karadenİz Sahİl Yolu TrafİĞİ Kİlİtlencek Trafİk Aksayacak
3.hep Denİzlerİ Dolduryoruz Nere Kadar Bu Şehİr Artik Kuzeye DeĞİl GÜneye DoĞru GelİŞmesİ Lazim Bu Stad Tarbzonun GÜneyİn De GÖl Çayir Gİbİ Bİ Yere YapildiĞi DÜŞÜnÜrsek Tarbzonda Yenİ YerleŞİm Yerlerİ AÇilmaya BaŞlar Ve Kiyi Kesİmİndekİ YoĞunluk YavaŞ YavaŞ GÜneye DoĞru Kaymaya BaŞlar.

recarte61
14.08.2007, 18:15
nedense bu topice yazdığım ilk mesajdan sonra aldığım bazı tepki yorumları benim haklı olduğumu ortaya
çıkardı.....yorum yazan bazı arkadaşlar olayı tamamen kişiselleştirmişler...bravo.....topic te belden aşağı stadda belden aşağı vurun bakalım........bu idolle Trabzonspor bitiyor devam...........

futbalski60
14.08.2007, 18:21
açıkçası inanmıyordum stad yapılacağını ama nerd ballast gibi dünyanın en büyük inşaat şirketiyle anlaşma imzaladırlar ve fizibilite bitti dün bakan şahin de onay vermiş sanırım gelecek yaz başlar çalışmalar stadın dışı alianz arena gibi ışıklı olacakmış bordo mavi valla süper bir proje nerde ballast zaten mükemmel stadlar yapıyo

Göktuğ_Kaan_61
14.08.2007, 22:56
puroşeyi gördüm çok sevdim

AYYILDIZ
15.08.2007, 00:13
Nuri Albayraka bu konuda guveniyorum insallah yaparlar stadi bu Trabzonu cekemeyenlere kapak olur

calypso
15.08.2007, 11:25
bir stad;
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/nl/5/55/Stadion_Kasimpasa.JPG

tesis için kulüpten para harcamaya ne gerek var ki arkan sağlamsa..büyükşehir belediyesi ne güne duruyor? (belge2)
http://www.ibb.gov.tr/tr-TR/Haberler/HaberDetay.html?HaberId=16699

al sana resmi web sitesinden tesisler (belge3)
http://www.kasimpasaspor.org.tr/tesisler.asp

hadi birileriyle yakın ilişkileri var diye birisi başkan yapıldı ya trabzonspora..bence bu da yetmez !! :)) adını falan verelim stad maketine oldu olacak.
özetle stad istiyorsak örneği yukarda arkadaşlar.
bu işler böyle..gerisi laf kalabalığı..maketlere verilen trilyonlar..yani teferruat.

zayara
15.08.2007, 14:29
stad değil şampiyonluk istiyoruz

afsbahar
16.08.2007, 14:28
Yeni stadın seyirci kapasitesi de Avrupa Kupası, Olimpiyat, Dünya Kupası gibi organizasyonlar düzenlenebilmesi için gerekli şartları da taşıması gerekir, (Seyirci Kapasitesi, Otopark, Tuvalet, Basın Tribünü v.s. gibi konuların iyice araştırılması gerekir). Çünkü büyük organizasyonlarda bizi organizasyon dışında tutmak için ellerinden geleni yapıyorlar ya. onlara bu şansı tanımamamız lazım.

AYYILDIZ
16.08.2007, 14:51
Projede her ayrinti dusunulmus cok buyuk bir proje ekimin 15 inden sonra baslayacak deniyor hayirlisi olsun bu spor kompleksi Trabzona sart

POYRAZ
16.08.2007, 17:26
stadta verilen dergide nuri nin bu yazisi var. Diyor ki Basbakan onay vermis ve kasim ayinda baslanilacak mi stadin (komplex) yapimina. 18 sürecekmis.
Gercekten mi? Eger bu dogruysa resmi site neden hala uyuyor?:mad: Bu topige girmesem haberim olmayacakti.

Oğuzhan Turhan
16.08.2007, 18:49
bu son olaylardan sonra stadı unutmuştuk,şaka bir yana bu iş olacak galiba

Samet Türkmen
16.08.2007, 19:11
Kayseri stadının görüntüsü yavaş yavaş oluşmaya başlamış.Onlar bu işe önem verdi ve yapıp bitiriyorlar.İnşallah bizimkilerde böyle gayretli olur.Hiç olmazsa bir tane faydalı iş yapmış olurlar.

futbalski60
16.08.2007, 19:32
ts nin stadı avrupai olacak lisbonda adamlar 5 yıldızlı stad yaptılar,premier lig deki stadların çoğunu nerd ballast şirketi yapmış bizim ki de sanırım onlar gib şık olacak koşu pisti kaldırırsın futbol daha güzel görünür

Samet Türkmen
16.08.2007, 19:57
Firmanın sitesinde trabzonun adı geçmiyor.Başkan ekimde eylüle ne zaman ise işte başlanacak deniyor.Haberler kısmında bile yok bizim proje

futbalski60
16.08.2007, 20:09
fizibilite bittiğinde yayınladırar kardeş şimdi meclis onay çıkarırsa proje kısmında yayınlarlar

femalkocoglu
16.08.2007, 20:27
inş gerçekleşir

TolgaTopçu61
16.08.2007, 21:12
stadi unutun arkadaslar nuri albayrak hayata yaptiramaz yeni bir stad

Emre İskender
16.08.2007, 21:38
bir stad;
http://upload.wikimedia.org/wikipedia/nl/5/55/Stadion_Kasimpasa.JPG

tesis için kulüpten para harcamaya ne gerek var ki arkan sağlamsa..büyükşehir belediyesi ne güne duruyor? (belge2)
http://www.ibb.gov.tr/tr-TR/Haberler/HaberDetay.html?HaberId=16699

al sana resmi web sitesinden tesisler (belge3)
http://www.kasimpasaspor.org.tr/tesisler.asp

.

stadın yarısını yapmışlar 15.000 kişilik olmuş ve yokluk içinde bir yere yapıldı... bizim her yerimiz geniş bu stadın 4 tarafı kapalı şeklini yapsak 30.000 kişi trabzonda her maç dolmaz mı? Hem de izleme zevki olan bi stad kutu gibi stadı cehenneme cevırecek kabak cekirdegi gibi her yerı acık değil bağardın mı ses sahaya gidecek... Çok mu zor kasımpasa kadar da olamadık mı...

61_dnc_TS
16.08.2007, 22:00
fizibilite bittiğinde yayınladırar kardeş şimdi meclis onay çıkarırsa proje kısmında yayınlarlar

Arkadaşım senin dediğin 1.projeydi ve Ballast Nedam a yaptırılması gündemdeydi ama sonradan ortaya atılan 2. proje herkesin bildiği gibi akyazıya yapılcak ve bunu da devlet (toki) yapacak bildiğim kadarıyla.

futbalski60
16.08.2007, 22:11
toki yok dostum işin içinde fizibilitedeki stadın aynısı akyazıya yapılacak sadece yer değişikliği var toki yapacak diye bişey duymadım ben

Kadir Aydın
17.08.2007, 00:43
Trabzon, bi kıcı kırık kayseri kadar olamazsa yazıklar olsun derim ben.

west_HaaaM
17.08.2007, 01:38
yönetimler artık kulupler sayesınde para kazanma mantığından çıkıp bişeler yapmalıdır trabzona stad kesınlıkle lazım ihale almayı bırakıp stad yapsınlar tesis yapsınlar...

TRABZON RİZE BİRLİĞİ ARTIK BOLE OLMALI VE LAZIMDIDA COK GUZEL OLDU....

Mayls
19.08.2007, 17:58
Bugün nette gezinirken Porto'nun stadinda kaldi gözüm. Stad isi yalan oldu ama hayal kurmak bedava. Alttaki stadi düsünün. Komple bordo mavi. Atlette, gömlekle maca gelen yok. Cekirdekciler yok. 90 dakika tezahürat. Sahada mantaliteye ihanet :D eden 11 Bordo Mavi Aslan ve 11 ürkmüs sari lacivert artist :D Ne güzel olurdu.

http://i28.photobucket.com/albums/c248/fecepe/Dragao_est.jpg

AYYILDIZ
19.08.2007, 18:26
Bugün nette gezinirken Porto'nun stadinda kaldi gözüm. Stad isi yalan oldu ama hayal kurmak bedava. Alttaki stadi düsünün. Komple bordo mavi. Atlette, gömlekle maca gelen yok. Cekirdekciler yok. 90 dakika tezahürat. Sahada mantaliteye ihanet :D eden 11 Bordo Mavi Aslan ve 11 ürkmüs sari lacivert artist :D Ne güzel olurdu.

http://i28.photobucket.com/albums/c248/fecepe/Dragao_est.jpg

Stad isi yalan olmadi kasim ayinda basliyor insallah

python
19.08.2007, 20:19
Stadyum kasımda başlıyacaksa nuri albayrak, haşim sayitoğlu ve ziya doğan ile devam edeceğiz demektir. Yani rezil olmaya devam edeceğiz, küçülmeye devam edeceğiz. Boşverin stad falan yapmayın yeterki bırakın yakamızı. Elbet birgün bir başkan çıkarda kale arkalarının üstünü kapatır direkleri kaldırır. O kadar da yaparlar artık. Böyle rezil yönetildikten sonra dünyanın en güzel stadı bizim olsa ne olur.

Mayls
19.08.2007, 21:29

Gercekten inaniyormusun buna. Daha önce 4-5 kere tarih verildi... Sonuc?

Remzi
20.08.2007, 09:48

Stad tabiiki başlayacak ama olimpiyatlar için.Nuri albayrak dedi diye değil...

MarceloTS
20.08.2007, 09:50
oof olimpiyatlar içinse o staddan hayır gelmez 10 metre koşu pisti kalearkalarıyla saha arasında 1 km yol yapmasınlar daha iyi

My
20.08.2007, 09:56
Yönetimimizin şimdiye kadar ki icraatlarına bakılacak olursa sürekli elimizdekinden olup aza kanaat etmişiz. Şimdi benim tek korkum şehirin göbeğindeki Avni Aker'den olup kuru kuru bir olimpik stada mecbur kalmamız.

http://img520.imageshack.us/img520/955/stadiuminternaloe6.jpg

http://www.yalcinlar.com.tr/uploadedFiles/images_products/2037.jpg

Mayls
20.08.2007, 10:52
Olimpik bir stad yapilirsa gene her mac bos olur tribünler. Cünkü hicbir sehir zevki yok.

afsbahar
21.08.2007, 17:33
http://www.tff.org/Resources/TFF/Images/StadResimleri/6101/TrabzonAvniAker2.JPG
Arkadaşlar ben istanbulda yaşıyorum. bu fotoğrafı tff. sitesinden gördüm. trabzonda yaşayan arkadaşlar TSCLUB mağazasının son şeklinin bu olup olmadığına cevap verebilir mi. çok merak ediyorum. eğer dış görünümü bu şekildeyse Trabzonspor yönetim kuruluna yazıklar olsun. Hiç mi vizyon olmaz bu yöneticilerde. Lütfen soruma cevap verebilir misiniz?

Ali Sırrı
21.08.2007, 17:36
Arkadaşlar ben istanbulda yaşıyorum. bu fotoğrafı tff. sitesinden gördüm. trabzonda yaşayan arkadaşlar TSCLUB mağazasının son şeklinin bu olup olmadığına cevap verebilir mi. çok merak ediyorum. eğer dış görünümü bu şekildeyse Trabzonspor yönetim kuruluna yazıklar olsun. Hiç mi vizyon olmaz bu yöneticilerde. Lütfen soruma cevap verebilir misiniz?Son hali bu kardeşim..

lazzist
21.08.2007, 17:48
Arkadaşlar ben istanbulda yaşıyorum. bu fotoğrafı tff. sitesinden gördüm. trabzonda yaşayan arkadaşlar TSCLUB mağazasının son şeklinin bu olup olmadığına cevap verebilir mi. çok merak ediyorum. eğer dış görünümü bu şekildeyse Trabzonspor yönetim kuruluna yazıklar olsun. Hiç mi vizyon olmaz bu yöneticilerde. Lütfen soruma cevap verebilir misiniz?

staddaki bu ama sadri şener binasındaki daha imanlı

fotoraftaki gercekten trabzonspora yakışan bir magaza degil bide anlam veremedigim maç günleri tsclub önünde yol boyunca seyyar satıcının bulunması kimsenin buna ses cıkarmaması yani görüyorum insanlar tsclubdan 3 5 kuruş daha fazla verip alacagına ordan korsan ürünleri alıyorlar yönetimde bunu izliyor ilgiç...

Tolga Sarı
21.08.2007, 18:17

abovvv vay halimize gercekten ya daha suraya güzel bir vizyon yaratamayan yonetim utanmadan birde stad yapacak...stadyum u gercekten cok merak ediyorum.bu yonetim stad falan insa edemez..bu kafayla.

Adem Erdoğan
21.08.2007, 18:22
TS cluba bak.Bizim mahallenin manavı gibi.

61_dnc_TS
21.08.2007, 18:24
N.A yı günahım kadar sevmem ama bura Atay Aktuğ zamanında yapılmıştı.

lazzist
21.08.2007, 18:30
evet burası atay aktug zamanında yapıldı

Remzi
21.08.2007, 18:31
bırakın boşverin yaa şimdi burayı da kapatırlar mazallah:)

OYılmaz
21.08.2007, 18:39
Size garanti veriyorum Stadın Yüzde 65 i dolar anca Hadi git işine demeyin Trabzon-Sivas maçına gittim gurbetçiler çok olduğu için stad dolacak dendi stadın yüzde 70 i doldu bizim stad sadece fener bejeke gs maçlarında dolar başka dolmaz kombine patlamasımı oldu stada ihtiyaç var her zaman söylüyorum dünyanın parası harcanacağına Stadın sadece kale arkası tarafını arttırım üstünü kapatırım yeter !!

Adem Erdoğan
21.08.2007, 18:43
Haklısın aslında bjkn,n yaptığı gibi stadı derinleştirip arka tribünleri stada yakınlaştırmak yeterli.tabi biraz daha modernize ederek.Sonuçta şehir dışına taşınması demek oradaki esnafında zarar görmesi demektir.
eK OARAKTA MARATONDAKİ DİREKLERİN KALDRIlması lazım

Selman
21.08.2007, 18:48
Bende Trabzon-Sivas maçındaydım.Stadın tahminen %95'lere varan kısmı doluydu.Hatta tek boşluk misafir takımın yanındaki kale arkasında vardı.Ts_oSe_61 sen başka maçda mıydın?

OYılmaz
21.08.2007, 18:58
Bende Trabzon-Sivas maçındaydım.Stadın tahminen %95'lere varan kısmı doluydu.Hatta tek boşluk misafir takımın yanındaki kale arkasında vardı.Ts_oSe_61 sen başka maçda mıydın?

Bana Göre yüzde 70 i doluydu maratondaydım maraton sinek avlıyordu Sen nerdeydin bilemiyorum kapalıydaydın sanırım orası doluydu tam ama şu gerçekki Stad projesi boş ve gereksiz Klubumuz çok zarara girecek Deniz 600 metre dolacak yazık günah değilmi dediğim gibi kale arkası Koltuklarını çoğaltıp üstünü kapatmak Bu arada Çılgınlar Grubu yerini değişmeli maratona taşınmalı sesleri hiç çıkmıyor ben Boluda yaşıyorum burdaki Bolu maçlarında stadda oturacak yer yok nerdeyse..Full taraftar desteği alıyorlar

Ozan
21.08.2007, 19:25

fotoraftaki gercekten trabzonspora yakışan bir magaza degil bide anlam veremedigim maç günleri tsclub önünde yol boyunca seyyar satıcının bulunması kimsenin buna ses cıkarmaması yani görüyorum insanlar tsclubdan 3 5 kuruş daha fazla verip alacagına ordan korsan ürünleri alıyorlar yönetimde bunu izliyor ilgiç...

evet bende o duruma çok şaşıyorum . güya korsan ihbar hatları açmışlardı ama maç günleri maçın önü korsan ürün satanlarla doluyor . nasıl bir iştir anlamış değilim :confused:

lazzist
21.08.2007, 19:50
Bana Göre yüzde 70 i doluydu maratondaydım maraton sinek avlıyordu Sen nerdeydin bilemiyorum kapalıydaydın sanırım orası doluydu tam ama şu gerçekki Stad projesi boş ve gereksiz Klubumuz çok zarara girecek Deniz 600 metre dolacak yazık günah değilmi dediğim gibi kale arkası Koltuklarını çoğaltıp üstünü kapatmak Bu arada Çılgınlar Grubu yerini değişmeli maratona taşınmalı sesleri hiç çıkmıyor ben Boluda yaşıyorum burdaki Bolu maçlarında stadda oturacak yer yok nerdeyse..Full taraftar desteği alıyorlar

bir yanlışın olmalı stad hemen hemen doluydu bide biz stad yaparken klüpten para cıkmıycak klüp yapmak istese kendi parasıyla yapamıycagı ortada kayserispor stad yaparken paramı harcadı onların modeliyle birazda devlet yardımıyla (malum genclik olimpiyatları) hazır stada konacagız gider yok kazancları siz düşünün yani stad büyük bir olasılıkla yapılacak öyle görünüyo cevaplanması gereken sorular ne zaman ve tartan pistin olup olmayacagı...

The Legend
21.08.2007, 20:00
Size garanti veriyorum Stadın Yüzde 65 i dolar anca Hadi git işine demeyin Trabzon-Sivas maçına gittim gurbetçiler çok olduğu için stad dolacak dendi stadın yüzde 70 i doldu bizim stad sadece fener bejeke gs maçlarında dolar başka dolmaz kombine patlamasımı oldu stada ihtiyaç var her zaman söylüyorum dünyanın parası harcanacağına Stadın sadece kale arkası tarafını arttırım üstünü kapatırım yeter !!

o stada gitmeyenler kale arkası küçük ve üstü açık diye mi gitmiyor yoksa maratondaki direkler yüzünden mi ????

lazooo28
21.08.2007, 20:02
TS cluba bak.Bizim mahallenin manavı gibi.

hic sorma ::o

AYYILDIZ
21.08.2007, 20:30
Adam gibi stad yapilsin dolar gecen sene antep macinda Trabzondaydim direklerden saha gozukmuyor

futbalski60
21.08.2007, 23:18
2 sene içinde kurtulacaksınız kötü görüntüden ama bu görüntü tüm stadlarımızda var ne yazık ki(şükrü saraçoğlu,olimpiyat,inönü hariç)

Miraç Atalay Çiftçi
21.08.2007, 23:21
Yahu PFDK maçta doluluk yüzünden merdiven boşluklarının bırakılmamasını tespit edip bunun için kulübe ceza vermiş. Yani stadın dolu oldugunu tescillemiş durumda zaten...

afsbahar
21.08.2007, 23:47

Arkadaşlar buranın Atay Aktuğ zamanında yapıldığını söylüyorlar. Farketmez. önemli olan burayı bu şekilde görebilen bir insan utanmaz mı. Buraya hiç el atmaz mı. Dikkatiniz çekiyorsa mağazanın camında küçük bir flama ve küçük bayraklar. Allah aşkına böyle bir mağazadan kim ne almak ister. Zaten TSClub ürünleri çok kalitesiz ve çeşit yok. Kaliteli ürün olursa herkes almaya çalışır. Ben şahsen TSClub'deki ürünlerin hiçibirini almak istemiyorum.

afsbahar
21.08.2007, 23:49

a.fındıkoğlu
22.08.2007, 00:20
Dünya da gelecek 10 yıl içinde yapılacak statların listesinde Erciyes bile var biz yokuz.

http://www.worldstadiums.com/stadium_menu/past_future/future_stadiums.shtml

http://www.worldstadiums.com/stadium_menu/past_future/pictures/future_stadiums/kayseri_yeni.jpg

Kadir has şehir stadyumu kapasite 32.000

bizim projeyi listeye almamışlar nedense:(

futbalski60
22.08.2007, 00:52
Dünya da gelecek 10 yıl içinde yapılacak statların listesinde Erciyes bile var biz yokuz.

http://www.worldstadiums.com/stadium_menu/past_future/pictures/future_stadiums/kayseri_yeni.jpg

Kadir has şehir stadyumu kapasite 32.000

bizim projeyi listeye almamışlar nedense:(
meclisin onay vermeseni bekliyoruz bakan şahin projeye destek sözü verdi zaten
kayseri stadı yapım aşamasında zaten ondan vermişlerdir

Gürkan
22.08.2007, 08:39

peki biz cezayı neden yedik o zaman.

Özge
22.08.2007, 11:15
Ben maratondaydım senin dediğin kadar boşluk göremedim açıkçası.

OYılmaz
22.08.2007, 11:22
Ben maratondaydım senin dediğin kadar boşluk göremedim açıkçası.

Benim demek istediğim her 2 koltuktan 1,5 ğu boştu denklem kurarsak Yüzde 70 civarlarında çıkar Geometrisini hesaplarsak dikdörtgen şeklindeki stadımızın kale arka taraftarlarında boşluklar vardı aranızda Matematikçi varsa çözebilir soruyu :)

KUTADGU
22.08.2007, 12:15

Atay Aktuğ zamanında yapıldı lakin
2 senedir görevde olan müteahhit ve de limancı başkanımızın
2 sene içerisinde bu mağazaya ve diğer mağazalara hiç önem vermemesi ne derece doğrudur....

liva_61
22.08.2007, 14:01
Başarısızlıklarla dolu son zamanlarımızın ardınan böyle bir projenin gündeme gelmesi, hayata geçirilmesi adına çalışmalar yapılması çok mutluluk verici bir manzara. Fakat olabilirliği konusunda şüphelerim başka bir deyişle korkularım var. Umarım bunun başarabilirler. Trabzonuma takımıma yakısan budur

melih61
22.08.2007, 14:46
hani abi ben somut bir adım göremiorum artık emorfoyuda küstürdük bilgi alacağımızıda zannetmiorum:S

Nytre
22.08.2007, 16:53
bu stadın oradaki bir de meydanda sadrişener binasının altında var...

Nytre
22.08.2007, 16:55
bu konu 05.03.2005 tarihinde açıldı ve 264 sayfa yazı 6598 mesaj atıldı...

icraat var mı ? YOK!...

Özge
22.08.2007, 17:06
Benim demek istediğim her 2 koltuktan 1,5 ğu boştu denklem kurarsak Yüzde 70 civarlarında çıkar Geometrisini hesaplarsak dikdörtgen şeklindeki stadımızın kale arka taraftarlarında boşluklar vardı aranızda Matematikçi varsa çözebilir soruyu :)
Ya ben başka maçtaydım ya da sen:)

Faik Yılmaz
22.08.2007, 17:06
suç onlarda değil onlara hala inananlarda....

Gürkan
22.08.2007, 18:26

evet burası atay aktug zamanında yapıldı

atay aktuğ zamanında yapılanlar sit alanı mı ilan edildi de çivi çakılamıyor.

lazzist
23.08.2007, 00:03
atay aktuğ zamanında yapılanlar sit alanı mı ilan edildi de çivi çakılamıyor.

oranın neden o vaziyette kaldıgını bilmiyorum sit alanı olup olmadıgınıda nuri albayraga sorarsın ben durumu belirttim sadece bir de üslubun hiç hoş deyil sanki sana hesap vermek zorundayız...:mad:

Hüseyin Çümen
23.08.2007, 01:59
emorfo nerde yaa
farukk nerdesin biraz bize bilgi ver

kendimi yasanın çıkarılmasını bekliyorlar die avutuyorum

nuri albayrak tekrar seçime gireceğinden bahsediyor girmeye yüzü olması için stad ile ilgili bişeyler yapmalı

İHSAN
23.08.2007, 17:51
Az kaldı Kayseri Aralıkta açılış yapacak yeni Kadir HAs Stadymuna. Darısı başımıza.

futbalski60
23.08.2007, 18:44
az kaldı arkadaşlar sahil yasasının değiştirlimesini bekliycez mecliste

irfanb
23.08.2007, 22:33
3 - 5 milyon dolar verip te iyi bir oyuncuyu kulübe kazandiramayan bu yönetim icin böylesine büyük projeler hayalden öteye gecemez.Caplari müsait degil.
Ne stad projesine inaniyorum ne de bu yönetimin söylediklerine.

melih61
24.08.2007, 12:40
az kaldı arkadaşlar sahil yasasının değiştirlimesini bekliycez mecliste

emorfo yok haberde yok bu böle biline:(

Emorfo
24.08.2007, 14:05
Buralardayım da artık fazla yazmak istemiyorum. Konu hakkında bilgi verince süper zekalı taraftarlarımız bizi farklı değerlendiriyor. O yüzden bu konuda yorum yapmayacağım. Hayırlısı neyse o olsun.

Faik Yılmaz
24.08.2007, 14:11
Farukçum özlettin kendini yaw.....

Trabzonlara kadar geldinde haber vermedin aşk olsun sana..... :)

Jackdaniels
24.08.2007, 16:41
Buralardayım da artık fazla yazmak istemiyorum. Konu hakkında bilgi verince süper zekalı taraftarlarımız bizi farklı değerlendiriyor. O yüzden bu konuda yorum yapmayacağım. Hayırlısı neyse o olsun.

Dostum zeytinyağı formülünü senden almış olmalı ;)

Koray
24.08.2007, 17:51
maket yokmu maket...

aaa yokmuş :S

o zman daha yorum yazmıyorm...

Sefaenes
24.08.2007, 23:43
nuri bu isi yapmaz veyapabileck kabiliyet yok ancak bizlere hikaye anlada bilir. Kayseriye Helal olsun adamlar yapacagiz demiyorlar yapiyorlar

melih61
27.08.2007, 12:43

abi sen yine yaz bilgi vermeye dewam et gerisini boşwer senden bilgi almak isteyen ir sürü insna war burda!!!

lazooo28
27.08.2007, 16:50
Az kaldı Kayseri Aralıkta açılış yapacak yeni Kadir HAs Stadymuna. Darısı başımıza.

icim ciz etti yau adamlar bitirdi aha..gecen sene 11. ayda temelini attilar..bildigim kadariyla bursanin da varmis böyle bi projesi..bi biz kaldik bu yönetimle de zor baska bahara kaldi yine :(:mad:

Faik Yılmaz
27.08.2007, 16:56
az bekleyin arkadaşlar anayasamız değiştiriliyormuş hele onu 1-2 yılda halletsinler sonra kıyı kanununa filan sıra gelecek...

lazooo28
27.08.2007, 16:58
http://www.stadionfuehrer.de/stadion_fckoeln.shtml

lazooo28
27.08.2007, 17:00
az bekleyin arkadaşlar anayasamız değiştiriliyormuş hele onu 1-2 yılda halletsinler sonra kıyı kanununa filan sıra gelecek...

iyi az kalmis :D

powerts61
27.08.2007, 19:12
Adam gibi stad yapilsin dolar gecen sene antep macinda Trabzondaydim direklerden saha gozukmuyor

Pist yapılırsa hiç güzel olmaz pistin olmaması lazım bence!!

Koray
27.08.2007, 19:36
Pist yapılırsa hiç güzel olmaz pistin olmaması lazım bence!!

pist olacaksa hiç yapmasınlar zaten....

şu anki stad'a maratondaki direkler yüzünden kimse gitmek istemiyo...

kale arkası desen şuanki yavuz selimin kale arkaları bizimkinden daha iyi...

yeter artık ya adam gibi stad yapsın yada düzenlesinler şuanki stadı...

Halit Aydın
27.08.2007, 23:44
Stad bizim için değil de 2011 deki olimpiyatlar için yapılıyor aslında :)

İHSAN
27.08.2007, 23:59
Yapılsın keşke,Bizim ACİLEN stada ihtiyacımız var. Olimpiyatlar bahane , tesisler şahane.:D

cuneytr
28.08.2007, 14:18
baskanımızın acıklamasına göre stat projesi trabzonsporun sampiyonlugundan önemli imiş...baskanımız acaba bunu hangi acıdan sölemiş olabilir?yani stadyumu yapacaz ama sampiyon olmasak da olur mu demek istiyor?bu düsünce tarzı trabzonun futbol geleneklerine ne kadar uyuyor peki sayın baskan?parayla pulla yapılan yatırımlar ne zamandan beri türkiyede futbol devrimini gerceklestiren kulubun ana hedefi oldu?siz orada mütahitlik mi yapıyorsunuz sayın baskan?ne demek yani sampiyonluktan önemli...amacı kurulu düzene karsı gelmek saltanatı yıkmak olan ,düzene isyan eden ona karsı cıkan bir kulup için stadyumun en alasını yapsan ne anlam ifade ederki içinde ruhu olmadıgı sürece....

Uğurtan
28.08.2007, 15:19
Dün akşam 6 pas programında Serdar Bali devletin Trabzon'a bir borcudur bu dedi.. Albayrak falan hikayedir dedi.. Yapılmalı dedi.. Buna karşı fanatik yazarı Hakan Can ise anlaşıldı ya zaten dedi.. Bilmem bişey ifade eder mi?

marlalı apo
28.08.2007, 21:19
kesinlikle bu yönetim beceremez.çünkü ne zaman bir olay olsa bu projeyi ortaya atıyorlar.

marlalı apo
28.08.2007, 21:19
kesinlikle bu yönetim beceremez.çünkü ne zaman bir olay olsa bu projeyi ortaya atıyorlar.

Can
29.08.2007, 00:14
0yyy pist olacaksa ne yapayım o statı yaa

Samet Berber
29.08.2007, 00:16
olmayacak mı bu stad yeter daa yaaa

ferdiT
29.08.2007, 00:28
arkadaslar bence hicbisey olmaz ezikler bile kazmayi vurmak uzere bizimkiler uyuyo!!!!!!!!

melih61
30.08.2007, 12:26
bakanlar da açıklandı artık yasanın çıkması lazım ilk oturumda olabilir bakalım ne olacak kasım da kazma vurulması lazım 2011 e yetişmesi için emorfo'da kesin biligi wardır ama adamı küstürdük!!!!!

python
30.08.2007, 12:31
Bu stadın yapılması için nuri albayrağın görevine devam etmesi gerekir. Nuri albayrak görevine devam eder ve stad yapılırsa da kimse memnun olmayacak çünkü koşu pistide olacak. Ve şu andakinden daha uzak olacak tribünler. Bence bu stad yapılmamalı, nuri ile devam edilmemeli, yeni gelecek yönetimde kalearkalarını düzenlesin maratondaki direkleri kaldırsın yeterlidir. Benim görüşüm bu. Sırf stad için nuri albayrağın başkanlığına dayanamam. Mahfettiler Trabzonsporu.

Mayls
30.08.2007, 12:53
Bu stadın yapılması için nuri albayrağın görevine devam etmesi gerekir. Nuri albayrak görevine devam eder ve stad yapılırsa da kimse memnun olmayacak çünkü koşu pistide olacak. Ve şu andakinden daha uzak olacak tribünler. Bence bu stad yapılmamalı, nuri ile devam edilmemeli, yeni gelecek yönetimde kalearkalarını düzenlesin maratondaki direkleri kaldırsın yeterlidir. Benim görüşüm bu. Sırf stad için nuri albayrağın başkanlığına dayanamam. Mahfettiler Trabzonsporu.

Ileride Trabzon'da düzenlenecek Olimpiyatlar icin Stad zaten yapilacak. Yani Albayrak kalsada gitsede büyük ihtimalle stad yapilacak.

Bence yeni yerde bir stada gerek yok. Stadi parca parca yikip yeniden yapabiliriz. Mesela önce 1 kale arkasina yikariz. Kosu pistini kaldirip kalenin hemen arkasina yapariz. Daha sonra diger kale arkasini yikip kaleye yakin yere yapariz. Daha sonra kapali tribünleri ayni sekilde. Ama bence ilk olarak tribünleri degilde sahayi düzeltmeliyiz patates tarlasi gibi olmus.

Faik Yılmaz
30.08.2007, 12:59
Evet stadyum işinin Albayrakla ilgisi yok. Albayrağın kaşı gözü kara diye yapılmayacak o stadyum. Gençlik olimpiyatları için yapılacak. Yani o olsada olmasada yapılacak dolayısı ile sadece stadyum projesi için Albayrağa oy vermek çok garip bi durum olur.

Kaldıki Albayrak dün Karadeniz Gazetesinde çıkan beyanlarında stadyum işi şampiyonluktan ve sportif başarıdan çok daha önemlidir igbi laflar etti. Yani hazır hükümet tarafından yapılacak stadyumun üzerine konup ben yaptım deyip oy toplamaya çalışacak....

Yerseniz tabi.....

Yavuz Hasan
30.08.2007, 17:59
yalan bu nuri albayrağın stad falan yapacağı yok

Mayls
30.08.2007, 21:26
Evet stadyum işinin Albayrakla ilgisi yok. Albayrağın kaşı gözü kara diye yapılmayacak o stadyum. Gençlik olimpiyatları için yapılacak. Yani o olsada olmasada yapılacak dolayısı ile sadece stadyum projesi için Albayrağa oy vermek çok garip bi durum olur.

Kaldıki Albayrak dün Karadeniz Gazetesinde çıkan beyanlarında stadyum işi şampiyonluktan ve sportif başarıdan çok daha önemlidir igbi laflar etti. Yani hazır hükümet tarafından yapılacak stadyumun üzerine konup ben yaptım deyip oy toplamaya çalışacak....

Yerseniz tabi.....

Icimden bir ses cok kisi bu palavralari yiyecek diyor. Insallah yaniliyorumdur.

Ali Yerlikaya
30.08.2007, 22:11
Bu stadyum projesi Nuri Albayragin kozudur baskada bisey degil her bi olumsuz olaydan sonra Stadyum projesinden bahsediyor ama sonu gelmiyor.

Ahmet Karadeniz
02.09.2007, 03:05
bence bu stad yapılma gibi geliyooo ne zamn bi yenilgi olsa nuri satd projesinin altına yatıyoaa
nuri ziya istifa

a.fındıkoğlu
02.09.2007, 03:25
http://wowturkey.com/tr174/k_Alpaslan1453_Yeni_Stad_05_1453.jpghttp://wowturkey.com/tr128/k_Gokhan_Erdogan_baslamabitis.jpg

Kayseri stadı bitti gibi hayırlı olsun adamlar 32.000 kişilik stadı yaptı bizimkilerde ancak eldeki topcuları satar inşallah eldeki staddan da olmayız

Ahmet Karadeniz
02.09.2007, 04:07
Valla Hocam Bu Kayserİyİ İmrenİyoomm Adamalar Super Stad Yapti Bİz Maketlerle Ugrasiyoz Cumle Aleme Rezİl Oldukk İcİm İcİmİ Yİyo Zatenn

macka61
02.09.2007, 04:12
millet yapar bizde bakarız böyle bu stadı yapan firma trabzonluydu diye hatırlıyorum

Ahmet Karadeniz
02.09.2007, 04:20
bari oo trabzonlufirmayla anlassak da belki halimize acırda bi kıyak gecer gene ne varsa bizimkilerde bize dısardan pek yardım gelmez.

mekan 41 toprak 61

TrablusElizon61
02.09.2007, 05:10
stad yapıldı sımdıde kosu pıstlerını begenmıyoruz 1km kosu pıstıne razıyım o nedır avnı akerın kuccucuk kale arkası hangı stadınoyle. Albayraklık olay yok burda basbakanda olay bıtıyor. 2 tane trabzonlu bakan var gostersınler marıfetlerını

macka61
02.09.2007, 05:15
yok canım albayraklık hiç bişey yok takımıda bu hale o getirmedi albayrağın hükümetle ilişkisi iyi trabzon için kullansın bu ilişkilerini diyecem ama nerdeeeeeeee

MarceloTS
02.09.2007, 09:19
En son maket yapmıştık.Animasyona geçmemiz lazım bir an önce..

afsbahar
02.09.2007, 11:34
Yeni yönetimin stadyum projesiyle işbaşına geçmesi lazım bence. ilk projeleri stad olmalı

denizgrsy
02.09.2007, 11:50
http://wowturkey.com/tr174/k_Alpaslan1453_Yeni_Stad_05_1453.jpghttp://wowturkey.com/tr128/k_Gokhan_Erdogan_baslamabitis.jpg

Kayseri stadı bitti gibi hayırlı olsun adamlar 32.000 kişilik stadı yaptı bizimkilerde ancak eldeki topcuları satar inşallah eldeki staddan da olmayız

herşeye rağmen güzel görünüyor..tebrik ederim...bunu bile görmek yeter kayserililere!

biz inşaat çukurunu görsek şükredicez :)

ama fııısssss.....adam ancak topçu satsın,bişe derdim de yakışmaz şimdi :)

pReN@_61
02.09.2007, 11:52

vay be...ne mutlu kayserililere.

darısı başımıza :o

Ali Yerlikaya
02.09.2007, 12:12
Arkadaslar siz herhalde biseyi unuttunuz. Kayserispor belediye takima ve stadyum Kayseri sehri icin yapildi yani anliyacaginiz Kayserispor orda kiralik oynicak. Simdi herkes bizimde olsun bizde kiralik oynamaya raziyiz derler ordada haklilar ama oda Yönetim in problemi degil Belediyenin. (Yönetimin in savundugum düsünülmesin lütfen) EN BÜYÜK HATA YINE ONLARIN TABIKI

MarceloTS
02.09.2007, 12:36
Yeni yönetimin stadyum projesiyle işbaşına geçmesi lazım bence. ilk projeleri stad olmalı

bence ilk proje kadroyu toparlamak olmalı

Atalay
02.09.2007, 12:38
stadyum diye bir yerlerini yırtan arkadaşlar... nori açıklama yaptı tv de 2011 yılında inşallah maşallah stadyumumuz bitecek diye!!sahi ya biz hangi yıldayız??allahını seven bu açıklamadan sonra stadyum masalına inanıp buraya yazı yazmasın hele yönetimi asla savunmasın yok bu yönetim bu stadı yapar falan diye..!!artık sinirlerim kaldırmıyor sevgili arkadaşlar!!

MarceloTS
02.09.2007, 12:39
Stadyum elbette yapılacaktır ama Nuri döneminde değil tabiki..

ESİROĞLULU_61
02.09.2007, 12:57
Arkadaşlar artık bende üyeyim ve ilk yazımı buraya yazıyorum ama anlamıyorum neden bu kadar karamsarlık. Bakın hele tarihinde hiç bir başarısı olmayan Kayseriyi imreniyorum etmayın uşaklar onların yaptığının fazlasını yaparız bizler sadece biraz tarihimizi düşünelimm

EN BÜYÜK TRABZONSPOR

Emirhan Makul
02.09.2007, 13:47
Arkadaşlar artık bende üyeyim ve ilk yazımı buraya yazıyorum ama anlamıyorum neden bu kadar karamsarlık. Bakın hele tarihinde hiç bir başarısı olmayan Kayseriyi imreniyorum etmayın uşaklar onların yaptığının fazlasını yaparız bizler sadece biraz tarihimizi düşünelimm

EN BÜYÜK TRABZONSPOR

biz yapamayız demiyoruzda işte meclisin kararını bekliyoruz sahil yasasyıı ama oda çıkar lehimize stad yapılırr yönetim gitse bile yapılırr o kadar abdullah gülün resmini koduk siteye

Ahmet Karadeniz
02.09.2007, 14:44
oo sahildeki stad yapılsa ne olacak olimpiyad stadı gibi olacakmıs eger oyle yapcaklarsa hiç yapmasınlar daha ii avni aker e razıyızzz
tek buyuk ts

Mayls
02.09.2007, 15:29
stadyum diye bir yerlerini yırtan arkadaşlar... nori açıklama yaptı tv de 2011 yılında inşallah maşallah stadyumumuz bitecek diye!!sahi ya biz hangi yıldayız??allahını seven bu açıklamadan sonra stadyum masalına inanıp buraya yazı yazmasın hele yönetimi asla savunmasın yok bu yönetim bu stadı yapar falan diye..!!artık sinirlerim kaldırmıyor sevgili arkadaşlar!!
Albayrak hakli. Stad 2011 yilinda en gec bitmis olacak. Ama baskanimizin söyledigi gibi Trabzonspor Yönetiminin bir projesi degildir bu. Olimpiyatlar icin Devlet tarafindan yapilacak bir komplekstir. Albayrak kendisi yapmis gibi bunun üstüne yatacak. Proje Yönetimin olsaydi zaten Stad Avni Aker'in yerine yapilacakti. Sehir disina degil. Cünkü yönetimin ilk geldiginde vaad ettigi "24 saat yasayan bir Stad". Ve sehir disinda bir stad en fazla mac günlerinde 10-11 saat yasar. Cünkü icine denildigi gibi sinemalar, alisveris merkezleri yapilmaz. Hic sehir disina yapilan bir alisveris merkezi gören varmi? Ben görmedim.

Ibrahim Haciosmanoglu'nun dedigi gibi bir stad yapilmasindan yanayim ben. Parca parca yikip yeniden yapmak. Inönü Stadi gibi derinede gidilebilir ama bence profesyonel olmaz. Biz modern bir stad istiyoruz. Ve Avni Aker'in görünüsü bence hic güzel degil. Derine gidilirse zaten pek bir fark olmaz ve Stadin kapasitesi gerektiginden büyük olur. Suanda Avni Aker'in kapasitesi yaklasik 20 bin kisilik. Bence 30-35 bin kisilik bir stada bile gerek yok. 25-28 bin kisilik bir stad isimizi görecektir. Tribünler sahaya yakin olmasi lazim ve Akustigin kaybolmamasi icin cati sart.

Emirhan Makul
02.09.2007, 15:39
ya düşünemiyporum bile olimpyat stad istemiyoruzz tribün le içie olmak lazımm yakın olsunn beşkitaşın stadı gibi olsunnnnnnnn o kadar yakın yaniii olimpiyat stadını görüyorsunuzz orda oynayan takımlar eziyet çekiyor

Ahmet Karadeniz
02.09.2007, 15:45
bencede olimpiyat gstadı gibi
yapcaklarsa yapsmasın lar dahaii tarbzonsporun avni aker yapılacak olan proje bence daha guzeldi

python
02.09.2007, 17:47
Olimpiyat stadı yapılacaksa kapasite çok yüksek olmalıki stad iğrenç görünmesin. Koşu pisti olmayacaksa 30 bin yeterli. Nasıl olsa biz oraya 40 bin kişide gireriz :)

lazooo28
02.09.2007, 18:04

helal olsun vallah ne diyelim..adamlar fazla dirdir etmeden yaptilar..bizimkiler anca cene

OYılmaz
02.09.2007, 18:28
Yeni bir stada gerek yok her zaman söylüyorum Kale arkasını çoğaltıp üstünü kapatıp yap stadı ne gerek var denizi dolduracan kazma kürek kazacan tribünleri sahaya doğru yaklaştırırsak yani İngiliz tarzı stad yaparsak yeter yeter yeter... gerek yok yeni stada İngiliz tarzı tribünleri aşağı çekersek sahaya atlama yüzdesi % 200 artar oda ayrı bir mesele ... İşte demek istediğim Stad modeli bu ;

http://blogs.indiewire.com/twhalliii/2kop800.jpg

http://www.denning-beagle-boys.de/bessa.jpg

ibrahim
02.09.2007, 19:33
aha tam halimdeki stad
ama hic gerceklesmeyecege benziyo

Mayls
02.09.2007, 20:23
Olimpiyat stadı yapılacaksa kapasite çok yüksek olmalıki stad iğrenç görünmesin. Koşu pisti olmayacaksa 30 bin yeterli. Nasıl olsa biz oraya 40 bin kişide gireriz :)

Bence 30 bin biraz fazla olur. Ama seninde dedigin gibi kapasite yüksek olmazsa igrenc olur. Bence 4 köse stad yapilacaksa 25 bin civari (daha sonradan genisletme imkani olan) bir stad ideal olur.

20 bin kisilik Avni Aker'i dolduramadigimizi da göz önünde bulundurmak lazim. Gerci 4 hafta bombos tribünlere oynayacagiz ama ondan sonra en fazl 2 hafta dolu olur stad. ondan sonra gene yer yer bosluklar olur.

hami10
02.09.2007, 22:36
trabzon ortalama 12 bin seyirciye oynuyor derbilerde 20 bini zor buluyor.. biliyosunuz sizde..

KUTADGU
03.09.2007, 00:05
trabzon ortalama 12 bin seyirciye oynuyor derbilerde 20 bini zor buluyor.. biliyosunuz sizde..

ortada adam gibi bir takım..
oynanan iyi futbol
ve taraftarın takıma güveni olsa...
İddia ediyorum
Her maç 20.000 kişiye oynarız...

python
03.09.2007, 00:16
ortada adam gibi bir takım..
oynanan iyi futbol
ve taraftarın takıma güveni olsa...
İddia ediyorum
Her maç 20.000 kişiye oynarız...

Katılıyorum. Futbol adına hiç bir şey yok ve insanlar para verip bu rezilliği izliyor. Ortalama 12 bin çok bile. Ayrıca anlamadığım bir konu var. Her fırsatta stadın doluluk oranıyla ilgili yorum yapıp inceden giydiren arkadaşların neden hepsi istanbuldan?

Mehmet Fatih Yavuz
03.09.2007, 00:58
ne yapacaktı millet..
24 sene bekleyecem.. üstüne üstlük takım rezalet top oynayacak..
herkes bizim gibi deli değil....

kimse merak etmesin..
fener de dolduramıyordu o stadı 20 bin kişilikken...
bu iş ne yaptığına bakar..
takım iyi olsun 40 bin kişilik stad da rahat rahat dolar...

Mehmet Fatih Yavuz
03.09.2007, 01:00
bu arada hükümet kuruldu..
bayındırlık ve iskân bakanı halen faruk özak..

bakalım çıkacak mı kıyı kanunu..

c.bakanından dönmez..
tek ihtimal CHP anayasa mahkemesine gider mi???
anayasa mah. iptal etmezse çıkar kanun..

tabi hükümetin gündemine gelirse..
yani başkan bizi yemediyse..

Uğurtan
03.09.2007, 01:03
Katılıyorum. Futbol adına hiç bir şey yok ve insanlar para verip bu rezilliği izliyor. Ortalama 12 bin çok bile. Ayrıca anlamadığım bir konu var. Her fırsatta stadın doluluk oranıyla ilgili yorum yapıp inceden giydiren arkadaşların neden hepsi istanbuldan?

Katılmakla birlikte eklemeler yapmam lazım dayanmak zor çünkü..
Tüm istanbullu arkadaşlar diyemem ama daha ziyade çoğunluk yurt dışındaki gurbetçi arkadaşlardan böyle şeyler duyuyoruz.. Hade kendi fikridir saygı duyarızda.. Üslup daha çok ilgimi çekmekte bırak şimdi onu bunu biz sizlerden daha iyi biliyoruz veyahut görüyoruz havasındalar bu biraz sorun teşkil ediyor..
Senede 1 bilemedin 2 maçta stadda olabilen hatta kaç senede bir maça gelebilen bu arkadaşların biraz daha bu konularda dikkatli olmaya davet ediyorum rencide etmeye uğraştınız kişiler sizin düşmanınız değil kendi takımdaşınızdır..

Ayrıca olaylı Trabzon-Sivas maçıyla ilgili ahkam kesen bazı istanbul yorumcuları ve diğer takım taraftarlarına nasıl diyorsakki o gün ordamıydın yaşadın mı? Ne kadarını biliyorsun.. O zaman bu arkadaşlarda çok iyi bilmeden fazla detaya girmicekler bu mevzularda..

10 yıl öncesine kadar koltuksuz olan bu stadda satılan bilet sayısı 31 binlerde.. Açın defterlere kayıtlara bakınız... -ki kaçak girenleri kattınızda bu sayı 35 binleri geçer..

Hade okadar geri gitmeyelim.. 2 sene 2. lik aldımız sezonlarda hangi maç boştu?

Birisi de derbiler bile dolmuyod demiş ona da söliyim 2 sene önce Vahid Halilhodziç döneminde ben trabzonda hiçbir derbiye bilet bulamadım? Hadi çıkın söleyin bişey.. Tam biletlerin çıktığı gün kuyrukta 4 saat beklemiş biri olarak sölüyorum bunu.. Atarken biraz bişeylere dayansın lütfen...

Trabzon elbetteki her sene iyi olcak diye bişey yok.. İyi olduğu sene stadyum fullde çeker.. Ama kemikleşmiş bir seyircisi ile her sene ortalama 15 bin iyi rakamdır kanımca.. Ve bu kulübe 35 binden aşağısını reva görenlere de pess diyorum.. Herşeyin iyisine layıkız diyenlerin bu düşüncesini tamamiyle Trabzon'a özlemin kıskançlığa döük yansıması olarak değerlendirip basitleştirmek istiyorum.. İnşallah yanılmıyorumdur daha vahim nedenleri yoktur bu tavırların inşallah...!

İHSAN
03.09.2007, 01:42
Bilseniz Bursa maçına giderken bana söylenenleri..." Ne yapcaan ol bu maçta,, rezaletimi izlicen,.. gitme boşver bu adamlar bunu haketmiyor, neyini izlemeye gidiyon bu takımın boşver otur evinde vb. birsürü şeyler."
Anlayacağınız maça gitmem için pek bir sebep yok gibiydi...

Ben de farkındaydım ; BUrsa maçında farklı bir takım izlemeyeceğimin, maçtan sonra kahrolacağımın , ruhsuz bir takım izleyeceğimin ve maça gittiğime pişman edileceğimin... ama bütün bunları bile bile, ISRARLA bordomavi renkleri izlemek için stada koştum. Kim ne derse desin benim maça gitmek için her zaman bir sebebim var.

Mehmet Fatih Yavuz
03.09.2007, 02:03
eğer takımı sürekli izlemiyorsan evet..
ben de aynıyım..
fakat senelerdir trabzonsporu izleyen taraftara bunu anlatamazsın...

ben de tüm sinirime rağmen staddaydım....
trabzondakiler de geldiler..
zaten trabzon bmn geliyor devamlı...
ama gelmeyene de kızmaya kimsenin hakkı yok...
insanlar senelerdir sinirden kuduruyor..
hasta olmaya mı gidecekler maça???

bırakın isteyen gitsin istemeyen gitmesin...
takım birazcık umut verdiğinde her zaman doldu o stad..
gene dolar..
birazcık umut yeter..

handsome-1967
03.09.2007, 04:08
Katılmakla birlikte eklemeler yapmam lazım dayanmak zor çünkü..
Tüm istanbullu arkadaşlar diyemem ama daha ziyade çoğunluk yurt dışındaki gurbetçi arkadaşlardan böyle şeyler duyuyoruz.. Hade kendi fikridir saygı duyarızda.. Üslup daha çok ilgimi çekmekte bırak şimdi onu bunu biz sizlerden daha iyi biliyoruz veyahut görüyoruz havasındalar bu biraz sorun teşkil ediyor..
Senede 1 bilemedin 2 maçta stadda olabilen hatta kaç senede bir maça gelebilen bu arkadaşların biraz daha bu konularda dikkatli olmaya davet ediyorum rencide etmeye uğraştınız kişiler sizin düşmanınız değil kendi takımdaşınızdır..

Ayrıca olaylı Trabzon-Sivas maçıyla ilgili ahkam kesen bazı istanbul yorumcuları ve diğer takım taraftarlarına nasıl diyorsakki o gün ordamıydın yaşadın mı? Ne kadarını biliyorsun.. O zaman bu arkadaşlarda çok iyi bilmeden fazla detaya girmicekler bu mevzularda..

10 yıl öncesine kadar koltuksuz olan bu stadda satılan bilet sayısı 31 binlerde.. Açın defterlere kayıtlara bakınız... -ki kaçak girenleri kattınızda bu sayı 35 binleri geçer..

Hade okadar geri gitmeyelim.. 2 sene 2. lik aldımız sezonlarda hangi maç boştu?

Birisi de derbiler bile dolmuyod demiş ona da söliyim 2 sene önce Vahid Halilhodziç döneminde ben trabzonda hiçbir derbiye bilet bulamadım? Hadi çıkın söleyin bişey.. Tam biletlerin çıktığı gün kuyrukta 4 saat beklemiş biri olarak sölüyorum bunu.. Atarken biraz bişeylere dayansın lütfen...

Trabzon elbetteki her sene iyi olcak diye bişey yok.. İyi olduğu sene stadyum fullde çeker.. Ama kemikleşmiş bir seyircisi ile her sene ortalama 15 bin iyi rakamdır kanımca.. Ve bu kulübe 35 binden aşağısını reva görenlere de pess diyorum.. Herşeyin iyisine layıkız diyenlerin bu düşüncesini tamamiyle Trabzon'a özlemin kıskançlığa döük yansıması olarak değerlendirip basitleştirmek istiyorum.. İnşallah yanılmıyorumdur daha vahim nedenleri yoktur bu tavırların inşallah...!

Luckdown kardeşim ben de doğma büyüme bir ist lu ve yine doğma büyüme bir TS li olarak iki yıldır üni için geldiğim Trabzon da Trabzondaki TS tarafatarını görme şansını yakaladığım için sana tamammen katılıyorum.Burada bir şehrin takımı için ne denli kenetlendiğini görüp bir TS li olarak bundan gurur duydum.Bende senin gibi 15-17 bin lik taraftar kitlelerinden bahseden hele hele 'derbilerde 20 bini zor bulur' diyen taraftarı anlamakta zorluk çekyoeum.İST da olsa bile bir TS taraftarının Trabzon şehrinin takımını nasıl sevdiini onunla yatıp kalktığını bilmesi lazım.Trabzon da her taraftar bilet parasını bulduğu zaman bunun aile bütçesini nasıl etkileyeceğini düşünmeden takımın desteklemeye gidiyor.O yüzden çevere illerden gelenler le 40 bini rahat bulur ki benim hayal ettiğim gibi TS yi 'çok büyük hedeflere ulaştırmak için' 'çok büyük bir projenin' parçası olarak hayata geçirilir de maç günü ve öncesinde ilçe ve çevre illerde bilet satış için standlar kurulur,otobüsler kaldırılır,kampayanlar yapılırsa 50-60 bin hayal değil.Biz burda derbi maçlarının oynandığı gün Türkiyenin her yaerinden gelmiş arabalar görüyoruz.1 den 81 e neredeyse herilden araba oluyor.
Son kez de stadın modeline değinmek istiyorum;çoğu taraftarımızın istediği gibi ben de ingiliz tarzı,sahaya sıfır tribünleri olan sadece futbol oynamak için inşa edilmiş bir stad istiyorum.Rakibe Trabzonda olduğunu hatırlatacak bir baskı oluşturacak ve bizim futbolcuları motive edecek bir tribün için....

macka61
03.09.2007, 04:46
stadın dolması tek şart umut başka bir şey değil eğer umut verse şampiyon olmasın umut versin yeterki istanbuldan her hafta trabzona gelirim dediğim gibi sadece umut çok şey değil herhalde

MarceloTS
03.09.2007, 08:44
25 bin kişilik yeni stad yapılacaksa bırakın yapılmasın daha iyi.En az 30.000 olmalı kapasite ve kale arkalarının üstü kapalı olmalı.Ayrıca kale ile kale arkası arasındaki mesafe azaltılmalı.Kale ile kale arkası arasında 1 km uzaklık var nerdeyse.Üstü kapalı olduğundan kalearkasının yaptığı tezahüratlar duyulmuyor net olarak..

Ertuğrul ATALAY
03.09.2007, 09:17
Albayrak stat projesiyle tekrar Trabzonsporumuza musallat olmaya çalışıyor...
Gerek yok buna...
Toki bize stat yapar...
gs ye yapacaklar...
beleş...
hemde gs parada kazanacak...
toki bize stat yap...

Hekimoğlu
03.09.2007, 09:21
29 ekim'de temeli atılır.ama ne zaman biter ??????

LazAnisT
03.09.2007, 09:26
İş yapım aşamasına gelirse başkan en iyisini yapar herhalde.Geçen hafta Bahçeşehir taraflarına gitmiştim yapım aşamasında devasa bir site gördüM kapısındada ALBAYRAK yazıyordu. İçeri girdim fiyatlarını sordum tek dairelerin. Dudak uçuklatan fiyatlardı.Sahibi sordum Bizim başkan çıktı.Açıkcası şaşırdım inşaat işindede bayağı iyiymişler.Ne yalan söyleleyim Ordan çıkarken ilk aklıma gelen fatih stephanov ve marcelinyodan gelen paralar oldu.

cIlgInIm
03.09.2007, 09:31
taksit taksit kullanırız artık.. taksitli kombine alırız 10 yıllık :D

python
03.09.2007, 09:37
Beleş yapmıyor ali sami yeni verdiler:) Üstüne neler verdiler yada kimler karşıladı bilmiyorum ama ali sami yeni verdiklerini biliyorum.

Faik Yılmaz
03.09.2007, 10:13
Geçen yıl ekim ayındada söyledim bu yıl şubat ayındada söyledim. O günden beri apra boyu yol alınmadı. Sadece Başkan sıkışınca bu projeyi yapacaz diyor o kadar....

Hükümetin olimpiyatlar için yapmayı düşündüğü stadyumu kendisine kal edip py toplamaya çalışıyor.....

İHSAN
03.09.2007, 15:08
Şunu da söylemeden edemeyeceğim... Bize ne kadar stad lazımsa Bursaya da bir o kadar lazım. Ula bize 800 bilet verdiler ya :D

python
03.09.2007, 22:44
Kuzeytv karambol programı canlı yayında zeyyad kafkasa stadyum konusunu sordum. Kasım 15 civarı dolguya başlanır dedi. Başbakan destek verdiği için artık geri dönüşü yokmuş kesin olacakmış bu proje. Ben inanmadım ama neyse :)

AYYILDIZ
03.09.2007, 23:08
Kuzeytv karambol programı canlı yayında zeyyad kafkasa stadyum konusunu sordum. Kasım 15 civarı dolguya başlanır dedi. Başbakan destek verdiği için artık geri dönüşü yokmuş kesin olacakmış bu proje. Ben inanmadım ama neyse :)

Ayni kisi galati macindan sonra 3 transfer yapacagiz demisti ne kadar tutarli olduklarini anlayabiliriz

Koray
03.09.2007, 23:21
"Stad 30 bin den az olacakmış ve olimpik olacakmış. Yani koşu pisti olacakmış."

Allahınızı seviyorsanız bize stad da yapmayın tesis de yapmayın.

o stadı alsınlar başlarına çalsınlar o zman...

tartan pistli stadmı olurmuş...iki atlet koşacak diye tartan pisti olmaz...biz maç seyretmeye gidecez oraya atlet değil...

28TS61
04.09.2007, 00:49
Ayni kisi galati macindan sonra 3 transfer yapacagiz demisti ne kadar tutarli olduklarini anlayabiliriz

ama ozaman basbakanin destegi yoktu :D

Ahmet Karadeniz
04.09.2007, 01:11
stad olimpik olacaksa hiç bulasmıyalımmmm

Ahmet Karadeniz
04.09.2007, 01:18
http://img340.imageshack.us/img340/3777/47119158cm6.jpg

Ahmet Karadeniz
04.09.2007, 01:20
stad olursa boyle bis eyapcaklarmıss boyle yapcaklarına hiç yapmasınlar kale arksı istanbul olimpiyat stdatındakinden bile daha uzak boyle bi stad da ambiyans olurmu bekardesimmmm

Mehmet Fatih Yavuz
04.09.2007, 01:56
alay eder gibi 30 bin kişilik olimpik stad...

katırdan inip ata binecez diye seviniyorduk, eşşeğe mahkum edecekler hele şunlara bak...
beleş mezar bulsanız girersiniz..

Faik Yılmaz
04.09.2007, 08:37
Bu kadar eziyet çekilecek yerde Kale arkası tribünleri yandaki yavuz selim gibi yapsak bide maratondaki direkleri bertaraf etsek yeterdi.....

yıl 2007 2011 yılına tam 4 yıl var bu eziyeti 4 yıl daha çektirmeye kimsenin hakkı yok...

Gürkan
04.09.2007, 09:10
elimize ucube bir stad verecekler. adı yeni olacak.

ondan sonra yıllarca o adı olimpik futbol düşmanı stadta oynayacağız. yeni stad oldugu için başka projede destek görmez. hem ihtiyaca cevap vermeyecek hemde başka projenın önüne set vuracak bir yapı olarak kalacak.

Emre B.
04.09.2007, 09:57
Bu stadı yapçaklarına Avni Aker'in kale arkalarını büyütün,üstünü kapatın, tribünleri sahaya yakınlaştırın, direkleri kaldırın.Hem deniz bizde kakır hem de para boşuna harcanmaz.

Faik Yılmaz
04.09.2007, 10:07
Ya bide dimyata pirince giderken evdeki bulgurdan olmakta var...

Avniakeride verecekelr bu uğurda yerine seyirci ile saha arasında 20 metre mesafede ucube bir stadyum verecekler ...

Kamil Çakmak
04.09.2007, 10:44
İnşallah 12 aya kadar bi gelişme olmazda bu 30 bin kişilik olimpik stad işi yatar. Koşu yolu olcağına, Avni akeri İnönü stadı gibi trübünleri sahaya yaklaştırıp direkler kalksın yeter bencede.

Mehmet Fatih Yavuz
04.09.2007, 10:46
böyle saçma sapan bir projeyi trabzonspor a umut diye sunan zihniyete yazık .....

30 bin kişilik olimpiyat stadı yapacaklarmış...

işin özü rizenin projelendirdiği stad bile bizimkinden çok daha etkili bir stad olacak.
çünkü futbol stadı yapacaklar..

kayseri bitirdi..
rizeninki de bizden önce biter..

iki takımda futbol stadı yaptı..

biz saçma sapan bi olimpiyat stadı için 4 sene bekleyeceğiz...

sövsem ceza alırım değil mi??

ama hak değil mi kardeşim bunlara??

Faik Yılmaz
04.09.2007, 10:51
Ya Mehmet Akif demiş ya

iki yüzlü insanları sever oldum herkes 20 yüzlü oldu diye..........

aynı o hesap.....

Gürkan
04.09.2007, 10:56
hani dillerde dolanır amerika ülkemizde petrol buldugu yerlerde yeterli petrol yok deyip birde beton dökerniş daha sonra aranmasın diye .

bu da ona döndü. biz yapamadık bari bir ucube bırakalım başkası da
yapamasın.

resimdeki kale arkası ile saha arasında 40 metre mesafe var. artık kale arkası bir yerlerini yırtar sesim duyulsun diye...

Faik Yılmaz
04.09.2007, 10:58
istermisiniz yönetim kale arkalarından sahaya kolay girilmesin diye olimpiyat staduıo yapıyoruz desinler....

Faik Yılmaz
04.09.2007, 11:33
stadın görünüşü güzel ama oyuncular pire kadar görünüyor seyircinin seside pire gibi çıkıyor.....

Faik Yılmaz
04.09.2007, 11:43
Olsun tartan pisti var ise en az 10 metre mesafe olacak demektirki o zaman seyircinin rakip takımı boğma şansı yoktur.. ( buradaki boğma tabiri kinaye olara kkullanılmış olup sonolaylar bir ilgisi yoktur :) )

yani olimpiyat stadı değil biz maç oynanan bir stadyum istiyoruz

Mayls
04.09.2007, 11:55
Görünüse aldanmayin. Inönü stadinin kale arkalarina bakinca 50-60 bin kisilik bir stad görünümü veriyor. Hem insallah kosu pisti olmazsa kale arkalari kücülür

Mayls
04.09.2007, 12:04
Ama ben hayatimda 30.000 kisilik bir oliympiyat stadi görmedim. Olimpiyat stadi denince en az 50 bin kisilik bir stad bekliyor insan.

Devletin yaptigi stadin adi Avni Aker olmayacaktir büyük ihtimalle. Cünkü Sehiricinde bir Avni Aker var ve o yikilmayacaktir durduk yere. Bir sekilde kullanilacaktir.

Kamil Çakmak
04.09.2007, 12:04
Olağan genel kurulda tek tututancakları başarı stad işine başlanması olcak. Ama onuda daha başlamadan karamsarlığa büründürdüler taraftarları. Düşündükleri stad onları hiç kurtaramaz. Bu olimpik stad işi, eğer düşündükleri gibi yaparlarsa Trabzondan çıkarılamayacak bir kazık olur ancak. Oyüzden çok güçlü bi tepki verilmesi gerekir. Daha projleler hazırlanmadan.

MarceloTS
04.09.2007, 12:08
Estadio Dragao - Porto [Kapasite:50.000]

http://img292.imageshack.us/img292/2005/s500x500ir0.jpg (http://imageshack.us)

30-35.000 kişilik halini düşünün..

Bu da Olympiacos'un Karaiskaki Stadyumu.30.000 kişilik tam bize göre aslında..

http://img369.imageshack.us/img369/4715/54237ln6.jpg (http://imageshack.us)

Olympiacos'unkine benzer yapabiliriz bi tane.Bu projenin yapılması daha gerçekçi olur..

Faik Yılmaz
04.09.2007, 12:13
2. stad tam bize göre bir stadyum.....

Böyle bir stadyumumuz olsun rakibimiz brezilya olsun sesimzle boğarız rakip takımları.....

WELLCOME TO HELL diyede başlık atarız....

MarceloTS
04.09.2007, 12:19
Hiç hayal kurma zeyyad efendi açıkladı olimpik ve 30 den az kapasiteli olacağını. İlk resimdeki stadın ikinci katları yok ve koşu pisti olanını düşün. Öyle birşey yapacaklar.

Onlara ne oluyo ya 3 ay sonra postalanacaklar zate..

Mayls
04.09.2007, 12:54
Onlar postalanabilir ama büyük çıbanın kalacağına eminim ben.
Stadi onlar yapmiyor devlet yapiyor

Emirhan Makul
04.09.2007, 12:57
biz istiyoruzya oda olmaz kesin zıttıı olurr tribünler uzakkk olur çook uzak kesinn biz yakın istiyoruz ya biz uzak isteyelim yönetimm kale dibine yapar valla herşey zıt ya nasıl olsa olimpiyat stadı gibi stadda bizzz zaten çekirdek yiyioruzz hiç sesimiz çıkmazz daha yakın daha sıcakkkk stad lazımmmm yakın temasss

Emirhan Makul
04.09.2007, 13:03
kapasiteyi boşverinn tribün şekliii önemliiiiiiiiiiiii

Murat'
04.09.2007, 13:04
http://img262.imageshack.us/img262/6976/hpim04867pw.jpg

arkadaşlar bakın kayserispor yeni spor kompleksini yaklaşık 57 milyon ytl ye yapıyor.....bizim şehir bu parayı neden bulamıyor anlayamıyorum

Murat'
04.09.2007, 13:09
http://wowturkey.com/tr174/Alpaslan1453_Kayseri_yeni_stad_28__agustos_1453.jp g

işte kayserinin yeni stadının son hali...inşaat gerçektende çok hızlı ilerliyor...kıskanıyorum valla

lazzist
04.09.2007, 13:09
valla öyle bir stad yapacaklarsa o stadı nasıl dolduracaklarmış onuda şimdiden düşünmeye başlasınlar ama gerek yok düşünmelerine dimi gidecekler olan bize olacak zaten 9 10 bin kemik seyircimiz vardı bu stadla onuda kaybederiz yani ekonomi önemli ama taraftar daha cok önemli onu kaybederse ne olacak bu klüp ayıp insanlar para verecek maç izlemek icin yani allah aşkına maç izlemek isteyen aklı başın kaç insan para verir bilete kombine alır

AYYILDIZ
04.09.2007, 13:20
olimpik stadla bu is olmaz Aralikta gelecek yonetime biraksinlar bu isi.

Faik Yılmaz
04.09.2007, 13:42
Orada Belediyede bu işe destek oluyor...
Ancak birileri bu işi siyasi istismar haline getirmek istediklerinden belediyeyi pek karıştırmak istemiyorlar.......

Burçak
04.09.2007, 13:43
ne 30 bini ne olimpiği. ortada maketten başka ne var ki. stat olayıda diğer konularda bize söylenen yalanlar gibi.

Jackdaniels
04.09.2007, 13:46
Başkalarının stadyum resimlerini gelip şuraya koyup bide üstüne hayal kuruyosunuzya pess diyorum yaa bu yönetim ne yaptıda sizi bu kadar kolay kandırabiliyo hala anlamadım...

MarceloTS
04.09.2007, 13:47
Başkalarının stadyum resimlerini gelip şuraya koyup bide üstüne hayal kuruyosunuzya pess diyorum yaa bu yönetim ne yaptıda sizi bu kadar kolay kandırabiliyo hala anlamadım...

Yönetimin yapmayacağını biliyoruz zate ama sonuçta yapılacak bu stadyum ve bizde burda öneri yapıyoruz.Ne var bunda ayrıca hayal kurmak bedava..

Faik Yılmaz
04.09.2007, 13:50
Belki 2011 yılına kadar olimpiyatların yapılacağı bir stadyum yapılacak ama....

1- Bu 4 yılımızı daha kaybetmek demek oluyor......

2- Tartan pistli seyirci ile takım arasında metrelerce fark olan ambiansı olmayan bşr yer olacak...

3- Avni Akeride kaybedeğiz.....

melih61
04.09.2007, 14:26
emorfo yok haber yok geri kalanlar boş konuşıo sarmıo!!!

melih61
04.09.2007, 14:28
Böyle oturup dert yandığımız sürece bu söylediklerin tek tek olacak. Bir şeyler yapmalı ama ne?

senin dediğini bu sitede yapmıyorlar söleyeye söleye dilimde tüy bitti dinleyen mi war en iiisi sende boşwer!!!

Thedoors
04.09.2007, 14:37
Koşu pisti ve otuzbinin altında bi kapasiteye sahip olucaksa şahsen gönlüm yanaşmaz bu tip bi projeye..kalsın..Yapılacak olan stadı Trabzonspor nerdeyse bi 20 daha kullanıcak,kaldı ki Trabzon şehri 20 yıl boyunca sabit nüfuz ve ekonomik durumunda kalmayacaktır heralde..

Koray
04.09.2007, 14:42
bu stad galiba olacak çünkü devletin ağzından laf çıktı ama asla tartan pistli stad istemiyoruz avni akerde devam edelim maçları oynamaya...

zaten tribünde iyi organize olamıyoruz birde bu olimpik stad işin işine girerse iyce batarız seyirci yönünden...

biri şunlara söyles ebari olimpik stad olmamalı diyeeeeeeeeeeeeeeee

Koray
04.09.2007, 17:29
abi yazdığın yorumda ne kadar ciddisin bilmiyorum ama sana kesinlikle katılmıyorum...

saha tribünlere ne kadar yakın olursa rakip takım o kadar baskı altında olur...

hemen bi örnekleme yapalım,gs olimpiyat stadında oynarken ne kadar başarılı oldu bi hatırla istersen hemde 100. yılıydı...rize bile 4 tane sallamıştı bunlara kupa maçında...

KUTADGU
04.09.2007, 18:23
abi yazdığın yorumda ne kadar ciddisin bilmiyorum ama sana kesinlikle katılmıyorum...

saha tribünlere ne kadar yakın olursa rakip takım o kadar baskı altında olur...

hemen bi örnekleme yapalım,gs olimpiyat stadında oynarken ne kadar başarılı oldu bi hatırla istersen hemde 100. yılıydı...rize bile 4 tane sallamıştı bunlara kupa maçında...

zannederim enrique arkadaşım ironi yapmış.

ben açıkçası çok beğendim...

horoz1977
04.09.2007, 18:46
evet dün akşam basın sözcüsü kuzey tv de idi ona soruldu bu soru .Oda pek bilgim yok ama devletten izin alabilmek için mecbur böyle olacak dedi.Yani hiç bi işe yaramaz.

Ork Hun
04.09.2007, 18:50
benim önerim şu devlet yapsın pistli falan
olimpiyattan sonra bize kalınca stat biz de besiktasın inönüye yaptığını yapalım
zemini aşağıya kaydırıp tribünleri sahaya yaklaştıralım hem de kapasite artar

Ork Hun
04.09.2007, 19:04
Tribünleri kızaklı yapalım olimpiyattan sonra sahaya doğru çekeriz :D

günümüz teknolojisine bakınca hiç de mantıksız değil aslında
yani trbünlerin alt kısmını biraz yüksekten başlatırlarsa olimpik bir olay yokken portatif tribünlerle seyirci sahaya yaklaştırılabilir

Mehmet Fatih Yavuz
04.09.2007, 23:47
günümüz teknolojisine uygun da...
fazladan maliyet demek bu..
devlete fazladan maliyeti kim kabul ettirecek??

Mehmet Fatih Yavuz
05.09.2007, 00:09
Avni akerin koşu pisti var + söğütlüde bu sene atletizm pisti de yapıldı karadeniz oyunları için. Neden bir stad daha yapılıyor olimpiyat için? Dikakt ettim 3 - 5 kişi hariç kimse umursamıyor bu durumu. Bu stad yapılırsa en az 30 sene daha stad yapılmayacak trabzona farkındamısınız?

aslında tek dert stad değil..

havaalanı genişletilip 2. pistin açılması için bugünki may tesisleri engel, tesisler oraya taşınacak..

otogar bulunduğu yerde trafiğin anasını ağlatıyor. o da oraya taşınacak...
vs.vs.vs

gibi dertler mevzu bahis..
yani devletin de işine geliyor..

ama getirip bana olimpik stad kakalayacaksan istemem kardeşim..
istanbula yaptın olimpik stad..
kimin işine yaradı..
hem de 80.000 kişilik..

gs kaçma kaçtı staddan.
30 bin kişilik saçma sapan bi olimpiyat stadını istemiyorum kardeşim..

ben daha iyi bir stad istiyorum..

projeler daha iyisi için yapılır.
bugünkinden kötü duruma düşürecekse tribün etkisini istemez..
kimin yapmaya mecburiyeti varsa o yapsın.
bize avni aker yeter.

Emre B.
05.09.2007, 00:32
Kale arkalarını maratonla aynı seviyeye getirsinler, üstüne kapatsınlat tamam.Bunları yapmak için yeni stada gerek yok.

futbalski60
05.09.2007, 00:48
eğer almanya'daki gibi tribünler yüksek olursa koşu pisti sorun olmaz Atatürk olimpiyat stadı gibi olursa seyir zevki iyi olmaz

Ahmet Karadeniz
05.09.2007, 01:34
http://www.worldstadiums.com/stadium_menu/past_future/pictures/future_stadiums/johannesburg_amakhosi1.jpg

http://www.worldstadiums.com/stadium_menu/past_future/pictures/future_stadiums/johannesburg_amakhosi2.jpg

Ahmet Karadeniz
05.09.2007, 01:34
trabzonsporun soyle bi stadı oldugunu dusunsenize bence boyle stad olsa butun tribunler dolardııı

Faik Yılmaz
05.09.2007, 08:35
Kale arkalarını maratonla aynı seviyeye getirsinler, üstüne kapatsınlat tamam.Bunları yapmak için yeni stada gerek yok.

Bencede maratondaki direkleri kaldırsınlar rehabilite etsinler kale arkalarını yükseltip üstünü kapatsınlar yeter....

Gürkan
05.09.2007, 08:54
http://www.abckommunikation.se/res/default/megafon.jpg

olimpiyat stadı olursa bunlardan bir tane alır maça öle gideriz. sesimiz o zaman sahaya ulaşır.

Gürkan
05.09.2007, 08:59
ha birde koşu psiti deyip duruyoruz,olimpik satadlarda sadece koşu pisti olmuyo. uzun atlama ,yüksek atlama içinde yerler ayrılıyo. kale arkasında saha ile tirübün arası en az 40 metre kenardan da en az 20 metre olacak.
bkz.Ataürk Olimpiyat Stadı

http://img462.imageshack.us/img462/7974/stad11qc6.jpg

Ahmet Karadeniz
05.09.2007, 13:53
daha biz dogru duzgun stad yapamıyoz bide misafir takım için bunları yapacaklarr!!!!!!

crazyman_61
05.09.2007, 13:55
doğru düzgün transfer yapamıyorlarki doğru düzgün stad yapsınlar...

oyuncu alıcaz derler sezon kapanır transfer yok kendi kendilerini yalancı çıkarıyorlar...

sonrada yok biz şampiyon olacaz bu kadroyla hikaye okur anca....

Hekimoğlu
05.09.2007, 15:36
bence Trabzon a yapılması düşünülen yeni stadın misafir taraftar tribününde karadeniz yöresel yemeklerini sunan bir restaurantta olmalı...adamlar yılda bir kez gelecekler ,kuymak yesinler, hamsili pilav yesinler, mısır unuyla karılmış lahanadan tatsınlar..hem fiyatlarıda biraz yüksek tutarız..stada verebilcekleri zararı fazlasıyla karşılamış oluruz....
hangi misafir taraftar?Trabzon'a gelene bilet bedava.

orduluzafer
05.09.2007, 17:01
daha doğru dürüst transfer yapamayan yönetim yeni bir stadı nasıl yapacak.açıkçası merak ediyorum.Trabzonspor umuz herşeyin en iyisine layık fakat bu dar görüşlü yönetimle zor görünüyor.

orduluzafer
05.09.2007, 17:04
bence Trabzon a yapılması düşünülen yeni stadın misafir taraftar tribününde karadeniz yöresel yemeklerini sunan bir restaurantta olmalı...adamlar yılda bir kez gelecekler ,kuymak yesinler, hamsili pilav yesinler, mısır unuyla karılmış lahanadan tatsınlar..hem fiyatlarıda biraz yüksek tutarız..stada verebilcekleri zararı fazlasıyla karşılamış oluruz....
yeni üye olmama rağmen arkadaşımızın çok hoş bir ironi yaptığını düşünüyorum.

Faik Yılmaz
05.09.2007, 17:08

yemeklerin içlerine birazda müshil katarız stadlarda olay filan çıkaramazlar.....:D

afsbahar
05.09.2007, 17:09
ve de stadın kapasitesi de çok önemli. milli maçlar ve turnuva maçları için (avrupa kupası, dünya kupası v.s.) Belirli kapasitenin altındaki stadlarda oynatılmıyor galiba. Zaten Trabzonu böyle bir organizasyonun içinden elemek istiyorlar o yüzden bizim stadımız çok güzel olmalı. Ama bunu kim yapacak? Ayrıca stad yapılmadan önce projelerinin halka sunulmasını öneriyorum.

Hekimoğlu
05.09.2007, 17:34
ironini yiyim de ölmesin.;)

MarceloTS
07.09.2007, 14:05

Şuradaki stadyumlara bakın.Stadyum değiller Dünyanın 8.harikaları:O.Helal valla yapan yapıyor bizde kale arkalarının üstünü kapadıkmı tamamdır diyoruz:DÇağın oldukça gerisinden geldiğimiz bi gerçek..

melih61
07.09.2007, 21:56
hani ne oldu bizim stad işi emorfo da sustu kimse bilgide vermio ey gidii ey!!!!

Gökhan Öz
07.09.2007, 23:27
http://www.worldstadiums.com/stadium_menu/past_future/pictures/future_stadiums/st_peterburg_zenit2.jpg
http://www.worldstadiums.com/stadium_menu/past_future/pictures/future_stadiums/st_peterburg_zenit2.jpg
zenit'in seneye bitecek olan stadı kapasite 62000
tribünler mükemmel tasarlanmış her yerden rahatça izlenme imkanı var

Lancet_61
07.09.2007, 23:43
trabzonsporun soyle bi stadı oldugunu dusunsenize bence boyle stad olsa butun tribunler dolardııı

bu rezil yönetimle istersen 10 katlı stad yap....takım ii olmadıkça stad dolmaz..takım ii olsun isterlerse tarlada oynasınlar...tarlanın kenarına o stada toplayamadığın kadar adam toplarsın

a.fındıkoğlu
07.09.2007, 23:52
ne stadı hala bekleyen umudu olan var mı

A.Alper
07.09.2007, 23:54
zenit'in seneye bitecek olan stadı kapasite 62000
tribünler mükemmel tasarlanmış her yerden rahatça izlenme imkanı var

Stad Wembley'e benziyor.Yanlış hatırlıyor da olabilirim.Çok ünlü bir başka stad.Ama güzel :)

Mayls
08.09.2007, 00:08
Stad Wembley'e benziyor.Yanlış hatırlıyor da olabilirim.Çok ünlü bir başka stad.Ama güzel :)
Wembleye cok benziyor ama Wembley biraz daha büyük ve tribünleri bu kadar dik degil

Gökhan Öz
08.09.2007, 03:44
YILLIK GELIR 5 MILYON $
Trabzonspor, bu dev projenin tamamlanmasinin ardindan hem 30 bin kisilik UEFA kriterlerine uygun modern bir stad kazanirken, bunun yaninda stadin altinda yeralacak ve kiraya verecegi yerlerden de yillik kasasina yaklasik 5 milyon $ girecek. Yönetim, Y.Selim'in yikilacak olmasi nedeniyle amatörün magdur edilmemesi için Trabzon Belediyesi ile görüserek sahildeki dolgu alanlarinda yeni sahalar yapilmasi konusunda fikir birligine vardi.
trabzonda o yerleri kiralıyacak esnaflar var mı acaba?

Nurettin Yılmaz
08.09.2007, 08:07
Kentimiz ve taraftarlarımız böyle bir stada henüz hazır değiller. Bence biraz daha beklemek te fayda var, belkide yönetimde bunun hesabını yapıyordur , eğer öyleyse kendilerini destekliyorum. Takımımızın başarıya ulaşmak ve tekrar o eski parlak günlerine dönmek için stad dan önce halletmesi gerek çok daha mühim meselelerin olduğunu düşünüyorum. .Önce onları halledelim stad işide zamana yayılmak kaydıyla yavaş yavaş kendiliğinden gelecektir...

Nurettin Yılmaz
08.09.2007, 09:18
İkisini bir arada yapacak kadar büyük değilmiyiz yoksa?

Büyüklükle alakası yok bu konunun , ama binanın temellerini atmadan üst tablasına nasıl başlayamazsan , kentide avrupai bir stadı kaldıracak seviyeye getirmeden yapacağın stadında bir ehemmiyeti olmaz o sadece kentimizde bir görüntü olarak durur o kadar.

sarman61
08.09.2007, 11:53
Bence Türkiyedeki en iyi stad Trabzonuma yakışır neden mi Türkiyede Futbol şehri olarak anılan tek şehir. Böyle bir şehre şaşalı bir satdyum yakışır kayseri bile yeni stadını yapıyor gerisini siz düşünün.