PDA

Orijinalini görmek için tıklayınız : Stadyum Projesi... (1)

Sayfa : 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 [16] 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33

tsakrep61
27.12.2006, 03:53
yonetım verdıgı sozlerden en azından bu stad projesını yerıne getırse

TSelif
27.12.2006, 10:01
yonetım verdıgı sozlerden en azından bu stad projesını yerıne getırse

Değil stad ağzı ile kuş kapsa bu yönetimin benim gözümde kredisi dolmuştur.Özellikle Albayrak ve Sayitoğlu:mad:

spotreis
27.12.2006, 16:14
:tsbayrak: bu bayrak bu renkler herzaman daha ıyısıne ve daha guzelıne layık hersey trabzon ıcın hersey trabzonspor ıcın helal sıze

baraha61
30.12.2006, 17:22
Geçen sene "gsli" Haluk ulusoy federasyon başkanı seçildi diye , sanki takımımız şampiyon olmuş gibi sokaklara dökülen , bu durumu çılgınca kutlayan hedefleri küçük , bir o kadar da ufku dar olan Trabzon' da ki taraftarlarımıza bırakın yeni bir stadı , hatta avni aker stadının şu andaki halini , akçaabat fatih stadı bile fazla...

Karadağ06
30.12.2006, 17:40
Geçen sene "gsli" Haluk ulusoy federasyon başkanı seçildi diye , sanki takımımız şampiyon olmuş gibi sokaklara dökülen , bu durumu çılgınca kutlayan hedefleri küçük , bir o kadar da ufku dar olan Trabzon' da ki taraftarlarımıza bırakın yeni bir stadı , hatta avni aker stadının şu andaki halini , akçaabat fatih stadı bile fazla...

baraha ayıp olmuş valla

bence bu avni aker az bile
yeni stad çok iyi olur 30-35 bin kişilik lüx bir stad bu taraftara yakışır

baraha61
30.12.2006, 17:50
baraha ayıp olmuş valla

bence bu avni aker az bile
yeni stad çok iyi olur 30-35 bin kişilik lüx bir stad bu taraftara yakışır

inşallah abisi bende çok istiyorum, 35 bin kişilik lüx bir stada bu taraftarlarımızın yakışmasını.

tsmaniac
30.12.2006, 18:51
bu albayrak halı saha bile yaptırmaz hatta olanı bile kapatır

Ali Sırrı
30.12.2006, 18:54
Güya 15 gün sonra netlik kazanacaktı herşey, aradan 2 aydan fazla süre geçti. Tık yok.. Boş boş konuşan, vaatler veren milletvekillerini geçti bizim başkan.. Oyuncak dünyasına bir oyuncak daha kazandırdık, avni aker arena maketiyle..

Şuayip Aydın
30.12.2006, 19:07
Güya 15 gün sonra netlik kazanacaktı herşey, aradan 2 aydan fazla süre geçti. Tık yok.. Boş boş konuşan, vaatler veren milletvekillerini geçti bizim başkan.. Oyuncak dünyasına bir oyuncak daha kazandırdık, avni aker arena maketiyle..
aynen akyılıyom abi başa geliler ne yaptı ban birsi anlatsın tamn diycem bunlar bişe yapcaklar ne yatılar şampiyonluga oynuyan bi takımı kumey dduşurecekler nerdeyse fatihi satılar ts klupleri kapatılar şimeki kaybetiler bunlar ne statd nede ts tv acabilirle bunlardan bişe olmaz bize yoneticilik lazım bunlar oysa ki ne yapıyolar ts uzerinde siyaset yapıyolar sunu bilsinlerki birgun bu taraftar taşacak patlayak bakalım o zamn ne olcak o zamnnı mekar la bekliyom...

Sönmez Özlü
31.12.2006, 13:47
Stad projesi falan yok arkadaşlar. Soğuk suları hazırlayın.

Ertan 51
31.12.2006, 14:09
zaten inanmıyoruzda bari nasıl olmasını istediğimi yazıyım.35-40 bin arası koşu pisti olmasın yani seyirciyle saha birbirine yakın olsun bide akustiği düşünülsün ki sesimiz rakiplere gür çıksın.anlaşılmayan bişi varmı varsa sorsun bizim şahmaran yöneticilerimiz pek kafaları çalışmazda.sonra olimpiyat stadı gibi bi enkaz çıkarmayın başımıza.

Onur
31.12.2006, 20:23
Yeni stadı ben görmem ama çocuklarım belki....

cubukcuenginTS
06.01.2007, 13:20
modern bir stad olmalı. tipi mesela liverpola benzetilirse daha göz alıcı olur

Cengiz Çubukcu
06.01.2007, 13:40
modern bir stad olmalı. tipi mesela liverpola benzetilirse daha göz alıcı olur
aslanım benim, sana da taraftar olarak böyle bir stad yakışır..

Şuayip Aydın
06.01.2007, 13:50
aslanım benim, sana da taraftar olarak böyle bir stad yakışır..

staddın ustune bi saguk su iclelim bence abi neden dersen bu yonetimden bişe olmaz be yaw onlar sadece kendilerini dusunuerler hani ts tv nerde 2007 ilk aylarında yanına başliyacaktı 2007 ilk aylarında stad başliyacaktı bunlardan bence bişe olmaz ama unmarım duşencelimizi yanliş cıkartırlar....

macka61
06.01.2007, 16:18
bu hayalde fos çoktı iyi ki okadar çok inanmamaşım

kutoz
06.01.2007, 16:21
Yönetim Kuruluna, 2011 gençlik olimpiyatları piyango gibi geldi. Bu vesile ile yeni stadı, devlete yaptırabilirler. Umarım bu işi kıvırırlar...

Murat'
06.01.2007, 16:24
bu yönetim adam olmaz yaaaa.projeleri gösterdikten 15 gün sonra açkılanacaktı....hangisinin yapılacağı ama o günde sonnra yönetimden çıt çıkmıyor...

Kadir
06.01.2007, 20:45
H İ K A Y E ...!

eminbayram
06.01.2007, 20:48
futbol takımı başarısızsa diğer icraatlar rafa kaldırılır...
bence bu yüzden faliyete geçmedi.inşallah en kısa zamanda göz alıcı bir stadımız olur..
ondan sonra o stad dolarmı bilmem..
20 bin kişilik stad dolmuyor ki...

mehmets29
06.01.2007, 20:51
futbol takımı başarısızsa diğer icraatlar rafa kaldırılır...
bence bu yüzden faliyete geçmedi.inşallah en kısa zamanda göz alıcı bir stadımız olur..
ondan sonra o stad dolarmı bilmem..
20 bin kişilik stad dolmuyor ki...

arkadaş doğru söylüyo. takım başarılı olsaydı yönetim stadın yanında tv vb .projelerde üretirdi.

zafer6161
06.01.2007, 22:04
hayal ürünü bunlar gecin efendim gecin

Halit Aydın
06.01.2007, 22:53
300. mesajım oluyor bu mesaj bırak 4.000 i 30.000 bile olsa bu stad olmaz efendiiiiiiim

mehmets29
06.01.2007, 22:56
bu stad olacak en geç 2011 e kadar nedenini biliyonuz.ama belki stad bittiğinde bu yönetim ve t.direktör olmayabilir.

furkansenokur
07.01.2007, 03:12
bence yeni stad çok gerekli birşey inşallah yönetim yeni bir stad yapar

eren_61
07.01.2007, 11:31
ya bu stad projesi bi dahaki seçimde koz olması için mi geciktiriliyo acaba???gerçi isterse dünyanın en büyük stadını yaptırsın bir daha seçileceğini sanmıyorum

Can52
07.01.2007, 12:33
Bir sey herhalde unutuluyor.

Stad projesi amac degil arac. Bu olay artik sadece Trabzonda degil, Türkiyenin tüm illerinde gereken bir Durum haline geldi.
Stadlar korku ve gerilim degil , rahat ve keyifle gidilecek bir yer olmali.
Burda cekirdekci veya Atesli taraftardanda bahsetmiyorum.

Eger Türk Futbolu bir yerlere gelcekse ve bunlarin cirolari yükselcekse, en önemli sey pahali transfer degil cagdas stadlardir.
Eger, bu cok pahali , yapilmaz , gibi sözler sarfediliyorsa, o zaman Futbolcuyada fazla para verilmesin ve herkes haddini bilerek yari profesyonel Futbol oynasin....

Stad projesi sadece bir Yönetimin degil , daha önceki ve daha sonraki yönetiminde hedefi olmali.

Nasil bir AB yolu sadece belirli Hükümetin hedefi olmadiysa.
Nasil GAP projesi sadece bir Kükümetin hedefi olmadiysada

Örnekler belki abartici, ama benzer seyler.

Stad projesi olayini basariya endekslemekte yanlis olur.
Yasadigim sehirde St.Pauli kulübü 3.LIgde oynuyor ve stadi yavas yavas kendi imkanlari icinde 2011 e kadar bitirecekler.Kale arkasi yikildi ve onun insaati basladi...

Güzel stadlar Türkiye icin kacinilmaz bir görevdir.
Keske her Kulüp , Borclancagina, transfer bütcesinden biraz keserek böyle seylere para biraksalardi....

Trabzonda stad olacak, ama 2 yil sonra ama 5 yil sonra...
Daha büyük stada daha fazla seyirci gelceginede inaniyorum, basari ile alakasi yok...

bordo_mavi_
07.01.2007, 12:43
Senin takımın elaleme rezil olsun sonra sen git stad yap. Önce takımı adam gibi yapın sonra stad yapıp seyirci çekin. Getirin bu takımı Nou Camp de sahaya çıkarın. Madem başarıyla doğru orantılı değil seyirci olayı. Bakalım kaç kişi izler o maçı:)

Can52
07.01.2007, 13:11
Getirin bu takımı Nou Camp de sahaya çıkarın. Madem başarıyla doğru orantılı değil seyirci olayı. Bakalım kaç kişi izler o maçı:)

Onlarda bordo mavi degilmi??
Gelirler, merak etme :)

baraha61
07.01.2007, 14:30
ben Trabzon a yeni yapılması düşünülen stad dan önce , kentimizin ekonomisini ve sosyal durumunu nasıl geliştirebiliriz ve de kalkındırabiliriz , bence önceliği buna vermeliyiz, şu andaki mevcut stad da ortalama on bin seyirciye oynadığımızıda unutmayalım , bilet fiyatları da belli , yani kulübümüzün stad dan elde ettiği gelirde ortada. kentimizin şu anki durumuna bakarsak kırk elli bin kişilik avrupai bir stad şu an için bence Trabzon da sırıtır.

28TS61
07.01.2007, 14:44
Bir sey herhalde unutuluyor.

Örnekler belki abartici, ama benzer seyler.

Stad projesi olayini basariya endekslemekte yanlis olur.
Yasadigim sehirde St.Pauli kulübü 3.LIgde oynuyor ve stadi yavas yavas kendi imkanlari icinde 2011 e kadar bitirecekler.Kale arkasi yikildi ve onun insaati basladi...

st. pauli 3cü ligte oynuyor ama onlarla bizim aramizdaki fark cok büyük
onlar 3cü ligte stadlari full olarak oynuyorlar 20bin kisiye
ya biz???
unutmayalim st. pauli 3cü lig takimi

erdal6167
07.01.2007, 15:20
stad yapılsın bu takıma cok fazla yarar sağlar.

28TS61
07.01.2007, 15:44
stad yapılsın bu takıma cok fazla yarar sağlar.

nasil yarar saglicak? bos tribünlere karsi oynayincami?

aslinda stada hic gerek yok suan bile dolduramiyoruz

celilmuhcu
07.01.2007, 16:21
walla stad dünyada tek olsada takımı neduruma sokmuşlar onun tamırini yapsınlar.bu yönetimin ne transfer nede stad yapacakları yok boş vaadlerle gemi yürütmeye çalışılıyo,biz razıyız yavuzselim stadına..:atki:

Hüseyin Çümen
15.01.2007, 01:35
nasil yarar saglicak? bos tribünlere karsi oynayincami?

aslinda stada hic gerek yok suan bile dolduramiyoruz
yeni stad yeni heyecanlar kardeş

conquerant
18.01.2007, 07:10
bence trabzonsporu ayağa kaldıracak olan taraftardır.eğer stad yapılırsa eminimki bizim insanımız o stadı doldurur..bence bir an önce yapsınlar

renac
18.01.2007, 10:13
ya beyler stadı başarıyle endekslemeyin bu stad sadece trabzon için değil tüm türkiye için lazım düşünün bir tvden avrupa takımlarının maçlarını yada bizim türk takımlarının avrupada yaptığı maçları imrenerek bakmıyomuyuz stadlara neden bizim stadımız yada stadlarımız öyle olmasın neden avruplılar hayran kalmasın hep biz mi hayran kalıcaz.hem srf stadımız için bize tranfer olmak istiyecek futbolcular bile olacak bu örnekler artırılabilir ne alakası var diyebilirsiniz biraz da siz kendinizi futbolcu olarak görün çok iyi bir stadı olan takımda oynamak istemezmiydiniz...

Ayşe Aygün
18.01.2007, 10:23
Bu nasıl mantık olabailir. Stad yapılmasın şimdi bile dolduramıyoruz. O zaman Fatih stadında yapalım maçları.Zamanı gelir o stadyuma birle sığmasın diğer klupler hep fulmu çekiyolar her maçta.Stadyumun güzel olması demek o klubun büyüklüğünü gösterir. Sadece TS açısından neden ele alıyorusnuzki.Bu stadda yapılacak org. bile şehre neler kazandır.

Emorfo
18.01.2007, 12:07
Bu stad konusu ile ilgili bir açıklama yok. Sezon sonuna kadar bir gelişme olmazsa bu projede yalan olur. Stad dolmuyor stad lazım değil diyen arkadaşlar, fenere 800 kişiye maç oynuyordu 15 bin kişilik stadını dolduramıyordu şimdi her maç 30 bin aşağıya oynamıyor. Adam gibi stad yap Trabzon'un zengin ve ortahalli insanlarını tribünlere çek staddan para da kazanmaya başlarsın. Stad yapılırsa yeni stadda kombine almak moda olacak, stada gitmek moda olacak, böyle bir ortam oluşturup hava atmaya meraklı milletimize gazı vermek lazım. tabi bu stad yapılırsa.

ergin cesit
18.01.2007, 13:02
ArkadaŞlar Bu YÖnetİm Bİr Transfer Becerİp Yapamiyor,kaldikİ Stad Yapicak Ha.gÜlÜyorum

EyüpKILIÇ61
18.01.2007, 15:54
ne sdatı ya onlar hayal ürünü şeyler artık bizim için

Hüseyin Çümen
18.01.2007, 16:03
Bu stad konusu ile ilgili bir açıklama yok. Sezon sonuna kadar bir gelişme olmazsa bu projede yalan olur. Stad dolmuyor stad lazım değil diyen arkadaşlar, fenere 800 kişiye maç oynuyordu 15 bin kişilik stadını dolduramıyordu şimdi her maç 30 bin aşağıya oynamıyor. Adam gibi stad yap Trabzon'un zengin ve ortahalli insanlarını tribünlere çek staddan para da kazanmaya başlarsın. Stad yapılırsa yeni stadda kombine almak moda olacak, stada gitmek moda olacak, böyle bir ortam oluşturup hava atmaya meraklı milletimize gazı vermek lazım. tabi bu stad yapılırsa.

işte ileri yi göremiyor herkes stad bize çağ atlattıracak olaydır fener dolduramıyordu gerçekten stadı yaptırdıktan sora adamlar avrupada bile başarı kazanmaa başladılar

tonyali_61
18.01.2007, 16:14
valla bilmiyorum ama böyle giderse stad işi yalan gibi gözüküyor.

Burçak
18.01.2007, 16:22
valla iyi uyutmuşlar bizi ha. şimdi bu başlığı görünce sinirimden gülüyorum.

Sacit
18.01.2007, 17:26
valla iyi uyutmuşlar bizi ha. şimdi bu başlığı görünce sinirimden gülüyorum.

şimdi çok erken bunu söylemek ama biz anca bu stadları avrupa da görecez

yologlu61
18.01.2007, 20:48
ya kardeşim bizim derdimiz ne stad ne bişey bizim şu pis futbol sahtekarlarını temizlememiz lazım(örnek;cem papila,aziz yıldırım) iyi akşamlar akçaabat'tan fanatik ts'li ilkay

Vkgz
19.01.2007, 00:39
geçan bir sitede sezon sonu inşaata başlanacagı yazıyordu bir haberin dipnotu olarak

Gamze
19.01.2007, 00:49
stad projesi taraftara verilen uyku ilacı gibi bişey sanki!!!sakinleştirici de diyebiliriz!!!

işlemedi işlemedi!.. ''stad projesi'' adlı ''uyku ilacı'' bana işlemedi!!!! :mad:

bazen haklı çıkmaktan nefret ediyorum diyip ukalalık edeyim :)

Şaka bir yana bu işin iyice tadı kaçtı yenecek bir tarafı kalmadı,kokusu saldı her yanı!Yakındır ama bakın stad projesiyle ilgili bir şeyler dolanır gene yönetimin dilinde.Ne de olsa ara ara dayıyorlar şırıngayı çekiyorlar!Alışıyoruz yazık!!! :mad:

telvin
19.01.2007, 01:03
stad projesi açıklansa ne olur ve ya stad yapılmaya başlansa hatta bitse ne olacak takımımızın hali ortadayken boşverin arkadaşlar stad felan olayın hikaye kısmı sahada güçlü bir trabzonspor olsa bugün proje biter stad yapımına başlarlar hem de bedavaya! ama gel gör ki takım perişan yönetiminden alt yapısına kadar revizyon isteyor. yani işin özü şu stadtan önce bizim yapmamız gereken çok iş var stad en kolayı....

horoz1977
19.01.2007, 22:28
arkadaşlar bu stad işi çok önemli birşey bunu yapanın heykelini dikmemizlazım ama bu adam büyük bir yalncı bu yapmaz ama başka biri belki.arkadaşlar doğru söylüyor fener eski stadının üçte birini dolduramıyordu şimdi görüyorsunuz.ben devamlı maça giden bir insanım bu stad bir felaket inanın enaz onbin kişi stad yüüzünden maça gitmiyor.artık buranın yıkılması lazım

muratt
20.01.2007, 10:02
arkadaşlar bu stad işi çok önemli birşey bunu yapanın heykelini dikmemizlazım ama bu adam büyük bir yalncı bu yapmaz ama başka biri belki.arkadaşlar doğru söylüyor fener eski stadının üçte birini dolduramıyordu şimdi görüyorsunuz.ben devamlı maça giden bir insanım bu stad bir felaket inanın enaz onbin kişi stad yüüzünden maça gitmiyor.artık buranın yıkılması lazım

Kesinlikle katiliyorum. Gencler icin onemli degil belki ama 30-40 yasin uzerindekiler (ki bunlar icin bilet parasi cok problem olmaz) icin onemli. Stad'in durumundan dolayi maca gitmeyen (ki bitanesi babamdir, adam yemin etti yillardir gitmio maca, eskiden giderdi surekli) bir suru insan var.
"Takimin durumu kotu, mevcut stadi bile dolduramiyoruz, yeni stadi napcaz?" diyenleri anlamiyorum... takimin durumu duzelir elbet. Ama stad onemli, takimin durumunun duzelmesine de katki yapar. Sehire katkisini dusunun ..

Yonetim su stadi yapsin benim icin yeter.. Bu yonetimden baska bir beklentim yok...

ahmetto
20.01.2007, 16:11
Benim bu yönetimden pek umudum kalmadı Stad Projesi için.Yaklaşık 1,5 yıl oldu bunlar geleli ilk işimiz Stad Projesini dediler ama ne ses var ne seda.Artık yeni yönetime bakacaz inşallah bu yönetim tam bir hayal kırıklığı

Emorfo
20.01.2007, 22:31
bazen haklı çıkmaktan nefret ediyorum diyip ukalalık edeyim :)

Şaka bir yana bu işin iyice tadı kaçtı yenecek bir tarafı kalmadı,kokusu saldı her yanı!Yakındır ama bakın stad projesiyle ilgili bir şeyler dolanır gene yönetimin dilinde.Ne de olsa ara ara dayıyorlar şırıngayı çekiyorlar!Alışıyoruz yazık!!! :mad:

Bu konuda çok kişi iddialı açıklamalar yaptı forumda. Stad yapılırsa taksimde eşşek gibi anıracağını söyleyen bir çok arkadaş mavcut. Sezon sonunda herşey ortaya çıkar.

Selman
20.01.2007, 22:34
Bu konuda çok kişi iddialı açıklamalar yaptı forumda. Stad yapılırsa taksimde eşşek gibi anıracağını söyleyen bir çok arkadaş mavcut. Sezon sonunda herşey ortaya çıkar.

Sanırım 2 ay önce filan yakında haber verilir demiştiniz.O haber hala gelmedi mi?Sezon sonuna mı sarktı?:)

Halit Aydın
20.01.2007, 22:36
divan kurulu toplantısında stad projesi şimdilik askıya alındı demişti başkan. hatırlatma yapayım dedim...

Recep Çaltepe
20.01.2007, 22:45
Aşağıda benim stad projemi görebilirsiniz.

http://img143.imageshack.us/img143/1263/stad7fq.jpg (http://imageshack.us)

Az önce Paint'te çizdim. Olmuş mu?

En azından stad konusunda yönetim ile aynı seviyedeyiz, onların da şu anda sadece bir çizimi var benim de.

-------------------

NOT: Amacım dalga geçmek değildir, bu mesaj protesto amaçlıdır.

Emorfo
20.01.2007, 22:47
Sanırım 2 ay önce filan yakında haber verilir demiştiniz.O haber hala gelmedi mi?Sezon sonuna mı sarktı?:)

Ne biliyim bana ne soruyon bende herkes gibi bekliyorum, kolay iş değil stad yapmak, bu yönetim seçildiğinde 3 senede beklerim stad için demiştim.

Bu arada Mali Genel Kurul'da yönetim stad işini rafa kaldırdık diye bir açıklama yapmadı. Başkan proje bitmek üzere 2007'de ihale yapacaz dedi. Haşim Sayitoğlu'da zaman istedi felan. Bu aykı Trabzonspor dergisinde stad ile ilgili bir kaç açıklama var. Yakın yakın deyip duruyorlar. Yaz oyunlarının alınmasından sonra seçimlerde yaklaşıyor, devlete yamalarız bu işi öyle görünüyor.

Gamze
20.01.2007, 22:54
eşşek gibi anırmayacağım kesin ama ben de ufak çaplı bişiler yaparım heralde! ;) inancım sıfır olsa da umut fakirin ekmeği-ki stad çalışmalarını elle tutulur bir hale getirecek kadar bir zaman o koltuklarda oturabileceklerini sanmıyorum(umuyorum!)-kışın kırmızı kar yağar,hamsi de ağaca tırmanır biz de o günleri görürüz :)

TSelif
20.01.2007, 23:18
Yapmasın stad mtad .Şimdi onu da ben yaptım diye satmaya kalkar.Bu sefer Avni Aker'imizden de olucaz :mad:

Egemen Yılmaz
20.01.2007, 23:44
bu yönetimin stad mtad yapacağı YOK!!!!!

spotreis
21.01.2007, 01:08
yaw harbiden bu konu tamamen kapandımı bilen varmıki ne oldu bizim stada yalanmı oldu yoksa :)

osman salih
21.01.2007, 09:25
yapacaklar ama nazlanıyorlar ahh arkadaşlar ah şu bizimkiler bir araya gelseler ne sdat yaparlar bizimkilerderken ağaoğlu inşaat albayrak inşaat kul inşaat tek art inşaat cevahir bunlar istese 1 yılda sdatımız biterde neden istemiyorlar anlamıyorum ismini saymadığım birçok inşaat daha var.

61 baha
21.01.2007, 10:03
arkadaşlar stadı unutalım bence..
yönetim 3 haftaya kalmaz gider....
yeni yönetimle belki....

AYYILDIZ
21.01.2007, 13:11
bu ayki dergide stadı yapacağız diyor başkan bakalım

Ali Özcan
21.01.2007, 14:48
arkadaşlar stadı unutalım bence..
yönetim 3 haftaya kalmaz gider....
yeni yönetimle belki....

bu stad projesi yönetimler üstü bir projedir...o yüzden yönetimin gitmesi projeye bişey yapmaz...ayrıca yönetim gitmeli başkan kalmalı...(ne alakası var demeyin...ikinci şahlanma devrimiz olacak Albayrak...ama yönetimini değiştirerek...

Rutubet
25.01.2007, 12:26
Zoruma gidiyor zorumaaaa !!!

http://img354.imageshack.us/img354/8658/tabela7wt.jpg
http://img145.imageshack.us/img145/3628/stadeciyes0yd.jpg
http://img354.imageshack.us/img354/8963/bilgi9cs.jpg

Sinan Akyıldız
25.01.2007, 18:35
eee adamlar icraat adamı , bizimkiler gibi laf adamı değilki , önce geçtiğimiz senenin yani 2006 nın mayısında stad la ilgili gelişmeler belli olacak dediler, sonra bi firmayla bi resim çektirip resmi siteye koydular , 3 ay süre verdiler fizibilite çalışmaları için ama nedense o fizibilite çalışması hala bitmedi , o şirketten gelen adamlara ne oldu , ne yer ne içerle mahsur mu kaldılar Trabzonda haber alınamıyo , sonra tekrar kaonuşmayı lütfetti bizlere paşa hazretleri herşey bitti 2007 de ihaleye vereceğiz diye ama ne ses var ne soluk

Ama adamlar yapıcaz dediler ( ki bende yapamazlar diyodum ) , proje , fizibilite bilmem ne herşeyi yaptılar ve inşaata başladılar , yazık çok yazık bari çıkıp diyinki biz bu haltı beceremeyecez , bizleride boşuna ümitlendirmeyin ...

Erkan
25.01.2007, 19:36
Ben ballast nedam`a mail attiyim mi? Bilgi icin?

İleli
26.01.2007, 00:57
gsde 1996 yilinda proje cizmisti hala yapacaklar stadi..
siz eniyisimi kafanizi yormayin zaten sportif acidan surunuyoruz once orayi kurtaralim derim..

TSelif
26.01.2007, 11:08
Yapımına ancak 1-2 yıl sonra başlanabilirmiş.Anlaşıldı 1-2 yıl sonra sen bu takımın başkanı olmayacağına göre rahat olabilirsin Nuri Albayrak. Stad mtad yok arkadaşlar.Her zaman ki gibi kandırıldık :mad:

Emre İskender
26.01.2007, 11:29
Zoruma gidiyor zorumaaaa !!!

http://img354.imageshack.us/img354/8658/tabela7wt.jpg
http://img145.imageshack.us/img145/3628/stadeciyes0yd.jpg
http://img354.imageshack.us/img354/8963/bilgi9cs.jpg

dikkat edersen belediye yapıyor ve devlet katkılı adamlar büyükşehir.. sanayisi iş adamları zenginleri fabrika üstüne fabrika açıyor... trabzonumuza da darbe üstüne darbe vuruyorlar... fındıgımızı bile indirdiler pul ettiler... ama ben inanıyorum ki trabzon mütahit kentidir... ve istense halk bile kendi kendine yapar bu stadı ama bi birleştirici unsur lazım... ve gardaşım inan o fotografları gördükten sonra benim daha cok zoruma gitmeye başladı....

Atalay
26.01.2007, 11:51
bu yönetim ancak gecekondu yapar!!kayserililerinin stadı açmasına 8 ay kaldı!!

Selman
26.01.2007, 13:06
Yapımına ancak 1-2 yıl sonra başlanabilirmiş.Anlaşıldı 1-2 yıl sonra sen bu takımın başkanı olmayacağına göre rahat olabilirsin Nuri Albayrak. Stad mtad yok arkadaşlar.Her zaman ki gibi kandırıldık :mad:

Fanatik gazatesi böyle yazıyor.Resmi bir açıklama mı bilmiyorum ama yine satıldık galiba.:mad:

TSelif
26.01.2007, 13:16
Bilmem valla Selman . Karadeniz Gazetesinde okudum sabah .Gerçi gazetelere güvenmiyorum ama bizim yönetime hiç güvenmiyorum :mad:

macka61
26.01.2007, 14:08
abi insanları ne güzel kandırıyorlar bu kadar kolaymı vaat verip yapmamak bu ülkede hele müslüman bir ülkede Allahtan korkun be bir şey yapmayacaksanız ady olmayın abi

Rutubet
26.01.2007, 14:39
dikkat edersen belediye yapıyor ve devlet katkılı adamlar büyükşehir.. sanayisi iş adamları zenginleri fabrika üstüne fabrika açıyor... trabzonumuza da darbe üstüne darbe vuruyorlar... fındıgımızı bile indirdiler pul ettiler... ama ben inanıyorum ki trabzon mütahit kentidir... ve istense halk bile kendi kendine yapar bu stadı ama bi birleştirici unsur lazım... ve gardaşım inan o fotografları gördükten sonra benim daha cok zoruma gitmeye başladı....

Kadir Has borcumu ödemeye geldim diyor ve yükün altına fazlasıyla giriyor.

Nerde Trabzonlu iş adamları ? Hani nerde Ulusoy, Cevahir, Ağaoğlu, M.Ali Yılmaz, Albayrak, Metin Akbaşoğlu, Utku Bozoğlu, Yusuf Şimşek, hepinizi toplasak bir Kadir Has etmiyor bunu söylettirmek istiyorsunuz bize ?

Burçak
26.01.2007, 15:22
STAD PROJESİ RAFTA
Trabzonsporda Başkan Nuri Albayrakın en büyük hayali olan A.Aker projesinin şimdilik ağırdan alındığı belirtildi. Takımın durumunun ve projenin yaratacağı sıkıntılarda düşünülerek, A.Akere kazma vurma düşüncesinin en erken 1-2 yıl sonra gerçekleşeceği ifade edildi. Albayrakın yine de stad projesi ile ilgili olarak fizibilite çalışmalarını devam ettirdiği belirtilirken, gelecek Aralık ayındaki olağan genel kurulda bu yönde çalışmaları üyelere sunmayı düşündüğü ifade edildi.

başkanlık seçimlerinde böyle demiyodunuz ama !!!

Burçak
26.01.2007, 15:24
Aşağıda benim stad projemi görebilirsiniz.

http://img143.imageshack.us/img143/1263/stad7fq.jpg (http://imageshack.us)

Az önce Paint'te çizdim. Olmuş mu?

En azından stad konusunda yönetim ile aynı seviyedeyiz, onların da şu anda sadece bir çizimi var benim de.

-------------------

NOT: Amacım dalga geçmek değildir, bu mesaj protesto amaçlıdır.

en azından yapamayacağın bişeyin sözünü vermemişsin . ;)

Lokman
26.01.2007, 16:42
zaten bir beklenti içerisne girmemiştim o yüzden üzüntzümde büyük olmadı. Daha öncedeyazmıştım bizim stad yapma imkanımız yok arkadaşlar ya GSGM yapacak biz kiralayacağız yada iş adamları toplanıp yapacaklar ama bizim iş adamları ancak takımımız üzerinden reklam yapmaya çalışır başkada birşey yapmazlar. 10 sene daha birşey olmaz.

Ertan 51
26.01.2007, 17:28
en azından yapamayacağın bişeyin sözünü vermemişsin . ;)

forever senin stad kaç kişi kapasiteli bide koşu bandı varmı seyirciyle saha yakındır inşallah biraz ayrıntı verebilirmisin.

Murat'
26.01.2007, 18:24
stad konusunda seçimde palavralar sallanınca ne yalan söyliyim umutlanmıştım

Ayaz
26.01.2007, 18:25
bu iş sponsorlarla rahatça halledilebilir.. ama gerektiğinde kulubün riski alması söz konusu olduğundan, bu işin altına ellerini sokmuyorlar.. Allah muhafaza ceplerinden biraz para mara gider, akrep kaçar.. niyet bundan, kasıt bundan.. söylendiği gibi söz verilmesin öyleyse.. ayrıca bi başlıkta söylenen isimler var, onların dışında daha çok isim var sıraya koyulacak, ayrıca onların hepsi tek tek kadir has'a denktir, üstünde olanıda vardır..

horoz1977
26.01.2007, 19:10
ben buradan bordomavi net yöneticilerine bir ricada bulunmak istiyorum.lütfen bu konuyu daha kapsamlı şekilde dile getirin.bir banka hesabı açın taraftar para yatırsın belki ozaman yaparlar.inanın herkes bir maaşonı vermeye razı gelir.benim çevremde bunu dile getiren çok insan var.lütfen böyle bir kampanya başlatın ozaman utanırlar ve mecbur yaparlar.ben buna inanıyorum.

Sinan Akyıldız
26.01.2007, 20:09
katılıyorum , ana sayfada buna bir tepki verilebilir , hep istifaya davet ediyoruz ama söz verdikleri icraatlarda hatırlatmamız gerekir diye düşünüyorum

kutoz
26.01.2007, 23:29
Bu yönetim kurulunun, ne istifa etmek gibi bir niyetleri var, ne de yakın bir zamanda kongre tarihini açıklamak...

İddaa ediyorum, Aralık 2007 ayı içerisinde yapılacak kongreye, yeni stadyumun ihalesini yaparak girip, yeniden seçilmeyi düşünüyorlar... Stadyum sözüyle bu koltuklara geldiler, stadyum ihalesini yapıp Avni Aker'e ilk kazmayı vurarakta koltuklarında bir dönem daha oturacaklardır...

Yine bize hüsran, yine bize hasret var...

Mustafa Önal
27.01.2007, 00:09
malesef öle gözüküyor ekan abi . habu yönetim kurulunun hayatı yalan oldu ya biz de duman olduk.

Erkan
27.01.2007, 17:05
ben buradan bordomavi net yöneticilerine bir ricada bulunmak istiyorum.lütfen bu konuyu daha kapsamlı şekilde dile getirin.bir banka hesabı açın taraftar para yatırsın belki ozaman yaparlar.inanın herkes bir maaşonı vermeye razı gelir.benim çevremde bunu dile getiren çok insan var.lütfen böyle bir kampanya başlatın ozaman utanırlar ve mecbur yaparlar.ben buna inanıyorum.

Parayi cep lerine sokarlar... Sonra da yok fazla destek gelmedi, yok simdi yapsak iyi olmaz falan filan derler...

okan6161
27.01.2007, 18:10
iyiki başlamadılar stada yoksa ondan da mahrum kalacaktık bunlar diğer seçimde bunu kullanırlar işte bir daha gelirsek yapacağız diye kalsın bizim stadımız güzel yapacağınızda zaten 21 bin bişi idi aynı 40 yapmadan yıkmayın

osman salih
27.01.2007, 19:03
yönetim ulusoyu kollamaktan sdata zaman ayıramıyorki.

izzet
27.01.2007, 20:59
avni akerden daha güzel , kale arkalari kalelere sifir. Bence düsünülebilir

Can52
28.01.2007, 00:09
bu yönetim ancak gecekondu yapar!!kayserililerinin stadı açmasına 8 ay kaldı!!

-Kayserinin belediyesinin mali gücü ile Trabzonun ayni degildir.
-Kayseri stadi belediyeye aittir, sadece Kayserispor oynayacak degil.
-Kayseri Belediyesi kendisi , su anki Stadin yerini baska türlü düsünmüstür.
Yani, kesinlikle Belediyenin Ticari bir düsünce ve paparin tekrar akacak
durumda olmasidir.
-Trabzonsporun yapmak istedigi Staddan , ek gelirde getirme plani vardir(Alisveris yeri , Konserler vs.)
-Kayserideki Stadin ek gelirleri (Konser vs. ) tamami ile Belediyeye gececektir.
-1 yil sonra, 2 yil , veya 4 yil sonra yeni stad olayi yönetim meselesi degil Trabzonspor meselesi , yani bayrak deviri ile devam edecektir.

macka61
28.01.2007, 00:47
ya ben anlamıyorum heriflerin inşaat firmaları var o kadar bizim burada bile ev yapıyorlar bi bizim stadı yapamadılaryazıklar olsun bu yönetime

cyberentalpi
28.01.2007, 01:27
Kayseriyi takdir etmek gerekiyor. ne olursa olsun. Bu kadar mutahit ve zengin in oldugu Trabzon bunu yapmali ama malesef olmuyor.
similasyon goruntulerine bakiniz.
http://www.youtube.com/watch?v=ItV4HSZ04f4
kiskanmamak elde degil

aleminkrali
28.01.2007, 04:00
ahhhhh ahhhhhhhhhh
su sampiyonlar ligi muzigine hastayim
en buyuk hayalim bunun avni akerde bir gun,yakinda duyulmasi....

hamdi bey
28.01.2007, 21:10
ahhhhh ahhhhhhhhhh
su sampiyonlar ligi muzigine hastayim
en buyuk hayalim bunun avni akerde bir gun,yakinda duyulmasi....

bu yönetim sayesinde bırak şamp. ligi müziğini anca ajdardan çikita muz şarkısını dinleriz

Ozan Yazıcı
29.01.2007, 10:07
arkadaşın dediği gibi, gelecek kongrede stad projesini delegenin önüne koyarlar, yine oyları toplarlar kerizlerden..
daha hala stad mı bekliyorsunuz allahaşkına..

sametaydin
29.01.2007, 12:28
stad istemiyorum. haysiyetli futbol mücadeleci futbol istiyorum ben.taraftar takımla küsmiş ne stadı. kim gelecek stada takım böle top oynarsa. öncelikle bu futbol düzelmeli. sonra stad bence.

Murat'
29.01.2007, 12:44
Kayseriyi takdir etmek gerekiyor. ne olursa olsun. Bu kadar mutahit ve zengin in oldugu Trabzon bunu yapmali ama malesef olmuyor.
similasyon goruntulerine bakiniz.
kiskanmamak elde degil

bizimkiler bir simulasyon bile yaptıramadılar..yaptıkları ne bir tanecik resim çıldırmamak elde değil

ItV4HSZ04f4

Murat'
29.01.2007, 12:59
arkadaşlar hepinizin bu kayserinin videosunu izlemeye çağırıyorum...Bir bakın insanlar ciddi olduklarında nasıl projeler yapıyorlar...Bizimkiler gibi 20 bin kişilk bir resim yapmıyorlar....Bu stadı belediye ve kadir has 10 milyon euro vererek yaptırıyor...Bizim belediye ve iş adamları nerde çok merak ediyorum....Gerçekten bizimkilerin cebinde herhalde akrep falan var.....

Adamlar sadece stad da yapmıyor komple bir sportesisi yapıyor...Helal olsun valla.:::.Başka ne diyeyim...Artık direkleri olmayan modern bir stad istiyoruz....Girişi çıkışı rahat olan bir stad....İnşallah o günleri görürüz.....

AKSOY_61
29.01.2007, 15:04
stad işi mantar bence
tufaya getiriyolar milleti ya
bişey yapacakları yok bunların tez elden gitsinler.

Emorfo
29.01.2007, 17:50
Nuri bize sitat yapsana yapsana yapsanaaaaaaaaaa :D

ozcan_asanoglu
29.01.2007, 17:53
abi benim buna da inancım kalmadı be....

Hekimoğlu
29.01.2007, 18:50
birde demiyormuydu 24 saat yaşayan stad diye.daha cenin yok ortada!!

Sinan Akyıldız
29.01.2007, 22:56
lanet olsun stadlarına da kendilerine , daha bi çöp bile ellemeden defolup gitsinler , artık tak dedi ya :(

A.Alper
31.01.2007, 14:27
stadı bırakın kümeye gidiyoruz ufak hesap yapın faciayı önceden göreceksiniz...

guci 29
31.01.2007, 19:51
abi benim buna da inancım kalmadı be....
neye inanacağımızı şaşırdık..:D

coskun0661
31.01.2007, 20:12
bunlar bize bi stad yapmıcak anlaşlan ... ne yapacaklarını bilmeyen bu nuri albayrak tayfası nasıl stad yapcak bize ...

Ömer SEVİNÇ
31.01.2007, 21:05
Valla yönetimden tek umudum bu stad olayıydı. O umudum da yavaş yavaş ortadan kayboluyor.
Tekrar söylüyorum.

Şu stadı yapın 3 sene orta sıralarda oynamaya razıyım...

KaraSowalye
02.02.2007, 00:21
haa kolonlardan kurtulalımda her gun stad projesı yapıolar ama hala cıt yok anca laf sayın baskan

lazzist
05.02.2007, 14:31
adamlar stadın temelini attı yapıyolar biz aylar oldu bir haber yok onlar o stadı yaptıkların da acaba neler konusulacak nasıl prestij kazanacak ben merak ediyorum bizimkiler uyutsun bizi

Arena
07.02.2007, 15:46
Ilk önce herkese Merhabalar ve simdien özürdilemek istiyorum.
Ben baska bir takimin taraftariyim (1994'den beri kazma elimize stadin temelini atmak icin.)

ben sketch up programda bir Stadyum yaptim Trabzonspor için

Kapasite: 54.061 ve 84 Loca var

http://img469.imageshack.us/img469/5831/ts1io0.th.jpg (http://img469.imageshack.us/my.php?image=ts1io0.jpg)

http://img201.imageshack.us/img201/7226/ts2yr2.th.jpg (http://img201.imageshack.us/my.php?image=ts2yr2.jpg)

http://img201.imageshack.us/img201/3287/ts3ux5.th.jpg (http://img201.imageshack.us/my.php?image=ts3ux5.jpg)

http://img158.imageshack.us/img158/1260/ts4jn0.th.jpg (http://img158.imageshack.us/my.php?image=ts4jn0.jpg)

http://img167.imageshack.us/img167/9208/ts5us1.th.jpg (http://img167.imageshack.us/my.php?image=ts5us1.jpg)

http://img123.imageshack.us/img123/8862/ts6ix1.th.jpg (http://img123.imageshack.us/my.php?image=ts6ix1.jpg)

Stadin disinda Taraftar Cafeleri (ma1tan önce bulusma noktasi), Ofisler, TS Store vs var.

Umarim TS Logoyu ve renkleri iyi tuturdum.
bir hata varsa söyleyin lütfen

Remzi
07.02.2007, 15:52
Ballast nedam firmasının projesinden daha ayrıntılı olmuş eline sağlık..
pRoje işini sana verselerdi daha güzel olurdu

Arena
07.02.2007, 15:57
ben stadyumlari cok seviyorum ve açikcasi sizin yeni projeniz cok modern gözükiyor (en az disi..ici dragao gibi..keske kalearka tribünleri 2 katli olsaydi)

isteyen vaarsa daha cok resim gösterebilirim (hangi tribün/block vs)

Naim
07.02.2007, 16:08
Ilk önce herkese Merhabalar ve simdien özürdilemek istiyorum.
Ben baska bir takimin taraftariyim (1994'den beri kazma elimize stadin temelini atmak icin.)

ben sketch up programda bir Stadyum yaptim Trabzonspor için

Kapasite: 54.061 ve 84 Loca var

Stadin disinda Taraftar Cafeleri (ma1tan önce bulusma noktasi), Ofisler, TS Store vs var.

Umarim TS Logoyu ve renkleri iyi tuturdum.
bir hata varsa söyleyin lütfen

Siz 13 senede bu işin piri oldunuz her türlü mekan ve coğrafya için sizin stad projeleriniz hazırdır
eh allah göstermesin eğer bu yönetimde 1-2 dönem daha kalırsa
eminim aramızdan bir çok Fahri Stadyum mimari-tasarımcısı çıkacaktır

ulan düştüğümüz duruma bak yaa
gs ile dalga geçiyorduk
biz o hale geldik

Abdallı61
07.02.2007, 16:43
stadın üzerine bir bardak su için tesisleri, stad unutuldu gitti nerede lan stad ne zaman başlanıyor yapımına? bu takım neden bu kadar sahipsizdur? muhalefetten bir Allahın kulu çıkıpta nere lan stad diyemedi yaziklar olsun ula

bu konuyu sabit yapın uşaklar stadı unutmayız unutturmayız

Fatih
07.02.2007, 16:45
stadm mı ne stadı:D

A.Alper
07.02.2007, 17:26
ben stadyumlari cok seviyorum ve açikcasi sizin yeni projeniz cok modern gözükiyor (en az disi..ici dragao gibi..keske kalearka tribünleri 2 katli olsaydi)

isteyen vaarsa daha cok resim gösterebilirim (hangi tribün/block vs)

hocam sen nereden çıktın ne de çabuk kayboldun ortadan...:mad:

Murat'
07.02.2007, 19:18
yalnız arena arkadaş bizim projeyi üstlenen firmadan kat kat daha iyi yapmış projeyi..üstten tsnin logosuna benzeyen görüntü gerçekten çok güzel...

horoz1977
07.02.2007, 20:06
içimden küfür etmek giliyor bizim hayallerimizle oynadılar.aslında bu adamın fotoğraflarını TRABZON meydanında sahtekar diye dolandırmak lazım.bunlara kimse bunun hesabını sormuyacakmı.rize , konya,bursa,kayseri bile stadlarını yapıyomuş kahroluyorum.

Atalay
07.02.2007, 21:40
manisa denen dünkü takım o bile kale arkalarını yıkmış!!bizim mütahitlerde her gün bize masal anlatıyorlar.... bunlar resmen yalancı ve sahtekar!!

HALİT KARAKAŞ
07.02.2007, 21:59
bu stadın üzere soğuk bir su içelim arkadaşlar,,,AFİYET OLSUN;;;;;;;

Emorfo
07.02.2007, 22:45
Arena denen adamı niye banladınız yahu hayalimdeki stadı yapmış kutu gibi maşallah :)

tsmusampa61
07.02.2007, 23:33
Madem stad projesi rafa kalktı bu yönetim daha niye duruyo, biraz bu rezilliye katlanıyosak (kendi acımdan) belki satdı yaparlar demiştim. EE Albayrak ne diye geldin sen Trabzonsporun başına bi hesap ver şu taraftara. Yıldız dedin yıldızın yarım dönemde kaçtı, stad dedin oda yok ne diye geldin bu takımın başına Tayyibin intikamını mı almaya geldin bizi bu rezil hallere düşürerek. Trabzonsporda yöneticilik zor iştir, hakkınla,bileginle,kabiliyetinle yapacaksın. bu öyle tayibin yardımıyla istanbulda akpil ihalesi almaya benzemez. Bırak o koltuğuda git.

Murat'
08.02.2007, 13:05
Arena denen adamı niye banladınız yahu hayalimdeki stadı yapmış kutu gibi maşallah :)

gerçekten yaaa....neden banladınız bizim projeyi ona verirdik...şimdiki yönetimden daha ciddi çocuk

A.Alper
08.02.2007, 17:36
gsli de ondan banlanmıştr...

StyLe
08.02.2007, 17:42
ne yaptılarki ne stadı beyler :) göz göre göre kandırılıyoruz . yıldız getircekmiş Marcelinho belki bir yıldız yarım dönem oynadı oda :D eger Ayman ile Risp'i birde Ceyhun'u yıldız diye aldıysa bu Albayrak bizim eski kadro real madrid di ozaman :D kurulu takımı bozan bu yönetim , birde stadmı yapacak , bari stadı rahat bırakın , yıkacaklar stadı oda yarım kalcak stadsız kalcaz bu sefer :D

sweetrose
11.02.2007, 16:06
Stad işi yalan bir medya oyununa döndü. Paralı kalemşörler tarafından yine kanırıldı bu taraftar yazıklar olsun..

Murat'
13.02.2007, 13:06
ilk seçimde bu yönetim gidecektir

Recep Çaltepe
13.02.2007, 13:08
Arkadaş ne stad yaptı ama yönetim be, valla helal olsun!!!

DrAgO
13.02.2007, 16:02
kalearkalarını yakınlaştırıp iki kat yapsınlar yeterki biz stad istemiyoz

Burçak
13.02.2007, 16:05
bu stat projesinden kalın bi Roman yazılabilir.

[KAPLAN]
13.02.2007, 18:31
Yorumlar Atay Aktuğ döneminden başlımış:)... Yakında nurili yönetim de gider... yeni yönetimle tekrar konuşmaya başlarız bu konuyu...

Mustafa Önal
15.02.2007, 11:35
dün zaman gazatesinin spor vizyon ekinde okudum. italyada roma kulübü başkanı bayan. ispanya da a. bilboa ve valladollid kulübü başkanları bayan. romanın geçen yıldan beri kazandığı ivmeyi biliyoruz. özellikle bilboa gibi bir kulüpte başkanlık yapan bayan . gelir gelmez teknik adam değişikliğine gitti ve bunun üzerinde de modern bir stad projesine imza atmış. bilboanın stadını biliyoz bizim stadda çok çok ama çok iyi ve 42 bin kişilik olması lazım . elin bayan başkanı bile satad projesine imaza atabiliyor hemde takımları bu haldeyken. bizimkiler uyutmaya devam ediyorlar.

Salih61
15.02.2007, 14:30
Tam 2 yıl olmuş ama hala bir gelişme yok kısacası gelen giden kandırmış bizi :(

yaranozlu
15.02.2007, 16:59
allah aşkına bu yönetimden bişe istemeyin. Stadıda rezil ederler. Yıkarlar sonra bi kazma vuramazlar. Sonra taraftar kendi kendine yapmak zorunda kalır. Bence yönetim gidene kadar fazla eleştirmeden (bişe de istemeyerek) sadece takıma destek vererek bu süreci geçirelim. Transfer falan da istemez, cebinden de bi kuruş vermesinler sonra ağzını yaparlar. Gelirken çok param var yıldız alacam diyip neyse ya daha fazla konuşmayayım....

Cafer KILIÇSOY
17.02.2007, 08:57
Bu stad projesi bu yönetimin başına seçimde BALYOZ gibi iner meraklanmayın

Emorfo
17.02.2007, 11:01
Stad işi yalan değil beyler, belki geç olacak ama olacak. Az daha sabır. Daha önce bir kaç resmi yayınlanan projenin diğer resimlerini de görme şansım oldu. Proje sadece resimden ibaret değil Nedam şirketi kapsamlı bir rapor sundu, ayrıca bir tane de denizin doldurularak yapılması planan diğer bir proje var. Biraz daha sabır, inşallah hayal kırıklığına uğramayız.

TSelif
17.02.2007, 11:09
Evet 23 yıldır gösterdiğimiz şampiyonluk sabrımızın bir kısmını da stad projesi içinde kullanırız ...Zaten bizler sabır taşı olduk .Umarım bi gün çatlamayız :(

hamdi bey
17.02.2007, 13:57
Stad işi yalan değil beyler, belki geç olacak ama olacak. Az daha sabır. Daha önce bir kaç resmi yayınlanan projenin diğer resimlerini de görme şansım oldu. Proje sadece resimden ibaret değil Nedam şirketi kapsamlı bir rapor sundu, ayrıca bir tane de denizin doldurularak yapılması planan diğer bir proje var. Biraz daha sabır, inşallah hayal kırıklığına uğramayız.

:D şöyle katula katula gülmem geldi, yahu hala inanıyorsunuzya şu stada daha ne diyim, birkaç resim gösterip milleti uyuttular ondan sonra yok stad yapılacak mış :D bunlar halısaha bile yaptırmazlar hatta süper bir stadımız olsa bile onu satarlar fenere

Emorfo
17.02.2007, 14:14
Sevgili forum kullancısı fikrini yazarsın katılır ya da katılmazsın, burası kahvehane değil, yazılarına dikkat et. Gülmek mi istiyorsan pek aynaya bakmıyorsun sanırım.

Salih61
17.02.2007, 14:23
Kandırdılar işte kandırdılar bu kadar basit bu kadar zaman geçti üzerinden nerde hareket:confused:
Kimse biraz daha bekleyelim demesin artık yeter bu taraftar gerizekalı degil:mad:

Ozan
17.02.2007, 14:34

evet doğru olabilir bu bilgiler emorfo yıllardır bu sitede güveniyorum ben bu sözüne ama senin gördüğün kapsamlı projeyi resmi sitede felan sunsalardı keşke . çünkü çok fazla tepki var bu konuda . aklında ordan kalan bilgiler varsa bizle paylaşabilir misin ?

Emorfo
17.02.2007, 15:41
Nuri Albayrak'ın en büyük vaadiydi Stad Projesi. Benim aklımı başımdan alan olaydır Stad Projesi. Bu yönetim seçildiği zamanda hep söyledim 3 sene sportif başarı beklemiyorum stadımız olsun yeter. Yıldız mıldız hikaye diye ama ne yazık ki yönetim yanlış transfer politikaları ile Trabzonspor hem zaman kaybetirdi hem de para. Keşke ilk işleri stad projesi olsaydı. Hiç gerek yoktu bunlara. Öyle yapılsa Trabzonspor futbol takımı büyük ihtimalle böyle sonuçlarada imza atmayacaktı. Çok yanlış şeyler oldu. Stad Projesi'nin detaylı dosyayısını ilgili kişiye söz verdiğim için paylaşamayacağım. Henüz stad projesi netleşmedi. Bir de deniz kıyısında yapılması planan bir stad projesi mevcut. Hangisi olacağı henüz kesin değil. Denizin doldurularak yapılması planan stad çok pahalı ancak harika bir proje. Sezon sonunda bu iş belli olur ne olacağı. Ancak bazı şeyleri karıştırmamak lazım. Yönetim malesef kendi içindeki çarpıklıktan dolayı takıma ve camiaya zarar veriyor. Bu yönetim içerisinde bazı arkadaşlarmız çok fazla eleştirse de en çok güvendiğim isim başından beri Başkan Nuri Albayrak'tı. Bu düşüncem hala değişmedi. Nuri Albayrak yapamayacağı şeyin sözünü vermez. Belki stadı kendi yapmayacaktır, bağlantılarını kullanıp işi devlete yıkacaktır ancak Trabzon'a hizmet Trabzonspor'a hizmet etmekten geçiyor. Kulüp belediye devlet ve iş adamlarının yardımlarıyla çok kolay stad yaparız. Bazı şeyleri eleştiriyoruz evet, Gs başkanı da bir çok şey vaad etti ancak hala stad yapacaklar, enazından biz onlar kadar beklemeyeceğiz diye düşünüyorum :) Stad konusunun yalan olmadığını düşünüyorum. Ortada ciddi bir proje var. Projede her şey planmış, alış veriş mağazasının iiçinde neyin nerde olacağı, maç günleri şehir tarfiğinin nasıl ayarlanacağı bile planlamış. Proje resimden ibaret değil bende herkes gibi bu konuda somut şeyler bekliyorum. Hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum.

hamdi bey
17.02.2007, 16:40
bunların stad yaptığını gözlerimle görsem yine inanmam kesin işin içinde vardır bir bit yeniği derim, stad olayı unutuldu gitti zaten olay kapandı anlayacağınız stad mıtad yok ve olmayacak, olmayacak şeyin nesini konuşuyoruz ,isteseler yaptırırlar o ayrı ama bunlar zaten trabzonsporu düşünselerdi çoktan istifayı basmışlardı , bunlar anca ilkokula spor sahası yaptırırlar hem demişsinki gizli sürdürülüyor sanki devlet sırrı bişey olacaksa herkes bilmelidir resmi sitede niçin bişey yok , bunlar varya kendi çıkarları yoksa bişey yapmazlar olanıda satarlar

Ozan
17.02.2007, 16:51
bunların stad yaptığını gözlerimle görsem yine inanmam kesin işin içinde vardır bir bit yeniği derim, stad olayı unutuldu gitti zaten olay kapandı anlayacağınız stad mıtad yok ve olmayacak, olmayacak şeyin nesini konuşuyoruz ,isteseler yaptırırlar o ayrı ama bunlar zaten trabzonsporu düşünselerdi çoktan istifayı basmışlardı , bunlar anca ilkokula spor sahası yaptırırlar hem demişsinki gizli sürdürülüyor sanki devlet sırrı bişey olacaksa herkes bilmelidir resmi sitede niçin bişey yok , bunlar varya kendi çıkarları yoksa bişey yapmazlar olanıda satarlar

hala inatla elinde bir kanıtın olmadan olmayacak olmayacak diye konuşuyorsun . nerden bi bilgi aldında bunları kesin olarak söylüyorsun . varsa bir bildiğin bizede söylede aydınlanalım .biraz cümlelerinizin başına " bence " kelimesini koymaya çalışın. Emorfo nun dediği gibiyse olay ( - ki bence öyle yalan söyleyecek hali yok ) stad hala yapılabilir. çünkü proje hakkında bir bilgiye sahip ona göre konuşuyor .

Ali Özcan
17.02.2007, 22:57
Nuri Albayrak'ın en büyük vaadiydi Stad Projesi. Benim aklımı başımdan alan olaydır Stad Projesi. Bu yönetim seçildiği zamanda hep söyledim 3 sene sportif başarı beklemiyorum stadımız olsun yeter. Yıldız mıldız hikaye diye ama ne yazık ki yönetim yanlış transfer politikaları ile Trabzonspor hem zaman kaybetirdi hem de para. Keşke ilk işleri stad projesi olsaydı. Hiç gerek yoktu bunlara. Öyle yapılsa Trabzonspor futbol takımı büyük ihtimalle böyle sonuçlarada imza atmayacaktı. Çok yanlış şeyler oldu. Stad Projesi'nin detaylı dosyayısını ilgili kişiye söz verdiğim için paylaşamayacağım. Henüz stad projesi netleşmedi. Bir de deniz kıyısında yapılması planan bir stad projesi mevcut. Hangisi olacağı henüz kesin değil. Denizin doldurularak yapılması planan stad çok pahalı ancak harika bir proje. Sezon sonunda bu iş belli olur ne olacağı. Ancak bazı şeyleri karıştırmamak lazım. Yönetim malesef kendi içindeki çarpıklıktan dolayı takıma ve camiaya zarar veriyor. Bu yönetim içerisinde bazı arkadaşlarmız çok fazla eleştirse de en çok güvendiğim isim başından beri Başkan Nuri Albayrak'tı. Bu düşüncem hala değişmedi. Nuri Albayrak yapamayacağı şeyin sözünü vermez. Belki stadı kendi yapmayacaktır, bağlantılarını kullanıp işi devlete yıkacaktır ancak Trabzon'a hizmet Trabzonspor'a hizmet etmekten geçiyor. Kulüp belediye devlet ve iş adamlarının yardımlarıyla çok kolay stad yaparız. Bazı şeyleri eleştiriyoruz evet, Gs başkanı da bir çok şey vaad etti ancak hala stad yapacaklar, enazından biz onlar kadar beklemeyeceğiz diye düşünüyorum :) Stad konusunun yalan olmadığını düşünüyorum. Ortada ciddi bir proje var. Projede her şey planmış, alış veriş mağazasının iiçinde neyin nerde olacağı, maç günleri şehir tarfiğinin nasıl ayarlanacağı bile planlamış. Proje resimden ibaret değil bende herkes gibi bu konuda somut şeyler bekliyorum. Hayal kırıklığı yaşamak istemiyorum.

@Faruk

bilgilendirme için çok teşekkürler...bizim taraftar sabah kalktığında yeni stadı görmek istediği için kolay kolay inandıramazsın...ben de sezon sonu somut adımlar bekliyorum artık...

attagümüshane
17.02.2007, 23:16
ben stad istiyorum..ama önce avni aker i şöyle dünya gözüyle bi göriyim de:-)..sonra yenisi gelsin tabi,tv den pek köhne duruyor.

melih61
18.02.2007, 12:45
emorfo abi sana bu projeyi gösterdiklerine göre ne zaman işe başlayacklarının sinyallerini de vermişlerdir? birde bunlar resimlerden 15 gün sonra açıklama yapacağız dediler ama aylar geçti tık yok şimdi senin dediklerine hamdi bey gibi benimde inanasım gelmiyor? cvp bekliyorum?

@FLU
18.02.2007, 13:53
arkadaşlar kendimizi kandırıyoruz

ellerinde bir şey olsa yapacak olsalar gerile gerile çıkar söylerlerdi

ellerinde hiç bir şey yok icraat yok bu stad işi yalan olur yalan

WERTHeR
18.02.2007, 14:19

Merak ediyorum şimdi Trabzonspor yönetimi bir sebeple istifa etse Stad vaadi tarihe yalan olarak mı yoksa zamanımız yoktu diye mi geçecek?

Mustafa AYDIN
18.02.2007, 19:15
Ne oldu bizim bu stad işi,maketiyle avuttular bizi öylece kalakaldı..

WERTHeR
18.02.2007, 19:34
Ne oldu bizim bu stad işi,maketiyle avuttular bizi öylece kalakaldı..

Bu yönetim yapsa yapsa zaten maketini yapar ancak:)

28TS61
18.02.2007, 23:22

peki bunlari sen nerden biliyorsun diger projeleri. bize kayank ver bizde gorelim bilelim

GULER
19.02.2007, 22:35
bence gercekten bu yonetim stad projesi ile ugras icinde yalnizbizi taraftari bu proje hakkinda bilgi sahibi etmedikleri icin kiniyorum.. sozde yarim sene once 15 gun icinde netlik kazanacakti halen bekliyoruz.. bence cok ayip bu yaptiklari yonetimin

Recep Çaltepe
19.02.2007, 22:51
Son iki maçtır, hafta içi üçer kez açıklama yapan yöneticilerimiz bir de bu konu da açıklama yapsalar ne güzel olur aslında.

Zira açıklama yapmak stad yapmaktan daha kolay olsa gerek.

Fatih Efe
20.02.2007, 05:02
BAŞARININ BÜYÜKLÜĞÜ YAPILAN İCRAATLARIN GÜZELLİĞİ İLE ÖLÇÜLÜR..
ÖLÇMEK İÇİN KISTAS OLSA DA HANİ ONA GÖRE NABZA ŞERBET VERSEK ALAYINI İSTİFA PAKLAR BUMLARIN.EĞER Bİ İŞ YAPACAKLARSA VARSIN YÜZÜMÜZ KIZARSIN,UTANDIRSINLAR BİZİ

Hüseyin Bağdat
20.02.2007, 08:33
verdikleri hangi sözü tuttularki stad yapma sözünü tutsunlar bunların hiçbirşey yapacağı yok. rica minnet birilerinin hatırı için Trabzonspora başkan olandan ne beklenir.ben hala elimizden aldıkları limanı unutmuyorum ve buna rağmen buna oy veren delegeye kızıyorum...

REALCAN
20.02.2007, 10:13
bekliyorum yapılsın şu komplex diye ama bu iş için bu adamların ufku ne kadar açık bilemiyorum...ikinci yıla girildi girilecek henuz ortada ne kazma ne kürek var...(kazma çokta)

forzalazio
20.02.2007, 11:51
güzel trabzonsporumuza yakışan bir site bekliyorum

AKSOY_61
20.02.2007, 13:42
bence stad yapılmasın boşuna bir sürü masraf.sanki dolacakta.
bence mevcut stadın kale arkaları yıkılıp büyütülerek yeniden yapılması ve kaleye doğru çekilmesi daha iyi olur.yani parça parça yapmak kadınköydeki stad gibi.
tabi bunları söylerken stadın ulaşım sorunu yazmadım o konuda bir bilgim yok.
he bide 24 saat açık olacakmış hikaye hadi istanbulda olsa neyse ama trabzonda zor bu iş.

stichus
20.02.2007, 15:21
emorfo dostum nerede bu stad yahu!
:)

osman salih
20.02.2007, 15:25
var olan sdatımızı yıkmasınlar yeter.

Hüseyin Bağdat
20.02.2007, 15:47
bence stad yapılmasın boşuna bir sürü masraf.sanki dolacakta.
bence mevcut stadın kale arkaları yıkılıp büyütülerek yeniden yapılması ve kaleye doğru çekilmesi daha iyi olur.yani parça parça yapmak kadınköydeki stad gibi.
tabi bunları söylerken stadın ulaşım sorunu yazmadım o konuda bir bilgim yok.
he bide 24 saat açık olacakmış hikaye hadi istanbulda olsa neyse ama trabzonda zor bu iş.
haklısın arkadaşım sana tamamen katılıyorum yenisini elden geçirseler yeter

murseltaskin
20.02.2007, 17:04
kayserispor bile stadını yapıyor.biz hala ne bekliyoruz

TSelif
20.02.2007, 17:05
15 trilyonluk bir futbolcu yetiştirip satacaz hatta bir değil bir kaç tane . Ondan sonra :mad:

ahmetturk
22.02.2007, 10:21
Stad sözünü unutmadık unutturmuyacaz....
bu konuda Bordomavi.net olarak bir kampanya yapalım ve sesimizi duyuralım.En azından bir açıklama yaptırırız.

Emorfo
22.02.2007, 14:17
emorfo dostum nerede bu stad yahu!
:)

Bilemiyorum size sormak lazım ;)

Atalay
22.02.2007, 14:31
Bilemiyorum size sormak lazım ;)

hakikatten faruk bu yönetimin stadyum masalına en çok inanan ve güvenen sendin.. hatta stadyum konusunda kulüpte çalışanlardan daha fazla bilgi ediniyordun.. ne oldu allah aşkına birden sustun seni bu başlıkta artık fazla göremez olduk..yoksa temek atılacak onumu bekliyorsun!!cevap bekliyoruz faruk..

Emorfo
22.02.2007, 14:39
Gökhan abi valla ben rahatım bu konuda. Umudumu koruyorum. Öyle veya böyle bu stad işi olacak, şartlar bunun için çok uygun. Sezon sonunda tahminim herşey belli olur. Bu projenin masal olmadığını ciddi çalışmaların yapıldığını biliyorum. Nedam şirketinin yaptığı ön fizibilete raporuna göre kulübün kasasından para çıkmadan Trabzonspor stad yaptırabiliyor. Bu konuda çok fazla bir şey söylemek istemiyorum. Zamanı gelince ilgili kişiler açıklamasını yapar. Deniz kıyılarına dikkat :)

melih61
22.02.2007, 23:06
yha arkadaşlar tepkimizi dile getirmenin bir yolu yokmu site yöneticisi abilerim bir ön ayak olun yada yol gösterin bu stadı yaptıralım baskı yapalım yoksa böle olmayacak!!!!!!emorfo abi bide artık şunları söle ne biliorsan söle patladık!!!

Gürkan
22.02.2007, 23:17
Bu stad işi şehir efsanesine dönecek...

tsmusampa61
22.02.2007, 23:38
Hikaye bunlar hikaye uyutma politikası. Bu yönetim bekçi kulubesi bile yapamaz.

sweetrose
23.02.2007, 07:30
Stad projesi; reklamlarda boy boy "reklamı" olan bir meczubun vaadlerini anımsatıyor artık.

ceyhun
23.02.2007, 10:56
Gökhan abi valla ben rahatım bu konuda. Umudumu koruyorum. Öyle veya böyle bu stad işi olacak, şartlar bunun için çok uygun. Sezon sonunda tahminim herşey belli olur. Bu projenin masal olmadığını ciddi çalışmaların yapıldığını biliyorum. Nedam şirketinin yaptığı ön fizibilete raporuna göre kulübün kasasından para çıkmadan Trabzonspor stad yaptırabiliyor. Bu konuda çok fazla bir şey söylemek istemiyorum. Zamanı gelince ilgili kişiler açıklamasını yapar. Deniz kıyılarına dikkat :)

YA KARDEŞ DEMİŞSİNKİ BEN YENİ STAT İÇİN YENİ RESİMLER BULDUM BİZEDE YOLLA MERAK EDİYORUZ

Adem Erdoğan
23.02.2007, 14:27
hakikatten faruk bu yönetimin stadyum masalına en çok inanan ve güvenen sendin.. hatta stadyum konusunda kulüpte çalışanlardan daha fazla bilgi ediniyordun.. ne oldu allah aşkına birden sustun seni bu başlıkta artık fazla göremez olduk..yoksa temek atılacak onumu bekliyorsun!!cevap bekliyoruz faruk..

stad konusunda yönetime benimde güvenim tamdır.zaten başka bir yönetimde zannetmiyorumki stadı yapabilsin.mevcut yönetime ise sadece szmek konusunda kızgınım.

melih61
23.02.2007, 17:39
emorfo ben de sana inanıom gösterde sustur şunları seyran tepe bile gerçek olıo hadi bi göster sende şşunları:(

Abdallı61
23.02.2007, 20:04
bunlar kendi menfaatlerinin olmadığı yere çivi bile çakmazlar

Adem Erdoğan
23.02.2007, 20:29
bunlar kendi menfaatlerinin olmadığı yere çivi bile çakmazlar

ya çakarsalar:;)

atabaş
23.02.2007, 20:30
bu yonetım bırak stat yapmayı bır kulube bıle yapmazlar

Emorfo
24.02.2007, 13:02
emorfo ben de sana inanıom gösterde sustur şunları seyran tepe bile gerçek olıo hadi bi göster sende şşunları:(

Neyi gösterecem biraz garip olmuş bu yazı :)

champions
24.02.2007, 13:06
Neyi gösterecem biraz garip olmuş bu yazı :)
bu ne yaw:D :D :D 30 sayfalık proje gösterilmez ki :)

melih61
24.02.2007, 14:47
abi sen diyorsun yha ben gördüm falan die ben de elinde wardır die düşündüm 30 sayfalık bir yazıyı download etmek traş be ya!! veya bilgi ver bize emorfo ben balıkesirdeyim fransızız bu olaylara!!!

west35
24.02.2007, 15:01
Yaw Bu Stad Yalan Oldu Ya Benzio Hec Haberlerde Cikmio Yaww Eger Yapilcaksa BaŞkan Bisler Desin Reklam Yapilsin Stadin Parasi Sponsorlardan Cikcak Diolar Hane Reklam Yapmadik Ya Ne Sponsorundan Bahsedilio

Emorfo
24.02.2007, 15:34
abi sen diyorsun yha ben gördüm falan die ben de elinde wardır die düşündüm 30 sayfalık bir yazıyı download etmek traş be ya!! veya bilgi ver bize emorfo ben balıkesirdeyim fransızız bu olaylara!!!

Malesef kardeşim projeyi şimdilik foruma yapıştıramıyorum. Daha önce resmi yayınlanan stat projesinin ayrıntılı raporu bendeki 30 değil 31 sayfa :) İlgili kişiler veya kulüp bir açıklama yapmadan benim açıklamam hoş ve doğru olmaz. Elimdeki raporda daha önce resimleri yayınlanan projenin detayları neler yapılacağı nasıl yapılacağı neyin nerde olacağı stadın zeminin kaç metre aşağıya çekileceği nasıl finanse edileceği, alış veriş merkezi ve uydu kentlerin nasıl olacağı, otopark ve trafik düzenlemeleri felan filan. Bu sadece fizibilete raporu, ayrıca sahilin doldurularak yapılması planan başka bir proje daha var. O proje daha dehşet bir şey. O projede yok yok yani. Bu projeler var diye bu çalışmalar var diye her şey bitti bu iş olacak diye bir şey yok, kazma vurulmadan inanmak gerçekten çok zor... Ben ümitliyim inşallah olacak, olmalı, olmak zorunda, tam zamanı.

melih61
24.02.2007, 15:48
saolasın abi de yönetim konuşmamsının nedenini anlamadım ben ce bjk maçı sonrası konuşacaklar

emre_erbayts
24.02.2007, 22:57
Sadece konuşuluyo Bu iş aynı Fenerin R.Corlos u alması gibi oldu. :(

izzet
25.02.2007, 11:58
Ya Nuri Albayrak geldigine kulübun ksasinda milyon dolarlar vardi...
Fatih Tekke satildi, marcelinho hibe(?) edildi simdi para yok deniliyor

Yönetime Soruyorum: Bu Paralar NERDE?

Mayls
25.02.2007, 18:03
Ya Nuri Albayrak geldigine kulübun ksasinda milyon dolarlar vardi...
Fatih Tekke satildi, marcelinho hibe(?) edildi simdi para yok deniliyor

Yönetime Soruyorum: Bu Paralar NERDE?

Albayrak'in cebine bakmak lazim bence

Sinan Akyıldız
25.02.2007, 18:16
Bence hiç abartıya kaçılmadan bu tarz bişey yapılmalıdır tamamen futbol için ,

tabiki daha iyisi olabilir :D ama kötüsü bence Avni Aker'in yıkıldığına bile değmez Yunanistan ile avrupa şampiyonası elemesini sanırım bu stadda oynıyacağız ve muthiş baskılı bir stad

33.330 kapasiteliydi yanlış hatırlamıyosam kat yok ayrım yok burda bağırmayacak taraftar bilmiyorum ben :) ama yine de kesin konusmıyım nede olsa bizim stadımızda baskın taraftar kitlesi çekirdekçilerden oluşuyor

http://www.hellasod.gr/prodimages/erga/karaiskaki.jpg

tsmaniac
25.02.2007, 19:59
bunlar yapsa yapsa ancak halı saha yaparlar

Fatih Ersoy
26.02.2007, 11:36
Ya uşaklar ne oldu bu stad işi. Hane stad...

Atalay
26.02.2007, 12:07
bunlar yapsa yapsa ancak halı saha yaparlar

bunlar bırak halı sahayı gecekondu bile yapamaz!!ayrıca aga nigi naga nigi yersen tabiiii!!!

Murat'
26.02.2007, 16:56
http://www.worldstadiums.com/stadium_menu/past_future/pictures/future_stadiums/baghdad_olympic1.jpg

http://www.worldstadiums.com/stadium_menu/past_future/pictures/future_stadiums/baghdad_olympic2.jpg

arkadaşlkar bağdata yapılacak stadyum

Osman Küçük
27.02.2007, 15:49
valla bende inanmıyorum artık bu yönetime bunlar stad filan yapamaz. futbol takımımız biraz kendini düzeltincede bu yöneticiler bırakıp kaçarlar zaten....

Can
27.02.2007, 20:22
2011 de yaparlar bunlar oda belkii

Vkgz
28.02.2007, 02:03
kayseri bitirdi stadı biz halalaf aşamasındayız. bakalım sezon sonuna kadar bekleyelim bi

Yavuz Hasan
01.03.2007, 18:08
ya arkadaşlar bu yonetim kolpa stat falan yapacakları yok yemece hepsi

tsmaniac
01.03.2007, 21:27
kanal d de yoksa rüyamı diye bir program var hani milletin evini yıkıp yerine villa gibi ev yapıyorlar, işte orayı arayıpta avni akeri yeniletsekmi bizim yönetimden hayır yokta :)

bordolumavi61
01.03.2007, 22:34
ya saha sonuçlarında başarısızlık olduğu için bir süre askıya alındığını duymuştum yada okumuştum bir yerde bundan iki üç ay kada önce düzelme olduguna göre artık dua edecegiz inşallah saha sonuçları iyi giderde şu stadın temeli atılsa devamı gelir

sayitolu diyordu yapılacak diyordu temel atılacak diyordu bir dahaki sezon başlama zmanalarınadoğru çok ciddi ve net diyordu bir röpartajında onuda 2 -3 ay önce görmüştüm ama o 35-40bin kişilik diyordu projedeki ise 28 bin artı 35 e çıkartılabilir

bakalım ya 35 bin yapı 42 bin kişiliğe çıkaraılabilecek bir stad olsa daha iyi olur

Can52
02.03.2007, 02:43
Ben bir seye sasiriyorum, yönetimin sportif basarsizligini stad projesi ile baglamasina :)

Kendi bölgemden konusayim.
Dünya kupasinda yer alan AOL Arena (Hamburg) , Hamburgun eski efsane Futbolcusu Uwe Seeler tarafindan baslatildi.
Uwe Seeler baskan oldu ve bu proje onun altinda yürürlüge girdi.
Ama unutulan konu suydu :D
Hamburg bu projeyi 7-8 yil önce , siyasetcilerle, belediye baskanlarla baslatmisti.....Ne kadar Uwe Seeler baskanligi altinda baslataildi isede yapilcak bir projeydi...

Hamburgun diger ezeli rakibi FC St.Pauli de yillar sonra bu projeye basladi.
FC St.Pauli 3.Lig kulübü (Isim olarak degisik yorumlar gelebilir :D, ama St.Pauli saglamdir) olarak güney tribünü (kale arkasi yikti) ve 12.500.000 € masrafinda bir kale arkasi tribünü yapilacak....
BUnun bile bir 10-12 yil kadar cesitli verziyonlari olmustu ..(Ama en azindan bir kale arkasi tribünü yikildi, sonucta bu tribün sabotaj icin yikilmadi :))

Gerekli finansmanlar ve gerekli B-Planlar hazirlandigi takdirde yeni stadin yapilmamasi icin hic bir sebep yoktur...

BU arada , bu stad olayinin yavas veya hizli gelisimin veya olup olmayacagini kesinlikle bu yönetime baglamayin...
Stad olayi gereken bir yapi ve arti puan alacak bir durum yoktur bence yönetim olarak....
Stad olayi, GAP , Türkiyenin bölünmezligi gibi bir sey dir...

Yani , yarin hasan gelecek , diger gün hüseyin gelecek, ama bu stad olayi kim gelirse gelse gerceklesecek...
Cünkü "sadece " gereken bir sey yapilacak....

BU yönetim zaferi olan bir sey olmayacak...

2011 olayida gelince . o zamana kadar bence bu stad bitecek...

Hüseyin Çümen
02.03.2007, 13:51
sezon bitiminde bişeyler yapılır gibi düşünüyorum
Allah ım fırtına öncesi sessizliği yaşıyorudur inşallah

Colakoglu
02.03.2007, 13:54
sezon bitiminde bişeyler yapılır gibi düşünüyorum
Allah ım fırtına öncesi sessizliği yaşıyorudur inşallah

Sen düsünmeye devam et,bi gelisme olursa benide haberdar et emi. Hem firtina öncesi sessizlikte neyin nesi ?? :D

Yavuz Hasan
02.03.2007, 15:26
beyler bu yonetimin stad yapacagına hala inananlar var mı

osman salih
02.03.2007, 15:31
Var olanı yıkmasınlar yeter

Sinan Akyıldız
02.03.2007, 19:39
Arkadaşlar bu iki resmi biryerde buldum daha önce sitede görmediğim için koyuyorum eğer varsada kusura bakmayın artık :)

http://img248.imageshack.us/img248/7186/161006stad4um6.jpg

http://img248.imageshack.us/img248/6673/161006stad3la1.jpg

Ozan
02.03.2007, 19:51
ooo bu resimler çıkalı çok oldu . hatta bazıları göz boyamak için yaptılar dedi . yani resmi site olsun BMN olsun yayınlandı bu resimler . yinede sağol bilgilendirmeye çalışdığın için .

hodlu
02.03.2007, 20:22
28 bin kişilik stad yapacaksalar hiç uğraşmasınlar.Ayıp tır ayıp...

Atalay
02.03.2007, 20:40
kayseri stadını 29 ekimde açıyor bizimkilerde hala masal anlatıyor..tabii yersek!!

hodlu
02.03.2007, 20:46
Ancak stad aynı yerinde olmalı

Hekimoğlu
02.03.2007, 21:01
stad yalan oldu malesef.

erdal6167
04.03.2007, 12:50
aslında şu anda ziya doğan istafa diye baskı yapılacağına stad için yönetime baskı yapılmalı, şu anda onun zamanı ziya doğanın gitmesinin değil. . .

Sacit
04.03.2007, 13:40
stad yalan oldu malesef.

belki yalan olmadı ama eğer olduysa da çok ayıp oldu

:mad:

horyanli
04.03.2007, 13:46
Stad şart ama ilk önce başarı özlenen Trabzospora geri dönmek ......

Yavuz Hasan
04.03.2007, 15:08
once sportif başarı sonra diğerleri

archaic
04.03.2007, 21:57
Arkadaşlar, aldığım duyumlara göre yeni bir stad projesi daha varmış. Alternatif bu projeyle ilgili şuanda detay bilgi veremiyorum ancak çok ses getirecek bir proje olduğunu söyleyebilirim. Sanırım yakında açıklayan birisi çıkar bu projeyi...
Aslında stichus açıklayabilir detayları diye düşünüyorum, onda kesin vardır detaylı bilgiler.

hakantpl
04.03.2007, 22:04
stad yapılmasına yapılsın ancak nereye yapılcak yapılacağı zaman trabzponspor maçlarını nerde oyanaycak bir sürü cevabı olmayan soru var

Remzi
04.03.2007, 22:18
Stad işi 15 gün içinde açıklanacak dendi 5 ay geçti neredeyse hala bi açıklama yok.Sezon sonunda da bi açıklama yapmazsa bu yönetim derhal sözünü tutmadığının bilincinde olarak defolup gitmelidir...

Fatih Ersoy
04.03.2007, 23:44
Stad işi 15 gün içinde açıklanacak dendi 5 ay geçti neredeyse hala bi açıklama yok.Sezon sonunda da bi açıklama yapmazsa bu yönetim derhal sözünü tutmadığının bilincinde olarak defolup gitmelidir...

Yöntimin veripte tuttuğu bir söz yok zaten :) O bilince sahip olsalardı bir gün daha durmazlardı. Sahip oldukları tek bilinç cepleri.. Yiyin bakalın ne zamana kadar yiyeceksiniz..

Sinan Akyıldız
05.03.2007, 00:01
Arkadaşlar, aldığım duyumlara göre yeni bir stad projesi daha varmış. Alternatif bu projeyle ilgili şuanda detay bilgi veremiyorum ancak çok ses getirecek bir proje olduğunu söyleyebilirim. Sanırım yakında açıklayan birisi çıkar bu projeyi...
Aslında stichus açıklayabilir detayları diye düşünüyorum, onda kesin vardır detaylı bilgiler.

Sen şimdi bi duyum aldın alternatif bi proje ama detay veremiyosun ve topu "stichus" a atıyosun öylemi ?

hocam pardon ama senin söylediklerini biz zaten biliyoruz :) 2 porje var 1.si stadın aynı yerine 2. side şehrin biraz dışında denizin doldurulması ile olacak bi proje yanı senin söylediklerini şu forumda bilmeyen yok !

Bişey biliyorsanız söyleyin , bilmiyosanız susun bildiginizi sanalım yada topu başkasına atmayın

Ayrıca hem detay bilgi veremiyosun hemde detay bilgilerin stichusta mevcut oldugunu söylüyosun , ne detaymış arkadaş bu böyle her yer detay ama maketten başka bir icraat göremedik ( bir açıklama bile ) , maketi bile göremedik ya oda ayrı :)

Travelair
05.03.2007, 10:06
"Devlet destekli 2 proje" üzerinde çalışılması güzel oldu. İşte şimdi stad projesinin hayata geçirilebilirliğine inanmaya başladım

Gürkan
05.03.2007, 10:42

evet stad yıkılrken bayağı bir ses çıkacağı bir gerçek.

bu iş yakan topa döndü.topu tutan diğerini bağırıp kaçıyo.

ben bilmiyom stichus biliyo.

ben bilmem o biliyo yok yok diğeri.

galyanlim
05.03.2007, 10:48
arkadaşlar bildiğiniz bişe varsa bizede söleyin bizde bilelim lafı dolaştırmanın hiç bi anlamı yok bence

melih61
05.03.2007, 11:16
hakikaten arkadaşlar nedir yok emorfo ben açıklayamam şimdide bu arkadaş dio ben açıklayamam sanki devlet sırrı yapmayın sizin gibi bizde taraftarız burada?

melih61
05.03.2007, 11:20
birde ben buradan site yönetimine sesleniyorum daha ses getirecek bir şey yapamazmıyız bu stad konusun da biraz baskı yapmamız lazım ben halka sunduunuğunuz site açılışındaki metinde biraz bahsettiğinizi gördüm ama bu yeterli değil şuan daha farkılı bir şeyler yapabiliriz?

AKSOY_61
05.03.2007, 18:20
ya ne gerek var stada bir sürü para
bence mevcut stad yenilensin yeter
yavaş yavaş, mali sıkıntıya girmeden.
hani bi laf vardırya 'ayranın yok içmeye atla gidersin .......'
aynı o misal
şuan 10 milyon doları bulamayan yönetim koskoca stadı nasıl yapsın
bence yeni stad şu durumda gerekli olmayan bişey

Uğurtan
05.03.2007, 20:15
ya ne gerek var stada bir sürü para
bence mevcut stad yenilensin yeter
yavaş yavaş, mali sıkıntıya girmeden.
hani bi laf vardırya 'ayranın yok içmeye atla gidersin .......'
aynı o misal
şuan 10 milyon doları bulamayan yönetim koskoca stadı nasıl yapsın
bence yeni stad şu durumda gerekli olmayan bişey

Küçük düşünenler küçük kalmaya mahkumdur;)

Emorfo
05.03.2007, 20:31
hakikaten arkadaşlar nedir yok emorfo ben açıklayamam şimdide bu arkadaş dio ben açıklayamam sanki devlet sırrı yapmayın sizin gibi bizde taraftarız burada?

Açıkladık da. Daha ne açıklayacağız. İki proje var biri yukardaki resimleri yayınlanan proje diğeri ise denizin doldurulması ile yapılması düşünülen proje. Denizin doldurulması ile yapılacak projede, stat dışında, 5 yıldız otel, tesisler, yeni Trabzon Otogarı, Trabzon'a yakışır bir alışveriş merkezi, otoparklar, dinlenme yerleri, park bahçeler vs vs yer almakta. Komple bir sistem düşünülüyor. Avni Aker'in yıkılıp yeniden yapılması bu projenin yanında devede kulak kalır. İnşallah gerçekleşir. Trabzon'a yapılan en büyük yatırım olur. Bu otel, otogar, alışveriş merkezlerinin bütün haklarının da Trabzonspor'a ait olduğunu düşünsenize. Harika bir olay bekliyoz, bakalım daha ne kadar bekleyecez.

nesta61
05.03.2007, 20:55
----------------------hakaret içeren bölüm düzenlenmiştir----------------------------

bunu yazan erciyesliler adamlar iyiki bir stad yapiyor hangi parayla desen devlettin parasiyla bizim oyle paraya ihtiyacimiz yok

( komik, Lazlar stad yapacaklarmis, konu 124 sayfalik olmus, son sayfadaki sonuc, ilk sayfadaki baslangic )

denizgrsy
05.03.2007, 21:26
Açıkladık da. Daha ne açıklayacağız. İki proje var biri yukardaki resimleri yayınlanan proje diğeri ise denizin doldurulması ile yapılması düşünülen proje. Denizin doldurulması ile yapılacak projede, stat dışında, 5 yıldız otel, tesisler, yeni Trabzon Otogarı, Trabzon'a yakışır bir alışveriş merkezi, otoparklar, dinlenme yerleri, park bahçeler vs vs yer almakta. Komple bir sistem düşünülüyor. Avni Aker'in yıkılıp yeniden yapılması bu projenin yanında devede kulak kalır. İnşallah gerçekleşir. Trabzon'a yapılan en büyük yatırım olur. Bu otel, otogar, alışveriş merkezlerinin bütün haklarının da Trabzonspor'a ait olduğunu düşünsenize. Harika bir olay bekliyoz, bakalım daha ne kadar bekleyecez.

kardeşim ikinci dediğin olay muhteşem olur..inşallah bu gerçekleşir

hakantpl
05.03.2007, 22:05
İnşallah gerçekleşir.. İkici seçenek Kulube Muazzam Katkı sağlar. Ayrıca Stad yapılırken Maçlar da yine trabzonda Oynanmaya devam eder.

Yalnız bu İkinci Proje için gerekli parayı neren finanse edecekler o biraz kafa karıştırıcı

AKSOY_61
05.03.2007, 22:12
Küçük düşünenler küçük kalmaya mahkumdur;)

tamam sen büyük düşün
sonumuz gayse gibi olmasın yanlız
adamların geliri fazla değildi borca girdiler ve sonuç belli
bu stad da borçla yapılacak bu da belli
bu gelirle ödersek tabiki sorun yok he ödeyemessek senin dediğin gibi gerçekten inanılmaz büyük düşünmüş olucaz

AYYILDIZ
05.03.2007, 22:17
arkadaslar bizim projeler kayserininkinden daha buyuk ve yapilacagina inaniyorum bence yonetim sezon sonu aciklama yapar

Uğurtan
05.03.2007, 22:29
tamam sen büyük düşün
sonumuz gayse gibi olmasın yanlız
adamların geliri fazla değildi borca girdiler ve sonuç belli
bu stad da borçla yapılacak bu da belli
bu gelirle ödersek tabiki sorun yok he ödeyemessek senin dediğin gibi gerçekten inanılmaz büyük düşünmüş olucaz

Sen Gayse diyosun..Kötü şey emsal teşkil etmez demişler..Kayseri den daha mı küçüğüz peki? Hiçbirşey 0 risk taşımaz..Hiçbir iştede risk almadan büyüyemezsin..Sen o stadı takımına büyüklüğüne yakıştırıyosan ne diyebilirimki..Ben 2 sene şampiyon olmamayı hatta ilk 3 te olmamayı stadımızın yapılamabilmesi halinde başarısızlık saymam..Stad prestij,imaj ve büyüklük açısından çok önemli bir projedir..

Travelair
05.03.2007, 22:49

2. seçenek gelirler Trabzonspor'da kalması şartıyla, devlet desteğinde mesela, yapılabilirse ben de söz veriyorum, Başkan Nuri Albayrak'ın adını bu forumlara yazdığım sürece yaşatacağım, toz kondurmayacağım

AKSOY_61
05.03.2007, 22:51
Sen Gayse diyosun..Kötü şey emsal teşkil etmez demişler..Kayseri den daha mı küçüğüz peki? Hiçbirşey 0 risk taşımaz..Hiçbir iştede risk almadan büyüyemezsin..Sen o stadı takımına büyüklüğüne yakıştırıyosan ne diyebilirimki..Ben 2 sene şampiyon olmamayı hatta ilk 3 te olmamayı stadımızın yapılamabilmesi halinde başarısızlık saymam..Stad prestij,imaj ve büyüklük açısından çok önemli bir projedir..

hayır ben yakıştırıyorum tabiki niye yakışmasın
yakışmaz demedim.
ama şu an için mevcut stada değişiklikler yapılması ,komple sıfırdan stad yapmaktan daha mantıklı dedim
örneğide var şükrü saraçoğlu.adamlar yavaş yavaş çok para harcamadan
ayrıca başka bir stada taşınmadan mükemmel bi stad yaptılar.

yahoo61
05.03.2007, 23:11
insaat sırasında maclar nerede olcak ?????

AKSOY_61
05.03.2007, 23:13
insaat sırasında maclar nerede olcak ?????

trabzonda başka bir stadda galiba.ama eğer stad yıkılırsa maçların istanbulda olmasını isterim.süper olurdu:gol:

Uğurtan
05.03.2007, 23:14
hayır ben yakıştırıyorum tabiki niye yakışmasın
yakışmaz demedim.
ama şu an için mevcut stada değişiklikler yapılması ,komple sıfırdan stad yapmaktan daha mantıklı dedim
örneğide var şükrü saraçoğlu.adamlar yavaş yavaş çok para harcamadan
ayrıca başka bir stada taşınmadan mükemmel bi stad yaptılar.

Mükkemmel? Makyajla güzelleşen bir kadın gibi öylemi? Dışardan bakınca nedense gecekondu ama onu biliomusun? 5 yıllık bi çözüm istiyorsun sen bizse kulübün geleceğinde rahatlatacak bişey..Şehiri rahatlatacak bişey..Dedimya küçük düşünmez hiçbir şeyi değiştirmez büyük düşünmek çok şey değiştirir..(burda büyük düşünen ben olmuyorum ben tek başıma neyim ki?) Ama taraftarın genel düşüncesi büyürse yönetenlerinki ve dolayısıyla kulübünde büyür..Büyümemiz gerekli..

yahoo61
05.03.2007, 23:14
trabzonda başka bir stadda galiba.ama eğer stad yıkılırsa maçların istanbulda olmasını isterim.süper olurdu:gol:

evet yaa olimpiyatta olsa da yıllık mac hasretimizi 3 macla sınırlı tutmasak. ayrıca hermac full ceker o stad =)

yahoo61
05.03.2007, 23:16
Mükkemmel? Makyajla güzelleşen bir kadın gibi öylemi? Dışardan bakınca nedense gecekondu ama onu biliomusun? 5 yıllık bi çözüm istiyorsun sen bizse kulübün geleceğinde rahatlatacak bişey..Şehiri rahatlatacak bişey..Dedimya küçük düşünmez hiçbir şeyi değiştirmez büyük düşünmek çok şey değiştirir..(burda büyük düşünen ben olmuyorum ben tek başıma neyim ki?) Ama taraftarın genel düşüncesi büyürse yönetenlerinki ve dolayısıyla kulübünde büyür..Büyümemiz gerekli..

beyler burda şampiyon 1 klüpten bahsediyoruz luckdown sonuna kadar arkandayım abi . h.a.a yıkılacak bu kadar basittir

AKSOY_61
05.03.2007, 23:44
ben sadece kendi düşüncemi söyledim
ilk başlarda bende çok istiyodum ama sonradan mali zorluklarını düşününce aklıma yatmadı yeni stad
aman neyse yıkılsın bakalım.hayırlısı neyse o olsun diyelim en iyisi
en iyisi bu.
ama eğer stad yıkılacaksa maçları istanbul da isterim ona göre:D :D
yoksa stad yıkım çalışmalarında dozerlerin önüne atlar bu tarihi eserdir yıkamassınız derim ona göre:D

AKSOY_61
05.03.2007, 23:44
edit düzeltme

Emorfo
06.03.2007, 01:06
---------------------------------------
bunu yazan erciyesliler adamlar iyiki bir stad yapiyor hangi parayla desen devlettin parasiyla bizim oyle paraya ihtiyacimiz yok

( komik, Lazlar stad yapacaklarmis, konu 124 sayfalik olmus, son sayfadaki sonuc, ilk sayfadaki baslangic )

Anadolu'nun bağrından çıkmış Gayseri ıh ıh tezahüratıyla tribün literatüründe kendine yer edinmiş pek zeki pek akıllı pek eşşeği boyayıp babasına defalarca satmakla ünlü kardeşlerimizin görüşlerini bu foruma taşıma gözünü seveyim. Kayseri ve futbol :) uymuyor işte Kayseri denince akla bastırma geliyor. Fazla kasmamak lazım. Bırakın pire kendini deve sanmaya devam etsin.

Adem Erdoğan
06.03.2007, 01:22
kayserililerde parada var arazide var.3 5 sene sonra 2. ligde doldururlar artık stadlarını.

kelkitli29
06.03.2007, 07:24
Komikde olsa adamlar hakli. 1 senedir yazip ciziyoruz, ne yaziyoruz bizde bilmiyoruz.

Travelair
06.03.2007, 10:54
Kayseri önce ellerle top çıkartmasın kalesinden. Hakemler taşıyor kaç maçtır, bir ara da zaten futbolcularına Kayseri'de kalmaları için işadamları? tarafından verilen açıktan paralar konuşuluyordu. Bir kendilerini düzeltsinler hele. 125 sayfayı acaba forumları bir arada görmüşler mi? Kayserili dostlarım fair play

Murat'
06.03.2007, 10:59

emorfonun söylediği proje gerçekten zor...ama yapılması imkansız birşey değil....stadın yıkılp yeniden yapılması yerine...söylediği ikinci proje çok mantıklı.....

İlker EMİRAL
06.03.2007, 13:59
Bence Stad Kesinlikle ŞArt Çünkü Bizim taraftarımız o stadı her maçta doldurur ama birbirleriyle bütünlük saglamaları Çok önemli stada gidiyosun kale arkası ayrı bagırıyo kapalı agrı bagırıyo.Bizim gibi fanatik yada takımına düşkün bir topluluk daha ben bilmiyorum ama biraz gösteriş ve reklam bu işi bitiri stad kendi parasını bile çıkarır tabi herkesin
kendi görüşü

forzalazio
06.03.2007, 14:16
trabzonlu iş adamları ve milletvekilleri yardım etsin yeter

Burçak
06.03.2007, 16:26
takımın ilk devre çok çok çok kötü olmasından dolayı bu plan projeler aksadı bence. ha belki başka bahane bulur yine ertelerlerdi. ama bence saha sonuçları kötü gidince bu işler askıya alındı. inşallah bu projeleri unutmazlar!! çünkü seçilirken SÖZ verdiler. ve bu sözler sayesinde seçildiler..